КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради.

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Ланочка
15.10.2009, 10:12
Дівчата, чи може вітрянка виразитися зовні всього трьома прищиками?
Наша педіатр теж казала, що може. В мого малого теж всього два міхурці було , а решта прищики. Я так і не знаю була то в нього вітрянка чи комарі покусали. Тим більше, що діти які були з ним в контакті не похворіли.

Nata
15.10.2009, 14:55
Та в нас і прищиків більше немає. Була висока температура в сумі з кашлем, лікарка казала. що горло червоне і то може бути початком вітрянки. Тепер чоловіка цікавість роздирає: хворий наш синочок чи ні :)

Holly
15.10.2009, 15:13
Моя Ярина кашляла, а два дні тому піднялась температура. Ходили вчора до лікарки, казала червоне горло і виписала таблетки. Я її ще перепитала, що за таблетки, вона мені сказала - звичайні від горла. А в неті глянула, виявилось антибіотик (лікарка знала моє негативне ставлення до антибіотиків). Таблетки називаються Флемоклав солютаб. От я тепер думаю, чи варто давати. Температура була невисока - 38,2. Ввечері натерла оцтом, вночі вже не було. Сьогодні без температури. Але горло червоне

Ніколь
15.10.2009, 15:59
Але горло червоне
ну а чого сразу антибіотик? купи їй септіфріл хоча б, або просто содою, хлорофіліптом, чи пару капель йоду на чашку води - нехай горло полоще.
А на рахунок флемоклаву, є його аналог Флемоксін.....Мені при гаймориті ЛОР виписав Флемоклав, а моя участкова каже, мол грудьми годуєш, тря-ля -ля, давай краще Флемоксін, він легше організмом переноситься і як би мьякшу дію має.

Holly
15.10.2009, 16:11
ну а чого сразу антибіотик? То для мене таємниця, якби не нет, взагалі не знала б що це антибіотик.

Ніколь
15.10.2009, 16:21
То для мене таємниця, якби не нет, взагалі не знала б що це антибіотик
я завжди будь яке призначення лікаря по лік.препаратам передивляюсь в неті - щодо рекомендацій, протипоказань, а особливо дешевших аналогів інших виробників.
Бо як виявилось можуть призначити каплі в ніс за 30 грн, а то саме, той самий склад але вир-ва нашого київсього ФАРМАК може коштувати 4 грн

Nata
16.10.2009, 10:17
Мені теж лікарка виписала антибіотик, бо в малого температура і дуже погане горло. Я намастила хлорофіліптом три рази. Все. Температура впала, дитина повеселішала.

мамочка
16.10.2009, 10:39
в малої стоматит. прищиків і язвочок в роті вже нема (фактично 4 дні мазали синькою і стоматидином). чи варто ще продовжувати лікування?

Ascorbinka
16.10.2009, 13:29
Дівчата, чи може вітрянка виразитися зовні всього трьома прищиками?
напевне може, бо не так давно Влад мав легку/стерту форму скарлантини, від нього я і Олег... то в Олега було пару прищиків в зоні памперса, і то можна було б списати на памперси, якби він в них був))) але ми вже давно дружим з горшком...через 2 дні шкіра в тому місці лущилася, 1 день... поки прийшли до нашої лікарки - вже перестала)))
В мене взагалі не було висипань, але потім було ускладнення на вуха... і то всьо скарлантина.

Мама Даши
16.10.2009, 13:40
В моєї малої дуже часто стоматит буває, постійно в рот заглядаю,побачу я звочку,зразу змазую метилево-синім,на другий день пропадає і не розсіюється!

nim
16.10.2009, 23:12
Добрий вечір!Маю донечку 2,8рочки,у неї з'явились білі виділення(на пісі),пролікувались вже 3 рази.І от після останього лікування,прихворіла і я не підмивала її (2 дня)і знов з'явились.Вже й не знаю до кого звертатись і шо робити.Гінеколог написав шо то гіперемія слизової,по мазку нічого такого нема(гінеколог сказав).Може шось порадите?Наперед дякую!

Ланочка
16.10.2009, 23:29
А глистів у дівчинки нема? Дуже часто гострики з періанальної ділянки можуть заповзати на промежину і у область статевих органів у дівчаток. І буде почервоніння і виділення.

nim
16.10.2009, 23:39
Не знаю.Але говорила педіатру,шо може потрібно кал здати для перевірки,а вона зразу -а шо дитина поносить?Не знаєте часом де можна здати без направлення у Львові?

Ланочка
16.10.2009, 23:46
а шо дитина поносить?
Та не обов"язково має поносити.
Просто підіть у свою поліклініку у лабораторію, та й попросіть лаборанток ,щоб взяли дитині аналіз, раз ваша педіатр не дає направлення. Але ви можете і лікарці сказати, що хочете щоб дитині зробили цей аналіз, нехай дасть напрвлення.

nim
16.10.2009, 23:57
Дякую за пораду.Я попробую,але в нас ситуація така,шо ми переїхали з одного міста до Львова і 2 рази лікувала дитину в тому місті,останній у Львові до лікарні їздили до педіатра(порадили).Так вона казала спочатку до дільничого лікаря звертатись,а тоді до неї.А хто тут дільничий і де поліклініка я не знаю.Надіюсь шо вислухає як знов прийду.

Олюська
17.10.2009, 15:53
Мала кашляє, несильно, правда, кашель трохи мокрий. Ми маємо плівки зі свинячих нутрощів, мама каже, що треба груди змастити часником і накрити тією плівкою, щоб вигрівати. Хтось щось чув про таке, чи можна таке дитині (1,8 роки)?

І ще одне: чи гуляєте ви з дітками, коли вони кашляють? Чи в таку погоду, як зараз, можна?

Oddly
17.10.2009, 16:17
в малої стоматит.
у нас, тьху-тьху, ніколи не було.
але знайома стоматолог при стоматиті, який постійно повертався, порадила таке для племінниці:
полоскати рот таким: білок від яйця з водою розбавлений
може, комусь надасться

Ланочка
17.10.2009, 16:58
груди змастити часником і накрити тією плівкою, щоб вигрівати.
Ой а часник не попече дитині шкіру? Дайте краще алтейку, та хай дитина відкашлює.

Олюська
17.10.2009, 20:30
Дайте краще алтейку
А що се таке?

Ланочка
17.10.2009, 20:39
А що се таке?
Це сиропчик . Травичка алтей. Добре допомагає відкашляти.

hrystusja
19.10.2009, 15:14
Якщо потрібно в мене мама дуже хороший педіатр. якщо потрібно дам координити:)))

natka75
19.10.2009, 17:17
І у нас кашель, не сухий, а відхаркуючий, даю Амброксол, чай з ромашки,температури нема, сопель теж, але коли спить, то хропить тим всім всередині.Викликали дільничу зранку, не прийшла....Порадьте щось з народної медицини від кашлю.

мамочка
19.10.2009, 17:18
цибуля з цукром (цибулю нарізати тоненько, засипати цукром і давати сік) або редька з медом
ще бажано робити массаж на грудну клітку і спину: розтирати інтенсивно уникаючи ділянки серці з якоюсь гріючою маззю (я беру доктор МОМ) і в кінці масажу треба рукою складеною в "лодочку" прохлопати всю спинку. Після того закутати дитину, щоб вона прогрілася. Масаж робити треба бажано перед сном.

Ланочка
19.10.2009, 17:36
Так редька з медом дуже помічна. Зробіть інгаляцію з відваром ромашки вона добре розріджує слиз і легше дитина відкашлює.

Gala
19.10.2009, 17:42
кашель, не сухий, а відхаркуючий
Ще давати пити багато рідини,добре від кашлю чай з калини.

natka75
19.10.2009, 17:59
все таки прийшла наша дільнича - виписала Ереспал,АЦЦ-100,лоратидин+ Амброксол далі........

Diana
19.10.2009, 18:13
у малої вже 2-й день какашка дуже світла, практично біло-жовта, але консистенція нормальна. Досі ніколи такаго неспостерігала. Цо це може означати? бо трошки нервую?

Люша
19.10.2009, 18:53
у малої вже 2-й день какашка дуже світла, практично біло-жовта, але консистенція нормальна. Досі ніколи такаго неспостерігала. Цо це може означати? бо трошки нервую?
Це може означати як просто застій жовчі (який може бути викликаний багатьма факторами) так і інфекційну хворобу. Вам обов'язково треба до лікаря. Якщо, звичайно, ваша дитина просто не їла якусь одноманітну знебарвлену їжу останні дні, тоді це можливо.

Diana
19.10.2009, 19:02
Це може означати як просто застій жовчі (який може бути викликаний багатьма факторами) так і інфекційну хворобу. Вам обов'язково треба до лікаря. Якщо, звичайно, ваша дитина просто не їла якусь одноманітну знебарвлену їжу останні дні, тоді це можливо.
Дякую, я також підозрювала що це печінка, дзвонила до гастроентеролога, вона порадила подавати галстену і утриматись пару днів від молочного.

Ная
19.10.2009, 19:26
Діана,білий кал буває при жовтусі але тоді ще одним симптомом є сеча темного кольору.

Diana
19.10.2009, 19:31
Діана,білий кал буває при жовтусі але тоді ще одним симптомом є сеча темного кольору.
Я тому і насторожилась, бо сама знаю, дорослою хворіла жовтухою, сеча світла.

Ланочка
19.10.2009, 19:38
А чи не пожовтіли склери у дитинки і піднебіння. А ще прослідкуйте якого кольору сеча.

Diana
19.10.2009, 20:13
А чи не пожовтіли склери у дитинки і піднебіння. А ще прослідкуйте якого кольору сеча.
Та ні , все інше внормі, я слідкую, знаю що таке жовтуха. Сеча прозора, але мала і багато п"є сьогодні.

Ланочка
19.10.2009, 20:26
Та ні , все інше внормі, я слідкую, знаю що таке жовтуха. Сеча прозора, але мала і багато п"є сьогодні.
Дайте їй сьогоді салатик з бурячка, і завтра каки червоні будуть.:girl_wink:

Рибка
19.10.2009, 22:47
Diana (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4152), якщо доця мало їла, переважно молочне, то кал і буде такий світленький.

Lilusik
19.10.2009, 23:06
Дівчата, чим зміцнюєте діткам імунітет? А то ми після трьох днів відвідин садочку лікувались вдома два тижні.

dieSonne
20.10.2009, 16:31
у малої вже 2-й день какашка дуже світла, практично біло-жовта, але консистенція нормальна.
В мого малого таке, коли яблук багато їсть та молочного, буває часто, але це нормальний колір калу - світло жовтий. Головне щоб не білий.

natka75
21.10.2009, 15:18
Моя двоюрідна сестра має хлопчика 4роки, живе в смт.Східниця і хоче приїхати до Львова провести дитині комплексне обстеження,УЗД, бо за останній місяць він був 4 рази в лікарні, аналізи дуже погані, не знає куди і до кого їхати...
Порадьте хорошого педіатра у Львові, який би оглянув дитину і по потребі скерував до спеціалістів (Охматдит, Чорноб, Залізнична - але до кого?).дякую.

Олька
21.10.2009, 15:21
В моєї малої вже другий раз якісь чудеса.... Вчора ввечері піднялась температура 37,8 і все, горло нормальне, не кашляє....Сьогодні в садок не пішла і нема температури. Місяць тому таке саме було. Я крім "арбідолу" нічого не даю і воно проходить. Що це таке? Може то вірус такий? В когось таке було?

Олюська
21.10.2009, 15:30
Олька, здайте аналізи малій про всяк випадок

dieSonne
21.10.2009, 15:30
В моєї малої вже другий раз якісь чудеса.... Вчора ввечері піднялась температура 37,8 і все,
імунна система зреагувала на вірусняк, знешкодила - і порядок. В нас таке теж часом буває, але потім ще пильную зо два-три дні, бо ж організм ослаблений.

DIUJMYK
21.10.2009, 15:37
В нас таке було в суботу- піднялась температура о 38.3 через 2 години спала, і на тому все закінчилось.І ЩО ЦЕ БУЛО:girl_sad:

TATA
26.10.2009, 15:09
А в нас гайморит. Дитина (3р,1міс.) пішла в садок в липні. Через 3 тижні простуда, потім через якийсь час знову. З початку вересня ніс закладений, був сильний кашель. ЛОр в поліклініці каже-ніс в нормі, лікуйте кашель, педіатр- в бронхах все чисто, це насморк- промивайте, капайте. І так 1,5міс., причому температури не було зовсім. Звернулись до Юрочко Б.Ф., зробили рентген. Діагноз: гайморит обох пазух . Лікували 10 днів. Тепер виявилось,що збільшені аденоїди 2 ступ. Ніс далі закладений. Не знаю, чи долікований той гайморит, чи ні. Каже, що ніс закладений ще через аденоїди. Тепер будем пити Лімфоміазот, бронхомунал, ділі цинабсин. Мені так шкода дитини-стільки зараз випив того всього... При тому, що до садка дитина взагалі не хворіла, ну крім зубного насморку.
Зараз вичитила в журналі, що дуже добре допомагає при аденоїдах кора дуба (закапувати в ніс перед сном). Хтось пробував такий спосіб?

мамочка
26.10.2009, 15:56
бронхомунал,
коли дитина хвора його давати не можна
в нього ефект такий самий як від прививки
то бактерії які Ви підсажуєте в організм своєї дитини для того щоб коли справді буде хвороба організм боровся
почитайте в інтернеті відгуки
фактично він нікому не допомагає
краще шукайте народні методи або синю лампу

TATA
26.10.2009, 16:02
Дякую, почитаю.
ЛОР сказав, що синю лампу не можна .Вона не тої дії, що потрібно. Ми ходили на УВЧ в поліклініку. А ще краще - цептерівська лампа, але, але, але...

natka75
26.10.2009, 16:10
Діагноз: гайморит обох пазух . Лікували 10 днів

я мала 1раз гайморит, коли мені було десь 22роки,і вилікувала сама народними методами, без проколювання, яке мені казали робити лікарі.
Як згадую, що я тільки не робила...гріла ніс лампою синьою, піском/сіллю в мішечках,озокеритом, тертою редькою,промивала часто водою з сіллюі і йодом...але все це поради для дорослого...пила якісь таблетки ще, але більше як за тиждень прибл. я вилікувалась, а в лікарню мене хотіли покласти на мінімум 3 тижні!

нталька
26.10.2009, 16:31
Діагноз: гайморит обох пазух .
Читала, що в дітей гаймориту нема. правда, не памятаю до якого віку.
А в цій же темі колись давали рецепт мазі від гаймориту (там мило, молоко..) Такий дитині поганого не зробить.
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=390914&postcount=440 ось

Irusya
26.10.2009, 16:39
Наскільки мені відомо, в дітей до 5-6 років гаймориту не може бути через нерозвиненість гайморових пазух. В моєї малої в 3-4 роки було щось схоже, ще й з негарними виділеннями з носа, то казали, що це затяжний риніт і ми лікувались промиванням соленим розчином + тубус-кварц. Опісля ще поїхали на море і про все забули

Щодо кори дуба - я б не радила цим відваром закапувати носа (пече неймовірно - спробуйте і переконаєтесь). Найкраще фіз розчин (0,5 ч.л. морської солі на 200г води) і промивати не 10 днів, а хоча б 3 тижні

Diana
27.10.2009, 08:39
Читала в інших джерелах промивання водою з мумійо, дуже позитивні результати, правда самі не пробували

TATA
27.10.2009, 15:50
дітей до 5-6 років гаймориту не може бути через нерозвиненість гайморових пазух
Я так само про це знала і лікарі в поліклініці про це говорили. Лікар в ОХМАТДИТі запідозрив гайморит і направив на гентген. На знимку "неозброєним оком" видно на скільки затянуті пазухи(в нас одна була повністю, друга-початкова стадія). Лікар сказав, що діти зараз на стільки розвинуті і фізіологічно, що гайморит буває і зразу після 2 років. Якщо би я так довго не слухала лікарів з поліклініки, то можливо би так не затянула.

