КПК

Показати повну версію : Побутова техніка

Сторінки : 1 2 [3] 4 5

misss
16.01.2011, 01:20
А ми з чоловіком перед Новим Роком купили кухонний комбайн фірми "Mirta". Зараз користуємося, якість хороша поки що..... І ціна зовсім не висока. Виконує всі найнеобхідніші функції. І терка для дерунів у подарунок.

La esposa
16.01.2011, 01:48
Хтось може щось розповісти про фірму Remington. Хочу купити чоловікові подарунок, а те, що я хочу є тільки їх виробництва.

мала колись їхню плойку - працювала як коняка багато років. Забула в готельному номері в Києві. Шкода, але, можливо, комусь працює ще досі :)

читала, що дійсно якісні не менше 60доларів вартують...

а то залежно як для чого - ми маємо пару окулярів не дорогих-не дешевих, задоволені ними. Очі не втомлюються (мені щось трохи було не те, але то особиста проблема з зором), але потім звиклося, зараз зовсім звертаю на них уваги, а фільми стали цікавіше дивитися, то факт :) тому для тих, хто вагається, заради експерименту раджу купити найпростіші окуляри, скачати файний фільм в 3д, або краще мультик, і спробувати :)

kati
16.01.2011, 16:14
блендер..
просто незамінима річ на кухні! Мала комбайн, який згорів, то я його тепер успішно заміняю блендером і електромясорубкою.І скажу що навіть мясо я частіше на блендері можу перемолоти( варене), бо ціную те що мити після нього мало дуже( в мене погружний). Але якщо тобіь суто для коктелів- мабуть краще брати блендер- чашу.

хлібопічку.
колись думала що то зайвий предмет на кухні...тепер не уявляю магазииний хліб на столі.При тому користуюсь саме як хп, тісто замішую вкрай рідео( два рази на пельмені і все:))

зволожувач
про зволожувачи нічого не скажу, бо не маю...Але думаю якщо купувати то професійональний і дорогий. Купила керамічні зволожувачі( ті що на батарею)- ситуаціі не рятують. ( в нас дуже шкварять батареї)

А ми таки замовлили телевізор з3 D, але не через 3д, а просто сподобався по дизайну,наразі навіть окуляри не кпуєм

Зануда
17.01.2011, 23:40
Дорогенькі форумляночки, підкажіть будь ласка якусь файну і надійну м"ясорубку десь до 1000 грн. Мама дуже хоче електричну - тато вирішив подарувати на ДН, мене підписали знайти...Тепер, якщо щось буде з нею не теє винна буду я, тому виручайте. Порадьте щось хороше. плз...

Seppy
18.01.2011, 00:13
Мама дуже хоче
Кілька років тому купила свекруха Мулінекс, бо рекламували гарно. Мені не сподобалась. Як мелеш м*ясо, то сік тече з усіх можливих щілин і стиків, вібрує сильно.

Зануда
18.01.2011, 00:56
О. Ви вчасно. Я якраз на Мулінекс дивилась. Значіть, вичьорківаєм. гг

kati
18.01.2011, 01:01
В мене мулiнекс,ME6061,задоволена,користуюсь бiльше року,нiби нiчого не тече...ще в кiтки така сама, може вона шось напише

LILY
18.01.2011, 01:27
а в мене ZELMER, користуюсь рік (тьфу-тьфу) задоволена, купа функцій соковижималка, мясорубка і ше незнаю як то ся називає, а во згадала мона ковбасу самим робити і насадки для томатів, ягід (можна з кісточками і без) і ддуже компактна а і ше різні терка в комплекті!!!

Seppy
18.01.2011, 11:04
а в мене ZELMER
Для себе я б вибирала теж щось типу Zelmer, Bosch, Braun. Чомусь вони мені здаються і компактнішими і надійнішими.

Котя
18.01.2011, 11:49
якусь файну і надійну м"ясорубку десь до 1000 грн.
По надійності і в цій ціні, то найкраще купити ZELMER, якщо захочите то можите собі потім докупляти різні насадки. Ця м"ясорубка признана №1 в минулому році.:girl_yes2:

Venus
18.01.2011, 12:06
В мене електром'ясорубка BRAUN вже два роки. Скільки зараз коштує, не знаю. Тоді - 700 грн. Потужність 1500W - чоловік сказав, що так має бути:girl_wink:.
Я дуже задоволена. З механічною мясорубкою зробити котлети було проблемою - те страхіття скрипіло і руки боліли як від штанги. Є насадка і для ковбаси (правда я не користуюся), і ще там щось можна докупити, але я мелю в основному мясний фарм і сир на сирник.
:girl_bye:

kitka
18.01.2011, 13:19
ще в кiтки така сама
Так, в мене темносіра Мулінекс 1700 Вт, нічого ніде не тече. Рік тому заплатила десь півтора тисячі. Обрала її не стільки заради перемелювання м'яса, скільки заради інших насадок, бо коли треба натерти велику кількість сирої моркви чи буряка, то най го......... А так вжик - і готово. І деруни часто роблю.

Багіра
18.01.2011, 14:13
Так, в мене темносіра Мулінекс 1700 Вт, нічого ніде не тече. Рік тому заплатила десь півтора тисячі. Обрала її не стільки заради перемелювання м'яса, скільки заради інших насадок, бо коли треба натерти велику кількість сирої моркви чи буряка, то най го......... А так вжик - і готово. І деруни часто роблю.
моя тітка собі ще 1-2 тому взяла таку, дуже задоволена і те саме каже)

Надя К.
18.01.2011, 16:29
В мене м"ясорубка KENWOOD 1500 Вт, маю вже 3-ій рік, дуже задоволена, ще жодного разу не ломалася. У моїх батьків також м"ясорубка цієї фірми, але менш потужна, задоволені.

Зануда
20.01.2011, 22:56
Щиро дякую всім за відгуки і поради. Подарунок придбали:

MOULINEX ME 4131 (http://www.5ok.com.ua/DetailProduct_141_92_48.html)
Ще не випробовували на м"ясі, але сік із апельсинів вже дусили. Прикольно.:connie_pull-pigtail

Женічка
20.01.2011, 23:43
Ще не випробовували на м"ясі, але сік із апельсинів вже дусили. Прикольно
у нас така. вже третій рік. задоволені повністю :)

Vittoriya
20.01.2011, 23:48
але сік із апельсинів вже дусили. Прикольно.
а що ,можна? Але ж м'якоть також проходить?

Женічка
21.01.2011, 00:06
а що ,можна? Але ж м'якоть також проходить?
http://gimg.dt00.net/goods/2809/280972/5272718big.jpg - там насадочка зовсім окрема для цитрусових.

Нікуся
07.02.2011, 18:52
Плануємо купувати портативний двд плеєр,бо збираємося подорожувати з малечою. поділіться враженнями та порадьте на що звернути увагу при покупці!

kati
07.02.2011, 20:07
порадьте на що звернути увагу при покупці!
Перше, це щоб він не тsльки вsдкривався як ноут, але і обертався і складався таким чином
http://fotomag.com.ua/stat/product/12/98912.jpeg
І по -друге щоб було кріплення до підголовника авто.

mysha
09.02.2011, 13:55
Плануємо купувати портативний двд плеєр,бо збираємося подорожувати з малечою. поділіться враженнями та порадьте на що звернути увагу при покупці!

У мене був такий
http://laguna.ua/production/Avtotehnika/Avtomagnitoly/Orion/000015145900000.jpg
він не відкривався, а диск вставляється збоку. Кріплення до автомобільного підголовника було. Крім того, він ще працював як телевізор. Прослужив менше року, в магазині повернули кошти. Але мені він був зручніший ніж ті, що відкриваються як ноути.
До речі, самий перший наш портативний ДВД теж прослужив менше року і відкривався як ноут (фірму не пам"ятаю).

Зі свого досвіду раджу брати обов"язково з гарантією!

bora
28.02.2011, 16:07
Вибираємо холодильник.
Або двохкомпресорний, або з нофрост. В кого остання функція є в холодильній камері, а не лише в морозилці - чи не зневоднює продукти?
І які марки рекомендуєте? Чиєї зборки (російська кажуть недобре)? Цікаво, що в Німеччині Лібхер непопулярний, більше радять Бош. Заплуталась вже.

Galysik
28.02.2011, 16:43
нофрост - чи не зневоднює продукти?
зневоднює :) Можна навіть гриби сушити, яблука... Все, що не закрите - висихає на сухарик. Але то не проблема, вже звикла тримати усе в пластикових контейнерах, або затягувати харчовою плівкою. Зате розморожувати не треба.

Тетянка
28.02.2011, 17:05
не зневоднює продукти
ага ,зневоднює, я теж все в контейнерах тримаю. Радила б все-таки ноу-фрост 2-х компресорний, у свекрухи просто двох-компресорний - то його періодично і мити тре, і якась вода і конденсат....У нас "Вірпул".

Deidra
28.02.2011, 23:51
Вибираємо холодильник.
І у мене нофрост - просто балдію від того :) Ну а загортати-закривати все звикли дуже скоро:girl_yes2:
Щодо марок, то не дуже в асортименті розбираюся. Скажу лише, що наш LG працює уже більше п*яти років (щойно рахували скільки точно... ніби 7) і нічого йому немає :girl_claping: Брат підказує, що збирали наш холодильник турки.

bora
06.03.2011, 17:07
Дякую, Вам дівчатка, за відгуки. Купили Вірпул з ноу фрост. Раніше мали капельний - мене дратували ті краплинки по стінці, сирість, запах.
Маємо в новому холодильнику з фічей ще фреш-зону (0 градусів). Начиталась - так опція хороша. А як буде насправді - напишу.)) І якийсь фільтр - антибактеріальний. Не можу зрозуміти куди його присобачити.:) Певно просто класти десь треба.
Але попередили, що стабілізатор для холодильників з електронікою дуже потрібний. Зрештою, в наших умовах для всього стабілізатори треба.
Кажуть є у Фоксмарті. Хтось ще десь купував? Можете щось порадити?

Usmishka
06.03.2011, 18:03
Певно просто класти десь треба
Там є спеціальне місце для нього, пише в інструкції, потребує періодичної заміни)
Стабілізатор купували в нас на Шуварі, фірма нонейм, польський чи турецький, але працює добре, ми задоволені, бо напруга частенько скаче.

kati
04.04.2011, 20:50
а я собі придбала такого помічника ,колись вже мала схожий електровіник, але якоїсь не відомої фірми, який в мене гевкнув через 2 місяці, тепер вже придбала керхер Дуже і дуже задоволена. Для щоденного прибирання те що треба-компактно, зручно ,ніяких шнурів ...все легко і просто, а головне досить ефективно
http://www.damadoma.ru/products_pictures/k55_b.jpg

pravovuk
04.04.2011, 21:13
Катя, я він дуже шумний????

kati
04.04.2011, 22:21
він дуже шумний
ні, набагато тихіший за порохотяг

Ніколь
01.05.2011, 18:51
нарешті і ми вибираєм холодильник в нашу майбутню кухню :) пішли дивитись і стикнулись з тим що є надто багато всього, моделей, різні відгуки, різні ціни, ну вобщєм як завжди.
В нас щодо холодильника є певні вимоги: висота 2 метра або близько того, 2 камери з незалежним управлінням на кожну з них, вольт контроль, ну і звичайно ноу фрост, бажано електронний дисплей, в холодильнику нульова зона, в морозилці достатньо місця для заморозок на зиму. В холодильній камері також щоб було достатньо місця. Понти типу кристалів сваровскі та різнокольорових підсвіток не потрібні. По роботі щоб не був дуже шумний, по розмірах щоб не був з пузатою дверкою. По ціні, бажано було б вписатись в сумму до 800-900 у.о. Наразі сподобались два холодильника
1. SAMSUNG RL44*** в різних модифікаціях, типу такого
http://s009.radikal.ru/i310/1105/20/3a4d20bffdca.jpg http://s42.radikal.ru/i098/1105/f0/1c9ce8727311.jpg

2. HANSA HR-450BG
http://i037.radikal.ru/1105/98/09b06432526b.jpg http://s006.radikal.ru/i213/1105/fd/2dabf47874be.jpg

Оскільки найкращій з холодильників якій в нас був це новий НОРД, і порівнювати з імпортними холодильниками нам наразі немає з чим, я була б дуже вдячна за відгуки, за рекомендації, на слушні поради.

Імель
01.05.2011, 19:29
Одночасно купували холодильники сестра та мама, в обох основним критерыэм був колір-беж.
Тому вибір був дуже обмеженим, а в мами ще й з розмірами (глибиною) були заморочки. Мамі вибрали Самсунг, типу того, що ви показали вище, теж під 2 м, вже точно не пам"ятаю. Сестра ж (спочатку подивилася мамин) вибрала Шарп з верхньою морозилкою. Що можу сказати однозначно-місця в холодильнику і морозилці з морозилкою зверху більше. В маминому якщо зробити місце на трохи більшу/ каструлю, то фактично місця майже не залишається.

Тому раджу пошукати варіанти з верхньою морозилкою.

Ніколь
01.05.2011, 21:29
в обох основним критерыэм був колір-беж
Ми також придивляємось до бежевого холодильничка. Самсунг також буде бежевим якщо зупинимось на ньому. Білий надто вже набридливо і несучасно, а стальний/чорний/червоний нам не пасуватиме до інтерьєру

Neitiri
01.05.2011, 21:49
Я маю холодильник "Whirlpool" вже пару років (срібний із чорними боковинами - дуже стильно виглядає), надзвичайно задоволена. Як писала вище Імель, в мене також верхня морозильна камера. Радила би звернути на неї увагу (хоча це ніби-то не модно), але по показниках в мій реально більше влазить! (15-20 кг фруктів, ще м"ясо тощо). Дуже ним задоволена - ніякого запаху, жодоного разу не розморожувала.

