КПК

Показати повну версію : Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

Сторінки : [1] 2

Komashka
12.05.2008, 20:19
Як ви вважаєте, які подарунки найдоцільніше дарувати свекрові і свекрусі? Окрім прикрас з діамантами звичайно :D А якщо у нареченого ще є сестри і брати? Як ви виходили з такої ситуації? бо ж невідомо, чим захоплюються майбутні другі батьки, що вони носять, які у них хоббі тощо.

Liliyah Romanova
12.05.2008, 20:31
А ми нічого не дарували...
Навіть не думали про таке...

Мих
12.05.2008, 20:49
Як ви вважаєте, які подарунки найдоцільніше дарувати свекрові і свекрусі?
онука, або онучку.... будуть раді.... атвєчаю!

Liliyah Romanova
12.05.2008, 21:03
онука, або онучку.... будуть раді.... атвєчаю!
Якщо на саме весілля, то навряд... http://s8.rimg.info/f83566858dee5b317376ee8f6778ee64.gif

Мих
12.05.2008, 21:07
Якщо на саме весілля, то навряд...
ну та.... зате гості будуть мати тему до балачки.

Komashka
13.05.2008, 01:05
А нареченому/нареченій ви теж нічого не даруєте? Це ж як дуже великий день народження, також свято, і не тільки для двох людей, а й для їх найближчої родини. Щоби гарно розпочати стосукни, залишити хороше враження, згадку!
Та можна й онуків, можна взагалі без весілля, тільки підписавши папір (кажуть в деяких загсах обручки стали необовязковими!!!). Ось тільки згадувати не буде що :)

Маруся-мама
13.05.2008, 02:17
А нареченому/нареченій ви теж нічого не даруєте? Це ж як дуже великий день народження, також свято, і не тільки для двох людей, а й для їх найближчої родини. Щоби гарно розпочати стосукни, залишити хороше враження, згадку!

Комашка, не кажіть так, бо виходить що хочете їх добре відношення до себе купити.
Бачте, коли я виходила заміж то взяла м собі хлопця з старенькими батьками той обійшлясь блузкою для свекрухи і сорочкою для свекра. Вони в мене дуже прості люди... але мене таки не дуже полюбили бо їм сина вкрала за моря а він мав ся лишити при мамі і господарки пильнувати. Так що...

А он щодо сестри його, то вона також любим була і є задоволена а брат і його жінка, ну то їм все недогода. Тай ну їх...

Галинка
13.05.2008, 10:01
Як ви вважаєте, які подарунки найдоцільніше дарувати свекрові і свекрусі? Окрім прикрас з діамантами звичайно А якщо у нареченого ще є сестри і брати? Як ви виходили з такої ситуації? бо ж невідомо, чим захоплюються майбутні другі батьки, що вони носять, які у них хоббі тощо.
Я взагалі не розумію тої дурки!!! Така дурна традиція! Чому молода має ходити, ламати голову і думати що купити своїм свекрам? Мені подобаються Американські весілля - там молоді роблять св"ято для себе, а в нас батьки молодих роблять св"ято не для молодих, а для себе, і за те їм треба щось дарити!:mad: :mad: :mad:

Руда Лисиця
13.05.2008, 10:04
а треба щось купляти? нашо?

Галинка
13.05.2008, 10:07
Коли я виходила заміж, то була проти того, щоб влаштовувати дешеві театри на весіллі. Тому перед весіллям пішла зі свекрухою на базар, купила їй хорошу дорогу парасолю, свекрові сорочку;хня дочка забажала купити їй парфуми від Мері Кей, а її дітям - іграшки. Все це відразу і подарувала. Але якби то була я на їхньому місці, то категорично би відмовилася від тох дурастіки! Мені було би стидно!

Тошеня
13.05.2008, 10:09
Казав мені мій наречений, коли я просила допомогти з весільним подарунком для майбутньої свекрухи: "Вибирай що-небудь. Все-рівно не вгодиш":D

Галинка
13.05.2008, 10:39
Казав мені мій наречений, коли я просила допомогти з весільним подарунком для майбутньої свекрухи: "Вибирай що-небудь. Все-рівно не вгодиш"
Який файний чоловік!!!:) Тверезо мислить!!!

Тошеня
13.05.2008, 10:54
Який файний чоловік!!! Тверезо мислить!!!
Він просто дуже добре знає свою маму.:)
Я впринципі взагалі проти такої традиції, щоб обдаровувати свекрів і родину молодого, то ніби: "Ой, дуже дякую, що нарешті ваш син не мені одружився. Нате вам" Але моя мама каже, що ТРЕ. Ну як тре, то тре. Не сперечаюсь. Вже за весь час приготування до того свята стомилась сперечатись, особливо з приводу таких дрібниць.

Бурулька
13.05.2008, 11:15
Ех, традиція ненормально. З тим цілком погоджуюся. Якось то неправильно дарувати рідним чоловіка подарунки. Але якщо тре, то тре. А якщо в чоловіка 3 брата 4 сестри і всі одружені ще й дітей мають... Ото комусь пощастити могло.
Я спочатку мучила чоловіка з питаннями про подарунки, а потім ми йшли йому купувати, здається, костюм чи мешти, то була і його мама разом з нами. От і озадачили її з вибором подарунків для всіх. За один день купили майже все. На скільки пам"ятаю, то чоловікам купували сорочки, а жіночій половині нової родини по різному: бабусям гарні теплі светри, а от що купили дружині чоловікового брата і свекрусі не пам"ятаю :shy:

Liliyah Romanova
13.05.2008, 16:56
Я впринципі взагалі проти такої традиції
Цікаво, звідки така традиція взялася. То точно не з українських народних. Із розповідей старших людей такого не пригадую.
Обдаровують молоду, обдаровує молодий сестер чи братів молодої, але подарунки батькам... А дітям дітей...
Ото люди! Самі вигадають, самі й нарікають потім... http://s8.rimg.info/f83566858dee5b317376ee8f6778ee64.gif

Тошеня
13.05.2008, 17:42
Про обдаровування молодої і її родичів вперше чую. То ще таке має бути? О мама мія!!!

Liliyah Romanova
13.05.2008, 17:47
Про обдаровування молодої і її родичів вперше чую.
Почитайте описи традиційного українського весілля.
Єдиний, хто має щось дарувати, то молодий. І взагалі лише на викуп, якщо такий існує. Якщо немає братів/сестер, то й викуп нема кому робити.
Молодий мав подарувати молодій мешти чи чоботи весільні. А молода молодому мала вишити сорочку.
Ще одна традиція є, коли донька (молода себто) дарує щось СВОЇЙ мамі. І то лише гроші. Ще й копійчані.
Іншим родичам подарунків немає. Ні з одного, ні з другого боку.

Маруся-мама
13.05.2008, 18:23
Єдиний, хто має щось дарувати, то молодий. І взагалі лише на викуп, якщо такий існує. Якщо немає братів/сестер, то й викуп нема кому робити.
Молодий мав подарувати молодій мешти чи чоботи весільні. А молода молодому мала вишити сорочку.
Ще одна традиція є, коли донька (молода себто) дарує щось СВОЇЙ мамі. І то лише гроші. Ще й копійчані.
Іншим родичам подарунків немає. Ні з одного, ні з другого боку.

А мій молодий мені ніц не подарував... УУУУУУУУУ!!! Жадіна!

Зате я йому не лише сорочку, я йому цілий костюм до шлюбу купила і мьошти також. Ну, взагалі то, нема чого нарікати... Хтіла хлопа то і вбирати прийшлось :D:D:D

Тошеня
14.05.2008, 09:10
Почитайте описи традиційного українського весілля.
Ой, як зараз почну ще щось читати, то взагалі голова квадратна стане. Так уже того всього наслухалась від бабусь, сусідок, подружок, що не знаю з чого починати, що зробити обов'язково, а що не можна робити ні в якому разі. Вже після весілля почитаю.
А зрештою, в кожній місцевості по-іншому заведено. Навіть, напевне, в сусідніх селах весілля по-різному гуляють.

vanilia
14.05.2008, 10:01
Я дарувала свекрусі золотий медальйончик з Богородицею, свекру і брату чоловіка - сорочки з галстуками. А взагалі-то я вже з сім.єю чоловіка познайомилась, розпиталася чоловіка ;)

Зорянівонька
14.05.2008, 12:16
Я нічого нікому не дарувала. Про таку традицію чула, але вирішили з чоловіком не робити такого. І я дуже втішилась. Не тому що скупа - просто дурна якась традиція...
А якщо треба, то я би порадилася з чоловіком. Або щось банальне - золото...

vanilia
14.05.2008, 12:18
До речі... свекруха теж мені подарунок дарувала на дарованю (пов.язуванні хустки). Правда я ну ніяк не хотіла того і просила не купувати мені нічого. Але свекруха була проти :) То подарувала мені кульчики.

Ірена
14.05.2008, 12:48
:D ги-ги... моя свекруха на весілля пов"язала мені хустку, яку відібрала при розлученні і тепер в ній вишиває:padonak:

Nastynya
14.05.2008, 14:01
А я вже живу з майбутнім чоловіком біля двох років, ну і з його батьками разом, так от щоб я не подарувала, вона того не носить, а деколи ще краще, передаровує комусь. саме смішне, вона не памятає хто їй то подарував, тому, деколи, подарунки повертаються до мене!:-)))

Лідочка
14.05.2008, 14:03
А я вже живу з майбутнім чоловіком біля двох років, ну і з його батьками разом, так от щоб я не подарувала, вона того не носить, а деколи ще краще, передаровує комусь. саме смішне, вона не памятає хто їй то подарував, тому, деколи, подарунки повертаються до мене!:-)))

у вас просто різні смаки:)

Nadijka
14.05.2008, 16:03
Бачу мені одній так не пощастило...шо тихенько і не багато...
Оскільки мій чоловік з села, то там то всьо січуть :шо, хто, кому і скільки... Свекруха мені зразу сказала кому я маю дарувати подарунки...
отже...
секруха - золотий ланцюжок і кулончик
свекор - сорочка і светр
сестра чоловіка - золотий браслет
2 брати отримали по спортивному костюму
3 баби по хустині і коробці цукерок
1 дідо - сорочку
хресний тато - сорочку
хресна мама - кофту...

Ви собі то можете уявити????? Це мені в таку копійку влетіло....

Лідочка
14.05.2008, 16:52
Бачу мені одній так не пощастило...шо тихенько і не багато...
Оскільки мій чоловік з села, то там то всьо січуть :шо, хто, кому і скільки... Свекруха мені зразу сказала кому я маю дарувати подарунки...
отже...
секруха - золотий ланцюжок і кулончик
свекор - сорочка і светр
сестра чоловіка - золотий браслет
2 брати отримали по спортивному костюму
3 баби по хустині і коробці цукерок
1 дідо - сорочку
хресний тато - сорочку
хресна мама - кофту...

НІЧОГО СОБІ ПОДАРОЧКИ!!!!!!!! ЯК БИ Я ТАКІ ПОДАРУНКИ ВСІМ ПОКУПЛЯЛА ТО НА ВЕСІЛЛЯ БИ ВЖЕ НЕ ХВАТИЛО:no:

Mariya
14.05.2008, 17:24

Sorry за офтоп, а вам "дорога родина" що подарувала?

Liliyah Romanova
14.05.2008, 17:38
Як то? Мужа, нє??? http://s9.rimg.info/8a9f8147d0899a4e247ab0ef7971c728.gif

Mariya
14.05.2008, 17:42

Вібачєйте, Лілю, то я така страшна матеріялістка жи посміла подумати про кухонний комбайн/пральну машинку/автівку/квартиру як подарунки від таких гонорових газдів. Дєкую, жи нагадалисти про високе.

Лідочка
14.05.2008, 17:43

:D :D :D :D :D

Liliyah Romanova
14.05.2008, 17:50
посміла подумати про кухонний комбайн
Ой, ви мені нагадали... Мені свекри подарували кухонний комбайн. Ще з часів союзу. То точно комбайн! Я взяла, бо відмовляти було якось незручно. Зате потім сотні разів шкодувала... Домовилися з чоловіком, що у Львові тамтой комбайн кудись заникаємо, а до кухні купимо новий, який не займав стільки місця, ніби він і дійсно комбайн, але не кухонний, а польовий... http://s9.rimg.info/593aed2dd102124708c1308fbd46e369.gif

Mariya
14.05.2008, 17:54
Мені подарували кухонний комбайн. Ще з часів союзу.

Такі подаруночки тра на рідні села сплавляти. Вони би щиро ним раділи.

Liliyah Romanova
14.05.2008, 17:59
Такі подаруночки тра на рідні села сплавляти. Вони би щиро ним раділи.
Ще треба їх мати, ті села...
У моєї сестри в Заліщиках хіба мікрохвильова трохи гірша за мою була, а все решта...
Та мені би той комбайн не заважав, якби місце не займав. А так, у шафі й щось інше могло лежати...
Найгірше було відповідати на питання свекрухи, як мені той комбайн... http://s9.rimg.info/38bdf6b12e30bc76085dfaacdbacfd72.gif

Nastynya
14.05.2008, 20:55
А я від своєї отримую шкарпетки та рушнички на кухню.:scare:

Маруся-мама
14.05.2008, 21:38
Як то? Мужа, нє???
О ВЛАСНІ!

