КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради.

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Holly
19.08.2009, 08:17
В Ярини пропав голос, тепер шепче і її то дуже нервує. Вчора було нормально все. Порадьте що давати, щоб хоч трохи повернути голос

Usmishka
19.08.2009, 08:28
висипє на лиці, очка були припухлі, на носі, на животі, на спині, *трусиками*, трохи на стопах
На носі при скарлатині точно нема висипки.

пісяє рідко, але сеча насиченого жовтого кольору

як на мене через температуру, але всяке може бути

natorella
19.08.2009, 08:40
На носі при скарлатині точно нема висипки.
почалось якраз з брів і носа

сьогодні вночі не міг спати, крутився, вирвав
не хотіла свічку давати (т-ра десь знов під 40) - намочила шкарпетки в розчині оцту, трохи йому полегшало, хоч спав
але як він верещить від самого просинання - хоче надвір, тягне мене за руку, веде до дверей, кричить
і йому пояснюєш - не розуміє, чого його ніхто не пускає - ото комп включила шоб посидів біля мене

SovaBa
19.08.2009, 09:21
В інфекційній може б спитати...там така старенька була лікар толкова Агнеса Юріівна ніби..прізвища не помню:(... Ну,класти в лікарню і антибіотиками пічкати не мус,але спитати,і аналізи здати- то думаю,варто. Сашунька,виздоровлюй:)

ola-lyola
19.08.2009, 09:28
Коли висока температура, то дитина не пісяє. Ви вже знайшли педіатра, якщо ні, то напишу в приват.

natorella
19.08.2009, 15:15
аналіз крові здали - високий лейкоцитоз (чи яктам)
дав антибіотики. наполягає шоб в лікарню класти. як я з ним ляжу в лікарню? йому ж треба гонити, а йому будуть ставити катетр. завернуть в покривало - і вперед.
блін, не знаю шо робити.
лікар сам не знає шо з сашою, а муж кажу - вколи йому ті уколи, може легше стане
ну і шо робити? якби хтось мудрий порадив

мамочка
19.08.2009, 15:34
перезвоніть до всіх знайомих з якими контактував Сашка
можливо варто навіть на дитячій площадці де Ви бавитесь попитати...
то може бути і скарлатина і інша інфекційна хвороба, але не у всіх прояви однакові...
температура і надалі висока?

natorella
19.08.2009, 18:44
з якими контактував Сашка
дівчата,які були з нами на форумівці - ви як?

температура і надалі висока?
так, висока

ckorpionsha
19.08.2009, 18:51
у малого вчора піднялась температура 39..нізчого, ледве збила..горів до 11 ранку...соплів,кашлю нема...не знаю шото..списую на зуби...хоч почитала пр Сашу..згадла форумівку..як починалась у вас?
боюсь цієї ночі,малий з рук не злазить,пісяє рідко, напевно 37 має ,їсти не хоче

Irus'ka
19.08.2009, 19:24
Наторелло, варто показатись інфекціоністу. Раджу Яджин Любомира Миронівна в інфекційній на Лисенка

Ная
19.08.2009, 21:08
дівчата,які були з нами на форумівці - ви як?
Ми здорові але вже переживаю.

ckorpionsha
19.08.2009, 21:28
Ми здорові але вже переживаю.
а я як переживаю,як малий почав ніби брєдити мені вчора. Я його і сятою водою обтирала, і уксус з водою..горів весь..вібуркол не поміг.То дала ефералган,але вночі знов піднялась. Гуляли нормально,і тут нізчого почалась горячка. Хоч у нас 4 зуби лізуть.Дай Бог щоб то тіки на них

kati
19.08.2009, 21:28
ми теж ніби ттт

Яська Березнева
19.08.2009, 22:01
І моє мавпеня захворіло:girl_sad:. В понеділок почалися трошки сопельки, вчора додався кашель. Сьогодні була температура 39,8:girl_cray:. Збили до 38,3. Тепер знову 39,3:girl_cray:. Вчора текли соплі рікою - сьогоді вже забитий ніс. Мала спокійна, бавиться, тільки була млява трошки, як було 39,8. Таке саме було в червні, в липні - жахливий кашель. Тепер от знову. Вже руки опускаються...:girl_sad::girl_sad::girl_sad:

natorella
19.08.2009, 22:45
варто показатись інфекціоністу
ми були сьогодні в інфекційній - зразу нас класти захотіли
я все таки схиляюсь до алергічної реакції (правда не знаю від чого і на шо?? хіба на трави) плюс ше якийсь вірусняк

а от антибіотик не колола на ніч - не знаю яка буде в нього реакція (в мене алергія на пеніциліни), побоялась
буду дивитись на цю ніч

ревлю цілий день - певно посивію
як то тяжко

Usmishka
19.08.2009, 22:51
Ну от, в нас теж не все гут,
ввечері надворі в мплої почала текти юшечка з носа, прозора,
дома вже все було добре, лягла спати як звикло, пів десятої, а ото хвилин пять тому проснулась з диким криком і щось таким як покашлюванням, типу їй дере горло. Я її трохи поносила і вона ніби заснула. Я в шоці.
Людоньки, а чим взагалі лікують ангіну???????????

kitka
19.08.2009, 22:52
ревлю цілий день - певно посивію
Ну лиш не плачте, бо я зараз сама розплачуся. Ото поначитувалася про ваших масяньок, дівчата, аж зажурилася:(.

Олюська
21.08.2009, 10:48
В малої ТАКИЙ пронос:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Вчора разів 7-8 какала, вночі 3 рази і нині зранку вже 2 рази встигла:girl_cray: Вчора була температура (38,5) цілий день, наніч впала до 37,5 без збивання. Тобто я так підозрюю, що це зуби (лізуть ніби ікла). от тільки не знаю, що тим проносом робити, бо ніц не хоче пити мавпеня. Ледь-ледь вдається трохи задурити і трошки поп'є. Лікар сказав два дні подавати якийсь "Імодіум". Давати чи само пройде, якщо на зуби?

Gala
21.08.2009, 11:04
ніц не хоче пити
Що нічого не п"є ,то зле-може бути обезводнення,можливо варто щось подавати.....

Usmishka
21.08.2009, 11:26
Пити давайте, потрохи але пропонуйте постійно,
я від проносу давала Ніфуроксазид, по півтора чайної ложки три рази на день, якщо не погало, то фуразидолін в таблетках, по пів таблетки два рази в деь. Можна ще ОРС від Хіппу купити, то рисово-морквяний напій, можна самому зварити.

Orman
21.08.2009, 11:33
Лікар сказав два дні подавати якийсь "Імодіум".

це для кишківника.

А пити обов'язково. Регідрон дайте, бо в малих дітей зневоднення дуже швидко наступає.

Олюська
21.08.2009, 11:58
Ніфуроксазид: в інструкції пише від 3-ьох років
Імодіум - від 5-ти років...

Usmishka
21.08.2009, 12:20
Регідрон дайте
дитина того пити не хоче, перевірено, є аналог в Хумани-називається електроліти, продається в антошці та ж гадість, але трохи з банановим смаком.

Ніфуроксазид: в інструкції пише від 3-ьох років
це таблетки з 3 років, а суспензія від двох місяців, такий сиропчик з банановим смаком, от цитата з інструкції
Дози для дітей

Від 2 до 6 місяців 1 – 2 мірні ложки на 2,5 мл 2 рази на добу,

від 6 місяців до 6 років 1 мірна ложка на 5 мл 3 рази на добу,

старше 6 років 1 мірна ложка на 5 мл 4 рази на добу.

ЛЮДОНЬКИ, А ЯК З АНГІНОЮ,
ЩЕ АКТУАЛЬНО?????

мамочка
21.08.2009, 13:36
ми пшикали Орасептом (хоч він від 2-х років, але до 2-х здається нічого нема) + по четвертинці Септофілу або Фарингосепту і антибіотики

P.S.: але я б Вам такої схеми не радила, в нас просто вибору не було, бо ще до ангіни додався отит. Краще якісь народні методи шукати.
Здається Ольга радила прополіс від ангіни ...

irushka
21.08.2009, 13:48
Усмішка, а ви певні, що то ангіна? Мала має температутру? В горло не заглядали як воно виглядає?

Я, люди, теж починаю сивіти! Приїхали вчора з Карпат, а в малої температура, до вечора піднялася 39,4, більше нічого не було. Сьогодні намагалася подивитись в горло, але горла не побачила, а на піднебінні ближче до горла такі червоні крапочки. Сьогодні мала вже стала трохи жалітись на горло, нічого не їсть, температура 38,3, напевно ще й біль віддає трохи у вуха, бо просила запхати їй вату, але на натискання не реагує. Я думала, що то фарингіт, бо в коліжанки малих недавно було (горло в біло-червоних плямках), але читаю, що при фарингіті рідко буває така висока температура. Дільничий мобільний відключив, а на роботі буде після 15 год., до того часу роби що хочеш, але до нього не достукаєшся, хотіли викликати додому, а доведеться їхати в поліклініку. А як мала ще сказала, що її спина болить і показала на нирки, то в мене взагалі ноги підкосились, ще не дай Бог, щось з нирками. Не можу собі пробачити тої поїздки і того, що дала малій ноги в річці помочити, вода була дуже холодна.
Дітиська, виздоровлюйте, не мурдуйте своїх батьків!!!

Gala
21.08.2009, 19:32
[quote=Gala;495059]Дівчата хтось вже писав,не можу знайти ,що при кашлі дають суху мікстуру від кашлю+пертусін.
Дівчата я вже це купила і змішала,а зараз цікавить як цю суміш зберігати і чи довго можна?Бо на сухій мікстурі пише,що як змішати з водою(без пертусіну)то зберігати 10 днів.Аяк з пертусіном то скільки?

Яська Березнева
21.08.2009, 19:36
В мого мавпеняти температура спала, ще є соплі, покашлювання мокрі, і тут знов почала жалітися на животик:girl_sad:. В нас був повен живіт аскаридів. Ми пропили гельмінтокс, артемізин, п"ємо біотроф від гельмінтів, але через раз, бо мадама кривиться і не хоче, дівка велика, наступного року в школу, а воно бігає від мене по всій хаті, ні ніс закапати не дає, ні нічого:girl_cray:. Я вже майже забула за той кошмар з тими болями в животі, і тут "наша пісня гарна й нова, починаймо її знову":girl_cray:. Що цікаво, поки не була в садку, я проблем не знала ні з температурою, ні з животом, ні з болячками. Вже рік ходимо в садок і кожних два місяці хворіємо, а тут і в червні, і в липні, і в серпні хворіли. Що за біда якась...:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Рибка
21.08.2009, 21:19
Gala (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=3789), мої малі як п"ють той сиропчик, то якраз ціла баночка і йде, тому довше навіть не виходить зберігати.

Олюська
21.08.2009, 21:51
Купила я той Ніфуроксазид, категорично відмовляється пити:(, пробували і по-доброму, і на силу... Ніяк не йде:( Майже нічого не п'є, тільки груди, продовжує проносити... Пісяла останній раз о 17.30, зараз вже 21.51. Скажіть мені, люди, а які ознаки зневоднення? І що тоді робити?

Usmishka
21.08.2009, 22:11
Усмішка, а ви певні, що то ангіна? Мала має температутру? В горло не заглядали як воно виглядає?
Та в нас точно не ангіна, але по-перше ми їдемо на море, а там, не да Бог, всяке буває, а по-друге, я задумалась, що абсолютно не знаю як з тою хворобою боротись, аце, нажаль, не така вже і рідкість. А чому прошу настирливо, бо не памятаю щоб хтось писав щось окрім антибіотиків, але ж повинні бути якісь народні-лояльні-гомеопатичні методи??

Usmishka
21.08.2009, 22:14
іть мені, люди, а які ознаки зневоднення? І що тоді робити?
При зневоднені дитина стає менше рухлива, квола, не реагує на забавки, не хоче їсти, не хоче ходити, рухатись, мало або практично не пісяє, постійно хоче спати, поганий колір обличчя. Знаю єдиний варіант окрім пиття-капельниці сольових розчинів.

Майже нічого не п'є, тільки груди
Я би так не перживала, якщо багато п'є молочка, то це ж класно, це в першу чергу рідина.

Zlju4ka
21.08.2009, 22:28
Дівчата хтось вже писав,не можу знайти ,що при кашлі дають суху мікстуру від кашлю+пертусін.
Дівчата я вже це купила і змішала,а зараз цікавить як цю суміш зберігати і чи довго можна?Бо на сухій мікстурі пише,що як змішати з водою(без пертусіну)то зберігати 10 днів.Аяк з пертусіном то скільки?
То я теж писала про ті ліки:)Зберігати лікар нам казав :при нормальних умовах температурних не більше 5 діб,але ще один лікар(з інф.лікарні) порадив зберігати готову суміш не більше 3-х діб:)
Ми так і робили...

Hermes
21.08.2009, 22:41
Скажіть мені, люди, а які ознаки зневоднення? І що тоді робити?
Ознаки зневоднення це мало або відсутнє сечовипускання, млявість, сонливість, сухість на слизовій рота-губ, темні кола під очима, якщо ущипнути легенько шкіру то вона не відразу стає як була до того. Багато пити, помагає Регідрон, або так званий гіпертонічний (сольовий) розчин. Якщо грудна то часто прикладати. Ще добре дати Ентерол - проти вірусних та бактеріальних діарей. від народження до 6 років один пакетик розчиняється у воді, схожий на дріжджі. Ще можна Ніруфоксазид але в нього як побічний ефект може бути закреп. Якщо дитина поносить більше 8 годин обовязково лікаря.

natorella
21.08.2009, 23:13
щось таким як покашлюванням, типу їй дере
а може глисти? чи я шось плутаю???

