КПК

Показати повну версію : Як нарешті стати мамою???

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45

silvia
08.09.2010, 15:54
Я теж свого часу була на лікуванні у Вічковської -цілком адекватна молода жінка. Але з моєї вини процес запустився.....дуже рада, що вона змогла допомогти......треба знову навідатись туди....

tasha
08.09.2010, 16:26
Не вздумайте туди йти. Ще три фото вам надрукують, кожте по 30 і заплатите 240. Я так рік часу платила за кожне УЗД, бо поняття немала в цінах.

Цілком підтримую, туди ні ногою. Пішла туди зробити УЗД, то мене розкрутили по повній програмі, УЗД з 3 фотками, купу аналізів за все мала заплатити 840 грн, це два роки тому. Мені там щелепа відвисла. Звичайно і сама винна, але ще ніде я так не бачила щоб так нагло витягували з паціента гроші.
Поставили діагноз - ерозія шйки матки і відразу запропонувала замороження, буквально на наступний понеділок.
Цей діагноз не повторив мені жоден лікар, ні Томич, ні В.В, ні в медінституті.

Улянка
08.09.2010, 16:34
а можна детальніше про клініку? тут про неї здається ще ніхто не згадував.

Я туди ходила до Слободи, коли він там працював. а моя подруга до Кривка. То була не задоволена ним. Постійно ставив їй діагноз "полікістозні яйники",і киста на одному з яйників. Казав що тільки оперувати. Вона потім до кількох лікарів ходила і діагноз спростували, так що змінила лікаря.

silvia
08.09.2010, 17:00
мені поставили діагноз полікістоз, хоча УЗІ чітко показало що немає (лікар узист теж,до речі Слобода, сказав що немає) от і думай.....кому повірити??

галичанка
08.09.2010, 17:52
Знаю ще одний кабінет УЗД, дешево, нема фіксованої плати, на вул Русових на 1 поверсі. Може комусь знадобиться.

---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

галичанко, а вам лапаскопії ніхто не пропонував? може там якісь спайки, ендометріоз? В.В. казала таке може при операції вилізти. просто цікаво що все таки кажуть вам стільки часу.
В.В. пропонувала і такий варінт, але по словам Зорислави є серйозна причина, треба спробувати її подолати, вона каже, зараз не час думати про лапароскопію. Бо фолікул і ендометрій дуже часто слабенькі, ендометрій 6 мм, 7 мм, я глянула в свої ще кількарічні УЗД і тоді був 6 мм! І ніхто мені не говорив з лікарів, що в такий дуже важко імплантуватись дитині. Тільки В.В. час від часу призначала естрогенові препарати для його підрощення, а я ще дивувалась, чого це вона придирається до нього, всі ж багаточисельні лікарі до того мовчали. А Зореслава мені пояснила, що на цю проблему стали звертати увагу тільки недавно і то тільки закордоном, в нас вважається крайня межа норми, а в них - треба підтягувати до 9 мм. Ще й до того додається погана рухливість сперматозоїдів в слизі...

Huculka
08.09.2010, 21:40
Вибач будь-ласка,Huculka але ти не відповіла про твій прогноз від Мартина , що він каже
Я відповіла, ти неуважна:) З місяці Жанін, а потім інсемінації знову

irushka
09.09.2010, 10:29
Дівчата, а В.В. зараз не проводить УЗД? Хотіла завтра до неї йти...

NikaLovely
09.09.2010, 12:07
Звітуюся, була сьогодні в генетика. Нічого нового для себе не взнала. Сказала, що треба знати кров на каріотип і заспокоїтися (246 гривень за один аналіз, здавати треба вдвох), з HLA казала не поспішати, тим більше, що це дорогий аналіз (від 1500 до 2000 гривень), і його роблять вже після кількох спроб інсемінації або ЕКЗ, і мможуть бути хибні результати. Тож, в понеділок йдем кров здамо, потім два тижні хвилювань в очікуванні.
Доречі, радила ще раз перевірити всі приховані інфекції, каже, що 80% пар саме через них не можуть завагітніти, і ніби загострення немає, і шукають причину в чомусь іншому.

Medusa
09.09.2010, 12:13
можуть бути хибні результати
??? Як то хибні?

NikaLovely
09.09.2010, 13:06
??? Як то хибні? Типу один результат - не показник, імунні чинники дуже капризні, треба декілька разів здати, щоб точно знати.

Medusa
09.09.2010, 13:10
Думаю, це дуже цікава інформація.
Буш здавати ці інфекції? Маєш план по їх здаванню - в смислі, як їх таки виявити і оцінити? Бо якщо є ІгГ, а ПЛР не показує - то що далі?

NikaLovely
09.09.2010, 13:27
Medusa, буду здавати. Зараз лікар у відпустці, тож піду все наступного циклу і здам бактеріоскопію і ПЛР (одна дуже авторитетна лікарка, яка приймала мене в мами казала, що завжди важливіше здати мазок, і виявити, що ТАМ коїться). А там вже подивимося по ситуації.

Irynka84
09.09.2010, 14:56
Дівчата потрібна порада. Я згадала, що у мене постійно температура тіла не вище 36.2. Чи це проблема? Чи немає тут причини в тому, що не можу завагітніти?

Virginia
09.09.2010, 17:30
температура тіла не вище 36.2.

БТ чи температура тіла? Якщо БТ, то це проблема!

Лідочка
09.09.2010, 17:51
Написано

температура тіла не вище 36.2.
Думаю це норма для вашого організму.

галичанка
09.09.2010, 20:12
Я згадала, що у мене постійно температура тіла не вище 36.2. Чи це проблема? Чи немає тут причини в тому, що не можу завагітніти?
А яка БТ в 1 і 2 фазі?

slw
09.09.2010, 22:59
Скажіть будь-ласка хто робив посткоительний тест. Сьогодні робила в Інтерсоно результат поганий, 0,3%, лікар сказав по телефону, що через місяць знову повторити. Також була на фолікулометрії 13 д.ц. фолікул 19 мм, ендометрій 8-10, лікар з УЗД говорить що ендометрій їй не подобається, так якби дозріває "острівками". Тепер не знаю що робити гормони в нормі, БТ також все добре, але мусить бути якась причина моєї невагітності 3 роки. Ще прохідність труб. Втомилась. Вибачте.

Irynka84
10.09.2010, 08:10
Virginia,
це тем-ра тіла.

Іринко, БТ ні разу не міряла. Користувалася лише тестами на овуляцію.

Я також думаю, що це нормал.тем-ра для мого організму, але колись у мене точно було завжди 36,6.
Написала, бо думала може хтось стикався з такою ситуацією.

donegka
10.09.2010, 09:56
Інтерсоно результат поганий, 0,3%

Моя Вам порада неробіть нічого в інтерсоно, толку з того небуде, хіба штучне і то не за першим разом, відомо з власного досвіду

MUCHACHA
10.09.2010, 11:06
що у мене постійно температура тіла не вище 36.2.
Знаю, що це може бути пов"язане з пониженим імунітетом, ослабленістю організму. Тому, з цим питанням краще звернутись до якогось хорошого терапевта.

NikaLovely
10.09.2010, 11:15
Знаю, що це може бути пов"язане з пониженим імунітетом, ослабленістю організму. Це точно. Я, наприклад, завжди починаю хворіти з температури, що до 36 не дотягує. І ще для себе яскраве підтвредження знайшла. Цього цикла міряю БТ, і хворію вже два тижні, так от, БТ трималася на рівні 36,2 - 36,4, тільки почала приймати крапельки, що імунітет піднімають, БТ відразу підскочила до 36,6-36,7.

галичанка
10.09.2010, 11:53
Я також думаю, що це нормал.тем-ра для мого організму, але колись у мене точно було завжди 36,6.
Написала, бо думала може хтось стикався з такою ситуацією.
Якщо раніше було 36.6, а тепер 36.2 - щось змінилось в організмі. Зразу приходить на думку, як можлива причина, така гіпотеза: зниження функції щитоподібної залози (гіпотиреоз), в результаті зниження рівня обміну речовин і температури тіла. При гіпотиреозі можуть бути проблеми із завагітненням.
А ви здавали гормони щитоподібної залози: Т4 і гормон, що контролює роботу ТТГ?

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:48 ----------

Скажіть будь-ласка хто робив посткоительний тест. Сьогодні робила в Інтерсоно результат поганий, 0,3%, лікар сказав по телефону, що через місяць знову повторити. Також була на фолікулометрії 13 д.ц. фолікул 19 мм, ендометрій 8-10, лікар з УЗД говорить що ендометрій їй не подобається, так якби дозріває "острівками". Тепер не знаю що робити гормони в нормі, БТ також все добре, але мусить бути якась причина моєї невагітності 3 роки. Ще прохідність труб. Втомилась. Вибачте.
Щось справді дивне: то одні острівки 8, інші 10? Взагалі розмір ендометрію дуже гарний, від 8 до 10, і розмір фолікула також. А що означає 0,3? Мій тест вимірювався в інших одиницях.

---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

Бачу серед нас зявилась MUCHACHA :girl_smile: Як в тебе справи? Ти розказувала, що в Мартина були плани десь вкінці літа розпочати першу стимуляцію? Які результати, як дозріли фолікули, ендометрій? Дуже сподіваюсь, що дуже скоро ти порадуєш нас гарною звісткою!

MUCHACHA
10.09.2010, 12:07
Бачу серед нас зявилась MUCHACHA
Еей, та я і не зникала:) Завжди тутка буваю, тільки от нічого не пишу, ну бо немає що писати...
Стимуляцію так і не робила, бо постійно все мішає. То Мартин пішов у відпустку ,то коли він вийшов я поїхала на море, я приїхала - чекали ще місяць М, а потім Тараскін мій захворів бронхітом, лікувався антибіотиками ,ну і цей цикл також пролітає....Все ніяк не получається:) Ось...
Тому, можливо, з наступного:girl_in_dreams:
Наразі нічого не п"ю, на УЗД не ходжу, тільки от Дуфастон, так щоб той мій цикл трошки впорядкувати...

П.С. Завжди дивуюсь, як ти за всіх завжди пам"ятаєш - що і як в кого:girl_in_love: Признавайся - в тебе є записничок, така собі бліц-анкета на кожного?:)
П.С.С. Дівчатка,можливо в когось є Дуфастон ,мені потрібно 10 табл.? А то в аптеках половинки продати не хочуть:girl_nea:

Seppy
10.09.2010, 12:18
Сьогодні знову ходила здавати гормони, і знову невдача. Дві медсестри і лікар не змогли взяти ані краплі крові, вени так поховалися, що маю обидві руки сколені від кисті до ліктів, а результату нема.

галичанка
10.09.2010, 12:46
Дві медсестри і лікар не змогли взяти ані краплі крові, вени так поховалися, що маю обидві руки сколені від кисті до ліктів, а результату нема.
:girl_sad::girl_impossible: В Сінево добрі медсестри. А такі проблеми часто бувають чомусь в державних установах, типу діагностичного центру тощо. Де то було?

---------- Додано в 12:43 ---------- Попередній допис був написаний в 12:35 ----------

Русява, а як у вас справи, давненько не пишете? Якщо я нічого не переплутала, була лапароскопія і лікарка сказала пробувати вагітніти природньо. А ми всі радили вам ще попробувати стимуляції, підтримку циклу, інсемінації тощо

---------- Додано в 12:46 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

Дівчатка,можливо в когось є Дуфастон ,мені потрібно 10 табл.? А то в аптеках половинки продати не хочуть
В мене є 6 таблеток дюфастону, можу віддати! Ще б 4 тобі знайти...

А мені потрібно утрожестан 200, 8 таблеток, може є в когось?

Seppy
10.09.2010, 12:47
В Сінево добрі медсестри.
:girl_crazy: Я там і була... Ще й якогось лікаря кликали на допомогу...не вийшло.

Hanny
10.09.2010, 13:27
А то в аптеках половинки продати не хочуть
На вул. Галицька, аптека DS, там і 5 шт мені продали.

silvia
10.09.2010, 16:02
Дозвольте мені тут написати. Я розшукую дівчинку Галину, яка часто тут буває (на жаль, не знаю нік), якій в кінці серпня 26-27 у Лікарні на Топольній робили лапароскопію (ми разом були у палаті) ( лікар Шидлик Зеновій Маркович). Хотіла б дізнатись як вона, а контактів немає......

Kalina
11.09.2010, 10:48
Знайшла гарний віршик в неті і вирішила сюди написати.
Я решила - стану МАМОЙ!
Самой лучшей, самой-самой!
Что ж, за дело надо браться,
Прекратим предохраняться.

Вот проходит месяц, три,
Поселился страх внутри:
Почему не получилось?
Что такое вдруг случилось?

Утром градусник поставим,
График по БТ составим,
Все инфекции проверим,
Эндометрий свой измерим.

Сверим гормональный фон:
Эстроген, прогестерон,
Пролактин, тестостерон,
ФСГ, ЛГ..... дурдом!

Лезем срочно в Интернет
Там на все найдем ответ,
Боже! Нас таких немало....
Даже как-то полегчало!

Начинаем мы общаться,
То грустить, а то смеяться,
Мы линеечку поставим,
И по ней следим, мечтаем

Держим кулачки в поддержку,
С нетерпеньем ждем задержку,
Не находим себе места,
Покупаем кучу тестов.

