КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради.

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20

veronka
16.01.2011, 20:18
А як ви збивали і чи мастили чимось ясна????
я мочила в холодній воді махровий рушник і давала гризти (їй то подобалось), я не прихильник ліків і "мазяк", ну і не так щоб дуже тяжко жуби прорізувались (ну трохи нервова, трохи нитіком стає, але то нестрашно)))) знайомі в аптеці купували "Бебі-дент" (здається), їх синочкові від добре допомагав. Нам ЛОР порадила гомеопатичний препарат, який полегшує той процес дитині (але я б порадилась з лікарем)
а от стосовно кольору ясен - навіть не знаю, дівчата - у когось з малих так було???

Fleshka
16.01.2011, 20:21
в тому мсці де мають вилізти зуби уже другий тиждень ясна темно синього забарвлення.
а от стосовно кольору ясен - навіть не знаю, дівчата - у когось з малих так було???
В нас так було, біля місяця трималось, поки зуби не прорізались зі всіма небажаними супутниками - температурою поза 39, запором, рвотою 2 тижні і в кінці з наслідком - стоматитом.
А то в вас які ріжуться? Бо в нас таке посиніння з молярами було.

ViTanya
17.01.2011, 18:16
Нам ЛОР порадила гомеопатичний препарат, який полегшує той процес дитині
з гомеопатичних при прорізуванні зубів добре вібуркол свічки + Дентокінд. Побічних дій вони не мають.

natusik
20.01.2011, 15:46
у мене залишилось троха більше як півфлакону ереспалу в сиропі, відкритий з 10 січня. Може комусь треба-пишіть в ПП віддам за мандаринки або просто так.

Уляночка
27.01.2011, 01:28
ми..тобто масік Маркусь...кашляє....виписали нам лазолван..п"ємо по1/2 ч.л....ну і афлубін (як без нього:girl_crazy:)...тут "старші знаючі":girl_crazy: радять натерти гусячим жиром малого (деталі не дізнавалась),бо кашель якийсь глибоко-глухий...хтось робив нате,бо то мале ще..я щось боюсь....

Azza
27.01.2011, 01:56
А температуру має? Я Максиму при такому кашлі і без температури давала одразу цефодокс(антибіотик) і ереспал, 2 дні і кашель майже минає.
Дякую дівчата за дописи, вилізли нарешті зубки, синячки на яснах зійшли, температуру малому збила свічкою анальгін для дітейдала бо Т була 39,4, після чого Т не появлялась.еферелган150, і нурофен помагали лише на 12 год. а то і менше, ні в кого не лишився Бебідент, або хто знає де можна придбати?

Usmishka
27.01.2011, 07:41
радять натерти гусячим жиром малого (деталі не дізнавалась),бо кашель якийсь глибоко-глухий...хтось робив нате,бо то мале ще..я щось боюсь....
Я малу натирала, брала трохи того жиру плюс каплю йоду ы натирала спинку ы трохи грудки, оминаючи область серця. Паралельно пили молоко з медом ы маслом, але ми то робили в пывтора року. При прослуховуванны говорили що легены чисты, трохи чути хрипи в областы бронх.

Holly
27.01.2011, 08:48
То якийсь жах. Яринка не знати від чого має температуру. Не високу - 37,2. Каже, болить голова. Серед дітей не були, гуляємо самі. Боюсь, щоб Олнека не заразилась. А ще кажуть в районі "гуляє" дифтерія.

Уляночка
27.01.2011, 09:07
температуру має? Я Максиму при такому кашлі і без температури давала одразу цефодокс(антибіотик) і ереспал, 2 дні і кашель майже минає
неа..температури нема..лише соплі...антибіотик - то крайня межа...потім так мучимось з КШТ

olja_zaj
27.01.2011, 09:23
нам лазолван..
Нам від лазолвану було зле, дитина так заходилась відкашлювати, шо аж страшно було, таке враження було шо груди розірве.

Яська Березнева
27.01.2011, 10:35
Нічка була веселенька. Ввечері перед сном Яну заболів живіт. Вночі - рвота, два рази термоядерний понос. Не спали до півшостої ранку. Зараз усе ніби перейшло, але "в разгарє" насморк. Гарантований тиждень вдома і домашнє навчання)
А завтра ДН. На неділю планувалися гості...

Пупсик
27.01.2011, 10:38
Я малу натирала, брала трохи того жиру плюс каплю йоду ы натирала спинку ы трохи грудки
Ми після йодної сітки попали на Орлика з обструкцією. Казали там лікарі, що таких маленьких діток натирати не можна.

Natalysa
27.01.2011, 11:38
А ми вже хворіємо третій день. Має високу температуру (до 39) і більше нічого. Правда ще проблеми з каканням (то понос, то навпаки). Можливо це зуби, бо ясна червоні. Лікаря не хочу так кликати, бо минулого разу лікувала одне, а виявилось друге. Напевно прийдеться

Лідочка
27.01.2011, 11:57
І ми сьогодні зранку встали хворенькі - сопельки течуть (рідкі), покашлює, пчихає. Шо можна дати від кашлю (немедикаментозне).

solomka
27.01.2011, 12:22
І моя сьогодні встала з температурою 37,8, не кашляє, сопельок немає, хіба горло трошки червоне. А я планувала в неділю піти з нею на каток в Кінг Крос, тепер треба відкладати на інші вихідні.....:girl_sad:

Girljanda
27.01.2011, 15:11
виписали нам лазолван..п"ємо по1/2 ч.л....ну і афлубін (як без нього)...
А нам той лазолван ніц не помагає.
Ще мене дивує
радять натерти гусячим жиром малого (деталі не дізнавалась),бо кашель якийсь глибоко-глухий...хтось робив нате,бо то мале ще..я щось боюсь....
Хімію ви не боїтесь давати, а гусячим жиром натерти вам страшно???

---------- Додано в 15:11 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

Шо можна дати від кашлю (немедикаментозне).
Чай з мати-й-мачухи.

sensual
27.01.2011, 15:30
Шо можна дати від кашлю (немедикаментозне). Є такий спрей для горла Аквамаріс, це соляний розчин, ми частенько ним користуємось, або таблеточки лісобакт, підходить маленьким діткам, але то вже медикаментозне

Natalysa
27.01.2011, 15:42
Аквамаріс,
а ми його капали в носик.

sensual
27.01.2011, 15:44
Є для носика а є і для горла, в нас і те і те в постійному використанні

Natalysa
27.01.2011, 15:56
В мого малого вже понос. І що зним таке. Дівчатка, в когось з дітей було таке на зуби?

kolobok
27.01.2011, 16:49
В доні десь тиждень був кашель але такий несильний - могла покашляти кілька раз на день буквально. Кашель сухий і такий глибокий - вона аж як то кажуть бугикала. Пішли вчора до лікарки приватної, діагноз - алергічний фарингіт. В діагнозі не сумніваюсь (тим більше на щічках висипка зявилась), але от лікування в нашої лікарки завджи "термоядерне". От в цьому випадку - і еуфілін і супрастин і тд. Мала не є сильний алергік (часом висипає на щічках як перебере цитрусових або шоколадкою "добрі люди" пригостять), тому я не думаю, що нам варто аж такі ліки вживати. Наразі не даю нічого, але і муляє мене, запустити страшно. Вистачить нам просто дієти чи варта ще щось ?

Holly
27.01.2011, 19:43
Не високу - 37,2 Я в шоці, в Ярини 39,6. І більше нічого. Що то може бути?

Лідочка
27.01.2011, 19:59
Я в шоці, в Ярини 39,6. І більше нічого. Що то може бути?
А що тут має бути? Нормальна температура...

---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:57 ----------

Наразі не даю нічого, але і муляє мене, запустити страшно. Вистачить нам просто дієти чи варта ще щось ?
Можна подавати Діазолін в порошку (в аптеці роблять), він слабший від Супрастіну, але то треба щоб лікарка написала рецепт (дозування).

Holly
27.01.2011, 20:07
Нормальна температуратемпература під 40 нормальна???

Orman
27.01.2011, 20:09
в шоці, в Ярини 39,6. І більше нічого. Що то може бути?

Оль, а що більше жодних симптомів? А як вона почувається?

Holly
27.01.2011, 20:13
Оль, а що більше жодних симптомів? А як вона почувається?Більше нічого.Мусила збивати температуру, бо казала, що голова болить. Зараз вже краще, бавиться.
Дзвонила лікарці, завтра йдем аналізи здавати

Лідочка
27.01.2011, 21:55
температура під 40 нормальна???
Вибачайте, мозги закрутилися:) я прочитала 36,9, тому так здивувалася:)

Azza
27.01.2011, 22:41
Температура не маленька, а це перший день? В моєї двоюрідної сестри недавно було щось похоже, їй 3,5 рочки. 3 дні була температура під 40, кожен день ходили в поліклініку на огляд до хорошого педіатрапедіатр хороший, але щось тоді її заклинулоказала що просто ЛЕГЕНЬКЕ почервоніння в горлі, хрипів майже не було, просто важке дихання, на 4-тий день пішли знов на огляд. Лікарка запевнила що це йде на поправку, ввечері в малої температура під 40 і цьоця вирішила викликати швидку. Приходить лікар із швидкої, оглядає малу і каже у неї Гнійна ангіна, цьоця каже не може бути,бо зранку була в педіатра і та сказала що все нормально, той потім лікар показав цьоці горло, гній аж бризнув, тому якщо приблизно знаєте від чого температура то можна і почекати на аналізи, хоча я б для перестраховки б викликала знайомого педіатра або швидку.

airy_cat
27.01.2011, 23:56
3 дні була температура під 40, кожен день ходили в поліклініку на огляд до хорошого педіатра
:shok: Вобще с такой температурой имхо не они к педиатру, а педиатр к ним должен идти. А лазить "на огляд" 4 дня подряд с температурой под 40 - просто маразм какой-то. Мало того, а если это что-то заразное - детей других не жалко? Как представлю, так вздрогну.

Azza
28.01.2011, 00:01
Педіатр вирішила, що не заразно і самі можуть прийти, чого вона буде бігати, коли лише червоне горло!!!!!!!

Лідочка
28.01.2011, 00:03
Вобще с такой температурой имхо не они к педиатру, а педиатр к ним должен идти. А лазить "на огляд" 4 дня подряд с температурой под 40 - просто маразм какой-то.
+100! Хотіла задати те саме питання - і не страшно було дитину тягати? А якби вона просто відключилась десь там "під кабінетом"?
То так само ми прийшли в поліклініку, типу важитися/мірятися - питаю "є хтось до рочку?", тут жіночка вискакує: "ставайте в чергу, в мене в дитини Т 39 і ми стоїмо", так і хотілося сказати, що як розуму не вистарчає додому лікаря викликати, то стійте далі. Коротше, ми розвернулися і пішли, більше не йдем в поліклініку. Певно підемо аж в квітні, на рочок:) і до побачення:)!!!

---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний в 00:02 ----------

Педіатр вирішила, що не заразно і самі можуть прийти, чого вона буде бігати, коли лише червоне горло!!!!!!!
Вона не могла так вирішувати, ви дзвоните, викликаєте лікаря і все, вона нічого не вирішує. Але дзвонити треба в реєстратуру, а ви напевно їй особисто подзвонили?
А ви ще й кажете, що толковий лікар - та от, толковий - дитину з такою Т до себе гнати не буде! Варто задуматись....

Azza
28.01.2011, 00:12
чесне слово колись була хороша а тепер починаю сумніватись, якусь фігню тепер городить. +до того дуже полюбила гроші, як не віддячиш то навіть вдруге вимахується. В нас така ситуація що на 1 квартирі приписані мама, сестра з двома малими, я з малим і цьоця з молодшою донечкою, але всі фактично проживаємо в різних місцях, то тепер вона дуже обюрюється чому ми в неї хоча по даній адресі не проживаємо.

Alonka
28.01.2011, 01:07
в нас вже добу Т тримається 38,1-38,2. В десятій спала на 37.8, а далі знов. Так симптомів ніяких, ні нежиттю, ні кашлю, марудить і частіше наруки проситься, але активна, бавиться, їсть як завжди. Думала зуби, але не схоже, вона їх не рухає, не слиньтеся... Скільки часу нормально щоб така Т без змін трималась? Може то новий вірус? Переживаю, бо на вечір мені горла боліти почало. Є зміст педіатра завтра викликати?

Usmishka
28.01.2011, 07:30
Є зміст педіатра завтра викликати?
Якщо самі не можете горло глянути, то краще би хтось подивився.

Holly
28.01.2011, 08:50
Вночі мала страшенно "горіла", плакала, казали ручки і ножки болять. Температуру не міряла, але 39 точно було. Знову збивала((((( Зараз нормально, температура є, але не висока. Після біду будуть аналізи. Що вона за зараза?

elzar
28.01.2011, 12:51
підкажіть, може в кого була така ситуація: дитина місяць назад (в 5 місяців) перехворіла грипом, а потім як ускладнення, бронхітом. Лікувались ми 2 тижні, всі симптоми хворіб пройшли. Але вже 3 тижні в дитини підвищенна температура: як прокидається - 36.8, пограється 30 хв. - піднімається до 37.3-37.6. Дитина не перевдягнута (в бодіку на короткий рукав і в носочках або в колготах), в квартирі температура 21, аналізи крові і сечі в нормі. 3 лікаря слухали, дивились - сказали що дитина здорова, (навіть 2 з них сказали, що можна робити прививку). А на температуру, за їх словами - уваги не звертати, просто не міряти.
А я от не знаю, що робити, послухатися лікарів і не шукати в дитини хворіб чи звернутись ще до якогось спеціаліста?????? Дуже за то переживаю

sensual
28.01.2011, 14:49
ввечері в малої температура під 40 і цьоця вирішила викликати швидку. Приходить лікар із швидкої, оглядає малу і каже у неї Гнійна ангіна, цьоця каже не може бути,бо зранку була в педіатра і та сказала що все нормально, той потім лікар показав цьоці горло, гній аж бризнув, тому якщо приблизно знаєте від чого температура то можна і почекати на аналізи, хоча я б для перестраховки б викликала знайомого педіатра або швидку.

