КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради.

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

odree
08.12.2008, 22:57
Дівчатка,скажіть чи здавав хтось дитині аналіз крові на імуноглуболінЗдається так називається.Його беруть з вени на виявлення глистів.якщо хтось робив поділіться хто знає про це .

Імуноглобуліни - це білки крові, які забезпечують специфічний захист організму.
Це не є типово показовий аналіз при гельмінтозах.
Роблять у Львові в багатьох приватних лабораторіях. досить коштовний.
Що вас ще цікавить?

Gala
09.12.2008, 10:38
Дякую за інформацію,але ми уже зробили цей аналіз на виявлення токсокарів,лямблій,іще кількох глистів.Робили аналіз в Тернополі в діагностичному центрі-брали кров з вени.Результати будуть через тиждень.Аналіз дійсно не дешевий -більше ніж 200 гривень.,але нам потрібно зробити ,бо в дитини є ознаки гельмінтозу,а через аналіз калу виявити не можем,і виявити можна тільки гострики і аскариди.Племінниці ще робили імунограму,-на рівень імунітету.

фіона
09.12.2008, 11:52
дівчата
підкажіть лікаря-ортопеда чи остеопата шоб дитині на ножку подивився
але нормального

Є нормальний лікар в Охматдиті зав. відділенням травматології Кузницький Іван Федорович ортопед травматолог, досить кваліфікований. Водила двох своїх дітей до нього. В ПП дам конкретні координати, кому потрібно.

natorella
09.12.2008, 17:17
Є нормальний лікар в Охматдиті зав. відділенням травматології Кузницький Іван Федорович ортопед травматолог, досить кваліфікований. Водила двох своїх дітей до нього. В ПП дам конкретні координати, кому потрібно.

напишіть будь-ласка мені в ПП
про всяк випадок - подрузі

Ука
09.12.2008, 17:31
Пропіарила вже всюди, ще й тут зроблю:

Стаття про гарячкофобію (http://www.1796kotok.com/forum/viewtopic.php?t=18635) (до гомеопатії не має жодного стосунку, хоч і на котоківському форумі). Читати всім обов'язково!
Добре би було, якби модератори прикріпили її десь вгорі, аби всім видко було.

Ольга
09.12.2008, 18:16
гарячкофобія і дорослих дуже стосується, бо собі теж люблять температуру збивати - це вже звичка :(

odree
09.12.2008, 18:30
Дякую за інформацію,але ми уже зробили цей аналіз на виявлення токсокарів,лямблій,іще кількох глистів.Робили аналіз в Тернополі в діагностичному центрі-брали кров з вени.Результати будуть через тиждень.Аналіз дійсно не дешевий -більше ніж 200 гривень.,але нам потрібно зробити ,бо в дитини є ознаки гельмінтозу,а через аналіз калу виявити не можем,і виявити можна тільки гострики і аскариди.Племінниці ще робили імунограму,-на рівень імунітету.

Можливо ця інформація вам стане в пригоді http://www.fungo.ru/test_sljuna.html

Gala
09.12.2008, 23:32
Дуже дякую за інформацію-про слюну ще не чула.І це набагато приємніше ніж брати кров з вени,але висилати аж в Росію...!?Можливо у нас таке роблять,а то щось не віриться що висилати...в конверті.Але зацікавило.

odree
09.12.2008, 23:48
Дуже дякую за інформацію-про слюну ще не чула.І це набагато приємніше ніж брати кров з вени,але висилати аж в Росію...!?Можливо у нас таке роблять,а то щось не віриться що висилати...в конверті.Але зацікавило.

В нас в Київ можна вислати, зараз постараюсь знайти. Мене також це зацікавило, але я ще не пробувала
Ось http://www.fungo.kiev.ua/less.html

Koza-Dereza
10.12.2008, 22:06
Пропіарила вже всюди, ще й тут зроблю:

Стаття про гарячкофобію (http://www.1796kotok.com/forum/viewtopic.php?t=18635) (до гомеопатії не має жодного стосунку, хоч і на котоківському форумі). Читати всім обов'язково!
Добре би було, якби модератори прикріпили її десь вгорі, аби всім видко було.

Стаття не вiдкривається :(

Ука
10.12.2008, 22:30
Кізонько, ще раз спробуйте, форум часом зависає.

Уляночка
15.12.2008, 14:09
А порадьте, дівчата...така ситуація: ми покашлювали, лікар виписала амбробене, ереспал і суху мікстуру від кашлю, в носик - піносол.. і шо пропили, тиждень добре, вночі знов зле - знову насмарк зявився, кашель так і не припинявся (тобто ми кашляємо 2-3 рази за добу і то коли лягаємо, але кашлЯємо так, що вириваємо...слиз валить, як дурний)...що далі робити не знаю ..знову до лікаря...і що знову на 100 грн зараз повиписує, а толку ніякого..може, хто шо порадить, як той слиз краще вивести

kitka
15.12.2008, 14:47
кашель так і не припинявся (тобто ми кашляємо 2-3 рази за добу і то коли лягаємо, але кашлЯємо так, що вириваємо...слиз валить, як дурний)...що далі робити не знаю ..знову до лікаря...і що знову на 100 грн зараз повиписує, а толку ніякого..може, хто шо порадить, як той слиз краще вивести
То добре, що вириває, бо інакшого шляху принаймні я не знаю, як його позбутися, але кашляти буде, поки є слиз. А коли лягає спати, то починає кашляти, бо в лежачому положенні та вся бяка починає витікати із своїх схованочок і при диханні рухатися туди-сюди. Ми таку мороку мали з Ромчиком від 2 до 7 р. Потім рвотний рефлекс став трошки слабшим і він тепер може стриматися. А одного разу на уроці так закашлявся, що заблював всю парту, ще й у рюкзаку було:8::8::8:, то казала вчителька, що було море слизу.
Ви пролікувалися, тепер би ще все те виблювати, то мало би бути добре:).

Gala
15.12.2008, 15:05
Помогла чорна редька з медом.Ще добре виводить слиз сінупрет-каплі.

Уляночка
15.12.2008, 15:19
Помогла чорна редька з медом.Ще добре виводить слиз сінупрет-каплі.

то її терти і сік з медом давати?

Gala
15.12.2008, 15:26
то її терти і сік з медом давати?

В редьки зрізати вершечок,зробити заглибину(вирізати трошки тої білої мякоті)і покласти у ямку ложку меду.Через пару годин редька пустить сік,то давати дітям 3 рази на день по чайні ложці,дорослим по столові. Накривати редьку тим вершком,що зрізали.

kati
15.12.2008, 15:35
мені найкраще від сухого надривного кашлю молоко з маслом какао.....дуже гарно помьякшуе горло. А ще добре молоко тепле з боржомі
А сопельки останнім часом лікую тільки натуральними перепаратами Фіторіцид та Арголайф.

Irusya
15.12.2008, 15:44
Нам дуже добре при сопельках помагає промивання носа фіз.рощином (1/3 ч.л. морської солі на 200мл води), набираю в шприц(без голки,звичайно)і в сидячому положенні дитини заливаю почергово в кожну ніздрю - вся бека гарно вимивається і виходить. Процедуру роблю 3 рази в день. А після промивання - закапую звичайним протарголом (на наш вік по 4-5 кр. в кожну ніздрю). Бачу, що для нас найефективніший спосіб.

Nata
15.12.2008, 16:00
У нас теж кашель аж до рвоти :(. Свекруха свариться, щоб я малого в лікарню вела, бо "це ненормально". А в нас таке "ненормально" вже певно третій місяць. Тільки вилікується - знову кашляє, вже просто сили нема. Почала давати Синупрет, подивлюся чи буде результат, плюс розтирання, плюс картопляні компреси, плюс інгаляції... Мені дитини стає шкода. Та ще й начиталася, що якщо кашель став мокрий і виходить мокротиння, лікавуння треба припиняти, бо пішло позитивне зрушення. Просто тримати дитину в теплі, давати багато пити і ... багато любові :).
Щодо редьки дуже дієвий засіб, але чомусь всі лікарі відраджують: кажуть, що дитині сильно садить печінку. Ось так.

kitka
15.12.2008, 16:02
В редьки зрізати вершечок,зробити заглибину(вирізати трошки тої білої мякоті)і покласти у ямку ложку меду.Через пару годин редька пустить сік,то давати дітям 3 рази на день по чайні ложці,дорослим по столові. Накривати редьку тим вершком,що зрізали.
Точно, саме цим і лікую дітей останнім часом. Я ще перед тим, як залити мед, вилкою трохи поколю всередині редьки, щоб краще сік віддала.

Ная
15.12.2008, 16:07
Тема якраз і для нас актуальна. Наразі носа промити вдається лише у ванній під час купання,бо дитині подобається так бавитися,а от закапати фізрозчином не дає,впирається щосили і плаче,шприцом навіть не пробую. А про протаргол начиталася недоброго,то навіть не купляла,хоча лікарка нам його виписала. Так що з сопельками ми толком нічого і не робимо,поки течуть прозорі і дитина може дихати.
Якби що гірше,навіть не знаю,як ті процедури їй робити:confused:. Ліки даю тільки в сні через соску,інакше все випльовує,навіть якщо вдасться залити насилу.

kitka
15.12.2008, 16:07
в сидячому положенні дитини заливаю почергово в кожну ніздрю - вся бека гарно вимивається і виходить
Я правильно зрозуміла - виходить через другу ноздрю і в горло абсолютно не потрапляє? Бо мої панічно бояться навіть капати в ніс.:8:

Уляночка
15.12.2008, 16:12
а ше зранку якась бяка вилізла на губці, на щоці і на бороді..подібне до лишая і свербить мою мальоту..шо то таке вже на нас 3-ій тиждень напасть якась

Ука
15.12.2008, 16:15
Irusya, а протаргол навіщо?

kati
15.12.2008, 16:17
а ми тепер протаргол замінили арголайфом, ефект кращий.....

Gala
15.12.2008, 16:22
Та мої доці теж тільки відхворіли тиждень пройшов і знов по-новому.Вже знову щось підкашлюють ісоплі знов починаються.Що то таке цього року!?Напевне все ж таки наша екологія і зміна клімату-сніг вже зимою рідкісь.Впав би сніг з морозом і ті віруси і порохи би заморозив.Хочу в Карпати на сніжок!!!!

Irusya
15.12.2008, 18:26
Irusya, а протаргол навіщо?

Бо соплі негарні з зеленню:(, тому ЛОР порадила так лікувати, а чому, кажете поганий, поділіться інформацією?

odree
15.12.2008, 19:49
Спробуйте Анаферон. При перших ознаках захворювання по 1 таблетці кожні 30 хв (5 таб), на наступний день тпк само, але 3 таблетки. Потім по 1 таб 3 рази на день. Таблетки потрібно тримати в роті до розсмоктування. Маленьким діткам можна розчинити в 5 мл водички.
Моїм малявам допомагає

Koza-Dereza
15.12.2008, 22:37
Пишу вже пост фактум, але всетаки...
Минулого тижня Катерина була найхворiша що я її коли небудь бачила. Я схудла аж на 2кг з нервiв i неспання. Дитина теж втратила вагу бо нiчого(майже) не їла i майже не пила. Почалось все з легкої температури i вiдсутностi апетиту. Повела до лiкарки, та каже якийсь вiрус (назви i не пам'ятаю) показала прищики в серединi горла, каже до кiнця недiлi пройде... В той же вечiр температура пiдвишується до 38 ... нiч коту пiд хвiст. Середа... температура вiд 38 до 39, в мене починається панiка. Мама сидить з дитиною, наганяє ще бiльшої панiки на мене... але робить компреси на голiвку, ручки iтд... над вечiр температура в придiлi 39 ... iдем спати... не довго ми спали, знов нiч пройшла весело. В четвер... температура вже 39 стабiльно... медсестра в середу казала що якщо температура не пройде до П'ятницi, принести малу на огляд. Пiд вечiр четверта температура вже 40, а в мене серцевий напад! Дали жаропонижаюче на нiч, але тим не менше нiчого нiхто (я i доця) не спав. П'ятниця, температура зранку в придiлах 37... це вже добре, бавимось, трошки п'ємо водичку, їмо печенька... в обiд температура знов починає поволi пiднiматись... а в мене... вже повна iстерика. До сволочей лiкарiв не можу додзвонитись. Мама каже їдем в скору, в мене вже прєдел. Пiд гарячу руку попала директриса садiка, яку я вiдшмагала по повнiй. Потiм секретарка лiкарського офiсу дiстала по повнiй програмi. В кiнцi кiнцiв лiкарка менi задзвонила, казала що то все нормально, i температура з тим вiрусом може бути i до тижня. "Скора" у випадку якщо температуру неможливо збити нiчим. А, плюс в п'ятницю почались проливнi соплi, якi я просто не встигала витягувати i пiдтирати. Шкiрка суха, запалена, дитина зденервована, не виспана, голодна, слаба. АВРАЛ! Дали ще жаропонижаюче в п'ятницю ввечiр... вже спали, правда дуже сопiли з соплями. В суботу вже температури не було взагалi цiлий день, проте проливнi соплi не зупинялись. Але я, навчена запаленням вуха (малої), була на поготовi з спрiнцовочкою i сопляки вiдсмоктувались що 15 хв!!!
Щаслива кiнцiвка: В недiлю дитина повнiстю здорова, соплякiв ВЗАГАЛI немає, спить свобiдно, їсть все що бачить, п'є весь час!!! Ну, i з мене пару кг злетiло хi хi хi. Але цей тиждень був щось.
I ще, я розрахувала малу з садка! Пiшли к чорту з своїми вiрусами. Це довга iсторiя, про те що я говорила директрисi... але якось малу спiльними зусиллями потримаєм дома мiсяць, i тим часом будем шукати няню. :)

Ука
16.12.2008, 11:58
про краплі в ніс писати більше не буду. Нема часу. Пошукайте на ЛФ тему про закон Герінга - там я написала все, що думаю з цього приводу.

Ольга
16.12.2008, 13:13
I ще, я розрахувала малу з садка! Пiшли к чорту з своїми вiрусами. Це довга iсторiя, про те що я говорила директрисi... але якось малу спiльними зусиллями потримаєм дома мiсяць, i тим часом будем шукати няню.
видно і в США і в нас однакові біди з тими садочковими вірусами :)
ми теж підемо напишемо заяву на пару місяців з садочку по сімейних обставинах...

Маруся-мама
17.12.2008, 05:56
Дарма, дарма ви дівоньки так нервуєтесь вірусами. В Америці все що незрозуміле - це вірус :))) До лікарів я вже навіть і не звертаюсь, бо користі з них мало. Лікую дитину сама. У нас вже давно течуть соплі що ніяк не позбутися, то я лишень промиваю розчином водички з морською сіллю і гонорово відсилаю дитину в садочок.
Вчора температурила Юліана і жалілась на те що вушко болить. Я їй гарно амолем все розтерла, ліки від простуди дала і все. Нехай привикають :) Це просто погода тепер така жахлива, то тепло то холодно, ось мікроби і живуть собі приспівуючи.

Коза, а в Америці ніхто на дитину і не подивиться якщо температура не тримається більше як три дні. Тому якщо дійсно треба іти до лікаря то я їм брешу що вже тижнями не можу ніяк температуру збити. Як кажуть євреї, брехати для власної вигоди можна :))))

Маруся-мама
17.12.2008, 05:58
видно і в США і в нас однакові біди з тими садочковими вірусами :)
ми теж підемо напишемо заяву на пару місяців з садочку по сімейних обставинах...
а в нашому щось не так сильно... в принципі від садочку залежить, бо ми тут колись в один ходили то то був повний абзац:8:

Koza-Dereza
17.12.2008, 18:06
Дарма, дарма ви дівоньки так нервуєтесь вірусами. В Америці все що незрозуміле - це вірус :))) До лікарів я вже навіть і не звертаюсь, бо користі з них мало. Лікую дитину сама. У нас вже давно течуть соплі що ніяк не позбутися, то я лишень промиваю розчином водички з морською сіллю і гонорово відсилаю дитину в садочок.
Вчора температурила Юліана і жалілась на те що вушко болить. Я їй гарно амолем все розтерла, ліки від простуди дала і все. Нехай привикають :) Це просто погода тепер така жахлива, то тепло то холодно, ось мікроби і живуть собі приспівуючи.

Коза, а в Америці ніхто на дитину і не подивиться якщо температура не тримається більше як три дні. Тому якщо дійсно треба іти до лікаря то я їм брешу що вже тижнями не можу ніяк температуру збити. Як кажуть євреї, брехати для власної вигоди можна :))))

Вибач, Маруся, мушу не погодитись, бо я вважаю що хворi дiти, особливо з температурою мають сидiти дома.

А щодо лiкарiв, то пiсля того як я верещала на той офiс то вони менi i вiдзвонили i ласкаво говорили iтд. Їм же на руку щоб я прийшла, чому ж нi. $20 зразу в кассу, i решта (десь $150-$170) прийде вiд страховки дуже скоро, чого ж би мене не подивитись. Я там найлiпший клiєнт. I хвала Богу, в нас нiчого нiколи серйозного немає, крiм отого недавнього запалення вуха. Я НЕ ДБАЮ що всi люди на свiтi мають дiтей i що всi дiти хворiють iтд... моя дитина - це моя проблема, i коли я плачу немалi грошi за сервiс, то я його ВИМАГАЮ! :tanksmile:

Зрештою, ми попрощались з садком i попрощаємось з лiкарським офiсом теж. Пiдем до "г"усского лiкаря, про якого менi всi "нашi" вуха прожужали. Я навiть з ним ходила знайомитись в офiс, приємний дядечко... може там буде лiпше вiдношення, бо етi с гарадской клiнiкi уж очень блатниє.

ckorpionsha
17.12.2008, 23:55
Вчора температурила Юліана і жалілась на те що вушко болить. Я їй гарно амолем все розтерла, ліки від простуди дала і все.

Хочу спитати про Амоль,Ви ним дитинку натираєте? і з якого віку? Бо маю амоль(в Польщі придбала),але мажемось дорослі від болі там колінно-ножної і такого плану. А от що він і від простуди не знала. Чи є дитячий?

natka75
18.12.2008, 11:41
Сьогодні вночі малий не спав, хникав,температура до 39, але ні сопель, ні кашлю нема...мабуть зуб прорізається...дали Нурофен, але температура не спадає...хто щось підкаже, бо як прийде дільничий лікар, то понавиписує ....