Ніколь
01.05.2011, 22:14
Я маю холодильник "Whirlpool"

але по показниках в мій реально більше влазить! (15-20 кг фруктів, ще м"ясо тощо)
а можна одразу модель, і обьєм холодильної і морозильної камери.
Бо мені треба морозильну камеру десь під 100, а холодильну ну хочаб 240 і більше

Neitiri
02.05.2011, 22:37
а можна одразу модель, і обьєм холодильної і морозильної камери.В мене холодильник Whirlpool ARC 4020 IX
http://s53.radikal.ru/i140/1105/76/f6d1bdc24c86.jpg
http://s007.radikal.ru/i301/1105/b0/1715bebda515.jpg
Общий объем 370 л
Объем холодильной 296 л
Объем морозильной камеры 74 л
Габариты (в*ш*г): 185х62х66,6

Ніколь
03.05.2011, 00:17
Ми розглядали подібні холодильники, але такий нам замалий. Бо хочу велику морозилку і при цьому ще й немаленьку холодильну камеру, а таких холодильників дуже мало, або дуже дорогі. Ще придивились х-к з модельного ряду LG ( з тих що Side-by-side) Хто має холодильники цієї фірми, як враження? задоволені?

bioland7
04.05.2011, 15:21
а я собі придбала такого помічника
Кать, а той твій помічник, це модель К55 чи інша, більш професійна?
Вибираю між цим і іншого трошки типу ось такого Бош:
http://s006.radikal.ru/i215/1105/7d/8945d06774da.jpg (http://www.radikal.ru)

mysha
31.05.2011, 00:58
Вибираю між цим і іншого трошки типу ось такого Бош:
Іринко, якщо ще актуально, маю ось такий від Електролюкс. Користуюсь більше року, не уявляю як раніше обходилась без нього
Мій електровіник

http://s12.radikal.ru/i185/1105/94/ec94b835aa1a.jpg

http://i034.radikal.ru/1105/e9/b1974109a51f.jpg

kati
31.05.2011, 00:59
модель К55
ага ось такий

La esposa
25.06.2011, 19:34
Купили вчора ось таку поверхню (Арістон):

http://www.alliance-party.dn.ua/built-in/ariston/Ariston_CIS_PH_640_MST_AN_R.jpg

привабив мене колір і матова поверхня. Тепер питання, до тих, хто таку має, як вона в обслуговуванні? Скільки часу її маєте, чи були якісь поломки? може, є якісь нюанси у встановленні? дякую :girl_blush2:

Тетянка
25.06.2011, 19:49
Тепер питання, до тих, хто таку має
в мене така сама, але решітки чавунні і стальна, не чорна. Маю її 4 роки, тьфу-тьфу-тьфу, нічого не ламалось, в догляді - провів тряпочкою - і чисто :girl_curtsey:.

podolyanochka
25.06.2011, 23:28
Красива і практична річ, особливо правий пальничок.
Перебуваю у процесі вибору холодильника.
Вагаюсь між Electolux та Gorenje. Ми вже з чоловіком навіть тягнули сірнички... :)

Chortenia
26.06.2011, 23:13
привабив мене колір і матова поверхня. Тепер питання, до тих, хто таку має, як вона в обслуговуванні? Скільки часу її маєте, чи були якісь поломки? може, є якісь нюанси у встановленні? дякую
То треба було ДО того питатись :-)
Покриття прыкольне, засирається, як і всі, просто видно менше. Але от розташування комфорок все ж не найкраще. Дві широкі широка пательня перекриває доступ до сусідніх двох комфорок.

La esposa
26.06.2011, 23:35
То треба було ДО того питатись :-)

та я знаю :xaxa: але покупка була надто вже спонтанною :greeting:

думалося, що таке розташування якраз вигідніше. Єдина втіха — в наших баняках "фішка" в тому, що вони вузькі і високі — що на 3 літри, що на 10. Треба розпакувати з коробки і понаставляти баняків, спробувати :) був ще варіант з ручками справа, але в нас там буде стіна, було б незручно руку пхати.

Тетянка
26.06.2011, 23:39
таке розташування якраз вигідніше
мені, власне, саме таке і зручніше - по боках ставлю щось широке, по 2 інакших - менші кастрюльки - все чудово вміщається..Але в мене і посуд різнокаліберний - можна комбінувати як хочеш. Та й оригінально виглядає :).

Chortenia
26.06.2011, 23:42
От вмикачі дуууже зручні і класні. Єдине, що широку комфорку краще запалювати, коли на ній нічого не стоїть. А то часто широка поверхня якосб перекриває туди доступ повітря.

TASJA
09.07.2011, 23:35

В мене така ж сама, тільки бежевого кольору. Я цілком задоволена. Розміщення пальників мені зручне. Користуюся вже більше двох років і на іншу б не поміняла ))).

La esposa
17.07.2011, 01:21
Дякую всім за відгуки, мені вже не терпиться попробувати її в роботі :) от тільки встановити зараз не спішимося, натомість мама купила собі газову плитку, і хтось їй сказав, що якщо встановлюють майстри з львівгазу, то таке щастя коштує 800 грн :girl_impossible: Чи то правда? може, комусь недавно ставили, просвітіть тлумка :confused:

Ніколь
17.07.2011, 01:52
А для чого встановлювати саме майстрам з львівгазу? до труби підєднали шлангом, вентиль повернули і все, користуйся
чи то якась хитра плита?

Chortenia
17.07.2011, 01:55
Дівчата, а хто з вас користується пароваркою. Варто купляти, як скажете? І яку порадите (з власного досвіду).

П.С. Нам встановлювали, по-моєму, майстри, які робили ремонт (ч и кухню) я уже й не памятабю. Але точно не Львівгаз

Ніколь
17.07.2011, 02:04
Варто купляти, як скажете?
Моя стоїть вже 2 роки, частково навіть не розпакована. Пару разів спробували приготувати щось чи зварити щось, і не пішло.
Смак в їжі на пару як на мене специфічний, і моє розімуння корисності тої їжі не може побороти моє небажання її їсти. Дитину також їжа приготована там не впєчатліла.

LILY
17.07.2011, 02:20
хто з вас користується пароваркою
я користуюсь з великим задоволенням! я б радила купити)

особливо зараз - коли літо на кухні готувати в ту жару то жах та й в мене зараз якийсь лінивий період,то я загружаю на перший якусь крупу,на другий котлетки,мяско будь-що а сама з малим гуляти і виходить смакота!!!подобається що за тим процесом непотрібно слудкувати загрузила і пішла на ДП чи ще щось.....а взагалі в нас є тема про пароварку зайдіть почитайте там багато корисного!

Смак в їжі на пару як на мене специфічний
я готую і додаю спеції так само як і на газі чи сковороді Вікусь приїжай до нас на котлетки парові!

Chortenia
17.07.2011, 02:23
а взагалі в нас є тема про пароварку зайдіть почитайте там багато корисного!

Дякую, піду читати

Pand@
17.07.2011, 15:12
Привіт.Підкажіть будь ласка яку купити пароварку.Дякую

La esposa
17.07.2011, 15:17
А для чого встановлювати саме майстрам з львівгазу? до труби підєднали шлангом, вентиль повернули і все, користуйся
чи то якась хитра плита?

Нам встановлювали, по-моєму, майстри, які робили ремонт (ч и кухню) я уже й не памятабю

ну от і я мамі так кажу. Але їй "хтось сказав", що має бути Львівгаз.

так само "хтось сказав", що найліпша плита - марки "Брестська" (ми аж за деякий час доперли, шо то Гефест), то мама ту "брестську" шукала по всьому Львові.

короче, буду маму переконувати на звичайного майстра (мені про львівгаз тим більше було дивно, бо свекор свого часу міняв плиту і підключав собі сам.., без ніякого львівгазу)

Ніколь
17.07.2011, 18:02
що найліпша плита - марки "Брестська" (ми аж за деякий час доперли, шо то Гефест
а кстаті Гефест не фонтан ;)

La esposa
17.07.2011, 18:36
а кстаті Гефест не фонтан

але купили :)

мамі треба було "на сірник", а враховуючи, що взяли найпростішу модель, розраховуємо, що прослужить вона довго :girl_in_dreams:

Ніколь
17.07.2011, 21:07
а враховуючи, що взяли найпростішу модель
я не в плані навернутості, а в плані того що з відгуків в неті норд, гефест та грета найгірші в плані того що травлять газ. Пару років тому також треба було конче, і я вичитувала всяке різне. Хоча в той же час, то як попадеться, бо наш попередній холодильник Норд прослужив нам вірою і правдою шість років і ще сподіваюсь служитиме довго без поламок. А ці холодильники в общєм то бюджетного класу....

cream
18.07.2011, 19:21
Дівчата, а хто з вас користується пароваркою. Варто купляти, як скажете? І яку порадите (з власного досвіду
Я купувала "Тефаль", уже роки з чотири користуюсь. Спершу часто, тепер - рідше. Але це справді потрібна річ в хаті. Там варю і котлетки рибні (можна і м"ясні), і крупи, і морожені та свіжі овочі (горошок і цвітна капуста дуууже смачними виходять). Дуже зручно коли в хаті є малятко

Bogdanka
19.07.2011, 16:57
Bosch - то вже не той Bosch, що 5 чи тим більше 10 років тому. Куплений у нас мається на увазі, деталі розпишу на вихідних, зараз в стресі і так.

terezka
19.07.2011, 17:03
Bosch - то вже не той Bosch, що 5 чи тим більше 10 років тому.
те саме тепер мушу сказати і про Braun - комбайн ще гарантійний, а уже задимівся, коли цибулинку одненьку перетирав:(

enigma
20.07.2011, 12:32
Дівчата, доможіть мені вибрати кух.комбайн, бажано не дуже дорогий. Мені обовязково, щоб з теркою для дерунів (ми їх дуже полюбляємо, але мені терти ту картоплю важко, а чоловіка не вмовиш - він тільки пюре помяти завжди готовий :) ).
В кого який?

La esposa
20.07.2011, 13:07
В кого який?

У нас сіменс отакий:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTg-4lpeT4KkwzfO6W6uVAwi4TfvMtvITE3TMQQf4pkd41eSMpc&t=1

просто звір — я в ньому і цукор на пудру тру, і скаралупу яєчну, і деруни, і фарш, і майонез, і що завгодно. Ще нічого за 2 роки не поламалось, проблем з ним нема. Має зручну коробку для насадок (їх ціла купа)

gcib
20.07.2011, 18:44
Дівчата, доможіть мені вибрати кух.комбайн, бажано не дуже дорогий. Мені обовязково, щоб з теркою для дерунів (ми їх дуже полюбляємо, але мені терти ту картоплю важко, а чоловіка не вмовиш - він тільки пюре помяти завжди готовий ).
В кого який?
З власного досвіду можу сказати, що хорошим варіантом при виборі кухонного комбайну та взагалі техніки може стати Bosh
Коли в нас тріснув пластиковий стакан (сильно вдарили), ми ішли до найближчого авторизованого сервісного центру у Києві і запросто замовили новий. На додачу замовили ще й додаткове обладнання для соковитискача (в нашій моделі він у комплекті не йшов).
Заплатили ми здається 30% від суми. Вже через місяць нам подзвонили і запросили забрати товар в сервісному центрі.
Ми прийшли, доплатили і отримали все замовлене нами у пакуночках зі штрих-кодами та ін. Доставили прямо з Німеччини...
Разом за стакан, соковитискач звичайний та для фрешу ми заплатили приблизно 200 грн.
Думаю це хороший аргумент на користь цієї торгової марки... :)

tasha
22.07.2011, 00:12
У нас Філіпс, дуже задоволена, мені лише бракує однієї функції: нарізка овочів кубиками. Але на скільки я знаю, це є лише в останній моделі в Бош.

Adriasia
26.07.2011, 16:07
Володію цим чудом
http://www.5ok.com.ua/img.html?id=27398
і нашому роману нема межі краю. Я просто закохана у нього. Тазік олів*є за лічені секунди (варяться і чистяться продукти суттєво довше). Все на соляночку за паро секунд. Ну звір. Тісто ним мішу, на деруни ним тру, навіть калину на зиму ним протираю, масу на налисники все все все. Як жила без нього не знаю. Дуже хороший комбайн.
А ще маю таку фічу
http://www.5ok.com.ua/img.html?id=32795
Смачнішої картоплі пюре ніколи не їла як після протирки цим чудом. Використовую його для гурми всього і дуже задоволена.

kira lv
03.09.2011, 17:51
Дівчатка поможіть:girl_cray:. Сьогодні в нашому холодильнику Атлант поміняли термостат. Вже гудить 6 годин. Не знаю коли повинен виключитися і до майстра не можу додзвонитися. Може хто знає чи то нормально.

Лідочка
05.09.2011, 00:13
Люди, порадьте, який пилосос вибрати? Завтра йдем, хочемо щось вибрати а не знаю який. Хотілося би миючий, але хотіла б почитати ваші відгуки хто має. Бо не знаю чи варто і чи зручно.

Skaliaria
05.09.2011, 00:27
Дівчата! Вибачте, якщо пропустила, чи користується хтось йогуртницею? Ато я ходжу вже давненько навколо полок з цим чудом техніки і не можу второпати чи корисна це річ і чи буду я нею користуватись...

octavia
05.09.2011, 10:27
Дівчата! Вибачте, якщо пропустила, чи користується хтось йогуртницею? Ато я ходжу вже давненько навколо полок з цим чудом техніки і не можу второпати чи корисна це річ і чи буду я нею користуватись...
Я користуюсь йогуртницею, більше 6 місяців,задоволена.Діти після Болгарії требували йогурт, а в нас же йогурт не купиш (суміш порошку і різних єшок).Тому купила йогуртницю- йогурти виходять хороші,заквашую Активією без домішок,потім додаю ягоди .Єдине що з молоком проблема,використовую лише фермерське.а воно незавжди є в продажу.

