КПК

Показати повну версію : Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

levandivka
26.11.2006, 10:33
В цій темі говоримо про догляд за волоссям. І тільки про догляд. Технології, засоби, хитрощі...
Застереження:
Бажаючих поговорити про магазини, перукарні, конкретних майстринь - просю в гілку Реклама :banned:
(http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41135)

Скорпіоля
13.04.2008, 16:14
Вже почався другий місяць весни, справжньої весни. Гріє сонечко,все класно і супер-пупер, крім одного..
З початку весни у мене почало інтенсивно лізти волосся. Подумалося, не дивина - весна прийшла. Але з часом все це продовжувалося, мені навіть довелося його обрізати. А волосся у мене було ж до пояса.
Які втіміни, продукти не їм, що не роблю - все намарно!!:( Можливо хтось підкаже щось, порадить, або заспокоїть, мовляв у мене така сама історія..
Допоможіть, пліз !:clapping:

Nadijka
13.04.2008, 16:24
У моєї знайомої була такаж історія...правда восени. Допомогла така штука....http://www.alloton.com/
Правда волосся в неї також довге, то кожного тижня купляла новий флакончик...а це 60 грн

Ірена
13.04.2008, 16:27
маю дві реч: від природи гарне волосся і постійні з ним проблеми. як була малою - то волосся також було до пояса, але тут докладалася мама: вона мила його у всіх можливих травах(корінь лопуха, кропива, ромашка), також робила маски із рицинової олії та кислого молока, також іноді капала у воду краплю справжньої нафти.
тепер я використовую маску для волосся (якась французька за 32 гривні), також перед миттям втираю в шкіру голови олійку, яка призначена для дитячих дупок від подразнення.
волосся вилазило цілу зиму.
але швидше за все, що тему кудись знесуть:shutup:

Nadijka
13.04.2008, 16:33
волосся вилазило цілу зиму.
але після тих процедур
тепер я використовую маску для волосся (якась французька за 32 гривні), також перед миттям втираю в шкіру голови олійку, ка прризначена для дитячих дупок від подразнення.

перестало вилазити?

але швидше за все, що тему кудись знесуть
100%

Ірена
13.04.2008, 16:38
перестало вилазити?
набагато менше - навіть моя перукарка то відзначила (я ж безбожно викручую волосся на різні боки). каже - "розкажіть,що робите буду радити своїм клієнткам"...

Ljolik
13.04.2008, 17:45
В мене після перших пологів дуже сильно вилазило волосся, то перед другими я вирішила вжити превентивних заходів :), в останні місяці вагітності і місяць після пологів користувалась Алотоном (його зараз активно рекламують), потім ще тонік для укріплення волосся Грінмами використовувала. В результаті волосся не лізе, а я як кульбабка - стирчить багато коротеньких нових волосків над головою і ніяк не вкладаються.

Ірена
13.04.2008, 18:10
в мене та "кульбабка" по жизні...
волосок випаде - три виросте... але все одно випадає...

Alla
13.04.2008, 18:46
любі мої, не сочтіте за наглу рекламу ..але мовчати не можу!!! в мене волосся лізло майже 2 роки і дуже інтенсивно...мені допоміг шампунь від Neways...зараз теж вилазить ..це нормально...так має бути...але не такими порціями...і багато новогопочало рости...такі стрілки ))як цибулька ходжу.. якщо маєте можливість -купіть! не пошкодуєте!

lotr_an
13.04.2008, 18:49
дуже цікаво. дорогі форумлянки пишіть детальніше, будь-ласка.

Ірена
13.04.2008, 18:55

Boris_Kiev
14.04.2008, 01:27
Рецепт мого батька - нейрохірурга (ну прикиньте його клієнтуру: хтось отримав пляшкою по голові; півчерепа - з оргскла, шкіру підсажено з його власної дупки :) )

RP:
Sol resorcini spirituosi 6% 100 мл
S: втирати у шкіру голови.

(ваткою, круговими рухами).

Два "але":
1. треба дуже коротко підстригтися
2. Подушка стане трохи жовто-рожевою.
Але діє !

Ще колись продавався угорський фітопрепарат Banfi.
Використання - таке ж.

Lady
14.04.2008, 13:09
В мене після перших пологів дуже сильно вилазило волосся, то перед другими я вирішила вжити превентивних заходів

У мене така сама ситуація, після перших пологів почало сильно лізти волосся. Я думаю внаслідок того що довго годувала грудьми, пізніше друга вагітність і знову годування грудьми. А зараз вже діти старшенькі а стан волосся непокращився. Незнаю що робити, подруга користувалась плацент-формулою і цілком задоволена, можливо спробую.
Я особисто пила вітаміни " Спеціальне драже Мерц" виробництво Німеччина і також користувалась такою народною маскою з нафтою:
2 ч.ложки очищеної нафти; 1 ч.ложка олії; 1 ч.ложка лимон. соку; 1 жовток. Чесно скажу після такої маски не дуже приємний був запах від волосся. Але був єфект: волося стало шовковисте і менше лізло але поки пила вітаміни і робила маску все було добре, пізніше знову те саме. А зараз почалась весна ще більше почало лізти.:(
Ще згадала, хтось порекомендував американський шампунь і маску які продаются в аптеці. Я зайшла в аптеку поцікавитись, а аптекар каже нащо воно тобі таке дороге, краще роби масаж голови задопомогою солі. Порадила просто масажувати сіллю шкіру голови від чого покращується кровообіг і волосся тоді не так випадає.

Inkiss
14.04.2008, 13:22
подруга користувалась плацент-формулою і цілком задоволена, можливо спробую.
Я би не рекомендувала, так само як і alloton - в складі є гормональні компоненти - поки користуєтесь, волосся перестає сипатись; не користуєтесь - те саме, а можливо і гірше :( Є хороший рослинний препарат - Фітовал, шампунь і бальзам, ефект не миттєвий, але на завжди :) А є ще така термінова допомога - сік цибулі, запах звичайно... :8: , але справді працює - місяць таких масок і :dance:

Nata
14.04.2008, 13:33
І в мене після пологів страшенно лізе волосяя. І розпушується. Завжди біло пряме, а тепер точно як кульбаба. Роблю маски з реп"яхової олії і хною укріплюю. Трохи краще, та всеодно лізе.

маюнка
14.04.2008, 13:45
Роблю маски з реп"яхової олії і хною укріплюю
хна - хороша штука. шкода, що мені не світить нею користатись - то задовбуться мені коси промазати нею. та і зрештою, є багато інших засобів.
дійсно, Ірена зазначала тут вже такі народні засоби - лопух - хороша рослинка. ще додам до цього списку полин.

а з хімії - отаке. непогана маска-бальзам, Numero-Brelil

Lady
14.04.2008, 13:47
Є хороший рослинний препарат - Фітовал, шампунь і бальзам, ефект не миттєвий, але на завжди

Inkiss, а Фітовал чиє виробництво і де можна придбати?

syavych
14.04.2008, 14:32
Inkiss, а Фітовал чиє виробництво і де можна придбати?
KRKA, Словенія (http://www.krka-kozmetika.si/ru/fitoval/), купити можна в аптеці :)

Nadijka
14.04.2008, 14:44
Є хороший рослинний препарат - Фітовал, шампунь і бальзам
І я таким користувалась...правда роки 2 тому, то ше досих пір не скаржусь...
Пила їхні таблетки+шампунь+бальзам близько місяця

Олька
14.04.2008, 15:12

А от від тої маски волосся вилазить просто нереально! Я нею користувалась 2 роки і не могла зрозуміти чому так лізе, а я к перестала, то і вилазити перестало. Не рекомендую нікому!!!!

Chortenia
14.04.2008, 15:19
Укріпляю поки що тільки хною, і відтінок непоганий, і волосся міцніше. Єдине, що мені тре зараз пачок 4-5, от чоловік і мучається, поки мені то все на волосся нанесе, але еффект того вартий

FeRmatta
14.04.2008, 18:56
а можна наносити на фарбоване волосся хну?

egoistka
14.04.2008, 20:36
alloton-ом користувалася, мені не допомогло... перукарка порадила Есвіцин.... втирати в шкіру голови, користуюся маскою для волосся Рігінол (500г-100грн.), купляла в перукарні. Ще порадила ЗАВЖДИ в осінньо- весняний період пити вітаміни группи В ( якщо нема алергії), я наприклад купила Неуробекс, від цих вітамінів покращується стан волосся і нігтів...і заспокоює нерви:))))

Nata
14.04.2008, 23:28
На фарбоване волосся наносити хну можна, а фарбу після хни - не бажано. Може не взяти.

Ірена
15.04.2008, 12:36
в мене бул аця маска - нормально, поки волосся не звикне

Олька
15.04.2008, 13:16

а в мене за два роки так і не звикло!

Мата Харі
15.04.2008, 13:17
На фарбоване волосся наносити хну можна, а фарбу після хни - не бажано. Може не взяти.
Або взяти якось принципово не так, як має бути (позеленієте, скажімо :)).
У мене, впринципі, волосся сипалось лише два рази - останні два роки на зиму. Перший раз, думала стрес. Другий раз задумалась - тенденція?! З власного досвіду і деяких знань з косметології та перукарської справи рекомендую два дієві засоби. Перший - реп"яхова олія (продається в аптеках). Додаткові ефекти - пришвидшує ріст волосся, бореться з лупою. Недолік - інколи доводиться мити волосся по 2 рази, особливо довге. Другий засіб, косметологічний - "Сироватика проти випадіння волосся" REVIVOR, Білорусь. Додатковий ефект - додає волоссю об"єму, що особливо актуально, при рідіючій шевелюрі. І що особливо зручно - не потребує змивання. При використанні кожного з засобів суттєве покращення відбувається вже з першого застосування. Для отримання стійкого результату варто покористуватись тиждень-другий. Приємна ціна - в межах 15 грн. кожен.
Пригадалось :), мій батько, одружуючись з мамою грозився їй, що в 30 років вона буде цілувати цого в лисину :). Потім, перейшов на 40, 50. Зараз, вже 53 - звичайно, вже не те, що в 25, але до лисини далеко :).
Так, що якщо цікаво (хвалю :)) - сподіваюсь написала достатньо детально.
P.S. А я б назвала тему, щось на зразок "Руса коса до пояса...", бо якось при назві "Весна - волосся..." виникають асоціації про епіляції-депіляції :).

Lady
15.04.2008, 13:37
P.S. А я б назвала тему, щось на зразок "Руса коса до пояса...", бо якось при назві "Весна - волосся..." виникають асоціації про епіляції-депіляції .

"Весна - волосся..." виникають асоціації про епіляції-депіляції :D :y:
Також підтримую назву "Руса коса до пояса..."

Nadijka
15.04.2008, 14:39
На фарбоване волосся наносити хну можна, а фарбу після хни - не бажано. Може не взяти
Мене взяло! І так як я хотіла...з рижої на чорну
Малювалась на чорну десь після 2-ох тижнів рижика...

Додано через 2 години 14 хвилин
Допис Nadijka не сподобався: Liliyah Romanova (Нині)
Лілічка, знаєте чого я так подумала, та тому що вже цю тему не одноразово пінімали в гілці "Косметика - хто яку?". Тому подумала шо ви її туди і перемістите...не ображайтесь!!!http://casa-latina.ru/s/s/icon_megablumen.gif

Ірена
15.04.2008, 17:07
Тому подумала шо ви її туди і перемістите...не ображайтесь!!!
а чого тут ображатись? кожен має право казати що йому щось подобається чи не подобається.
то вам догляд за волоссям, Лілю, не сподобався?

Nata
15.04.2008, 17:28
Мене взяло! І так як я хотіла
А мене ні :(. До вух замалювалося вишневим, а далі залишилося каштановим. Місяць потім волосся підбирала в пучечок,поки на однотонно вималювалася. Більше не ризикую.
Ще пригадалося. Була у мене одногрупниця, котра щомісяця кардинально міняоа колір волосся (з блондинки на шатенку і навпаки), так от, шевелюра у неї була- всі заздрили. А секрет полягав у цибулевих масках. Щосуботи вона мастила голову цибулевим соком.

Liliyah Romanova
15.04.2008, 17:31
то вам догляд за волоссям, Лілю, не сподобався?
Ні, претензії до дій модераторів. Чи то пак натяк на них.
А гілка якраз сподобалася.
Лілічка, знаєте чого я так подумала, та тому що вже цю тему не одноразово пінімали в гілці "Косметика - хто яку?".
А я вже подумала, що знову пора в плавання...
Та в тих гілках голову зламати можна. Так що краще якщо буде саме так, окремо...
От щодо переіменування гілки, то вважаю це недоцільним. Хіба що автор гілки вважає інакше.