Найкраще фіз розчин (0,5 ч.л. морської солі на 200г води) і промивати не 10 днів, а хоча б 3 тижні
Ми промиваємо по декілька разів на день вже 2 місяці "Саліном" або "Но-солем"(український аналог Саліна). А саморобні фіз.розчини лікарі не радять, оскільки точної концентрації не зробиш,а для дитячої слизової це може нашкодити.

коли дитина хвора його давати не можна
в нього ефект такий самий як від прививки
то бактерії які Ви підсажуєте в організм своєї дитини для того щоб коли справді буде хвороба організм боровся
почитайте в інтернеті відгуки
Почитала відгуки по бронхомунал. Думки 50/50. Є мамочки, які дуже задоволені. Випадково потрапила на сайт Комаровського. Чула дуже гарні відгуки про цього лікаря. От одна стаття про імунитет дитини і постійні простуди під час відвідування садка.
http://letters.komarovskiy.net/immunitet-u-rebenka.html

Женічка
27.10.2009, 19:24
дівчатонька, що може підтвердити діагноз скарлатина??? аналіз мочі???

odree
27.10.2009, 19:29
діагноз скарлатина??? аналіз мочі?? Диагноз скарлатины основывается на клинических (острое начало заболевания, лихорадка, интоксикация, острый катаральный или катарально-гнойный (при септической форме болезни - некротический), тонзиллит, обильная мелкоточечная точечная сыпь, сгущающаяся в естественных складках кожи и лабораторных (нейтрофильный лейкоцитоз, повышенная СОЭ, обильный рост бетагемолитических стрептококков при посеве материала из очага инфекции на кровяной агар, нарастание титров антител к стрептококковым антигенам - М-протеину, А-полисахариду, стрептолизину-О и другим) данных. В ретроспективной диагностике важно наличие шелушения кожи. аналіз скчі не є настільки показовим

Gala
27.10.2009, 19:34
Ще при скарлатині язик малинового кольору.

Женічка
27.10.2009, 19:52
у нас симптоми скарлатини, правда висип з"являється трошки не по схемі,але судячи з усього то воно......
щоб пересвідчитись, треба краще аналіз крові? а не є небезпечним в першу чергу для Насті похід в поліклініку???
ще й вдома ніхто нею не хворів....
висип на щічці, на дупці, на пісі трішки. і по тілу де не де. температура до 38. жаліється на горличко,а язик обклало білим.... ну і прищики по ньому рожевенькі.

Люша
27.10.2009, 20:45
Від затяжних соплів у малого маю дуже гарний спосіб лікування, що правда не кожна дитина на то дасться, але мій дається. Я не процитувала, але трошки вище писали про Юрочко, і мені дивно чому він вам цього не порадив, бо саме він мене два роки тому навчив ставити малому турунди з маззю Єтонію, а також з маззю за рецептом виписаним Юрочком і зробленою в аптеці. Турунди ставити дуже легко, дитині не боляче (на собі випробувано), але треба щоб перший раз поставив лікар, по перше щоб мама навчилась, а по друге лікар ставить турунди відразу у дві ноздрі, це дуже незручно, і потім коли мій малий дома не хоче лікуватись, я пропоную альтернативу, або я і по черзі в кожну, або до лікаря і зразу у дві - я перемагаю.
Але повторюся, що нажаль не кожну дитину на це вмовиш.

Олька
27.10.2009, 20:51
Женічка по опису у вас точно скарлатина! Я сама кожний день заглядаю в горло і дивлюсь на язик...бо в нас дівчинка в садочку перехворіла, ну і Заїна Даша на танці з нами ходить також мала (вони навіть не знали, що перехворіли, бо висипки не було, та й зрештою почитайте, вона писала які в них пригоди були). Заспокою: Дорослі скарлатиною не хворіють! Так що за це можете не переживати! В кінці хвороби будутьоблазити ручки і ножки, але то вже сам кінець! Як лікуватись то вам вже лікар скаже! Видужуйте!

olsan
27.10.2009, 21:12
Дівчата заварити ромашки та череди.покупати три дні на ніч.і не потрібно мазі купувати.

Oddly
28.10.2009, 00:15
у нас симптоми скарлатини, правда висип з"являється трошки не по схемі,але судячи з усього то воно......
щоб пересвідчитись, треба краще аналіз крові? а не є небезпечним в першу чергу для Насті похід в поліклініку???
ще й вдома ніхто нею не хворів....
висип на щічці, на дупці, на пісі трішки. і по тілу де не де. температура до 38. жаліється на горличко,а язик обклало білим.... ну і прищики по ньому рожевенькі.

у нас зараз скарлатина. або її ускладнення. вже облазять долоні і ступні - але на початку варіант був краснуха - хоча малоймовірно.
тепер бачимо, що була скарлатина. тільки без особливої зовнішньої висипки. а може, все на купу. принесла однозначно з садочку. кілька дітей з однаковими симптомами були. ні в кого (!) офіційно не визнали ні краснухи, ні скарлатини, ні нічого інфекційного - бо ж "на карантин закриють". всі далі ходили в садок. бо були цілком в нормальному стані. тиждень походили - мабуть, поперезаражали інших. ми більше не ходили. застудилися, або на фоні тієї скарлатиини і ослабленого організму зараз маємо власне обложений язик. температура п"ятий день вище 39.
дитина не ослаблена, а перезбуджена. марить.
лікаря викликала з поліклініки. сказала - буде за 2 години. так і не прийшла. і на дзвінки більше не відповідала. позабиваю там всіх, як оклигаємо.
даю дитині антибіотики.
завтра будемо здавати аналізи - кров і сечу. єдине, що інший лікар нам сказав - якщо ШОЕ підвищена - додатково ще щось призначать. мені замало такої інформації - дитина на очах худне і гіршає.
куди дитину везти - не знаю. в інфекційну? на Орлика?
а якщо вона заразна для інших? а якщо для неї це небезпечно? аналізи - і то прийдуть додому брати.
НЕНАВИДЖУ НАШУ СИСТЕМУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я!!!
безвідповідальність, безалаберність і бардак! ну, і байдужість повна.
сльози ковтаю

Женічка
28.10.2009, 00:24
Oddly, сподіваюсь, що все скоро втрясеться з вашою манюньою.... не падайте духом, слізьми не поможеш.
а завтра зранку обов"язково стане лекше і малечі і вам,і ви знайдете правильний вихід з тої ситуації.
я щось навіть не думала,що скарлатина - це так серйозно, не стикалась з нею взагалі.
а при скарлатині заривають садок на карантин? будем завтра звонити.
оглянула малу перед снов, нової висипки нема, колінко одне всіяне, дупка місцями. я так підозрюю,що то у нас ще в неділю почалось. з самого ранку в дитини 37 і блювала (надибала в неті,що рвота - теж симптом скарлатини).
я думала,щось з"їла не те, протримала цілий день на дієті, регідроном поїла і тому подібним.... а то, певно, скарлатина вже в двері стукала...
завтра сечу все таки здам, аналіз крові,певно, не підем здавати... з тою епідемією грипу в поліклініку навіть показуватись не хочеться...
ну і ще якогось лікаря толкового підшукати б...

Oddly
28.10.2009, 00:27
а при скарлатині заривають садок на карантин? будем завтра звонити.
нам вихователька подзвонила і сказала: "Я надіюся, вам в довідці не будуть скарлатину писати? а то нас на карантин закриють." як може людина, яка відповідає за таку велику кількість дітей так говорити?
сподіваюся, що все буде добре. а довідки, садки - то деталі

natorella
28.10.2009, 00:32
дитину везти - не знаю. в інфекційну? на Орлика?
нашо? якшо то скарлатина, то скоро пройде
якшо даєте антибіотики - то ШОЕ впаде поволі

Oddly
28.10.2009, 00:38
якшо то скарлатина,
а якщо не скарлатина? то я так думаю. а якщо якісь ускладнення? не знаю навіть. хоча точно знаю, що везти нема куди - бо після кошмару, який ми в півтора рочку в інфекційній пережили - нізащо туди не повернуся.
ай, читаю, що сьогодні пік мав би закінчитися. і температура за ніч тільки один раз піднімалася, а не три-чотири.
мабуть, це покращання - тільки мала каже - мама, я коли очка закрила, то бачу ангеликів. ну, як я можу таке спокійно слухати?

Gala
28.10.2009, 08:56
Женічка у вас,по всіх симптомах,точно напевне скарлатина,у моєї старшої були усі ознаки і рвота теж(скарлатина була у важкій формі).А в поліклініку навіть недумайте йти,потрібно бути в теплі і на двір точно не можна,щоб якесь ускладнення не було.Аналізи здасте вже як відхворієте.Знаю,що антибіотик потрібно давати,бо скарлатина може дати різні ускладнення.(в т.ч. ревматизм)Ми місяць після хвороби робили кардіограму.
Доказом скарлатини є дійсно лущення шкіри на пальцях.(в нас лущилась десь на 2 тижні після хвороби)А меньша мала легку форму скарлатини,то ми вже взнали,що то воно, як шкірка лущилась,навіть антибіотика тоді не дали і переживали ,щоб не було ускладнення...Виздоравлюйте!!!

Златка
28.10.2009, 09:21
нам вихователька подзвонила і сказала: "Я надіюся, вам в довідці не будуть скарлатину писати? а то нас на карантин закриють." як може людина, яка відповідає за таку велику кількість дітей так говорити?

А хіба вони думають про дітей :girl_devil:? Ми от прохворіли кашлюком, ще від нього відходили, а вийшла з відпустки наша дільнична педіатр і все про це знаючи каже: "а прививку то коли будете робити" :girl_devil:?

Женічка
28.10.2009, 10:43
я сьогодні вже всіх обзвонила, сечу здала, взнала,що все таки ходить садком скарлатина....
нічка була троха веселенька для мене. у малої температура була 39, почувалась вона,вроді, задовільно, не плакалала, спала спокійно,але дуже часто прокидалась.

протягом якого часу Настя небезпечна для інших діток?

моє сонечко таке закладене, очі сльозяться, з носа тече, пчихає, кашляє...
висип здебільшого на нижній частині тіла,а от язик - точно як на картинці. http://taro.ukr.net/img/dream/skarl_resize.jpgтемпература 37 з хвостиком...

перспектива карантину вдома мінімум на два тижні мене просто вбиває....
так хочеться,щоб дитина спілкувалась з дітками іншими, бавились, розвивалась... мені від того аж не по собі стає...

Oddly,як у вас справи?

Яруська
28.10.2009, 20:37
а якщо не скарлатина? то я так думаю. а якщо якісь ускладнення? не знаю навіть. хоча точно знаю, що везти нема куди - бо після кошмару, який ми в півтора рочку в інфекційній пережили - нізащо туди не повернуся.

А який це день хвороби? Ще одним симптомом скарлатини є малиновий язик і відсутність висипу в зоні носогубного трикутника. Не панікуй, не все так страшно. Мій малий теж перехворів скарлатиною і ттт, все добре. Бажано здати аналізи на кількість стрептококів в організмі і на 15-18 день УЗД серця.

adyl
28.10.2009, 21:17
Ой, людоньки, ми теж захворіли:( вперше:( Не їмо, не п'ємо, не спимо:( Температура 38.7, кашель, горло:( Приходила тьотя-лікар, виписала купу всього. Ми як чемні пацієнти все купили. Але я не можу зрозуміти одного, може хтось мені пояснить. Вона нам прописала в нагрузку до інших ліків КЛАРИТИН. А я читаю вкладиш, а там пише, що це від алергії і дітям до року не мона!!! Може хтось знає шо то і на шо??? І чи можна давати дитині в півроку??

Рибка
28.10.2009, 21:22
Вона нам прописала в нагрузку до інших ліків КЛАРИТИН. А я читаю вкладиш, а там пише, що це від алергії і дітям до року не мона!!! Може хтось знає шо то і на шо??? І чи можна давати дитині в півроку??
Нам теж завжди виписують протиалергічні засоби, бо маленькій дитині досить важко сприйняти ту купу ліків. А лікарі кажуть, що протиалергічні засоби полегшують той вплив.
Не знаю, чи дійсно так (не доХтор), але ми даємо, просто по четвертині таблетки (так нам прописували, і то не одна лікарка).

Златка
28.10.2009, 22:09
Але я не можу зрозуміти одного, може хтось мені пояснить. Вона нам прописала в нагрузку до інших ліків КЛАРИТИН. А я читаю вкладиш, а там пише, що це від алергії і дітям до року не мона!!! Може хтось знає шо то і на шо??? І чи можна давати дитині в півроку??

Його часто прописують педіатри, бо понапрописуюють дитині купу медикаментів, при чому за пару днів, як нема "суперпокращення", то купу нових препаратів, а Кларитином або іншим антигістамінним препаратом страхують себе, аби в дитини не було алергії на котрийсь з того довжелезного списку медпрепаратів :girl_devil: Особисто я його ніколи малій не давала, правда дома є - то був той єдиний препарат, який я купила "на віру" за рецептом лікаря

А те що до року не можна, то є в наших лікарів така "манічка": навіть якщо в інструкції пише "не можна", вони просто дозу ділять на 2,3 рази і все одно прописуюють :girl_devil:

adyl, ми десь в півроку теж мали пару днів кашель: лікували прогулянками :girl_curtsey:, вологим повітрям і паровими ванночками з соснових шишок. Але правда в доні все було в легкій формі, без температури

adyl
28.10.2009, 22:17
adyl, ми десь в півроку теж мали пару днів кашель: лікували прогулянками , вологим повітрям і паровими ванночками з соснових шишок. Але правда в доні все було в легкій формі, без температури
дякую за пораду!!!!Це гарна ідея:girl_curtsey: Ми живемо через дорогу від соснового лісу:girl_claping: Спаде температура і відразу на прогулянку (аби тільки дощу не було):girl_in_love:

Ная
28.10.2009, 22:40
Спаде температура і відразу на прогулянку (аби тільки дощу не було)
Дощ не перешкода,на кашель вологе повітря якраз позитивно впливає.Виздоровлюйте!

Usmishka
28.10.2009, 22:46
Може повторюсь, але нам від кашлю допомагає уха мікстура від кашлю, дієво і дешево, і ще жоден лікар не приписав :)
Я от хочу малечі щось подавати для профілактики, чи хтось давав дитині препарат типу Медокс, забула оригінальну назву, пропонували в Зеленій аптеці?
ЗІ: Ная, я завтра постараюсь доїхати, сьогодні закінчила по лікарях ходити :)

хельга
29.10.2009, 00:22
від кашлю давала суху мікстуру з вмістом алтейки - допомагало. А чоловік нещодавно купував, то помилково взяв спиртовий розчин алтейки - я сильно розводила водою і за 5 днів кашель пройшов.

adyl
29.10.2009, 08:59
Нам теж лікар приписала Суху мікстуру. Usmishka, а спробуйте для профілактики Афлубін, він трошки дорожчий, але його треба лише по капельці в день, то на довго вистачить. І зовсім песпечний, бо гомеопатичний.

