КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради.

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

нталька
19.07.2008, 05:27
Про насморк.
Вважаю, що не завжди правильно не лікувати соплі. Ми так робили і мали запалення вушок і сильний кашель.
Ми робимо так (після неодноразовог спілкування з лором розробили свої дії): промиваємо вдень саліном або аквамарісом, а на ніч, якщо сильні соплі капаємо судинозвужуючі - віброцил або називін, попередньо (хвилин за 5-10 до) промивши саліном. Дитині і спати легше і воно не затікає ні в горло ні вуха не турбує.
З міліносиком треба бути обережним, бо має судинозвужуючу дію не лише на ніс, але й на весь організм.
Щодо гомеопатії, то нам особисто еуфорбіум не допомагає. А ось таблетки циннабсин (риніти, гайморити..) досить непогані. Це особливо для тих, хто ніяк не дається носа капати.

Katrin
27.07.2008, 12:38
Я створив цю гілку для обговорення
ЗДОРОВОГО РОЗВИТКУ МАЛЕЧІ.
Я трохи повернусь до питання, яке мене цікавить. На гілці "для мам і татусів" був описаний випадок, коли дитина зайшлась плачем. Як порада була- це вода холодна і рушник.Знов ж таки повторюсь, а можна детальніше...коли і в якій момент?
І ще питання від Olenka: про штучне дихання дитині як робити, з якою частотою ?

levandivka
27.07.2008, 14:03
питання від Olenka: про штучне дихання дитині як робити, з якою частотою ?
Пропоную глянути результат №1 від Гуглі (http://obsluga.nm.ru/medic1.htm).
порада була- це вода холодна і рушник.Знов ж таки повторюсь, а можна детальніше...коли і в якій момент?
В той момент, коли Ви бачите, що істерику не вдається зупинити.
Іноді - на руки взяти.
Іноді - стопи помасувати.
Іноді - по дупці шльопнути.
Тільки батьки, які знають СВОЮ дитину це можуть визначити.

Додано через 2 хвилини
Мені теж імпонує Комаровський, але ще більше подобається методика Нікітіних. Їхні методи
Респект. http://www.kolobok.us/smiles/user/Mauridia_27.gif
Я, наприклад, з відомих мені методик вибираю те, що мені і дітям моїм пасує. Без фанатизму. :)

anka
19.08.2008, 15:40
підкажіть мені, будь-ласка. моїй малечі скоро 2 місяці, а я все ніяк не можу з температурним режимом здружитися. на малечу нападає якась агресивна пітничка. лікар радила купати в Ріванолі. я не хотіла того робити, купала в травичках і добавилася до того, що ціла шия і всі складочки покрилися мокріючими ранками всього за 2години при тому, що Меласька лежала голенька, накрита легкою пеленочкою. малеча плакала неймовірно. купала в ріванолі, мазала синькою. не допомагало, поки лікар не сказала, що це кинувся якийсь молочний грибок чи щось таке і посадила мене на безмолочну дієту.
зараз шкіра в малечі пересушена, як в складочках так і на тілі, і сьогодні ранком знову мокрі ранки. підкажіть, будь-ласка, як ви боретеся з цим. мені одна знайома казала, що синькою діток взагалі мазати не можна. але так і не пояснила чому

levandivka
19.08.2008, 15:44
Анко!
Ви точно від лікаря Реванольне призначення отримали?
У мене сумніви, що то лікар був.

anka
19.08.2008, 15:50
Анко!
Ви точно від лікаря Реванольне призначення отримали?
У мене сумніви, що то лікар був.
та точно від лікаря:) я темна в тому питанні- Ріванол- якась дуже прикра штука?

Женічка
19.08.2008, 16:04
ніяк не можу з температурним режимом здружитися
думаєте головна проблема в ньому???
я вже таке чула, знайома знайомої після купання повністю обсипала дитину крохмалем, не знаю наскільки це добре, але казала, що допомагало.
вам потрібно з кимось нормальним проконсультуватись, і обов"язково, щоб ті ранки оглянули, бо так, не бачачи проблеми, вам навряд тут хтось щось порадить..............

Анута
19.08.2008, 16:33
anka, вам скоріше дерматолог потрібен аніж педіатр

Koza-Dereza
19.08.2008, 16:46
Анка, у нас були всякi ранки на дупi i нам теж казали що то молочниця, хоч в ротику i не було саме тодi. Я один раз мазала протигрибковою маззю. Ну але розумiєте, коли кажу "мазала" то не засмаровувала дитину в мазi, а так саме на ранку, тоненький слой. А в другий раз, вона троха старша була нас спас товстий слой вазелiну, просто пригоршня на раз. Ну i як ви вже робите - на повiтря дупу чи тiло, чи все разом :) або якщо памперси то мiняти дуже часто. У Катi таке було тiльки на дупi.

Фрезія
19.08.2008, 16:52
anka, вам скоріше дерматолог потрібен аніж педіатр
Поки дійдеться до дерматолога, то, думаю, не нашкодить так полегшити стан дитинці: покупати у міцненькому відварі з квітів нагідків (календула, в аптеці продається якщо немає домашньої) навіть у офіційній медицині зовнішньо застосовують для лікування молочниці у дітей, і запальних процесів різного роду. Я б після купання не витирала, а в тоненькій пелюшці дала б висохнути.. повинно як не допомогти радикально, то принаймні полегшити стан.

levandivka
19.08.2008, 16:55
Анко.
Пропоную сісти спокійно, і набрати на компі все, що відбувалося з малечею (включаючи ПБ) за 2 місяці.
З ТАКим описом і до лікаря зручно йти, і порадитися з будь-ким. ;)
Ріванол - не є страшним. Але здається, що Вам знову лікують "прояви", а не хворобу.

Tas'ka
21.08.2008, 15:31
Якщо цікавить - в ПП скину тел. нормального спеціаліста.
Цікавить. Бо нас в місяць оглядав і хірургі невропатолог - ніхто нічого не сказав. Можливо дана лікарка розганяє паніку. Тому буду дуже вдячна за телефон

А почалося все з того що в два місяці медсестра сказала, що потрібно головку в вертикальному положення тримати, а ми не тримаємо. Ото я почала лікарів шукати...
А взагалі це правда? Бо кажуть що я набагато пізніше голову тримала

Tas'ka, я до того що якщо все таки будете до нього звертатись то не зволікайте з дзвінком
А ви вже давно в черзі стоїте?
Якщо поможуть з координатами то не буду зволікати

Зорянівонька
21.08.2008, 15:35
В мого малюка інколи труситься підборіддя, а ще він любить голову назад задирати............. підскажіть до кого звернутися ...............
А що тут поганого?
В нас підборіддя тряслося до 3-4 місяців, і тепер як налякається то буває. А з головою то я взагалі не зрозуміла.
Вітаємо на форумі!

halinka
21.08.2008, 15:38
а кололи вам стимулятор???? мабуть тут і причина!
Так що невропатолога непотрібно звертатись???????????????????????

А що тут поганого?
В нас підборіддя тряслося до 3-4 місяців, і тепер як налякається то буває. А з головою то я взагалі не зрозуміла.

Він коли лежить на боці то може голову на зад задирати. Вигинаеться в другу сторону. може через то що внього животик болить.?????

18 серпня ми пішли з малюклм на огляд до Лікаря в сихівську дитячу поліклініку. Нас направили но невропатолога. Після огляду він сказав "Дивіться як у нього борідка труситься, він у вас надто збуджений потрібно лікувати, виписав якісь ліки які треба замовляти в державній аптеці. Замовили ми ці ліки Порошок і Мікстура якась(валеріана та точно е ) що за порошок не знаю . Дали ми це з чоловіком вечером дитинці так вона цілу ніч спала. зранку подивились а віня кийсь не такий". Страшно давати місячні йдитинці ліки. Ось тому я хочу знайти якогось кваліфіковного невропатолога.................

Зорянівонька
21.08.2008, 15:41
До речі, нас теж трохи простимулювали.

Додано через 2 хвилини
Він коли лежить на боці то може голову на зад задирати. Вигинаеться в другу сторону. може через то що внього животик болить.?????
Ага, в нас таке саме. Вигинався в другу сторону. Чуть не головою до ніг:) Але я навіть не подумала, що то зле. Тепер в нього нове захоплення - тільки кладемо на диван - моментально перевертається на живіт. Навіть памперс мусимо вдвох міняти.
Словом, Галинко, думаю все у вас добре.

levandivka
21.08.2008, 15:46
що за порошок не знаю .
Люмінал?! (Фенобарбітал, Phenobarbitalum)
Викиньте!

halinka
21.08.2008, 15:48
До речі, нас теж трохи простимулювали.

Додано через 2 хвилини

Ага, в нас таке саме. Вигинався в другу сторону. Чуть не головою до ніг:) Але я навіть не подумала, що то зле. Тепер в нього нове захоплення - тільки кладемо на диван - моментально перевертається на живіт. Навіть памперс мусимо вдвох міняти.
Словом, Галинко, думаю все у вас добре.

Я просто в неті начиталася цеж тремтіння борідки по научному називаеться "ТРЕМОР" ось і лякае мене це...............

Ука
21.08.2008, 15:48
Так що невропатолога непотрібно звертатись
я би показала. але не спішити робити те, що він скаже.
Варіант - доктор Миронович в Чорнобильській. Дивився свого часу моїх всіх трьох, гіпердіагностики за ним не помічала. Але медикаменти все одно любить призначити імовірно не конче потрібні, але не наркотики. В Дарці була сильна гіпотонія, на призначений препарат дала алергію, його скасували, на лікуванні то не позначилося, вилізли масажами, гімнастикою й озокиритовим гріттям.

Женічка
21.08.2008, 15:50
Порошок і Мікстура
за той порошок тут вже писали.
діти від нього сплять, він просто притуплює нервову систему, а не лікує нічого, то якесь знущання над дітьми.
нам теж його виписали. дала я раз дитині, спить тай спить, вночі цицю смоктати сили не має, я так злякалась........
не давала більше ніколи.
у нас підборіддя не тряслось, але від стимуляції при родах, манюня дуже була чутлива, в пеленочці укупала її майже до 5 місяців, так дитинка не могла голенькою бути, кричала, тряслась....
як добре, що все це вже скінчилось......
знайдіть хорошого лікаря, покупайте манюню в м"яті, мелісі.
не хвилюйтеь, і у вас все буде добре.

Tas'ka
21.08.2008, 15:53
Варіант - доктор Миронович на Чорнобильській
Ми також з Сихова. І були в місяць на прийомі в цього доктора. Склалося доволі хороше враження, ліків багато не призначав - обійшовся тільки вітаміном Е
А на Сихові нам купу припаратів поназначали - правда педіатр.

Додано через 1 хвилину
Він коли лежить на боці то може голову на зад задирати. Вигинаеться в другу сторону
І у нас теж таке було. Серед знаймих питала, то у багатьох дітки в таку дугу вигиналися в перший місяць

Анута
21.08.2008, 16:00
Я просто в неті начиталася цеж тремтіння борідки по научному називаеться "ТРЕМОР" ось і лякае мене це...............
тремор буває у багатьох діток. в кого проходить до місяця, в кого до троьх. найбільше чула, що до півроку.
а всіляке заспокійливе не спішіть в дитину напихати...
"не своє - не шкода", от і виписують всяку каку, експерименти проводять на чужих дітках...

halinka
21.08.2008, 16:07
Ми також з Сихова. І були в місяць на прийомі в цього доктора. Склалося доволі хороше враження, ліків багато не призначав - обійшовся тільки вітаміном Е
А на Сихові нам купу припаратів поназначали - правда педіатр.

Додано через 1 хвилину

І у нас теж таке було. Серед знаймих питала, то у багатьох дітки в таку дугу вигиналися в перший місяць

А лікар з 311 каб Павлов чи Петров?????????

Tas'ka
21.08.2008, 16:09
А лікар з 311 каб Павлов чи Петров?????????

На жаль не памятаю :o

mamatu
21.08.2008, 16:12
В нас підборіддя тряслося до 3-4 місяців, і тепер як налякається то буває.
у нас тремор був дуже сильний і декілька місяців. навіть тепер, у 1рік та 2 міс, трохи тремтить часом, коли цицяє. :(
стимулювали, народжувала лежачи, синочка видавлювали...
що тут казати... нема слів (про нашу медицину)
раз прописували мікстуру (ту, що з валерьянкою) - не давала.
знову на огляді тремор, я сказала, що не давала ліки, а лікарка насварилась та знову виписала.
пішла, купила, давала трохи, але потім знову перестала - не хотілось манюню ліками травити.
отакі пироги.
а із закиданням головки мені також цікаво знати, чи це щось означає.
навіть зараз, як спить на бочку, голову закидає далеко назад.
я принципово до лікарів не звертаюсь із цим питанням, щоб не почали зноу ганяти по аналізах та якісь ліки не прописували.

halinka
21.08.2008, 16:16
Львівська ГАзета
Четвер, 12 червня, 2008 року, № 83 (391)

Своєю чергою, лікар-дитячий невролог Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “ОХМАТДИТ” Оксана Андрієвська в розмові з автором матеріалу звернула увагу на те, що здорова новонароджена дитина має певні показники свого фізіологічного та неврологічного стану. Це вже згадуваний крик малюка, а також червонявий (а не синюватий чи білий) колір шкіри. Пуповина не може бути закрученою “вузликом”. За словами лікаря, новонароджена дитина має певні фізіологічні рефлекси, зокрема м’язовий тонус.

“У перший місяць життя дитина має лежати в позі ембріона із зігнутими кінцівками. Малюк не повинен бути млявим чи надто збудливим. Не має бути проявів тремору (тремтіння) підборіддя, закидання голови назад, ослаблення смоктального рефлексу та раптового скрикування без жодних видимих зовнішніх причин. Якщо ці прояви є, то це свідчить про ураження нервової системи. Така дитина потребує термінової допомоги лікарів”, – каже Оксана Андрієвська. Вона також розповіла, що маля перестає лежати в позі ембріона приблизно на третьому місяці свого життя. Потім воно починає розпрямляти кінцівки і більше ними рухати. Саме в цей період (3 місяці) крихітка вже може при підйомі самостійно тримати голову.

Зорянівонька
21.08.2008, 16:19
Нам поставили діагноз Синдром підвищеної нейрорефлекторної збудливості. Приписав лікар снотворне фенобарбітал. Хто що може сказати?

Зорянівонька
21.08.2008, 16:26
Львівська ГАзета
Ого, то здорових дітей певно не буває... А 3 місяці лежати в позі ембріона... то хіба тормози якісь... Малий мій голову з народження тримав.

halinka
21.08.2008, 16:34
Люмінал?! (Фенобарбітал, Phenobarbitalum)
Викиньте!

Порошок має напевне 3 компоненти все на латині написано, "Лікарським почерком" не прочитати........

Анута
21.08.2008, 16:38
Приписав лікар снотворне фенобарбітал. Хто що може сказати?

сказали (http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=371266&postcount=7906)

а це (http://www.webapteka.ru/drugbase/name6899.html) вже інфа з нету.

Ірена
21.08.2008, 16:56
Приписав лікар снотворне фенобарбітал.
то щось сильне. наскільки я знаю.

Ука
21.08.2008, 19:04
Приписав лікар снотворне фенобарбітал. Хто що може сказати?
наркотик.

Зорянівонька
21.08.2008, 19:23
А про діагноз? Наскільки серйозно, де провірити, що робити???

Ука
21.08.2008, 19:42
Наскільки серйозно, де провірити, що робити???
А де ставили?
Як мінімум проконсультуйтеся ще в інших лікарів (той же Миронович). Фенобарбітал - то крайній випадок. І я маю сумніви, що прийнятний.

Подумайте про гомеопатію. Правда, кажуть, той лікар, що його радять на Котоку немовлят до року не бере, але спробуйте. Зрештою, там можна порадитися, ану ж щось підкажуть.

Зорянівонька
21.08.2008, 20:39
А де ставили?
Зав. педіатр. відділення на Дністровській.
А можна координати того Мироновича?

levandivka
21.08.2008, 20:47
Нам поставили діагноз Синдром підвищеної нейрорефлекторної збудливості
В нас є хороша тема про діагностику (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=40028).
Почитайте...
Треба туди внести і діагноз "синдром зашуганих батьків"

syavych
21.08.2008, 20:50
А про діагноз? Наскільки серйозно, де провірити, що робити???
Завтра запитаю своїх з чим його їдять.

Ука
21.08.2008, 21:44
А можна координати того Мироновича?
координат не маю, але він неврологом на тій же Дністровській. Старший дядько - на відміну від переважної більшості тамтешніх спеців. Не особливо привітний, не сюсюкається, але створює враження грамотного лікаря.
Ми до нього перший раз з жовтушкою потрапили, і теж з призначеним фенобарбіталом. Він порадив виставляти дитину на сонце і частіше годувати, аби більше какала. От лиш з дуру ляпнув, що, якщо хочемо, можемо ще показати імунологу тамтешньому. А ми з дуру захотіли. Заледве біди не наробили - так нас в оборот взяли.

Додано через 2 хвилини
Треба туди внести і діагноз "синдром зашуганих батьків"
улюблена фраза доктора Вікулова з гомеопатичного форуму: "Есть ребенок, спокойно справляющийся с проблеммой, и есть перепуганная мамочка, кого лечить?"

