КПК

Показати повну версію : Відкрита велика жилєтка :)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25

natorella
24.03.2010, 18:54
Дзвоню в Львівгаз-трубки ніхто не бере..
якшо 3 дні - то профілактика

Vittoriya
24.03.2010, 19:27
подзвони в гарячу лінію міська ради) ми там вже постійні клієнти в них))
ще й самі потім передзвонюють, чи вже все в порядку, отак
почала обдзвонювати всі номари Львівгазу, на одомуз них підняли трубку. Сказали -аварія, нам перекрили газ, 8000 клієнтів без газу.Всі Брюховичі,частина Рясне і Бірки.. Щось роблять, на питання коли буде газ відповіла-невідомо.

---------- Додано в 19:27 ---------- Попередній допис був написаний в 18:59 ----------

http://zik.com.ua/ua/news/2010/03/24/222036
А от і відповідь на моє питання. придурки якісь... Чесно, злість така мене бере............:girl_devil::girl_devil::girl_devi l::girl_devil: Наші люди якісь вже трохи схиблені.. Через отаких кількох осіб купа людей лишилися без газу....:(

Naturals
24.03.2010, 19:29
Всі Брюховичі,частина Рясне і Бірки.
а я то думала, що то тільки в моєму будинку нема, а то кругом. Саме гірше, що хотіла сьогодні їсти варити, а тут облом. :girl_devil:Чим своїх хлопів годувати, не знаю.

Vittoriya
24.03.2010, 19:35
я то думала, що то тільки в моєму будинку нема, а то кругом. Саме гірше, що хотіла сьогодні їсти варити, а тут облом
У всіх облом. В мене завтра фотографування на випускний альбом, треба на голові щось зробити, а для того її помити треба... В холодній воді?Якось неохота...:girl_cray:

Naturals
24.03.2010, 19:42
Vittoriya в мене тільки що включили, пробуйте може і в вас вже є, або скоро включать.:girl_claping:

Vittoriya
24.03.2010, 19:44
и, пробуйте може і в вас вже є
навіть намьоку на газ нема...:girl_cray:

Яська Березнева
24.03.2010, 21:44
А мені сьогодні гаманця витягли. Вперше за 7 років (тоді мені, вагітній на 7-му місяці, прямо з робочого місця потягнули сумку).
Було там 60 грн.
Дуже прикро і неприємно.

natka75
24.03.2010, 21:47
А мені сьогодні гаманця витягли.
де це сталося?

Яська Березнева
24.03.2010, 21:52
де це сталося?
В ощадкасі(((

Vittoriya
24.03.2010, 21:54
Дуже прикро і неприємно
ясно що! Завжди неприємно від того, що особисті речі попадають в чужі руки.. І навіть не в грошах справа..У мене теж колись гаманець вкрали і мобільний крали.. Але з часом все забувається!Шкода, що стільки поганих людей у нас...
А я сьогодні таку сцену бачила...Пішла я в Макдональдс попити капучіно. Сиджу, дивлюся надворі стоїть хлопчина з синромом дауна напевно. Стоїть сам, за деякий час бачу він вже п'є шейк макдональдський. Я ще так здивувалася,звідки він у нього,якщо він там сам стоїть.Виходжу я, за мною виходять дві дівчинки, з морозивом ріжком. він засік їх і почав іти за ними. Я думала. напевно буде проситти чи гроші,чи що.. Він якийсь час іде за ними , а потім раптом переганяє одну і вириває з рук морозиво...Неприємно було таке бачити.Я не очікувала, що він таке зробить.Я собі просто йшла попереду і кілька разів оглянулася і таким чином це побачила.І шкода його і якось прикро, бо все ж таки хвороба його не виправдовує. Дівчинка в такому шоці була, від несподіванки...:(
А газу все нема.............

Іспанка
24.03.2010, 22:02
А мені так паскудно..фізично і морально..І головне не знаю чому..Певно весняна депресія чи що.Он нині ледве дихаю - голова болить,в очах темно,кілька разів навіть думала,що знепритомнію..А спати цілий день хочу - аж вмираю..Якась я прибита,ніц не тішить..:girl_cray::girl_cray:

Vittoriya
24.03.2010, 22:13
ніц не тішить
в мене то саме...Напевно то брак вітамінів :girl_crazy: В мене сьогодні від ранку все щось не так...в перукарні фарба щось дивно зреагувала,добре , що мене вчасно змили, а то була б темно сива напевно...:eek: Потім ледве відсиділа на студії, де ми грали оперу Алеко Рахманінова..все було б нічого,музика чудова, але от ну не люблю я вокалістів... Всі такі сидять з звіздою во лбу, а співають так фальшиво, ну просто капці...Дівчинка з'їхала на півтона і так співала,диригент вже їй і кричав,і махав, аж поки не зупинив і сказав, що дивується,як так можуть вокалісти з'їхати на півтона і так і співати ніби й нічого не сталося(глухі певно....) І то витерпіти було важко..Інший, коли диригент зробив йому зауваження,заявив, що він вже втомився, бо він не кінь,а співак...:girl_crazy: Потім випадок в Макдональдсі. Потім іду я через центр, зайшла в Аптеку, а мені-вийдіть звідси, а в них там щось сталося, чи вода ,чи газ протік..ну щось недобре... Думаю вже, ну класно,якісь самі неудачі сьогодні..Біля дому я в цьому ще раз переконалася..:girl_devil:
Настрій нікакой, робити ніц не хочеться, холодно, бо знаю, що котел не включиться, отак завжди.....

bagata mama
24.03.2010, 22:23
А в мене свої таракани-чоловік порізав ногу болгаркою. Слава Богу ні кістка, ні сухожилля не задіте. Наклали 3 шви.

галичанка
24.03.2010, 22:53
голова болить,в очах темно,кілька разів навіть думала,що знепритомнію..
Може це скачки тиску із зміною погоди? Мені також сьогодні так було, поміряла тиск - 105/75. Може я вже привикла до своїх 90/60, тому зле при вищому тиску?

---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:52 ----------

А спати цілий день хочу .........ніц не тішить..
Ви постарайтесь виспатись і завтра зранку настрій з'явиться!

Іспанка
24.03.2010, 23:00
Ви постарайтесь виспатись і завтра зранку настрій з'явиться!
Ану перестань тикати!А то ображуся!До мене тре на ти:girl_wink:
Виспатись мені до 31 травня як мінімум не світить...Та й не в тому справа,напевно..Просто душа прагне свята,романтики,а німа....
Може це скачки тиску із зміною погоди? Мені також сьогодні так було, поміряла тиск - 105/75. Може я вже привикла до своїх 90/60, тому зле при вищому тиску?
Та таки тиск..поміряла,а в мене 130/80( при тому,що зазвичай в мене не вищий за 110/70)..

Bonita
24.03.2010, 23:26
В нас сьогодні вибило фазу, я якраз мила голову і тут трах-бах світло пропало. Довелося сушити волосся різними рушниками, а в кінці над газом :girl_feminist: Добре що не згоріло, бо і запах був би жахливий і стрижка унікальна :girl_haha: А нашим сусідам всім все-одно, що небуло світла, таке враження що тільки нам його треба. Мій тато вечером почав дзвонити на аврійку, там як завжди почали футболити на інші номери. Нарешті десь в 9 вечора приїхали працівнички обленерго, щось там покрутили і сказали, що завтра ще приїдуть бо зараз не зроблять. Но мій тато вже був злий і заставив їх зробити свою роботу і хоч би хтось з цілого будинку вийшов, платив він теж сам. Якби ми цього не організували то невідомо коли б поломку справили, дивні люди........:girl_emo:

Oriana
24.03.2010, 23:30
Люди, я вже вмираю від тої жари!!! Надворі весна, а в мене в хаті батареї смалять до +30. То неможливо всидіти в хаті... А як спати?... То взагалі... Нащо ж так палити?..

Prutylyatko
24.03.2010, 23:30
Я сьогодні також якась поламана. Мабуть, таки весна так діє -хоч має бути навпаки.

Vittoriya
24.03.2010, 23:32
а в кінці над газом
у вас хоч газ є, у нас нема....:girl_in_dreams::girl_crazy:

Bonita
24.03.2010, 23:43
у вас хоч газ є,
А у вас електрика..... :girl_in_dreams

Яська Березнева
24.03.2010, 23:43
Та таки тиск..поміряла,а в мене 130/80( при тому, що зазвичай в мене не вищий за 110/70)..
В мене такий самий звичайний тиск, а недавно піднявся до 134/86, то мене хитало в різні боки як має бути...:girl_emo:
А нашим сусідам всім все-одно, що небуло світла, таке враження що тільки нам його треба. Мій тато вечером почав дзвонити на аврійку, там як завжди почали футболити на інші номери. Нарешті десь в 9 вечора приїхали працівнички обленерго, щось там покрутили і сказали, що завтра ще приїдуть бо зараз не зроблять. Но мій тато вже був злий і заставив їх зробити свою роботу і хоч би хтось з цілого будинку вийшов, платив він теж сам. Якби ми цього не організували то невідомо коли б поломку справили, дивні люди........
А ми таке на Новий рік мали. 31 грудня біля 21.00 вибиває світло. Котел не працює, гарячої води нема, лампочки ледве жевріють (в нас енергозберігаючі). Мені ще треба у ванні порядок зробити, приготувати елементарний стіл... Чоловік починає дзвонити по всіх інстанціях, за четвертим дзвінком йому кажуть, що десь там щось вибило, приїдуть і зремонтують. А тим часом у хаті робиться конкретний дубак. Я не знаю, коли вони в такий день приїдуть і зремонтують то все, тому одягаю малу і відвожу до батьків, щоб не сиділа в такому холоді (у них пічки). Поверталася додому порожніми вулицями об 11.30 ночі. І за 20 хвилин до настання нового року нарешті подали світло.

Валентина Соболь
25.03.2010, 05:35
Дощ обіцяють на суботу,а мене вже кілька днів плющить і ковбасить,один день плющить,один день ковбасить.Вночі прокинулась від болю в колінах...Роботи в хаті сила -силенна і вся на мені...А як на свята,то всі до мене!!!:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dr eams::girl_cool:

галичанка
25.03.2010, 08:34
Дощ обіцяють на суботу
Який дощ, я вікна тільки помила!

Андріана
25.03.2010, 08:40
кий дощ, я вікна тільки помила!

та дощ аж до свят буде, я тому і помила, бо в дощ як мити...

Hruska
25.03.2010, 10:23
:girl_sad:Не знаю, куди це писати...але напишу сюди...
В мене була затримка...ми вже зраділи, коханий казав, що зараз найбільше хоче моєї затримки :), хача поповнення нашої сімї не планували, бо зараз в нас ненайкращий момент для цього, але радо чекали "тої" новини...
Почалися місячні.....так сумно на душі:girl_sad:

Vittoriya
25.03.2010, 10:30
Почалися місячні.....так сумно на душі
зараз сумно, а за якийсь час буде щастя! У вас ще все попереду!
А у мене газу так і нема :girl_cray: Навіть вівсянки з молоком зробити не можу!!! І головне,що дзвонила я вже сьогодні, повідомили мені , що вже включають, всюди вже є, тільки в половині Брюхович нема, якраз в моїй.. І вже скільки часу пройшло, як же вони то включають?Кожному персонально?:(

Hruska
25.03.2010, 10:47
зараз сумно, а за якийсь час буде щастя! У вас ще все попереду!
РОзумом відчуваю, що Ви праві...Будуть ще кращі умови для нашого малятка, але душею сумую...

Virginia
25.03.2010, 15:54
Сьогодні в мене вихідний! Мала плани поприбирати, помити, зробити шось таке суттєве адома... ага... планувала... виключили воду:girl_mad:
А ще зараз йдемо на ювілей в ресторан, а мене голова не мита, та і сама якась не свіжа після тих всіх сухих прибирань:cesored:

Даніелла
25.03.2010, 16:09
в нас також води не має, чоловік прийде, а їсти нема!

nattsol
25.03.2010, 19:13
і в нас води нема :( то по всьому Львову так, чи що?

Грильяжка
25.03.2010, 19:17
йшла до хати на будинку оголошення-завтра не буде світла. Повбивала би. Єдиний день коли планувала швидше прийти з роботи і попрацювати в хаті за компом і той накрився. Знов сидітиму до ночі на роботі

popelushka
26.03.2010, 12:35
В мене дуже глибока депресія і апатія до всього.... Не знаю, що робити. Хочу піти на сеанс до психолога, бо маю знайомого, який є ще й священником, може він мені допоможе зрозуміти все, що відбувається. Не знаю, як чоловік на таке відреагує, а можливо і йому не казати? Але мені дуже потрібна допомога, бо я з розуму сходжу:(Сьогодні знову поїду до костелу, там моя душа відпочиває.

Kasia
26.03.2010, 12:46
ніколи сюди не пишу..певно дістало чи що..
настрій г...., робити валом, гружуся страшенно, що завтра в суботу - а я за 1 день маю переробити ВСЕ що люди роблять за тиждень при підготовці до Великодня, продукти на свята не куплені.. абзац. ще дощ завтра цілий день.

і побалакати не має з ким - НАДІЙКА кидай ту свою сесію!!!!!!!!!! пора рятувати коліжанку від депересії!!!!!!!! :suicide:

галичанка
26.03.2010, 12:52
Не знаю, що робити. Хочу піти на сеанс до психолога, бо маю знайомого, який є ще й священником
Це дуже добрий вихід із ситуації!

А ще, можете купити собі гомеопатичний нервохель - це засіб від депресії без побічних ефектів, додатково допоможе вашому організму. А ще заваріть собі міцного чаю із звіробою - це природний антидепресант!

Постарайтесь ще багато розмовляти, може і ще комусь біля вас зараз важко, скучно, потрібно його розвеселити або підіть в гості до когось. Спочатко буде важко, бо апатія, не хочеться, а потім коли розговоритися, буде минати і ваша депресія.