Usmishka
29.10.2009, 13:11
Спостерігала в аптеці сцену: зайшла дівчина і спиталась скільки коштує Канефрон (приблизно 80 грн). Спитала чи є щось аналогічне і дешевше. Перепитали її для чого саме - вагітна, проблеми з нирками - для вагітних накраще таки канефрон. Постояла, подумала і пішла геть...
Була вчора в нефролога з малю на плановій перевірці, питаю, чого нам Канефрон не призначали-та розсміялась, каже що її вже їхні працівникі дістали обіцянками та подарунками, а реально то той самий фурагін, який ми до слова купували по 5 гривень, тільки в крутій баночці та з домішками трав.
Я заспокоїлась :)

Анута
29.10.2009, 13:34
Була вчора в нефролога з малю на плановій перевірці, питаю, чого нам Канефрон не призначали-та розсміялась, каже що її вже їхні працівникі дістали обіцянками та подарунками, а реально то той самий фурагін, який ми до слова купували по 5 гривень, тільки в крутій баночці та з домішками трав.
думаю, що це вже зовсім не в цю тему (щодо щеплень), але Гугл говорить, що це цілком різні препарати (склад і протипокази), хоч і дія та сама. Плюс названий вам протипоказаний вагітним, в період лактації і дітям до року.

Usmishka
29.10.2009, 13:38
Вона власне говорила, що стосувалось дії препарату, в нашому віці його можна. Ще приписала для профілактики теж на травах -нефрофіт, вона вела це до того, що ціна і якість -не одне.

Женічка
29.10.2009, 13:48
у нас сьогодні зникла вся висипка....
я починаю сумніватись,чи то скарлатина,хоча,по-ідеї,сьогодні 4-5 день хвороби.
наскільки я зрозуміла,то наступним етапом мало б бути шелушіння...

Gala
29.10.2009, 13:58
нас сьогодні зникла вся висипка....
я починаю сумніватись,чи то скарлатина
А висипка при скарлатині довго і не тримається...а шелушіння в нас було десь через 2 тижні після хвороби.

Ольга
29.10.2009, 14:03
http://taro.ukr.net/img/dream/skarl_resize.jpg і ще мені скажіть - як такий язик то що?

Женічка
29.10.2009, 14:04
ну і будь мудрий........
далі антибіотик той пхати..... ну симптоми у нас,здається, були очевидні.
ще вчора увечері клінка і ножки біля дупки були обсіяні, зараз і признаку нем.
температура зникла разом з висипкою.
і як тепер діагностувати ту скарлатину,якщо до лікарні і поліклініки ми не підемо однозначно....яка я зла....

і ще мені скажіть - як такий язик то що?
скарлатина

Ольга
29.10.2009, 14:06
Женічка а висипка на який день зявилася?

Женічка
29.10.2009, 14:09
у нас все почалось в неділю зранку з рвоти.
на вечір з"явилась висипка на щічці в напрямку вушка.
в понеділок я не спостерігала,у вівторок висока температура, на вечір висипка на колінках, в середу майже по всім ножкам і на дупці.
сьогодні четвер, висипки вже нема. взагалі ніде.

Ольга
29.10.2009, 14:12
а в нас такий язик і температура була, висипки немає - вже 5 день. Можливо її і не буде?

Женічка
29.10.2009, 14:20
тут писали дівчтака,що навіть не здогадувались,що їх дітки перехворіли тою скарлатиною.
дивіться,чи шкіра не лущитиметься.

Oddly
29.10.2009, 19:08
Oddly,як у вас справи?
ми вже такої високої температури не маємо. мабуть, антибіотик вже дає своє.
але вчора на вечір ще 37.3 було, а то вже 7-й день.
язик, горло і взагалі ротова порожнина і носова порожнина не мають того почервоніння. шкіра лущиться більше на долонях. виглядає неприємно.
тільки кашель сильний.
була сьогодні в поліклініці (без дитини) - лікарки так і не дошукаюся. обіцяли завтра прислати хоч когось. хай легені послухають. питаю - може, рентген? бо наслухалася про ту пневмонію.
кажуть - а нащо вам зайві клопоти?
я так і не знаю, що з дитиною. скарлатина скарлатиною, але на фоні ще вірусяка якийсь - і будь мудрий.

Женічка, наскільки я прочитала, після скарлатини дитина ще 7-10 днів має бути на карантині. для безпеки дитини.

Ascorbinka
29.10.2009, 20:28
у Влада при супер-пупер легкій стертій формі скарлантини було специфічне горло (але як давали антибіотик, то певно вже не побачите)..воно не просто червоне, а як з кровоподтьоками, червоно-оранжеве чи як... як один раз побачиш, то вже ні з чим не спутаєш)))
і висипка сходила довго, 2-3 тижні... потім з ледь видимої стала чіткою... то як би манка, а на кінчику червона крапочка...отак от...а вже через 3 тижні шкіра лущилася

язик був без змін, принаймі я не побачила... Зате в Олега був малиновий пару днів, я вже почала сумніватися що він в нього завжди такий був, а не було ангіни і Т, і висипка лише один день в зоні памперса, потім так само за день злущилася.

Irusya
01.11.2009, 23:56
От і до нас черга дійшла... Мала затемперетурила... Ще в 21,00 було 37,3, а зараз 39. І звідки ця зараза - від четверга вдома займаємось профілактикою, сьогодні поїхали в ліс подихати - і на тобі... Хоч плач:(:(

SOSKA
02.11.2009, 10:54
в малої біля рота появилися маленькі прищики щось подібне до діатесу ,з цим карантином не хочеться йти в поліклініку може хтось знає чим помастити( ми мазали настойкою календули)

dieSonne
02.11.2009, 12:10
настойка календули - то добре. Можете ще спробувати протерти розчином соди (чайна ложка на 200 мл. води). Можна і ромашкою. То від шалика подразнення? Якщо за день-два не зійде - краще, все ж, до якогось лікаря.

Златка
02.11.2009, 20:20
А в нас з"явилась якась дивна висипка на попі і пісі :girl_cray::girl_cray::girl_cray: все червоне, як замальоване фарбою, суцільна пляма... без прищиків... бачу, що її турбує :girl_cray::girl_cray::girl_cray: до педіатра не можу додзвонитись, і не знаю, що то таке? в останні дні в нас нічого нового в раціоні не було. в мене - хіба що оселедець, але я його і раніше їла... одним словом, я в шоці

odree
02.11.2009, 20:37
я в шоціце подразнення від підгузника і плюс до всього зміна складу сечі (норма по віку)
єдиний вихід максимально обмежити використання підгузників

SOSKA
02.11.2009, 20:38
Златка попробуйте десітіном помазати на ніч,можливо від памперса.

Dobra
02.11.2009, 20:45
В моєї племінниці таке було з семи місяців десь до року. Версії лікароів були різні, але в результати здали аналізи на стафілокок, підлікувались і все пройшло.

odree
02.11.2009, 20:50
аналізи на стафілококякий стафілокок??? то вже лікарі написали, щоб мати до чого вчепитися

Ланочка
02.11.2009, 20:51
В мого малого таке бувало як я наприклад яблучка трошки давла тоді зразу каки рідкі ставали. Видно вони так подразнювали плюс сеча. А деколи навіть і не могла опреділити від чого. Малий страшно кричав навіть підмити не могла. Мазала деситином і на ранок вже було набагато краще.

Aster
02.11.2009, 22:02
аналізи на стафілокок

До чого тут стафлокок? Він у всіх дітей є. Його люблять лікувати лікарі, яким більше нема до чого вчепитися.

А саме таке почервоніння у нас почалося останнім часом. Ми віднедавна користуємося памперсами Ліберо, ви часом не їми користуєтесь?

Златка
02.11.2009, 22:30
А саме таке почервоніння у нас почалося останнім часом. Ми віднедавна користуємося памперсами Ліберо, ви часом не їми користуєтесь?

Ні, у нас Памперси, і то зараз залишилось пару штук з пачки. Odree очевидно права: ми ще й до того нині вперше за тривалий період покакали в памперс, певно то все на купу і дало таке почервоніння :girl_sad: помилися в ромашці, трошки легше ...

Aelita
03.11.2009, 00:38
Це дійсно швидше всього від підгузників. Колись читала,що коли взаємодіє кал із сечею утворюється речовина,що подразнює шкіру дитини. Нам в таких випадках ДУЖЕ добре допомагав Судокрем.

Usmishka
03.11.2009, 08:03
оівчата а хтось користувався рідиною для підмивання Декасан, нам лікар яка лікує дитину від пієлоніфріт радила, до того в нас висипок не було, бо дома намагаюсь максимально памперси знімати, але зараз даю багато пити і іноді вони все не втигає висохнути, і на сон звичайно ще вдягаю, то в нас теж жахлива висипка.

levandivka
03.11.2009, 08:47
хтось користувався рідиною для підмивання
А просто рідиною Н2О ?
Регулярне купання і підкранова не тепла вода шкіру чудово тримають в нормі.
дома намагаюсь максимально памперси знімати
А НЕ ОДЯГАТИ дома памперси не пробували? (тільки на ніч).
Теж дуже помічне. :)

dieSonne
03.11.2009, 12:38
Декасан, нам лікар яка лікує дитину від пієлоніфріт радила, до того в нас висипок не було, бо дома намагаюсь максимально памперси знімати, але зараз даю багато пити і іноді вони все не втигає висохнути, і на сон звичайно ще вдягаю, то в нас теж жахлива висипка
я так зрозіміла з вашого допису, що поки лікар не прописав Декасан, висипки у вашої дитини не було, а тепер є жахлива висипка. Питання на засипку: то нащо вам той Декасан?

demko
03.11.2009, 14:56
А в нас з"явилась якась дивна висипка на попі і пісі все червоне, як замальоване фарбою, суцільна пляма... без прищиків... бачу, що її турбує до педіатра не можу додзвонитись, і не знаю, що то таке? в останні дні в нас нічого нового в раціоні не було. в мене - хіба що оселедець, але я його і раніше їла... одним словом, я в шоці
Cпробуйте звичайний крохмаль,припудрюйте з кожною заміною підгузника і все буде добре!Я вже довгий час так роблю, 2-3 рази і попка чиста;)

Usmishka
03.11.2009, 15:11
Нам лікар виписала той Декасан ще два місяці тому, висипка зявилась дні два-три тому, згадала-перепиую, щи хто користувався. Ми підмиваємось постійно просто водою, раз на ніч оливковим милом. Зовсім зняти памперси не виходить, бо.... кидайте хоч цеглою, але періодично одягаю, на денний сон, на прогулянку, і на вечірній сон.

ckorpionsha
03.11.2009, 16:29
Зовсім зняти памперси не виходить,
ми в хаті взагалі без памперса...какає в трусики,пісяє в трусики,перу кожного дня,памперс тіки на ніч бо пє перед сном,і один раз все таки пісяє вночі. Підмиваю постійно. На вулицю даю памперс. То висипка у нас буває ззаді на спині під памперсом,мажу Бепантеном...але зараз нема нічого бо не вдагаємо вдень.

Usmishka
03.11.2009, 16:36
Вона в мене і під час денного сну пісяє, тому і вдягаю, на ніч їсть і вночі їсть, тому і вдягаю, на прогулягку ніби ясно, ну і до того ми пємо сечогінні препарати, відповіно процес дууже неконтрольований, перу також щодня, лашок купа, але іноді буває до 6 вечора капець-нема що вдіти на дитину.

нталька
03.11.2009, 17:36
Чим лікують зелені соплі?

dieSonne
03.11.2009, 18:47
можете спробувати протаргол,

Irusya
03.11.2009, 18:51
можете спробувати протаргол

а перед тим промити носа соленим розчином

Suzi
03.11.2009, 21:21
відповіно процес дууже неконтрольований, перу також щодня, лашок купа, але іноді буває до 6 вечора капець-нема що вдіти на дитину.
Купи на такі випадки якісь дешеві вітчизняні труси чи колготи. Всеодно дешевше за памперси ;) І дитині краще.

Usmishka
03.11.2009, 22:49
Та таке дууже рідко буває, але буває, я тут то написала як риклад того, що все на 100 відсотків не пердбачиш, бувають різні казуси,
зрештою...:)
В мене тих трусів і колгот до кольору до вибору, як поперу-то ніде складати, а проситься хіба какати.
Цікаво мені ще ваша думка про Протаргол, також використовую, а от одна пані-старша дохтір казала що для такої дитинки як моя то все таки опік, і того не варте, краще тільки соляні розчини.

Квіточка
04.11.2009, 13:15
і знову про стоматит... знаю що про нього тут писано-переписано я загалом прочитила що найефективнішою є сода і синька от тільки таке питання.. Як ви мажете тою синькою, в мене малий не хоче рот відкривати, як попасти саме на наліт? Як часто мазати? Ще стосовно соди з водою які пропорції... Ми раніше ніколи цієї хвороби не мали але сьогодні я на внутрішній стороні губ побачила наліт думаю то стоматит... Зараз немаю ні соди ні синьки тому мажу перекесем, як ви думаєте можна? Дякую...

Diana
04.11.2009, 13:24
к ви мажете тою синькою, в мене малий не хоче рот відкривати, як попасти саме на наліт? Як часто мазати?
Синькою мазали спочатку білого ведмедика, а потім малу, хоча завжди дико кричала і пручалася, попадало на все, язик, щоки, губи, ніс, ліжко. Але ефект був недуже, потім све-таки купила кандідрозчин, і через 2 дні все пройшло і більше не повертався.

Квіточка
04.11.2009, 13:26
то ви рекомендуєте його може шось хтось підкаже щоб я знала що чоловікрві казати купити?

dieSonne
04.11.2009, 13:30
я на внутрішній стороні губ побачила наліт думаю то стоматит...
стоматит то не наліт, то має бути така афта чи язвочка, навіть прищик можна сказати. Може у вас просто молочниця? Розчиніть в склянці води чайну ложку соди (без вершка) і протріть дитині бузьо. Скажіть що там в ротику є кака і її треба помити водичкою, присмаку соди майже не буде. При стоматиті в дитини будуть дуже червоними ясна, принаймні в мого при стоматиті надто червоними були ясна і губи.
можете сюди глянути http://dent-help.ru/info/zubnie-zabolevaniya/stomatitis/

Diana
04.11.2009, 13:31
то ви рекомендуєте
я просто пишу що нам допомогло, кому і синьки хватає, а там це допомогло

Дана
04.11.2009, 14:48
Ой стоматіт.:girl_sad: Соня завидною частотою в осінньо-зимовий період має стоматіт, з одночасною температурою під 40 неспанням, повною відмовою від їди і питя, і ось у нас знову той клятий стоматіт, тішуся що накінець визначила "ворога" і надіюся що цього разу пройде все в легшій формі а не як минулого року:girl_cray:

Iryha
06.11.2009, 11:31
Дівчата я своїй малій стоматит вивела шипшиновою олією (вона дуже швидко загоює ранки) бо синькою прийшлося б виводити десь два тижні, брала 3-4 краплі на чайну ложку і заливала в ротик, а потім зразу казала спльовувати, вона дуже жирна і дитина собі сама язичком розмащувала по цілому ротику. Бо внас язвочки вже були і на щоках, і на язику, і на губах з середини, а також висока температура, яку важко було збити. Але малій було десь близько 2 роки чи можна малесеньким дітям я незнаю тому мусите проконсультуватися з лікарем. І обов"язково перемити всі іграшки тому, що візьме іграшку в рот і оп"ять занесе стоматід.

