КПК

Показати повну версію : Лікар-дерматолог

Сторінки : [1] 2

ckorpionsha
27.10.2008, 11:10
Дівчата порадьте хтось хорошого лікаря дерматолога. Маю біду з руками, а саме на кісточках під пальцями трьома на правій руці, вроді алергійний дерматіт. Був до вагітності, мазала кремами руки,потом обострився під час вагітності, була в одного дерматолога,якусь мазь дав,трохи помогли. Родила то пройшло, а от тепер знову зявилось. Вже навіть з водою боюсь контактувати. Поки жила в селі такого зроду не було,зявилось як сюди переїхала. Може то вді води..короче сама вже не знаю....

pampyshka
01.12.2008, 16:02
І мені теж треба для мужа - в нього між пальцями рук шкіра посушена і червона. і це переважно від миття посуду :( просто катастрофа...:(((

Мар"яночка
01.12.2008, 16:27
Я перед весіллям мала страшну кропивницю, так шо дві неділі до весілля їла тільки таблетки і гречку з вареним м"ясом і огірками :xaxa: ходила на Енгельса в шкірдиспансер, лікар Чемерис Мар"яна. Шо подобається в лікарці, дуже добре все пояснює :) тому шо була в своїй поліклініці на Симоненка то там виписала рецепт толком нічо не пояснила і спровадила, а потім як виявилось ту речовину неправильно прописала, так шо спробуйте туди сходи. Хоча там ше є один лікар прізвище на букву Г а далі не пам"ятаю :shy: теж казали хороший, але до нього тре за тиждень записуватись.

Kasia
01.12.2008, 16:43
Голдун А. -лікар-дерматолог. Шкірвендиспансер.

odree
08.12.2008, 21:39
Голдун А. -лікар-дерматолог. Шкірвендиспансер.
А ще на букву Г є лікар Городиловський Андрій Несторович, думаю саме його і мали на увазі, так як до нього необхідно записуватися заздалегідь.
тел. 238-56-36
Але для початку спробуйте змінити миючий засіб.
Пере походом до лікаря не змазуйте уражені ділянки лікарськими засобами, так як це може затруднити постановку діагнозу

ckorpionsha
09.12.2008, 00:09
Ой,я думала ця тема не актуальна,тіки тепер побачила. Поки нікуди не ходила,роботу хатню по можливості роблю в рукавицях. Недавно вичитала в газеті ЗОШ такий рецепт від всяких таких шкірних болячок: ложка чайна олії, ложка чайна оцту,одне яйце сире все змішати і мазати. РОбила тиждень,все практично пройшло. Потім перестала,про рукавиці забула, і знову трохи почалось. Буду далі пробувати. Ще деколи мажу Бороплюсом.

Мар"яночка
11.12.2008, 10:16
А ще на букву Г є лікар Городиловський Андрій Несторович, думаю саме його і мали на увазі, так як до нього необхідно записуватися заздалегідь.
тел. 238-56-36

точно він. хоча потім мені казали шо і він в одному випадку неправильно діагноз поставив. Тому мабуть варто якшо не помагає сходити по кількох лікарях :confused:

odree
11.12.2008, 10:31
тел. 238-56-36

точно він. хоча потім мені казали шо і він в одному випадку неправильно діагноз поставив. Тому мабуть варто якшо не помагає сходити по кількох лікарях :confused:

Звісно, що ще не було такого лікаря, який би не помилився :( Добре коли ці помилки не шкодять....
А я саме так як ви написали і раджу всім, і в сумнівних випадках сама так роблю. Адже, одна голова добре, а дві краще.

ola-lyola
12.02.2009, 11:44
з 2004р. лікувала "нейродерміт" пройшла всіх дерматологів від поліклініки до шкірвендиспарсеру. Під-час вагітності нічого не турбувало, а недавно захворіло дитятко і я з переживань стала схожа на мухомор. Прийшла в шкірвендиспансер, чемно завела картку і потрапила до пані-доктор, яка за три відвідування жодного разу мене не оглянула, зате запропонувала здати купу аналізів, навіть РВ :-), і тітонька вирішила лікувати мене від глистів :-)
Знайома терапевт порекомендувала мені в тому ж шкірвендиспансері Шуліпу Ірину Володимирівну яка з першого ж огляду поставила діагноз - псоріаз.
Лікар хороша, але заклад цей - просто жахливий.

odree
12.02.2009, 22:13
з 2004р. лікувала "нейродерміт" пройшла всіх дерматологів від поліклініки до шкірвендиспарсеру. Під-час вагітності нічого не турбувало, а недавно захворіло дитятко і я з переживань стала схожа на мухомор. Прийшла в шкірвендиспансер, чемно завела картку і потрапила до пані-доктор, яка за три відвідування жодного разу мене не оглянула, зате запропонувала здати купу аналізів, навіть РВ :-), і тітонька вирішила лікувати мене від глистів :-)
Знайома терапевт порекомендувала мені в тому ж шкірвендиспансері Шуліпу Ірину Володимирівну яка з першого ж огляду поставила діагноз - псоріаз.
Лікар хороша, але заклад цей - просто жахливий.

РВ є обов"язковим аналізом для всіх хто приходить в шкірвендиспансер, навіть за консультацією.

а щодо лікування від глистів, я звісно вас не бачила, але і псоріаз просто так не виникає! здайте перше аналіз крові в темнопольному мікроскопі, от тоді і будете знати від чого варто лікуватися. і повірте, навіть псоріаз проойде

Даніелла
14.02.2009, 19:56
Дівчата вмого брара псоріаз. Можливо стось стикався з цією проблемою. порадьде щось?

Megan
16.02.2009, 11:08
Дівчата вмого брара псоріаз. Можливо стось стикався з цією проблемою. порадьде щось?

Знаю що це таке. В мого батька псоріаз. Не лікується нічим. Точніше лікується сама причина. В мого тата з"явився після операції на нирках. Самі шампуні, мазі лише тимчасово дають полегшення. А вже 2 роки назад, коли дуже почали боліти нирки, виявили ниркову недостатність, призначили гемодіаліз, і через місяць зник псоріаз. В вашому випадку треба шукати причину. Нам сказали, що псоріаз-це наслідок розладу крові, печінки, нирок. Ось так. Робіть аналізи, і виздоровлюйте.

ola-lyola
16.02.2009, 12:31
Псоріаз це хронічне захворювання шкіри, повністю не виліковується, лише наступає рамісія, яка може тривати до 5 років. Загострення наступає під-час стресу.
Найважливіше - правильно діагностувати, оскільки менедекілька років лікували від нейродерміту.
А лікування симптоматичне яке вибирає лікар, залежно від симптомів. Головне менше нервувати. Мені діагноз поставили недавно, зараз пробую з цим жити, головне не комлексувати і памятати, що псоріаз не передається оточуючим.

Kasia
16.02.2009, 12:46
це спадкове захворювання.
передається по родині. не лікується до кінця . заліковується.тимчасово.

так, активізується приослабюленому імунітеті.
ДОПОМАГАЄ ЛІКУВАННЯ У СОЛОТВИНО. Їхати треба вілітку. приват чи база. сидіти у соленій воді скільки зможете, мазатися грязями. мінімум 14 днів.

їздимо 4 роки.в мене екзема долоні - пройшла зовсім, в чоловіка значне покращення по псоріазу ліктів.

Багіра
16.02.2009, 12:58
дівчата, потрібна порада щодо лікування висівкового лишаю... лікували різними мазями, ходили на лампу від Цептера "Біоптрон" (може комусь і помагає, але в цьому випадку казав хворий, що не помогло зовсім)... в неті є багато інформації, яку вже всю перечитала... пише, що потрібен хороший лікар, самому лікуватись не можна.. дехто пише, що воно не сходить ,а дехто, що можливо вилікувати...
хтось з тим стикався? що порадите?

Vesnyanka
16.02.2009, 16:36
дівчата, потрібна порада щодо лікування висівкового лишаю... лікували різними мазями, ходили на лампу від Цептера "Біоптрон" (може комусь і помагає, але в цьому випадку казав хворий, що не помогло зовсім)... в неті є багато інформації, яку вже всю перечитала... пише, що потрібен хороший лікар, самому лікуватись не можна.. дехто пише, що воно не сходить ,а дехто, що можливо вилікувати...
хтось з тим стикався? що порадите?
В мене таке було. Принаймні так писало в карточці в діагнозі.
Я була ще в школі і мама мене повезла відразу до Львова. Купа львівських лікаряів ставила купу діагнозів, і відповідно виписували різні ліки.
А потім я прихворіла ГРЗ і місцевий дерматолог (дівчинка тільки закінчила вуз) сказала що то висівковий лишай і виписала якусь "бовтушку" - якась рідина, яку я ходила виготовляти до оптеки. Пройшло дуже швидко. А ще казала обовязково весь одяг з середини прасувати . Навіть станики по мірі можлисті.
Час від часу в мене і далі такі плями зявляються. Рецепта того я не зберегла. Тої лікарки вже немає (втекла з маленького містечка до Львова. Власне вона і була десь зі Львова). А в шкірвендиспансері виписали якісь мазі (залаїн, ще щось). Таблетик і т.д. на досить велику суму. Правда дали досить хорошу пораду - в аптеках є шампунь Дермазол. Його рекламують як від лупи, але сам він є протигрибковим. Казали ним митися (як гелем для душу). Але після того, коли намилилися - трохи постояти, щоб подіяло. І казали як можна рідше прймати ванну (бо всі ті мазі при частому прийнятті ванни не дуже помогають). Краще душ.
В мене цей лишай вилікувався. Але час від часу (раз нак кілька років) плями зявляються.

А взагалі радьтеся з лікарями - в кожного свій випадок і свої ліки.

Мар"яночка
16.02.2009, 16:56
я забула який я мала лишай :confused: лікувалась, наступним: фукорцинова рідина (вона присушує і казали мені шо дуже багатьом її виписують тому думаю вона нешкідлива), на вигляд рожевого кольору, і пристає до рук як зеленка годі відмити. Я мазала зранку і ввечері нею, а потім втирала крем целідерм, він теж від алергій, дерматитів, лишаїв, мазала після фукорцину 2 рази, і в обід. Крім цього гігієна, штани прогладжувати, ніякої синтетики, не можна парити, мити господарським милом і змивати протічною теплою водою. Крім цього пила цетрин. До тижня пройшло.

odree
17.02.2009, 00:26
я забула який я мала лишай :confused: лікувалась, наступним: фукорцинова рідина (вона присушує і казали мені шо дуже багатьом її виписують тому думаю вона нешкідлива), на вигляд рожевого кольору, і пристає до рук як зеленка годі відмити. Я мазала зранку і ввечері нею, а потім втирала крем целідерм, він теж від алергій, дерматитів, лишаїв, мазала після фукорцину 2 рази, і в обід. Крім цього гігієна, штани прогладжувати, ніякої синтетики, не можна парити, мити господарським милом і змивати протічною теплою водою. Крім цього пила цетрин. До тижня пройшло.

а він часом не у вигляді округлої червоної плями був? якщо так, то це не висівковий лишай, а стригучий

odree
17.02.2009, 00:30
В мене таке було. Принаймні так писало в карточці в діагнозі.
Я була ще в школі і мама мене повезла відразу до Львова. Купа львівських лікаряів ставила купу діагнозів, і відповідно виписували різні ліки.
А потім я прихворіла ГРЗ і місцевий дерматолог (дівчинка тільки закінчила вуз) сказала що то висівковий лишай і виписала якусь "бовтушку" - якась рідина, яку я ходила виготовляти до оптеки. Пройшло дуже швидко. А ще казала обовязково весь одяг з середини прасувати . Навіть станики по мірі можлисті.
Час від часу в мене і далі такі плями зявляються. Рецепта того я не зберегла. Тої лікарки вже немає (втекла з маленького містечка до Львова. Власне вона і була десь зі Львова). А в шкірвендиспансері виписали якісь мазі (залаїн, ще щось). Таблетик і т.д. на досить велику суму. Правда дали досить хорошу пораду - в аптеках є шампунь Дермазол. Його рекламують як від лупи, але сам він є протигрибковим. Казали ним митися (як гелем для душу). Але після того, коли намилилися - трохи постояти, щоб подіяло. І казали як можна рідше прймати ванну (бо всі ті мазі при частому прийнятті ванни не дуже помогають). Краще душ.
В мене цей лишай вилікувався. Але час від часу (раз нак кілька років) плями зявляються.

А взагалі радьтеся з лікарями - в кожного свій випадок і свої ліки.

так, в більшості випадків дермазол призначають на висівковий лишай.
ще можна спробувати чемеричну водую також бачила випадки коли вона допомагала

Мар"яночка
17.02.2009, 10:36
а він часом не у вигляді округлої червоної плями був? якщо так, то це не висівковий лишай, а стригучий

о так, так була така краса, тількия займалась самолікуванням, йод, зеленка так поприсихало шо виглядало на запечені рани :bad:

Vesnyanka
17.02.2009, 15:00
ще можна спробувати чемеричну водую також бачила випадки коли вона допомагала
і це також мені призначали
А ще лікарка казала, що як не знайду чемеричної води, то можна брати настоянку білої чемериці на спирту (але зараз вона продається хіба у ветаптеках. У звичайних на спирту не має)

veroni4ka
30.07.2009, 20:35
Найшла нарешті тему, яка підхолить для моєї проблеми, а то пишу, пишу, а ніхто не відповідає :girl_mad:
Може хто стикався з проблемою грибка нігтевого. До я кого лікаря краще звернутись - аналізи, призначення лікування? :girl_cool:
Знайшла лікаря на Дорошенка. Консультація -150 грн. Вагаюсь, іти, чи ще шукати ....

odree
30.07.2009, 23:49
Знайшла лікаря на Дорошенка. Консультація -150 грн. Вагаюсь, іти, чи ще шукати ....а класично, в поліклініку шкірвендиспансеру не хочете?

