КПК

Показати повну версію : Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

Сторінки : [1] 2

Fran4eska
12.02.2009, 00:10
Вже давним-давно шукаю хороший рецепт, а результатів 0...
А мій коханий так любить піцу:8:

Олька
12.02.2009, 00:15
Я завжди роблю піцу дуже швидко. Тісто: 300 г. домашнього сира (творог, може бути не дуже свіжий), 3 яйця, 0,5 л. муки, 1 ч.л. соди погашена оцтом. От і весь рецепт, пробуйте, смачного!

галичанка
12.02.2009, 00:35
Моя піцца дуже подобається всім, робила десятки разів - спробуйте такий рецепт :

На 3 великі круглі піцци:
2 повні з верхом чайні ложки сухих дріжджів
1 ч л меду
сіль
350 мл молока (або кислого молока)
1 яйце
100 г спреду
мука (кількість залежить від муки, приблизно 700 г, має відставати від рук)
Молоко трошечки нагріти, розчинити дріжджі з медом, можна додати трошки муки, додати всі складники, замісити тісто і поставити його в тепле місце. Можна напустити в умивальник добре теплої води - і пустити миску з тістом плавати :). Тоді тісто дуже швидко підросте в 2 рази.
Смачного!

Маруся-мама
12.02.2009, 05:43
Тісто на піццу ніколи не робиться на молоці. Власне це тісто пісне і робиться лишень на воді і оливковій олії.
На склянку теплої води беремо одну пачечку сухих дріжджів (в пачці від 7 до 9-ти грам) одну ложечку цукру, пів ложечки солі, дві ложки оливкової олії і приблизно 450 грам муки. Замішуємо тісто, воно повинно бути мягке. Я це роблю в комбайні бо руць шкода.
Ставимо на годинку аби підійшло. Воно дуже добре зберігається в холодильнику кілька днів. З нього чудові піцци, кальзони або пампушки.

Раджу подивитись ось це відео, навіть не знаючи мови варто просто подивитись.
http://www.5min.com/Video/Learn-how-to-Make-Pizza-Dough-140079508

kitka
13.02.2009, 01:24
http://www.guba.com/watch/3000091092
:clapping:Подивилася і зацінила, мабуть спробую на днях. Єдине питання: які є варіанти приготування того червоного соуса, що йде під сир, чим ще можна змастити. І ще, чи вплине на якість заміна оливкової олії на соняшникову?

Злата
13.02.2009, 10:44
а нам тісто місить хлібопічка на воді і оливковій олії, виходить дуже смачно
після того як придбали хлібопічку піцу робимо доволі часто:)

Перший раз спробували поміняти олію на соняшникову, то тісто на смак не дуже сподобалося, вийшла піца як хліб, купили малу банку оливкової олії на пробу, а після цього вже купили більшу - воно того варте!

а соус беремо Кухарський від Чумак

галіна
13.02.2009, 11:09
Тісто на піццу ніколи не робиться на молоці. Власне це тісто пісне і робиться лишень на воді і оливковій олії.
На склянку теплої води беремо одну пачечку сухих дріжджів (в пачці від 7 до 9-ти грам) одну ложечку цукру, пів ложечки солі, дві ложки оливкової олії і приблизно 450 грам муки. Замішуємо тісто, воно повинно бути мягке. Я це роблю в комбайні бо руць шкода.
Ставимо на годинку аби підійшло. Воно дуже добре зберігається в холодильнику кілька днів. З нього чудові піцци, кальзони або пампушки.

http://www.guba.com/watch/3000091092

а я знаю що роблять і на молоці і навіть на кефірі:y:

галіна
13.02.2009, 11:13
250г муки
25г дріжів
50г сливочного масла
2яйця
0,5 стакана молока
сіль цукор
:y::y::y:

галіна
13.02.2009, 11:18
400-500г муки
1/2ч.ложки соди
1/2кефіра
2 яйця
сіль до смаку
Замісити тісто і поставити на 1год для ростойки

Mira_SH
13.02.2009, 11:20
Я роблю тісто на піцу на домашньому сирі і яйці+ дріжджі,
100гр. сиру, 1 яйце, 1 ч.л. сухих дріжджів
на годину в морозілку і тоді тонесенько розкатую, бо не люблю грубу основу.
Під низ даю тертий м"який сир з гірчицею, тому що я не люблю помідорових соусів, далі кладу що в хаті є, і знову багато сиру, от така в мене адаптована сирна піца:)

галіна
13.02.2009, 11:22
200г сливочного масла
300-400г муки
200г сметани

tslezinska
13.02.2009, 11:23
А я знайшла рецепт швидкого приготування піцци:
200гр мукборошнаи, сіль по смаку, перемішати;
півсклянки теплої води, швидкі дріжджі (давати півчайної ложки, але можна більше, аби тісто швидше підйшло), чайну ложку цукру, розчинити, почекати поки дріжджі вступлять в реакцію;
влити дріжджі до суміші борошна з сіллю, перемішати, додати олії стільки, аби тісто не липло до стінок, добре вимішати, поставити в тепле місце підходити;
як підійде, ще раз вимішати, можна ще дати олії. Рівномірно розтягнути по формі (я роблю велику на листі, не круглу), поставити в духовку трошки підсохнути. Через 5хв змазати соусом/кетчупом, ще дати трошки підсохнути. Дати начинку і чекати, поки приготується.

галіна
13.02.2009, 11:25
мука,маргарин,дріжджі,1 стакан молока:xaxa:

Kasia
13.02.2009, 12:02
Галіна а на що ви стільки кидаєте?. Ви всі ці рецепти пробували?

Маруся добре написала - є справжнє тісто на піцу, а є - хто з чого зробив таке і буде.
тут просять перевірений перепис тіста на піцк, а не просто ТІСТА.
окрім того, не увсіх ваших рецептах є точні мірки. складається враження, що ви хочете довести - що тісто це мука, жир і рідина.

думаю, усі господиньки і так це знають.

Kasia
13.02.2009, 12:04
200г сливочного масла
300-400г муки
200г сметани

а це взагалі бомба. а де дріжджі?

Ksani
13.02.2009, 12:10
дріжджі, вода, сіль, мука ))

галіна
13.02.2009, 12:15
Галіна а на що ви стільки кидаєте?. Ви всі ці рецепти пробували?

Маруся добре написала - є справжнє тісто на піцу, а є - хто з чого зробив таке і буде.
тут просять перевірений перепис тіста на піцк, а не просто ТІСТА.
окрім того, не увсіх ваших рецептах є точні мірки. складається враження, що ви хочете довести - що тісто це мука, жир і рідина.

думаю, усі господиньки і так це знають.

так я пробувала багато рецептів!!!!!!!!!!
А що неможна писати???????????

Kasia
13.02.2009, 12:38
та прошу прошу. ніхто ж вам не боронить.:)

Liona
14.02.2009, 02:22
маю випробуваний рецепт тіста на піцу, виходить як з піцерії :)

175 г муки (7,5 ст.л.)
1/4 ч.л. соли
1 ч.л. сухих дрожжей (Саф-момент беру, главное - свежие)
125 мл. ТЕПЛОЙ воды
1 ст.л. ОЛИВКОВОГО масла

Муку просеиваем - априори)) + СОЛЬ + ДРОЖЖИ

В чашке попытаться соединить несоединимое - воду и масло - влить в смесь

Месить недолго, мнуты 2-3, скатать в шар

Смазать оливковым же маслом, выложить в миску, затянуть пищевой пленкой и минут на 40 в тепло.

Еще пару минуток вымесили, раскатали - около 30 см диаметр, бортики, начинили...

Печется оооочень быстро. Съедается еще быстрее)))

Я роблю завжди двійну, а то і трійну порцію :xaxa: бо таки змітають за секунду :ninja: ну і роблю в ХП, бо лінива :shy:

Маруся-мама
14.02.2009, 06:54
а я знаю що роблять і на молоці і навіть на кефірі
тільки тому що роблять не означає що це правдиве тісто на піццу, яке робить люба італійська господиня

Маруся-мама
14.02.2009, 07:04
:clapping:Подивилася і зацінила, мабуть спробую на днях. Єдине питання: які є варіанти приготування того червоного соуса, що йде під сир, чим ще можна змастити. І ще, чи вплине на якість заміна оливкової олії на соняшникову?

Соус також дуже легко зробити самому. Не знаю чи в вас є, але думаю що знайдуться, просто помідори в баньці або літом коли помідори найкраще достигли можна зробити власне такий помідоровий соус.
Значить беремо одну цибулину, можна дві і гарно краємо на дрібні кубики і підсмажуємо її, вірніше пасеруємо на ложці оливкової олії. До того додаємо один-два зубчики часнику. Після того як цибулька змякла додаємо подріблені помідори без шкірки. Якщо є свіжі, то їх варто ошпарити і зняти шкірку а якщо з баньки то просто додаємо помідори з баньки і проварюємо соус кілька хвилин. Після цього додаємо кілька ложок вина і свіжий базилік. Далі варимо соус ще десь з пів години поки помідори не будуть мягкі. Соус має кипіти на маленькому вогні.

В нас можна купити помідори ось в такій баньці. Це просто помідори які були трошки підварені, обібрані від шкіри і потовчені. Потім закручені в баньки.

http://www.contadina.com/iP/cCrushed.gif

Ольга
16.02.2009, 14:53
Марусю, дякую! якраз актуально для мене - спекла і доїдаємо вже ;)
Соус теж класний!

tslezinska
16.02.2009, 15:01
маю випробуваний рецепт тіста на піцу, виходить як з піцерії :)
Я роблю завжди двійну, а то і трійну порцію :xaxa: бо таки змітають за секунду :ninja: ну і роблю в ХП, бо лінива :shy:
Це ж мій рецепт, який я давала трохи вище:) Просто не стала з сайту копіювати:) Мені дуже подобається.

Liona
16.02.2009, 16:41
Це ж мій рецепт, який я давала трохи вище:) Просто не стала з сайту копіювати:) Мені дуже подобається.

:shy::shy::shy: слаба на очі стала :shy: певно, старість підкрадається :xaxa:

Olenka
18.02.2009, 00:20
• Пшеничная мука: 800гр
(4 мерных стакана)
• Оливковое масло: 2,5 ст.л.
• Соль: 2,5 ч.л.
• Теплая вода: 400мл
• Быстродействующие сухие
дрожжи: 2,5 ч.л.
або
Для приготовления пиццы на тонком тесте:
• Тёплая вода: 500 мл
• Растительное масло: 4 ст.л.
• Соль: 1,5 ч.л.
• Пшеничная мука: 800 гр (4 мерных стакана)
• Быстродействующие сухие дрожжи: 4 ч.л.
або
рецепт для маленької піци:
вода - 150 мл
сл.масло - 15 гр
соль - 1 ч.л.
сахар - 0,5 ст.л.
пш.мука - 300 гр
дрожжи - 0,5 ч.л.
рецепти перевірені, ще маю купу неперевірених на пиві, з сиром і т.д.т.п.

Panadolka
18.02.2009, 01:20

Я варю соус з томатної пасти. він нам заміняє і кетчуп і саму томатну пасту. Також сачний соус до курки, а на піцу взагалі ням-ням :)

kitka
18.02.2009, 11:29
Я варю соус з томатної пасти. він нам заміняє і кетчуп і саму томатну пасту. Також сачний соус до курки, а на піцу взагалі ням-ням :)
А можна детальніше, як саме варите, що додаєте?

Ольга
18.02.2009, 11:36
Я робила соус за Марусі рецептом, тільки замінила помідори на пасту чумак.

Маруся-мама
18.02.2009, 22:34
Я робила соус за Марусі рецептом, тільки замінила помідори на пасту чумак.
Я не знаю чи писала але до соусу дуже добре пасує базилік або свіжий або сухий.

