КПК

Показати повну версію : Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34

mysha
20.11.2010, 21:01
Проза: старший хворіє вже 4-ий день, температура піднімається деколи до 39. Даю цибулевий сік і гомеопатію. Чоловік вже не натякає на антибіотик, зрозумів що зі мною "споріть безполезно"...:girl_yes:
Врочистість: були гості, наготувала купу смаколиків завдяки "Посиденькам" і що б я без вас робила, дівчата, гості вже пішли, чоловік з малими полягали спати цікаво, коли вони завтра прокинуться :morning1:, а я в "Посиденьки..."

La esposa
20.11.2010, 21:30
Тиждень мені надзвонює моя подружка дитинства, а я не беру трубку, бо не хочу ні з ким спілкуватись

О, нарешті є ще хтось, з ким таке саме буває!

Мар"янко, а почни щось вишивати... у вільну хвилинку.. вимкни телефон чи закинь в ігнор всіх, крім найближчих, видно, душа того бажає, і нічого в тому поганого нема.

а в мене то буває від того, що "занадто добре". Маю чоловіка, маю Посиденьки, і нікому не дзвоню, не пишу вконтакті, так мені добре. А всі кажуть, що "випала з життя", бо не даюся чути. Ну і як то пояснити?

Нині півдня ходила по базару, накупила смакоти, потім прийшла коліжанка, я їй дещо з дипломом помогла, їли пиріг, тепленький, класний, пили каву-мартіні... файно посиділи :) тільки під кінець взнала, що чоловік мені "свиню підклав" — поміняв мою двд-писалку на якусь стару сд (де він ту древність витяг, я вже думала, такого нема). І я не могла їй записати той проект на диск... дурдом.

зараз ще пилососом протягну і сідаю вишивати :)

true
20.11.2010, 21:37
О, нарешті є ще хтось, з ким таке саме буває
В мене теж таке трапляється. То напевно осіння депресія. То треба чимось себе кохану задобрити, або знайти, чим би то відволіктись від рутини. Я ще люблю в такі моменти почитати щось позитивне .

Jasmin
20.11.2010, 21:53
Проза: попрацювала на роботі, наготувала їсти, втомилась... хочу спокою....:girl_in_dreams::girl_dance:
Врочистість: як вчора глянула на себе на фото....:girl_blush2: о мамочки!!! коли ж я була в перукарні? сьогодні виправила ситуацію- пішла підстриглась і пофарбувалась:d23: завтра зроблю собі манікюрчик французький:girl_in_love: і буду краля:girl_cool:

Людок
20.11.2010, 22:15
Пупсик,
якось дуже самотньо...(((((
Мар"яна, це напевно погода така :girl_in_dreams:
тай Ви не самі, ми з Вами :girl_wink:
З врочистості - два дні вихідного :girl_dance:
вирішила багато справ, сходила на базар, притягнула купу продуктів, завтра буду, як Юлія Висоцька :girl_haha:, забрала свої рушники в Гуцулянки.
Ще багато планів на завтра :connie_pull-pigtail:d23:

DivineVanGate
20.11.2010, 22:37
В районі практично нікого не знаю, але і знайомитись не спішу

Давайте знайомитися!! Я бачу, ми не тільки сусіди, а ще й однакові імена маємо ))

всі живі, все нормально, а мені так недобре.

У мене теж так буває. І справді не знаєш, чи це осіння депресія, чи це просто, що цілий день з дитиною сама, чи тому що чоловік цілими днями на роботі..... Але це все минається.

А от щодо

почни щось вишивати..
це справді дуже корисно. Як пішла в декрет, зрозуміла, що обов'язково треба мати хобі, щоб не тільки вдосконалюватися як найкраща мама, а ще й для себе щось творити.

Якщо нічого не хочеться, є 3 варіанти: вишивати, читати або спати :-)

Пупсик
20.11.2010, 23:31
а почни щось вишивати... у вільну хвилинку.. вимкни телефон чи закинь в ігнор всіх, крім найближчих, видно, душа того бажає, і нічого в тому поганого нема.
Йой, то ще один привід до депресії(((( Маю купу хвостів, а ще маю приготувати подарунок дужжже файній форумляночці. А ще навіть не знаю що буду робити. А час піджимає(((( От така в мене щей до всього вишивальна криза.

Маю чоловіка, маю Посиденьки, і нікому не дзвоню,
О, і я завдяки посиденькам випалаз реального життя. певно вже треба від тої хороби якось лікуватись
То треба чимось себе кохану задобрити, або знайти, чим би то відволіктись від рутини. Я ще люблю в такі моменти почитати щось позитивне
Йду себе кохану задобрювати))) Беру книжку і в ванну)

Ви не самі, ми з Вами
Дякую дівчата!!!!

Давайте знайомитися!! Я бачу, ми не тільки сусіди, а ще й однакові імена маємо ))
Я тільки за!!!!

Мар'яся
20.11.2010, 23:34
Я тільки за!!!!

Як надумаєте, то свистіть, вже би й ми підтягнулись :) Було б тріо :girl_blush2:

Holly
20.11.2010, 23:59
А в мене сьогодні тільки врочистість. Виявляється для щастя людині потрібно зовсім мало :) Мені сьогодні зняли гіпс і я вперше за три тижні нормально помилась, набрала повну вану води, зробила пінку і сиділа годину. З легкістю приготувала вечерю і з задоволенням поприбирала
вже би й ми підтягнулис Я теж

simona
21.11.2010, 00:03
ну я і гниль сьогодні, спала до .... навіть стидно сказати, потім цілий день в інтернеті (без толку потрачений час), ліньки все і прибирати і вчити і вишивати, але мус хоча б перше зробити. Єдине, що сьогодні, то почула гарну новину від своєї коліжанки, але то вже піду в іншу гілочку

Яська Березнева
21.11.2010, 00:05
Мені сьогодні зняли гіпс
упс... я щось пропустила?..

Ljus6ka
21.11.2010, 00:12
А ми сьогодні з донечкою і з подругою і її донею були в ляльковому театрі вперше, дивилися "по щучому велінню" не можу сказати що моя дитина була в захваті , але всерівно хоч якесь різноманіття внесли в її життя. Ще покаталися на кареті з кониками раніше хотіли але доня чогось боялася сьогодні дозріла. Приїхали з центру геть вимучені , лягли спати і проснулися аж на х-фактор, сьогодні певно довго не будемо лягати спати , виспались

Holly
21.11.2010, 00:12
упс... я щось пропустила?.. Та я нікому не казала, хіба рідненьким вишивальницям пожалілась, що нема як вишивати

Яська Березнева
21.11.2010, 00:27
Отаке знайшла:connie_pull-pigtail
(модератори, якщо не в тему, прохання перенести):

http://www.youtube.com/watch?v=IvlOM9MeM8Q&feature=related

Натуля
21.11.2010, 00:35
В мене вчора був такий настрій як у Пупсика:girl_sad:. Від "лікування" шоколадом ефект був тимчасовим. Але сьогодні вранці чоловік мій встав раненько перед роботою, поставив смажитись курку в духовці:girl_yes:, забрав трохи до себе малявку на кухню, щоб я трохи поспала ще й зробив мені яєшню, а яйця збивав синуля:girl_dance:. Так смачно було. Ням-ням. А ще навчив Антошку показувати який він буде великий і сильний якщо буде пити молоко:girl_haha:. То так смішно було. А ще потім з дитиною на заняття розвивачі ходили і то теж мене взбадьорило. Настрій став кращим.:connie_pull-pigtail
І ще не знаю куди написати але просто не виходить з голови. мала розмову з однією коліжанкою. Вона працює в аптеці і відповідно наркомани там часті гості. Препарати, що вони купують ніби у вільному продажі. Але її хвилює, що цим всім цікавиться міліція і чи не буде в неї особисто проблем. Але в цій розмові мене зачіпила фраза "я ж маю з того процент". Блін і то людина яка говорить про зневажливе і огидне ставлення до тих наркоманів і зарплата в неї невелика і на роботу ходить більше для того, щоб вдома не сидіти. Невже бажання тої копійки вище людської гідності. Чи то я така наївна?

La esposa
21.11.2010, 00:46
Було б тріо

квартет :girl_cool:

Virginia
21.11.2010, 14:11
А я сьогодні вже 2 салати зробила, олів"є і зі шлуночків, чоловік вчора оселедець під шубою зробив, мама спекла 2 пляцки ... і йдемо сьогодні на Михайла (зі своєю їдою:) )
А завтра на роботу:cesored: після двотижневого лікарняного, таке враження, що на роботі не була місяців зо два (стільки всього нового було за тих 2 тижні). Чесно кажучи не уявляю, як буду на тій роботі витримувати.
Та ще й не маю що одягнути:( внизу... светри і туніки нормальні на мене, а всі штани, лосіни (вони, ясне діло, всі впритик на мене були) і навіть колготи тиснуть... і шо робити:unknown:

SOLODKA
21.11.2010, 21:08
Як що ??Купити речі у магазинах для вагітних..:girl_tender:

zetta
21.11.2010, 21:24
а вранцi прокинулась..... а за вiкном снiг ) з того всього пiшла спекла шарлотку ))

Vittoriya
21.11.2010, 21:32
а за вiкном снiг
де то ви живете?я теж хочу снігу..

La esposa
21.11.2010, 21:46
Щойно крізь фільм чую, чоловік з кухні щось говорить. Тицькаю паузу, прислухаюся... чую завершення фрази (навмисне голосно):

-Це гуманно — позбавити жінку сирника... бо сирник — це зайві калорії...

Я крізь сміх кричу з кімнати:

- Позбавляй-позбавляй :)
- Ти не проти? А чому?
- Бо це зайві калорії :girl_crazy:
- Ага, значить ти хочеш, щоб я став жирним? щоб в мене виросло пузо? :girl_impossible:
- То лиши сирника мені! :girl_yes:
- ммм... мням... якого шивника.. фо тобі лифити??

ну і зрозумій їх :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:

zetta
21.11.2010, 21:48
де то ви живете?я теж хочу снігу..Та то я поки не у Львовi..

Fleshka
21.11.2010, 23:29
Щось мені останнім часом шо вихіді, шо будні....
В понеділок мали гостів, в четвер їздили на пікнік і в гості, в суботу ходили в гості і нинька мали гостів...Вже не наю чи то проза чи то врочистість? Певне швидше врочистість...

Уляночка
21.11.2010, 23:45
а моя проза нинька розбилась об таріль з суші...файно посиділи...особливо, коли мова пішла про пуховики:wacko1:..Касюнь, привіт:drinks:

IRUSKA*8
21.11.2010, 23:49
Знаєте,по якомусь із ТВ-каналів показують передачу "Ти нє паверіш",чи якось так)))) так от-я зараз сама собі не вірю,що можу лягти на ліжко і випрямити ноги))).Бо минули вихідні,а я їх такими можу хіба в лапках назвати,були дуже "буйними":сьогодні в нас Храмовий празник-Михайла,то вчора субота-на кухні,сьогодні-Неділя трохи там,трохи за столом,і хоч гостей не було багато-кум і кума зі сім"ями,але я ледве дишу.Щойно все повимивала,поскладала (при тім,не забула 1 стакан збити))),а завтра з раненька на роботу....і ще ,нога,та що недавно була в гіпсі,болить страшенно(((...як то добре народитися мужчиною-сів за стіл,випив,закусив,заснув-ніяких проблем)))

Vittoriya
21.11.2010, 23:52
як то добре народитися мущиною-сів за стіл,випив,закусив,заснув-ніяких проблем
це не вони родяться такими,це жінки їх такими роблять! Бо що чоловіку заважає помогти позбирати посуд,помити посуд,поскладати посуд??шкода,що в нашій підсвідомості вже закладено так,що чоловік ніц не має робити.Давайте розбивати ті стереотипи!!

IRUSKA*8
22.11.2010, 00:02
це не вони родяться такими,це жінки їх такими роблять! Бо що чоловіку заважає помогти позбирати посуд,помити посуд,поскладати посуд??шкода,що в нашій підсвідомості вже закладено так,що чоловік ніц не має робити.Давайте розбивати ті стереотипи!!
згідна на 1000000000%..........але я от свого 33-літнього "стереотипа"))) вже не зміню-знаю точно))),але синочка постараюсь виховати так,щоб його майбутня дружина могла робити забаву в хаті,знаючи,що зможе дійсно вдпочити,так як і гості...

kati
22.11.2010, 00:28
пятниця і субота пройшли в дитячих днях народженнях, а сьогодні такий собі лінивий вихідний, який пройшов під гаслом "свято живота". Бабусі нас запакували різними домашніми смакотками, з Італіі отрмала передачку,теж з мнямками, а ще приїхала моя сеструнька з Праги-понавозила нам купу подарунків, Сашці перепала ціла торба різних цуць, які ми і наминаєм цілий день)))
А завтра ввечір знов день народження...вже дівочий:)

Тетянка
22.11.2010, 00:46
собі лінивий вихідний
а ми сьогодні спали до 11 ранку..не було кому нас будити:girl_haha:, потім пів-дня думали, куди піти - муж висував різні пропозиції, а я всі забраковувала, поки ми як пенсіонери не вибрались зробити променад по Сихові... Купили різних дрібниць, приглядались, прицінювались ще до деякої техніки, але вибір Фокстроту не вразив, я вирішила, що тре спочатку попит і пропозицію через нет вивчити, або чекати якихось святкових акцій і знижок. Накупляли різних солодощів (як без того :girl_crazy:) і пішли назад дододму, фільми дивитись під коньячок. Чекаю, поки висохне лак і піду спати...Ще вагаюсь над однією цікавою пропозицією з кідстафу, але так не люблю передоплат, та й не знаю, чи вгадаю з розміром...Тре до завтра визначитись...

Zlju4ka
22.11.2010, 02:02
З вечора пятниці з подружками загуділи до суботи:)))В суботу приїхала до мамуськи і з іншими подружками пішли в сауну,Відпочила супер!нині перукарня,госювала ще в братика трохи,потім шопінг з свекрухою, і вернулась додомцю"блудна дитина:)"Ще б малий так не кашляв то б вихіді взагалі б "удалісь":)))))))))

Trumbumbulja
22.11.2010, 10:42
В мене вихідні пройшли на суцільній врочистості. В суботу святкували д/н сестрички. Їй 14 рочків виповнилось. Приходили до неї подружки, а ми: мама, тато, Коханий і я - відпочивали окремо. Набралися ми так, що аж танцювали.:girl_crazy: А в неділю я ходила знайомитись з майбутніми свекрами!!!:girl_curtsey: Як вони мене приймали, то треба було бачити! Мама рідна наді мною так в житті не бігала:girl_crazy:. Свекруха наготувалась як на весілля. Але взагалі вони мені сподобались. Думаю, зживемся. І я їм теж. Подзвонили ввечері до Коханого, сказали що я дуже файна, але шоб мені не казав:lol:. Одним словом вихідні вдалися. А тепер починається проза. Треба йти працювати, мити посуд і квартиру... А так не хочеться....

