КПК

Показати повну версію : Як ви підтримуєте форму?

Сторінки : 1 2 3 [4]

DarkNess
13.02.2013, 17:59
Колесо - це теж коло

не зовсім, хіба Образно

Багіра
15.02.2013, 23:51
ой, мене кольнули! шо же мені робити з моїм "перевернутим трикутником"?
ну в мене тож так, хоч не яскраво виражено.. може тому і груші собі вподобала)))
а качання попи мені її хіба зменшує(

Мія
16.02.2013, 00:49
бо ви не попу качаєте а жир скидаєте. Щоб попу накачати тре білку їсти нормально і з вагою на плечах/в руках присідати, випади робити а це не легко і не за раз робиться.

Vittoriya
16.02.2013, 01:07
Іруська-присяди з тягарем, випади вперед, взад, вбік і як казала Діана-попа підскоче ;) Але то треба систематично, я в залі різне комбіную, але на попу ноги мус шось бути

Багіра
16.02.2013, 01:42
Іруська-присяди з тягарем, випади вперед, взад, вбік і як казала Діана-попа підскоче Але то треба систематично, я в залі різне комбіную, але на попу ноги мус шось бути
в мене дуже накачується задні мязи ноги, а ще більше передні.. ті всі вправи їх ще більше накачують... коли ходила в тренажерку в Кракові там був такий прикольний простенький тренажер, де закріплюються ноги до коліна і можна глибше присідати ніж на рівних ногах.. трохи юзала, ну але то замало
більше роблю вправи на "четвереньках", мені так якось легше не напружувати мязи ніг.. але поки тому багато уваги не приділяла, в мене прес, боки і низ спини набагато проблемніша зона:)

Rona
16.02.2013, 09:17
а ще більше передні..
може то тому, що коліно виходить за носочок при присіданнях? якщо присідати так, ніби треба сісти позаду на стілець, то ніби передня сторона стегна не так сильно напружується...

Багіра
16.02.2013, 11:56
може то тому, що коліно виходить за носочок при присіданнях? якщо присідати так, ніби треба сісти позаду на стілець, то ніби передня сторона стегна не так сильно напружується...
експериментнула - дійсно менше) але якби отако виставляла, то коліна би зболіли від нагрузки, трохи чутливі в мене... помітила наріст тих мязів (а попа лишилась де і була) від самої елементарної аеробіки, де навіть не було ніяких присідань
до того діла тре файного тренера, який ще дієту підбере

Мія
16.02.2013, 19:00
може то тому, що коліно виходить за носочок при присіданнях?
тому що в підйомі, будь-то випад, будь-то присід, вага зміщується на носок, а треба упор робити завжди виключно на пятку, і спина рівна повинна бути, бо коли на носок і спина подата вперед - навантаження беруть на себе квадріцепси (і ростуть відповідно) і спина, а не сідниці.

whisper
17.02.2013, 00:18
Порадьте будь ласка, бачу тут багато людей які професійно займаються, в мене проблемна зона бедра, різниця між верхом і низом 2 розміра, як пояснити саме торчать боки на ногах, ходжу на аеробіку займаюсь в шортах (надіюсь може вони хоч трохи допоможуть) форму набирає весе крім тих "вух" побоках ну ніяк не хочуть мене покидати, може ви знаєте якісь дієві вправи саме на цю зону

Мія
17.02.2013, 01:15
форму набирає весе крім тих "вух" побоках ну ніяк не хочуть мене покидати, може ви знаєте якісь дієві вправи саме на цю зону
проблемна зона.. вона завжди йде в саму останню чергу.
Я вже скільки займаюся і теж ще троха воно торчить мені.
Я на наступному тижні буду викладати вправи з гантельками, які привязую до щиколоток, гарно чується зовнішня сторона бедра. Можете спробувати. Але треба на розігрітому тілі (пульс від 110). Ну і шорти то дурне..бальзам для голови.

Pesyk
17.02.2013, 01:43
Дівчата, хочу собі купити ось таке чудо Тorneo C-307
http://s3.uploads.ru/YFqwx.jpg
Я не особливо спортивна дівчина, тому для мене тренажер, як моїй бабці комп. Чи є якісь реальні відгуки, чи важко на ньому працювати і чи буде результат. Я собі намалювала картинку, щодня по 20 хв. попотіти, і так вимальовується ніби все реально. Чи не тішити себе ілюзіями і не захаращувати квартиру...(((

Pobigaychyk
17.02.2013, 08:22
торчать боки на ногах, ходжу на аеробіку
саме тому я і кинула аеробіку (вона дає нагрузку тільки на певні ділянки, тобто ніби втомлена, але не всі мязи напружувались, більше якраз ноги зпереду). Вибрала для себе шейпінг. Він передбачає комплекси вправ на кожну діляночку тіла + додаткові вправи на проблемні зони. При цьому комплекси вправ міняють кожних 2 місяці. Там є і на ноги збоку (буває лежачи чи стоячи відвід ноги вбік, але не рівно вбік, а ніби трохи назад).

Мія
17.02.2013, 14:42
Я не особливо спортивна дівчина, тому для мене тренажер, як моїй бабці комп. Чи є якісь реальні відгуки, чи важко на ньому працювати і чи буде результат. Я собі намалювала картинку, щодня по 20 хв. попотіти, і так вимальовується ніби все реально. Чи не тішити себе ілюзіями і не захаращувати квартиру...(((
маю таке "щастя".. думала як буде очі мозолити то буду тренуватися.. мозолив рік а потім перестав - злився з інтер"єром)))))
Коли вже реально почала займатися, то того орбітреку було дуууже мало(ЧСС 80 на максимальному навантаженні).. то і попотіти на ньому не виходить..

---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ----------

буває лежачи чи стоячи відвід ноги вбік, але не рівно вбік, а ніби трохи назад
для галіфе треба трохи вперед:)

zjomka
17.02.2013, 15:49
ось таке чудо Тorneo C-307

В спортклубі куди я ходжу є такий тренажер, пробувала декілька разів на ньому займатись, шось він мені зооовсім не подобається... Як на мене, то краще бігова доріжка, або велотренажер, і навантаження і результату більше.

Vittoriya
17.02.2013, 16:27
В спортклубі куди я ходжу є такий тренажер, пробувала декілька разів на ньому займатись, шось він мені зооовсім не подобається... Як на мене, то краще бігова доріжка, або велотренажер, і навантаження і результату більше.
Це є орбітрек і з того , що я про нього читала, то він в собі поєднує власне бігову доріжку і велотренажер і ніби має бути кращим. Хоча я би таке додому не брала, бо сто процентів стояло би замість шафи в хаті.

Pesyk
17.02.2013, 16:37
Хоча я би таке додому не брала, бо сто процентів стояло би замість шафи в хаті.
В мене появилась просто нагода взяти "по дешевке", але замість шафи він мені точно не потрібний, та ще й важить 100 кг. Мабуть, треба лишитись того ровера..)
Дякую дівчата

Багіра
17.02.2013, 16:40
Це є орбітрек і з того , що я про нього читала, то він в собі поєднує власне бігову доріжку і велотренажер і ніби має бути кращим. Хоча я би таке додому не брала, бо сто процентів стояло би замість шафи в хаті.
я шось не вмію обрітрек юзати так, як би хотілося - робота незрозумілих груп мязів на ногах, а руками взагалі не можу активно працювати, бо серце тоді вискакує.. виходить що щось рухається швидше - або руки, або ноги
крім того помітила, що часто в залах орбітреки поставлені для нижчого росту.. дівчатка 1.60 - якраз їм всьо нарівні, а мені занизько
...хоча для альтернативи люблю пару хвилин провести, мені то краще ніж велик
але найбільше люблю з легкими гантельками на біговій - швидку ходьбу

Vittoriya
17.02.2013, 16:49
робота незрозумілих груп мязів на ногах,
ступні мають бути щільно прижаті до поверхні. переважно бачу як в залах люди так лиш носочком відштовхуються, а п'ятка гуляє. То неправильно і тоді власне невідомо , на що навантаження.

Neytasa
18.02.2013, 16:21
Не знаю чому надати перевагу... Тренуванням у залі на тренажерах, чи спробувати групові заняття, типу шейпінгу, степу, аеробіки і тд. Займалася пів року на тренажерах, а на зиму все закинула :( тепер не знаю як розрухатись і з чого починати, щоб скинути трохи ваги і прийти в нормальний стан? :girl_in_dreams:

Rona
18.02.2013, 16:29
Gestija (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=32091), та то спершу неважливо що саме... прийдіть в якийсь зал, а там оприділитесь, може якийсь тренер сподобається, може адміністратор випитає що саме Вам підходить і т.д., головне - робіть :)

Зорянівонька
18.02.2013, 16:39
Тренуванням у залі на тренажерах, чи спробувати групові заняття
моя думка - групове, в невнликих групах і з хорошим тренером. На тренажерах дуже важко підібрати розумний комплекс вправ, а якщо робити неграмотно, то можна просто накачати непотрібні мязи.
Вже переконалась - треба пробувати і шукати. Дуже важливо знайти свій спорт і свого тренера. Зато якщо знайти, то аж хочеться бігти на той спорт. Для мене це як наркотик вже. А спочатку теж себе заставляла, поки не знайшла СВОГО.

Neytasa
18.02.2013, 17:13
групове, в невнликих групах
Зараз таке розмаїття таких занять:girl_impossible: а що для початківця найбільш оптимальне? Бо я так засиділась, боюсь на дуже імпульсивних заняттях не справлюсь....

innamorata
18.02.2013, 17:28
Вибрала для себе шейпінг
+100
я теж перепробувала купу всього і зупинилася на шейпінгу. мені найбільше підходить. з грудня повернулася в свій зал і вуаля, до довагітної ваги лишився кілограмчик(який певно в грудях сидить) і на пузіку вже вимальовуються колишні м"язики. І вже десь колись писала що завдяки шейпінгу мені вдалося "зробити" собі талію. Хоча зараз після вагітності її знов нема :girl_cray:

Зорянівонька
18.02.2013, 22:06
а що для початківця найбільш оптимальне?
я думаю треба піти на заняття до толкового тренера, хай подивиться яка форма, які потрібні результати і порадить. можу порадити тренера. бо навіть від характеру залежить на що краще йти, вірніше, від темпераменту

Мія
19.02.2013, 00:07
треба весь час себе обмежувати (в солодкому напр., чи в ситних пізніх вечерях),
о то мене дивує.. бо про які обмеження говориться коли ми з дівчатами їмо як коні... і все смачне! Якщо себе обмежувати то зайве буде тільки рости, а єтакого весь час буде хотітися, бо банально вітамінів не вистачає - харчування одні прості вуглеводи і жири які або ростуть або швидко перегорають і людина знову голодна. А вітамінів нема і вічно солодким хочеться свій смак притупити, аби язик не хотів більше нічого..
Внормуйте своє харчування, їжте повноцінну їжу мінімум три рази в день і побачите що в солодкому обмежувати себе не прийдеться - саме відпаде як зайве.

Filina
19.02.2013, 00:07
Після пологів дуже швидко прийшла в норму, але згодом чай з шоколадними цукерками почав губити мій животик... Поступово відмовилася від солодощів, але потрібно ще попрацювати фізично щоб досягти ідеальних форм(((((

tsiuma
19.02.2013, 13:26
ми з дівчатами їмо як коні... і все смачне!
Та ну! а як таке може бути? що зовсім себе не обмежуєте в к-сті і часі споживання і калорійності їжі?

в мене хіба такі варіанти стосовно цього: або їжте як коні... але салатики і відварені на пару овочі (чи і бульбу з м"ясом теж?), або потім як коні працюєте у спортзалі, або маєте супер адекватний обмін речовин, або ж маєте проблеми з фігурою.

Мія
19.02.2013, 15:32
Та ну! а як таке може бути? що зовсім себе не обмежуєте в к-сті і часі споживання і калорійності їжі?
більшості з нас (тих хто тренується) в день треба біля 2000 ккал. А це не мало, якщо врахувати що ви їсте. Наприклад ячнева каша з мясом, салатом + десерт виходить в середньому 600ккалорій і ситий на добрих 4 години. Можна звичайно і снікерснути на 400 але через годину вже хотіти їсти.. калорії калоріям рознь)))
картопля варена не є надто калорійна (жарена дуже жирна виходить) 100г 82 ккалорії то їсти його ніхто не забороняє, просто доцільність.. через годину півтори знову їсти хочеться.. чи їсти його по кілограму?! навіщо?!
Тобто на 2000 можна огого як наїстися і по кількості і по якості зовсім різного.
Ті хто має більше 5 кг зайвої ваги не їдять після 19:00, а решта може їсти за 2-3 години до сну. Але знов ж таки, якщо цілий день їсти нормально то після сьомої вечора хочеться тільки пити...
Словом стеріотипи анорексичок навязані людям правлять свою службу. Здорова людина яка займається спортом мусить багато їсти, бо займатися не зможе. Мусить обирати здорову їжу, щоб тренування гарно давалися і росло те що треба і там де треба. ну і ми за здоров"ям ганяємося а не тільки за виглядом..

---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ----------

або їжте як коні... але салатики і відварені на пару овочі (чи і бульбу з м"ясом теж?), або потім як коні працюєте у спортзалі, або маєте супер адекватний обмін речовин, або ж маєте проблеми з фігурою.
маємо гарний метаболізм - це раз.
Їмо і мясо і салатики і рибу і сир і багато різних круп і навіть торти їмо))) - це два
Багато працюємо?! а я знаю чи багато.. по якихось пів години сорок хвилин в своє задоволення. Проблеми з фігурами?! Ну хто коли почав, але в цілому починають ці проблеми зникати.

tsiuma
19.02.2013, 15:37
Здорова людина яка займається спортом мусить багато їсти, бо займатися не зможе

Оце я минулої суботи обмежилась ду-уже легенькою вечерею, а потім собі влаштувала домашнє заняття з аеробіки, а потім ще додатково вправи для ніг, пресу. Видно для мене, не підготовленої, це було завелике навантаження, бо я не можу вам передати якою ослабленою я встала у неділю зранку. Зовсім не мала сил навіть на приготування сніданку. Відійшла мен-більш десь за годинку, після того як поїла.