Milka
31.07.2009, 01:33
Перечитала попередні дописи і виглядає що в шкірдиспансері на Коновальця (кол. Енгельса) всі лікарі хороші, особисто ходила з малою до Сех(то таке прізвище) коли перестрашилася висипки на личку а то була всього лиш алергія, тільки не смійтеся з мене що така велика і така нерозумна. Одним словом, вона спокійно і гарно все розпитує, вислуховує, докопується до можливої причини. Мені такий підхід спеціаліста подобається.

veroni4ka
31.07.2009, 13:01
а класично, в поліклініку шкірвендиспансеру не хочете?
одного разу в моэъ доньки була висипка (потім виявилось, що від порошку прального) - педіатр порадив звернутись в шкірдиспансер. Спогади залишились на все життя, коли привели "жінку" (бо жінкою назвати її було важко) в супроводі міліціонера на огляд. Я здогадуюсь, який діагноз в неї підозрювали. Я розумію, що не всі хвороби передаються повітряно-крапельним шляхов, але... таке сусідство мене шокувало. Це було на Замарстинівській. Я просто обернулась і пішла з поліклініки, не чекаючи прийому. Можливо просто співпадіння, але...

La esposa
31.07.2009, 13:05
особисто ходила з малою до Сех(то таке прізвище)

Я теж у неї була! Вона мені відрадила йти до косметологі на чистку, прописала порошки і лосьйон, і прищики на деякий час зникли

katrinka
31.07.2009, 13:36
Може хто стикався з проблемою грибка нігтевого. До я кого лікаря краще звернутись - аналізи, призначення лікування
нігтьовий грибок може визначити і звичайний дерматолог у поліклініці. лікують його переважно тербінафіном, на основі якого ламізил, .....та інші імпортні ліки (дорогущі). найдешевшим є ламікон (наш) теж тербінафін діюча речовина, нічим не гірший від всіх інших тільки дешевший у 3-4 рази. приймати потрібно таблетки (обов"язково), в інструкції все написано і місцево для покращення терапії мазь або спрей. тільки купувати його потрібно у перевірених аптеках, бо підробляють (сама на цьому попеклась) у ПП можу скинути аптеки в яких є справжні ліки. не сприймайте за рекламу, я мала цю проблему, багато консультувалась, вилікувала. тепер батько з цим бореться і от потрапили на підробку в середині лікування, все на смарку. лікуємо знову спочатку.

veroni4ka
31.07.2009, 22:42
я мала цю проблему, багато консультувалась, вилікувала

буду вдячна за інформацію. А в якого лікаря проходили курс лікування? Як наслідки? Читала, що ліки, якими лікують грибок, дуже руйнують печінку.
Напишіть в ПП

Jupiter
31.07.2009, 23:26
Для мене це теж актуально. Я заразилася грибком ймовірно в сусідки - ходила в неї в хаті боса і ще і її тапках 1 раз. Зараз лікуюся так. П"ю капсули Спорагал. Дорогущі - жах. І мажу якимось лаком, який мені в аптеці за рецептом зробили.

Mokka
31.07.2009, 23:50
а класично, в поліклініку шкірвендиспансеру не хочете?

і я б радила туди йти, маю там знайому лікарку - хороший дерматокосметолог

odree
01.08.2009, 01:08
одного разу в моэъ доньки була висипка (потім виявилось, що від порошку прального) - педіатр порадив звернутись в шкірдиспансер. Спогади залишились на все життя, коли привели "жінку" (бо жінкою назвати її було важко) в супроводі міліціонера на огляд. Я здогадуюсь, який діагноз в неї підозрювали. Я розумію, що не всі хвороби передаються повітряно-крапельним шляхов, але... таке сусідство мене шокувало. Це було на Замарстинівській. Я просто обернулась і пішла з поліклініки, не чекаючи прийому. Можливо просто співпадіння, але...ну ото ви сказали. для таких там окремі кабінети

TATA
01.08.2009, 01:10
і я б радила туди йти, маю там знайому лікарку - хороший дерматокосметолог
А можна прізвище лікарки і координати. Можна в приват.

veroni4ka
02.08.2009, 09:43
П"ю капсули Спорагал. І мажу якимось лаком, який мені в аптеці за рецептом зробили.

Вам же лікар призначив, а не самі?

маю там знайому лікарку - хороший дерматокосметолог

там, то де? У Львові є багато таких лікарень. Не поділетесь корисним знайомством? Можна в приват.

Маруся-мама
02.08.2009, 09:47
Я 10 років тому ходила в шкірно-венеричний диспансер бо дістала страшне запалення шкіри на животі. Був такий старший чоловік - прафєсар, мене до нього знайома лікарка невропатолог направила. Він мені виписав рецепт і мені в аптеці як коневі зробили баньочку з під майонезу лікарства. Але на диво помогло. А он міліканські лікарі виписали гормональний крем. Добрий лікар, он тільки як його звали? Він ніби тама в них був якийсь головний лікар відділу. Де мені тоді було в голові то запам*ятовувати і записувати.

veroni4ka
02.08.2009, 10:32
Я 10 років тому ходила в шкірно-венеричний диспансер бо дістала страшне запалення шкіри на животі.
пробачте за неосвідченість, але грибок лікує один лікар, я маю на увазі незалежно де він є, чи нігті, чи стопи? Чи це різні лікарі? Я в неті читала, що міколог лікує грибок нігтів, чи це тільки в розвинутих країнах, а в нас все по-простому-один лікар для всього?:girl_cool:

От прийду в поліклінуку а тм ціла купа лікарів - до кого мені. Так в мене вже паніка починається. Тиха поки що :girl_mad::girl_mad::girl_mad:

ну ото ви сказали. для таких там окремі кабінети
Але такі наші реалії життя. Я також думала, що різні кабінети мають бути. Але цю жінку завели саме в той кабінет, куди мали заходити ми і ще стояла черга з кількох людей :girl_feminist:

Маруся-мама
02.08.2009, 11:07
чи нігті, чи стопи?

Стопами займається подіатр (лікар який лікує ноги і все що пов*язане з стопами) а руки лікує дерматолог. Дерматолог також займається всіма проблемами шкіри на обличчі. Венеричними шкірними захворюваннями займається гінеколог або уролог в залежності хто це мужчина чи жінка. Ну і венеролог або імунолог, або інфекційник, чи як його там краще назвати. Багато є народу.
А в вас один на все бо не треба ні з ким ділитись. Тут навіть один дерматолог може не виконувати тих самих функцій що й інший. Тобто у нього може не бути спеціалізації по видаленню бородавок, для прикладу.

veroni4ka
02.08.2009, 11:13
як ніхто не дасть ніяких координатів "випробуваних" лікарів - піду просто в поліклінініку на тижні :girl_mad:

odree
02.08.2009, 13:45
відповім по темі.
коли ви приходите в поліклініку, то спершу мате йти в реєстратуру, а звідти вас вже скеровують в певний кабінет.
зараз в поліклініках шкірвендиспансеру є окремі жіночі і чоловічі відділення, окремао дерматолог( в нас поки немає настільки вузьких спеціальностей як міколог чи подолог, та ще й дерматологію хочуть терапевтам сплавити), окремо кабінети гонореї, сифілісу, корости і т.п., також є косметологічні кабінети. Відповідно загальними проблемами шкіри займається дерматолог
а що до професури, то є зайченко,є також ліберман, сидоренко, ціснеціка, лабінський.....але їхню вчену ступінь не пам"ятаю

veroni4ka
02.08.2009, 15:24
Знайшла на Коновальця диспансер і на Чорновола дерматологічний кабінет.

odree
02.08.2009, 15:26
Знайшла на Коновальця диспансер і на Чорновола дерматологічний кабінет.можете або туди, або туди. на чорновола, то певне в косметологічній лікарні

veroni4ka
02.08.2009, 20:28
косметологічній лікарні
ні, це здається там, де був госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни

odree
03.08.2009, 00:11
це здається там, де був госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війниякщо це за мостом, то там також є хірургічне відділення космет. лікарні. а госпіталь здається в винниках і бічна личаківської

veroni4ka
03.08.2009, 00:21
а госпіталь здається в винниках і бічна личаків
Це колись тут (на чорновола) був госпіталь. Тепер купа всього - стоматологія, якийсь реабілітаційний центр, довідки на права водіям видають, банк, еколан (також колись був), ще мийка там є.

odree
03.08.2009, 00:23
Тепер купа всьогоага, точно, я теж там колись давно отримувала довідку на права :) що поробиш, криза, викручуються всі як хто може

TATA
03.08.2009, 00:38
здайте перше аналіз крові в темнопольному мікроскопі, от тоді і будете знати від чого варто лікуватися. і повірте, навіть псоріаз проойде
Підскажіть, будь-ласка, що це за аналіз і де його здавати.

Злата
03.08.2009, 01:28
Сех(то таке прізвище)
Теж чула хороші відгуки

Жемчужинка
14.08.2009, 03:10
Після покраски волосся,спалила собі шкіру на голові.З*явилися ранки.Пішла сьогодні в шкірвендисп.на Коновальця.Одна така пані-лікарка НАУМЕНКО ЗОРЯНА БОГДАНІВНА,до якої мене направили в реєстратурі,протримала мене в коридорі пів години(бо вона їла),потім подивилася,сказала,щоб я в понеділок прийшла на аналіз.А,поки що вона випише мені те,що потрібно приймати,чим голову мити,що не зашкодить.Направила мене в ЇХ аптеку на куті,сказала,що тільки ті препарати можуть допомогти.Я,як прийшла в аптеку:8:Як побачила ціни на ті препарати.Виявляється,що всі вони однієї фірми,ціни такі-168;240...........Інших не пригадую.Разом десь до 1000 грн.І це без аналізу!Питаюся в аптекарки,чи нема аналогів подешевше?Каже-ні.:no:
А колись,як лікувалися?
Виписують же такі мазі,які в аптеках по замовленню роблять.Але,певна річ,якщо вона має відсоток(я так підозрюю) з того,що куплять її пацієнти,то вона і буде радити найдорожче,і не звертати уваги,що в тебе там за діагноз!Та й взагалі,все частіше зустрічаються тупі лікарі,які виписують ліки по рекламках.Тому і приходиться створювати такі теми на форумах.Піду тепер до іншого лікаря.

Жемчужинка
14.08.2009, 11:47
Доречі,в гілці про санаторії я відповіла про шкірні захворювання,де вони лікуються.:girl_curtsey:

Niferttiti
19.08.2009, 18:19
Та то в нас напевно всі такі ті шкірвендиспансери. Лікували мене на Замарстинівській від лупи (волосяної себореї по научному), то так долікували, що вся голова зараз в таких білих гнійничкових прищах, розчесатися нормально навіть не можу, так болить. :girl_cray: А лікарка повідомила, що в мене не сумісність з препарати, які вона мені прописала. Ось вам і професіоналізм.

Kasia
19.08.2009, 18:46
купіть Нізорал або Клотримазол шампунь. мийте 2 рази в тиждень. мені допомогло. мити треба місяць.

Ніколь
20.08.2009, 00:33
на рахунок лупи.... в мене з дитинства на шкірі голови не лупа а такі поодинокі лупинки. Нізорал допомагав поки ним користувалась, потім за деякий час знов виникало, тому все життя регулярно користуюсь шампунями від перхоті, не медичними а косметичними, лушпинок немає. Воно звичайно що не лікує...але дискомфорту мені не доставляє і добре.

І ще, в мене на спині ще з 14 років є плямка... опік дімексидом, коли електрофарес робили. Вже он 15 років він є... не зникає, не збільшується, на ощупь не є гладенький а такий ніби з чешуйками чи як їх назвати. Хочу проконсультуватися в толкового лікаря і не знаю до кого піти.

Niferttiti
20.08.2009, 16:20
купіть Нізорал або Клотримазол шампунь.
Користуюся Клотримазолом, а от що з тими прищами робити? Ось в чому питання?

Smerfetka
20.08.2009, 16:29
У мене весною з"явилась шалена лупа (чи шкіра перемерзла, чи вітамін забракло,..).
З того часу користуюсь нашим препаратом "Сульсена" (є такий, що у шкіру голови втирати, і є такий, що на волосся наносити).
Мені допомогло!!!

Kasia
20.08.2009, 16:59
ористуюся Клотримазолом, а от що з тими прищами робити? Ось в чому питання?
на жаль не знаю. може Одры щось порадить?
У мене весною з"явилась шалена лупа (чи шкіра перемерзла, чи вітамін забракло,..).
З того часу користуюсь нашим препаратом "Сульсена" (є такий, що у шкіру голови втирати, і є такий, що на волосся наносити).
Мені допомогло!!!

а то ви собі самі призначили?.
бо лупа є різна? я теж сама лікувала - пробувала антисеборейні засоби. а виявилося що мені потрібні інші . а тими себорейними - тільки волосся пересушувала.

romary
02.09.2009, 10:29
Можливо хтось знає,як зв"язатися з лікарем-дерматологом Зайченко Олександром Іллічем.Моя донечка мала величезні проблеми з личком, ми 4 місяці лікувалися у різних лікарів,та даремно.Ставили різні діагнози.І лише Зайченко нам допоміг.Але через 5 років знову усе відновилося( він нас попереджав,що під час статевого розвитку може відновитися).Дуже прошу,якщо хтось знає як його знайти,напишіть.Бо проблеми-це ж личко у дівчинки.

odree
02.09.2009, 10:32
як зв"язатися з лікарем-дерматологом Зайченко Олександром Іллічемвін консультує в поліклініці на замарстинівській, здається по четвергах. але точніше можете дізнатися в реєстратурі

Natalka
02.09.2009, 11:49
Odree, Олесю, щиро дякую вам за ваші поради і рекомендації. В сина були проблеми і за вашою порадою звернулися в Сокільники, потрапили до Хомика А.А. Зараз все добре.І що б ми без вас робили:confused: СПАСИБІ!!!

TanyaKa
09.10.2009, 19:56
Дівчата! Хелп!
Хтось має координати лікаря Сех з Коновальця?
Чи, принаймні, як її ім*я по-батькові?!

Kiberyatko
03.12.2009, 16:22
дівчата, прохання порадити хорошого лікаря, в якого можна обстежити родимку(невус) на предмет-видаляти її, чи ні...