Tutuka
21.08.2008, 22:18
А в другий раз, вона троха старша була нас спас товстий слой вазелiну, просто пригоршня на раз.
Не знаю, чим пояснити, але американський вазелін дійсно дуже добре допомагає у таких випадках, від нашого ні тепло ні холодно.
Драполен і т.д. підходять не всім, можуть пересушити шкіру, у нашої малої мало не рани були. Рятував той самий американський вазелін, а зараз від різних неприємностей на шкірі мажемо "бороплюсом" - він індійський, на травах, єдиний недолік - трохи різкий квітковий запах (хоча багато кому подобається).

zirka
21.08.2008, 23:21
агресивна пітничка.

що ціла шия і всі складочки покрилися мокріючими ранками

Коли дитина була меньша постійно в спеку нападала пітничка з гнійничками, навіть на тих місцях де добре провітряюється (чоло, ніс) і шия. Нам дуже допомогла стрептоцидова мазь

Гелена
22.08.2008, 00:56
"тремор" якесь старше слово, я кажу "смоктальний рефлекс" :)

про пітничку: добре допомагає кукурудзяний крохмаль
принаймі наші закордонні форумці кажуть що в штатах присипок з тальком нема, бо тальк шкідливий
а всі креми теж з тальком до речі, тому в них присипки 100% кукур. крохмаль
я користувалася присипкою з тальком, бо про кукурудзяний крохмаль дізналася вже аж як потреба відпала
і може в дитини якась алергія таким чином проявляється? а може все на купу?
мабуть в такому випадку крім води і мила більше не варто нічого використовувати, ще хіба присипку або крохмаль

Додано через 39 хвилин
п.с. мало бути "страшне" слово :)

Lavazza
22.08.2008, 09:29
Ми теж консультувалися в Мироновича із синдромом підвищеної нейрорефлекторної збудливості, виписав мікстуру на травах (детелей не пам'ятаю, давно було) і обов'язково масаж. Масаж дуже допоміг, дитина зміцніла, навіть стала краще їсти.
І хочу сказати, що доця далеко не тормоз, але в позі ембріона (я називала її креветкою) досить довгий час спала.

Pand@
22.08.2008, 12:39
підкажіть мені, будь-ласка. моїй малечі скоро 2 місяці, а я все ніяк не можу з температурним режимом здружитися. на малечу нападає якась агресивна пітничка. лікар радила купати в Ріванолі. я не хотіла того робити, купала в травичках і добавилася до того, що ціла шия і всі складочки покрилися мокріючими ранками всього за 2години при тому, що Меласька лежала голенька, накрита легкою пеленочкою. малеча плакала неймовірно. купала в ріванолі, мазала синькою. не допомагало, поки лікар не сказала, що це кинувся якийсь молочний грибок чи щось таке і посадила мене на безмолочну дієту.
зараз шкіра в малечі пересушена, як в складочках так і на тілі, і сьогодні ранком знову мокрі ранки. підкажіть, будь-ласка, як ви боретеся з цим. мені одна знайома казала, що синькою діток взагалі мазати не можна. але так і не пояснила чому
Не сипте дитину ні крохмалем ні ні в чому не купайте-взнайте точний діагноз.Бо мені здаеться що це така алергічна реакція на щось.А ви цими всіма методами ще гірше можете зробити.Краще знайдіть хорошого дерматолога

Додано через 8 хвилин
Нам поставили діагноз Синдром підвищеної нейрорефлекторної збудливості. Приписав лікар снотворне фенобарбітал. Хто що може сказати?
Не давайте-моя думка.Спокій,купати в травах,пошийте подушечку з трав.В нас теж такий діагноз був....
Додано через 12 хвилин
бувають у дітей випадки(здорових)коли в 3 -4 місяці не тримають голови...
Наша теж не тримала голови при перевертанні на животик.Але після 3 сеансів масажу враз почала тримати і перевертатись з животика на спинку-масаж це сила!Причиною ще не тримання голівки і не перевертання з живота на спинку може бути слаба мускулатура і кривошийка

levandivka
22.08.2008, 12:53
Краще знайдіть хорошого дерматолога
которий не шкіру лікуватиме, а алергію (тобто, алерголога? ;) )

Pand@
22.08.2008, 12:55
которий не шкіру лікуватиме, а алергію (тобто, алерголога?
Ваша правда і алерголога консультацію теж

levandivka
22.08.2008, 13:04
масаж це сила!Причиною ще не тримання голівки і не перевертання з живота на спинку може бути слаба мускулатура і кривошийка
Кривошия - ТАК, варто користати лікарську допомогу. А мускулатура..?
Даруйте, а батьки навіщо? Займайтеся з дитиною... і фсьо. ;)
ТАК можна дійти до стрижки нігтів у хірурга.

Pand@
22.08.2008, 13:25
Даруйте, а батьки навіщо? Займайтеся з дитиною... і фсьо.
Не перебільшуйте.Е наприклад лікувальна фізкультура.Моя дитина наприклад краще виконуе вправи з чужою людиною ніж зі мною.бо з чужими все виконуе послідовно.А не бігае за іграшкою чи лінуеться.
Я також як і ви не люблю звертатись до нашої медицини за допомогою.Але самолікуванням в деяких випадках не займаюсь.І як би ви тут не говорили що не йти до лікарів бо вони такі погані-все одно деколи без них ви не обійдетесь.Як і кожен з нас

Jupiter
22.08.2008, 13:37
При кривошиї на ранніх етапах нам дуже допоміг масаж. Робила його приватно масажистка пані Наталя. 5 років тому брала за послугу 6 грн:) Може, комусь знадобиться номер телефону. В ПП.

levandivka
22.08.2008, 13:48
Моя дитина наприклад краще виконуе вправи з чужою людиною ніж зі мною.бо з чужими все виконуе послідовно.
Буває і ТАКе...
Трудно. :)

Jupiter
22.08.2008, 13:54
Мій малий також краще виконує вправи в групі з іншими дітьми і чужою тітонькою, а не з мамою. Йому нещодавно призначили ходити на лікувальну фізкультуру через сколіотичну поставу. Так він все мене допитує, коли ми на зарядочку підемо. А влдома робити ті вправи не хоче.

mamatu
23.08.2008, 11:15
"тремор" якесь старше слово, я кажу "смоктальний рефлекс"
ні, все ж таки смоктальний рефлекс та тремор - різні поняття.

Додано через 7 хвилин
Даруйте, а батьки навіщо? Займайтеся з дитиною... і фсьо.
не згідна.
мій малий тримав говову від народженя (і тому є свідки), але до 2 місяців перестав. я собі це пояснювала тим, що він набирав у місяць по 1700гр і не встигав за вагою м"язи накачувати.
я сама робила масажи щоденно, але лиш після професійного масажу був ефект.
за те, що синок почав ходити у 9,5 місяців, я дякую саме масажам (два рази по 10 сеансів ходили у 2 та 4 місяці.

Ука
23.08.2008, 11:48
мій малий тримав говову від народженя (і тому є свідки), але до 2 місяців перестав. я собі це пояснювала тим, що він набирав у місяць по 1700гр і не встигав за вагою м"язи накачувати.
своїми словами спробую передати, як мені то колись пояснювала масажистка.
Діти здебільшого народжуються з підвищеним тонусом мязів. Але це підвищення - різне. В нормі воно минає за 2-3 тижні, а десь до 2 місяців дитина вжетримає голову не за рахунок спазму мязів, а за рахунок сили.
Але внаслідок різних причин цей гіпертонус буває сильним і сам не проходить. Спазмовані мязи не працюють і, відповідно, не "качаються". Після того, як гіпертонус вдається зняти (способи різні) наслідком стає гіпотонія - ослаблення мязів, котре доволі безпроблемно знімається звичайним качанням - гімнастика, масаж, плавання тощо.

Тут до речі, ще одне зауваження. При гіпертонусі дуже небажано робити дитині масаж самостійно, а ще небезпечніше - з неграмотним масажистом - бо є небезпека закріпити спазм.

Як щось не так - поправте мене.

Можу припустити, що у Вашому випадку це був власне гіпертонус в шийно-плечевому відділі, або в спинці, котрий до двох місяців пройшов.

olya_d
23.08.2008, 11:51
Кривошия - ТАК, варто користати лікарську допомогу
В мого малого була набута кривошия, а я ще тоді не знала, що то таке. Наш педіатр сказала, що то все саме пройде, що просто дитина згадала, в якій позі лежала в животі. Самі вже ту кривошию виправляли - трошки масажувала, клала іграшки з іншої сторони, ліжечко повернула в іншу сторону.

levandivka
23.08.2008, 12:07
Як щось не так - поправте мене.
Не те, щоб не ТАК. Уточнення.
http://www.doctorignatyev.com/news10.htm
-Кривошея - это недоразвитие мышечных тканей и позвоночно-двигательных сегментов шейного отдела позвоночника, т.е. физиологическое отклонение от нормы.
Причиной кривошеи может быть вынужденное положение головки ребенка во время беременности с обвитием шеи пуповиной, травма во время родов и послеродовые травмы, которые часто приводят к функциональным блокированиям шейных позвонков (смещение их относительно друг друга). Блокирования чаще всего встречается в 1-2 позвонках (родовая травма) или 6-7 (первый месяц жизни). В более позднем возрасте кривошея может возникнуть из-за травм, воспалительных процессов в мышечных тканях и прочего.
-Может ли оно пройти само собой без лечения?
-Конечно же, нет! С первых минут жизни (начиная с гипоксии) - кривошея бесследно не пройдет. С каждым днем к старым проблемам добавляются новые, и нарастают как снежный ком. И в разном возрасте появляются все новые симптомы и проблемы.
Даже если проблемы не кажутся «кричащими», с годами они усугубятся и обязательно проявятся во взрослой жизни.

-Вы используете массаж? В чем суть метода воздействия?
-Суть этого метода заключается в том, чтобы руками - специальными «мягкими» техниками, устранить блокирование в шейном отделе позвоночника. Массажем, к сожалению, кривошею убрать нельзя, это самоуспокоение родителей, что они что-то делают, а проблемы остаются и увеличиваются. Из-за подвывиха первого шейного позвонка-атланта, нарушается кровообращение в головном мозге. Кроме того, организм начинает приспосабливаться к этому. В результате саморегуляции организма происходит вынужденное искривление в шейном отделе позвоночника. Поворот головы в стороны ограничен. В результате этого в зоне подвывиха и блокирования позвонков, частично закрываются зоны роста. Происходит недоразвитие или аномалия отдельных позвонков. Атлант формируется до 6-7 месячного возраста и дальнейшее недоразвитие отразится на всю оставшуюся жизнь.
Масажистів-м'язевиків зараз дууже багато. А вправляти хребці вміють далеко не всі.

ЗІ: одним з елементів гімнастики, які регулярно роблю своїм малим з народження - висіння (і крутіння) "на вухах" (тримаю тільки голову).
Вони і зараз полюбляють це діло.
Відвідини хорошого спеціаліста - ніколи не шкодять.

zirka
23.08.2008, 12:07
клала іграшки з іншої сторони, ліжечко повернула в іншу сторону.
Ми так само робили

levandivka
23.08.2008, 12:18
так само робили
І чого досягли?

Зорянівонька
23.08.2008, 17:52
І хочу сказати, що доця далеко не тормоз, але в позі ембріона (я називала її креветкою) досить довгий час спала.
Так спала, а я так зрозуміла, що там взагалі про лежання. Смимо ми і досі деколи так.

olya_d
24.08.2008, 10:17
levandivka, ми з Зіркою писали про набуту кривошию, а не вроджену. При набутій такі дії допомагають її виправити.

levandivka
24.08.2008, 10:38
набуту кривошию, а не вроджену
Хто сказав? (діагностував) ;)

А якщо серйозно, то варто після пологів "похрустіти" шийними хребцями майже всім.
Шкодую, що свого часу, не освоїв бебі-йогу...

olya_d
24.08.2008, 19:12
Наскільки пам"ятаю (з того що читала колись), набута кривошия може появитися в 1-5 місяців внаслідок того, коли дитина більше лежить на одному боці, підходять до дитини з одного боку. Тоді м"язи розвиваються "несиметрично". Якраз таку кривошию виправлять тренуванням менш розвинутих м"язів: переставляють ліжечко іншою стороною, кладуть іграшки з того боку, в який дитина не повертає голови.
Щодо того, хто нам сказав, то про відповідь нашого педіатра я вже писала. Шукала по книжках інформацію, а якби не почало проходити, то, звичайно, їхала би до Львова. Зараз в дитини все, слава Богу, нормально.

levandivka
24.08.2008, 19:34
коли дитина більше лежить на одному боці, підходять до дитини з одного боку. Тоді м"язи розвиваються "несиметрично"
Йой!
То скільки ж лежати тре? :)

olya_d
24.08.2008, 19:48
Та ми так місяць лежали :)
Замало повертала я його на іншу сторону

levandivka
24.08.2008, 19:56
ми так місяць лежали
О-о-о!
Тут, дійсно...
Тяжкий випадок.
Уявляєте, скільки масажів Іллі Муромцю робили..?

olya_d
24.08.2008, 20:01
стілько навіть не порахую :D

Додано через 1 хвилину
Тяжкий випадок.
то не означає, що я його не перевертала чи не клала на животик, і носила, і гімнастику робили. Просто спав завжди на одному боці. З цього і проблеми

levandivka
24.08.2008, 20:14
З цього і проблеми
Зі слів кого..?
Мені видається, що "помилилися".

olya_d
24.08.2008, 20:20
Та ніби не помилилися, бо почав тримати голову похилену тільки на одну сторону, навіть фотографії такі є, а в іншу сторону не повертав, а закидав назад голову. Коли почали "заманювати" його іграшками з другої сторони, і до ліжечка почала підходити не з того боку, що завжди, то помаленьку то виправилося.
а якщо і помилилися, то на майбутнє буду знати, що не можна до дитини підходити тільки з одного боку ;)

Женічка
25.08.2008, 01:02
у моєї манюні голова з одного боку ніби залежана, і одна сторона обличчя трішки виступає вперед(зараз це взагалі помітити важко, коли волоссячка було менше, то було помітніше). я ось до чого.
педіатр, мама, бабусі, масажист, всі мені казали, що то я дитину увесь час на один бік клала перші місяці і голову залежали..........
я думала думала як то могло статиь, не надумала.
дитина була на ГВ, кожне годування нова циця, новий бочок, навіть вночі, коли на руки не брала, все одно ж цицю міняли........
нещодавно познайомилась з чоловіковою бабусею і дядьком - така сама форма голови, як дві капельки, вся в чоловікову родину :-) .....
от і слухай тих всіх бабусь і педіатрів :)

Pand@
25.08.2008, 18:05
одним з елементів гімнастики, які регулярно роблю своїм малим з народження - висіння (і крутіння) "на вухах" (тримаю тільки голову).
А можна детальніше?Бо щось не зовсім собі уявила ту гімнастику

Додано через 2 хвилини
Якраз таку кривошию виправлять тренуванням менш розвинутих м"язів: переставляють ліжечко іншою стороною, кладуть іграшки з того боку, в який дитина не повертає голови.
Маленькі діти(особливо коли їх вік біля 1 місяця)погано бачуть.Тому не реагують так як би нам треба було для лікування.Ми цими методами результату не добились.Нам допоміг масаж

levandivka
25.08.2008, 18:47
А можна детальніше?Бо щось не зовсім собі уявила ту гімнастику
Звичайно!
Але не тут, а в гілці з мого підпису.
Ок?

Маруся-мама
04.09.2008, 01:43
Люди, а хто порадить чим лікувати молочницю (Candida) не в роті.

Ykr@inochk@
04.09.2008, 09:07

Ну, якщо не в роті, то тоді крем 1% Клотримазол та пігулки з такою ж самою назвою, а ще полівітаміни.

МарянаК
04.09.2008, 10:04
Попробуйте обліпіхову олію

Jupiter
04.09.2008, 10:57
Для лікування молочниці треба після підмивання хазяйським милом помазатися Кремом клотримазол. На палець і там поглибше. Так мене вчила лікарка. Дійсно помагає. Ні в якому разі не митися милом туалетним, бо буде гірше!

Ука
04.09.2008, 11:42
аууу, народ, який клотримазол?! в кого молочниця? в дитини (гілка ж дитяча)?

галичанка
04.09.2008, 12:19
Треба відновити нормальний баланс мікрофлори. Для цього перестати їсти солодке, яке так люблять винуватці молочниці і побільше кисломолочних продуктів. Лікарка радила підмивання кефіром.
Якщо молочниця в дорослого - можна свічки вагілак, які складаються з кисло-молочних бактерій.

tiana
08.09.2008, 14:50
Мій малий також краще виконує вправи в групі з іншими дітьми і чужою тітонькою, а не з мамою. Йому нещодавно призначили ходити на лікувальну фізкультуру через сколіотичну поставу. Так він все мене допитує, коли ми на зарядочку підемо. А влдома робити ті вправи не хоче.

а скільки років малому? бо я помітила що моя донька вже починає сутулитись, не знаю що робити, до якого лікаря іти... думаю на танці, але чи допоможе?!