Щодо догляду за волоссям, то постійно купую в перукарки капсули з відживлювачами для волосся. Тільки вічно назву забуваю... Якраз цього тижня планую ще купити, то напишу, як називаються. Ну, і маски для волосся Helen Seward теж мені подобаються.

Ірена
15.04.2008, 20:02
Ні, претензії до дій модераторів. Чи то пак натяк на них.
то не натяк, то констатація.;)
а що би було, якби гілка не сподобалась?:p

Liliyah Romanova
15.04.2008, 20:03
а що би було, якби гілка не сподобалась?
Ви думаєте, що мені всі гілки, що на форумі існують, подобаються?

Strekoza
16.04.2008, 23:12
Тема справді не нова. Я вже десь обіцяла поділитись репецтом маски для укріплення волосся. Ділюсь - мід, коньяк, реп'яхова олія (по 1 ст.ложці) і жовток. Нанести на волосся на 0,5 год, робити 1-2 рази в тиждень. Коліжанка робить, каже, що волосся добре живить масочка. Правда, в мене ще руки не дійшли, хоч складники вже купила.
Також перукар радила втирати в волосся (але не при голові, тоді важко змити) рицинову олію (касторку), заплітати косу, а вранці мити голову.

Цитата:
Допис від Ірена

а в мене за два роки так і не звикло!

Теж користуюсь цією маскою. Не можу визначити, наскільки вона ефективна, але негативного впливу точно не зауважила. Хоча, не раз переконалась, підбір косметики - це дуже індивідуально.

Maryasik
23.04.2008, 18:09
Тема справді не нова. Я вже десь обіцяла поділитись репецтом маски для укріплення волосся. Ділюсь - мід, коньяк, реп'яхова олія (по 1 ст.ложці) і жовток. Нанести на волосся на 0,5 год, робити 1-2 рази в тиждень. Коліжанка робить, каже, що волосся добре живить масочка. Правда, в мене ще руки не дійшли, хоч складники вже купила.
Також перукар радила втирати в волосся (але не при голові, тоді важко змити) рицинову олію (касторку), заплітати косу, а вранці мити голову.

я робила подібну маску, але замість реп'яхової олії йшла оливкова, піся маски волося дійсно прикольне. Але мені не дуже вистачає часу робити маску((

Strekoza
23.04.2008, 22:39
мід, коньяк, реп'яхова олія (по 1 ст.ложці) і жовток.

Випробувала маску на собі. Правда, не мала коньяку. Зауваження - в кого довге волосся, потрібно брати всіх компонентів в 1.5 (чи навіть 2)рази більше, мені було малувато, хоча, можливо через те,що не дала коньяку. І ще - змивається абсолютно без проблем (коли я почула склад, то боялась, що важко буде змити через олію)

Додано через 3 хвилини
Але мені не дуже вистачає часу робити маску

Аналогічна ситуація. Хоча, переконана, головне, щоб було бажання. Подруга, яка рекомендувала маску, так і сказала (коли я бідкалась,що часу нема) - прибираєш, дивишся телевізор, читаєш книжку ... - намастила волосся, поверх шапочку - і жодних проблем.

Kasia
24.04.2008, 11:01
я вочра прочитала теж маску- жовток+2ст.л. коняку. хочу спробувати, бо то власне для волося, що швидко жирніє. бо в мене хоч не лізе, але все на другий день якесь таке, що треба то хвостик завязувати то заколочи-приколочки. Пробувала УСІ на світі шампуні- ефект не дуже.
єдиний Гарнєр для свіжості -може бути - ефект на 2 дні є, але якесь заплутане дуже стає.Видно цитриновими компонентами сильно підсушується.
може ще хтось знає, що робити в випадку коли на 2 день голова вже брудна виглядає?

Maryasik
24.04.2008, 11:13
намастила волосся, поверх шапочку - і жодних проблем.

і саме в цей час обов"язково хтось в гості заявится, принаймі в мене чогось так получається)))))))))

Додано через 3 хвилини
може ще хтось знає, що робити в випадку коли на 2 день голова вже брудна виглядає?

в мене теж така ситуація, я теж різні шампуні перепробувала, підходить лише Лореаль.Але всерівно раз в 2 дні мию голову. І що я ще зауважила -дуже велику роль вода відіграє.

Kasia
24.04.2008, 13:55
я теж що 2 день зранку. часом так не хочеться, що капець. хочу спробувати шампунь від Вела серія Бонакур. Може поможе...

airy_cat
24.04.2008, 15:07
Существенной проблемы не было, но с началом весны для профилактики пользовалась Аллотоном с замещанной в нем ампулкой плацент-формулы по совету своего мастера. Использовала два-три раза в неделю не чаще, причем исключительно но корни волос - в итоге хватило на месяц-полтора. Конечный результат - волосы оздоровились, не лезли, да и росли более активно.

А на натуральные маски - просто времени не хватает регулярно этим заниматься, в итоге пользуюсь проффесиональной косметикой - выходит дороже, но в целом вполне довольна эффектом)

Panadolka
17.09.2008, 01:45
Хто знає якісь хороші провірені косметичні засоби проти випадіння волосся?

Mariya
17.09.2008, 03:35

Я втирала в шкіру голови (30 хвилин потримати - а потім мити голову) ріпакову олію. Помогло.

Liliyah Romanova
17.09.2008, 05:22
Взагалі випадання волосся нормальна річ. Тільки якщо воно вже дуууже велике, тоді треба бити на сполох.
Можна робити маски із природніх засобів, а можна купленими в магазині користуватися.

Шукала тему "весна волосся", але так і не знайшла. Хто натрапить, киньте в мене лінком, об'єднаю з цією...

Kasia
17.09.2008, 11:03
Ну нарешті тема про волося!!!
втирайте в корінці підігріту олію оливкову кажуть помагає.
Може хтось мав проблемку - лупа в одному місці такою плямкою. Антисеборейний шамунь не допомагає.

І як все мне цікавлять шампуі для обєму, але ті що Ви реально відчули що обєм зявився.

Mira_SH
17.09.2008, 12:36
Може хтось мав проблемку - лупа в одному місці такою плямкою. Антисеборейний шамунь не допомагає.

То проблема, але скоріше за все не пов"язана з волосям, а з нервами, або ще з чимось, треба шукати так би мовити першопричину. Може бути, так виявляється недостача якогось вітаміну.

А от з об"ємом, я навпаки шукаю від чого то й об"єм би пропав.
Чула як коліжанка-перукар комумь радила плаценту, а от яку не пам"ятаю. вона ніби і волося оздоровлює, зміцнює структури, і за рахунок того збільшується об"єм.

Nata
17.09.2008, 13:56
Шукала тему "весна волосся", але так і не знайшла. Хто натрапить, киньте в мене лінком, об'єднаю з цією...

Прошу...
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=35531

Дана
17.09.2008, 16:40
Ну нарешті тема про волося!!!
втирайте в корінці підігріту олію оливкову кажуть помагає.

І як все мне цікавлять шампуі для обєму, але ті що Ви реально відчули що обєм зявився.

Кася а це не може бути лишай? Я знаю моя знайома(однокласниця) мала щось подібне помастила не то ламізилом не то щось подібне за пару раз пропало, а був він в нею досить довгий час.

Kasia
17.09.2008, 16:52
та ніби не виглядає. мастила 1 раз протигрибковим засобом -не помогло.
як помажу оливковою оліює то нема, потім знову є. думала не підійшов шампунь, тепер маю колекцію шампунів, а перхоть не сходить.

ckorpionsha
17.09.2008, 17:12
У мене це тепер болюча проблема. Мало що малий вириває волосся,то випадати стало ужас як. Почала такий курс: купила в ДЦ "Настояще репейное масло" за 15 грн. мажу ним 3 рази на тиждень коріння волосся, тримаю 2-3 години, потом змиваю,далі мию голову шампунем Фітовал від випадіння, а після того наношу на 10 хв. бальзам-маску від випадіння від Зеленої планети. Покращення бачу, але цікаво чи надовго.

ckorpionsha
17.09.2008, 17:15
а перхоть не сходить.

У мого чоловіка з перхотю просто халепа,особливо спереді на голові. Причому минулого року почало випадати волосся і то так смішно випало в трьох місцях ніби лисина маленька. Дві заросли, а одна збоку заростає дуже помаленьку, але все таки заростає. Мили-перемили чим могли. Зупинились на Хеден Шолдерсі від перхоті. Зараз перхоті взагалі нема. Подивлюсь зимою як буде.

Kasia
18.09.2008, 11:45
На ніч зробила маску з оликової олії, супер волося. Мяке і блискуче.
Єдине мити голову треба 2 рази. Маю новий обємний шампунь-професійна серія Велла Лайфтех.

Cifalius
18.09.2008, 11:46
Маску з олії??? Це як?

Kasia
18.09.2008, 11:55
я вже десь ніби писала,маю надію не насварять адміни.
50 гр. оливкової олії підігріваємо. і втираємо в корінці для росту волося, на кінчики - для боротьби з сухістю і ламкістю.
кульок+рушник і ходити скільки можете. я не люблю ввечері мити коси, бо на рано нема обєму. тому я зранку змиваю. читала відгуки, що регулярність застосування допомагає росту нового волося. з цим проблем не маю, тому роблю на кінці частіше ніж на всю голову.
я користуюся часто феном, тому в кінці обовязково раз на тиждень втираю.

Cifalius
18.09.2008, 11:58
:) рецепт ніби нічого...а "шуба" моя не випаде??? Жартую!!! :)

Kasia
18.09.2008, 12:04
:):):):):):):):):) рецепт ніби нічого...а "шуба" моя не випаде??? Жартую!!! :)

Дана
18.09.2008, 13:57
50 гр. оливкової олії підігріваємо. і втираємо в корінці для росту волося, на кінчики - для боротьби з сухістю і ламкістю.
кульок+рушник і ходити скільки можете. я не люблю ввечері мити коси, бо на рано нема обєму. тому я зранку змиваю. читала відгуки, що регулярність застосування допомагає росту нового волося. з цим проблем не маю, тому роблю на кінці частіше ніж на всю голову.

Я роблю те саме + 3 каплі вітаміну Е. І на ніч залишала(після фарбування) і так години на 2. Волосся виглядає набагато кращем ніж до маски. Олію беру оливкову.

Зорянівонька
30.09.2008, 21:16
Про лупу. Не полінуйтеся і підіть до дерматолога. Він випише якусь мазюку і всі неприємні штуки пройдуть!!! І не тре тратити купу грошей і нервів на шампуні.

А я сьогодні нарешті добралася до перукарні!!!Але поки безрезультатно. Хотіла записатися на колірування і біохімію. Поділюся почутим. Була в Перлині. Колірування безаміачною фарбою 250 грн (2 тюбіка фарби на моє волосся + роботі). Біохімія - десь 400 грн. Але я хотіла не дрібні кучері, а такі досить грубі локони, то вони такого не роблять...
Але процес роботи над собою пішов:)

Chortenia
01.10.2008, 09:32
А біохімія то як?

bora
01.10.2008, 10:08
А біохімія то як?

Інші складники, тому кажуть менше шкодить.. Ще відрізняється тим, що волосся без проблем вирівнюється при укладці по бажанню, та й з часом її дія просто зникає. Мені робили на 3 місяці, вже пройшло, але об"єм залишився - іноді докручую феном. Другий раз зроблю хіба через рік і то невідомо, бо мальоване волосся дуже зіпсувалось не дивлячись ні на що.

Kasia
01.10.2008, 10:23
не ма ради з тою лупою. чи хтось може порадити дерматолога, можна приватного. але професійного.
чи хось звертався з такими клопотами до дерматолога?

Зорянівонька
01.10.2008, 11:07
Чоловік пішов до першого ліпшого з поліклініки і допомогло! Я думаю то проблема стандартна і не тре аж такого професіонала.

Kasia
01.10.2008, 11:39
дякю за відповідь, просто я не дуже довіряю тим лікарям з поліклінікі, та й я без прописки, тому й не хожу туди. але напевно схожу тоді в шкір диспансер.

Koza-Dereza
01.10.2008, 18:39
Я помiтила по фотографiях на аднакласнiках що зараз модна зачiска така. Чи це так?

http://www.catwalkqueen.tv/fringes.jpg

Kasia
01.10.2008, 18:51
Мені чомусь здається що зараз модно пряме волося, на праски витягнуте. Живе і блискуче.

Багіра
01.10.2008, 20:03
[QUOTE=Koza-Dereza;384158]Я помiтила по фотографiях на аднакласнiках що зараз модна зачiска така. Чи це так?