Ольга
18.12.2008, 12:18
температура до 39
я б чекала 2-3 дні і не давала нурофену. Переважно за 2 дні зникає температура і всі інші симптоми.
Лікар Вам може зараз умкалор виписати, афлубін і ще якісь корисні ліки... Але якщо це вірусне то нічим крім доброї температури Ви його не виведете....

natka75
19.12.2008, 13:53
таки справді 2 задніх верхніх зуба лізуть одночасно...малий сам показує пальчиком на зуб і кажу : "буба"...мусимо перетерпіти цю біль разом:)

вночі малий спав краще ніж, минулої ночі...зранку темп.38 далі, прийшла сьогодні дільнича,подивилася в рот - трошки почервініле горло, виписала афлубін і інгаліпт(пшикати в горло).Хто це давав своїм діткам, поки що не купую, надіючись що то таки зуби є причиною, але...Прочитала, що інгаліпт для дітей від 2х років і що він спиртовий і має якийсь компонент антибіотику...от і розберись, коли ти не маєш мед.освіти

kati
19.12.2008, 14:02
коли в нас горло було пшикала ГІВАЛЕКС,він безпечний і для вагітних

kitka
19.12.2008, 14:05
Хто це давав своїм діткам, поки що не купую, надіючись що то таки зуби є причиною, але...Прочитала, що інгаліпт для дітей від 2х років і що він спиртовий і має якийсь компонент антибіотику...от і розберись, коли ти не маєш мед.освіти
Наш педіатр завжди любить виписувати інгаліпт, причому і до двох років також. Завжди фукала один раз, бо відразу виривали діти, але хоч слиз виходив. Напевно треба , щоб багато часу пройшло після годування.

natka75
19.12.2008, 14:13
Напевно треба , щоб багато часу пройшло після годування.

МАЄТЕ НА УВАЗІ ПШИКНУТИ НИМ ПІСЛЯ ТОГО ЯК ДИТИНА ПОЇСТЬ через якийсь час?

kitka
19.12.2008, 14:18
МАЄТЕ НА УВАЗІ ПШИКНУТИ НИМ ПІСЛЯ ТОГО ЯК ДИТИНА ПОЇСТЬ через якийсь час?
Та скоріше напевно перед наступним годуванням десь за півгодини хоча б, щоб не змилося їжею дуже швидко.

амелі
19.12.2008, 15:00
...Прочитала, що інгаліпт для дітей від 2х років і що він спиртовий і має якийсь компонент антибіотику...от і розберись, коли ти не маєш мед.освіти
Інгаліпт є більш безпечним для вашого віку, ніж гівалекс,оскільки в останньому сильна спиртна основа,яка попече горлишко малюка і його до 2,5 р. неможна застосовувати. .Усі пшикалки для горла початково зазначаються з 2 років,але лікарі дозволяють їх при необхідності і раніше.
У складі Інгаліпту є стрептоцид,який має схожу дію з антибіотиком для горла.Це різновид антибактеріальних сульфамідних препаратів.
Найкраще пшикати максимум 2 рази на день після їжі,потім 1 год нічого не їсти і не пити.

Маріка
19.12.2008, 15:25
Дуже прошу щось порадити.
В моєї племінниці (3 рочки) виявили паразитів "карликовий ціпях". Аналізи здавали в двох різних установах і в обох підтвердили. Тепер направляють в лікарню. Кажуть що цих паразитів важко вилікувати і тому лікування буде проводитися дуже токсичними препаратами від яких дуже страждає печінка.
От і тепер хочу спитати може хтось знає наскільки там потрібне серйозне лікування і які наслідки для дитини воно може мати.

амелі
19.12.2008, 17:14
Дуже прошу щось порадити.
В моєї племінниці (3 рочки) виявили паразитів "карликовий ціпях". Аналізи здавали в двох різних установах і в обох підтвердили. Тепер направляють в лікарню. Кажуть що цих паразитів важко вилікувати і тому лікування буде проводитися дуже токсичними препаратами від яких дуже страждає печінка.
От і тепер хочу спитати може хтось знає наскільки там потрібне серйозне лікування і які наслідки для дитини воно може мати.

Моя співробітниця лікувала від цього свою 16 річну доньку. лікування справді складне і довге. лікувалися вони амбулаторно+ходили на барокамери.

Маруся-мама
22.12.2008, 22:43
Хочу спитати про Амоль,Ви ним дитинку натираєте? і з якого віку? Бо маю амоль(в Польщі придбала),але мажемось дорослі від болі там колінно-ножної і такого плану. А от що він і від простуди не знала. Чи є дитячий?

Амоль використовую тільки на старших, тобто старших ніж 5 років. На манюню маю спеціальну мазь на евкаліптових маслах і в вушко настойку часнику на олії. Воно правда смердить дуже, але помагає.

мамочка
24.12.2008, 11:31
Симптоми: 2 дні соплі, вчора ввечері температура до 40 градусів, дуже червоні щічки (як в матрьошки). Температуру на ніч збила Мілістаном, всю ніч температури не було.
Чи може бути така висока температура від діатезу? Ніколи не мала алергії.
Зараз лізуть останні зубки, тому думаю що соплі то наслідок прорізування зубів.

P/S: до дільничого педіатра навіть не звоню, бо вона як тільки чує про температуру відразу каже їхати в інфекційну або в Охмадит...

tslezinska
24.12.2008, 12:45
Щічки можуть червоніти від температури. Я б не скидала то на алергію. Скорш за все, зуби дали і соплі і Т, а червоні щоки - наслідок.

kitka
24.12.2008, 12:51
Симптоми: 2 дні соплі, вчора ввечері температура до 40 градусів, дуже червоні щічки (як в матрьошки). Температуру на ніч збила Мілістаном, всю ніч температури не було.
Чи може бути така висока температура від діатезу?
А щічки залишалися червоні і як спала температура? Бо вони могли горіти просто від 40 градусів.

Олюська
24.12.2008, 12:57
Чи може бути така висока температура від діатезу? Ніколи не мала алергії.
Зараз лізуть останні зубки, тому думаю що соплі то наслідок прорізування зубів.

P/S: до дільничого педіатра навіть не звоню, бо вона як тільки чує про температуру відразу каже їхати в інфекційну або в Охмадит...
Навряд чи алергія б дала т-ру. Ми ось від алергії відійти ніяк не можемо, то т-ри не були ні разу (крім як на зуби). Якщо ви пишете, що соплі+висока т-ра, то скоріше за все зубки або щось вірусне.

Олюська
24.12.2008, 13:00
А ми щойно повернулись від алерголога. Виписала якісь краплі Феністил і мазь Феністил. Не знаю, що маю робити. І не дуже хочу давати дитині ліки, бо якось вже три місяці без ліків обходимось, хоч щоки червоні постійно:no:. Ще й сказали мені на строгу дієту, відмінили мені молоко, а як я без молока:(, каші на воді, всухом'ятку. Чисто з голоду хіба помирати:( Бо я в принципі, поки в малої була алергія, то нічого не дозволяла собі забороненого їсти, майже все молочне їла, а тепер і того не мож.
Чи плюнути на тих лікарів, чекати поки дитина то переросте?:no:

Irusya
24.12.2008, 13:50
Дівчата, хто знає чи можна дитину в сауну брати?

yara
24.12.2008, 14:43
Дівчата привіт!Я тут новенька! В мене син Данило 2роки 2місяці...В нас ще не вилізли чотири куті зуби...малй два дні температурив,а перед тим були соплі і кашель мокрий і рідко.Здала аналіз крові і сечі,сеча чиста,а в крові збільш.к-ть лейкоцитів ..,температура на четвертий день минула,але з"явилися густі темноваті соплі,ми заставляємо його висоплятися,але йому важко,аж на тих соплях прожилки крові з"явились...Як позбутись соплів,бо важко спати дитині...щось порадьте!

Олюська
24.12.2008, 16:13
Дівчата привіт!Я тут новенька! В мене син Данило 2роки 2місяці...В нас ще не вилізли чотири куті зуби...малй два дні температурив,а перед тим були соплі і кашель мокрий і рідко.Здала аналіз крові і сечі,сеча чиста,а в крові збільш.к-ть лейкоцитів ..,температура на четвертий день минула,але з"явилися густі темноваті соплі,ми заставляємо його висоплятися,але йому важко,аж на тих соплях прожилки крові з"явились...Як позбутись соплів,бо важко спати дитині...щось порадьте!

Я не знаю, чи можна діткам, але мені допомагає промивати ніс розчином солі (у воді)

Ная
24.12.2008, 16:28
Дівчата, хто знає чи можна дитину в сауну брати?
Я часто бачу в бані чи в сауні мамусь з дітьми,віком більше двох років. Деякі діти плачуть і не хочуть там бути,а інші з задоволенням:confused:
А от вичитала в Комаровського,що дітям до трьох років сауна протипоказана,з тьох до семи-ризикована,з семи до десяти-сумнівно ефективна,а після десяти можна на рівні з дорослими. Пояснює це тим,що висока температура призводить до дуже швидкого перегріву в зв"язку з недосконалістю теплообміну у дітей. Наслідком може бути згущення крові,пересихання слизової,закупорка вузьких дихальних шляхів...:8: Чим менша дитина тим вища вірогідність виникнення проблем.

Irusya
24.12.2008, 16:39

Промивати розчином морської солі з кип"яченою водою (темп. 28-30 градусів), я промиваю шприцом в сидячому положенні (треба щоб дитинка трошки нахилила голову і відкрила рот, тоді почергово заливати в кожну ніздрю,розчин буде витікати з носа і з рота, а решта гарно висмаркається). Нам допомагає.

Irusya
24.12.2008, 16:41
Ще додам, розчин робити ледь соленим (на смак), бо концентрованіший буде неприємно пекти. Раджу пробувати спочатку на собі.

natorella
28.12.2008, 20:08
Промивати розчином морської солі з кип"яченою водою (темп. 28-30 градусів), я промиваю шприцом в сидячому положенні (треба щоб дитинка трошки нахилила голову і відкрила рот, тоді почергово заливати в кожну ніздрю,розчин буде витікати з носа і з рота, а решта гарно висмаркається). Нам допомагає.

то працюює коли дитині 4 роки, але коли як моєму 10 місяців - то жах
він не дає підійти до себе коли бачить шо йому будуть капати носа (а то він розуміє)
я коли береш на руки - то викручується як дзига

Ука
28.12.2008, 21:42
Мамусі, візьміть на замітку http://www.news.com.au/story/0,23599,24374502-2,00.html?from=public_rss

Якщо коротко, то вживання парацетамолу дітьми суттєво збільшує шанс розвитку асми й інших алергічних симптомів

kitka
28.12.2008, 22:16
Я щось більше схиляюсь до ацетілки. Правда, не знаю, з якого віку її можна дітям, але я старшому її даю з 6 років десь по пів таблетки, але це коли вже має температуру більше 38,5 або на ніч, щоб не підскочила дуже. Потіє конкретно. Та й з'їсти її легше, бо кисла, а парацетамол - гіркий.

Ука
28.12.2008, 22:44
аспірин?! категорично дітям не можна! я вже навіть не пригадую, чому, але там якась злосна побічка (чи не синдром Райє).

kitka
28.12.2008, 23:04
аспірин?! категорично дітям не можна! я вже навіть не пригадую, чому, але там якась злосна побічка (чи не синдром Райє).
Так, я знаю. Існує ймовірність виникнення синдрому Рея, одною з ознак якого є блювання, що не припиняється протягом тривалого часу. Але, що не має побічних ефектів? Я даю дитині ацетілку тільки в крайніх випадках, коли бачу, що температура швидко підіймається, а попереду - ніч. Для чого нам вночі 40? Парацетамол інколи не діє. Тому думаю, що від кількох таблеток на рік нічого не буде.

Ука
28.12.2008, 23:20
Для чого нам вночі 40?

Вам - не знаю. А от організмові, певно, треба, раз піднімає.

зрештою, я не лікар, вам видніше, ви - мама. :confused:

odree
28.12.2008, 23:25

АЦЕТИЛСАЛИЦИЛОВАЯ КИСЛОТА (аспирин) (http://medi.ru/doc/048001_7.htm)

Irusya
28.12.2008, 23:37
А в нас коньюктивіт...:(

kitka
28.12.2008, 23:43
Я так зрозуміла, що інколи можна, коли ніщо інше не допомагає. Так я і роблю.
Взагалі то одна дитина навіть 38,8 буде легше переносити, ніж друга 37,5. Кожна мама свою дитину знає і відчуває краще і за педіатра, тому треба діяти по ситуації.

Ука
28.12.2008, 23:55
те, що мама відчуває краще - однозначно. От лишень часом стереотипи забивають цю чуйку, по собі знаю :( Свого часу просто заникала термометер, щоб впоратися з цим. З часом, правда, довелося "відкопати", спеціально для бабусь, котрі не могли змиритися з тим, що дитина хвора, а яка температура, ніхто не знає. Але терапія свою справу зробила - міряємо тепер лише на замовлення бабусь, і не робимо з того жодних висновків.

Olenka
29.12.2008, 03:08
те, що мама відчуває краще - однозначно. От лишень часом стереотипи забивають цю чуйку, по собі знаю :( Свого часу просто заникала термометер, щоб впоратися з цим. З часом, правда, довелося "відкопати", спеціально для бабусь, котрі не могли змиритися з тим, що дитина хвора, а яка температура, ніхто не знає. Але терапія свою справу зробила - міряємо тепер лише на замовлення бабусь, і не робимо з того жодних висновків.
У мене є одна коліжанка. Ми з нею сваримося по 2 причинах: 1-ша політика, 2-га: збивання температури.
Я ще не така відважна як Ука, збиваю температуру після 39,5. Починаю спочатку просто компресами, потім Еферангал, а вже на крайній випадок Нурофен.
Моя коліжанка збиває дитині температуру після 38 і знаєте чим? НАЙЗОМ!:crazy::crazy::crazy: Я в шоці! Я вже їй статті з нету давала, казала, що його заборонили, а їй то до д:cesored:и. Передостаннього разу ми домовилися, що вона його викине... Недавно дзвоню до неї, у її дитини ангіна, температура... Питаю, чим збиваєш?
Сміх в трубку.... - Найзом. Аргумент: один раз на рік не зашкодить, дитина від температури згорить, швидко допомагає, колись лікарі його хвалили, в нашій державі безпредел - не дали взятки за ліценцзію, замовили статтю конкуренти...
Посварилися знову. Я вже їй кажу, що наступного разу прийду до тебе з Нурофен, якщо тобі залежить в грошах...
Не знаю, що робити... Може і не моя це справа... Але мені чомусь не байдуже...

Ука
29.12.2008, 11:51
просто компресами,
компрес - цілком допустимий метод, якщо дитина погано переносить температуру. Шматочки, змочені у воді, трішки холоднішій за дитину - на місця виходу судин: скроні, згини ліктя і коліна.

Не знаю, що робити... Може і не моя це справа... Але мені чомусь не байдуже...

мені теж. Але, якщо людина не потребує Твоєї поради, то нічого не зміниш. Я вже в цьому не раз переконалася. Все, що можна зробити в цій ситуації - дати людині інформацію, котрою вона не володіє. Рішення прийняти за людину неможливо...

Ksani
29.12.2008, 14:53
А ми щойно повернулись від алерголога. Виписала якісь краплі Феністил і мазь Феністил. Не знаю, що маю робити. І не дуже хочу давати дитині ліки, бо якось вже три місяці без ліків обходимось, хоч щоки червоні постійно:no:. Ще й сказали мені на строгу дієту, відмінили мені молоко, а як я без молока:(, каші на воді, всухом'ятку. Чисто з голоду хіба помирати:( Бо я в принципі, поки в малої була алергія, то нічого не дозволяла собі забороненого їсти, майже все молочне їла, а тепер і того не мож.
Олюся, спробуйте все ж відмінити молоко хоча б на тиждень і подивитися на дитину. А Феністил має обмеження до 1 року і це антигістамінний препарат, який "замазує" прояви, а не усуває причину . В будь-якому разі, спочатку перепробуйте усі можливі варіанти з дієтою.

Mira_SH
29.12.2008, 15:18

Я місяць сиділа на такій дієті, а дитину ще більше зсипало, потім трохи не їла саме гречаної каші, і алергія пройшла, а 4 дні тому поїла зупки з гречки і знову висипало, і я визначила причину алергії: гречка. Я правда повторилася, бо писала то для мам і татусів. Просто я зрозуміла, що най не алергенні продукти можуть викликати алергія, бо хто зна чим ту гречку підсівали і удобряли. І ще в нас алергія на всю Бюбхенківську продукцію, тому використовую лише оливкову олію. Вона і почервоніння зняла і шкіру заспокоїла, якраз після використання бюбхену. А саме обідно, що тої косметики багато нам подарували, і купляли в Антошці а не на базарі. Я так бачу, що скоро бабціними методами прийдеться користуватися. І переходити на харчі суто з маминого городу!

Олюська
30.12.2008, 00:46
Олюся, спробуйте все ж відмінити молоко хоча б на тиждень і подивитися на дитину. А Феністил має обмеження до 1 року і це антигістамінний препарат, який "замазує" прояви, а не усуває причину . В будь-якому разі, спочатку перепробуйте усі можливі варіанти з дієтою.
Певно, доведеться. Я вже вчора не витримала і з'їла яйця:shutup::shutup::shutup:, на нині вже є результат:( Будем знати. А обідно як, свята на носі:(

Irus'ka
30.12.2008, 02:14
У нас також проблеми з алергічними реакціями на з'їджені мамою помідори, чекуляду, каву і яйце. Моя думка така (обгрунтована на інформації з медлайну та власному досвіді вигодовування дітей-алергіків:download:): обмежувати раціон годуюючої мами від абсолютно усіх потенційних алергенів не можливо і не доцільно, хіба у випадку гострої реакції. Алергічні реакції дуже швидко діти переростають (Богу-дякувати!), і з часом виявляється що то була зовсім не алергія, а всього лиш зовнішні (читай:шкірні) прояви неготовності ШКК дитини до перетравлення певного продукту (навіть у мікродозах чи у вигляді "помідор-в-маминому молочці"). Якщо добре поспостерігати за дитиною то і більшості випадків шкірним проявам передують всілякі ознаки розладу травлення
Для нас, до прикладу, спасінням є ведення "харчового щоденника", щоденне вологе (ми чистимо парою) прибирання, мамине молочко і тривалі прогулянки на свжому повітрі. Екстра-випадках можна мамі попити сорбенти.