В нас була схожа ситуація, а коли така температура, і нема соплів і кашлю, це найчастіше ангіна, яка лікується тільки антибіотиками

---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

А я от не знаю, що робити, послухатися лікарів і не шукати в дитини хворіб чи звернутись ще до якогось спеціаліста?????? Дуже за то переживаю
Дякую! Я б вам радила звернутись ще до когось, можу вам порекомендувати хорошого імунолога в Чорнобильській- Костюченко Лариса Василівна, вона вам і на рахунок привовок порадить, я б на вашому місці з вакцинацією не спішила, зробите коли будете впевнені на 100 % що дитинка здорова, ми взагалі почали робити в 1.6р.

ckorpionsha
28.01.2011, 15:34
а за таке педіатра можуть лишити роботи!!!!!!!!!! свекруха в мене в медицині, то трохи розказує шо і як має бути. До дитини з температурою навіть 37.00 вона має прийти, якщо Ви зробили виклик. Нащо та температура, не має значенння. Не дай Бог щось не так, відповідальність лежить на ній.
У нас коли малий був малюсінький був випадок, що сильно плакав вночі, аж верещав, я не знала, що робити (то виявився животик-запори вже були), я з страху викликала швидку. приїхали, оглянули, зробила біля них клізму і поїхали. Так от ранком до мене в двері стукає дільнича і прибігає, що у вас сталось, нам з швидкої дали запис виклику до вас. Я була приємно вражена. Вона мені пояснила, що всі виклики швидких записуються у поліклініки до якої ви відноситесь. Так що не мордуйте дитину - нехай до вас приходить.

elzar
28.01.2011, 15:45
Я б вам радила звернутись ще до когось, можу вам порекомендувати хорошого імунолога в Чорнобильській- Костюченко Лариса Василівна
Дуже дякую, але ми в Чорнобильській до Возниці Яреми Володимировича ходим, він там зав. педіатрії.
Ще раз дякую

olja_zaj
28.01.2011, 18:55
але не висока. Після біду будуть аналізи
Оль, як в вас справи?

Natalysa
28.01.2011, 20:47
Дівчатка, Може зможете щось порадити - як я вже писала, то в малого була Т, потім почався понос. Крім того в нас ще і алергія на личку. А до того "комплекту" є висип на яїчках і пенісі досить великі, вже просунулось аж на дупцю. сиджу і чуть не плачу. поносдалі є, хоч вже менше (какав три рази)Мажу боро плюс, але не допомагає.І його ніби не свербить. Може це пампери, хоч я вже їх не даю.Що з тим робити?

Holly
28.01.2011, 21:35
Оль, як в вас справи?Дякую, вже краще. Температура ще є, але не така висока. Інших симптомів нема і не було. Здавали сечу, то лейкоцити 15-20 при нормі 5. Лікарка казала пити антибіотики, але я вагаюсь давати чи ні.

рижик
28.01.2011, 22:25
Лікарка казала пити антибіотики, але я вагаюсь давати чи ні.
Тут важко радити.
У мене схожа ситуація була цієї осені. В малої наніч піднімалась температура до 40, трошки покашлювала і горло розовеньке.Лікар слухала через день все було чисто.Коли така температура була на 3 день - виписала антибіотики в таблетках чи рідині (не пам"ятаю, бо до того часу ніколи їх не давала) -я не дала - вирішила почекати. Температуру збивала після 39 -39,5 (збивалась дуже погано), в день температура було лише трошки повишена, Вікуся була досить активна. На 5 день- вже були хрипи, казали початки запалення -ми 6 днів відкололись:( Хто знає, може якби тоді послухала лікарку і подавали ті легші антибіотики - може би обійшлось, без тих стресів від уколів.

MILITARIYA
28.01.2011, 22:35
В доці вечером піднялася температура до 38, лоб гарячущий, ручки були тепленькі, а ножки холодні, мала марудилася, плакала, не хотіла ні їсти, ні спати, поставила їй свічку парацетамолу, температура впала до 37,6, так і тримається вже 2 години. В нас виліз один зуб, якраз другий лізе, то може бути на зуби? Бо не кашляє, немає нежитю, правда сьогодні пробувала давати їй кашку куплену, зїла десь 4 ложечки, але не думаю, що від того.

Natalysa
29.01.2011, 00:03
MILITARIYA (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=3762), напевно на зубки. Принаймні як в нас деякі лізли, то така Т і була.

Gaichka
29.01.2011, 13:08
Natalysa, це не алергія, це напевно кишкова інфекція. Тут до лікаря треба. З лікарств точно що ніфуроксазид. І давати багато пити, в ніякому разі не допустити обезводнення організму.

Alonka
30.01.2011, 02:17
в нас вже добу Т тримається 38,1-38,2. В десятій спала на 37.8, а далі знов. Так симптомів ніяких, ні нежиттю, ні кашлю, марудить і частіше наруки проситься, але активна, бавиться, їсть як завжди. Думала зуби, але не схоже, вона їх не рухає, не слиньтеся... Скільки часу нормально щоб така Т без змін трималась? Може то новий вірус? Переживаю, бо на вечір мені горла боліти почало. Є зміст педіатра завтра викликати?
В п'ятницю приходила лікарка з поліклініки, симптомів ніяких, розвела руками і на всякий випадок виписала направлення в лікарню з підозрою на цистит-нефрит. Зранку здавали аналіз нащось в медісі( результат буде в понеділок після обіду!, можна було і в поліклініці вже в понеділок здати, якби знали). Т в нас далі стрибає до 39,7, збиваю, проходить дія ліків знов Т. Приватна лікарка прийшла тільки в суботу ввечері, і в нас вже фолікулярна ангіна. І в чоловіка теж, але узагалі без симптомів! Отака невесела картина...тепер знов антибіотик...

veronka
30.01.2011, 14:15
і в нас вже фолікулярна ангіна. І в чоловіка теж, але узагалі без симптомів! Отака невесела картина...тепер знов антибіотик...
я вам співчуваю, особливо маленькій солодкій доці:girl_sad: виздоровлюйте швидко:d25:
а антибіотик то обов*язково при ангіні, інакше ніяк??:girl_blush2: (соррі, просто я не знаю)

olja_zaj
30.01.2011, 15:29
ТО капєц якийсь, читаю про ті захворювання дитячі, бідаськи маленькі, батькам терпіння, а діткам одужання!
Оль як там Яринка? Шо в вас?
В нас також кашель вернувся по 2 кругу, тільки одужаємо і знову, завтра вже їдимо обстежимося .

popelushka
30.01.2011, 15:34
В нас також кашель вернувся по 2 кругу, тільки одужаємо і знову, завтра вже їдимо обстежимося .
В нас те саме: тиждень хворіє Юльчик, тиждень здоровий... Щось цього року дуже часто хворіємо:(

MILITARIYA
30.01.2011, 17:38
сьогодні Софійці ледве вдавалося збивати температуру, і то на кілька градусів, і дальше лізла догори.....привезли лікаря, послухав, подивився, порекомендував здати аналізи, тільки що подзвонив чоловік, він повіз аналізи сечі, сказав, що нирки і йде до лікаря з тими результатами.....:girl_cray:
сиджу ревлю:girl_cray:, ну де вона могла їх простудити, постійно, як не в мене на ручках, то на дивані......
поки що чекаю шо випеше лікар, але ми тільки після антибіотика, був двобічний отит....

Анута
30.01.2011, 22:10
Маю дурне запитання, але поставило мене в тупік.
Де (в якому місці) ви міряєте температуру свому хворому чаду?

Тараська захворів, а я стикнулась з тим що в різних складочках тіла (міряла на шийці, лікоть, бедрова складка) виявилась різна Т. Якій вірити?

Ная
30.01.2011, 22:22
ну де вона могла їх простудити, постійно, як не в мене на ручках, то на дивані......
інфекція в сечові шляхи з калом потрапляє завдяки підгузникам,особливо в дівчаток. Та й в самих одноразових підгузниках може бути будь-що,вони ж не стерильні,а перепрати перед використанням нема як... Ми теж в вашому,приблизно,віці через то проходили,лікувалися антибіотиком(.

MILITARIYA
30.01.2011, 22:40
Де (в якому місці) ви міряєте температуру свому хворому чаду?
Міряю під лівою пахою на ручці, а коли спить, то просто під складочками шийки, аби не збудити, температура може відрізнятися в нас в 2 - 3 градуси.

інфекція в сечові шляхи з калом потрапляє завдяки підгузникам,особливо в дівчат
я так собі і думала, що напевно через кал.
А який антибіотик ви приймали?
Ми тільки що з Софійкою приїхали з лікарні, лікар виписав антибіотик цифтріаксон колоти раз в день, поїхали колотися в лікарню, бо немаю духу то мацьопство вколоти сама, як вона бідненька мучиться, температура шкалить, коли приїхали з лікарні вже було 38,7, вона навіть нічого їсточки не хоче, то потрохи вливала з шприца водичку, щоб не зневоднився організм.
І коли пісяє, то дуже тиснеться, видно ще таки цистіт є, бо пісяє трошки, але часто...
Завтра піду до лікаря питатися, чи можна колоти ту дозу антибіотики 2 рази, бо за раз чогось не хочу такої нагрузки давати....

Ная
30.01.2011, 22:43
А який антибіотик ви приймали?
Цедекс,суспензія. Потім ше лікувалися бісептолом і довго пили канефрон.

Анута
30.01.2011, 22:52
Міряю під лівою пахою на ручці, а коли спить, то просто під складочками шийки, аби не збудити, температура може відрізнятися в нас в 2 - 3 градуси.
2-3градуси чи десяті градуса?

Коротше кажучи, взяла я звичайний ртутний, взяла на руки і на ходу поміряла.
Невтішно і головне безсимптомно. Мо на зуби?

MILITARIYA
30.01.2011, 23:22
2-3градуси чи десяті градуса?
десяті градуса, я міряю електронним, але його потрібно гарно притиснути, бо результати можуть відрізнятися.
ртутним мені дуже тяжко поміряти.

Невтішно і головне безсимптомно. Мо на зуби
може цілком бути на зуби, я тоже думала, що в Софійки на зуби, добре, що занесли сечу на перевірку, бо також ніяких симптомів, крам температури нема.
температура на зуби тримається до 3-х днів, якщо більше, то значить в іншому причина, то так мені сьогодні лікарка казала.

Ная
30.01.2011, 23:42
температура на зуби тримається до 3-х днів, якщо більше, то значить в іншому причина, то так мені сьогодні лікарка казала.
то температура при вірусних захворюваннях на третій день йде на спад,а якшо ні,то діло серйозне і без лікаря не обійтися. А в температуру просто "на зуби" я вже не вірю. Якшо в моєї дитини три дні поганий стан і нема покращення,на четвертий зранку я йду здавати аналізи,і кожен раз получається,шо недаремно(((.

Анута
31.01.2011, 00:27
Та я собі теж вирішила, що як завтра не буде видно полегшання - понесемо для початку сечу на аналіз.
Десь читала, що якщо ніби-то безсимптомно і тримається висока Т, то найвірогідніше нирки. А на зуби в нас ні у старшого, ні в молодшого ще Т не було.

MakarOnka
31.01.2011, 01:30
Завтра піду до лікаря питатися, чи можна колоти ту дозу антибіотики 2 рази, бо за раз чогось не хочу такої нагрузки давати....
Вибачте,що влажу з порадами,але цефтріаксон і потрібно колоти 2 рази на добу через кожні 12 годин,в один і той же час(напр.10 ранку-10 вечора),це дуже важливо!,інакше втрачається лікувальний дія(говорю вам як медсестра,яка до декрету працювала в дитячому відділенні)В нас не було жодного випадку коли б лікарі призначали прийом цих антибіотиків тільки раз в день

Alonka
31.01.2011, 01:52
а антибіотик то обов*язково при ангіні, інакше ніяк?
та ніби в таких випадках тільки антибіотикам( а в такому віці і гнійну то тільки антибіотиком. Бо може ускладнення дати. Мда, тут не чаю, не пополоскати і таблеток не посмоктати...
В мене декілька місяців тому сусідку з малим з ангіною в інфекційну швидка хотіла везти, але кололи вдома.
Нам прописали цефадокс суспензію, мала пити не хоче пручається, а як насилу вливаю то зразу вертає, як таке в діток випхнути без насильства? Колись його пили в таблетках, то порошочок нормально гамала і ще рот відкривала, а тут капець.

MILITARIYA
31.01.2011, 09:41
Вибачте,що влажу з порадами,але цефтріаксон і потрібно колоти 2 рази на добу через кожні 12 годин,в один і той же час(напр.10 ранку-10 вечора),це дуже важливо!,інакше втрачається лікувальний дія(говорю вам як медсестра,яка до декрету працювала в дитячому відділенні)В нас не було жодного випадку коли б лікарі призначали прийом цих антибіотиків тільки раз в день
Ото власне і я за таке, бо знаю, що вроді його так і в 2 рази колять, вчора ще спорила з медсестрою за то, що то є занадто велика доза антибіотика за один раз, вони навіть проби не хотіли робити, бо кажуть, що дітям не роблять ніколи, що в них алергій немає, бо то тільки дорослим роблять, але я настоїла, тому що переживаю, бо якщо вколять, а антибіотик почне давати побічну дію....аж страшно про таке думати. І ще, шо всім дітям вони колять один раз на день, мене це дуже здивувало, тому сьогодні будемо вже 2 рази колотися....

solomka
31.01.2011, 11:52
В доні вже 5-тий день температура, мабуть прийдеться давати антибіотик (лікарка приписала Флемоксин), спочатку було тільки горло червоне, а тепер ще й соплі. А сьогодні ще й малий прокинувся з температурою - мабуть також ангіна.