QUOTE]

модна і вже досить довгий час) в мене самої схожа, правда тільки спереді))) ззаду волосся до поясу, але почергово зняте від каре і до самого низу.. обожнюю свого перукаря))) зробмла щось таке цікаве, що всі думають що я дуже удачно причепила собі те волосся і не вірять що можна так підстригти... найбільш модне повністю пряме, але я стараюсь легкі локони - більше пасує...

Зорянівонька
02.10.2008, 10:03
А мені впринципі однаково, що модне. Просто моє волосся зараз не має ніякого вигляду, то буду з ним щось робити.

Kasia
02.10.2008, 10:23
[QUOTE=Koza-Dereza;384158]Я помiтила по фотографiях на аднакласнiках що зараз модна зачiска така. Чи це так?

QUOTE]

модна і вже досить довгий час) в мене самої схожа, правда тільки спереді))) ззаду волосся до поясу, але почергово зняте від каре і до самого низу.. обожнюю свого перукаря))) зробмла щось таке цікаве, що всі думають що я дуже удачно причепила собі те волосся і не вірять що можна так підстригти... найбільш модне повністю пряме, але я стараюсь легкі локони - більше пасує...

фото в студію.!

Дана
02.10.2008, 12:25

QUOTE]

А координатами вашого перукаря не поділитися? :clapping:Можна в ПП:)

Багіра
02.10.2008, 18:17
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/10/02/363748e4d79cb3541.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=138) http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/10/02/363748e4d7b96deaa.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=139)
не знаю чи на фотках передасть всю суть, але кращих на даний час нема))) стрижка правда розрахована на пряме, але витягати праскою не завжди є час, тому стараюсь зробити обєм)

Маріка
03.10.2008, 19:55
Привіт, дівчата!
В мене теж проблема з волоссям. Мало того, що його і так не багато, що кожну волосину практично в лице знаю,:) та ще й випадає. Засобів різних вже пробувала-перепробувала. Щось допомагало на дуже короткий час, а потім знову волосся випадало. А от недавно в одному журнальчику вичитала рецепт маски для волосся. Там авторка казала, що в неї було таке рідке волосся, що просвічувалась шкіра голови, а тепер волосся її мрії. От я і спокусилась, наразі робила тільки 2 рази, так що про результат говорити рано, але ділюсь рецептом, можливо комусь допоможе
1 жовток
сік 1 цибулини
1 ложка шампуню на травах
по 1 ампулі різних аптечних вітамінів (я купила В1, В6, РР, С) Крім того додаю пару капель віт. А, Е
Все змішати, нанести на волоосся 1 год тримати і змити.
В рецепті пише використовувати 1 раз на місяць, але я думаю, що то замало і роблю кожен тиждень. Крім того в аптеці купила препарат "Капсіол" (8-9 грн) і раз на тиждень ще його втираю. Так я мию голову 2 рази на тиждень то так і чергую.
Наразі результати не дуже замітні, але можливо комусь допоможе. Буду рада.

Радість
03.10.2008, 20:09
Я ходила років п"ять назад на кріо-масаж. Суперова штука. Волосся не випадало взагалі, ще й нове так полізло, шо між довгим волоссям коротке їжачком стирчало. Я проходила 10 сеансів через день, а потім місяць раз на тиждень. Трималося так з пів року, а потім потихеньку знов полізло.

Summer
08.10.2008, 00:35
для волосся , щоб не випадало дуже добре ввечері робити масаж голови для притоку крові. А ще гарно допомагає реп"яхова олія та масочка з коньяком, а також ополіскувати травами. Все це ефективно діє, якщо не лінуватися, робити 1,2 раз на тиждень та чередувати ці маски )).

Женічка
08.10.2008, 00:45
і я збираюсь собі робити маску з соку цибулі..............
свекруха моя собі колись робила, казала, що їй допомогло.
в мене теж зараз волосся почало випадати, але думаю, що то проста "линька" на зиму :)
тато мій спец в цьому питанні, бо комплексує через свою вже трохи помітну лисину, то він мені казав подивитись чи є на волосинках, які випали, цибулинки, якщо нема, то хвилюватись не варто.

Kasia
08.10.2008, 10:18
до речі відносно маски з цибулі, кажуть що запах настільки стійко тримається що дол пів року миючи глову будете відчувати...

Summer
08.10.2008, 10:46
до речі відносно маски з цибулі, кажуть що запах настільки стійко тримається що дол пів року миючи глову будете відчувати...

неа, не правда, якщо нанести на 10 хв кефір на волосся, то запаху не буде (перевірено!):)

Irus'ka
08.10.2008, 10:48
Підтверджую! Півроку може і ні, але 2-3 тижні точно! Особливо у вогку погоду :padonak:

Женічка
08.10.2008, 16:00
а так як я нікуди не ходжу, то маска з цибулі саме для мене :)
мені ще про оливкову олію содобалось, дівчатка, напишіть докладніше про сам процес і результат

Kasia
08.10.2008, 17:31
та то самі й чути будете то й запах..
олію грієте трошка і на 2 год. в кульок і рушник. в кінчики - від посічення, в корені -для росту. 2 рази змиваєте шампунем, я даю ще грам кондиціонера. волосся мякеньке і блискуче. роблю 1 раз на 1-2 тижні.

Зорянівонька
12.10.2008, 21:52
Розкажу про свої спроби. Робила я пробну біозавивку. І вже до кінця дня з неї нічого не залишилося:( Правда, то не вина біозавивки, а волосся таке в мене. Сьогодні була спроба пофарбувати безаміачною фарбою - теж результату мало. Зато Арамові ножниці слід таки залишили. Я, правда, хотіла чогось радикальнішого, але може так і краще. А ще він зовсім не страшний, навіть був дуже приємний, наробив купу компліментів. І навіть як мене не влаштував результат, то переробив без проблем. Отак-то...

Zoryanazirka
12.10.2008, 23:23
Я думаю що нам українцям потрібно звертатися до давніх народних методів. Приїхала я колись на село, і з жахом помітила що моє волосся то тільки третя частина коси моєї тітки, а їй вже 74.. Я почала розпитувати про те як вона за ним доглядає, і виявила що вона ніколи не користувалася шампунем!!! З дитинства миє голову житом, так каже колись всі робили, а також відваром з кропиви і кореня лопуха. За її словами від кореня лопуха і в лисого волосся почне рости. Я, правда, докотилася що мию голову мало не щодня, якщо не помию то один вихід - в хвіст.. Хоча волосся маю довге. Купую шампуні і рідину для втирання (в таких маленьких баночках) Віши, вже 3 курси пройшла, але щось ніякого результату не видно. Правда я в період з 15 до 23 років з волоссям експериментувала як могла - якою я тільки не була, і фарбувала і хімії робила. Вже 6й рік як перестала, але колір свій і густину воно втратило..

Ольга
12.10.2008, 23:32
Я теж щодня мию шампунем волосся і чим далі тим гірше воно виглядає. У мене дуже густе, але без блиску, ніби не живе...
Якщо не мити вранці шампунем то треба хіба звечора наготувати завар трави чи може за старими методами жовтком мити?

Златка
13.10.2008, 12:46
Я теж щодня мию шампунем волосся і чим далі тим гірше воно виглядає. У мене дуже густе, але без блиску, ніби не живе...
Якщо не мити вранці шампунем то треба хіба звечора наготувати завар трави чи може за старими методами жовтком мити?

Олю, а спробуйте полоскати водою з оцтом. Якщо переносите запах оцту, то результат себе скоро покаже. Мені принаймні це колись помогло, бо після сонячного і спекотного літа волосся виглядало, як солома :(

Від випадіння волосся мене завжди виручав народний метод - після миття голови шкіру натирала грубою кухонною сіллю (але обережно, щоб не до крові, бо то тоді так пече :confused:), потім змивала. І так при моєму митті раз в 2-3 дні робила місяць часу. Потім починали рости "рожки" :xaxa:.

Бачу треба зараз знову проходити курс, бо линяю так, як ще ніколи в житті :8: Малеча певно "краде" волосся :)

А ще при різкому випадінні волосся треба подумати, може, був недавно якийсь сильний стрес, то може бути наслідком. У мого тата так колись було - в один день з"явились дві лисинки на голові: одна як 5 копійок, друга трохи більша. І при тому що в таких місцях, де лисина ясно не починається. Ми були в шоці :ninja: Десь після двох місяців в тих місцях почав з"являтись легенький пушок, як в немовлятка, правда, сивий. За пару місяців виросло нормальне волосся. Ось так. Так що нерви маємо зводити самі нанівець

bora
13.10.2008, 13:07
Розкажу про свої спроби. Робила я пробну біозавивку. І вже до кінця дня з неї нічого не залишилося:( ..

Та ні.) То не волосся - то її специфіка і майже у всіх так - просто для неї потрібен догляд-догляд і ще раз догляд. В плані накручування. Я часом і двічі на день підкручувала дифузор-феном її. Теж маю жахливо пряме і неслухняне волосся. Плюс залежить скільки Ви пінки додали - значить замало на Вашу довжину. Плюс не можна розчісувати і т.д.

ckorpionsha
13.10.2008, 13:57
Від випадіння волосся мене завжди виручав народний метод - після миття голови шкіру натирала грубою кухонною сіллю (але обережно, щоб не до крові, бо то тоді так пече :confused:), потім змивала. І так при моєму митті раз в 2-3 дні робила місяць часу. Потім починали рости "рожки" :xaxa:.

А довго ту сіль тримати треба? Бо я скоро безволоса стану. А може ще має хтось рецепт для обєму?

Ірена
13.10.2008, 14:20
чи хтось фарбувався із темної на світлішу без окислення і що з того вийшло?

Златка
13.10.2008, 14:32
А довго ту сіль тримати треба? Бо я скоро безволоса стану.
Тримати - ні, просто тре хвилин 5 тією сіллю помасажувати шкіру голови. Але повторюю - терти без фанатизму!

Рецептів для об"єму і я шукаю :umbrage:!

Натуся
13.10.2008, 14:36
Я тиждень тому купила собі шампунь,бальзам і маску для волосся від Dove,серія контроль над втратою волося,мені направду помагає,за тиждень часу відчутно менше волосків на щітці і в руках,можна сказати майже нема...:clapping:Тішусь,як дурний цьвочком:xaxa::xaxa::xaxa:

Зорянівонька
13.10.2008, 22:55

В мене темно-русяве волосся. Я пробувала помалюватися безаміачною фарбою в медово-русий. Волосся стало чуточку світліше і рижіше. Теж хотіла відсвітлити, але певно треба було світлішу фарбу взяти. Десь за місяць-два спробую ще. До речі, та фарба не смардить і волосся після неї приємне:clapping:

карапуз
14.10.2008, 00:45
Щоб одержати бажаний колір,потрібно пофарбуватись декілька разів .З кожним фарбуванням, волосся набуватиме потрібного кольору.

Багіра
14.10.2008, 01:40
вирышила для себе, що не буду фарбуватись доти поки сиве не треба буде ховати))) колір мены подобаэться і поки не пошкоджене, бо не підставляю його під хімію. хоча завжди мріяла про яскраворудий до моїх зелених очей.. правда прийшлося б і брови красити - вони в мене густі і чорні)))

Kasia
14.10.2008, 12:46
Тримати - ні, просто тре хвилин 5 тією сіллю помасажувати шкіру голови. Але повторюю - терти без фанатизму!

Рецептів для об"єму і я шукаю :umbrage:!

О і я шукаю!!!! Пробувала усі обємні шампуні - не бачу результату. З пінкою троха є обєм, але волося не дуже, не те щоб липке , якесь не живе. Зупинилася на Велла -Lifetex, так здається пишеться -шампунь, ще хочу кондиціонер такий . Може разом як використовувати то допоможе. В мене обєм залежить від того чи використовувала я маску, наприклад якусь лікувальну, бо вона обтяжує волося, і обєму не буде, зате лікує. Ну і від того як сушити коси, якщо відразу після миття бо нема часу ходити з рушником, то обєм тяжко зробити, краще коли волосся само троха підсохне.

Златка
14.10.2008, 13:01
О і я шукаю!!!! Пробувала усі обємні шампуні - не бачу результату. З пінкою троха є обєм, але волося не дуже, не те щоб липке , якесь не живе. Зупинилася на Велла -Lifetex, так здається пишеться -шампунь, ще хочу кондиціонер такий . Може разом як використовувати то допоможе. В мене обєм залежить від того чи використовувала я маску, наприклад якусь лікувальну, бо вона обтяжує волося, і обєму не буде, зате лікує. Ну і від того як сушити коси, якщо відразу після миття бо нема часу ходити з рушником, то обєм тяжко зробити, краще коли волосся само троха підсохне.

