КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради.

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20

irushka
27.02.2010, 21:13
Ми не кутали взагалі, просто тиждень після отиту старались, щоб вода у вуха не потрапляла, закривали вушка ватою коли мили голову.

Ольга
27.02.2010, 21:16
А що скажете про компреси з горілки? нам таке сказали робити на ніч. Я вже боюся чи не спечемо шкіру дитині :(

irushka
27.02.2010, 21:24
Ми робили тільки один раз такі компреси (а отит мали кілька разів), то мала від них ще більше мучилась. Нам значно більше допомагає сухе тепло: товстий шар вати прикласти до вуха і якусь пов`язку чи хустку надіти. А має дитина температуру?

inchik
27.02.2010, 21:27
А що скажете про компреси з горілки? нам таке сказали робити на ніч. Я вже боюся чи не спечемо шкіру дитині
змажте кремом дитячим і декілька шарів марлі чи бинту покладіть, щоб не було безпосереднього контакту зі шкірою....а краще сухе тепло!

Ольга
27.02.2010, 21:32
А має дитина температуру?
то гарячіє то ні, стрибками вже 4 дні... я навіть не міряю бо і так нема сенсу збивати...

irushka
27.02.2010, 21:37
то гарячіє то ні,
Я просто не впевнена, чи можна робити компреси при температурі, вам лікар стосовно цього нічого не казав?

Ольга
27.02.2010, 21:44
чи можна робити компреси при температур
в нас не високо стрибає... сиджу з замотаною дитиною і не дає себе в ліжко покласти.

Leila
27.02.2010, 21:57
А у вас перед тим був насморк, звідки взявся отит?

Ніколь
27.02.2010, 22:25
Дівчата,а чим маленьким можна горло лікувати?
моїй малій в трішки старшому віці лікарка радила розтовкти таблетку фарінгосепту, пальцем трішки підцепити того порошку і помазати в ротику по щічках.... дитинка потім язиком і слюнками розжене то все по роті і горлу сама. Правда я тоді так не робила бо почервоніння в нас було не суттєве і я вирішила не лікувати. само пройшло.

Ольга
27.02.2010, 22:36
А у вас перед тим був насморк, звідки взявся отит?
десь 2 тижні були рідкі сопельки на зуби, а потім додався вірус і 3 дні жахливих сопель

соломійка
28.02.2010, 11:29
Дівчата,а чим маленьким можна горло лікувати?
У нас Соломійка ніяк не відкривала ротика, щоб можна було щось з горлом зробити, тому лікар рекомендувала капати по капельці шипшинової олійки у носик тричі на день і дуже часто давати пити (циця і слабкий чай з ромашки/компот).

Galyna555
28.02.2010, 12:25
...Вирішила закапати каланхоє ,розводила водою 1:1 і ,о чудо,соплі пройшли....

А що це таке каланхоє? Це назва крапель?

Яська Березнева
28.02.2010, 12:42
Це така рослинка, соком з листочків якої закапують ніс при нежиті.:girl_smile:

inchik
28.02.2010, 13:26
ви б мали та хоч раз в житті ту рослинку бачити, бо дуже, як на мене, поширена :)
ось зображення:
http://www.floriculture.ru/rast/razn/lek/ris/Kalanchoe.JPG

Usmishka
28.02.2010, 14:26
А нам каланхое не допомагало раніше, треба буде ще раз спробувати.

inchik
28.02.2010, 17:16
А нам каланхое не допомагало раніше, треба буде ще раз спробувати.
ну так воно ж не лікує :), його використовувати варто, щоб позбутися соплів, бо малеча ж ще не вміє то висмаркати гарно....
а так капнули...сік подразнює чи то рецептори чи що там, але дитинка починає пчихати інтенсивно і так все виходить з носика....

Ная
28.02.2010, 18:49
ну так воно ж не лікує
Ну,краплі насмарк теж не лікують:girl_smile:.Сік каланхое має досить сильну протизапальну дію.
Не обов"язково капати,можна змазувати слизову носа соком рослини,або закладати в носові пазухи тампони,змочені каланхое.Для лікування насмарку в малюків можна використовувати відвар листків каланхое,він має більш м"яку дію аніж сік.

Олюська
28.02.2010, 19:26
В малої ще в грудні був не дуже добрий аналіз сечі: слди білка, солі сечової кислоти в значній к-ості. Їздили до нефролога, скерували на УЗД, там сказали, що нічого страшного нема, лише однаки сольового діатезу. Лікар виписала канефрон і фурагін. подзвонили до знайомого доброго педітра, той сказав просто обмежити споживання солі, багато пити і попити чай з брусниці. Так і зробили. В п'ятницю знову зробили аналіз: слабкі сліди білка і знову та сечова к-та. Може варто подавати хоча б той канефрон?

olja_zaj
28.02.2010, 20:14
оже варто подавати хоча б той канефрон?
Олюська канефрон ше можна,а от фурагін я би не давала.

Provizor
28.02.2010, 20:39
В п'ятницю знову зробили аналіз: слабкі сліди білка і знову та сечова к-та
А якісь ще аналізи, окрім заг. ан. сечі здавали? Нема діагнозу, щоб щось лікувати лікарськими засобами. А сольовий діатез лікується саме дієтою і збільшеною кілтькістю рідини, знаю, що використовують також лікувальні води ("Боржомі" та ін.), з метою олужнення сечі.

наталя 2204
28.02.2010, 20:47
А мій менший сьогодні покакав напевно разів з 10 за день. І то все з червоними вкрапленнями (ніби кров). Що то з ним???

inchik
28.02.2010, 23:15
канефрон то уросептик на травах....сечогінний
а от фурагін нам приписували, коли в сечі лейкоцитів було більше за норму

Milka
01.03.2010, 05:19
А мій менший сьогодні покакав напевно разів з 10 за день. І то все з червоними вкрапленнями (ніби кров). Що то з ним???

Могли десь тріснути судинки від напруження(пройде понос і перестануть бути кровянисті вкраплення), але гірше якщо то з середини вже йде через інфекцію, поспостерігайте, дайте випити смекту, рисовий відвар....якщо не пройде понос, тоді треба поради фахівця, можливо дати ніфуроксазид.

Олюська
01.03.2010, 10:22
а от фурагін нам приписували, коли в сечі лейкоцитів було більше за норму
В нас лейкоцити ніби в нормі: 2-3

---------- Додано в 10:22 ---------- Попередній допис був написаний в 10:21 ----------

якісь ще аналізи, окрім заг. ан. сечі здавали?
Ну здавали хіба що аналіз крові, там все ОК

Provizor
01.03.2010, 11:20
Я так розумію у лікарів є стандарнтні схеми "на всякий случай"... Лейкоцити в сечі не є показником інфекції, може бути просто неправильно зібрана сеча на аналіз.
1.Общий клинический анализ:
Накануне сбора мочи, во время вечернего купания, проводится гигиена наружных половых органов у девочек спереди назад(от животика к спинке), у мальчиков просто обмывается пенис и яички(оттягивать крайнюю плоть, промывать струей под напором и т.п. категорически нельзя), причем используются средства с нейтральным pH(обычно все серии детской косметики эти правила соблюдают).
Утром проводится гигиена наружных половых органов у девочек спереди назад(от животика к спинке) обрабатывается область между половыми губами, у мальчиков просто обрабатывается пенис и яички(если головка полового члена свободно открывается, то очищается и головка, если нет, насильно оттягивать крайнюю плоть, промывать струей под напором и т.п. категорически нельзя), причем используется мыльный раствор(средство с нейтральным pH, обычно все серии детской косметики эти правила соблюдают), после тщательно прополоскать теплой водой.
Моча собирается из средней непрерывной струи утреннего мочеиспускания(после ночного сна) в заранее приготовленную в идеале стерильную посуду(банку, мочеприемник...):
первые струйки пропускаются, серединка собирается, окончание мимо.
Нельзя переливать мочу из горшка, тарелки и прочее.
Посуда доставляется в лабораторию, не позже 1,5-2 часов с момента сбора...если лаборатория находится достаточно далеко и нет специального консерванта, лучше воспользоваться защитным контейнером(летом охладит, зимой не даст замерзнуть).
Лікар повинен оцінювати ситуацію вцілому, картину крові, загальний стан дитини, призначити бакт. посів сечі, якщо підозрює інфекцію. А на практиці маємо, горло почерівоніло-антибіотик, пронос-ніфуроксазид, щось не так в сечі - фурагін. Все для перестраховки, а раптом допоможе. А про побічну дію чомусь не думають... Олюська, не переживайте, дотримуйтесь рекомендацій вашого педіатра, який не рекомендував вам приймати ліки, а застосувати дієту. Його рекомендації логічні.

Curly Xena
01.03.2010, 11:20
малий бухикає - хрипи та таке ніби клекотання. враження, що бронхіт - але звідки . сопель нема, т-ра 37.2, зуби - ніби лізуть нижні і кутні . коли спить- ні хрипів, ні клекотання, дихання чисте . І що з цим робити? (це в нас перший раз таке :))
А погода така хороша - а ми дома :(

viltis
01.03.2010, 11:36
В нас теж таке....клекотання ( я писала),але легені і бронхи чисті. Температури вже нема , а от соплі полізли ....Лікуємось....промиваю носик, даю Проспан.

tslezinska
01.03.2010, 11:52
Це може бути стандартна реакція на зуби. Дуже часто прорізання зубів супроводжується катаральними явищами - кашель, соплі, пронос.

viltis
01.03.2010, 12:38
та я б хотіла вірити, що то зуби ....але ми всі ( я і чоловік ) теж маємо соплі і горло болить. Так що напевно це вірусне:(((

tslezinska
01.03.2010, 13:11
Ну якщо вся сім"я хворіє, то може й вірус...Бо у моєї малечі теж мокроти десь в бронхах чи в легенях стоять, вона перед тим, як прокинутися, починає сильно кашляти, але решту часу ніяких ознак хвороби, та і я знаю, що вона ніде не могла захворіти. Соплі з носа течуть теж, але оскільки в неї верхні зуби лізуть, і перший верхній ліз дуже тяжко, то я не переймаюся.

Олюська
01.03.2010, 23:58
Олюська, не переживайте, дотримуйтесь рекомендацій вашого педіатра, який не рекомендував вам приймати ліки, а застосувати дієту. Його рекомендації логічні
Я теж так думаю, бо довіряю йому як педіатру і взагалі не схильна одразу братися до ліків. Мене просто занепокоїло, що через 2,5 місяці картина практично не змінилась.

Ніколь
02.03.2010, 01:51
В нас теж таке....клекотання ( я писала),але легені і бронхи чисті. Температури вже нема , а от соплі полізли .... в моєї практично півтора місяці щось булькало, і ніби вже не соплі, і хрипів як таких не було, дихала вільно і чисто. а як кашляла то здавалось що там суцільна мокрота....що я вже не давала і як не лікувала...... потім мали епопею з поносом, а кашель з мокротою якось сам взяв і зник....
Правда я перед тим десь знів 5-6 давала мать-і мачеху запарену і настояну, щогодини по десертній ложці. То тепер мені здається що лише це допомогло.

Lithium
02.03.2010, 09:24
та я б хотіла вірити, що то зуби ....але ми всі ( я і чоловік ) теж маємо соплі і горло болить. Так що напевно це вірусне

Я своїй лялі при таких симптомах даю пити настойку з цибульки. Середню цибулину нарізаєте кубиками, заливаєте окропом і накриваєте кришкою. Водички так, щоб покрила цибулюку і охолодженим до кімнатної температури випити на ніч і щоб пропотіти. В середньому треба випити близько 4 ст. л на раз., можна пити кожен день, але не більше 4 днів і кожного разу готувати свіжу настойку. Дуже класна штука, можна ще калину пити давати, бо всі ці засоби мають зміцнюючу, протизапальну і антибактеріальну дію , а також підвищують імунітет.

katrinka
02.03.2010, 09:39
!! дівчатка порадьте чим полочите дітям горло, бо поки полочимо все добре, перестаємо червоніє. беру розчин солі і ромашку або соду, хлорофіліпт, люголь чи хімічні препарати нам не можна. !! часник, цибульку їмо досить часто і все одно до кінця вилікувати не можемо

медведик
02.03.2010, 14:49
у нас ні з того ні з сього, появився мокрий кашель, ми робили щеплення, то на четвертий деь почали кашляти, підхопили вірус напевне, так сказала сьогодні наш дільничий педітр, написала ліків цілий аркуш, в т.ч. і антибіотик "Умкалор", питаю хіба є запалення? , ні , але цей антибіотик на травах, то він не пошкодить. Даю своїй 8-місячній донечці , поки проспан по 0,5 стол. лож. 3 раз. н/д , а на затра домовились про зустріч на Орлика до знайомого педіатра, можливо щось більше толковіше скаже і належно огляне
Підкажіть, чи можна дитині у такому віці запарювати шипшину?

