КПК

Показати повну версію : Де ви купуєте одяг/взуття?

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7

ola-lyola
17.03.2009, 09:39
Хтось десь питався про взуття вiд Geox. Я пам'ятаю що бачила бутiк у Львовi десь на привокзальнiй чи шо. I оце недавно (на вихiдних) бачила пару взуття в, скажем, не дешевому магазинi. Тi мештики, без каблукiв, просто для ходiння були шось $100 i це на величезнiй розпродажi. Я вам скажу НЕ ХIЛО! Зовсiм не хiло як для Львiвських цiн...
Я писала про Geox, я і собі, і дитині купую але в Плато, це стоковий магазин від Інтертопу, собі кросівки купила за 160грн., дитині зимові чобітки за 285грн. і цілу зиму відходила. Але там важко розмір підібрати, бо не всі є.

mayscream
17.03.2009, 18:12
В неділю випадково попала з подругою до ТопБрендс у Новому Цумі.Дівчата,я знайшла там джинси на себе!!!(в мене 186см зросту).При чому саме такі як шукала - чорні скінні, від Донни Каран.А ціна взагалі мене в шок привела - 270грн. Ги,тепер я просто обожнюю цей магазин, хоч перше знайомство в нас було досить невдале))

Олюська
17.03.2009, 19:16
Дівчата, може хто був на Джині, що в Винниках. Є там вже літнє взуття? І які ціни?

Panadolka
17.03.2009, 23:19
Дівчата, може хто був на Джині, що в Винниках. Є там вже літнє взуття? І які ціни?

Була минулого тижня. Було пару пар, і мені здається минулорічні ще. Може ще за цей тиждень щось нове з'явилося.:)

Tasia
18.03.2009, 12:13
Дівчата, я знову з плащем.. Хтось десь бачив плащі на весну-літо неблискучі класичного вигляду? Я собі ще ніколи не купляла, тому погано уявляю, де шукати і скільки коштує :)

Зорянівонька
18.03.2009, 12:21
На Добробуті є кілька фасонів кашемірових весняних пальтечок, ціна 800-1000 і вище.
На наступний тиждень планую поїхати на Маяк глянути, розкажу

Panadolka
18.03.2009, 12:28
Дівчата, я знову з плащем.. Хтось десь бачив плащі на весну-літо неблискучі класичного вигляду? Я собі ще ніколи не купляла, тому погано уявляю, де шукати і скільки коштує :)

Подружка купляла плащик синього кольору (казала були різні кольори) на Добробуті за 800 грн.Але то було ще на початку місяця, думаю ціни зараз піднялися.

Siania
18.03.2009, 12:38
Дівчата, я нарешті сьогодні їду на ту Промислову до швейної фабрики. :radist:Підкажіть де це і як туди добратися з центру????

mayscream
18.03.2009, 12:46

Плащики кашемірові та тканинні бачила на третьому поверсі нов.ЦУМу в магазині від київської фабрики "Сезон".Вартість від 350грн за тряпочку та від 600грн. за кашемір.Ще є більший магазин в торговому центрі на Шуварі(2ий поверх,по коридору до кінця в ліву сторону).Здається це теж Сезону магазин.Дуже хороший вибір там був,але про ціни ніц не скажу,бо просто не в курсі,останній раз була ще на початку зими:ninja:

kati
18.03.2009, 13:02
в СЕзоні немає коротеньких,там більш коасичного крию,подовжені

Мартуся
18.03.2009, 13:56
Дівчата, я нарешті сьогодні їду на ту Промислову до швейної фабрики. :radist:Підкажіть де це і як туди добратися з центру????
Точно не знаю. Але 6-ий трамвай ходить в ті райони, казали, що від його кінцевої недалеко та фабрика. Напишете нам результати поїздки. І ше будь-ласочка подивітся на їхній графік роботи.:)

mayscream
18.03.2009, 15:51
в СЕзоні немає коротеньких,там більш коасичного крию,подовжені

Цієї неділі особиста міряла коротеньке бежеве,за ним комбіноване(чорний бархат плюс кашемір беж) а наостанок ще й червоне:ninja:

Natalo4ka
18.03.2009, 16:19
От власне, шо в нас все на ліліпутів!!! А шо робити таким як я?:(

Хочеш вір, а хочеш - і ні, але я знайшла самий оптимальний варіант у виборі одягу для немаленьких габаритів. Мені коліжанка порадила хорошу і недорогу кравчиню. Ти можеш уявити моє здивування, коли я пошила плаття типу "класичне" і усього (матеріал, робота та поїздки до кравчині) мені винесли 165грн????? Та за такі гроші я на себе щось купляла хіба роки 2 тому, якщо не більше...Тепер збираюся знову до неї вже із списком того, що треба пошити, щоб мати пів року точно чистий спокій.
А, до речі, щодо фасонів - прогулянка магазинами чи базаром "просто так" для вибору фасону плаття чи то пак піджака зайняла аж раптом 2 години - і нерви не зіпсувала, і здоровя вберегла
:)

Siania
18.03.2009, 19:59
Я на промислову не попала:no:, але буду там завтра. :)
Була сьогодні в Роладі біля Городоцької, мушу сказати що ціни там явно не за 1000!!! Я ні одного пальта не бачила з такою ціною! Курточки кашемірові від 400 до 700, але я на себе нічого підходящого не знайшла:no:
Остання надія на швейну фабрику:)

Irusya
18.03.2009, 21:11
Точно не знаю. Але 6-ий трамвай ходить в ті райони, казали, що від його кінцевої недалеко та фабрика. Напишете нам результати поїздки. І ше будь-ласочка подивітся на їхній графік роботи.:)

6-ий трамвай зупиняється на Промисловій біля самого "Маяка", працює з 8-00 до 17-00, з перервою на обід з 12-00 до 13-00

Мартуся
19.03.2009, 09:36
Я на промислову не попала:no:, але буду там завтра. :)
Була сьогодні в Роладі біля Городоцької, мушу сказати що ціни там явно не за 1000!!! Я ні одного пальта не бачила з такою ціною! Курточки кашемірові від 400 до 700, але я на себе нічого підходящого не знайшла:no:
Остання надія на швейну фабрику:)

А де саме ця Ролада біля Городоцької?

Siania
19.03.2009, 09:45
А де саме ця Ролада біля Городоцької?

Вуличка перпендикулярна до городоцької - зразу навпроти тюрми;)

bora
19.03.2009, 10:17
Вуличка перпендикулярна до городоцької - зразу навпроти тюрми;)

Точніше - це вулиця Менцинського, на ній ще інститут туризму. З центру підійти можна до неї прямо з вулиці Гнатюка, повернути біля пам"ятника що навпроти УВС.

Мартуся
19.03.2009, 13:08
Дякую! Я вже приблизно знаю, де це. Мо сьогодні зайду, якщо буду мати час.

Siania
19.03.2009, 21:46
:radist::radist::radist:
Я нарешті купила своє "пальто", тільки вийшов піджак, і не зовсім кашеміровий...але я довольна як слоник;) З тої радості аж захотілось вам показати)))
http://posydenky.lvivport.com//imagehosting/2009/03/19/416749c2a09cdd45c.jpg
Отже, була я нині в тому "Маяку" по вул. Промисловій, ще 1 зупинку проїхала, прийшла на закриття....Вибір великий - особливо для тих хто шукає класичний варіант. Коротенького було не дуже багато, хоча і більше ніж в будці на базарі;) Але всі чомусь розлітайки, і з широкими плечима, я дивилась на себе, і нагадувала собі генерала, ще б пагони мені вчепили:xaxa::xaxa::xaxa:. Одним словом пішла я звідти ні з чим, розстроїлась...а продавщиця ще не дуже приємна, казала мені таким тоном дратівливим "Ви можете в нас все поміряти і нічого не купити, ми особливо нічого не втратим...у нас стільки людей купує..."
Мені чесно кажучи після того і не хотілось там щось купувати....але й не було що...
А потім думаю зайду на Добробут подивлюсь що є...І там найшла оте що на фото, лягло супер, аж не віриться, і плечі нормальні!!:clapping::clapping::clapping:І ціни супер, що на Добробуті, що на Маяку, до 600 грн., в Маяку до 500 навіть;)

марта
19.03.2009, 21:56
таке класне, я теж таке хочу :)

Christi
20.03.2009, 10:54
Хочеш вір, а хочеш - і ні, але я знайшла самий оптимальний варіант у виборі одягу для немаленьких габаритів. Мені коліжанка порадила хорошу і недорогу кравчиню. Ти можеш уявити моє здивування, коли я пошила плаття типу "класичне" і усього (матеріал, робота та поїздки до кравчині) мені винесли 165грн????? Та за такі гроші я на себе щось купляла хіба роки 2 тому, якщо не більше...Тепер збираюся знову до неї вже із списком того, що треба пошити, щоб мати пів року точно чистий спокій.
А, до речі, щодо фасонів - прогулянка магазинами чи базаром "просто так" для вибору фасону плаття чи то пак піджака зайняла аж раптом 2 години - і нерви не зіпсувала, і здоровя вберегла

Ви можете поділитися адресом кравчині, я дуже люблю шити, недавно пошила сарафан, і вийшов він мені 300 грн, але розумію що ваша кравчиня взагалі дешева,:xaxa: якщо можна напишіть в ПП її координати

Onka
20.03.2009, 11:01
Привіт можна і мені телефончик Вашої кравчині буду дуже вдячна :)

Jolka
25.03.2009, 17:05
Дівчатка, начиталася вас :) і вирішила заїхати по дорозі в магазин від Маяка, але я його так і не знайшла :xaxa: Подивилася на вхід до фабрики, як коза на афішу, і пішла далі по Промисловій його шукати, та й вже не верталася :o Підкажіть, будь ласочка, де він саме є?

katrinka
25.03.2009, 17:15
Дівчатка, начиталася вас :) і вирішила заїхати по дорозі в магазин від Маяка, але я його так і не знайшла :xaxa: Подивилася на вхід до фабрики, як коза на афішу, і пішла далі по Промисловій його шукати, та й вже не верталася :o Підкажіть, будь ласочка, де він саме є?

здається на самій фабриці...

