КПК

Показати повну версію : Одяг та взуття для малечі

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

Ніколь
05.05.2010, 14:14
Я хочу проконсультуватись на рахунок босоніжок на літо. Звичайно це все справа смаку, але продавці дуже радять купувати моделі такого типу http://s52.radikal.ru/i136/1005/c7/60e95a9e5d51.jpg щоб носок був закритий, мол коли падатиме дитина то ніжку і пальчики не буде оббивати. Мені особисто подобаються моделі з відкритим пальчиком, такого типу http://s44.radikal.ru/i105/1005/44/9e740cdf734f.jpg або такі http://s50.radikal.ru/i127/1005/25/ea4916ee47a3.jpg, навіть останні білше, але чи не буде ніжці в таких закритих сандаліках жарко? Питаю в вас, дівчата, якого плану сандаліки на літо кращє брати, враховуючи що мала ходить добре, але вічно десь біжить, за щось шпортається ну і падає регулярно. Чи може пальчики зовсім і не будуть оббиватить, а продавці так кажуть щоб продати лише....

Зорянівонька
05.05.2010, 14:23
Я свому брала такого типу як перші, бов в мене теж гасає. І думаю правильно, бо за 3 місяці той носик був стертий.

MAXAMAK
05.05.2010, 14:25
Ми носили завжди із відкритими - проблем не було. З пальцями у нас все добре було і падали багато. Можете купити не в притик, а так трішки на виріст - до пів сантиметра - щоб пальці не вилазили. (Маєм із таких босоніг користь - з того що вже в притик і такі зовсім розбити - беремо в ліс чи на город, а закриті як вже малі то вже малі.):o

Наталочка
05.05.2010, 14:28
Мій Данило минулого року (майже три роки), коли перейшов з кросиків на сандалі ( з відкритими носочками) то постійно шпортався об ті носочки і падав, поки нормально привик ходити , десь три тижні пройшло. То цього року я вже купила одні з закритим носочком, а одні з відкритим.

olja_zaj
05.05.2010, 14:29
чи не буде ніжці в таких закритих сандаліках жарко
Нам не було жарко,ми купляємо закриті,дійсно мала в мене падає,зашпортується в відкритих,закриті то для нас.

Ніколь
05.05.2010, 14:30
Можете купити не в притик, а так трішки на виріст - до пів сантиметра - щоб пальці не вилазили.
однозначно братиму на виріст, бо ніжка дуже росте

cherepashka
05.05.2010, 15:20
В нас теж, для прогулянок на кожен день,були такі ,як перші,а на вихід "в люди"-відкриті босоніжки.Цього року шпортається менше,то вже взяли з відкритими пальчиками :)

Лянка
05.05.2010, 17:05
Я купувала з відкритими носиками, але як писали вище, трошки більшенькі і не було ніяких проблем. Зараз планую меншій теж такі купувати.До речі, може хтось в курсі чи на завтрашній виставці "Дитячий світ" буде взуття і чи варто брати взуття від нашого виробника?

Грильяжка
05.05.2010, 17:33
може хтось в курсі чи на завтрашній виставці "Дитячий світ" буде взуття
взуття буде точно

Котя
06.05.2010, 14:28
:girl_flag_of_truce:Дівчатка, підскажіть будь-ласка де можна придбати, або взяти на прокат плаття для першого причастя на дівчинку приблизно 140 см?

Knopka
06.05.2010, 14:32
е можна придбати, або взяти на прокат плаття для першого причастя на дівчинку приблизно 140 см
плаття для першого причистя дають на прокат у багатьох салонах весільних суконь.

Ніколь
14.05.2010, 11:58
Дівчата, підкажіть де ви купляєте діткам нижню білизну. Щоб була якісна, бажано симпатична, щоб ниточки не торочились і шовчики не поролись. Ну і не по захмарним цінам.

MAXAMAK
14.05.2010, 12:05
де ви купляєте діткам нижню білизну
Недавно в Ашані були класнючі дівчачі та хлопчачі трусики - 100% бавовна, нашого виробництво - не криві, гарно пошиті, гарно перуться і такі дитячі в квіточки, машинки,....
Накупила малим - задоволена. І майки там були теж такі ж. (трусики по три грн, а майочки по 5, хлопчачі дорожчі на гривню по моєму.)
Там ще різні були - теж не погані, але дорожчі - до 20 грн за пару.

Ніколь
14.05.2010, 12:12
В Ашані була, але чогось не додивились, треба ще раз глянути. Справа в тому що я купила їй декілька трусиків по 10 грн - такі гарненькі, пошиті були акуратно, а ще наборчики 21 грн - 3 штучки ( ну вроді не дуже дешево). І у всіх то шовчик збоку пореться, то ниточки по шву навколо ножки.... а постійно підшивати їх також не дуже хочеться. А в той же час за 40-50 грн купляти наборчик труси+маєчка вважаю задорого.

MAXAMAK
14.05.2010, 12:31
але чогось не додивились,
Вони були у таких великих кошиках - як на розпродаж. Виглядали так ніби "не очень" - але носяться суперово. В нас теж таке, що труси не купимо - то пореться все, нитки та резинки вилазять. А за три грн. навіть як попореться - то не так шкода. Вже десь близько місяця малі носять (перуться часто) і все добре.
Ще подібні трусики бачила в Домнарі - біля оперного магазин із дитячим трикотажем - але давно там не була, то не скажу ані по цінах, ані по якості. Піжами які ми там купили - класні. Теж наші (не спираються і не рвуться по швах).

bioland7
14.05.2010, 16:20
Дівчата,шукаю і ніде не можу знайти джинсів Skinny (вузьких) на хлопчика 3-4р, була на Південному, Антошці - там немає взагалі. Може хтось десь бачив,підкажіть де?

Надя К.
14.05.2010, 16:25
Недавно в Ашані були класнючі дівчачі та хлопчачі трусики - 100% бавовна, нашого виробництво - не криві, гарно пошиті, гарно перуться і такі дитячі в квіточки, машинки,.
О, я також там купила. Якість хороша і не ростягуються. Задоволена.

Ніколь
15.05.2010, 01:28
де ви купляєте діткам нижню білизну
Знайшла я сьогодні кльові трусики, і маєчки.. і це в антошці. І ціни нормальні - трусики 9 грн, маєчки 15. І якраз все таке як я хотіла, просто і со вкусом і нічого зайвого. Були там ще і такі самі трусики але за 56 грн - довго дивилась і ніякої різниці не знайшла окрім того що інший виробник ( певно дуже гламурний, раз за звичайні білі труселя така ціна :girl_crazy:).

Vitaminka
15.05.2010, 02:19
Знайшла я сьогодні кльові трусики, і маєчки.. і це в антошці.
а на маленьких були (на мою доцю)?

zara
15.05.2010, 02:43
Дівчата,шукаю і ніде не можу знайти джинсів Skinny (вузьких) на хлопчика 3-4р, була на Південному, Антошці - там немає взагалі. Може хтось десь бачив,підкажіть де?
Тут http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=37227&vid=1&pid=730000&scid=730000002 є )) я замовляла своїй масі, питання в приват.

Ніколь
15.05.2010, 10:33
а на маленьких були (на мою доцю)?
Там було не дуже багато отих недорогих трусиків. Переважно дорожчі. А з тих що були то буквально пару штучок було маленьких, а так переважно 92-98 розмір ( якраз на нашу попу :))
Але я вже вчора переконалась, якщо дівчат продавців/консультантів попросити знайти на складі потрібний розмір якоїсь модельки, навіть якщо того розміру на вішачку немає - то вони йдуть шукати. Нам так вчора бодіки знайшли, нашого розміру на вішачках не було, то нам принесли зі складу.

cherepashka
16.05.2010, 14:42
До теми трусиків:шукаю доці трусики з кружевом (рюшами)на попці.Ніде немає.Знайшла в Карапузі,але там на зовсім мацьоп.Може хтось підкаже,де цю красу можна купити :) ?

Ніколь
16.05.2010, 15:25
До теми трусиків:шукаю доці трусики з кружевом (рюшами)на попці.
Якщо знайдете, потім розкажіть де, ми також таку расу хочем.

Velana
16.05.2010, 17:27
чи варто брати взуття від нашого виробника?
вчора цілісінькій день обходила за взуттям для малого на літо. в результаті знайшли непогані укр.виробника, купили, принесли додому знайшла брак :girl_mad: (і як в магазині не додивилась :confused:) наш виробник: моделі босоніжок гарні - матеріал шкіра, а робота - :cesored:. більше купувати не буду. сьогодні ті сандалі віддали назад, потім знову ходіння по магазинам, результат - купили заграмничне.

ksjuha
16.05.2010, 17:49
Може хтось бачив ортопедичні босоніжки для діток (27р) крім Антошки?Бо цього року в в Антошці всі босоніжки не ортопедичні всередині.

І я це також помітила. Та й вибрати зовсім немає з чого.

Я свому малому цього року купила босоніжки BG. Чи мав хтось босоніжки цієї фірми минулого року? Як відносились? Бо, впринципі, я почитала, що цю фірму хвалять на форумі.

Улянка
16.05.2010, 18:49
Якщо знайдете, потім розкажіть де, ми також таку расу хочем

Ми купили в Вамі на науковій в магазині стокової білизни(тільки там не не сток а все нове і без браку абсолютно в коробках і з етикетками)Key рюші по бокам, і якість супер і вигляд супер. Правда як для дитячих трусиків по 20грн дорогувато(хоча я в антошці дитячі і по 60 бачила)))

zara
17.05.2010, 01:42
Допис від bioland7
Може хтось бачив ортопедичні босоніжки для діток (27р) крім Антошки?Бо цього року в в Антошці всі босоніжки не ортопедичні всередині.
Купила пречудові ортопедичні сандалі на Пд, ТЦ "Дитячий світ"(магазинчик наліво від входу, там взуття і одяг). Фірма "Mimy orthopedic", дуже якісне взуття, ціни від 470гр.

Usmishka
17.05.2010, 08:01
В нас ортопедичне реально тільки на ПД, є ще турецька фірма Ortopedia, ціни також не малі від 350 грн. Колись цікавилась-є ще наша якась фірма, але воно таке страшне, що капець.
А ми ходимо в звичайному взутті, головне щоб ножка добре фіксувалась.

natorella
17.05.2010, 09:58

Купила пречудові ортопедичні сандалі на Пд

ортопедичне реально тільки на ПД, є ще турецька фірма Ortopedia, ціни також не малі від 350 грн. Колись цікавилась-є ще наша якась фірма, але воно таке страшне, що капець.

чи я зовсім відстала - а шо, у всіх дітей проблеми ортопедичні? нашо ви купуєте саме ортопедичне взуття?

SOSKA
17.05.2010, 12:02
А ми купили українські сандалики виробництво Одеса,фірма Little deer.Того року вже насили таке якістю задоволена і ціна помірна.

natorella
17.05.2010, 12:05
купили українські сандалики виробництво Одеса,фірма Little deer
покажіть як виглядають

Ніколь
17.05.2010, 12:10
Допис від SOSKA
купили українські сандалики виробництво Одеса,фірма Little deer
взагалі їх взуття дуже гарної якості і вигляду. Я також малій придивляюсь до сандаликів тої фірми. І ціни на них абсолютно нормальні.
отакі в них є
http://s43.radikal.ru/i101/1005/88/4118fb785cc5.jpg

MAXAMAK
17.05.2010, 12:17
свому малому цього року купила босоніжки BG.

українські сандалики виробництво Одеса,фірма Little deer.

Це одна фірма взуття - тільки різні вікові категорії. BG - вже рахується підлітковим (сама маю і вже три роки ношу їхні спортивні мокасини - просто чудові)
Літр діри - моя любов для моїх дітей. Маємо їхні босоніжки і мештики - просто супер носяться і є вибір і з моделями - це серія дитячого взуття для дівчаток.
Ця фірма шиє - профілактичне-ортопедичне взуття (є хороше кріплення ноги і подушечка для стопочки), якщо у вас немає медичних показань до конкретного профілактичного взуття - такого повністю вистарчає. І ціни в них досить прийнятні - від 150 грн за пару.