нталька
30.12.2008, 09:07
Дівчата, вибачте, що трохи різко, але дивно звучать вирази типу: як я доросла тітонька проживу без молока і чоколяди?!.. А дитини не шкода?! Якщо така серйозна алергія, що місяцями не проходить, то може варто вжити заходів, бо просто так дитина того не переросте!
Вам пропонують простий вихід - не мазатись усілякими мазями, а обмежити харчування, вести харчовий щоденник, зранку поприймати сорбент . Дитині теж сорбент можна подавати. ..
Здоровя всім!

Irus'ka
30.12.2008, 09:52
Будемо вважати що ми просто не зрозуміли одна одну;). У Вашому дописі читається досвід мами, яка не часто виводить дітей з алергічних реакцій (та й Богу-дякувати!).
Ніхто чекулядами не обжирається (-перепрошую!). Кожна дитина має свою спадковість, міць імунної системи - одні добре з народження переносять спожиті мамою потенційні алергени, а інші реагують на гречку...
А якщо ще у батьків алергія, то включаються і перехресні алергічні реакції (наприклад, на усе червоне), алергія на ліки, домашній пил, шерсть тварин і т.д.. Ну і не до трьох місяців,а й до трьох років.
Гіпоалергенна дієта - то основа, але годуюча мама не може обмежувати раціон до води і (що ще там таке не алергенне???) і каш на воді, прошу зауважити виключити повністю не на 3-4 місяці, а до року,а то й більше (саме так радять "мудрі" алергологи)таке приведе лише домаминого виснаження і роздратування. Тому я й написала про ведення харчового щоденника і таке інше. В цивілізованих країнах алерген в крові можна визначити з найменшого віку. В нас також пропонують (Чорнобильська лікарня)...але на цілий комплект,наприклад, глютен (логічно, то частий потенціний алерген) і папайя (так ніби дитина щодня папаєю обідає). Звичайно щось можна виключити, але не все (ну мусять заробити), тай на екперименти давати 10 мл. венозної крові дитини... Приходиться самостійно визначати, або педіатра толкового шукати, благо що все-таки діти переростають ту напасть в більшості випадків.
Отакі справи, а Ви про чекуляду кажете;)

Ука
30.12.2008, 11:07
зранку поприймати сорбент . Дитині теж сорбент можна подавати. ..
Здоровя всім!
а оцього без наглої потреби я б не робила. це своєрідні милиці для КШТ. Якщо робити це часто, то травлення повноцінно не налагодиться.

dieSonne
30.12.2008, 12:00
Дуже часто дитина може мати алергію власне на коров"яче молоко, якого мама вживає занадто багато. Спробуйте себе обмежити власне у молоці, а кефірчики і інші молочні продукти можете вживати спокійно. А кашки на воді часом і мамці корисні на шлунок. В нас знайомі мали досить алергенну дитину, і жінка не їла впринципі нічого, окрім каш молочних і хліба (сама худла і дитину позбавляла вітамінної і повнорцінної їжі). В кінці року, коли дитину відлучили від грудей з"ясувалося, що алергія була власне на коров"яче молоко (його білки). Тепер дитина (бабці кажуть переросла:D) немає й сліду ніякої алергії, бо суть з"ясована і дитинка їсть кашки на воді з додаванням козячого молочка, але дуже трошки. Все внормувалося, апетит у дитинки шалений - мете все підряд від м"яска до ласолщів. Успіхів Вам, все буде добре :)

Irus'ka
30.12.2008, 12:10
Тепер дитина (бабці кажуть переросла:D) немає й сліду ніякої алергії, бо суть з"ясована і дитинка їсть кашки на воді з додаванням козячого молочка, але дуже трошки.
Ну "переростання" алергічної реакції на певний продукт вже давно не бабцина казочка, а доказаний клінічними дослідженнями факт:p
Відносно козячого молока - дуже сумнівно, бо білок казеїн є не менш агресивним алергеном. І ще один міф: алергічна реакція не є дозозалежною, а от клініка непериносимості чи то недостатня ферментативна спроможність залежить від доз спожитого продукту.

dieSonne
30.12.2008, 12:21
Йдеться не про то, що саме і в яких дозах є алергеном, а про те, що конкретна дитина не сприйняла коров"ячого молока, а козяче пішло на ура, коров"яче її і досі алергізує, а батьки рік мучилися самі і возили дитину по всіх можливих алергологах області, і жоден не догадався сказати мамі попробувати не вживати коров"ячого молока!

Olenka
30.12.2008, 12:43
Я місяць сиділа на такій дієті, а дитину ще більше зсипало, потім трохи не їла саме гречаної каші, і алергія пройшла, а 4 дні тому поїла зупки з гречки і знову висипало, і я визначила причину алергії: гречка. Я правда повторилася, бо писала то для мам і татусів. Просто я зрозуміла, що най не алергенні продукти можуть викликати алергія, бо хто зна чим ту гречку підсівали і удобряли. І ще в нас алергія на всю Бюбхенківську продукцію, тому використовую лише оливкову олію. Вона і почервоніння зняла і шкіру заспокоїла, якраз після використання бюбхену. А саме обідно, що тої косметики багато нам подарували, і купляли в Антошці а не на базарі. Я так бачу, що скоро бабціними методами прийдеться користуватися. І переходити на харчі суто з маминого городу!
На гречку може опсипати не через те, що її удобряли. Гречка одна з каш, яка має купу мікроелементів і саме на один з них у дитини може бути алергія. Тобто гречка не є неалергічним продуктом. А взагалі, я думаю, що не має алергічних чи не алергічних продуктів, просто всі організми індивідуальні і у кожного є свій алерген...

Будемо вважати що ми просто не зрозуміли одна одну;). У Вашому дописі читається досвід мами, яка не часто виводить дітей з алергічних реакцій (та й Богу-дякувати!).
Ніхто чекулядами не обжирається (-перепрошую!). Кожна дитина має свою спадковість, міць імунної системи - одні добре з народження переносять спожиті мамою потенційні алергени, а інші реагують на гречку...
А якщо ще у батьків алергія, то включаються і перехресні алергічні реакції (наприклад, на усе червоне), алергія на ліки, домашній пил, шерсть тварин і т.д.. Ну і не до трьох місяців,а й до трьох років.
Гіпоалергенна дієта - то основа, але годуюча мама не може обмежувати раціон до води і (що ще там таке не алергенне???) і каш на воді, прошу зауважити виключити повністю не на 3-4 місяці, а до року,а то й більше (саме так радять "мудрі" алергологи)таке приведе лише домаминого виснаження і роздратування. Тому я й написала про ведення харчового щоденника і таке інше. В цивілізованих країнах алерген в крові можна визначити з найменшого віку. В нас також пропонують (Чорнобильська лікарня)...але на цілий комплект,наприклад, глютен (логічно, то частий потенціний алерген) і папайя (так ніби дитина щодня папаєю обідає). Звичайно щось можна виключити, але не все (ну мусять заробити), тай на екперименти давати 10 мл. венозної крові дитини... Приходиться самостійно визначати, або педіатра толкового шукати, благо що все-таки діти переростають ту напасть в більшості випадків.
Отакі справи, а Ви про чекуляду кажете;)
Кажу як мама алергічної дитини в спадковості....
Ми робили аналізи в Чорнобильській, заплатили купу грошей.... і знаєте що? У моєї дитини не має на жодний алерген зі списку алергії... Але дитина вже 2 місяці обсипана... Малого обсипало 10 жовтня і тільки зараз починає зникати... А до скількох "толкових" педіатрів ми обходили, за гроші мовчу... Лікували і ліками і "зеленою аптекою". Результат = 0. поки не звернулися до толкового алерголога... Лікувалися білим вугіллям і ентерожерміна, висипку змазували звичайним фукорцином і хлорфіліптом, а не мазюками за сумашедші гроші (попередня лікарка виписала нам мило за 50 грн. і крем за 130 грн.). Не заперечую, що алерголог виписала нам антигестаміний засіб, але без барвників і ароматизаторів, на які теж може бути алергія...

нталька
30.12.2008, 18:26
а оцього без наглої потреби я б не робила. це своєрідні милиці для КШТ. Якщо робити це часто, то травлення повноцінно не налагодиться.
Часто не варто, але оскільки дитина вже довгий час має алергію, то це би трохи допомогло вивести накопичене. Звичайно, за умови, що далі більше пильнуватимуть харчування.

А щодо їжі, то взагалі-то молоко не є вже аж такою корисною їжею для дорослих! І нема нічого поганого в кашах на воді, а не на молоці. За правилами натуропатії саме таке поєднання є доцільним (з водою).
І якщо мама хоче допомогти дитині, то неважко відмовитись від тих продуктів. Чи я не права?
Не варто все спихати на слабкий ШКТ дитини, чекаючи, що то все переросте, тобто, запускаючи хворобу ще більше.

Ніколь
04.01.2009, 00:50
І мою малу вже пару днів як обсипало на щічках. І ниби нічого особливого не їла, а от прищики маємо. І ще в нас з каками проблеми, тобто з їх консистенцією ( як слиз) і з кольором ( більше до зеленого схожі). І давала вже і ентеросгель, і біфідобактерії, ще лікарка лактобактерії радила але щось знайти їх в аптеці не можемо. От сьогодні вже я приймаю супрастин в надії що в малої через моє молочко лікі дійдуть і алергія зникне. А що з каками робити навіть не знаю, а лікарка нічого толкового не каже.
Щось я лінієчки своєї не бачу, тому скажу що нам сьогодні 21 день.

odree
04.01.2009, 01:04
І мою малу вже пару днів як обсипало на щічках. І ниби нічого особливого не їла, а от прищики маємо. І ще в нас з каками проблеми, тобто з їх консистенцією ( як слиз) і з кольором ( більше до зеленого схожі). І давала вже і ентеросгель, і біфідобактерії, ще лікарка лактобактерії радила але щось знайти їх в аптеці не можемо. От сьогодні вже я приймаю супрастин в надії що в малої через моє молочко лікі дійдуть і алергія зникне. А що з каками робити навіть не знаю, а лікарка нічого толкового не каже.
Щось я лінієчки своєї не бачу, тому скажу що нам сьогодні 21 день.

а зелені фекалії коли? тому що вони майже відразу зеленіють при контакті з повітрям. Я б не радила ще давати бактерії такій манюні. Почекайте хоча б до місяця часу. Якщо малеча на ГВ, то не варто бити на сполох так відразу

odree
04.01.2009, 01:06
Ми робили аналізи в Чорнобильській, заплатили купу грошей.... і знаєте що? У моєї дитини не має на жодний алерген зі списку алергії...

А ви робили в цій приватній лабораторії, яка знаходиться на території лікарні? Якщо так, то я б не радила вірити їхнім результатам

Ніколь
04.01.2009, 01:21
а зелені фекалії коли? тому що вони майже відразу зеленіють при контакті з повітрям. Я б не радила ще давати бактерії такій манюні. Почекайте хоча б до місяця часу. Якщо малеча на ГВ, то не варто бити на сполох так відразу
Вона одразу викакує зелений слиз і деколи з жовтуватими комочками маленькими. Я її закакану не тримаю, одразу міняю памперс, тому на повітрі в них немає часу зеленіти.
В неї раніше був нормальний стул консистенції манної каші, нормального жовтенького кольору, потім я випила молока і ще пару днів пила чай з молоком ( молоко було "Бурьонка") і от після того вже тиждень какульки в нас отакі непонятні.

lapocka
04.01.2009, 12:12
Вона одразу викакує зелений слиз і деколи з жовтуватими комочками маленькими. Я її закакану не тримаю, одразу міняю памперс, тому на повітрі в них немає часу зеленіти.
В неї раніше був нормальний стул консистенції манної каші, нормального жовтенького кольору, потім я випила молока і ще пару днів пила чай з молоком ( молоко було "Бурьонка") і от після того вже тиждень какульки в нас отакі непонятні.
Почитайте про правильне прикладання дитини до грудей, в доні були такі какі коли вона погано їла і не наїдалась заднього молока. Попробуйте не частіше ніж кожні 2 години міняти груди

Радість
04.01.2009, 12:28
Плювати ні в якому разі не можна. І ліки потрібні, щоб зняти алергічні прояви. Алергія набагато страшніша від ліків. В мене в обох дітей алергія на коров"яче молоко. З старшим було дуже важко, бо ще не знали на що алергія, та й годувала грудьми його тільки до трьох місяців. А потім безмолочні кашки тре було шукати постійно. А вони не дуже і смачні. Добавляла в них йогурт. З меншою набагато легше, бо груди їла до двох років. Хоч я дуже люблю молоко, прийшлось повністю відмовитись від нього. Тим більше, якщо алергія тільки на молоко, вибір на решту продуктів дуже великий.

odree
04.01.2009, 14:48

співчуваю, потрібно пережити. Якщо я не помиляюся, то молока можна не більше 200мл на добу (годуючим матерям) і то не жирного. Хоч сама молока не пила, з лактацією проблем не мала. От моїй знайомій педіатр порадила їсти горішки, що від них прибуває молоко, але не сказала які і в якій кількості.Ну мама хотіла як краще і наїлася десь пів кілограма кешью :8: Результат: алергія у дитини

Ніколь
04.01.2009, 16:24
Да в мене теж проблем з лактацієї в принципі немає, а чай з молоком пила для профілактики, теж хотіла як краще а вийшло як завжди.....
На наступному тижні ще зробимо посів кала..... для впевненості що дійснов се добре, ну і будем чекати що все в нас минеться...

odree
04.01.2009, 17:17
Да в мене теж проблем з лактацієї в принципі немає, а чай з молоком пила для профілактики, теж хотіла як краще а вийшло як завжди.....
На наступному тижні ще зробимо посів кала..... для впевненості що дійснов се добре, ну і будем чекати що все в нас минеться...

Відразу можу сказати, що найкраще це роблять в інституті мікробіології на Зеленій. І добре вам пояснять що до чого.

Yaremko
04.01.2009, 17:34
Хто, хто а ви Ніколь мали б не мати таких проблем ви вже довший час на форумі і тут тисячу раз обговорювала ця проблема в гілки ГВ.
Хочете дуже лікувати дитину? можете полікувати, але це не розумно
Значення обліку частоти випорожнення новонародженої дитини (http://www.llli.org/Ukrainian/LV/stoolcount.html)
Дисбактеріоз у грудної дитини, або гадання по вмісту підгузника (http://www.llli.org/Ukrainian/OA/dysbacteriosis.html)
І більше до лікарів звертайтеся то з аптек не вилізете.

Ніколь
04.01.2009, 20:04
Хто, хто а ви Ніколь мали б не мати таких проблем ви вже довший час на форумі і тут тисячу раз обговорювала ця проблема в гілки ГВ.
Хочете дуже лікувати дитину? можете полікувати, але це не розумно
І більше до лікарів звертайтеся то з аптек не вилізете.
Невже ви думаєте що мені так подобається до лікарів звертатися чи давати лікі дитині???
Я теж думала що не буде в нас таких проблем, але не склалось...., хоча годую виключно грудьми, и їсть вона довго і багато.... може практично весь день з рідкими переривами на годинку їсти груди, тому вважаю що до заднього молока вона таки добирається і отримує його достатньо.
Чому ж тоді в нас так різко стілець змінився, якщо я все правильно роблю? І він вже тиждень такий, тому вже переживаю, бо ізначально він був саме жовтуватий подібний на пюре.

Yaremko
04.01.2009, 20:21
Невже ви думаєте що мені так подобається до лікарів звертатися чи давати лікі дитині???
Я теж думала що не буде в нас таких проблем, але не склалось...., хоча годую виключно грудьми, и їсть вона довго і багато.... може практично весь день з рідкими переривами на годинку їсти груди, тому вважаю що до заднього молока вона таки добирається і отримує його достатньо.
Чому ж тоді в нас так різко стілець змінився, якщо я все правильно роблю? І він вже тиждень такий, тому вже переживаю, бо ізначально він був саме жовтуватий подібний на пюре.
Частий, водянистий, зелений й/або пінистий стілець може бути ознакою недоїдання, але якщо ви на 100% впевненні в тому що в організації ГВ все дійсно добре (100% гарне прикладання? дитина їсть більше 15хв.? І правильно чергуєте груди?) то це може бути ознакою алергії. Крім цього в дитини може спостерігатися ще блювота, слиз або кров у стільці, а також дратівливість, висипання на шкірі. У цьому випадку особливо важливо продовжувати годувати грудьми. Перевірте свій раціон заберіть всі молочні продукти не експериментуйте із продуктами які "знаючі" люди рекомендують для поліпшення лактації це ілюзії і досить дагато які зних є достатньо алергічними

Ніколь
04.01.2009, 21:15
Частий, водянистий, зелений й/або пінистий стілець може бути ознакою недоїдання, але якщо ви на 100% впевненні в тому що в організації ГВ все дійсно добре (100% гарне прикладання? дитина їсть більше 15хв.? І правильно чергуєте груди?) то це може бути ознакою алергії. Крім цього в дитини може спостерігатися ще блювота, слиз або кров у стільці, а також дратівливість, висипання на шкірі. У цьому випадку особливо важливо продовжувати годувати грудьми. Перевірте свій раціон заберіть всі молочні продукти не експериментуйте із продуктами які "знаючі" люди рекомендують для поліпшення лактації це ілюзії і досить дагато які зних є достатньо алергічними
Мала моя добре бере груди и їсть грудь мінімум хвилин 40 а то і більше, коли спати не настроєна. В нас навіть були дні коли вона зранку просиналась і як починала їсти, то тільки вдень один раз на сон переривалась а так весь день їла.
Я скорше думаю що це через іменно молоко, бо до того як випила молоко, постійно пила кефір - то від нього такого результату не було. Але просто молоко вже давно не пью стілець ніяк не внормується.

