КПК

Показати повну версію : Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Лідочка
29.12.2008, 13:28
в нас сьогодні червоний борщ з фасолькою, ,тушкована качка(гарнір ще не придумала),і телятинка запечена на канапки.Все в процесі приготування

А я качку роблю фаршировану, так що і гарнір зразу є;)

Mira_SH
29.12.2008, 13:57
Зробила курячий паштет і бульйон з макаронами. Похвалю себе. паштет, то було експерементально, але вийшло супер і гарно і смачно;)

На гаряче була

- голубці із домашньою лапшою і м"ясом;
-
а можна детальніше,як такі зробити?

Ірена
29.12.2008, 14:13
[QUOTE=Mira_SH;401296]Зробила курячий паштет і бульйон з макаронами. Похвалю себе. паштет, то було експерементально, але вийшло супер і гарно і смачно;)

а як робите паштет?

kati
29.12.2008, 14:14
А в нас сьогодні на вечерю (бо скорше нікого в хаті не буде) "класика жанру",картопляне пюре,відбивні і піца.НЕМА ФАНТАЗІІ.
А взагалі так добре коли дитина в садку,а чоловік на роботі,готувати по суті треба тільки вечерю......як же то свята пережити?!!!:suicide:

Mira_SH
29.12.2008, 14:27
а як робите паштет?

Обрізала м"ясо все що можна і перемолола в блендері з невиликим шматком сала, з того м"яса що залишилося на кісках зварила бульоїн, і те ж обібрала і перемолола, додала два яйця, дві маленьких цибулини і пів батона. сіль перець, петрушку, кріп і грам 50 бульйону, все те ще раз добре збила в блендері, виклала в відповідну скляну форму і випікала в духовці на помірному вогні, хвилин 40.

СОФІЯ -СОНЯ
29.12.2008, 14:28
а можна детальніше,як такі зробити?

Все так само як звичайні голубці, тільки замість рису відварена тоненька домашня лапша. Тісто на неї замішую на самих яйцях. Чоловік ухвалив, що такі смачніші, а він же ж хазяїн в хаті:cool::cool::cool::)

Mira_SH
29.12.2008, 14:39
Я так само роблю домашню лапшу, але вона мені така смачна, що шкода запихувати її в капусту:), але такий рецепт голубців чую вперше. Софія-Соня ви спражня терпляча господиння!

kati
29.12.2008, 15:14
Софія-соня і Дана поза конкуренцією,100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:y::y::y::y:

СОФІЯ -СОНЯ
29.12.2008, 15:28
:o:o:o:o:o:ohttp://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/12/29/38194958d04078e56.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=611) дяки -дяки. я вже вся цвіту

Curly Xena
29.12.2008, 20:18
Всі залишились дуже вдоволені, на щастя, бо чоловік хвилювався не на жарт, приїжджало його начальство з Києва. Так мене хвалили, що мені вже й посуд не хтілось мити, так собою запишалась:shy:
-

Ви свята жінка! ;) - Тепер вимагаєте щоб він мінімум місяць той посуд мив!

Маруся-мама
10.01.2009, 07:46
Со? Ніхто ніц не готує більше? Доїдаєте голубці свьонтечні? :xaxa:

Мене нині чоловік погодував ось такою вечерею
http://s43.radikal.ru/i099/0901/e9/044d90c8f6c6.jpg

Анута
10.01.2009, 13:19
зварила супчик з брокколі, ще його блендерню на суп-пюре. смакота буде :)
і котлетки посмажила, до них певно гречку зварю, або картоплю :) ось так по скромному в нас сьогодні :)

СОФІЯ -СОНЯ
10.01.2009, 13:27
А у мене залишилось м"яско - фарш до домашньої ковбаски, то я його тільки що стушкувала у гірчично-часниковому соусі, тоді почитала Ануту та і поставила гречку. А ще моркви корейської стерла, самій захтілось.

Mira_SH
10.01.2009, 14:07
а ми варили бульйон з макарон, щоб хоч чогось ріденького посьорбати, та вже ті святкові страви порядно надоїли.;)

kati
10.01.2009, 14:23
Суп з зеленим горошом + пиріг з куркою,картоплею і сиром.А ввечері поїдем до центру гуляти. то мабуть десь там і завечеряєм

successful
13.01.2009, 11:01
Запікала картопельку з рибкою і грибочками. На дно каструльки я положила тоненько нарізану картопельку, зверху цілу рибку (перерізану вздовж на дві частини), ще зверху рибки я клала піджарені білі грибочки з піджареною цибулькою і морквочкою. Все це посипала тертим тв.сиром і в духовку на 40 хв.
Вийшло смачно :) Чоловік був довольний

Chortenia
13.01.2009, 11:07
Ги-ги-ги
Замаринувала я перепелині яйця.
Сьодні буду куштувати, а що з того вийшло :xaxa::xaxa:

kati
13.01.2009, 11:10
http://gotovim-doma.ru/view.php?r=238-recept-Miasnye-kolobki-s-iaitsom

ая отакі котлетки зробила,тільки з перпелиними яйцями,так акуратніші і менші

Nata
13.01.2009, 11:14
А ми вчора разом із синочком налисники смажили :). Смачнющі такіііі, дитина допомагала!
Ще зварила солянку, щоб посвяткове м"ясо не пропадало :).
Сьогодні варимо пельмені. Але тільки варимо, бо наліпила їх вчора свекруха і внукам передала :)

СОФІЯ -СОНЯ
13.01.2009, 11:50
Знову сімейна вечеря. Готую (планую, бо з Сонею бути впевненим наперед не можна:ninja:) грибочковий салатик, гречаники із смаженими грибами, биточки з вишнями і ананасом (фіг його знає, що вийде, але хочу спробувати), запечена картопелька із цибулькою під сиром, ну м"ясне і рибне асорті як годиться, якісь маринадики відкрию. Ще розморозила суниці, будуть налисники із суничним кремом. А, іще є холодець. І сухофрукти в желе зроблю (може). На кутю вже намочила, а ще треба в магазин :8::8::8:. Хочу в кутю всього-всього, треба докупити кураги і цукатів. ІЩе мені тра сметани, молока, масла, сиру, лимончика, банку горошку і автомат Калашнікова...

Усьо, пішла...

Irus'ka
13.01.2009, 12:04
Ну треба й собі постаратися, нині ж Богатий Вечір, або просто - вечеря перед Старим Новим Роком.
Планую:
-кутя (вже замочена)
-сирник (вже йду пекти)
-штрудель (може би то замість яблук сухофруктами і горішками начинити?)
- качка фарширована (дуже хочу попробувати з налисничками, так як дівчата писали десь вище)
- сосик з шампіньйончиків в маслі
-на гарнір під питанням овочі тушковані, картопляне пюре чи різотто (цікаво що під качку більше смакує?)
- салатка з тунцем
- порційно грецький салатик
-рибка слабосолена під кремом з авокадо
- узвар (багаааааааато!)
-цвиклі (питання де хрону доброго дістати)

СОФІЯ -СОНЯ
13.01.2009, 12:52
-на гарнір під питанням овочі тушковані, картопляне пюре чи різотто (цікаво що під качку більше смакує?)

Хочете ще й гарнір? Налисники є чудовим гарніром, тому я ніколи більш нічого до качки (гуски,індички) не готую . то є мій рецептик, я з досвіду:):):)

kitka
13.01.2009, 13:29
-цвиклі (питання де хрону доброго дістати)
А це що таке?

Irus'ka
13.01.2009, 13:44
Бурячки відварені терті з хроном. Традиційна різдвяна закуска до м'ясива на Галичині:)

Usmishka
13.01.2009, 14:07
запечена картопелька із цибулькою під сиром,
Продайте рецепт:)
Бо щось останнім часом не знаю який то гарнір приготувати, а звучить смачно:clapping:

Olenka
13.01.2009, 14:52
А я вчора робила лазаню. Мій чоловік її обожнює. Але вперше робила з власних макаронів. У часі економічної кризи макарони до лазані 1 пачечка (250 г) коштує 45-50 грн. Щось мене жаба заїла стільки грошей дати. Знайшла рецепт тіста в інеті, добре, що мала в заначці борошно твердих сортів. Вийшло супер!
А позавчора робила власну ковбаску, то чоловік тепер питається коли я гроші власні буду робити, бо молоко (ГВ), хліб, сир, йогурт тепер вже і ковбаску з макаронами роблю сама :)
А насправді мені просто страшно... У нас дитина алергик. А те що ми зараз маємо з харчами - то своєрідний голодомор - нічого справжнього. В Америці, впринципі і в більшості країнах, продукти розділяють на органічні і неорганічні. Купуєш за великі гроші, але знаєш що...

kitka
13.01.2009, 15:00
Бурячки відварені терті з хроном. Традиційна різдвяна закуска до м'ясива на Галичині:)
:lol::lol::lol:Здуріти можна! Так то я цвиглі роблю майже щомісяця, як тільки є буряки? А як утворилася така назва?

Olenka
13.01.2009, 15:12

У китайських чи японських ресторанах (я постійно путаю, може хтось виправить, де фірмовим рецептом є качка, яка спеціально обвітрується) до качки подають рис і овочі. Тому думаю різотто буде актуальним.

Olenka
13.01.2009, 15:19
:lol::lol::lol:Здуріти можна! Так то я цвиглі роблю майже щомісяця, як тільки є буряки? А як утворилася така назва?
Правильно називається цвіклі (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B2%D1%96%D0%BA%D0%BB%D1%96) Мені здається це не наше слово, точно знаю його вживають венгри і поляки. А ще цвіклою називають буряк. То може прийшло до нас ще з тих часів :confused:
Доповнюю, що знайшла.
Цвіклі - венгерське слова. У нас на форумі є хтось з Угорщини, можна запитати що то означає.

Chortenia
13.01.2009, 15:39
Йопрст!!!! :cesored::cesored::cesored::8::8::8:
Я забула, що сьогодні щедра кутя :(:(:(:(:(
І що тепер робити.
Зварила борщ і плов, зроблю салат з баклажана з фетою, мариновані яйця :umbrage:, є оселедець, думаєте, нормально буде :umbrage::confused:

Chortenia
13.01.2009, 15:40
Правильно називається цвіклі (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B2%D1%96%D0%BA%D0%BB%D1%96) Мені здається це не наше слово, точно знаю його вживають венгри і поляки. То може прийшло до нас ще з тих часів :confused:
А на Франківщині цвітлями називають

СОФІЯ -СОНЯ
13.01.2009, 21:07
Продайте рецепт:)
Бо щось останнім часом не знаю який то гарнір приготувати, а звучить смачно:clapping:

продаю :): Картопля лінивої господиньки - берете картоплю, чистите, ріжете товстенькими кружалами. Дно сковороди чи бляшки викладаєте або кусочками сала, або товстенько мастите маслом чи олією чи смальцем, що в хаті є і що душа бажає. Вкладаєте картоплю. На неї - кружальця підсмаженої (не до червоного, просто щоб зм"якла) цибульки і по маленькому шматочку масла. Тоді в духовку хвилин на 20 ( на великий вогонь), перед подачею щедро засипати тертим сиром, дати йому "попливти" - і все, лопаточкою на велике блюдо. Навкруг биточки.Тільки що з"їли. :)

Ольга
13.01.2009, 21:39
я щось ніц не розумію, яка щедра кутя?
другий Свят Вечір 18 січня...я ще не чула, аби готували кутю на Старий Новий рік...

Nata
13.01.2009, 21:41
другий Свят Вечір 18 січня...я ще не чула, аби готували кутю на Старий Новий рік...

