КПК

Показати повну версію : Розтяжки при вагітності

Сторінки : [1] 2 3

Londoner
03.08.2008, 06:04
Любі матусі! Не дивно, що у вагітних по всьому світу схожі проблеми! Усіх цікавлять одні і ті ж питання.
Поділіться, будь-ласка, а як Ви попереджаєте появу розтяжок на тілі при вагітності?

levandivka
03.08.2008, 08:45
За що я люблю офіційну медицину.:cowboy:
Пишуть, аналізи роблять.
Нє, шоб спочатку розповісти..?:shutup:
В появлении растяжек, а по научному – «стрий», повинны не столько механические факторы, как еще недавно считалось ( быстрый набор веса, растяжение кожи на животе ), сколько гормоны. Дисбаланс эстрогена в крови будущих мам вызывает уменьшение в клетках дермы аминокислот, из которых вырабатывается эластин и коллаген. Это приводит к нарушению выработки макромолекул, отвечающих за эластичность кожи. А гиперсекреция ( избыток ) гормона кортизола провоцирует деградацию уже созданных эластиновых волокон кожи – они становятся хрупкими и непрочными.

В результате происходит атрофия небольшого участка дермы. Это сопровождается удлинением волокон коллагена по горизонтали. Волокна эластина удлиняются, затем рвутся и заменяются соединительной тканью. Так в дерме образуются внутренние «шрамы». Постепенно участок вовсе выключается из системы кровообращения. Предсказать, появятся ли у вас растяжки, невозможно. Даже наличие или отсутствие растяжек у вас во время прошлой беременности не дает гарантии, что в этот раз ситуация повторится.

Для профилактики растяжек у беременной необходимо поддерживать свои мышцы в тонусе. Не забывайте дорогу в фитнес-центр – надо просто выбрать доступные будущим мамам занятия спортом. Практически в любом клубе сейчас есть программа для беременных. Вы ходили в клуб до того, как решили стать мамой? Продолжайте заниматься! Придется только отменить аэробику в быстром темпе и силовые упражнения. Уделяйте спорту не менее 20 минут в день.

Боремся с растяжка везде и всегда. Принимая душ, обязательно направляйте его струи на бедра, живот, делайте круговые движения. После разотрите бедра и живот махровым полотенцем, а затем указательным и большим пальцами нежно пощипывайте кожу сантиметр за сантиметром, пока она не покраснеет.

Будьте активны. Даже если до беременности вы не занимались спортом всерьез, сейчас самое время приучить себя к регулярным тренировкам и активному образу жизни. Вам вовсе не обязательно ставить рекорды в спортзале. Однако прекрасной альтернативой могут стать длительные прогулки и плаванье.

Профилактика – лучшая тактика!

Приведите свой вес в норму, по крайней мере, за полгода до зачатия. Это снизит вероятность возникновения растяжек почти в два раза.

Для кожи проблемных зон ( грудь, живот, бедра ) обязательно хорошее увлажнение. Вам необходимо пить не менее 2-2,5 литров воды в день.

Ежедневно после душа используйте любые увлажняющие кремы, лучше с витаминами А, С, Е, коллагеном и эластином. Обязательно используйте скрабы, интенсивный брашинг, массируйте зоны риска.

Ешьте больше продуктов, содержащих калий - банан, груши, изюм, курагу. Еще для подготовки к беременности вашему организму потребуются полезные полинасыщенные кислоты, которыми богаты растительные масла.
Джерело. (http://www.missfit.ru/krasota/rastygki-1/)

Чи п. Лондонер зібраввся продавати в Україні новий супер-пупер кремчик? :)

Зорянівонька
03.08.2008, 09:59
Я нічого не робила щоб їх не було, їх і нема. Правда, до вагітності я була в хорошій формі:) І всю вагітність гонила.

Натуся
03.08.2008, 10:08
Я нічого не робила щоб їх не було, їх і нема
А я навпаки,робила все можливе...:) І їх не було аж до 8-ого місяця,а на 9-ому...:shutup::shutup::shutup:

Ljolik
03.08.2008, 10:28
Нічого не робила не під час першої, ні другої вагітності, і жодної розтяжки. Тільки в пологовому в іншої жінки побачила як вони виглядають.

Гелена
03.08.2008, 11:00
в мене теж не було і теж нічого не робила для цього
я весь час заглядала де ті розтяжки? бо всі про них так говорять, ніби то найбільша проблема після пологів, а їх і не було :)

Олюська
03.08.2008, 11:00
Правда, до вагітності я була в хорошій формі І всю вагітність гонила.
Я теж гонила всю вагітність, до останього місяця, але розтяжки появились:(
Можливо тому, що до вагітності я схудла...

Nata
03.08.2008, 11:13
А в мене після другої дитини живіт виглядає так, ніби його переорали, хоча після першої вагітності розтяжок зовсім не було. Зважаючи на те, що мене кесарили і живіт прикрашає шрам, якось розтяжками не переймаюся :).

olenkastar
03.08.2008, 11:28
Я теж гонила всю вагітність, до останього місяця, але розтяжки появились
Можливо тому, що до вагітності я схудла...
у мене те саме...розтяжки мала ше і до вагітності(була повнішою,а потім схудла),а от зараз маю 9 місяць і нових не маю.я мастилася ше з 4 місяця олійками,бо не хтіла ще додаткових на животі мати і бандажик носила... хоча то є властивісь шкіри,суха шкіра схильна до розтяжок(у мене така) тому і зволожувала її постійно олійкою,а от жирни шкіра-еластична.
а на рахунок кремів під час вагітності від розтяг-не рекомендуються,бо там все одно у складі є всяка хімія,яка всмоктується в шкіру,а от олійка -натуральна(найкраще оливкова підінгріта,якщо є час з тим побавитися) і ефективніша і лялі не шкодить.

Горобчик
03.08.2008, 12:56
У мене по природі дуже суха шкіра тому завжди після душу використовую крем для тіла з вітамінами А і Е. Кілька років тому як я дуже схудла, то на бедрах зявилося кілька розтяжок, але під час і після вагітності не було жодної, хоча не була дуже активна в період вагітності, але використовувала перевірений крем. Від спеціальних кремів у мене ще більше пересушувалась шкіра, свербіла і лущилась.

Ольга
03.08.2008, 13:08
Нічого не робила, і жодної розтяжки.

Londoner
03.08.2008, 18:08
...
Чи п. Лондонер зібраввся продавати в Україні новий супер-пупер кремчик? :)

Нє. :) Немає в мене здібностей до ґендлярства. :(

Вдячний за Ваше інформаційне доповнення, levandivka, хоча трохи і порушена чистота опитування :D
(Я хотів окрему гілку з інформацією відкрити дещо пізніше).

Дякую всім, хто тут пише! Продовжуємо.
:radist:

Олюська
03.08.2008, 19:44
а от жирни шкіра-еластична
А у мене якраз жирна. Навіть не знаю, звідки ті розтяжки взялися-ні мама моя не мала, і живіт в мене був невеликий, та й активна була:(

olya_d
03.08.2008, 19:49
Ні до, ні під час вагітності не вилежувалася, завжди була фізично активною, але розтяжки на бедрах появилися, причому дуже багато...Можливо тому, що я десь до 6-7 місяця, дуже мало поправилася, а потім різко набрала вагу. Хоча на животі жодної розтяжки нема. І зараз бачу, що ще появляються на бедрах нові, хоча і кремом користуюся, і масажую

Irus'ka
03.08.2008, 19:55
хоча то є властивісь шкіри,суха шкіра схильна до розтяжок(у мене така) тому і зволожувала її постійно олійкою,а от жирни шкіра-еластична.
Цілком згодна! Поява стрій залежить від стану шкіри, точніше колагенових волокон,(які, до речі, і за зморшки відповідають!)
Ну, а кількість колагенових волокон генетично передається (знайома бабця лице має як молоко -біле і без жодної зморщечки в 75!:radist:) і при вагітності змінюється під впливом гормонів.
Тому профілактику починати треба ще задовго до вагітності або після 25:(

Zoryanazirka
03.08.2008, 20:32
Тут треба додати ще один пункт - спадковість. Моя мама їх не мала, і в мене небуло. Я мастилася якимсь там спеціальним кремом, але не вірю що то від того.

olya_d
03.08.2008, 23:30
Моя мама їх не мала, і в мене небуло
і моя мама не мала, а я маю

S-Irine
04.08.2008, 00:05
Тут треба додати ще один пункт - спадковість.

Я думаю, що спадковість тут ні до чого. Моя мама була повненькою, під час вагітності поправилась ще сильніше, ні про яку профілактику розтяжек не чула, відповідно нічого не робила. И жодної розтяжки!:):):)
Я тренер, тож завжди в формі. Першу вагітність тренувала до перейм. Робила масаж, правильно харчувалась... На мою грудь подивитись страшно...:suicide: Притому ні на животі, ні на бедрах нічого не має. А появились вони на початку 3-ого місяца... Як це пояснити?

Londoner
04.08.2008, 00:36
... Як це пояснити?

Шкода таке чути! На жаль, не все в цьому житті можна пояснити. Є багато речей поза нашим розумінням, незважаючи на просування в науці.
Хочу зазначити, що кожна вагітність є особливою і протікання її залежить від сотень факторв. Навіть, якщо і були якісь проблеми при попередній вагітності, це не означає, що вони мусять повторитися при наступних!

S-Irine
04.08.2008, 01:46
Навіть, якщо і були якісь проблеми при попередній вагітності, це не означає, що вони мусять повторитися при наступних!

Абсолютно згідна. Після другої вагітності в мене не з'явилось жодної нової розтяжки, хоча після першої "невдачі" я вже зовсім нічого не робила.

Женічка
04.08.2008, 09:02
що би ти не робив, чим би не мазався, яка б там генетика у тебе не була, але якщо під час вагітності ти набираєш 21кг - розтяжки гарантовані :-)

Chortenia
04.08.2008, 09:20
Я ще не народжувала, і надмірної ваги ніколи не мала, а от розтяжки на одному стегні маю. І з'явилися десь на другому курсі. З якої радості - хз, відать, якісь гормональні перебудови були, так що не знаєш, коли вони на тебе чекають

Zoryanazirka
04.08.2008, 09:44
а от розтяжки на одному стегні маю.
Аналогічно, на стегн маю вже років 8-10. А після вагітності жодної ніде не додалося

Ljolik
04.08.2008, 10:02
що би ти не робив, чим би не мазався, яка б там генетика у тебе не була, але якщо під час вагітності ти набираєш 21кг - розтяжки гарантовані :-)

Неа, не гарантовані. Моя мама родила після 30 років, набір ваги - по 25 кг 2 рази, і жодної розтяжки. Я з другою теж десь так набрала, точно не знаю, бо після того як на 8 міс. побачила +20, важитись перестала, щоб не травмувати собі психіку :D . І теж немаю жодної.

Nastynya
04.08.2008, 11:30
От і я ще не народжувала, але розтяжки є і на грудях, і на бедрах...((( то вже десь чотири роки, а в моєї мами після вагітності мною весь живіт в розтяжах, тож можливо це чекає на мене(

Марта2
04.08.2008, 11:53
Не факт! Зімною ходила дівчина вагітна, поправилась на 22 кг, і розтяжок немає! ;)

А от я мазала себе дитячою олійкою десь з 4 по 7 місяць, потім плюнула і не мазалась, хоч я поправлялась вже в 3 триместрі, і розтяжок немає! :)

Loyal
04.08.2008, 13:42
Я думаю, що спадковість тут ні до чого. Моя мама була повненькою, під час вагітності поправилась ще сильніше, ні про яку профілактику розтяжек не чула, відповідно нічого не робила. И жодної розтяжки!
Я тренер, тож завжди в формі. Першу вагітність тренувала до перейм. Робила масаж, правильно харчувалась... На мою грудь подивитись страшно... Притому ні на животі, ні на бедрах нічого не має. А появились вони на початку 3-ого місяца... Як це пояснити?
І в мене те саме! При чому в мами після вагітності розтяжки були на бедрах. В мене живіт і бедра чисті, а от груди.... Люди милі!!! І шкіра в мене жирна і молочка після душу не вимагає. Тепер от тільки думаю, чи то вони трошки зійдуть, чи то купальники відкриті і декольте вже табу?
S-Irine в тебе як? Менше їх стало видно?

Irus'ka
04.08.2008, 13:50
І в мене те саме! При чому в мами після вагітності розтяжки були на бедрах. В мене живіт і бедра чисті, а от груди.... Люди милі!!! І шкіра в мене жирна і молочка після душу не вимагає. Тепер от тільки думаю, чи то вони трошки зійдуть, чи то купальники відкриті і декольте вже табу?

Але ж спадкові ознаки(кількість колагенових волокон) передаються не лише від мами а й від тата, бабці з маминого та татового боку!

Татусь
05.08.2008, 02:25
Виходячи з усього вищенаписаного у мене запитання: "А з цим страшенним злом реально якось боротися ПІСЛЯ пологів, коли вони вже таки з'явилися?". Розочка дуже цим переймається, та й я. Вже купили крем косметичний. Пахне гарно, а от допомагати:( Нам і грязь якусь лікувальну "Спеціально від розтяжок" пропонували. Можливо є якісь народні засоби?

olya_d
05.08.2008, 11:24
Наскільки я знаю, якщо розтяжки появилися, то позбутися їх практично неможливо :(
Ще десь читала, що використовують суміш ефірних масел, приймаючи ванну, розтяжки, звичайно, не зникають, але стають менш помітними. На превеликий жаль, загубила цю статтю.

Улянка
05.08.2008, 12:11
Наскільки я знаю, якщо розтяжки появилися, то позбутися їх практично неможливо
Ще десь читала, що використовують суміш ефірних масел, приймаючи ванну, розтяжки, звичайно, не зникають, але стають менш помітними. На превеликий жаль, загубила цю статтю.

Трошки світлішають. В мене такі розтяжки страшні:( І кремм Мама Донна Чіковським мазала. І з 23 тижня з бандажем....А вони аж бордові були. Тепер трішки посвітліли але все рівно є. Чула колись що можна зменшити їх після виникнення скрабами і масажними мочалками але не дуже розумію як би воно допомогло. Шрами ж не можливо "злущити"

Ірена
05.08.2008, 12:18
Аналогічно, на стегн маю вже років 8-10. А після вагітності жодної ніде не додалося

olya_d
05.08.2008, 13:18
Ось знайшла дещо:

Татьяна СВИЗЕВА, косметолог-эстетист салона «Вирджиния»:

«С небольшим количеством растяжек, появившихся не более полутора лет назад, можно справиться даже в домашних условиях. Очень эффективен массаж с эфирными маслами, проводить который надо не реже двух раз в день. За основу следует взять антицеллюлитный крем или миндальное масло. Рекомендуется также прием витаминно-микроэлементных комплексов и добавок с витаминами А, С, Е и группы В, селеном, кальцием, магнием, цинком, а также незаменимыми жирными кислотами (например, масло примулы). Эти вещества будут укреплять кожу изнутри, питать и поддерживать ее».