Видим две полоски. БОЖЕ!
Нет! Не может быть! Не может....
Снова тест.... и снова две....
Помутилось в голове.

ВЕРИМ ВСЕ
Счастье, радость, слезы, смех!
Мы не верим в свой успех!
Но мы точно станем МАМОЙ!
САМОЙ ЛУЧШЕЙ! САМОЙ-САМОЙ!

Huculka
12.09.2010, 12:58
Увага!!! Оголошення!!!
Із 14 до 19 вересня 2010 р. у храмі св. Климентія папи (вул. Чупринки 70, кол. Укртелеком) будуть виставлені для молитовного почитання мощі святого ХХ століття - отця Піо.
Розпорядок богослужінь:
14 вересня (вівторок)
18.00 - Свята Літургія;
- Читання роздумів на кожен день святого отця Піо;
- Молитви до св. отця Піо; молитви благословення;
- Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика
19 вересня (неділя)
8.00 - Свята літургія; Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика
10.00 - Свята літургія; Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика
12.00 - Свята літургія для дітей; Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика;
17.00 - Свята літургія; Помазання єлеєм, благословенним на мощах св. стигматика

Галюся
13.09.2010, 11:43
Сказала, що треба знати кров на каріотип і заспокоїтися (246 гривень за один аналіз, здавати треба вдвох), з HLA казала не поспішати, тим більше, що це дорогий аналіз (від 1500 до 2000 гривень), і його роблять вже після кількох спроб інсемінації або ЕКЗ, і мможуть бути хибні результати.
я вже здавала той аналіз, як раз після кількох невдалих ЕКЗ...

Irynka84
13.09.2010, 13:31
Якщо раніше було 36.6, а тепер 36.2 - щось змінилось в організмі. Зразу приходить на думку, як можлива причина, така гіпотеза: зниження функції щитоподібної залози (гіпотиреоз), в результаті зниження рівня обміну речовин і температури тіла.

Так, Галичанко, ви, мабуть праві на рахунок щитовидки. Коли мені робили узд то казали, що є вузлики у щитовидці.
Аналіз на гормон Т4 - я не здавала.
Мабуть проблема тут. З цим треба йти до лікаря.
Дякую.

галичанка
13.09.2010, 14:19
Аналіз на гормон Т4 - я не здавала.
Мабуть проблема тут. З цим треба йти до лікаря.
Добрий лікар завжди направляє на аналізи ТТГ і вільного Т4, можна здати і разом вже з цими аналізами прийти, щоб не ходити 2 рази.

NikaLovely
13.09.2010, 14:22
я вже здавала той аналіз, як раз після кількох невдалих ЕКЗ...
Нагадай, який був результат? На Лисенка здавала?

Ми каріотип здали сьогодні, тепер два тижні чекати...бррр

Irynka84
13.09.2010, 14:56
аналізи ТТГ і вільного Т4,

Ці аналізи можна здавати в будь-який день циклу?

Kalina
13.09.2010, 15:09
що є вузлики у щитовидці.
В мене вузол у щитовидці був причиною ЗВ і гормонального збою, так що раджу з цим довго не тягнути і лікуватися поки вони маленькі, бо в мене вже була 2-3 ст. і прийшлося половинку щитовидки вирізати.

---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:08 ----------

здавати в будь-який день циклу
так в будь-який день

Галюся
13.09.2010, 15:27
Нагадай, який був результат? На Лисенка здавала?
ну я ще сюди не писала результатів, так що не нагадую, а кажу)))
здавала в Альтернативі, але так, сам аналіз робився в Інституті спадкової патології на Лисенка
значить так... аналіз називається - генотипування головного комплексу гістосумісності людини 2 класу HLA-DRB та HLA-DQA1
потім тут купа цифр, напишу тільки заключення: встановлені генотипи подружньої пари характеризуються середнім рівнем гомології: за алелями генів HLA-DRB - 0%, а за алелями гена HLA-DQA1 - 100%.
ну так щоб на хлопський розум, то за одним геном у нас немає сумістності а за другим ми як брат і сестра. круто, правда?

NikaLovely
13.09.2010, 15:33
за другим ми як брат і сестра. круто, правда?
То я чоловікові пояснювала теж "на хлопський розум", що то за аналіз, казала йому, что треба здати, щоб впевнитися, що ми не брат і сестра)))
Галюся, а що казали генетики, Ігор Євгенович? Я знаю, що ніби мають робити імунізацію кров'ю власною або чоловіка в таких випадках...

Галюся
13.09.2010, 15:39
Галюся, а що казали генетики, Ігор Євгенович? Я знаю, що ніби мають робити імунізацію кров'ю власною або чоловіка в таких випадках...
та ні, такого мені ще не пропонували, просто садили імунітет біовеном, перед трансфером ембріонів. але нажаль...

llb
17.09.2010, 13:00
, а перед була на Батальній у Верніковського, та й
хто має телефон цього лікаря- прошу дати
або допоможіть попасти до нього

slw
17.09.2010, 13:59
Написала тел. Верніковського на Ваш ПП

галичанка
20.09.2010, 12:13
Дівчатка, хтось збирається на ці курси? :girl_smile: http://www.family-institute.org.ua/content.php?id=125&lng=UA

---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:11 ----------

Зяняття будуть проходити з 23 вересня у корпусі філософсько-богословського факультету по вул. Хуторівка, 35А.

Niferttiti
20.09.2010, 12:28
на ці курси
Я планувала. Навіть зареєструвалася і отримала підтвердження.
Але тепер не знаю як з часом в мене вийде.

галичанка
20.09.2010, 12:55
І я планую туди. Також, важко буде з часом, та що зробиш...

Virginia
20.09.2010, 15:47
Дівчата а хто ходив в церкву Св. Климентія до мощів о. Піо? Здається, що там була одна на ша форумляночка, яка нібито, мене впізнала:)

Ще маю одне питання. Якщо О не відбулась, то чи буде висока БТ до початку місячних? В мене графік показав, що О не було, але зараз так ніби є друга фаза, тобто БТ висока.

Hanny
20.09.2010, 15:59
Дівчата а хто ходив в церкву Св. Климентія до мощів о. Піо?
Я ходила у вівторок на 6-ту, крім Гуцулки більше нікого не бачила!

---------- Додано в 15:59 ---------- Попередній допис був написаний в 15:58 ----------

Ще маю одне питання. Якщо О не відбулась, то чи буде висока БТ до початку місячних? В мене графік показав, що О не було, але зараз так ніби є друга фаза, тобто БТ висока.
А можна графік подивитись?

галичанка
20.09.2010, 16:02
Дівчата а хто ходив в церкву Св. Климентія до мощів о. Піо? Здається, що там була одна на ша форумляночка, яка нібито, мене впізнала
Я там була в неділю

---------- Додано в 16:02 ---------- Попередній допис був написаний в 16:00 ----------

В мене графік показав, що О не було, але зараз так ніби є друга фаза, тобто БТ висока.
Ви маєте на увазі, програма в бебіплан показала, що нема О? Якщо так, то там закладені трохи інші правила, тому часом вона не показує О.
А взагалі БТ буває високою, коли фолікул лютеїнізується

Virginia
20.09.2010, 16:04
коли фолікул лютеїнізується

Тобто?
Це взагалі теоретичне питання. Бо в мене таке часто з тим бейбіпланом буває.

Галичанко, ми були в 12 год. А ви коли?

Hanny
20.09.2010, 16:09
Тобто?
Лютеїнізація нерозірваного фолікула - явище , при якому, незважаючи на те , що дозріла яйцеклітина не виходить з кульки Граафа (не лопає фолікул), виділяється незначна к-ть прогестерону внаслідок чого підвищення БТ є короткотривалим.

Virginia
20.09.2010, 16:14
внаслідок чого підвищення БТ є короткотривалим.

Наскільки короткотривалим.
Взагалі в мене 2 фаза триває більше ніж 2 тижні. А зараз вже більше ніж 10 днів.
http://www.babyplan.ru/profile/58843

Hanny
20.09.2010, 16:20
Наскільки короткотривалим.
Менше 10 днів

---------- Додано в 16:20 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

графік показав, що О не було, але зараз так ніби є друга фаза, тобто БТ висока.
Я також чомусь впевнена , що це бібіплан неправильно розраховує, але ще подивитесь чи була нормальна для Вас 2-га фаза!

Virginia
20.09.2010, 16:21
але ще подивитесь чи була нормальна для Вас 2-га фаза!

та вона вже нормальна. Місячні будуть десь через 5-7 днів. То для мене нормально.

Hanny
20.09.2010, 16:27
та вона вже нормальна. Місячні будуть десь через 5-7 днів. То для мене нормально.
Я мала наувазі 14+-2 дні, не менше. Про тривалість і наявність повноцінної 2-ї фази можна говорити постфактум після початку місячних, тому я написала подивитесь.

silvia
22.09.2010, 10:08
підкажіть будь-ласка, бо не є компетентна-
призначили ліки для стимуляції дозрівання фулікула (клостилбегіт, прогінова дуфастон). Можливо хтось теж приймав- чи був позитивний результат? чи є шанси? Чи все таки мене чекає лапароскопія........

Gabi
22.09.2010, 10:48
призначили ліки для стимуляції дозрівання фулікула (клостилбегіт, прогінова дуфастон). Можливо хтось теж приймав- чи був позитивний результат? чи є шанси? Чи все таки мене чекає лапароскопія........
По якій схемі вам призначили лікування? Я стимулювалась Клостилбегітом на протязі 4-х циклів, два рази виростав фолікул (у правому яйнику, лівий у мене не реагував на стимуляцію). У мене вагітність нажаль не наступила, проте позитивні зрушення у роботі яйників є. Але я читала дуже багато позитивних відгуків на цей препарат з вагітністю навіть з першого циклу. А ще мені гінеколог казала, що часто буває вагітність після відміни препарату. У будь-якому разі усе дуже індивідуально.

donegka
22.09.2010, 15:08

Я приймала усі ці ліки, організм реагував нормально, фолікули росли, овуляція відбувалась, а зачаття НІ, нажаль

---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

Дівчата я ось шо вичитала:
[I]При наборі "Almost perfect" в співтоваристві вишивальниць ходять майже легенди: багато хто з жінок, вишивш цей дизайн від фірми Dimensions, змогли зачати дитину, навіть якщо до цього у них були проблеми в цій галузі. Судячи з відгуків на різних форумах, вишивка працює в 99% випадків.
На малюнку зображено 3 ангелочки, хтось про таке чув?

NikaLovely
22.09.2010, 16:08
donegka, оттут про янголят пише: http://kanva.org/archives/284, схему легко можна знайті в неті. Особисто я не чула про реальні дива, які сталися через той дизайн, але це все справа віри)

Stern
22.09.2010, 17:01
Я чула. Так само чула і про те, що якщо вишити просто будь-якого ангелочка, то настане бажана вагітність. Я вишила. Але без результату:( Думаю, це все питання віри.[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

Gabi
22.09.2010, 17:28
При наборі "Almost perfect" в співтоваристві вишивальниць ходять майже легенди: багато хто з жінок, вишивш цей дизайн від фірми Dimensions, змогли зачати дитину, навіть якщо до цього у них були проблеми в цій галузі. Судячи з відгуків на різних форумах, вишивка працює в 99% випадків.

Я чула про цю схему,але ще не починала вишивати. Ось тут можна її скачати http://depositfiles.com/ru/files/9ke0u944l

algo
22.09.2010, 17:37
Дівчата, приєднуйтесь сюди:
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=44958

donegka
22.09.2010, 18:52
Дякую дівчата за ссилки на схемку, я вже її скачала, тепер думаю чи варто вишивати бо прочитала на якомусь форумі шо вишиті ангелятка як символ мертвих дітей (аж страшно)

Rosynka
22.09.2010, 20:21
Дякую дівчата за ссилки на схемку, я вже її скачала, тепер думаю чи варто вишивати бо прочитала на якомусь форумі шо вишиті ангелятка як символ мертвих дітей (аж страшно)
я вважаю,що якщо у Вас виникла така думка,чи навіть спробувала виникнути,то,мабуть,не варто...

Huculka
22.09.2010, 21:01
підкажіть будь-ласка, бо не є компетентна-
призначили ліки для стимуляції дозрівання фулікула (клостилбегіт, прогінова дуфастон). Можливо хтось теж приймав- чи був позитивний результат? чи є шанси?

Я теж приблизно за такою схемою стимулювалася. Ефект був, але вагітність на жаль, не настала. А які у вас дози клостику, з якого дня прогінова? Чи призначили аспекард (кардіоаспірин) разом із клостиком, бо це важливо. Уточніть яка саме схема

галичанка
23.09.2010, 12:22
А мені запам'яталась вишита картина "Ангел з немовлятком" з Вишивального конкурсу №1. Якщо збільшити, видно, яка це краса! http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=43614

Oriana
23.09.2010, 15:40
Привіт дівачатка! Скажіть будь-ласка де можна здати аналіз ХГЛ і отримати результат якнайскоріше, і відповідно недорого?