Consuelo
22.11.2010, 11:26
а мій вихідний пройшов якось пасивно, але ну дуже файно...
нарешті поспали довше! але організм так звик вставати 8.00, що ми встали 10.30 - а коли вставали в обід)) і тепер день якимось дуже коротшим видається, коли встаєм пізніше)))
потім в ліжечку подивилися нові фото з нашої поїздки, потім поснідали (вже навіть пообідали), пішли в центр пройшлися, потім в гості, де навіть встигла перегаркнутися з не дуже приємною мені людиною, а потім додомцю.... словом - відпочили... і нарешті весь день провели з Коханим! без спішок, без роботи)))

Зорянівонька
22.11.2010, 11:37
А я мала гості, дуже добре посиділи, відпочили. І дітки так гарно побавилися. Вже такі великі, самі бавляться, спілкуються - як дорослі!
Дівчата, дякую, що ви в мене є!

hrystusja
22.11.2010, 12:30
А ми вчора з чоловіком посварились. Причина банальна-збрехав!! І робить з мене вар"ятку, що він чесний і чистий як шкельце. Так мені нерви потріпав, що пів ночі не спала. Наслідок-молочка менше зранку, синочок нервується. І головне чоловік прийде з роботи і зробить вигляд, що нічого не було! От так ми намагаємось замовчувати проблеми!!! Одним словом неділя не вдалася!! Та ще й свекруха заїхала раз за два місяці і вчить мене, що то я дитині хребет зламаю і не правильно тримаю, то що я його боляче по животику гладжу (масаж!!?), не так їм, не те вдягла. і ще носить дитину і приповідає: бідненький, хто тебе ображає, хто тебе бідного ображає.... Всі просто знущаються над ним, не витримала я!!!!
А зараз прийшла з пілатесу і насолоджуюсь тишиною!!! Лише синочок сопить збоку))))І добре....)

kati
22.11.2010, 15:26
Боже, я незнаю що мені робити.... чоловік у відрядженні, і зв"язатись з ним по телефону нема як.... а в мене тут вирішується питання замовлення столу і стільців...якщо до завтра не проплачу за них, то до нвоого року не приїдуть, а мені так не підходить. І ніби говорили з чоловком про той стіл, казав щоб вибирала і замовляла.... ну з столом ще пів біди, а з кольором стільців я " потєрялась"..... караул короче.

Уляночка
22.11.2010, 16:55
ну з столом ще пів біди, а з кольором стільців я " потєрялась"..... караул короче.
порадься ще з тим,кому довіряєш у справах смаку

Zoryanazirka
23.11.2010, 13:31
А Ми на озерах алтайських гуляэмо з хлопцями, погода лялька. Аж не вiриьься що скоро зима...

Holly
23.11.2010, 14:56
У мене зараз така врочистість, діти заснули одночасно і хатньої роботи нема. Йду собі заварю легенької кави і буду відпочивати

MADLENKA
23.11.2010, 15:30
Йду собі заварю легенької кави і буду відпочивати
Аж запахло мені тою кавою і зробила й собі... Правда, на роботі і буду не відпочивати, а продовжу працювати.... А так не хочеться....Бо шось зовсім недобре себе почуваю:розклеююсь зовсім...вот і маємо невеселі будні. Хоча вчора так класно день пройшов. Діти були на диво спокійними, бавились собі чемно, в центрі побувала з малою,все в хаті зробила.... просто кайфовий день видався:girl_in_love:

Ірушка
24.11.2010, 00:12
Нам призначили нарешті субсидію, щаслива неймовірно. все ж економія сімейного бюджету, але поки що не можу добре розібратися скільки ж мені платити, завтра піду в управління, залишу своїх хлопців разом, ще й прогуляюся заодно, ато я вже 1.5 місяці нікуди без дитини і чоловіка не виходила.

Consuelo
24.11.2010, 00:40
день як день, єдине здала у свою улюблену взуттюву майстерню зимові чоботи на профілактику... як сказали ціну - чуть не впала, так мало... я навіть спочатку подумала, що може то за один)))
а ще нині по факультету кажанчик літав))) як він туди потрапив - так і залишилось загадкою))

natka75
24.11.2010, 00:56
а я після святкувань з понеділка на роботі ще була якась приторможена,га?що?
завтра приїде племінник, будемо здавати його документи на новий закордонний паспорт,мої хлопці у свекрухи,а я коли сама без них то роблюся такою лінивою, що сама собі не подобаюсь, прийшла з роботи, заклала пральну машину, потушила печінку і сиджу в комп"ютері........:girl_impossible:скачала 3 фільми, що дівчата радять, от думаю спати чи дивитись...... :scratch_one-s_head: ні, таки спати йду...надобраніч)))))

robik
24.11.2010, 11:08
А в мого меншого синульки сьогодні ДН. Йому виповнилося 9 років. УРА!!!
Кульки надувала до 02,00год. Трохи посвяткуємо сьогодні, а продовжимо на вихідних (хресна веде нас на вицєчку:girl_curtsey:.)
А сумно, бо в той день особливо гостро відчувається, що немає нашого хресного:girl_cray:, і ніколи вже не буде. :girl_cray:

Олька
24.11.2010, 11:16
А сумно, бо в той день особливо гостро відчувається, що немає нашого хресного, і ніколи вже не буде

І в нас так само:((((((((((, тільки до нас ще й хресна не приходить взагалі, то моя дитина на жаль не має хресних батьків! Я також особливо в той день дуже гостро відчуваю біль за братом (хресним Каті).

Virginia
24.11.2010, 18:56
Прикупили собі з мамою чобітки зимові! Такі класні, в стилі 70-х:girl_cool: Ото вже тьолки будем:) Я з радості, навіть забула, як мене нудить цілий день...
Тепер вже придумала, яка куртка до чобітків буде пасувати, яка шапочка, яка сумочка:girl_in_love: ой... як я то люблю:girl_in_love: Ну коли вже той сніг!!!

А зараз сиджу, відпочиваю, їм мандаринки і вже чекаю на Миколайчика:girl_in_love:, бо не розумію, як то мандарини і без Миколая:)

kvVItKA
24.11.2010, 19:14
мама приготувала смачнющу дораду, така мнямка:nyam2: мені аж Адріатикою запахло і відразу згадала, що мій закордонний паспорт на старому прізвищі....
будемо здавати його документи на новий закордонний паспорт
а хіба особистої присутності вже не треба? бо і мені питання з паспортом треба ближчим часом вирішити :girl_in_dreams:

чобітки зимові! Такі класні, в стилі 70-х
фото просююю;) може "надихнусь"
а то я до зими взагалі не готова і "шопінговий" настрій до мене не спішить:(

Нік має 2 зуби, а ми з чоловіком синяки під очима:girl_crazy: і шалене бажання СПАТИ

zetta
24.11.2010, 21:15
що мій закордонний паспорт на старому прізвищі....
я з старим паспортом так i каталась поки сторiнки не закiнчились, i вiзи вiдкривали без проблем ) украiнський з новим прiзвищем возила з собою але так i не знадобився)
урааа.... торба готова, я завтра iду до домуууууу )))

natka75
24.11.2010, 21:28
а хіба особистої присутності вже не треба?
а він і був присутній особисто, я його тільки завела куди треба (нам треба терміново трохи).

Взяла собі роботку додому, думала цикну на кнопку і випишу швидко 11 квитків, агась, уже півтора години вношу всі паспортні дані по нових правилах.....не мала баба клопоту....

Neitiri
24.11.2010, 21:35
А ми майже закінчили ремонт в кімнаті малої (залишилось купити тільки стілець, килим, годинник, картину і тд і тп). А ну то всьо... треба відпочити - їдемо в Прагу, а ті всі меблі потім, потім, а то вже нема ні сил, ні натхнення.

AilataN
25.11.2010, 02:15
)День почався гнило-семiнар,який органiзовувала,майже провалився. Зла була,як...аж хряпнула винця,в нас в офiсi завалялось,та все одно на людей гавкала!(а люди!чому такi невихованi i непристойнi?)(навiть таке було,прийшли парочками i зажимались...)(чи це я вже пiдстаркувата?)
та я не про те!порадувала мене продавець в магазинi бiля хати!приходжу,кажу-ех,шкода,що в вас прального порошку нема,бо заклала прання,а чим попрати-закiнчилось,"раптово"!вона каже-зараз дам вам порошок,побiгла(магазин поряд з маленьким готелем,я цей момент навiть не просiкла) i дiйсно притарабанила менi такий добрячий кульок з пральним порошком,грошей не взяла.. .
Я,чесно,в шоцi приемному,продавця я знаю,як покупець,не бiльше,дуже приемно,коли в магазинi тобi додатково щось зроблять-чи послугу якусь,чи який товар краще скажуть,правда?ех,нерозбалуванi ми,сервiс,якби захтiв,мiг би з нас шнурки вити,та чомусь не нав'язуеться

---------- Додано в 01:15 ---------- Попередній допис був написаний в 00:29 ----------

А ви бачили сьогоднi снiг?....лапатий...i з дощем...от вона,наша львiвська зима...

La esposa
25.11.2010, 02:27
А ми знову хворіємо. Одна втіха — сніг, який засипав всі машини під вікном :) чоловік спить зараз з температурою, я малюю і записую диски на завтра. Ще мушу кілька годин посидіти, спати зовсім не хочу. Хоч би він виздоровів пошвидше...

п.с. хто не бачив снігу, багато втратив.

Женічка
25.11.2010, 09:04
і стрийські машинки сьогодні під сніжком спали. Хочеться мені морозця :)

Vittoriya
25.11.2010, 14:13
урра!!! Сніжок падає!!!:girl_tender::girl_claping: ще би якось трохи світліше було надворі,а то так якось сіро,сонно..

BIEDRONKA
25.11.2010, 14:59
урра!!! Сніжок падає!!
Класно вам!! Бо в Києві сіро і досить похмуро, а снігом і не пахне:girl_sad:
Хочу сніііігггуу:girl_cray:

cherepashka
25.11.2010, 15:25
А я не люблю таку погоду-і не сніг,і не дощ...Зранку подивилась на те все за вікном,і зробила доціку вихідний-в садок не пішли,забавляємося дома.Все ліньки і весь час хочеться спати...

Trumbumbulja
25.11.2010, 22:00
В мене сьогодні день під назвою " Для себе коханої". З 12 до 20 години була на " Драбині". Переглянула аж! 4 театри. Вражень повна торба! Ще й горнятко "драбинівське" придбала. Правда, не задоволена своїм улюбленим аматорським театром "Намір", вистували жахливо.
Але то все лірика. Головне, що я сьогодні мала випадкову (але довготривалу) зустріч з колишнім коханим. Сто років не бачила його і тут... Ех, як він на мене дивився. Казав,що я гарно виглядаю, що скучив і т.д. Приємно.:girl_dance:
А тепер прийшла до додому, готую вечерю і чекаю Коханого ( нинішнього, єдиного і неповторного) з фітнес-залу. Тішуся пережитим днем. Побільше б таких приємностей!

kati
25.11.2010, 22:28
продовжую святкувати! Вчора рідні, сьогодні коліжанка-сусідка з дітиськами приходила, в суботу ще відгуляти з дівками-коліжанками, а на другі вихідні останні святкування з ще одними коліжанками і буду мати на рік спокій:)))) Хоча де там... потім Катерини...і отак завжди

Consuelo
25.11.2010, 22:33
робота, пари, дім... ех... де моя молодість? :girl_mad:

Тетянка
26.11.2010, 00:31
а у мене і врочистість і не дуже - поназамовляла (ех, барахольщиця я :girl_crazy:) всякої всячини і сьогодні приїхали мої посилкиі. Одні штани ідеально підійшли, а 2 інших пари завеликі..Ще з врочистості - приїхала моя мама в гості, все нам в хаті поприбирала, перемила, їсти наварила...Ляпота...Сашуля цілий вечір ходив в обновках, поки частково не повимащував все, але то дурниці. Насилу вклали його, і то мусіли ми втрьох лежати, а біля кожного на подушці іграшка, яку треба було обов2язково обнімати. Мій чоловік дуже мило дивився в обнімку з оленем:xaxa:

Holly
26.11.2010, 17:54
А у мене проза. Пошуки квартири нічого не дають, або агенства або посередники, які нагло розводять людей.
Тяжко :(

robik
26.11.2010, 18:15
В мене сьогодні день під назвою " Для себе коханої"
І в мене тоже. Я підстриглася. Отак взяла і обстригла 20см волосся. Моя перукарка була в шокована від мого рішення, але ....Зробила своїми золотими руцями БОБа. І тепер я така як ніколи:d23:

Zlju4ka
26.11.2010, 21:57
Робочий день нічого не передбачав несподіваного,але в обід захтілось мені зробити собі пірсінг:)))))зробила:)..тішусь як слон
а ще вечорком прийшла коліжанка і ми бахнули собі чеського пивка-ляпота...

Незабудка
26.11.2010, 22:04
пірсінг
О, вітаю! А де саме (вибачте, якщо питання занадто інтимне..)?

GONE BABY GONE
26.11.2010, 22:05
Я підстриглася.

зробити собі пірсінг
бачу сьогодні день добрий для експерементів.... :)
я також сходила до косметолога, і ще мені захотілось підстригтись...
ну от-підстриглась і з моїх кос до пояса,залишилось...:)добрих см 10 відрізали...
трохи не звично,бо привикла,до дооовгих,але й тепер мені ДУжЕ пoдобається :)

Zlju4ka
26.11.2010, 22:09
А де саме
в пупчику:)

Незабудка
26.11.2010, 22:23
в пупчику
Молодчинка!
А як він вас влітку на пляжі радуватиме - ух..!
Півроку тому теж собі зробила, не можу натішитися.
Порада: кілька днів на ніч засипайте подрібненою таблеточкою стрептоциду. Промивайте хлоргексидином (можна перикисом водню, але від нього в мене сережка чомусь почорніла), і тіштесь своїм пупчиком :)

kvVItKA
26.11.2010, 22:26
в кожного свої експерименти, я , дякуючи одній дуже файній форумчанці:girl_in_love:, вперша за останні пів року підійшла до духовки і спекла мегасмачнюще вівсяне печиво.То врочистість. Сиджу п"ю з мегавеликого горнятка чай з молоком, хрумаю печиво і нехай весь світ зачекає:girl_dance:
http://lh4.ggpht.com/_rgyCkJHYmfA/TPAJT7PgVXI/AAAAAAAACPs/BCxijnqEPi8/DSC_3191.JPG(з прози-настрій зіпсув чоловік, котрий повернувся з ювілею на 1,5 год пізніше, а завтра я йому настрій зіпсую -відміню картинг,ресторан і сауну-жиби знав,яка я вредна....хоча ще ціла ніч попереду,може подобрішаю:girl_in_dreams:)

ola-lyola
27.11.2010, 10:58
Як я люблю зранку повалятися в ліжку, з Яркою (тато у відряджені) і дивитися мультики.
А щойно випав сніг - сидимо на підвіконі дивимось на сніжинки і я розказую Ярці як для неї вперше випав сніг, їй було 5 міс. і я так само з вікна показувала їй перший сніг(а ї було по барабану).
Потім йдемо у дитячий театр і мусимо купити чорного хліба бо "в садку казали сьогодні поставити на вікні чорний хліб і свічечку", і треба обовязково чорного.