Мія
19.02.2013, 15:42
Оце я минулої суботи обмежилась ду-уже легенькою вечерею, а потім собі влаштувала домашнє заняття з аеробіки, а потім ще додатково вправи для ніг, пресу. Видно для мене, не підготовленої, це було завелике навантаження, бо я не можу вам передати якою ослабленою я встала у неділю зранку. Зовсім не мала сил навіть на приготування сніданку. Відійшла мен-більш десь за годинку, після того як поїла.
я не раз наголошувла про те що перед тренуванням за годину треба поїсти ..
не говорячи про те що цілий день тре нормально їсти бо виснаження, апатія слабкість.. але не будь що а те що вам треба для тренування.. складні вуглеводи, білок, рослинні жири більшість яких не на пательню наливаються, а в салати додаються і в крупах, яйцях, сирах містяться.. при нормі споживання білків і вуглеводів поповнюються майже всі вітаміни і мінерали в організмі, а нормальну кількість білку не доїдає кожна друга людина.. це не просто мясо, і яйця це різні крупи, кисломолочка, горіхи, бобові.. ладно харе офтопити..

Neytasa
19.02.2013, 19:37
Дівчата, а все таки, як на Вашу думку fitcurves, ватрує чогось?

Rona
19.02.2013, 22:27
в тему кобилок і "кобилок")) батл! ;)
http://www.youtube.com/watch?v=AGLCZSwYfDo&feature=player_embedded

Зануда
27.02.2013, 11:00
Тут ще треба зазначити, що хто хоче скинути вагу, то не може їсти у дні тренувань білкових продуктів, інакше вага почне збільшуватись, а якщо людина хоче вже мати якийсь рельєф, підшліфувати м"язи, то тоді навпаки.

Rona
27.02.2013, 16:17
Тут ще треба зазначити, що хто хоче скинути вагу, то не може їсти у дні тренувань білкових продуктів, інакше вага почне збільшуватись, а якщо людина хоче вже мати якийсь рельєф, підшліфувати м"язи, то тоді навпаки.
теж таке знаю, і раніше, поки їла м"ясо, так і робила, а тепер, при майже щоденних тренуваннях, їм білок (м"які види сиру, молочка, злаки, бобові, горіхи) всерівно щодня... і нема на то ради
та й, якщо чесно, річ вже не в зайвих кг, а у формах, то вже пішла шліфовка (скульптура :) ), і шось то значно важче, ніж просто схуднути... важче тим, що результат видно не так бігом

Vittoriya
27.02.2013, 16:22
то не може їсти у дні тренувань білкових продуктів, інакше вага почне збільшуватись, а якщо людина хоче вже мати якийсь рельєф, підшліфувати м"язи, то тоді навпаки.
то все дуже відносно, бо для м'язів люди їдять омлети з 6ти білків наприклад :), тому від двох яєць не буде біди.

Orman
01.03.2013, 09:46
ней вам Марійка Орман пояснить
хе-хе
так щоб коротко. Ефект від кола досягається не перекиданням по нирках-печінках кількакілограмової "бандури", а круговими рухами в районі талії :)

то яким чином можна підтянути руки, ноги, груди, щось я слабо уявляю.
крутіння кола - це така собі версія танцю живота... ноги і руки - льогко - просто крутити коло треба міняючи позу. Деякі з них сильно нагадують асани.
груди підтягує холодне обливання, правильне харчування, або хірург... вправи на це не помагають ніякі.

ну але дівочки, як крутити коло 10 хв в день (його стільки і треба), а решта часу лежати на дивані з булкою, то ... ви самі розумієте

п.с. крутити коло мені ще нейрохірург радив, о як!

То ще треба вміти втримати на собі той легкий обруч.
для супер профі :) можна брати підліковий обруч (меншого діаметру), його щоб втримати треба сильно старатись

Virchuk
01.03.2013, 10:47
ля супер профі можна брати підліковий обруч (меншого діаметру), його щоб втримати треба сильно старатись
давайте детальніше - бо вдома маю коло металеве - то норм крутити його, а от в чоловікових батьків є таке легеньке коло - і я його не можу втримати. Може знаєте якісь хитрощі? Діліться)

Orman
01.03.2013, 10:54
є таке легеньке коло

легеньке чи меншого діаметру, чи і те і те?

важке коло має більшу масу, а отже більшу інерцію... тобто щоб воно крутилось його треба "запустити", а крутитись воно далі буде само, за малої вашої участі.

А до легкого зусилля треба прикладати постійно, до меншого діаметру, ще й частіше попою крутити :) набагато частіше, ага.

Ljolik
01.03.2013, 10:57
от в чоловікових батьків є таке легеньке коло - і я його не можу втримати. Може знаєте якісь хитрощі? Діліться)

Інтенсивніше рухатись :) в мене теж таке легке. Спершу як купила, вже думала що розівчилась коло крутити, постійно з мене спадало.

Virchuk
01.03.2013, 12:46
Сьогодні буду в свекрів і випробую те коло. Воно і легке і діаметру меншого.

Lambada
01.03.2013, 12:56
о, коли є натхнення то коло можу крутити по півгодини... не впевнена, що воно конче корегує фігуру, але підтримує її точно

ola-lyola
02.03.2013, 01:39
А я перебравши за 3 роки декілька видів занять зараз займаюсь кік-боксингом. Екстремальненько так, але найдивніше що мене пре! Після першого заняття думала, як виберусь звідти ціла, ноги моєі там не буде, а зараз втягнулась. А ще думала що ніколи нікого не буду бити і точно не думала що в своі майже 32 вперше вберу боксерські рукавиці. Перший мій спаринг виглядав/звучав так " ой сорі -прошу-перепрошую-я не засильно?". Після важкого робочого тижня колотити той мішок саме то! Хоча від свого функціонального також не відмовлюсь, буду чергувати заняття.

Pulupjak
05.03.2013, 15:41
Місяць як займаюся в залі, отримую море позитиву, ніколи б не подумала що колись мені то буде подобатись, завжди старалась якось оминути спортзал, а зараз:girl_tender:
Об"єми по чуть-чуть зменшуються, ну я розумію що то ще дуже мало часу пройшло, але найбільше мене цікавить вага, принципово стоїть на місці, зайвих 5 кілограм. За харчуванням слідкую, шоколад тільки зранку. Коли чекати результату?:girl_blush2:

Seshat
05.03.2013, 15:52
вага, принципово стоїть на місці, зайвих 5 кілограм
То у Вас жир сходить, а набирається м’язова вага. І це дуже добре. Орієнтуйтесь на об’єми, одяг і своє відображення в дзеркалі:girl_wink:

Rona
05.03.2013, 16:48
Pulupjak (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=32889), міряйте час від часу об"єми, для більшої наглядності, можна ще сфотографуватись ;) "до" і "після" так би мовити :)

Маруся-мама
05.03.2013, 17:03
найбільше мене цікавить вага, принципово стоїть на місці,
Мульйон разів вже про це говорилось. Ви себе запрограмували на цю вагу. Перестаньте дивитись на цифри. Зверніть увагу в першу чергу на самопочуття. Ви задоволені тим що робите? Вам подобається займатись спортом, чи ви себе силуєте і говорите собі яка я не така, бо лишніх 5 кг. А хто сказав, що вони лишні? Самі собі вбили в голову?

Я наплювала на всі цифри. На...ть, що та вага показує плюс, мінус чи поділити, якщо я бачу, що одяг щоразу вільніший і розмір сукні яку я так страшенно хотіла можу взяти такий який є в магазині, а не шукати за тими більшими цихрами? Плюс, коли плачу, що щось не так то чоловік мені нагадує, що маю гріх нарікаючи!!! І він 100000000000000000000000+ разів правий. Гріх нарікати! Бог мене любить, мною опікується і я щаслива.

airy_cat
05.03.2013, 17:19
позитиву, ніколи б не подумала що колись мені то буде подобатись, завжди старалась якось оминути спортзал, а зараз
Об"єми по чуть-чуть зменшуються, ну я розумію що то ще дуже мало часу пройшло, але найбільше мене цікавить вага, принципово стоїть на місці, зайвих 5 кілограм. За харчуванням слідкую, шоколад тільки зранку. Коли чекати результату?
До речі, м'язи важчі за жир. Краще робіть фото кожен місяць в купальнику - набагато краще мотивує.

Маруся-мама
05.03.2013, 17:46
До речі, м'язи важчі за жир.
Ага... прям. Що важче кг цьвиків чи кг вати.:girl_crazy:

Писали вже про це неодноразово...

Vittoriya
05.03.2013, 17:52
Що важче кг цьвиків чи кг вати
думаю тут йдеться про те, що кусок жиру кілограмового по об'єму більший за кусок м'яза.

Маруся-мама
05.03.2013, 18:01
думаю тут йдеться про те, що кусок жиру кілограмового по об'єму більший за кусок м'яза.
Треба писати правильно. Йдеться не про вагу коли порівнюється жир і м’язова тканина.

Ось прошу пояснення дохтіра. Киньте собі в ґуґля:
When most people say muscle is heavier than fat, they're really talking about density, not weight. And yes, as you say, most people would be talking about the same volume of fat or muscle.
That doesn't make their use of the word 'weight' correct though. You can compare the weights of two objects, but not two substances (unless you define the volume, in which case you are comparing density).
I believe this whole muscle vs fat weight thing came out of people being too concerned with weight as the sole yardstick when trying to reduce bodyfat. Two individuals could be the same height and weight, but one could be slimmer than the other, because he has more muscle tissue and less fat than the other.

Я сама кинула
Коли більшість людей говорять, м'язи важчі за жир, вони дійсно говорять про щільність (густота маси... є таке поняття в фізиці), а не вагу. І так, як ви кажете, більшість людей буде говорити про жир або м'язи в обсязі/об’ємі.
Це не робить їх використання слова "вага/важить" правильним. Ви можете порівняти вагу двох об'єктів, але не дві речовини (якщо ви не визначаєте об’єм, в цьому випадку ви порівнюєте щільності).
Я вважаю, що ці всі порівняння ваги в м'язах проти жиру вийшла з людей, які дуже стурбовані вагою як єдиним критерієм при спробі зменшити жирову тканину в організмі. Дві людини можуть мати такий самий ріст і вагу, але можуть бути тоншим, ніж інші, тому що один має більше м'язової тканини і менше жиру, ніж інші.

Не будете заперечувати, що про це товчеться вже не перший рік.

Pulupjak
05.03.2013, 21:24
Мульйон разів вже про це говорилось. Ви себе запрограмували на цю вагу. Перестаньте дивитись на цифри. Зверніть увагу в першу чергу на самопочуття. Ви задоволені тим що робите?
Власне писала, що отримую масу задоволення від занять. Маю змогу займатись тільки з самого ранку, то приходжу додому з прекрасним настроєм.
чи ви себе силуєте і говорите собі яка я не така, бо лишніх 5 кг
Ні в якому разі, по-перше я така що через силу нічого не робитиму, а по-друге знаю не можна зациклюватись на певній цифрі. По звичці зранку прокинулась, до ванни вмиватись і на вагу, тре її кудись дуже далеко заховати:girl_haha:
Самі собі вбили в голову?
Ага, сама:girl_yes2:

airy_cat
06.03.2013, 16:18
Що важче кг цьвиків чи кг вати
Треба писати правильно. Йдеться не про вагу коли порівнюється жир і м’язова тканина.
Я не знаю, що і навіщо ви порівнюєте, але особисто я порівнюю тіло, де баланс жирової тканини змінився на користь м'язів при певному зменшені об'ємів і, відповідно, коментую незмінність ваги. Як мені видавалося, це очевидно з контексту.

lawyer
15.04.2013, 20:11
Потребую поради! Ходжу близько місяця на аеробіку. Всі штани з мене вже злітають (хоча то абсолютне не проблемне в мене місце). А от проблемні - а це животик і особливо "боки" на місці. Що порекомендуєте? Можливо, мені треба не аеробікою, а чимось іншим займатись?

Seshat
15.04.2013, 20:31
проблемні - а це животик і особливо "боки" на місці
І в мене... І ще ноги не прокачуються з внутрішньої сторони... І в мене дилема - куда з тим йти?

Vittoriya
15.04.2013, 22:14
- а це животик і особливо "боки" на місці.
животик зганяти треба, спробуйте походити на більш якісь силові заняття, там де багато присідань, випадів і такого різного. На то стільки енергії йде, що забирається зі всюди. І паралельно пресик підтягувати. МЕні було дуже добре на TBW в Діани-на степі ми розганяли темп і потім виконували різні навантаження. Спочатку на ноги потім на руки і на кінець прес. Або також дуже любила ABT , тут Вероніка про то писала, то щось подібне тільки без степів.

---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:13 ----------

ще ноги не прокачуються з внутрішньої сторони
от власне на такі більш силові заняття-присяди, випади вперед назад вбік, пліє-то є наше всьо! Підтягуються ноги-попа і ще й дивіт точно задіюється, бо прес то все тримає.