Gabi
23.09.2010, 20:46
Привіт дівачатка! Скажіть будь-ласка де можна здати аналіз ХГЛ і отримати результат якнайскоріше, і відповідно недорого?
Можете здати в лабораторії від пологового на Джамбула. Там самі дишеві ціни (40 грн) і якщо зранку здасте кров то після обіду уже зможете забрати результат. Принаймі так було ще взимку. Також можна здати у Синево,там трошки дорожче і не знаю які терміни виконання.

галичанка
24.09.2010, 23:25
Скажіть будь-ласка де можна здати аналіз ХГЛ і отримати результат якнайскоріше, і відповідно недорого?
Оріанко, є якісь гарні новини?! :girl_smile::connie_pull-pigtail:girl_in_dreams: Скільки 2 фаза триває вже?

Irynka84
27.09.2010, 08:18
Дівчатка, хочу завтра піти в Синево і здати аналіз на гормони щитовидки Т4 вільний і ТТГ, чи потрібно ще якийсь гормон для повної картини по щитовидці? Чи можна в Синево робити аналізи без направлення?

Gloriya
27.09.2010, 10:08
чи потрібно ще якийсь гормон для повної картини по щитовидці?
Іринка! Краще всього здати ще Т3 та антитіла до ТПО (тиреопероксидази), тоді буде видно всю картину. В мене наприклад Т3,Т4, ТТГ- були в нормі а Антитіла до ТПО були в 8 разів вище норми.

Oriana
27.09.2010, 10:25
Оріанко, є якісь гарні новини?! Скільки 2 фаза триває вже?
Що я можу сказати? На ХГЛ немогла попасти. Вже 22-ий день затримки місячних. Досі нема, і весь цей час температура вперто тримається на позначці 37,0...Була на УЗД- нічого нема, заключення:"Мультифолікулярні яйники".

llb
27.09.2010, 11:24
а комусь робили інсемінацію при стимуляції ?
є результат позитивний ?

галичанка
27.09.2010, 11:32
є результат позитивний ?
Поки що ніхто з посиденьок не писав про свій позитивний результат після цієї процедури, але лікарі розказують про такі позитивні результати в своїх інших пацієнтів.

---------- Додано в 11:29 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

а ХГЛ немогла попасти. Вже 22-ий день затримки місячних. Досі нема, і весь цей час температура вперто тримається на позначці 37,0...
А звичайний тест на вагітність що показує? Може ще рано для УЗД, можна спробувати піти ще через тиждень. Але щоб не опромінювати дитину, краще все таки робити тести і здати кров на ХГ.

---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:29 ----------

Чи можна в Синево робити аналізи без направлення?
Так, можна

Oriana
27.09.2010, 11:40
А звичайний тест на вагітність що показує? Може ще рано для УЗД, можна спробувати піти ще через тиждень. Але щоб не опромінювати дитину, краще все таки робити тести і здати кров на ХГ.
Робила вже не один тест- всі "негативні":(
А що собою представляють ці "мультифолікулярні яйники"? Це добре чи зле?

donegka
27.09.2010, 11:55
Дівчата чи знаєте де можна обробити сперму для інсемінації? напишіть у привіт, дяукую

галичанка
27.09.2010, 11:58
А що собою представляють ці "мультифолікулярні яйники"? Це добре чи зле?
Я би пішла на вашому місці на УЗД до гінеколога, щоб він і подивився добре, і пояснив вам все, і як треба призначив лікування

Oriana
27.09.2010, 12:01
Я би пішла на вашому місці на УЗД до гінеколога, щоб він і подивився добре, і пояснив вам все, і як треба призначив лікування
Я показала свої результати УЗД лікарю-гінекологу,вона сказала,що треба викликати місячні штучно, виписала вітамін Е, фольку і дуфастон...І я незнаю чи мені варто їх пити, чогось боюся.

elvira
27.09.2010, 12:59
Привіт дівчата ,я вже давно не заходила в гості..(лікувалась).Приймала клостилбегіт з 5 по 9 . і здається вийшло правда за 2 разом. Ще не впевнена на 100% в лікаря не була трошки страшно.

NikaLovely
27.09.2010, 16:13
Як мало людині для щастя треба, виявляється.
Дізналася результати аналізу на каріотип - в нас повна норма :girl_tender:!!! Тішуся, як мале дитя!

галичанка
27.09.2010, 16:15
Як мало людині для щастя треба, виявляється.
Дізналася результати аналізу на каріотип - в нас повна норма
Вітаю! :girl_smile::girl_curtsey:

---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

здається вийшло правда за 2 разом. Ще не впевнена на 100% в лікаря не була трошки страшно.
Вітаю!!! Тест позитивний? Яка була схема лікування, крім клостилбегіту, напишіть будь ласка, бо нас багато проходить подібне лікування

Dolche
27.09.2010, 20:16
Я показала свої результати УЗД лікарю-гінекологу,вона сказала,що треба викликати місячні штучно, виписала вітамін Е, фольку і дуфастон...І я незнаю чи мені варто їх пити, чогось боюся.
Такий діагноз мені також ставили, це впринципі можна сказати що є різновид полікістозу. Це багато маленьких фолікулів на яйниках, які не дозрівають.
В такому випадку в основному йде збій М, тому варто (навіть дуже рекомендовано) приймати медикаменти щоб врегулювати цикл, оскільки такі затримки місячних погано відображаються на інших статевих органах жінки, зокрема матці. Дуфастон, як на мою думку, є прекрасним засобом для лікування саме таких випадків. Я на ньому "сиджу" вже десь майже 5 років (звичайно з перервами). Від нього і не поправляєшся і можна вагітніти (оскільки не є протизаплідним засобом, як більшість препаратів з такою дією).
Звісно, ваше право йти ще до інших лікарів, але я вам написала про власний приклад

Oriana
27.09.2010, 20:43
Від нього і не поправляєшся
Вже колись приймала його по іншій причині, і поправлялася страшно...Дякую за думку, яку висловили, мабуть тре то пити. І будем далі надіятися на те щастячко - вагітність. Рано чи пізно вона прийде!:)

---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

це впринципі можна сказати що є різновид полікістозу
Ну мені ще того не хватало - лікуємо чоловіка, а то ще й у мене проблема.... Але я вперта- все одно вірю, що Бог милосердний!

Лідочка
27.09.2010, 20:58
виписала вітамін Е, фольку і дуфастон...

Дуфастон, як на мою думку, є прекрасним засобом для лікування саме таких випадків. Я на ньому "сиджу" вже десь майже 5 років (звичайно з перервами). Від нього і не поправляєшся і можна вагітніти (оскільки не є протизаплідним засобом, як більшість препаратів з такою дією).
Але от нащо тоді вітамін Е і фольку???? Ці вітаміни призначають вагітним....чи не тільки...???

Dolche
27.09.2010, 21:07
Але от нащо тоді вітамін Е і фольку???? Ці вітаміни призначають вагітним....чи не тільки...???
не тільки. Це всі від одного. Всі ці препарати сприяють врегулюванню М.

Вже колись приймала його по іншій причині, і поправлялася страшно..
мабуть кожен організм засвоює його по своєму

Ну мені ще того не хватало - лікуємо чоловіка, а то ще й у мене проблема.... Але я вперта- все одно вірю, що Бог милосердний!
кажуть, що це не є дуже страшний діагноз і з таким самі жінки вагітніють. Навіть моя подружка завагітніла. Я поки чекаю на свій час. Але теж не сиджу склавши руки

Oriana
27.09.2010, 21:16
Ще мені гінеколог казала, що після місячних хоче мене стимулювати клостилбегітом... Мене це лякає,бо навіщо то робити, якщо до цього в мене були і свої овуляції?

slw
27.09.2010, 22:27
Скажіть, будь-ласка, свої враження про лікаря Палигу, іду до нього в четвер на консультацію по безпліддю. Це після, Мартина, Верніковського, Юрченка і Інтерсоно.

галичанка
27.09.2010, 22:36
іду до нього в четвер на консультацію по безпліддю. Це після, Мартина, Верніковського, Юрченка і Інтерсоно
А що попередні лікарі виявили, які вже методи лікування спробували?

slw
27.09.2010, 23:35
А що попередні лікарі виявили, які вже методи лікування спробували?

Мартин ще рік назад сказав треба робити прохідність труб, бо був кесерево розтин ургентно (розріз від пупка до лобка) він думає, що є непрохідність. Я з ним не погодилась чому не зробити спочатку гормони, фолікулометрію і т.ін. Хоча тепер розумію, що треба дивитись прохідність. Хочу сказати, що МАртин допоміг мені, коли була завмерла і коли я вдруге завагітніла допоміг виносити, я йому вірила. На даний момент я зробила напевно всі гормони, навіть антимюлірів гормон - все в нормі. Періодично роблю фолікулометрію овуляція є, чоловіка провіряла, попили вітаміни - шанси не погані, посткоитальний тест в інтерсоно був негативний, тобто що ми не сумісні, сказали ще раз зробити. Ще в березні місяці був поліп ендометрія, Верніковський удалив гістероскопом, лікування не назначав, сказав немає потреби.От і напевно треба зробити прохідність, але не можу наважитись, бо скажуть є непрохідність, а який наступний етап?

MUCHACHA
28.09.2010, 00:11
Дівчат ,не знаю ,чи вже питала тут....Чи усі, хто точно знає, що в них О відбувається ,постійно спостерігає в себе плідний слиз? От деякі лікарі висловлюють думку, що є жінки, в яких, власне, такого тягучо-білкового слизу, як такого взагалі немає, навіть коли О відбувається....Тобто виділення в них більш-менш однакові протягом циклу. Цікавить, як у вас з цим?

llb
28.09.2010, 09:18
призначили в інтесоно таку схему стимуляції при інсемінації (хоча в мене і свої нормальні фолікули) -
перші 5 днів - летрамара, наступні 5 днів - гонал
комусь таке призначали ?:??

Oriana
28.09.2010, 10:38
Цікавить, як у вас з цим?
Ну я в себе спостерігаю той слиз. На початку циклу він білий і якийсь такий сухуватий, в плідний період він прозорий і слизький, тягучий, перед місячними знову білий....

галичанка
28.09.2010, 11:53
Оріанко, коли наважишся на дюфастон, пройде 5 днів і треба буде його відміняти, якщо є вагітність - це буде небезпечно. Може все таки здати ще ХГ за пару днів, із таким запасом, щоб коли треба буде відміняти дюфастон - ти вже знала результат.

---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

А що це за перший препарат, навіть гугл його не знає... Може летрозол? Перші 5 днів з початку циклу, чи після закінчення менструації?

llb
28.09.2010, 11:56
Допис від llb
А що це за перший препарат, навіть гугл його не знає... Може летрозол? Перші 5 днів з початку циклу, чи після закінчення менструації

гугл не знає, але аптека - має -:))
10 таблеток-280 грвн -а мені треба лише 5 шт на перші 5 днів

галичанка
28.09.2010, 12:13
на перші 5 днів
Дуже цікава схема, перші 5 днів рахуєте від початку циклу?

---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:11 ----------

деякі лікарі висловлюють думку, що є жінки, в яких, власне, такого тягучо-білкового слизу, як такого взагалі немає, навіть коли О відбувається....
Думаю таким жінкам потрібно приймати препарати, які розріджують слиз, бо вязкий слиз є перешкодою для руху сперматозоїдів

MUCHACHA
28.09.2010, 12:27
А в мене якась чудасія...Прийняла 10 табл. Дуфастону - після відміни завжди, а я приймала рік часу, М починались на 2-3-4 день, сьогодні вже 12 пішов, а М і дальше немає....:girl_mad: Груди болять, низ ниє...тест негативний.

Mokka
28.09.2010, 14:19
Ого, Мучача, а може то все неспроста? ;) зробіть ще один тест, обов'язково!

галичанка
28.09.2010, 14:25
Мокка, так давно тебе не було чути, як справи?

MUCHACHA
28.09.2010, 14:45
Ого, Мучача, а може то все неспроста?зробіть ще один тест, обов'язково!
Та ну....нЄ вЄрю я:) вже стільки тих тестів за ці пару років зробила, і всі вони в мене однополосні:) Не думаю, що тест помилився....Певно, якийсь очЄрЄдной прікол організму...

allusya
28.09.2010, 14:56
Певно, якийсь очЄрЄдной прікол організму
Це як в анекдоті: з таким настроєм слона не продасте :)
треба надіятись, вагітність приходить несподівано, коли практично в то не віриш. все буде добре, треба вірити і Боженька пошле маленьке щастячко :)

NikaLovely
28.09.2010, 15:23
MUCHACHA, чудєса) В мене на 3 день після відміни зранку вже все було (приймала пів року). Може, організм звик до Дуфастону і треба міняти препарат?
Звичайно, краще було б, якщо затримка ця була не затримкою, а вагітністю! ХГЛ обо УЗД не хочеш зробити?

з таким настроєм слона не продасте Навіщо ви так? З такими словами зовсім зневіритися можна, вони зовсім не додають наснаги! Вірити в несподіванку добре, якщо нічого не робиш, відпускаєш від себе всі клопоти. А коли знаєш в силу певних причин, який точно день циклу і що в цей день має бути, вагітність стає плановою, а не несподіваною!