Siania
25.03.2009, 17:15

Ех, прикро прикро що ви нікого не запитались!!! Той магазин в приміщення фабрики, на 2 поверсі(((

Jolka
25.03.2009, 17:29
Ех, прикро прикро що ви нікого не запитались!!! Той магазин в приміщення фабрики, на 2 поверсі(((

Ооо, дякую! Буду пробувати вдруге туди потрапити :)

Юлія@
25.03.2009, 22:58
А де знаходиться цей магазин " Плато " ???:)

Siania
25.03.2009, 23:36
А де знаходиться цей магазин " Плато " ???:)

На перехресті на Любінській (вроді, погано знаю то район)одним словом та де поворот на веропорт;) зразу навпроти кінотеатру Галичина
п.с. Якщо помиляюсь - виправте мене

Леді_І
26.03.2009, 12:40
Може хтось в курсі, що зараз твориться на Краківському? Є щось цікавеньке на весну (курточки, плащики)?...
Шувар - дорого та й вибір ніякий...
Південний подобається, ціни абсолютно ідентичні Шувару, а товару-до вибору, до кольору...
Просто більше року не була на Краківському, цікаво, як там справи?

OxankaF
27.03.2009, 09:29
Вчора була на краківському, дуже великий вибір плащів коротких кашемірових, більш класичного стилю, без всяких там побрякушок, дуже великий вибір кольорів, дуже мені сподобались, ціни від 450 до 800 грн.

bora
27.03.2009, 10:59
Магазин одягу (не пам"ятаю як називається) на початку Левицького по лівій стороні. Робила покупки - речі пройшли уцінку і коштують в районі 200-350 грн. Діяла акція - за дві речі ще знижка на 20 відсотків. Насправді люблю цей магазинчик, подобається, що продавець орієнтується в товарі і порадить те чого сам не знайдеш і що врешті тобі пасуватиме.
Магазин на початку Пекарської Women (...якось там далі) нещодавно проводив акцію 50% вартості всіх речей. Не скажу, що цих 50 відсотків дуже відчуваються, але були непогані речі.
Про Reserved можу розповісти, що їхні працівники всі мають можливість купувати за піввартості речі (мають певний ліміт щомісяця). Тож хто має там знайомих - може через них купувати дешевше;)

katrinka
27.03.2009, 11:53
Про Reserved можу розповісти, що їхні працівники всі мають можливість купувати за піввартості речі (мають певний ліміт щомісяця). Тож хто має там знайомих - може через них купувати дешевше;)

шукаю знайомих в reserved і :xaxa::D
речі їхні подобаються, але розмір xs часто завеликий або вже немає:confused:

bora
27.03.2009, 12:03
шукаю знайомих в reserved і :xaxa::D
речі їхні подобаються, але розмір xs часто завеликий або вже немає:confused:

Хтозна, може вони якраз тут є і в ПП зголосяться;)

Tasia
27.03.2009, 21:40
Я знову зі своїми плащиками :). Отже, короткий моніторинг плащиків: в магазині NewLine (якщо не помиляюся) в Магнусі ДУЖЕ гарненькі плащики з тканини, весняно-літні, фасон чудовий і по 300 грн, але тільки блакитні, рожеві і темно сірі :( (я такі не хотіла).
В резерведі щось по 500-600 грн і теж не зовсім такі. В Джинсах дуже багато і плащиків і кашемірових пальт, але дорогі, по 1000 і більше, і якісь в крупні квіти, зі всякими "архітектурними ізлішествами", малюнки і т.п.
В Роладі є класичного типу, але якісь дивні десь і теж біля 1000 грн.
В Живі є трохи блискучі, але класичного вигляду сірі, бордові, жовто-бежеві десь по 500 грн. і такі ж подібні куртки.
В АЕ -Вумен був один яскраво-жовтий плащ:)!
На Добробуті не було жодних гарних класичних плащів..
Так, бачу я вже починаю зациклюватися на плащиках:). В кінцевому результаті свого багатогодинного ходіння купила собі дуже гарні весняні мешти в магазині біля пам"ятника Шевченка (здається, називається Савка). Ще дуже гарний вибір взуття в Монарху біля переходу. Ціни є 330-400 грн на весняні туфлі відкриті і закриті.

cherepashka
27.03.2009, 22:27
А в мене питання не по сезону :) :де можна купити гарний,але недорогий купальник??Походила по Південному,і була в шоці:ті купальники,які ще минулого року були по 50-60 грн -тепер по 300.А якісь посимпатичніше 500-700грн.Шкода викидати такі гроші на один сезон (коли перестану годувати-розмір зміниться)Ось і шукаю,може перед початком купального сезону будуть якісь знижки.

kati
27.03.2009, 23:15
Так, бачу я вже починаю зациклюватися на плащиках.

а я так зрозуміла що лишусь без пальтішка....обійшла все що можна була і нічого не підібрала....почала дивитись веснчно-літні плащики, там вибір кращий:)

Strekoza
27.03.2009, 23:15
Boro, підкажіть відносно магазину на Левицького. Назва вулиці знайома, але не можу згадати, де саме вона знаходиться. Це район Сахарова-Коперніка?
Заходила сьогодні в Reserved, є непогані речі, але задогорі, як на мене. Як дочекають вони до знижок, можна буде щось вибрати :) В кінці зимового сезону таким чином купила блузку і піджак.
В магнусі ще мені подобається магазин Панорама (якщо не помиляюсь з назвою)- гарний польський трикотаж Solar, ще один їх магазин є в ВАМі біля Південного, напроти Ріміту. Речі направду якісні, але й недешеві.

Chortenia
27.03.2009, 23:48
А в мене питання не по сезону :) :де можна купити гарний,але недорогий купальник??Походила по Південному,і була в шоці:ті купальники,які ще минулого року були по 50-60 грн -тепер по 300.А якісь посимпатичніше 500-700грн.Шкода викидати такі гроші на один сезон (коли перестану годувати-розмір зміниться)Ось і шукаю,може перед початком купального сезону будуть якісь знижки.
Бачила в метро, правда, тижнів зо два назад

Strekoza
28.03.2009, 13:31

Купальники також бувають в стоковому адідасі у новому ЦУМі. Правда, останнім часом я там не була, але глянути можете.

olja_zaj
28.03.2009, 13:38

Я знаю:)я собі в січні купляла на Провесні,правда я попросила шоб мені витягнули,там є досить не погані і ціни ше старі,бачила класний 100 грн,собі купила за 70,якшо буду то запитаю чи вона витягне який в тебе розмір,або якшо ти ше не купила то поясню де.Напиши в ПП:)

Полуничка
30.03.2009, 02:35

Ой, і мені теж будь-ласка скиньте в ПП контакт!!!!

Usmishka
30.03.2009, 11:20
Купальники також бувають в стоковому адідасі у новому ЦУМі. Правда, останнім часом я там не була, але глянути можете.
Ціни там від 250 грн і далі, хоча вони того вартують, імхо.

Олюська
30.03.2009, 15:05
А я ДУЖЕ сильно хочу отакий (http://www.quelle.ua/ua/q4r/damen/Bademode/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF92aWV3X3NpemU9OSY mZmhfc2Vjb25kaWQ9dWFfOTY4MyZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTMmZ mhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmcXVlbGxlX3VhJTJmcnVfVUElMmZ jYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3VhX3VhXzEyMDk1JTdkJ TJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV91YV91YV8xMjA5NV9 1YV8xMzI4MSU3ZCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3JlZnZpZXc9b GlzdGVy/m-9683/index.html) купальник. Але ніде таких не бачила:( Може хто де зустріне, то дайте знати. Не конче, щоб був точнісінько такий, головне,щоб була така типу коротка маєчка і трусики-шортики:)

odree
30.03.2009, 15:15
А я ДУЖЕ сильно хочу отакий (http://www.quelle.ua/ua/q4r/damen/Bademode/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF92aWV3X3NpemU9OSY mZmhfc2Vjb25kaWQ9dWFfOTY4MyZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTMmZ mhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmcXVlbGxlX3VhJTJmcnVfVUElMmZ jYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3VhX3VhXzEyMDk1JTdkJ TJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV91YV91YV8xMjA5NV9 1YV8xMzI4MSU3ZCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3JlZnZpZXc9b GlzdGVy/m-9683/index.html) купальник. Але ніде таких не бачила:( Може хто де зустріне, то дайте знати. Не конче, щоб був точнісінько такий, головне,щоб була така типу коротка маєчка і трусики-шортики:)

а чого на цьому сайті не замовите?

Siania
30.03.2009, 15:23

А чому б там і не замовити???

Олюська
30.03.2009, 18:58
а чого на цьому сайті не замовите?

Якби можна було поміряти, то - запросто. А так, то страшно, все-таки 300грн. - то немалі гроші за купальник

Юська
02.04.2009, 11:58

Я дивилась десь у лютому то гарних не було і ціна не дуже... тобто дорогувато!!:confused:

ola-lyola
07.04.2009, 14:00
А я ДУЖЕ сильно хочу купальник. Але ніде таких не бачила:( Може хто де зустріне, то дайте знати. Не конче, щоб був точнісінько такий, головне,щоб була така типу коротка маєчка і трусики-шортики:)

Я купую а Біанці, там широкий вибір.В мене розмір проблемний верх 70 D, а там знайшла на себе гарний і якісний. Дорогувато правда, але він того вартий, швидко висихає, не розтягується, бо один дешевий після відпустки викинула.

Tanuchka
07.04.2009, 14:13
А кто-небудь замовляв щось neckermann.ua ? з одягу?

соори, що не в тему. Тоді таке питання для вагітних відносно дешево, де можно подивитись?

kati
07.04.2009, 14:14
є тема одяг з каталогів, там багато відгуків:)

Радість
14.04.2009, 19:38
Дівчата, на складі, що по вул.Пасічній, завезли новий товар. Є дуже класні купальники а також багато літніх речей.

Уляночка
14.04.2009, 19:39
Дівчата, на складі, що по вул.Пасічній, завезли новий товар. Є дуже класні купальники а також багато літніх речей.
а що то за склад:ninja::ninja::ninja:

Радість
14.04.2009, 19:42
Десь тут вже багато раз писалося за нього. Це як біля ДБК на кільці повертати, і одразу за заправкою направо.

Уляночка
14.04.2009, 19:43
Десь тут вже багато раз писалося за нього. Це як біля ДБК на кільці повертати, і одразу за заправкою направо.

а звідки ті речі, нові чи ні:ninja::)

Радість
14.04.2009, 19:48
Це нові речі з Німеччини. Все що ми купляли, дуже якісне. Ну і ціни доступні.