Fleshka
02.03.2010, 15:50
Почали прикорм 2 тижні назад з кабачка з манюсінької дози. На протязі тижня потроху збільшували. Кабак нам пішов, і дуже сподобався, вирішили ввести гарбуз. На третій день, чи то від гарбуза, чи ні, не знаю, зранку трішки піднялась температура до 37,2, трималась цілий день, Роман був блідий, як стіна, а на вечір почало його рвати. Вирвав тричі, усім що їв цілий день. Попив водички, знову вернув її і заснув. Цілу ніч гамав цицю. Зранку була лікар...Горло в нормі, животик м"якенький, на інфекцію не схоже, зуби вже високо, але ще не ріжуться...Цілий день тільки на ГВ, про прикорм нема і мови звичайно. Але дивлюсь, він знову поперхується, таке враження, що знову підтошнює...:girl_cray:
Може хтось знає чого воно так, і що робити?

MAXAMAK
02.03.2010, 16:00
[quote=Fleshka;661558]прикорм 2 тижні назад з кабачка з манюсінької дози. На протязі тижня потроху збільшували. Кабак нам пішов, і дуже сподобався, вирішили ввести гарбуз.[/quote
Скажіть - а де ви кабак серед зими взяли? Весна - найкращий продукт для першого прикорму це звичайнісіньке яблуко - і то не базарове а городнє провірене. Попробуйте печене яблуко. Гарбуз хороший продукт і я його давала разом з яблуком як пюре своїм малим. Ви все добре робите - поки продовжуйте годувати грудьми, але зважати треба і на свою їжу теж.

Олюська
02.03.2010, 16:02
Кабак нам пішов, і дуже сподобався
Хто-зна, які зараз кабачки. Я сама боюся серед зими їсти, краще дитині не давати, ІМХО, ще й як перший прикорм.

Юкола
02.03.2010, 16:08
Скажіть - а де ви кабак серед зими взяли?
певно баночне харчування.

Mamusya
02.03.2010, 17:32
певно баночне харчування.

А можливо домашній, заморожений ? Ми починали з яблучка , потім зупка на воді , і вже потім до зупки додавали всілякі сезонні овочі домашні .

Ная
02.03.2010, 18:07
Я Софійчин прикорм теж з кабачка в березні починала,мала домашній заморожений,проблем від того не було ніяких.Тільки я змішувала спочатку з грудним молоком.

Fleshka
02.03.2010, 19:48
Скажіть - а де ви кабак серед зими взяли?
Кабачки ще з літа в нашійморзилці наморожені...
Так само перетерла і з грудним молоком змішала, пішов на ура. А отдобавила гарбуз,їв вже не з такою охотою...на третій день закінчилось все ось так от негарно:girl_sad:Та ще й якісь запори дістав. В нас ітак з тим ділом раз через раз, але при ГВ я тим не переймалась. Думала як прикорм почнеться, наладиться. А воно ще гірше стало. Мо просто Романа животик не готовий ще...
Я Софійчин прикорм теж з кабачка в березні починала,мала домашній заморожений, А другим що вводили? Може іправда в нього все це через гарбуз?

Уляночка
02.03.2010, 19:52
вирішили ввести гарбуз. На третій день, чи то від гарбуза, чи ні, не знаю, зранку трішки піднялась температура до 37,2, трималась цілий день, Роман був блідий, як стіна, а на вечір почало його рвати. Вирвав тричі, усім що їв цілий день. Попив водички, знову вернув її і заснув. Цілу ніч гамав цицю. Зранку була лікар...Горло в нормі, животик м"якенький, на інфекцію не схоже, зуби вже високо, але ще не ріжуться...Цілий день тільки на ГВ, про прикорм нема і мови звичайно. Але дивлюсь, він знову поперхується, таке враження, що знову підтошнює...
Наталь, а скільки ти варила той гарбуз, бо його треба таки довго проварювати....

Fleshka
02.03.2010, 20:00
Наталь, а скільки ти варила той гарбуз, бо його треба таки довго проварювати..
Хвилин 15-20...

Зануда
02.03.2010, 20:05
Кабачки ще з літа в нашійморзилці наморожені..

Наталь, а скільки ти варила той гарбуз

Хвилин 15-20...
Дівчатка, а у вас вдома що - телефон поламався? ;)

Fleshka
02.03.2010, 20:21
Дівчатка, а у вас вдома що - телефон поламався?
Вибачте, я думала, що ця тема, в якій діляться з проблемами пов"язаними з хворобою діток, і допомагають при можливості знайти причину...

Уляночка
02.03.2010, 20:34
у вас вдома що - телефон поламався?
а у вас..навести приклади:girl_mad:
думаю, що так Ромчик міг зреагувати і від того, що сируватий той гарбуз був....

Fleshka
02.03.2010, 20:49
думаю, що так Ромчик міг зреагувати і від того, що сируватий той гарбуз був....
Ну що ж мо ти і права, не буду сперечатись...я вже всі варіанти приймаю...будем за тиждень пробувати все спочатку, але обійдемся напевно поки без гарбуза:girl_in_dreams:

Уляночка
02.03.2010, 20:52
поки без гарбуза
так буде краще..пробуйте ще яблучко печене, як дівчатка радять...а температура досі тримається?

сяняНЯНЯ
02.03.2010, 21:04
Дівчата,раз зайшлося за перший прикорм,то маю питання: нині сестра ввела перший раз малій печене яблучко-приблизно чверть чайної ложки,а щойно купає її і помітила ширшаву висипку на плечках.Чи то може бути від яблучка?

Fleshka
02.03.2010, 21:10
а температура досі тримається?
поміряти нереально, шило мале, навть а руках втримани не можем:girl_crazy:але поперхується постійно, так ніби тошнить...хоча є ще один варіант: татко в нас ну зовсім вже зліг...горло, температура, можливо малцьопка від нього цепанув вже якісь бацили. Гавкає на всю квартиру, Роман будиться вночі...напевно доведеться виселятись завтра до мами, не діло дитину афлубіном пічкати.

Зануда
02.03.2010, 21:13
а у вас..навести приклади
А прошу! Можемо навіть конкурс влаштувати. :) Приз і так буде ваш ;)

Уляночка
02.03.2010, 21:14
Приз і так буде ваш
КонЄчно:girl_spruce_up:

natorella
02.03.2010, 21:32
будем за тиждень пробувати все спочатку
киньтесь того прикорму - воно вам тре???
дайте спокій дитині

poetka
07.03.2010, 20:33
Дівчата Допоможіть,підкажіть,як вилікувати зелені соплі,тягнуться,ше з осені...........то менше,то більше,але є,шо тільки не пробували.Отак віддала малого до садка і пішло і поїхало.........До лорів звертались............Поміг один але то він в Києві.А у Львові знайти хорошого лора нереально.............Лікувались ІРС-19 препарат суууууперовий,але його зняли з виробництва, і питання,шо робити? Альтернативи цьому препарату більше немає.Шо робити?

irushka
07.03.2010, 21:04
Комаровський каже, що коли дитина постійно хворіє, то треба не дитину постійно лікувати, а змінювати середовище, в якому дитина перебуває. Будь-який препарат не стане альтернативою зміцненню імунітету. До речі, дуже гарна стаття, почитайте:
Часто болеющий ребенок. Кто виноват и что делать? (http://articles.komarovskiy.net/chasto-boleyushhij-rebenok-kto-vinovat-i-chto-delat.html)

Mamusya
07.03.2010, 21:52
poetka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=7281), у нас також постійні соплі - тобто вони є, потім проходять, і за деякий час знову появляються. Ми так з вересня в садочок ходимо. І справа не в тому, що я вже і не лікую ті соплі - в групі як мінімум одна дитина завжди є носителем вірусів. Тут лікуй - не лікуй - все рівно буде. Ми перший рік ходимо , і це своєрідна адаптація і обмін своїми вірусами. До садочку соплі у нас були лише на зуби .

Женічка
07.03.2010, 22:08
дівчтака, а хто сьогодні Комаровського по Інтері дивився???
я так хотіла.... і з того всього забула.....
але,певно, протягом тижня повтор буде

Mamusya
07.03.2010, 22:14
А ми проспали....

Fleshka
08.03.2010, 16:00
киньтесь того прикорму - воно вам тре???
дайте спокій дитині
Ви знаєте, я так і зробила, кинулась того ровера. Нічого дитині не бракує, росте, бавиться, поправляється, і не дуже то і просить чогось крім грудей...

Diana
08.03.2010, 17:38
дівчтака, а хто сьогодні Комаровського по Інтері дивився???
я дивилася, нічого нового не почула? тема була діатез - дерматит.

Yaremko
10.03.2010, 17:04
Що ще крім краснухи може бути причиною збільшених на голові не болючих задніх лімфатичних вузлів?

Provizor
10.03.2010, 18:40
Збільшені лімфовузли - ознака запалення. Знайшла ще таке:
У детей в норме пальпируются лимфатические узлы до одного сантиметра .
Возможно,остались после перенесенной вирусной инфекции.

strilo4ka
15.03.2010, 00:48
У детей в норме пальпируются лимфатические узлы до одного сантиметра .
Возможно,остались после перенесенной вирусной инфекции.

в нас таке теж буває, бо дуже часто хворіє доня:(спочатку злякалася, але виявляється нічого страшного немає

http://www.malecha.org.ua/lines/little/l_1.gif_b_21.gif_t_Kokhanjhjj__Uljanochcjh_d_17_m_ 4_y_2007_c_10.gif (http://www.malecha.org.ua)

Prutylyatko
16.03.2010, 15:02
привіт. В малого температура 38,5. В поліклініку не йду, бо на очку величезний ячмінь (як горошина). Підкажіть, чи може від того ячменю бути температура, бо ніби не кашляє малий та нежитю немає. Лікар на прийомі був зранку, то вже й виклик не зробиш додому.

inchik
16.03.2010, 15:13
ячмінь навряд чи дає температуру....в горло загляньте...
а в поліклініці ж не тільки ваш лікар. йдіть до того, що зараз приймає і все...принаймні я б так зробила...

Prutylyatko
16.03.2010, 15:38
а в поліклініці ж не тільки ваш лікар. йдіть до того, що зараз приймає і все...принаймні я б так зробила...так око таке, як слива, що на вулицю страшно вийти -обвітримо. Горло не червоне. Може, знаєте, як рятуватись від ячменю? Температуру варто збивати зараз чи ще зачекати трошки?

inchik
16.03.2010, 16:00
так око таке, як слива, що на вулицю страшно вийти -обвітримо. Горло не червоне. Може, знаєте, як рятуватись від ячменю? Температуру варто збивати зараз чи ще зачекати трошки?
з ячменями в малої вже мала справу, то лікувала очною оксоліновою маззю і промивала (протирала) її ж сечею...(то запальний процес, я б не радила нічим не гріти, бо той гній, що назбирається в результаті гріття невідомо куди прорве...просто можна ще більшої біди зробити)
щодо температури...я б радила спочатку взнати природу тої температури, але поки лікар прийде, то дивіться самі по дитині: погано переносить - збивати (можна ліками,а можна обтиранням води з оцтом)...на вечір і на ніч температура зазвичай підскакує...і ще багато пити (я б сказаза дуже багато, не за раз, звісно, невеликими порціями, але часто)

Prutylyatko
16.03.2010, 16:04
очною оксоліновою маззю
як нею користуватись (за повіку закладати чи поверх)

inchik
16.03.2010, 16:09
як нею користуватись (за повіку закладати чи поверх)
я поверх клала і за повіку...ватною паличкою спочатку, а потім і просто пальцем чистим наловчилася...причому оба ока перші день-два мастила....здорове профілактично трошки по контуру вій

Ascorbinka
16.03.2010, 17:14
Що ще крім краснухи може бути причиною збільшених на голові не болючих задніх лімфатичних вузлів?
навіть ОРЗ чи отравлення... чи будь-що дитяче, але швидко приходять в норму.

ми були сьогодні на УЗО суглоба, поставили інфекційно-алергічний артрит, рідина в суглобі, добре, що небагато... завтра йдем провіряти серце і здавати кров, мали то ще вчора зробити, але я захворіла і лежала з Т непідйомна... реву... звідки то в дитини??? від ліків, що нам повиписували голова йде обертом, давати чи ні? поки не наважалися... дуже-дуже хочу вірити що все минеться...

Олюська
16.03.2010, 18:38
ми були сьогодні на УЗО суглоба, поставили інфекційно-алергічний артрит, рідина в суглобі, добре, що небагато...
Аскорбінко, а що вас спонукало йти на УЗД?

Ascorbinka
16.03.2010, 19:09
що вас спонукало йти на УЗД?
направив педіатр

в неділю вранці малий плакав, не міг на ножку встати... ми подумали, що може тіщина яка, або забій пропустили (те шило по 1000 раз з дивана скаче) і бігом до травматолога, він сказав "артирит?" і відшив до чергового педіатра... получили список нестероїдних протизапальних ...

наша "сімейна" на курорті, реально оцінити ситуацію не може... просила зробити УЗД і ЗАК... буде дивитися в динаміці...я собі в душі вірю, що воно само пройде,але страааашно...