Mokka
28.09.2010, 16:20
Галичанко, в мене всьо по-старому. Он зайшла на форум, пораділа за Алго і Лілю, а сама....
Треба йти до лікаря, шукати сама вже не знаю що, ніяк не можу себе примусити.

zetta
28.09.2010, 16:25
дiвчатка а до лiкаря Самолецького не пробували звертатись? Кажуть не поганий лiкар в таких питаннях.

donegka
28.09.2010, 16:27
Дівчата хто купляв тести на овуляцію? чи варто їх купити?

allusya
28.09.2010, 16:38
Навіщо ви так? З такими словами зовсім зневіритися можна
Як на мене, то це навпаки слова підтримки, що варто і ТРЕБА вірити в краще, а не думати, що це просто збій організму.
Дівчатка, я щиро всім бажаю завагітніти якнайшвидше і народити гарненьку лялю.

MUCHACHA
28.09.2010, 16:39
Це як в анекдоті: з таким настроєм слона не продасте
треба надіятись, вагітність приходить несподівано, коли практично в то не віриш. все буде добре, треба вірити і Боженька пошле маленьке щастячко

Ууу, анекдотчиця, ви наша.... Та з настроєм в мене все супер. І з надією.І з вірою теж.І зі слоном все гуд. Повірте:) А от з анекдотами не склалось - не пам"ятаю я їх. Хотілося б вам відписати щось у відповідь...щось типу "Чув дзвін, та не знаю де він.." але утримаюсь. Зла я сьогодні ,а ви вагітні....Певна нерівність получається:) Вдячна за пораду:)
П.С. А і ще....
вагітність приходить несподівано, коли практично в то не віриш
треба вірити
Заплуталась. Не знаю, що робити...Практично перестати вірити, і тоді все станеться, чи продовжувати просто вірити?
П.П.С. Кажу ж - зла я сьогодні....:girl_emo:

allusya
28.09.2010, 16:44
Muchacha, вибачте, якщо якось образила, просто хотілось підтримати і то бачу невдало вийшло :girl_sad:

Seferi
28.09.2010, 16:46
Дівчата хто купляв тести на овуляцію? чи варто їх купити?
Мені лікарка дала декілька пачок,але щось я ніяк не зловлю ту овуляцію.Тому закинула ту справу.Мені легше ходити на фолікулометрію.

галичанка
28.09.2010, 16:52
в мене всьо по-старому. Он зайшла на форум, пораділа за Алго і Лілю, а сама....
Треба йти до лікаря, шукати сама вже не знаю що, ніяк не можу себе примусити.
А як те лікування дюфастоном - знизило тестостерон, здавала потім ще раз його? Якщо ні, є інші препарати сильніші. Зневірюватись не можна, тепер є лікарі, які знають всякі сучасні новітні методи, їздять закордон набираються нових знань. От хоч би, ця летмара, що гугл не знає, але аптека - має -)

---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

10 таблеток-280 грвн
Дорого, а як вам ціна на прегніл 10 000 - 465грн - для індукції овуляції... І де ті гроші брати...

llb
28.09.2010, 16:53
От хоч би, ця летмара, що
летромара
найшла інструкцію до цього препарату - прочитала - ж ахгулась - лікування онкології
позвонила до михайлишин - сказала не читати то, просто цей препарат допомагає при стимуляції - то ще один ефектт цього препарату
але людина може дістати шок - легенько від такогго

а як вам гонал - 5 штук по 390 грвн (гуртова ціна)

MUCHACHA
28.09.2010, 16:54
Muchacha, вибачте, якщо якось образила, просто хотілось підтримати і то бачу невдало вийшло
allusya, та не переймайтесь:) Мене образити дуже важко, практично неможливо, тому все ОК:)

llb
28.09.2010, 16:56
ції... І де ті гроші брати...

де-де , друкувати

мені тепер як кажуть який аналіз здавати - питаю вартість - бо за рік вже стратила грошей як за штучне запліднення
і нічого не виявлено (на даний момент) чому немає позитивного результату

галичанка
28.09.2010, 16:59
найшла інструкцію до цього препарату - прочитала - ж ахгулась - лікування онкології
позвонила до михайлишин - сказала не читати то, просто цей препарат допомагає при стимуляції - то ще один ефектт цього препарату
але людина може дістати шок - легенько від такогго
llb, я думаю все у вас буде добре. Лікарка у вас добра, я ходила раз на безкоштовну консультацію в Інтерсоно, попала до неї - вона мені сподобалась ( а мені не так часто лікарі подобаються, бо я біолог і за ті роки вже добре розбираюсь в цих питаннях).

Мені Зорислава пропонувала як варіант подібну схемку, як у вас, тільки з летрозолом, то певно аналог летромари. Тому мене так цікавить, яку вам дозу запропонували і з 1 до 5 дня м. ц. чи з 5 до 10, я не зрозуміла з ваших слів, поділіться, будь ласка!

llb
28.09.2010, 17:04
Тому мене так цікавить, яку вам дозу запропонували і з 1 до 5 дня м. ц. чи з 5 до 10, я не зрозуміла з ваших слів, поділіться, будь ласка!

з 3 до 7 дня - приймати летромару, з 8 до 11 - гонал Ф

Mokka
28.09.2010, 17:11
Галичанко, нічого не дало те лікування, то давно вже було, ну у вас і пам'ять!!!! :) я вже після того і в "Біокурсі" встигла побувати, ледве звітдам втікла.
Перед "Біокурсом" була в лікарки Кулик з "Центру здоров'я жінки", мені вона сподобалась та і тут про неї гарно відзивались. Вона мені прописала гомеопатичні препарати, після них хоч і не завагітніла, але зате цикл з 40-45 днів скоротився до 30 - прогрес!!
Думаю знов до неї йти

галичанка
28.09.2010, 17:43
з 3 до 7 дня - приймати летромару, з 8 до 11 - гонал Ф
Будемо сподіватись, що те лікування принесе вам бажану вагітність!!! Препарати такі сучасні. Напевно паралельно буде УЗД контроль,пишіть, скільки фолікулів виросте, який ендометрій. Коли перший раз на УЗ?

---------- Додано в 17:43 ---------- Попередній допис був написаний в 17:26 ----------

Та ну....нЄ вЄрю я вже стільки тих тестів за ці пару років зробила, і всі вони в мене однополосні Не думаю, що тест помилився....Певно, якийсь очЄрЄдной прікол організму...
А я дуже оптимістично дивлюсь на твою ситуацію: в тебе добрий лікар, Мартин. Я вірю, що якщо би навіть не зараз, то як тільки розпочнеш лікування, яке він запропонує - зразу завагітнієш! А чому має бути інакше? Все буде добре!

irushka
28.09.2010, 20:52
Дівчат ,не знаю ,чи вже питала тут....Чи усі, хто точно знає, що в них О відбувається ,постійно спостерігає в себе плідний слиз? От деякі лікарі висловлюють думку, що є жінки, в яких, власне, такого тягучо-білкового слизу, як такого взагалі немає, навіть коли О відбувається....Тобто виділення в них більш-менш однакові протягом циклу. Цікавить, як у вас з цим?
У мене до першої вагітності слиз був, а після пологів не було того слизу взагалі, а, так як ви пишете, однакові виділення протягом циклу, овуляція не проявляла себе взагалі ніяк, але завігітніла з першого разу, як тільки почали планувати.

Dolche
28.09.2010, 21:17
Скажіть, будь-ласка, свої враження про лікаря Палигу, іду до нього в четвер на консультацію по безпліддю
я також до нього в четвер збираюся. Вже вдруге. Перше враження дуже позитивне, сподіваюся так буде і надалі і що я у ньому не розчаруюся :)

коли наважишся на дюфастон, пройде 5 днів і треба буде його відміняти, якщо є вагітність - це буде небезпечно.
Мушу з вами не погодитися, адже дуфастон призначають навіть вагітним жінкам, які знаходяться на підтримці. Всі мої лікарі казали, що навіть коли приймаєш дуфастон і завагітнієш, то потрібно деякий час продовжувати його приймати.

в мене якась чудасія...Прийняла 10 табл. Дуфастону - після відміни завжди, а я приймала рік часу, М починались на 2-3-4 день, сьогодні вже 12 пішов, а М і дальше немає.... Груди болять, низ ниє...тест негативний.
MUCHACHA, думаю це дуже хороший знак :girl_tender: Дай Бог, щоб так і було....

Nataljchuk
28.09.2010, 21:59
Всім привіт:girl_tender::girl_tender::girl_tender:дуже рада знов до вас повернутись.Повернулась з відпочинку нажаль хороших новин немає:girl_sad:іду в п'тницю до лікаря вже почнеться моє лікування, а то вже замучило то непліддя.Чи є у когось хороші новини???

галичанка
28.09.2010, 22:12
Мушу з вами не погодитися, адже дуфастон призначають навіть вагітним жінкам, які знаходяться на підтримці. Всі мої лікарі казали, що навіть коли приймаєш дуфастон і завагітнієш, то потрібно деякий час продовжувати його приймати.
А з чим не погодитися? Не можна різко відміняти прогестеронові препарати, бо організм сприймає це як сигнал до відторгнення ендометрію. Відміняти треба поступово.

Mokka
28.09.2010, 22:36
Галичанко, ви десь тут писали, що робили перевірку прохідності труб. Не могли б детальніше описати ту процедуру? Я себе вже готую до того:scare:

галичанка
29.09.2010, 00:37
Я робила на Ужгородській, тепер знаю, що на Огієнка роблять найкраще, там видають купа фото. Думаю процедура всюди подібна - приходиш з халатом в лікарню, переодягаєшся, чекаєш в палаті, роблять уколи, щоб розслабити труби, щоб не було якогось спазму в них, тоді ідеш в рентген-кабінет, там вводять контраст в шийку матки (коли вставляють катетер може сильно боліти), вводять рідину, вона проходить по трубах і тоді роблять рентген. На фото видно контраст в трубі, або якщо рідина дуже швидко пройшла, то контраст вже в черевній порожнині. Після того можливий невеликий біль в животі і загальмованість через ліки, дають лікарняне на цей день.
Перед визначенням прохідності потрібно зробити мазок, щоб переконатись, що нема запалення. Роблять процедуру переважно на початку циклу і в цьому циклі не рекомендують вагітніти через дію хімікатів, рентгену.

Gajka
29.09.2010, 09:14
роблять уколи
мені на Огієнка не робили ніяких уколів, тільки перед тим памятаю сказали випити ношпу і ще там щось

llb
29.09.2010, 10:00
апевно паралельно буде УЗД контроль,пишіть, скільки фолікулів виросте, який ендометрій. Коли перший раз на УЗ?

перше узі аж 11 жовтня
повідомлю що буде і як

але шанси мізерні - мені лікарка як порахувала шанси -то я мало вірю що буде добре

MUCHACHA
29.09.2010, 10:02
MUCHACHA, думаю це дуже хороший знак Дай Бог, щоб так і було....
Почались М....сьогодні зранечку. Ух, як добре:) Іду цього тижня до Мартина, певно будем щось думати...в листопаді 2 річниця одруження, так хочу подарунок зробити чоловікові...Дав би Бог....
П.В. Оптимізму купа, надії і віри ще більше:) Ну мусить все получитись, мусить....

Virginia
29.09.2010, 10:04
(коли вставляють катетер може сильно боліти),
Куди той катетер вставляють???:eek:
загальмованість через ліки

Якісь сильнодіючі ліки? Їх колять, чи то та рідина, яку вводять?
Мені так страшно стало

Medusa
29.09.2010, 10:14
Мені кололи атропін в попу - щоб не було спазмів труб, і можна було добре розгледіти прохідність/непрохідність. Укол як укол, антибіотики в сто раз гірше.
Він власне і загальмовує, думаю.
Після процедури може трохи нити низом живота, як при місячних приблизно. Але це просто неприємно, я трохи поспала після того ще вдень і на наступний день була вже повністю працездатна.
Мене не боліло, коли вводили катетер - його вводять через шийку матки, через цервікальний канал, щоб можна було ввести рідину в матку. Думаю, весь біль процедури - від уміння/невміння лікаря. Бо коли мені Палига чи в Інтерсоно наприклад катетер вводили - нічого взагалі не відчувала. Хіба там катетер ширший може бути...
Загалом біль був дуже навіть терпимий, я б це навіть болем не назвала - а я до того дуже чутлива, це вже повірте...
Нічого страшного в тій процедурі не бачу, готувалась до набагато страшнішого.
Єдине - перед перевіркою труб треба бути певною у відсутності ТОРЧів і ЗПСШ - бо з рідиною вони перенесуться аж в труби (що призводить до спайок...), якщо до того могли бути лише "внизу" - в піхві/шийці матки, вроді якось так.

tasha
29.09.2010, 11:07
Мені кололи атропін в попу - щоб не було спазмів труб, і можна було добре розгледіти прохідність/непрохідність. Укол як укол, антибіотики в сто раз гірше.

А мені вроді би дімедрол кололи, дуже спати хотілось, але як ввели контрасну рідину, то сон як рукою зняло. Боліло хвилини три, аде дуже сильно. Через 10 хвилин я переоділась і повіз мене чоловік на роботу. Але в офісі засипала на ходу, тому поїхала таки додому спати.