Pola
03.12.2009, 18:04
Була в мене така штука,як дерматит (червона плямка)на пальці руки.Я десь місяць з тим продила,думала що це щось не важливе і скоро пройде,але коли за 1 день з'явилось ще 4 штуки таких плямок ще на пальцях і долонях,які просто за кілька годин збільшувались,то я відразу пішла до лікаря.Ходила на Симоненка до дермавенеролога( це була жінка з світлим волоссям,не пам'ятаю її імені) якийсь там 500-й з чимось кабінет.Приписала вона мені мазь кандерм і таблетки амертил.Сказала не мочити рук,аж поки не пройде повністю.Я десь майже місяць лікувала свій дерматит.Умудрилась мити посуду з двома парами рукавиць:перше вдягала рукавиці з тканини( такі,що вдягається на ніч,коли на руки намащують крем,чи просто роблять маску),а на них вдягала резинові рукавиці.Я навіть з рукавицями душ приймала:girl_smile:,щоб не мочити руки.

ZoloteSonechko
04.12.2009, 00:59
Хтось має координати лікаря Сех з Коновальця?
звати її Ірина Анатоліївна. а тел. в реєстратуру можна в неті знайти.
реально дуже хороша лікар. з дитинства маю періодичні висипи на шкірі рук. в мене таке вже 14 років. обходили багато лікарів, але тільки вона поставила правильний діагноз. зараз проблем з висипами не маю(тільки коли їм те чого не можна, але як можна втриматися перед шоколадом).

Lizza
04.12.2009, 01:11
прохання порадити хорошого лікаря, в якого можна обстежити родимку(невус) на предмет-видаляти її, чи ні...
я консультуюся в Городиловського Андрія Несторовича . Приймає на Коновальця,1 . тел.для запису 238-56-36 (відносно тел. можу помилятися,давно не дзвонила) . Чесно скажу , не впевнена , що він найкращий ,але серед тих, що там є, а також тих, що сидять (сказати працюють язик не повертається) в онкодиспансері, куди я з переляку погнала з початку,- то він принаймні адекватний..

TanyaKa
16.12.2009, 20:48
звати її Ірина Анатоліївна. а тел. в реєстратуру можна в неті знайти.
srjuravleva, дякую. Знайшла, поспілкувалася з нею. Дуже приємна і професійна дама.

Consuelo
27.12.2009, 13:31
ой, а в нас тепер проблема... в Коханого шалена перхоть, і ще й щось типу перхоті в області брів, чола і носа.... на коновальця колись щось прописали, але ніц не помогло, і взагалі мені там лікар не сподобався....

хтось може порадити куди звернутись?

odree
27.12.2009, 14:20
перхоть, і ще й щось типу перхоті в області брів, чола і носа
а часом не нізорал шампунь виписували?

Consuelo
27.12.2009, 14:34
ні, якийсь спирт на букву "е", але нізоралом самі мили, теж ніц.....

pravovuk
27.12.2009, 14:43
ой, а в нас тепер проблема... в Коханого шалена перхоть, і ще й щось типу перхоті в області брів, чола і носа.... на коновальця колись щось прописали, але ніц не помогло, і взагалі мені там лікар не сподобався....
хтось може порадити куди звернутись?
Для обличчя купіть йому зволожуючий крем, або найкраще жирний дитячий, він без алергенів.А голову нехай спробує помити Дермазолом. Моєму чоловікові колись допомогло.

Kasia
27.12.2009, 14:52
і ще й щось типу перхоті в області брів, чола і носа
може це себорея. моя знайома має таке на чолі. ще десь проконсультуйтеся.

odree
27.12.2009, 15:36
Дермазоломце той самий кетоконазол, що в нізоралі, тільки назва і виробник інші

може це себореявона і є

зволожуючий крем, або найкраще жирний дитячийне допоможе, бо див.вище

kati
27.12.2009, 16:21

в мужа чоас від часу з"являється перхоть, один раз помиє нізоралом і пару місяців точно немає...

Consuelo
27.12.2009, 16:46
дин раз помиє нізоралом і пару місяців точно немає...

ну можливо, але в нас ситуація інша - це ж не лише на голові, отже, схильна думати, що таки себорея....
хтось знає хорошого лікаря?

Sandoryk
27.12.2009, 17:32
я користувалася шампунем від лупи "Зелена аптека" з дьогтем. Поміг за 1 раз, і лупи немає. Правда він не дуже гарно пахне, після нього мила голову 5 разів, щоб позбутися запаху.
Я живу біля "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР дитяче відділення",в Сокільниках, там справді дуже хороші лікарі.

Mira_SH
13.01.2010, 15:29
От, я думала, що не алергетик, а 10 днів тому почалася алергія, якось так зі сипало мене в основному на на ногах, і я чемно пішла до дільничого дерматолога, і от після лікування, сім днів, зодак+ активоване вугілля, + крем на воді Урьяж, який хіба коштував багато але не допомагав:(, після лікування, стан в 2 гірший від початкового:(, а я ще й знову пішла до тіє й ж лікарки, бо то не далеко:(, а в мене Христя, яку вожу за собою. Тож зараз я вся в таких пупиришках що ужас, і дають мені уколи внутрівенно, а ефекту нуль. То я нарешті доросла щоб поміняти лікаря.
Тому буду дуже просити координати хорошого дерматолога, але черга в тиждень не дуже прийнятна. Ну і якщо можна детальніше, де ті шкірдиспансери, і що необхідно щоб потрапити туди на огляд?

lerucha
13.01.2010, 15:49
ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР дитяче відділення",в Сокільниках,
підтримую, дійсно дуже фахові лікарі, зверталась не раз, вилікували все, і навіть черяки

Christi
13.01.2010, 16:04
Років 6 тому появилися в мене на 2ох пальцях якісь прищики, ніхто неміг поставити діагноз, прищі почали перетворятися в рани, і уявляєте яка картина в мене була на руках. Поки не звернулася до Ірини Борисівни (шкір деспансер на Замарстинівській) вона поставила точний діагноз, і вже дуже багато разів вона допомагала і мені і моїм знайомим, одного разу вчоловіка почалася алергія (щось з"їв) то вона проконсультувала по телефону що робити, все пройшло за 1 день. Виписує вона всілякі бовтанки, які треба робити в аптеці біля готелю Львів, ціна на них виходить смішною, а головне воно дуже допомагає. Номер телефону можна запитати в 109, в реєстратурі запитати коли працює Ірина Борисівна. Вона працює кожен день, до обіду або після.

Natinka
13.01.2010, 16:20
Пишу про те, де приймає проф. Зайченко О. І. На Південному, в їхній приватному медичному центрі. Прийом платний, зате знаєш на котру годину йти і без чекань.

Annjutka
28.01.2010, 15:33
Хочу спитати вашої поради. В чоловіка ще з армії грибок на стопах. Порадьте будь ласка, до кого нам звернутись?

zhabusya
28.01.2010, 16:57
Моєму хлопцеві і його сестрі і татові (у них якась спаткова алергія)помогла лікарка з Коновальця - Шуліпа. Вони перед тим майже всіх дерматологів Львова пройшли і тільки вона допомогла.До неї треба записуватися десь за тиждень як що через реєстратуру. Але можна зразу піти до її кабінету і заняти живу чергу.

tania
28.01.2010, 17:07
проф. Зайченко О. І. На Південному,
Дерматолог якого знають по всій Україні, прийом у нього коштує 130грн. І людина він хороша.

Bonita
28.01.2010, 17:53
Дівчата в мене проблеми з нігтями на руках, обходила вже стільки дерматологів-косметологів, випила дофіга лікарств, здавала різні аналізи, але так ніхто і не виявив причини що ж таке з моїми нігтями. А недавно на великих пальцях на ногах з'явилися такі сині плямки, думала що грибок пішла в ШкірВенДиспансер перевірили сказали, що немає. Зразу там записалася на прийом до Чемерис вона тоже направила на аналізи, потім виписала всякого і пити і мазати, але так ті плями і не зійшли. Тому в мене питання, цей Зайченко дійсно толковий лікар, зможе пояснити і усунути причини, чи знову даремно викинуті гроші і витрачений час??? Наперед вдячна

Sandoryk
28.01.2010, 18:25
Ну і якщо можна детальніше, де ті шкірдиспансери?
С.Сокільники, вул.Данила Галицького 2.(маршрутка "71С")

Provizor
28.01.2010, 23:36
Можу порадити гарного дерматолога Сек І. А. Приймає у шкірвендиспансері в районі Політехнічного унів. Лікування доступне за ціною і ефективне. Багатьом моїм знайомим допомогла. В приклад наведу історію про дворічного хлопчика з ранкою на голові, що гноїлась. Мама хлопчика попала до лікаря Науменко в цьому ж диспансері і отримала призначення на 450 гр, в складі якого були засоби Ур"яж і антибіотикотерапія протягом 10 днів!!! Це дворічному хлопчику, ще сказала в яку аптеку піти. Звернувшись до Сек, отримала призначення бовтушку аптечного виробництва за 7 гр. За три дні ранка загоїлась. Ось такі бувають лікарі.

simona
08.03.2010, 20:52
В мене сьогодні на великому пальці ноги відвалилось половина нігтя, так би мовити відслоївся, вони в мене і так дуже горбаті. Тепер переживаю щоб то не був грибок. Дівчата порадьте до якого краще спеціаліста звернутись?

ТАНЮСЯ
09.03.2010, 12:39
С.Сокільники, вул.Данила Галицького 2.(маршрутка "71С")
Не раджу завідуючого(прізвище забула).Випробувала його професіоналізм на своїй дитині,за,що ладна його вбити....

Yeremiya
16.03.2010, 16:29
Була в цього зав.віділення в четвер - черга до нього просто величезна, Я зараз лікую алергію в Сокільниках в зав.відділення. І можу сказати, що як для мене він дуже хороший лікар (перед тим лікувалась на Коновальця - нічого не дало).
І моїй тітці цей лікар дуже допоміг.

katrinka
16.03.2010, 18:40
до якого лікаря порадите звернутись з проблемами шкіри голови, виникають болючі прищики, лупа

Lithium
17.03.2010, 11:16
сорі шановні модератори, не сваріть дуже, просто не додевилась всі гілки по-людськи, ще раз прошу вибачення.
Дівчина 7 років постійно має висип на шкірі, точніше навіть плями, ніби як від опіку і от вчора прийшла, а на руці аж рани, тече рідина. Були у різних лікарів, точно ніхто нічого не говорить, одні алергія, одні зниження імунітету, короче діагнозу ніякого не має, що воно таке. Але нічого не домогає, треба уточнити що воно в неї загострюються навесні і восени. Порадьте класного алерголога чи дерматолога, я вже навіть не знаю кого, може в когось були такі проблеми.

Provizor
17.03.2010, 11:20
Дивіться тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40855)

Lithium
17.03.2010, 11:26
Не карайте дуже, просто голова не тим забита, видаліть темку, ще раз велике сорі.

samaharit
09.04.2010, 13:35
Дівчата, у кого був грибок на нігтях рук? Які аналізи потрібно здати і де це краще зробити?

неська
15.04.2010, 14:50
У нас висип на щоках та дупцi.Були в полiклiнiцi на Виговського в дерматолога,каже сиборейний дерматит.Прописала гармональну мазь(адвантан),але я щось не хочу її.Чула гармональні мазі загоняють хворобу всередину а не лікують.Може хтось стикався з подібним..

Skaliaria
15.04.2010, 18:12
Дівчатка! В мене також проблема- оніхомікоз . а тепер ще й на нігті рук перекинулось.Лікувалась пів року з перервами в Хомик А.А. в Сокільниках, лікар хороший, але мене від випитих таблеток до сих пір шлунок болить, кишківник. не знаю як там моя печінка... Пила Орунгал, дорогущий, припинила пити все відновилось, потім Флюконазол десь 2 місяці. Пройшло десь 2 роки, проблема залишається. Весь той час мажу нігті спец. лаком( мені мама з Канади передає), здається не прогресує, але повністю не виліковується... Може хтось знає як ще можна позбутись того без перорального прийому всякої хімії, бо мій шлунок не витримає такого знущання.

Mavra
19.04.2010, 00:34
Я мала проблему з дерматитом на обличчі. Теж лікувалася в головного лікаря шкірветдиспансера на Коновальця, в двох дерматологів в Косметологічній клініці. Все давало ефект, але якийсь тимчасовий. Якось мені потрапила в руки книга Синельникова "Возлюби болезнь свою". Після того, як зрозуміла, що в моєму житті викливає таку реакцію мого організму, про дерматит забула.

Цитую Синельникова про шкірні захворювання:

Я считаю, что кожных болезней не бывает вообще. Есть внутренние болезни с внешними проявлениями на коже. Поэтому абсурдно и даже вредно использовать мази. Замазывая внешние проявления, мы тем самым загоняем болезнь внутрь. Использование наружных средств - это не лечение, а подавление болезни. Любая болезнь - это сигнал о том, что человек в своей жизни совершает пагубные действия или допускает в свою душу негативные мысли и эмоции. Тем более это очевидно при кожных болезнях.

На уроках гистологии в мединституте будущих врачей учат, что нервная ткань и кожа при формировании плода происходят из одного зародышевого листка. Так почему же медицина до сих пор не обращает на этот факт никакого внимания и продолжает всем больным с высыпаниями назначать мази, да еще и гормональные?

Лично я признаю всего три "кожные" болезни (и то с большой натяжкой), при которых можно использовать наружные средства. Это чесотка, лишай и вшивость (педикулез). Но в таких случаях, наряду с использованием наружных средств, необходимо проводить глубокую "чистку" организма и подсознания.

Болезни кожи - это старая, глубоко скрытая муть, грязь, что-то отвратительное, стремящееся наверх. Кожа в таком случае действует как предохранительный клапан, через который все это выходит наружу. Кожные проявления болезни - это глубоко подавленные эмоции, загрязняющие душу, от которых организм стремится освободиться. Это может быть тревога, страх, ощущение постоянной опасности. Или раздражение в адрес кого-либо. Брезгливость и нетерпение. А также злость, ненависть, обиды и чувство вины.