Yaremko
05.01.2009, 12:28
Я скорше думаю що це через іменно молоко, бо до того як випила молоко, постійно пила кефір - то від нього такого результату не було. Але просто молоко вже давно не пью стілець ніяк не внормується.
Дільш детальніше подивіться свій раціон, бо людий продукт може викликати алергію. Чи є інші ознаки алергічної реакції? Алергія може проходить до тижня.

амелі
05.01.2009, 13:23
Ніколь,моя порада- спробуйте дотримуватися певний період жорсткої дієти годуючої мами та здати аналіз калу на протязі не пізніше 2 год з моменту випорожнення .моя племінниця у місяць мала подібну проблему.Аналіз здавали в лабораторії Медінституту. були виявлені залишкові явища порушення мікрофлори.Але за результатами було виявлено,яких саме бактерій не вистачає,і саме по цим результатам назначений відповідний пробіотик. все налагодилося.І мама спокійна.

Ніколь
05.01.2009, 15:01
Чи є інші ознаки алергічної реакції?
Прищіки на щічках

Suzi
05.01.2009, 15:19
В нашого малючка теж трохи проблеми - випороження зеленкувато-жовті, трохи зі слизом. А висипка не на щічках, а навколо ротика, не червона. На посів ніяк не можу віднести, бо поліклініка приймає з 9 до 10, карапуз акає в 5-й , а потім аж в 10-11 ранку. А на Зелену не знаю чи варто до Різдва взагалі йти, хто зна як вони працюють. Їм як і раніше, а раніше все було в порядку.

Yaremko
05.01.2009, 22:25
Ні один адекватний лікар який підтримує ГВ ніколи при таких умовах не порекомендує здавати кал. Кал здається тільки при ШВ і деяких інших випадках, а при ГВ для мами в якої руки чешуться лікувати!

kati
05.01.2009, 22:44
а що,коли дитина на ГВ не буває дизбактеріозу або стафілококу?

Yaremko
05.01.2009, 22:55
а що,коли дитина на ГВ не буває дизбактеріозу або стафілококу?
Вже надоїло говорити про неїснуючі дизбактеріози (дисбіози) у дітей на повному ГВ (але це ваших дітей не стосувалося б до ви почали дуже рано підгодовувати) читайте статті будете мати запитання щодо статті по питайте #596 (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=402039&postcount=596)

kati
05.01.2009, 23:00
ну це суто ваша думка що не існує дисбіозів.....наука каже протилежне:)
Моя дитина хоч і була на змішаному і прикорм почали рано,проблем з ШКТ,калом,висипками не мали....:)
Але я не проте.....напевно мама ліпше бачить стан дитини,висипки,кал,поведінку,чим Ви з декількох дописів....і якщо її щось насторожує,то чому не піти до лікаря,не здати кал на посіви?

Ljolik
05.01.2009, 23:53

Якщо цікаво , почитайте що каже наука http://[цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура].ru/smiles/kosichki/image/d34.gif

Теперь что касается излюбленного российского диагноза-мифа под названием «дисбактериоз» (по последней моде «дисбиоз»).

Нигде в развитых странах такого диагноза просто не существует. Нет его, кстати, и международной классификации болезней МКБ-10, в соответствии с которой должны ставиться диагнозы и в России. Тем не менее, как дань традициям, этот диагноз продолжает слетать с языка многих практических врачей, особенно педиатров. По-прежнему стандарты медосмотров малышей включают тестирование кала на «дисбактериоз». Однако всем нам надо понимать, что такого заболевания в природе нет. Существуют лишь ряд временных состояний организма (те же вирусные диареи или длительная антибиотикотерапия), которые могут вести к временному же дисбалансу нормальной флоры (ярчайший пример – рост кандиды, не чувствительной к антибиотикам). У взрослых под "дисбактериозом" нередко скрываются синдром раздражённого кишечника или скрыто протекающая лактазная недостаточность, при которых нарушается баланс флоры. При этом надо устранять причину такого дисбаланса, а не сам дисбаланс, который является лишь следствием воздействия неблагоприятных факторов. Еще раз повторюсь, что пробиотики могут сыграть здесь положительную роль в виде транзитных колонистов, но цель всех лечебных мероприятий при этом заключается в восстановлении СОБСТВЕННОЙ микрофлоры, а не в заселении кишечника флорой из препаратов, что просто невозможно. Поэтому, если педиатр сообщает вам о том, что флора вашего ребенка разбалансирована и он «страдает дисбактериозом», не паникуйте. Помните, что флора ребенка лабильна – утром один баланс, а вечером уже другой! Если ваш ребенок не получает антибиотики, не страдает тяжелыми иммунными патологиями и не переболел только что вирусной диареей, никаких проблем с микрофлорой кишечника у него нет, а ее баланс прекрасно регулируется сам по себе так, как нужно вашему ребенку и его флоре. Потому лечить его ни от чего не нужно. Лучше сэкономьте ваши деньги на полноценное питание малышу.Повністю тут http://botalex.livejournal.com/29099.html

Irusya
05.01.2009, 23:59
Знайомих невістка з грудною дитиною 3 місяці лежала в охматдиті. Все почалося з зелених випорожнень, а закінчилося двома складними операціями, результат - немає половини кишківника... То була боротьба за життя. Береженого Бог береже.

kati
06.01.2009, 00:06
Якщо цікаво , почитайте що каже наука http://[цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура].ru/smiles/kosichki/image/d34.gif
можнанайти протилежн
Повністю тут http://botalex.livejournal.com/29099.html

інтернет така штука.....тут кожен може найти інформацію цікаву саме для нього.....хочеш вважати що нема ніякого дисбактеріозу-будь ласка,тисяча і одна стаття.Також можна знайти протилежне....от хоча б декілька,на скору руку....
http://users.iptelecom.net.ua/~s_oracul/skazka_04.htm
http://www.med74.ru/articlesitem305.html
http://disbakterioz.ru/

Ljolik
06.01.2009, 12:36
інтернет така штука.....тут кожен може найти інформацію цікаву саме для нього.....хочеш вважати що нема ніякого дисбактеріозу-будь ласка,тисяча і одна стаття.Також можна знайти протилежне....от хоча б декілька,на скору руку....
http://users.iptelecom.net.ua/~s_oracul/skazka_04.htm (http://users.iptelecom.net.ua/%7Es_oracul/skazka_04.htm)
http://www.med74.ru/articlesitem305.html
http://disbakterioz.ru/
:xaxa: другий і третій лінк - відверта реклама, перший - трошки завуальована.
А взагалі то і життя така річ, що можна спокійно жити без всякого дисбактеріозу, ну або хоча б при розладах травлення лікувати причини, а не наслідок. А можна лікуватись від всього підряд про всяк випадок. Зрештою інфи для роздумів є достатньо.:)

kati
06.01.2009, 12:49
все правильно ви кажете,лікуватись про всяк випадок-брєд,але і казати що не потрібно здавати жодних аналізів(коли в мами є якісь в принципі підозри) теж неправильно.

Yaremko
06.01.2009, 13:38
Моя дитина хоч і була на змішаному і прикорм почали рано,проблем з ШКТ,калом,висипками не мали....:)
Але я не проте.....напевно мама ліпше бачить стан дитини,висипки,кал,поведінку,чим Ви з декількох дописів....і якщо її щось насторожує,то чому не піти до лікаря,не здати кал на посіви?
То Ви можете мати думки. А я знаю до це не тільки доведений факт але і задверджено наказами і положенями про ведення таких випаків. Лікарі це такі люди які в дільшості своїй коли з дитиною все добре завжди перестраховують. Ті лікарі які знають що я консультант то ніколи при мені таких дурниць нескажуть. І я це завжди використовую для тих мам які після візиту лікаря перестрашені що дитина хвора і коли вони вже йдуть зі мною то про ніяки дисбіози ніколи не говориться і нікому не пропонувалося здавати кал на аналіз що це повашому? Чому ніразу не повторили при мені те що наговорили перестрашеній мамі?

Usmishka
06.01.2009, 13:54

Ага, поздавати кал. заплатити купу грошей за аналізи, візити до різних лікарів, купу препаратів, благо ми пили лише ті які з написаних були не шкідливі, купу нервів у мами і дитини, яа то не хоче пити,- і ніякого результату, какала тільки з трубочкою, зеленожовтим,
в 4 місяці все пройшло само по собі коли ми то все місяць як закинули, дитина нормально какала, поводилась, здали аналіз - а там та сама жахлива картина: стафілокок, нестача бактерій, і купа всього,
посміялись і викинули.

odree
06.01.2009, 14:35
Жоден організм не має ідеального співвідношення шлунково-кишкової флори!
Тому, коли люди хочуть досягти цього ідеалу, мене це дивує.
Скажу по собі, коли мені ДУЖЕ докучало це питання ( хоч діти були на ГВ) але для свого ж заспокоєння я зробила аналіз, і .... заспокоїлася. Звичайно він був не ідеальним, але й нічого особливого не було виявлено. Тому як на мене, це швидше для заспокоєння мами :)

kati
06.01.2009, 16:02
То Ви можете мати думки. А я знаю до це не тільки доведений факт але і задверджено наказами і положенями про ведення таких випаків.

ви також можете мати лише думки,тому що участі ні в яких дослідженнях не приймали,щоб щось стверджувати.....

А взагалі до чого тут робити прив"язку до дисбактеріозу,хіба в одному дисбактеріозі може бути справа,....ТТТ , щоб у всіх все було добре,але ж бувають різні випадки,а ви тут говорите щоб до лікарів взагалі не ногою,аналізів не здавати.....знаю сімью,де дитина від народження мала проблеми,почалось зкалу,потім висипки,поганий апетит,...в результаті виявили патологію товстої кишки,дитині нема ще 3 років,а вже декілька операцій.....Якби та мама слухала таких як ви,то вже б втратила дитину

kitka
06.01.2009, 16:29
ви також можете мати лише думки,тому що участі ні в яких дослідженнях не приймали,щоб щось стверджувати.....

Це речення мені особливо подобається:).

Взагалі, коли щось шукаю в інтернеті, то знаходжу купу інформації і нашої, і російської, і французької, і відомих людей, і не дуже... І завжди будуть статті, в яких переконання відрізняються хоча б на 70 відсотків. Та навіть якщо це наказ чи положення, а у верхньому куті буде 10 разів написано "Міністерство здоров'я України", все рівно це написано всього навсього звичайними людьми. Достатньо подивитися інколи "Новини" по телевізору для більшого переконання:suicide:.

Ljolik
06.01.2009, 17:24
щоб у всіх все було добре,але ж бувають різні випадки,а ви тут говорите щоб до лікарів взагалі не ногою,аналізів не здавати.....знаю сімью,де дитина від народження мала проблеми,почалось зкалу,потім висипки,поганий апетит,...в результаті виявили патологію товстої кишки,дитині нема ще 3 років,а вже декілька операцій.....Якби та мама слухала таких як ви,то вже б втратила дитину
Я напевне щось пропустила, але хто казав що до лікарів ні ногою, особливо якщо є проблеми . Зелені каки, якщо нічого дитинку не турбує і нормально приростає вага - це не проблема.
А оця остання фраза, це просто "ФЕ":beee::padonak:. Це вже коли немає що сказати по суті, якісь надумані звинувачення не відомо в чому:n:.

kati
06.01.2009, 17:35
так ви напевно шось пропустили.....дискусія почалась саме з допису 605,де я запиталась чи в дітей на ГВ бувають дисбактеріози ,стафілококи.....відповіді на це питання доречі небуло....

А остання фраза це якраз по суті....згідно теоріі Яремко зеелений кал то нормал, і аналізів в таких випадках нетреба... якщо дотримуватись такої позиції можна,не дайбоже,пропустити щось важливе

Ljolik
06.01.2009, 18:26
А остання фраза це якраз по суті....згідно теоріі Яремко зеелений кал то нормал, і аналізів в таких випадках нетреба... якщо дотримуватись такої позиції можна,не дайбоже,пропустити щось важливе

Прочитала дописи з 605, в наступному ж дописі є посилання на статтю. Де п. Яремко сказала що взагалі не потрібно звертатись до лікарів не бачу впритул, "тикніть пальцем" будь-ласка.

Тепер щодо "терії Яремко". Це здоровий глузд, практика і норма західної медицини. Якщо дитни нормально набирає вагу, має гарний апетит, то зелені каки - це не проблема. Нє, ну можна ясно при бажанні і колір как лікувати, але чи треба ?

А фраза на рахунок "якби слухала...." . Ви знаєте який там діагноз, ви знаєте які там клінічні симптоми були, і чи аналіз на дисбак був вирішальним чи необхідним в плані діагнозу ? Поділіться конкретною інформацією будь-ласка, щоб люди знали на що дійсно потрібно звертати увагу, а не морочились зеленню. І повторю свою думку ще раз, що розкаидатись фразами типу "як би ... то втратила би" не корректні, дуже м"яко кажучи.

kati
08.01.2009, 20:37
ну звичайно,в тому випадку були набагато серьозніші симптоми ,ніж не того кольору кал.....але спочатку був саме кал,і до пів року думали,що то нічого,внормується....
Але я не до того то пишу до ,щоб когось страшити.....я хочу тільки сказати ,що потрібно звертати увагу на все що повьязане з дитиною,і на каки в тому числі...
...І ще ні в якому разі не бігати по всіх підряд лікарях,а краще мати одного,толкового,і в разі будь яких питань звертатись,дзвонити,питати.....а ще краще щоб лікар вів вашу дитину з народження і був в повному курсі стану дитини ...неможна думати що якщо дитина на ГВ,то воназахищена від хвороб...хворіють однаково,і на ГВ і штучники.....

Diana
11.01.2009, 10:35
У моєї дитини 1,4 міс. вже 4-й місяць при засипанні посіпуються ручки і ножки до 15 -20 хв., а потім спить нормально. Обїздила 6-7 неврологів, робили 2 рази електроенцефолограму, все в нормі, всі кажуть переросте, а діагноз так і ніхто не поставив.Може хтось мав подібну проблему або знає хорошого невролога.

Радість
11.01.2009, 11:26
Якщо стільки неврологів сказали, що все в порядку, чого Ви так переймаєтесь? Значить все в порядку. І чим спокійніша буде мама, тим спокійніша буде дитина.

Diana
11.01.2009, 11:52
Я не можу заспокоїтись, це вже продовжується быльше 4-х місяців, а я так і не знаю що це таке, від чого і як лікувати. Один лікар виписав сильні протисумні премпарати, але я від них відмовилася. Також сказав що дитина відстає у розвитку, оскільки їй вже 1,4 міс, а вона мало говорить і не проситься на горшок, про інші це спростували.

Ірушка
11.01.2009, 12:07
В мого похресника посіпувались ручки і ножки як він почав пробувати сідати та коли спав.Лікар назначив пропити кальцемін та пройти курс масажу.Після виконання вказаних дій дитина не труситься.А сідання дитини на горщик та кількість слів які говорить дитина - це ще не показник.Мій 3-річний племіниик говорить погано і мало, але жодний лікар не сказав що він відстає в розвитку.

kitka
11.01.2009, 12:12
Також сказав що дитина відстає у розвитку, оскільки їй вже 1,4 міс, а вона мало говорить і не проситься на горшок,
О боже, а що би він сказав про мою дитину, яка в 2 роки і 5 місяців знала до 10 слів, а через 2 місяці інтенсивно почала говорити словосполученнями і короткими реченнями? І так само горшок, просто місяць тому почала сама на нього ходити і ніколи не просилася;).
Я так розумію, що посіпування почалися в рік, коли дитина почала інтенсивно ходити чи бігати. А це не може бути з розряду тих посіпувань, коли і доросла людина чи старші діти, засинаючи, посіпуються, бо за день дуже находилися чи набігалися?

Diana
11.01.2009, 14:00
О боже, а що би він сказав про мою дитину, яка в 2 роки і 5 місяців знала до 10 слів, а через 2 місяці інтенсивно почала говорити словосполученнями і короткими реченнями? І так само горшок, просто місяць тому почала сама на нього ходити і ніколи не просилася;).
Я так розумію, що посіпування почалися в рік, коли дитина почала інтенсивно ходити чи бігати. А це не може бути з розряду тих посіпувань, коли і доросла людина чи старші діти, засинаючи, посіпуються, бо за день дуже находилися чи набігалися?

Один невропатолог тоже припускався такого погляду, пройшли курс масажу, але нічого не допомогло. У дитини не тільки посіпування ніжок, але і ручок, а інколи і всім тілом здригається. Перший раз похожі симптоми проявилися у 2 міс, але нам поставили високий внутрічерепний тиск, великі грефе, попили діакарб з аспаркамом і все пройшло до тижня часу. Тепер робили ехо- тиск в нормі. Правдя дякую, заспокоїли щодо малосліввя дитини.

СОФІЯ -СОНЯ
11.01.2009, 16:04
Діано, я не лікар, я психолог, але працюю п"ять років у ПМПК (психолого-медико-педагогічна консультація). Це, звичайно, є абсолютно неправильно давати поради заочно, але я не раджу, а говорю про такі як у вас випадки, з якими я стикалась. По-перше, випадки посіпування кінцівок можуть бути зумовлені нестійкістю нервової системи, тобто, розвиток нервової системи відбувається повільніше ніж зростання фізичних показників. Окільки дані обстежень не вказують на наявність патології розвитку, то з часом все зникне. Ще раз кажу, що я говорю в загальному.
По-друге, щодо лікаря, який говорив про відставання в розумовому розвитку. ОБМИНАЙТЕ ЙОГО ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ! Малий чи великий словниковий запас у віці до трьох років НІКОЛИ не був показником розумового розвитку, а говорити про те, що дитина в 1,4 роки не проситься на горшок як про патологію, це вже за межами невігластва. Тримайтеся, все повинно минутись!

odree
12.01.2009, 14:58
Не знайшла куди б кинути, можливо сюди буде доречно
Остап Синьковский (http://needhelp.in.ua/sinkovsky_ostap)

нталька
12.01.2009, 16:36
Скажіть, будь ласка, бо я не зрозуміла, де все-таки будуть робити операцію, у нас чи за кордоном?

olya_d
12.01.2009, 17:11
А на рахунок малослів"я, то в мене малий дуже погано говорив, чітко вимовляв пару слів, але біля трьох років якось майже одразу почав гарно, чітко і багато говорити.

odree
12.01.2009, 19:31
Скажіть, будь ласка, бо я не зрозуміла, де все-таки будуть робити операцію, у нас чи за кордоном?