Яська Березнева
27.11.2010, 11:05
Вчора ввечері випрала речі і вивісила на балкон. Сьогодні сиджу на ДП і не зауважила, що сніг ліпить... Само собою, все, що було мокре, замерзло і задубіло. Тепер маю "стоячий" спортивний костюм, дві пари "стоячих" джинсів, дві "стоячі" кофточки, "стоячу" спідницю, "стоячий" рушник і навіть дві пари "стоячих" шкарпеток!:girl_haha:Приколювалася з мужа: то твої "стоячі" шкарпетки? Ну і скільки ж ти їх носив?:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Оце лежить на кухні "розморожуєтьтся".:connie_pull-pigtail

Так, терміново нинька набойки на зимові чоботи набивати і в капюшоні малої замок міняти.
От же ж, блін, господиня - поки грім не гряне, мужик не перехреститься.:girl_haha:

Virginia
27.11.2010, 11:12
ААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Класссссс!!!!! Зима!!!
Який кайф!
Ще ніколи так не тішилась зі снігу:) Зразу такий святковий настрій появився! Вже би йшла за ялинкою і подарунками:)

Zlju4ka
27.11.2010, 11:38
Зразу такий святковий настрій появився! Вже би йшла за ялинкою і подарунками
аналогічно:)весь ранок з малим в вікно виглядаємо:))))ща підем в гості і на прогулянку насолоджуватися сніжком:))))

Женічка
27.11.2010, 12:18
ща підем в гості
хто ходить в гості "паутрам" - той поступає мудро, тарам тарам тарам тарам :)

а ми з Настюхою самі, виспались, як свинючки, поснідали, та й еж збиратимемось до магазинів, бо в дитини фарби закінчились, не дає мені спокою.

Марта2
27.11.2010, 13:29
хто ходить в гості "паутрам" - той поступає мудро, тарам тарам тарам тарам

нє, не так,
...... то тут 100 грам, то там 100 грам на то оно и утро...:girl_haha:

Bonita
27.11.2010, 14:04
Ще трошечки і закінчиться мій лікарняний і нарешті я піду на роботу, вечером погуляти, ще в процесі сесію доздам:girl_dance: і вийду з хати. Вже 2 тижні практично безвилазно хворію-лікуюся і скоро від сидіння дома почну по стінах лізти.

Consuelo
27.11.2010, 14:13
все класно, крім:
1. хворого Біма
2. цілий день на роботі і тут дууууууже зимно, та моя дуйка не справляється, не знаю, що ми будем робити, коли буде -10-20-30....

IRUSKA*8
27.11.2010, 15:05
Повернулися з малим з вулиці-витоптали увесь сніг на свому і двох сусідських подвір"ях,намочили 3 пари рукавиць,зліпили маленького сніговика-тепер настрій ось ТАКИЙ http://doodoo.ru/smiles/anim3/b014.gif (http://doodoo.ru/smiles/anim3/index02.htm), такий http://doodoo.ru/smiles/anim3/b028.gif (http://doodoo.ru/smiles/anim3/index03.htm) і ще такий http://doodoo.ru/smiles/anim3/b145.gif (http://doodoo.ru/smiles/anim3/index15.htm)

Oliusia
27.11.2010, 15:14
Нарешті сьогодні виспалась :girl_dance:(дрихла до пів 12).Настрій суперовий :connie_pull-pigtail:girl_claping:.
вчора підстриглась,зробила манікюр:d23: сьогодні ще масочки на лице,і як каже Мучача, чічя-ляля.:girl_haha:
а на вечір планується романтична вечеря з креветками,шампана і кумою :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Надя К.
27.11.2010, 16:01
День сьогодні суперовий! Випав сніг і зразу святковий настрій. Чоловік до обіду залишився з малою, а ми з мамою пройшлся по магазинах і з"їздили в центр, багато чого купили, але найголовніше: усі подарунки для Ані на Миколая я вже прикупила. Так що, залишилося лише дочекатись свята.

kvVItKA
28.11.2010, 00:49
меганасичений день, суцільна врочистість:) сьогодні мій синочок вперше побачив сніг, а я ледь не втопилась в широчезних від здивування оченятах.:girl_tender: Ще вранці завітало, як ми з любов"ю називаємо, "таторо-монгольське іго" , від дитячого сміху-крику-піску настрій піднявся відразу. Потім вдягнули на нашого Ромашку вишитий мною слюнявчик, посадили до olenu на коліна, вручила дядькові фотоапарат, а мамі (тобто мені) ложку з першим прикормом, синочок з задоволенням згамав, подарував всім вдячну посмішку і показав свої два гарнюні зубчики:) Наступна мегаврочистісь-корпоративний день,або ж перша річниця в мужа на роботі, з цієї нагоди ціла банда (дорослих і дітей) рванули на картинг. То було крутооо!:yahoo: я стільки адреналіну отримала,так класно відірвалась! зробила два 10-ти хвилинні заїзди,але ж то руки після них боліли (казала,краще б годину малого люляла) Дехто ще на роликах покатався, одним словом всі класно "хевали фан", потім гайнули в Гуцульську гражду там продовжили святкування в дружній,піднесеній, гарній атмосфері. На завершення вечора чоловіки попрямували в сауну, а жінки з дітьми чемно додомцю. Мої батьки запитали,чи я собі не випила,бо на то виглядає і справді почувась захмелілою від купи емоцій,радості і відчуття життя! Заколихала своє янголянко ,наспівуючи вигадані колискові, піду зроблю кілька хрестиків і буду спатки. :)

Panadolka
28.11.2010, 01:43
Повернулись щойно з дня народження, так гарно посиділи :) Збирались йти в руську баню, але щось я як собі уявила, що завтра на роботу то передумала....тому посиджу ще трошки тут скраєчку і піду спатоньки, а то завтра голову від подушки не відірву...

Consuelo
28.11.2010, 11:40
в мене нині вихідний!!! цим все сказано :girl_crazy:

Валентина Соболь
28.11.2010, 14:53
У мене вихідний.Була на першій Службі Божій.Прийшла додому і "відпочиваю "на кухні.Одним словом,вихідний,адже найкращий відпочинок---зміна діяльності.

Virginia
28.11.2010, 18:20
Пішли з чоловіком до церкви, набилась ціла церква людей, мене знудило... і за 20 хв. ми поїхати додому. Чоловік спить цілий день, а до мене прийшла сестра і ми за чайком, а вона ше й з тірамісу:) лялякаєм... а я собі згадую, як то було, коли мені 17 було (моїй сестрі зараз 17) і намагаюсь її зрозуміти, важко!

IRUSKA*8
28.11.2010, 18:40
Їздили сьогодні в Кінг Крос "за Миколаєм",малого не мали з ким залишити,тому взяли із собою,при умові,що муж із ним піде в Леопарк,Антошку,дитячу кафешку...,а я,окремо від них вибиратиму "миколайчики".Людей в Кінгкросі тьма,мені аж недобре стало,але найбільший прикіл в тім,що я таки наткнулася на своїх Ігориків-вони побачили і конфіскували усі подарунки (малий ось такий http://www.kpoxa-shop.com.ua/images/wader50400.jpg і такий http://www.kpoxa-shop.com.ua/images/36580.jpgа муж-банний халат та рушник) і тепер наш "миколай",в моїй особі, знову повинен складати грошики до 19 грудня)))))

Consuelo
28.11.2010, 21:00
а ми ходили в кафе, потім - на Мегамозок - насміялись))) зараз ще погамцяєм в Коханого бабці дерунів і їдем додому))

Ірушка
28.11.2010, 22:49
Важкий в мене сьогодні день, от це тільки присіла відпочити.Зранку пішли в церкву, потім на базар вибирати тюль, нічого не сподобалося.Вдома розчинила тісто, насмажила смачнющих пиріжків з картоплею, випрасувала 3 занавіски, 2 вже почіпила, вимила посуд, взуття, підлогу, нагодувала дитину, поклала спати...........
Погиркалась з чоловіком..........ну чому в вихідний день він кидає палити?????????????Хай кидає на роботі, а то витріпає нерви.......забилам би

MADLENKA
29.11.2010, 09:26
Але і погодка нинче!!!!:khomyak: Вийшла зранку на роботу:модна така вся в замшевих чоботах (:girl_impossible:дудочка,я знаю:lol:). Пішла до літака на перон, поки його буксирували, обливали - намокли ноги до кожної найдрібнішої кісточки і так змерзла,що думала умру там на місці, під літаком і нехай весь світ почекає:girl_crazy: Погнала додому і перезулась:girl_in_love:такого кайфу я не відчувала давно!!!! Відразу так стало тепло і приємно на душі!!!!:girl_in_love: І тепер я така модна сижу в офісі і слухаю музичку:girl_dance:ой, нє, працюю:girl_blush2:

kati
29.11.2010, 10:46
да, погодка жесть.... а ми ще й в садок не пішли, будем вдома дуркувати. Одна радість( для мене) в мами знов їхня робота страйкує, т о ж чекаєм бабулю в гості до внука бавитись:)

popelushka
29.11.2010, 11:42
Ми вже двоє хворі з Юльчиком: сидимо вдома, лікуємось.
Юльчик надумав, щоб я лист до Миколая написала, от сидимо і пишемо:girl_crazy: Хоче одні конструктори і костюм бетмена.
тільки б наш Миколай зарплату отримав:)

hrystusja
29.11.2010, 12:32
А я щойно повернулась з пілаесу і ледь ноги перебираю (сьгодні були нові вправи з йоги). Дуже втомилась!!! Та ще й погода така, що не хочеться навіть штори вілкривати. Одним словом сумно..!
Правда ввечері товаришка на чайок заскочить, трошки потеревеним))) А в середу іменини в мого синочка. Тому готуємось до святкування. Завжди на Романа до дідуся бігли в гості, то було святе. а тепер дідуся немає(((, та гості до нас прибіжать, бо маємо тепер Ромчика-горобчика.

napoleona
29.11.2010, 12:37
Я ще не вилізла з ліжка...погода не дає...
підшуковую меню на Романа...у вівторок хочу посидіти сама з чоловіком, зробити рамантіку:girl_in_love: а у середу - гості....
спати хочеться, тай ще якась депресивна я сьогодні.....води гарячої нема. а посуду стільки:girl_in_dreams:
на танці вечером так лєнь йти.....така я сьогодні лінива...
із врочистості: подржка подзвонила і сказала, що вагітна.. дуже рада за неї, бо вона переживала. що за 1.5року нічо, а тут чудо-новина:girl_dance:

Consuelo
29.11.2010, 12:54
а я на роботі... людоньки, як у нас зимно! тої нещасної дуйки просто не вистачає! я тут на кріселку умудрилась вже як равлик скрутитись... але ж довго так не всидиш! а на завтра обіцяють вже -7 -10!

Wonder
29.11.2010, 13:18
то пожалійтесь начальству, чи воно у вас не дбає за працівників :(

---------- Додано в 12:18 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

а в мене сьодня промок чобіт, хочеш не хочеш а прийдеться таки тої зими купляти чоботи-еко,
а так хотілось ці гроші на всяку новорічну фігню потратити :(

але я не падаю духом, може все куплю (впадуть десь грошики з неба) :) :) :)

Ука
29.11.2010, 13:21
а ми нарешті переїхали, і я тепер теж сихівчанка.
сиджу між нерозпакованих коробок і намагаюся працювати, а хворий чоловік готує обід. Отака в нас проза :)

Consuelo
29.11.2010, 13:27
прийдеться таки тої зими купляти чоботи-еко

Ви не пошкодуєте! по-перше, не обовязково купувати цьогорічну модель - вони не дуже відрізняються по ціні від минулорічних, по-друге - це взуття точно не на один сезон, а здоровя важливіше!

я вже третю пару ношу. І завжди так виходило, що з останніх грошей купувалось 0 так непередбачувано. Але перші носила кілька років - і в річці навіть замість гумових стояла! другі носила 5 років, теперішнім моїм вже пішов третій сезон. Так що сприймайте це як причину нарешті купити нормальне взуття)) так що не буденність, а врочистість!

то пожалійтесь начальству, чи воно у вас не дбає за працівників

взагалі-то ніби дбають... і вже казали неодноразово ми їм, але.... нині-завтра здаватиму звіт, то вже так трошки наполегливіше їм нагадаю...

Halina
29.11.2010, 20:21
а я на роботі... людоньки, як у нас зимно!

І у нас так холодно, що просто неможливо. Опалення виключене і так не думають включати, з вікон віє (то що позаклеювали, дуже мало що дало). Цілий день обнімаю грілку, а вона так швидко остигає... Саме головне, те що ту роботу можна і дома виконувати, але ж ніхто не відпускає.
Я зараз дома не знаю як зігрітись, холод з мене іде.... А завтра знову на роботу, знову в холод....І щоб то таке придумати щоб не іти?

Alicia
29.11.2010, 20:29
І у нас так холодно, що просто неможливо
А в мене на роботі така духота! Батареї ніби не дуже гарячі, але все одно доводиться часто відкривати вікно, щоб хоч трохи освіжити і зволожити повітря!
Пити хочеться постійно! Треба натякати на зволожувач повітря директору...:girl_yes:

До мене на вихідні приїжджав братик з Франківська. Так за ним скучила! Через погоду нікуди не ходили гуляти, окрім, хіба, КінгКросу...До речі, купила собі пуховичок сірий! Вже мені тепло, не мерзну...:girl_tender: Ще дуже хочу дублянку чи шубку!

kvVItKA
29.11.2010, 21:04
А в середу іменини в мого синочка.

підшуковую меню на Романа
знайомі клопоти:) теж маю Ромчика:girl_dance: а потім Андрія :) ух...і Миколая вже не за горами....треба якісь подаруночки підшуковувати, а ми з малим трохи прихворіли то й з хати не вилазимо...
нам сьогодні пів рочку:girl_tender:, наминаємо свіжуський грильяжний тортик:)

Seferi
29.11.2010, 21:56
Ура!!!Нашій сімейці сьогодні 15 років!!!:girl_smile::girl_smile::girl_smile:Скільк и всього доброго і приємного за ці роки!!!

natka75
29.11.2010, 22:12
Саме головне, те що ту роботу можна і дома виконувати, але ж ніхто не відпускає.
Галя, а начальство теж отак мерзне разом з вами?а чому не куплять електрообігрівач якийсь, зовсім за вас не піклуються:girl_nea:, а ви терпите і тому страждаєте, треба всім дружно про це сказати, або не вийти 1 день на роботу:girl_yes:

а я аж тепер прийшла до себе, весь день сплю на ходу, їхала від бітьків в холодній маршрутці до Львова, до обіду тільки ноги зігрілись, а зараз я після гарячої ванни:girl_spruce_up:, закуталась в плед і ще трошки поДП-шнюсь і відсипатись....:girl_smile:

Trumbumbulja
29.11.2010, 22:27
Сьогодні пропрацювала весь день. Втомилась, але втома приємна. Найбільша втіха нинішнього дня - замовив Коханий мені ноутбук! Завтра буду забирати. Щастю меж нема, бо хотіла ту забавлянку вже давно, та й для роботи легше буде.