Skaliaria
05.09.2011, 10:43
заквашую Активією без домішок
А є інші варіанти закваски? Як на вашу думку Активії можна довіряти?

---------- Додано в 09:43 ---------- Попередній допис був написаний в 09:32 ----------

Начиталась про закваски і йогуртниці-ХОЧУ!

octavia
05.09.2011, 11:24
А є інші варіанти закваски? Як на вашу думку Активії можна довіряти?
Можна купувати в ф-мі Симбітер,або замовляти в Києві на сайті zakwaski.com. Я купую Активію бо мені зручніше її купувати ніж закваски. Чи можна довіряти їй ,незнаю на відміну від інших йогуртів там в складі лише молоко і молочні бактерії, виготовляють тепер в Херсоні ,а не в Росії.Читала по форумах більшість дівчат використовує її.В мене діти вже великі 17 р і 6 років,непевне як були б маленькі то купувала б закваски інші. А так для мене головне що йогурти свіжі смачні з справжнього молока з ягодами свіжими(або замороженими)

Delfy
05.09.2011, 13:18
чи буду я нею користуватись
думаю, будете. я роблю йогурти там дуже часто.
єдине, що на кожну нову партію йогуртів я купую 1 новий (теж активію без домішок) для закваски. пробувала брати той же йогурт, який з йогуртниці, але тоді вже наступна партія не така смачна.
а, і з магазинного молока вони мені якісь добріші, ніж з домашнього (з дом. - жирніші, хоча й користі більше) - але то справа кожного.

---------- Додано в 12:18 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

який пилосос вибрати
Лідочко, миючого не маю, але по досвіду - обирайте такий, до якого потім є запчастини, змінні мішки і т.д. маю в приклад свій пилосос (фірму як треба - потім напишу) - до нього ніде немає фільтру. я обшукала все і всюди - той, що рідний - вже старий, я й мила водою його і сушила... на їх основному сервісі кажуть, що таких фільтрів не возять, а навіть, якщо привезуть - буде дорожчим, аніж сам пилосмок... :)

Galysik
05.09.2011, 13:45
Adriasia (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4109), а що то у Вас за агрегат для протирки картоплі пюре? Напишіть, бо по фото не видно. Це отією білою насадкою робиться? Може погано дивилася, але не бачила такого в магазинах. Якраз придивляюся блендер, то мені це дуже актуально.

Лідочка
05.09.2011, 20:22
Лідочко, миючого не маю, але по досвіду - обирайте такий, до якого потім є запчастини, змінні мішки і т.д. маю в приклад свій пилосос (фірму як треба - потім напишу) - до нього ніде немає фільтру. я обшукала все і всюди - той, що рідний - вже старий, я й мила водою його і сушила... на їх основному сервісі кажуть, що таких фільтрів не возять, а навіть, якщо привезуть - буде дорожчим, аніж сам пилосмок...
Купили миючий Zelmer, випробую - відзвітую.

Nastynya
06.09.2011, 00:18
Лідочко, хоч вже не актуально, та все ж, маю миючий порохотяг Філіпс, він і миючий і на мішок, то мені дуже зручно, і килим і диван і стільці, ну все вичищає, радила б миючий тим хто має килими і тканинні дивани, бо якщо нема того добра то й миючого порохотяга не тре, можна й шваброю помити)))

Лідочка
06.09.2011, 00:50
Лідочко, хоч вже не актуально, та все ж, маю миючий порохотяг Філіпс, він і миючий і на мішок, то мені дуже зручно, і килим і диван і стільці, ну все вичищає, радила б миючий тим хто має килими і тканинні дивани, бо якщо нема того добра то й миючого порохотяга не тре, можна й шваброю помити)))
Дякую. Ну, в нас своя хата, то таки треба, ще й хата біля траси і ж/д колії, то пилюки страшної, особливо весна/літо. Поки я задоволена, попробувала, класно - справді все гарно чистить, я як провела пару разів по коврику, то як потім глянула яка та вода!!!! капєц, ото бруду купа. Певно завтра буде генеральне прибирання:) Там входиять дві миючі насадки - більша і менша. турбо насадка, для паркету, звичайна, ну і різні маленькі і ще якісь дві насадки - то ше не дочиталася для чого то вони. Також є режим звичайного прибирання і миючий, а також еко-режим (пилюка йде в воду, а не в мішок). Пять "передач" потужності. А, шланг той - силіконовий, казали що в Цельмерівських вони найкращі, якраз через те, що силіконові - не тріскають, не ломляться, не відпадають. А, ну і маленькі насадки зберігаються в корпусі, що дуже зручно. Ну і вигляд прикольненький:)
http://s010.radikal.ru/i311/1109/8d/4ad7632c3b04.jpg (http://www.radikal.ru)

kati
06.09.2011, 01:05
Лід, а як його чистити? Треба після кожного прибирання?

Лідочка
06.09.2011, 01:10
Ні, пише, що коли переповнений мішок або щось забилося, то мигає лампочка і працює лише на мінімальній потужності.

Ну а якщо на еко-режимі, то там взагалі просто - вилити воду з того "відра" і все.

Materynka
07.09.2011, 10:10
Дівчата а хтось в курсу той ПП бурда на пулюя ще існує? або може хтось скине у ПП, де можна ще глянути вбудовану техніку

Ніколь
07.09.2011, 11:47
Дівчата а хтось в курсу той ПП бурда на пулюя ще існує?
передзвоніть йому, запитайтесь. Але в Бурди дорогі ціни, я би сказала дуже. Скинула вам в ПП координати продавця з Південного.

Лідочка
07.09.2011, 23:36
OMG - сьогодні помила свої коврики!!! Це просто щось! Скільки там було бруду, і які вони зараз класні! чистенькі такі, свіженькі. Руками я би так ніколи файно не відмила, тим більше що часу затрачається в рази менше, а то поки винесеш, потріпаєш, помиєш/почистиш, поки висохне, потім назад застеляй. А так - просто супер! Я дуууууууже задоволена.

Іриска
15.09.2011, 10:09
хелп, хто знає - у мене щойно пополам трісла кришка в такій соковижималці, чи реально купити заміну, хтось з таким зтикався?
http://s42.radikal.ru/i096/1109/0c/640562e06c7c.jpg

Raven
15.09.2011, 11:55
тось з таким зтикався?
Зверніться в сервісний ценр, вони можуть якусь деталь дозамовити, ми так ручку з холодильника міняли.

Sera
14.10.2011, 08:00
Скинула вам в ПП координати продавця з Південного.
А можна і мені в пп?

---------- Додано в 07:00 ---------- Попередній допис був написаний в 06:57 ----------

Може хтось зтикався з таким-потрібна газова плита,де без проблем ручки знімаються і ставляться назад(ну ніяк не можу малого відівчити не рухати їх,доводиться постійно знімати,але плита старенька і почала газ пропускати,терміново треба купити нову).Продавець на Південному казав,що з тим зараз важко...

Ука
14.10.2011, 10:34
ніяк не можу малого відівчити не рухати їх,доводиться постійно знімати
візьміть плиту з газ-контролем і буде вам щастя.

Sera
14.10.2011, 20:11
візьміть плиту з газ-контролем і буде вам щастя.
Поки той газ контроль спрацює...А малий реально по 152 рази за день туди лізе.
Дякую всім,хто відгукнувся в пп.

Іриска
17.10.2011, 12:31
а хто може щось сказати про плити KAIZER? я от таку (http://bt.rozetka.com.ua/kaiser-hge-60508-mkw/p166858/) прикинула, що хочу
http://s54.radikal.ru/i144/1110/ab/21b57c174e8e.jpg
хтось такими користується?
чи таки краще БОШ брати? н-д таку (http://bt.rozetka.com.ua/bosch-hgv-745220/p135814/)
http://s44.radikal.ru/i105/1110/2d/dd58e765f9ba.jpg

tasha
17.10.2011, 12:48
решітка в Кайзер, виглядає більш міцною.

bioland7
17.10.2011, 13:14
решітка в Кайзер, виглядає більш міцною.
до речі про решітку:), зараз більшість сучасних моделей маю чугунну решітку,
вважається що вона міцніша, але моя знайома,яка має плиту з чугунними
решітками каже, що вони гірші, ніж емальовані, бо важкі і важче миються,
ніж емальовані.
Я придивляюся до плит Gorenje, в Україні їх вибір по функціях найбільший
та й зовнішньо вони виглядають якісно...

Іриска
17.10.2011, 13:34
у мене впринципі стоїть вибір між Gorenje та BOSH, остання мені здається надійнішою... ну бо то BOSH! а щодо Кайзера - просто цікаво чи вони чогось варті?

Natinka
17.10.2011, 18:51
Я придивляюся до плит Gorenje
В мене Gorenje, поверхня газова, духовка електрична, я задоволена. Вже 5 років і ніяких зауважень. Духовка пече супер.

Іриска
17.10.2011, 20:40
В мене Gorenje,
а яка саме модель?

Iryna
18.10.2011, 10:00
а я за Бош, маємо ось таку http://bt.rozetka.com.ua/ru/products/details/BT16014/index.html вже 4 роки.... я в захваті від того наскільки вона функціональна, все розкручується, миється, чиститься, а духовка безподобна...але ми брали той розширений набір функцій духовки!

Іриска
18.10.2011, 11:49
а я за Бош, маємо ось таку
ну ми теж на такій поки зупинились, але білій... бо тут фактично більше тисячі переплата за нерж.сталь.... от поки взнаєм де можна найдешевше купити її)))

Raven
18.10.2011, 11:58
більше тисячі переплата за нерж.сталь
В мене вдома вбудована техніка з нержавіючої сталі. Легше доглядати за білою плиткою, чим кожного дня відмивати спеціальними розчинами нержавійку, бо царапається вона дуже легко.

Ariel
18.10.2011, 13:44
ну бо то BOSH!
Не кожен Bosh-якісна німецька техніка!Дуже багато підробок(чоловік займається продажем побутової техніки).

Іриска
18.10.2011, 13:47
Не кожен Bosh-якісна німецька техніка
ну звісно, це відомо))) ми будемо з Польщі везти, думаю більша ймовірність там на оригінал попасти)

kineret
18.10.2011, 16:38
В мене Gorenje,
В мене також Gorenje, наразі нарікань немає, правда, оскільки живу сама, то дуже не куховарю, але задоволена нею.

DarkNess
19.10.2011, 16:14
Шукаю міксер надійний, але простий.
Хто яким користується, порадьте щось (фірми/моделі)..

Іриска
20.10.2011, 19:45
а я ще шукаю мужу коханому на річницю електробритву - порадьте пліз, хто яку має (тобто Ваші мужчини) !!! яка краще - сіточка чи така на кругленькі леза (не знаю як та інша назив.), бо 2 варіант - то є на 2 і 3 такі круглі леза... які кращі?

truskaffka
20.10.2011, 20:31
Питання про бойлер.
У нас вже фактично рік працює бойлер Gorenje на 80 л. Ніби працює, але є якісь дивні речі.

По-перше: є така особливість:
таке враження, що коли користуватись бойлером після певної перерви (впродовж дня, наприклад), то вода є холодніша - для мене навіть захолодна, бо я люблю гарячу воду. Вже не йде мова про домішування холодної води.
Але якщо користуватись відразу одне за одним, тільки почекати щоб нагрілась вода - то вода направду гаряча -треба додавати холодну.

Це нормальна робота бойлера? Бо вранці мені треба перше пускати чоловіка в душ, тоді чекати нагріву води і аж тоді мені комфортно :girl_cray:

По-друге, в мене постійно таке враження, що оті наші постійні на чуть-чуть підкручування регулятора не зовсім діють...

Маю здогад, що може треба почистити бойлера?

І от саме питання :): хто чистив бойлер Gorenje, де брав для цього спеціаліста, кіко то коштує та як часто це треба робити? Може саме тут "собака порилась" !?

Дякую :)

Ніколь
20.10.2011, 20:40
В нас також бойлер гореніє, ніяких зауважень не маю до нього.
І скажіть, для чого ви нагріваєте до такої температури щоб не домішувати холодну? Так же не зручно. В нас віг завжди стоїть в економному режимі, то є десь 60-70 градусів. Завжди до гарячої води домішуєм холодну.

І що в ньому ви збираєтесь чистити?
У вас хіба відкритий нагрівальний елемент? бо в нас нагрівальний елемент закритий, і вода безпосередньо тена не торкається, відповідно ніби і чистити не потрібно.

А по гореніє є у львові два авторизованих сервіса, звідтам майстра викликати можна.

truskaffka
20.10.2011, 20:43
В нас віг завжди стоїть в економному режимі, то є десь 60-70 градусів

от проблема- в нас не підписано, де той економний режим (і взагалі нема жодинх позначок!). Просто є така штучка, яку можна покрутити. При цьому, щоб до неї добратись, треба низ бойлера відкрутити -дуже незручно..... Якось ми необдумано поставились до цієї характеристики бойлера....

Тен ніби теж закритий....але треба перевірити ще в паперах:)

карапуз
20.10.2011, 20:43
ми будемо з Польщі везти, думаю більша ймовірність там на оригінал попасти)
Крім німецького Бошу, є ще й польський :girl_wink:.

