КПК

Показати повну версію : Одяг та взуття для малечі

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

карапуз
17.09.2008, 21:15
Обговорення вибору осінньої та зимової одежі у гілці "Для мамусь та татусів ",наштовхнуло мене на думку, про створення окремої гілки.
Сьогодні дівчатка жваво обговорювали магазини,де можна придбати одяг та взуття для себе .То може поговоримо про популярні магазини для наших маленьких модниць та модників? Пропоную всіх бажаючих інформувати у цій гілці про акції та знижки у дитячих магазинах.

Ну ,що ж, сама і почну.
Шапочки своїм діткам найчастіше купуємо в "Антошці ",часом в "Карапузі " на Шуварі.
Верхній одяг та взуття на Південному.Декілька разів купували взуття в "Льоліку ",але ,щось я цей магазин не дуже люблю (навіть не знаю чому :cowboy: ).
На зиму хочемо купити діткам пухові комбінезони,але їх у Львові важко знайти.Може хто підкаже,де є ?
Подобається взуття в "Антошці ",але ціни :8:...

Маруся-мама
18.09.2008, 02:40
А я купила дуже гарний комбінезончик манюні минулого року в кінці зими на знижку. І цим дуже задоволена.
Треба буде прикупити курточку, але то ще зарано.

нталька
18.09.2008, 06:58
купуємо у Карапузі або просто на базарі. Біля цуму на самому продуктовому базарі, навпроти першого ряду продуктів, є кіоск з дитячим взуттям і трохи одягу. Взуття здебільшого російське, трохи дешевше ніж у магазинах. Купували там, гарно відходили.

syavych
18.09.2008, 08:52
Взуття для малої беремо в Космосі (Шувар, 3 поверх). Там завжди є вибір, взуття якісне і помірні ціни. во.

Наталочка
18.09.2008, 10:18
А ми купуємо взуття малому в Плато. Тільки треба туди час від часу заходити , щоб втрапити на завіз, тоді є великий вибір і розміри всі є. Тим взуттям , що там купували дуже задоволені.

Nata
18.09.2008, 10:39
На зиму хочемо купити діткам пухові комбінезони,але їх у Львові важко знайти.
Минулого сезону бачила дитячі пуховики в Щедрику (в Арсені на Чорновола), але ціни... я за ціну пуховика купила малому комбінезон на овчині і ще на черевички залишилося.

Дитячий одяг купую на Добробуті, маю одне місце на Південному. Ще можу вибрати щось в стоках.
Зі взуттям по-різному. Має малий кілька пар із магазину Топ-топ, дещо з Плато, решта з базару.
Гольфики, майки, колготи і шкарпети купую у трикотажних магазинах.

карапуз
18.09.2008, 16:21
А ми купуємо взуття малому в Плато. Тільки треба туди час від часу заходити , щоб втрапити на завіз, тоді є великий вибір і розміри всі є. Тим взуттям , що там купували дуже задоволені.
А як можна отримати інформацію про те ,коли буде завіз ?
Ми там були один раз,хотіли купити Юсті босоніжки .Зайшли,а там з дитячого взуття ,лише зимове :8:(і це посеред літа ).
Собі можна купити чоботи влітку,а в дитина ж ніжка росте...:no:

Наталочка
18.09.2008, 19:16
То треба в магазині питати, але вони самі точно не кажуть. Ми вчора там були, але не було розміру на Данила, то продавець казала, що до кінця цього тижня ще має бути завіз.

RUZHAJA
18.09.2008, 20:06
Обговорення вибору осінньої та зимової одежі у гілці "Для мамусь та татусів ",наштовхнуло мене на думку, про створення окремої гілки.
Сьогодні дівчатка жваво обговорювали магазини,де можна придбати одяг та взуття для себе .То може поговоримо про популярні магазини для наших маленьких модниць та модників? Пропоную всіх бажаючих інформувати у цій гілці про акції та знижки у дитячих магазинах.

Хороша ідея!!!!:clapping::clapping::clapping:
А давайте ще із фотками того , що хто купує. Так буде набагото цікавіше!:clapping::clapping::clapping:

Улянка
19.09.2008, 13:46
Взуття найдешевше де бачила-в топ-топі. кросівки можна купити 80-100грн. Купили зимові черевички з цегейкою 180-грн. Навіть тапочки там 35,а на південному ті самі 40-45грн

Уляночка
19.09.2008, 13:57
Взуття найдешевше де бачила-в топ-топі. кросівки можна купити 80-100грн. Купили зимові черевички з цегейкою 180-грн. Навіть тапочки там 35,а на південному ті самі 40-45грн

Підскажіть, а де той ТОП-ТОП?:xaxa:

Nadijka
19.09.2008, 14:08
Підскажіть, а де той ТОП-ТОП?:xaxa:
То як іти від Шевченка на вул.Січових Стрільців, одразу за музеєм по лівій стороні...

mayscream
19.09.2008, 15:19
Ми на по взуття їздимо до Плато та на Південний у магазинчик "Все для малят".Там же на південному купую малій верхній одяг.Трусики,маєчки,колготи,шкарпетки купуємо у "Домарі" на початку Городоцької.Одяг перважно по стокам,або знов ж таки на Південному в "Метелику" або "Все для малят",ось так))

Loyal
19.09.2008, 15:33
Порадили цікаву точку, але ще там не була. Може, хтось чув/був на Замарстинівській є щось типу складу Piccolo. Наразі мені актуальна тема комбінезонів зимових, то саме там мало б бути оптимально. Вчора обходила Антошку, Шувар і Провесінь, на останньому мені дуже сподобався комбінезон саме Піколо (поляки шиють). Хочу в понеділок попасти на той склад. Хтось щось знає? Що порадите?

Улянка
19.09.2008, 15:42
Порадили цікаву точку, але ще там не була. Може, хтось чув/був на Замарстинівській є щось типу складу Piccolo. Наразі мені актуальна тема комбінезонів зимових, то саме там мало б бути оптимально. Вчора обходила Антошку, Шувар і Провесінь, на останньому мені дуже сподобався комбінезон саме Піколо (поляки шиють). Хочу в понеділок попасти на той склад. Хтось щось знає? Що порадите?

Я купувала комбінезон на весну їхньої фірми але не там. Комбінезон з пінетками і рукавичками вийшов дешево-50 грн, правда прийшлось посидіти повідпорювати страшного слоника що там був нашитий типу "для краси":xaxa:

Натуся
19.09.2008, 16:11
Ми теж купуємо на південному,бо нам найближче,а в "Товарах для малят"маємо 5 відсотків знижки,взуття там трохи дороге,але дешевше ніж в Антошці...Тапочки малій на шнурочках купили за 35 гривень,осінні тьопи купили просто на південному,не памятаю в якому магазині,то заплатили 50 гривень-шкіряні,то була остання пара і якраз Настіного розміру,там же бачила за 80 гривень з тоненькою цегейкою,підозрюю,що не зимові а демісезонні,але чоловікові не сподобався колір-чорний,то не взяли.За зимовим ще не дивилась.А взагалі хороші речі можна і в "Планеті секонд хенд" в перший день зранку надибати-моя сестра купила Насті шикарний плащик,потім сфоткаю,як буде можливість-виставлю.

Nata
19.09.2008, 19:25
А взагалі хороші речі можна і в "Планеті секонд хенд" в перший день зранку надибати-моя сестра купила Насті шикарний плащик,потім сфоткаю,як буде можливість-виставлю.

А я сьогодні в Єврошоп заходила, купила Петрові куртку осінню. Заплатила правда 65 грн, зате куртка нова :xaxa:

Nastyusha
19.09.2008, 19:41
А я сьогодні в Єврошоп заходила, купила Петрові куртку осінню. Заплатила правда 65 грн, зате куртка нова :xaxa:

А де той Єврошоп?

А де Плато?:crazy: О, Боже, то я якесь село, я навіть не знала, що на Чорновола в Арсені є Щедрик, хоча давно туди періодично ходжу.............:shutup:Де він там доречі є?

Tutuka
19.09.2008, 23:41
Щедрик на другому поверсі. Позавчора там була, але асортимент одягу якийсь не дуже багатий, особливо як на мою малу (скоро 5 років). Правда, були біло-рожеві комбінезони, мені здалися тоненькими і тканина не дуже, особливо як на таку ціну (щось 450 чи 500 грн). Плащики-пуховички гарненькі, але також мало не за ціною дорослих.
Мені колись хвалили стоковий магазин біля Магнусу, хто-небудь може підказати, де він є?

Nata
20.09.2008, 10:34
Єврошоп відкрили за Домотехнікою на Чорновола. Плато на Люблінській.
Стоковий магазин за Магнусом - підозрюю, що малося на увазі ТСМ, це на Куліша від Магнусу в бік моста на Чорновола.

В Щедрику я вже давно не була, а про ціни там я ж писала, інколи зашкалюють :)

Usmishka
20.09.2008, 11:15
Ми купуємо одяг всюди і пороху, бодіки і штанята в Антошці, подобається марка Бімба, недорого і досить якісно, на шуварі в карапузі деколи, і на Південному і Все для немовлят, до пологів купували там ванночку, комод, постіль і отримали знижку 5%, там теж бувають непогані речі за прийнятними цінами, типу шапочки за 15-20грн, костюмчик тепліший по 70:y:

Льолік на Сихові мені зовсім не сподобався, останній раз купила там бодік за 25 грн., після першого прання покудлатився і пішов по швах:mad: Там все якесь китайсько-тайванське і персонал не дуже привітний:bad:, а я схиляюсь останнім часом до виробів українських - хороша якість.:naci:

Натуся
20.09.2008, 11:27
Плато на Люблінській.
На Любінській :shy:;):)

карапуз
20.09.2008, 14:21
Льолік на Сихові мені зовсім не сподобався, останній раз купила там бодік за 25 грн., після першого прання покудлатився і пішов по швах:mad: Там все якесь китайсько-тайванське і персонал не дуже привітний:bad:, а я схиляюсь останнім часом до виробів українських - хороша якість.:naci:
Цілком з вами згідна.
А бодіки ми теж купуємо в "Антошці",дуже симпатичні і якісні.

cherepashka
20.09.2008, 15:04
Ми теж одягаємся в Антошці та Все для малят.Час від часу заходимо в Карапуз на Вол.Великого.Якщо попасти на завіз,то попадаються цікаві речі.А найбільше подобається попадати на розпродажі і знижки.Так,перед завозом осінньої колекціїї в Все для малят,купили шапочку за 14 грн,платтячко джинсове за 20грн і осінній махровий костюмчик за 40грн.За такі гроші навіть приємно шоппінгувати :)

Usmishka
20.09.2008, 16:07
Так,перед завозом осінньої колекціїї в Все для малят,купили шапочку за 14 грн,платтячко джинсове за 20грн і осінній махровий костюмчик за 40грн.За такі гроші навіть приємно шоппінгувати :)
То справді приємні ціни:y:
Але я там жодного разу знижок не бачила, чи то дисить в окремому місці?:confused:

cherepashka
20.09.2008, 16:41
Висіло там,де завжди,просто цінники були наклеєні нові-я спочатку не повірила,що то ціна-думала якийсь код:) Зате ,прийшли до них через день,ще чогось хапнути на халяву,а в них вже нова колекія,і нові ціни:confused:

cherepashka
20.09.2008, 16:43
Так ж само попали в Антошці на "колоровий розпродаж":купили футболочку за 15 грн і кофтинку за 20.В мене якийсь нюх спрацьовує на знижки.:)

Aster
20.09.2008, 17:32
А ми на Шуварі закуповуємося. Карапуз на 2 поверсі - гарний вибір одягу для дітей до року. І недорого. І шапочки гарні. В Карапузі на В.Великого взагалі ніц такого нема чомусь.
Масік на 3 поверсі - просто супер дя дітей любого віку. І там ще є взуттевий магазин для дітей (назви не памятаю) - шалений вибір і гарні ціни.
А внизу на ринку в проході між першим і другим рядом є кіоск (скорше просто столик) з дитячим одягом (для дітей приблизно до 3 років), колготками і шкарпетками. Все таке якісне!!!! І ціни супер. Я більш такої якості одягу ніде не бачила на базарах. :y:

Анута
20.09.2008, 23:27
були сьогодні проїздом в Антошці. Вибір - чого душа бажає.
комбінезонів різних багацько, але ближче не дивилась, бо ми цільово за іграшкою і бігом далі.
Також в них надійшли в продажу гумачки, дощовички і парасольки. Все можна підібрати дитині в тон. Розподаж найбличним часом навряд чи буде - тільки сезон почався. Ми на розпродаж попали в лютому. Купили комбінезон майже втричі дешевше :)

Nastyusha
21.09.2008, 20:45
Ви вчора були а ми нині :)
На нашу маленьку мишку комбінезона не знайшлося.... Був там гарний (типу без ніжок як кишенька) за 285 гривень, але наш розмір тільки один колір, який я не люблю - світло бузковий, а я хотіла просто тепло-ніжно рожевий .....
Зато іграшок купили ........:rolleyes:
Я дорвалася до іграшок для малої, а чоловік до іграшок для малого:crazy: Як двоє великих дітей :D

Анута
21.09.2008, 20:50
що помітила, іноді асортимент в антошці в центрі відрізняється від асортименту на науковій. напевно пов"язано з тим, що десь більша активність на одні товари, десь на інші

Ольга
21.09.2008, 22:06
дівчата, чи купував хтось термокомбінезони фірми Lenne? Якщо так, то де саме у Львові? Їх дуже хвалять мами на інших форумах

RubenRybnik
21.09.2008, 22:17
а меня чем поразил магазин Антошка так это невозможностью купить то что хочешь, например, почему-то кто-то решил что обувь для детей мелких должна быть вся ортопедическая, что делать тому кто так не считает? Вот и получается что мы своему малому заказываем одежду в штатовских или европейских интернет магазинах на распродажах:) удобно дешево и главное ТО ЧТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОЧЕШЬ
интересно кто еще сталкивался со скудностью выбора в "Антошке" ??
ЗЫ:) не нравится мне этот монополист рынка детских товаров.