Seshat
15.04.2013, 22:21
Спочатку на ноги
В мене останнім часом сітка з’явилась.. Боюсь сильних навантажень на ноги...:girl_in_dreams:

Багіра
15.04.2013, 23:03
"грушка" "ябку" не порадник))) то так згрубша, але все ж..
якщо прес і боки не сходять, над ними треба цілеспрямовано працювати
почати з раціоналізації харчування і далі що кому підходить... ті місця треба тренувати, "очищати", розтягувати, скручувати
ото собі згадую, що мені зганяло з тих місць лишнє...
ну різні комплекси вправ "прес-спина-боки" само собою (і в фітнес клубах є і в неті навалом)
танець живота - файно підточував ті місця...
йога добре то все розтягувала-скручувала
пілатес тренував внутрішні мязи живота
плавання добре для всіх проблемних зон
але мені якось важко сказати - піди на оте-то і будеш мати файний животик-боки
моя формула виглядає якось так - загалом активний спосіб життя (принаймі більшість днів на тиждень) + раціональне харчування (то десь 60% успіху)
різні аеробіки-тренажерки-вправи на преси і тд (30%) і 10 (для мене просто необхідних)% то фітнес-йога або якийсь стретчинг файний

---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

Боюсь сильних навантажень на ноги...
я теж, хоча внутрішня сторона бедра і проблемна... роблю на неї розтяжки, махи різні..
ще в програмах типу "боді-балет" часто приділяється багато уваги тій ділянці
одним словом, враховуючи все вищенаведене))) тут або самій над собою працювати, чередувати різні заняття або ходити на індивідуальні до файного тренера:)

napoleona
15.04.2013, 23:06
ну різні комплекси вправ "прес-спина-боки" само собою (і в фітнес клубах є і в неті навалом)
танець живота - файно підточував ті місця...
йога добре то все розтягувала-скручувала
пілатес тренував внутрішні мязи живота
плавання добре для всіх проблемних зон
але мені якось важко сказати - піди на оте-то і будеш мати файний животик-боки
моя формула виглядає якось так - загалом активний спосіб життя (принаймі більшість днів на тиждень) + раціональне харчування (то десь 60% успіху)
різні аеробіки-тренажерки-вправи на преси і тд (30%) і 10 (для мене просто необхідних)% то фітнес-йога або якийсь стретчинг файний
як про мене написано:) правда в молодості)) бо зараз так вАжко то все сходить((

CaddyV
16.04.2013, 08:21
сітка з’явилась.. Боюсь сильних навантажень на ноги.
Ходила місяць на комплекс для схуднення
розганяли темп і потім виконували різні навантаження. Спочатку на ноги потім на руки і на кінець прес

власне на такі більш силові заняття-присяди, випади вперед назад вбік, пліє-то є наше всьо! Підтягуються ноги-попа і ще й дивіт точно задіюється, бо прес то все тримає.
єфект є, але варикоз дуже загострився у мене явно не сіточка, навіть компресійні колготи дали малий ефект. Тільки після виникнення проблеми перечитала купу всьго і таки , так силові при варикозі протипоказані. Залишається мені плавання, велосипед

Багіра
16.04.2013, 10:45
я б не сказала, що для коректування животика так вже необхідна аеробіка і подібне... чи силові в позиції "стоячи"
якщо параметри 100-100-100, то так, без кардіо буде важко
(ну або те плавання чи велосипед при варикозі... ну але ІМХО, велосипед при проблемій зоні "живіт" факультативний)
а якщо до прикладу 92-68-92, а мрії про модельні параметри, то більш необхідне те, про що я писала
дуже ще добрі вправи на "рівновагу", як на мене - хороший бонус
навіть оту радянську вправу "ластівка" не варто недооцінювати
їх можуть містити різні комплекси вправ на спину-боки і знову ж таки балет-хореографія (але при варикозі то хіба самому чи на індивідуальних робити поодинокі вправи, бо на заняттях нагрузка на ноги мала б бути суттєва)

Seshat
16.04.2013, 10:55
а якщо до прикладу 92-68-92, а мрії про модельні параметри
Ну в мене 88-65-88... а хочеться талію чуть меншу і оті боки зігнати.. Ну і внутрішня сторону ніг :girl_mad:Варикозу ще немає, але поки нема діток - то таке. В мами і бабусь (обох) виліз при вагітності/пологах, тому зараз хочу просто поберегтися. Щоб потім не "влетіти" ще сильніше. Ходила б на плавання, але волосся стає дуже ламке від шапочок. А якщо почати з бігу? Легкого, але довгого... Може то я б по своєму селу поки що круги намотувала б...Плюс нижній прес...
А як щодо аквааеробіки? 2 роки тому ходила, подобалось... Лише знов ті шапочки:girl_cray:

Мія
16.04.2013, 11:18
Ну в мене 88-65-88... а хочеться талію чуть меншу і оті боки зігнати..
тут тільки харчування допоможе, бо якраз той прошарок підшкірного жиру складають норму % жиру в організмі жінки.
Скільки б ви не качали прес - він буде рости покритий тим самим шаром жиру що і раніше, тому прес качати покиньте.
Ножки можна тренувати постійно бо вони "беруть" багато ресурсу.
Прості вуглеводи викиньте, складні перенесіть на першу половину дня, а в другу половину - білок і клітковина. Жарене, жирне не вживайте. Мясо - телятина, яловичина, курка без шкіри, риба (може бути жирна). Фрукти тільки зранку до 12. Ну і по кількості калорій. Їх має бути менше ніж ви тритите.

Seshat
16.04.2013, 11:25
Прості вуглеводи викиньте
А можна хоч разок в тиждень? :girl_sad: І де можна подивитися гарний приклад правильного денного раціону? Щоб зорієнтуватися.. Бо по нету багато і різного пишуть.
Ножки можна тренувати постійно
Легкий біг підійде?..

Мія
16.04.2013, 11:43
А можна хоч разок в тиждень? І де можна подивитися гарний приклад правильного денного раціону? Щоб зорієнтуватися.. Бо по нету багато і різного пишуть.
нєа :) не можна.
Приклад правильного раціону, дуууже залежить від вашого тренування, тому ніц тут порадити не можу.

Легкий біг підійде?..
Легкий біг тренує хіба серцево судинну систему і то певно не тренує, а злегка оздоровлює. Тому ви легким бігом не поможете ні ніжкам, ні зайвому жирку.

Seshat
16.04.2013, 11:48
А як тоді ноги сильніше тренувати, якщо сітка вилазить?..Якесь зачароване коло...:(

Мія
16.04.2013, 13:42
А як тоді ноги сильніше тренувати, якщо сітка вилазить?..Якесь зачароване коло..
верикозу протипоказані тренування з додатковою вагою (тренажерка), а з власною вагою працювати не те що можна, а і треба!. А тут вправ теж мооооре.

Vероніка
16.04.2013, 16:10
А як тоді ноги сильніше тренувати, якщо сітка вилазить?
Читала, що при таких проблемах можна відвідувати басейн, тільки контролювати навантаження і не переходити межі. Мені подобається результат, можна гарно підтягнути м"язи, особливо ніжки.
Для мого волосся заняття аквааеробікою не проблема - шапочка добре захищає від води і волосся завжди майже сухе.
Якщо у вас варикоз, тоді аквааеробіка - це саме те заняття спортом, яке вам необхідно. Що таке варикоз? Це захворювання, при якому тонкі вени переповнюються кров'ю, від чого вони починають вилазити назовні. Якщо ж покращити циркуляцію крові, то таким чином ви розвантажите свої хворі судини і венозна кров почне відтікати.

lawyer
17.04.2013, 11:03
з ваших відповідей зробила такі висновки:
- доходжу ще той місяць на аеробіку, а потім буду припиняти
- порадьте, куди краще ходити: на пілатес, йогу, аквааеробіку?
- вимоги незмінні: 1. для загальної фізкультури тіла; 2. сидячий спосіб роботи, тому для укріплення спини; 3. хочу позбутися "боків"

Багіра
17.04.2013, 16:59
порадьте, куди краще ходити: на пілатес, йогу, аквааеробіку?
на колір і смак - індивідуально, та й вплив на організм теж не завжди одинаковий
мені особисто акваеробіка виграє тут насамперед тим, що вдома не зробиш)))
+ вода все зробить природньо - і фігуру підточить і спину укріпить
якщо не хочеться в воді мокнути - мені особисто йога в рази краща: і ефект бачу більший і релаксую під час вправ.. пілатес добрий на спину (хоч як на мене йога теж тут не так вже й програє) і для підтягнення внутрішніх мязів, але мені під час того мозги не відпочивають (думаю як би то вправу правильно зробити, а з йогою якось автоматично воно)
ну але то знову ж таки індивідуально - для когось пілатес то найкраще чи більший ефект дає

а щодо боків, то нема одного підходу - одним достатньо раціон поміняти, а інші пашуть над боками, а ті не сходять... аквою я займалася дуже мало, щоб щось сказати
а з решти - йога мені все-таки ефективніша хоча б каплю на боки, а пілатес може кращий на передні (прямі) мязи живота
п.с. ще може залежати яка саме програма, навантаження, тренер
дівчата тут радили займатися шейпінгом, щоб підтягнути окремі ділянки тіла, може вони підкажуть

kristas
19.04.2013, 13:24
А я от знову вирішила взятись за хула-хуп. Дуже люблю те заняття, можу крутити годинами. Але виникло питання, який саме купувати. Ше з дитинства крутила (і досі його маю), такий звичайний, тоненький, алюмінієвий. Часом піском його наповнювала для ваги. Але в мене делема, не можу зрозуміти що краще, легкий чи важкий. Взагаліто набагато більше зусиль потрібно прикласти щоб "втримати" легкий обруч. А в неті читаю, шо тіби як ефективніший важкий, і з усілякими шипами, шаріками-масажерами. Може хто знає, просвітіть мене?

Багіра
19.04.2013, 13:58
Але в мене делема, не можу зрозуміти що краще, легкий чи важкий. Взагаліто набагато більше зусиль потрібно прикласти щоб "втримати" легкий обруч. А в неті читаю, шо тіби як ефективніший важкий, і з усілякими шипами, шаріками-масажерами. Може хто знає, просвітіть мене?
пробувала різні, вирішила, що користуватимусь тільки легкими... оті важкі часто досить травматичні
для хорошого результату радила б легкий обруч (регулярність) + сеанси масажів для проблемних місць...
бо ті фотографії з синячищами не внушають довіри
п.с. імхо, обруч тільки частина з того, що потрібно для підтримки форми, про схуднення і корекцію фігур то вже навіть не говорю

kristas
19.04.2013, 15:10
Просто вичитала в одній статті, що легкий ефекту не дає :unknown: чи то все рекламні трюки...

Багіра
19.04.2013, 15:37
що легкий ефекту не дає чи то все рекламні трюки...
а я читала що тільки легкий і дає) тоді власне тіло і мязи працюють дійсно, щоб його втримати
легкий не дає масажного ефекту... зрештою якщо дуже уважно підбирати, то можна і з якимись "бонусами" користати
але мені все ж видається, що то потрібніше тоді коли дуже багато лишнього (іто не знаю чи добре для здоровя)
п.с. деколи дівчата беруть "нашпиговані" важкі круги, бо думають що то чарівна паличка яка швидко забере пару лишніх см, боки, підкоректує проблемні зони
але халяви нема, тільки якщо працюєш над собою регулярно то й маєш:)

Furore
20.04.2013, 12:02
Просто вичитала в одній статті, що легкий ефекту не дає

а я читала що тільки легкий і дає)

И-и-ии.... То що робити????
Я теж хочу придбати, тільки незнаю який.
Колись в залі крутила той важкий з шаріками, спочатку, звичайно, досить травматично, але потім звикається. І мені не подобалося, що він крутиться тільки у верхній частині (власне на талії), а "основні запаси" не рухає. :-) Але ефект був, але невідомо, чи від того хула-хуп, чи, взагалі, від відвідування залу. :-)

Talya
20.04.2013, 13:15
щодо обруча, то як говорили вже тут дівчата - треба обирати звичайний легкий обруч, бо ефективним є саме крутіння-вертіння тілом (якщо вже дуже легко - то поставте навхрест ноги), а масаж можна самому собі зробити, а не товкти яйники-нирки.
я також місяць-два тому хотіла купити важчий від свого обруча (маю 1,3 кг), але Orman мене переконала))

Mashulia
21.04.2013, 18:32
Просто вичитала в одній статті, що легкий ефекту не дає чи то все рекламні трюки...
Користуюсь легким обручем з шаріками - майже два роки. Ефект дає помітний - правда, тут основне регулярність. При крутінні 10-20 хв в день за місяць вже помітно результат. Але і зловживати ним не варто.

panikvarts
27.04.2013, 08:02
Навіть не знаю, чи то тут можна пожалітися. Відновила я своє бігання після трирічноі перерви. Отоаж двічі вже бігала :girl_blush2: Перший раз боліли ноги після бігу, але це не біда. а от сьогодні в мене дико болить поперек. Я відвикла бігати, тож цього разу бігла помало і небагато, десь 2 км. Весь вечір ні зігнутися, ні розігнутися. Як ляжу на ліжко - то вже хіба сповзу, а потім після лежання навіть стояти не можу. Чим я собі можу помогти? Що не так я могла зробити ?

Багіра
27.04.2013, 10:50
ну а відчуваєте що саме болить? мязи чи власне хребет, може віддають внутрішні органи? котрий власне відділ хребта почав боліти, поперековий? розминку і розтягування мязів (зокрема спини) робили перед бігом?
важко щось радити, бо для бігу це нетипово, але цілком типово для бігу після перерви:) чи коли в хребті є слабинка
ми так з подругою вирішили бігати на відпочинку, вона взагалі певно в кращій фізичній формі ніж я, але давненько не займалася собою в цьому плані... їй як в шиї (яка в неї трохи проблемна) щось хруснуло, той обламалися нам всі плани, а її ще довго шия боліла

panikvarts
27.04.2013, 16:28
Болить саме поперек. Взагалі до вагітності спина не турбувала, а вже з появою дитини після тривалого носіння віддавало часом в попереку. Розминку, звісно, робила - і до, і трішки після бігу потягувала мязи. От щойно проснулася - боюся вставати з ліжка:girl_in_dreams:

Gentle
04.05.2013, 20:57
І в мене трабли з жирком на животі. Як його підтягнути? Прес є, але по ньому зверху жирочок, так небагато, але коли сідаю, складка намальовується. Так для загальної картини: я худа, раніше це рятувало, достатньо було просто качати прес, але після зими щось побачила свій живіт в "іншому світлі"
животик зганяти треба, спробуйте походити на більш якісь силові заняття, там де багато присідань, випадів і такого різного
Скільки б ви не качали прес - він буде рости покритий тим самим шаром жиру що і раніше, тому прес качати покиньте.
Ну і по кількості калорій. Їх має бути менше ніж ви тритите
В мене калорій витрачається якраз більше, бо я ніяк не поправляюся, навіть худну, хоча причина може бути і інша :girl_in_dreams:
Якими вправами в домашніх умовах можна покращити ситуацію? Крутити коло поможе?
Вибачайте, що так по-дилетантськи пишу, не спортсменка я.