Доброму настрою сприяють помірні фізичні навантаження, зранку ви прокидаєтесь - зробіть невеличку зарядку, зразу почуєте приплив сил і бадьрості! Є навіть наукове пояснення цьому здається при русі вивільняються ендорфіни

А закінчиться піст - включите енергійну приємну музику, це також допомагає.

---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

Сьогодні знову поїду до костелу, там моя душа відпочиває.
Добре, що є те, що вас радує, де душа відпочиває.

Curly Xena
26.03.2010, 12:53
настрій г...., робити валом, гружуся страшенно, що завтра в суботу
ха - я суботи чекаю як змилування Божого - зяблика малого батькам - а самі з чоловіком закупи, порядки,обїзд рідної дорогої родини, вибір кухні (точніше нерозв"язувана проблема вибору) , а ще заїзд в такий собі магазинчик з рукоділлям :).
а потім ще щось приготувати на неділю і спекти хочу щось :)

Пупсик
26.03.2010, 13:41
Людоньки, мене так болить голова, що на очі не бачу. Давно вже такого не було. Все з рук валиться!. І мала неспокійна.

Ука
26.03.2010, 14:05
А ще, можете купити собі гомеопатичний нервохель
не треба! це дуже поширений міф про нешкідливість гомеопатії. натомість, прийом не за симптомами може доволі непомітно наробити багато шкоди! Навіть, якщо це низькі потенції, як є в більшості комплексонів. А депресії дуже різняться, і препарати їм порібні відповідно різні.

Lapatulya
26.03.2010, 14:21
І в мене настрій на нулю. Пройшла купу співбесід, а толку ніякого. Вже не знаю, що далі маю робити з тою роботою. Всі хочуть досвід, а де його взяти....інститут досвіду на жаль не дає. Тай сили взагалі немаю, все тіло крутить, тай змучуюся дуже швидко:(:

Грильяжка
26.03.2010, 16:19
а я за 1 день маю переробити ВСЕ що люди роблять за тиждень при підготовці до Великодня
а я навіть дня не маю, хоч бери та вовком вий

Яруська
26.03.2010, 17:36
а я навіть дня не маю

І я не маю, ривками все роблю...

Валентина Соболь
26.03.2010, 20:06
А я завтра на роботу...домашню роботу роблю ривками після роботи...Сьогодні помила вікно(4 створки),випрала тюль,видраяла кахель на кухні,вимила ванну і умивальник,посмажила бульбу на вечерю+салат.І уже"СВєта нікакая".

TASJA
26.03.2010, 20:28
А у мене в малого температура 37,3... Йой, то для мене найгірше в світі, коли дитина слаба!

Людок
26.03.2010, 23:27
Пройшла купу співбесід, а толку ніякого. Вже не знаю, що далі маю робити з тою роботою
Щиро Вам співчуваю,в мене аналогічна проблема,хоча маю досвід,але пропозиції просто місцями смішні.

Редвумен
26.03.2010, 23:56
сі хочуть досвід, а де його взяти....інститут досвіду на жаль не дає. Та
Не знаю, яка у вас спеціалізація, але є можливість попрацювати волонтером "для досвіду" у різних галузях

billuy
27.03.2010, 13:11
а я загубив остатній ключ від гаражу і зараз іду ламати двері

Валентина Соболь
29.03.2010, 05:27
І який ідійот придумав години міняти?Мало того,що йду на роботу рано,то тепер ще й серед ночі...Звечора не могла заснути,а ранком прокинутись....Аргументи типу,що годину скорше з роботи не приймаю,свої години все рівно треба відбути!!!:girl_mad::crazy::eek:

enigma
29.03.2010, 14:57
Сьогодні зранку у московському метро пролунало 2 вибухи - близко 30 людей загинули... (http://life.pravda.com.ua/problem/4bb07ad240ba2/)

Сижу в тихому шоці з самого ранку, страшно в світі жити.

katrinka
29.03.2010, 15:17
Сижу в тихому шоці з самого ранку
теж почула зранку по радіо.....

ola-lyola
29.03.2010, 15:37
Зайшла сюди щоб поплакатись на післявідпускну депресію... і зрозуміла, що я ще щаслива людина... можу спокійно їздити в транспорті, не переживати і дзвонити родичам-знайомим - хто з них живиий?
Дуже шкода людей, які ні в чому невинні...
І жерт швидше всього набагато більше, бо по старій радянській звичці все замовчується...

natka75
29.03.2010, 15:40
Зайшла сюди щоб поплакатись на післявідпускну депресію...
а коли відзвітуєшся нам з фотодоказами???

олюся_зі_львова
29.03.2010, 16:21
Привіт, дівчата... не знаю- чи то плакати чи що- в мене майже тиждень затримка... По тест іти думаю рано, ще почекаю, авось просто цикл збився, хоча до цього все було як годинник...та і жодних ознак вагітності не спостерігаю абсолютно... :girl_sad:до того ж ми поки що застерігалися від вагітності... я в шоці....:(:( Взагалі то я хочу ще діток, але все таки поки що не готова втрете стати мамою :( Буду надіятися, що то просто затримка...

Зорянівонька
29.03.2010, 16:23
А в мене мвлий знов з температурою.
За 2 дні йому 2 рочки, а т-ра під 39...

Oriana
29.03.2010, 21:59
А я така хвора...:( Такий сильний нежить, очі сльозаться, постійно чхаю...Жах:(:(:( Давно так не хворіла, років 7...

Nataljchuk
29.03.2010, 22:41
я також хвора нежить страшний,чхаю очы червоны жах якись

Alonka
29.03.2010, 22:58
А я з малою тільки согодні з лікарні вийшла. Поклали з "одною" дитиною, а вийшла з "іншою". Мала 2 дні безперервно кричала, а ії навіть заспокоіти часу не було, то туди ідіть, то там процидура, то там внутривенно.... В перший день з 8 до 17 не спала і майже не їла (хотіла, але не давали, тільки перешушувала, а я взагалі нічого). А потім не могла спати, бо хтіла їсти, не їла бо засинала, просиналась з 30 секунд і верещала. Аж я плакала...:(:( Я не знала, що моя дитина може такголасно і довго кричати. Наші лікарні то жаххххх.:feminist::feminist::feminist: А ще я десь набралась, сама з температурою 37.8, сил на руки взяти не було, а мені пхають ліки які при грудному не можна:suicide:(:(:(:(:( як на психіці відобразиться хто зна, а от зміни на нейросонографії вже " вона що кричала багато???":girl_feminist:

Яська Березнева
29.03.2010, 23:00
А я з малою тільки согодні злікарні вийшла.
А чому в лікарню, що сталося, який діагноз?

Alonka
29.03.2010, 23:05
бронхіт, задишку мала, але чито алергічний, чи ...в нас все антибіотиками лікують... а аналізи, що при поступлені, що при виписці нормальні. Попка синя, ручки сині десь 40 уколів в загальному за 7 днів(це тільки тих шприців що ми купляли:umbrage::umbrage::umbrage:)

Яська Березнева
29.03.2010, 23:10
бронхіт, задишку мала, але чито алергічний, чи ...в нас все антибіотиками лікують... а аналізи, що при поступлені, що при виписці нормальні. Попка синя, ручки сині десь 40 уколів в загальному за 7 днів(це тільки тих шприців що ми купляли)
Бідненьке масіньке... Бажаю щиро вам видужати, і щоб то все забулося, як сон!:girl_wink:

Златка
30.03.2010, 09:26
А в нас після вчорашньої ночі - весь паркет на видному місці перед каміном в рожеві плями - від фукорцину :suicide: Я півночі драяла всім, що мала в хаті (потім думала, що вмру від болі в поясниці), і то все даремно - майже нічого не відчистилось :girl_cray::girl_cray::girl_cray: Піду ще в магазин, може, якийсь розчинник чи що поможе... не знаю... я в шоці :ninja:

Nata
30.03.2010, 09:40
Златочко, співчуваю. Але не беріть собі до голови, паркет - то кусок дошки, хоч і шкода але Вам зараз не треба нервуватися. Мені малий колись банку зеленки на килимок виллив, весь килимок і паркет під ним був у плямах, то пляма на паркеті ще рік була, а потім поступово стерлася (хоч моя мама бурчала, що зеленка піде в деревину і вже капець буде). Тепер килимок зняли через нашого алергіка і сліду немає жодного.

Tutuka
30.03.2010, 09:46
По тест іти думаю рано, ще почекаю, авось просто цикл збився
Чому рано? Якраз нормально, краще себе заспокоїте. Ставтеся по-філософськи: швидше всього, щось там у вас збійнуло, деколи таке трапляється, а зараз чим більше нервуєтеся, тим більша затримка, і таке може бути. У мене взагалі організм реагує на все, як ненормальний, від застуди починаючи і найменшими стресами закінчуючи, спочатку я з розуму сходила, так , як і ви зараз, потім стала для власного спокою слідкувати за організмом, хочете - напишіть якось у ПП, може щось нового і підкажу. А якщо ні - ви ж все-одно хотіли ще дитину. :)

Златка
30.03.2010, 10:12
В продовження... була в магазині, кажуть, ніякий розчинник не візьме. Треба знову шліфувати паркет :girl_cray:
Nata, я намагаюсь не зважати, але коти так на душі шкребуть, що аж сльози на очі навертаються :umbrage:

олюся_зі_львова
30.03.2010, 12:39
чим більше нервуєтеся, тим більша затримка, і таке може бути
та я не нервуюся, просто раніше завжди цикл був чіткий і після обох пологів теж, відхилення макмимум день-два... а тут тиждень вже затримка, і ніякого крім цього натяку на вагітність (я вже двічі пройшла через неї, то здогадалася б, що вагітна- чутливість до запахів, зміна смаків, набряклі груди і т.д.... а тут - абсолютно нічого!... самій дивно!) Чоловікові нічого поки не казала, почекаю ще днів 3-4 і таки куплю тест...

olenkastar
30.03.2010, 12:54
раніше завжди цикл був чіткий і після обох пологів теж, відхилення макмимум день-два... а тут тиждень вже затримка, і ніякого крім цього натяку на вагітність
я таке мала місяць тому.затрмка була днів 8,апотім як повалило.2 тести сказали-вагітнності нема,ознак я не відчувала (аналогічно як і у вас).а потім пішло.я перед цим перехворіла на ротавірус,може він і спричинив таку затримку.

Usmishka
30.03.2010, 13:22
І мене десь вчора протягнуло, голова як чугунна каструля, горло болить і хочеться залягти пвд теплу ковдру-а нема хап-хап, до роботи :(

Яруська
30.03.2010, 17:29
І я не маю, ривками все роблю...
Ото правду кажуть, не жалітись ні на що і не здямати. От я подзямала, що часу геть нема на прибирання і вот звідки не візьмись- пневмонія:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Температура, кашель жахливий і виглядаю просто красапєндра з синяками під очима.
Тепер часу дофіга!!! Тільки сили нема і д..па сколена і це тільки початок. Так що дівоньки, я в цю гілку більше ні пальцем...:girl_cool:

Nata
30.03.2010, 17:41
ніякий розчинник не візьме. Треба знову шліфувати паркет
Ну всеодно майстри радять оновлювати паркет, шліфувати-лакувати раз на декілька років :)

---------- Додано в 17:41 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

завжди цикл був чіткий і після обох пологів теж, відхилення макмимум день-два... а тут тиждень вже затримка
У мене влітку таке було, цикл завжди як годинник, а тут приїхали з моря і затримка майже 2 тижні. Я вже хотіла тест купувати, хоч і була впевнена, що не могла в той час завагітніти...

Грильяжка
30.03.2010, 18:16
ооо і я сюди...Хапав мене цистит вже два дні-часу полікувати себе не мала, бігала в туалет як пес, поки не було вже сил терпіти від болю, відпросилась з роботи, шеф на диво поставився з розумінням. І на УЗД...Теперка лікуюсь. В хаті бедлам. Благо вікна помиті...Щойно з духовки йшов дим стовпом то я так запрацювалась і забула про страву..якби не крик папуги певні було б по котлетах...таке то

Naturals
31.03.2010, 08:14
І я до вас. Стала сьогодні з ранку і як глянула на себе, то перелякалася. Одне око спухше, відкрити не можу. Така "красавіца", що жах. Я чула, що в ночі комар літав по хаті, але щоб в саме око вкусити:girl_devil:. Надіюся, що до вечора зійде, бо маю в гості їхати, а тут така краса.

olenkastar
31.03.2010, 08:35
Надіюся, що до вечора зійде, бо маю в гості їхати, а тут така краса
а якшо не зійде-то переодінтеся піраткою,-одне око замотайте чорною стрічкою-буде стильно і весело :girl_cool:

ola-lyola
31.03.2010, 11:35
Ну тепер і я плакатися
Затопило мене вчора ввечері. Прорвало на стриху трубу опалення, прийшла додому, а там все тече, найбільше постраждала кімната Ярки - її речі, ліжечко, все мокре. А воно, бідненьке, само виносило торби і скриньки зі своїми прикрасами. Виселили малявку до бабусі, самі поставили диван посередині кімнати, щоб не капало, бо по стінах все тече, а чоловік жартує - що тепер підлогу вже мити не треба, і по феншую звуки води то добре.
У третій кімнаті тепер склад, там все сохне. Добре що у нас квартира у стилі мінімалізму, а то бідні сусіди так намучились з намокшими "стенками" і "коврами". Тепер як згадаю що в хаті робиться, вперше не хочеться додому повертатись...

