КПК

Показати повну версію : Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

Сторінки : 1 2 [3] 4

AilataN
08.01.2011, 09:29
Бадяга,в аптецi,по iнструкцii.

носик
08.01.2011, 13:50
Купила вже мумійо. Походила по аптеках. Кажуть, що "розмітають його на ура". А я все ходжу із аптеки до аптеки, посміхаюся і думаю :"То все наші ДП"))):girl_in_dreams:
Увечері буду розбиратися. Забрала останню пачку на сьогодні в районі. дісталися таблетки

preciosa
08.01.2011, 14:48
Хочу поділитись з вами кількома рецептами масок для жирної, проблемної шкіри або шкіри з демодексом.
- маски з білої глини добрі при прищах, а з голубої - для матування жирної шкіри; найкраще їх використовувати 1р/тиждень, можна скатувати і це буде як гоммаж; щоб дуже маска не засихала на обличчі - у неї треба додати каплю гліцерину;
- до глини можна додати трошки саліцилової кислоти і аспірину;
- добре знімає запалення і почервоніння взбитий білок+мелений геркулес. Нанести на обличчя на 15хв і змити теплою водою; можна протерти обличчя взбитим білком+трошки спирту;
- дуже добра морквяна маска, також знімає запалення;
- для жирної шкіри добре підходить огірок тертий - як маска;
- добре помідорна маска, але якщо нема алергії;
- терте яблуко має кислоти, це свого роду легкий пілінг, до 2ст.л. тертого яблука можна додати 1ч.л. спирту або замість спирту молока;
- до одної частини картопляного пюре додати 1ст.л. меду, тепле молоко і накласти на обличчя на 20хв - знімає запалення;
- з усіх цитрусових для такої шкіри найкраще сік грейпфрута - протирати;
- з трав добре відвари ромашки, календули; з ефірних олій - чайне дерево, іланг-іланг;
- сік алоє+спирт (4:1) - поставити в холодильник і протирати;
- безколірну хну змішати з водою і нанести на 20хв і змити;
- для шкіри з демодекозом добре мазь бензил бензоату (3 тижні мастити, а потім здати аналіз на демодекс);
- парові ванни, особливо для демодексу категорично заборонені;
- точково можна протирати розчином хлорофіліпту - він добре діє від стафілококу;
- 1ч.л. етилового спирту+огірок натертий+присипка баніацин або цинк - нанести на обличчя, це добре заживляє;
- глина+лимонний сік+мед - нанести і все обличчя покрити плівкою;
- 2ч.л. спирту+сік грейпфрута+1-2 краплі гліцерину.
Ці рецепти я брала з відео дівчини, яка рекомендувала ці рецепти.

veronka
08.01.2011, 16:46
дівчата, а як робити маску для волосся з гірчицею і настоянкою перцю?

Грильяжка
08.01.2011, 17:26
jalatan, я давно хотіла запитати, чи є якісь суміші трав, олійки, які сповілюнють ріст волосся в небажаних місцях, а можливов і зупиняють?

kristas
08.01.2011, 18:44
Особисто я з гірчицею роблю так: сухий гірчичний порошок, і добавляю цукор ( чим більше цукру, тим зліша (пекучша) гірчиця. Добавляю трішки води, шо ю не було дуже рідки, а така кашка оптимальна для намазування. Іноді якшо є бажання то добавляю якоїсь олійки. Але дослідила, що треба трошки почекати і дати тій суміші настоятись, тоді гірчиця і цукор входить в реацію, і потім вже на голові краще пече. Тоді ту кашку наносите на шкіру голови, наверх кульочок і рушник, чи шапку, і так ходите. Час залежить від інтенсивності печіння, приблизно до пів години.

Грильяжка
08.01.2011, 19:37
Зробила масочку з рицинової олії, результат був помітний одразу, пори відкрилися, шкіра посвітліла, чорні прищики як голочки повилазили. Я дуже задоволена

носик
08.01.2011, 19:47
наклала скраб із кави та потім мумійо. живіт червоний і має прищики, трішки пече

Oliusia
08.01.2011, 20:12
Зробила масочку з рицинової олії,
Грильяжко,а можеш написати рецепт?

Грильяжка
08.01.2011, 20:20
а можеш написати рецепт?
Форумляночка jalatan виставляла кількома сторіночками раніше. Я зробила просто, після душу коли шкіра розпарена нанесла олію на Т зону легкими масуючими рухами,через хвилин п"ять знову легенько втерла, через п"ять знову, а через десять хвилин змила олію теплою водою і потім трішки поскрабила(то вже так собі придумала) і все))))

AilataN
08.01.2011, 20:58
Щоб зменшити рiст волосся е одна штука-папаiн,десь рiк назад експериментувала з ним на подрузi,бо сама й так мало волохата.))пiсля депiляцii вона наносила його на шкiру(ноги,а потiм осмiлiла i мастила навiть над верхньою губою)результатом вона була задоволена,волосинки росли все помалiше i стали тоншi.Але!пекло сильно,що я тiльки не додавала...i ,пiсля другоi порцii,бiльше вона не захотiла .
Е ще настоянка грецького горiху,кажуть класно тормозить рiст,але особисто не пробувала.Дякую,що нагадала,бо в мене е банка пiвлiтрова настоянки,треба поекспериментувати.

---------- Додано в 20:58 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

Носик,будь-ласка,з експериментами помаленьку!не скрабся чистою кавою,змiшай з травками,вiвсянкою,без фанатизму!мумiйо активний продукт,тому алергiчнi реакцii не виключенi,треба починати з маленьких дозувань,перевiрити в куточку на тiлi.
Зараз намасти скоренько чимсь з пантенолом,кремом дитячим.

Грильяжка
08.01.2011, 21:27
а чи можна рицинову олію наносити не лише не проблемну в мене Т зону, а на ціле лице? І чим після змиття олії найкраще зволожувати лице, чи то вже без потреби?

носик
08.01.2011, 21:34
я додала: гель для душу, морська сіль з іланг ілангом і кави.
а потім мумійо на кремі. зараз прищики посходили. подивимося що буде зранку.

jalatan, а можна давати ромашку, кору дуба, череду? в мене того добра повно а застосувати куди незнаю
пи.си. дякую!!!

kristas
08.01.2011, 22:11
настоянка грецького горiхуа чого саме???їстивно серединки :) чи тої зеленої шкірки??? я як то ним користуватись?

AilataN
08.01.2011, 23:33
В мене настоянка листя i зелених горiхiв,спиртова.пишуть,що треба змащувати соком з горiхових шкаралуп зелених мiсця де забагато рослинностi,думаю що екстракт можна випарити i додавати в лосьйон.попробую.
З перетинок,напевно,теж пiдiйде,бо дiе вiн завдяки дубильним властивостям.в шкаралупках дубильних речовин 22%,в перетинках теж досить,не памятаю скiльки.
Касторку можна й на все лице намазати,але змити,бо все таки це масло для сухоi шкiри,за один раз нiчого не буде,а якщо постiйно,то блистiти буде личко,а нам того не треба...я рицину дуже люблю,особливо пiд очка,косметику нею добре знiмати,але краще ii в сумiшах з iншими маслами використовувати,до речi!вона вiдбiлюючий ефект також мае.!
Пiсля очищення звичайно,що дуже добре шкiрочку протерти якимсь вiдваром,вона дуже гарно "вип'е" все,що нанесеш.для жирноi шкiри-календула,звiробiй,подорожник,хвощ,iт.д.а в принципi кожна травка буде добра...

Rona
09.01.2011, 01:25
jalatan (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=31755), а якби я свою шкіру почистила касторкою, то потім змити чим? милом чи відваром? (олія вже куплена, чекає свого часу використання, тілько не панімаю чим змити)

AilataN
09.01.2011, 11:54
Змивати теплою водою,рушничком,рукавичкою махровою,легенько стираючи,два-три рази,керуйтесь своiми вiдчуттями.мильногонiчого не треба,як на мене,якщо шкiра вам зажирна,пройдiться убтаном...потiм вiдварчиком якимсь,якщо вiдчуете потребу,зволожуючим кремом ,на завершення.

---------- Додано в 11:54 ---------- Попередній допис був написаний в 11:41 ----------

Носик,ви напишiть яке добро в хатi маете,розберемся,що куди давати?)))
ще,дiвчатка,я б все таки,натуральнi продукти не змiшувала з засобами магазинними. Якщо скраб з травами,то вже краще змiшати з росл.олiйкою,а не з гелем для душу,якщо якийсь аптечний препарат,то краще з водою,або ,знову ж таки ,олiйкою.
В пром.засобах е речi(консерванти,стабiлiзатори,i т.д.)якi,з'еднавшись з речами,якими ви хочете iх збагатити,можуть дати дивнi реакцii.тут чим простiше,тим краще.багато е порад,як збагатити той чи iнший крем ефiрними маслами,не радила б такого робити,по тiй самiй причинi.

Rona
10.01.2011, 22:46
знайшла рецепти сумішей олійок для куперозної шкіри і нинька купила олію жожоба (яко основу), розового дерева, розмарину і лаванди, закалатала разом в пляшечку з дозатором і буду мацькати своє личко замість крему :)

AilataN
10.01.2011, 22:53
Рона,на вашу шкiру жожоба не затяжка буде?в мене мiлiуми вiд неi...
А ефiрки хорошi пiдiбрали!

Rona
10.01.2011, 23:15
jalatan (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=31755), я не розбираюсь чи затяжка чи ні :) зробила по рецепту, там ще треба було б олію таману навпіл з жожоба, але не знайшла її... може якось буду в Срібних джерелах то пошукаю там :)
короче, буду спостерігати за шкірою :) психосоматика каже, що купероз від нервів, надмірної емоційності, тому основні зусилля прикладатиму на роботу з причиною, а по ходу допоможу шкірі ззовні... (глибоко переконана, що кожній болячці є пояснення з голови... а ефірні олійки просто обожнюю... запах в хаті стоїть неймовірний! :girl_in_love: )

AilataN
11.01.2011, 00:41
Для догляду змiшаноi шкiри пiдходять легкi масла.(здаеться,я вже писала)
якщо брати тяжкi масла , а жожоба це взагалi , по сутi, вiск, буде бiльше утворюватись комедонiв,тобто пори забиватимуться,а ще мiлiуми(просянки,бiлi вугрi) будуть вилазити.
Психосоматика-основа всього.
Але якщо на шкiру наносити речi не пiдходящi,тут внутрiшнiй спокiй не допоможе.
Робiть нахил на вiдвари трав,ефiри,масла в пропорцii не бiльше 15-20 %.

Rona
11.01.2011, 07:11
Робiть нахил на вiдвари трав,ефiри,масла в пропорцii не бiльше 15-20 %.
з цього місця можна детальніше? :) і які олії легкі (крім рицинової)?

AilataN
11.01.2011, 10:10
Я мала на увазi,що краще робити вiдвари i в них додавати масла,в 100 гр сумiшi масла 15-20 грам,i туди ефiрки. Е змiт робити менший об'ем.
В мене також змiшана шкiра,куперозна,(ще всякi гадостi на нiй е,iх видно коли на себе "забиваю"))) то такi протирки (це майже крем,тiльки без емульгатора)пiдходять найбiльше,маслянi сумiшi не пiдiйшли. Але!все дуже суб'ективно,керуйтесь своiми вiдчуттями!
В декого масла,якi рахуються легкими на шкiрi лежать каменем.
Маслянi сумiшi наносити на зволожене лице!це важливо.
П.с.а як вам жожоба?
Не,рицина не легке,воно добре проникае.

Rona
11.01.2011, 16:44
на разі дуже файно себе чую :) шкіра така гарненька стає :) може ще через то, що намагаюсь не вживати спиртне і не бавитись канцерогенними паличками, через які в мозгах судинки тріскають :connie_pull-pigtail маю ще книженцію "Укрощение строптивого" про емоц.розум, будем підкорювати :girl_cool:

ото відповідь наваяла на питаннячко "а як жожоба"? :girl_blush2:

п.с. як хвилююсь, то здираю на обличчі всі нерівності, які потім запалюються і краса неземна стає)))) нема кому то пальцях тріснути добре))

Mazerati
13.01.2011, 10:50
Дівчата, в мене виникло таке питання: намастила я вчора на голову оливкову олію, проходила з нею 3-4 години. Всі знають, що оливкова олія корисна для волосся. Але чим ми її змиваєм? шампунем (принаймі я).
І от цікаво чи після того змиття шампунем залишилась на моєму волоссі хоч якась користь від тих 4-ьох годин ходіння по хаті з олією на голові???..

atma
13.01.2011, 11:30
Доброго всім настрою.
Вище, я прочитала що, в домашні креми та маски додають ефірні олійки, це звичайно добре, але нам здаеться чим більше, тим краще. Коли я, була ще зовсім юною, зімною трапилась така історія: Якось в сауні, розпарившись, намастила обличчя оліею "Санталового дерева", обличчя горіло в пеклі, дві години, добре що не згоріло.:girl_blush2: Притримуйтесь пропорцій.

п.с. в темі "МІНЕРАЛЬНА КОСМЕТИКА З ЦІЛЮЩОЇ ГРЯЗІ САКСЬКОГО ОЗЕРА (БЕЗ ХІМІЧНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ)" проводиться ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОНКУРС, запрошую прийняти участь. Переможці, отримають призи, від даної торгової марки.:girl_dance:

Tempernice
16.01.2011, 10:53
за рецептом
jalatan (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=31755) зробила собі убтан з вівсянки, збору трав "елекасол" і рожевої глини і вже другий тиждень майже щоденно роблю маску на обличчя,я в захваті від ефекту, моя переморожена і пересушена шкіра отримала нове життя, навіть колір нормалізується із сіро-зеленого у природно рожевий. Щиро дякую за чудовий рецепт:i_am_so_happy: Хочу спробувати ще скрабчик для тіла зробити, але все забуваю купити морську сіль

---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:42 ----------

цікаво чи після того змиття шампунем залишилась на моєму волоссі хоч якась користь від тих 4-ьох годин ходіння по хаті з олією на голові???..
Я якось теж задавалася тим питанням, бо робила маски з олійками для волосся регулярно, а ефекту ніякого не бачила, одну пацьканину. Це в період, коли особливих проблем з волоссям не було. І тільки після невдалого мелірування, коли волосся було страшно попалене і пересушене маски з олійками і вітамінами (А і Е) діяли просто вражаюче, зникла пересушеність, появився блиск і навіть на дотик волосся стало приємнішим. А змивала завжди шампунями. Тоді зробила висновок, що маски діють, просто для безпроблемного волосся важко помітити результат

atma
16.01.2011, 11:19
Час в радість.
Антиоксиданти, які запобігають процесу старіння, знаходяться в багатьох фруктах, в яких більше можна взяти інформацію з нета.
Завжди роблю масочку, з фруктів в яких більше всього антиоксидантів, але які відповідають сезону. Натерти на дрібній терці додати зовсім трішки оливкової олії (краще першого холодного віджиму) тримати доки ненадоїсть, час від часу замінювати новою порціею. Робити як профілактику, шкіра довше буде залишатись молодою.
Фрукти обов"язково вибирати тільки сезонні, та місцеві, в заморських та не сезонних багато пестецидів, можна до дерматолога попасти.