Ніколь
20.10.2011, 20:55
Просто є така штучка, яку можна покрутити. При цьому, щоб до неї добратись, треба низ бойлера відкрутити -дуже незручно.....
ясно, просто у вас простіша модель
Бо у нас з датчиком температури, який показує поточну температуру воду у баку. І з регулятором температури, який внизу баку, але не захований, а на самому корпусі. То му собі виставляєм температуру таку яку треба, і можем міняти її коли завгодно.

truskaffka
20.10.2011, 21:04
Бо у нас з датчиком температури, який показує поточну температуру воду у баку. І з регулятором температури, який внизу баку, але не захований, а на самому корпусі. То му собі виставляєм температуру таку яку треба, і можем міняти її коли завгодно.
пощастило..я б тепер теж знала, що це важливо!

sunday
21.10.2011, 09:04
не знаю чи туди пишу -
маю кавомолку таку (http://www.aurora-ua.com/appliances/coffeegrinders/img/au347.jpg)
користувалась 2 рази,трісла мені кришка пласмасова...що робити??? на смітник?(кавомолку) чи десь може продають кришки ці?

Usmishka
21.10.2011, 10:26
Шукаю міксер надійний, але простий.
Оскільки користуюсь рідко, взяла собі модель Делфа, китайське чудо, 5 рівнів швидкості, два комплекти насадок, зауважень не маю. Купували в Фоксмарті, ціга приблизно 150грн.

kati
21.10.2011, 11:43
і в нас бойлер гореньє
http://i7.rozetka.ua/goods/4380/gorenje-ogb-120-seddv9_4380078.jpg
на 120 л, нарікань жодних. Гарячу воду з крану взагалі перекрили, користуємось тільки бойлером, ніколи ще не було щоб раптом нестача теплої води.Це при тому що він у нас йде на ванну, два туалета і кухню

truskaffka
21.10.2011, 15:28
йде на ванну, два туалета і кухню

ну на туалети він явно не йде - в туалет холодна вода подається ж :).....хіба що є рукомийники....

terezka
21.10.2011, 17:33
таке враження, що коли користуватись бойлером після певної перерви (впродовж дня, наприклад), то вода є холодніша - для мене навіть захолодна, бо я люблю гарячу воду. Вже не йде мова про домішування холодної води.
значить так - перше, там є вбудований термостат, який повинен підтримувати сталу температуру води, коли бойлером не користуються. Як тільки градус заданий падає, термостат включається і тен нагріває воду. Якщо вода холодна - значить не спрацьовує автоматичне включення термостата.

Чистити тени (нагрівальні елементи) треба в середньому раз в рік (як чайник від накипу). Ще пів року тому ціни коливались в межах 100-150 грн. Щоб дістати тен треба злити воду, розкрутити фланець і дістати тен. Бажано, якщо є гарантія, щоби це робив представник сервісного центру (аби потім не казали що ви щось не так зробили).
Важливо - оскільки бойлер важить більше ніж 5 кг, то представник сервісного центру має приїхати до вас додому (закон такий є), сам той бойлер зняти і, при потребі, забрати на перевірку.
Контакти сервісного центру по вашому бойлеру
http://www.gorenje.ua/support/ua/service_centers?gbn=city&gbid=2176
п.с. До гореніє ніц не маю, працювала майже 4 роки на інші бойлери (уже не працюю), так що то не реклама, а посильна допомога інформацією

podolyanochka
21.10.2011, 17:57
користувалась 2 рази,трісла мені кришка пласмасова...що робити??? на смітник?(кавомолку) чи десь може продають кришки ці?
Продають, в гарантійномі сервісному ценрі - гляньте в талоні, зателефонуйте. Скажете їм модель - вони сповістять приблизну ціну і терміни поставки, якщо це можливо і економічно доцільно.

truskaffka
22.10.2011, 01:44
значить так

Дуже дякую!

Holly
23.10.2011, 17:59
на туалети він явно не йде
Чому? Якщо в туалеті є біде, наприклад ;)
електробритву - порадьте пліз, хто яку має Я свому купила філіпс. На три круглих головки. Каже задоволений. На сіточку мені знайомий не радив брати, бо вона з часом тріскає, а ті головки є у вільному продажі. Я брала для сухого гоління. Є кращі для сухого і вологого гоління, але і ціна у них відповідна. Після користування ел.бритвою зникло подразнення, яке було від звичайного гоління

kati
23.10.2011, 19:10
на туалети він явно не йде - в туалет холодна вода подається ж .....хіба що є рукомийники..
саме так
+

туалеті є біде,

Holly , а яку модель вибрала? я от свому мужУ теж подумаю на миколая, якщо буде чемний)))

Gajka
23.10.2011, 20:24
Я свому купила філіпс. На три круглих головки.
У нас теж, мому теща в Ізраїлі купила, мав від станка якусь алергію, тепер без проблем.

Holly
23.10.2011, 22:18
Holly , а яку модель вибрала?Номера не пам"ятаю, філіпс. Сама проста на три головки, платила за неї в районі 350грн. Якщо позволяють фінанси, то я би брала на сухе і вологе гоління. Такі бритви десь від 900грн. Через нет буде дешевше ;)

truskaffka
24.10.2011, 16:35
Цитата:
Допис від Holly: "туалеті є біде,"

Holly , а яку модель вибрала? я от свому мужУ теж подумаю на миколая, якщо буде чемний)))

:) класно вийшло - прямо біде у подарунок на Миколая :)

д.с. я зрозуміла, що вже йдеться про інше, але виглядає пришпильно

bioland7
25.10.2011, 17:03
Планую поміняти свою праску Тефаль, бо її поверхня мене звосім "втомила".
Сподобала собі по функціональності Філіпс, ось такий:
http://s14.radikal.ru/i187/1110/e1/a087f16587ec.jpg (http://www.radikal.ru)
чи хтось має такий, чи задоволені його використанням?

Bogdanka
25.10.2011, 17:26
Сподобала собі по функціональності Філіпс, ось такий:
маю меншого покоління - вже 3 роки - жодних зауважень чи бажань до змін

LadyLand
31.10.2011, 01:10
Також маю Філіпс прасочку вже років з 5-6, працює на відмінно.

kvVItKA
31.10.2011, 01:16
Філіпс, ось такий
ми таку праску купили кілька днів тому, подобається дуже

Яруська
31.10.2011, 08:46
Я свому купила філіпс. На три круглих головки. Каже задоволений. На сіточку мені знайомий не радив брати, бо вона з часом тріскає, а ті головки є у вільному продажі. Я брала для сухого гоління.
Купили теж філіпс але з трімером, бо чоловік дуже рідко голиться, використовує в основному трімер для стрижки дводенної щетини. До того був Браун-трімер, то він комфортніший( на жаль вже таких не випускають)

на 120 л, нарікань жодних. Гарячу воду з крану взагалі перекрили, користуємось тільки бойлером, ніколи ще не було щоб раптом нестача теплої води.Це при тому що він у нас йде на ванну, два туалета і кухню
В нас бойлер Арістон. Враження такі ж, позитивні.

Medusa
03.11.2011, 13:33
Дівчатка, надибала таке чудо техніки:Спагетница VINIS VPM-2201W (http://www.pixelplus.com.ua/product/vinis-vpm-2201-w/).
При помощи спагетницы Vinis вы приготовите 12 вариантов самых изысканных блюд: спагетти, ригатони, лазанью, лингвини, фетучини, галушки, колбасы, печенье и многое другое!
http://s016.radikal.ru/i334/1111/2d/57a703b6ce3c.jpg (http://www.radikal.ru)
З хлібопічками все ясно, домашній хліб кращий за магазинний. А домашні макарони? :girl_crazy: Може хто вже має і користає, поділіться враженнями?

Vittoriya
03.11.2011, 13:38
Може хто вже має і користає, поділіться враженнями?
ми мали, але віддали моїй тітці, бо майже не використовували. Легше зварити макарони магазинні :) Хоча звичайно, своє краще, але італійські макарони ітак добрі.

Gentle
20.11.2011, 19:41
Дівчата, порадьте кухонний комбайн. Щоб і не деруни тер, і сік вижимав, і міксував, коротше багатофункціональний хочу.
Бачила такий Philips HR 7766:
http://s017.radikal.ru/i433/1111/ff/e0f0f49bee02.jpg
Хтось мав? Що скажете?
І ще таке. Чи не впливає та багатофункціональність на якість? Тобто робить багато всього, але не дуже якісно. Може, краще брати з меншою к-стю функцій?

Bogdanka
21.11.2011, 10:00
Чи не впливає та багатофункціональність на якість?
впливає
я маю Bosch MUM 4756
http://papaznaet.com.ua/wp-content/uploads/2011/10/Otzyvy_Bosch-MUM-4655-EU.jpg
м'ясорубка до нічого
прес для цитрусових... ну є
все решта супер
але м'ясорубка - то просто додаткова опція в кухонних комбайнах, здорожчуюча їх вартість - фарш всеодно не буде ідеальним, як після м'ясорубки як окремого побутового пристрою
це як дзеркалка з відео))
купили окремо м'ясорубку
http://img.ibuy.ua/picture/300/zelmer_88683symbio_8752.jpg
більше б не купувала 10 в 1
моя думка

Іриска
21.11.2011, 10:28
купили окремо м'ясорубку
і я купляла окрему таку саму, дуже задоволена... хочу похвалити польський Zelmer - якісна в них техніка, у мене сестра має всю їхню побут техніку все реально довго і якісно працює. А щодо комбайнів - то чим менше функцій, тим довше і краще буде працювати)

SoLana
21.11.2011, 10:31
хочу похвалити польський Zelmer - якісна в них техніка,
І я до вас, в мене та м'ясорубка вже роки, і працює справно

Іриска
21.11.2011, 11:24
щодо праски, то маю таку

http://i006.radikal.ru/1111/3b/87f0f5043e7e.jpg
і ну дуже задоволена, вона сама прасує, певно й капронки можна нею прасувати, бо нічого до неї не чіпляється... подруга таку ж має і також задоволена. 3 роки тому давала 600 грн

terezka
21.11.2011, 11:29
м'ясорубка - то просто додаткова опція в кухонних комбайнах, здорожчуюча їх вартість - фарш всеодно не буде ідеальним,
100% правда, як м'ясорубку, так і соковижималку треба брати окремо

Romanka
21.11.2011, 11:30
І я теж таку маю вже 3 роки праска -супер!

Raven
21.11.2011, 11:46
100% правда, як м'ясорубку, так і соковижималку треба брати окремо
http://s017.radikal.ru/i425/1111/55/c7f8b64286a1.jpg
Маю такий вже п"ять років. Там соковижималка і для цитрусових є і для решти продуктів. Витискає сік суперово, трохи мені не подобається механізм викидання жому, але ця соковижималка є краща за зельмерівську, яка стоїть без діла в шафці. М"ясорубка краще окремо, в мене частенько буває, коли кухонний комбайн і м"ясорубка працюють одночасно.

terezka
21.11.2011, 13:59
Маю такий вже п"ять років. Там соковижималка і для цитрусових є і для решти продуктів. Витискає сік суперово,
в мене теж такий, і є соковижималка окремо. Недопорівняння якість соку і сухість відходів з фруктів-овочів після комбайну і соковижималки. В соковижималки - кращий коефіцієнт корисної дії і менше зайвих відходів

Златка
21.11.2011, 14:28
і ну дуже задоволена, вона сама прасує
І в мене така є, але щось мені вона "не альо" :girl_cool: Для звичайних речей - Ок, але після прасування чоловікових сорочок мене вже руки болять, бо вона добре не відпрасовує сама, а від щосекундного напискання кнопки відпарювача аж палець болить :girl_mad: залегка вона, чи що...

Ніколь
21.11.2011, 15:00
а від щосекундного напискання кнопки відпарювача аж палець болить
а там хіба немає регулятора подачі постійного пару?
мав би бути
я як правило прасую на максимальній парі... переключила на сильну пару, воду залила, і вона сама що секунди, чи може частіше, я не засікала, поддає пар. Можна звичайно і на кнопку нажати - як додатковий варіант, але вона і без додаткового пару чудово справляється.

Златка
21.11.2011, 15:03
а там хіба немає регулятора подачі постійного пару?

ні, на жаль (

Іриска
21.11.2011, 16:12
Ок, але після прасування чоловікових сорочок мене вже руки болять, бо вона добре не відпрасовує сама, а від щосекундного напискання кнопки відпарювача аж палець болить залегка вона, чи що...
дивно, бо якраз з саме нею я полюбила прасувати сорочки... ставте просто на більше відпарювання автономне, не натискаючи ... я сорочки прасую на 2-3 відпарювання))

---------- Додано в 15:12 ---------- Попередній допис був написаний в 15:12 ----------

ні, на жаль (
ой, то у нас різні моделі значить((((

Златка
21.11.2011, 16:16
ой, то у нас різні моделі значить((((
виходить, що так
хоч на вигляд аналогічні :-)

Gentle
21.11.2011, 23:02
хочу похвалити польський Zelmer - якісна в них техніка,
Я років 7 тому як купила міксер, то дотепер є і тьху-тьху не ламався. Думала, що буде одноразовий, бо був недорогий, але нічого, працює!
м'ясорубка - то просто додаткова опція в кухонних комбайнах, здорожчуюча їх вартість
Власне мясорубка в нас є окремо, принципово в ній не розходиться, але різні там нарізки, натирання, соковижимання.. Я б хотіла, щоб ці функції були в 1 приладі, а то щоб не було так, що витягується міксер, а за ним блендер, а за ним терка ручна, а за нею ще старий комбайн :) А потім то все миється годину.. Шутю :)

Дивилася теж на Бошівський комбайн, але то словацька зборка.. Не знаю... Я думала, що якщо вже Бош, то краще німецький, а де його німецького взяти?

La esposa
21.11.2011, 23:43
Дивилася теж на Бошівський комбайн

а он кілька сторінок тому я писала (http://posydenky.com/showthread.php?t=37605&page=57)про свій Сіменс (рідний брат Боша :))
маємо його вже... ой не згадаю... ну десь коло двох років.. може трошки менше, тре у Вихвалялках подивитися.
ще нічого не поламалося, користуюся ним часто, в середньому що два дні.