Олюська
17.03.2010, 20:20
Може нам щось хтось підкаже, мо, в когось таке схоже було. Якась у нас постійно була така т-ра підозріла - 36,9-37,2, крливалась протягом дня у вказаних межах, вночі нормальна. Дитину нічого не турбувало. Ну але я, перестрашена трохи, бігала здавала їй аналізи. Аналіз крові прекрасний, в сечі - солі. УЗД нирок показало, що є ознаки сольового діатезу, але заспокоїли, що ніц страшного нема і нема чого переживати. Я заспокоїлась, але тепер знову вирішила поздавати аналізи, в п'ятницю були в лікаря, він її оглянув. Лікар каже, що не бачить нічого, що могло б занепокоїти. Правда, в сечі знову солі і трохи слизу. А вже в суботу надвечір підскочила т-ра до 39,2, не збивали, вночі сама впала до 38,5. В неділю знову підвищилась до 39,4, на ніч сама впала до 38, зранку в понеділок - 37,5. Вчора не було взагалі т-ри. Нині знову 37,5. Звідки, що за напасть?
Думала, може глисти? Але останні 4-5 місяців прекрасний апетит. Правда, останні два дні не дуже добре їсть, але їсть. Що мене спонукало до думки про глисти, то це еозинофіли - 5 і відносно невисокий гемоглобін - 114. Хтось моде сказати, якщо це глисти, то які? Бо животик її не турбує (вночі спить спокійно), дупця не свербить.

olena
17.03.2010, 20:48
поставили інфекційно-алергічний артрит
Моїй малій десь у 3.5 роки ставили діагноз ревматоїдний артрит,на УЗД показало запальний процес в колінному суглобі.Понапризначали тоді стільки,що коли я вийшла від лікаря не знала що мені робити-було мені дуже шкода тої моєї дитини,як подумала про призначену терапію. Я сама в той час лікувала загострення тонзиліту у лікаря-гомеопата і з тими всіма аналізами і з малою пішла до неї,розповіла що до чого.ПОяснила вона мені тоді,що призначені малій антибіотики можуть і не допомогти,бо причина може бути і в іншому-в дуже швидкому рості дитини,мала тоді дійсно дуже швидко витягнулась.Призначила вона мені тоді гомеопатію,і як то не дивно,але все минулося через два тижні,як лікар і казала,болі в коліні минули,мала змогла нормально ходити,і досі тьху-тьху-тьху схожих проблем ми не мали.
Можливо і вам вартує звернутись ще до інших спеціалістів,і почути їхню думку,перш ніж приступати до такого серйозного лікування.

Надя К.
18.03.2010, 09:06
Аналіз крові прекрасний, в сечі - солі. УЗД нирок показало, що є ознаки сольового діатезу
У нас така сама ситуація була, але десь в рочок. Були в багатьох лікарів, які також казали, що нічого страшного немає. І така ситуація тривала десь півроку. Тоді ми пішли до знайомої лікарки і вона сказала, що температура все ж таки від солей в нирках. Ми сиділи на строгій дієті, повністю з раціону виключили сіль і всі соки і ще пили якісь мочогінні травки. І десь через два тижні температура спала, зробили УЗД нирок - і солей вже не було.

Galyna555
18.03.2010, 11:01
Правда, в сечі знову солі і трохи слизу.

Думала, може глисти?

Глисти наврятче покажуть таку картину. Думаю в вас проблема якщо не з нирками, то з сечовими каналалами. В нас теж температура скакала, але в межаж 37,2-37,5-36,6, то виявили інфекцію сечових шляхів - кололи антибіотик, ,після того пили канефрон.

inchik
18.03.2010, 11:30
Глисти наврятче покажуть таку картину. Думаю в вас проблема якщо не з нирками, то з сечовими каналалами. В нас теж температура скакала, але в межаж 37,2-37,5-36,6, то виявили інфекцію сечових шляхів - кололи антибіотик, ,після того пили канефрон.
при інфекції були б аналізи поганими...
але при тривалих солях і до інфекції недовго :(

Usmishka
18.03.2010, 11:40
в неділю вранці малий плакав, не міг на ножку встати..
Аскорбінка, в моєї сестри син в 3 роки одного дня також почав скаржитись на біль в нозі, на ранок не міг встати, вони звертались до хірурга, і якось виявили щось типу защемлення нерву, точно не знаю-можу розпитати, то основне що вони робили якісь масажі, щось втирали, ну і не можна бул ходити 2 тижні, і все пройшло.

DIUJMYK
18.03.2010, 12:25
и були сьогодні на УЗО суглоба, поставили інфекційно-алергічний артрит, рідина в суглобі,
А в якому саме суглобі у вас рідина, бо мій малий також в грудні одного разу не зміг встати на ножку, то після УЗД виявили рідину в кульшовому суглобі , поставили діагноз коксит, може бути внаслідок перенесеної ОРЗ, хоча вона була в нас два місяці перед тим. Після лікування через тиждень залишились залишкові явища.

agalinka
18.03.2010, 14:02
Привіт, може хтось стикався з такою проблемою як МАЛОЇЖКА, мій малий дуже мало їсть, нагодувати його то ціла війна емоцій для мене, всі кажуть від дуже худий він важить 8кг йому 11міс. Малий дуже активний повзає, розвивається, говорить, показує, здавали аналізи на глисти, але нічого не виявили. Може хтось підкажи чи то треба ще якось обстежити дитину чи то нічого страшного.

Prutylyatko
18.03.2010, 14:12
Якщо дитина активна - то здорова. А мої також завжди не добирали у вазі. Не переймайтесь - захоче їсти, дасть вам знати (або сам полізе у каструлі).

MAXAMAK
18.03.2010, 14:19
В моїх дівчаток теж є періоди, що вони нічого не їдять по кілка днів а то і тижнів, аж деколи самій страшно робилося від того. але потім приходив час, що неможливо нагодувати - тільки із за столу вилізли вже знову їсти просять. Діти вони не обманюють - як не хочуть їсти то і не будуть, ну то до певного віку (вже після 7 і характер проявляється і впертість). Головне щоб активним дитя було.

Provizor
18.03.2010, 15:12
Може хтось підкажи чи то треба ще якось обстежити дитину чи то нічого страшного.
Можна здати заг. аналіз крові. Низький гемоглобін спричинює поганий апетит.

Надя К.
18.03.2010, 15:24
Привіт, може хтось стикався з такою проблемою як МАЛОЇЖКА, мій малий дуже мало їсть
Попробуйте подавати вітаміни або бактерії, вони, як правило, покращують апетит.

Galyna555
18.03.2010, 15:28
Мені лікар також про гемоглубін говорила, в мене старша погано їсть, і виписала нам усі аналізи (сеча, кров і кал). Теж будемо здавати, подивимося, чи шось є чи, то просто весна так діє!!!:girl_cray:

Менша також погано набирає, то нас постійно страшать. А я все наслухаюсь того всього тай йду додому відгудовувати:girl_claping:. До речі, коли шукала інформацію про причини ненабирання ваги (гіпотрофія у дітей), то пишуть, що основними причинами є або дефіцит білків, або вуглеводів, або жирів. Я, наприклад, почала варити своїй малі зупки зразу з мясом, варити різні компоти, сир. З того часу ми набрали 1200 гр.(за 2 місяці), для нас це дуже багато, так як попередні 2 місяці всього 200 грам.
А взагалі-то ваше харчування повинен відкорегувати ваш власний педіатр!!!

Mamusya
18.03.2010, 15:59
МАЛОЇЖКА
То я така була в дитинстві. мене сусіди приходили годувати :girl_haha: . В школу йшла - куда вітер , туда я . Нічого , переросла. Малий тоже мій їсть періодами. Може подзьобати як те курча , а може і відбивну на півтарілки з"їсти і попросити ще .
Вітаміни я б не давала - вони можуть викликати алергію. Краще вже потерти моркву з яблуком і дати. І плюс має бути чіткий графік прийому їжі - тоді дитинка буде мати декілька годин для гри, сну і відповідно повинна проголодатись. Ми так робили .

agalinka
18.03.2010, 16:34
А взагалі-то ваше харчування повинен відкорегувати ваш власний педіатр!!!
Якщо нашого педіатра можна назвати таким великим словом. Вона нам сказала, що треба лягати в лікарню, що то може бути непрохідність кишечника (але я відмовилась бо не розумію як може бути непрохідність, якщо малий какає, не зригує і т.д),

Mamusya
18.03.2010, 16:48
Спробуйте дати дитині ложку - ви ж уже щось їсте з тарілочки ? Супчик , кашку , пюре якесь. В дитини з"являється зацікавленість до їжі. Ніяких забавлянок під час годування, мультиків - тим самим ви відвертаєте увагу від головного.
І зважте на те , який у вас з чоловіком ріст та вага . Якщо ви - Дюймовочка і чоловік ваш також не Геракл, то можна навіть не переживати , що дитина набирає менше норми.

TASJA
18.03.2010, 16:55
Ой, в нас також раніше була поблема "малоїжка" ))). До 1,7-1,8 роки точно. Спасало спочатку грудне молоко, а потім молочні каші перед денним і нічним сном (від них малий ніколи не відмовлявся), а бувало таке, що протягом дня навіть яблучка не з"їдав (((. Набирав вагу нормально, але я все-одно переживала. Здавали аналізи і все таке. Навіть виписали нам припарат для кращого апетиту, шукали по всіх аптеках, купили, але не відкритий досі ))). Все собі відкладала прийом ліків, а може завтра-післязавтра почне їсти і так з дня в день. І якось непомітно в малого з"явився апетит, гамає частенько, правда жує довго. Часто сам просить їсти або пити.

карапуз
18.03.2010, 22:43
Чи даєте ви своїм діткам вітаміни ?

Олька
18.03.2010, 22:47
Я даю "Кідді" в сиропі 2 рази на рік весною і осінню.

Mamusya
18.03.2010, 23:32
Ми пили призначені лікарем вітаміни - один в тюбику, такий солодкий гель, забула назву, і "Кідді", а потім і "Мультитабс" . З двох останніх ми мали алергію. Тому вже як на мене , то краще дати гризти моркву, коли є варіант алергії. І ще одне хочу зазначити - після прийому вітамінів не замітила , щоб змінився апетит.

agalinka
18.03.2010, 23:45
Ми не давали бо наш лікар завжди виписує нам такі ліки (з космічними цінами), що я не наважуюсь давати те що вона виписує, таке враження, що вона шукає що б таке подорожче нам виписати.
А які вітаміни справді дають хороший ефект, після яких помітні зміни.

Mamusya
18.03.2010, 23:54
Наш педіатр також виписує цілий список , я лізу в інтернет, читаю що це за ліки, а потім вже зважую всі за і проти їх прийому . А на рахунок вітамінів - це як пальцем в небо - попадеш, не попадеш. Ми попали в алергію.
Ви ще в такому віці, що спокійно можете дати той же брокколі до супчика чи зробити пюре. А моє чадо як бачить щось зелене в зупі - це все відсувається на край тарілки і говориться "нєєєєєє, Бодя ам нєєєєє" ;) Навіть зелений горошок. А про те, щоб задурити і з чимось змішати - зрозуміє з першої секунди , що підсунули не те.

Prutylyatko
19.03.2010, 00:15
Нам прописали для зміцнення імунітету Мультитабс, але от думаю, чи варто давати.

Olena-m
19.03.2010, 01:28
Любі матусі! Діткам до 3 років вітаміни дають за конкретними показами, а саме гіпо- або авітаміноз, підтверджений симптомами, аналізами. Неконтрольований прийом мультивітамінів може нашкодити дитячим ниркам.

Diana
19.03.2010, 06:52
ми не даєм, ще ні різу не пробували, крім віт. С. Думаю в морозильці більше віт. ніж штучних. Доречі вчора клюкву знайшла на базарі.

Олька
19.03.2010, 07:25
Добре, як дитина їсть моркву, броколі і т.д. А в мою не запхаєш! Я чула, що від "Кідді" в багатьох алергія, але нам ттт підходить. Я зразу по дитині бачу і синяки під очима зникають і апетит, як в слоника!

Надя К.
19.03.2010, 09:27
Я раз в рік даю вітаміни "Кідді фарматон".

shoniko
19.03.2010, 09:32
Штучні вітаміни і вітаміни з їжі - це різні речі, і порізному засвоюються, точніше при слабій печінці майже не засвоюються, то який зміст їх давати?

Galyna555
19.03.2010, 10:12
Я зразу по дитині бачу і синяки під очима зникають і апетит, як в слоника!
В моєї старшої теж синяки під очима зявилися, невже від браку вітамінів? А я щось подумала, що якась проблема з нирками!!!

Моя молодша (8 міс) останні два дні дуже сильно потіє, особливо під час сну. Коли передіваю, то маєчка на спинці мокра, в прямому розумінні. Що це може означати?