MUCHACHA
31.03.2010, 11:40
Тепер як згадаю що в хаті робиться, вперше не хочеться додому повертатись...
Ну і ненадо...Я ж пропонувала до мене переселятись.....Зажили б дружньою сім"єю - дві Олі, два Тараса, принцеса Яринка і мій вірний пьос Нюся:girl_haha:

Kasia
31.03.2010, 11:51
Зажили б дружньою сім"єю - дві Олі, два Тараса, принцеса Яринка і мій вірний пьос Нюся
:girl_haha: і мене візьміть. я песиків люблю. і Яринку люблю. і вмію пляцки пекти...:girl_flag_of_truce:

ola-lyola
31.03.2010, 12:05
Я ж пропонувала до мене переселятись.....Зажили б дружньою сім"єю - дві Олі, два Тараса, принцеса Яринка і мій вірний пьос Нюся

і мене візьміть. я песиків люблю. і Яринку люблю. і вмію пляцки пекти...
А життя -то наладжується :girl_claping:
Значить так переселятись маю куди, мене приютять, нагодують, дитину побавлять, ще б знайти хто б в хаті армагедон розгріб :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
Мучача, головне Тарасів вночі не переплутати :girl_haha:

MUCHACHA
31.03.2010, 12:15
і мене візьміть. я песиків люблю. і Яринку люблю. і вмію пляцки пекти...
Кась, переїджай!:girl_in_love: В нас буде міні шоу "Міняю жінку":girl_haha:
Ууу, ото би весело було:girl_haha:Касюнь, а твій муж часом не Тарас???
Мучача, головне Тарасів вночі не переплутати
Йой, та раді інтірєса раз можна:girl_flirt::girl_haha::girl_in_love:

Kasia
31.03.2010, 12:25
Кась, переїджай! В нас буде міні шоу "Міняю жінку"
Ууу, ото би весело булоКасюнь, а твій муж часом не Тарас???
нєєє, не Тарас.:girl_haha:

все. пішла вдома розколупаю трубу, щоб була поважна причина їхати жити до Мучачі.:girl_haha:

MUCHACHA
31.03.2010, 12:35
все. пішла вдома розколупаю трубу, щоб була поважна причина їхати жити до Мучачі.
ржу не могу (с) :girl_haha::D:D:D:D:D:xaxa::xaxa::xaxa::girl_haha: :girl_haha::girl_haha:

natka75
31.03.2010, 12:37
ржу не могу (с)
і я теж ржу з вас-гумористки:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
і що саме смішне- в мене якраз труба розколупана вже є....боюсь щоб сусідів на свята не затопила:girl_in_dreams:

veronka
31.03.2010, 15:42
а моя Марго вирішила кашляти і починати сопливити...:(:( пів року ттт все добре і на тобі... 2 дні сухого, а тепер мокрий кашель почався....:girl_cray: :girl_cray: а ми на Паску до її пра-прабабусі і прабабусі збиралися, вони таааак нас чекають...

олюся_зі_львова
01.04.2010, 11:26
Ой, дівчата... з самого ранку ходжу в шоці.... справдилися мої побоювання, я вагітна... і все ще ніяк не можу зрозуміти, як так могло статися, ми застерігалися... але дві жирні риски на тесті сказали, що до кінця року ми будемо багатодітною сім"єю :girl_cray: А я так хотіла вийти на роботу... щоб хоч трошки на сімейний бюджет легше було... а тут "Приїхали!" Чоловіка зранку шокувала теж, він спершу вирішив, що я його розігрую, ага, я б дууууууууже хотіла, щоб це був жарт :girl_cray: Страшно мені, жах! Я ледве з двома раду даю, а тут- з трьома спробуй... і якби ще якась поміч- а то мами вже нема, а свекруха далеко, в Запорізькій області живе... Ехх.. завтра чоловік відіспиться з добової зміни, будемо думати, як нам бути (ляльку народимо однозначно, ну хіба би щось пішло не так). Спробую після свят сходити на роботу, поговорити, може на якихось пів-року дозволять вийти, а потім в декрет знову, ото вони втішаться, скажуть- ненормальна, третю дитину надумала родити :girl_cray: А я що- ми не планували абсолютно... я досі від шоку відійти не можу!:girl_cray::girl_cray:

Уляночка
01.04.2010, 15:11
та де ж та файна сонячна погодка....і то таке ще довго бачу буде....а хочеться весни, сонечка, квіточок....
п.с. хоч би потепліло...а то так і не маємо "вагітних" фото на вулиці....а часу вже і не так багато залишилось...

ola-lyola
01.04.2010, 15:23
Ой, дівчата... з самого ранку ходжу в шоці.... справдилися мої побоювання, я вагітна...
То тема не в жилетку!!!! Це ж як би не склались обставини, хороша новина. Важко буде, але якщо Бог дав дитинку, то обовязково дасть Вам сили і допоможе виростити всіх трьох.
Я точно не можу увійти у Ваше становище, бо маю лише одну і напевно була б у шоці, якби між першим і другим була така невелика різниця, але дітки - це благословення від Бога, треба думати тільки про хороше і тішитись, що саме Вас Бог благословив дітками!
Страшно мені, жах! А от цього ненада, малятко вже є, і все розуміє, і не винне, що воно третєньке, а не перше і довгоочікуване, тому тільки позитивні емоції!!! :girl_smile:

Уляночка
01.04.2010, 15:28
То тема не в жилетку!!!! Це ж як би не склались обставини, хороша новина. Важко буде, але якщо Бог дав дитинку, то обовязково дасть Вам сили і допоможе виростити всіх трьох.
Я точно не можу увійти у Ваше становище, бо маю лише одну і напевно була б у шоці, якби між першим і другим була така невелика різниця, але дітки - це благословення від Бога, треба думати тільки про хороше і тішитись, що саме Вас Бог благословив дітками!
+1000000000000...вчорашній сюжет по ТРК УКРАЇНА хтось бачив...про жінку з Дрогобича...зовсім молоду, яка за 8 років народила 8 діток, причому 6 після смерті 2-го синочка....і вона з чоловіком виглідає щасливою...і діти не виглядали на "обділених"....нормальні життєрадісні малюки...
не любіть себе так, а полюбіть дитинку в утробі....все буде якнайкраще...навіть якщо "якнайкраще" незаплановане.....

Logos
01.04.2010, 18:06
хочу пожалітись вже дві години плачу як дурна, хотіла нині піти до стоматолога, тай думаю переставлю все з однієї сумки в іншу, а кошелька не знайшла, вкрали напевно в маршрутці, а там немаленька сума була, ще й гроші немої я мала передати о то я дура, сльози котяться горохом, а толку як то сказати всім дома та вони мене вбють.............
:girl_cray:

Vittoriya
01.04.2010, 18:22
хочу пожалітись вже дві години плачу як дурна, хотіла нині піти до стоматолога, тай думаю переставлю все з однієї сумки в іншу, а кошелька не знайшла, вкрали напевно в маршрутці, а там немаленька сума була, ще й гроші немої я мала передати о то я дура, сльози котяться горохом, а толку як то сказати всім дома та вони мене вбють
дуже співчуваю, це направду неприємно.Ми сьогоді з подругою їхали в травмаї, такий хаос був,всі штовхаються, я одразу подумала, що тут щось не так і за 5 хв. одна дівчинка сказала, що у неї пропав гаманець...Шкода, що вона то тихо досить сказала, так вийшло , що нас з подругою розділили і ми опинилися далеко одна від одної і коли вже вийшли, вона сказала, що там біля неї був чоловік,який ховав червоний гаманець і його ще питали , чи то його такий гаманець. Але вона не знала, що то вкрали дівчині..Отак і пропустили злодія...:girl_cray:

Зорянівонька
01.04.2010, 18:42
Олюся, я тебе розумію - як я взнала, що вагітна - теж чуть не плакала. А через пару днів вже літала як на крилах!!! І зараз дуже вдячна долі, що так сталося! А та реакція - від несподіванки і гормонів - швидко пройде! А скоро буде ще пара люблячих очок дивитися на маму!!!

олюся_зі_львова
01.04.2010, 18:57
Дівчатка! Дуже дякую всім за підтримку, я вже зібралась, заспокоїлась і настроїлась бути багатодітною мамою. Будемо через пару місяців видзвонювати свекруху, як я не даватиму ради, нехай кидає свою господарку і приїздить помагати бавити внуків! :)

Уляночка
01.04.2010, 19:11
Дуже дякую всім за підтримку, я вже зібралась, заспокоїлась і настроїлась бути багатодітною мамою. Будемо через пару місяців видзвонювати свекруху, як я не даватиму ради, нехай кидає свою господарку і приїздить помагати бавити внуків
ану у гілку про вихвалянки..молодець!!!!!!!!!!

natorella
02.04.2010, 01:55
.вчорашній сюжет по ТРК УКРАЇНА хтось бачив.
я бачила. а ти бачила попередній сюжет про вбивцю-автомобіліста який вимагає від батьків забитого ним хлопця гроші за моральний *ущерб*? то мій сусід( я як дивилась - мною аж тіпало. і ту людину носить земля?

Logos
02.04.2010, 10:03
дівчатка дякую всім за підтримку, хоч вам пожалілась, а то мій Тарас сказав, що вже нічого не зробиш, так мусить бути і ніби мене втішив, і навіть не кричав,(хоча я хотіла мені б легше стало) а після того перестав розмовляти я до нього нині дзвоню, а він я немаю часу з тобою говорити, хоч я його розумію він цілий місяц на ті гроші пахав, а я така розтяпа:aggressive:

Маруся-мама
02.04.2010, 10:20
я досі від шоку відійти не можу!

Я ваш стан прекрасно розумію. Це стан невизначенності більше ніж страху. Раду з дітьми собі дасьте, правда може бути скрутно фінансово але то таке. То минуче.
Ви саме основне зараз відпочиньте, підіть на роботу і не думайте хто що скаже. То все їхні проблеми а ваші проблеми то просто заспокоїтись, оговтатись від несподіваної новини і жити далі. Вам буде тяжко з тими мацьопами, знаю як то є коли всі на купу... але воно потім все вирівняється. Не бійтесь.

Зануда
02.04.2010, 23:47
Олюся. Дітки наш стимул змінювати своє життя у кращу сторону. Повірте, все у вас буде добре. Навіть краще ніж просто добре.

Prutylyatko
03.04.2010, 00:06
я вже зібралась, заспокоїлась і настроїлась бути багатодітною мамою.
Я завагітніла втретє, коли меншому був майже рочок, а дізналась, коли він менше почав цицю їсти (мабуть, склад молока змінювався). Спочатку була в шоці, але чоловік підтримав і тепер дякую, що так сталось, бо мали двох орлів, а тепер ще є маленька красуня. У вас все буде якнайкраще! Радійте вашому щастю!

сніжна
03.04.2010, 22:25
ляльку народимо однозначно
звичайно, будь яка вагітність стає шоком- для когось приємним,для когось - скажімо так- несподіваним.Але рішення вже є- значить цю вагітність ви одразу прийняли.Залишилося лише готуватися. А те,що така звістка застала вас напередодні Великодня- гарний знак, і , мабуть, не просто так. Можливо,Бозя має плани,щоб у дівчаток з явився лицар.

Virginia
04.04.2010, 19:29
А в нас цього року такииий Великдень видався.... Зранку зі сварками вибрались в село паску святити. Виїхали зі Львова в 8 годині, а мали виїхати в 7... гнали...
Перед Свіржом там є кущі попри дорогу і нам з-за тих кущів вискочила косуля:girl_cray: то був якийсь жах... ми її збили:girl_cray: зупинились такі двоє в шоці... до косулі не підходили, бо не були впевнені чи вона мертва.... якщо б вона мучилась, то я б того не пережила:girl_cray: її відкинуло кудась в рів, там такий трохи обрив з дороги.
Машині капєц... тріснув радіатор, щось з вентилятором, фара, бампер, капот... що кілометр проїдем - мотор закипає, треба зупинитись і чекати... нікуда не можливо додзвонитись, бо хто в церкві, хто снідає, хто ще спить... ледь доїхали до села, в церкву не встигли... а ще мій чоловік заглядаючи під капот, вдарився головою і пішла кров... то був якийсь жах....:girl_cray: Машину залишили в селі, після свят забере евакуатор, але то таке... Півдня та косуля перед очима стоїть.
Потім викликали міліцію, щоб оформити ДТП, то ті мєнти забрали ту косулю... ми її збили таки на смерть:girl_cray:

Текіла
04.04.2010, 22:30
я в такому шоці сиджу...то страшне(((( тільки що сказали мені що померла знайома...в середу...дівчина 27 років....ще рік не пройшов як заміж вийшла(((((((((((( все аж опустилось всередині(((((

Mavpysuk
04.04.2010, 22:34
що померла знайома...в середу...дівчина 27 років
А що сталося??? Трагічна смерть???
Як страшно коли помирають такі молоді люди...

Galysik
04.04.2010, 22:35
В цивілізованих країнах вздовж обочини стоїть захист, щоб тварини не перебігали дороги. Але то-ж файна юкрайна... Косулю шкода, але не гризіть себе, вашої вини в цьому немає, це нещасний випадок, таке могло з кожним трапитись. Добре що ви з чоловіком не постраждали.

Текіла
04.04.2010, 22:37
А що сталося??? Трагічна смерть???
Як страшно коли помирають такі молоді люди...

Та кажуть що інсульт. В такому молодому віці!!!! Та, то страшно((( Як знайомі, майже однолітки з якими дружиш...є людина і от і нема...аж не віриться(((

arina
04.04.2010, 22:42
а ми мучимось вже другий день.. в нас такі коліки(( малюк постійно плаче-я вже незнаю що робити.. він такий малесенький, так мучиться а я навіть незнаю чим йому допомогти, я і масажую животик і ножки підгинаю і теплі пеленки кладу. а він так плаче аж заходиться:girl_cray: біднятко моє((((

olja_zaj
04.04.2010, 22:47
так мучиться а я навіть незнаю чим йому допомогти, я і масажую животик і ножки підгинаю і теплі пеленки кладу. а він так плаче аж заходиться біднятко
Подивіться тему про кольки,там багато написано.

arina
04.04.2010, 23:14
Подивіться тему про кольки,там багато написано.
зорієнтуйте будь ласка, а то шось знайти неможу((
дякую.