Ніколь
11.11.2009, 12:42
Я сьогодні в малої на язику розгледіла синячок і стоматіт.....ужас...синячок то певно зубками прикусила, бо ж звідки ще йому взятись на язику. І одну язвочку стоматіта на самому кінчику язика, впрітик до перших предніх зубчиків. Більше нічого ніде не бачила. Чим такій маленькій можна лікувати? чи нічим? В мене колись регулярно він бував, але сам починався, сам проходив. А з яким лікарем радиись? дільнича наша на лікарняному..... в стоматолога питати?
П.С. мала все підряд тяне до рота, не дивно що він вискочив.

kitka
11.11.2009, 13:02
Ніколь, ви впевнені, що та біла язвочка - то стоматіт? То також може бути, якщо дитина впала і прикусила. Дануся на минулому тижні так впала, бо летіла, а не бігла, що прикусила до крові верхню і нижню губу. На другий день там з внутрішньої сторони мала дві білі язвочки. Вони дуже щипають, коли їсти яблуко чи апельсин. А тримається воно біля тижня, я нічим не мажу.

Ніколь
11.11.2009, 13:06
Ніколь, ви впевнені, що та біла язвочка - то стоматіт? То також може бути, якщо дитина впала і прикусила.
Ні не впевнена, про ваш варіант я теж думала і він мені більше подобається))) но виглядає воно однаково - що укус що стоматіт. Наразі нічого не роблю, чекаю, вонно їй їсти не заважає і вообще ніяких признаків дискомфорту.

Женічка
12.11.2009, 08:54
знову повертаюсь до нашої старенької проблемки.
вже писала,що мала косить одним очком, і то тільки тоді,коли фокусує погляд на віддалених предметах. коли дивиться на щось,що знходиться близенько - все нормально.
сама відчуває, яким оком косить, бо коли прошу поставити очко еа місце, то рукою торкається саме до нього.
а тепер,дивлячись на предмти,які знходяться далеко,почала просто закривати те очко рукою. у нас в Стрию два дит окулісти,у обох ми були, обоє нічого там не побачили. сказали,що м"яз розвивається нормально,і що до трьох років має стати все на місце. на нам вже без маленького хвостика 3.
але ж краще не стає... так за те око хвилююсь.... вже б їхала до Львова,щоб ще хтось глянув,але та ситуація з тими карантинами ...

Lerusja
15.11.2009, 19:38
Женічка,наша лікарка сказала,що косоокість можуть спровокувати глисти або нервові розлади.Спробуйте пошукати причину в цьому напрямку.Всього найкращого!

SOSKA
16.11.2009, 18:59
ми сьогодні були в педіатра і нам виписали такі мазі які містять антибіотик як ви думаєте може ними краще не мазатись.
:girl_cray:мазь леволіколь в донечкидерматит,можливо хтось знає чим ще можна мастити.

odree
16.11.2009, 21:04
в донечки дерматитякий саме дерматит?

Leila
16.11.2009, 21:19
odree, в моєї малої висипка, на грудях, животику і на спинці, напевно харчова алергія чи треба чимось мастити чи сомо пройде і чи можна Зодак?

odree
16.11.2009, 21:25
напевно харчова алергіяв даному випадку чистити краще з середини. зодак здається можна з року. але якщо дуже турбує свербіж, то можна спробувати одну-дві краплі

SOSKA
16.11.2009, 21:36
кий саме дерматит?
в карточці так написано що не можна розібрати ,так як я прочитала то нібито контактний,ще приписали промивати календую та ромашкою, а що з мазею робити то незнаю.Можливо пройде від промивання

Leila
16.11.2009, 21:43
в інструкції до Зодаку пише що можна немовлятам 2 р в день по 5 крапель. мала як голенька то старається почухати. ото я наїлася чогось, а може кава таке дала, тепер знов дієта

odree
16.11.2009, 23:06
Можливо пройде від промивання отак точно сказати не можу. пробуйте. як прочитаєте діагноз - пишіть. але як призначили, то може варто скористатися порадою. якщо маєте сумніви - покажіться ще одному лікарю, послухайте ще його думку

Diana
17.11.2009, 07:45
в інструкції до Зодаку пише що можна немовлятам 2 р в день по 5 крапель. мала як голенька то старається почухати. ото я наїлася чогось, а може кава таке дала, тепер знов дієта
Ми в 5 міс. приймали або 2р. по 5 кр,, або 10 кр. на ніч. Кава є сильним алергеном.

MaryF
17.11.2009, 08:12
У мого синочка на одній ніжці нігтики біліють, починаючи з низу. Можливо у когось таке було, або знає, що це таке може бути.
Педіатр сказав, що нічого страшного немає, але тоді був один ногтик білий, а зарас вже три.

SOSKA
17.11.2009, 12:06
Можливо у когось таке було
у нас таке було але з часом пройшло ми нічим не мазали .Зараз гарненькі нігтики.

SOSKA
17.11.2009, 12:12
мазь леволіколь
приписала нам наша лікарка але в інструкції написано після 3-х років а нам 2 .Може хтось користувався цією мазю?ІІ ще дівчата перший раз зтикаюсь з фукорцином,що це таке,????????З яких років можна користуватись??

MaryF
17.11.2009, 13:24
у нас таке було але з часом пройшло ми нічим не мазали .Зараз гарненькі нігтики.

Дякую! Я як завжди панікую.

ІІ ще дівчата перший раз зтикаюсь з фукорцином,що це таке,????????З яких років можна користуватись??

Ми користувалися. Це шось типу зиленки. Зарас інструкцію подивлюся.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфікуючі засоби.
Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Активні діючі речовини, що входять до складупрепарату, забезпечують широкий спектр протимікробних ефектів при ураженняхшкіри і слизових оболонок інфекційними збудниками. Препарат проявляє також фунгіциднийефект при грибкових ураженнях зовнішніх покривів.

Особливості застосування. Не слід наносити препарат на великі поверхні тіла.Не рекоменду-ється застосовувати жінкам у періоди вагітності і годування груддюта дітям віком до 12 років.

Mirik
18.11.2009, 00:26
В суботу нас з малим 1,р.10м.випмсали з лікарні .Діагноз гострий бронхіт.Все було добре .Аж сьогодні зранку пропоносив, потім вирвав.І ше 2 рази пропоносив.Давала відвар з рису,ніфуроксазид.І багато пити , їсти лікар сказала не давати .Після цього вже не какав.Зараз піднялась температура 38,1 дала Нурофен. Шо можна ше робити ? Чи викликати швидку? Я вже незнаю .....

odree
18.11.2009, 00:35
температура 38,1 дала Нурофена для чого??? таку температуру не варта збивати.
а діарея і рвота може бути спровоковано лікуванням бронхіту (препаратами)
я більше люблю ентерол, ніж ніфуроксазид. і препарат кращий і ефект майже відразу.

Танюша
18.11.2009, 00:58
Цілком згідна, ентерол ефективніший, принаймі для моїх дітей. Якщо температура не підвищується викличте назавтра лікаря. Можливо дісно дисбактеріоз і треба буде попити якісь бактерії, мені подобається симбітер, нажаль недешевий.

Mirik
18.11.2009, 01:14
Зранку після рвоти дала Ентерол.Ефекту ніякого не було.Лише після ніфуроксазиду перестав поносити.Проте температура піднялася.А бактерії ми пили під час антибіотиків і після Лактовіт Форте.

Анута
18.11.2009, 01:17
А бактерії ми пили під час антибіотиків
я можу звісно помилятись, але ніби-то не рекомендують пити пробіотики під час прийому антибіотиків. Ефекту 0. А от після лікування - так.

Myroslava82
19.11.2009, 00:31
Можливо така тема вже обговорбвалася, але так як часу для читання обмаль, прощу порадити мені шось.
В моєї Катрусі, якій тільки виповнилося два рочки якісь дивні плямки на шиї: червоні і лущаться, такі дуже схожі на лишай. Спочатку я помазала сініфланою, зійшло, але появилося знову. Потім ми лікували від грибка, а так як змін не було почали мазати Трідозенітом, зійшло, але перестали мазати і все почалося по новому.
Я дуже прошу порадити мені шось, поняття не маю шо робити. До лікаря я звичайно піду, але тут в тому питанні туго: порадьте якісь способи натуральні будь ласка

olenkastar
19.11.2009, 00:44
сорі за відвертість і наглість , але зверніться до Odree:) якщо з форуму,то вона має відповідну освіту,але краще таки до лікаря.якщо ваша дитина не алергік і харчове щось ви виключаєте,то краще йти до спеціаліста і вислухати діагноз. ми так завжди робим,лікар нам потрібен для діагнозу,а лікуєм ми вже самі:)

Suzi
19.11.2009, 00:48
порадьте якісь способи натуральні будь ласка
А гомеопати у вас там є?

odree
19.11.2009, 00:53
верніться до OdreeОленко дякую за рекляму :) але ото ті всі дерматологічні проблеми краще бачити оком, а не лікувати за описом. зазвичай простій людині (без мед. освіти) важко правильно описати ураження.

червоні і лущаться, такі дуже схожі на лишайрозмір, форма, краї? на який лишай схожі?

лікували від грибкавід чого саме? можете оголосити діагноз, який вам було поставлено?
може чимось і вдасться допомогти. хоч краще показатися спеціалісту. а чому у вас трудно з цим?

Myroslava82
19.11.2009, 21:49
Історія тут така: були ми вже в педіатрів, які сказали,що то просте подразнення і кожен з ни виписував різні креми. Потім ше в терапевта, який сказав,шо тут нема проблем: лікуйте одним кремом, а не допоможе то іншим і все буде добре. До гомеопата треба чекати приблизно місяць, як і до дерматолога. До них я вже позаписувалася, але в дитини на шиї пляма росте і росте. Поки мазали трідозенітом все сходило, а перестали і все по новому.
Я звернулася на форум тому, що знаю,що в нас на Україні мами дбають про дітей по іншому ніж у Франції, і напевне можуть порадити якісь природній спосіб лікування.
А ше тут дуже важко дізнатися нормальний діагноз: якшо прийшла до спеціаліста то значить роби шо тобі кажуть , а ні то твої проблеми, тому не можу точно сказати від якого грибка ми лікувалися, але крем не допоміг взагалі.
А тепер про плямку: вона в нас появилася коли ми відпочивали на морі. Мала була в воді в морі і в басейні в нарукавниках, а відповідно по шию в воді. От і під бородою в неї з"явилася така червона овальна плямка, яка почала лущитися. Алергію ми виключили, бо від укусу комара пили сироп від алергії. Я помазала Сініфланою і все зійшло. але з"явилося знов. Потім мала то надерла і воно розповзлося на всю шию плямами. Тоді ми мазали Трідозенітом. От тепер як перестали мазати, плямка появляється знов і мене вганяє в жах
Тому прошу допомоги
П.С. Я розумію,що тяжко ставити якийсь діагноз, але може в когось було таке і мазали якимсь натурпродуктом
дуже чекаю на відповіді

olenkastar
19.11.2009, 22:27
дуже чекаю на відповіді
сфотографуйте хоча б ту плямочку і виставіть фото,щоб було видно її.

у нашої доці були плями червоні (атопічний дерматит).зволожувати шкіру потрібнобуло .ми мастили олійним розчином вітаміну А + вітамн Е(змішувала), робили ванночки з крохмалю, Олеся нам радила вівсяні пластівці запарювати і мастити ними шкіру,у відварі купати-теж гарно зволожувало.але то треба знати з чим маєте справу

Suzi
19.11.2009, 22:48
ле може в когось було таке і мазали якимсь натурпродуктом
та ви дійсно, покажіть яке. По тому опису можна і на лишай, і на атопію, і на алергію подумати.
пс. а ті креми переважно проблеми не лікують, просто знімають симптоми, заганяють хворобу всередину.

Myroslava82
19.11.2009, 23:16
Зараз мала вже спить, тому фото покажу завтра.
Але я ше тут начиталася всякого і дуже то схоже на висівковий лишай
І шо то з тим робити?

odree
19.11.2009, 23:21
висівковий лишайце перевірити досить просто в домашніх умовах. зробити пробу Бальцера : змазати трохи ту пляму йодом захопивши і неуражений клаптик шкіри. якщо пляма буде поглинати йод - це висівковий лишай.
ще можна подивитися під лямпою Вуда ( це та лампа, що дає люмінесцентне світіння. якщо в темноті посвітити на шкіру і ті плямки будуть світитися - це висівковий лишай

Кольорова
19.11.2009, 23:24
Одрі, може, Ви знаєте - у малої на язичку якісь плямки з'явилися. Вони такі невеличкі з чітко окресленими краями. І шо то може бути?

odree
19.11.2009, 23:26
шо то може бути?може бути стоматит

Кольорова
19.11.2009, 23:28
ВАВ! Такі плямки бували в неї і раніше, але зникали.... А стоматит може бути без тем-ри?
Глянула в неті на фотки стоматиту, то не таке - фу, слава Богу :) В малої не наривчики, просто плямочки невеликі....

Myroslava82
19.11.2009, 23:28
це перевірити досить просто в домашніх умовах. зробити пробу Бальцера : змазати трохи ту пляму йодом захопивши і неуражений клаптик шкіри. якщо пляма буде поглинати йод - це висівковий лишай.
ще можна подивитися під лямпою Вуда ( це та лампа, що дає люмінесцентне світіння. якщо в темноті посвітити на шкіру і ті плямки будуть світитися - це висівковий лишай

Odree а підкажіть чим його лікувати? а то в неті стільки інформаціїї шо нема чим лікувати

odree
19.11.2009, 23:30
А стоматит може бути без тем-ри?може. стоматит може і сам проходити, без всякого лікування

підкажіть чим його лікувати?ви краще спершу переконайтеся що то воно. на шиї спереду чи ззаду?

Milka
19.11.2009, 23:35
а то в неті стільки інформаціїї шо нема чим лікувати
Моя знайома колись мастила малій такі плямки Чемеричною водою (хоч її призначення по інструкції трохи інше) і допомогло. Спочатку була маленька плямка трошки нижче вушка ззаді а потім вона почала розповзатися і зявлялися інші. Досить швидко вилікувала.
А от своїй бабці я мастила маззю Нітацид, вилікувалось супер, хоч і точного діагнозу не знали бо не були в лікаря.

Ну але то треба справді визначити що то таке щоб не зашкодити отим самолікуванням.

odree
19.11.2009, 23:35
у малої на язичку якісь плямки з'явилисятакі?
http://library.med.utah.edu/kw/derm/mml/22330041.jpg

Чемеричною водоютак, вона справді досить дієва і не тільки при висівковому лишаї. при ньому ще призначають препарати кетоконазолу

Myroslava82
19.11.2009, 23:48
Odree
я не можу бути впевнена на 100 процентів,бо не лікар, але мені здається шо то якраз він.
А плями на підборідді і спереду на шиї

odree
19.11.2009, 23:50
плями на підборідді і спереду на шиїне дуже характерна локалізація для висівкового лишаю. спробуйте завтра сфотографувати

Olena-m
20.11.2009, 01:12
Дівчата, хто давав своїй малечі рибомуніл або бронхомунал, поділіться результатами! Нам лікарка виписала, бо вже півроку (як пішли в садок) не вилазим з сопель-кашлю. Народні методи підняття імунітету мало допомагають. Аналізи всі в нормі. Лікарка каже, що рибомуніл дає хороші результати щодо підняття імунітету, але я трохи остерігаюсь втручання в імунну систему дитини, тому хочу зібрати побільше інформації.