__________________________________________________ ______________
п.с. в темі "МІНЕРАЛЬНА КОСМЕТИКА З ЦІЛЮЩОЇ ГРЯЗІ САКСЬКОГО ОЗЕРА (БЕЗ ХІМІЧНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ)" проводиться ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОНКУРС, запрошую прийняти участь. Переможці, отримають призи, від даної торгової марки.

kristas
16.01.2011, 17:21
Сьогодні я експерементую :) знайшла свою настоянку з зелених горіхових шкірочок. намастилась...цікаво, коли і чи буде взагалі ефект (менше волосся), але від тої настоянки така засмага файна, як з моря :)

---------- Додано в 17:21 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

Tempernice ткніть носом мене в той рецепт, а то шось перечитую останні сторінки, і шось мене засліпило, знаю шо десь був, а не можу знайти :)

Tempernice
16.01.2011, 21:26
Tempernice ткніть носом мене в той рецепт, а то шось перечитую останні сторінки, і шось мене засліпило, знаю шо десь був, а не можу знайти
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=873657&postcount=477

---------- Додано в 21:26 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

настоянку з зелених горіхових шкірочок. намастилась...цікаво, коли і чи буде взагалі ефект (менше волосся)
Відпишіться, будь ласка, після якогось періоду користування настоянкою чи діє, справді цікаво

kristas
16.01.2011, 21:55
обов"язково. тльки напевно важко буде той ефект вгледіти, хоча :) сиджу зараз з ногами як у мулатки, файно :)

apelsyn
17.01.2011, 14:15
jalatan, дякую за пораду про убтан!!! Я вагітна і шкіра стала чутлива і посилився купероз. Робила так: по 1 ч.л- календула, ромашка, липа, шавлія, 2 ч.л - солодка, 4 ч.л - зелений чай, 4 ч.л. -вівсянка. Вчора спробувала, залишила хв на 5 як маску- дуже сподобалось. Після убтану на вологе лице нанесла 2 каплі персикового масла.:girl_spruce_up: Краса неземна))))
Убтан застосовувати вранці і ввечері?? Чи тільки ввечері? Хочу ще миндаль мелений додати- спеціально куплю сьогодні, читала, що пом"ягшує шкіру.

AilataN
17.01.2011, 22:35
дуже рада, що поради пригодились! Ще треба подякувати аюрведi i давнiм рецептам, якi ми можемо, трохи змiнюючи i пiдпасовуючи пiд наш шалений ритм життя, використовувати, зменшуючи, хоча б трохи, вплив хiмii на наш органiзм...до того ж це цiкаво, а деяке знання трав i масел в життi може пригодитись... Kristas, тiльки не пересушiть шкiру настоянкою, вона у вас якоi мiцностi?
В мене убтан через день, часу бракуе, та й потреби нема, бо ще молочко, тонiк, то вистачае,...а ви соби пробуйте, як вам буде краще...

kristas
18.01.2011, 19:26
про міцність ненаю:girl_flirt: але сьогодні шось вже не мастилась, почекаю...
зате зробила собі убтан. додала вівсянки правда пропорцій не дотримувалась. а все так, на око...бо воламалась моя кофемолка, то молола насадкою від міксера, то вся кухня була в тому:), елекасолу, і ше так трошки кропиви, листочків смородини, липи,ше якийсь збір мала, насіння льльону,трішечки меленого мигдалю, куркуми..і здається все :) зараз буду пробувати...

veronka
18.01.2011, 21:31
зараз буду пробувати...
і як ефект?:girl_tender:

kristas
18.01.2011, 21:40
ніби нічого, шкіра зразу така гладенька, на дотик приємна, але бачу шо треба якийсь кремчик, бо шось суха...але от мені цікаво, як ви наносите ту суміш, вона в мене шось трохи відпадає, і така суцільна маска не виходить, а так місцями більше, місцями менше.

Грильяжка
18.01.2011, 22:32
люди, я так хочу зробити собі убтан, що завтра побіжу і куплю кавомолку, бо не маю, забацаю і буду чіча-ляля. jalatan який збір трав для убтану порадите для сухої шкіри?

kristas
18.01.2011, 22:59
я теж вчора думала іти купувати кавомолку :) але згадала про міксерну насадку, не була впевнена чи вона подрібнить, але нічого справилась:)

AilataN
18.01.2011, 23:32
дiвчатка, основне вважайте на чому замiшувати!для сухоi шкiри-кефiр жирний, вершки,сметанка,олii -авокадо,мигдаль,пшениця,конопля,соняшник теж,тильки не рафiнована!
Для сухоi шкiри трави-ромашка!петрушка!мята,кропива,тисячолистник,троянд а!,солодка,липа!
Все доступне, е в аптеках. Прочитайте ще тему *косметика своими руками*

kristas
19.01.2011, 00:19
а по ідеї, шкіра після вмивання повинна бути зволожена, щоб не було потреби використовувати крем??????????

AilataN
19.01.2011, 00:46
певно,що повинна видчуватись зволоженисть,наповненисть шкири, якщо нормально пидибрати пропорцию трав-вивсянки(а вона не така проста,як нам здаеться!)-глину додати, а ще додати те,що нам подобаеться интуитивно- по назви,по запаху,на дотик,по сприйняттю ..

[/COLOR]соррi за мобильний интернет,за помилки
якщо ви не вiдчуваете достатньо зволоження на шкiрi,то пiсля убтану на зволожене личко пару крапель! Не багато !масла .
Вiдповидно до вашого типу шкiри.
Признавайтесь,на чому замiшували и яка у вас шкiра!?

Грильяжка
19.01.2011, 08:18
ще не змішувала та планую змішувати на кефірі:girl_yes2:

Mazerati
19.01.2011, 09:53
jalatan , ще будь-ласка, про жирну шкіру напишіть. які трави і на чому замішувати?

kristas
19.01.2011, 12:19
про саму суміш писала вгорі, а замішувала поки на воді...і додала пару капель олії жожоба...але без крему ну ніяк, сухо!!!! Шкіра, завжди думала шо жирна, але то напевно тільки влітку, блистить...азараз суховата, або комбінована...

Tempernice
19.01.2011, 13:52
як ви наносите ту суміш, вона в мене шось трохи відпадає, і така суцільна маска не виходить, а так місцями більше, місцями менше.

В мене теж спочатку не дуже рівномірно наносилось, але коли добавила глину, почало наноситися досить гарно. Замішую почергово або теплою кип"яченою водичкою, або молоком, або на олійці виноградних кісточок. В мене шкіра комбінована, ближче до жирної в теплу пору року

---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:46 ----------

І та, крем всеодно наношу після маски з убтану, мені так комфортніше. Спершу протираю тоніком, потім крем.

AilataN
19.01.2011, 15:01
Убтан- це засіб для очищення шкіри, про це не треба забувати, тобто він наноситься і змивається, якоїсь супер-лікувальної дії він в собі не несе. Також треба враховувати - якщо на шкірі є гнійничкові запалення убтан не бажано використовувати в якості скраба, а як маску-супер.
Для жирної шкіри- біла глина, хвощ,календула,березові бруньки,кропива,звіробій,дубова кора(якщо вам до тридцяти),замішувати на водичці,до речі сьогодні всі свяченої набрали? на личко так гарно її використовувати,це надає трохи більше змісту догляду за собою....на кефірчику дуже добре для жирної шкіри.
Після убтану як кому,мені достатньо тоніка з малим вмістом масел,комусь потрібно гарно-жирного крему, дивіться по своїм відчуттям.
Тушку я активно тру убтаном, а на личко більше подобається запарити його і суміш нанести.
Ще забула-зе бест оф зе бест -ламінарія! як її класно в суміш додати,вона розбухає,додає клейкості,убтан краще тримається ,а зволоження яке,ну просто чудо!:girl_claping:
як добре з компом писати,я щаслива!ще раз перепрошую за попередній правопис)))))))

носик
19.01.2011, 15:05
хотіла спитати про маленькі білі прищики. внутрішні. Здебільшого біля -довкола очей їх зустрічаю. що то таке? і як позбутися?
потрібно йти в косметичний кабінет.
прищі ті не набирають

Грильяжка
19.01.2011, 15:50
зе бест оф зе бест -ламінарія
а де її придбати, чи можна перемолоти лист норі, той що для суші?

AilataN
19.01.2011, 17:35
в аптецi, сушена в пачках продаеться

AilataN
20.01.2011, 10:46
носик, то мiлiуми, або просянки, забирати краще у косметолога.
кажуть ,що це проблема внутрiшня,щось з печiнкою, та в мене вони з'являюються коли мажу на лице невiдповiдний крем«коли комусь роблю,завжди першим дiлом на себе пацькаю»,а потiм зразу бачу мiлiуми,е шкiра з такою властивiстю,що вони зразу вилазять...можете вiдслiдкувати,помiнявши кремчик пiд очi.
забрати iх досить легко, але краще у лiкаря, тим бiльше бiля очей.

kristas
20.01.2011, 14:57
От, що ще знайшла про убтан Убтан – это паста для лица и тела, состоящая из орехов, муки, перемолотых трав и масел.

Процедура ухода с его применением, глубоко очищает кожу, делая её гладкой, свежей и бархатистой.

Вот рецепт традиционного убтана для очищающего массажа:

- 1 ч.л. горчичного или кунжутного масла

- 4 ст.л. гороховой или пшеничной муки

- щепотка куркумы

Все перемешиваете, добавляете воды до состояния пасты и наносите на кожу тела и лица массирующими движениями. Смыть, как только паста подсохнет.

Этот вариант больше подходит для жирной кожи. Можно, кстати, использовать рисовую или овсяную муку, а для сухой – чечевичную, а лучше – хорошо перемолотый миндаль.

Главное для убтана – мелкий помол всех входящих ингредиентов, т.к. он для ежедневного применения и заменяет мыло, скраб и маску. Т.е. это средство 3 в 1. У вас должна получиться настоящая пудра-порошок.

Если перемалывать травы нет возможности, то можно купить уже расфасованные в фильтр – пакеты.Для убтана это конечно крупновато, зато для скрабов и масок подходят. Почитайте составы уже готовых аптечных сборов – урологических, противовоспалительных, желудочных – там, порой, можно встретить нужное сочетание трав.

Cочетания трав, которые можно взять за основу:

Для жирной кожи

№1 Календула, крапива, солодка, липа, зверобой, шалфей, чабрец, листья или почки березы, хвощ.

№2 (антибактериальный)

Мята, эвкалипт, плоды, рябины или калины, эхинацея, зверобой, солодка, липа, календула.

Для сухой кожи

№1 Льняное семя, солодка, шалфей, мать-и-мачеха, василёк, липа, мелисса, тимьян, миндаль.

№2 (при повышенной сухости)

Миндаль, лепестки розы, липа, аир, льняное семя, ромашка, солодка, тимьян.

Для проблемной, склонной к воспалениям кожи

№1 Ромашка, календула, эхинацея, солодка, аир, ягоды рябины, липа, череда

Мера измерения – чайная ложка.

Основные правила приготовления убтана

- травы должны быть хорошо высушены

- очень мелко перемолоты

- для улучшения моющего эффекта, в состав включать солодку или семена льна

- для смягчения и питания добавлять миндаль и кунжут

Полученное сырье складываете в баночку и каждый день перед приемом душа натираетесь.

Важно, чтобы в этот момент вы думали о чем-то приятном и представляли как оздоравливается ваша кожа. Тогда и эффект проявится быстрее. Мыло после этой процедуры не рекомендуется использовать.

Чем разводить убтан:

- для сухой кожи добавляем сухое молоко, смешанное с водой, сметану или сок алоэ

- для жирной кожи лимонный сок, йогурт или розовую воду

Эффективность убтана повышается, если добавить подходящую вам глину, любые перемолотые сушеные фрукты, крахмал, соль, аскорбинку в порошке, ламинарию или фукус.
Способ применения:
1. Вариант - Положить в чашку две - три столовых ложки порошка Убтана, добавить одну - две столовых ложки растительного масла (кунжутного, оливкового, подсолнечного, кукурузного или горчичного), развести смесь теплой водой (или молоком) до консистенции сметаны. Нанести на тело и лицо. Пасту на теле можно слегка растереть в течение 2-3 минут, затем все смыть теплой водой.
2. Вариант – Нанести на тело две-три ложки теплого растительного масла (кунжутного, оливкового, подсолнечного, кукурузного или горчичного), затем приготовить пасту Убтана без масла, нанести ее на смазанное маслом тело и лицо, слегка растереть и через 2-3 минуты смыть.

Mazerati
21.01.2011, 10:30
щепотка куркумы
а "ехфект загару" не залишиться після такого убтану?

freestail
21.01.2011, 17:30
Прийміть і мене на форум!?маю повідомити,що проти випадання волосся допомагає маска з Сакської грязі :girl_tender:

atma
21.01.2011, 17:42
Прийміть і мене на форум!?маю повідомити,що проти випадання волосся допомагає маска з Сакської грязі
Дякую що Ви так високо оцінили властивості маски, але думаю що нас можуть запідозрити в злочиній змові. Краще розповідайте про маску. як маете що на сторінці моеї теми.
Вибачте.

__________________________________________________ ______________________
МІНЕРАЛЬНА КОСМЕТИКА З ЦІЛЮЩОЇ ГРЯЗІ САКСЬКОГО ОЗЕРА (бЕЗ ХІМІЧНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ)

Руда Лисиця
21.01.2011, 18:03
вже майже два місяці користуюся замість шампуню звичайними мильними горіхами. І я вам скажу: я дуже задоволена. Раніше мала страшні проблеми із волоссям коли міняла шампунь - така іноді лупа(мабуть як алергічна реакція) з"являлася, що мамцю рідна. І навіть з хеденом лупа в мене вже не зникала. А зараз - майже немає, ледь-ледь видно, кінчики перестали сіктися(і це при тому, я волосся переважно сушу феном), волосся стало грубшим і пишнішим. Враховуючи ще й, що зараз зима....
Ось вона, сила природи:girl_in_dreams:

kristas
21.01.2011, 18:13
"ехфект загару"
:) ні, тому що я її дала зовсім трішички, на цілу батьку десь пів чайної ложечки ...

AilataN
22.01.2011, 11:39
для того щоб простiше було орiентуватись у вибрi трав можна iх тестувати на смак, це приблизно, але бiльш-менш просто. Наприклад-вiдвар або напар мае солодкавий або приемний смак то вiн пiдходить для сухоi шкiри, якщо смак гiркий, терпкий то бiльше для жирноi, якщо кислий( наприклад вiдвар ягiд- клюкви,калини)то мае кислоти, для всiх типiв, як зволоження,легке пiлiнгування,смак сильно терпкий-тонiзацiя шкiри.
приклад-у вас шкiра комбi, зверху трохи зневоднена, тонус понижений, вiдвар мае бути середньо гiркуватий, злегка терпкий і кислуватий- ромашка,календула,хміль,хвощ,калина,зелений чай.
Якщо у відвара насичений темний колір(дубова кора,чорний чай) то він містить дубильні речовини.
Відварчики-напари перед використанням на шкіру добре проціжувати,через марлю,косметичні спонжі(ватку),а ще краще через кавофільтри.