Я так розумію, що в Бельгії

амелі
13.01.2009, 15:28
Я не можу заспокоїтись, це вже продовжується быльше 4-х місяців, а я так і не знаю що це таке, від чого і як лікувати. Один лікар виписав сильні протисумні премпарати, але я від них відмовилася. Також сказав що дитина відстає у розвитку, оскільки їй вже 1,4 міс, а вона мало говорить і не проситься на горшок, про інші це спростували.

Для Вашого заспокоєння:моя дитина до 2р.і 3 міс горшок не визнавала категорично-копала його далі ніж бачила.Розмови про необхідність робити свої справи на горшок та спроби ( фактично не успішні, бо маля категорично відмовлялося навіть присісти на будь-який вид горшку,в т.ч. і на спец. накладку на унітаз)велися весь період.В 2 роки і 3 міс. одного прекрасного дня дитина сама принесла горщик,сіла,зробила всі справи і все- після того жодного (!) разу ми не мали проблем памперсів чи мокрих штанців.
Тепер щодо розмов- знову таки до 2 р. і 8 міс користувався лексиконом у 15-20 слів.Вдома жартома називали "Еллочкою-людоєдкою",в лексиконі якої теж було 30 слів.При цьому все розумів.У 2,8-"лед тронулся".
Проблем зі всього вищенаведеного не робила,хоча переживала страшенно, особливо, коли "добрі" родичі та знайомі радили звернутися до спеціалістів, бо дитина напевно відстає у розвитку.Якби в той час їх послухала-однозначно "відставали б у розвитку".
У кожної дитини свій період "психологічного дозрівання2 до звичних нам речей.
Тому лікарів,які в 1 рік і 4 міс. ставлять діагноз відставання у розвитку через те, що дитина мало говорить чи не проситься на горщик- "в сад".
А щодо посіпування- у Мироновича з Чорнобильської пробували консультуватися?

Diana
13.01.2009, 21:10
Тому лікарів,які в 1 рік і 4 міс. ставлять діагноз відставання у розвитку через те, що дитина мало говорить чи не проситься на горщик- "в сад".
А щодо посіпування- у Мироновича з Чорнобильської пробували консультуватися?[/QUOTE]

Дякую, трошечки заспокоїли. Я в Чорнобильській у жодного лікаря не консультувалася, були на Орлика, Огієнка в 2-х поліклініках і одного приватного, і всі говорили по-різному. Якщо можете напишіть детальніше що знаєте про Мироновича ( це прізвище чи побатькові?).

Ука
13.01.2009, 22:39
Миронович Богдан Тадейович - дуже грамотний невролог

Ksani
14.01.2009, 11:18
.неможна думати що якщо дитина на ГВ,то воназахищена від хвороб...хворіють однаково,і на ГВ і штучники.....
Згідна з Вами, що наявність ГВ не гарантує того, що дитина нічим не хворітиме. На здоров'я дитини впливає не лише ГВ, а й спадковість, протікання вагітності, середовище, догляд і т.п. Однак, склад материнського молока сприяє легшому протіканню хвороби і навіть лікуванню (той самий біфідум-фактор, що пригнічує ріст негативних бактерій та грибків, а також вітаміни, полінасичені кислоти, тощо). Знаю випадки, коли стафілококу позбувалися без ліків, перебуваючи тільки на ГВ. Крім того, якщо першою захворює мама (грипом, наприклад), то є шанси, що дитинка не захворіє. А якщо захворіє, то перенесе хворобу у легшій формі завдяки материнським антитілам. Тобто, якщо є можливість, ГВ потрібно намагатися зберегти усіма силами.

Ksani
14.01.2009, 11:28
О_о, переглянула попередню сторінку дискусії...Тема "єсть лі жизнь на Марсє" направду вже обговорювалася багато разів, я особисто давала лінк на офіційне видання міністерства охорони здоровя РФ, де визнається той факт, що дизбактеріоз - це стан, що не потребує лікування і "хвороби" цієї не існує більше ніде в світі (тільки на пост-радянському просторі). Якщо є охочі ознайомитися- пошукаю ще раз.

Дана
14.01.2009, 12:03
Також сказав що дитина відстає у розвитку, оскільки їй вже 1,4 міс, а вона мало говорить і не проситься на горшок, про інші це спростували.
І моя має 1,4 і о ужас:confused: не проситься на горщик, і говорить мало, вона скоріше або покаже що хоче або сама дістане/зробить що їй треба, ну не любить вона "лишніх" розмов, в татуся вдалася.:xaxa: Ви би того лікара потрусили за шкірки трохи:mad:, ну що за люди такі дітей наших мають лікувати, ну не знаєш ти чогось, так порекомендуй іншого спеціаліста, навіщо такими гучними словами кидатися?

амелі
14.01.2009, 15:53
А щодо посіпування- у Мироновича з Чорнобильської пробували консультуватися?

Дякую, трошечки заспокоїли. Я в Чорнобильській у жодного лікаря не консультувалася, були на Орлика, Огієнка в 2-х поліклініках і одного приватного, і всі говорили по-різному. Якщо можете напишіть детальніше що знаєте про Мироновича ( це прізвище чи побатькові?).[/QUOTE]

Чорнобильська дит.лікарні.перший поверх,третя ординаторська.Миронович Б.Т.

Радість
15.01.2009, 13:12
Хочу мамочок попередити. Останнім часом в Чорнобильській лікарні напевно всі лікарі (мені троє попалися) дуже радять купляти креми, лосьйони і т.д. одної фірми. Крем коштує 102гр. Моя мала алергічна і має дуже суху шкіру. Виписав нам той крем спочатку педіатр, потім алерголог. Він якраз при алергіях дуже добре зволожує шкіру. Купила. Намазала ввечері. А на ранок аж жахнулася! Все личко було червоне і почало шелушитися. Я до алерголога знов побігла. А вона каже, що треба тоді лосьйон попробувати.:no: Ну це ж треба таке?

Irusya
15.01.2009, 13:22
Хочу мамочок попередити. Останнім часом в Чорнобильській лікарні напевно всі лікарі (мені троє попалися) дуже радять купляти креми, лосьйони і т.д. одної фірми. Крем коштує 102гр. Моя мала алергічна і має дуже суху шкіру. Виписав нам той крем спочатку педіатр, потім алерголог. Він якраз при алергіях дуже добре зволожує шкіру. Купила. Намазала ввечері. А на ранок аж жахнулася! Все личко було червоне і почало шелушитися. Я до алерголога знов побігла. А вона каже, що треба тоді лосьйон попробувати.:no: Ну це ж треба таке?

Експерементують з дітьми?!

СОФІЯ -СОНЯ
15.01.2009, 15:06
Експерементують з дітьми?!

А що ви думаєте? Фірма проплатила, одночасно із продажем і випробування пройдуть, і лікарі побічні ефекти опишуть. Років чотири-п"ять тому такий скандал уже був десь у східних областях, тільки не можу згадати де саме, але теж було випробовування на дітях якоїсь мазючки. Читала тоді про це в "Фактах" ,по моєму.

tslezinska
15.01.2009, 15:26
Тому, любі мамочки, не ведіться на приписи лікарів. Завжди існують аналогічні продукти/ліки, причому часто за значно меншою ціною. А ще треба уважно читати інструкції та склад, бо в банальному кремі від алергії у складі може бути щось, що ту ж алергію спричинить!

irushka
15.01.2009, 16:16
Дівчата, Ука про це багато писала: не можна алергічні прояви замазувати нічим, бо воно буше шукати вихід в іншому місці, антигестаміни - теж не вихід, бо вони не лікують алергію, а тільки можуть зменшити її прояви, пригнічуючи виділення організмом того ж гестаміну (чи гістаміну, не знаю як правильно), разом з тим шкодячи дитячому здоров`ю.
Мені довелося довго протистояти свой мамі, яка постійно хотіла чимось малу намазати або напічкати, але таки встояла. Зараз наша алергія затихла, сподіваюся, що на зовсім, а як, не дай Бог, знов щось вилізе, то підемо до гомеопата, бо традиційних алергологів з їхніми кремами-мазями проходили...

Радість
15.01.2009, 17:44
irushka, це крем не від алергії. Він просто мав би дуже добре зволожувати шкіру. Але він для алергічних немовлят в тому числі. Це написано в інструкції. На мою думку, раз ви робите креми і пишите, що вони підходять алергічним, а тим більше немовлятам!, то потрібно виключити з крему усі алергени.

Ука
16.01.2009, 15:57
Радість, а фірма яка?

молекула
18.01.2009, 17:06
Дівчатонька допоможіть інформацією!
В доці (якій 4 місяці) моєї сестри виявили дисплазію кульшового суглобу (здається так називається). Були вони в різних лікарях і діагноз всюди підтверждувався. Сказали, що треба робити масажі і користуватись профілактичними штанятами. От вони ці штанята шукають-шукають, а найти ніяк неможуть. Може хтось має інформаці, де можна їх знайти у Львові.
Сестра від того всього в шоці, неможливо її заспокоїти і хвилюється наскільки це можна вилікувати і чи потім це вплине на ходіння і т.д. Ми вже ї всяко заспокоюємо, а вона :(:(:(
Чула також , що при такому діагнозі треба, щоб дитинка мала переважно ножки розчепірені і класти спати на животик...чи то правда?!
Поділіться будь-ласка інформацію, буду дуже вам вдячна!!!

Xomka
18.01.2009, 17:48
В доці (якій 4 місяці) моєї сестри виявили дисплазію кульшового суглобу (здається так називається). Були вони в різних лікарях і діагноз всюди підтверждувався. Сказали, що треба робити масажі і користуватись профілактичними штанятами. От вони ці штанята шукають-шукають, а найти ніяк неможуть. Може хтось має інформаці, де можна їх знайти у Львові.
Сестра від того всього в шоці, неможливо її заспокоїти і хвилюється наскільки це можна вилікувати і чи потім це вплине на ходіння і т.д. Ми вже ї всяко заспокоюємо, а вона :(:(:(
Чула також , що при такому діагнозі треба, щоб дитинка мала переважно ножки розчепірені і класти спати на животик...чи то правда?!

Почитайте дописи отут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=386056&highlight=%E4%E8%F1%EF%EB%E0%E7%B3%FF#post386056 і отут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=385643&highlight=%E4%E8%F1%EF%EB%E0%E7%B3%FF#post385643. Зверніться до форумлянок Ольги і Натасі на рахунок контактів масажистів і лікарів. Масажист вам може показати простенькі вправи, я своєму роблю з трьох місяців і ношу в ССК та Ерго - в результаті ноги в малого розводяться на 180градусів:ninja::) І ще від себе додам, що було б добре крім масажів і більших підгузників носити дитинку в слінгу, або в Слінг-шарфі, там в сидячому положенні ніжки автоматично розведені в сторони. Так потрошки носити - ось вам і профілактика.

П.С. Якщо профілактичні штанцята - це стременця, про які я чула що неможливо на дитину дивитись в тих стременцях, то може краще придбати слінг замість тих штанцят? Якщо "хочете побадати" (С) звертайтесь до Наторелли:)

Ніколь
18.01.2009, 23:09
i це крем не від алергії. Він просто мав би дуже добре зволожувати шкіру. Але він для алергічних немовлят в тому числі. Це написано в інструкції. На мою думку, раз ви робите креми і пишите, що вони підходять алергічним, а тим більше немовлятам!, то потрібно виключити з крему усі алергени.
Це часом не крем ф-ми A-Derma (Exomega)
Бо в нас теж в малої на щічках була висипка... нам наша лікарка порадила купити (але купили за 123 грн), і він дійсно допоміг буквально за пару днів. А перед тим як купити я почитала відгуки в неті.... то про цей крем дуже позитивно мамочки відзивались і багатьом діткам він допоміг при алергічному (атопічному) дерматиті.

молекула
19.01.2009, 00:11
Почитайте дописи отут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=386056&highlight=%E4%E8%F1%EF%EB%E0%E7%B3%FF#post386056 і отут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=385643&highlight=%E4%E8%F1%EF%EB%E0%E7%B3%FF#post385643. Зверніться до форумлянок Ольги і Натасі на рахунок контактів масажистів і лікарів. Масажист вам може показати простенькі вправи, я своєму роблю з трьох місяців і ношу в ССК та Ерго - в результаті ноги в малого розводяться на 180градусів:ninja::) І ще від себе додам, що було б добре крім масажів і більших підгузників носити дитинку в слінгу, або в Слінг-шарфі, там в сидячому положенні ніжки автоматично розведені в сторони. Так потрошки носити - ось вам і профілактика.

П.С. Якщо профілактичні штанцята - це стременця, про які я чула що неможливо на дитину дивитись в тих стременцях, то може краще придбати слінг замість тих штанцят? Якщо "хочете побадати" (С) звертайтесь до Наторелли:)
Дякую за інформацію, обов'язково перекажу своїй сестрі...Масажиста сестра напевне буде шукати в нашому місті, бо зі Львова незнаю чи захочуть приїжджати, хіба що мої будуть їздити до масажиста...буду говорити зі своїми що вони на то всьо....
А щодо тих штанців, то я навіть незнаю, але як мені сказали--це є щось інше ніж стременця...але як вони виглядають, то поняття немаю...а може я помиляюсь...

Радість
19.01.2009, 03:48
Бо в нас теж в малої на щічках була висипка... нам наша лікарка порадила купити (але купили за 123 грн), і він дійсно допоміг буквально за пару днів. А перед тим як купити я почитала відгуки в неті.... то про цей крем дуже позитивно мамочки відзивались і багатьом діткам він допоміг при алергічному (атопічному) дерматиті.

Ні, це Bioscreen. Відгуків в інтернеті по ньому я взагалі не найшла.

tslezinska
19.01.2009, 11:50
Атопічний дерматит - це не шкірна проблема, а проблема організму, тому всякі мазі-креми можуть зняти лише зовнішні прояви, а проблема залишиться.

Радість
19.01.2009, 13:45
Я думаю, проблему вони також вирішували. Але і шкірі однозначно треба помогти. Такі креми мали б просто добре зволожувати шкіру, адже при атопії вона стає дуже суха. І, що саме головне, не викликати нової алергії.

kati
19.01.2009, 17:39

Попиталась в сусідки( в неї маланосила такі штанята),вони купували в аптеці,але не приватній,а державній рецептурній.Ці штанята бувають 3 розмірів.

odree
19.01.2009, 18:20
можливо є в аптеці Матері і дитини на початку Личаківської?

молекула
19.01.2009, 19:33
Дякую чівчата за турботу...завтра чоловік сестри поїде на пошуки і буде ходити по всіх аптеках..маю надію, що знайде!

Злата
19.01.2009, 19:51
ці штанята ще називають стременами

kati
19.01.2009, 20:09
здається штанята і стремена то різне.....
http://www.det-orto.ru/media/vvb/lechenie/lech_kon_6.htm
http://www.health-ua.com/articles/1636.html
http://www.nnmama.ru/content/health/deseases/displazia/

Ука
19.01.2009, 20:57
На Личаківській, чуть вище Винниківського базару, є магазинчик, де продають вістюлки, ортопедичне взуття, еластчні панчохи тощо. Може, там спитати?

Olenka
20.01.2009, 12:49

У нас був такий діагноз. Виявили його зразу після ПБ. Носили ми такі профілактичні трусики (не знаю, чого їх штанами називають, бо це трусики). Купили на Личаківській, де Ука писала. Коштували 30 грн. У мене ще десь є навіть їхній телефон. Суть тих "штанят" полягає у широкому пеленанні, це звичайні трусики типу памперса, але між ножками пластинка, яка має тримати ножки розчепіреними. Їх можна зробити і самому. Але вправи робити обовязково! Ми кожен день по 100-150 раз робили. Звичайно перше починали десь з 5 і поступову збільшували. Дитині навіть подобалося. Через 1,5 місяці ознак дисплазії вже не було. Ліків ніяких не давали. Малий пішов в 7,5 місяців.
Я б вам наші трусики віддала, але ми всі маленькі речі малого звозимо до мами, а то треба трохи часу, щоб їх в неї знайти. Хоча якщо не знайдете, то я вам пошукаю.
Нічого катастрофічному в тому діагнозі не має, якщо вчасно виявити і не запустити. Якщо хочете може сестра до мене подзвонити і я розкажу наш досвід і які ми вправи робити і до яких лікарів ходили.

Профілактичні трусики і стремена - це різні речі.
Стремена назначають вже у крайніх і тяжких випадках.

Olenka
20.01.2009, 13:12
Я думаю, проблему вони також вирішували. Але і шкірі однозначно треба помогти. Такі креми мали б просто добре зволожувати шкіру, адже при атопії вона стає дуже суха. І, що саме головне, не викликати нової алергії.
Ви праві на 100%
Про нашу алергію я вже писала і ми так само користувалися кремом Екзомега. Спочатку правда не давала, щоб не маскувало - а це було хибне рішення, бо дитину почало то сильно мучити, він починав чірхатися і почав роздирати. Це ще надовше зятягнуло процес заживлення.
Нам він дуже допоміг, але ми його робили в комплексі з милом тої самої фірми на основі вівса. До речі, якщо вам виписує лікар ті креми на фірмових бланках, то в тих магазинах, що заду бланку ціни космічні. Ми купували в аптеці Фарматон (якось так) на Чернігівській, наприклад, мило було в 2 рази дешевше, а крем на 30 грн.
Єдине що був випадок, що одну дитину намастили тим кремом і в неї було почервоніння, то потім виявилося, що в дитини алергія на овес і подібні продукти. То все-таки раджу перше спробувати його на частині тіла.

Olenka
20.01.2009, 13:20
На Личаківській, чуть вище Винниківського базару, є магазинчик, де продають вістюлки, ортопедичне взуття, еластчні панчохи тощо. Може, там спитати?

Переписую з їхньої візитки
Ортопедичний салон "Медик-сервіс" м.Львів, вул. Личаківська, 65.
тел. 276 74 83
-ортопедичне взуття (доросле, дитяче)
-поперекові пояси, коректори осанки, шийні коміри
-устилки з супінаторами, міжпальцеві клини, подушки під передню частину стопи, шпорні пятки та інше
-консультація лікаря-ортопеда
-корекція вростаючого нігтя

Ще знак ТМ Pani Teresa.