AilataN
06.05.2013, 00:59
Я не знаю як мені справуватися з фізичними навантаженнями. Якщо стомлююсь фізично то одразу стаю нервова((. Не можу такого допускати.
мені пасуватимуть які наванатаження?
Побутові з приходом тепла збільшилися ( гуляю активно з дитиною більше, а також додала примітивну зарядку зранку), а більш активні які то мають бути? Інтервальні краще ( від Мії) чи пару разів в тиждень в залі?
Ну і мушу врахововувати ( то основне) якщо стомлюсь- то буду псіхом((.

Vittoriya
06.05.2013, 01:03
якщо стомлюсь- то буду псіхом((.
еее ні, то психологічний настрой! Бо по тренуванні настає не втома, а нереальний прилив сил і енергії! Я от цей тиждень не ходила в спортклуб, то вже чуюся пасивною і менш активною і мене то денервує..

AilataN
06.05.2013, 01:11
по тренуванні настає не втома, а нереальний прилив сил і енергії!
То у мене такий підвид, напевно..
Я завжди ставала псіхом при фізичній втомі.
В зал також ходила, але..
Мозок працює- хоч три рази, тіло- раздва і я роздратовуюсь, можу плакати від втоми, псіхую. Особливо від повторення дій втомлююсь.
А нагрузки на м"язи потрібні. Може плавання?

Vittoriya
06.05.2013, 01:17
у мене такий підвид, напевно..
нє, ну від втоми так, кожен реагує по-іншому. Але, я про те, що після доброго і вдалого тренування має бути навпаки прилив сил, а не втома, чи виснаження. Бо коли є виснаження, то треба щось міняти, навантаження, чи вид тренування, бо організм не так має реагувати.

В зал також ходила, але..
Мозок працює- хоч три рази, тіло- раздва і я роздратовуюсь, можу плакати від втоми, псіхую. Особливо від повторення дій втомлююсь.
А нагрузки на м"язи потрібні. Може плавання?
ну з таким настроєм в зал не походиш :), бо "no pain no gain" ;), то не дарма, бо без того ніяк.
Плавання завжди добре, якщо є любов до води.

AilataN
06.05.2013, 01:23
А я от подумала, що таким псіхам як я, є добрим командний вид тренувань/спорту.

Проблема в тому що не можу взяти , умовно, гантелю, і її тягати. Потрібен зміст.
Ну, вобщєм, сама придумала, сама відповіла))
Так, мені потрібні ... шахмати)))
НЄ,жартую. от якраз потрібно щось типу волей-баскет-бол, або щось такого плану.

Vittoriya
06.05.2013, 01:30
. от якраз потрібно щось типу волей-баскет-бол, або щось такого плану.
так вперед!!! Зрештою фітнес-заняття теж групово проходять. Я дуже любила степ-цікаво, не легко, розвиває все-і силу, і вправність, і пам"ять. Ну і гантелі не треба використовувати :)

---------- Додано в 23:30 ---------- Попередній допис був написаний в 23:29 ----------

гантелю, і її тягати. Потрібен зміст.
Коли тіло тобі показує результати праці, то зміст бачиш у всьому-у присіданнях зі штангою, у віджиманнях на TRX і у всьому, що робищ для свого хорошого самопочуття і вигляду.
А щодо отих всіх настроїв. Над ними теж треба працювати і я впевнена, що то можна змінити. Бо нам притаманно говорити, що я не можу того то, бо.. І ото бо часто треба переосмислити. А чи дійсно я не можу? А чи дійсно так мені від того погано? А може то просто така придумана відмазка, бо нам людям дуже притаманна лінь (я чесно ні про кого, то по собі знаю дуууже добре) і придумування причин, щоби совість своя була спокійна. Кажу то з власного прикладу, бо за своє життя у мене стііільки було різних відмазок :D, що живу далеко, що я граю на скрипці-небезпечно, що я не підготовлена і не маю сил для динамічних занят і купа різного. Працювати над собою треба комплексно-харчування, спорт, трохи копирсання в голові своїй :D

AilataN
06.05.2013, 01:51
нам притаманно говорити, що я не можу того то, бо..
Ну.. я просто враховую, що мені не підходить якась річ\тема\ спосіб бо спроби мене напрягали. Значить мені підходить щось інакше, благо що вибір є, треба тільки кинути оком.
Я не кажу що тягання гантелів то зле)).
мій муж щодня тягає гантелі і зранку робить комплекс вправ, попри біль ( хвороба) він мусить то робити, і він кайфує від того. Він має психічну розрядку від навантаження фізичного.
До речі бачу такий самий тип характеру як у мене- в малої. При втомі дитина стає некерованою, спить неспокійно, з плачами.
Так що зал- це добре, але напрягати себе якщо там не "пре" займатися не рахую за потрібне), а також знаю багато дівчат яким кричать взалвзал, а вони звідтам тікають і більше нікуди не йдуть. Ібо зал- це наше фсьо..
Будєм іскать.

Vittoriya
06.05.2013, 01:57
Так що зал- це добре, але напрягати себе яко там не "пре" займатися не рахую за потрібне).
а я зал і не пропагую :), то на любітєля. Та й там всі по-різному займаються. Хтось з себе останні поти змиває і вилазить з залу, а хтось взагалі так-на людей подивитися і себе показать :D . Я десь посерединці, тільки не показувати себе люблю, а просто все в міру, люблю відчуття сатисфакції, а не повного виснаження.
Але фіз.навантаження це потрібна річ для всіх. І власне обирати є з чого , важливо підібрати те, що подобається. А клубів зараз купа, можна походити, повибирати ;). Я би радила походити на різні заняття-різного типу маю на увазі, щоби побачити, де цікаво.

Rona
06.05.2013, 09:05
Наталь, може йога? Там суть в тому, щоб прийняти певну позу і розслабитись, не треба робити щось напружено, переступати через себе, то вже не йога

Orman
06.05.2013, 14:00
no pain no gain
нєєєєє, неправда ...

від фізухи має бути добре. І всьо тут.
Наталя, згадайте, що в дитинстві любили - резинки, скакалки, велосипед, ролики, м"яч (волейбол-баскетбол-футбол) і від цього відштовхуйтесь. Тепер тренувань різних видів ціла купа!

poetka
06.05.2013, 14:03
Дуже добре (знаю по собі) плавання,я за місяць плавання скинула 4 кг....але то треба регулярно, а не так ,як я тепер:girl_cool: (взагалі закинула це діло,хоч до аквапарку 3 хв.ходу)

Vittoriya
06.05.2013, 15:27
нєєєєє, неправда ...
від фізухи має бути добре. І всьо тут.
ну я мала на увазі лиш тренажерний зал. Там для досягнення м'язи мають троха поболіти, нє?

Orman
06.05.2013, 16:00
Там для досягнення м'язи мають троха поболіти, нє?
я люблю крепатуру (мазохістка :)).

Vittoriya
06.05.2013, 16:21
я люблю крепатуру (мазохістка
ну власне до тої любові приходиш. Я колись терпіти не могла крепатури, пропадало бажання знову йти, бо ж болить. А тепер як не болить, то вже чуюся розвалюхою, хочеться тонусу. Але я мала на увазі не крепатуру, а той вогонь у м'язах під час тренування, коли лінива сторона себе говорить-не мооожу більше, важко, болить, а внутрішній голос каже, що треба, в тому ж весь сенс-робити через не можу (ясно в розумних межах)

Orman
06.05.2013, 17:13
в тому ж весь сенс-робити через не можу
в мене трохи інший погляд. Через не можу не можна робити (вибачте за каламбур), друге діло відрізнити "не можу" від "не хочу".

Маруся-мама
06.05.2013, 20:47
Ой, у нас тут Америка чокнулась, особливо кольорові, на кік-боксинґу. А знаєте чому? Бо Мішель Обама тим займається і має класні накачані руки, так що Обама не піде з якоюсь там собі Монікою в овальний кабінет. Мішель як вріже раз рукою, Барачек вклєкне. :girl_haha:

Всі мої чорні, а в мене тіко такі, на роботі пішли стройними рядами записуватись на кік-боксіньґ. Мо то з ними піти? Шоб нє отриваться от коллєктіва. :girl_wink:

AilataN
07.05.2013, 00:24
на кік-боксинґу.
Біля мене поряд айкідо . Може то спробувати?
Але як мене, ніжну натуру, хтось вдрулить, то я зразу звідти втечу :(
у присіданнях зі штангою, у віджиманнях на TRX
Капець...
Дівчата, а можливо щось таке робити, щоб не так сильно пахати?
та я краще піду комусь дах перекривати, ніж оті штанги піднімати. Хоч лаванди накошу))).
Мені , таякби, не хочеться мнязів, мені треба зайве скинути...

(волейбол-баскетбол-футбол) і від цього відштовхуйтесь.
Командна гра , от це супер. Десь читала про рейтинг занять, при яких найбільше витрачаєш калорій, то командні ігри одні з перших. Ну і змістовності більше, як на мене).

Маруся-мама
07.05.2013, 00:32
Командна гра , от це супер.
А я настільки лінива, що навіть в баскетбол не хочу бавитись. А он якби потанцювати, на хлопців поморгати, то вже цікавіше. А так... залізо волочити? Нецікаво.:girl_blush2:

Vittoriya
07.05.2013, 00:36
для когось це паханина, а для когось задоволеня!! :)
Нині тренер нас перевіряв на витривалість-3 вправи по 10 разів-один сет. І таких сетів робити 30 хвилин. Так от я нині зробила 300 присядів, 300 разів віджалася (помки по-польськи :)) і 300 разів підняття штанги( легенька-7 кіля), тобто вспіла 30 сетів зробити за півгодини. Ніби непоганий результат. І після того я ще заставила чоловіка поїхати на ровериках в ліс міський. І бачу по ньому-він після роботи відпочивав, то вже й не хтілося йому ніде їхати, а мені руху хотілося ще більше :).

---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:34 ----------

Хоч бабліків накошу
кому бабліки, а кому м'язики :D

AilataN
07.05.2013, 00:41
для когось це паханина, а для когось задоволеня!!
Не сперечаюся, не сприймайте на свій рахунок одразу :)

То файно, що маєте свій спосіб прокачки і він вам підходить.
Яко представниця іншого типажу шукаю для себе оптимальний варіант, без пейн, мені не треба такого.
Танці- теж варіант, дууже гарний :)

Так от я нині зробила 300 присядів, 300 разів віджалася (помки по-польськи ) і 300 разів підняття штанги( легенька-7 кіля), тобто вспіла 30 сетів зробити за півгодини. Ніби непоганий результат.
То крутий результатіщє!!
А то воно так треба, чи й без того можна гарно виглядати?
Питаю, бо на вас не маю можливості орієнтуватися, та й бажання :(

може якісь хтось собі придумує додаткові нормальні навантаження, які допомагають триматися в формі ( не кажу про перфект).

Vittoriya
07.05.2013, 00:51
не сприймайте на свій рахунок одразу
та нє , то так до слова з усмішкою ж :)

воно одне з одним зв'язане. Витривалість дає нам можливість працювати над собою більше, а одже це можливість досягнути кращих результатів. А витривалість-то не тільки м'язи. То і серце, і дихання-так все добре тренується.

---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:50 ----------

якісь хтось собі придумує додаткові нормальні навантаження, які допомагають триматися в формі ( не кажу про перфект).
біг, ровер та все , де є рух :). Я зранку як встаю то 20 разів присідаю, роблю випадів 20, віджимань 20 і щось ще на прес. Добре будить організм і тіло приходить в тонус і взагалі приємне то тепло у тілі.

zetta
07.05.2013, 01:14
. Я зранку як встаю то 20 разів присідаю, роблю випадів 20, віджимань 20 і щось ще на прес. Добре будить організм і тіло приходить в тонус і взагалі приємне то тепло у тілі.
там де був допис про 300 разів мені аж в очах потемніло. я в городі би покопала.. але таке...
Вікторіє про шо ви думаєте коли то все робите?
ціхо. не сміятись. Бо я реально маю з тим проблему. Мені скучно. Сідаю дома на велотренажер... їду по місту, далі десь до лісу, за пару хв я вже на березі океану в Америці.. і усьо. далі дивлюсь на годинник хвилини повзуть немов години.. придумую собі шось тільки шоб не сідати на той тренажер.

Vittoriya
07.05.2013, 01:27
Вікторіє про шо ви думаєте коли то все робите?
ціхо. не сміятись. Бо я реально маю з тим проблему. Мені скучно.
ну по-перше це було в групі, а одже вже хоч не хоч , а стимул зробити краще є :), плюс нас тренер дуже стимулює, от вміє він якось то так сказати, підійти , чи глянути, що є бажання робити і не спинятися. Я би вдома сама так ніколи би не робила, я взагалі вдома займатися не можу, колись пробувала по програмах скачаних-не то, нема ефекту того що треба після заняття. Оті по 20 зранку-то так, зарядка щоби проснутися , мені дуже допомагає, одразу настрій з'являється, сила і всьо таке :).
А що думала? :D Рахувала, бо ми мусіли самі рахувати, адже кожен в своєму темпі робив. Та й я вже звикла абстрагуватися під час занять і зосереджуватися на тому як роблю-для мене техніка виконання дуже важлива, люблю якісну роботу .

zetta
07.05.2013, 01:43
шось плакати захотілось.
я так не вмію. Люди ради того шоб попа була дироколом (чи як воно там, ну коли шось колоти нею) готові годинами... я не можу. ну як знайти своє?
Вікторія ви молодець. направду.