Ольга
18.02.2009, 22:37
Я не знаю чи писала але до соусу дуже добре пасує базилік або свіжий або сухий.
Та без базиліку то була б не піца :) ми сухим посипаємо часто гарніри... тільки от би свіжий вирощувати на кухні - можливо колись і вийде...

Irusya
18.02.2009, 23:43
І орегано для піци непогано :), додає аромату специфічного

Koza-Dereza
19.02.2009, 00:47
А найшвидше або купити готове розкачане тiсто, або заказати пiццу :lol:

Маруся-мама
19.02.2009, 06:26
Та без базиліку то була б не піца :) ми сухим посипаємо часто гарніри... тільки от би свіжий вирощувати на кухні - можливо колись і вийде...
він якраз дуже невибредний і гарно росте і в горщику і на городі :) В мене татко любитель свіжих трав, то він в нас вирощує :)

Olenka
19.02.2009, 22:11
І орегано для піци непогано :), додає аромату специфічного
І я люблю поверха сиру посипати сухим орегано, і запах такий як в Італії...
а ще знайшла на одному форумі "білу піцу" також дуже смачно.
белая пицца - смазываем тесто сметанкой ( жирн.сливками в оригинале) , и выкладываем 3-4 вида любимого сыра, плюс травку орегано.

Panadolka
21.02.2009, 16:22
А можна детальніше, як саме варите, що додаєте?

Можна звичайно :). 1 банка томатної пасти, півтора банки води, це все в банячок. Постійно помішувати. Коли закипить даєте часник (я беру 1 середню голівку), тиснете на часникодавці і все в банячок. Хай ще пару хв. покипить і даєте сіль, обов'язково цукор (він пом'якшить ту кислинку томатної пасти, я завжди беру "Чумак"), і перець.
Все :) Набагато смачніше ніж кетчуп :shy:

Галченя
21.02.2009, 19:46
А я ось так готую тісто для піци:

200г борошна
1/4 ст.л. солі
10г свіжих дріжджів або 1 пакетик сухих
1ст. л. олії
приблизно 120 мл води (теплої 35град.С)

Все це закидую одночасно в чашу комбайну, перемішую, чекаю 5-10хв. щоб підросло і викладаю на змащену олією форму.
А далі ... політ фантазії. Переважно змазую тісто аджикою, посипаю орегано, нарізаю ковбаску або шинку ... далі можна добавити щось за бажанням душі (маслини, крабові палички і т.п.). Звершу засипаю все тертим сиром та поливаю майонезом. І всю цю смакоту звичайно ж відправляємо в духовку до готовності.
Спробуйте при нагоді. Сподіваюсь вам сподобається.

Або ще швидше і простіше -скористатись слойоним листковим тістом. Повірте, що нічим не гірше.

Смачного.

Olenka
07.03.2009, 12:09
Дівчата, малий заникав ключик від стаціонарного компа і я не можу подивитися рецепт творожного тіста для піци. Я рецепт приблизно памятаю, але не памятаю чи кладу соду чи дріжджі... Підкажіть, будь ласка... Здається, що соду, але я ще не до кінця проснулася....

Terra Incognita
09.03.2009, 14:39
Довгі роки робила саме творожну (сирну) піцу. Сама люблю дріжджову класику, але моїй родині дуже на сирі подобалася.
Для тіста брала:
1 пачку сиру (краще, якщо трохи підкис і нехай з годинку в кухні постоїть)
1-2 яйця
1 ст.ложку маргарину чи олії
Мука (приблизно 6 повних стол. ложок, хоча мокрий сир більше тягне)
Сода, загашена оцтом
Тісто місила не дуже тверде, розкачувала маленькі піци, начинки - за смаком.
Пекти кладете до гарячої духовки, як підійдуть - вогонь зменшити для допікання (біля 20 хв.)
Мої любили таку піцу холодною на другий день. Смачного і дякую за рецепти дріжджового тіста :)

bora
10.03.2009, 13:42
На 300 мл. теплої води розвожу дріжджі (четверту частинку пачки, зрештою можна і сухі використати), додаю туди яйце та борошно.. Скільки склянок не скажу, бо роблю на око (та й борошно різне буває), просто щоб було не круте, а м"якеньке. Додаю трохи солі та щіпку цукру. Ставлю на півгодини вистоятись.
Далі через тертку протираю помідори, до них додаю спеції різні гострі. томатного соусу трохи, іноді майонезу. Змащую розкатане тісто соусом, викладаю начинку (найчастіше шинка, свіжі печериці, кукурудза або оливки), затираю сиром.
Виходить велика піца, схожа до Челентанівської. Але якщо бритванка коротка - то тісто з такого замісу виростає на досить високу піцу. Чоловік таку навіть більше любить - бо вона пухка та м"яка виходить.

Irusya
15.05.2009, 23:04
Моя піца :)
http://i058.radikal.ru/0905/ed/deeeb42a3e1c.jpg

Ivanna
02.06.2009, 23:56
Мій улюблений рецепт піци і моїх домочадців з книги рецептів моєї хлібопічки.

Тонка піца.
Сухі дріжджі - 2 ч.л.
Муки - 400 г
Сіль - 3\4 ч.л.
Олія - 2 ст.л.
Вода - 250 мл (я беру, якщо маю кефір або сироватку).

Виходить дуже смачно!!!

Ivanna
02.06.2009, 23:59
Можна звичайно :). 1 банка томатної пасти, півтора банки води, це все в банячок. Постійно помішувати. Коли закипить даєте часник (я беру 1 середню голівку), тиснете на часникодавці і все в банячок. Хай ще пару хв. покипить і даєте сіль, обов'язково цукор (він пом'якшить ту кислинку томатної пасти, я завжди беру "Чумак"), і перець.

Дуже цікаво!!!
Наступного разу попробую додати замість кетчупу!!!!!!!!!

mashka
03.06.2009, 00:08
А я тіста роблю багато, щоб було відразу на декілька заготовок. Беру 300 мл теплої води + 1 пачку сухих дріжжів + 1 ч.л. цукру. Даю вистоятись 15 хв, поки забродить, потім втираю 50 гр. масла, 1 яйце, сіль, кмин і борошно. Готове тісто ділю на 3 частини, дві на майбутнє, а одну відразу роблю. Останнім часом полюбила просто піцу з помідором італійськими травами і багато сиру.

Irusya
03.06.2009, 00:12
дві на майбутнє, а одну відразу роблю

Як ви збергаєте дріжджове тісто? Чи я не правильно зрозуміла?

Vittoriya
03.06.2009, 00:23
А я тіста роблю багато, щоб було відразу на декілька заготовок. Беру 300 мл теплої води + 1 пачку сухих дріжжів + 1 ч.л. цукру. Даю вистоятись 15 хв, поки забродить, потім втираю 50 гр. масла, 1 яйце, сіль, кмин і борошно. Готове тісто ділю на 3 частини, дві на майбутнє, а одну відразу роблю. Останнім часом полюбила просто піцу з помідором італійськими травами і багато сиру.

Маргарита!!!:girl_in_love::girl_in_love:

Vittoriya
03.06.2009, 00:27

Клас!! :girl_curtsey: Дякую! Треба буде спробувати таке зробити!!!

Vittoriya
03.06.2009, 00:29
Моя піца :)
http://i058.radikal.ru/0905/ed/deeeb42a3e1c.jpg

А-а-а-а!!! Яка смакота!!!!!:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
А як ви її робите?? Може ви вже писали тут,а я не замітила?! Просто як побачила цю знимочку, про все забула... Так апетитно виглядає!!

Ivanna
03.06.2009, 10:31

Я тіста ніколи не роблю наперед. Поки хлібопічка мені місить тісто, я за той час підготовляю собі начинку, нагріваю духовку...

Але якщо чекаєш гостей, то напевно дуже зручно наробити наперед. А де Ви зберігаєте тісто?

mashka
03.06.2009, 11:58
Іванко, зберігаю тісто в морозильці, а швидко розморожую в мікрохвильовці. Саме для неочікуваних але бажаних гостей маю такі запаски. З такого тіста можна зробити ще сирні палочки до пива, якщо зверху притрусите твердим сирком, солоне печиво з кмином, сезамом, я ще іноді закручую у тісто котлети або сосиски.
А взагалі з таким темпом життя і браком часу для приготування їжі, я жертвую одним днем і роблю багато заморозок - котлети, голубці, пельмені, вареники, нашинкую цібульки, моркви і по пакетиках в морозилку

Gattino
05.06.2009, 00:23
УРА!!!!! Я сьогодні вперше самостійно замісила тісто! :radist:
Завтра буду пекти піцу.
Ось мій рецептик: :girl_curtsey:
15 гр солі
1 ст.л. оливкової олії
1 ч.л. цукру
1 яйце
20 гр. сухих дріжджів (розвести їх теплою водою)
1 кг муки
Усе це замісила із теплою водою і поклала тісто у миску. Накрила миску плівкою і оставила на 6-7 годин рости.

Ivanna
05.06.2009, 00:28
Іванко, зберігаю тісто в морозильці, а швидко розморожую в мікрохвильовці. Саме для неочікуваних але бажаних гостей маю такі запаски. З такого тіста можна зробити ще сирні палочки до пива, якщо зверху притрусите твердим сирком, солоне печиво з кмином, сезамом, я ще іноді закручую у тісто котлети або сосиски.
А взагалі з таким темпом життя і браком часу для приготування їжі, я жертвую одним днем і роблю багато заморозок - котлети, голубці, пельмені, вареники, нашинкую цібульки, моркви і по пакетиках в морозилку

Дякую!!! За такі гарні поради!!!
Будем пробувати!

Zlju4ka
15.09.2009, 17:37
Дуже дякую за такий легкий і простий перепис:girl_curtsey:.Зробила по ньому тісто-суперське вийшло.А піцка ось така красуня вийшла::girl_in_love:
http://i024.radikal.ru/0909/7b/6f034d69363dt.jpg (http://radikal.ru/F/i024.radikal.ru/0909/7b/6f034d69363d.jpg)

natorella
15.09.2009, 17:54
А піцка ось така красуня
нипоняяяяяяяяяв - то де таке чудо лежить? чи вже не лежить? нада їхати)))

Zlju4ka
15.09.2009, 17:55
Чекатимемо:)ще одне таке чудо печеться:)якраз встигните доїхати:):):)

natka75
15.09.2009, 18:47
О,яка красота!!!! я теж таку хочу - не печу нічого , бо нашу духовку боюся включати.....її сама господиня не змогла підпалити коли я просила показати....

Маруся-мама
16.09.2009, 08:01
Дуже дякую за такий легкий і простий перепис.

Їжте на здоров*я. Італійська кухня тим і файна що є дуже проста і вишукана одночасно.

ЯСЯ
19.09.2009, 17:27
http://www.povarenok.ru/recipes/show/16902/ - тут є рецепт ідеального соусу для піци (а також для макаронів, рису, бутіків...), якщо робити з ним піцу, то в принципі і помідорів не треба давати до начинки! випробувано мною неодноразово! я, правда, ще тминку додаю до нього і перчику гіркого, для гостроти, так сказать...

GONE BABY GONE
19.09.2009, 17:39
в мене є мій домашній рецепт, по якому завжди готую піцу :

інгрідіенти
для тіста:

0,5 л.води
4ст.ложки олії
1ст.ложка солі
1ч.л.солі
4яйця
120гр.дріждів
2л.муки

для начинки:

що хто має:)

приготування:
воду і олію закіпятити і охолонути!в мисці розвести дріжді з цукром і сіллю,збити яйця,додавати муку і місити тісто,замісити і змастити його олією!і акуратно вистелити на бритванці чи формі для піци...не роблю соусів,а просто змащую майонезом і кетчупом+ начинка(ковбаска,сир,кукурудза,помідори-все чого душа забажає:) 20 хв. в духовці і піца готова...ням-ням:)

ооо...подивилась,що дуже схожий рецепт з Маруся-мама..:)

Маруся-мама
20.09.2009, 03:55
1ст.ложка солі
1ч.л.солі

Подвійно солі?:girl_haha: То напевне 1 ст.л. цукру а 1 ч.л. солі.:girl_in_dreams:

GONE BABY GONE
20.09.2009, 08:33
Подвійно солі
ой забагато понаписувала 1ч.л.солі:)

ЯСЯ
21.09.2009, 00:08
тісто на піцу супер швидке і супер смачне:

4 ст.л. майонезу
4ст.л. муки
1 яйце

перемішати ложкою (!), викласти на змащену олією оливковою бажано форму, зверху покласти що там має хто, головне притрусити сиром не забути. 15-20хв, 200С. Тісто не солити, соди-дріжджів не підсипати.