По мнению специалистов, избавиться от уже появившихся растяжек невозможно, им можно придать более естественный цвет и восстановить плотность кожных слоев используя увлажняющие и укрепляющие крема. Можно применить лечебные средства, которые будут стимулировать производство клетками кожи волокон коллагена и эластена, курс лечения не меньше 8 недель. Но даже после всех этих процедур растяжки не исчезнут, они будут более естественного цвета.

Если растяжки только появились (им менее года)
Можно не дать им прогрессировать при помощи специальных кремов, в составе которых есть коллаген, эластин, различные эфирные масла, призванные укрепить и подтянуть кожу. Хорошо зарекомендовали себя такие производители, как Lierac, Phytomer, Biotherm, Gernetic, Babor, Decleor. Можно также пройти курс водорослевых обертываний со спирулиной, которая, как известно, является отличным тонизирующим средством. Или втирать в пораженные зоны оливковое масло: именно так, по ее собственным заверениям, свою красоту спасала Софи Марсо, у которой, как и многих других женщин, растяжки появились после родов.
Если растяжкам уже более года
Специалисты косметического салона предложат провести микродермабразию (специальную шлифовку кожи) или довольно дорогую и болезненную процедуру лазерной терапии.

Вероятность появления растяжек значительно снизится, если:
◊ Следить за своим питанием и не допускать резких колебаний веса.
Появление растяжек менее вероятно, если употреблять пищу, богатую минеральными веществами и витаминами, молочные продукты, рыбу, мясо, бобовые, томаты, бананы, оливковое масло.
◊ Взять за привычку принимать контрастный душ - он прекрасно тонизирует и укрепляет кожу (а это - не только отсутствие растяжек, но и высокая, подтянутая грудь, упругие ягодицы и т.д.).
◊ Регулярно делать массаж - в домашних условиях или в массажном кабинете салона. Отличное действие - у "щипкового" массажа. В течение нескольких минут ежедневно пощипывайте проблемные места до легкого покраснения.
◊ Поддерживать кожу в тонусе при помощи занятий спортом или танцами.
◊ Для ухода за кожей применять крема с витаминами А, С, Е, коллагеном, эластином.
◊ Периодически в домашних условиях делать компрессы с эфирными маслами (розы, нероли и др.), отварами целебных трав (к примеру, ромашки) или кисломолочными продуктами.
◊ Смазывать "потенциально опасные" места оливковым маслом.
◊ Принимать 15-минутные ванны с морской солью, полезные свойства которой известны с незапамятных времен.
◊ При беременности носить специальные бюстгальтеры и бандажи, делать прохладные компрессы и интенсивно использовать укрепляющие крема.
◊ Следить за своим здоровьем и при каких-либо тревожных симптомах своевременно обращаться к врачу.

Гелена
05.08.2008, 13:20

це не так, я набрала 25, але розтяжок не було
всі "вагітні" кг розтанули, а шкіра і фігура стали такі як до вагітності
пам'ятаю як через місяць після пологів я дивилася на свій живіт і думала, що вже він плоским ніколи не буде і мало не ридала
мені лід не ставили, живіт не спадав десь 1,5 міс
і от десь коли малому було місяців 5 я випадково виявила, що живіт в мене плоский і талія ідеальна : )))

хоча як тут вже писали, на стегнах теж маю кілька старих розтяжок і вони вже кілька років не сходять
тобто до кінця не зійшли, але тепер ледь помітні стали
тоді я теж різко схудла, але вагітна не була
все-таки вони зменшилися, то може і зникнуть? ну, дасться чути :)

Koza-Dereza
05.08.2008, 17:07
Пане Лондонер, якi висновки робите? ;)

Горобчик
05.08.2008, 22:59
Моя подруга, яка була ДУЖЕ повна, перед вагітністю скинула кілька кілограмів, а до кінця 9-го місяця в неї виявилося ще -3 кг. Всю вагітність вона мастила живіт спеціальними олійками, які були дуже дорогі і гарантували ефект - в кінцевому результаті в неї живіт в страшнючих вертикальних вешневих розтяжках. Так що ані набрані кг, ані модні креми-олійки тут погоди не роблять, то вже як пощастить - лотерея.

S-Irine
06.08.2008, 06:33

На початку була суцільна бардова сітка. Зараз не дуже помітно, вони стали практично білими. Якщо не загоряти.:(. Бо вони лишаються білими :(:(:(. Прийшлось відмовитись від декольте...
Може я не права, але після того, як я перепробувала практично все, а результату не бачу, я схиляюсь до думки про косметологічну клініку. А точніше про шліфовку шкіри.
Хтось щось чув?

Londoner
07.08.2008, 01:02
Безмежно вдячний усім дописувачам!

Отже, проміжні результати нашого з вами міні-дослідження.

Лідером наразі є змащування. Дійсно, в літературі описані (http://www.medscape.com/medline/abstract/8624148?src=emed_ckb_ref_0) дослідження про лікування третіноіном (Ретин-А), яке дає позитивні результати на ранніх стадіях.

Багато з вас також згадують про фізичну активність та про спадковість.

Цікаво, що дієті не надається ваги. Може тому, що сам факт вагітності вже автоматично значить покращене харчування?

Хочу зауважити, що кожна вагітність в силу обставин є унікальною. І як зазначено в тексті, люб'язно вставленому п. Левандівкою (треба згадати Корифеїв форуму, бо ще тему прикриють :crazy:), розтяжки можуть з'явитися навіть якщо при попередній вагітності в вас їх не було, чи не було їх у ваших мам.
Гормональний дисбаланс у вагітної може виникнути так же несподівано, як і пройти. Рівень кортикостероїдів звичайно зростає, особливо з другого триместру - а це значить зменшення колагенових та еластинових волокон в шкірі.

Адже стрії - це міні-дефекти в шкірі, що з'являються, коли вже не вистарчає еластичності при надмірному розтягненні. Тобто, якою би суперовою спадковість не була, часто на одній цій спадковості далеко не заїдеш, вона мусить бути чимось "підживлена"!

Певну роль також відіграє вроджена будова тіла та більша схильність до формування стрій при надлишку жирової підшкірки (ну це якраз і є приклад спадковості, на жаль, негативний). Але, позитивний бік справи в тому, що і таку спадковість можна побороти модифікацією способу життя, якщо задатись ціллю.

Зрозуміло, що з любого правила є виключення, але, на мою думку, для того, щоб максимально постаратися попередити появу розтяжок, важливим є комплексний підхід: вправи, масаж, харчування (включаючи і підживлення шкіри) та позитивний настрій! Пам'ятаємо: у щасливої матусі - і дитина здоровіша!

П.С. Лазерне лікування не завжди допомагає позбавитись стрій. Все залежить від ступеня ураження шкіри. Існують також і хірургічні методи. Раджу добре проконсультуватися з дерматологами/хірургами перед прийняттям таких рішень!

Пишіть ще! Продовжуємо, як казав один чоловічий пластичний хірург. :)

Іруня
10.08.2008, 09:43
Може я не права, але після того, як я перепробувала практично все, а результату не бачу, я схиляюсь до думки про косметологічну клініку. А точніше про шліфовку шкіриРозкажу вам одну історію. Моя подружка, перед закінченням школи завдяки дієтам дуже схудла. З 85 до 62. Не було такого місця, де б не було розтяжок, дуже обвисли груди. І вона, порадившись з батьками, вирішила піти в косметологічну клініку. Груди їй підтягнули гарно, а от від лазерної шліфовки лікарі її дуже довго відмовляли, правда не знаю, чим вони то аргументували. Зійшлися на тому, що перше треба зробити пробну шліфовку на внутрішній стороні руки. Це була одна рана! Ви бачили колись як виглядає людина після важкого опіку? Дівчина 2 чи 3 роки нічого не одягала на короткому рукаві, комплексувала. Зараз ця "шліфовка" вже поблідніла,не так кидається в очі, але...
Правда, це було 6 років тому, можливо, зараз вони вже навчилися це робити.

Додано через 1 хвилину
До речі, в цієї дівчини під час вагітності не з"явилося жодної нової розтяжки. І будь мудрий...

Марта2
10.08.2008, 17:06
До речі, в цієї дівчини під час вагітності не з"явилося жодної нової розтяжки.

Не було такого місця, де б не було розтяжок,
;)

S-Irine
11.08.2008, 01:25
Цитата:
Допис від Іруня
До речі, в цієї дівчини під час вагітності не з"явилося жодної нової розтяжки.

Цитата:
Допис від Іруня
Не було такого місця, де б не було розтяжок,

;)

Читати дописи бажано повністю:p

Бджілка
11.08.2008, 17:00
Розкажу як у мене було. Під час вагітності я поправилася на 17 кг.Живіт був величезний.... всі думали, що у мене буде двійня.(хоча дитина народилася всього 49 см., було просто багато води) З самого початку мазалася просто оливковою олією. І о чудо !:clapping: Після пологів дуже різко похудала на 13 кг. Розтяжок взагалі не було. Не знаю... чи то олія так допомогла, чи .... навіть не знаю, бо десь прочитала, що це залежить від чисто індивідуальних особливостей шкіри. і якщо шкіра має таку здатність чи то властивість........ то ніякі в світі креми і вправи не можуть цьому запобігти.... І це напевно таки правда....бо взяти до прикладу знаменитостей, котрі мають в розпорядженні самих класних інструкторів і саму кращу косметику, і вони не можуть цього уникнути( бачила в інтернеті фотки Кетті Холмс піля пологів.:8:)

Koza-Dereza
11.08.2008, 17:09
( бачила в інтернеті фотки Кетті Холмс піля пологів.)
Ой а пам'ятаєте де? Я б тоже подивилась. Бо знаєте мене так бiсить ота голiвудська фiгня з iдеальними хфехурами. Тiпа всi поголовно з родзалу та на сторiнки плейбою, чи на catwalk. Їх там скiльки раптом? 100 чоловiк тих зiрок i що всi такi вибранi напiв боги що нi в одної нема розтяжок iтд??? Напевно все або макiяж або якiсь хiрургiчнi процедури. Що нехай б було, тiльки ж "нє нада нас дурiть"!

Бджілка
11.08.2008, 17:29
ой не пам'ятаю. Але то звичайно була фотографія якогось спритного папарацці.:ninja:

ckorpionsha
11.08.2008, 17:41
Я нічого не робила щоб їх не було, їх і нема. Правда, до вагітності я була в хорошій формі:) І всю вагітність гонила.

Те саме і в мене. Та й в мами не було за дві вагітності ніяких розтяжок і в сестри так само. Може спадкове..а може від гонитви не встигали появлятись)

Тільки є давні старіші на бедрах збоку, це коли я інтенсивно худанням зайнялась, з 67 похудала до 53.

Златка
11.08.2008, 17:56
і от десь коли малому було місяців 5 я випадково виявила, що живіт в мене плоский і талія ідеальна : )))

Класно, певно всі вагітні про таке мріють ;)
Моя подруга після пологів за рік усі зайві кіло не скинула, але за допомогою дієти, тренувань і професійних масажів забула про целюліт і розтяжки (залишились лиш ледь помітні сліди). Але як згадаю, скільки в неї на то часу і грошей пішло...

ckorpionsha
11.08.2008, 18:01
професійних масажів забула про целюліт

Моя подруга зараз ходить на вакуумний масаж проти целюліту, один раз коштує 105 грн(правда це в Мукачеві). Вже ходить тижнів 2-3. От має до мене в середу приїхати, подивлюсь я на її чудо-масаж...вірніше на його результати)

марта
16.08.2008, 23:45
Напевно все або макiяж або якiсь хiрургiчнi процедури
або фотошоп

Тошеня
19.08.2008, 11:20
Я навіть уявити боюсь, що зі мною буде під час вагітності. Бо ще-м не родила, не була вагітна, не худла, а вже на бедрах розтяжки. Зараз мащусь олійкою. Але чи то допоможе зробити шкіру еластичною? Може знаєте якісь рецепти?

Koza-Dereza
19.08.2008, 17:08
Бо ще-м не родила, не була вагітна, не худла, а вже на бедрах розтяжки.
В мене є така колiжанка, американка, худа худюща, маленька, дрiбненька, а на бедрах звiдкись розтяжки.

Іриска
20.08.2008, 16:53
всi поголовно з родзалу та на сторiнки плейбою
Фотошоп робить чудеса!!!!

Chortenia
20.08.2008, 18:41
В мене є така колiжанка, американка, худа худюща, маленька, дрiбненька, а на бедрах звiдкись розтяжки.

Ото я така. при чому тільки на одному

tslezinska
22.08.2008, 11:57
А я до вагітності важила 57, а після родів та операції схудла до 53. І так жодного кілограму і не набрала за весь цей час, хоча дієтами не користуюся, просто постійно рухаюся...Розтяжки хіба що на грудях знизу є, і то не критичні. От тільки може хто порадить, як шкіру зайву на грудях швидше прибрати? А то як закінчила годувати малечу, молоко бігом зникло, груди знову повернулися до свого неповного 1-го розміру, а шкіра трохи відвисає:(

Koza-Dereza
22.08.2008, 18:54
Ой жiночки, менi здається що нiчим крiм косметичної операцiї розтяжки не здолати. I вони будуть чи не будуть то нiчого не залежить вiд препаратiв що ви вживаєте, вам або дано або не дано. Двi жiнки можуть робити абсолютно одно й те саме, а в одної будуть вони а в другої не будуть.
Груди то таке... хто їх бачить, а чоловiк знає вiд чого вони, нехай шось скаже!!! На животi... то вже гiрше, але слухайте ну шо робити????? Вмирати??? Я собi купила отакого типу купальник, називається монокiнi, закрває все що треба! На бедрах - мене Бог милував, нiчого немаю, бо тодi я б напевно точно дома сидiла. Хоча менi здається що бедреннi розтяжки не такi страшнi як на животi. Я не раз бачила невеличкi бiлi розтяжки на бедрах, але на животi по родах вони завжди червонi, як шрами.
Треба або змиритись i жити далi, або сидiти дома... це така моя думка. Я оце монокiнi начеплю та й пiшла у Вегасi щеголять ;) (кхм, добре що хоч похудала...)
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=1339058

http://www.stylebakery.com/fashionindexspring/images/41zK1dKZhhL._SS260_.jpg

http://image.bizrate.com/resize?sq=160&uid=706611586&mid=17330

olenkastar
26.08.2008, 09:31
Груди то таке... хто їх бачить, а чоловiк знає вiд чого вони, нехай шось скаже!!! QUOTE]

воно то так,але ж вони(не знаю чи всі чи може і ніхто,ІМХО) потім заглядають і мріють про пружні груди

Додано через 4 хвилини
колись замовляла в Оріфлейм(чи може Ейвон,не пам'ятаю) крем від ростяжок-ніякого ефекту:n:.едине,що на морі,коли загораєш-вони стають майже непомітні,тому і стараюся ходити взимку навіть в солярій,бо часом хочеться вдіти шось сексі,а розтяжки не дають!зараз на останньому місяці вагітності-нових розтяжок ніодної,але маю свої старенькі. одна знайома замовила з Америки якись модний крем,від якого її розтяжок не видно ну зовсім,та шо то за крем-не признається,каже не пам'ятає(і є ж такі жіночки з такою пам'яттю;))

Додано через 5 хвилин
[QUOTE=ckorpionsha;364300]Моя подруга зараз ходить на вакуумний масаж проти целюліту, один раз коштує 105 грн(правда це в Мукачеві). Вже ходить тижнів 2-3. От має до мене в середу приїхати, подивлюсь я на її чудо-масаж...вірніше на його результати)

як там ваша подруга?бачили результат масажу?:bazar:

Abraira
26.08.2008, 14:37
А у мене жодної розтяжки немає, хоч набрала 30 кг за вагітність. Правду люди кажуть, що це від шкіри залежить. Бо мазалася я раз 5, олійкою джонсонс бейбі, як з душу вилазила і згадувала про неї. Правда целюліт я собі належала-таки, але 7 місяців постільного режиму не могли просто зникнути. :(

Cifalius
08.09.2008, 09:01
Як на мене, то розтяжки можуть бути від будь чого, все залежить від еластичності шкіри...я поки таких проблем не маю, хоча нам вже 32 тижні...але якщо виникнуть...ну всяке в житті буває, то куплю собі кремчик компанії VICHY від розтяжок

lapocka
08.09.2008, 09:14
В мене розтяжки на животі з'явились за 3 тижні до родів:(, якби моя ляля народилась на 38 тижні, все було б ОК;), а так маємо, що маємо. Сині розтяжки на животі, пігментована середня лінія живота і пупок, шрам від кесаревого і ще трохи лишньої шкіри. йой йой йой.
Добре, що до літа далеко;)

Zlju4ka
14.09.2008, 22:20
Я з 3 тижня вагитности мазюкала животик,і олійками і "мама донна" і "наша мама" і до 30 тижня -він був ідеальний а на 31-просто "лопнув"-писл явагитности ходила до спец.жинки вона обицяла их забрати-та нажаль...Думаю багато що залежить вид харчування ,а видповидно и вид ластичності шкіри-я набрала під час вагітності 30кг--тому і жалітись нема на кого.зате малеча 4600 родився-це мені винагорода за мій порепений живіт!!!!!))))))))))))))))))))))))))))))

