КПК

Показати повну версію : Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Сторінки : [1] 2 3

Kasia
27.11.2008, 15:14
Дівчатка, наближається багато свят.
Іменини Андрія, Миколая, Різдво.

Що плануєте дарувати найріднішим?

І маю конкретне питання: чи хтось знає де у Львові роблять лазерне гравірування наприклад на горнятах, ложечках, запальничках і т.д.??

Маю пару ідей... Люблю дарувати маленькі сувеніри на Миколая близьким людям.:)

Kasia
28.11.2008, 10:55
:(щось ніхто ніц планує...

kati
28.11.2008, 11:00
я незнаю як виглядає лазерне гравірування.....але ще багато рокуів птому робила чоловікові напис на запальничці, в центрі в годинковій майстерні , вул. що йде від центру( спорттовари) і вверх до палацу потоцьких, так от це на початку тої вулички

Nadijka
28.11.2008, 15:18
Що плануєте дарувати найріднішим?

Поки думаю тільки про Миколая....
Куся - ше не придумали....треба їй нові саночки...може якусь іграшку...може мольберт???
Муж - трусіки і маєчку:)
Сестра моя - піжамку або гаманець
Мама - тапочки
Тато - ??? може гель для душу???
Похресник 1(старший) - ??? роздумую над великими пузлями....цікаво у 8 років це ше актуально???
Похресник 2 (1,3р.) - ????????????
Свекруха - може якісь рушнички до кухні
Свекор - абайдьотса:xaxa: а якшо серйозно, то також ?????????
2 братів чоловіка - то певно якісь прибамбаси до компа
сестра чоловікова - шось з біжутерії

Ой, жах....
Я мовчу шо в січні в мої мами і в свекрухи по 45 років...і в його сестри 20:8::8::8:

СОФІЯ -СОНЯ
28.11.2008, 16:22
Ой, болюча тема, бо у грудні крім свят іще ДН в чоловіка, племінника, племінникового сина (ну не зручно мені писати у внучка двоюрідного), братихи. Розоритись треба. Тому на Миколая тільки найріднішим:
- доні Тані - джинси в "суперобтяжку":8:
- доні Соні - якусь цяцю і лишній раз цицю:connie:
- коханій половині, котора чоловік - гольф під піджак:)
- не менш коханій половині, котора я - косметика, яка має прийти ( а мо і не прийде):p
- племінниці (2,5 року) - візочка ляльці:clapping:
-всі решта - хай вибачають.
Ну і звичайно мандаринчики, шоколадочки, всілякі дурнички-сувенірчики по закапелках, щоб шукали.

Kasia
28.11.2008, 16:24
я незнаю як виглядає лазерне гравірування.....але ще багато рокуів птому робила чоловікові напис на запальничці, в центрі в годинковій майстерні , вул. що йде від центру( спорттовари) і вверх до палацу потоцьких, так от це на початку тої вулички

то Коперніка? чи на Дорошенка? то майстерня годинникова? чи яка? бо навіть не знаю що шукати....

kati
28.11.2008, 16:28
коперніка.....якшо стоіте так щоб по правк руку був магазин спорттоварів, то вуличка прямо.....йдете, по праву сторону невеличка годинкова майстерня

Nadijka
28.11.2008, 16:30
Касю, як сходите, то напишіть нам про ціни,ок?

olya_d
01.12.2008, 15:31
І в мене грудень - важкий місяць...
Тільки для чоловіка треба купу подарунків:
-день армії
-іменини Андрія
-Миколая
-День Народження
В малого теж іменини і Миколая
А ще є батьки, брат, похресники...
Похресникам на Миколая подарую солодощі.
Малий хоче конструктор і машинку (вже певно соту) ну і звичайно цукерочки-мандаринки
Мамі куплю дерев"яний млинок для перцю (їй такі штуки дуже подобаються)
Татові - ???
Брату - зроблю гарне ч/б фото в такій же рамочці, яку купила десь місяць тому
Чоловік - на кожне свято напевно буду купляти щось із білизни, бо йому завжди того не вистачає. А ще думала: може то йому купити на Миколая набір виделок-ложок, який мені дуже подобається? :D

Kasia
01.12.2008, 15:47
добре Надійка.

Kasia
01.12.2008, 15:48
а коли день АРМІЇ?

СОФІЯ -СОНЯ
01.12.2008, 15:50
[QUOTE=olya_d А ще думала: може то йому купити на Миколая набір виделок-ложок, який мені дуже подобається? :D[/QUOTE]

Правильно! Ну і для рівноваги дещо з білизни!:xaxa::xaxa::xaxa:
(Сама така :shy:)

СОФІЯ -СОНЯ
01.12.2008, 15:51
а коли день АРМІЇ?

6 грудня! Можна вже готуватись.

Маруся-мама
02.12.2008, 20:28
Мій муж ходив до совітської армії то його можна поздоровляти в лютому:xaxa: Зате в грудні у нього день народження (через яке ми вчора файно посварились) а також іменини в нього і моїх двох донечок, а плюс у сина також уродини з іменинами. Одним словом, ще тілько в мене нема свєта в грудню. Ой... пригадала, ще і Марії є в грудні.
Правда цього року ніхто нічого нікому не даруватиме. Якщо переведуть накінець копійки за безробіття, то може хоч дітям куплю щось маленьке на Миколая і то юш.
Анна з Юліаночкою попросили купити їм блокноти-щоденники
Данило хоче якусь там спеціальну швидкісну дорогу для гончих машинок...
добре що Андріаночка нічого не вимагає :xaxa:

Ірена
02.12.2008, 20:42
Дівчата, а коли Анни?

kati
02.12.2008, 20:44
22 грудня:)

Kasia
03.12.2008, 10:01
а про подарунки писати???

Chortenia
03.12.2008, 11:02
Мені дуже сподобались (на вигляд) мила ручної роботи, думаю всім на Миколайчика подарувати по милку :-)

Але скоро д.н. в мами, хотіла подарувати їй набір пупи, от тільки чомусь ще іде не бачила великих наборів :-(

Nata
03.12.2008, 11:30
Миколая... від роздумів про подарунки вже голова крутиться :).
Син (старший) замовив батут, скрипочку і барабан.
Молодшому напевно купимо машину велику, таку щоб сам міг їздити і якусь забавку.
Чоловікові - ??? хотів горнятко для кави на роботу, куплю таке, щоб малий розмалював, а ще що????
Мама замовила халат новий
Свекрові купили багато шкарпеток
Свекрусі - красиву корзину для хліба і книжку (вона недавно питала чи в мене нема, от і подарую:))
Братові - теж купу шкарпеток і -???
Похресники... маємо їх четверо на двох.
Старшим (4,5) хлопчикові конструктор металевий, дівчинці великий набір для малювання (вона гарно малює).
Меншим... дівчинці (4 рочки) замовила собі ляльку з кульчиками і карету, вже купили.
другій дівчинці (3 рочки) купили теж набір для малювання. Ось, ніби і все.

Уляночка
03.12.2008, 11:53
Любаська - гарна велика книжечка з новорічними віршиками, історіями, колядками і т.п, Енциклопедія малюка, тести, набір для малювання, солодощі...
Юрко - набір білизни
мама - блюзочка і колготки
свекруха - набір кухонних рушничків
свекор - краватка (ще не купила)
брат Віктор - набір білизни (не купила)
брат Віталік - туал. вода
наша хресна - футболочка
бабця - шампунь і чеколядка
коліжанки - косметика
діти коліжанок і Дзвінуся - гарні книжечки і солодке
племінники - макети корабликів, що складаються без клею і ножиць+солодке

Usmishka
03.12.2008, 12:05
Ми цього року вирішили суттєво скоротити список отримувачів подарунків до дитячого віку:ninja:, бо то щороку якась вакханалія виходила, отож
племінникам старшим купили по колекційній машинці - то 5 і 6 рочків
молодшим - набори ігрові з літачків, які можна розкручувати (2 і 3 )
дівчинці на 4 і пів нічого ще не придумала, хотіла абеку - сенсорний плакат, заходила в знайку, а там його не було, а колясочки мене чомусь страшно дратують:ninja::ninja::ninja:
чоловікові і собі напевно куплю по електричній зубній щітці,
всім решта - великий привіт:8::xaxa::xaxa: - в нас таки криза:umbrage:
ну а своїй Ірусі напевно шапку і шалик, бо зима таки напевно прийде..

Олька
03.12.2008, 12:11
а я взагалі в шоці! Катьку дуже вдало родила, після її дня народження (20.11), а потім іменин (07.12), взагалі не знаю що на Миколая дарувати......

Kasia
03.12.2008, 12:23
о то в мене такий ГРУДЕНЬ.... працю на подарунки.
Ще й маю 2 рази гостини - Катерини і Андрія.
Ще й ідей НУЛЬ.... з малим плюсиком.Бо один подарунок придумала - коліжанці Каті на роботі- кометичку, змивку і колготки кольорові під суконку.
ДН Коліжанки - пудра АВЕН
Ще коліжанка- змивка АВЕН+термалка
МИКОЛАЙЧИКИ - НУЛЬОВІ ідеї:confused:

irushka
03.12.2008, 16:19
Для чоловіка - "вільні руки" для мобільного, щоб за кермом було безпечно і таку маленьку сумочку на шию для документів (не знаю як воно правильно називається)
Для Катьки - "100 казок" або якусь ще книжку
Для похресника (4,5 р.) - твістер і копілку керамічну, яку треба самостійно розмалювати фарбами
Для похресникового братика (2 р.) - олівці, пластилін, пташку-конструктор, що треба самостійно скласти
Для синочка куми (1,4) - напевно теж щось з фарб-пластилінів-олівців
Для чоловікової похресниці (7 міс.) - співучого песика-іграшку.

Nadijka
03.12.2008, 16:27
Для похресника (4,5 р.) - твістер і копілку керамічну, яку треба самостійно розмалювати фарбами

Ооо я сьогодні бачила таке в ДЦ в Цумі на кн.Ольги....були копілки і горнятка:y:

OOksana
03.12.2008, 16:53
А в нас такі плануються подарунки:
донечці(1рік і 6 м) - зимовий комбінезон(вже куплений), гарна іграшка, солодощі(печиво,фрукти,сочки);
старшому похреснику(3 роки) - велику залізну дорогу або ж якийсь гарний конструктор, солодощі;
меншому похреснику(4 міс) - велику пачку хагісів;
татові - кімнатні тапочки і ???
мамі - ???
Бабці - ???
свекрусі - скатертину на стіл;
свекру - щось з парфумерії;
чоловіковому брату - аналогічно.

Дана
03.12.2008, 17:16
Юрі – парфуми і якусь «штучку» до машини
Доці-Ляльку співаючу, шапочку з шарфом. хочу ще книжку зі шнурівками і мандаринки, соки і.т.п
Племіннику (6 р) –Набір для юного фокусника з СД диском і книжку з фокусами
Сестрі щось з цього –сумочка, светрик, шарф, окуляри(я на знижці бачила;))
Мамі – рукавиці
Племіннику на Андрія(17р) –парфуми
Похреснику (12р) – може конструктор з магнітами(ще не купила)
Племіннику(6р) на іменини - набір майка+трусики "моряцкі", колготки "спайдермен" і я йому обіцяла дві таці суші:xaxa:

Зая
03.12.2008, 17:21
Дівчата рятуйте!!!Що можна(не дуже дорого) подарувати чоловікові на "дерев"яне весілля(5 років разом):8:???