є ще турецька фірма Ortopedia, ціни також не малі від 350 гр
В нас є одна пара - хороші нічого не скажеш, але те яке носимо зараз нічим не гірше. На турецьких - підошва антішок - тому таке дорге (думаю для 15 кг дитини антішок той немає ані якого значення - понти та прибамбаси от і все)

zara
17.05.2010, 14:18
чи я зовсім відстала - а шо, у всіх дітей проблеми ортопедичні? нашо ви купуєте саме ортопедичне взуття
ні, в нас ніяких проблем зі стопою нема, купила саме цю фірму із-за того, що сподобалась якість, а ще вони просто правильні- ніжка добре зафіксована, шкіряні, підошва еластична, але не м'яка (наприклад, джеокси надто м'які для маленької ніжки, що тільки вчиться ходити), в підошві ще дірочка щоб повітря виходило:), ну і ще взяла саме ці сандалі , бо ніколи з супінатором не купувала, а ці з супінатором, нам хірург порадив мати ще такі. якраз для профілактики).
Ну і зверху bioland7 питала саме про ортопедичні, от я і написала. ця фірма робить не лікувальне , а скорше профілактичне взуття. ось.

Олюська
17.05.2010, 14:44
Little Deer ми маємо черевички, дуже задоволені. правда, сандалики щось мені не дуже подобаються. Купили якісь угорські на Сихівському секонді, але новесенькі, з етикетками, дуже гарні, легенькі

natorella
17.05.2010, 20:18
джеокси надто м'які для маленької ніжки, що тільки вчиться ходити
якраз для початків добрі мякенькі підошви - шоб стопа формувалась як їй треба, а не так як дядько на фабриці капця пошив
ІМНО

zara
17.05.2010, 21:02
як дядько на фабриці капця пошив
добре, я скажу краще - підошва має бути "вмеру упругая ", так зрозуміліше)

natorella
18.05.2010, 11:29
я скажу краще - підошва має бути "вмеру упругая ", так зрозуміліше)
я не про то
в нас перші капці були отакі - шкіряні чешки. ніякої підошви навіть в мєру упругої
http://s58.radikal.ru/i159/1005/dc/7b58419dde2e.jpg

а зараз приїдуть отакі кроси - і буде нам щастя (кеди, які колись сашці купила виявились не для нашого високого підйому)
http://s51.radikal.ru/i133/1005/d0/de2ee83a799f.jpg

то я про те, шо дитячі ноги не треба пакувати в ортопедичне взуття. а краще купити мякеньке і якісне

Ніколь
18.05.2010, 12:07
шо дитячі ноги не треба пакувати в ортопедичне взуття
При умові що воно не є необхідним щоб корегувати дефекти стопи і не рекомендоване лікарем.

Але у нас тут в продажі є я вже так бачу три види взуття
1. Вообще не ортопеличне, а вооще ніяке, зроблене невідомо де, переважно із замінника або з жахливої шкіри, з дешевою фурнітурою.... в общєм яка ціна такий і вигляд.
2. Взуття умовно ортопедичне ( якість гарна або дуже гарна, фабричні, з нормальних матеріалів, є супінатор і через це багато хто його вже називає ортопедичним, але ж це не зовсім так. Має розумне поєднання ціни і якості.
3. Вже конкретно ортопедичне (профілактичне)... жорский закритий заднік, вмєру упругає підошва, каблучок пару мм, шнурівка або липучки, міцна фіксація ноги, і т.д. І моделі такого взуття також є дуже гарними, але і ціна досить висока.
А ще є спортивне взуття - кедики, кросовочки, можуть бути непоганої якості але без супінаторів, легенькі, якраз щоб літом ходити...
Я своїй дитині обрала взуття другої групи. В нас немає ніяких проблем зі стопою, з походкою, в нас не було ні тонусів ні неправильної постановки стопи... вчились ми ходити зимою по хаті вообще босіком і тапочок в нас теж немає.... зараз мала вовсю бігає в легенькому зручному, проте якісному взутті. Але воно є з категорії "умовно ортопедичне" - лише супінатор має. А взуття з третьої групи я би малій не купляла власне через його задуже ортопедичність.

zaba
18.05.2010, 12:11
Дівчатка, а підкажіть де продаються ті сандалики виробництва Одеса?

Ніколь
18.05.2010, 12:18
а підкажіть де продаються ті сандалики виробництва Одеса?
якщо ви про B&G та Little Deer - то їх повно на Південному ( трішки вони там доррожчі) і в Карапузі на В.Великого та на Шуварі ( там вони дешевші)

natorella
18.05.2010, 12:20
При умові що воно не є необхідним щоб корегувати дефекти стопи і не рекомендоване лікарем
таких дітей є дуже мало. ну не всі ж потребують корегування?
я говорю про взуття для перших кроків - мусять бути дійсно спеціальні умови шоб купувати саме ОРТОПЕДИЧНЕ взуття

2. Взуття умовно ортопедичне
ну чому його називають ортопедичним? це вводить в оману багатьох

я саші вже зараз купую шось на липучках або шнурках, бо має високий підйом і в капці, типу кеди - не годен запхати ногу. кричить. і є в деяких супінатор - ну то я спокійно його взуваю. бо в основному він ходить в хаті босий, тому нога відпочине від того супінатора

Ніколь
18.05.2010, 12:25
ну чому його називають ортопедичним? це вводить в оману багатьох
тому що продвінутих мам у нас не багато.... тих хто сильно цікавиться якісним дитячим взуттям ще меньше. Люди йдуть в магазин і вибирають або тупо бренди, або просто візуально або слухаючи продавця. А продавець називає його ортопедичним аби прівознєсті в очах покупця, щоб схилити до покупки. І потім люди купляють його і вважають ортопедичним бо там є аж супінатор. А так воно поступово входить в обіход що ортопедичне взуття то те яке має хочаб супінатор. Звичайно це не зовсім так...але ж ніхто про це в загальних массах не знає.

natorella
18.05.2010, 12:40
тому що продвінутих мам у нас не багато.... тих хто сильно цікавиться якісним дитячим взуттям ще меньше. Люди йдуть в магазин і вибирають або тупо бренди, або просто візуально або слухаючи продавця. А продавець називає його ортопедичним аби прівознєсті в очах покупця, щоб схилити до покупки. І потім люди купляють його і вважають ортопедичним бо там є аж супінатор
я всьо понял - виступать больше не буду))))

Velana
18.05.2010, 12:42
я вже запуталась з тим взуттям :8: не знаю до якої категорії віднести ті що ми купили малому :xaxa: напевно скоріше всього до другої. знаєте, собі легше купити - взув і відчуваєш як воно на нозі.. а малеча ж не скаже як воно те взуття на ніжці? я після тої покупки нашої мучилась ще 2 дня - чи добре ніжці малому, чи нормально ходить в них...

LILY
18.05.2010, 12:55
ы я, вобще нерозумыю що таке ортопедичне,ми по-трохи робимо першы кроки,якы купувати,на що звертати увагу при купывлы,який супынатор маэ бути,каблук,платформа,короче порадьте яке вибрати взуття для перших крокыв?

zara
18.05.2010, 13:16
в нас перші капці були отакі - шкіряні чешки. ніякої підошви навіть в мєру упругої
нащо такі? це те саме, що і щкарпетки). я б їх взуттям не називала. просто , щоб з гарними ніжками повисіти в слінгу такі чешки. а ми ж говорили про взуття для перших кроків.

Mira_SH
18.05.2010, 13:48
о то є ортопедичне взуття, в повному розумінні того слова
http://s51.radikal.ru/i132/1004/b5/28160e8ae46b.jpg,
http://ua.all-biz.info/img/ua/catalog/small/495088.jpeg
або це
Це умови при яких потрібно носите ортопедичне взуття
Взуття ортопедичне
Призначають особам з захворюваннями, деформаціями, вродженими або набутими ампутаційними вадами нижніх кінцівок, верхніх кінцівок, захворюваннями хребта або з втратою зору.
Виготовляють з натуральних матеріалів.
Але дуже багато ортопедів, радять усім діткам для перших кроків правильне, а не ортопедичне взуття. Тобто не на виріст, щоб мало заднік, і супінатор, вміру гнучку підошву, і щоб було шкіряним.

Ніколь
18.05.2010, 14:01
правильне, а не ортопедичне взуття
Так. але багато людей під правильним розуміють саме ортопедичне. А мабуть треба розуміти просто якісне, зручне, легке, в якому би ніжка себе комфортно почувала і яке б не створювало зайве навантаження на дитячі ніжки.

І раз ми вже обговорюєм правильне взуття... я наприклад з передком сандаліків вже визначилась... а от заднік? в нашому віці він має бути обовьязково закритий чи може бути відкритий? чи частково відкритий? Загалом мені здається що малій однаково зручно було б з і таким і з іншим задніком.....закритий краше б тримав ніжку в сандалику...відкритий менше б парив......

---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

собі легше купити - взув і відчуваєш як воно на нозі..
100% правда

Mira_SH
18.05.2010, 14:14
галом мені здається що малій однаково зручно було б з і таким і з іншим задніком.....закритий краше б тримав ніжку в сандалику...відкритий менше б парив......
ти взуй дитину в магазині, і дай походити хвилин 10 в одному і в іншому, тоді побачиш в якому ступає впевненіше, чується комфортніше

Ніколь
18.05.2010, 14:18
ти взуй дитину в магазині, і дай походити хвилин 10 в одному і в іншому, тоді побачиш в якому ступає впевненіше
О... я вже так пробувала...справа в тому що по магазину вона ходить..повільно ходить ( бо там то бірочка заважає, то магнітик)..але по вулиці ми виключно бігаєм... і при повільній ходьбі нічого особливого я не бачу.... а от при біганині якраз взуття себе показує....але ж де нам в магазині дозволять ганяти.

natorella
18.05.2010, 15:34
нащо такі? це те саме, що і щкарпетки). я б їх взуттям не називала. просто , щоб з гарними ніжками повисіти в слінгу такі чешки. а ми ж говорили про взуття для перших кроків.
в нас з вами різне поняття взуття для перших кроків. в слінг - не було нічого на ногах. а гуляв - то вже в шушузах
от на фото - перша сашина форумівка пішки

http://s60.radikal.ru/i169/1005/86/a3d812a995d7.jpg

bioland7
18.05.2010, 15:57
А продавець називає його ортопедичним аби прівознєсті в очах покупця, щоб схилити до покупки. І потім люди купляють його і вважають ортопедичним бо там є аж супінатор. А так воно поступово входить в обіход що ортопедичне взуття то те яке має хочаб супінатор. Звичайно це не зовсім так...але ж ніхто про це в загальних массах не знає.
Не вс продавці такі, наприклад в Антошці ми міряли Суперфіти ортопедичні,з закритим задником і з всередині ортопедичні, але малий як взув то продавець сама сказала, що йому таке не підходить, бо ножка в нього падає всередину і потрібно дійсно професійне ортопедичне взуття купляти. Так що не всі продавці одинакові є й чесні.:) В нашому випадку поїдем на Личаківську в профес. магазин купляти, вже купляли там минулого року ортопедичні польські босоніжки, малий відходив цілий рік,тому зробила висновок,що вони зручні.

Ніколь
18.05.2010, 16:40
а гуляв - то вже в шушузах
Так ось що таке шушузи... а я собі голову вже давно сушу що це таке))))

Milka
18.05.2010, 16:57
http://s51.radikal.ru/i132/1004/b5/28160e8ae46b.jpg

Я саме такі бачила в аптеці, було взуття навіть для дорослих.
Чесно, я таке взуття побачила вперше бо теж не була досвідчена в цьому хоча взуття ми завжди купуєм зручне ну не завжди брендове супер-пупер.
До речі ціни теж здивували(70-100грн), я завжди думала що ціни на ортопедичне взуття високі, бо поначитувалась що люди устілки купляють більше як за 100грн...

Mira_SH
18.05.2010, 17:06
До речі ціни теж здивували(70-100грн), я завжди думала що ціни на ортопедичне взуття високі, бо поначитувалась що люди устілки купляють більше як за 100грн.
А де бачили, бо впринципі середня ціна на таке взуття 200грн, якщо українське, і десь 400, якщо польське

zara
18.05.2010, 22:12
в нас з вами різне поняття взуття для перших кроків. в слінг - не було нічого на ногах.
Мало хто наважився б одягнути таке на вулицю для ходіння. якщо наступить на скло то воно ж проріже ту шкірку на підошві легко (.
http://s51.radikal.ru/i132/1004/b5/28160e8ae46b.jpg,
http://ua.all-biz.info/img/ua/catalog/small/495088.jpeg
або це
Це умови при яких потрібно носите ортопедичне взуття
Взуття ортопедичне
Призначають особам з захворюваннями, деформаціями, вродженими
дякую за розяснення, я саме це мала на увазі, тільки неправильно висловилась. дійсно, для профілактики носять правильне, а для лікування- ортопедичне.