Марічка
17.09.2008, 21:38
Любі матусі! Не дивно, що у вагітних по всьому світу схожі проблеми! Усіх цікавлять одні і ті ж питання.
Поділіться, будь-ласка, а як Ви попереджаєте появу розтяжок на тілі при вагітності?

Розтяжки - не знала, що то таке... :clapping:

ірен
22.09.2008, 14:37
в мене не так живіт як бедра - всі в розтяжках.

Lebidka
09.10.2008, 11:37
Підчас вагітності користувалася рецептом Клеопатри: після ванни втирала в шкіру грудей, животика,бедер оливкову олію і масажувала. Після родів розтяжок не було.

А вже для тих, хто має цю проблему, пару рецептиків:
- суміш із 2 капельок апельсинової олійки і 1 чайної ложечки медку розтерти у долоньках і похлопувати по проблемних ділянках 10хв, аж доки мед не стане сірим;
- пити відвар насіння льону за пів години до їжі (говорять, що розтяжки зникають)

MILITARIYA
24.10.2008, 13:19
А вже для тих, хто має цю проблему, пару рецептиків:
- суміш із 2 капельок апельсинової олійки і 1 чайної ложечки медку розтерти у долоньках і похлопувати по проблемних ділянках 10хв, аж доки мед не стане сірим;
- пити відвар насіння льону за пів години до їжі (говорять, що розтяжки зникають)
Не знаю чесно кажучи як вони вже можуть зникнути.
В мене після пологів розтяжки на животі. Спочатку до місяця 7 чи навіть 7,5 не було та й животик в иене був такий малесенький, що ніхто навіть не міг подумати, що там є дитинка. А потім як живіт почав раптово рости, то не помогли ні креми, ні олійки, якими я користувалася цілу вагітність, тільки гроші на вітер викинула.
Отак - то.
Кажуть, що є якісь креми, але вони коштують шалених грошей, від вже появлених розтяжок. Але де їх шукати??? Але що поможе тому животу, якщо там вже аж рубці появилися.....:(:confused:

odree
11.12.2008, 10:13
Основною причиною появи стрий, яка вже була згадана Левандівкою, є надлишок кортизолу. При такому порушенні, запобігти їх утворенню кремами і іншими перечисленими методами не вдається.
На теперішньому етапі є багато методів, які дозволяють зменшити вже наявні стриї до 90%. Це і мезотерапія, і серединні та глибокі пілінги (феноловий), і масажі з комплексом кремів, і хірургічна шліфовка. І ці всі методи доступні у Львові.

tslezinska
11.12.2008, 11:57
А що то за пілінг такий феноловий? Фенол взагалі-то токсична речовина...

dieSonne
11.12.2008, 12:03
А мені здається, що на їх появу впоиває і генетичний чинник, в моєї мами наприклад не було, хоча пузо вона таке мала ого-го, особливо з сестрою, і в мене теж нема, і не було в першу вагітнсть:), а ось зі мною при перших пологах лежала жіночка, теж вперше народжувала,то вона вся наче ножем порізана була і живіт і груди, каже то марно боротися, бо в неї мама така сама була, вона пробувала різні досить дорогі креми їй хтось зі Штатів висилав, і нічого не допомагало, потім вона забила на все це діло:umbrage:

odree
11.12.2008, 13:42
А що то за пілінг такий феноловий? Фенол взагалі-то токсична речовина...

http://www.martinex.ru/production/napravleniya/chemical_pilings/mediccontrolpeel/fenolovij_piling

Adriasia
19.12.2008, 07:43
зараз у мене 27 тижнів. Розтяжок - НЕМА і я сподіваюся що і не буде. В мами і її сестри не було і мені так не хочеться їх мати. Але в мене інша проблема - груди наливаються молоком (чи чим тав вони зараз наливаються) і чомусь опускаються вниз... Що з тим робити? Хто знає?

lapocka
19.12.2008, 09:08
Але в мене інша проблема - груди наливаються молоком (чи чим тав вони зараз наливаються) і чомусь опускаються вниз... Що з тим робити? Хто знає?
Корисно для грудей контрастний душ, і фізичні вправи які зміцнюють грудний м'яз.(піднімаєте руки 90 градусів до корпусу, складаєте долоні в замок на рівні грудей , і стараєтесь напружити груди так щоб вони трохи піднімались. Ото намудрувала:xaxa:, надіюсь зрозумієте). Але в більшості випадків груди не будуть такі як до вагітності:no:, така наша доля
;)

Curly Xena
19.12.2008, 09:15
В мене 29 тиждень - поки що розтяжок немає:ninja:. Мажу Chicco Mamma Donna - нерегулярно. Шкіра м"якесенька. Груди :( - не збільшилися зовсім - до чого б це:confused: - не знаю. Зрозуміло, що їх теж мазюкаю. Побачимо...:ninja:

Женічка
19.12.2008, 09:21
у мене розтяжки десь на 36 з"явились, теж від чіко мазюкалки для животика і для грудей мала

MaryF
19.12.2008, 09:31
Але в мене інша проблема - груди наливаються молоком (чи чим тав вони зараз наливаються) і чомусь опускаються вниз... Що з тим робити? Хто знає?[/QUOTE]

Треба постійно в бюстгалтері ходити, навіть спати у ньому. Але потрібно такий, щоб добре тримав, без кісточок і натуральний.

SovaBa
30.12.2008, 16:06
Раджу за бюстгалтери попитати в мами, чи бабусь- часом лишаються з часів савдепії:-), вони хоч і страшнючі, зате натуральні. Вночі в них спати не рекомендую- що забагато то шкідливо, бо грудна залоза взагалі тонус втратить. А найкраще щоденні вправи: стоячи, руки ставимо перед собою паралельно до підлоги, згинаємо в ліктях під кутом 90', так, щоб кожною долонею обхопити іншу руку в ділянці внутрішньої сторони ліктя(над згином) . Виходить по типу квадрата, на рівні грудеї спереду передпліччя і кисті, ліва вище правої. В такому положенні впираємось долонями в ділянки над ліктями, максимально напружуючи м'язи рук. Так 40раз. Далі положення те саме, тільки права вище лівої, знов 40раз. При правильному виконанні в момент напруження м'язів груди також напружуються,трохи припіднімаючись. Візьміть собі за правило щодня після душу потратити на себе 2хв.- і так все життя! Це збереже пружність ваших грудей:-D!!! P.S. напружуйте так само прес і сідниці в будь-якому положенні, навіть коли готуєте чи дивитесь телевізор... і залишайтесь привабливими!!!

Galyna555
23.01.2009, 17:10

Лікар з ЖК сказала, Якщо в мами, бабулі і т.д. розтяжки були, то чим хочеш мажся вони всеодно будуть, можна лише трохи зменшити кількість. Відповідно як по моїй родовій лінії розтяжки нікого не минули, то я попросила порадити якийсь крем. Отже, з 3-го місяця вагітності я втирала крем від СHICCO який призначений для профілактики розтяжок. До родів появу розтяжок не було помітно, а десь через тиждень після пологів помітила маленькі червоні полосочки. Після побаченого зразу купила Сироватку від СHICCO для лікування розтяжок, яку довше місяця не використовувала. В результаті жодної розтяжки й донині.
Зарас я вдруге вагітна і також з кінця третього місяця почала втирати цей же крем. Але ще хочу зауважити, що любий крем, який призначений для запобігання розтяжок має властивість насичувати шкіру поживними речовинами, що призводить до зменшення цих самих розтяжок, тільки треба дивитись, щоб він був призначений точно для вагітних. Успіхів вам!!!!!:radist:

SovaBa
24.01.2009, 13:49
Підкажіть,будь-ласка, де Ви ці засоби купляли? Дорого?

Galyna555
26.01.2009, 16:59
Підкажіть,будь-ласка, де Ви ці засоби купляли? Дорого?
На Чорновола біля Арсену відкрився комплекс магазинів "Інтер-сіті" там на 3-му поверсі є магазин від CHICCO. Крем коштує приблизно 80 грн., а сировотка приблизно на 20-40 грн. дорожче. Взагалі то ця косметика має бути і в Антошці, "Все для малят на Південному". :no:

Інночка
08.02.2009, 21:06
Я чула, що допомагає боротися з розтяжками звичайний дитячий крем, хоча як на мене, то все залежить від еластичності шкіри

Лянка
09.02.2009, 16:46
В мене з першою вагітністю теж не було жодної розтяжки. При цьому користувалась тільки олійкою проти розтяг шкіри купленою в аптеці. За час другої вагітності, десь після 34 тижні поповзли по мені розтяжки. Не допомогли, навіть, супер-пупер дорогі креми прислані тіткою з Канади. Як не крути проти генетики не попреш!!!

Лянка
09.02.2009, 16:47
Тай еластичність шкіри з віком втрачається. Молодшим легше відновлюватись після пологів.

мамка
22.02.2009, 19:09
Була вагітна мазалася кремом Frezyderm для попередження розтяжок, іщла в роддом нічого не було ,прийщла з роддому побачила в дзеркалі не дуже приємну картину, не багато але є.Купила крем Frezyderm Reconstria- для зменшення розтяжок нічего, нікакого результата, все залежить від еластичності щкіри. Хоч я була в хорошій формі і всю вагітність ганяла як посолена,

TASJA
22.02.2009, 19:41
Я олійками мастила усе - живіт, бедра, груди, як виявилося - не допомогло. На животі розтяжок нема, але я носила бандаж. На грудях кілька невеличких - не страшно... А от на бедрах! В мене усю вагітність плід був внизу (була постійна загроза), і мабуть таз дуже сильно розійшовся, бо я після пологів з 2 тиждні ходити не могла. Таз розходився і шкіру тягнув...:umbrage:

Lesunya
25.02.2009, 15:54
В мене з першою вагітністю теж не було жодної розтяжки. При цьому користувалась тільки олійкою проти розтяг шкіри купленою в аптеці. За час другої вагітності, десь після 34 тижні поповзли по мені розтяжки. Не допомогли, навіть, супер-пупер дорогі креми прислані тіткою з Канади. Як не крути проти генетики не попреш!!!

Оце точно! Хоч в мене і перша дитина, але супер-круті і дорогі креми нічого не допомогли (до слова, дешеві теж не допомогли:)). Маю розтяжки на бедрах і на грудях. Мабуть, все залежить від спадковості і індивідуальних особливостей шкіри та організму

Дівонька Зіронька
15.05.2009, 11:59
Дівчатка, напишіть не про розтяжки а про креми і олійки якої фірми ви користуєтесь, де купували, скільки платили.

odree
15.05.2009, 12:01
Дівчатка, напишіть не про розтяжки а про креми і олійки якої фірми ви користуєтесь, де купували, скільки платили.

читайте гілку, тут говорилося

Зорянівонька
15.05.2009, 12:34
Я нічого не робила і розтяжок нема. Але в менебулахороша спортивна форма. І все-таки головне - спадковість.

Zlju4ka
15.05.2009, 13:21
Думаю річ у властивостях шкіри,і у харчуванні.Бо я до вагітності теж була супер спортивна,від 1,5 до 3 годин спорту щодня.А от під час вагітності дуже присіл ана мучне ,жарене.замість салатиків тощо.Мазюкалась всім і Джонсонс,і наша мама,авент ..др.санте ..але на 30 тижні животик просто "лопнув".Хоч в родині всі без розтяжок.Правда мама каже що в неї ще гірше було і зникло..але я думаю то вона так прибріхує,щоб мене підтримати.Після родів теж мазюкаюсь і скраби і після них мажу,і мумійо пробувала-вони начебто зменшуються але "на загальній картині"цього не видно!нажаль.

Дівонька Зіронька
15.05.2009, 14:11
читайте гілку, тут говорилося
у цій гілці як і у темі для майбатніх мам, усього дофіга і ніфіга толком))

Дівки тут про генетику говорили, свої розтяжки...а толком назви кремів і олійок можна на одній руці перерахувати.

БУду вдячна за назви.

Gaichka
15.05.2009, 14:26
Я в журналі "Ждем малиша" прочитала такий рецепт олійки від розтяжок:
-2 каплі мандариної олії
-1 ст. ложка масла із зародишів пшениці або оливкової олії
Розтворити ефірну олію в олії основі. І цією сумішю масувати животик по часовій стрілці, поки олійка не впитається.

на практиці ще не використовувала:)

Женічка
15.05.2009, 14:29

Дівки тут про генетику говорили, свої розтяжки...а толком назви кремів і олійок можна на одній руці перерахувати.

БУду вдячна за назви.
якщо вони у Вас вже є, то не потрібні Вам ніякі креми і олійки - не допоможе. а от попередити їх появу,напевно, можна, хоча в цьому я теж не впевнена.

odree
15.05.2009, 14:54

БУду вдячна за назви.