MAXAMAK
19.03.2010, 12:56
Порадьте, моя донечка два дні температурила аж до 39, а сьогодні в ночі мала страшенний понос та рвоту. Зараз трішки заспокоїлась, температура теж спала, але їсти нічого не хоче і не може. Може хтось мав подібне і що робив, що давав?

Prutylyatko
19.03.2010, 13:05
Краще викличте лікаря. Ми таке мали минулого року, але викликали швидку. Сказали -отруєння, хоча дитина ніби нічого такого не їла.

Usmishka
19.03.2010, 13:28
Порадьте, моя донечка два дні температурила аж до 39, а сьогодні в ночі мала страшенний понос та рвоту. Зараз трішки заспокоїлась, температура теж спала, але їсти нічого не хоче і не може. Може хтось мав подібне і що робив, що давав?
Те що не їсть -то несмертельно, головне багато пити для уникнення зневоднення організму.
Це може бути як і отруєння так і ентеровірус, проаналізуйте ситуацію чи була можливість чимось отруїтись. Якщо знаєте толкового лікаря-позвоніть, проконсультуйтесь які аналізи будуть інформативні, кров і сечу загальні обовязково здайте.
Швидку не радила б-або завезуть в інфекційну, або щось вколять і поїдуть. Дивіться чи тримається температура. Якщо дитина питиме мало-тоді це перша причина думати про лікарню-там вони ставлять крапельнниці.

Provizor
19.03.2010, 13:33
а сьогодні в ночі мала страшенний понос та рвоту. Зараз трішки заспокоїлась, температура теж спала, але їсти нічого не хоче і не може. Може хтось мав подібне і що робив, що давав?
Це скоріш за все ротавірусна кишкова інфекція. Потрібно слідкувати за питтєвим режим для запобігання зневоднення. Можна давати пити розчин регідрон. Якись час дотримуватись дієти, не вживати молочних продуктів (не стосується ГВ). Ще почитайте тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=648995#post648995).

---------- Додано в 11:33 ---------- Попередній допис був написаний в 11:29 ----------

Моя молодша (8 міс) останні два дні дуже сильно потіє, особливо під час сну

Яка температура в кімнаті? В що одягнена дитина? Чи даєте для профілактики віт. Д?

Fleshka
19.03.2010, 13:40
Допис від Galyna555
Моя молодша (8 міс) останні два дні дуже сильно потіє, особливо під час сну

Яка температура в кімнаті? В що одягнена дитина? Чи даєте для профілактики віт. Д?

В нас таке ще з 4 місяців. Причому одітий Роман легенько, кімната постійно провітрюється...Списую все на недостачу вітаміну Д, але нам його не можна...

Prutylyatko
19.03.2010, 13:52
нам його не можна...
А чому не можна?

MAXAMAK
19.03.2010, 14:01
дуже вдячна усім за поради! Лікаря викликали - має бути десь о 4годині. Пємо багато. Але температура почала знову підніматись. Знаю що все мине і буде добре. Але якось коли на форумі то легше то вичекати....Може хтось у часі ще зорієнтує - бо тут пишуть що навіть два тижні можна поносити- чи то нормально? Ніколи ще з таким справу не мала, це в перше, тому і хвилююсь дуже....

Prutylyatko
19.03.2010, 14:05
Все буде добре - не хвилюйтесь та швидко видужуйте.

Fleshka
19.03.2010, 21:36
А чому не можна?
В Ромчика тім"ячко маленьке, і швидко закриватись почало.

natorella
19.03.2010, 22:38
синяки під очима зникають і апетит, як в слоника!
синяки і відсутність апетиту бувають і на глисти( а от давати синтетичні вітаміни - я б так не ризикувала

Miki
25.03.2010, 21:10
В моєї дитини вже другий день понос, не знаю чи щось давати(типу лінекс) чи викликати лікаря(нам 6,5місяців)? Хто що порадить?

Олька
25.03.2010, 21:14
синяки і відсутність апетиту бувають і на глисти( а от давати синтетичні вітаміни - я б так не ризикувала

Глистів в нас нема - перевірено! В неї таке буває коли саме нестача вітамінів. Вона в мене не дуже їсть в натуральному виді і заставити я не можу, тому зупинилась на "Кідді", почала періодично давати в 2 роки і даю до сих пір і нічого поганого ттт не було, навпаки покращення "на ліцо". І що в наш час не синтетичне? В мене нема ні села, ні городу, щоб я могла вирощувати сама, а те, що на базарах продають, де гарантія що воно екологічно чисте, без хімії?

Mamusya
25.03.2010, 21:34
Miki (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=28829), У на стаке було в шість місяців, але супроводжувалось високою температуою, яка не збивалась , і поносом . Як мені пояснила лікар зі швидкої (толкова тітонька попалась) , у нас виліз дисбактеріоз на фоні відмови від грудей (буквально за два тижні до того малий кинув груди і ми перейшли на суміші) і плюс ротавірусна інфекція. А потім друга лікарка , з іншої швидкої , сказала нам , що у нас сальмонельоз :girl_haha:(це в дитини 6 міс.). Бо в нас какашки зі слизом , точніше слиз , і водичка з попи.
Ми давали пити водичку , Смекту і жаропонижаюче. Нурофен нам помагав на годинку -дві, а температура була 39,4 . Тому після доби таких мук малого я дала розведений анальгін , бо експериментувати з жаропонижаючими далі не було куда.(І чого мені ніхто з лікарів не сказав про свічки ????)
Потім пили Креон для травлення .Але понос наш перейшов десь на п"ятий день.

Miki
26.03.2010, 10:15
Сьогодні купила Ніфуроксазид буду пробувати.

MaryF
01.04.2010, 14:47
Сталася з нами в суботу така історія: Поїхали на село, там дала малому трошки яйця і сіли їхати додому. По дорозі малий почав буже червоніти і трохи набрякати, дуже плакав (скоріше верещав), бо все чухалося. До чергового не ходимо, тому і телефона його не мала, вирішили їхати в лікарню, ки найближче -на орлика. В приймальні виявилася знову та мантелепа, шо і попередній раз (сказала шо в нас хрипи з двох сторін, а виявилося, шо хрипів не було)...сказала шо то кропивниця, але нічого призначити не може, бо в тому не розуміється і кладе нас в алергологію. Я спиталася, чого як там і так немає лікаря, а вона відповіла, шо є черговий і на тому розуміється. Коли прийшли ми в алергологію, медсестри сказали йти ставити "метелека"...я кажу:"лікаря не було, який метелик", "як який?будемо вам лікарства капати"...я "які лікарства"...а вони мені "яка вам різниця, які лікарства". Уявляєте????????????....Одним словом чекали ми лікаря, а ті на весь коридор обговорювали яка я стерва. Чергова виявилася більш-менш "вміняєма" вкололи аскорбінову кислоту, тавегіл і ношпу і за годину набряк зійшов, ми хотіли їхати додому, але почало трохи знову лице червоніти нам зробили клізму з вугіллям і лишилися на ніч в лікарні. Через пів години після клізми все зійшло і до ранку висипки як не було.
Зранку прийшла медсестра ставити капельницю...хоча лікар сказала, шо нічого ставити не треба (не розумію, чи вони так люблять свою роботу, чи знущатися над дітьми). Я відмовилася від капельниці і сказала, шоб покликали чергового, бо я хочу написати відмову і йти додому...а лікар по телефону сказав, шо він нікого не відпускає...я взяла малого, одежу малого в сумку (більше нічого не мала) і сказала, шо вийду до чоловіка на пару хвилин (двері там на ключ закриваються)...назад я вже більше не прийшла.
Тепер думаю, напевно потрібно на всяк випадок мати при собі телефон якогось лікаря, можливо хтось порадить?

Usmishka
01.04.2010, 15:00
не розумію, чи вони так люблять свою роботу, чи знущатися над дітьми
Їм точно то подобається, чули би ви що я вислуховувала при відмові від антибіотиків :від санітарки до лікарки мене обзивали.

наталя 2204
01.04.2010, 16:31
Сьогодні купила Ніфуроксазид буду пробувати.
Він допомагає, на відміну від Лінекса.

Mamusya
01.04.2010, 20:59
MaryF (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=3860), А що ж таке у вас було ? Банальна алергія чи що ? Я просто з таким не зустрічалась , але Ви однозначно були праві , що не дали колоти антибіотик.
P.S. У наших знайомих в дитини 3 роки ротавірусна інфекція . Минулого вівторка почався понос , потім температура , потім рвота. Їх забрала "швидка". В лікарні до суботи дитину "вилікували" , виписали додому , а в неділю в нього все по новій ! Знову швидка, знову лікарня , вени вже не можливо колоти . І лікарі не можуть пояснити , чому воно вернулось , якщо виписували здорову дитину.

MaryF
02.04.2010, 07:37
А що ж таке у вас було ? Банальна алергія чи що ? Я просто з таким не зустрічалась , але Ви однозначно були праві , що не дали колоти антибіотик.

Я в принципі не знаю, шо вони хотіли колоти, скоріше це не антибіотик, а тавегіл чи того роду шось, але яке це має значення, якщо воно дитині не потрібно. Це була реакція на яйце, зїв десь четвертину, треба було меньше дати. Він на сир реагує, але його не їсть, випльовує і на лиці моментально зявляються такі червоні пужирці, але через пів год все проходить.

я_тут
07.04.2010, 10:50
В мого Маркуся вночі раптом піднялась дуже висока температура до 40,звечора понямав цицю,заснув і нормальненько спав десь 3 години,а потім я відчула,що він як пічка,проснувся,плакав,три години носили на руках,збили т-ру нурофеном,дали афлубін і вже аж як трохи впала т-ра,то заснув і до ранку спав в мене на руках,зранку проснувся,знову така ж висока т-ра,дала свічку парацетамола,бо видно,що він дуже мучиться,викликала лікарку,чекаю...
І от не маю уявлення від чого така т-ра,заразитись ніде не міг,вдома всі здорові,не змерзав...а лікарка в нас навіжена,вона кожний раз виписує піваптеки такому малятку,я правда успішно забивала,але нині сама не знаю,що думати і так маленький мучиться,і не знаю,як помогти :(
сподіваюсь на цицю і руки

я_тут
07.04.2010, 12:57
Прийшла лікарка,ніби побачила зуб,я не бачу правда,сказала,що то від зубів,сказала нурофен чи парацетамол давати і для чогось хлорофіліпт...а температура далі висока,чоловік каже,що зуби такої не дають,каже кров здати......
Дівчата,а в вас в діток на зуби така т-ра була? Я чоловіку кажу,що може бути,а він не слухає...
Дала ще малому вібуркол,так його шкода :(

мамочка
07.04.2010, 13:00
Цікавить думка мам-алергиків і інших хто мав схожу проблему:

неділя - нежить
понеділок - висипка по щоках
вівторок-пятниця - температура до 40 гр, + гнійна ангіна+антибіотик, Біопарокс, Гівалекс
субота-і до сьогодні - дитина абсолютно здорова окрім висипки на щоках , на попі і де-не-де по всьому тілу. Дитину не свербить. Даю вже 3 дні кларитин по пів таблетки в день.
Висипка не сходить зовсім.
До кого звертатись? До алерголога чи до дерматолога? Куди їхати?
Якщо логічно думати: якби то була вітрянка, кір або краснуха, то висипка вже мала б зійти... (10 день висипки по щоках)

Дівчата,а в вас в діток на зуби така т-ра була?

у нас коли лізли верхні зуби то 3 дні температура до 40 градусів в 8-ми місячному віці була.
теж збивали нурофеном + вібрукол

Ольга
07.04.2010, 13:38
у нас 5 днів 39 було в Юстини :( лише на 4 день побачили спухле горло і ніби ангіна :(

Дана
07.04.2010, 15:41
У мене також "радість" Соня другий день температурить і то так добре 39-39,5, горло ніби чуть червонувате.:girl_cray:

Lithium
07.04.2010, 15:44
Прийшла лікарка,ніби побачила зуб,я не бачу правда,сказала,що то від зубів,сказала нурофен чи парацетамол
В мене у малої тиждень температура 40 трималась, нічим не збивалась, тільки мікроклізмами, причина лізли зуби, але краще здати аналізи, перестрахуватися, щоб потім не було проблем.

inchik
07.04.2010, 16:50
У мене також "радість" Соня другий день температурить і то так добре 39-39,5, горло ніби чуть червонувате.
то ви самі побачили ніби червоне горло?
просто горло може бути червоним на задній стінці і за мигдаликами і то самі можете не побачити.....
у нас таке було, що я ніби дивилася і вроді навіть не таке й воно червоне, хіба трохи, а от того ж дня лікарка подивилася і показала, що на задній стінці червоне дуже...
а червоне горло і дає високу температуру....
а всім з червоними горлами таки радила б здати аналізи, щоб знати яку природу має оте червоне горло: вірусну чи бактеріальну, щоб далі знати, що з тим робити....
я так бачу, що дуже часто лікарі при вірусному захворюванні призначають антибіотик :girl_mad:, хоча чи знають чи не знають, що антибіотик не діє на вірусне природу захворювання, а приписують щоб чи то аби приписати, аби застрахуватися (тільки цікаво від чого...)
ось нещодавно подруга розповіла, що як її малечі було 1 рік і 3 місяці, то мала мала високу температуру і нічим з раніше дієвих способів не могли збити її, то викликали швидку....то яке було здивування лікаря зі швидкої, коли та взнала, що дитині 1 рік і 3 місяці і вони ні разу не давали антибіотик і мол як не давали, то ми зараз вам припишем :girl_cray: Хай би попала на мене та лікарка :aggressive:

Mamusya
07.04.2010, 21:26
дуже часто лікарі при вірусному захворюванні призначають антибіотик
Наша дільнича лікарка постійно призначає антибіотики при вірусних захворюваннях. Правда ми хворіємо рідко - але так сказати , мітко. Грип, бронхіт, ангіна - і все за півтора місяці.