А мене щей попередила його сестра, що якщо між наби де буде незгода то це все моя вина, бо Андрійко в нас такий добрий... :shutup:

Liliyah Romanova
14.05.2008, 21:58
А я від своєї отримую шкарпетки та рушнички на кухню.
А я колись дістала спіднє... http://s9.rimg.info/38bdf6b12e30bc76085dfaacdbacfd72.gif Чоловік лиш глянув і зразу сказав викинути. Ніби я збиралася в рамочку вкладати... http://s8.rimg.info/f83566858dee5b317376ee8f6778ee64.gif

Coffe13
14.05.2008, 22:12
А ми вшанували подарунками лише бабусь і дідусів,і то символічними.А взагалі то мені повезло з свекрами.Хоч і бувають непорозуміння,але дай Боже таких кожному.

Горобчик
14.05.2008, 23:37
І мене та участь не минула. Не знаю звідки та дурна традиція пішла, але в нашому селі, тобто родині, таке дарують. То би мали мою родину обдаровувати, що таку файну господиню виховали :D. Свекруха ще попросила, щоб я про дідуся з бабусею не забула, ще про вуйка теж, бо він одинокий. Отож:
свекруха - золота брошка
свекор і дідо - сорочка, светр
бабця - светр, хустка
вуйко - сорочка
Добре, що хоч братів - сестер немає.
Коли мій брат одружувався, то його дружина всім нам подарувала светри ще й з цінниками, щоб знали чого ми варті - зрозуміли, що ніц варті :ninja:

Koza-Dereza
15.05.2008, 00:32
Ой то в Українськiй традицiї подарунки теж iснуют???? А я думала що це суто тупа американська традицiя.
Бачу що у вас свекрухи найлiпшi подарки получають.
в Америцi мало того що батькам по опбом сторонам "треба" дарувати
ще треба один одному (тiпа)
плюс дружбам дружкам
плюс дiтям що будуть нести обручки i сипати квiти i до всього невеличкi сувенiрчики на пам'ять кожному гостевi.
А я сказала так:
Оце я, не доїдаю, не докуповую собi що менi треба, копiйку до копiйки складаю щоб вiдбабахати баль з музИками i горiвками то Я ще й буду подарунки ВСIМ давати? ШООООООО??????????
Всi БИСТРО менi подарки принесли i не чiрiкати!
Мене тi подарки дуже рознервували. Я так нiкому нiчого i не подарувала. Добре що мiй чоловiк не корєнний гамериканець, а притворяється, то не дуже дбав за таку "традицiю" Ну тобто, я б всеодно по свому зробила, але би гризлись за то.
Зато свекруха заплатила за партi перед весiллям (трєнiровка в нас тут така є за день до весiлля) i довгу низку перлiв. Оце я розумiю! А то я їм весiлля i ще й їм i порарки. ЩАС, шнурки попрасую i полЕчу.

Мих
15.05.2008, 00:44
ну то то родЕна. ну та ба як?

а моїй дружині чомусь випало цілувати всю мою родину... от чому - сам досі не розумію. стояли вуйки і цьоці і три рази... кумедія... мені так з того трохи весело було... хоча і шкода.

Додано через 3 хвилини
А я колись дістала спіднє... Чоловік лиш глянув і зразу сказав викинути. Ніби я збиралася в рамочку вкладати... :D :D :crazy: :D :D :D :crazy:

Koza-Dereza
15.05.2008, 01:08
стояли вуйки і цьоці і три рази... кумедія...
Ой я собi то тоже уявила то теж смiшно стало. :D:D:D

Горобчик
15.05.2008, 01:10
Бачу що у вас свекрухи найлiпшi подарки получають. То просто наперед придобрюються невістки, але як то ся каже "Дарма,дарма!"

Ще забула! Моя свекруха подарувала мені на весіллі перстень з діамантами, але до пологів в мене були пальчики тоненькі, то й перстенець 15 розміру підходив, а тепер хіба що на палець на нозі надіну, то тоже модно :bazar: .

плюс дружбам дружкам В нас дружби дарують дружкам подарунки за букети, а що дружки їм дарують, це історія умалчує :shutup:

до всього невеличкi сувенiрчики на пам'ять кожному гостевi Я би їх мала в носі, то що треба їм дякувати що прийшли до мене на весілля :mad:

Мих
15.05.2008, 01:13
Я би їх мала в носі, то що треба їм дякувати що прийшли до мене на весілля
а плєцка би сти врізали, якби гостоньки вже сі забирали гет по весілю?

Koza-Dereza
15.05.2008, 01:15
а що дружки їм дарують, це історія умалчує
:D:D:D:D:D:D:D
Незабутнi моменти пiд час "Не будееееемо пиииииити тую гiрку юююююшку..." :D

Ірена
15.05.2008, 09:20
Добре що мiй чоловiк не корєнний гамериканець, а притворяється, то не дуже дбав за таку "традицiю"
даруйте за цікавість, а ви скільки часу в гамериці живете?

Nadijka
15.05.2008, 10:12
Маріє, є в них такий звичай шо його родина купляє мені весільну сукню... Я вирішила сильно не перечити...але виявляється шо то ніби вона її вибере і привезе мені в день весілля і ціла його родина мене буде одягати...після невеличкого скандалу....мені просто вручили 1000грн... Якшо чесно, то краще б не давали мені тих грошей, але й і не просили тих подарунків!!!

Галинка
15.05.2008, 11:48
i до всього невеличкi сувенiрчики на пам'ять кожному гостевi.
В нас гості теж невеличкі сувенірчики отримують - букетик:D :D :D

Додано через 1 хвилину
Маріє, є в них такий звичай шо його родина купляє мені весільну сукню...
А де такі традиції???

Додано через 3 хвилини

Миху, та гості без плєцка - не вийдуть!:dance: То обов"язково!!!

Nadijka
15.05.2008, 13:56
А де такі традиції???
Тернопільська область, Теребовлянський район, село Кобиловолоки

А якби ви знали всі їхні традиції....:suicide:

Alias
15.05.2008, 13:58
звичай шо його родина купляє мені весільну сукню..
У нас теж так.Наречений купує весільне вбрання і каблучки.

Ірена
15.05.2008, 16:29
Тернопільська область, Теребовлянський район, село Кобиловолоки

А якби ви знали всі їхні традиції....

Mariya
15.05.2008, 16:44
...але виявляється шо то ніби вона її вибере і привезе мені в день весілля і ціла його родина мене буде одягати...

Мама дарагая, ну і хорор!!!! :scare: Та тут Хічкок з Кінгом разом нервово курять в туалеті і дико ЗАЗДРЯТЬ такому сценарію. :cowboy:

Koza-Dereza
15.05.2008, 18:35
даруйте за цікавість, а ви скільки часу в гамериці живете?
10 рокiв

Маруся-мама
15.05.2008, 20:15
10 рокiв
Власне мій брат двойорідний як женився то купував всім подарунки і ще гостям на памітку. Тобто ніби все дарувала молода а по суті він за все сам платив. Вона йому не подарувала нічого, окрім проблем і головної болі.

Він їй купив все від а до я, щей зробив весілля - але радості сімейного щєсті було на шість місяців, після яких він скоренько подав на розвід.

І щєсті з тих подарунків?

Доречі, я як робила христини в гАмериці моїй Юліані то я всім гостям подарувала букетики з цукорочків. Це одна італійка мені допомогла. Вийшло не дуже дорого але дуже гарно. Як буде можливість то сфоторафую.

Nastynya
16.05.2008, 21:38
Мій свекор просить зробити йому онука.в подарок, звісно!:-)))

Горобчик
17.05.2008, 00:29
Ну плєцки - то святе, ми дуже щедро роздавали, бо багато їх мали. Сама як йду з весілля ще й нагадую, що Я ВЖЕ ЙДУ, тобто незабудьте дати "підпашшя". Зараз переважно всі дають по 2-3 кусочки, в дома приходиться ділити ще на 4 кусочки, щоб мама-тата ще попробували, бо ДУЖЕ люблять солодке, а чоловік згадує, що на весіллі забув попробувати, ну а я лишній шматок пляцка не пропущу.

Додано через 2 хвилини
Миху, та гості без плєцка - не вийдуть! То обов"язково!!!

Галинка знає :D

Маруся-мама
17.05.2008, 01:23
...чоловік згадує, що на весіллі забув попробувати, ну а я лишній шматок пляцка не пропущу.

А я також така...

В мене навіть на відео є записано, як на мому вісілю гості ідуть домів, чоловік їх випроваджає чемно а молода, тобто я, сіла при столі взяла вилку в руку, підсунула до себе кльош з пляцками і оте все файно наминає.
Але м дістала від мами за то, як вона побачила :D:D:D Добре що мами тоді на вісілю не було, а то б я ся не бавила а тримала марку... а так я гуляла що певні село довго гуділо яку си жінку їхній Андрійко взєв.:radist:

Nastynya
26.05.2008, 01:14
Я от вчора була на весіллі, коли зняли вельон, молода танцювала з усією найближчою родиною чоловіка, і усім дарила подарунки. скажу тільки, що їх - було багацько...

Додано через 3 хвилини
А щодо солодкого, молода як побачила, що ми зібралися покинути святкування, з метою швидшого запущення своїх розпечених ніжок до холодної водички, одразу ж принесла нам такий гарнюній пакуночок зі смачнющими плєцками!!! Ото ми зранку поласували ними!!!

Cifalius
02.06.2008, 11:46
Я в шоці..почитала те що ви тут написали...я так і не зрозуміла, що кому дарувати. Як ви вгадуєте з розміром?? Мені соромно телефонувати, і питати...а шо вам подарувати?

Додано через 1 хвилину
Ви пишете...брат, сееста, а чоловік сестри...він ніби родина, але як на мене не зовсім...

Nastynya
02.06.2008, 12:16
Так, не дзвони. Дізнайся у нареченого, які подарунки хотіла би його родина). Або вибери варіант того, що підійде більшості - золото, срібло))) А може бути таке, що його родина скаже що не хоче ніяких подарунків, тоді можеш радіти, в нього класна родина!!!

Cifalius
02.06.2008, 12:19
Так, не дзвони. Дізнайся у нареченого, які подарунки хотіла би його родина). Або вибери варіант того, що підійде більшості - золото, срібло))) А може бути таке, що його родина скаже що не хоче ніяких подарунків, тоді можеш радіти, в нього класна родина!!!

Чесно...трохи соромно. Тим більше я знаю, що в них є і золото і цяцьки...не хочеться впасти в салат лицем...Ми з нареченим вже думали над цим...до весілля майже часу майже не осталось, а подарунків нема!!:(

Nata
02.06.2008, 12:28
а чоловік сестри...він ніби родина
І чоловік і діти, всі рахуються :).
Мені в тому плані пощастило, бо мій чоловік одинак. Свекрусі дарувала золотий ланцюжок, а свекрові сорочку і чи було там ще щось, не пам"ятаю :).
Від свекрухи отримала золоті кульчики. І мала з ними мороку. Коли народився син, я одягнула зручніші кульчики (такі, щоб дитя не скубало), а подаровані приміярла моя мама. Свекруха десь побачила то, потім було і співаного і казаного.
Тепер ті кульчики лежать в коробочці, бажання одягати відпало.

Cifalius
02.06.2008, 12:40
І чоловік і діти, всі рахуються :).
Мені в тому плані пощастило, бо мій чоловік одинак. Свекрусі дарувала золотий ланцюжок, а свекрові сорочку і чи було там ще щось, не пам"ятаю :).
Від свекрухи отримала золоті кульчики. І мала з ними мороку. Коли народився син, я одягнула зручніші кульчики (такі, щоб дитя не скубало), а подаровані приміярла моя мама. Свекруха десь побачила то, потім було і співаного і казаного.
Тепер ті кульчики лежать в коробочці, бажання одягати відпало.

Я в шоці..на рахунок чоловіка сестри...а чкщо на весілля прийдут ще і його батьки, я маю на увазі батьки чоловіка сестри...
Валідол...що точно??? Шок:(
Де стільки грошей взяти...

Nata
02.06.2008, 12:57
Та це на Ваш розсуд, можете взагалі не дарувати. Придумайте собі власні традиції. Це Ваше свято, проведіть його з радістю, а не думками про подарунки чи інші традиції.

Cifalius
02.06.2008, 13:01
Та це на Ваш розсуд, можете взагалі не дарувати. Придумайте собі власні традиції. Це Ваше свято, проведіть його з радістю, а не думками про подарунки чи інші традиції.