тут всого 8 сторінок

Дівонька Зіронька
15.05.2009, 15:04
тут всого 8 сторінок

всі 8 я сьогодні прочитала, і тут не пишетья толком про креми, а тільки скарги на ротяжки))))

І тема називається розтяжки при вагітності, я ж невинна що мою тему про креми від розтяжок забанили...)))

Так що в цих розтяжках давайте вже розвинемо тему про засоби уходу за пузіками))

Я в Дц бачила МамаДонна - коліжанка казала що поганий... казала Веледа класна олійка, але ж вона коштує 250грн....:(дорого

Я ще хочу спробувати купити для дітей олійку Джонсонс, і мазатись нею...

natorella
15.05.2009, 15:06
Я ще хочу спробувати купити для дітей олійку Джонсонс, і мазатись нею...

мажтесь, але :confused:
якшо шкіра схильна до стрій - то шоб ви не робили нічо не поможе

Дівонька Зіронька
15.05.2009, 16:14
у мене вона суха... а зараз просто капець..
Може то справді піти купити олію оливкову і втирати ..

Женічка
15.05.2009, 16:50
у мене суха шкіра,правда під-час вагітності не могла нею натішитись,така ніжна була, шовковиста,ну тепер знову жах......
до чого я веду, суха шкіра просто "тріскатиме" тими розтяжками, тому зволоження обов"язково потрібне.

Дівонька Зіронька
15.05.2009, 17:25
http://www.wmj.ru/parts/semya-i-deti/beremennost/page/articles/rastyazhki-otkuda-oni-berutsya-i-kak-s-nimi-borotsya

odree
15.05.2009, 22:59
http://www.wmj.ru/parts/semya-i-deti/beremennost/page/articles/rastyazhki-otkuda-oni-berutsya-i-kak-s-nimi-borotsya

не дуже грамотна стаття, медичні терміни невірно написані
появу стрий контролюють гормони, що виділяються корою наднирників

Milka
16.05.2009, 00:21
появу стрий контролюють гормони, що виділяються корою наднирників
Ну й ці гормони в мене наконтролювали!!!! На животі(що виріс ого-го) ні одної, а на бедрах :umbrage:. Почому? Правда не використовувала ніякі креми і олійки, може і даремно. Хоча я схиляюсь до думки, що масти не масти, а розтяжкам на 100% нічим не зарадиш, може хіба трішки.

Angel
16.05.2009, 00:33
сорі шо не по темі.....дівчата,маю крем від розтяжок на грудях від CHICCO,дарую кому потрібно! користувалась 2 рази,і на тому був кінець,запах мені не підійшов,тільки його чула ,і туалет був мій найкращий друг:xaxa::xaxa::bad::bad: пишіть в ПП

Oddly
16.05.2009, 00:44
і я думаю, що розтяжкам не зарадиш, якщо є така властивість шкіри, чи схильність.

я користувалася кремами різними, причому ще до появи розтяжок - не дуже допомогло. особливо бедра (внутрішній бік) і груди. може, не надто ретельно користувалася. або просто схильна до цього діла.

мене більше цікавить, що робити після? як позбутися наслідків, або хоч полегшити їх?
от тут недавно прочитала про крем конрактубекс - ніби він може допомогти зліквідувати розтяжки або зменшити їх. чи хтось пробував і який був ефект?

Angel
16.05.2009, 00:47
от тут недавно прочитала про крем конрактубекс - ніби він може допомогти зліквідувати розтяжки або зменшити їх. чи хтось пробував і який був ефект?
я тоже вже десь таке чула,хоча той крем від всяких рубців і шрамів

odree
16.05.2009, 01:06

він не від стрий. на стриї хіба хімічний пілінг, дермабразія, лазер. все залежить від кількості , глибини

Oddly
16.05.2009, 01:14
на стриї хіба хімічний пілінг, дермабразія, лазер. все залежить від кількості , глибини

та ходила я на консультацію в косметологічну клініку - сказали глибокі, але без проблем лазером заберем.
але ж мені страшно! місце таке делікатне. і взагалі.
але надходить черговий пляжний сезон - набридло постійно хустку на бедра пов"язувати!

odree
16.05.2009, 01:39
та ходила я на консультацію в косметологічну клініку - сказали глибокі, але без проблем лазером заберем.
але надходить черговий пляжний сезон - набридло постійно хустку на бедра пов"язувати!

все одно на 100% їх не заберуть. максимум відсотків 70

Zlju4ka
16.05.2009, 01:43

І яка вартість приблизно такого задоволення?чи то від величини ділянки залежить?

Oddly
16.05.2009, 02:22
вартості точної не знаю, бо дійсно багато від чого залежить - ділянка, які ще процедури чи креми мені втулять, і т.п.

Женічка
16.05.2009, 11:17
казала мені знайома,що пробувала ту лезерну корекцію, до одного місця......

tslezinska
18.05.2009, 11:05
Контрактубекс-то є мазь, яка мала б розсмоктувати рубці, навіть застарілі. Але стриї-то геть інша штука, тому тут ця мазь не зарадить. Втім, вона взагалі непомічна:( Хоч і коштує 1 тюбік недешево, а треба користуватися нею дуже довго. Я маю страшний рубець післяопераційний, і ніц мені та мазь не допомогла:( А тепер пузік росте, той рубець розтягується і страшенно свербить...

Дівонька Зіронька
21.05.2009, 16:38
Де можна купити кремчик від розтяжок? в кіосках не бачу...

я_тут
21.05.2009, 17:19
Дівонька Зіронька
Я вже писала про крем від розтяжок, яким користуюсь, я купувала в Парадоксі польської фармацевтичної фірми, розроблений спеціально для вагітних, називається по-моєму Pharmaceris, ну якщо підете в Парадокс, то вони вам покажуть.
Там ціла серія для вагітних, ще є крем для грудей і крем, що допомагає, коли вже з"явились стрії
Про ефективність сказати не можу, бо ще не народила )))) але почитала склад і він в мене викликав довіру
А ще різні креми від розтяжок є в Антошці, в аптеках, в Космо, в ДЦ, в ВАМі, в магазині на Франка є від Веледи...
Так що вибирайте )))

Галченя
21.05.2009, 17:47
Я під час вагітності користувалась серією "Наша мама". Не знаю чи то та косметика помогла чи щось інше, але розтяжок не залишилось (щойно ще раз пошукала їх на собі на всякий випадок:xaxa:)

Лянка
21.05.2009, 18:37
В мене після першої вагітності взагалі не було розтяжок і нічим не користувалась.
А от під час другої вагітності...купа модних кремів, а розтяжки пішли по цілому животі і бедрах.:umbrage:
Може то тому, що організм ще не прийшов в норму після першої ваг., а тут друга. Та й від спадковості багато залежить.

Дівонька Зіронька
25.05.2009, 13:17
Я купила крем Авент і лосьйончик Вюбхен, буду користуватися. Потім розкажу про ефект. :)

Sonne
25.05.2009, 14:52
З 4 місяців посиленно користувалася веледою - живіт і бедра в порядку, а от декольте на 5 місяці покрилося шрамами. Потім ще мазалася ліераком, але то вже було як мертвому припарка. Зараз стрії посвітліли, але думаю якщо загоряти картина буде не надто приваблива. Нічого страшного в тому не бачу, чоловік мене менше любити не став:)

БЕЛЛАДОННА
27.05.2009, 09:49

Я тим конрактубексом мазала рубець на груді, не допомогло зовсім :umbrage: хоча користувалася довго і він (рубець) ще не був застарілий (6 міс.) Думаю і від розтяжок не допоможе

Blondo4ka
18.06.2009, 08:17
А в мене всі 7,5 місяців не було ніяких розтяжок і навіть натяків на них. Так тішилася!:girl_haha: І на тобі під кінець 8-го місяця помітила зліва на талії голубенькі прожилки, :bad: А тепер, як живіт опустився - ще й на правій нозі з внутрішньої сторони. Жах!:suicide:

Дівонька Зіронька
18.06.2009, 10:48
та не перймайтесь..хто ті розтяжки бачить????? думаю і муж в темноті не розгледить)))
Дівчата, де ми оголяєомсь??? у нас навіть літа немає!
От червень - а дубак конкретний, на пляж не скоро тут підемо. Спіднички всі розтяжки прикриють.)))

От якби ми жили в Маямі, чи Єгипті, Турції, де постійно можна в купальнику лазити, то є повід для переживань.
А у нас на Україні не ті погодні умови для оголень.

У мене є ротяжки на попі і ножках, як з внутрішньої сторони так я з зовнішньої, ще до вагітності їх отримала. Бо то різко схудну, то поправлюсь...шкіра у мене така...

OxankaF
18.06.2009, 11:43
Я під час вагітності (так мені порадила одна знайома) приймаючи вану, масазувала живіт жорсткою стороною губки з гельом для вани, (ну не масажувала, а так просто гладила ) десь біля 5 хвилин що разу і зпотім мастила звичайною олійкою джонсон. Не знаю чи це воно помогло, але за дві вагітності, одна за другою, немаю ні одної розтяжки.

Pinacolada
24.06.2009, 23:17
Я користуюсь і Веледою і Ліераком, спочатку інтенсивно мазалась, потім побачила що не поправляюсь і послабила мазюкання, і вот тобі результат, 3 розтяжки на груді, обідно аж до сліз, але що робити, мажемся далі

Galyna555
02.07.2009, 23:37
Ой, ці розтяжки мені жити не дають. Під час першої вагітності нічогісінько. А зарас...:girl_cray: з 33 тижня вагітності цілий живіт. Жах посто. І під час першої вагітності мазюкалась, і зарас те саме (Чіковським кремом від профілактики розтяжок, тепер сироваткою для їх лікування), щось нічого не допомагає, а нові зявляються з шаленою швидкістю, до девятого місяця напевно живого місця не залишеться:girl_devil:.

От такі-то справи.

zaba
03.07.2009, 00:07
А в мене перші розтяжки з'явились на грудях ще на 2-гому місяці вагітності!!! Думала, що на животі до кінця вагітності взагалі капець буде, але пронесло - животик був маленький:))) Як побачила розтяжки то почала використовувати якийсь іспанський крем (я тоді там жила) але він нічим не допоміг, ні менше ні більше їх не стало.

irys214
03.07.2009, 01:59
А в мене ні одної розтяжки. Народила 2 міс тому. Але я починаючи з 5 місяця вагітності 1 раз на день обов'язково мазала живіт, груди і бедра. Спочатку купила собі якійсь польскій фармацевтичний. Його мені вистарчило десь на 2 міс. А потім використовувала різні. Мені казали, головне, щоб був дуже жирний, навіть олійка підходить.

In4a
03.07.2009, 11:23
З другого місяця кожен день мазала олійкою Бюбхен від розтяжок, зараз 7 місяць, зявилась одна розтяжка на грудях :girl_cray:, мажу далі, що буде - не знаю...

Gaichka
03.07.2009, 11:30
в мене взагалі не було розтяжок. А на 9 місяці за один день появились. ні стого ні сього, чоловік дивиться і каже: "в тебе зад синій!!", подумав що якийсь одяг полиняв. Я до дзеркала ато такі розтяжки:ninja:

tatiana
15.07.2009, 10:38
Я на 5 місяці, на попі почали зявлятися розтяжки, треба срочно щось робити, мені порадили крем від розтяжок фірми ЧІКО.Може хтось щось чув про такий крем, напишіть будь ласка!

Іруня
15.07.2009, 11:10
Я вже вроді би писала, що розтяжки в мене з"явилися за тиждень чи два до пологів. До того не було жодної, хіба що ще "підліткові" з внутрішньої сторони бедер, але їх небагато, вони зовсім тоненькі і незамітні. Вагітні" розтяжки теж вже біленькі ( побіліли десь як малій було 8 місяців ) і розташовані переважно навколо шраму від апендициту.
Вважаю, що багато ще залежить скільки ваги наберете за вагітність. Одна справа набрати до десяти кг, а інша - 20 кг ( тут розтяжки можуть з"явитися не лише на животі, а й на ногах, бедрах...)

Lesunya
15.07.2009, 11:51
Маю розтяжки на бедрах і ногах... Почала з ними боротися недавно (час з'явився:)) - кожен день втираю крем для тіла і масажую тіло. Знаєте, не думала, але почали розтяжки потрохи зникати!:) Урррра!!!

Дівонька Зіронька
15.07.2009, 15:15
закінчився у мене крем AVENT від філіпсу, пішла вчора купила Бюпхен від розтяжок.
Оба креми мають по 200мл.
Перший коштує в р-ні 111грн,
Другий 45 грн.

І про той і про той чула хороші відгуки.
Наразі мажусь...

Златка
15.07.2009, 15:33
Маю розтяжки на бедрах і ногах... Почала з ними боротися недавно (час з'явився:)) - кожен день втираю крем для тіла і масажую тіло. Знаєте, не думала, але почали розтяжки потрохи зникати!:) Урррра!!!

Лесюню, а який крем обрали?

Котя
15.07.2009, 17:23
Вважаю, що багато ще залежить скільки ваги наберете за вагітність. Одна справа набрати до десяти кг, а інша - 20 кг ( тут розтяжки можуть з"явитися не лише на животі, а й на ногах, бедрах...)
Я під час вагітності набрала 20 кг і ні одної розтяжки не мала, коліжанка так само набрала 25 кг і теж не мала розтяжок. Мазатись кремами треба обов"язково,я мазалась Джонсон Бейбі олійкою.Але всеодно рахую, що дуже багато залежить від генетики.

Galyna555
31.07.2009, 16:59
Дівчата, дуже багато пише про наявність розтяжок, як до вагітності так і після неї. В мене, особисто теж виникла така проблема після вагітності, як позтяжки. В мене розтяжки є на животі і в дуже великій кількості, правда не сині і не червоні, а біленькі.

От в мене питання, чи хтось пробував з ними боротися після їх винекнення? Хтось їх лікував? Може хтось знає якийсь метод? Порадить крем? Взагалі, що робити?

Кажуть якщо зразу цим займатися, що є якась можливість як не вилікувати, то зменшити кількість. Давайте поділимось своїми методами...

Я, наприклад, під душом розтираю живіт жорсткою губкою (кажуть, щоб не застоювався кисень і т.д.), потім намазую живіт кремом від ЧІКО для лікування розтяжок, і вдіваю післяродовий пояс.

мамочка
31.07.2009, 17:26
я почала боротися з розтяжками аж 2,5 роки після родів, тому навіть не знаю чи варто сподіватися на якийсь прогрес
поки що мажуся кремом з мумійо щодня, вже протягом 2 тижнів
ефекту ще нема

Koza-Dereza
31.07.2009, 17:34
Пiсля родiв моїй шкiрi зайняло рiк щоб розтяжки побiлiли. Але вони так i не зникли. Я не думаю що вони взагалi зникнуть - лише будуть менш видимi. Тепер вже на 8му мiсяцi у мене новi розтяжки навколо пупка. А та величезна червона як шрам розтяжка навколо шраму вiд апендициту як була видимою так i залишилась. Я почала мазатись таким маслом какао чи шо, кажуть дiвки що дiєво. Не знаю... дуже масне i липке, але нехай буде. Правда дупу не мажу, бо вже буду дуже липка. Надiюсь що не буде нiчого на дупi, хоч я й поправилась багато.

http://www.reallynatural.com/archives/B000GHDPF4.01-A3HDDZD5V5HUQV._AA220_SCLZZZZZZZ_V65892629_.jpg

Galyna555
02.08.2009, 17:40
що ви думаєте про LIERAK. Була в аптеці і бачила ампули, що згладжують розтяжки, лікують. В пачці 20 ампул, тобто виходить на 10 днів, а курс лікування 8 тижнів. Ось тут є все докладніше http://www.lierac.ru/dlja-mam.php, може хтось таким користувався?