Holly
21.08.2009, 23:40
Наторело, як ваш синок? скарлатина підтвердилась чи ні?
А у нас якийсь кошмар. мала вже 3 день зранку має, типу поносу. Протягом дня какає ормально. Сусідський малий теж має розлади шлунку, а коліжанки малий рвав. Що то таке? Якась інфекція, чи що?

natorella
21.08.2009, 23:54
скарлатина підтвердилась чи ні?
нєа
алергічна реакція і вірусняк певно якийсь (шеби ті :cesored: лікарі знали шо то) - лікуємось від чогось

Holly
21.08.2009, 23:59
шеби ті лікарі знали шо то) - лікуємось від чогось
Я вас дуже добре розумію. Коли мала проходила медогляд перед садком, то робили ан. крові і сечі. В крові багато лейкоцитів і малий гемоглубін, в сечі - сліди білка. Лікувалися від ГЛИСТІВ. Аналізів для підтвердження наявності глистів не робили.

natorella
22.08.2009, 00:18
від ГЛИСТІВ
я маю підозру на те саме
лейкоцити вже в нормі і гемоглобін також
а от ШОЕ.....

Milka
22.08.2009, 00:21
А шо кажуть еозонофіли? вони теж завищені на глисти.

Usmishka
22.08.2009, 09:10
В нас би глисти не мали бути, бо тижні два тому пропили гельментокс,
але хто-зна, хто-зна

Natalka
22.08.2009, 09:16
До Олюськи
рисово-морквяний напій, можна самому зварити.
+ якщо дитина п"є киселі, можна зварити чорничний, відвар шишок вільхи, легенький ромашковий чай, відвар шкірки гранатів (перед тим добре вимити в гарячій воді).

Олюська
22.08.2009, 09:43
я маю підозру на те саме
а от ШОЕ.....
Наторелло, а що ШОЕ на глисти високе? Наскільки знаю, то ШОЕ показує запальний процес, якщо завищене

Рибка
23.08.2009, 10:05
я маю підозру на те саме
а от ШОЕ.....

Наторелло, а що ШОЕ на глисти високе? Наскільки знаю, то ШОЕ показує запальний процес, якщо завищене

Я от тоже такого не знала.... ШОЕ запальний процес показує, а от гемоглобін на глисти частенько занижений..

natorella
23.08.2009, 14:49
наторелло, а що ШОЕ на глисти високе? Наскільки знаю, то ШОЕ показує запальний процес, якщо завищенеНорма ШОЕ 1-10(12). Підвищується воно при різних запальних процесах, інтоксикаціях, хронічних інфекціях, пухлинах та ін
ото інтоксикація - хіба вона при глистах не є?

А шо кажуть еозонофіли? вони теж завищені на глисти

також високі - казали до_Х**_тори жи то на алергію

а от гемоглобін на глисти частенько занижений
та по аналізах 109 - як на мене нормальний, знову ж таки лікарка каже шо низький
а взагалі зранку почав покашлювати трохи. вдень навіть ні разу, а зранку як встає - то кахикає

я така недобра на себе, бо шодень то більше впевнююсь шо то від глистів. в нас на плечі тота плямка є - одрі ше раніше казала, шо то від глистів може бути.
але шо зараз казати, то вже сашці легше і я можу проаналізувати. а як він горів і стогнав, то не було як подумати
і чого то мамам не викладають курс *маладого врача* перед пологами??????

от почитала в гілці про глисти шо
через них з кишківника погано виводяться токсини і все решта, організм забруднюється, знижується імунітет і дитина часто хворіє, має алергію тощо.
і більш ніж впевнена шо то таки є в нас ті гади

зараз прийде пан левандівка і скаже - ШО? треба було тобі дитині колоти антибіотики????
і буде правий
погана я мама

kitka
23.08.2009, 16:10
погана я мама
Бити Вас треба, і то сильно:girl_devil:! Ніколи не кажіть таких дурниць:girl_devil:!

Женічка
24.08.2009, 17:59
а ми геть розхворілись.
четвертий день температура 39............ голос сів, дитина схадла на ніц...
таки зачепив і нас той вірус, горло "до одного місця"...
лікарка порадила вже з сьогоднішнього дня цефотаксим на 3 дні проколоти. на малу боляче дивитись... ще антибіотиків ми не кололи.. ну і треба ж такого...
мами,як ви ходите на роботу??? хотіла я йти,а не встигло й місяця з тим садком пройти - і так захворіли... то не робота виходить,а якийсь суцільний лікарняний, куди не глянь - всі діти розхворілись...

Іруня
24.08.2009, 19:00
Женя, ми сьогодні з Настью були на дитячій площадці, то ВСІ діти моїх знайомих хворі. Що то знов за така зараза! Ми звідтам втікали дальше, ніж бачили...

мамочка
25.08.2009, 09:15
і в нас ангіна
вночі 39,5...
свічка збила тільки до 38...
а по народним методам лікування ангіни нічого знайти не можу...

в мене опускаються руки, щодва тижні ми хворієм- як не соплі то ангіна...
в суботу маємо їхати в Крим...

ola-lyola
25.08.2009, 09:29
зараз прийде пан левандівка і скаже - ШО? треба було тобі дитині колоти антибіотики????
і буде правий
погана я мама
Ну яка погана мама??? Ви просто переживаєте за свою дитину, ви не лікар і не баба Ванга щоб все передбачити наперед.
Я також травила дитину антибіотиками, тримала 21 день вдома бо 3!!! педіатри сказали що то скарлатина, а то був мононуклеоз, виявилось це аж за місяць, всього наперед знати неможна.

Usmishka
26.08.2009, 13:30
А в нас температура вже третій день не падає, піднімається до 40, нічим збити не вдається толком, вчора з 6 до 11 вечора трималась 39 і 8, ядумала почивію, ніякі оцети, анальдіни, нічого,
були в двох лікарів -все добре, трохи червоне горло, легені чисті, не кашляємо, сопельки прозорі і то від плачу швидше, ніякий поносів, їсть більш-менш, всі в один голос, шо то зуби, причому нарахували що лізуть 5 одразу.
Людоньки, ми маємо летіти на море завтра зранку, ті лікарі казали що можна летіти,
а я вже не знаю що робити....

natorella
26.08.2009, 13:33
лікарі казали що можна летіти,
я думаю шо можна - все буде ОК

Ксеня26
26.08.2009, 13:36
Usmishka!Якщо то лізуть в Вас "очні" зуби, то так може бути...в нас ні на які зубки реакції не було, але на ті були...і соплі...і нуд..і температура, як тільки прорізалися все само пройшло.

Usmishka
26.08.2009, 13:44
Так вони ше далеко від прорізування, вони тільки підлазять, в нвс попередні так підлазили і вилізли аж за 2 тижні, я такого 14 днів не витримаю, а мася моя то взагалі капець.

natorella
26.08.2009, 13:53
вони ше далеко від прорізування, вони тільки підлазять
та найгірша температура якраз тоді коли зуб через кістку лізе. а не коли шкірку прорізує

Usmishka
26.08.2009, 14:58
Мозга розуміють, а серце ніяк :(
Ну як мені ту температуру збити, я не знаю. Що 6 годин 39 і 5, і хоч трісни,
а той Нурофен більше 3 днів давати не можна.

мамочка
27.08.2009, 12:15
Ну як мені ту температуру збити, я не знаю. Що 6 годин 39 і 5, і хоч трісни
А Ви впевнені що то на зуби? В горло дивилися?
Моя доня вже 3 дні з такою температурою...Але в нас 100% гнійна ангіна, я вже сама її бачила. Свічки ефералган даю, то на 5-6 годин температура збивається до 38,5 а потім знову...
а той Нурофен більше 3 днів давати не можна.

купіть свічки Анальгін
вони теж біль знімають дітям
бо тим Нурофеном шлунок можна зіпсувати

fragolina
31.08.2009, 22:48
Дівчата,допоможіть знайти хорошого ортопеда у Львові, були в декількох спеціалістів, діагноз поставити не можуть. Дитині 2 роки, казали клешоногість, плоско-вальгусна стопа, плоска стопа...
Буду вдячна за координати.

olenkastar
31.08.2009, 23:13
свічки найкраще брати парацетамол-вони найнебезпечніші(якщо вже збивати),але якщо температура на зуби- то поки не зробить той зуб свою справу-темп-ра не впаде.

Улянка
01.09.2009, 10:48
Мда, я була впевнена що в нас температура від зубів. Лікарка казала що вірусне. Таки вірусне. То жах. Три дні температура за 40 і нічого. Потім два дні без температури і сьогодні знов підвищилась і соплі-кашель вже є. Але що саме паскудне що 5 діб дитина нічогісінько не їсть. Взагалі нічого. Навіть якщо пропоную тільки те що вона любить.Вже як йде то хитає. І ще паскудний синдром, що вона не пісяє. Лікар казала що при тому вірусі так є. Вчора вночі взагалі не пісяла а за день три рази. А сьогодні тільки раз зранку. Вкотре тішусь що ще годую бо хоч то заспокоює її від плачу

VIKI
01.09.2009, 11:13
Дівчата,допоможіть знайти хорошого ортопеда у Львові, були в декількох спеціалістів, діагноз поставити не можуть. Дитині 2 роки, казали клешоногість, плоско-вальгусна стопа, плоска стопа...
Буду вдячна за координати.

Знаю одного розрекламованого ортопеда - зав. віділення, в АХМАДЕТі, вул Лисинка., він працює там в лікарні, і там же є поліклініка, в якій він приймає по понеділках (але варто передзвонити, бо можливо щось змінилось). Можна спробувати піти до нього в лікарню, якщо він буде вільний, то прийме. Була в нього двічі, враження нормальні.

dieSonne
01.09.2009, 23:28
І ще паскудний синдром, що вона не пісяє. Лікар казала що при тому вірусі так є. Вчора вночі взагалі не пісяла а за день три рази. А сьогодні тільки раз зранку. Вкотре тішусь що ще годую бо хоч то заспокоює її від плачу
Давайте дитині пити малими порціями, але дуже часто, воду типу "Боржомі". В нас малий кілька разів так, по три дні не пив-не їв, то відпоювали водою, зараз це найважливіше, бо організм пітніє, і має якось поновлювати запаси води.

Улянка
02.09.2009, 08:51
Давайте дитині пити малими порціями, але дуже часто, воду типу "Боржомі".

Нічого не хоче ні великими ні малими порціями. Навіть якщо розводжу тааблетку в краплі води(як розводжу не бачить) і даю ту краплю випити то нє і все. Така худюща стала! Вчора до лікаря вдягались то я шокована була: штани які були на ній добре висять мішком і спадають. Лікар казала не хвилюватись за те що не їсть, тільки до грудей прикладати якнайчастіше.

dieSonne
02.09.2009, 10:13
то власне, їсти не обов"язково, бо імунна система перевантажена боротьбою з вірусом, а от пити - головне. Вона мабуть тому і не хоче, бо ви ліки їй з водою давали, а ви спробуйте забавити, і хоч по чайній ложечці кожних 10 хв. Пити дитина мусить, бо інакше буде інша біда - зневоднення і сильна інтоксикація. Мусите проявити наполегливість.

Улянка
02.09.2009, 11:16
мабуть тому і не хоче, бо ви ліки їй з водою давали

Ліки це анаферон, тобто фактично вода з цукром, та й того вона не спробувала. Та й в принципі стільки скільки вона на грудях висить рідини їй бракнути не має. Організм що дитячий що дорослий однаковий. Ви ж коли вам жарко і хочете пити, п"єте? От і дитина пила б. А якщо пропоную кожні 10 хвилин(з чашки, з ложки, з стаканчика, з поїлки) відмовляється то їй значить грудного молочка вистачає. Груди налились як в перший місяць після її народження
Хоча сьогодні вже краще. Чаю з малинкою попила. І мого з лимончиком теж посьорбала

Diana
02.09.2009, 11:21
Мда, я була впевнена що в нас температура від зубів. Лікарка казала що вірусне.
В нак само починалось тільки тем. 39,5 і зуби лізуть, а через тиждень вилізла ангіна, яка дала на вушко і око, тепер лікуємо то антибіотиком.

Улянка
02.09.2009, 11:30
і в нас зуби лізуть. то одне на одне і наклалось. Вчора ще один нижній клик виліз, напевно ще верхній вилізе бо підпирає.

olenkastar
02.09.2009, 13:16
тільки тем. 39,5 і зуби лізуть, а через тиждень вилізла ангіна, яка дала на вушко і око
у нас зуб теж був дав на вушко(верхній зуб),але ми відмовилися від антибіотиків,все обійшлося гомеопатією(дякуючи іншій лікарці з Руської).

Квіточка
02.09.2009, 16:57
щодва тижні ми хворієм- як не соплі то ангіна...
в мене те саме, що два тижні соплі далі кашель, горло червоне... в мене вже теж слів нема... записалася на завтра до гомеопата бо незнаю вже чим то лікувати, я впринципі і не лікую... а так афлубін, аква моріс... воно прохродить, потім знову легенький вітерець чи якийсь вірус і все по новій... а попереду ж осінь садок.... вже думаю може загартовувати пора...
До речі ви якось загартовуєте дітей, маю на увазі золодний душ????

мами,як ви ходите на роботу??? хотіла я йти
о, і в мене таке питання????? кому потрібен такий працівник?????

irushka
02.09.2009, 19:30
вже думаю може загартовувати пора...
До речі ви якось загартовуєте дітей, маю на увазі золодний душ????
Ми, можна сказати, таке практикуємо. Після мононуклеозу вирішила відновлювати ті процедури, що ми, на жаль, припинили в 7 місяців. Але зараз це швидше час від часу, аніж систематично, бо віруси в садку таки атакують дитину, а таке загартовування не має ефекту, треба щодня! Коли вона хвора не обливаємо і до речі, не знаю чи треба припиняти, чи таки обливати, бо виходить тиждень загартовуємо, тиждень - ні.