SOLODKA
15.04.2009, 10:11
Рожкажіть про ціни .Після недільної прогулянки по Південному я в шоці-ціни височезні,а вибору:bad:,Не хочу бути 16543 клоном:xaxa::xaxa::xaxa:

Галя_у_стразах
15.04.2009, 10:21
Рожкажіть про ціни .Після недільної прогулянки по Південному я в шоці-ціни височезні,а вибору:bad:,Не хочу бути 16543 клоном:xaxa::xaxa::xaxa:

а ви пробували зайти в резервед? виглядає, що в них правильні лекала.

kati
15.04.2009, 11:02
а ви пробували зайти в резервед? виглядає, що в них правильні лекала.

дуже сумніваюсь:ninja:
восени сподобався мені їх плащик- розмір хs на мене виявився на розміри 2 завеликий....і брюки,наприклад м-маленькі, з ельки-вилітаю:confused:

Галя_у_стразах
15.04.2009, 11:25
хм, а мені підходить. я просто пригадую чого вартує купити джінкси на південному- коли ти на себе півбазара вдягаєшь і безрезультатно - а в резерведі все з першого разу підходить :)

natka75
15.04.2009, 11:31
вчора в ЦУМі на Науковій в магазині ФАБRИКА купила чоловікову літню сорочку Tommy....за 125грн в подарунок на д/нар. Там зараз багато є речей по 125грн - светрики легенькі, гольфи, сорочки, штани.

Галя_у_стразах
15.04.2009, 11:32
не знаю, мені якось дуже підходить и майже все, що подобається - на південному такого співпадіння не було

SOLODKA
15.04.2009, 14:53
Кажіть конкретно ,як туди потрапити,чим їхати, куди іти,бо ПАСХА вже недалеко,а я гола-боса.:xaxa::xaxa::xaxa:Взуття 40 жіночого там буває?:clapping:

Дівонька Зіронька
15.04.2009, 15:05
Кажіть конкретно ,як туди потрапити,чим їхати, куди іти,бо ПАСХА вже недалеко,а я гола-боса.:xaxa::xaxa::xaxa:Взуття 40 жіночого там буває?:clapping:

Солодка, взуття 40 розміру, уйма в ПЛАТО!!!!!!!!!!!!!!!!
причому по таких цінах низьких.... переважно лишають останні пари 40 розміру, там вибрати є з чого.
Моя співробітниця там закуповується зі своїм 40, тішиться від цін і асортименту.
Але одне но, супер святкового в плато не купиш.

Дівонька Зіронька
15.04.2009, 15:14
Про ту гуртовню, що біля ДБК, в які дні і до якої години вона працює?

Kapitoshka
15.04.2009, 16:04
не знаю, мені якось дуже підходить и майже все, що подобається - на південному такого співпадіння не було

На пивденном все или для 15 летних или для 50 летних. :(

Mavpysuk
15.04.2009, 16:23
З взуттям маю спокій, бо переважно ношу все спортивне...тому "ессо" для мене ідеально підходить....ну а "для паради" маю кілька пар класичного взуття, яке купила собі за кордоном....

cherepashka
15.04.2009, 17:52
Були ми сьогодні на тому складі,чесно кажучи,я дещо розчарована.Частина речей справді нові,але був і явний секонд (з плямками) та й ціни на деякі речі явно завищені (цінників немає,продавщиця кожну річ оцінює на око)На малу не було нічого-найменший дитячий розмір був 104 (багато симпатичних літніх платтячок і футболочок)Чоловік собі нічого не знайшов,а я зупинилась на білій джинсовій курточці з вишивкою-250 грн.

Радість
15.04.2009, 21:00
Ви про той, що на Пасічній? Я на той склад їзжу вже п"ять років і ні одного разу не бачила поношених речей. Вони, хіба що, можуть позрізати бірки, бо везеться то як секонд. Речі там для щоденного користування, а не гламурні. Футболки на довгий та короткий рукави фірми Леррос по 60 гр. Якість в цієї фірми суперова. Перу їх постійно в машинці, і за два роки вони вигляд мають як новенькі. Джинси ми з чоловіком купили, також Леррос, за 160 гривен. Знову ж таки, якість супер! Лижні штани малому купували за 150 гр., малій туніки зі штанами понабирали, 45 гр. штука, чоловічі футболки на короткий та довгий рукав по 120-140гр. Може ціни там і не секондівські, але речі класні і нові. Ще за взуття. Багато кросівок, чоботи купляла три роки назад за 150 гр, ношу кожен день, вигляд зовсім не змінився. Зрештою, смаки у всіх різні.
Про ту гуртовню, що біля ДБК, в які дні і до якої години вона працює?
Працює да 18 години і неділя вихідний.

kati
15.04.2009, 23:01
Ні, якщо мова йде про сток-ангар на пасічній, то там точно речі нові....абсолютно всі.

Aster
16.04.2009, 14:22
Ні, якщо мова йде про сток-ангар на пасічній, то там точно речі нові....абсолютно всі.

Я заплуталася. Одні кажуть, що цей склад на Пасічній. Інші - що направо після заправки біля ДБК (це явно не Пасічна, бо Пасічна з Зеленою в тому місці не перетинаються).

Tanuchka
16.04.2009, 14:41
Я заплуталася. Одні кажуть, що цей склад на Пасічній. Інші - що направо після заправки біля ДБК (це явно не Пасічна, бо Пасічна з Зеленою в тому місці не перетинаються).

Хіба на кольці не перетинаються? Пасічна-Зелена-Луганська.

Радість
16.04.2009, 20:26
Хіба на кольці не перетинаються? Пасічна-Зелена-Луганська.

Саме так там і перетинається.
направо після заправки біля ДБК (це явно не Пасічна, бо Пасічна з Зеленою в тому місці не перетинаються).
Біля ДБК направо (якщо з Сихова їхати), а потім ще раз направо біля заправки, що знаходиться вже на вул.Пасічній.

Aster
16.04.2009, 22:57
Біля ДБК направо (якщо з Сихова їхати), а потім ще раз направо біля заправки, що знаходиться вже на вул.Пасічній.

Дякую, тепер ясно. Там жу купа заправок на кільці. Я думала, направо за тими заправками, як в центр їхати. :xaxa:

мамочка
17.04.2009, 11:27
Вчора була в тому складі на Пасічній.
Великий вибір кросівок, чоловічих туфлів. З дитячого дуже мало, особливо взуття.
Ціни про які питала: туфлі жіночі -240-300 грн, кросівки -450 грн, дитяча спортивна маєчка - 45 грн. Як на мене, то трохи задорого.
Але все-рівно, дякую за адресу.

З.І: купальники ще є....

enigma
17.04.2009, 12:53
щодо складу біля ДБК. Давненько купую там речі, вважаю, що Свєта дуже якісні і фірмові речі возить за нормальними цінами (якшо взяти порівняння ціна-якість). Остання покупка - кросівки Соломон за 300 грн, ну де б я таке фірмове надибала ще у Львові за такі гроші? Взагалі звідтам маю купу всього - все лижне купувала там, також штани, кофточки, светрики, курточки, мешти. Купила дублянку з шиншилою тої зими. Навіть килимок в ванну теж звідтам )))) Мамця моя теж багато чого там купує. Всі ми задоволені. Але звісно краще їхати туди в день завозу або на наступний - вибір пристойніший набагато.

Януся
17.04.2009, 15:49
щодо складу біля ДБК. Давненько купую там речі, вважаю, що Свєта дуже якісні і фірмові речі возить за нормальними цінами (якшо взяти порівняння ціна-якість). Остання покупка - кросівки Соломон за 300 грн, ну де б я таке фірмове надибала ще у Львові за такі гроші? Взагалі звідтам маю купу всього - все лижне купувала там, також штани, кофточки, светрики, курточки, мешти. Купила дублянку з шиншилою тої зими. Навіть килимок в ванну теж звідтам )))) Мамця моя теж багато чого там купує. Всі ми задоволені. Але звісно краще їхати туди в день завозу або на наступний - вибір пристойніший набагато.

A коли там день завозу?

enigma
17.04.2009, 17:38
A коли там день завозу?

То залежить - як власниця поїде-приїде з новим так і завоз. треба питати вже там, на місці.

Kira Nessis
29.04.2009, 00:16
Уже 2 года хожу за обувью в Plato на Люблинской. На мой взгяд там действительно много обуви на любой вкус и на разные финансовые возможности. На мой взгляд это классный и доступный магазин. Я его называю "стоковый Интертоп":)
Вот мои покупки:
1. blink 370 грн.
2. braska 294 грн.
3. golderr 294 грн.
4. gabor 462 грн.

http://img90.imageshack.us/img90/3739/blink3702.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/4117/braska294.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/811/golderr294.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/5148/gabor4621.jpg

p.s. Желаю, удачных покупок!

Kvitysia
29.04.2009, 07:57
Плато дійсно офіційний стоковий магазин від інтертопу, навіть гарантія у них інтертоповська. Я теж купую у них взуття, мені подобається.:)

ola-lyola
29.04.2009, 10:23
Плато дійсно офіційний стоковий магазин від інтертопу, навіть гарантія у них інтертоповська. Я теж купую у них взуття, мені подобається.:)
А ще кульки коли закінчуються дають Інтертопівські, цінники на пачках заклеєні з Інтертопу і напір на касових стрічках деколи буває:xaxa:
Мушу похвалитися!!!! Купила я там гарні літні мештики, шкіряні Braska, на каблуку!! 35 розміру !!!! Це для Плато дуже велика рідкість, тому рада як слон!
Ось таке щастя за 360 грн
http://s57.radikal.ru/i157/0904/9b/85bf527db3ba.jpg

Siania
29.04.2009, 10:29
Це для Плато дуже велика рідкість, тому рада як слон!

Які там зараз ціни на літнє взуття?

ola-lyola
29.04.2009, 10:41
Які там зараз ціни на літнє взуття?

Ціни різні, залежно від марки від 170 і до 700грн, хоча купила недавно мокасіни Кларкс за 210. Як пощастить. Зараз порівняно з минулим роком ціни підняли, особливо на дитяче, Ecco та Geox вони майже не відрізняються з Інтертопом. Але якщо це остання пара або пару пар одного розміру ціни суттєво опускають. Щоб щось хороше знайти треба мати час і нерви часто туди навідуватись :xaxa:

Panadolka
30.04.2009, 17:05
На цьому тижні ходила на Джину ціни мене шокували!!!!! Саме таке ніяке :) 400 грн. Тому чемно подякувала і пішла!

катенок
30.04.2009, 21:33
Дівчата, де можна купити гарний хутряний комір?