Siania
29.11.2010, 22:52
Я нині мала веселі пригоди. Зранку взула осінні чоботи. Поки дійшла до зупинку - 2 рази майже сідала на шпагат, так слизько було. Доїхала до Личаківської, потім мала пересідати на іншу маршрутку і до Винник, зробила 2 кроки, і впала, в суцільну калюжу, яка творилась сьогодні на бордюрах! Результат - одна штанина майже повністю мокра, півпальта також :xaxa:
Поїхала назад додому, мокра була навіть нижня білизна :girl_impossible: так змерзла поки доїхала додому. Переоділась, знову поїхала на роботу (чоботи вже теж взула інші:girl_yes:). Вже в приміщенні, топаю з сумкою, парасолею, листами, ключами, а телефон розривається. намагаюсь відкрити сумку, як результат послизнулась на плитці тоненькою танкеткою, падаю і гримаюсь коліном об бетонні сходи:girl_mad: Якщо перший випадок мене розвеселив, я аж проснулась, то тут я вже була зла, як таке може бути за півтора години?:girl_crazy:

карапуз
30.11.2010, 00:36
Сьогодні увечері, мій чоловік ,наша Занудка та ще декілька матусь дітей з Юстинкиного класу, були учасниками "триллера" :girl_sad: .Вони повертались із батьківських зборів ,коли на них напав чоловік з пістолетом у руках.Як виявилось пізніше, пістолет був пневматичний,але коли він знаходиться біля твоєї скроні,то це не має ніякого значення.Все закінчилось добре,але коли мені подзвонила Занудка зі словами "не хвилюйся ,усе добре ,але на нас напав чоловік з пістолетом " у мене був кількасекундний шок.І все це відбувалося, недалеко від школи ,о 7 годині вечора.Куди котиться світ :girl_impossible:.

Siania
30.11.2010, 00:39
І все це відбувалося, недалеко від школи ,о 7 годині вечора.Куди котиться світ
Розкажіть детальніше! Що він хотів, міліцію викликали? Який жах!:girl_sad:

kati
30.11.2010, 00:39
ого!!! а шо хотів той псіх? і як вдалось його приборкати?

Consuelo
30.11.2010, 00:42
Куди котиться світ

та то капець... нині якийсь "чорний понеділок".... що не допис про сьогодення - то якась кака

карапуз
30.11.2010, 00:49
Розкажіть детальніше! Що він хотів, міліцію викликали? Який жах!Міліцію викликали,написали заяву,батьки підписали і його забрали у відділення.

ого!!! а шо хотів той псіх? і як вдалось його приборкати?До речі,біля 84 школи.
Що хотів,не встиг сказати,бо як виявилось,що у мого чоловіка миттєва реакція,коли йому тицяють пістолет у скроню,і він його скоренько скрутив.
Занудка викликала міліцію ,ну а далі усе по сценарію...
Деякі дівчата забігли в Рукавичку до охоронця і попросили про допомогу,сказавши,що там чоловік з пістолетом.Охоронець сказав,ще це не на їхній території і зачинив двері :girl_sad:.
Пи.Си . А на батьківські збори мала йти я,але чоловік мене пожалів,що на вулиці така погода,а у мене свято і пішов сам.А уявіть ,якби додому йшли самі дівчата...

Krapochka
30.11.2010, 00:54
Куди котиться світ .
це точно...
http://www.zaxid.net/newsua/2010/11/29/192008/
29 листопада у Львові від вогнепальної зброї постраждало троє людей. Зокрема було застрелено менеджера ринку «Привокзальний», також травми, несумісні із життям, зазнали двоє осіб на Величковського, 14.

в мене вже нема слів..що за день...

Зануда
30.11.2010, 01:24
Руки вже перестали труситись тож можу писати. Йдемо собі веселою компанією з батьківських зборів, минаємо дорогою якогось типа, який то сповільнював, то пришвидшував ходу. На зустріч нам ішов літній чоловік. Через к-ка хвилин звуки шарпанини і тупіт ніг - оглядаємося, а дідусь втікає від того загадкового типа. Ми толком не зрозуміли, що там сталося, але крок пришвидшили. Коли ми вже майже порівнялися із "висоткою", той дивний перехожий почав нас активно наздоганяти і тут просто на моїх очах він витягнув з кишені пістолет і приставив його до чоловіку Карапузика до голови, а другою рукою намагався схопити за шию. Даремно він це все затіяв. Олексій відзначився спецназівською реакцією і в результаті короткої боротьби пістолет від нападника перейшов до жертви нападу. Самого нападника було скручено і повалено на землю.
В той час, коли все це відьувалось, я набирала 102 - така кількість гудків не віщувала нічого доброго, але я таки дочекалася, потім пояснювала, що означає збройний напад, потім де знаходиться вулиця і взагалі у мене склалося враження, що я телефоную до якогось олігофрена, бо попри стрес, я все ж почала з того, що вказала адресу і причину виклику наряду, але розуміння ситуації добилась від нього не відразу.
Був ще один моторошний момент - коли нападник приставив пістолет, я чула клацання, отже він зняв його із запобіжника, тому в процесі боротьби міг пролунати постріл і в яку строну, важко було сказати...ноги стали ватними.
Загалом, я думаю хлопчина був "під кайфом" і вирішив "розважитись" у такий варварський спосіб. Дякуючи Галіному чоловіку, йому це не вдалось.
Дякую Богові, що все добре закінчилося, що всі живі і здорові(крім знахабнілого нападника, якому Олексій трохи підрихтував фейс і порівняв голову).

Liona
30.11.2010, 01:30
ой-йо-йой... Занудко... уявляю, якого страху ви там набралися :(
Молодець муж-Карапуз! Знімаю капелюха перед такою сміливістю!

natka75
30.11.2010, 12:02
читаю той "трилер" і очам не вірю:girl_impossible:, це ж по вулицях тепер страшно ходити самій, треба мати напоготові якийсь балончик чи що.....:girl_impossible:
я б напевно інфаркт дістала, добре що чоловік Галі такий мужній і зумів швидко зреагувати:girl_curtsey:

napoleona
30.11.2010, 12:05
це ж по вулицях тепер страшно ходити
дуже страшно, я повертаюся завжди пізно після танців, то прошу щоб чоловік зустрічав біля маршрутки, бо завжди хтось чіпляється..
а після цієї історії взагалі буду перестрашена ходити...
сумно, що таке твориться((((

Ірена
30.11.2010, 12:08
ооо бачу і тут:girl_impossible: куди світ котиться. мій малий вчора йшов з тренування , коли йго перестрів ексгібіціоніст. Остап в такому шоці додому пригнав ледь розповів що трапилося. вони вже й до дітей чіпляються?:girl_impossible:

Siania
30.11.2010, 12:14
прошу щоб чоловік зустрічав біля маршрутки, бо завжди хтось чіпляється..
добре вам, а в мене нема чловіка, а з танців в 23.00-23.15 повертаюсь додому! Ще й на Сихові...:girl_sad:

ola-lyola
30.11.2010, 12:25
Деякі дівчата забігли в Рукавичку до охоронця і попросили про допомогу,сказавши,що там чоловік з пістолетом.Охоронець сказав,ще це не на їхній території і зачинив двер
А мене ось це найбільше вразило!!!! Як по сумочках ритись - то вони охорона, а як допомогти, то ні! Ну як так можна??? Я завжди у таких випадках кажу - а якби то була твоя дружина-мама-сестра і їй отак би двері перед носом закрили?
Найбільше мене вбиває ота байдужість людей до чужої біди

napoleona
30.11.2010, 12:56
Я сьогодні цілий день готуюся до Романа:ed4d70def841dc74b57
сьогодні буду починати празнувати із чоловіком, а завтра гості
киньте якісь цікаві ідеї на рахунок меню в пп

hrystusja
30.11.2010, 12:58
В нас сьогодні повна ідилія...))) Встали з синочком в 11 годині, поговорили-поагукали з ним, а зараз він мило заснув в мене на руках, а я попиваю гарячий чайок з цукерочками і спостерігаю за снігом за вікном. Просто казковий ранок! Правда ще купу роботи треба в дома переробити, але то все потім))) а зараз....

Fleshka
30.11.2010, 14:42
Ну що ж, починаються місяці суцільних святкувань. Вчора була в Роміка в гостях маленька подружка з мамою...правда Ромік ще не в курсі, що то подружка:girl_crazy:, завтра відмітимо Романа, обіцялись навідати хресна і друзі, в четвер ми вже запрошені на посиденьки за бейлісом. А сьогодні проза: зранку тренування, яке до речі почало потроху давати результати, за місяць +2,5 кг!!!(за пів року ніякі булочки такого не давали), потім забігла прикупити Ромікові шапочку і тепле взуття, ввечері бабуся до нас прийде, внучка побавити...Тільки татка бракує...Того тижня ми без нього тусуємся, поїхав грошики нам на зимові свята заробляти:girl_yes:

Уляночка
30.11.2010, 15:27
одна проза..ніякої врочистості..зимно..сидимо вдома..Марко на руках заснув...так бл. 40 хв. проспав..хотіла його перекласти і не зауважила,що нога затекла..встала і впала з ним на руках:d25:, добре,що встигла його на диван протягнути...розбила трохи коліно:girl_cray:...
п.с. ще до посольства додзвонитися ніяк...а запис на реєстрацію тільки в телефонному режимі:girl_sad:

Virginia
30.11.2010, 15:58
Яка я сьогодні була зла на свого чоловіка:girl_mad: Він зранку кудась поїхав і не завіз мене на роботу:girl_devil: І я на каблуках, в шубі, по льоді пішла на маршутку, йшла, напевно, півгодини. В маршутці їхати мені мінімум годину, при тому що мене нудить, то ця година перетворилась на цілу вічність і ше 80% людей в маршутці хворі... аааааааааа!!!!!!!! І все, заради одної пари. Добре, що вже назад їхала з чоловіком. Погода там... шикарна:) ще б трохи снігу і Миколай, без проблем, зможе на санях приїхати:)
А завтра вихідний! Ура!

Consuelo
30.11.2010, 15:58
а я на роботі... думаю, тнема сенсу Вам пояснювати ЯК тут зимно, коли було шалено зимно за плюсової температури.... виставила ноги на крісло до тої нещасної дуйки - то трішки вдігрілась... а встати з крісло і крок вліво-вправо від дуйки зробити - нереально... навіть пишу тут - а руки дубіють.... приїжджав один з начальства - то пояснила, обіцяв поговорити ще з вищим начальством... ще нні звіт здаватиму - то сама понию.... тоже - з тими звітами намучилась, але ніби вже все...

Suzi
30.11.2010, 16:59
Ох і погуляла я сьогодні :) Треба було забрати невеличкий пакунок з Нічного експресу. Вирішила, щоб не тягнути малого в на собі, візьму візок і прогуляюсь через парк на П.Мирного (угу, то ж близенько :girl_crazy:). Першим сюрпризом була температура на термометрі :) Решта сюрпризів чекали мене в парку :) Поки допхала візок на гору, на верху впала, словом отримала масу вражень :) Назад вже їхала на таксі.

Яська Березнева
01.12.2010, 13:44
Купила мужу на Миколая подарунок, але так як сьогодні Романа, а він у нас Романович, сумістила 2 в 1 і подарувала вже - шампунь CLEAR Vita ABE activsport і дезодорант AXE dark temptation. Дезодорант муж випробував щойно.
... А я прямо як у тій рекламі - бігаю і нюхаю ...:girl_blush2::girl_blush2:

Consuelo
01.12.2010, 14:23
сьогодні усипляють Біма....
сьогодні в мене ще в універі презентація....
щойно спрацювала сигналізація в хаті..... бабця вже їде туди, а я сиджу і переживаю.... може через Біма? але ж він був надто слабкий, не рухався, лежав... ой ой ой....

---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:02 ----------

вдома все гуд, хух)))

правда бабця каже, що Бім її зустрв, хвостом веляв....

---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

всім дякую за підтримку і співчуття! я розумію, що в житті бувають і гірші ситуації, і що не одна з Вас має більші проблеми, але дана - моя трагедія, яка на даний момент є найтяжчою в світі.....

true
01.12.2010, 14:31
що в житті бувають і гірші ситуації
Це теж є трагедія, не кажіть дурниць, вам зараз дуже важко, тому добре,що ви про неї написали. Я як згадаю, як сама сиділа і ревіла, то без підтримки це дуже важко. Тримайтесь.

Vittoriya
01.12.2010, 14:55
сім дякую за підтримку і співчуття! я розумію, що в житті бувають і гірші ситуації, і що не одна з Вас має більші проблеми, але дана - моя трагедія, яка на даний момент є найтяжчою в світі.
Адріана,я навіть уявляю,як тобі зараз важко!!! Песик,який напевно прожив з тобою досить довго,це вже рідна істота і це дійсно трагедія.Але її треба пережити.Так в житті є ..

Esma
01.12.2010, 15:27
А в мене з 1 грудня пов'язано багато спогадів...відповідно настрій ностальгічний.
Була гарна традиція на Романа організовувати Дєвішнік з дівчатами. Цей день мав символічну назву, пов'язаний з нашими історіями 2006 року. Але життя іде...ті історії давно забуті..і фізично зібратись вчотирьох ніяк не можемо.

От така от проза...А врочистість: в однієї з нашої "четвірки" (кВвІтКИ) синочок Ромчик, вітаю і шлю цьомчики! :) Радію, що хоч все і змінюється але таки ще кращим!

napoleona
01.12.2010, 15:30
Так... я нарешті відіспалася, поприбирала, помила посуд, себе привела в порядок і чекаю 16 00, бо їдемо у автосалон дивитися машинку:girl_dance:
а потім поїдем заберем величезний торт і додому, де вже прибудуть гості...
сьогдні весь день врочистість... головне "не зглазіть":)

kvVItKA
01.12.2010, 15:56
А в мене з 1 грудня пов'язано багато спогадів...відповідно настрій ностальгічний
різала салати і згадувала...і ніхто не дзвонить-і ніхто не пише, думаю почну писати я,тільки надіслала привіт тепер вже гАмериканській подрузі, шукаю контакт тепер вже румунської -як дзвонить телефон:girl_dance:я знала хто то;) дякую:kiss:
а традиція була файна,добра і шалена:girl_crazy: мені дуже тих часів і тих людей,котрі були поруч не залежно від настрою,погоди і гривасиків на пиво ггг (я мабуть вже 100 років пива не пила),бракує. Життя таки іде...але я щаслива,що ті історії були:) і попереду нові не менш захопливі і вірю,що тільки щасливі горизонти:girl_tender:
Ромчик вже має дві срібні ложечки,а ще ми нарешті замовили йому автокрісло:radist:
ввечері матимемо вечерю в широкому сімейному колі:)

kati
01.12.2010, 16:34
Люблю я такі дні я сьогодні, коли маючи всього пару годин вільних встигаєш зробити все необхідне.
Я сьогодні нарешті заїхала в ательє, поміняти замовк в чоловіка джинсах, потім в антошку- всьо, Мікеланжело є, фіолетовий бакуган є, Миколай може спати спокійно.
А ще встигла і фільтр купити під воду, заїхати в фурнутуру за обмежувачами для дверей, потім вибрала ручки на кухонні фасади...а між тим ще й встигла собі черевички купити.!
Ще сьогодні в нас спорт, чоловік ввечір святкуватиме Романа, тож мабуть будем до себе з Сашкою теж когось запрошувати.

п.с. Грудень канєшна чудовий місяць, і всі свята то прєлєсть, але ж як закінчити той ремонт, коли сьогодні Романа, завтра Андрія, Миколая і так через день......кошмарррр

hrystusja
01.12.2010, 16:39
А в нас 17 !!!! годин небуло світла. Цілу ніч не спала . Бо звикли прилампі. А тут.... Намучилась страшенно.
Щойно включили. Ужасс!!! А за три години гості. Не знаю в який бік мені бігти.То ж треба таке?((

Trumbumbulja
01.12.2010, 16:40
Я вчора мала шальоний день. роботи наробила купу, весь день по місту колесила. Купила собі неймовірну спідничку, платтячко ( таке новорічне - з тонкого джинсу в гарнющу сніжинку), сумочку і... ноутбук!!!! Як я про нього мріяла! А сьогодні вже вся хвора, бо таки перемерзлась вчора, але настрій файний. Коханий зробив мені гарячий шоколад, сиджу -радуюсь...