Дана
03.12.2008, 17:28
Дівчата рятуйте!!!Що можна(не дуже дорого) подарувати чоловікові на "дерев"яне весілля(5 років разом):8:???

Як варіант
Себе - :xaxa:
Запальничку,
Шарф,
Рукавиці,
Галстук,
Якщо палить -сигару,
Кошильочок для карточок дисконтних, кредитних і т.пр, я такий на добробуті шкіряний за 25грн купила.
Прищіпка дл грошей, у виді долара, чи прищіпки і.т.п
Якийсь алкоголь улюблений
термокружка
Білизна
Для бриття якусь серію, або окремо крем/лосьон, або для волосся.

Зая
03.12.2008, 17:35
Себе-треба подумати:xaxa:,чоловік не курить,алкоголь не вживає і костюми не носить(дуже-дуже рідко):confused:."Барсеток" декілька має-носить тільки одну:confused:...Я вже думаю "гарпун" подарувати, він любить екстрім:8:і відпочинок"дикуном" на березі Крима.

Kasia
03.12.2008, 17:39
Ой Данусю, а що робити . як що з того переліку все вже подаровано, а де що по 2 рази:8:

Lady_Opium
03.12.2008, 17:47
Дівчата, порадьте, будь ласка, де можна замовити сувенірний напис на дуже великій кружці (1-2Л; розмір - в основі замислу) та великий настінний календар (все в одному екземплярі)
дизайн-мій

Дана
03.12.2008, 17:55
Ой Данусю, а що робити . як що з того переліку все вже подаровано, а де що по 2 рази:8:

Ой у мене та сама фігня, хотіла подарувати на миколая такий органайзер, що на сидіння ззаду водія чіпляється, і там море різних кишеньок, на карти дорожні, ручки, записник, рушничок для машини іт.п, вже і приглянула , а Юра собі сам купив, і так хвалився, що він має:no:

Kasia
03.12.2008, 17:56
От мені теж треба сувенірний напис. тут писали-що десь на Коперника. я ще не була.

kati
03.12.2008, 18:22
Дівчата, порадьте, будь ласка, де можна замовити сувенірний напис на дуже великій кружці (1-2Л; розмір - в основі замислу) та великий настінний календар (все в одному екземплярі)
дизайн-мій

можливо в якомуь фотосалоні:confused:

Дана
03.12.2008, 18:39
дизайн-мій

О я згадала, бачила що таку послугу надають у фотосалоні великий такий, біля нього ще магазин Батарейка є, на проспекті Свободи, і спортовари також поряд, там у них є друк на кружках, тарілках, і тканині.:)

Ная
03.12.2008, 19:11
Ой у мене та сама фігня, хотіла подарувати на миколая такий органайзер, що на сидіння ззаду водія чіпляється, і там море різних кишеньок, на карти дорожні, ручки, записник, рушничок для машини іт.п, вже і приглянула , а Юра собі сам купив, і так хвалився, що він має:no:
Дана,а де приглянули,бо я б своєму чоловікові на іменини такий купила,а ходити шукати часу маю мало. А на Миколая він хотів би гаманець на документи,але є умова,він не має бути об"ємним,щоб не випирав з кишені:),і де такий знайти?:no:

Kasia
04.12.2008, 10:25
подивітьс я в Охніку Правда я там купувала давно, але ми його досі носимо.і з кишені не випирає.

Олюська
04.12.2008, 10:40
Як варіант
Себе - :xaxa:

Ну то, напевне, обо'язково, нє?:xaxa::xaxa::xaxa:

Дана
04.12.2008, 10:42
Дана,а де приглянули,бо я б своєму чоловікові на іменини такий купила,а ходити шукати часу маю мало. А на Миколая він хотів би гаманець на документи,але є умова,він не має бути об"ємним,щоб не випирав з кишені:),і де такий знайти?:no:

В Метро, у відділі для автомобідістів, там для подарунку можна підібрати різні органайзери, є і для багажника, і сумки/кейси для інструментів, щоб по машині не валялися.

olya_d
04.12.2008, 14:58
твістер і копілку керамічну, яку треба самостійно розмалювати фарбами

Я бачила в Метро іграшки, які треба розмальовувати.

olya_d
04.12.2008, 15:03
в мене теж недавно був такий клопіт :) Поїдьте на Вернісаж, там дерев"яних речей - до вибору до кольору. Я купляла оберіг у вигляді невеличкого віника, чоловік мені купив підставочки під гаряче пахучі дерев"яні. Ну і звичайно щось треба особисте крім дерев"яного: романтичну вечерю, себе:shy:. Я ще робила відкритку з його фотографією і зі словами кохання :shy:

olya_d
04.12.2008, 15:06
Мені дуже сподобались (на вигляд) мила ручної роботи, думаю всім на Миколайчика подарувати по милку :-)
-(

А де є такі мила? в мене було таке, правда, латвійське, дуже-дуже класне!

Chortenia
04.12.2008, 15:26
А де є такі мила? в мене було таке, правда, латвійське, дуже-дуже класне!
В тому магазині, що продає порошки ДАкос :
http://www.eco.lviv.ua/category_products.php?CategoryID=8&SubcategoryID=6

Kasia
04.12.2008, 15:43
ДЯКУЮ Чортеня, ( хоча я все Вас називаю ХОРТЕНЯ!! я думала що це у вас якийсь польський нік:ninja:) я знаю що покупую коліжанкам на Миколая!!!!
а ви купляли через курєра чи ходили в магазин? то в районі Лялькового театру?

Kasia
04.12.2008, 16:15
ВЖЕ замовила!!!! 3 штуки.

Зая
05.12.2008, 12:12
в мене теж недавно був такий клопіт :) Поїдьте на Вернісаж, там дерев"яних речей - до вибору до кольору.
Дівчата(тільки не смійтеся), а обов"язково щось дерев"яне купувати:eek:???Я правда на цьому не розуміюся:confused:...

Kasia
05.12.2008, 12:55
так, на сайті ЕКО - мило не доставлять, по доставка 20 грн. - таки потопаю в магазин.

вчора придумала ще подарунки -бачила гарні набори підсвічник і 5 свічок.напено співробітниці куплю, + гігієнічна помада.
а ще- заварник бергофф для чаю такий з поршнем. бо я виступаю по каві, а чоловік -по чаю.от такий буде Миколай.

olya_d
05.12.2008, 17:14
Дівчата(тільки не смійтеся), а обов"язково щось дерев"яне купувати:eek:???Я правда на цьому не розуміюся:confused:...

Не обов"язково :) Але переважно на такі "іменні" річниці дарують щось, що пов"язане з назвою самої річниці: на ситцеве весілля - вироби із тканини, на дерев"яне - вироби з дерева, на трояндове - троянди і т.д. Але вибір, звичайно, за вами! ;)

Panadolka
06.12.2008, 00:54
Діма - Шапка, шалик, трамвай (ще треба таке чудо десь знайти, а то де непитала -нема, от задача для мами), якусь книжечку докуплю, санки
Муж - незнаю, може й нічого, бо його дома не буде, хоча треба, щось прдумати, а то Діма подумає, що татко наш був нечемний цього року :)
Похресниця (7 р.)- ще не купила, але напевно щось з одягу, бо така модніца страшенна....
Племінник мій (11 р.) - штани
Племінниця чоловіка (1,6) - плащик осінній
Похресник чоловіка (3,4) - напевно якусь велику книжку
Сестричка похресника чоловіка (4 міс.) - щось з одягу
Я - косметика Ів-Роше (якщо прийде, до того часу), комбідрес.
І звичайно кожному цукерочки, мандаринки, банани, апельсини, ківі....
Але ще майже нічого не купила :)

kati
06.12.2008, 01:02
а я сьогодні прикупила малечі дуже гарний набір посуду, чашка, тарілка та піалка. Все в коровках, і в дуже гарній коробці.... яка я думаю потім буде використовуватись як барабан. І поки що все......треба ще малому кран та бетономішалку.....
Чоловікові-????
Мамі- набор кремів лореаль
сестра-портмоне для документів
тато- теж партмоне
свекруха- рушнички кухонні+???
братова+чоловік-???

Panadolka
06.12.2008, 01:30
Якщо я правельно зрозуміла, то в нас теж є такий посуж, але з левом (нам подарували на Дмитра). Шикарний посуд, але малий і так їсти не хоче, а от з горнятка п'є іх величезним задоволенням

kati
06.12.2008, 01:32
а в мого апетит нівроку....боюсь тепер взагалі не віддягнеш за вуха від тарілки:):):)

Натуся
06.12.2008, 15:42
Слухайте,а то шо,мода така- свекрусі рушники або набори кухонні?:xaxa:Я вже почала задумуватися,чи то своїй таке не купити....:ninja::xaxa:Але вона,благо,в Кийові,то на Миколая не приїде...Трьома подарками менше (свекрусі,свекру і брату чоловіка (не знаю як правильно назвати...))...:)

Собі хочу п'яльця гарненькі,не знаю де то можна прикупити,щоб далеко не їздити...
Чоловікові ще не знаю,швидше за все щось до машини,бо то його друга любоффф:xaxa::xaxa::xaxa:,а як ні,то-білизну,шкарпетки (їх завжди не вистачає...)
Сонечку нашому теж не знаю що купити,бо все ніби має...Хіба буду якісь тапочки шукати,бо вже маленькі.А так -сочки,печенько,фрукти...:)
Мамі з татом спільний подарунок- електронний годинник з радіо,бо в кімнаті не мають ні годинника ні радіо,а так- два в одному :xaxa:
Сестрі не знаю...Якщо сьогодні сама не скаже що хоче,то подарую щось з манікюрного набору,а може і сам набір найду не дуже дорогий....:ninja:
Похреснику-теж великий "?" -з іграшок- просили не купувати,бо вже нема де ставити,з одягу-все має,книжок ще не читає (8 місяців),солодощів не їсть...Сижу і думаю...Чого дитині до того всього ще треба...