е - перед перевіркою труб треба бути певною у відсутності ТОРЧів і ЗПСШ - бо з рідиною вони перенесуться аж в труб
Оце дійно важливо, мені також робили мазок, якби лікарка не призначила, я б до неї не пішла провіряти прохідність.

галичанка
29.09.2010, 15:29
як вам гонал - 5 штук по 390 грвн (гуртова ціна)
Це 1 укол по 390? Чи 5 за 390?

llb
30.09.2010, 08:47
Це 1 укол по 390? Чи 5 за 390?
один :confused:

галичанка
30.09.2010, 14:01
перше узі аж 11 жовтня
повідомлю що буде і як
але шанси мізерні - мені лікарка як порахувала шанси -то я мало вірю що буде добре
Повідомте, буду чекати!
Шанси малі всюди, навіть при штучному заплідненні, де здавалося б мало б бути 100%, а дають біля 30% чи якось так...
Все ж таки шанси значно більші, ніж просто так сидіти і нічого не робити! Налаштуємося, що все буде добре, молімося, уяляймо свої майбутніх діточок, як за 9 місяців ви зенесете їх в кімнатку, як це все буде - і надіймося на Бога...

llb
30.09.2010, 14:25
- і надіймося на Бога...

ми їздили з чоловіком на карпатію-2010 (26 вересня) в Лаврівсьькому монастирі
дали на 12 служб божих
мусимо надіятися

---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:23 ----------

де здавалося б мало б бути 100%, а дають біля 30% чи якось так...
сказали що 46% (це в інтерсоно)

галичанка
30.09.2010, 15:50
Оріанко, як в тебе справи з тою затримкою?

Christi, а як ти, що Мартин пропонує вам?

Christi
30.09.2010, 16:33
Будемо знову пробувати інсимінацію, напевне на наступний цикл. Будемо надіятися що все вийде, спермограма чоловіка вже добра, тому є надія)))))

галичанка
30.09.2010, 17:14
Будемо знову пробувати інсимінацію, напевне на наступний цикл. Будемо надіятися що все вийде, спермограма чоловіка вже добра, тому є надія)))))
Будемо чекати :connie:
Із стимуляцією овуляції чи в природному циклі? Сперму обробляє Черепанин? Як лікували чоловіка?

slw
30.09.2010, 18:18
Була у палиги на УЗД і консультації, півроку назад який видаляла поліп ендометрію у Верніковського він знову виріс, я в шоці, знову треба удаляти, П.І.Є. сказав робити це тільки у Мартина, бо кращого гістероскопа немає. І ще Палига сказав про інсимінацію що це марна трата грошей і часу.

галичанка
30.09.2010, 23:58
ще Палига сказав про інсимінацію що це марна трата грошей і часу.
Але якщо є шийковий фактор, слиз, в якому сперма борсається, борсається і не може плисти - інсемінація вихід. Або ж треба пробувати впливати на слиз, доки тест на рухливість сперми не стане позитивним.
Мартин вважається добрим лікарем і проводить інсемінації, та і багато інших лікарів, значить, не таке вже це безрезультатне.
Якщо розібратись - то всі ці стимуляції також викидання грошей, бо скільки ми приймаємо тих ліків, тратимо сотні гривень, а процент завагітненя дуже низький. Поки що всі тільки пишуть про стимуляції, лікування, а вагітностей в результаті лікування дуже мало. Але все так не буде, має в кожної наступити такий момент, буде обрана саме та схема лікування, що допоможе!

Irynka84
01.10.2010, 08:16
У мене опускаються руки.
Я здала ще аналізи на гормони щитовидки - все в нормі.
А я вже хотіла, щоб була якась проблема, щоб знати, що не так, що слід лікувати.
Одружені ми вже 4.5 роки. Трохи більше як 1.5 року не можу завагітніти.
Всі аналізи в нормі. В чому ж проблема?
Якщо раніше я втомлювалася після роботи, то цього року - у мене більш щільний графік роботи на 6 днів. Встаю дуже рано, лягаю спати дуже пізно - втоменастрашенно.Хоча, на мою думку, це не той фактор через який нічого не виходить, адже минулого року менше втомлювалася.
Не знаю, що робити. Місяць за місяцем проходить - а двох полосочок так і не має.

галичанка
01.10.2010, 08:20
Всі аналізи в нормі. В чому ж проблема?
Всі значення посередині норми, чи по крайніх значеннях? Може таке бути, що вам видається, що все в нормі, а ендокринолог побачить якесь відхилення.

Я дивилась ваші графіки БТ? Як хочете, можу ще раз глянути, я тепер знаю більше - ходжу зараз на курси, навіть вчора стільки нового для себе довідалась, тепер застосовують новий метод та й ще одну важливу статтю прочитала. Можу навіть проконсультуватись щодо них на курсах з п Лісовської, вона розуміється на діагностиці по графіках

Irynka84
01.10.2010, 08:28
Т4 - 0,991 (норма 0,93 - 1,7)
Т3 - 1.47 (норма 0,8 -2,0)
ТТГ - 1.23 (0,27 - 4,2)
Не розумію, лише :
АТПО 320,7 (пише в колонці де норми - до 34)

---------- Додано в 08:28 ---------- Попередній допис був написаний в 08:26 ----------

Іринко,
В.В добре "розбирається" по щитовидці, - достатньо піти лише до неї?
Чи можливо Ви можете порадити хорошого ендокринолога?

галичанка
01.10.2010, 08:39
и можливо Ви можете порадити хорошого ендокринолога?
Я думаю, треба іти до ендокринолога, щоб він розбирався в цих нюансах. По відгуках чула, що добра ендокринолог Іванина з поліклініки біля церкви Ольги і Володимира. Бо в диспансер я ходила, щось мені не дуже сподобались ті, в яких я була (хіба що професор Томашівський)
Є ще добрий дитячий ендокринолог Левицька в центрі здоровя жінки, до неї можна і дорослим.
АТПО 320,7 (пише в колонці де норми - до 34)
АТПО в 10 раз перевищують норму?! Чи ви помилились з комою?

Irynka84
01.10.2010, 08:43
Ні, я не помилилася з комою.

галичанка
01.10.2010, 08:48
Значить, можливо, знайшлася причина невагітнення і поганого самопочуття! Я чула про 3 випадки, коли після нормалізації АТПО в Іванини дівчата вагітніли!
Дякуйте Глорії, що підказала вам здати той показник!

Irynka84
01.10.2010, 08:52
Дякую і Глорії, і Вам - велике-велике дякую :) - з Вами значно легше переносити ці проблеми - є куди звернутися за підтримкою та порадою.
Дівчатка, прошу написати мені телефон лікаря Іванини. Може б я сьогодні або в понеділок пішла до неї.

---------- Додано в 08:52 ---------- Попередній допис був написаний в 08:51 ----------

Цей показник АТПО обведений у рамочку, а всі інші ні.

галичанка
01.10.2010, 08:55
Я маю тільки телефон в реєстратуру 263 41 92. Пн, ср, пт - 9-14, вт, чт 14-20. А мобільний сама хочу, може хто має, напишіть будь ласка і мені. Може збирусь піду на консультацію також, бо були проблеми з щитоподібної раніше, зараз симптоми подібні.

Irynka84
01.10.2010, 09:36
Це район Привокзальної? Знаєте точну адресу, бо в неті по телефону не можу знайти.

галичанка
01.10.2010, 09:40
ендокринолог Іванина з поліклініки біля церкви Ольги і Володимира
Це район вулиці В Великого, Кульпарківської. З Привокзальної легко добратись - тим же тролейбусом або маршрутками від пам'ятника Бандері. Від зупинки хвилин 5-10, ідете в напрямку до церкви, поруч та поліклініка. Можете передзвонити, чи лікар є, на всякий випадок. Успіхів вам! Пишіть, що призначить

Gloriya
01.10.2010, 10:18
Іринка сходіть до ендокринолога обов"язково, не відкладайте в мене АТПО було -250 в Вас ще трошки більше, але не лякайтесь і не засмучуйтесь- нічого страшного в тому нема, хоч вже ставлять д-з: автоімунний териїдит (вроді так називається).
Поп"єте недорогі ліки 2-3 місяці і справи підуть на поліпшення.

silvia
01.10.2010, 10:31
а як краще перевірити стан щитовидки? здати кров чи узд чи інше??

MUCHACHA
01.10.2010, 10:37
а як краще перевірити стан щитовидки? здати кров чи узд чи інше??
Однозначно,кров+УЗД.

silvia
01.10.2010, 10:44
а ще ....кров здавати слід на якийсь конкретний гормон щитовидки?

MUCHACHA
01.10.2010, 10:53
кров здавати слід на якийсь конкретний гормон щитовидки?
Тироксин (Т4) ,Трийодтіронін (Т3), тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ), і АТПО (антитіла до пероксидази щитоподібної залози).

галичанка
01.10.2010, 11:04
Невеличке доповнення: Т4 і Т3 бувають вільні і загальні. Ендокринологи переважно назначають вільні Т3 і Т4.
УЗД, як правило виявляє, щось вже задавнене, серйозне, а аналіз крові, може і на початку захворювання це показати.
Але не обов'язково, що у всіх має бути щось не те із щитоподібної. Я в Іринки запідозрила, бо в неї була занижена температура тіла, а щитоподібна управляє обміном речовин, що відображається в температурі тіла.

Christi
01.10.2010, 11:20
На рахунок інсимінації я не згідна, маю багато прикладів знайомих які робили цю процедуру, і вже бавлять своїх лялб. Якщо б це була пуста трата грошей ніхто б того не робив.

MUCHACHA
01.10.2010, 11:22
Але не обов'язково, що у всіх має бути щось не те із щитоподібної
О, це правда...Я чесно кажучи, не розумію ,як можна самій собі назначати аналізи, вирішувати, що здавати, а що ні ,а потім, самій починати робити висновки - в нормі все чи ні....Дівчатка, не лікуйте самі себе! Норми, що вказані в дужках ,біля гормонів, не є 100%. Певні гормони визначаються співвідношенням один до одного, співставленням і тд. І такі речі повинен діагностувати ЛІКАР, а не ви, ми, чи ще хтось. Ще не хватало, щоб ви собі лікування самі назначали....Побережіть своє здоров"я....

Irynka84
01.10.2010, 12:16
Я ще рік тому робила узд щитовидки - виявили невеличкі вузлики.
Т3 - зробила загальний, а Т4 вільний. А розумію, що треба було Т3 також вільний.

---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

Іринка сходіть до ендокринолога обов"язково

Дякую Глоріє. Я піду обов'язково в понеділок вранці, і напишу Вам результат. Я вже так загорілася, що вирішиться ця проблема, і я стану :) пузатіком.
Може хтось знає, що пролікувавши АТПО - відразу завагітніли, бо я в неті чітко по цьому нічого не знайшла, і мій запал вже спадає. Бо чи насправді АТПО впливає на можл.завагітніти, чи просто на її перебіг, коли інші гормони більш-менш в нормі?

---------- Додано в 12:16 ---------- Попередній допис був написаний в 12:09 ----------

Я чесно кажучи, не розумію ,як можна самій собі назначати аналізи,

Я, Мучача, зневірилася в лікарях, навіть з відмінною репутацією.
Щодо мене, то аналіз на гормони щитовидки, це перший аналіз, який я зробила без лікаря. Я бачу, що там все вписується в норми, хочу якомога більше зібрати інформ. і тоді звичайно піду до лікаря, сама ніколи не призначаю собі ліків(окрім борової матки, і то попила 1 цикл, і перестала, щоб ненашкодити здоров'ю) А до ендокринолога йду вже в понеділок.

MUCHACHA
01.10.2010, 12:40
Я, Мучача, зневірилася в лікарях, навіть з відмінною репутацією.
Та я не до тебе особисто:) Це так - на загал. Але зневірюватись не варта, просто, можливо, не знайшла СВОГО лікаря....

slw
01.10.2010, 13:49
Зроблю уточнення на рахунок інсимінації, Палига мав на увазі мою ситуацію, де було 2 вагітності, що про несумісність мова не йде, хоч тест в Інтерсоно, показав несумісність.

Irynka84
01.10.2010, 14:04
В понеділок іду до лікаря ендокринолога в Сихівську поліклініку. В понеділок напишу її прізвище. Поговорила вже з нею по телефону. Те, що високий показник АТПО говорить про те, що є запальний процес, швидше за все він хронічний; наскільки я зрозуміла, то горманальними препаратами треба пробувати знизити їх рівень, це не виліковується (я так зрозуміла), а заліковується. Сказала вона ще таке: якщо гормони в нормі, то навряд чи я не можу завагітнітити через високий показник АТПО, але звісно вона сама мусить подивитися на ті показники.
Я й сама читала в неті - що Атпо вже більше впливає на розвиток вагітності, тобто спричинює загрозу та викидні.
І я так думаю собі, що може після візиту до неї піти до Вікторії Володимирівни. Наскільки пам'ятаю, то вона має бути в поліклініці біля площі ринок в першій половині дня?

галичанка
01.10.2010, 15:19
Наскільки пам'ятаю, то вона має бути в поліклініці біля площі ринок в першій половині дня?
Біля ринку Добробут. Але часом зранку вона буває на УЗД. Тепер на Ш Руставелі

Irynka84
01.10.2010, 15:25
Дякую, Іринко.
Я тоді їй вже в понеділок вранці задзвоню, може прийме мене.