Анута
31.01.2011, 12:37
А ми сидимо, лікаря чекаємо :(
Настроюю себе на позитив (краснуха напр.)
Побачимо

Анута
31.01.2011, 15:03
Звітую: по аналізам в організмі запальний процес.
Лікарка запідозрила лише вуха, інших причин не бачить.
А ще я побачила, що прорізався ще один зубчик. Наклалось все :)
Завтра ще сечу здамо для виключення нирок із списку причин

Bobas
31.01.2011, 17:24
вони навіть проби не хотіли робити, бо кажуть, що дітям не роблять ніколи, що в них алергій немає, бо то тільки дорослим роблять, але я настоїла, тому що переживаю, бо якщо вколять, а антибіотик почне давати побічну дію....аж страшно про таке думати.
Нам пробу робили. На ручці- потім пару хв спостерігали... не було. І на лідокаїн нам робили пробу з водою для ін'єкцій. То був такий шок для дитини- ті проби.. ужас... Але без того всі боялись колоти - мала алергічна. Так що прийшлось. І антибіотик той кололи ми 2 раз на день. о 8 ранку і о 8 вечора... відкололи нас 5 днів.

veronka
31.01.2011, 17:33
лише вуха, інших причин не бачить.
тоді зверніться до нормального ЛОРа, як не маєте до кого, то пишіть в ПП

natorella
31.01.2011, 18:07
запідозрила лише вуха
ви у львові чи нє? йдіть до дунілової

Анута
31.01.2011, 22:45
Дякую дівчата.
Побачила ваші дописи лиш зараз і буду вдячна за інофрмацію в ПП.
Наразі розпочала дії з рекомендацій дільничої.
Краплі у вушко Отіпекс і щось гомеопатичне противірусне (назву не згадаю, а от ціна така пристойненька). Так він мучається вже другу добу, що вирішила діяти одразу. А з ЛОРом думаю теж треба буде проконсультуватись.
Вражена від крапель: я ще вагалась вушко-не вушко, але вирішила що якщо не вушко то від крапель покращення не буде. Написано в інструкції, що дають полегшення за 5 хв і знімають біль за 30 хв. Закапала і раптом за кілька хвилин моя дитина, котра тихо скиглила 2 доби час від часу з гучним плачем і практично не спала ті 2 доби, почала дрімати у мене на плечі. З того моменту до зараз більше не скиглив. А зараз, після другого закапування, гарненько собі поїв цицю і тихо спуняє :)
Нічого (окрім циці) ці дні не їв і навіть пити відмовлявся - остерігався що знову підсуну ліки, а сьогодні на вечір (після 2-х закапувань) проявив інтерес до їжі: спершу намагався набрати собі гречки з моєї тарілки, а потім попросив мандаринку. А ще нарешті за 2 доби попросився з моїх рук у татові обійми і щось почав розповідати на своїй мові.
Значить йдемо на поправку, хоча Т ще тримається (було 39,3). Зараз собі нарешті тихенько спуняє, а мамине серце співа від радощів. Скільки ж то для щастя треба ;)

Лідочка
01.02.2011, 00:06
Зараз собі нарешті тихенько спуняє, а мамине серце співа від радощів. Скільки ж то для щастя треба
Я вас вітаю, направду:) В нас теж сьогодні вже сопельки почали переходити. але той зубчик не дає нам спокою, дуже свербить і малий дуже марудиться, надіюся за день-два нарешті проріжеться....:)

Уляночка
01.02.2011, 00:46
нас теж сьогодні вже сопельки почали переходити. але той зубчик не дає нам спокою, дуже свербить і малий дуже марудиться, надіюся за день-два нарешті проріжеться
а ми далі хриплі і покашлюємо...ну і подразнення навколо ротика повернулось..але є радість-нарешті виліз той зуб,що мурдував нас ох як довго......

olja_zaj
01.02.2011, 21:37
Дівчата хтось давав своїм дітям імуномодулятор бронхомунал?
Ми почали часто хворіти, починається сопельки закінчується кашлем, одужуємо , йдемо в садок і знову по кругу, наша педіатр порадила нам бронхомунал, але в мене є трохи вагання чи воно нам надо?

madchen
01.02.2011, 22:43
А в нас така ось проблемка....Пупкова ранка в нашого малюка загоїлась осить гарно і швидко... а вчора я побачила, шо вона мокра:(( Що ж це може бути???? дитинці вже понад два місяці.

Bobas
02.02.2011, 01:00
Ми почали часто хворіти, починається сопельки закінчується кашлем, одужуємо , йдемо в садок і знову по кругу, наша педіатр порадила нам бронхомунал, але в мене є трохи вагання чи воно нам надо?
Ми давали після коклюшу... бо було те саме, що ви казали..соплі- відразу кашель... і так по кругу. Тільки кашель супроводжувався спазмами...
Коли його пили- мала по ночах кашляла(наче алергія), коли пили 3 міс(там по 10 днів)- не хворіли. Перестали- те саме-наша пісня хороша - починалася нежитем- закінчувалась кашлем. Забрали із садка. Мала перестала хворіти. Якогось покращення я не бачила. Зараз би вже не давала.

Dobra
02.02.2011, 01:13
Я давала малій три роки тому. Нам не допоміг. Зараз вже би також не давала. Скільки перечитала в неті, дійшла до висновку, що потрібно позбавлятись глистів, як правило вони знижують імунітет, і глянути на часті простуди в алергічному контексті, особливо коли ззовні схоже на вірусне, але без температури.

Donata
02.02.2011, 10:32
я давала, перший раз пройшли курс Бронхомунолом в 2,5роки - ефект був відчутний зразу, син 1,5 року не хворів (правда перед тим був ще курс Рибомунілом 3 місяці - нам не дало ефекту, тому пили ще й бронхомунал)

в кін. цього року (сину 5,5) теж пройшли курс Бронхомуналу - що пили, що радіо слухали.
Коли його пили- мала по ночах кашляла(наче алергія)
те саме і у нас, після першого такого позит. досвіду, покладала надії, а таке враження, що стало ще гірше :(. Може то не оригін. препарат, а якусь ... підробку продають :girl_devil:, бо перший раз ніякої реакції на прийом не було.
Зараз би вже не давала.
Зараз вже би також не давала.
і я би не давала

olja_zaj
02.02.2011, 15:39
і я би не давала
Дякую дівчата.

Hruska
02.02.2011, 17:35
Маля щось вже 2-ий день хрипинь носом..якісь постійні хрипи і вібрації в носику але все чисто сопельок нема. Така ситуація в нас вже десь 3-и тижні, я капала крапельки Аква Маріс і ніби пройшло, та й тоді воно нас не турбувало, а сьогодні погано спала в ночі, постійно будилася, дихала ротиком, бо носиком не виходило.
Прошу поради.

Анута
02.02.2011, 23:35
Важко сказати. Можливо у вас жарко і пересихає в носику затруднюючи дихання?

Якщо дуже важке дихання ротом з хрипами, то це може бути ложний круп. Але не накручуйте себе передчасно, можливо у вас дійсно просто гаряче і сухо вдома ;) здоров'ячка!

Bobas
02.02.2011, 23:52
Маля щось вже 2-ий день хрипинь носом..якісь постійні хрипи і вібрації в носику але все чисто сопельок нема. Така ситуація в нас вже десь 3-и тижні, я капала крапельки Аква Маріс і ніби пройшло, та й тоді воно нас не турбувало, а сьогодні погано спала в ночі, постійно будилася, дихала ротиком, бо носиком не виходило.
Прошу поради.
Нема соплів, і ніяких проявів алергії? якщо ні, то- один із варіантів спання з відкритим ротом і сопіння - в хаті сухе повітря. 2 варіант- аденоїди.

MakChervonyiURosi
03.02.2011, 08:45
Маля щось вже 2-ий день хрипинь носом..якісь постійні хрипи і вібрації в носику але все чисто сопельок нема.
І в нас таке було дууже довго, за вологістю слідкую, тому виключено... Вночі малий будився так само через вібрації в носику, як Ви кажете, але спав з закритим ротиком. Нам поміг аква-маріс і відсмоктувач, хоч виглядало наче сопельок нема, але як почали тягнути, то вийшло досить багацько. Також капали відваром ромашки, дуже допомагав.
А взагалі, старі люди кажуть, що у період з приблизно 2 місяців у всіх малят з"являються сопельки - то "мозок чиститься, дитина мудрішає" :)
А в нас така ось проблемка....Пупкова ранка в нашого малюка загоїлась осить гарно і швидко... а вчора я побачила, шо вона мокра( Що ж це може бути???? дитинці вже понад два місяці
І в нас точно так було, правда пупок не був аж дуже мокрий, так, трошечки рідини виділялось і пупчик почервонів. Раз чи двічі ватною паличкою, змоченою у спирті притиснула до пупця. і як купала то дитячим милом промивала і все. Пройшло :) але якщо пупочок дійсно мокрий дуже, то певно варто лікареві показати.

Xomka
03.02.2011, 10:43
старі люди кажуть, що у період з приблизно 2 місяців у всіх малят з"являються сопельки - то "мозок чиститься, дитина мудрішає"
Оце-то перл!:girl_crazy: Але старші люди як щось скажуть:D
Справді приблизно в два місяці в діток з'являються сопельки, але не через "мозок чиститься" чи дитина хвора - просто слизова носу налагоджує роботу, регулює баланс сухості-вологості. Певний час в носику дуже сухо, пізніше з'являється трохи сопельк - це є нормальний природний процес розвитку організму.

elzar
03.02.2011, 13:10
спання з відкритим ротом і сопіння - в хаті сухе повітря. 2 варіант- аденоїди.
підтримую ці твердження

Януся
10.02.2011, 08:54
Дівчата, підкажіть! У нас лізуть зуби і вже тиждень соплі. Ніяких ліків я не давала, лише промивала фізрозчином носик і купались в евкаліпті, спали трохи на підвищенні. Та сьогодні Януся почала підкашлювати і вже толком не може смоктати цицю. Що робити????Це кашель від сопель мабуть, які стікають їй в горло... Чи ні? Толкового ЛОРа не знаю. Ми на Сихові, якщо хто знає, напишіть в ПП.

SoLana
10.02.2011, 10:08
Добрий день. В нас таке подібне було. Правда була перед тим ще й температура а вже по температурі почала мала підкашлювати, в мене коліжанка дитячий педіатр, то казала так: якщо нема температури то просто день поспостерігати, якщо це на зубки то може таке бути. І в нас пройшло... але мала кашляла рідко може за весь день разів зо 5. Але то лише власне спостереження, так що потрібно з лікарем розмовляти . І знову ж таки тре толкового бо як правило наші лікарі зараз понавиписують цілий мішок ліків...

Уляночка
11.02.2011, 02:25
ну а ми маємо 2 нездорових діток зараз в хаті..в Любіка червонюще горло...площимо хлорофіліптом+смокчемо септифріл/чи той же хлорофіпт...пшикаємо ангіналом (якщо не дає), а нині вже і біопароксом..результтаів наразі нуль..щойно так кричав,що болить....не знаю,що давати....можливо, дієвіе знаєте
а в Марка був тиждень спокою (перестав кашляти..залишки попереднього прорізування жжжубів) і пішло по новому колу-слина+соплі до підлоги...розлади КШТ і тепер страшнючий кашель....і думаю,що надер від того вже горло,бо вчора лікар дивилась - казала ледь червоне...ну і кашель щось посилюється від того Флюдитеку...ще даємо по півтаблети глюканоту кальцію і промиваємо носик фізрозчином...вже завтра проріжеться зуб,бо дірка вже в мм є..

Dobra
11.02.2011, 02:32
щойно так кричав,що болить....не знаю,що давати....можливо, дієвіе знаєте
Настойка прополіса - і обезболює сильно (дія в рази сильніша ніж у новокаїну), і лікує прекрасно. Полоскати, і внутрішньо. Настойка звіробою - але дуже обережно. А ще гранатовий сік помагає при ангінах, але домашній.

natorella
11.02.2011, 08:19
спали трохи на підвищенні
від того соплі і стікають
класти треба спати на рівне і не бік - шоб витікали з носа
а чим вам лор поможе? випише зараз від кашлю шось - будете мучити дитину
я ніц тоді не роблю
але то я

Анута
11.02.2011, 11:23
в Любіка червонюще горло...площимо хлорофіліптом+смокчемо септифріл/чи той же хлорофіпт...пшикаємо ангіналом (якщо не дає), а нині вже і біопароксом..
ми смоктали Лісобакт (оральний антисептик) і пшикали Інгаліптом

veronka
11.02.2011, 12:02
був період коли Маргошка тижні два хропла уві сні і дихала ротиком, таки до ЛОРа з*їздили (до своєї нормальної), все оглянули і винесли вердикт: що ж ви хочете? у вас зубки на підході))) і якось так непомітно моє дітисько перестало хропти))) натомість маємо +4 зубчики)

Piama
11.02.2011, 12:10
Дівчата підкажіть ,як найкраще зарадити червоному горлу, у мене в дитини півтори року червоне горло вже 3 дні , соплі, температура 38,5, кашель (мабуть відкашлює соплі) . Я даю лісобакт, анаферон, умкалор, але змін на краще нема ніяких. Я тут читала про інгаліпт , ангинал, що краще?

solomka
11.02.2011, 12:25
Любіка червонюще горло...площимо хлорофіліптом+смокчемо септифріл
я своїм дітям давала фарінгосепт або ефізол (але це вже мабуть для старших), колись раніше горло лікували орасептом

Nastynya
11.02.2011, 12:25
класти треба спати на рівне і не бік - шоб витікали з носа
а хіба не можна на підвищення?нам навпаки, ще раніше всі лікарі(і в поліклініці і в лікарні) казали якраз на підвищення і на бочок.ну в нашому випадку, інакше є неможливим-бо мала не може тоді нормально спатки, задихається, тож спимо або на підвищенні або на мені. в нас наразі також десь зубки лізуть, третій день сопельки, але ні температури, ні зменшення жвавості нема. кашляти також може пару разів на день, але чути що просто хоче сопельки відкашляти. нічого не даю, частіше провітрюю, на батареї мокрі рушники і більше гуляємо - бо на вулиці її нічого не турбує і легше дихається. тай ніби на вулиці швидше сопельки підсихають та проходять.

Usmishka
11.02.2011, 12:58
казали якраз на підвищення і на бочок
Коли на підвищення то дитині соплі стікають в гортань і далі, подразнюють горло і все решта, а коли спати на рівному, то витікають з носа, проте спати так при сильній нежиті практично неможливо(

Solomi
11.02.2011, 13:15
Я даю лісобакт, анаферон, умкало
того при болі в горлі має бути достатньо, але при такій темепературі, варто показати комусь досвідченому
ще хіба можна давати смоктати по 0,5 таблетки хлорофіліпту

може ЛОРа викличте додому

Girljanda
11.02.2011, 13:46
тепер страшнючий кашель....
А нам найкраще допомагає суха мікстура від кашлю (але якщо кашель не сухий). І дуже багато мам кажуть, що допомагає.