нталька
07.12.2008, 08:13
Похреснику-теж великий "?" -з іграшок- просили не купувати,бо вже нема де ставити,з одягу-все має,книжок ще не читає (8 місяців),солодощів не їсть...Сижу і думаю...Чого дитині до того всього ще треба...
[/LIST]

Такій дитині можна купити книгу із серії "Перша книга розумної дитини". Там малюнкиі підписи. Бачила різних форматів. Думаю, у 8 місяців дитині буде цікаво таке роздивлятися! :)

Panadolka
08.12.2008, 00:48
незнаю чи ми про одне і теж думаємо, але я колись бачила в "Букві", таку м'ягеньку книжечку, яку можна прати. Розвиваючого плану, зав'язувати шнурівки, блискавку защіпати, купа малюночків.... Думаю, це самий оптимальний варіант.

olya_d
08.12.2008, 12:03
Я теж бачила схожі книжечки, купляла своєму малому "День бегемотика" - там дуже гарно намальований цілий день, що бегемотик робить: спить, встає, миється, їсть і т.д.

katkas
08.12.2008, 14:39
Якщо можете, напишіть, як точно називається така книжечка, або лінк на сайт, де є її зображення. В подруги хлопчику на днях 1-рік виповниться, хочу таку книжечку подарувати.:)

Nata
08.12.2008, 15:11
Думаю. що йшлося про ось такі книжечки
http://akbooks.com.ua/0/kashalot.html

Irus'ka
08.12.2008, 15:11
Мені подобаються м'які книжечки франківського видавництва "Кашалот". Превірила - витримують до 17-20 прань. А найдешевші вони або в книгарні НТШ (на Академічній), або в дитячій книгарні на пл. Міцкевича (отой відділ що виходить до катедри)

нталька
08.12.2008, 15:56
Про мякі книжечки навіть забула, але вони теж супер; і є не лише в книжкових, але й у великих іграшкових магазинах.
А говорила про тверду книжку з картону. Бачила такі в Знайці, Літері та Глобусі (найдешевше). Формату А4 і більші. Там по кілька малюнків тематичних (напр, домашні тварини) з підписом. В деяких є й розгортка з абеткою та малюнками. І дитина не зможе порвати такі книжки.

ckorpionsha
08.12.2008, 17:08
От ця темка для мене,бо чоловік жалівся,що давно йому нічого не дарувала. І думаю-гадаю,що йому подарувати:диск з грою,білизну,ремень хороший,кофту,піжаму???
Похресниці купила(2 місяці)-коврик розвиваючий
іншій похресниці(7 місяців)-ляльку говорячо-співучу,піжаму і телефон-машину
малому думаю,правда ходунки купили такі шо штовхати,але йому напевно ноут більше б сподобався,а то комп його "слабе місце")

Panadolka
09.12.2008, 01:42
Думаю. що йшлося про ось такі книжечки
http://akbooks.com.ua/0/kashalot.html

Так саме про ці:)

Panadolka
09.12.2008, 01:53
Я нарешті, вже сьогодні усім купила подаруночки! Хух. Тепер залишиться тільки купити цукерочки і фрукти. З такими торбами приїхала додому, що мама сказала, що я інших дітей на Миколая без подарунків залишу :)

Panadolka
10.12.2008, 01:32
Нам сьогодні Миколайчик в ролі бабці дав гроші на подарунок для Дімуськи, а ми такі балувані незнаємо, що нам потрібно :(

Зорянівонька
10.12.2008, 11:28
Пропоную таке (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=397352#post397352). Пишіть ПП

Ksani
10.12.2008, 12:18
Нам сьогодні Миколайчик в ролі бабці дав гроші на подарунок для Дімуськи, а ми такі балувані незнаємо, що нам потрібно :(
вибирайте, суперові іграшки :)
http://kidzzz.com.ua/component/page,shop.browse/category_id,35/option,com_virtuemart/lang,ukrainian/
на плеєрі уже є веселі мелодії, можу ще додатково колискові Росави записати

Ksani
10.12.2008, 12:58
Ще з цікавих і корисних подарунків можу запропонувати:
- туристичний годинник (http://www.topcom.net.ua/product.php?id=17&c=21) з компасом, висотоміром, барометром, прогнозом погоди та ін. Потішить любителя походів у гори та просто гарна забавка для чоловіка.
- годинники- пульсоміри (http://www.topcom.net.ua/catalog.php?id=20) із режимом контролю фізичних навантажень. Подарунок для тих, хто займається фізичними вправами, ходить у зал та дбає про своє здоров'я.
- тонометри на плече або на зап'ястя (http://www.topcom.net.ua/catalog.php?id=19) підійде для наших батьків та усіх, кому потрібно контролювати тиск.
- рації (http://www.topcom.net.ua/catalog.php?id=24) для безкоштовного зв'язку з групою під час катання на лижах, а також ін. спортивних розваг, охорони, ін.
- метеостанції з прогнозом погоди (http://www.topcom.net.ua/catalog.php?id=27). Їх часто дарують шефу від "люблячого колективу", девайс на стіл. Щоб шеф мав чим зайнятися (у вільний від колективу час)).
Усі прилади дуже доброї якості, гарантія 1-2 роки. Гарна подарункова упаковка. І ціни "докризові", бо потрібно розпродати склад.

Kasia
17.12.2008, 13:20
УРА! я придумала Миколайчика для всіх моїх друзів і знайомих.! Сніжинки на ялинку! Гачковані. Нині беруся до робити! Суперові схемки в неті найшла!

kati
09.02.2009, 18:38
скоро Валентина,хто як збирається вітати коханих?

Kasia
09.02.2009, 18:49
светрик Резервед. бо дуже вже треба щось новенького...
а ви?

Kiss
09.02.2009, 18:59
скоро Валентина,хто як збирається вітати коханих?

Яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!!!!! Тільки от ще б придумати як??????:8:

kati
09.02.2009, 19:02
светрик Резервед. бо дуже вже треба щось новенького...
а ви?
і я светрик:):):),бо теж треба щось новеньке,тільки ще не купила.....думала сьогодні/завтра йти шукати,а манюня захворіла:(

Зорянівонька
09.02.2009, 19:04
Я в знайомих бачила календар настінний з 12 знимками (на кожен місяць). Зробили в подарунок бабці з фотками внуків. Мені дуже сподобалося.
Сьогодні дивилася де роблять - на Драгоманова внизу. Коштує 40-60 грн.

irushka
09.02.2009, 20:48
Я такий календар, тільки не настінний, а хатинкою (на стіл ставити) замовила для чоловікової сестри на день народження, завтра маю забрати. Коштує такий 35 грн. у Фотоновій на вул. Шевській.

Багіра
09.02.2009, 20:53
Я в знайомих бачила календар настінний з 12 знимками (на кожен місяць). Зробили в подарунок бабці з фотками внуків. Мені дуже сподобалося.
Сьогодні дивилася де роблять - на Драгоманова внизу. Коштує 40-60 грн.

а скыльки часу виконують замовлення??? до Валентина можна встигнути?

Зорянівонька
09.02.2009, 21:21
Казали 2 дні

Arinka
10.02.2009, 17:48
Я купила коханому сорочку і краватку Якось рахувала, зараз у нього 43 сорочки:confused::bad:, йому завжди потрібні нові такі речі, це щось назразок як у нас табу на один і той же одяг в одне і теж місце:)))

Дівчата підкиньте ідеї відсвяткувати Д. Валентина вдома з чоловіком(коли доця засне). Цікаво хто що планує, що будете готувати, як накривати на стіл?

kati
10.02.2009, 17:51
Дівчата підкиньте ідеї відсвяткувати Д. Валентина вдома з чоловіком(коли доця засне). Цікаво хто що планує, що будете готувати, як накривати на стіл?
дитину до бабусі-а самі в ресторан:)))))))))))))))))))))))

ірен
10.02.2009, 17:56
і я свому вже пригледіла гарну кофтинку,завтра піду купувати:).

А святкувати ми будемо в друзів на весіллі!!!

Gala
10.02.2009, 18:39
І ми з чоловічком плануєм в ресторан-рідко десь на людях буваємо...А у нас в містечку якраз відкрився гарненький і затишний,то підем з друзями.

Квіточка
10.02.2009, 20:47
А я хочу свому блютуз купити бо малий зламав:no:, а зараз такі штрафи... Може в когось валяється, то я б купила, бо нові трохи дорогі:8:... Зголосіться дівчатонька до суботи, бо чоловік може і без подарунка залишитися...:)

Уляночка
10.02.2009, 21:08
і я свому вже пригледіла гарну кофтинку,завтра піду купувати:).

А святкувати ми будемо в друзів на весіллі!!!

А ми в похресниці на дні народженні...
а от подаруночок?????кофтинку треба теж....

Arinka
11.02.2009, 18:24
дитину до бабусі-а самі в ресторан:)))))))))))))))))))))))

:umbrage: Бабусі далеко в інших містах)) не думаю що погодяться приїхати щоб ми в ресторан, я б залюбки кудись вибралась)):confused:

карапуз
11.02.2009, 18:28
І нам немає на кого діток залишити:confused:,а так би хотілось кудись піти удвох :umbrage:...
Висновок-романтична вечеря удома,коли дітки вкладуться спати. А хто її приготує ? Варіанти два:або чоловік,або...чоловік:xaxa:.

Kasia
11.02.2009, 18:31
а що даруєте? ніхто не пише.... тіко всі про ресторани....

карапуз
11.02.2009, 18:37
а що даруєте? ніхто не пише.... тіко всі про ресторани....
Чоловік мій полюбляє, після важкого трудового дня,випити собі пива . Але п"є він його виключно з кухля.А його улюблений я, не так давно ,розбила :ninja:. От, і буде йому подарунок.Але,щось не дуже романтично :no:...

Kasia
11.02.2009, 18:41
так. не дуже....тут взагалі переважають светри... теж не зовсім романтично.
а собі як? валентинчика замовляєте чит сюрпріз будет??

карапуз
11.02.2009, 18:46
Ми з чоловіком просто обожнюємо лижі,але цього року ,ще так і не вдалось вибратись(то багато роботи :8:,то нема роботи :confused: ,а відповідно і грошей :no:).Тому ,найкращим подарунком для мене, буде поїздка в гори,поки ще є сніг, і чоловік мій про це знає.Знову ніякої романтики :),старість :xaxa:...

Kasia
11.02.2009, 18:47
:xaxa::xaxa:

Panadolka
11.02.2009, 18:50
Мій чоловік вже отримав подарунок на Валентина. Сьогодні купила йому светер і одразу подарувала. Тому що домовилася з продавцем, що якщо не підійде то щоб поміняти, а чоловік 14 вже їде зранку на роботу, тому в нас свято в кавичках, та й подарунки завчасно :(
А я ще нічого не отримала...чекаю :)

Kasia
11.02.2009, 18:53
така ситуація просто у вас. але я таке страшенно не люблю
коли наперед, коли не вчасно, коли ранком ніц а аж ввечері, коли самостіно треба вибрати, коли питають що хочеш...
але я вредна нє??:xaxa::xaxa::xaxa: АБАЖАЮ СЮРПРИЗИ:xaxa:

П.С. Светри форевер.:) але ми жінки нє? треба щоб був корисний подарунок, ніякої романтики. а самим ПОДАВАЙ романтику:xaxa::xaxa:

lapocka
11.02.2009, 19:03
Я теж ще не придумала,що купити чоловіку, але піду купляти 14, коли залишу малу з чоловіком, а сама по магазинах:xaxa:
Светер точно не буду купляти теща надарувала:xaxa:. О куплю труси в сердечка,згадаю молодість:D;)
І вечері при свічка так хочеться, але з моєю малявкою важкувато (просинається щопівгодини, перевіряє чи мама на місці)

Ірушка
11.02.2009, 19:14
А я порахувала скільки нам потрібно заплатити цього місяця за комунальні, згадала що потрібно відкладати хоча б по 100 грн. з зарплати, та й вирішила що подарунків не буде, на жаль.
Крім того в моєї мами 14 лютого ювілей, так що ми святкуємо не день закоханих, а день мами

Kasia
11.02.2009, 21:21
ми білизну вже проходили раз так...надцять, правда без сердечок.

а ресторан, це звичайно приємно, але з тою напевною ситуаціює в зарплаті аж ніц не хочеться. можна вдома щось придумати...