Маруся-мама
21.09.2009, 02:58
тісто на піцу супер швидке і супер смачне:

Дякую за перепис. Спробую на своїх колись на швидку руку. Правда це тоді вже не піцца а пиріг, бо я всетаки дотримуюсь думки що на піццу має бути дріжджове тісто.

ЯСЯ
21.09.2009, 21:04
це тоді вже не піцца а пиріг, бо я всетаки дотримуюсь думки що на піццу має бути дріжджове тісто.
це пиріг, але дуже схожий на піцу!!! :)

malibu
22.09.2009, 13:49
Стільки класних переписів і соусів до піци. Буду пробувати ваші.
А ось мій рецепт

1 стакан кип*яченої води
1 ч.л. солі
2 ст.л. цукру
1 яйце
3 стакани муки
30 гр. свіжих дріжджів або 2 ч.л. сухих
2 ст.л. олії

Виходить смачно. :girl_wink: Мої хлопці все змітають за раз.

kristina
22.09.2009, 14:54
Тісто на піцу

100 гр молока
1 ложка гранульованих дріжджів
3 ст ложки майонезу
1 яйце
муки скільки забере, типу як на вареники
перепішуем, постояло хв з 15-20 і на протевінь , тоненьким шаром, зверху що кому смакує

Тісто виходить таке хрумке, люблю коли піцу можна взяти в руки і звідти нічого не тече і тісто не ламаеться і не вивертається в руках, тот якраз такий варіант

ЯСЯ
23.09.2009, 19:06
100 гр молока
1 ложка гранульованих дріжджів
3 ст ложки майонезу
1 яйце
муки скільки забере, типу як на вареники
перепішуем, постояло хв з 15-20
Сьогодні робила за цим рецептом піцу, правда в тісто додала олійки оливкової, і трошки солі і дрібку цукру. Тісто супер-пупер!!! Хрустке, м"якеньке, дуже смачне! Файно дякую за такий смачний перепис!!!

kristina
23.09.2009, 19:08
Файно дякую за такий смачний перепис!!!
дуже схожий на ваш + молоко і гранульовані дріжджі
смачного

OxankaF
07.10.2009, 17:01
Отже, Піца. Рецепт тіста мій найулюбленіший, перепробувала багато рецептів і цей став мій най-най.
0,5 пачки дріждів+ 1 скл. води (розмішати
0,5 пачки маргарини розтопити. Все це замісити з мукою, додати сіль і перець (можна додати ще кмін, але в мене його чомусь ніколи нема). Тісто маю бути мяке, (мякше ніж на вареники). В ідеалі треба завернути в марлю або тканину і вкинути в воду, поки не спливе. Тоді трошки домісити муки. Я частіше не кидаю, воно і так дуже добре.. Розкачую дуже тонко, десь приблизно 0,5 см, ми так любимо, щоб було тонке.
З цього вийде приблизно 2 таких великих піци і одна маленька (братові на роботу, якщо піца доживе) або якщо на великі квадратні бритванки то дві.
Дальше кетчуп чи томат розмащуєте тоненько деревяною лопаткою, потім кладете все що маєте, чи хочете. Ковбаса (я ріжу соломкою або кубиками), печериці (беру свіжі, великі(вони більш мясисті і смачніші), нарізаю плястерками і кидаю на сковороду, що випарувався сік (але не жарити)), помідори, кукурудзу і ін. Я люблю додати ще трохи маринованих огірків або каперсів (мені дуже смакує). Зверху майонез (роблю малесеньку дирочку в пачці і так поливаю тонесенькими смужками часто) і сир (сиру тре багато, люблю давати твердий+плавлений). В духовку. За пять хвилин до кінця посипаю ще базиліком.
Від мене: Одну піцу роблю звичайну, а другу роблю з морквою. Моркву (1-2) тру на грубій терці (як на буряк) і
тушу на сковороді з водою і сіллю (без олії), щоб вона змякла . Потім цю моркву викладаю після кетчупу на піцу. Дуже смачно получається, цю піцу з морквою зїдають швидше, чим без моркви. І корисніше.
Смачного!

Маруся-мама
07.10.2009, 20:24
В ідеалі треба завернути в марлю або тканину і вкинути в воду, поки не спливе.

Я так розумію теплу воду? чи студЕну?

OxankaF
07.10.2009, 20:26
В звичайну воду, кімнатної температури, я б сказала, що то зимна

mark
22.10.2009, 15:01
50г дріжджів львівських
25г теплої кип'яченої води (запарити додавши щіпочку муки і цукру),
поставити в тепле місце, щоб підійшло..
виляти все у миску... додати 2ст.л. оливкової олії (можна й соняшникову), 1ст. л. солі... муки - скільки займе - легко замісити.
Виходить 2 піци в діаметрі по 25 см.
Наповнювач - все що залишилось в холодильнику і сумісне між собою...
а найпростіше і насмачніше :томат-соус, дрібненько цибулька, кільцями помідорчики (тонко, щоб тісто не відмокло), все затерти голландським сиром (справжнім,той що плавиться) і в жар-шкаф...за кілька хвилин до готовності притрусити зеленню...
хрустка скоринка і тягучий гарячий сир...:girl_in_dreams:ням-ням....

Піду я, мабуть, пообідаю...зголодніла щось:girl_bye2:

kitka
23.11.2009, 11:31
А я вчора вперше піцу готувала:girl_curtsey:. Робила за переписом Марусі-мами. Вийшло в мене з 450 г муки три піци діаметром 25 см. Третя вийшла найсмачніша, бо на початку я не знала, скільки можна сипати приправи (я мала "Прованські трави"), бо боялася переборщити, і не знала, на скільки можна змащувати соусом, щоб не розмокла. Тому перша вийшла дещо дієтична, а остання - найсправжніша:girl_in_love:. Тепер буду їх робити частенько. Дякую всім за поради:girl_claping:.

Анута
23.11.2009, 12:30
Робила за переписом Марусі-мами
цей перепис і в нашій сім"ї прижився ;) дякую Марусю!

соломійка
23.11.2009, 13:05
цей перепис і в нашій сім"ї прижився дякую Марусю!
І у нас! Смачнюща піца і зовсім простий рецепт!!! :girl_smile: От тільки я робила без соусу, замість нього використала кетчуп, але наступного разу обов"язково зроблю "як книжка пише" - з соусом!

Надька
23.11.2009, 14:04
Я також важаю що тісто має бути пісне, бо на начинку йде багато і всякого жирного. хто що любить. Я роблю без оливкової олії, боно виходить трохи трерде. Я даю тільки сіль цукор теплу водичку і дріжді. потім хай покисне. Доречі попробуйте піццу з квашених або маринованих огірків. Мій чолові її просто обожнює.

kitka
23.11.2009, 14:40
Доречі попробуйте піццу з квашених або маринованих огірків
Надька, а що до них ще йде за компанію?

Blondo4ka
21.12.2009, 11:58
Вночі пекла піцу(бо дитьо не спало) за Марусіним рецептом. Результат: ум"яли за 15 хв величезну піцу :girl_crazy: Соус просто супер! Чоловік сказав,що краще, ніж у піцерії. Дякую, Марусю, за рецепта:girl_in_love:

kitka
21.12.2009, 12:02
за Марусіним рецептом
Файна, правда? Я тепер щотижня печу гавайську з шматочками ананаса, шиночкою, кукурудзою і сиром:girl_curtsey:.

Blondo4ka
21.12.2009, 12:17
Я спекла о 1-ій ночі,то всі повставали їсти:girl_crazy:

natorella
21.12.2009, 16:45
я також прийшла спеціально подякувати марусі за рецепт
від усіх домашніх і не домашніх
ділю тісто на 2 рази
ну дуууууууууууууже смачно, а вчора по телефону (по конференції) диктувала мамі, сестрі і сусідці рецепта

так шо МАРУСЮ - величезний вам сенькс

Leila
26.12.2009, 00:21
Дівчата, а дріжджі сухі які ви берете? бо в мене щось не дуже підросло, може мало дала їх, робила півпорції? чи може треба давати звичайні дріжджі не сухі? Хто знає чи можна зберігати в морозилці дріжджі?

Маруся-мама
26.12.2009, 06:03
я також прийшла спеціально подякувати марусі за рецепт
Йой... мені так приємно, що аж розплилась від щастя. Я дуже тішусь що мої маленькі хитрощі вам підійшли і прижились в ваших домівках.

natorella
26.12.2009, 10:04
дуже тішусь що мої маленькі хитрощі вам підійшли і прижились в ваших домівках
марусенько - не то шо прижились
мама диктувала рецепта ше і своїй колєжанці, записувала сама і на конференції бабуля тож писала. то знаєте як рецепт записаний? ТІсто від дівчинки з америки))))
ООООООО!!! і всі дуже хвалять

Маруся-мама
27.12.2009, 06:50
ТІсто від дівчинки з америки))))
ой як файно! Тепер знаю як своє виробництво назвати - дівчинка з америки :girl_haha:

Holly
27.12.2009, 11:38
Маруся-мама, скажіть, а скільки і прий якій температурі пекти? :shy: А рецепт собі вже записала. Дякую!!!:girl_in_love:

natorella
27.12.2009, 13:39
а скільки і прий якій температурі пекти?
я печу при 180 - 190
скільки - дивлюсь на низ ніци - якшо вже румяна- витягаю

Holly
27.12.2009, 17:15
Ми вже свою піцу з"їли. Тістом задоволена на всі 100%. файно замісилось і підійшло. Марусю, ще раз дякую за рецепт :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:. А ще поділіться начинкою для піци.

Tanju
19.01.2010, 15:25
А можнау цьому рецепті використати не сухі дріжджі , а звичайні? І скільки їх тоді треба?

Маруся-мама
19.01.2010, 21:35
прий якій температурі пекти?

Взагаліто піцца печеться при високій температурі хвилин 15. Температура має бути 220-250 градусів. Але треба вважати щоб не пригоріла.

А можнау цьому рецепті використати не сухі дріжджі , а звичайні?

Можна, звичайно ж. 20 грам повинно вистарчити з головою, якщо приблизно на 3 скл муки.

Tanju
19.01.2010, 23:14
Дякую, так і зробила сьогодні. Вийшло смачно, але трошки сухі краєчки получились...може перетримала в духовці (тримала хвилин 20-25)

Маруся-мама
20.01.2010, 21:36
тримала хвилин 20-25
Трошки перетримали. 15 хвилин достатньо.

rysaj
26.01.2010, 13:01
Може мій рецепт не супер,але вже давно ним користуюся і досить смачною виходить піца.Ось ділюся з вами

1 ст гарячої води
2 столові ложки молока
1 чайна ложка цукру
1 1 / 4 чайної ложки солі
2 столових ложки оливкової олії
1 столову ложку кукурудзяного борошна або манної крупи
3 склянки борошна
1 1 / 2 чайної ложки сухих дріжджів

У велику миску налити гарячу воду, додати молоко, цукор, сіль, олію і перемішати доки сіль і цукор розчиниться, додати дріжджі, борошно та місити поки не перестане липнути тісто. Залишити підніматися близько 45 хвилин.Потім формуємо круг, шляхом розтягування тіста.Тіста трохи виходить але я зберігаю у холодильнику у харчовій плівці.
Відразу кладемо на деко і змащуємо майонезом.Далі начинка,кому яка подобається.У мене кусочки шинки,мариновані гриби,перець червоний ,сир.
Пекти до зарумянювання тіста.