Sky
11.02.2011, 15:03
Дівчата, у моєї малої гематома кивального м'яза і кривошия з лівої сторони. Малій 2,5 місяці. Чи було в когось таке? Як з цим давали собі раду?

Girljanda
11.02.2011, 15:20
кривошия з лівої сторони.
В мого малого було. Ми робили масаж (ортопед показав як, робили самі, можна було і до нього ходити), електрофорез (не дуже приємна процедура для малої дитини, бо трошки щіпає) і вигрівали парафіном (прикладали теплий парафін до шиї). Вроді 2 тижні ходили на електрофорез і парафін, але то вже індивідуально.

Mamusya
13.02.2011, 17:40
кривошия з лівої сторони.
в нас таке було в старшого. Пройшли два курси масажу і все виправилось. Головне періодично змінювати положення , на якому спить дитинка (тобто на лівому і правому боці - чергувати треба ).

Sky
13.02.2011, 21:27
Дівчата, дякую, за що відгукнулися :) Будемо старатися :)

Zoryanazirka
14.02.2011, 10:34
Марко зранку збудився з таким малиновим рум'янцем... Жаліється - мама, я такий горячий, і в нозі мені дуже зимно... Міряю а в нього 39,6...

Zoryanazirka
14.02.2011, 21:30
В Марка 40,4...Дала мефетамінову кислоту..

Лідочка
14.02.2011, 21:37
В Марка 40,4...Дала мефетамінову кислоту..
Обтираєте? Нам дуже допомагало, і йому трошки легше буде...

Zoryanazirka
14.02.2011, 21:41
Ледве вмовила випити пігулку... Я в щоці, поки тримається 40,4... Чекаю 30 хв і буду викликати швидку. Обтирати не дає... Чоловік вже хотів в зимну ванну, але я боюся щоб судом небуло

Анута
14.02.2011, 21:45
Зоряна, а крім Т ще якісь симптоми простуди є? зараз той грип дуже кепський почався. Одразу запалення легень і Т тримається в районі 40

Лідочка
14.02.2011, 21:51
Чоловік вже хотів в зимну ванну, але я боюся щоб судом небуло
Я б теж таке не робила.....
Чекаю 30 хв і буду викликати швидку.
Може не чекайте....викликайте зараз...

Zoryanazirka
14.02.2011, 21:56
Більше симптомів ніяких, трошки червоне горло та й все ...

Bobas
14.02.2011, 22:09
Обтирати не дає...
Обітріть !!!1 до 2 оцет із водою- температура почне падати. Нам тільки так температура спадала при грипові... швидка приїде наколе!!! Завжди так роблю, коли крайній випадок- краще обітру аніж колоти. І ношпу даю від спазму. Обтираю ноги, руки, віски, але поволі, щоб не судомило.

Vegas
14.02.2011, 22:17
Допис від Zoryanazirka
Чоловік вже хотів в зимну ванну, але я боюся щоб судом небуло

Ми минулого року мали температуру під 40. І ніякі ліки не збивали температуру. Горло в нас не було червоне. Тоді ми посадили малого в літню воду десь на 5хв. Ні в якому разі не можна в холодну. Оходжували тіло літніми водяними компресами. Температура почала спадати до 38.8 десь через годину. Ще б довше температура трималась, мені б допомогу надавали (дуже я панікую). Бажаю вам одужати скоріше.

Zoryanazirka
14.02.2011, 23:31
До 39,1 збили дитячим аспірином і обтиранням. Заснув синочок, я напевно ще довго не спатиму...

Уляночка
14.02.2011, 23:37
зараз той грип дуже кепський почався
ми теж з Любком маємо вже 8 діб...горло червонюще..2 дні температурив поза 39....ще й досі горло болить..полоще+ангінал і хлорофіліпт...
а нині вже муж зліг...хворіє 1-2 рази в пятілєтку і так недоречно..діти хворі..в Марка ще 2 зуби лізуть...я ніяка..ще й в нього (мужа) День народження....

Натуля
14.02.2011, 23:43
Zoryanazirka, може купіть свічки анальдим - це анальгін з дімедролом, те саме, що вколить швидка. Там є з дозуванням 100мг/10мг, то їх можна застосовувати дітям з одного року.

Zoryanazirka
14.02.2011, 23:49
Ми вже купили свічки, але я вже боюся давати, стільки вже хімії в нього запхали... Ібупрофен, мефетамінову кислота - 2 рази по чверті, 2 аспірини по 81 мг...

Натуля
14.02.2011, 23:57
Може тоді вібуркол? З коротким проміжком давати? Ми ним 39т малому збивали. Все ж гомеопатія

Ная
14.02.2011, 23:59
Тоді ми посадили малого в літню воду десь на 5хв. Ні в якому разі не можна в холодну.
Вода має бути 37 градусів. І та процедура не є чимсь страшним і неприємним,два тижні тому сама перехворіла грипом,саме в такий спосіб знижувала собі температуру,я б в тій ванні сиділа годину,а не 5 хвилин)))

Лідочка
15.02.2011, 00:00
Може тоді вібуркол?
А нам він абсолютно нічого не дав при такій Т....

Натуля
15.02.2011, 00:16
В нас лише один раз була температура. І коли піднялася вже до 39 то я почала давати по інструкції, скільки там вказано при гострому стані і т поповзла вниз. Маю ще анальдим і нурофен, але ттт, користуватись не доводилось. І ще, синуля при високій т мав дуже холодні руки і ноги, то спочатку я його просто тепліше вдягнула. А от коли я вже закутала в одіяло то тоді він заснув і йому стало краще.

ksjuha
15.02.2011, 00:19
І ще, синуля при високій т мав дуже холодні руки і ноги, то спочатку я його просто тепліше вдягнула. А от коли я вже закутала в одіяло то тоді він заснув і йому стало краще.

А наша лікарка навпаки не один раз нагадувала, що при високій температурі в жодному разі дитину кутати не можна :girl_in_dreams:

Натуля
15.02.2011, 00:31
А наша лікарка навпаки не один раз нагадувала, що при високій температурі в жодному разі дитину кутати не можна
Так от і я про це знала. А свекруха: "та закутай, нехай пропотіє і стане йому легше". А я ж знаю, що не можна кутати. А в результаті потім таки ризикнула і нам це допомогло.Антон заснув на кілька годин і температура більше не піднімалась. Нікому так не раджу, лише говорю виключно про наш випадок.

Анута
15.02.2011, 00:32
Звичайно, що якщо при Т все тіло "пашить", то закутавши можна спровокувати перегрів. Але коли при Т б'є озноб, то краще таки одягнути, бо приємного мало.
Раз Павлуся "трусило" і казав що йому холодно - закутала, зігрівся, заснув, пропотів і Т спала.
Але тут реально треби дивитись яка ситуація і який метод кращий буде.
А на обтирання чи ванну дійсно треба теплу воду, оскільки в холодній буде ще гірше і можуть бути судоми.
Нам ще педіатр радила при високій Т чвертку но-шпи - знімає спазм судин і Т теж падає.

Анута
15.02.2011, 08:48
Зорянко, як ніч пройшла? Як Маркусик?

mermaid
15.02.2011, 09:07
Цитата:
Допис від natorella Переглянути допис
дівчата
підкажіть лікаря-ортопеда чи остеопата шоб дитині на ножку подивився
але нормального
Є нормальний лікар в Охматдиті зав. відділенням травматології Кузницький Іван Федорович ортопед травматолог, досить кваліфікований. Водила двох своїх дітей до нього. В ПП дам конкретні координати, кому потрібно.
Дівчата підкажіть хорошого лікаря, бачу фіона вже як рік не заходила на дп.. Може хтось підкаже до кого звернутись, у 12-річної дитини плоскостопість, лікар порадив супінатори, носимо вже другий рік, змінюємо на нові регулярно, але ноги все одно болять...:girl_cray:

Zoryanazirka
15.02.2011, 09:09
Десь коло 1ї температура спала до 37,8, так і спали. Маркусик будився часто вночі, говорив щось через сон.. просив пити. Збудився з 37,8 без змін. Я ндіюся що рости не буде, я вчора так злякалася.. 40,4 знов міряємо 40,5, стільки всього вже випив і нічого не діє.. в дитини руки трусяться, ледве слово може вимовити...

Nuson
15.02.2011, 09:41
В мене тоже вдома повна ...опа. Від суботи (ще встигли всі в село з'їздити) чоловік з високою Т, а вчора зранку вже мама тоже ледве тепла, а завела малого в садочок, бо був ще здоровий, то після обіду подзвонила вихователька, що має високу Т і дуже голова болить. Збивала йому Т Нурофеном, але якийсь такий кашель дивний почався і так само як Zoryanazirka каже "в дитини руки трусяться". Що ж це таке за напасть?!!!:girl_cray:

Piama
15.02.2011, 13:18
Дівчата підкажіть чим допомогти відкашлювати дитині, бо як я вже писала раніше ми хворієм вже тиждень , 5 днів була висока температура до 39,5 доходило, сьогодні перший день нема, але лишились соплі прозорі-прямо лиють, і кашель сильний, давала антибіотик аугментин і від кашлю проспан, але кашель не проходить, шлоло вже не червоне майже, дякую

solomka
15.02.2011, 13:44
чим допомогти відкашлювати дитині
нам відкашлювати допомагав лазолван (сироп)

sensual
15.02.2011, 14:38
А ми від кашлю завжди приймаємо мукалтин, дешевий але діючий

mermaid
15.02.2011, 15:40
і масаж на спині робити легенько постукуючи....

Donata
15.02.2011, 16:52
Дівчата підкажіть чим допомогти відкашлювати дитині,
я при схожій ситуації даю Ереспал. Проспан нам неефективний чомусь. Було б добре, якби лікар прослухав і порадив, бо кашель дуже різний буває. От у нас за ост.місяць такий кашель від нежиті перейшов 2 рази в обструктивній бронхіт :girl_cray:, то нам прописали ще й Бронхорил, щоб бронхи розспазмувались + масаж
mermaid
і масаж на спині робити легенько постукуючи....
На рах. дренажного масажу, то його (як і будь-який масаж) не можна робити, коли є температура або гостра фаза, тому краще спитати у лікаря. А робиться просто: подушку на коліна, на подушку дитинку, личком донизу, щоб голівка звисала (має бути нижче плечей) і ребром долоні постукувати район легень. Це має "відбивати мокротиння" і провокувати відкашлювання.
нам відкашлювати допомагав лазолван (сироп)
Амбробене сироп має ту саму діючу речовину і ціна менша

inchik
15.02.2011, 19:08
я при схожій ситуації даю Ереспал.
хороший препарат, дійсно припиняє будь-який кашель як вологий так і сухий за рахунок того, що пригнічує секреторну діяльність і той слиз, що є в бронхах (і не тільки, а й в носоглотці) і ще не вийшов просто присихає до наступної хвороби чи вірусної інфекції, тому тре дуже добре подумати чи варто таке робити заради свого заспокоєння (по-іншому не можу назвати причину, по якій можна цей препарат давати)...хоча асматикам підходить добре

Prutylyatko
15.02.2011, 19:53
Може, трошки не в тему, але підкажіть, чим в дитини можна вивести герпес, має на кутику ротика ту заїду, а я нічим не можу вивести.

Олюська
15.02.2011, 19:58
чим в дитини можна вивести герпес, має на кутику ротика ту заїду
А герпес і заїда - то хіба одне й те саме? В мене якщо заїда, то мащу жирною сметаною (домашньою) або маслом - за 2 дні сходить. Можете помастити дитині, коли спить

Prutylyatko
15.02.2011, 20:03
Мабуть, заїда, в кутику ротика тріщинки та почевоніння, його воно мучить. Пробувала Пурелан, Бепантен, але нічого на разі не дало ефекту. Сметанка є, буду пробувати. Дякую.

Myroslava82
15.02.2011, 23:12
Можливо тут є лікарі або ті хто на тому розуміється, порадбте шось, бо я сьогодні вже стільки всього в неті начиталася, шо голова спухла і далі не знаю, шо робити.
Вчора зранку мала встала з температурою 38,2. Кашляла і сопляла. В обід піднялася до 38,8, я збила парацетамолом. Ввечері збіла ше і вночі збивала температуру 39,7. Зранку викликала лікар"я, сказав, шо ангіна ( тут кожного разу якшо проблема з горлом, кажуть шо ангіна, тому я не дуже впевнена чи то вона чи ні). Виписав антибіотик. В обід знов температура піднялася до 38,7 і я збила ібупрофеном. Мала заснула після чого проснулася вся мокра і без температури. Зараз в неї 37,5. Але на горлі я побачила маленьку білу цяточку. Тому в мене дилема: давати антибіотики чи ні - дитині ніби то краще, але про ангіну начиталася багато нефайного, так як і про ускладнення.

Witlof
15.02.2011, 23:17
Дівчата, прошу поради. В синулі насмарк, соплі течуть рікою, температури немає. Промиваю носа Аква марісом, через 15 хв. Делуфен, а також 3 рази в день Афлубін - ніякого ефекту. Сімейний лікар приходила, призначила закапувати носа ЛИШЕ розчином соди з водою (1 ч.ложка на пів склянки води) і більше нічого, а синочок ледве дихає. Боюсь щоб не впало на бронхи. Порадьте щось дієвіше або доброго спеціаліста. Нам 3,5 місяці.

inchik
16.02.2011, 00:06
Може, трошки не в тему, але підкажіть, чим в дитини можна вивести герпес, має на кутику ротика ту заїду, а я нічим не можу вивести.
виникнення заїди спричиняє стрептокок, а герпес - вірус герпесу
заїди виникають при нестачі в організмі вітамінів групи В, коли знижується імунітет...можливо малеча хворіла нещодавно, тому і "вилізла" та бяка.