луіза
11.02.2009, 22:23
А я намалювала отритку з ведмедиком і серцями.Купила духи.Ше гарненько запакую та й такий буде подарунок.А сама напевне нічо не отримаю або шось не дороге.Та то нічо.Бо й так всьо необхідне є.Хотілося б откриточку з щирими словами...Збираю в пачці з взуття колекцію)))Потім буде на старості шо переглядати)))

ckorpionsha
12.02.2009, 00:22
А мій подарунок на валентина буде незвичний. На Миколая і НР отримала такі подарунки,що в хазяйстві треба: підставку під квіти і мясорубку електричну. Я їх і подарунками не вважаю,бо то не мені лічно. От питає мене сужений: що тобі жіночко подарувати на Валентина, кажу швабру бо поломалась підлогу мити. А він мені: ок, питань нема, любой капріз лішь би ти улибалась. І шо, стопудово купить швабру бо завтра в Метро намилюється. То я йому сьоні ще добавку замовила до швабри-рукавиці резинові, щоб скучно не було. От весела романтика, а то тільки другий рік життя...шо буде далі))))

Chortenia
12.02.2009, 00:44
така ситуація просто у вас. але я таке страшенно не люблю
коли наперед, коли не вчасно, коли ранком ніц а аж ввечері, коли самостіно треба вибрати, коли питають що хочеш...
але я вредна нє??:xaxa::xaxa::xaxa: АБАЖАЮ СЮРПРИЗИ:xaxa:

П.С. Светри форевер.:) але ми жінки нє? треба щоб був корисний подарунок, ніякої романтики. а самим ПОДАВАЙ романтику:xaxa::xaxa:
Ну як про мене!!!!!
Тому, мабуть, на усі свята у мене жазливий настрій :( Не вміє чоловік робити сюрпризів і подарунків.

Щоб не оффтоп. Подарунків на Валентина не буде, бо то для нас не свято.

А загалом поміняли нещодавно накопичені копійки, щоб "скарби" не простоювали. Купимо жабру, яку в чоловіка недавно спіонерили на роботі, а мені окуляри, які я вже 3 роки хочу. От і будуть "сімейні подаруночки"

Kasia
12.02.2009, 10:18
що то є ЖАБРА?

Мартуся
12.02.2009, 10:29
Я ще нічого не купила, думаю сьогодні при нагоді заскочити в магазин. Не оригінально, і вже зовсім не романтично куплю я коханому засоби для гоління. Ну що поробиш, зате потрібна річ. Я теж не вимагаю надзвичайної екзотики, бо моє Сонце не має ні часу, ні фантазії до того всього. Але всередині вдуші так хочеться чогось романтичного і незабутнього...

Chortenia
12.02.2009, 11:39
що то є ЖАБРА?
Блютус гарнітура для мобільного. А жабра - то фірма.
Правда, класно звучить?:)

Arinka
12.02.2009, 13:53
І нам немає на кого діток залишити:confused:,а так би хотілось кудись піти удвох :umbrage:...
Висновок-романтична вечеря удома,коли дітки вкладуться спати. А хто її приготує ? Варіанти два:або чоловік,або...чоловік:xaxa:.

або приготувати сьогодні*)) і заморозити, раз думаю так можна*)) а потім в мікрохв. і вуаля):xaxa:

viltis
12.02.2009, 14:11
А я на День Валентина піду до брата на змагання, а в обід заїде мій коханий і ми напевно поїдемо їсти піццу:) Подарунків не буде ..хіба ще , може в кіно з"їздимо.

А, може, єдине наш синочок захоче нам подарунок зробити???:)і народитись ...

Panadolka
12.02.2009, 16:51
така ситуація просто у вас. але я таке страшенно

Так що зробиш? Я теж так не люблю, але хоч чисто символічно треба привітати, навіть якщо трошки швидше :)

lapocka
12.02.2009, 17:23
Дівчата а щоб ви хотіли на валентина?:)Мало хто написав про свої захцянки:xaxa:. Я насправді дуже практична і люблю корисні подарунки. Але зараз хочу якусь дрібничку, наприклад кольорові дзвоники з вернісажу, або сердечко на полочці;)Тільки б чоловік не питав, що мені купити, щоб сам придумав

Kasia
12.02.2009, 17:29
парфуми.... і чохол для мобільного....:xaxa::xaxa:

algo
12.02.2009, 18:15
і я б хотіла якісь гарні парфуми. Мій каже, що вже придумав, але наразі не каже нічого!

Багіра
12.02.2009, 19:42
а я б теж хотіла якийсь класний сюрприз від коханого... але якщо сюрпризи хороші в нього ще получаються, то подарунки він дарувати не дуже вміє... коли мені хочеться чогось чарівного - подарує щось для кухні( я мало не стерла його на порошок:) ) коли мені хочеться чогось мега - подарує щось простеньке.. звичайно основний і найважливіший подарунок - його любов є в мене, дорожча від всіх дарунків... але я ще така дитина - душа бажає свята...

kati
12.02.2009, 19:45
і я чекаю на парфуми,знаю що вони точно будуть:clapping:

отак,светри і парфуми... фантазія пішла спати:xaxa::xaxa::xaxa:

viltis
12.02.2009, 22:19
Я собі згадала наш перший день Валентина: було купа романтики:)))але чомусь найбільше пам"ятається, як я на Високому Замку малювала по снігу сердечко з якогось соку червоного кольору:))) а потім ми так дуріли і катулютись в снігу, що були всі мокрі....а моя шуба була схожа на мокрого кота:) ....

...еххх....спогади....а подарував тобі мені коханий кульчики:)

Anastasia
12.02.2009, 23:40
А ми з доцeю татковi даруватимeмо вeлику плитку чорного шоколаду з горiхами + мило ручноi роботи з таким ароматом приeмним + завтра щось будем малювати чи лiпити, напевне сeрдeчко :)

Panadolka
14.02.2009, 01:36
Я отримала свій подарунок!!!!!!! Ура!!!! Моєму чоловікові нарешті вистачило фантазії, щоб мені зробити приємно. Вчора ми з ним розмовляли прпо подарунки і він мені сказав, що напевно цього року нічого не буде хіба якась дрібничка, на роботі гроші не платять, тому звєняй.
А вечером приходить і дарує мені кофтинку (і десь винюхав що я дуже хотіла). Тому свято в мене вдалося.
Хоча завтра/сьогодні в мене буде дуже поганий настрі, день Валентина, а я сама з Дімончиком :(

ckorpionsha
14.02.2009, 12:42
Мені нічого..навіть швабри з рукавицями нема((((((побачу що до кінця дня буде...і вітання нема,тіки дякую за моє...ось так

natka75
14.02.2009, 12:58
Мені нічого..навіть швабри з рукавицями нема((((((побачу що до кінця дня буде...і вітання нема,тіки дякую за моє...ось так

Ой, Таню, не ви одні,ми правда по телефону поговорили, але ні слова не згадалося про свято.Може як я приїду до хати і подарую коробочку цукерок з сердечками, то у відповідь почую хоча б тепле слово:)все попереду - надіємось разом!!!!!!!!:xaxa:

Lady_Opium
14.02.2009, 13:01

і мені нема, нічого-нічого:ninja:
а ще наснилось, що він мені з подругою у всіх на очах зрадив:feminist:

Gala
14.02.2009, 13:46
А мене привітав морозивом-тортом і банкою кави з горнятком(Нескафе).А дівчаткам шоколадки.

галіна
14.02.2009, 13:47
Вітаю всіх-всіх дівчаток, дівчат, жінок і жіночок З Днем Святого Валентина,
Бажаю кохання, щасливих ночей,
Блакитних чи карих, чи чорних очей,
Щастя великого, щастя земного,
Бажаю зустріти Тобі лиш одного,
Бажаю кохати людину таку,
Щоб радість і тугу ділила твою,
Щоб щастям повніли бокали вина,
Щоб в вас появилась стежина она,
Щоб вела вас світом в далекі дороги,
Щоб серце не рвалось від болю й тривоги,
Щоб мрії збувались і очі всміхались,
І миті щасливі на все залишались...:clapping::clapping::clapping:

viltis
14.02.2009, 14:17
А наш коханий татко вчора сходив на закупи, зготував сам вечерю і притарабанив величезний букет троянд:)))

А ми йому сьогодні купили куртку:) Щоб з ляльою гуляти:) А ще, я сьогодні повністю звільнена від домашніх обов"язків. Навіть не захожу на кухню....все в ліжечко, все сам:)))

Приємно то як:)

Уляночка
14.02.2009, 14:29
А я чогось не люблю це свято..не знаю чому..але не люблю..тому кажу, що чоловік "подарував" мені нову тюль і штори на кухню, а я йому - килим..це те що ми цього тижня нового купили..от і віддмазалися один перед одним:ninja::ninja::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:

kati
14.02.2009, 14:34
я чоловікові нічого не подарила,бо цілий тиждень пробули вдома на карантині....,а мені...я взяла гроші:xaxa::xaxa::xaxa:на парфуми....спочату хотіла щоб був сюрприз і чоловік сам купив а потім передумала,бо втулять йому "новинки 90-х"

галіна
14.02.2009, 15:18
Любите
любимых,
Влюбляйтесь в
любимых,
Тянитесь к
любимым, Цените их, милых.
Спешите к любимым, Всегда,без
оглядки,
Несите любимым Букетов
охапки,
Ревнуйте к
любимым,Поэмы читайте,
Целуйте любимых,В объятиях сжимайте.
Шепчите им нежные,Полные
страсти,слова,
Чтоб они зажигались
от счастья.
Дарите им
звезды, Мечтайте и грейте,
Хоть это не просто, Смогите,
сумейте.
Любите любимых Щедрее и
чутче,
И сами увидите - Жизнь
станет лучше!

Багіра
14.02.2009, 15:21
а я відмовлюся від своїх попередніх слів бо сьогодні мені коханий подарив то, що вже так давно хотіла, бокали для мартіні
http://dreamsweet.ru/index.php?productID=2346
і квіти, і відкритку так гарно підібрав, що я аж підскакувала з радості...
щось то в мене така думка підкралась - а не читає він часом Посиденьки :)

Arinka
14.02.2009, 15:31
Я зробила чоловікові їстивні валентинки (в чашечки в формі сердечок, залила біле і червоне желе)
Він подарував мені валентинку і білизну, так приємно, а б собі таку ніколи не купила:o

Nadijka
15.02.2009, 19:05
На диво мій муж цього року також виділився оригінальністю....
САМ купив квитки в театр...САМ домовився з моєю мамою шоб та посиділа з Кусею...чесно...навіть не чекала...і хоч я терпіти не можу це "свято"....але поки що це був найкращий день Валентина в моєму житті...надіюсь далі буде ше краще...