Vittoriya
07.05.2013, 01:47
ради того шоб попа була дироколом (чи як воно там, ну коли шось колоти нею) готові годинами
не знаю до чого тут та іронія, направду.. Я таких висловів не люблю... Спробуйте попрацювати над своїм тілом, побачити результати і тоді поговоримо, чи стала ваша попа "дироколом", чи ні ;) Дзеркало не обманює.
То не зі злості сказано. Просто чомусь бачу , що багато дівчат думає що, якщо хтось займається спортом, то значить вже прямо качок. Та для таких м'язів треба з тренажерного не вилазити і лити в себе усякі там протеїнові прошки і таке інше. На одному занятті до мене підійшла одна жінка і спитала, чи давно я сюди ходжу, бо вона бачить, що так досить інтенсивно і вона боїться , що ноги в неї перекачаються :). А головне на тих заняттях більше витривалість тренується плюс акцент більше на верхню половину тіла. Цього вона не зауважила :). І ото якесь таке дивне і противне слово дирокол, чи будь-яке ще образливе позначення спортивної підкачаної попи-ну просто не розумію, що воно має тут спільного?

zetta
07.05.2013, 01:57
та то не іронія. мені дуже багато треба над собою працювати і не можу найти натхнення чи то бажання. Але як читаю такі теми де дівчата що тренуються обговорюють кожен мяз, для мене то вже вищий пілотаж. Може не кожен результат мені чисто естетично подобається... але людською працею завжди в захваті. Бо то таки праця. І найгірше що то треба робити все життя бо навіть як не поправляєшся то мязи здуваються..ніби так.

Vittoriya
07.05.2013, 02:07
Може не кожен результат мені чисто естетично подобається..
от власне про це і додала в дописі :). Я чесно скажу, я теж така була колись. От сиділа на своїй попі і впевнено казала, що та де, та вони ж всі качки , а не жінки. Ну але вони спільного анічого не мають з дівчатами, котрі над собою працюють, навіть якщо посиленно працюють і в тренажерному залі теж. Хто бачив Діану зі спортлайфу піідтвердить, наскільки класне, сексуальне, привабливе спортивне тіло. Гарний акуратний рельєф м'язів, а відповідно і осанка супер, спинка рівна-а її також м'язи тримають до речі, як виявилося :).

zetta
07.05.2013, 02:23
От сиділа на своїй попі і впевнено казала, що та де, та вони ж всі качки , а не жінки. Ну але вони спільного анічого не мають з дівчатами, котрі над собою працюють, навіть якщо посиленно працюють і в тренажерному залі теж.
от вже написала вище я поважаю натхнення, завзятість, працю. Що там людина досягає то вже інше питання. Хтось то робить правильно , хтось ні . Але ті зусилля то супер.
от з чого почати дуже не спортивній людині?

Златка
07.05.2013, 03:04
Уже не раз задаюсь тим же питанням ;) Бо ото читаю дописи дівчат і щиро захоплююсь ними. А в мене щось дальше "оглядин" розкладів по клубам і читання цієї теми не доходить :shy:

Rona
07.05.2013, 08:21
Купити абонемент на місяць в фітнес-зал і походити на різні групові заняття до різних тренерів. Чому саме абонемент, а не разове тренування, бо віддана кругленька сума стимулює таки відвідувати тренування. Ви записуєтесь на конкретний вид тренувань, але пропустивши парочку своїх, може відпрацювати в інших (принаймі в Ківі це можливо) і таким чином спробувати практично все, що пропонується в меню :) Бо важливо підібрати для себе не лише оптимальне заняття, а ще й тренера.

zetta
07.05.2013, 08:52
абонемент на місяць в фітнес-зал

Бо важливо підібрати для себе не лише оптимальне заняття, а ще й тренера
дякую Роно . прислухаюсь до вашої поради . а ще питання розминки обов"язково робити?

Rona
07.05.2013, 09:07
а ще питання розминки обов"язково робити?
оцього питання не зрозуміла... в фітнес-залі на певному виді тренувань Ви обов"язково робитемете розминку (просто кожен тренер її по-своєму проводить, саме так, як пасує до даного виду заняття), якщо вирішили займатись самостійно, то розминка по-любому обов"язкова, бо готує тіло до навантаження, можна глянути якісь відео на ютубі

zetta
07.05.2013, 09:18
просто кожен тренер її по-своєму проводить, саме так, як пасує до даного виду заняття), якщо вирішили займатись самостійно,
ні не самостійно. просто думаю ше як розминку зроблю то на основних вправах взагалі змучусь) а от я наприклад купила абонемент, як знати з чого почати ...там стільки всього...

Rona
07.05.2013, 09:24
як знати з чого почати ...там стільки всього
то Вам підкаже адміністратор (людина на рецепції, яка продає абонементи), попросіть розказати трохи про кожен вид занять і інтуїтивно собі щось на почин виберете, випитуйте-випитуйте, то їх робота, хай розказують

не треба робити розминку самостійно перед роботою в залі, то неефективно, поки доїдете/дійдете ефект зійде "на нєт"

Vittoriya
07.05.2013, 09:39
з походу у фітнес-зал, тут єдина відповідь. А підібрати , що вам підходить маєте ви. Мені дуже допомогло те, що я купила абонемент на півроку. Гроші заплатила і то стимулює ходити, бо ж треба відходити. На початку я пробувала різне і в різних тренерів. А потім вже вибрала те, що найбільше подобається і лиш туди ходила.

cjomcjomka
07.05.2013, 09:59
айкідо . Може то спробувати?
Але як мене, ніжну натуру, хтось вдрулить, то я зразу звідти втечу
На айкідо якраз ніхто не лупиться, хіба би Ви дисципліни не витримали - тоді тренер присоромить. А так - моя ніжна натура почекає, поки діти підростуть - і я просто мрію про айкідо.

AilataN
07.05.2013, 11:07
вдрулить - то штовхне)) і я впаду.
От якраз тим що там не лупляться мене приваблює. Можна спробувати.
Я ще шукаю щось таке, щоб можна було з малявкою йти, разом.
В районі знайшла східні танці, можна туди йти з дитиною.

Orman
07.05.2013, 12:20
можна - знайдіть що любите і пахати не прийдеться вапше - одне задоволення!
Командна гра
в щобудемо грати? О, як вам пінг-понг (маю стіл і місце коло хати)
для когось це паханина, а для когось задоволеня!!
ага! хто шо любить, то те йому паханиною не здається
можна

---------- Додано в 11:17 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

ціхо. не сміятись. Бо я реально маю з тим проблему. Мені скучно.
музика? На тренажері мені теж скучно, тому надаю перевагу справжньому велосипеду.
попа була дироколом
горіхоколом *сміюсь*
з по чуть-чуть щоб музу спортивну не спугнути. З того що йде в кайф, в мене це велосипед і плавання.
Купити абонемент на місяць в фітнес-зал і походити на різні групові заняття до різних тренерів.
ну або так.

і подружку беріть. Стимулюйте одна одну, але по-доброму.

---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

В районі знайшла східні танці, можна туди йти з дитиною.
це де таке?
і я просто мрію про айкідо
сірьйозно? Прикол.

cjomcjomka
07.05.2013, 12:42
сірьйозно? Прикол
а чо, не можна? :) ну справді, дуже воно мені до душі, величне таке і справжнє. Дмитрові тренування дивлюсь з захопленням (коли Їжак не дуже на голову лізе).

Orman
07.05.2013, 12:46
а чо, не можна?
та чого ж, можна. Неочікувано, просто.

cjomcjomka
07.05.2013, 12:58
Неочікувано, просто
ну, я в універі 5 років вивчала японську культуру і літературу, тож для мене цілком природно :)
правда, для похудання на айкідо не йшла б, напевно. Для форми - фізичної і психологічної - так.

Златка
07.05.2013, 14:51
Я ще шукаю щось таке, щоб можна було з малявкою йти, разом.
О, то, Наталю, ще важче. Я знайшла йогу для діток, писало заняття з батьками, виявилось це просто для адаптації дітей батьки перебувають в залі :connie_pull-pigtail

AilataN
07.05.2013, 15:49
в щобудемо грати? О, як вам пінг-понг
Запросто)
Ми якраз прийшли з Мар , шукали бадмінтон :)
Тобто "бамбінтон". То мене так продавець в магазині авторитетно виправила.

це де таке?
Ще більше заінтригую : заняття безкоштовні ))).
на Огієнка є УДЮМК ( не знаю шо сіє значить)). Танці в понеділок і четвер, на яку годину після свят буде не знаю.

З малявкою можна спробувати, я маю з ким залишити, просто хочу бути з нею разом, щоб і вона ходила. Як то буде по техніці- бум бачити. Викладач дозволила, вона і сама там з дитиною разом ( десь 8 років). Ну і моя вже не така й мала зовсім.

---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

Дівчата, для чєловєка, який цілу зиму простояв ( і тижні три пролежав) в хаті, будь-яке навантаження буде успішним в плані похудання :)
Тим більше треба враховувати дуже багато моментів, що ускладнює пошук.

Маруся-мама
07.05.2013, 17:12
віддана кругленька сума стимулює таки відвідувати тренування.
А мене ні... Вже не одну кругленьку суму віддала за зал. А ходила туди тільки два рази.

як вам пінг-понг (маю стіл і місце коло хати)
О... моя гра з дитинства. Я то файно бавилась, а тепер нема з ким. Ніхто мене ніде не бере. :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:

надаю перевагу справжньому велосипеду
Заздрю... ужастно!

плавання
і я люблю пливати, я б в воді жила

Муж ітак ниє, що мене ніколи нема вдома, а тут ще як запишусь на танці якісь... то буде абзац. Але так хочеться :(

zetta
07.05.2013, 20:48
Марусю а на роверi кататись не вмiэте? з мужом наприклад.

Маруся-мама
07.05.2013, 21:14
Марусю а на роверi кататись не вмiэте?
В тому то і біда, що не вмію. Боюсь!!! Рівноваги тримати не вмію, дивлюсь під колеса і млію... А в дитинстві щей ноги межи шприхи запхала, а тато "перекрутив" мої ноги трошки.

---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

Огієнка є УДЮМК
Це тиму YMCA міліканського.

Tutuka
07.05.2013, 23:14
файно бавилась, а тепер нема з ким. Ніхто мене ніде не бере.
І мені нема з ким. Я в інституті чотири роки з тим пінг-понгом відскакала на спецгрупі (кожного заняття хвилин 20-30 зарядки, далі - годину за тенісним столом, а перед тим треба було оперативненько видертися на гору у Стрийському парку. Я тоді могла жерти булочки хоч кожного дня (ну бо нічого більше в інститутському буфеті не продавали :)), і все без будь-якої шкоди для фігури. Були же часи...
А поки що ходжу пішки з роботи, по 3,5-4 км чотири дні на тиждень, вже навіть штани почали були трошки спадати, але тут прийшли свята. Набрала кілограм, і то якби не гарувала перед тим три дні в хаті, розпухла би ще більше. :( Що мене страшенно дратує - це спека, бо ноги набрякають і навіть найзручніше взуття починає якщо не тиснути, то натирати підошву, тут вже сильно не побігаєш.
Запросто)
Якщо не маєте компанії, можете приєднатися до нас з малою, ви ж десь від нас недалеко живете?
Зараз, щоправда, у неї кожен день гуртками зайнятий, але скоро прийдуть канікули, і хоч з нею вовком вий, надвір під страхом розстрілу не виженеш, бо пані нудно, нема з ким бавитися, всі подруги далеко.

AilataN
08.05.2013, 02:38
бо пані нудно, нема з ким бавитися, всі подруги далеко.
пані нехай бере наді мною керівництво, так їй і передайте, особливо якщо вона любить грати в бадмінтон)). А моя Маруся візьме керівництво над вами)), вона може заставити гарно попрацювати:).
І, до речі, мені здається що ми з вами знайомі, але не знаємо що ви- Тутука, а я Айлатан :)
пінг-понг відміняється бо Орман в наш район точно стіл не понесе)). Хіба будемо до неї ходити :)

Tutuka
08.05.2013, 12:28
пані нехай бере наді мною керівництво, так їй і передайте, особливо якщо вона любить грати в бадмінтон)).
О, їй тільки волю дай - з голови не злізе, від гостей доводиться відганяти, бо жити не дає: і фокуси буде показувати, і задачками з математики діставати, в кінці ще й затанцює. :) А бадмінтон у нас також є, треба тільки нашого тата вмовити, щоб з гаражу до хати приніс, бо він як рік тому там його залишив, так досі повернути на родіну не може.

Aminka24
08.05.2013, 12:54
займаюсь верховою їздою, працюють практично всі м"язи тіла, вирівнюється постава, спалюються лишні грами (кілограми :shy:), для нервової системи корисно і для серця

AilataN
08.05.2013, 17:52
Тим більше, що про 300 присядів писала в темі-Як
підтримуєте форму?
Власне, я питалася як так зробити щоб не мати засильних навантажень, бо на психіку втома давить, а отримала пораду , що то всьо неправда і треба мати пейн щоб форму тримати.
Вибачте, але пробігти десять км , чи зробити шпагат , чи повторити вправу мільйон разів- це не підтримка форми, це спорт , таваріщі.
Прийшла сюди- ана маєш, білдерів обсуждають, в темі про ідеальну фігуру.
Треба йти і зробити тему " нормальна фігура завдяки нормальному способу життя".

---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:46 ----------

Уррааа!
Дівчата, маньячки відселились!!:good:
беріть канапки з шпондерком, сідайте зручненько і про ідеальну фігуру побалакаємо! :):girl_haha:

Зорянівонька
08.05.2013, 17:53
як так зробити щоб не мати засильних навантажень
Тут найкраще - не запускати:)
Так шкодую шо трохи себе в декреті запустила і тепер тре працювати
Але зараз мені навантаження подобаються, я дістаю задоволення від спорту, танців
Думаю кожному тре знайти своє - і свій ідеал і свій спорт, чи раціон - бо все має приносити задоволення

Vittoriya
08.05.2013, 17:55
нормальна фігура завдяки нормальному способу життя
І що то дасть? Для мене одна фігура буде нормальною , для вас інша і всьо.

Власне, я питалася як так зробити щоб не мати засильних навантажень, бо на психіку втома давить, а отримала пораду , що то всьо неправда і треба мати пейн щоб форму тримати.
ну не треба перебільшувати, ви спитали, я порадила, а все решта-діло ваше. Я вам ні разу не порадила пахати в тренажерці, чи присілати хоча б 100 разів. Ви так всі мої слова повиривали з навіть не знаю зі скількох дописів і вмістили в одне своє речення-висновок... Аднака.. Я ще раз переконалася-Не можна тут ділитися своїми досягненнями, ага, не можна...