Другая возможная причина - вы чувствуете себя беззащитным. Ведь кожа выполняет защитную функцию. Нарушено ваше здоровое и спокойное восприятие окружающего мира.

Вот некоторые фразы, которые могут указать на причину:

Что-то раздражает;

Руки так и чешутся сделать это;

Зуд к некоторым вещам;

Я запятнал себя.

Skrynya
28.04.2010, 16:38
Можу поразити ДУЖЕ хорошого дерматолога Лабінський Юрій! Приймає тільки по четвергам в лікарні Шептицьких (біля Цирку)ю З 13.30 до "поки будуть люди"... Сама до нього ходила і Малу водила! Він ще здаєтьсяі в Медінституті викладає, але головне, що дійсно знає свою справу!:girl_cool:

Буцька
05.05.2010, 22:07
Збираюся до Сех І.А. на консультацію. Розклад прийому дізналася, але цікаво, чи там черги великі до неї? (бо збираюсь йти разом з дитиною).
чи є сенс прийти заздалегідь до початку прийому, чи навпаки - пізніше?

Provizor
05.05.2010, 22:15
Як пощастить. Буває, що нема людей, а буває вишикується купа людей і з дитиною не дуже хочуть пропустити...

VERO
07.05.2010, 03:18
Збираюся до Сех І.А. на консультацію
І я вже ходила. Дякую всім форумчанкам за пораду. Лікар дійсно хороший і всі лікарі (і начальство) ходять до неї консультуватися. З чергою дійсно проблема. Говорили, що черга велика збирається на початок прийому. Можна попробувати прийти пізніше.

Viktorina
13.05.2010, 16:26
Дуже прошу, хто може лікував "ДЕМОДЕКС" (підшкірний кліщ), і чим, і якщо вилікували то за скільки часу. Бо,зробили скребок приписала лікар мазь "Демолан" і протирати перед тим настойкою календули , два місяці мазав , а на третій лікар, ще виписала таблетки "тріхопол" і зробити повторний аналіз зробили, а він нікуди той демодекс не дівся ,і така мілка висипка на лиці, як кропивка і ще й не то пече, не то зудить ,а хлопець молодий ,іде в інститут нервується із такого вигляду, що те лікування безрезультатне, стільки мороки, міняння наволочок , глажка їх ,вмивання кипяченою водою... :girl_cray::girl_cray::girl_cray: Наперед вдячна за поради.

KAPUCHINKA
13.05.2010, 16:33
Ви впевнені що це демодекс? Чому питаю, бо моїй знайомій ставили такий діагноз, скребки якісь робили довго і нудно то лікували, а потім виявилося що то, здається, стрептодермія чи щось таке, призначили правильне лікування і відразу вилікували. Знаю що зверталася в диспансер на Енгельса, до якогось чоловіка. Постараюся в неї уточнити до кого і напишу.

mirishka
13.05.2010, 16:38
В Сокільниках є спеціалізована шкірна лікарня і там є такий лікар Хомик Андрій Андрійович, хотіла написати Вам в ПП, але чомусь Ви не можите приймати повідомлення. У цій лікарні зразу виготовляють по рецепту лікарства. Їздила з знайомою, їй виписували там таблетки, робили по рецепту мазі і мікстури, дуже довга процедура лікування, але це єдиний лікар який їй допоміг, тому що взагалі то говорять, що ця хвороба не виліковується а лише заліковується на певний час.

Viktorina
13.05.2010, 16:44
Ви впевнені що це демодекс?
Перший раз зробили скребок і потім повторно , а хто їх знає , як вони це роблять і чи точний діагноз, бо поки робив процедури личко було чисте і не зудило ,а тільки перестав і через три дні знову те саме почало проявлятися, вже триває біля року часу.Дякую!:girl_curtsey:

KAPUCHINKA
13.05.2010, 17:24
Вже знаю прізвище і ім*я лікаря про якого вам говорила. Городиловський Андрій Йосипович Дермо-венерологічний диспансер на Коновальця (колишня Енгельса, біля Політехнічного) На жаль, ніяких телефонів немаю, та думаю, що в реєстратурі все можна вияснити і при потребі записатися на прийом, чи просто прийти. Бажаю швидкого і ефективного лікування.

Provizor
13.05.2010, 17:33
У моєї мами був демодекс, нюансів не знаю, але лікар назначила обстежитись у гастроентеролога і невропатолога. Демодекс і шкірні прояви - відображення внутрішньої проблеми в організмі.

odree
13.05.2010, 17:56
Городиловський Андрій Йосипович Дермо-венерологічний диспансер на Коновальця (колишня Енгельса, біля Політехнічного) На жаль, ніяких телефонів немаю, та думаю, що в реєстратурі все можна вияснити і при потребі записатися на прийомгородиловський андрій нестерович, зараз займає посаду головного лікаря дермато-венерологічного диспансеру. спеціалізується в більшості на хірургії шкіри (новоутвори і т.п.), а з демодексом краще звернутися до їхніх косметологів. теж на коновальця,1 , в поліклініці, 4 пов. 9 каб

Viktorina
13.05.2010, 18:03
У моєї мами був демодекс, нюансів не знаю, але лікар назначила обстежитись у гастроентеролога і невропатолога. Демодекс і шкірні прояви - відображення внутрішньої проблеми в організмі.
Дякую ВСІМ за швидкі поради. Гастроентеролога він проходив ніби УЗД і аналізи не були погані, а ось невропатолога... ,то треба напевно їхати йому до тих лікарів, які ви радити, але ще думає де ,чи куди ближче ,чи де вже таке лікували і вилікували.ДЯКУЮ !:girl_curtsey:

Knytuk
20.05.2010, 13:08
маємо з партнером делікатну проблемку.......
Нам обом потрібно здати аналізи, і щоб їх розтлумачили. І щоб без розголосу. Може хтось знає такий заклад?( поліклініки- ні-ні).

Bluemchen
20.05.2010, 13:14
маємо з партнером делікатну проблемку.......
Нам обом потрібно здати аналізи, і щоб їх розтлумачили. І щоб без розголосу. Може хтось знає такий заклад?( поліклініки- ні-ні).
ну це напене залежить від проблеми... хоча зараз дуже багато приватних клінік, лабораторій (Діла,Синево, Астар ...) у який анонімно можна здати аналізи і домовитись з лікарем, щоб пояснив.

Knytuk
20.05.2010, 13:19
ну це напене залежить від проблеми... хоча зараз дуже багато приватних клінік, лабораторій (Діла,Синево, Астар ...) у який анонімно можна здати аналізи і домовитись з лікарем, щоб пояснив.
та я знаю....
мені вже порадили "Венеру", думала, може ще хтось щось хороше про них скаже, ніяк не можу наважитись...:girl_crazy:

Bluemchen
20.05.2010, 13:24
в принципі у Венері трошки вищі ціни, ніж у інших лабораторіях, але там швидше готові результати.

Titi
26.05.2010, 12:12
вам треба до Наконечного Андрія Богдановича в "Венері". На мою думку, то лікар від Бога! Бували в нього з різних причин, кожного разу все було професійно.Мені дуже подобається його підхід до пацієнтів:girl_cool:

Олюська
26.06.2010, 15:29
В сестри на ногах (згори донизу) дрібні синювато-червоні прищики. Спочатку були тільки знизу до колін, а тепер цілі ноги. Що це може бути? Ходила на коновальця до Шперун, сказали, що це від депіляції, приписала якісь заспокійливі креми, але депіляцію робить тільки до колін, а то цілі ноги. Одним словом, ті креми не допомогли.

MaryF
12.07.2010, 10:14
Порадьте будь-ласка в Сокільниках хорошого дитячого лікаря-дерматолога!!!!!!!!!!В малого здається грибок на нігтях....навіть не знаю де міг то взяти...вдома ні у кого такого не має....

magic
12.07.2010, 11:14
MaryF, ми зверталися з малим в Сокільниках до лікаря Хомика Андрія Андрійовича, то він нам сподобався. До речі, в чоловіка теж щось подібне було на нозі, то там же взяли мазок та назначили лікування.
Якщо потрібно тел - пишіть в пп.

MaryF
12.07.2010, 12:11
А можна тел.?

Натуся
27.07.2010, 11:22
дівчатка,а звідки береться той висівковий лишай?
В мене в малої по чолі,висках і трошки на шийці дрібненьких плямок.Але в малої то вже дуже-дуже давно,нам спершу казали,що то гнейс,бо він такого ж кольору,але мене насторожило те,що дуже довго той "гнейс" не проходить, і ще й недавно замітила в себе такі ж плямки(дивно чому раніше не було...в малої вже добрих 1-1,5 років...),і звернулась до дерматолога на Виговського в поліклініку...напрягло те,що вона направила мене(чомусь без малої) на аналізи на RW(що то таке?то ж не резус фактор???)і сказала,що це висівковий лишай,але без мого аналізу не пропише лікування...Це правильно?Чи йти до інакшого дерматолога?І ще-питання ДУЖЕ актуальне,бо 9 серпня маємо їхати на моря...

Kasia
27.07.2010, 11:31
RW якщо не помиляюся, це венеричне захворювання , сифіліс здається.

Натуся
27.07.2010, 11:36
RW якщо не помиляюся, це венеричне захворювання , сифіліс здається.
кошмар...а то можна здати не в поліклініці?Бо їхнім результатам я не довіряю...

Kasia
27.07.2010, 11:44
думаю можна. а ви не хочете звернутися на Коновальця у шкір-вен. диспансер.?
там і ваш аналіз візьмуть і дерматологів там купа.

odree
27.07.2010, 11:49
RW(що то таке? реакція вассермана на сифіліс. обов"язковий аналіз для всіх хто звертається в дерматовенерологію
звідки береться той висівковий лишай Різнокольоровий (висівковий) лишай – хронічний дерматоз, виклкається грибом Pityrosporum ovall. На тулубі з`являються чітко окреслені бляшки, які на загорілій шкірі здаються білими, а на білій світло-коричневі.
В основному хворіють молоді люди. Провокуючими факторами до появи захворювання є підвищена пітливість або часте миття.
Скарги у пацієнтів, як правило, відсутні. Іноді легкий свербіж. Хворі звертаються на консультацію через косметичний дефект шкіри.
Присутні на шкірі грибки "підривають" клітини епітелію і дещо розвертають їх відносно поверхні шкіри, тому вони під дією ультрафіолету стають темно-коричневими. Після лікування або регенеративного злущення плями стають депігментованими. Основним в лікуванні є максимально обмежити провокуючі фактори (миття, пітливість), термічна обробка натільної білизни.
В основному призначається місцеве лікування.

а то можна здати не в поліклініці?потрібно здавати за місцем звертання. якщо не довіряєте цій поліклініці, то звертайтеся в спеціалізовану на коновальця, там відразу і лікування призначуть

Poema
18.08.2010, 23:26
Дівчатка, порадьте, будь ласка, дерматолога, який спеціалізується саме на лікуванні бородавок. Можливо, хтось зіштовхувався з такою ж проблемою. У мене на обличчі є багато плоских бородавок, і їх кількість щодня збільшується. Вже почали з'являтися на інших частинах тіла: на руках, ногах, спині. Також вони є в зоні геніталій.
Перші маленькі бородавки виникли на підборідді десь років п'ять тому. Їх видалили кислотою в косметологічному кабінеті. Певний час бородавки мене не турбували. А років два тому почали виникати в зоні геніталій (на лобку), потім - на обличчі. Я чула, що бородавки - це вірусна інфекція. Тому, я так розумію, їх потрібно не просто видаляти, а лікувати "зсередини". Підкажіть, будь ласка, до кого звернутися.

odree
19.08.2010, 00:29
є багато плоских бородавок, і їх кількість щодня збільшуєтьсяа може це не бородавки, а контагіозний молюск??? зверніться в обласний дерматовенерологічний диспансер, що на коновальця,1. необхідно оглянути, діагностика труднощів не викликає, але оглянути обов"язково

---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

почали виникати в зоні геніталій (на лобку)саме з цього можна сказати, що швидше за все контагіозний молюск. його потрібно видаляти. обов"язково зверніться до лікаря. і покажіть всіх з ким живете, бо це досить контактне захворювання

Delfy
19.08.2010, 10:27
обласний дерматовенерологічний диспансер, що на коновальця,1.
А там рекомендую звернутись до лікаря (він вроді асистент, але дуже-дуже толковий) - не пам*ятаю точно прізвище, звати Олександр Юрійович. Він там викладає. Діагнози ставить безпомилково.. А його тато колись теж там працював, професор - був дуже мудрий лікар.

Poema
29.08.2010, 01:03
Оdree, Delfy, дуже Вам дякую за оперативну відповідь! Вирішила піти в диспансер на Коновальця до Сех І., про яку тут багато позитивних відгуків. Надіюсь, вона мені допоможе вирішити мою проблему.

masjanj4ka
29.08.2010, 13:16
Дівчата, а на Коновальця і дітей оглядають? Бо в мене в малого незрозуміла висипка вже довший час. Аналізи в нормі (крові, сечі, копрограма, на дисбактеріоз, УЗД). Схоже на харчову алергію. Але чомусь не проходить від антигестамінних препаратів...

odree
29.08.2010, 13:43
на Коновальця і дітей оглядають? так
Схоже на харчову алергію. Але чомусь не проходить від антигестамінних препаратів..може бути гельмінтоз

kozochka
04.10.2010, 18:02
Дівчата порадьте до кого найкраще звернутися на Коновальця з дитиною. В малого от уже 2 роки як постійно є заїди (тріщинки в кутиках рота). Були ми на Замарстинівській в двох лікарів і на Орлика, постійно лікуємо вітамінами, протигрибковими мазями, ніби тріщинки пропадають і через декілька днів знову появляються. Може в когось була така проблема і може підказати чим лікувати, а то я вже в розпачі, вже незнаю що робити.

kira lv
13.10.2010, 20:52
Підкажіть будь-ласка, які аналізи, а головне де краще, здавати при шкірних захворюваннях (псоріаз, алергія).Оскільки "на око" лікарі не можуть поставити діагноз, а на аналізи чомусь не скеровують.