Gala
18.05.2010, 22:39
http://s51.radikal.ru/i132/1004/b5/28160e8ae46b.jpg
Бачила таке в Чернівцях в магазинчику з ортопедичним взуттям,то на мою старшу було воно 600 грн!!!Маленьке таке ще має вигляд а вже 33 розміру таке страшне:girl_sad:

Редвумен
18.05.2010, 22:49
Маленьке таке ще має вигляд а вже 33 розміру таке страшне
Поносивши таке взуття до 30 розміру (приблизно), можна набагато виправити ходу дитини. І далі носити "нормальне" взуття. А то що "страшне".... Ну і що?. Про дітей в окулярах ітд Ви також думаєте, що то страшно?

Gala
18.05.2010, 22:53
Про дітей в окулярах ітд Ви також думаєте, що то страшно?
Справа в тому,що донька вже сама вибирає яке хоче носити,і таке категорично не хоче....

Ніколь
18.05.2010, 22:53
Про дітей в окулярах ітд Ви також думаєте, що то страшно?
Окуляри окулярам рознь. Оправа може бути як прикрасою так і знущанням. Деколи таке дитина носить що мамадарагайя....

Редвумен
18.05.2010, 23:02
донька вже сама вибирає яке хоче носити,і таке категорично не хоче.
ну не знаю, мені здається, якщо є потреба, то з 5-ти річною, я б домовилась про носіння такого взуття...

natorella
19.05.2010, 00:12
Мало хто наважився б одягнути таке на вулицю для ходіння. якщо наступить на скло то воно ж проріже ту шкірку на підошві легко
таке взуття багато хто носить (його в нас не рекламують, бо воно для наших ортопедів не є *правильним*)
і за весь час. шо дитина в них відходила - жодного разу нічого не сталось
шкло б ту шкіру (а вона там дуууже міцна) не прорізало

viltis
19.05.2010, 00:16
підтримую Наталю, в нас такі "чешки" були ...правда, ми в них більше по хаті ходили, бо ножки не попала в сезон:)

А ще, мали такі собі шкарпетки-з прорезиненою підошвою, які розтягуються на 3 розміри....то ще вони:)

Mira_SH
19.05.2010, 00:45
Бачила таке в Чернівцях в магазинчику з ортопедичним взуттям,то на мою старшу було воно 600 грн!!!Маленьке таке ще має вигляд а вже 33 розміру таке страшне
моїй дитині, таке як мінімум до 6 років світить,:( для хати воно саме те що треба, а на вулицю то можна щось з дорожчого, хоча то не для краси, а при потребі:(
Справа в тому,що донька вже сама вибирає яке хоче носити,і таке категорично не хоче...
Ну то нехай не хоче, і з наслідками такого не хотіння, потім в років 14 буде, або пізно, абодуже боляче. (при умові що зараз це справді є необхідним)
от на фото - перша сашина форумівка пішки
а вам в такому взутті було б зручно ходити? я власне про те, що всі камінчики чути, і трохи від того не комфортно. Я не проти такого взуття, я проти його на наших вулицях.

Vitaminka
19.05.2010, 02:35
таке взуття багато хто носить (його в нас не рекламують, бо воно для наших ортопедів не є *правильним*)
і за весь час. шо дитина в них відходила - жодного разу нічого не сталось
шкло б ту шкіру (а вона там дуууже міцна) не прорізало

в нас такі "чешки" були ...правда, ми в них більше по хаті ходили

у моєї малої зараз такого плану взуття (шкіряна підошва)
дитина ще сама не ходить, тільки тримаючись за якусь опору, робить кроки

http://www.tinysoles.com/images/psole.jpg

Usmishka
19.05.2010, 08:29
Ми в таких шкіряних балетках ходили практично тільки дома, бо як мише Міра на наших вулицях тоак ходити тяжко.

TATA
19.05.2010, 11:49
Так. але багато людей під правильним розуміють саме ортопедичне. А мабуть треба розуміти просто якісне, зручне, легке, в якому би ніжка себе комфортно почувала і яке б не створювало зайве навантаження на дитячі ніжки.
Повністю підтримую. Я коли купую дитині взуття, обов`язково уявляю себе в ньому, на скільки мені було б ньому зручно.Взуття має бути м`яке, якісне, зручне і гарно тримати ніжку. Нам зараз з відкритою п`ятою не підходить, ніжка гуляє. Тому купуємо з гарно фіксуючим задником.Але дітям після 5 років думаю вже зручно.
Ви коли небудь міряли, а ще ліпше ходили у звутті з супінатором? Спробуйте хоча б походити в магазині. Я мала такі мокасіни, то після години ходження з тим супінатором голова розколюється. Тепер не можу вибачити собі, що за браком інформації в перші роки купувала таке взуття дитині і мордувала його. На рахунок цього зараз є стільки інформації....
Але я говорю про ЗДОРОВІ ніжки. Якщо є якісь покази для ортопедичного звуття, то звичайно треба слухати лікаря.

katrinka
19.05.2010, 12:03
в Антошці зараз такі "шушузи" продають по 300грн, є різні кольори і розміра

Ніколь
19.05.2010, 12:08
Ви коли небудь міряли, а ще ліпше ходили у звутті з супінатором?
А вот до речі мені подобається носити взуття з супінатором - мені це взуття як носочки. Правда в модельному взутті того девайса немає.....але от в кросовках, в літніх сандалях спортивного типу і в зимових в мене супінатр, правда не дуже великий але є - то я дуже задоволена.

natorella
19.05.2010, 12:09
зараз такі "шушузи" продають по 300грн, є різні кольори і розміра
шушузи - то назва фірми, їх в україні не продають (поки шо)

вам в такому взутті було б зручно ходити? я власне про те, що всі камінчики чути, і трохи від того не комфортно. Я не проти такого взуття, я проти його на наших вулицях

як мише Міра на наших вулицях тоак ходити тяжко.
а ось це і є профілактика пласкостопія. камінчики масують ногу дитини. мені би було важко. сашка не жалівся. попитайте ше оленкустар - її софійка в таких також ходила і ніки маркіян і ше багато дітей. це перші кроки - не по вулиці цілий день ганяти. не плутайте божий дар з яєшнею. я в 2 роки не взуваю на цілий день по вулицях шушузи.

Mira_SH
19.05.2010, 12:42
шушузи - то назва фірми, їх в україні не продають (поки шо)
ага, ті шушузи є двох видів, з нормальною підошвою, і такі як в Саші на фото, оці 2 асоціююця з носінням в слінгу, повзанням, недовгого ходінням, або для дому, вуличний варіант це швидше оце
http://shooshoosusa.com/images/s3-beige_small.jpg
так ходіння по камінцях є добрим в профілактиці плоскостопості, але явно не єдиним аргументом, тому все таки дитина має носити правильне взуття, хоча б якусь частину часу, чи то на вулиці чи дома, саме таке взуття розподіляє правильно навантаження, і на спину і на всі частини стопи.

natorella
19.05.2010, 14:54
такі як в Саші на фото, оці 2 асоціююця з носінням в слінгу, повзанням, недовгого ходінням, або для дому
я ж кажу - на перші кроки!!! а перші кроки години по вулиці не тривають.

правильним вважаю взуття мяке - наприклад See Kai Run’и (http://www.naturebaby.ru/seekairun.html)

Іруня
19.05.2010, 15:35
Mira SH, а як Ви дізналися, що малій потрібно ортопедичне взуття? Якось при ходьбі це було замітно?

Mira_SH
19.05.2010, 15:39
Mira SH, а як Ви дізналися, що малій потрібно ортопедичне взуття? Якось при ходьбі це було замітно?
Це було помітно при народженні, у донечки вроджена двостороння клишоногість. Тепер практично непомітно.

я ж кажу - на перші кроки!!!
Ну то певно індивідуально, Христя пішла в 10,5 місяців, і практично одразу на вулиці, бігала 3-4 години за день. Не повзала взагалі.

Данная обувь соответствует стандартам и одобрена Американской Медицинской Ассоциацией Педиатров.
Ну для мене Америка не показник:)
Я б сказала, що швидше щось таке
http://prisma.su/brand/pablosky/technology

natorella
19.05.2010, 16:31
то певно індивідуально
то дуже індивідуально, але як би моя дитина не ходила (а пішки по 3-4 год саща тільки тепер може ходити, а не у віці до року) - я б ніколи не взувала зразу взуття з твердою підошвою і задником і теде.
я не говорю про ортопедичне (якшо у вашому випадку - то його треба було), я маю на увазі дітей без б.-я. проблем з ходінням.

katrinka
19.05.2010, 16:53
шушузи - то назва фірми
я маю на увазі тип взуття, не назву, бо не пам"ятаю якої фірми це взуття в Антошці
швидше щось таке pablosky
цієї фірми мали дві пари взуття, для ніжки було зручним і носилось теж добре

Редвумен
19.05.2010, 17:00
я не говорю про ортопедичне (якшо у вашому випадку - то його треба було), я маю на увазі дітей без б.-я. проблем з ходінням.
діти, що ходять в ортопедичному взутті не мають проблем з ходінням, а з поставою стопи ;)

natorella
19.05.2010, 17:44
діти, що ходять в ортопедичному взутті не мають проблем з ходінням, а з поставою стопи
з огляду на те, шо практично 80 % мам пишуть, що купують ортопедичне взуття - стає страшно

Vitaminka
19.05.2010, 17:49
шо практично 80 % мам пишуть, що купують ортопедичне взуття - стає страшно
я тут спочатку начиталась, думала то треба малій купити ортопедичне взуття
ну, не розумілась я в тому
тепер більш начитана в цій темі

Редвумен
19.05.2010, 18:10
з огляду на те, шо практично 80 % мам пишуть, що купують ортопедичне взуття - стає страшно
ну так, є таке... якщо купують без потреби. Але ще страшніше, коли НЕ купують, а треба.. Одного разу сиділа в ляльковому на лавочці перед входом в зал, якраз був антракт і почали виходити діти. А та лавка дуже низько і я сиділа в дивилась на ноги дітей...Як ви пишете, Natorella, страшно, багато діток з проблемними ножками і в ортопедичному взутті і без нього.

natorella
19.05.2010, 18:12
багато діток з проблемними ножками
тепер поясніть мені темній - шо то значить. на малюнку бажано, бо я не розумію і все. ні в одної зі знайомих мені мам діти не мають такого. я хочу зрозуміти - як визначити таку проблемність

Ная
19.05.2010, 18:22
В магазинах тепер дуже мало взуття без назви "ортопедичне",тому і кажуть,шо купують саме таке. Але далеко не все те взуття є справді ортопедичним. Я стараюся купувати дитяче взуття без супінатора,але знайти таке ,ще й шоб подобалося і розмір підійшов досить важко.