Пупсик
04.04.2010, 23:19
орієнтуйте будь ласка, а то шось знайти неможу((
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42044

IRUSKA*8
05.04.2010, 00:18
...я таки наніч влізла сюди...знову мушу прощатися з вами-з однією з найкращих частинок мого життя...безмежно сумую за повсякдневними балачками на ДП...сподіваюсь на швидке повернення...

veronka
05.04.2010, 21:13
усю зиму ні пчиху нічого аж от у Великодній поїздці у мене Т до 39 виросла, дихать не могла.... і доця цицю не брала...:girl_cray: от халепа...

natorella
05.04.2010, 21:30
от халепа...
і шо робили? від чого? куда поїхали? нашо?

veronka
05.04.2010, 21:53
"і шо робили? від чого? куда поїхали? нашо?" - пила багато чаю з малиною, мене температурило до 39, в село до прабабусі, святкувати Паску, (не питай як так сталося...)

Melisa
06.04.2010, 14:38
Приїхали від свекрухи і мене аж теліпає. В малого вечорами болить животик. Після першого вечора я взнала що в мене молоко з вітром. Бо я ходжу по вулиці і не обмотую груди пеленкою, і в мене в грудях взагалі погане молоко тому потрібно його перд кожним годуванням трохи зцідити і тільки після того давати груди дитині. Вчора ввечері знов малий плакав я носила його притуливши до себе животиком. Тут вривається свекруха і каже шо буде лікувати по своєму і буде ставити компрес з гусячого жиру дитині на животик бо вона трьох виростила і в неї діти ніколи не плакали. Я гаркнула що не дам на дитині ставити експерименти, свекруха в плач . Я така сяка погана, і водички дитині не даю і чайочок з ромашки з цукром в останній момент з рук видерла (де вона пляшечку знайшла невідомо), і тільки грудьми дитину годую Дитина може голодна і тому репетує.Короче потім свекор заспокоював свекруху в неї майже почалася театральна істерика. Весело було.

veronka
06.04.2010, 16:54
Melisa, як я вас розумію!!! то треба вже окрему тему робити про "перли" свекрух і як з тим боротися:aggressive: але одне добре - що то пару днів, а не щодня і цілодобово:radist:

Prutylyatko
06.04.2010, 19:13
потім свекор заспокоював свекруху в неї майже почалася театральна істерика. Весело було.
Весело??? Та добре, що ви вже вдома та спокійно продовжуйте тішитись своїм малятком.

Яська Березнева
06.04.2010, 21:17
А мене обсіли гайморит, парадонтит і остеохондроз. Невесело. Піду завтра одній хорошій лікарці здаватися.
І мала щось покашлює.
І погода така якась неприємна.
І взагалі...
Піду насмажу рибки, нап"юся соку і з Янькою в люлю...

Туфелька
06.04.2010, 23:15
Мене сьогодні намахав Львівський виробник- купила шампунь і два бальзами на травах в фірмовому магазині від Львівської парфумерно-косметичної фабрики, а вони вже на 4 роки(!!!) прострочені. я навіть подумати не могла що таке може бути- прострочена роками продукція красується на вітрині і чекає лоха, який її купить. такою лохушкою, яка не дивиться на дату виготовлення сьогодні стала я, прикро звичайно, але що поробиш- без лоха і жизнь плоха(((, зате це послужило мені добрим уроком, тепер обминатиму цей магазин десятою дорогою,перевірятиму дату виготовлення і по можливості не купуватиму нічого "нашого", рідного....

Dana K
06.04.2010, 23:26
В мене цілий тиждень посиденьки відкривались тільки на першій сторінці. :(
Не було де виговоритись......

Захворіла моя учениця і вся їхня сім"я... так їх шкода.
І ще відмінилось кілька моїх уроків (дирка в бюджеті)

І в самої горло болить... і коханий трохи хворіє... жах :( :(

kati
07.04.2010, 00:05
маю сьогодні дві прикрості....
Зранку виявилось що моя страхова мене намахала на 200 грн. В мене була дуже маленька виплата, ще й відмінусувати франшизу, то мали перерахувати 650 грн, а перерахували 450. Дзвоню до них з претензією, а мені кажуть що відмінусували мені 200 грн за те що не мала наклейнки на склі страхової. Брєд, бо коли страхувала машину і мені всучили ту наклейку, на моє запитання куди її прикеїти мені сказали,що то не обов"язково....ну я звісно і не наклеїла. Тепер виясняється що коли я до них звернулась з страховим випадком, то коли фоткали мені машину, страховий агент сам мав приклеїти ту тупорилу наклейку...а він забувся і з мене зняли 200 гривасіків....Я звичайно почала обурюватись, ну сказали мені щоб я прийшла накапала директору на того страхового і ті гроші він дасть.... я того звичійно не буду робити за 200 гривень, але так мені обідно за сам факт.

Але то все фігня:)
Глюкнули мої електронні ваги, ну я вже зібралась завтра з ними назад в магазин, пйшла шукати коробку, документи.....ага фіг вам:girl_devil: профукала чек.Обшукала всю квартиру, все ніяк не могла повірити що я така ідіотка ,що викинула чек......виявилось що таки ідіотка:girl_devil:.....Але весь прікол в тому, що ваги я кпувала разом з хлібопічкою.....залишилось щоб мені ще зламалась і вона і тоді все, мене ви тут більше не побачите:suicide:

п.с. зазвичай продавці прикріплюють чек степлером до всіх документів, я так і думала собі, а вони напевно мені дали той чек в руки, а я його викинула разом з сміттям з сумки:girl_cray:

Ніколь
07.04.2010, 00:37
kati, Кать, боюсь що страхова тебе просто розвела. В тебе ж є договір про страховку, є страховий поліс...при чому тут наклейка ( чи пункт про її обовьязкову наявність на борту авто є в договорі?)? Ми взагалі ніякі наклейки на машину не ліпимо бо чоловік того не переварює і ніхто ще ніколи йому нічого не казав.
ну сказали мені щоб я прийшла накапала директору на того страхового і ті гроші він дасть.... я того звичійно не буду робити за 200 гривень
А я би прийшла, не тому що мені бракує отих 200 грн для щастя, а тому що ідіотів треба або провчити або покарати, і якщо вже той агент такий забудькуватий...то при чому тут ти? Я би дерла з нього обовьязково, а якби не віддавав то ше в шуму наробила..... Ти за ці 200 грн як не собі, то Сашці зможеш іграшку купити... уяви що агент забрав в нього ту іграшку, одразу зьявиться бажання піти його провчити ;)

kati
07.04.2010, 00:43
Знаєш, я вкотре переконуюсь що немає гіршого чим мати справи ( матеріальні:))з близькими людьми... Не піду кіпішувати через те що там працює близька нашій сім"ї людина, з якою псувати стосунки не хочеться...

Ніколь
07.04.2010, 00:51
Ясно...але мені завжди здавалось що якщо в страховій є якісь "крюки" то це значно спрощує спілкування зі страховою, і допомагає вирішити як раз такі випадки як в тебе. Мабуть я помилялась...

Kiruskin
07.04.2010, 02:00
Якби ви знали як дістала робота.Вимагають безмежно багато а платять такі гроші що встидно додому приносити.Треба писати заяву на звільнення,тим більше переїжджаю скоро.Але обідно до сліз,що вкалуєш як проклята цілий день а того не цінують зовсім...І колектив такий що і ворогу не побажаєш.Як подумаю що завтра на роботу,то так тошно робиться((((((

Туфелька
07.04.2010, 08:49
Якби ви знали як дістала робота.Вимагають безмежно багато а платять такі гроші що встидно додому приносити.Треба писати заяву на звільнення,тим більше переїжджаю скоро.Але обідно до сліз,що вкалуєш як проклята цілий день а того не цінують зовсім...І колектив такий що і ворогу не побажаєш.Як подумаю що завтра на роботу,то так тошно робиться((((((
як я вас розумію! в мене така ж ситуація, а коли мене хтось питає де я працюю- не вагаючись відповідаю:" В звіринці! "

olena
07.04.2010, 13:13
А я подзвонила сьогодні коліжанці,щоб розпитатись як свята минули,як у село з'їздили,а вона мені каже ,що буде довго пам'ятати ці свята.Приїхали вони з села ,заходять до хати,а там перевернуте усе ,по підлозі валяється,чоловік до неї каже(поки вона по сходах з малим піднімалась) нас обікрали,а вона думала жартує,а як зайшла до хати,то по стінці й попливла.Розказує,що навіть у кухні крупи порозсипувані,кульки з білизною повитрушувані,навіть дитячу копілку відкрили,а саме головне,що грабіжники прихопивши з собою ключі господині,закрили за собою двері на ключ.Правоохоронці казали,що то уже третій виклик за один день в цьому районі,і всі постраждалі були поза межами міста на свята.От такі свята,хтось з тішиться світлому празнику Воскресіння Христового і вимолює прощення за свої гріхи,а хтось ті гріхи вчиняє,залізаючи у чужі помешкання.

Пупсик
07.04.2010, 13:17
Правоохоронці казали,що то уже третій виклик за один день в цьому районі
Олена, в якому районі то відбулось?

olena
07.04.2010, 13:23
Район Топольної,між Балатоном і поліклінікою.

Vittoriya
07.04.2010, 13:23
От такі свята,хтось з тішиться світлому празнику Воскресіння Христового і вимолює прощення за свої гріхи,а хтось ті гріхи вчиняє,залізаючи у чужі помешкання
безжалісні люди... Викорстовують таке велике свято, коли люди у церквах, у рідних, щоб зробити так зло...:girl_devil:

Viktorina
07.04.2010, 13:55
світлому празнику Воскресіння Христового і вимолює прощення за свої гріхи,а хтось ті гріхи вчиняє,залізаючи у чужі помешкання.
Воно їм воздастся по вчинкам їхнім,якщо для нас свята, то вони "празникують",як казав один знайомий полковник міліції:- "жнива у них"- безжальних падонків,:padonak::babruysk:, але така втрата і нерви то я дуже співчуваю таким людям. :girl_sad::girl_sad::girl_cray:

hrystusja
08.04.2010, 11:05
В мене вчора цілий аврал стався. В мене десь м"яз простуджений. І я ввечері піском гріла спину. Чоловік приніс в мішочку той пісок підстелив під низ грубий махровий рушник , під рушником був коц відповідно на канапі. Я лягла.....В 12 годині вирішила посунутись разом з тим піском. А там......На рушнику дві жовтуваті спалені плями. Коц спалений з чорною плямою. А на канапі , яка була голубого кольору біла вигорівша пляма......Я довго заснути не могла совість мене так мучила, що я з чоловіком стільки усього навколо попсула!!!! Зла на себе, ужас!!

Валентина Соболь
08.04.2010, 19:04
Христуся,бажаю ва м,щоб та канапа була найбільшою втратою у вашому житті...То дурниця,будете мати кращу,зручнішу канапу...

Пупсик
08.04.2010, 21:42
Невитримую вже. Сижу і плачу як мала дитина. Знову мені мама розказала яка я не така і які всі кругом чудові і прекрасні. А я не зібрана, не господиня, нічого не вмію і байдужа до всього, а от така то і вдітися вміє, і все в неї так чудово і прекрасно. А от інша то теж все знає і може, а я ніяка. Чую себе як в ... опущена рідною мамою. І так було завжди. Що б я не зробила, як би не намагалась догодити, всеодно зле, всеодно знайде до чого доколупатись. Маю з дитинства купу комплексів. Тільки пішла на свій хліб і почала того позбуватись. І от в своїх 26 сиджу і плачу. Ну чому я завжди не така? Так образливо. Я не кажу, що я чудова, але ж напевно і не найгірша! Душа болить... Ніколи я не могла ні притулитись до мами, ні пожалітись. НІКОЛИ... І шкодую її, бо життя не склалось, але ніякого тепла і ласки. Одні докори. Мушу бути психологом, завжди похвалити, думати, що сказати,бо образиться. А мене можна без ножа різати. Чужій людині я б відповіла на рівні, а мамі як?
Вибачте, накипіло...

Яська Березнева
08.04.2010, 22:02
Невитримую вже. Сижу і плачу як мала дитина. Знову мені мама розказала яка я не така і які всі кругом чудові і прекрасні. А я не зібрана, не господиня, нічого не вмію і байдужа до всього, а от така то і вдітися вміє, і все в неї так чудово і прекрасно. А от інша то теж все знає і може, а я ніяка. Чую себе як в ... опущена рідною мамою. І так було завжди. Що б я не зробила, як би не намагалась догодити, всеодно зле, всеодно знайде до чого доколупатись. Маю з дитинства купу комплексів. Тільки пішла на свій хліб і почала того позбуватись. І от в своїх 26 сиджу і плачу. Ну чому я завжди не така? Так образливо. Я не кажу, що я чудова, але ж напевно і не найгірша! Душа болить... Ніколи я не могла ні притулитись до мами, ні пожалітись. НІКОЛИ... І шкодую її, бо життя не склалось, але ніякого тепла і ласки. Одні докори. Мушу бути психологом, завжди похвалити, думати, що сказати, бо образиться. А мене можна без ножа різати. Чужій людині я б відповіла на рівні, а мамі як?
Вибачте, накипіло...
Як я вас розумію! В мене аналогічна ситуація. Але з татом. І в свої 31 часом теж приходжу, як в г...ні виталапана з ніг до голови. І не п"ю, не курю, не колюся, не бл..., все життя сиділа тише воды ниже травы, аби зі мною проблем не мали, не переживали, не сварили, і все одно все не так, і не сяк, і наперекосяк. Винна за те, що застудилася і дістала нежить, вишмаркала ніс чи позіхнула (мене відразу ж перекривляють), не так щось поклала, не туди щось віднесла, не в таку шапку чи джинси дитину вдягнула... А баба мені на самий Великдень згадала всі гріхи до сьомого коліна, бо я дозволила собі взяти "позапланове" блюдечко олів"є...:girl_sad:

Златка
08.04.2010, 22:11
Ой, Пупсик, як я Вас розумію... на жаль... то є надто боляче - чути таке від власної мами. Але для себе зробила висновок один: абстрагуватись від тих думок по можливості і старатись не повторювати таку модель поведінки з своїми дітьми в майбутньому

Ука
08.04.2010, 22:21
Знову мені мама розказала яка я не така і які всі кругом чудові і прекрасні.Мені вже 33 скоро, а від мами те саме маю. Хоч і спілкуємося здебільшого лиш телефоном. Нема на то ради, є такий характер і його не виправиш. Просто треба навчитися не звертати увагу. У Вас є зараз рідніші люди, їхня любов компенсує Вам все. Головне потім не повторити того на своїх дітях.