Kvitysia
01.05.2009, 00:07
На думку спало лише одне у Тисмениці.:rolleyes:

DolceVita
02.05.2009, 12:43
на Краківському була жіночка з хутром на ім'я Аріадна!
я в неї купляла комір і 2 шапки з песця. Десь навіть маю її домашній,якщо треба то в ПП

Олюська
05.05.2009, 18:45
Дівчата, хтось був на Джині у Винниках (знаю, що панадолка туди завітує:))? Є там босоніжки? Які ціни?

kati
05.05.2009, 22:52
Я сьогодні довольна як слон:) :clapping:купила собі такі туфельки

http://s60.radikal.ru/i169/0905/b5/ce955291e17e.jpg

Тепер шукаю сумочку в тон, якщо десь побачити напишіть:)

Уляночка
05.05.2009, 23:05

А сукенку???:ninja::ninja:

simona
10.05.2009, 20:03
Та ціни в Джині трохи кусючі, але мені їхня колодка не підходить. Я все перемірила і нічого не підійшло. В мене 37р. вдягаю їхній 37 р. великий, а 36р. малий і там все на великих обцасах. Продавець казала, що її напарниця теж в них немьже взуття купити, колодка не підходить. Вони вже починають, а навіть і закінчують шити осіннє.

Дівчата підкажіть, де можна купити гарне класичне взуття і не дуже дороге, може бути і кольорове.І ще одна вимога в мене проблема з підйомом не можу ходити на високих каблуках ну хіба дуже зручна колодка.А то сьогодні була на південному, те що подобалось ціни космос. Єдина що знайшла за 600 грн. і то щматяні, але навіть не наважилась поміряти. Так що за інформацію буду вдячна

Usmishka
10.05.2009, 21:54

Тепер шукаю сумочку в тон, якщо десь побачити напишіть:)

Якщо не секрет то яка ціна на такі лапочки:)?

kati
10.05.2009, 22:25
ціна 700 грн- були ще декілька варіацій, але всі на підборах..., ще файнюні були босоніжки з мьякенької шкірки, білі і чорні:)( на південому це)

irushka
11.05.2009, 11:37
На цьому тижні ходила на Джину ціни мене шокували!!!!! Саме таке ніяке :) 400 грн. Тому чемно подякувала і пішла!

А я пригляділа собі там босоніжки, правда ще не міряла, не впевнена, що готова за них заплатити 500 грн. Взагалі, мені багато взуття на Джині подобається, але ціни дійсно високі :(

Panadolka
11.05.2009, 11:49
А я пригляділа собі там босоніжки, правда ще не міряла, не впевнена, що готова за них заплатити 500 грн. Взагалі, мені багато взуття на Джині подобається, але ціни дійсно високі :(

Так от власне і мені багато подобається там взуття, але таких грошей шкода.
Я придивилася там собі макасінчики, щоб з малим гуляти, але коли почула ціну то передумала їх купляти, бо трошки "кучеряво" гуляти у такому взутті на дитячому майданчику :no:

Олюська
11.05.2009, 11:56
Дівчата, Я знайшла класний магазин з взуттям на Джерельній. Якщо стояти лицем до Антею, то він в тому ряді, що зліва (там є такі магазинчики невеличкі). Йдете від Антею попри той ряд, той магазин або передостанній, або перед-передостанній:) Пише, здається, "Взуття з Європи". За ним ще є магазин з секондовим взуттям, щоб краще орієнтуватись.
Мені дуже сподобалось взуття, правда, зараз там тільки босоніжки, мокасини і кросівки. Ціни на босоніжки від 150 до 300грн. Є багато Ессо, все нове:)

А я собі в суботу в Плато купила босоніжки за 210грн.:) Зараз там ціни від 210 до 700грн. Але вибір дуже великий і можна щось пригледіти за невисоку ціну (як я)

Panadolka
11.05.2009, 23:14
Дівчата підскажіть мені будь-ласка як з центру доїхати до Плато. На яку маршрутку потрібно сідати. А то я щось з картою розібратися не можу :)

simona
12.05.2009, 00:00
якщо я не помиляюся, то 70 в нього кінцева біля короля Данила треба вийти на зупинці наступній за меблевим магазином (маршрутка повертає на ліво від меблевого магазину) тоді перйти на ту сторону, де меблевий і йти в сторону аеропорта там і є Плато в 9 поверховому будинку. Або здається маршрутка 38 вона їде по Личаківській на Лапаївку.

Мар"яночка
12.05.2009, 12:32
Дівчата підскажіть мені будь-ласка як з центру доїхати до Плато. На яку маршрутку потрібно сідати. А то я щось з картою розібратися не можу :)

38, 31 (кінцева університет), 70 (кінцева здається біля Данила була), але за останні уточніть

Kasia
12.05.2009, 12:34
70 в ПЛАТО не їде.
краще віл Універу на 31 маршрутці. 9,10 тролейбус. з центру - 38 маршрутка.

Уляночка
17.05.2009, 23:05
Народ....потрібні курточки...легкі, короткі, світлого кольору...щоб до джинсиків влітку, як холодніше....мені і мужу....де таке добро є, окрім ПІВДЕННОГО:ninja::)....щоб і вибір був, і ціна нормальна....до речі, скілько то зараз на такий товар нормально:ninja::ninja::ninja:сто років не купувала вітрівки:confused:

Зорянівонька
18.05.2009, 08:37
Я собі купила вітрівкув Магнусі, за 130, там наверху є кілька магазинчиків недорогих.

Victi
29.05.2009, 11:14
побувала у магазині Антикриза на південному. Той ж ТСМ, але тепер на вагу. Спокусилася на спортивну курточку. За 45 грн, а ще в житті нічого з одягу не купувала, хіба колготки. Тішуся вже другий день своєю покупкою :)

Масік
29.05.2009, 23:00
а де це можна придбати ?

Lidka
02.06.2009, 17:16
Зорієнтуй краще де на Південному є Антикриза

Victi
03.06.2009, 10:53
Зорієнтуй краще де на Південному є Антикриза

Антикриза на тому ж місці де був ТСМ (хто знає).Описати спробую, але незнаю чи дуже зрозуміло. цей магазин на вулиці за торговим центром Галичина.
Якщо стати на центральну площу, там де басейн з фонтатаном (між Європою, центральним, володимиром, Україною) то слід піти вуличкою між Центральним і Україною-Галичиною. Там ще по праву сторону будуть магазини з іграшками, постіллю. Антикриза по ліву сторону, недалечко ще магазин Титан, з мобільними.

Ная
03.06.2009, 14:59
Магазин "Антикриза" є ше на Топольній,як поворот до лікарні швидкої допомоги там кафе,магазини,піднятися по сходах і в дворі знайдете,зразу біля дитячого майданчика.

Вітрівку недавно купувала в "Colambia" на Південному,ціни там від з70 до 550 гривень.Ніби і дорогувато порівняно але речі там дуже якісні,на шось інше вже навіть дивитися не хочу.Як кому треба би було,позичу карточку на знижку.

ola-lyola
03.06.2009, 16:50
А я, а я ще бачила Антикризу на Сихові, навпроти Санти-Барбари, біля базарчику, якщо не помиляюсь, бо мене туди колежанка завела, я на Сихові топографічний кретин:girl_cool:

Сянька
03.06.2009, 17:28
А я була в Антикризі на Левандівці, там колись теж був магазин ТСМ, то досить непогані там є зимові куртки, як чоловічі так і жіночі. І ще на дверях пише, що ціна 160грн/кг діє до 1 серпня, а потім 350грн/кг. Шкода малих розмірів вчора не було, та продавець казала, що найкраще приходити зранку, тоді більший вибір (вони кожен день отримують новий товар зі складу)

zeleni.okulyaru
04.06.2009, 20:20
Підкажіть хтось як часто в Плато оновлюється взуття? Одні мешти я бачила зі знижками, інші були за повною ціною - на них також будуть скидати ціну пізніше?

Knopka
04.06.2009, 20:34
За доросле я не питала, а от дитяче раз в два-три місяці, так мені продавець сказав. Недавно там малій сандалики гарнюні купила.

карапуз
06.06.2009, 18:31
Дівчиська, де можна купити файні джинси ?:girl_in_dreams:

Зануда
06.06.2009, 21:22

Я хочу також джинси :girl_in_dreams: , такі щоб я виглядала в них стрункою, довгоногою і на 10 кг легшою...:girl_cray: А просто файні джинси мені не поможуть :girl_mad:

Галя_у_стразах
06.06.2009, 21:56
я покупаю в резерведе

Олюнька
07.06.2009, 08:24

Є хороший магазин на початку Личаківської, зліва, відразу після підземного переходу. Вже кілька пар джинсів купила собі там :).

Зорянівонька
07.06.2009, 09:04
Джинси для гуляння з малим купляю в "Джинси від 129" (чи якось так), біля Магнусу. Недавно купила собі 3 пари по 79! грн. 2 з них - супер, третю просто зле роздивилась, бо малий не дав. Якість там нормальна. А вже якісь ліпші, вихідні - як коли. Є ще магазин "Джинси+" на Чайковського, але там тре на знижки попасти, бо на нову колекцію ціни досить високі...

odree
07.06.2009, 10:15

колись хороші були в магазині казка, що в магнусі на 3 поверсі. також недавно бачила в МЕХХі і парадізі. але там швидше класичні

Bogdanka
08.06.2009, 09:04

Мені підходять Colin's. Або стокові з Сихова (Garcia, Lee, Zara, Mexx) - але там тре попасти. Маю пару моделей колінс, дуже задоволена і люблю ще Orsay - але їх в нас рідко купиш (є магазин в Києві на Хрещатику)

Jupiter
08.06.2009, 19:43
Мені підходять Colin's. Або стокові з Сихова (Garcia, Lee, Zara, Mexx) - але там тре попасти. Маю пару моделей колінс

А де то все на Сихові продається?
І ще мене цікавить, де можня купити пор"єдні босоніжки. Бо маю шльопанці на танкетці. А хочеться щось таке на повсякдень.

Уляночка
08.06.2009, 21:40
А файні сарафани-сукенки де мона купити, окрім Південного7

Імель
09.06.2009, 11:44
:8:То ціла проблема-купити шось путнє у Львові, шоб і якість нормальна, і ціна, і шоб кожен песик в тому не бігав :8:

Ще як жила у Львові, то одягалася в Києві, була можливість.
Ціни у фірмових магазинах-нижчі, ніж на Південному.
Взуття я наприклад купую або Кало Пазоліні, або Марко Різзі (Італія)-маю по кілька пар і того, і того. Ще взуття купую в магазині Хелен Марлен-то сток брендового взуття-Прада, Діор, Ле Сілла, Касадеі-причому пару можна купити за 650-1000 грн ну і більше звичайно, але то теж попасти треба.
А одяг-то не до порівняння, величезнай вибір, а в період розпродажів за 1500 грн можна весь гардероб на сезон обновити. Тільки можуть бути трохи проблемки з розміром XS.