Біопарокс
Це дуже СИЛЬНИЙ антибіотик , він сам по собі може викликати алергічну реакцію , яка не сходить .
Кір може давати високу температуру - навіть до 40. Особисто в мене таке було в дитинстві. Ангіна аналогічно дає високу температуру.
Напевно краще прокунсультуватись з педіатром і алергологом.

Provizor
08.04.2010, 08:40
Це дуже СИЛЬНИЙ антибіотик , він сам по собі може викликати алергічну реакцію , яка не сходить
А за яким принципом ви ділите антибіотики на сильні і не дуже? Будь-які ліки можуть викликати алергічну реакцію.
До кого звертатись? До алерголога чи до дерматолога? Куди їхати?
Для початку проконсультуйтесь з педіатром.

мамочка
08.04.2010, 09:31
Для початку проконсультуйтесь з педіатром.

Педіатр сказала пити протиалергічний кларитин 7 днів. Як на мене -то абсурд, бо алергія так довго без відповідного чинника триматись не буде, а алергічні продукти (яйця, ковбаси, соки), медикаменти дитина вже декілька днів не вживає.

Після обіду поїду з дитиною до дерматолога, сподіваюсь хоча б причину знайдуть...

Mamusya
08.04.2010, 09:50
Provizor (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4480), Знаю по собі , бо приймала той Біопарокс .
Усі ліки мають побічну дію, просто ІМХО , Біопарокс не варто давати малим дітям.

odree
08.04.2010, 10:04
До кого звертатись? До алерголога чи до дерматолога? Куди їхати? можна і до одного і до іншого, головне, щоб спеціаліст хороший попався
він сам по собі може викликати алергічну реакцію так, але в місці нанесення, бо він "Після інгаляції фузафунгін накопичується на слизовій оболонці.БІОПАРОКС® діє безпосередньо на вогнище інфекції та запалення. Фармакокiнетика. Фузафунгін не всмоктуєтьсята не визначається у плазмі крові."

Біопарокс не варто давати малим дітямтак, до 2,5 - 3 років. дитина повинна вміти свідомо вдихнути цей препарат, щоб був сенс з того

Provizor
08.04.2010, 10:13
так, але в місці нанесення, бо він "Після інгаляції фузафунгін накопичується на слизовій оболонці.БІОПАРОКС® діє безпосередньо на вогнище інфекції та запалення. Фармакокiнетика. Фузафунгін не всмоктуєтьсята не визначається у плазмі крові."
Не зовсім так, в інструкції про побічні дії зазначено
Дуже рідко можуть виникнути алергічні реакції, особливо у пацієнтів які мають схильність до алергії, а саме:

- розлади з боку респіраторної системи: астма, бронхоспазм, диспное, ларингоспазм або едема;

- розлади з боку шкіри й підшкірних тканин: висип, свербіж, кропивниця, ангіоедема;

- розлади з боку імунної системи: анафілактичний шок.

При виникненні алергічної реакції подальше застосування фузафунгіну не рекомендується.

Педіатр сказала пити протиалергічний кларитин 7 днів.
А педіатр оглядала висипку чи консультувала по телефону?

мамочка
08.04.2010, 11:15
А педіатр оглядала висипку чи консультувала по телефону?
Вона дитину дивилася коли в дитини була висока температура і гнійна ангіна, тому прищі "списувались" на високу температуру. А потім тільки консультувала по телефону.

Щодо того що висипка -то реакція на Біопарокс - то однозначно що ні, бо висип зявився ще до того як я побачила ангіну і до того як піднялась висока температура.

я_тут
08.04.2010, 11:19
Здали сьогодні кров,то вже ввечері подивимось...
Дуже маленький мучиться,з рук його не спускаю,температура не падає зовсім,на ніч збила парацетамолом,то принаймні поспав,найгірше,що він нічого не п'є і цицю не бере,ні ложкою,ні з горнятка не можу напоїти,насилу по ложці вливаю :( а як збила температуру,то їв добре цицю...
То навіть якби не хотіла,мушу збивати свічками,бо по іншому ніяк :(

Provizor
08.04.2010, 11:54
Щодо того що висипка -то реакція на Біопарокс - то однозначно що ні, бо висип зявився ще до того як я побачила ангіну і до того як піднялась висока температура.
Цікаво, що скаже дерматолог... Думаю інфекційну висипку (кір, краснуха, скарлатина) педіатр мав би розпізнати.

Usmishka
08.04.2010, 12:33
педіатр мав би розпізнати.
Я вже в це слабо вірю)))
Порадьте хорошого дитячого лора, бо підозрюю в нас гайморит, сопельки специфічні, не проходять нормально вже два місяці.
Бажано Сихів, Франківський район, можливо центр.

Лія
08.04.2010, 14:44
Педіатр нам виписує вдруге кларитин на зуби (в першу чергу),разом з кальціумом Д, наполегливо рекомендує кларитин, буцім-то будуть легше прорізуватись,а я шось не бачу звязку.Чи це перестраховка ,щоб на кальціум алергіїї небуло,чи просто працює на відкат.

Женічка
08.04.2010, 14:54
наша педіатор колишня кларитин приписувала при будь - якій хворобі :girl_haha:

Ascorbinka
08.04.2010, 15:34
Мамочка, а то не скарлантина? висип на щоках типу "алергічного", ангіна, потім дрібна висипка по тілу .... то, звичайно, треба бачити, але схоже...

inchik
08.04.2010, 15:46
Мамочка, а то не скарлантина? висип на щоках типу "алергічного", ангіна, потім дрібна висипка по тілу .... то, звичайно, треба бачити, але схоже...
особливо висипка в районі лопаток....і рожевий язик....теж ознаки скарлатини....
але то лікар має бачити, а так тільки гадати можна....

---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

ось тут про скарлатину
http://www.vashe-zdorovie.org.ua/stran_otobr.php?nomstr=272

Mamusya
08.04.2010, 16:01
на зуби (в першу чергу),разом з кальціумом Д, наполегливо рекомендує кларитин
А для чого кальціум - щоби зубки скоріше лізли ? Так це по-моєму , фігня повна

Лія
08.04.2010, 16:51
Так,щоб лізли зубки,бо , каже -недостача кальцію очевидна,бо в рочок лише 5 зубів.

Mamusya
08.04.2010, 17:15
недостача кальцію очевидна,бо в рочок лише 5 зубів.
У нас було 6 зубів , а в наших знайомих у дівчинки в рік був 1 зуб . Як на мене , кількість зубів не повинна прив"язуватись до віку. До трьох років має вирости 20. Так що я би не давала спеціально для того щоб росли зуби , тим більше що це ж не натуральний сир чи молоко , а штучний вітамін. Не переживайте , виростуть у вас всі зуби.

Іруня
08.04.2010, 19:25
Так,щоб лізли зубки,бо , каже -недостача кальцію очевидна,бо в рочок лише 5 зубів.

Ми в 1,2 мали лише 6 зубів, а тоді за тиждень вилізло ще 6 ( кожен день по зубі:girl_haha:). То теж могли казати, що недостаток кальцію...
А от в знайомої малої лише в 1,1 виліз перший зуб. То тут і можна запідозрити той недостаток.

Ная
08.04.2010, 20:34
Я думаю,що від недостачі кальцію може залежати здоров"я зубів,а терміни прорізування-то закладено генетично і від кальцію ніяк не залежать.

Ніколь
09.04.2010, 01:39
Порадьте хорошого дитячого лора, бо підозрюю в нас гайморит, сопельки специфічні, не проходять нормально вже два місяці.
Я ЛОРа не пораджу, нажаль...але я читала що в такому віці як Іринка гайморит впринципі бути не може бо ще гайморові пазухи не розвинуті. При гаймориті до речі сопелькі жовті мають бути як домашній жовток в яйця і вперед нахиляти голову боляче ( да і взагалі головний біль постійно)

---------- Додано в 01:39 ---------- Попередній допис був написаний в 01:37 ----------

каже -недостача кальцію очевидна,бо в рочок лише 5 зубів
не слухай її... в Юлі в рочок було 4 зуба, і от за 4 місяці ще повилазило 6 штук.... і нормуль :)

мамочка
09.04.2010, 12:43
потрапили ми з висипкою до хорошої лікарки (дерматолог Сек)
вона заставила мене трохи думати і дійшла я висновку що в дитини алергія на вологі серветки для немовлят, які ми купили на відкритті Ашану по акційній ціні (12 грн за 72 шт). До того я завжди користувалася серветками Памперс. А оскільки я до останнього не догадувалась, що саме на ті серветки в малої може бути алергія, то весь час витирала їй личко і дупку тими серветками (саме там де є висипка).
Виписали нам примочки з борною кислотою, цинкову мазь і глюконат кальцію. Здали аналізи і в понеділок знов йдем на огляд.
Паралельно робим есперимент: моя мама щотри години змащує собі внутрішню частину руки тими серветками. Просто цікаво: чи то серветки браковані, чи то саме Яна на них погано зреагувала....
на всяк випадок: упаковка серветок світла (жовто-кремова) з жовтими квіточками

Mamusya
09.04.2010, 12:56
Просто цікаво: чи то серветки браковані, чи то саме Яна на них погано зреагувала....
Ми таке мали на браковані підгузники Памперс. Попа , між ножками , живіт і пісюн були бурячкового кольору після використання одного підгузника....

natorella
09.04.2010, 16:42
в дитини алергія на вологі серветки для немовлят, які ми купили на відкритті Ашану по акційній ціні (12 грн за 72 шт). До того я завжди користувалася серветками Памперс. А оскільки я до останнього не догадувалась, що саме на ті серветки в малої може бути алергія, то весь час витирала їй личко і дупку тими серветками (саме там де є висипка
йой
ну мамусі, нашо вам тоті серветки?? просто водою помити? в тих серветках - ніц нема доброго((( тіки травлять наших дітей

Златка
09.04.2010, 16:59
Паралельно робим есперимент: моя мама щотри години змащує собі внутрішню частину руки тими серветками. Просто цікаво: чи то серветки браковані, чи то саме Яна на них погано зреагувала....

Я не думаю, що то справа в бракові. Прото ж додають до тих вологих салфеток всякої хімії, от дитина так і відреагувала

Ная
09.04.2010, 20:52
Я в пологовому на власні очі бачила реакцію дитини сусідки по палаті на вологі серветки Джонсон,то були з рекламного пакету,що в пологових роздають,думаю шо бракованих би туди не клали,а в дитятка вся дупця червонюща і в прищиках,так біднятко плакало аж поки до мами не дійшло,що то від тих салфеток.
Я зі старшою салфетками користувалася,а з меншою більше водичкою миємся,салфетками десь-колись.

Mamusya
09.04.2010, 21:05
з рекламного пакету,що в пологових роздають
А таке ще дають ? Я думала , що за три роки то вже відмінили. Але Судокремом , що мені втулили в роддомі, я мастилась , коли вилила собі на ноги кип"яток. І помогло.

veronka
11.04.2010, 15:26
караул!!!!!!! у малечі сьогодні Т піднялася до 38, 5!! що робити?
до цього тиждень трохи сопельок і покашлювання! поки Маргонька жвава і весела...

Mamusya
11.04.2010, 17:49
Більшість діток з температурою до 39 бавляться спокійно , а вищу температуру зразу по своєму бачу - він стає вялий і сидить на місці. Тому і збиваю , коли на термометрі вже більше 38,5

halusia
11.04.2010, 17:59
І в моєї доці нині температура піднялась. Спочатку була 38 (підозрюю, що з вчорашнього вечора). А нині по обіді - 39!!! Я аж запанікувала! Ні кашлю, ні соплів не було й нема!

Улік
11.04.2010, 18:08
І в нас теж 2 дні темп.39,2. Сьогодні вже дякувати Богу, впала до 37,2. Але теж нічого більше крім температури. Видно якийсь вірус гуляє......

halusia
11.04.2010, 18:44
Улік а ви чимось збивали температуру? Бо я дала дитині зранку Ефералган, а температура не спала, а лише піднялась, потім дала сироп Панадол - вже дві години минуло і далі 39!