Ніколь
19.05.2010, 18:26
тепер поясніть мені темній - шо то значить
я думаю що це виражається не тільки в косолапості чи скажімо біганині на ципочках.... Багато діток або стоптують взуття до середини, чи навпаки наружу, дехто має плоскостопість, дехто косолапить, я не знаю чи всі ті дефекти виправляє ортопедичне взуття...але думаю під проблемами розуміється саме це.
А от чому дітки наприклад стоптують взуття на якійсь один бік - для мене це загадка, бо на ніжку стають нормально, з пяточки на носочок... а все взуття перетворюється на безформені шкари стоптані в торону ( просто на вулиці таке регулярно спостерігаю)
Чи може це тому що деколи батькі в першу чергу взуття обирають по дешевизні і воно не завжди є зручне та легеньке, а як кайдани на дитячих ніжках, сили дитині не вистачає і вона ставить ногу як попало аби поставили, і так з часом починає ходити аби як.

natorella
19.05.2010, 18:50
знайти таке ,ще й шоб подобалося і розмір підійшов досить важко
6pm - і вперед. там його валом. якшо цікаво - пиши в пп, розкажу про марки

чому дітки наприклад стоптують взуття на якійсь один бік
тому певно шо з самого початку (і в хаті тапки і на вулицю капці) - все має бути з супінатором і високим задником вже колись була суперечка і ось шо писала odree

В среднем за жизнь человек проходит около 200 тысяч километров - это 8-10 тысяч шагов в день. Огромные расстояния! И сегодня наши ортопеды заявляют, что 90% детей имеют проблемы с ножками. А ведь впереди еще сотни тысяч километров...
Перед открытием магазина мы тщательно изучали рынок, общались с производителями детской обуви, читали рекомендации наших и западных ортопедов и педиатров, изучали заключения экспертов и обычные советы в интернете. Мы пришли к выводу, что "здесь" и "там" детки ходят в абсолютно разной обуви, ортопеды дают диаметрально противоположные советы, а интернет наполнен противоречащими статьями.
У нас родители ищут обувь на первые шаги, которая хорошо "держит" ножку, с обязательным супинатором и высокой жесткой пяткой. "Там" покупают максимально легкую, гибкую и мягкую обувь.
Кроме того, оказалось, что производителей действительно хорошей и качественной детской обуви совсем не так много, как кажется. А еще меньше производителей, которые тесно сотрудничают с ортопедами и тратят на новые разработки немалое количество средств. И настоящая детская ортопедическая обувь, которая принесет пользу, должна учитывать все особенности ножки вашего малыша, то есть делаться "под заказ", по ножке малыша.
Залог здоровья маленьких ножек

Ступня новорожденного состоит из 22 костей, вместо 26, как у взрослого. Эти недостающие косточки формируются на протяжении всего детства, ступня заканчивает свое формирование к 16-18 годам.
Особенно важны в формировании ножки первые несколько лет, это процесс формирования мягких податливых хрящиков в прочные кости. Ведь в ступне малыша жировой и хрящевой ткани больше, чем костной, что делает их хрупкими и восприимчивыми к любого рода деформациям. Большинство детей рождается со здоровыми ножками, поэтому задача родителей не навредить маленьким ножкам, правильно о них заботиться и максимально обеспечить естественное, природное развитие.
Малыши, который только начал уверенно ходить, делает 170 шагов в минуту! Чем дольше ребенок может ходить без обуви, тем лучше. Ходьба босиком способствует естественному развитию ножек, укрепляет мышцы, позволяет малышу чувствовать свой каждый шаг и увереннее держаться на ножках.
Но для первых шагов на улице маленьким ножкам нужна защита и они нуждаются в обуви. Первая обувь малыша должна оберегать ножки от механических повреждений, обеспечивать благоприятный микроклимат для стопы, соответствовать анатомическим и физиологическим особенностям стопы ребенка и ни в коем случае не помешать их естественному развитию. Поэтому так важно выбрать правильную детскую обувь.
Самое главное в детской обуви - это подошва. Она должна быть эластичной и гибкой для того, чтобы стопа совершала те же движения, что и при ходьбе босиком. Подошва самой первой обуви делается из прочной кожи или очень гибкой тонкой резины. Для деток постарше, которые активно ходят и бегают, нужна более прочная, нескользкая, но так же очень гибкая резиновая подошва.
Стелька в обуви для самых маленьких должна быть из мягкой кожи или 100% хлопка. И никакого супинатора до 2-х лет!!! Это пережитки нашей отечественной ортопедии и великая сила интернета: прочитал, скопировал, запостил, посоветовал. Ни один действительно грамотный ортопед не посоветует супинатор маленьким ножкам без патологии, а только в рамках лечебной программы. Обувь с супинатором для самых маленьких можно найти только на отечественном рынке и только отечественных или турецких производителей.
Супинатор - это не профилактика, это лечение. Но для лечения нужен супинатор, сделанный под заказ, для определенной ножки, учитывая ее особенности. А лучшая профилактика плоскостопия - это ходьба босиком по неровным поверхностям (песок, галька, домашний газон), гимнастика и массаж.
Избегайте высоких жестких задников в первой обуви. Нет фактов, доказывающих, что такая фиксация ножки помогает малышу при ходьбе. Ищите мягкую и эластичную обувь, которая позволит вашему ребенку свободно двигаться и учиться держать равновесие.
Ничего не должно сковывать и мешать движению маленьких ножек и пальчиков. Носочная часть детской обуви обязательно должна быть шире пяточной, в области пальцев обувь должна быть просторной. Это обусловлено анатомическим строением детских ножек, и узкая обувь может привести к деформации стопы и нарушению кровообращения в этой области.
Ножки малыша должны быть всегда сухими и чистыми. Через ступни крохи выводится из организмы в 2 раза больше влаги, чем через ступни взрослого, поэтому обувь для самых маленьких длжна быть из натуральных, дышащих материалов. Самые высокие показатели воздухопроницаемости у мягкой кожи и ткани, в обуви из этих материалов ножки максимально дышат. Детские носочки тоже должны быть из натуральных материалов.
И конечно же, первая обувь для малыша должна хорошо фиксироваться на ножке с помощью всевозможных застежек, липучек, шнурков, которые к тому же позволяют регулировать подъем обуви и легко ее обувать и снимать.
Измеряйте детские ножки каждые 6-8 недель, проверяйте, чтоб обувь не была мала, не жала и не натирала нежную кожу. Ножки малышей растут по-разному, но в среднем вырастают на 2 полных размера в год. Между самым большим пальчиком и носком обуви должно оставаться около 1 см зазора. Детские ножки быстрее всего растут весной и летом и очень медленно в зимнее время года.
В нашем магазине представлена обувь только ведущих американских производителей, которая получила одобрение американских и европейских педиатров и соответствует самым высоким стандартам качества.
Совсем недавно - в 2008 году в США был принят новый нормативный документ "Consumer Product Safety Improvement Act of 2008", в котором описывается каким нормам должны соответствовать товары для детей, в т.ч. и детская обувь. Теперь вся детская обувь, которая продаётся в США должна проходить очень жёсткие тесты в независимых лабораториях и только тогда она будет допущена к продаже. В тоже время уже давно существует подобный стандарт в Европе "British and European Safety Standard for Toys (EN 71-3)", который во многом схож с таким же американским. Производители обуви, представленной в нашем магазине, уже прошли все необходимые тесты и соответствуют как американским, так и европейским стандартам качества товаров для детей.
Мы заботимся о здоровье ножек ваших малышей и предлагаем только качественную обувь.
Мы не вступаем ни с кем в спор и не пытаемся вас в чем-то переубедить. Мы просто предлагаем другой взгляд и другие мнения - не наши собственные, а докторов и специалистов; предлагаем альтернативу отечественно-турецкой обуви. Считаем, что ножки должны развиваться естественно и мы не имеем права вмешиваться, упаковывая маленькие стопы в жесткую обувь с высоким задником и подкладывая супинатор. Не верим, что по-настоящему качественная детская ортопедическая обувь может быть сделана из дешевых материалов, быть универсальной и продаваться на рынке. И если вашему малышу действительно необходима ортопедическая обувь для детей, тогда ортопед порекомендует вам сделать супинатор под заказ и просто вкладывать его в детскую обувь.
А какую обувь будет носить ваш малыш, решать вам и только вам.

---------- Додано в 17:50 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ----------

до речі на сайті (http://www.seekairun.com/cgi-bin/commerce.cgi?search=action&keywords=Sale) розпродаж - 50% знижки. такі ціни в наших магазинах - тільки сняться. думаю оксану попросити - зможе купити

Ная
19.05.2010, 19:03
50% знижки. такі ціни в наших магазинах - тільки сняться.
Взуття гарне і ціни,але розмір на розпродажі в основному на 6-9 місяців:girl_sad:,в такому віці небагато дітей вже ходити починають.

Provizor
19.05.2010, 19:04
Цікава дискусія! Соромно, але правильністю взуття ніколи не цікавилась. Інтуїтивно склалось так, що дитина ходила, де можливо боса. Я бачила, що їй так зручно утримувати рівновагу, не слизько. До взуття мала критерії: шкіряне, гнучке і легеньке. Нам подарували мокасинки Clarks first shoes, на перші кроки ідеально підійшло, дуже задоволена цією маркою.

katrinka
19.05.2010, 19:13
такі ціни в наших магазинах - тільки сняться
розмірів 27-30 взагалі немає або я не вмію шукати, на маленьких гарненьке взуття

natorella
19.05.2010, 19:26
розмірів 27-30 взагалі немає або я не вмію шукати
в розпродажах нема, а от якшо пошукати на 6pm - то там є купа всього і різних розмірів. треба знати шо і де шукати. то не так просто. але якшо хочеться легкого. якісного і такого, щоб не псувало ногу дитині, взуття - то треба потратити крапаль часу

Редвумен
19.05.2010, 19:38
тепер поясніть мені темній - шо то значить. на малюнку бажано, бо я не розумію і все. ні в одної зі знайомих мені мам діти не мають такого. я хочу зрозуміти - як визначити таку проблемність
ось так це виглядає на фото:http://www.s-baby.ru/upload/articles/articles48.jpg

http://med.claw.ru/Book9/2_3.jpg

odree
19.05.2010, 20:09
розмірів 27-30 взагалі немаєsee kai run'ів таки рохмірів взагалі не існує, вони йдуть лише до американської 9 (наш 26) і власне розраховані для діток до 3 років, які вчаться ходити і удосконалюють ці навики

natorella
19.05.2010, 23:18
так це виглядає на фото
http://www.s-baby.ru/upload/articles/articles48.jpg http://med.claw.ru/Book9/2_3.jpg
діти, кістки яких не розвинулись досить часто мають такі *проблеми*
на другому фото - то якраз є ті славнозвісні Х-подібні ноги.
якшо ви це мали на увазі - то є окрема тема. ортопедичним взяттям її виправляти - якось сумнівно

Curly Xena
20.05.2010, 00:06
наторелло, а де ви ті шушузи брали-купували? закупівлю не організуєте?:girl_tender:
про наші шузи - маєм Лакости - тверді, але таке враження, що малому зручно (трохи ліва нога в нас косолапить, то ортопед порадила одягати мешти навпаки ). мали для дому босоніжки Ріхтер (класні)- виросли :) зараз топчем також Паблоскі та Джеокси.
В Оксани теж ніби нормальні мештики прикупили....

bioland7
20.05.2010, 10:11
діти, кістки яких не розвинулись досить часто мають такі *проблеми*
Я б так не сказала,коли продавець побачила саме такий в нас випадок, то реально сказала, що потрібні професійні,бо Суперфіт чи Паблоскі,які купляють там діткам не мають настільки твердих бокових стінок,щоб справитись з такою ніжкою.

natorella
20.05.2010, 10:48
де ви ті шушузи брали-купували?
брали тут (http://shooshoosusa.com/product_info.php?products_id=556), а є і у нас (http://www.slingopark.com/product_info.php?currency=USD&products_id=600)

katrinka
20.05.2010, 10:56
йдуть лише до американської 9 (наш 26)
шкода, бо завжди хочеться зручне і якісне взуття купувати

natorella
20.05.2010, 11:01
коли продавець побачила саме такий в нас випадок
я не кажу всі, кажу - досить часто
є багато дітей, яких *профілактують* про всяк випадок

---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 10:00 ----------

завжди хочеться зручне і якісне взуття купувати
є інші фірми, аналоги сікайранам

TATA
20.05.2010, 11:31
Дуже гарна стаття про вплив взуття на розвиток ніжки. Велика, але досить корисна.
http://www.1796kotok.com/forum/viewtopic.php?t=25675

natorella
20.05.2010, 11:52
вплив взуття на розвиток ніжки
Плоская стопа наиболее часто была замечена среди детей, которые носили обувь с закрытым носком, менее часто – среди тех кто носил сандалии или шлёпанцы, и наименее часто среди босоногих. Полученные нами данные говорят о том, что ношение обуви в раннем детстве вредят (причиняют ущерб) развитию нормального продольного свода стопы

от про шо я говорю. а оскільки босим важко ходити в місті, то ми носили шушузи

у таких детей слабый мышечно-связочный «корсет» тела и «разболтаны» суставы, у них быстро устаёт спина, ноги, им трудно сидеть, стоять, долго ходить. Такие дети более всего склонны к прогрессирующему ухудшению осанки и плоскостопию

і зараз полетять тапки
укріпляється і тренуєтсья корсет мязовий дуже добре в слінгу))

---------- Додано в 10:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:45 ----------

коли продавець побачила саме такий в нас випадок
я шось перший раз провтикала - ПРОДАВЕЦЬ??? а вона яке відношення до ортопедії має? чи в продавці беруть з медичною освітою??

bioland7
20.05.2010, 12:05
я шось перший раз провтикала - ПРОДАВЕЦЬ??? а вона яке відношення до ортопедії має? чи в продавці беруть з медичною освітою??
Я вже за цей випадок писала, так продавець! Бо навіть їй і без медичної освіти, так само як і мені було добре видно, що одна ніжка впадає всередину (так як на виставленому фото),тобто бокова стінка\поверхня босоніжок просто не тримала одну ножку,з якою власне дійсно маємо проблему (спадковість ніде сховаєш).