Просто цікаво почути якісь відгуки, бо курс лікування виходить дороговато (1 пачка 400 грн.).

Маряшка
19.08.2009, 10:16
Доброго всім дня)))
Перша моя дитинка народилася вже більше 4 років тому, а розтяжок так і не було)) Мається на увазі, що ті що були до того, для прикладу на грудях (адже я не маленьких розмірів і все тягне до низу)))) так і не зникли, але при вагітності нічого нового не зявилось.
Розказую рецепт)))
Робите собі таку суміш на основі олійки паростків пшениці чи зародків по різному може називатись - 50 мл. Туди додаєте 7 крапель неролієвої олії (ефірне масло неролі) і плюс 5 крапель лаванди. Все це гарненько змащуєте і вперед всюди де вам щось не подобається - а особливо, як це було у мене першого разу, коли починалася шкробатись шкіра - значить розтягувалась))
Удачі і будьте красунями)))

Мія
20.08.2009, 17:29
Ефірне масло мигдальне 50/50 з маслом ростків пшениці. Мазати ввечері після душу напротязі всієї вагітності як живіт так і груди (ну де там в кого ще додатково шкіра розтягується) працює, ніяких розтяжок. Перевірено на собі.

ss123456789
21.08.2009, 00:49
Можна використовувати дитяче масло (олійку), або спеціальні креми від розтяжок ( які спеціально розроблені). Використовувати під час, після вагітності, та при будь-якій зміні ваги.

Маруся-мама
21.08.2009, 01:27
Правда дупу не мажу, бо вже буду дуже липка.
І приліпиться кізонька до ліжка:girl_haha:

У мене залишились розтяжки але не від вагітності. На грудях і дупі розтяжок нема, є тільки на пузі. Але процедури які зараз роблю дуже добре допомогли позбутись розтяжок на руках. Надіюсь побачити результаті на пузі.

Дівонька Зіронька
21.08.2009, 10:24
Ну і чим ви добилися того результату, коліться

Vika
29.08.2009, 11:01
а в мене розтяжок багато.я лежала місяць на підтримці(на 5 місяці було розкриття матки на 2 пальці),за цей час набрала десь 10-15 кг.до лікарні їх не було а після стало багато.казала лікарка що це через неприродньо різке збільшення ваги.але чоловік каже що їх навіть не помічає (ще б мені навчитися)

Оленка
02.09.2009, 10:53
Другий 45 грн
А де ви такий дешевий Бубхен знайшли? Мені тільки попадаються за 66 грн!! Я купила собі маленьку баночну олійки і крему і мажусь по черзі. Шкірка ніби мякша.

Доречі вичитала, що добре пити молоко і кисло-молочні продуки. Вони щось таке мають, що робить шкіру еластичнішою і ніби родити тоже лекше буде.

Дівонька Зіронька
03.09.2009, 10:57
А де ви такий дешевий Бубхен знайшли? Мені тільки попадаються за 66 грн!! Я купила собі маленьку баночну олійки і крему і мажусь по черзі. Шкірка ніби мякша
Оооо, влучне запитання. Я хожу на курси в Антошку - і там бюбхен трошка дорогуватий...я все жалася собі купити його.

Потім знайшла магазинище на Південному з подібним асортиментом.
Там і купила той крем за 45 грн. Був лосйон і олійка.
Магазин називається "товари для малят", це окрема будівля, двоповерхова, маю брошурку,

Як до нього пройти...навіть і не знаю як пояснити.

він знаходиться ближче до щирецької, біля автостоянки.. ближче до бутіків з усім для ремонту. Я як буду там, спитаю точно адресу.

In4a
03.09.2009, 11:06
Я мащусь Бюбхеном з самого початку вагітності, маю все ж таки трошки розтяжок на грудях і бедрі (38 тиждень), але хто знає що було б якби не мазала взагалі... Напевно, від шкіри багато залежить, хтось взагалі нічого не робить і все добре. Просто я дивилась на свою маму, має купу розтяжок, тому вирішила, що і я маю схильність до того.

Дівонька Зіронька
03.09.2009, 17:51
Магазин для малят - Щирецька 36. Ідете зправа тц Олімпік, зліва Готель, прямо наш магазин і на 2 поверсі величезна вивіска.
Була там щойно...шось нема Бюбхенів, і Чіко...є Нірр олійка від розтяжок по 47 грн. і наша мама.

Оленка
10.09.2009, 10:54
Магазин для малят - Щирецька 36
Я туди я не раз заходила, але на косметику щсь не звертала уваги, так подивилась по речах, ліжечках і т.п.. Мені здалось, що там ціни трошки космічні чи то просто я ще толком не вичила ціни на дитячі речі

loreniya
10.09.2009, 11:41
недавно була в лікаря свого, сказав що хоч розтяжки і косметична проблема і він зазвичай про них не говорить, але сказав що щ ніякий крем нічого не гарантує, але шанси є. Застерігав що краще не олійки а іменно креми, бо олійки закривають пори і можуть бути гнійні прищики.
я от сіла одіта / збираюсь в аптеку/ і думаю що то купити... читаю що багато хто мажеться оливковою олійкою... Але прищів не хочеться!

Дівонька Зіронька
10.09.2009, 14:05
купіть крем, і маленьку банку оливкової.
Кремом користуйтесь щодня, а оливковою олійкою користуйтесь раз на тиждень або на 2 тижні - за 15 хвилин перед прийомом ванни. олійка класно напитує шкурку.

Оленка
11.09.2009, 11:47
і думаю що то купити... читаю що багато хто мажеться оливковою олійкою... Але прищів не хочеться
Я вже десь місяць мажусь олікою Бубхен і нічого подібного непомічала! А от що пори закупорює, то я таке оже десь чула.

Nastynya
15.09.2009, 20:39
а я олійкою джонсонс бейбі, і кремомом Бубхен. зато коли намащуєш так приємно!)))

vanilia
21.09.2009, 12:45
Мені олійки особливо не допомогли. Мазалася олійками різними - і дорогими і не дуже. Все одно є розтяжки :(

loreniya
21.09.2009, 13:21
купила оливкову - подружки мама на заробітках в італії була, каже італійки мажуться нею завжди - на пляж, після душу, при вагітності, при опіках і т д... і прищів в них нема... побачимо що з того вийде....

Matiza
07.10.2009, 21:21
В мене подруга після того, як похудала мала сильні розтяжки, то вона мочою їх трохи вивела, а в мене після родів весь живіт і всі ноги в полоску((( от думаю шо то робити(

Туфелька
07.10.2009, 22:09
В мене теж є невеличкі розтяжки, їх майже не видно, от тільки коли засмагаєш, то вони залишаються білими, але я на це не зважаю, навіть більше- я їх люблю, бо свого часу мені чоловік сказав: "Та пара розтяжок на твоїй (перепрошую) попі нагадують мені , що я маю ще раз подякувати тобі за нашу донечку!"

demko
09.10.2009, 14:41
В мене перші розтяжки з'явилися на грудях на початку вагітності, на животі на 38-му тижні, а після родів всюди(живіт,бедра,попа)Вже минуло більше року після пологів,а розтяжки не зникли:girl_sad живіт порепаний,як в старої баби:ninja::Зразу після родів носила бандаж і мазала живіт і інші часті тела якимся кремом(чоловік купив в DC,назви не пам'ятаю)Спосперігала раз в сауні за видовищем:eek:(воно називалося масажем від розтяжок)дівчата стали в круг і болісно лясали себе по цілому тілі:girl_crazy:, а засобом бум мед з кавовою гущею.Можливо варто спробувати:confused:

Mazerati
09.10.2009, 14:45
вона мочою їх трохи вивела
:eek: чим????? як???

skystar
09.10.2009, 15:11
чим????? як???
То ше нічого... я так розумію від розтяжок мазатись тим треба, я знаю людей які горло полоскають....:bad: і задоволені, кажуть допомагає:girl_crazy:

demko
09.10.2009, 15:23
Да, коли стикаєшся з такою проблемою, то хочеться все перепробувати, щоб позбутися цих клятих розтяжок:umbrage:

Мія
09.10.2009, 15:33
дівчата стали в круг і болісно лясали себе по цілому тілі, а засобом бум мед з кавовою гущею.
це більше від целюліту і для виведення шлаків помагає ніж від стрий

demko
09.10.2009, 16:08
це більше від целюліту і для виведення шлаків помагає ніж від стрий
Можливо і так, але я чула і таку версію!

Мія
09.10.2009, 17:03
Можливо і так, але я чула і таку версію!
тут ось як.. є пошкодження шкіри на рівні епідермісу, самого верхнього шару. Вони швидко загоюються і практично сліду від тих пошкоджень немає. Стриї ж це розриви незначні на рівні дерми, що значно глибше і проявляються ззовні як розтяг який з часом світліє. світліє зарахунок того що рана на рівні дерми заживає. Так ось добратися до рівня дерми можна тільки оперативним шляхом.. це шліфування де знімають поврехневий и частину внутрішнього шару, заставляючи її регенеруватися так би мовити, куском, що і знімає розтяг, фізично усуває його.
Мазями цього добитися практично не реально, хіба на самих початках стимулюючи скорочення шкіри. Проте як правило скоротитися шкіра не може так раптово, бо вона під вагою яка з середени тисне і розтягує.
Тому найкращий спосіб запобігання стрий це підготовка шкіри до навантаження, збільшення її еластичності за допомогою різних засобів.

Mazerati
09.10.2009, 17:15
найкращий спосіб запобігання стрий це підготовка шкіри до навантаження, збільшення її еластичності за допомогою різних засобів
З цього моменту, будь ласка, детальніше. Яких саме засобів? адже , як каже, мароканська народна мудрість, лікувати хворобу після винекнення, всеодно, що починати копати криницю, коли захотілося пити.

Юкола
09.10.2009, 17:34
Я крем від ростяжок купувала і мастилася ним. Хоч за вагітність і набрала 25 кг, та жодної ростяжечки нема:)
Хоча десь читала, що наявність чи відсутністьрозтяжек не залежитьвід натирання кремами.

Мія
09.10.2009, 17:35
З цього моменту, будь ласка, детальніше. Яких саме засобів? адже , як каже, мароканська народна мудрість, лікувати хворобу після винекнення, всеодно, що починати копати криницю, коли захотілося пити.
Я вже писала раніше.. ефірна олія мигдалю.. можна чистою можна з ростками пшениці 50/50, після ванни чи душу намащуєтеся. Вона хоч і олія але впитується дуже швидко і ніяких жирних слідів. Важливо шкуру готувати поступово.. тобто ви завагітніли і вперед. За 9 місяців ви шкіру підготуєте на ура, більше того, за цей час вона поступово розтягується. Троха складніше з грудьми тут не тільки оліями обійдеться а ще й білизну требу носити. В грудях немає таких мязів щоб витримали всю вагу молока в майбутньому тому все на шкіру і припадає.

Мія
09.10.2009, 17:37
Хоча десь читала, що наявність чи відсутністьрозтяжек не залежитьвід натирання кремами.
Звичайно особисті властивості шкіри в кожної людини інші. Жирна як правило менш схильна до стрий. Але якщо в вас жирна на лиці то на ногах ситуація може бути іншою.

Дівонька Зіронька
09.10.2009, 19:01
я мазала шкіру всю вагітність.Спочатку тюбик Авент (дуже подобається по консистенції) потім через фінанси перейшла на Бюбхен, вже три банки змазала Бюбхена. На початку 9 місяця внизу живота червоні розтяжки....
Продовжую далі мазатися......
Справа втому що у моєї мами і бабулі теж були сильно розтяжки на пузі :(

І сплю в ліфчику!!!! а зараз одягаю навіть бандаж з матерії, маю ще мамин у вигляді корсету для вагітних

Galyna555
16.10.2009, 10:48
Пишу свій новий метод: Кожного вечора контрасний душ на живіт (за часовою стрілкою) поtім ледь промакнувши його рушником намазую крем від COLLISTAR, що від розтяжок, і йду спати на животі.
Звичайно до того всього качання пресу кожного дня, та післяродовий пояс теж час від-часу одягаю.
Результат за місяць часу такий: шкіра стала більш пружніша і еластичніша, що дуже помітно. Звичайно розтяжки не пропали, але стали тоншими це однозначно, колір не поміняли, але мене це радує, тому що коли розтяжки світліють, то точно вже з ними нічого не зробиш, (принаймі я так зрозуміла з прочитаного...). От такі-то справи!!:girl_in_dreams:

багато читала про обгортання водорослями, пілінг та лазерний пілінг розтяжок, може хто знає чи у нас у Львові таке є??? Дуже хотіла б проконсультуватися у спеціаліста...Навіть незнаю до кого звертатися з цією проблемою до косметолога, дерматолога чи є інший фахівець????? Може хто знає???

DIUJMYK
16.10.2009, 11:22
При рості 159 і вазі 45кг народила синочка вагою в 4кг... живіт був дуже-дуже великий! З четвертого місяця вагітності мастилась кремами CHICO для запобігання розтяжкам, не з'явилось жодної:girl_smile:Але тут багато залежить від генетики, якщо в мами не було, велика ймовірність, що і в тебе не буде.

Iryha
16.10.2009, 14:29
В моєї мами розтяжок не було взагалі, а в мене при першій вагітності по цілому животі зверху до низу поробилися і ніц не допомогло, а тепер при другій вагітності ще нових ттт не має. Думаю що і не буде вже (термін 35 тижнів).

Любознательна
28.10.2009, 15:06
Я при першій вагітності теж Бюбхеном мастилась,але розтяжки на бедрах всерівно появились.З другим теж мазала і ттф нових нема,але живіт в норму привести щось ніяк не вдається:girl_devil:

Margaryta
28.10.2009, 21:06
Дівчата про ці дурні розтяжки можна балакати і балакати, але насправді ні одній людині я не повірю в що за допомогою крему вона перемогла розтяжки під час вагітності. Насправді шкіра або є схильною до них або взагалі ні. Я користувалась і Веледою і ампулами які треба втирати і оливковою олією і мигдальним маслом мені нічого не допомогло. Грошей було потрачено достатньо і обговорення і поради кваліфікованих лікарів і т.д і навіть якщо зробити шліфовку нічого не допоможе. Правда з часом розтяжко робляться не такими яскравими, а якщо ще трошки загоріти то ще менш помітні але вони вже з вами лишуться назавжди. Можливо я когось розтроїла але ніж маститись оливковою олією краще приготувати смачнющий "Грецький" салат з якого буде більше користі.