Я купувала там пояс, коли ходила вагітна і ті трусики.
Ще знаю, що там були колготки для тих у кого варикозне роширення вен.

Ука
20.01.2009, 13:33
чи не єдиний абсолютно безпечний засіб при висипах (без функції "замазування") - вівсяний відвар.

Olenka
20.01.2009, 13:55
чи не єдиний абсолютно безпечний засіб при висипах (без функції "замазування") - вівсяний відвар.
Таке ми теж робили. Ми купали малого у вівсяному відварі. Тому на той крем і зважилась, що він також на основі вівса.
Взагалі овес дуже корисна каша, знаю, моя баба вівсяним відваром від підвищеного тиску лікувалася. А ще вівсяний відвар нормалізує роботу кишківника.

молекула
20.01.2009, 22:26
Дякую дівчата за допомогу, ви дуже допомогли! Сьогодні вже купили ті штанці в тому магазині, про який ви писали :) Що я б без вас усіх робила !? :shy:

молекула
20.01.2009, 22:57
У нас був такий діагноз. Виявили його зразу після ПБ. Носили ми такі профілактичні трусики (не знаю, чого їх штанами називають, бо це трусики). Купили на Личаківській, де Ука писала. Коштували 30 грн. У мене ще десь є навіть їхній телефон. Суть тих "штанят" полягає у широкому пеленанні, це звичайні трусики типу памперса, але між ножками пластинка, яка має тримати ножки розчепіреними. Їх можна зробити і самому. Але вправи робити обовязково! Ми кожен день по 100-150 раз робили. Звичайно перше починали десь з 5 і поступову збільшували. Дитині навіть подобалося. Через 1,5 місяці ознак дисплазії вже не було. Ліків ніяких не давали. Малий пішов в 7,5 місяців.
Я б вам наші трусики віддала, але ми всі маленькі речі малого звозимо до мами, а то треба трохи часу, щоб їх в неї знайти. Хоча якщо не знайдете, то я вам пошукаю.
Нічого катастрофічному в тому діагнозі не має, якщо вчасно виявити і не запустити. Якщо хочете може сестра до мене подзвонити і я розкажу наш досвід і які ми вправи робити і до яких лікарів ходили.

Профілактичні трусики і стремена - це різні речі.
Стремена назначають вже у крайніх і тяжких випадках.

От сьогодні переговорила з сестрою і просить взяти у вас номер телефону, хоче з вами порадитись. Скиньте будь-ласка в приват свої координати, буду вдячна. Сестру мою звати Оксана, вона з Новояворівська.
Ще раз випитала в неї про лікарів....тепер в мене якесь нерозуміння...одні сказали, що треба робити масажі,інший, як хочете :( Як таке лікар може радити? Думаю, що вони потрапили на некомпетентного лікаря, а може я помиляюсь.....Але як мені відомо масажі треба робити!

Olenka
20.01.2009, 23:14
От сьогодні переговорила з сестрою і просить взяти у вас номер телефону, хоче з вами порадитись. Скиньте будь-ласка в приват свої координати, буду вдячна. Сестру мою звати Оксана, вона з Новояворівська.
Ще раз випитала в неї про лікарів....тепер в мене якесь нерозуміння...одні сказали, що треба робити масажі,інший, як хочете :( Як таке лікар може радити? Думаю, що вони потрапили на некомпетентного лікаря, а може я помиляюсь.....Але як мені відомо масажі треба робити!
Телефони скинула в ПП.
Ми ходили на УЗД і до ортопеда. До речі про УЗД, мені порадив Сявич піти на УЗД на Огієнка, там як раз вони спеціалізуються по суглобах.
Ми вже хотіли іти в клініку Козявкіна, молоді батьки, перелякані...
А ті масажі, навіть масажами не назвеш, фізкультура перед кожним одяганням памперса. Єдине, що не можна дитині на силу робити, вона має бути розслаблена.

kati
21.01.2009, 16:10
зустріла я сьогодні одну мамуз садочка.Стоїмо,говоримо про те що грип ходить ,як би то щоб діти не підчепили ...а вона мені каже,що дає своїм діткам анаферон дитячий,вже 2місяці, 2 разив день....В мене дома якраз той анаферон був,колись купила але не давала,так от почиталая інструкцію,там пише для профілактики 1 таб.раз в тиждень!!!! Звоню до своєї лікарки,а вона взагалі не радить давати препарати інтерферону,бо є така думка,що коли інтерферон приймаеш штучно,власний перестає вироблятись! От так,.Цікаво чи хтось дає своїм дітям інтерферон?

Irusya
21.01.2009, 16:32
Ми приймали кілька разів для лікування ГРВІ та дихальних шляхів, на мій погляд досить ефективний препарат, гомеопатичний, щодо інструкції:
Спосіб застосування та дози. Застосування препарату рекомендовано дітямвід 6 місяців. При призначенні дітям до трьох років разова дозатака сама, але рекомендується розчинити таблетку у невеликій кількостіперевареної води кімнатної температури. Для дітей старше 3 років разова дозастановить 1 таблетку, яку бажано тримати у роті до повного розчинення. Для дітейранього віку: 1 таблетку препарату розчиняють в 1 чайній (5 мл) ложціперевареної води.

Лікування потрібно починати при появі перших ознак респіраторногозахворювання. Препарат приймають по одній таблетці, 3 рази на добу.

За наявності виражених запальних явищ у носоглотці, залежно відтяжкості стану, в перші три дні частота прийому може бути збільшена до 4-6разів на добу. У подальшому, при покращанні стану, знову потрібно прийматипрепарат три рази на добу.

Після зменшення гострих проявів захворювання, з метою запобіганнябактеріальним ускладненням препарат необхідно приймати по одній таблетцівранці, натщесерце, протягом 8-12 днів, до видужання.

За відсутності покращання на третій день лікування препаратом потрібнозвернутися до лікаря.

За необхідності препарат можна поєднувати з аналгетичними тажарознижувальними засобами.

Залежно від тривалості епідемічного сезону з профілактичною метоюприймати препарат протягом 1-3 місяців - по 1 таблетці вранці, натщесерце.

Побічна дія. Не виявлена.http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=8029

kati
21.01.2009, 16:36
власне лікар теж мені сказала,що для лікування грипу,ГРВІ-так ці препарати помічні і необхідні.А от для профілактики здоровій дитині давати не варто.Максимум оксолін.мазь ,а так цибулю,часник,мед.

Diana
25.01.2009, 11:26
А ми для профілактики подовше гуляємо надворі, в будь-яку погоду( сніг, мороз, невеликий дощ, вітер), ефект є.

Олюська
25.01.2009, 23:41
Бачу, тут про алергії писали. так, поділюсь нашим досвідом.
Ми з роддому алергічні. Перший раз в Олесі так добряче почервоніли щічки на третьому тижні, тривало десь зо три тижні і без будь-якого лікування пройшло.
Другий раз, на 5-му місяці життя:) появились червоні плямки по цілому тілі (крім личка), три тижні чекали, поки пройде, а потім пішли до дерматолога і лікували синькою та цинкою маззю. Пройшло.
Остання алергія була найтривалішою (три місяці). Щоки були червонющі, робились ранки. Понавиписували нам дерматологи-алергологи повно таблеток від чого тільки не хочеш. Але ми нічого не давали, хіба що я сама вживала час від часу антигістамінні. Намагалися знайти причину алергії, знову перешли на прання господарським милом, мама сіла на строгу дієту. І не проходило:(
А потім вирішила відмінити зі свого раціону ще й молоко:( і, о чудо, алергія минулась!!!:):):) Без лікування:)

Радість
29.01.2009, 17:39
Прочитала щойно дуже цікаву статтю "Виживання в дитячій реанімації." Ось декілька порад з неї. Надіюсь, вони вам не знадобляться.

Перелік практичних рекомендацій має прочитати кожен, у кого вже є або будуть діти. Сфотографуйте його корою свого головного мозку, подібно до конспекту лекції з БЖД. Тоді у потрібний момент (не дай Боже він настане!) ви зробите все, як треба.

1. Ви повинні і маєте право відвідувати свою дитину в реанімації.

2. Ви повинні отримувати ВСЮ інформацію про стан вашої дитини.

3. Заведіть записник, де будете записувати імена і координати всіх медпрацівників, які контактують з вашою дитиною, а також все, що вони їй призначають і вводять (назви препаратів, дозування), результати всіх аналізів.

4. Вимагайте ознайомлення з медкартою і (бажано) робіть її ксерокопії.

5. Попереджайте халатність медперсоналу.

6. Ви повинні розумітися на хворобі вашої дитини і володіти основами медичних знань.

7. Не сваріться з лікарями. Лікарю апріорі краще знати, як лікувати. Всі суперечки вирішуйте з керівництвом.

Взято тут http://infoporn.org.ua/2009/01/27/vyzhyvannya_v_dytyachyi_reanmacyi_praktychn_rekome ndacyi

Anastasia
29.01.2009, 18:21
Бачу, тут про алергії писали. ....
А потім вирішила відмінити зі свого раціону ще й молоко:( і, о чудо, алергія минулась!!!:):):) Без лікування:)

ви знаєте, у нас теж подібна ситуація була. І я теж підозрюю молоко. Як тільки сильно обмежила вживання молока, бо перейшла на всю їжу, у дитини пройшов 'діатез' на личку. Ось таке-то

мамочка
02.02.2009, 14:42
Сподіваюсь це все вже в минулому і більше таке не повториться:no::no::no:

У дитини 5 днів була температура 38 градусів. Кашель був, але дуже слабенький. Вночі 5-го дня температура піднялася до 40 і Нурофен її збити не міг. Приїхали в Охмадит. Поклали нас і в лікарню. Поставили діагноз "Пневмонія", при тому що ренген легень був нормальний. Почали колоти антибіотики. :8:
За перший день в лікарні я думала що посивію. Персонал - бездушний. Я розумію, що плач дітей чують щодня, але для мене їхня поведінка залишилась незрозумілою.... Дитина в істериці кричить- лікар слухає легені (і що там можливо почути???) ....
На вечір другого дня при огляді ЛОРом встановили істинний діагноз - двосторонній середній отит.:no: Дитину ніколи не боліли вушка і навіть коли лікар бачив що вушка повні гною - її це зовсім не боліло. Слава Богу, що нам попався хороший ЛОР.:y: Дитині пробили вуха, щоденні перевязки і компреси і ми вже майже здорові.:)

Бажаю нікому не попадати в цю лікарню. Бережіть здоровя своїх дітей

kati
02.02.2009, 14:45
а який лор вас лікував охматдиті?
ми влітку теж з вушками мали проблему,лікувались в охматдиті у Немиваки-чудовий лікар,правда ми відмовились лягати в лікарню,2 раз на день їздили на процедури

мамочка
02.02.2009, 14:53
нас лікував молодий лор Крук Віталій Володимирович. Мала після кожної процедури каже йому "Дякую" ))))))))

карапуз
02.02.2009, 15:08
Бажаю нікому не попадати в цю лікарню. Бережіть здоровя своїх дітей
Як я Вас розумію...
Я з Мартином лежала в Охмадиті 4 дні у листопаді :no:,жахливі умови :8:.Ваш лікар такий молоденький,чула,що хороший.А нас лікував Юрочко.

Leila
02.02.2009, 15:19
Дівчата хто знає чим лікувати ларингіт, малому 1 рік і 4 місяці, інгаляції не можу зробити, полоскання, і пшикати і смоктати теж, а співає він ого-го як, температури немає, поки що даю тепле пиття часто, мажу ножки і афлубін. так що шкода навіть мама він не може сказати шипить

Люша
02.02.2009, 15:36
Як я Вас розумію...
Я з Мартином лежала в Охмадиті 4 дні у листопаді :no:,жахливі умови :8:.Ваш лікар такий молоденький,чула,що хороший.А нас лікував Юрочко.
Юрочко дуже хороший, ми періодично, навіть коли просто нежить до нього навідуємся, він знає, що прописати профілактичне, щоб попередити подальший розвиток хвороби і не доводити до антибіотиків. Він нам отит і ангіну монулого літа лікував, ми теж не лягали у лікарню, просто їздили до нього. А після хвороби, він виписав всяких травок, гомеопатії, і тьфу, тьфу, тьфу про вуха та ангіну ми забули наразі. Тепер ось, рініт задній маємо. Як лягаємо заходиться кашлем, виписав сьогодні нову мазючку у ніс ставити, чекаю коли чоловік привизе з аптекі, і буду "истязать" синулю:(, ставити у ніс турунди с тою мазью.

kati
02.02.2009, 15:45
Дівчата хто знає чим лікувати ларингіт, малому 1 рік і 4 місяці, інгаляції не можу зробити, полоскання, і пшикати і смоктати теж, а співає він ого-го як, температури немає, поки що даю тепле пиття часто, мажу ножки і афлубін. так що шкода навіть мама він не може сказати шипить

побільше лужної мін.води,боржомі,або боржомі наполовину з теплим молоком.,також кісіль.ці напої розріджують слиз і ліквідують сухість.

Leila
02.02.2009, 15:52
я переживаю за те щоб нижне не пішло, хоч би скоріше пройшло дякую за пораду буду пробувати

kati
02.02.2009, 15:56
а в лікарів були?
в нас в червні був різкий приступ ларинготрахеїту.....можна сказати ледве встигли в лікарню...дитина на очах почала задихатись....зранку проснувся без голоса,а після обіду почав задихатись:(

Ljolik
02.02.2009, 16:16
А в нас западло... :no: В малої сьогодні ДН, купили в садочок солодощів, замовили кульки гелеві, а дитина на вихідних почала температурити. Ніби вже сьогодні стало краще зранку, домовилась що кульки таки завтра будуть, а в обід її обсипало всю... :(
В поліклініці коли дзвонили викликати лікарку, почувши номер садочку, сказали що скоріше за все вітрянка. Сиду читаю описи тих хворіб :8:, щось не дуже воно і схоже на вітрянку, але в будь-якому випадку це надовго. Ааааааа :(, а в четвер в молодшої рочок виконується, на неділю гостей позапрошували, ну капєц просто. То ж треба було 3 місяці не хворіти, щоб взяти і от так от на ДН захворіти, прям закон бутерброда якийсь.

Natalka
02.02.2009, 17:02

Інгаляції проводити так: Напустити в ванну якомога гарячішої води і сидіти там хоча б зо 15хв. - малювати по дзеркалі.До води можете додати питтєвої соди. І на всякий випадок (я теж цього не люблю:confused::no:) мати в хаті щось, що ефективно зніме набряк... Дякувати Богу нам не знадобилося...

tslezinska
02.02.2009, 19:08
Дівчата, може в когось було шось подібне...Малого вже тижні з два як обсипало всього такими дрібними прищиками, дуже щільно. Спочатку були червонясті, зараз практично тілесного кольору, але висипка почалася на грудях, потім почала сповзати нижче на живіт, зараз вже добралася майже до гомілок, але на животі не проходить, тобто вона просто поширюється на більшу площу. По зовнішньому вигляді це не схоже на жодну з інфекційних дитячих хвороб: краснуху, кір, вітрянку тощо. Лімфовузли не збільшені, температура була 1 день, але то з висипкою не пов"язано, то просто його десь продуло. Думали на алергію, але дитина ніц такого не їла, одягу нового не купляли, порошок пральний не міняли, з дітьми він практично не бачиться (хіба в Жевжику, але там всі дітки ті самі ходять, всі наче здорові), тому я не вірю, щоб це було шось інфекційне.
Оскільки триває то вже доволі довго і ніяк не проходить, я зробила висновок, що це незаразне, оскільки у нас з чоловіком жодних ознак чогось подібного немає. Нічим ту висипку не мажемо, оскільки вона дитині не дошкуляє (не чухається, не болить). Завтра вже надумали їхати в Сокільники в дерматологію, нехай там глянуть, бо в поліклініку я його вести не хочу.
Хто має припущення, що б то могло бути? Я вже купу медичних довідників перевернула. Я трошки розгублена, бо малий до 6 міс був щеплений, ми вже мали казус з кашлюком, коли не було яскравих симптомів...а дитина бльше місяця просто собі кашляла і ніц не помагало.

Ljolik
02.02.2009, 19:16
мою малу так само обсипало... але то тільки перший день, була вже лікарка, сказала що на інфекційну висипку не схоже, а швидше алергічне щось. Не знаю, буде видно як ця висипка себе далі поведе.

Gala
02.02.2009, 20:59

У моєі донечки теж ларенгіт:(Сьогодні приходила лікарка.Зараз дитина на вечір щось зовсім не може говорити,тільки шепотом.Лікар виписала сироп Ереспал,арбідол і кларетин.Ми ще ніколи не хворіли ларінгитом і не знаєм чи поможуть ці ліки.Хто знає розкажіть що ефективно помагає:confused:

Lyudik
02.02.2009, 21:17
А в нас западло... :no: В малої сьогодні ДН, купили в садочок солодощів, замовили кульки гелеві, а дитина на вихідних почала температурити.
....прям закон бутерброда якийсь.
В нас такий закон бутерброда спрацював на Різдво...
Завезли малих на свята до мами, самі собі планів набудували...
А 5 січня мама посковзнулась і впала потилецею об лід. Результат - реанімація, підозра черепно-мозгової і т.д., "обійшлось" сильним струсом мозку...
Я відповідно мусила поїхати і бути з малими та доглядати за мамою. А 6 січня в малої Саші появилось кілька прищиків по тілі, думали алергія, але наступного дня, на Різдво, наша дитина стала з ВІТРЯНКОЮ! І почалась зеленка... а в Жені істерика, бо вона тоже так хоче - бути зеленою:confused:, ввечері в Жені температура і наступного дня висипка:(, ось так ми святкували... в хаті як в лікарні (маму додому з лікарні відпустили на Різдво). До Йордану трохи відклигали...
Малі вітрянку принесли з садочку, бо там (37 садочок) ціла епідемія вітрянки. В Саші була в тяжкій формі:(, а в Жені, порівняно, в легенькій формі обійшлось, але мені втішили, що легка форма може другий раз повторитись:confused:..

lapocka
02.02.2009, 22:45
Чоловік сьогодні прийшов з роботи і сказав, що співробітниця має вітрянку (чому прийшла на роботу......???:confused:) чоловік не хворів. Будемо надіятись, що в доні імунітет

Маруся-мама
02.02.2009, 23:32
А в нас коньюктивіт. Ми в неділю очка не могли відкрити. Сьогодні ходили до лікаря то сказала що антибіотиків не треба бо в дитини звичайна простуда яка пройде сама по-собі але он очка треба буде покапати.