Ksani
21.09.2008, 22:18
мы своему малому заказываем одежду в штатовских или европейских интернет магазинах на распродажах:) удобно дешево и главное ТО ЧТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОЧЕШЬ

цікаво. А де саме ? І як з доставкою ?

RubenRybnik
21.09.2008, 22:25
да где хотите там и берете, вот например заказал на http://shooshoosusa.com/ пинетки мягкие, не удержались и взяли еще в подарок дочери подруги, реккомендую, относили 2 месяца в жестком режиме, так как в них учились ходить, можно сказать, протерлась замша на большом пальчике ноги, думаю еще из-за того что нога выросла, но все равно еще можно и будем носить:))

Ksani
21.09.2008, 22:29
"где хотітє" мабуть не вийде, не всі магазини відсилають в Україну,
Ви, мабуть, просто не бажаєте здавати "паролі-явкі-адреса" ? :)

RubenRybnik
21.09.2008, 22:30
заметте тут в "Антошке" кроме как горшков и игрушек(и то далеко не все) покупать нечего, кстати про горшки, купили итальянский горшок с АНТИРАЗБРЫЗГИВАТЕЛЕМ, смех да и только, 42 грн, скользит по полу когда садится сын, и этот антиразбрызгиватель мешает нормально сесть, в результатае писюшка либо прижимается к этому высокотехнологическому девайсу или так и остается направлена вверх:)))) в результате чего получается офигительный разбрызгивающий эффект:))) Родители, будьте бдительны:)))))))

RubenRybnik
21.09.2008, 22:34
о, вспомнил вот еще очень классная обувь http://www.tinysoles.com
кстати очень многие магазины высылают в Украину, просто прошвырнитесь по форумам чтоб не выяснять в каждом магазине возможность доставки

Ksani
21.09.2008, 22:35
кстати очень многие магазины высылают в Украину, просто прошвырнитесь по форумам чтоб не выяснять в каждом магазине возможность доставки
Ну, Ви ж мабуть уже прошвирнулись ? :shy::lol:

RubenRybnik
21.09.2008, 22:36
могу показать и то и другое, может пересечемся на каких-то форумівках:), от сандалей See Kai Run я, как отец:) в шоке, мечта любого пацана, очень удобные и неубиваемые

Ksani
21.09.2008, 22:38
от сандалей See Kai Run
назва якась ніби китайська ?:)

RubenRybnik
21.09.2008, 22:38
Ну, Ви ж мабуть уже прошвирнулись ? :shy::lol:

:) ну вот тут мы заказали почти всю одежку на зиму http://www.tinysoles.com/ , т.к. носим в слингоодежде ребенка то взяли не много, термокомбинизон на каком-то секонде нашелся еще летом, а так вопрос только в обуви и свитерках с курточками

RubenRybnik
21.09.2008, 22:40
назва якась ніби китайська ?:)
:)) Китай - великая страна, дай Б-г нам так работать и производить столько товаров:)

Nastyusha
21.09.2008, 23:14
термокомбинизон на каком-то секонде нашелся еще летом
То де ?

RubenRybnik
21.09.2008, 23:17
ой мы тогда жили в Чернигове, там открыли прямо суперСЕКОНДмаркет:)) все чистое и сортированное, цены преждние оставили, что не могло не радовать

ckorpionsha
21.09.2008, 23:53
Сьогодні була в Плато, роздивлялась дитяче взуття. І почула,як продавець радив мамі не купляти дитині взуття на цегейці,бо ноги потіють,паряться. Казав краще брати на заміннику,але водонепроникаюче. Це так,мамочки?

RubenRybnik
22.09.2008, 00:09
Сьогодні була в Плато, роздивлялась дитяче взуття. І почула,як продавець радив мамі не купляти дитині взуття на цегейці,бо ноги потіють,паряться. Казав краще брати на заміннику,але водонепроникаюче. Це так,мамочки?

бред как на мой взгляд:) нога, если она живая будет потеть всегда еще и потому что существует разница температур внутри обуви и снаружи:) берите натуральное если хотите как лучше для себя или искусственное в поддержку грин-пис:)

Nastyusha
22.09.2008, 00:51
І все-таки, де можна купити хороший комбінезон (зимою нам буде пів року)? Поділіться свіжими враженнями хто вже купував цього року :)

Ольга
22.09.2008, 10:20
І все-таки, де можна купити хороший комбінезон (зимою нам буде пів року)? Поділіться свіжими враженнями хто вже купував цього року :)

Я теж повторю своє питання дівчата, чи купував хтось термокомбінезони фірми Lenne чи іншої фірми? Якщо так, то де саме у Львові? Їх дуже хвалять мами на інших форумах

Анута
22.09.2008, 11:18
кстати про горшки, купили итальянский горшок с АНТИРАЗБРЫЗГИВАТЕЛЕМ, смех да и только, 42 грн, скользит по полу когда садится сын, и этот антиразбрызгиватель мешает нормально сесть, в результатае писюшка либо прижимается к этому высокотехнологическому девайсу или так и остается направлена вверх:)))) в результате чего получается офигительный разбрызгивающий эффект:))) Родители, будьте бдительны:)))))))
могу вам только сказать, что ві взяли видать горшок меньше чем нужен вашему пацану ;) у нас такой проблеммі не біло, а появилась когда мі стали больше и мі купили горшок побольше, и всех делов :)

Анута
22.09.2008, 11:20
Я теж повторю своє питання дівчата, чи купував хтось термокомбінезони фірми Lenne чи іншої фірми? Якщо так, то де саме у Львові? Їх дуже хвалять мами на інших форумах
я не бачила - можливо не звертала уваги. В нас Byte Winterfun. Подібний до лижного - ніби тонкий і легкий. Носили до мінус 5.

Анута
22.09.2008, 11:52
Оля, ось тут http://mamamarket.com.ua/index.php?cPath=105_109 знайшла Lenne
але це через інет

Ольга
22.09.2008, 12:23
Оля, ось
хотілося б десь поміряти і пощупати перед тим як замовляти :(

Анута
22.09.2008, 13:28
хотілося б десь поміряти і пощупати перед тим як замовляти :(
вірю, сама така. як буду десь в магазинах, зверну увагу. побачу - напишу ;)
доречі, особисте спостереження: самий дорогий дитячий магазин Пелікан, далі Антошка і найдешевше Тигрес. Але не на все

Улянка
22.09.2008, 15:47
вірю, сама така. як буду десь в магазинах, зверну увагу. побачу - напишу ;)
доречі, особисте спостереження: самий дорогий дитячий магазин Пелікан, далі Антошка і найдешевше Тигрес. Але не на все

В пелікані комбінезони в основному кокобелло, вони самі по собі дорогі. А ще таб буває знижка на повзунки та кофтинки, футболки колоріно. Дуже якісна фірма. Я просто чекала коли буде знижка 40-50% і закуповувалась на слідуючий розмір. А в тигресі ніколи нічого не братиму. Півроку тому купила там повзунки за 50 грн. (дитя так різко виросло що треба було купувати просто терміново) так ті повзунки перший раз вдягнули і за півгодини пішло купа стрілок на пальчиках. І персонал на той час був хамовитий. Може зараз щось змінилось вже

Натуся
22.09.2008, 17:09
да где хотите там и берете, вот например заказал на http://shooshoosusa.com/ пинетки мягкие, не удержались и взяли еще в подарок дочери подруги, реккомендую, относили 2 месяца в жестком режиме, так как в них учились ходить, можно сказать, протерлась замша на большом пальчике ноги, думаю еще из-за того что нога выросла, но все равно еще можно и будем носить:))
А скільки вам обійшлося пересилка і упаковка,і взагалі,ви отримували поштою?Там мені сподобались пінетки за 10,95 доларів,то скільки получиться при отримуванні оплатити?

Анута
22.09.2008, 17:23
А в тигресі ніколи нічого не братиму.
мене в тигресі добила дисконтна програма: карточка вироблена в Скрині в інших їхніх магазинах не діє. Тобто прийшовши з нею на Наукову ми не отримали знижки, а продавці лише розвели руками. Обізлило дуже...
Пару днів назад довелось забігти в тигрес в сихівському арсені (найближче було і треба було терміново), то там продавщиця вибачалась за той глюк і пробила знижку по якомусь коду. Правда на суму для дисконту моя покупка не пішла. Але хоч знижчу зробила.
А в принципі я до дих теж не хожу, якось не склалась дружба :beee:

Улянка
22.09.2008, 17:35
А ще в Антошці на минулому тижні взяли з мамою малій светрик і охоронець по всьому супермаркету за нами лазив. Мама сказала що варто йому той светрик дати за нами носити. Все рівно ж по пятам ходить, то хоч діло добре зробить:)

Ная
22.09.2008, 17:59
А ще в Антошці на минулому тижні взяли з мамою малій светрик і охоронець по всьому супермаркету за нами лазив. Мама сказала що варто йому той светрик дати за нами носити. Все рівно ж по пятам ходить, то хоч діло добре зробить:)
А ми в "Антошці" спочатку товару собі наберемо,а потім,ще не оплативши,йдемо дитину на їхніх гірках покатати,її звідти за годину не забереш,охоронці аж чергуватися мусять:)

RubenRybnik
22.09.2008, 18:15
За воров держат честных людей:) я им бойкот объявил:)

Анута
22.09.2008, 18:19
А ми в "Антошці" спочатку товару собі наберемо,а потім,ще не оплативши,йдемо дитину на їхніх гірках покатати,її звідти за годину не забереш,охоронці аж чергуватися мусять:)
а мені якось не довелось помітити там охоронців, на відміну від Арсену

Irus'ka
22.09.2008, 18:54
Ми вже для найменшого закупились:bazar:
Звітуємо: після довгих ескурсій дитячими магазинами вибрали комбінзон "Кокобелло" в Пелікані, бо хоч дорого, зате дуже сподобався, та й мали вже цієї фірми зимовий комбінзон - відносили супер:dance:
А в "Тигресі" припав до вподоби "Кокодрілло" але ціна :scare: 700грн!!!
Тепер шукаємо пінетки для походів в гості:cool: Де шукати, підкажіть, будь-ласочка!

RubenRybnik
22.09.2008, 19:00
Ми вже для найменшого закупились:bazar:
Звітуємо: після довгих ескурсій дитячими магазинами вибрали комбінзон "Кокобелло" в Пелікані, бо хоч дорого, зате дуже сподобався, та й мали вже цієї фірми зимовий комбінзон - відносили супер:dance:
А в "Тигресі" припав до вподоби "Кокодрілло" але ціна :scare: 700грн!!!
Тепер шукаємо пінетки для походів в гості:cool: Де шукати, підкажіть, будь-ласочка!

было бы интресно производят такое в Украине или нет, т.к. мы искали и не нашли, и купили тут http://shooshoosusa.com/ клевые пинетки оч. реккомендую

Irus'ka
22.09.2008, 19:04
было бы интресно производят такое в Украине или нет, т.к. мы искали и не нашли, и купили тут http://shooshoosusa.com/ клевые пинетки оч. реккомендую

Та в тому той справа, що такого у Львові нема:mad:
Чи може я не добре шукала?

RubenRybnik
22.09.2008, 19:13
скажу больше такого нет в Украине, еще мы хотели валенки из валеной шерсти натуральные взять ребенку, нашли в глухой тайге в России, но они оттуда не высылают:) может знаете где здесь валяют валенки?

Nastyusha
22.09.2008, 19:37
Звітуємо: після довгих ескурсій дитячими магазинами вибрали комбінзон "Кокобелло" в Пелікані, бо хоч дорого, зате дуже сподобався

Дорого - то скільки ?

Irus'ka
22.09.2008, 19:41
Дорого - то скільки ?
За кобінзон і дві куртки (зимова і осіння,вірніше кошлатий светр-курточка:p)- 670грн:shy: То дорого?

Уляночка
22.09.2008, 20:15
За кобінзон і дві куртки (зимова і осіння,вірніше кошлатий светр-курточка:p)- 670грн:shy: То дорого?

А виставте, будь ласка, фото. Так зацікавили..