Hanny
01.12.2010, 16:47
Щойно включили. Ужасс!!! А за три години гості. Не знаю в який бік мені бігти.То ж треба таке?((
Не то слово ужас!!! А в нас 2-й день відключають воду до вечора. Також мають бути ввечері гості, а на кухні армагедон, добре що хоч встигла вчора щось трошки наготовити! А, і дальше не гріють в нашій з чоловіком кімнаті батареї, на градуснику всього 15. Дубак! :girl_cray: Чоловік вже третій день бере штурмом ЖЕК, і аж сьогодні прийшов сантехнік! Хоч і від нього поки толку ніякого!!!
З врочистості, трошки посвяткуємо чоловіка іменини, в родинному колі:girl_in_love:

Consuelo
01.12.2010, 16:50
і в нас з водою якісь цирки - вчора весь день не було, ввечері щось там капало, аж о 22.00 вдалось помитись і то, напір не був ахті... і зранку те саме - слабий напір...

Halina
01.12.2010, 17:02
Який гарний сьогодні день - після обіду з роботи відпустили. Як то все таки добре, коли є вільний час для себе. То от пройшлась по магазинах, правда нічого не придивилась щоб було на подарунки. І помітила одну закономірність, як тільки я тут пожаліюсь на начальство, то на наступний день всі такі добрі (нині навіть відпустили). Чесно, то уже буду думати перш ніж писати про начальство (щось мені підказує, що вони тут бувають).

natka75
01.12.2010, 17:07
Люблю я такі дні я сьогодні, коли маючи всього пару годин вільних встигаєш зробити все необхідне
а у мене навпаки енергія вся кудись з початком зими пропала, на роботі сплю на ходу, якась як сонна муха, може я як ведмідь в зимовій сплячці вже:girl_crazy:?і моїх хлопців нема у Львові, то я тааааакааааа лінива, додому прийду...причому нічого ж не роблю, не змучуюсь, їсти не варю(ну скільки мені треба коли приходжу тільки переночувати, яблучко та кефір:girl_crazy:), ремонти теж....капець якийсь, так тре зібратися докупці, бо в суботу приїжджають мої і мій швагер-італієць, якого ми в неділю бум проводжати, і що я маю приготувати:ed4d70def841dc74b57сама не наю...

як тільки я тут пожаліюсь на начальство, то на наступний день всі такі добрі (нині навіть відпустили). Чесно, то уже

так це добре, ти ж культурно все описала)))

Holly
01.12.2010, 17:15
А в мене суцільна проза. Тільки вилікували Яринку, так Оленка захворіла. Назначили антибіотик :( :( :( лікарка дала направлення в лікарню, казала два дні полежати, прокапатись. Я відмовилась.
Як то тяжко коли діти хворі

Тетянка
02.12.2010, 00:24
а я сьогодні те купу справ зробила, правда додому з тою роботою прийшла пізно...П.С. була в шоці - замволяла столик, то люди паралельно замовляли зал для весілля на 17 вересня 2011 року!! Сиджу і рахую грошики - бо мало того, що нет-магазини і різні сайти десь тягнуть все, так ще й маю гулянку в суботу, а ще я собі духи намітила одні, в подарунок собі, любимій, а ще тре одну штукенцію до компа, а ще прийшов новорічний каталог "Метро" - і вже там теж дещо хооочу...і куплю точно...правда, за що?...ну але то вже риторичне питання. Розраховую на кредити родини :girl_cool:...Добре, хоч 90% миколайчиків я завбачливо наперед купила...Як відчувала, що на мене потім марнотратство нападе. Муж якоїсь мами в ревнощі впав, 100 років не ревнував, а тут на тобі...Не знаю, чим то радіти, чи сумувати...

носик
02.12.2010, 00:40
а я все сиджу з малечею вдома. і то пишу курсак, поки Вікуська спанькає, то рятую книжку від неї, то бігаю по кухні і готую( роблячи всілякі мордочки для малої)....
і часто думаю над собою... оглядаючись назад, думаю все робить нас сильнішими... і кожен день маска "приростає" все сильніш.....

ola-lyola
02.12.2010, 18:55
і всі свята то прєлєсть, але ж як закінчити той ремонт, коли сьогодні Романа, завтра Андрія, Миколая і так через день......кошмарррр
Шукати майстрів - мусульман, ги-ги

А я нині зла - нагавкала на практикантку, визвірилась в суді на адвоката (але той заслужив, тому совість не мучить) бо взагалі діти обнагліли - вчорашній студент вирішив мене вчити, що я маю робити і говорити. Ну я вже і відвела душу.
Пересуватись по місту то якийсь жах, ще й Ярку треба забирати з садка...
І страшенно хочеться спати після вчорашнього Романа

napoleona
02.12.2010, 19:02
І страшенно хочеться спати після вчорашнього Романа
і мені дуже хочеться спати:boredom:
А я сьогодні зустрілася з подружками, гарно посиділи, їздили з чоловіком у автосалон і я просто прибалділа від цін :khomyak: тепер не знаєм коли і яку машину брати...
зараз роблю їсти і йду просплюся поки прийде, коханий, бо він ще на боулінг пішов

сяняНЯНЯ
02.12.2010, 23:31
Погодка трохи нас потішила сьогодні:girl_claping: і ми з донечкою встигли накататися на санках:connie_pull-pigtail вдягнула я Софійку у минулорічний комбінезон і шапочку-і така вона вже доросла поравняно з минулим роком:girl_in_love:так гарно возиться на санчатах...додому ледве затягнула! шкода що вже дощик накрапає...

Уляночка
03.12.2010, 00:52
а в мене ввечері свято животика-так напертися суші, салату, а потім впхати в себе ще тірамісу з кавою...то треба вміти..файно посиділи...а ще ліпше, коли тебе забирають і завозять бібікою під хату в таку погодку..Кать, дяки..

Яська Березнева
03.12.2010, 01:05
А я змерзла, як собака.:girl_cray: І батареї гріють, а все одно домерзаю. Витягаю з шафи дублянку (12-та ночі!), надягаю на себе. Муж офігів: "Ти куди?" Хооооооооооолодно, кажу. Так і сиджу в дублянці зараз.:connie_pull-pigtail

ckorpionsha
03.12.2010, 01:18
І батареї гріють, а все одно домерзаю.
мо то перша ознака? я теж мерзла періодично з малим....

Яська Березнева
03.12.2010, 01:20
мо то перша ознака?
Ознака чого?:confused:

ckorpionsha
03.12.2010, 01:23
Ознака чого?
Вагітності,вагітності...братика для Яночки

Яська Березнева
03.12.2010, 01:30
Вагітності,вагітності...братика для Яночки
Ні, то точно не вагітність)
Одна дитина - то моя "стеля".:connie_pull-pigtail
Але... never say never)))
Ну, років так через 5... можливо...:d25:

MADLENKA
03.12.2010, 10:55
Але погодка кльова!!!:girl_claping: Так люблю сніг і не дуже холодно!!!!! Супер!!!! Правда вчора ввечері трохи змерзла і коли прийшла додому, відігрілась і заснула скоріше,ніж діти:girl_blush2: А ось сьогодні прокинулась в такому класному настрої!!!!:connie_pull-pigtail І хочу поділитись ним з усіма!!!!!! Так шо, дівчата і хлопці, всім-всім дарую такий настрій!!!! Ловіть! не прогавте!!!
Написала тест на роботу і зараз роблю марафетик на моську, одягаю футболочку і курточку (бо інакше буде жарко:girl_crazy:), навушники і піду в аеропорт пішечки. І буду йти "такая вся в Дольче Габбана" пісня Сердючки "я иду такая вся в дольче габбана, я иду такая вся...ну і т.д.":girl_dance::music: Вот шо значить виспатись!!!!!! Але і маю настрій класний...такий,що звичайний будній день перетворюється на врочистість...я іду такая вся...:girl_haha::girl_in_love:

п.с. Ясько,думайте ще про братика, сестричку для доні. У Вас же ж старша дівчинка, то обов*язково допоможе доглядати за меншеньким і будете мати ще одну людину на світі,якій можна буде дарувати любов:girl_in_love::girl_wink:

robik
03.12.2010, 11:11
Навіть не знаю куди написати. Зі мною вчора щось таке було, що я не можу зрозуміти.:scare:
Було так. Ввечері, годинка так 21,30 з малими повертаємося з басейну додому. Вийшли з маршрутки, йдемо по дорозі. Ліхтарі світять (така в нас в селі цивілізація), падає якась каша з неба. Бррррр! Діти то обганяють мене, то ззаду. Чую справа вітається жінка, я привіталася у відповідь. Я в капюшоні, але голову повернула, тьотка тоже з капузою на голові, тому хто то не впізнала. Вона мене питає як справи, звідки їду, як робота, я у відповідь - дякую, все добре, ну і так ні про що. Обганяє мене старший син і питає "мам, ти щось казала?". Я йому кажу "синок, я з тьотьою розмовляю"
він: - з якою?
я, повертаю голову - і :eek::eek::eek: НІКОГО!
Дорога рівна, ніяких поворотів, закапелків, нічого нема!!! Блін, вертаюся назад. Я йшла з правого боку впритул до відгорнутого снігу, тьотка була ще правіше. Ніяких слідів, нічого! Але я точно її бачила! Питаю малих " ви що не бачили жінки?" Вони кажуть що йшли ззаду мене і нікого не було. Що то таке? Глюк?
Прийшли додому і на мене такий страх найшов мама-дарагая. Помолилася, але заснути дооооовго не могла.:shok:

napoleona
03.12.2010, 11:14
Проза: сиджу сама вдома, скучно...:girl_in_dreams:
а за вікном

Але погодка кльова!!! Так люблю сніг і не дуже холодно!!!!! Супер!!!!
дуже суперська погодка, а я не маю з ким піти погуляти: чоловік на роботі. подружки розїхалися...ех...

Tanyunya
03.12.2010, 11:14
бо взагалі діти обнагліли - вчорашній студент вирішив мене вчити, що я маю робити і говорити. Ну я вже і відвела душу.
Я собі то уявила!:girl_crazy::girl_crazy: Особливо враховуючи твої "габарити" і те, що виглядаєш ти навіть не як вчорашня, а як сьогоднішня студентка:girl_crazy: Певно він ще й зростом трііііііішечки вищенький за тебе?:girl_crazy: Мабуть, це було дуже весело!:girl_crazy:

Яська Березнева
03.12.2010, 11:25
п.с. Ясько,думайте ще про братика, сестричку для доні.
Коли малій було 3 місяці, я вирішила, що це буде перша і остання моя дитина.
Наразі не планую ще років 5-6 - мені Яна трьох дітей заміняє.:girl_cool:
Не знаю, може, під 40 мене "проб"є" на другу дитинку...:girl_in_dreams::d25:

Tanyunya
03.12.2010, 11:34
Зі мною вчора щось таке було, що я не можу зрозуміти.
Нічо собі.... Хотілось би за звичаєм пожартувати, але щось не жартується... моторошно.....

MADLENKA
03.12.2010, 11:46
дуже суперська погодка, а я не маю з ким піти погуляти: чоловік на роботі. подружки розїхалися...ех...
Згадайте,може шось треба купити:girl_in_dreams: і тоді - навушники, гарний настрій - і більше нікого не треба:girl_dance: або просто піти в найдальший магазин за чимось "дуже потрібним" :girl_wink: яке завтра виявиться непотрібним,але ж головне - процес! я іду такая вся...:yahoo:

Tanyunya
03.12.2010, 12:14
я іду такая вся..х120 разів:girl_crazy:
Ек Мадленку пре нині!:girl_haha::girl_in_love:

Virginia
03.12.2010, 13:51
Згадайте,може шось треба купити і тоді - навушники, гарний настрій - і більше нікого не треба або просто піти в найдальший магазин за чимось "дуже потрібним" яке завтра виявиться непотрібним,але ж головне - процес! я іду такая вся...

Думала, шо то тільки я так роблю:):):)

Natinka
03.12.2010, 15:56
Вже третій день сижу вдома - Вікторія кашляє. Зате за ці дні встигла поприбирати все гарно, їсти наготувати, довишити картину...

Siania
03.12.2010, 16:38
Навіть не знаю куди написати. Зі мною вчора щось таке було, що я не можу зрозуміти.
Страшно!
А особливо страшно, тому що буквально 2 тижні тому чула досить схожу історію від одного поважного пана.
Заходить, переляканий, розказує:
- Їду на роботу, бачу їде збоку мотоцикл, дуже старий, навіть нереально зараз такий зустріти на дорогах Львова, і замість шолома, каже, мав якийсь дивний, ніби саморобний шолом, теж старий. Потім його (автора) обігнала маршрутка, а його зацікавив той мотоцикліст, каже хотів його роздивитись, тому обганяє маршрутку - а мотоцикліста нема. Дорога вузька, вуличок не було, припаркованих мотоциклів теж, він все роздивився. Каже, думає то щось з часом, і на кілька секунд був глюк, в таке важко повірити, я не можу тому знайти пояснення, та й він не міг....Каже не пив, спав цілу ніч нормально....
І тут Ваша історія....страшно робиться!

---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ----------

Забула про себе написати :)
Я на новій роботі, задоволена, роботи побільшало, новий колектив, довго я на це чекала :girl_claping:
Тішусь снігу, сподіваюсь поїхати на лижі на наступні вихідні. А на ці вихідні має бути фотосесія, давненько її не було, вже скучила :girl_in_dreams:

Arctica
03.12.2010, 19:52
Робочий тиждень закінчився, можна себе повністю присв"ятити дитині і чоловікові:girl_in_love:, сьогодні балдію на ДП а завтра вранці буду обіймати:give_rose: і цілувати:kiss3: чоловіка, у нього день народження :girl_dance:, в неділю відсв"яткуємо у родинному колі.

simona
03.12.2010, 21:54
ой я дуже зла, сьогодні спішила на роботу, зайшла в один магазин - закритий, в другому купила солоденьке на роботу, підїхала маршрутка я біжу до неї - в результаті загубила свою рукавичку таку гарненьку, ще й мобілка починає вимахуватись, ай цілий тиждень якийсь такий - одне тішить, що завершила сорочечку. Обшукала зупинку, тепер візьмусь за маршрутку

Consuelo
03.12.2010, 21:59
гррр... цей тиждень якийсь мега паскудний!!!!!
надіюсь він вже закінчиться.... зараз подепресую трошки в ліжечку, з чайком і книжкою....

algo
03.12.2010, 22:20
Накінець закінчився робочий тиждень!попрала трошки, напекла собі яблук, сиджу бавлюсь, чекаю чоловіка з футболу.а завтра спати!!!!потім до церкви, а потім собі гарну шапочку купити!

Orman
03.12.2010, 22:45
наш пес зловив сьогодні куницю, але тільки лапою притиснув - ніц не пошкодив. Каже чоловік, що потім та куниця так чесала як молода :)

ckorpionsha
03.12.2010, 23:14
А особливо страшно, тому що буквально
мда, після сихівського мнавіженого і цих двох історій на вулицю страшно вийти. А може то кінець світу????????і хтось з наших близьких приходить на цей світ..саме до певних людей...
або як в одному фільмі,де люди вживали якийсь продукт(самі того не знали) і бачили померлих.....
Мовчу....