Nataljchuk
02.10.2010, 10:02
Доброго ранку ходила я вчора до лікаря.Подивилась вона на мої всі аналізи, і сказала щоб перездати мені аналіз на торч інфекції, гормони а все остальне в мене добре:girl_claping:єдине потім треба буде після М піти на УЗД подивитись чи є О.Направила до Уролога чоловіка в понеділок маю домовитись коли прийти і вже будем знати точна, що це за причина.

donegka
02.10.2010, 11:55
Доброго ранку ходила я вчора до лікаря.Подивилась вона на мої всі аналізи, і сказала щоб перездати мені аналіз на торч інфекції, гормони а все остальне в мене добреєдине потім треба буде після М піти на УЗД подивитись чи є О.Направила до Уролога чоловіка в понеділок маю домовитись коли прийти і вже будем знати точна, що це за причина.
А в якого лікаря Ви були? і до якого уролога Вас направили?

Nataljchuk
02.10.2010, 12:00
Я була на топольні в Лисинич Соломія Богданівна, а уролога вибачте не пам'ятаю записаний дома.

galushka
02.10.2010, 23:58
Добрий вечір, дівчатка! Хотіла б почути вашу думку щодо штучного запліднення. Чи варто на це зважитися і які можливі негативні наслідки для майбутньої дитинки. Дякую за допомогу.

Smorodynka
03.10.2010, 00:18
Добрий вечір, дівчатка! Хотіла б почути вашу думку щодо штучного запліднення. Чи варто на це зважитися і які можливі негативні наслідки для майбутньої дитинки. Дякую за допомогу.
У розділі " Ой слаба я, слаба я" є спеціальна тема про екстракорпоральне запліднення, почитайте там

галичанка
03.10.2010, 01:18
Дівчата, хтось з Вас ще ходить на курси методів розпізнавання плідності в Католицький університет? :girl_smile:

Nataljchuk
04.10.2010, 10:04
Всім доброго ранку:girl_flag_of_truce: завтра йдемо до уролога на 11 ранку страшно чомусь, а уролог Матвій Василь в залізничній лікарні знає може його хтось?

---------- Додано в 10:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:03 ----------

Матвіїв перепрошую:d7:

donegka
04.10.2010, 10:38
а уролог Матвій Василь в залізничній лікарні знає може його хтось?
Я такого незнаю, небійтесь Наталю, можливо виявиться причина Вашого невагітнення. Напишете шо він вам призначив

Nataljchuk
04.10.2010, 10:54
Дуже дякую за підтримку:girl_flirt:обовязково завтра напишу, що виписав і взагалі які причини.Я переживаю а чоловік боїться йти.

Irynka84
04.10.2010, 12:46
Була я сьогодні у ендокринолога по питанню високого рівня АТПО. Вона виписала мені краплі та уколи. Запевнила, що якщо гормони щитовидки у мене в нормі ( а вони в нормі), то АТПО ніяк не впливає на можливість завагітніти. Високий рівень АТПО значить, що є запальний процес, який може бути на однаковому рівні хоч і 50 років, а може і завтра змінити рівень гормонів щитовидки - це ще не досліджено до кінця. АТПО також трішки послаблює імунітет, але нічого страшноого в цьому показнику немає. Тому спішити приймати ті ліки не буду.
Потім пішла я до В.В.(перший раз). У мене вже є ряд аналіз (прохідність труб - відмінна, торч інфекції - все ок, аналіз на гормони - ок), але не має як слід зробленої фолікулометрії. Була у мене фолікул. Отож сьогодні після роботи йду на фолікулометрію, (ще В.В. взяла слиз на аналіз), пізніше В.В.сказала, що робитимемо посткоїтальний тест або тест на сумісність - які визначають сумісність лише різними способами.

Seppy
04.10.2010, 14:27
Тепер на Ш Руставелі
Галичанко, де саме і як туди потрапити?

галичанка
04.10.2010, 15:40
Галичанко, де саме і як туди потрапити?
Найперше, треба подзвонити пані Вікторії і узгодити з нею час, бо вона там не весь час, а приїждає до чи після роботи в лікарні, як є пацієнти. Це Ш.Руставелі, 6

---------- Додано в 15:40 ---------- Попередній допис був написаний в 15:36 ----------

Була я сьогодні у ендокринолога по питанню високого рівня АТПО. Вона виписала мені краплі та уколи. Запевнила, що якщо гормони щитовидки у мене в нормі ( а вони в нормі), то АТПО ніяк не впливає на можливість завагітніти. Високий рівень АТПО значить, що є запальний процес, який може бути на однаковому рівні хоч і 50 років, а може і завтра змінити рівень гормонів щитовидки - це ще не досліджено до кінця. АТПО також трішки послаблює імунітет, але нічого страшноого в цьому показнику немає. Тому спішити приймати ті ліки не буду.
Я чула думку іншого ендокринолога, яка забороняє вагітніти до нормалізації рівня АТПО, бо інакше можуть бути викидні. Тому може все таки, пройти курс лікування? А що вам призначили? Або проконсультуватись ще з Іваниною, що вона скаже на ваші аналізи. Може ця лікар призначить інше лікування.

NikaLovely
04.10.2010, 15:41
Ш.Руставелі, 6 там, де аптека, де в Палиги кабінет був?

галичанка
04.10.2010, 15:44
там, де аптека, де в Палиги кабінет був?
Так, Веронічко, вона знову там приймає, де колись з Палигою. Як в тебе справи?

NikaLovely
04.10.2010, 15:47
Як в тебе справи?
Справи супер) Вчора пережила перший день місячних, готова до нових звершень. Буду мучати лікарів!

Irynka84
05.10.2010, 08:18
Тому може все таки, пройти курс лікування? А що вам призначили? Або проконсультуватись ще з Іваниною, що вона скаже на ваші аналізи. Може ця лікар призначить інше лікування

Дякую за пораду. Я ще подумаю, попитаю на рахунок цього ще й В.В. Стримують мене уколи - дуже вже вони болять, як згадаю як мене чоловік колов минулої зими - уууххх - що прописала напишу завтра, бо залишила цей рецепт вдома. Ця лікар (Хмелюк Ірина Богданівна) наголосила, що прочитала багато літератури, і не досліджено жодного негативного впливу на вагітність, лише на серце високий рівень АТПО може впливати негативно.

llb
05.10.2010, 10:02
http://puzyaka.ru/forum/showthread.php?t=3591&page=5

багато різних фільмів і цікавої літератури

Gybka Bob
05.10.2010, 10:04
Народ! Поділіться своїми методами і порадами, щодо зачаття!:girl_flirt:

галичанка
05.10.2010, 10:24
лише на серце високий рівень АТПО може впливати негативно.
А вам серця не шкода? Я зразу здогадалась, що не хочете лікуватись, бо це уколи, тому і написала, може інший ендокринолог випише таблетки, і можна буде обійтися без них.
А може самі краплі поможуть...
Крім того, не всі уколи є болючі, то залежить від препарату, одні болючі, одні ні... Тай чоловік вже має досвід, буде колоти краще :girl_smile:

NikaLovely
05.10.2010, 10:25
Вчора була на семінарі по розпізнаванню плідності. Дійсно цікаво) Розказували про такі прості речі, які, ніби знаєш, але лише зверхньо.
Особливо зацікавила інформація про плідний слиз, і змусила замислитися над тим, чи не напрасно я бігаю на всілякі дорогі обстеження, коли є одна наявна проблема зі слизом...

А сьогодні мала здати кров на деякі гормони, і як справжня білявка, зранку поїла :connie_pull-pigtail, відкладаю на завтра)

галичанка
05.10.2010, 10:35
А сьогодні мала здати кров на деякі гормони, і як справжня білявка, зранку поїла , відкладаю на завтра)
Цікаво, що тобі призначать, напевно то, буде залежати від того, який рівень гормонів...17-оксипрогестерон і ще щось?

NikaLovely
05.10.2010, 10:48
17-оксипрогестерон і ще щось?

Він, ТТГ та АТПО поки що. Перший і третій ніколи не здавала. Поки що все.
Я колись приймала Магвіт та Мукалтин для покращення слизу. Але організм зреагував тільки протягом одного циклу, і то не в повній мірі.
Вчора дали підбірку з 15-ти картинок різновидів слизу і дали змогу показати, що саме я спостерігаю в себе, а не пояснювати на пальцях. Виявилося, зо ті рідкі явища, що бувають в мене, зовсім не плідний слиз. Не кажучи вже про його тривалість (рідно коли буває один раз за цикл).
Мене злякали дані, що сперматозоїди живуть в неплідному слизі тільки 30 хвилин. Вони ж не встигають дістатися до місця призначення! Хм... а чому тоді тест-контакт на склі в нас був відмінний? Дивно...

галичанка
05.10.2010, 10:56
Але організм зреагував тільки протягом одного циклу, і то не в повній мірі.
Я думаю що так і має бути, треба пити щоциклу, поки збираєшся вагітніти.

---------- Додано в 10:56 ---------- Попередній допис був написаний в 10:54 ----------

Виявилося, зо ті рідкі явища, що бувають в мене, зовсім не плідний слиз. Не кажучи вже про його тривалість (рідно коли буває один раз за цикл).
Мене злякали дані, що сперматозоїди живуть в неплідному слизі тільки 30 хвилин. Вони ж не встигають дістатися до місця призначення! Хм... а чому тоді тест-контакт на склі в нас був відмінний? Дивно...
Може той слиз, що виходить - змішується плідний з неплідним, тому ти не бачиш плідного? Може тривалість, коли виходить плідний слиз невелика і кількість замала?
Спитай її, чому тоді тест відмінний?!

NikaLovely
05.10.2010, 10:56
галичанка, я напевно погано написала.
Перший цикл, коли я пила то, в мене два дні був слиз, але не дуже добре розтягувався, якийсь густий. Потім я пила ще чотири цикли і не було ніякого слизу.

змішується плідним з неплідним, тому ти не бачиш плідного? В мене в принципі слиз рідко буває, щоб з чимось змішатися. А такий, як має бути, важко переплутати з чимось)

Спитай її, чому тоді тест відмінний?! Недоречно питатися про тест річної давнини. Але в мене є суб'єктивне пояснення тому позитивному тесту.

галичанка
05.10.2010, 11:00
Але організм зреагував тільки протягом одного циклу, і то не в повній мірі.
Може такий слиз через високий рівень прогестерону - бо прогестерон загущує слиз...

---------- Додано в 11:00 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ----------

Магвіт та Мукалтин для покращення слизу
Я приймаю сильніше від Мукалтину - АЦЦ 200. Колись мені З. також призначала Мукалитин.
А замість Магвіту - В6, 100 мг, роблять тільки в аптеці, бо це спеціальна доза, її вживають тільки пару днів.

NikaLovely
05.10.2010, 11:02
Може такий слиз через високий рівень прогестерону - бо прогестерон загущує слиз... Питалася. Рівень не настільки високий (як в другій фазі, наприклад), щоб слиз загущувати.

В6, 100 мг в уколах? Щось змінилося?

галичанка
05.10.2010, 11:09
є суб'єктивне пояснення тому позитивному тесту
Яке, думаєш погано зробили? Щось не думаю, бо мені робили 2 рази, в різних установах, в різні роки, різними способми і 2 рази те саме.

---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:03 ----------

В6, 100 мг
в уколах? Щось змінилося?
Ні, порошки. Він розріджує слиз. Коли минулого циклу, в мене виросло 2 великих фолікула, то слиз був гарненький. А цього циклу - один, слизу було мало, але був рідкий.

---------- Додано в 11:09 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

Цитата:Допис від галичанка
Може такий слиз через високий рівень прогестерону - бо прогестерон загущує слиз...
Питалася. Рівень не настільки високий (як в другій фазі, наприклад), щоб слиз загущувати
Веронічко, напиши мені будь ласка, яка цифра в тебе в 1 фазі з одиницями виміру. Щось я підозрюю, він вищий, як в мене в 2 фазі

NikaLovely
05.10.2010, 11:13
яка цифра в тебе в 1 фазі з одиницями виміру

Не знаю одиниць виміру, папірець не під рукою.
перша фаза: прогестерон - 8,53 (норми 0,5 - 6,0)
друга фаза: прогестерон 78,58 (норми 10-89)

слиз був гарненький А він на препаратах відрізняється від того, що ти спостерігала в себе до того?

Яке, думаєш погано зробили? Щось не думаю, бо мені робили 2 рази, в різних установах, в різні роки, різними способми і 2 рази те саме.
Напишу, як думаю. Я не лікар, тому думка може бути хибною.
Перший тест робили через 3-4 години після СА. Він був негативний. В тому циклі і овуляції не було, і слизу я не бачила.
Другий тест - змішували на склі. Тоді в чоловіка значно покращилися показники. В мене тоді був дисбактеріоз (майже повна відсутність лактобактерій) і невеличка кількість коків, що само по собі дає лужне середовище, яке, на відміну від природнього кислого, не вбиває сперматозоїди. Може через це тест був добрим. Тим більше, ніхто ж не дивився, як себе поведуть сперматозоїди через пару годин після їх зіткнення зі слизом. Це на хлопський розум. Слизу в себе тоді я теж ніякого не спостерігала.