Просто особисто як для мене то подарунки потрібно дарувати близьким родичам, мама, тато, брат, сестра, дід і баба...а хресна..хресний...так можна пів міста покликати. В мому випадку, ми з нареченим, навіть не розглядали чоловіка сестри

Nastynya
02.06.2008, 13:05
Подаруйте рамочку для Вашого з коханим весільного фото))), або футболку чи кепку з написом Я СКОРО СТАНУ БАБУСЕЮ/ДІДУСЕМ )))))))))

Cifalius
02.06.2008, 13:08
Подаруйте рамочку для Вашого з коханим весільного фото))), або футболку чи кепку з написом Я СКОРО СТАНУ БАБУСЕЮ/ДІДУСЕМ )))))))))

Ага...кактус...щоб життя малиною не здавалось:) :) :) :)

Nastynya
02.06.2008, 13:22
ОЙ))))!!! Розсмішили!!! :D Почуття гумору ще є, думаю подарунок придумаєте.

Мар"яночка
18.09.2008, 11:39
Свекрусі купила кофту - правда видно троха не вгадала з розміром, свекору купила сорочку, сестрі чоловіка (добре шо вона моєї комплекції) купила теж кофту, літню правда (було дуже приємно, шо на настпуний день вона її оділа, значить спопдобалась), її чоловікові купила сорочку, але літню, так продавці казали легше з розміром вгадати! Дідові светр, а бабі шалик з таких довгих широких. Але ті покупки стільки здоров"я в мене забрали, шо вже ніц не хотіла :8:

Натуся
18.09.2008, 12:09
Я свекрусі купляла золотий кулончик Матінки Божої,свекору-сорочку,брату-кофту,всі на наступний день були в обновках-було дуже приємно,особливо тішився брат,видно правда догодила.Бабам обом купила плєди(покривала такі :),не знаю як по українськи сказати...) ,дідові теж сорочку,правда вони не змогли залишити в Луганській області господарку і приїхати,то ми ті подарунки самі привезли після весілля.Після одягання фати свекруха подарувала мені золотий браслет.

olya_d
23.09.2008, 13:52
А ми домовлялися обійтися без подарунків. Ну тільки чоловік мені подарував - від перстеня з перлиною я відмовитися не змогла :)

Alias
23.09.2008, 14:17
Вже і я почала задумуватись над подарунками.Дуже хочеться свекрусі подарувати мультиварку.:)От взяла собі в голову :)

Marianka
24.09.2008, 12:52
Я навіть незнаю чи буду щось купувати, ці традиції це просто жах, якщо так дотримуватися кожної з них, то можна залишитися без грошей і з сивим волоссям на голові до весілля..Якщо вже так всі будуть наполягати куплю скоріш за все якусь побутову техніку, але то лише свекрусі і свекру, але купувати цілій родині і дружбам, дружкам подарунки не збираюся, це вже занадто..:8: Це саме і стосується традиції щодо купівлі плаття нареченим. Як на мене це повний абсурд..:n:

Liliyah Romanova
25.09.2008, 06:09
Та традицій особливих щодо подарунків немає, то все люди повигадували. А зараз традиції взагалі дуже ґумові, які собі оберете, такі й будуть. А як хтось щось заїкнеться, то скажете, а я про таку традицію не чула, зате чула про таку, то так і зробила. ;)

Ірена
25.09.2008, 07:58
я дарувала і свекрові і свекрусі і бабам... на щастя на цьому список обмежився.
та вони всі, знаючи дуже обмежені можливості моєї сім"ї на той час - ні від чого не відмовлялися. і весілля переділили рівно на половину...

Іриска
25.09.2008, 16:13
Я навіть незнаю чи буду щось купувати, ці традиції це просто жах.:n:

Ну я особисто купила свекрусі і свекру разом електричну м"ясорубку і ніби задоволені, а брату молодого сорочку, носить не знімає! Я питалася і радилася з ними, що б вони хотіли...Так само зі свекрухою вибирали мені подарунок!:confused:

Nastynya
28.09.2008, 22:23
А я свекрусі купила мобільний телефон, свекру ще нічого не підібрала...

Cifalius
29.09.2008, 11:06
Читаю т все, що ви тут понаписували, аж сміх бере. Згідна з Лілею на 100%..традиція...яка традиція??? Правда ще зовсім недавно сама задавала питання, що їм купити...можу сказати одне...НЕ ТРАТЬТЕ ГРОШЕЙ...які моб. телефони??? Купіть відразу особняк!!! подарунок має бути символічним, вам повезе якщо люди будуть користуватись цими подарунками. Як на мене, чим дешевше..тим краще! Суджу по собі, купила дорогенькі поларунки, а люди ними не кристуються!!! Вот образливо!

Olexandra_LV
08.10.2008, 22:36
Моє весілля проходило не з усіма традиціями. Проте увага була довкола нас із чоловіком. Як на мене, коли молода має бажання зробити близьким подарунки, купує те, що вважає за потрібне, коли ні.. то й ні. А замовляти собі подарунок (ще й немаловартісний) у майбутньої невістки таки некоректно...

olya_d
09.10.2008, 13:45
От недавно зустріла знайому, розказувала, що вже 2 роки кредит не може сплатити, який брала дочці на весілля. І купляли вони 11 !!!!! подарунків - виробів із золота! І то треба їм було?! Невже не можна було без того обійтися? Правду кажуть, чому бідний - бо дурний...

algo
09.10.2008, 15:04
От недавно зустріла знайому, розказувала, що вже 2 роки кредит не може сплатити, який брала дочці на весілля. І купляли вони 11 !!!!! подарунків - виробів із золота! І то треба їм було?! Невже не можна було без того обійтися? Правду кажуть, чому бідний - бо дурний...

:suicide:Впасти і не встати!!я б в житті за таке в борги не лізла!!Що виходить , те і треба робити!!
В крайньому разі вишию свекрусі картину!!:dance:

Xenka
14.10.2008, 14:25
В крайньому разі вишию свекрусі картину!!:dance:[/QUOTE]

От і я так думаю зробити. На днях мене домашні запрягли до вишивання весільного рушника, а я ще як у дитинстві вишивала той подумала, що ніц з того не вийде, але після години все пішло як по маслу, натішитися собою не можу, що я така молодчинка:o. А картинами моєї роботи вся хата обвішана, тому приступаю до вибору взірця картини і готую свекрусі подарунок.

algo
14.10.2008, 15:57
Правильно!!я теж зараз рушника вишиваю!!шкода трохи мало часу!!!так вже хочу до голубів добратись!

Panadolka
14.10.2008, 18:22
І я сама рушник вишивала, а моя свекруха казала - дурна, краще б поїхала і купила на вернісажі :)
Подарунки мене не обминули, потратила на то діло цілий день. Значить так:
Свекруха - кофта
свекор - сорочка
сестра чоловіка - кофта
чоловік сестри чоловіка - сорочка
2 бабки - одній хустку, другій халат теплий
дідові сорочку
Таааак....коли пройшов тиждень після весілля, моя свекруха поїхала в село відвозити подарунки, бо діда і бабів не було на весілля. І коли вона приїхала додому, і ми прийшли до неї, то я дістала інсульт...вона стояла одіта в тому халаті, що я купила бабці!!!!!!!!!! Ви би знали як мені це було образливо і неприємно! Виявляється, бабка просто віддала мій халат, бо вона в такому не ходить, а свекрушенька примилила собі! От так от
А мало не забула, коли свекруха мені знімала фату, то подарувала мені золотий браслет (тонюююююсінький, бо сестра чоловіка сказала, що дівчатам не гарно носити грубі браслети, а через 2 місяці після весілля замовила свому чоловікові в подарунок на ДН - золотий браслет на 13 грам). Казус......
Коли одружувався мій брат, то невістка подарувала мені 2 кухонних рушнечка :D

Cifalius
14.10.2008, 19:39
І я сама рушник вишивала, а моя свекруха казала - дурна, краще б поїхала і купила на вернісажі :)
Подарунки мене не обминули, потратила на то діло цілий день. Значить так:
Свекруха - кофта
свекор - сорочка
сестра чоловіка - кофта
чоловік сестри чоловіка - сорочка
2 бабки - одній хустку, другій халат теплий
дідові сорочку
Таааак....коли пройшов тиждень після весілля, моя свекруха поїхала в село відвозити подарунки, бо діда і бабів не було на весілля. І коли вона приїхала додому, і ми прийшли до неї, то я дістала інсульт...вона стояла одіта в тому халаті, що я купила бабці!!!!!!!!!! Ви би знали як мені це було образливо і неприємно! Виявляється, бабка просто віддала мій халат, бо вона в такому не ходить, а свекрушенька примилила собі! От так от
А мало не забула, коли свекруха мені знімала фату, то подарувала мені золотий браслет (тонюююююсінький, бо сестра чоловіка сказала, що дівчатам не гарно носити грубі браслети, а через 2 місяці після весілля замовила свому чоловікові в подарунок на ДН - золотий браслет на 13 грам). Казус......
Коли одружувався мій брат, то невістка подарувала мені 2 кухонних рушнечка :D

ото маєш таку вдяку...справді якось не совсім гарно виходить
а на рахунок рушничка кухонного...смішно, краще взагалі нічого не дарувати...але таке наше життя. Не розумію...навіщо лізти з шкіри, хоча сама була в такому положенні, хотіла як найкраще, а вишло як завжди!!!!

Inka Blond
21.12.2008, 21:51
Подарунки і мене не обминуть! А сім'я там ой яка велика! І всім щось треба подарувати!Хоча як на мене,то це не справедливо. У підготуваннях до весіллі вони зовсім участі не беруть: ні фінансово, ні морально нас не підтримують, та й взагалі нічого не знают, де що і як. А на весіллі будуть тільки як гості. Краще б вже своїм дарувала, вони хоч чимось допомагають:umbrage:

kitka
22.12.2008, 09:31
Дівчата, а вам самим ця традиція подобається, ви б хотіли, щоб вона збереглася і через 20 років (щоб обдаровували вас ваші невістки)? І ще таке питання. Ця традиція більш характерна для сільських жителів, чи і у Львові вона практикується повним ходом? Питаю тому, бо в нас такого нема і вперше я таке чудо побачила, коли була на весіллі в Ів.-Фран. області: під кінець забави молода витягла мішок як у Санти, всі родичі вишикувалися, ще й кухарки, і пішло-поїхало...:8:
Для мене це дико. Яка мета подарунків? Весілля- це в першу чергу подія для двох людей, в цей день - все для них, всі подарунки - їм. А виглядає так, ніби молоді збираються відлітати жити на другу планету:xaxa: і тому обдаровують прощальними подарунками:xaxa:.
Більшість напевно підтримує цю традицію, щоб не нариватися, щоб косо не дивилися з першого ж дня, щоб не обговорювали. І це не щиро. Це вже швидше якийсь ритуал:confused:.
Мені здається, воно з роками відійде.:)

СОФІЯ -СОНЯ
22.12.2008, 10:39
А я своє весілля згадую як суцільний кошмар.:crazy: Село, традиції, будь вони не ладні... І подарунки, і дякування батькам, і в ноги свекрам падати, щоб благословили, А вітання всієї родиноньки після вінчання ( уявляєте, біля 200 людей лізуть троєкратно цілуватись!!!:8::8::8::8:. А, ще за столом треба було сидіти, пантруючи, щоб ніхто не зняв тихенько туфлю з ноги, бо то сором - не вберегла! І у білому платті перед всім весіллям подвір"я мести - "конкурс" такий. А хустку зав"язали - хай Бог милує, циганську якусь. Чоловік все шипів: "Знімай!", а ніззя! Мені ніц не дарували, а я дарувала свекрам, його братові, братовій, племінникові і бабі. Чоловікам сорочки і галстуки, а жінкам кришталь. На початку 90-их при тотальному дефіциті то були круті подарунки.
П С чого б в житті не хотіла ще раз пережити, то то весілля в селі зі всіма "традиціями":suicide:

Kandy
22.12.2008, 15:50
А я дарувала так:
Мамі і бабусям чоловіка - хустки (бабцям великі теплі, а мамі гарну витончену)
Татові і дідові - сорочки.
Дідо аж розплакався коли я йому вручила сорочку. Тепер її на свята вдягає.
А взаглі батьки чоловіка із самого початку казали що нічого видумувати не треба. Бо то вже лишнє. Головне щоб ми щасливі були. Але я всетаки дотрималась традицій. :)

Oks@nk@
27.01.2009, 00:05

О то в тебе свекруха! Мені б було обідно якби вона мій подарунок комусь передарувала!:(

Мартуся
27.01.2009, 09:46
Мені теж не подобаються багато традицій. Весілля перетворюється в якийсь ритуал. Але традицій, які вкоренилися, дуже важко позбутися, особливо, якщо батьки хочуть, аби "все було як в людей".

Nata Kopejkina
28.02.2009, 12:58
Підскажіть будь-ласка! Скоро весілля в мене. Кому я повинна дарувати подарунки? Батькам чоловіка по - понятно! Бабусі, дідусю, брату!
А якщо в брата є дружина то що я зобовязана їй щось дарити? А якщо вона мимра і злюка? Якщо ми один одного надух непереносим то як? Що в цій ситуації робити?