А от сестричці моїй шось собі прикупити важко - кнопа вона, має розмір XXS, в дитячому світі і Антошці вдягатися не хоче :girl_cray:

kApruZOn
10.06.2009, 16:31
Я у інтертопі купляю взуття

Mazerati
10.06.2009, 17:55
Є хороший магазин на початку Личаківської, зліва, відразу після підземного переходу. Вже кілька пар джинсів купила собі там :).

І я там:)))

Bogdanka
12.06.2009, 09:20
А де то все на Сихові продається?
на Сихові за переїздом (якщо зі сторони Зеленої, то відразу зліва). Це такий базар, огороджений парканом, і там вагон речей стокових - власне нових з бірками, і ціни нормальні, і одяг якісний, і точно не краківський і не Південний (бо як на мене, Південний - це музей, а більшість товару як на краківському і ціни космос, бо така оренда...., ну а щоб щось путнє, то певно мо магазинів від сили 5-7 набереться, не більше)

І ще мене цікавить, де можна купити пор"єдні босоніжки. Бо маю шльопанці на танкетці. А хочеться щось таке на повсякдень.
Norma Backer - непогана марка взуття, але вартість однієї пари мені за дорого - 1500 грн і вище, продається в Діві в Магнусі і на вул. Князя Романа, останньо купувала взуття лише в Євротопі, в Новому цумі, або ззаду Укрсоцбанку в центрі. Подобається мені ще польське фабричне взуття Ellenka, продається в Новому цумі і на Південному (але не пам'ятаю де саме), і знову ж таки - можна щось на Сихові часом приглядіти...

Nusja
12.06.2009, 10:17
на Сихові за переїздом (якщо зі сторони Зеленої, то відразу зліва).
Богданко, напишіть, будь ласка,чим туди з центру доїхати можна.

Aster
12.06.2009, 11:38
Будь-якою маршруткою, що йде з центру до Сихова по Зеленій. Напиклад, номер 62. Вийти на зупинці "Переїзд біля Сихова" (мається на увазі залізничний переїзд). Пройти метрів 20 до переїзду і зразу за ним зліва - стоковий ринок. Там є деякі речі секонд-хенд, але більшість нові. Хоча деякі ціни досить захмарні - літні платтячка по 400 грн. Та процентів 90% новий речей - за супер цінами. Купляю там дитячі речі і собі взуття.

Ная
12.06.2009, 16:49
Нині купила собі шапку типу Buff,в магазині Gorgany,на початку Городоцької великий вибір тих шапок ціна 99 гривень:girl_smile:.Прада,нема всіх кольорів які на їхньому сайті показані http://www.gorgany.com/product_info.php/products_id/3373

Siania
14.06.2009, 11:40
А я, а я ще бачила Антикризу на Сихові, навпроти Санти-Барбари, біля базарчику, якщо не помиляюсь, бо мене туди колежанка завела, я на Сихові топографічний кретин:girl_cool:
Може хтось знає де точніше? Сьогодні хочу сходити. Плз підкажіть. І ще, там часто буває поновлення товару?

kati
14.06.2009, 12:31
Сянь, антикриза вже і на іскрі є:)

Якщо йти за іскру, туда в сторону садочків, то перед дорогою той магазин, там де колись піцерія якась була.\а на санті, то по іншу сотрону( зрвзу навпроти народногго ринку на куті)

Nastyusha
14.06.2009, 12:52
Підкажіть за ту славнозвісну Антикризу )) В центральній частині міста десь є? :)

Siania
14.06.2009, 13:04
Сянь, антикриза вже і на іскрі є:)

Якщо йти за іскру, туда в сторону садочків, то перед дорогою той магазин, там де колись піцерія якась була.\а на санті, то по іншу сотрону
Біля піцерії ред найт? Там по сходах вниз?

Zlju4ka
14.06.2009, 13:09
Підкажіть за ту славнозвісну Антикризу )) В центральній частині міста десь є? :)

Знаю що є на Панча.За Герольдом готелем.
Біля піцерії ред найт? Там по сходах вниз?

ні там планета)))

kati
14.06.2009, 13:16
нееее...злючка вже знає де то є:))))

ckorpionsha
14.06.2009, 13:20
На Санті є Антикриза,по Драгана, але не була ще там. Може десь знає біля мене є той магазин?(Любінська,Виговського,Городоцька)..Вже почитала попередні дописи...попрусь на Південний в Антикризу в розвєдку

Siania
14.06.2009, 13:25
На Санті є Антикриза,по Драгана, але не була ще там. Може десь знає біля мене є той магазин?(Любінська,Виговського,Городоцька)
Хтось писав що на Левандівці є, пошукайте через пошук;)

Strekoza
14.06.2009, 14:06
Дівчата, вчора мала "прогулянку" магазинами центру, може комусь знадобиться.
Резервд - мінус 30, Антоніо Бяджі - мінус 50, АЕ вумен - мінус 50 (при чому на біжутерію також діє; досить багато лляних речей). В Джинсі розпродаж лляних і бавовняних блузок/піджачків, і офісний варіант,і більш спортивні. Також непогані речі в офісному стилі є в магазині, де раніше був Сенсус, відразу вхід в Монарх, р-н Макдональдсу. А, і ще - знижки в Євротопі. Правда, взуття я так і не купила, шукала типу балеток/мештиків на низькому, але такі, щоб на роботу взувати і до штанів, і до спідниць, не спортивні тобто. Може, хто підкаже (Інтертоп, Плато не пропонувати :), там була)

Panadolka
14.06.2009, 14:16
А що це взагалі за Антикриза? :)

kati
14.06.2009, 22:56

це стковий магазин, одяг з німеччини(?). Одяг весь новий, ціна за кг здається 160 грн, можу трошки помилятись.
була там одного разу.....Ти бачила каталоги квеллє за 1988 рік? Якщо так і тобі то подобається можеш сміло йти в антикризу:girl_smile:

Nusja
15.06.2009, 01:15
На Санті є Антикриза,по Драгана, але не була ще там. Може десь знає біля мене є той магазин?(Любінська,Виговського,Городоцька)..Вже почитала попередні дописи...попрусь на Південний в Антикризу в розвєдку

Ще є Антикриза на вул.Леонтовича,яка є бічною Городоцької.А саме напроти Львівської правничої гімназії (гарна велика будівля з червоної цегли).

Victi
15.06.2009, 09:15

особисто для мене цей магазин можна перефразувати - все для лиж. Уже купила дві флюсові кофти (одна, у вигляді светра, одна як курточка), коханому купили спеціальну лижну білизну. Звісно одяг не для вулиці, проте ціни смішні. А оту білизну, ніде окрім як команчеро чи подібних спеціалізованих магазинів і не знайдеш,але ж ціни там не маленькі.

Олюська
15.06.2009, 09:34
Мені та Антикриза щось не дуже. Речі, як на мене, не всі нові, деякі і, мені здається, таких деяких досить багато, виглядають поношеними. Речі, справді, як з каталогу 1988-го:confused: Та й з розмірами:girl_crazy:, на мене нема майже нічого, здебільшого все велике і величезне. А взагалі-то можна на щось натрапити, треба весь час ходити і дивитись. Я, наприклад, Олесі купила там новенький сарафанчик літній за 17грн., на Краківському в ТСМ такий самісінький бачила за 60грн.

А хто знає, чи зараз десь можна купити взуття вже на осінь?

Usmishka
15.06.2009, 12:33
а я в Антикризі купили прикольний бодік для малечі за 9 грн, чим дуже задоволена, хоча вибір там справді нікудишний, і то треба просто попасти.

Mandarynka
17.06.2009, 18:57
+1 за Plato, маю купу взуття звідтам,і з жодною парою е мала ще проблем(Браска,Вагабонд,Райкер,Екко,Кларкс,Джеокс) ,на розпродажах в Євротопі та Інтертопі купую,бо деякі модельки до Плато не доходять. Одяг купую в Репортері,знаю пару малесеньких стоків з німецьким та італійським одягом,дещо в Резервді, інколи в Роладі та Ріміті.Ношу кейжуал, тому проблем з поєднаннями спорт+неспорт не буває))Біжу купую переважно навпроти ДЦ - не памятаю назви магазинчика.Південний не визнаю категорично,але то більше через власну нервовість,я хронічно не переношу будь-які базари.Ось так;-)

а поділіться таємницею отих стокових магазнчиків)))):girl_smile:

simona
17.06.2009, 19:35
А хто вже з дівчат був в новму магазині Еленка, що на Городоцькій там сумки і взуття?:girl_smile:

Олюська
17.06.2009, 20:30
А хто вже з дівчат був в новму магазині Еленка, що на Городоцькій там сумки і взуття?:girl_smile:

А де він там є?

Lady_Opium
17.06.2009, 22:00
А де він там є?
навпроти "червоної" школи
якщо спускатись "з верху" - Огієнка, аптека Сальве, продуктовий гамазін і власне Еллєнка

Олюська
21.06.2009, 20:40
Де продають файні недорогі купальники?

veroni4ka
22.06.2009, 14:31
навпроти "червоної" школи
якщо спускатись "з верху" - Огієнка, аптека Сальве, продуктовий гамазін і власне Еллєнка

В Новому Цумі навпроти МОНАРХУ також є взуття Еленка. Ціна 500-600 грн. ЙЦе вже знижка. Взуття класичне, високий та середній каблук, туфлі, босоніжки, ірзне. Є що вибрати

Orman
22.06.2009, 14:33
Дівчата! Хто знає куди подівся магазин Бюстьє? Мені дуже треба (...плаче)

veroni4ka
22.06.2009, 14:39
Бюстье? Щось знайому, а де він був?

Orman
22.06.2009, 14:51
Бюстье? Щось знайому, а де він був?