Що роблю дуже часто: деруни, фарш, майонез, шинкую капусту, тру моркву.
Рідше: паштети, цукрову пудру, сік з цитрусів

Збивачкою для яєць користувалася аж один раз, тісто місила теж один раз (для цього маю хлібопічку).

З покупкою занурювального блендера
Зельмер, зараза, згорів запобіжник під час ДРУГОГО використання :girl_cray: гарантію втратили, чоловік сам міняв
малі порції майонезу стала робити ним, яйця збиваю теж ним (якщо небагато, решта - міксером), картоплю після товчення "доводжу" вінчиком теж.

Женічка
07.12.2011, 22:44
дівчатка,а хто купує ті штучки, що "ніби", чи насправді вбирають запах з холодильника.
в мене муж любітєль цибулі, понарізає вічно, неоїсть, поховає по холодильнику,а потім запашок (особливо мені вагітній в той холодильник заглядати неприємно, хоча цибулю люблю).
чи справді ті штуки вбирають запахи?

Ніколь
07.12.2011, 22:50
чи справді ті штуки вбирають запахи?
не знаю чи ті штуки вбирають, але пачка соди звичайної поставлена на пару днів в холодильник чудово запахи прибирає.

oksumoron
15.12.2011, 14:03
маю ось такий комбайн від Moulinex Masterchef 800, правда купила його менше року тому, але дуже задоволена! http://s017.radikal.ru/i415/1112/0f/5ffad899b8f9.jpg

має д-ка функцій, які мені дуже подобаються, а саме- соковижималка (яку я обовязково хотіла), також нарізка овочів! має також блендер!
єдина порблема, що замішувати тісто не завжди зручно! тобто якщо тісто виходить дуже тверде, тоді просто не справляється з цією функцією, і часто треба домішувати потім руками!
немає м"ясорубки, правда можна докупити самому деякі частини, але я користуюсь часто блендером для цього!
загалом більш ніж задоволена!

Cassy
15.12.2011, 15:49
Доброго дня !!! Хтось має і може сказати пару слів про Nescafe Dolce Gusto Piccolohttp://s017.radikal.ru/i432/1112/75/e6b7fc58ef28.jpg

Kryhla
21.12.2011, 18:37
Дівчата, хочу купити соковижималку. Таку, щоб було зручно малому вичавити стаканчик соку, але при потребі декілька раз в рік (сезон) зробити більше запасів на зиму. Порадьте щось, бо зовсім розгубилась. Читаю, що багото соковижималок погано сік вичавлюють, то мякоть потім ще приходиться чавити. А хочеться купити щось нормальне. Темка про сокодавки десь вже є, але там вже давно ніхто не писав.

bioland7
12.01.2012, 17:22
Шукаю новий якісний і вмісткий холодильник,
1-а спроба купівлі закінчилася невдало :girl_sad:,бо купили холодильник Атлант,
обрали цю марку, бо маємо вже 8 років цієї марки ще один холодильник і ніяких
нарікань не було. Але на жаль, тепер їхня якість значно гірша стала,
порівняно з нашим старим холодильником, новий працює значно гучніше.
От тепер шукаю знову (цей віддали назад, не витримали і тижня з цим звуком).

Порадьте, яку марку чи модель холодильника краще купувати, висоту шукаю 2.00-2.05м.

Ніколь
12.01.2012, 17:38
Шукаю новий якісний і вмісткий холодильник
ну в мене в травні були вимоги такі самі.
В результаті обрали оцей http://bt.rozetka.com.ua/ru/products/details/BT82269/index.html
Вмєстітєльность ну дуууже велика. Чесслово. Ми мали перед тим Норд якому було років шість, який нам ісправно працював весь час без поломок, але порівнюючи з цим це є непорівняльні речі. Що морозилка в яку купу всього можна покласти, що холодильної камери якої нам з головою вистарчає.

Працює тихенько, є можливість виставити собі окремо температури в морозилці і хол. камері.
Скляні полички які не прогинаються.
Що мене наприклад підкупає в морозилці, що там на самій дверці також суцільні полички, тобто при потребі закладаєш не тільки полки а і "балкончики" на самій дверці.

Купляли там же де й пралку, правда везли нам його під замовлення, бо ми вперлись що хочем саме його, по ціні вийшов чуть дешевше ніж в розетці, але то вже я обнаглівша сказала мол або купуєм у вас дешевше або замовляєм на розетці.

Конкретно цю модель я бачила і у фокстроті і в Ашані здається він був колись. Але у фокстроті взагалі ціна нездорова, щось коло 10 штук.

Ну в общєм, я раджу. Якщо місце в кухні позволяє встановити великий холодильник, то тим більше.
правда він в висоту має 175 см, але це компенсується шириною і глибиною.

bioland7
12.01.2012, 17:58
В результаті обрали оцей http://bt.rozetka.com.ua/ru/products...269/index.html
Може я занадто консервативна, але не хочу Nofrost,
вони на відміну від звичайних холодильників, не такі довговічні.

ну і ще в ширину, в нас є тільки місце на звичайної ширини холодильник,
тому цей варіант нам не підійде.((

Deidra
13.01.2012, 00:46
не хочу Nofrost, вони на відміну від звичайних холодильників, не такі довговічні
Я вже 8 років холодильник не розморожую :) і дуже з того тішуся :)
Якщо припустити, що розморожувати холодильник треба раз на місяць і тратити на то хоча б по годині, то я вже 4 дні життя собі зекономила ;)

terezka
13.01.2012, 00:53
Якщо припустити, що розморожувати холодильник треба раз на місяць
є холодильники які самі розморожуються, а морозильну камеру в них треба розморожувати раз в рік (якраз перед новим сезоном овочів і фруктів)

Bublyk
13.01.2012, 01:54
Шукаю новий якісний і вмісткий холодильник,
Ми маємо Гореньє двохметровий (звичайний, не ноФрост). Впринципі, я задоволена. Нам продавець порадив, бо купували терміново і не було коли вибирати (попередній згорів). Зараз вже такої моделі на сайті не бачу, може вже не випускають.
А взагалі, я холодильник по запаху вибирала, точніше, щоб без запаху був. Терпіти не можу запаху китайської пластмаси. Наш в Словенії зроблений, тому і не "пахне".
Користуємся 1,5 року, розморожувала 1 раз, бо переїжджали (а так може б і досі не розморожувала, бо не був намерзлий).

Raven
13.01.2012, 12:13
У нас ВЕКО турецький, вмістимість просто супер, три баняка мамця поміщає на одній поличці, величезна корзина для фруктів і великі полички на дверях. Розморожуємо раз в рік. За 5 років користування поламали ручку, але сервіс за тиждень її замінив.

Уляночка
16.01.2012, 01:04
дівчата,а на що звертати увагу в першу чергу при виборі варильної панелі і духової шафки..зорієнтуйте, прошу, бо позицій море, а я дуб-дерево...
п.с. мо конкретні моделі порадите..."середньої грошової категорії",бо бюджет дуууже скромний

Raven
16.01.2012, 12:19
прошу, бо позицій море, а я дуб-дерево...
В варочній панелі головне, ян на мене, решітка, в нашій Електролюкс була емальована і чугунна. Ми обрали емальовану решітку і плиту з нержавійки. Решітка випеклася за рік, а основу з нержавійки тре мити по пару раз на дні, бо як капне водичка і то присохне, виглядає ніби в мене цілий баняк википів, ще мені страшно подобається п"ятий пальник посередині, коли треба велику сковорідку поставити на смаження - то супер. Духова шафа в нас теж електролюкс з нержавійки. Маємо гриль і всі прибамбаси. Грилем користувалися раз і ледве відмили. Тепер тим не бавимся і жаліємо, шо переплатили за нього. Духово. шафою ну дуууууже задоволена.
http://s018.radikal.ru/i516/1201/8b/abae52f886a9.jpg

Iwka
16.01.2012, 12:48
а на що звертати увагу в першу чергу при виборі варильної панелі
є окрема тема варочні поверхні (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=78595)

Usmishka
16.01.2012, 13:05
Я коротко про вбудовану техніку, вибирала правда 6 років тому, через те на сайтах є тільки аналогічні моделі.
Пічку брали Бош, типу таку
http://bosch-ua.com/products_pictures/184.jpeg
Переваги: зовнішня панель в нас дзеркальна, не нагрівається, миється чудово мікрофіброю, всередині відмивається також легко, купа функцій, пече чудово, грилем не користувалась
Варочна поверхня - довго вибирали ,бо перед тим мала з нержавійки - то просто ужос в догляді, зупинили свій вибір на Вірпул, типу цієї
http://whirlpool-ua.com/products_pictures/--UWB.jpg
Переваги: склокераміка легко миється, оті чугунні накривки легко знімається і все миється.
всім задоволена, все працює.

Уляночка
16.01.2012, 13:16
є окрема тема варочні поверхні
але нема окремої теми про духові шафи:girl_nea:

Iwka
16.01.2012, 13:25
але нема окремої теми про духові шафи
та я просто так, мо не помітила ;)

kati
16.01.2012, 14:39
а на що звертати увагу в першу чергу при виборі варильної панелі і духової шафки.
якщо нержавійка-то тільки не глянц, вже краще матова.
Зверни увагу щоб накривки на комфорки легло знімались і мились
склокераміка,наскільки швидко брудниться(чорна) настільки ж легка у догляді-протер мікрофіброю і все.

Якщо позволяє дизайн кухні зверни увагу на склокераміку кольору шампань
http://590.ua/public/images/catalog/6771_s.jpg
ото взагалі нічого не вдно на ній.( в сестри олега така то точно кажу) В мене на старій кваритрі була ця модель тільки чорна, цілком задоволена, хоча пишуть що комфорки ромбом не зручні, типу не поставиш нараз 4 великих баняки..незнаю...чотири 4-літрові в мене стояли нормально, в виварками не готувала:)

В духовці я б звернула увагу на механізм висування протвенів,решіток. Краще коли т.з. телескопічний - решітка висувається повністю і тримається.В мене зараз так-дуже зручно, бо в старій духовці повністю не висунеш, треба притримувати бо впаде

Уляночка
16.01.2012, 14:58
озволяє дизайн кухні зверни увагу на склокераміку кольору шампань
ок..а тоді духовку якого кольору,бо в мене і так все "шампань", щоб зовсім "не впилася":girl_crazy: (тобто, щоб не злилось все монотонно)...бо планувала все чорне і таке, щоб легко доглядати, тому перечитую зараз відгуки про газ на склі, склокераміку і т.д.

kati
16.01.2012, 15:03
ну то вже треба дивиьтись...взагалі то до тієї моделі оця
духовка

http://electromarket.com.ua/images/products/c0acd009e6c9797efe4ac255f3c988cd_large.jpeg

але можна б було побавитись і спробувати взагалі з іншої серіі,фірми

Romanivna
16.01.2012, 15:34
дівчата,а на що звертати увагу в першу чергу при виборі варильної панелі і духової шафки..
мені було важливо при виборі поверхні наявність бортиків по краях. скажімо коли збігає молоко, щоб вони затримували його, а не все текло на стіл.

Уляночка
17.01.2012, 03:57
Поясніть, прошу, що означає "колір панелі - дзеркальний"???
http://s47.radikal.ru/i116/1201/52/c8c19a304410.jpg
ось ця мені припала до душі..є і варильна поверхня, але я шукаю чорного кольору...вона мені і виглядає чорною на фото,але в характеристиках зазначено "дзеркальний"

kati
17.01.2012, 10:03
сь ця мені припала до душі
в мене така була... чорна, глянц

LILY
17.01.2012, 11:24
колір панелі - дзеркальний

те що він як дзеркало,і на мою думку важкий у догляді.в тебе манюня його мацати щодня і прийдется тільки натирати.
Може дійсно зверни увагу на шампань...

в мене отака,то там де ті крутілки вона глянцева, постійно тре натирати,і на ручках через день пилюка видна,а ще як малий зацапає то взагалі ужас.
http://www.gorenje.ua/ru/ovens-archive?c=161209

KAPUCHINKA
17.01.2012, 16:15
Ми взяли електролюкс і поверхню і духовку з нержавійки. вибирали просто по фірмі ))) хотіла або гореньє або електролюкс. Духовку вибирали щоб було поменше функцій якими користуватися ніколи не буду, а поверхню взяли з нержавійки через те, що не потребує делікатного догляду. читала, що тут жалілися на такі поверхні, але вирішила спробувати. бо зі склокераміки мені здаються якимись дуже делікатними, ну щось не наважилася я на таку.

Raven
17.01.2012, 16:21
а поверхню взяли з нержавійки через те, що не потребує делікатного догляду.
В нас вже кола навколо пальників продряпані, бо задовбує кожен день то хімією мити, теж електролюкс.