Після Катиного народження ми кожне купання завершували холоднішою водою і знижували температуру води поступово, але тепер прочитала, що це не правильно і вода повинна бути відразу холодна, а поступово збільшувати тільки тривалість процедури. В ідеалі після купання треба вилити холодну воду з відра на голову, щоб відразу включити всі захисні сили організму, але то може так несподобатись дитині, що я би не ризикувала відразу. Ми спершу обливали зимною водою ноги від колін, за кілька днів дійшли до плечей, і дитина сама себе з малого відерка обливала, а коли вона звикла до холодної води, то вже напочатку купання вмикала собі холодні воду і так бавилась в ванні.
Після обливання не треба закутувати дитину, просто витерти і нехай якийсь час так побігає.

Ксеня26
02.09.2009, 21:59
Коли вона хвора не обливаємо і до речі, не знаю чи треба припиняти, чи таки обливати, бо виходить тиждень загартовуємо, тиждень - ні.
Я знаю, що коли хвора дитина, то обливати її не можна!!!
Якось особливо свою малютку не загартовою, але як її мию під душем, то завжди включаю холодну воду, вона навіть тішиться і пищить від того!!!
Знаю також, що обливання холодною водою треба починати зі спини.

Іруня
02.09.2009, 22:30
А я просто мушу виговоритись...
Замучили нас ті аденоїди. Дитина від суботи носом майже не дихає... Так мучиться, моє сонечко:girl_cray:.
Все почалося з тих частих ОРЗ. За травень-червень ми десь перехворіли 5-6 раз підряд. Два-три дні ніби-то здорова і знов насмарк, кашель. Пішли ми тоді до ЛОРа, сказав, що аденоїди 1 ступеня. Виписав якісь свої саморобні каплі і дав нам схемку як їх капати ( ЛОР дуже хороший, з тими каплями я йому довіряю ). Але якось пройшов в нас той насмарк, віруси малу більше не чіпали і аденоїди самі по собі зменшилися.
А тут ні з того, ні з сього мала в суботу після обіднього сну вже не змогла нормально дихати:girl_devil:. Правда, в той же день вона понабрискувала по хаті духами. Цікаво, чи могло воно спровокувати запалення тих аденоїдів? Може таку алергію викликало? Вже не знаю що і думати...
А ЛОР наш на лікарняному і не знати коли вийде, а іншого нема. Хоч плач...

odree
02.09.2009, 22:39
Замучили нас ті аденоїди.іруня, в мене була ідентична проблема з старшою малою, вона вже навіть вночі погано дихала. а все вирішило море. після нього все минуло

левиця
02.09.2009, 23:16
Іруня. В мене в старшої теж таке було. Навіть доходило до того, що спала вона майже напівсидячи і могла раптово в ночі встати на рівні ноги, щоб подихати. Їй було десь 2-2,5 роки. Порадили в Охмадиті Юрочка і ми пішли. Лікувались в 2 етапи, а потім море (до речі, казав лише Крим). Дитина ожила і всадочок почала нормально ходити. Тепер час від часу її закладає, але це не те, що вже було.

odree
02.09.2009, 23:21
Порадили в Охмадиті Юрочкаі ми були в нього, і в марти богданівни в чорнобильській

казав лише Крима нам і болгарське сонечко допомогло. правда були в криму коли малій було 2 і 5, але ніяких змін не відбулося. от таке от. так що головне море, солена вода, а там далі як вийде :)

левиця
02.09.2009, 23:24
так що головне море, солена вода, а там далі як вийде
Це точно. Мені навіть одна лікарка радила, якщо є матеріальна спроможність, то діток потрібно кожного року вивозити на море. Морська вода робить своє.

Knopka
03.09.2009, 00:02
А ми сьогодні провели вечір в Чорнобильській лікарні. Вночі малий сильно рвав, вдень спершу стало краше, потім знову зле... Педіатр сказала не чекати ранку, а терміново їхати на обстеження. Здали кров з вени/пальця, сечу... На щастя, не все так зле, є залишки ацетону в сечі, підвищені лейкоцити, але нас відпустили додому, бо гострого отруєння нема, обійдемося без капельниці і промивання шлунку. Розписали лікування і "посадили" на сувору дієту. Окрім іншого, навіть мінералки негазованої не можна, що найбільше засмутило мою дитину...

Іруня
03.09.2009, 13:39
Дякую, дівчата, за підтримку. Цього року море нам вже точно не світить, хіба на наступний вже з двома :)

olenkastar
03.09.2009, 13:43
вже думаю може загартовувати пора...
пора пора...то тра було з народження починати.

на нас з тим загартовуванням всі бабці тикають пальцями на вулиці або біля вісків крутять пальцем...мол,мамаша,шо ваша дитина така гола?чого вона боса літом?то ж заморозки зранку .У а дитина ніразу не хворіла,якшо від кого і хапала який вірус-,то соплі через ніч,а на ранок знову нічого нема.

Златка
03.09.2009, 14:16
А ми десь якусь заразу підхопили :girl_cray: соплі течуть рікою, хоч температури і немає, але дуже переживаю, бо ото після того кашлюка так боюсь, аби якесь ускладнення не заробити :girl_sad: промиваю носика, але то нам цього разу щось не допомагає. А в інструкціях до багатьох крапельок пише, що вони можуть в дітей до року викликати бронхоспазм; ймовірність ніби-то маленька, але нам після кашлюка навіть та мала ймовірність - то :suicide:
А ще якраз на ці вихідні в нас були такі грандіозні плани...

olenkastar
03.09.2009, 14:54
А ще якраз на ці вихідні в нас були такі грандіозні плани...
може не вартує нікуда їхатим і малеча своїми сопельками дає про це знати.

на рахунок саплів-спробуйте ПРОТАРГОН - гомеопатичний засіб,не викликає побічної дії,і досить дієвий.
ми,правда,лише молочком капаємося,помагає.

Златка
03.09.2009, 15:02
на рахунок саплів-спробуйте ПРОТАРГОН - гомеопатичний засіб,не викликає побічної дії,і досить дієвий.

От нам його татко нині і привезе... одна надія - що поможе і не нашкодить :girl_smile:
ой, мамусі, так дивно, я після того малечиного кашлюка стала якась зовсім інша: і одягаю маля тепліше, і трясуся над нею надмірно більше (читай - хворобливо більше)... і знаю, що то так недобре, а от зробити з собою нічого не можу :girl_mad:

dieSonne
03.09.2009, 15:03
ПРОТАРГОН - гомеопатичний засіб,не викликає побічної дії,і досить дієвий
це той препарат, що з вмістом срібла? він очищує і дезінфікує слизову носа, але мені чомусь здавалося, що він протаргол. А може то різні препарати?

Abraira
04.09.2009, 09:56
Дівчата, розкажіть мені про симптоми вітрянки. В малого з понеділка, після обіду, піднеслася температура, трималася і не падала. Я думала, що зуби, слина річкою тече. В середу вночі не витримала і збила температуру. В четвер не підносилася, аж на вечір 37,7. Вирішила, що здамо аналізи (кров і сеча). Всю ніч малий дуже пітнів, я його передягала. Зранку встали на аналізи, а малий весь обсипаний дрібними прищиками, починаючи з носу і під очима, закінчуючи поясом. Уся шия, плечі, спина і животик у червоних дрібних прищиках. Наша лікар у відпустці, а та, що на заміні буде о п"ятій вечора (аналізи після третьої), то поїдемо до неї, але я навіть не знаю що чекати? :( То може бути така пітничка, чи вітрянка таке дає??? :(

левиця
04.09.2009, 10:04
А на голові і в ротику є висипка. Бо така етапність висипки характерна для скарлатини. Подивіться ще горло. І раджу обов"язкову консультацію лікаря. Видужуйте.

Abraira
04.09.2009, 10:07
А на голові і в ротику є висипка.
Потилиця і підборіддя та біля ротику було, зараз додалося скроні і під очима і усе тіло.

kitka
04.09.2009, 10:09
Abraira, то так важко сказати. А ви бачите там такі малесенькі пухирці, як крапельки води? Тай не висипає вітрянка так відразу - бах і все тіло. Як правило - з кількох і потім додаються нові і нові.... Тут темка була про вітрянку, може гляньте...

olenkastar
04.09.2009, 10:22
мені чомусь здавалося, що він протаргол
так,так...я про нього багато чула від коліжанки,вона і нам його радила,але обійшлося все молочком.то може бути і така назва,не спорю.

Abraira
04.09.2009, 10:38
Abraira, то так важко сказати. А ви бачите там такі малесенькі пухирці, як крапельки води?
Ні, немає. Просто, якби то була пітничка, то дивно, що по усьому тілу пішло. Ще, зараз бачу, під очима підпухлість... Я до тої п"ятої вечора зварьюю.

окс
04.09.2009, 16:38
що робити??????дитина кашляэ 3 місяць.пили антибіотик сиропи -не допомагає-на ренгені бронхіт.кашель вологий-харкотиння нікуди не дівається.

nataliachita
04.09.2009, 17:34
що робити??????дитина кашляэ 3 місяць.пили антибіотик сиропи -не допомагає-на ренгені бронхіт.кашель вологий-харкотиння нікуди не дівається.
Воно нікуди і недінеться!!! Дитині потрібно робити масажі і можливо гріття. Трохи на тому знаюся, бо мала має хронічний бронхіт. Нам тільки це допомагає в комплексі з ліками.

Abraira
04.09.2009, 19:44
Просто, якби то була пітничка, то дивно, що по усьому тілу пішло.
Були в лікаря. Аналізи в нормі, тільки гемоглобін 102. А хворий малий на триденну лихоманку, приймати тільки антигістамінне треба, висип сам зійде за три дня. Я як почула, то ледве не розплакалась, бо надумала собі усілякого...

Ная
04.09.2009, 20:52
хворий малий на триденну лихоманку, приймати тільки антигістамінне треба, висип сам зійде за три дня.
Можете нічого не приймати,пройде само,знаємо з власного досвіду.

Яська Березнева
04.09.2009, 22:51
Зустрілася нині з Тутукою і Масіком, гарно поспілкувалися, здійснили акт милосердя - зібрали трохи грошенят на вікно Ірі, попрощалися. Йду додому - мама дзвонить: в малої розболівся зуб, сильно плаче:girl_sad:. Я пригнала додому, дала знеболююче - не допомагає. Зуб дуже поганий. Плакала, біднятко, годину:girl_sad:. Мусили ми їхати на Топольну в нічну стоматологію. На зубчик поставили знеболюючу пломбочку типу миш"яка (самого миш"яка, сказали, вже не ставлять), сказали шукати толкового стоматолога, щоб займався Янькиними зубками далі. Янька тішилася, як слонь: зуб перестав боліти, вперше в житті їхала машиною нічним Львовом - місяць світить, неонові вивіски світяться! Приїхали, я її вимила і поклала спатоньки, а в самої ноги дотепер трусяться:girl_sad:. Я знаю, яка то зараза - сама з 4 років по стоматологах бігаю...:girl_cray: Дівчатка, може, хтось порадить хорошого дитячого стоматолога:girl_flirt:?

kati
04.09.2009, 23:20
В першій стомат. полікл. на прю шевченка непогані лікарі знаю.Можна ще шукати по приватних, але то буде дууужжее дорого

Zlju4ka
05.09.2009, 01:29
В "біш -компані"на сихові теж нічо такі лікаріпідхід мають до діток.правда скільки там пломби коштують знатиму в вівторок бо йду малому пломбувати(((((

Люша
05.09.2009, 08:36
Були в лікаря. Аналізи в нормі, тільки гемоглобін 102. А хворий малий на триденну лихоманку, приймати тільки антигістамінне треба, висип сам зійде за три дня. Я як почула, то ледве не розплакалась, бо надумала собі усілякого...

Я у відчаї, бо у малого з середи температура 39,5 яку я два рази у день збиваю, кол вона починає підніматися ще вище, а вона через 6-8 годин знову хоче бути 40. Почуває на диво до 39,5 себе добре, апетит нормальний. Були у лікаря, аналізи теж більш меньш нормальні тільки гемоглобін впав до 100, висипки немає, збільшені лімфовузли дуже з правої сторони на шиї та за вушком. Лікар каже то вірусна інфекція, послав до інфекціоніста на консультацію, щодо мононуклеоза, там сказали що ні, пле треба кажуть шукати причину чому такі лімфовузли, а я не знаю як тепер дочекатися понеділка. Що з синулькою не розумію, а від того так страшно.

Diana
05.09.2009, 08:38
може хтось підскаже у малої на внутрішніх стат. губках з середини малесенькі пухирчики і її свербить, і все червоне, не думаю що це така пітничка, тим більше що в папмерсі ми тільки на ніч. Може це така алергія, вчора дала жовток. А ще що може бути навіть уявити не можу.

odree
05.09.2009, 10:50
може хтось підскаже у малої на внутрішніх стат. губках з середини малесенькі пухирчики і її свербить, і все червоне, не думаю що це така пітничка, тим більше що в папмерсі ми тільки на ніч. Може це така алергія, вчора дала жовток. А ще що може бути навіть уявити не можу.
а може сухість шкіри і падразнення від підгузника (тобто від сечі). спробуйте помазати бетадином і мити просто теплою водою, без мила

olenkastar
05.09.2009, 11:30
тим більше що в папмерсі ми тільки на ніч. Може це така алергія
у нашої знайомої малявка таке мала,з часом вссі полові губки стали червоніти,аж поки не поміняли памперси на ліберо...така алергія на них була.
може краще взагалі без них обходитися?най попісяє раз вночі,поміняєте простиньку тай все.

Abraira
05.09.2009, 12:46
Я у відчаї, бо у малого з середи температура 39,5 яку я два рази у день збиваю, кол вона починає підніматися ще вище, а вона через 6-8 годин знову хоче бути 40. Почуває на диво до 39,5 себе добре, апетит нормальний. Були у лікаря, аналізи теж більш меньш нормальні тільки гемоглобін впав до 100, висипки немає, збільшені лімфовузли дуже з правої сторони на шиї та за вушком
А може то як в мого, триденна лихоманка? Температура три доби була, теж і апетит мав і почувався більш-менш, а висип з"явився на четверту-п"яту добу, коли температура впала. Тільки лімфовузли не вписуються, але може то різні причини....
Щоб ясніше було - температура почалася в понеділок по обіді, в четвер не було, в п"ятницю обсипало.