Diana
20.11.2009, 07:38
Одрі, може, Ви знаєте - у малої на язичку якісь плямки з'явилися. Вони такі невеличкі з чітко окресленими краями. І шо то може бути?
може географічний язик від проблем з кишківником?

мамочка
20.11.2009, 07:52
Дівчата, хто давав своїй малечі рибомуніл або бронхомунал, поділіться результатами! Нам лікарка виписала, бо вже півроку (як пішли в садок) не вилазим з сопель-кашлю. Народні методи підняття імунітету мало допомагають. Аналізи всі в нормі. Лікарка каже, що рибомуніл дає хороші результати щодо підняття імунітету, але я трохи остерігаюсь втручання в імунну систему дитини, тому хочу зібрати побільше інформації.

Я не давала. Теж дитина кожного місяця хворіє (з минулої зими). Гнійні ангіни, стоматит, соплі... Теж хотіла давати Бронхомунал, але прочитавши інфу в інтернеті передумала.
Це те саме що й прививка. Його треба давати, коли дитина є абсолютно здоровою, і перед тим щонайменше місяць не хворіла. Якщо його почати давати в період загострення хвороби, то це може тільки погіршити стан дитини. По відгуках тих хто його приймав - відгуки 50/50.
Я не ризикнула.

Diana
20.11.2009, 07:57
Гнійні ангіни, стоматит, соплі...
в нас це було в кінці літа, пропили 2 міс. лімфоміазот, і забули що в нас таке було

odree
20.11.2009, 10:15
від проблем з кишківником?швидше наявність глистів

мамочка
20.11.2009, 10:28
пропили 2 міс. лімфоміазот, і забули що в нас таке було
Ось що нашла:Показання.

Запальні та дистрофічні процеси різної локалізації, у т. ч. лімфаденіт, лімфангіїт, лімфонабряк; післяопераційні та посттравматичні набряки; алергічні захворювання, а також наслідки довготривалої дії різних токсичних факторів.
Трошки для нас не те треба...

Мене дуже турбує те що дитина так часто хворіє. Хочу піти ще до імунолога. Варто витрачати час та гроші? Чи краще чекати ще 2 роки, поки дитині не виповниться 5 рочків і вона перестане хворіти?...Порадьте...

Nadijka
20.11.2009, 10:30
Дівчата, хто давав своїй малечі бронхомунал, поділіться результатами!
Якшо я не помиляюсь, Уляночка давала Любчику минулої осені...
Цілу зиму нормально, а на весну загриміли в лікарню...

Олюська
20.11.2009, 14:37
Мала нині вилетіла з візочка:( Сиділа, спершись на перегородку, перегородка відкрилась і мала вилетіла, сильно вдарилась чолом об асфальт. Переживаю, щоб не було струсу мозку. Які його симптоми? Треба їхати в лікарню обстежуватись, якась діагностика? Чи слідкувати за дитиною? Вона зараз заснула, бо якраз мала йти спати після прогулянки

Юкола
20.11.2009, 14:41
чекати ще 2 роки, поки дитині не виповниться 5 рочків і вона перестане хворіти?

а звідки такі дані, що в 5 рочків діти перестають хворіти?

Я б не змогла чекати 2 роки. Йшла б до лікара терміново.

demko
20.11.2009, 15:02
Дівчата порадьте будь ласка! В мого малого вже чотиири місяці насмарк, три місяці тому були в лора, сказала що все гаразд. Я перша думала що це на зубки, але насмарк не проходе, вже капала отривіном, називіном,чищу постійно аквамарісом і нічого не помагає, а як приходе ніч то малий взагалі не може дихати.Ще здавали аналіз крові, нам сказали що є алергія(в нас киця в хаті), але від алергії також даю постійно кетотифен, він також нічого не дає. Можливо потрібно зробити ренген носика?Я вже не знаю що маю робити і куди звертатися. Можливо хтось знає хорошого спеціаліста?

мамочка
20.11.2009, 15:04
струсу мозку. Які його симптоми?
при струсі мозку здається має бути рвота і сильна блідість шкіри
звідки такі дані, що в 5 рочків діти перестають хворіти?
та то досвід багатьох знайомих і родичів...
я теж не можу чекати. Тому піду до імунолога. Але не знаю до котрого йти. Відгуків на ДП практично нема...

Юкола
20.11.2009, 15:08
Мамочка, вірне рішення. Чекати два роки - не діло.
Якщо не маєте імунолога, то йдіть, може, до доброго педіатра. Тут дівчата багато про кого добре відзивалися.

Златка
20.11.2009, 15:09
Переживаю, щоб не було струсу мозку. Які його симптоми?

Основні симптоми: запаморочення, головний біль, нудота, загальна слабкість, надмірна сонливість... надіюсь, у Вашої малечі його немає

Юкола
20.11.2009, 15:13
Олюсько, не хвилюйтеся!
Якщо ваше дитя прокинеться і буде звично себе поводити, то все добре.

Усі діти падають. мені, навіть, здається, що в них якісь голови не такі, як в дорослих.
Яось кісточки сходяться при ударах. Дорослі давно вже голову проломили б, а дитина впала-встала-побігла і нічого.

Олюська
20.11.2009, 15:26
Та моя теж часто падає, але тут на цемент і прямо головою:( правда, в шапці. А як від дитини зрозуміти, чи її болить голова, чи паморочиться, чи нудить...воно ж не розуміє

Златка
20.11.2009, 15:31
А як від дитини зрозуміти, чи її болить голова, чи паморочиться, чи нудить...воно ж не розуміє

Олю, та звичайно, що якщо то якийсь дуже легкий струс і відповідно дуже легкі симптоми, то ніяк, бо її не випитаєш. Але якщо в дитини закочуються очі, вона втрачає свідомість, рве, блідне, покривається холодним потом, то це буде і без її слів помітно

natka75
20.11.2009, 15:44
два дні дитина моя з темп.37,4 вдень, під вечір.або ранок було 39 до того,позавчора був лікар, послухав,легені чисті, ні кашлю, ні сопель, трохи піднебіння червоне було,малий бавився, ганяв по хаті. Виписав септифріл смоктати, сьогодні приїхав на черговий огляд до хати, в малого де-не-де висипка червоними крапочками,сказав що це скарлатина:eek:, ну і звідки вона взялася?Виписав антибіотик Грамокс і ще там якісь ліки, їду до малого....

мамочка
20.11.2009, 16:02
два дні дитина моя з темп.37,4 вдень, під вечір.або ранок було 39 до того,позавчора був лікар, послухав,легені чисті, ні кашлю, ні сопель, трохи піднебіння червоне було,малий бавився, ганяв по хаті. Виписав септифріл смоктати, сьогодні приїхав на черговий огляд до хати, в малого де-не-де висипка червоними крапочками,сказав що це скарлатина, ну і звідки вона взялася?Виписав антибіотик Грамокс і ще там якісь ліки, їду до малого....

в нас минулого тижня теж таке було
висипка була на сідничках-спинці-живіт-груди (в такому напрямку наростала і в протилежному зходила). Нічого дитині з антибіотиків не давала. Висипку нічим не мазала. Все зійшло само собою. Тепер чекаю лущення шкіри. В телефонній розмові мені педіатр сказав що то міг бути кір або скарлатина. Тепер чекаю лущення шкіри на ручках і ніжках.

Даніелла
20.11.2009, 16:20
При скарлатині носогубний трикутник буде чистий. Наліт на язику.

Holly
20.11.2009, 20:59
Сьогодні були в поліклініці, бо мала має залишковий кашель. В результаті маєм направлення в Чорнобильську лікарню на УЗД серця, бо лікарка почула шуми. Знаю, що шуми можуть проявлятись на фоні простуди і в малих дітей досить часто ті шуми є, але якось страшно :(

olenkastar
20.11.2009, 22:57
,сказав що це скарлатина, ну і звідки вона взялася
в чоловікового похресника нещодавно була скарлатина теж.з садочка приніс,там пару діток мали.

А як від дитини зрозуміти, чи її болить голова, чи паморочиться
коли моє чудо летить до низу,то чоловік потім світить їй фонаріком в очі...каже,якщо зрачки звужуються-струску нема,а якщо небуло би реакції на світло-тоді біда. не знаю...він лікар,йому видніше. я теж дивлюся лише по дитині,таких всяких прийомів не знаю,не лікар я.

Олюська
21.11.2009, 16:30
Основні симптоми: запаморочення, головний біль, нудота, загальна слабкість, надмірна сонливість... надіюсь, у Вашої малечі його немає
коли моє чудо летить до низу,то чоловік потім світить їй фонаріком в очі...каже,якщо зрачки звужуються-струску нема,а якщо небуло би реакції на світло-тоді біда. не знаю...він лікар,йому видніше. я теж дивлюся лише по дитині,таких всяких прийомів не знаю

Олюсько, не хвилюйтеся!
Якщо ваше дитя прокинеться і буде звично себе поводити, то все добре
Дівчатка, дякую всім за поради і підтримку:)
Виглядає, начебто, все добре. Вчора мала пркинулась, спочатку хапалась за голівку і плакала (але я в неї питалась перед тим, чи не болить, і вона, схоже, собі нагадала), а потім вже бавилась, як завжди. Залишились тільки дві ранки, синяка навіть не було. Дякувати Богу, минулось безболісно, надіюсь, що наслідків в подальшому не буде ніяких:)
А симптоми стусу, між іншим, рвота та температура, так сказав знайомий педіатр (нікому не бажаю, але знати тре). А ще казав, навіть якщо нема таких симптомів, але дитина сильно вдарилась, то забезпечити їй спокій (і насамперед емоційний), щоб мозок не навантажувати.
І ще одне: люди, прищіпайте діток у візочку ременями безпеки! Я тепер завжди так робитиму, жаль тільки, що навчилась на власній помилці. Олеся сиділа у візку з зачепленою перегородкою, яка не знати чого відчіпилась (можливо тому, що я наїхала на камінь, візочок загальмував, дитина різко подалась допереду, натиснула на перегодку і...). Так що, зайвий раз себе перестрахувати додатковими заходами безпеки не завадить:)

Suzi
21.11.2009, 22:08
В мого малого вже чотиири місяці насмарк, три місяці тому були в лора, сказала що все гаразд. .......отривіном, називіном,чищу постійно аквамарісом і нічого не помагає, а як приходе ніч то малий взагалі не може дихати.Ще здавали аналіз крові, нам сказали що є алергія(в нас киця в хаті), але від алергії також даю постійно кетотифен, він також нічого не дає. Можливо потрібно зробити ренген носика?.....
Вам кетотифен хто назначив? Якщо не помиляюсь, в інстуркції дозування йде від 3-х років..... І в основному для попередження астматичного бронхіту.
А взагалі-то, в першу чергу я б спробувала відправити кицьку на канікули на тиждень-другий і подивитись чи не пройде нежить.
Почитайте для прикладу тут (http://babystar007.narod.ru/ketotifen.htm) і тут (http://www.komarovskiy.net/forum/viewtopic.php?t=8560).

Женічка
22.11.2009, 00:37
В мого малого вже чотиири місяці насмарк
demko, у мене алергія на тварин, зокрема на котів.
не мучте дитину, який кетотифен, ви почитайте,які там побічні дії, тим більше,що він і справді використовується для профілактики бронхіальної астми.
я так хотіла кота мати, купили мені його.я по ночах страшенно мучилась, спати не могла, самолікуванням займалась конкретним.
довела себе до страшного стану, після ванни винесли мене, я задихалась (хворіла бронхіальною астмою)
заберіть кота на місяць, пропилососьте всю квартиру. подивитесь, а, може,і пройде насмарк.

demko
22.11.2009, 19:52
Вам кетотифен хто назначив? Якщо не помиляюсь, в інстуркції дозування йде від 3-х років..... І в основному для попередження астматичного бронхіту.
Його нам назначив наш педіатр, вона мені щей сумамед виписала, але я його не даю, бо це дуже сильний антибіотик. Кетотифен даю четвертинку на ніч і то тільки коли сильно пчихає і носик дуже забитий,а так рятуємся називіном, якй на пів ночі розкладає носика.А з котом розпрощатись свекруха не дає:girl_devil:, але я малого не пускаю до кота, та шо то дає, шерсть всерівно літає всюди:girl_sad:

Радість
22.11.2009, 20:14
А з котом розпрощатись свекруха не дає
Перепрошую, але це не діло.Треба або кота переселяти, або самим з"їзжати. Так і до астми недалеко.

olenkastar
22.11.2009, 21:30
але це не діло.Треба або кота переселяти, або самим з"їзжати. Так і до астми недалеко
+1000

поговоріть з свекрухою,або най чоловік поговорить.а ви тим часом не мучте дитину називіном (він ж судинозвужуючий) і катоттифеномюдавайте чайки народні - чай з суничного лист я лікує алергію,чай з насіння кропу, робіть пасивні інгаляції (коли спить -ставте біля дитини миску за гарячою водою+чайна ложка солі+жменя квіток ромашки), зволожуйте повітря і вимивайте шерсть ( якшо не можна кота срочно на...г).або поїдьте у гості десь до своїх батьків,у гори -подивіться чи стане легше?то за вас ніхто не зробить,треба самому розрулювати ситуацію.

poputochka
22.11.2009, 21:43
Кота на місяць віддати нічого не дасть.Алергени повністю видаляються з повітря в квартирі лише через півроку.
В нас так само був нежить і закладений носик з народження. Чим тільки не крапали. Лор казала про фізіологічне звуження носових ходів у немовлят, і пропонувала менше до носика лазити,щоб не було набряку.
Потім ми захворіли з кашлем і температурою, і призначили нам Ереспал. Прочитала в інструкції, що він і проти алергічного риніту.Нежить пройшов,наразі.

Ольга
22.11.2009, 21:51
Дівчата, то напевне варто в гілку ГВ писати - у новонароджених часто буває нагрубання грудей і то норма, але от моїй доці зараз 4,5 місяці і зявилося нагрубання. Знаю, що це не добре як на такий вік. Чи то гормональні проблеми чи запальний процес... Може у когось було? До кого зверталися?

demko
22.11.2009, 23:10
кота переселяти, або самим з"їзжати. Так і до астми недалеко.
Ой, що я вже не робила,як не просила, вже й сваритись пробувала і нічого!Потрібен вагомий доказ, прийдеться піти і зробити нам проби(на алергени), а ще провірити добре носика(ренгеном)Та й потрібно щось робити бо астми я боюся більш за все!

olenkastar
22.11.2009, 23:14
носика(ренгеном
я б рентген не робила дитинці! нащо її додатково облучати.???
краще ссходіть до гомеопата...а ше не раз я радила Дунілову-лора з Руської.
рентген-лишіть як крайній метод

Ольга
23.11.2009, 10:25
омий доказ, прийдеться піти і зробити нам проби(на алергени), а ще провірити добре носика(ренгеном)Та й потрібно щось робити бо астми я боюся більш за все!
мені достатньо було побути з котом десь 10 хв в одній кімнаті і все... ніс тече, очі червоні, дихання важке і тд...
стосовно котів - мій дід у такому випадку в мішок клав і відвозив на дальні села... може і жорстоко, але...