Ну от... а я думала я одна така :) Аж соромно було писати, що у нас не вечеряють на Новий рік :)

kati
13.01.2009, 21:48
і в нас не вечеряють.....і навіть нечула що хтось вечеряє.....

Nadijka
13.01.2009, 21:48
Ну от... а я думала я одна така :)
і ми не вечеряли :confused: ну точніше муж і малеча вечеряли макаронами, курочкою і салатом з пастернака, а я на дієті.....вже другий день:xaxa:

Аліса
13.01.2009, 21:58
А ми будемо святкувати трошечки сімєю, але це не вечеря, а так святкування Старого Нового року. Я зробила картоплю зі свининкою в горшечках, помідорки під сиром, огірочки солені. Чоловік приніс солодкого. От так почаюємо, все ж таки Новий рік ))), та і дітям свято.

Лідочка
13.01.2009, 22:37
І в нас не вечеряють, а от на Волині вечеряють!!!!Я вчилася в Луцьку, то постійно мала таку вечерю в одногрупниці. То в мене 5 років було 3 Святих вечори - два щедрих, один пісний!!!:)

СОФІЯ -СОНЯ
14.01.2009, 10:20
І в нас не вечеряють, а от на Волині вечеряють!!!!Я вчилася в Луцьку, то постійно мала таку вечерю в одногрупниці. То в мене 5 років було 3 Святих вечори - два щедрих, один пісний!!!:)

Я волинянка. Тільки у нас напередодні Різдва і Водохреща - пісна вечеря, а щедра тільки одна - вчорашня.

kati
14.01.2009, 10:23
тобто вчора не пісна?
іщо готуєте на "щедру" вечерю?

Дана
14.01.2009, 10:26
Правильно називається цвіклі (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B2%D1%96%D0%BA%D0%BB%D1%96) Мені здається це не наше слово, точно знаю його вживають венгри і поляки. А ще цвіклою називають буряк. То може прийшло до нас ще з тих часів :confused:
Доповнюю, що знайшла.
Цвіклі - венгерське слова. У нас на форумі є хтось з Угорщини, можна запитати що то означає.

В польській мові також є ćwikła (Harald G)ż kulin. тёртый хрен с кр'асной свёклой и 'уксусом
ćwikłowy свек'ольный; burak ~ кр'асная свёкла
Ćwikła – sałatka warzywna z ugotowanych utartych buraków ćwikłowych. Przyprawiana na ostro tartym chrzanem, cukrem, solą, sokiem z cytryny, kminkiem, niekiedy winnymi jabłkami, czerwonym wytrawnym winem, goździkami i natką pietruszki. Podawana jako dodatek do mięs.
Także: potoczna nazwa buraka ćwikłowego (inne nazwy: burak stołowy, burak korzeniowy).
burak cukrowy (Beta vulgaris ssp. vulgaris convar. crassa var. altissima) – uprawiany ze względu na korzeń, który zawiera około 20% cukru.
burak ćwikłowy (Beta vulgaris ssp. vulgaris convar. crassa var. conditiva) – roślina warzywna - uprawiana ze względu na korzeń.

Моя бабуся завжди називала або цвітлі або бур"ячки.

СОФІЯ -СОНЯ
14.01.2009, 10:38
тобто вчора не пісна?
іщо готуєте на "щедру" вечерю?

Вчора не пісна. Тому вчора в нас були м"ясні страви і кутя "багата" - родзинки, курага, цукати, горішки до неї, щедро заправлена медом. Ще море солодощів, тобто випічки. А на пісну кутя лише з маком і узваром, солодощів - ні-ні, тільки фрукти на десерт, ну і всі страви пісні як традиційно скрізь. Ще така сама вечеря 18 січня, до того ж на цю вечерю у нас поминають померлих родичів і залишають обов"язково кутю на столі до ранку і ложку кладуть.
П С До свого сорому витоків такої традиції не знаю, тільки що задумалась. Буду ввечері шукати якусь інфу...

Irus'ka
14.01.2009, 11:16
А згадайте щедрівку "Добрий вечір тобі, пане-господарю" - "... бо прийдуть до тебе три празники в гості...". Різдвяних празників таки три, тому на Бойківщині (звідки я родом-:naci:) і святкують три передвечори Різдвяних свят з узваром кутею і пампухами та й колядників-щедрівників-засівальників чекають. А на старий Новий рік вечеря не пісна, а щедра:)

Уляночка
15.01.2009, 09:40
Сьогодні у нас - макарон з "Чарівною бойківчанкою" (як каже Надійка, "це з просто котлетки з курячого філе"), салат з бурячків і моркви, капустяні зрази ...ну і вчорашня супка

Маруся-мама
16.01.2009, 07:10
А ми нині поїдали крусани, що тато наші купили і мяско по-хіньску з сумішю овочів (горошок, кукурудза, зелена фасолька і морква).

Дана
16.01.2009, 11:34
А я сьогодні не буду ніц готувати, вчора ходила на вареники, і ще й прихопила додому, то домашні будуть їсти вареники. От така я господиня:shutup:

Натуся
16.01.2009, 13:47
Ми сьогодні їмо рис з грибочками в сметані,вчорашню солянку (таку баняцюру вчора ввечері зварила,що ще певно 3 дні їсти будемо...),а на вечерю ще не знаю що змайструвати..Напевне картопля з відбивними буде,бо щось вишуканіше придумувати нема сили,та і мала вічно на руки проситься...

kati
16.01.2009, 15:02
гречка,курка з овочами тушкована і кекс шоколадний згоріхами....
прийшов чоловік,пообідав....і половини вже нема....

Olenka
16.01.2009, 15:15
А я роблю плов на вечерю за рецептом від RUZHAJA. Так пахне, що не можу дочекатися.
А на десерт буде напевно Желейний тортик, якщо зможу вискочити за продуктами, що мені не вистарчає.
Пити будемо яблучно-лимонний пунш

СОФІЯ -СОНЯ
17.01.2009, 13:48
Стушкувала квасолю з м"ясом, а картоплю з морквою і цибулькою. Насмажила печінки, відкрила банку з баклажанами.І замісила рогалики, жду, поки тісто вистоїться. Поки товклась на кухні, то нічого якось було, а зараз сіла і зовсім не хочеться до тих рогаликів вставати... А особливо тепер, коли я оголосила солодкому війну. :aggressive::aggressive::aggressive: Правда, перевага поки що на стороні противника. :o

Kasia
20.01.2009, 17:44
я ліпила пироги, тушила рибу, спекла халу. горохова зупка з копченостями, куряче філе аля МакНагетс з МакДональдс, і салат з пекінської капусти+яйко+курка+сир+оливки.

Маруся-мама
21.01.2009, 05:34
Правда, перевага поки що на стороні противника. :o
Я також в суботу накрутила рогаликів але ворога перемагаю, вже майже нема чому спонукати до поїдання :lol: Торта вже нема, лишився тільки сирник і рогалики.:p

Mira_SH
21.01.2009, 14:47
А в мене сьогодні зупка з грибами, і сирники з родзинками.

Nata
21.01.2009, 17:09
У мене налисники. Кому з маком, кому з сиром, а кому... з любов"ю :) (малий наївся без начинки поки я смажила).
Ще поставила росіл варити: свекруха принесла півпівня домашнього.

Маруся-мама
26.01.2009, 05:42
А я зробилась лінива, тому сьогодні своїх частувала запеченим мяском з бульбочкою, тушеними печеричками і салаткою з квашеної капусти. Ну а вже до чаю то я їм насмажила пампухів на швидку руку з тіста на піццу, яке у мене завжди є в холодильнику бо невідомо коли яка дитина захоче піцци.

Ось воно моє мяско:

http://s47.radikal.ru/i117/0901/c7/60ef0d2a28e1.jpg

Nata
26.01.2009, 09:39
Я вчора теж м"яско запікала. І гречку в горшечку в духовці робила. Розлінилася вже зовсім :).

Kasia
26.01.2009, 11:44
росіл, мяско тушене з картоплею, налисники, олівє.

Nata
26.01.2009, 12:02
А я еклери печу.

kitka
26.01.2009, 12:12
А я еклери печу.
Ого! Напишіть потім, як вдалися:).
А я йду вареники ліпити ( вперше:crazy:).

kitka
26.01.2009, 21:16
Nata, ну як там еклери ? Бо ми вже вареники з'їли:radist:( ще трошки на завтра лишилося). Ромчик як їв, то аж очі закочував:D, це мій головний дегустатор:xaxa:. Чоловік взагалі в шоці, питає - шо за вареники? Кажу, що сама наліпила:o. Йому аж мову відняло і очі стали такі:eek:.
Дякую всім за інструктаж:).

Liliyah Romanova
26.01.2009, 21:41
Маю нині бажання на брі в листковому тісті. Тільки треба ще то все купити, і зелені яблука також. :)

Останнім часом постійно печу якісь десерти і на диво, Роман то все їсть. Ціле щастя, бо раніше я понад половину викидала, бо не було кому їсти.

Маруся-мама
26.01.2009, 22:08
Останнім часом постійно печу якісь десерти і на диво, Роман то все їсть.
Молодець! Він до поїздки в Україну погладшає, а свекруха втішиться! А то б нарікала що ти його голодом мориш. :D

Мій мені перед виходом з хати на роботу каже, а спечи но мені жінко колобок! тобто пляцка зі сливками, бо ми купили мішок якихось напівгнилих, ну бо дешево... он тепер і спекти щось треба.

Nata
26.01.2009, 22:48
Еклери як завжди. Дуже смачні. Вже майже все з"їли. Петро постійно "булочку" просить :).
А ще я спекла форель (для нас із Дмитром) і котлетки (для тата з Петром). І картопельку зварила. Іду мужа годувати :)

Олюська
27.01.2009, 00:29
А я нині смажила оладки з курячого філе, до того картоплю відварила, полила польською поливою, на потіху чоловікові зробила салат буряк-чорнослив-горіхи-майонез, а то з його вибагливості і перебірливості вже голова йде обертом:8:.
Ну і ще насмажила пиріжків з фасолі, лишилось тісто, то я ще з яблуками доробила - м-м-м, так мені смакують:)

Liliyah Romanova
27.01.2009, 03:49
Отака наша "лінива вечеря" нинішня. :xaxa: :xaxa: :xaxa:

http://s39.radikal.ru/i083/0901/07/e39c0f3d3956.jpg

http://s45.radikal.ru/i107/0901/91/1c21c3451255.jpg

Маруся-мама
28.01.2009, 04:49
А ми нині їли спагетті (діти замовили) і мяско по-хіньску. Було добре. Правда можна було б зробити гостріше, але в нас тут в домашніх дієти... їм не вольно.

pavuchok
28.01.2009, 16:26
Отака наша "лінива вечеря" нинішня. :xaxa: :xaxa: :xaxa:

http://s39.radikal.ru/i083/0901/07/e39c0f3d3956.jpg

Ой а що це у Вас таке гарненьке і смачненьке можа рецептик , а то вже слюньки течуть, весь офіс забрискала:crazy:

Liliyah Romanova
28.01.2009, 16:54
Ой а що це у Вас таке гарненьке і смачненьке можа рецептик , а то вже слюньки течуть, весь офіс забрискала:crazy:
Це брі, запечений у листковому тісті.
У нас виходить відносно недорого.
Великий брі (450 г) загортаю в листкове тісто (тут продають дві штуки в одній пачці). Чекаю поки тісто трохи розмерзне, тоді кладу брі посередині, загортаю краї (як видно на фото), зверху викладаю варення з журавлини, з додатком паприки. Варення десь виходить 3-3,5 ст. л. і 2-2,5 ч. л. гострої червоної паприки. Це викладаю у на сир посередині, де навмисне залишається місце. Далі десь на 30 хв. на малий вогонь. У мене електрична, то я десь 15 хвилин печу при 170 градусах і ще 15 при 130. Основна мета, аби сир всередині добре розтопився.
Витягаєте з печі й подаєте зі свіжою баґеткою, маслом та зеленими яблуками.
У нас то виходить десь на 15 доларів, разом з яблуками й баґеткою.
До речі, дуже хороша перекуска для гостей. З вином смакує просто божественно! Такої порції на 4 особи запросто вистачає, але за умови, що 2 чоловіки, 2 жінки. :xaxa: А вже згодом можна подати основну страву. Ну, чи інші закуски. Але після гарячого брі зимні закуски не йдуть.