Женічка
08.09.2008, 15:03
а скільки років малому? бо я помітила що моя донька вже починає сутулитись, не знаю що робити, до якого лікаря іти... думаю на танці, але чи допоможе?!
і моя сутулиться.внизу бачите скільки їй.
сутулиться постійно, коли сидить...................

tiana
08.09.2008, 15:57
і моя сутулиться.внизу бачите скільки їй.
сутулиться постійно, коли сидить...................

і Ви нічого не робите?!
я боюсь що це може бути наслідком родової травми, в неї була кривошия(ми ходили на масажі), але ніхто не пояснив в що це може вилитись:(

Женічка
08.09.2008, 16:16
і Ви нічого не робите?!
я боюсь що це може бути наслідком родової травми, в неї була кривошия(ми ходили на масажі), але ніхто не пояснив в що це може вилитись:(

а що тут зробиш, на лікувальну гімнастику я її ще віддати не можу....
зі мною вправи вона ніякі не хоче робити(пробувала вправи для укріплення м"язів спини, які нам радили, коли мала починала сидіти....)
що ще???
по мірі можливості підкладаю їй щось під спинку.....
родової травми у нас не було, кривошиї теж як такої не було....
досить подивитись на мене,я сутулюсь постійно, м"язи спини геть слабі, певно спадкове у нас..
чекатимемо на лікувальну гімнастику

Маруся-мама
08.09.2008, 17:19
Доречі я колись читала, що дівчатка більш схильні то хворіб з хребтом, типу сколіоз.

levandivka
08.09.2008, 20:12
Нині фотографував у технікумі колійовому. чоловік 100 на документи.
Третина з дефектами шиї\хребта. Дівчат посадити рівно - проблема.
сльози мєшают смотрєть...

tiana
09.09.2008, 08:28
чекатимемо на лікувальну гімнастику

а куди Ви збираєтесь на гімнастику ходити?
я буду пробувати ще плавання і танці, а як буде потреба то з 5 років і на гімнастику. Я сама туди ходжу вже пів-року нарешті відчула що в мене на спині є м"язи:)))

tiana
09.09.2008, 08:29
Доречі я колись читала, що дівчатка більш схильні то хворіб з хребтом, типу сколіоз.

може тому що більше сидять ніж хлопці:)

Женічка
09.09.2008, 08:36
а куди Ви збираєтесь на гімнастику ходити?
я буду пробувати ще плавання і танці, а як буде потреба то з 5 років і на гімнастику. Я сама туди ходжу вже пів-року нарешті відчула що в мене на спині є м"язи:)))
у нас в Стрию з тим проблеми, вибору великого нема, тобто взагалі вибір відсутній.
басейну нема взаглі, а гімнастика проста лікувальна раніше була в дитячій поліклініці(за моєї пам"яті)

Olay
09.09.2008, 09:28
може тому що більше сидять ніж хлопці:)

А може тому що підбори з 13 років?:suicide:

tiana
09.09.2008, 09:37
А може тому що підбори з 13 років?:suicide:

моїй тільки 2,9:)

Olay
09.09.2008, 09:41
Та то я загалом про ситуацію:cesored:
Нині фотографував у технікумі колійовому. чоловік 100 на документи.
Третина з дефектами шиї\хребта. Дівчат посадити рівно - проблема.
сльози мєшают смотрєть...

Usmishka
09.09.2008, 12:13
А чи можна носити 3-місячну дитину часто стовпчиком - бо моя по-іншому не хоче, їй треба на вс е дивитись, а головне не стояти на місці, то я зустріла знайому, а вона мене почала лякати, що буду мати проблеми з хребтом від того ношення -:suicide:

Olay
09.09.2008, 12:20
В нас по іншому також на руках не сидів,наразі ніяких проблем не спостерігаємо і ніхто нам такого і не казав.Знаю що якщо носити в кенгуру довший час то для хребта недобре,а на руцях то зовсім по іншому.

Радість
09.09.2008, 12:30
І моя постійно стовпчиком хотіла носитися. Головку покладе на плече, так і засипала.

Іруня
09.09.2008, 13:51
Чи можна з 3-ох місяців???
Ми свою носили стовпчиком З НАРОДЖЕННЯ. Але не ставили руку під дупку ( ну, ви розумієте, що я маю на увазі ), а ложили на своє плече так, що обидві ручки дитини і грудна клітка були в мене за спиною:lol::lol::lol: ( ото пояснила:shy:). Потім вже навчилися тримати її так лише одною рукою, тобто, на ліве плече положили, лівою рукою притримуємо за спинку, ну а права рука вільна.
Тому ми скоро почали тримати головку, бо м"язи так тренуються і ніколи не мали проблем з животиком.

Дана
09.09.2008, 14:56
А чи можна носити 3-місячну дитину часто стовпчиком - бо моя по-іншому не хоче, їй треба на вс е дивитись, а головне не стояти на місці, то я зустріла знайому, а вона мене почала лякати, що буду мати проблеми з хребтом від того ношення -:suicide:
Я так Соню майже з народження носила, спинку підтримувала, мені в лікарні педіатр показала як правильно тримати, головне щоб дитинку не садити попкою на руку.

olja_zaj
10.09.2008, 11:23
Люди порадьте , я вже так замучилась і малу свою замучила,нам вже 7 місяців,з народження закисало 2 ока до 3 місяців одне прошло інше лишилось,капала,промивали,масаж,вона вже навіть не дає до ока дотронутись,ше трошки закисає,хожу до окулістів,далі капаю,всі говорять про проколювання не хочу я того,розказували як дітей звязують і виганяють батьків,хочу ше якось окуліста нати хорошого,може хтось знає має контакти хорошого дитячого окуліста , скиньте в ПП будь-ласочка,бо я вже зовсім запуталась.

Женічка
10.09.2008, 11:26
пробивати сльозовий канал?

Loyal
10.09.2008, 12:05
В нас по іншому також на руках не сидів,наразі ніяких проблем не спостерігаємо і ніхто нам такого і не казав.

В нас аналогічно!!! І головку тримав з самого початку. На перших порах притримувала постійно головку, а вже починаючи з другого тримав сам дужже вже міцно і сварився щоб не тримати, бо він не міг нею крутити, щоб все бачити :xaxa:. І то нам в 3 місяці сказали, що дитина дуже розвинута. Так що проблем нема зі "стовпчиком" :)

Usmishka
10.09.2008, 12:19
Чи можна з 3-ох місяців???
Ми свою носили стовпчиком З НАРОДЖЕННЯ. Але не ставили руку під дупку ( ну, ви розумієте, що я маю на увазі ), а ложили на своє плече так, що обидві ручки дитини і грудна клітка були в мене за спиною:lol::lol::lol: ( ото пояснила:shy:). Потім вже навчилися тримати її так лише одною рукою, тобто, на ліве плече положили, лівою рукою притримуємо за спинку, ну а права рука вільна.
Тому ми скоро почали тримати головку, бо м"язи так тренуються і ніколи не мали проблем з животиком.

Ну слава богу, не одна я така:xaxa:
Голову ми дійсно тримаємо супер, сусідка нам все заздрить, в них Натусі вже 5 місяців, а вона ліниться, я їй і кажу, шо характер в дитини зато спокійніший, лежить в калясці спокійно бавиться, і на руки не прситься:)
Але про животик ніц доброго не скажу - ми практично самі не какаємо, я постійно шось вигадую - то симбітер, то дуфалак, то печеного яблучка трохи, декілька раз давала по 20 грам нану кисломолочного - той стафілокок нам не в радість:8:

tiana
10.09.2008, 12:52
Люди порадьте , я вже так замучилась і малу свою замучила,нам вже 7 місяців,з народження закисало 2 ока до 3 місяців одне прошло інше лишилось,капала,промивали,масаж,вона вже навіть не дає до ока дотронутись,ше трошки закисає,хожу до окулістів,далі капаю,всі говорять про проколювання не хочу я того,розказували як дітей звязують і виганяють батьків,хочу ше якось окуліста нати хорошого,може хтось знає має контакти хорошого дитячого окуліста , скиньте в ПП будь-ласочка,бо я вже зовсім запуталась.

в моєї подружки в малого та ж проблема, вона теж не дає пробивати канали, може переросте дитина!!? одна лікарка навіть з горлом це пов"язувала...

Радість
10.09.2008, 13:05
А моя знайома все ж таки пробила канали. Тепер проблем немає.

Женічка
10.09.2008, 14:42
а чому не хочете пробивати ? це небезпечно?

olja_zaj
10.09.2008, 15:33
Женічка уявіть дитину звязали,мене не беруть в кабінет виганяють,хочу знайти нормального окуліста для консультації.

Женічка
10.09.2008, 15:35
це справді тяжко і страшно.
бажаю успіхів у пошуках хорошого лікаря!!!

Olay
10.09.2008, 15:51
Женічка уявіть дитину звязали,мене не беруть в кабінет виганяють,хочу знайти нормального окуліста для консультації.

Згідна з вами.В нас теж закисали десь до 4міс. і ми не спішили з тим і все пройшло само собою.Ми консультувалися в Чорнобильській (в нас зрачки різного розміру були при народженні)в одного пана він мені видався досить компетентний-відповів на всі запитання досить зрозуміло і не поспішав назначати медикаментозне лікування.Не можу розібрати його лікарського почерку але ніби це Кашок В.О.(позвоніть в реєстратуру 70-22-07).Кінець-кінців походіть по декількох лікарях - це ж ваша дитина і тільки ви вибираєте що для неї краще.

Іруня
10.09.2008, 16:16

В нас закисало одне очко, але так сильно, що мала навіть не могла йоговідкрити. Ми капали "Окацин". Пройшло дуже скоро. Порадьтеся з лікарем на рахунок нього.

Дана
10.09.2008, 17:19
У моєї доні закисали очка, я капала грудним молочком, і промивала чаєм ромашковим, до 5 разів на день капала і до 5 разів на день промивала ромашкою. Одне застереження - при промиванні протиранні для кожного очкат беріть окрему ватку, тобто однією ваткою два очка обробляти неможна.

olja_zaj
10.09.2008, 18:04
Дана я промивала ромашкою кожні 2 години і нічого.

Nata
11.09.2008, 15:23
Я вже далілася, що мій Петро кашляє. Водила його свекруха жо лікарки, та навиписувала антибіотиків, ми відповідно нічого не давали, а дитині зле. Пішли сьогодні до іншого лікаря. Подивився, пощупав, сказав, що у нас анемія (так, на око, без аналізів :)), а основне, що від кашлю прописав: "виведіть дитині глисти". Ліки всі відмінив, прописав свої. У мене вже руки опускаються, так шкода дитину. Ну добре, від глистів ми профілактику зробимо, бо цілком ймовірно, що в садочку набрався, але сумніваюся, що від того Петро перестане кашляти.

guculyanka
12.09.2008, 14:03
Я вже далілася, що мій Петро кашляє. Водила його свекруха жо лікарки, та навиписувала антибіотиків, ми відповідно нічого не давали, а дитині зле. Пішли сьогодні до іншого лікаря. Подивився, пощупав, сказав, що у нас анемія (так, на око, без аналізів :)), а основне, що від кашлю прописав: "виведіть дитині глисти". Ліки всі відмінив, прописав свої. У мене вже руки опускаються, так шкода дитину. Ну добре, від глистів ми профілактику зробимо, бо цілком ймовірно, що в садочку набрався, але сумніваюся, що від того Петро перестане кашляти.

Nata, а скільки часу то триває? може коклюш?

Ми теж зараз хворіємо. Соплі рікою і кашель, але вже сьогодні якось легше їй. А вередлива стала.... :)

Дана
12.09.2008, 14:27

У мого племінника був сильний кашель, і ніц йому не допомагало, уночі то просто заходилася дитина від того гакання, аж поки не згадала що маю в холодильнику борсуковий жир, розтоплювала на рідко і давала по чайній ложці, заїдав ложечкою цукру/меду, кашель швидко пройшов. Спробуйте і ви, маю надію що допоможе.(борсуковий жир в аптеках продають)

Koza-Dereza
12.09.2008, 21:59
Ех... вчора ми не спали (я i Котя) цiлу нiч!!! Мала горiла, i шмаркала, але не дуже сильно. Хникала кожнi 10 хв - от натуральн кожнi 10 хв. Я взагалi не спала, тримала її в себе на грудях, чухала спинку :( Зранку намiряли температуру 37.7 (нашi лiкарi доречi нiчого менше нiж 38 температурою не вважають) теж хникала, поїла, потiм їхала з татом до баби i по дорозi вирвала все. Вже в обiд темп. була нормальна 37. Я не знаю чи то на зуби, бо у нас лiзе 5 жубiв на раз!!!!! Включаючи один клик!!! Чи то клятий садок. Ну не хочеться менi вiрити що за два днi дитина могла захворiти, але може бути. Я така розстроїна що немаю сили вже. Хоч би температурка бiльш не появлялась!

Ольга
12.09.2008, 22:05
А я прийшла щойно з роботи, а доця кашляє. Температури немає, лиш чути, що важко дихає і іноді кашляє сухим. Що робити? Я її натерла, дала проспану ложечку. Що ще можна зробити з метою профілактики кашлю?

карапуз
13.09.2008, 00:47
При сухому кашлі потрібно давати дитині багато теплого пиття.Лікар,у якої ми консультуємось, радить ставити теплі компреси на груди.

Маруся-мама
13.09.2008, 02:52
А я прийшла щойно з роботи, а доця кашляє. Температури немає, лиш чути, що важко дихає і іноді кашляє сухим. Що робити? Я її натерла, дала проспану ложечку. Що ще можна зробити з метою профілактики кашлю?
Олюнь, треба вияснити відкіля кашель. Може це від закладеного носа і мокроти зтікають на груди, ну і в результаті кашель?
В такому випадку нічим дуже не зарадиш а ніж тим що потримати дитину в парній трошки (якщо дозволяють умови зробити в ванні таке чудо)

А ще сухий кашель можна лікувати соком буряка з медом.

А якщо є то настой бузини дуже добрий на кашель. Надеріть десь бузини і зробіть настойку, або візьміть ягоди і засипте цукром і переваріть як онто чорниці робляться на зиму.

Надіюсь манюня скоро буде як новенька ;)

ЯСЯ
14.09.2008, 17:37
всім доброго дня! прийміть до гурту!
порадьте мами з досвідом - маленькій місяць, з вушка від ранку виділяється рідина жовтуватого коліру, температура в дитини в межах норми (36,9), що це може бути? в когось таке було з дитинкою?

levandivka
14.09.2008, 17:45
з вушка від ранку виділяється рідина жовтуватого коліру,
Пасує розписати детальніше, якщо Вас цікавить порада.

карапуз
14.09.2008, 18:02
Не знаю ,що твориться з Мартином.Другий день температурить,доходить до 38.Злегка покашлює,але дуже трошки.Я б подумала,що це простуда.Але вже третій день дуже погано їсть,з"їдає половину від звичної порції,і тільки дам трішки більше ,як відразу бекає,а може і вирвати.Інколи- все ,що перед тим з"їв,а інколи- зовсім трішки.Що це може бути ?:no:

zirka
14.09.2008, 19:10
Люди порадьте ,

Є клініка "Лазер+" кажуть там дуже добрі офтальмологи, в тому числі і дитячі. Навіть якщо пробивати канал, то може в них людські методи. 224-9-224 вул.Миколайчука,9

Гелена
14.09.2008, 19:33
кашель це не окрема хвороба, щоб його лікувати чи попереджувати
поява кашлю означає, що легені очищаються від чогось зайвого
відповідно дитина має прокашлятися, сухий кашель "непродуктивний", бо треба щоб вийшли мокроти
а яка дія "Проспану"?

прочитайте, що пише Комаровський про кашель, я стільки всього прочитала, що вже заплуталася в хворобах і їх симптомах
вище Левандівка давав лінк на його книжку "Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников"
при кашлі найбільше шкодить тепле суже повітря, добре щоб дитина подихала свіжим повітрям, від нього кашель ніби посилюється, але так організм швидше очищається

Не знаю ,що твориться з Мартином.Другий день температурить,доходить до 38.Злегка покашлює,але дуже трошки.Я б подумала,що це простуда.Але вже третій день дуже погано їсть,з"їдає половину від звичної порції,і тільки дам трішки більше ,як відразу бекає,а може і вирвати.Інколи- все ,що перед тим з"їв,а інколи- зовсім трішки.Що це може бути ?:no:

при простуді дитина теж може погано їсти, організм бореться з хворобою і не має сил на перетравлення їжі
якщо є рвота, то треба давати їжу маленьками порцями
а взагалі як не хоче, то хай не їсть, головне щоб пив багато

zirka
14.09.2008, 19:53
кашель це не окрема хвороба, щоб його лікувати чи попереджувати
поява кашлю означає, що легені очищаються від чогось зайвого

Кашель не завжди на добре. Моя дитина переважно кашляє сухим кашлем бо має трахеїти, ларингіти і тому подібне. Кашляючи вона тільки ще більше подразнює горло. Тому в таких випадках радять кашлезупиняючи засоби.

Гелена
14.09.2008, 22:08
Кашель не завжди на добре. Моя дитина переважно кашляє сухим кашлем бо має трахеїти, ларингіти і тому подібне. Кашляючи вона тільки ще більше подразнює горло. Тому в таких випадках радять кашлезупиняючи засоби.