Мені теж шампуні не допогають: від всіх перепробуваних результат один - наелектризоване волосся :8: Та й навіть пінки не допомагають, бо маю довге :), тяжке :umbrage: і вперто пряме :confused: волосся. Хіба коли було коротше, то пінка і укладка дійсно допомагали

Abraira
14.10.2008, 19:45
А я в неділю обрізала свої коси :( Після пологів були гарнючі, нижче лопаток... чоловік натішитися не міг . А за останній місяць вилізла половина! Мама каже, що треба стригти, бо останнє видеру (при тому, що у моїй родині всі фанати довгого волосся). От, поки я мила голову, ще жмут вилетів... потім не могла розчесати... мамуня різала і ледве не плакала :( Зайшла у кімнату, а чоловік дивиться і каже "А тобі дуже пасує, перегляну свої погляди!" - хоч це трохи втішило.
Зараз думаю почати робити маски з безколірної хни, колись так врятувалася (з довгим волоссям це тяжкий номер).
У когось ще після пологів вилазило так волосся?

Panadolka
14.10.2008, 19:52
В мене не одразу почало вилазити, десь за пару місяців, і лізе далі, що робити не знаю. Маю підозру, що взагалі без волосся залишуся.....а була така шевелюра....ех!

ckorpionsha
14.10.2008, 23:47

У мене..у мене!!!!!!!!!але різати не наважуюсь,хоча кінчик того лохмоття,що торчить обстрижу все таки, бо нікуди його. ТА й коли скручу,то резинка нормальна не тримає вже,бо нема що тримати, хоч довге до пояса. Купила собі зажим маленький, але міцний,щоб мої три волоска у два ряди тримав)))) борюся за останні рідні волосинки:no::(

Panadolka
15.10.2008, 00:04
Олю, а спробуйте полоскати водою з оцтом. Якщо переносите запах оцту, то результат себе скоро покаже. Мені принаймні це колись помогло, бо після сонячного і спекотного літа волосся виглядало, як солома :(

А оцет якось потрібно розбавляти?

Summer
15.10.2008, 00:17
добре розчісувати волосся по кілька раз в одну сторону, іншу, наприклад по раз 20 :rolleyes:.
а ще я роблю таку маску з гірчиці: суху гірчицю 1-2 ч.л розвести з теплою водою до стану густої сметани, втирати в корені голови та тримати 5 хв, не більше! бо пече, то добре, йде кровообіг, потім змити шампунем. Результат не заставить себе чекати, якщо робити 1 раз в тиждень :). А і ще -менше користуватись феном :)

Summer
15.10.2008, 00:19
на 1 літр води 2 ст ложки, але світле волосся від оцету потемніє.....

ckorpionsha
15.10.2008, 00:23
а ще я роблю таку маску з гірчиці:

Це для обєму?

Summer
15.10.2008, 00:32
ну від випадінні, але об'єм також від неї є ))

Златка
15.10.2008, 16:31

Я додавала 1 ст.ложку на літр теплої води. Може, можна і більше, але я запах оцту не переношу, то і так для мене була каторга :bad:, хоча й результативна

Olay
16.10.2008, 00:40
Я додавала 1 ст.ложку на літр теплої води. Може, можна і більше, але я запах оцту не переношу, то і так для мене була каторга :bad:, хоча й результативна

Оцет можна замінити на сік лимона:)

vanilia
16.10.2008, 11:35
Дівчата, хтось користувався Аллотоном? (спреєм або маскою). В мене сильно почало лізти волосся, навіть не знаю від чого Може й від фарби (Palette Deluxe, фарбуюся нею часто, але брала з новинок - 204 номер). От майже тиждень вже користуюсь спреєм Аллотон від випадіння волосся і маскою для пошкодженого. Масочка дуже хороша, а за спарей поки-що не можу нічого сказати, так як волосся ще лізе :(
Плацент формулою вже лікувалась, не дуже був ефект.

vanilia
16.10.2008, 11:38

Особливо якщо волосся намокне під дощем :)

ckorpionsha
16.10.2008, 15:29
Дівчата, а може хтось пив якісь вітамінки,щоб волосся не випадало,ногті не ламались ну і взагалі людиною лишитись:)

Panadolka
16.10.2008, 15:33
Я пила кальцемін і запивала молоком, але мені нічого не допомогло

ckorpionsha
16.10.2008, 15:34
Я пила кальцемін і запивала молоком, але мені нічого не допомогло

Кальцемін маю вдома,думала щось краще може є

Kasia
16.10.2008, 15:38
є так Спеціальне драже Мерц, Бюті і т.д. в аптекаря запитайте.

Jolka
16.10.2008, 15:56
Дівчата, а може хтось пив якісь вітамінки,щоб волосся не випадало,ногті не ламались ну і взагалі людиною лишитись:)

Я наточила зуб на Перфектіл (бачила, що продається в аптеках DS), прочитала на іншому форумі, що якість добра і ніби допомагає :)

Cifalius
16.10.2008, 16:30

мерц дорогенький, та і треба курс пройти, а це 3-ри баночки, колись він коштував 60 грн, а зараз...незнаю

Nata
16.10.2008, 16:32

Я пила свого часу Мерц - результату не було. Зараз маю вітаміни для годуючих мам, нігті ніби тримаються, а волосся лізе і січеться :confused:

tslezinska
16.10.2008, 16:46
Скільки тих вітамінів не пий-все одно вилізе/зламається рівно стільки, скільки має. Я не пила нічого, волосся до певної пори лізло, а потім перестало. З часом відновиться, нове відросте. З нігтями проблем не було, може тому, що обрізала під корінь, аби дитину не поранити випадково. Наші бабусі-прабабусі не мали тих вітамінів, але ж після народження дітей не ставали потворами!

Cifalius
16.10.2008, 17:17
tslezinska, 100% як шуба має вилізти то вилізе, хоть пий ті вітаміни, хоть їж їх.
єдине, що я сьогодні замітила, що за час вагітності в мен волося виросло...тішусь як вовк цвяшку :)

Kasia
16.10.2008, 17:22
Ви знаєте тут питають поради, як зменшити випадіння. Ви вважаєте доречними останні дописи? Що значить з часом відновиться? А ЯКЩО НІ? то що?

Cifalius
16.10.2008, 17:30
Kasia, ніхто тут нікого не хотів образити...просто як каже моя подруга...в тебе або шикарна "шуба", або два пера на голові. Для порівняння в мене "шубейка" дай боже, а ось в моєї сестри...два пера...вона дуже за ними (перами) слідкує...щоб не випали, робить спецальні маски, а вся проблема...шлунок, ніби до чого тут волося? Але це єдиний організм...ніхто вам не скаже які вітаміни потрібно пити, бо то все залежить від організму...може випадіння волося повязано з якимось стресом..то до чого тут вітаміни??? Не ображайтесь!!

tslezinska
16.10.2008, 17:37
Та в мене теж за час вагітності волосся аж шовкове було, а під час годування лізло шматками, наче хтось його вночі тихенько висмикував. Повні руки волосся на ранок вичісувала...Зараз перестало випадати. Звичайно, не похвалюся шикарною "шубою", але й не куца:)

Kasia
16.10.2008, 17:39
та я не ображаюсь. однозначно не вгадає ніхто що кому краще підійде, АЛЕ ЯК НІЦ НЕ ПРОБУВАТИ - то ніц і не підійде.
і тим більше, якщо нічого не робити. я не є прихильником того, що лице, коси і т.д. будуть супер гарні без зусиль.

тут дають поради з досвіду, і власне може комусь підійде.

tslezinska
16.10.2008, 17:39
Ви знаєте тут питають поради, як зменшити випадіння. Ви вважаєте доречними останні дописи? Що значить з часом відновиться? А ЯКЩО НІ? то що?
Чесне слово, хочеться шось таке капосне написати, але не буду:) Я не хочу нікого образити, просто не вважаю, що всі ті маски та вітаміни врятують ситуацію, результат якої передбачено. Можна закидатися всякою хімією, втирати в голову хоч скипідар, але якщо не знати причини того випадіння, то вся та хімія може тільки ще більше зашкодити.

tslezinska
16.10.2008, 17:43
тут дають поради з досвіду, і власне може комусь підійде.
Ну так то теж мій досвід:) Я просто доволі скептично ставлюся до всіх сучасних фармацевтичних засобів, тому без зайвої потреби нічого в себе не закидаю. Я не хочу годувати всіх тих олігархів, які на нашому здоров"ї роблять статки мільйонні. А маски-креми-лосьйони...Я не маю на то часу та терпіння. І я краще буду користуватися природніми матеріалами як то кора дуба чи кропива, але й на це я теж не маю часу:)

Kasia
16.10.2008, 17:45
навіть не ко ментуватиму ніц " про ту хімію"....і зокрема про скіпідар...а як находять причину випадіння - то, що не "хімію" у вигляді ліків часом прописують??
не розумію, якщо Ваш досвід зайняти нейтральну позицію Вам допоміг, то хтось облисіє..
і знов про "реламу, мільойони, олігархів" і ще скажіть що колись взагалі голову 1 раз мили на тиждень і нічого жили..
тільки чому, якщо вас ця тема не цікавить, у вас нормальне волося, ви не мастите хімію, то для чого читати цю гілку? і радити забити і чекати в якомусь там майбутньому самостійного відновлення. ???
надалі -без коментарів.

tslezinska
16.10.2008, 17:55
А чому ви вирішили, що мене ця тема не цікавить і в мене все нормально з волоссям? Мені, як і будь-якій жінці, ця тема є актуальною, а з волоссям я мала і маю такі ж проблеми, як всі: січення, випадіння, сивина...Просто є природні речі як то бурний рост волосся під час вагітності, випадіння під час годування та відновлення по закінченні годування. І хтось має терпіння, а хтось ні...

Cifalius
16.10.2008, 18:01
Дівчата...не сваріться...у кожного є своя думка, ми тут спілкуємся чи сваримось!!!???
я так і не зрозуміла на рахунок скіпідару...знаю одне, мені мама колись в дитинстві промивала голову нафтою, тільки не подумайте що чистою, в такий спосіб укріпляла мені волося, зараз проблем немаю з "макітрою", хоча інколи можу собі дозволити нанести на волося ХНУ!
А сестра дошла до того, що робить пьре картопляне туди додає спирт + яйце, і цю "маску" наносить на волося..каже що помагає!!!

Kasia
16.10.2008, 18:35
А чому ви вирішили, що мене ця тема не цікавить і в мене все нормально з волоссям? Мені, як і будь-якій жінці, ця тема є актуальною, а з волоссям я мала і маю такі ж проблеми, як всі: січення, випадіння, сивина...Просто є природні речі як то бурний рост волосся під час вагітності, випадіння під час годування та відновлення по закінченні годування. І хтось має терпіння, а хтось ні...

але як вона вас цікавить? ви ж нічого не радите, не використовуєте.. не розумію.:8:

і чому йдеться про вагітних і годувальниць? тут усі дописують.
і до чого тут терпіння. треба насамперед мати терпіння догляди за волоссям.

Cifalius
16.10.2008, 18:42
але як вона вас цікавить? ви ж нічого не радите, не використовуєте.. не розумію.:8:

і чому йдеться про вагітних і годувальниць? тут усі дописують.
і до чого тут терпіння. треба насамперед мати терпіння догляди за волоссям.

просто у вагітних змінений хімічний баланс в організмі, завдяки чому нігті та волося ростуть як по маслу...це правда :)

Cifalius
16.10.2008, 18:43
а на рахунок картопляного пьюре..то правда

Abraira
21.10.2008, 00:56
Дівчата, я як остання скліротичка забула написати про Аллотон. Колись випадало волосся і я його придбала. Поки користувалася Аллотоном, переривала літературу і знайшла рецепт, у якому було все те-саме, що і у Аллотоні, з різницею, що там була настоянка на САМОГОНІ а не на спирту. Зазначалося, що потрібен саме самогон через сивушні масла у ньому. Дістала я самогон (це не важко, сусідські півораки за 5грн. щей додому занесуть) і замутила настоянку: аїр, лопух, кропива, (далі не пам"ятаю, на Аллотоні написано, можна в аптеці глянути, але там лопуха, здається, немає). Тиждень у темному місці і можна використовувати - ефект краще, ніж Аллотон і все натуральне. Зараз дістала "завєтную баночку" налила варива у срей і втираю у шкіру голови. Може, якби після пологів така заклопотана не була, то і не довелося б волосся обрізати. Допомагає добре, якщо регулярно користати.
Доречі, ослаблене волосся легше видрати, бо цибульки ослаблені. Зав"язуючи його резинками я його видерала жмутами. Дівчата, як шкодуєте обрізати, то хоч не користуйтеся резинками, а тільки "жабками".

bora
21.10.2008, 10:53
аїр, лопух, кропива.
:8: а якого кольору волосся після того буде??? Мене мама попереджала ще, що ті всі липухи мають відтінки! Якого кольору у Вас вийшла та рідина? Певно то хіба для темного..