Уляночка
17.01.2012, 21:28
переконав нас знайомий, що на такій техніці не варта економити, тому зупинились на BOSCH...
http://s018.radikal.ru/i518/1201/14/b2cf5248f474.jpg
http://s05.radikal.ru/i178/1201/9d/d6165d857ec9.jpg

Bogdanka
17.01.2012, 21:34
Улян, а ти не хочеш, щоб пальники варочної панелі були різні за розміром? - я часто використовую маленький наприклад. Ну треба мені для приклад Софії зварити одне яєчко, то я його варю в маленькій посудинці і на великому пальнику незручно. Але то точно не основний критерій.
чи то я з малюнку погано розбираю і так воно і є?
на вигляд гарні модельки;)

Уляночка
17.01.2012, 21:56
Газовя варочная поверхность, 60 см, Черная. Комфорт: 1 конфорка Wok, 2 стандартные конфорки, 1 економмчная конфорка; автоматическое електрозажигание; электрокабель со штекером 1 м; заводская настройка на природный газ (20 мбар); В комплекте есть форсунки для сжиженного газа (28-30/37 мбар). Безопасность: термоелектрическая защита вытекания газа. Дизайн: основа варочной поверхности - закаленное стекло; металические емалированные решетки с резиновыми ножками; боковая панель управления. Мощность подключения, електрика: 1 кВт; Мощность подключения, газ: 7,4 кВт, фронтальная лева конфорка: 3,3 кВт, задняя левая конфорка: 1,7 кВт, фронтальная правая конфорка: 1 кВт, задняя правая конфорка: 1,7 кВт. Размеры ниши для встраивания (ВхШхГ): 45х560х480-490 мм. Розмери прибора (ВхШхГ): 56х590х520 мм.
Дано,там різні і по розміру, і по потужності...:girl_yes:

Sofijusia
18.01.2012, 02:16
І в чому переваги BOSCH...?? Розкажіть, якщо не важко, бо я теж зараз на етапі вибору такої техніки..
Можливо, знаєте де дешевше можна купити таке добро??

Уляночка
19.01.2012, 01:01
Розкажіть, якщо не важко, бо я теж зараз на етапі вибору такої техніки..
Можливо, знаєте де дешевше можна купити таке добро??
чесно, то дивилась на дешевші варіанти-HOTPOINT-ARISTON,WIRPULL...тому що бюджет в нас обмежений...проте маємо знайомого, перед купівлею будь-якої техніки радимось з ним..от він посидів в неті, почитав відгуки саме про ці моделі (сам вже 3 роки має духову БОШівську..іншої моделі, правда, то дуже задоволений) і переконав мене, що тут не можна економити..його агрументи - 1. зручна і легка в догляді,все легко знімається, миється;2. 7 програм приготування,3. енергозберігаюча;4.сучасний дизайн...якщо я не помиляюсь, то і дверцята не нагріваються, а коли є мацьопи в хаті, то теж є плюсом.....

поки Вам нічого не можу сказати,чи все так чудово в них:girl_in_dreams:,бо тільки замовили..сподіваюсь,не розчаруюсь:connie_pull-pigtail

Sofijusia
19.01.2012, 02:32
Зрозуміло, дякую Вам за відповідь, власне нам радили, Електролюксівську духовку, моделька та, що вказана декількома постами вище..казали що не пожаліємо, як купимо.. От тепер і думаю..А Ви де замовили духовку, якщо не секрет??

Уляночка
19.01.2012, 03:22
Електролюксівську духовку
ну я знаю,що і Електролюксами задоволені...але в мене була вимога-чорний колір,а в Електоролюксах їх майже нема (принаймні з того списку, де я мала вибирати..список із запропонованими знижками на окремі моделі по блату:girl_blush2:)

Ніколь
19.01.2012, 03:48
Дівчата, я тут скромно вклинюсь...
техніка бош та електролюкс це однакового рівня техніка.
І якщо вже обирати серед равних, то як на мене крім прочіх факторів слід звертати увагу на країну збірки тої техніки. Бо якщо це бош россійський, то грош ціна тому бошу, як загалом і електролюксу який також збирають частково в россії для потреб нашого ринку ( і це навіть не мої слова а менеджерів з магазинів побутової техніки, куди ми ходили виключно придивлятись та пощупати модельки, бо купляти в наших магазинах то переплачувати в рази)
Хоча багато хто радить не звертати увагу на це, особисто мені більше імпонує техніка зібрала в італії, німеччині, бельгії, на крайній випадок вже хоча б в польщі.

terezka
19.01.2012, 11:49
Хоча багато хто радить не звертати увагу на це, особисто мені більше імпонує техніка зібрала в італії, німеччині, бельгії, на крайній випадок вже хоча б в польщі.
доречі так, на це варто звертати увагу, бо від країни виробника дуже залежить якість продукту, сама працювала на виробника, з різними заводами в різних країнах, і ще багатьох таких знаю. Якість, інша сировина, не такий контроль - і уже маєш схоже але не зовсім пригоже

Уляночка
19.01.2012, 11:54
бош та електролюкс це однакового рівня техніка.
от тільки в ціні вони досить різняться:girl_in_dreams:то з того, що я встигла відслідкувати...ще потім гляну на функційність електролюксів..

bioland7
19.01.2012, 12:14
техніка бош та електролюкс це однакового рівня техніка.
Я не погоджуся, якщо порівнювати ці марки, то німці кажуть так:
Бош - це як машина Фольксваген, Електролюкс-АЕГ - це як Мерседес:)
З цих двох марок німці більшу перевагу надають АЕГ.

якщо вже обирати серед равних, то як на мене крім прочіх факторів слід звертати увагу на країну збірки тої техніки. Бо якщо це бош россійський, то грош ціна тому бошу, як загалом і електролюксу який також збирають частково в россії для потреб нашого ринку
теж не погоджуся, бо наш наприклад Електроюкс пралька зібрана в Італії,але для російського ринку (а не в Росії).

Відносно плитки, то місяць тому купили Gorenje комбіновану плиту,
з зауважень - потрібно звикати до п"єзозапалювань (по іншому функціонує ніж плитка Електролюкс,яку ми перед цим мали 15 років).
Чому не обирала цього разу плиту Електролюкс? Тому що всі моделі Електролюкс плит маю один
вагомий як на мене мінус, до речі про нього жоден продавець-консультант вам не розкаже:
пояснюю - двері плити складаються з 2 частин, коли їх привідкрити то зверху побачити отвори (для виходу гарячого повітря),
через них часто затікає всередину дверей їжа, можливо можна й акуратніше користуватись, але коли використовуєш плитку
багато років то мимоволі десь щось затече через ті отвори. Тоді потрібно розкручувати двері плити, щоб їх помити .((
Тому обрала плитку Горен"є, в них ці отвори збоків. Поки що задоволена, миється легко,функцій і режимів повно, пече випічку дуже добре,
краще ніж газова плитка:)

sunset
19.01.2012, 12:40
то місяць тому купили Gorenje комбіновану плиту

аналогічно, електрична духовка+ газові пальники,- духовкою задоволена- 6 режимів готування, зручна і поки достатньо тих функцій)

є автоматичне виключення комфорки, якщо часом залиється чимось

але мінус в тому- якщо не включена в розетку- газ до комфорок не поступає, тобто, як часом пропаде світло, то розігріти що-небудь неможна буде

Ніколь
19.01.2012, 13:52
Бош - це як машина Фольксваген, Електролюкс-АЕГ - це як Мерседес
З цих двох марок німці більшу перевагу надають АЕГ
ті забула про Miele - яке по надійності ще кращє за AEG ;)

теж не погоджуся, бо наш наприклад Електроюкс пралька зібрана в Італії,але для російського ринку (а не в Росії)
Ір, я мала на увазі не для якого ринку, а саме країну де конкретна модель збиралась, я ж так і писала. Якщо збірка італійська, то не важливо для якого ринку, головне що збирали її в італії. Якщо це збірка російська - це зовсім історія.

---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

[quote=sunset;1182089]газ до комфорок не поступає, тобто, як часом пропаде світло, У вас газ не поступає чи пьєзоелемент не спрацьовує?
БО у мене в індезіті газ іде, лише треба його вручну запалити.

bioland7
19.01.2012, 15:59
газ до комфорок не поступає, тобто, як часом пропаде світло, У вас газ не поступає чи пьєзоелемент не спрацьовує?
мабуть п"єзоелемент логічно не спрацьовує, а газ від світла не залежить:)

ті забула про Miele - яке по надійності ще кращє за AEG
тут просто про Мілє ніхто не казав я в контексті писала:)Мілє це вже Інфініті:girl_haha:

Bogdanka
19.01.2012, 17:14
Мілє це вже Інфініті
і коштує як інфініті)) в порівнянні звичайно ж
дуже хотіла посудомийку мілє, але на момент, коли ми купували свою арістон різниця з аналогічною мілє (по функціях/режимах/класу енергозбереження) в ціні сягала практично 2,5 рази. Арістон італійської збірки був недешевий, а мілє взагалі нема про шо говорити, то як холодильник ардо і лібхейль:) А працює моя посудомийка вже 3,5 роки просто перфект. Ті дрібні зауваження, які я до неї маю, то взагалі не суттєві в експлуатації.

oksumoron
19.01.2012, 19:10
але мінус в тому- якщо не включена в розетку- газ до комфорок не поступає, тобто, як часом пропаде світло, то розігріти що-небудь неможна буде
у випадку якщо немає світла, то просто можна запалювати сірниками!
газ звичайно, що поступатиме у камфорки, просто електрика не генерує ту іскру для запалювання! але це не плачевно!

---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:08 ----------

Мілє це вже Інфініті
ну я б сказала що це вже навіть виший клас буде ніж просто інфініті!
і направду коштує як інфініті!
з іншого боку італійці відстоюють свою марку, одне діло збір арістону в італії (з елементами виготовленими ще десь), а інше діло, фабрика мілє, яка все робить на місці!

Bogdanka
19.01.2012, 19:16
а інше діло, фабрика мілє, яка все робить на місці!
з одного боку
Ті дрібні зауваження, які я до неї маю
не факт шо мала б і до мілє, бо це специфіка миття в посудомийних машинах
ну і мілє. Так мілє. фольцики їздять цілком не зле,пра?;) і дешевші в обслуговуванні, а це теж не мало важно.
Всі гарантійні обслуговування за 2-3 роки закінчуються, а шо хтось купує техніку на 2-3 роки?;)
такщо все відносно. Є лишні кошти чи просто можливості купити дорожчу фірмову річ, ніж просто фірмову річ, можна шикувати:)

KAPUCHINKA
19.01.2012, 21:42
такщо все відносно. Є лишні кошти чи просто можливості купити дорожчу фірмову річ, ніж просто фірмову річ, можна шикувати

це точно, співробітниця має щось з тої техніки, то нарікала на холодильник. казала, що дуже чутливий навіть до самих незначних коливань напруги, ну і полички якісь делікатні, вона там щось поставила, і поличка поламалася. Казала, що не вартий він тих грошей.

Ніколь
19.01.2012, 21:44
співробітниця має щось з тої техніки, то нарікала на холодильник. казала, що дуже чутливий навіть до самих незначних коливань напруги
в неї може старших випусків. бо в нових моделях техніки як правило ставлять стабілізатори, які ті незначні коливання вирівнюють.

Bogdanka
20.01.2012, 12:01
стабілізатори, які ті незначні коливання вирівнюють.
хахахахахаха
в сусідів стабілізатор напруги на вході
плюс вбудований дорогезний лібхейль.
холодильник шикарнючий
при коливанні напруги стабілізатор не справився, внутрішній власне холодильника неспрацював чи шо... словом є така ситуація: згорів конденсатор. Ремонт (точніше заміна) 225 умовних, бо гарантія якраз 2 місяці перед подією скінчилася.
ото вам крута техніка.
тобто так, відразу згідна, це випадок, а не статистика. але я б не хотіла бути представником такого випадку.

---------- Додано в 11:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:54 ----------

холодильник лібхерр
чого я завжди кажу на нього лібхейль;) (як перший раз запам'ятала, так і кажу:))
http://i.gsl.ua/goods/103/103968.jpg
вартість в районі 18 тис грн з копійками
як на мене то того не вартує

KAPUCHINKA
20.01.2012, 12:25
вартість в районі 18 тис грн з копійками
як на мене то того не вартує

як наш ремонт підійшов до стадії купівлі техніки, мене накрило. дуже хотіла той мілє, думала краще купити "нормальний, якісний, суперовий" хоча така покупка, дуже б суттєво відбилася на нашому бюджеті. От якраз співробітниця і відрадила. Ну і чоловік переконав, що за ті гроші зможемо собі купити як мінімум три холодильники.
В результаті купили Атлант :girl_haha:

Bogdanka
20.01.2012, 13:32
як наш ремонт підійшов до стадії купівлі техніки
то мене не просто накрило, мені снилось все мілє, ліхерр, на крайняк якийсь бош
добре шо в мого чоловіка в голові ліпше поскладано ніж в мене
в результаті маєм все Ардо і Арістон італійської збірки
єдине з чим трохи "лохи" - витяжка. На ній зекономили, вліті будем міняти (їй тільки 3 роки). Зекономити на побутовій техніці незначно можна, але треба знати де.
Наприклад, холодильник ми взяли без найтсайленс і таки він трохи "шумить", будем теж міняти, можливо осінню, пралка Ардо має вже майже 5 років, я помішалась на бажанні мати червону пралку, і не можу знайти причину (вмЄняєму) пояснити чоловікові як би то її поміняти. Раз шось там пробувала м'явкати, питав чи не тре ше ванну червону)))))))) або унітаз))

словом є речі на яких економити не можна, а є "додаткові гаджети", які не впливають на функціональність і щоденне користування

Sofijusia
20.01.2012, 14:07
А що не так з витяжкою?? Яку модель купили і чим не задоволені? На що варто звернути увагу при виборі витяжки..

Raven
20.01.2012, 14:40
На що варто звернути увагу при виборі витяжки..
Об"єм повітря, який буде переганятися через неї, в нас кухня 14 кв.м і висота в 3,5 м, мусіли брати двохмоторну. Оскільки вся вбудована техніка з нержавійки, то і витяжка мала бути така ж. Вирішили троха зекономити, купили таку шумну, як пилесос. Так що просіть, щоб вам її в магазині включили. Ще зверніть увагу на освітлення, ну і як її мити прийдеться, решітки, фільтри і т.д.