На пр-ті Свободи. Тепер там магазин Монарх

Wanderlust
02.07.2009, 10:19
не знаю чи варто робити окрему тему про знижки, тому пишу сюди. вчора ходила по магазинах, в Хаусі 3 поверх Скрині знижки такі нічо зараз, купуєш 1 річ - друга на 40% дешевше. Правда вибір не дуже лишився, але всерівно купила взуття і купальник) так шо біжіть поки все не розібрали

katrinka
03.07.2009, 13:55
вчора заходила у магазин одягу на початку Личаківської (рекомендував хтось із дівчат, зараз знайти не можу) з ліва, якщо їхати від центру. одяг справді гарний, найбільше марки mexx, виглядає все нове. є 34 розмір і далі , брюки приблизно 200-250 грн, шорти 100-180, спідниці 150, майки. собі нічого не купила, бо навіть 34 великий:girl_mad: шкода тільки, не запитала, коли завіз, бо вчора речей було багато і людей теж, видно якраз завіз був.

veroni4ka
06.07.2009, 14:10
вчора заходила у магазин одягу на початку Личаківської
Стоковий? А назва - там купа всяких магазинчиків

lapocka
06.07.2009, 16:23
Стоковий? А назва - там купа всяких магазинчиків
Магазин якщо не помиляюсь називається ОДЯГ, його знайти дуже легко, знаходиться навпроти першої зупинки на Личаківській біля підземного переходу.

Story
06.07.2009, 17:10
коли мене у Львові потягли на речовий ринок, то для мене це було як знамення- дуже-дуже великий простір, є де розігнатись))) не так, як у Київі

Олюська
06.07.2009, 19:45
Люди, хтось знає, де продається взуття на осінь (напівчобітки спортивного плану)? Нині облітала всі магазини в центрі - ніц нема

veroni4ka
07.07.2009, 09:27
Люди, хтось знає, де продається взуття на осінь (напівчобітки спортивного плану)? Нині облітала всі магазини в центрі - ніц нема

Ще не сезон, а сезон знижок на "осінь"минув. А навіщо вам зарез?

Олюська
07.07.2009, 12:03
Ще не сезон, а сезон знижок на "осінь"минув. А навіщо вам зарез?
Та, думаю, поки маю гроші, куплю собі щось на осінь (може, ще й на щось дешевше влітку втраплю), бо як прийде осінь, як грянуть страшні ціни...Треба в Плато ще заїхати, на початку літа ніби пару пар осіннього було. Мо' хтось знає, чи там є щось зараз?

Зорянівонька
07.07.2009, 12:16
Бачила осіннє взуття на Добробуті, але без якихось знижок великих...

Nastyusha
07.07.2009, 14:16
Заходила вчора в славнозвісну Антикризу. Єдине, що мені сподобалось, так це джинси для вагітних і каприки. Але мені і так того не тре )))))))

Олюнька
08.07.2009, 09:18
Поділіться, будь ласка, інформацією - де у Львові купуєте вечірні сукні?

Зорянівонька
08.07.2009, 09:45
Бачила на Ш. Руставелі в магазині вивіску про розпродаж вечірніх і весільних суконь (300-500 грн). Але не була - не бачила...

Рибка
09.08.2009, 11:28
В мене є улюблена будка з взуттям на базарі "Зубрівський", то на Іскрі. Вже років 6 там купляю, носиться, аж самій набридає :girl_crazy:, думаю, от вже б порвались, бо так хороші шкода викинути...а ні... Вони зара два магазинчики там мають, колись було словенське (югославське) і угорське. Зараз і китайське буває, чесно признаються, але якість дуже хороша ( може дивно звучить, але чоловік зі Штатів теж китайське привіз, три роки кросівки носила) .

Кольорова
12.08.2009, 23:07
Заходила вчора в славнозвісну Антикризу.
А де це ? Поділіться, пліз! ;)

Галюсік
13.08.2009, 11:28
"Антикризу" ще бачила на Панча, недалеко від Арсену на Чорновола.

Usmishka
13.08.2009, 12:38
Ти х Антикриз є багато-ще одна на початку Леонтовича, якщо повертати з Городоцької (біля церкви Анни), на Сихові є одна на Санта-Барбарі, друга біля Іскри, але там треба натрапити, недавно купила там набір шкарпеток для малої, 5 пар-30 грн, не дуже і дешево, але непогана якість, я такі колиь схожі в Антошці купувала за 10 грн за пару.

Тигренятко
13.08.2009, 13:36
Це точно. В неділю відкрилась Антикриза і на В.Великого. Біля Марселю. Народу купа. Побачимо як ця мережа себе зарекомендує)

Лянка
13.08.2009, 13:42
Ще є Антикриза в Рясне 1, біля продуктового базару

cherepashka
13.08.2009, 16:00
Робила я вчора рейд по нововідкритим магазинам.Зайшла в Антикризу (якраз в нашому будинку відкрили)Нічого цікавого не побачила,більшість речуй були відвертий секонд.Гора подушок,прані шкарпетки і якісь безрозмірні кофти/штани.Розчарувалась і пішла в Єврошоп (теж недалеко від нас на В.Великого).З правого боку частина магазину-речі на вагу,ліва частина-половина секонд,половина нові,з бірками.Придивилась декілька суконок,кофтинок.Але ціни були -200-300 грн (речі Mexx,Morgan)Давно вже шукала собі білі джинси,але знаходила або дорогі,або дешеві,але якісь шматяні.А тут знайшла красені Next.з блакитною окантовкою,новенькі з бірочкою і вся ця краса за 80 грн!!Доцька поміряти толком не дала,але дома виявилось,якраз мій розмір.:girl_crazy: Настюші купила моднячі утеплені джинси на флісі (готуємось до зими) за 60 грн і іграшку сову для лялькового театру за 5грн.Загальні враження-задоволена на всі 100%.На Південний я більше не ходок!

Zlju4ka
13.08.2009, 16:44
Нині мала можливість почитати газету:)-так от в "Експресі" є дуже класна стаття про всі наші "брендові" бутікі.Дівчатка прочитайте там доступно і аргументовано про те як вміють задурити людей і взяти не малі гроші за "відверту підробку"!

Holly
13.08.2009, 17:00
Зайшла в Антикризу (якраз в нашому будинку відкрили)Нічого цікавого не побачила
Я сьогодні заходила:8:
Загальні враження-задоволена на всі 100% +100. Купила собі дві спіднички і Ярині платячко за ... 26 гривень. Речі новісінькі (брала на вагу)
На Південний я більше не ходок!
А південний вже давно не люблю. Років 6 тому купила кофтину, продавець запевняла в якості. Віддала 280гр. Потім таку саму побачила на Іскрі за 90.

Тигренятко
13.08.2009, 17:34
Розчарувалась і пішла в Єврошоп (теж недалеко від нас на В.Великого).
А де саме той магазин знаходиться, бо живу якраз на В.Великого і не в курсі, чи то просто увагу не звертала???)))

Zlju4ka
13.08.2009, 17:38
В.Володимира Великого 34.Там де карапузик книжковий і культ-магазини.Будинок перед г.Гетьман.

Sahara
13.08.2009, 18:08
Ой, дівчатонька, мені таку прикольну точку із взуттям коліжанка "здала". Я просто в захваті! На нижньому ( гуртовому) Шуварі, стойть неподалік від входу ( саме від входу,а не від в"їзду. Того , що біля автобусної зупинки ) така синя величенька металева будка, і там - купа нового взуття від "Зара". Я взагалі люблю цю марку, тому так нахвалюю:girl_smile:. Так от, там зараз ніби розпродаж літнього взуття , дуже великий вибір - і шкіряне, і текстильне, і замшеве, танкетка, "рюмочка", каблучок, сандалі і балетки на зовсім низькому ходу, Ціни -від 150 до 300 грн, але в середньому в р-ні 200 грн. Є пару моделей дійсно таких "супер-фешн", як я кажу. І багато моделей мають до вибору лінійку розмірів. Придбала там собі мешти за 200 грн., по формі колодки і каблука - один в один як мешти в "Портофіно " на Куліша, різниця тільки в кольорі, маленькому декорі на каблуці і ...в ціні. В "Портофіно" - 1200 грн. , і це вже розпродаж. Розумію , що італія ( мабуть), і так вони мені сподобались, що я в же йшла їх купувати, добре, що доля мені підкинула інфу про Шувар:girl_haha:. Взяла ті мешти і дуже задоволена - яка економія, і фірма теж непогана, іспанська. Хоча взагалі мештів там небагато, більшість власне літнє, ну але ж після зими знов буде літо:girl_claping:. А осіннє має там з"явитись в кінці серпня, але буде вже подорожче :). Я туди направила ще 4-х коліжанок, так кожна придбала по парі , а одна з них - аж 5 !!!А, ще там є зовсім трошки дитячого і чоловічого взуття . Ось:girl_crazy:

Зорянівонька
13.08.2009, 18:33
Ще би хтось з малим посидів, щоб я поїхала подивилася всюди...

Niferttiti
13.08.2009, 18:43
купа нового взуття від "Зара".
А не помічали там часом 35-34 розміру, щоб даремно туди не пхалася.

Sahara
13.08.2009, 19:27
До Niferttiti:
на жаль, не скажу...:( то, що були розміри від 38 до 41 - це точно, а от меньші - не цікавилась. Додам, що там не йде розмір на розмір, от в мене 39 , але мешти взяла 40, і так все взуття .що там міряла: 39 - замаленький, 40 - саме те :)

SOLODKA
13.08.2009, 19:33
Який графік роботи цієї будки?:girl_cool:
Скільки разів проїжджаю маршруткою-і завжди ці будки закриті.:girl_cray::girl_cray:

Sahara
13.08.2009, 22:04
До SOLODK-ої:

точно знаю, що в неділю ця будка не працює. Час не скажу, не уточняла. але я була там десь перед 5-ою вечора,то ще працювали. Там торгує вагітна жінка, тож як я розумію, деколи вона може й не бути, незважаючи на те, що казала мені, що є щодня, крім неділі.
...до речі, мені здіється, що з маршрутки цієї будки не видко, бо вона розташована зліва в кінці бетонної доріжки, тої , що відразу за входом починається...:girl_in_dreams:

Chortenia
14.08.2009, 09:30
А не помічали там часом 35-34 розміру, щоб даремно туди не пхалася.

Нам, як завжди, не повезло :girl_cray:

Тигренятко
14.08.2009, 10:06
Злючка, а цей Єврошоп біля планети секонд-хенд? наскільки я собі пригадую, то вхід з бокової стіни будинку. Воно? Чи я помиляюсь???

Zlju4ka
14.08.2009, 11:13
Тигринятко..то в тому будинку де була планета..я просто не звернула уваги чи вона там досі є.Але будинок той!

mayscream
14.08.2009, 12:09
В Стрийському парку,там де гуртовні книжок та канцтоварів,відкрили також "новий німецький одяг на вагу" з асортиментом "Антикризи".Єдине,що там бачила цікавого -це взуття,але його розбирають з неймовірною швидкість,та й в розмірах обмеження з 36го по 38ий. Ще нещодавно заглядала на Пекарській в мультибрендовий сток...ну що сказати,ціни практично геть не стокові.