---------- Додано в 00:06 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:55 ----------

Мала заснула після чого проснулася вся мокра і без температури. Зараз в неї 37,5. Але на горлі я побачила маленьку білу цяточку. Тому в мене дилема: давати антибіотики чи ні - дитині ніби то краще, але про ангіну начиталася багато нефайного, так як і про ускладнення.
треба щоб лікар в горло подивився і або підтвердив, що то ангіна або спростував...але при ангіні, принаймні в нас так точно було, температура висока тримається постійно і не збивається, а як збивалася, то зовсім не на довго. якщо то дійсно ангіна, то таки прийдеться антибіотик приймати, бо дійсно не так страшна ангіна, як її наслідки (суглоби, серце, нирки як мінімум страждають)
я своїй малій при підозрі на ангіну (теж були білі цятки, але не гнійні пробки) використовувала місцевий антибіотик Інгаліпт - він не всмоктується в кров і діє в горлі - саме в місці розташування інфекції.

Лідочка
16.02.2011, 00:24
Але на горлі я побачила маленьку білу цяточку. Тому в мене дилема: давати антибіотики чи ні - дитині ніби то краще, але про ангіну начиталася багато нефайного, так як і про ускладнення.
Якщо маленька біла цяточка - то гнійна ангіна, завтра може бути все горло в гноєві.
Полоскати горло кожну годину (ну хоча б 1,5 години). Якщо не вміє ще полоскати, то марлю на палець і витирати - полоскати можна різним: сіль з содою, шалфеєм, фурациліном...Якщо будете часто полоскати, то все буде добре і антибіотиків не треба. Якщо ні, то тяжче, бо гнійна, знаю по собі, дихати не давало, помагало тільки полоскання, хоч антибіотики кололи. Я то все знаю, бо якраз племінник хворіє гнійною ангіною, в них бабуся медик - то ніяких антибіотиків, тільки дуже часте полоскання. І, до речі, малому ніби вже полегшало і він вже не хтів полоскати, на вечір знов піднялася Т(хоч вчора вже не було), відразу пополоскав горло і Т за півгодини впала.

Myroslava82
16.02.2011, 00:34
я своїй малій при підозрі на ангіну (теж були білі цятки, але не гнійні пробки) використовувала місцевий антибіотик Інгаліпт - він не всмоктується в кров і діє в горлі - саме в місці розташування інфекції.
Я інгаліптом почала пшикати ше вчора, але ті хранцузи такого дітям не роблять, тому я й не признаюся. Я не проти антибіотика, якшо треба, але чомусь тут надто часто його виписують, тому часто доводиться робити своїм розумом. А скажіть при ангіні білі цятки де появляються: на язичку, мигдаликах чи на задній стінці? В малої на задній стінці.

Лідочка
16.02.2011, 10:05
В малої на задній стінці.
Там і появляються.

фасолька
16.02.2011, 12:04
Myroslava82, я теж недавно хворіла разом з донею - нестерпно боліло горло. Наша ЛОР призначила місцевий антибіотик bioparox (бо Інгаліпт не допомагав зовсім). Одужуйте!

Myroslava82
16.02.2011, 12:09
А то нормально , шо при ангіні насмарк і кашель? І чи може пройти температура при ангіні за аівтора дні?

inchik
16.02.2011, 12:30
А то нормально , шо при ангіні насмарк і кашель? І чи може пройти температура при ангіні за аівтора дні?
якщо якраз протягом того часу пшикаєте Ігаліптом. то може! так і має бути! знач діє! пшикайте далі і виздоровлюйте!

---------- Додано в 12:30 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

забула ще додати, що якщо вже почали лікувати Інгаліптом, то доведіть то до кінця (днів 10), бо із власного, нажаль, досвіду і такий теж поганий досвід мають і друзі, так якщо недолікувати і на перший погляд здається, що все добре, то є велика ймовірність, що через пару днів матимете ту ж саму біду, може і у складнішій формі, бо зазвичай збудник ангіни (стрептокок) може стати стійкішим до того антибіотика

Лідочка
16.02.2011, 12:51
місцевий антибіотик bioparox
В могоьчоловіка на нього була алергія.
Ну і побічні дії:
Побочные действия:
Препарат обычно хорошо переносится пациентами, однако при применении препарата Биопарокс у пациентов возможно развитие таких побочных эффектов:
- Со стороны дыхательной системы и ЛОР-органов: сухость слизистых оболочек носа и горла, чихание, ощущение жжения на слизистых оболочках, кашель, астма, спазм бронхов, нарушение дыхания, эдема или ларингоспазм.
- Со стороны желудочно-кишечного тракта: тошнота.
- Со стороны органов чувств: изменение вкусовых ощущений, неприятный вкус во рту, покраснение глаз, слезотечение.
- Аллергические реакции: кожная сыпь, зуд, крапивница. В единичных случаях возможно развитие анафилактического шока, при развитии которого показано введение адреналина внутримышечно, обычно доза адреналина составляет 0,01 мг/кг массы тела пациента, при необходимости инъекцию повторяют спустя 15-20 минут.
Препарат не назначают детям в возрасте младше 2,5 лет в связи с повышенным риском развития ларингоспазма.

Myroslava82
16.02.2011, 12:58
А хіба інгаліпт то антибіотик?
В інструкції біопароксу нема показання на ангіну, я вже колись його використовувала при фарингіті. До того ж ше треба знати скільки днів його використовувати, то ж все ж таки антибіотик?

Лідочка
16.02.2011, 13:07
В інструкції біопароксу нема показання на ангіну, я вже колись його використовувала при фарингіті. До того ж ше треба знати скільки днів його використовувати, то ж все ж таки антибіотик?
Мені його виписували при гнійній ангіні - ну він мені нічого не давав. Допомагало тільки полоскання, було таке, що я вставала в 3 годині ночі, бо мене душило, мусила прополоскати, щоб хоч якось дихати.
Розумієте, якби проста ангіна, то може оте пшикання і щось би дало, а так як це гнійна, то гній треба виполіскувати - швидше пройде, дитині легше буде і дихати і ковтати (навіть слину), ну і Т не буде так підійматися. Ну, то моя така думка і досвід, а ви дивіться, що вам більше підходить.

inchik
16.02.2011, 13:41
так, стрептоцид містить

Біопарокс дуже сильний антибіотик (малій з початком гнійної ангіни псикала), якщо вам Інгаліпт допомагає,то, на мою думку, краще його використовувати

sherry
16.02.2011, 18:10
Дівчатка, порадьте будь-ласка де можна зробити копрограму грудничку, щоб памперс брали і без направлення.

kljysochka
16.02.2011, 20:36
Наименование: Ингалипт (Inhalyptum)

Фармакологическое действие:
Антисептическое (обеззараживающее) и противовоспалительное средство.

inchik
16.02.2011, 21:38
Наименование: Ингалипт (Inhalyptum)
Фармакологическое действие:
сперечатися не стану. діє як написано. діюча речовина стрептоцид, а то: антибіотик з протимікробною дією...не я то придумала
ось ще:
Сульфанил.амидный препарат. Оказывает противомикробное действие по отношению к стрептококкам, менингококкам., гонококкам, пневмококкам, кишечной палочки и некоторым другим бактериям.

Myroslava82
16.02.2011, 22:19
Я теж знайшла в інтернеті, шо стрептоцид то антибіотик.

kljysochka
16.02.2011, 22:41
стрептоцид-так,але ж ви не тільки його розпилюєте?він у складі і не на першому місці,тому інгаліпт
:girl_bye:

inchik
16.02.2011, 23:47
при виборі препарату (в спреї) вирішальним був саме цей складник Інгаліпту, бо решта, як на мене, більше допоміжні
а що він антисептик ще з дитинства знаю, бо навіть подряпини на колінах, руках, ліктях в дитинстві ним "посипали", щоб краще гоїлись

Ljus6ka
17.02.2011, 01:04
Допис від sherry
Дівчатка, порадьте будь-ласка де можна зробити копрограму грудничку, щоб памперс брали і без направлення.
В баклабораторіях. Одна є на Мазепи здається , якщо не помиляюся. Ще щось є на Зеленій , але там ціни значно дорожчі. І ще знаю в Чорнобильській лікарні. По відгуках кажуть, що в Чорнобильській не погано роблять

Girljanda
17.02.2011, 15:01
викликала лікар"я, сказав, шо ангіна ( тут кожного разу якшо проблема з горлом, кажуть шо ангіна, тому я не дуже впевнена чи то вона чи ні). Виписав антибіотик. В обід знов температура піднялася до 38,7 і я збила ібупрофеном. Мала заснула після чого проснулася вся мокра і без температури. Зараз в неї 37,5. Але на горлі я побачила маленьку білу цяточку. Тому в мене дилема: давати антибіотики чи ні
Якщо то дійсно ангіна, то її лікують саме антибіотиками, щоб не було ускладнень. І лікують саме стільки днів, скільки написано в інструкції, навіть якщо симптоми вже зникли. Але то так лікарі кажуть.
А взагалі-то в мене самої була недавно гнійна ангіна. Дуже сильна. Не те що їсти не могла, коли слину ковтала, аж сльози на очі виходили, боліло СТРАШЕННО. Ліки не сильно допомагали (а точніше зовсім ніякого результату), може через те, що я хотіла швидкого результату зразу (бо реально терпіти не можливо було), від полоскання теж мало толку. І тут моя мама згадала одну не дуже приємну процедуру, зате дуже дієву: на палець намотати бінт і змочити горілкою магазинною (не сомогоном, бо він смердить і не спиртом), а тоді витерти горло, але саме там, те ті білі цяточки, а не скраю біля язика. 5 раз на день я так робила. За пару процедур результат гарантований. На другий день я вже їсти змогла. Потім так само і малому робила, плачу, звичайно було багато, але краще пару раз потерпіти, ніж мучитися.

MaryF
17.02.2011, 15:04
Підкажіть хтось будь-ласка телефон Гайдука...малий дуже захворів:день рвав і поносив, вчора поносив, а сьогодні вроді не рве і не поносить, але ну дуже ослаблений...постійно спить і навіть сам голови не тримає....випиває вдень десь 1 л. регідрону і ше гр.500 водички з ромашкою, ну і нічого не їсть....

Girljanda
17.02.2011, 15:16
водички з ромашкою
А ви знаєте, що ромашка діє послаблююче? Її дають коли в дитини закрепи.

TASJA
17.02.2011, 15:24

А я даю, коли малий поносить. При закрепах мені навпаки казали ромашки не давати.

SEPTIMA
17.02.2011, 15:38
Потрібно звернутися до лікаря,бо можливе зневоднення організму.І дійсно,краще не давати ніяких трав,бо кожна травинка має багато побічних ефектів.

MaryF
17.02.2011, 15:47

Ні, не знала. Це нам дільничний казав давати, але я таку ну дуже слабеньку даю, тільки шоб запах був...він так краще п"є.

Donata
18.02.2011, 00:06
малий дуже захворів:день рвав і поносив, вчора поносив, а сьогодні вроді не рве і не поносить, але ну дуже ослаблений...постійно спить і навіть сам голови не тримає....випиває вдень десь 1 л. регідрону і ше гр.500 водички з ромашкою, ну і нічого не їсть....

з пиття можна давати узвар (без цукру), воду настояну на родзинках, Боржомі без газу (ту, що в шклянних пляшках), а якщо п"є Регідрон - то дуже добре. З їжі - рисовий відвар та пюре з вареної картоплі+морква, галетне печення чи сухарі. А то що зараз не їсть, то нічого, головне щоб пив і не було зневоднення. бо мій в такому віці відмовлявся від пиття, то його 5 діб капали :girl_cray:

MaryF
18.02.2011, 14:10
А де є дитяче інфекційне відділення?

MAXAMAK
18.02.2011, 14:23
день рвав і поносив, вчора поносив, а сьогодні вроді не рве і не поносить, але ну дуже ослаблений...постійно спить
а температура є? переважно при інфекційних отруєннях температура піднімається і від дитини чути ацетоном (або з рота або з мочі).
Це дуже добре що спить - мої малі після двох добового поносу - безпробудно спали десь коло трьох діб - вставали тільки у туалет і попити. Їсти не хотіли - так щось потрошку (попердня дописувач дуже добре меню написала) і то по чайні ложечці - не силуйте поки сам не попросить.
Пригадую давала тоді - Ентероджерміну, креон і Нуксвоміку.
Пити треба багато - але по троху і часто, а не шклянку на раз - бо рвота може відновитись. Ваш малий, судячи з допису пє багато, тому зневоднення йому навряд чи загрожує.
Можете перше ніж в інфекційку їхати - здайте аналіз мочі на ацетон? Бо там вас зразу оформлять і під капельниці.

ckorpionsha
18.02.2011, 14:30
як Ваш малий?

kljysochka
18.02.2011, 16:13
на Мечнікова до 3 років,і на Ломоносова після 3-х.ну вам на Мечнікова.а я би радила їхати!насилу вас там ніхто до койки не прив"яже-схочете підете додому,але на дитя глянуть,аналізи зроблять,проконсультують.вже спокійніше буде!а капельниць боятись не тра.дуже добре і швидко помагає і дитині краще.там нічо складного не капають як нема потреби.але то все індивідуально-залежить від стану дитини.не затягуйте,якщо не впевнені в ситуації.:girl_yes:

Donata
18.02.2011, 16:45
здайте аналіз мочі на ацетон

цей аналіз можна зробити і вдома, в аптеках продаються спец. смужки для дом. тесту (воском запечатана баночка, їх там штук 30 є), вмокнули, якщо фіолетове стає - то до лікаря негайно (там є градація кольорів на банці).