Sera
16.02.2010, 17:53
Вчора робила піцу по рецепту Маруся-мама .Тісто вийшло хороше.Та й з начинкою не бавилася дуже-італійський соус,оливки і різні види сирів.Вийшла просто супер.Та ще й так легко робиться(найкращий друг-комбайн:girl_smile:).Дякую за рецепт.
Може трохи не в тему,але з цим форумом і з господиньками,які так щиро викладають сюди свої рецепти я скоро таки навчуся смачно готувати:girl_smile:

карапуз
20.02.2010, 13:49
Прочитала ,на останній сторінці, цієї теми ,яка файна виходить піца ,за Марусіним рецептом.Почала гортати назад і шукати той рецепт.Знайшла його на першій сторінці.:girl_crazy:До чого це все я...Не буду багато писати,а покажу лише фото і скажу велике дякую Марусі-мамі.:girl_in_love:
http://i073.radikal.ru/1002/e8/0d3aed06486d.jpg
Більше в піцерію я ні ногою.

Libra
20.02.2010, 18:32
І я вже декілька разів робила піцу за рецептом Маруся-мама. Дуже простий і найкращий (з тих, які пробувала) рецепт тіста. Дякую за рецепт!

natorella
20.02.2010, 19:16
за рецептом Маруся-мама. Дуже простий і найкращий (з тих, які пробувала) рецепт тіста
пропоную переіменувати тему в найкращий рецепт тіста на піцу від марусі!!!

Blondo4ka
20.02.2010, 19:31
пропоную переіменувати тему
А нє, бо моїй мамі більше сподобалася здобна піца на молоці та яйці:)

Kasia
20.02.2010, 20:25
Маруся, і я нині місила. руками. супер вдалося! піца-смачнюща:girl_claping:

DoroshLida
20.02.2010, 20:30
в мене завжди один рецепт:1 скл. води,1 ложка цукру,1.4 дріждів-все це розчинити і залишити на 15 хв.Згодом додати муки і солі і замішувати!

olena
20.02.2010, 23:48
Подякую і я Марусі за суперовий рецепт тіста для піци,правда я ручками мішу,але результат того вартий.Чоловік на завтра замовив піцу знову,бо каже,що давненько не смакував.

сяняНЯНЯ
21.02.2010, 02:01
Марусю,і я записуюсь у шанувальниці вашої піцци! Дуже смакує нам! сьогодні аж дві великі зробила-в моменті розхапали.

tanchyk
10.03.2010, 11:21
Напишіть будь-ласка рецепт піци від Марусі, бо відео в мене чомусь не грузиться, а слина вже тече....

Kasia
10.03.2010, 12:02
перепис Марусі

Curly Xena
14.03.2010, 16:52
Сьогодні пробувала перепис Марусі - клас! це те тісто , яке я шукала. :girl_claping:Я додала лишень в саме тісто трохи сушеного орегано та базиліку - люблю коли тісто теж ароматне.

Anaid
14.03.2010, 18:01
І я приготувала ту чудову піцу по рецепту Марусі!Просто супер!Мої як налетіли то вже за 20 хвилин ніц не було!Зробила одну велику,от змушують зара йти ще робити!Дуже дякую!!!

natorella
14.03.2010, 22:26
трохи офф
я робила нещодавно піцу і заморозила кавальчик. нині я з того тіста наробила *швидких* чебуреків. то вони були такііі смачні, аж ну
маруся-мама ну дуже вам дякую

kitka
14.03.2010, 22:31
Я додала лишень в саме тісто трохи сушеного орегано та базиліку - люблю коли тісто теж ароматне.
Я насипаю суміш прованських трав у соус, яким змащую тісто. Теж мені без цього аромату піца - не піца.

Olenya
14.03.2010, 22:38
Дічата, а як ви заморожуєте тісто Марусі-мами? воно ж дріжджове

natorella
14.03.2010, 22:42
як ви заморожуєте тісто Марусі-мами? воно ж дріжджове
нормально - в морозилці;)
з досвіду - піца на замороженому навіть смачніша
то ж не хліб, що має вирости огого

Olenya
14.03.2010, 22:48
Перед тим розкачуєте?

---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

Розкачену піцу морозите?

natorella
14.03.2010, 22:53
Розкачену піцу морозите?
нє. просто вимішений *колобок*
він дуже швидко розморожується
я просто на повітрі розморожую (не маю і не поважаю *хвилі*)

сяняНЯНЯ
14.03.2010, 23:32
Я теж деколи заморожую тісто по Марусиному рецепту.І,ви знаєте, піцца тоді дійсно виходить ще смачніша. То з мого досвіду.

Olenya
15.03.2010, 09:33
А и заморожуєте після того, як підійде, чи одразу як замісили????

сяняНЯНЯ
15.03.2010, 11:12
аморожуєте після того, як підійде, чи одразу як замісили????
Я замішую в хлібопічці, то ставлю в морозилку вже після підходу.

Nana11
19.03.2010, 12:41
а в мене тісто для піцци постійно дуже тверде получається:girl_haha:...вже різні рецепти пробувала...підскажіть будь-ласочка чому так може ставатися?:girl_cray:
бо надоїло вже сухарі гризти:girl_haha:

kitka
19.03.2010, 12:51
тісто для піцци постійно дуже тверде получається
А сам колобок м'якенький, чи також тугий?
І завжди ту саму муку давали, чи різну пробували?
Яйце часом не даєте, білок особливо?

olena
19.03.2010, 13:25
А ви попробуйте рецепт Марусі-мами,там усе чітко розписано і тісто виходить надзвичайне,якщо зробите все так як написано,то наврядчи вийде тверде.
І ще може ви просто задовго печете саму піцу?

Nana11
19.03.2010, 20:00
сам колобок м'якенький, чи також тугий?
І завжди ту саму муку давали, чи різну пробували?
Яйце часом не даєте, білок особливо?
Тугий, ні яйця не даю зовсім...:girl_tender:

---------- Додано в 17:00 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

ще може ви просто задовго печете саму піцу?

Оце може бути...боюсь щоб сира не була:girl_cray:

natorella
19.03.2010, 23:34
боюсь щоб сира не була
для того ви спершу підпечіть трохи корж, потім викладайте начинку

та і гаряче сирим не буває;)

Nana11
20.03.2010, 01:20
та і гаряче сирим не буває
:girl_haha: так сьогодні вечером подумала.і тісто стало вже покраще явно...
ще трошки і можна буде гостей на піццу кликати, бо поки тільки Коханий то згоджувався їсти:girl_haha:

mysika82
21.03.2010, 19:43
робила піцу за Марусиним рецептом. За 15 хвилин її не стало!!! певно таки дуже смачна вийшла!!!!:girl_smile:

kitka
21.03.2010, 19:55
Тугий
То може муки забагато даєте? Я даю зовсім "впритик", щоб лиш не ліпилося, і воно таке м'якесеньке виходить.

olerusya
21.03.2010, 21:59
На 300 мл. теплої води розвожу дріжджі (четверту частинку пачки, зрештою можна і сухі використати), додаю туди яйце та борошно.. Скільки склянок не скажу, бо роблю на око (та й борошно різне буває), просто щоб було не круте, а м"якеньке. Додаю трохи солі та щіпку цукру. Ставлю на півгодини вистоятись.
Далі через тертку протираю помідори, до них додаю спеції різні гострі. томатного соусу трохи, іноді майонезу. Змащую розкатане тісто соусом, викладаю начинку (найчастіше шинка, свіжі печериці, кукурудза або оливки), затираю сиром.
Виходить велика піца, схожа до Челентанівської. Але якщо бритванка коротка - то тісто з такого замісу виростає на досить високу піцу. Чоловік таку навіть більше любить - бо вона пухка та м"яка виходить.
сьогодні спекла за вашим рецептом! піца - суперова! дякуємо!(ми теж любимо мякеньку і пухкеньку):girl_tender:
п.с. буду кожні вихідні пекти за різними вашими рецептами, поки не оберемо найкращий варіант! дуже хотіла спекти як Маруся-мама(так же всі хвалять), але десь сховалася від мене моя оливкова олія...:girl_cray:

Smokky
21.03.2010, 22:23
Я теж сьогодні робила піццу за рецептом Маруся-мама. Але так як взагалі перший раз таке робила, то трохи пересушила, бо боялася шо буде тісто сире. тому воно вийшло трохи твердим, але поки половину з'їли - інша половина стояла у виключеній духовці і видно краще пропиталась соусом, бо стала м'якшою. А ще важко було це тістотак розтягнути щоб воно тоненько вляглося. Десь читала що не можна тісто на піццу розкатувати, тільки руками розтягувати. Хто що думає з цього приводу? Хто як робить?

olena
21.03.2010, 23:05
Хто як робить?
Розтягую руками,і не знаю чому вам важко було розтягнути,у мене це виходить досить таки легко.

сяняНЯНЯ
21.03.2010, 23:21
Хто як робить?

Я теж руками розтягую.І з часом це вміння приходить.Бо перші рази рвалося.А тепер все гут.

Nana11
22.03.2010, 15:07
Я даю зовсім "впритик", щоб лиш не ліпилося, і воно таке м'якесеньке виходить.
напевно так і є, я тепер вперлася і вирішила що поки смачнючу не спечу не здамся, хоч кожен день буду пекти:girl_devil:
так ось, я тепер дала менше муки і набагато менше пекла, то получилася досить смачна:girl_claping:, правда розтянути її це також ціла проблема:girl_haha:

mysika82
22.03.2010, 15:27
я теж розтягую тісто, абсолютно безпроблемно. Щоб не липло до рук просто постійно макаю руки в холодну воду. Розкачувати ніколи й не розкачувала, бо тісто виходить не таке, щоб його качати.

Маруся-мама
22.03.2010, 18:53
А ще важко було це тістотак розтягнути щоб воно тоненько вляглося.

Якщо тісто не піддається легкому розтягуванню то дріжджі ще не добре побродили. Залишіть тісто на стільниці на трохи і воно повинно краще розтягуватись.
Я роблю з тіста колобок а тоді кладу на кулак одної руки і трохи розтягую його. А тоді починаючи з краю пальцями по-кругу кручу в повітрі і тісті розтягується.

http://www.youtube.com/watch?v=72oe_j-0gwE

natorella
22.03.2010, 22:34
Я роблю з тіста колобок а тоді кладу на кулак одної руки і трохи розтягую його. А тоді починаючи з краю пальцями по-кругу кручу в повітрі і тісті розтягується
йой - я так само роблю))))

kitka
10.04.2010, 20:50
Так, пишу, щоб ніхто таке дурне робив як я робила: я до сьогодні тісто тільки розкачувала, бо хотіла щоб воно було ідеально рівне і симетричне:girl_in_dreams:. І тому не дуже мені подобалася якість тіста і особливо краї. Сьогодні нарешті вирішила порозтягувати руками, так як Маруся казала і всі інші. Виходить абсолютно інакша піца! Тепер я нею задоволена на 100%. Так що тільки розтягуйте.

pravovuk
10.04.2010, 21:12
Я сьогодні теж "розтягувала" піцу!!!!!!!Класна вийшла. Мої стовкли на одному духу.

Vitussa
14.04.2010, 22:42
привіт! поділюся з вами дуже файним та не складним рецептом піци. За цим рецептом я також печу батони та смачні періжки з різними начинками. Беремо 15 гр дріжджів 1 ч. л. цукру ( до періжків беру 2-3л ) 0.5 ч. л. солі все це заливаємо 0.5 ст. теплої води додаємо 2 ст. муки і вимішуємо вкінці додаємо 3-4 ст.л. топленого масла ( масло додаємо вкінці щоб тісто було пухке) знову вимішуємо і ставимо в тепле місце щоб підійшло тоді знову місимо і втепле місце. Коли підійде вдруге розкачуємо до відповідної форми і виложуємо на дечко змащене олією наповнюємо будь-якими начинками. А ще тісто на дечці я мажу лише томатом домашнього приготування і вдушую часничку без майонезу. Ця піца печеться 7-10 хв.