Тигренятко
15.08.2009, 09:08
ООО! Це вже цікаво! А де це в нашому стрийському є такі гуртовні???
Я коли перечитую пости нашого форуму починаю думати, що живу зовсім не у Львові, то просто капець:girl_crazy: Навіть і уявити не могла, що в нас в місті є такі заховані лакомі місця з одягом. Будь ласка розкажи детальніше про сховок в Стрийському парку:girl_smile:

P.S. Злючка, дякую за інформацію, мотаю на вус!

Зорянівонька
15.08.2009, 13:14
Я вчора була в магазині взуттєвому навпроти Пузатої Хати на Січових Стрільців. Там розпродаж літнього взуття. (155 грн). Але людей море було, може вже ніц нема:)

Тигренятко
15.08.2009, 13:55
І я там теж вчора була))) Як зайшла, то аж жахнулась))) Таку купу народу тепер рідко побачиш по нашим магазинам з нашими цінами. Доречі, з другої сторони вулиці також є магазин з взуттям і одгом (Леді"S), там також є те саме взуття, по 155 грн, але розмірів практично не залишилось, або маленькі, або дуже великі. Тому щасливих власниць нестандартного розміру ноги можна привітати!

Аліса
17.08.2009, 16:35
Попала і я в цю будку на Шуварі, темно-синю. Гарне взуття, але вибору вже немає. В основному все на низькому і мого ходового розміру 37 вже взагалі немає, якщо і є, то він явно на 36. Але я все ж таки купила соіб босоніжки замшеві, гарні на шпильці за 220 грн. Я вже дома побачила, що один трошечки відрізняється відтінком, напевно трохи вигорів на сонечку, але це вже коли дома приглядатися...

Дівчинка сказала, що після 15 у них планується завіз осінніх моделей.

Ще на Південному вчора попала в магазин Kazar, у них там є ще італійські і бразильські виробники. У них зараз розпродаж літній ще в повному розгарі, тому розміри є, але розпродаж 500-700 грн ( а без розпродажу від 1000 грн). Я от сумнівалася і не купила собі такі симпатичні босоніжки "3і" за 700 грн срібні, а тепер шкодую.

Тигренятко
18.08.2009, 00:17
Після 15 серня чи вересня???

Тигренятко
18.08.2009, 00:18
Після 15 серня чи вересня???

mayscream
18.08.2009, 08:22
Будь ласка розкажи детальніше про сховок в Стрийському парку
Якщо рухатися по центральній алеї від кінотеатру "Львів" на вихід в сторону Нового Львова, то по правій стороні, майже при виході, побачите довгу сіру одноповерхівку - це і є осередок гуртівень))
Кому цікаво,ще маленький магазинчик цікавого німецького взуття функціонує на бічній Б.Хмельницького,за Міленіумом,вибір там був шалений,але виключно літні моделькі,хіба вже щось на осінь завезли.

Megan
18.08.2009, 09:10
Дівчатка, а хто знає як працює Інтертоп? Мене цікавлять вихідні.

Kasia
18.08.2009, 09:14
з 10,00 до 20,00 точно.

Тигренятко
18.08.2009, 09:24
Якщо рухатися по центральній алеї від кінотеатру "Львів" на вихід в сторону Нового Львова
Трохи не доганяю))) Від кінотеатру іти в сторону стрийської чи в сторону комерційної академії (не знаю як та вулиця називається, напрямок протилежний до виходу на стрийську), а ще можна іти в сторону Франка, там де ЗАГС. Я щось не орієнтуюсь куди-то іти на Новий Львів. Поясни детальніше. Будь ласка))))

Megan
18.08.2009, 09:28
з 10,00 до 20,00 точно.

Дякую. Але я мала на увазі чи є у них вихідні дні? Ну 24 серпня, наприклад, робочий?

Kasia
18.08.2009, 10:32
цього на жаль не знаю. на сайті написано , що працюють цілий тиждень. ви може туди подзвоніть.

Грильяжка
18.08.2009, 15:42
Я щось не орієнтуюсь куди-то іти на Новий Львів. Поясни детальніше. Будь ласка))))
Може там номер якийсь є і вулиці назва щоб в перехожих запитати бо я теж туди намірилась

Niferttiti
18.08.2009, 15:55
Значить так. Ви йдете повз кінотеатр, який у вас по ліву руку (зі сторони Комерційної академії), і весь час прямо, там буде шлагбаум і сіра одноповерхова будівля, вхід є з двох сторін, без всяких вивісок і ознак. Можна ще зі сторони Стрийської зайти (там де побудували таку гарненьку деревяну церкву). Йти по рейсах від станції сонячна, попри недобудову справа, і дойдете до тої ж будівлі. Успіхів.

Грильяжка
18.08.2009, 16:09
Ніфертіті а часом не знаєте коли там завіз?І який там асортимент взуття одягу

Niferttiti
18.08.2009, 17:23
не знаєте коли там завіз?
Нажаль ні. Бо ходила туди на іншу гуртовню, канцелярську. Туди пару раз заходила, але тоді нічого цікавого не було, або великих розмірів. Можливо змінили свій асортимент.

Аліса
18.08.2009, 23:29
Я там була і понеділок, 17.08 на Шуварі. Продавець сказала, що після 15 буде завіз,напевно, вона мала на увазі вересня, хоча я чомусь була впевнена, що серпня. Щось геть загубилася в числах.

kati
21.08.2009, 23:13
Сьогодін нальотом була в Плато і євротопі....Ну що я скажу,..трошки завезли вже нового взуття- макасінчики, туфельки, ботільони, чобітки.Радує- дуже мало лаку,шкіра і замш,не радує-ціна. Туфлі- в межах 900 грн., чобітки 1200-1800.

kati
22.08.2009, 14:27
Заїзджала сьогодні на нижній шувар, в "синю" будку про яку тут згадували, де нібито взуття Zara......Нічого там доброго не побачила, крім зари( як на мене сумнівнох якості) там ще купа різного шматяного взуття, все літнє.....осіннього ще нема нічого ,та і з літнього лише 39-41 розміри.

можливо загляну туди ще восени, мо щось краще там побачу

Ljuba
23.08.2009, 15:19
Я теж дізналась про один стоковий магазин.......на Південному кому треба можу пояснити як туда пройти......ціни нормальні...одяг просто ВАУ!!!!!Тільки власниця казала,що товар закінчується чекають на новий в місяці лютому-березні....

Розкажіть, будь ласка, де саме:-)))

sama veselist'
24.08.2009, 00:05
"В неділю випадково попала з подругою до ТопБрендс у Новому Цумі.Дівчата,я знайшла там джинси на себе!!!(в мене 186см зросту).При чому саме такі як шукала - чорні скінні, від Донни Каран.А ціна взагалі мене в шок привела - 270грн. Ги,тепер я просто обожнюю цей магазин, хоч перше знайомство в нас було досить невдале))" :girl_haha:

kati
26.08.2009, 15:38
Гарний магазинчик є на Франка, біля стрийського базарчику " Стоковий магазин європейського одягу".Невеличкий, але речі сучасні, НОВІ, все акурат на вішачках+ непогані сумки Miss sixty. окремо чоловічий зал. Купила сьогодні чоловікові дві футболки, том тейлор і морган, по неповних 200 грн:)

Ljuba
27.08.2009, 08:54
Гарний магазинчик є на Франка, біля стрийського базарчику " Стоковий магазин європейського одягу".Невеличкий, але речі сучасні, НОВІ, все акурат на вішачках+ непогані сумки Miss sixty. окремо чоловічий зал. Купила сьогодні чоловікові дві футболки, том тейлор і морган, по неповних 200 грн
А які там ціни сумок, межі хоча б?)))

Wanderlust
27.08.2009, 09:03
про магазин франка - схожий на звичайний стоковий, тільки ціни трошки вищі. сумки - в сотнях гривень

kati
27.08.2009, 11:25
А які там ціни сумок, межі хоча б?)))
300-400 грн. шкіряні

Ljuba
27.08.2009, 11:32
300-400 грн. шкіряні
Дякую за інформацію, як для шкіряних сумок це нормально, навіть враховуючи що це сток, особливо коли орієнтуватися в цінах на Південному ринку))))))

Consuelo
27.08.2009, 11:36
а де у Львові можна купити натуральні дублянки, але за доступними цінами? На Південному дублянки минулорічні зараз коштують в районі 400 у.о. І це влітку...

Галюсік
27.08.2009, 11:40
А де саме на Франка?

Niferttiti
Кажуть що вигідно можна купити дублянки в магазинчику (не знаю як називається) коло церкви Преображення, на Галицькій. Там ціни ніби також не дешеві як не на сезон, але там можна торгуватися і спустити суттєво ціну

Ljuba
Щодо знижок на одяг, то зараз непогані у магазині LIFELINE в торговому центрі "Скриня" по вул. Городоцькій. Одяг китайський, але поки що скарг не було на те, що купувала раніше:girl_smile:Правда там не все гарне як на мене, просто було те, що треба. :girl_smile:

Грильяжка
27.08.2009, 13:47
LIFELINE в торговому центрі "Скриня" по вул. Городоцькій.
Він ще є у Магнусі

Ljuba
27.08.2009, 13:53
Він ще є у Магнусі

О, дякую, а я навіть не знала, хоча в Магнусі й була, напевно не помітила)))

cherepashka
31.08.2009, 00:50
Може хтось здасть точку,де можна купити атласну спідницю.Бажано темно-синю або чорну,довжиною за коліно,вузьку і не дуже дорогу...Може хтось саме таку продає,або може пошити??(В сторону Південного навіть боюсь дивитися)

Сheerful
31.08.2009, 11:05
А я переважно шукаю якісь знижки, от в адідасі частенько бувають, в тому, що в ЦУМі, там і взуваюся, бо надаю перевагу спортивному одягу. Інколи і на Краківському і на Південному, але якщо ціни не дуже кусаються.....