Олюська
22.09.2008, 20:34
А ми в суботу купили на Джамбула комбінезончик на зиму. Спочатку взяли Кокобелло, принесли додому, а він на малу такий великий, ніби на 2-3-річну дитину, пішли поміняли на менший, але іншої фірми. Ціни там досить низькі, між іншим. За Кокобелло заплатили 255грн., а той другий коштував 210 грн, то ми, щоб не віддавали решти зразу купили комплект з шапочки, рукавичок і шалика. Біленький, гарний такий:)

карапуз
22.09.2008, 20:52
А ми в суботу купили на Джамбула комбінезончик на зиму.
Адресу і фото в студію будь-ласка :shy:.

RubenRybnik
22.09.2008, 21:49
http://s47.radikal.ru/i115/0809/c6/abeef98a3502t.jpg (http://radikal.ru/F/s47.radikal.ru/i115/0809/c6/abeef98a3502.jpg.html)
вот пинетки такие у нас в действии

Олюська
22.09.2008, 23:44
Адресу і фото в студію будь-ласка :shy:.

Завтра буде:)

Panadolka
23.09.2008, 14:33

Минулого року купляли (300 грн.) малому в Торговому центрі той що за Краківським (забула його назву) Там був великий вибір комбінезонів і дуже прікольні - польські!

Ная
23.09.2008, 16:29
В "Товарах для малят" на Південному бачила комбінезони в яких хутряна підкладка відщіпається,може бути і на осінь,і на зиму. Є на хлопчиків і на дівчаток,коштують 288 гривень,а поряд у магазинчику там де "Все для дітей" точно такий самий був за 315. Розмір був на ріст 80 і 68,у вихідні підемо міряти, 80-тий мав би підійти:).
Ще хочу запитати чи хто купував дітям махрові теплі колготки фірми Wola,як вони носяться? Бо минулої зими накупила дитині теплих колглток,турецького в-цтва,то повикидала після другого прання. А ті польські,на вигляд ніби нічо,коштують 40 гривень:no:

Наталочка
23.09.2008, 17:10
Ми сьогодні такі купили малому. Але постійно купуємо малому прості колготки Wola і якість в них дуже хороша, тому думаю і махрові повинні бути хороші.

RubenRybnik
23.09.2008, 17:45
Купили такие босоножки мотаться дома, т.к. пол кафельный
http://www.tinysoles.com/product.php?productid=16434&cat=270&page=1

http://www.tinysoles.com/images/D/See%20Kai%20Run%20Jackson%20Pair.jpg http://www.tinysoles.com/images/D/See%20Kai%20Run%20Jackson%20Side.jpg

моему восторгу нет предела, гибкая подошва не сковывает движений, получается как бы босиком и не холодно :radist:

Irus'ka
23.09.2008, 18:41
Ну все, більше не можу!:suicide: Прошу розказати детально де і як (в деталях будь-ласка) таку красу дістати???:tanksmile:

RubenRybnik
23.09.2008, 18:45
о еще хочу поделиться:)
заказали обувь сыну тут по ссылке (http://www.tinysoles.com/product.php?productid=16431&cat=0&page=1)
http://www.tinysoles.com/images/D/See%20Kai%20Run%20Bent%20Pair.jpg http://www.tinysoles.com/images/D/See%20Kai%20Run%20Bent%20Side.jpg
и тут по ссылке* (http://www.tinysoles.com/product.php?productid=16647&cat=0&page=1)
http://www.tinysoles.com/images/D/See%20Kai%20Run%20Kian%20Angled.jpg http://www.tinysoles.com/images/D/See%20Kai%20Run%20Kian%20Side.jpg

RubenRybnik
23.09.2008, 18:48
Ну все, більше не можу!:suicide: Прошу розказати детально де і як (в деталях будь-ласка) таку красу дістати???:tanksmile:
да как и обычно, заходите в интернет магазин, регистрируетесь, должна быть карта типа Visa Classic и деньги на ней:) если чего не понятно пишите им и задаете вопросы:) и покупаете

Улянка
23.09.2008, 19:42
Я сьогодні в якомусь з інтернет магазинів бачила термоколготи. Ціна правда кусюча-140грн. за дві пари. Але якщо порівнювати що в антошці одні звичайні махрові 57грн......
Ніхто не купував термоколготок? Може є якісь відгуки?

Маруся-мама
23.09.2008, 19:47
Я сьогодні в якомусь з інтернет магазинів бачила термоколготи. Ціна правда кусюча-140грн. за дві пари. Але якщо порівнювати що в антошці одні звичайні махрові 57грн......
А то що колготи з термостатом? Регулюєш температуру в них?

Та я б в життю не дала за колготи $10. Вони одинаково спираються і затягуються, і ті що за $10 і ті що за $2. Ну принаймі в нас.

Aster
23.09.2008, 20:02
если чего не понятно

А скільки коштує доставка до Львова?

Улянка
23.09.2008, 20:10
А то що колготи з термостатом? Регулюєш температуру в них?.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol:

Ні з матеріалу який добре тримає температуру. Тонкі і дуже теплі

Улянка
23.09.2008, 20:13
Якщо купувати звичайні то дійсно нема сенсу настільки переплачувати. Тим більше що це дитина в якої речі зношуються скорше.
А от чи варто купувати термо? Хотілось би щоб і тепло і рухатись більше можна було в них. Бо зима тільки почалась а мене вже дістало що дитина як ведмедик. Важко і їй і мені. Ми ж в ерго їздимо. То повернутись не можливо взагалі

RubenRybnik
23.09.2008, 20:16
А скільки коштує доставка до Львова?
мы брали на 200 евро для всех знакомых, доставка была около 50 долларов , поделили на 10 чел получилось по 5:))
вобщем варианты есть:))

Aster
23.09.2008, 20:24
мы брали на 200 евро

А кажуть, що митниця знімає великий збір з будь-яких покупок в інет-магазинах за кордоном. Знімала з цих 200 євро?

І, до речі, чим вони доставляли? УПСиком? :-)

RubenRybnik
23.09.2008, 20:24
200 евро, т.к. эта сумма не облагается налогом

RubenRybnik
23.09.2008, 20:26
все что выше 200 евро облагается налогом 40%, т.е. если берете на 1200 то платите еще + 40% от 1000 = 400 баксов (грабеж), хотя тоже есть варианты:) можно и это обойти

RubenRybnik
23.09.2008, 20:27
доставка авиапочтой, забирали товар с укрпочты

Ная
23.09.2008, 20:41
Термоколготок ми не мали,але в мене є німецькі фірмові термочеревики на зиму. я ходити в них не можу,відчуття від них дуже неприємні,спочатку при ходьбі вони нагріваються:bad:,потім в них стає волого:bad:,а далі якось сиро і зимно:bad:. А так як колготи вбираються безпосередньо на тіло,то термоколгот я б не купувала точно,бо зроблені вони явно не з натуральних матеріалів. Думаю,в звичайних вже не так і холодно,в нас же не північний полюс.:)

Ольга
23.09.2008, 20:42
Хороші польські колготочки є біля краківського базару у відомому магазині (там за значно нижчими цінами продаються жіночі колготи, дитячі і білизна). Магазин при вході до базару як їти від Магнусу.

Олюська
23.09.2008, 23:05
Як і обіцяли, фото наших обновок:)
Комбунезончик:
http://s60.radikal.ru/i167/0809/e1/eed1987ab1a9.jpg

і шапочка-шалик-рукавички:
http://s42.radikal.ru/i097/0809/90/f7fb77524834.jpg

zara
23.09.2008, 23:34

Це якась прибалтійська фірма, ті комбінезони бачила в Антошці (той, що в центрі)..Теж дуже мені розхвалювали ту фірму, а продавець з антошки намагалася навіть мені втулити комбез на "овчині" за 336 гр, який віявився не на вівці, а на поліефірному волокні (!!)...Мені ціна здалася досить низькою для овечої підкладки, а дивитись на етикетку не було часу, оскільки мала дуже розплакалася прямо в антошці,,добре, що таки подивилася..Таке враження, що це базар, а не магазин, і що в них з/п залежить від проданого товару..((( Щодо самих комбінезонів- не зрозуміла, чи хлороші вони, чи ні, принаймні, на них написано "натуральні складові", яких я там так і не знайшла.. все поліестер, поліефірне волокно, синтепон..що ж там натурального?

Ksani
24.09.2008, 08:57
Як і обіцяли, фото наших обновок:)
Комбунезончик:
і шапочка-шалик-рукавички:

Олюся, дуже гарно! А роздільні комбінезончики для старших діток там є ?

Олюська
24.09.2008, 14:24
Олюся, дуже гарно! А роздільні комбінезончики для старших діток там є ?

Так, є різні, але коли я була, то вже залишилось небагато. Продавчиня казала, що цієї суботи мають привезти:)

Loyal
24.09.2008, 15:15
Як і обіцяли, фото наших обновок
Олюся, а там комбінезони, що робляться конвертами є?
Бо мені порадили такий взяти, щоб на наступний рік мож було вдягнути. І, до речі, який може бути ріст дитини на 1,5 роки? Щоб не прогадати з розміром, а то дитина зараз в ньому топитись буде, а потім замаленький щоб не був... Захцянки в мене однако...
І ще одне! То на Джамбула в магазині там, де коляски чи в тому другому?

RubenRybnik
24.09.2008, 16:39
Це якась прибалтійська фірма, ті комбінезони бачила в Антошці (той, що в центрі)..Теж дуже мені розхвалювали ту фірму, а продавець з антошки намагалася навіть мені втулити комбез на "овчині" за 336 гр,....

я сразу понял что магазин Антошка это злой монополист рынка детских товаров где ни кто и ни когда не заботился о детях. Как ни прискорбно но по другому, честным путем деньги зарабатывать не принято:(

Олюська
24.09.2008, 18:12
Олюся, а там комбінезони, що робляться конвертами є?
Бо мені порадили такий взяти, щоб на наступний рік мож було вдягнути. І, до речі, який може бути ріст дитини на 1,5 роки? Щоб не прогадати з розміром, а то дитина зараз в ньому топитись буде, а потім замаленький щоб не був... Захцянки в мене однако...
І ще одне! То на Джамбула в магазині там, де коляски чи в тому другому?
Той магазин, де візочки.
На рахунок таких комбінезонів, що робляться конвертами, я не цікавилась. Думаю, мають бути.
Я теж хотіла такий комбінезон (або курточку зі штанятами) брати такі, щоб на виріст було і взяла спочатку, як я писала, Кокобелло на 86 см:eek:. Мала в ньому втопилася, руки і ноги вмістилися в тулубі:lol:, поміняли на 80см. Мені здається, що то так тяжко купити, щоб на два роки вийшло. Хоча я бачила роздільні комбінезони в Кенгуру такі, що може й би були на виріст, але ціна 400-450 грн.

Андріана
24.09.2008, 19:27
я купляла минулого року такий комбінезон як в Олюськи, але без рукавичок коли мала тільки народилася навиріст, був досить великий,але мале собі там спало і це не заважало,був як спальний мішок:xaxa:,а цієї зими якраз на неї, дуже ним задоволена. а от роздільні не раджу купувати діткам, які ще самі не тьопають, бо нам подарували такий, але куртка потійно підлазить коли мале в колясці,якась коротка,але знову ж таки була б більша, то б волочилася, так що краще суцільний:)

Nata
24.09.2008, 19:43
Я теж хотіла такий комбінезон (або курточку зі штанятами) брати такі, щоб на виріст було і взяла спочатку, як я писала, Кокобелло на 86 см:eek:.
Ну так, я малому купила на 80 см і він ще в 1,5 року в ньому ходив, а Олюська хтіла так щоб три роки спокій мати :xaxa::xaxa::xaxa:.

Natalka
24.09.2008, 23:48
Ще хочу запитати чи хто купував дітям махрові теплі колготки фірми Wola,як вони носяться? Бо минулої зими накупила дитині теплих колглток,турецького в-цтва,то повикидала після другого прання. А ті польські,на вигляд ніби нічо,коштують 40 гривень:no:

Wola Носиться добре. На мою думку - це найкращі колготи, які моїй доні за майже 9 років вдалося випробувати. Тільки, якщо дитина багато повзає на колінах, то з часом можуть поутворюватися "катишки", тому не раджу брати дуже темні кольори (ми мали сірі, зелені і жовтогарячі). Але наші Wola після 6 міс прання виглядали краще ніж турецькі після 10 днів
А ще колись Wola робила колготки для малечі в яких була ніби шкарпеточка (всередині махрова) з резинкою, а верх як звичайні колготки. Цікаво чи такі ще є? Я б купила для меншої такі...

Loyal
25.09.2008, 10:34
Ну так, я малому купила на 80 см і він ще в 1,5 року в ньому ходив, а Олюська хтіла так щоб три роки спокій мати :xaxa::xaxa::xaxa:.

Ната, в тебе старший такого ж "сезону", що й ми! Але ми троха довгі, порівняно з однолітками (народились 56 см), то я як подивилась на графік росту, то виходить, що нам 86 буде в 1,5 року, тобто в листопаді-грудні, а де ще 3 місяці зими... От тому і боюсь на 80 брати, як спочатку настроїлась.