Дівонька Зіронька
29.10.2009, 20:15
у мене розтяжки є лише внизу живота, з обох сторін.Появилися на 9 місяці з шаленою прибавкою у вазі. але я думаю що завдяки мазанню пузіка їх більше не стало

Gaichka
29.10.2009, 22:24
А мої вже побіліли і їх взагалі не видно. І нічим я не мастилась :p

Vitaminka
31.10.2009, 01:37
Дівчата про ці дурні розтяжки можна балакати і балакати, але насправді ні одній людині я не повірю в що за допомогою крему вона перемогла розтяжки під час вагітності. Насправді шкіра або є схильною до них або взагалі ні. Я користувалась і Веледою і ампулами які треба втирати і оливковою олією і мигдальним маслом мені нічого не допомогло. Грошей було потрачено достатньо і обговорення і поради кваліфікованих лікарів і т.д і навіть якщо зробити шліфовку нічого не допоможе.
згідна з вами на всі 100%. і я чим тільки не користувалась (веледа, оливкова олія, скраби, креми COLLISTAR, польський крем ф...забула як точно фірма, контрасний душ), але розтяжки на животі появились:(

галіна
31.10.2009, 08:46
я думаю що це все залежить від еластичності шкіри.От в мене такі ростяжки таке враженя що хтось порізав але я тим непереймабся бо так нічо непоможе:no:

Aguilera
31.10.2009, 13:34
я думаю що це все залежить від еластичності шкіри.От в мене такі ростяжки таке враженя що хтось порізав але я тим непереймабся бо так нічо непоможе

А ви під час вагітності олійками не користувалися?
Спробуйте зараз: олійки та креми від розтяжок. Моя подруга брала: помогло, вони зменшилися, ніби затягнулися.
В кого є схильність під час зміни ваги, вагітності необхідно користуватися олійкою, або принаймі молочком для тіла.

Оленка
04.11.2009, 15:14
Я під-час вагітності користувалась олійкою бубхен і немаю ні однісінької розтяжки, але це ще напевно і через те, що в мене шкіра є досить еластичною

Nastynya
04.11.2009, 15:30
в мене й до вагітності на грудях були розтяжки, а зараз знайшла три нові(маленькі правда), і в бюстгалтері сплю і мащуся, і контрасний душ, такщо все індивідуально!)))

Iwka
04.11.2009, 15:41
А от в мене вже вагон тих розтяжок на краях швів... Правду кажуть "де тонко - там і рветься..."
А от хотіла запитати - чи впливає носіння б"юстгалтера годуючої мами на виникнення розтяжок на грудяг. І взагалі чи принципово його нисити постійно під час годування (просто ніяк не можу заставити ходити вдома в ньому...) Розумію шо мені ше не час, але хто зна чи буду мати час на форум потім...

Златка
04.11.2009, 15:49
в мене й до вагітності на грудях були розтяжки, а зараз знайшла три нові(маленькі правда)

Nastynya, без сарказму - Вам у вихвалялки пора :girl_curtsey:

Бачу, час гоїть "рани", але не так швидко і ефективно, як цього б хотілося :girl_sad: Креми, олійки - то певно для профілактики і заспокоєння совісті, мовляв "я все зробила, що могла"... А так - життя триває :girl_curtsey: що ж поробиш...

mamba
08.11.2009, 14:09
зараз, під час вагітності, з 3-х місяців користуюсь спец. кремом від Future Mother AVENT. Дуже задоволена. Але....на грудях все рівно проблема (((...ніц не допомагає, та і не можу себе примусити дома бюстом користуватись, навіть м"якою "мамочкою".

пандочка
08.11.2009, 14:47
а мені якось повезло маю одну розтяжку маленьку нижче талії і то така що майже не помітна хіба дуже вже придивлятися:girl_cool: і ніякими кремами не користувалася але це у кожного індивідуально.

Amira
08.11.2009, 21:30
Я дуже боялась розтяжок після родів, якщо з лишньою вагою ще можна якось боротись, то ці вже на все життя, відкритий купальник я вже би постидалась вдягнути на море чи озеро. Будучи вагітною дуже багато прочитала інформації в літературі і в інтернеті, консультувалась з лікарями. Тому з ними я боролись будучи всоозброєною:girl_smile:
В мене була погана спадковість, у моєї мами і сести були дуже великі розтяжки після народження дітей, а це також впливає на їх появу, особливо по жіночій лінії.
З четвертого місяця вагітності почала носити пояс кожен день, користувалась різними кремами.а між ними мазалась ще й олійками, самими звичайними - дитячими, масажними, оливковою...
Дуже сподобався крем від Віші від появи стрий. Він спеціано розроблений для вагітних.
Чи мій великий ентузіазм чи може просто везіння, але жнодної, навіть малюсінької у мене не з"явилось. :girl_claping:

loreniya
16.11.2009, 14:11
розтяжок поки нема /35 тиждень/ але натяг шкіри на пузі вражає!!! пупець так мене болів - розтянувся виглядав як овальна плоска кнопка старту... Минулого тижня купила собі олійку ароматика - о чудо - мій пупець став знову круглий і не болить!!! так що думаю еластичності олійка додала. мінус - запах - щось середнє між бальзамом зірочка і гельом фастреліф... але я вже звикла.
викладаю фото, може кому треба
коштує 27 грн в аптеці едельвуйс

Myroha
24.11.2009, 00:20
Підкажіть, будь-ласка, що то за олійка?

MILITARIYA
27.11.2009, 10:51
В мене під час першої вагітності появилися розтяжки на животі і трохи на грудях, ну якщо на грудях, то таке, ніхто того не бачить, то на животі, о ужас!!!
Зараз я не знаю, чи допоможуть креми чи олійки під час другої вагітності, а то ше додаткових розтяжок страх як не бажаю мати!!!!!

Ailenka
27.11.2009, 12:26
кажутьт що олійки чи креми від розтяжок це отрута для малого. краще брати натуральну олію*оливкову, з облєпіхі....з грудьми я вам співчуваю і дуже розумію. як в мене груди боліли і росли то думала що вони перцем намазані..помогла олія щодня

Єва
27.11.2009, 12:33
Моя лікарка каже, шо все від шкіри і мязів залежить. Якщо жінка до вагітності мала добрий прес, то потім після пологів легше у форму прийти і розтяжок таких не буде на животі. А також залежить від еластичності шкіри. І ті всі олійки мають лише допоміжний ефект, суттєво нічого не дають.

Уляночка
27.11.2009, 12:38
а в мене не буде розтяжок...нема вже де після Любчика

Єва
27.11.2009, 12:41
А я тим не переймаюсь. Свого часу швидко схудла з 66 до 48 кг, шкіра якось сама стягувалась на місце, тому думаю, що все буде добре.

kitty
27.11.2009, 12:43
В мене теж поки розтяжок нема - надіюсь що і не буде. Тим більше так як в мене вага скаче, то я все-таки плекаю надію, що ця проблема мене омине. Лише на грудях розтяжки зявились, бо груди так свій природній розмір не змінювали :girl_cool:

Ірушка
02.12.2009, 20:45
В мене під час вагітності зявилися розтяжки на ногах, грудях і стегнах, неглибокі правда, тому має надію, що все таки з часом стануть менш помітні.Останнім часом в мене почали зявлятися розтяжки на лінії талії, чому так трапляється я не розумію, я ж схудла, а розтяжки зявляються все нові і нові.

olerusya
07.12.2009, 19:06
помогла олія щодня
я теж постійно користувалась звичайною оливковою олією(чоловік дуже любив мене мастити :girl_wink:, але то треба робити з самого початку, поки ще живіт і груди не дуже збільшились, бо потім вже нічого не поможе!!!

Kiruskin
11.12.2009, 18:36
Треба від того часу як дізнашся що вагітна мазати груди живіт і попу самим звичайним дитячим кремом!Отак то)Перевірено)В мене подружка мазала живіт і груди а про попу не подумала і на животі і грудях розтяжок нема а от на ...)))Отак то)))

Veselivka
15.12.2009, 14:05
А в мене з 15 тижня так розпухли груди, болять, здається тріснуть! Спочатку було класно, така ше худенька, грудаста.... А тепер не дуже. Боюся шо можуть з’явитися розтяжки не на животі, а на грудях. Бо на животі їх сховати набагато простіше. Може хтось шось підкаже? в когось таке було?

Ailenka
15.12.2009, 14:13
маастіть кожного вечора груди. живіт та попу олійкою-дитячою, оливковою. або жирним кремом. відразу відчуєте полегшення

Nastynya
15.12.2009, 14:40
ну таки маємо розтяжки на грудях, не дуже то мені подобається, але що зробиш? маю надію хоч на животі не буде, а в моєї мами, то кошмар, то трохи лячно щоб не спадковоо...

Уляночка
15.12.2009, 14:43
ну таки маємо розтяжки на грудях, не дуже то мені подобається, але що зробиш? маю надію хоч на животі не буде, а в моєї мами, то кошмар, то трохи лячно щоб не спадковоо...
а чим зарадити...від типу шкіри залежить і від набраних кг...я мастила від 4 місяця..ніц не помогло...розтягнена як гармошка..

Veselivka
15.12.2009, 14:45
маастіть кожного вечора груди. живіт та попу олійкою-дитячою, оливковою. або жирним кремом. відразу відчуєте полегшення
Дякую за пораду, буду мати на увазі!!!:girl_cool:

Nastynya
15.12.2009, 14:48
та шкіра ніби й не суха, і я мащуся і кремами і олійкою і душ контрасний роблю, ніц з того грудям не помогло(((та набрала також ніби не багато, груди як збільшились одрузу так зараз такими і є, а розтяжки недавно зявилися...на животі, поки, там де був пірсинг маємо розтяжечку від дірочки до дірочки)))

LadyEva
15.12.2009, 15:06
Я намащувала і груди, і живіт, і все інше спеціальним кремом з другого місяця. На грудях розтяжки що 0,5 см. А на животі не було їх до дев`ятого місяця, а коли опустився живіт- тоді я була в шоці. Було обідно, що вісім місяців все було ок, а коли залишалось зовсім трохи- на тобі. Та зараз розтяжок майже не видно, хоча після пологів я схудла на 10 кг.(минуло 6 місяців). На мою думку все залежить від шкіри.

Galyna555
29.12.2009, 09:51
Дівчатка, а мезотерапію на розтяжки хтось робив у Львові? Якщо робили, то де саме? Дуже цікавить результат.

Pazunika
03.01.2010, 15:23
Я нічого не робила щоб їх не було, їх і нема
ну що тут додати: АНАЛОГІЧНО я ще деякий час (3 місяці) на басейн ходила, але не думаю, що саме це було визначальним. скоріше гени (ні у моєї мами, ні у бабці розтяжок не було)

наталя 2204
03.01.2010, 15:53
Я під час першої вагітності рано і ввечері мастила пузік олійкою джонсонс бебі дитячою, і розтяжок не було. А під час другої вагітності нічим ніразу не мастилась і маю на животі розтяжки. Не знаю чи то вони появились, бо пузік вже був другий раз з лялічкою, чи то від того, що не мастилась олійкою.

loreniya
05.02.2010, 13:41
а в мене не було розтяжок всю вагітність, на 40 тижні появилась 1. Родила я на 42 тижні. перед родами живіт прямо тріщав - розтяжки з"являлись одна за другою... Тобто вони "свіжі"... намазала їх медом нині, зверху плівка, зверху пояс еластичний післяродовий... Думаю над контрактубексом... одним помагає, іншим ні...

Пупсик
05.02.2010, 16:33
В мене після родів жодної розтяжки. І нічого я не робила особливого. Трохи мазала чіковським кремом, десь з 36 тижня трохи носила бандаж, як не забула вдіти. Прес ніколи толком не качала. і взагалі я не дуже спортивна і фізично підготовлена. Думаю, розтяжки то справа гормонів і шкіри. Комусь пощастить, іншим ні.

rikusya
06.02.2010, 02:22
В мене після першої вагітності не було ні одної розтяжки-робила все-і мазала животик з 3 ого місяця олійками,з 7-ого кремом від розтяжок,і бандаж носила майже весь час з 7-ого місяця,і прес до рордів часто качала...а от з другою вагітністю на 9-му місяці все таки над і під пупком з"явились розтяжки,хоч робила все те саме..думаю,що просто шкіра не встигла відновитись після першої вагітності(перерва рік і 8 місяців між малими)..так що-як має бути,так ібуде..маж-не маж..не поможе,як розтяжки все-таки мають бути:)))))

loreniya
09.02.2010, 11:12
я народила вкінці 42 тижня, думаю ресурс моєї шкіри вичерпався на 40, тому що до того теж жодної розтяжки... Повезло вам дівчата, що ви нічого не робили, а я все робила і маю "узорчик" зірочку довкола пупця... При тому що схудла я вже до довагітного стану, причому нічого для того не робила - малий мене "з"їв", навіть переживаю, щоб молоко було! Ну і груди - не хочу щоб після годування такі узорчики на грудях красувались! Думаю, якщо почну реабілітацію шкіри зараз, то ще буде якийсь ефект.

mamaMari
10.02.2010, 20:10
у мене на 4 місяці раптово пішли розтяжки на ногах, хоча і мастилася кремами, так обідно стало. Зараз мащуся мумійо з кремом, розтяжки зменшились в розмірах, тож маю надію, що стануть майже непомітні.

kitty
10.02.2010, 20:57
А що то воно таке то Мумійо? :girl_haha:

Vitaminka
10.02.2010, 23:57
А що то воно таке то Мумійо?
МУМІЙО

Мумійо відноситься до групи адаптогенів, що сприяють пристосуванню організму до різних екстремальних, шкідливих умов.Мумійо позитивно впливає на обмінні процеси організму, посилює регенеративні процеси в тканинах, прявляє протизапальні, антитоксичні, загальнозміцнюючі дії, відновлює понижену функцію периферичних нервових стовбурів, проявляє тонізуючу дію, підвищує фізичну і розумову дієздатність, має репаративні дії, швидко заживляє рани, опіки, трфічні виразки, пролежні, прискорює зрощування переломів.

мумійо - це природний продукт, таємниця якого досі повністю не розкрита. Його знаходять у Середній Азії, Сибіру, Кавказі та інших куточках планети. Це наштовхує вчених на різні теорії щодо походження мумійо. Зокрема, його називали "воском диких бджіл", "затверділим паром землі", "смолою сосни". Якщо у цьому питанні вчені сперечаються, то щодо надзвичайних цілющих властивостей мумійо вони одностайні. Зокрема, досліджено, що мумійо містить речовини, які сприяють розширенню судин, згубно діють на інфекційні бактерії, стимулюють роботу печінки, прискорюють регенерацію тканин, поліпшують обмін речовин, підвищують імунітет, посилюють статеву функцію тощо. Однак треба зауважити, що мумійо є дуже активним біологічним комплексом, який втручається в механізми всіх систем організму: головний мозок, імунні реакції, функції залоз внутрішньої секреції, кровотворних і травних органів.