Улік
11.04.2010, 19:01
Я збиваю Нурофеном, бо свічки не збивали, а Нурофен - збиває. Збиваю з 39, але ввечері і з 38, бо переживаю щоб наніч не піднімалася дуже.

KNadya
11.04.2010, 19:41
Дайте пораду. Нам 11 місяців. У нас запор. Ще гамаємо цицю, а також кашки (гречана, вівсяна, кукурудзяна, рідко манна), зупки. Щодня їмо яблучне пюре, але це не допомагає. Раніше таких проблем у нас не було, а починаючи з пів року, як пішла доросла їда, чого тільки не робили. Найкраще допомагає мило в дупку, але вже 2 рази покакала з кров”ю. Можливо це мило роз”їдає. Клізму відразу виштовхує, а від газовідвідної трубочки дуже плаче. Десь 3 місяці назад 3 тижні приймали Дуфалак. Допоміг, але не надовго. Зараз знову даю, але вже через день. Боюсь, а навіть не знаю нормального лікаря, щоб порадив. Можливо хтось його приймав і знає скільки можна його приймати. Переживаю, щоб не було залежності. Або якісь порадить методи, які Вам допомогли. Дякую за будь-яку відповідь.

Оляна
11.04.2010, 19:49
Дайте пораду. Нам 11 місяців. У нас запор. Ще гамаємо цицю, а також кашки (гречана, вівсяна, кукурудзяна, рідко манна), зупки. Щодня їмо яблучне пюре, але це не допомагає. Раніше таких проблем у нас не було, а починаючи з пів року, як пішла доросла їда, чого тільки не робили. Найкраще допомагає мило в дупку, але вже 2 рази покакала з кров”ю. Можливо це мило роз”їдає. Клізму відразу виштовхує, а від газовідвідної трубочки дуже плаче. Десь 3 місяці назад 3 тижні приймали Дуфалак. Допоміг, але не надовго. Зараз знову даю, але вже через день. Боюсь, а навіть не знаю нормального лікаря, щоб порадив. Можливо хтось його приймав і знає скільки можна його приймати. Переживаю, щоб не було залежності.
Не виключено, що у Вашої дитинки, може бути роздразнення у дупці і вона свідомо затримує какання. Я з таким стикалася зі своєю малою. Ставила свічечки з масла-какао(продається в кондитерських магазинах у вигляді плиточок)-сприяє заживленню. Давала Дуфулак 2 рази-він стимулює перистальтику кишківника, але після того, як пролікувала маслом-какао.

MAXAMAK
11.04.2010, 20:07
У моєї меншої теж були запори десь із 9міс до півтора року. Був час що ми какали тільки з трубочкою або із клізмою. Пили багато сушеня, водичку із родзинками і курагою, чорносливом. Гарно помагав свіжий сік із буряка (якщо дитина не алергічна). Дуфалак - я б із ним була обережніша - він не такий простий та безпечний. Пробуйте чекати самі, щоб дитя покакало - оскільки ви постійно стимулюєте - дитина не напружується вже із тим питанням. Ми було що і три-чотири доби не какали. Більше рухайтесь, масуйте животик.

UTA
11.04.2010, 20:15
якщо дитинка какає з кровю це мало вас насторожити ,це ж мала дитина..11 місяців.
Моя порада ідіть до лікаря чим пошвидше!!!!!!!!!!!!
хай лікар вам назначить аналізи
ви так спокійно пишете про те що дитинка какає з кровю ...якщо у мене таке було б я б бігла відразу до лікаря,з цим жартувати непотрібно...

на рахунок запорів давайте дитині більше пити,кашки гарбузові давайте,як варите кашку гречану давайте туди яблучко,кефіри давайте я наприклад малому даю Наріне якщо саме незахоче ,давай те з фруктовим пюре ,або з бананом ,картоплю саму недавайте робіть пюрешки.
сирі яблука давайте протерті з морквочкою можете ще сметани додати,
А у вас проблем з кишечником немає??

KNadya
11.04.2010, 20:21
Давала Дуфулак 2 рази-він стимулює перистальтику кишківника, але після того, як пролікувала маслом-какао
2 рази взагалі чи 2 рази на день і скільки часу? А також скільки часу ставили свічечки? Ви ставили лише як не какала чи систематично?
Пробуйте чекати самі, щоб дитя покакало - оскільки ви постійно стимулюєте Я б чекала, але дуже мучиться, а також як писала почала какати з кров"ю. Сушку п"є постійно. Попробую ще сік буряка, але буду вводити потрошки. Незнаю чи вийде, бо мали алергійку

UTA
11.04.2010, 20:37
дуфалак можна приймати довгий період,він є безпечний!!

---------- Додано в 20:35 ---------- Попередній допис був написаний в 20:33 ----------

Сушку п"є постійно. Попробую ще сік буряка, але буду вводити потрошки. Незнаю чи вийде, бо мали алергійку

сушка може давати запори,попробуйте кампотики або просто водичку

---------- Додано в 20:37 ---------- Попередній допис був написаний в 20:35 ----------

а ще питання після того як ви стимульнете щоб дитина покакала які за консистенсією випорожнення ??

Оляна
11.04.2010, 20:41
2 рази взагалі чи 2 рази на день і скільки часу? А також скільки часу ставили свічечки? Ви ставили лише як не какала чи систематично?
Всього 2 рази. Десь в 4 місяці мала не какала самостійно 2 тижні.Щодня перед тим, як ставити клізму ставила свічечку із масла-какао, а потім щедро змащувала дупцю і клізму дитячим кремом і робила клізму. Через 2 тижні від початку запорів дала 2 рази Дуфулак, він настільки стимулює перистальтику, що дитина не може затримувати какання. Очевидно роздражнення пройшло і їй було не боляче- почала нормально какати. Роздражнення можуть також давати вологі салфетки.

KNadya
11.04.2010, 20:46
наприклад малому даю Наріне
Що це таке?
якщо у мене таке було б я б бігла відразу до лікаря
Якщо чесно, навіть незнаю до кого, маю такого педіатра, що більше за нього знаю. Також вже двох приватних мали - у них також розчарувалася...

---------- Додано в 20:46 ---------- Попередній допис був написаний в 20:42 ----------

після того як ви стимульнете щоб дитина покакала які за консистенсією випорожнення
Як зазвичай. Спочатку запорчик, а потім нормальні рідкі випорожнення
Роздражнення можуть також давати вологі салфетки
Я ними не користуюсь, підмиваю її кип"яченою водичкою

inchik
11.04.2010, 22:14
Дайте пораду. Нам 11 місяців. У нас запор. Ще гамаємо цицю
може у вашому раціоні щось змінилося?
аналіз на дисбактеріоз здавали?

KNadya
11.04.2010, 22:20
може у вашому раціоні щось змінилося?
аналіз на дисбактеріоз здавали?
Раціон не змінився. Я стараюсь і зараз не їсти майонезу, гострого і т.д.
Здавали памперс ще як менша була, тоді лікарка навіть не глянула, сказала, що там завжди щось знайдуть. Про лікарів я вже писала вище. А зараз кажуть коли доросла їда, то завжди щось знайдуть, тому не здавала

Оляна
11.04.2010, 23:02
Наріне-це такий кефір з корисними бактеріями. Своїм давала з 6 місяців по 0.5баночки вдень.А наскільки доросла їда?

UTA
11.04.2010, 23:13
Якщо чесно, навіть незнаю до кого, маю такого педіатра, що більше за нього знаю. Також вже двох приватних мали - у них також розчарувалася...
а у якому ви районі живете??

за наріне є воно у сільпо у баночках по 200гр дата зберігання 3-4доби,на упаковці все пише,но це не є іменно для дітей но я почала давати малому з 6-7місяців ,як з ложки нехотів їсти взбивала з бананом і лила у пляшечку з більшою диркою у сосці,було як коктейль...

natorella
12.04.2010, 01:03
саша шкутильгає. підвернув ногу. не напухло. коли натискаю - не плаче, не кривиться
порадьте мудрого травматолога

Яська Березнева
12.04.2010, 01:11
саша шкутильгає. підвернув ногу. не напухло. коли натискаю - не плаче, не кривиться
порадьте мудрого травматолога
Я ходила з Янькою, коли в неї було схоже з ногою, тільки вона плакала і їй боліло, до хірурга Ковальчука (здається, правильно прізвище написала:girl_crazy: - високий, вусатий) в 3-тю поліклініку на Озаркевича (дорослу).

Diana
12.04.2010, 08:56
Що це таке?
це такий кефір, від якого ми тиждень лежали в лікарні:girl_sad: і не дитиче харчування тим більше. Купіть закваски і робіть самі, дуже просто і смачно, а головне корисно і безпечно.

KNadya
12.04.2010, 23:33
А наскільки доросла їда?
Це я так кашки з зупками називаю. Все, що не грудне:girl_smile:

а у якому ви районі живете?
Винники, але є машина, відстань - не проблема
це такий кефір, від якого ми тиждень лежали в лікарні
Дякую, буду обережно з ним. Дівчата порадили кілька народних методів. Почну з них. Наразі з Наріне зачекаю

UTA
12.04.2010, 23:42
це такий кефір, від якого ми тиждень лежали в лікарні і не дитиче харчування тим більше.

ми коден день його пємо напротязі 6 місяців !!!!
чому ви вважаєте що дійсно від наріне ви лежали в лікарні???понакормлюєте дитину всякою гидотою з баврниками і ГМ,а тоді говорите це напевно Наріне!:girl_devil:
на цю тему можу розказати анегдот:girl_mad:

natorella
13.04.2010, 00:02
дуфалак можна приймати довгий період,він є безпечний!!
я в шоці! відколи то ліки є безпечні???

---------- Додано в 00:00 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

понакормлюєте дитину всякою гидотою з баврниками і ГМ,а тоді говорите це напевно Наріне
ооооооооооо так - наріне, панацея. ну то взагалі.
і ше клізми - то дуже прикольно
дівчата - ви шо з дітьми робите?

---------- Додано в 00:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:00 ----------

як з ложки нехотів їсти взбивала з бананом і лила у пляшечку з більшою диркою у сосці,було як коктейль...
суперкоктейль - а вам за рекламу не приплачують?

Женічка
13.04.2010, 00:02
ви вважаєте що дійсно від наріне ви лежали в лікарні???
в нашій державі навіть від води простої в лікарні лежать :girl_crazy:

Provizor
13.04.2010, 00:05
Я вживала Наріне, одного разу дивлюсь на дату виготовлення...і в шоці. Кефірчик мій продатований наступним днем!

natorella
13.04.2010, 00:18
Кефірчик мій продатований наступним днем!
як казав знайомий - на львівхолоді молочка без дати стоїть. коли купую для магазину - пробивають ту дату яку мені треба

UTA
13.04.2010, 08:41
шановна матуся обирайте те що хочете для дитини це ваша справа!!!!!

ооооооооооо так - наріне, панацея. ну то взагалі.
і ше клізми - то дуже прикольно
дівчата - ви шо з дітьми робите?

шановна матуся обирайте те що хочете для дитини це ваша справа!!!!!
нам наприклад підійшло наріне ,якщо у вас якісь виникли проблеми то не до мене потрібно звертатитись а до виробрика!!!
де у моїх дописах писало що це ПАНАЦЕЯЯ!!!???які клізми!!!!ви що???!!

inchik
13.04.2010, 10:15
чому ви вважаєте що дійсно від наріне ви лежали в лікарні???понакормлюєте дитину всякою гидотою з баврниками і ГМ,а тоді говорите це напевно Наріне!
нащо ж так грізно :)
вам Наріне підходить, а комусь підходить просто самому зробити свій власний кисломолочний "ще тепленький" як кажуть...і я думаю, що в власноприготовленому не більше буде, цитую: гидотою з баврниками і ГМ,...або зовсім не буде :), аніж в Наріне
а про Наріне і чула і бачила дійсно не тільки хороше, а й погане, нажаль

UTA
13.04.2010, 10:55
я з вами згідна мало продукції є що всім підходить,
це нажаль правда

agalinka
13.04.2010, 11:58
Дівчата порадьте, малий какає замість одного разу на день - три, не дуже рідко, але рідше ніж звичайно, я так думаю, що то він щось зїв, бо бачила кусочки ківі і супчика, але сам почуваєсться як завжди, бігає, скаче. Достатньо буде дати йому якусь дієту (і яку) чи треба давати ліки? Дякую.

natorella
13.04.2010, 12:03
Достатньо буде дати йому якусь дієту (і яку) чи треба давати ліки?
най собі какає - організм розвивається

Prutylyatko
13.04.2010, 14:35
малий какає замість одного разу на день - три
Мій менший скільки разів добре поїсть, стільки і покакає. При консультаціях сказали, що це нормально. Так що думаю вам немає за що переживати (поносу ж немає).