Gala
28.01.2009, 17:18
А мій чоловічок зараз готує зайці,буде запікати в духовці,а я буду істи

Mira_SH
28.01.2009, 17:33
Я варила бульйон з макароном, прийде чоловік буду сирник пекти:)

Liliyah Romanova
28.01.2009, 17:40
Я варила бульйон з макароном, прийде чоловік буду сирник пекти:)
Це єдине, через що я заздрю українським господиням. Я тут сирника не печу, бо домашній сир дорогий, як холєра, а сирки Філадельфія - то не те. От поїду до Львова й замовлю в свекрухи її фірмовий сирник з рожею. :o А тут - 11 дольців за півкілограма справжнього домашнього сира треба вивалити. Або й більше... :(:(:(

Маруся-мама
28.01.2009, 18:48
А тут - 11 дольців за півкілограма справжнього домашнього сира треба вивалити. Або й більше... :(:(:(
ОЙ!! В вас направду дорого. В нас за 11 долларів можна кільо сиру купити а то й більше.

Liliyah Romanova
28.01.2009, 18:57
ОЙ!! В вас направду дорого. В нас за 11 долларів можна кільо сиру купити а то й більше.
Та я вічно подивлюся, скільки 500 г коштує і не купую... Дешевше купити вже готовий за 10 дольців. Але ж то не те, зовсім не те. Хоч і смачно.
То вони так свого виробника підтримують. Власний продукт дорогий, як хороба, а чужий не завозять, або обкладають високими податками. І роби, що хочеш. :( Треба фармерів шукати й напряму купувати, але де їх тут знайти, я навіть не знаю.

Маруся-мама
29.01.2009, 05:53
Та я вічно подивлюся, скільки 500 г коштує і не купую... Дешевше купити вже готовий за 10 дольців. Але ж то не те, зовсім не те. Хоч і смачно.
То вони так свого виробника підтримують. Власний продукт дорогий, як хороба, а чужий не завозять, або обкладають високими податками. І роби, що хочеш. :( Треба фармерів шукати й напряму купувати, але де їх тут знайти, я навіть не знаю.
А в вас молоко добре є? Зроби сама собі домашній сир. Це не так складно.
Купи 3-літровий слоїк молока ( в нас продають 4-х літровими) он і або постав його на кілька днів на верха аби скисло або додай ложку сметани і воно файно скисне. Тільки вважай аби чоловік не випив, якщо він бува квасне молоко любить.
Так он... як молоко скисне виляй його в великий (ну аби все змістилось) баняк, краще поливаний не брати бо може прикуріти, і постав на малесенький, ледь тліючий вогонь годинки на 4-ри. Будеш мати свій сир.

Я купую також наш тутешній, в Філадельфії роблений. Правда той що привозять з Литви набагато кращий але й в 2 рази дорожчий, за 200 грам майже 7 дольців.

Ага... що ж то я нині готую? Он насмажила налисників, треба позакручувати мяско і печу дріжджовий пляцок зі сливками. Правда сливки перемерзли і вже не було яйка аби змазати тісто, то побачимо що вийде. Але надіюсь що мої такі свині, ой гуси що все поїдять.

Nata
29.01.2009, 11:00
Ми з малим вчора робили домашні макарони і пекли пляцок з цибулею. Ще мали борщик і котлети.
Сьогодні певно зроблю лазаню.

Маруся-мама
29.01.2009, 21:29
А мій Андрій нині, поки я ходила по-лікарях, зварив борщ. Я лишень доправила як приїхала. Борщ вийшов дуже файний.

Люша
30.01.2009, 16:00
А я чанахі зробила...
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/01/30/40574983077f3fa17.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=930)
щоб не подумали, що пусті:xaxa:
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/01/30/4057498307df69fe6.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=931)

Irusya
30.01.2009, 17:07
Я сьогодні вдома, тому зварила на обід зупу з фрикадельками, рис типу "плов", бо не з бараниною а з свининою, салат з буряка з чорносливом і горіхами зробила. Обідати тим будуть ввечері, бо на обід ніхто не прийшов.

Gala
30.01.2009, 17:23
А я чанахі зробила...
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/01/30/40574983077f3fa17.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=930)
щоб не подумали, що пусті:xaxa:
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/01/30/4057498307df69fe6.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=931)

А рецептик!!!!?

Дана
30.01.2009, 17:37
Я сьогодні вдома, тому зварила на обід зупу з фрикадельками, рис типу "плов", бо не з бараниною а з свининою, салат з буряка з чорносливом і горіхами зробила. Обідати тим будуть ввечері, бо на обід ніхто не прийшов.

Я би до вас на обід прийшла:ninja: Така домашня їда, обожнюю і зупку і плов і салатик з бурячка. Все хочу, і то вже:(:xaxa:

kati
30.01.2009, 17:45
а я заходжу на цю гілочку пооблизуватись.....ми з чоловіком з початку тижня на дієті...ну не зовсім дієті,їмо салати з капусти:bad: і мясо/рибу печену...і ВСЕ !!!
правда сьогодні малому напекла еклерів,то 2 з"їла...:ninja::ninja::ninja:

п.с. пекла еклери перший раз,думала що тонайскладніше що може бути,а виявилось найпростішим,вийшли просто супер.

Люша
30.01.2009, 17:45
А рецептик!!!!?
Рецептик Чанахів.
Варю телятину. Варю квасолю.
Як звариться ріжу м'ясо та розкладаю у горщики, тудиж квасолю, по одній сирій картоплі у кожний горшик. Цибулю та моркву по троху. Баклажан по троху, теж сирий.(можна і без нього) Все ріжу кубіками.
Муку обсмажити на сковорідці та закалатати нею бульон, який розливаю у горщики , сіль-перець за смаком, томатна паста по чайній ложці, папріка, і в духовку на годину.
Як буде майже готове - часник по 1 зубчику у горшик затерти.

Kasia
30.01.2009, 17:56
я не так. троха легше варіант. для лінивих.
цибулю смажимо, мясо свинину смажимо, вкидаємо в баняк.картоплю 1 кг. на кубики і заливаємо водою по картоплю. тушкуємо. далі+1 банка квасолі Верес по-українські(така з томатом). +спеції+часник багато.

і все. всі коліжанки робили. ніхто не пожалівся ще.

Irusya
30.01.2009, 18:30
Я до чанахів ще й картоплю трохи обсмажую :)

Cifalius
30.01.2009, 19:10
а в мене сьогодні банкет...лазанья і зовсім проста супка "гречана" :)

Mira_SH
03.02.2009, 15:51
В мене сьогодні зупка з фрикадельок і пальчики, а все тому що на Д.П. зайти не могла:).

Про чанахи: їх я готую без картоплі. Літру квасолі замочую звечора, потім вар"ю, вариться досить швидко, м"ясо обжарюю і тушкую з морквою, часник потертий теж трішки обсмажую, це покращує запах, і чимось смак.
Все скидаю в чавунний баняк додаю сіль, суміш перців і тушкую ще годину

Лідочка
03.02.2009, 15:56
Ледве слинку обтерла, так все смачно всі порозписували. А я на перше - бульон(саме легше):xaxa:, до бульону пекла слойоні "вушка" з беконом і сиром(такі як в магазині продаються солодкі:)), на друге - гречка і відбивна.

Nata
03.02.2009, 16:35
В мене теж чанахи :). І росіл для малявок і булочки з дріжджового тіста (були, ще дві залишилося :)). Ще ввечері напечу пиріжків з листкового тіста, бо ніколи не знаю куди м"ясо з росолу подіти:).

Gala
03.02.2009, 17:24
В мене теж чанахи :). І росіл для малявок і булочки з дріжджового тіста (були, ще дві залишилося :)). Ще ввечері напечу пиріжків з листкового тіста, бо ніколи не знаю куди м"ясо з росолу подіти:).

Напишіть рецепт булочок.Вони пухкенькі?:)

Маруся-мама
03.02.2009, 17:28
Міра мені подала ідею... в мене лежить полядвиця з якої треба щось зробити то я її стушкую з моквочкою, часничком і грибочками.

А я зранку замісила ромову бабку, зараз буду пхати у піч, і насмажила чоловікові за добру поведінку шницельків на роботу.

Nata
03.02.2009, 17:36
Булочки пухкенькі, якщо дріжджі нормальні :). Бо я взяла сухі і булки не дуже виросли. А рецепт простий:
50 гр дріжджів
4 скл. муки
2 яйця
100 гр масла
1 скл молока
2 ст л цукру. З цього замішується тісто. Потім його треба розкатати в пласт, змастити маслом із цукром (десь півсклянки цукру і грам 150 масла). З того робиться рулет, розрізається і ставить щоб підросло. Все. Смачного.

bora
03.02.2009, 17:58
Наліпила в вихідні пельмені, заморозила. Е таки власноруч мелене м"ясо не зрівняється з купованим фаршем. Сьогодні вже знов дістану.:) Плюс бульйон. А ще відбивні.

Маруся-мама
03.02.2009, 18:02
Булочки пухкенькі, якщо дріжджі нормальні :). Бо я взяла сухі і булки не дуже виросли. А рецепт простий:
50 гр дріжджів
4 скл. муки
2 яйця
100 гр масла
1 скл молока
2 ст л цукру. З цього замішується тісто. Потім його треба розкатати в пласт, змастити маслом із цукром (десь півсклянки цукру і грам 150 масла). З того робиться рулет, розрізається і ставить щоб підросло. Все. Смачного.
Люкс! А ще можна посипати цинамоном, то будуть булички з цинамоном. Мням :)

Irusya
03.02.2009, 18:46
Зварила гречку, гуляш до неї ще тушиться. Ще маємо налисники закручені з сиром і родзинками, до них каву з молоком зроблю.

Юстина
03.02.2009, 19:44
Ніколи не перечитую газет, котрі безкоштовно кидають у поштові ящики, а вчора випадково натрапила на цікавий салатик. Спробувала зробити, сподобався.
Нарізала кубиками відварену телятину (мала грам 200-250), натерла на мілкій терці велику моркву, нарізала зеленої цибульки (росте на підвіконнику), дрібно нарізала грецьких горішків, кинула жменьку ізюму, надлубала штук 50 бубочок гранату. Заправили все оливковою олією, надушила 3 зубця часнику. Так смачно. Ніколи не любила у салатах поєднання солодкого-солоного, м"яса-фруктів, а цього разу пішло... У рецепці ще йшлося про кріп і кінзу. Я не мала.