є в таблетках, капсулах... в пакетиках (на вигляд як смола), продається в аптеках

SPRING
11.02.2010, 00:08
Думаю над контрактубексом...
а що це таке?

Vitaminka
11.02.2010, 00:12
а що це таке?
Контрактубекс – это гель для лечения патологических рубцов. Его использование приводит к уменьшению деформации кожи, стиханию болевых ощущений и выравниванию рубца по отношению к здоровой коже. Именно контрактубекс ищут люди, которые хотят решить проблемы со шрамами и рубцами.

http://razbolit.ru/uploads/catalog/dsc01370_small.jpg

---------- Додано в 01:12 ---------- Попередній допис був написаний в 01:11 ----------

Думаю над контрактубексом... одним помагає, іншим ні...
теж хочу спробувати

Angel
11.02.2010, 00:16
я Контрактубексом мажу рубець від кесарського,шось зовсім змін не бачу,хоч шов в мене нормально зроблений,але хотілося його б зовсім згладити! я тоже багато чула за мумійо проти розтяжок,тільки не розумію як воно може допомогти вже *присутнім*розтяжкам??

bagata mama
11.02.2010, 00:25
Я народила трьох-і ні яких розтяжок.Притому що при 1-ій вагітності набрала 17кг, при 2-21кг,а при 3-27кг.Але до 15 років ходила на гікувальну гімнастику бо проблеми з хребтом( так що прес достатньо сильний). Я своїх дівок повела на танці з 5років- мамуськи боротися з розтяжками (майбутніми у дівчат) треба з дитинства. І звичайно велику роль відіграють гени- я до 2-3 місяців верталася на свої 51кг без дієт.:girl_curtsey:

mamaMari
11.02.2010, 11:18
мумійо використовую в таблетках, на один раз беру 2 табл.мумійо і розводжу на олії макадамії( інша назва ши або каріте) вона також має регенеруючу дію на шкіру і ще трошки якогось лосьйону для тіла - для аромату і кількості:) .Просто мумійо має специфічний запах. Цією мазюкою змащую місця з розтяжками і зони, котрі можуть мати розтяжки для профілактики. Не мащу тільки груди, бо ГВ, але коли закінчу, то і там буду мастити.

SPRING
12.02.2010, 13:58
я десь вичитала, що оливкова олія допомагає при ростяжках. Хтось щось про це може сказати?

Provizor
12.02.2010, 16:14
приблизительный перевод конкретно лечений стрий из Dermatology, Second edition, Bolognia
Т.к. стрии имеют тенденцию регрессировать спонтанно, сравнение с контрольной группой не проводилось, поэтому оценить эффективность представляется затруднительным. лечение на ранних стадиях кремами, содержащими изотретиноин 0,1% могут улучшить внешний вид, их применение может уменьшить длину и ширину стрий.
другие топические препараты, включающие 0,05% третиноин/20% гликолиевую кислоту и 10% L-аскорбиновую кислоту/20% гликолиевую кислоту могут так же уменьшить "растяжки"
некоторые виды лазерного лечения используются для лечения растяжек: 585 нм пульс лазер был эффективен в уменьшении площиди рубцов в striae rubra, но неэффективен в лечении striae alba, в качестве побочного эффекта часто встречается постлазерная гиперпигментация, особенно на пигментированной коже.
уменьшение лейкодермы в striae alba отмечается при применении 308 нм эксимерного лазера, но поддерживающее лечение было необходимо для удержания косметического эффекта

- по сути это атрофические рубцы, возможно самостоятельное косметическое изменение-просто современем становятся менее заметными(а это нередко путается с эффективностью)-регресс как процесс развития самого рубца, есть методы, которые могут позволить сделать их менее заметными, но никак не полностью устранить

Практически никак
Пластическая хирургия - останутся рубцы после операции
Пилинг (шлифовка)- малоэффективен (стрии остаются,но становятся чуть менее заметные)
Хромопилинг (шлифовка + окраска кожи)- эффективен для красный стрий,для белых - приходится часто повторять процедуру"

- особенность и склность к появлению стрий(растяжек) во время беременности, при резком изменении массы тела наследуется, это особенность(коллагеновые и особенно эластиновые, ретикулиновые волокна) и профилактика маловозможна кроме рекомендаций стараться, чтобы не было резких перепадов в сторону резкого увеличения массы тела

Це інформація з медичного сервера. Отже схильність до стрій успадковується. Науково доведених фактів щодо використання різних кремів для профілактики і лікування немає, з часом стрії самі по собі світлішають, стають менш помітними. Цей регрес часто приписують засобам проти стрій. Особисто я втирала креми для профілактики регулярно двічі на день з 3-го міс вагітності, але розтяжки все одно появились. Потім використовувала засіб Фітоластил від Лієрак три курси (реклама велика сила) і ніякого ефекту. Засоби з ізотретиноном не зустрічала.

Марта2
12.02.2010, 16:41
я мазалась звичайною дитячою олійкою, розтяжок нема, але можливо це й спадково, бо моя мама і баця теж не мали(бабця 2-х родила), і пузо було маленьке..... але при 2 вагітності теж буду мазатись, на всяк випадок.

Provizor
12.02.2010, 16:48
Контрактубексом мажу рубець від кесарського,шось зовсім змін не бачу,хоч шов в мене нормально зроблений,але хотілося його б зовсім згладити
Контрактубекс теж немає доказової бази щодо усунення рубців. Більше досліджень проводилось щодо використання дерматіксу.

loreniya
26.02.2010, 22:23
дівчата, скачала десь колись статтю, от кусочок, вибачте не знаю з якого то сайту. Тут про мумійо на розтяжки. Ще на форумах різних є згадки що мол можна з допомогою тої мазюки позбутись розтяжок!
Начиная с сегодняшнего дня возьмите за правило выполнять хотя бы одну из предложенных процедур. Живот в нынешнем состоянии я очень рекомендую сфотографировать, как бы тяжело это ни было сделать. Невооруженным глазом изменения не будут так заметны, как при наглядном сравнении до и после. Постепенно добавляйте по одному пункту, и через месяц выполнения всех трех вы гарантированно увидите результат.
Первый этап - это подготовка кожи к нанесению активного вещества, выравнивание ее поверхности, улучшение кровотока с помощью кофейного скраба.
Для этого вам понадобится кофе достаточно крупного помола (неважно, купленный в магазине или самостоятельно смолотый), не вареный и ни в коем случае не используйте растворимый. Позитивный эффект его заключается не только в механическом воздействии, но и в содержащемся в нем кофеине, позитивно воздействующем на состояние кожи. В растворимом напитке данное вещество присутствует в значительно меньшей степени. Грубость частиц должна приблизительно соответствовать крупному песку, и зависит от чувствительности вашей кожи. Начинать лучше с более нежного помола, практически не нажимая. Постепенно увеличивайте силу нажатия и величину помола. Длительность процедуры зависит исключительно от настроения, но помните золотое правило - без фанатизма. Не думайте, что, если вы расцарапаете живот в первый день, растяжки станут менее заметными быстрее. Не стоит затрачивать на скраб более 5 минут, однако это мое субъективное мнение. Почему именно кофе? Прежде всего он редко вызывает аллергию, а также кофеин входит в состав большинства средств против целлюлита, так почему бы не объединить два полезных свойства в одну процедуру - отшелушивание и тонизирование кожи.
Количество кофе на один раз определяется строго индивидуально, но чем больше вы используете за раз, тем жестче будет скраб по отношению к коже. Меня часто спрашивают, можно ли чем-то заменить данный продукт. Гипотетически существует много вариаций, вроде морской соли или меда, но я склонна полагать, что именно кофе является наименее аллергенным и наиболее эффективным средством. Пусть он будет стоять в ванной, в специально отведенной коробке, чтобы вы ежедневно не забывали его использовать. Как же правильно наносить скраб?
Намыльте тело своим обычным гелем для душа или мылом, затем отложите губку/мочалку и насыпьте на ладонь немного кофе. Далее втирайте его в кожу, не слишком нажимая во время первых процедур, круговыми движениями на животе и по направлению лимфотока на бедрах, ягодицах и руках (подробнее об этом мы поговорим ниже, когда речь пойдет о массаже). Вы также можете использовать его по краям груди, но практически без нажатия, поскольку кожа в этой области особенно нежная. После нескольких минут смойте тело как обычно.
Как видите - абсолютно ничего сложного и долговременного, но для кожи такая процедура окажет незаменимую поддержку как в борьбе с растяжками, так и с целлюлитом. Первый эффект заметен, как правило, уже через неделю ежедневного использования.
Второй этап - массаж с мумие. Что это такое? Как правило, первые ассоциации - алхимия, философский камень, мумие. Однако это не совсем так. Оно вполне широко используется в современном мире.
Мумие (в современной литературе его иногда называют "горный бальзам" и "горная смола", на английском звучит как "amberat"), как теперь установлено современными исследованиями, представляет собой достаточно сложное по своей химической структуре вещество. Добывается оно исключительно в горных районах мира, в том числе на территории бывшего Советского Союза. О том, что мумие является эффективным для лечения огромного числа болезней, частенько упоминалось еще в древней восточной литературе. Существуют различные лечебники и трактаты, которые содержат множество информации о разностороннем использовании древними врачами мумие в качестве средства, усиливающего процессы восстановления в различных тканях организма, а также о его позитивном воздействии на здоровье в целом.
"Мумие" - слово греческого происхождения, оно означает "сохраняющее тело". Это природная смесь органического и неорганического хорошо растворимого в воде вещества, которое образуется в трещинах скал, пустотах, нишах в виде пленок, корок, наростов черных, темно-коричневых и коричневых смолоподобных масс.
Очищенное от примесей и экстрагированное мумие представляет собой однородную массу темно-коричневого цвета, эластичной консистенции, с блестящей поверхностью, своеобразным ароматом и горьковатым вкусом. При хранении мумие постепенно отвердевает за счет потери влаги. В своем составе оно имеет органическую и неорганическую части. Неорганическая часть мумие содержит более 50 химических элементов. В органическую часть входит около 30 групп биологически активных веществ: микро- и макроэлементы, белки, аминокислоты, органические и жирные кислоты, алкалоиды, кумарины, стероиды, фосфолипиды, витамины и многое другое. Каждая составная часть способна влиять на соответствующие процессы организма и ускорять регенерацию различных тканей. Микроэлементы оказывают существенное влияние на белковый, углеводный, жировой, минеральный обмен, на окислительно-восстановительные процессы, на процессы регенерации, участвуют в процессах размножения и роста, кроветворения и иммуногенеза.
Я думаю, что эта исчерпывающая информация о том, что же в действительности представляет собой мумие, поможет лучше понять, зачем применять именно его, а не готовые крема. Почему я решила использовать мумие в борьбе против растяжек? Мой путь, как я говорила, был тернист и долог. Я настойчиво искала средство, которое помогло бы справиться с проблемой, поскольку понимала, что только скраб из кофе и обычные сыворотки против растяжек результата не дадут. Я перепробовала почти все известные марки, дешевые, среднего класса, очень дорогие и уже отчаялась найти выход. Как вдруг, однажды, я встретилась со своей подругой, которая за несколько лет до этого попала в очень серьезную автомобильную аварию. На виске у нее оставался достаточно заметный шрам, и тогда специалист китайской медицины посоветовал ей использовать мумие, чтобы сделать шрам менее грубым. Сейчас я ни за что бы не поверила, что шрам вообще когда-то был. Меня вдруг осенило, что растяжки сродни шрамам, а потому, возможно, мумие и на них окажет эффект. Представьте мое удивление, когда в инструкции к данному веществу я увидела показания - удаление стрий. То есть, по всей вероятности, это свойство уже известно, просто по ряду причин не очень широко пропагандируется. "По каким же?" - спросите вы. Дело в том, что производители данного продукта почему-то не особенно заостряют внимание на его внешнем виде и эстетических качествах, а для женщин этот фактор является одним из первостепенных. В детстве один врач в целях лечения аллергии, которой я страдаю почти с рождения, прописал мне пить мумие в течение месяца, и, пересилив себя еще тогда (продукт обладает очень специфическим запахом), я больше не испытывала никаких проблем с неприятием его аромата. Однако для большинства женщин, сталкивающихся с мумие впервые, амбре кажется невыносимым. Проблема заключается также в том, что наиболее распространенная форма мумие - таблетки, которые сложно растворить в креме или воде. Есть, конечно, кремы, содержащие мумие, но это совсем не то же самое, что чистое активное вещество, в них концентрация его значительно ниже, а значит, эффект будет заметен очень не скоро.
Как же решить обозначенные проблемы? Я долго пробовала различные варианты и, к своему удивлению, обнаружила, что все гораздо проще, чем я думала. Чтобы убрать ненавистный запах, достаточно капнуть две-три капли ароматического масла, идеальный вариант - мятное. Однако будьте осторожны, масла могут вызывать аллергию, поэтому при ее появлении, прежде чем списывать реакцию на мумие и убирать его из списка ежедневных процедур, проверьте, вероятнее всего, она будет вызвана кремом или чем-то еще. Само вещество дает аллергическую реакцию крайне редко.
Меня часто спрашивают, можно ли пользоваться мумие во время беременности и кормления грудью. Однозначного ответа на этот вопрос я дать не могу, поскольку действие вещества недостаточно исследовано в таких ситуациях. Оно запрещено к употреблению внутрь для кормящих женщин, однако про наружное - не написано ничего. Многие последователи моей системы используют его на животе и бедрах во время лактации, но я однозначно не рекомендую наносить его на грудь во время беременности и кормления. Лучше подождите немного и по окончании вы сможете с успехом избавиться от растяжек, поскольку уже замечено, что вещество оказывает позитивный эффект даже на многолетние стрии.
Перейдем непосредственно к применению. Процедуру не следует проводить больше одного раза в день, поскольку увеличение количества не дает более быстрого исчезновения растяжек. Лучше всего делать массаж с мумие сразу после скраба, если это возможно, но в любом случае желательно наносить вещество на чистое тело. Вам понадобится одна таблетка мумие, кружка или пиалка и ваш обычный крем для тела, если таковой имеется. Для тех, кто ранее не наносил лосьон ежедневно, для начала, чтобы исключить возникновение аллергических реакций, возьмите оливковое масло. Если ваш обычный крем достаточно жирный или вы пользуетесь маслом, мумие может свернуться в комочки. Чтобы этого не происходило, достаточно предварительно развести его в чайной ложке воды, а затем уже смешать раствор с веществом для последующего массажа. Если у вас возникает аллергия на любое жиросодержащее средство, просто используйте для массажа водный раствор. В принципе, для растяжек будет этого достаточно. Массаж по моей системе прежде всего предназначен для предотвращения образования в процессе похудения излишков кожи и устранения целлюлита.
Я не рекомендую разводить мумие на несколько раз вперед, поскольку, являясь натуральным продуктом, оно образует достаточно скоропортящуюся смесь. Вы можете приготовить крем или раствор максимум на два дня. Готовый продукт необходимо хранить в холодильнике.
Просто бросьте таблетку в воду или крем перед принятием душа или за некоторое время до, и она растворится почти без остатка. Вам понадобится только все тщательно перемешать до получения однородной субстанции. Затем нанесите массажными движениями полученную смесь на все участки, где имеются растяжки.