так і є
ліки від кашлю або послаблюють його, або навпаки допомагають "прокашлятися"
все залежить від хвороби, мабуть не варто спішити відразу зупиняти кашель, поки невідома причина
тому я і спитала яку дію має "Проспан"

мамочка
15.09.2008, 08:30
Вчора їздила до похресника і його братика в гості зі своєю доцею.
Хлопчики дуже важко кашляють вже понад місяць. Лежали в лікарні, під капельницями, але діагноз "коклюш" не поставили, лікарі сказали що то "вірусний бронхіт".
Питання: що мені зараз робити з своєю доцею, давати для профілактики якісь ліки??? Дитина щеплена від коклюша, але самі знаєте що то за щеплення...

zirka
15.09.2008, 09:08
Головна ознака кашлюку - це нічний кашель до блювоти. Перевірити підозри можна здавши аналіз крові з вени на кашлюк.
Кашлюк, на відміну від інших вірусних дитячих захворювань, не те чим варто перехворіти в дитинстві (як наприклад вітрянка чи краснуха)
Єдина порада - частіше бувайте на свіжому повітрі, ну і звичайно вітаміни (краще натуральні)

мамочка
15.09.2008, 10:03
Так в тих хлопчиків блювоти не було, але сильно зригували мокротинням під час приступів кашлю....
Мене зараз цікавить чи варто своїй дитині щось давати лоя профілактики (Афлубін, Імупрет...)????????

Незнайомка
15.09.2008, 12:29
мамочки, як розпізнати простуду в дитини 1 місяць? бо я, здається трохи панікую: кашляв пару раз (може, просто молочко не в то горло пішло, а може і ні), маємо трохи кози (але носик ніби не закладений, бо смокче цицю нормально), температури нема, але дуже капризував вчора в 2 половині дня. дуже похолодало (як завжди, несподівано) на вулиці і в хаті також, тому переживаю, до участкового педіатра додзвонитись не можу...

Zlju4ka
15.09.2008, 12:36
якщо маленькому 1 міс-то скорше за все це відкриття носових і т.д канальчиків.В мого коли родився до 3 міс.було щось схоже--я всіх лорів замахала що в мене щось з малим не так--але потим виявилось що вони були праві.в дитинки надто вузькі канальчики и тому не рідко трапляється і покашлювання і важке ніби утруднене дихання--але то тимчасово.Проте якщо ти невпевнена що не могла його десь учора застудити--то краще викличи педіатра і тобі спокійніше буде.,і дитинку зайвий раз оглянуть.все таки медики!!!

Незнайомка
15.09.2008, 13:04
Zlju4ka, дякую. вчора через те навіть гуляти не виходили і сьогодні також. буду далі намагатись до лікаря додзвонитись.
хочу порадитись з ним, чи можна робити профілактичні інгаляції (соснове чи евкаліптове ефірне масло на аромолампу)

RUZHAJA
15.09.2008, 13:11
мамочки, як розпізнати простуду в дитини 1 місяць? бо я, здається трохи панікую: кашляв пару раз (може, просто молочко не в то горло пішло, а може і ні), маємо трохи кози (але носик ніби не закладений, бо смокче цицю нормально), температури нема, але дуже капризував вчора в 2 половині дня. дуже похолодало (як завжди, несподівано) на вулиці і в хаті також, тому переживаю, до участкового педіатра додзвонитись не можу...

Я би не радила викликати педіатра, він вам нічого нового не скаже. Або уявіть що призначе якесь лікування , ви ж не будете такій масі давати ліки!
Нам колись на лекціі один продвинутий професор казав що дітки які знаходяться повністю на ГВ (без допоювань) не хворіють ( або в дуйже легкій формі, не потребують лікування).В цей період дитинка є повністю захищєна імунітетом мами.
На початку літа в нас вдома всі перехворіли ГРВІ і я в тому числі. Анжеліці було тоді 3 місяця і іі це майже не зачепило, тільки трішечки сопільок і животик в ці дні більше турбував ( токсини вірусів потрапляли в молоко).
Так що не панікуйте все само собою минеться! Головне не перегрівайте зараз дитину, це може нашкодити більше ніж переохолодженння. Промивайте носик соляним розчином ( молоком краще не треба).
П.С.: соплі , доречі , свідчать про те що імунна системе працює.Вони складаються з "вбитих" лейкоцитів, які і є "захисниками" нашого організму.

інгаляціі робити не треба, хіба на одежу (на груді) капнути 1 крапельку евкаліпту. Не вздумайте натирати всякими розігріваючими і інгалюючими мазями!!!! Можете спроволувати аллергію!!!

Незнайомка
15.09.2008, 13:21
Головне не перегрівайте зараз дитину, це може нашкодити більше ніж переохолодженння.
намагаюсь зараз знайти оптимум. бо вчора він від холоду так плакав, що я разом з ним:(:(. перестав тільки коли між нами з чоловіком зігрівся. сьогодні чоловік в обід купляє обігрівач, бо купатися якось треба і передягатись також.
думала, що встигну до холодів хоч трошки загартувати, але не вийшло.

Анута
15.09.2008, 17:00
бо купатися якось треба і передягатись також.

ага, та ще й за відсутності гарячої води в крані :( я сьогодні сама в ванні роздягатись не хотіла, а за дитину вже мовчу :ninja:

Ная
15.09.2008, 18:27
В мого сонечка далі висока температура,навіть ще вища ніж у попередні дні:(. Зубчик вже зверху,але ніяк не проріжеться з-під шкірочки. Я таки подзвонила до лікарки,казала нам здати аналіз крові,по якому вже було б видно шо дитині є.Мені шось не дуже хочеться завтра вести дитя зі зниженим через ті зуби імунітетом в лікарню,чи поліклініку. А де ше можуть оперативно і якісно зробити дитині аналіз крові? Як хто знає,підкажіть,будьласка. Температуру від 38,5 збиваю свічками Ефералган,лікарка ж нарадила сироп Нурофен. Він справді кращий?
Дуже переживаю,шоб з донечкою було все добре,чотири доби 39 самому важко було б перенести,а вона ше така маленька... Та й якщо температура на зуби,то вже шось задовго...:no:

ckorpionsha
15.09.2008, 19:04
А де ше можуть оперативно і якісно зробити дитині аналіз крові? Як хто знає,підкажіть,будьласка.

А чому не зробите виклик надом? Щоб лаборант прийшов до вас

Ная
15.09.2008, 19:33
А чому не зробите виклик надом? Щоб лаборант прийшов до вас
А де надаються такі послуги? В нашій поліклініці,наприклад,я про таке не чула.:no:

ЯСЯ
15.09.2008, 20:00
Пасує розписати детальніше, якщо Вас цікавить порада.
сьогодні були в поліклініці, нам дохтори поставили діагноз "отит" (запалення середнього вушка). завтра лягаємо в лікарню, правда відпросились від класичного стаціонару - там холодно неймовірно. буде татко возити нас в денний стаціонар. нашпігають місячну дитину антибіотиками... біднесенька...:(

ckorpionsha
15.09.2008, 20:14
А де надаються такі послуги? В нашій поліклініці,наприклад,я про таке не чула.:no:

В нашій на Виговського є, моя свекруха ходить на виклики,вона лаборант.

карапуз
15.09.2008, 20:57
Температуру від 38,5 збиваю свічками Ефералган,лікарка ж нарадила сироп Нурофен. Він справді кращий?

Ми теж збиваємо свічками,вони збивають повільніше,але надовше.
А Нурофен зараз у лікарів напевне "в моді":),як раніше "Найз" :8:.
І Мартин наш хворий.Вже третій день температурить,зовсім трішки їсть,а тільки даш зайву ложечку,відразу рве :bad:.Теж думаю,що на зубки :no:.Аби щось не гірше...

Гелена
15.09.2008, 21:41
сьогодні були в поліклініці, нам дохтори поставили діагноз "отит" (запалення середнього вушка). завтра лягаємо в лікарню, правда відпросились від класичного стаціонару - там холодно неймовірно. буде татко возити нас в денний стаціонар. нашпігають місячну дитину антибіотиками... біднесенька...:(

з Комаровського:
"отит почти всегда вовсе не является самостоятельным заболеванием
и, опять-таки, почти всегда представляет собой осложнение воспалительных
заболеваний носоглотки, прежде всего - острых респираторных вирусных инфекций..............
Как лечат отит? Очень часто используются сосудосуживающие капли в нос (да,
да, именно в нос) позволяющие уменьшить отек слизистой оболочки евстахиевой трубы -
препараты эти (нафтизин, галазолин, назол и т.п.), противопоказанные при обычном
вирусном насморке, становятся просто обязательными при подозрении на возникновение
отита. Местно (в слуховой проход) вводят растворы антисептиков. Раньше часто
использовали для этой цели раствор борной кислоты, у нас и сейчас используют, хотя на
остальной территории земного шара применяют более современные и более активные
препараты. Иногда, при сильных болях в ухе, применяют капли вызывающие анестезию,
нередко используют противовоспалительные гормоны. Лекарственных средств для
закапывания в ухо имеется сейчас превеликое множество - отинум, софрадекс, отипакс,
гаразон и еще десятки препаратов.
Особую роль в лечении отита играют антибактериальные препараты
(антибиотики, сульфаниламиды и т. д.). Их использование имеет ряд особенностей -
лекарство должно не только действовать на бактерии, вызвавшие отит, но и хорошо проникать в барабанную полость. Чаще всего подходит для этого амоксициллин, весьма
активен бисептол, но можно назвать еще 3-4 десятка препаратов.
Перечисленные способы терапии ни в коем случае нельзя рассматривать как
руководство к действию. Следует помнить, что при правильном и своевременном лечении
острый средний отит проходит довольно быстро и практически никогда не заканчивается
снижением слуха. Опоздание с началом лечения, «народная самодеятельность» (начиная от
прикладывания грелок и заканчивая закапываньем в ухо мочи) чреваты тяжелейшими
последствиями - в лучшем случае отит становится хроническим, в худшем - возможны
тяжелейшие осложнения от полной потери слуха до гнойного менингита.
Не следует очень уж расстраиваться при гноетечении из уха - на месте разрыва
барабанной перепонки, при правильном лечении, довольно быстро образуется небольшой
рубчик, который в дальнейшем, почти никогда не приводит к ухудшению слуха.
Последовательность действий при первых признаках отита или при подозрении на
отит - незамедлительная консультация врача-отоларинголога. Если это невозможно (до
врача далеко), можно самостоятельно использовать сосудосуживающие капли в нос,
например, нафтизин, в ухо оптимально закапать отинум, который, помимо
противовоспалительного действия, способен также растворять ушную серу. Весьма
желательно, чтобы ухо было в тепле (сухое тепло - вата, полиэтиленовая пленка, косынка
или шапочка), но только не надо прикладывать горячие грелки. Эти мероприятия не дадут
потерять время, необходимое для того, чтобы добраться до врача.

Профилактика отитов сводится к тому, чтобы не дать густой слизи закупорить
евстахиеву трубу - сделать это не так просто, как может показаться на первый взгляд.
Важно помнить, что жидкие выделения из носа не опасны; но как не дать слизи загустеть?
Следует всего-навсего знать факторы, способствующие высыханию слизи:
1. Дефицит жидкости в организме (следовательно надо побольше пить);
2. Высокая температура тела (своевременное использование жаропонижающих средств,
разумеется в соответствии с рекомендациями врача);
3. Сухой и теплый воздух в помещении (теплая одежда, но температура воздуха не выше
18-20°С, проветривание, частая влажная уборка, удаление из комнаты накопителей
пыли).
Еще один важный путь профилактики - умеренность при сморкании (кому не
знакома картина - мама, в ее руке платок, под платком детский нос и все это
сопровождается понуканиями типа: «А ну-ка посильнее»).
Точный диагноз отита может установить только врач при осмотре барабанной
перепонки (такой осмотр на медицинском языке называется отоскопия). Отоскопия дает
возможность определить вид отита, ответить на вопрос какой он - катаральный (есть
воспалительная жидкость, но гноя еще нет) или гнойный, уточнить, много ли жидкости
скопилось в барабанной полости. Вся эта информация существенным образом влияет как на
выбор лекарственных препаратов, так и на продолжительность лечения."

Usmishka
15.09.2008, 21:56
Ми теж були на в поліклініці на плановому римісячному огляді, то ортепед звченими фразами відправив нас на узд ключиці у звязку з асиметрією складок:8:, так я туди і поїхала:xaxa:, узд , 100 відсотків платне (залізнодорожгня лікарня), про що звісно мене "забули попередити", як в місяць, коли відправляв невролог на нейросонографію:bad:

Горобчик
15.09.2008, 23:37
Що це всі дітки похворіли :(, до речі наша Галинка з Назарчиком в лікарні, підозра на шлункову інфекцію. Виздоровлюйте усі :clapping:, мамусі тримайтеся!

карапуз
16.09.2008, 00:05
Що це всі дітки похворіли :(, до речі наша Галинка з Назарчиком в лікарні, підозра на шлункову інфекцію.
А які були симптоми ?:no:

Usmishka
16.09.2008, 08:42
Моя малеча теж з самого ранку покашлює та пчихає - пробувала дати сироп подорожника:8: - як попало пару крапель то добре, не любить вона нічого крім молока:cowboy:
А нам то ой як не на руку - вчора робили манту, а прививку БЦЖ будемо робити аж наступного вівторка, а тут купа вірусів по Львову, то миз дому навіть не виходимо:(

Дівчата, скажіть, то тільки в мене дитина нормально не какає????
Живіт твердий коли, то вже плаче і кричить, тужиться-тужиться - і тільки пукає, а какати ніяк:8: Я на ту трубочку газовивідну вже дивитись не можу:bad::bad::bad:

olenkastar
16.09.2008, 09:17
а наша доця вчора цілий день , від 12 до 10 вечора не спала,лише біля циці хтіла бути і така вередлива було.чому би то? чи то на погоду?

Gala
16.09.2008, 14:52
Скажіть будь ласка як лікувати скаліоз?У моєї доні скаліотична постава-постійно сутулиться.Порадьте хорошого фахівця.

Ольга
17.09.2008, 17:17
Дякую всім за коментарі попередні.
Тепер така річ - ми носика не капаємо і сопельок майже не було, але останню добу у Юсті чути, що носик забитий. Усі сні сопе, хропе і видає інші звуки типу смаркання, але нічого не виходить.
Я промила носа розчином солі, намагалася змусити її дихати парою, але ніц не діє. З носа нічого не йде... грушею теж тягну і не йде.
Що робити? Не звертати уваги (але страшно читати інфо про отит).

ЯСЯ
17.09.2008, 18:34
ви не повірите - дитину місячну з отитом не приймають в лікарню! в міській лікарні на денному стацонарі немає лор-місць, але насправді (як нам пояснили в приймальному відділенні) лор не хоче брати на себе відповідальність за лікування такої маленької дитини, бо це, в випадку чого, "кримінал". в обласній лікарні ДУЖЕ холодно, і дохторі, порадившись, відмовились госпіталізувати, щоб дитина не знайшла ще більші болячки... і ми дома, капаємо вушка і носика

Ная
17.09.2008, 19:02
В моєї дитини на обличчі,грудях і животику з"явилася якась висипка,схожа на кропив"янку,при чому вона інтенсивніша,коли тіло нагрівається і блідне на холоді. Личко ніби трохи підпухле під очками. :no:Думаю,може то алергія на мед або побічна дія Ефералгану(там так і пише,шо можлива кропив"янка),яким кілька днів збивала високу температуру,шо була при прорізуванні зубчиків. А може то шось інше?..:confused: До лікарки нині не додзвонилась,тому мучусь догадками. Може хто знає,шо то може бути? Минулої ночі дитина майже не спала,певно ше та висипка її турбує,бо температура вже в нормі.:no: А чим їй зарадити,не знаю.:(

нталька
17.09.2008, 19:07
ви не повірите - дитину місячну з отитом не приймають в лікарню! в міській лікарні на денному стацонарі немає лор-місць, але насправді (як нам пояснили в приймальному відділенні) лор не хоче брати на себе відповідальність за лікування такої маленької дитини, бо це, в випадку чого, "кримінал". в обласній лікарні ДУЖЕ холодно, і дохторі, порадившись, відмовились госпіталізувати, щоб дитина не знайшла ще більші болячки... і ми дома, капаємо вушка і носика

Співчуваю! У нас був гнійний отит у 2 місяці. Так нам лікували в поліклініці. А те, що вас не взяли до холодної обласної лікарні, то добре! Ви не уявляєте який там холод і скільки там всього можна нахапати! Лікуйтеся дома, ви впораєтеся самі! (Звичайно, щоб лікар дав хороші інструкціїї і постійно оглядав). Лора з поліклініки теж можна додому викликати, вони приходять.
Одужуйте!