Diana
14.04.2010, 08:12
ми коден день його пємо напротязі 6 місяців !!!!
чому ви вважаєте що дійсно від наріне ви лежали в лікарні???понакормлюєте дитину всякою гидотою з баврниками і ГМ,а тоді говорите це напевно Наріне!
Я не вважаю, я знаю що і чим годую свою дитину, а понаромлюєте - думаю це ви про себе написали:girl_bye2:

olja_zaj
14.04.2010, 09:31
малий какає замість одного разу на день - три, не дуже рідко, але рідше ніж звичайно, я так думаю, що то він щось зїв, бо бачила кусочки ківі і супчика, але сам почуваєсться як завжди, бігає, скаче. Достатньо буде дати йому якусь дієту (і яку) чи треба давати ліки?
Моя дитина може і 5 раз покакати на день,не бачу в цьому нічого поганого...

Даніелла
14.04.2010, 09:38
А ми підчипили кишкову інфекцію. Тиждень малий мучиться, ніяк не проходить...

UTA
14.04.2010, 09:44
кишкова інфекція це серйозно!ви звертались до лікаря!

Даніелла
14.04.2010, 10:09
Так зверталися, призначив лікування. Лікуємося, п"ємобактерії, антибіотики

halusia
14.04.2010, 11:58
У Даринки ВІТРЯНКА!!! Ніколи б не подумала, що у 10 місяців таке може бути. Хто мав розкажіть що робити! Вже животик трохи обсипало. Боюсь щоб шрами не залишились. Їй же не поясниш, що не можна дряпатись. І ще скажіть скільки часу її сипатиме і свербітиме!

odree
14.04.2010, 12:05
Їй же не поясниш, що не можна дряпатисьзробіть їй рукавички, це буде вихід, щоб не роздирала. і проконсультуйтеся з лікарем щодо лікування.
ще кажуть слабкі сольові ванни (звичайна морська сіль) допомагають зняти свербіж і полегшують стан

halusia
14.04.2010, 12:14
Кажуть, що ці прищики не можна мочити! Хоч треба ще почитати! А рукавички - боюсь вона їх познімає!

odree
14.04.2010, 12:17
ці прищики не можна мочититак. одні кажуть не можна, інші можна :) ще багато залежить від стану дитини. а у вас 100% вітрянка?

UTA
14.04.2010, 12:19
відповідь поро висипання--відразу мажте бриліантовим деленим(зеленкою) декілька раз на день,у таких маленьких діток проходить все у легкій формі і навіть без температури,
для імунітету давайте афлубін,і побільше давайте пити рідини,кампоти ,води і тд.
ванночки неварто приймати бо прищики треба сушити ,а не відмочувати...

odree
14.04.2010, 12:29
ванночки неварто приймати бо прищики треба сушити ,а не відмочуватисольовий розчин якраз сушить шкіру, ніхто не писав про відмочування

для імунітету давайте афлубіняк на мене - зовсім не потрібний. організм і так впорається, для чого його засмічувати?

kukusya
14.04.2010, 12:32
Щоб не свербіло добре прийняти ванну з содою.знайома так спасала сина при вітрянці

inchik
14.04.2010, 12:54
Так зверталися, призначив лікування. Лікуємося, п"ємобактерії, антибіотики
то бактеріями викликана недуга? аналіз крові і калу то показав?
ми на свята теж мали інфекцію кишкову....але т.я. отруїти дитину не було чим і відразу з'явилося червоне горло з температурою (аналізи через вихідні здати в поліклініці ніяк не можна було) то ми лікувалися лише дієтою строгою, активованим вугіллям, великим відром чаю....за декілька днів все пройшло....разом з червоним горлом, температурою, болями до сліз, живота, проносом...

Provizor
14.04.2010, 13:01
Я не знаю педіатрів, які б при кишкових розладах у дитини не призначили ніфуроксазид чи антибіотик. А хворобу у більшості випадків викликає вірус, який ніяким чином не реагує на призначене лікування. Бактерійну інфекцію потрібно підтвердити.

UTA
14.04.2010, 13:02
Обережно, епідемія вітрянки!

Вітряна віспа посідає в Україні друге місце за поширеністю після гострих респіраторних захворювань. За статистикою, кожна п`ята дитина отримує ускладнення при цьому захворюванні. Якщо ж на вітрянку захворіє дорослий, то ця хвороба переноситься набагато складніше, ніж у дитячому віці.

За останній місяць у столиці України і в інших містах відзначено зростання захворюваності на цю інфекцію. Про те, що це за хвороба і як себе правильно поводити, розповів лікар-педіатр Євгеній Комаровський.

ДОСЬЄ НА ВІТРЯНКУ

Чим викликана? Збудник вітрянки — один із варіантів вірусу герпесу під назвою Варіцелла Зостер. Це один із найзаразливіших вірусів у природі. Якщо в колективі захворює хтось один, ймовірність того, що перехворіють всі інші, близько 95% (правда, це не стосується тих, хто хворів на вітрянку раніше). При цьому вірус може перелітати не тільки з однієї кімнати в іншу, але і з одного поверху на іншій.

Хто частіше хворіє? Частіше хворіють діти, але дорослі теж, причому у них хвороба завжди проходить важче.

Джерело інфекції. Хворий на вітрянку. Причому він може стати заразливим вже за кілька днів до висипу (цей період ніяк не можна побачити) і бути ним ще протягом п`яти днів з моменту появи останньої бульбашки. Окрім хворого на вітрянку, джерелом може бути людина, що страждає через оперізувальний лишай (на момент висипу). Це захворювання викликається тим же вірусом, що й вітрянка.

Як заражаються? Вдихаючи заражене хворим повітря.

Прояви. Хвороба починається з появи бульбашок (схожі на краплі води, оточені вузьким рожево-червоним обідком, нерідко зудять), слабкості і підвищення температури. Ступінь підвищення температури відображає важкість стану. Висипи спочатку з’являються на спині, грудях, животі, голові, а потім на кінцівці. Коли висипів стає багато, температура значно підвищується, посилюється свербіння, з`являються проблеми з їжею і питтям, кашель — адже висип є не лише на шкірі, але і на слизистих оболонках порожнини рота і дихальних шляхів. Це може тривати декілька днів. Після кризи хвороба починає втихати.

Імунітет. Найчастіше після вітрянки виникає довічний імунітет, але приблизно в одному випадку зі 100 бувають повторні захворювання.

Наслідки. Після хвороби залишається візитна картка вітряної віспи — поодинокі рубчики на місці бульбашок, що лопнули. Вони зберігаються досить довго (що старша людина і що важчий перебіг хвороби — то довше) і повністю проходять лише через кілька місяців, а іноді залишаються на все життя (наприклад, якщо їх роздряпати). Крім того, людина стає довічним носієм вірусу герпесу, він зберігається в клітинах нервової тканини і при зниженні захисних сил організму, стресах, може виявитися у вигляді оперізувального лишаю.

ЯК ЛІКУВАТИ?

Вдома чи в лікарні? Госпіталізувати хворого потрібно тільки при важкому перебігу вітрянки (якщо навколо бульбашок утворюються глибокі виразки; якщо в бульбашках замість "води" — кров або гній), в інших випадках лікуватися можна й удома. Якщо хтось із близьких не хворів, ізолювати хворого вже пізно, всі обов`язково перехворіють.

Режим. Дотримуйтесь постільного режиму (сили потрібно берегти). Пам`ятайте, що свербіння підсилює пітливість, тому забезпечте прохолодне вологе повітря.

Дієта. Вживайте тільки легку їжу — каші, вермішель, картоплю, молоко, печені яблука і проварені овочі. Вживання білкових і жирних продуктів обмежте — вони важко перетравлюються. Більше пийте — компоти, фруктовий чай.

Процедури. Щоб бульбашки швидше підсихали і щоб не занести в них інфекцію, змащуйте їх розчином зеленки. Зверху по зеленці змащуйте бульбашки маззю, що містить ацикловір, — вона вбиває вірус. Діткам потрібно підстригати нігті, щоб вони не роздряпували рани до крові (з нігтями туди легше занести інфекцію).

Пігулки. Дорослим і дітям, у яких вітрянка протікає важко, лікарі призначають протигерпетичні препарати (у пігулках). Вживайте жарознижуючі засоби, заздалегідь вивчивши їх інструкцію: вони можуть бути вам протипоказані. Наприклад, при вітрянці у жодному випадку не можна вживати аспірин — висока ймовірність ускладнень із боку печінки. Від свербіння врятують протиалергічні препарати. Про те, які і у якій кількості їх вживати, проконсультуйтеся у лікаря.

ПРОФІЛАКТИКА

Ізоляція. Всі, хто спілкувався з хворим, мають бути ізольовані на 21 день. Хворим повертатися в колектив можна не раніше, ніж через 5 днів після появи останнього елементу висипу.

Протяги. Вірус боїться провітрювання, тому частіше провітрюйте приміщення.

Прибирання. Часте вологе прибирання не зашкодить, та ніякого впливу на ймовірність розповсюдження вірусу не зробить.

Вакцинація. Якщо ви не хочете хворіти, зробіть щеплення вакциною, що містить ослаблений вірус Варіцелла Зостер. Щеплення особливо доцільне для жінок, які планують вагітність, але на вітрянку не хворіли. Якщо ж ви, будучи вагітною, все-таки захворіли вітрянкою, слід знати, що хвороба може негативно вплинути на плід, тому необхідне серйозне обстеження і консультація висококваліфікованого гінеколога.

inchik
14.04.2010, 13:47
цілком згодна з Provizor!!!!
антибіотиками тільки добиваєте ту мікрофлору в кишківникові, що намагається вижити при проносах і просто заважаєте організму швидше із тим боротися ...от бактерії додатково, як на мене, не завадять....
а ще я своїй малечі, як вже стала їсти просити, давала ферментний препарат, щоб допомогти травленню....

halusia
14.04.2010, 20:58
а у вас 100% вітрянка?

Не знаю чого вирішила, що то вітрянка, то мабуть краснуха! Бо багато червоних малесеньких плямок, які не набирають води! Три дні була температура 38-39. Здавала аналіз сечі - ідеальний! Алергія бути не може, бо нічого нового не їли!

Mamusya
14.04.2010, 22:34
то він щось зїв, бо бачила кусочки ківі
Ківі послаблює кишечник. Мої хлопці в неділю наїлись ківі і запили на ніч кефіром :girl_haha::girl_haha: І мали революції в животах. Сама мякоть ківі перетравлюється нормально , а зернятка - ні , вони так і виходять.

odree
15.04.2010, 09:28
Не знаю чого вирішила, що то вітрянкакраще показатися лікарю

Loyal
15.04.2010, 15:10
Алергія бути не може, бо нічого нового не їли!
Не варіант! Алергія може поступово накопичуватись, а проявитись задовго після того, коли їли щось нове чи контанку з алергеном.

Vitaminka
17.04.2010, 12:58
Здали сьогодні кров,то вже ввечері подивимось...
як маленький?
і яка причина була такої температури? зубки?

kukusya
17.04.2010, 19:01
Нам на алергію лікарка казала теж вітрянка та краснуха,а досвідчена відразу побачила алергію

Vitaminka
19.04.2010, 15:22
як позбутись білих плямок в ротику (на внутрішній стороні губи з двох сторін)?
це в малої стоматид?
щось до лікарів не хочу....
захрипла (від стоматиду? чи це не пов'язано?), температури не має, трошки покашлює
чи це так буває при прорізувані зубків?
і від чого стоматид в дитини? дома ніхто тим не хворіє...хіба щось до ротика взяла?

---------- Додано в 14:22 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ----------

мамусі, чим помазати ці білі плямки? чи не трогати їх?

Irusya
19.04.2010, 15:32
ці білі плямки?

При стоматиті виникають язвочки, які дуже дитину турбують (тобто вона відмовляється від їжі, капризує, піднімається температура), якщо ті плямки в формі білих нашарувань - то швидше за все це молочниця. Я колись таке дитині змащувала бинтиком на пальці змоченим у воді з содою

Mamusya
19.04.2010, 15:38
Ми тоже таке мали - мастили то аптечною синькою. Якщо не помиляюсь , то воно називається "розчин метиленовий синій" . В будь-якій державній аптеці, де є рецептурний відділ запитайте - воно коштує мало, а поміч від нього велика. Берете на палець намотуєте бинт, макаєте в ту синьку , відкриваєте дитині рота і мажете . Ця молочниця заважає дитині їсти , тому апетит погіршується. Я вже не пам"ятаю, де ми то знайшли , але промивали - раз вода з содою, раз - синька. І бажано, коли протираєте водичкою з содою, старатись ті плямки знімати бинтиком .

odree
19.04.2010, 16:48
мамусі, чим помазати ці білі плямки?це не стоматит, а швидше за все молочниця (якщо малеча на штучному вигодовуванні)
можете протирати слабким содовим розчином і вони пройдуть. але добре стерилізуйте посуд, з якого годуєте, щоб не було реінфкції

---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:47 ----------

І бажано, коли протираєте водичкою з содою, старатись ті плямки знімати бинтикомтак вони будуть забиратися вже при протиранні

Vitaminka
19.04.2010, 19:14
це не стоматит, а швидше за все молочниця (якщо малеча на штучному вигодовуванні)
можете протирати слабким содовим розчином і вони пройдуть. але добре стерилізуйте посуд, з якого годуєте, щоб не було реінфкції
напевно це молочниця, а я собі видумувала...
я завжди стерилізую посуд з якого годую
чомусь я думала, що молочниця буває тільки в перші місяці:confused:

Mamusya
19.04.2010, 21:43
Vitaminka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4633), В нас молочниця з"явилась десь в місяців шість - якраз тоді , коли Богдан відмовився від грудей і ми перейшли на штучне вигодовування . Десь за два тижні ми її позбулися.

agalinka
20.04.2010, 01:38
А ми користувались якщо не помиляюсь з назвою "Кандід", нам за пару раз все пройшло.