Я от тільки думаю чи можна то з ГВ суміщати? Мабуть почекаю, кажуть то мумійо пахне як котяча моча... Боюсь щоб малий не відкинув груди... Мда... КРАСОТА ВИМАГАЄ ЖЕРТВ... цікаво чи хоч поможе...

Galyna555
27.02.2010, 11:10
Була на консультації в косметолога і вона порадила мені піти в салон "Персону Люкс" і зробити мезотерапію, тобто підшкірні мікроін"єкції в області живота.
Мезотерапія є внутрішньошкірними ін’єкціями лікарських коктейлів з вітамінів, лікувальних екстрактів, гомеопатичних засобів і навіть стволових клітин. Запас цих речовин створюється в зоні, ураженій розтяжками. Вони діють поступово, підсилюючи кровообіг, прискорюючи змінні процеси і оновлення клітин, що зрештою напризводить до розсмоктування розтяжок.

Просто цікаво, хтось таке робив на розтяжки, якщо так, то що з цього вийшло??? Дуже цікаво чи варто, адже процедури не з дешевих???

Ще мені порадили вакуумний масаж і ультразвук. І що на це скажете?

romawka
27.02.2010, 11:37
Тут про мумійо на розтяжки
Я ходила на масаж то мені порадили все точно так як написано в цій статті, і вона сказала, що випробувала на собі це все і їй дуже помогло, що в неї після аварії були страшні рубці а зараз нічого немає! Але вот в мене ніяк незнайшлося часу тим займатися! Але сьогодні ж іду в аптеку і куплю мумійо і випробую! Бо після схуднення-поправляння появилися розтяжки на бедрах :girl_cray:

Galyna555
27.02.2010, 15:53
...Бо після схуднення-поправляння появилися розтяжки на бедрах...

Кажуть, що такі розтяжки легше забрати, аніж розтяжки після пологів. Мезотерапія допомагає.

DarkNess
28.02.2010, 11:58
схильність до стрій успадковується
На жаль, скоріш за все так і є. В моєї мами є розтяжки на спині на рівні талії. І в мене вони появились там само після того, як різко схудла.
Дуже не хочеться, щоб після вагітності їх кількість збільшилась. :girl_cray: Купила собі олійку Веледа для профілактики, тепер кожен день мащуся. Не знаю, Що ще можна робити під часвагітності.

SoloZiLvova
28.02.2010, 14:31
Я під-час вагітності також користувалася олійкою. Тільки звичайною оливковою. Жодної розтяжки, а крім цього це-- 100% натуральний продукт, і по ціні, напевне(не перевіряла), куди доступніший ніж більшість кремів-олійок від ростяжок.
Щодо спадковості, то у мене бабусі, мама, тітки -- мали розтяжки, а я - ні :girl_spruce_up:
Можу погодитися що спадково передаєтся схильність мати чи не мати розтяжок, а чи вони будуть залежить від підходу до справи

DarkNess
28.02.2010, 14:53
і по ціні, напевне(не перевіряла), куди доступніший ніж більшість кремів-олійок від ростяжок.
Це точно!!! 100 мл Веледи коштує як 3 л (!!!) прилічної оливкової.

MILITARIYA
28.02.2010, 19:07
Я під-час вагітності також користувалася олійкою. Тільки звичайною оливковою. Жодної розтяжки, а крім цього це-- 100% натуральний продукт, і по ціні, напевне(не перевіряла), куди доступніший ніж більшість кремів-олійок від ростяжок.
А олію не треба кипятити, а то я чула шо одні кипятять, інші ні?
Купила собі від хіпп, але вона мені чомусь не подобається, думаю оливковою маститися

Provizor
28.02.2010, 19:12
Можу погодитися що спадково передаєтся схильність мати чи не мати розтяжок, а чи вони будуть залежить від підходу до справи
Це точно, я так жалкую, що не дотримувалась дієти і набрала 21 кг за вагітність! А проявити силу волі не могла, їла за трьох і "пішла по швах"...

Nastynya
01.03.2010, 12:45
якщо розтяжки мають бути, вони будуть!!! все залежить від спадковості, стану шкіри, і від харчування. мій живіт і частково груди в страшних розтяжках, але то не заважає жити:)

puma
01.03.2010, 13:33
З"явилися в мене розтяжки з обох боків,невеликі, поки що, але є.Хоч і мастилася олійкою від початку вагітності. А з першою нічим не мастилася мала теж по 2 рпзтяжки на бедрах (вони в мене симетрично з обох боків з"являються)).)

SoloZiLvova
01.03.2010, 18:24
А олію не треба кипятити, а то я чула шо одні кипятять, інші ні
На скільки знаю, олійка в кип'яченому вигляді часто фігурує в списках речей по догляду за немовлятком.. Собі я не стерелізувала: вона після цього не така корисна як жива холодного віджиму.
Цікаво, нащо для дітей радять стерелізувати?

loreniya
02.03.2010, 12:14
Але вот в мене ніяк незнайшлося часу тим займатися! Але сьогодні ж іду в аптеку і куплю мумійо і випробую! Бо після схуднення-поправляння появилися розтяжки на бедрах
кажуть то мумійо пахне страшно... і є в таблетках і "натуральне", яке то краще цікаво...

є тут тема про схуднення, там дівчата точно таку процедуру з мумійо і кавою роблять, де б то знайти час перечитати їх темку чи хтось не замітив "побічного ефекту" в виді зникнення розтяжок...

мій живіт і частково груди в страшних розтяжках, але то не заважає жити
мені розтяжки також жити не заважають, але погодьтеся, як би їх не було, то це б також жити не заважало! Тим більше я ж нічого не втрачаю, якщо спробую їх спекатися!!!

А мезотерапія не помагає - читала на інших форумах що дівчата робили і ноль ефекту... Розтяжка то сполучна тканина на місці шкіри, що тріснула... вона не має меланіну тому ніколи не загоряє... тобто толку наколювати ту розтяжку... В синіх і червоних розтяжках є капіляри, коли вони з часом зникають, розтяжка біліє.

Думаю єдине що можна зробити це максимально відновити шкіру живота, щоб вона була максимально пружною, і думаю тому варто всетаки чимось мазюкати ту шкіру!

До речі, мазюкаюсь медом і кремом вже місяць, частина розтяжок "ввібралась" в пупок! і "зірочка" довкола пупця краща вже... решта шкіри, що була без розтяжок вже має вид як до вагітності!

---------- Додано в 10:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:13 ----------

таке ще вичитала
принаймі смороду нема!
давайте пробувати ті розтяжки видалити!
Что я делала: 1) каждый вечер жесткой (очень жесткой) щеткой с мылом драила места, где растяжки (типа, пилинг)
2) втирала в эти места деревенское молоко (покупала на рынке); это посоветовала знакомая бабка. Молоко - через день
3) в промежуточные дни (т.к. молоко через день) мазала антицеллюлитным кремом (у меня был Ив Рошер, потом Эйвон, похоже, годится любой)
4) Утром тоже терла ноги щеткой, потом мазала кремом для тела.

Результат есть - я просто не ожидала! Живот не трогала, т.к. у меня там родинка выступающая, ее нельзя щеткой тереть, тем более жесткой, тем более, каждый день

Kalina
02.03.2010, 13:13
ще вичитала а мені таке не підходить бо в мене на грудях розтяжки, хоч від вагітності вже місяць пройшов, а від кремів і меду жахлива алергія, то сьогодні буду шукати мумійо і капати в нього олійку мандаринову.

romawka
02.03.2010, 13:21
я купила мумійо в таблетках, нема аж такого сильного запаху! настроїлась, що потрібно, що поможе, вот тільки колір темно коричневий лишається трохи неестетично! а так все ок! мащусь покищо!

Златка
02.03.2010, 13:25
До речі, мазюкаюсь медом і кремом вже місяць, частина розтяжок "ввібралась" в пупок! і "зірочка" довкола пупця краща вже... решта шкіри, що була без розтяжок вже має вид як до вагітності!

loreniya, а як саме мазюкались медом? додавали його до чогось чи як?

loreniya
02.03.2010, 13:39
Златка, так - ложечка меду ромацькується на весь перед живота і масажується спочатку, а потім похлопую трохи, поки малий не проснеться, зверху потім плівочка харчова, потім післяродовий пояс наверх і так до трьох годин, або поки малий не пустить змити. потім мазюкала кремом "скульптор тіла" від ейвон, але вибір крему зумовлений тим що такий був в хаті, був би інший мазала б іншим, але якимось "похудальним" або антицелюлітним...

я купила мумійо в таблетках, нема аж такого сильного запаху!
romawka, а де купили і скільки та радість коштує? Мені тре чоловіка посилати, так що треба знати куди! Скільки там таблеток?
Десь читала що з олійкою мумійо розслоюється, тре в крем, може потім олійку добавити?
На грудях теж є розтяжки, але нічим не мажу поки, бо їмо сісю і той процес ще має довго тривати, не хочу малого запахом зразити... Ті розтяжки біля соска, то вони так сказать дуже вже секретні, після годування буду щось з ними мудрити... А живіт далеко не секретний... Схудла вже після родів до свого довагітного стану - мабуть то все через годування груддю

loreniya
03.03.2010, 11:30
ще таке знайшла
Наконец-то девочки мои мучения кончились.Я избавилась от НЕНАВИСТНЫХ растяжек.Рассказываю как это было))))В аптеке продаётся препарат ЛИДАЗА-М(Гиалуронидаза).Стоит пиримерно 100 рублей.Показания к применению,цитирую“Ожоговые,травматические,послеоп ерационные рубцы,длительно незаживающие язвы“Она продаётся в ампулах,там беленький порошок.Я брала и разводила этот порошок кипячённой водой,и один день просто мазала растяжки,а на следущий день пропитывала бинт стерильный и накладывала на растяжки.ходила часа 2-3.Потом всё это дело убирала и мазала маслом календулы сверху.Делала месяц.конечно у меня были небольшие растяжки,но они были.А теперь их НЕТ!!!

Златка
03.03.2010, 12:01
До речі, якраз нині говорила з своєю знайомою: вона користувалась оливковою олійкою і авентівським кремом. Після вагітності - жодної розтяжки :girl_claping: але як почула, що вона тільки на 8 кг поправилась... думаю, це теж далось взнаки

Я зараз нічим спеціальним-лікувальним не мажусь, бо думаю, що неварто. Тому на разі тільки олійка бюбхенівська і креми чіковські. Надії, що нових розтяжок не буде, не маю, вона втрачена попереднім досвідом :girl_haha:
Але... завжди хочеться, аби було краще :girl_in_dreams:

до речі, а чи хтось користувався кремами коллістар? прочитала, що їх можна використовувати при вагітності :girl_smile:

Neverland
06.03.2010, 16:13
Я якось особливо розтяжками не переймаюсь. І переконана що в більшій мірі це - гормональне. Так, дається взнаки і харчування і догляд, але як є генетична схильність то вони всеодно будуть, може менше та будуть... От моя мама ні чим не мастилась як була вагітна - жодної розтяжки, сестра так само. А в мене розтяжки по ногам і на дупі - в 14 років з"явились - гормональне. Хоч я не поправлялась і не худала. Просто є і все тут. Але особливо перейматися не варто з часом вони світлішають і стають непомітні.

loreniya
07.03.2010, 10:58
і я же маю мумійо - 23 грн за 60 табл в аптеці знахар. Смороду нема... пахне ну але це ніяк не сморід... правда воно очищене. вже мазалась пару раз... надіюсь що в відкритих купальниках ще походжу!!!

Provizor
07.03.2010, 11:26
надіюсь що в відкритих купальниках ще походжу!!!
Обов"язково відпишіться про успіхи!

loreniya
07.03.2010, 11:29
обов"язково!

loreniya
11.03.2010, 12:33
Дівчата! вони зникають!!! Лишилось три шт! я в шоці!!! Вчора сонце випадково на живіт присвітило, бачу нема!!! Всі дрібні пропали а великі майже незамітні!!! на вихідних сестра принесе фотоапарат сфоткаю вам свій живіт - хто вгадає де були розтяжки той молодець!

Provizor
11.03.2010, 12:47
Фантастика! Цікаво, чи загар в місцях розтяжок візьметься?

Ailenka
11.03.2010, 12:49
кажуть загар якраз не хоче чіплятися на розтяжках. це свого роду як шрам шкіра так виглядає

Nastynya
11.03.2010, 12:53
а в моєї мами, якраз навпаки, коли загар, розтяжок не видно:confused:вот би мої пропали:girl_in_dreams:

Provizor
11.03.2010, 12:53
Так, але може у Лоренії після процедур візьметься... Loreniya, а у вас були вже світлі стріїї чи свіжі червоно-фіолетові?

loreniya
11.03.2010, 13:31
малому 2,5 місяця - свіженькі! 1,5 місяця вже воюю!

Provizor
11.03.2010, 13:41
Ви молодець, бо я швидко опустила руку...А тепер навряд чи щось допоможе...

Златка
11.03.2010, 13:43
Дівчата! вони зникають!!! Лишилось три шт! я в шоці!!! Вчора сонце випадково на живіт присвітило, бачу нема!!! Всі дрібні пропали а великі майже незамітні!!! на вихідних сестра принесе фотоапарат сфоткаю вам свій живіт - хто вгадає де були розтяжки той молодець!

Суперово!!! loreniya, вітаю :girl_tender:! Я так собі думаю, що то дуже приємне відчуття :girl_wink:

Ви молодець, бо я швидко опустила руку...А тепер навряд чи щось допоможе...

Так, стоп! Provizor, от народимо масіків і знову за боротьбу :girl_curtsey: Правда, тепер я теж думаю, що після народження Златки я заскоро опустила руки :girl_devil:

olenkaS
11.03.2010, 13:44
мені лікар зразу сказав що від ростяжок ніц не допоможе,що в більшості це спадкове (хоча мама моя і при своїй зайвій вазі не мала жодної ростяжечки)і залежить від "якості"шкіри.в мене все було гаразд,але на 5 місяці полізли такі шо лікарі робили великі очі і називали мене тигреня (хоча за всю вагітність набрала 7 кг) :girl_cray:
після пологів пройшло 9 місяців а живіт як стара страшна ганчірка,це просто ЖАХ.чого тільки не перепробувала як під час вагітності так і після.ні креми ні олії не допомагають,в салоні сказали массажі (ні вакуумні ні інші) не допоможуть.можна спробувати в косметологічній лікарні пілінг (не то лазерний не то ще якийсь).коли подзвонила туди,то сказали що роблять лише пластику (пластичну операцію на животі - абдомінопластика здається)...от...я просто в розпачі.....драю живіт щітками та мочалками,може хочь шось допоможе...мезо-та озоно-терапія теж казали не допоможе ,хіба частково постягує,але робити треба доки сині-червоні (але при цьому при годуванні груддю не можна цього робити - виходить замкнене коло)...що робити я просто не знаю:(