галичанка
05.10.2010, 11:49
перша фаза: прогестерон - 8,53 (норми 0,5 - 6,0)
друга фаза: прогестерон 78,58 (норми 10-89)
Якщо при 10 (19-89) загущує слиз, то чому б не загущувати при 8,53?

NikaLovely
05.10.2010, 11:53
Якщо при 10 (19-89) загущує слиз, то чому б не загущувати при 8,53?
Це питання так і лишиться, певно, в повітрі) Бо ніхто, жоден з лікарів не бачить проблему в завишеному показнику прогестерона в першій фазі. І взагалі його здають тільки для того, щоб побачити різницю з прогестероном в другій фазі.

галичанка
05.10.2010, 13:03
Цитата:
Допис від галичанка Переглянути допис
слиз був гарненький
А він на препаратах відрізняється від того, що ти спостерігала в себе до того?
Мені важко сказати, бо я не дуже ретельно спостерігала до того. Одне знаю, на цих препаратах, навіть в дні коли він не тягучий, то все одно рідкий

Irynka84
05.10.2010, 13:28
А вам серця не шкода?

Шкода (крім того у мене ревматизм серця). Досліджено, що ці АТПО МОЖУТЬ вплинути на роботу серця,але не обов'язково, що вони вплинуть.
Хоча Ви мене переконали, і я вже сказала чоловіку, що будемо колоти уколи та питиму краплі.
Лікар сказала, що уколи болючі :(

Була вчора ввечері ще у В.В. на фолікулометрії(на 11 день м.ц.) Пішла звідти без настрою. Є підозра, що цей цикл ановуляторний. Не має домінантного фолікула. Є багато маленьких. Сказала, що можливо це полікістоз, можливо!, ще зарано говорити на 11 день, оскільки овуляція в мене по тестах припадала на 17 день. То ж чекаю п'ятниці - наступного УЗД.
Окрім цього додала, що матка ідеальна, ендометрій також.
Я засмучена, невже полікістоз можливий? Я ж 2 рази робила УЗД в Корінця, і він казав, що все супер. Дивно мені було почути вчора такий можливий діагноз.

галичанка
05.10.2010, 13:34
ще зарано говорити на 11 день, оскільки овуляція в мене по тестах припадала на 17 день. То ж чекаю п'ятниці - наступного УЗД.
Значить все попереду! Буде ще домінантний фолікул! В кого, як росте, в мене того циклу була овуляція на 10 день... Як нас вчать на курсах, на які я ходжу, яйцеклітина дозріває 6 днів, як раз 11+6=17

slw
05.10.2010, 14:29
Скажіть мені будь-ласка, свою думку. Якщо мені знову потрібно робити гістерскопію ніби видаляти поліп ендометрію? І прохідність труб. Чи можу я зробити відразу наприклад, у Мартина,гістероскопію і лапару подивитись труби і відразу при потребі забезпечити їх прохідність. Дівчата порадьте, хто знає. І чи якісно робить це Мартин. Видаляла поліп пів року назад у верніковського, і він знову виріс? Чому?

галичанка
05.10.2010, 16:07
Хтось писав, що Палига рекомендував Мартина, бо в того дуже якісний гістероскоп. Я чула випадки, що одночасно робили ці дві процедури.

MUCHACHA
05.10.2010, 16:21
Чи можу я зробити відразу наприклад, у Мартина,гістероскопію і лапару подивитись труби і відразу при потребі забезпечити їх прохідність. Дівчата порадьте, хто знає. І чи якісно робить це Мартин.
Я знаю:), раджу:
можете відразу зробити і те і інше. Мартин лікар хороший. Тому, можете сміливо йти.

Nataljchuk
05.10.2010, 21:54
Ну що ходила сьогодні я до лікаря нічого впринципі нового не сказав але...Сказав,що спермограма незнайкращих але якісь % є.Сказав що потрібно в понеділок перездати бо тамта вже трошки застаріла і мазок ще треба йому зробити.Лікар хороший нетягнув то все а зразу сказав, що якщо нам підходить то випише на три місяці йому курс лікування якщо щось допоможе то добре, а якщо ні то йти і пробувати спочатку інсемінацію а потім вже буде видно по ситуації я незнаю що вже собі і думати???

Lvivna
05.10.2010, 22:27
Хтось писав, що Палига рекомендував Мартина, бо в того дуже якісний гістероскоп. Я чула випадки, що одночасно робили ці дві процедури.
Сам Мартин, коли коліжанка лежала в нього на підтриці півроку тому, хвалився дівчатам в їх палаті, що сам його купив, бо він сучасний, а від держави не дочекаєшся...

Irynka84
06.10.2010, 08:20
Може комусь цікаво. Тому пишу лікування, яке призначила лікар-ендокринолог через високий показник АТПО: уколи - тиреоідеа композитум 2.2мг 2р.на тиждень № 10, краплі лімфоміозот протягом 1 місяця тричі на день.

Nataljchuk
06.10.2010, 09:53
Дівчатка хотіла у вас спитати чи хтось завагінтяв після інсемінації? Просто цікаво чи є якісь шанси бо наскільки чула, що невагітніють після неї:connie::confused:

Oriana
06.10.2010, 10:14
От і закінчилися мої 4 тижні затримки,4 тижні надії, місячними...:( Таке розчарування, такий біль...:(Ще у четверзнала,що марно надіюся -хг було низьким,а в неділю вже вапала температура, і от учора почалося...Тішить,що хоч спокійно, тихо, зовсім неболючі. Сьогодні коханий здав спермограму, завтра будуть результати, і будем лікуватися, планувати, іти до мети знову...

Nataljchuk
06.10.2010, 10:46
Я би віддала все на світі тільки щоб завагітняти природнім способом :(:(:(:connie: так не хочеться йти на штучне, а та інсемінація я так зрозуміла до одного місця тільки марно тратиня грошей...

Seppy
06.10.2010, 10:50
вапала температура, і от учора почалося...
Як я Вас розумію! Тільки закралася надія, рахуєш дні затримки, якої ніколи не бувало раніше, і... впала температура, синяки під очима. До вчорашнього дня надіялася, що термометр поламався, а потім проревіла цілий ранок. Тепер ще й причину затримки треба шукати. Але я вирішила на якийсь час відволіктися від обстежень і аналізів. Стомилася ходити по лікарях. Коліжанки кажуть, що я вже зациклена на невагітненні і тому нічого не виходить.

Gabi
06.10.2010, 11:13
Коліжанки кажуть, що я вже зациклена на невагітненні і тому нічого не виходить.
Моя мама теж так мені каже. Сама розумію, що потрібно все відпустити і розслабитись, але не дуже це виходить.

Irynka84
06.10.2010, 13:27
Я також намагалася не зациклюватися на цій проблемі.
Майже все літо не ходила до лікарів. Переїзд, робили ремонт, який ще не закінчився, купа різних проблем, старалася не надто зосереджуватися на бажанні завагітніти, але так нічого й не виходить. Намагалася менше думати про те, як сильно хочу дитятко. Не один раз читала, що комусь допоміг відпочинок, комусь ремонт у квартирі, бо голова переключилася на інше, у мене все це було, і чим закінчилося? - я знову вирішила піти до лікаря, бо час минає, і нічого не змінюється у твоєму стані - тому не хочу сидіти склавши руки. Але також не підтримую постійне ходіння по лікарях, від яких втомлюєшся. То ж, дівчатка, неодмінно робіть перерви.
У нас плануючих неодмінно збудеться наша найзаповітніша мрія!

---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:22 ----------

Я навіть старалася менше заходити на цю гілочку, лиш би трішки менше думати про майбутню дитинку.

---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

Дівчатка хотіла у вас спитати чи хтось завагінтяв після інсемінації

Мені робили інсемінацію - невдало. На мою думку, це помилка лікаря, який зашвидко сказав робити укол, для виходу яйцеклітини, фолікули були замалі (16 - 17 мм).
Думаю, що я готова на наступну інсемінацію при потребі (хоча було дуже боляче після процедури). Зроблю фолікулометрію, якщо 100 % буде власна овуляція, пізніше буде тест на сумісність, навіть, якщо тут буде все ок, мабуть спробую ще раз інсемінацію, але в природньому циклі, без стимуляції, і просто в іншого лікаря.

Nataljchuk
06.10.2010, 13:41
Якщо можна то скажіть будь ласка а перед тим ощищали сперму? І скільки то коштує?

Irynka84
06.10.2010, 13:42
Ні, напишу в приват

Nataljchuk
06.10.2010, 13:47
От чого ми не робили ще, то тест на сумічність може варто зробити?

Irynka84
06.10.2010, 13:54
Особисто моя думка, якщо плануєте інсемінацію, то 100% варто зробити тест на сумісність. Адже інсемінацію роблять коли обоє партнери несумісні. Сперміки вводяться відразу в матку, оминаючи слиз, через який Ви можете бути не сумісні з чоловіком.

Nataljchuk
06.10.2010, 14:01
значить треба ще зробити тест на сумісність

Virginia
06.10.2010, 15:15
От чого ми не робили ще, то тест на сумічність може варто зробити?

Мені імунолог сказав, що шукання причини невагітнення треба починати з прохідності труб і аналізу на сумісність. Так що, думаю варто зробити.

галичанка
06.10.2010, 16:02
От і закінчилися мої 4 тижні затримки,4 тижні надії, місячними... Таке розчарування, такий біль...Ще у четверзнала,що марно надіюся -хг було низьким,а в неділю вже вапала температура, і от учора почалося.
Співчуваю.... :girl_sad:Скільки було ХГ? То важливо, бо так лікар буде знати, чи є проблеми з невиношуванням чи це було щось нете із циклом...
Оріанко, не переживайте, ви ще обов'язково в скорому часі станете мамою!

---------- Додано в 16:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ----------

До вчорашнього дня надіялася, що термометр поламався, а потім проревіла цілий ранок. Тепер ще й причину затримки треба шукати
Seppy, скоро буде і на вашій вулиці свято :connie:

Tela
06.10.2010, 16:20
Повертаюсь я знову до вас:girl_bye:,пройшло вже майже пів року мого лікування ендометріозу, тепер можна знову буде пробувати вагітніти, я така сьогодні ходжу рада від тої новини, що місця собі не знаходжу, через 2 тижні лікарка сказала прийти на УЗД подивимось як поживають мої яйники, а то вони вже зовсім розслабились, пора їм приступати до роботи)))

Irynka84
06.10.2010, 16:29
пройшло вже майже пів року мого лікування ендометріозу

Вітаю з кінцем лікування :). Любіться :) з новими силами та головне великою вірою та надією!

llb
06.10.2010, 16:50
Ні, напишу в приват

і мені киньте у приват ту вартість - а то я робитиму в жовтні - треба знати на що розраховувати

галичанка
06.10.2010, 17:13
Повертаюсь я знову до вас,пройшло вже майже пів року мого лікування ендометріозу, тепер можна знову буде пробувати вагітніти, я така сьогодні ходжу рада від тої новини
Вітаю, Мартусю! Бажаю, щоб вже перша спроба після лікування увінчалась довгоочікуваною звісткою про вагітність!!!

slw
06.10.2010, 21:11
Сьогодні зустріла знайомого, який займається астрологією, він повернувся з Європейської конференції астрологів, і розказує що ніби в Чехії, поставлена державна програма співпраці астрологів і гінекологів, що було досліджено багато пар, які завагітніли з допомогою персональних астрокарт. Що думаєте?

Seppy
06.10.2010, 22:12
Що думаєте?
Якщо комусь це допоможе, буду тільки рада, але сама не вірю у вплив планет на розвиток яйцеклітин:girl_nea:

галичанка
06.10.2010, 22:13
llb, в якій аптеці Ви купували летромару? Мені пропонують її також на наступний цикл. Якщо у вас є лишні таблетки - можу у вас купити!

tasha
07.10.2010, 10:41
пройшло вже майже пів року мого лікування ендометріозу, тепер можна знову буде пробувати вагітніти

Тела, якщо не секрет, чим саме лыкувались?

Nadushka
07.10.2010, 10:46
Повертаюсь я знову до вас,пройшло вже майже пів року мого лікування ендометріозу, тепер можна знову буде пробувати вагітніти, я така сьогодні ходжу рада від тої новини, що місця собі не знаходжу, через 2 тижні лікарка сказала прийти на УЗД подивимось як поживають мої яйники, а то вони вже зовсім розслабились, пора їм приступати до роботи)))вітаю із закінченням лікування! Тепер до роботи!!! Я теж через це пройшла і тепер мій результат 27 тижнів вагітності! Головне вірити що все буде добре!!!

llb
07.10.2010, 11:22
llb, в якій аптеці Ви купували летромару? Мені пропонують її також на наступний цикл. Якщо у вас є лишні таблетки - можу у вас купити!
в знахарі купляла
там якщо купляєте ліки понад 1 000 грвн - ще роблять 3% знижку

Irynka84
07.10.2010, 15:23
Дівчатка, може хтось прокоментує результат аналізу на гормони
ЛГ - 11,2 (норма 2,4 - 12,6), це нічого, що він знаходиться близько до крайньої межі?
Завтра про це ще перепитаю лікаря.