карапуз
17.09.2008, 23:45
В моєї дитини на обличчі,грудях і животику з"явилася якась висипка,схожа на кропив"янку,при чому вона інтенсивніша,коли тіло нагрівається і блідне на холоді. Личко ніби трохи підпухле під очками. :no:Думаю,може то алергія на мед або побічна дія Ефералгану(там так і пише,шо можлива кропив"янка),яким кілька днів збивала високу температуру,шо була при прорізуванні зубчиків. А може то шось інше?..:confused: До лікарки нині не додзвонилась,тому мучусь догадками. Може хто знає,шо то може бути? Минулої ночі дитина майже не спала,певно ше та висипка її турбує,бо температура вже в нормі.:no: А чим їй зарадити,не знаю.:(
Ная ,у наших дітей схожі симптоми.Мартин теж температурив три дні,дуже погано став їсти.Вже темп.немає,але сьогодні почався нежить.І висипка теж з"явилась,правда,тільки на животику та спинці,такі ледь помітні плямочки.А капризує цілий день,настрій змінюється щохвилини,то сміється,а за мить вже плаче :8:.Спочатку списувала все на зубки,а зараз вже не знаю що і думати :no:
І ще дуже мало ходить на горщик...

ЯСЯ
18.09.2008, 19:07
Що робити? Не звертати уваги (але страшно читати інфо про отит).

у нас отит і без сопельок з"явився, і взагалі не було ніяких до цього передумов. Ні з того ні з сього дитина почала капризувати, плакати, і так днів з чотири, я все списувала на коліки. А потім якось після сильного плачу різко заспокоїлась і заснула. За деякий час я побачила, що на вушку присохла якась жовтувата рідина. Ну і дальше пішли по дохторах...

а наша доця вчора цілий день , від 12 до 10 вечора не спала,лише біля циці хтіла бути і така вередлива було.чому би то? чи то на погоду?

Причин насправді багато - перевтомилась, може перезбудження від плачу, може чогось налякалась, змерзла в ніжки/жарко, перележала ніжку-ручку-шийку, може здуло животик або закреп у дитини. Саме головне бути біля малечі, а присутність мами і циці робить чудеса! Як зараз дитинка?

Olenka
18.09.2008, 20:16
Мамусі, у нас ті самі сиптоми. Теж була висипка кругом, така як кропивянка. Крім щік, кругом зійшло. А на щоках то навіть висипка стала іншого характеру. Температури (була 5 днів) теж вже не має, як і рвоти. Дільничий казав,що напевно краснуха, але віжправив до алерголога. Були в алерголога. Здали кров на алергічні проби на харчі і медикаменти. Результати в понеділок. А мене аж вивертає від незнання і безпомочі.

Ная
18.09.2008, 23:27
В нас сьогодні та незрозуміла висипка зійшла,і взагалі дитина почувається набагато краще:),бо вже трохи шось їсть,гарно бавиться.Тої ночі ми нарешті всі виспалися. Але видно,шо слабість ше є,бо часто проситься на руки,тулиться до мене,при тому що до того лишній раз взяти її на руки було неможливо. Лікарку ми вже нині і не викликали,бо не бачу в тому потреби.
То,можливо,і якийсь вірус,бо в лабораторії,де ми здавали аналіз крові нам сказали,шо аналіз показує незначну наявність в організмі вірусної інфекції. А лікарка вирішила,шо у нас все в нормі:8:. Не знати кому вірити,бо маю вже досвід коли лаборанти ставили точніший діагноз аніж лікарі. Я не медик,але теж знайшла інформацію про те,шо за деякими показниками відносно норм вірусна інфекція у нас таки можлива:(:no:.
Карапуз,Оленка бажаю вашим діткам якнайшвидшого одужання!:)

Ольга
18.09.2008, 23:36
з одного форуму, думаю корисна річ:

Мы в саду болели каждые 2 недели, потом я уже старалась присекать сразу проявления простуды.
я стараюсь при первых признаках простуды (если нет температуры) делать так:
-вечером парим ноги с сухой горчицей, потом растираю стопы барсучим жиром (на бессарабке у бабушки, которая травами торгует, за цветами, банка заводского из России жира-25 гривен), одеваю носки и спать.
-если кашель-тот же барсучий жир либо с теплым-горячим молоком (на полстакана молока полчайной ложки или чуть меньше), либо если сможете впишнуть так полложечки, что бы деть проглотил (жир обвалакивает трахею и нет першения в горле).
-КАЛИНА - при кашле первое средство, ложку калины и запивать чаем, продается если сами не заготовили еще на той же бессарабке майонезная баночка перетертой калины-25 гривен, на других рынках наверное дешевле.
-тоже самое с малиной. Через каждый час что-то вышеперечисленное теплое давать пить.
Если кашель сильный или даже только начинается и вы понимаете что будет скоро капец: варите картофель в мундирах, толчете в кастрюле, туда ложку соды, открываете зонт, туда кастрюлю(обматать полотенцем чтобы не обжечься), плотно накрываете одеялом и запихиваете туда ребенка минут на 10. Дышать попеременно носом и ртом, можно ему читать сказки или дать туда фонарик для развлечения. Потом косынку на голову (будет мокрая голова), грудь растереть тем же барсучим жиром и спать. Можно повторять пару вечеров подряд.
Можете не верить, но если начинать все это делать сразу- и таблеток никаких не надо, проверено годами.
Чтобы избежать инфецирования от других сопливых детей-купить арома медальон (на петровке на книжном рынке там где китайские приколы, глиняные фигурки животных на шнурке с дырочкой внутри), в аптеке куча масел и от кашля, и от гриппа, капаетет туда пару капель и так в школу отправляете. Я вообще в саду в капсулу из-под киндера чеснок клала, сверлила там дырочки и одевала на шею, воняет конечно-но реально стали меньше домой приносить соплей.
Оксолиновая мазь опять же.

карапуз
18.09.2008, 23:50
Дякую!:)
І у нас висипка теж зійшла,апетит покращився і настрій теж :).Я теж думала,що це можливо краснуха,але прочитала в неті симптоми і відкинула свої здогади.При краснусі збільшуються лімфатичні вузли і немає ознак простуди.А у нас і сопельки,і покашлює Мартин.Напевне,справді це якась вірусна інфекція "бігає ":no: :).Правда,Мартин страшенно кусається.Так,що це ще і зубки його мучать.Все відразу...:umbrage:
Будьте всі здорові !:)

Gala
19.09.2008, 11:16
У моєї старшої теж завжди були проблеми з запорами.Лікар ,здається казав давати дуфалак.Не знаю тільки чи можна такій мальоті.

Дана
19.09.2008, 11:52
Дівчата, скажіть, то тільки в мене дитина нормально не какає????
Живіт твердий коли, то вже плаче і кричить, тужиться-тужиться - і тільки пукає, а какати ніяк:8: Я на ту трубочку газовивідну вже дивитись не можу:bad::bad::bad:

Я вже не раз тут писала, у моєї Софійки були часті закрепи. В такому віці їй дуже допомагав компоьтк з кураги. Візьміть штучки 3-4 на два стакани води, і варіть на маленькому вогні до години, рідини має зменшитися до стакана. Давайте по пару ложечок такого компотика, закрепи пройдуть, а на трубочку не треба дивитися, викіньте її взагалі з хати, щоб вас не спокушала.:xaxa:

julchyk
19.09.2008, 12:05
У моєї старшої теж завжди були проблеми з запорами.Лікар ,здається казав давати дуфалак.Не знаю тільки чи можна такій мальоті.

дуфалак можна і вагітним і немовлятам- лише читайте інструкцію по дозуванню.Це звичайна лактулоза.

Varvar
19.09.2008, 13:41
І у нас висипка теж зійшла,апетит покращився і настрій теж :).
У нас така сама була десь місяць тому ..
То була напевне розеола - почитайте у Комаровського, з"являється після "перенесеної" температури і сама проходить, її лікувати не треба. Багато хто думає, що то алергія, дають протиалергічні і висипка проходить - думають завдяки препаратам, але насправді, то один з тих випадків, коли із лікарствами хворіють 7 днів, а без лікарств тиждень ...:xaxa:
......

від закрепу (вроді не тільки) непогано допомагає "Нормазе" - ніби такий "м"який" препарат
трубочки не використовуйте - кажуть якось там дитина звикає і потім проблеми з тими рефлексами, вже краще термометр в олійку і в :ninja:

julchyk
19.09.2008, 14:13
......

ві
трубочки не використовуйте - кажуть якось там дитина звикає і потім проблеми з тими рефлексами, вже краще термометр в олійку і в :ninja:

З термометром буде те ж , що із трубкою- дитина звикає на рефлекс подразнення прямої кишки, а не на саму трубку

Ная
19.09.2008, 14:21
У нас така сама була десь місяць тому ..
То була напевне розеола - почитайте у Комаровського, з"являється після "перенесеної" температури і сама проходить, її лікувати не треба. Багато хто думає, що то алергія, дають протиалергічні і висипка проходить - думають завдяки препаратам, але насправді, то один з тих випадків, коли із лікарствами хворіють 7 днів, а без лікарств тиждень ...:xaxa:
А я ше дивувалась своїй мамі,яка казала,шо то в дитини "алергія на високу температуру",в чомусь вона таки була права,як виявляється.:8: Добре,шо хоч дитину нічим не лікували від тої висипки.:)

Olenka
19.09.2008, 17:32
Дякую,
у нас висипка на щоках не проходить, хоч даємо Зодак і мажемо.
Хтось знає якісь природні мазюки, щоб висипка так не мучила?
Мама моєї хресної казала крохмалем помазати. Зійшло кругом, а на щоках той крохмал не тримається і малий його відразу витирає...

Gala
19.09.2008, 18:09
Я малих від усяких почервонінь,подразненьі висипок мастила мазю ДЕСІТІН -помагало.

Usmishka
20.09.2008, 11:02
Дякую усім за поради, але маю з тим проблему все рівно - дюфалак ніяк не можу засунути - вильовує відразу, я вже і водою пробувала розводити, все одно ніяк, ми вже занадто розумні пані:suicide:
Спробую заварити курагу, може якраз їй більше сподобається, хоча наврят чи, крім маминого молока нічого не визнає:bazar:
В нас ті запори повязані з стафілококом, може є сенс подавати біфідумбактерин? Чи хто вже мав з тим досвід? Бо ми коли давали симбітер то доня какала два тижні а потім перестала зноуву, повторнийкурс дав результат лише на три дні:confused::mad:

Дякую,
у нас висипка на щоках не проходить, хоч даємо Зодак і мажемо.
Хтось знає якісь природні мазюки, щоб висипка так не мучила?
Мама моєї хресної казала крохмалем помазати. Зійшло кругом, а на щоках той крохмал не тримається і малий його відразу витирає...

Сусідка при алергічній висипці крім зодаку мазала маззю Елідерм, дуже задоволена, правда мазючка не з дешевих - тюбик біля ста грн., є в Нашій аптеці, а якшо просто висипка - то я мажу свою судокремом, теж проходить нормально до кінця дня

ірен
20.09.2008, 11:40
в нас всяка висипка прохрдить від Тридерму

levandivka
20.09.2008, 11:47
Сусідка при алергічній висипці крім зодаку мазала маззю Елідерм, дуже задоволена, правда мазючка не з дешевих - тюбик біля ста грн., є в Нашій аптеці, а якшо просто висипка - то я мажу свою судокремом, теж проходить нормально до кінця дня
Надибав короткий і влучний текст:
Кожные проявления - это СИГНАЛ о наличии ВНУТРЕННЕЙ болезни. Любая мазь - это маскировка. Применяя мази, мы поступаем так, как поступают
маленькие дети: "закрыл глаза - спрятался - его нет". Внутреннюю болезнь нужно лечить ВНУТРЕННИМ лекарством.

в нас всяка висипка прохрдить від Тридерму
:suicide::suicide::suicide:
Противопоказания:
Гиперчувствительность, туберкулез кожи, кожные проявления сифилиса, ветряная оспа, простой герпес, кожные поствакцинальные реакции, открытые раны.C осторожностью. Беременность (I триместр), детский возраст.

Usmishka
20.09.2008, 11:55
Надибав короткий і влучний текст:

Я звичайно згідна шо то проблема в першу чергу внутрішня, але я мала на увазі, що окрім внутрініх лікарств, щоб швидше пройшла висипка зовнішня використовували власне ту мазь, воно само швидко не сходить, а маля нервується і часто розчісує, тому то не так страшно то стосувати,імхо

levandivka
20.09.2008, 12:08
я мала на увазі, що окрім внутрініх лікарств, щоб швидше пройшла висипка
В мене знайомий аптекар гільотини продає. Дуже швидко діють. Скинути Вам контакт?

Usmishka
20.09.2008, 12:40
В мене знайомий аптекар гільотини продає. Дуже швидко діють. Скинути Вам контакт?
Наразі дякую, але не треба, мене голова практично ніколи не болить.

Ука
20.09.2008, 13:10
Мазь не просто маскує, а заганяє хворобу всередину.Бо через шкіру, висипку організм не лишень сигналить про проблему, а й позбавляється токсинів. Закриваючи йому цей шлях, Ви спонукаєте його шукати інші і зазвичай набагато небезпечніші.

Якщо є свербіж, то трохи полегшити життя без негативних наслідків може відвар вівсянки.

Nata
20.09.2008, 13:12
Я цілком згідна з Левандівкою. Заліковуючи зовнішні прояви алергії ви її не лікуєте. Купувати мазь за 150 гривень - це добре, личко в дитини очиститься (може), але проблема не зникне.
Моя кума мастила три місяці дитину мазюками, поки не виявила стафілокок.
Висипка проходить довго, може є якісь народні методи для полегшення, не знаю, але знаю одне: потрібно знайти і усунути причину.

Якщо є свербіж, то трохи полегшити життя без негативних наслідків може відвар вівсянки.

Ще собі згадала: відвар череди ніби допомагає.

Ука
20.09.2008, 15:11
з чередою обережно, дуже сушить шкіру. то не завжди є добре.

Ольга
20.09.2008, 19:12
Які є методи зняття набряку слизової у дитини крім судинозвужуючих капель?

МарянаК
22.09.2008, 09:27
Мій Ромчик(3 рочки) мав нині вночі температуру 39. Я нічим не збивала(начитавшись порад), бо звечора поводив себе нормально ну і вночі ніби теж. В мене питання: що робити далі? (ну, крім того ще, що даю багато пити (не кашляє і насмарку немає "поки"). Дякую.

levandivka
22.09.2008, 10:00
Слідкувати за дитиною. +Свіже не пересушене повітря.

МарянаК
22.09.2008, 11:35
Я так і роблю. Зранку встав вже без температури, але щоки червоні, язик трошки білий, горло ніби не червоне, але голос чу-чуть захрипший.
Не хочу йти до лікарки, бо зараз обовязково поназначає купу лікарств.
І ще питання, як довго можна не збивати температуру +-39? (в мене ще з весни остався Нурофен, чи він чогось вартий?)

Gala
22.09.2008, 23:31
Я знаю що температуру до 38.2 не потрібно збивати,а вже як є39 то потрібно.А на рахунок Нурофену,то треба дивитись на дату закін.препарату.

Ука
23.09.2008, 10:58
а вже як є39 то потрібно
хто сказав?
як довго можна не збивати температуру +-39?
Температуру потрібно збивати лише в разі отруєння чи теплового удару. В усіх інших випадках - лікувати причину чи просто допомогти організмові справитися, даючи багато пиття, тепло, спокій, чисте повітря. І обов'язково ласка і увага.

МарянаК
23.09.2008, 13:14
Температуру потрібно збивати лише в разі отруєння чи теплового удару. В усіх інших випадках - лікувати причину чи просто допомогти організмові справитися, даючи багато пиття, тепло, спокій, чисте повітря. І обов'язково ласка і увага.

Температура пройшла сама, я її і не збивала, вечером попарила ножки. А нині зранку чую вже є дихання важкувате, таке як при стенозі (минулого року дуже часто хворів: разів 7 чи 8). Поїхали зранку до лікаря, він побадав і діагноз: "він у вас і не слабий і не здоровий". Правда прописав анаферон, глюконат кальцію і... козяче молоко.
Уко дякую за :"Температуру потрібно збивати лише в разі отруєння чи теплового удару" пораду.

Loyal
23.09.2008, 15:02
А я знов піднімлю ту саму тему з прищиками. В нас було багато по личку, які як рукою зняло після 2-ох місяців. Тепер періодично хіба щось з"являється на лобику, який в нас завжди ширшавий якийсь. Малий постійно тре ручками. Я вже не можу зрозуміти де причина, а де наслідок. Чи то малий розчухує і вони з"являються... Від шапочки не може бути, бо ми її не носили ще як вже з"явились прищики. І як би то вияснити від чого? І як зробити відвар з вівсянки, щоб зняти свербіж? Ще малий уві сні чи як пркидається/засинає крутить головою сильно. Я вже навіть тримала його за голову, щоб не крутив так сильно.

tslezinska
23.09.2008, 15:16
Так до 2-х місяців то просто в дитини гормональний фон встановлювався! Не треба ті прищики навіть чипати, вони самі пройдуть! А терти лоба ручками дитина може просто так, не обов"язково їй свербить! Просто знайшов щось цікаве, та й грається. відвар з вівсянки, наскільки я знаю, робиться так: треба овес неочищений залити кип"ятком та настояти.