Mira_SH
20.05.2010, 12:08
У мене тато все дитинство ходив босий, і мав плоскостопість, і не тільки, зрештою в часи його дитинства всі так ходили, і плоскостопих, клишоногих, і тд, було значно більше ніж тепер.

dudja
21.05.2010, 01:20
Дівчата, підкажіть в якому взутті у Вас дітки ходять у садках. Влітку буду давати малу у садок і стала дилема з вибором змінного взуття, спочатку спинилася на польських капчиках Зетпол (чи не парять вони?), але коли зайшла у групу, то там було трохи холодно, більшість діток були в звичайних "советських" капчиках на байочці (були і на ліпучку). Не знаю чи в таких зручно ходити. Можливо хтось бачив такі у продажу але щоб були на ліпах.

Usmishka
21.05.2010, 02:28
А я спинилась на Зетпол, бо хоч ті наші на баєчці, але зетпол мають товсту підошву, яка не ковзає, відповідно і холодно не буде, і не падатиме часто.
Мене більше хвилює, чи "раді" няні в садочку тапочкам на защіпку чи заліпку бо для найменших в них всі такі.

Лянка
21.05.2010, 09:21
МАємо і Zetpol і совєтські, як на мене, краще совєтські тапочки. Zetpol парять, та й дитині важко самостійно їх одягнути.

Лівсі
21.05.2010, 09:27
Моя мала ходить в Зетпол, але свекруха (вона працює нянею в садочку) казала, що вони навпаки слизькі, а в тих"совэтских" діти менше падають.

TASJA
21.05.2010, 11:47
Ми маємо вже третю пару тапочок Зетпол. Я задоволена. Купили одну пару "советскіх", то лежать без діла, бо дуже ногу парили. І Зетпол нам не слизький ні на підлозі, ні на плитці.

Megan
21.05.2010, 12:12
Ми маємо вже третю пару тапочок Зетпол. Я задоволена.
Я теж задоволена. І в садочку і вдома вже по 2 пари сходили. "Совєтські" мали, то повідклеювались швидко і ті липучки не тримали зовсім. Малий не скаржиться що слизько, сама бачу що любить ті тапочки, хоч йому головне аби з машинками були.

odree
21.05.2010, 15:15
а я суперфітовськими задоволена дуже. правда зараз ціна в них не маленька. якщо б не вони, то зупинилася б на зетполі

Aster
21.05.2010, 21:27
Ми маємо вже третю пару тапочок Зетпол.

Мій в садочок всі 4 роки і зараз в школу ходить в Зетполах. Дуже любимо.

Ніколь
23.05.2010, 01:25
Похвалюся нашою обновкою....вибирала, вибирала і таки купила сандаліки ф-ми Little Deer, легенькі, закритий носочок, повністю всюди шкіра якісна, і просто вони мені сподобались.
http://s39.radikal.ru/i085/1005/17/c89416776d42.jpg
а малу вдома взули трішки в них походити, так вона вошла во вкус.. ледь зняли....не хотіла знімати, сліз було 2 відра...

ola-lyola
22.06.2010, 11:29
Підкажіть де можна купити пляжне взуття? Таке щоб защіпалось на ніжці?

cherepashka
22.06.2010, 11:35
Ми купили на Провесні-за 20 грн (ще й пищать) :)

Usmishka
22.06.2010, 15:26
Бачила непогані пляжні босоніжки в стоковому адідасі в ЦУМі але то було місяці 3 тому, не впевнена в наявності.

oliv
24.06.2010, 00:53
Ми купили на Провесні-за 20 грн
Підкажіть, де це конкретніше, бо також таке підшукую

Олюська
24.06.2010, 10:08
Бачила багато в Ашані, по 60-70грн.

карапуз
28.06.2010, 00:27
ідкажіть де можна купити пляжне взуття? Таке щоб защіпалось на ніжці?
Купили ось такі Мартинку на Провесні.Заплатили 41 грн :girl_crazy:.
http://s04.radikal.ru/i177/1006/a9/89b2da0c6b2f.jpg

ачила непогані пляжні босоніжки в стоковому адідасі в ЦУМі але то було місяці 3 тому, не впевнена в наявності.
Нема :girl_in_dreams:

ola-lyola
28.06.2010, 00:45
Бачила багато в Ашані, по 60-70грн.
Я також бачила, навіть міряли - гумові сабо починаються з 30 розміру. А пляжні босоніжки якісь нестандартні, завузькі, хоч в нас ніжка не сильно пухла. А як взяти більший розмір то задовгі - Ярка як клоун.
Зате купили в Антошці дві пари мештів - одні вибирала я - melania дуже гарні, зручні і шкіряні ще й з 50% знижкою.
Другі вибрала Ярка - всі блискучі і в камінцях, паршиво склеєні, невідомого китайського виробника, липучка розщіпається на ходу, зате за словами Ярки - "такі гарні, що аж жах". Коротше вже самі собі вмбираємо речі. А ще купили дуже гарне вязане болеро зі знижкою.
А от пляжного взуття в Антошці на нас нема.

Angel
28.06.2010, 01:42
А от пляжного взуття в Антошці на нас нема.
а з якого розміру починається то взуття??бо якраз завтра намилились в Антошку,нам би 18-19 р.

ola-lyola
28.06.2010, 01:50
а з якого розміру починається то взуття??бо якраз завтра намилились в Антошку,нам би 18-19 р.
В центрі були 19р дві пари здається найку, в Кінгкросі самі лише шльопки і то великі. Але може щось привезли, бо ми були ще в пятницю.

Ніколь
10.07.2010, 16:51
Дівчата, може хтось десь бачив повязочки-бандани такого типу, щоб всю голову прикривали а на затилочку переходили в резинку
http://s56.radikal.ru/i151/1007/4e/6d486ca8173e.jpg

Usmishka
10.07.2010, 17:03
Я щось такого типу бачила в Тигресі на Сихові.

Nery
10.07.2010, 17:08
Ми купили симпатичні гумові шльопанці з гумкою на п"яточку за 25 грн. в Арсені на Науковій.
Правда там були лише до 21 розміру.

Latane
13.07.2010, 13:52
Дівчата, може хтось десь бачив повязочки-бандани такого типу, щоб всю голову прикривали а на затилочку переходили в резинку
В "Касабланці".

MaryF
25.07.2010, 19:18
А може хтось десь бачив костюми (класичні) на хлопчика 92 розміру???????777

viltis
25.07.2010, 20:04
Дуже класні і за помірну ціну були на Городоцькій ( не знаю, який номер, там де пряжа)---то проїжаючи Сільмаш...там взагалі багато гарного одягу для діток ..а зимою були класні колготки

Vероніка
28.07.2010, 01:52
Дівчата! Підкажіть, хто має досвід, чи варто дитині у 1,5 рочки купляти гумачки? Чи зручно дітям у них? Які критерії для цього взуття?

Usmishka
28.07.2010, 08:47
Ми маємо з цієї весни, малечі було 1 і 8 місяців, я брала польські Демар, вони мають додаткову підкладку всередині, зручно тим що всі калюжі наші)

Prutylyatko
28.07.2010, 13:54
чи варто дитині у 1,5 рочки купляти гумачки? Чи зручно дітям у них? Які критерії для цього взуття?
Варто, щоб дитя тішилось, гупаючи ними по калюжах. А коли купувати, то ми також дивились, щоб була всередині підкладочка, а не лише сама гума. та й малечу для примірки взули в магазині й самі побачите, чи зручно дитині

kati
28.07.2010, 13:55
костюми (класичні) на хлопчика 92 розміру
на шуварі є., трійки- брюки, сорочка з краваткою і камізелька, досить гарної якості і кольорів

Оленка
07.08.2010, 13:52
дівчатка хто знає коли саме в серпні відкривається магазин mothercare в Кінг Кросі?

veronka
07.08.2010, 17:05
бачила в Антошці гумачки, але вони мені здалися важкенькими, не знаю чи варто моїй малечі на осінь купувати??? (їй буде восени рочок і декілька місяців)

TATA
10.08.2010, 10:16
Дівчата, хто купував дітям зимові Мінімени на цигейці. Які відгуки? Не промокають, ніжки не замерзають?
Я хочу купити щось на цигейці на мороз, оскільки в мембрані в мого малого вже при -10 ноги замерзають.

Knopka
10.08.2010, 10:59
хто купував дітям зимові Мінімени на цигейці

В нас були мінімени минулої зими. Дівчачі, замшеві, на цегейці, на дві липучки. Загалом задоволена, теплі, не промокали. Тільки під кінець зими, коли ніжка пішла впритул до чобітків, пальчики трохи почали мерзнути.

bioland7
10.08.2010, 16:10
не знаю чи варто моїй малечі на осінь купувати??? (їй буде восени рочок і декілька місяців)
Я думаю варто, діти отримують море задоволення ходячи по калюжах, навіть такі маленькі як ваша.

---------- Додано в 12:10 ---------- Попередній допис був написаний в 12:07 ----------

Дівчата, хто купував дітям зимові Мінімени на цигейці. Які відгуки? Не промокають, ніжки не замерзають?
Я хочу купити щось на цигейці на мороз, оскільки в мембрані в мого малого вже при -10 ноги замерзають.
Як на мене, то я малому ще ні разу не купувала на цегейці взуття. Купуємо вже кілька зим підряд чобітки з системою goretex і йому цього предостатньо для чобіт, поки що купляли тільки Суперфіти всередині мають тільки фліс і малому нормально було цілу зиму.

Уляночка
10.08.2010, 17:12
дівчата,в АНТОШЦІ вже є осіння колекція...цікавлять светерики і демісезонне взуття...чи в інших магазинах щось модняче мо хто бачив

masjanj4ka
10.08.2010, 17:14
Минулу зиму синуля відходив в чобітках на цегейці B&G. Але при морозі більше -5 уже змерзав в ноги ((((
Купила йому на цю зиму Columbia. Побачим....
А от про взуття для доці ніяк не можу вирішити. Вона ще практично більше сидітиме в колясочці. Кажуть, найкраще в такому випадку валянки типу Котофей чи Кuoma. Але там всі розміра, починаючи з 20-22 р. І то деякі великомірять. А в нас ножка маленька ((((
Що порадите?

---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:12 ----------

Уляночка, це ти запитуєш чи стверджуєш? ))))
Була тиждень тому, то ще не було.

TATA
10.08.2010, 23:28
Кажуть, найкраще в такому випадку валянки типу Котофей чи Кuoma.
Цікаво, хтось купував дітям Куому. Ну дуже подобаються, але ціна досить висока.

поки що купляли тільки Суперфіти всередині мають тільки фліс і малому нормально було цілу зиму.
Ми також вже 2 зими купуємо тільки Суперфіт, але при морозі в дитини ніжка мерзне, от і хочу ще додатково на мороз купити щось або на цигейці або валянки Куома, а може Котофей.

Уляночка
10.08.2010, 23:33
Уляночка, це ти запитуєш чи стверджуєш? ))))
Була тиждень тому, то ще не було.
запитую....

bioland7
17.08.2010, 11:09
А хтось мав для малечі чобітки Demar на овечій шерсті?? Які відгуки?

kati
17.08.2010, 11:31
чобітки Demar
я теж на них дивлюсь....але маю сумніви, чи справді витримають зимові морози.

ola-lyola
17.08.2010, 11:54
бачила в Антошці гумачки, але вони мені здалися важкенькими
Я також пішла в Антошку за гумаками, важкі і якісь ніякі. Тепер шукаю де ще є гарненькі гумачки, хто де бачив???