Ніколь
20.01.2012, 15:10
в сусідів стабілізатор напруги на вході
плюс вбудований дорогезний лібхейль.
холодильник шикарнючий
при коливанні напруги стабілізатор не справився, внутрішній власне холодильника неспрацював чи шо... словом є така ситуація: згорів конденсатор. Ремонт (точніше заміна) 225 умовних, бо гарантія якраз 2 місяці перед подією скінчилася.
ото вам крута техніка.
тобто так, відразу згідна, це випадок, а не статистика. але я б не хотіла бути представником такого випадку
Богдан, це все ще залежить який стабілізатор на вході, який скачок напруги. Мова ж про незначні. В нас в нашому підїзді восени був такий скачок напруги при якому в деяких квартирах, і в нашій зокрема лампочки просто ледь жевріли... а в сусідніх квартирах бувально горіли "синім пламенем" від накалу. Тут ніякий стабілізатор не врятує.
Я навіть думати боюсь якби наша квартира попала в перелік тих де був скачок вверх - погоріло би все, і все причому нове.

KAPUCHINKA
20.01.2012, 16:36
ми взяли без найтсайленс
а що це таке?:girl_blush2:

з техніки ми собі взяли поверхню і духовку електролюкс і якусь витяжку італійської зборки і пральку і посудомийку бош - німецької. ну і холодильник Атлант.

Bogdanka
20.01.2012, 17:14
що це таке?
nightsilence - режим нічної тиші
важливий в пралках, в холодильниках (от до Ардо в мене претензій ноль, а "хвороба" холодильників АРДО - доволі шумний конденсатор)

Sofijusia
20.01.2012, 19:50
поверхню і духовку електролюкс
а які саме моделі маєте Електролюксу і чи є ячкісь зауваження до них..?
нам рекомендують ось таку,
http://s018.radikal.ru/i504/1201/40/4c68a35710d1.jpg
я щось вагаюсь, не уявляю, якщо мені молочко втече під час кипятіння, кудт воно потече..
і до цієї плити духову шафу електролюксівську 33100.. можливо, хтось напише про якісь недоліки цієї моделі..?

Corena
20.01.2012, 21:33
Духова шафа в нас теж електролюкс з нержавійки. Маємо гриль і всі прибамбаси. Грилем користувалися раз і ледве відмили. Тепер тим не бавимся і жаліємо, шо переплатили за нього. Духово. шафою ну дуууууже задоволена.
маю таку саму, в мене взагалі таке враження, що то за останні пару років хіт продажів. але ми собі переставили направляючі телескопічні. гриль по прямому призначенню нема сенсу користувати, бо довго і нічого особливого, але я на ньому роблю суперові грінки, овочі запікаю, або коли треба скоринку на печиві, чи іншій страві то класно виходить. а жиром заляпується духовка більше від вентилятора. я тим не переймаюсь, час від часу просто мию спецзасобом.

---------- Додано в 20:24 ---------- Попередній допис був написаний в 20:23 ----------

я щось вагаюсь, не уявляю, якщо мені молочко втече під час кипятіння, кудт воно потече..
беріть з бортиком поверхню, тоді нічого у Вас не втече.

---------- Додано в 20:33 ---------- Попередній допис був написаний в 20:24 ----------

через них часто затікає всередину дверей їжа, можливо можна й акуратніше користуватись, але коли використовуєш плитку
щось ніяк не можу уявити, як то може щось туди затекти. в моїй духовці такі дверцята, але ж вони сховані під столешньою на 1,5 см. то хіба якийсь потоп має бути... в мене ніколи такого не ставалось.

Fleshka
20.01.2012, 22:16
щось ніяк не можу уявити, як то може щось туди затекти. в моїй духовці такі дверцята, але ж вони сховані під столешньою на 1,5 см. то хіба якийсь потоп має бути... в мене ніколи такого не ставалось.
аналогічно
наші дверцята електролюксівські такіж...
їжа не затікає аж так щоб як при потопі, просто і вправду деколи може щось капнути саме в той проєм, але мити не є проблема, скло досить легко знімається, тай капає туди не так часто...
За весь час що користуюсь (більш ніж пів року) реально довелось двічі там мити, і то обидва рази після забав, коли все жарилось-шкварилось і готувалось в чотири руки, духовка тоді два дні працювала нонстоп... А так, в такому буденному режимі, печу-запікаю щось через день, нічого туди не потрапляє.
вони сховані під столешньою на 1,5 см.

oksumoron
20.01.2012, 23:08
згадалась собі за холодильники і просто не можу викинути свою мрію від фірми Смег, яка також коштує страшних грошей, базовий і найменший холодильник йде від 1 000 євро, той що на фото- це вже більша модель і коштує вже під 1 400 а є ще і дорожчі!
правда в знайомих є такий ж від Горенє, який скопіював цю модель, але це вже не це!
такий собі old style! дуже мені подобається)))
http://radikal.ua/data/upload/4fa6c/c2184/3f163925db.jpg

---------- Додано в 21:08 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

ніяк не можу уявити, як то може щось туди затекти. в моїй духовці такі дверцята, але ж вони сховані під столешньою на 1,5 см. то хіба якийсь потоп має бути... в мене ніколи такого не ставалось.
після того як прочитала допис, також пішла дивитись чи в мене нічого не позатікало, бо в мене Вірпул, і також зверху відкриті 3и скла духовки, ше не думала як буду то розкручувати, але надіюсь що все таке не дуже забрудниться!
я думаю тут це важливо чи духовка знаходиться під плитою чи окремо вбудована в інші меблі, бо можливо тоді є менші шанси що попаде щось в середину, що було на плиті!

Fleshka
20.01.2012, 23:15
що було на плиті!
в мене під плитою...щось не уявляю як з плити туди може щось попасти...

Corena
20.01.2012, 23:23
в мене під плитою...щось не уявляю як з плити туди може щось попасти...
те ж саме, вмонтована під поверхнею варочною. але в мене ніколи з неї нічого не тече і не капає. а навіть якщо й станеться такий трафунок, то є захист - виступаюча столешня. так само можна боятись, що натече в шафки нижні.

oksumoron
20.01.2012, 23:24
п.с. дуже мене зараз турбує питання пилосос сьогодні вже навіть обходила к-ка магазинів в пошуках чогось цікавого!
зрозуміла, що існують тепер з мішками і без мішка!
а також є звичайний (тобто тягаєш за собою блок, а в руках шланг)http://radikal.ua/data/upload/04012/fb1a9/f4feb7e373.jpg
або ж інший варіантhttp://radikal.ua/data/upload/69fda/04012/47a7d612d9.jpg
останній варіант як на мене менш продуктивний, бо певно важче дістає у важкодоступних місцях!
загалом хотіла б послухати від вас відгуки і поради на рахунок наявності мішка і форми!

Bogdanka
21.01.2012, 12:04
існують тепер з мішками і без мішка!
а також є звичайний (тобто тягаєш за собою бло
насправді то дуже залежить який мішок - я купую одноразові і тому мені всеодно;)
мені в пилососі дуже важлива потужність - у нас електролюкс 1900W + важливі насадки - наш має 4 - одну таку тоненьку, шо хлопці насіяли пшениці "всюди", а вона залазить в найменші шпаринки
миючий пилосос не обирала б, у знайомої є, по потужності звичайний кращий, хоча кожному своє
у нас килимів нема (тільки в софки в кімнаті для забави), бо килими для мене пилозбірники, а Софія алергічна, а миючий пилосос прикольний власне для килимових покриттів
ну і ще я брала такий, щоб мав щітку, яка б підходила для дивану з покриттям з матерії (тобто не мала жорсткого ворсу, щоб не пошкодити тканинне покриття (не позатягувати)

Holly
21.01.2012, 18:55
що існують тепер з мішками і без мішка! Я вже писала раніше. Купили зелмер і на колбу і на мішки. Весь час користувались тільки колбою. А 2 дні тому спробувала одноразові мішки, то різниця таки є. З мішками тягне сильніше. Потужність 1900. В комплекті 5 насадок - турбощітка, звичайна щітка, вузенька насадка, для меблів щоб пилюку пилососити і для м"яких меблів. Я користуюсь постійно тільки 3 :)

oksumoron
21.01.2012, 23:33
дуже дякую за відповіді!
я також дивилась на рахунок щіток ітд! бачила що зараз багато зроблено за принципом потужності: - для штор - диванів -і паркет
на рахунок потужності, то також шукаю щось на 1900 (моя мама купила на менше, то інколи відчуваєш що не тягне), насадки також хочу якісь цікаві, бо килимів у нас немає ніяких, але хотілось би щось мале, що витягує порохи з дивану, чи навіть з меблів!

lawyer
23.01.2012, 11:02
хочу купити кавоварку по типу Nescafe Dolce Gusto. може, хтось користується такою? що порадите? бо тільки цієї фірми існує 4 види, а є ще і інших фірм.

KAPUCHINKA
23.01.2012, 12:42
Дівчата, ми повісили витяжку. Дивилися в інструкції, то там вказана тільки мінімальна висота, а максимальної немає. Ну то ми її провісили так, щоб не битися в неї головою. І вийшло в нас так десь 100 см, от зараз сиджу і думаю чи не зависоко ми її повісили.

Corena
23.01.2012, 12:56
Дівчата, ми повісили витяжку. Дивилися в інструкції, то там вказана тільки мінімальна висота, а максимальної немає. Ну то ми її провісили так, щоб не битися в неї головою. І вийшло в нас так десь 100 см, от зараз сиджу і думаю чи не зависоко ми її повісили.
думаю, нормально. тепле повітря і так саме догори піднімається по фізиці своїй. якщо витяжка достатньо потужна, то все ок.

Незабудка
23.01.2012, 18:07
хочу купити кавоварку по типу Nescafe Dolce Gusto. може, хтось користується такою?
Вже майже рік користуюсь ось такою:

http://www.gadgetspeak.com/aimg/605809-Krups-KP-5006-NESCAFE-Dolce-Gusto-CIRCOLO-l.jpg

Люблю її :girl_in_love:
Особливо - капучіно, лате мак'ято і еспресо інтензо. За цей рік користування вона в мене була поламалася - від перепаду напруги згоріла якась-там плата. Відремонтували безкоштовно, оскільки ще діяла гарантія (хоча, чесно кажучи, то був не гарантійний випадок). А так загалом - все супер. Напої виходять смачнішими ніж в декотрих кафе-барах-ресторанах.

Щодо моделі - як пишуть на сайті, моя типу "професійна", але я майже переконана, що вони усі відрізняються лише дизайном. Принцип роботи один і той самий, тиск у всіх машинах однаковий, капсули одні і ті ж.. Зараз я б не переплачувала аж 700 грн. (моя коштує 1699 грн.), а купила б отакеньку за 999 грн.:

http://www.dolcegustopromo.com.ua/i/pic1.jpg

Трохи незрозуміло з тими капсулами. На сайті є такі види, як "лате мак'ято карамель", "мокка", а в магазинах наших я такого не зустрічала ніколи. О, і доставка з офіційного сайту до Львова - 100 грн. Прікалісти :girl_haha:

lawyer
23.01.2012, 18:46
моя типу "професійна"
і з підсвіткою вона:)

Незабудка
23.01.2012, 19:39
і з підсвіткою вона
Ооо, ну так. То вееееличезна перевага!
А якщо серйозно, то вночі в темній кімнаті каву не роблю, отож тота підсвітка мені ні ззаду ні спереду :)

MyNameIsDezy
23.01.2012, 20:50
п.с. дуже мене зараз турбує питання пилосос сьогодні вже навіть обходила к-ка магазинів в пошуках чогось цікавого!
зрозуміла, що існують тепер з мішками і без мішка!

Тиждень тому купила такий пилосос:

[URL=http://www.radikal.ru]http://s018.radikal.ru/i516/1201/9f/8854ee9fbefb.jpg[/URL

Це Electrolux ZB 2902 ErgoRapido.

У нас є великий БОШ, але його поки витягнеш, поки складеш, а ще шнур постйно плутається і розетки міняти треба. А цей стоїть собі в куточку постійно підключений до електрики, треба взяла як віник , зібрала сміття і поставила назад. Крім того він 2 в 1- відчіпляється маленький пилосос, яким зручно почистити диван, клітку кролика, зібрати крихти в шуфлядці. Для сімей з малими дітьми і тваринками річ незамінна. Недоліки - погано чистить килими, працює на батареї 20 хв. Грубо кажучи, це електровіник))))

lawyer
24.01.2012, 17:19
купила б отакеньку за 999 грн.
вже замовила її!:)
планувала купувати середню кавоварку (за 1499 грн.), але спокусилася на дизайн piccolo agatha та ваші порівняльні характеристики.

SoLana
14.02.2012, 10:44
Порадьте будь ласка, бо в мене дилема...Поламався в мене соковитискач і блендер на додачу З власного досвіду, що купити, кухонний комбайн такого типу:
http://deshevshe.net.ua/img/upload/kuchonnyjekombajny_kenwood_photo1_206973538124.jpg Кенвуд FP 972 потужністю 1200 Вт, де є блендер, соковитискач і ше купа всього, яке мені в принципі згодилося б, чи купувати окремо то й же блендер і соковитискач. І взагалі, хтось має, щось з побутової техніки цієї фірми, бо ніколи з Кенвуда ніц не купувала. Які характеристики надійність/якість? Чомусь всі кухонні комбайни Бош мають м'ясорубку, яку мені не потрібно.

Iwka
14.02.2012, 10:53
бо ніколи з Кенвуда ніц не купувала.
Ми брали цієї фірми саме комбайн.
Прослужив два роки... :girl_nea:
Мені особисто не дуже подобався... Зараз взяли філіпс.

arushka
14.02.2012, 11:09
Зараз взяли філіпс.
Можна у ньому місити тісто? Бо мій Філіпс вкляк недавно, але він мав тільки насадку для рідкого тіста, а я його відправила на амбразуру - місила тісто на хліб :(
Тепер теж придивляюсь, але на першому місці у мене тепер функція замісу тіста і мабуть, м'ясорубка. Соковитискач маю окремо. Дивлюсь на Бошівські. Може хто має, які враження?

kati
14.02.2012, 11:13
вже замовила її!
а звідки замовляли( мона в пп)

Iwka
14.02.2012, 11:28
але він мав тільки насадку для рідкого тіста,
саме так. але мені хватає. до випічки хліба ще м не доросла.