Ніколь
08.04.2010, 22:29
А я посварилась з чоловіком :girl_cray: .... посварились ми так що він зібрався і пішов, взяв ключі від машини і поїхав. А все через те що я кожний вечір його прошу побався з дитиною, приділи їй увагу... а він щодня з роботи приходить, включає ТВ і нон-стоп все підряд дивиться...відпочиває він так. І малу я заколисую на ніч також під працюючим ТВ, бо кімната одна... а вчора він мені ще видав чи не мола б я потихіше співати колискову бо йому не чути ... я б його ше вчора гримнула якщо чесно :girl_mad:... а сьогодні прийшов з роботи в обід, до вечора рубався в стрілялки на компі, ввечері прошу з дитиною побавитись щоб я на кухні справи поробила..... і він все в тєлєк дивится, з малою ніби щось там трішки грає але що він що мала весь вечір ту дурь дивляться.... і так щодня, постійно в нас ТВ на фоні . Я його попросила вимкнути і повністю зайнятись дитиною, причому без криків..... у відповідь отримала що я його задовбала ( тільки в нецензурній формі) і сказав що пішов дивитись фільм в інше місце. Напевно до батьків... їх якраз вдома немає, ніхто йому не заважатиме....
От так.... певно ночувати додому не прийде. Я спочатку розревілась ну як дитина коли він пішов, в мене в голові не вкладається як то телек може бути цікавіше ніж дитина, тим більше що в неї зараз такий вік цікавий..... потім проревілась і думаю, ну і нехай.... хоч спокійно поспимо з малою.
Ну нормальний же мужик..... ну але в нього якась телевізійна залежність просто :girl_devil:
Цікаво що завтра буде....

Яська Березнева
08.04.2010, 23:29
Цікаво що завтра буде....
Завтра буде завтра))), а в мене така сама ситуейшен уже восьмий рік, тільки в нас замість телевізора комп. Кімната теж одна, і як би я не поприбирала і не зробила кімнату, все одно за день-два то вже буде не кімната, а комп"ютерний кабінет. І хоч ти забийся, хоч кіл на голові теши - все равно, все едино. Комп на завтрак, комп на обед, комп на ужин - вот и весь секрет.
Забилам би!:girl_cray:

Ніколь
08.04.2010, 23:51
а в мене така сама ситуейшен уже восьмий рік, тільки в нас замість телевізора комп
В нас і телевізор і комп одразу...він рубається в стрілялку... а вухами слухає що там по телеку...мало того, що на комп він нехіло грошей витрачає, бо хоче щоб він він був самий-самий в ногу з часом, так ще ноут мені купив...аби я мала своє для нета, фоток, і для посиденьок і не виганяла його з компа і він міг бавитись скільки хоче.
Це добре що він сьогодні не ночує... я як раз до завтра успокоюсь :girl_devil:

Яська Березнева
09.04.2010, 00:01
він рубається в стрілялку... мало того, що на комп він нехіло грошей витрачає, бо хоче щоб він він був самий-самий в ногу з часом, так ще ноут мені купив...аби я мала своє для нета, фоток, і для посиденьок і не виганяла його з компа і він міг бавитись скільки хоче.
В нас часом не спільний чоловік?:girl_haha:

ksjy
09.04.2010, 00:17
Невитримую вже. Сижу і плачу як мала дитина. Знову мені мама розказала яка я не така і які всі кругом чудові і прекрасні. А я не зібрана, не господиня, нічого не вмію і байдужа до всього, а от така то і вдітися вміє, і все в неї так чудово і прекрасно. А от інша то теж все знає і може, а я ніяка. Чую себе як в ... опущена рідною мамою. І так було завжди. Що б я не зробила, як би не намагалась догодити, всеодно зле, всеодно знайде до чого доколупатись. Маю з дитинства купу комплексів. Тільки пішла на свій хліб і почала того позбуватись. І от в своїх 26 сиджу і плачу. Ну чому я завжди не така? Так образливо. Я не кажу, що я чудова, але ж напевно і не найгірша! Душа болить... Ніколи я не могла ні притулитись до мами, ні пожалітись. НІКОЛИ... І шкодую її, бо життя не склалось, але ніякого тепла і ласки. Одні докори. Мушу бути психологом, завжди похвалити, думати, що сказати,бо образиться. А мене можна без ножа різати. Чужій людині я б відповіла на рівні, а мамі як?
Вибачте, накипіло...
РОЗУМІЮ! розумію і співпереживаю вам! в мене колись була аналогічна ситуація, я дуже переживала і відчувала себе у всьому винною. Але потім зрозуміла, що навіть при вислуховуванні будь-яких коментарів(докорів,побажань, критики) я буду робити так, як вважаю за потрібне!!! І все! я вислухала, зробила висновки, але наголосила, що моя думка є не менш важлива!при всій повазі і любові до моєї сім"ї!

Валентина Соболь
09.04.2010, 05:43
Від телевізора залежний чоловік,причому включає якусь хрінь на цілий звук і під то спить,особливо тоді,коли я в хаті(2 телевізори в хаті!).А син купив ноутбук,щоб я до компа не проривалась...

Usmishka
09.04.2010, 07:31
І коли я говорю що ми не дивимось телевізор, бо інакше в хаті чоловіка "нема" на мене всі очі витріщають, а я його так помаленьку відівчила,-не платила за кабельне, нам його відрізали, не пішла перепідключати, а чоловік -створіння ліниве, теж йти не хотів, отак і вийшло. Ми маємо трохи іншу проблему-вічно говорить по телефону, але таки менше ніж бт дивився ТВ, бачу як приїжаєм до свекрів, дивиться не відриваючи очей і не реагує ні на що.

Diana
09.04.2010, 07:39
, тільки в нас замість телевізора комп. Кімната теж одна,
дівчата нас багато ((((, в нас також сварки в сімї, то тільки через комп і дурнуваті ігри. Інколи зачіпаю, а інколи не хочу псувати собі настрій і йому.

La esposa
09.04.2010, 08:02
дівчата нас багато ((((, в нас також сварки в сімї, то тільки через комп і дурнуваті ігри. Інколи зачіпаю, а інколи не хочу псувати собі настрій і йому.

і я в ваших рядах :girl_mad: але то в нас взаємне - я теж люблю в компі посидіти :) раніше ми так гризлись через то, а зараз якось легше - я його все одно не виховаю, хіба нерви зіпсую :)

але все-таки не думала, що буду з самого ранку в жилєтку писати :girl_devil: Встала зранку, а в нас холодильник цілу ніч привідкритий :girl_devil: боюся, чи запрацює... потім хотіла квіти підлити - впала мені пляшка з рук, зате підлогу помила :girl_mad:

що то далі буде? :girl_crazy::girl_mad:

MaryF
09.04.2010, 08:53
І в мене те саме з компютером і телевізором.Тільки заходить до хати і не роздіваючись сідає за компютер і включає телевізор. Правда, малий з телевізором і включеним компом ніяк не засне...мусить все виключене бути, але то в принципі від недавна....а до того телевізор виключить, а на компі клацає і малий ніяк не може заснути, а йому пофіг, бо він нам не заважає. Я взагалі проти того, щоб дитина з такого маленького віку телевізор дивилася, а чоловік вважає, шо нічого шкідливого в тому немає і коли я йду йому їсти готувати, він йому включає рекламу, а сам бавиться на компі -це називається "я бавлюся з дитиною".
Зарас малий ні до кого не йде на руки, навіть до чоловіка не хоче йти, а про дідів і бабів взагалі мовчу, а коли виходжу з кімнати, то такий крик, шо то капець...напевно це від того, шо ніхто крім мене з дитиною не бавиться...

MUCHACHA
09.04.2010, 10:04
дівчата нас багато ((((, в нас також сварки в сімї, то тільки через комп і дурнуваті ігри.
Угу, в мене те саме колись було....Без образ, як на мене, то не вид їхнього відпочинку, а стан лінощів, тобто швидше вид "нема чим зайнятись"....Зараз бачу свого Тараса раз в 2-3 дні, то коли приїжає ,вся увага лише мені, до комп"ютера ні часу, ні бажання підходити немає. Все міняє зайнятість чоловіка....Ну принаймі, в мене то дієво. Особливо, якщо працюєш сам на себе - голова забита лише тими справами, дзвінками і тд.,а не іграми....

hrystusja
09.04.2010, 10:20
А в мене знову насмарк:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
Ну як так..... під час вагітності-постійно хвора. Хоть сиди постійно в коморі:girl_feminist:

MADLENKA
09.04.2010, 10:28
Дівчата, у мене сьогодні аж дві хвилини був поганий настрій.... Я помітила в себе сиву волосину!!!!!!!!:eek::umbrage::(:suicide: Нещодавно так тішилась, що не маю жодної, а тут пригляділась -і о!диво! Посумувала трохи, а потім вирішила, що нічого не вдієш, треба в паспорт на свій вік частіше дивитися:girl_wink::girl_crazy:

Diana
09.04.2010, 13:17
Я помітила в себе сиву волосину!!!!!!!!
я в себе ше в 7 класі побачила

Маруся-мама
10.04.2010, 23:15
А я тут сиділа читала що сталось в світі а моє найменше чудо вийшло на двір і зразу чапає додому з плачем. Приходить до мене а все личко в крові. Я побачила то мені недобре стало, малом не вирвала. Мусіла барбовал випити.
Виявляється вона йшла по сходах і зашпорталась за капці які сама там залишила, ну і впала личком на бетон. Подерла трохи під носиком і коло ока. Буде мати синяк. Ото вже мама дістане як тато прийде додому.

Маруся-мама
11.04.2010, 02:50
Напилась моя дитина молока зразу після випадку, тоді мені на руках заснула і спала дві годинки, поки мама дивилась кіно а тоді встала з таким файним фінгалом під оком на цілу щоку. Таке файне і таке бідненьке.

Virginia
12.04.2010, 18:06
Як я зашмаркалась:girl_cray: Давно в мене вже таких соплів не було....:girl_cray:
Я з-за гори салфеток ледве монітор бачу

algo
13.04.2010, 09:31
А я кашляю, і то так сильно, вночі аж спати не могла!!ех, полежати б зо два дні, та де, зараз не пустять!

Siania
13.04.2010, 17:17
нам на роботі закрили доступ до контакту! :no::no::no:
А я там музику завжди улюблену слухала, еххх
Добре про мою любов до посиденьок ніхто не здогадується:girl_cool:

ГаЛоЧкА
13.04.2010, 17:26
треба в паспорт на свій вік частіше дивитися
НАВІЩО???
сорі за офтоп..
Якби можна було - я б паспорт поміняла... вік б зменшила на десятку....)))

MUCHACHA
13.04.2010, 17:43
треба в паспорт на свій вік частіше дивитися
І в мене питання - для чого???
Дуже прикро стає за жінок, які старіють "за паспортом"...Вік, то ваша душа і серце, і точно не кількість сивих волосків....
П.С. Надіюсь, ви жартуєте:girl_wink:

Уляночка
13.04.2010, 17:54
роздіваючись сідає за компютер і включає телевізор.
а в мене тільки телевізор...компом мій не вміє користуватися...хіба пасьянс чи косинку:girl_haha:

Ніколь
13.04.2010, 23:59
а в мене тільки телевізор...компом мій не вміє користуватися...хіба пасьянс чи косинку
То тобі в вихвалялку треба :girl_haha:
А я от недавно в вихвалялці хвалилась що здох монітор...так ні.... оживили :girl_cray:..вчора ще чоловік його привіз, похвалився що все там вже нормально і далі всі вечори сидить бавиться.:girl_devil:
Але той шкандаль не пройшов мимо... тепер хоть вмєняємий і можна його від монітора віддерти на кілька хвилин при потребі :)

Velana
14.04.2010, 00:07
Я помітила в себе сиву волосину!!!!!!!!
а в мене їх... навіть не буду казати скільки :(:(:(:(:( записалась на фарбування.... так не хочеться....

Diana
14.04.2010, 09:54
а в мене їх... навіть не буду казати скільки записалась на фарбування.... так не хочеться....
Тепер ще на одну блондинку стане більше:girl_claping:. Я спочатку також щоб приховати робила міліровку декілька років, а потім і все покрасила, мені подабається

Mazerati
14.04.2010, 09:57
А я захворіла. :(

Hruska
14.04.2010, 10:06
А я захворіла
Йой, дівчата не лякайте ....бо я ж то зразу буду шмаркати, так того стану не переношу, ніби не хвора, а все тіло ломить, як не своє ((((

Virginia
14.04.2010, 10:08
А я захворіла

І я захворіла... сьогодні навіть на роботу не пішла... піду в поліклініку за лікарняним.
Тільки збиралась йти до імунолога, щоб підняти імунітет, бо маю папіломи... а ту на тобі.

kvVItKA
14.04.2010, 10:11
А я захворіла.
одужуйте!:)
а в мене знов ніс закладений і закладає його якраз за кілька днів до походу в жк (тре мазок з носа здати) ніби чує і обурюється і що з тим робити?

popelushka
14.04.2010, 10:54
І ми з малим хворі:( Юльчик ще має сопельки, а я навіть з ліжка сьогодні встати не могла.