Irus'ka
25.09.2008, 10:36
Я вам скажу, що в Кокобелло усі розміри більші, чомусь :ninja:

Уляночка
25.09.2008, 11:49
а це наш минулорічний, коли купляла Любчику було 1,5. На той час він мав десь 85 см, то думаю беру 92, щоб на 2 зими вистачило. Принесла і моя дитинка в ньому...втопилася. Довелося іти і міняти на 86. То і цього року ще будемо носити (маємо 92 росту), бо це фасон АЛЯСКА - подовжена курсочка і штани мали манжети, тереп відкотимо і буде в сам раз. Давала минулого року 300 грн.
http://s60.radikal.ru/i168/0809/a5/4a9100b1425dt.jpg (http://radikal.ru/F/s60.radikal.ru/i168/0809/a5/4a9100b1425d.jpg.html) http://i024.radikal.ru/0809/46/b9393c967bd2t.jpg (http://radikal.ru/F/i024.radikal.ru/0809/46/b9393c967bd2.jpg.html)
А ще такі 2 дублянки на хенді купила - одна Любчику (13 грн), а друга або нам, або Дзвінусі подаруємо (14 грн.):xaxa::xaxa::xaxa:
http://i041.radikal.ru/0809/bb/c55e8011972dt.jpg (http://radikal.ru/F/i041.radikal.ru/0809/bb/c55e8011972d.jpg.html) http://s58.radikal.ru/i160/0809/5f/2c3e41f8fa16t.jpg (http://radikal.ru/F/s58.radikal.ru/i160/0809/5f/2c3e41f8fa16.jpg.html) http://s61.radikal.ru/i172/0809/a1/d320fa6ecb80t.jpg (http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i172/0809/a1/d320fa6ecb80.jpg.html)

Olenka
25.09.2008, 11:50
Мамусі,
була по вашій наводці в Топ Топ - ціни тішать черевички 90-120-150 грн.
А також заходила в трикотажний біля Краківського - дешевших цін ніде не бачила, куприла малому гольфик бавовняний теплий за 15 грн. (аналогічний на Краківському був 23 грн.)
Хочу ще в Плато зганяти - але мені так далеко туди :(

Уляночка
25.09.2008, 11:56
Мамусі,
була по вашій наводці в Топ Топ - ціни тішать черевички 90-120-150 грн.
А також заходила в трикотажний біля Краківського - дешевших цін ніде не бачила, куприла малому гольфик бавовняний теплий за 15 грн. (аналогічний на Краківському був 23 грн.)
Хочу ще в Плато зганяти - але мені так далеко туди :(

Оленко, а черевички зимові чи ще осінні?

Irus'ka
25.09.2008, 12:08
Ну ще мені скажіть, будь-ласка, де є той "Топ-топ"?:clapping:

Олька
25.09.2008, 12:14
Вибачайте за офтоп, але я тільки що в'їхала, що Уляночка вагітна :clapping: ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!

Уляночка
25.09.2008, 12:18
Вибачайте за офтоп, але я тільки що в'їхала, що Уляночка вагітна :clapping: ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!

ДЯКУЮ!!:):):):)

Liona
25.09.2008, 13:22
Дівчата, розповідаю вам про термокомбінезони :)
Ці комбінезони розраховані на діток, які активно рухаються, тобто як мініму потрібно, щоб малеча вже ходила. Він дуже легкий і теплий, одягається на Т +5 і до -20. Якщо на вулиці Т плюсова або 0, то під низ достатньо буде одягнути тоненький флісовий гольфик та термоколготки (або ж колготки, які містять в собі синтетичну нитку), на мінусову Т одягаємо звичайний гольфик+ флісова кофтинка. Все :) Усі комбези Ленне зроблені із водонепроникного матеріалу, тож малеча може сміливо валятися у снігу і стрибати по калюжам :) Такий комбез не можна прати (!!!), тільки протирається вологою ганчіркою. Ми в цьому році купили собі такий, от чекаємо нагоди, щоб випробувати. Але усі друзі та знайомі, які вже купили таке чудо, надзвичайно задоволені :)

Улянка
25.09.2008, 13:27
Шкода що ми вже комбінезони купили:(

Liona
25.09.2008, 13:31
Шкода що ми вже комбінезони купили:(

чому? :) ви якраз в тому віці, щоб носити теплі на овчинці комбези :) от наступного року вже можна буде купляти і термо :) Так що ви все правильно зробили :y:

Ірена
25.09.2008, 13:47
пригадую, як купила свому малому комбінезон на овчині, а він на вулиці занатурився (десь 2 роки) і ліг в калюжу... що то було!:lol::lol:

Olenka
25.09.2008, 16:45
Оленко, а черевички зимові чи ще осінні?
Я дивилася на осінні. Зимові теж були, але ціни не памятаю.
Дівчата, розповідаю вам про термокомбінезони :)

Це такі (http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=105_109&products_id=5452)?

Улянка
25.09.2008, 17:11
Я дивилася на осінні. Зимові теж були, але ціни не памятаю.

180-200-220

Принаймні три тижні тому так було. Може вже завезли щось новеньке бо все ще минулорічне стояло.

карапуз
25.09.2008, 19:12

Не підкажете назву магазину ?:no:

Liona
25.09.2008, 19:29
Це такі?
саме так :) але конкретно в нас - не такий :) В нас в принципі не комбез, а штани на лямках :))) Тобто це в нас скорше не верхній одяг, а штани в яких можна в снігу та калябухах валятися без наслідків ;)

Олюська
25.09.2008, 19:55
а Олюська хтіла так щоб три роки спокій мати :xaxa::xaxa::xaxa:.
Я взагалі-то на довжину якось особливої уваги не звертала, навіть забула малу поміряти, щоб орієнтуватись. Дивилась так, на око, але, видно, не "мьоткій глаз" у мене:)

Irus'ka
26.09.2008, 11:49
А виставте, будь ласка, фото. Так зацікавили..
Прошу. наш комбінзон:
http://s59.radikal.ru/i163/0809/fa/cc5535d56e83t.jpg (http://s59.radikal.ru/i163/0809/fa/cc5535d56e83.jpg)http://s51.radikal.ru/i131/0809/38/140cce7ba3det.jpg (http://s51.radikal.ru/i131/0809/38/140cce7ba3de.jpg)
Теплу куртку і нову шапку покажемо пізніше - тато фотик забрав:no:

Ольга
26.09.2008, 11:58
вчора в взуттєвому на городоцькій біля ДЦ купила дуже гарні тапочки дитині, якісь прекрасна, а ціна така як на наші чи китайські тапки. Є трохи зимового взуття, але розмірів малий вибір.

левиця
26.09.2008, 15:14
Знайшла гарний магазинчик на Краківському. Називається "Модняшка". Є все і на будь-який вік. Зараз йде розпродаж. Дуже хітові є гумаки на тоненькій байці на хлопчиків від 1 року. Просто супер. 80 грн.

Nadijka
26.09.2008, 15:18
Знайшла гарний магазинчик на Краківському. Називається "Модняшка". Є все і на будь-який вік. Зараз йде розпродаж. Дуже хітові є гумаки на тоненькій байці на хлопчиків від 1 року. Просто супер. 80 грн.
Гарний магазин, але 2 тижні тому на малечу нічого осіннього(взуття) не могли найти...:confused:

Olenka
26.09.2008, 16:10
Не підкажете назву магазину ?:no:
Так і називається Трикотаж (здається :shy:). Як йти на Краківський від Магнусу направо, здається остання чи перед остання вуличка перед Джерельною

ckorpionsha
26.09.2008, 17:13
А я малому в Планеті на весну взяла ось таку курточку за 24 грн. там пише 12-18 місяців
http://s43.radikal.ru/i100/0809/9e/31bee56da0a1.jpg

Анута
26.09.2008, 20:19
знайшла ось такий інет-магазин з комбінезонами http://kombez.com.ua/index.php
люди кажуть, що їм він подобається, а я нічого сказати не можу. Ми цього року ще не купували, тому не орієнтуюсь в цьому питанні. Подивіться і скажіть свої враження ;)

ще ось цей http://brand4kids.com.ua/main.phtml хвалили ;)

Ksani
26.09.2008, 23:01
знайшла ось такий інет-магазин з комбінезонами http://kombez.com.ua/index.php
люди кажуть, що їм він подобається, а я нічого сказати не можу. Ми цього року ще не купували, тому не орієнтуюсь в цьому питанні. Подивіться і скажіть свої враження ;)

Анута, Ви якось причетні до цього магазину ? :)

Olenka
27.09.2008, 02:28
А я малому в Планеті на весну взяла ось таку курточку за 24 грн. там пише 12-18 місяців
Бачила таку саму на хлопчику :) звернула увагу, бо Next - я дуже люблю цю фірму :)

ckorpionsha
27.09.2008, 10:53
Бачила таку саму на хлопчику :) звернула увагу, бо Next - я дуже люблю цю фірму :)

Мені теж вона подобається, маю багато джинсів і джинсових комбінзонів на малого-теж в Планеті брала. І після прання нічого їм не бракує

zara
27.09.2008, 12:46
Може, хтось недавно купував рукавички (щоб окремо кожний пальчик) на самих маленьких? А я шукаю, але безрезультатно( , кажуть, таких малих не шиють ! (?) Підкажіть будь-ласка, де ви купили? А може хтось скаже, що це незручно такій манюні їх вдягати, все одно вона буде спати на вулиці? Проясніть тему.

Уляночка
27.09.2008, 13:17
Може, хтось недавно купував рукавички (щоб окремо кожний пальчик) на самих маленьких? А я шукаю, але безрезультатно( , кажуть, таких малих не шиють ! (?) Підкажіть будь-ласка, де ви купили? А може хтось скаже, що це незручно такій манюні їх вдягати, все одно вона буде спати на вулиці? Проясніть тему.
Знаєте, маємо багато рукавичок з малечку, але , щоб окремо кожен пальчик, то таких не зустрічала на дітей до року - всі на суцільну лодонь...

Nata
27.09.2008, 13:43
Петро від народження до двох років не знав що таке рукавички. Тобто він знав, але дуже їх не хотів. Ми мали трохи більший комбінезон з відворотами на руках, то я просто розкочувала рукави. Рукавиці малий знімав.
А рукавички на пальчики для такої мацьопи - зовсім без потреби, хіба батькам потішитися.

Радість
27.09.2008, 20:21
А для чого такій маленькій дитинці рукавички з пальчиками? Мені здається, що немає потреби. Значно тепліше, коли пальчики разом.

Анута
27.09.2008, 22:32
Анута, Ви якось причетні до цього магазину ? :)
ніяк :) просто зсилку знайшла і згадала, що тут комбези обговорювались :)

Ніка
28.09.2008, 01:25

я знайшла теплі рукавички з великим пальчиком! (в Арсені на Чорновола). а на всі пальчики еіколи не бачила...
до речі, шапки там теж класні!!!я перед тим купила теплу шапку в Пелікані, а потім шкодувала, бо там були кращі!

Drimka
28.09.2008, 15:15
А я зараз в роздумах, що краще купити для Данилка на холодний період суцільний комбінезон чи штани зі шлейками і курточку :confused: В листопаді йому буде рік і два місяці, він ще зараз на вулиці невпевнено тьопає, але через два місяці буде інша ситуація, то в чому ж йому буде зручніше?

Drimka
28.09.2008, 15:23
Минулого року ми мали комбінезон-конверт на овчині, то були деже задоволені, більшість гуляли в конверті, але коли Данусик підріс, то пару разів робили комбінезон. Так, що цього року теж планую овчинку, чи то старшій рухливішій дитині буде зажарко? Йой, купа ньюансів... Як то вибрати. А це той комбінезончик:
http://s59.radikal.ru/i165/0809/cc/9ec0d46b6f43.jpg (http://www.radikal.ru)

Улянка
28.09.2008, 15:24
На Князя Романа є магазин Дитячий одяг чи Дитячий світ. Там акція дві речі за ціною 1 але одяг на старших діток більше. Хоча я й на Аню кілька сарафанчиків бачила

Aster
28.09.2008, 17:12
А хтось купляв одяг/взуття дитині за каталогом (сайтом) Неккерман? Як якість? Доставляють вчасно?
Зараз там є гарні моделі, особливо на дівчаток. Але щось страшно замовляти не знаючи, як вони працюють.

Радість
28.09.2008, 19:32
А хтось купляв одяг/взуття дитині за каталогом (сайтом) Неккерман?

Я купляла там одяг, правда не для дитини а для себе. Доставка за тиждень, якість хороша. Я була задоволена.

Olenka
29.09.2008, 00:31
А я зараз в роздумах, що краще купити для Данилка на холодний період суцільний комбінезон чи штани зі шлейками і курточку :confused: В листопаді йому буде рік і два місяці, він ще зараз на вулиці невпевнено тьопає, але через два місяці буде інша ситуація, то в чому ж йому буде зручніше?
Я думаю (і ми так хочемо купити) окремо штани і куртку. Дитина буде вже більш рухливіша і штани швидко запацькаються, а якщо виходити гуляти 2 рази, то можуть не встигати висихати :8: . То в ідеалі було б навіть добре 2 пари штанів купити. Просто мені так здається, що куртка не так швидко брудниться як штани... А там і на санчатах повозитися і так в снігу повалятися - то ж перший свідомий раз, що малий сніг побачить (в нас ж з вами малі майже в один день родилися :) )

Меншим я б радила конверт-комбінезон. У нас такий був просто супер!!!