Багіра
15.02.2009, 21:24
в мене теж був вчора найкращий День Валентина... другий з коханим... хоч перший теж був хороший, може не такий насичений, продуманий, але по-своєму особливий... на зорі почуттів..

ckorpionsha
16.02.2009, 00:03
Я вам дівчатка по-доброму заздрю. Бо мій Валентин напевно старіє:no:( Попили трохи вина,закусили шоколадкою і баюньки. Я йому валентинки розклала по черевиках,куртках, кепках,він їх досих пір находить....а я мовчу,бо так нічо і не отримала. А ще я йому замовила косметику,буде в пятницю,то на Валентина. Але всерівно буде...а не як моя швабра у планах напевно:(:(:(:(:(:(:(

Багіра
16.02.2009, 00:57
Я вам дівчатка по-доброму заздрю. Бо мій Валентин напевно старіє:no:( Попили трохи вина,закусили шоколадкою і баюньки. Я йому валентинки розклала по черевиках,куртках, кепках,він їх досих пір находить....а я мовчу,бо так нічо і не отримала. А ще я йому замовила косметику,буде в пятницю,то на Валентина. Але всерівно буде...а не як моя швабра у планах напевно:(:(:(:(:(:(:(

Ага, як мені то знайомо.. вроді би нічого поганого не зробив, а на душі хоч трошки та й обідно...:( з кими не буває:umbrage:

Siania
16.02.2009, 01:07
А мій вчора прийшов з тортиком моїм улюбленим, розочкою, та й все, і я нічим особливим не виділилась, у нас криза:xaxa::xaxa::xaxa:
Але якось мені і обідно не було, раніше приділяла цьому святі набагато більше значення, а зараз мабуть у мене відбувається переоцінка цінностей;):confused:

ckorpionsha
16.02.2009, 02:28
А мій вчора прийшов з тортиком моїм улюбленим,

:)А мій мені перед Валентином каже: що ти хоч тортик той що ти любиш чи блок батончиків шоколадних. Кажу ну я б і то і то, але давай баточики їх надовше вистачить:)

kristina
16.02.2009, 13:41
Мені подарували вел. букет квітів. Випили вина ,солодке та і все. Якось грошей не дуже хоч. тратити зараз.

Мартуся
16.02.2009, 14:01
Дівчата, скоро 23 лютого. Ви даруєте щось своїм захисникам чи ні? Я минулого року не дарувала нічого (не таке то вже й свято - відгомін з радянських часів, який перетягнули до нас). Але може варто би було, тим більше, що хлопець у мене вже старший лейтенант. І на 8 березня вони для нас стараються... Що скажете?

Siania
16.02.2009, 14:14
Дівчата, скоро 23 лютого. Ви даруєте щось своїм захисникам чи ні? Я минулого року не дарувала нічого (не таке то вже й свято - відгомін з радянських часів, який перетягнули до нас). Але може варто би було, тим більше, що хлопець у мене вже старший лейтенант. І на 8 березня вони для нас стараються... Що скажете?

Я думаю раз хлопець старший лейтинант, то треба обов"язково, для нього це можна сказати професійне свято!!!
А от мій і в армії не був, і сам не признає того свята)))

algo
16.02.2009, 15:24
А ми з моїм домовились, що я його вітаю 14 жовтня - на Покрови!бо вічно проблеми - то 23 лютого, то 6 грудня, а так ми собі вибрали третю дату!! :confused:

Panadolka
17.02.2009, 02:18
А в мене чоловік лейтенант запасу, тому вважає, що свято його :) :) :)
Минулого року купила йому великий записник, а цього року незнаю. Хоча він минулого року був дома на 23, а цього року не буде, отже немає кому дарувати :)

ckorpionsha
17.02.2009, 02:24
А я свому подарую туалетну воду...то 23 я називаю Днем мужчини, бо він у мене військовонедосяжний(сподіваюсь і надалі), то найся тішить що він Мужчина!

lapocka
17.02.2009, 10:31
А в нас 23 3 роки як розписалися.(ось така маленька річниця) день захисника ніколи не святкували, чоловік не служив))

Zlju4ka
17.02.2009, 11:16
А я завжди дарую татові,брату,і чоловіку подарунки на 23 лютого.Якось вже стало традицією.І надалі теж даруватиму.як кажуть 23 люте-це нагадування про себе перед 8 березня)))))))))))))

Virginia
17.02.2009, 12:00
В мене 23 лютого не просто свято Захисника Відчизни, а ще в цьому році в мого коханого ювілей - 30 років!!!!!!
Що йому подарувати я не маю найменшого уявлення!!!!!????
Може ви вже з ТАКИМ стикались? Порадьте щось! Pls...

olya_d
17.02.2009, 14:52
В мого тата День народження 23 лютого, а чоловік - колишній військовий. Треба щось подарувати обом.
Була ідея купити татові термос для їжі, бачила досить хороший в Епіцентрі, але туди ще заїхати треба. Тато дуже любить на полювання ходити, то йому би такий пригодився. А от що чоловікові подарувати - не знаю.

Victi
17.02.2009, 18:25
В нас з коханим цього року усі свята вперше. І незнаю чи ввійде в нас у традицію святкувати 23 лют. та 8 бер.. Останнє мені не до вподоби, а коханий не служив ніколи. Треба на сімейній нараді то з ним обговорити. Тай забагато тих свят на одну зиму:і Миколай двічі ходив (Ми на католицького Миколая не в Україні були), і Новий рік, і валентина не по кризовому святкували.

Virginia
18.02.2009, 12:24
В нас з коханим цього року усі свята вперше. І незнаю чи ввійде в нас у традицію святкувати 23 лют. та 8 бер.. Останнє мені не до вподоби, а коханий не служив ніколи. Треба на сімейній нараді то з ним обговорити. Тай забагато тих свят на одну зиму:і Миколай двічі ходив (Ми на католицького Миколая не в Україні були), і Новий рік, і валентина не по кризовому святкували.

Я теж не підтримую святкування ні 14 лютого, ні 8 березня, ні 23 лютого... але уявіть собі, як подружки розказуть що їм подарували чоловіки, кохані! А ви кажете: " А ми домовлялись не дарувати подарунки один одному"...
Або ще гірше, ви домовились не тратитись на подарунки, а коханий все пішов і купив вам те про що ви давно мріяли, або просто букет квітів.... а у вас нема нічого!:umbrage:

kati
18.02.2009, 12:29
про 8 березня:))))))))))
Це єдине свято на яке я чекаю від чоловіка квітів...гарних-гарних,великий превелиий букет.:)
На всі інші свята квітів не признаю...,люблю влітку сама купити гарних польових квітів в в вазу.Моє Др,іменини, припадають на зиму...крім троянд нічого немає,а я троянди не люблю,тому чоловік і не купує,поняття подарити квіти"просто так" в нашій сімьї немає....чоловік знає що мені краще грошима дати:xaxa:

Gala
23.02.2009, 15:47
Скажіть будь ласочка а чи можна дарувати годинник? В чоловікової похресниці сьогодні День Народження і я бачила гарнющий годинник на стіну дитячий.Але щось-колись таке чувала що ніби годинники не можна-не пам"ятаю чому.

СОФІЯ -СОНЯ
23.02.2009, 16:18
Чесно кажучи про годинник оце вперше почула... Ми дарували годинники і настольні, і настінні, і наручні. І нашій Тані один раз на ДН принесли аж три дитячі настінні годинники, вони тоді саме з2явились "до кольору, до вибору".
То все якісь недолугі забобони...

algo
23.02.2009, 16:24
Я щось чула що не бажано годинники дарувати, як і ножі.Але я і те і те дарувала.щоправда і за одне і за друге взяла по гривні.Поки все добре!!

СОФІЯ -СОНЯ
23.02.2009, 16:31
щоправда і за одне і за друге взяла по гривні.Поки все добре!!

:)У мене двоюрідна сестра за всі подарунки бере гривню чи хоч 50 коп. Продає тобто, щоб не нарікали як щось станеться. Вона одного разу своїй братисі подарувала чудовий набір тарілок, а та ввечері із чоловіком посварилась і звинуватила... подарований посуд, бо "черепки побили":xaxa::xaxa:

галіна
23.02.2009, 17:38
всім привіт!а ви вже зробили своїм чоловікам подаруночок!
Мій вже згадував мені цілий тиждень.Я йому дарую щось на день армії а він мені на 8 березня.:)

Багіра
23.02.2009, 19:15
я ножі не дарую, а щодо інших подарунків - ніякі гроші не беру і не даю, бо у те все не вірю:)
а подаруночок коханому зробила-косметичний засіб, який він вже давно собі хотів купити:) просто приємно подарувати щось потрібне і бажане...

algo
23.02.2009, 19:21
Я теж не хотіла ніж дарувати, але він мріяв про швейцарський маленький складний!купила в команчеро!

Liliyah Romanova
23.02.2009, 19:24
Скажіть будь ласочка а чи можна дарувати годинник? В чоловікової похресниці сьогодні День Народження і я бачила гарнющий годинник на стіну дитячий.Але щось-колись таке чувала що ніби годинники не можна-не пам"ятаю чому.
Я подарувала чоловікові годинник на 30 років.
Забобони - то така річ, що виникає із нерозуміння якихось речей й бажання перекинути власну недолугість на інші предмети. :8::8::8: :confused:
Даруйте ножі та годинники й не переживайте за забобони. Якщо ви щось даруєте від серця, то як воно може пошкодити?

Liliyah Romanova
23.02.2009, 19:28
:)У мене двоюрідна сестра за всі подарунки бере гривню чи хоч 50 коп. Продає тобто, щоб не нарікали як щось станеться. Вона одного разу своїй братисі подарувала чудовий набір тарілок, а та ввечері із чоловіком посварилась і звинуватила... подарований посуд, бо "черепки побили":xaxa::xaxa:
Отаким взагалі ніц дарувати не можна, бо не вміють нести відповідальність за власні вчинки. Тепер ясно кому й для чого потрібні забобони. :bad:
А я би гроші з людей за свої подарунки не брала ніколи. Як хтось безмозкий, то най він і несе цей тягар, а не перекладає з хворої голови на здорову. Атас, які люди бувають недалекі. :8:
всім привіт!а ви вже зробили своїм чоловікам подаруночок!
Мій вже згадував мені цілий тиждень.Я йому дарую щось на день армії а він мені на 8 березня.:)
Ми не святкуємо ні одне, ні друге. На день Валентина взяли Дарка на мультик і всіх святкувань. :xaxa:
Ми собі свята й подарунки робимо без причини зазвичай, тому на святкування особливих днів уваги не звертаємо. :shy:

Nadijka
23.02.2009, 20:35
Ми собі свята й подарунки робимо без причини зазвичай, тому на святкування особливих днів уваги не звертаємо. :shy:
+1....аналогічно:y:

Irusya
23.02.2009, 22:38
І ми ті три свята не святкуємо, натомісць святкуємо день Матері в травні:), чоловік вітає мене, маму і тещу:)

карапуз
26.02.2009, 21:39
Десь була така гілки про подарунки діткам на день народження,але не можу знайти,тому пишу тут.
Юстинку запросив хлопчик на День народження.Йому виповнюється 6 рочків.Забавки дарувати вже немає сенсу,бо їх у нього багато.Що цікаво хлопчикам в такому віці ?Підкажіть :).

Liliyah Romanova
26.02.2009, 22:02
Конструктор. Моєму Даркові 6 років. Шаленіє від Magnetix. http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/good.gif http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/good.gif http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/good.gif
http://www.kinderland.com.ua/magnetix/index.php/cPath/30
http://www.shoptoys.ru/category/2105198029/

До речі, ми самі з ним охоче тим бавимося, тому забавка і на 30-річного татка теж розрахована. Думаю, що й на ще старшого також. :xaxa:
Така забавка розвиває моторику, уважність, уяву (просторову в тому числі) та надовго забирає час, що міг бути потрачений на компутер (фе, який нездоровий спосіб проведення часу), тому рекомендуємо!