---------- Додано в 11:39 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

користуюся замість шампуню звичайними мильними горіхами
А як ви їх використовуєте?замочуєте,чи як? де берете? яшукала у Львові,правда не дуже активно,то так і не знайшла,а по нету не дуже хочеться замовляти.

kristas
22.01.2011, 12:22
де берете?
о, і мені цікаво...я взагалі вперше про такі пчула :) почитала в неті, зацікавилась. А на довго їх вистачає?

Руда Лисиця
22.01.2011, 13:04
А як ви їх використовуєте?замочуєте,чи як? де берете? яшукала у Львові,правда не дуже активно,то так і не знайшла,а по нету не дуже хочеться замовляти.
в маленькому мішечку мну в гарячій воді, тоді вода зафарбовується в коричневий колір, і коли вже в воді мию, то ще витискаю піну на волосся. Першого разу ефект був якийсь..не вражаючий..Чи то волосся так забилося хімією, чи що..Але за пару раз наловчилася і взагалі трачу часу не більше ніж із шампунем. Важливо також обов"язково в чистій воді прополоскати волосся.
Горіхи я брала в гуцулянки

---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

А на довго їх вистачає?
вистарчає надовго. Я одну порцію двічі використовую. Або помию голову і ту порцію ще для дрібного прання використаю. З 1 кілограма потратила мабуть грам 150 максимум. З точки зору економії - дуже вигідно.

Rona
23.01.2011, 08:27
Дівчата, будьте обережні з використанням суміші чистих олій (маю на увазі, що крім олій більше ніц не мають)... в мене була така висипка, цілий тиждень сходила... треба то дуже прискіпливо вибирати

atma
23.01.2011, 10:42
Вчора прогулювалась по набережні в Ялті, хлопці злапали акулу чорноморську "Катран" http://i005.radikal.ru/1101/82/2e92c187dc2ct.jpg (http://radikal.ru/F/i005.radikal.ru/1101/82/2e92c187dc2c.jpg.html)(це вона) та продавали, я собі згадала що жир акули використовуеться в косметиці та дуже корисний, може хтось знае якісь рецепти масочок, які виготовляються із цього "звіра"

AilataN
23.01.2011, 18:18
тобто рибячий жир? Всередину корисно точно.а на лице запах не дозволить напевно?

atma
24.01.2011, 13:57
тобто рибячий жир? Всередину корисно точно.а на лице запах не дозволить напевно?
Так риб"ячий жир. Може іменно жир акули, або її плавники, чимось цінні? В складі деякої косметики вказуеться іменно жир акули.:girl_spruce_up:

kristas
24.01.2011, 19:11
jalatan, я от знайшла суміш трав у себе вдома (корінь кульбаби, корінь петрушки, мята, кора крушини, квіти календулт, суцвіття кріпцю), чи доцільно використати таку суміш для убтану????

AilataN
24.01.2011, 19:50
КАЛЕНДУЛА

Содержит каротиноиды, фитонциды, эфирное масло, салициловую и яблочную кислоты, белки, сапонины, витамин С. Подходит для любого типа кожи, даже для очень чувствительной или кожи младенцев. Идеальное средство ухода за чувствительной кожей. Подходит для ухода за жирной кожей и волосами. Регулирует выделение кожного жира, абсорбирует его излишки, сужает поры. Прекрасное средство при серьезных воспалительных процессах, включая угревую сыпь. Ускоряет регенерацию кожи и стимулирует обмен веществ в клетках. Биологически активные вещества, находящиеся в цветках календулы, тонизируют, улучшают обменные процессы в клетках кожи. Смягчает грубую, трескающуюся кожу, предотвращает возникновение шрамов, препятствует образованию рубцов.
Календула успешно противостоит варикозному расширению вен, капиллярным нарушениям, рекомендуется для лечения купероза, так как при длительном воздействии масло календулы помогает устранить проявление венозной сети на лице. Повышает сопротивляемость кожи, рекомендуется для ежедневной защиты кожи любого типа от агрессивного воздействия окружающей среды и непогоды. Природный УФ-фильтр, предотвращает солнечные ожоги. Укрепляет волосы, стимулирует их рост, успокаивает и питает кожу и волосы.
Календула - сильное антисептическое средство, успокаивающее боль, снимающее раздражения и воспаления. Масло обладает бактерицидным, дезинфицирующим и ранозаживляющим, противовоспалительным и смягчающими действием.
Масло календулы эффективно даже при сложно заживающих ранах, воспалениях, язвах, пролежнях. Оно эффективно при лечении различных кожных проблем, таких как раздражения, сыпь, зуд, потрескавшаяся кожа, бытовые и солнечные ожоги, укусы насекомых, экзема. Заживляет порезы и ссадины, обладает антисептическим действием. При регулярном применении уменьшает симптомы варикозного расширения вен и закупорки вен, снимает воспаление, тонизирует ткани, улучшает кровоснабжение тканей. Помогает при синяках (наносить без нажима). Рекомендуется при растрескивании сосков у кормящих матерей, прекрасно подходит для ухода за детской кожей. Уменьшает мышечное напряжение и спазмы.
Кульбаба
Содержит монотерпеновые гликозиды, каучуковые вещества, сахара, инулин, сапонины, стерины (b-ситостерин, стигмастерин), соли калия, натрия, марганца, железа, меди, кальция, каротиноиды, органические кислоты, эфирные масла, витамины РР, С, F, группы В, дубильные вещества. Отшелушивает отмершие клетки, обновляет, отбеливает, успокаивает и увлажняет кожу. Снимает раздражения и зуд, лечит угревую сыпь. Нормализует обмен веществ и дыхание клеток.

мята
Содержит эфирное масло, каротин, бетаин, глюкозу, ментол, органические кислоты. Снимает раздражение, воспаление, покраснение и зуд, тонизирует и усиливает кровообращение. Обладает антисептическими, противовоспалительным и болеутоляющим действием.
Петрушка
Содержит витамины С, В1, В2, К, РР, Е, каротин, фолиевую кислоту, гликозиды, флавоноиды, эфирные масла, инулин, соли железа, фосфора и др. Великолепно отбеливает, особенно эффективна для ухода за кожей вокруг глаз и увядающей кожей.
ПРо крушину і кріпець(це кріп?)якщо кріп то:
Протирая кожу лосьоном с добавлением укропа, можно улучшить кровоснабжение и восстановить естественную кислую реакцию кожи.
Хорошо сочетается - укроп и петрушка.

Мать-и-мачеха и укроп вызывают приток крови к коже, стягивает ее и сужает поры.

Для жирной кожи, склонной к воспалениям - укроп и ромашка. Сочетание ромашки и укропа оказывает противовоспалительное, успокаивающее и антисептическое действие.

Для сухой кожи и преждевременного образование морщин и складок, трещины и воспаления, шелушения и различных пятен.
Для очистки кожи и умывании без мыла очень хорошо подойдут настой укропа, петрушки, мяты, мать-и-мачехи, лепестков роз.
# Простой старинный рецепт.
Заварите 1 ст. л. укропа и липового цвета стаканом кипятка. Остудите и заморозьте, вместо умывания утром протрите лицо кубиком льда — эта процедура снимет шелушение и раздражение.
Настой семян укропа с шалфеем в равных частях можно использовать для вечернего умывания.

Нормальная кожа
Тонизация отваром - укроп и петрушка.
Настой укропа с ромашкой делает кожу бархатистой и нежной, а если на коже появилось раздражение, его поможет снять лосьон из шалфея и укропа.
С помощью маски из укропа с добавлением липового цвета можно освежить и разгладить нормальную кожу лица.
Хороший эффект дает маска из льняного семени и семени укропа, смешанных с горячим молоком до образования кашицы.

Увядание и старение, веснушки, неприятный цвет лица.
И опять вам на помощь придет укроп.
Для увядающей, стареющей кожи хорошо подойдут маски из укропа и алоэ (в равных количествах).
Полезно делать 1–2 раза в неделю укропно-дрожжевую маску. Разведите 25 г дрожжей свежим укропным настоем или соком до густоты сметаны и нанесите толстым слоем, когда станет подсыхать и стягивать кожу лица — смойте холодной водой.
Проблему дряблой кожи поможет решить - укропа, зверобоя, арнику, подорожник, ромашку, мяту, крапиву, лепестки розы, семена льна, чабрец, листья эвкалипта.
Для постоянного пользования можно приготовить лосьон от морщин из смеси листьев шалфея, укропа, цветков ромашки и липы и зверобоя. Возьмите все перечисленные травы по 1 ч. л. и заварите 2 стаканами кипятка, через 30 минут процедите и добавьте 2 ст. л. водки. Протирайте этим лосьоном лицо 2 раза в день, и вы предотвратите преждевременное старение вашей кожи.
В домашних условиях можно приготовить косметическую воду для освежения кожи и затягивания пор. Косметические воды, приготовленные из свежих фруктов, овощей, душистых трав, оказывают омолаживающее и стимулирующее действие на любую кожу, даже морщинистую и дряблую. Накрошите мелко укроп и зеленый салат, залейте дистиллированной или розовой водой. Через 4–5 часов отожмите и процедите сок. Эта вода смягчает кожу и делает ее эластичной.
Веснушки - незаменимым средством борьбы с ними является укроп.
При веснушках вам также поможет отвар из укропа, смешанный с лимонным соком, протирайте им кожу утром и вечером. Можно просто заморозить сок укропа, заготовить лед впрок и протирать замороженным соком лицо в любое время года. После протирания оставьте сок на 10–15 минут, смойте водой и смажьте питательным кремом.
Крушина:Препараты крушины распространены в медицинской практике: наружно их применяют как эффективное средство от чесотки, против воспалений кожи и зуда.
Для косметики представляют интерес фотозащитные и смягчающие свойства экстракта. Его используют в средствах по уходу за кожей, в солнцезащитной косметике.

до речі,що за збір,дуже класний,це аптечний?для убтану навіть забагато супер,на ньому і екстрактик можна зробити класний!

kristas
24.01.2011, 19:59
що за збір
він в мене уже давненько, років зо 5, колись мені лікар приписала таку суміш для лікування (здається щитовидки, вже не памятаю), і її по замовленню робили в аптеці, але оскільки вона стара, внутрішньо вживати не хочу, а для зовнішнього думаю піде.

екстрактик можна зробити класний
а як його робиться ????

AilataN
24.01.2011, 20:04
ой, троха він підстаркуватий....може не тре... 5 років то забагато. Для травичок 3 роки прєдєл.
а може? я думаю там просто ніц хорошого не лишилось, корисні речі вони вивітрюються .

kristas
24.01.2011, 21:02
подивилась, 5 лютого йому виповниться 4 роки :)тому і хочу на убтан, якщо користі не буде, то думаю і не зашкодить, а икинути шкода :)
То як той екстрактик робиться?

AilataN
24.01.2011, 21:56
Найпростіший спосіб- залити горілочкою і поставити настоюватись на тиждень мінімум,потім процідити і тримати в холодильнику,а перед використанням випарити,щоб не було спирту забагато і додавати в лосьйони,тоніки. Можна залити маслом, так само настояти і процідити,тільки довше настоювати зо два тижні в темному місці.
Найсладніший варіант- потрійна заливка( коли сировина три рази міняється ), зз додаванням гліцерину, олій. Взагалі це дуже широка тема, для екстрагування одної сировини підходить спирт або його розчин, для іншої жир, залежно яких корисних речовин в ній більше-спирторозчинних чи жиророзчинних.Задовго настоювати також не можна.
Одним з самих потужних засобів для екстрагування є пропіленгліколь, він витягує все.Якщо бачите його в складі якогось засобу не завжди треба лякатись, звичайно якщо він не йде першим у складі, він може входити у склад деяких екстрактів. Як кажуть " справа не в отруті ,а в її кількості".Хоча я не пропагандую його,сама стараюсь уникати ,але...

melanja
25.01.2011, 00:27
А я сьогодні робила убтан для тіла як в пості №474 - 1 (відео) - дуже класна штука. Тільки крім усіх травичок додала ще травичку елекасол, а також мяту, мелісу і кропиву. Мила не використовувала лише убтан. Просто на зволожену шкіру нанесла убтан і ніжно розтерла по всьому тілу, потім змила теплою водою. Шкіра чудова - зволожена, ніжна, гарно пахне, не потрібно після цього убтану наносити будь-які креми і лосьйони після душу. Супер! Мені сподобалось. :girl_spruce_up:

Р.S.Намолола стільки його, що бачу на пів року точно вистачить (тільки не потрібно відразу усе заправляти), я зберігаю окремо розфасовано - муку в одній баночці, травички - в іншій.

kristas
25.01.2011, 14:09
я взагалі новенька у робінні косметики власними руками :) читаю, набираюсь інформаціїї...і поки це все мені так подобається!!!!:girl_in_love: Почина з простішого, зробила убтан, антипреспірант, ще планую настоянку якусю і дуже хочу бальзамчик для губ (до кремів , ще не доросла :)...Тому jalatan, знову звертаюсь до вас (ви тут мій авторитет:) ), який є простенький і хороший рецептик бальзаму для губ? і де найкраще купувати масло какао????

Яруська
25.01.2011, 14:34
я сьогодні робила убтан для тіла як в пості №474 - 1 (відео) - дуже класна штука. Тільки крім усіх травичок додала ще травичку елекасол, а також мяту, мелісу і кропиву. Мила не використовувала лише убтан. Просто на зволожену шкіру нанесла убтан і ніжно розтерла по всьому тілу, потім змила теплою водою. Шкіра чудова - зволожена, ніжна, гарно пахне

Я теж зробила, досить мило..
А от бальзам для губ не пішов мені саморобний, заважає на губах і солодкий присмак нервує..

kristas
25.01.2011, 16:02
А от бальзам для губ не пішов мені саморобний,
а якщо не секрет, за яким рецептом робили????

---------- Додано в 16:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

не пішов мені саморобний
я минулої весни у Львові на Великодньому ярмарку купила собі бальзамчик для губ масляно-восковий [HIDE]від Аромацентру "Сантана", десь за 10 грн. тюбік[HIDE]ніби як натуральний, мені дуже подобався, правда досить швидко зіпсувався (появився неприємний запах).

apelsyn
25.01.2011, 16:38
Зробила я ще один убтан для проби. На цей раз більше різних круп, але менше трав.
Вівсяна, рисова, пшенична мука, грамульку білої глини і манки (для скрабу), ромашка, нагідки, цедра апельсина. Запах- закачаєшся- поки підсушені шкірки апельсина молола- аж слинки пускала. Тепер хочу ще лимона насушити. Цитрусові ж і для тіла, мабуть, корисні???
А хто розбавляє убтан маслом??? Як змивається потім??? Не жирно?

kristas
25.01.2011, 16:57
цедра апельсинави з тим обережно, то ж не домашні фрукти, а оброблені хімією, яка якраз і залишається у шкірці.

AilataN
26.01.2011, 12:18
Як змивається потім??? Не жирно?
нє, не жирно, якщо на тіло, а на лице мені (комбі шкіра) трохи жирнувато, та й на лице треба докладніше з вибором масел підходити, на тіло простіше- оливка супер, і інші добре, я і соняшник брала, нерафінований( базарний).
масло какао?