Ljuba
04.09.2009, 17:59
Тільки нещодавно помітила, що вул. Дорошенка має аж декілька стокових магазинів, та й взагалі на магазини багата ("Reporter", "Lily", "Vicino"); стокові: "Стокер", "Європейський одяг" здається, "Стоколад", ще один не стоковий, але дешевий "Dizzy". А ще на вул. Коперника є магазин "Rich",точно не знаю, але мабуть стоковий, хоча не дешевий. Хто знає що це за новий магазин по вул. Дорошенка з якоюсь дивною назвою "Джакарда" чи шось в тому роді, то бутік чи шось доступне?:girl_smile:

бетменша
07.09.2009, 09:46
Хто знає що це за новий магазин по вул. Дорошенка з якоюсь дивною назвою "Джакарда" чи шось в тому роді, то бутік чи шось доступне?

я туди заходила. ціни на одяг цілком доступні. навіть дешеві. багато речей в районі 100-200 грн. великий вибір сумок, але вони трохи дорожчі

Юкола
11.09.2009, 09:45
магазин дублянок є в Інтерсіті на Сихові на першому поверсі.
Я біла там в липні, тоді по знижці дублянко до коліна вартувала 300 уо.

Хоча, знаєте, як то: вибір ніби великий, а як вибирати - то немає що купити:)

Багіра
15.09.2009, 11:11
дівчатка, підкажіть де можна купити чоловічу куртку типу весна-осінь, трохи теплішу, але не спортивну... щоб її можна одягнути на "вихід в світ", але не обовязково до костюма... бажано не шкірянки..:) (вже собі голову поламала)

Orman
15.09.2009, 11:21
дівчатка, підкажіть де можна купити чоловічу куртку типу весна-осінь, трохи теплішу, але не спортивну... щоб її можна одягнути на "вихід в світ"

в Роладі може? Біля Преображенської церкви є магазин.

Ассоль
15.09.2009, 13:15
Хочу придбати собі отакі (http://www.neckermann.ua/ua/nm2/modewelt_fr_sie/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZ oX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbmRpZD11YV85OTM5MyZma F9saXN0ZXJfcG9zPTAmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmbmVja2V ybWFubl91YSUyZnJ1X1VBJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY 2tlcm1hbm5fdWFfdWFfMjU4NzQlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTN jJTdibmVja2VybWFubl91YV91YV8yNTg3NF91YV8yNTkyNCU3Z CUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX3VhX3VhXzI 1ODc0X3VhXzI1OTI0X3VhXzI1OTI4JTdkJTJmbWFya2UlM2UlN 2IzNTIlN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/#) чобітки в некермані. Зупиняє одне - пише, що халявка там (при висоті 28 см) всього 30 см. В мене 35 см нога.. (Якщо чесно, навіть не уявляю, якою ж худенькою повинна бути нога, щоб мати 30 см в обхваті..)
http://www.neckermann.ua/ua/default/produkt-images/_w210_h210/4/6/466193.jpg
Тому вирішила не купувати "кота в мішку", а пошукати подібні чобітки (але фірмові) Поки обійшла тільки кілька взуттєвих магазинів в центрі, але ніде нічого подібного немає..
Може хто знає, де можна придбати такого типу взуття? А може, хтось навіть знає чи продають в нас взуття від цієї фірми (Julia S) у Львові?

Зорянівонька
15.09.2009, 13:33
Може хто знає, де можна придбати такого типу взуття?
Ну то певно трохи за круто, але в магазині Трактор бачила подібні на ці (http://www.trak-tor.com.ua/catalog/steel?page_pager=4)
http://www.trak-tor.com.ua/index.php?node_id=1054&thumbnail

Ассоль
15.09.2009, 13:52
ем.. Хоч лінк у мене не відкривається, я знаю про яке взуття ви говорите. Я багато років ходила у взутті, котре продає Трактор.. Але у мене тепер троха проблеми з ногами і подібне взуття мені попросту заважке.. (в такому взутті є спеціальні металеві вставки..).. на жаль.. :(
Але все одно дякую :)

Wanderlust
15.09.2009, 13:56
проблеми з ногами і подібне взуття мені попросту заважке..

спробуй жіночі мартенси, вони легенькі)

zara
15.09.2009, 22:25
Хочу придбати собі отакі чобітки в некермані. Зупиняє одне - пише, що халявка там (при висоті 28 см) всього 30 см. В мене 35 см нога.. (Якщо чесно, навіть не уявляю, якою ж худенькою повинна бути нога, щоб мати 30 см в обхваті..)
а може зверху халяву можна підрегулювати ремінцем- зробити трохи ширшою? хоча..як для "кота в мішку" дійсно дорогувато... Сьогодні випадково натрапила на магазинчик одяг-ВЗУТТЯ, не запамятала назву магазину, назва складається з букв - щось типу "G", там багато шкіряного взуття, на верхній полиці багато чоботів, приблизно такі, як ти тут виставила. (вулиця Тургенєва(?),як тролейбус їде від привокзальної, самий початок, якась бічна вуличка, магазин на розі. )

Tutuka
15.09.2009, 22:39
Порадьте, де можна знайти одяг великих розмірів, бо з того, що на базарах - або як на стару бабу, або більш-менш нормальне, але за космічними цінами. Мені в суботу на весілля, хочеться якусь сукню...

olja_zaj
16.09.2009, 09:07
Зайдіть в Колінс в новому цумі,там можна знайти великі розміри,але як повезе ціна може бути ого,а може бути підходяща,а Єврошоп,там також є великі розміри і можна шось знайти.

Багіра
16.09.2009, 10:49
а які адреси Єврошопів? крім того, що на Чорновола...

Зорянівонька
16.09.2009, 11:47
Мені в суботу на весілля, хочеться якусь сукню...
Моя мама купила сукню в магазині на просп. Шевченка, зі сторони пам. Грушевському. Не знаю який номер правда, але тамє досить непоганий вибір одягу, зокрема великих розмірів...
Якщо хочете, піду гляну

Tutuka
16.09.2009, 11:51
Якщо хочете, піду гляну
Ой, було би дуже добре, якщо вам не важко. Заодно може глянете їх ціни. :girl_in_love:

enigma
16.09.2009, 12:01
а які адреси Єврошопів?

Є на В.Великого, якшо дивитися на Океан, то треба йти наліво, за 100 метрів буде.

бетменша
16.09.2009, 12:03
крім того, що на Чорновола...
А на Чорновола де знаходиться?

Tutuka
16.09.2009, 12:19
Хочу придбати собі отакі чобітки в некермані.
Я тут надибала стептерівський каталог (http://stepter.kharkov.ua/gallery/displayimage.php?album=17&pos=52), у них є такі:
1167
Звичайно, не те саме, але хоч можна поміряти, і якість нормальна. За ціну не скажу, бо того року нічого купувати не буду - ще не зносила минуло- і позаминуло-річні.

FAIRYTALE
16.09.2009, 12:28
а які адреси Єврошопів? крім того, що на Чорновола...
Є ще і на Сихові, зразу за магазином "Іскра" на 2-ому поверсі над дитмагазином "Настя"

Зорянівонька
17.09.2009, 11:10
Моя мама купила сукню в магазині на просп. Шевченка, зі сторони пам. Грушевському. Не знаю який номер правда, але тамє досить непоганий вибір одягу, зокрема великих розмірів...
то просп. Шевченка 24-26, там на вході нема номеру. Знизу косметика, біжутерія а зверху одяг.
Ціни- 300-1000грн

Tutuka
17.09.2009, 11:37
Знизу косметика, біжутерія а зверху одяг.
Дякую! Навіть не здогадувалась, що вони ще й одягом торгують.

А на Чорновола де знаходиться?
Здається в районі "Бомби".

IRUSKA*8
22.09.2009, 11:59
В неділю,блукаючи по "скрині" без конкретної цілі:girl_crazy: натрапила на відкриття стокового магазину MegaBrend(3 поверх) і тепер маю маленьке чорне платтячко італійської фірми Reniscamento,туніку тієї ж фірми і джинсики МЕХХ(до своєї чорної курточки):girl_in_love:......коротше,магазин суперовий і ціни теж,але,оскільки там речі стокові,то не дуже багато маленьких розмірів(XS як в мене),переважно S-M-L.....

бетменша
22.09.2009, 12:06
магазин суперовий і ціни теж

суперові ціни, це, я надіюсь, означало,що вони не високі?))

IRUSKA*8
22.09.2009, 12:08
суперові ціни, це, я надіюсь, означало,що вони не високі?))
як для таких відомих світових брендів-зовсім низенькі,ІМХО)))))))))

Зорянівонька
22.09.2009, 12:13
як для таких відомих світових брендів-зовсім низенькі,ІМХО)))))))))
а напиши конкретніше ціни... І чи там є верхній одяг

IRUSKA*8
22.09.2009, 12:36
а напиши конкретніше ціни... І чи там є верхній одяг верхнього ще не дуже багато,але казали,що за 1-2 тижні буде,а ціни....джинси від 190гривен до 320,платттячко 420гр,різні кофточки,регланчики від 100 до 250гр (все залежно від торгової марки).....там і чоловічий одяг є,але я якось не звернула уваги на ціни))))

бетменша
22.09.2009, 12:38
верхнього ще не дуже багато,але казали,що за 1-2 тижні буде,а ціни,мабуть таки в ПП)))?

та ну! пишіть тут! нам всім цікаво:girl_smile:

zara
29.09.2009, 00:01
Звертаюсь до наших найстильніших та наймодніших форумлянок- впевнена, ніхто б не зміг пройти мимо такої краси. Якщо десь таке диво бачили в нашому місті- велике прохання сигналізувати мені, бо мерзну, а носити будь-що ж не буду, правда? :)
http://s43.radikal.ru/i099/0909/00/e880eb5b77cd.jpg

kati
29.09.2009, 00:40
від тих першеньких і я не відмовлюсь:)

DolceVita
29.09.2009, 13:34
Вже багато років купую взуття і чоботи в т.ч на південному в Версалі.Італія з фабрики правда там дорого. Носяться гарно і виглядають супер і рідко на кому побачите такі самі.
Такі як на фото там можуть бути!!!

Kasia
29.09.2009, 13:50
В Версалі давно стоять архівні моделі. новинки в цьому магазині зявляються рідко. переважно роками торгують одним і тим самим товаром. досі стоять чоботи які я планувала купити 4 роки тому, і не за ціною 4-х річної давності. магазин перетворився на склад коробок.

щодо Італії .50 % того що вони в цьому році продають - фірма BOGUN /якщо мені память не зраджує, це Польща.

ksjy
29.09.2009, 13:53
переважно роками торгують одним і тим самим товаром. досі стоять чоботи які я планувала купити 4 роки тому, і не за ціною 4-х річної давності. магазин перетворився на склад коробок.
нічого, на слідуючий рік це буде ультра модним і ви будете знати де шукати)))