Nadijka
27.02.2009, 08:47
Йому виповнюється 6 рочків.Забавки дарувати вже немає сенсу,бо їх у нього багато.Що цікаво хлопчикам в такому віці ?Підкажіть :).
Колись похреснику на 6 рочків подарували Енциклопедію
Шось такого плану...
http://empik.ua/rus/product/6000_FAKTiV_LYUSTROVANA_ENCIK_232442/

http://www.x-books.com.ua/catalogue.php?gen=61&pbl=71&ser=518

Як на мене просто суперовий подарунок, там направду такі цікавинки...і найголовніше!!! Йому(похреснику) дуже сподобалось:y:

Ная
05.03.2009, 00:35
На наступному тижні в мого чоловіка ДН. Вирішила подарувати йому срібний ланцюжок. На пошуки матиму максимум дві години:confused:. Дівчатка,підкажіть де зараз є гарний вибір срібла і щоб ціни не кусались?

IRUSKA*8
05.03.2009, 12:38
Дівчатка,в куми малому 4,а в кума малому 3 рочки-підскажіть будь-ласочка,щоб таке цікаве купити,дякую:)

Жемчужинка
09.03.2009, 18:32
Що можна купити дівчинці на 6 років?

odree
09.03.2009, 18:37

дерев"яну скриньку для гумочок, заколочок, з люстерком :y:

Gala
09.03.2009, 18:39

Цікаві книжечки з короткими оповіданнями.Моя зараз дуже любить читати.:)

Жемчужинка
09.03.2009, 20:55
Цікаві книжечки з короткими оповіданнями.Моя зараз дуже любить читати.:)

А,чи цікаво буде дитині в 6 років Енциклопедія для дітей?

Gala
09.03.2009, 22:42

Енциклопедію я сама їй читаю,а читати дуже любить казки про принцес-уже 2 прочитала,і оповідання про тварин,людей...

MUCHACHA
09.03.2009, 23:23
У мене в свекра скоро 50 років. З подарунками тугувато...Що подарувати?:confused: Знаю, що не все люди мають, але в нього є ВСЕ (або майже все!)! Тому такі речі як - одяг, парфуми, всякі чоловічі бєздєлушки не підходять! Шкода, так було б легше. От і придумай:umbrage: Хочеться, чогось дуже оригінального, таке, щоб на все життя пам"ятка була. Дівчата, поможіть! Одна голова добре, а дві краще! Я думала, може якусь картину з сімейного фото замовити намалювати, але то всьо купу грошей потягне. А так хочеться щось гарне!

Siania
10.03.2009, 00:35
У мене в свекра скоро 50 років. З подарунками тугувато...Що подарувати?

А може хороші добротні шахмати? На вернісажі вроді продають.

Liliyah Romanova
10.03.2009, 04:56
Таке чи схоже у Львові можна купити?
Це набір для вина. Є різні.

http://s48.radikal.ru/i120/0903/2e/4d652825e60f.jpg

http://www.winecaveinc.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Product_Code=97-275&Category_Code=TRU

Чи такі "полички" для вина.

http://i035.radikal.ru/0903/c7/62681141d2f7.jpg
http://www.alibaba.com/product-gs/204822992/Wine_bottle_shelf.html

http://s50.radikal.ru/i127/0903/d8/0193a30453b7.jpg
http://huiying.en.china.cn/selling-leads/detail,1077812080,Wine-Bottle-Shelf.html

Ще можна різні штуки до кави-чаю...

odree
10.03.2009, 11:55
Це набір для вина.

Можна. В сувенірних магазинах. В ВАМі на Науковій бачила щось схоже. В центрі також в сувенірних крамничках є

Nata
10.03.2009, 12:06
А що подарувати хлопчикові на 4 рочки? В дитини є ... все.

odree
10.03.2009, 12:13
А що подарувати хлопчикові на 4 рочки? В дитини є ... все.

фотосесію і альбом із знимками

Nadijka
10.03.2009, 12:18
А попередню сторінку читали???:confused:
Колись похреснику на 6 рочків подарували Енциклопедію
Шось такого плану...
http://empik.ua/rus/product/6000_FAKTiV_LYUSTROVANA_ENCIK_232442/ (http://empik.ua/rus/product/6000_FAKTiV_LYUSTROVANA_ENCIK_232442/)

http://www.x-books.com.ua/catalogue.php?gen=61&pbl=71&ser=518 (http://www.x-books.com.ua/catalogue.php?gen=61&pbl=71&ser=518)

Як на мене просто суперовий подарунок, там направду такі цікавинки...і найголовніше!!! Йому(похреснику) дуже сподобалось:y:

MUCHACHA
10.03.2009, 12:52
А може хороші добротні шахмати? На вернісажі вроді продають.

Такі вже є - іграє ними в сауні!:umbrage:
Це набір для вина. Є різні.

Чи такі "полички" для вина.

Ще можна різні штуки до кави-чаю...
Набір для вина - має 2 шт., один нам віддав. Полички ні, бо має для того таку велику скриню. Чесно, я зовсім розгублена! Дівчатка, дякую, але такі речі в нього вже є. А що ви даруєте своїм?

odree
10.03.2009, 12:57
У мене в свекра скоро 50 років. З подарунками тугувато...Що подарувати?:confused: Знаю, що не все люди мають, але в нього є ВСЕ (або майже все!)! Тому такі речі як - одяг, парфуми, всякі чоловічі бєздєлушки не підходять! Шкода, так було б легше. От і придумай:umbrage: Хочеться, чогось дуже оригінального, таке, щоб на все життя пам"ятка була. Дівчата, поможіть! Одна голова добре, а дві краще! Я думала, може якусь картину з сімейного фото замовити намалювати, але то всьо купу грошей потягне. А так хочеться щось гарне!

картина була б самим пам"ятним подарунком і завжди на видному місці. зараз є ще гарні панно

Kasia
10.03.2009, 13:04
не згідна. картина має пасувати до інтерєру.
і на видному місці не всім пасує. а ще є варіант що то вже не перша картина.
зі слів Мучачі свекор має багато чого. ну і ще мені здається , картину краще най дарують співробітники , а то ж невістка нє:xaxa:

може навпаки, шось прикольне придумайте? якись там набір для сауни, наприклад?

odree
10.03.2009, 13:12
картина має пасувати до інтерєру

а ви думаєте невістка не знає інтер"єру свекра?

ну і ще мені здається , картину краще най дарують співробітники , а то ж невістка нє:xaxa:

а що поганого коли невістка дарує???

може навпаки, шось прикольне придумайте? якись там набір для сауни, наприклад?
:xaxa: дівчат за викликом?

Kasia
10.03.2009, 13:14
а ви думаєте невістка не знає інтер"єру свекра?

а що поганого коли невістка дарує???

:xaxa: дівчат за викликом?

думаю інтерєр в свекра вирішує свекруха.

дівчат за викликом?? але смішно, головне оригінально. і Мучачі допомогли:ninja:

MUCHACHA
10.03.2009, 13:17
дівчат за викликом?? але смішно, головне оригінально. і Мучачі допомогли:ninja:

:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: От дякую! свекор не натішиться! А свекруха яка вдячна буде!!:D:D:D

Siania
10.03.2009, 13:18
А що як золоті запонки? Або така штучка щоб краватку тримало, теж золоті бачила(не пам"ятаю як називається). То таке що завжди потрібне.

odree
10.03.2009, 13:19
:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: От дякую! свекор не натішиться! А свекруха яка вдячна буде!!:D:D:D

до кінця життя пам"ятатиме :xaxa:

знайома чоловіку на 40 років замовила стриптизерш. ото шоу було :xaxa:

MUCHACHA
10.03.2009, 13:23
знайома чоловіку на 40 років замовила стриптизерш. ото шоу було :xaxa:

Це при гостях, чи ексклюзивно - тет-а-тет??? Якщо при гостях ті пані витанцьовували - то дійсно ШОУ!!!:xaxa:

odree
10.03.2009, 13:31
Це при гостях, чи ексклюзивно - тет-а-тет??? Якщо при гостях ті пані витанцьовували - то дійсно ШОУ!!!:xaxa:

при гостях, і то була несподіванка
але сам хіт полягав в тому, що щось їй на вподобалося, приревнувала на якусь мить чоловіка і......стриптизершу щедро облила вином :xaxa:

MUCHACHA
10.03.2009, 13:46
при гостях, і то була несподіванка
але сам хіт полягав в тому, що щось їй на вподобалося, приревнувала на якусь мить чоловіка і......стриптизершу щедро облила вином :xaxa:

О_О, ну і дає!!!!І чоловікові потіха і гостям цирк!:xaxa:

odree
10.03.2009, 14:28
О_О, ну і дає!!!!І чоловікові потіха і гостям цирк!:xaxa:

і всі пам"ятають ті 40 років :xaxa:
можете справді замовити йому якусь розвагу, типу балету пані кураж чи щось подібне, але так щоб це дійсно був сюрприз

Жемчужинка
10.03.2009, 15:18
Може,масажер для спини,який,як накидка на крісло кладеться.А,може,у ванну таку штуку(не знаю,як називається),коврик,який у саму ванну кладеться,включаєш,а з нього бульбашки йдуть.Дуже гарні подарунки.Розслабляючі.

Chortenia
10.03.2009, 16:03
Може,масажер для спини,який,як накидка на крісло кладеться.А,може,у ванну таку штуку(не знаю,як називається),коврик,який у саму ванну кладеться,включаєш,а з нього бульбашки йдуть.Дуже гарні подарунки.Розслабляючі.
А ви десь бачили такі килимки.
Я б собі даруночок зробила :ninja:

Nata
10.03.2009, 17:12
Ой дівчата, з картинами обережно. Подарували моїй мамі на 50 величезного гобелена. Ніби й родичі, ніби й добре інтер"єр знають, а якось не лягло воно нам. Висить, красива, а серце не гріє. І повісити мусили (щоб людей не образити :)) і радості від того жодної...
Але то я так, ліричний відступ :)

Мучачо, зробіть справді якусь забаву. Зіскануйте і обробіть свекрові фотографії від дитинства, складіть у порядний альбом. Порівняно недорого і пам"ятка буде. Можна ще й презентацію із розповіддю зробити, основне - фантазія.

MUCHACHA
10.03.2009, 17:31
Мучачо, зробіть справді якусь забаву. Зіскануйте і обробіть свекрові фотографії від дитинства, складіть у порядний альбом. Порівняно недорого і пам"ятка буде. Можна ще й презентацію із розповіддю зробити, основне - фантазія.

О_о, класна ідея! Треба буде поритись і пошукати класні дитячі фото.:clapping: Дякую. Може ще якусь схожу ідейку?:clapping:

Жемчужинка
10.03.2009, 22:00
[QUOTE=Chortenia;422266]А ви десь бачили такі килимки.
Я б собі даруночок зробила :ninj

Бачила в німецькому каталозі.Вже давно.Думаю,що вже є на нашому ринку.Може,десь у великих магазинах сантехніки.

Жемчужинка
10.03.2009, 22:02
О_о, класна ідея! Треба буде поритись і пошукати класні дитячі фото.:clapping: Дякую. Може ще якусь схожу ідейку?:clapping:

Якщо свекор займається спортом,то можна якесь спортивне знаряддя.

odree
11.03.2009, 00:41
Ой дівчата, з картинами обережно. Подарували моїй мамі на 50 величезного гобелена. Ніби й родичі, ніби й добре інтер"єр знають, а якось не лягло воно нам. Висить, красива, а серце не гріє. І повісити мусили (щоб людей не образити :)) і радості від того жодної...