Олюська
23.11.2009, 10:55
Ой, що я вже не робила,як не просила, вже й сваритись пробувала і нічого!Потрібен вагомий доказ, прийдеться піти і зробити нам проби(на алергени),
Ну, я думаю, що це не вихід. Тим більше, що алергоропроби навряд чи щось покажуть. Маю багато знайомих, яким ті проби нічого не показали, а алергія залишилась

Usmishka
23.11.2009, 11:36
І діткам проби не роблять до певного віку, точно до якого непамятаю, я в один час вагалась стосовно алергії, коли масі було десь пів року, то точно не роблять.

demko
23.11.2009, 11:44
[quote=Ольга;572921]стосовно котів - мій дід у такому випадку в мішок клав і відвозив на дальні села... може і жорстоко, але...
:girl_in_dreams:угу моя свекруха скоріш мене в мішок, вона за свого котика горло перегризе, він для неї як третій син!

demko
23.11.2009, 11:53
І діткам проби не роблять до певного віку, точно до якого непамятаю, я в один час вагалась стосовно алергії, коли масі було десь пів року, то точно не роблять.
Мому вже 1,4місяці, але я теж не дуже рвуся робити ті проби, це ж напевно боляче, але мушу шось робити щоб не допустити до астми чи ще чогось гіршого!!! І ренген потрібно зробити, щоб перевірити чи немає завуження судин, або якихось патологій.

olenkastar
23.11.2009, 13:32
давайте не будемо про кішок,а згадаємо з чого почалося....

Дівчата порадьте будь ласка! В мого малого вже чотиири місяці насмарк, три місяці тому були в лора, сказала що все гаразд. Я перша думала що це на зубки, але насмарк не проходе, вже капала отривіном, називіном,чищу постійно аквамарісом і нічого не помагає, а як приходе ніч то малий взагалі не може дихати.Ще здавали аналіз крові, нам сказали що є алергія(в нас киця в хаті), але від алергії також даю постійно кетотифен, він також нічого не дає
наскільки я розумію малому 1,4..а насморок у нього з року?так? що було до року?не було насморку?ви жили з котом і все було гаразд,а тепер ж насморк? чи були прояви алергії раніше? який аналіз крові здавали?де?

найкраще ДОПОМАГАЄ вирішити проблеми - ЦЕ АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ!!!! подумайте які події передували насморку,чи він в нього з народження?виключте по одному алергени,а потім їх введіть знову (щоб перевірити повторну реакцію).подивіться,які ліки йому даєте і які там побічні дії(може така реакція на якись препарат.у моєї малої було-виригувала все від вітаміну Д,лікарка заперечувала а в побічних діях таке описано було,викинула той вітамін і все стало на свої місця!).
так що,за вас того розслідування ніхто не зробить.лікарям легше зробити аналіз,рентген(все за ВАШІ гроші),виписати купу ліків для перестраховки..(своїм дітям вони того би не робили). то ж ваша дитина...!!!!
накінець, сходіть до Дунілової на Руську,вона лікує все виключно гомеопатією і дуже толковий лор!!!

Женічка
23.11.2009, 13:42
olenkastar, я все дитинство, приблизно до років 4 не мала ні натяку на алергію. спала з котами і на сіні і у ліжку (образно кажучи)
не знаю, що саме спровокувало її, але в один прекрасний день вона з"явилась. тому не потрібно виключати можливість того,що до року її не було,а потім вона з"явилась.
але цілком з вами згілна, що потрібно обдумати всі випадки,і не посилатись виключно на алергію.

Юкола
23.11.2009, 13:42
Часом визначити причину нежитю у дітей ой як непросто.
В подруги в малому трохи більше, ніж 2 роки. В нього весь час так: сполі течуть 1-2-3 міс, на 1-2-3 міс. перестають.
Дома немає тварин, ні килимів, нічого такого, що викликало б алергію.
До яких тільки лікарів вона дитину не показувала, які аналізи не здавала - причина невідома.

olenkastar
23.11.2009, 13:55
які аналізи не здавала - причина невідома
в моєї одногрупниці чоловіка таке було,а тепер і в дітей..вічно соплі,бронхіти від тих соплів...удалили аденоїди і все стало окей. виявилося,дітям у спадок від татка аденоїди дісталися такі ...

demko
23.11.2009, 14:07
наскільки я розумію малому 1,4..а насморок у нього з року?так? що було до року?не було насморку?ви жили з котом і все було гаразд,а тепер ж насморк? чи були прояви алергії раніше? який аналіз крові здавали?де?

Насмарк в нас вже більше ніж чотири місяці, просто перше з носика текло, так як на зубки, тому не звертали дуже уваги, тай живемо ми тут лише пів року.А потім носик став забитий саме тоді як почалися ігри з котом. Я як ішла до свекрухи жити то передбачала,що в малого може бути алергія, бо сама її маю, але не сильну, просто маю першу реакцію яка згодом проходить.Кров здавали з пальчика(звичайний аналіз), який і показав що є алергія, але на що ніхто не сказав.Педіатр навиписував всьо шо тільки можна і від насмарку,і від алергії і щей антибіотики(можливо подумала що це задавнений насмарк),але сопельки не зелені,а подумала я що це алергія бо маємо усі признаки(чіхає носика, очка,пчихає)Ще в рочок нас оглядав лор, який сказав що все в нормі, ще один факт, що це алергія.

Юкола
23.11.2009, 14:07
olenkastar коли спадково, то зрозуміло, хоч якась зачіпка.

demko
23.11.2009, 14:09
в моєї одногрупниці чоловіка таке було,а тепер і в дітей..вічно соплі,бронхіти від тих соплів...удалили аденоїди і все стало окей. виявилося,дітям у спадок від татка аденоїди дісталися такі ...

А хіба таким маленьким діткам видаляють аденоїди?

olenkastar
23.11.2009, 14:13
таким маленьким діткам видаляють аденоїди
видалили дітям в віці приблизно 4 рочки (зараз їм 6 і 5)

живемо ми тут лише пів року.А потім носик став забитий саме тоді як почалися ігри з котом. Я як ішла до свекрухи жити то передбачала,що в малого може бути алергія, бо сама її маю,
ну тоді нема варіантів,справді...кота в мішок і всьо..
або викладайте його на продаж в Барахолці,мо хто купить:)

а якщо чесно,то алерген треба ліквідовувати, а не лікувати його проявипри наявному алергені.

Ольга
23.11.2009, 14:29
удалили аденоїди і все стало окей.
а в мене видалили і нічого не змінилося...

demko
23.11.2009, 14:47
Дівчата дякую всім за консультацію!

Suzi
23.11.2009, 22:33
прийдеться піти і зробити нам проби(на алергени),
Проби не роблять в період загострення алергії, наскільки я знаю. Аллерген і так в організмі.

natka75
25.11.2009, 17:54
Виписав септифріл смоктати, сьогодні приїхав на черговий огляд до хати, в малого де-не-де висипка червоними крапочками,сказав що це скарлатина, ну і звідки вона взялася?Виписав антибіотик Грамокс і ще там якісь ліки
я не перестаю дивуватися.....думаєте я впевнена,що у малого таки скарлатина????та яке там....вчора був лікар, який цей діагноз і поставив,аналіз сечі добрий, ускладнень на нирки не дало, легені і горло чисті, чекайте лущення каже він,дитина повністю ЗДОРОВА і може йти в садок....як так швидко???якщо лущення не буде, я думаю то зовсім ніяка не скарлатина була!

мамочка, а як у вас справи?лущиться шкіра чи ще ні?

olenkastar
25.11.2009, 18:02
ЗДОРОВА і може йти в садок....як так швидко
з скарлатиною треба 21 день дома ще сидіти...ну шо то за лікар?
до речі,скарлатину розпізнають по пурпуровому язику

natka75
25.11.2009, 18:08
з скарлатиною треба 21 день дома ще сидіти
та я це все в інтернеті знайшла і тому дивуюся!!!правда всі симптоми не були аж так ярко виражені, спочатку думала може це просто якась легка форма, бо і трикутника білого на фоні рум"яних щік не було, і нальоту білого на язику як пишуть....висипочка трохи була, але і зійшла швидко, і головне що малий їв, а якби там горло боліло, то не їв би зовсім!лікар ніби приватний зі стажем, все одно сумніваюся.....

olenkastar
25.11.2009, 18:12
бо і трикутника білого на фоні рум"яних щік не було, і нальоту білого на язику як пишуть....
в похресника чоловікового теж не було нальоту..було червоне горло,трохи висипки,але був пурпуровий язик (знаю,що по ньому багато якраз і розпізнають шо то скарлатина).то йому всеодно порекомендували 21 день карантину.
а якшо перевіритися ше в іншого лікаря?

мамочка
25.11.2009, 18:44
мамочка, а як у вас справи?лущиться шкіра чи ще ні?
не лущиться
значить був або кір або алергія (у що я мало вірю, бо за неповних три роки жодної алергії в нас не було)

пурпуровому язику
в моєї ніби і блідий трикутник був і язик надто червоний, а от аналізи сечі і кров були майже ідеальні

а для чого? якщо дитина почуває себе здоровою, то не варто в ній шукати хвороби
хіба для садочку...

natka75
26.11.2009, 10:08
Допис від olenkastar
а для чого? якщо дитина почуває себе здоровою, то не варто в ній шукати хвороби
хіба для садочку...

я теж не бачу резону вже тепер показуватись іншому лікарю, він же не бачив всіх попередніх симптомів, з чого йому тепер висновки якісь робити?
а малий почувається повністю здоровим!
п.с.от щойно прийшла моя колега по роботі і каже у її малого скарлатина теж, і теж невідомо звідки, бо в садок не ходили!

Ная
26.11.2009, 14:50
В мене Софійка останні три дні дуже здригається у сні,кожних пару хвилин і взагалі дуже неспокійно спить. Тої ночі звідкись температура під 39,на ранок ніби нормальна,бігає але зовсім нічого не їсть тільки п"є,от тепер сама собі лягла,накрилася і спить. Ніяких більше змін по ній не бачу і дуже переживаю,шо таке з дитиною:girl_sad:.Може хто порадить,на шо більше треба звернути увагу?

olenkastar
26.11.2009, 15:00
ночі звідкись температура під 39,на ранок ніби нормальна,бігає але зовсім нічого не їсть тільки п"є,от тепер сама собі лягла,накрилася і спить. Ніяких більше змін по ній не бачу і дуже переживаю,шо таке з дитиною
може бути що завгодно.. я таке в саму ту "епідемію"пережила..дитина спала по гидині через кожну годину-другу...а потім виявилося шось зїла не те,воно її мучило,а коли покакала всьо стало на свої місця.
а може погода?якісь психічні зміни?шось собі переживає...ех,залізти би в голову до тих діток:)
а ти її питаєш,вона тобі каже шо шось болить?

Ная
26.11.2009, 15:10
...а потім виявилося шось зїла не те,воно її мучило,а коли покакала всьо стало на свої місця.
В нас на ранок саме так і було-попросилася какати на горщик,правда,при тому розділася повністю і вбратися не давала,посиділа з півгодини і температура почала спадати,тоді вже заснула. А здригання і неспокійний сон,бачу,є навіть зараз.
а ти її питаєш,вона тобі каже шо шось болить?
Нічого не казала,я всі місця перепитала,тільки дуже обнімається,тулиться і з рук не злазить.

Lizza
26.11.2009, 15:40
Тої ночі звідкись температура під 39,на ранок ніби нормальна,бігає але зовсім нічого не їсть тільки п"є,от тепер сама собі лягла,накрилася і спить

викличте лікаря - нехай горло подивиться і послухає дитинку .тепер цей грип може нічого крім температури не давати.ні соплів ні кашлю. тільки сильна слабкість.

Ная
26.11.2009, 15:51
ні соплів ні кашлю. тільки сильна слабкість
Та я слабкості не помічаю,вона так витанцьовувала до обіду по хаті,шо ні за шо б не повірила,шо вночі висока температура була.Тільки гуляти не захотіла,казала спати буде. А через грип і лікарку боюсь додому кликати,подивлюсь як ввечері буде,а тоді вирішу.

Lizza
26.11.2009, 16:14
А через грип і лікарку боюсь додому кликати
ви знаєте, і я так само побоялася, мій малий захворів в перші дні ,як епідемію обявили. так поки не вичухався і не знала, що з ним. а лікарка ,що по телефону консультувала, сказала: не хочете лікаря викликати ,щоб послухав, починайте пити антибіотики. і ми пили. та зараз вже не так страшно, як три тижні тому, коли кожний другий хворів. в кінці кінців можна лікаря примусово заставити маску одіти, хоча думаю тепер вони і так в масках усі. руки нехай помиє з милом - та і нічого страшного!!

p.s. але в мого малого правда вдень і вночі 39 було. а так тож нічо.. веселий, балакучий.. (хоч нам всього 1,3р. і говорити ми не вміємо)

Ная
26.11.2009, 22:03
в мого малого правда вдень і вночі 39 було.
А в нас вдень температура нормальна без збивання.От вже вечір-дитина знов горить,наскільки-не дається поміряти.А так-ні кашлю,ні соплів,ні висипки якоїсь нема.Перепитала про всіх знайомих діток,з котрими Софія бавилася останніми днями-всі здорові.
Мамусі,чиї дітки колись хворіли грипом-у вас було шось схоже?
Ше маю підозру на зуби,бо останніх кутніх ше не маєм.Інакше не знаю шо думати.Завтра певно дзвонитиму до лікарки.

Юкола
26.11.2009, 22:30
лікарка ,що по телефону консультувала, сказала: не хочете лікаря викликати ,щоб послухав, починайте пити антибіотики. і ми пили.

Лікарку викликати ви побоялися, а антибіотки приймати, призначені без огляду дитини, ви не побоялися?
Нда...

Ная, вибачте, але в дитини горячка, а ви бавитеся в "дай поміряти температурку і боюся лікара викликати"?
Збивати темп.пробували? Якщо то зуби, томає збитися і довго не підійматися. Якщо години за 4 (не дай Боже швидше) знову підійметься - то це скорш за все не зуби.

Ная
27.11.2009, 11:35
Ная, вибачте, але в дитини горячка, а ви бавитеся в "дай поміряти температурку і боюся лікара викликати"?
Збивати темп.пробували?
Дитина температуру переносить цілком нормально і збивати її нема змісту,тим більше якщо то вірус-нехай організм бореться,бо підвищення температури є захисною реакцією організму і якшо її збивати знижується вироблення антитіл. Але про це є інша гілка на ДП.
А про боюся лікарку викликати-то вже набуте негативним досвідом,але,повірте,без крайнощів.Лікарка обіцяла завтра прийти:girl_smile:. А від постійного переміряння температури не бачу ніякої користі.

olena
27.11.2009, 12:57
Ная,у мене в малого десь 2 місяці тому була аналогічна ситуація,температура піднімалась протягом трьох днів,а інших симтомів не було.Я викликала лікаря і вона ,тільки не смійтеся,сказала,що не знає що то є.Але виписала про всяк випадок смекту і бактерії.Я того не давала,а температура спала сама на третій день.Так я до сих пір не знаю що то було.

Юкола
27.11.2009, 13:18
Ная, як дитя?
Що лікарка казала?