А хтось купляв одяг/взуття дитині за каталогом (сайтом) Неккерман? Як якість? Доставляють вчасно?
Зараз там є гарні моделі, особливо на дівчаток. Але щось страшно замовляти не знаючи, як вони працюють.

Я колись замовляла. Там можна і повернути, якщо не підійде (я повертала). Є дуже хороші речі, а є таке "г", що у все по "2-3-5-7" грн. краще продають... Але тоді втрачаєте на доставці + наша почта здирає ще за доставку і за пересилання грошей.

Соня
29.09.2008, 00:47
Ми купили отакий http://www.reima.fi/ru/modeli/midou/ фінський, тоненький, навіть не віриться, що то на зиму, деталі ДУЖЕ продумані, замки всі ховаються, щоб не натирали підборіддя, капюшон і рукава мають внутрішню делікатну резинку для щільного прилягання/незадування, робиться конвертом(спальним мішком) за лічені секунди. Як малий почне ходити, то синтепон точно не буде заваджати між ногами :) Купувала в Польщі, вийшов біля 150$. Може в нас теж десь цю фірму продають, рекомендую, особливо для ходячих дітей, справді якісні речі.

Ольга
29.09.2008, 08:38
Купувала в Польщі, вийшов біля 150$. Може в нас теж десь цю фірму продають, рекомендую, особливо для ходячих дітей, справді якісні речі.
:) дякую! будемо шукати!

Соня
29.09.2008, 10:50
А ще купили отакий комбез тільки голубий, з капюшоном і ручки/ножки "закриваютьсяються" http://www.reima.fi/ru/modeli/lugu/, то наразі використовуємо як верхній одяг, а взимку будемо вдягати під зимовий. Ціна біля 250 грн. По розміру на зараз ОК, але якщо ножки/ручки не застібати, то ще і на весну буде. Звичайно, може трохи дорого, але як на мене то краще 2-3 якісні речі, ніж 20 невідомо чого, імхо.

Марта2
29.09.2008, 11:22
А ще купили отакий комбез тільки голубий, з капюшоном і ручки/ножки "закриваютьсяються" http://www.reima.fi/ru/modeli/lugu/, то наразі використовуємо як верхній одяг, а взимку будемо вдягати під зимовий. Ціна біля 250 грн. По розміру на зараз ОК, але якщо ножки/ручки не застібати, то ще і на весну буде. Звичайно, може трохи дорого, але як на мене то краще 2-3 якісні речі, ніж 20 невідомо чого, імхо.
У нас теж подібний є, тіки полосатінький - маленький зек :xaxa:

Olenka
29.09.2008, 13:55
Ми купили отакий http://www.reima.fi/ru/modeli/midou/ фінський, тоненький, навіть не віриться, що то на зиму, деталі ДУЖЕ продумані, замки всі ховаються, щоб не натирали підборіддя, капюшон і рукава мають внутрішню делікатну резинку для щільного прилягання/незадування, робиться конвертом(спальним мішком) за лічені секунди. Як малий почне ходити, то синтепон точно не буде заваджати між ногами :) Купувала в Польщі, вийшов біля 150$. Може в нас теж десь цю фірму продають, рекомендую, особливо для ходячих дітей, справді якісні речі.
Дівчата, хто у Львові знайде ту фірму, то напишіть.

Olenka
29.09.2008, 14:06
Знайшла в інет-магазині тут (http://www.detka.net.ua/index.php/cat/c5_Kombinezony-REIMA.html) і тут (http://www.x-kids.ru/index.php?categoryID=107).
Є комбінезони а флісових комбінезонів не має :(

Олюська
29.09.2008, 14:35
Zara, мені здається, що таких навіть не шиють. По-перше, як хтось вже писав, в суцільних тепліше, а по-друге, на манюсю вдягнути такі рукавички, запхати кожен пальчик:8:, хтозна, чи витримає. Моя не давала приміряти на один пальчик рукавичок

Улянка
29.09.2008, 15:12
Я хочу купити рукавички хоча б на один палець. Бо не уявляю як дитина зможе тримати щось в руках. Її просто дратуватимуть рукавиці і вона їх зніматиме! В антошці є але 50 грн. то задорого. Я б хотіла купити дві пари. Бо все рівно на прогулянку треба брати запасні бо позбиравши сніг перші будуть мокрими

Drimka
29.09.2008, 15:45
Я думаю (і ми так хочемо купити) окремо штани і куртку. Дитина буде вже більш рухливіша і штани швидко запацькаються, а якщо виходити гуляти 2 рази, то можуть не встигати висихати :8: . То в ідеалі було б навіть добре 2 пари штанів купити. Просто мені так здається, що куртка не так швидко брудниться як штани... А там і на санчатах повозитися і так в снігу повалятися - то ж перший свідомий раз, що малий сніг побачить (в нас ж з вами малі майже в один день родилися :) )

О, про то що намокне одяг я не подумала. Як то кажуть, одна голова добре, а форум ліпше:xaxa::xaxa::xaxa: А ще тепер ж дітки не так швидко ростуть, то може хоч курточка з комбінезону на другий рік залишиться:confused:

Уляночка
29.09.2008, 15:46
Zara, мені здається, що таких навіть не шиють. По-перше, як хтось вже писав, в суцільних тепліше, а по-друге, на манюсю вдягнути такі рукавички, запхати кожен пальчик:8:, хтозна, чи витримає. Моя не давала приміряти на один пальчик рукавичок

Знаєте, дівчата, завжди думала, що масіку важче одягнути рукавички на кожен пальчик, ніж суцільні. Але минулого року я була здивована протилежним - на кожен пальчик рукавички дуже легко одягаються і дитинці НАБАГАТО зручніше, особливо, якщо вона вже активго "сніг лопатою згрібає":xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:

Liona
29.09.2008, 16:10

минулого року замовляла не дитині, а собі. Ну шо вам сказати... Таке Г я давно в руках не тримала :no: Та й з дня замовлення до дня доставки пройшло 1,5 місяця! При тому, що замовлення приходить не однією посилкою, а кількома. Тобто одна річ прийшла через 1,5 міс., наступні 2 речі ще через 3 тижні і т.д. :( Ну і з розмірами в них повна плутанина - деякі речі прийшли на 2-3 (!!!) розміри більше!!! Те, що показують в каталогах, і що приходить просилкою - абсолютно різні речі :( Просто на картинці неможливо пощупати тканину, тому і така засада :(
Знаю, що інші каталоги пропонують набагато якісніші речі, але там доведеться сплатити комісійний збір (замовлення треба робити через посередників). Я от на шляху до твердого рішення замовляти весь одяг і собі і донечці через ті, інші, каталоги :)

Ная
29.09.2008, 18:11
Знаю, що інші каталоги пропонують набагато якісніші речі, але там доведеться сплатити комісійний збір (замовлення треба робити через посередників). Я от на шляху до твердого рішення замовляти весь одяг і собі і донечці через ті, інші, каталоги :)
А може хто знає як в Україні можна замовляти товари за каталогом QUELLE,в Росіїї то без проблем,а як в нас,не можу ніде дізнатись.:( Дуже мені деякі речі в них подобаються,особливо дитячі:y:

Liona
29.09.2008, 18:30
А може хто знає як в Україні можна замовляти товари за каталогом QUELLE,в Росіїї то без проблем,а як в нас,не можу ніде дізнатись.:( Дуже мені деякі речі в них подобаються,особливо дитячі:y:

вище я писала :) Сплачуєте посередникам від 10 до 30 % від суми замовлення і через 2-3 тижні отримуєте своє замовлення :)
ось тут гляньте
http://www.mirkatalogov.com.ua/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

RUZHAJA
29.09.2008, 18:53
Чим далі читаю , тим більше в шоці!:scare:
Виявляється у Львові такі дорогі дитячі речі! Особливо комбінезони!:eek:
Чи може я щось не те своій дитині купила...але за 2 комбези заплатила 42 евро (25 і 17).
Може ті по 150 $ якісь дуже особливі?:confused:

Usmishka
29.09.2008, 19:58
Чим далі читаю , тим більше в шоці!:scare:
Виявляється у Львові такі дорогі дитячі речі! Особливо комбінезони!:eek:
Чи може я щось не те своій дитині купила...але за 2 комбези заплатила 42 евро (25 і 17).

:xaxa::ninja::xaxa::no:
Ні, то ви просто живете в нормальній соціальнозахищеній державі, а ми :naci::naci::naci: платимо:)

Ольга
29.09.2008, 20:16
але за 2 комбези заплатила 42 евро (25 і 17).
ну власне мова йде про термокомбінезони двох фірм, одна Lenne інша, дорожча, Reima. В Польщі ці костюми теж не дешеві...

Уляночка
29.09.2008, 20:35
ну власне мова йде про термокомбінезони двох фірм, одна Lenne інша, дорожча, Reima. В Польщі ці костюми теж не дешеві...

До речі, Lenne є в АНТОШЦІ на Науковій, правда, темносинього кольору

Соня
29.09.2008, 22:57
Підкажіть, пліз, де в нас можна купити звичайні простенькі типу "совдеповських" колготи найменших розмірів? Бо ті "гарнюні" нам перетискають "ковбаски" і залишаються сліди, може я з розміром попасти не можу?! Але як на мене, то хай краще коліна витягнуті висять, ніж ноні кохані понадавлювані:umbrage:

Анута
29.09.2008, 23:22
Lenne на німецькому ebay не знайшла, а ось Reima нові там в районі 150 євро

RUZHAJA
30.09.2008, 00:30
Lenne на німецькому ebay не знайшла, а ось Reima нові там в районі 150 євро

Так , але іх зовсім мало(здається популярністю не користуються) і вони розраховані на більш дорослих кіндерят, ніж основний контингент на нашому форумі.
І я думаю, що вони не набагато кращі за меньш імениті марки. Ви же знаєте ,що ми часто платимо лише за ім"я.:)

Loyal
30.09.2008, 10:02
Підкажіть, пліз, де в нас можна купити звичайні простенькі типу "совдеповських" колготи найменших розмірів? Бо ті "гарнюні" нам перетискають "ковбаски" і залишаються сліди, може я з розміром попасти не можу?! Але як на мене, то хай краще коліна витягнуті висять, ніж ноні кохані понадавлювані:umbrage:

Мама моя десь викупила на Науковій в магазинчику під Нептуном (там машинки намальовані значить хлопчачі :xaxa:). Ми ще їх правда не вдягали. В мене щось і чоловік і я скептично ставимось до тих колготІв... Мені зручніше вдягнути повзунки під штанята - і спина не заголюється, як дитину витягуєш. Правда проблема з однотонними, але деколи трапляються, бо якось нефайно, як штани кавалєрські підлізуть, а з-під них повзунки з малюночками :8:

RUZHAJA
30.09.2008, 15:02
Сьогодні спеціально дивилась в магазині серіі C&A скільки коштує комбезик на більш дорослу дитину (щоб зоорінтуватися в цінах).
Гарнючий рожевий (виглядає якісним і набагато кращє ніж ті фірмові ) комбез на дівчинку 4 років 35 евро! Шкода що не здогадалась сфоткати втіхаря.
Може на справді вам варто замовляти одяг для діточок по каталогам. Ми весною купували в OTTO конвертик для малой (я вже десь його тут виставляла) і якість була суперова! і ціна не дуже кусалась.

І щє, в мене є порада для всіх мам! Перевірила на власній шкурі !!!!
Якщо не хочете витрачати шалені грощі на гардероб ваших діточок, придбаіте сушку для речей!
Я просто не уявляю що без неі робилаб (вийшло як в рекламі :xaxa:)! Напевно довелось би всі речі в подвійному екземпларі купувати!:confused:

Olenka
30.09.2008, 15:18
І щє, в мене є порада для всіх мам! Перевірила на власній шкурі !!!!
Якщо не хочете витрачати шалені грощі на гардероб ваших діточок, придбаіте сушку для речей!
Я просто не уявляю що без неі робилаб (вийшло як в рекламі :xaxa:)! Напевно довелось би всі речі в подвійному екземпларі купувати!:confused:
Про яку сушку ви говорете? Бо у мене є сушка в пралці - то це жах!!! Тільки даром за неї переплачували... Одяг після неї смердить і на дотик дуже гарячий, приходиться чекати щоб остиг...
Я замовляю малому через німецькі магазини, особливо коли розпродажі. Можна купити класні речі за смішними цінами...

RUZHAJA
30.09.2008, 15:45
Про яку сушку ви говорете? Бо у мене є сушка в пралці - то це жах!!! Тільки даром за неї переплачували... Одяг після неї смердить і на дотик дуже гарячий, приходиться чекати щоб остиг...
..

Я таке не бачила.
В нас окрема сушка. На вигляд як пральна машинка, тільки барабан в середині набагато більший.
І там є декілька режимів , можна взимку налаштивати щоб речі залишалусь тепленькими, а літом навпаки прохолодними.
Запах завжди дуже приємний залишається.І навпаки, там щє є режим провітрювання від неприємних запахів.
Щє можна так зробити щоб речі трішки вологими залишались , для прасування.