Inka Blond
28.02.2009, 13:13
Підскажіть будь-ласка! Скоро весілля в мене. Кому я повинна дарувати подарунки? Батькам чоловіка по - понятно! Бабусі, дідусю, брату!
А якщо в брата є дружина то що я зобовязана їй щось дарити? А якщо вона мимра і злюка? Якщо ми один одного надух непереносим то як? Що в цій ситуації робити?

Взагалі дарують подарунки найближчим родичам. Я, наприклад, буду дарувати:Мамі,(татові дарувати не буду, його і на весіллі не буде), 2 братам, двум сестрам, в однієї є вже чоловік і малий, то їм також, а ще бабусі. Все.:8:

ckorpionsha
28.02.2009, 13:40
А в нас з даруваням обійшлося без традицій,та й я не хотіла принципово ти мені, а ятобі. Не владах були з свекрами. Танець був з батьками просто "без нічого", хустку завязали і подякували. А опосля десь за тиждень свекр приніс "торжественно" без овацій вручив нам 1000 грн. Дав мені, а я віддала мужу при них, кажу на..ти більше потратив на весілля ніж я...але це вже інша історія...і не шкодую нікаплі

Fenomen
05.03.2009, 12:20
А ми домовились на весіллі не дарувати подарунки. Потім на певні святи дарували щось вагоме. Я вважаю цей звичай не обов"язковим.

галіна
05.03.2009, 12:27
Свекрові:сорочку і светер
Свекрусі:хустку невістка накладає на плечі:)

Niferttiti
05.03.2009, 12:52
А ми якби також домовилися що не будемо обмінюватися подарунками, але майбутня свекруха сказала, що всерівно щось коханій невістці купить. То якось не пасує тепер мені ніц дарувати, мушу щось шукати тепер. Добре що маю щедру сфекруху. :)

Мартуся
05.03.2009, 12:57

О! Схожа ситуація. В брата мого коханого теж є жінка, яку я не дуже переношу. Хоча ми з нею ще фактично навіть нормально не спілкувались, а я вже налаштовано ой як вороже:tanksmile: Але подарунок купити все таки прийдеться:bad:

Salamandra
06.04.2009, 17:13
О! Схожа ситуація. В брата мого коханого теж є жінка, яку я не дуже переношу. Хоча ми з нею ще фактично навіть нормально не спілкувались, а я вже налаштовано ой як вороже:tanksmile: Але подарунок купити все таки прийдеться:bad:

А Ви тим не переймайтеся... Нехай сестра переживаває, як привернути до себе Вашу ласку. Будьте вищі за то. Подаруйте їй подарунок і нехай ніхто і ніщо не псує Вам настрій в той день! :)

Salamandra
06.04.2009, 17:20
А ми домовилися так, що буду дарувати мамі і татові нареченого, його сестрі, бабусям і дідові. Які саме будуть подарунки, ще не визначилася. Точно знаю, що для свекрухи буду вишивати ікону (якщо встигну звичайно). Всім іншим ще щось придумаю. Але точно покупляю все заздалегіть, щоб не бігати в останній день :). Я дарувати подарунки люблю, надіюся, що всім сподобаються....

Крім того, мама нареченого буде мені також щось дарувати....

Галченя
06.04.2009, 18:37
А в нас все було просто і зручно:xaxa: Секруха прийшовши на "оглядини" відразу заявила, що подарунків ніяких не хоче, що то даремна трата грошей, часу і т.п. Що так вона колись свою дочку заміж видавала і тому за такою самою схемою і невістці (мені) наполягала:):confused::y:
І правду кажучи, я взагалі з того приводу не сумувала:xaxa::ninja:

Nata Kopejkina
11.04.2009, 17:44

А нащо купляти подарунок людині яка тобі неподобається? Тимбільше це ж не найближча рідня! Вона хіба коханому рідна по крові?- нє! То і не мусим в такому випадку нічого дарувати!:feminist:
Тимбільше як в моїй ситуації то вона постійно мені хамить, :aggressive:то хіба після такого я зобовязана їй щось купляти? Хай йде вона далеко...
Мій наречений каже що сам їй щось купить а я їй подарю! Нє ніфіга!!! Хай не мріє!
Хібащо я подарю їй шнурок і мило і відкритку з підписом: зроби всім приємне!!!!:suicide::tanksmile:

Іриска
11.04.2009, 19:26
Я дарувала свекрам електричну м"ясорубку, так як вони обоє люблять готувати... Один вагомий подарунок..Брату сорочку... Свекруха мені кульчики і кулон, які я сама собі обрала - ношу з великим задоволенням!

Margaryta
11.04.2009, 19:39
Наприклад я своїм подарувала халати махрові, бо я бачила, що вони того не мають

Nicolj
11.04.2009, 22:21
я коли виходила заміж, то свекрусі і братовій купувала золото (кулончики), братові чоловіка - коробочку з сигарами, свекру інструмент якийсь він це любить), а племіннику найпростіе іграшку.
чесно кажучи це було важко

Panadolka
11.04.2009, 23:58
Хібащо я подарю їй шнурок і мило і відкритку з підписом: зроби всім приємне!!!!:suicide::tanksmile:

Ну знаєте, Ви вже загнули :umbrage:
Яка б вона не була, а мінімум поваги до неї ви повинні проявити. І або купувати всім подарунки, або тоді вже нікому! Навіщо ви одразу так до неї ворожнечо настроєні. Ви не думаєте, що вашому чоловікові це може бути-дуже і дуже неприємно та боляче?

Nata Kopejkina
12.04.2009, 23:01
Ну знаєте, Ви вже загнули :umbrage:
Яка б вона не була, а мінімум поваги до неї ви повинні проявити. І або купувати всім подарунки, або тоді вже нікому! Навіщо ви одразу так до неї ворожнечо настроєні. Ви не думаєте, що вашому чоловікові це може бути-дуже і дуже неприємно та боляче?

Просто та людина неварта того щоб її поважали, я декілька разів пробувала з нею здружитись но вона має надзвичайно важкий характер, в сім"ї мого нареченого її ніхто нелюбить але всі терплять і попускають їй хамовиту поведінку, дівчині 25 років а поводиться як дитина в усьому пробує мене переплюнути і старається зробити все щоб посварити мене з майбутніми батьками. Вона робить такі дурниці що важко таке собі уявити!
Вона жалується чому мій наречений зімною постійно бачиться, чому він тратить на мене гроші, каже що вона має більше права їсти і дивитись телевізор в хаті мого нареченого бо вона перша невістка - бред аж смішно з таких слів! А коли мій наречений купив мені морозиво то вона сказала: -"ну правельно тобі і морозиво і все остальне але я ж маю більше права їсти!!!" До чого тут права? Тимбільше вона нелюбить морозива, і причому тут мій наречений? В неї є чоловік то хай він їй і купляє! :confused: Мда дивні люди бувають!

Львів'яночка
16.04.2009, 11:12
Привіт усім!!
Дівчата, у мене так ситуація - у нареченого є дві сестрички, а ще племінник, який одружений і має синочка. Підкажіть, будь-ласка, кому то треба дарувати подарунки на весіллі(батьки само собою)

algo
16.04.2009, 11:29
в нас якщо сестри рідні і племінник син одної з них, то треба. але племіннику наприклад можете подарувати подаруночок на сім"ю- тобто не кожному окремо(наприклад сервіз...)

Львів'яночка
16.04.2009, 11:54
Дякую, я щось не догадалась сама:shy:

Zlju4ka
16.04.2009, 12:48
Вона жалується чому мій наречений зімною постійно бачиться, чому він тратить на мене гроші, каже що вона має більше права їсти і дивитись телевізор в хаті мого нареченого бо вона перша невістка - бред аж смішно з таких слів! :confused: Мда дивні люди бувають!
Ната,а кому вона про це жаліється???:umbrage:І як ви про це дізнаєтесь?Якщо жаліється в свому"мірку"-то при передаванні фактів завжди спрацьовує "зіпсутий телефон".:8:.з всіма наслідками!Якщо вашому нареченому-то він мав ввести вас в сімю так ,щоб такі питання навіть не спливали,або "вияснити" це одразу.Просто в даній ситуації-ви Одна!:(А один в полі ,як відомо, не воїн..тим більше ви "новенька"в сім"ї.Не починайте сім"ю з скандалу і розбрату.:no:Знаєте прислів"я:тримай друзів близько, а ворогів ще блище..:)не можете відновити справедливість-то станьте її другом..на певний час.Переводьте все на жарти.Каже:Чому багато тратить на вас коштів?-кажіть:Він не тратить а інвестує..в майб.сім"ю..Каже:Має право більше їсти-кажіть :правильно правильно Рости попа підростай.Має прав більше, бо вона перша-кажіть перший "блін комом".Сприймайте її жартома!А тоді може виявиться, що в неї то була звичайна захисна реакція,бо як правило словами "а я краща,бо.."кидаються люди невпевнені в собі ,бо направду найкращі-про це не кричать вони і так це знають .А вона просто боїться що її"трон"займе хтось інший",а зчасом може виявитись,що вона зовсім і непогана "зсередини" ніж хоче показати ззовні!!:xaxa:

vovchenja
23.04.2009, 16:45
Ната,а кому вона про це жаліється???:umbrage:І як ви про це дізнаєтесь?Якщо жаліється в свому"мірку"-то при передаванні фактів завжди спрацьовує "зіпсутий телефон".:8:.з всіма наслідками!Якщо вашому нареченому-то він мав ввести вас в сімю так ,щоб такі питання навіть не спливали,або "вияснити" це одразу.Просто в даній ситуації-ви Одна!:(А один в полі ,як відомо, не воїн..тим більше ви "новенька"в сім"ї.Не починайте сім"ю з скандалу і розбрату.:no:Знаєте прислів"я:тримай друзів близько, а ворогів ще блище..:)не можете відновити справедливість-то станьте її другом..на певний час.Переводьте все на жарти.Каже:Чому багато тратить на вас коштів?-кажіть:Він не тратить а інвестує..в майб.сім"ю..Каже:Має право більше їсти-кажіть :правильно правильно Рости попа підростай.Має прав більше, бо вона перша-кажіть перший "блін комом".Сприймайте її жартома!А тоді може виявиться, що в неї то була звичайна захисна реакція,бо як правило словами "а я краща,бо.."кидаються люди невпевнені в собі ,бо направду найкращі-про це не кричать вони і так це знають .А вона просто боїться що її"трон"займе хтось інший",а зчасом може виявитись,що вона зовсім і непогана "зсередини" ніж хоче показати ззовні!!:xaxa:

По-моєму, щось ви заговорилися, і забули, що тема про подарунки для свекрів.

Особисто я коли вибирала подарунки, то взяла попід руку свекруху і разом з нею все покупляли. І як не прикро через 6-ть років почула докір в свою сторону, мол за синів золото даруюють, а не кусок тряпки. А подарунком було плаття(не дешеве), яке вона сама вибирала і не одне літо носила. От така я погана невістка.

Zlju4ka
23.04.2009, 22:54
По-моєму, щось ви заговорилися, і забули, що тема про подарунки для свекрів.

Особисто я коли вибирала подарунки, то взяла попід руку свекруху і разом з нею все покупляли. І як не прикро через 6-ть років почула докір в свою сторону, мол за синів золото даруюють, а не кусок тряпки. А подарунком було плаття(не дешеве), яке вона сама вибирала і не одне літо носила. От така я погана невістка.

Ми не заговорилися:)!Найкращий подарунок для свекрів(як і для батьків) це щоб молодята були щасливі,:)от ми й ОБСУДИЛИ!
А що до предметних подарунків :то я своїм подарувала стандартно сорочки,шаль,парасольку і ще щось-незначне, бо навіть непамятаю.І нічого,задоволені.:confused:Це від людей залежить:одним і золотом невгодиш ,а іншим і шоколадка-супер!:)

Мар"яночка
24.04.2009, 09:58
Ми не заговорилися:)!Найкращий подарунок для свекрів(як і для батьків) це щоб молодята були щасливі,:)от ми й ОБСУДИЛИ!
А що до предметних подарунків :то я своїм подарувала стандартно сорочки,шаль,парасольку і ще щось-незначне, бо навіть непамятаю.І нічого,задоволені.:confused:Це від людей залежить:одним і золотом невгодиш ,а іншим і шоколадка-супер!:)

я своїм так само. Я чесно кажучи навіть і не намагалась вгодити, хоча приємно було побачити його сестру в кофті яку я подарувала, а чоловік її сказав шо йому теж сподобалось, свекрусі не вгадала з розміром, а свекору і так бомки :xaxa: Треба виходит з фінансів, є можливіть можна купити шось дорожче, нема ну то не будете ви грошей кучу позичати шоб їм догодити. Ліпше ті гроші позбирати і на якусь квартиру з"їхати, о то і для них і для себе буде найкращий подарунок:xaxa:

зося
24.04.2009, 12:13
Я своїй свекрусі подарувала золоті кульчики, чолвіка сестрі колечко золоте, свекру ,зятю,дідові всім по сорочці з галстуком,а бабам пледи,ну економічно невигідна родина!!!:xaxa::xaxa::xaxa:

Mokka
24.04.2009, 13:03
Ну добре, а якщо в мого майбутнього чоловіка є двоюрідна сестра з чоловіком, але вони з ним як рідні, тобто їм я буду щось дарувати. З нею ми добре знайомі, але є в нього ще парочка братів-сестер (усі дво- і троюрідні), яких я в житті не бачила і побачу тільки на весіллі, їм також треба щось дарувати? :confused:

algo
24.04.2009, 13:58
я двоюрідним нічого не дарую!

Panadolka
24.04.2009, 15:29
Я двоюрідним також нічого не дарувала, хоча були вони на весіллі.

kristina
24.04.2009, 15:35
Є і троюрідні , і пішло поїхало, так можна і все життя тільки на подарунки заробляти.Я взагалі не розумію , чому так переймаєтись тим, що купити. Так, це традиція- але вона аж ніяк не має у собі зміст покупок невідомо якої вартості. Це знак уваги. На теперешній час ,я думаю дорікнути комусь "а чому не золото" чи ще щось , це просто не ввічливо і не порядно.

Mokka
24.04.2009, 15:47
Значить буду дарувати мамі-татові, сестрі-її чоловікові і все...
А як взагалі це процес обдаровування повинен виглядати? І коли це робиться? Бо на весіллях я вже давно не була і не дуже пам'ятаю:confused:

Panadolka
24.04.2009, 15:49
А як взагалі це процес обдаровування повинен виглядати? І коли це робиться? Бо на весіллях я вже давно не була і не дуже пам'ятаю:confused:

На перетанцьовуванні. З кожним потанцювали і кульочок в руки :)

kati
24.04.2009, 15:51
питаннячо по ходу- скільки зараз дарують на весілля друзі?

Mokka
24.04.2009, 15:52
А перетанцьовувати зі всією родиною треба???:8:
Тоді так виглядатиме - перетанцювала - дала подарунок, перетанцювала - не дала??

algo
24.04.2009, 16:04

А в нас дарують з самого початку, коли вітають молодят. тобто його мама привітала, їй подарунок, і т.д.

Inka Blond
24.04.2009, 16:15
Була на весіллях, де дарують при перетанцьовуванні, але я буду дарувати, на початку, коли вітають.

MUCHACHA
24.04.2009, 16:23
Я також дарувала на перетанцьовці. Впринципі все стандартно - татові - сорочка з краваткою ,мамі - золотий кулон, сестрі - скатертину ручної роботи, чоловікові сестри - светер, дітям - одяг і ігрушки, бабці - моднячий светер.

Mokka
24.04.2009, 16:32
Все-таки я не зрозуміла: ви перетанцьовуєте тільки з тими, кому збираєтесь дарувати, чи зі всією родиною, а даруєте вибірково???

MUCHACHA
24.04.2009, 16:38
Все-таки я не зрозуміла: ви перетанцьовуєте тільки з тими, кому збираєтесь дарувати, чи зі всією родиною, а даруєте вибірково???

Я перетанцьовувала з чоловікою сім"єю - тих кого перелічила, кланялась і дарувала подарунок. Можливо в когось по іншому:confused:

Zlju4ka
24.04.2009, 21:03
Я перетанцьовувала з його батьками і тьоткою(бо вона як друга мама йому) і їм дарувала подарунки після танцю,а потім з всіма незаміжними дівчатами і їм нічого не дарувала ,а просто зібрала їх в коло, і кидала вельон.І все:confused:

Зорянівонька
24.04.2009, 21:18
Я вперше чую, щоб перетанцьовувати з родиною... Як свекруха зніме вельон то з нею, з дружками і з дівчатами.

Liliyah Romanova
24.04.2009, 21:24
Я вперше чую, щоб перетанцьовувати з родиною... Як свекруха зніме вельон то з нею, з дружками і з дівчатами.

Перетанцьовувати мається з неодруженими дівчатами (вельон на голові) та парубками (вельон на плечі). З одруженими взагалі не мають.

Маруся-мама
24.04.2009, 21:33
питаннячо по ходу- скільки зараз дарують на весілля друзі?

Я думаю що все залежить наскільки ви близькі друзі і яке весілля. В нас дивляться в якому ресторані робиться весілля і відповідно до того дарується. В нас дарують в районі 150-200 долларів.

Маруся-мама
24.04.2009, 21:34
Перетанцьовувати мається з неодруженими дівчатами (вельон на голові) та парубками (вельон на плечі). З одруженими взагалі не мають.

Ну те що з одруженими не перетанцьовують то я знаю, але що з хлопцями танцюють то вперше чую.

Liliyah Romanova
24.04.2009, 22:13
Ну те що з одруженими не перетанцьовують то я знаю, але що з хлопцями танцюють то вперше чую.

Та то таке. Що не край - то звичАй.

Panadolka
25.04.2009, 00:05
А перетанцьовувати зі всією родиною треба???:8:
Тоді так виглядатиме - перетанцювала - дала подарунок, перетанцювала - не дала??

В мене було так! Сиджу в чоловіка на колінах, а свекруха знімає вельон. Потім надягає хустку я зкидаю її, не даюся :). Потім вона мені дарує свій подарунок, я їй вклоняюся і танцюю з нею, потім вручаю їй подарунок і йду до свекра, сестри, чоловіка сестри, баби, діда...хто присутній з чоловікової родини (найближчі). Далі танцюю з дружками, потім з усіма не одруженими дівчатами і вельон їм чіпаю на голову. Далі з дружбами, і з неодруженими хлопцями - вельон їм тримаю на плечі. Потім збираю усіх дівчат і кидаю вельон. Чоловік знімає підв'язку і кидає хлопцям (але це вже хто собі як хоче, мій сказав, що нічого мені знімати при людях не буде :)). Все.

Liliyah Romanova
25.04.2009, 02:33
Чоловік знімає підв'язку і кидає хлопцям (але це вже хто собі як хоче, мій сказав, що нічого мені знімати при людях не буде :)). Все.Респект вашому чоловікові! Дуже розумно сказав. :y::y::y: Взагалі якесь срамовисько з тими підв'язками. :bad:

algo
25.04.2009, 08:53
І я не хочу, щоб мій знімав і кидав підв"язку. Мені здається що то надто інтимна річ. Ліпше хай потім її зніме:shy::shy:

Zlju4ka
25.04.2009, 11:06
А ми теж не знімали підвязку й не кидали..:o

MUCHACHA
25.04.2009, 12:20
Респект вашому чоловікові! Дуже розумно сказав. :y::y::y: Взагалі якесь срамовисько з тими підв'язками. :bad:

А чому срамовисько? В мене чоловік знімав, але категорично проти був знімати зубами і тд. Просто тихенько зняв, і кидав неодруженим чоловікам. В чому сором?:confused:
Для мене гірше коли п"ють з туфлі нареченої:bad:

Liliyah Romanova
27.04.2009, 02:53
А чому срамовисько? В мене чоловік знімав, але категорично проти був знімати зубами і тд. Просто тихенько зняв, і кидав неодруженим чоловікам. В чому сором?:confused:
Для мене гірше коли п"ють з туфлі нареченої:bad:
І те, і те дурне. У нас кобіти в запасках ходили, а не в підв'язках. ;) :xaxa: Нащо нам розпусні звичаї? Не розумію їх сенсу. :confused:

Gala
27.04.2009, 09:00
А я про підв"язки вперше чую.Нема в нас такого.

Panadolka
27.04.2009, 15:34
Дійсно, якось воно не дуже гарно вигляда ті під'язки :) Я за те щоб чоловік потім її знімав, коли нікого немає, і зубами і чим завгодно :)

algo
27.04.2009, 15:43
і зубами і чим завгодно :)

:xaxa::xaxa:

enigma
28.04.2009, 10:12
по-моєму, ця нова хвиля з підвязками навпаки дуже весела. Додає до весілля пікантності, ще й посміятися можна, якщо пара більш-менш розкута. З другого боку, ніхто до цього не забовязує, молода може молодому і помогти при потребі, щоб не смущати старше покоління )))) пи.си. Мій коханий на останньому весіллі, що ми були, спіймав підвязку молодої - так тепер і в нас весілля на носі)))))))

Talya
29.04.2009, 11:24
Привіт всім!!!
а в наших знайомих трапився доволі кумедний випадок! наречена мала таку сукню, яка допомогла їй загубити підвязку (спідниця з фатіну без підкладки)! і ось чоловік починає шукати ту підвязку, потім на поміч кличе дружку:xaxa:. обоє спнтеличені:confused:, молода не розуіє що діється. гості аж плакали від сміху:xaxa::xaxa:. довелося молодому свій букетик кидати. добре, що у всіх було хороше почуття гумору і гарний настрій.

SOLODKA
29.04.2009, 11:45
Але ж підв"язка-то не голка:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:Хтось то її знайшов:confused:І для чого вона йому?:xaxa::confused::):8:

Talya
29.04.2009, 12:08
Але ж підв"язка-то не голка:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:Хтось то її знайшов:confused:І для чого вона йому?:xaxa::confused::):8:

Найприкріше, що дружки бачили ту підвязку на дорозі в центрі міста, але і подумати не могли, що то їхньої молодої:confused:

Грильяжка
01.06.2009, 21:52
по-моєму, ця нова хвиля з підвязками навпаки дуже весела. Додає до весілля пікантності, ще й посміятися можна, якщо пара більш-менш розкута. З другого боку, ніхто до цього не забовязує, молода може молодому і помогти при потребі, щоб не смущати старше покоління )))) пи.си. Мій коханий на останньому весіллі, що ми були, спіймав підвязку молодої - так тепер і в нас весілля на носі)))))))

В мене була блакитна підв"язка на правій лапі :girl_spruce_up: так в нас на фотосесіях приватних, таких щоб для себе, всюди її видно. Фотограф просив задирати сукенку, а я безстижа так і робила:girl_in_dreams:. А потім милий зняв її зубками а перший дружба скоренько зловив:girl_claping:.Не знаю що думали поважні гості які були в нас на забаві а мені в той момент було фіолетов, наше свято і робимо так як нам подобається-не голі ж бігаємо.

Tetjana
25.06.2009, 09:51
Уявіть собі, мені свеакреха казала, що подарунків не треба, але сама собі думала "треба, і подорожчих". Отак я понавикуповувала всім золото, а тепер не хочу його дарувати))) Витратила КУПУ грошей, шо робити?

Virunya
25.06.2009, 10:11
[QUOTE=Tetjana;464790]Уявіть собі, мені свеакреха казала, що подарунків не треба, але сама собі думала "треба, і подорожчих". Отак я понавикуповувала всім золото, а тепер не хочу його дарувати))) Витратила КУПУ грошей, шо робити?[/QUOTE

Особисто мені не подобаються ті дурноваті традиції з подарунками !!!!!!!!!!!!!!! :girl_devil::girl_devil::girl_devil: А ще всім золото дарувати - то взагалі дурдом......Мені б такі подарунки обійшлися і половину вартості весілля, адже родини у мого милого багацько....Я відразу сказала - ніякого золота ( і це не тому ,що скупа...і т.д.), а тому , що всім і так не догодиш....всерівно буде щось не так....Та й взагалі , ті гроші що на подуранки підуть, краще було б докласти до організації весілля : чи сукню собі гарнішу купити, чи віде- , фотозйомку якіснішу замовити......і взагалі..зробити собі приємне.....все ж таки у вас свято.....А ще думаю, були б совісні секри і свекрухи....то не замовляли б собі золоті гори....зараз і так криза...не знаєш де тих грошей дістати :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_ cray: А ото якось чула, що дівчата кредити беруть, щоб подарунки купити....:suicide::suicide: -------дурдом повний.......

Niferttiti
25.06.2009, 10:13
Уявіть собі, мені свеакреха казала, що подарунків не треба, але сама собі думала "треба, і подорожчих". Отак я понавикуповувала всім золото, а тепер не хочу його дарувати))) Витратила КУПУ грошей, шо робити?

Як що? Дарувати. Будуть говорити яка в них щедра невістка, озолотила. :girl_crazy:
А я по скромному купувала подарунки, але в кінцевому результаті думаю золоті прикраси на те саме б і вийшли.
Свекрусі - скатертину і блюзку;
Брату - теніску і ремінь;
Бабці - светрик і хустинку.
Були усі дуже задоволені. Головне увага.

Vesnyanka
25.06.2009, 10:27

Краще взагалі без подарунків, ніж подарунки не від щирого серця. Коли щось даруєте, а самі вовком буде дивитися.
І не обовязково золото чи якісь дуже дорогі подарунки. Золото я дарувала лише сестрі чоловіка (колечко). А свекрусі дарувала хустку (бо там так прийнято) і гарну блузку. Зрештою і золоті прикраси є різні - від маленьки та акуратних до величезних і тяжких.
Як немене не важливо, який це буде подарунок. Головне, щоб він підбирався з любовю для тої людини.
П.С. Я вибирати і купувати подарунки для близьких людей люблю мабуть більше, ніж отримувати самій.

П.П.С. А звідки Ви знаєте, що свекруха думала? Ви ж не телепат.

Люлюся
25.06.2009, 11:58
а я не планую нічого купляти,подумала,подумала,та ну його...
весілля маленьке,свекруха фати знімати не буде(бо фати не буде):))
хіба шо рідні доїдять шо так не красіва
тоді напевно доведеться передумати:((

Lapus'ka
25.06.2009, 13:17
Краще взагалі без подарунків, ніж подарунки не від щирого серця.
Я також так думаю, тому своїй С..:girl_emo: я взагалі нічого дарувати не хотіла, але моя мама ходила і капала мені що то так негарно і т.д.:girl_mad:, тому купила...
свекрусі - хустину і блузку
свекрові - светер,
сестрі - золотий кулончик,
братові - сорочку,
братовій жінці - кофту,
бабі - хустку,
хресній - блузку.

P.S.
Свекруха подарувала мені цепочку на руку на 1,7 грама, а там де була ціна 180 грн наклеїла такий оранжевий цінник і на ньому каряво написала 260, я була в шоці для чого то робити було:bad:

Tetjana
25.06.2009, 14:44
П.П.С. А звідки Ви знаєте, що свекруха думала? Ви ж не телепат.
Та коли сказала що їй купила, то вона зраділа)))
І ще й погодилася щоб чоловікові докупила щось гарненьке:girl_cool:

Я правда кредитів не брала і останні гроші не витрачала, але по моїй кишені це вдарило ДУЖЕ суттєво! Я б собі напевне зсогла купити колечко з ВЕЛИЧЕЗНИм діамантом!

Одна надія - свекруха теж щось подарує)))

Niferttiti
25.06.2009, 14:54
Одна надія - свекруха теж щось подарує)))

Та не вартує ось так ставити питання: дай - за дай. Бо то може бути перший конфлікт. Свекруха може купити щось менш цінніше, ніж ти їй, і тоді піде поїде..... Якщо вже зараз через це виникають проблеми і певні незадоволення з твоєї сторони.
Ну напевно ще і від свекрухи залежить. Для своєї наприклад мені ніц не було б шкода, заслуговує вона. І як би мала можливість, то б обвішала її подарунками з голови до ніг.

Vesnyanka
25.06.2009, 15:39
Я б теж зраділа такому подарунку. Хоча водночас мені було б ніяково, що подарунок дорогий.
Niferttiti добре пише, що не можна будувати відносини "дай за дай". Цей раз вже подаруйте (тим більше , що вже сказали про подарунок). І не шкодуйте за тим.
А далі вже дивіться по обставинах. Не захочете більше дарувати нічого, або менші подарунки. То так і робіть. Тільки не розказуте і не обіцяйте нічого.

Свою свекруху я б теж обдарувала з ніг до голови, лиш би можливість така була.

Mira_SH
25.06.2009, 15:52
Так, вийшло, що коли ми одружувалися, то батьків чоловікових вже не було, тому нікому нічого не купляла, але цей звичай мені подобається. Проте вважаю, що той варіант, що в мене дома сильно по кишені не вдарить. У нас свекрусі - хустину, свекру - сорочку, сестрі - або шаль, або якийсь сувенір, брату сорчку.
Але дарують, коли запрошують на весілля, а не при всім чеснім народі, вже на самій забаві.
Коли одружувався мамин брат, мені ще й року не було, але я пам"ятаю що мені подарувала його жінка, салатовий плащ, я десь кілька років тому розказала, то мамі, вона сказала, що я не можу того пам"ятати, бо вона не пам"ятає. Про плащ згадала тільки бабуся, так що то мій перший спогад:)
Ну і ще про подарунки моя свекруха заміж виходила в 1973році, а її подарунки і досі збережені, як ми були в гостях, то до кави нам дали ложечки, які вона невісткою подарувала, чоловіковій сестрі, а племінниці ще зберегли цепочки і кулони, які вона їм подарувала.
Звісно вирішувати кожному, але як на мене подарунок не повине обтяжувати, а навпаки додавати радості в першу чергу тому хто дарує, ну і звісно тому хто отримує. А от подарунків через силу ніколи не робила і не буду робити, і звісно не хотіла б отримати.

І ще таке, дуже гарна тема, але дуже багато в ній злості.

Грильяжка
25.06.2009, 15:59
Я купляла не золото а практичні подарунки але погоджуюсь з Ніфертіті, вийшло майже як золото. Свекрусі купила гарну пароварку, про яку вона мріяла(синок видав), а свекру, сорочку, гаманець і ремінь.

Зорянівонька
25.06.2009, 16:00
Я нічого нікому не дарувала, а всекруха мені. І добре! Не треба морочити собі голову.
Попробуйте так домовитися.

Mokka
25.06.2009, 17:40
Я купляла не золото а практичні подарунки але погоджуюсь з Ніфертіті, вийшло майже як золото. Свекрусі купила гарну пароварку, про яку вона мріяла(синок видав), а свекру, сорочку, гаманець і ремінь.

Ого, круто - пароварку!!! А сестер-братів в чоловіка нема?
Я такво: свекрусі - спідницю (вона так хтіла), свекру - сорочку, сестрі - набір з Мері Кей, швагру - теж набір з Мері Кей, похресниці малій - пузлі 3D. Вроді задоволені.

Грильяжка
25.06.2009, 18:45
На щастя брата сестри не має бо не знаю щоб вигадувала

Nusja
26.06.2009, 01:40
Мені майбутня свекруха виділила досить пристойну суму і сказала щось собі викупити,що сама хочу.а я дужжже люблю срібні прикраси, от і придбала два набори.
брат нареченого надибав собі фірмового годинника, то ми його пополам і купили (мені ідея пополам не дуже подобалась, бо це не зовсім виходить мій подарок, але мене переконали).його жінці срібний ланцюжок і підвіска.
свекруха хоче собі літній костюмчик) його вибір ще попереду)

Грильяжка
26.06.2009, 07:31
Мені майбутня свекруха виділила досить пристойну суму і сказала щось собі викупити,що сама хочу.а я дужжже люблю срібні прикраси, от і придбала два набори.
брат нареченого надибав собі фірмового годинника, то ми його пополам і купили (мені ідея пополам не дуже подобалась, бо це не зовсім виходить мій подарок, але мене переконали).його жінці срібний ланцюжок і підвіска.
свекруха хоче собі літній костюмчик) його вибір ще попереду)

А в нас не заведено чоловікові щось дарувати:girl_cool:

Nusja
26.06.2009, 10:11
А в нас не заведено чоловікові щось дарувати:girl_cool:

Мала на увазі вибір костюмчика,а не чоловіка вибір)
Але хіба весільну сорочку Ви не дарували чоловікові?

Нікуся
26.06.2009, 10:15
А я своїм дарувала по махровому халату.

ірен
26.06.2009, 10:18
А я свекрусі дарувала таку кофту теплу,замість куртки,і вгадала,ходить в ній постійно на роботу.
Свекра у мене нема.
А чоловіковій сестрі дарувала золотий браслет..

algo
26.06.2009, 10:43

Я сорочку купляла, а перед весіллям дружки возили на викуп і дружби її викупляли!

Грильяжка
26.06.2009, 10:53
Мала на увазі вибір костюмчика,а не чоловіка вибір)

Щодо сорочки так дарувала а він мені мешти, така в нас традиція, але я думала ви маєте на увазі щось з золота на саме весілля

Nusja
26.06.2009, 11:14
Щодо сорочки так дарувала а він мені мешти, така в нас традиція, але я думала ви маєте на увазі щось з золота на саме весілля

Традиція з мештами мені сподобалась :girl_claping:
А щодо золота для молодого,то в Бродівському районі таке є (прнаймні у знайомих було) :Теща дарує зятю золоту печатку:girl_smile:

Грильяжка
26.06.2009, 12:08
Традиція з мештами мені сподобалась :girl_claping:
А щодо золота для молодого,то в Бродівському районі таке є (прнаймні у знайомих було) :Теща дарує зятю золоту печатку:girl_smile:

Я теж про таку традицію чула добре що в нас її нема-мій не носить золота-обручка вийняток, а печатка то для нього взагалі вершина несмаку.:girl_cool:

skarlet
29.06.2009, 21:10
А мене та морока оминула- свекруха сама запропонувала купити собі золото на подарунок, а вона всім родичам теж сама купить. Перед весіллям тільки обмінялись. Мені така ідея дуже сподобалась, бо золото мені б навіть моя мама не змогла б підібрати.

Inka Blond
29.06.2009, 21:16
А я сьогодні купила всім подарунки. Одним махом! Пішла і за годинки дві вже волокла 5 великих торб додому:girl_crazy:

наталюська
27.02.2010, 23:32
Мені свекруха подарувала золоте колечко з діамантом, а я їй дала гроші на телефон. я свекру-італійськийц ремінь, бабцям-по светру, дідові-сорочку і галстук.
Традиції Бродівського району у нас не було:girl_crazy:

Edifiel
27.02.2010, 23:41
Як ви виходили з такої ситуації? бо ж невідомо, чим захоплюються майбутні другі батьки, що вони носять, які у них хоббі тощо.
А я запиталася, свекруху,свекра, та брата чоловіка, що їм потрібно звісно по мірі можливості і в межах розумного. Так зараз багато хто робить і собі голову не ламаєш і людям приємне зробиш.

taniarz
28.02.2010, 00:50
А мій коханий з Києва,то я думаю що тут таких традицій подарунків нема....ну то я так надіюсь,то думаю мене пронесе...як буде настрій подарую символічне...комплект постілі,чи якийсь праску...татові мо..який гаманець....
Але якщо вони про таку традицію не згадають,той взагалі ніц не буду дарити.:girl_cool:

Gorgy
12.03.2010, 00:41
На всіх весіллях, що я була дарували ті подарунки. Я вирішила дарувати щось символічне, тобто помірне в ціні... Але тут нєзадача :girl_in_dreams: В мого нареченого брата весілля в квітні (а в нас в вересні) і його наречена дарує всім золото та ще й мені зібралась дарувати, бо я бачте майже родина... Але в неї спрощений варіант - їй гроші на подарунки вітчим дає (казала, що це їй обійшлось в 10 000 грн. :bazar: - та ще й так наголошує на цьому...), а я на це все маю сама на работє рабатать :girl_devil: І шо то робити не знаю...

Грильяжка
12.03.2010, 07:41
а я на це все маю сама на работє рабатать І шо то робити не знаю...
купляти і дарувати те що вважаєте за потрібне. Не ціною подарунка вимірюється увага і всі розумні люди це розуміють. І думаю ваша майбутня родина знає що на презенти ви заробляєте самі і їм має бути вже від цього тепло і затишно на душі

Milka
12.03.2010, 09:11
Я взагалі подарунка від свекрухи не отримала...в них така традиція(щоб свекруха щось дарувала) необовязкова, а от для неї і тата, і хресних батьків чоловік,а і сестер, і ....купувала...це вже обовязково. Несправедливо, нє?:girl_devil:

Gorgy
12.03.2010, 10:32
Не ціною подарунка вимірюється увага
...повністю згідна! Прочитавши всі дописи вирішила частину подарунків зробити власними руками, наприклад, щось вишити (я це вмію і люблю) :girl_claping: А можливо в когось є ще якісь варіанти щодо рукоділля? Дякую за підказки :clapping:

KitiKet
15.03.2010, 15:23
Те, кто пишут что обсыпали бы подарками свою свекровь - вам просто очень повезло. Люди бывают разные. Я бы даже сказала очень разные )))). И свекровь свекрови рознь. Лично я ничего дарить не собираюсь. И дело не в нехватке денег, а в отсутствии желания. По этой же причине фату снимать не буду вообще (муж снимет перед брачной ночью :o). Просто иногда бывают такие отношения, что следовать каким-то традициям неискренне - это насилие над собой. И я считаю это не проявлением уважения, а лицемерием (жутко не люблю изображать хорошие отношения там где их нет).
Вот например, моя подруга выходила замуж. Отношения со свекровью почти как у меня. Обеих, после их общения, валерьянкой отпаивать надо. Видели бы вы лицо ее свекрови, когда она ей платок повязывала - да она бы ее придушила, наверное )))). Потому что платье было не чисто белое, фата не длинная, кольца не гладкие - все не так как свекровь сказала. Да еще и сына увела!
Если кому-то не хочется подарков делать - не делайте. В топку те традиции, которые вам не нравятся!
Если вы пришлись не по душе будущим "родственничкам" - никакие подарки вас не сделают "хорошей". А если люди искренне вам рады - то чтобы вы не подарили (или не дарили), примут с благодарностью.
А если кто-то капает на мозги, что так надо - учитесь отстаивать свое мнение. Даже моя мама (которую так волнует что скажут люди) уже смирилась, что все будет как мы захотим.
Удачи вам в подготовке! И пусть ваши подарки дарят радость!

levandivka
15.03.2010, 15:27
В топку те традиции, которые вам не нравятся!
Бистра яка...
Наспівуючи:
http://www.youtube.com/watch?v=fpvwh292VKI

KitiKet
15.03.2010, 16:38
Бистра яка...
Наспівуючи:...
А что? ))) Я считаю, что каждый сам принимает решения. И если уж решили делать то, что не нравится, значит и стонать и жаловаться потом не надо. Потому что за любым решением есть ответственность.
Потому что это наша жизнь. Не мамы, папы, бабушки или соседа. Нам отвечать перед Богом за свои поступки. И он с нас спросит почему мы проживали "не свою" жизнь, а так как сказала мама, соседка или подружка. Только мы сами знаем что нам лучше. Прислушивайтесь к советам, к мнениям других людей. Но решать вам!
То же касается и подарков для свекрови и других родственников мужа. Решили купить, то покупайте и дарите. Не хотите - не покупайте с "чистой душой" ))))).
Как говорил мой одноклассник: "Мало ли что люди скажут, они вам скажут что кур доят... ". А вы пойдете доить? Надеюсь, что все таки собирать яйца ))))).

AFRODITA
23.03.2010, 15:54
"Дарую вам,мамо,скатертину,щоб ви мене прийняли як рідну дитину"!

"Дарую вам,тату,сорочку,щоб ви мене прийняли як рідну дочку"!

Ось таку цікавинку я почула ( і побачила) в коліжанки на весіллі!!!!!

Vittoriya
23.03.2010, 16:05
А я по скромному купувала подарунки, але в кінцевому результаті думаю золоті прикраси на те саме б і вийшли.
Свекрусі - скатертину і блюзку;
Брату - теніску і ремінь;
Бабці - светрик і хустинку.
Були усі дуже задоволені. Головне увага
От і я щось таке напевно буду купувати.не знаю, чи є сенс витрачати купу грошей на то, що людниі потім може й не пригодиться, а вгадати, що саме треба важко..А кому то треба купувтаи, тільки найріднішим? Тобто от тітці і двоюрідним братам вже не треба нічого?

---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

Мій коханий на останньому весіллі, що ми були, спіймав підвязку молодої - так тепер і в нас весілля на носі
У мене в знайомих, хлопець один зловив підв'язку молодої.а його дівчина на тому ж весіллі зловила букет. І за якийсь час одружилися самі, вже й донечку виховують. Може в тому таки щось є?:girl_claping:

---------- Додано в 16:05 ---------- Попередній допис був написаний в 16:03 ----------

та парубками (вельон на плечі)
з парубками також?навтіь не знала, у нас тільки з дівчатками незаміжніми танцюють. хм..треба буде подумати на рахунок цього :)

kvVItKA
23.03.2010, 17:18
[/COLOR]з парубками також?навтіь не знала, у нас тільки з дівчатками незаміжніми танцюють. хм..треба буде подумати на рахунок цього
не варто...поки з дівчатами перетанцюєш -голова обертом, а ще з хлопцями:) хоч дивлячись скільки молоді, в нас було багатенько, та й кінець весілля іхоч то одна з моїх улюблених частин-оте перетанцьовування, всеодно...голова обертом, а ще боялась когось забути...

Savchenko
07.04.2010, 13:31
Як ви вважаєте, які подарунки найдоцільніше дарувати свекрові і свекрусі? Окрім прикрас з діамантами звичайно А якщо у нареченого ще є сестри і брати? Як ви виходили з такої ситуації? бо ж невідомо, чим захоплюються майбутні другі батьки, що вони носять, які у них хоббі тощо.
на моїй батьківщині(Житомирщині) обряд дарування називається обходження, коли молода обходить свекра , свекруху та хресних подарунками, свекру дарують сорочку і приказують: "Дарую вам сорочку, щоб любили як рідну дочку", А свекрусі хустину, "Дарую вам хустину щоб прийняли за рідну дитину" ось так)

bridshut
13.05.2010, 12:37
А багато хто з Вас дарував подарки чоловікові рідної сестри Вашого чоловіка, та їх дітям? Я згодна всім щось купити та подарувати, але навіщо чоловікові сестри, чи це обов’язково, чи можна якось його оминути, він же не рідня по-крові мому чоловікові? :beee:

domino
13.05.2010, 13:03
він же не рідня по-крові мому чоловікові?
рідня не рідня, але точно знаю шо треба дарувати! я от жінці рідного брата чоловіка купляю подарунок!

romawka
13.05.2010, 14:20
чоловікові рідної сестри Вашого чоловіка,
А мені братова дружина дарувала перстень золотий, є ніби такий звичай якщо є сестра в чоловіка то треба їй за брата кольцо дарити!

MakarOnka
13.05.2010, 15:18
є ніби такий звичай якщо є сестра в чоловіка то треба їй за брата кольцо дарити!
Я теж сестрі чоловіка дарувала золотий перстень-до того ж вона сама його собі вибирала-не люблю дарувати речей,які потім можуть не сподобатись новим власникам.Свекрусі дарувала золоті кульчики,а свекру фотоапарат(знала що він дуже давно хотів придбати)

Sveklyandiya
14.05.2010, 10:00
Самі ми нє местниє...... (Донецька область ми))), тож коли дійшла справа до весілля і мені почали шось заікатися про золото-брильянти для свекрів. То я і їм сказала, які в нас традиції. Я САМА собі вибираю весільне вбрання (повністю і панчохи і мешти), а чоловікові батьки за то всьо чемненько платять. До того всього, я таке придане привезла із собою, а він прийшов з самим чемоданчиком... Тож коли вони то все почули, то перестали ротя роззявати на подарунки, бо довго і нудно би платили за моє весільне вбрання (не смертельно дорого, але "прілічно" коштувало). Але, після весілля мені свекруха таки подарувала золоті сережки (правда свої старі, але все ж таки)):girl_crazy:

AFRODITA
24.06.2010, 16:48
А я своїй свекрусі дарувала скатертину ручної роботи(яку вона стелить тільки на великі свята коли вся родина збирається за столом)!подарунки для свекра і брата мого коханого(сорочки і краватки),для бабці(шаль з френзлями)помагала вибирати свекруха,такщо всі були довольні!мені свекруха дарувала золоті сережки до пари заручальному колечку:girl_smile:

meri5
24.06.2010, 17:10
Я свою свекруху спитала, що вона хоче і моя мама пішла з нею вибрали їй костюм і хустку, бабці костюм і хустку, братам чоловіка їх два золоті цепочки, вітчиму сорочку і светер, діду сорочку і светер.Свекруха принесла перед весіллям пару пар сережок і я вибрала які мені сподобались і вона вже на весіллі їх подарила і хустку коли зняла фату.

Ravlyk
24.06.2010, 18:04
А я своїй свекрусі дарувала також перстень,правда ми разом ходили його вибирати,бо я ж не знаю що їй до вподоби:girl_smile:,свекру-сорочку (не дешеву),сестрі - золотий ланцюжок на руку,її чоловіку також сорочку,а племінницям,а їх аж 3 - маленькі кулончики янголят в пакуночках також у вигляді янголиків:girl_curtsey: Свекруха відповідно мені подарувала кульчики,які я також сама вибирала.

Vittoriya
25.06.2010, 12:25
А я взагалі не знаю, що подарувати :girl_sad: щось моя фантазія тут відпочиває... ама каже купити його мамі сумочку..тут читаю дівчата золото дарують...

VolnovaS
25.06.2010, 12:45
А я вже купила для свекрухи золоті кульчики,свекру светр,сестрі золоте колечко,двом бабцям по блюзочці,а двом дідусям по сорочці з галстуком.Тепер сиджу і чекаю щоб сказали чи потрібно купувати подарунки хресним батькам.

zhabusya
26.06.2010, 00:31
епер сиджу і чекаю щоб сказали чи потрібно купувати подарунки хресним батькам.
А я вже спитала у мого нареченого такої традиції нема), ну і добре хоч трошки зекономлю. Я вирішила мамі дарувати підвіску, татові запонки до сорочки, сестрі кульчики, швагрові ще не придумала може якісь духи і племіницям по парі кульчиків і іграшки.А бабці напевне хустину. А стосовно тих забоботів чи то традицій, що мамі треба хустку чи там шаль татові сорочку щось мені не дуже. Дуже об"ємні подарунки стараюсь щось маленьке але гарненьке)

RedApple
28.06.2010, 09:47
я з свекрухою разом подарунки купували,їй золотий браслет,дідусям сорочки,ще потім туалетні води сама докупила. За хресних,в нас такої традиції нема,тільки батьках,дідусям і бабцям,сестрам,братам якщо є.

Клубнічка
28.06.2010, 11:34
Мені моя свекруха сказала, щоб я невикуповувала дорогих подарунків, а купила щось недороге, але потрібне. То я їй подарувала дві дуже красивих хустини (точніше шарф і хустину),свекру,діду і чоловіку сестри - сорочки і набори такі де краватка,запонки і носовичок. сестрі чоловіка -фен (вона сама сказала що вона хоче). племінникам - іграшки.
А свекруха мені подарувала золоте кольцо.

Мацьопа
28.06.2010, 12:16
Мені теж мама чоловіка казала не купувати нічого, але ми вирішили невеличкі подарунки купити. Мамі купили срібний браслет (як виявилось, якраз такий, як Мама хотіла), сестрі буси, швагрові краватку, дідусям - сорочки, а всім решта посуд різний (поїхали в Епіцентр, там і докупили всі решта подарунки).

DoroshLida
28.06.2010, 18:56
а в нас все було скромно....свекру і свекрусі дещо нове до гардеробу (хоча я так і ніколи не бачила щоб вони то вдягали!!!) а бабці хустину,дєдові сорочку...а щоб зразу отак золотом обдаровувати....ОЦЕ ЗАНАДТО!!!!

marianast
12.07.2010, 14:02
І я собі над тим голову ламаю, хоч в нас і так не все по традиції (ми рік вже розписані, а 8 серпня шлюб берем, І забаву робим:girl_nea: здались під тиском батьків). Ми з чоловіком вважаєм,що це дурний звичай, для чого робити подарунки демонстративно, перед натовпом, кого це потішить? Мені навіть трохи соромно. Але що робити? Потім буде мене його численна родина з Карпат дружно об...рати!!! Буду обдаровувати свекра, свекруху, брата, сестру з чоловіком та синочком і бабусю. Відчіпних подарунків не робитиму, тому і думати боюсь якою копієчкою для мене це обернеться!!!

panna
12.07.2010, 16:07
Позавчора почала закупівлі родичам.Свекрові купила сорочку з галстуком і запонками,для бабусь -махрові рушники.Спершу хотіла хустки,але одна бабця їх взагалі не носить,а в другої їх купа.Тепер залишились свекруха(їй напевне якісь сережки),брат(от йому я не знаю що купити) і дідусь(напевне,все ж таки светрик).

Rosynka
12.07.2010, 17:34
я татові купила телефон,мамі кулончик,сестрі перстеник,бабці таку теплу камізельку вовняну і хустину. то вони потім довший час ще мені "дорікали": і нашо то було так тратитися? :)

IKA
13.07.2010, 15:25
Свекрусі і сестрі купила по перстенику. Племінниці великого Віні-Пуха, бабі - кофту і хустину, а дідові сорочку. Задоволені були усі...

Руда Лисиця
13.07.2010, 15:45
У нас така традиція що дарують лише родині з його будинку/квартири - то ж я дарувати лише його батькам)

murawka
13.07.2010, 21:45
У мене із подарунками ткж була ціла епопея. Просто традиція нас така дарувати дорогі подарунки. Бо інакше -не пасує. І якби я то мамі не пояснювала, що мені начхати на те, що подумає моя рождина про те, які подарки я подарую, на неї то не діяло. Відвоювала лише те, щоб хресним не дарувати. Отож: свекруха- золоте колечко(мама придивлялась розмір, коли вониу нас на заручинах були), свекор- годинник( теж придивилась, що він у нього дуже старий був); брат чоловіка- золотий кулон, старости, кухарка-набори рушників. Плюс ще всім чоловікам по коньяку.
А ще в нас тьоща дарує зятеві подарунок- то подарували запонки золоті.
Мені при знятті вельона свекруха подарувала сережки, а чоловік на початку весілля- колечко.
А ще в нас входить в моду ті подарунки віддаровувати: ото бачила м по відео картину: сидить молода в хусьтині у чоловіка на колінах, а перед нею 4 чи 5 коробочок з ювеліркою:eek::

domino
13.07.2010, 22:38
сидить молода в хусьтині у чоловіка на колінах, а перед нею 4 чи 5 коробочок з ювеліркою:
я б тоже так хотіла:girl_yes2:

zhabusya
13.07.2010, 22:58
старости, кухарка-набори рушників
Я щось не зрозуміла Ви ще старостам подарки дарили???

А ще в нас входить в моду ті подарунки віддаровувати: ото бачила м по відео картину: сидить молода в хусьтині у чоловіка на колінах, а перед нею 4 чи 5 коробочок з ювеліркою:
Я була на такому весілля де мама молодого подарувала 2 подарунки (ніби молода 2 рази ухилялась) і після 2 подарунку "дала" одіти хустину

murawka
13.07.2010, 23:19
Я щось не зрозуміла Ви ще старостам подарки дарили??? Угу:)

[quote=zhabusya;758877]Я була на такому весілля де мама молодого подарувала 2 подарунки (ніби молода 2 рази ухилялась) і після 2 подарунку "дала" одіти хустину[/
quote]
В нас також молода ухиляється, щоб, ніби, не бути дуже покірною свекрусі, але подарунок отримує один.

Almariel
14.07.2010, 12:29
ох, як у вас все дорого!!!!!!!!!!! в нас набагато простіше: подарунки батькам, дідам, бабусям, хресним, братам, сестрам...
чоловікам сорочки та рушники, жінкам махрові простіні та хустини (або шарфи). і я то все не дуже дороге брала, бо ж і так купа грошей іде на те весілля.

Vittoriya
14.07.2010, 13:07
Дівчата,а хресним теж треба подарунки обов'язково?

IKA
14.07.2010, 13:14
Дівчата,а хресним теж треба подарунки обов'язково?
Точно необов"язково!!!

---------- Додано в 12:14 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

В нас, наприклад, хресним не дарують подарунки на весіллі.

BIEDRONKA
14.07.2010, 13:14
Дівчата,а хресним теж треба подарунки обов'язково
та ні, Ви чого?? Хіба,якщо заведено.

Kalina
14.07.2010, 13:18
а хресним теж треба подарунки обов'язково
я не дарувала, та й перший раз про таке чую:girl_nea:

Vittoriya
14.07.2010, 13:53
а ні, Ви чого?

подарунки батькам, дідам, бабусям, хресним,
та от прочитала і злякалася...

BIEDRONKA
14.07.2010, 14:07
і злякалася..
чого злякалися, робіть, як знаєте, я точно не дарую. Хіба, якщо хресні батьки для нього дуже-дуже близькі, вони постійно спілкуються, Вашого Нареченого у всьому підтримують, допомагають, тоді звичайно вони вартують!

Nana11
14.07.2010, 21:58
Ходила сьогодні за подарунками для дорогої родини:girl_wink:
Довго думала що кому купити, а прийшла на базар і викупила абсолютно інший набір ніж надумала:girl_impossible:(головне що собі шикарний комбінезончик купила:girl_spruce_up:)
Мамі купила шерстяний двуспальний плед, такий білий гарненький, татові купила футболку(в сорочках він не ходить взагалі) і рушник, бабі скатерть та набір посуду., сестрі з чоловіком рушнички та срібний набір посуду(піднос, якісь там посудинки під пляшку вина та ше шось там:girl_curtsey:)
І думала всю дорогу, шо добре що родина в нього досить таки не велика, бо я б вже нічого не змогла придумати:girl_impossible:

Maldiva
15.07.2010, 10:57
а у мого чоловіка - певно велика родина), бо мені прийшлось купувати подарунки батькам, бабусі, його брату і двом сестрам, та ще й за день до весілля майбутня свекруха "наїхала", що прийнято дарувати хресним батькам.
а чого ж ніхто не придумає дарувати родині молодої. якась дискримінація
:girl_sad:

Barbie
15.07.2010, 11:13
а чого ж ніхто не придумає дарувати родині молодої. якась дискримінація
Це точно. Несправедливо:girl_feminist:

Юкола
20.07.2010, 23:32
Свекрусі я дарувала кухонний комбайн. Сверку светр.
Двом малим сестрам та племінниці ляльки, старшій сестрі - ровенту плойку-фен.
Двом бабцям хустки та светри.
А потім ще відголоски доходили, що ображаються хресні і старостіна, що їх не вшанувала. Свекруха таки старостіні сама якийсь там подарунко купувала і дарувала, ніби від мене.

ZyKlamenKa
21.07.2010, 01:09
Ой, та в нашому селі то та ще традиція, нерушима...І свекрам пеерважно дарують золото!!!!!Коротше молода за подарунки серйозно влітає, бо то ніби в торбинках все дарується, але насправді потім всі будуть все знати...а ризикувати, щоб все село говорилр, яка ти скупа....ну на таке хіба що камікадзе піде....

Maryasik
21.07.2010, 10:26
Мене теж таке чекаю, поки ще навіть незнаю що буду дарувати, бо хочеться щоб щось нормальне було і не сильно мені по кишені "било" і потім пилюкою неприпадало.)

Maldiva
23.07.2010, 00:16
Ой, та в нашому селі то та ще традиція, нерушима...І свекрам пеерважно дарують золото!!!!!Коротше молода за подарунки серйозно влітає, бо то ніби в торбинках все дарується, але насправді потім всі будуть все знати...а ризикувати, щоб все село говорилр, яка ти скупа....ну на таке хіба що камікадзе піде....
я хоч і не в селі живу, але якраз на такий варіант подарунків попала - для свекрухи, сестер чоловіка - дарувалось тільки золото. цікаво, чи майбутня невістка (дружина брата мого чоловіка) теж так гаманець спуштошуватиме - впевнена на всі 100 - не буде. Так що, на мою думку,з погляду пройдених літ))) хай кажуть, що хочуть, хоч скупа, хоч яка - хай краще нам нормальні подарунки дарують!

nattsol
23.07.2010, 09:14
ну на таке хіба що камікадзе підетоді я камікадзе: я навіть не знала, що свекрам треба щось дарувати, тому нічого не купувала :ninja: на щастя, ніхто не образився :)

napoleona
23.07.2010, 09:41
а я свекрові купила атлас світу(у нього манія на них), свекрусі сервіз(вона показала яку посуду збирає і я вирішила не напрягатися і купити їй, а я показала які хочу сережки:girl_smile:), одній бабулі плед на ліжко , а другій- скатертину дуже гарну, ще залишився дід і брат - не можу придумати, що їм купити! Мені майбутня свекруха так і казала, щоб не тратити гроші на дурниці приблизно сказала, що кому може підійти і недорого і потрібне!

Almariel
23.07.2010, 11:12
який жах з цим золотом!!!!!!!!! а як родина велика, то на подарунки піде зарплата за кілька місяців!
уявляєте, а моя майбутня свекруха теж зовсім не в курсі, що невістка має там щось дарувати)))

uliana
23.07.2010, 12:07
а ми вирішили без подарунків:)

Molecule
23.07.2010, 17:09
нарешті минулого тижня купила подарунки
свекру- сорочку, свекруха, на жаль,померла:(
сестрі парфуми, її чоловіку-сорочку,їхній дочці-сукню
двом бабцям-халати
хресній-парфуми.

МАСЯ
23.07.2010, 20:17
я придбала свекрусі та її першій невістці комплекти з нічної сорочки та халату))) я б від такого не відмовилась - таке гарне з ажурчиком))) хоча мені теж було сказано купувати золото не менш як на 4-5 грам....

Almariel
27.07.2010, 17:30
мені теж було сказано купувати золото не менш як на 4-5 грам....

а ким сказано!!!!!!?????????

SunnyBunny
27.07.2010, 20:51
Я тільки сьогодні почула про таку традицію! Почитала і аж страшно:umbrage:
Планую запитати хто що хоче, так простіше)

МАСЯ
27.07.2010, 23:43
свекрухою, але не особисто, а через людей з якими я близько спілкуюсь...

zhabusya
28.07.2010, 00:09
ну то просто капец:girl_devil:. А ви їй заявіть що також через тих людей, що хочете золото з брюліками і карат по більше від неї у подарунок. Мені поки ще ніхто нічого не передавав хоча я вже половину подарунків купила. А як би сказали я б все рівно то не купила.Така у мене вже натура хай знають на перед))))))))Я тільки спитала чи є них традиція дарувати хресним батькам на що вони розміялися і сказали що навіть про таке не чули.А так подарунки узгодила з хлопцем йому сподобалось і це саме головне. І вже давно мене його родичі просять щоб я собі пішла вибрала подарунок, але я відмовляюсь якось не зручно, я ж то не знаю на яку суму розраховують.

Almariel
28.07.2010, 14:20
Цитата:
Допис від Almariel Переглянути допис

я в шоці!!!!!!!!!!!!

romawka
28.07.2010, 16:52
На кінець і я сьогодні покупляла подарунки, мені хоть в чомусь повезло не так багато коханого родичів :girl_crazy: Любимій майбутній свекрусі купила золоту брошку-квітку, татові сорочку і бабці халат і хустину!

Nataljchuk
28.07.2010, 22:02
:i_am_so_happy:На кінець і я сьогодні покупляла подарунки, мені хоть в чомусь повезло не так багато коханого родичів Любимій майбутній свекрусі купила золоту брошку-квітку, татові сорочку і бабці халат і хустину!
Дуже гарнтй подарунок

МАСЯ
28.07.2010, 23:48
На кінець і я сьогодні покупляла подарунки, мені хоть в чомусь повезло не так багато коханого родичів Любимій майбутній свекрусі купила золоту брошку-квітку, татові сорочку і бабці халат і хустину!
я бабці таке ж куплю, дякую за підказку)))

---------- Додано в 20:48 ---------- Попередній допис був написаний в 20:46 ----------

І вже давно мене його родичі просять щоб я собі пішла вибрала подарунок, але я відмовляюсь якось не зручно, я ж то не знаю на яку суму розраховуютьмені також таке пропонують, але не хочеться щоб потім говорили що я собі вибрала а їх ніхто не запитував що вони хочуть

NATIC
11.08.2010, 10:06
А в мене дівчата 7 людям треба подарунки робити, то я свекрусі кульчики купляю, свекрові светрик, бабці хустку і скатертину, двом сестрам золоті кулончики;)))(то така в нас традиція) чоловікам сестер сорочки, і сестри малому кофту і іграшку. Не заздрю тим в кого чоловік з великої сімї...........

Excite
12.08.2010, 16:35
Я незнаю, може ми неправильні, ми переговорили з свекором та свекрухою і вирішили подарунки не дарувати. Ті гроші, що вони мали стратити на мене дали нам на весілля. Ніхто не був ображений. А як ви думаєте дівчата, чи це не є зайві клопоти для нареченої.
Хоча скажу, що моя рідна сестра виходить заміж 2 жовтня, то її свекруха замовила золотий кулончик у вигляді букви"А". А свекор хоче сорочку. І як правильно має бути?

bridshut
16.08.2010, 11:22
Я в пятницю вже теж закінчила купувати подарунки, трошки почитала цю гілочку :morning2:і таке купила:
мамі чоловіка-золотий кулончик
тату- сорочку і светер
сестрі-банний халат
чоловікові сестри-сорочку
донечці сестри-оснній костюмчик

Також замовила для свого майбутнього чоловіка пузлі з нашою фотографією :give_heart:, які подарю на весіллі!

METAMORFOZA
21.09.2010, 15:39
Чесно, мені взагалі обідно) Тому що, чому я маю щось купувати його батькам і родині, а моїй родині нічого наречений не має купувати?)) де справедливість?)))
Ну але якщо прийдеться купувати, то я не знаю, що мені робити, тому що мого нареченого мама веде власний бізнес золотих виробів і явно я їм не збираюсь нічого золотого купувати))) Що робити?)) вони взагалі все мають))

classic
30.10.2010, 09:57
з тими подарунками стільки мороки.. не знаєти чи вгодиш їм всім.. мені треба 6 подарунків, то ще небагато на скільки я чула)

Zvizda
30.10.2010, 11:28
А я купувала родині чоловіка подарунки, мені ця традиція подобається. Для мене це якось зворушливо так. Ну, звичайно я не дарувала нікому діамантів, а як на мою думку практичні речі:

мамі- махровий халат
тату-сорочку
сестрі-махровий плед
чоловіку сестри-набір махрових рушників.

Mavpysuk
30.10.2010, 13:20
Я не розумію тих традицій з подарунками...ну добре мамі, татові (брату, сестрі) - що виховали "для мене" такого чудового чоловіка...але оті всі решта брати та дружини братів і сестер то для мене нонсенс...

zaderyshka
30.10.2010, 14:08
Це правда, з подарунками складна ситуація. В мене подруги родині чоловіка дарували щось таке не дуже дороге, більш символічне - скатертини жінками і сорочки чоловікам, або якийсь посуд. А от на весіллі рідної сестри мого нареченого, вона дарувала дорогі подарунки родині, але не тільки мамі-татові-бабцям-сестрам, там входили ще хресні, старости і старостіни і ще дорогий подарунок для молодого. Хоча молодий теж подарував їй великий золотий браслет.

allja
31.10.2010, 14:41
входили ще хресні, старости і старостіни
В нас такої традиції нема!:)Мені потрібно буде купути мамі нареченого, його татові, сестрі, чоловікові сестри і дядькові, тому , котрий живе з ними, от і все....
Взагалі дарування подарунків батькам, сестрам, братам я ще сприймаю, але от те хресним, старостам і т.д. то для мене занадто вже!!!

Багіра
31.10.2010, 15:07
а мені, нпр., хочеться подарувати батькам і близьким коханого щось, цінне чи символічне, всерівно) одне питання якщо треба дарувати щось якимсь дальшим родичам чоловіка, яких я толком не знаю і практично не спілкуюся - то вже погоджуюсь, навіщо?!

Raven
31.10.2010, 15:45
Мені свекри замовили злотий кулон для секрухи і годинник для свекра, більше нікому нічого я не купувала.