Michela
18.02.2011, 17:09
а капельниць боятись не треба
Не треба...??? Та то така мука з тими капельницями...і для Вас, і для дитини!
Для Вас моральна, а для дитини ще й фізична...Ми в такому інфекційному відділенні були з малою, їй тоді було майже 2 роки. В голову ті капельниці капають...але перш ніж вони її поставлять...плакали всі разом (мала, чоловік і я)...жахіття! А потім ще і дитину треба було тримати стоячи біля неї по 4-5 год...
швидко помагає і дитині краще
це дійсно так...! За ту мученьку хоч є винагорода- покращення здоров'я дитинки!
Хоча після тої лікарні- психологічно дитина дуже змінилась...слава Богу, що вона була маленька і з часом воно забулось...малій, але не нам!
Цього літа в малого було практично те саме...До лікарні Богу дякувати не дійшло, бо я вже трохи більше про це все знала...Знала, що краще давати їсти та пити, ліки і т.д.
MaryF, бажаю Вашій дитинці якнайшвидшого одужання!!!

kljysochka
18.02.2011, 23:23
Та то така мука з тими капельницями...і для Вас, і для дитини!
Для Вас моральна, а для дитини ще й фізична...Ми в такому інфекційному відділенні були з малою, їй тоді було майже 2 роки. В голову ті капельниці капають...але перш ніж вони її поставлять...плакали всі разом (мала, чоловік і я)...жахіття!
це все правда,але є випадки,коли без того не обійтись,а мама настрахана,тягне з рішенням,а дитині не кращає,ясно,ще й мамине хвилювання передаєтся.шо дасть шо будете боятись?:girl_nea:

inchik
19.02.2011, 00:17
це все правда,але є випадки,коли без того не обійтись,а мама настрахана,тягне з рішенням,а дитині не кращає,ясно,ще й мамине хвилювання передаєтся.шо дасть шо будете боятись?
краще вже напоїти (не відразу великою кількістю), аніж в лікарню під крапельницю...
можливо то мені важко уявити, як це, коли неможливо дитину напоїти, тим більше коли з дитини фонтаном рідина виливається як з рота (перепрошую через такі деталі), так і з попи...навіть в груднічка можна 1 чайну ложку води (рідини) вливати кожні 10 хв, щоб не було зневоднення... тому на слова мами, яка каже: "не можу напоїти дитину" чи "не можу заставити дитину пити" хочеться сказати "тоді краще крапельниця, крики дитини, страх перед лікарнею, нелюбов(м'яко кажучи) до людей в білих халатах"

Alonka
19.02.2011, 00:36
навіть в груднічка можна 1 чайну ложку води (рідини) вливати кожні 10 хв
ага, в віці десь 4-5 міс коли я казала, що не можу ліки\воду влити наша лікарка теж казала що все можливо:girl_yes2:. А коли спробувала сама, на моє прохання, то не пляшка, ні ложка, ні шприц, ні піпетка не допомогли...:girl_flag_of_truce:розвела руками...а до того теж вірила, що насилу можна напоїти, мабуть не всіх :connie_pull-pigtailми і зараз фактично не п'ємо, і з Т, і в жару тільки циця спасає:girl_smile:

Zoryanazirka
20.02.2011, 19:08
От і в Михасика 39,6... Так в Марка починалося...

kljysochka
20.02.2011, 21:02
можливо то мені важко уявити, як це, коли неможливо дитину напоїти, тим більше коли з дитини фонтаном рідина виливається як з рота (перепрошую через такі деталі), так і з попи..
отож бо!!!

inchik
21.02.2011, 00:02
отож бо!!!
коли ставало питання "поїти" або "крапельниця", то обирала - "поїти", бо знала, що краще вдома мучитися з ложками води, аніж лікарня

---------- Додано в 00:02 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:51 ----------

А коли спробувала сама, на моє прохання, то не пляшка, ні ложка, ні шприц, ні піпетка не допомогли
дитинка від вас ні ложки, нічого не брала, то, звісно, від чужої поготів не візьме...
певний час теж мала таку проблему, але треба було вирішувати і якось спільними зусиллями то вирішували

Zvizda
21.02.2011, 00:07
В мене в малого 2 недільки назад був, т.з. кишковий грип. Тем-ра 39,5, рвав і поносив дуже сильно. Перший день, коли ще не знали, що то, то лікували самі, далі...повезли на консультацію до Гайдука. Він запропонував 2 варіанти: 1. лікуватися вдома, 2. лягти в лікарню. Ми обрали 2-й, на наступний день після капельниць дитина пішла на поправку. Тобото, силою нас ніхто не змушував шпиталізуватися.

Zoryanazirka
21.02.2011, 12:50
В Михасика вночі було 40... Цілий час на циці, носилися по хаті... Зранку вирвав і йому стало легше. Нема гіршого як дітки хворіють

TASJA
21.02.2011, 13:18
В малого вчора весь день був понос (((. Їв все що і завжди. Казав, що животик не болів, активний, температури не було. Сьогодні встав, то ніби вже так не поносить. І в честь чого то все вчора було, не розумію... Може то не забивати собі тим голови, якщо дитина каже, що почувається добре?

inchik
21.02.2011, 22:32
В Михасика вночі було 40... Цілий час на циці, носилися по хаті... Зранку вирвав і йому стало легше. Нема гіршого як дітки хворіють
Тримайтеся! Сили вам!

solomka
22.02.2011, 10:29
Підкажіть, будь ласка, чим лікувати заїди в дитини, а то ми вперше з таким зіткнулись. Малий навіть ротика широко не може відкрити, каже, що болить.

inchik
22.02.2011, 11:33
Підкажіть, будь ласка, чим лікувати заїди в дитини, а то ми вперше з таким зіткнулись. Малий навіть ротика широко не може відкрити, каже, що болить.
і в нас таке було...мастила дитячим зволожуючим кремом (щоб тверда шкірочка не утворювалася і не лопало по живому), цинковою маззю (можна ще саліцилово-цинковою) і стала давати вітаміни групи В, бо заїди з'являються, коли вітамінів того ряду не вистачає в організмі...пройшло за декілька днів

solomka
22.02.2011, 11:44
стала давати вітаміни групи В
купляли вітаміни, чи давали продукти, які містять цей вітамін В?

inchik
22.02.2011, 13:18
спочатку продукти (висівки в основному і горіхи), але потім купила синтетичні (швидше минулося)

MaryF
22.02.2011, 14:45
як Ваш малий?
Поїхали ми тоді в п"ятницю в лікарню. Відкапали нам 4 капельниці і там в мене почали відходити води.
Малий вже здоровий...а нас вже більше...

Girljanda
22.02.2011, 14:55
а нас вже більше...
Вітаю!!! Хай росте здоровенькою і чемною дитиною!
P.S. а аватарку вже треба міняти...:girl_wink:

sherry
25.02.2011, 14:50
В баклабораторіях. Одна є на Мазепи здається , якщо не помиляюся. Ще щось є на Зеленій , але там ціни значно дорожчі. І ще знаю в Чорнобильській лікарні. По відгуках кажуть, що в Чорнобильській не погано роблять
дякую! а контактів не маєте?

Bobas
27.02.2011, 11:08
Точно знаю, що на Зеленій дуже добре (принаймі туди відправляють на аналізи після операційного втручання). Робили там, після всіх-навіть після Чорнобильської баклабораторії. -То Львівський НДІ епід. та гігієни, лаб. мікробіології(Зелена 12). Ціна рік тому була 100 грн з копійками. Добре тим, що все швидко і підстроєно під вас( завести памперс можна завжди ще"свіженьким" до обіду і лікар-бактеріолог бере без направлення, просто завчасу треба задзвонити і домовитись).

squirrel
28.02.2011, 15:39
Допоможіть незнаю що робити. У моєї донечки з'явилась висипа від підгузників (так що дупця і піся стали червоними). Від підгузників відмовилась тепер роблю з марлечки. Мастили кремом Драполеном але в неї на крем алергія. Може хтось знає чим можна її вилікувати бо не сходить.

nalia
28.02.2011, 15:45
Може хтось знає чим можна її вилікувати бо не сходить
Нам помагав наш (не польський)крохмаль,а з мазі "Деситин",і побільше повітряних ванночок

jantarna
28.02.2011, 15:53
У моєї донечки з'явилась висипа від підгузників
Нам в таких випадках дуже допомагав Судокрем.

---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:50 ----------

В нас така проблема:(може хтось щось порадить) після перенесеного ГРЗ малий синочок почав накульгувати на праву ніжку. В перший день взагалі на ніжку не вставав, потім дали Нурофен- за пів-години почав ходити кульгаючи. Лікар каже- це ускладнення від ГРЗ - має минути... Але я дуже хвилююсь...

Girljanda
28.02.2011, 15:54
Може хтось знає чим можна її вилікувати бо не сходить.
Ми також користувались присипкою і маззю "Бепантен" (вона не з дешевих, близько 50 грн., але допомагає)
Для регулярного ухода за кожей новорожденных, для профилактики и лечения опрелостей, воспалений кожи и пеленочного дерматита у детей грудного возраста;
Для регулярного профилактического ухода за молочными железами, лечения трещин и раздражения сосков в период лактации;
Для обработки поврежденной и раздраженной кожи всего тела после воздействия солнечных лучей, химических веществ, иных раздражителей;
Для ускорения заживления микроповреждений кожи: ожогов и царапин;
Для лечения хронических язв кожи, пролежней, трещин анального прохода, эрозии шейки матки, а также после трансплантации кожи.

nalia
28.02.2011, 16:00
накульгувати на праву ніжку.
Я би радила зробити УЗД суглобів,і не відтягувати

aknelitta
28.02.2011, 16:05
Нам теж ніякі драполени не допомагали, тільки судокрем. Купила собі велику банку - якщо щось висипало - помастила малому і вже на ранок все чистеньке. Він навіть добре прищі підсушує (племінииця вічно в нас тиряє).
А в баклабараторію ми носили на зелену. Все нам гарненько розписали. Ще залишились координати і телефон лікаря (майже 3-х річної давності, надіюсь він не змінився). Якщо комусь потрібно - пишіть в ПП.

Donata
28.02.2011, 16:31
У моєї донечки з'явилась висипа від підгузників
нам допомагав Бепантен або Судокрем, і крем під підгузники Б"юбхен доні підходив, та перші два дієвіші, як на мене.
почав ходити кульгаючи.
може варто проконсультуватись у хірурга чи ортопеда? відверто кажучи перш. раз чую, що може бути таке ускладнення

Zoryanazirka
28.02.2011, 20:39
От читаю, видно знов пішла мода на бакпосіви какашок. Якраз як Марко народився то всі ганяли з тими каками, тоді було затишшя і знов.. можу посперечатися - скільки б ви разів не здали, результат буде зовсім різний. Я колись писала багато в тему про дизбактеріоз.

Іруня
04.03.2011, 11:04
Мамусі, порадьте мені, будь ласка, толкового ЛОРа! Справа в тому, що в моєї Насті від кожного ГРЗ знижується слух. Потім, вроді, відновлюється, але це дуже мене непокоїть. Наш дільничий ЛОР каже, що в неї відбувається залипання слухової труби. Продуває малій ніс клізмочкою ( грушею ) і на пару днів ми маємо спокій. А дальше їй знов вушка закладає :(. Дуже переживаю за її слух, тому хочу порадитися ще з кимось.

Donata
04.03.2011, 12:27
Справа в тому, що в моєї Насті від кожного ГРЗ знижується слух.
у кумів теж в дитини після хвороби слух погіршився, лікар каже, що тимчасово і все відновиться. але там дитинка оперована на вушка вже (на Орлика), часто отитом хворів, було ускладнення. А тепер після ГРВ гірше чує. Як дозвонюсь напишу в кого консультуються.
о, знайшла темку в тему: "порадьте хорошого ЛОРа" (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=52659)

Ascorbinka
04.03.2011, 12:33
після перенесеного ГРЗ малий синочок почав накульгувати на праву ніжку.
в нас таке було, казали артрит( приписали диклофенак на 5 днів, але я нічого не давала... зробили УЗД суглоба - майже ОК, обійшлися вигріванням колінка в теплій шкарпеточці (на пальчиках розрізала і получилася така собі зручна пов"язка-наколінник). і я не знаю чи правильно, але намагалася щоб малий не бігав і не стрибав тоді... за два дні все пройшло))

Donata
04.03.2011, 16:19
Цитата:
Допис від Іруня
Справа в тому, що в моєї Насті від кожного ГРЗ знижується слух.
у кумів теж в дитини після хвороби слух погіршився, лікар каже, що тимчасово і все відновиться.
кума сказала, що у сина слух відновився повністю вже :girl_dance:

irushka
04.03.2011, 17:29
права в тому, що в моєї Насті від кожного ГРЗ знижується слух.
В нас те саме. Кожного разу думаю йти кудись, щоб рятували слух дитини, але він справді сам відновлюється. Та в нас аденоїди і слух відновлюється тоді, коли вони зменшуються поступово після хвороби.

talja
04.03.2011, 17:59
в нас таке було, казали артрит
А у нас синка після хвороби почав жалітись на ніжки більше на праву, але ніколи не жаліється протягом дня, а коли засинає в обід або вночі просинається і каже що болить нога, я її трошки розітру та й він засинає. Не постійно та щось турбує, до кого краще звернутись?

Dobra
05.03.2011, 15:34
У нас така ситуація - були в зубного, малій поклали лікарство на молочний зуб. Сьогодні бачу досить сильну припухлість, почервоніння, температура 37,3, але крім того через один зуб після полікованого виліз дорослий зуб (нам 5 років). Мала 2 тижні була неспокійна, з якимись прозорими сопельками і покашлюванням. Як взагалі лізуть дорослі зуби, чи може у нас реакція на лікарство? Хто знає, підскажіть, не можу до стоматолога додзвонитись

nalia
06.03.2011, 13:45
Дівчата,хто з таким стикався:дитина 10 років,дуже сильно кліпає очима

Gala
06.03.2011, 13:59
Я колись в дитинстві так кліпала.Це щось від нервів.Казали не сварити і не кричати на дитину і не дуже звертати увагу.І старатись тренувати очі,не кліпати хвилину,дві...п"ять ,поступово все налагодиться.

Dobra
06.03.2011, 14:01
Я стикалась, але дитина перебувала в постійному стресі, це було нервове (батько-алкоголік). Переселились - пройшло, але не до кінця.