Vероніка
17.08.2010, 13:14
Що скажете на рахунок зимових мембранних черевиків ? Пишуть, що вони на холодну осінь-теплу зиму. Хтось вже мав такі ?

veronka
17.08.2010, 13:20
найшла гумаки на Краківському - до кольору до вибору, але не мала часу помацати( мо завтра дійду і докладніше подивлюся))

Usmishka
17.08.2010, 14:42
Що скажете на рахунок зимових мембранних черевиків ? Пишуть, що вони на холодну осінь-теплу зиму. Хтось вже мав такі ?
Це такі як Екко-ми в таких відодили всю минулу зиму, тільки в сильні морози вдягали додаткову шкарпетку поверх колготок. Я дуже задоволена і цього року купуватиму тільки такі, вони легенькі, і зовсім не промокають, ми в них гуляли і осінню і весною, всі калюжі були наші а ніжка сухенька.

Vероніка
17.08.2010, 23:55
Це такі як Екко
Пропонують такі фірми B&G, ось роздумую над купівлею. :girl_in_dreams:
Usmishka, а яка там підкладка всередині ?

BoomBloom
18.08.2010, 12:33
А хтось мав для малечі чобітки Demar на овечій шерсті?? Які відгуки?
В моєї малої торік були, вона в них тільки сиділа, не ходила, але ніжки були теплі, нарікань не маю:girl_smile:
З плюсів - легкі, і ті моделькі, які мають шнурівку досить легко взуваються.

bioland7
18.08.2010, 15:17
В моєї малої торік були, вона в них тільки сиділа, не ходила, але ніжки були теплі, нарікань не маю
Ви їх купували через інтернет чи десь у Львові вживу могжна на них глянути?
Судячи з того, що ваша малеча тільки сиділа, то якщо дитина рухається, то тим більше повинно в них бути тепло. А як вам з розміром, вони ідуть в розмір чи мало/великомірки?
Наперед дякую за відповідь!

Usmishka
18.08.2010, 15:37
Щодо Ековських зимових то підкладка в них в середині з матеріалу типу мембранної, не знаю як пояснити, приємна на дотик.
Демар я купувала зимові але з розміром прогадала, в нас ніжка була 20 розміру, то 19-20 були замаліі, брала їх гумачки весною-то брала на розмір більші-якраз нормально.

oliv
18.08.2010, 15:53
Демар я купувала
А де саме?

Usmishka
18.08.2010, 16:30
Купувала зимові через інтернет, а гумачків купа на Краківському)

BoomBloom
19.08.2010, 13:42
Судячи з того, що ваша малеча тільки сиділа, то якщо дитина рухається, то тим більше повинно в них бути тепло. А як вам з розміром, вони ідуть в розмір чи мало/великомірки?

На кідстафі. Моя то сиділа, ала ж далече від землі, тому не показник...
В нас був розмір 20-21 і по устилці - 13 см.
Подивитись як магазинах немає, то хіба в мене можете:)

natorella
19.08.2010, 17:52
ми ходили ногами в демарах зимою
теплооооооооооооооо - дуже, в одній шкарпетці був малий, тонкій

сяняНЯНЯ
20.08.2010, 17:30
ми ходили ногами в демарах зимою
а де ви їх купляли? Бо теж вже придивляюся малій щось зимове.Хочу щоб було тепле,якісне,і провірене.От нині пройшлася по магазинах в Самборі-цінова категорія від 300грн--і то ше зими нема! і такі на вигляд простенькі ті чобітки

veronka
20.08.2010, 18:01
була сьогодні на Краківському, дивилась гумачки - однозначно легші ніж в Антошці, навіть більшенькі, є прості і є з вставкою, ціна від 120 грн. Багато різних кольорів, є з малюнками з мультиків)
natorella, а можеш фотку дати тих демарів, пліііііз

In4a
20.08.2010, 18:06
дивилась гумачки
а є для зовсім маленьких?

veronka
20.08.2010, 18:16
для зовсім маленьких?
є починаючи з 18 розміру, здається, бо я дивилась за 20))

natorella
20.08.2010, 18:58
, а можеш фотку дати тих демарів, плііі
отакі в нас (http://www.demar.com.pl/pokaz-produkt/113/3/little-lamb-a)
http://www.demar.com.pl/media/littlelamb_a_m.jpg

masjanj4ka
20.08.2010, 19:23
Читала на інших форумах відгуки про них. В принципі, практично ніхто не жалівся, що ножки в них мерзли. Але зате були дискусії щодо того, чи варто їх одягати для діток, що вже ходять. Кажуть, в них абсолютно не дотримано ортопедичні норми.А ще в слякоть їх не взуєш, бо промокають (((

In4a
20.08.2010, 20:40
в них абсолютно не дотримано ортопедичні норми
стільки вже писали... про ці "ортопедичні норми"...
Наталю, де взяти такі?!

Нікуся
20.08.2010, 20:48
отакі в нас
ой, і я такі хочу!! Наталю ,здайте точку!

kati
20.08.2010, 23:49
і я такі хочу!!
на кідстафі можна замовити. Доречі в них ціна досить інтересна- сто з копійками гривень

Leila
21.08.2010, 00:43
Я б теж хотіла 2 пари демарівського взуття зимового. як то краще замовити?
А вони промокають чи ні?

veronka
21.08.2010, 00:50
А вони промокають чи ні?
на сайті виробника пишуть, що не промокають і всередині утеплені 100% шерстю)

Leila
21.08.2010, 00:59
Може же то гуцулянка з польських магазинів могла б замовити, щоб не через кідстаф

сяняНЯНЯ
21.08.2010, 10:09
чи то я шось не те побачила,але вроді на кідстафі ціна 200 з лишнім грн.
А спільна закупка би дуже виручила...

natorella
21.08.2010, 11:38
Може же то гуцулянка з польських магазинів могла б замовити,
а нашо напрягати
пошукати між своїх знайомих таких, які їздять в польщу - дешевше б вийшло

masjanj4ka
21.08.2010, 11:52
На кідстафі 160-180 грн в СП

veronka
21.08.2010, 14:04
мо після обіду на Краківському перепитаю, бо гумачки в них Демарівські))) може восени завезуть зимові, або попросити і дати аванс, бо ціни у них +- як у виробника)

natorella
21.08.2010, 14:40
може восени завезуть зимові
не забудь потім розказати

Нікуся
21.08.2010, 16:52
natorella, а чи зручно в них ходити? читала на одному мамському форумі,що в дутіках незручно ходити,і що вони дуже громісткі на ніжці...а,і ще ,що вони швидко брудняться і їх тре часто прати...от

natorella
21.08.2010, 16:59
чи зручно в них ходити?
саша ганяв по снігу - нічого ніби
в нас ше були суперфіти юстинки олесиної (ака одрі), то ми на заміну носили

вони дуже громіздкі на ніжці.
ніби ні

вони швидко брудняться і їх тре часто прати.
ні разу не прала

взагалі за такі гроші - супер річ
і дуже теплі

сяняНЯНЯ
21.08.2010, 18:47
Дівчата,а хтось замовляв щось з кідстафу? Мене хвилює одне- там потрібна 100% передоплата,чи це нормально? бо ніколи ще нічого не купувала через інтернет

natorella
21.08.2010, 19:22
ще нічого не купувала через інтернет
ЯК???? а у мене?

сяняНЯНЯ
21.08.2010, 21:40
а у мене?
то не рахується! Вас я знаю...:girl_yes2:
А то не знати кому всю суму наперед...якось страшно

veronka
21.08.2010, 22:20
була в магазині, казали, що не будуть везти:girl_nea::girl_sad:

masjanj4ka
22.08.2010, 16:20
сяняНЯНЯ, я замовляю. І часто саме через 100% передоплату. Просто дивлюся по відгукам продавця, що і як і вирішую, чи можна ризикувати, чи ні. Поки все завжди добре проходило.

Нікуся
22.08.2010, 19:42
Ось тут дуже цікава стаття про вибір зимового взуття
http://www.u-mama.ru/read/article_print.php?id=5179

masjanj4ka
22.08.2010, 22:31
До речі, в Антошці вже завозять потрохи осінньо-зимову колекцію.

Angel
22.08.2010, 23:30
в Антошці вже завозять потрохи осінньо-зимову колекцію.
казали що повністю все вже буде в половині вересня

Ніколь
23.08.2010, 01:22
Не знаю чи я комусь відкрию Америку...але я для себе і малої сьогодні відкрила польську фірму Dada (http://www.mmdadak.com) речі якої по якості нічим не гірші ніж Войцик або Некст ( просто з ними можу порявняти).
Шукала малій комбінезончик вельветовий на осінь, побачила комбезікі тої фірми і очі розбіглись....взяла б всі, бо всі насправді гарні, акуратні, милі і симпатичні. В плані якості пошиву - також немає до чого придертись. Подивимось як він буде в носці, але думаю що все буде гуд. Лише не зрозуміла по вартості.... 250 грн за комбінезончик вельветовий це мало/нормально/багато?

Тетянка
23.08.2010, 01:25
відкрила польську фірму Dada
а де саме?! Де знаходиться цей магазин? Чи через нет замовляли?

natorella
23.08.2010, 13:03
я для себе і малої сьогодні відкрила польську фірму Dada
де їх купити у львові?

oliv
24.08.2010, 13:08
Цитата:Допис від Ніколь
я для себе і малої сьогодні відкрила польську фірму Dada
де їх купити у львові?
В Пелікані. Там зараз, до речі, до 31.08 знижки 50%

Vероніка
24.08.2010, 15:54
Дівчата,а хтось замовляв щось з кідстафу?
Я часто замовляю на Чікко і Кідстаффі, ще ні разу не обпеклась. Просто дивитесь у профілі продавця, які відгуки, чи багато покупців, і т.д. Один мінус - не завжди фото на 100 % передає реальність, інколи краще, інколи гірше, ніж є.
Також подобаються Демари, але думки дуже різні, ще не визначилась! :girl_in_dreams:

bioland7
24.08.2010, 17:43
Також подобаються Демари, але думки дуже різні, ще не визначилась!
Мені теж подобаються, але все таки зупинилася на купівлі валяночок Котофей.:)
В Пелікані. Там зараз, до речі, до 31.08 знижки 50%
Щодо фірми Дада то в Пелікані речі навіть на знижках дорожчі, ніж можна купити на Краківському в одної жінки,яка вже багато років возить дит.речі з Польщі.

Angel
24.08.2010, 23:05
і валяночок Котофей.
можна зсилочку??

Knopka
24.08.2010, 23:48
упинилася на купівлі валяночок Котофей

Вони є у Львові чи ви через нет замовляєте? Я на їхньому сайті придивилася малій чобітки, але офіційні магазини є тільки в Києві і Черкасах.

Ніколь
25.08.2010, 00:59
Дівчата, хто був останнім часом в Антошках....може звертали увагу, чи висять там зимові комбезіки минулих колекцій?

Bogdanka
25.08.2010, 07:58
якщо б на демари і дада назбиралось відповідно доста народу, то я можу напрягти свого партнера купити, а доставку розділим на всіх (бензин+%водіям) - тобто якщо б була достатня к-сть народу - бажаючих, то я б Софці теж прикупила)))
подяки тут розціню як побажання організувати сп, як ви на то?

Kecan
25.08.2010, 11:03
можна купити на Краківському в одної жінки,яка вже багато років возить дит.речі з Польщі.

Скажіть, будь-ласка, це та що має будку на середньому критому базарі при вході. Якщо це вона, то я в неї постійний клієнт і дуже задаволена якістю...

Prutylyatko
25.08.2010, 11:12
чи висять там зимові комбезіки минулих колекцій?
Не висять, немаєще там нічого з минулорічної колекції зимової.

bioland7
25.08.2010, 11:21
Вони є у Львові чи ви через нет замовляєте? Я на їхньому сайті придивилася малій чобітки, але офіційні магазини є тільки в Києві і Черкасах.
Так,замовляю через нет.:) Попиталася мам,які вже мали цієї фірми чобітки,всі задоволені.Один мінус,вони тільки на суху,морозну погоду.

доставку розділим на всіх (бензин+%водіям) - тобто якщо б була достатня к-сть народу - бажаючих, то я б Софці теж прикупила)))
подяки тут розціню як побажання організувати сп, як ви на то?
Я теж "за",але потрібно подивитися,що є в наявності, бо там як правило з нової колекції гарні речі ще поляки все розкупляють,поки до нас дійде...:(

Уляночка
25.08.2010, 11:29
висять, немаєще там нічого з минулорічної колекції зимової
а светри вже є?..старшому треба гарний дуже теплий светерик...на замок..без капюшона

Prutylyatko
25.08.2010, 11:48
дуже теплий светерик
Там таке враження, що лише починають осінню колекцію продавати, а зимового ще немає.
А, взагалі, там зараз акцент на шкільне, то, може, тому ще не виставляють чогось іншого.