для бальзаму беру на Краківському ,де продається все для випічки, плитка коштує десь 15 грн.я його ще люблю погризти потрошки коли горло болить, малій в молочко кинути коли в неї щось з горлечкомДля крему краще брати в аптеці, брала на Чорновола,має запах,нічим не гірше ніж те що брала в нет магазині.

domino
28.01.2011, 14:17
кавомолку роблю одну засипку до верху вівсянки,гарно перемелюю і просіюючи через сито ,висипаю в ємкість(можна купити в магазині толокно,це і є вівсяна мука).Другу засипку до верху роблю травами-ромашка,липа,календула ,кропива,солодка(вона має властивість милитись),можна купити в аптеці збір"Елекасол" і не паритись з підбором трав.Перемололи і просіюючи висипали до вівсянки.Слідуюча засипка- що в хаті маєте_горішки,спеції негострі,(можна й гострі ,але слідкувати ,щоб на слизову не потрапили) і глину,для мене це обов"язково,дуже подобається ефект від неї.Якщо для тіла-можна в останній засипці змолоти морську сіль.І знову просіюючи засипаєте в баночку.
Скажіть будь ласка, чи можна таку маску робити для сухої шкіри обличчя?

AilataN
28.01.2011, 19:08
Певне ,що можна, підібрати трави для сухої шкіри, використовувати для замішування вершки,(з медом,якщо нема алергії), жирний кефір, олію...
Убтан "Глінтвейн" (по мотивам прочитаного і випитого)))
Горох змелений, як джерело рослинних білків, тобто колагену( краще сою, але не мала, можна ще фасолю ,але зажала))
Рис змелений
Трави-м"ята, ромашка, зерна льону,шалфей
Спеції- коріандр, кориця, імбир,гвоздика, какао,кава
Глина чорна
Замішувала вчора на вині червоному домашньому сухому, з медом. Вийшла з душу як багіня....))) дійсно , суперовсько, вино- мммммм)))
Ще надіюсь на боротьбу цього убтану зі звіром на "ц" починається, на "елюліт" закінчується.

domino
28.01.2011, 22:53
евне ,що можна, підібрати трави для сухої шкіри,
вибачайте, але поясніть мені темній ваш допис:girl_in_dreams:
то мені можна використовувати іменно той убтан, що ви описали, чи мені підібрати якісь інші трави для сухої шкіри? і ще одне: чи глина не буде сушити і без того мою суху шкіру?

AilataN
28.01.2011, 23:18
вибачайте, неясно написала.
Так, вам краще взяти трави для сухоi шкiри.
Глини е рiзнi, бiла для жирноi (орiентовно), чорна для сухiшоi. Орiентуйтесь на своi вiдчуття, почнiть з простого, сподобаеться-додавайте ще складники.

Лія
16.02.2011, 23:00
jalatan,можливо підскажете ,які олійки чи інші засоби можна використовувати на шкіру під очима.В мене від пересушення під очима такі мікропухирці,незнаю як назвати.
Користуюсь олійкою з зародків пшениці.
І ще яку олійку можна брати замість крему для комбінованої шкіри,бо кремами звичайно користуюсь,але шось вже не хочеться тої хімії, а самій робити креми ше не дозріла.

Tempernice
17.02.2011, 12:32
Я для шкіри навколо очей часто використовую олійку жожоба замість крему, вона трохи жирніша за олійку зародків пшениці і під очі для зволоження в самий раз. На брови і вії люблю наносити касторку, мені здається, що укріпляє і робить густішими брови і вії. Використовую для цього пустий вимитий тюбик з-під використаної туші. А для шкіри облмччя (в мене комбінована, літом схильна до жирної) найкраща для мене олійка виноградних кісточок, причому найкомфортніше її наносить на злегка вологе личко, тоді швидше впитується і безподобне відчуття зволоженості

mirishka
17.02.2011, 13:03
можливо підскажете ,які олійки чи інші засоби можна використовувати на шкіру під очима.В мене від пересушення під очима такі мікропухирці,незнаю як назвати.
В мене дуже чутлива шкіра навколо очей, тому усі креми викликають подразнення, навіть Авене, мій косметолог порадила користуватись вітаміном E, в аптеці продається його розчин на основі олійки, коштує приблизно 4 гривні, мені подобається, правда трошки жирнуватий, я використовую його тільки на ніч.

AilataN
17.02.2011, 17:08
вітаміном E,
такий розчин, якщо не помиляюсь, не можна наносити в чистому вигляді...за пару раз нічого не буде, але перенасичення шкіри вітамінами так само не добре ,як і недостатність вітамінів, якщо не гірше.

---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:04 ----------

для комбінованої шкіри
найкраще для комбі шкіри робити тоніки ,напари-відвари трав з невеликим вмістом олійки, вітамінів, можна дати алое з ампул, як на мене чисте масло на таку шкіру можна використовувати тільки епізодично. І олійку в чистому вигляді тільки на зволожену шкіру, це обов"язково.

mirishka
17.02.2011, 17:30
Цитата:
Допис від mirishka
вітаміном E,
такий розчин, якщо не помиляюсь, не можна наносити в чистому вигляді...за пару раз нічого не буде, але перенасичення шкіри вітамінами так само не добре ,як і недостатність вітамінів, якщо не гірше.
В мене 10% розчин, крім того наскільки я знаю вітаміни через шкіру не засвоюються добре, тому думаю перенасичення шкіри вітаміном не буде, але все таки спитаю на слідуючий раз свого косметолога.

AilataN
17.02.2011, 17:42
Достатня концентрація 1%, вітаміни дууже добре проникають через шкіру, особливо таку тонку, як біля очей.
- по нижней планке, то есть при 0,5%-ной концентрации на каждые 10 г крема капаем 7-8 капель этого масляного раствора;
- по верхней планке, то есть при 1%-ной концентрации на каждые 10 г крема капаем 15 капель масляного раствора токоферол ацетата.
Мова йде про 30 % розчин, відповідно 10% треба дати більше.Якщо не помиляюсь віт Е на соняшниковій олії, це в кращому випадку, бо може бути на мінеральній.А нашо вам стільки соняшника під очі?
Вітамін Е не накопичуеться в організмі як інші, але для чого бомбардувати шкіру його передозом...скільки вам років, якщо не секрет?

mirishka
17.02.2011, 18:01
Мова йде про 30 % розчин, відповідно 10% треба дати більше.Якщо не помиляюсь віт Е на соняшниковій олії, це в кращому випадку, бо може бути на мінеральній.А нашо вам стільки соняшника під очі?
Вітамін Е не накопичуеться в організмі як інші, але для чого бомбардувати шкіру його передозом...скільки вам років, якщо не секрет?
Мені порадила це професійний косметолог,якій я довіряю, а не людина з вулиці, я буду в неї на наступному тижні запитаю про це все і тоді сюди допишу.

Sitara
12.04.2011, 15:54
Або покупний+жовток+ трошки масла (оливкового, реп"яхового, любого яке є під боком) або домашній (яйце+2 ст.л. олії+2ст.л. яблучного оцту) І не помітите як волосся оживе.
І я б зробила для волосся якісь масочки з народної медицини. Скажіть, а скільки разів на тиждень треба робити таку маску? І взагалі, опишіть більш детальніше, скільки часу тримати маску на волоссі, чи загортати волосся в рушничок і так далі? :girl_smile:

rododendronia
12.04.2011, 16:32
Можливо вам моя порада не сподобається, але я двома руками за те щоб відстригти погані кінчики і відрощувати здорове волосся
та я б з радістю але мені темне волосся(рідне) не дуже пасує , тому приходиться його палити ((

домашній (яйце+2 ст.л. олії+2ст.л. яблучного оцту) І не помітите як волосся оживе
найблжчим часом обовязково спробую.
А скільки часу її тримати ?

Туфелька
12.04.2011, 17:17
Мене косметолог "присадила" на натуральні маски, тому раз на тиждень я "зраджую" своєму проф. Лореалю.
люблю таку маску для пошкодженого волосся:
жовток, 2 ст.л. масла зародків пшениці,
3 краплі масла іланг-ілангу і 3 краплі масла розмарину.
наношу на волосся по всій довжині на 30 хвилин, коли приймаю ванну,потім змиваю і оприскую таким спреєм: 30г. спирту (або горілки)+70г.води+3 краплі масла іланг-ілангу все це заливаю в пляшечку з мілкодисперсним розприскувачем(наприклад баночка з ароматичного спрею для тіла від Ейвон, а ще краще баночка з спрею Кера Нова).
Сушити і вкладати як звичайно.
Результат буде навіть після першої процедури- блиск, м"якість, волосся не пушиться і приємний аромат іланг-ілангу тримається довго.
Я задоволена результатом.

mirishka
12.04.2011, 17:42
оприскую таким спреєм: 30г. спирту (або горілки)+70г.води+3 краплі масла іланг-ілангу
Треба попробувати, а спирт не сушить волосся?

Туфелька
12.04.2011, 17:48
Треба попробувати, а спирт не сушить волосся?
це 30% розчин+масла, мені не сушить, я деколи просто так вдень оприскую цим спреєм волосся- мені подобається результат, не сушить.
ЗІ: в мене фарбоване біле волосся і мені цей спрей його не сушить))

La esposa
12.04.2011, 18:40
+ трошки масла

дівчата, мушу поправити: то не масло має бути, а олійка ;) масло так не розійдеться. не збивайте народ з пантелику :)

Bride
12.04.2011, 21:57
дівчата, мушу поправити: то не масло має бути, а олійка масло так не розійдеться. не збивайте народ з пантелику
Дякую!:girl_impossible:Перепрошую, це проблеми (труднощі :-Р) перекладу. але я думаю всі зрозуміли що я мала на увазі :girl_dance:

Bride
12.04.2011, 22:10
опишіть більш детальніше, скільки часу тримати маску на волоссі, чи загортати волосся в рушничок і так далі?

А скільки часу її тримати ?

Маски з майонезом жовтком і так далі - ті що відносяться до ряду відновлення і живлення - наносять перед миттям голови, можна наприклад поки паритеся у ванній, потім змиваємо шампунем. Можна і не змивати шампунем, але добре вимивати водою. Зрештою, дивіться як вам більше подобається, експериментуйте!
Також майонезну маску можна втирати в коріння і тримати до години часу, але я особисто так не пробувала, тому нічого не можу сказати.
А ті що для стимуляції росту волосся, також до миття, але ще + загортаємо плівка+теплий рушник ( я інколи грію феном вже на голові) і тримаємо якомога довше. У масках для стимуляції росту я все описала, яку маску скільки тримати, але якщо треба то ви питайтеся.
Загалом чим довше ви тримаєте маски тим краще. Памятайте, що маски з молочними, яєчними продуктами змивати гарячою водою не можна ( ледь теплою), бо згорнеться і не вимиєте.
Додавання спиртних напоїв додатково сушить волосся, касторка більше підходить для сухих кос, а репяхова олія - для жирних і для сухих.
Пошкоджені кінчики будуть відживати, якщо перед миттям мазати їх олією абрикосових чи виноградних кісточок.

Натуральні маски, чи як ви кажете "народної медицини", можна робити перед кожним миттям голови. Але памятайте що маски з оліями можуть пережирнити волосся, а маски з алкоголем - навпаки пересушити. Я роблю коли не забуваю, інколи цілий тиждень роблю кожен день інакшу маску, поки негативного ефекту не помітила!

mirishka
13.04.2011, 15:25
А хтось пробував користуватись кокосовою олійкою для волосся? Чула, що з усіх олійок вона для волосся саме найкраща.

Туфелька
13.04.2011, 15:35
А хтось пробував користуватись кокосовою олійкою для волосся? Чула, що з усіх олійок вона для волосся саме найкраща
я пробувала, мене не вразив ефект, ні за ні проти, ніяк.
А найкращою олійкою для волосся косметологи вважають олію зародків пшениці.

AilataN
13.04.2011, 17:37
масло зародків пшениці. Тяжке масло, погано вимивається , добре хіба на шкіру голови, якщо проблемна, подразнена, пересушена. В принципі на волосся всі масла можна наносити, зла йому від того не буде, хіба дискомфорт власнику, якщо тяжко змивати, а так...-жири насичують, практично всі масла мають вітаміни і корисні речовини, навіть примітивний соняшник- купа вітаміну Е. Визначити основну проблему, якої ви хочете позбутись і використовувати масло відповідно до неї.
А кокос дійсно найкращий, для волосся, не для шкіри, відновлює структуру...

---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:07 ----------

не всі мають змогу купити собі шампунь за 100 грн
конячий шампунь десь так і коштує, і люди його купляють не для економії... а спровокувавшись дешевими маркетинговими ходами.

mirishka
13.04.2011, 18:46
А кокос дійсно найкращий, для волосся, не для шкіри, відновлює структуру...
А не підскажите де можна купити цю кокосову олійку, але щоб була справжня.

Руда Лисиця
13.04.2011, 18:53
ще хороші олійки від AlfaParf
Можна їх брокарді купити...свого часу вона мені дуже допомогла із шкірою голови(а вона була в такому статі, що ойой)

AilataN
13.04.2011, 19:12
на форумi е зо два магазини де можна купити гарний кокос ;) ,також в салонах бачила, але там не брала, про якiсть не скажу

mirishka
13.04.2011, 19:35
на форумi е зо два магазини де можна купити гарний кокос
А які саме, iherb?

AilataN
27.05.2011, 15:56
mirishka ви знайшли масло кокосове? де купляли? чи користуєтесь?

Туфелька
27.05.2011, 16:48
І мене цікавить кокосове масло для волосся. Я б купила рідке, в синій пляшечці. Хто купував, напишіть де і яка ціна.
Я в аптеці купувала кокосове масло Ікаров, то воно було як мазь, набираєш його в руку, тоді воно від тепла руки тане і тоді можна наносити на волосся. Але тут дівчата писали, що воно має гарний аромат, а масло від Ікаров було взагалі без запаху.

Руда Лисиця
27.05.2011, 17:16
взагалі кокосове масло має властивість при кімнатній температурі бути густуватим.

atma
27.05.2011, 17:27
взагалі кокосове масло має властивість при кімнатній температурі бути густуватим.
Навіть дуже сильно густе як вершкове масло з холодильника, я занурювала пляшечку в теплу воду тоді користувалась.

Туфелька
27.05.2011, 17:35
Я, власне, теж купувала густе. А от десь тут в темі дівчата викладали фото рідкого такого масла, спеціально для волосся, виробник наче Індія, в синій пляшечці. я саме таке шукаю. Його тут дуже хвалили.

Charmel
27.05.2011, 17:41
Рідким чи густим буде кокосове масло залежить від температури а не від його виду. При темперарутурі вище 25 градусів - стає рідким, при нищій за 25 відповідно густим.

kristas
27.05.2011, 17:44
дівчата писали, що воно має гарний аромат,
мені здається, що справжнє кокосове масло має бути без запаху...

Zolotunchyk
27.05.2011, 17:44
Таку кокосову олійку виробництва Індії я купувала в еко-магазині на Південному і на вул.Зеленій (недалеко від Водоканалу, але не знаю, чи він там ще працює )

Туфелька
27.05.2011, 17:47
Яка ціна , не пам"ятаєте?
Я була в еко-магазині на Франка, там такої не було. В Срібних джерелах теж не було.