Donata
06.03.2011, 14:11
Не відтягуйте!!! обов"язково сходіть до невропатолога, то їхня парафія.
Намагайтесь зараз не перевантажувати дитину емоціями, ні негативними, ні позитивними (сильний сміх теж може спричинити кліпання), хвилюванням. Вам треба оточити дитину спокійною атмосферою, без нотацій і підвищеного тону. Як почне переживати, то буде сильно кліпати або дуже сильно закривати очі.
Лікують заспок. мікстурками і пігулками, процес довгий, розтянеться на декілька місяців.
Наберіться терпіння, то поправимо.

squirrel
07.03.2011, 10:00
Дівчата порадьте щось. У моєї донечки з'явилось на чолі почервоніння на дотик було сухим я помастила олійкою і з'явились жовті лусочки (як відмерла шкіра). Звернулась до лікарки вона сказала що це алергічне, діатез (в народі називають кошуля) сказала змащувати олійкою і потім ці відмерлі лусочки збирати бинтиком. Може хось з таким стикався. Що ви робили? Через скільки воно пройшло?

Azza
07.03.2011, 10:56
Дівчата привіт, якщо хто зможе то допоможіть:girl_cray:. Я в пятницю возила малого на прививку(яка в рочок дається), все було добре, але на другий день уже зранку малий почав трошки покахикувати, вечері кашель став сильніший, тому я дала цефодокс, мав температуру 37. На другий день я знову дала цефодокс і ереспал, на протязі дня і до сьогодні кашель уже мокрий, температура вище 37,2 не піднімається(мащу оцтом з водою), моментами навіть спадає. Вчора вирішила подзвонити до нашого дільничого, сказала, що так і так, він запитав чим лікую, коли вислухав чим, то сказав, що буде сьогодні і розкаже про вредність цих лікарств, казав давати щось легше(амброксол, лазолван, алтейка). Правда ми вже одного разу мали аналогічну ситуацію(я давала легші препарати) в результаті ми мали бронхіт. Незнаю що тепер робити, чи справді цефодокс такий шкідливий?

Michela
07.03.2011, 12:36
цефодокс такий шкідливий
наскільки я знаю, то дуже сильний!

Sanjka
07.03.2011, 12:39
цефодокс - це ж антибіотик, і до того ж сильний, ми його приймали коли малі мали скарлатину і гнійну ангіну. температуру 37,2 я би не збивала взагалі.

Michela
07.03.2011, 12:46
амброксол, лазолван
нам більше помагає "проспан"...

Муська
07.03.2011, 12:54
трошки покахикувати, вечері кашель став сильніший, тому я дала цефодокс
досить сильний антибіотик третього покоління, як можна таке дитині давати без призначення та огляду в лікаря.
температура вище 37,2 не піднімається(мащу оцтом з водою) а навіщо вже оцтом збивати!? Таку температуру взагалі ніхто не збиває. Нормальна температура у дітей вважається до 37,5 градусів.
що буде сьогодні і розкаже про вредність цих лікарств, ну от, треба спочатку лікареві дитину показали, а не антибіотиками нашпиговувати.

Azza
07.03.2011, 14:55
Дякую за поради:girl_claping:, цефодокс припинемо давати, може хто б порадив хорошого педіатра, до якого можна звертатись у любий час, а то нашому дільничому не дуже довіряю, а іншого не маю. Буду вдячна.

nalia
07.03.2011, 15:08
Якщо ви з Сихова,то в дит.поліклініці є непогана зав.БОРНЯК ЛЮБОВ СЕМЕНІВНА,зараз ходимо тільки до неї

нталька
07.03.2011, 22:43
цефодокс - це такий препарат, що після нього легші антибіотики не діятимуть певний час. Таке самолікування просто гробить дитину!
Азза, а про "побічні ефекти" прививки вам нічого не розказували в тому ж кабінеті щеплень?

---------- Додано в 22:43 ---------- Попередній допис був написаний в 22:34 ----------

не можу таки втриматися, Аззо, дуже раджу вам почитати гілочку про температуру.
А щодо щеплень, якщо ви їх робите, то повинні знати, що вони дають зазвичай такі побічні реакції, як підвищення температури (та багато різного, кому як "пощастить"). антибіотик тут не допоможе
У вашому випадку, краще таки викликати спочатку лікаря.

Ланочка
07.03.2011, 23:06
Дівчата привіт, якщо хто зможе то допоможіть. Я в пятницю возила малого на прививку(яка в рочок дається), все було добре, але на другий день уже зранку малий почав трошки покахикувати, вечері кашель став сильніший, тому я дала цефодокс, мав температуру 37. На другий день я знову дала цефодокс і ереспал, на протязі дня і до сьогодні кашель уже мокрий, температура вище 37,2 не піднімається(мащу оцтом з водою), моментами навіть спадає. Вчора вирішила подзвонити до нашого дільничого, сказала, що так і так, він запитав чим лікую, коли вислухав чим, то сказав, що буде сьогодні і розкаже про вредність цих лікарств, казав давати щось легше(амброксол, лазолван, алтейка). Правда ми вже одного разу мали аналогічну ситуацію(я давала легші препарати) в результаті ми мали бронхіт. Незнаю що тепер робити, чи справді цефодокс такий шкідливий

Да.... Я дивуюся таким батькам. Як можна річній дитині призначати самій антибіотик. Ви лікар??? А потім дивуєтесь, що дитині не допомають ліки.

Правду вже сказали, що температура 37.2 це нормальна температура для дитини, а покахикування зовсім не привід давати антибіотик.

І про оцет з водою, теж по-моєму вже всі вуха прожужжали. І далі ним дітей мастять. :banned:

---------- Додано в 23:00 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

Мамусі, порадьте мені, будь ласка, толкового ЛОРа! Справа в тому, що в моєї Насті від кожного ГРЗ знижується слух. Потім, вроді, відновлюється, але це дуже мене непокоїть. Наш дільничий ЛОР каже, що в неї відбувається залипання слухової труби. Продуває малій ніс клізмочкою ( грушею ) і на пару днів ми маємо спокій. А дальше їй знов вушка закладає . Дуже переживаю за її слух, тому хочу порадитися ще з кимось.

Іра, а ти в якого ЛОРа з малою була?

---------- Додано в 23:06 ---------- Попередній допис був написаний в 23:00 ----------

До 39,1 збили дитячим аспірином і обтиранням. Заснув синочок, я напевно ще довго не спатиму...

Дитячого аспірину не буває. Його строго протипоказано дітям до 14 років!!!!!!!!

Alonka
08.03.2011, 01:02
Дитячого аспірину не буває. Його строго протипоказано дітям до 14 років!!!!!!
Ланочка, зі всім вище згодна, а от про аспірин... я ще "зелена" і не в курсі:girl_blush2:, а чого аспірин дітям не можна(ну крім побічних дій)? В інструкції можна, а от якраз підліткам не, посвітіть:girl_yes:

Спосіб застосування та дози. Аспірин® приймають перорально.Таблетки можна подрібнити перед прийомом або проковтувати цілими, запиваючирідиною. Дорослі:300-1000 мг як одноразова доза. Повторний прийом можливий через 4-8годин. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 4 г.Для профілактики тромбозів і емболій застосовують по 100 –300 мг одинраз на добу на протязі від 1-2 місяців до 2 років.

Діти: Рекомендована добова доза для дітей - 60 мг/кг маси тіла, якірекомендується давати в 4-6 прийомів, 15 мг/кг маси тіла кожні 6 годин або 10мг/ кг маси тіла кожні 4 години.
½ - 1 рік: 50 –100 мг як одноразова доза;
1-3 роки: 100 мг як одноразова доза;
4-6 років: 200 мг як одноразова доза;
7-9 років: 300 мг як одноразова доза.
Діти старше 9 років: 400 мг як одноразова доза.

Дітям іпідліткам із захворюваннями, що супроводжуються гіпертермією, призначаютьАспірин® тільки тоді, коли інші препарати є неефективними, тому що існуєймовірність виникнення синдрому Рея, одною з ознак якого є блювання, що не припиняєтьсяпротягом тривалого часу.

Provizor
08.03.2011, 01:26
Дітям іпідліткам із захворюваннями, що супроводжуються гіпертермією, призначаютьАспірин® тільки тоді, коли інші препарати є неефективними, тому що існуєймовірність виникнення синдрому Рея
А ви про синдром Рея прочитайте детальніше. Як вам такий побічний ефект? Хоча в моєму дитинстві теж були бабусині методи: аспірин і під ковдру потіти.
Читаючи "перли" про лікування дітей (цефодокс і температура 37 - це щось!:suicide:), розумію, щоб одужати після тих маніпуляцій, треба бути дуже здоровою дитиною...

Ланочка
08.03.2011, 09:07
Допис від Alonka
Дітям іпідліткам із захворюваннями, що супроводжуються гіпертермією, призначаютьАспірин® тільки тоді, коли інші препарати є неефективними, тому що існуєймовірність виникнення синдрому Рея
А ви про синдром Рея прочитайте детальніше. Як вам такий побічний ефект? Хоча в моєму дитинстві теж були бабусині методи: аспірин і під ковдру потіти.

Вот маєте віповідь. Щодо синдрому Рея, то це дуже страшне ускладнення. І не варто випробовувати долю своєї дитини даючи аспірин. А до інших препаратів відноситься ібупрофен, парацетамол, та інші в крайньому випадку літична суміш (аньльгін, но-шпа, супрастин), хоча і його вже давним давно не колять за кордоном. А допомагає вона лиш тому що її колять домязево, а не тому що вона має якусь надто високу ефективність. А коли дуже висока температура, у дітей дуже часто наступає спазм судин і тому переоральні (препарати які приймаються через рот) не допомагають.Просто в нашій країні не практикуються ібупрофен і парацетамол в уколах. А мали б вони аналогічний ефект, але без страшних побічних дій.

---------- Додано в 09:07 ---------- Попередній допис був написаний в 09:04 ----------

Читаючи "перли" про лікування дітей (цефодокс і температура 37 - це щось!), розумію, щоб одужати після тих маніпуляцій, треба бути дуже здоровою дитиною..

:girl_haha:А я вчора лиш собі подумала: ну треба ж і виздоровлюють такі дітки якось.
Не дурний придумав "Як має людина жити, то медицина тут безсильна"

Олюська
08.03.2011, 11:02
В старшої малої вже третю добу висока т-ра, горло-червонюще, але на питання "чи болить горло" відповідає "ні". Скажіть, будь ласка, хто консультувався в лора Дунілової з Руської, коли вона приймає? Треба дзвонити записуватись? Знаю, що там величезні черги. Не маю можливості висиджувати 2 год., бо менша - на ГВ. Підкажіть, коли найкраще йти, щоб швидше попасти. Всім буду дуже вдячна за відповіді!

SoLana
08.03.2011, 12:45
А я вчора лиш собі подумала: ну треба ж і виздоровлюють такі дітки якось.
Нехай в дитинки все буде добре і буде здоровою!!!. А мамі щоб шось давати дитині тре читати "матчасть", в першу чергу про щеплення. Я розумію що осуджувати когось не варто, краще порадити і допомогти, можливо мама запанікувала... Але шановна МАМА знайте що такі помилки можуть "коштувати" здоров'я вашої дитинки!!!!!

Олюська
08.03.2011, 14:16
В старшої малої вже третю добу висока т-ра, горло-червонюще
Значить були в свого дохтора: те, що горло паршиве, він підтвердив, але ніяких ознак ангіни, інфекційних захворювань, ларингітів і т.п. нема. Звичайна вірусна інфекція. Сказав три дні пити дитячий амізон і пшикати горло Інгаліптом. На рахунок Інгаліпту - дуже сумніваюся, що вона дасться до такої процедури (я сама ледво переношу його). Амізон ...теж вагаюся, бо не люблю особливо втручатись в хід захворювання, вважаю, що імунна с-ма сама повинна дати собі раду. Але от переживаю, чи так вийде, чи горло перестане бути червоним само по собі. Чи подавати той Амізон?

Ланочка
08.03.2011, 14:27
Значить були в свого дохтора: те, що горло паршиве, він підтвердив, але ніяких ознак ангіни, інфекційних захворювань, ларингітів і т.п. нема. Звичайна вірусна інфекція. Сказав три дні пити дитячий амізон і пшикати горло Інгаліптом. На рахунок Інгаліпту - дуже сумніваюся, що вона дасться до такої процедури (я сама ледво переношу його). Амізон ...теж вагаюся, бо не люблю особливо втручатись в хід захворювання, вважаю, що імунна с-ма сама повинна дати собі раду. Але от переживаю, чи так вийде, чи горло перестане бути червоним само по собі. Чи подавати той Амізон?

А амізон чим поможе??? Тільки печінку дитині нагрузить. Якщо нема ознак стрептококової ангіни і то просто віруска. Не існує лікарства які б лікували вірусну інфекцію. Нащо давати заробляти фармкомпаніям. А опреділити чи вона стрептококова можна тільки здавши мазок з горла і тільки стрептококову ангіну лікують антибіотиком.

Звичайно допомагайте дитині - більше поїть, провітрюйте, горло полочіть і все. А висока температура у малих дітей до 6 днів це може бути при ГРВІ.

veronka
08.03.2011, 15:03
Азза, а вас не насторожує послідовність - привика - температура/кашель? Напишіть, будь-ласка, як зараз дитинка себе почуває?

Usmishka
08.03.2011, 15:08
Чи подавати той Амізон?
Воно і проти вірусу безсильне, а до горла немає абсолютно ніякого відношення. щодо горла, то, до прикладу, якщо своїй дитині нічого не дати, то воно ніяк не проходить, на ніч мажу люгольом, через день можна давати смоктати ангіхель\лісобакт\фарингосепт або пшикати ангіналом.

olenkastar
08.03.2011, 15:20
Не дурний придумав "Як має людина жити, то медицина тут безсильна"
ви недооцінюєте медицину ;)

Не існує лікарства які б лікували вірусну інфекцію.
існує-любов ,позитив і затишок.

Ланочка
08.03.2011, 15:25
Цитата:Допис від Ланочка
Не існує лікарства які б лікували вірусну інфекцію.
існує-любов ,позитив і затишок.
Я теж за такі лікарства в лікуванні грипу.

Олюська
08.03.2011, 20:13
ангіхель\лісобакт\фарингосепт
А які з них солодкі, щоб дитина смоктала, як цукерок? Бо в нас з прийманням ліків страшні проблеми

Gala
08.03.2011, 20:17
Фарингосепт трішки солодкий,є здається з різними смаками.Лісобакт і ще добре тонзілотрен ,то вони такі чуть -чуть солодкі,майже без смаку.