Goldi
13.10.2010, 23:22
Дівчата порадьте до кого найкраще звернутися на Коновальця з дитиною.
На Коновальця хороший лікар Сек І.

Марічка
13.10.2010, 23:29
В малого от уже 2 роки як постійно є заїди (тріщинки в кутиках рота).

пам'ятаю з дитинства, кутик рота помастити сіркою з вуха... не знаю що там в тому є, але помагало... ну і після трапези витирати ротик від їжі в кутиках. бо ці заїди і від цього (плюс від вітру) можуть зявлятися.

altari
14.10.2010, 00:36
Шуліпа Ірина Вадимівна на Коновальця-просто супер!Попередній запис(2-3 тижні черга)Тел.не пам.,дзвоніть в реєстр.

kozochka
18.10.2010, 16:05
На Коновальця хороший лікар Сек І.
Були ми в Сек. Лікар приємна, здали аналізи, в малого дріжджовий грибок
, пройшли в неї лікування, тріщини пройшли, через пару днів знову зявилися. Вже й незнаю що робити.

Ярочка
18.10.2010, 20:55
а аналіз крові на гемоглобін і залізо робили? заїди можуть від залізодефіцитної анемії бути...

strukOM
19.10.2010, 22:38
Добрий вечір. Може хтось стикався з такою проблемою, у донечки між сідницями висипка і червоніє вчора навіть кров появилась. Малій 2 роки в памперсі вже не ходимо , а появилось це приблизно з 2 місяці то пройде то на другий день знов появиться. Завтра збираємось їхати в Сокільники. Там такий лікар здається Томенко чи я помиляюсь є (нам його порадили) не підкажете який він спеціаліст. Наперед вдячна

Vitalina
29.10.2010, 14:00
Там такий лікар здається Томенко чи я помиляюсь є (нам його порадили) не підкажете який він спеціаліст. Наперед вдячна
У Томенко (це завідуючий лікарні) я лікувалась два місяці. Лікування було різне і уколи , і таблетки, і болтушки, і примочки .... що 10 днів лікування змінював і все наново ... нічого не допомагало, а потім сказав, що положить в лікарню і "передасть" мене лікарці, яка дуже хороша і вона мене буде вести і це при тому, що за кожний прийом у нього платила. Колись він був хорошим лікарем, а тепер щось не дуже йому получається. Зараз мені порадили звернутись до Городиловського (завідуючий на Енгельса в шкірдиспансері), але зараз він у відпустці, 2 тижні його точно не буде...

Delfy
29.10.2010, 15:58
збираємось їхати в Сокільники
я теж чула про Томенка різні відгуки. не скажу, що поганий, але й не найкращий. Я і тут колись пропонувала, і своїм знайомим раджу звертатись до лікаря Туркевича (не пам*ятаю як звати) - ще жодного разу не чула, щоб він когось не вилікував!

Sandoryk
29.10.2010, 20:20
До Томенка я б не радила звертатись, добре знаю його як лікаря і як людину (він мій сусід). Чула багато хороших відгуків,і сама лікувалася в Хомика Андрія Андрійовича.

dieSonne
29.10.2010, 22:28
пройшли в неї лікування, тріщини пройшли, через пару днів знову зявилися. Вже й незнаю що робити
тріщини у кутику рота, це проблема не дерматологічна, а швидше стоматологічна та імунологічна, вам потрібно піти до хорошого імунолога, а ще краще просто годувати дитину лимонами, якщо немає алергії. Хоча це може бути пов'язане з неправильним диханням. Ось знайшла:

Хейлит - это воспаление кожи губ или красной каймы слизистой оболочки. Развиваться может при трещинах и травмы губ, в последствие ожога, при долгом пребывании на солнце, морозе – чаще в ветреную погоду. Воспаление губ вызвано паразитическими грибами (кандидоз) или вирусами (герпес). Обычно хейлит имеет хроническую форму: шелушения, долгое время незаживающие трещины на губах (особенно в уголках рта, т.н. «заеда»), поверхностное изъявление. Также распространены следующие формы хейлита: гландулярный, эксфолиативный, контактный аллергический, кандидозный, метеорологический, экзематозный, абразивный преканкрозный хейлит Манганотти.
Лечение хейлита

Задача стоматолога в лечение хейлита заключается в нормализации стереотипа смыкания губ. Внешний причиной физиологической архитектоники является равенство красной каймы верхней и нижней губы, то есть смыкание по линии, разграничивающей красную кайму и слизистую оболочку. Одним из частых спутников нефизиологического смыкания губ является зубочелюстные аномалии и ротовое дыхание.

Терапия хейлита производится комплексно и включает в себя: а) устранение привычки дышать через рот, нормализацию носового дыхания или лечение заболеваний носоглотки; б) коррекция аномалий прикуса; в) миотерапию для восстановления нормального тонуса круговой мышцы рта. Как показывает практика, после дыхательной гимнастики, правильно смыкание губ происходит спонтанно, нормализуется их архитектура. Поэтому лечение хейлита должно начинаться с дыхательной гимнастики для устранения ротового дыхания.

У детей вначале проводится дыхательная проба. Ребенок становится возле стены так, чтобы затылок, спина и пятки касались ее, а направление взгляда было бы параллельно полу, губы сомкнуты, дыхание через нос. Если ребенок может спокойно дышать и не появляются симптомы затрудненного дыхания (побледнение, цианотичность кожи, головокружение и тому подобное), то пробу можно усложнить. Ребенку предлагают повторить то же самое, но после физической нагрузки, например 10 приседаний. Дыхание становится более возбужденным, глубоким. Если и после нагрузки ребенок может дышать носом (даже если у него и появляются симптомы компенсации: раздувание крыльев носа, удлиненный вдох), то можно считать дыхательные пути проходимыми для струи воздуха, а ротовое дыхание - не вынужденным, а вредной привычкой.

kozochka
31.10.2010, 23:02
а ще краще просто годувати дитину лимонами
Нам неможна вітаміну С, так як має солі в нирках і нефролог заборонила.
З дитячим стоматологом вже радилася, вони такого нелікують.

---------- Додано в 20:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:01 ----------

Я от вже собі думаю, чи то може іде з кишечника якийсь дисбактеріоз, малий часто приймав антибіотиками, так як багато хворів.

dieSonne
02.11.2010, 16:00
З дитячим стоматологом вже радилася, вони такого нелікують.
це ті з якими ви радилися не лікують, а губами-ротом-зубами займаються власне стоматологи. Гріш ціна тим стоматологам. Мій мене завжди консультує коли в мене стоматит, чи розтріскані губи.
Я от вже собі думаю, чи то може іде з кишечника якийсь дисбактеріоз, малий часто приймав антибіотиками, так як багато хворів
Може бути і від того, але щоб з'ясувати напевне, маєте порадитися таки в толкового лікаря. Мій стоматолог мені після 10-го за рік стоматиту зразу сказав, що треба щось робити з імунною системою, бо шлунок я перевіряла і в мене все було ок. Поприймала деякі препарати (фолієва кислота, вітамін с, вітамін А, та залізо). Вже близько трьох років не мала жодного разу. ттт...

DarkNess
04.11.2010, 00:52
У мене проблема з"явилася через 2 тижні після пологів на ГВ. На правій долоні почала сушитися шкіра, тріскати, і утворились глибокі болючі тріщини аж до крові. Потім додався ще свербіж і час від часу появляються висипання, почервоніла шкіра. Це триває вже 3 місяці. Шкіра потріскала і між пальцями. Страшний дискомфорт. Плюс до того, оск я доглядаю за дитиною, постійно є контакт з водою і миючими засобами.
Була в поліклініці - сказали, що алергічний дерматит. Все, що виписали - безполєзне. Була в "Два К" - сказали, що екзема. Виписали мазі по рецепту+лікування. Полегшало може на 10%, не більше. Так замучила ця проблема, не знаю, до кого толкового ще звернутися?
Стараюсь не мочити руки наскільки це можливо. Жодні мазі не допомагають, вибробувала штук з 10.
Може в когось було щось подібне, скажіть чи хоть пройде і коли, хоч якесь добре слово... може це тому що є ГВ? Авітаміноз, нестача якихось елементів?
З ким можна проконсультуватись?

П.С. Хтось писав про рукавички з тканини. Де такі можна придбати? Бо пошити самій мені не получається.
Дякую

ckorpionsha
04.11.2010, 01:12
У мене проблема з"явилася через 2 тижні після пологів на ГВ
ну так як Ви на ГВ то думаю сильних мазів Вам напевно не можна, мені сказали таке заліковується тільки гормональними мазюками. Спробуйте таке: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=396870&postcount=6
мені на даний момент допомогла амазь Латикорт(гормональна). Але літом ця болячка "вмирає",вірніше засинає під дією ссонячних променів, а от осінь-весна її "вихід". Так мені лікарка пояснила.
Я списую свою "набуту" проблему на львівську воду,бо жила все життя на селі, копала голими руками землю і таке інше то такого не було(і нівкого з родини нема), а як переїхала з Закарпаття сюди то почалося.

Kasia
04.11.2010, 10:55
Була в "Два К" - сказали, що екзема.
по опису 100 % екзема . я мала.
помогла зняти свербіж тріщини і т.д. лише мазь АДВАНТАН. теж ніби гормональна.
тимчасове полегшення - тримати руку в настоянці з череди - теплій.

все - ВИКЛЮЧНО В РУКАВИЧКАХ.

повністю позбулася -3 літа у водичці в Солотвино. по 3-5 днів.

ViTanya
04.11.2010, 11:32
мій хороший знайомий вилікував хронічну екзему гомеопатією, лікувався в Будзінського Віктора Петровича ( тел - пишіть в ПП). При ГВ це найкращий вихід.

DarkNess
04.11.2010, 14:41
Я списую свою "набуту" проблему на львівську воду
я все життя користуюсь львівською водою, такого ніколи не було. По причинах виходить однозначно вплив ГВ, вагітності. Невже прийдеться чекати аж до закінчення ГВ, або мінімум до літа :cry:
Відчуттів пальцями майже нема. Треба було шось зашити, так я голку тримати не можу. Шо там голку, з трудом писати получається.
Дякую за швидкі поради.

Viktorina
04.11.2010, 17:00
Може в когось було щось подібне, скажіть чи хоть пройде і коли, хоч якесь добре слово... може це тому що є ГВ? Авітаміноз, нестача якихось елементів?
Колись у моєї знайомої було щось таке, то казали їй ,що брак вітаміну і плюс так шкіра реагує на побутову хімію,після родів відбулися зміни в організмі.Не знаю чи допоможе, але незашкодить то точно попробуй:відварити картоплю,а воду цю злий у посудину коли трішки охолоне потримай у цьому відварі,а ще кавова гуща нанести і також трохи потримати,бо якщо є ГВ то ж пити нічого такого не можна ,а як твоя печінка, не турбує,бо може такі симптоми давати і цей наш фільтр організму...

Kasia
04.11.2010, 17:07
а ще кавова гуща
категорично ні. ви я вляєте як в тріщинки залазить ця каша??

а про картоплю - не помагає. якщо це ЕКЗЕМА - реально ніц не допоможе, тільки правильне лікування. принаймі - треба зняти лікуванням ось це загострення - бульки , тріщинки, сухість. а тоді - лікувати народними методами. а головне - усі ці генетичні шкірні захворювання - імунозалежні. піднімайте імунітет.

в мене досі - після серйозних нерів - зявляються між пальцями бульки/тріщинки.

ckorpionsha
04.11.2010, 22:50
а про картоплю - не помагає. якщо це ЕКЗЕМА - реально ніц не допоможе, тільки правильне лікування. принаймі - треба зняти лікуванням ось це загострення - бульки , тріщинки, сухість. а тоді - лікувати народними методами. а головне - усі ці генетичні шкірні захворювання - імунозалежні. піднімайте імунітет.
от у мене раніше були бульки,зараз просто тріщинки і сухість страшна. Розкажіть детальніше про правильне лікування. От як вода гаряча на ранки попадає то бери вішайся,то миюсь прохолодною водою,бо в рукавицях ще не пробувала.

Kasia
04.11.2010, 23:21
я мала на увазі, що ніц вам не зніме - крім медикаментів. жодні картоплі, травки, і т.д. - дають тимчасове полегшення.
я просто не знаю- як з цим боротися годуючим мамам.

якщо не годуєте - то купіть Адвантан. допоможе. і шукайте лікаря.

п.с. з нетрадицінийх методів - тільки вода в Солотвино мені допомагала. але це влітку, і звіно несе за собою витрати.

darkden
21.11.2010, 22:26
порадьте будь-ласка хорошого лікаря-дерматолога, що був би здатний проконсультувати в телефонному режимі.
у 7-річної дівчинки восени почали з"являтись білі плями на шкірі - на згині рук, животі, обличчі... це не алергія, не вітеліго і не сонячний лишай бо всі потрібні аналізи було зроблено і результат негативний...
біда в тому, що дівчинка з мамою мешкають у Рівному.

odree
22.11.2010, 00:55
хорошого лікаря-дерматолога, що був би здатний проконсультувати в телефонному режимі це так само, як знайти окуліста, який може добре оцінити ваш зір....по телефону
дівчинка з мамою мешкають у Рівномуа що у Рівному немає дерматологів?

darkden
22.11.2010, 16:56
у Рівному немає лікаря, який би міг поставити діагноз і призначити відповідне лікування.
а їхати до Львова "на авось", не знаючи до кого і що може знадобитися з результатів попередніх аналізів погодьтесь не дуже розумно.

Feda
22.11.2010, 17:04
хороший дерматолог - Наконечний Андрій Богданович. призначав лікування не "на авось", а реально обгрунтоване. А саме головне- дієве!

agalinka
22.11.2010, 17:44
Дівчата а у мене підшкірні водяні прищики на пучках пальців, і ще де не де на ладошці, їх не можна видавити бо вони глибоко, не чухаються, але відчуваю дискомфорт коли на них натискаю. Це якесь захворювання чи з авітамінозом звязано?
А ще у мене на нігтях симптом наперстка, лікар сказала, що це при псоріазі, але ніяких проявів цієї хвороби немає.