AilataN
08.05.2013, 18:03
ви спитали, я порадила
Вітторічко, я вам дякую, направду, чуюся аж невдячною :)
Та всьо нормально, можна ділитися, трохи цьотки позаздрять нехай)).

Ви дуже вже переймаєтеся, то не треба).

Vittoriya
08.05.2013, 18:12
дуже вже переймаєтеся, то не треба).
ну бо така я є :), я просто направду хотіла щось порадити, то не від того, що вихваляюся, я не люблю того. Просто знаючи ті відчуття після будь-якого фізичного руху-коли енергія аж заполоняє, сили неймовірні і настрій такий , що літати хочеться. То мені хочеться то передати іншим, щоби всі то відчули. І лиш тому я писала, що фіз.навантаження має приносити задоволення. А їх стільки є, то ж далеко не паханина, штанги, чи ще щось. Он дівчата на зумбу ходять, та і тут я часто бачу кінець зумби, то там просто відриваються дівчата. А я зараз від ровера тааак кайфую, я би з нього не злазила. То ж в загальному малося на увазі :)

Вітторічко,
:), от за що вас люблю-ви вмієте згладити всі кути навіть одним словом :)

Kazkivnycja
22.05.2013, 19:48
Маю питання. хто знає дієві вправи для того, щоб забрати зайве та підтягнути внутрішню сторону бедра, от-там в самому верху. Це моє саме проблемне місце, ніяк не можу його здолати.

Зорянівонька
23.05.2013, 15:30
підтягнути внутрішню сторону бедра
Може лежачи на боці піднімати нижню ногу, висунувши її трохи вперед.

Йой. Мені прийдеться трохи зупинити свою маньячність - здоровля не дозволяє. Буду поки тільки на танці ходити.
А ше я зрозуміла шо неправильно випади роблю - все-таки завжди добре тренера перепитати.

Багіра
23.05.2013, 17:18
щоб забрати зайве та підтягнути внутрішню сторону бедра, от-там в самому верху. Це моє саме проблемне місце, ніяк не можу його здолати.
балет:)
але направду, і в неті бачила комплекси вправ "боді-балет" і в котромусь з львівських фітнес клубів стрічала
дуже багато всяких різних махів ногами і розтяжок треба

Orman
23.05.2013, 17:28
та йой, купа вправ, для домашніх умов. Гугля їх всіх знає.
http://www.sympaty.net/wp-content/uploads/2009/07/vnutr-bedro-5.jpg http://fitvid.ru/wp-content/uploads/2012/04/vbf1.jpg http://www.sympaty.net/wp-content/uploads/2009/07/vnutr-bedro.jpg

Kiruskin
27.05.2013, 18:29
Дівчата, а Ви займаєтесь, коли у Вас КД? Я думала не пропускати тренувань, але сьогодні проїхала 7 км. на велосипеді, і чую живіт поболює. А ще мають бути вправи і біг ввечері.

Seshat
27.05.2013, 18:32
Ви займаєтесь, коли у Вас КД
Так. Сьогодні всю програму пройшла. В мене КД легше проходять, якщо займаюсь, а не лежу на дивані. Болю немає. Якщо Вас болить, то краще не займайтеся. Або приділіть увагу спині, рукам... Ну то моя така думка:girl_yes2:

Virchuk
27.05.2013, 18:37
а Ви займаєтесь, коли у Вас КД
ні, максимум покататись на велосипеді можу.

Vероніка
27.05.2013, 19:34
Я не хотiла пропускати тренування i на 2 день КД так настрибалась, що на 20 хв. ледь не зомлiла, рiзко впав тиск. Ранiше такого не було, тож пов'язую це саме з КД.
Тому вирiшила на майбутнє бути обачнiше i не перенапружуватись.

Vittoriya
27.05.2013, 19:42
Ви займаєтесь, коли у Вас КД? Я думала не пропускати тренувань, але сьогодні проїхала 7 км. на велосипеді, і чую живіт поболює.
добре вам, поболює :), мене і без спорту болить так, що який там спорт... Я 4 дні КД ніколи не ходжу на спорт, бо не добре. На 5ий день йду, тільки якщо нема Кд (на 4ий і 5ий день виділення в якийсь певний період дня лиш, відповідно і болей нема цілий час). Та й якщо чесно, не знаю, чи би й без болей змогла займатися, якось некомфортно.

Kroshka Enot
27.05.2013, 22:27
Дівчата, а Ви займаєтесь, коли у Вас КД?
Так, мені стає легше після тренування. Дуже сильний біль в перший день, навантаження (в т.ч. прес) його полегшують. Правда, не знаю, чому. :confused:

Virchuk
27.05.2013, 22:56
навантаження (в т.ч. прес)
Нам на фітнесі навпаки забороняли качати прес під час місячних, в школі казали не стрибати.

Virchuk
20.06.2013, 17:51
Сьогодні я ледь жива була на роботі. Якась повна апатія до всього. Важко ходити, рухатись. І то не м'язи болять, а щось таке незрозуміле. Думаю чи то пов'язано якось із бігом вранці? Ну так - я рано встаю, щоб встигнути побігати, але я і рано лягаю спати.

Freitag
25.06.2013, 15:41
Відновила після двомісячної перерви заняття фітнесом і хвилює мене одна річ. Після заняття в мене сильно червоніє обличчя, аж бордове робиться. Не розумію чому, раніше такого не було. Минає десь за півгодини-годину. Тиск? Спека? Якісь інші проблеми? Що у такому разі робити? Зменшити темп / навантаженння?

Vероніка
25.06.2013, 15:57
Зазвичай, обличчя червоніє у зв"язку з близьким розташуванням судин до шкіри, провокувати може і тиск, і спека, і інтенсивні заняття.
Варто знизити навантаження і набирати темп поступово, можливо з часом все пройде.

Redvisitor
25.06.2013, 17:22
Дівчата, а Ви займаєтесь, коли у Вас КД?
до вагітності займалася не зменшуючи інтенсивності, але у мене ніколи не було ніяких болей під час КД... зараз менстуація ще не відновилися, то не знаю як буде далі :)

AilataN
25.06.2013, 17:35
Тиск? Спека?
І тиск, і спека.
Ще добре чимось судини укріплювати ( аспаркам, вітаміни, курага-банани)

Virchuk
25.06.2013, 18:21
Відновила після двомісячної перерви заняття фітнесом і хвилює мене одна річ. Після заняття в мене сильно червоніє обличчя, аж бордове робиться.
В мене таке було як тільки я почала бігати в парку і при тому голова потім боліла ще пів дня - за кілька разів минулось. Хоч я до того досить інтенсивно тренувалась вдома і так не червоніла і голова не боліла.
Можете трохи зменшити інтенсивність занять і слідкуйте за своїми відчуттями. Якщо нічого не турбує - то тимчасовий прояв і тіло "входить в ритм".

Маруся-мама
26.06.2013, 16:34
Ой шо будєт, ой шо будєт! Який всетаки у мене муж, жадний, хароший. Купив мені абонемент в спортзал, але тільки на два місяці. Далі сказав, що треба буде шукати підзаробіток аби то оплачувати. Нє, ну я ще навіть не почала займатись, а він вже мене виганяє.:girl_devil:
Вчора ходилам на оріїнтіровку. Тренер мене зміряла, сказала, що заміри у мене хальосі (тоже мінє хальосі... розмір між 48 і 50, ну якщо б такий існував, то я б мала 49-тий:girl_crazy:, зате пропорційно-стандартний) і сказала, що буде мені здєлать хара-кірі. В четвер з речима на 7-му вечора. Буде годину мене мучити, бо сказала, що буде - total body workout. Аж страхи збирають. Правда сказала відмовитись від ідеї, що я буду важити 50кг. Вона сказала, що це скоріш недосяжна цифра, але гарантувала, що 40 розмір одягу можна досягти. Не знаю... мо і можна.

Треба буде мені підтримки, бо у мене все так. Починаю за здравіє, а закінчую за упокой.

Virchuk
26.06.2013, 16:40
Треба буде мені підтримки, бо у мене все так. Починаю за здравіє, а закінчую за упокой.
Маруся, ми у вас віримо:)
Ех, я починаю потрохи мріяти про зал, але мені то в найближчий рік не світить. Хіба би відкрили на роботі, як вже рік обіцяють, безкоштовний зал.

cloobex
28.06.2013, 13:26
Народ, а ніхто з Вас преставниць прекрасної статі не пробував пейнтбол? Тонізує м’язи, спалює жир, додає адреналіну... дуже класно. Пейнтбол по навантаженнях можна порівнти з лижами, але цікавіше

Redvisitor
28.06.2013, 21:25
Народ, а ніхто з Вас преставниць прекрасної статі не пробував пейнтбол? Тонізує м’язи, спалює жир, додає адреналіну... дуже класно. Пейнтбол по навантаженнях можна порівнти з лижами, але цікавіше
то на любителя, мені не цікавіше - не люблю стріляти в людей)
як розвага, час від часу - може бути, але на постійній основі я б не займалася...

Orman
28.06.2013, 22:10
Тонізує м’язи, спалює жир, додає адреналіну... дуже класно.
все так, тільки кожен день, а навіть і кожен тиждень не напейнтболишся

Маруся-мама
28.06.2013, 22:52
Починаю за здравіє, а закінчую за упокой.
Страшно мені було... чес слово. Боялась, що всі на мене будуть дивитись, що я такий узасний колобок. Прийшла, стала перед дзеркалом, і зовсім я не такий вже ужастний колобок. В фас, очінь дажі нічаво. Але то мені певно в тему, про страхи перед хвізкультурою.

Vittoriya
28.06.2013, 23:26
що всі на мене будуть дивитись, що я такий узасний колобок.
Не знаю, я ще не бачила в залах, щоби хтось когось розглядав, підсміювався, чи ще щось. То все наші страхи :)

Ascorbinka
29.06.2013, 00:11
що всі на мене будуть дивитись,
і думатимуть яка ж ви молодець! із захопленням і радістюприйшли,наважились, і що частіше вас бачитимуть - то більше радітимуть

Маруся-мама
29.06.2013, 00:14
То все наші страхи
Так і я про це ж. То все у моїй голові :)
частіше вас бачитимуть - то більше радітимуть
я також так думаю... нарід там знається між собою, так цікаво.:girl_wink:

Vittoriya
29.06.2013, 00:22
.. нарід там знається між собою, так цікаво
бо в кожному залі є свої завсігдаї :), я тут завжди бачу тих самих, є звичайно багато різних, але вже тих знаю добре, вітаємося навіть з багатьма :), часом хтось щось підкаже, спитає, похвалить. Мені то подобається :)

Kazkivnycja
29.06.2013, 19:40
мій рецепт підтримання форми- не їсти після 18.00 і зменшити кількість цукерок на день.. Як це не смішно звучить, але мені допомагає. В мене такий організм, швидко поправляється, швидко худне. Як то кажуть, що після весілля чи якогось свята поправилась - то про мене. Але потім кілька вечорів не поїм, а ще тренування не припинятиму, то в норму і вертаюся.
Але то таке певно не всім підходить - кожен організм - окрема індивідуальність.
Ще знаю по власному досвіді стрес сильно допомагає схуднути. Але то про справжінй стрес, не просто екзамен здати (таке навпаки шоколадкою заїдається), а коли насправді життя жахом здається і нічого в горло не лізе -- так наче там щось застрягло. Я так 5 кг скинула, але то дуже страшний метод схуднення, ворогу не побажаю.:girl_sad::girl_sad:

Маруся-мама
29.06.2013, 20:28
Ще знаю по власному досвіді стрес сильно допомагає схуднути. Але то про справжінй стрес,
Ну мені навпаки. Я їм емоційно, тому будь-які емоції - це їжа. Позитивні, їжа, негативні їжа.

PS. Для тих, хто буде зараз вчити як то не треба їсти з емоціями кажу. Я вже навчилась, як дозволяти собі різні почуття і відчуття і не заглушати їх їжею. Нераз страшно які почуття вилазять, але зате класно, бо вони реальні.

Vероніка
01.07.2013, 18:22
Я дуже задоволена теперішніми результатами тренувань, але виникла інша проблема - мій бюст тане просто на очах, і не в останню чергу завдяки трохи обмеженому харчуванню.
Що робити - перейти на спеціальні вправи чи корегувати харчування, що корисно для цієї частини ?

Vittoriya
01.07.2013, 18:42
мій бюст тане просто на очах, і не в останню чергу завдяки трохи обмеженому харчуванню.
Що робити
гг, велком до моєї компанії :D, не знаю, я віджимаюся багато і всьо таке, але який бюст дала природа, таким він і буде. Ну бо є ж худенькі дівчата з великими грудьми, а мої певно були більші тільки через наявність жирку..

Маруся-мама
01.07.2013, 18:53
мої певно були більші тільки через наявність жирку
Ну, бо груди це жир. І чим менше його в організмі, тим менше його і там також. Не враховую природні дані, аля генетично закладено - великий бюст.

Virchuk
01.07.2013, 19:05
але який бюст дала природа, таким він і буде
ага, мені природа дала більший, а він за останній місяць взяв і щез. Я вже дивлюсь, що і білизна в яку вони ледь влазили, висить тепер собі без діла...ех

alterna
01.07.2013, 19:24
щоб груди і взагалі шкіра залишась пружною важливо пити воду:girl_smile: особливо під час схуднення: Підморгувати:всім успіхів! : Поцілунок:

Vittoriya
01.07.2013, 19:31
бо груди це жир. І чим менше його в організмі, тим менше його і там також. Не враховую природні дані, аля генетично закладено - великий бюст.
ну але ж є дівчата з солідним бюстом і дуже худенькі загалом. Як то так? весь жирок тільки в груди йде? Мені б так...