Ланочка
08.03.2011, 20:21
Допис від Usmishka
ангіхель\лісобакт\фарингосепт
А які з них солодкі, щоб дитина смоктала, як цукерок? Бо в нас з прийманням ліків страшні проблеми
Так, фарингосепт має смак какао як цукерка. Я дробила ложкою і давала вже роздроблене смоктати. Бо цілу таблетку маленькій дитині небезпечно давати. Лісобакт майже без смаку.
А ще для горла я використовую гівалекс - це спрей.

Dobra
08.03.2011, 20:42
Фарингосепт трішки солодкий,є здається з різними смаками
Він такий шоколадно-кавовий, смачний.
Дуже допомагає від горла гранатовий сік, домашній, ми витискаємо через часникодавку. А ще можна відвари різних трав, якщо немає на них алергії, запшикувати уколом без голки в горло.
Останнім часом я використовую лише настойку прополіса, у нього сильна противірусна дія. Якщо дитину розбирає, кілька днів його даю, багато пиття звичайно, в ніс - аквамаріс або носоль.
Може комусь пригодиться простий і дуже смачний спосіб зняти сухий кашель - це цукерочки з паленого цукру, які ми їли в дитинстві (це ще те покоління до снікерсів і кіндерів). Біль горла також зменшує, я гарячий цукор набираю на ложечки, і діти смокчуть як чупа-чупс. Нагуглила колись, коли в малої були приступи жахливого кашлю. Кілька днів тому я так лікувалась, а біля мене ще купка симулянтів появилась на таке лікарство:mocking:.

Ланочка
08.03.2011, 20:47
Може комусь пригодиться простий і дуже смачний спосіб зняти сухий кашель - це цукерочки з паленого цукру, які ми їли в дитинстві (це ще те покоління до снікерсів і кіндерів). Біль горла також зменшує, я гарячий цукор набираю на ложечки, і діти смокчуть як чупа-чупс. Нагуглила колись, коли в малої були приступи жахливого кашлю. Кілька днів тому я так лікувалась, а біля мене ще купка симулянтів появилась на таке лікарство.

Dobra Ану розкажіть як таке робити? Чула вже декілька разів про таке.

Dobra
08.03.2011, 20:57
Dobra Ану розкажіть як таке робити? Чула вже декілька разів про таке.
Там все просто - на сковорідку сипете цукор, щоб тоненько покрити дно, ставите на малий газ, за деякий час воно потемніє і набуде кольору і консистенції свіжого меду, я тоді гарячим набираю на маленькі чайні ложечки, складаю на тарілку для охолодження і застигання. Це потрібно пробувати, мені навіть не завжди вдаються (дехто додає трохи води).

Provizor
08.03.2011, 23:27
Не існує лікарства які б лікували вірусну інфекцію
4.Респираторные вирусные инфекции:
При гриппе доказана эффективность 2 групп препаратов- это:

1)блокаторы М-каналов (римантадин, амантадин).

2)Ингибиторы нейраминидазы:
Озельтамивир (Тамифлю) и занамивир (Реленза).
Препараты используются при тяжелом течении гриппа.

А висока температура у малих дітей до 6 днів це може бути при ГРВІ.
Може, але я б 6 днів не вичікувала, що само минеться.Маю дуже сумний приклад.

Ланочка
09.03.2011, 08:33
При гриппе доказана эффективность 2 групп препаратов- это:
1)блокаторы М-каналов (римантадин, амантадин).
2)Ингибиторы нейраминидазы:
Озельтамивир (Тамифлю) и занамивир (Реленза).
Препараты используются при тяжелом течении гриппа.

А вы вважаете, що третій день висока температура - це важкий перебіг грипу? Звичайно є випадки, коли назначають таміфлю. але які він має побічні ефекти у дітей, аж до психічних розладів. І назначається тільки під наглядом лікаря, в стаціонарі. Ми тут обговорюємо конкретний випадок, а не загал.
Повірте при важкому перебігу грипу мама би не писала в інтернеті.

---------- Додано в 08:33 ---------- Попередній допис був написаний в 08:26 ----------

Допис від Ланочка
А висока температура у малих дітей до 6 днів це може бути при ГРВІ.
Може, але я б 6 днів не вичікувала, що само минеться.

Щодо високої температури, то також все індивідуально. Але якщо на лице ГРВІ, то таміфлю чи антибіотики це просто злочин. В мене теж є досвід. Дитина моя постійно хворіє з температурою 39-40 до 5 днів. Але я встигаю за той час зробити мазок з горла (для виключення стрептококової ангіни), зробити аналіз крові (для виключення бактеріальної інфекції), здати аналіз сечі (для виключення захворювання сечовидільної системи) і моїй дитині щодня прослуховують легені (для виключення пневмонії), і тоді я чекаю, а не даю зразу таміфлю і антибіотик.

Provizor
09.03.2011, 10:35
А вы вважаете, що третій день висока температура - це важкий перебіг грипу? Звичайно є випадки, коли назначають таміфлю.
Я десь таке писала? Лише уточнила, що противірусні препарати є.
Але я встигаю
Ви молодець:)
Дивує, як можна стільки додумати до мого короткого інформаційного допису.

Ланочка
09.03.2011, 11:03
Тут просто мама звернулася за порадою, чи давати амізон чи арбідол. І ви здаеться самі їй радили що він не потрібний. А потім пишете що є ось такі ефективні препарати. А наш народ, знаєте, для дітей нічого не пожаліє ))) Лиш би хто сказав що купити.
Треба обережніше.

:girl_wink: Provizor я не хотіла вас образити.

Provizor
09.03.2011, 13:19
чи давати амізон чи арбідол.
Тому навела перелік противірусних з доведеною ефективністю, в якому про арбідол, амізон та інші "топові" препарати нічого не сказано. Існують випадки, коли все ж таки є необхідність противірусної терапії (звісно, що не після першого пчиху). Це так, загальна інформація, а не "руководство к действию".
Provizor я не хотіла вас образити.
Ну що ви! Я не ображаюсь, надалі писатиму конкретніше, що маю на увазі.

Azza
09.03.2011, 14:30
Азза, а вас не насторожує послідовність - привика - температура/кашель? Напишіть, будь-ласка, як зараз дитинка себе почуває?
Температури нема, кашель мокрий, час від часу покахикуємо, насмарку нема, Вночі спимо добре, цієї ночі ні разу не кашляв. Попередні прививки проходили без проблем, навіть температури немали, але тоді в хаті усі здорові були.

Ланочка
09.03.2011, 18:08
Температури нема, кашель мокрий, час від часу покахикуємо, насмарку нема, Вночі спимо добре, цієї ночі ні разу не кашляв. Попередні прививки проходили без проблем, навіть температури немали, але тоді в хаті усі здорові були.
Скоріш за все просто співпадіння а не послідовність. Дитина підчепила легку вірусну інфекцію під час перебування в поліклініці. Нічого страшного )))

Michela
10.03.2011, 09:31
Мій зайчик захворів...Рве цілу ніч...Що треба робити в таких випадках знаю, але покращень зараз ще і не світить...Він бідний хоче зразу багато пити( хоч пиття, то дуже добре), а потрібно маленькими ковтками та часто...Даю 100 гр рідини (то і так забагато на раз), а він кричить та плаче, що хоче ще...А мах. за 5 чи 10 хв.- все назад...

Ланочка
10.03.2011, 10:09
Викликайте лікаря. Може отруєння. Яка температура в дитини?

Michela
10.03.2011, 10:21
Скоріш за все, що отруєння...А що лікарі? В таких випадках відправляють в лікарню на капельниці...Таке вже мали...Поки не критично( а я знаю вже той стан) інтенсивно буду старатись, щоб йому стало краще...Боже, поможи нам...

Ланочка
10.03.2011, 10:46
Скоріш за все, що отруєння...А що лікарі? В таких випадках відправляють в лікарню на капельниці...Таке вже мали...Поки не критично( а я знаю вже той стан) інтенсивно буду старатись, щоб йому стало краще...Боже, поможи нам...
Якщо буде висока температура, то краще поїхати в лікарню. Не завжди можна при отруєнні залишатися вдома. Є різні отруєння. Якщо ви кажете що цілу ніч рве.
А поносу нема? І чи не пахне від дитини ацетоном?

Давайте прохолодне пиття, воно знижує рвотний рефлекс. Купіть в аптеці спеціальний розчин для пиття при обезводненні (регідрон, та їх багато є). Або в крайньому випадку самі приготуйте. На літр кипяченої води дайте по чайній ложці солі, соди і цукру.

І не зволікайте з викликом лікаря, якщо блювота не припиниться.

Michela
10.03.2011, 10:56
А поносу нема? І чи не пахне від дитини ацетоном?
ще ні...та і надіюсь. що не буде...
(регідрон
його взагалі не п'є...

І не зволікайте з викликом лікаря, якщо блювота не припиниться
так і зробим, якщо покращень не буде...

Ланочка
10.03.2011, 10:59
Допис від Ланочка
(регідрон
його взагалі не п'є...
Тоді зробіть самі розчин. Або хай п"є що йому подобається.

Michela
10.03.2011, 11:06
Або хай п"є що йому подобається
зараз п'є Поляну квасову...

MaryF
10.03.2011, 11:50
зараз п'є Поляну квасову...
дуже добре пити відвар з родзинок

Arctica
11.03.2011, 14:26
Дівчата, шукаю поради у вас, бо я вже просто опустила руки:(. Відколи дитина пішла до садочку то практично з хворіб не "вилазимо" (знаю що ми не одні такі але всеж мучить мене то), одинь тиждень в садочку два вдома (зауважу що до садочку ми практично не хворіли). При кожній нашій застуді чи при вірусі наш педіатр мені радить давати то імунофлазид, то афлубін, то анаферон, сьогодні ще додала для нашого горла (тобто для зміцнення) - тонзилотрен, я жодного разу цих ліків не давала, а тепер не знаю що роботи:confused:, так шкода ту дитину, прошу вашої поради, давати щось для зміцнення імунітету з цих ліків чи ні? Чай з лимоном, з медом, трішки часнику - все це дитина вживає, і не тільки під час застуди. Чекаю поради. Дякую.

Іруня
11.03.2011, 14:47
то імунофлазид
Імунофлазид я б однозначно не давала, нащо Вам ті імуномодулятори... Організм має сам боротися.

то афлубін, то анаферон
Ефект від них недоказаний. Навіть не знаю, чи є такі, кому б вони допомогли. Хоча, і шкоди, як такої не приносять.

тонзилотрен
Тонзилотрен теж "гомеопатичний", як і попередні два. Чому в лапках? Бо це не класична гомеопатія, а так, суміш гомеопатичних засобів ( ліків ). Моїй Насті добре помагав від захриплого голосу :).

Tutuka
11.03.2011, 14:55
При кожній нашій застуді чи при вірусі наш педіатр мені радить давати то імунофлазид, то афлубін, то анаферон,
Знаю, що не так давно якісь активісти виступали проти анаферону, що він хоч і не шкодить, але й не допомагає. Так чи інакше, тиждень тому я підхопила якусь вірусяку, було дуже недобре, а в хаті крім анаферону і декатилену (від горла) нічого не було, - вже до вечора стало набагато краще. Лікарка моєї малої рекомендує у перший день хвороби ударну дозу (я зжувала 6 таблеток за 2 години), далі - по 2 штучки на день.
У мене така сама ситуація зі школою - вдома мала хворіла від сили три рази на рік (та й то нічого серйозного, так декілька днів посопливила-покашляла і все), а зараз вже місяць з болячок не вилазить і ми з нею - всі по черзі. Таке враження, що один від одного набираємось. Але у нас восени у всіх була вітрянка (у малої - взагалі повторна), а потім сильний стрес. Можливо, через це нас і підкосило.
Якщо боїтеся давати анаферон, спробуйте змащувати носик оксоліновою маззю - це вже напевне не зашкодить.

Нікуся
11.03.2011, 15:05
Я давала з профілактичною метою краплі "Джерело", сказати ,що не хворів не можу,але буду стверджувати ,що хвороба протікала легше та швидко минала.

Ланочка
11.03.2011, 15:50
Дівчата, шукаю поради у вас, бо я вже просто опустила руки. Відколи дитина пішла до садочку то практично з хворіб не "вилазимо" (знаю що ми не одні такі але всеж мучить мене то), одинь тиждень в садочку два вдома (зауважу що до садочку ми практично не хворіли). При кожній нашій застуді чи при вірусі наш педіатр мені радить давати то імунофлазид, то афлубін, то анаферон, сьогодні ще додала для нашого горла (тобто для зміцнення) - тонзилотрен, я жодного разу цих ліків не давала, а тепер не знаю що роботи, так шкода ту дитину, прошу вашої поради, давати щось для зміцнення імунітету з цих ліків чи ні? Чай з лимоном, з медом, трішки часнику - все це дитина вживає, і не тільки під час застуди. Чекаю поради. Дякую.

Як я вас розумію. В мене аналогічна ситуація. До 3 років поки не пішли в садок всі дивувалися як то моя дитина не хворіє. А тепер.... Хоч бери і з роботи звільняйся. Та й мало того, кожна віруска з температурою під 40. Від червня місяця ми найдовше не хворіли то 2 місяці. І то тому що після лікарні я його в садок не давала.
Заспокоюю себе тим, що в принципі то нормальна ситуація до року часу. Чекаю. Надіюся скоро для нас кінець хворобам настане.

---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

При кожній нашій застуді чи при вірусі наш педіатр мені радить давати то імунофлазид, то афлубін, то анаферон,

Колись давала. Тепер переконалася, що то все не допомагає.

---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:44 ----------

Цитата:Допис від Arctica
то імунофлазид
Імунофлазид я б однозначно не давала, нащо Вам ті імуномодулятори... Організм має сам боротися.
то афлубін, то анаферон
Ефект від них недоказаний. Навіть не знаю, чи є такі, кому б вони допомогли. Хоча, і шкоди, як такої не приносять.
тонзилотрен
Тонзилотрен теж "гомеопатичний", як і попередні два. Чому в лапках? Бо це не класична гомеопатія, а так, суміш гомеопатичних засобів ( ліків ). Моїй Насті добре помагав від захриплого голосу .

Згідна на 100%