Ная
02.02.2009, 23:41
Дівчата хто знає чим лікувати ларингіт, малому 1 рік і 4 місяці, інгаляції не можу зробити, полоскання, і пшикати і смоктати теж
Маленьким дітям замість полоскання можна капати в ніс фізрозчин,часто,кожні 15 хвилин. Замість аерозолю при ларингіті -масляні каплі,також через ніс.А смоктати найкраще цицю,і побільше:) Виздоровлюйте!

Leila
02.02.2009, 23:44
Ми цицю вже не їмо (шкода звичайно але іншого виходу не було), а каплі які саме масляні? піносол?

Ная
03.02.2009, 00:47
а каплі які саме масляні? піносол?
Піносол,в інструкції пише,що можна дітям від 1-го року. Так само можна капати оливкову,обліпихову олію,по одній каплі в кожну ніздрю,не частіше трьох раз в день. Закапана в носові ходи олія покриває тонкою плівкою слизові оболонки носа і гортані,запобігаючи їх пересиханню.

tslezinska
03.02.2009, 18:08
Були сьогодні в Сокільниках в дерматологічному відділенні, лікар довго мучив малого, оглядав з усіх боків, щупав шию, аж синці понатискав...малий розплакався...Сказав, що то алергічний дерматит, що дитина щось з"їла, поки ми не бачили, але в хаті нема ніц такого, що б малий міг з"їсти і отримати таку висипку! Написав величезний рецеат, який неодмінно треба в їхній же поліклініці отоварити...шчас!!! Короче, лише нерви попсув нам. Оскільки та висипка дитині не муляє, ніякими ліками я його запихати не буду. Трошки побуде не дієті, покупаємо в ромашці та й по всьому!

Маруся-мама
03.02.2009, 18:14
Трошки побуде не дієті, покупаємо в ромашці та й по всьому!

А в нього не було десь температури недавно? Часами дітки дістають висипку після температури. А ще можна покупати в череді, також дуже добрий засіб.

Irusya
03.02.2009, 20:10
Були сьогодні в Сокільниках в дерматологічному відділенні, лікар довго мучив малого, оглядав з усіх боків, щупав шию, аж синці понатискав...малий розплакався...Сказав, що то алергічний дерматит, що дитина щось з"їла, поки ми не бачили, але в хаті нема ніц такого, що б малий міг з"їсти і отримати таку висипку! Написав величезний рецеат, який неодмінно треба в їхній же поліклініці отоварити...шчас!!! Короче, лише нерви попсув нам. Оскільки та висипка дитині не муляє, ніякими ліками я його запихати не буду. Трошки побуде не дієті, покупаємо в ромашці та й по всьому!

В нас була подібна, як ви описуєте висипка в два роки, але на ножках ззаду (під попою), і аналогічний діагноз ставили. Було те досить довго десь до трьох місяців, шо я тільки не робила - і в травах купала, прала одяг тільки милом 72%, і мазала вже не пам"ятаю чим, потім вже нічого не робила, хтось порадив деситин, я купила і помазала кілька разів,то не знаю чи він поміг чи саме пройшло - одним словом все зникло.

Ksusha
04.02.2009, 13:30
Дівчата поможіть!!! До мене звернулася одногрупниця з таким ось повідомленням "Дитині потрібен донор 3 мінус група, дуже рідкісна!!! тел:80501950942. Дитина помирає((!!!!!!!!)" Може знаєте когось зі знайомих, хто б відгукнувся.. Попитайте..

kati
04.02.2009, 13:33
Дівчата поможіть!!! До мене звернулася одногрупниця з таким ось повідомленням "Дитині потрібен донор 3 мінус група, дуже рідкісна!!! тел:80501950942. Дитина помирає((!!!!!!!!)" Може знаєте когось зі знайомих, хто б відгукнувся.. Попитайте..

http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41058

odree
04.02.2009, 13:58
Дівчата, може в когось було шось подібне...Малого вже тижні з два як обсипало всього такими дрібними прищиками, дуже щільно. Спочатку були червонясті, зараз практично тілесного кольору, але висипка почалася на грудях, потім почала сповзати нижче на живіт, зараз вже добралася майже до гомілок, але на животі не проходить, тобто вона просто поширюється на більшу площу. По зовнішньому вигляді це не схоже на жодну з інфекційних дитячих хвороб: краснуху, кір, вітрянку тощо. Лімфовузли не збільшені, температура була 1 день, але то з висипкою не пов"язано, то просто його десь продуло. Думали на алергію, але дитина ніц такого не їла, одягу нового не купляли, порошок пральний не міняли, з дітьми він практично не бачиться (хіба в Жевжику, але там всі дітки ті самі ходять, всі наче здорові), тому я не вірю, щоб це було шось інфекційне.
Оскільки триває то вже доволі довго і ніяк не проходить, я зробила висновок, що це незаразне, оскільки у нас з чоловіком жодних ознак чогось подібного немає. Нічим ту висипку не мажемо, оскільки вона дитині не дошкуляє (не чухається, не болить). Завтра вже надумали їхати в Сокільники в дерматологію, нехай там глянуть, бо в поліклініку я його вести не хочу.
Хто має припущення, що б то могло бути? Я вже купу медичних довідників перевернула. Я трошки розгублена, бо малий до 6 міс був щеплений, ми вже мали казус з кашлюком, коли не було яскравих симптомів...а дитина бльше місяця просто собі кашляла і ніц не помагало.

судячи з опису у вас справді алергічний дерматит. мене колись мама витягнула даючи пити запарену молоду кропиву, бо жодні ліки не допомагали. от не знаю чи можна діткам маленьким. як знайду, то напишу

ЛіліяС.
04.02.2009, 14:46
Доброго дня,форумчани. У нашого синочка (2,6 роки)почався мокрий кашель,хоча сухого і не було. Чи обовязково чимось лікувати? Дитину нічого більше не турбує:)

Ksusha
04.02.2009, 15:34
На жаль це справді лохотрон.. А я повелася.. - все таки одногрупниця написала..(от тільки не знаю чи в курсі вона?..) Як очерствіли наші люди...Здоровя дитини це ж святе.. - хто ж не відгукнеться. .. бють на жалість.. Невже гроші зароблені таким чином можуть принести користь..???

Myroslava82
04.02.2009, 15:51
Моя мальота має вже аж 14 з половиною місяців. Але маю таку біду і не знаю що з тим робити. Вже 3 рази за 3 місяці приймала антибіотики: все починається з насмарку, а через пару днів старшні плачі, візит в лікаря, діагноз отит і антибіотики. Може хтось порадить що робити для профілактикибо вже не можу і не хочу травити дитину антибіотиками, які до того ж викликають понос і ми маємо страшно червону попу, тобто ше одну проблему

карапуз
04.02.2009, 15:54
Не додавайте роботи нашим модераторам.
Звертайтесь сюди http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40166 :).

tslezinska
04.02.2009, 18:07
А в нього не було десь температури недавно? Часами дітки дістають висипку після температури. А ще можна покупати в череді, також дуже добрий засіб.
Та ні, до висипки ніякої температури не було, була під час висипки 1 день (десь продуло), то висипка від того почервоніла, але як Т впала, то й висипка знов стала тілесного кольору.

Маруся-мама
04.02.2009, 19:39
Моя мальота має вже аж 14 з половиною місяців. Але маю таку біду і не знаю що з тим робити. Вже 3 рази за 3 місяці приймала антибіотики: все починається з насмарку, а через пару днів старшні плачі, візит в лікаря, діагноз отит і антибіотики. Може хтось порадить що робити для профілактикибо вже не можу і не хочу травити дитину антибіотиками, які до того ж викликають понос і ми маємо страшно червону попу, тобто ше одну проблему

Вушка можна лікувати настойкою часнику на олії, в нас є спеціальна продається в травяних аптеках.
Далі, лікуйте, промивайте носик соляним розчином. Якщо ви зауважуєте що в дитини таки є хрипи в грудях то попробуйте зробити компреси або з теплої оливкової олії або із скипидару. Хоча я особисто скипидар не раджу, бо він може дуже легко спалити шкіру, тому краще з теплої оливи на груди і на спину.
Але, на такі процедури беріть старі речі, бо після того їх вже не випереш а прийдеться все викидати.

Маруся-мама
04.02.2009, 19:42
Та ні, до висипки ніякої температури не було, була під час висипки 1 день (десь продуло), то висипка від того почервоніла, але як Т впала, то й висипка знов стала тілесного кольору.
Тоді не знаю. Може і справді варто попробувати якісь трави. В нас тут є одна францужанка яка займається траво-лікуванням, то вона мому малому з перших днів зробила суміш трав аби в нього сходила його висипка. Що то були за трави нажаль не знаю, але якщо вона дозволила малому пити з перших днів народження то видать можна було.

Ука
04.02.2009, 22:47
все починається з насмарку,

скоріш за все, тут відповідь на Ваше питання. насмарк чим лікуєте?

odree
05.02.2009, 00:59

ось, як і обіцяла Інструкція для застосування КРОПИВИ ЛИСТЯ | Urtica dioica (http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=1654)

нталька
05.02.2009, 08:45

Звертайтесь до гомеопата.
А ще є народні методи - капати сік цибулі або сечу.

мамочка
05.02.2009, 09:28

А хто Вас лікува ці 3 місяці?

У мого брата були в дитинстві недоліковані отити (мама теж шкодувала дитині антибіотики давати), то потім в нього утворилася дірочка в барабанній перетинці і з вушка завжди текло... Я б не радила займатись самолікуванням. Моя доня тільки що перехворіла двостороннім гнійним отитом. Нас лікує хороший лікар з Охмадиту. Може Вам варто просто змінити лікаря?

Olia
07.02.2009, 15:28
а я вже незнаю що робити, в малої лізуть нижні ікла, вже другий тиждень насмарк. Що я вже не робила: капала алоє, цибульку, фізрозчин, називін, гріла яїчком...нічого не помагає. Може хтось щось підкаже? а може не треба нічого робити, бо то зубки? А дитинку так шкода:umbrage:

Олюська
09.02.2009, 00:31
а я вже незнаю що робити, в малої лізуть нижні ікла, вже другий тиждень насмарк. Що я вже не робила: капала алоє, цибульку, фізрозчин, називін, гріла яїчком...нічого не помагає. Може хтось щось підкаже? а може не треба нічого робити, бо то зубки? А дитинку так шкода:umbrage:

Olia, та якщо то на зуби, то вам ніякі ліки не допоможуть. Хіба краплі до носа можуть прискорити прорізування зубчиків:xaxa:

мамочка
09.02.2009, 09:56
у нас теж полізли останні 4 молочні зуба, і знову дитина вся в соплях і вночі кожну годину просинається з криками... тяжко....

Olia
09.02.2009, 10:04
у нас теж полізли останні 4 молочні зуба, і знову дитина вся в соплях і вночі кожну годину просинається з криками... тяжко....

то напевне у всіх Яночок зараз зуби лізуть, а мамочки переживають:xaxa:

kati
09.02.2009, 11:05
ми тримались,тримались....і от вчора вечором захворіли.....в Саши темперетура 38,але більше нічого.....чекаю сьогодгні лкаря...мож шо скаже......:(

Gala
09.02.2009, 11:49
[QUOTE=kati;410896]ми тримались,тримались....і от вчора вечором захворіли.....в Саши темперетура 38,але більше нічого.....чекаю сьогодгні лкаря...мож шо скаже......:([/QUO
Можливо вірус....А моі дітки щось цього року теж дуже хворіють,місяць перерви і знову по-новому:( В молодшоі місяць тому був отит,то треба було антибіотики давати,а вона сиропи ну ніяк не любить,не можливо впросити-мусили колоти ,а уколи такі болючі..,а зараз обоє кашляють,старша мала ларенгіт,то тепер і дрега кашляє,а від кашлю для дітей тільки в сиропах ніби:(А таблетки всі гіркі.?Може хто знає від кашлю якісь солодкі чи нейтральні таблетки.Буду вдячна.Лікується тільки чайочками .:confused:

Yaremko
09.02.2009, 12:03
....А моі дітки щось цього року теж дуже хворіють,місяць перерви і знову по-новому:( В молодшоі місяць тому був отит,то треба було антибіотики давати,а вона сиропи ну ніяк не любить,не можливо впросити-мусили колоти ,а уколи такі болючі..,а зараз обоє кашляють,старша мала ларенгіт,то тепер і дрега кашляє,а від кашлю для дітей тільки в сиропах ніби:(А таблетки всі гіркі.?Може хто знає від кашлю якісь солодкі чи нейтральні таблетки.Буду вдячна.Лікується тільки чайочками .:confused:
Ну є ще гомеопатичне лікування. Мій дуже людить ті гранульки (вони зроблені на цукрі якщо не помиляюся) і ефект від лікування суперовий

Gala
09.02.2009, 12:06
Ну є ще гомеопатичне лікування. Мій дуже людить ті гранульки (вони зроблені на цукрі якщо не помиляюся) і ефект від лікування суперовий

А як називаються?

Anastasia
09.02.2009, 12:07

А ви консультуeтeсь з гомeопатом чи самi визначаeтe який гомеопатичний прeпарат потрiбний? Бо я нiби й читала книги по гомеопатii, але сама щось не дуже в тому розумiюсь.

Yaremko
09.02.2009, 12:15
А ви консультуeтeсь з гомeопатом чи самi визначаeтe який гомеопатичний прeпарат потрiбний? Бо я нiби й читала книги по гомеопатii, але сама щось не дуже в тому розумiюсь.
ну, ні я не настільки володію гомеопатією щоб сама брати чи дитині давати якісь препарати. Я обов'язково консультуюся з лікарем-гомеопатом

IRUSKA*8
09.02.2009, 12:51
Малому в долоньку залізла скалка(заноза),його болить,бідацтво постійно показує на руцю і плаче,порадьте як її витягнути,щоб не нашкодити,не занести інфекції,дякую

kati
09.02.2009, 13:07
нам в ножку влытку залазила.....
протерти добре спиртом місце навколо занози і голочку тоненьку,потримати долоньку і намагатись підковиряти занозу злега

Anastasia
09.02.2009, 16:07
Знаю, що e гомеопатичний прeпарат silicа, що маe помогти вийти занозi, але самому не раджу давати. Крайній варiант - хiрург в полiклiнiцi.

Anastasia
09.02.2009, 16:10
Ще мала дитинка, не знаю чи бeзпeчно голкою витягати. Може трохи в бiльш тeплiй водi погрiти i лeйкопластир налiпити?

IRUSKA*8
09.02.2009, 16:46
Дякую дівчатка за поради-вже витягнула:) і тепер постійно цьомаю руцю,бо малий памятає,що його боліло і дає дути і цьомати:)

Медвежонок
10.02.2009, 00:49
Крім того, якщо першою захворює мама (грипом, наприклад), то є шанси, що дитинка не захворіє. А якщо захворіє, то перенесе хворобу у легшій формі завдяки материнським антитілам. Тобто, якщо є можливість, ГВ потрібно намагатися зберегти усіма силами.
Я дуже згодна з Вами, оскільки сама це перевірила. Мамине молочко-це дуже сильний імуномодулятор для дитини: коли дитинча хворіє, краще давати "цицю", коли маля хоче. Я завдяки цьому навіть температуру знімала у синочка. А ще головне - любов до дитини, увага і тепло!!!! Це я з кожним днем все більше розумію і намагаюсь дати!!!

Медвежонок
10.02.2009, 01:03
[QUOTE=Olia;410522]а я вже незнаю що робити, в малої лізуть нижні ікла, вже другий тиждень насмарк. Що я вже не робила: капала алоє, цибульку, фізрозчин, називін, гріла яїчком...нічого не помагає. Може хтось щось підкаже? а може не треба нічого робити, бо то зубки? А дитинку так шкода.
Я прекрасно розумію, що дитині тяжко з насморком, аждже носик не дихає нормально, дитинка постійно бентежиться. Я ніколи майже не лікувала сопельки, іноді можна для полегшення закапати дитячі крапельки Салін, а можна спробувати соком буряка. Сік буряка свіжий приготувати і по 1 крапелькі в кожну ноздрю. Він розріджує та виводить виділення з носику. Ну а якщо і це не допомагає, то залишається лише дочекатися наступного зубчика. Успіхів і не хворійте!

Irus'ka
10.02.2009, 09:15
... Я обов'язково консультуюся з лікарем-гомеопатом
Скиньте, будь ласка координати гомеомата, якщо можна?!

Олюська
10.02.2009, 13:01
Скиньте, будь ласка координати гомеомата, якщо можна?!

І мені, і мені:)
Буду дуже вдячна!

Олюська
10.02.2009, 19:44
А в нас знову "зубна" температура:(. Зранку Олеся страшенно нудилась, а в обід-підозріло довго спала і виглядала така кволенька. Поміряли т-ру - 37,6, а тепер вже майже 38:(
Останнього разу це все тривало 3 дні і градусник показував аж 40,1. Весь час зарікаюся, що не збиватиму, але доходить до практики і на термометрі 39,9, то срашно робиться, ні компреси не допомагають, ні відро хпрохолодої води. Так не хочеться шпігувати дитину хімією:(
Треба якось пережити ті старшні 3 дні...

kati
10.02.2009, 19:55
ну я розумію не збивати, 37-38,але 39,9??????!!!!!!!:confused:

Koza-Dereza
10.02.2009, 20:05
А в нас знову "зубна" температура:(. Зранку Олеся страшенно нудилась, а в обід-підозріло довго спала і виглядала така кволенька. Поміряли т-ру - 37,6, а тепер вже майже 38:(
Останнього разу це все тривало 3 дні і градусник показував аж 40,1. Весь час зарікаюся, що не збиватиму, але доходить до практики і на термометрі 39,9, то срашно робиться, ні компреси не допомагають, ні відро хпрохолодої води. Так не хочеться шпігувати дитину хімією:(
Треба якось пережити ті старшні 3 дні...