---------- Додано в 17:31 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

залишась пружною
та пружність то троха інше, принаймні у мому випадку точно. Бо з тим проблем нема, але таки розмір бюста зменшився досить. П'ю воду, спортом займаюся, грудний відділ підкачую-а чоловік нарікає :)

Маруся-мама
01.07.2013, 19:31
Як то так? весь жирок тільки в груди йде?
Так. Така генетика. Я не хочу, щоб зовсім так, аби не втратити хоч то що є.:girl_crazy:

kraplynka
03.07.2013, 00:05
Мені дуже подобалося займатися фітнесом. До того мала досід занять шейпінгом, то фітнес мені набагато цікавіший. Нажаль змушена була закинути, бо з доїздами на роботу не встигала. І результати були у зменшенні об'ємів, рухатися легше, повороткішою стаєш...

Orman
03.07.2013, 13:40
Мені дуже подобалося займатися фітнесом. До того мала досід занять шейпінгом, то фітнес мені набагато цікавіший.
:)

фітнес - це широке поняття, воно включає в себе шейпінг (як вид фізичних вправ), і ще багато чого, від харчування і до певного способу мислення

pravovuk
03.07.2013, 19:48
мій бюст тане просто на очах
Ви не одна...Я правда не від тренувань, а на жаль від стресу весною схудла на 8 кг. При моєму метрі в прижку це було суттєво...і не потрібно аж на стільки...але власне , тіло то мене влаштовує, а от груди, як каже чоловік, десь пропали:(.... Але вже трохи поправилась...може вернуться?

panikvarts
09.07.2013, 18:13
Я сюди за порадою. Отже, щодня, крім неділі, я роблю вправи на ноги, сідниці, прес. Треба привести себе в тонус :) Після цього я страюся щось обовязково їсти - білки, вуглеводи, бо мета - трохи підкачати мязи. Переважно займаюся цим в першій половині дня. Але крім того кілька раз на тиждень я бігаю, але вже ввечері - 6-7 год, не пізніше. Так от, перд бігом десь 5-6 я ще вечеряю, небагато, бо чим ближче до вечора - тим менший апетит маю. І от питання - чи маю я щось їсти після бігу? Я не знаю, для чого конкретно я бігаю - лишній жирок є,і я не проти його позбутися, але в той же час мені б не хотілося, щоб мязи руйнувалися, коли вранці я свідомо роблю вправи для того, щоб вони там були. Я щось заплуталася. Бо бігати я люблю і добре себе почуваю після бігу, а їсти вже не хочеться, хіба пити. Чи ті мязи мені не зруйнуються, якщо бігаю лише 20 максимум 25 хв?
І питання з того ж розряду: як "зїдається" жир після занять, якщо їсти і якщо не їсти нічого? Однаковими темпами чи помаліше, коли їсиш?

panikvarts
09.07.2013, 22:41
Мязи від бігу не руйнуються
:) Не знала. Думала це також "стрес" для організму - все ж таки мязи працюють, потім трохи відчуваються, тож значить, що якщо їх потім не "погодувати" - вони зруйнуються? )))

---------- Додано в 21:41 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ----------

Пити треба під час і після бігу, щоб поновити запас води.
Воно то так, але бігаю я навулиці, з собою ще тащити воду не хочеться. Думаю, хв 20-25 без води - нічого страшного, приходжу додому і пю воду. Це ж не годинне тренування.

Руда Лисиця
10.07.2013, 16:47
чи маю я щось їсти після бігу? Я не знаю, для чого конкретно я бігаю - лишній жирок є,і я не проти його позбутися, але в той же час мені б не хотілося, щоб мязи руйнувалися, коли вранці я свідомо роблю вправи для того, щоб вони там були
можна з"їсти банан, або вівсяну кашку.

Vittoriya
10.07.2013, 17:16
Пити під час бігу не варто, бо лиш буде задишка і важче буде бігти
після бігу обов'язково пити воду і можна одразу банан, грейпфрут, яблуко. вівсянка не знаю, то перед бігом добре з'істи кашу. На рахунок м'язів ви праві, поновити запаси по тренуванню треба обов'язково

Руда Лисиця
10.07.2013, 17:33
вівсянка не знаю, то перед бігом добре з'істи кашу
каші загалом звісно теж можна і може й варто. це повільні вуглеводи, які засвоюються правильно. Енергія для творення береться в першу чергу з вуглеводів, в білків найменше ККД

Vittoriya
10.07.2013, 18:11
Ну власне тому кашу добре з'їсти за якийсь час перед тренуванням, бо дає енергію на довго :), а після пробіжки щось таке з'істи, що швидко дає заряд, фрукти як на мене в цьому найкращі.

panikvarts
12.07.2013, 02:38
Доречі моя тренер сказала пити під час тренувань, щоб поповнювати запас води. Вам кажуть пити після?
Та ні, під час тренування треба пити по трошки і часто, але під час бігу я все ж схильна не пити - хіба би ковток, щоб горло змочити. Біг не займає стільки часу як і повноцінне тренування в залі, тому нічого страшного, зневоднення не наступить за 25 хв бігу (ми ж вище про біг говорили, правда?:) )

simona
12.07.2013, 02:40
які вправи для рук порадите, щоб можна було в домашніх умовах робити маючи гирьки по 2 кг, так щоб знизу вушків спаніельчика не було? І болюче груди, що зробити щоб хоть з того, що залишилось був хоть трішки тенісний мячик)?

Vittoriya
12.07.2013, 02:44
моя тренер сказала пити під час тренувань, щоб поповнювати запас води. Вам кажуть пити після?
силове тренування-під час , але власне

по трошки
так лиш змочити горло. Аеробні тренування-вода після тільки.

Маруся-мама
12.07.2013, 03:20
Аеробні тренування-вода після тільки.
а в нас кажуть під час попивати :) Навіть коли є клас аеробіки, то беруть зі собою пляшки води.

Я не п’ю, але просто цікаво. Після того як качала ноги, руки, плечі все було ґуд, води не хотіла, але он після пресу - капець. Се моя слаба зона.

---------- Додано в 01:20 ---------- Попередній допис був написаний в 01:14 ----------

ми ж вище про біг говорили, правда?
ага... Он тілько мені тренер звернула увагу, що якщо бігати для спалення жирку, то краще побігати 30 хвилин а не 20. Ну бо 20 це так суто для розігріву. Так, що додавайте ще 5 мінют.

Все. Я мовчу, а то нам тут дадуть по шапці. Ми ж не в тій темі.

panikvarts
12.07.2013, 06:22
що якщо бігати для спалення жирку, то краще побігати 30 хвилин а не 20. Ну бо 20 це так суто для розігріву. Так, що додавайте ще 5 мінют.
Я знаю, але все поступово. Оскільки я загалом вже давно не бігала, то мені поки 20-25 хв нормально, через тиждень буде 30 хв.
Після занять не рекомендують їсти жири, це стосується всіх жирів - тваринних і рослинних - чи тільки тваринних? Бо мені так хочеться зїсти салату з олією...

terezka
12.07.2013, 13:01
загальні принципи, як бачу, змінюються, нам не дозволяли їсти менш ніж за 2 години до тренувань (акробатика, танці спортивні і навіть плавання), і 2 години після тренувань пити навіть звичайну воду (та це все було більш ніж 15 років тому)

Orman
12.07.2013, 13:33
агальні принципи, як бачу, змінюються, нам не дозволяли їсти менш ніж за 2 години до тренувань (акробатика, танці спортивні і навіть плавання), і 2 години після тренувань пити навіть звичайну воду (та це все було більш ніж 15 років тому)
ціхо-ціхо
вас же готували для "великих досягнень", а не для здоров"я.

Orman
12.07.2013, 13:54
якщо я правильно зрозуміла, це про задню частину руки?
отакево
http://nakachat-doma.ru/wp-content/uploads/2012/04/14900000.jpg
і ще з одною гантелею! Береш двома руками. При розгинанні слідкувати щоб лікті вперед не виходили. Лікті докінця не розгинати.
http://www.thedailybalance.com/wp-content/uploads/Dumbbell-Triceps-Press.jpg

і "вушка" - це шкіра, так що креми і пиття тебе не обминуть :). Шкіра то над тріцепсом натягнеться, але помогти їй не пошкодить.

груди опять же - м"язів там нема, ну вот де самі груди. Те саме - покращувати стан шкіри, і не наговорювати :)

NataliaFed
12.07.2013, 18:16
груди
Не погано мені допомагає- контрастний душ)

Імель
13.07.2013, 13:17
нам не дозволяли їсти менш ніж за 2 години до тренувань
просто в поняття "їсти", як правило, вкладають різні значення
бо вам казали про перше, друге і компот, а тут дівчата говорять про перекус,
у всьому має бути помірність: не переїдати перед заняттям, але і не скакати на голодний шлунок

terezka
13.07.2013, 18:36
бо вам казали про перше, друге і компот, а тут дівчата говорять про перекус
ні, не можна було ні яблука, ні води, нічого взагалі, мусіли 2 години туди/сюди дотримуватись, але то, як правильно Орман сказала, до здоров"я то ніц спільного не мало, мали бути результати

Маруся-мама
13.07.2013, 20:17
покращувати стан шкіри, і не наговорювати
у мене нема на що не наговорювати. Дєкувати Богу за Вікторію Сікрет і пуш-ап. Трохи вати підіпхаю і вже ся видає не так зле.

Мене мій пузьо ще до сьогодні болить, а прес то я качала в середу, ну вони то називають "кранчес". Я такі на кріслі робила, що ноги затримуються а назад відхиляєшся на 50 градусів а наперед тільки на 25 градусів. Не дальше. Узясь!!! Все болить і досі. І ще мене дуже боліло плече, там де метал вставлений.
Нині знову буду робити. ))))

MADLENKA
25.07.2013, 10:16
А я ось вирішила підтримувати форму на велосипеді. Вже третій тиждень їжджу на роботу і з роботи на велосипеді. Це займає в мене 20 -25 хв туди і 20-25 хв назад...Я вже так собі намалювала, що всього за кілька сеансів хоча б на грамів 500 схудну:), так ні...сьогодні стала на вагу і отримала легенький шок... Я, навпаки поправилась :(І чого б це? Їм останній раз в шостій вечора, вдень теж не обжираюсь, більше рухаюсь, на вєліку їжджу, коли тепліша була погода ще й в озері займалась аквааеробікою, а вага нікуди не дівається... Невже це вже вік???:girl_wink: Шо дєлать??:girl_flag_of_truce:

Virchuk
25.07.2013, 10:29
Невже це вже вік???
а може це м'язи?

MADLENKA
25.07.2013, 11:15
Я теж себе так тішу. Думаю, про остаточний результат можна буде говорити через місяць-два, а поки що організм адаптовується до нового життя, а то жив собі, ніхто його "не чіпав", а тут - на тобі - лісапєд і все решта -ось він і бореться, як може:)

Ascorbinka
25.07.2013, 11:19
Це займає в мене 20 -25 хв туди і 20-25 хв назад..
бо їдете більш-менш спокійно, мої минулорічні катання ближніми селами теж результату не давали (для підтримання форми може і достатньо, а от для видимого покращення - замало).
Зате покатульки з хлопцями (язик на бороду і вйо) 45-50 км з невеликими горами дали миттєвий результат, ледь ноги не відлетіли.

UnLikE
26.11.2013, 13:37
Минулого літа я сильно схудла (менше їла + 3 рази на тиждень ходила на каланетику), на 7 кг десь (з 68кг до 61кг).
Після того час від часу ходжу то на фітнес, то на тренажери, то вдома перед ноутом по уроках займалася сама, зараз почала ходити на пілатес (2 рази на тиждень), їм все, що хочу, від солодкого до смаженого, з фігурою поки-що все норм, навіть схудла чогось :girl_crazy:

elektronika
29.11.2013, 17:50
Ходжу на аеробіку, плаваю. Але зараз плавати холодно, поки висушиш волосся і т.і. Подумую піти на йогу....

fiesta
29.03.2014, 18:18
Дівчата, наскільки реально самій вдома скинути десь 5 кг?
В зал чи на масаж нема як ходити, бо малявку нема з ким лишати. А виглядати хочеться...
Я трохи лінива, але хочу щось зробити... Що мені поможе?

roma roma
29.03.2014, 18:53
Що мені поможе?
Зайдіть в сусідню тему тенування з Джиліан Майклс. В мене також мала дитина але я себе заставила і роблю тепер постійно і результати є.

KrystynaM
29.03.2014, 22:12
В зал чи на масаж нема як ходити, бо малявку нема з ким лишати. А виглядати хочеться..
я теж не мала з ким малу залишати, але будучи вдома без проблем через два місяці після народження дитини повернулася до своїх 56 кг. допологових))
я годувала малу ,багато рухалася, постійно якщо не за малою на руках, то на вулиці, трохи на грядках,трохи ввечері прес качала і присідала. Харчувалася нормально, без обмежень.
Як на мене, щоб схуднути вдома, треба більше рухатися, дитина спить, не спати коло неї, а щось робити. Рух - це життя))))
Не лінуйтеся і все вийде у вас.

Megan
29.03.2014, 23:37
Дівчата, наскільки реально самій вдома скинути десь 5 кг?
В зал чи на масаж нема як ходити, бо малявку нема з ким лишати. А виглядати хочеться...
Я трохи лінива, але хочу щось зробити... Що мені поможе?

Після пологового скинула вже 10 кг. Правило просте - ніякого солодкого, мучного і смаженого. Правда після того, як я впхалася у своє червоне пальто, то я трохи розслабилась, але результат тішить. А 5 кг то не так і багато.

Jeanjerry
04.04.2014, 15:10
І я нарешті взялася за свій вигляд, почала ходити на body-sculpt, вже займаюся півмісяця, подобається, настроєна на хороші зміни.

Gentle
07.04.2014, 12:50
Дівчата, я вирішила поприсідати за цією схемою http://sc.uploads.ru/u254e.jpg
Відписуюсь тут, щоб не дати задньої :)
Ніколи так інтенсивно не присідала.. Як правильно присідати, щоб не нашкодити? Ступні повністю на підлозі і спина рівна і перпендикулярна підлозі? В деяких відео бачу, що спину, тримаючи рівно, нахиляють вперед, ну бо фактично важко стоячи цілою ступнею на підлозі ще й спину тримати перп. підлозі. Щось порадите? :)

Vittoriya
07.04.2014, 12:55
Важливо, щоб коліна не виходили за носки, попою еазад тягнутися, еіби на крісло хочете сісти.