LinaD
23.11.2010, 11:36
Дівчата, можу порадити хорошого дерматолога, котра мені особисто допомогла 3 рази (1 раз була проблема з волоссям- дуже сильне випадіння (лікувалась довго у різних лікарів поки до неї не попала), 1 раз пляма на нозі, і 1 раз якась висипка). Реально вилікувала у всіх випадках. Призвище Сек, приймає в диспансері біля політеху. Власне вона спеціаліст, як я розумію, по шкірним хворобам, різного роду висипах.
Може комусь пригодиться. Будьте здорові.

Dolexia
23.11.2010, 12:27
чула від знайомих хороші відгуки про Наконечного Андрія. Як лікар він "підійшов" чоловікові моєї подруги, а тому взагалі догодити важко!:girl_crazy:

nenza
23.11.2010, 14:17
Нам неможна вітаміну С, так як має солі в нирках і нефролог заборонила
навпаки коли в мене були проблеми з нирками, казали їсти побільше апельсинів і лимонів.....вони промивають нирки

Bublyk
03.12.2010, 13:37
Дівчата, а з маленькою дитиною (5 міс) куди краще піти? також на Коновальця? З"явились в малого якісь плямки на ніжках шершаві, а після ванни червоніють. Спочатку була одна на правому коліні, а тепер і на другій ніжці почало таке з"являтися в кількох місцях. Навіть не знаю, що то може бути?

shalunka
03.12.2010, 15:32
Дівчата, а з маленькою дитиною (5 міс) куди краще піти? також на Коновальця? З"явились в малого якісь плямки на ніжках шершаві, а після ванни червоніють. Спочатку була одна на правому коліні, а тепер і на другій ніжці почало таке з"являтися в кількох місцях. Навіть не знаю, що то може бут
мені ще моя бабуся радила позбуватись непотрібних висипів на шкірі з допомогою сірчаної мазі( то зовнішнє, можна мастити навіть грудничкам). Але ж дитяча шкіра то індикатор проблем, тому краще відразу іти до педіатра,а він уже скерує.

А дорослим може допомогти Наконечний Андрій Богданович( має приватну клініку на Сихові).Хороший лікар, приємна в спілкуванні людина.

slonenjatko
08.12.2010, 02:23
У мене проблема з"явилася через 2 тижні після пологів на ГВ.
В мене також така проблема піся пологів, хоча в мене проблеми з шкірою з дитинства, але на руках ніколи не було, а після пологів на шкірі ніде нема тільки появилися на руках! Вдень руки сухі, всі в тріщинах і страшенно болять при контакті з водою і хімією. Вночі появляються водяні прищики, які страшенно чешуться і сочаться, тобто спати я практично не можу! Лікувалася в дерматологів, різні маза, болтушки... результату ніякого! Порадили звернутись до гомеопата. Задоволена! Стало набагато краще! Вже місяць не приймаю ніяких лікарств і нічого немає!

Kutsynia
28.12.2010, 01:40
Дівчатка в чоловіка якесь захворювання в паху... Порадьте якогось хорошого лікаря!!!

Kazkarka
28.12.2010, 13:16
Дівчатка в чоловіка якесь захворювання в паху... Порадьте якогось хорошого лікаря!!!

Написала Вам в ПП

medolian
04.01.2011, 13:25
Здравствуйте,моей дочке 1 год,я давно заметила что ногтики у нее на большых пальцах ног очень тоненькие,вывернуты к верху и ламаются.сегодня сходили к дерматологу,она сказала что у ребенка грибок и назначила Фуцыс 0,5 по 1/3 капс 1 раз в день.Но его детям нельзя,он токсичен!подскажыте что делать?спасибо!!!

medolian
20.01.2011, 00:06
Привіт!!!Дівчата може хтось користувався послугами лікаря дерматолога Осадчук(шкірно-венерологічний диспансер біля вул.Липинського)?Ми маєм до нього їхати.він хороший лікар???????

Rosynka
02.02.2011, 21:04
привіт.
маю проблемку(плямка на руці з"явилася ще в жовтні,і не зникає),вирішила звернутися до Сех за гарними відгуками тут.
скажіть,а в неї попередній запис,чи просто можна прийти коли прийом і в порядку живої черги? і ще - прийом платний?
буду дуже вдячна!

DolceVita
02.02.2011, 21:15
городиловський андрій нестерович, зараз займає посаду головного лікаря дермато-венерологічного диспансеру. спеціалізується в більшості на хірургії шкіри (новоутвори і т.п.)
дівчатонька,на минулому тижні пішов з життя-рак.Царство йому небесне!!!!

odree
02.02.2011, 21:36
дівчатонька,на минулому тижні пішов з життя-рак.Царство йому небесне!думайте що пишете. пішов з життя його батько Нестор Євгеновий, а Андрій Нестерович живий і займає посаду головного лікаря облшкірвендиспансеру з вересня минулого року

DolceVita
02.02.2011, 22:43
Дуже перепрошую дійсно Нестор Євгенович,але 62 роки це молодий мужчина...тому я переплута...
Щоб не було офтопу-в Андрія Несторовича вирізала родимки.шрамів майже не залишилося.деже задоволена....

pchilka
02.02.2011, 23:56
Мені допомогла лікар Кузьменко з міського шкірвендиспан. на Замарстинівській. Була страшна висипка на руках і на колінах якраз перед весіллям. Пішла спочатку в Сих. поліклініку, понавиписували різних гормональних мазів, які нічого не помагалали, а коштували недешево. Вирішила піти на Замарст., в реєстратурі відправили мене до Кузьменко. Відразу встановила діагноз - просто перемерзла (я зразу згадала коли), виписала болтушку і таблетки (витратила прибл. 10 грн.) і за день висипку як рукою зняло. а ще гарно проконсультувала на рахунок невусів.

Dana K
09.02.2011, 00:30
Дівчата, в мене постійно з"являються прищі в Т-зоні, великі і болючі. Може бути 1-2, але як тільки вони починають зникати (я вже їх "витравлюю" олією чайного дерева), то вилазять нові... і так по колу. :girl_cray::girl_cray::girl_cray::(:(
Лікар Городиловський А.Н. сказав мені, що то просто неправильний догляд.. міняла засоби, ніц не дало. (і взагалі...прийом в нього не дуже сподобався):girl_mad:

Може до п. Сек піти... роздумую тут. Підкажіть щось...
Певне, треба перед прийомом аналізи здати, бо я схиляюсь до думки, що то щось в середині мого організму

Alinka studentka
10.02.2011, 18:28
Я перед весіллям мала страшну кропивницю, так шо дві неділі до весілля їла тільки таблетки і гречку з вареним м"ясом і огірками ходила на Енгельса в шкірдиспансер, лікар Чемерис Мар"яна. Шо подобається в лікарці, дуже добре все пояснює тому шо була в своїй поліклініці на Симоненка то там виписала рецепт толком нічо не пояснила і спровадила, а потім як виявилось ту речовину неправильно прописала, так шо спробуйте туди сходи. Хоча там ше є один лікар прізвище на букву Г а далі не пам"ятаю теж казали хороший, але до нього тре за тиждень записуватись.

А можна попросити номер мобільного телефону в приват лікаря Чемерис!!!Велике дякую!!!!

---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ----------

Дівчата,дайте будь ласка мобільний телефон хорошого дерматолога,дуже потрібно!!!!Пишіть в приват!!!

Грильяжка
10.02.2011, 20:30
(і взагалі...прийом в нього не дуже сподобався
дивно, мені він видається надзвичайно приємною та толерантною людиною + суперовий спеціаліст.

Soleil
11.02.2011, 01:24
Дівчата, порадьте дитячого дерматолога. В донечки на шийці червоні плями, шкіра суха і лущиться. Я помітила, що це натирає одяг, бо зранку почервоніння майже проходить, а через день знову те саме.

Mokka
11.02.2011, 16:19
В мене з'явилась така проблемка: повискакували прищики на шиї, навіть швидше між шиєю і підборіддям. Десь чула, що по місцю на обличчі, де вони вилазять, можна сказати, який орган чи система організму потребує допомоги. Весь гугіл облазила, але про шию ніц не знайшла. Може хтось знає, в чому проблема?

Materynka
11.02.2011, 16:21
В малого от уже 2 роки як постійно є заїди (тріщинки в кутиках рота).
В мене теж часто бувають, я користуюся еритроміциновою маззю. Треба мазати поки зовсім не зникнуть, бо інакше знов появляються. Спробуйте, думаю повинно допомогти.

Dana K
12.02.2011, 01:24
дивно, мені він видається надзвичайно приємною та толерантною людиною + суперовий спеціаліст.
Мені він теж видався дуже приємним, не спорю. Але прийом :girl_nea::girl_feminist:... Хвилин 20 розповідав мені і показував на малюнках як виглядають прищі і що таке вугрі, та природу їх виникнення. то я і сама знаю. в кінці сказав змінити догляд за шкірою. Що результатів не дало і проблема не вирішилась досі:girl_sad:.

bast3t
18.02.2011, 14:43
Надеюсь что в тему :)
Разыскивается дерматолог, так сказать дерматолог-косметолог, проблемы с кожей лица, лицо постоянно шелушится, умываться водой вобще закрытая тема, никаких пятен и ничего подобного нету, просто шелушение, даже не зависимо от времени года.
Возможно у кого-то была подобная проблема и какой-то врач помог её решить? :)

Rodionochka
19.02.2011, 16:07
От і я сюди. На верхній повіці вискочили якісь прищики, на ячмінь не схоже. З цим до дерматолога чи до окуліста?

Materynka
24.02.2011, 16:41
В мене фотодерматоз. Вирішила я якось з цимборотися. Пішла до Бандрівської в медінститут.Десь вичитала про неї на цому форумі. Була два рази. В перший назначила купу всяких аналізів.Ледве це позбирала.Прийшла, думала, що зараз мені щось назначить. А вона мене послала до імунолога. Він виписав якісь капельки попити. А вона знову відправила ні з чим, і ше каже вдогонку, я ще вам колись назначу алергічні дослідження. Ну коли наносять алергени на шкіру і царапають. Я ледве з роботи відпрошуюся. А вона мене збирається n-ну кількість разів ганяти. Вирішила, що більше не піду до неї. Прийдеться просто від сонця ховатися....

radyslava
04.03.2011, 09:14
Разыскивается дерматолог, так сказать дерматолог-косметолог, проблемы с кожей лица, лицо постоянно шелушится, умываться водой вобще закрытая тема, никаких пятен и ничего подобного нету, просто шелушение, даже не зависимо от времени года.
я би порадила в Госпрозрахунковій (за мостом на Чорновола), там де аналізи на права здають - Гошкіну. Вона жіночка специфічна, але в своїй сфері професіонал. Зверталась і я, і не одні знайомі - всіх швидко виліковувала.

Finya
14.03.2011, 17:55
Привіт! Хтось лікувався від випадіння волосся? Знаю, що потрібен трихолог - у Львові такого не знаю, де шукати. Можливо, хтось знає дерматолога, який може допомогти? Я була в косметологічній лікарні і в дерматолога, жінки, не пам*ятаю прізвища) на Коновальця, без жодних аналізів, навіть без огляду, приписали ліки - одна із Зеленої аптеки БАДи, друга взагалі Плацент-формулу((
В мене проблема досить гостро стоїть((

Plenilunio
15.03.2011, 14:56
Дівчатка, хтось може був на Коновальця в такої собі Созанської С. (сподіваюсь не помилилась в написанні)? Бо потрапила до неї на прийом з наболілою проблемою, призначила вона мені лікування (гривень на 250) і сказала прийти тижня через два. Правда я так зрозуміла, що на тому лікування не закінчиться. Тож тепер лікуюся, але хотілося б почути якісь відгуки... Буду дуже вдячна:girl_curtsey:

gladiolys
20.03.2011, 20:30
FINYA
Можливо не поможу,але поділюся своїм досвідом в лікуванні випадіння волосся.По собі знаю що проблема дуже важка.Лікуюся вже 2 роки.Почало випадати волосся спочатку трохи, потім більше і більше поки в мене не почалася паніка і я не побігла по лікарях.Спочатку пішла на Коновальця там лікарка ( прізвища не пам'ятаю бо вже прошло 2 роки) без огляду виписала мені кучу всяких препаратів і не самих дешевих які не дали жодного рузультату. Навпаки в мене з'явилася лупа(((
Потім я пішла в косметологічну клініку та що біля готелю Львів там лікарка теж понавиписувала (і біологічні добавки і всякі мазі саморобні з аптек) а результату 0 (((
Потім я пішла в приватну клініку Біокурс (прийом 250гр) там дерматолог Хомик Андрій(тут про нього є дописи).Я в цю клініку сходила один раз а потім почала їздити в Сокільники до нього ж. Назначив мені кучу аналізів я все поздавала і виявилось що в мене токсоплазмоз - це інфекція в крові. Лікар сказав що це і є причина випадіння і що в його практиці були вже такі випадки. Почала я лікувати токсоплазмоз( це куча уколів і таблеток) плюс додатково різні втирачки в голову та шампуні бо волосся ж то випадає. Після лікування треба чекати мінімум пів року і здавати аналізи повторно. Я здала але виявилось що токсоплазмоз не пройшов.За цей період волосся менше випадає.Зараз збираюся знову до нього буду бачити що він скаже.На рахунок Хомика А.А. то можу сказати що хоч поки що я не вилікувалась але він хочаби шукає причину випадіння волосся а не просто так виписує шампуні.Доречі від лупи він мені виписав Vichy то мені помогло але зараз щось знову появилася(((((
Від себе можу порадити: по-перше не впадати в паніку, по собі знаю як це давить навіть морально, в мене з цього приводу навіть була депресія, плакала кожен день а зараз вирішила що в людей і більші хвороби бувають тому взяла себе в руки і буду лікуватися скільки треба; по-друге не займатися самолікуванням бо всі ті шампуні лише тимчасово помагають вам треба знайти причину ( а це може бути що завгодно і глисти і інфекції і анемія і гормони і т.д. ).Тому треба здавати аналізи а направлення вам має дати лікар.По-третє : сходіть до пару лікарів, подивіться і послухайте що вам скажуть і що випишуть, виберіть того хто буде шукати причину а не випише плацент формулу і купу всього і скаже що скоро пройде (це в мене було таке на Коновальця). І ясно що не треба купляти всього того що виписують ці нібито лікарі ( раджу по собі бо коли бігала по тих лікарях то була в паніці і чемно купляла і приймала що мені виписували в загальному за ці два роки вже викинула цілу купу грошей та й організм свій жалко ).
Хорошого лікаря знайти важко, я б вам радила сходити до Хомика, подивіться що він вам скаже а там вирішуйте чи лікуватись в нього.
Я думаю ще сходити в медичний центр ДВ на Дорошенка подивлюсь що мені там скажуть.
Напевно сильно вам не допомогла але не написати не могла бо питання для мене болюче (((
Дівчата може хтось стикався з цією проблемою?