педіатр, що веде малого, радить збивати темп, вищу за 38,5

Lizza
28.11.2009, 00:59
Лікарку викликати ви побоялися, а антибіотки приймати, призначені без огляду дитини, ви не побоялися?
а ви знаєте,що прийом антибіотиків при цьому грипі санкціонований МОЗ України, і внесений до протоколу МОЗ, який регламентує надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип. Цитую " ...Показання до призначення антибіотиків - при підозрі приєднання бактеріальної інфекції. Антибіотики призначаються без очікування результатів бактеріологічного дослідження, з подальшим коригуванням.. іт.п."
Я прекрасно усвідомлюю безцільність прийому антибіотиків при вірусній етіології захворювання, але зважаючи на сильну токсичність цього грипу, який схильний викликати ускладнення, погодилася на антибіотик.
До речі, говорила з подругою з Ізраіля, що працює дитячим лікарем,вона в шоці. Дійсно ніхто не прописує антибіотики. Але там у вільному продажу є Таміфлю (дитячий, в сиропі, для дітей від 1го року) і його дають всім хворим на грип, незалежно від типу вірусу, протягом перших 48год. Страшно навіть подумки повертатись до того дня, коли малий захворів, але тоді Таміфлю ще в Україні не було -30.10.09

Ная
28.11.2009, 13:21
В Софійки виявилось шо ангіна:girl_cray:. Назначили антибіотики:girl_sad:
Лікарка паралельно призначила лінекс. Може то краще його пропити вже після антибіоотиків,шось не знаю..?:girl_in_dreams:Таке лікування з антибіотиком у нас вперше.А не давати не наважусь,бо четвертий день дуже висока температура піднімається.

Юкола
28.11.2009, 14:12
Lizza а діагноз "цей грип, при якому МОЗ санкціонує прийом антибіотиків" лікарка вам по тел. поставила і порадила його антибіотиками лікувати?
І в протоколі все добре написано
Показання до призначення антибіотиків - при підозрі приєднання бактеріальної інфекції.. Антибіотик для лікув.інфекції, а не грипу.

ІМХО в сад лікарку, що по тел. призначає дитині антибіотики.

Ная, ангіну без антибіотиків лікувати - то ризик. Самі знаєте, які ускладнення дає.
Який вам виписали ант?

Milka
28.11.2009, 15:06
Може то краще його пропити вже після антибіоотиків,шось не знаю..?
Пробіотики треба приймати паралельно з антибіотиками, так що давайте.

Ная
28.11.2009, 15:13
Ная, ангіну без антибіотиків лікувати - то ризик. Самі знаєте, які ускладнення дає.
Який вам виписали ант?
Цефікс. Наразі думаю чи то справді ангіна-лікарка казала,шо горло червоне,а як не будем приймати антибіотиків,то можуть з"явитися гнійники.Здається мені,шо при ангіні гнійники з"являються відразу. Не спостерігаю також вираженої інтоксикації,дитина навіть з температурою має силу бігати і скакати,при тому шо 3 день тільки п"є. І не нащупуються мені збільшені шийні лімфовузли,тільки мигдалики все ж збільшені. Та й ангіною можна заразитися від хворої людини,за останній тиждень ми ніде не були,надворі діток мало і на разі здорові.Вдома теж всі здорові.І будь тут мудрий:girl_in_dreams:.
І ше 100% ангіну діагностують лише за мазком з горла,а зараз вихідні...

Женічка
28.11.2009, 15:24
шо 3 день тільки п"є
не хоче їсти, скорше за все,через біль у горличку.
Ная, подивіться самі добре на горличко,воно вам все скаже і без лікарки.
температура вказує на ангфну 100 %, тим більше,що і горло червоне.

olenkastar
28.11.2009, 15:32
Цефікс

ше 100% ангіну діагностують лише за мазком з горла,а зараз вихідні
ти сама і дала відповідь...а шкода від антиб справді більша,ніж користь..та і користь чи ?антибіотик пришвидшує видужання на 2-3 дні,а не лікує!!!!!

знову ж таки-Мендельсон.шо пише?

Краткое руководство по боли в горле и ангинам
Боль в горле как таковая хотя и доставляет заметный дискомфорт, не является серьезным состоянием, даже если вызвана стрептококковой инфекцией. Медицинского вмешательства не требуется, кроме случаев продолжительного заболевания с дополнительными симптомами, которые указывают на серьезную проблему. Вот несколько советов родителям, чьи дети страдают от боли в горле.
1.
Не торопитесь бежать к врачу всякий раз, когда у ребенка болит горло и слегка поднимается температура. Обращайтесь к нему, только если симптомы продолжаются больше недели.
2.
Восстанавливайте жидкость, теряемую с потом, кашлем, чиханием, выделениями из носа, поносом, усиленным дыханием и невосполняемую из-за потери аппетита. Давайте ребенку по стакану жидкости каждый час, когда он не спит. Это большой объем, и, возможно, ребенок столько пить не захочет, поэтому предлагайте ему выбор: воду без фтора, чай (обычный и травяной), фруктовые и овощные соки, супы и даже лимонад как последнее средство, если малыш больше ни на что не соглашается.
3.
Следите за влажностью в детской комнате и во всем доме. Увлажнители воздуха, производящие холодный водяной пар, хороши и безопасны. Только не забывайте их чистить, чтобы они не распространяли частицы раздражающих горло веществ. Попытайтесь довести влажность в комнате ребенка до 50 процентов, хотя при некоторых обстоятельствах это непросто.
4.
Если ребенок жалуется на невыносимые страдания, вам, без сомнения, захочется облегчить его состояние. Для этого подойдет рекомендуемая доза простого анальгетика вроде панадола. У этого лекарства есть свой риск побочных эффектов, но для временного облегчения боли небольшие его количества опасными я не считаю. Альтернатива, которую предпочитают некоторые матери, – чайная ложка крепкого алкогольного напитка. По недоступным моему пониманию причинам родители предпочитают давать детям водку или джин. Наверно, им жаль тратить на ребенка любимое виски!
5.
Свой взгляд на искусственное снижение температуры тела я изложил ранее, но еще раз напомню, что температура, вызываемая болезнью, – это естественный механизм исцеления. Мешать его действию неразумно. Температура ниже 40,5 градусов угрозы не представляет, кроме риска судорог. Судороги выглядят страшно, но редко бывают опасными, к тому же их трудно избежать, поскольку они связаны не с уровнем температуры, а со скоростью ее подъема.
6.
Склонность врачей прописывать аспирин и другие лекарства для снижения температуры в каждом случае ее повышения приводит меня в ужас. Любой студент-медик знает, что при подъеме температуры на один градус скорость перемещения лейкоцитов в крови, убивающих возбудителей болезни, удваивается. Я понятия не имею, зачем врачам нужно тормозить лейкотаксис – процесс, направленный на выздоровление пациента.
7.
Без медикаментозного лечения боль в горле – даже если это и стрептококковая ангина – проходит за семь и менее дней. Если она продолжается дольше, нужно обратиться к врачу. Это
может означать иное, нежели стрептококковая ангина, заболевание – инфекционный мононуклеоз или, очень редко, дифтерию или лейкемию.
Мононуклеоз легко распознается по анализу крови, и обычно лечение заключается лишь в хорошем питании и постельном режиме. Более тяжелые случаи иногда лечат стероидами – чаще преднизоном, но к этому радикальному и спорному средству следует прибегать лишь в случаях очень высокого риска. Дифтерия – явление настолько редкое, что, если у ребенка не возникли крайние трудности с дыханием, врач ее даже не заподозрит. Если ребенок давится и задыхается, срочно везите его в больницу.
8.
Врачи назначают пенициллин при стрептококковой ангине в качестве средства профилактики ревматического порока сердца. Это состояние так редко бывает осложнением стрептококковой ангины, что применять антибиотик нецелесообразно. Если вы все же последовали рекомендациям доктора и ребенок стал принимать пенициллин, имейте в виду: через 24-48 часов симптомы должны начать исчезать. Если они не прошли за неделю, сообщите об этом врачу. Боль в горле может быть вызвана не стрептококком, и врачу понадобится сделать соответствующие анализы, чтобы найти причину.
9.
Если ребенок не страдает от хронических проблем дыхания из-за перекрывающих дыхательные пути распухших гланд, соглашайтесь на тонзиллэктомию только тогда, когда несколько врачей убедят вас в ее необходимости. Гланды – одна из защитных систем организма против болезней, и без необходимости расставаться с ними не следует

---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

ЧЕМ ГРОЗИТ ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЕ АНТИБИОТИКАМИ
Неоправданное назначение антибиотиков врачами, особенно педиатрами, вовсе не редкость. Это уже становится традицией. Одно из исследований по применению антибиотиков в больницах показало, что они прописывались трети пациентам и в 64 процентах всех случаев их использование либо было не нужно, либо проводилось с нарушениями показаний и дозировки. Авторы исследования отметили, что «использование антибактериальных препаратов в больших количествах может привести к селекции устойчивой к этим лекарствам микрофлоры. Правильное использование таких лекарств представляет первостепенную важность, а также потенциально важно для пациентов, которые могут пострадать от устойчивых к лекарствам микроорганизмов. Антибактериальные препараты уникальны в этом отношении, поскольку их применение одновременно влияет на их эффективность».
Если выразить эту мысль проще, антибиотики убивают как плохие, так и хорошие бактерии, позволяя при этом плодиться и размножаться другим плохим бактериям, устойчивым к их действию. Неправильным лечением заболевания врач создает новую болезнь, против которой Существующие антибиотики бессильны. Дорого же обходятся пациентам врачебная халатность и некомпетентность!
Растущее сопротивление микробов антибиотикам может в конечном итоге отбросить медицину туда, где она была до изобретения пенициллина, на более чем сорок лет назад. Уже сейчас смертность от некоторых инфекций, например септицемии (заражения крови), вернулась на тот уровень, на котором она была до появления «чудо-средств». Если врачи не пересмотрят своего поведения и не начнут осторожнее относиться к применению антибактериальных препаратов, исполнится пророчество ученого-химика, лауреата Нобелевской премии, профессора из Гарварда Уолтера Гилберта: «Может настать время, когда 80 процентов инфекций будут устойчивы к антибиотикам».
Почему же столько педиатров прописывают антибиотики от простуды, гриппа и других вирусных инфекций, зная, что они при этих болезнях бесполезны? Друг другу врачи говорят, что делают это потому, что следуют желаниям родителей своих пациентов. Но ведь родители приводят детей к врачу, чтобы получать советы, а не давать их. Более вероятно, что врачи прописывают антибиотики от вирусных инфекций, зная, что эти заболевания не лечатся, потому, что их учили давать пациенту хоть что-то, чтобы не терять авторитет в его глазах. Это я могу понять. Я сам подвергся подобной промывке мозгов на медицинском факультете. Но я не могу понять, почему не дать пациенту плацебо, которое выполнит ту же задачу, но при этом не навредит?
Если вы не в силах удержаться от искушения привести к педиатру своего простуженного ребенка, хотя бы защитите свое чадо от антибиотиков и других бесполезных лекарств, которые ему пропишут. Что их пропишут, шансы высоки: опросы показали, что 95 процентов врачей назначают пациентам с простудой одно или несколько лекарств, и около 60 процентов этих препаратов – антибиотики. Речь идет вовсе не об оплате ненужных медикаментов. Я говорю о защите ребенка.
Частота побочных эффектов антибиотиков достаточно высока. Одно из официальных исследований показало, что 4 процента детей, принимавших пенициллин, и 29 процентов детей, принимавших ампициллин, страдали от поноса, рвоты и сыпи. Эти эффекты не относятся к серьезным, но в среднем у 2 процентов детей, принимавших антибиотики, развивались тяжелые побочные реакции. Эти цифры воспринимаются врачами, привыкшими прописывать лекарства, которые вызывают побочные эффекты буквально у каждого, кто их принимает, как незначительные. Однако для родителей, которые не хотели бы видеть своего ребенка в числе двух процентов респондентов, испытавших тяжелые реакции на лекарства, которые вообще не нужно давать детям, эти показатели чрезвычайно высоки.
Особенно следует быть осторожным в отношении тетрациклина. Если ребенку в возрасте до
восьми лет врач пропишет это лекарство в отсутствие угрожающей жизни болезни, родителям нужно бежать из его кабинета без оглядки. Пусть они поищут другого педиатра: этот либо не соображает, что делает, либо ему все равно, что будет с его пациентом.
В 1975 году Американская академия педиатрии рекомендовала прекратить использование тетрациклина для детей до восьми лет, так как он может замедлять рост костей, поражать печень, вызывать расстройства желудка, тошноту, понос, рвоту и сыпь. При долгом применении он также может навсегда окрасить зубы в желтый цвет.
Когда вы раздумываете о том, не показать ли ребенка педиатру, или о том, не дать ли ребенку прописанные лекарства, советую вспомнить, что врачи живут по принципу «все, что сделать можно, – сделаем», независимо от того, имеют ли их назначения какой-либо смысл. Многие исследования подтверждают это. В аптеке одной крупной городской больницы для получения прописанных врачом антибиотиков некоторое время требовали письменное согласие инфекциониста. Как только это требование отменили, продажа ампициллина выросла в восемь раз. Аналогично, когда установили ограничение на левомицетин, его потребление сократилось в десять раз.
Если вам показалось, что я слишком много внимания уделяю злоупотреблению антибиотиками, поясняю: это сделано исключительно из-за важности этого вопроса для будущего здоровья ваших детей. Я надеюсь, что вы воздержитесь от использования и остальных лекарств, а также устоите перед искушением позволить педиатру выступить в роли трюкача и проверить на вашем ребенке весь арсенал своих бесполезных и опасных фокусов. Когда речь идет о респираторных заболеваниях, образование педиатра в большинстве случаев – не более чем неподходящая и даже небезопасная замена родительскому здравому смыслу.

Ная
28.11.2009, 15:33
Ная, подивіться самі добре на горличко,воно вам все скаже і без лікарки.
Мені не получається самій подивитися:girl_sad:.
Все почалося з того,шо в середу я неподумавши дала дитині морозиво,вона перед тим тільки з вулиці прийшла,точно розігріта,бо збирала і гуляла з нею моя мама. Після морозива вона заснула,прокинулась з червонющими щоками,я вже думала-алергія,а на вечір 39 температура,зараз вдень 38,3.
То я так морозивом дитину похвалила за то,шо лишилася з бабою на пару годин і як ніколи була з нею чемна...:girl_sad:
Хіба від морозива ангіна буває?,то ж інфекційне захворювання і самого переохолодження недостатньо.

olenkastar,я так і роблю-пиття,температуру не збиваю,зволожувач,провітрюю кімнату регулярно. І про антибіотики згідна,але якшо то дійсно ангіна все ж боюсь ускладнень,бо випробувала їх на собі.

Lsveta
28.11.2009, 15:36
можуть з"явитися гнійники.Здається мені,шо при ангіні гнійники з"являються відразу.
Вам лікарка сказала правильно. Я постійно хворію ангіною такого типу і ці гнійники з"являються на 2-3-й день після підняття температури, тримаються теж недовго -день, два. Але от ніколи не лікувалася антибіотиками, тільки люголь і часте полоскання горла. Можливо тому що і досі незнаю, які ангіна дає ускладнення. Тому не хвилюйтесь, тим більше що даєте антибіотик. Виздоровлюйте.

Женічка
28.11.2009, 15:39
Ная, навіть ви можете бути носієм інфекції,самі того не відчуваючи.
а морозиво "допомогло" інфекції "прижитись", діти набгато чутливіші і беззахисніші перед тими стрептококами....

---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

ЛЮГОЛЬ - супер допомого. особисто я,моя мама лікуємо горло ним.

Lsveta
28.11.2009, 15:39
Хіба від морозива ангіна буває?,то ж інфекційне захворювання і самого переохолодження недостатньо
Буває, ще й як буває. Не кортіть себе, воно мине, а досвід залишиться.