Люша
05.09.2009, 14:30
А може то як в мого, триденна лихоманка? Температура три доби була, теж і апетит мав і почувався більш-менш, а висип з"явився на четверту-п"яту добу, коли температура впала. Тільки лімфовузли не вписуються, але може то різні причини....
Щоб ясніше було - температура почалася в понеділок по обіді, в четвер не було, в п"ятницю обсипало.
Ось, з 1 ночі температури ще не було, чекаю висипку. Виходячі з того що крім жарознижуючого та грип хелю нічого не давала, схоже на те що і у вас... Зараз спить, там видно буде.

Diana
06.09.2009, 10:38
нашої знайомої малявка таке мала,з часом вссі полові губки стали червоніти,аж поки не поміняли памперси на ліберо...така алергія на них була.
може краще взагалі без них обходитися?най попісяє раз вночі,поміняєте простиньку тай все.
Я не думаю що через памперс, ми такими користуємося 2 роки і тепер алергія, думаю що все-таки жовточок нам дав, підмивала ромашкою, фурациліном, деситин і сьогодні вже менше.

odree
06.09.2009, 11:01
ми такими користуємося 2 рокив дівчаток часто виникає подразнення через те, що сеча змінює рН. тому найкращий вихід - відмова від підгузників

Diana
06.09.2009, 11:40
в дівчаток часто виникає подразнення через те, що сеча змінює рН. тому найкращий вихід - відмова від підгузників
Та я сьогодні так її і положила без памперса, цілу ніч пробувала чи сухенька а зранку мала встала вся мокра і холодна, і вся піжімка і подушка і спина. А тепер щей ніс заложило, може це десь над ранком мокренька простила, бо вона весь час відкривається. Тепер не знаю що краще.

odree
06.09.2009, 13:39
Тепер не знаю що краще.а ви разом спите? бо щоб легше було впіймати коли дитина хоче в туалет і посадити, то краще разом (перевірено).

IraG
06.09.2009, 17:12
А може то як в мого, триденна лихоманка? Температура три доби була, теж і апетит мав і почувався більш-менш, а висип з"явився на четверту-п"яту добу, коли температура впала. Тільки лімфовузли не вписуються, але може то різні причини.....
Почитайте тут
http://www.tvoymalysh.com.ua/practicum/health/2to3/95/
http://community.livejournal.com/malyshi/7862613.html
Вітрянка має прищики, які в середині водянисті, вони тріскають якщо чесати.
Але лікар звичайно краще знає.

Зорянівонька
06.09.2009, 19:06
В малого вже 4 дні температура під 39, дуже вредний, не спить. Вірніше, спить тільки в мене на руках, як я його ношу. Ніяких більше симптомів не помічаю. Вже не знаю, що думати... Швидку кликати не дужехочу, бо знов наколять і антибіотиків понаприписують. Певно дільничу завтра покличу.
Зуби ніби ростуть, живіт твердий, крутиться навіть як трохи спить і ногами копає. Ну що то може бути?

dieSonne
06.09.2009, 19:28
може щось з животиком, якщо ногами копає і твердий? Спробуйте напоїти чаєм з ромашки, якщо немає алергії.

Sokolova
06.09.2009, 19:37
В малого вже 4 дні температура під 39, дуже вредний, не спить
4 дні з такою температурою, а ви в роздумах????!!! Дивитесь як дитина мучається і ще в роздумах чи швидку викликати? Ви хоч педіатру на мобільний подзвоніть, проконсультуйтесь, ніхто ж не заставляє давати ті лікі, які вона порекомендує, але у вас хоча б якась інформація буде.

Люша
07.09.2009, 13:05
Я дивуюся нашим лікарям, з кожним разом все більше :girl_mad:.
Пішли ми сьогодні на Орлика з нашими лімфатичними вузлами до гематолога, нам педіатр порадила. Лікар така приємна подивилася на аналізи каже все добре, то така інфекція зараз ходить, що температура без катаральних явищ. А лімфатичні збільшилися через хворобу - така реакція організму. Але, каже, давайте покажемся хірургу, щоб виключити запальний процес у самих лімфотичних вузлах. Хіруг подивився - каже - все добре, але давайтека проколемо Гентоміцину 5 днів :girl_crazy:, навіщо???????????
Дитина сама поборола інфекцію, чи шо там було, сам на одному Грип Хелі, який я давала більше для себе, оскільки слабо вірю у його помічність. А тут антибіотик, та ще й Гентоміцин, ааааааааааааааа:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
тікала я з тої поліклініки швидше ніж туди йшла, так в принципі нічого й не дізнавшися толком що з малим було і що робити з тими вузлами.
Буду діяти самостійно - купила Лімфоміазот, давно не пив у два рочки колись давала, добре поміг від сопельок, а він як раз на лімфатичні діє корисно, та трави заварювати за прабабціним рецептом щоб організм укріпити.
Нічого корисного від лікарів - окрім лікарняного, я цього разу не отримала.

Улянка
07.09.2009, 13:29
малого вже 4 дні температура під 39, дуже вредний, не спить. Вірніше, спить тільки в мене на руках, як я його ношу. Ніяких більше симптомів не помічаю. Вже не знаю, що думати... Швидку кликати не дужехочу, бо знов наколять і антибіотиків понаприписують. Певно дільничу завтра покличу.
Зуби ніби ростуть, живіт твердий, крутиться навіть як трохи спить і ногами копає. Ну що то може бути

В нас було точно те саме!!! І навіть не 39, а 40-41.Як і казала лікарка то вірусне, на третій день будуть соплі і кашель. в нас то з"явилось на 5 день. Зараз такий вірус паскудний. Нічого не їла тільки температура і все. А в швидку подзвонити то хіба в інфекційну зразу запхають. викличте наразі педіатра.

І ще при тому вірусі дітки дуже рідко пісяють. Аня може раз за ніч ходила і два рази за день. Садили в водичку теплу щоб допомогти

Зорянівонька
07.09.2009, 13:45
Улянко, а спала як? Бо я свого вночі мушу на руках НОСИТИ, а тільки кладу - дикий крик. Пісяє теж рідко. Але їсть нормально. І бавиться нормально, але періодично т-ра до 38.5 піднімається.

dieSonne
07.09.2009, 13:54
Нічого корисного від лікарів - окрім лікарняного, я цього разу не отримала.
Ви отримали спокій і впевненість в тому що все гаразд! А це найважливіше - виключити можливість чогось серйозного!

Gala
07.09.2009, 13:54
Моя меньша тільки відкашляла,а минув тиждень і знову....вчора температура піднялася до 38.2 в ночі ,нічим не збиваючи сама до ранку спала.Зараз 37 має,спить і знову кашляє і носиком сопає.Ну що то таке з тими вірусами,як від того вберегтися???!!!Може якісь противірусні подавати чи що інфлюцид радили....не знаю ,боюся я осені,холодів і хвороб.Щось море нам не дуже допомогло меньшій.

Улянка
07.09.2009, 13:57
спала як

Практично не спала. І ні вдень ні вночі. Ще годую то вона дрімала на грудях просто. А часом просто ходила по квартирі з нею на руках.
Подивіться горло чи червоне. Нам від горла радили третинку лісобакту, а від самого вірусу анаферон. Ні того не іншого мала правда не їла. Трошки допомагав вібрукол(принаймні годинки три після нього спала). Температуру я збивала Ефералганом в свічках(то як за 40 було), а так то оцтом з водою. Нурофен заслабкий при тому і не збивав.

Diana
07.09.2009, 15:58
разом, вона не кожної ночі пісяється, а так через 1-2 ночі.

odree
07.09.2009, 16:24
Грип Хелі
купила Лімфоміазотя б ні одне, ні друге не радила. даремно викинути гроші

разом, вона не кожної ночі пісяється, а так через 1-2 ночі.ну то маєте ще відносно спокій, бо моя малеча кілька разів за ніч, тому що п"є багато перед сном

Люша
07.09.2009, 16:57
Допис від Люша
Грип Хелі
Цитата:
Допис від Люша
купила Лімфоміазот
я б ні одне, ні друге не радила. даремно викинути гроші

Щодо Гріп хелю - згідна, мертвому припарки.
А Лімфоміазот давала, два місяці підряд коли малий став дихати вночі тільки ртом, і нам ЛОР стала розповідати про аденоїди. Я допускаю, що може так співпало, але саме під час приймання цих крапель малий став дихати носом і з тих пір ми забули про аденоїди.

odree
07.09.2009, 17:00
я дуже багато намучилася з аденоїдами в дитини, але допомогло лише море. швидше, що справді так співпало. хоч даний препарат рекомендують як гомеопатичний засіб, але то не є чиста гомеопатія. в гомеопатії ліки і дозування підбирається суто індивідуально

Люша
07.09.2009, 17:06
Можливо у нас була сама начальна стадія, оскільки мені у 7 років їх взагалі видалили, не допомагало ні море ні всілякі процедури, я думаю, що малому просто повезло.

Diana
07.09.2009, 17:29
Буду діяти самостійно - купила Лімфоміазот
Я також чала хороші відгуки про лімфоміазот, наш лікар казав після ангіни попити, він і імунітем піднімає

Яська Березнева
07.09.2009, 22:08
Зустрілася нині з Тутукою і Масіком, гарно поспілкувалися, здійснили акт милосердя - зібрали трохи грошенят на вікно Ірі, попрощалися. Йду додому - мама дзвонить: в малої розболівся зуб, сильно плаче. Я пригнала додому, дала знеболююче - не допомагає. Зуб дуже поганий. Плакала, біднятко, годину. Мусили ми їхати на Топольну в нічну стоматологію. На зубчик поставили знеболюючу пломбочку типу миш"яка (самого миш"яка, сказали, вже не ставлять), сказали шукати толкового стоматолога, щоб займався Янькиними зубками далі.
В малої розпухла щока. Завтра їдемо до лікаря. Може, хтось стикався з таким - якщо напухло, значить, там є гній і треба виривати?

Oliusia
07.09.2009, 22:16
Не обов"язково виривати.Будуть робити рентген.Ну і ще залежить чи це молочний зубчик чи ні.
Буде все добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Яська Березнева
07.09.2009, 22:19
Зубчик молочний. Але що вже там рентген, як воно все розпухло...:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Oliusia
07.09.2009, 22:21
Подивляться корінь.Можуть поставити дренаж,якщо є гній і опухоль зійде.

Gala
07.09.2009, 22:27
У моєї старшої як напухав і болів зубчик,то помагало полоскання содою і сіллю.

Златка
08.09.2009, 00:14
Ну все, ми на цій гілочці ніби застрягли :girl_cray: Мала вчора поносила і почала рвати, нині - знову те саме, а рвота ще більша. Температури нема, як не рве, то на вигляд нормальна дитина. Були в лікаря, сказала, що то ентеровірусна інфекція,приписала нам мотиліум, ніфуроксазид і регідрон. Не уявляла, як мала буде пити той солений регідрон, а вона, мацьопа, хлебче як солодкий чайок. Чи то ліки трохи помогли, чи як, але, слава Богу, пообіді рвоти не було. Би ще нічку добре переночувати :girl_sad: і де то ті зарази на нашу голову взялись :girl_devil:

Ніколь
08.09.2009, 00:56
Златка, Може то на зубки реакція? виздоровлюйте поскорше

olenkastar
08.09.2009, 08:42
ентеровірусна інфекція,приписала нам мотиліум, ніфуроксазид і регідрон. Н
я доросла і то за півторадня тої інфекції позбулася(ну не хотіла я ліків,нашо?шоб з молоком мацьопі потрапляли?),а ви дитині...ІМХО
але ж ,наприклад,мотиліум
Побічна дія.

Побічна дія зустрічається у поодиноких випадках;спостерігались окремі випадки спазмів кишечнику. Екстрапірамідні явища рідкоспостерігаються у дітей і є винятком для дорослих; їх спонтанна та повнаоборотність настає відразу після припинення лікування.

Мотиліум® може індукувати підвищення рівняпролактину в плазмі. У поодиноких випадках ця гіперпролактинемія можестимулювати такі нейроендокринні явища, як галакторея та гінекомастія тааменорея.

При недорозвиненому гематоенцефалічному бар’єрі(наприклад у дітей) або його порушеннях не можна повністю виключити можливістьвиникнення неврологічних побічних дій.

Вкрай рідко спостерігались алергічні реакції :шкірні висипання, свербіж шкіри.

ДОДАМ ще, скріпив шлунок і поміг мені кисіль з чорниць,я ще з літа наморозила пару пакунків,знала,що така кака ходитиме.дуже дієво. ну і цілий день чай з ромашки,з календули(50 гр коньяку, змусили випити,хоча знаю горіхова настіянка добре помагає).ну одним словом,народними методами зарази позбутися можна(якщо нема високої температури,бо мабуть тоді не вартує вже самолікування)

Женічка
08.09.2009, 08:48
olenkastar, кожний організм ті інфекції по-різному переносить. то вам ще пощастило. я заразилась від людини,в якої просто діарея була, а я рівненько тиждень нічого в рот не брала, як згадаю................... брррррррррррр...

Амели
08.09.2009, 08:52
я доросла і то за півторадня тої інфекції позбулася
Как? У нас тоже была прописали тоже самое.

Яруська
08.09.2009, 09:08
Ну от і я в ту гілочку.
В малого температура, горло дуже червоне і опухле, здавалось, що ангіна. А вчора його всього обсипало дрібними прищиками, лікар каже, що це можливо скарлатина:girl_cray:Сьогодні йдем звати аналізи.
але де він її міг взяти не зрозуміло ні разу. І ні в мене, ні в чоловіка, ні в старшого скарлатини не було...що тепер буде?:girl_sad:

olenkastar
08.09.2009, 09:13
...що тепер буде?
а буде все добре...спустя пару днів ,звичайно,але все добре.