Я так і роблю. Зранку встав вже без температури, але щоки червоні, язик трошки білий, горло ніби не червоне, але голос чу-чуть захрипший.
Не хочу йти до лікарки, бо зараз обовязково поназначає купу лікарств.
І ще питання, як довго можна не збивати температуру +-39? (в мене ще з весни остався Нурофен, чи він чогось вартий?)
Так якщо температура 39, можна і без ліків збити, оцтовою водою дитину просто обтирати періодично. здається, столова ложка оцту на 1л води кімнатної температури.

Ука
23.09.2008, 16:04
оцтовою водою
просто водою, температура якої нижча за температуру дитини. при гарячці пори відкиті, все йде просто в кров, вам потрібна додаткова інтоксикація?

tslezinska
23.09.2008, 16:09
Про інтоксикацію не чула, але на власні очі бачила, як буквально за півгодини в дитини температура після такого протирання впала з 39,3 до 37. І я думаю, що таке обтирання краще, ніж всякими панадолами дитину труїти.
Мій чоловік з гарячкою боровся холоднючим душем, але все ж таки з малою дитиною я таких експериментів проводити не ризикну.

Irus'ka
23.09.2008, 16:16
Порадьте! Наша Устинка принесла з садочку кашлюк - то точно діагностовано. Тепер Левко підкашлює:scare: Навіть найлояльніші лікарі радять провадити профілактичну антибіотикотерапію :scare::scare:
Але нам ріжуться зубики (вже є:shy:) і лейкоцитоз в крові помірний!
Що робити?

Ная
23.09.2008, 17:32
Порадьте! Наша Устинка принесла з садочку кашлюк - то точно діагностовано. Тепер Левко підкашлює:scare: Навіть найлояльніші лікарі радять провадити профілактичну антибіотикотерапію :scare::scare:
Що робити?
Я би без встановленого діагнозу дитині антибіотиків не давала,взагалі погано відношусь до якихось медикаментозних профілактик.

Дана
23.09.2008, 18:03
Ная ви праві що без встановленого лікарями вірного діагнозу антибіотикотерапію проводити не варто, є один нюанс кашлюк при ранніх стадіях, коли ще немає тих страшних приступів можна не зупинити але перевести в легку форму іменно антибіотиками. Але тільки досвідчений лікар може вам їх прописати, самі нічого дитині не давайте.

zirka
24.09.2008, 10:08

А якщо в дитини при температурі +38 з'являються судоми?

Що робити?

Як під час прорізання зубів так і для профілактики я би не давала антибіотики. Тим більше, що вони на кашлюк не діють. Антибіотики можуть знімати ускладнення (такі як пневмонія). Я би порадили все ж таки гомеопатію - це і профілактика і підтримка імунітету. (наприклад Енгістол, інструкцію можна знайти в інеті)

Gala
24.09.2008, 10:17
З гомеопатичних препаратів я би порадила імунофлазід.

МарянаК
24.09.2008, 13:22
І знову вертаюся до теми. Почався в нас ларингіт напевно. Малий дуже тяжко дихає і появився "гавкаючий" кашель. Бачу, що без лікарств вже не обійтися:( ...

ckorpionsha
24.09.2008, 14:11
Дівчата, порадьте як бути. У малого в ротику вже тижнів 3 на щоках білі цяточки,на ротику білявий налєт і на губах ніби слід від зубної пасти. Не знаю чи це молочниця чи стоматіт. Вимиваю содою, сінькою мажу, ще дали мені масло пелюстків троянди, всерівно одна дві цятки лишаються. Щось порадите? Ще читала соком алоє, а ле чи прямо з листка давити чи якось інакше не знаю

МарянаК
24.09.2008, 14:59
Не знаю чи це молочниця чи стоматіт.

Я знаю від молочниці помагає така болтушка: відвар з ромашки - 100 гр, додати туди збитий білок (обовязково з домашнього яйка) і чайну ложечку (без чубка) соди. Тою болтушкою змазувати ротік (я брала на палець марлічку - і так мастила). В мого малого за день молочниця пройшла.

Ольга
24.09.2008, 15:07
Здається мені, якби це був стоматит то Ви б мали високу температуру. Від молочниці крім соди є мазі. В будь-якому випадку покажіть лікарю цю висипку, аби знати що це насправді є.

Loyal
24.09.2008, 15:09
Так до 2-х місяців то просто в дитини гормональний фон встановлювався! Не треба ті прищики навіть чипати, вони самі пройдуть! А терти лоба ручками дитина може просто так, не обов"язково їй свербить! Просто знайшов щось цікаве, та й грається. відвар з вівсянки, наскільки я знаю, робиться так: треба овес неочищений залити кип"ятком та настояти.

Але лобик ширшавий і щось типу струпиків відшаровується. Малий, як чухає, то потім маленькі прищики на тому місці.

Дана
24.09.2008, 15:55
А якщо в дитини при температурі +38 з'являються судоми?
Як під час прорізання зубів так і для профілактики я би не давала антибіотики. Тим більше, що вони на кашлюк не діють. Антибіотики можуть знімати ускладнення (такі як пневмонія). Я би порадили все ж таки гомеопатію - це і профілактика і підтримка імунітету. (наприклад Енгістол, інструкцію можна знайти в інеті)

Убить коклюшную палочку несложно, хотя и не все антибиотики на нее действуют. Так, например, пенициллин не действует вообще. Но, к счастью, бактерия практически не способна вырабатывать устойчивость к антибиотикам. Т. е., если уж какой-либо препарат против микроба эффективен, то он и будет эффективен. Наиболее часто врачи используют эритромицин — после трех-четырех дней его употребления от коклюшной палочки, в подавляющем большинстве случаев, не остается и следа. Но в периоде спазматического кашля никакого эффекта — в виде уменьшения частоты и длительности приступов — заметить не удается. И мы уже понимаем почему — ведь кашель не из-за микроба, а из-за поражения клеток кашлевого центра. Главная цель приема антибиотиков в этом периоде — сделать больного не заразным. А вот если тот же эритромицин назначается в катаральном периоде — в первые дни болезни, когда еще нет перевозбуждения кашлевого центра, — так вот, в этом периоде лекарство вполне может прервать болезнь и не довести человека до приступов.(http://www.komarovskiy.net/content/blogcategory/70/164/1/129/)

tslezinska
24.09.2008, 15:59
Loyal, спробуйте дитячим кремом змащувати, поки він там не чухає сильно. Бо то може бути причинно-наслідковий зв"язок: він чухає, здирає епідерміс, який, власне, і відшаровується. На місці здертої шкіри з"являються прищики. Просто сумніваюся, що педіатр щось толкове на то скаже. Ще можете розглянути варіант алергії. Можливо, щось її спричинило.

ckorpionsha
24.09.2008, 16:46
Я знаю від молочниці помагає така болтушка:

Завтра куплю домашнє яйце і спробую.

Irus'ka
24.09.2008, 16:53
Дякую всім за відгуки!:clapping: Ну ми (звичайно і вам завдяки) вирішили профілактичну антибіотикотерапію (абсурдне словосполучення, правда?) не провадити бо якщо добре порахувати то гострий період в нас вже пройшов,самі розумієте контакт з переносником в нас тіснющий,:( та й при такому лейкоцитозі (помірному) не варта, (а може то щось інше?:ninja:) Комаровський страшить страшенно (перепрошую за каламбур), але ми тримаємся - чого в нас має бути найгірше!? :naci:
А от зубаї наші нас вже замучили на ніц:8: Правий нижній різець ну ніяк не вилізає, аж гематомка на ясенках утворилася! Чим малечі допомогти бо Камістат і т. п. не хочемо?

olja_zaj
25.09.2008, 16:16
Дівчата хочу написати свою радісну новину,паро тижнів назад писала про нашу проблему з закисанням ока,так от воно прошло,не можу не натішитись,яка то радість шо не треба було б мучити дитину тим проколюванням слізового каналу,добре шо я чекала і дочекалась таки.

Anastasia
26.09.2008, 17:32
Чомусь пошук в мене з мобілки не працює, тому гречно прошу вибачення якщо првторююсь.
У доні (1 рік ) черв. Горло. і блювота :( що поїсть те і вирве через 5хв. Був дільничий педіатр і каже що рвотма через те що горло червоне. Виписала фарингосепт, фенпарол, гастроліт, септефріт??, енгістол,і якийсь біфідорин + мезим.
Поки даю тільки грудне молоко + теплу воду або чай з малини.
Що з тою рвотою робити? Порадьте?

Температури і нежиті немає, і взагалі бавиться нормально, трохи голос хрипить. Якби не та рвота все булои б добре.

А тепер і понос почався. Таки щось недобре в нас :(

Gala
26.09.2008, 21:38
Я своїм рвоту зупиняла таблетками-мотіліум,а як не помагало-церукал.Тільки не знаю в якій кількості,здається четвертину таблетки.Таблетку ділила на 1/4.І нічого пити після таблетки на протязі 30 хв.,потім по чайній ложечці водички що 10 хвилин.Ці таблетки зупиняють рвоту.

Радість
26.09.2008, 21:50
Мій старший захворів менінгітом. Два тижні в лікарні під капельницями. Дівчата, бутьте уважні. Якщо в дитини головна біль та тошнота або рвота, викликайте швидку і не бійтеся їхати до лікарні.
Я зараз не про ситуацію Anastasia, просто надивилась в лікарні на діток маленьких, яких лікували від грипу, отравлення, а потім зразу до реанімації швидка відвозила і хочеться всіх попередити. Тим більше, маленькі дітки ж не можуть сказати, що іх голова болить.

Gala
26.09.2008, 22:00
МОЯ МАЛА ЗАРАЗ МАЄ ТЕМПЕРАТУРУ КОЛО 38. ПОКАШЛЮЯ ЯКИМОСЬ ГОРЛОВИМ КАШЛЕМ І МОЖЕ ВИРВАТИ,АПЕТИТ НА 0.яКІ ЩЕ ПРИЗНАКИ МЕНІНГІТУ?

Радість
26.09.2008, 22:05
В основному температура, сильна головна біль та рвота/тошнота. Кашлю нема.

левиця
26.09.2008, 23:10
Слухай Аnastasia може то і справді швидку викликати. З тим жартувати не можна. Я б на ніч з такими симптомами вдома не залишалась.

Іруня
27.09.2008, 09:47
Чомусь пошук в мене з мобілки не працює, тому гречно прошу вибачення якщо првторююсь.
У доні (1 рік ) черв. Горло. і блювота :( що поїсть те і вирве через 5хв. Був дільничий педіатр і каже що рвотма через те що горло червоне. Виписала фарингосепт, фенпарол, гастроліт, септефріт??, енгістол,і якийсь біфідорин + мезим.
Поки даю тільки грудне молоко + теплу воду або чай з малини.
Що з тою рвотою робити? Порадьте?

В нас минулого тижня те саме було. Рвота+понос. Від рвоти давали по чайній ложці, але часто запареної м"яти. Пройшло дуже швидко. А від поносу виписали нам Регідрон і ще багато чого, але то така кака, що
мала то ніяк не пила. Просто давала багато пити рідини. Особливо порадила лікарка пити узвар, щоб поповнювати запаси калію.
Бажаю вам швидкого виздоровлення.

Ага, забула додати. Нам ще дали направлення до лікарні. Казали, що якби до вечора не пройшло, то обов"язково їхати в лікарню,щоб недопустити інтоксикацію.

zirka
27.09.2008, 09:59
Щодо церукалу:

" Противопоказания

– I триместр беременности;
– лактация (грудное вскармливание);
– детский возраст до 2 лет;
– повышенная чувствительность к метоклопрамиду;
– повышенная чувствительность к натрия сульфиту, особенно у больных с бронхиальной астмой и другими аллергическими заболеваниями (для инъекционной формы Церукала).
С осторожностью следует назначать препарат при артериальной гипертензии, бронхиальной астме, нарушениях функции печени, повышенной чувствительности к прокаину и прокаинамиду, детям в возрасте от 2 до 14 лет.

Беременность и лактация

Церукал противопоказан к применению в I триместре беременности.
Применение Церукала во II и III триместрах беременности возможно только по строгим показаниям.
При необходимости применения Церукала в период лактации следует решить вопрос о прекращении грудного вскармливания."

Мені лікар призначав цей церукал коли мені було 15 років. Почалися такі побічні дії, що довго проходила обстеження, поки один лікар не запитався, що я приймаю

Anastasia
27.09.2008, 10:08
В нас минулого тижня те саме було. Рвота+понос. Від рвоти давали по чайній ложці, але часто запареної м"яти. Пройшло дуже швидко. А від поносу ... Особливо порадила лікарка пити узвар, щоб поповнювати запаси калію.

Дуже дякую!
А поясчніть мені темній про узвар - це запарені родзинки чи компот з сушених яблук?

В нас минулого тижня те саме було. Рвота+понос. Від рвоти давали по чайній ложці, але часто запареної м"яти. Пройшло дуже швидко. А від поносу ... Особливо порадила лікарка пити узвар, щоб поповнювати запаси калію.

Дуже дякую!
Іруня а що то таке? Отуєння чи якийсь вірус? що ваш лікар казав?
І чи було у вас червоне горло? Може горло бути червоне через блювоту? Нас щеможливим бронхітом лякають :(, якщо не будем ліки давати.

СОФІЯ -СОНЯ
27.09.2008, 10:29
Узвар - це компот із сухофруктів, краще , звичайно, наших, як варили бабусі - сушені яблука, груші, сливи, вишні. Але ізюм можна додавати, як і курагу - ізюм навіть добре додавати, дитині корисно.
Я не медпрацівник, але мені колись казала медсестра, що у моєї Тетянки горло запалилось від шлункових кислот, коли в неї була харчова інфеція і рвота.
Одужання вам!

Іруня
28.09.2008, 10:13
Про узвар СОФІЯ-СОНЯ все правильно написала.
А от стосовно цієї рвоти-поносу і сама не знаю. Я грішу на сливки, які моя мала їла. Може десь шкірочка прилипла. Але з другої сторони в нас за останній місяць всі в сім"ї так перехворіли, крім мене. І знайомі таке ж розказували. Думаю, що то все ж таки вірус. Горло в нас не було червоне. І сумніваюся, що може почервоніти від блювоти.

Ykr@inochk@
29.09.2008, 07:04
Так, дівчата, це мабуть до вас докатилася невизначена інфекція, яка нас одвідала на прикінці червня - почятку серпня. Теж багато діток перехворіло, хто тягше, хто легше її переніс. Донька, на мою думку легко перехворіла десь днів п'ять. В перший день з'явилася рвота (тричі) і пронос. Піднялася температура. На другий і третій нудило і трималася температура. Далі пішло на покращення. Спочатку грішили на солодку вату, бо раніше за нас захворіли племінники на турбазі. Коли донька залишилася з родичами на одну ніч на турбазі почали думати на якість тамошньої води. Потім зрозуміли, що передається та зараза повітряно-капельним шляхом. Ця хвороба зачепила також брата його жінку і мене, але вже в більш легкій формі. Лікувалися активованим вугіллям, Лінексом та від температури Назол.
Поправляйтеся скоріше.

P.S. Забула написати. Дітям 4, 10 і 12 років. Як лікували малечю не знаю.

klen
29.09.2008, 13:30
І моя Настінька захворіла:(
з п"ятниці я побочила що якась вона не активна, але темпиратури не було і все наче нормально. Тіки що какала 2 рази на день(зазвичай раз, а то і через день). У суботу в вечері трохи піднялася температура але не велика. І також 2 рази какала і як пронос. Вчора я вже весь прикорм забрала. Їли тільки цицю і пару ложок рисової ріденької каші. А воно в вечері вже тампература 38,6. І сьгодні зранку вже 37,5. І какає далі так 2 рази на день і ті каки зелені стали. Викликали лікарку, чекаємо.
Зараз біднятко спить а я місця собі не знаходжу.
Знаю що ходить шлунковий грип, але в Насті рвоти не було тай 2 рази на день какає, то не пронос. Несхоже ніби. Не знаю що й думати. Чекаю що скаже лікарка. Дуже не хочеться якісь ліки давати, але як буде рости температура то щось треба буде робити.

klen
29.09.2008, 15:08
Приходила лікарка. Сказала що то кишкова інфекція.
Прописала смекту, біфіформ і ніфуроксазид. То ніби не антибіотики. І на температуру сказала нурофен давати.
Зараз піду читати що то за ліки. Може хтось щось може сказати.
І ще питання коли збивати температуру? Чи краще не збивати взагалі? Чи більше 38,5?

Олька
29.09.2008, 15:32
Приходила лікарка. Сказала що то кишкова інфекція.
Прописала смекту, біфіформ і ніфуроксазид. То ніби не антибіотики. І на температуру сказала нурофен давати.
Зараз піду читати що то за ліки. Може хтось щось може сказати.
І ще питання коли збивати температуру? Чи краще не збивати взагалі? Чи більше 38,5?

Нурофен - ДУЖЕ класна штука!!!!! Я своїй вже 3 роки тільки ним і збиваю!!!! А температуру збивайте, якщо буде вище 38!

mayscream
29.09.2008, 16:06
Девочки,и я за советом.В пятницу забрала из сада нормального ребенка,в субботу поднялась температура в обед до 38,после сна,сползла на 37,на ночь 39.Из лечения: питье теплое, обтирание, свечка вибуркола. В воскресенье - активный деть,только не ела ничего особо,с утра до вечера 36,6.На ночь - 38,5.Дала нурофен,спала спокойно,проснулась,снова не ест толком,НО активна,бодра и с 36,6.Педиатр наша на больничном,на дежурстве та что сегодня,просто ужасна,сопли антибиотиками лечит.Не знаю,что это такое,и как будет сегодня вечером.Может кто-то с таким сталкивался?!