Маруся-мама
03.02.2009, 21:05
Ось вона моя бабка.

http://s60.radikal.ru/i170/0902/b1/7e481e97d8f6.jpg

не втрималась, вкусила

http://s41.radikal.ru/i092/0902/04/ac5c4bf124f4.jpg

Cifalius
03.02.2009, 21:35
Маруся, а де той допис з рецептом бабки???
Я сьогодні робла чанахи...Дана, в мене вийшло рагу!!! Шкода, бо хотіла чанахи!!! :(

Liliyah Romanova
03.02.2009, 21:38
І я про те саме подумала. А де перепис!!!!!!
Маруська, мені тут аж шлунок марша грати почав. :xaxa:

Cifalius
03.02.2009, 21:40
Ліля...може то кекс який...маю на увазі рецепт кексу!!! :)

bora
04.02.2009, 09:53
Вчора спробувала зробити салат з того що є в холодильнику. Вийшло - мням. Пів пекінської капусти, банка тунця в олії, 8 варених яєць, трохи французької гірчиці і все вимішала з майонезом.

Kasia
04.02.2009, 10:06
МАруся рецептик в студію!!! Супер Бабка!!

Kasia
04.02.2009, 10:11
я варила зелений борщ, котлети ( не купуйте фарш у Сільпо біля Південого, бо в комбайні з булкою і т.д. вийшла паста:confused:, в Барвінку кращий фарш), пюре. А ще є тушкована печінка зі сметаною.

і дівчатка, чи вже економите на їжі? бо ціни на мясо то капець вже. скоро одні кури знов будем їсти.

Nata
04.02.2009, 10:11
Ось вона моя бабка.
не втрималась, вкусила

А нам?!?! ТАк смачно, ми теж хочемо... переписа :)

Nata
04.02.2009, 11:52
Я вчора в магазині побачила торт печінковий і так мені його захотілося :). Купила кусок печінки, зараз зроблю тортик.
А дітям - шашлички курячі і картопляне пюре. І узвар, бо дитина вже другий день просить :).

bora
04.02.2009, 12:40
і дівчатка, чи вже економите на їжі? бо ціни на мясо то капець вже. скоро одні кури знов будем їсти.

Економимо тільки в іншому формулюванні. Не на їжі, а на місцях закупівлі м"яса. В супермаркетах 50-60 грн/кг, а ми на Краківському тепер купуємо максимум по 38 грн/кг. Раніше мене не загониш на такий ринок, а тепер різниця відчутна по бюджету виходить.

Kasia
04.02.2009, 12:48
ооо. ви видно вмієте то вибирати. бо для мене мясні ряди - то щось. особливо запах і хвости , голови і т.д. мене нудить чомусь починає.
ну і часто дратує те що, продають величезними кусками, не хочуть різати щоб більше заробити.
але згідна -на базарах троха дешевше.

Nadijka
04.02.2009, 12:49
ооо. ви видно вмієте то вибирати. бо для мене мясні ряди - то щось. особливо запах і хвости , голови і т.д. мене нудить чомусь починає.

А я взагалі туди навіть зайти не можу:bad:

kati
04.02.2009, 13:08

Я відмовилась купівлі всяких батончиків,сирочків,йогуртів,чіпсі,фісташек,горішк ів,цукорків,рулетиків і іншої фігні,на яку йде досить велика частка грошей.а вони по суті іне потрібні.
і ще майже не хожу в супермаркети,бо туда я к зайдеш то замість потрібних 10 позицій,ще 10 купиш зйвого,яке потім проваляється в холодильнику,а потім викидується.
Фрукти/овочі купую на базарі,біля будинку є невеличкий маркет-там беру щоденні продукти,а м"ясо купуєм через знайомих,пів теля і в моорозилку

kati
04.02.2009, 13:57
в нас сьогодні курячий супчик,гречка,запечена телятина і салат з капусти.вобщем,скромноі дієтично:)
а для дитини ще пеку кекс йогуртовий:)

Chortenia
04.02.2009, 14:10
Ех, а мені з купівлею мнєса пощастило, його (крім курей) купляє свекор на всіх на Првокзальному, він там усіх продавців знає, так ще й за освітою ветеринар. А ми тільки замовляєм.

Kasia
04.02.2009, 14:12
але вам класно

Квіточка
04.02.2009, 14:12
а для дитини ще пеку кекс йогуртовий:)
А рецептик розкажете?

Ksusha
04.02.2009, 14:40
Класня все таки ця гілка.. От зайшла .. подивилася і вже вечеря спланована... Спечу таки тортик печінковий (моя доця його дуже любить..), і стушу свининку.. а на гарнір - по дорозі придумаю.. Ой.. ще зупку треба буде зварити.., а то без першого трохи зле..

kati
04.02.2009, 14:41
мука-250г
масло-20 г
цукор-200г\
яйце-2шт
сіль 1/4 ч.л.
розпушувач-2 ч.л.
йогуртфрукт.-200мл
\

борошно змішати зсіллю,розпушувачем.
цукор розтерти з яйцем і змішатти з борошном.Влити йогурт і розмішати
випікати при т 200 градусів 40 хв\

Але він получився не зовсім кексом(тверде\ьким) а такий пухкий....

Дана
04.02.2009, 14:58
Я мясо купую на базарі, фарш не купую взагалі, без винятків, на тому ж базарі купую відрізки мяса(вони біля кожно продавця на купці стоять ті відрізки по ціні дешевші за готовий фарш і ви ще можете вибирати які саме відрізки брати) так от ці відрізки купую раз але багацько, у різних людей беру по 300-400 гр, вдома то все перемелюю, фасую в кульочки, і в морозилку. Так маю добрий фарш і дешевше за купований.
Дякуюючи Наї йогурти зараз не купую, роблю сама і "дико" задоволена а це також добра економія, стараюся готувати такі страви де мясо не в чистому виді а з добрим гарніром чи додатками - ну наприклад не просто тушені ребра - а тушену капусту з ребрами, жарке, чанахи, плов. Вареники з різноманітними начинками, клюски, палюшки, всякі макаронні запіканки також на ура, в Барвінку купила досить багато свіжої капусти по 48 коп/кг, тепер сую її куди бачу і в салати і в супи і пиріг з капустою, і налисники,і в другі страви і навіть в котлети:xaxa: Супи варю на мясі але з самого вже вареного мяса роблю пиріжки, налисники і т.п - так ситніше і економніше. :ninja: Недавно варила на мясі борщ, а перед закладкою овочів м"яско виятгнула і з нього вареників наліпила:xaxa: вийшло дві повноцінні страви.

Chortenia
04.02.2009, 15:05
А я не варю борщ на мнєсі (не люблю, коли мнєсо в супі чи борщі), а варю на салі. Ням-ням, особливо якщо ще й в горах

kati
04.02.2009, 15:09
[QUOTE=Дана;409506] ну наприклад не просто тушені ребра - а тушену капусту з ребрами, .[QUOTE]

я обожнюю тушену капусту....просто...без м"яса.....але коли таку ставлю перед чоловіком,він так починає там ковирятися...і коронна фраза.....хоч би реберце там якесь було:xaxa:

Лідочка
04.02.2009, 15:12
Я мясо купую на базарі, фарш не купую взагалі, без винятків, на тому ж базарі купую відрізки мяса(вони біля кожно продавця на купці стоять ті відрізки по ціні дешевші за готовий фарш і ви ще можете вибирати які саме відрізки брати) так от ці відрізки купую раз але багацько, у різних людей беру по 300-400 гр, вдома то все перемелюю, фасую в кульочки, і в морозилку. Так маю добрий фарш і дешевше за купований.
Дякуюючи Наї йогурти зараз не купую, роблю сама і "дико" задоволена а це також добра економія, стараюся готувати такі страви де мясо не в чистому виді а з добрим гарніром чи додатками - ну наприклад не просто тушені ребра - а тушену капусту з ребрами, жарке, чанахи, плов. Вареники з різноманітними начинками, клюски, палюшки, всякі макаронні запіканки також на ура, в Барвінку купила досить багато свіжої капусти по 48 коп/кг, тепер сую її куди бачу і в салати і в супи і пиріг з капустою, і налисники,і в другі страви і навіть в котлети:xaxa: Супи варю на мясі але з самого вже вареного мяса роблю пиріжки, налисники і т.п - так ситніше і економніше. :ninja: Недавно варила на мясі борщ, а перед закладкою овочів м"яско виятгнула і з нього вареників наліпила:xaxa: вийшло дві повноцінні страви.

І я так економлю: котлета з мясом і гречкою - гречаник(львівянка), з капустою - капустяник:xaxa:, дерун з фаршем - ципилін(фаршу посередині зовсім трошка, але то ВЖЕ З МНЄСКОМ:xaxa:), варю бульон, то мясо з бульону перемелюю, даю морквочки з цибулькою протушеною і роблю налисники, або начинку до вищеописаних "вушок"(тісто-слойку купую в магазині:ninja:). ось так от:xaxa:

kati
04.02.2009, 15:13
І з капустою - капустяник:xaxa:,:

отае як робити:confused:

Лідочка
04.02.2009, 15:16
отае як робити:confused:

звичайна котлетка з фаршу тільки додаю ше трохи капусти (капусту дрібно нарізати і так пропарити як на голубці, просто кинути в кипяток і пару хвилин хай підвариться), а як літом капуста молоденька то взагалі сиру даю, воно мені таке добре, обожнюю капустяники:)

bora
04.02.2009, 15:20
ну і часто дратує те що, продають величезними кусками, не хочуть різати щоб більше заробити.
але згідна -на базарах троха дешевше.

Думаю на базарі куди легше вибрати ніж в супермаркеті - там я його покручу з різних боків, попробую консистенцію, та навіть понюхаю. А в Арсені, приміром, вже зауважила, що свіжість м"яса - непрогнозована річ. особливо якщо шматочками вже.. Зрештою досить почитати журналістських розслідувань, щоб почати підозрювати їх всіх у підкладанні в нарізку саме несвіжого м"яса.
А більший шмат - просто половиню і заморожую. Різницю в бюджеті бачимо не у відсотках, а таки вдвічі.
Хоча оцей базар..ну жах. Як не маю зовсім настрою - то ще на Галицький йду, там можна принаймні за одяг-взуття не переживати, нема такої тісняви.
А от вушка-хвостики - я їх люблю похрумати, тому певно огиди вони в мене не викликають:)

Mira_SH
04.02.2009, 15:25
І я капустянику роблю.
А з м"ясом проблем нема бо
1. чоловік його не дуже любить
2. привозим від мами 2 рази по пів свинки, того нам на рік вистарчає
3. мама дає ще всяку живнісь: кролики, півники.
А от без солодкого в хаті ніяк. Цукерки мусять бути, бо в чоловіка по вечорах ломка:).
Начиталася на Л.Ф про вареники з чорницями, аж слинка потекла.
То в мене сьогодні млинці з чорницями і вареники з ними ж:)

А от вушка-хвостики - я їх люблю похрумати, тому певно огиди вони в мене не викликають:)
і я то люблю, а ще шкірочку свіжо здерту ням-ням:)

Kasia
04.02.2009, 15:57
а напишіть дівчатка як ви робите салати з буряків.такі прості.

типу як в їдальнях дають. буряк варений + олія+цибуля+сіль+цукор?? чи як? бо в мене він якийсь ніякий.

буряк варений +майонез+часник?? є такий? бо я горіхів і чорнослив не люблю.
а ще колись моя коліжанка робила морква+майонез+часник. а от яка морква була варена чи сира - не памятаю????

kati
04.02.2009, 15:58
типу як в їдальнях дають. буряк варений + олія+цибуля+сіль+цукор?? чи як? бо в мене він якийсь ніякий.