я думаю що ще має значення ЯК подарувати :) бо може бути гарний подарунок але не від чистого серця, тоді він справді не грітиме душу

Зіскануйте і обробіть свекрові фотографії від дитинства, складіть у порядний альбом. Порівняно недорого і пам"ятка буде. Можна ще й презентацію із розповіддю зробити, основне - фантазія.
:y:

луіза
14.03.2009, 17:45
Хочу подарити електричну бритву.Поможіть підібрати.Якою користуються в вас вдома(фірма,модель,ціна)???

Макарена
17.03.2009, 11:55
Щось не знайшла подарунки лише для дітей, тому пишу сюди.
Готуємся до першого дня народження. Поділіться досвідом: що подарувати власній дитині?

Siania
17.03.2009, 12:04
Мучачо, Жемчужинко, ви шукали подаруночки, вибрали щось? Поділіться;)

MUCHACHA
27.03.2009, 13:57
Мучачо, Жемчужинко, ви шукали подаруночки, вибрали щось? Поділіться;)

З фото не склалось. Виявилось, що в нього його дитячих фото взагалі немає. Юнацькі-одиниці. Тому, я знову в пошуку. Масажери, бритви і тд. це добре. Але не для нього. За час роботи на певній посаді, йому вже стільки всяких речей передарували ..... Хочеться щось дуже особливе і оригінальне. Щось зі змістом. Таке, щоб він запам"ятав. Але моя фантазія наразі віддихає:)

1 квітня маю ДН в похресника - 8 років. Порадьте, що для хлопчиків в такому віці актуально? Я його рідко коли бачу, не можу знати чим він цікавиться?

Victi
27.03.2009, 14:49
1 квітня маю ДН в похресника - 8 років. Порадьте, що для хлопчиків в такому віці актуально? Я його рідко коли бачу, не можу знати чим він цікавиться?

Нещодавно в мого племінника ДН було, щоправда 9 років, то з подарунків він найбільше тішився зменшеній копії спортивної машини, яку самому з детальок треба скласти. Щоправда в складанні йому троха помагали, заскладно ще.
Машина, робот, вертольот чи катер на радіоуправлінні підійдуть. Гарну енциклопедію можна подарити, чи про техніку, чи про тварини. Але так щоб було багато мальнків і мало тексту, бо читати в 8 років він повільно буде.

Nadijka
27.03.2009, 15:51
В мого похресника 1 червня - то вже маю замовлення - ролики....правда треба ше буде розмір з'ясувати:)

kati
27.03.2009, 15:54

майже всі діти захоплюються енциклопедією про динозаврів, машинки-конструктори деревянні які потім треба самим розмалювати.

Natalka
27.03.2009, 16:55
Ми своєму Богданові дарували "ГаррІ Поттера" - читав він тоді дуже добре. Але найкраще подзвоніть мамі дитини, розпитайтеся чим дитина зараз захоплена (захоплення можуть змінюватисящо три міс.-пів року) і тоді вибирайте подарунок.

Victi
27.03.2009, 19:16
В мого похресника 1 червня - то вже маю замовлення - ролики....правда треба ше буде розмір з'ясувати:)

А я все боялася купувати подарунки типу роликів, лиж, скейту. Завжди боюся що як десь впаде малеча буду я винна. Краще вже нехай батьки таке свому чаду купують.

SOLODKA
28.03.2009, 21:26
Коли моїй мамі було 50 років , я теж довго думала над подарунком.Фотографій у неї небагато,зараз за кордоном,на заводі давно не працює,подруги далеко...Хотілось чогось такого не як у всіх.Я вирішила зняти для неї фільм "Просто Анна".Взяла камеру, поїхала в село ,де мама народилась і не була років 5.Зняла той будиночок ,привітання від однокласниць,згодом завод,де мама працювала,колишніх колег по роботі, побажання від сестри,Можливо ,мій фільм немає ніякої мистецької цінності,але мама ,коли переглядала його ,була вражена.А ще додали фотографії і і пісні,народні і мамину улюблену"Надежду"у виконанні Анни Герман.
Щодо масажера , то на Південному у Галичині на 2 поверсі ,продаються будь-які:повністю масажне крісло,для масажу спини,шиї ,з пультом керування.У четвер випадково побачила,дівчина люб"язно запропонувала випробувати масажне крісло,пообіцяла 13 % знижки при купівлі, Коли не хочеш купувати-просто сідай у крісло і насолоджуйся масажем.

Megan
30.03.2009, 12:08
В мене теж питання про подарунки для дітей. Порадьте, що купити на хрестини? Кума народила дівчинку, то я би не хотіла купувати якийсь там костюмчик, яких і так багато поприносять якісь там цьоці, бабусі іт.д. Думали про крісло для годування - у них вже є, ліжечко - є, постіль - пошили і.т.д.

Siania
30.03.2009, 12:14
В мене теж питання про подарунки для дітей. Порадьте, що купити на хрестини? Кума народила дівчинку, то я би не хотіла купувати якийсь там костюмчик, яких і так багато поприносять якісь там цьоці, бабусі іт.д. Думали про крісло для годування - у них вже є, ліжечко - є, постіль - пошили і.т.д.

Подаруйте ланцюжок з хрестиком;)

Олюська
30.03.2009, 12:53

Ми недавно купували розвиваючий коврик:
http://www.igrosvit.com.ua/product_info.php?cPath=100004_100026&products_id=171
Правда, не такий, трохи простіший, бо такі досить дорогі, а ми купували в магазині дитячому на Джамбула, то в грудні платили 225грн.:)

Megan
30.03.2009, 13:02
Подаруйте ланцюжок з хрестиком;)

Ланцюжок з хрестиком вже "забили" хресні батьки.
На рахунок коврика:clapping: - обов"язково глянемо. Дякую за ідею.:)

Nata
30.03.2009, 13:04
Хрестик дарують хресні. Так мені сказали в ювелірному. І тільки на хрестини. Інакше не прийнято :).
Що би хотіла я після народження малого: слінг порядний, розвиваючий коврик, порядні мобілі (якщо є ліжечко, але мен їх дві штуки китайських принесли), різні набори для купання, та мало що можна придумати. Ви краще прямо запитайте що треба молодій мамі.

А я ще похвалюся: вчора ходили до родичів, малому їхньому виповнилося 4. Купили таки дитині компутера розвиваючого. Радості було повні штани. Носився весь вечір і розказував, що тепер має два компутера: свій і татовий :).

Siania
30.03.2009, 13:04
Ланцюжок з хрестиком вже "забили" хресні батьки.
На рахунок коврика:clapping: - обов"язково глянемо. Дякую за ідею.:)

:xaxa::xaxa::xaxa:Я чомусь вирішила що то ви хресною будете:) Звиняйте))))

Megan
30.03.2009, 13:24
:xaxa::xaxa::xaxa:Я чомусь вирішила що то ви хресною будете:) Звиняйте))))

Це би було простіше:), але це вона мого Остапчика хресна. Плюс чоловікова рідна сестра. Тому і хочеться подарувати щось варте уваги:y:.
Питала молоду маму - вона не знає:confused:, все має:bazar:, і не знає що їй знадобиться в майбутньому:no:, бо "скільки всяких прибамбасів є зараз для дітей":8::8::8:

Victi
02.04.2009, 17:10

Ложечку срібну можна. Кажуть діток з таких корисно годувати. Бачила в ювелірному магазині з кольровим звірятком на ручці. Гарну іграшку-карусельку на ліжечко можна купити. Переважно їх діти люблять. Розвиваючий коврик - і справді чудова ідея. А ще качельку на ножках.

А я своїй племінниці свого часу кульчики подарила. Такі манюсенькі, певно до рочків трьох стане. Зато така красотища.

Зая
15.04.2009, 13:52
Сижджу і думку гадаю,що придумати своїй дитині на 4 рочка:umbrage:.Мала хотіла"Бейбі -борна"але побачила у знайомої дівчинки як у нього раптом замість сліз з очей каша полізла:no:,перелякалася і більше про нього не говорить взагалі:(.Може хтось порадить мені щось цікаве:confused:.

Liliyah Romanova
15.04.2009, 20:11
Сижджу і думку гадаю,що придумати своїй дитині на 4 рочка:umbrage:.Мала хотіла"Бейбі -борна"але побачила у знайомої дівчинки як у нього раптом замість сліз з очей каша полізла:no:,перелякалася і більше про нього не говорить взагалі:(.Може хтось порадить мені щось цікаве:confused:.
Може, вам допоможуть ці два лінки.
Тут ідеї подарунків для дітей, яким 4 роки.
http://www.babyscholars.com/4years.html

А тут ідеї подарунків для дівчаток.
Там подарунки посортовані за особливістю самої дівчинки, правда, не за віком, але може, подасть якусь думку.
The Smart Cookie - розумничка
Miss Imagination - для творчої дитини
The Girly Girl - для 100%-ої дівчинки
The Tomboy - дівчисько-розбишака
http://www.gifts.com/personality/search/2mohFr12aicp

Alias
15.04.2009, 21:29
[QUOTE=Victi;431413]Ложечку срібну можна.

У нас прийнято дарувати срібну ложку коли у дитини вилізе перший зубчик.Дарують хресні батьки:)

Panadolka
21.05.2009, 14:16
Дівчатонька потрібна ваша допомога!!! Що можна подарувати нашому таткові на день батька???? Але щось таке не дуже дороге, щоб було "мелочь но приятно"

Sokolova
21.05.2009, 16:12
Дівчатонька потрібна ваша допомога!!! Що можна подарувати нашому таткові на день батька???? Але щось таке не дуже дороге, щоб було "мелочь но приятно"
Подаруйте йому якусь пахучку в машину в класній коробці (а не там стандарту ялинку), наш татко такий подаруночок дуже полюбляє:clapping:

Panadolka
21.05.2009, 23:50
Подаруйте йому якусь пахучку в машину в класній коробці (а не там стандарту ялинку), наш татко такий подаруночок дуже полюбляє:clapping:

Дякую, я так і зробила :)
Привітали нашого татка, а він так здивувався, він навіть незнав, що є таке свято :)

Vesnyanka
28.05.2009, 13:14
А що можна подарувати свекрусі на день народження? Одяг - можу по її смаку не підібрати, косметикою не користується, посуда - в неї в шафах, на шафах і ще на стриху, побутова техніка - ніби все мають, любить вазонки, але їх немає вже де ставити. Думала може якийсь альбомчик зробити (вище вже тут писалося, з фото різними і надписами). Але наступного року на річницю їхнього зі свекром весілля більше б пасувало.
Голова вже квадратна :8: А ще придумати, що мої батьки їй мають подарувати. Таке, щоб потрібне, а не просто щоб було...:8:

olya_d
28.05.2009, 14:35
Я купляла своїй свекрусі: крем для зняття втоми ніг, крем для рук, гель після укусів всяких комашок, рідке мило і т.п. І не косметика, а таке що їй пригодиться, назбирала цілий кульок таких засобів. Свекруха була дуже задоволена.