Ykr@inochk@
21.10.2008, 11:14
СОСТАВ alloton

корень аира тростникового,
корень лопуха настоящего,
плоды хмеля обычного,
листья березы,
листья крапивы двудомной,
бутоны софоры японской,
спирт этиловый 40%.

КАК ПРИМЕНЯТЬ alloton

Аlloton наносится на сухую или умеренно влажную кожу головы, для чего волосы разделяют на проборы через 1-1,5 см. Разовая доза alloton обычно составляет 20-30 нажатий на дозатор, что соответствует 1-1,5 мл лосьона. После нанесения препарат втирается в кожу головы легкими массирующими движениями.

Мыть волосы перед каждым нанесением alloton необязательно, поэтому рекомендуется тот же режим мытья волос, который обычен для Вас и соответствует типу Ваших волос. alloton совместим со всеми шампунями. Ополаскивание волос после применения alloton не требуется.

Кратность использования – 1-2 раза в день. Курс применения – от 1 до 3-х месяцев. После этого делается перерыв. С учетом сезонности выпадения волос, с профилактической целью alloton рекомендуется использовать 2 раза в год, весной и осенью, с лечебной – повторными циклами по 2-3 месяца с перерывами на 1 месяц.

Златка
21.10.2008, 12:49
В мене подруга користувалась Алотоном: казала, що ефект трошки помітний, але від нього в неї дуже масніти волосся почало, зранку мила - і до вечора уже було як тижневої давнини :8:

А мені від посічених кінчиків дуже допомагає спрей Gliss Kur: то якісь аж дивні результати, бо направду 10 днів бризкання на вечір - і волосся як новеньке :) Зараз якраз 3 дні тому почала курс :)

tslezinska
21.10.2008, 12:55
я так і не зрозуміла на рахунок скіпідару...знаю одне, мені мама колись в дитинстві промивала голову нафтою, тільки не подумайте що чистою, в такий спосіб укріпляла мені волося, зараз проблем немаю з "макітрою", хоча інколи можу собі дозволити нанести на волося ХНУ!
А сестра дошла до того, що робить пьре картопляне туди додає спирт + яйце, і цю "маску" наносить на волося..каже що помагає!!!
Про скіпідар то я образно висловилася, але щось в тому також є, бо спиртові розчини та усілякі зігріваючі рідини подразнюють волосяну сумку, завдяки чому активізується ріст волосся. Щодо нафти-то, скорш за все, був очищений керосин, його й всередину приймають, і не шкодить:)
Хною я також інколи користуюсь, коли звичайна фарба набридає, а сивину зафарбувати треба+корично для волосся, хоча вимити її дуже тяжко!!! В хну додаю каву для приємного відтінку.
Щодо картопляних масок, то цілком може бути, дехто і майонезом голову мастить, але думаю, що головним діючим інгредієнтом в тій масці є яйце, оскільки яйцем голову раніше взагалі мили.

Дана
21.10.2008, 13:33
Такий спрей як Алотон є від "Зеленої аптеки", коштує то задоволення 8-9 грн, склад -витяжки трав+спирт. :xaxa: тай збори підібрані для різних видів волосся і різних проблем, є для волосся з лупою, для пошкоджених кінчиків, для сухого волосся, жирного, при віпадінні.

Nata
21.10.2008, 13:36
На попередній сторінці я хвалилася, що нігті в мене ще цілі, ну то вже не цілі :). Почали ламатися:confused:. А ще в моєї мами дуже ламаються нігті, вона вже й вітаміни вживає і мастить якимись укріплювачами, а результату немає.
Бачила в аптеках масла для укріплення нігтів, може хто користувався, скажіть чи таке допомагає.
Порадьте щось, будь-ласка :).

А волосся я почала мити через раз яйцем з коньяком. Чому через раз? Тому що терпцю не вистарчає щоразу з тим бавитися, а крім того я помітила, що якщо за день після миття яйцем помити шампунем, волосся справді блистить і отримує більше об"єму.

Panadolka
21.10.2008, 14:37
Нігті...як тільки приходить весна, і починаються різні вітамінчики, в мене нігті ростуть як на дріжджах і дуже тверді. Ціле літо я хожу з коготками, а коли вже приходить осінь і десь місяць жовтень, мої нігтики стають слабші...і чим би ч не мастила, що б я з ними не робила, їм нічого не допоможе! От зараз в мене вже нігтиків немає :( :( :( Чоловік тішиться! Та й друкувати стало набагато зручніше :)

Abraira
21.10.2008, 16:32
:8: а якого кольору волосся після того буде??? Мене мама попереджала ще, що ті всі липухи мають відтінки! Якого кольору у Вас вийшла та рідина? Певно то хіба для темного..
Зеленого, звичайно! Думаю, якщо поставити на карту волосся і темніші корені (зелені вони не стануть), то можна обрати волосся. А от від безколірної хни у моєї вибіленої коліжанки волосся таки стало приємного салатового кольору :xaxa::xaxa::xaxa: так-що з тим вважайте.

bubamara
07.11.2008, 21:48
Зато Арамові ножниці слід таки залишили...
скажи, а де Арам зараз працює? як ти його знайшла? і скільки зараз коштують його послуги? заздалегідь дякую!

Panadolka
08.11.2008, 00:47
Дівчата! талося диво :) В мене перестало лізти волосся(ттт)!!! Нарешті, я свого добилася. Бо лізло страшенно, я аж переживала, що геть лисою стану (а волося в мене достатньо густе). Так от, що я тільки не пробувала, мені нічого не допомогало. Перпробувала всі шампуні і бальзами, що були у ДЦ і не тільки. Остання моя покупка була - це Gliss Kur формула восстановления, шампунь і бальзам. Нарешті знайшла своє :)

Зорянівонька
08.11.2008, 09:54
Арам приймав в Арт-Глорії, але збирався кудись переїхати. Десь маю його мобільний, як тре то пошукаю... Платили завжди 100, і я і чоловік.

Ірена
08.11.2008, 10:31
На попередній сторінці я хвалилася, що нігті в мене ще цілі, ну то вже не цілі :). Почали ламатися:confused:. А ще в моєї мами дуже ламаються нігті, вона вже й вітаміни вживає і мастить якимись укріплювачами, а результату немає.
Бачила в аптеках масла для укріплення нігтів, може хто користувався, скажіть чи таке допомагає.
Порадьте щось, будь-ласка :).

А волосся я почала мити через раз яйцем з коньяком. Чому через раз? Тому що терпцю не вистарчає щоразу з тим бавитися, а крім того я помітила, що якщо за день після миття яйцем помити шампунем, волосся справді блистить і отримує більше об"єму.

а розкажіть будь ласка, детальніше, як ви це робите. і пропорції.

Гелена
08.11.2008, 12:07
Порадьте щось, будь-ласка :)..
дуже зміцнюють нігті теплі ванночки з крохмалем
можна робити щодень, по 20-30 хв (ну або скільки часу є) доти доки будете бачити потребу :)

Женічка
13.11.2008, 01:43
:(ой дівчатка, зробила я маску з цибулі...........
мало лиса не залишилась :) :) :)
тепер мені смішно, а годину тому сиділа і плакала, споглядаючи свої ковтуни в дзеркало......
вже було таке після маски з оливкової олії, але мене це не зупинило, і я вирішила ще й цибулькову зробити!!!! дурепа мала.....
у мене дуууууже тонесенькі волосинки, як павутиночки, тому легко путаються..
так хочу мати довге волосся, але, напевно, це залишиться хіба в моїх мріях, бо чим воно довше, тим важче його розчісувати..........:(:(:(

Nata
13.11.2008, 11:26
а розкажіть будь ласка, детальніше, як ви це робите. і пропорції.

Ну... з прпорціями трудно, бо роблю "на око". Розбиваю в піалу жовток, додаю трохи коньяка, виделкою вимішую і мию цим голову (замість шампуню). Потім основне гарячою водою не змивати, щоб жовток не почав згортатися :xaxa:.

Женічка, у мене теж дуже тонке волосся (ніби й багато його на голові, а тонесеньке). Ламається і січеться просто жахливо. Певно довге волосся нам тільки снитиметься.

Curly Xena
13.11.2008, 12:45
Чесне слово, хочеться шось таке капосне написати, але не буду:) Я не хочу нікого образити, просто не вважаю, що всі ті маски та вітаміни врятують ситуацію, результат якої передбачено. Можна закидатися всякою хімією, втирати в голову хоч скипідар, але якщо не знати причини того випадіння, то вся та хімія може тільки ще більше зашкодити.

Наша шкіра, волосся, нігті - є відображенням того, що ми їмо, який маємо гормональний баланс ітд. Тому процедура "втирання яйця в голову :)" (прохання без образ) має право на життя, але важливішими є процеси внутрішніі, а не зовнішні. Коли ви сидите на дієті (або без вуглеводів або без м"яса) з чого організм має формувати вам "шубку"? Шубка, нігті - це для організму процеси, умовно кажучи, не першого призначення, надлишкові і забезпечуються цим же організмом за залишковим принципом. Тому під час вагітності є процес наростання "шубки" - працює харчування +прогестерон, під час годування - випадіння - падає прогестерон + основні сили ідуть не на волосся , а на відновлення організму. І це ще ми не зачепили генетичний та гормональний фактори. Багато жінок має швидко масніюче волосся - зазвичай в них підвищений вміст тестостерону (у випадку випадіння волосся - тестостерон+андрогени). Що тоді втирати? Вибачте за занудну лекцію :xaxa:

Nata
13.11.2008, 13:20
Наша шкіра, волосся, нігті - є відображенням того, що ми їмо, який маємо гормональний баланс ітд. Тому процедура "втирання яйця в голову :)" (прохання без образ) має право на життя, але важливішими є процеси внутрішніі, а не зовнішні. Коли ви сидите на дієті (або без вуглеводів або без м"яса) з чого організм має формувати вам "шубку"?

1. Яка дієта при ГВ?
2. Про харчування вже неодноразово писалося, думаю кожен це розуміє.
3. Звичайно, можна нічого не втирати, вітамінів не пити, та, зрештою, можна й голову не мити, скільки там того волосся:xaxa:.

Curly Xena
13.11.2008, 13:34
1. Яка дієта при ГВ?
2. Про харчування вже неодноразово писалося, думаю кожен це розуміє.
3. Звичайно, можна нічого не втирати, вітамінів не пити, та, зрештою, можна й голову не мити, скільки там того волосся:xaxa:.

1. про ГВ написано нижче
2. це треба добре розуміти :)
3. В кого як :xaxa::xaxa::xaxa:

Curly Xena
13.11.2008, 13:46
Не думайте що мене обійшов "втирально-мазальний марафон". :8:На волосся я ніколи не жалілася - батьки постаралася :). Але був в мене період в житті коли я і худла + стрес після захисту - і щось мені мої космики перестали подобатися :( Було : маса жовток+ол.олія - :n:; настоянка перцю - :n:; втирання солі - :n:(дуже пухнастилося); маски з ч.хліба; вівсянки; кави; і нарешті - цибуля :n::n::n:.Пробувала маски масс-маркет і професійні. Враження однаково- ніякі. А потім мене попустило, я переключилася на щось інше, потім зміникла перекаря - і все стало просто супер. Тепер мій перукар не бореться з моєю "копицею", а підкреслює кожне пасмо . Результат - супер. :xaxa: Так що одним з способів вирішення проблеми є дійсно хороший перукар. З армії шампунів та засобів з догляду за волоссям рекомендую СЕНКО (але старайтеся щоб користуватися всією серією) .

Nata
13.11.2008, 15:39
На волосся я ніколи не жалілася - батьки постаралася :). Але був в мене період в житті коли я і худла + стрес після захисту - і щось мені мої космики перестали подобатися .

А у мене ситуація інакша. Якби я ще його не підживлювала, то точно ходила б як їжачок. Я у цьому переконалася на практиці.
Ну а до того ще й психологічний фактор. Це ж так класно, закритися в ванній і чаклувати над собою, настрій піднімається і самооцінка підвищується:).