Zolotunchyk
27.05.2011, 17:53
Ціна за баночку 100 мл ~ 24 грн. Є ще більші.

Руда Лисиця
27.05.2011, 23:06
мені здається, що справжнє кокосове масло має бути без запаху
Чому Вам так здається? Оливкова ж пахне? пахне. Соняшникова ж пахне? пахне. То чому кокосова не має пахнути, якщо сам кокос ой як пахне?:nyam1:

AilataN
28.05.2011, 00:20
А вам як здається?
Ваша пахла? Моя -ні.
Була хороша. А та, що я робила сама- пахла, але зіпсулась швидко.

kristas
28.05.2011, 00:24
Чому Вам так здається?
Взагаліто я десь про то читала, то не мої здогадки.

Zolotunchyk
28.05.2011, 09:45
Нерафінована кокосова олія має сильно виражений аромат кокосу, а очищена рафінована олія - не такий сильний запах.

Charmel
28.05.2011, 21:24
Нерафінована кокосова олія має сильно виражений аромат кокосу, а очищена рафінована олія - не такий сильний запах.
Абсолютно вірно. Запах є і дуже виражений.
А взагалі, якщо проблематично купити кокосову олію, то зробити її власноруч можна легко в домашніх умовах.

Tsypulka
29.05.2011, 16:04
Абсолютно вірно. Запах є і дуже виражений.
А взагалі, якщо проблематично купити кокосову олію, то зробити її власноруч можна легко в домашніх умовах.
От я вчора і зробила.
Чоловікові на роботі перепав кокос. То я його заставила м"якоть потерти на терку, залила водою і проварила півтори години. Вийшло (не повірите) 60 грам олії. Така ніжна і пахуча, в руки втерла, одразу впиталася. А сьогодні вже зварила мило на стружці, що залишилась. Водичку теж не виливала,але ще не придумала куди застосую. Думаю чи волосся пополокати, чи заморозити на кубики...

Finya
29.05.2011, 22:41
І мене цікавить кокосове масло для волосся. Я б купила рідке, в синій пляшечці. Хто купував, напишіть де і яка ціна.
Купувала під час виставки на "Спартаку". Ціну не пам"ятаю. Здається, 25-35 грн

AilataN
09.08.2011, 17:58
Искусство грамотного умывания
Очень часто женщины покупают себе дорогие кремы от морщин, при этом, продолжая умываться обычным кусковым мылом. А ведь в этом случае все действие крема уходит не на борьбу с морщинами, а на компенсацию разрушающего действия мыла. Если стоит вопрос, на что потратить деньги - на дорогое очищающее или на дорогое средство по уходу - большинство решает его в пользу последнего. А между тем, достаточно овладеть искусством грамотного умывания и крем от морщин не понадобится еще о-очень долго!
От глины до мыла

Когда-то давно, люди умывались глиноземом. Особой роскошью считалось использование растений, например, мыльнянки. Потом люди научились варить мыло. По степени влияния на развитие нашей цивилизации, изобретение мыла можно поставить в один ряд с изобретением самолета и открытием атома. Однако все имеет две стороны. И то, что еще вчера, казалось, могло решить все проблемы человечества, сегодня выглядит не таким уж безопасным. Дело в том, что при умывании мылом происходит процесс омыления жиров. Мы избавляемся от грязи и жира за счет того, что мыло разрушает жир, изменяя его формулу. Однако вместе с излишками жира и грязью оно разрушает и липиды (жиры) эпидермиса (поверхностного слоя кожи), с помощью которых клетки эпидермиса крепятся друг к другу. В результате нарушения крепления клеток происходит «разрыхление» эпидермиса, его структура становится проницаемой. Кроме того, мыло, являясь щелочным продуктом, полностью разрушает гидролипидную пленку, которая имеет кислый рН. А это значит, что кожа плохо удерживает влагу и становится уязвимой перед любым агрессивным воздействием, будь то ветер, солнце, мороз, загрязненная атмосфера и т.д. Результат всех этих процессов легко увидеть невооруженным глазом - после такого рода «омовений» кожу «стягивает», она становится сухой, обезвоженной, шелушится, краснеет и, в конце концов, стареет раньше отведенного ей срока.
Цепкие ПАВ

Пытаясь решить эту проблему, не заставляя цивилизованное человечество вновь прибегать к помощи глинозема, ученые искали принципиально иной способ очищения кожи. Так, в 60-е годы американские ученые решили использовать в средствах для умывания так называемые поверхностно-активные вещества (ПАВ) или синдеты (сокращение от Sintethic detergent). Механизм действия ПАВ в средствах для умывания принципиально отличается от механизма действия мыла - ПАВ не изменяют формулу жира, они его просто удаляют с поверхности кожи. Частица поверхностно-активного вещества представляет собой сферу, один полюс которой - липофильный (соединяется с жирами), а другой - гидрофильный (воспринимает воду). То есть одним концом частица ПАВ прикрепляется к частице жира, а другим концом к частицам воды, которой человек умывается. Таким образом она просто «подцепляет» излишки жира и грязь и «стаскивает» их с лица при помощи воды. Од нако ПАВ тоже бывают разными. Самые первые средства, содержащие поверхностно-активные вещества, отличались от мыла только тем, что не ощелачивали кислую среду кожи, но точно так же лишали ее части липидов. Позднее формула ПАВ была усовершенствована. У современных «интеллектуальных» синдетов липофильный полюс притягивает не все жиры, а только липиды грязи.

О качестве поверхностно-активного вещества в составе средства для умывания можно судить по количеству пены. Дешевые, анионные, ПАВ имеют отрицательный заряд частиц. Они дают обильную пену, но не очень хорошо очищают кожу, так как частицы эпидермиса тоже отрицательно заряжены и отталкивают частицы моющего средства. Лучше переносятся кожей, но тоже не очень хорошо ее очищают нейтральные, или неионные ПАВ. И, наконец, самыми качественными считаются амфотерные ПАВ, частицы которых меняют заряд в зависимости от среды, в которую попадают. Эти средства практически совсем не пенятся и очень дорого стоят. Поэтому производители предпочитают добавлять к ним и анионные, и нейтральные ПАВ для лучшего вспенивання, получая в результате почти идеальное очистительное средство.

Этот принцип очищения используется в таких средствах как гели, муссы, пенки для умывания и т.д.

Волшебная вода

Совсем недавно в Европе были изобретены очищающие средства нового поколения, которые абсолютно безопасны для кожи. В них нет не только щелочи, но и ПАВ, это так называемые водные растворы сложных эфиров жирных кислот. Они представляют собой дисперсионный мицелловый раствор, то есть воду со взвешенными мицеллами жирных кислот, которые, попадая на кожу, эмульгируют грязь и жир, совершенно не повреждая эпидермис. Выглядит такой раствор как обычная вода, не имеющая ни цвета ни запаха. Однако ватка, смоченная им, легко стирает с руки след от стойкого фломастера. Первоначально такой способ очистки был изобретен для людей, страдающих тяжелыми кожными заболеваниями, такими как псориаз, ксероз, ихтиоз, атопический дерматит и т.д. Однако очень быстро преимущества мицелловых растворов оценили родители грудных детей и обладатели чувствительной кожи. Впрочем, использовать их может любой человек, заботящийся о здоровье кожи.

О том, как «важно умываться по утрам и вечерам…»

… знают все. Однако далеко не все этого правила придерживаются. Многие женщины, которые на себе ощутили иссушающее воздействие мыла, решают проблему очень просто - умываются один раз, вечером, когда нужно смыть макияж. Утром же смывать, казалось бы, нечего. Но мы забываем, что ночью кожа активно работает. Процесс метаболизма клеток наиболее активен в ночные часы, поэтому утром совершенно необходимо смыть все выделившееся за ночь продукты клеточного обмена - шлаки. Иначе использование дневного крема в лучшем случае не принесет пользы. Умываться и утром, и вечером не опасно, если правильно выбрано средство для умывания. А выбирать его нужно в зависимости от типа кожи и ее проблем. Конечно, гель для умывания не может вылечить, например, угревую сыпь, но определенные вещества в его составе помогут контролировать выделение кожного сала и т.д. Практически все современные высококачественные средства для умывания не просто очищают кожу, но и обладают незначительным увлажняющим, противовоспалительным или иным эффектом, в зависимости от того, какие вещества и экстракты в них добавлены.

Все средства для умывания можно разделить на три группы (щелочное кусковое мыло исключается): средства, требующие смывания водой (гели, муссы, пенки, «мыло без мыла» и т.д.), средства, снимаемые при помощи салфетки или других средств (это классическое молочко, удаляемое салфеткой и/или ватным тампоном, смоченным лосьоном) и средства, не требующие смывания (это водные растворы или «экстренные» средства «три в одном»). Средства, требующие смывания водой, чаще предпочитают люди с жирной, смешанной и нормальной кожей - как правило, без ополаскивания лица водой они чувствуют себя дискомфортно. Кстати, для тех, кто не мыслит ритуал умывания не только без воды, но и без куска мыла, был придуман оригинальный продукт - нещелочное «мыло без мыла».

Умываться молочком, которое потом удаляется специальным лосьоном, чаще предпочитают те, у кого кожа нормальная или сухая. И, наконец, последняя группа средств оптимально подходит обладателям чувствительной, склонной к раздражению кожи. Однако людям, имеющим какие-либо проблемы с кожей, подбирать очищающее средство нужно индивидуально. Например, те же мицелловые растворы в зависимости от содержащихся в них добавок, бывают и для жирной кожи с акне, и для очень сухой, склонной к раздражению кожи, но найти эти средства можно только в аптеке.

Tempernice
09.08.2011, 19:08
не уявляю нині свій догляд без міцелярки, таки чарівна вода, що правда, то правда, але вона така дорогуща і так швидко закінчується...от якби можна було самостійно подібний засіб зробити з якихось природніх інгридієнтів, щоб і косметику з очей і пудру зі шкіри на ура знімав і при цьому залишалось відчуття як після повноцінного вмивання:girl_in_dreams:

preciosa
09.08.2011, 21:47
не уявляю нині свій догляд без міцелярки,
це точно... і я не уявляю... зараз користуюст матуючим лосьйоном від Авен і він мені вже трохи надоїв, знову хочу міцелярку від Біодерма Себіум! Макяж з обличчя знімала суперово, а от Авен щось не дуже добре знімає, може тому, що це не головна його функція...

kristas
10.08.2011, 09:25
не уявляю нині свій догляд без міцелярки
Просвітіть ..шо воно таке? :)

Tempernice
10.08.2011, 09:41
Просвітіть ..шо воно таке?
там на попередній сторінці jalatan цитувала про вмивання і про чарівну воду -міцелярний розчин. Це суміш якихось хитрих жирних кислот, за відчуттями і за виглядом як звичайна вода, косметику з очей і макіяж зі шкіри знімає на ура і вмиватися після неї не треба. В темі про "косметику-хто яку"http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=26657&page=267 ми це обговорювали, тут не варто офтопити

Sweety Chocoland
28.08.2011, 21:22
Дівчатка, хто знає якісь рецепти лосьйонів\тоніків з огірків? Сезон вже закінчується, можна було б запастися на зиму)))
Для себе знайшла такий (для проблемної шкіри):
40 мл соку огірка + 40 мл відвару звіробою + 20 мл води - зберігати в холодильнику, протирати обличчя щоденно - жаль, що не постоїть довго,
а ті що постоять - всі на спиртах, що для жирної проблемної шкіри небажано(((

AilataN
29.08.2011, 10:15
Можна зробити спиртовий настій і, коли буде потреба у використанні, випарити спирт.

Heureuse
30.08.2011, 07:59
дівчата, хочу зробити маску для сухого волосся.
маю яйце, мед, оливкову олію. можна то все змішати чи краще не треба?:girl_crazy:

Tempernice
30.08.2011, 17:02
дівчата, хочу зробити маску для сухого волосся.
маю яйце, мед, оливкову олію. можна то все змішати чи краще не треба?

хороша маска вийде, тільки не ціле яйце, а жовток
а для свого комбінованого-жирного я додаю ще коньяк до такої суміші, але якщо у вас шкіра голови суха, то не варто

Svitlanka
30.08.2011, 17:23
Останнім часом не можу розчесати волосся без допоміжних засобів - спреїв....Але так хочеться чогось природнього, може хтось знає і робить якісь маски для кінчиків?

Tempernice
30.08.2011, 17:38
Останнім часом не можу розчесати волосся без допоміжних засобів - спреїв....Але так хочеться чогось природнього, може хтось знає і робить якісь маски для кінчиків?
Я тут десь на сторінках цієї теми жалілася на свої сухі посічені кінчики волосся, також перепробувала купу купованих засобів. Зараз виробила для себе найкраший режим догляду такий- перед кожним миттям на 2-3 години або цілу ніч добре змазую кінчики кокосовою олійкою, вичитала, що перед миттям потрібно "вирівняти" всю довжину волосся до однакового стану забруднення. Так от, за умови, що це робити шоразу перед кожним миттям, то кінці волосся не будуть сухими і будуть набагато легше розчісуватись

sekretarochka
09.09.2011, 14:49
перед кожним миттям на 2-3 години або цілу ніч добре змазую кінчики кокосовою олійкою, вичитала, що перед миттям потрібно "вирівняти" всю довжину волосся до однакового стану забруднення

Підкажіть, будь-ласка чи важко змивається кокосова олійка? бо репяхову для мене змити нереально)

Rona
09.09.2011, 14:52
чи важко змивається кокосова олійка?
добре змивається, я користуюсь нею, на кінці волосся наношу за годинку перед миттям

Tempernice
09.09.2011, 15:16
чи важко змивається кокосова олійка? бо репяхову для мене змити нереально)
Кокосова і олія ши ідеально змиваються шампунем з волосся з першого разу, якщо змазувати не всю голову, а тільки кінчики, то як при звичайній помивці, ніякої різниці. Але я ніколи не змазую так щоб аж капало, я вирівнюю всю довжину волосся до однакого стану жирності з коренями. При цьому нормально сплю на подушці без шапочок і повязок, подушка не вимазується. Репяхова і оливкова олії набагато жирніші, як на мене і їх дуже важко змивати, пробувала, знаю. Такі олійки добре використовувати для масок, але з додаванням спирту (коньяку, спиртової настоянки перця тощо)

sekretarochka
12.09.2011, 10:35
На рахунок репяхової олії, то це жах. Як її можна змити. В мене взагалі з нею, окрема історія. Одного разу мій хлопець запросив мене в театр. А я саме в цей день вирішила спробувати репяхову олію, нанесла, помила голову, висушила, волосся жирне-жирне. Помила ще раз ніякого результату, другий раз аналогічно, а час піджимає. А на голові ужас. В кінець кінців я не витримала, все волосся збираю в хвіст і замотую. До того часу я ніколи не заплітала так, більше того завжди з чолкою. Коли я зустрілася з хлопцем перше, що він сказав з такими здивованими очима: "Малишка, ти змінила зачіску?". Цей похід в театр я ніколи не забуду. На наступний день я його звичайно змила, то після цього жахаюсь, коли чую про будь-які масла для волосся. Хоча волосся в мене сухе і досить пошкоджене.