ірен
28.05.2009, 14:40
А я своїй планую купити халат.

kati
28.05.2009, 14:51
ми свекрусі останнього дня народження дарили матрац венетто

Sokolova
28.05.2009, 15:08
Я своїй свекрусі блендер подарувала. Вона про таке чудо техніки не чула, то була дуже задоволена, казала, шо їй з ним дуже зручно і ми їй догодили!!!

Ная
28.05.2009, 16:38
Я свекрусі вже вдруге цього року дарувала сумочку,минулий раз була буденна,на роботу носити,а той раз свекр на вухо шепнув шо їй треба маленької,вихідної,шоб до церкви з нею ходити.Вгодила і той раз,і тоді:).

Mazerati
03.06.2009, 12:15
Дівчатка, порадьте, будь ласочка, в коханого день народження менше, ніж за два тижні. Ми ще тільки півроку зустрічаємось, не знаю, що дарувати....:girl_cray: Розкажітть, що ви даруєте своїм половинкам на День народження (можна і на інші свята), може було серед цього щось дуже оригінальне. Ну поділіться досвідом, бо в мене скоро паніка почнеться, пліііііііз!!!!:girl_cray:

ckorpionsha
11.06.2009, 14:10
Дівчата,терміново порадьте,що можна чоловіку подарувати на 5 р. знайомства...ідей нема..горю

Liliyah Romanova
11.06.2009, 18:30
Дівчата,терміново порадьте,що можна чоловіку подарувати на 5 р. знайомства...ідей нема..горю

СЕБЕ. :girl_spruce_up:

ckorpionsha
13.06.2009, 11:41
СЕБЕ. :girl_spruce_up:

хм...я взагалі-то до цього щось би ще):girl_in_love:

Анута
13.06.2009, 12:19
актуальна тема (чомусь раніше її не помітила)

в мого чоловіка буде ДН дуже скоро, ще й ювілєй :)
але я вже придумала, що подарувати. Випадково, але ідея мені сподобалась. Надибала в інет магазині охолоджуючу підставку для ноута. Думаю має сподобатись.
він собі Ай-Фоном марить, але на це я точно в декреті не зароблю ))))))))))))

Скорпіонша, на таку дату треба щось ліричне. можна сувенір, але і підтекстом. доречі, давно маю ідею про фотокалендар. наприклад на 2009 рік з вашою гарною сімейною фотою ;)

ckorpionsha
13.06.2009, 13:32
Скорпіонша, на таку дату треба щось ліричне. можна сувенір, але і підтекстом. доречі, давно маю ідею про фотокалендар. наприклад на 2009 рік з вашою гарною сімейною фотою ;)

Фотокалендар,фотоколаж,білизна,піжами,тапки,бриття до і після то все є надарила...парфуми теж,речей має,кошельок не носить,машини і ноута не має,ігри компю. сам купляє...хотів муз. плеєр...може то? але якось не втему буде той подарок

Liliyah Romanova
13.06.2009, 19:04
але якось не втему буде той подарок
може, iPod? Він у користуванні пришпильніший

Olenka
28.06.2009, 14:44
Мене мучить, що подарувати чоловікові на ДН.
Нічого в голову не лізе. Допоможіть.
Це не ювілей, але цього року мені чоловік дуже багато подарунків зробив, і я хочу йому також зробити приємне. Але проблема в тому, що все, що йому подобається, він або мав, або має.
Дівчата, одна голова - добре, дві - краще, а форум - сила.

Panadolka
28.06.2009, 16:13
От і я ламаю голову над подарунком для чоловіка. У нього 4 липня, ми якраз на морі, що подарувати навіть незнаю :(

Nadijka
28.06.2009, 16:16
От і я ламаю голову над подарунком для чоловіка. У нього 4 липня, ми якраз на морі, що подарувати навіть незнаю :(
і в мого 4 липня:girl_haha:
але він вже вчора получив презент - очкуляри від сонця і шльопки:girl_cool:

Olenka
28.06.2009, 16:20
У мого 2 липня.
Часу не маю...

Panadolka
28.06.2009, 16:28
і в мого 4 липня:girl_haha:
але він вже вчора получив презент - очкуляри від сонця і шльопки:girl_cool:

:girl_haha: Прікол!
У мого є окуляри і шльпок з пару штук....що ще? Є у когось варіанти?
Оленка, а ви вже хоч якісь варіанти продумали?

Для мене оцей вибір подарунків просто :suicide:

Лянка
28.06.2009, 22:08
В мене є кілька варіантів в подарунок для мужа:
1) Вишита сорочка білим по білому (йому дуже подобається)
2) Рибальські причандали - починаючи з удочки закінчуючи ... сама не знаю чим, але то має бути повний рибальський фарш:girl_smile:

Ольга
28.06.2009, 22:47
а в мого 6 липня, та ще й 30 років...
ідей немає взагалі :(

Уляночка
28.06.2009, 23:30
О, дівки, розказуйте, які то чоловіки-раки...що чи хто виросте з Любка?
ну і щоб не поставили червону картку....пропоную:
хто любить шашличок-набір для пікніка,
хто любить рибалку - надувний човен,
хто любить поспівати- караоке,
хто любить поплавати і збирається на море- нові плавки, маску, окуляри,ласти....

Olenka
28.06.2009, 23:54
Оленка, а ви вже хоч якісь варіанти продумали?
Я хотіла подарувати Thule (такі рейки і чемодан на машину для лиж або веліка). Але підводними течіями вияснила, що він того не хоче.
Потім думала про нові лещата, але в нього зараз проблема з ногою - то то тільки дразнити.

ну і щоб не поставили червону картку....пропоную:
хто любить шашличок-набір для пікніка,
хто любить рибалку - надувний човен,
хто любить поспівати- караоке,
хто любить поплавати і збирається на море- нові плавки, маску, окуляри,ласти....
пікніковий набір у нас сформований ще з моєї вагітності, бо я була просто дика на мясо і їздили на шашличок постійно.
рибалка - чоловік не рибак. караоке - терпіти не може. На морі ми вже були :(
Я пропоную для чоловіків-автомобілістів подарувати або антирадар (з нашими штрафами це дуже актуально), або GPS-навігатор. GPS - ще класний подарунок для тих, хто любить мандрувати.
Класний подарунок - швейцарський ножик (хто не забобонний), цього року серед наших друзів - то хіт :)

Сама думаю далі...

В мене є кілька варіантів в подарунок для мужа:
1) Вишита сорочка білим по білому (йому дуже подобається)

Дуже класний подарунок. Тим більше як йому то подобається. Далі навіть і не думайте. А може самі вишиєте?

ckorpionsha
29.06.2009, 00:01
завтра нам 5 рочків(знайомства). купила ручку Паркер(любить таке), хотіла по моб замовити пісню-привітання..то гади(слабо сказано) два рази розірвало,гроші всі зїло і пісню не замовило(...то куплю завтра шото ще замість пісні ну і блокнот для роботи де наше фото ззаді...більше фантазій нема..крім сексу)

мамочка
30.06.2009, 11:28
а в мого чоловіка сьогодні ДН....
з останнього що перечитала в цій темці:
вишиту сорочку теща подарувала
мангал вже дарувала
окуляри вчора хотіла разом з ним купити, то вперся що не хоче....
рибацькі причандалля минулого року тесть дарував...
з парфумами мене вже його друзі випередили...
ой, як то тяжко з тими раками.... мій дуже любить подарунки, і купити будь-що не можу, бо дуже прискіпливий....
напевно намалює йому донечка картинку пальчиками, а я спечу якись пляцок з розділу "Торти..." і по всьому....

Lady_Opium
29.07.2009, 11:28
мали вчора Володимира:)

https://www.weinquelle.com/fotos/s874.jpg
подарунок номер раз - золота текіла

http://magazin.zt.ua/products/155/1062_1.jpg
подарунок номер два - фляга Remy Martin

то все я спакувала у гарну голубу коробку, зав.язала фіолетовим бантиком з метеликами, а моє чудо-юдо посоромилось гуляти містом з таким красивенним подарунком, ібо він голубе не розуміє:girl_crazy:

dama66682
01.08.2009, 14:56
Дівчата допоможіть!!!В мого хлопця день народження і я ненаю що подарити.Ми довго не зустрічаємось,десь 1.5міс.Хочу щось незвичайне.Думала машинку- він дуже любить машини,хоче купити ауді а6,або ніссан.Але незнаю де продається.Ламаю голову і нічого не придумується.До середи маю купити,бо в четвер зустрічаємось.

Abraira
02.08.2009, 01:58
Думала машинку- він дуже любить машини,хоче купити ауді а6,або ніссан.
Всі вони діти - в іграшкових гарні машинки, на дистанційках, на будь-яку кишеню. :)

dama66682
03.08.2009, 11:54
Знайшла!!!!Ура ура!!!Тільки не знаю,як "оформити" машинку.Вона маненька і в коробочці.Дівчата,підкажіть!!!Хочеться щось оригінального.Фантазії тільки хватає,щоб поставити махіну в маненьку коробку-обгорнути ганим подарунковим папером,потім в більшу-більшу.....а зверху великий бант-нє так не пляше мужику таке дарувати-по жіночному.Представляю себе з великою коробкою хахаха зара встиднувато і смішнувати.Такшо дівчата ПОМОЖІТЬ!!!

Грильяжка
03.08.2009, 12:41
А для чого щось вигадувати гарно оформити і все. Головне що подарунок від щирого серця.

dama66682
03.08.2009, 12:47
Знаю,але знаєте,Грильяжка,відчуваю що чогось бракує.Тай не можу нічого придумати,хочеться ще чогось....може себе:))))

enigma
03.08.2009, 18:56
Знаю,але знаєте,Грильяжка,відчуваю що чогось бракує.Тай не можу нічого придумати,хочеться ще чогось....може себе)))

купіть йому ще ключі якісь з брелком ауді чи шось таке ))) типу для мабйтньої машини )))

dama66682
04.08.2009, 00:34
я вже таке думала,скорше всього так і зроблю

olenkastar
05.08.2009, 00:49
дівчонки,а шо ви своїм мацьопам на 1 рочок дарували?ну незнаю я взагалі,що Софійці дарувати своїй.має всього предостатньо,і на зараз і на потім-іграшок теж купа,а тих велосипедиків,гойдалок і коників щось не хочеться.вони такі непотрібні(
хочеться щось оригінальне,на пам'ять або щоб згодилося

Deidra
05.08.2009, 13:49
І я до вас за допомогою... У подруги синочок народився, хотілося би щось корисне подарувати, та і нас багато - можемо дозволити і солідний подарунок. Кенгуру хотіла, уже ніби визначилася що до чого з ними (здебільшого завдяки посиденькам), але подруга вирішила собі пошити слінг. Знаю, що не мають ще кріселка для годування, сіла вибирати - а їх стільки різних!!!! Порадьте, що краще, чи на що звернути увагу (чи де ту інформацію шукати)... Та і чи можна таке дарувати? Може краще іграшки та упаковку памперсів? ;)

algo
05.08.2009, 14:13
Дівчата, чоловік буде хресним, що нести на хрестини? золото?

Імель
05.08.2009, 14:16

Здається тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40801) є.

Nadijka
05.08.2009, 14:52
Та і чи можна таке дарувати? Може краще іграшки та упаковку памперсів?
нє...я б більше хотіла стілець для годування....рано чи пізно він 100% задобиться!

з золота можна якісь кульчики або ланцюжок з медальйончиком
але як на мене то не обов'язково нести золото...