А звiдки ви на 100% знаєте що то саме зуби? Зуби якраз лiзуть? В нас нiколи на зуби температури, тим бiльше 40 не було. Завжди було пов'язане з якимось вiрусом.

kati
10.02.2009, 20:19
як мені колись пояснювала лікар-"зубна темпепратура"-це 37-37.5,ввечері може дійти 38,але тримається не більше доби.Якщо інакше-то це вже не зуби.

ckorpionsha
10.02.2009, 20:23
як мені колись пояснювала лікар-"зубна темпепратура"-це 37-37.5,ввечері може дійти 38,але тримається не більше доби.Якщо інакше-то це вже не зуби.

А мені наша лікарка казала так, коли я їй казала,що ця наша температура на зуби: Таня, зуби лізуть 2 роки, то шо дитина 2 роки буде температурити постійно?!". Казала,що треба при можливості щоб дитину лікар оглянув хоч раз. А наша температура 38 була не зубна, а трахеітна:no:

kati
10.02.2009, 20:29
в нас аналогічно на зуби не було Т,але знаю що в моменти прорізання десни може бути....

IRUSKA*8
10.02.2009, 20:31
І в на було,що 1-ий раз "зубна" температура виявилась "отитною",а 2ий раз "кишково-інфекційною".....просто коли лізуть зубки,то імунітет ослаблюється і до "зубчикових проблем" додаються інші.........мені ще під час вагітності одна старенька педіатрша казала:Ірусь,запамятай-якщо на зубки буде висока температура,то щось в організмі лялюсі мусить бути "не так"(тобто є інша причина для високої темп.).....

Люша
10.02.2009, 20:43
А звiдки ви на 100% знаєте що то саме зуби? Зуби якраз лiзуть? В нас нiколи на зуби температури, тим бiльше 40 не було. Завжди було пов'язане з якимось вiрусом.
У нас всі 20 зубів виросли з температурою 40, три дні поки зуб не пробивав десну ми збивали температуру по 3 рази на день, в основному свічками у попу Ефералганом, а іноді і Анальгін з Димедролом доводилось колоти. Це був жах.:(:(:(:(:( Мені цікаво корінні зуби теж будуть з такою температурою лізти??? Але до них у нас ще є пару років спокую. До речі пару разів на перші зуби, коли я викликала педіатра нам прописували антібіотікі "на всяк випадок" і я здуру починала давати, а на другий день знахїодила зуб і йшла сваритися з лікаркою.
А вірусами і взагалі ми до садочка не хворіли, я навіть не знала, що таке у дитини соплі і що з ними робити, а кашлі перші у нас от цього року почалися...

Koza-Dereza
10.02.2009, 22:20
У нас всі 20 зубів виросли з температурою 40, три дні поки зуб не пробивав десну ми збивали температуру по 3 рази на день, в основному свічками у попу Ефералганом, а іноді і Анальгін з Димедролом доводилось колоти. Це був жах.:(:(:(:(:( Мені цікаво корінні зуби теж будуть з такою температурою лізти??? Але до них у нас ще є пару років спокую. До речі пару разів на перші зуби, коли я викликала педіатра нам прописували антібіотікі "на всяк випадок" і я здуру починала давати, а на другий день знахїодила зуб і йшла сваритися з лікаркою.
А вірусами і взагалі ми до садочка не хворіли, я навіть не знала, що таке у дитини соплі і що з ними робити, а кашлі перші у нас от цього року почалися...

I шо, температура трималась тиждень i бiльше? Я не думаю що на один - два зуба температура буде триматись тиждень з прогресiєю. В нас кожен раз як була температура, я валила на зуби, але потiм всеодно йшла до лiкарки. Нам показували лiхтариком в горлишку вавки, якi свiдчили про вiрус, або один раз запалення вушка. То я хоч знала з чим маю справу. Що вiрус то є вiрус, отит iнше, а зуби - зовсiм iнше. За перебiгом прорiзання зуба думаю не треба сильно слiдкувати i переживати, але за якимось вiрусом чи запаленням треба тримати руку на пульсi. Я кажу до того, щоб не легковажити температурою, особливо затяжною i ще й таку що не можна збити. Зауважте, я не кажу про приймання лiкiв, i тим бiльше антибiотикiв. Просто кажу що треба, як мамi бути ознайомленим з всiма варiантами, а не вирiшити що це зуби тиждень лiзуть з температурою 40. От i все.

kitka
10.02.2009, 22:36
Нарахунок температури 40, коли нічого не дає збивання. Моя знайома народжувала дитину в Будапешті і лікарка їй дала кілька порад на майбутнє. Коли така висока температура, то треба набрати у ванну або ванночку води 37-38 гр. і занурити туди дитину по шийку. Трохи потримати, а потім поступово доливати трошки холодної. І так протягом певного часу довести температуру води до 25 градусів. Моя знайома це випробувала одного разу, коли дитина не спала третю ніч від такої температури. Після такої процедури дитина заснула і спала до ранку.

Олюська
10.02.2009, 23:49
Звідки я знаю, що то на зуби?
По-перше, Олеся вже два тижні відмовляється від прикорму (це було для мене першим сигналом, хоча й була невпевнена).
По-друге, мацаю пальцем то місце, де має прорізатись зубчик - там такий твердий горбик. Ну зразу чути, що там є зуб, навіть просвічується біле, але ще під шкіркою, ось-ось вилізе.
По-третє, 3-ій і 4-ий зубчики в нас різались з т-рою 40 градусів три дні.
Ясно, що я, як свідома мама, одразу розглядала різні варіанти: горло, інфекційна хвороба, стоматит і т.д. запрошували кількох лікарів, але уважно фільтрували все, що вони нам повідали. Інтуїтивно я відчувала, що то зуби, бо дитя гризло несамовито все, що потрапляло на очі. І один толковий лікар підтведив мої здогади.
У нас взагалі всі зуби по-різному різались. Перші 4 вилізли без будь-яких ознак , тому віс лікарі казали, що то з розділу фантастики така т-ра, якщо на попередні не було.

Олюська
10.02.2009, 23:52
Нарахунок температури 40, коли нічого не дає збивання. Моя знайома народжувала дитину в Будапешті і лікарка їй дала кілька порад на майбутнє. Коли така висока температура, то треба набрати у ванну або ванночку води 37-38 гр. і занурити туди дитину по шийку. Трохи потримати, а потім поступово доливати трошки холодної. І так протягом певного часу довести температуру води до 25 градусів. Моя знайома це випробувала одного разу, коли дитина не спала третю ніч від такої температури. Після такої процедури дитина заснула і спала до ранку.

Чесно кажучи, я б побоялася так робити. Занадто довго дитина перебуватиме в холодній воді так можна й запалення заробити. Ось, наприклад, дорослі не будуть лити на себе холодну воду протягом 10-15 хв., а скоро облитися холодним душем і - під рушник.
ми з Олесею робили так: відро прохолодної води різко виливали і скоро закутували в рушник

kitka
11.02.2009, 00:26
Чесно кажучи, я б побоялася так робити. Занадто довго дитина перебуватиме в холодній воді так можна й запалення заробити. Ось, наприклад, дорослі не будуть лити на себе холодну воду протягом 10-15 хв., а скоро облитися холодним душем і - під рушник.
ми з Олесею робили так: відро прохолодної води різко виливали і скоро закутували в рушник
Це не є довго, це справа 5 хв. Тим більше, що спочатку вода 38. А відро прохолодної води на таку дитинку - це трохи шок. А на скільки таким чином впала температура?

карапуз
11.02.2009, 01:21
У Мартина ,коли лізли чотири верхніх зубчиків відразу,температура була 39,8 і трималась близько доби,ми з переляку навіть швидку викликали:umbrage:.Але,на диво,дитина з такою температурою собі спокійно бавилась,причому, серед ночі:8:.
А зараз в Мартина лізуть верхні і нижні ікла відразу(в нього,якщо лізуть зубки,то відразу чотири :ninja:),то сопливить уже тиждень і трошки капризує.От, вже маємо 16 зубчиків.А я начиталась,що ікла саме проблематичніше прорізаються і будь тут мудрим :confused:.
Так,що в кожної мами,своя історія про дитячі зубки :).

Koza-Dereza
11.02.2009, 01:59
У Мартина ,коли лізли чотири верхніх зубчиків відразу,температура була 39,8 і трималась близько доби,ми з переляку навіть швидку викликали:umbrage:.Але,на диво,дитина з такою температурою собі спокійно бавилась,причому, серед ночі:8:.
А зараз в Мартина лізуть верхні і нижні ікла відразу(в нього,якщо лізуть зубки,то відразу чотири :ninja:),то сопливить уже тиждень і трошки капризує.От, вже маємо 16 зубчиків.А я начиталась,що ікла саме проблематичніше прорізаються і будь тут мудрим :confused:.
Так,що в кожної мами,своя історія про дитячі зубки :).

Температура на одну добу i на цiлий тиждень - велика рiзниця. Я не заперечую що буває температура на зуби, але наголошую що тримати "руку на пульсi" коли температура висока i затяжна.

Олюська
11.02.2009, 12:22
Це не є довго, це справа 5 хв. Тим більше, що спочатку вода 38. А відро прохолодної води на таку дитинку - це трохи шок. А на скільки таким чином впала температура?
Цей спосіб мені порадив пан Левандівка (вилити різко відро води і закутати - на ранок порядок) і коли Олеся мала 40,1, ми так зробили, але то напевно треба було трохи почекати результату, а ми перелякались, що т-ра зразу не впала і...викликали швидку:8:
Я боялася, що дитина справді отримає шок, але вона так спокійно все пренесла, не перелякалась взагалі

Дана
11.02.2009, 12:56
В нас з Соньою зараз якраз "разгар" лізуть шість!!!! зубів:8:, температура 38-39,5, трималася протягом тижня, вже другий йде, тільки вчора температура впала нижче 38, лікарку викликали два рази, сьогодні має приїхати ще один педіатр, перша лікарка - зуби лізуть зразу і багато, і горло червоне. Плаче, вередує, не спить - від зубів, температура від горла. Хочу почути версію ще одного лікаря.

Олюська
11.02.2009, 13:16
В нас з Соньою зараз якраз "разгар" лізуть шість!!!! зубів:8:, температура 38-39,5, трималася протягом тижня, вже другий йде, тільки вчора температура впала нижче 38, лікарку викликали два рази, сьогодні має приїхати ще один педіатр, перша лікарка - зуби лізуть зразу і багато, і горло червоне. Плаче, вередує, не спить - від зубів, температура від горла. Хочу почути версію ще одного лікаря.
В нас теж горло було трохи червоне попереднього разу і швдка хотіла забирати в стаціонар, а коли ми відмовились, то виписали список ліків з 8 пунктів:8:, в тому числі антибіотик. Але той лікар, який казав, що таки лізуть зуби, нічого не виписав, бо казав, що то є нормально- почервоніння горла на зуби

Квіточка
11.02.2009, 14:39
а в нас завжди коли лізли зуби то була температура під 40 і горло червоне, я думаю шо температура від зубів, і горло, як і соплі від зубів, хоча моя дитина тьфу-тьфу нормально переносить температуру, то я і не дуже збиваю...
Я от що хотіла спитати, понесло мене сьогодні якогось чорта в садок:cesored: погуляти з малим, гуляли ми гуляли, аж доки директор не вийшов і не сказав шо в них в садку вітрянка:8:, тому гуляти тут не можна.... Все тут в мене почалася істерика:no:, запхала малого в коляску і почала всім дзвонити.... А хіба можна заразитися на вулиці коли дітей нема???? І ще, що можна нам зараз зробити щоб не захворіти???? Короче в мене паніка, я просто так боюся всіх тих хворіб...:umbrage:

Дана
11.02.2009, 15:28
Як мені колись казав старий лікар-терапевт, коли лізуть в дитини зуби організм ослаблюється, і не може протидіяти інфекціям ззовні, от тоді на той слабенький організм і чіпляються любі простуди і віруси. Але то різні речі, лізуть зуби і червоне горло, тобто горло червоне бо або простуда або вірус, або ще якась напасть і треба ту напасть лікувати. Є дітки імунітет яких високий і вони порівняно легко переносять прорізування зубів, ну максимум похникає дитинка, а є такі як моя Соня :tanksmile:любий зуб температура під 40, безсонні ночі, купа сивого волосся:( ( коли у Соні проріжуться усі зуби мені і фарбуватися не буде потреби, і так біла буду, вірніше сива:lol: ) і як результат того мордування - є черговий зуб:xaxa:. Казав лікар дитину загартовувати то і зуби будуть прорізуватися порівняно легко, я провтикала :ninja:і тепер шкодую, і мені важко і дитина мордується.:no:

kati
11.02.2009, 15:33
а А хіба можна заразитися на вулиці коли дітей нема???? І ще, що можна нам зараз зробити щоб не захворіти???? Короче в мене паніка, я просто так боюся всіх тих хворіб...:umbrage:

нічого вам не робити!
звичайно можна заразитись,бо ці хвороби передаються повітряно-рапельним шляхом....але якщо дитина не контактувала безпосередньо з хворим,то шансів мало

Квіточка
11.02.2009, 15:42
нічого вам не робити!
звичайно можна заразитись,бо ці хвороби передаються повітряно-рапельним шляхом....але якщо дитина не контактувала безпосередньо з хворим,то шансів мало
Ну от і я так думаю.... :)

Ная
11.02.2009, 17:07
Казав лікар дитину загартовувати то і зуби будуть прорізуватися порівняно легко, я провтикала :ninja:і тепер шкодую, і мені важко і дитина мордується.:no:
Впевнена,що мене моя мама не загартовувала,але каже,що зуби в мене лізли непомітно:confused:.
В Софійки вже є 8 зубів,зараз прорізуються відразу чотири,я випадково побачила,а так жодних ознак,тільки цицю просить постійно останнім часом. Але один зуб таки прорізувався з температурою 39,яка трималася три дні,зуб виліз,температура спала,але за пів дня дитину обсипало,згодом у Комаровського вичитала що це була розеола:Внезапное повышение температуры тела у ребенка любого возраста – это, в подавляющем большинстве случаев, проявление острой инфекции. Бактериальные инфекции практически всегда сопровождаются вполне конкретными и вполне определенными жалобами и симптомами. Трудно, почти невозможно представить себе ангину без боли в горле, дифтерию без налетов на миндалинах, аппендицит без боли в животе, пневмонию без кашля, менингит без рвоты и головной боли, и т.п. Вирусные инфекции, при которых высокая температура тела не сопровождается никакими другими симптомами – явление частое. Так, например, чуть ли не в половине всех случаев, когда есть лихорадка, а других симптомов нет, виновниками являются энтеровирусы. Еще одна весьма распространенная инфекционная болезнь «без симптомов» обязана своим возникновением особой разновидности вируса герпеса и называется внезапная экзантема или розеола.

Розеола – удивительно частая причина состояния, когда имеет место «высокая температура тела и больше ничего». Частая настолько, что имеет смысл рассказать о ней поподробнее. Признаки розеолы весьма специфичны. Вначале повышается температура тела и все – т.е. все остальное уже связано с высокой температурой – вялость, сонливость, отказ от еды. Но больше нет ничего – ни кашля, ни насморка, ни поноса, ни болей. И это неопределенное состояние продолжается около трех, иногда даже пяти дней, после чего температура очень быстро нормализуется, активный ребенок бегает по дому и просит поесть. Все домашние испытывают чувство глубокого удовлетворения в связи с выздоровлением от непонятной болезни, но через 10-20 часов после нормализации температуры, когда ребенок кажется абсолютно здоровым, по всему телу внезапно появляются элементы точечной или мелкопятнистой розовой сыпи. Состояние при этом не ухудшается, а сыпь сама исчезает через несколько дней (от 4 до 7). Это и есть розеола. Она не опасна, не дает осложнений и не требует лечения.

Таки згідна з тим,що при прорізуванні зубів знижується імунітет і дитину чіпається всяка напасть. Але кожен організм особливий,і реагує по-різному...
Наша дільнича любить все списувати на зуби,разом з тим виписує якісь ліки:8: і вже дуже часто чула від мам по сусідству,що вже не раз вона таким чином пропускала серйозні хвороби у дітей.

Люша
11.02.2009, 20:01
I шо, температура трималась тиждень i бiльше? Я не думаю що на один - два зуба температура буде триматись тиждень з прогресiєю. В нас кожен раз як була температура, я валила на зуби, але потiм всеодно йшла до лiкарки. Нам показували лiхтариком в горлишку вавки, якi свiдчили про вiрус, або один раз запалення вушка. То я хоч знала з чим маю справу. Що вiрус то є вiрус, отит iнше, а зуби - зовсiм iнше. За перебiгом прорiзання зуба думаю не треба сильно слiдкувати i переживати, але за якимось вiрусом чи запаленням треба тримати руку на пульсi. Я кажу до того, щоб не легковажити температурою, особливо затяжною i ще й таку що не можна збити. Зауважте, я не кажу про приймання лiкiв, i тим бiльше антибiотикiв. Просто кажу що треба, як мамi бути ознайомленим з всiма варiантами, а не вирiшити що це зуби тиждень лiзуть з температурою 40. От i все.
Ні, звичайно, не тиждень - два, три дні. Але лікарю все одно кожного разу показувала, просто вже знала, що швидше за все - зуби, і не пхала в дитину лікі.:confused:

cherepashka
12.02.2009, 14:28
І я не в тему,але пожаліюся.В нас Настюха 3 дні мучилась температурою під 40,всі засоби помагали тільки на годинку -дві.При тому всьому,її нічого не боліло.Прийшла одна лікарак,сказала,що то застуджене горло так дає.Ми не повірили,викликали ще другу.Вона довго оглядала,видивилась на грудках "пітничку (це я так думала,що то вона) і сказала уважно за нею стежити,бо скорше за все,то краснуха.І дійсно вчора в мене на очах дитина почала вкриватись плямками,а сьогодні вже вся червона бідачка.І вчора до нас якраз мала прийти в гості вагітна подружка,добре що все-таки відклали зустріч.Ось тепер сидимо дома на карантині і не маємо уявлення де підчепили цю заразу,адже всі родичі-знайомі здорові,а з чужими дітками ми не бавились