Zolotunchyk
12.09.2011, 14:43
Щоб змити кокосову олію, мені треба мінімум два рази промити голову шампунем. Якщо один раз, то після миття волосся залишається жирним.

terezka
12.09.2011, 14:54
На рахунок репяхової олії, то це жах. Як її можна змити.
перед нанесенням треба було у олійку додати жовток і з ложку лимонного соку чи коньяку, тоді змивається досить легко

AilataN
23.10.2011, 11:51
Бомбезна маска для обличчя " Ліквідація". Зоветься так тому, що ліквідує з обличчя признаки невиспаності, або якоїсь там вечірньої нестриманості.
Основа: сира картоплина і суха ламінарія, порівну.Картоплю на терку, туди ламінарію, перемішати. Вже можна наносити на все лице, включаючи невиспані, заплакані або набрякші очі. А можна піти далі- додати глину, ефіри. Я сьогодні собі таке робила , бо лягла спати в 5 ранку, прокинулась з лицем схожим на холодильник, шкіра бліда, сірувата, очі запухші, набряк на всьому обличчі, страх. До основи додала маску Гея, з гряззю (дякую Атмо!)і ефіри. Можу сміло виходити на вулицю, тільки очки червоні, треба в обід поспати...

AilataN
23.10.2011, 11:52
Як маски екстренноі дії ви робите?

Tempernice
23.10.2011, 12:51
Як маски екстренноі дії ви робите
Для мене перша допомога при невиспаності і опухших повіках вирішується саморобним льодяним кубиком (сік петрушки з мінеральною водою, заготовила собі на всю зиму і весну точно), наступним кроком- маска з гелю солкосерил (бо моя головна проблема шкіри обличчя при невиспаності- це масове посиніння і почервоніння ділянок постакне, солкосерил на 20 хв значно покращує цю ситуацію і трохи вирівнює тон, ну а далі вже крем і мінеральна косметика,коректора побільше і можна на люди...

preciosa
03.11.2011, 22:34
Купила собі голубу глину. Вона з порошком ламінарії. Читала, що вона дуже добра для шкіри з акне, взагалі то як і майже всі види глини.
Буду собі колотити масочки))
Щось би ще таке помічне з миттєвою дією)))) для позбавлення від постакне... Придумайте мені щось:girl_in_dreams:

Smurfik
03.11.2011, 23:34
А я пропоную маску для обличчя з меду та лiмону лимону.
Ця маска пiдходить для любого типа шкiри обличчя. Вiзмiть 1 ст.л. меду,трошки толокна i 10 крапель лiмонного лимонного соку, змішати до отримання однорiдної кашці. Маску нанести на 25-30 хвилин i потiм змити прохолодною водою. Але будьте обережні, бо якщо у вас є алергiя на мед, то цю маску робити не можна.

Hanny
07.01.2012, 15:06
Підкажіть будь ласка як приготовити кокосову лійку в домашніх умовах?

Just me
29.03.2012, 17:12
Хочу спробувати маски з глини для обличчя. Начиталася про різні види, кольори, ефекти. Хто з форумлянок може порадити (може в ПП), якої фірми глини добрі, і яка б мені підходила: шкіра молода, але в"яла якась, сіра, не знаю... На носі чорні цятки в невеликій кількості, тип - комбінована, ближче навіть до нормальної. Хотілося б спробувати 2-3 глини для порівняння, але не знаю, які і якої фірми, бо доводилося читати, що часто підробляють, додаючи барвників.

zaderyshka
29.03.2012, 17:22
Хочу спробувати маски з глини для обличчя
Я купувала в аптеці звичайні порошкові спершу. Подобався мені ефект від чорної глини, шкіра м'яка, пружна. Не підійшла голуба і біла, бо якесь подразнення пішло. Розводила водою, кілька разів пробувала ехінацею додати як радили, але теж було якесь подразнення. Потім трохи знудилась з тим розведенням і пробувала вже готові, але щось жодна мені не підійшла з тих, що продаються в Космо чи ДЦ. пробувала і дорожчі і дешевші, але від всіх якісь прищики з'являлись, не можу пояснити чому так, швидше за все це особливість шкіри. Бо коліжанці багато які підходять.

Just me
29.03.2012, 17:30
Наразі маю можливість в неті замовити глину з такої серії
http://s017.radikal.ru/i432/1203/09/c9559ee16bcd.jpg
або такої
http://s019.radikal.ru/i618/1203/96/3f5ec8194d5d.jpg
Хтось користувався глиною якоїсь із цих фірм? Бо ті, на які в ютубі є відгуки, в нас, чомусь, не продаються...

zaderyshka
29.03.2012, 17:33
користувався глиною якоїсь із цих фірм
Я від обох мала глину. Перша для обличчя мені була кращою. Друга якась за консистенцією не така і шкіра не така гладка була після неї.

Mazerati
29.03.2012, 17:47
Хтось користувався глиною якоїсь із цих фірм?
Я теж мала дві і перша мені більше сподобалась

Heureuse
30.03.2012, 10:04
я завжди в хаті маю таку як на першому малюнку, тільки чорну і голубу. використовую для обгортань на тіло- ефект суперовий!
а от на обличчя шось не ризикую. для цього маю спеціальну маску з глини від Мері Кей.

Just me
31.03.2012, 12:25
Поясніть, будь ласка, чи нормально, коли рожева глина не рожева, а бежева? Купувала в аптеці таку, як на першому фото вище.

Tamilla
31.03.2012, 13:46
шампунь : один жовток + ложка коньяку

... + ще до цього додаю ложку меду і лимонний сік. :good:

zaderyshka
31.03.2012, 13:51
коли рожева глина не рожева, а бежева
нуу, чорна вона теж не чорнюща, вона темно-сіра, висихаючи стає просто сірою. Голуба і зелена, то взагалі сірі з легким відтінком. Яскравого кольору глина не є, не дивуйтесь, що глина не має того кольору, що олівці.

Just me
31.03.2012, 16:23
Просто я розраховувала, що рожева глина така http://i037.radikal.ru/1203/f7/e1d29211ff90.jpg
багато ж перечитала і передивилася в неті перед купівлею, а вона взагалі навіть легкого відтінку рожевого не має. Враховуючи, що це біла змішана з червоною, в мене закралися підозри, але раз так кажете...

zaderyshka
31.03.2012, 16:45
я розраховувала, що рожева глина така
Колір залежить від мінералів і додатків, які в глині є, від способу очистки, і від пропорцій в яких змішують різні види глин. Залежно де добувають глину, червоний колір глини, то оксиди заліза, від його концентрації залежить яскравість відтінку. Чесно, я не сильно поінформована як яскравість відтінку впливає на властивості глини, бо крім власне "кольорових" компоненті червона глина має купу інших мінералів, які не мають впливу на відтінок глини.

AilataN
17.04.2012, 01:58
Зробити засіб для видалення чорних цяток ( сама не пробувала))
http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE&feature=player_embedded
1 ст/л молока и 1 ст/л желатину змішати, дати желатину набухнути. Підігріти на водяній бані, розмішати, трохи вистудити. пензликом ( або чимось зручним) нанести на проблемні ділянки, потримати не менше 10 хвилин, зняти плівку. грубо не наносити, бо буде довго сохнути.

---------- Додано в 01:58 ---------- Попередній допис був написаний в 01:45 ----------

Кого цікавить глина- буду замовляти, якщо бажаєте і вам замовлю, подробиці :http://www.posydenky.com/showpost.php?p=1256146&postcount=908

Savannah
24.05.2012, 11:38
Привіт! Підскажіть, будь ласка, щось ефективне для волосся, щоб не лізло. Бо після кожного миття вичесую такий жмуток....Не знаю вже чим користуватися, і що буде в такому випадку кращим. Дуже Вам Дякую!

prolisok
05.06.2012, 16:32
Може хто стикався з такою проблемою як ВЕСНУШКИ , підкажіть , як від них позбутись , і мати красиве личко.

panikvarts
05.06.2012, 16:49
підкажіть , як від них позбутись , і мати красиве личко
Не впевнена, що веснянок можна позбутися з допомогою якихось засобів, хіба їх зовсім трошки і вони не надто помітні. Не знаю, як у вас, а в мене веснянки на зиму ховаються, на весну з'являються, а влітку через сонце стаюсь дуже помітними. Раніше мене це дратувало і хотілось цього дуже позбутися. Але тепер я розумію: щоб вони не заважали - треба їх просто полюбити.
Можливо, вас турбують не так веснянки, як інші подразнення на обличчі (прищики і т. ін)? Бо шкіра, коли вона доглянута - чиста, зволожена - має гарний вигляд і з веснянками.

prolisok
05.06.2012, 17:28
вас турбують не так веснянки, як інші подразнення на обличчі (прищики і т. ін

навпаки в мене шкіра доглянуиа просто після вагітності особливо під очима не зникли, трохи не привично , хотілося б їх немати.

Rona
05.06.2012, 17:59
під очима не зникли, трохи не привично , хотілося б їх немати
вони цілий рік чи тільки в теплу сонячну пору? (якщо з"являють лише з сонечком, то постійно треба використовувати захисний крем з фактором 50, але коли втратили той момент і цього року вже з"явились, то вже пізно, ніц не поможе, чекайте наступного року)

AilataN
05.06.2012, 18:07
веснянки на зиму ховаються, на весну з'являються, а влітку через сонце стаюсь дуже помітними
от ті заховані веснянки можна активно мастити сонцезахисним кремом, але з початком весняної активності, і влітку вони будуть і надалі заховані. А влітку з ними боротись тяжко).
сонцезахисний крем це взагалі дуже потрібна штука, а чомусь є стереотип, що такий крем тільки на пляж. У кого є проблеми з пігментацією то такий крем маст хев №1. захищає він не тільки від проявів пінментації, а й від впливу проміння загалом, яке викликає в шкірі небажані процеси, фотостаріння.
о, ми з Роною синхронно))))після вагітності
а скільки після вагітності? коли народили?такою проблемою як ВЕСНУШКИ
так веснушки, чи пігментація після вагітності?

prolisok
05.06.2012, 18:08
з"являють лише з сонечком, то постійно треба використовувати захисний крем з фактором 50,[/q
так прогавила бо з сонцем вони більш помітні стали , але я чула, що використовують петрушки сік , клубніку , може хтось чув про таке.

AilataN
05.06.2012, 18:14
Петрушка, толокнянка, всі кислі фрукти і овочі, кисломолочні продукти.
На ніч сміливо можете робити такі маски, не зашкодить , то точно.
з трав відвари- напари і тоніком протирати личко, додавши ще лимонного соку.
вмиватись вівсянкою змеленою( толокном) з кефіром.
рецептів купа))))
Але, скільки б ви не робили тих масок вони нічого не будуть варті без сонцезахисного крему)).

Rona
05.06.2012, 18:28
так прогавила бо з сонцем вони більш помітні стали , але я чула, що використовують петрушки сік , клубніку , може хтось чув про таке
робила, замахалась, якщо чесно... може то я лінтяйка в тому плані, а в Вас все вийде :) мені здалось легшим полюбити веснянки ;)

згадалось до теми:
знайома при зустрічі каже *радісно так, з нотками підколки в голосі*: "У тебя веснушки", кажу: "Ну й супер, мене сонечко дуже любить :)"
отак видаються комплекси, причом з головою)) сама вона теж з веснянками ;)

Rona
05.06.2012, 23:55
знахідка для мене (якщо можна так сказати, тільки почала пробувати ружні маски натуральні), для моєї чутливої шкурки: маска з помідорів і муки :)
треба натерти півпомідорки і вимішати з 1 ст.л.муки, то всьо на фейсик і півгодини спокою, результат - гладюсінька з рівним тоном шкіра обличчя :girl_tender: (ще би ті всі каки (акне) мене покинули, було в взагалі супер)

prolisok
06.06.2012, 11:51
захисний крем з фактором 50
хочу крем який би захищав від сонечка і зволожувава , підкажіть хороший кремчик , дякую .

Rona
06.06.2012, 14:16
prolisok (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=38418), чесно Вам скажу, я не спец в сонцезахисних кремах, на форумі є відповідна тема,
особисто маю Віши з захистом 50, але він не особо нра, шкіра дзеркальна стає, буду пробувати щось інших виробників (але спершу пробник треба дістати)

prolisok
06.06.2012, 14:36
але спершу пробник треба дістати)
теж напевне буду так робити , дякую))

Bast
11.06.2012, 18:45
Хтось користувався глиною якоїсь із цих фірм?
Я теж мала обидві і мені більше сподобалась друга. найкраще мені підійшла чорна глина, бо біла і голуба мені сушили шкіру.

Mazerati
26.07.2012, 23:01
Прочитала на американських форумах, що яблучний оцет використовують замість тоніка. Що про це думаєте? Не занадто агресивна штука?
Я яблучний оцет використовую лише для розведення маски з ацтекської глини
http://s55.radikal.ru/i150/1207/89/538b5921fdbc.jpg, бо з водою її розводити дуже важко. Така рекомендація в неї на етикетці вказана. Але про те, щоб ще якось той оцет на лиці використовувати ніколи б не подумала...

Kurylychyn
14.01.2013, 15:42
Доброго дня, в мене проблема в тому що жирніє швидко волосся. Може хтось таке мав що порадите ????

kristina
16.01.2013, 15:46
дівчата нещодавно була тут комерційна тема про олійки, хотіла замовити собі кокосову, какао, але чи то її закрили бо не оплачено чи по інших причинах, сайт vizaoilukraine, можливо хтось замовляв там , як якість
і ще надибала в ватсонс флюїд арганової олійки, додавала до масок і на кінчики, але дорого 3 мл - 7 грн, можливо десь є більшим об"ємом і не такою кусючою ціною

AilataN
23.01.2013, 00:11
сайт vizaoilukraine,
не знаю по саме яких причинах , але ціна там була просто смішна, настільки дорого. Олійки закупляю вже купу часу, трохи в тому розбираюся, і до них якось натрапила, але така ціна під лозунгом " бо вона краща" це неадекват. Той самий мережевий маркетинг, тільки з оліями, стиль роботи такий як у Вівасану.

---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

флюїд арганової олійки
не треба ніяких ватсонсів. Можу кинути пару лінків на перевірені магазини, сама там роблю закупи і можете приєднатися. Не такий дорогий той чорт, як його малюють.

irra
03.03.2013, 13:22
Дівчата,може хтось з вас знає де у львові можна купити реп"яхову олію російської фірми "Евалар" вже давно питаюсь по аптеках,не можу знайти.

Bast
03.03.2013, 22:01
Дівчатка, хто з вас користується ефірною олійкою Бей? які результати після використання? і якої фірми порадите купляти, щоб була якісна.

Женічка
03.03.2013, 22:09
Я користуюсь :-). Підшерсток помітний неозброеним оком. Випадіння припинилось.
Але знову ж таки, чи бей всему виной, чи організм до тями після вагітності сам прийшов. І ще. Якщо у вас тонке від природи рідке волосся, то бей конячоі гриви вам не подаруе, але то не привід нічого не робити.
Якоі фірми у мене не скажу, знаю, що виробництво Франціі.