Holly
08.09.2009, 09:27
Мала почала сильно кашляти (кашляла так, що я думала зараз почне рвати). Ніяких ліків їй не давала. Лікувала її так, як мене лікувала бабуся (в дитинстві в мене був асматичний бронхіт, 3 рази двостороннє запалення легень). Давала пити тепле молоко, трав"яний чай, мед, вигрівала. В ніс капаю алоє і соляний розчин (на 1л кип"яченої води - 1 ч.л. солі). Сьогодні вона кашляє менше, добре відкашлює. Соплі ще є.
А місця тому був низький гемоглубін (я чомусь в тому сумніваюсь), то нам лікар виписала якісь вітаміни в капельках. Ми нічого не давали Ярині, тільки побільше ягід, овочів-фруктів. Здали повторний аналіз - гемоглубін нормальний. Лікарка дуже хвалила препарат, казала, бачите як він вам допоміг:xaxa:
Що ще з "народного" можна використовувати від сопельок?

Gala
08.09.2009, 09:38
Що ще з "народного" можна використовувати від сопельок?
Ще закапували каланхоє ,коли забитий носик,дитинка починає пчихати і очищується ніс.

Амели
08.09.2009, 09:55
Скарлатина взрослым не передается ну и малявкам до года (но есть случаи ). Лечится антибиотиками, малый болеет уже 4 день, сначала была высокая температура и сыпь, сейчас осталась только сыпь, но еще должна слазить кожица на ладошках, ступнях

olenkastar
08.09.2009, 10:54
закапували каланхоє
але його потрібно розводити з кип'яченою водичкою 1:1 !!!!!!!! обов'язково!!! для дитячого носика в нерозведеному вигляді він шкідливий(в принципі я і собі розвожу)

Зорянівонька
08.09.2009, 11:05
Булавчора лікарка,сказала що все через зуби. Температури вже вчора не було...

Яруська
08.09.2009, 11:48
малый болеет уже 4 день, сначала была высокая температура и сыпь

а горло дуже опухало?
Бо ні лікар ні я не впевнені, що то скарлатина...А висипка в нас виглядає як гусяча шкіра тільки червоного кольору...в вашого яка висипка?

Амели
08.09.2009, 11:58
Бо ні лікар ні я не впевнені, що то скарлатина...А висипка в нас виглядає як гусяча шкіра тільки червоного кольору
Точно так и нас но на 2-3 день сказа что чешется

dieSonne
08.09.2009, 12:07
Лечится антибиотиками,
ну це в деяких "лікарів" антибіотиками, в нас була скарлатина в 4,5 рочки то ми постільним режимом, частим теплим питтям вилікували, антибіотиків не треба було.
еще должна слазить кожица на ладошках,
не завжди, це при типовій скарлатині, а сьогодні є багато випадків атипової, коли шкіра не злазить.
Бо ні лікар ні я не впевнені, що то скарлатина...А висипка в нас виглядає як гусяча шкіра тільки червоного кольору...в вашого яка висипка
в нас також аж на третій день стало ясно, що це скарлатина, але висипка може бути різною, бо зараз багато атипових перебігів, нам лікарка так і сказала. Каже що чистої скарлатини, такої як пише книжка зараз лише в кожної третьої дитини, а в інших - щось, тай не таке. Прищики в нас були дуже дрібненькі, почали висипатися на животі, а тоді дійшло до обличчя, шкіра лише трошки на пальцях руки злазила.

Олюська
09.09.2009, 15:28
Хто знає, як там Сашко Наторелли?

ckorpionsha
09.09.2009, 16:05
Хто знає, як там Сашко Наторелли?
а шо з ними? мене не було я не вкурсі

natorella
09.09.2009, 17:57
як там Сашко Наторелли?
вже вдома відсипається після лікарні

Яська Березнева
11.09.2009, 17:35
Я, напевно, скоро посивію... Чотири рази за чотири місяці насморк! Червень - ГРЗ, температура 38,5, липень - ГРЗ, страшний кашель, серпень - ГРЗ, температура 39,8, вересень - насморк, хворі зуби. Тільки трошки похолодає - зразу соплі...:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Diana
12.09.2009, 08:04
Я, напевно, скоро посивію... Чотири рази за чотири місяці насморк! Червень - ГРЗ, температура 38,5, липень - ГРЗ, страшний кашель, серпень - ГРЗ, температура 39,8, вересень - насморк, хворі зуби. Тільки трошки похолодає - зразу соплі...
В нас крутіше, 4-й раз за другий місяць, з яких 2-й раз ангіна вернулася, спочатку дала на вушко і очко, а тепер на носик, запалення носових пазух. Вже все гроші потратили на лікарів і ліки, і далі мало

olenkastar
17.09.2009, 23:32
а тепер на носик, запалення носових пазух
спробуйте лікаря-гомеопата...нам свого часу радили Дунілову з Руської.вона нас спасла від антибіотиків і за 3 дні наш отит як рукою змело

Knopka
17.09.2009, 23:43
нам свого часу радили Дунілову з Руської.вона нас спасла від антибіотиків і за 3 дні наш отит як рукою змело

І ми до неї вже давно всією сімєю ходимо, як на мене вона дуже хороший гомеопат і не лише по ЛОР захворюваннях

Galyna555
18.09.2009, 17:13
Ой, дівчата, це так страшно, коли діти хворіють, в цей період хочеться все насвіті віддати дитині, всю свою любов , тепло і розуміння. В мене доця звичайно хворіла, але так, півдня температура, а надругий день все забули.
А 3 дні тому подзвонили мені з садочку, щоб я забрара малу бо в неї температура. Цілих три дні в нас була температура 39, тільки зарас впала до 36,8, правда незнаю чи надовго, бо прийшлося дати півдози нурофену з ношпою. Але одне тішить, що хоч збило, ато вчора з 39 градусів збивало до 38,4 і все, ні нурофен ні обтирання нічого не допомагало.
Були вчора у лікаря, і поставив він нам діагноз - гнійна ангіна. Словом заклало малу по повній програмі, дуже мені страшно з того щоб меншу не заразила, а то я навіть незнаю що буду робити. Переважно з температурою вона бавилася, а вчора взагалі була в лежачому стані, навіть поплакати немала сили. Вечером нам навіть нурофен не збив температуру навіть на одну поділку. Дзвонили ми до лікара, казав якщо не спаде найближчим часом то їхати в лікарню щоб зробили капельницю. порадили нам зробити клізму, що після неї температура падає, чесно кажучи допомогло, дитина хоча б спала цієї ночі і пила, що є дуже важливо. Другий день нічого не їсть і хоч температура зарас трохи спала, пити всеодно знов не хоче, навіть незнаю, що робити???

Diana
18.09.2009, 18:30
У нас також була гнійна ангіна, антибіотики не допомогли, а ангінхель допоміг, може попробуйте, я задовопена ним.

спробуйте лікаря-гомеопата...нам свого часу радили Дунілову з Руської.вона нас спасла від антибіотиків і за 3 дні наш отит як рукою змело

А можна конкретніше її координати, як попасти на прийом? скільки коштує в неї лікування?

Люша
18.09.2009, 20:15
Були вчора у лікаря, і поставив він нам діагноз - гнійна ангіна.
Я не впевнена що ангін хель взагалі може допомогти, оскільки ми завдяки небажанню нашої лікарки виписувати антибіотик від гнійної ангіни, яке я тоді сприймала як благо, запустили ангіну до стадії коли вона ж вже і призначила уколи Цефекону на 10 днів, а напевно якщо б раніше почали нормально лікуватись ми обійшлися меньш сильними антібіотиками.
Ніяких наслідків, по травленню принаймі, у малого не було після них, як видужав то ще 3 тижні пропили імудон і майже два роки з тих пір ангін у нього не було.

olenkastar
18.09.2009, 22:06
А можна конкретніше її координати, як попасти на прийом? скільки коштує в неї лікування?
поліклініка на вул Руській,де трамвайна зупина. останній поверх. там завжди черги,ми майже 2 години чекали з малою,навіть пропустити не хотіли(особливо бабусі:)).за прийом нічого не бере,але ми "всунули" 50 гр,бо лікарка-супер.
попередньо подзвоніть в реєстратуру,спитайте в які дні прриймає,бо я не пам'ятаю.знаю ,що в п'ятницю після 15 год.

Knopka
18.09.2009, 22:21

Вона приймає в поліклініці на Руській. У вівторок зранку, понеділок, середа, пятниця - після обіду, четвер - вихідний. Але в черзі справді стояти треба буде години зо дві, бо в неї завжди дуже багато людей, тому найкраще прийти заздалегідь.

Galyna555
19.09.2009, 12:08
Вчора вечером в нас знову температура бахнула, але того разу побила нашы рекорди - 39,5. З переляку дала дозу нурофену з ношпою ы почали обтирати водою з оцтом, через 2 годитини температура впала до 35,2. Знаю, що неможна так різко збивати температуру, і водночас сама незнаю як воно так збило, адже перед тим (2 дні підряд) та сама доза до таких поділок навіть близько незбивала. Зарас в нас 37,1-37,5 коливається, пити дальше нічогоь не хоче, випила тільки 1 пачечку соку персикового і все. Правда пісяє, небагато але всеодно це добре. От сказала чоловікові купити нове горнятко з трубочкою, думаю, може хоч це її зацікавить і почне щось пити. А на рахунок їди, то капец, 3 дні нічогісінько, крім 4 ложки зупи вчора і сьогодні 3 запхала на мус.

Дівчата, у ваших дітей при високій температурі які були оченята ваших діток. Бо перших два дні очі були такі як при кнюктивіті, залиті кровянимси жилками і так багато, ніби крововилив якийсь, чи то від температури чи що!!!? Правда вчора почало счезати, а сьогодні очки чистенькі.
І ще, що можна таке зробити дитині поїсти, а то я їй зупку, сирнички..... словом багато пропоную, а вона нічого не хоче. Навіть Барні, яке вона любить тільки раз вкусила.

Natalka
19.09.2009, 13:36
Galyna555, як мама і одночасно людина, що перенесла в дитинстві купу ангін раджу: не давайте дитині при ангіні соки, а тим більше соки з м"якоттю - фруктові кислоти дуже подразнюють горло, краще давайте пити компотик зі сушки, або свіжих фруктів, але не дуже кислий, можна теплий ледь солодкий чай, чай з липи або малинового листя і гілочок (збиває температуру краще ніж ягоди), тепле молоко можна з медом (якщо дитина його любить і не відмовляється пити - бо не завжди легко травиться) тощо.
І не заставляйте їсти, якщо дитина відмовляється.
Нове горнятко з трубочкою це добре.
І ще спробуйте навчити дитину полоскати горло, при ангіні - супер метод.

Gala
19.09.2009, 13:53
тепле молоко можна з медом
Я чула,що при ангіні молоко не бажано...

irushka
19.09.2009, 14:13
при ангіні молоко не бажано
Його не бажано взагалі при температурі. І їсти може поки що не змушуйте дитинку, пропонуйте, але не на мус, головне рідини якнайбільше.
Очі в малої були припухлі і схожі на кон`юнктивіт, коли почалась ангіна, але потім з`ясувалося, що то був мононуклеоз і ця припухлість з вини саме цієї хвороби. А є ще якісь симптоми в малої (збільшені лімфовузли, "недихаючий" ніс, набрякле обличчя)? Наш інфекціоніст казав, що мононуклеоз не рідко зустрічається, але часто дільничі лікарі діагностують його як ангіну. Сподіваюся, що то не він, а ваша ангіна швидко минеться! Тримайтеся!

Galyna555
19.09.2009, 17:37
А є ще якісь симптоми в малої (збільшені лімфовузли, "недихаючий" ніс, набрякле обличчя)? Наш інфекціоніст казав, що мононуклеоз не рідко зустрічається, але часто дільничі лікарі діагностують його як ангіну. Сподіваюся, що то не він, а ваша ангіна швидко минеться! Тримайтеся!
Все це є тільки обличчя ненабрякле. І ще я замітила, що в роті купа білих прищів, навіть незнаю, може це стоматит появився, "до повного щастя"???!

А на рахунок соків, то даю їй тому, що нічого не хоче пити (сушка, чай з липи, чай з ромашки, чорний і зелений чаї теж відмовляється), тільки соки спасають, я думаю, нехай краще їх п"є ніж нічого!!!

Недавно знов піднялася темп до 38,4, поставила шматку з водою на чоло, так вже 35,7 тримається,. Ой як би ви знали як боюся вечора, бо наніч переважно піднімається температура, так боюся ці -39 градусів:girl_cray:. Щей в самої вже 38. В голові тільки одне, щоб найменшу не заразити, чоловік з нею з 8 години на вулиці гуляє, тільки їсти приходять і знову на двір.

popelushka
20.09.2009, 11:31
Не знаю, в яку тему писати.... малий вже другу ніч скрегоче зубами так сильно, що таке враження, що зуби його ломляться... Може в когось з ваших дітей таке було, що це таке може бути?

Oliusia
20.09.2009, 11:34
Мені колись казали,що скрегіт зубами вночі - можуть бути глисти.

popelushka
20.09.2009, 11:34
От мені мама так каже...

DolceVita
20.09.2009, 11:49
Або глисти або на "нервной почьве",якщо ще струйка слини збоку витікає точно глисти

сяняНЯНЯ
20.09.2009, 12:06
можу підтвердити що скрегіт зубами то точно на глисти.в моєї малої недавно пройшло.