Finya
24.03.2011, 18:26
Була сьогодні в Лабінського - враження, як і 12 років тому - супер! Дай, Боже, йому здоров"я!

Катруся
23.04.2011, 01:49
Читала попередні теми не знайшла схожих, тому пишу тут. Якщо що не догледіла, то будь-ласка перенесіть мою тему у належне місце.
На кисті руки у доні 2 рочки, з"явилась червона висипка, кількість прищиків збільшується і розміщені вони групками схожі на герпес, правда далі вже проявляються поодинокі. Була сьогодні у дільничої сказала схоже на інфекцію, порадила допоки свята мастити фукорцином. Розумію що дитина підчепила, щось на вулиці, можливо хто таке вже проходив підкажіть яку мазь, чи інший засіб, щоб хоча до закінчення свят якось призупинити їх збільшення, а там до дерматолога поїдемо. А може чим і знешкодити ту інфекцію можна.
Дякую

Lizza
23.04.2011, 02:05
мастіть фукорцином (нечасто, 1р. на день), не мочіть місця висипу, і давайте діазолін всередину - вікову дозу. якщо буде свербіти мастіть додатково феністилом або іншою маззю від алергічного свербежу. особливо, на ніч і вдень коли лягає спати . якщо сип у вигляді дрібних пухирців ніби колючих,це контактний дерматит . він пройде за тиждень-два. тільки не мочіть, бо воно починає виглядати гірше відразу.

p.s. а взагалі то ,спробуйте показати фото тих прищиків. а то по опису попробуй щось розумне скажи.. у малого мого був, якщо не помиляюся, такий висип на нозі минулого літа. скупчення прищиків, потім поодинокі, далі знову скупчення. колір практично незмінний , якщо не чухає . але йому свербіло дуже. і намочили ми це все діло раз, так воно злилося в одну пляму підпухшу .так що мочити - ні в якому разі. шкірні захворювання "не люблять" води (крім псоріазу).

Катруся
24.04.2011, 17:25
Дівчатка дякую всім щиро за поради.
Знайшли у аптечці батьків мазь карбодерм-Дарниця. мащу поки нею, хоч як вона впливає на дітей не написано в інструкції, але бачу що ніби не розповсюджуються далі. Після закінчення свят поїдемо до дерматолога.. Знаєте хороших лікарів які допомогли вам, підкажіть.
Смачної паски всім вам у родинному колі!

Onka
28.04.2011, 11:52
Може хтось стикався з проблемою рубців від опіків . Рубці давні тому мазі не допоможуть, може це можна усунути не хірургічним методом.

Lingerie
03.06.2011, 19:36
бачу в цій темі писали про контагіозний молюск.То може хтось порадить де його видаляли і чи рідким азотом (кріотерапія) не шкідливо?

WildWind
18.06.2011, 22:56
Дівчата, порадьте щось, в чоловіка на підошві ноги якась ніби бородавка, каже що вже боляче йому ходити. Може знаєте приватних дерматологів по запису попередньому, а то йому з роботи важко на пів дня піти...

Magnit
18.06.2011, 23:37
контагіозний молюск.То може хтось порадить де його видаляли і чи рідким азотом (кріотерапія) не шкідливо?
Нам два лікарі сказали не робити кріо (щоб не залишились рубці), а видалити (витиснути) його і обробити це місце йодом. Лікар це зробив одразу за пару хвилин.

Supernatural
21.06.2011, 00:12
Дівчатка, хтось може був на Коновальця в такої собі Созанської С.
Недавно була в неї з малою (довго лущились пальчики на ногах і між пальцями ніби запріння), направила на аналіз, виключила грибок і виписала одну мазь Бактробан + не мочити, тільки відкрите взуття (щоб не запарювати) і сказала за тиждень прийти. Але вже лущення майже зійшло і ми не приходили повторно. Лікар ніби компетентна.

Jupiter
21.06.2011, 00:24
думаю ще сходити в медичний центр ДВ на Дорошенка
Змилуйтеся, не ходіть туди. Лише гроші видурять, а нічого путнього не порадять. Там тягнуть гроші буквально за все! Спочатку за аналіз, потім за те, що тобі його прокоментують. Далі за правильний діагноз (а хто його знає, чи він дійсно правильний). А потім ще за призначене лікування! Туди колись зверталися і я, і чоловік. Але нічого путнього вони не сказали. Хоча грошей видоїли пор"єдно!

Ehmeja
02.07.2011, 01:42
я би порадила в Госпрозрахунковій (за мостом на Чорновола), там де аналізи на права здають - Гошкіну.
Скільки вона візьме за консультацію. І чи потрібний туди попередній запис чи направлення

Vittoriya
02.07.2011, 02:02
Змилуйтеся, не ходіть туди. Лише гроші видурять, а нічого путнього не порадять. Там тягнуть гроші буквально за все
як точно сказано... Я колись туди попала...ооойой... Сестра лікувалася у старшого, вже покійного , а я йшла до уролога, ким виявилася його дочка. яка ще є ніби гінекологом. Дорогущі аналізи, узі, фото моєї шийки матки :eek:, яке я навіть не просила, гроші за кожне слово , а результату рівно нуль....

HOPIC
02.07.2011, 02:37
дівчата, а занаєте якогось лікаря, щоб..як юи то правильно сказати...на лупі собаку з"їв..5 років не можу збутися..
шампуні косметичні і лікувальні не допомагають, народні засоби тоже...
виписані лікарями бовтушки - до єдного м...
хіба одна хна мене виручила - принаймі на людину стала схожа, а не на вічно задуману особу:girl_wink:

matusjatko
03.07.2011, 23:50
[товстий]Звертаюся до усіх, хто небайдужий! Донечці 1,5 року. Атопічний дерматит на фоні алергії вже майже рік. Дитинка на строгій дієті. Підкажіть, бідь-ласка, дуже хорошого дитячого дерматолога у Львові. Завчасно вдячна.[/B]

[товстий]Звертаюся до усіх, хто небайдужий! Донечці 1,5 року. У неї атопічний дерматит на фоні алергії вже майже рік. Цей весь час дитинка на строгій дієті, але всеодно до кінця дерматит на проходить. Особливо почервоніння на підборідку, на ручках, в складках ніжок і на шиї. Кажуть, це все мине з віком, але сидіти і просто чекати, дивлячись, як доня мучиться, немає сил. У алергологів ми вже були багато раз, але чомусь ще не вилікувались. Порадьте, будь-ласка, дуже хорошого дерматолога у Львові. Завчасно дуже вдячна.[/B]

[дуже товстий]Звертаюся до усіх, хто не байдужий! Нашій донечці 1,5 року. У неї атопічний дерматит на фоні алергії вже майже рік. Лікувалися довго... зараз даю донечці лише 1/3 таблетка Еріуса в день, шкіру мажу кремом Аквалан і купаємо додаючи емульсію Ойлатум. Всеодно до кінця не вилікувались. Особливі почервоніння на підборідку, шиї, ручках, складках ніжок і сухість. В яких тільки алергологів ми не були... По-моєму, найбільш допомогла нам Беш Леся Василівна та іі вихованка і дуже хороший спеціаліст Мацюра Оксана Іванівна, але видно одних алергологів мало. Порадьте, будь-ласка, дуже хорошого дерматолога або поділіться своїм досвідом. Завчасно дуже вдячна.[/B]

levandivka
04.07.2011, 00:19
донечці 1,5 року. У неї атопічний дерматит на фоні алергії вже майже рік. Лікувалися довго...
Це не "довго" для алергії.

matusjatko
04.07.2011, 14:19
Не знаю, як це "не довго" для Вас... А для мене це як ціла вічність. Дивитися, як мучиться дитинка і чекати, коли це все пройде я так просто не можу. Порадьте хтось хорошого дерматолога!!!

Лесик
04.07.2011, 16:07
Спробуйте Сек Ірина Анатоліївна (Шкірдиспансер біля Політехнічного)
тел. реєстратури 2385642
Особисто мені з дітками дуже допомогла.

TASJA
08.07.2011, 11:48
Спробуйте Сек Ірина Анатоліївна (Шкірдиспансер біля Політехнічного)
тел. реєстратури 2385642
Особисто мені з дітками дуже допомогла.

Я з малим 2 рази в неї була... Нам нічим не допомогла, на жаль. При чому за 2 рази поставила 2 різних діагнози.

---------- Додано в 10:48 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

До речі, я також шукаю фахового дерматолога для дитини.
Має "бляшку" на голові ззаду, де волосся починається біля шийки. Зішкряб робили 2 рази, грибків і дріжджів не виявили. Поставили діагноз "нейродерміт". Були у вищезгаданої Сек, так вона виписала одну мазь, яка взагалі не з тої опери, тому відповідно не допомогла. Були в дерматолога в "Охмадиті", після лікування ніби зійшло, але от три дні не лікуємося і знову почервоніло і почало лущитися злегка. Я вже не знаю до кого йти...

matusjatko
08.07.2011, 13:57
Підкажіть, будь-ласка, хорошого дерматолога в дит.лікарні на П.Орлика http://lines.lvivport.com/children/m1610.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

Siania
08.07.2011, 14:25
Порадьте доброго дерматолога, що спеціалізується по випадінні волосся.

Raven
08.07.2011, 14:25
Поставили діагноз "нейродерміт"
В мене таке було перед держ екзаменами, прописали кремгеном мазати два рази вдень і ні в якому разі не пхати до того руки, бо починає сильніше розростатися.

Ярочка
10.08.2011, 15:43
підкажіть як краще звернутися до Сех І.А. в шкірвендиспансері, йти прямо до кабінету і займати чергу, йти спочатку в реєстратуру, чи домовлятися з нею по телефону і тоді вже йти на прийом?

likeangel
30.09.2011, 16:37
"бляшку" на голові ззаду, де волосся починається біля шийки
от і в мене таке появилося:girl_cray: свекруха каже що то від нервів.......Що можете сказати про Меджибовського (вроді правильно написала), хтось в нього був на Огієнка?

ogyrechik
30.09.2011, 17:07
Порадьте доброго дерматолога, що спеціалізується по випадінні волосся.
Це не дерматолог. Шукайте ТРИХОЛОГА

Finya
01.10.2011, 22:35
При відсутності трихологів, алопецією займаються дерматологи.

in todash
12.12.2011, 21:56
Була я нині на Коновальця, в дерматолога Верес М.І., сказала шо в мене опоясуючий герпес, ше зразу подивилась на мої висипки на лиці, відправила на аналіз Demodex Brevis, - то ше й того кліща клятого знайшли ((

Купила я виписаний Герпевір в таблетках і в мазі. Приїхала домів, дивлюсь інструкцію мазі - пише, шо діє лише на герпес 1 і 2 типу, а на опоясуючий ні...От тепер і думаю шо робити - чи мазатись нею, чи дохторці зазвонити і перепитати, чи взагалі до іншого дохтора піти:girl_sad:

Може хто лікувався від подібного і шо мені підкаже?
І чи може хто був в цеї панянки на прийомі, які враження від неї?

Fiancee
13.12.2011, 00:16
Приїхала домів, дивлюсь інструкцію мазі - пише, шо діє лише на герпес 1 і 2 типу, а на опоясуючий ні...
Той звичний для нас герпес (на губах, наприклад) і оперізуючий герпес спричиняються одним і тим же вірусом - вірусом герпесу! Тому мазь Герпевір показана і для оперізуючого герпесу!
Герпес (грец. herpes) — група інфекційних вірусних захворювань, які характеризуються висипом згрупованих дрібних пухирців на шкірі, слизових оболонках (пухирчастий лишай) або гострим висипом вздовж окремих нервів, частіше міжреберних (оперізуючий лишай)[1].
Я мала це захворювання! Були сильні болі нерва, по ходу якого була висипка, але полікувавшись усе минуло безслідно!:girl_yes:
Окрім мазі і таблеток Герпевір я ще мазала зеленкою для підсушування пухирців! Ну і не здирайтеїх , бо матимете знак!
Виздоровлюйте!!!:girl_yes:

in todash
13.12.2011, 00:24
Тому мазь Герпевір показана і для оперізуючого герпесу!
Ааа..) Тепер ясно.
Були сильні болі нерва, по ходу якого була висипка
Ото певно я тим щаслива, шо мене практично нічого не боліло, хіба на другий день коли тільки висипка починала з'являтись, то дві години якось боляче було лежати на спині, а зараз тьфу тьфу тьфу, не болить.
Окрім мазі і таблеток Герпевір я ще мазала зеленкою для підсушування пухирців! Ну і не здирайтеїх , бо матимете знак!
Мені теж сказали мазати зеленкою, а потім по ній, коли підсохне - мазючкою. Я от понамазувалась тим всім, сиджу - страшно свербить, добре хоч інтернет є і є до чого вчіпитись, а то би поздирала певно.
Виздоровлюйте!!!
:girl_smile:дякую)) мушу!!!))