Vitaminka
20.04.2010, 01:53
дякую за поради!
протираю слабким содовим розчином, вечером вже були менші плямки

Lithium
20.04.2010, 07:51
Привіт, порадьте що робити в мене Ната другий день страшно кашляє,соплі рікою, але температури немає, педіатр призначила купу препаратів, бо то тільки початок, горло дуже червоне і можливу будуть хрипи, я пробувала інгаляції робити, але хіба дитину мордую, не знаю давати антибіотик чи ні, бо від кашлю даю само собою, в горло люголь і капельки в ніс. Крім того даю пити калину, афлубін. Не знаю що то робити, поможіть.

inchik
20.04.2010, 09:22
в мене Ната другий день страшно кашляє,соплі рікою, але температури немає,
то тільки другий день, а ви вже антибіотик думаєте давати....
перш за все треба мамі заспокоїтися, лікувати горло (просто червоне горло може давати високу якщо не лікувати температуру) і допомагати соплям виходити (самі за 5-7 днів пройдуть)...якщо не вміє сама висмаркувати, то можна капнути соком каланхое і дитинка сама випчихає сопельки
головне не переборщити з препаратами які можуть насправді тільки заважати організму боротися із недугом....

irushka
20.04.2010, 10:38
Не знаю що то робити, поможіть
Подбайте, щоб дитина була в прохолодному провітреному приміщенні, помийте підлогу в кімнаті і постійно пропонуйте дитині пити. Таким чином ми вже не одну застуду подолали.
Якщо кашель від горла, то не потрібно ніяких засобів від кашлю, а якщо хрипи, то чудовий засіб - чорна редька з медом чи цукром (якщо на мед алергія).
Не зашкодьте дитині тими ліками і не заважайте організму самому справлятися з недугою. А антибіотик заховайте подалі. Одужуйте!

Drizzle
20.04.2010, 11:30
Дівчата, в моєї старшої,здається, щось з нирками. Каже, болить поперек. Таке у неї вже було, давали за порадою лікаря канефрон. Ми зараз не у Львові, тому до лікаря потрапити сьогодні навряд чи зможемо. Таке питання, от я не пам"ятаю при проблемі з нирками треба пити більше, чи меньше?

irushka
20.04.2010, 11:37
Якщо в нирках інфекція - треба пити. Краще здайте сечу за Нечипоренком чи загальний аналіз і з тим йдіть до лікаря.

inchik
20.04.2010, 12:19
за Нечипоренком
"за Нечипоренко" призначають при хорошому "Загальному"....смисл здавати за Нечипоренко, якщо загальний поганий (він робиться 7хв)
Канефрон - уросептик сечогінний...пити треба скільки може...
я б радила у разі болей Загальний аналіз сечі здати і УЗД зробити (але щоб саме дитячий лікар робив, бо у діток по-іншому як у дорослих)

TATA
20.04.2010, 16:11
судячи з опису у вас справді алергічний дерматит. мене колись мама витягнула даючи пити запарену молоду кропиву, бо жодні ліки не допомагали. от не знаю чи можна діткам маленьким. як знайду, то напишу
Хтось давав дітям пити кропиву. В яких пропорціях і скільки часу?

Arctica
20.04.2010, 16:47
Дівчата підкажіть будь ласка чи хтось лікував малечу антибіотиком цефікс, як дитя переносило? Вчора цілий вечір і вночі рвота, сьогодні зранку температура 38, зараз впала до 37, понос але не часто, педіатр виписав цефікс, біле вугілля і бактерії. Зараз рвоти немає, але малий кволий, нічого не їсть, даю багато пити і трішки регідрону, на нефороксазид один раз в Данилка була підпухлість під очима через те і виписали цефікс, цікавит чи хтось приймав при кишкових розладах і при отруєні.

Нікуся
20.04.2010, 16:52
Arctica,
Певно тим педіатОрам щось пороблено-ви не перша від кого чую що призначили цефікс. Це дуже сильний антибіотик, і чим керувалась ваша лікар призначаючи його?!...
Я б не давала його своїй дитині. Ми отруєння з температурою витягли лише на регідроні

Arctica
20.04.2010, 16:55
Через що я розгублена, бо дякувати Богові не так вже й часто хворіємо, тому і не часто спілкуємося з педіатром, знаю про неї, що вона не прихильниця виписувати багато ліків, через те й питаюся поради бо антибіотик для нас вперше і я розгубилася щож робити?

TASJA
20.04.2010, 17:00
Ми за порадою. В нашого малого запалення слизової очей. Не гноїться, але повіки червоні. Нам виписали краплі, але малий не дає закапувати, як не пробували - все марно. Пішли знову до лікаря (а потім до іншого для підстраховки), сказали, що закапувати не можемо, прописали мазь. Але мазь закласти він також не дає, виходить, що замазуємо зверху. Тільки промиваємо ромашкою або заваркою, але не проходить від того. Може хтось щось порадить?

Нікуся
20.04.2010, 17:01
як варіант ,консультація ще одного лікаря.
Погугліть, і почитайте інструкцію до цефіксу-перехочеться давати.
Малий мав в 1,2 роки отруєння з темп, призначили ніфуроксазит , бактерії, і регідрон.
Давали лише регідрон+пив сушку, а вже після одужання бактерії. Температура трималась три дні. обійшлись без антибіотиків, але багато пили

TASJA, думаю все одно якась незначна кількість мазі потрапить на слизову ока...
А може, в той розчин яким промиваєте(чай ,ромашка)додайте кілька крапель призначених ліків?-теж думаю якась кількість попаде..

наталя 2204
20.04.2010, 18:46
А в мого старшого сина вже від п"ятниці тримається температура і нежить. Вчора вечером було 38,6. І що то таке з ним. Температуру стараюсь не збивати, тільки коли дуже висока, то збиваю. Даю багато пити. Може то якийсь вірус?
Менший теж мав температуру і нежить, але вже ніби здоровий.

DIUJMYK
20.04.2010, 19:04
Ми за порадою. В нашого малого запалення слизової очей
Якщо це конюктивіт, то він все одно, щоб ви не робили, пройде через три тижні, і якщо гною нема, то і нічого застовувати не треба, хіба промивати

agalinka
20.04.2010, 20:32
Привіт, а може хтось стикався з такою проблемою як у нас. У малого з народження на вітрі сльозиться праве очко, пішла до окуліста, вона направила нас на промивання лівого ока, тому я нікуди не ходила, бо знаю, що це не дуже приємна процедура. Хто знає чи це справді серйозна проблема чи воно з віком може пройти, адже у нього лише на вулиці сльозиться. Дякую.

Mamusya
20.04.2010, 21:03
Вчора цілий вечір і вночі рвота, сьогодні зранку температура 38, зараз впала до 37, понос але не часто, педіатр виписав цефікс, біле вугілля і бактерії.
В нас таке було - перший день рвота , під вечір піднялась температура , на наступний день 39,4 і збивається максимум до 38,5 . Рвота припинилась на другий день (коли була висока температура), але понос був. Давала пити воду , не дуже солодкий чай , смекту , і задурювали на столову ложку компоту трохи ентеросгелю. Ну і біле вугілля . Дитина пила три дні воду, нічого не їла. Правда він потім в один день всю ту водичку викакав у горшок , але після того пішов на поправку. Без антибіотиків .

Arctica
20.04.2010, 23:41
Ми прийняли рішення лікуватися без антибіотику, даємо багато пити, ще біле вугілля і регідрон, температура вже спала, маю надію що скоро одужаємо.

Lithium
21.04.2010, 08:03
Питання, чи можна гуляти з дитиною при кашлі і соплях, температури немає, самопочуття хороше, я думаю може то на 10 хв погуляти на сонечку, все таки свіже повітря, але питаю поради у більш досвідчених мамусь-форумлянок.

odree
21.04.2010, 09:36
чи можна гулятия б пішла :)

Holly
21.04.2010, 09:40
чи можна гуляти з дитиною при кашлі і сопляхЯ з Яриною гуляла, навіть коли температуру мала. Ну не може вона сидіти в хаті.

veronka
21.04.2010, 10:04
У малого з народження на вітрі сльозиться праве очко
привіт, то може бути проблема зі сльозовим канальцем (сорі, точної назви не кажу. У доні співробітника таке щось подібне було, то вони їздили "пробивати" чи то "прочищати" його, бо лікар казали, що саме то не перейде. В будь-якому випадку краще покажіться спеціалісту і краще не в поліклініці, а, наприклад, в Охмадиті на Лисенка, бо наші лікарі в поліклініках здатні здорову дитину до каліцтва довести!)

odree
21.04.2010, 10:09
може бути проблема зі сльозовим канальцем (сорі, точної назви не кажудакріоцистіт (http://www.vitaminov.net/rus-16437-deti-0-3174.html) і ще можна багато нагуглити

Usmishka
21.04.2010, 11:28
я думаю може то на 10 хв погуляти на сонечку
Гуляти навіть треба, але 10 хв то замало, бо дитина тільки починає "вивітрюватись", а якщо починає кашляти надворі, то треба ще хоч хвилин 20 погуляти, бо якщо ви повернетесь відразу додому то ще більше будете провокувати кашельчастими змінами температури та вологості, імхо.

наталя 2204
21.04.2010, 11:46
А з температурою можна гуляти?

дашулька
21.04.2010, 12:14
А з температурою можна гуляти?
Я,чесно кажучи,боялась ходити на вулицю гуляти з Т.робила так-як мася засинала,накривала її ковдрою та файно відкривала вікно,й так вона в мене спала пару годин.

Ascorbinka
21.04.2010, 12:39
Я гуляла з малими... треба дивитися по:
- заг. стані дитини, дехто і при 38.6 бігає, а хтось і при 37.5 хниче і плаче ...
- погоді (дощ, вітрисько - чого пхатися?)

я гуляла і при Т 38.5, і навіть при скарлантині (вересень, тепло, чого в хаті квасити?)

ще похвалюся в цій темі)))) Влад недавно прихворів трошки (садочкова інфекція, йолки-палки) ...кашель сухий, соплі (класика) ... на 2 день Т 39, лежав пластом, не їв нічого, майже весь день проспав. Вранці встав ЗДО-РО-ВИЙ! Т 36.6, ні соплів, ні кашлів :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

Дівчата, не збивайте Т!!! не бійтеся її, це ваш друг, не ворог! Не лікуйте ГРЗ дитині противірусними препарами, хай організм сам справляється, тренується імунітет. і буде вам щастя і міцна дитина))))

Prutylyatko
21.04.2010, 12:45
У малого з народження на вітрі сльозиться праве очко
Можна промивати очко календулою (квітки запарювати), але краще знайти хорошого спеціаліста.
на Симоненка хороший дитячий окуліст Сікліцька

odree
21.04.2010, 12:53
на Симоненка хороший дитячий окуліст Сікліцькаа як на мене ні. не хотіла з малою бавитися перед святами і відразу відправила проколювати. я звернулася до іншого і все обійшлося без проколів, лише масаж

Prutylyatko
21.04.2010, 13:00
я звернулася до іншого і все обійшлося без проколів, лише масаж
А підкажіть, будь ласка, до кого. Дякую.

odree
21.04.2010, 13:06
до когов чорнобильській, лікар канюк василь

Usmishka
21.04.2010, 13:08
А я би з температурою не гуляла, все таки забагато навантаження на організм, мені важливо щоб дитина в такі моменти пропотіла, багато пиття, на вулиці забезпечити таке дуже важко, імхо.

Diana
21.04.2010, 13:21
Ми гуляєм з Т якщо хороша погода. Минулої осені мали 37,7, пішли в парк на качелі прокатались на всіх і до вечора дитина стала здоровою ))))

olenkastar
21.04.2010, 13:43
Ми гуляєм з Т якщо хороша погода

Я гуляла з малими..
і ми сюдаж.. гуляли при 39,8. правда в слінгу і з цицьою. вважаю теж,що свіже повітря добре для дитинки,головне не бігати,пригати,а спокійно погуляти (чи на руках,чи нозями,чи в слінгу),ну і ,якшо погода хороша.

Не лікуйте ГРЗ дитині противірусними препарами
я би сказала не заліковуйте :)бо заліковане ГРЗ потім вилізе бронхітом або ше чимь іншим сильнішим.