Рибка
20.09.2009, 12:18
Дівчата, про скрегіт зубами ось тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=43738&highlight=%D1%EA%F0%E5%E3%EE%F7%E5+%E7%F3%E1%E0%EC %E8&page=3) писали, допис №22, і перед ним трохи є на попередній сторінці.

natusik
20.09.2009, 23:24
при бактеріальній ангіні антибіотики є обов"язковим засобом і не менше ніж 7 днів, інакше може бути ускладнення на нирки чи серце, особливо якщо це стрептококова ангіна.Обов"язково через 2 тижні після початку хвороби здайте аналіз сечі(звичайний) для контролю.Враховуючи таку температуру у дитинки сильна інтоксикація, тому і не їсть.Найкраще годувати потрошку і чимось, що легко засвоюється-більше вуглеводів і менше тваринних жирів і м"яса.Кашки на нежирному молоці, банани, супи овочеві, солодкі компотики з сушок, шипшини .Головне щоб пила багато теплого (не гарячого),а з медом обережно-може подразнювати горло.А, ще така штука-ефект від антибіотиків оцінюють на 3 день, якщо покращення немає(температура не падає або стає гірше), то він недостатньо дієвий

Luсky
21.09.2009, 00:01
В ношого малого таке було весь час, є дуже хороший дерматолог на Орлика в дитячій поліклініці, вона нам виписувала креми (французька косметика) А-дерма і нам все посходило. Правда креми не з дешевих, але насправді хороші

olenkastar
21.09.2009, 10:28
є дуже хороший дерматолог на Орлика в дитячій поліклініці

виписувала креми (французька косметика) А-дерма
нам і наша дільнична виписала А-дерму. перший раз все прошло...а от коли була серйозна висипка не помогло.
вважаю,будь-яку проблему з шкірою треба розглядати разом з проблемами шлунка. ми після курса лікування пробіотиками позбулися висипки.правда ненадовго.найкраще помогла трава полину,ну і плюс крем Червона шапочка,харківської фірми Ефект за 3.90 дала те саме зволоження і зняття подразнення шо і А-дерма.то навіщо платити більше?

Diana
21.09.2009, 10:34
В нас було то саме майже 2 роки поки кишківник неналогодився і висипка вся сама по-собі без кремів і протиалергічних засобів зійшла. В нас прогрес- ми вже молоко потрошки вводимо і поки все добре.

марта
24.09.2009, 15:04
Дивилась по пошуку, то тут теж є такі як ми. Вірусний круп, лжекруп чи ларингіт, то все з одної опери.
Зараз лікуємо ларингіт. Рік тому мали щось подібне.
Перший раз, нам повезло, бо лікарку (свою) викликали вдень і вона нас підготувала до того що дитина може почати в ночі задихатись і сказала що робити. Тому ми були готові і обійшлось без швидкої і лікарень.
Ось пару порад, нам допомагає:
- содові парові ванни, в киплячу воду в баняк кинути соду і виключити, треба ставити побільше таких баняків і щоб дитинка тим дихала,
- положення дитини має бути максимально вертикальним, якщо кладете спати то ставте подушку так, щоб дитинка майже сиділа,
- коли дихання в дитинки стає таке сильно свистяче і чути що стає все важче, то ми давали «Преднізолон» (1/2 табл.), це гормон який знімає спазм.
Крім того я збивала дитині температуру після позначки 39 Нурофеном, коли не допомагало то давала четвертинку анальгіну з ношпою, вдень інтенсивно лікуємо гордло: лісобакт, хлорофіліпт, декатилен. Даю один раз в день 1/3 Кларетину, це протиалергічне.
Я ні в якому разі не раджу займатись самолікуванням, просто, можливо комусь допоможе мій допис.
Також прошу порадити щось нам, що ви робите для профілактики від цих захворювань?

Анута
24.09.2009, 16:05
Також прошу порадити щось нам, що ви робите для профілактики від цих захворювань?
скільки я всього перечитала - як такої профілактики немає. Це специфіка будови гортані, яка дає "предрасположенность" (вилетів з голови український відповідник) до ларингіту. З віком дитина це переростає, в середньому до шкільного віку. Батькам лише знати, що таке може бути і діяти одразу, не допускаючи складніших стадій.
В обох випадках у нас все починалось з сопель, які потім опускались нижче і провокували таке "задихання". Тому для себе я вирішила з проявом сопель одразу з ними боротись, бо немає іншої ради. Попущу трошки соплі через добу будемо хрипіти.
Високу Т збивала свічками ефералгану, в ніс краплі (знову забула назву - на основі йоду, виготовляють в аптеках), тепле пиття Боржомі без газу, Суха мікстура від кашлю.
Якщо приступ - дитину заспокоїти щоб спокійно дихала, обов"язково вертикальне положення, максимум свіжого повітря - винести на балкон, до форточки, плюс дивилась від ситуації щодо стану (потрібно викликати швидку чи даємо раду). Один раз вколола ношпу (вона знімає спазм, плюс швидка саме це і зробить як приїде).
Гормон Дексаметазон нам кололи лишень першого разу в лікарні один раз - тоді ми ще не знали що до чого, тому стан був гіршим. Згодом обходились без нього. В принципі вдруге ми обійшлись мінімумом ліків. Дуже хороша річ - інгаляції, тому планую додому купити інгалятор

Від мене напевно все. Саме головне без паніки і при приступі заспокоїти (!) дитинку (я тупо включала якийсь мультик і малий заспокоювався, починав дихати рівно. Хоч і з хрипами, але рівно, а не ривками задиихаючись.) Ну а далі діяти по ситуації.
Бажаю не хворіти ;)

MaryF
24.09.2009, 16:46
Порадьте будь-ласка хорошого дерматолога.

Oddly
27.09.2009, 22:49
у нас проблема - краснуха.
тобто, це один з варіантів.
у садочку у нас в групі з"явилися випадки. у нас останні два дні висока температура (сьогдні вже не було).
як вище 38 не піднімалася, я не збивала. тільки на ніч вже 39.4 було - збила.
я гуглила - висипка мала б бути.
висипка ніби-то на щічках почала з"являтися, але не інтенсивно. і після дня вже майже не видно.
все це випало на вихідні, тому вагаюся, чи точно це краснуха і що робити.
лікарку викличу в понеділок зранку. але не факт, що відразу прийде, а час йде.
ніде не знайшла особливого лікування. мабуть, потрібно здати аналізи, але дитина теоретично заразна - тобто бажано нікуди її не вести - інших не заражати.
і ще - у нас є прививка. це все-таки може означати легку форму? тобто, може більше висипки і не буде? а як тоді лікарка дізнається, що то була (??) краснуха?:8:

левиця
27.09.2009, 22:57
а як тоді лікарка дізнається, що то була (??) краснуха?
Взагалі-то, можна дізнатись достовірно, зробивши аналіз у вірусологічній лабораторії. Вони визначають антитіла до вірусу краснухи. Якщо вони будуть в крові, то перехворіли.

Oddly
27.09.2009, 22:58
Вони визначають антитіла до вірусу краснухи
а наслідком щеплення від краснухи це не може також бути?
чи вакцина тільки на обмежений період виробляє антитіла?

левиця
27.09.2009, 23:01
А скільки дитині років і коли була зроблена вакцинація. Бо по теорії вона б повинна захищати????????????!

Oddly
27.09.2009, 23:03
дитині 4 р. і 4 міс.

левиця
27.09.2009, 23:08
Може я якась не уважна, але Ви впевнені що це краснуха? Бо я знаю, що є така форма, як кір у щеплених. Але щоб краснуха, то ще не чула. Але й не буду дуже здивована, бо тепер все можливе. До речі, Ви не напислали про лімфовузли. Ви їх оглядали? Бо в першу чергу реагуюють потиличні.

Oddly
27.09.2009, 23:31
Може я якась не уважна, але Ви впевнені що це краснуха? Бо я знаю, що є така форма, як кір у щеплених. Але щоб краснуха, то ще не чула. Але й не буду дуже здивована, бо тепер все можливе. До речі, Ви не напислали про лімфовузли. Ви їх оглядали? Бо в першу чергу реагуюють потиличні.

та в тому то і справа, що лімфовузли, як на мене, нормальні. ніяких змін не помічаю.
а яби вихователька перед тим не сказала, що в групі краснуха, то я би взагалі того варіанту не розглядала. а тільки на вірус би якийсь виглядало.
але - з носа не тече, горло не червоне.

почекаю, що лікарка скаже - про кір я й не подумала.
фото висипки, які знайшла в неті - практично ідентичні і в кору, і в краснухи - ой, тепер до ранку переживати буду

Іруня
28.09.2009, 14:53
А чого переживати? Радіти треба! Перехворіли тиждень-другий і забули на все життя.

Yarka
28.09.2009, 19:53
Друзі, підкажіть будь ласка хорошого дитячого невропатолога. Наперід вдячна!

cherepashka
28.09.2009, 20:27
Oddly,у моєї доцьки за останній рік краснуха була 2 рази.Основними признаками лікарка назвала збільшені лімфовузли на голові,за вушками,червоне горло і після 3 днів температури висипка по всьому тілу.Лікувались антибіотиком і пили афлубін.Як тільки дтитину обсипає,температура падає.Одна з відмінностей краснухи від кору-це при корі-білий наліт на горлі і дитину дратує світло (так мені розповіла лікарка)

Galyna555
29.09.2009, 21:42
Питання скоріше до тих чиї діти перехворіли коклюшем. Скажіть, коли саме можна поставити діагноз - коклюш, вірніше, скільки часу кашляли ваші діти, щоб лікарі поставили вам такий діагноз. Просто дуже переживаю за свою малу, тільки ангіну так важко перенесли, а тут коклюш підозрюють.

Oddly
29.09.2009, 22:15
скільки часу кашляли ваші діти, щоб лікарі поставили вам такий діагноз.
тут важливо не скільки часу кашляли, а який характер кашлю - і найголовніше - результати аналізів. коклюш - це інфекційне захворювання. і, якщо не помиляюся, там якісь ніби-то посіви беруть, чи щось таке.
дитина кашляє рідко, але приступами, аж до задухи. заходиться так.

у моєї доцьки за останній рік краснуха була 2 рази

Перехворіли тиждень-другий і забули на все життя.

щось я вже нічого не розумію.
я ніби теж читала, що там після хвороби - пожиттєвий імунітет.

cherepashka
29.09.2009, 23:40
Як мені пояснили-є 3 різновиди краснухи.Тобто можна перехворіти 3 рази.Та й не завжди після хвороби,як і після прививки,виробляється імунітет.(Слова лікарки)Я вже й сама заплуталась..

natorella
30.09.2009, 00:00
є у лікраів така штука - якшо інфекційну хворобу лікувати дуже зразу, то організм не виробляє повноцінних антитіл

Lavazza
30.09.2009, 09:15
тут важливо не скільки часу кашляли, а який характер кашлю - і найголовніше - результати аналізів. коклюш - це інфекційне захворювання. і, якщо не помиляюся, там якісь ніби-то посіви беруть, чи щось таке
правильно
але ще, здається, ті аналізи є інформативними на початку хвороби
приступи можна з перестраху переплутати з астматичними, але при коклюші вони їнші: при кашлі червоніє лице, дитинка висуває язик, а вдихає нормально, без задишки

Златка
30.09.2009, 09:40
Питання скоріше до тих чиї діти перехворіли коклюшем. Скажіть, коли саме можна поставити діагноз - коклюш, вірніше, скільки часу кашляли ваші діти, щоб лікарі поставили вам такий діагноз. Просто дуже переживаю за свою малу, тільки ангіну так важко перенесли, а тут коклюш підозрюють.

Нам поставили діагноз за тиждень часу від першого непомітного кахику. На підтвердження здавали аналізи крові, так як дитина була непривита, то можна було і по аналізу крові побачити, що то кашлюк. Але аналіз є інформативний виключно, якщо до того не приймалися антибіотики. Якщо дитина привита від кашлюка, то беруть посів, але його теж треба брати до 10-14 днів від моменту зараження, який іноді дуже важко визначити, бо перший період кашлюку буває геть безсимптомний - в нас, наприклад, було горло чисте, температури не було, легкі кахики ніби заковтнула їжу недобре, якби не співпало в часі це з візитом до лікаря на міряння-важіння, то й прогавили б той період

Женічка
30.09.2009, 09:49
дівчатка,маєм грибкову ангіну. хто вже мав таке чудо-диво?
сказали нам пити ністатин і мазати горло синькою. хто вже мазав синьклю і має досвід? як часто треба проводти цю процедуру? і взагалі,як ви то робите,щоб дитина не блюнула і взагалі дала то зробити?

Diana
30.09.2009, 10:19
В нас було, мазала рот бурат натрію, СИНЬКА, КАНДІД РОЗЧИН, горло немогла також помазати, але думаю то все вона ковтала і йшло на горло також. Також стрептоцид і лісобакт розтирала і засипала в рот + флюконазол 0,05 одноразово і капсулу

Galyna555
30.09.2009, 10:48
Нам поставили діагноз за тиждень часу від першого непомітного кахику. На підтвердження здавали аналізи крові, так як дитина була непривита, то можна було і по аналізу крові побачити, що то кашлюк. Але аналіз є інформативний виключно, якщо до того не приймалися антибіотики. Якщо дитина привита від кашлюка, то беруть посів, але його теж треба брати до 10-14 днів від моменту зараження, який іноді дуже важко визначити, бо перший період кашлюку буває геть безсимптомний - в нас, наприклад, було горло чисте, температури не було, легкі кахики ніби заковтнула їжу недобре, якби не співпало в часі це з візитом до лікаря на міряння-важіння, то й прогавили б той період

ЗЛАТКА, а скільки було вашій малечі, коли вона захворіла? Просто дуже переживаю за меншу доцю, якщо діагноз старшої підтвердиться, то менша може заразитися. Шукала інформацію по нету і всюди пише, що дітям до року коклюш є дуже небезпечним захворюванням.

А на рахунок аналізів, щоб визначили чи це саме коклюш, то де саме їх роблять?

Златка
30.09.2009, 12:06
ЗЛАТКА, а скільки було вашій малечі, коли вона захворіла? Просто дуже переживаю за меншу доцю, якщо діагноз старшої підтвердиться, то менша може заразитися. Шукала інформацію по нету і всюди пише, що дітям до року коклюш є дуже небезпечним захворюванням.