CoffeeFairy
18.01.2012, 23:56
Можливо питання здасться дурним, але вже перепрошую:girl_blush2: Скажіть з вуграми на обличчі і страшними постакне до кого краще йти? - косметолога чи дерматолога? І може хтось знає якусь хорошу клініку (в косм. поліклініці біля готелю "Львів" була минулого року - видаляла, як мені сказали "атерому" на щоці, і мені там не сподобалося - все якось не дуже охайно...). Може хто щось чув про Дермато-косметологічний центр на Дороша? Дуже чекаю відповіді, бо вже змучилася з тими гулями на щоках :girl_cray:

Cornelia
25.01.2012, 14:45
Хто стикався із проблемою демодексу, скиньте будь ласка координати лікаря-дерматолога або косметолога у ПП. Буду дуже вдячна!

silvia
25.01.2012, 14:58
із проблемою демодексу - минулої весни мала проблему, зверталась до 2-х різних дерматологів - безрезультатно. Допоміг дядечко-дерматолог з дерматовенерологічного диспансеру на Замартинівській. Була мін дієта, якась бовтанка і кремчик. Якщо треба,якщо нічого іншого не порадять, можу прізвище хіба завтра сказати.....глянути треба вдома....

likeangel
26.01.2012, 13:08
Була на Коновальця в Шпирун. Черга довжелезна, записалась на 14, попала на 16)) але лікар дуже приємна і толкова, та й людиськи її хвалять. 3 числа іду на чистку до неї, про враження відпишусь

Monopoliya
02.02.2012, 09:50
маю проблему, з якою вже близько півроку намагаюсь боротись.. Періодично (не частіше 1р./1-2р.) на підборідді і над губою (в 4-х кутиках з обох сторін) розміром з 10 коп. з*являються рожеві плями. іноді лущаться. особливо їх видно, коли вмитись водою, на морозі і т.д. Раніше постійно ходила до єдиного лікаря (прізвище не пишу з етичних міркувань), але зараз, здається, в нього почалась реально "зіркова хвороба", діагнози ставить "на око" і останніх 7 різних препаратів, які призначав не допомагають. Мастила я бактробаном, фізіогелем, таким же кремом, кутівейтом, і 3-а рецептурними різними бовтанками.. Не помагає нічого. 3 рази шкрябали - нічого також не знайшли..
колись дуже давно якийсь лікар (зовсім не пам*ятаю хто) виписував мені якусь водичку - без смаку й запаху - плямки пропали тоді з 1 разу.. але давно то було..
в мене вже якийсь прям комплекс є, без тонального крему нікуди не йду..
буду дуже вдячна за пораду до кого можна звернутись.

likeangel
02.02.2012, 16:21
рожеві плями. іноді лущаться. особливо їх видно, коли вмитись водою, на морозі і т.д
в мене теж таке буває......може це алергічне (на якийсь певний продукт). В мене таке на ананас і на неякісний шоколад....

Delfy
03.02.2012, 13:17
В мене таке на ананас і на неякісний шоколад а якщо відразу немає жодних признаків алергії на якийсь продукт - як можна визначити, на що алергія? в мене також іноді з*являється червона плямка, яка лущиться на чолі. але визначити коли і від чого виникає - не можу.. лікар це робить??

likeangel
03.02.2012, 13:59
як можна визначити, на що алергія?
на лиці реакція на певний продуктможе появитись до 2ох днів
лікар це робить??
роблять алергопроби

Sahibi
23.03.2012, 01:17
Може хто щось чув про Дермато-косметологічний центр на Дороша?
Я ходжу туди на чистки обличчя.Задоволена.

Machaon
09.04.2012, 21:46
Хочу повідомити, що помер чудовий лікар- дерматолог Городиловський Андрій у віці 42 років. Його тут неодноразово згадували. Завтра відбудеться поховання.

SEPTIMA
10.04.2012, 19:06
Тут багато хто цікавився дитячим дерматологом. Хочу порадити цілий заклад в Сокільниках, який спеціалізується на дерматології і всі з цим пов"язаним. Там є дуже хороший лікар, який спеціалізується на шкірних висипках дитячих зумовлених алергією. У мене є знайома,яка живе за 50 км, а їздить з дитиною до нього постійно.

Speedo78
11.04.2012, 10:23
odree вчора поховали і Андрія Несторовича Городиловського, помер в 42 роки. Він був мені далеким родичем, причина - той самий недуг що і в батька. Царство небесне :(((
http://www.moz-derm.org.ua/?p=642

Rodionochka
23.07.2012, 20:11
Дівчата, порадьте дерматолога!!! В брата проблема - прищі на голові (збрив пишну шевелюру - а там сюрприз))). Не знаю до кого його послати))))

Hexe
29.08.2012, 15:22
Я сама проблем не маю, але з дитиною була в лікаря Сек(в шкірновенерологічному диспансері, Коновальця 1). Після 4 дерматологів, котрі прописували дорожезні ліки і мазі і толком не могли пояснити що до чого, цей лікар - просто скарб!!!!! І все розпитала, і аналізи наказала здати( інші аналізи і не питали), і ліки всі, що вона прописала ми купили витративши близько 50 грн. І ті ліки, що саме головне, допомогли!! До цього лікаря правда завжди непогані черги, але справді варто! Дуже всім раджу!!

Smerfetka
31.08.2012, 17:13
Я також зверталась до Сек. Хороший лікар, який знає свою справу! Вона перша, хто справді з розумінням віднеслась до моїх проблем, нічого зайвого не виписувала, а поступово аналіз за аналізом приймала рішення щодо лікування. Але з понеділка вона у відпустці і аж до жовтня.

prolisok
18.09.2012, 13:07
в мене халепа сталася , помила посуд (фейрі) без рукавиць і кинулась екзема :girl_yes2: , хочу вилікувати , але дерматолог сказав , що то так і буде . Може хто мав таке , порадьте дерматолога , чула , що на Замарстинівській в шкірдеспансер є ??

Ljus6ka
18.09.2012, 14:49
Допис від prolisok
в мене халепа сталася , помила посуд (фейрі) без рукавиць і кинулась екзема
Маю дуже чутливу шкіру, і часом коли починаю генеральне прибирання, мию все навкруги різною хімією то теж маю потім проблеми, але у мене для початку починається з дерматиту. До екземи не дійшло, але навіть дерматиту важко позбутися, бо взагалі уникнути контакту з водою неможливо. Лікування довге, можливі часті рецидиви, призначали мені дві гормональні мазі і протиалергічні таблетки.
Допис від prolisok
хочу вилікувати , але дерматолог сказав , що то так і буде
важко вилікувати , але можливо
Допис від prolisok
порадьте дерматолога
Я зверталася по домогу в ШВД на Коновальця ,1 до Шуліпи І. В. і до Боднарчук Л.І. хороші лікарі.

prolisok
18.09.2012, 15:12
Дякую , тепер будемо шукати час , щоб піти до лікаря ))

DarkNess
06.10.2012, 19:14
кинулась екзема
як воно у вас виглядає?

важко вилікувати , але можливо
я вже багато пробувала - але воно всеодно не проходить.
В мене по сезону, літом - все більш менш нормально,а от осінь-зима, то капець:girl_cray: так мордуюсь, он тільки жовтень почався - відразу шкіра на долоні потріскалась, і третій рік вже так. Може то якогось вітаміну бракує? Якого?

Seshat
06.10.2012, 23:07
якогось вітаміну
Моїй сестрі при трісканні шкіри на руках казали, що то бракує комплексу вітамінів. Вона їсть Вітрум і ніби помагає. Але то не все. Часто достатнього просто пити чисту воду, а не чаї, соки і т.д. Бо то може бути банальне пересихання шкіри, а на руках вона ще й обвітрюєтьсяі піддається впливу всього навколо...
В будь-якому випадку, вода організму не зашкодить:girl_yes2:

mryvka
08.10.2012, 23:50
Знаю ну дужеее хорошу лікаря дерматолога-косметолога - Кійко Наталя Юріївна. Має свій приватний кабінет, трохи дорога,але вона того дійсно варта!!!

CoffeeFairy
09.10.2012, 11:46
Може хтось щось чув про Созанську Соломію з дерматовенерологічного диспанцеру на Коновальця?

Hexe
09.10.2012, 15:10
про Созанську Соломію з дерматовенерологічного диспанцеру
А вона в якому кабнеті, не знаєте??? Бо прізвище дуже знайоме, якщо вона в 2 кабінеті і така молоденька, то я до неї малу водила. Нам її лікування не допомогло, лише дарма витрачені гроші(ще й мазей тих нам написала на 300грн), не просила ні аналізів здати, тільки так з-за стола кинула оком на сип в малої на животі і все.
Але можливо вона дорослих лікує краще:)

CoffeeFairy
09.10.2012, 16:13
в 2 кабінеті
Дійсно в другому =) Ну їй десь за тридцять, мені здається. Маю проблеми з шкірою обличчя. Скерувала мене на УЗД ЧП і нирок до своєї мами поки що...Побачимо як воно буде.

Hexe
09.10.2012, 16:41
Ну їй десь за тридцять
Ну може й так, всі ми інших людей сприймаємо по різному:) вона доглянута, може мені так здалося:)
Ви може ще на консультацію до гастроентеролога сходіть, якщо вона Вам точного діагнозу не поставить. В мене колишня одногрупниця там до лікая Хомика(чи Хомана, щось таке) ходила, в неї сип дрібний був на обличчі(не пам"ятаю що там в неї точно було), так він її спочатку до гастроентеролога направив, полікувати внутрішні проблеми, а потім вже брався за сип. вона дуже була ним задоволена, після того личко в неї як в ляльки. але це було добрих років 5 тому, не знаю чи він там ще працює.

Finya
09.10.2012, 17:10
кинулась екзема
Мій тато багато років мав екзему. Пройшла і ніколи не повернулася після одного літа, коли йому дуже хотілося малини і він їв її кілограмами)
Можливо, справа у вітаміні В. А можливо, малина лікує екзему)

CoffeeFairy
09.10.2012, 23:17
до лікая Хомика Ага, є такий Хомик, чула щось хороше про нього =) Але так вийшло що зайшла в той диспанцер вперше, і в реєстратурі зразу відправили до цієї лікарки, доглянутої =) Подивимось як вона мене буде лікувати. Як що - то піду до Хомика. Дякую! :girl_wink:

DarkNess
11.10.2012, 17:41
Мій тато багато років мав екзему
а яку саме?
у мене суха. я вже з розуму сходжу від тої біди((( :cry:
права долоня зимою робиться як в 70-літньої бабці, будь-яке навіть найменше силове зусилля пальцями призводить до тріскання шкіри і ну дуууже неприємного болю. А вода+мило = тиха смерть. мастити чимось - вистачає на дуже короткий період.
була в держ в прив лікарів, перемастила всіма можливими аптечними і рпецептурними мазями = толку нуль.
в шкірдиспансери йти реально боюся, у мене якесь предвзяте відношення до того...

Raven
12.10.2012, 12:27
мастити чимось - вистачає на дуже короткий період.
Ванночки з календулою і чередою спробуйте. Допомагає заживляти шкіру при таких розладах.

tulia
13.10.2012, 23:31
Хочу порадити цілий заклад в Сокільниках,
А там тільки діток лікують, чи дорослих також? Можливо, можете порекомендувати якогось конкретного лікаря звідти?

Seshat
13.10.2012, 23:55
Була я в дерматолога в косметологічній клініці біля Оперного. Лікарка десь під 50, на другому поверсі, з чорними намальованими бровами і очима, російськомовна. Аналізів не назначила ніяких, таким серйозним тоном сказала "У тебя сыпь." і призначила мазей-болтушок на 200 грн, які є лише в одній аптеці, і очищуючих таблеток, які, о несподіванка!, теж є лише в одній аптеці. На моє питання, чи може то кліщ, вона серйзно спитала "чи я відчуваю, як він лазить під шкірою", а потім заключення, що вона його не бачить. Я випала в осадок. Чи варто писати, що вона настоювала на лазерному омолодженні в клініці, якій вона працює в інші дні. А мені, до речі, 20 років...Яке, в :cesored::cesored::cesored:, омолодження?????

Lexalex
15.10.2012, 13:00
дівчатка, де у Львові знайти дерматолога-онколога?

kati
15.10.2012, 16:13
Пыдкажыть толкового дитячого дерматолога. Якщо маэте , киньте в карму чи пп

Hexe
15.10.2012, 17:55
ыдкажыть толкового дитячого дерматолога.
Лікар Сех в диспансері на Коновальця.

CoffeeFairy
19.10.2012, 13:04
Лікарка десь під 50, на другому поверсі, з чорними намальованими бровами і очима,
Знаю про яку ви лікарку, зробила мені шрам-яму на обличчі, від якого косметолог була в шоці. Про попередні обстеження/аналізи мови взагалі не йшло...більше туди не піду.

Chemna
18.11.2012, 19:12
HELP !!! Маю таку шкіру обличчя де завжди прищики вискакують, колись більше а колись менше, влітку проколола антибіотик від запалення яйників і так личко почистилось гарно. От вже третій місяць мене так сильно обсипало і лице, шию і так до грудей що то жах, плакати хочеться. Навіть деколи свербіж буває але не прищиків а шкіри, під пахами так свербіло аж гульки якісь невеличкі було відчутно, я так зрозуміла що то напевно лімфовузли збільшені ?! Куди краще звернутись ????? Статевий період вже дуже давно переросла :)

Guapa
18.11.2012, 21:08
Хороший лікар Хомик Андрій Андрійович з дерматовенерологічного диспансеру в Сокільниках.

Пупсик
18.11.2012, 21:42
Цікавлять відгуки про клініку Новадерм. Можливо хтось обстежувався на їх дерматоскопі. озкажіть будь-ласка як проводиться процедура, хто її проводить? Як відбувається консультація. Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.

galjaretka
18.11.2012, 23:38
підкажіть будь ласка, може хто чув, мені косметолог порадила від прищів ДУАК та Фізіогель, чи буде ефект від цих препаратів??

Golgy
19.11.2012, 00:24
мені косметолог порадила від прищів ДУАК та Фізіогель

теж колись давно косметолог мені виписувала ці препарати під час лікування демодекозу.
ДУАК - особисто мені не допоміг взагалі, жодного ефекту від нього не помітила. Коштувало декілька років тому 15 мл 120 грн. За такі гроші є купа дієвіших препаратів.
Фізіогель - від цього препарату я бачила ефект, мені він сподобався і ціна значно приємніша