отак+трішки оцту......але правда він якись не такий як в їдальнях:xaxa:

Kasia
04.02.2009, 16:00
о то я не одна така??видно якогось секрету не знаюю...:)

Мартуся
04.02.2009, 16:02
морква сира+часник+майонез. Смакота! Цей салат добрий також із натертим голандським сиром. Хочеться чогось новенького? Тоді додайте до моркви з майонезом і часником пачку сухариків( для мене найкращі "Флінт").

Квіточка
04.02.2009, 16:02
І я так економлю: котлета з мясом і гречкою - гречаник(львівянка), з капустою - капустяник:xaxa:, дерун з фаршем - ципилін(фаршу посередині зовсім трошка, але то ВЖЕ З МНЄСКОМ:xaxa:), варю бульон, то мясо з бульону перемелюю, даю морквочки з цибулькою протушеною і роблю налисники, або начинку до вищеописаних "вушок"(тісто-слойку купую в магазині:ninja:). ось так от:xaxa:
Ото жінка, а мене чоловік теж хоче навчити економити, але я ніяк не можу тим мистецтвом оволодіти:)... я люблю багато продуктів мати бо тоді можна багато всякої смакоти приготувати, але сьогодні я таки зекономлю:xaxa:, зараз розбуджу малого і піду до коліжанки, купим собі якісь смакотики і посидимо... от тільки не придумала шо буде їсти муж....:cesored:
Але завтра спечу кекс... Дякую Катю...

Kasia
04.02.2009, 16:08
морква сира+часник+майонез. Смакота! Цей салат добрий також із натертим голандським сиром. Хочеться чогось новенького? Тоді додайте до моркви з майонезом і часником пачку сухариків( для мене найкращі "Флінт").

от дякую велике . нині спробую.:y:

kitka
04.02.2009, 16:08
а ще колись моя коліжанка робила морква+майонез+часник. а от яка морква була варена чи сира - не памятаю????
Сира. Натерта на дрібній терці (не на тій, що деруни, а наступній). Дуже часто роблю. Ромчик окремо сиру моркву і часник не їсть, а в такому виді - накладує на хліб і вперед:).

kati
04.02.2009, 16:12
а ми любим салатик з буряка(варений)+сир твердий тертий+майонез і часник.
Дяка Касі,що нагадала про буряк,треба зробити на завтра:)

kitka
04.02.2009, 16:14
от тільки не придумала шо буде їсти муж....:cesored:
Але завтра спечу кекс...
:lol::lol::lol: Та може йдіть вже всі троє до коліжанки?

kati
04.02.2009, 16:16
а ще смачнющий салат.
буряк сирий,морква сира-потерти як корейську
ковбаска смужечами(варена/копчена...люба)
горошок/кукуруза(можна і теі інше)
чіпси(краще зі смаком бекону)

для гостей-викладаєте все на велике блюдо купками,а посередині майонез....і при гостях гарно перемішуєте.
для себе-можна зразу все перемішати.
тільки такий салатик треба зразу з"їсти,на другий день не лишати,бо чіпси розмонуть

Лідочка
04.02.2009, 16:19
а ще смачнющий салат.

для гостей-викладаєте все на велике блюдо купками,а посередині майонез....і при гостях гарно перемішуєте.
тільки такий салатик треба зразу з"їсти,на другий день не лишати,бо чіпси розмонуть

І я такий роблю, мням:)

kitka
04.02.2009, 16:27
а ще смачнющий салат.

А ще хтось замість чіпсів смажить картоплю: натирає одну картоплину на тоненькі смужки, як моркву по-корейськи і смажить. Вона дуже гарно виглядає посмажена, така собі золотиста і хрумка.

Лідочка
04.02.2009, 16:30
А ще хтось замість чіпсів смажить картоплю: натирає одну картоплину на тоненькі смужки, як моркву по-корейськи і смажить. Вона дуже гарно виглядає посмажена, така собі золотиста і хрумка.

Я, я так роблю, дуже самачно, з картопелькою більше подобається, звичайно легше купити чіпси, але з картопелькою смачніше набагато, певно сьогодні зроблю, а то апетиту на мене нагнали:xaxa:

kitka
04.02.2009, 16:45
апетиту на мене нагнали:xaxa:
А на мене - нє? Садюги!:D На цю гілку хоч не ходи...

От і побалакали...:xaxa:

Kasia
04.02.2009, 17:08
А я щось не вмію сирий буряк їсти...

kati
04.02.2009, 17:20
спробуйте цей салатик-полюбите,точно!!!

natty
04.02.2009, 18:23
Смачний і корисний салат з бурячком, називається "Мітла". Інгредієнти: варений буряк, сира морква (потерти), квашена капуста, можна ще корінь селери. Запрявляти олією.

Liona
04.02.2009, 19:01
а в нас сьогодні манний суп, макарончики з телячим рагу "гляссе" :) Ням-ням :) Ще салатик з бурячка із чорносливом і квашена капуста з яблуком ;)

Квіточка
05.02.2009, 01:42
:lol::lol::lol: Та може йдіть вже всі троє до коліжанки?

Нєа, так не йде, то ж в нас дєвішнік.... та й мусить хтось гроші заробляти... так шо тато наш хай працює...

Маруся-мама
05.02.2009, 03:46
А ми їли зупку гречану:

http://s44.radikal.ru/i105/0902/ad/1b9bbab6084d.jpg

і http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=409709&postcount=124

Kasia
05.02.2009, 10:35
а я робила салат з сирої моркив з часником. ням.

ckorpionsha
05.02.2009, 13:13
і http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=409709&postcount=124

А то що за страва?

Квіточка
05.02.2009, 16:25
мука-250г
масло-20 г
цукор-200г\
яйце-2шт
сіль 1/4 ч.л.
розпушувач-2 ч.л.
йогуртфрукт.-200мл
\

борошно змішати зсіллю,розпушувачем.
цукор розтерти з яйцем і змішатти з борошном.Влити йогурт і розмішати
випікати при т 200 градусів 40 хв\

Але він получився не зовсім кексом(тверде\ьким) а такий пухкий....
А масло куди?????? І ще, а в чому ви печете, в спеціальній формі для кексів(продовгастій) чи в якій?

kati
05.02.2009, 16:48
А масло куди?????? І ще, а в чому ви печете, в спеціальній формі для кексів(продовгастій) чи в якій?

масло з цукром+яйце...пекла в продовгастій формі

Люша
05.02.2009, 16:49
А у нас сьогодні дёшево и сердито :xaxa: Тато по телефону дуже просив капусти тушеної з вреднючими сардельками і гірчицею. Поки сина спав збігала на базарчик, піду на комбайні пошинкую капусту та для синульки пюре зварю бо він капусту якось не дуже:umbrage:.

Mira_SH
06.02.2009, 12:27
А в мене був вчора настрій пекла я "Стріху", і зупку з домашнім щіпаним тістом варила. А тортиком, то щей похвалюся:)

http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/02/06/3507498c119093d8d.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1014)

http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/02/06/3507498c10a5238ae.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1013)

Женічка
06.02.2009, 12:45
А в мене був вчора настрій пекла я "Стріху", і зупку з домашнім щіпаним тістом варила. А тортиком, то щей похвалюся:)

клас!!!!!!!! :clapping::clapping::clapping:
в мене слинка потекла..................

Kasia
06.02.2009, 12:49
о це улюблений торт усіх моїх друзів. роблю на замовлення ( коли гості йдуть).

дайте перепис Вашого тіста.

Mira_SH
06.02.2009, 12:57
1 скл. сметани
1п. маргарину
100гр. цукру
1 яйце
0,5 ч.л. соди+оцет

1 корж, 15 трубочок

Женічка
06.02.2009, 13:02
1 скл. сметани
1п. маргарину
100гр. цукру
1 яйце
0,5 ч.л. соди+оцет

1 корж, 15 трубочок

а можна весь рецепт в подробностях??? :)

Mira_SH
06.02.2009, 13:23
ну якщо з подробицями, то тісто має бути мішане, мені дуже важко сказати скільки має бути муки, бо кожен раз по іншому виходить.
замішене тісто на годину кладу в морозилку, попередньо розділивши на 16 рівних частин.

Спочатку печу корж. А потім роблю трубочки. На трубочки тісто розкатую як на цілу братванку, чим тонше тим краще, тоді на один край вишні і скатую в трубочку. За рахунок такого скатування і морожання, тісто трохе слойоне. Кладу 5 трубочок на батванку і печу хвилин 10.
Складаю корж, 5, 4, 3, 2, 1.
Для крему беру 1,5 літри сметани і пів літри цукру. Добре збиваю.
Кожну трубочку добре змазую кремом, і потім зверху теж, даю постояти в теплі 2- години, замазую верх щераз, бо утворюються лисини, тоді в холодильник, за годину перед подачею притрушую тим шо є в хаті: шоколадом, подрібленими гоіхами, кокосовою стружкою.

Вишень потрібно десь півтори літри
Раніше як було більше часу, то для начинки брала чорнослив начинений горіхами

lapocka
06.02.2009, 14:08
MIRA_SH ну ви і ерджайзер:clapping: , коли не загляну завжди щось смачненьке готуєте, все встигаєте ну і молодчинка:y:

Mira_SH
06.02.2009, 14:23
MIRA_SH ну ви і ерджайзер:clapping: , коли не загляну завжди щось смачненьке готуєте, все встигаєте ну і молодчинка:y:

Дякую, та зовсім ні:). Я відпочиваю на кухні, дуже люблю готувати.

СОФІЯ -СОНЯ
06.02.2009, 15:16
Сьогодні картопляні голубці з м"яском ,огірочки з банки :) та тортик, посипаний посипкою по ще теплому кремі і тому такий страшненький:ninja:
http://s61.radikal.ru/i174/0902/4e/6bd7af2663df.jpghttp://i040.radikal.ru/0902/e2/127eae226c4d.jpg

Kasia
06.02.2009, 17:34
напішіть перес голубців з тертої картоплі, хто як робить?

Mira_SH
06.02.2009, 17:44
Я роблю так
1/3 вареної картоплі
1/3 тертої на грубій терці
1/3 на дрібній
сіль, перець, цибулька жарена на олії.

Якщо не піст, то заливаю майже варені голубці сметаною з томатом

галіна
06.02.2009, 18:33
А я сьгодні зготувала гороховий супчик і смачненьку піцу.
:radist::D

СОФІЯ -СОНЯ
06.02.2009, 18:57
А я роблю картопляні голубці тільки із сирою картоплею. частину тру на таку тертку як корейська морква, частину - як на деруни, відразу додаю теплого молока, щоб не темніла і на металеве сито, зайва рідина щоб стекла. Тоді вбиваю яєчко, солю, перчу (дуже люблю приправу фірми "Любисток" до страв із картоплі), обсмажену на маслі чи олії моркву-цибульку, кавалочок фаршу або можна ще притушених шампіньйончиків, все добре вимішую і роблю голубці. Заправка - як звичайно до будь-яких голубців.

Люша
06.02.2009, 19:48
А хто небудь їв вареники з сирою картоплею - дуже смачно,:clapping::clapping::clapping: це фірмове блюдо моєї баби. Тісто таке як на звичайні вареникі, а картоплю потерти не так як на деруни , а на крупній терці, додати сіль і обов'язково перець, і позагортати у тісто чепчіком, варити по часу, як з м'ясом. Можна цибулю зі шкварками зажарити та полити готові вареникі.