Vittoriya
14.04.2010, 23:00
розкачуємо до відповідної форми
тісто на піцу не можна розкачувати, ні в якому разі! Його треба розтягувати.

natka75
14.04.2010, 23:22
тісто на піцу не можна розкачувати, ні в якому разі! Його треба розтягувати.

точно, згадала як в Італії завів нас сестри чоловік в піцерію до піцайоло(хлопець,який пече піццу), а той так майстерно крутив в повітрі тим тістом і воно розтягувалося....

Vittoriya
14.04.2010, 23:25
той так майстерно крутив в повітрі тим тістом
ну це вже вищий пілотаж :) Я теж таке бачила,воно розтягується так і набирається повітря.

true
16.04.2010, 13:57
Всім привіт Пропоную легкий рецепт тіста піцци. Готую його вже багато років і всім подобаеться. Тісто тоненьке і смачне. 250 гр муки ,50 грмасла,2 яйця,0.5 стакана сметани.Тісто має бути туге , якщо рідкувате,то додайте ще муки.В тісто додайте сіль або приправу.Надіюсь що сподобаеться!Розтягую руками по формі дуже тонко.

Milongera
18.04.2010, 20:04
Несу від себе персональне "ДЯКУЮ" Марусі-мамі за рецепт. Вчора пекла піцу за тим рецептом вперше та й ще у очікуванні гостей. Але даремно переживала - гості змели все та ще й пальчики облизували. :girl_tender::girl_tender::girl_tender:

Мія
28.04.2010, 19:48
200мл молока, 7гр сухих дріжджів (доктор едкер беру)чайна ложка цукру, пів чайної ложки солі всипати це все в комбайн з ножем для теста (можна все в ручну робити).
Як дріжджі розтануть всипати 360 гр муки (1ст л=25 гр) і перемішати. Додати в кінці 1ст.л олії будь-якої. РОзділити на два куски, один в морозілку а с другий ставите щоб підросло. Мажите братванку олією і розтягуєте по ній тісто.. воно не розкачається бо троха рідкувате, даєте ще раз підрости троха. Потім мажете соусом для піцци (я в метро купляла), і даєте що там хотите. Пекти при температурі 220-250 гр біля 7-12 хвилин.

Ніколь
04.05.2010, 11:41
Я останніх пів року роблю піцу по дуже простому і швидкому рецепту: ( колись надибала рецепт піцци від Вольфанга Пака)
250 мл води теплої + десертна ложка меду+столова ложка сухих дріжджів, все перемішати дочекатись піни....
500-600 гр борошна + столова ложка оливкової олії+чайна ложка солі - це все перемішати, влити до борошна суміш води з медом з дріжджами, вимісити еластичне тісто, дати трішки підійти. Тіста виходить або на дві круглих піци діаметром 25 см, або на одну велику квардратну.

sonata
06.05.2010, 09:10
І в мене вийшла смачненька піцца :girl_claping: Велике дякую Марусі-мамі.

MAXAMAK
14.05.2010, 19:50
Хочу висловити величезну подяку Марусі-мамі, її тісто-просто суперове. Вже двіччі пекла по її перепесу піццу-змели одразу все.:girl_in_love:
Тільки ще хочу запитати - тісто треба морозити після того як воно підросте, чи до того? :girl_flag_of_truce::shy:

Хмурка
17.05.2010, 01:08
Привіт!! :girl_in_dreams:Передивилась Вашу темку, почула стільки смачних відгуків про піццу Марусі-мами аж слюнки потекли. Обовязково спробую!! Я також не люблю піццу на молоці... вона виходить просто як хлібчик ,і коли на неї накладають "венегрет":girl_haha:ну Ну це вже просто не піцца, а щось інше.

Rulka
18.05.2010, 21:45
Тісто для піци.
200 гр. муки,
1 ч.л. сухих дріжів,
0,5 ст. води,
1 ст. л. олії,
по 1/4 ч.л. солі і цукру.
Дріжі розвести в теплій воді з цукром. Коли дріжі розбухнуть добавити муку з соллю,
місити долити олії, (при потребі можна добавити теплу воду). Поставити на 40хв. щоб підійшло.

Олександрочка
28.05.2010, 00:12
Я теж дуже вдячна Марусі-мамі за цей прекрасний рецепт !!! Величезне дякую.Піца вийшла дуже смачна.

Herbera
28.05.2010, 19:19
Привіт, дівчата. Я тут новенька. Усі так хвалять піццу від Маруся-мама, що і я вирішила спробувати сьогодні приготувати.

In4a
13.08.2010, 17:31
Я ще дуже зелена господиня, тому маю питання:
одну ложечку цукру, пів ложечки солі
тут маються на увазі чайні?
дві ложки оливкової олії
а тут столові, так?
І ще: з цього виходить 1 піца чи більше?
Дякую:girl_flirt:

La esposa
13.08.2010, 18:37
питання

Я Вам за Марусю відповім, поки її нема — а як Маруся прийде, то хай виправить, як щось не так :)

Справа в тім, що за Марусиним рецептом я готувала піци цілий Великодній піст, піца з грибочками йшла на ура :)

В мене за цим рецептом виходило тіста на 3 піци (форма 28 см, велика), я, коли вже готове замісила, одразу ділила на 3 і клала в окремі пакетики — за 2-3 дні з"їдали. В процесі готування (а піст-то був довгий...) придумала, як полегшити собі задачу з розкачуванням тіста — викладала на форму шмат тіста і мокрою рукою (постійно мочила) розтягувала по всій поверхні :)

Маруся-мама
13.08.2010, 22:28
тут маються на увазі чайні?

так... коли пишу ложечки то маю на увазі чайні, а коли ложки то столові.

І ще: з цього виходить 1 піца чи більше?

Все залежить наскільки тонко будете розтягувати тісто, але я б казала розтягувати тонко. Нам тих пропорцій вистарчає на дві великі піцци.

Ука
13.08.2010, 22:38
Нам тих пропорцій вистарчає на дві великі піцци
або 1 піцу і маленьку бритванку пиріжків :)

Марусю, теж дуже дякую за рецепт!

In4a
13.08.2010, 22:55
Звітую: вийшло 2 великі піци. Дякую Марусі-мамі:girl_curtsey:
http://i076.radikal.ru/1008/1e/16f53b4de812.jpg

slobodianka
17.08.2010, 16:53
От всі хвалять рецепт Марусі-мами, я й собі захотіла, та не можу подивитись те відео, що вона пропонувала-там якісь одні аніме. Дайте ссилочку, будь ласка!

Маруся-мама
17.08.2010, 21:03
Виглядає що оригінальне відео зняли з серверу. Я поставила в дописі нове (http://www.posydenky.com/showpost.php?p=412006&postcount=4)

Molecule
27.11.2010, 19:33
Я сьогодні з мамою готували піцу,завжди робили тісто самі,а сьогодні вирішили взяти листкове бездріжджове тісто,получилося смачно.

Ljus6ka
16.01.2011, 03:28
Маруся-мама прийміть ще й мою подяку за такий смачний рецепт тіста до піци, і ще мій чоловік просив передати дякую, бо він так охкав та й ахкав, що смачнішої піци ніде не їв, а пальці облизував як дитя мале.

MakarOnka
25.01.2011, 01:51
Приєднуюсь до подяк Марусі-мамі за дуже добрий рецепт тіста на піцу:girl_tender:.А ось і фотодоказ-це наша сьогоднішня вечеря.......була:girl_crazy:
Це для мене із сушеними помідорами і бринзою
http://s47.radikal.ru/i117/1101/05/d8433fe7f2ae.jpg
і чоловікова"всещобуловхолодильнику":d23::girl_haha:
http://i025.radikal.ru/1101/57/8275c888e966.jpg

Venus
25.01.2011, 10:09
Маю перепис дуже примітивного тіста для піци з однієї німецької кулінарної книги. Завжди вдається і можна розкачувати:

250 г борошна
125 мл води
20 г пресованих дріжджів
2 ст.л. олії (краще оливкової)
дрібка солі, 1 ч.л. цукру

Спочатку дріжджі розчинити з цукром і водою, замісити тісто і дати підійти. Підходить десь 30 хв.
Розкачати тонко. Я розкачую на весь лист в духовці (35х40 см). Викласти начинку і запікати при 180С 20-25 хв. Корж виходить товщиною в 1 см. Я цю піцу постійно печу дочці до школи замість канапок

http://i027.radikal.ru/1101/0d/47744de679c8.jpg

http://s43.radikal.ru/i101/1101/e9/cabfc276ead8.jpg

http://s60.radikal.ru/i169/1101/21/4032a76e251b.jpg

http://s011.radikal.ru/i315/1101/17/c47da0db55d1.jpg

Vittoriya
25.01.2011, 11:50
Розкачати тонко
але тісто до піци краще не розкачувати,а розтягувати :)

Stechok
25.01.2011, 12:27
20 г пресованих дріжджів
а можна замість пресованих дріжджів дати сухі,і скільки?

Vittoriya
25.01.2011, 12:32
а можна замість пресованих дріжджів дати сухі,і скільки
Ось (http://posydenky.com/showpost.php?p=412006&postcount=4) самий популярний і вже випробуваний н еодною господинею рецепт від Марусі-Мами з сухими дріжджями.

наталя 2204
25.01.2011, 15:55
Дам свій улюблений рецепт тіста, може комусь знадобиться. Тісто получається дуже мягке і пухке.

25гр пресованих дріжджів
260гр теплої води
1ст.л.цукру
0,5ст.л.солі
2ст.л.олії
420гр пшеничної муки.

Замісити і поставити на 1год на холод.

Виходить велика піцца на цілу духовку.

Venus
25.01.2011, 18:49
Цитата:
Допис від Venus
20 г пресованих дріжджів
а можна замість пресованих дріжджів дати сухі,і скільки?

Я думаю можна спробувати півпакетика (якщо пакетик 7 г), або 1 ч.л., якщо пакетик великий. Хоча, якщо чесно, не пробувала ще. Спробую, відпишуся:girl_blush2:

Venus
25.01.2011, 22:25
але тісто до піци краще не розкачувати,а розтягувати

Як тільки приборкаю свою лінь, обовязково спробую розтягти:girl_in_dreams:. Цікаво, чи вдасться? :connie_pull-pigtail

Vittoriya
25.01.2011, 22:50
Цікаво, чи вдасться
мені по рецепту Марусі-Мами вдається супер,ясно то треба робити акуратно і не захоплюватися,але тісто піддається до усяких дій (підкидати я канєшна ше не навчилася :connie_pull-pigtail)

Маруся-мама
26.01.2011, 03:46
підкидати я канєшна ше не навчилася

«ішо нє усьо потєряно»:girl_haha:

natorella
26.01.2011, 10:38
підкидати я канєшна ше не навчилася

«ішо нє усьо потєряно»
я вже стільки піци зробила по марусиному рецепту (в мами всі сусідки мають той рецепт і роблять), шо навіть не розкачую, а тільки підкидаю і так розтягую

марусю - ви мій піцо-фаворит!