Грильяжка
14.04.2010, 10:56
а в мене така слабкість...цілу ніч морозило...ледве сиджу на тій роботі...вірусяка якийсь гуляє

romawka
14.04.2010, 11:03
І в нас всі прихворали мама, коханий і я всіх горло і ніс заклало!!!!!

Virginia
14.04.2010, 11:12
Огого... стільки хворих... Дівчатка виздоровлюйте, чого і собі бажаю!!!

ola-lyola
14.04.2010, 11:14
а в мене знов ніс закладений і закладає його якраз за кілька днів до походу в жк
То ти може вчора змерзла?
Тобі хворіти ніззя!!! Поговори сурйозно зі своїм носом:girl_wink:

kvVItKA
14.04.2010, 11:17
То ти може вчора змерзла?
і вчора мабуть теж:(
то якийсь капець
всьо, сьогодні цілий день в хаті буду

stira
14.04.2010, 11:24
Мабуть таки то якась зараз вірусяка гуляє, мої всі вдома похворіли, одна я кручусь між ними як білка в колесі, і так все набридло... Старшенькій в неділю справляємо день народження, діток запросили, а вона, як завжди презент у вигляді простуди приносить, менша з суботи просто температурить, а найгірше чоловік, ходить сьорбає носом, немов в нього там якийсь басейн, та все охкає ахкає, ото нема нічого гірше за хворого чоловіка, крутіше за малявок все переносить.

галичанка
14.04.2010, 16:44
А в мене загроза, що я опинюсь без роботи :( Контракт не хочуть продовжувати... Комусь все одно на те, скільки сил віддаю роботі, як активно працюю, скільки методичок зробила, скільки гарних лекцій підготувала, обклавшись томами найсучасніших книг іноземних та наших, скільки статтей наукових і тез зробила, скільки студентів підготувала до наукової роботи, їх місця на конференціях, олімпіадах. Далеко не кожен на моїй роботі може похвалитись такими здобутками, але тут це зовсім не береться до уваги...основне зв'язки, гроші. От якби хтось міг замовити за мене слово, хтось з високопосадовців, директорів, ДАІ, митниця, міліція, лікарі... Хтось може допомогти?:no:

ckorpionsha
14.04.2010, 16:50
Мабуть таки то якась зараз вірусяка гуляє,
їхала сьоні з малим на радіобазар.то як сіла то пошкодувала.що їду. Кашляють дуже в маршрутці..точно щось "ходить" у повітрі

Женічка
14.04.2010, 17:23
ми з Настьею теж під вірус попали..... то завал якийсь, вже котрий раз за цей холодний період.
море моречко, де ти??? :girl_cray:

Provizor
14.04.2010, 17:26
І я з Анютою захворіла... Багато ж застуджених назбиралось :girl_cray:

Уляночка
14.04.2010, 17:42
Боже милий, яка я замучена...цього тижня в мене просто капці з заняттями - перестраховую себе, щоб встигнути, тому маю кожного дня....одне тішить, що зароблю добре.....але сил все менше і менше від того говорення і сидження...

Hruska
15.04.2010, 10:01
Дівчата, витягуйте старі бабусині лікарства - мед, часник, цибуля, хрін...І ВПЕРЕД ДО ЗДОРОГО ЖИТТЯ!!! :) Разом здолаємо вірусяку :)

Макарена
15.04.2010, 10:13
Дійсно, дівчата, бережіться і дивіться за діточками, бо каже наша лікарка, що зараз багато ангін і є випадки скарлатини. Так що тиждень-два по-менше контактів з нездоровими і уникайте скупчень людей.

Пупсик
15.04.2010, 11:05
каже наша лікарка, що зараз багато ангін
І не тільки у Львові. Мене вже горло поболює, а вдома взагалі лазарет. Переживаю за малечу, але читала, що в таких маленьких діток ангіни не може бути. То правда?

Tutuka
15.04.2010, 13:27
в таких маленьких діток ангіни не може бути. То правда?
На жаль, неправда. :(
Наша мала перехворіла у 4 місяці, причому невідомо звідки взялося, просто одного разу ввечері після купання раптово піднялася температура за 39, дитина була як варена, ні на що не реагувала і постійно плакала. Добре ще, що пощастило з лікаркою "швидкої": відразу поставила правильний діагноз, виписала сироп, щоб не мучити уколами, сама залишила виклик нашому дільничому педіатру, заспокоїла нас і записала у своєму журналі, що у малої ГРЗ, тому що таких малих дітей з ангінами примусово тягнуть до інфекційної лікарні, де можна підчепити ще невідомо яку заразу. :confused:
Але ви не переживайте так, просто частіше провітрюйте кімнату, дитині змажте носика оксоліновою маззю (здається, застережень у неї нема), і тримайте її подалі від "лазарету", думаю, все обійдеться. :)

natorella
15.04.2010, 15:59
найкращі ліки від ангіни у малюків - молоко мамине
і без сиропів обійдетесь

Fleshka
15.04.2010, 16:28
найкращі ліки від ангіни у малюків - молоко мамине
і без сиропів обійдетесь
угу, мені вже коліжанка сказали що я помішалась на тому ГВ, цитата: "Та тобі прям пам"ятник з тою цицьою треба ставити"...Так образливо:girl_sad: І це тому що я вважаю що мамине молочко - ліки від всіх хворіб, і як щось турбує, даю груди...І ще тому що не соромлюсь погодувати на вулиці, і вважаю що навіть якщо маленьке відмовляється від грудей, не треба того кидатись, а пропонувати ще, а не зважати на всякі забобони (типу, якщо день дитина не смокче, їй вже груди давати не можна взагалі, бо виросте, і очима врікати буде)

Prutylyatko
15.04.2010, 16:40
мені вже коліжанка сказали що я помішалась на тому ГВ, цитата: "Та тобі прям пам"ятник з тою цицьою треба ставити"...Так образливо
Ви не ображайтесь, а навпаки, гордіться собою. Даєте малечі саме оновне та найкорисніще. А на репліки збоку треба просто не зважати, можливо, то заздрість? Зараз чомусь у молоді особливо тенденція до місяця часу після пологів відлучати від грудей дитинку, щоб мамі було "простіше". але ніхто з них не задумується, що ГВ ніщо не замінить.

natorella
15.04.2010, 16:41
мені вже коліжанка сказали що я помішалась на тому ГВ
я коли тае чую - можу послати. чесно.
мамине молочко - ліки від всіх хворіб
не від усіх, но ангіна - уходіт. горло від теплого сталої темп-ри молока дуже швидко виліковується
а якшо ше і темп-ру не збивати, то пару день і ви здорові

Siania
15.04.2010, 16:42
типу, якщо день дитина не смокче, їй вже груди давати не можна взагалі, бо виросте, і очима врікати буде
:eek::xaxa::xaxa::xaxa: ви мене насмішили, ще такого не чула

Грильяжка
15.04.2010, 16:52
Зараз чомусь у молоді особливо тенденція до місяця часу після пологів відлучати від грудей дитинку, щоб мамі було "простіше". але ніхто з них не задумується, що ГВ ніщо не замінить.
а ви зайдіть у відповідні гілки -там молодь активно на ГВ

Fleshka
15.04.2010, 16:53
я коли тае чую - можу послати. чесно.
а от не можу...волю промовчати, але вже другий день тіліпає...тож треба, така от жаба в людей...
не від усіх, но ангіна - уходіт. горло від теплого сталої темп-ри молока дуже швидко виліковується
Та то я гіпотетіческі...:girl_blum: Розмова була про то, що Ромко мій майже весь час вдома без трулів і шкарпеток, і по плитці і по лінолеуму, і ттт, ще навіть сопельок з народження не мав, це при тому, що ми з папаньою вже надцять разів перехворіли. От зараз вупять маю температуру...:girl_cray:
Думаю від того що хфорточки повідкривали, і спали під ними на протязі...але маленькому знову ніц, а я конаю вже третю добу...

ви мене насмішили, ще такого не чула
хм...та я взагалі 5 хвилин в ступорі була, як почула, одне могла відповісти:"ну ти і глупа!!!" більше нєма слів....за вишивання вагітних, чула, що нізя, за підстригання до року, теж чула, ну такого....
Іто, і сорочку вишила Ромкові, і підстригла вже двічі...

Імель
15.04.2010, 16:55
угу, мені вже коліжанка сказали що я помішалась на тому ГВ, цитата: "Та тобі прям пам"ятник з тою цицьою треба ставити"...Так образливо

я їздила в гості до похресниці своєї, мацьпство файнюче
я її мамі повний лікбез провела і про ГВ, і про слінги, і про прививки, і про дурника з пляшечками, і про сумісний сон, і про педагогічне догодовування, і про висаджування

мама до моїх порад дослуховується
але приходить до них вгості її подружка, яка має сина, відлучила малого в 9 місяців, посадила на дурника, робить малому ВСІ прививки, дитинка спить окремо від мами, вночі ссе пляшку :(

приходить до "моїх" і мозги полоще-"скільки можна годувати (нашій дівчинці 7,5 місяців), дай малій дурника-мол тобі легше буде, ЧОГО ти не робиш привики? і все в тому роді, ага ще присутні коментарі щодо того-"кого ти слухаєш, в неї і дітей своїх немає, звідки їй знати як правильно"

добре, що моя кума того не слухає, але я постійно боюся, що таки втюхає та "подружка" їй якусь фігню :(
і заборонити приходити чи зменшити спілкування немає як бо мама моєї куми-хрещена тої мамаши-подружки :girl_cray:

Prutylyatko
15.04.2010, 16:57
На Посиденьках молодь прислухається до розумних порад, а поза межами? В моєму будинку кілька молодих мамочок та жодній не доведеш, що ГВ краще магазинних сумішей.Їм так простіше - дитя залишили бабусі з дідусем, а самі далі на розваги.

Макарена
15.04.2010, 16:59
але я постійно боюся, що таки втюхає та "подружка" їй якусь фігню
Та не переживайте ви так, що ж ваша кума ворог своїй дитині, не маленька ж, має свою голову - все буде якнайкраще, ось побачите!

Fleshka
15.04.2010, 17:11
Зараз чомусь у молоді особливо тенденція до місяця часу після пологів відлучати від грудей дитинку, щоб мамі було "простіше". але ніхто з них не задумується, що ГВ ніщо не замінить.
Я так розумію мова не про всіх, а про більшість, і не тільки молодь. Переважна більшість мамів робить квадратні очі, коли чують що я ще годую грудьми, а потім вони взагалі випадати починають(очі), коли на запитання "а що вже їсть", відповідаю "не їсть нічого, тільки пробує"...
Ще одне почуте мною вчора: "до сраки те молоко після 6 міс. в ньому тільки 1% жирності"
Ось так от...

Пупсик
15.04.2010, 17:15
Я сьогодні трохи читала питання-відповіді на сайті Комаровського. Боже, які люди питання задають то просто капці (відповіді пропустим). А потім всі кажуть, що зараз немає здорових дітей. Та більшість батьків самі псують здоров"я власним дітям. От ніяк до мене не доходило чому одні мамочки "молочні", а інші ні. А то виявляється в основному через лєнь-матушку і дурні поради. Вчора гуляли з коліжанкою. Там ціла сім"я лікарів. То вони насильно вчать місячну дитину до дурака. Вона бідаця плює ту каку, а вони далі вчать... Коли то мій муж зустрічався з одногрупником (в нього доця на місяць старша нашої). То мій Андрій йому цілу лекцію прочитав про спільний сон і його користь :) При тому, що я йому на ту тему нічого не розказувала. Сам оцінив переваги:girl_claping:
Ну невже то незрозуміло, що те, що закладено природою і є найкращим? Мучать тих дітей, а потім кажуть, що ті вредні, слабі і нема з ними спокою. Вибачте, зачепило.

natorella
15.04.2010, 17:23
я йшла з малим нині парком
біля лавки зупинилась жінка років 45 і з нею був хлопчик 10-12 років. хлопчик на вигляд якийсь затюканий. жінка шось діставала з пакета, малий підійшов і хотів там взяти шось. вона його як вгріла по вусі. малий відскочив. тоді вона як крикне - ану живо сюда підійшов!!! він віднєкувався пару раз і такип ідійшов. тоді вже пані влупасила тохо хлопця разів 3 певно. він не заплакав, просто тримався за вухо. і посміхнувся коли ми з сашою пройшли мимо них

вірите - я аж заплакала. я ж не мложу підійти до неї і ввалити їй так само в вухо.
тим більше не знаю шо там в тій сімї
але ж нашо так бити дитину??? шо він таке страшне міг зробити?

Vitaminka
15.04.2010, 17:31
зла:girl_devil:
вчора пів 12 год виключили електрику і тільки зараз включили
у нас коли не має електрики - не має і води (насос не качає)
вічна проблема у Винниках

Ніколь
15.04.2010, 17:39
Вибачте, зачепило
розслабся і не переймайся.... всіх не переробиш і розуму не додаш, чого себе зайвий раз тоді нервувати? Я вже давно забила на таке - як собі хочуть так і роблять, з порадами не пхаюсь... лише підказую коли питаються.
Переважна більшість мамів робить квадратні очі, коли чують що я ще годую грудьми, а потім вони взагалі випадати починають(очі), коли на запитання "а що вже їсть", відповідаю "не їсть нічого, тільки пробує"...
Ще одне почуте мною вчора: "до сраки те молоко після 6 міс. в ньому тільки 1% жирності"
переважно то ті мами які дуже слухають свої матусь, бабусь, лікарів, і мало цікавляться реальною інформацією яка є доступною.