Curly Xena
13.11.2008, 16:35
Це ж так класно, закритися в ванній і чаклувати над собою, настрій піднімається і самооцінка підвищується:).

Абсолютно підтримую :xaxa:

natali_ya
17.11.2008, 17:17
дуже раджу Сироватку від Фаберлік!
Ось цитата з офіційного сайту (перепрошую, що по-російськи):
"Сыворотка для укрепления корней волос(Гармония)
"Сыворотка - это высококонцентрированный препарат, который действует максимально эффективно. Это утверждение справедливо и в отношении данного средства. Оно предназначено для активной борьбы с выпадением волос. Идеально подходит как мужчинам, которым причиняет страдание преждевременное облысение, так и женщинам, чьи волосы испорчены неудачной химической завивкой или окрашиванием. Выпадение волос может быть спровоцировано гормональными и сезонными колебаниями в организме, внутренними заболеваниями, резкой потерей веса, хирургическими вмешательствами, психическими стрессами. Выпадение волос происходит через 1-2 месяца после стресса, поэтому людям часто трудно связать стресс и потерю волос. При временной потере волос не происходит атрофии волосяных фолликулов. Поэтому при правильном и своевременно начатом лечении волосы опять начинают расти. Если им оказать дополнительную поддержку, они вырастут более сильными и здоровыми, чем были до этого. Уже после 10 дней ежедневного использования сыворотка заметно уменьшает ""разрушения"" и стимулирует рост волос. 75 мл"
Регулярная цена: 71,95 грн.

Якщо замовлення робити через львівський сайт http://lvivfaberlic.at.ua, то там можна купити продукцію зі знижкою та ще й подарунок отримати....

Abraira
17.11.2008, 20:58
:(ой дівчатка, зробила я маску з цибулі...........
мало лиса не залишилась :) :) :)
тепер мені смішно, а годину тому сиділа і плакала, споглядаючи свої ковтуни в дзеркало......
Та то треба було натерти цибулю і сік через марлю (бінт) відтиснути. Змастили соком, потримали, а потім шампунем. Може щось не так зробили?

Женічка
17.11.2008, 21:50
все так зробила..........

Curly Xena
17.11.2008, 22:20
все так зробила..........

Волосся ще буде довго пахнути цибулею, особливо мокре або якщо вологість повітря велика :8: - знаю з власного досвіду - в перукарні місяці 3 червоніла:ninja::ninja::ninja: тримайтеся

Женічка
18.11.2008, 00:32
скажу чесно, воно в мене вже не пахне!!!!!!!!!!!
можливо ще сама шкіра голови, але хіба якщо довго терти пальцями, і то я майже нічого не чую :)

Kandy
19.11.2008, 17:33
Дівчатка, маю дуже прікольний рецептик для волосся. Купила я собі оцю масочку http://www.bionatura.ro/images/BN_tratament_pentru_par_Midollo_Placenta_Serical.j pg
Вона італійського виробництва. Банка має 1000 млг
Відлила її трішки у інший посуд і додала туди таких ефірних олійок: лаванда, розмарин, грейпфрукт. (розрахунок 10 крапель на 100 млг). Після того як помила голову наносила її на волосся і тримала 30 хв. Ефект супер. Волосся перестало випадати. І його стало дуже багато))))))))))))))))

Женічка
20.11.2008, 00:26
ходила сьогодні в перукарню робити процедуру під "кодовою нзвою" ЕНЗИМ ТА КОЛОГЕН РЕАНІМАЦІЯ, через два тижні треба повторити, може волосся перестане хоть трішечки путатись...
найбільше мені "сподобалась" ціна за сушку волосся - 25 грн, то тепер така електроенергія дорога??? :)

kati
20.11.2008, 00:28
а скільки ж тоді вся процедура?

kati
20.11.2008, 00:30
:suicide::eek:

Irusya
20.11.2008, 00:30
понти завжди дорого коштують:)

Женічка
20.11.2008, 00:34
сама процедура 60 грн.
сушити волосся це "понтово"? ;)

Irusya
20.11.2008, 00:40
:confused: в цому салоні, мабуть, так :confused:
вони, напевне, найпрофесійніші в цій справі

Loyal
20.11.2008, 12:25
А чого ви так дивуєтесь? Я вже в багатьох салонах таку ціну зустрічала. Ще сміялася з них, що в них стрижка і сушка волосся практично рівноцінні :8:

irushka
20.11.2008, 15:25
Женічко, а як та процедура виглядає і чи помітний тобі ефект? У мене теж сильно путається волосся, і взагалі на вигляд не таке, як колись..

Женічка
20.11.2008, 16:06
Женічко, а як та процедура виглядає і чи помітний тобі ефект? У мене теж сильно путається волосся, і взагалі на вигляд не таке, як колись..
процедура - чимось там мажуть волосся, масують, змивають, знову мажуть і т.д. по часу десь 25 - 30хв
ефекту поки не бачу, тай ще не мила волосся після того, подивлюсь як після миття буде.
казала мені дівчина, яка вже робила цю процедуру, що ефект побачила після другого разу(другий раз через 2 тижні)
маю вже трохи довге волосся, а після трьох мілірувань воно взаглі запутується на очах:( , обрізати дуже жалко, триматимусь до кінця:), все перепробую, як не дано мені мати довге, то хоч совість буде чиста, що все зробила, щоб його зберегти:xaxa::xaxa::xaxa:

СОФІЯ -СОНЯ
30.11.2008, 20:31
У мене було файне хвилясте волосся, а після операцій (напевно від наркозу:ninja:) сталося щось страшне, ніби копиця була на голові, яку ну ніяк привести до пристойного вигляду не можна було. З того часу стрижусь коротко. А от після пологів вирішила знов не стригтись. відросло троха і... стало кучерявитись, ніби його хто на дрібненькі бігуді накручує. Постриглась знов, бо чоловік став називати "бідною овечкою". Що то за метаморфози? Ніколи кучерявою не була, навіть перукарка "озадачилась".Тепер я геть хлопчик... :umbrage:

Panadolka
30.11.2008, 23:31
От як пише Софія-Соня, про копицю, це точно я, але у мене сталося так після того як перестало випадати волосся. Я його тепер ні вкласти не можу, абсолютно нічого....
А в'ється волосся в районі висків, це просто жах, особливо коли помию голову. Навіть незнаю чому стала причина.....

bora
01.12.2008, 14:47
Хочу поскаржитися на Алотон. Ще спеціально інструкцію читала - побічних ефектів - не виявлено. Аякже. я вже виявила. Про що і їм напишу на сайті. Після нанесення на голову на мене ніби мільйон комах кусючих напало так свербіла голова. Через кілька годин не витримала і змила ту фігню з голови - і все стало знову нормально.. Отаке.

flowerina
03.01.2009, 17:21
привіт усім! давно дуаю про те щоб мати кучеряве волося, поділіться будь аласкі ті що робили хімію, які там плюси , мінуси? Чула саме гірше коли починає відростати волося, але невже так все зле?
ще чула що є біо-хімія, чим вона краща?
буду вдячна за будь які думки:)

Зорянівонька
03.01.2009, 21:55
Тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40785)є багато про то

Лідочка
04.01.2009, 01:38
привіт усім! давно дуаю про те щоб мати кучеряве волося, поділіться будь аласкі ті що робили хімію, які там плюси , мінуси? Чула саме гірше коли починає відростати волося, але невже так все зле?ще чула що є біо-хімія, чим вона краща?
буду вдячна за будь які думки:)

Я мала і хімію і біо-хімію.
Хімія звичайна - жах, спочатку нормально, а як відростає то повіситися можна:8::eek::scare: то волосся вже мертве і його тільки зістригати все треба, одне слово - на голові пакля.
Біо-хімію робила весною. Маю дуже тоненьке волоссячко. Можу сказати, що ані одна волосина не була попалена, принаймні я того не побачила. А волосся ЖИВЕ!!!!!!!! Сподобалося мені, але другий раз не хочу робити, ефект не є тривалий, фактично через два місяці починає розходитися (при тому дуже природно, просто поступово стає менш кучеряве). Біо-хімію можете зробити, то не є дуже шкідливо, як то кажуть "для разнообразія":xaxa:

Nadijka
04.01.2009, 12:27
Лідочко, а де робили біохімію?

Kasia
04.01.2009, 17:13
я мала як ви кажете біо-хімію, чесно не знаю, що то за термін, але думаю ніяке то не біо. є просто сильніші хімікати, а є не дуже. відповідно ефект. мені робіли 4!!!!! рази підряд приблизно що 10 місяців. кучері були дуже гарні - використовувала професійну пінку, не хотіла кучері- витягуємо на браш, і маємо супер укладку, обємну. одразу напишу -для кучерів робила тільки 1 раз, усі решта рази- для укладки на браш з обємом!, тому що бех хімії обєму мені важко добитися.
ніякого попаленого волосся не маю, жодного разу. гарний догляд, і все. не бачу проблеми з відростаням волося-або сушіть на браш або підколюйте.
думаю, багато залежить від перукаря, від матеріалів з якими він працює.
забула написати хімію робила на довжину до середини спини! на довге волосся! хоча найбільше мені подобається, коли роблять дівчатка з подовженим каре.

Kasia
05.01.2009, 15:29
це без уклаки на дифузор, буз пінки, просто вимите волоося, трошка ще вологе.

Nadijka
05.01.2009, 15:45
це без уклаки на дифузор, буз пінки, просто вимите волоося, трошка ще вологе.

ААААА...це моя мрія!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapping:
Касю розказуйте де робили і скільки воно коштує....
(але я так боюсь робити хімію...:confused: робила колись в Чародійці(давненько то було:no:) а на наступний день нічого з тої хімії не залишилось:xaxa:)

Kasia
05.01.2009, 16:58
робила в останнє давно- в серпні 2007р.- десь 200 грн., чи 220. чесно не памятаю на жаль, не можу вам сказати де, тобто можу- але в мене приватні перукарі, я до них додому їзджу.
думаю у всіх дорогих салонах таке роблять.

Nata
05.01.2009, 17:13
Надійко, запитайте у Зорянівоньки, вона не так давно робила оту "біохімію" :) (про наслідки читайте тут, на 4 сторінці).

Я роблю звичайну завивку регулярно (зараз перерва, бо годую малого і 1. боюся, що мене не візьме, 2. не хочу зайвої хімії). З досвіду: все залежить від перукаря, мала хорошу перукарку, котра робила мені легку хімію, волосся не перепалювала, трималося ... ну десь до півроку. З відростанням теж жодних проблем (у мене волосся дуже тоненьке і якесь пухнате, в різні боки стирчить). І все це у звичайній перукарні, за помірну ціну (перукарка у декрет пішла :().

Зорянівонька
05.01.2009, 17:41
Надійко, запитайте у Зорянівоньки, вона не так давно робила оту "біохімію" :) (про наслідки читайте тут, на 4 сторінці).

Я роблю звичайну завивку регулярно (зараз перерва, бо годую малого і 1. боюся, що мене не візьме, 2. не хочу зайвої хімії). З досвіду: все залежить від перукаря, мала хорошу перукарку, котра робила мені легку хімію, волосся не перепалювала, трималося ... ну десь до півроку. З відростанням теж жодних проблем (у мене волосся дуже тоненьке і якесь пухнате, в різні боки стирчить). І все це у звичайній перукарні, за помірну ціну (перукарка у декрет пішла :().

Я таки збиралася робити і зробила пробну. На моє досить довге волосся то мало коштувати 200-300 грн в Перлині (225 57 73). Але на наступний день не було навіть сліду. Хоча мене попереджували що так може бути, бо я просилась на дуже грубі бігуді, а вони таке не практикують. Думаю таки колись зробити. Але то займає багато часу, а я ще малого на день не можу залишити.

Женічка
11.01.2009, 01:13
дівчатка, а хто пробував косметичну нафту???

Nata
11.01.2009, 17:20
Так, звітую. Почала я робити маски із цибулевого соку. Прочитала, що "пахне" тільки перші кілька разів, а оскільки волосся в мене вилазить жменями, то поки канікули - взялася.
Робила із цибулі з коньяком і трошки реп"яхової олії додала. Волосся почало блистіти, запах чути тільки на мокрому волоссі, буду продовжувати.
За місяць відзвітую :)

Лідочка
11.01.2009, 18:40
Лідочко, а де робили біохімію?

Я робила в Червонограді, там маю свою майстриню. Тіль в неї і стрижуся і решта все роблю зі своїм волоссям, ото останній раз підстриглася під каре:dance:

Kasia
15.01.2009, 10:14
Дівчата, чи у вас електризується взимку волосся? як ви з тим раду даєте?