Stechok
26.01.2011, 11:45
Я думаю можна спробувати півпакетика (якщо пакетик 7 г), або 1 ч.л., якщо пакетик великий. Хоча, якщо чесно, не пробувала ще. Спробую, відпишуся
вчора робила все як по рецепту(з пресованими),тісто добре:girl_smile:,мій рецепт трошки відрізняється ,тим що я даю 1склянку рідини(пів склянки води та пів склянки молока),а все решта в таких самих пропорціях:
Італійська піца по-польськи з польскої кулінарної книги(печу вже років 10):girl_smile:
2 скл.борошна(тепер борошно має малий вміст клейковини,тому може бути мало),20гр.пресованих дріжджів,тепле молоко(пів на пів з водою неповну склянку),0,5 ч.л.солі,4 ст.л.олії,трошки тертого мускатного горіха(за смаком)
якщо вийде рідке тісто добавте борошна,скільке візьме,щоб нелипло до рук
Замішую подвійну порцію,бо цієї невистарчає на сім"ю

kostuk
26.01.2011, 15:51
Маруся-мама (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=2127), велике вам спасибі за рецепт тіста на піцу! Чоловік просто в захваті!:girl_in_love:

zlatovlaska
27.01.2011, 14:08
Я печу за двома рецептами:
1.Дріжджове тісто
1/2 склянки молока
20г дріжджів
1-2 яйця
300г борошна
100г цукру
2ст л масла
1/2ч л олії
Викладаєте начинку і печете 35-40 хв

2.Сирна піцца
200г сиру домашнього
8ст л муки
50г масла
2 яйця
1ч л порошку до печива
Розкатати , викласти все чого душа бажає і пекти 20-25 хв.

По можливості, коли є сир вдома, печу з сирного тіста, менше "пацьканини" і значно швидше.
Всім смачного.:)

Цитрина
28.01.2011, 00:28
Маруся-мама, тісто - просто неймовірне, скільки перепробувала - це просто фантастика!:girl_claping: ДЯКУЮ!!!

Stechok
11.02.2011, 13:18
я так само спробувала багато рецептів і переконалася кращого тіста ще не робила:girl_claping:
Дякую Марусі-мамі:girl_in_love:

AilataN
11.02.2011, 13:39
В мене класне тісто вийшло, причому без рецепта, спішила, на око насипала, добре хоч запам"ятала процес.
Основне, думаю,чому гарно вийшло- бо перше в муку влила олію і гарно вимішала, перетерла з олійкою , а потім все решта.
3,5 ст муки, 100 гр олії оливкової олії, стакан води теплої (дивитись по консистенції бо добре не помню),яйце, столова ложка цукру, чайна ложка солі(без верху) і дріжджі сухі, весь пакетик не висипала, трохи лишила.
Шкода що до рецепту Марусі-мами не добралась, але те що зробила гарно мені вийшло, хрупке, пишненьке,підійшло гарно, і дуже просто.
О, прочитала рецепт, майже так само, в мене олії більше...Може то так зле? але було смачно, олійка дала хрупкість, але саме основне напевно в тому, що олійку перше з мукою перетерти, а потім уже рідину доливати.

Vittoriya
11.02.2011, 19:08
, 100 гр олії оливкової олії
шось так багато олії...

..Може то так зле?
особисто для мене зле,я не люблю таке "олійне" тісто.

natorella
11.02.2011, 19:15
шось так багато олії..
багато жиру і мало муки - пісочне тісто

AilataN
11.02.2011, 19:32
ну так, воно було хрупке, як пiсочне, особливо з краю, там де засмажилось, але пишненьке i не липло до рук, дуже смачне i не грубе, але то бiльше вiд розкачування залежить. Так пiсочне й робиться, перше мука з жиром розтираеться, а потiм все решта...а жирнiсть мене не лякае, головне смачнiсть. )))
та все таки то вiд справжньоi пiцци далеко, так само, як i сирне тiсто, скорше пирiг виходить..

Анютка
24.02.2011, 20:43
я тісто роблю за рецептом Марусі-Мами, за що їй велике СПАСИБІ !!!

але ще кращим це тісто виходить тоді, коли замісити його на муці з твердих сортів пшениці, смакота неймовірна, всім рекомендую;)

Leila
24.02.2011, 23:45
Моя свекруха робить тісто на піцу на молоці і з яйцем, виходить більше тісто як на пиріг дріжджовий, але не на піцу. В начинку вона дає смажену цибулю, варені яйця, тушену моркву.
Я дуже люблю щоб тісто було тоненько розтягнуто, останнього разу я коли замісила тісто на 1 шкл. води, то в мене вийшло 3 піцци на круглу бритванку розіром 33 см. але тоді начинки треба небагато. (наприклад роблю з тунцем і оливками).

panna
21.03.2011, 16:51
Слава про тісто від Марусі-мами розійшлася далеко.В суботу вирішила приготувати піцу і цікавались по коліжанкам, хто яке робить, так троє з них саме по такому рецепту і роблять. От так!!! То напевно вже треба Марусі-мамі патентувати рецепт. А ще, залишилось у мене трохи тіста і я спекла на маленькій сковорідці. Получилось теж бомбезно!!!

volkovaj
21.03.2011, 17:01
яке смачнюче тісто получається, нямням:nyam2:, смачнішого ще не їла, саме основне так швидко готовиться, тому піца у нас тепер зачастіла, чому чоловік дуже радий:girl_dance:, дуже дуже дякую за суперовий рецептик:girl_claping:

gladiolys
06.04.2011, 01:05
а я село:girl_crazy: до цього часу не знала що тісто для піци має бути на воді. Нічого, от тепер буду готувати правильну піцу!:girl_yes:
Завжди користувалася ось цими двома рецептами, виходило дуже смачно:
1. 1ст. кефіру,1/4ст.оливкової олії, 40гр свіжих дріжджів, 1ч.л. солі, 1ст.л. цукру і 3ст. муки.Кефір і олію змішуємо і трохи нагріваєм.Додаємо дріжджіі цукор і залишаємо на 15хв.Далі додаємо муку і замішуємо тісто і даєм піднятись.
2. 1ст. молока, 40гр.свіжих дріжджів,1ст.л. цукру, 5ст.л. оливкової олії, 2 яйця, 500гр муки, сіль.Дріжджі і цукор додаємо в тепле молоко і залишаємо на 15хв.Далі збиваємо яйця і додаємо олію і дрібку солі. Потім додаєм до яєць молоко і замішуємо тісто, залишаємо піднятись.

bob
09.04.2011, 23:37
Маю рецеп тіста на піццу з піцерії(знайома дала)
Тісто на 4 шт.600гр муки, 40 гр маргарини, 2 ст л олії, 1 ч л солі, 1 ч л цукру, 2 ст л дріжджів, 2ст л манки, 300 гр води. Розкатувати тоненько.

FoRtune
10.04.2011, 19:25
В мене всі люблять піцу,я давно її печу.Рецептик простий і виходить смачне тісто.
На одну велику піцу: 1 склянка теплої води+50 гр.Дріжджів+2ч/л цукру+борошна,щоб вийшло тісто,як густа сметана.Залишити на 15 хв.,щоб тісто підійшло.
Потім додати 1 ч/л. солі і 100 гр. розтопленого маргарину і борошна,щоб вийшло пухке тісто.Знову залишити на 20 хв.
А тепер розкатуємо і викладаємо у форму.Дальше накладаємо начинку і печемо. СМАЧНОГО1

tanyakvitka
03.05.2011, 20:12
Сьогодні готували з подругами піцу на такому тісті:
1 склянка теплої води
1 столова ложка цукор
2+1/4 чайна ложка сухі дріжді
3 столові ложки оливкова олія
1 чайна ложка сіль
2+1/2 склянка мука

Все змішати і залишити на 10 хв., щоб постояло. Перевірено: більше часу це тісто не потребує! Виходить пухке, смачне тісто, а не сухе =))) Дужжже смачно!!!!
:girl_curtsey:

chichika
18.11.2011, 20:45
Я колись місила тісто для піци руками, а тепер в хлібопічці, виходить таке саме, за тим самим рецептом, тільки мороки менше. :girl_claping:
Рецепт дуже простий:
то виходить дві піци, завбільшки як квадратне дечко з духовки.
700 грам борошна
250 грам води
200 грам молока
чайну ложку цукру, чайну ложку солі розчинити в тепленькій воді з молоком, якщо дріжджі не сухі - розчинити там пів палочки, а якщо сухі - висипати пачечку на борошно.
Змішати з того тісто і коли почне відлипати від рук залишити на 10 хв, щоб трошки підросло.
Потім додати до тіста 1 жовток і 2-3 ст. л. олії і місити далі, поки знов не почне відлипати.
Змазати дечка маргарином і рівномірно розкласти тісто на 2 дечка без допомоги качалки - долоньками і пальчиками.
Залишити, щоб гарно підросло.
Випікати 20хв при температурі 180 градусів.

DolceVita
18.11.2011, 23:32
а можна і без рецепта! в італійському магазині купила борошно Барілла (воно вже з дріжджями) стакан води і ложка олії. Добре вимішати,рокатати і вуа-ля! надзвичайно смачне тісто!!!!

panikvarts
21.11.2011, 14:26
Вже кілька років печу піцу за ось таким рецептиком:
1 яйце
1 ст. л. цукру
1 ч. л. солі
100 гр масла
150 мл кефіру
7-8 гр сухих активованих дріжджів
Мука - скільки треба)))
Яйце збити, додати сіль, цукор, розтопленого масла. Все це додати до кефіру з дріджами. Перемішати і додавати муки, поки не вийде файненьке тісто. Виходить тоненьке, смачненьке тісто на 2 великі порції:)

Ірка-Шкірка
15.05.2012, 10:52
Я зазвичай печу піцу за класичним рецептом, дуже тонко розкачую, але часто виходило досить сухе тісто. Я ще й пекла спочатку саме тісто пару хвилин, тоді з начинкою.

Вчора вичитала в книжці Джеймса Олівера пораду: деко добре розігріти, перш ніж викласти на нього тісто, накласти начинку і відразу в духовку. Вийшло суперово, піца спеклася швидше, тісто було м'якеньке і ніжне. Дуже раджу спробувати так робити всім фанам домашньої піци :)

наталя 2204
15.05.2012, 10:56
начинку класти на сире тісто?

soyka
15.05.2012, 11:11
Тісто на 4 шт.600гр муки, 40 гр маргарини, 2 ст л олії, 1 ч л солі, 1 ч л цукру, 2 ст л дріжджів, 2ст л манки, 300 гр води. Розкатувати тоненько.
Якраз вчора пекла саме по цьому рецепту і коліжанка яка дала цей рецепт саме це і казала, що рецепт з піцерії. Мені сподобалося. Але я піцу їм рідко, тому особливо не маю з чим порівняти.

OxankaF
15.05.2012, 11:24
та я завжди кладу начинку на сире тісто...

Kasia
15.05.2012, 11:54
та я завжди кладу начинку на сире тісто...
так і має бути.
ці піцерії - де в нас зараз роблять італійську ТОНКУ піцу- теж тісто є тонке і сухе. а за хвилин 15 стає сухариком. дома теж так роблю, але за рахунок соусу +начинка ( бо мені здається у тих піцеріях сутєво економлять на цьому) - тісто хоч і тонке,і хрумке знизу, але піца не суха.

Ірка-Шкірка
15.05.2012, 21:12
Саме так, на сире.

---------- Додано в 20:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

ці піцерії - де в нас зараз роблять італійську ТОНКУ піцу- теж тісто є тонке і сухе. а за хвилин 15 стає сухариком.
Нууу... я би не сказала, скажімо в Ля П'яці (моя улюблена піцерія на сьогодні), тісто дуууже тонке, але ні грама не сухе. Цього ефекту я і намагалась добитися вдома :)

Kasia
15.05.2012, 22:14
мені так і вдається. тонко розтягнути, і на високій температурі пекти
але в тій Пяці, брала з руколою піцу - назву забула. жахливо суха.
але , то кожному своє:nyam2:

tsiuma
28.06.2012, 16:03
Дуже дякую Марусі-мамі за рецепт і секрет приготування смачної піци! Печу піцу давно і не знала, що тісто не можна розкачувати качалкою, а тільки руками. Останнього разу зробила все за рецептом Марусі-мами, розтягнула тісто тонко руками - неперевершена смакота! Всі домашні були такі задоволені! Вдосконаленню дійсно немає меж!