Bogdanka
03.12.2010, 23:19
всьо замахало, а всьо тому шо на дворі зима... непривітна, холодна, блінннннннн волога, а шо ж поробиш, отак то воно, гг, малята, любиш Львів - терпи, люби, не нарікай. Чому? Бо так. Ти ж любиш своє місто) і ти ж тут, ТАК? о, так.
Ну і дякую пану меру, що їхати візком ніц не кайф і ніц не кльово, і дякую всім, шо хоч трохи їхати можна було.
Нащо написала?
Просто так.

ckorpionsha
03.12.2010, 23:23
Просто так.
вчора думала,де то Богданка пропала...а вона виявляється з мером воює)))))

у мене сьоні вихідний,пів дня з Зорянівонькою провела і нашими дітками. Так файно посиділи...почаювали,подегустували....Дякую,дівчин ко.

Fleshka
03.12.2010, 23:44
Ну і замело, йоли пали...
В четвер не доїхали до гостей, а сьогодні гості не доїхали до нас...блін, яка я зла...завтра татко мав би наш приїхати, навіть не уявляю, як він по тій ожеледиці буде добиратись. Страшно.

Virginia
03.12.2010, 23:49
а завтра спати!!!!потім до церкви, а потім собі гарну шапочку купити!
взяла і спланувала мені день:) дякую...

MUCHACHA
03.12.2010, 23:55
Ну і дякую пану меру,
Ой, якби ти знала, а як я дякую....+ кожен день вислуховую ті "подяки" від людей. Неочищенні вулиці то така велика-превелика фігня в порівнянні з тими бідами, що в людей.

З прози - день, як день. Щойно прийшла з манікюру, чоловік вдома, а я в мами гостюю. А завтра їдемо на село і до нас в гості має приїхати сімейство Ольки-льольки. Але там погодка "льотна" для їзди, машину заносить в різні сторони.....і холодно як -будем завтра в сауні грітись:)

Bogdanka
04.12.2010, 05:29
Ой, якби ти знала, а як я дякую....+ кожен день вислуховую ті "подяки" від людей
тааааааааааааааак
Мучача:d23:, а ну лопату в руки і гребти на пару з мером))):girl_cool::girl_haha:

MUCHACHA
04.12.2010, 14:06
тааааааааааааааак
Мучача, а ну лопату в руки і гребти на пару з мером)))
НІпанілААА....Хай він сам розгрібає:)Я тут прІ чом?

cherepashka
04.12.2010, 14:49
Тільки почала доцька вилазити з своїх безкінечних кашлів,як вночі почало боліти вушко.Цілу нічку жаліла,гладила ,цілувала..а на ранок ще й температура піднялась,плаче,їсти не хоче.А мали йти сьогодні за Новий рік домовлятись..Якась суцільна проза

IRUSKA*8
04.12.2010, 16:46
Зранку відправила малого до бабусі,мужа на роботу,а сама поїхала в Метро "доокомплектувати Миколайка":girl_smile:.Купила все заплановане і навіть більше))),що особливо радісно для мене-на цей раз не пошкодувала грошиків для себе-коханої:girl_curtsey:Зараз трошки тут відпочину,спакую миколайчики по пакетах,і буду думати що б то на вечерю моїм хлопцям зготувати....

Тетянка
04.12.2010, 17:02
у мене сьогонді крім врочистості - дня народження, ще й величезна вихвалялка - якраз сьогонді знайшлась моя киця, яка пропала 3 міс. тому!!!!! Ото було радості! Відмили, покупали, пообчтригали..Яка ж вона худесенька...знайшли біля мусорників - побиралась там...Але тепер н езнаю, що робити з моїми папужками - треба якось їх розскеляти по різних кімнатах..Наводжу красу, бо на 18.00 йду на святкування :).

Златка
04.12.2010, 17:24
Емоційно в мене після важкого тижня мегапозитивний день сьогодні :girl_smile: таки знайшли донечкам саночки для двох, ще й випадково зустілася з сімейством нашої форумляночки MiraSh :girl_tender:, зараз дітиська сплять, дома мертва тишина, бо нікого більше нема, я сиджу на ДП і наминаю ... морозиво :girl_crazy:

Natinka
04.12.2010, 17:46
Дитина спить, чоловік за комп'ютером, в духовці готується чи то обід чи то вечеря, а я зараз нарешті сяду подивлюся "Їж, молися, кохай". Файний спокійний день...

Уляночка
04.12.2010, 18:25
Нічого особливого сьогодні-Любчик активно проводить день з дідом, чоловік знову з хлопаками в баню пішли (Романа все святкують), Марко тягає забавки з корзини,що під годувальним столиком....я випила трохи вермуту-пообідала/повечеряла...і сумую...
ааа...є не врочистість - знайома гарно і легко нині 2 синочка народила...во..

Валентина Соболь
04.12.2010, 19:03
Врочистість---вихідний святковий день,гарна служба Божа в церкві,покроплення свяченою водою,чудова вранішня погода.А далі-- суцільна проза.Мали їхати подивитися підвісну полицю під телевізор на кухні,погиркалися з чоловіком,вбрався як попанда заради свята і категорично відмовився перевдягнутись!Я категорично відмовилась навіть з хати з ним виходити!В результаті понадувались один на одного,як миша на крупу і сидимо в різних кімнатах.:confused::suicide::shutup::bomb::russian _ru:

Halina
04.12.2010, 22:46
Цілий день разом з чоловіком провели. Були в гостях, гарно провели час, поспілкувались, альбоми переглянули, згадали минуле. А як смачно було все приготовлено. Єдине що їхати через ціле місто і іти до маршрутки то один лід. Якби я сама мала іти, то напевно стояла і плакала. Одним словом чудесний день.

Маруся-мама
05.12.2010, 02:00
А я нині замучена. Ходила, вірніше їздила по-магазинах. Люди добрі! щоб поставити машину треба було чекати в черзі щоб звільнилось місце а в іншому то треба було паркуватись, чуть не за кілометр від самого магазину, бо народ шапінгується... УЗЯСЬ! Я чогось накупила, гроші потратила а тепер сиджу і думаю, а що я купила і як з того зліпити подарунок?

Яська Березнева
05.12.2010, 12:04
Післявчора були в батьків з малою. Дідо прийшов з роботи і поліз до Яньки обніматися-цілуватися, а вона "телячих ніжностей" не любить, виривається, а дідо не вступається, ну і сказала дідові "ти поганий". Дідо відразу ж на малу нарипів, мол, іди ти додому до тата, йому будеш так казати, я побачу, з ким тебе лишать, як ви всі на роботу підете, як то так, мале г...но так мене називає за мою доброту:girl_devil:, зірвався ще чогось на мамі, як завжди, наображав і напринижував її поганими словами, мала розплакалася. Я малу абсолютно не виправдовую, але ж реакція дорослої людини! Яну я бігом вдягнула і ми вечерком по морозцю-по сніжку в 20.00 з насморком потьопали додому. По дорозі купили мильні бульбашки. Приходимо додому, муж, як завжди, наївся груш за компом сидить і в войнушку грає. Мала щось до нього, типу дивися, татку, які в мене бульки, а він до неї - не пускай бульки на комп! Штовхнув малу по руці, бульки виливаються, мала плаче. Я починаю говорити все, що про думаю про нього і його вічну комп"ютерну залежність. Мені стало шкода маську, пішла купила їй ще одні бульки, приходжу - муж курить на балконі. Я відкриваю двері - не відкриваються! Стараюся і так, і так - не йде! Мороз, вечір, металеві двері - замок заклинило! Пробує відкривати муж - ніц! Пробуємо дьоргати разом - ніц! В хаті мала сама, чує, що ми шолопаємо ключем, підходить до дверей і починає відкривати зі свого боку - ніц! Моя уява вже починає малювати різні страшні картини, думаю, як вибити форточку і зістрибнути в кухню... Яна усвідомлює, що двері заклинило і вона сама, а ми не можемо потрапити додому, і починає плакати. Я як можу її заспокоюю через двері, думаю вже сусідів кликати... І тут ще одне зусилля - і двері відчиняються. Я влітаю до хати, обнімаю плачучу Яньку...
... Наїлися ми страху досить. Муж ще трошки почитав щось на компі і відразу ж пішов бавитися з Янькою, а я нарешті добралася до ДП і відповіла на всі ПП.:girl_yes:

La esposa
05.12.2010, 12:44
А в мене нині, як у моєму підписі — на кухні армагедон, повна мийка брудного посуду, прибрано сяк-так, нічого не зготовано... і хто винен? чоловік! :girl_crazy: :girl_yes:

він як щось готує, то робить все "правильно" — написано в блендері, значть, беремо блендер і пацькаємо його, знаючи, що наступних 2 дні того мити ніхто не буде. Відповідно, блендер займає півмийки, хоча можна було розкалатати те яйце вінчиком :girl_mad: :girl_mad: Бере виделку, цямне щось трошки, кидає до мийки, через 10 хв бере другу, і те саме :girl_impossible: і так 12 виделок тю-тю... :girl_sad: набрав собі чогось в миску, миска не сподобалась, переклав в другу... НУ ЧОГО саме в той час, коли знає, що я того не помию? результат: повна з горою мийка брудного, і ще заставлений тим же збоку столик :8:

в п"ятницю пекла пляцок, врізала палець - тепер дотулитися не можу, а про якусь хатню роботу годі й говорити. А мене так нервує непомитий посуд, що вчора цілий день їла з одної тарілки і пила з одного горнятка, щоб не наскладувати брудного багато. Так мені той палець болів, аж нині рано перестала кров йти...

Нині спромоглася натягти рукавиці,і перемила половину того посуду - на другій половині порвалася мені рукавиця, і на тім кінець :girl_mad: а, ну його, най так буде — головне, що всі здорові, а посуду нічого не станеться :girl_nea:

зрештою, все одно мити доведеться мені...

Usmishka
05.12.2010, 13:08
А ми вчора мали класний сімейний день, яких нашій сімї так бракує, татко зранку з доцьою ходили на санки, потім ми через обід мали з чоловіком трохи "романтики" :) - попили винця під ікру, подивились фільм, а по обіді їздили в Кінг-крос на боулінг з сусідами, найбільше сподобалось малявкам, Іра моя замучена і задоволена швидко дома заснула)Сьогодні чекаємо гостей по обіді, мої знову пішли підкорювати сніжні вершини, а я трохи готую, трохи тут)

Oddly
05.12.2010, 14:16
потім ми через обід мали з чоловіком трохи "романтики" - попили винця під ікру, подивились фільм, а по обіді їздили в Кінг-крос на боулінг з
все, як про мене ))) ксерокопія )))
тільки тато на санки з донею - сьогодні

пальмочка
05.12.2010, 14:53
А я вроді оговталась після перельоту,тепер звикаю до морозу,бо шось тєжко попадати з +32 на -10.Дякую всім за молитву за переліт,сама молилась в літаку по дорозі назад,ітак боюсь літати,так щей попали в турболентність,півтора години літаком трусило,коли йшов на посадку зробив три круги над аеропортом,а потім ще пів години зупинявся,короче суцільний стрес.Тепер вдома,тішуся своїми хлопчиками.

simona
05.12.2010, 15:34
Ле еспоза - я так само як ваш чоловік, але різниця одна велика - все мию сама
Такс, вчора рукавичок не купила, зараз йду ще одну спробу зроблю з пошуком своєї і поїду купувати ті що мені не сподобались, там лише якість як моїх, ех .... не знаю, але чогось не тягне мене на шопінг хоть треба багато чого, але якийсь такий депресняк, нівчому себе не бачу4, може то голою ходити))))))))))))))

kati
05.12.2010, 16:47
вчора мали класний сімейний день, яких нашій сімї так бракує
а ми маєм такий день сьогодні!
Нікому не дала валятись в ліжку до обіду, всіх підняла, нагодувала і на двір! Троха по сихову погуляли,заїхали на ремонт( я тільки сьогодні зацінила який же вигляд все таки класний з моїх нових вікон, височенько- все біленьке, церква на сонечку виблискує, пів львова як на лодоні!) а поітм в центра матнули. Погуляли, покаталаись на машинках, не обійшлось без відвідин антошки, а потім всі на піцу!
Тепер мої мущинки відпочивають, я кавуснічаю, збираюсь поїхати і забрати рушнички і англійські замовлення, а на вечір ще треба щось придумати!

Яська Березнева
05.12.2010, 16:47
ні в чому себе не бачу, може, то голою ходити))))))))))))))
Нагадало анекдот:
- А мені чоловік купив шубу з норки!
- А мені - з лисиці!
- А мені чоловік не купив шубу. Сказав, що я йому голою більше подобаюся)))

natka75
05.12.2010, 16:58
заїхали на ремонт( я тільки сьогодні зацінила який же вигляд все таки класний з моїх нових вікон, височенько- все біленьке, церква на сонечку виблискує, пів львова як на лодоні!)
Кать, ти кудись переселяєшся з Сихова?

вчора приїхали мої хлопці і сестра з Рафаелем та Джованні(швагер сьогодні летів до Італії), то ми вчора посиділи трохи в нас, кудись виходити збирались, але племінник трохи кашляв, вирішили вдома сидіти, зранку повставали, а надворі мінус13 і такі гарні дерева з вікна в білому вбранні.Провели в аеропорт нашого швагра(нам ще далеко до цивілізації, народу тьма і всі рейси реєструють накупу:Київ,Варшава,Мюнхен,Неаполь, Шарм:girl_impossible:переконалась, що треба реєструватись самому он-лайн за добу до вильоту, щоб там тупо не стояти...)Потім сестру провела на вокзал маршрутку.Приїхали,пообідали і сонна година у малого, а мами -ДП)))

Trumbumbulja
05.12.2010, 18:30
я "наперлась", бо інакше не скажеш суші, напилась вина і тепер сиджу перед телевізором давольна і п"яна:girl_crazy::girl_crazy:
а Коханий хворий..... бачили б ви, як я йому зараз їсти готую.....

Тетянка
05.12.2010, 19:26
а я все святкую :), так добре - вже 2 день нічого сама не роблю :girl_tender:, тільки подарунки приймаю....Ще завтра на роботі...Сьогодні така класна погодка - сімейно вибрались в "Сільпо", то Сашка їхав санками, я везла, він тільки періодично зупиняв мене словами з мультика про Петрика Пяточкіна :"Стоп-стоп! Зупинись і схаменись!".

Зорянівонька
05.12.2010, 21:08
В нас сімейні вихідні. Вчора були в Епіцентрі, докупили дещо для ремонту. Нині нарешті запалили камін. В моїх хлопців море радості! (не знаю в кого більше:).
А ще передчуття свята, малий все про Миколая говорить. Вже вивчив віршик в садочок. Ще трішки:)

senka
05.12.2010, 21:37
І я , і я хочу похвалитися.
Сьогодні мала гостей, приготовлено все було по рецептам з наших посиденьок.
Мене так хвалили, так хвалили :girl_tender:
Я така задоволена :girl_curtsey:

Але з цим певно треба у вихвалялки

natorella
05.12.2010, 22:02
ми вчора мали класний сімейний день

ми маєм такий день сьогодні!
то у всіх вагітних такий веселий день?