Ная
28.11.2009, 15:49
ніколи не лікувалася антибіотиками, тільки люголь і часте полоскання горла
Я тільки за таке лікування але як полоскати і змазувати горло дворічній дитині,котра навіть на зуби подивитися не дасть?...:girl_sad:
Антибіотик чоловік купив,ще на давали поки.
Я сама ангінами часто хворіла,в результаті вирізали мигдалики,ніц доброго. Здавалося всьо про ангіну знаю,але коли то стосується дитини,не так все просто в порівнянні якби хворіла я.

Женічка
28.11.2009, 15:52
я свою Настю пробувала вчити полоскати горло. не пішло їй, вона ковтає,правда нічого страшного від того,що ромашечки наковтається,можете спробувати.
мусите якось мастити,говоріть,переконуйте.
моя Настя теж не дає, але поговорюз нею, троха повтікає від мене по квартирі, а потім розуміє,що ніде не дінеться і відкриває рот.

Lsveta
28.11.2009, 17:09
але як полоскати і змазувати горло дворічній дитині
Я вас розумію, в самої 3-х річний синок. Але я знайшла люголь, який пшикається з довгою палочкою-дозатором, якось трошки з силою, але в мене получалось йому пшикнути. В нас недавно був фарингіт (різновид ангіни), ми використовували Біопарокс (це антибіотик місцевий). Він також з розпилювачем.

Ная
28.11.2009, 21:24
От,знайшла про ангіну:
Ангина у ребенка
Малыш выглядит вялым, капризничает, ничего не ест. Измерили температуру — на градуснике 39°С. В ответ на вопрос, что болит, показывает на животик.
Заподозрив кишечное расстройство, родители срочно вызывают врача. Тот после тщательного осмотра ставит диагноз «ангина».
При чем же здесь животик? Дело в том, что маленькие дети при любом внутреннем дискомфорте жалуются на боль в животе, а отказ от еды в большинстве случаев указывает как раз на то, что у ребенка болит горлышко.

Как определить тип ангины

Это заболевание может давать различную клиническую картину и протекать по-разному.
У маленьких детей чаще всего бывает вирусная ангина. При осмотре гортани отчетливо видны маленькие (величиной с просяное зернышко) красные блестящие пузырьки, расположенные по краю неба, обращают на себя внимание покрасневшие миндалины, обложенный язык. Температура поднимается до 39–40°С, кроху мучают позывы к рвоте. Такая ангина, как правило, не опасна.
При гнойной или лакунарной ангине (возбудителем которой, как правило, является стрептококк) заднее небо и миндалины сильно гиперемированы и усеяны белыми пузырьками. Это заболевание уже гораздо серьезнее и чревато осложнениями, поэтому к лечению нужно подойти со всей ответственностью.
Если при осмотре вы увидели ярко-красные миндалины и толстый желтый, серо-желтый, грязно-серый или белый налет, немедленно вызывайте врача! Это может быть признаком инфекционного мононуклеоза, дифтерии и других опасных заболеваний, которые необходимо лечить в стационаре.

Чем опасна ангина

Если вовремя не начать лечение, ангина может дать тяжелейшие осложнения, такие как:
• воспаление среднего уха;
• импетиго;
• пиелонефрит;
• суставной ревматизм.
Чтобы избежать осложнений, необходимо соблюдать постельный режим до полного исчезновения всех симптомов заболевания.

Немного об антибиотиках

Обычно для лечения ангины назначают антибиотики. Но в большинстве случаев с заболеванием можно справиться и при помощи нелекарственных методов, кроме того, антибиотики, даже самые сильные и современные, могут не дать желаемого эффекта. Применение антибиотиков резко снижает иммунитет, а значит, возрастает риск повторных заболеваний, которые, как правило, протекают в гораздо более тяжелой форме. К тому же антибиотики не дают стопроцентной гарантии от осложнений. Да и сами по себе они имеют массу противопоказаний и могут вызвать аллергическую реакцию, дисбактериоз и другие побочные эффекты. Поэтому прежде чем принять окончательное решение, взвесьте все «за» и «против»: наблюдались ли у малыша аллергические реакции, в порядке ли у него кишечник, каков тип ангины — вирусная или стрептококковая (вирусную вообще бессмысленно лечить антибиотиками), какова степень тяжести заболевания. Но даже если состояние ребенка требует медикаментозного лечения, его все равно необходимо дополнять нелекарственными методами. Так кроха быстрее поправится и его иммунитет не пострадает.

Как лечить ангину

Как же вылечить ангину нелекарственными методами? Для опытного врача-натуропата боль в горле — это сигнал того, что «ворота» в организм больного временно закрыты, забиты шлаками, поэтому лечение нужно начинать с очищения организма.
Поставьте малышу клизму, чтобы вывести токсины. Обычную водяную клизму детям ставить нельзя, потому что вода всасывается в стенки кишечника. Им надо вводить гипертонический раствор: 1 ч.л. соли на стакан (200 мл) теплой воды. Младенцам до 6 месяцев нужно ввести до 50 мл этого раствора, от 6 месяцев до 1,5 лет — до 100 мл, с 2 лет — до 1 стакана, дошкольникам — до 1,5–2 стаканов. Подросткам 12–14 лет требуется примерно 800 мл раствора, приготовленного из расчета: на 1 л воды — 1,5 ст.л. без верха поваренной соли.

Если у ребенка больной кишечник или колит, очистительную клизму лучше совместить с лечебной. Для этого в теплую воду добавляют процеженный раствор мяты, ромашки или тысячелистника.

Холодное обертывание также снижает температуру и освобождает организм от шлаков. Делается оно так: на кровать положите шерстяной плед, на него — байковое одеяло или махровое полотенце. Кусок льняной ткани намочите в холодной воде и отожмите. Вода непременно должна быть холодной! Обмотайте малыша от подмышек до стоп влажной тканью, поверх — сухим махровым полотенцем или байковым одеялом, на ножки наденьте смоченные в холодной воде и отжатые хлопчатобумажные носочки, на них — сухие и еще шерстяные и заверните в шерстяной плед. Маленького ребенка держите на руках, как правило, он засыпает, более старшие дети могут играть в кровати. Когда ребенок пропотеет (это займет от 40 минут до 1,5 часов), нужно вымыть его под теплым душем и одеть в хлопчатобумажное белье. Для простоты можно намочить ледяной водой футболку с длинными рукавами или рубашку, на нее надеть сухую, а сверху — свитер.

Питание во время болезни

Ограничьте высококалорийную пищу. Исключите из рациона мучное, сладкое, острое, соленое, жирное, жареное, белки животного происхождения. Что же тогда есть? В остром состоянии ребенок, скорее всего, сам откажется от любой пищи. Но если ему вдруг захочется что-нибудь съесть, предложите печеное яблоко, сухофрукты, апельсин или грейпфрут.
Во время ангины необходимо обильное витаминизированное питье: свежевыжатые соки, морсы, кисели, травяные отвары.

Полоскание

При ангине необходимо регулярно полоскать горло. Это важнейший компонент лечения. Если ребенок еще совсем маленький, раствор для полоскания наберите в спринцовку. Прижмите малыша спинкой к своей груди, слегка наклоните вперед над раковиной. Введите спринцовку в уголок рта и медленно выпускайте ее содержимое. Детей постарше научите проделывать эту процедуру самостоятельно.
Горло хорошо полоскать:
водой с медом;
отваром подорожника
(4 листа залить стаканом кипятка, настаивать 30 минут);
соком каланхоэ пополам с водой (можно купить готовый раствор в
аптеке);
свежевыжатым соком свеклы с яблочным уксусом;
настоем шалфея (1 ст.л. на стакан кипятка, настаивать 30 минут) или других дезинфицирующих трав (календулы, тысячелистника, ромашки, эвкалипта);
«морской водой»:
на 1 стакан воды — 0,5 ч.л. со-ли, 0,5 ч.л. соды, 5 капель йода.

Естественные антибиотики

Настойка прополиса — естественный антибиотик, который великолепно помогает при ангине. Дозировка: 5–20 капель спиртовой настойки на 1/4 стакана воды, принимать 3 раза в день. Поскольку примерно у 3% людей имеется аллергия на прополис, лечение следует начинать с 1 капли настойки, разведенной в 1 ч.л. воды. Если реакции не будет, переходите на полную дозу. Детям постарше можно давать жевать сухой прополис. При наличии аллергии настойку прополиса можно заменить 1%-ной спиртовой настойкой хлорофиллипта. Для самых маленьких ее разводят в воде из расчета: 1 капля на месяц жизни. С года до трех лет разводят 0,5 ч.л. и дают 3 раза в день.

Компрессы

Холодные согревающие компрессы активизируют кровообращение в области шеи и носоглотки, ускоряют выздоровление. Холщовую тряпочку опустите в холодную воду, отожмите и оберните вокруг шеи. Следующий слой — сухое полотенце и, наконец, теплый шарф.
Компресс оставляют на 1–2 часа. Его следует делать 2–3 раза в день, пока тряпочка не высохнет. В воду для компресса можно добавить сок лимона, но в этом случае края тряпочки не должны заходить на позвоночный столб.
Великолепное средство — творожный компресс. Любой творог подогрейте (например на батарее), намажьте на тряпочку, оберните малышу горло. Зафиксируйте трубчатым бинтом. Компресс можно оставлять на всю ночь. Это очень сильная процедура, поэтому ее нельзя делать чаще, чем раз в три дня.

Упражнения

При ангине помогают и несложные упражнения.
Намажьте медом или малиновым вареньем миску (глубокую тарелку) и предложите малышу вылизать ее языком. Он, конечно же, с удовольствием согласится! При этом напрягается корень языка, улучшается кровообращение в глотке.
Поза льва (классическое йоговское упражнение, его могут выполнять дети 3–4 лет и старше). Предложите малышу поиграть в «зеркало»: пусть он повторяет все ваши движения.
Встаньте на четвереньки, представьте, что у вас в руках — небольшие мячики. Опустите подбородок на грудь. Откройте рот, высуньте язык. Произнесите на выдохе звук «а» несколько раз, пока хватит дыхания. Можно предложить ребенку посоревноваться.

Масік
29.11.2009, 01:20
в червні малий мав страшну аніну, температура піднімалася до 39 і нічим не збивалася , інфекцірніст (дуже добра лікар) нам виписала цедекс (антибіотик), температура на 2-гий день впала. Я теж не є страшним прихильником антибіотиків, проте ангіна нелікавана у дитинстві, може обернутися за паро років ревматизмом. тим паче , якщо є висока емпература, то все таки краще дати антибіотик, Повірте шкоди від нього буде значно менше ніж від персистуючої інфекції. Щодо люголю , то тепер питання про його доцільність є спірним, адже під час ангіни слизова і так пошкоджена, а тут ми ще й опіки їй наносимо... Ну кажу це питання дискусійне , лікарі старої закалки кажуть добре, сучасні дослідження трішки розходяться.

Люша
29.11.2009, 02:22
Щодо люголю
Щодо люголю - наша ЛОР казала, що коли ангіна гнійна - не можна, оскільки, у люголю є гліцерин ми створюємо плівку своєрідну ним під якою ще більше розмножуються бактерії. Тільки коли гнию немає - тоді можна і допоможе.

olenkastar
29.11.2009, 09:03
Щодо люголю - наша ЛОР казала, що коли ангіна гнійна - не можна
подруга так вилікувала гнійну ангіну на 8 місяці вагітності,правда більше тижня лікувала,але не випила жодної таблетки

От,знайшла про ангіну
Ная,почитай тут (http://www.1796kotok.com/forum/viewtopic.php?t=24459&highlight=%E0%ED%E3%E8%ED%E0&sid=998f20b6da6bf7968ae6c80e027d81d4). то толковий форум гомеопатів,там можна знайти всі відповіді і хороші поради!

Diana
29.11.2009, 10:35
Пробіотики треба приймати паралельно з антибіотиками, так що давайте.
я даю підчас і після ще зо 2-3 тижні

olena
29.11.2009, 10:58
В Софійки виявилось шо ангіна. Назначили антибіотик
Я дуже добре знаю ,що таке ангіна.Але я теж дуже добре знаю про лікування її антибіотиками.Мене в дититнстві долікували ними так що тепер на будь-який з них у мене алергія,та ще й лікування виявляється безрезультатаним.
Тому малу свою намагаюсь лікувати без антибіотиків.Є дуже хороший лікар у поліклініці на Підвальній-лор,який практикує гомеопатію.Мене вона з дуже важких станів виводила.І малій моїй неодноразово допомагала.Якщо потрібно напишіть мені у пп я дам вам її координати.

olenkastar
29.11.2009, 13:34
поліклініці на Підвальній-лор,який практикує гомеопатію.Мене вона з дуже важких станів виводила.І малій моїй неодноразово допомагала
і мою малу гомеопатичними кульками вилікувала,а в ОХМАДИТІ казали тиждень антибіотиків,бо гнійний отит!!!!а вона ніякого отиту не побачила!
подруга у неї лікувала ангіну теж,лікувала тижня 2,може більше-але суто гомеопатією,уколами ехінацеї і ше чимсь.лікарка та справді чудо!!я вже неодноразово про неї писала

Ная
29.11.2009, 13:36
А чи реально зараз йти до гомеопата в поліклініку,коли в дитини висока температура?..

olenkastar
29.11.2009, 13:42
реально зараз йти до гомеопата в поліклініку,коли в дитини висока температура?..
мабуть ні:(легко шось підхопити,та і черги там.

SOSKA
29.11.2009, 14:34
ми 2 години прийшли як здвору ,доця лягла спати та через кожних 5 хв кашляє кашель сухий,невже щось підхопили,дівчата що їй краще дати в дома є амброксол та пертусин,можливо щось по народному,температури не має,Доні 2 роки,горли трошки червоне

нталька
29.11.2009, 16:31
ми 2 години прийшли як здвору ,доця лягла спати та через кожних 5 хв кашляє кашель сухий,невже щось підхопили,дівчата що їй краще дати в дома є амброксол та пертусин,можливо щось по народному,температури не має,Доні 2 роки,горли трошки червоне
Якщо кашель сухий і частой, то швидше за все то горло. Треба тепле пиття і все, щоб пом"якшувало горло. Нам підходило масло какао з молоком і палений цукор.

Vegas
29.11.2009, 20:25
Нам 2 роки 5 міс. Місяць назад почався сухий кашель. На наступний день - температура. Через декілька днів сухий кашель сухий кашель чергувався з вологим. Плюс риніт почався. Лікар не назначив антибіотики. Збивали темп вище 38,5. Вся це перейшло у бронхіт. Коли вже прослуховувались хрипи, тоді вже аж наш лікар назначив антибіотики. А через 2 неділі був напад крупу. Дитина реально задихалась. Забрали в лікарню. І ось ми вдома і все ще кашляєм. Це ми так в дитячий садок почали ходити...

popelushka
29.11.2009, 20:37
Дитина вже як два тижні , а то і більше, після прогулянки на дворі - хрипне. Пізніше, вже навіть коли знаходиться в домі, то все рівно, хрип не пропадає... Звернулися до лікаря, каже, що це може бути алергія... на холод.:confused: Кашлю не має, температури також...

SOSKA
29.11.2009, 20:58
Це ми так в дитячий садок почали ходити..
ми теж ходем в садок але ж в чора нічого не було і соьгодні лише після вулиці почався кашель