Fleshka
15.04.2010, 18:13
переважно то ті мами які дуже слухають свої матусь, бабусь, лікарів, і мало цікавляться реальною інформацією яка є доступною.
Отожбо! Доступною!!! А в мене таке враження що я спілкуюсь з якимись всіма нерозумними, бо я сама тупа, постійно повинна доводити, що я роблю правильно, що це моє рішення і це моя дитина, щодня по надцять разів. А в кінці дня всеодно або телефонний дзвінок з колії виб"є (що Ромчик сьогодні їв? Та зваріть йому каші!), або чоловік рознервує (теж під вплив навколишніх легко попадає). Сьогодні до сліз довели, бо я погана мама, дитина з голоду вмирає, а я зациклилась на своїх цицьках:girl_cray:.Де ж то терпіння набратись на всіх...Тільки от заходжу на ДП, і спокійніше робиться (більше ніде однодумців немає наразі),хоч виговорюсь...

Katrine
15.04.2010, 18:57
киплю:girl_cray:!
цілий тиждень ходжу на роботу з 9:30 до 20 год, і хоч би хтось попитався, чи мені не важко, чи нормально себе почуваю... та де там! всім однаково, головне, щоб сиділа на робочому місці((((
а ще не хочуть дати 2 дні вільного, щоб ми з чоловіком на весілля до племінниці з'їздили.. і де тут справедливість????? уявляю, яка я буду зістресована, коли треба буде на сесію і державні іспити відпрошуватись....:girl_devil:.
якби можна було вже в декрет йти... але хто відпустить????

Liliyah Romanova
15.04.2010, 18:58
лише підказую коли питаються.
Мене теж питали, як дитину перевести на ГВ після сумішей у пологовому. Дитинка завчасу народилася й жила місяць у кювезі, чи як той саркофаг називається.
Я пояснювала, що дитині шлунок розперли, що молоко корисніше... А вони за пару тижнів усе кинули й перейшли на суміші... :confused: Я навіть не коментувала того, просто промовчала. Іноді люди питають поради не тому, що хочуть її дійсно почути, а щоби себе заспокоїти, що "спробували й не допомогло".

Orman
15.04.2010, 19:05
цілий тиждень ходжу на роботу з 9:30 до 20 год,

дайте їм законодавство під ніс про працю вагітної
якби можна було вже в декрет йти... але хто відпустить????

в декрет дійсно рано, але вагітним належиться полегшений графік надавати

Liliyah Romanova
15.04.2010, 19:15
Я як свого деколи відправляю погуляти з мамою чи з чоловіком то вже через 15 хвилин дзвоню як він там чи не плаче.
Прочитала й задумалася. Я себе навмисне муштрувала, аби такого не робити, то якщо з мамою. А якщо з чоловіком - то взагалі не переживала, бо чого? :confused:

Melisa
15.04.2010, 19:21
Не знаю чого просто коли не бачу малятка відразу думаю як він там. Вчора пішли в жек. Я стояла в черзі чоловік гуляв з малим. Хотіла подзонити як він там але просто вийшла на вулицю. Чоловік якраз підїхав малий проснувся і вже хвилин 5 плакав. Пішла в машину погодувала. він заспокоївся і знов заснув.

Liliyah Romanova
15.04.2010, 19:25
Не знаю чого просто коли не бачу малятка відразу думаю як він там.
Так це нормально. Просто я фанатка в тому плані, що стараюся в себе залежності лікувати, а залежність від дитини особливо. Любов має бути здоровою. І якщо дитина з чоловіком - то вона за камінною стіною, тому ніколи не переживаю.
От із бабусями, то так, переживати є чого. :xaxa:

Ніколь
15.04.2010, 21:30
І якщо дитина з чоловіком - то вона за камінною стіною, тому ніколи не переживаю.
От із бабусями, то так, переживати є чого.
Да..... але мій чоловік чогось дуже швидко втомлюється гуляючи з малою, і щоб мала його не втомлювала може піти до своїх батьків ( живуть через дорогу фактично) а тут вже бабуся за неї як вчепиться.... то і вийде прогулка з бабусею. А мене аж підкидає при думці про це. Тому гуляю або я або з чоловіком разом. Бабусь до прогулок не залучаєм :)

Зорянівонька
16.04.2010, 10:49
В мого малого лізуть зубки..... Так мучиться і вередує!

Hruska
16.04.2010, 11:23
Я розумію за дівчинкою так "труситися", нікуди її не відпускати від себе ні на крок і все контролювати...дівчинка то завжди МАМИНА доця, ну але вже як так сюськатися з хлопчиками :girl_in_dreams:, а потім питаються звідки мамині синочки беруться. :girl_in_dreams:
стараюся в себе залежності лікувати, а залежність від дитини особливо. Любов має бути здоровою
Повністю погоджуюся з твердженням!

Fleshka
16.04.2010, 11:45
Я розумію за дівчинкою так "труситися", нікуди її не відпускати від себе ні на крок і все контролювати...дівчинка то завжди МАМИНА доця, ну але вже як так сюськатися з хлопчиками , а потім питаються звідки мамині синочки беруться.
Я теж поки Ромка не було так вважала... А тепер не розумію, чому має бути різниця між любов"ю до дівчинки і любов"ю до хлочика, це ж однаково моя дитина...І взагалі багато на що змінила погляд після народження маленького. А батьки самі обирають, сюсюськатись з дітьми чи ні, і то не залежить від статі, і дівчинка також може вирости розбещеною вредіною...Занадто мамина (або татова) доця, яка ради собі в житті не може дати, теж не подарунок. Повірте мені...

---------- Додано в 10:45 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

Ромко сьогодні ну просто неможливий!!!:girl_cray: Тільки плаче, нервується, вередує, явно видно що його щось турбує...не можу ради дати ні на дворі ні вдома:girl_cray::girl_cray::girl_cray:.Раніше все б на зуби спихнула (там десь четвертий, нижній загубився...) але має таку страшну висипку, що може і вона турбує.

Hruska
16.04.2010, 11:50
А тепер не розумію, чому має бути різниця між любов"ю до дівчинки і любов"ю до хлочика
І я не розумію...чому? Любов однакова..ставлення інше.
Я Вас не закликаю робити так , Ви правильно сказали батьки самі собі обирають, як їм виховувати своїх дорогих маляток...я лише говорю за наслідки такого виховання...
Може краще, дати трохи більше самостійності своєму козакові, а разом з тим і чоловікові, що з ним знаходиться та батькам???? :)

olerusya
16.04.2010, 11:53
В мого малого лізуть зубки..... Так мучиться і вередує!
бачу в багатьох така проблема як і в мене!!! ми вже тиждень з малою таааак мучимось!!! і скільки це буде тривати........:girl_cray:

Vitaminka
16.04.2010, 11:59
омко сьогодні ну просто неможливий!!! Тільки плаче, нервується, вередує, явно видно що його щось турбує...не можу ради дати ні на дворі ні вдома.Раніше все б на зуби спихнула (там десь четвертий, нижній загубився...) але має таку страшну висипку, що може і вона турбує.
така сама ситуація, висипка і вредна другий день (не розумію чого)
тільки в мене на руках, не хоче до інших (зразу плач) і бавитись не хоче
зубків в нас ще не має і не пахне (хоча)

---------- Додано в 10:59 ---------- Попередній допис був написаний в 10:57 ----------

висипка може бути на зуби?
нового мала нічого не гамала

olerusya
16.04.2010, 11:59
і не пахне (хоча)
ото ж бо й воно!!!:girl_wink:

TASJA
16.04.2010, 12:57
А в нас з самого ранку води нема. Має прийти до мене однокласниця, а посуд непомитий :girl_cray:. Багато часу не бачилися, прийде, а на кухні повно посуду. Що вона про мене подумає? І нема навіть ніде набраної води, а то би я в тазіку помила.

І ще Святослав вреднючий сьогодні з самого ранку. Тільки чую: "ні! не так! не там!". Йой, що то за день сьогодні такий?

Provizor
16.04.2010, 14:14
Тільки що з прогулянки. В нас в районі з майданчиками складно, є один занедбаний. Дві качельки, одна з яких розламана. Гуляємо ми з Анютою, вона трохи бігає, трохи на качелі. Тут прийшло два бики (інакше не назвеш), всілися на качелі, п"ють пиво і курять. Лавочку собі найшли!!! Аня моя трохи позаглядала і ми пішли в інше місце гуляти, скандалити в мене сил не було, пояснювати очевидні речі двом дорослим хлопцям...де вони виховуються?! Накипіло:girl_feminist:

Fleshka
16.04.2010, 14:24
висипка може бути на зуби?
нового мала нічого не гамала
а мама? бо в нас то на той злосчасний огірок, який я з"їла (я чомусь більш ніж впевена)...Люди! коли ж воно виведеться вже з того маленького організму, і перестане його мучити?:girl_cray:

TASJA
16.04.2010, 14:31
А в нас з самого ранку води нема. Має прийти до мене однокласниця, а посуд непомитий . Багато часу не бачилися, прийде, а на кухні повно посуду. Що вона про мене подумає? І нема навіть ніде набраної води, а то би я в тазіку помила.

Нагріла в чайнику каплю води, помила той нещасний посуд. Витираю останнє горнятко - чую вода з"являється :girl_devil: Ну не закон подлості?

Fleshka
16.04.2010, 14:37
Нагріла в чайнику каплю води, помила той нещасний посуд. Витираю останнє горнятко - чую вода з"являється Ну не закон подлості?
Дик...то вже позітіффф))):girl_claping:

MAXAMAK
16.04.2010, 14:40
а я сюди вперше - прийміть до гурту.... Вчора в меншої знов температура - то капець якийсь - вже другий місяць одна поза одну хворіють. Аналізи такими добрими не були як здоровим здавали. а воно десь береться. Вже руки опускаються. І ше до всього термометр розгаратала об плитку - ото пів ночі вже і пів дня - ртуть по хаті визбирую і то все нейтралізую. Від заліза в хаті йодом смердить, аж нудить, а дітись ніде.

Usmishka
16.04.2010, 14:47
І в мене те саме, ще вчора тільки трохи покашлювала, мокрим кашлем, а зараз вже сухий, надрвається спати не може, а я так того всього не хочу, їду за аналізами в 4 годині, Господи, хоч би там було все нормально, бо я з розуму зійду від одної думки про ті ліки і антибіотики.

Vitaminka
16.04.2010, 15:02
а що -мама-....
ми не на ГВ :girl_cray:
дуже жалію, що так в мене з годування вийшло- після кесеревого молоко зразу було,-малу я годувала, а дальше моє довго лікування, яке не можна було відкласти (2 місяці)-антибіотики, уколи, система-капельниці, я продовжувала годувати доцю своїм -прекрасним молоком- і під час лікування, молока все менше ставало (я годувала на вимогу дитини), дальше в донечки пішла сильна алергія (дитину не впізнати-червона, розпухша, висипка...малу в мене на день забрали, я за той час я постійно пробувала зціджувати-а там майже -нуль-) і кінець молока, ні каплі (дальше консультанти..., намагання відновити ГВ, перечитала тут все про ГВ-робила як радили тут консультанти)
дуже-дуже жаль...бо нічо не замінить маминого молочка

100% допис для цієї теми, тут є чого плакати

Nata
16.04.2010, 15:05
дальше в донечки пішла сильна алергія
То може алергія на щось знову? І роздратованість від того...

Vitaminka
16.04.2010, 15:09
а то часом не офф - 3 сторінки про гв?
хто про що плаче....

Юстина
17.04.2010, 00:19
Ой, а що зі мною сьогодні зранку було... До сих пір не можу знайти пояснення.
Ранній ранок. Юстина збудилася швидше, ніж завжди. Я ще спала. Розбудила мене своїм плачом, бо хотіла на руки. Маємо ми таку моду кілька разів на ніч ще на руках поколисатися, коли самим важко заснути. Чи я різко встала, чи затепло було в спальні (кімната з східної сторони, тут кожен ранок дуже світло і сонячно), не знаю... Раптово дико розболілася голова, стало тошнити і те, що від тошніння виникає, світ крутився навколо. Як згадаю, жах один. Злякалася не за себе, за дитину. Як з нею дам ради. Подзвонила чоловікові, терміново приїхав, до обіду відійшла. Зараз вже, слава Богу, живчик, як би і нічого не було.
Що це відбулося зі мною... Голова ніколи не болить, тиск маю, як у космонавта (при чому навіть під час вагітності було 120 на 80-т), не отравилася точно, не вагітна теж точно. Добре, що все добре.

Prutylyatko
17.04.2010, 01:05
От в мене вчора те саме. Голова болить, температура скаче догори. Ще й бік лівий прихопило так, що ні сісти, ні встати. Дзвоню до однієї лікарки, та каже, що апендицит та треба викликати швидку. До другої - те саме. Але переживаю, що візьмуть до лікарні, а мала зараз майже тільки на грудному. Вдома всі сваряться, бо не даю викликати швидку. За годинки три попустило. Ото думаю, і що то могло таке бути. Але добре, що все добре закінчилось.

Ніколь
17.04.2010, 01:16
А я сьогодні навернулась в ванній разом з малою на руках :girl_cray:
Пішла її купати, ну але моя ж красавіца тяжкенька... ну і я її вже в ванну ставила, троха зігнулась вперед, мала висить в мене на руках в повітрі, і тут в мене ноги їдуть назад, я втрачаю рівновагу, падаю в ванну, мала разом зі мною. І намагаюсь її не вдарити і не впустити, ривком відкидаюсь назад...... короче мала трішки впала, трішки вдарилась..але могла вдаритись значно сильніше, а я собі здається спину потягнула :girl_cray: І скільки разів вже чоловіку кажу, давай ти її купай або хочаб в ванну занось...... все без толку, певно щоб дійшло мені треба покалічитись....

Provizor
17.04.2010, 07:09
Ще й бік лівий прихопило так, що ні сісти, ні встати. Дзвоню до однієї лікарки, та каже, що апендицит та треба викликати швидку
Апендицит справа, якщо у вас стандартна анатомія:girl_wink:

Mazerati
17.04.2010, 14:25
Відклали мій літак на невідомо коли...:(

Vittoriya
17.04.2010, 14:30
Відклали мій літак на невідомо коли...
нічого, краще перечекати і не ризикувати життям!