Waterlily
16.04.2014, 16:28
Тричі на тиждень хожу до спорт залу на індивідуальні заняття з тренером. Дома також роблю фізичні вправи, але поки результатом не можу похвалитися:girl_sad:

Zoryanazirka
16.04.2014, 19:50
І я тричі на тиждень ходжу на індивідуальні заняття до залу, а цього місяця у мене зал+масаж. Результати? :) при 175 маю 55,8 кг, це по 3х дітях.

Lukavka
08.05.2014, 02:17
Дівчата підкажіть, що робити? Моя подруга мене запросила на свое весілля, яке відбудеться через мысяць. А у мене проблема не має святкової сукні, та й вага зайва є. Мені потрібно скинути зайву вагу, а потім вже вибирати святкову сукню Підкажіть як за такий короткий проміжок часу схуднути.

cjomcjomka
08.05.2014, 09:52
1) за місяць стати "іншою людиною" в плані, удвічі меншою - неможливо.
порада така:
- трошки стаандартних змін у харчуванні
багато салатів зі свіжих овочів, виключити здобу і солодке, перерви між прийомами їжі не менше 3 годин, 2 л води на день (або 30 грамів * кг маси тіла), воду п'ємо за півгодини до їжі, або за годину після. Зменшуємо порці. У перші дні зля зменшення обєму шлунка припускається вечеря о 18.00, і потім не їсти.
- маєте можливість піти в зал - ідіть. Не маєте можливості - знайдіть собі в неті комплекс вправ чи танець чи будь-яку гарну приємну для Вас руханку на 15 хв і робіть її щодня. Займіться розтяжкою.
- попрацюйте над ходою. Візуально "зняти" з себе 5 кг просто красою рухів - то зовсім нескладно.

через 2 тижні змін у способі життя оберіть сукню на весілля коліжанки. За ті 2 тижні, що лишаться до весілля, Ви не схуднете так, щоб сукня була геть не по розміру, а от виглядати "помітно стрункішою" - зможете. Максимально пропрацюйте в своєму образі все, що не повязано з розміром. Колір, деталі, фасон - Ви маєте бути шикарні

мудрі люди кажуть, що для напрацювання корисної звички потрібнен 21 день. Маєте великі шанси і на весіллі виглядати класно, і потім продовжувати змінюватись на краще. Успіхів вам!

kukuruku
09.05.2014, 11:18
Дівчата підкажіть, що робити? Моя подруга мене запросила на свое весілля, яке відбудеться через мысяць. А у мене проблема не має святкової сукні, та й вага зайва є. Мені потрібно скинути зайву вагу, а потім вже вибирати святкову сукню Підкажіть як за такий короткий проміжок часу схуднути.
А скільки зайвих кг вам необхідно скинути? Просто дійсно за такий короткий проміжок часу не реально багато скинути, хоч якщо трохи попрацювавши над собою, то можна досягти доброго результату. Обов'язково перегляньте живлення, перейдіть на здоровішу їжу, зараз вже дуже багато овочів сезонних з'явилося. Також і про спорт не забувайте. Можете ще попити ...., я з ним набагато швидше схудла. І успіхів вам в досягненні поставленої мети.))

jassystay
09.05.2014, 12:07
Я думаю що сильно швидко худнути не є корисним для здоров'я. Краще цей процес розтягнути на триваліший час ніж 1 міс. Вище дівчата вже написали. Я підсумую: рух. Харчування. Ну і позитивний настрій. Головне не зациклюватися на вазі адже жінка прекрасна з будь-яким типом фігури якщо вона себе такою почувається. Наприклад Руслані Писанці дуже личать пишні форми. І це не завадило їй стати відомою!

А щодо сукні то моя сестра чудово виглядає в яскравих кольорах. Важить дуже багато. Але дивились якось фото з весілля і всі погодились що вона була найчарівніша в легкій довгій сукні з великими яскравими квітами. І ще як правило є в таких жіночок одна велика перевага перед худишками. Це - гарне декольте! Ех... :girl_in_dreams:

LaDum
14.05.2014, 11:33
В мене після пологів ще не дуже багато часу пройшло, кормлю дитину. І поки щось зовсім ніяк схуднути не можу. Може коли перестану годувати так зйва вага зійде. А зараз ніяких дієт, тільки намагаюсь правильно харчуватися, і в спортзал пішла знову.

Lvivska Kvitka
14.05.2014, 15:04
І я тричі на тиждень ходжу на індивідуальні заняття до залу, а цього місяця у мене зал+масаж. Результати? при 175 маю 55,8 кг, це по 3х дітях
Так це просто супер)))Ви молодчинка!Потрібно себе любити і тримати у формі))

TinkaMalvinka
16.05.2014, 01:05
Та в мене вже зовсім мало часу залишилось(((
якщо маєте змогу то купіть собі от таку утягуючу білизнудо декрету працювала у магазині вечірніх суконь,то самих пишних пань робила такими підтянутими
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/05/15/thumb_5982753752aaaee725.jpeg[/URL]
На рахунок дієт, то мені допомагала "супова", загугліть вам покаже , було і -6 кг коли дотримувалась 100%,спорт, робіть скраб щовечора з кавою, втирайте якийсь лосьончик у тіло, але робіть це довго..ніби міні-масаж[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 00:05 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

Chortenia
27.05.2014, 22:44
От часто читаю, що хтось споживає забагато калорій. А розкажіть, як ви їх рахуєте і як визначається норма

Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk

Gorda
28.05.2014, 08:51
Стараюсь бігати кожен день. Ще поки годую дитину, то з харчуванням дуже обмежень не роблю.

NutkaNezabudka
02.06.2014, 00:20
Дівчата, не впевнена, що правильно обрла тему, але якщо знаєтесь на цьому, то підкажіть будь ласка, якийсь спосіб, як швидко підтягнути сідниці, якими вправами?

Nana11
02.06.2014, 01:09
але якщо знаєтесь на цьому, то підкажіть будь ласка, якийсь спосіб, як швидко підтягнути сідниці, якими вправами?
Присідати, але виставляючи попу назад. Це, напевно, найефективніша вправа на сідниці.

pokytyanka
02.06.2014, 01:19
Може коли перестану годувати так зйва вага зійде
А в мене зайва вага якраз і зникла поки я годувала груддю. Ніяких вправ не робила - просто багато рухалась (гуляла з малим, інколи бігала на роботу ну і звичайні справи прибирання,готовка, базар). За півроку повернулась до своєї "довагітної" ваги (при зрості 174см 56 кг).

NutkaNezabudka
02.06.2014, 10:20
Присідати, але виставляючи попу назад. Це, напевно, найефективніша вправа на сідниц

так і роблю, але хотілось би якийсь оптимальний комплекс вправ, щоб змусити себе хоч по півгодинки виділяти на день..

Nana11
02.06.2014, 10:37
би якийсь оптимальний комплекс вправ, щоб змусити себе хоч по півгодинки виділяти на день..
Ще мені подобається - стаєте на коліна перед диваном, лягаєте на поверхню животом, підтягуєтеся трошки шоб коліна получилися ніби над землею і махи такою зігнутою ногою назад.
Ше добре лежачи на спині з зігнутими колінами піднімати сідниці. Ше можна робити стоячи махи назад ногою, іншу при цьому не згинаєте. Ше можна стоячи на чотирьох махи зігнутою ногою назад.
Але якшо Ви хочете комплекс десь на півгодини то напевно добре би було якби Ви в неті собі просто знайшли відео з вправами на сідниці на 30 хв, там часто тренери такі вправи видумують:wacko1:

Оля
02.06.2014, 11:12
От часто читаю, що хтось споживає забагато калорій. А розкажіть, як ви їх рахуєте і як визначається норма

От тут трохи розписано, як це треба робити.

http://diertaua.blogspot.com/2013/07/yak-pravilno-rahuvati-kalorii-schob-shudhuti.html

Або ще більше всього тут.
http://www.google.com/#q=%D1%8F%D0%BA+%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0% BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE+%D1%80%D0%B0%D1%85%D1%83%D0%B 2%D0%B0%D1%82%D0%B8+%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%80 %D1%96%D1%97

Колись ( 17 років тому) дуже схудла по такій методиці.

Orman
02.06.2014, 11:13
там часто тренери такі вправи видумують
відкрию маленький секрет.

ефективні вправи є прості - такі як в радянській аеробіці ))).

просто хто довгий час займається, їм реально скучно роками те саме робити хоч воно і добре, от тренери і мусять викручуватися. Це так як з кардіо - найкраще і найфізіологічніше - біг і танці. Але його не завжди "купують", тому є мільйон різновидів. Щоб на кожний товар був свій купець.

NutkaNezabudka
02.06.2014, 16:56
Ще мені подобається - стаєте на коліна перед диваном, лягаєте на поверхню животом, підтягуєтеся трошки шоб коліна получилися ніби над землею і махи такою зігнутою ногою назад.
Ше добре лежачи на спині з зігнутими колінами піднімати сідниці. Ше можна робити стоячи махи назад ногою, іншу при цьому не згинаєте. Ше можна стоячи на чотирьох махи зігнутою ногою назад.
все, сьогодні ж починаю, без жодної відмовки...))

Nana11
02.06.2014, 22:22
відкрию маленький секрет.
Та я впринципі знаю то, ну але мені наприклад півгодини присідати то можна вмерти від скуки....Тому якшо на 30 хв то краще відео, а якшо хв 15 то зробити найпростіші вправи і все.

Orman
02.06.2014, 22:27
то можна вмерти від скуки
так і я про те.
"модні" вправи не є менш ефективними, я про те що навороченість не так для збільшення ефекту як для різноманітності.

napoleona
02.06.2014, 22:53
ідкрию маленький секрет.
просто хто довгий час займається, їм реально скучно роками те саме робити хоч воно і добре, от тренери і мусять викручуватися. Це так як з кардіо - найкраще і найфізіологічніше - біг і танці. Але його не завжди "купують", тому є мільйон різновидів. Щоб на кожний товар був свій купець.
і я так кажу
трошки напишу
2 тижні назад я почала займатися, тобто поступово вливатися у спортивне життя, як виходить, тобто як діти дають:)
займаюся з Кроуфорд, там якраз не складні вправи, починала з 10хв, зараз вже нормально ціле відео 1год, з цього тижня починаю бігати і плавати, коли виходить, ну і душ+скраб+масаж і мінімум солодкого/мучного після обіду - це така моя програма. після першої вагітності, при такій програмі я скинула 14кг :) цієї вагітності маю трошки більше зайвих, але мені все давалося легко, тобто я нічим конкретно себе не обмежувала і ну і звичайно худнула не місяць, але мені не принципово час, а головне результат.

synuchechka
03.06.2014, 15:41
душ+скраб+масаж
Розкажіть детальніше про цю процедуру. Приймаєте контрастний душ? Скраб з кави робите?А що за масаж?

napoleona
03.06.2014, 15:50
Приймаєте контрастний душ? Скраб з кави робите?А що за масаж?
так, все що можливо зробити вдома
кавовий скраб, то у мене змішана в банці кава+олія оливкова або масло гхі+мед, а масаж собі роблю медом - так, ніби легенько бити руками

Оля різник
23.06.2014, 22:58
2-3 рази в тиждень в фітнес залі, + менше їсти, але щось корисне.
Багато п"ю.

Vероніка
24.06.2014, 17:02
Багато п"ю.
От я реально оцінила, що таке "багато пити", але не просто пити, а саме воду. І хоч спочатку вона мені зовсім не лізла (люблю чай, компоти, соки), але змусила себе.
Дуже допомагає перебити чергове бажанні загристи канапку чи цукорок. І за останній рік я не поправилась, це плюс раціональне харчування і фітнес.

HelenM
25.06.2014, 03:31
А мій рецепт на літній період - це більше рухатися. Не обов'язково навіть ходити в зал, головне кожного дня проходити хоча б 3 кілометри. І чомусь влітку є не лише настрій багато ходити, але й випадає багато приводів влаштувати собі знатну біганину містом))

Sabinochka
26.06.2014, 12:12
Мій рецепт - тренажерний зал. Хоча звісно можна і на фітнес, шейпінг чи акваеробіку ходити, але тренажерний мені чомусь до душі. І бігові доріжки є, і купа інших тренажерів. До того ж розбиваючи по днях тренування на різні групи м'язів можна досягти бажаного результату. Ну а літом звісно більше рухатися і менше їсти :girl_wink:

MADLENKA
29.07.2014, 10:16
А я цього року зовсім випадково потрапила у Fit Curves. Чесно вам скажу, спочатку досить скептично ставилась до цього закладу і до самої ідеї. Думала - ха, шо то за фігня -заняття 30хв, воно ж нічого не дасть. На першому занятті взагалі не відчула жодного навантаження, але виявилось потім, що це через те, що я неправильно працювала на тренажерах:) Тепер ходжу туди з великим задоволенням + дуже задоволена системою харчування, якої навчилась там же і за якою харчуюсь тепер. Ну а таке додаткове заняття, як Тай-бо -це взагалі супер!!! Дуже шкодую, що через роботу не можу відвідувати кожне заняття, а то б вже давно досягла своїх -10 До речі, мені ще-5 залишилось:girl_wink: п.с. Ще згадала, що навчилась багато пити - 2,5-3л води в день. Колись я і стакана не могла випити:)

Jeanjerry
07.08.2014, 16:38
тренажерний мені чомусь до душі.
теж так по собі бачу, що тренажерний зал більше мені імпонує. Наразі ходжу ще на групові заняття і поєдную з залом. Переглянула харчування, ходжу часом пішки на/з роботи(у). За місяць схудла на 4,7 кг чому дуже тішуся, бо давно вже зрушень не було і треба за себе взятися.

Miamama
15.10.2014, 11:33
почитала і зрозуміла, що мій хула-хуп є шкідливим - кульки і важкий власне вагу я додала йому сама - насипала в секції пелову крупу :d7:, бо сам хула-хуп пластиковий і легенький. Якщо я повідриваю ті великі кульки, залишаться невеликі випуклості і по вазі він знову стане легеньким, то він все одно буде шкідливим? чи можна його крутити?