СОФІЯ -СОНЯ
07.02.2009, 12:36
Зварила томатний суп із сирними фрикадельками. до нього так і проситься щось із "італьської" випічки. Мучусь між фокаччою і гріссіні, але знайшла ще ось таке:
http://retgdwera.blox.ua/2009/01/Hlibni-palichki-z-duhmyanimi-travami-ta-sirom.html
мабуть, буду пекти, як тільки хто заявиться додому, бо з Сонею можна хіба що одним оком і однією рукою в неті пошарити...

Cifalius
07.02.2009, 13:19
Буду готувати курячі гомілки в слойоному тісті...а на перше...наперно росіл зварю

Kasia
07.02.2009, 14:08
гуляш, фасолька по бретонські ( фасоля цибуля томат шпондер часник), салат з ппекінської капусти. борщ червоний.

ну і спечу щось - напевно струдель.

галичанка
07.02.2009, 22:09
Сьогодні наготувала борщ, голубці з грибами, деруни з грибами, а на десерт - корзинки з лимонною начинкою.

kati
07.02.2009, 22:52
варила їсти на два дні-борщ(бачу він сьогодні популярний:)),курячі відбивні,печінковий торт чоловіку і печінкові котлетки малому,салат дністер,.Як бонус-перемолола м2ясо з борщу,в понеділок будуть млинці

Irusya
07.02.2009, 23:33
І в нас сьогодні борщ:), салат з сиру, сметани, зеленої цибульки, ще було картопляне пюре, тушена телятина, оладді з яблуками і кисіль з заморожених ягід.

Panadolka
07.02.2009, 23:47
В нас сьогодні супчик з печеричками, макарони по-флотськи, салат з капусти і моркви, ну і кампот з сухофруктів. (сушка, родзинки і курага). Я наготувалася, а чоловік спить цілий день, щось погано себе почуває, буде завтра їсти те що сьогодні понаварювала :)

ckorpionsha
08.02.2009, 00:47
Я тіки недавно з кухні приповзла. Нажарила налисники,котлєти курячі,пюре зварила і печінка індича з сметанкою, компот з смородіни, фарш-мак зробила з сардіни і ше є гречка....очі вже "злипаються" від того куховарення

Liona
08.02.2009, 01:29
А в нас сьогодні піца була, навіть дві :) різні :)
Змели за секунду :umbrage: то як завжди - півдня проведеш на тій кухні, а вхолодильнику все одно пусто :xaxa:

галіна
08.02.2009, 11:14
я сьгодні зготувала вареники,голубчики,грибну юшку з пельменями і салатик олівє:xaxa::xaxa::xaxa::clapping::clapping::clappi ng:

Gala
08.02.2009, 11:53
А я сьогодні роблю плов,піцу, салат"Європа",салат з шампінйонами,пюре з барабольки і печені крильця.

СОФІЯ -СОНЯ
08.02.2009, 18:52
Була невеличка гостина, замість традиційних бутербродів готувала "шубу в шубці" - шуба в батоні. Ще була морквяно-сирна із червоною рибою і яєчно-сирна із шампіньйонами, але до фоткання вони не дожили...
http://s53.radikal.ru/i142/0902/50/66625f09f351.jpg

kati
08.02.2009, 19:09
ого,оце креатив!!!!
рецептики давайте:))))

Юстина
08.02.2009, 19:17
А до нас сьогодні приїхала мама і привезла нам голубців, налисників з сиром і з м"ясом, печених коропів, тушкованої телятини, тушкованої фасольки і... вже варених буряків, так що я можу тиждень в цій гілці не дописувати... :xaxa:

СОФІЯ -СОНЯ
08.02.2009, 19:44
Та простіше простого! Батон розрізаєте збоку, виймаєте м"якуш.
для начинки одного батона: 50 гр масла (справжнього масла,не спред і не маргарин), 2 круто зварених яйця, 50 гр твердого сиру (можна плавлені сирки, то просто я їх не люблю), 1 невеликий варений бурячок(або морквина), добрячий пучок зелені :кріп, петрушка, зелена цибулька.
Сир, яйця тремо на дрібну тертку, змішуємо із маслом (треба щоб було м"яке). У 1\3 суміші додаємо бурячок, в решту - посічену зелень. Батон по черзі змащуємо всередині цими начинками. тоді беремо корнішончики і вдавлюємо в начинку ближче до центру. Біля огірочків кладемо смужкою оселедцеве філе. Розріз змазуємо маслом, притискаємо шов до шва і міцно обмотуєм харчовою плівкою разів так зо п"ять, не жаліючи плівки. І не менше ніж на три години в холодильник. Ріжеться прекрасно, тримається теж. Я такий батон вперше із паштетом робила з мисливськими ковбасками, а вже потім всі інші начинки - фантазія. Тут головне, щоб масло якісне було.
Дуже гарно дивиться на святковому столі блюдо -асорті : бурячковий батон із оселедцем і корнішонами, морквяний із спинками лосося і маринованими шампіньйонами і паштетний із мисливськими ковбасками і хроном.

Маруся-мама
08.02.2009, 23:10
А я вчора цілий день пекла різні пляцки до церкви, бо гостили нині солодке після двох служб, то нині відпочиваю. Напекла вчора бабку з родзинками і цукатами, кекс цитриновий з маком, кекс зебра, накрутила рогаликів з горіхами і ще зробила пляцок зі сливками. Змели все під чисту.
А своїм я зварила зупку з фрикаделькаки і запекла куряче філе з овочами. Вийшло дуже смачно.
Маю в холодильнику баклажан, моркви багато. Може б то зробити завиванці з баклажану з морквою і сиром з часником? Мням... я таке люблю, але якби ще хтось подав, а то я замучилась.

Kasia
09.02.2009, 17:13
чи хтось купує бендерики? ви їх в яєчку смажете? то їх треба розморожувати?

галичанка
09.02.2009, 19:43
Колись пару разів купувала, підсмажувала просто на пательні з невеликою кількістю олії.
Подобались бенедерики із солодким сиром однії фірми, пробувала іншої - не те.

Сьогодні зробила 2 піцци: з куркою, оливками, шампіньйонами, сиром, цибулею. Одної вже нема :)

Nata
09.02.2009, 19:50
У нас капусняк і рисова локшина із кисло-солодким м"ясом.

Златка
09.02.2009, 20:34

купувала, правда до вагітності :) трошки розморожувала і жарила в яєчку, бажано домашньому - тоді такі золотаві і смачніші виходять :clapping:

Chortenia
09.02.2009, 20:41
Гм, приготувала на пізню вечерю горбушу,тушену в сметані, та салатик з селерою і консервованим тунцем.
Оскільки то все в перший раз, то йдемо коштувати:ninja:

kati
09.02.2009, 21:48
а я йду пети еклери:xaxa::xaxa:

Cifalius
09.02.2009, 22:35
ось що в мене вийшло...готувала гомілки в мішечках...
http://s55.radikal.ru/i148/0902/3f/74cdad415144.jpg (http://www.radikal.ru)
а з решти тіста я спекла марципанові тістечка
http://s48.radikal.ru/i122/0902/34/ffa55bbeccca.jpg (http://www.radikal.ru)

галіна
09.02.2009, 22:41
ой яка смакота!!!я б зїла таке:clapping::clapping::clapping:

Златка
09.02.2009, 23:18
ось що в мене вийшло...готувала гомілки в мішечках...

:clapping::clapping::clapping:
а тепер - рецепт в студію :xaxa:

Женічка
10.02.2009, 08:35
Cifalius, сподіваюсь ви не образитесь :)
видаю ваш рецепт. я вже давно про такі лапки думаю :)

http://www.say7.info/cook/recipe/641-Kurinyie-nozhki-v.html

Kasia
10.02.2009, 11:08
бендерики. але якось нормально вони не просмажуються. троха підтушувала, бо здалося мені що фарш сирий.
салат: курка філе варене+каррі і трошка обсмажити+яйця+перець болгарський+сир+кукурудза+пекінська капуста молода.
а ще купила Бринзу у Родиній ковбасці з відерка. НЯМ НЯМ. але дуже люблю бринза+чорний хліб+базилік+помідор. Шкода не сезон на помідори.....

Mira_SH
10.02.2009, 13:15
Деруни з м"ясом, і бульйон з макароном.
Просвітіть мене темну, бендерики, то млинці з м"ясом, тільки трикутної форми?
Бачити я їх бачила просто не пробувала:)

Kasia
10.02.2009, 13:49
так . то морожені пів фабрикати. просто акція в Барівінку ото й купила шт.15.

Irusya
10.02.2009, 14:05
НЯМ НЯМ. але дуже люблю бринза+чорний хліб+базилік+помідор. Шкода не сезон на помідори.....

Як то прочитала - спрацював рефлекс, як в собаки Павлова...:xaxa: Дужее люблю сир в будь-якому вигляді...:)

Зараз буду обідати пшоняною кашою і тушене м"ясо з овочами, салат з моркви зроблю..., а потім салат з вареної печінки. Дерунів давно не робили, то ше їх до вечері може зроблю.

Анютка
10.02.2009, 14:50
і у мене сьогодні в планах дерунчики:):):)
ммммммммммммммм аж пахне вже під носом :xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:

natka75
10.02.2009, 16:05
і у мене сьогодні в планах дерунчики:):):)
ммммммммммммммм аж пахне вже під носом :xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:

І я давно не смажила деруни, сметану вчора купила- сьогодні приготую:)Нагадали,дякую!
Ще одне - на млинці=налисники хто як готує тісто?на молоці чи просто воді?

Kasia
10.02.2009, 16:11
молоко 200 мл+75 гр води. це на 110 гр. муки .якщо на самомому молоці то тісто якесь таке гливке.

а напишіть як ви робите, дівчата , фарш на пельмені?

Уляночка
10.02.2009, 16:20
в мене нинька олівє, фарширована бульба, котлети, зупка з кваску...

Mira_SH
10.02.2009, 16:21
Налисники роблю виключно на молоці, на 1,5 л молока 5 яєць, гливке не виходить, може тому, що всі продукти домашні.
А фарш на пельмені роблю так: мелене м"яско, з цибулькою, часником, зеленю, сіль перець, і зовсім трішки води.

Уляночку, а зупка з квасу, то те саме, що зелений борщик, так захотілося, може на тижні звар"ю...

СОФІЯ -СОНЯ
10.02.2009, 16:28
Налиснички роблю на молоці виключно: на літр молока не менше трьох яєць, збитих із дрібкою солі,ложка цукру, 1\3 борошна замінюю крохмалем і обов"язково даю столову ложку олії. Виходять легенькі мережані налиснички.

kitka
10.02.2009, 16:37
Налиснички роблю на молоці виключно: на літр молока не менше трьох яєць, збитих із дрібкою солі,ложка цукру, 1\3 борошна замінюю крохмалем і обов"язково даю столову ложку олії. Виходять легенькі мережані налиснички.
СОФІЯ -СОНЯ, а як крохмаль на них впливає, що він дає?

СОФІЯ -СОНЯ
10.02.2009, 16:40
СОФІЯ -СОНЯ, а як крохмаль на них впливає, що він дає?

Крохмаль легший за борошно і не має такої клейковини, тому млинчики не будуть важкими чи глевкими навіть якщо не зовсім якісне борошно.

Kasia
10.02.2009, 16:42
Уляночка нагадал! треба фаршированої картоплі на робити!