Мабуть, щоб прибор максимально добре виконував своє призначення, він має бути окремим,а не встроєним в інші.:confused:

Aster
30.09.2008, 17:56
Сплачуєте посередникам від 10 до 30 % від суми замовлення і через 2-3 тижні отримуєте своє замовлення :)

Але це в Києві. Щоб надіслали до Львова, напевно, ще треба посередникам якусь суму доплатити?

Liona
30.09.2008, 18:32
Але це в Києві. Щоб надіслали до Львова, напевно, ще треба посередникам якусь суму доплатити?

Ось що там написано про замовлення з інших міст:

Получение заказа

Киевляне получить и оплатить заказ могут двумя способами :

- самовывоз;

- оформить доставку курьером (стоимость услуг 20грн).

Жителям других городов доставка осуществляется почтовой посылкой или курьерской службой, которую оплачивает заказчик..

!! Доставка товаров на сумму от 200евро осуществляется БЕСПЛАТНО !!

Так що цілком усе реально ;)

Aster
30.09.2008, 19:03
Порадьте, який (і де у Львові) найкраще купити теплий конверт (не кобмінезон) у візочок на холодну-холодну зиму (а раптом така у ЛЬвові все ж таки буде? :xaxa:)

Tutuka
30.09.2008, 22:12
Як мама в минулому таких самих "кобасок", мушу вас розчарувати: ті совдепівські колготи ще гірші, тому що зовсім не тягнуться - довгі та вузькі, ще й гумка як не тисне, то злітає. :(
"Гарнюні" з базару також не дуже підходили, хіба що в "Антошці" випадково купили справді хороші (припекло, взяли найдешевші, які були). Вони добре розтягувались, а рубчики починалися вище, так що нічого не натирали. Ну, і ще одні канадська родичка прислала, але то вже малій було півтора-два роки, ніжки схудли. А взагалі-то до місяців восьми, а може і ще довше дитину тими колготами не мордували, обходилися суцільними комбіками. Тепло, зручно, легко памперси міняти. :)
Була спроба запхати малу у колготки в чотиримісячному віці (дуже вже гарний сарафанчик подарували), але то був перший і останній раз: виявилося дуже незручно, та й Настя верещала як недорізана. Довелося з дефіле в блатному сарафані трошки зачекати. :)

Tutuka
30.09.2008, 22:14
Порадьте, який (і де у Львові) найкраще купити теплий конверт (не кобмінезон) у візочок на холодну-холодну зиму (а раптом така у ЛЬвові все ж таки буде? :xaxa:)

Колись читала, що краще застелити дно візочка овчинкою.
У нас досі на санках цигейка із старої бабусиної шуби прибита. :)

zara
30.09.2008, 22:27
Я бачила конверти (на вовні) на Південному, ТЦ "Володимир", орієнтир- магазин "наташка", трохи пройти, буквально через пару кіосків і там знайдете. там ще така бабка зла продає . а магазинчик в неї хороший, але там все на немовлят (на нас ковбасиків 74см вже нічого немає))). так от, ті конверти досить великі (але вони всі такі, то стандарт мені сказали), і та бабка прдавець сказала що і в коляску залізе, і ще на санки буде )). коштує біля 260гр

Aster
01.10.2008, 20:47
Розказую, якщо комусь треба. Знайшла на Шуварі теплі конверти на овчині. По 230 і 270 грн - польскі фірмові (фірма Womar).

Приблизно ось такі
http://www.kpoxa-shop.ru/products_pictures/0290008.jpg і http://www.kpoxa-shop.ru/products_pictures/0290003.jpg

І українські по 165 і 225 грн. Теж досить непогані. :)

Соня
01.10.2008, 23:56
От у мене дилема! Завтра нам 5 місяців, сідаємо потрохи, важимо 9 кг, а то і більше вже, тобто "конкретною" зимою ми вже в колиску від каляски не влазимо, треба пересідати на сидячу, вона в нас є в комплекті, але ж зимою не рекомендують пересідати! Як бути? І чи є якісь утеплювачі для сидячих колясок типу цих конвертів на овчині?

Olenka
02.10.2008, 01:15
Сьогодні були в Метро.
Є непогані колготки, як на їхню ціну, 15,48 грн - 2 шт., розміри 68-69, 74-80, і наступні. Купила на пробу.
Також тієї фірми шкарпетки махрові всередині, а на стопах з наклеклейками, щоб не сковзили.
І асортимент для малявок збільшився. Є непогані курточки для дівчаток і черевички.
Хлопчачі куртки були тільки трохи більші (десь на 2 роки), а черевики 23 р - 200 грн.

мамочка
02.10.2008, 10:50
я позавчора була в Плато.
там хлопчачі зимові черевички по 230 грн (сині з голубим)
на дівчат такого розміру взагалі нічого нема(((

Ольга
02.10.2008, 11:31
Ми купили Ecco не зовсім дівочі, але досить гарні :) здається останню пару забрали. Чобітки там лише одні і не дуже гарні :(

Ascorbinka
02.10.2008, 13:31
треба пересідати на сидячу,... але ж зимою не рекомендують пересідати! Як бути? І чи є якісь утеплювачі для сидячих колясок типу цих конвертів на овчині?
чому не рекомендують? вперше чую:umbrage:

ми в отакому конверті катали Владьку... (фоткати спецом лінь, то вже потерпіть і мене)
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/10/02/54548e4a28372b21.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=137)

Nata
02.10.2008, 15:08
О, Аскорбінко, у нас такий самий конверт :). Відвозили малого минулого року, цього року вже міряли до сидячого возика, влазить нормально, навіть виглядає як рідний, бо возик оранжево-синій :).

Соня
02.10.2008, 21:58
чому не рекомендують? вперше чую:umbrage:

ми в отакому конверті катали Владьку... (фоткати спецом лінь, то вже потерпіть і мене)
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/10/02/54548e4a28372b21.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=137)
Дякую! Хоч буду знати на що орієнтуватися.:confused:

Злата
03.10.2008, 11:02
От у мене дилема! Завтра нам 5 місяців, сідаємо потрохи, важимо 9 кг, а то і більше вже, тобто "конкретною" зимою ми вже в колиску від каляски не влазимо, треба пересідати на сидячу, вона в нас є в комплекті, але ж зимою не рекомендують пересідати! Як бути? І чи є якісь утеплювачі для сидячих колясок типу цих конвертів на овчині?

ми теж в колиску вже не влазимо, пересіли в сидячу, але щось вона мені не те, підемо на Краківський з чоловіком дивитися на більшу каляску, бо в комбінезоні в сидячу каляску ручки донечки не вміщаються:ninja:
виберемо модель, а тоді думаю по газеті придивлюся б/у
хоч як мені наша каляска подобається і в ліфт залазить, але дитинка так би мовити "не формат":confused:

і з якого віку купляти дитині топики?
ми були і в Плато і в інтертопі і в Карапузі, боюся, що швидко виросте,а ми ще навіть не стоїмо, а все ж на таку погоду в шкарпетках гуляти холодно, а ціни самі знаєте:bad:

фасолька
03.10.2008, 11:13
<все ж на таку погоду в шкарпетках гуляти холодно, а ціни самі знаєте:bad:[/QUOTE]

Минулої зими доня гуляла в м'яких черевичках з Антошки. На вигляд ніби валяночки, але з болону, з утеплювачем спеціальним, без підошви. Фірма Reima. Ми дуже ними задоволені! А під ними мали шкарпетки :-)

Уляночка
03.10.2008, 12:02
А то вчора Любчикові черевички зимові купила - російський виробник МИР ДЕТСТВА. Не скажу, що аж супер - пупер модні, але 450-500 грн. для 2-х річної дитини, як на мене, аж занадто. Ці коштують без 5 копійок 200 грн. А враховуючи, що ми маємо ще одні ORITEX (водовідштовхуючі), то нам досить.
http://s43.radikal.ru/i100/0810/1d/a343aebdec89.jpg (http://www.radikal.ru)

Usmishka
03.10.2008, 12:11
А з якого віку потрібно дитині взуття? Особливо якшо дома?:ninja::confused:

Ольга
03.10.2008, 12:54
Думаю, що вдома дитина мала б босою ходити... є теорії, аби взувати дитину якомога пізніше.

Гелена
03.10.2008, 13:12

якщо підлога тепла, то хай би ходила дитина боса
якщо холодна, то певно треба взувати в щось

в нас дуже холодна підлога, тому я взуваю в малого тапочки
хоча на підлозі килим і ще йому стелю покривало, але він лізе всюди і родичі сваряться, що шкарпоток замало
а поки не похолодало ми були голі-босі :)

Гелена
03.10.2008, 13:15
і з якого віку купляти дитині топики?
ми були і в Плато і в інтертопі і в Карапузі, боюся, що швидко виросте,а ми ще навіть не стоїмо, а все ж на таку погоду в шкарпетках гуляти холодно, а ціни самі знаєте:bad:

я бачила в’язані черевички продаються, вони і теплі і дешеві
а минулої зими я з малим в таких гуляла, бо нам баба зв’язала і подарувала :)

вдома поки не ходить думаю що не треба взагалі

Tutuka
03.10.2008, 13:19
Я ще згадала за коричневі "гуцульські" цигейкові топики, ми такі купували племінниці на краківському базарі, три роки тому коштували приблизно 25 гривень.
Тільки шнурівки у них сильно ядучих кольорів, але їх завжди можна замінити.

RUZHAJA
03.10.2008, 13:43
Ми замовили на зиму ось такі чобітки (рожеві :xaxa:)

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/xlarge/121604269.jpg

У Львові пам"ятаю бачила щось подібне продавали бабки на площі ринок біля магазину "соболь". Там і на дорослих таке було. І здається в них можна замовити що потрібно. Але це давно було , як зараз не знаю.:confused:

Соня
03.10.2008, 13:46
Значить Reima таки буває в Антошці!

Соня
03.10.2008, 13:52
Ми замовили на зиму ось такі чобітки (рожеві :xaxa:)

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/xlarge/121604269.jpg

У Львові пам"ятаю бачила щось подібне продавали бабки на площі ринок біля магазину "соболь". Там і на дорослих таке було. І здається в них можна замовити що потрібно. Але це давно було , як зараз не знаю.:confused:

Я такі ж в Польщі хотіла купити, коштували 40$, дорогувато, може б купила, але на дворі був липень і так жарило, що щось на такі речі не перло :)

RUZHAJA
03.10.2008, 14:29
Я такі ж в Польщі хотіла купити, коштували 40$, дорогувато, може б купила, але на дворі був липень і так жарило, що щось на такі речі не перло :)

Ото дурять народ!!:shutup:
Ми заплатили за них 10 евро в інтернет магазині!
А в виготовленні мабуть взагалі копійки коштують!:mad:

Olay
03.10.2008, 17:34
Значить Reima таки буває в Антошці!

Вчора були в Антошці на Науковій були такі тьопи,але фірма Lenne

guculyanka
03.10.2008, 22:38
Не можу визначитись з розміром зимових чобітків. Зараз мала ходить в сандалях 22 розмір, вільні (десь 5 мм). Мені здається, 23 розмір буде завеликий, точно буде завеликий, але чи 22 р до кінця зими вистарчить?

Дівчата, як ви кажете? Як швидко росте ножка?

Loyal
03.10.2008, 22:39
Я ще згадала за коричневі "гуцульські" цигейкові топики, ми такі купували племінниці на краківському базарі, три роки тому коштували приблизно 25 гривень.
Тільки шнурівки у них сильно ядучих кольорів, але їх завжди можна замінити.

І ми купили "гуцульські". На фестивалі в Звенигороді дали 35 грн. Модно так виглядає, але ше на них погоди не було

карапуз
03.10.2008, 23:37
Не можу визначитись з розміром зимових чобітків. Зараз мала ходить в сандалях 22 розмір, вільні (десь 5 мм). Мені здається, 23 розмір буде завеликий, точно буде завеликий, але чи 22 р до кінця зими вистарчить?

Ми старшій донечці зимове взуття брали завжди на два розміри більше,тобто на 1 см(щоб вразі лютих холодів :xaxa: носочок вдягнути і щоб до кінця зими було).Коли зимове взуття брати впритик,то ножка буде мерзнути.А ще можна витягнути устілку,покласти ножку і відразу видно,чи велике взуття чи дуже велике :xaxa: :).
Юстинці ми вже купили в Антошці суперові моднячі чобітки GEOX .А Мартинчик у нас поки" босий" :confused: :).

Ная
04.10.2008, 00:00

Моя дитина зараз носить мештики 19-го розміру,то в них ше легко вдягається товстий махровий носок. Зимові чобітки я купила аж 21-го розміру,так шоб до кінця зими хватило:),тепер переживаю чи то не занадто великі:confused:. Думаю,як прийдеться вже до зимового взуття,тоді побачу як їй в них,може доведеться купувати ще одні меншого розміру. Купляла я так само як Уляночка від "Мир детства",коштували 180 гривень,продаються в "Топ-топ" на Гнатюка.

Іруня
04.10.2008, 10:20
Моя дитина зараз носить мештики 19-го розміру,то в них ше легко вдягається товстий махровий носок. Зимові чобітки я купила аж 21-го розміру,так шоб до кінця зими хватило:),тепер переживаю чи то не занадто великі:confused:. Думаю,як прийдеться вже до зимового взуття,тоді побачу як їй в них,може доведеться купувати ще одні меншого розміру. Купляла я так само як Уляночка від "Мир детства",коштували 180 гривень,продаються в "Топ-топ" на Гнатюка.