Женічка
15.01.2009, 10:30
електризується......
раду не даю ніяк, крім трішки змочити, якщо є кран під рукою.....
може і є якісь спеціальні засоби...

Chortenia
15.01.2009, 11:11
Дівчата, чи у вас електризується взимку волосся? як ви з тим раду даєте?
Коли виходжу надвір, заплітаю косу, відтак контакт волосся і куртки найменше, а коли приходжу в офіс - розпускаю.
Якщо я з розпущеним і в куртці, то незважаючи на довжину, волосся ледве не стоїть :lol:

Багіра
15.01.2009, 14:50
зимою для волосся бажано при митті використовувати шампунь лише раз, крім звичних двічі...

Mariana
16.01.2009, 12:10
Всім привт!
Хтось може чув про догляд за волоссям за допомогою косметики Kerastase (керастас)?

Дана
16.01.2009, 12:22
електризується......

Колись мені бабця казала після миття голови, сполікувати волося водою з оцтом ( на літру води 1-2ст/ложки), не буде електризуватися і буде гарно блистіти, і користуватися деревяним гребінцем.

vanilia
02.02.2009, 11:28
електризується......

Ну або спробувати підібрати іншу косметику для волосся. І то не всім получається. Мені раніше електризувалося, коли Гербал Ессенсом мила. Змінила шампунь лише і вже перестало (т-т-т). Також деколи електризується від гребінців, можна спробувати змінити. І знову ж таки, не факт, що це допоможе.

ірен
06.02.2009, 14:21
В мене почало дуже вилазити волосся:8:,такими темпами напевно скоро полисію:confused:.Знайома порадила використовувати ріпакову чи реп.яхову олію(незнаю як точно буде)!Може хтось щось порадить!!:)

Януся
06.02.2009, 21:14
В мене почало дуже вилазити волосся:8:,такими темпами напевно скоро полисію:confused:.Знайома порадила використовувати ріпакову чи реп.яхову олію(незнаю як точно буде)!Може хтось щось порадить!!:)

Ірен, я користувалась цією олією, але одночасно почала користуватись шампунем Аллотон. Волосся практично не випадає (лише при розчісуванні , але це нормальна втрата). Що саме допомогло, залишається загадкою. Шампунем користуюсь до сих пір. А олія.. :8:Дуже важко змивалась з волосся, зараз не користуюсь

Nata
06.02.2009, 21:45

Я роблю маски із цибулі (запах трохи є, але ефект - супер), крім того роблю гірчичні маски: дві столових ложки гірчиці і дві столових ложки сметани, довго не тримаю бо дуже пече.
Місяць таких "тортур" і волосся практично не вилазить, чим я безмежно тішуся :).

maja
09.02.2009, 15:51
Дівчатка, маю дуже прікольний рецептик для волосся. Купила я собі оцю масочку http://www.bionatura.ro/images/BN_tratament_pentru_par_Midollo_Placenta_Serical.j pg
Вона італійського виробництва. Банка має 1000 млг
Відлила її трішки у інший посуд і додала туди таких ефірних олійок: лаванда, розмарин, грейпфрукт. (розрахунок 10 крапель на 100 млг). Після того як помила голову наносила її на волосся і тримала 30 хв. Ефект супер. Волосся перестало випадати. І його стало дуже багато))))))))))))))))

а де саме Ви масочку цю купили?

Niferttiti
09.02.2009, 16:05
а де саме Ви масочку цю купили?

такі маски продаються в мережі ДЦ. Бачила їх там.

луіза
14.02.2009, 16:38

я роблю за таким самим принципом.але замість оливкової олії беру реп'яхову.тримаю 2-3 години.:y::y::y:тіки змивати треба гарно.

Полуничка
16.02.2009, 23:07
я робила подібну маску, але замість реп'яхової олії йшла оливкова, піся маски волося дійсно прикольне. Але мені не дуже вистачає часу робити маску((

Я вже місяць користуюсь репяховою олією. Можу сказати, що після її використання волосся не дуже перестає випадати. А от на рахуноклікування, то дуже допомагає: надає дійсно здорового блиску, волосся стає шовковисте і гарно виглядає. Тільки одна умова - гарно вимивати волосся, а то буде виглядати жирним

Катериночка
19.02.2009, 19:29
хочу наростити волосся.як довго воно тримається, та які наслідки?

Nadijka
19.02.2009, 19:37
Дівчатка, а хтось пробував шампуні Syoss?

kati
19.02.2009, 19:59
сьогодні купила,завтра буду пробувати -скажу потім:)))))))))))

irushka
20.02.2009, 13:11
Вирішила я стати знову світловолосою, але щоб не палити дуже волосся, купила собі фарбу Ревлон без аміаку. Так от, ніякого результату :( В чому справа? Вона напевно без аміаку не висвітлює, хіба трохи тону додає... Хтось фарбувався світлою безаміачною фарбою?

Siania
20.02.2009, 13:15
Вирішила я стати знову світловолосою, але щоб не палити дуже волосся, купила собі фарбу Ревлон без аміаку. Так от, ніякого результату :( В чому справа? Вона напевно без аміаку не висвітлює, хіба трохи тону додає... Хтось фарбувався світлою безаміачною фарбою?

А яке у вас зараз волосся? Якого кольору, чи фарбоване, яким кольором, і волосина яку має структуру? Тонке чи жорстке?

irushka
20.02.2009, 14:49
У мене зараз каштанове, фарбувала стійкою крем-фарбою, а Ревлон взяла якийсь світло русявий. Волосина швидше тонка.. То залежить?

Квіточка
20.02.2009, 14:55

Без аміаку фарби не висвітлюють, я теж недавно купувала собі ту Casting Creme Gloss колір світлий мед, то на моє фарбоване риже вийшло природнє темно русе, а на малюнку ж було золоте... походила я так трохи і пішла в перукарню.... дорого, але те шо я хотіла....:p

Siania
20.02.2009, 15:17
У мене зараз каштанове, фарбувала стійкою крем-фарбою, а Ревлон взяла якийсь світло русявий. Волосина швидше тонка.. То залежить?

ну тоді ясно...темна фарба має перевагу над світлою, тому щоб стати блондинкою, потрібно висвітлитись супрою, а потім вже надавати тон...нажаль інших методів немає(((

Так, від волосини залежить, тонку волосину набагато легше зафарбувати ніж грубу.

kati
20.02.2009, 15:53
ну тоді ясно...темна фарба має перевагу над світлою, тому щоб стати блондинкою, потрібно висвітлитись супрою, а поті м вже надавати тон...нажаль інших методів немає(((

.

ну супрою не обовьязково палити волосся.
я ніколи не користуюсь супрою

Надійка,спробувала я шампунь-ніби добрий,продавецьдуже хвалила мені бальзам,нажаль тоді не було,казали з понеділка,тоя візьму спробую,потім скажу.

Олька
20.02.2009, 15:54
[QUOTE=kati;415228]ну супрою не обовьязково палити волосся.
я ніколи не користуюсь супрою

А я вже спалила і то так нормально:(((((( тепер хочу купити фарбу лореалівську без аміаку, може трошки відживе?

Квіточка
20.02.2009, 15:56
ну тоді ясно...темна фарба має перевагу над світлою, тому щоб стати блондинкою, потрібно висвітлитись супрою, а потім вже надавати тон...нажаль інших методів немає(((

Так, від волосини залежить, тонку волосину набагато легше зафарбувати ніж грубу.

Я час від часу роблю блонд-миття перед фарбуванням, щоб не висвітлювати супрою, мені здається воно менш пошкоджує волосся...

Женічка
20.02.2009, 15:58
Я час від часу роблю блонд-миття перед фарбуванням, щоб не висвітлювати супрою, мені здається воно менш пошкоджує волосся...
блонд-миття....а це як???? щось я сьогодні така цікава :)

Квіточка
20.02.2009, 16:01
та миють вам голову, і вона одразу світліє, ну якщо вже не голова, то волосся точно:lol:, шось там вони підмішують, може й ту ж таки супру..., але тримати не треба...

algo
20.02.2009, 16:20
А я вчора пофарбувалась!кольору не змінила, зате яскравішою стала.Мій тільки зітхнув!!

Нюта
24.02.2009, 16:43
Вже почався другий місяць весни, справжньої весни. Гріє сонечко,все класно і супер-пупер, крім одного..
З початку весни у мене почало інтенсивно лізти волосся. Подумалося, не дивина - весна прийшла. Але з часом все це продовжувалося, мені навіть довелося його обрізати. А волосся у мене було ж до пояса.
Які втіміни, продукти не їм, що не роблю - все намарно!!:( Можливо хтось підкаже щось, порадить, або заспокоїть, мовляв у мене така сама історія..
Допоможіть, пліз !:clapping:

В мене також така проблема була! Спробуйте вітаміни для волосся у спреї в аптеці купила "Домашні рецепти краси", також купила пивні дріжді для волосся, нігтів та шкіри! Втрата волосся може бути ознакою стресу!

Полуничка
25.02.2009, 19:50
Я вже місяць користуюсь репяховою олією. Можу сказати, що після її використання волосся не дуже перестає випадати. А от на рахуноклікування, то дуже допомагає: надає дійсно здорового блиску, волосся стає шовковисте і гарно виглядає. Тільки одна умова - гарно вимивати волосся, а то буде виглядати жирним

і ще появляється багато нових волосинок. Так що появляється ефект кульбабки. Хоча заради того,щоб коса потовщала можна й потерпіти:)

Полуничка
25.02.2009, 19:56

я вчора купила. Буду пробувати. Моя подруга вже попробувала раз. Каже,що дуже сподобалась. Їй порадила її сестра професійна перукарка

Януся
26.02.2009, 18:50
Я проти випадіння та для стимулювання росту користуюсь препаратом Капсиол (склад:рицинова олія+спиртова настойка гіркого стручкового перцю). Наношу на волосся, кульок на голову, зверху рушник. Одразу відчувається тепло. При змиванні треба закривати міцно очі, бо пече! Змиваю шампунем Аллотон, змивається легко. Тримаю мінімум 30 хвилин. Станом волосся задоволена на 100%. Від реп'яхової олії відмовилась власне через важке змивання.

Полуничка
26.02.2009, 20:18
Я проти випадіння та для стимулювання росту користуюсь препаратом Капсиол (склад:рицинова олія+спиртова настойка гіркого стручкового перцю). Наношу на волосся, кульок на голову, зверху рушник. Одразу відчувається тепло. При змиванні треба закривати міцно очі, бо пече! Змиваю шампунем Аллотон, змивається легко. Тримаю мінімум 30 хвилин. Станом волосся задоволена на 100%. Від реп'яхової олії відмовилась власне через важке змивання.

А скільки коштує Капсиол? До-речі, непогана суміш. Бо рицинова олія може заміняти репяхову, а настойка червоного стручкового перцю дійсно ефективна проти випадіння та стимулювання росту. Це мені моя подруга перукарка підказала.

Полуничка
26.02.2009, 20:19

Вчора вперше спробувала Syoss. Дуже задоволена. В мене серія "обєм і сила. Результат видно вже з першого разу, оскільки маю дуже тонке волосся і різниця помітна.

Януся
26.02.2009, 20:41
А скільки коштує Капсиол? До-речі, непогана суміш. Бо рицинова олія може заміняти репяхову, а настойка червоного стручкового перцю дійсно ефективна проти випадіння та стимулювання росту. Це мені моя подруга перукарка підказала.
купляла десь місяць тому в аптеці за 8 грн. Пляшечка 200 мл, її вистачає приблизно на 4 рази.

МарянаК
04.03.2009, 13:16
Не перечитувала спочатку, а тільки останні дописи. Дівчата порадьте якою фарбою безпечно фарбувати волося під час вагітності. Останнім часом фарбувалась Веллатоном

Nanaya
04.03.2009, 13:26
Не перечитувала спочатку, а тільки останні дописи. Дівчата порадьте якою фарбою безпечно фарбувати волося під час вагітності. Останнім часом фарбувалась Веллатоном

Найкраще б було мабуть хною і басмою, якщо Ви таке практикували і вони Вам підходять, а за фарби я не знаток :confused:

Nata
04.03.2009, 13:37
Вчора вперше спробувала Syoss.

Ви мене заінтигували. Де продають ті шампуні? Дивилася в ДЦ, нема.

Kasia
04.03.2009, 13:46
а той шампунь тільки в 0,5 л. банках, а то мены шкода 30 грн, а як не підійде.???

kati
04.03.2009, 13:48
я купувала в магазинчику невеличкому,за 26.50:)

katrinka
04.03.2009, 13:51
Кать, а що це за шампунь такий особливий, бо в мене теж проблем з волоссям вистарчає??? має якусь специфіку?