Іруня
25.08.2010, 12:03
Я на їхньому сайті придивилася малій чобітки, але офіційні магазини є тільки в Києві і Черкасах.

І я придивилася, але щось якось боязно купляти через інтернет, бо можу не вгадати з розміром. Але на вигляд непогані.

bioland7
25.08.2010, 15:31
І я придивилася, але щось якось боязно купляти через інтернет, бо можу не вгадати з розміром. Але на вигляд непогані.
Цієї фірми є розмірна сітка у вигляді фото. Міряєте ніжку в см і додаєте 1см.
Або попитайте в тих продавців, хто виставив вживані чобітки цієї фірми, вони вам порадять.:)

Vероніка
25.08.2010, 15:37
Валяночки Котофей можна зсилочку??
Ось тут можна замовити
http://www.chicco.com.ua/kidstaff/tema-197691.html
http://www.chicco.com.ua/kidstaff/tema-208391.html
Що пишуть про Демари
Верхний слой – полипропилен (прочный дышащий материал), средний слой – термическая фольга, отражающая тепло вовнутрь, низ – влагонепроницаемая термопрочная резина, внутри – натуральный шерстяной войлок с добавлением синтетики. Внутренний шерстяной «валенок» вынимается. Сноубутсы считаются внесезонной обувью с температурным режимом +5/-25. С каждым годом они становятся все популярнее как бюджетный и очень теплый вариант. Подходит для самых первых шагов (модели с утяжкой). Многих покупателей заранее пугает сочетание резины и холодов, но в сноубутсах используется резина специальная термопрочная – не такая как в резиновых сапогах. Она сохраняет свои эластичные свойства (не «дубеет») на морозе.
Самые популярные сноубутсы выпускает польская фирма «Demar». Они хорошо регулируются по ноге, утеплены овчиной, практически не имеют нареканий по качеству со стороны потребителей.

bioland7
25.08.2010, 16:46
А ще більший вибір є ось тут http://www.kidstaff.com.ua/tema-335048.html, до речі одні такі самі як Демари,тобто зверху тканина, тільки як на мене гарніші.:)

сяняНЯНЯ
25.08.2010, 19:40
в магазинах Гранд колекшин знижка на дитяче взуття 30 процентів.Сестра нині купила мілій кросівочки за ціною 255грн,а зі знижкою вийшли 179-дуже гарні,шкіряні.

oliv
25.08.2010, 20:10
А ще на "Малечі" набирають ростовочки на Котофей...

Ніколь
26.08.2010, 00:19
Я ще разок про комбези запитаюсь в людей знаючих:)
Наразі збираюсь купувати зимовий комбєз..... їх є купа всяких різних, наразі по відгуках чомусь в мене відклалось дві фірми - Войцик і Ленне. Ніби обидві фірми непогані, комбєзи легенькі і зручні...але напевно є якісь нюанси які знають лише ті хто вже їх спробував. Дівчата, якщо порівнювати ці дві фірми яка з них краще/зручніше/тепліше/комфортніше/добре переться/ і т.д.
Бо вони приблизно в одній ціновій категорії..... а що краще?....

П.С. наразі в ленне мене озадачив один нюанс - в штанках немає внутрішнього манжета на резиночці щоб сніг не попадав всередину штанини, але є петелька на штанці знизу і резиночка по низу штаніни. Як в сніжну погоду, тої резинки по низу без внутрішнього манжета достатньо аби не попадав сніг всередину?

Улянка
26.08.2010, 00:40
Я от про Войцик не знаю, але особисто мені здається, що він не такий практичний як ленне. Минулого року купила штани ленне, і навіть при тих страшних 20градусних морозах дитина не мерзла. Штанята світло рожевого кольору, а болото на них не в"їдалося. Ще один величезний плюс: в шостій вечора кидаю в пралку-зранку штани сухі вже(позаминулого року синтепоновий більше доби сохнув). Цього року штани ще добрі, і я куртку ленне докупила.

oliv
26.08.2010, 00:48
Я ще разок про комбези
Не можу поки сказати точно щодо носки, але придивлялася я до комбінезонів Mariquitta... Мені вони видалися не гірші за Wojcik (який ми мали минулого року), а все-таки дешевші трохи...

Svitlanka
26.08.2010, 00:54
придивлялася я до комбінезонів Mariquitta
В Тигресі? Чи вони ще десь продаються? Які орієнтовно ціни?

---------- Додано в 20:54 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

Мали ми Демари, ось таки (http://www.demar.com.pl/pokaz-produkt/116/3/snow-mar-b), сподобались, шкода тільки, що походити в них довелось від сили 2 тижні по 10 хвилин :) Ну подобалось малому возитись в візочку ;)

Ніколь
26.08.2010, 01:05
Мені вони видалися не гірші за Wojcik (який ми мали минулого року), а все-таки дешевші трохи...
А матеріал, вага комбєза, як дитині в ньому?
Читаючи відгуки, є багато комбезів на перший погляд непоганих і не гірших скажімо за войцик.....але дітки які лежать у візочку це одне, а дітки які активно бігають, рухаються - тут трішки інши вимоги, насамперед зручність. Ми малу сьогодні в ленне вділи - то вона понеслась по торг.залу так ніби на ній труси а не комбез, і це бемперечно "+"...бо ми дивились комбєзи інші і на вівчині в т.ч.- візуально непоганий - а поміряли - Вінні пух а не дитина, ні присісти, ні нахилитись толком. Комбєзи на вівчині таким чином відмели однозначно.
Але дещо і в ленне мене смущає, тому от власне питаюсь.....

---------- Додано в 00:05 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

Минулого року купила штани ленне, і навіть при тих страшних 20градусних морозах дитина не мерзла. Штанята світло рожевого кольору, а болото на них не в"їдалося.
а сніг вам під штанку не набивався? Я так розумію внутрішнього манжета на резинці в ваших штаніках також не було, а була лише резиночка під пьяточку?

oliv
26.08.2010, 01:18
В Тигресі? Чи вони ще десь продаються? Які орієнтовно ціни?
Так, в Тигресі. А цін зараз не скажу, бо дивилася ще в кінці зими. Але нам ще Войцік добрий виявляється, так що на цей рік ще не треба :)
А матеріал, вага комбєза, як дитині в ньому?
Ще не мірялися, тому не скажу... Лише так дивилася на них. Ленне однозначно найлегші, на мою думку, але порівнюючи з Войціком, то Маріквіта приблизно однаково (принаймні, візуально)
Комбєзи на вівчині таким чином відмели однозначно
Я теж!!! З тих же агрументів...

---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

Або ось тут ще
http://www.mariquita-outlet.pl/index.php

Улянка
26.08.2010, 01:34
внутрішнього манжета на резинці в ваших штаніках також не було, а була лише резиночка під пьяточку?

Ні, був манжет. Але я його і не заправляла в черевичок ніколи. Потреби не було, бо черевичок високий. А на резинці тим більше сніг попадати не має. Черевичок же тим більше до ноги штанята притискає, не мало би туди нічого поподати.

карапуз
26.08.2010, 01:38
е можу поки сказати точно щодо носки, але придивлялася я до комбінезонів Mariquitta..
Ми купляли своїм діткам комбінезони фірми Mariquitta ось такі (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=387872&postcount=228).
Задоволені якістю ,носяться чудово :girl_yes2:.

Ніколь
26.08.2010, 01:40
Потреби не було, бо черевичок високий. А на резинці тим більше сніг попадати не має. Черевичок же тим більше до ноги штанята притискає, не мало би туди нічого поподати
Ага, ну да, щось я про це не подумала....взуття то буде вище ніж зараз сандаліки/кросовки, по ідеї нічого попадати не повинно.

Ная
26.08.2010, 01:52
Ми Софії вже на дві зими купували Wojcik,задоволені дуже,плануєм і на цю зиму вдягнути дітей в одяг цієї ж фірми.Гарне,легеньке,зручне,практичне,не маю до їхнього одягу жодних претензій,і ціна порівняно нормальна.

Ніколь
26.08.2010, 02:07
а сніг вам під штанку не набивався? Я так розумію внутрішнього манжета на резинці в ваших штаніках також не було, а була лише резиночка під пьяточку?
певно я дуже темна в комбєзах.....виявляється ту резиночу ( штрипку) під пьяточку вдягають не всередині взуття а поверх взуття :connie_pull-pigtail
http://s60.radikal.ru/i170/1008/b0/30fa2a5a12b0.jpg

---------- Додано в 01:07 ---------- Попередній допис був написаний в 01:05 ----------

Гарне,легеньке,зручне,практичне,не маю до їхнього одягу жодних претензій
Наскільки ті комбєзи теплі? При морозах чи треба щось дуже тепле вдівати дитині під низ? Чи в тому комбєзі при звичайному одязі достатньо комфортно як при +5 так і при -10?

oliv
26.08.2010, 02:16
певно я дуже темна в комбєзах
Я теж... Тільки тут, прочитавши, зрозуміла, як правильно "поводитися" з манжетом і в який спосіб він захищає від снігу...:
був манжет. Але я його і не заправляла в черевичок ніколи
Але в Войціку нашому його немає...

Женічка
26.08.2010, 08:21
дві зими купували Wojcik
у нас теж два зимові комбінезончики від войціка, перуться просто суперово, носяться ще краще. один відносили один сезон,як новенький в шафі лежить, а другий "відпрацював" минулої зими, ще й цієї відпрацює по повній програмі.
мали пару костюмчиків їхніх і речей, просто супер.

LILY
26.08.2010, 09:17
дівчата аде той Войцик можна купити?

Надя К.
26.08.2010, 09:46
дівчата аде той Войцик можна купити?
На Південному в "Метелику"

Улянка
26.08.2010, 10:24
виявляється ту резиночу ( штрипку) під пьяточку вдягають не всередині взуття а поверх взуття

Я була впевнена що всередину....Як райтузи колись були такі....А в якому ж тоді стані комбінезон після прогулянки якщо ходиш в ньому як в черевиках....То чи мокрий й брудний після обіду вдягати чи раз в день гуляти?

Ніколь
26.08.2010, 11:16
Я була впевнена що всередину....Як райтузи колись були такі....
інтернет сила.....дочиталась що оті штуки бувають просто як звичайна резинка ( тоді воно з ніжкою разом в чобіток вдівається), а бувають як резинка але під ніжку фрагмент тої резинки з нормальної гуми, щоб якщо вдягти її на взуття щоб не стоптувалась. Власне в Ленне якраз ця резиночка під ступню йде не просто як резинка а гумову вставочку має, але мені чомусь воно якось дуже не естетично і непрактично здається.

Оленка
26.08.2010, 12:50
Так сподобалися демарівські зимові чобітки!!!! От тільки поясніть меня, зеленій, які то з затяжкою? Ті що мають до верху шнурівку, чи ті що зверху мають один шнурочок? Дуже хочу такі малому на зиму.

Ная
26.08.2010, 16:11
Наскільки ті комбєзи теплі? При морозах чи треба щось дуже тепле вдівати дитині під низ? Чи в тому комбєзі при звичайному одязі достатньо комфортно як при +5 так і при -10?
Вдягала в морози під курточку футболку на довгий рукав і шерстяний светрик.

Мені в Ленне не подобається дизайн,майже всі речі спортивного стилю,а на дівчинку хочеться шось гарніше. Ранньою весною для Таї купили комбінезон Ленне,то гарненький був,такий дівчачий,може то вони на старших діток більш спортивне шиють,принаймі мені інше шось не попадалося. Тим комбінезончиком Ленне я теж була дуууже задоволена.
А на рахунок резинки під взуття-тоді ж треба шоб штани були точно по росту,на виріст вже не купиш,а зима довга,дитина росте...