Ми у вашому віці теж літом носили 19 розмір, а на зиму взяли 21 розмір. Якраз на колготку і якусь додаткову шкарпетку:shy:. Зараз в малої вже 21, то плануємо на зиму купляти 23.
Так що не переживайте, завеликі не будуть. А от моя подружка купила малому майже в притик і серед зими, десь в лютому, змушена була ще одні купляти:shutup:.

левиця
04.10.2008, 22:47
Сьогодні була в "Льоліку" на Сихові. Кому подобається цей магазин, то біжіть. Там великий розпродаж, особливо на діток десь з 3 років. І вже є завіз зимового одягу та взуття.
Кажуть, що в "Антеї" на Джерельній є магазин, де продають фірмове дитяче взуття з супінаторами. Може хтось знає, як він називається? Чи є вже та осінньо-зимові чобітки?

olja_zaj
10.10.2008, 14:46
Уляночко супер дублянки,в якому хенді купили?

Олька
10.10.2008, 14:49
Сьогодні була в "Льоліку" на Сихові. Кому подобається цей магазин, то біжіть. Там великий розпродаж, особливо на діток десь з 3 років. І вже є завіз зимового одягу та взуття.
Кажуть, що в "Антеї" на Джерельній є магазин, де продають фірмове дитяче взуття з супінаторами. Може хтось знає, як він називається? Чи є вже та осінньо-зимові чобітки?

Я якраз хотіла мамочкам порадити "Льолік". Це наш улюблений магазин, все купляєм тільки там, завжди є вибір!:y:

Уляночка
10.10.2008, 15:11
Уляночко супер дублянки,в якому хенді купили?

Любчикові на Провесні, а рожеву - в Планеті на Любінській

Usmishka
11.10.2008, 22:39
Дівчата,а які одіялка ви купуєте своїй малечі в каляску?
Я бачила вчора в Меро симпатичні флісові одіяльця по симпатичній ціні - 35 грн.:) Але не знаю шо то за фліс, на дотик дуже приємне, але чи можна дитині і чи тепле воно буде, чи практичне?:confused:

Olay
11.10.2008, 22:52
Я думаю якщо майже у всіх комбінезонах підкладка флісова - то одіяльце не зашкодить:)

Ніка
11.10.2008, 23:57

мені мама купила одіяльце і подушечку від АГУ в Пелікані. казала, що досить дешеві(десь до 50-70грн) і малюку під ним тепло!!!:)

Злата
12.10.2008, 10:07
вчора чоловік купив донечці топики, десь по дорозі на закарпаття 35 грн.
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/10/12/235448f1a1ee53b34.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=202)
думаю якщо когось цікавить, то на вернісажі можуть бути такі ж
мені сподобались м'якенькі, тепленькі і шкірка ззовні захищає від вітру

Злата
12.10.2008, 10:10

ми на гутовні на Зеленій купили шерстяне, вже гуляємо. Донечка спить під ним, досить тепле, але думаю на зиму треба все ж овчинку конвертом

Анута
12.10.2008, 12:05
вчора чоловік купив донечці топики, десь по дорозі на закарпаття 35 грн.
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/10/12/235448f1a1ee53b34.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=202)
думаю якщо когось цікавить, то на вернісажі можуть бути такі ж
мені сподобались м'якенькі, тепленькі і шкірка ззовні захищає від вітру
в нас є такі. єдине зауваження - якось непродумали як взувати діткам, в кого ніжка з високим підйомом тощо. Нам по розміру ще підходять, але взути вже давно не можемо - завузька "горловинка", не пролазить ніжка :(

Ольга
12.10.2008, 21:08
Знову шокована - на столах біля ЦУМу сьогодні знову продавали шапочки АБСОЛЮТНО ТАКІ Ж ЯК В АНТОШЦІ! Тільки ціни менші.
Ми купували дитині в Антошці за 70 грн, а така ж на вулиці по 40...
Для новонароджених в Антошці є шапочка біленька з трояндочками і стрічечками за 89 грн, а на столі була за 10 грн...
що це? Одні і ті ж постачальники товару в Антошку і на секонд??

Олюська
12.10.2008, 23:31
Я бачила вчора в Меро симпатичні флісові одіяльця по симпатичній ціні - 35 грн.:) Але не знаю шо то за фліс, на дотик дуже приємне, але чи можна дитині і чи тепле воно буде, чи практичне?:confused:\
Фліс - це ж синтетика. Як на мене, краще шерстяне (хтось вже писав про них). Ми купували в Арсені шерстяний пледик (чи то коцик) дитячий, 60 грн.

Маруся-мама
13.10.2008, 06:11
Знову шокована - на столах біля ЦУМу сьогодні знову продавали шапочки АБСОЛЮТНО ТАКІ Ж ЯК В АНТОШЦІ! Тільки ціни менші.
Ми купували дитині в Антошці за 70 грн, а така ж на вулиці по 40...
Для новонароджених в Антошці є шапочка біленька з трояндочками і стрічечками за 89 грн, а на столі була за 10 грн...
що це? Одні і ті ж постачальники товару в Антошку і на секонд??
В нас таке часто можна зустріти. Коли заходиш в панський маґазин то товар коштує відповідно, а коли ідеш в такий магазин що паньству стидно навіть повз нього гуляти, то там за той сам товар в кілька раз дешевше.

Але ми люди прості нам в світ не показуватись, можемо і дешевше взяти.:xaxa:

Nata
13.10.2008, 12:02
Я бачила вчора в Меро симпатичні флісові одіяльця по симпатичній ціні - 35 грн.:)

По ціні може і симпатичне, але ж синтетика. Не знаю, нам бабуся подарувала шерстяний коцик (купувала на Добробуті), але на вулицю ми в ньому так і не їздили, не склалося у нас :).
Зате малий спить дома під коциком.

Натуся
13.10.2008, 12:32
Народ,були ми вчора на південному,хотіла малечі придивитись теплі штанята.Знайшла те,що мені подобається-комбінезончик (ну типу штанята з закліпками на плечах,не знаю,чи то справді комбінезоном називається...),зверху дрібний вельвет,зсередини утеплені такою ж тканиною як теплі піжамки нашого виробництва(вроді фліс називається,але я в тканинах повний ноль,то пояснюю як получається...),були різних кольорів(оливкові,чорні,темно-сірі,рожеві,голубі,коричневі,червоні,бордові),мені найбільше сподобались бордові.Ціна-90 грн.Вже би і купила,тільки захотілось спитати-а може хтось бачив десь такі дешевше?Ну так,щоб можна було ще одну пару на зміну купити...

Irus'ka
13.10.2008, 12:54
Народ,були ми вчора на південному,хотіла малечі придивитись теплі штанята.Знайшла те,що мені подобається-комбінезончик (ну типу штанята з закліпками на плечах,не знаю,чи то справді комбінезоном називається...),зверху дрібний вельвет,зсередини утеплені такою ж тканиною як теплі піжамки нашого виробництва(вроді фліс називається,але я в тканинах повний ноль,то пояснюю як получається...),були різних кольорів(оливкові,чорні,темно-сірі,рожеві,голубі,коричневі,червоні,бордові),мені найбільше сподобались бордові.Ціна-90 грн.Вже би і купила,тільки захотілось спитати-а може хтось бачив десь такі дешевше?Ну так,щоб можна було ще одну пару на зміну купити...

О,ми саме такі шукаємо! Щоправда,нам треба 92-98 розмір,а таких на лямках не випускають (то мені так продавчиня одна повідала:confused:), і ще -нам так на "Південний" пертися не хочеться,може десь в магазинах є?

Натуся
13.10.2008, 13:09
Я раніше писала про плащик,що сестра на хенді малій купила і обіцяла сфоткати і показати.Вибачайте за якість-фоткала телефоном...
http://i014.radikal.ru/0810/f8/6fa7912784ad.jpg
http://i060.radikal.ru/0810/cb/3777b7a5a528.jpg
А це ми вчора ще таку шапочку з шарфиком купили на Південному
http://s45.radikal.ru/i107/0810/84/382ea589f130.jpg
А таку купили трохи давніше,на зимну осінь зсередини на "кожусі":xaxa:
http://s49.radikal.ru/i125/0810/9e/def8bbb9131e.jpg

Натуся
13.10.2008, 13:11
О,ми саме такі шукаємо! Щоправда,нам треба 92-98 розмір,а таких на лямках не випускають (то мені так продавчиня одна повідала:confused:), і ще -нам так на "Південний" пертися не хочеться,може десь в магазинах є?
Ну нам власне сказала,що 74-то найменший,а взагалі більші Є!Вас обманули!!!Бийте її!!!!:):xaxa:Направду бачила,що розміри більші є.

Ольга
13.10.2008, 13:19
В нас з шапочками вічна проблема - маємо їх два десятка і всі не так як треба лежать. Лише ось ця ідеально сиділа на дитині і дуже гарно облягала вушка:
http://photos1.blogger.com/blogger/7777/2799/320/Resize%20of%20PB161772.jpg

Власне 2 роки тому ми таку купили в Антошці, а вчора таку ж купили, але більшого розміру на вулиці :) Maxikids - чудової якості, не скрипить під руками від синтетики! Всім щиро раджу!

Ще були дуже гарні шапочки 45-47 розміру - нам вже малі. І чудові шалики!
такого типу http://thumbs2.ebaystatic.com/pict/3201628138904040_1.jpg і такі http://i21.ebayimg.com/02/i/000/d1/38/2d5e_1.JPG

RUZHAJA
13.10.2008, 13:22
Я бачила вчора в Меро симпатичні флісові одіяльця по симпатичній ціні - 35 грн.:) Але не знаю шо то за фліс, на дотик дуже приємне, але чи можна дитині і чи тепле воно буде, чи практичне?:confused:

в нас є декілька флісових одіялець. На справді дуже хороша річ цей фліс!!! :y::y::y:
Десь читала що його трактують як одне з найважливіших відкриттів прошлого століття.Хоч це є і синтетичний замінник шерсті , та він має багато переваг.
Він є зовсім не алергенний (на відміну від шерсті і т.д),добре зберігає тепло і в ньому дитинка ніколи не вспотіє( за рахунок унікальних дихаючих властивостей), він дуже приємний на дотик і не "кусається".
Ще десь читала , що він був розроблений спеціально для бейбіків.
Але треба вибирати якісний фліс оскільки дуже багато підробок.

Анута
13.10.2008, 15:47
Ну нам власне сказала,що 74-то найменший,а взагалі більші Є!Вас обманули!!!Бийте її!!!!:):xaxa:Направду бачила,що розміри більші є.
цілком згідна, є більші. вам видно так сказали, щоб ви купили що було в наявності у них і не йшли шукати більших.
мені так само втирали, що бодіки шиють лише на діток до 3-х місяців, а ми ось на днях 98 розмір купили ще й з застібками на шийці і бігаємо ;)

Olay
13.10.2008, 16:36
в нас є декілька флісових одіялець. На справді дуже хороша річ цей фліс!!! :y::y::y:
Десь читала що його трактують як одне з найважливіших відкриттів прошлого століття.Хоч це є і синтетичний замінник шерсті , та він має багато переваг.
Він є зовсім не алергенний (на відміну від шерсті і т.д),добре зберігає тепло і в ньому дитинка ніколи не вспотіє( за рахунок унікальних дихаючих властивостей), він дуже приємний на дотик і не "кусається".
Ще десь читала , що він був розроблений спеціально для бейбіків.
Але треба вибирати якісний фліс оскільки дуже багато підробок.

Підтримую 100%,ви висловили мої думки:clapping:

Aster
13.10.2008, 19:54
Ми вже купили мягесенький конверт на натуральній овчинці в "Карапузику" (не плутати з Карапузом) на Шуварі (2 поверх). Конверт українського виробництва. Там є і польські, але вони мені не дуже сподобалися.

Ось такий в нас конверт:
http://keep4u.ru/imgs/b/081013/81/810665685912e5495b.jpg

А ще ми купили малому шапочку в Карапузі, теж на 2 поверсі Шувару. Дуже мягеньку і теплу - на зиму. Ось таку:
http://keep4u.ru/imgs/b/081013/c1/c159ec74f90b26b3be.jpg

Irus'ka
13.10.2008, 20:09
Ми вже купили мягесенький конверт на натуральній овчинці в "Карапузику" (не плутати з Карапузом) на Шуварі (2 поверх). Конверт українського виробництва. Там є і польські, але вони мені не дуже сподобалися.