MADLENKA
17.04.2010, 15:37
Відклали мій літак на невідомо коли...
Сьогодні в аеропорту всі рейси скасовано. Завтра повинні дати інформацію. Телефонуйте в авіакомпанію і Вам повинні дати відповідь. Мусимо вичекати ту паузу, бо ж це диво природи несе реальну небезпеку для роботи двигунів літака. Мені теж сьогодні було реально шкода наших пасажирів, бо одна жінка плакала, наприклад, бо спішила, бо в Італії на неї чекає хвора дитина:( Шкода людей, але ж нічого не вдіємо! Природа в черговий раз доводить, хто господар на Землі!

Уляночка
17.04.2010, 17:03
тільки в мене на руках, не хоче до інших (зразу плач) і бавитись не хоче
зубків в нас ще не має і не пахне (хоча)
це доця образилась, що ви на море без неї з"їздили:girl_in_dreams::girl_wink:...
а якщо серйозно, то заспокойтесь, бо не зденервова і вічно заплакана, а спокійна і щаслива мама - найкращий помічник і друг своєї дитинки...все минеться, всі діти так ростуть....якби ви знали, як було непросто, коли Любік при прорузуванні одночасно 6 зубчиків "підчепив" ще стоматит і гінгівіт...то був жах...безсонні ночі, вічно на руках, їсти/пити не міг, висока температура, постійні полокання, обтирання ротової порожнини і личка, бо вилізло все наверх...все буде ок:girl_bye:...

а в мене не було 2 дні комп"ютера, бо "полетів" блок живлення....щось геть ламається моя стара коняка...

Іруня
17.04.2010, 18:21
Ніколи не дописую в цю тему, бо як прочитаю,як людям деколи важко, то мої проблеми здаються дрібничкою. Але тільки що я таке мала, що до сих пір не можу відійти...
Вийшла з дітьми на вулицю погуляти ( в селі ). Настя рядом бавиться з двома дівчатками 5-ти років і ще є одна з мам тих дітей. Єва вже почала капризувати, що хоче спати. Кажу до другої мами, що відійду на 2-3 хвилини, щоб мала міцно заснула, бо діти їй не дадуть, і прийду. Підходжу ( за мамою тою "и след простыл" ), діти втікають, а за ними летить величезна сусідська псина!!! Я мало не вмерла там на місці!. Тут пес перестає їх доганяти, втікає до себе на подвір"я. Брама в них відкрита. Думаю, підійду закрию, щоб знов не вилетів, а він розвертається і летить на мене! Боже! Кричу до дітей: " Втікайте!". А сама стала і не знаю що робити... Коло мене коляска з Євою... Це все долі секунди відбувалося. Вибігає на мій крик господар і закликав то "теля". З нервів я моментально втратила голос. Руки ще до тепер трусяться.
Ні, ну скажіть мені, що то за такі люди! мені до одного місця, що він там може не вкусить ( як каже господар). А як пес подумає що то така розвага і скочить якійсь дитині на спину? Навіть боюся думати про наслідки!
Пішов мій чоловік щойно на розборки. Сказав, що як не будуть його припинати і ще раз пес опиниться на дворі, то сам його пристрелить.

P.S. В червні вже була одна сумна історія з тим псом. Забіг він до наших знайомих на подвір"я на якому бавився хлопчик 6-ти років. Малий почав верещати зі страху. Мама його як почула, як син кричить, то до вечора в неї почалася кровотеча ( мама була 5 місяців вагітна ). Вагітність зберегти не вдалося. Були би ровесниці з моєю Євою...

Prutylyatko
17.04.2010, 22:38
Апендицит справа, якщо у вас стандартна анатомія
Апендицит то справа, але кажуть, що може дуже віддавати в лівий бік. Зокрема, в брата так було. Та й я лікарям про те говорила, але вони також схилялись до апендициту. Головне, що все перейшло, а то дуже налякалась не стільки за себе, скільки за малу.

Валентина Соболь
18.04.2010, 08:06
Голова як великий дірявий баняк....прокинулась вночі від головного болю...тиск поміряти не можу---моє міряло невдало падало...Збираю себе докупи і йду до церкви,може перейде...:umbrage::umbrage::(:(:(:suicide::suicid e::suicide:

Mazerati
18.04.2010, 08:33
в мене вже другий день на валізах...а могли би вже засмагнути....:) цікаво чи нам якось компенсують втрачені два дні відпочинку?...хтось з таким стикався? чи через те, що літак відмінили через форс-мажор плакали наші грошики? :(

WildWind
18.04.2010, 13:03
в мене вже другий день на валізах...а могли би вже засмагнути.... цікаво чи нам якось компенсують втрачені два дні відпочинку?...хтось з таким стикався? чи через те, що літак відмінили через форс-мажор плакали наші грошики?
А в контракті як прописано? В нас був випадок, коли їхали відпочивати автобусом, то було зазначено що до форс-мажору входить і поломка автобуса, а форс-мажор то така справа, що у разі чого добирайся чим хоч, і грошей не повертають. Ну так ми висловили своє фе, і той пункт викреслили з контракту.

Usmishka
18.04.2010, 14:03
А в мене поламамлась машина:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
Пішли ми з Іруською на стоянку, завели, сіли , доїхали 20м до підїзду, піднялась температура до максимуму, написало що перегрівся мотор.
отак стоїть під підїздом, завтра зранку викликатиму евакуатор і сервісну службу.
Мені завтра всі звіти, дитину до лікаря, чоловік у відряджені...
:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Vittoriya
18.04.2010, 15:50
в мене вже другий день на валізах...а могли би вже засмагнути.... цікаво чи нам якось компенсують втрачені два дні відпочинку?...хтось з таким стикався? чи через те, що літак відмінили через форс-мажор плакали наші грошики
думаю ви скоро полетите, а може вже в дорозі?:)
http://zik.com.ua/ua/news/2010/04/18/225236

Іруня
18.04.2010, 19:10
Ех, ну що за день сьогодні... Зварила рано суп з молодого горошку з фрикадельками. Щось закрутилася, а тут гості прийшли. Пішла з малими на двір їх відпроваджувати, та й заодно вже з ними погуляла. Приходжу щойно додому, а мій супчик прокис! Як стояв на кухні, так і стоїть ( чоловік його не сховав в холодильник, та й я мудра... ). Ото за дурної голови кілограм фаршу перевела:girl_cray:...

Mazerati
18.04.2010, 19:27
думаю ви скоро полетите, а може вже в дорозі?
Ще ні...але до ранку , сподіваюсь, буду....два дні в прольоті. :(

дашулька
18.04.2010, 21:09
А я ніяк не можу заспокоїтись після нашої вечірньої прогулянки!(( тільки зраділа,що мася нарешті почала бігати на вулиці-так сьогодні так впала,що просто...(((. крутилась біля тата,й щось так заплуталась у нього в ногах чи що-чую хлопок й мася обличчям в асфальті! а її підняла,вона в крик,бачу верхня губа розбита,ніс подертий,щока,чоло теж,так ще і з рота кров капає. Мені так погано стало-я ще такого не бачила! добре,що до дому було секунди,але поки дійшли вона вже заспокоїлась. Вдома все відразу забулось,почала бавитись. Хотіла подивитись,що там у ротику-не далась,думаю,що розбила губу так. Зараз ці місця,які постраждали,почервоніли та губка трошки вспухла,але добре,що шкірку не зідрала ,а то би було взагалі.))) Чоловівк получив по повній програмі,тому що була вся на нервах. розумію,що то діти й від падінь ніхто не застрахований,але як згадую той хлопок від асфальт-відразу стає не по собі! бережіть діток!

Fleshka
18.04.2010, 21:12
Зварила рано суп з молодого горошку з фрикадельками. Щось закрутилася, а тут гості прийшли. Пішла з малими на двір їх відпроваджувати, та й заодно вже з ними погуляла. Приходжу щойно додому, а мій супчик прокис!
За пів дня прокис?:eek:

Бурулька
18.04.2010, 21:16
Дашулько, зараз Вам варто заспокоїтися. Знаю, моя донечка також падала і розбивала губу. Боляче було дивитися. Коли вона заспокоїлася в мене на руках і пішла вже до татка, то мені так погано стало, що я ледь не втратила свідомості. Дуже Вас розумію, як шкода зараз малечі. Але варто заспокоїтися і головне завтра йти гуляти, як щодня і не показати дитині, що Ви переживаєте за те,щоб вона не впала. Щоб в крихітки не виникло страху бігати на вулиці. От побачите, все заживе швиде, ніж Ви думаєте.

дашулька
18.04.2010, 21:22
Але варто заспокоїтися і головне завтра йти гуляти, як щодня і не показати дитині, що Ви переживаєте за те,щоб вона не впала. Щоб в крихітки не виникло страху бігати на вулиці.
Дякую,Бурулька! але у нас взагалі якась "асфальтна хвороба" була,вдома бігає вже місяць,а на вулиці ніяк не хотіла. тут нарешті наважилась-і таке сталось! переживаю,щоб взагалі не злякалась. хоча ніби маленькі дітки забувають все швидше,не знаю...ніяк місця після того не знайду собі. ще і завтра в гості йдемо!

Neitiri
18.04.2010, 22:08
в мене вже другий день на валізах...а могли би вже засмагнути.... цікаво чи нам якось компенсують втрачені два дні відпочинку?...хтось з таким стикався? чи через те, що літак відмінили через форс-мажор плакали наші грошики?Моя сестра теж мала полетіти в п"ятницю вночі в Туреччину, але також відмінили рейси... Я сподіваюсь у вас вже все гаразд, тому що вона сьогодні о 14.00 все ж таки полетіла!!! А гроші за втрачені дні не повернуть - форс-мажор! (турфірма до речі наших друзів, і все одно не повернуть:girl_cray:). Сподіваюсь, ви вже в дорозі в "теплые края"!

kati
18.04.2010, 23:04
Ще ні...але до ранку , сподіваюсь, буду....два дні в прольоті.

а в мене подруга завтра мала в париж летіти....на зустріч з коханим...з січня планувала подорож....ех, хоть би ще все вирішилось

LILY
19.04.2010, 01:02
от халепа....... моя сестричка в Індії звисає,через тиждень має прилетіти))а ше мала внутрішнім перельотом на ГОА летіти, що ж буде.... як вона тепер добереться до України незнаю? в 2004 році аеропорт був закритий на рік,через вулкан:(

Ніколь
19.04.2010, 01:35
так сьогодні так впала,що просто...(((. крутилась біля тата,й щось так заплуталась у нього в ногах чи що-чую хлопок й мася обличчям в асфальті! а її підняла,вона в крик,бачу верхня губа розбита,ніс подертий,щока,чоло теж,так ще і з рота кров капає.
Моя вже ходить давно і дуже добре...але на вулиці постійно за щось шпортається, руки регулярно обдирає..... я тепер завжди з нею гуляю і в кармані маю перекис водню і лейкопластир бактерицидний.

дашулька
19.04.2010, 07:39
в кармані маю перекис водню і лейкопластир бактерицидний
Судя по всьому-буду брати з тебе приклад!

Іруня
19.04.2010, 07:40
За пів дня прокис?

Ага. В 10 зранку вже зварила. То він все був горячий, щоб його в холодильник ставити. А як кинулась десь в 6 вечора, то вже було по моєму супчику...

Редвумен
19.04.2010, 09:28
Читаючи даний розділ, згадала вислів: "Ніколи не розказуйте людям свої проблеми. 80% ними не цікавляться. Інші 20% радіють, що вони у вас є".

Orman
19.04.2010, 11:38
"Ніколи не розказуйте людям свої проблеми. 80% ними не цікавляться. Інші 20% радіють, що вони у вас є".

і чого згадали? тут навпаки розрадять-порадять, або поспівчувають

Velana
19.04.2010, 12:22
моє сонечко маленьке захворіло - носик маленький не може дихати :( лікуємось...
80% ними не цікавляться. Інші 20% радіють, що вони у вас є
звідки така статистика? проблеми (життєві ситуації) - були, є і будуть ... це ж життя... :girl_in_dreams:

popelushka
19.04.2010, 12:32
В мене якась суцільна чорна полоса пішла.... Чоловіку переслали через банк невеличку, але таку нам зараз потрібну, суму грошей, та забрати з банку вже їх не може три дні, через некомпетентність працівників:( А тут ще, я захворіла, тепер ще й зуби почали боліти, батьки вже на нас "косо" дивляться, бо продукти вже давненько не купуємо... Мені про роботу і мріяти не можна аж до червня, хоча на стажування мене вже запрошують. Всі проблеми звалилися і не можливо з них вилізти:(

Карінчик
19.04.2010, 13:58
А я замучена,і дуже хочу спати,ще й свекрусі щось "пороблено"... змінилась вона дуже швидко і то не в кращу сторону...

Vitaminka
19.04.2010, 14:04
А я замучена,і дуже хочу спати
у вас ще є час відпочити і поспайкати...а як будуть дітки тоді вже буде менше часу на відпочинок

свекрусі щось "пороблено"... змінилась вона дуже швидко і то не в кращу сторону...
і що сталось/як змінилась?
і що ви зробили, щоб стосунки стали кращими/гіршими?
не пройшло і 11 місяців...
це вже напевно в тему -свекруха-

Редвумен
19.04.2010, 16:11
і чого згадали? тут навпаки розрадять-порадять, або поспівчувають щиро?
звідки така статистика? проблеми (життєві ситуації) - були, є і будуть ... це ж життя... а хто писав, що їх нема? я писала про публічне обговорення своїх проблем!

Un.Known
19.04.2010, 16:22
щиро?

Ну тут же не всі глупі. Нещирість розпізнається принаймі за третім разом.

Тут інша біда. Деякі думають, що якщо поплачуться, то думають, що їх тут же і пожаліють.