П.С. сорри за рус,но тут нет укр))

Олька
29.09.2008, 16:16
Девочки,и я за советом.В пятницу забрала из сада нормального ребенка,в субботу поднялась температура в обед до 38,после сна,сползла на 37,на ночь 39.Из лечения: питье теплое, обтирание, свечка вибуркола. В воскресенье - активный деть,только не ела ничего особо,с утра до вечера 36,6.На ночь - 38,5.Дала нурофен,спала спокойно,проснулась,снова не ест толком,НО активна,бодра и с 36,6.Педиатр наша на больничном,на дежурстве та что сегодня,просто ужасна,сопли антибиотиками лечит.Не знаю,что это такое,и как будет сегодня вечером.Может кто-то с таким сталкивался?!

В нас було те саме! Подивіться горло!!!!

Іруня
29.09.2008, 16:48
А хіба ніфуроксазид, то не антибіотик? Нам теж це виписали, але ми не приймали. Лікарка казала, що то антибіотик.

Ksusha
29.09.2008, 16:50
Про скрегіт зубів.
Моїй дівчинці 5 років. Вже більше року вона досить сильно вночі скрипить зубами.Ше колись давно моя бабця казала, що дитина скрипить зубами тоді, коли має глисти. Я вже зверталася до лікарів, здавали аналізи - нічого не виявили.. Тоді лікар назначила курс лікування - ніби то ті глисти є. - Ми той курс пройшли а результату ніякого - дитина і далі скрипить. Може хтось знає = чи справді скрегіт є симптомом наявності глистів.. І як його вилікувати?

klen
29.09.2008, 17:01
А хіба ніфуроксазид, то не антибіотик? Нам теж це виписали, але ми не приймали. Лікарка казала, що то антибіотик.

Ні це протимікробне. "Противомикробное средство широкого спектра действия, производное нитрофурана" (с http://www.webapteka.ru/drugbase/name4479.html)
Теж как звичайно але щось мені дуже вже страшно. В насті знов температура полізла. Вже 38 і то ще до вечора далеко.
А що ви приймали і що у вас було?

mayscream
29.09.2008, 19:28
В нас було те саме! Подивіться горло!!!!

Горло в норме:umbrage:

Про скрегіт зубів.
Моїй дівчинці 5 років. Вже більше року вона досить сильно вночі скрипить зубами.Ше колись давно моя бабця казала, що дитина скрипить зубами тоді, коли має глисти. Я вже зверталася до лікарів, здавали аналізи - нічого не виявили.. Тоді лікар назначила курс лікування - ніби то ті глисти є. - Ми той курс пройшли а результату ніякого - дитина і далі скрипить. Може хтось знає = чи справді скрегіт є симптомом наявності глистів.. І як його вилікувати?

Скажу на собственном примере.Я скриплю зубами с детства,и так до сих пор.Ни глистов,ни чего то другого за все 26 лет не обнаружили;-)Одни говорят,такое строение челюсти,другие,что это активное восприятие снов мозгом.Чему верить,не знаю,да и если честно не заморачиваюсь...Муж только иногда подкалывает,что снова во сне железо пережевывала:xaxa:

Іруня
29.09.2008, 20:35
Ні це протимікробне. "Противомикробное средство широкого спектра действия, производное нитрофурана" (с http://www.webapteka.ru/drugbase/name4479.html)
Теж как звичайно але щось мені дуже вже страшно. В насті знов температура полізла. Вже 38 і то ще до вечора далеко.
А що ви приймали і що у вас було?

В нас температура була не вище 37,6. Мала себе досить добре почувала і ми не збивали.
Я теж підозрюю, що то була якась кишкова інфекція, хоча ніяких аналізів ми не здавали. З лікарств нам призначили регідрон( від поносу ), активоване вугілля, ніфуроксазид, мезим, ентерол, смекта, відвар м"яти ( від рвоти ), відвар з шишок вільхи ( від поносу ), відвар з кореня калгану.
З того всього ми впихнули лише м"яту і може 20 грам смекти випила. На другий день вже було більш-менш краще, лишився лише понос,а ще через день мала була здорова.
Сьогодні в подружки малий таке саме має:(. Пошесть якась...

zirka
30.09.2008, 09:55
Про скрегіт зубів.

Те що аналізи не виявили глистів, це не означає, що їх немає. Глисти бувають різні і лікування від різних видів - різне. Якщо дитина ЗАНАДТО худенька (ну дуже худенька сама шкіра і кістки), то це ще один привід підозрювати глистів. Є різні аналізи, можливо варто ще здати аналізи в добрій лабораторії.

Ksusha
30.09.2008, 10:12
Скажу на собственном примере.Я скриплю зубами с детства,и так до сих пор.Ни глистов,ни чего то другого за все 26 лет не обнаружили;-)Одни говорят,такое строение челюсти,другие,что это активное восприятие снов мозгом.Чему верить,не знаю,да и если честно не заморачиваюсь...Муж только иногда подкалывает,что снова во сне железо пережевывала:xaxa:

Я дякую за повідомлення.. Я напевно теж не буду сильно заморочуватися. апетит в дитини нормальний, животик не болить.. А травити її таблетками - авось там шось є - це нерозумно.

Те що аналізи не виявили глистів, це не означає, що їх немає. Глисти бувають різні і лікування від різних видів - різне. Якщо дитина ЗАНАДТО худенька (ну дуже худенька сама шкіра і кістки), то це ще один привід підозрювати глистів. Є різні аналізи, можливо варто ще здати аналізи в добрій лабораторії.

Цікаво те, що ми здавали аналізи в дитячій лікарні на Орлика - там пані лікар сказала , що аскаридів і гостриків не виявлено, але то можуть бути токсокари(глисти від домашніх тваринок) скерувала нас в лабораторію щоб ми здали аналіз на токсокари. Ми пішли туди, заплатили 70 грн за аналіз, але той аналіз дуже обмежений - тобто він робиться лише на один вид глистів. Хочеш знати чи є інший вид в дитини - знову 70 грн. А їх сотні видів..ось на цьому наші аналізи і закінчилися -ну не можу я робити кожен аналіз окремо і платити (а дитина не худенька і апетит в неї нормальний)

Loyal
30.09.2008, 10:13
Про скрегіт зубів.

Не обов"язково!!! Мій чоловік з дитинства увісні скрегоче зубами. Я і зараз можу таке від нього почути. В кожного свій вияв - хтось "біжить" увісні (я наприклад), хтось скулами "працює"

Дана
30.09.2008, 10:29
Про скрегіт зубів.

Ну лікары вже багато писали переписували на цю тему, якщо все звести до одного то звучить так - лікарі не знайшли ніякого підтвердження думці що скрегіт зубів, неодиінно глисти,або так-люди які мають глистову інвазію не обовязкового скриплять зубами, а ті які скриплять зубами необовязково мають глисти. Для власного заспокоєння здайте аналізи калу протягом трьох днів підряд, ну і звичайно мають бути і інші симптоми які притаманні глистовій інвазії. це насамперед тривале порушення травлення і втрата апетиту, втарта ваги, нервозність, дратівливість, поганий сон, нічні вскрики
У дітей наявність глистяної інвазії виявляється в блідості шкірних покривів, особливо обличчя, появі темних кіл під очима, порушенні апетиту і розвитку різноманітних диспептичних проявів у вигляді періодичної нудоти, блювання, болю в животі невизначеного характеру, частіше в ділянці пупця, підвищеного газоутворення в кишечнику, слинотечі і т.п. У частини потерпілих виникає сльозоточивість.
А про скрегіт зубів по научному бруксизм почитайте в інеті, причин багато, наприклад :
Причиной скрежетания и стискивания зубов может быть реакция на стресс. Существует множество эффективных подходов и техник для снижения стресса, или мы можем порекомендовать медицинские препараты для временного снижения стресса. Медикаменты могут так же быть прописаны для утоления болей и чувствительности. Неправильный прикус (называемый аномалией прикуса), проемы между зубами, или изношенные зубы так же могут привести вас к стискиванию и скрежетанию зубами
або
По данным последних исследований дефицит магния часто приводит к нервозности и раздражительности. Магний играет важную роль в создании спокойного, комфортного состояния, снимая стрессы и расслабляя излишне перенапряжённые мышцы, а также противодействуя бруксизму. Поэтому приём магния должен быть составной частью любой диетологической программы для улучшения сна.:)

МарянаК
30.09.2008, 13:36

Як казала Ука "Температуру потрібно збивати лише в разі отруєння чи теплового удару. В усіх інших випадках - лікувати причину чи просто допомогти організмові справитися, даючи багато пиття, тепло, спокій, чисте повітря. І обов'язково ласка і увага."

julchyk
30.09.2008, 13:49
педіатр казала, що зараз ціла череда вірусів пронеслася.деякі різновидності з них давали температуру, яка збивалася , як не дивно, лише "Енгістолом"

tslezinska
30.09.2008, 20:55
Ми теж влітку мали той кишковий грип. Почалося з блювоти, потім пронос, про температуру не пам"ятаю. Ліків жодних не давали! Відпоювала дитину спочатку просто кип"яченою водою, шоб пронос всі токсини з організму виніс, потім ромашкою для полегшення шлунку, потім давала ще трошки Хілак дитячий (можна Лінекс також), щоб флору відновити вимиту проносом. Поки була рвота, просто не давала їсти, бо навіть грудне молоко дитина одразу виривала. Багато пиття.

Як казала Ука "Температуру потрібно збивати лише в разі отруєння чи теплового удару. В усіх інших випадках - лікувати причину чи просто допомогти організмові справитися, даючи багато пиття, тепло, спокій, чисте повітря. І обов'язково ласка і увага."
Температура-нормальна захисна реакція організму, збивати її не варто, особливо всякими Нурофенами. Збивати можна починати, якщо вище 39 піднялася. Організм має подолати хворобу, піднявши температуру і вбивши тим самим збудників. Збиваючи її, ви тим самим не даєте організму зробити свою роботу.

klen
30.09.2008, 22:40
Нам не краще:(
Учора біднятко знову у ночі мало під 39. Весь час у вісні здригалася і скиглила. Так усю ніч в мене на руках спала. І сьогодні весь день також дитина ніяка, ходити не має сили від тої температури. Температура знову весь день 38 під вечір знову підніматися почала, то я вже не витримала і дала той нурофен. Зараз хоч заснула нормально і спить.
Головне що решти симптомів внас фактично не має. Рвоти і не було, а какала сьогодні тільки раз і вже не зелене а жовте. А температура тримається. Може я і зле зробила що ту гадість дитині дала, але вже немогла на неї дивитися. 3 дні з такою температурою то дорослому важко, а тож завсім крихітка.
У п"ятницю буде її перший день народження. Ми так собі вже то свято планували, а тут таке :(
Дуже я за ту температуру переживаю, від чого то таке. Хоч би скорше минулося.
Вона ще ніколи не хворіла, дуже то тяжко.

нталька
01.10.2008, 07:46
Дівчата, я перепрошую, але чого ви так боїтеся викликати лікаря, коли дитина хвора? Звичайно, всім хочеться одужати без ліків, але ж інколи ми не знаємо до чого це все може призвести. І якщо ви бачите, що дитина мучиться з температурою, то можливо краще дати їй ліки від температури, які і біль полегшують і запаленню не дають розвиватися. Це ж не щоденний прийом ліків замість їжі. Висока температура, особливо протягом кількох днів може призвести як до судом, так і до ускладнень на внутрішні органи та серце, але це ми не одразу помітимо. На мою думку, не варто так ризикувати.

Ksusha
01.10.2008, 13:42
Нам не краще:(
Учора біднятко знову у ночі мало під 39. Весь час у вісні здригалася і скиглила. Так усю ніч в мене на руках спала. І сьогодні весь день також дитина ніяка, ходити не має сили від тої температури. Температура знову весь день 38 під вечір знову підніматися почала, то я вже не витримала і дала той нурофен. Зараз хоч заснула нормально і спить.
Головне що решти симптомів внас фактично не має. Рвоти і не було, а какала сьогодні тільки раз і вже не зелене а жовте. А температура тримається. Може я і зле зробила що ту гадість дитині дала, але вже немогла на неї дивитися. 3 дні з такою температурою то дорослому важко, а тож завсім крихітка.
У п"ятницю буде її перший день народження. Ми так собі вже то свято планували, а тут таке :(
Дуже я за ту температуру переживаю, від чого то таке. Хоч би скорше минулося.
Вона ще ніколи не хворіла, дуже то тяжко.

Справді, я б теж радила вам проконсультуватися з лікарем, хай там що кажуть про нашу медицину, але ви не маєте права так ризикувати..По друге - а хіба справді той нурофен така гадость - це вам хтось так сказав з лікарів чи ви самі так собі вирішили? Температуру треба збивати , але лише після 38-38,5.. Раніше справді не варто.. Моя дитина теж хворіла, температура висока - лікар порадила антибіотик, а я сама прийняла рішення не давати.. Температура минулася, але через 3 дні пішов рецидив.. Без антибіотика таки не обійшлося, але нічого страшного не сталося, інфекцію ми вбили, а кишкову флору відновили. Ми з допомогою йогуртів і біфідумбактерину, а вам лікар теж шось назначить..Далі - більше.. коли дитині було три роки - в неділю вона мені пожалілася, що її болить вушко.. нурофен дуже гарно зняв біль.. І на наступний день ми викликали лікаря - і та вже призначила лікування . Але якби не нурофен - ви тільки уявіть - те дитя б мучилося аж 13 годин.. Ви б це витримали? До речі, зараз говорять про негативну дію на дітей препаратів, які містять німесулід (Німулід, Найз).. А про нурофен я нічого такого не чула.. І ще.. поцьомайте свою іменинницю в пятницю, а в неділю - в вас буде гарна забава! ось побачите..Все буде добре! (як каже моя бабця - "А ти як думала.. так діти ростуть")

Я зіштовхувалась з чимось подібним.. Забрала дитину з садочка в пятницю- а ввечері хопа і температура.. Ну все думаю.. приїхали..Зранку викличу лікаря.. На ніч при температурі завжди даю нурофен - мало шо.. я вночі міцно сплю, можу і не відчути коли температура надто сильно полізе вверх, Зранку просипаємося - активна здорова дитина з нормальним апетитом ... Я так і не знаю шо це було..

Ная
01.10.2008, 14:48
Дівчата, я перепрошую, але чого ви так боїтеся викликати лікаря, коли дитина хвора? Звичайно, всім хочеться одужати без ліків, але ж інколи ми не знаємо до чого це все може призвести. І якщо ви бачите, що дитина мучиться з температурою, то можливо краще дати їй ліки від температури, які і біль полегшують і запаленню не дають розвиватися. Це ж не щоденний прийом ліків замість їжі. Висока температура, особливо протягом кількох днів може призвести як до судом, так і до ускладнень на внутрішні органи та серце, але це ми не одразу помітимо. На мою думку, не варто так ризикувати.
Особисто для мене кожен виклик лікаря це стрес і розчарування:(,тому викликаю в разі крайньої необхідності. Щодо високої температури,то згідна з вами,якщо вище 38.5,вважаю за краще збивати як дитині,так і собі,але спочатку пробую це зробити немекаментозними методами,іноді допомагає:),а якщо ні,то тоді вже даю ліки.

olja_zaj
01.10.2008, 14:58
Дівчата а хтось давав дитині Умкалор?Ми почали кашляти,викликали лікарку а та вже нам антібіотік написала,а я не хочу антібіотіки,порадили мені умкалор,рослинний препарт,але насторожує те шо його після року дають.

Ksusha
01.10.2008, 15:45
Дівчата а хтось давав дитині Умкалор?Ми почали кашляти,викликали лікарку а та вже нам антібіотік написала,а я не хочу антібіотіки,порадили мені умкалор,рослинний препарт,але насторожує те шо його після року дають.