Vitaminka
26.08.2010, 17:05
я малій купляла комбінезон mignolo (Італія)
якістю задоволена
на цю зиму вже маленький буде
шукаю і нічого не можу знайти, щоб і тепленьке і красиве було:girl_smile:

---------- Додано в 15:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:37 ----------

не бачу ще на сайтах зимової колекції Dodipetto, Mignolo, Sarabanda і Minibanda
В 1973 году Джованни Базаньи, основатель и действующий президент компании Miniconf начал производство детской одежды. Сегодня компания Miniconf представляет 4 бренда детской одежды — Dodipetto (6 месяцев-16 лет), Mignolo (от рождения до 1 года), Sarabanda (6 месяцев-14 лет) и Minibanda (6 месяцев - 3года).
в малої майже весь одяг, взуття цих фірм, більшість Mignolo і Dodipetto
вибираю я на сайтах, а родичі купляють в Італії... або вони мені розказують, що бачили/показують...(така в мене система закупів для малої:connie_pull-pigtail)
чому в нас не має таких магазинчиків:girl_in_dreams:

Ніколь
26.08.2010, 18:29
В Антошці продається взуття ф-ми Smile... чи воно варте уваги чи буває взуття і краще? також хочеться почути відгуки тих хто його юзав.

Bogdanka
26.08.2010, 20:48
В Антошці продається взуття ф-ми Smile... чи воно варте уваги чи буває взуття і краще?
ми носимо - дуже задоволені - воно порівняно з суперфітами дешевше і має повністю шкіряну середину, що мені важливо

Про Войцік - у нас роздільний - минулого року був ще великуватий, але ми були на нью єр у Верховині, то при мерзлякуватих холодах Софії було в ньому дуже комфортно. Правда вона ще не ходила, але товаришки дитина мала вже майже три, то їй в сам раз. І мені войцік, якщо чесно, більше подобається ніж ленне, якщо не брати до увагі деякі моделі суцільних ленне-комбезів.

Ная
26.08.2010, 21:08
взуття ф-ми Smile... чи воно варте уваги чи буває взуття і краще?
Зі шкіри швидко злазить фарба і те взуття дуже скоро виглядає сильно поношеним.Мали одні туфельки,більше не купую.Те саме спостерігала і на інших дітях.

Іруня
26.08.2010, 22:17
І мене цікавить ціна. Я би малим теж замовила.
Дівчата, а ці Демари не промокають? Чи на слякоть їх вже не вдінеш... А не холодно в них буде?

Пупсик
26.08.2010, 22:22
І я б хотіла. Ми зимою певно більше в калясці або саночках будемо їздити, то чи підійдуть ці капчики? Ну і ми ще толком взуття і не купували, тільки пінеточки. То я і не в курсі який розмір вибирати. Порадьте!

natorella
26.08.2010, 22:28
я б хотіла. Ми зимою певно більше в калясці або саночках будемо їздити, то чи підійдуть ці капчики?
я б сказала - нафіга???? коли будете ходити - то купите!!
не тратьте гроші
ІМНО

Bogdanka
26.08.2010, 22:29
Ми зимою певно більше в калясці або саночках будемо їздити, то чи підійдуть ці капчики?
Пупсик, тобі тре будуть чуні Ленне - вони в Антошці минулого року коштували 95 грн - бо дитина навіть якщо буде ходити то навряд чи на вулиці... - але то все відносно мабуть - говорю з власного досвіду - Софія мала рік в лютому

Bogdanka
26.08.2010, 22:46
хто має взуття тієї фірми скажіть відповідність розміру сантиметрам,бо там я шось не знайшла.
Ная, якщо вдасться привеземо сант сітку демарівську - тобто все що вдасться

Уляночка
26.08.2010, 22:48
такий комплект планую на зиму
Наталь,це H&M?

Knopka
26.08.2010, 23:48
В мене питання - ніхто не купував дітками зимових комбезів ТСМ? Яка якість і чи вони вони годяться на наші зими?

natorella
27.08.2010, 00:05
Наталь,це H&M?
yes, воно

ніхто не купував дітками зимових комбезів ТСМ? Яка якість і чи вони вони годяться на наші зими?
купувала знайома - каже добра якість і на наші зими

Ніколь
27.08.2010, 00:55
Ми зимою певно більше в калясці або саночках будемо їздити, то чи підійдуть ці капчики?
А я би купляла, моя мала з середини грудня, твоя на початку січня....так от моя Юлька в зимових справжніх чобітках на цигейці топталась по вулиці від перших холодів і аж поки сніг не розтаяв весною. Звичайно не щодня і не постійно, бо ми також ще в конверті на овчині їздили, з якого вилазили потоптатись і залазили назад. Але я веду до того що в тому віці вже потрібно було нормальне взуття. Демари не коштують великі гроші, але вони якраз тепленькі і зручні, я би на твому місці купляла.

тобі тре будуть чуні Ленне - вони в Антошці минулого року коштували 95 грн можливо це також непоганий варіант, я просто чомусь не можу зорієнтуватись як вони виглядають, як тьопікі чи як чобітки?

natorella
27.08.2010, 00:58
як вони виглядають, як тьопікі чи як чобітки?
то бахілки утеплені
моя мала з середини грудня, твоя на початку січня....так от моя Юлька в зимових справжніх чобітках на цигейці топталась по вулиці від перших холодів
ги а ми з лютого, то всю першу зиму на змелю не ступали ногою

Svitlanka
27.08.2010, 01:04
Я купляла, Демери, доречі. Думала, що малий буде "швидкий", як його старший братик, якій пішов в 9 міс. А ні. Рочок виповнився 1 березня, то ми тільки 2 тижні в березні походили, зовсім трошки, малому таааак сподобалось їздити в візочку, що я сперше лякалась, думала, так і буде в візочку сидіти все дитинство;) Троха пізніше "прорвало", тепер вже тільки ніжками.
Тобто, від дитинки залежить. В знайомої син в 10 міс. в зимовому комбінезоні та чобітках топав, як має бути, гуляли без візочка. А до зими ще є час, там вже можна зорієнтуватись, чи потрібне взуття. Хоч не забувайте, що березень в нас теж майже зима;)

oliv
27.08.2010, 01:25
Я купляла, Демери, доречі
Світланка, чи не важкі вони? Бо на вигляд ого-го... Хоч я десь вичитала, що то лита легка підошва...

---------- Додано в 00:25 ---------- Попередній допис був написаний в 00:21 ----------

І ще знайшла http://demar-kids.at.ua/ - чи реальна ціна???

natorella
27.08.2010, 01:28
чи не важкі вони? Бо на вигляд ого-го..
відповім - легенькі

ціна реальна, поивимось шо богдана відповість. якшо в неї буде дорожче - підемо туди (http://demar-kids.at.ua/photo/2)

Svitlanka
27.08.2010, 01:45
Я теж знайшла цей сайт, дуже добре, що там ще може бути знижка 20 %, якщо брати 50 пар - реально назбирати на Посиденьках:) Ціна вийде смішна взагалі. Я минулого року замовляла через інтернет, то з доставкою і перерахунком грошей вийшло 198 грн.....За пару днів по 10 хвилин.Ех.

---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

Світланка, чи не важкі вони?
Ні, легенькі :) Ця підошва тільки виглядає масивною, але вага за рахунок шерсті, думаю. Ще сподобалось, що підошва гнучка та не ковзає. І висока - по калюжах , по снігу супер.

oliv
27.08.2010, 10:19
дуже добре, що там ще може бути знижка 20 %, якщо брати 50 пар
Так би перекрилися витрати на доставку :)

Svitlanka
27.08.2010, 10:28
Так би перекрилися витрати на доставку
Це Укрпоштою доставка дорога, а якщо ми 50 пар назбираємо, замовимо Новою поштою, наприклад, то з кожної має вийти максимум 2 грн. :)

Оленка
27.08.2010, 12:21
Ми носили комбінезончик Лене зимою і думаю на цю зиму він буде, бо купляли на виріст. Дуже класний, тепленький, зручний, тонкий. Одягали його навіть при -10 і малючок навіть не думав змерзати (йому тоді було 3 міс.) і весною, коли ще сиро +5 - +10 також не парив.

LILY
27.08.2010, 12:31
ще питання до власників Демарів, як вони миються? і чи ті фіксатори на шнурочках міцні або які краще брати на ліпучках, шнурках чи фіксаторах???

Knopka
27.08.2010, 23:38
Заходили сьогодні в Тигрес, там є минулорічна колекція зимового одягу з хорошими знижками. Для дівчаток щоправда ми нічого не пригледіли, але для хлопчиків є і суцільні комбези і комплекти. Те, що торік коштувало 600-700, зараз в межах +-400 грн

BECHA
28.08.2010, 02:24
Мамочки, здравствуйте. Я из Беларуси, минчанка, поэтому простите за русский :) Будем проездом во Львове в конце сентября/начала октября, три часа будет времени, хотелось бы посмотреть одёжку доче, в частности, комбинезоны Войчик. Первой увидела эту темку, почитала, выписала себе названия магазинов и ТЦ, но узать бы ещё их адреса и есть ли что-нибудь вблизи железнодорожного вокзала. И приблизительно, сколько стоят комбезы.
Дякую :)

levandivka
28.08.2010, 09:25
выписала себе названия магазинов и ТЦ, но узать бы ещё их адреса
Ось тут (http://www.google.com.ua/) всі адреси прописані.

oliv
28.08.2010, 16:39
Я из Беларуси
Будем проездом во Львове в конце сентября/начала октября, три часа будет времени, хотелось бы посмотреть одёжку доче
Я би Вам радила, якщо Ви з Мінська, піти у гіперпермаркет Bigzz, там продаються речі марки Mariquitta і коли бувають розпродажі, то ціна нижча навіть, ніж на їх офіційному сайті на розпродажі. Може того, що той гіпермаркет закуповує величезними об"ємами зі значними знижками...
Комбінезончики вони мали непогані (то правда я говорю про минулий сезон). В мене тітка живе в Мінську, зимою я їй замовляла деякі речі для малого з Mariquitta на розпродажі, тому знаю точно, бо спеціально співставляли ціни. Правда зараз там ще немає розпродажу (на колекцію весна-літо2010), а в нас є...
http://www.bigzz.by/
А у Львові найближче Вам до вокзалу буде торговий центр Скриня, там є дитячий магазин Тигрес, де представлені в основному польські марки Mariquitta і Coccodrillo

---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 13:46 ----------

Сьогодні бачила в Гутен ТАКу гарний зимовий комбінезон на дівчинку, р.86/92, ціна 300 грн. - штани на підтяжках+куртка, яка може прищібатися до штанів замочком. Колір - фіолетово-бузковий. Виглядає дуже гарно і якісно!!! Тепленький і водночас неважкий... Так шкодувала, що не на хлопчика... Щось подібне бачила минулого року в ТСМ, але цей мені видався якіснішим по матеріалу.
Так що, можливо, комусь пригодиться! За таку ціну!!!!

ola-lyola
28.08.2010, 21:51
хотелось бы посмотреть одёжку доче, в частности, комбинезоны Войчик
На "Південному" є зо три а то і більше магазини з одягом цієї марки.
В Антошці вже є светрики і дуже гарні в'язані сукеночки, купили Ярці аж дві, бо не могли вибрати яка гарніше. Ще купили осінні черевички супефіт, взагалі зараз ще планувала купляти, думала пізніше і кросівки, але підібрала дуже гарні, і були нашого розміру, інші вже розкупили, а ще навіть літо не закінчилось. Тепер ще хочу плащик гарний знайти.

Ніколь
28.08.2010, 23:54
Сьогодні бачила в Гутен ТАКу гарний зимовий комбінезон на дівчинку, р.86/92, ціна 300 грн. - штани на підтяжках+куртка, яка може прищібатися до штанів замочком. Колір - фіолетово-бузковий. Виглядає дуже гарно і якісно!!! Тепленький і водночас неважкий... Так шкодувала, що не на хлопчика...
І я його сьогодні бачила, також він мен дуже сподобався, шкодувала що розмір був не 92-98.

oliv
28.08.2010, 23:57
шкодувала що розмір був не 92-98
А мені він візуально чогось видався більшим, ближче до 92-98... Хоча треба міряти

Ная
29.08.2010, 13:37
Дивилися вчора за комбінезонами від Войцик по наших магазинах і ніц не знайшли,зимова колекція вже є але дуже вибірково,того,шо мені подобається нема ніде:girl_in_dreams:,спробуєм замовляти з їхнього інтернет-магазину,по ціні навіть дешевше виходить...

Ніколь
29.08.2010, 14:30
спробуєм замовляти з їхнього інтернет-магазину,по ціні навіть дешевше виходить...
Ми сьогодні також дивились комбєзи... і або є ле не подобається, або подобається по каталогу але немає і невідомо коли буде....
А по інет-магазину замовляючи яким чином здійснюється доставка? Бо ми сьогодні також про це думали але ніразу ще так не замовляли і якось боязно....