Ось такий в нас конверт:
http://keep4u.ru/imgs/b/081013/81/810665685912e5495b.jpg

А ще ми купили малому шапочку в Карапузі, теж на 2 поверсі Шувару. Дуже мягеньку і теплу - на зиму. Ось таку:
http://keep4u.ru/imgs/b/081013/c1/c159ec74f90b26b3be.jpg
А яку - не видно:ninja::ninja::ninja:...:xaxa:

Aster
13.10.2008, 21:00
А яку - не видно

Дивно, ще пару хвилин назад все було видно. :confused:

А ось так видно?

http://keep4u.ru/imgs/s/081013/81/810665685912e5495b.jpg (http://keep4u.ru/full/081013/810665685912e5495b/jpg)

http://keep4u.ru/imgs/s/081013/c1/c159ec74f90b26b3be.jpg (http://keep4u.ru/full/081013/c159ec74f90b26b3be/jpg)

Loyal
14.10.2008, 12:08
Я от, до речі, знов заплуталася який комбінезон малому на зиму купити... Вже ніби вирішила, що візьмем на овчині, а тут продавщиця тихенько питає чи нема алергії, бо її малого душило просто від овчини :8: Я вже знов заплуталася! І чи доцільно купувати комбінезон, що конвертом робиться, щоб ще на наступний рік було :confused:

Олюська
14.10.2008, 14:32
Я от, до речі, знов заплуталася який комбінезон малому на зиму купити... Вже ніби вирішила, що візьмем на овчині, а тут продавщиця тихенько питає чи нема алергії, бо її малого душило просто від овчини :8: Я вже знов заплуталася! І чи доцільно купувати комбінезон, що конвертом робиться, щоб ще на наступний рік було :confused:
Ми теж довго думали, а потім прислухались до порад деяких форумчан і купили на синтепоні, бо на овчині дуже туплі і дитина може запарюватись. І зими в нас не суворі, та й як холодніе, то можна накрити ще чимось

Радість
14.10.2008, 15:16
Я своїй купляла комбінезон на овчині. Алергії не було, хоч мала дуже алергічна. Чесно кажучи, навіть не знала, шо може бути на овчину алергія, інакше б також не купляла. Зато, деколи під низ я могла навіть світер не одягати, бо комбінезон дійсно дуже теплий.

Olay
14.10.2008, 15:28
Я думаю якщо в дитинки нема алергії і вона ще манюня (тобто буде тільки у колясці) можна брати на овчині. В нашому випадку ми вже потроха ходяєм тому свідомо вибирали на синтепоні, бо дитина буде рухатись і геть здушніє в кожусі.

карапуз
14.10.2008, 23:52
Я б вам не радила купувати комбінезон,який робиться конвертом,бо ваш хлопчик взимку почне сидіти і буде не дуже зручно його садити.
А купувати так,щоб було ще на наступну зиму, думаю не варто.За рік ваша малеча виросте десь на 15 см(дітки до року дуууууже швидко ростуть).Тому найкраще вам - взяти цільний комбінезончик на розмір більший(наприклад,якщо зараз у вас ріст 68,то беріть 74).Але звичайно потрібно міряти.І вирішувати,звичайно,вам :)
Вдалої вам покупки !:)

Loyal
15.10.2008, 11:07
Я б вам не радила купувати комбінезон,який робиться конвертом,бо ваш хлопчик взимку почне сидіти і буде не дуже зручно його садити.
А купувати так,щоб було ще на наступну зиму, думаю не варто.За рік ваша малеча виросте десь на 15 см(дітки до року дуууууже швидко ростуть).Тому найкраще вам - взяти цільний комбінезончик на розмір більший(наприклад,якщо зараз у вас ріст 68,то беріть 74).Але звичайно потрібно міряти.І вирішувати,звичайно,вам :)
Вдалої вам покупки !:)

Мені власне одна форумчанка і порадила, в якої малий майже на рік старший від нас. То вони конвертом відвозились минулої зими, а на цю мають повноцінний комбінезон :confused: Тим більше, що мацьопство надворі більше спить - тим більше коли холодно :confused:. Дякую за поради! А купувати певно будем те, що буде в наявності, бо я вже замучилась по тих магазинах-гуртовнях їздити - в них то вже нема, то ще нема :tanksmile:

карапуз
21.10.2008, 00:30
Купили своїм діткам на зиму комбінезони.Ось такі:
Юстинці
http://img235.imageshack.us/img235/7881/as18oc7.jpg
http://img216.imageshack.us/img216/1563/as19uf6.jpg

Мартинчику
http://img135.imageshack.us/img135/6613/jp02qm1.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/7351/jp06uk4.jpg

Купували в "Тигресі" :).

Ok*
21.10.2008, 12:13
Купили своїм діткам на зиму комбінезони.

Оголосіть, будь-ласка, ціни.:clapping:

карапуз
21.10.2008, 13:18
Оголосіть, будь-ласка, ціни.:clapping:
Юстинки-680,Мартина-510 :).

Ольга
21.10.2008, 13:55
Юстинки-680,Мартина-510 :).

фантастичні костюми, жалію, що дитині купила Lenne, він ззовні не дуже привабливий...

карапуз
21.10.2008, 15:47
фантастичні костюми, жалію, що дитині купила Lenne, він ззовні не дуже привабливий...
Дякую :).
Ми в Антошці теж дивились Мартину комбінезон Lenee темно-синього кольору. І думали вже купувати ,але не дуже сподобалось,що лямки на штанцях регулюються, по довжині, гудзиками, і тому вирішили,ще подивитись в Тигресі.І якщо нічого там не знайшли,то купили б Lenee. Він теж доволі симпатичний :) .

Улянка
21.10.2008, 16:28
Сьогодні в топ-топі бачила темно синій вільветовий комінезончик(просто штани а не костюм) Тепленький досить з підшитою підкладкою, але не на зиму і всього 42 гривні. Всього один і на нас нажаль замаленький. Розміру там не було, думаю що то був десь 68. Може комусь потрібен, то зайдіть туди, бо він лише один

Nata
22.10.2008, 15:19

Олю, я теж купила Петрові Lenne. Ходила біля нього зо два тижні, ніяк не могла наважитись, бо справді виглядає не найкраще. Але обходила купу магазинів і вирішила, що хай краще буде дитині зручно ніж гарно :).

А ще мені свекруха принесла зимовий комбінезон на овчині, то Петро навіть руками в ньому рухати не може :xaxa::xaxa::xaxa:. Так що маю тепер одяг, щоб дитину до баби носити.

карапуз
28.10.2008, 00:24
Купили Юстинці ще й спортивний костюм, тієї ж фірми,що і комбінезон.Ось такий
http://img136.imageshack.us/img136/2586/as09td1.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/7444/as10fp5.jpg

Тепер вона чекає на сніг,щоб їхати в Карпати на лижі :)

RubenRybnik
02.11.2008, 16:57
я как-то писал про то что мы заказали ботиночки see key run, ура они пришли!!! сегодняшняя фотосессия

http://s57.radikal.ru/i158/0811/83/017413fa919b.jpg
http://s52.radikal.ru/i138/0811/eb/d84a12ba2207.jpg
http://i029.radikal.ru/0811/c7/c2489ded053f.jpg
http://s43.radikal.ru/i099/0811/5b/421db8d1fb93.jpg
http://s58.radikal.ru/i162/0811/24/a5e3290f2204.jpg
http://i050.radikal.ru/0811/2a/8b690aaa1cd3.jpg
http://s46.radikal.ru/i113/0811/f1/d0377b5690d7.jpg
http://s57.radikal.ru/i155/0811/64/d2ba706c07e8.jpg
http://s48.radikal.ru/i120/0811/a3/4c82560d0ef1.jpg

Соня
05.11.2008, 13:07
Слухайте, в Антошці з"явились комбези Reima, АЛЕ ЦІНИ!!!:8::8::8: ЖАХ! Такий як у нас комбінезон 890 грн., як там "няня" каже ОЧУМЄТЬ! Я розумію, що кожен хоче заробити, але ж треба совість трохи мати.:ninja:

Olay
05.11.2008, 13:25
Щодо Lenne та Reima натрапила в неті на ось таке www.spclub.in.ua . Може з форумчан хтось купував через цей сайт поділіться?

Loyal
05.11.2008, 13:26
Слухайте, в Антошці з"явились комбези Reima, АЛЕ ЦІНИ!!!:8::8::8: ЖАХ! Такий як у нас комбінезон 890 грн., як там "няня" каже ОЧУМЄТЬ! Я розумію, що кожен хоче заробити, але ж треба совість трохи мати.:ninja:

Ви ще не усвідомили, що Антошка її не має???? Я заходжу на екскурсії хіба. Ну і іграшки типу ТОЛО мене цікавлять. Хто знає де їх можна купити дешевше?

Соня
05.11.2008, 16:59
Ми теж там на екскурнсії, і теж лише Толо там купляли досі, може ще пару дрібниць, все решта купую в Польщі, як тепер виявляється в 2 рази дешевше! А ще мені тут сподобався "Світ іграшок", що на південному.

Olenka
05.11.2008, 17:13
Щодо Lenne та Reima натрапила в неті на ось таке www.spclub.in.ua . Може з форумчан хтось купував через цей сайт поділіться?

Я замовила. Але буде тільки в лютому.

Olenka
06.11.2008, 15:45
Прийшло СМС від Антошки з сьогоднішнього дня "знижки від 50% на більш ніж 2000 найменувань".
Хто ще до зими не приготувався і до Миколая то поспішайте!

Улянка
06.11.2008, 15:49
Прийшло СМС від Антошки з сьогоднішнього дня "знижки від 50% на більш ніж 2000 найменувань".
Хто ще до зими не приготувався і до Миколая то поспішайте!

Ну себе вони не обділять:) Може і повторюсь але не пам"ятаю чи писала що купила в Антошці светрик за 110 який в Арсені бачила потім за 70

Olenka
06.11.2008, 17:30
Ну себе вони не обділять:) Може і повторюсь але не пам"ятаю чи писала що купила в Антошці светрик за 110 який в Арсені бачила потім за 70

Думаєте Арсен не такий самий? Та ніякий магазин себе не обділить. Будь-які знижки є закладені в ціні. Просто саме коли знижки ці ціни наближені до реальних, і можна купити непогані речі. Минулого року я малому купила класний набір шапочку і шарфік за 30 грн., а коліжанка малій купила супер комбінезон за 75 грн.
А без знижок, то ми в Антошку тільки за харчуванням ходимо. Як не крути, а вибір і ціни на харчування там нормальні.

Улянка
06.11.2008, 18:24
Думаєте Арсен не такий самий? Та ніякий магазин себе не обділить. Будь-які знижки є закладені в ціні. Просто саме коли знижки ці ціни наближені до реальних, і можна купити непогані речі. Минулого року я малому купила класний набір шапочку і шарфік за 30 грн., а коліжанка малій купила супер комбінезон за 75 грн.
А без знижок, то ми в Антошку тільки за харчуванням ходимо. Як не крути, а вибір і ціни на харчування там нормальні.

Я ж і не сперечаюсь. Під знижки там дійсно часом можна купити дуже класні речі. Я от шапочку класну купила там цього року за 30грн. А аналогічна іншої фірми та кольору там 200. Я одяг в Антошці дійсно під великі знижки тільки купую. А так тільки кашу та Хагіси

Panadolka
06.11.2008, 23:22
Я літом малому купила маєчку за 15 грн. і шортіки, задоволена на всі 100, тому що за такі гроші і на базарі не купиш...
А та акція у всіх антошках?

Loyal
07.11.2008, 10:40
Я ж і не сперечаюсь. Під знижки там дійсно часом можна купити дуже класні речі. Я от шапочку класну купила там цього року за 30грн. А аналогічна іншої фірми та кольору там 200. Я одяг в Антошці дійсно під великі знижки тільки купую. А так тільки кашу та Хагіси

Про Хагіси втикнусь. Вчора чоловік з Метро привіз мегапачку за 104 грн, а в Антошці, як не помиляюсь, 120 були. В Метро, до речі, чомусь на підгузники всі ціни без ПДВ :confused: Так що набирайте, бо мені здається я минулого тижня брала, то з ПДВ була ціна

Nata
07.11.2008, 11:23
Про Хагіси втикнусь. Вчора чоловік з Метро привіз мегапачку за 104 грн, а в Антошці, як не помиляюсь, 120 були. В Метро, до речі, чомусь на підгузники всі ціни без ПДВ :confused: Так що набирайте, бо мені здається я минулого тижня брала, то з ПДВ була ціна

Підгузники зараховані до товарів першої необхідності і продаються без ПДВ, здається так :)

Pand@
07.11.2008, 14:45
Дівчатка!На рахунок одягу наша сім"я переважно по базарах одягаеться.А от взуття стараемось купувати в "Plato" що на Любінській.Правда тепер в них ціни трошки піднялись.Але переконалась що взуття там хороше(ну принаймі для нас).Чоловікові якісне купила-супер.Дочці ні за щоб на базарі тепер зимове не купувала.Взяла Ессо їй-просто супер.мені подобаеться і дизайн і взагалі..Але ще треба взимку буде переконатись.хоча ессо довіряю найбільше.заплатили 270грн(це зі знижкою).дорого але думаю того варте.хоч і це на один сезон-ніжка ж росте не те що у нас.. я брала без гарантії і тому мені подруга яка там працюе зробила знижку.Просто там е гарантія в магазині на цілий сезон і ви можете якщо щось повернути чи зремонтувати за кошт магазину.
А ще ,не знаю як там інші фірми але мені сказали консультанти з того магазину що чобітки Giox не дуже якісні.можуть протікати

kati
07.11.2008, 14:48
Ми також багато взуття купляємо в ПЛАТО. І малому беру тільки там , в основному GEOX