І ще одне питання мучить мене від понеділка після першого сеансу фолікулометрії. Лікар сказала, що можливо цей цикл ановуляторний ( ну добре, на це я можу закрити очі - хоча це теж сумнівний діагноз), що мене найбільше насторожило, так це те, що вона сказала, що можливо у мене "полікістоз", додала що можливо мені про це вже говорили. Я 2 рази робила УЗД у Корінця і жодного натяку, він говорив, що усе чудово. Та й не має у мене ознак полікістозу, основна з яких затримка або відсутність місячних, у мене вони немов по годиннику - різниця в 1 - 2 дні. Що Ви скажите?

---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

Мої показники:
ЛГ - 11,2 (норма 2,4 - 12,6) має перевищув. ФСГ
ФСГ - 8,2 (норма 3,5 - 12,5)

І знайшла наступну інформацію:
Синдром полікістозних яйників (якщо ЛГ підвищений і ФСГ нормальний або понижений, співвідношення ЛГ/ФСГ високе приблизно в 60% випадків).

Це щось схоже до мого випадку. :(

галичанка
07.10.2010, 15:26
Що Ви скажите?
Не треба мучитись, це ж була всього навсього можлива гіпотеза невагітнення. Можливо картина зміниться.
Завтра напишете, чи виріс домінантний фолікул!
А у вас слиз є? Це ознака росту фолікула.

---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

Мої показники:
ЛГ - 11,2 (норма 2,4 - 12,6) має перевищув. ФСГ
ФСГ - 8,2 (норма 3,5 - 12,5)
І знайшла наступну інформацію:
Синдром полікістозних яйників (якщо ЛГ підвищений і ФСГ нормальний або понижений, співвідношення ЛГ/ФСГ високе приблизно в 60% випадків).
Це щось схоже до мого випадку.
А якщо і так, то це ж лікується! Основне причину знайти і адекватне лікування - скоро будете вагітні ходити!!!

Irynka84
07.10.2010, 15:31
Дякую, Іринко, за таку підтримку!!!

Слиз у мене є завжди. Цього місяця також.
Болить мене майже завжди на 14 день в області яєчників, дуже сильно, і як я вже писала по тестах овуляція припадала на 17 день, при місячному циклі 28 - 31 день.

галичанка
07.10.2010, 15:35
Якщо високий ЛГ - ще може бути передчасна лютеїнізація фолікула, тобто порушення овуляції. Але що гадати, побачимо по УЗД

NikaLovely
07.10.2010, 15:37
ЛГ - 11,2 (норма 2,4 - 12,6), це нічого, що він знаходиться близько до крайньої межі?

А ви сиділи спокійно 30 хвилин після того, як прийшли в лабораторію і до здачі крові? Навряд)
По одному показнику про підвищений пролактин казати не можна, бо він дуже вередливий, підвищується при стресі, фізичному навантаженні, навіть, якщо за день до того кохалися із чоловіком.

галичанка
07.10.2010, 15:40
17-оксипрогестерон....ТТГ та АТПО
Вже є результати?

підвищений пролактин
Це не пролактин, а ЛГ - лютеїнізуючий гормон :girl_wink:

NikaLovely
07.10.2010, 15:40
Це не пролактин, а ЛГ - лютеїнізуючий гормон ;-) Йой, щось з очима! :girl_haha: Знаю прекрасно, але читаю між літер)

Вже є результати? Ще ні. Гормони щитовидки за два дні будуть готові, а 17-ОН тільки на 16-те число.

галичанка
07.10.2010, 15:43
Гормони щитовидки за два дні будуть готові, а 17-ОН тільки на 16-те число.
Як це так? Я сьогодні також здавала ТТГ і АТПО в Сінево - мені сказали на електронну скриньку буде завтра вечір...

Irynka84
07.10.2010, 15:44
А ви сиділи спокійно 30 хвилин після того, як прийшли в лабораторію і до здачі крові? Навряд
Мене чоловік привіз машиною, в якій я довше, ніж 30 хв сиділа :)

Але що гадати, побачимо по УЗД
Я з великим нетерпінням чекаю завтрашнього дня - УЗД.

NikaLovely
07.10.2010, 15:46
Як це так? А може сьогодні і буде. Здавала вчора на Чупринки, сказали, що аналіз 2 (або 3) дні робиться, результат за 3 години на електронній скринці. А 17-ОН робиться 8 днів.

Мене чоловік привіз машиною, в якій я довше, ніж 30 хв сиділа Не беріть до уваги моє попереднє повідомлення, то я чухню написала)

Irynka84
07.10.2010, 15:50
Ото я вже не можу спокійно сидіти та працювати.
Ось, що я знайшла.
У мене дуууууже схожі симптоми. Навіть мазанина була, правда вже трохи більше як пів року її не має. А поперек як ниє - слів просто не вистачає описати той біль.

Клінічна картина ендометріозу залежить від локалізації процесу, поширеності, психоемоційних особливостей пацієнтів. Основними скаргами при ендометріозі є дисменорея і диспареунія. Больовий синдром проявляється ниючими та тягнучими болями в нижніх відділах живота, у попереково-крижовій області, що підсилюються напередодні та під час менструації. Залежно від ступеня залучення сусідніх органів у патологічний процес можуть спостерігатися запори, дизуричні явища, болісні статеві стосунки й інші симптоми. У 19–40 % випадків ендометріоз протікає безсимптомно. При ендометріозі, найчастіше менструальна функція не порушена, однак частою скаргою буває перед- і післяменструальні шоколадного вигляду темно-кров’янисті виділення. За даними В.І. Кулакова і співав., гіперменорея зустрічається в 50–66 %, альгоменорея — у 70 %, сукровичні «шоколадні» кров’янисті виділення в перед- і післяменструальний період — у 56 %, дисменорея — у 30 % хворих. Безплідність виявлена в 25–60 % жінок з ендометріозом.

Hanny
07.10.2010, 16:05
Клінічна картина ендометріозу залежить від локалізації процесу, поширеності, психоемоційних особливостей пацієнтів. Основними скаргами при ендометріозі є дисменорея і диспареунія. Больовий синдром проявляється ниючими та тягнучими болями в нижніх відділах живота, у попереково-крижовій області, що підсилюються напередодні та під час менструації. Залежно від ступеня залучення сусідніх органів у патологічний процес можуть спостерігатися запори, дизуричні явища, болісні статеві стосунки й інші симптоми. У 19–40 % випадків ендометріоз протікає безсимптомно. При ендометріозі, найчастіше менструальна функція не порушена, однак частою скаргою буває перед- і післяменструальні шоколадного вигляду темно-кров’янисті виділення. За даними В.І. Кулакова і співав., гіперменорея зустрічається в 50–66 %, альгоменорея — у 70 %, сукровичні «шоколадні» кров’янисті виділення в перед- і післяменструальний період — у 56 %, дисменорея — у 30 % хворих. Безплідність виявлена в 25–60 % жінок з ендометріозом.
І в мене була схоха картина , але ніякого ендометріозу не виявили. Також дуже болючі місячні, до 7 днів , 3 дні як кровотеча , інші як мазанина , шоколадні виділення також прикінці М.

NikaLovely
07.10.2010, 16:06
У мене дуууууже схожі симптоми.

Маю дві поради:
1. Попитайтеся в своїх подруг, або родичок, що вже мають діточок, або вагітні, чи не мали вони таких симптомів до вагітності ;)? А тут вже і Hanny відписала)))
2. Закрийте ті всі страшилки і налаштуйтесь на позитивні думки) Решта за вас зроблять лікарі.

Hanny
07.10.2010, 16:33
2. Закрийте ті всі страшилки і налаштуйтесь на позитивні думки) Решта за вас зроблять лікарі.
І то не гарантія що поставлять правильний діагноз. Я як тільки заікалась що нерегулярні М, так мені сходу ставили полікістоз. Тільки толковий доктор сказала здати аналізи на гормони і подивитись кілька місяців підряд на узд і тоді можна такий діагноз ставити. А якщо місячні регулярні, то взагалі нема чого себе настроювати на такі діагнози як ендометріоз чи полікістоз. Краще показатися кільком лікарям і тоді робити висновки. Так що менше читайте, краще походіть на курси з МРП , навчіться відчувати свій організм і вагітнійте чим поскоріше.

Nataljchuk
07.10.2010, 18:09
А в мене сьогодні був сумашедший день:suicide:почались М такі болючі, що я немогла стати з ліжка:(в очах темніло,слабість болі страшні думала, що я не виживу чесно.Але хоть вже на 7-й день поздаю всі аналізи і буду вже знати чи все добре, а то мене так мучить вже би здала як би можна було.

---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

Дівчата підскажіть будь ласка чи могла я так нашкодити свому чоловіку тим, що в мене була Уреаплазма,Мікоплазма і тепер в нього такі погані показники спермограми?Бо я почитала про то все, і дуже засмутилась.

Seferi
07.10.2010, 20:37
Наталочка,я зараз теж лікую ту уреаплазму.То в мого чоловіка її виявили також.Тепер і він проходить лікування в уролога.А ваш чоловік здавав аналіз на уреаплазму і мікоплазму?Проходив лікування?

Nataljchuk
07.10.2010, 20:53
ні він нездавав,ми тільки в понеділок будемо здавати спермограму, і мазок.А там дальше буде видно що скаже лікар

---------- Додано в 20:53 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

А це кров беруть так?

Seferi
07.10.2010, 20:56
Мій чоловік здавав мазок.Каже,що процедура не дуже приємна,але чого не зробиш заради мрії.:girl_yes2:

Nataljchuk
07.10.2010, 21:18
Мій чоловік здавав мазок.Каже,що процедура не дуже приємна,але чого не зробиш заради мрії.
Ну я так зрозуміла, що він і буде той мазок здавати в понеділок

Seferi
07.10.2010, 21:24
Наталя,а ви вилікували свої інфекції?Бо я пройшла вже один курс,але невдало.Тому продовжую лікування

Nataljchuk
07.10.2010, 22:54
так я лікувалась,кулола уколи і воно все в купі мало би вилікувати.Зараз якраз почались М,і на 7-й день маю перездати на торч-інфекції і Уреап.,і Мікопл.

Seferi
07.10.2010, 23:02
Нам лікар наказав під час лікування користуватися презервативами.Але у нас з тим стався трафунок,тому можливо знову відбулося зараження(бо на той момент я вже пройшла лікування,а чоловік ні).Тому зараз лікуємося вдвох дуже інтенсивно і обережні дуже.Сподіваюся на успішне завершення.Чого і вам щиро бажаю:girl_wink:

Nataljchuk
07.10.2010, 23:13
Вже немає терпіння дочекатись того 7-го дня щоб здати ті аналізи:girl_flag_of_truce:

галичанка
08.10.2010, 12:12
Ну що дівчатка, як ваші результати аналізів: Іринка84 - що показало УЗД? НікаЛавлі - як гормони? Хто ще довідався якісь результати?

---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:10 ----------

Цитата:Допис від галичанка
в знахарі купляла
llb, ви вже закінчуєте приймати летромару? По скільки таблеток в день вам призначили? Як її переносити, все нормально? Цікавлюсь, бо мені З. також ніби збирається призначити...

donegka
08.10.2010, 12:58
Привіт всім, я розстроєна жахливо, була на УЗД у В.В 10 день циклу, а домінантних фолікулів нема та й ендометрій 6 мм, невже цей місяць знову прольот

NikaLovely
08.10.2010, 13:04
НікаЛавлі - як гормони?
Нічого мені на пошту ще не приходило, нажаль. Може, вони не кожен день робять ті гормони і я отримаю результати разом із тобою сьогодні ввечері.

невже цей місяць знову прольот В мене одного разу на 9 день була така ж картина, а через день з'явився ДФ, овуляція відбулася на 17-й день і ендометрій був добрий. Не гадайте по одному УЗД.

галичанка
08.10.2010, 15:49
Нічого мені на пошту ще не приходило, нажаль
Мені також не приходить. Я їм завжди дзвоню, там є телефон на бланку, кажу код - і тоді вони відправляють за 5 хв.! А може то я не маю терпіння дочекатись, може б пізно вночі вони самі вислали...

---------- Додано в 15:49 ---------- Попередній допис був написаний в 15:37 ----------

Щойно подзвонила - зразу і відправили!
ТТГ 1,15 (норма 0,2-4,2) і АТПО 13,1 (норма до 34)

erene
08.10.2010, 16:05
була на УЗД у В.В 10 день циклу, а домінантних фолікулів нема
І в мене таке було на 10 нічого, на 12, 14 ,теж практично нуль, як казала В.В якісь Здохляки, а потім через місяць позитивний тест і тепер цей "фолікул" живе активним життям в моєму животі, так що рано робити висновки.

Irynka84
08.10.2010, 18:08
Іринка84 - що показало УЗД[/qе

Звітуюся, Іринко. Причин для хвилювання, думаю, що не має. Є один фолікул розміром 16 мм з правої сторони, з лівої - нічого. Йду ще на УЗД в понеділок. Думаю в понеділок лікар щось більше зможе сказати.

---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

[quote=erene;812383]а потім через місяць позитивний тест

Класно. Я постійно про це мрію. Читаю такі схожі історії про УЗД і мрію,щоб і в мене так сталося ;)