Vittoriya
03.03.2013, 22:54
Я користуюся ще мало, тому важко сказати , але мені так подобається аромат цієї олійки, що я навіть заради цього буду і надалі робити масочки. :)

OlkaBarabolka
04.03.2013, 23:43
Я користуюся

ви додаєте її в якусь базову олійку?

капець ця олійка мені потрібна була, а тепер незнаю як краще її використовувати ...

Vittoriya
04.03.2013, 23:44
ви додаєте її в якусь базову олійку?
так, роблю з аргановою, або жожоба, або макадамії.

Натуся
07.03.2013, 10:27
щойно ризикнула,точніше наважилася, і вперше зробила гірчичну маску.пекло терпимо,тримала хвилин 20.але головне в тому-що до сьогоднішнього миття в мене жмутами лізло волосся,після маски-ні одної волосинки ні на гребінці,ні при змиванні під душем...аж не віриться,що так швидко буває результат...ще треба посушитися,і тоді вже зможу точно сказати,чи не вилазить,але перше враження-супер!

Ravlyk
08.03.2013, 15:16
вперше зробила гірчичну маску
а яку саме? бо є декілька варіантів...

Dolche
08.03.2013, 15:35
щойно ризикнула,точніше наважилася, і вперше зробила гірчичну маску.пекло терпимо,тримала хвилин 20
і я минулої суботи робила. завтра знову планую. особливих проблем не маю з волоссям, але прочитала, що пришвидшується ріст волосся від неї (та й укріплення не помішає), поки видимого результату не бачу, сидю чекаю поки буду мати дооовгі коси :girl_in_dreams:

я робила таку: гірчичний порошок, оливкова олія, жовток, цукор і ложка води.

Натуся
08.03.2013, 19:25
Робила : 2 ст.л. гірчичного порошку,дві чайні ложки цукру, дві столові ложки кипятку,2 ст.л. соняшникової олії,один жовток.

Nafannia
14.03.2013, 22:58
Для росту і сили волосся гарна маска-мед+бальзам на 20хв змити теплою водою,волосся шовковисте стає.

Valensia
19.03.2013, 15:10
мед+бальзам на 20хв
роблю так теж, тільки мед+яєчний жовток. Шкіра голови перестала бути сухою.

Dana K
21.03.2013, 12:55
Дівчата,а підкажіть, будь-ласка, де купуєте олію бей... бо я вже у кількох аптеках питала -- витріщають очі на мене -- не знають такого звіра ..

І ще хотіла сказати кілька "за" щодо гірчичних масок. В сестри моєї волосся було не надто густе і сильне. Вона захопившись результатами своєї співробітниці (в якої волосся ОГОГО -- і саме завдяки маскам з гірчиці) почала регулярно (2 рази на тиждень) мазюкатися тим добром. То Я просто не впізнала її волосся через 2 місяці -- густе, гарне, сильне, і блищить як в рекламі)))
А ще додала мумійо до шампуню)

Ravlyk
21.03.2013, 14:11
фу, то напевне "смердже"???

Hanny
21.03.2013, 14:43
фу, то напевне "смердже"???
запах зовсім легкий, причому я даю по 5-6 таблеток на 400 мл шампуню , а якщо до маски, то на 1 раз 2 шт

Ravlyk
21.03.2013, 14:56
а що мумійо дає волоссю?

Hanny
21.03.2013, 16:19
а що мумійо дає волоссю?
тут (http://kasner.kiev.ua/mumie-dlja-volossja-i-dlja-shkiri/) почитайте

Ravlyk
24.03.2013, 13:50
2 ст.л. гірчичного порошку,дві чайні ложки цукру, дві столові ложки кипятку,2 ст.л. соняшникової олії,один жовток.
так, сьогодні її зробила, то вона має бути така густа? ледве її намазюкала на голову...ну що сказати, наразі це лише початок, тому багато сказати не можу, але волосся стало більш пишнішим і блискучішим, то факт....щодо випадання, то як і було, так і залишилося...лізе, але я надіюся на краще...доречі тримала десь 30хв., і сказати, що пекло невиносимо, то- ні, так легенько підпікало, терпимо....

Dolche
30.03.2013, 22:55
а просвітіть мене щодо використання мумійо для зменшення розтяжок на шкірі. Як правильно його застосовувати, може хтось робив? В інтеренеті багато інформації, боюсь трохи пробувати так з невідомого джерела...

То Я просто не впізнала її волосся через 2 місяці -- густе, гарне, сильне, і блищить як в рекламі)))
ну я робила 3 рази (1 раз в тиждень, бо читала що не бажано частіше) як писала вище за для ефекту росту. Ну поки волосся не виросло так, щоб я це помітила (( (а обіцяли 15 см за місяць :girl_haha:, наївна я, розмріялась)))

оречі тримала десь 30хв., і сказати, що пекло невиносимо, то- ні, так легенько підпікало, терпимо....
а мене вперше пекло дико, ледь 15 хв витримала, а вже третій раз 40 хв терпимо

Vittoriya
30.03.2013, 22:58
тіть мене щодо використання мумійо для зменшення розтяжок на шкірі. Як правильно його застосовувати,
одну, чи дві таблетки кинути в крем ( ясно, що виділити дозу крему в якусь посудину і туди) і за 15-20 хвилин воно там собі розтопиться , розмішати добре і то вмасувати. Крем має бути не жирний,а такий як Нівея Софт в білій банці наприклад.

Dolche
30.03.2013, 23:10
одну, чи дві таблетки кинути в крем ( ясно, що виділити дозу крему в якусь посудину і туди) і за 15-20 хвилин воно там собі розтопиться , розмішати добре і то вмасувати. Крем має бути не жирний,а такий як Нівея Софт в білій банці наприклад.
а якщо це не таблетки, а така собі пластинка маленька(5г)? Читала, що розводять дитячим кремом (хоча це не важливо, куплю Нівею). Але в яких пропорціях?

Vittoriya
30.03.2013, 23:19
Але в яких пропорціях?
одна таблетка має 0.2 грами.

Paradise
31.03.2013, 16:01
А де ці мумійо можна придбати?

Ravlyk
31.03.2013, 16:03
тримала десь 30хв., і сказати, що пекло невиносимо, то- ні, так легенько підпікало, терпимо....
ага, наївна я була, вчора зробила вдруге.....пекло, можна сказати сильно, але я мужньо витримала 30хв., а потім гнала в ванну, щоб ту всю красоту пошвидше змити:girl_smile:
мумійо в аптеці можна купити..

Paradise
31.03.2013, 16:19
Дякую, а чим можна вилікувати "масне" волосся, в мене після затяжної зими та носіння шапки страшенно жирніє волосся. Користувалася сульсеною шампунем та пастою, але ніякого результату, можливо хтось пробував дієвіший засіб?

Dolche
31.03.2013, 22:26
одна таблетка має 0.2 грами.
сорі, за дотошність, а крему скільки? :girl_blush2:

Vittoriya
31.03.2013, 22:57
, а крему скільки?
скільки вам треба , щоби намастити зони , де є розтяжки :)То вже на око

AilataN
31.03.2013, 23:33
В лікувальних цілях 5%, тобто таблетка 5 грам на 100 грам крему або води ( тонік можна зробити). Для щоденного нанесення 1 %, на 100 грам засобу 1 грам мумійо ( це так щоб не заморочуватися зі зважуванням).

Rona
01.04.2013, 12:02
тонік можна зробити
та, тільки Міріманова писала, на скільки пам"ятаю, не розчиняти мумійо про запас, а щоразу свіже робити

Ellelia
04.05.2013, 16:40
де у львові можна купити реп"яхову олію російської фірми "Евалар"

Якщо ще актуально, то її можна купити в аптеках Едельвейс. (На Виговського є така аптека, на Городоцькій біля Мотозаводу... сама там її купувала)

До речі, вона мені сподобалась більше чим Домашний доктор, так як дає кращий ефект. А ще купляла собі в Космо репяхову олійку "Аптека природи", (така зелена баночка), то це просто жах! Запах в неї такий, що аж крутить ніс... це взагалі не можна назвати запахом)) Вона дуже жирна, її просто неможливо добре змити з волосся(принаймі мені не вдавалося), маю ще півбанки і не користуюся, просто не можу.

Грильяжка
25.05.2013, 22:22
Відкрила я для себе базові та ефірні масла.(певно до того була як в танку, бо про такі і не підозрювала) Підсіла в ютубі на блог Ирен Влади, і за її порадами купила собі кілька базових масел-Масло Ши і Макадамі, а також ефірні олії лаванди та лимона. Користуюсь базою +каплю лаванди-шкіра супер. Лимонну олію по капельці капаю на зубну щітку зверху на пасту і чищу зуби-природній нешкідливий відбілювач, крім цього її добре втирати в нігті. Дуже хочу купити собі олію алоє-вера, але не знаю де її можна купити

AilataN
25.05.2013, 23:27
алоє-вера, але не знаю де
http://www.aroma-zone.com/aroma/gel_aloe.asp

fiesta
26.05.2013, 22:02
Побачила в продажу араганову олію і мигдалеву. Вони можуть згодитися в простому використанні ( типу просто додати до крему / скрабу чи в чистому вигляді ...) чи підходять лише як 1 з компонентів при створенні кремів ...?

fiesta
06.06.2013, 11:57
У мене в саду росте лаванда. Я пробувала іі сушити і клала в шафу для запаху. Але вона скоро вивітилась і толку не було. Підкажіть, що доброго з неі можна собі зробити?

mamvasulka
07.06.2013, 17:33
Дуже хочу купити собі олію алоє-вера,
Я вже купила, там де Наталя писала, і маю питання - Маститись нерозбавленим , чи треба до чогось добавляти?

Just me
07.08.2013, 16:38
Я тут експериментую із масками для обличчя, відкрила для себе імбир. Якщо коротко - тру на дрібненькій терці корінчик (десь чайну ложку), додаю туди косметичну глину, можу теж додати кілька крапель соку лимона. Наношу як звично, змиваю коли маска висихає. Враження - якнайкращі. Особливо добрий ефект починаючи з наступного дня. На обличчі масочка трохи гріє, пощипує (що для імбиру не дивно), але шкіру не палить, не висушує, навпаки ще й зволожує, нормалізує жирність, звужує пори, тонізує, підтягує - маю для імбиру лише слова похвали. Почервоніння невелике, сходить у мене до 10 хвилин. Прочитала, що меду можна також у ту маску додавати - спробую ще колись. І планую теж проекспериментувати з втиранням імбирного соку в шкіру голови. Може, хтось уже пробував?

Nitriotka
07.08.2013, 19:19
тру на дрібненькій терці корінчик
Я маю мелений сухий імбир, з таким варто експериментувати?

Just me
07.08.2013, 20:01
Впевнена, що варто. Багато рецептів масочок зустрічала саме із сухим, хоч я використовую свіжий. Може просто його трохи гарячішою водичкою (градусів 80) залийте перед використанням, щоб розпарився. Спробуйте і напишіть, гірше не буде - це точно. Я після кількох масочох ходжу і любуюсь відображенням в дзеркалі. Трохи меду додайте, кажуть, кращий ліфтинговий ефект.

Nitriotka
07.08.2013, 21:38
Пізно прочитала про імбир, вже маска була готова. Вийшов такий собі скраб-ефект. Трошки пощипувало, але більше прогрівало. Ефекту аж якогось суперового я не побачила, бо тільки щойно змила, ну і то була лише перша маска.

Valkiriya
08.08.2013, 11:40
Я зараз передивляюсь рецепти Ольги Сеймур на ютубі, деякі з них вже спробувала на собі і задоволена результатом. Особливо сподобалась маска з гірчицею, ламінування і маска для лиця горох-геркулес-куркума.

Nitriotka
08.08.2013, 11:47
ламінування
Я робила ламінування за її рецептом, але після того, як тут на форумі знаючі люди розвіяли міфи, про те, що чим довше потримати желатин на волоссі, тим кращий ефект буде, то я Сеймур щось не дуже довіряю.

AilataN
08.08.2013, 13:01
я Сеймур щось не дуже
В останніх передачах ( після того як вона зробила віск для волосся з соком селери, бгг) щось її не видно. Чи я її не бачу?

Nitriotka
08.08.2013, 13:13
віск для волосся з соком селери
А то як? Ну в неї взагалі рецепти деякі трохи дивні. ТОму я всерйоз її не сприймаю
Ще хочу запитати таке. Купила вчора вперше зелену глину, то вона не зелена, а біла. Маю ще чорну, то вона теж біла. То так має бути?

Just me
08.08.2013, 13:55
Ні, мені видається, що це не дуже нормально. Я колись тут питалася за глину. Насправді глина має мати відтінок, не кажу, що зелена глина буде зелена, як трава, але і не повністю біла. Я раніше брала глину в поліетиленових пакетиках, то вона вся була така, як Ви кажете, а тепер беру в картонних упакуваннях, то вона краща значно. І чорна глина - завше буде чорна, повірте.

Nitriotka
08.08.2013, 14:04
І чорна глина - завше буде чорна, повірте.
Значить так - виробник Golden Farm, купувала в аптеці "Природа Чистоти", на Кавалерідзе.
Вся глина - і біла, і чорна, і зелена, - вся в пачках повністю біла.
А тепер скажіть - та біла хоч якісь корисні властивості має? Бо зараз все на смітник піде з нервів.

Just me
08.08.2013, 14:14
Значить так - виробник Golden Farm
Ото ж-бо й воно... Така в пакетику. Бє. Ні, вона може і щось дасть, але моїх здібностей не вистачило на те, щоб запримітити її чудодійний ефект. Перейшла на іншу глину - МедикоМед, отаку: http://irecommend.ru/content/rozovaya-glina-dlya-volos-i-kozhi-rezultat-otmennyi-retsept-shampun-glinyannyi
Знаачно краща, хоч я люблю глину більше з комочками, то значить, що вона менше піддавалася обробці. Як знайду щось ще краще - напишу.

AilataN
08.08.2013, 14:18
Яку консистенцію має? є грудки?
в кожному разі я би на личко її не брала (
Пошукаю як виявити чи то глина, десь мала таку інфу.

Nitriotka
08.08.2013, 14:19
Ото ж-бо й воно... Така в пакетику. Бє
Така моя доля. Я - лох.
Буду пробувати додавати до неї різні корисні компоненти, то вже хоч-не-хоч, а корисною вона в мене буде.
Яку консистенцію має? є грудки
Грудок не має, ну а консистенція... хм... коли суха, то може як крохмаль, тільки такого сірувато-бежевого відтінку. А якщо для тіла, то з чим поєднувати?Таке щось, щоб живильно-зволожуюче було.

AilataN
08.08.2013, 14:23
я люблю глину більше з комочками, то значить, що вона менше піддавалася обробці.
З арома зон глина зовсім без грудок. Чиста гарна глина, з гарним відтінком який відповідає назві ( але відтінком, не кольором).