Kasia
04.03.2009, 13:52
0.5 літра?

Nadijka
04.03.2009, 13:55
Ви мене заінтигували. Де продають ті шампуні? Дивилася в ДЦ, нема.
я вперше побачила таки в ДЦ...
Нарешті закінчився мій Clear vita Abe, нині піду в Космо за Syoss:clapping:

kati
04.03.2009, 14:15
Кать, а що це за шампунь такий особливий, бо в мене теж проблем з волоссям вистарчає??? має якусь специфіку?

та це не особливий шампунь,просто новий....я попробувала,в пинципІ мені подобається,хоча я не спец по шампунях,для мене більше значення має бальзам.От ходла сьогодні в той магазинички бо мали їм підвезти ще бальзами,але не було....:confused.

0.5 літра? так о,5

Зануда
04.03.2009, 15:53

Рекомендую безаміачні фарби. Не псують волосся, не мають їдкого запаху, навіть, коли починають змиватись, то волосся не тьмяніє. От тільки радикально змінити колір безаміачні не можуть(якщо брюнетка захоче стати блондинкою напр., або рудою) - вони для такого надто делікатні.
Я особисто користуюсь фарбою цієї фірми:
http://img514.imageshack.us/img514/4601/3271424917167830revlonc.jpg
Прошу сприйняти не як рекламу, а як наглядний посібник :xaxa:

MUCHACHA
04.03.2009, 16:33
Вчора вперше спробувала Syoss. Дуже задоволена. В мене серія "обєм і сила. Результат видно вже з першого разу, оскільки маю дуже тонке волосся і різниця помітна.

І я купила. Особисто для мене він не підійшов. То був жах:eek:, а не волосся!

Siania
04.03.2009, 16:47
Рекомендую безаміачні фарби.

Занудо, підкажіть де ті фарби у Львові продають. Бо я бачила тільки в 2-х місцях!(((

Siania
04.03.2009, 16:48

а лупи не викликав?

Nadijka
04.03.2009, 16:53
ви мене так не лякайте:no: а то мені вже страшно...але діватись нема куди....купила!!! Як в ДЦ так і в Космо - 26грн 36 коп.:)

Але шось мені троха підозріло він дешевий...той Clear, шо я користуюсь 23 грн з копійками всього 200мл, а тут 500 за 26 грн...хм..

kati
04.03.2009, 16:55
а бальзамчики там були?

Nadijka
04.03.2009, 16:58
а бальзамчики там були?
угу в таку саму ціну:ninja:

Зорянівонька
04.03.2009, 17:15
Я теж користуюсь безаміачними. Лореаль беру. Є в ДЦ, Космо, БілійВороні...

галіна
04.03.2009, 17:26
А Я ЗНАЮ ТАКУ МАСКУ!волося намастити майонезом на 1 год часу і потім змити:я таке чула в перукарні:y:або оливковою олією я сама пробувала :y:

MUCHACHA
04.03.2009, 17:26
а лупи не викликав?

Дівчат, ну не знаю...Я ним зараз речі вручную перу:confused: Для мене він зовсім не підійшов - перемивала ще раз. Може комусь і супер, спорити не буду. А ціна дійсно"антикризова" за такий обєм, ціна помірна. Можливо і якість відповідна......
Надійка, ви помийте і нам свисніть як він вам, може то хіба в мене таке волосся....:8::8::8:

Полуничка
04.03.2009, 17:27
Ті шампуні такі дешеві, бо на них зараз розповсюджується рекламна акція. Думаю потім подорожчають.
Продавалися до 28 лютого в наборах по 45 грн за шампунь і бальзам. Я купувала в Космо, але зараз вже нема, бо акція закінчилася.
В принципі ці шампуні добрі тим, що вони є професійними. Мені та ж подруга перукарка казала, що воно і раніше були в перукарнях, але не продаволися. А тепер кожен може спробувати. Я вже кілька разів користувалася. Подобається.

MUCHACHA
04.03.2009, 17:29
Я теж користуюсь безаміачними. Лореаль беру. Є в ДЦ, Космо, БілійВороні...

І я Лореаль люблю. Доречі, зараз біжу купляти.

Kasia
04.03.2009, 17:29
напишу як думаю.на професійні -задешево.
професійні в ціні 40 - і вище за 200 мл. мені дешевші не попадалися.
таки не ризикну купити. за велика банка.

MUCHACHA
04.03.2009, 17:34
В принципі ці шампуні добрі тим, що вони є професійними. Мені та ж подруга перукарка казала, що воно і раніше були в перукарнях, але не продаволися. А тепер кожен може спробувати. Я вже кілька разів користувалася. Подобається.

Ну які вони професійні????? Полуничко, зрозумійте професійні шампуні, бальзами і т.д ніколи не будуть так коштувати. І ніяка рекламна акція не поможе - це по перше. А по друге, де ви бачили рекламу (а зараз вони рекламуються по всіх усюдах) дійсно професійних серій будь-якого косметичного продукту?
Що ж до перукарень - не була в багатьох, але в тих, куди ходжу я, точно такого і близько не було.

Полуничка
04.03.2009, 17:34
Не знаю на рахунок професійності,я не експерт в цьому ділі. Мені подобається. Буде видно в майбутньому що там з ними. Побачимо по ціні.

Полуничка
04.03.2009, 17:40
Я просто теж пишу те що думаю і що мені казали мої знайомі, дві з них перукарки.
Ви теж зрозумійте, пишу що чула, а рекламувати цей продукт мені ніякої користі нема, я в тій сфері не працюю...і взагалі ще ніде не працюю. Тому повірте, промоушингом не займаюсь, просто дійсно сподобався, зважаючи на те, що маю проблеми з волоссям і на нього більше грошей трачу, ніж на іншї кремчики і т.д.

Багіра
04.03.2009, 17:57
дівчата а яка різниця професійне чи ні??? то ж головне щоб нормально впливало на шкіру голови і волосся гарним і здоровим робило... от подарувала мамі на ДН маску для волосся професійну за 90 грн.. так, волосся гарне, блискуче... але видно було що воно ще щось хоче і готове до того - мусів, спреїв, і тп..
тому в мене асоціації - професійне, то можна робити зачіску і всяке з ним витворяти..
меі наприклад найбільше підійшов Шампунь Чісана від Сенко... він дешевший за Сенко, але мені найбільше підходить... і то тільки один..(побігла дивитися) - для жирного і схильного до випадіння волосся... в мене волосся не жирне, але після того як раз помила його Дав, жирніло після кожного шампуня, крім Чісани...

Victi
04.03.2009, 18:08

А воно вам треба під час вагітності?
Я колись дуже часто фарбувалася. І яка ж я тільки небула. А зараз нарешті повністю відновила свій колір волосся, і виявляється я ним дуже задоволена.

Зануда
04.03.2009, 23:05
Занудо, підкажіть де ті фарби у Львові продають. Бо я бачила тільки в 2-х місцях!(((
У Львові вони продаються у мережі магазинів "Імідж" (Новий ЦУМ - зліва від входу, ВАМ- на Науковій 1й пов., на Сихові - 2й, Шувар - 2й пов. від сторони Барвінку), а також на Добробуті.

Я колись дуже часто фарбувалася. І яка ж я тільки небула. А зараз нарешті повністю відновила свій колір волосся, і виявляється я ним дуже задоволена.
А чому вагітна жінка має виглядати, як облізла? :confused: Доглянута, задбана, підмальована, свіженька вагітна жіночка радує око не лише оточуючих, а й собі настрій піднімає. Тимбільше, якщо є безаміачні фарби.
Гель для душу, шампунь та бальзам, молочко для тіла це також хімія - ви ж не порадите вагітним не митися чи перейти на господарське мило? :xaxa:

Nata
04.03.2009, 23:28
А чому вагітна жінка має виглядати, як облізла? :

Та не облізла, просто треба вибирати з того що менше шкідливо. Тим більше, що й фарба може не взяти.
Ну і трохи пооффтоплю: я під час другої вагітності не могла виносити запаху навіть лаку до волосся. Ну от, на 7 місяці довелося іти на весілля. Перукарка чесала мене в коридорі при відкритих дверях :xaxa::xaxa::xaxa:.
А малювалася я хною і басмою.

Зараз помалювалася нарешті фарбою і ... розчарувалася. Перейду знову на хну з басмою.

Ksani
05.03.2009, 10:16
Гель для душу, шампунь та бальзам, молочко для тіла це також хімія - ви ж не порадите вагітним не митися чи перейти на господарське мило? :xaxa:
а я б саме так і порадила б :shy:
і ще від помад, які зїдаються , і від декоративної косметики
і особливо антиперспірантів :8:
менше хімії на вагітній мамі - менша імовірність алергії у дитини

МарянаК
05.03.2009, 10:48

Я б із задоволенням не фарбувалась, тільки я чомусь дуже посивіла за останній рік. А так як волося темне - то дуже кидається в очі.

Занудо - дякую!!!

Зануда
05.03.2009, 13:00
а я б саме так і порадила б :shy:
і ще від помад, які зїдаються , і від декоративної косметики
і особливо антиперспірантів :8:
менше хімії на вагітній мамі - менша імовірність алергії у дитини

Ще зав"язати кінський хвіст, зализатись ...:ninja: :xaxa:
До всього треба підходити з огляду на обставини. Одні жінки підчас вагітності не переносять будь-яку косметику, іншим нічого не є, одні мліють від запахів, інші не відчувають їх взагалі. Тому кожна вагітна жінка вже сама вирішує питання підбору косметичних засобів чи цілковито від них відмовляється.
То вже підчас годування грудьми постановка питання міняється і тоді треба буде почекати з фарбуванням волоссся хочаб 6 міс.

Полуничка
05.03.2009, 15:11
[QUOTE=Kasia;420622]так як я немаю тепер прасочки для волосся (тепер її власницею є одна чарівна форумляночка), то і спрей мені не потрібен.

продаю термоспрей професійна серія ВЕЛЛА High Hair двох фазовий без 3 -х пшиків. баночка повна.
"термозахисний спрей для гарячого випрямляння волосся сильної фіксації" обєм 200 мл.темін придатності 05.2011р.
купила на Південному -65 грн. віддам за 60 грн.
продаю також пінку для волосся (мусс) професійна серія Шварцкопф. обєм 500 мл. використано 100мл. користувалася коли мала хімію для укладки на дифузор. тепер стоїть без потреби.
"мусс длля волося супер сильної фіксації " термін придатності 01.2010р.
ціна в ДЦ - 55 грн. віддам за 25 грн.
єдиний недолік, витискач злітає , що видно на малюнку, треба акуратно надіти і сильно натиснути - і все вийде.

ви це краще закиньте на гілку оголошень. Може там скоріше знайдуть, якщо комусь треба

А чи правда, що безаміачні фарби змиваються за 8-10 разів????

Victi
05.03.2009, 15:52
А чому вагітна жінка має виглядати, як облізла?

Чому ж зразу облізла, зализана? Ще готуючися до вагітності, можна поступово прейти до кольору волосся подібного на природній, щоб під час вагітності відмовитися від зайвої хімії (це як наприклад перед вагітністю полікувати зуби чи підняти імунітет).
А завжди вимите і гарно вкладене волосся - запорука гарного вигляду. навіть і з відрослими кіньчиками вагітна може виглядати на всі сто.

odree
05.03.2009, 16:16
Ще готуючися до вагітності, можна поступово прейти до кольору волосся подібного на природній, щоб під час вагітності відмовитися від зайвої хімії (це як наприклад перед вагітністю полікувати зуби чи підняти імунітет).

а що робити тому, вкого сиве волосся?
от в мене з"явилася перша сивина в 16 років. в 22 я вимушена була фарбуватися, бо вже дуже видно було. фарбувалася і під час першої і під час другої вагітності. і нічого, дітки не алергічні, все добре.
до всього потрібно підходити з розумом ;)
звісно, якщо людина висвітлюється лише зі своєї забаганки, то це можна відкласти, а в моєму випадку, я не могла від цього відмовитися

галіна
05.03.2009, 16:27
А я дивилась таку програму і там говорили що краситись можна тільки неможна цим запахом дихати
я наприклад некрашуся плперше так зима ходжу в шапціа подруге маю попалене волося.Відросте своє стане живим:y:
http://www.malecha.org.ua/lines/calc/l_1.gif_b_1.gif_t_shhe__trjhshki_t1_Puzozhitelju_d _25_m_6_y_2008_c_1.gif (http://www.malecha.org.ua/index.php?pid=27)