Gybka Bob
29.06.2012, 00:23
Я щодо тіста на піцу, ніколи не заморочуюсь. Ніде не читала цього рецепту, а все на око, тап-ляп, а би було:girl_blum: і виходить смачно))
Так от, 20 гр. дріжджів замочую у склянці молока (можна трішки більше дати молока) туди на око сиплю муку, доти, доки тісто не вимішується. Потім змащую руки олією і вимішую тісто. даю йому трошки часу щоб оговталось (5 хв) і на велику протвинь руками (руки змащені олією, щоб легше розтягувати тісто) розтягую його. А потім вуаля)) політ всього що є в холодильнику на тісто:girl_wink:

Virna
29.06.2012, 00:31
Дівчата, маю файний рецепт тіста на піцу, дав мені знайомий, який працював в Америці в піцерії. Значить так, 500 грм муки, 1 ч.л. солі, 1 ч.л. олії, 1 ч.л. сухих дріжджів розведена на 250 грм води. Я розкачую дуже тонко, то в мене виходить дві піци. Начинку кладу на сире тісто, випікаю при 200 градусах десь 20-25 хв. Смакуйте на здоров"я!

Just me
29.06.2012, 00:31
Не сочтітє за наглость, але мені після рецепту тіста від Марусі-мами залишається обговорювати хіба начинки :) Бо тісто за тим рецептом виходить таке... італійське :) Пальчики оближеш!

Lyudvig
29.06.2012, 16:45
Значить так, 500 грм муки, 1 ч.л. солі, 1 ч.л. олії, 1 ч.л. сухих дріжджів розведена на 250 грм води. Я розкачую дуже тонко, то в мене виходить дві піци

Ого, з 500 гр. муки тільки 2 піци? В мене рецепт такий: 400 гр. муки, 1ч.л. дріжджів, 1ч.л. солі, 1ст.л. олії оливкової, 250 гр. води, годинку постояло і вперед! Правда я спочатку трошки розкачую тісто, а потім дотягую руками. І з того тіста в мене виходить 4 повноцінних піци. А ще недавно купила собі форму з дирочками внизу, то ставлю її на сам низ духовки і воно гарно припікається, а соусу і моцарели даю побільше, щоб не була засуха.

залишається обговорювати хіба начинки

Якщо я готую піцу для домашніх, то кладу тільки мелені помідори з базиліком, спек і моцарелу, :nyam1: іншої начики ми не їмо. Щось я не дуже признаю всяку кукурудзу на піцу, чи печериці, чи будь що інше. Ну, але, якщо гості приходять, то кладу все, що просять.

Маруся-мама
29.06.2012, 19:49
Щось я не дуже признаю всяку кукурудзу на піцу

Я також. Чоловік любить йому дати свіжу фіолетову цибульку, вже на готову піццу.

Я кладу соус маринара, буквально трошки, багато тертого сиру, і вже потім як майже готова кладу шинку і цибульку, або ніц. Гриби нам спротивились, може тому, що тато щоразу приїжджає і їх готує. ФЕ!

HAPPY NATA
29.06.2012, 21:47
Марусю! Хочу запитати: чи можна в тісті замінити оливкову олію на соняшникову (чи це принциповий момент)? І ще. Зберігати тісто треба в холодильнику чи в морозилці?

---------- Додано в 20:47 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

в мене чомусь не запускається відео про те, як розтягувати тісто... Можете якесь інше поставити?.. :)

Маруся-мама
29.06.2012, 22:06
Можна брати і кукурудзяну, тільки я б радила брати рафіновану, бо вона без запаху. Нерафінована буде віддавати в тісті.
Тісто, якщо в морозилку тоді постоїть до місяця часу. Я б довше не тримала. Не любитель я довгоморозячихся речей. А якщо в холодильнику, то не більше двох діб. Далі тісто починає киснути.

Відео? Пошукаю інше.

Zuzulka
28.08.2012, 00:03
відео в мене грало класно) Спекла за Марусі-маминим рецептом.. смакота) Дякую

Virchuk
15.02.2013, 18:49
Далі тісто починає киснути.
пізно я це прочитала... тісто місила в середу ввечері, а пекти збиралась завтра. То вже не можна врятувати те тісто, якщо на ніч поставити його в морозилку?

Маруся-мама
15.02.2013, 19:46
То вже не можна врятувати те тісто, якщо на ніч поставити його в морозилку?
Не треба. Нехай вже буде в холодильнику. Думаю, що буде ще ОК.

Virchuk
17.02.2013, 21:22
Нехай вже буде в холодильнику. Думаю, що буде ще ОК.
Піца вийшла класна) так що, дякую за рецепт))
Одну піцу робила з шпинатом і моцареллою, а іншу - з грибами, курячим філе і сиром :nyam1:

hrystusja
18.02.2013, 19:32
Напишу свій рецепт тіста для піци яке нам засмакувало найбільше.
Отже
20-25 гр пресованих дріжджів
пів шкл теплого молока
0,5 ч. л цукру
0,25 солі
1,5-2 шкл муки
прованські трави до смаку.
я ще додавала кілька капель оливкової олії.
Дріжджі розчиняєму з цукром та теплим молоком. Тоді сіль. Відразу додаєм муку поступово і прованські трави в кінці. Тісто дуже ароматне виходить.
Ставимо в тепле місце і готуємо начинку. Поки зготуєвалась начинка (близько 30 хв) тісто готове. Розкачуємо і далі по улюбленому рецепту.
Виходить в міру хрустке і дуже смачне.

Maksli
19.02.2013, 10:50
Хотіла похвалитися своїм рецептом тіста для піцци, яким користуюсь, а виявилось що то такий самісінький, як у Марусі-мами! :girl_yes:
Я ще часом трохи додаю житньої муки до тіста, десь 1/3 від усієї кількості муки, то така нямка виходить :nyam1:

BlackSheep
19.02.2013, 11:16
Хотіла похвалитися своїм рецептом тіста для піцци, яким користуюсь, а виявилось що то такий самісінький, як у Марусі-мами!
та сама ситуація,тільки виявилось в мому рецепті в дварази більше муки і води н.а 10 г сухих дріждів.тре спробувати ще пропорціі від Мамусі -Марусі )
тісто дійсно дужу суперове і гарно зберігаеться в холодильнику

Akseniya
23.02.2013, 15:09
Тепер печу по цьому рецепту:
для теста
сухие дрожжи - 1 чайная ложка,
мука - 1,5-2 стакана,
теплая вода (~36°C) - 3/4 стакана,
сахар - 1 чайная ложка,
соль - 1/2 чайной ложки,
оливковое масло - 2-3 столовых ложки.
Приготовить дрожжевое тесто.
В миске соединить: теплую воду, сахар и сухие дрожжи. Все хорошо размешать и оставить на ~10-15 минут (за это время смесь должна немного вспениться - это значит, что дрожжи работают).
В дрожжевую смесь добавить соль и примерно половину нормы просеянной муки (по-желанию, муку можно смешать с солью).
Муку размешать с дрожжевой смесью при помощи деревянной ложки, затем влить оливковое масло и еще раз хорошо перемешать.Постепенно добавить оставшуюся просеянную муку и замесить мягкое, эластичное, некрутое тесто.Тесто положить в чистую миску, смазать поверхность небольшим количеством оливкового масла, накрыть чистым полотенцем или салфеткой и убрать в теплое место примерно на 1 час, чтобы тесто подошло.
Подошедшее тесто обмять, снова уложить в миску и оставить еще примерно на 30 минут.
Вибайте за мову, бо малеча відпихає від компа.
Дуже смачне тісто.Рекомендую.Рецепт подібний до Марусі-мами, інші пропорції.:girl_crazy::girl_crazy:

Ravlyk
26.02.2013, 17:53
Знайшла такий рецепт, сьогодні буду пробувати:
http://www.youtube.com/watch?v=83vFvz-hH6o

Vittoriya
28.02.2013, 21:46
Итальянский повар распробовал белорусскую пиццу (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4363885)
Оригинальную форму пиццы — круг — итальянцы взяли из арабской кухни. В основе — лаваш, добавили ингредиенты и придумали совершенно другую технологию приготовления теста: живые дрожжи, пшеничная мука, соль и вода. Тесто у пиццы должно быть как и у хлеба: с таким же запахом и золотистым цветом и, конечно, с бордюром в 1,5 сантиметра шириной.
Каждая пицца должна иметь хороший запах, вид и вкус. И употреблять ее можно с хорошим бокалом пива или вина. У всех этих пицц один дефект — тесто. Зачем добавляют сахар, молоко, сливочное масло? Они что, песочное или слоеное тесто готовят? Тесто должно быть простым, — говорит Иньяцио Роза. — Конечно, когда человек голоден и не смотрит на то, что кушает, — да, пожалуйста, можно заполнить желудок и такой едой.

misis-cosmo
16.04.2013, 12:53
Піцца на швидку руку
25 гр.дріжджів
200 мл. води теплої(t-35-40)
2ст.л.соняшної олії(бажано оливкової)
1 яйце
1 ч.л.цукру
1/2 ч.л.солі
борошна скільки забере,тісто має бути не забитим,трішки мягшим,ніж на вареники! розкачую тісто на велику форму 36*26 см,змащую форму олією і викладаю,розрівнюючи по краям,лишні краї ховаю в середину тіста,що в свою чергу робить бортики,даю трошки підійти тісту,10-15хв.Змащую тісто кетчупом і майонезом,викладаю начинку...готове тісто виростає приблизно на 1-1,5см.Пекти 40-45 хв.при t=160-180.
Мій секрет:якщо я готую піццу,то сир я натираю коли піцца печеться вже 30хв.,просто іноді плавлений сир може підсмажитись занадто і набути темно-коричневого кольору.

Vittoriya
11.05.2013, 12:41
Дівчата , а хтось робить піццу з житньої муки? Хочу спробувати, але не знаю, чи робити за такою ж схемою, як і звичну ( роблю за рецептом Марусі-мами)

Dolche
11.05.2013, 14:24
чи робити за такою ж схемою, як і звичну ( роблю за рецептом Марусі-мами)
А чому ні? думаю, що смак буде зовсм іншим, як і хліб, темніший і кисліший.
Я теж тепер постійно роблю піццу лише за рецептом Марусі-мами, ми її обожнюємо, дуже смачне тісто.
Пи.си. До речі соус від Марусі теж дуже смачний, я в літку його роблю, а в кінці літа заморожую у баночках на зиму )))

Цитрина
11.05.2013, 17:07
Змащую тісто кетчупом і майонезом
Пекти 40-45 хв.при t=160-180.
Класична піца печеться при масимальній температурі максимум 15 хв.
А про запікання майонезу краще промовчу.
Те, що Ви описали, це відкритий пиріг.

AilataN
11.05.2013, 18:18
іноді плавлений сир може підсмажитись занадтоПлавлений?
для чого 45 хвилин пекти, то якась помилка, за цей час ціла курка спечеться не те що пиріг..

Цитрина
11.05.2013, 18:57
іноді плавлений сир може підсмажитись занадто і набути темно-коричневого кольору.
Себто згоріти? Для чого стільки слів :) ?
45 хв. в духовці запікати майонез з плавленим сиром - питань більше не маю.