---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

Лучшими глинами являются палыгорскит, бентонит, монтмориллонит. Они в десятки раз эффективнее каолина и прочих глинистых материалов. Не обращайте внимания на "белая","серая", "чёрная" итд, на "з солями мёртвого моря", это всё рекламный ход. Проверить качество глины можно простым и эффективным способом--возьмите тёмное отработанное подсолнечное масло после жарки пирожков, залейте 200 мл в стеклянную прозрачную посуду и всыпьте 1 ст. ложку глины, после чего активно перемешивайте 2-5 минут. Качественная глина должна полностью убрать черноту и запах масла, масло должно получится светлым и прозрачным как вода.
Если последнего не произошло значит глина не подходит на звания пищевой и косметической, лучшими образцами считаю палыгорскитовые глины концерна Таико
Хорошую глину (не по составу, а по вязкости) можно определить без лабораторных
исследований, просто на глаз. Есть очень несложный метод проверки. Возьмите
комок глины, обильно смочите и сделайте из него форму в виде бублика (вспомните,
как в детстве вы делили из пластилина). Еще при лепке обратите внимание,
насколько ваша глина пластична. Если она даже сырая крошится, то такая глина
будет плохим союзником в лечении. Хорошая глина мнется руками, принимая любую
форму. Но основной показатель — это качество вашего изделия после сушки.
Положите свой «бублик» на солнце и подождите. Если поверхность изделия
потрескалась или появились непонятные разводы — глина плохая. Ее не стоит
использовать. Если «бублик» остался ровным и прочным — глина хорошая. Настоящая
глина чуть масляниста наощупь, вязка.
Можно проверить ее качество и без лепки. Для этого берут стакан с водой и
растворяют в нем щепотку глины, как следует встряхивают, чтобы частицы пришли в
движение, а вода замутилась. А потом следите, как глина будет оседать. Если она
это делает медленно, то глина маслянистая (частички жира не позволяют глине
потонуть, поскольку не смачиваются водой), и оседает она хлопьями, нехотя. А
если глина сразу пошла на дно и через пять минут у вас в стакане два слоя —
глиняный и водный, — это плохая глина. Большой пользы она вам не принесет.
Ищите другую, с более качественным составом.

Just me
08.08.2013, 14:25
З арома зон глина зовсім без грудок. Чиста гарна глина, з гарним відтінком який відповідає назві
Моя твоя понимать. Та теж без грудочок, відтінок відповідає назві. Я просто хотіла б знайти якусь глину із мікрогрудочками, щоб мала якийсь скрабуючий ефект. А та, про яку Нітріотка пише, то повний капець. Я колись широкимм помахом руки купила собі глину кількох кольорів - сіру, червону, рожеву. Ти думаєш, вони хоч відрізнятися на півтону? Абсолютно. Спеціально зсипала по ложці в одну мисочку - не було і натяку, що то різна глина - вся бежева.

kristas
08.08.2013, 15:10
А взагалі де ви купуєте глину?якої фірми? Бо я колись тако накупила в аптеці таку в пакетах, різних кольорів (голубу, білу, рожеву, чорну, жовту і зелену :) ). То вона таки різнилась відтінками.

Nitriotka
08.08.2013, 15:48
Звітую. Робила експеримент з олією. Трошки тої чорноти забрала глина, але олія не стала прозорою повністю, мутна була, але світліша.
Робила експеримент ще й з водою. Чітко в стакані два розчини - зверху мутноватий водяний, знизу осад з глини.
Аілатан, що скажете?

AilataN
08.08.2013, 17:34
Глина з домішками. Якими- не наю. Але й не найгірша.
Діагноз: на тушку.

Nitriotka
08.08.2013, 17:41
Діагноз: на тушку
Поняв. Рецепти в студію. Будь ласка :)

Seshat
08.08.2013, 20:18
Купила я собі хну (ту, що без кольору). Моде, якоїсь олійки в неї після запарення ляпнути? Маю оливкову (екстра-вірджін), соняшникову (італійську, першого віджиму), рицинову...

Ellelia
08.08.2013, 20:52
Купила я собі хну (ту, що без кольору).

а Ви купили її для маски?
Я просто одного разу начиталася в неті, що хна безколірна заміняє чистку обличчя. Дехто писав, що навіть повністю відказалися від чистки і не витрачають такі великі суми. Думаю, що і мені варто спробувати. Купила хну, запарила, нічого не додавала і нанесла на лице. Справді, коли вже її змивала ( було досить важко змити) то на шкірі утворилися маленькі шарики ( як закриті комедончики), на 2 раз мало би таке пройти, так писало у відгуках, це ніби і є така чистка, що бруд витягується, а за пару раз і зовсім зникне і після такого ще добре пройти скрабом. Одним, словом я таке зробила разів 3-4 і в мене в таких "шариках" було все лице. Пішла до косметолога і сиділа там довго, поки вона то всьо мені повичищала. І після того, ще раз ходила на чистку, бо було все так запущено. Тільки я їй не казала, як я так умодрилася, бо булам би кричала))) На наступний раз хочу запитати і дізнатись що вона про таке думає.
Звичайно, якщо Вам такий спосіб підходить, то добре. Просто, якщо буде щось не так, то не продовжуйте, бо потім може ше на довше затянутись. Ну а можливо це так в мене тільки вийшло, бо є й багато позитивних відгуків, незнаю.

Seshat
08.08.2013, 20:54
а Ви купили її для маски?
Збиралась на корені волосся наносити:girl_wink: Щось на лице мені то страшнувато.. В мене для того є турецька глина, готові аптечні і корейські масочки:girl_wink:

Ellelia
08.08.2013, 21:27
Щось на лице мені то страшнувато.. В мене для того є турецька глина, готові аптечні і корейські масочки

і правильно, не пробуйте!))
а турецька глина - це яка?
аптечні - Ви за порадою лікаря робите?
а от корейські мені не бідходять, переважно більшість. Якось пори від них забиваються.

Seshat
08.08.2013, 22:13
турецька глина - це яка
Ту, яку я собі в Туреччині купила:girl_wink:
аптечні
Мала всякі різні - купувала для свого типу шкіри.

Звітуюсь - запарила хну, видусила туди трошки лимону, додала по 1ст.л. рицинової і соняшникової олії, ту всю кашу на корені, під шапочку і сиділа так 40хв. Потім було пекло - згадала, чому я не люблю хну - змивала довго і нудно водою, потім шампунем, щоб і олії змити і вкінці кондиціонер на кінчики. Кольору ніякого не лишила (а то мені щось і за безколірну було страшно), волосся розчесалось нормально, зараз є приємне відчуття свіжості при коренях (в цю спеку дуже тішить). При промивці вилізло 4 волосини, зазвичай 2-3. Завтра будем бачити, чи є якісь зміни у вигляді:girl_smile:

Valkiriya
14.08.2013, 17:41
Де якісно і недорого купити оті всі масла, про які тут стільки написано? Цікавить масло Ши, зародків пшениці, авокадо. Ще щось може собі підберу.

AilataN
04.01.2014, 11:43
якісно і недорого купити
В інтернет магазинах.

начиталася сьогодні про миття волосся натуральними засобами, зловила нові страшилки поради.
Перша- мити волосся житнім борошном не можна, є ризик отримати і виростити грибкову інфекцію.
Друга- хто полюбляє наносити на шкіру голови масло Бей потрібно бути уважним в дозуваннях. Для нього достатньо 0,5% ( а це 10 крапель на 100 мл основи !!, тобто на столову ложку основи-2 краплі масла). Інакше може викликати болі голови.

Sera
04.01.2014, 13:48
Друга- хто полюбляє наносити на шкіру голови масло Бей потрібно бути уважним в дозуваннях. Для нього достатньо 0,5% ( а це 10 крапель на 100 мл основи !!, тобто на столову ложку основи-2 краплі масла). Інакше може викликати болі голови.
Я бей через його гм запах більше і не клала б.
Чи то я така чутлива))?

sonyk
28.03.2014, 23:46
доброго вечора. пидкажiть будьласка тонiк для обличчя для комбiнованоi шкiри (т-зона блищить та схильна до прищикив, але вiдчуття сухостi не залишае мене)

AilataN
29.03.2014, 00:50
Найпростіший тонік для комбі шкіри : зелений чай, запарений у воді, додати пару крапель лимонного соку і пару крапель олійки ( н-д виноградної кісточки) . маєте чудовий тонік.
на пів стакана води чайну ложку зеленого чаю, 20 крапель соку лимону, 20 крапель олійки. перед нанесенням збовтувати. Зберігати максимум два дні в холодильнику.
Це найпростіший варіант, його можна ускладнювати.

sonyk
29.03.2014, 01:00
дуже дякую!

Gentle
30.05.2014, 11:16
Бачу, дуже останнім часом популярним стає використання всяких-різних олійок. Скажу прямо, що я до цього ставлюся трохи скептично. Ні, я не заперечую, що воно помічне (бо природа дурного не придумає), але не підтримую загального фанатіння. Як казав класик: все отрута і все ліки, залежить від пропорції. І трохи мені смішно бачити як спочатку всі блогери дружно кидаються на один чудо-засіб, потім на другий, і т д.. Маркетинг :)
А питання моє в наступному. Дівчата, хто використовує олійки, розкажіть свої процедури. А якщо ще хтось має комбіновану шкіру, то які олійки підходять? Мене найбільше цікавить для цілей демакіяжу і вечірніх процедур, тобто підготовка шкіри до релаксації на ніч, може додаєте в креми... напишіть що використовуєте, як, якісь загальні правила - для чайника.. Коротше просвятіть мене темну. Може, і себе переведу на здоровий догляд і оціню те, що люди вже давно хвалять.
П.С. Бачила на днях відео, то дівчинка прямо олійку вмасовувала в шкіру і знімала потім спонжем. В мене сталися круглі очі, б оя щось собі уявляла, що то може бути алергія, якщо олійку в чистому вигляді отак на обличчя...Ну в крем додати.. Але отак...

Talya
30.05.2014, 12:03
А якщо ще хтось має комбіновану шкіру, то які олійки підходять?
я ввечері використовую чисту араганову олійку на все обличчя + шия і зона декольте. отак натискаю помпу двічі і наношу на очищену і тонізовану шкіру. правда, тепер чергую з нічним кремом, тобто через день. а в осінньо-зимовий період - щовечора. мені навіть залишки знімати не потрібно - все впитується в шкіру. алергії на неї ніколи не було.

lovikyou
30.05.2014, 21:43
для цілей демакіяжу
якщо очей: спонжик намочую, витискаю воду, крапаю 2-3 краплі мигдалевої олійки. Найкращий демакіяж очей який я коли-небудь зустрічала - очі не печуть, не чухаються, все гарно змито, шкіра ніжна та зволожена

panikvarts
30.05.2014, 22:34
Я, до речі, теж тепер тільки олійкою макіяж змиваю з очей. Окрім мигдалевої, використовую ще авокадо. І на обличчя часом наношу після очищення. На тіло використовую кокосову олію, але стараюся наносити олію на вологу шкіру.
Не чула про алергії на олії, хіба з ефірними треба бути обережними, а так з базовими - чому ні.

AilataN
30.05.2014, 23:31
Бачила на днях відео, то дівчинка прямо олійку вмасовувала в шкіру і знімала потім спонжем.
це, напевно, медод ОШМ ( Очищення Шкіри Маслом, більш популярне в інтернеті як ОКМ) єдина процедура , яка у мене прижилася з чистим маслом.
масла я більш ніж поважаю, я їх обожнюю))
Коли почала використовувати прості суміші масел , років сім тому, то, нарешті, моя проблемна шкіра почала виглядати більш-менш пристойно. Бо до того це був жах.
Історія така, що я мала чудовий ефект від користування базових олій з додатком ефірних. Потім настало перенасичення, це нормально, особливо, якщо робити це неконтрольовано. Отже, контроль потрібен, дуже обережно і дозовано.
Є прості правила: наносити олії тільки на зволожену шкіру, розумно дозувати ефірні масла, і цікавитися складом олій і їхньою відповідністю до типу вашої шкіри, не орієнтуватися на мас-інформацію, вивчити потреби шкіри, склад олійок. Це не дуже складно, просто треба поцікавитися на грамотних ресурсах.
Але крем рулить.
суміш олій, емульгованих ( це важливо) з рідиною- це чудова сполука набагато краща ніж олія в чистому вигляді.
Хоча і це не всім пасує((

Gentle
31.05.2014, 10:53
Ого..Новий словник для мене: базові олії, ефірні олії, масла..Це все різні речі? Значить маслом можна впливати на всю шкіру.. Ефірні треба по трошки додавати до.. базових?
А як відрізнити по маркуванню на баночках англійською - яка є яка?
Певно, треба мені більше заглибитися в тему і почитати десь про все це.

Sera
31.05.2014, 12:51
Ефірки- вони в малееесеньких баночках).

AilataN
31.05.2014, 15:38
базові олії, ефірні олії, масла..Це все різні речі?
Ефірні олійки- ароматні. В базові олії додають олійки ефірні, ви повністю праві.
ще є баттери- тверді масла ( какао, ши, манго і т.д.), ще є мацерати ( масляні настоянки на травах і коріннях)
на ефірних має бути Essential Oils, на базових :Carrier Oils

arushka
31.05.2014, 16:19
В базові олії додають олійки ефірні,
маю кокосову олію, зрілу:girl_cool:, суху шкіру і бажання намазюкати лице.
Які ефірні олійки краще докупити?
І ту олію щоразу нагрівати чи краще виковирювати кусочками і втирати?

AilataN
31.05.2014, 16:40
маю кокосову олію
спочатку потестуйте кокосову в моно варіанті.
Якщо зручна баночка то краще виковиряти кусочок, якщо не зручна ( з вузьким горлом) один раз підтопити і перелити в банку , з якої зручно діставати без нагрівання. У вас нерафінована"вірджин"?
Якщо вам буде комфортно з кокосом в моно варіанті, то докупіть лаванду і /або герань.

arushka
31.05.2014, 16:52
У вас нерафінована"вірджин"?
поняття не маю, я її перелила в банку після того, як гріла піццот раз, щоб втерти в волосся
з ефірних поки маю тільки чайне дерево.
Дякую за пораду, лавандова олія, думаю, буде люкс

agatha
01.06.2014, 15:41
Мені порадили масла Икаров. Я, чесно кажучи, від масел не в захваті, ні від цих, ні від будь-яких інших. Особливо, на літо. Вони мені забивають пори. Чи то в мене пори такі чи то масла такі. Віддам мамі, в неї шкіра суха, то підійде більше.
Роблю собі "Цоган" масаж лиця https://www.youtube.com/watch?v=bVe4klWSThU, під нього я купила це масло Икаров. Масаж мені подобається.

Serceedka
02.06.2014, 22:40
Сьогодні робила домашню маску-пілінг, сподобалась і не важкі інгрідієнти:
- 1ст. лож. желатину
- 2ст. лож. молока
- 2 таб. активованого вугілля подрібненого, якщо є вугрі
все змішати, дати набухнути в мікрохвильові 10-15 хв. ( я на парі розводила, і заливала теплим молоком0
нанести на обличчя ще теплим товстішим шаром. Через 15 хв, або ж до кращого підсихання зняти плівку та змити теплою водою.
ефект супер, шкіра гладенька ніжна така:girl_spruce_up::girl_dance:

по рецепту виходить дуже багато мазюки, то ж роблю на пів порції, а бо напару з коліжанкою))