галіна
10.02.2009, 16:49
а я сьгодні нічого небуду готувати бо ДУЖЕ РОЗТРОЇНА:(:(:(

Gala
10.02.2009, 16:49
І мені фаршированоі барабольки захотілося,аж слюньки потекли,вже забула про цю страву,пару років не робила

СОФІЯ -СОНЯ
10.02.2009, 17:01
Йду пекти "хрущовські" пиріжки. Поки тут сиділа тісто не те що з миски, ледь із холодильника не вивалилось... Ну, тепер ще й холодильник заразом помиється:xaxa:
"правда, люди, правда я
господиня файная:):):)"

Gala
10.02.2009, 17:16
Соня,а як робите "хрущовські пиріжки?"

Liona
10.02.2009, 17:59
сьогодні на вечерю овочева запіканка з сиром, сосиски в тісті печені, бананові оладки з банановим соусом :)

Nata
10.02.2009, 17:59
Гуляш, макарони (дитина забагла) і будемо з малим смажити налисники з бананами, дитина хоче - мушу робити :)

kitka
10.02.2009, 18:05
бананові оладки з банановим соусом :)

А це як, розкажете?

Квіточка
10.02.2009, 18:09
фарширована бульба

І як ви то готуєте? Бо я приблизно знаю але ніколи не готувала....
а ше напишіть дівчата які ваші улюблені зупки.... бо шось в мене фантазія вичерпалася...

Дана
10.02.2009, 18:31
Ще одне - на млинці=налисники хто як готує тісто?на молоці чи просто воді? Я роблю і на молоці, і на воді50 /50 з молоком, і на кефірі, і на сироватці і на соці /50 молоко і на пиві/50 молоко + яйця + мука+ сіль, цукор:)
На кефірі налиснички виходять такі ніжненькі. на соці/молоці запашні, пивні для мясного фаршу, я всі налиснички печу тоненькі, щоб світилися, виключені дріжджові, то тоненькі важко втрафити.:xaxa:

СОФІЯ -СОНЯ
10.02.2009, 22:08
"хрущовські пиріжки" - то така назва дріжджового тіста, яке завжди виходить і з нього можна пекти з солодкою і з солоною начинкою. Ото копіюю рецепт, який сама колись скопіювала із якогось кулінарного сайту.
]Хрущевское тесто
50гр. дрожжей(можно 2 чл сухих)
1/2чл соли
Дрожжи перетереть с солью, добавить
1 стакан молока
2 столовых ложки сахара
200 гр мягкого маргарина (я беру 100-150 грамм)
~3.5 стакана муки
Тесто должно быть не густым и тяжелым .
После замеса положить в холодильничек. Через 4 часа можно печь.

ось такі вониhttp://s57.radikal.ru/i155/0902/0e/4f3223296975.jpg

галичанка
11.02.2009, 00:16
После замеса положить в холодильничек. Через 4 часа можно печь[/COLOR].
А як то дріжджове тісто в холодильник :confused: Не треба, щоб росло?

Liona
11.02.2009, 09:09
А це як, розкажете?

Звичайно розкажу :)))
Вам треба буде:
3 банани
1 скл.кефіру
2 яйця
борошно
1/2 ч.л. соди гашеної
сіль, цукор

Банани пом"яти виделкою, додати яйця, кефір, гашену соду, сіль, цукор (з коричневим цукром смачніше) до смаку. Борошна додати стільки, щоб тісто вийшло густим, густішим як на звичайні оладки.
Смажити на олії на середньому вогні під кришкою.

Соус роблю так:
Ще один-два банани мну виделкою, додаю 1-2 ст.л. рідкого меду і 1-2 ст.л. сметани. Все добре змішати.

Kasia
11.02.2009, 09:16
І як ви то готуєте? Бо я приблизно знаю але ніколи не готувала....
а ше напишіть дівчата які ваші улюблені зупки.... бо шось в мене фантазія вичерпалася...

то треба мати таку ковирялку до бульби. вона всередині картоплі спіралькою робить скрізну дирку. і туди вже начиняєте фарш.
я тушкую в сметанному соусі+гриби.
дехто любить з томатно-сметанним соусом.

мені здається то дуже легка страва.
зупки - овочева з морожениз овочів+плавлений сир, з фрикадельками, грибова юшка, росіл, помідорова зупа (пуста, в тарілку даю дрібні макарончики, а інколи рис але тоді вже в саму зупу), квасолева зупка+гриби, борщ, зелений борщ.
то напевно найчастіше.
інколи - гречана зупка, зупка з макарончиками і яєчком, суп харчо, солянка.

Юстина
11.02.2009, 09:21
то треба мати таку ковирялку до бульби. вона всередині картоплі спіралькою робить скрізну дирку. і туди вже начиняєте фарш.

зупки - овочева з морожениз овочів+плавлений сир, з фрикадельками, грибова юшка, росіл, помідорова зупа (пуста, в тарілку даю дрібні макарончики, а інколи рис але тоді вже в саму зупу), квасолева зупка+гриби, борщ, зелений борщ.
то напевно найчастіше.

Я з тою ковирялкою "познайомилася" уже у досить свідомому віці. Який кайф! Швидко, акуратно і такі красиві закрандельки утворюються! Моя мама все життя мордувалася: розрізала навпіл картоплину, вирізала в в кожній половинці "ямочки" і начиняла фаршем. А тут так оперативно і гарно!
А в нас сьогодні буде щавлевий борщ, якщо мене зараз хтось відтягне від комп"ютера...

Уляночка
11.02.2009, 09:42

то напевно найчастіше.

О..дякую, Касю..все гарно розказала..я дійсно роблю в томатному соусі, хоча Юркові більше, мабуть, в сметанному сподобалось..треба спробувати:xaxa:

Nadijka
11.02.2009, 09:45
Дівчата, а де той ніж "спеціятельний" продається? І як виглядає?......я тоже хочу тої бульби....

А фарш має бути сирий?

Юстина
11.02.2009, 09:48
Дівчата, а де той ніж "спеціятельний" продається? І як виглядає?......я тоже хочу тої бульби....

А фарш має бути сирий?
Я позичаю в коліжаки, а їй тато сам змайстрував. Але я помогла своєю відповіддю...

kati
11.02.2009, 09:50
ну це вроді як і не ніж,а такий металевий патичок зі спіралькою....а продіються вони в точках,які продають формочки дляпечива,різні шинковкі пластмасові,терочки для корейсьої.....такі є на кожному прод.ринку

natka75
11.02.2009, 10:09
Крохмаль легший за борошно і не має такої клейковини, тому млинчики не будуть важкими чи глевкими навіть якщо не зовсім якісне борошно.

Наробила вчора налисників, додавала за Вашою підказкою крохмалю трохи,вийшло супер!Начинку давала сиркову(творог,трошки кориці,цукру,ізюму),ням-нямм...думала, як не вистачить сиркової начинки - відкрию баночку з яблучним варенням...

Kasia
11.02.2009, 10:12
так, вони продаються на ринках. мені подарували на Катерини. казали, що на Броньовій в переходлі найшли.
Фарш,Надійка, сирий, з цибулькою, спеціями і т.д.

СОФІЯ -СОНЯ
11.02.2009, 10:53
А як то дріжджове тісто в холодильник :confused: Не треба, щоб росло?

Росте в холодильнику, тільки довше, але потім випічка не черствіє і дуже пухка, прямо таюча.
А візьміть картопляні пампушки на дріжджах: не поставиш тісто в холодильник, то виходять такі важкі, а підійде в холодильнику - набагато смачніші.
У моєї бабусі колись була книжка кулінарна, видана ще за часів Польщі, то бабця мені із неї читала, що дріжджове тісто, в якому є яйця треба ставити в тепло, а без яєць - у холод. То я так завжди і роблю, мені так справді краще.

Наробила вчора налисників, додавала за Вашою підказкою крохмалю трохи,вийшло супер!Начинку давала сиркову(творог,трошки кориці,цукру,ізюму),ням-нямм...думала, як не вистачить сиркової начинки - відкрию баночку з яблучним варенням...

Дуже за вас рада!!!Почитала, аж самій захотілось, але пиріжки ще не з"їли. А ще я люблю у творожну начинку стерти цедру лимона і трохи соку видавити, і часом замість родзинок даю курагу чи цукати, а недавно покришила дрібненько два кілечка ананаса консервованого. Чоловік не їв,:umbrage: а ми з Тетяною змели все підчисту:clapping:.
Іще я дуже люблю налисники із маком і вишнями, але ніхто крім мене не їсть маку, на жаль, а для себе готувати мені вельми лінь:shy:

Дана
11.02.2009, 11:01
"хрущовські пиріжки" - то така назва дріжджового тіста,

Я дуже люблю цей рецепт, тісто по ньому завжди вдається, цей рецепт на Кукінгу ще років 5 тому давала Оля -Rainbow, таке тісто я використовую переважно на солону начинку. на піццу, на всякі пироги(капустяний, мясні пиріжки, рулети, булочки з начинкою). В холодильнику воно стоїть в мене цілу ніч, за цей час воно перебродить, але помаленьку без фанатизму, потім витягаю з холодильника і формую вироби(пиріг чи булочки) залишаю щоб підійшло на хвилин 30-40, і в духовку, ще жодного разу з цим тістом не мала проколів.

Irus'ka
11.02.2009, 11:04
А розкажіть будь ласка як "подружитися" з дріжджовим тістом. Ніяк не хоче мені підходити:no: не пропікається нормально:no: важке і гливке:no:
Поділіться хитрощами?!
Можна перейти в гілочку "А навчіть мене..":)

Дана
11.02.2009, 11:35
Ірушка, а почніть з цього хрущовського тіста. Воно легке в використанні, легке в виконанні.
Ньюанси з цим тістом( і взагалі з држджовим) -
*Муку ніколи не висипайте усю що передбачено по рецепту, я даю 2/3 від вказаної в рецепті і замішую, далі дивлюся по тісті. Що значить дивлюся - тісто дріжджове має бути мяке, в жодному разі не забите, от пощупайтее мочку власного вуха, бачите яке вухо мяке? От таке у вас має бути тісто по густині:xaxa: Ще не було в мене жодного рецепту по якому я би не коригувала кількість муки, або забагато вказано в рецепті або замало.:confused: Тому яі не сиплю усю муку, а беру більшу половину а далі підсипаю і замішую, підсипаю і замішую, аж до потрібної консистенції.
друга хитрість - вам вже здається що муки достатньо а тісто ще досить липке, влийте в тісто (любе, солодке і солоне) ложку другу олії(звичайна соняшникова) і замісіть, тісто перестане клеїтися, якщо клеїться, значить таки ще треба муки підсипати, як правило додавання олії в кінці замісу в мене спасає від зайвої муки.
*Для булочок, хліба, рулетів - тосто робіть чуть тугіше, для пирогів, піцци може бути рідшим.
*Великі дірки в дріжджовому тісті получаються якщо дати багато води(це як правило фокаччі, паляниці, лаваші) і тісто рідше замісити ніж звичайно, таке тісто не потерпить начинки, його просто викладають на бритванку, руками добре скропленими олією розтягують по бритванці зверху присипають чим душа захоче( травами, насінням, сіль, сир тертий, паприка, ну що ваша фантазія підкаже) скроплюють олією і печуть.
*Якщо при формуванні тісто дуже липне, руки часто змащуйте оліє, а вироби для підходу кладіть зразу в бритванку змащену жиром.
*Дуже добре для цього виду тіста за рідину брати сильногазовану мінеральну воду, і сироватка також добре, тісто получається пухким.
*Чим більше в тісті яець, цурку і масла, тим більше таке тісто потребує дріждів і часу для підходу.
*В тісто для піцци, пирогів, булочок я дуже рідко(практично ніколи) не даю яець, по мому власному досвіді тісто з яйцями більше резинове.