Нам було рівно 7 місяців, як все почалось :girl_cray: До року дійсно небезпечний, до півроку це є показ до госпіталізації, бо частими є зупинки дихання дитини під час приступу. Але в нас, слава Богу, було без них.

Посів знаю казали можна здати в СЕС, але мені казали, що то за направленням дільничного педіатра, а вони направлення давати не хочуть, бо якщо виявлять кашлюк, то в них перевірки і купа проблем... де їм до наших проблем?!

Після доні заразились ми з чоловіком :girl_sad: в нього все пройшло в легкій формі, в мене - ні :girl_devil:

Кашлюковий кашель дійсно не можна з нічим сплутати. Хороший педіатр його бачить "на лице". Дитина синіє під час нього, душиться, очі випучуються і навіть такі набряки під ними у нас з"явились. Частіший і сильніший кашель у нас був вночі. Окрім того в перші дні видимих ознак хвороби не було: дитина нормально їла, спала, бавилась - все як завжди

Galyna555
30.09.2009, 12:15
ЗЛАТКА, а вам виписували якесь лікування? і скільки часу все тривало?

Halina
30.09.2009, 12:19
Питання скоріше до тих чиї діти перехворіли коклюшем.

Коклюшем хворіла я. А моя сестра була маленька (4 рочки) то теж захворіла. То був жах. Якщо я ще собі якось давала раду при кашлі, то вона біднятко дуже важко.
Розкажу як ми лікувались.
Дуже важливо дихати в сосновому лісі. Нас возили в ліс, крім того ламали гілки і вся хата була в вазонках з сосни. Це дуже полегшує дихання. Кімната була як ліс. Через день гілки ставили нові.
А також їздили по молоко від кобили. Пили ми те молоко теплим.
З медикаментів не пили нічого.

Златка
30.09.2009, 13:01
ЗЛАТКА, а вам виписували якесь лікування? і скільки часу все тривало?

Доня приймала цефодокс, проспан, ереспал і синекод - суто від кашлюка. Ще купу всього приписували різні педіатри, в яких ми паралельно консультувались, але більше нічого ми не приймали.

Особисто я пила аугментин і синекод дорослий.

Лікування по тривалості було різне, в залежності від препарату. Найдовше пили відкашлюючі, бо Златка-бідася ніяк не могла відкашлювати. Потім проходили курс масажу, після нього стало трошки легше.

Якщо щось конкретніше цікавить, питайте, з радістю допоможу хоч порадою :girl_curtsey: Після того, як мала перехворіла, як я сама на собі відчула, що то робиться з організмом під час приступу, я нікому не побажаю тим перехворіти, особливо маленьким діткам

Galyna555
30.09.2009, 13:17
ми з чоловыком теж почали кашляти, тільки сама менша ще ттт не кашляє. Дякую за те що відгукнулися. Буду надіятися, що це не коклюш, може "мине стороною".

Irusya
30.09.2009, 13:58
Раджу при коклюші якнайбільше гуляти в лісі, в кімнатах постійно провітрювати, бо збудник коклюша якраз гине на свіжому повітрі. Щодо лікування - різні сиропи та антибіотик для моєї доньки були неефективними. Дуже важливо дитині в цей період раціонально харчуватися і отримувати вітаміни, я намагалася давати вітаміни в натуральному вигляді (чаї з шипшини, обліпиха, малина, яблука...). Крім того, досить тривалий період часу давала козяче молоко ( бодай 50-100 г в день, деколи через день). Через послаблення імунітету від коклюшу може бути ускладнення - пневмонія, тому дуже важливо дотримуватись усього написаного вище.
Ще додам, щоби зменшити кількість приступів кашлю, треба якомога менше стресів - тобто абсолютний спокій. З власного досвіду знаю тільки-но мала знервується - відразу напад кашлю. Період хвороби досить тривалий - 3-6 місяців, проте чим більше часу проходить, тим менше приступів кашлю.
П.С. Під час кашлю дитині трошки легше, коли її притримувати долонею за лоб.

Квіточка
30.09.2009, 15:21
а на основі чого можна постовити такий діагноз???? по яким ознакам? в мене самої ангіна ціле літо... але такого ніхто не говорив...

Женічка
30.09.2009, 17:08
такий діагноз
лікар оглянув, сказав,що "ті" симптоми, а саме: відсутність температури, характернй наліт в горлі, повна закладеність носа.....

мала так неспокійно спить, щось мені вже світ не милий....

Ная
30.09.2009, 18:00
Про кашлюк може свідчити високий рівень лейкоцитів в аналізі крові.
Ми хворіли рік тому.

Люша
30.09.2009, 19:46
Мій синулька хворів на кашлюк (хоч і був привитий) у лютому цього року. Діагностували нам його за спецефічним кашлем на другому тижні хвороби коли почався період відкашлювання, там якось язик наперед висувається дуже сильно при кашлі. Аналізи здавати було вже піздно.
Хвороба була нам сказали у легкій формі, він не захлинався і не задихався.
Ніяких ліків, окрім відхарчуючого на початку, яке ніяк не допомагало ми потім не давали.
Порад дві - перша -конюшня. Нам порадила ЛОР. Полегшало відразу, якось легше стало відкашлюватись, і на Іподромі навіть знають, що таких дітей треба до коней. Чоловік місяць возив майже кожного ранку, годували морквою та цукром коней, а разом і дихав малий тим аміаком.
Порада друга Карпати. Вихідними возили його по горах. Гуляли ялинками. Навіть іноді ввечері сідали і їхали до перевалу і там з ним гуляли снігом, потім верталися.
Ні я ні мій чоловік не заразилися. А малий кашляв ще довго потім по ранках, і коли набігається. Десь до середини літа кашляв. Але все менше, менше поки зовсім не перестав.

Олюська
30.09.2009, 23:44
Нині ввечері сусідчині внуки (1,9 міс. та 10міс.) потрапили в реанімацію:( Мама вчора ввечері давала їм обом сирочок дитячий (якийсь чи то "Томмі" чи щось типу того), вночі - рвота, нині цілий день - пронос. В одного малого т-ра до 39,5, а в другого - до 41. ввечері діти цілком вибились зі сил. Поки доїхала наша довбана (даруйте на слові, інших не знаходжу:mad:) швидка, в старшого закочувались оченята:scare::scare::scare:
Ну скажіть мені, люди, як так можна...Ті сирочки називаються "дитячим харчуванням":suicide:

olenkastar
30.09.2009, 23:51
Ті сирочки називаються "дитячим харчуванням
то може і не сирочки, а перебивання сроку годності по другому колові...
моя хозяйка колись на фарбах для волосся таке робила,щоб продавалися...то думаю вона неодна така..
ех,плачи по тим людям дебелий дрючок,даруйте на слові

Женічка
02.10.2009, 15:23
Лор лікуання відмінив,сказав,що досить травити дитину нісатином, горло стало краще, в понеділок в садок.
прийшли ми до дільничої за довідкою, та як подивилась в горло - жах,кінець світу, ністатин мінімум ще 3 дні, біопарокс, синька.
ШОЕ у Насті 30 ..... то зле.... але ще до того всього я на 100 % впевнена,що має глисти.
як нема нічого - то нема,а як починається, то все на купу сипеться....

Suzi
02.10.2009, 15:54
Ті сирочки називаються "дитячим харчуванням"
Власне, що треба розрізняти, що є дитяче харчування, а є продукти ,які виробник позиціонує як товари для дітей.

Незнайомка
03.10.2009, 14:49
дівчата, хтось вмкористовував від нежитю синю лампу (гріти носик)? якщо так - то як саме? в інеті інструкції досить різні (спільне одне - не можна при температурі і коли є гнійні виділення), а наша доктор на кожен пчих виписує антибіотик...

Люша
03.10.2009, 15:37
дівчата, хтось вмкористовував від нежитю синю лампу (гріти носик)? якщо так - то як саме? в інеті інструкції досить різні (спільне одне - не можна при температурі і коли є гнійні виділення), а наша доктор на кожен пчих виписує антибіотик...

Ми гріємо саме тоді коли ви й написали - коли не має температури і коли соплі прозорі. Грію два рази на день перед сном, по 15-20 хвилин. Відстань перевірте своєю ж рукою, щоб зап'ястя не пекло, а гріло. Оченята можна чимось прикрити, бо від світла неприємно. І потім як погріли теж хусточкою, щоб різко не остивало.

Бурулька
03.10.2009, 16:38
Сьогодні доня двічі вернула все, що їла: перший раз 8,30, а другий 16,00. Рвота схожа на те, як немовлята зригують. Сьогодні нічого не їсть, даю пити узвар, періодично зависає на грудях.
В малих чоловікового брата таке було минулого тижня. Давали Ніфороксизид.
Порадьте, що давати дитині

Oddly
03.10.2009, 16:55
якйись сорбент, типу смекти.
ще - ентерос(л)-гель

узвар - то добре, а ще краще - груди.
ніфуроксазид треба давати мінімум 5 днів, навіть, як симптомів вже нема. але то бажано тоді, коли інфекція присутня. рвота+пронос
не знаю, як там за правилами - але я завжди його у випадках нестравлення даю - довіряю.

Diana
03.10.2009, 16:57
Я в таких випадках зразу даю ентерол.

Diana
03.10.2009, 16:57
і ще прибіотики ( лінекс, біфі-форм, лактовін і ін.)

Sofiya06
04.10.2009, 10:13
Скажіть, будь-ласка, чого потріскали губки у дитини.Вже 2 тижні лікую, нічого не допомагає. Над губками почервоніння, суха шкіра. Хто, що може порадити?

SOSKA
04.10.2009, 10:25
в моєї доці проблеми з тим щоб покакати, внеї трішина в дупі ,коли какає плаче .Зараз вже нібито все зажило але вона боїться сідати на горшик а щоб її помити тоце взагалі немає мови крики, плачці.Я її обліпиху (масло) в дупи заприскую шпризом А може щ9е якийсь є спосіб .ДОПОМОЖІТЬ,ПОРАДЬТЕ ЩОСЬ...:girl_cray:

Яруська
04.10.2009, 12:20
моєї доці проблеми з тим щоб покакати, внеї трішина в дупі ,коли какає плаче .Зараз вже нібито все зажило але вона боїться сідати на горшик а щоб її помити тоце взагалі немає мови крики, плачці.Я її обліпиху (масло) в дупи заприскую шпризом А може щ9е якийсь є спосіб

Соска, ви взагалі слідкуєте як пишете?:girl_mad:

SOSKA
04.10.2009, 17:14
Соска, ви взагалі слідкуєте як пишете?
А можна на помилки не звертати уваги а допомогти порадою

natusik
04.10.2009, 17:33
Скажіть, будь-ласка, чого потріскали губки у дитини.Вже 2 тижні лікую, нічого не допомагає. Над губками почервоніння, суха шкіра. Хто, що може порадити
попробуйте ПУРЕЛАНом помастити, продається в Антошці

Ланочка
05.10.2009, 13:19
в моєї доці проблеми з тим щоб покакати, внеї трішина в дупі ,коли какає плаче .Зараз вже нібито все зажило але вона боїться сідати на горшик а щоб її помити тоце взагалі немає мови крики, плачці.Я її обліпиху (масло) в дупи заприскую шпризом А може щ9е якийсь є спосіб .ДОПОМОЖІТЬ,ПОРАДЬТЕ ЩОСЬ...
Вам треба до хірурга дитячого і чимшвидше. Бо як буде парапроктит то вже біда.

Скажіть, будь-ласка, чого потріскали губки у дитини.Вже 2 тижні лікую, нічого не допомагає. Над губками почервоніння, суха шкіра. Хто, що може порадити?
Може бути кандидоз, у діток таке часто буває. Треба здати аналіз.

Мама Даши
05.10.2009, 17:16
Допопожіть порадою! У дитикни(3 рочки) спочатку був поганий апетит,безпричинна рвота. Ми зразу подумали на глисти. Зібрались йти здавати аналізи,але ввечері у дитини вийшла аскарида!!! Місяць назад пройшла курс лікування Вормілом(1т на ніч 3 дні). Та видно результату те лікування не дало,бо далі такі самі симптоми,ще й жаліється що в дупці їй щось лоскоче. Як правильно і чим можна ще пролікувати,щоб ту гидоту вивести????????????????