Я давала в свій час умкалор, але належного ефекту не отримала.. Потім лікар (та яка спочатку призначила) сказала, що гомеопатичні препарати заслабкі, треба більш серйозніші, то ми від кашлю приймали Синупрет.. А ще раніше (в іншому випадку) ТРрайфед і Синекод.. Але.. Не назначайте ліки собі самостійно.. Мало там шо.. може бути взаємодія з іншимипрепаратами..Прконсультейся з тим хто має медичну освіту

olja_zaj
01.10.2008, 16:09
Я давала в свій час умкалор, але належного ефекту не отримала.. Потім лікар (та яка спочатку призначила) сказала, що гомеопатичні препарати заслабкі, треба більш серйозніші, то ми від кашлю приймали Синупрет.. А ще раніше (в іншому випадку) ТРрайфед і Синекод.. Але.. Не назначайте ліки собі самостійно.. Мало там шо.. може бути взаємодія з іншимипрепаратами..Прконсультейся з тим хто має медичну освіту

Я не назначаю,викликали лікарку сказала червоне горло,в легенях зібралось,але в бронхах ше нема,зразу антибіотик виписала,пішла я в аптеку та мені сказала шо це антибіотик,порадила умкалор ,рослинний антибіотик,завтра напевно треба поїхати до свого лікаря.

julchyk
01.10.2008, 16:20

Умкалор допомагає лише на початкових стадіях несильної вірусної інфекції або як допоміжний з іншими засобами. про застосування дитині до року не знаю

zirka
01.10.2008, 17:06
Синекод - це кашлезупиняючий препарат доречний при кашлюку, ларенгиті і інших непродуктивних кашлях, коли нема для чого кашляти (тобо немає мокроти яку треба відкашлювати).
Мені задається, що Умкалор тут буде набагато доречніше ніж Сінекод і Трайфед.
Те, що призначає лікар, не завжди може бути правильним. Бо лікарі не завжди можуть поставити елементарне запалення легенів в дитини, маючи на руках всі необхідні аналізи або ж призначити антибіотики, коли в дитини зуби ріжуться. Тому батькам довидиться буди пильними і ставити під сумнів призначення лікарів

klen
01.10.2008, 19:27
Я лікаря викликала ще у понеділок. Викликати не проблема інша справа що толку з того виклику.
Температуру я вважаю за краще не збивати .Власне чтому саме 38,5? Хтось каже 38,2 хтось 38,5 хтось 39. Це певно вже кожен сам вирішує. Чому не збивати? Бо так організм бореться з хворобою і збиваючи ми заважаємо боротися.
Я 2 ночі не збивала, на третю вже дитина зовсім вимучалася і збила.
Тепер відносно лікування.
Сьогодні лікарка знов приходила.Каже давати антифіотики, бо температура. І каже що це єнтеровірус. Але антибіотики вірус не лікують. От і не знаю давати чи ні.
Певно всетаки ввечері дам, бо дуже вже тої температури боюся
А температура в нас далі тримається

МарянаК
02.10.2008, 10:36
Дівчата а хтось давав дитині Умкалор?Ми почали кашляти,викликали лікарку а та вже нам антібіотік написала,.
В моєї куми малий(5-6міс) теж кашляв, прописали умкалор. 5 днів пив, почав і більше кашляти і температурити. Мусіла дати антибіотик.
А на рахунок Синекоду: в мого малого дуже часто є стенози гортані, і як наслідок потім сухий гавкаючий кашель. І Синекод якраз з того кашлю робив нам мокрий кашель. Ще було колись таке лікарство, як Кофекс(його хватало при сухому кашлі дати дитині1 день(3 рази), і кашель мінявся "на очах" з сухого (малий кашляв при кожному вдосі) на мокрий(міг зкашлянути 2-3рази в годину). Ясно що то все є ХІМІЯ. Але бувають "такі моменти" що ризикувати просто не маєш права.

Ksusha
02.10.2008, 11:11
Я лікаря викликала ще у понеділок. Викликати не проблема інша справа що толку з того виклику.
Температуру я вважаю за краще не збивати .Власне чтому саме 38,5? Хтось каже 38,2 хтось 38,5 хтось 39. Це певно вже кожен сам вирішує. Чому не збивати? Бо так організм бореться з хворобою і збиваючи ми заважаємо боротися.
Сьогодні лікарка знов приходила.Каже давати антифіотики, бо температура. І каже що це єнтеровірус. Але антибіотики вірус не лікують. От і не знаю давати чи ні.

Судячи з вашої логіки - то так і при 42-х градусах температуру тоже не можна збивати - організм же бореться.. Те що 38,5 - це ніхто не вирішував - кожна мама дивиться індивідуально, просто при 37-37,5 дитина ше більш менш терпима, може шось зїсти.. а при вищій, воно ж на очка не дивиться, нічого не їсть.. шо випє - то вирве.. Хіба варто дивитися як те дитя мучиться? Ви два дні не збивали температуру - і шо? чи справився дитячий організм з хворобою? - ні.. От же, часом організму треба допомогти справитися! (інакше тоді б лікарі взагалі не потрібні були, якби організм сам зі всім справлявся.) І ше.. Жарознижуючі препарати мають також протизапальну дію..Антибіотики - на тов они і антиБІОтики що вони якраз і вбивають віруси.. і бактерії - а ось тут і є побічна дія - вони вбивають як погані так і добрі бактерії, тому флору кишківника треба потмі відновлювати .

левиця
02.10.2008, 11:13

Я думаю, що в твому випадку температуру потрібно збивати. А ентеровірус, то така зараза, яка на сьогодні вже важко піддається лікуванню. Щодо антибіотика, то раджу подивитись на стан дитини. Якщо сьогодні вона вже немає температури, то можна давати противірусний. До речі, як її горло, чи кашляє. І думаю, що лікарка прописала вам антибіотик для попередження супутніх бактеріальних інфекцій.

julchyk
02.10.2008, 12:26
Судячи з вашої логіки - то так і при 42-х градусах температуру тоже не можна збивати - організм же бореться.. Те що 38,5 - це ніхто не вирішував - кожна мама дивиться індивідуально, просто при 37-37,5 дитина ше більш менш терпима, може шось зїсти.. а при вищій, воно ж на очка не дивиться, нічого не їсть.. шо випє - то вирве.. Хіба варто дивитися як те дитя мучиться? Ви два дні не збивали температуру - і шо? чи справився дитячий організм з хворобою? - ні.. От же, часом організму треба допомогти справитися! (інакше тоді б лікарі взагалі не потрібні були, якби організм сам зі всім справлявся.) І ше.. Жарознижуючі препарати мають також протизапальну дію..Антибіотики - на тов они і антиБІОтики що вони якраз і вбивають віруси.. і бактерії - а ось тут і є побічна дія - вони вбивають як погані так і добрі бактерії, тому флору кишківника треба потмі відновлювати .

Однозначно.кожна мама дивиться по своїй дитині, бо малята по різному реагують.дільнича колись казала, що малюкам до 2 років треба давати жарознижувальне вже при темп.вище 37,5.До речі, не треба боятися звичайного дитячого панадолу ( ефералгану). він крім м якої жарознижувальної має ще й протизапальну дію.При температурі 38,5 до панадолу можна "додати" свічку з анальгіну.ну і вже на крайній випадок щось на зразок "нурофену".( ось цим вже справді не слід зловживати)

мамочка
02.10.2008, 12:33
Порадьте будь-ласка що мені робити.
В дитини (1рік і 8 місяців) вже 10 днів соплі течуть. Соплі не густі.
Я їй ніяких ліків не давала.
Знаю точно що лізуть задні зуби (17 і 18-тий, гулі на деснах).
Чи можуть ці соплі призвезти до якихось хронічних хворіб???
Як Ви лікуєте своїх дітей в такому випадку??

julchyk
02.10.2008, 12:36
можете спробувати "Еуфорбіум"-йе гомеопатичний спрей.А ще "Аква Марісом" носик промивати.

zirka
02.10.2008, 12:57
От же, часом організму треба допомогти справитися! (інакше тоді б лікарі взагалі не потрібні були, якби організм сам зі всім справлявся.) І ше.. Жарознижуючі препарати мають також протизапальну дію..Антибіотики - на тов они і антиБІОтики що вони якраз і вбивають віруси.. і бактерії - а ось тут і є побічна дія - вони вбивають як погані так і добрі бактерії, тому флору кишківника треба потмі відновлювати .

Як ви знаєте що саме допоможе організму подолати хворобу?
А лікарі зараз частіше такі, що дійсно краще без них. Бо вони в першу чергу заважають організму самому одужати, і замість того щоб допомогти тому організму (якщо вже вони лікарі, то повинні знати як саме) вони заганяють хворобу в невиліковні стани.
Антибіотики віруси не вбивають! Антибіотики діють лише на бактерії і при вірусних захворюваннях можуть бути дієвими на випадок ускладнень викликаних бактеріями.

zirka
02.10.2008, 13:05
Судячи з вашої логіки - то так і при 42-х градусах температуру тоже не можна збивати - організм же бореться.. Те що 38,5 - це ніхто не вирішував - кожна мама дивиться індивідуально, просто при 37-37,5 дитина ше більш менш терпима, може шось зїсти.. а при вищій, воно ж на очка не дивиться, нічого не їсть.. шо випє - то вирве.

Моя дитина (6 років) мала в п*ятницю температуру з ранку 37,5, в обід була вже 39,5. Я навіть не намагалася її кормити тільки примушувала пити. Давала зелений чай з медом і лимоном і кусочок апельсинки посмоктати. Вона весь час лежала, свічками Вібуркол вдавалось понизити температуру до 38,5, але не надовго. Переважно дитина спала. В ночі температура 39,5. Але о 4 ранку вона прокинулась і попросила пити(!). Температура була вже 36,6. Але я була готова вже збивати. І на нас при такі високій температурі діє лише 1/4 анальгіну.
Ось тепер і думаю чим загрожує для клітин організму така висока температура (наприклад як себе почувають клітини мозку або серце)

Ksusha
02.10.2008, 13:36
Моя дитина (6 років) мала в п*ятницю температуру з ранку 37,5, в обід була вже 39,5. Я навіть не намагалася її кормити тільки примушувала пити. Давала зелений чай з медом і лимоном і кусочок апельсинки посмоктати. Вона весь час лежала, свічками Вібуркол вдавалось понизити температуру до 38,5, але не надовго. Переважно дитина спала. В ночі температура 39,5. Але о 4 ранку вона прокинулась і попросила пити(!). Температура була вже 36,6. Але я була готова вже збивати. І на нас при такі високій температурі діє лише 1/4 анальгіну.
Ось тепер і думаю чим загрожує для клітин організму така висока температура (наприклад як себе почувають клітини мозку або серце)

Тобто ви все таки прихильниця збивати високу температуру чи ні? А накормити дитину при температурі 39 і не вдасться, та й я і не намагаюся.. Справді, тоді лише пиття..

Як ви знаєте що саме допоможе організму подолати хворобу?
А лікарі зараз частіше такі, що дійсно краще без них. Бо вони в першу чергу заважають організму самому одужати, і замість того щоб допомогти тому організму (якщо вже вони лікарі, то повинні знати як саме) вони заганяють хворобу в невиліковні стани.
Антибіотики віруси не вбивають! Антибіотики діють лише на бактерії і при вірусних захворюваннях можуть бути дієвими на випадок ускладнень викликаних бактеріями.

Ну звичайно.. краще без них.. Хлопчику було півтора року.(моєї сестри) . Кашляв.. Горло боліло.. ну лікували його .на свій розсуд, бо мали мудру бабцю, яка дітей виховувала і все знає.. Дитині гірше і гірше - приїхала швидка - терміново забирати в лікарню, бо в дитини іенфекційна хвороба - Неправдивий круп.. Бабця стала в дверях і каже - не пущу, бо в лікарнях тільки гірше зроблять.. А то ніц страшного.. Мол хто з дітей не кашляв і горло не боліло.. Так ось.. Якщо б лікар не наполягла - то через годину-дві - той круп просто перекрив би дитині дихання..Дитину врятували.. і тільки завдяки лікарям!.

zirka
02.10.2008, 13:51
Ну звичайно.. краще без них.. Хлопчику було півтора року.(моєї сестри) . Кашляв.. Горло боліло.. ну лікували його .на свій розсуд, бо мали мудру бабцю, яка дітей виховувала і все знає.. Дитині гірше і гірше - приїхала швидка - терміново забирати в лікарню, бо в дитини іенфекційна хвороба - Неправдивий круп.. Бабця стала в дверях і каже - не пущу, бо в лікарнях тільки гірше зроблять.. А то ніц страшного.. Мол хто з дітей не кашляв і горло не боліло.. Так ось.. Якщо б лікар не наполягла - то через годину-дві - той круп просто перекрив би дитині дихання..Дитину врятували.. і тільки завдяки лікарям!.

Є різні ситуації. Взагалі відмовитися від лікарів я і не пропоную. І не всі лікарі погані. Один лікар розказував, що антибіотик винайшли, щоб боротися з інфекцією при вогнепальних і інших пораненнях, які виникають під час бойових дій. І впровадження антибіотиків в повсякденне життя не є доцільним. Вони доречні в тих випадках, коли є реальна загроза життю. Соплі в дитини це не є покази для антибіотиків. А таке трапляється досить часто.

МарянаК
02.10.2008, 13:56
- Неправдивий круп.. Бабця стала в дверях і каже - не пущу, бо в лікарнях тільки гірше зроблять.. А то ніц страшного.. Мол хто з дітей не кашляв і горло не боліло.. Так ось.. Якщо б лікар не наполягла - то через годину-дві - той круп просто перекрив би дитині дихання..Дитину врятували.. і тільки завдяки лікарям!.
Ксюша, а часто хворіє крупом дитина?

irushka
02.10.2008, 14:31
Мамусі, коли моїй малій було 7 місяців, хірург сказав, що в неї пупкова грижа, я тоді не дуже на це звернула увагу, бо більше ніхто з лікарів того не помітив, та і я нічого в малої не бачила схожого на грижу. Вчора як Катя бігала гола по хаті, я помітила, що трохи вище пупка в неї є маленька випуклість, як попробувати пальцем - м`яке, і помітно лише коли мала рухається, коли лежить чи сидить - не видно. Я не знаю чи це в неї з`вилось тепер, чи я просто не помічала. Як думаєте, то може бути та грижа?
Моя мама кричить везти її до хірурга, а ми ще не оговтались від оглядів річної давності. В когось було щось схоже?

Ksusha
02.10.2008, 14:58
Ксюша, а часто хворіє крупом дитина?

Ні..Навіть не знаю де племінник підчепив його.. А "малому" зараз 16.. А от племінииця ну і моя дочка якось обійшлося.. тьфу тьфу..

Є різні ситуації. Взагалі відмовитися від лікарів я і не пропоную. І не всі лікарі погані. Один лікар розказував, що антибіотик винайшли, щоб боротися з інфекцією при вогнепальних і інших пораненнях, які виникають під час бойових дій. І впровадження антибіотиків в повсякденне життя не є доцільним. Вони доречні в тих випадках, коли є реальна загроза життю. Соплі в дитини це не є покази для антибіотиків. А таке трапляється досить часто.

Знову ж таки згідна.. Соплі не показник для застосування антибіотика..Моя дільнича має таку слабкість виписувати по 9-10 препаратів.. "і то подавайте, і то дайте.. іт.д." Так ось я потім зі своєю математичною далекою від медицини освітою сідаю, і сама на свій розсуд вибираю.. лишається як правило 2-3 препарати... Але ж я не завжди можу добре вибрати. і часом можу відмінити шось справді необхідне.. одногоразу я так відмовилася від антибіотика (Оспамокс по памяті..) але потім пішов рецидив.. все одно прийшлося дати той антибіотик..
До речі .. в нас не до кінця проліковані соплі призвели до появи аденоїдів..

[Один лікар розказував, що антибіотик винайшли, щоб боротися з інфекцією при вогнепальних і інших пораненнях, які виникають під час бойових дій. І впровадження антибіотиків в повсякденне життя не є доцільним.

А хіба не пеніцилін врятув в свій час купу народу від епідемії пневмонії? (ні ні. тільки не подумайте що я агітую за вживання антибіотиків.. Просто питаю..)

julchyk
03.10.2008, 15:46
Ні..Навіть не знаю де племінник підчепив його.. А "малому" зараз 16.. А от племінииця ну і моя дочка якось обійшлося.. тьфу тьфу..

"Ложний" Круп-це не інфекціна хвороба! Це індивідуальна реакція ( раптовий спазм) гортані , який може виникнути у будь- який момент ( найчастіше вночі) при будь- якому ОРВІ.

zirka
03.10.2008, 17:56
"Ложний" Круп-це не інфекціна хвороба! Це індивідуальна реакція ( раптовий спазм) гортані , який може виникнути у будь- який момент ( найчастіше вночі) при будь- якому ОРВІ.

Він іде як ускладнення вірусного захворювання. Хоча швидка (чомусь) відвозить саме в інфекційну лікарню (перевірено двічі)

карапуз
03.10.2008, 22:57
Мартин ще з вчорашнього вечора температурить:(.
Температура спадає на пару годин і знову піднімається до 39.Перестав їсти,що і не дивно :no:.
Сподіваюсь,що це на зубки,бо більше нічого нема.
Як я не люблю ,коли мої дітки хворіють :(...
І сама,щось зовсім розклеїлась.Вухо так болить,що...:8:
Настрою ніякого :umbrage:.

Usmishka
03.10.2008, 23:20
А наша малеча відмовляється нормально їсти, зранку і в обід ше пів біди, а ввечері пересає зовсім, от сьогодні поїла в другій а потім "бастувала" до десятої, трохи поїла і заснула, і так вже чотири дні, при тому вночі постійно просипається і кричить істерично, я вже не знаю зовсім шо з нею, шмарклі є, але то не нормально якось.:8::8::8:
Зважила - за два тижні не набрала жодного граму. Я починаю хвилюватись не на жарт.:confused:
І то все на фоні страшенної знервованості, неспання і ниття.:no:

Usmishka
03.10.2008, 23:22
А, забула додати, шо зранку і днем як правило до години сьомої активно бавиься, все їй цікаво, лишень не годуйте, бо відразц страшна істерика:ninja:
І шо то може бути?:(