Дана
11.02.2009, 11:48

Виглядає та ковирялка:ninja: :xaxa: ось так
http://kuking.net/my/download.php?id=6356

Квіточка
11.02.2009, 13:45
- квасолева зупка+гриби
В квасолеву що входить???? а з макарончиками і яєчком то як? Хоча я ніколи не готувала ні солянки ні супу харчо.... Хто має супер рецепти (такі шоб швидко готувалося) то поділіться...

Квіточка
11.02.2009, 13:48
Дівчата, а де той ніж "спеціятельний" продається? І як виглядає?......я тоже хочу тої бульби
Я купувала на лотку з тими всіма китайськими штучками( може то і не китайське, але шось тіпа того), одного разу забрала майже все шо в них було, так шо то в мене десь є от тільки треба пошукати... Значить картоплю начиняємо тим всім і в духовку так? а посуду змазати трохи олією, а верх не накривати?

Kasia
11.02.2009, 14:08
ні картопля ж сира. в баняк складаєте стовпчиком чи як вам влізе, заливаєте водичкою по картоплю, троха спеції, типу вегети. воно собі закипає і на маленькому вогні тушкуєте. за якийсь час можна дати покроєні печериці, нині дам замочені звечора гриби, бо хочу щоб соус був конкретно грибовим.:)
в кінці я роблю так - сметану з мукою розмішую вливаю в баняк. ще тушкую, а далі доправляю до смаку спеціями.

але може хтось іншим переписом поділіться.

зупка з фасолею - фасолю і сухі гриби намочіть завчасно. варите звичайну зупку на мяску , з картоплею, далі добавляєте фасолю і покряні сушені гриби. заповляєте спеціями і зеленню до смаку. в тарілку -сметану. то гарне поєднання смаку фасолі і грибів. моя знайома варить великий баняк такої зупи на всю сімю, то обвязково на свинині + пару ложок перловки . я на жаль так не пробувала. каже що теж смачно.

а з яєчком і макаронами, то коли нема з чого зварити:xaxa: варити мясний бульон ( курячий) як основу, картопля+морква+коріник петрушки іт.д. ,як картопля готова, даєте пару ложок дрібних макарончиків (найдрібниіших) - головне не перестаратися, бо на другий день зупа загусне, пару хвилин даємо покипіти.
в горнятку розбиваємо одне яйце вилкою, в одну руку горнятко, в другу ложку - цівочкую яйце вливаємо в зупу і одночасно мішаємо. яйце заварються і вспиливає такими павутинками. зупка виглядає гарно і смачно. я таку люблю варити після ситних перших страв, борщ чи капусняк, то птім хочеться чогось легшого.

я пропустила процес варення бульйону, як основи зупи. думаю кожен варить його по-своєму.

Смачного ВАМ!.

Квіточка
11.02.2009, 14:15
дуже-дуже дякую вам....

natka75
11.02.2009, 14:20
ну це вроді як і не ніж,а такий металевий патичок зі спіралькою....а продіються вони в точках,які продають формочки дляпечива,різні шинковкі пластмасові,терочки для корейсьої.....такі є на кожному прод.ринку

саме такий я тільки що купила собі - магазин Посуд, що в центрі навпроти Добробуту, на куті - правда він ножик не нагадує, а швидше довгий цвях:)ой і скажіть, що я не МАВПА:no::8:хочу все спробувати, ще б ЧАС десь купити:xaxa:

Єва
11.02.2009, 15:31
Хочу салату з огірка! Маю домашній сир і сметанку, купила цибулю зелену. Тре ше свіженького огірочка. До гарячої бульби якраз самий раз. Шкода, що не знаю, скільки зара хімії в тих огірках, але той салат в мене асоціюється зі "запахом весни".

Птася
11.02.2009, 17:10
Привіт, пів дня провела на кухні, тому вирішила поділитися що я готувала: овочеву зупку з плавленими сирочками, різотто з білим вином, курячі котлетки з сиром і майонезом, а на десерт рулет з лимонною начинкою :o

Nata
11.02.2009, 17:11
А я халявлю. Зварила картоплю, потушила капусту, ще маю гуляш. Ніц більше не готую. Малий пішов до баби, а я краще з меншим погуляю.

Птася
11.02.2009, 17:28
я краще з меншим погуляю.
я ще і з малою встигла погуляти :) Я сьогодні як зайчик-енерждайзер.

А ще поділюся радістю: я купила собі йогуртницю. Це таке чуда, тепер в нас вдома весь час свіжий йогурт, для малої роблю біфівіт. Тепер тільки цим і снідаю. :clapping:

kati
11.02.2009, 18:39
готуєм на вечерю картоплю"під молоду" і смажимо стейкі з форельки.і все.більше нема бажання ні нащо......так мені хочеться тої картопельки фаршированої...ммммм....але не сьогодні...і не завтра....(бо назавтра я придумала взагалі нічого неготувати бо є пельмені в морозилці)....ех..може післязавтра....

mayscream
11.02.2009, 19:10
І я до халявщиць))Зробила овочево-курячий мікс(тушені куряче філе+цибуля+квашена капуста+картопля+фасоля+купа спецій та оливкова олія) та й по всьому.На десерт є тортик з вчорашнього дня народження чоловіка.Розлабляюся))

Андріана
11.02.2009, 20:31
Звичайно розкажу :)))
Вам треба буде:
3 банани
1 скл.кефіру
2 яйця
борошно
1/2 ч.л. соди гашеної
сіль, цукор

Банани пом"яти виделкою, додати яйця, кефір, гашену соду, сіль, цукор (з коричневим цукром смачніше) до смаку. Борошна додати стільки, щоб тісто вийшло густим, густішим як на звичайні оладки.
Смажити на олії на середньому вогні під кришкою.

Соус роблю так:
Ще один-два банани мну виделкою, додаю 1-2 ст.л. рідкого меду і 1-2 ст.л. сметани. Все добре змішати.

я щойно зробила на десерт по вашому рецепту. мммммммммммм смакота:). Дякую.

Chortenia
11.02.2009, 22:38
Допоможіть мені, будь ласка. В принципі квасолю не люблю і не їм, але все ж таки воно корисне, та й чоловікові тре їсти, може,і мені піде.
Так от, маю квасолю і телячі реберця. Сьогодні квасолю замочу.
А тепер порадьте, як би то найкраще приготувати.

Kasia
12.02.2009, 10:08
варимо фасолю. на пательні смажемо реберця ( якось там нашмаровані приправами) , кидаємо реберця в баняк , готову фасолю туди , і водою заливаємо не до кінця, трошка тушкуємо, шоб ребра зготувалися.
на пательні тим часом смажемо цибулю, і я б дала б трошка шпондерка, для запаху копченого, і пару ложок томату (пасти, соусу), - викидаємо в баняк. тушкуємо.
доправляємо часником, майораном!!!!, перцем, сіллю.

Смачного.

СОФІЯ -СОНЯ
12.02.2009, 10:50
:):)Це ж треба!! Щойно з кухні від тушкованої квасолі і реберець - і тут про це розмова:clapping: тільки я квасолю тушкувала з морквою-цибулею-болгарським перцем в томатному соусі, а реберця звечора відварила в маринаді, так залишила і зранку посмажила в пивному клярі.
От пиріжки чогось скінчились... Щоб то придумати таке, щоб не пекти, бо в мене сьогодні розгрузочний день, а як щось спечу, то зразу стане загрузочний:shy:

Nata
12.02.2009, 11:02
Я сьогодні насмажу налисникв з картоплею і капустою. А ввечері напевно запечу м"яско якесь або реберця, що мені в магазині приглянеться :)

галіна
12.02.2009, 11:17
а в мене сьогодні буде гусочка запечена з картоплею І грибна юшка
Оце так смакота:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:: y::y::y::y::y:

Megan
12.02.2009, 11:36
А в мене сьогодні будуть вареники. Для мене з маслом, для чоловіка -зі шкварками, для сина - зі сметаною. Во. А ще олів"є. Вже хочеться.

natka75
12.02.2009, 12:20
так мені хочеться тої картопельки фаршированої...ммммм....але не сьогодні...і не завтра.

а я не витримала вчора ввечері випробувати той сверлик для фарширування картоплі, мала філе куряче(посолила, поперчила), думаю замість фаршу туди напхала в дірки, потім вкінці додала сметани,цибульки і часничку, досить смачно вийшло і я не могда втриматися щоб не наїстися "на ніч", ох ті експерименти нові:8:

Ksusha
12.02.2009, 13:29
Я теж вчора приготувала такі бананові оладки за рецептом від ЛІони - просто супер.. І соус дуже класний.. Малій просто сподобалось, а бабця в захваті.. такі ніжні оладки в мене раніше ніколи не получалися. Дякую за класний рецептик..

Квіточка
12.02.2009, 15:01
Я роблю і на молоці, і на воді50 /50 з молоком, і на кефірі, і на сироватці і на соці /50 молоко і на пиві/50 молоко + яйця + мука+ сіль, цукор:)
На кефірі налиснички виходять такі ніжненькі. на соці/молоці запашні, пивні для мясного фаршу, я всі налиснички печу тоненькі, щоб світилися, виключені дріжджові, то тоненькі важко втрафити.:xaxa:

а на кефірі можна детальніше? До речі то зараз в Росії масляниця чи ні?

Gala
12.02.2009, 15:28
А я замісила "хрущовське тісто" за рецептом ,здається Соні.Вже 3 години в холодильнику і щось не росте,може його на тепло треба виставити?Казали що не можливо зіпсувати,але напевне я буду перша!

СОФІЯ -СОНЯ
12.02.2009, 15:47
А я замісила "хрущовське тісто" за рецептом ,здається Соні.Вже 3 години в холодильнику і щось не росте,може його на тепло треба виставити?Казали що не можливо зіпсувати,але напевне я буду перша!

Най стоїть, не переживайте! Воно і не дуже то має вирости, але в руках буде пухким. Хочете, можете залишити його і до завтра. тільки не виймайте на тепло - підніметься і впаде. (то з досвіду:shy:) А як зробите пиріжки, то краще вже виробленим дати підійти.
І знайте, справжня господиня не може нічого зіпсути,то продукти попадаються неякісні!:):xaxa::)

Дана
12.02.2009, 15:52
а на кефірі можна детальніше? До речі то зараз в Росії масляниця чи ні?
Та нема нічого складного. Беру пів на пів кефіру і молока, або води, + пару яець.
Ну для прикладу склянка кефіру, склінка молока/води
1ст.л олії соняшникової, 2 яйця(маєте три давайте три:xaxa:)
муки даю на око, ну так щоб можна було пожарити налиснички. Направду не скажу скільки сиплю, ніколи не міряю,:confused: по густні має бути як магазинна сметана, як зарідке дайте муки, загусте розведіть молоком або водою, ну сіль, і цукор то за власним уподобанням.
gala - не переживайте, у вас все вийде добре, і в мене не завжди наростає, а потім після формування піде вверх, або аж в духовці попре. :xaxa: Накрийте його кульком або тарілкою, і дайте спокій, воно свою справу зробить.:xaxa:

Irusya
12.02.2009, 16:00
А з сироватки налисники будуть? Бо я сир відігріла, а сироватку шкода виляти...

Варила сьогодні капусняк і риба тушена є, а зранку сирників насмажила. Якщо насмажу ще налисників, то позакручую в них гречку з курятиною:)