odree
05.10.2009, 17:20
Допопожіть порадою!я так розумію ви в лікаря не були і займалися самолікуванням?
то чому б зараз не піти за фаховою консультацією?
при лікуванні вормілом:
Спосіб застосування та дози. Дозу встановлюють індивідуально. Улікуванні дорослих і дітей старших 2 років при ентеробіозі, анкілостомозі,некаторозі, аскаридозі, трихінельозі препарат застосовують внутрішньо по 1таблетці (400 мг), 1 раз на добу, протягом 3 – 5 діб. Курс лікування повторюютьчерез 3 тижні.
а взагалі при аскаридозі краще вермокс або піперазину адипінат
Аскаридоз
Аскариди належать до круглих черв'яків, що паразитують у тонких кишках. Довжина самиці іноді досягає 25—40 см, самця — 15—25 см. Щодня самиця відкладає в просвіт кишок близько 200 000 яєць, які виділяються з фекаліями, і протягом 2 тижнів при температурі 20-30 °С на вологому ґрунті в яйцях дозрівають личинки. Зрілі яйця аскарид потрапляють у кишки дитини через брудні руки, з немитими фруктами, овочами, забрудненою водою та їжею. В кишках личинки звільняються від захисної оболонки, проникають через слизову оболонку в кровоносні судини (в русло ворітної вени, заносяться в печінку, звідти через нижню порожнисту вену потрапляють у праву половину серця і через легеневу артерію в легені). З легень вони можуть розноситися з течією крові по великому колу кровообігу і повторно потрапляти в легені. Личинки просвердлюють стінки альвеол, мігрують у бронхіоли, бронхи і з мокротинням потрапляють у ротову порожнину, заковтуються, попадають у шлунок, кишки, де вони перетворюються на зрілі аскариди. Цикл розвитку аскариди становить 2—2,5 міс. Протягом року аскариди живуть у кишках. Після цього строку вони гинуть і виводяться з фекаліями назовні.
Зараження дітей найчастіше відбувається у теплу пору року.
Клініка. В період міграції личинок іноді спостерігаються явища бронхіту: кашель, хрипи в легенях, слабкість, загальне нездужання. Рентгенологічно визначають інфільтративні зміни в легенях, що характеризуються летючістю (еозинофільні інфільтрати). В аналізі крові відмічають еозинофілію. Можуть спостерігатися явища кропив'янки. Паразитування зрілих аскарид у кишках у деяких випадках є безсимптомним. Однак часто спостерігаються нудота, блювання, -запаморочення, зниження апетиту, розлад випорожнень. Біль у животі непостійний, локалізується переважно навколо пупка. Можливі слинотеча, особливо вночі, неспокійний сон. У частини дітей відмічаються підвищена дратівливість, вередливість, головний біль, погіршення успішності в школі. Ріпко, але бувають і судороги. Описують епілептиформний, астенічний, менінгеальний синдроми, синдром енцефаліту і хореї, які зумов Ієні глистовою інтоксикацією. Аскариди можуть заповзати у жовчний міхур, жовчні протоки, червоподібний відросток і бути причиною кольок, апендициту. Велике скупчення аскарид у тонких кишках спричинює явище обтураційної непрохідності. При масивній інвазії аскариди потрапляють у шлунок, ротову порожнину, в дихальні шляхи і зумовлюють механічну асфіксію.
Діагностика аскаридозу грунтується на виявленні яєць глистів або аскарид у калі, іноді дослідження харкотиння, крові.
Лікування аскаридозу проводиться препаратами піперазину, декариеом (левамізолом), пірантелом, мебендазолом, нафта моном.
З препаратів піперазину застосовують піперазину адшіінат, який призначають 2 рази на день (у першу половину дня) за 1 год або через 1/2-1 год після приймання їжі. Добова доза становить 0,4 г дітям до 1 року, 0,6 г-2-3 років 1 г-4-5 років, 2 г-9-12 років, 3 г-13-15 років. Можна застосовувати 5 % розчин піперазину адипінату, який випускається у флаконах по 100 мл і дозується залежно від віку чайними, десертними або столовими ложками.
Декарис призначають одноразово після вечері в дозі 2,5 мг на 1 кг маси дитини, випускається він у таблетках по 50 і 150 мг.
Пірантел ембонат застосовується в дозі 5—10 мг на 1 кг маси тіла одноразово. Таблетки містять 250 мг пірантелу. Перед проковтуванням їх треба старанно розгризти. Можна використати і суспензію пірантелу, що випускається у флаконах по 15 мл (в 5 мл — 250 мг активної речовини).
Мебендазол (вермокс) застосовується переважно при змішаному гельмінтозі (аскаридоз, трихоцефальоз, ентеробіоз) у дозі 300—600 мг на курс. Дітям 5—10 років призначають по 1/2 таблетки (0,05 г) 2 рази на день, тим, хто старший за 10 років,— по 1 таблетці 2 рази на день під час їди протягом 3 днів. При ентеробіозі досить одноразового прийому 1/2—1 таблетки.
Нафтамон призначають у дозі 2—2,5 г дітям до 5 років, 3г -6 років, 4г - 6 років, 5г— 10 років і старше одноразово зранку натще за 2 год до сніданку. Курс лікування — 3 дні при аскаридозі і 5 днів — при трихоцефальозі. Підчас приймання нафтамону іноді бувають нудота, блювання, рідкі випорожнення 3—4 рази на добу. Протипоказанням є порушення функцій печінки і нирок.
Профілактика аскаридозу передбачає охорону навколишнього" середовища, ґрунту, водоймищ від забруднення фекаліями, масове обстеження дітей і дорослих на аскаридоз, дотримання правил особистої гігієни (старанне миття рук перед їдою, після користування туалетом, після контакту з тваринами, із землею). Перед вживанням сирі фрукти і овочі слід мити холодною водою і обливати окропом. Продукти треба оберігати від мух.
Важлива роль належить санітарно-освітній роботі серед батьків, дітей шкільного і дошкільного віку.

Мама Даши
05.10.2009, 20:17
Odrri,і в лікаря ми були,і пили Ворміл як назначив наш педіатр. До того на початку літа для профілактики пили трав"яний збір,а глисти так і не ділись. Я знаю що таке аскариди,як вони потрапляють і мігрують в організмі і т.д. Я запитую,хто,можливо,на практиці вже боровся з цими паразитами і знає,що допомагає дійсно!

odree
06.10.2009, 01:31
можливо,на практиці вже боровся з цими паразитами і знає,що допомагає дійсното вам краще проконсультуватися в кількох лікарів. уважно послухати...і зробити свої висновки :)

Diana
06.10.2009, 07:50
А саме гастроентеролога, який професійно цим займається, можна на Орлика, а є хороша зав. в ахмадеті, нам свого часу допомогла професійно вивести ту заразу. А самолікування може призвести до сильної інтоксикації організму.

Мама Даши
06.10.2009, 07:59
Дівчаточка,я медик і тому вважаю на наслідки. Я живу в маленькому містечку,де немає дитячого гастроентеролога.Звичайно,були ми в багатьох лікарів,але всі назначили одне і те ж,ТАКИМИ дозами,що не лише тих глистів вбити може...

olenkastar
06.10.2009, 08:23
може я не в тему з своїми травами,але ми полином виводили токсини.то мама казала,шо ним і глисти виводятью
або запарювати як чай,пити на тощак по чайній ложечці, або брати настіянку і розводити водою і теж на тощак...то з народної медицини

Женічка
06.10.2009, 08:46
полином - ,буквально вчора теж про полин чула,думаю варто спробувати.
дівчатка, я за порадою
страшне в малої горло, дуже страшне. так,ніби,понапухало все там,і у впадинах між тими припухлостями купа білого нальоту. температури нема взагалі, апетит у дитини цілком нормальний.... ністатин,синька, біопарокс - змін не бачу. правда синькою мазала тільки 3 дні,лор сказав,що більше не треба.
але ж горло далі страшнезне...

tania
06.10.2009, 08:49
на практиці вже боровся з цими паразитами і знає,що допомагає дійсно!

Є такий народний спосіб, він як не допоможе то і не зашкодить. Потрібно щоб дитина цілий день їла багато гарбузового насіння але не смаженого. В Арсені продається вже чищене. А на вечір після того як поїсть насіння потрібно випити велику склянку молока. Я робила малому так крім вормілу. Кажуть що якщо прийоми вормілу припадають на період міграції аскарид то лікування нічого не дасть.

Мама Даши
06.10.2009, 09:36
Дякую всім! Думаю,полин дійсно не нашкодить,але зараз сезон гарбузів,то можна попробувати насіння. А скільки часу потрібно його їсти?

olenkastar, це явна картина молочниці! Візьміть ампулу віт.В12 + 1т.ністанину-змішати і змазувати рот і горло,перед тим знявши наліт содовим розчином. Дуже добре допомагає.

tania
06.10.2009, 09:53
потрібно його їсти?
Я кщо виходять глисти то дитина може себе погано почувати. А якщо все добре і дитині подобається насіння то якийсь час можна. Тим більше шо сезон.

SOSKA
06.10.2009, 14:26
Чим можна помастити носика та біла нього , якщо є маленькі трішинки та покрасніння(є насмарк)

Мама Даши
06.10.2009, 14:39
SOSKA,помастіть біля носа самим звичайним вазеліном(його шар буде захищати від виділень з носика). Наность по трошки після кожного сякання або витерання носа. Також є ефективним обліпіхове масло,продається в аптеці.

Ланочка
06.10.2009, 21:19
Або дисетином чи бепантеном що швидше загоїлось

Abraira
06.10.2009, 22:06
Думаю,полин дійсно не нашкодить
Перепрошую, але дитина раптом не алергик? В мене особисто шалена алергія на полин, взнали випадково, коли робили тести на алергени у підлітковому віці (крім того виявили гусяче перо і побутовий пил). Я від полину пару разів ледве не вмерла, коли на період цвітіння до закарпаття поїхала, краплі шлункові також мені своє дали (там полин в складі) я навіть мартіні пити не можу, бо там полин є. Казав мій алерголог, що це дуже розповсюджений алерген. Так що будьте уважні, спробуйте спочатку зранку дати, і невеликою дозою, а як все гаразд - то слава Богу, лікуйтеся і хай маля виздоровлює.

Яруська
07.10.2009, 09:26
або запарювати як чай,пити на тощак по чайній ложечці

І на апетит він добре впливає, але дійсно спершу спробуйте чи нема алергії в дитини.
А під носиком коли подразнення спробуйте помазати аевітом в маслі, має допомогти.

Ніколь
07.10.2009, 13:48
А я все про наші соплі...
І вроді не тече, і ніс не забитий, і ніби дихає, але там в носі так булькає.... і вже каланхое капаю по 5-6- разів на день, то все випчихуєм, і носолем носик промиваю, і соплеотсосом витягую, крик в нас при тому стоїть на весь підїзд, і все одно щось там булькає, і риназолін на ніч в носик капаю щоб дихала..... і все ніяк.
Як мені ті сопелькі з носа повитягувати?

Irusya
07.10.2009, 13:51
Ніколь, покапайте після носолю протарголом зо три дні - він гарно підсушує

olenkastar
07.10.2009, 13:59
протарголом з
ага...дуже хороші відгуки про нього. ми правда лише молочком капаєм,якшо є соплі,та і соплі у нас,ттт,рідко.навіть на зуби 2-3 дні і все. але дуже багато за нього чула хорошого.

Irusya
07.10.2009, 14:05
та відгуки про нього різні є, але нам він добре помагав. Тим паче, коли сопельки затяжні, краще протаргол, ніж ліки і антибіотики, щоб кашель лікувати...
Протаргол містить в собі срібло, яке має антисептичну дію

Незнайомка
07.10.2009, 14:21
в нас обох (в мене і малого) недавно були соплі, то вигрівала т.зв. синьою лампою (про неї досить суперечливі відгуки, але вже не тече. синулі вистачило 1 разу 5 хв, мені - 2 по 15). до речі, щодо протарголу: який в нього термін придатності?

Irusya
07.10.2009, 14:26
щодо протарголу: який в нього термін придатності?

10 днів, але наша ЛОР казала, що можна два тижні

Ная
07.10.2009, 14:29
каланхое капаю по 5-6- разів на день, то все випчихуєм,
В нас теж насмарк вже кілька днів,капаю так само каланхое,вчора читала,шо більше трьох раз не можна,бо воно дуже їдке,а на одному сайті писало,шо каланхое в ніс можна лише дорослим і дітям після 10 років:confused:. Ше можливі варіанти 3 рази в день сік каланхое+ сік алое або сік каланхое+ цибулевий сік.Але мені здається,шо цибуля більше подразнює ніж саме каланхое.
Про протаргол негативного так само багато є і негативу.
Ми закапуєм ше сольовий розчин,вдома часто провітрюю,включаю зволожувач і ше ароматерапія маслами хвойних.
Ще по лікування насмарку у маляток тут багато є:http://www.mama.uz/exp/e00005.html

карапуз
07.10.2009, 15:33
щодо протарголу: який в нього термін придатності?
У нас на пляшечці написано - 30 днів.

Suzi
07.10.2009, 17:19
е можливі варіанти 3 рази в день сік каланхое+ сік алое або сік каланхое+ цибулевий сік.
Але сік цибулі ОБОВЯЗКОВО розводити водичкою! Інакше можна спалити слизову в носику.

мамочка
14.10.2009, 12:20
у нас стоматит
2 дні температура до 40 гр., тепер бло-сірі язвочки в роті
Лікуємо стоматидином + синькою + противірусний Інфлюцид.
Хто знає як довго триває хвороба? Чи є потреба після того як пропадуть язвочки ще декілька днів не ходити в садок?

dieSonne
14.10.2009, 12:36
триває тиждень часу від появи язвочок до сходу. Стоматит часто вискакує як прояв ослаблення імунної системи, так як і заїди в кутках рота, тому варто дати дитинці повністю виздоровіти, бо стоматит любить рецедувати, тому рарто потримати дитину вдома. І ще, не забудьте поміняти після сходу язвочок зубну щітку дитини. Ми також мали таке лікування - воно ефективне, та окрім синьки ще змащували язвочки перекисом водню. Одужуйте.

Diana
14.10.2009, 13:00
Нам ще кандід розчин добре поміг

Nata
14.10.2009, 14:31
Дівчата, чи може вітрянка виразитися зовні всього трьома прищиками?

odree
14.10.2009, 14:47
чи може вітрянка виразитися зовні всього трьома прищиками?може. якщо хочете точності, здайте кров на аналіз

dieSonne
14.10.2009, 15:11
Нам ще кандід розчин
а там лікар якось дивиться які ті язвочки, і таке й призначає, бо стоматити мають різне походження, буває навіть від натирання зуба, якщо пломба відвалилася, або якщо камінь є, то натирає язика чи ясна, і воно вилазить. Буває, якщо проблеми зі шлунком, одним словом треба лікуватися тим, чим лікар назначив у конкретній ситуації.

бусинка
14.10.2009, 15:23
покапайте після носолю протарголом зо три дні - він гарно підсушує
Дівчата, Проталгол містить антибіотик, його призначають уже коли соплі стали зелені, тобто коли засіялись бактерії

dieSonne
14.10.2009, 15:29
Проталгол містить антибіотик
вперше чую, я знала що це препарат срібла і він є антисептиким та протизапальним засобом?

Nata
14.10.2009, 19:14
якщо хочете точності, здайте кров на аналіз
Дякую. Та мені не дуже розходиться. Просто цікаво. У мене старший переніс класично, а в меншого є тільки три прищики схожі до вітрянки. От і не впевнена чи він хворий чи то вже я така перестрашена :)