Bogdanka
14.02.2012, 13:00
купувати окремо то й же блендер і соковитискач
однозначно!!! якщо фінансові можливості вам дозволяють.
це я вам скажу як власниця кухонного комбайну, соковитискачки, блендеру і зелмерівської мясорубки. у нас все окремо. При чому наш кухонний комбайн бош має такий супер пупер до нічого))) гаджет мясорубку, тому через 2 місяці ми ще електромясорубку окремо докупили.
це моє бачення.

KAPUCHINKA
14.02.2012, 13:24
я теж думаю що краще купити окремо.

Holly
23.02.2012, 16:27
хочу-хочу хлібопічку, але поняття не маю як обрати. Чи потужність грає велику роль, які є ф-ції крім замішування і випікання. на що звернути увагу?
сподобалась така
http://deshevshe.net.ua/img/upload/furnace_kenwood_photo1_197510064183.jpg
Хлебопечка Kenwood BM 450 Мощность 780 Вт Максимальный вес выпечки 1000 г Регулировка веса выпечки Форма выпечки буханка Выбор цвета корочки Таймер есть, до 15 ч Поддержание температуры есть, до 1 ч
а ця в 3 рази дешевша
http://deshevshe.net.ua/img/upload/furnace_zelmer_photo1_221758206733.jpg
Управление устройством: электронное Программы: 12 программ Дисплей: есть Смотровое окно : есть Выбор размера хлеба : 500гр, 750гр, 1000гр Максимальный вес выпечки : 1000гр Мощность: 450 Вт

Seppy
24.02.2012, 12:07
а ця в 3 рази дешевша
То навіщо платити більше? :girl_tender: В мене була Тефаль OW4002 братові віддарувала за 2 тис., а зараз Оріон за 600 грн. і різниці у випічці за рік користування не побачила. Оріон 24W просто має неметалевий корпус і гачок для витягування ножа з випічки.

bioland7
24.02.2012, 12:44
В моєї мами є дві хлібопічки - Gorenje i Zelmer.
Zelmerівська краща, пече теж нічим не гірше, добре,і віконце огляду набагато зручніше і більше.

Kasia
24.02.2012, 14:05
http://deshevshe.net.ua/img/upload/furnace_kenwood_photo1_197510064183.jpg
в мене така. як бачите в простішій нема відтермінування і підримки температури до години. ну і програми тре порівняти.
не агітую. але моя пече ідеально. без зауважень.
за 3 місяці - я не жодного разу не спекла НЕПРАВИЛЬНИЙ-НЕ СМАЧНИЙ - НЕ ВИРІС і т.д хліб. хоча бачу що в початківців - це спостерігається.

п.с. немаю ніяких крутих інгрідієнтів. печу зі звиклої муки.

kati
24.02.2012, 14:14
кенвуд у мами, вже другий рік, задоволена...правда каже що в мене ( в панасоніку) смачніший хліб:)

Holly
24.02.2012, 14:32
панасоніку
а який в тебе панасонік? я ще мулінекс по відгуках знайшла
Одним словом тяжко вибрати. Майже по кожній моделі є протилежні відгуки - від зовсім поганих до хвалебних од :confused:

kati
24.02.2012, 14:45
sd-255, але я б зараз таку не брала...дизайн мені не нра
http://nadavi.com.ua/jpg/64726.jpg

LILY
24.02.2012, 19:59
незнаю куди написати тому пишу тут:
1)чи постійно користуєтесь ХП?
2)хліб з магазину вже некупуєте?
3)і на скільки хватає того буханця?
4)чи потрібна ота купа програм?
5)чи печете Паски в них?для того тре форма?!

Kasia
24.02.2012, 22:05
незнаю куди написати тому пишу тут:
1. так.
2. купую, як ліньки пекти, а на сніданок нема ні кавалка.ліньки часом - бо закидаю 19-20.00, отже 3 години тре чекати, а не завжди хочу.житній не ідеальний печу наразі, тому купую за бажанням.
3.залежить від розміру хліба , сімї, любові до хліба - на 2 особи 750 грам. на 3-4 дні стане- то в мене так
4.думаю потрібно - основний ( житній, білий), франзуцький ( бо я люблю хрумку скоринку), і програма "тісто" ( на вареники , пельмені,булки, хали і т.д. - тобто вимішування+розтій, або просто вимішування). все. програму "джем з фруктів "спробую влітку.
5. паску спече, як хлібчик формою.але я думаю варто в ХП замісити, розстояти, і викласти у звичні форми.

Jeanjerry
25.02.2012, 00:27
1) користуюся постійно.
2) хліб купуємо для різноманіття, чи коли захотілося батону, або немає стільки часу, щоб спекти свій
3) вистачає +/- на 3 дні
4) думаю, що потрібна, захочеться ж інколи інший рецепт хліба спробувати приготувати
5) паску пекли, ну і що що в формі хліба, зате смачна, якщо додати ті інгредієнти, які зазвичай кладете в пасочку (ізюм, курагу)

Seppy
25.02.2012, 01:09
ну і що що в формі хліба,
А в мене є кругла форма в Оріоні 24w і в Тефалі була. Але за 3 з коп. год. можна тільки одну приготувати...

---------- Додано в 23:57 ---------- Попередній допис був написаний в 23:54 ----------

програма "тісто" ( на вареники , пельмені,булки, хали і т.д. - тобто вимішування+розтій, або просто вимішування). все. програму "джем з фруктів "
Це все дійно для мене необхідні функції. бо інакше не було б вдома піци. вареників. пельменів і т.д...
До речі, не подумайте, що агітую за свою Хп, але диспенсер для насіння - зручна штука.

Fleshka
25.02.2012, 01:17

ну і я свої копійки вставлю:
1) Користуюсь щодня попри прогнози навколишніх, вже на протязі 7 місяців.
2) Хіба батон, якщо вже дуже його захочеться, таке було за весь час рази три-чотири.
3) Стараюсь частіше пекти житні і висівкові хліба (в Романа вічні проблеми з кишечником), в моєму панасоніку максимальний йде на 600 грам муки - то кілограмовий, з"їдаєм втрьох за день-півтора.
4) Ага! Єдина програма якою не скористалась - безглютеновий (чи як там правильно) хліб...
5) Скоро Великдень, от і спробую. Планую, як вище писала Кася - вимісити в ХП а вже в формі зробити красоту:girl_yes2:
Успіхів в виборі!

---------- Додано в 00:17 ---------- Попередній допис був написаний в 00:14 ----------

але диспенсер для насіння - зручна штук
О так. Я частенько користуюсь таймером, особливо коли тепла пора року, бо тоді або за місто їдем на весь день, або просто надворі пропадаєм з Романом, тому диспенсер для мене є незамінна штукенція.

Kasia
25.02.2012, 01:21
Хіба батон, якщо вже дуже його захочеться, таке було за весь час рази три-чотири.
йой.дівки, навіть я вже пекла батон. що там того батону. тісто простеньке, ХП вимісить, тіко сформувати і в духовку.є в неті перепис.:girl_bye:

LILY
25.02.2012, 01:42
але диспенсер для насіння - зручна штук

шо то таке?

єдине що мене стримує від купівлі,шр буду той хліб штефкати цілими днями ,я обожнюю свіжий/теплий хліб і розпасусь а скоро весна...

ну в мене дилема,передивилась купу моделей по ХП всі на одне "ліцо" а шо вибрати? я недовіряю таким фірмам як оріон,якась ДЕКС чи як там....а пишуть шо нашо переплачувати якшо хліб ітак смачний вдається, і на дуже дорогу непретендую...

Holly
25.02.2012, 02:17
я недовіряю таким фірмам як оріон,
А я певно візьму оріон, таку як Seppy має. Судячи з відгуків, досить непогана. Хоча мені ще одна мулінекс подобається, вона по дизайну підходить до моєї мультиварки.
і я свої копійки вставлю
а ти яку маєш?

LILY
25.02.2012, 03:29
я певно візьму оріон

то яка модель?

---------- Додано в 00:27 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:45 ----------

все побачила.Питання до Seppy:и не смердить пластмаса,направду той диспенсер такий шумний?

і питання до всіх:як Ви випікаєте хліб без тих дирочок? http://s017.radikal.ru/i437/1202/f6/26057a2e2839.jpg[COLOR="Silver"]

Jeanjerry
25.02.2012, 12:39
З дирочками.

Fleshka
25.02.2012, 12:50
а ти яку маєш?
Панасонік 257-й.

---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:47 ----------

направду той диспенсер такий шумний?
Хто сказав що шумний??? Вперше чую. Чого б йому шуміти? Він просто відкривається в певний момент в кінці замісу і з нього висипається вміст в тісто, от і все.

---------- Додано в 11:50 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

к Ви випікаєте хліб без тих дирочок?
Ну то хіба після замісу викладати в форму і пекти в духовці)))
Але в мене дирочки не такі виходять як на фото, поменьше в розмірі...

hrystusja
25.02.2012, 13:04
А я певно візьму оріон, таку як Seppy має.
також задумувалась над хлібопічкою і після пошуків в інтернеті та бесіди з знайомими зробила висновок що дешевша Оріон абсолютно нічим не гірша а ніж ті дорожчі. Тому скоріше за все також її візьму.

Jeanjerry
25.02.2012, 14:08
http://4.static.slando.com/photos/live/30/hlebopechka-rtc-austria_39869130_1_F.jpg
Маю таку хлібопічку. Цілком нею задоволена, і не прийшлося переплачувати за бренд.

Kasia
25.02.2012, 14:45
на мою думку, той диспенсер і не такий необхідний.
по -перше, не кожний хліб потребує додатків - насіння і т.д. трави спеції на початку можна кинути - ні на що не впливає, бо вони і так дрібні
по-друге, хлібопічка дає сигнал на 20 -25 хв. по те що можете ЩОСЬ всипати-добавити.
отже, від початку замісу -20 хв - то не термін щоб почекати і засипати ложкою.
ну звісно, якщо вже кортить йти гуляти,а не чекати 20 хв.- то диспенсер потрібний.
але я б не йшла. бо варто підглянути до колобка тіста, чи все ок.

Ука
25.02.2012, 14:50
Цілком нею задоволена, і не прийшлося переплачувати за бренд.
моя - візуально ідентична, але з іншим "брендом". І теж дешева, як борщ. Але чомусь після 3х років юзання частенько почав "падати" хліб. Чи то вже не так "гріє" чи не зовсім щільно кришка пристає.

Jeanjerry
25.02.2012, 15:13
Знайшла таку інформацію про свою хлібопічку RTC: "Она же известна и под другими именами: Клатроник, Дэу, Орион итд. Это встречается часто и не только среди хлебопечек. Например для Сименса некоторые модели стиралок делает итальянский Силтал. Производитель по заказу может любое название сделать. Заказчики сами не выпускают, но продают дороже, пользуясь своим брендом, и им это выгодно. Панасоник сам для себя хлебопечки делает и больше ни для кого. Про других не знаю. Главное, чтобы работало хорошо, но бывает, что приходится переплачивать за "имя", которое не имеет никакого отношения к производителю товара".

LILY
25.02.2012, 16:46
Хто сказав що шумний???

то всьо відгуки,може то в твоєму панасі тихий, а в оріні шумний.

Ну то хіба після замісу викладати в форму і пекти в духовці)))

а можна після замісу витягнути ту лопатку і поствити назад пекти???)))

BlackTee
25.02.2012, 21:50
Маю таку хлібопічку. Цілком нею задоволена, і не прийшлося переплачувати за бренд.
В мене така ж сама, тільки Оріон. Купляла 2 роки тому по акції за 299 грн :girl_crazy:.
Пече добре, поки що претензій до неї не було.

LILY
25.02.2012, 22:25
ходила нині в фокстрот,дивилась/мацала хлібопічки,по вигляду дизайну сподобалась філіпс, ось ця нууу дуже компактна але по відгуках недуже( коштує 1100 грн.http://s49.radikal.ru/i126/1202/ef/5774c765e5d0.jpg
далі оріон http://s006.radikal.ru/i214/1202/14/a9c697493032.jpg вигляд дешевенький, але має 2 форми кругла і стандарт, і диспенсер,ціна 750 грн.
і цей оріончик,ціна вроді 350 грн,акція, сподобався дизайн і колір беж з салатом,ніжно виглядає)))але одна форма і не диспенсера ну і відгуки 50/50http://s59.radikal.ru/i163/1202/c2/b7bd5a24337c.jpg
По функціям вони всі однакові.різні тільки ціни.Продавець казала краще брати мулінекс або LG або філіпс,оріони каже кому як повезе,бувало повертали....я от непроти оріонів,але на скільки його хватить?!і що з того всього вибрати???

kati
25.02.2012, 23:09
як Ви випікаєте хліб без тих дирочок?

то ще нпаевне від моделі хп залежить- в панасоніку в мене немає дирок, є пласкі отвори, тонкі, а от в кенвуді у мами дирки більші набагато. Ну і в мене наприклад жодного разу ще не залишались лопатки в хлібі, а в мами частенько лишаються

направду той диспенсер такий шумний?
та то ти напевне про щось інше читала- диспенсер просто напросто дверка,що автоматично відкривається ..там шуміти нема чому

Holly
26.02.2012, 21:42
і цей оріончик,ціна вроді 350 сьогодні в КК хтіли за нього 450грн.
Мені не сподобалась((( відеречко маленьке, ну і те що біла.