Ljus6ka
05.12.2010, 22:02
А ми з донечкою були в ляльковому театрі єна виставі "Солом"яний бичок" , а потім я трохи походила по Південному, хотіла купити собі чооботи зимові , але так нічого і не знайшла

Зануда
06.12.2010, 00:18
У цей день рівно 20 років тому народилась моя племінниця. Мені було 13 років. Коли 13 років було їй - я народила старшу доню. Тепер черга моєї племінниці, коли моїй доці буде 13 народити свою доцю.А що? У нас графік.
Зібрались найближчі родичі - мило посиділи. Не віриться, що така ще недавно маленька дівчинка, стала такою дорослою. А яка талановита! Наша родинна гордість.

popelushka
06.12.2010, 13:04
Ми мали гарні вихідні: вчора Юльчик з татком поїхали на гірку, а я собі трішки відпочила. Приїхали щасливі, замучені, в Юльчика дуже багато вражень було. Дитина зовсім іншою стала, навіть спокійнішою.
Потім ми пішли в гості до Irushku: гарно провели вечір в хорошій компанії, дітки собі бавились, найбільше вражень від Матвійка: такий солоденький і гаренький хлопчик, старша сестричка так його виціловує і любить:girl_tender: Прийшли додому задоволені, замучені, тільки чоловік з Юліком, якби змовились: "Мама, ми тоже хочемо таку лялю...":girl_smile:

napoleona
06.12.2010, 13:41
Провели файно вихдіні: з"їздили до чоловікових батьків і бабусі на Марії...
вчора приїхали і майже замовили ресторан на НР(ще узгодити меню тре), сходили на суші... ніби все добре...
а я сьогодні сиджу і настрою "0", але все добре і чого то так?
нічого не хочу і нікуди йти теж не хочу, що то за хандра?:girl_sad:
їсти не хочу готувати...
сиджу на ДП жую кальмари, яблука і оливки...:girl_crazy:
отака-то проза...чи врочистість...

Iryna
06.12.2010, 15:39
Гарно провели вихідні, шкода, що так швидко вони минули(((
Бачу вчора чимало форумлянок відвідало Кінг Грос, ми теж там були з ще однією форумляночкою Олерусею і з дітьми:girl_yes: Малеча гарно побавилася з татусями, а мамуськи трохи прибарахлилися до Миколая:girl_claping: Одним словом, гарно відпочили:girl_tender:

hrystusja
06.12.2010, 16:26
От і минули вихідні!! Вчора в нас в дома був "катрусин кінозал". сиділи з чоловіком новинки передивлялись!. А в суботу мали дві години між годуванням малого, щоб облітати базар і купити чоловікові взуття, а також "миколайків". Втомились, змерзли, але завдання виконали)))) А сьогодні забрала іграшки з СП і не можу натішитись ....хулахупом:crazy: вже всі боки пооббивала!!! Чоловік дзвонив, питав чи ще шкло не повибивала в маленькій кімнаті:girl_crazy:. Одним словом трошки позитиву!! а тепер купа домашньої роботи. А так не хочеться....):girl_nea:

Natinka
06.12.2010, 20:59
День пройшов якось непомітно... Ми ще трошки сидимо вдома, виздоровлюємо помалу. Зранку приходив майстер до пральної машини, далі трохи за комп’ютером, трохи на кухні, потім спати лягли :d25: Вікторія в садок проситься вже. Там готуються до свят новорічних. А я зараз нагодую вечерею своїх і сяду трошки повишиваю :d64:

senka
07.12.2010, 02:17
А ми сьогодні, чи то вже вчора, були в театрі. В головних ролях Бенюк, Хостікоєв і Наталя Сумська. Це було щось неймовірне! Отримали масу задоволення :girl_tender:

levandivka
07.12.2010, 19:02
Проза.
В 10-й зателефонувала м/с з Джерела.
-У Оленки короста, страшний кліщ! (прищики на животі вискочили) Терміново забирайте дитину і лікуйте! Самі теж перевіртеся.
-Хто діагностував?
-...
-То покажіть ЛІКАРЕВІ. Я не можу на кожен "а раптом" все кидати і тримати дитину в хаті. Давайте, я завтра зранку відведу Оленку до лікаря, а потім з довідкою "не знайдено" привезу?
-Ви що! У нас тут ДІТИ! І посадова інструкція... Не можете приїхати - ми самі привеземо додому. у першому варіанті: повідомимо СЕС і дитину забриють в лікарню!!!
-Ок! Я готовий вам відшкодувати таксі до лікаря і далі, якщо діагноз підтвердиться. Виявиться зайвим "пєрєб(з)дєнієм" - за ваш рахунок.
--Давайте не будемо торгуватися.
-Давайте! Тільки прошу подумати, чим обернеться для нас ваша "бдітєльность" і шукати прийнятний вихід.

Зійшлися на тому, що прийму дитину під диспансером, щоб одразу до лікаря.
Дитину туди доправили, але у супроводі медпрацівника і вихователя.
-Ми вас будемо супроводжувати.
-Навіщо? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm1.gif Виписки з результатом і печєткою я вам віддам, оригінал.
-Ну....... Нам треба отримати консультацію, як далі поводитися. http://www.kolobok.us/smiles/standart/scratch_one-s_head.gif
-Ок, але в кабінет ми підемо без вас (жеби не було зайвого "тиску"), а як ми завершимо обстеження - консультуйтеся...
На прийомі лікар вислухав, послав до лаборантів. Поки нас обстежували персонал встиг "поспілкуватися", і, хоч корости в аналізі і близько не знайшли...
-Аналіз чистенький. Але то тільки 65% гарантії. А раптом..! Потримайте дитину дома, поспостерігаємо...
Пояснюю, що "ТАК ракета не полетить". +, м/с потрібна офіційна бомага "(не/)допустити в дитячий заклад". Відіслав до Зава. Той одразу до второї дохторки.
Знайшла ще 2 прищика під гумкою памперса: на повторний аналіз.
Зробили ще один зіскоб. (лаборант дістала ще пару разів оленчиним черевиком). чисто все.
-Ну... ми не можемо нічого сказати, крім "не знайдено"
м/с тисне... "бомагу давайте" (сама ж з офіційним запитом приїхала і печєткою). Покликали третю (бо ніхто на себе не хоче брати "відповідальність", побачивши градус суперечки).
Третя глянула аналізи, шкіру, "м-м-мдя"кнула і:
-Пишіть довідку, підпишу, диктую. "Проявів заразної інфекції не знайдено. Може відвідувати дитячий заклад. Діагноз: дерматит".
-Лікування призначите?
-Так! "Глюконат", утриматися від солодощів, синтетичного одягу, + цинкова мазь.
(кінець прози)

Врочистість.
Посадили Оленку в автобус і забрали назад у Джерело догулювати.
А я, оскільки день вбили, заперся на базар, купив трусики/тапочки/шкарпети, по які давно не міг вибратися.

Ljus6ka
08.12.2010, 00:18
А ми сьогодні з чоловіком вперше були у боулінгу тому , що в Леополісі і нам дуже сподобалося, шкода , що трохи далеко від нас , але намагатимемося вибиратися на боулінг щомісяця, ну і звичайно не могли оминути "Сушия" і зайшли поїсти суші і випити Мохіто.

MADLENKA
08.12.2010, 13:30
Спочатку напишу про вчорашню врочистість... Робочий день пройшов практично спокійно і непомітно, приємно вразив напарник подарунком і ще багато людей,на привітання і дзвінки яких, я не розраховувала. А ввечері так суперово посиділа з найкращими в світі людьми!!! Так гарно побавились....Все було просто чудово і кума мені подарувала суперський подаруночок,зроблений своїми руцями!!!!!:girl_in_love:
Після вчорашньої врочистості настала "печальна" проза...- робота, день безумно доооооооооооооовгий і чомусь трішечки магнітні бурі в голові:girl_blush2::girl_haha: Сподіваюсь,що завтра життя набере нових кольорів!!!!:girl_curtsey:

сяняНЯНЯ
08.12.2010, 15:33
А я сьогодні побувала на своїй роботі(працюю в садочку,але зараз в декреті),провідала завідуючу,підписала деякі довідки.
Приїхала додому,а там мій тато вже в гіпсі лежить-ногу зламав...от такі справи

kvVItKA
08.12.2010, 15:39
врочистість-морозиво ріжок з McDonalds, під"їхала до віконечка і хотіла все:чізбургери,гамбургери,біг тейсті з беконом і т.д. (то в тему чи можливе життя без mcdonalds, в мене вже більше пів року можливе, але ТАК хочеться того всього мммм)
проза-щойно з ен-ної консультації, пофоткали мої зубки як тільки можна ггг,ждьомс...
а в Ромчика вже 5-ій день "намічаються" верхні зуби...тєжко то:girl_crazy: гризе все і вся і так біднятко жаліється.....
в мужа купа справ, а в мене якесь таке файне -затишне відчуття сама не знаю чОго...:girl_in_dreams:

cherepashka
08.12.2010, 15:44
У нас- лазарет,хворіємо на пару з масьою.Я вредна,вона ще вредніша..На обідній сон не заснула,розкашлялась,вирвала..веселий деньок...Єдина втіха-чоловік вніс завдаток за новий рік,так що вперше за останні 3 роки,будемо знов відмічати в ресторані,як в старі добрі часи :)

hrystusja
08.12.2010, 16:04
А ми вже другий день з дому далі подвір"я не вилазимо. Нема бажання((((( Зато Ромчик нас дивує: навчився пищати)))причому як від радості, так і з нервів)))
А ще нам меблі нові привезли: такий суперський диван та крісла!!!Ходимо і тішимося, час від часу навіть лягаємо на нього))) (це в гостинну).
А загалом тішусь спокою вдома. Нікого нема, лише ми з Ромчиком на господарстві. Суперррр! Ввечері всі поприходять і почнуть один одним керувати!!! а зараз - благодать!!!!

Alicia
08.12.2010, 16:39
А до мене сьогодні в офіс залетіла голубка! Буду сприймати це як добрий знак! Ще й залишила мені "сюрпрайз" на підвіконні, але то на гроші!
Зараз дуже насичені дні - дуже зранку встаю, щоб усе наготувати коханому, бо ж він з поламаною рукою (поламав руку після того, як приміряв лижі, ставив все на антресолі і впав з табуретки), потім біжу на роботу, потім знову лікування, готування їжі...Мріємо з ним про лижі. Цього тижня привозять коханому машинку з німеччини - тігуанчик. Чекаємо! Правда, уявляю, як буде важко йому втриматися покататися на ній...Хоча там автомат, але все одно..з однією злоровою рукою...:girl_sad:
Шукаю десь поблизу ресторанчик на новий рік. Вдома бути категорично не хочу! Хочу 1 січня прокинутися у чистій квартирі без брудного посуду!:girl_dance:

Consuelo
08.12.2010, 22:38
а мені щось ніц не хочеться..
це нормально? минулий тиждень був таким важким, я так емоційно виснажилась, що цього тижня просто лінуюся.... в мене післязавтра іспит, а я нині весь день книжку читала, ось додомцю прийшла, инула прання, погамцяла, почаювала - САМА, і так добре.... в душик піду... а роботи стіііки...
але я собі вирішила - моє самопочуття і здоровя набагато важливіше за будь-які порядки, і тд і тп...
хоча цього тижня стався і позитивчик - ми нарешті замовили новий матрац!

MUCHACHA
08.12.2010, 23:55
Ввечері пішли з мужОм на суші - будем рахувати, то як романтичний вечір, ну бо романтики, як такої, останнім часом немає - тільки-тільки починається 11 вечора, ми вже як два ведмедя-сплюхи:) - тулимось один до одного і в ліжко спати....Не висипаємось...мало мені тої нічки:)

З врочистості - захистив мій Тарас сьогодні диплом (друга вища) ,тепер дипломований юрист-економіст:girl_cool:

З прози - відвідували сьогодні швагра на Топольній, він лежить в травматологічному відділенні - людоньки, який ж там жах - людей багато, всі поломані-переломані, смердить жахливо....Ой, там можна, тільки від відвідин депресію дістати...

IRUSKA*8
09.12.2010, 16:19
З прози:я сьогодні,в таку погоду жахливу,вже була у двох лікарнях,ті :cesored: лікарі мене лікують-лікують,вже й самі не знають,що придумати,ото послали тепер на тубус-кварц...а в лікарнях,сидячи в кілометрових чергах із "грипозними",тільки й переживаєш,щоб щось нове не підхопити(((....а ось щойно мені моя учениця принесла "маленьку врочистісь"-замовленя з Оріфлейму,хоч трішки настрій піднявся)))

napoleona
09.12.2010, 16:35
Проза: чоловік захворів, цілу ніч пітнів, тепер цілий день п"є чай і спить:(
а я поїхала зранку на медогляд, а там мене обрадували, що всі лікарі будуть з 13 00 і я вирішила не чекати 2год і пішла закупилася продуктами:girl_in_dreams: так, що не мала в яку руку взяти парасолю і йшла така як жужа(щось зі мною те, ніколи не купляла у центрі стільки продуктів:girl_crazy:)
зранку виїхала з дощем, а приїхала зі снігом...:)
тепер розважаюся на кухні....

Яська Березнева
09.12.2010, 19:00
Вчора мала з чоловіком дивилися фільм "Лев, чарівниця і платяна шафа". Вечір Яна провела... правильно, у платяній шафі.:girl_yes2: Постелила собі там коц і вляглася. Добре у шафі, каже, спати тут буду. Я, само собою, не довзволила.
Ранок (більшою мірою) пройшов там же (школи нема - карантин, то ж чим би дитя не тішилося, аби не плакало). Збираюся я на роботу, Яна залазить у шафу, закривається... гуууууууууп!:girl_cray: Я в шоці біжу до шафи, з жахом думаю - невже поперечка злетіла і разом з усім одягом бембанулася Яні на голову...:girl_cray: Відкриваю шафу - лежить Яна, а над нею нависає якась дошка... Я розвертаю ту дошку до себе - виявляється, то не витримало лихої долі дзеркало, таке, як у радянських шафах кріпилося до внутрішнього боку дверей шафи - метр на півметра - воно сповзло по дверці закритої шафи, гепнуло об її низ і нависло над Яною. Слава Богу, що не розбилося...:girl_dance: А то би я не знаю, що було...

Trumbumbulja
09.12.2010, 20:45
Грипос оволодів і мною.... Тепер голівонька бо-бо, температурка скаче ( чи то стрибає)... Тішусь лише одним працювати можу... а ше Коханий тортик приніс.

В родині у нас траур - дідусева рідна сестра померла... Дуже хороша людина була...