Dolche
11.05.2013, 22:20
Я колись також змазувала корж кетчупом, але як пригадаю той смак, то не до порівняння зі справжнім соусом. Тим більше, що кетчуп як і майонез є готовим продуктом і його не потрібно запікати, бо втрачає свої смакові властивості.
А якщо немає з чого зробити соус, немає сиру твердого, сорі, але для чого тоді пекти піццу? Хоча впринципі це і не піцца, а просто справді пиріг.
Свою піццу печу ~15 хв (сир додаю наприкінці, бо не люблю запечений)

Olka Sherolka
11.05.2013, 22:36
До речі соус від Марусі теж дуже смачний, я в літку його роблю, а в кінці літа заморожую у баночках на зиму
киньтесь в мене рецептом того соусу, будь ласочка :)

Vittoriya
11.05.2013, 22:48
киньтесь в мене рецептом того соусу, будь ласочка
Просю:
Соус також дуже легко зробити самому. Не знаю чи в вас є, але думаю що знайдуться, просто помідори в баньці або літом коли помідори найкраще достигли можна зробити власне такий помідоровий соус.
Значить беремо одну цибулину, можна дві і гарно краємо на дрібні кубики і підсмажуємо її, вірніше пасеруємо на ложці оливкової олії. До того додаємо один-два зубчики часнику. Після того як цибулька змякла додаємо подріблені помідори без шкірки. Якщо є свіжі, то їх варто ошпарити і зняти шкірку а якщо з баньки то просто додаємо помідори з баньки і проварюємо соус кілька хвилин. Після цього додаємо кілька ложок вина і свіжий базилік. Далі варимо соус ще десь з пів години поки помідори не будуть мягкі. Соус має кипіти на маленькому вогні.
В нас можна купити помідори ось в такій баньці. Це просто помідори які були трошки підварені, обібрані від шкіри і потовчені. Потім закручені в баньки.
Зараз буду його робити.

Vittoriya
12.05.2013, 18:02
Я собі нині зробила таку напівдієтичну піцу-без дріжджів, а лиш житня мука , вода і ложка оливкової олії. Замісила тісло, сформувала його на формі, підсушила в духовці. А тоді наклала начинку і ще на 15 хвилин в духовку. А начинка була така-помідори перетерті в баняку підігріла, додала трошки вина і баагато свіжого базиліку. Так воно трохи побулькало, змастила тим тісто і виклала порізану моцарелу-ту таку справжню , кулькою, а не тою, що на піцу. Така вийшла смакота-справжня маргарита, тільки на зовсім пісному тісті :)
Порівняно з моєю, чоловікова на дріжджях видалася мені пирогом :D

tsiuma
12.05.2013, 20:51
А я робила вчора піцу вперше на італ.сухих дріжджах і тісто вийшло таке бомбезне - інакше (ніжніше, пухкіше, якщо можна так сказати про тісто для піци), ніж на наших дріжджах Саф-момент.
Роблю піцу завжди за рецептом Марусі-мами. Мені стало цікаво: що дійсно так різняться дріжджі і то так впливає на якість тіста?
Тепер хочу тільки тих італійських дріжджів!

Цитрина
12.05.2013, 21:39
Я собі нині зробила таку напівдієтичну піцу-без дріжджів, а лиш житня мука , вода і ложка оливкової олії
Я вчора теж пекла некласичну "піцу" - на пісному заварному тісті. Не мала настрою до дріжджового, а зі заварним вийшло супер, хоч і не зовсім звично. Тісто елементарне у приготуванні, а результат - смачний, хрумкий, словом, класний :).

180 гр. борошна
50 мл. окропу
50 мл. оливкової олії
1/2 ч.л. розпушувача

Олію змішати з окропом. Борошно просіяти, додавши розпушувач і дрібку солі. Висипати борошно в окріп, з'єднаний з олією, і перемішати - спочатку ложкою, а потім - руками. Тісто буде м'яке, але до рук не липнутиме. Замісивши, дати постояти тісту півгодини. Розкачати тонко. Начинка - за смаком. Випікати при 180 градусах 35 хв.

Smorodynka
12.05.2013, 22:28
Тепер хочу тільки тих італійських дріжджів!
А де Ви їх купили?

tsiuma
12.05.2013, 23:15
Цитата:

А де Ви їх купили?
Мені з Італії передала мама.

Dolche
13.05.2013, 00:05
А я робила вчора піцу вперше на італ.сухих дріжджах і тісто вийшло таке бомбезне - інакше
о, так, це точно! Мені привезли також їх (там навіть на пакетику піцца намальована), я лише на них і пекла, зараз закінчились і подумалось мені, що в наших супермаркетах я теж зможу їх купити, а як ні, то візьму наші сухі (чесно кажучи і не думала, що смак тіста так залежить від дріжджів). Я Марусину піццу пекла лише на них, мабуть ще й тому така смачнюща :nyam1:

lerucha
13.05.2013, 03:14
Привезла з Італії рецепт тіста: на 1 кг. борошна 30 гр. дріжджів розчинити у воді, 2-3 ст. л. олії оливкової, 1 ч.л. солі, склянка пива+сода (десь 1/5 чайної ложки). Начинку можна класти любу, в Італії навіть просто картоплю з розмарином кладуть і зверху сир. Печеться хвилин 10-15.

марі177
13.05.2013, 09:18
і я вчора робила піцу по рецепту Марусі-мами, піца вийшла бомбезна. Велике дякую,тепер навіть інакшого тіста і не уявляю. Був в нас в гостях знайомий з Америки то дуже її хвалив казав що такої смачної піци ще не їв! :girl_claping::girl_blush2:

natiok
13.05.2013, 10:13
піца, яка готується на сковороді дуже швидко і дуже просто: 2 ст. ложки майонезу, 2 ст. ложки сметани, 5 ст. ложок муки і одне яйце, трохи посолити й все готово ( сковороду я не змащувала, всі інгредієнти викладати зразу ж на тісто в сковороді, накрити кришкою, коли знизу підрум"янеться, все готово, печеться приблизно 5 хв.) звичайно не порівняти з піцою, яка готується у духовці, але на швидку руку зовсім непогано

Dolche
13.05.2013, 16:42
піца, яка готується на сковороді дуже швидко і дуже просто
я теж пробувала таке робити, нашвидкоруч (бо справді готується дуже скоро) не погана закуска. Але, це піццою назвати важко, смачна тепла закуска, типу пирога відкритого.

Marcipanka
14.05.2013, 00:21
Виявляється я робила піццу за переписом Марусі-мами :) Тільки я муки менше даю і люблю додати трішки прованських трав до тіста. А от про зберігання тіста тільки сьогодні дізналась, перечитавши тему. От і з одної кулі спекла піццу, а іншу поклала під плівку в холодильник.
Скільки вона там може лежати?

Dolche
14.05.2013, 10:59
Скільки вона там може лежати?
місяць точно. Я зберігала і більше і добра була

Corena
14.05.2013, 15:38
місяць точно. Я зберігала і більше і добра була
це якщо морозилка.
а просто в холодильнику я більше доби не тримаю.

tsiuma
14.05.2013, 22:47
піццу за переписом Марусі-мами Тільки я муки менше даю
в мене теж йде менше муки, ніж вказано в цьому рецепті. Просто дивлюсь, щоб тісто було доброї м"якої консистенції.

Marcipanka
14.05.2013, 23:06
а просто в холодильнику я більше доби не тримаю.
ото так і зробила - мали сьогодні на вечерю другу піццу - швидко і зручно. класна ідея зі зберіганням тіста.

Олька
14.05.2013, 23:14
Не знаю чи тут був такий рецепт, але останнім часом я його тільки і роблю, дуже класне тісто, навіть коли вже остиває не тверде зовсім:
25 г дріжджів перемішати з 1 ст.ложкою меду, додати 250 г теплої води і 150 г муки, перемішати, накрити рушником і поставити в таке місце, щоб навіть вітерець не подув ( я ставлю просто в мікрохвильовку) на 20 хв., потім додати ще 350 г муки. В мене виходить на 2 піци.

Latane
28.05.2013, 18:51
А дайте перевірені рецепти тіста без дріжжів?

Маруся-мама
28.05.2013, 19:47
Це тоді не піцца, а відкритий пиріг. На форумі є переписи аля кіш, ітд... ба навіть в цій темі є десь перепис тіста на майонезі, чи щось такого типу.

Latane
28.05.2013, 20:36
тіста на майонезі
о, ні, тільки не на майонезі :khomyak:

В цій темі знайшла тільки на заварному тісті http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1548788&postcount=223

Олька
28.05.2013, 21:26

Я колись давно вже тут писала рецепт такого тіста, він перевірений мною 1000%, пекла його постійно:
300 грам сиру (творогу)
3 яйця
0,5 л муки
чайна ложка соди погасити оцтом
Тісто має бути таке, щоб трохи липло до рук, але руки змочуєте олією і на бритванку

HrabowaH
29.05.2013, 14:00
А скажіть, я коли кладу начинку зразу, то у мене верхній шар тіста виходить вогким... Коли треба класти начинку і при якій температурі випікати, щоб все було гуд?

Corena
29.05.2013, 14:21
А скажіть, я коли кладу начинку зразу, то у мене верхній шар тіста виходить вогким... Коли треба класти начинку і при якій температурі випікати, щоб все було гуд?
начинку кладеться одразу - але тонко, в один шар, і не має бути мокрих складників, наприклад шампіньйони дуже багато води дають, то якщо їх класти сирими - не багато.
бо в нас звичка викласти на піцу всього і по більше - типу салат на хлібі.
подивіться на професійну піцу, там навіть начинка між собою не торкається, видно тісто зі соусом.

Marcipanka
29.05.2013, 15:37
там навіть начинка між собою не торкається, видно тісто зі соусом
а я ще люблю на соус притрусити трішки твердим сиром, а тоді на нього викладати начинку і в кінці випікання вже на начинку знову даю сир. тоді начинка добре тримається тіста. і не мокріє саме тісто.

Corena
29.05.2013, 16:02
і при якій температурі випікати, щоб все було гуд?
печеться в дуже гарячій духовці десь 250 град 12-15 хв

Gorda
01.06.2013, 14:02
Завжди роблю тісто для піци за таким рецептом:
150 мл. молока (води)
30 г. дріжджів
1 яйце
3 ст.л. олії (оливкова)
3 ст.л. цукру
0,5 ч.л. солі
Борошно
Розвести дріжджі у теплому молоці (воді). Додати яйце, олію, сіль, цукор. Вимішати. Тоді потрохи додавати борошно, і потрібно замісити м'яке та еластичне тісто. І відставити у тепле місце, щоб підійшло.

Такий заміс, у мене виходить на 3-ри порції. Дуже добре тісто. Розкачую тонко.

amaretto
03.09.2013, 19:18
маю рецепт тіста з піцерії, якщо правильно приготувати виходить ідентичне
нещодавно замість ложки манки дала ложку паніровочних сухарів, вийшло супер, тісто пропеклось ідеально
Даю рецепт
630 гр муки
2 ч л манки
2 ч л цукру
2 ч л сухих др
1 ч л солі
300-350 мл теплої води
50 гр олії
40 гр маргарини(мягкої не розтопленої)
замісити(вода+цукор+дріжджі+манка, а решта на муку), дати вирости 20 хв, накласти на братванку дати віддихнути 10 хв, наложити начинку залишити на 10 хв підросте
пекти до 10 хв при 250 градусів+-

Грильяжка
10.01.2014, 19:15
І відставити у тепле місце, щоб підійшло.
скажіть а скільки приблизно часу воно підходить, щойно замісила за вашим рецептом сидю чекаю "підходу"

Marcipanka
10.01.2014, 20:32
скажіть а скільки приблизно часу воно підходить,
рецепт не мій, але теж за таким роблю, то я замішую тісто в мисці і скатавши його в кулю замотую миску харчовою плівкою - тісто тоді дуже швидко підходить, значно швидше ніж, коли не замотувати плівкою. спробуй так :)

Shamna
06.02.2014, 18:10
Сьогодні готувала піцу для чоловіка за рецептом Марусі-мами , чоловік був дуже задоволений :) Велике спасибі Марусі :)

sonyk
24.08.2014, 22:08
Також хочу подякувати Марусі-мамі за рецпт тіста! Дуже сподобалось) піца така як в піцеріі получається! З порціі в мене виходить три тонкі великі піци. А ще бритванку в Епіцентрі під піцу купила, то взагалі тепер приготування одне задоволення!:girl_dance:
Велике спасибі ще раз:girl_curtsey: