КПК

Показати повну версію : Де ми плануємо відпочивати влітку?

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

Kasia
11.05.2010, 14:52
піщані - ніби тільки лінія Євпаторії..

Ольга
11.05.2010, 15:06
в Судаку ми були, але там пісок з попелом :) в Судаку направду гарно! Але ще би було чисто!

kati
11.05.2010, 15:09
з яким попелом?:eek: в судаку пісок з мілким ракушником.Брудно капєц, але дуже я люблю саме Судак

сніжна
11.05.2010, 15:22
би в Криму були ЧИСТІ піщані пляж
піщані пляжі- це хіба Західний Крим ( Євпаторія, Ніколаєвка...) У Ніколаєвці пісок з ракушечником. Але реально- чистих піщаних не бачила ніде.

Borodinka
11.05.2010, 15:23
А чи хтось чув, аби в Криму були ЧИСТІ піщані пляжі і мами не боялися малих дітей пускати повзати, не переживати, що дитина буде бавитися окурками?
Олю, в Оленівці минулого року у червні місяці були абсолютно чисті пляжі і наші діти з татком включно заривалися по вуха у пісок. Ані окурків, ані насіння, ані качанів до липня небуло. Підозрюю, що на нечистоти просто ще не почався сезон. Але ми з досвіду цього року теж їдемо у червні, сподіваючись чистоти і затишку.
І ціни на тій базі цілком прийнятні - 130 або 160 грн. за добу з 3-разовим харчуванням!!! Вигоди в номері, що мене тепер особливо тішить! Вода в душі цілодобово, є холодильник. До моря 15 хв. гуляючи набосо!!!
Ми вже маємо квиточки, то я вся в очікуванні!!! Так мрію про море!!!

сніжна
11.05.2010, 15:24
судаку пісок з мілким ракушником.Брудно капєц
порівняно з Зх.Кримом у Судаку ще "чистота". За 10 років я вже Крим облазила мало не до останнього камінчика,є з чим порівнювати

mirishka
11.05.2010, 15:27
А чи хтось чув, аби в Криму були ЧИСТІ піщані пляжі і мами не боялися малих дітей пускати повзати, не переживати, що дитина буде бавитися окурками?
Піщані пляжі в Криму ще є в Феодосії, але на рахунок чистоти не знаю, в Україні з чистотою проблеми, така в наших людей культура, плюють насіння і окурки кругом себе, а потім жаліються, що от за кордоном чисто, а в Україні так брудно. Чисті піщані пляжі є на Арбатській стрілці, але там, наскільки я чула, дуже глухо, цивілізації нема зовсім.

hrystusja
11.05.2010, 15:31
Найчистіше в Криму де ми були це біля Євпаторії. с. Штормове. Вода просто як шкло прозора і пісочок, навіть дильфіни до нас припливали. Єдине, що краєвид гірський був би гарнішим))) Тому ми так і робили загоряли, відпочивали в штормове, але на екскурсії їздили по усьому Криму. Тому фотографії надзвичайні вийшли і спогади від купання також хороші. І взагалі дуже хороша нам база попалась "Ассоль"-така невелика і харчування не столової, а як в кафе, море з тераси видно і тихо так.... знову тоді поїдемо, правда не цього року((

Нікуся
11.05.2010, 15:36
Ми торік були в Феодосії, то дійсно більшість пляжів брудні. Але нам дядечко в якого ми винаймали квартиру порадив куди ходити. Так от ми ходили на пляж до татарів-вони орендують велику територію- на ній ввечері в павільоні дискотека, вдень працює бар, і магазин з пляжними штучками, і "точки з солодкою ватою, з чебуреками" ,прокатний пункт... то вони щоранку просіювали пісок( вставали вздовж пляжу і веееееличезною дрібною сіткою проганяли по піску).Вхід безкоштовний, платили лише за 4-місну парасолью і лежаки 20 гр

Bonka
11.05.2010, 15:56
Для мене найгарніше місце в Криму це Новий Світ.десь 10 км. від Судака.
Там дуже чиста вода, піщані пляжі, і рощі ялівцю (можевєльнік).
Але пісочок не такий жовтенький міленький, а трошки крупніший.

була там 2 роки тому.

Barbariska
11.05.2010, 16:21
Олю, в Оленівці минулого року у червні місяці були абсолютно чисті пляжі і наші діти з татком включно заривалися по вуха у пісок. Ані окурків, ані насіння, ані качанів до липня небуло. Підозрюю, що на нечистоти просто ще не почався сезон. Але ми з досвіду цього року теж їдемо у червні, сподіваючись чистоти і затишку.
І ціни на тій базі цілком прийнятні - 130 або 160 грн. за добу з 3-разовим харчуванням!!! Вигоди в номері, що мене тепер особливо тішить! Вода в душі цілодобово, є холодильник. До моря 15 хв. гуляючи набосо!!!
Ми вже маємо квиточки, то я вся в очікуванні!!! Так мрію про море!!!
А можете дати координати бази? А чи є там окремо кухня, щоб готувати? А може є сайт в інтернеті?

cream
11.05.2010, 18:06
маю телефон в приватний сектор в Скадовськ ,супер умови,близько до моря і недорого
Ой, дуже хочу, а можна в ПП контакти.
Хочу з дитиною (3 роки), поїхати, вартує? Опишіть, прошу, більш детальніше

Barbariska
11.05.2010, 19:25
марі177 і я би хотіла телефон в приват якщо можна або розкажіть на форумі.

Fleshka
11.05.2010, 19:39
Дівчаточка, порадьте будь ласка. Хочемо з нашим Ромком з"їздти на моря цього року, я так думаю найкраще на "оксамитовий сезон", десь наприкінці серпня - початок вересня. Планували десь не дуже далеко, мабуть на Одещину. Ромкові на той час буде неповний рочок. Хто знає якесь місце з більш-менш підходящими умовами: щоб не дуже шумно, не далеко від моря, і не за шалені бабки:girl_crazy: Буду дууууууже вдячна!!!:girl_tender:

kvVItKA
11.05.2010, 21:43
В Туніс! Дивуюся, чому він у нас такий недооцінений.
чому?
1. зі Львова не має вильоту,що для багатьох не є зручно
2. ціни на готелі в Тунісі вищі ніж на готелі аналогічного рівня в Туреччині-Єгипті (пропозиція зараз трохи не адекватна ...от через пару років,коли впаде ціна так як на Єгипет в свій час тоді і оцінять)
3. і головне,сервіс в порівнянні з тою ж Туреччиною-Єгиптом набагато слабший
Плюсом є теласотерапія , кого цікавить то для них дорога в Францію і в Туніс.
Туніс країна (як для галочки) цікава,але великої різниці з Єгиптом не має, а от
Уся Європа-Греція, Італія, Іспанія, Хорватія: море тепленьке, ціни нижчі
з цим погоджуюсь на 100%
Хорватія моя любоффф, після Греції щоправда;) а ще не забуваємо про Чорногорію;)

а щодо Криму, перше знайомство було не вдале ,хоч і все "по-модньому" 7 років тому: літак,трансфер в Судак,проживання в гарних номерах ,харчування в ресторані по меню, пляж свій чистий з лежиками і т.д., але захід в море для мене жах-всі ноги потовчені. Другий раз -Ялта, проживання в приватному секторі, до моря як до неба рачки, але то була студентська практика, тому один позитив:girl_cool:
Третій раз обїздила весь ПБК (жили по кілька днів в різних містах і облазили все що можна і не можна, на початку пересувались і на таксі,потім маршрутки,автобуси ,був і автостоп і ночівля під відкритим небом біля печери Еміне Баїр-Хосар (бо не встигли за світла спуститись з гір:girl_crazy: Остання подорож залишила найбільші враження: надзвичайна природа, купа цікавих міст і місць, ну і звичайно кримський менталітет (дякуючи якому я Крим не люблю),ціни завищені,сервісу ніякого.... Чистота пляжів зменшувалась, а кількість людей збільшувалась за нашим маршрутом, ми почали з Керчі і закінчили в Семиїзі. Біля Керчі є містечко Курортне, там Генеральські пляжі -людей 1-2 на кілометри,загоряти хоч голяка можна, краєвиди-дух перехоплює і приватний сектор порівняно з рештою Крима був досить дешевим(от туди б я повернулась...мабуть) От така інфо,може комусь знадобиться;)

Ірка-Шкірка
11.05.2010, 22:39
Допис від Usmishka
Уся Європа-Греція, Італія, Іспанія, Хорватія: море тепленьке, ціни нижчі

Усмішко, а а нижчі в порівнянні з чим?
Якщо Ви з Єгиптом порівнюєте, то розкажіть детальніше про Ваш досвід.
Бо для мене наразі Єгипет - то найдешевше виходило, з усіх варіантів.

LILY
11.05.2010, 23:41
а я б з радыстю махнула в Крим, ну дуже мены подобаэться природа ы клымат (ЮБК) выдпочивали в Мисхоре мены дуже сподобалось незважаючи на круты пыдйоми,а ы ше Партеныт мены сподобався, сан парковий гарна територыя)))))ммммммм........спогади

JuniorSkeptic
12.05.2010, 00:24
1. зі Львова не має вильоту,що для багатьох не є зручно
2. ціни на готелі в Тунісі вищі ніж на готелі аналогічного рівня в Туреччині-Єгипті (пропозиція зараз трохи не адекватна ...от через пару років,коли впаде ціна так як на Єгипет в свій час тоді і оцінять)
3. і головне,сервіс в порівнянні з тою ж Туреччиною-Єгиптом набагато слабший
Плюсом є теласотерапія , кого цікавить то для них дорога в Францію і в Туніс.
Туніс країна (як для галочки) цікава,але великої різниці з Єгиптом не має,

Щодо перших двох пунктів - розумію і згодна; щодо слабшого сервісу - це, як і всюди, залежить від рівня готелю; а от щодо відсутності великої різниці з Єгиптом не можу погодитися. Я в Єгипті була двічі, і чесно кажучи, більше мені навіть безплатно туди не надто хочеться. Хоча задля справедливості до його великих плюсів треба зарахувати корали і рибки, і ще те, що там тепло навіть взимку, на відміну від Тунісу. Зате в Тунісі, повторюся, однозначно кращі пляжі, набагато приємніша, цивілізована ментальність місцевого населення, і зовсім не спекотно влітку.

А так, звичайно, на колір і смак - товариш не всяк, і досвід у кожного різний. Мене, наприклад, Хорватія не вразила, хоча її дуже хвалять. Природа, готель, цікаві місця - так, все це супер. Але враження підпсували переповнені пляжі (там я вперше в житті в шоці спостерігала, як новоприбулі пляжники розстеляли свій рушник буквально впритул до мого, безперестанку курили (таке враження, що не курять тільки діти) і кидали недопалки просто в рінь. Та й ходити по цій ріні босоніж трохи боляче. Ми були в маленькому містечку Дрвеніку (самому по собі дуже милому і затишному), тож я думала, що, можливо, в інших місцях пляжі кращі, але моя знайома, яка має власну турфірму і в Хорватії відпочивала не раз, сказала, що там більш-менш всюди так.

Ось, наприклад, знімки з хорватського пляжу:
http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/b49d3063.jpg
http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/2296a450.jpg

і з Тунісу:
http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/cd66d57f.jpg

нталька
12.05.2010, 05:38
Дівчаточка, порадьте будь ласка. Хочемо з нашим Ромком з"їздти на моря цього року, я так думаю найкраще на "оксамитовий сезон", десь наприкінці серпня - початок вересня. Планували десь не дуже далеко, мабуть на Одещину.
Читала і тут, і на багатьох інших сайтах, що на Одещині вже холодно в оксамитовий сезон. Тобто покупатись чи хоча б голячка біля моря відпочити вже навряд чи вдасться.

Usmishka
12.05.2010, 07:15
Усмішко, а а нижчі в порівнянні з чим?
Якщо Ви з Єгиптом порівнюєте, то розкажіть детальніше про Ваш досвід.
Бо для мене наразі Єгипет - то найдешевше виходило, з усіх варіантів.
В першу чергу в порівнянні з сезоном.
Не знаю, ми іздили двічі в Єгипет, путівки на двох виходили в районі 2000 дол., в Грецію не в сезон травень-думаю і в вересень, в нормальному готелі 1500 тисячі євро, тобто виходить на то саме, правда переліт з Києва.
Звісно можна пошукати порівняння і з дешевшими готелями, але думаю співвідношення буде те саме.
ЗІ:якщо ви ще не були в Єгипті, то таки варто зїздити і туди :)

Borodinka
12.05.2010, 08:34
А можете дати координати бази? А чи є там окремо кухня, щоб готувати? А може є сайт в інтернеті?
База називається Золоте Руно, її можна нагуглити. На кухні там працюють львівські поварихи, тому нам звикати до особливостей не треба. Самому готувати там можливості немає, але можна наперед корегувати меню.

Nadijka
12.05.2010, 09:02
Читала і тут, і на багатьох інших сайтах, що на Одещині вже холодно в оксамитовий сезон. Тобто покупатись чи хоча б голячка біля моря відпочити вже навряд чи вдасться.
підтримую...відпочивали минулого року з 25 серпня...купались тільки перші 4 дні...далі було досить прохолодно...вечори і ночі стають явно холоднішими...вечерком вийти на пляж важкувато, тому що досить сильний вітер...але є і два плюса "оксамитового сезону" - майже нема людей і все дуже дешеве :)

Fleshka
12.05.2010, 09:59
підтримую...відпочивали минулого року з 25 серпня...купались тільки перші 4 дні...далі було досить прохолодно...вечори і ночі стають явно холоднішими...вечерком вийти на пляж важкувато, тому що досить сильний вітер...але є і два плюса "оксамитового сезону" - майже нема людей і все дуже дешеве
Так я не так покупатись їду, як просто змінити обстанівку і морським повітрям подихати. Начиталась в відповідній темі про досвід мамусь, які не могли навіть вийти з кімнати через спеку, або просто діти отримували теплові удари і т.д.,і вирішила, що краще на березі моря, але в помірну погоду, ніж в воді або в номері в спеку. А вже як підросте, тоді і посмажусь на сонечку...:girl_smile:

kvVItKA
12.05.2010, 10:17
Але враження підпсували переповнені пляжі
що є те є,але ми ходили на пляж не безпосередньо навпроти готелю, а трішки далі на каменях, то там було чисто:) та й пляжі на островах теж постійно прибирались... (і якщо чесно то тАкого брудного пляжу я не бачила, але в Дрвеніку не була, а була в Макарській,о.Хвар,о. Бол, Башка Вода і Умаг (то на пн., там не дуже сподобалось))
а то точно фото з Хорватії бо дуже нагадує Петровац в Чорногорії?
А так, звичайно, на колір і смак - товариш не всяк, і досвід у кожного різний.
без сумніву, але Ви питались чому Туніс не оцінений я навела на мою думку найбільш прості аргументи ( про кухню і клімат в порівнянні навіть не починатиму):girl_curtsey:

JuniorSkeptic
12.05.2010, 18:06
а то точно фото з Хорватії бо дуже нагадує Петровац в Чорногорії?

Точно :) В Чорногорії (Бечичі, Будва) також тісно на пляжі, але хоч чистіше (принаймні років 4 тому так було). В Хорватії ми теж ходили пляжуватися на камені, там було чисто, але деякі власники приватних будинків над морем настільки явно показували нам та іншим іноземцям, що нам не раді, що іноді було якось неприємно. Хоча це й не їхній приватний пляж.

галичанка
12.05.2010, 18:12
Батьки хочуть поїхати оздоровитись в Косино або Берегово (Закарпаття). Може хтось був там, має якісь координати гарного місця, де б можна було зупинитись:girl_smile:

Loyal
12.05.2010, 18:13
правда переліт з Києва
З червня буде виліт зі Львова на Грецію....

Vittoriya
12.05.2010, 20:10
Для мене найгарніше місце в Криму це Новий Світ.десь
ага,там є царський пляж, чия кось так. До того пляжу дуже важко добратися, але добираєшся через такі красоти та й там така водичка чистенька і так гарно!! Краса!!Ми жили в Судаку,але часто туди їздили :)

---------- Додано в 20:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:06 ----------

Ми торік були в Феодосії,
Я в Феодосії була,правда ми туди їздили на музичний фестиваль грати, ще в школі вчилися, в складі камерного оркестру,проте відпочити теж встигли.все-таки літо було. Але рік після того я поїхала вже відпочивати в Судак і зрозуміла,що Феодосія-то взагалі ніщо... Краще їхати десь в глибинки,там де природа шикарна!! А Феодосія-то просто курортне місто, біля моря вздовж всього міста йде колія поїзда...Їхати поїздом в Феодосію може й класно,море у вікні :), але сидіти на пляжі і бачити ті поїзди вже не дуже..Хоча не можу сказати,що море брудне, ні,чисте,гарне.

kvVItKA
12.05.2010, 20:28
але хоч чистіше (принаймні років 4 тому так було)
ггг, а мені Чорногорія 5 років тому була страшенно бруднюча, а минулого року дуже сподобалась.
В Чорногорії (Бечичі, Будва)
ну де Будва, а де Бечічі.... та ладно
В Хорватії ми теж ходили пляжуватися на камені, там було чисто, але деякі власники приватних будинків над морем настільки явно показували нам та іншим іноземцям, що нам не раді, що іноді було якось неприємно
там де ми були праватні будинки були високо в горах, на узбережжі тільки готелі, а там де камні то взагалі ніц,хіба кафешки....
хорвати видались надзвичайно доброзичливими, мабуть одна з небагатьох національностей до якої я претензій не мала, завжди усміхненні, пригощають-запрошують-допомагають....

Usmishka
12.05.2010, 20:35
З червня буде виліт зі Львова на Грецію....
Це точна інформація?
Бо вчора питала свого менеджера , то казала що таки не буде, може не в курсі?
Бо ми таки певно поїдемо в Грецію.
А яка авіакомпанія планує?

kvVItKA
12.05.2010, 20:44
Це точна інформація?
зі Львова на о. Родос буде літак, моя колишня співробітниця зараз якраз там,вивчає готельну базу:)

Ольга
12.05.2010, 21:13
наразі їду з мамою, без чоловіка, то шукаю тихе місце для відпочинкду. Мама хоче щось рідне, зупинили вибір на базі Хорли, але з двома дітьми 20 год в вагоні це певне жах :girl_cray: чи наважуся - ще невідомо...

от у Болгарії пропонують різного типу готелі, навіть від 16 євро за людину зі сніданком у гарному приватному готелі. Апартаменти біля 40 євро за все, all inclusive від 60 євро.... тепер питання - як Вам харчування в all inclusive Болгарії з поправкою на двох малят?

JuniorSkeptic
12.05.2010, 21:28
ггг, а мені Чорногорія 5 років тому була страшенно бруднюча
гиги, мені теж, поки я в Хорватії не побувала :girl_haha: Але рада чути, що тепер там (у Чорногорії) чистіше.

Цитата:
Допис від JuniorSkeptic
В Чорногорії (Бечичі, Будва)
ну де Будва, а де Бечічі.... та ладно

тобто? практично поряд. Чи ви щось інше маєте на увазі?

Ольга
12.05.2010, 21:44
дівчата, дуже багато інфо є у цій гілці. Зараз перечитую з 30 сторінки - маса цікавих порад особливо за Крим!

Bonka
12.05.2010, 22:08
В Чорногорії (Бечичі, Будва) також тісно на пляжі
В Будві справді пляжі вузькі і там брудновато. а в Бечичах мені дуже сподобалось.там пляжі набагато ширші і чистіші. і ще там пісочок а не галька як Будві.

Deidra
12.05.2010, 22:15
ага,там є царський пляж, чия кось так. До того пляжу дуже важко добратися, але добираєшся через такі красоти та й там така водичка чистенька і так гарно!!
Там дійсно дуже гарно, як і у всьому заповіднику "Новий Світ". Але в 2009 на царський пляж народ не пускали: ніхто не плавав і не загорав - заповідник все-таки.

kvVItKA
12.05.2010, 22:29
тобто? практично поряд. Чи ви щось інше маєте на увазі?
ну поряд,ми пішки гуляли,АЛЕ мала на увазі ось це:
В Будві справді пляжі вузькі і там брудновато. а в Бечичах мені дуже сподобалось,там пляжі набагато ширші і чистіші.
а взагалі в Будві пляжі не люблю,ми на таксі їздили на інший пляж (назву забула),але там багато місця,чисто і класна інфраструктура і ресторанчик і піцерія і басейни в тому числі дитячий, от тільки з душем там не склалось

ola-lyola
12.05.2010, 22:48
тепер питання - як Вам харчування в all inclusive Болгарії з поправкою на двох малят?
Дивлячись де саме. В Єленіте харчування дуже хороше - особливо перше, мін. чотири-пять видів зупок(чого дуже бракує в Туреччині).Усі страви не гострі, мало спецій.
Трохи напрягали яйця на сніданок, бо я їх не люблю, але яйця були усіх можливих видів - смажені, варені, омлети. Також випічка, сири, тепле, молоко, мюслі, вівсянка кожен день. Багато свіжих фруктів.
Якщо з якихось причин не встигли на сніданок - на території 4-5 снек-барів, моя якщо зранку не їла то потім там перекушувала сендвічами.
Ще дуже сподобалось, що Єленіте закрита територія, і у порівнянні з Сонячним берегом дитина по дорозі на пляж нічого не просить купити, навіть те ж морозиво, яке в Сонячному березі коштує 1.5-2 євро, в Єленіте включено-є окреме солодке кафе.

mirishka
13.05.2010, 15:29
В Будві справді пляжі вузькі і там брудновато. а в Бечичах мені дуже сподобалось.там пляжі набагато ширші і чистіші. і ще там пісочок а не галька як Будві.
Відпочива в Будві минулого року в червні, взагалі там бруду не бачила, пляжі чисті і море бірюзове, може через те, що був тільки початок сезону. Пляж Могрен взагалі супер і з дрібнесенькою галькою, ну найбільша красота це звичайно пляж, якщо не помиляюсь назва Плачоhttp://s56.radikal.ru/i151/1005/bb/ae24f8925614t.jpg (http://radikal.ru/F/s56.radikal.ru/i151/1005/bb/ae24f8925614.jpg.html)
І ще я закохалась в Старе місто в Будві. Їздила і в Хорватію, але Чорногорія мені якась затишніша.

kvVItKA
13.05.2010, 17:20
ми на таксі їздили на інший пляж (назву забула)

ну найбільша красота це звичайно пляж, якщо не помиляюсь назва Плачо
так це фото того пляжу, що я мала на увазі Плоче зветься:)
ех...як на море хочетьсяяяя:girl_in_dreams:

ola-lyola
13.05.2010, 18:16
Це 100% - в Тунісі мало пропозиції All inc, а те що є - лише у 5*. Нижчого рівня готелі - сервіс набагато слабший ніж в Туреччині чи Єгипті
Але мені набагато більше сподобався Туніс. Були у вересні 2008р. в Махдії, готель Mahdia Palace, дуже гарний готель і пляж - дрібненький білий пісочок.
Щодо екскурсій - трохи програє Єгипту щодо всесвітньовідомих памяток - возять у столицю, колізей в Ель-Джемі, музей мозаїка Бордо, Карфаген і біло-голубе місто Сіді-бу-Саїд, ще возять у Сахару.
Дуже класно їздити самим у невеличкі міста (таксі недороге) і самим ходити по східному базарі чи старій частині міста Медині, там ще не настільки все проникнуте туристичним сервісом і дуже цікаво, бачиш справжній схід. Але треба супроводжуючого, самій жінці ходити некомфортно.
Переваги - менше наших туристів - багато поляків-італійців-німців (через росіян це не сприймаю Туреччину). Туніс довго був колонією Франції, тому там дві державні мови - арабська і французька, обслуговування, сервірування столу з французьким шармом і арабським колоритом :girl_smile:
Ще великий плюс - талассо терапія, центри є в кожному великому 5* готелі, туди приїжджає багато француженок, бо ціни значно нижчі, ніж у франції. Сервіс суперовий, але треба просити масажистів жінок, бо чоловіки під-час рамадану трохи неврівноважені:girl_spruce_up:
І трохи фоток
http://i015.radikal.ru/1005/b2/b5734cf4e6ae.jpghttp://s50.radikal.ru/i130/1005/db/64661e0b5fc5.jpg
http://i047.radikal.ru/1005/f7/65d3f42ba8f4.jpghttp://i072.radikal.ru/1005/32/c36e4d8a2e52.jpg

JuniorSkeptic
13.05.2010, 21:25
Гарний готельчик! А з пляжу можна знімок? І як вам сама Махдія як місто?

Дуже класно їздити самим у невеличкі міста (таксі недороге) і самим ходити по східному базарі чи старій частині міста Медині, там ще не настільки все проникнуте туристичним сервісом і дуже цікаво, бачиш справжній схід.
А ми, крім організованої екскурсії в Карфаген/Сіді-бу-Саїд/музей Бардо з групою британців, ще їздили самі електричкою в Сусс і автобусом у базарний день у Ньобель, і в центральний Хаммамет на таксі, всюди дуже сподобалося.

Закину і я ще трохи знімків. Центральний Хаммамет:
http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/96c72eeb.jpg
Сіді-бу-Саїд
http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/8140ded4.jpg
Сусс
http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/e69a74f8.jpg

Usmishka
13.05.2010, 22:46
зі Львова на о. Родос буде літак, моя колишня співробітниця зараз якраз там,вивчає готельну базу
Як на мене то вони вже мали до цього все вивчити і продавати тури, бо так буде як минулого року-поки надумались та порахували ціни-попиту не було, люди все таки планують такі поїздки.

ola-lyola
14.05.2010, 10:20
Гарний готельчик! А з пляжу можна знімок? І як вам сама Махдія як місто?
Я фоток готелю з пляжу не робила, знайшла в неті ось такі
http://i038.radikal.ru/1005/19/a3f2ac056cbf.jpg
http://i080.radikal.ru/1005/fc/807359207046.jpg

Саме місто Махдія гарне, особливо музей-форт на горі з якого відкривається вид на ціле місто і море. Ми за два тижні це містечко обійшли усе, особливо подобалося у базарні дні - четвер. Усе місто ставало величезним східним базаром. А я втіхаря фотографувала колоритних місцевих мешканців.
http://i038.radikal.ru/1005/2b/3dea4dd4bf6b.jpg

mirishka
14.05.2010, 12:49
Там дійсно дуже гарно, як і у всьому заповіднику "Новий Світ". Але в 2009 на царський пляж народ не пускали: ніхто не плавав і не загорав - заповідник все-таки.
В Новому Світі я була у 2007 році, у заповідник Нового Світу у якому знаходиться Царський пляж впускали, але вхід був платний 15 гривень. Там дуже-дуже гарно, як на мене це найгарніше і найчистіше місце в Криму. Завантажу декілька фото:
http://s49.radikal.ru/i124/1005/e2/7ca0c2540a29t.jpg (http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i124/1005/e2/7ca0c2540a29.jpg.html)http://s14.radikal.ru/i187/1005/0a/7b8060631c0ct.jpg (http://radikal.ru/F/s14.radikal.ru/i187/1005/0a/7b8060631c0c.jpg.html)

Bonka
14.05.2010, 13:06
Цитата:
Допис від Deidra Переглянути допис
В Новому Світі я була у 2007 році, у заповідник Нового Світу у якому знаходиться Царський пляж впускали
В 2008 також пускали...

Марточка
15.05.2010, 13:11
Хтось відпочивав в ОАЕ? Поділіться враженнями

Furore
16.05.2010, 22:24
Мене цікавить Одеса і ближні території - море і приватний сектор.
Хтось, хто може поділитися приємними враженнями про відпочинок там і координатами - аууу! відгукніться. Буду дуже вдячна. :girl_claping:

Oduvashka
16.05.2010, 22:35
я була в ОАЕ в 2006 році. дуже сподобалось, і пляжі і шоппінг, і є на шо подивитись .просто супер. як на мене, то треба їхати туда в лютому місяці, бо і погода чудова, і ціни нижчк чим на свята і грандіозні розпродажі:girl_in_dreams:

Vitaminka
16.05.2010, 22:44
я була в ОАЕ в 2006 році. дуже сподобалось, і пляжі і шоппінг, і є на шо подивитись
де саме ви були?
можна фото?
розкажіть будь-ласка детальніше

Fleshka
16.05.2010, 22:54
я була в ОАЕ в 2006 році. дуже сподобалось, і пляжі і шоппінг, і є на шо подивитись .просто супер. як на мене, то треба їхати туда в лютому місяці, бо і погода чудова
І я була в 2006. Але мені не так пощастило. Ми там були проїздом, точніше прольотом з Цейлону, пробули 3 дні. Надворі був серпень, тому уявляєте, яка була погода...Такої духоти я не зустрічала в найспекотніші дні в найспекотніших країнах...Може колись ще виберемся в сезон. а шопінг там і справді сила...:girl_bye::girl_spruce_up:

Bonita
17.05.2010, 10:14
Надворі був серпень, тому уявляєте, яка була погода...
В серпні звичайно жара грандіозна, але після Львівського клімату і постійних дощів, для мене це був рай. На адаптацію пішло не так багато часу, но є свої нюанси. Зато за ці дні я прогрілася от і до, море було теплюсіньке, а для охолодження був басейн. Шопінг це окрема тема, яку б суму я не мала з собою все одно не вистачило б, а Дубай Молл... :girl_tender::girl_in_love::girl_in_dreams:
P.S. головне не попасти в рамадан

Левицька
17.05.2010, 22:06
Скажіть, будь-ласка, чи не холодно у Чорногорії на початку червня? Чи можна вже купатися?

JuniorSkeptic
18.05.2010, 08:05
Якщо вірити інтернету (http://www.discover-montenegro.com/Climate.htm), середня t води в червні - 23 градуси.

Левицька
18.05.2010, 09:12
Якщо вірити інтернету, середня t води в червні - 23 градуси.
та інтернет я вже перерила))) цікавить досвід, хто може так їздив... чи варто їхати, чи зачекати...

Kasia
18.05.2010, 09:22
я їздила. в травні до 1 червня. 2 дні було холодно. решта- тепло і купалися. вода освіжаюча - не парне молоко.

Oduvashka
18.05.2010, 09:27
де саме ви були?
можна фото?
розкажіть будь-ласка детальніше
нажаль фотографіі в батьків, в себе не маю, да і за стільки років, я думаю, дуже все змінилось, побудували ще багато цікавинок.
Жили ми в місті, в Дейрі-то район такий, на пляж кожну годину курсував автобус, їхати було приблизно пів години, але дорога була дуже цікаво., щоб все розгледіти)) Дубай, можна сказати, живе вночі, торгівельні центри працюють дуже довго. Ми як раз попали на Shopping Fastival-то такий ярморок,який проходить раз на рік. за місто будується таке містечко, де кожна країна будує свій павільйон, в своєму стилі і продає товари свого виробництва (України чомусь не було(() і до того ярмарку в магазинах різні акції і знижки)))
В мене друзі поїхали працювати в ОАЕ, так вони розказували, що там побудували окєанаріум, в одному з торгових центрів можна на лижах кататись, а ще , ледь не забула-аквапарк-самий великий в азії-просто супер))

kati
18.05.2010, 22:56
може я не відкрию вам америку:girl_haha:, але для себе я сьогодні зробила вдкриття-програму гугл Планета земля. Можна гарно роздивитись територію навколо вибраного отелю чи бази, прилеглі отелі, базари, дороги...коротче мисцевість.багато фото є таких що немає на жодному сайті

Радість
19.05.2010, 09:00
Може хтось був в готелі "Зорница Сандс" 5* (Болгарія, Еленіте), або десь поблизу? Є досить приваблива пропозиція по цьому готелю, а відгуків в інтернеті майже нема.

odree
19.05.2010, 09:54
"Зорница Сандс" 5* (Болгарія, Еленіте)ну по-перше там 4*, по-друге, цей готель не входить не входить в Вікторію груп (вілли, роял бей, роял парк, андалусія і атріум), решту всього думаю вам досить колоритно зможе написати оля-льоля :)
від себе додам, що болгари просто так дешево нічого не пропонують. правда в мене знайомі спокусилися і теж туди їдуть

Радість
19.05.2010, 10:02
Я так зрозуміла, що їм нещодавно додали ще одну зірку. Олю-льолю вже прочитала :). Ще цікавить, чи дійсно там поганий захід в море.

kristina
19.05.2010, 10:06
досить приваблива пропозиція по цьому готелю, а відгуків в інтернеті майже нема.

І нам 2 дні тому пропонували цей готель. Почитала відгуки то щось не дуже вони мені сподобались. І з ціною нас з початку ввели в оману.Було досить цікава пропозиція , а вот вчора перезвонили і "порадували" новою ціною. Харчування там сніданок,обід, вечеря. Цікаво як вони цей готель всім рекламують получається.
Ще пропонували Андалусію4*, та Чайку в Сонячному Березі але вже ціна на порядок вища.
Вчора перечитала усю цю гілку відносно Болгарію, схиляюсь до думки про приватний сектор.

odree
19.05.2010, 10:11
Я так зрозуміла, що їм нещодавно додали ще одну зірку:) гии, там є набагато кращі готелі і не мають тої 5 зірки, бо за неї багато потрібно заплатити, та й ціна в 5* відповідна

Радість
19.05.2010, 10:32
Я поки що схиляюсь більше до TRAKIA PLAZA HOTEL 4*. Там іде 2+2 (двоє дітей безкоштовно). Нам порахували за все (AI,з візами та переїздом) 1200 євро. Також дуже сподобався готель MENA PALACE 4*, але там 12-річний вже не дитина:girl_sad:.

mirishka
19.05.2010, 17:06
Скажіть, будь-ласка, чи не холодно у Чорногорії на початку червня? Чи можна вже купатися?
Я їздила минулого року 8 червня на 10 днів, погода була супер, море тепленьке, ну принаймі на Україні я в морі майже взагалі ніколи не купаюсь, бо мені вода захолодна, а там була тепла-тепла, і людей ще не має навалом на пляжах і взагалі там така красота, я вже вище писала, сама б цього року знову з радістю поїхала.

Knytuk
20.05.2010, 11:52
а я люблю відпочивати в горах!
Плануємо з компанією вибратись "дикарями" в КАРПАТИ!!! Наші гори- найкращі!

mamaMari
20.05.2010, 20:10
збираюся цього літа з малим у Болгарію,планую відпочивати у Варні та Обзорі.Але в мене питання вибору готелю не стоїть, бо їду до сестри в гості :) Усім хто їде вперше або не знає де зупинитися можу порекомендувати їхати в часний сектор - і дешевше і часто кращі умови. Переважно в Болгарії готелі не мають власного пляжу, а користуються загальним як і часники, харчування як на мене краще і цікавіше в кафешках -у них справді дуже смачна кухня і великі порції за нормальну ціну. Ціни прив'язані до євро, тож треба орієнтуватися по тому. Найдорожчий сезон це 2 половина липня- серпень, хоча як на мене то початок липня і середина липня для мене були оптимальними. У серпні починаються вітри, тож часто море штормить і хвилі. Солнечний берег - це суцільні готелі і приватні садиби, море відпочиваючих, високі ціни і дуже шумно, пляж - нема де яблуку впасти. Плюс- гарне старе місто -Несебер, але туди можна їхати і просто на екскурсію. Золоті піски- великі понти і завищені ціни - нічого особливого щоб переплачувати ., високі ціни в ресторанах. Варна- портове місто, хоча пляж віддалений від порту, є багато магазинів, кафешок, морський сад. А так -відпочинок для тих, хто надає перевагу місту. Для мене найкращим місцем для відпочинку з тих, що я перелічила - є Обзор.Невелике містечко на березі моря, де усе зроблено для гарного відпочинку. Тут можна відпочити і сім'єю і молоді. Багато кафешок, чистіше море ,ніж у Солнечному березі, Варні. Ціни переважно червень -перша половина липня дуже доступні, середина липня-серпень -сезон- тож ціни найвищі і досить складно знайти помешкання. Ціни в приватній зоні коливаються від10 до 30 левів. 2лева зараз це 1 євро. Набагато вигідніше їхати самим і там брати приватний сектор, бо зі Львова турфірми багато накручують. До Болгарії пропонують їхати автобусом, хоча я надаю перевагу поїзду. З червня по серпень їздить поїзд Мінськ-Варна, квитки виходять дорожче ,ніж автобусом, але набагато зручніше. Болгарська мова досить зрозуміла і легко запам'ятати слова, хоча старші люди майже всі володіють російською, а молодь -англійською. Якщо цікавить приватний сектор то можу попросити сестру дати ссилки або контакти.

Nataljchuk
20.05.2010, 22:00
А ми з чоловіком збираємся десь в кінці липня їхати до моєї мами в Гонг-Конг:girl_curtsey:тільки мушу здати державні іспити.Сестра минулого року їздила така красота нізчим незрівняється.

mirishka
21.05.2010, 09:51
А ми з чоловіком збираємся десь в кінці липня їхати до моєї мами в Гонг-Конг
О це дійсно екзотика!! Я Вам завидую білою заздрістю.

irushka
21.05.2010, 10:51
Якщо цікавить приватний сектор то можу попросити сестру дати ссилки або контакти.
Цікавить! Буду вдячна, якщо ви щось порадите. І ще цікавить чи можливий авіапереліт зі Львова?

карапуз
21.05.2010, 11:10
Так виглядає,по кількості бажаючих поїхати цього літа у Болгарію,що можна буде робити форумівку на відпочинку ,за кордоном :girl_bye:.

Drizzle
21.05.2010, 11:15
А я знову 12 раз їду з малими до Туреччини. Банально так, але спокійно. Добрий сервіс, ціна відповідає якості. Живемо завжди в HV-1, за дітей спокійна.
Хотіла цього року зрадити туркам з греками чи хорватами, та ціна на мою немаленьку компанію виявилась значно вищою, ніж за схожі умови в турків. Ось.
Звичайно, хотілось би ще щось нового побачити, якусь культурну програму іншу ніж Turkish Nights, та це ми надолужуємо вже окремими поїздками Європою.

мамочка
21.05.2010, 12:03
можливий авіапереліт зі Львова
Львів-Бургас-Львів

http://www.algol.com.ua/lindex.php?http://www.algol.com.ua/tours/tours_m.php?tour=292

mamaMari
23.05.2010, 13:27
стосовно Болгарії, хотіла сказати тим, хто планує їхати в Солнечний Берег. Сестра казала, що там зараз так понабудовували багато, що майже ніяких зелених зон не залишилось, казала, що забудували все і готелів там і так було багато, а тепер уже просто нереально багато, а пляж який був, такий і є ,якщо не менший, тож пляжу не вистачить на всіх відпочиваючих .висновки робіть самі:( А також казала, що готелі в Солнечному березі дуже подешевіли, бо багато буде навіть в сезон не заповнені через велику конкуренцію.
Питала як там Золоті піски, то казала, що там гарні умови, але ціни в кафе, ресторанах удвічі більші ,ніж у Варні(а це портове місто і одне з недешевих міст для проживання в Болгарії). Про готелі , то там стабільно високі ціни. Наразі у них євро стабільне, на відміну від нас, а долар росте.
Червень - доступні ціни і досить гнучні знижки діють, бо не надто багато відпочиваючих., Липень- найкращий на мою думку місяць для відпочинку в Болгарії - спокійне море і гарна погода, а ще завдяки тому що не так багато відпочиваючих як під кінець липня- серпень, то море чистеньке. З серпня 3 рази, що я відпочивала були хвилі і штормить море.Ціни великі і багато туристів.
Згадала, що друзі відпочивали ще в Созополі, то були дуже задоволені.
Коли їхала від турфірми вперше, то мені сказали вдвічі більшу ціну на проживання, ніж можна було домовитись на місці.
За обзор ще можу сказати, що там є багато кафешок, коктейл-барів, дитячий майданчик, на головній площі відбуваються всякі дійства увечері, є супермаркет самообслуговування, і Самий прикольний нічний клуб на побережжі Болгарії Space. де приколні дискотеки і просто смішна на наші гроші ціна- 3 лева (орієнтовно 15грн.)А ще болгари дуже приязно ставляться до українців, і не надто люблять росіян - це вже ці слів знайомих з Болгарії.
Кого цікавить відпочинок в приватному секторі прошу писати в пп, бо мене модератори покусають.

olenkastar
23.05.2010, 13:37
а ми плануємо Хорватію.от тільки вирішую яка саме частина Хорватії. я ще там ніразу не була,але по ГУГЛ Еарт переглянула вже майже всі містечка,в пошуках оптимального місця відпочинку. хочеться якогось пісчаного пляжу для малечі і тихого спокійного міста для нас.не хочеться дискотек і шумних вулиць.
хто був у цій чудовій країні,порадьте шось!!!!http://s.rimg.info/d4c22f54dd69ab84b844692dc4ca2256.gif (http://smajliki.ru/smilie-86136135.html)

mamaMari
23.05.2010, 13:50
http://s45.radikal.ru/i109/1005/2c/65df62260547t.jpg
http://i049.radikal.ru/1005/bb/707c6c7bb503t.jpg
http://s55.radikal.ru/i150/1005/4d/e6e55fae1cfat.jpg
http://s006.radikal.ru/i213/1005/f2/45b9addf92ddt.jpg Знайшла фото з відпочинку в Болгарії, у кімнаті було душ, туалет, холодильник, телевізор з російськими каналами, балкон (на ньому був столик зі стільчиками) з видом на море, до моря було 2хв ходи, в кімнаті було прохолодно в обід. Платили ми 12 левів з людини у липні в 2008 році, в 2009 році в Болгарії більшість не піднімали ціни, на відміну від Криму,

kati
23.05.2010, 18:25
А я знову 12 раз їду з малими до Туреччини. Банально так, але спокійно.
можете порадити гарні отелі для відпочинку з дітками?

бусик
23.05.2010, 21:13
Я живу в Испании.Предлагаю прихать к нам кто хочет,даю квартиру на берегу моря,и продукты,у нас все свое на огороде,но взамен хочу шоб открыли визу и привезли мою племянницу со Львова 12 лет.кому то интересно такое?

Skaliaria
23.05.2010, 23:40
Дівчаточка! Мало відгуків про азовське море... Нам пропонують будинок в Маріуполі 1,5 км від моря безкоштовно(родичі). Підкажіть будь -ласка чи варто погоджуватись? Були в Алупці, порівнювати немає з чим. Буду дуже вдячна прочитати якісь відгуки, враження, порівняння з Кримом! Дякую!!! І ще підкажіть, чайнику, скільки туди приблизно км машиною?

Ніколь
24.05.2010, 00:42
Нам пропонують будинок в Маріуполі 1,5 км від моря безкоштовно(родичі)
якщо вам не буде влом щоразу топати до моря і назад 1.5 км, то як безкоштовний варіант вполнє може бути :)
Були в Алупці, порівнювати немає з чим
порівняти і не вдасться...бо це зовсім різні речі....Азов і ЮБК

kati
24.05.2010, 10:52
Нам пропонують будинок в Маріуполі 1,5 км від моря безкоштовно(родичі)
в мене сусідка щороку виїздить з малим на все літо в маріуполь до родичів. До моря підЇзжають маршруткою- 20 хвилин. Але самим морем дуже задоволена- мілкоі і пісочок.
В принципі, як варіант безкоштовного проживання то нормально, а якщо родичі ще й любимі то взагалі супер

Drizzle
24.05.2010, 11:08
можете порадити гарні отелі для відпочинку з дітками?
По Туреччині.
Я не знаю, чи підійде це фінансово. Ми якось із самого початку взяли високий старт і відпочивали кожного року в HV-1 (клубна система). Це значить - не готель, а ніби 5зіркове село. Спочатку було простіше - 2є дрібних дітей - виходила одна сума, а зараз дітей уже троє, з них двоє підлітки і за них рахують, як за дорослих- стало важкувато ой-ой (за 10 днів 4-5 тисяч доларів), але планку знижувати не хочеться. Якось будемо викручуватися.
Так от, якщо Ви на 3х (з дитиною) можете заплатити в районі 3 тис. у.о., то беріть будь-яке HV-1 (можна ще в неті відгуки вивчити). Найкращі враження - Марті-міра, Мегасарай, Сімена, Старлайт, поза усякою конкуренцією будь-яка Амара. Меньше сподобався сервіс в Фаселісі, Аталеї.
Звичайно, є ще дорожчі готелі, але ми їх не потягнули...
Щодо добирання, звичайно,краще брати ті готелі, які не дуже далеко від аеропорту (до 60-70 км.)
Хто боїться сонця і спеки - їдьте в сторону Кемера, там суцільні соснові ліси напевне у всіх готелях.але там галька,
Сіде, Белек - пісочок, але меньше дерев.

JuniorSkeptic
24.05.2010, 11:50
Я можу порадити Iberotel Serra Palace 5* під Сіде. Нам дуже сподобалося все, крім нестерпної спеки в серпні, але то не провина готелю :) Там відпочивають переважно бельгійці, спокійний сімейний готель, прекрасне харчування, піщаний пляж (тільки біля входу у воду смужка дрібної ріні), гарна велика територія.

галичанка
24.05.2010, 13:53
Батьки хочуть поїхати оздоровитись в Косино або Берегово (Закарпаття). Може хтось був там, має якісь координати гарного місця, де б можна було зупинитись
Дякую Хельзі і Оленці Стар за поради гарних-місць! :girl_in_love:
Батьки вже тиждень відпочивають :girl_smile:, спочатку вони зупинились в приватному секторі в с Запсонь за 2 км від басейнів, а потім перебрались поближче до них, і зупинились тут: http://www.asinfo.com.ua/karpaty/attraction.php?id=142. Тут є різні будиночки: одно- дво-поверхові, та окремі кімнати над кафе.
Але я ряд але: зручності, в більшості, надворі :girl_sad:. Кухня в будиночках неповноцінна, електрична плитка на 2 комфорки, на кухні нема умивальника...
Територія гарна затишна, багато лавочок, альтаночок, цвітуть акації, співають пташки... Людей в басейнах було небагато.

Skaliaria
26.05.2010, 20:43
Дівчатка! А що скажете на рахунок Затоки? Варто їхати?

Smorodynka
26.05.2010, 22:53
Дівчатка! А що скажете на рахунок Затоки? Варто їхати
Я вважаю, що не варто. Якщо плануєте порівняно не дорогий відпочинок, то, на мою думку, краще поїхати в Коблево. Я була в Затоці десь років 7 тому, то мені зовсім не сподобалося, по причині того, що там не було розважальних закладів. Не думаю, що там щось кардинально помінялося, хоча... В Коблево ми жили на базі, яка знаходилася в центрі. Якщо їхати в Коблево, то краще брати базу, яка знаходиться в центрі (може музика трошки заважати) або близько до центру, бо бази так розтягнулися, що до центру може бути далеченько. а в центі там знаходилися розважальні заклади, серед них 3 дискотеки, Луна- парк, недалеко базар. Центр- це Набережна. Ще й ми попали на фестиваль Вин Коблево, який проходив на березі моря. Короче, нам там сподобалось. Яка зараз ситуація важко сказати, але на той час ми порівняно не дорого класно відпочили, принаймі мені набагато більше сподобалося, ніж в Затоці.

Gajka
27.05.2010, 00:12
Дівчатка! А що скажете на рахунок Затоки? Варто їхати?
Були минулого літа у Кароліно-Бугаз, до Затоки рукою подати, ходили туди на ринок подивитися. Як на перший раз, що ми з чоловіком обоє були на морі, то гарно тишина, а ми особливого шуму і розваг не дуже хотіли. Тихенько полежали собі на пляжі та й додому.
Пляжі чисті. Нормально.

---------- Додано в 00:12 ---------- Попередній допис був написаний в 00:07 ----------

І ще підкажіть, чайнику, скільки туди приблизно км машиною?
1 284 км.................

Ніколь
27.05.2010, 00:21
А що скажете на рахунок Затоки?Якщо порівнювати Затоку з Маріупоплем, то краще вже Затока.

Якщо плануєте порівняно не дорогий відпочинок, то, на мою думку, краще поїхати в Коблево.
А я би навпаки радила Затоку - так розваг також хоть відбавляй. Але в Затоці мені чомусь завжди море чистішим ( прозорішим) здається, в Коблево воно переважно мутне якщо тепле і прозоре коли холодне, коли тепле то ще припливають здоровенні медузи... а ще мідії....все узбережжя в мідіях. А їх під час шторму викидає на берег і вони там на сонечку потім так пахнуть :bad: В затоці тої "прелесті" немає. Звичайно в Затоці також не варто за умов недорогого відпочинку розраховувати на бог зна який суперовий відпочинок, умови і чистоту пляжів....але я би їхала в Затоку навіть через те що море там на мою думку трішки інше....трішки краще

Грильяжка
27.05.2010, 10:52
Але в Затоці мені чомусь завжди море чистішим ( прозорішим) здається, в Коблево воно переважно мутне якщо тепле і прозоре коли холодне, коли тепле то ще припливають здоровенні медузи... а ще мідії....все узбережжя в мідіях.
+1000 % -була і там і там. Затока таки дійсно краще перш за вес через море і в цінах там було трохи дешевше ніж у Коблево.

hrystusja
27.05.2010, 11:11
Таки їдемо ми в Шацьк. тішимось безмежно, правда погода нас не тішить. До речі дівчата підкажіть може хтось їздив маршруткою в Світязь. Звідки вони їдуть, скільки коштує і де купити квитки???

Prutylyatko
27.05.2010, 11:40
А що скажете на рахунок Затоки?
Якщо не враховувати двох останніх років, то Затоку ми щоліта відвідуємо регулярно. Правда, намагаємось десь в самий кінець добратись, щоб менше було відпочивальників з Одеси та Білгород-Дністровська. На рахунок розваг, то їх достатньо, правда, залежить, що ви під цим словом розумієте. Море порівняно чисте (були раз в Коблево), затишно, умови є для різних смаків та гаманців. Щовечора дельфіни під самий берег припливали, то малий був у захваті. Останній раз там була у 2007 році, на 6 місяці вагітності, то теж задоволена, а малий в животику тільки чекав, коли в воду заходила, то мабуть, теж плавав.
Одним словом, ми задоволені, та маємо намір цього року їхати знову, тільки трошки сумніваюсь на рахунок віку своїх малих (не зовсім уявляю, чи малій ще не рано).
Віка, а ви через 2 місяці та 6 днів куди плануєте з Юляською

Ніколь
27.05.2010, 11:48
Віка, а ви через 2 місяці та 6 днів куди плануєте з Юляською
в Рибаковку (Миколаївська обл.)

Mazerati
27.05.2010, 11:57
Таки їдемо ми в Шацьк
ООО!!! як загадаю..минулого року ми їздили на День незалежності в Шацьк на три дні з палатками (але машиною). Так класно!!! я б на базу навіть не хотіла після такого відпочинку. Але...КОМАРІ!!!!! беріть побільше захисту від них, бо то труба...

enigma
27.05.2010, 12:01
До речі дівчата підкажіть може хтось їздив маршруткою в Світязь. Звідки вони їдуть, скільки коштує і де купити квитки???

за маршрутки вам не підкажу. але їздили колись автобусом до Світязя. Йде з автостанції на Богдана Хмельницького (близько 5 годин займає поїздка), там же і квитки купляли. Бажано чим раніше купувати, бо ажіотаж. Принаймі кілька років назад так було.

hrystusja
27.05.2010, 12:03
за маршрутки вам не підкажу. але їздили колись автобусом до Світязя. Йде з автостанції на Богдана Хмельницького (близько 5 годин займає поїздка), там же і квитки купляли. Бажано чим раніше купувати, бо ажіотаж. Принаймі кілька років назад так було.
знаю що звідти їде автобус до Шацька, а до Світязя треба додатково. А тепер там ще й пересадку якусь зробили. А нам би хотілося прямо в село заїхати...

arushka
27.05.2010, 14:58
А я не люблю Шацьк. Один раз була, більше не хочу: вода жабі по коліна, лежу на пляжі, дивлюсь- коня прив'язали пастись зі всіма наслідками, комарі.:8: Добре, що хоч умови в будинку були нормальні, зате ціна - майже Крим.

Надя К.
27.05.2010, 15:05
А ми цього року також вирішили їхати в Затоку. Там кожного року відпочивають наші знайомі і дуже задоволені. Ми вже купили білети і забронювали місця.
Це вперше ми будемо відпочивати в Затоці, бо завжди відпочивали в Криму. Але цього року їдемо великою компанією і з дітьми, тому вирішили десь поблище.

Ніколь
27.05.2010, 15:05
А я не люблю Шацьк. Один раз була, більше не хочу: вода жабі по коліна, лежу на пляжі, дивлюсь- коня прив'язали пастись зі всіма наслідками, комарі. Добре, що хоч умови в будинку були нормальні, зате ціна - майже Крим.
аналогічно. При нормальних умовах в Шацьку, за ті ж гроші можна поїхати на море..... а дешевий варіант в Шацьку не кожному підходить (бо я не уявляю як можна жити в доміках без умов, чи в палатках, ходити в туалет в кусти чи в ті кабінки на території що там назиівають туалетом, митись з пляшки або ще гірше- в озері. Коли я туда поїхала 2 роки тому перший раз в житті я це все так красочно побачила що більше туди ні ногою)

Nadijka
27.05.2010, 15:11
А ми цього року також вирішили їхати в Затоку.
а куди саме?

Юстина
27.05.2010, 15:20
Може на базу від лісотеху?

Надя К.
27.05.2010, 15:28
а куди саме?
Це в приватному секторі. До моря 200-300 м. Господарі побудували міні-готель на 50 місць, є номера-люкс, а є і звичайні. В дворі є дитячий майданчик. Є кухня, тож по бажанню можна самому готувати.

Ніколь
27.05.2010, 15:39
може на базу від лісотеху?
неа :girl_cool:

lerucha
27.05.2010, 16:13
відпочивала там роки три тому на базі "Чорномор" ідеально спокійний розслаблюючий відпочинок, і з дітьми добре їхати, бо там працюють аніматори з ранку до вечора і є чим дітям зайнятися. А вечорами концерти, розважальні програми і дискотека для наймолодших:girl_crazy:

amurka
27.05.2010, 16:35
хто куди,а ми в Карпати))так як мала ще менша,то поїдемо в гори,а на наступний рік плануєм чкурнути на море)))

rododendronia
27.05.2010, 17:02
Може хтось має координати баз або квартири в Симеїзі , новому світі, десь той район . А хтовідпочивав цікаво почути відгуки!

Bonka
27.05.2010, 17:16
Відпочивала в Новому Світі в 2008.
Відпочинком задоволена, природа там просто казкова......:girl_in_love:
Але Новий Світ вважається дуже дорогим курортом в Криму.

якщо цікавить то в ПП можу розказати детальніше, також маю координати жінки в якої знімали квартиру, (фото квартири також є).

Harmony
28.05.2010, 11:50
Нам цього міта світить тільки мвлобюджетний відпочинок. Думаєм поїхати в Карпати. Може хтось порадить місце і щоб було де полазити.
Минклого року відпочивали в Алушті, природа в Криму дуже гарна,а от ціни кусаються!

---------- Додано в 08:50 ---------- Попередній допис був написаний в 08:45 ----------

Закарпаття теж розглядаємо як варянт

rododendronia
28.05.2010, 11:57
Я також відпочивала в Алушті сподобалось тільки дуже багато людей. А минулого року відпочивали в Приморську. Платили 40 грн з людини плюси були, але мінусів більше.! Більше туди ні ногою!

---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

Думаєм поїхати в Карпати.
можу порадити лише в Славське!

MAXAMAK
28.05.2010, 12:06
Думаєм поїхати в Карпати. Може хтось порадить місце і щоб було де полазити.
Щоб полазити в задоволення можу порадити Вам с. Дземброня (ів. Франківська область) - були там минулого року із дітьми. Під самим Чорногірським хребтом. Тільки троха накладно добиратись, якщо без машини. Якщо щось поблище - рекомендую околиці смт. Воловець в Закарпатті (Баржавський хребет). Відпочивали там в с. Подобовець (багато відпочинкових баз за різними цінами)
Все залежить який саме відпочинок вам більше до вподоби.
Про Славськ та його околиці ніц поганого але і ніц хорошого сказати не можу - мені особисто там нудно і занадто людно. Якщо все ж вирішете там, то радила б не саме Славське, а село Волосянка (трошка далі, але набагато затишніше та дешевше) - відпочинок для тих хто любить ходити по гриби та ягоди.(там відпочивали мої батьки минулого року - залишились задоволеними).

rododendronia
28.05.2010, 12:24
мені особисто там нудно і занадто людно Можу порадити базу де не людно. Але дійсно трошки нудно!

Velana
28.05.2010, 13:53
А я не люблю Шацьк. Один раз була, більше не хочу
ну чому відразу так категорично? я Шацьк обожнюю! кожного літа напротязі багатьох років ми туди їздимо відпочивати.
зате ціна - майже Крим
ціни... дійсно, попіднімали з порівняно з минулими роками, але де зараз "дешево" відпочивати? :confused: якщо машиною - то пиво, і до пива, харчі везуться з собою, гроші-хіба на розваги.
бо я не уявляю як можна жити в доміках без умов, кабінки на території,митись з пляшки або ще гірше- в озері
будиночки там є з умовами і без, то на вибір, кабінки - залежно де і на якій території, митись з пляшки :eek: - є літні душові кабінки, або в будиночках. взагалі в Шацьку треба знати куди саме їхати, бо він "поділений" на частини. як і всюди там є гірші умови, а є кращі :)

сніжна
28.05.2010, 14:04
координати баз або квартири в Симеїз
тут елементарно знаходите житло: приїжджаєте маршруткою до кінцевої "Автовокзал" і там вас уже чекають купа пропозицій: є що подивитися і вибрати. По нету бронювати виходить дорожче, та й "кота в мішку" можна вибрати.Обожнюю Симеїз і Новий Свет! Ціни у них- приблизно однакові.Лише Симеїз розрахований більш на молоду тусовку- там повно молоді зі всього СНД, це відомий цент "секс-меншин". Новий Світ- на тихіший сімейний відпочинок.

Gajka
28.05.2010, 14:11
Хочемо з чоловіком удвох в Крим машиною їхати цього літа. Дівчатка порадьте щось. Куди краще. Чи може варто не на одному місці засиджуватися, бо знаю, що в Криму багато на що варто подивитися. Хто був і може щось сказати.
Або якесь житло, щоб не дуже дорого. Бажано 1-кімнатну квартиру (хотілося б їсти самій готовити). Або якусь базу. Щоб були умови і близько до моря. Може бути тихеньке місце без розваг і купи відпочивальників. Хочеться просто полежати на пляжі ну і подивитися визначні місця.

Надя К.
28.05.2010, 14:52
Ми їздили в Коктебель. Де тільки не були, але там для нас найкраще. Море дуже чисте, пляжі не заповнені, багато розважальних закладів. А з житлом там проблем немає. Там житло здається в кожному часному секторі і практично у всіх є доступ до кухні.
З Коктебелю ходять екскурсійні маршрути в різні напрями Криму і ще дуже цікаві морські екскурсії через Новий Світ.

Gajka
28.05.2010, 15:07
А з житлом там проблем немає. Там житло здається в кожному часному секторі і практично у всіх є доступ до кухні.
То щось порадьте конкретне, або якусь ссилку дайте, щоб поняття в ціні мати.

rododendronia
28.05.2010, 15:27
Куди б Ви радили поїхати в Крим?
Може у когось якісь координати.
І куди б Ви не радили їхати =))

Vitaminka
28.05.2010, 16:01
Куди б Ви радили поїхати в Крим?
Може у когось якісь координати.
І куди б Ви не радили їхати =)

і в мене таке запитання
порадьте таке місце/пляж..., щоб з дитиною відпочити
їдемо машиною

Oduvashka
28.05.2010, 16:05
раніше ми їздили в Учкуєвку , то під Севастополем, але тоді малого не було. Тепер думаю про Євпаторію, думаю що там дитині непогано буде. а якщо в самому місті, то і батькам весело)) і ще, то від Сімферу недалеко, бо я літаком хочу летіти. якщо має хтось файні адреса, то буду дуже вдячна)))

Vitaminka
28.05.2010, 16:08
Найчистіше в Криму де ми були це біля Євпаторії. с. Штормове. Вода просто як шкло прозора і пісочок, навіть дильфіни до нас припливали.
ось мама мені Штормове радить
хто там ще був з дітьми?

---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

Ми минулого року відпочивали в Штормовому, порівняли з Євпаторією - таки Штормове краще.
http://i014.radikal.ru/0906/6e/b5850a997021.jpg
Отака вода
дівчата, які там зараз умови?

ola-lyola
28.05.2010, 16:32
Хто може порадити хороший готель в Хорватії?
Плануємо їхати з дитиною, щоб були умови для дітей хороші і захід в море нормальний, а не "з понтону в обрив" :girl_crazy:

kristina
28.05.2010, 16:46
а ми все таки вирішили їхати в Египет, знаю що вже і не сезон ніби, але спокусилися на ціну за хороший готель в Хургаді. Так я вже пішла Туреччина - то вони на Египет ціни знизили ( получилось дешевше там в готелі 4*+, ніж в Туреччині в дуже слабій 4*), надіюсь що спека на мене сильно не повпливає, знайомі вернулось цього тижня- були задоволені.
Раніше ще в Египті не була.
Хто був розкажіть скільки часу їхати з Хургади до Луксора, Каіра. Бо після тих трагічних подій в Туреччині якось переглядаємо рішення чи їхати на екскурсії якщо вони аж надто далеко.

ola-lyola
28.05.2010, 16:51
скільки часу їхати з Хургади до Луксора, Каіра.
До Луксора близенько - години дві-дві з половиною. До Каїра, плато Гіз (там де піраміди) - годин з 8, виїзд здебільшого в 4 ранку, щоб на ранок приїхати.

Mazerati
28.05.2010, 16:58
скільки часу їхати з Хургади до Луксора, Каіра
Розказую: до Луксора виїжджали о 5-тій ранку. Їхати 4 години. Екскурсія просто супер! до Каїра виїжджали о першій ночі. Їхати 6 з половиною годин. в автобусі два водія. Один спить, другий їде..на мою думку, ті екскурсії цілком безпечні. на дорогах небагато машин. а від аварій ніхто не застрахований,де б ви не були. можна спокійно відпочивати в готелі, а на тебе впаде літак. Раджу не брати нічого поганого в голову і їхати, бо там супер і чудо світу варто побачити хочаб раз в житті на власні очі.
чесно кажучи, думаю, щояк туди приїдете, то під надзвичайними враженнями забудете про всякі катастрофи і т.п. Єгипет - неймовірний!

---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:56 ----------

До Луксора близенько - години дві-дві з половиною. До Каїра, плато Гіз (там де піраміди) - годин з 8, виїзд здебільшого в 4 ранку, щоб на ранок приїхати
хм.... а ви давно там були? я місяць тому...не розумію, чому в нас така розбіжність в годинах...

kristina
28.05.2010, 17:05
Ще питаннячко, і я місяць тому погодка, сильна спека чи терпима, біля води напевно нормально а от на екскурсіях цікаво.Щойно дивилась там погоду : Хургада +28 зранку +34 вдень, а от як іхній клімат,ніби ж вологість менша ?

Mazerati
28.05.2010, 17:19
Ще питаннячко, і я місяць тому погодка, сильна спека чи терпима, біля води напевно нормально а от на екскурсіях цікаво.Щойно дивилась там погоду : Хургада +28 зранку +34 вдень, а от як іхній клімат,ніби ж вологість менша ?
Мені клімат ідеально підійшов :girl_in_love: я після Єгипту аж якась "здоровіша" приїхалаю Погода була чудова. ніби жара, але не така, як в нас "невиносима". Єдине, що жарко було в Луксорі, але там тоді було +40..Одній дівчині стало погано в Карнакському храмі..мені було нормально, але всеодно мусіла постійно шукатитінь, щоб сховатись, інакше дуже сонце в голову пекло. Ну і в автобусі є кондиціонер, такщо не переживайте за екскурсії. В Каїрі там взгалі нормальна погода, навіть прохолодно..

Марточка
28.05.2010, 18:12
І ми їдемо в Єгипет.Знаю що буде жарко але дуже хочемо попасти в Єрусалим

Smorodynka
28.05.2010, 18:24
получилось дешевше там в готелі 4*+, ніж в Туреччині в дуже слабій 4*
Ви їдете в готель 4+? Якщо не секрет, то який? Бо я минулого року була в Хургаді в Grand Plaza 4+, дуже сподобалось

ola-lyola
28.05.2010, 19:09
хм.... а ви давно там були? я місяць тому...не розумію, чому в нас така розбіжність в годинах...
Я була у 2004, думаєте що з часом відстань змінилась?:girl_smile:
Ми ще чекали колону автобусів і нас супроводжувала туристична міліція.

Mazerati
28.05.2010, 19:20
нас супроводжувала туристична міліція.
Зараз не супроводжує. До речі, недавно в Єгипті відмінли надзвичайний стан, який тривав майже 30 років

ola-lyola
28.05.2010, 19:29
Зараз не супроводжує. До речі, недавно в Єгипті відмінли надзвичайний стан, який тривав майже 30 років
Коли я там була, перед нами якісь терористи викрали автобус з німцями, тому до охорони туристів відносились дуже серйозно.
До Луксора дійсно їхати довше 3-4 години (щойно перепитала), а в Каїр ми їхали все-таки 8 годин. Ще залежить від заповнення автобусу і кількості готелів, з яких забирають туристів.

Надя К.
28.05.2010, 20:30
То щось порадьте конкретне, або якусь ссилку дайте, щоб поняття в ціні мати
Ви можете скористатися пошуком в інтернеті і повністю прочитати всю інформацію про Коктебель, пра бази і про ціни. Ми відпочивали в приватному секторі. Координати я вам скинула в ПП.
Єдине можу сказати, що там є більш людні пляжі і є, так звані, дитячі( знаходяться біля дитячого санаторію). Вони спокійні і людей там мало.

Gajka
28.05.2010, 20:45
Ви можете скористатися пошуком в інтернеті
Та шукаю я от майже вже тиждень і щось ніяк на нормальне не натраплю. Минулого року були в Кароліно-Бугаз. Чи то за рік так все подорожчало, чи то Крим від Одеси настільки дорожчий.

Надя К.
28.05.2010, 20:58
Чи то за рік так все подорожчало, чи то Крим від Одеси настільки дорожчий
Можливо про Коктебель малувато інформації, бо це невеликий населений пункт.
Крим завжди від Одеси дорожчий.

mirishka
15.02.2011, 11:16
Наближається літо, залишилось тільки вього-навсього три місяці і 14 днів, і буде багато сонця, довгоочікувана відпустка і море щастя:girl_claping: !!!
Тільки як правильно спланувати свій відпочинок, так, щоб повністю розслабитись, забути про усі клопоти,проблеми, і щоб після відпустки залишились тільки приємні спогади. Куди поїхати? У багатьох туристичних фірмах вже почалось раннє бронювання літніх турів.
От я наприклад ніяк не можу оприділитись чого я хочу, чи поїхати у Чорногорію до бірюзового моря, чи у Італію до друзів, подивитись на вічний Рим, чи просто поїхати до мами, нічого не робити, тільки цілими днями спати в саду в гамаку, слухати як співають пташки і читати якусь книжку. А Ви вже оприділились як проведете свій літній відпочинок?

VERO
18.02.2011, 01:17
Визначились на 100%- збираємось в ПБ)))

levandivka
18.02.2011, 08:00
збираємось в ПБ
А на кіко "зірочок"? 3? 5?

DivineVanGate
18.02.2011, 09:14
чи у Італію до друзів, подивитись на вічний Рим

У мене такі ж плани. Минулого літа ми відвідали північну Італію (Мілан, Венеція, Верона), взимку були у Мантуї та Модені, а от Рим з однорічною дитиною не підкорили :) Дуже хочу, щоб це відбулося цього літа (аж пищу :) )

mirishka
18.02.2011, 17:39
Цікаво які цього року будуть ціни в Чорногорію, заходила на міст тур, на Болгарію раннє бронювання вже почалось, на Чорногорію цін ще нема.

hrystusja
18.02.2011, 18:04
І ми плануємо відпочити по повній наскільки це можливо) Плануємо поїхати в Шацьк, а також кілька разів в Карпати. А решту часу, на подвір"ї надуєм басейн, синочок збоку, качелька і попивати холодненький молочний коктейль:girl_tender: Одним словом дуже хочеться відпочити))):girl_wink:

mrochkizm
18.02.2011, 18:27
А Ізраїль? Чи має хто якісь враження? Безвізовий режим та наявність знайомих різко підвищили для мене авторитет цієї країни як місця літнього відпочинку:)

DivineVanGate
19.02.2011, 17:14
Безвізовий режим
Це мені теж подобається:) Але мій чоловік категорично проти: "Там стріляюють!".

Читала статтю про Ізраїль, ціни на фрукти там дуже дешеві, хоч наїстися вітамінів можна + МАУ відкрила нові авіарейси.
Але здається, що літом там дуже спекотно. Хоч це треба питати тих, хто там бував...

mysha
19.02.2011, 17:42
Читала статтю про Ізраїль, ціни на фрукти там дуже дешеві, хоч наїстися вітамінів можна + МАУ відкрила нові авіарейси.
Але здається, що літом там дуже спекотно. Хоч це треба питати тих, хто там бував...
Була в Ізраїлі у серпні - вересні. Дуже спекотно. Найкраще їхати в жовтні-листопаді.

Moonlight
19.02.2011, 17:46
у Італію
Також плануємо машинами туди. І по дорозі теж по-максимуму відвідаємо, лиш би все вдалося! На разі затримка тільки з візами і бажаючими поїхати, бо машин 2, а людей шестеро, тож треба ще когось з собою брати:girl_in_dreams:

Олюнька
19.02.2011, 19:49
Давно мрію організувати і здійснити поїздку по Україні.
Та через низький рівень обслуговування та не дуже розвинуту інфраструктуру така поїздка з дрібною дитиною була малореальна....
Діти ростуть....
Сподіваюсь, цього року щось із задуманого вдасться втілити - хоча б по центральній частині краю :girl_in_dreams:

Gajka
19.02.2011, 20:53
А Ізраїль? Чи має хто якісь враження? Безвізовий режим та наявність знайомих різко підвищили для мене авторитет цієї країни як місця літнього відпочинку
Це мені теж подобається Але мій чоловік категорично проти: "Там стріляюють!".
Ми теж туди дуже хочемо. У мене мама там уже 5 років. І нічого там не стріляють. Це залежно де. Хіба що білети дорогі, а готелі як, хто знає?

olevitska
19.02.2011, 20:53
а я планую з дітьми в Карпати...де і річка, і умови більш-менш!

Ritamadonna
24.02.2011, 16:03
я хочу в Болгарію - минулого року знайшли майже порожній дикий пляж, і проживання з харчуванням за нормальними цінами :girl_wink:

IndigoChild
24.02.2011, 16:40
а я хочу літом трохи по Європі поїздити,але ще компанії не знайшла( всі хочуть на море(

Tygryk
24.02.2011, 17:04
а я планую на море...не важливо куди - тільки щоб чисте було, щоб хвилі були і погода вдала :girl_in_dreams:

Zoryanazirka
24.02.2011, 21:14
А ми напевно так як і минулого літа - Австрія на термальне озеро + Італія ( звідти недалеко) , ну і вже незмінно 7 років підряд - NJ На океан

Neitiri
24.02.2011, 21:40
А ми напевно так як і минулого літа - Австрія на термальне озеро + Італія ( звідти недалеко) , ну і вже незмінно 7 років підряд - NJ На океанА ви з Дітками літаєте скрізь? Я просто з цікавості питаю, бо я свою, коли маленька була, то завжди залишала з бабусями...

Zoryanazirka
24.02.2011, 21:42
А як без діток, ми без них нікуди ще не їздили. Для мене то би був не відпочинок - я б без перестанку переживала б як там вони. Ну і до того ж вони в мене на ГВ

Fleshka
24.02.2011, 21:55
А в нас програма стандартна, як і минулої весни-літа: Карпати - Шацьк - озера - села - по можливості якесь море мінімальне (Болгарія альбо Азов). По можливості, бо переживаєм нелегкі часи суперкапітального ремонту, такщо можем не потянуть останнє...Виношую в голові чорновий варіант моря з друзяками і сім"єю в палаточному варіанті, причому далеко від цивілізації, в районі Багерово, то на випадок, якщо зовсім ремонт висмокче усе, але з чоловіком ще це не обговорювала. Тим більше ми обоє (а сподіваюсь троє) любимо такого плану вилазки.

mashynka
24.02.2011, 22:16
а я хочу літом трохи по Європі поїздити,але ще компанії не знайшла( всі хочуть на море(

А може краще не літом, а, наприклад, пізньою весною - ранньою осінню - на Різдво? Літом дуже важко отримувати задоволення від міст, хочеться все-таки по ближче до природи, ІМХО

А я планую народити дитинку і з дітками ціле літо провести в Карпатах :)

jozya
24.02.2011, 22:34
А ми плануєм побачити декілька українських замків, наприклад у Кам"янець-Подільському, до двох дитинчачих років Єгипет (аби там все стало спокійно) і море, море вихідних із шашликами :girl_wink:.

IndigoChild
24.02.2011, 22:35
Літом дуже важко отримувати задоволення від міст
Минулого року на початку вересня їздила, то вже було дуже холодно...і майже щодня йшов дощ, то навіть толком ніде не була((
Тому тепер хочу саме літом:girl_in_dreams:

Олюнька
25.02.2011, 09:13
А ми напевно так як і минулого літа - Австрія на термальне озеро + Італія ( звідти недалеко) , ну і вже незмінно 7 років підряд - NJ На океан
Напишіть, будь ласка, про термальне озеро в Австрії.
Дякую!

Zoryanazirka
25.02.2011, 12:58
Ми були в астрійських Альпах, містечко Клягенфурт. Це коло італійського кордону.

Fleshka
25.02.2011, 13:06
Ми були в астрійських Альпах, містечко Клягенфурт. Це коло італійського кордону.
оооо, краса неймовірна, я була там ще до народження Романа, аж слюнки течуть...

Незабудка
28.02.2011, 23:37
Планую на травень-початок червня Туреччину (курорт Фетхіє, Егейське море) або Грецію (острів Крит). Проблема трохи дивна - так складаються справи, що не маю компанії. Минулі роки їздила з найкращою подругою, а тепре в неї поважна причина - хлопець не пускає. А мій хлопець не хоче нікуди їхати у відпустку... Одне добре - мене відпускає без проблем :girl_claping:

Так от. Хочу порадитися. Хтось із вас, дівчатка, їздив сам? Не скучно було? :girl_flag_of_truce:

zlatovlaska
01.03.2011, 01:15
А як без діток, ми без них нікуди ще не їздили.
А як дітлахи дорогу переносять, переліт? Я і хочу десь з малою далі поїхати і страшно,- чужа країна. Бабусі постійно ще підливають масла, мовляв а що як мала захворіє, то ж дорога, бла-бла...
Точно поїдемо на Світязь, минулого року 5 разів там були, мала з води не вилазила, тішилась, і в Карпати хоча б на тиждень.

Zoryanazirka
01.03.2011, 09:29
Діти чудово переносять дорогу. За океан Марко вперше полетів в 5 місяців. Михасик за свій рочок вже був у Польщі, Угорщині, Австрії, Франції, США і Канаді. Пересічна бабця від такого б вже злягла б з серцем, а наша вже звикла

Vialka
01.03.2011, 12:05
я планую цього літа мандрувати Карпатами, по максимуму, і в Крим хочу, але осінню (правда поки не уявляю собі як дитина витримає добу в поїзді, а потім ще кілька годин автобусом..), ще планую на "рідні села", хоча б 2 рази поїхати, коротше плани в мене на це літо (весну і осінь) ого-го! сподіваюсь все вдасться! а починається все насправді через кілька тижнів з поїздок в ліс по березовий сік:girl_cool:

Марточка
01.03.2011, 18:41
Планую на травень-початок червня Туреччину (курорт Фетхіє, Егейське море)

А ви вже були там? Бо ми також подумуєм над Фетхіє,але ще там не були і не знаємо що до чого))))

pravovuk
01.03.2011, 18:46
(правда поки не уявляю собі як дитина витримає добу в поїзді, а потім ще кілька годин автобусом..
Ми так минулого року з маленькою їхали...Чесно кажучи, дуже важко з дітьми до 3 р. таким чином їхати.....Дитина дуже важко перенесла той переїзд....Приїхали ніякі, сутку всі троє відходили від того поїзда і автобуса:girl_sad:

Незабудка
01.03.2011, 19:08
А ви вже були там? Бо ми також подумуєм над Фетхіє,але ще там не були і не знаємо що до чого))))
Ні, я була один раз в Аланії та один раз в Мармарисі (це недалеко від Фетхіє, теж Егеське море). Що сказати? Різниця вражаюча. Краєвиди, обслуговування, публіка, розваги - у Мармарисі це все на порядок вище. Аланія, Анталія, Кемер - "російські" курорти. Мармарис, Фетхіє - "англійські, голландські". Російськомовних відпочивальників там лише 10-15%.
Ну а Фетхіє, безумовно, взагалі курорт преміум-класу. :girl_cool:

mysha
01.03.2011, 22:36
Досить з нас Туреччини (5 років підряд), цього літа плануєм відпочинок в Греції, але тільки з All-Inclusive ;)

Ritamadonna
02.03.2011, 02:30
Фетхіє - просто супер! вважається, що там найкращий в регіоні клімат - бо море і соснові ліси, так що літом не найспекотніше (порівняно).
Я була три тижні в липні - то було гаряченько, там найкраще їхати вересень-жовтень - менше народу, і нормальні умови - це місцеві друзі розповідали. А в жовтні-листопаді там на один берег зходяться черепахи відкладати яйця - і це одне з небагатьох місць у світі де таке можна побачити.
Обовязково побувайте на Оуденіз - пляжі - просто суперово!

Марточка
02.03.2011, 20:51
Я знаю,що Фетхіє-курорт преміум класу,ціни там високі.Цікавить,де саме там можна відпочити за більш-менш прийнятну ціну(готелі які) .Читала ,що Чешме ще дуже класний курорт,але там,здається,ще дорожче

Ritamadonna
02.03.2011, 22:14
Цікавить,де саме там можна відпочити за більш-менш прийнятну ціну(готелі які)
Готелі не пораджу, бо я була трохи далеко від пляжу, на приватній території - в дитячому таборі піонером. От готелі близько пляжів - шикарні у Фетіє, думаю, треба дивитися, які пропонують турфірми, бо якщо окремо замовляти готель, трансфер і т д то вийде крутовато

Viola
09.03.2011, 22:38
Ото ви апетиту нагнали! Я марила морем-2011 ще коли сідала в літак на Україну з моря-2010! Закриваю очі і чую запах моря, шум прибою крики радісних дітлахів. Думаю цього року, як і минулого полетимо в Болгарію. Ще вона нам не набридла :) Правда, цього разу, замість Сонячного берега хочу спробувати або на Золоті піски або в Єленіте. Хоча, все залежить від готелю... Пошвидше б! (в серпні аж...)

Gossip
09.03.2011, 23:44
Оооо..... я ХОЧУ літа .... плани як в Наполеона: весільна подорож+ "прогулянка" Європою+автопроїзд ненькою Україною з друзями (ночівля в наметах.. риболовля.. всяке різне...)- і то мінімум!!! для початку відкриємо сезон весняний- поїдемо з кумами та похресниками на ночівлю в гори... намети, вогонь, зорі- суцільний романтік :girl_tender::girl_wink:

Редвумен
11.03.2011, 17:51
Діти чудово переносять дорогу. За океан Марко вперше полетів в 5 місяців. Михасик за свій рочок вже був у Польщі, Угорщині, Австрії, Франції, США і Канаді.
ого! а це не шкідливо для маленької дитини стільки літати?

Rodionochka
14.03.2011, 14:53
Ось і я задумалась над літнім відпочинком... Ця зима в нас була важка: з меньшим в лікарні з обструктивним бронхітом, зараз старший теж з тією заразою. Тому літом ОБОВ"ЯЗКОВО до моря, на місяць чи більше. Але не знаю куди податись з такими дітками, щоб меньший нормально це переніс, та і чоловік навряд чи зможе місяць з нами відпочивати, тому на допомогу буде бабця. Може хтось так відпочивав-оздоровлювався? Порадьте, зорієнтуйте, будь-ласка!!!

zlatovlaska
14.03.2011, 15:03
з обструктивним бронхітом
З цим Вам краще не на море, а в с.Солотвино , це Тячівський р-н, на солене озеро поїхати. Солене воно тому що колись на місці озера була шахта де видобували сіль, та її вже давно затопило і як результат- озеро. Зараз там ніби непогані умови для відпочинку облаштували. Якщо скажімо біля самого озера не буде місця поселитись, можна винайняти квартиру. Навколо ліси соснові і листяні, дуже гарно. До того ж це значно ближче ніж їхати на море.
Ми цього літа збираємось туди поїхати, хоча б на тиждень. Колись щороку на місяць їздили туди.

ckorpionsha
14.03.2011, 15:46
Плани??? Плануй не плануй...а інколи безтолку. 1) Похудати, 2) дитину в садок віддати. А там побачим. І тільки не в Крим, нащастя чоловік не планує кримську поїздку)

Arctica
14.03.2011, 15:48
Цього року на море не попадемо, але дуже хочу синочка повезти на відпочинок в Карпати, я собі намріяла гарний краєвид біля котеджу, навкруги/поблизу обов"язково сосновий ліс (щоб оздоровити дитину), можна і річечку недалечко, але обов"язково сосновий ліс. Шукаю різні варіанти але можливо хтось підкаже щось цікаве, буду вдячна:girl_claping:.

Tanyunya
14.03.2011, 16:15
Похудати
Мені почулось???

Fechka
14.03.2011, 16:21
на море не попадемо
Моя Златка вже другу годину ходить в купальнику (вдягла поверх колготок).Готується на море.. проте гадаю воно таки цього року ,навряд нам "засвітить".. Проте я так хочу!!!:girl_cray:

DivineVanGate
14.03.2011, 17:14
з обструктивним бронхітом

З цим Вам краще не на море, а в с.Солотвино

Оце дійсно краще. Я б теж хотіла туди з'їздити. Були там у 2006р., нам дуже сподобалося, спускалися в лікарню під землю, в шахту.
Колись щороку на місяць їздили туди

Щоб оздоровитися нам казали мінімум 21 день, але на тиждень вже краще, ніж взагалі не бути.

ckorpionsha
14.03.2011, 17:20
Мені почулось???
нє, Тань. Ми просто давно не бачились з тобою)))))

solomka
14.03.2011, 17:51
Я дуже хочу поїхати з дітьми цього року на море, але незнаю чи получиться. Минулого року ми не їздили і діти взимку частенько хворіли, на відміну від позаминулого року - тоді ми були на морі і вони цілу зиму не хворіли. Але плануємо з'їздити декілька разів в Карпати і в Шацьк.
Похудати
ну і це також входить в мої плани, але весною.

zlatovlaska
14.03.2011, 20:00
нам казали мінімум 21 день
На озеро на 21 день чи в шахту 21 спуск?

Ніколь
14.03.2011, 21:49
І тільки не в Крим, нащастя чоловік не планує кримську поїздку)
А чому так категорично?
Минулого року ми відпочивали у миколаївській області, на цей рік море буде також однозначно, лише тепер вибираю де саме море буде. Заграниці напевно відпадають бо в чоловіка паспорт закінчується в травні, а мій на дівоче призвище, а мала взагалі ніде не вписана, і короче з тою паспортною волокітою ми певно то залишим на потім.
На цей рік думала в Затоку, потім передумали і шукаю де б то відпочити на західному узбережжі Криму. ЮБК відпадає одразу. Ще пошукаю на Східному узбережжі. Але в мене пошуки ускладнені тим що ціна криму має в загальному вийти меньша ніж ціна заграниці, але при цьому це має бути максимум в 200 метрах від моря, зі всіма вигодами, місце під авто, достатня інфраструктура і т.д.

DivineVanGate
14.03.2011, 21:55
Гід ,яка проводила нам екскурсію ,говорила, що 21 день слід проводити саме у соляній шахті (особливо при алергії чи астмі), тут випадково в гуглі натрапила на сумну інформацію http://galinfo.com.ua/news/79208.html

Але саме купання в соляних озерах теж дає свій ефект + обтирання різними грязями. В Солотвино едут лечиться от астмы, туберкулеза, аллергии и различных заболеваний дыхательных путей. А вода и грязи солотвинских соленых озер полезны для кожи не меньше, чем грязи Мертвого моря, к тому же помогают при заболеваниях опорно-двигательного аппарата, переломах, радикулите, псориазе и прочих.

МИ тоді відпочивали на базі, то на той час було досить дорого, кажуть у приватному секторі дешевше, але реальної ситуації не знаю.

сніжна
14.03.2011, 21:56
Може хтось так відпочивав-оздоровлювався?
у моєї коліжанки дві доні страшенні алергики. Їм було рекоментовано щороку на місяць виїжджати на ЮБК. Вона так і робила три роки підряд- на місяць знімала квартиру в р-ні Місхору напару ще з однією родичкою із дитиною. Казала, правда, що з того часу вже має сама "алергію" на такий "відпочинок", бо таким він справді не є з трьома маленькими дітьми. Але дитячі алергічні прояви це дуже "пом якшувало".

rododendronia
14.03.2011, 22:37
А я минулого року їздила в Гурзуф , враження найкращі, а цього року вирішили з подружкою в інший край Криму ............ в Судак. Сподіваюсь враження також будуть хороші. Можливо маєте контакти в приватний сектор поділіться будь ласка.

Ljus6ka
14.03.2011, 23:35
Допис від ododendronia
в Судак. Сподіваюсь враження також будуть хороші.
Я в Судак закохалася, дуже мені там сподобалося. Якщо ви на машині тоді супер, бо тоді є можливість їздити на інший пляж не такий людний.
А ми однозначно поїдемо на море, ми з малою від року їздимо, але куди оце питання. Думаю про відпочинок в Туреччині, але у мене аерофобія не можу ніяк себе побороти. Швидше за все поїдемо в Крим, і в Карпати.

Ніколь
14.03.2011, 23:54
Якщо ви на машині тоді супер, бо тоді є можливість їздити на інший пляж не такий людний
а хіба це відпочинок так їздити?
Коли ми з чоловіком їздили в крим ще без дитини - то до пляжу треба було йти добрих хвилин 10 у швидкому темпі, то в першу нашу поїздку ми ще ходили, а в другий раз походили 7 днів і поїхали додому, надто нас діставала така дорога, особливо коли йшли розморені сонцем з пляжу. Хоча машина була під вікнами, але ставити машину за пляжем, ще потім переживати як там вона - бо ж там невідомо які люди ходять. А машину хтось навіть штовхне - вона вже верещить, а щоразу бігати дивитись що там з нею - також не фонтан. Купатись разом не підеш бо хтось мусить стерегти ключі від машини, ну і ще є певні нюанси...

Минулорічна вимога чоловіка була - що завгодно аби пристойно і до пляжу рукою подати - в результаті в 50 метрах від вікон нашого номеру плескалась водичка.
Цього року шукаю якщо не 50 метрів то не більше 200.

Vittoriya
14.03.2011, 23:58
хіба це відпочинок так їздити?
то звичайно так, але тоді краще їхати не в місто, таке як Судак, а десь, де менше людей. Я була в Судаку і згадую ті міські пляжі з жахом....Брудні, людей стільки, що всі на купу... В результаті ми їздили автобусом в Новий Світ і там ще йшли довго пішки на царський пляж. Але там такі краєвиди, що йти було не важко ;)

Ніколь
15.03.2011, 00:04
Я була в Судаку і згадую ті міські пляжі з жахом....
Я там не була, верніше була але в дитинстві, а в дорослому віці чогось ми обминаємо місця збіговиськ туристів і відпочиваючих. Певно тому що їдемо відпочивати а не тусуватись.
Ну і читаючи відгуки про бруд, про те що на пляжі яблоку нема де впасти, вкотре впевнююсь що недаревно ми туди не їздимо.

Незабудка
15.03.2011, 00:16
Під час минулорічного відпочинку з подругою в Криму (Алушта), ми теж їздили-ходили на віддалений пляж. Жили в готелі, до моря - 7 хв. Але ті центральні пляжі завжди забиті.. Тож ми щодня ходили 30 хв. в "профессорский уголок". Дорога пролягала по набережній. Постійно купували фрукти-морозиво-поп-корн-шашлички з мідій, рапанів.. Назад вже їхали електромобілями, зморені сонцем.
В принципі, відпочинок був чудовим. Готель, в якому ми жили - на вищому рівні, хоч і недорогий (хто збирається саме в Алушту, можу порекомендувати). Та вдруге я в Крим, мабуть, не поїду. Ну, принаймні не тим жахливим поїздом-душогубкою.

Ljus6ka
15.03.2011, 00:24
Допис від Ніколь
Ну і читаючи відгуки про бруд, про те що на пляжі яблоку нема де впасти, вкотре впевнююсь що недаревно ми туди не їздимо.
Власне через те, що місце на пляжі треба займати з самого ранечку, тому й говорю , що на машині супер. Ми жили на одній території з людьми то вони десь там їздили і казали , що там чистенько і спокійно , а ми приходили і місце ще годину вдоль берега шукали. Звичайно, що з дитиною я б в такі міста не їхала, бо то направду для тих хто хоче "двіжувати".
Допис від Vittoriya
Я була в Судаку і згадую ті міські пляжі з жахом....Брудні, людей стільки, що всі на купу..
Повністю згідна , людей тьма, і бруд є, але ж яка там краса.
Допис від Vittoriya
В результаті ми їздили автобусом в Новий Світ і там ще йшли довго пішки на царський пляж. Але там такі краєвиди, що йти було не важко
А тут ще гарніше. Але ця серпантинова дорога не для слабонєрвних .

Gajka
15.03.2011, 00:26
Я хочу в Крим цього літа, ще там не була, але плануємо машиною, як і два роки тому в Одесу.
Може хтось може щось порадити для проживання, не дуже дороге і пристойне.

Ніколь
15.03.2011, 00:41
Може хтось може щось порадити для проживання, не дуже дороге і пристойне.
якщо вас не смущає йти пішки 10 хвилин до моря, якщо влавштує 1 санвузол на декілька кімнат, номери без балконів, зато охороняєма територія, є місце під авто, ціни +/- 20 у.е. з людини і це вже з харчуванням смачним і домашнім ( подивилась на їх сайті - вже є номера з вигодами 200 грн/люд), то можу дати контакти. Ми там відпочивали два літа підряд, в цілому були дуже задоволені. мова йде про Миколаєвку, західний крим.

Gajka
15.03.2011, 00:49
якщо вас не смущає
Смущає! Ще й як.
Я хочу однокімнатну картиру і може бути 10хв пішки до моря. І харчування їхнього не хочу.

ckorpionsha
15.03.2011, 00:52
А чому так категорично?
Не знаю, чи буду мати бажання ще туди поїхати, але та жара кримська мене добила остаточно, (хоч я теплолюбива) коли ми були останній раз з малим як йому було 4 місяці. Пече, 40 в 8 ранку, з дитиною ніде не вийдеш. Тіки зрання і з 7 вечора. Самим виходити вдавалось години на півтори-дві, більше не виходило, циця була. З нами свекруха була. То вдень я сиділа в квартирі, а муж з свекрухою подорожували. Та й я трохи Криму набачилась:Феодосія, Гурфуз, Партеніт,Судак, Ялта, Алушта, Алупка, Коктебель, не говорячи про всі екскурсії у всі можливі місця включаючи Ай-Петрі і нічну дискотеку у відкритому морі. Молодість була цікава, а в Крим вже не тягне.

Ніколь
15.03.2011, 00:52
Смущає! Ще й як.
тоді треба певно огласіть весь спісок побажань, щоб точніше вам могли підказати можливі варіанти )))

ckorpionsha
15.03.2011, 00:55
Я хочу однокімнатну картиру і може бути 10хв пішки до моря.
Ми останні два роки відпочивали в новобудові в Алушті, в однокімнатній. Там шик і блєск, червона ванна кімната і всі блага. До моря правда маршруткою їздила, але можна і пішки (трохи тре йти). Платили 300 грн за добу. Єдиний мінус, що будинок на висоті стоїть, над тобою пряме сонце, в хаті ташкент жара, а біля дитини кондиціонер дуже не включиш. А от як малого ще не було то супер на тій квартирі

Gajka
15.03.2011, 00:58
тоді треба певно огласіть весь спісок побажань, щоб точніше вам могли підказати можливі варіанти )))

Ми останні два роки відпочивали в новобудові в Алушті, в однокімнатній. Там шик і блєск, червона ванна кімната і всі блага. До моря правда маршруткою їздила, але можна і пішки (трохи тре йти). Платили 300 грн за добу.

Приблизно такий, тільки може бути менше шику і дешевше.

ckorpionsha
15.03.2011, 01:00
ільки може бути менше шику і дешевше.
там ціни залежать від місяця поїздки. Найдешевше починається з вересня, бо у них 28 серпня закриття сезону

Gajka
15.03.2011, 01:05
там ціни залежать від місяця поїздки. Найдешевше починається з вересня, бо у них 28 серпня закриття сезону
Та справа в тому, що нам виходить кінець липня - початок серпня, якраз коли сам пік!

Gala
15.03.2011, 08:00
А я думаю знову в Крим на Південний берег...Але хочемо не пізніше червня,щоб ще жари такої не було,людей,і дешевше.Того року пропустили моря,то дітки часто хворіли,а мені головне їх оздоровити. Потрібно саме там де гори,море,природа.Комфорт на 2 плані.Їсти теж хочу готувати сама з чоловіком -діти дуже розбірливі в їжі. Думаєм їхати машиною ,як позаминулий рік.

Kasia
15.03.2011, 08:02
так. тема для ПЛАНІВ.для контактів і умов була інша тема.

Rodionochka
19.03.2011, 15:11
Відносно відпочинку в Солотвино. Щось таке чула, що там затоплюються ті шахти. А як там виглядає той відпочинок-оздоровлення? Треба в ту шахту ходити? Чи достатньо дихати тим повітрям біля озера? Нам лікарі казали, що наш відпочинок менше 21 дня є шкідливим, тому й плануємо на місяць.
Може хтось порадить літній відпочинок біля моря з наступними умовами:
1. До моря метрів 200 максимум (в ідеалі біля самого моря)
2. Готувати їсти самому
3. Хороший великий пляж без тисняви
4. і найголовніше чисте морське повітря
5. Не дуже дорого, щоб можна було собі дозволити там місяць посидіти великою сім"єю (на допомогу мені буде ще мама та, можливо, свекруха, відпочинок ще той, але на що не підеш заради дитячого оздоровлення ((()
6. Наявність дискотек тощо не обов"язкова )))
7. Нормальні житлові умови

З власного досвіду можу порадити відпочинок біля Судака в Сонячній Долині або на Меганомі. Правда, є нюанси - далеко до моря, зате пляжі - хороші, особливо в Сонячній долині. Туди краще на власному авто.

rododendronia
28.03.2011, 11:56
Вагаємось між Судаком і Сімеїзом . Може там відпочивали напишіть враження :girl_blush2:і контакти !:connie_pull-pigtail

Chis
28.03.2011, 11:59
В мене планів як у Наполлеона ))). Хочу на Закарпаття, Шацьк. Ще би дуже хотілось на море, але не цього літа нам тільки 11 місяців. З старшою донечкою ми полетіли в 3 рочки. Чоловік хоче в Угорщину, кожний день мені показує яка там краса, мене правда страхи збирають через дорогу.

mirishka
28.03.2011, 12:07
Вагаємось між Судаком
А Ви минулого літа в Судак не їздили? Пам'ятаю також розпитувались.

Shatenka
28.03.2011, 12:38
Може хтось порадить літній відпочинок біля моря з наступними умовами:
Можу вам запропонувати Курортне, Одеська обл.,Білгород-Дністровський район(близько 100 км від Одеси) До моря близько, пляж чистий, людей небагато, водичка чистенька. Ми були 2 рази на базі "Маяк",нам сподобалося! Хоча можна винаймати кімнату чи будинок десь інше, там на кожному кроці здають помешкання.

rododendronia
28.03.2011, 12:48
А Ви минулого літа в Судак не їздили?
ні в Гурзуф, яка ж там краса :girl_claping: але не хочемо 2 рази в одне місце !

Gajka
28.03.2011, 12:57
ні в Гурзуф, яка ж там краса
Поділіться усім чим можете, ми теж туди хочемо!

Heureuse
28.03.2011, 13:43
Може там відпочивали напишіть враження
Ми були в Судаку два рази. Загалом враження позитивні- пейзажі чаруючі, водичка чистенька…
але є свої нюанси..наприклад, купа народу в липні-то просто жах..на головному пісковому пляжі місця не було ніколи, в результаті ми майже завжди ходили на інший, з галькою..але там спокійно і вода просто бірюзова…
в серпні часто бувають дощі, тому власне розпал сезону припадає на липень…
якщо маєте якісь питання, пишіть в пп)
Додам кілька фото для наочності:girl_cool:
http://s016.radikal.ru/i337/1103/df/143e88727967.jpg http://i035.radikal.ru/1103/70/3936b6a1bd40.jpg http://s002.radikal.ru/i200/1103/c0/39a1700cd870.jpg http://s60.radikal.ru/i168/1103/31/bfa71e630177.jpg http://s001.radikal.ru/i194/1103/94/ee0bd82e1166.jpg

rododendronia
28.03.2011, 13:49
Поділіться усім чим можете
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=784216#post784216 ось тут трішки описано. Якщо ще щось цікавить , питайте :girl_yes2:

Skaliaria
30.03.2011, 17:33
Дівчаточка! Підкажіть будь-ласка, коли в Карпатах цвітуть крокуси і куди найкраще їхати, щоб побачити цю красу? Так хочу в Карпати, весною, щоб цвіли квіточки...
Дякую заздалегіть :)

kolobok
05.05.2011, 01:24
В силу різних обставин, ми все більше схиляємось до відпочинку в Криму (Гурзуф). По датах виходить нам друга половина серпня. 4 роки не була в Криму, цікаво, чи щось змінилось там :girl_in_dreams:

syavych
12.05.2011, 15:10
Може когось зацікавить :)
Є путівка в Болгарію на 2 дор.+дитина (3-12 років), 14 ночей, виїзд 18 червня. Золоті піски, готель PrimaSol Sunlight Resorts Excelsior 3+* (http://www.tophotels.ru/main/hotel/al8557/) (файний :), №7 в рейтингу готелей Золотих пісків).
Ціна 1030Є, куди входить All incl. + туди-назад автобусом + страхівка + тур.збір + візи (2 по 35Є). Для тих, хто їздить сам - можливий варіант тільки готелю - 749Є.

П.С. Такої ціни більше ніде не знайдете :), бо раннє бронювання вже закінчилось, та й готель цей забитий до середини липня.
П.П.С. Якщо цікавить - пишіть ПП.

Almariel
12.05.2011, 19:52
Дівчата, порадьте. ніколи не була у Карпатах, а цього літа хочемо хоча б на тиждень з чоловіком поїхати. десь у горах, далеко від цивілізації, зняти будиночок (чи щось таке) і забути про навколишній світ!!!!!!! може хтось має знайомих, або сам так відпочивав? скеруйте, будь ласка, у правильне русло: де і як це знайти?

Kofein
12.05.2011, 20:02
Планую, як завжди, в Вінницьку область їхати, в мене там село. Природа надзвичайно гарна: річка, скелясті береги, сосновий ліс + володіння графа Потоцьокого (а він обирав найкрасивіші місця України) і згорівший млин в стилі ренесанс:girl_in_dreams: Дуже люблю ці місця:girl_in_love:
Також думаю поїхати в на море, в Крим. Куди саме ще не знаю. Минулого року була в Орджонікідзе, сподобалось. Може й цього року туди поїду...

zlatovlaska
20.05.2011, 10:54
Шукала і не знайшла, може сліпкувата...:girl_crazy:
Чи їздили з дітьми до 3 років закордон на моря? Як дітки переліт переносять, окліматизацію?
Мала часто хворіє, тому зараз суперечка куди їхати. Розумію, закордоном кращі умови.....ла-ла-ла, але страх перемагає.
Пишуть дівчата , що в Судаку і Гурзуфі непогано. Відпочивали там в приватному секторі всі, чи хтось їхав по путівці?
Їхати будемо машиною, якщо поїдемо. Чи можна вкластись в 4-5тис грн, з гарними умовами, двоє дорослих і дитина?

Siania
20.05.2011, 11:04
Я планую знову їхати в Доломіти. Точніше їду до сестри зі швагром в Тревізо, а звідти вже будем кататись по морях-горах:girl_curtsey:
В вівторок їду в Київ, здавати документи в посольство. Сподіваюсь що все вийде:girl_tender:
Не можу дочекатись, від спогадів аж адреналін підіймається:girl_cool:

syavych
20.05.2011, 11:57
може сліпкувата...
може-може... :mocking:
Чи їздили з дітьми до 3 років закордон на моря?
В 2 роки були в Криму, в 3 роки літали в Туреччину. А от про подорожі закордон з дитиною до 3-х багато мабуть розповість Зоряназірка, нє?
Як дітки переліт переносять, окліматизацію?
Переліт краще переносять, ніж дорослі :) Акліматизація - залежить від дитини. Ми по дорозі в Крим в потягу простудились - пів відпочинку лікувались (на ЮБК якраз для цього всі умови :) ); в Туреччині акліматизації не було взагалі.

zlatovlaska
20.05.2011, 12:26
багато мабуть розповість Зоряназірка
О, таку екстремалку ще пошукати. Дітки в неї з народження літають і подорожують:girl_cool:

barsiko
20.05.2011, 12:44
Дівчатка, хто відпочивав в Болгарії самостійно, без послуг турфірми, як знайшли житло, поділіться досвідом, будь-ласка.

Kasia
20.05.2011, 12:54
я. походити треба, таблички на будинках почитати. на краній випадок - в Поморії, накприклад, є агенції. кажеш - що хочеш -тебе ведуть і показують.

Gajka
20.05.2011, 13:09
Чи можна вкластись в 4-5тис грн, з гарними умовами, двоє дорослих і дитина?
Чесно кажучи дуже і дуже сумніваюся. Гарні умови коштуватимть Вам мінімум 300грн за добу (якщо на двох-троьох таке за таку ціну знайдете). Хоча б 7 днів це вже 2100. Плюс харчування, розваги і все-таке. Дорогу я думаю Ви в цю суму вже не включали.
Ми теж плануємо в Крим, але тижні на два. Треба тільки 2000-2500 на бензин. Ще житло, харчування і все-решта. Я от думаю чи ми в 10 вкладемся. І нас тільки двоє.

Тетянка
20.05.2011, 14:18
як знайшли житло
ми їхали через агенцію, але абсолютно легко можна було знайти житло й так - на багатьох будинках були оголошення, що здаються кімнати/апартаменти. Ну й плюс на крайній випадок - агенції місцеві, але ви без проблем й без них легко знайдете.

Yoda
20.05.2011, 14:43
Чи їздили з дітьми до 3 років закордон на моря? Як дітки переліт переносять, окліматизацію?

Моїй доці зараз рік, то їй однаково де по мені пригати чи в літаку чи в машині. Ми зараз на морі, переліт перенесла так - годину пригала то по мені то по чоловіку, решту проспала. Акліматизація - до сьогодні все було добре, а зараз соплі трохи є, але я думаю, що то вона вчора в басейні забагато сиділа. І зуб майже прорізався, то теж може впливати на соплі.

arushka
20.05.2011, 14:45
ишуть дівчата , що в Судаку і Гурзуфі непогано. Відпочивали там в приватному секторі всі, чи хтось їхав по путівці?
Ми їздили в Гурзуф, у приватний сектор. Отже, окрема однокімнатна квартира з кондиціонером обійшлась у 3000 грн/ 10 днів. На харчування і захцянки ми спланували витрачати 200 грн. на день. Враховуючи, що готували самі, то в перший день витратилось більше (на стратегічні запаси), а в інші дні - значно менше, бо тільки докупляли овочі-фрукти . На зекономлену різницю з"їздили в ботанічний сад, Партеніт, Ялту, Воронцовський замок (якщо їхати маршруткою самим, а не купувати екскурсії на пляжі можна серйозно зекономити).
Повечеряти в ресторані по фінансах вийшло тільки один раз.
+ дорога (їхали потягом, 2 дорослих і дитина), ціну на квитки мені геть відшибло, але в середньому 180 грн за квиток.
Це був перший раз, коли ми відпочивали не по путівці і дуже бюджетно, але обділеними себе не відчули.

Trumbumbulja
20.05.2011, 14:53
Ми минулого року відпочивали в Херсонській області в пансіонаті "Уютный уголок". Дуже сподобалось. То приватний сектор, не на самому березі моря (йти хвилин 7-10), номери затишні, чисті, господарі дуже класні, кухня смачна. Відпочили неймовірно гарно, цього року тільки туди хочу.

l_treasure
20.05.2011, 20:47
Дівчатка, хто відпочивав в Болгарії самостійно, без послуг турфірми, як знайшли житло
Є. Їдем в к. червня. Житло знайшли-зарезервували через нет. По грошах виходить дешевше, чим в Крим. А що туди, що туди- 1000 км

sunday
20.05.2011, 21:07
збираємось їхати в Міжводне,може хтось там відочивав? які відгуки?

Bogdanka
20.05.2011, 21:57
їдемо 26 червня в Приморськ, Азовське море
квитку туди всже купили
їхати потрібно до Мелітополя або до Бердянську. Ми взяли квитки на Симф-й поїзд до Мелітополя, по карті виглядає ближче до Приморську з Мелітополя.
ніц не чекаю від відпочинку надзвичайного, бо його мета - оздоровлення Софії, а нам Софин лікуючий лікар (та й не він один) рекомендував лиман азовського моря, для захворювань верхніх дихальних шляхів і атопіків дуже рекомендовано (тобто нам)
Знайшли ось таке житло (http://primorsk-more.com.ua/hotel_tihiydomik)
400 грн з нас всіх з трьохразовим харчуванням
Їдемо на 2 тижні
сподіваюсь моїй дитині поможе
минулого року ефект від Криму був, до грудня не хворіли, сподіваюсь цього року азовське нас не підведе
З екскурсій планую, якщо все буде добре, відвідати Асканію нову (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8F-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%28%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0% BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%29), кажуть краса неймовірна. Не буду ніц казати, бо я не була ніколи і не знаю.
також збираємось на тиждень-днів 10 в серпні в Закарпаття. Або район Виноградово, де вже були 2 роки тому, або район Сваляви. Не знаю, як там зараз в тих селах, де соляні шахти, ходить слух, що були якісь овали і наче людей відселяли... ніц не знайшла чи це правда. Якщо хтось щось знає, напишіть, буду вдячна.

zabawa
20.05.2011, 22:56
відвідати Асканію нову, кажуть краса неймовірна.
Були там 2р.тому, сподобалося. А перед заповідником пропонують погуляти дендрологічним парком, де величезна територія, повітря чисте, загалом класно!!!

---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

Ми їздили в Гурзуф, у приватний сектор. Отже, окрема однокімнатна квартира з кондиціонером обійшлась у 3000 грн/ 10 днів.
Ой, дайте, будь-ласка координати (якщо можна) - може в пп. І скільки людей може бути там? 4 поміститься? 2+2дітей?
І коли ви відпочивали, цікаво?

Olka Sherolka
20.05.2011, 23:00
Не знаю, як там зараз в тих селах, де соляні шахти, ходить слух, що були якісь овали і наче людей відселяли... ніц не знайшла чи це правда. Якщо хтось щось знає, напишіть, буду вдячна.
- якщо маєте на увазі Солотвино - так, шахта обвалилася ще раніше, минулого року восени були там - біля того кратера можна кіно знімати про кінць світу! і той обвал розширюється бо ніхто ніц не робить щоб це зупинити ( правда не уявляю як це вже можна зупинити :( ) щодо відселення - не знаю, але взагалі від обвалу до помешкань далеко, ближче лише кілька відпочинкових баз. Чула що одразу після обвалу припинили лікування в шахтах, як тепер - поки не чула.

сніжна
21.05.2011, 14:52
залежно чого ви чекаєте від умов, як довго може йти до моря, як хочете харчуватися, чи плануєте якісь розваги... і т.п. У Великій Ялті( Гурзуф- Симеїз) однокімнатну квартиру можна зняти від 40 у.о.- і до... За 40 у.о. - це може бути квартира з гарними умовами, але до моря треба буде трішки йти ( хвилин 10-15 униз і вдвічі довше назад). Враховуючи те, що на пляжі місце треба "забивати" дуже раненько, розраховуйте як рано зможете з дитиною вставати. Розраховуйте іна час. який дитина зможе йти від моря догори ( на березі моря знаходяться лише дорогі елінги та котеджі в обмеженій кількості. А житловий фонд у цій місцині практично увесь знаходиться нагорі). Ціни на базарах та магазинах - наші львіські + 15-20%. Харчуваня у пристойних кав ярнях набагато дорожче ніж у Львові. Квитки до екскурсійних місць щороку зростають у ціні.Реально, якщо ви їдете відпочивати власне з дитиною, то на хороші умови та пристойне харчування+ екскурсії ( самостійні, не організовані) у Великій Ялті на два тижні треба розраховувати на еквівалент 1000 у.о. Але, знову- таки: у кожного свої потреби і вимоги.Тобто на вказану ціну у нашому випадку входило: квартира з хорошими умовами у житловому будинку по першій лінії від моря ( а це - приблизно 7 хв. до моря вниз), сніданки- обіди готували самі, вечеряли - у певних улюблених та перевірених кав ярнях, де ціни були не з найдорожчих, приблизно удвічі дорожчі львіських)+ поїздки по улюблених місцях ( самостійно, без організації)

kati
21.05.2011, 16:23
ой плани,плани...стільки всього планую, а що з того всього вийде наразі і незнаю.
1. Відправити в першій половині літа на море батьків з Сашою.(зараз займаюсь тим питанням якраз) дуже хотілось би літаком...але певне не вийде, бо дорога до києва то вже пів дороги до моря:)
2. Планую на гарну базу в Карпати в другій половині липня, на тиждень десь...зібрати компанію з мам/дітей і троха відпочити від міста.
3.В кінці липня маєм весілля в двоюрід. брата в Хмельницькій обл., хотілось би попасти, а заодно по дорозі зупинитись на пару днів в родичів в кам. подільську- там так гарно:),дуже давно вже там не була.Але незнаю як то організувати з меньшиньким.
4. Ну і в кінці серпня- поч. вересня хочу на мореееее:girl_cray::girl_cray:, але знову ж таки то все буде видно по малечі
5. ну і в чоловіка в планах( не в мене:girl_cool:) заманити нас на тернопільщину, показати правнука дідові.
Не хочу, складаю плани якби відмазатись:)

Usmishka
21.05.2011, 19:04
2. Планую на гарну базу в Карпати в другій половині липня, на тиждень десь...зібрати компанію з мам/дітей і троха відпочити від міста.

4. Ну і в кінці серпня- поч. вересня хочу на мореееее
Підписуюсь під кожним словом, море чоловік обіцяють, а це вже плюс, а все решта-хіба сама собі організую)

Ljus6ka
21.05.2011, 21:15
Допис від barsiko
Дівчатка, хто відпочивав в Болгарії самостійно, без послуг турфірми, як знайшли житло, поділіться досвідом, будь-ласка.
В мене сусіди другий рік підряд відпочивають в Болгарії в м. Обзор то минулого року в серпні знайшли житло без проблем по 7 € з людини, за дитину в них не брали. Ну звичайно що годину-дві , а може три на це треба потратити. Відпочинком дуже задоволені в серпні все вже з фруктів є і дуже смачне і ціни не дорогі. Харчувалися в кафе кажуть , що ціни Львівські.

Допис від zlatovlaska
Ми минулого року в Затоці вклалися в 4 тис.
То думаю, що 5 для Криму тим більше для міста замало, а от для селища невеличкого біля міста може цілком вистарчити. Хоча вже як писали, якщо близько до моря то ціни високі, а якщо треба чимчикати і умови середні то мож знайти.

Gentle
22.05.2011, 00:13
Асканію нову, кажуть краса неймовірна. Не буду ніц казати, бо я не була ніколи і не знаю.
Якщо Ви з дитиною, то, може, і буде цікаво. Я була рік тому, мені не дуже сподобалося. Ще флора - так, дуже гарні деревця, кущики, квіточки. А тваринки.. Не знаю, мені їх так шкода... Для себе вирішила, що більше по таких місцях ходити не буду. Якісь ті тварини печальні. Але я загалом не кохаюся в зоопарках і т п, тому комусь іншому може дуже навіть сподобатися.

Bogdanka
22.05.2011, 08:55
я загалом не кохаюся в зоопарках
теж
як і в цирку
але ми дійсно
з дитиною
і так хоч якось урізноманітним і собі і їй відпочинок;)

Mazerati
22.05.2011, 09:11
А ми збираємось в Чорногрію :girl_in_love: Дівчата, хто вже там був, як там з цінами на одяг/сувеніри?

olja_zaj
22.05.2011, 18:04
Дівчата хтось відпочивав в Кирилівці ( Азовське море), напишіть чи сподобалось, може хто має координати приватного сектора, можна в ПП.

Brillante
22.05.2011, 18:38
ми відпочивали у Будві в Чорногорії. Ціна на харчування та фрукти приблизно такі ж як у нас або трохи вищі; а от в ресторанах і кафешках ціни досить високі в середньому 40 60 евро за обід чи вечерю на 3 людей! країна евро тому трохи б"є по кишені( випив кави на пляжі взяв бутилку води і вже 7 чи 8 евро) але море казка!!! ціни на сувеніри нормальні, магнітики на холодильник від 1 евро

Gentle
22.05.2011, 22:24
на одяг/сувеніри
Я була ще у 2008 році, то в принципі не сильно відрязнялися від наших. На шерпотреп - як і в нас - дешевші ціни, на шкіряне взуття і щось з кращого - дорожчі. Не пам'ятаю, щоб мене вразила дороговизна.
в ресторанах і кафешках ціни досить високі в середньому 40 60 евро за обід чи вечерю на 3 людей
Коли я була, то було ще трохи дешевше, але в мене у вартість було включене 2-разове харчування "на віллі" (не ахті, правда), то лишалося на обід щось перекусити.

Almariel
23.05.2011, 00:15
щось сподобалося мені село Кваси (Закарпаття). хтось відпочивав? чи можна там знайти будиночок, щоб повністю винайняти, а не 1 номер?
взагалі, розкажіть якусь цікаву інфу, хто знає.
знаю, що там мінеральна вода і т.д.

MYR
23.05.2011, 00:39
Дівчата хтось відпочивав в Кирилівці ( Азовське море)
Ми там відпочивали минулого року(приїхали туди з Геніческа, де нас мало не з'їли комарі). Враження позитивні, для дитини один з кращих економ. варіантів, море мілке і дуууже тепле. На пляжі купа кафешок, по дорозі з моря продають смачку їжу за смішними, як для курорту, цінами. Для мене це було важливо, бо на морі не хотіла стояти біля плити. Найбільший мінус, засмічений пляж. Місця на пляжі не багато, але нам вдавалося завжди знаходити, хоча приходили ми туди дуже пізно. Контактів, на жаль, не маю, але минулого року в пік сезону проблем з житлом там не було.

ckorpionsha
23.05.2011, 00:47
Ми їздили в Гурзуф
Ну для мене в Гурфузі краще ніж в Судаку, там хоч зелені більше. От де благодать то це Новий Свєт...яка там вода в морі...

Ольга
23.05.2011, 09:11
Хочеться поїхати на море, але так, щоб побачити ще багато цікавих містечок і місцевого колориту. Можливо в Грецію (http://www.apartamenty-grecja-peloponez.pl/gallery), або в Італію (http://www.holiday-rentals.co.uk/p97166)- в будь-якому випадку туди у перші дні вересня треба їхати (то маємо час на планування).
В липні треба би в Моршин хоч когось з родини відправити з дітьми (в липні у Львові витримати важко буде)

Мар’яна
23.05.2011, 09:12
А нас минулого року "покорила" Ялта, я вже сплю і бачу себе , цього року там.(хоча за 2 тижні маю родити:girl_in_dreams:)

La esposa
23.05.2011, 09:41
Ми їздили на Азовське з батьками чоловіка. Біля Генічеська є таке село Генічеська гірка (далі по Арабатці), до моря два кроки, жили в такому будиночку, де з вулиці попадаєш зразу в кімнату, це все поділено на скількись-там (коло 10-ти) сімей. Там класно, перед входом є ще накриття, там можна посушити одяг, залишити взуття. Величезний позитив - це безпека, чужих не впускають, двері ми навіть не закривали, тільки фіранкою завішували від комарів. Машину ставили подалі на подвір"ї, теж не переживали. Була там і пісочниця для дітей, і натягнутий павільйон зі столиками, одне зле - це душ))))) така конструкція з бочкою нагорі, вода йде під тиском, і якщо заходити після когось, то вода не встигає прогріватися, хоча, митися можна :) :) а от щоб помити голову, мусила брати воду в п"ятилітрових пляшках (їх спеціально набирали, щоб помити дітей), і так було. Але то не критично. Головне, що пляж був чистий, класний, далеко не треба було йти, комарів кропили з якогось вурупляна :girl_crazy: Поряд був якийсь санаторій, там пляж був "культурніший", але ми туди ходили тільки ввечері, посидіти-подихати.. ага, ще там були "дискотеки" для дітей :)

а за кілька кілометрів є гейзер з класною водою, яку батьки чоловіка кожного року набирають, щоб полокати горло при потребі. Дуже помагає. Це з глибини б"є гаряча-гаряча вода, тече в море, а люди зробили такі озерця по коліна, по кілька метрів, і там приймають ванни :) на хребет дуже добре, навіть просто подихати тою парою. Щоправда, там будують (а може, вже й збудували) приватну оздоровницю, і людям заборонили туди ходити(( але вивели трубу з водою за огорожу, мабуть так і буде.

Враження більш ніж позитивні, бо за той час ми трохи повозилися, об"їздили південний берег Криму, накупили масандрівських вин, були в Асканії, бачили всі кримські красоти :) правда, треба було рано встати, щоб до вечора вернутися, але воно того вартувало :) :)

ухххх... поназгадувала... хочу ще :) вже вчора з чоловіком говорили, то задумуємось над наметом :)