Katrine
09.12.2010, 20:53
я нарешті починаю входити в звичний ритм життя і знаходити трошки часу для себе:girl_smile:, бо після повернення з ПБ я просто загубилася в домашніх справах:ed4d70def841dc74b57. З врочистості - в неділю похрестили нашого Маркіяна. нам вже 2 тижні, гамаємо цицю і помаленько ростемо). Всі бабці-дідусі-тьоті-дяді пороз'їжджалися, ми з чоловіком тепер саменькі, тішимося нашим маленьким дивом). Втомилася я за тиждень від великої кількості людей, "цінних" порад:girl_crazy:, тепер насолоджуюсь спокоєм, який наступив:girl_tender:

Zoryanazirka
09.12.2010, 21:50
А ми всією сім"єю щойно з Кінг Кросу. Чоловік з дітками посидів в Леопарку, а мене відправив на каток. Клас, кості протрясла :)

Іруня
10.12.2010, 12:49
А ми пакуємо чемодани. Сьогодні вночі летимо в Єгипет :yahoo:( акул страшити )

Dana K
10.12.2010, 13:39
В мене мрії збуваються.... ляпнула,що хочу трохи вдома повалятись, нікуди не їхати... от і маю -- захворіла..
спочатку горло боліло 2 дні, а тепер кашель, чхання і т.д. -- жах :girl_devil:

Пропадають уроки, переклад робити не маю сили, за вишивку не можу ніяк взятись... але настрій якийсь святковий..
Слухаю музику (чого вже давно не робила), насолоджуюсь виглядом засніженої вулиці:girl_tender:
і чогось мені так добрее...

Natinka
10.12.2010, 13:55
Я на роботі, доцьку відвезли після 10-денного кашляння-лікування нарешті трохи погостювати до баби, вона всяких смакот внучці наготувала. А ми плануємо після роботи нарешті поїхати в Кінг Крос. Полазимо, може щось цікаве попадеться :girl_spruce_up:. Душа бажає свята... :girl_dance:

MADLENKA
10.12.2010, 16:08
Сьогодні хотіла зробити добру справу і допомогти коліжанці. Сестра її чоловіка потрапила в лікарню і треба було донорів для здачі крові. Я погодилась. Прийшли сьогодні в той центр на Пекарській.....:khomyak: Дівчата!!!то можна фільми про війну знімати.... Таке все страшне, старе і не зовсім чисте виглядає...Жах!!! Головне,що санітарка ходить на всіх кричить,щоб знімали верхній одяг. Але ж там протяги всюди!!!а я ж то в сорочці на короткий рукав :) Менше з тим, роздяглись... Пішли в реєстратуру. І тут же ж я провалила перший "фейс-контроль",бо як виявилось,що не можна здавати кров під час критичних днів..я ж вперше з таким стикнулась,тому й не знала,затуркана:girl_wink:Було так образливо,що не зуміла допомогти людям у важку хвилину.:girl_cray: Але найбільше мене вразила сама система:реєстратура-лабораторія-кабінет№..-кабінет№..-пити чай -тоді на здачу крові....:8: І чому в нас так люблять такі собі лабіринтики?:unknown: Ну то ше нічого. Найбільше мене вразила сама лікарня Медінституту, куди всі без проблем заходять у верхньому одязі:по коридору ходять і хворі,і відвідувачі і лікарі теж чомусь в куртках і шубах....:khomyak: Та коли ми вже дійдемо до хоч елементарної цивілізації????? Ото я вражень набралась!!!!! Я в шоці... І голова аж розболілась від всього побаченого... Тепер в тисячний раз переконалась,що моїм головним новорічним бажання буде все-таки ЗДОРОВ8Я усім!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zoryanazirka
10.12.2010, 18:44
Година кардіотренування+ півгодини масажу, шклянка морквяного фрешу і пора до хати, чекають мене мої сонечка

Zlju4ka
10.12.2010, 22:06
А в мене нині врочистість за врочистістю:малому знов пломбу поставили бо до нерву зубик прочорнів(хоч ми що 4 місяці на оглядах),та ще й нині повідомили що фірму нашу закривають і ми всі трудовим колективом до Нового року лишаемось без роботи..і чоловік ще на випробувальному..короче я в шоці.Правда на мій новорічно святковий настрій це аж ніяк не впливає..чомусь.Всі нині журяться а я я к місцевий клоун-ходжу посміхаюсь:))))

Consuelo
10.12.2010, 22:41
я здала екзамен, перша, не знаю ще оцінки )) але тішуся )))
а ще (зі мною таке вкраай рідко, а двічі за один день взагалі ніколи не було) - перекинула тарілку з макараноми і томатами на штани, побігла на іспит, не мала можливості перевдягтись, а після іспиту зустрілась з друзями і там на ті ж штани хляпнула так смачно соусом з тоста :girl_flirt:
але настрій файний ))

Seppy
10.12.2010, 22:42
Я зла як чорт! Три дні над чоловіком трусилася, бо йому щелепу оперували. А сьогодні наполягав на тому, щоб я його відвезла на роботу. Думаю, чого б це раптом так захотілося попрацювати?А як жалісливо плакав, що хворенький, сам не добереться. Приготувала святкову вечерю, бо ж 3 дні нічого не їв, прийде голодний. А він... Виявилося, що в когось там день народження. Ну як він може таке пропустити! Свиня...

olenkastar
11.12.2010, 16:42
ПРОЗА....але таке наше життя-хтось приходить-хтось іде:(..я вже писала про дядьку чоловікового,мав рак,прооперували.після операції минуло майже 2 місяці..і от нині зранку він помер:( хороший такий чоловік був,ну любив випити,покурити але добрячий-добрячий був,мав свого города,тракторець,2 песика,любив землю і тваринок,приїжав в гості (він сам з Вінницької області),такий характер сильний мав і веселий. і от його не стало...дивно так.мій викидень стався за пару днів до того як його оперували...я підсвідомо відчувала,що вони разом підуть,але розум вірив в чудо медицини...і от пішов він. чоловік з свекром (то його брат рідний був) повезли його на батьківщину ховати..мені страшно трохи бути нині в хаті самій,де померла людина..але себе заспокоюю тим,що треба живих боятися-мертвих не треба боятися.ось такий день...сумно.

IRUSKA*8
12.12.2010, 13:11
Ех,доля,вчительська доля:connie_pull-pigtail:неділя,гарна зимова погода тільки б на санки з мали йти...так ні-повідомила мене завучка,що має величезне бажання відвідати завтра мої уроки:girl_cool:,і все,я вже немаю неділі-сиджу і придумую/шукаю/друкую/записую плани уроків:girl_cray:....

napoleona
12.12.2010, 13:21
Я така замучена, по півночі не сплю вже 3 добу, але нарешті сьогодні чоловіку вже краще...
я від того, що ніде не виходила якась нервова стала і пішла сама прогулялася, купила собі гарні колготочки з узором таким класним, мандаринів, і тепер сиджу на ДП
Врочистість: завтра привезуть машину, але чоловікові напевно ще завтра не дозволю поїхати забрати, хай виздоровіє повністю...

IRUSKA*8
12.12.2010, 15:23
Ех,доля,вчительська доля:неділя,гарна зимова погода тільки б на санки з мали йти...так ні-повідомила мене завучка,що має величезне бажання відвідати завтра мої уроки,і все,я вже немаю неділі-сиджу і придумую/шукаю/друкую/записую плани уроків....
.....а я таки ходила щойно з малим і чоловіком на санки, купили шампанське і мандаринки,зараз то все вип"ємо/з"їмо і "нехай весь світ зачекає"(і завучка в тому числі))))))))))))))))))))

simona
12.12.2010, 18:03
а я збираюсь на Андріївські вечорниці в "Бальову салу" (здається так воно називається), провела годину часу з чудовою форумлянкою, яка завжди несе собою такий позитив, дякую Наталю.

Arctica
12.12.2010, 18:50
Я накінецьто зустріла вже Св. Миколая із подарунками для всіх похресників і любимих діточок :girl_dance:, тепер залишається надіятися що догодила усім :girl_in_dreams:, ще необхідно знайти щось цікавеньке для самої великої дитинки - рідного чоловіка :girl_blush2::), ну і маю надію що мене теж Св. Миколай не обмине, я намагалася бути чемною :rolleyes:

Shatenka
12.12.2010, 19:11
А ми з чоловіком ходили сьогодні в лікарню, провідували мою маму(в неї бронхіт) Принесли їй трохи домашньої їжі, посиділи, поговорили. Сподіваюся, що мама скоро виздоровіє, бо вже майже місяць хворіє(((
Потім по дорозі додому накупили собі купу смакоти: зефір, цукерки, мандаринки і зараз сидимо в хаті і об'їдаємося:nyam2::nyam2::nyam2:

Редвумен
12.12.2010, 19:17
А ми з чоловіком ходили сьогодні в лікарню, провідували мою маму(в неї бронхіт) Принесли їй трохи домашньої їжі, посиділи, поговорили. Сподіваюся, що мама скоро виздоровіє, бо вже майже місяць хворіє(((
Потім по дорозі додому накупили собі купу смакоти: зефір, цукерки, мандаринки і зараз сидимо в хаті і об'їдаємося
а мамі чому того не завезли?....

Shatenka
12.12.2010, 19:26
а мамі чому того не завезли?....
Та ми принесли мандарини, йогурт, але мама вже того всього не хоче:girl_smile::girl_smile: Бо кожен, хто приходить, приносить якісь соки,йогурти, фрукти, булочки і т. д. В результаті, в мами вся тумбочка завалена тими смакойликами:biggrin:

popelushka
12.12.2010, 21:14
Одна проза: хворіє Юльчик сильно, боюсь, щоб бронхіту в нього не було:(... Завтра їдемо до лікаря, нехай подивиться на нього. В середу суди, буду їх відміняти, відмінять чи ні, мені вже все рівно: основне, щоб моє сонечко було здоровим. Ех, замість того, щоб судитися, дехто і міг би просто поцікавитись, чи внук здоровий, еле то таке. "Крові" попити набагато приємніше, на жаль.
З врочистості: в четвер планується перший робочий день, надіюсь, колектив буде хорошим.

Яська Березнева
12.12.2010, 22:53
Проза: Янька кашляє і цілий тиждень поводиться нечемно показує характер, хоча ще пару тижнів тому була ідеальна дитина. Я теж кашляю і знайшла у себе пару сивих волосин((( Задалася питанням: чи існують слухняні діти?:girl_in_dreams:

Врочистість: мій чоловік в останній момент отримав гроші і я сьогодні купила подарунки до Миколая всій дорогій родині:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: Сподіваюся, що Яниній тренерці з карате сподобається презентик, який зробить майстер на всі руки Abraira.:girl_in_dreams:

ola-lyola
12.12.2010, 23:41
А я сьогодні така горда собою, що буду собі сама медаль вручати за ті вихідні. :girl_blush2:
Проза - чоловік у відряджені, ми як завжди двоє вдома.
Врочистість - вчора ходили на Хроніки Нарнії, потім посиділа в кафе з колежанкою-сихівчанкою, рік її не бачила, бо я в тих краях рідко буваю, тому рада що нарешті зустрілись.
Сьогодні пішла з Яркою і свекрухою до церки (за це золоту медаль треба), нарешті віддала пакунок на Миколая діткам. Потім купила Миколая чоловіку (він був останній у списку), пообідали і пішли на санки. Підбила сестру з похресником і подругу-однокласницю з донею - я так давно не розважалась - катались на гірці, де катались ще в дитинстві і вирішили згадати молодість. Збоку напевно ми виглядали здорово - три тітоньки ледве в санки влізли, а діти збоку спостерігали.
Потім ще бігали на випередки з санками, бо діти нас підганяли. Потім усі пішли в Челентано на какао. А вдома встигли пописати, разом склали пазл і ще й книжку почитали.
Тре мені медаль!:girl_in_dreams:

Ljus6ka
13.12.2010, 02:05
А в мене перша половина дня то проза - була на базарі , трози замерзла, а от друга половина -то вже врочистість - була на виставі "Коханий Нелюб" і як завжди отримала массу задоволення

MUCHACHA
13.12.2010, 11:49
Щойно написала і відправила лист до Миколая - тепер ждьомсс що то Миколай подарує:girl_in_dreams: Своїм я ще жодного Миколайка не купила...певно, в останні дні вийду на "подарункове полювання"...

На вихідних відсипалась - в суботу в коліжанки засіли за Монополію до 4 ранку, в переривах я встигла спекти смачнюще вівсяне печиво ,в неділю читала ,спала, див. "Поющие в терновнике " , а під вечір не знаю з чого, такий жаль на мене напав - проплака годину часу....Чоловік мужньо витерпів мій плаксивий настрій...

Sitara
13.12.2010, 12:32
А в мене сьогодні свято!!! Велике!!!:yahoo: Синулька перший раз за два місяці в садочку поїв (поснідав) надіюсь що і пообідає. Я вже з сил вибилась вмовляти :girl_cray: його хоча би що не будь з"їсти за цілий день в садочку, не голодувати! Нарешті він здався! УРА!!!!:girl_claping:

Virginia
13.12.2010, 14:16
В мене сьогодні така лєнь-матушка.... встала зранку і зрозуміла, що на роботу я точно не піду. Подзвонила, попросила щоб мене напарниця підмінила (ми так часто підміняєм одна одну, вона тоже трохи лінива:girl_haha: )
Тепер, ясне діло, мені стало скучно, почала прибирати в тяжкодоступних місцях, краще б не починала... зараз всьо кидаю і йду на вулицю, хочу повітря....

Trumbumbulja
13.12.2010, 14:23
А ми нині святкуємо. Мій Коханий - Андрійко. Понаготовляла всяких смаколиків і ще хочу щось збацати. Поки ще працюємо, а от ввечері будем святкувати:girl_dance::girl_dance: от думаю, що би то подарувати і що ще зготувати... підкажіть!

Vittoriya
13.12.2010, 16:49
Свята на носі,а мій настрій такий сонний...І не відчувається приближення свята... Нам в філармонії вже більше місяця не дають зарплати.Ось так, така реальність нашої держави...І головне ніхто не знає,коли буде... бо в Управлінні культури щось там реорганізовують....міняють голову,ділять посади і гроші і нема кому підписати розпорядження щодо видачі зарплати.А концерти і репетиції в нас то тривають!Минулого тижня ми мали такий відповідальний великий концерт з іспанським диригентом.Стільки репетицій,стільки сил,емоцій, а після концерту всі зійшлися на думці,що концерт ж ми так от "за дурно" відіграли :( Так сумно від того всього...Ітак платять копійки,так ще й не завжди вчасно...:( Нащо ми стільки вчилися,стільки часу тратили на ті інструменти,щоб відчувати себе зараз ніким?? Хочеться то все кинути і поїхати десь далеко звідси...Я не хочу кидати музику,але тут ніяких перспектив не бачу...взагалі...

ola-lyola
13.12.2010, 19:17
Свята на носі,а мій настрій такий сонний.
Сонний настрій - то може бути ознакою поповнення вашої сімейки, а ????

Яруська
13.12.2010, 19:29
я встигла спекти смачнюще вівсяне печиво
Рецепт пліз в студію або в ПП!!!:girl_claping:

Ljus6ka
13.12.2010, 20:53
А я другий день по базарах ходжу , але добре що Миколайчика нашого зустріла і він передав для дитини й чоловіка подаруночки

Vittoriya
13.12.2010, 22:52
о може бути ознакою поповнення вашої сімейки,
нє, то просто сонний настрій :no:

napoleona
13.12.2010, 23:02
Проза...проза....Такий якийсь поганий настрій, весь час не висипаюся(чоловік кашляє всю ніч), ще їхала у маршрутці така зла, бо я висока кобіта, а залізла у ту маршрутку, а голова доторкається до стелі(блін як можна такі ще маршрутки пускати... при тому, що я не одна така там була.....
Живіт мене чогось часто свербить, тай болить там щось(написала у відповідну тему), завжди під вечір щось хочу солодкого...ну нє щоб зранку..
якась я така не така.....
Приїхала з пар, треба багато вчитися, але я хочу посидіти на ДП