КПК

Показати повну версію : Целюліт - косметична проблема чи хвороба

Сторінки : [1] 2

Adriana
22.02.2008, 16:39
Форумчанки, якщо у Вас була чи є така проблемка, поділіться як її позбавитися. А то я вже не знаю, що робити, тої зарази трошки, але час йде:( . я вже стільки всього перепробувала, але глухо як в танку. Думала про мезотерапію чи озонотерапію, але боюся болі. Можливо хтось проходив ті процедури, підскажіть чи то не викинути гроші на вітер та ще й плюс зрушена нервова система?:(

bora
22.02.2008, 17:38
Десь в дієтах здається було обговорення тої теми, але тепер і не знайти. Не питайте дівчат. Хіба контакти фахового консультанта.
В кожного свій організм і своя стадія того дєла - і для вирішення дійсно проблеми кремчиків не досить. Треба знати причину. До речі, викид гормонів (який Ви не можете контролювати) - також спричинює цю бяку. І з цим ну нічого не зробиш. Оце дійсно жіноча доля:)
Якщо з косметичних засобів - мені підійшов крем фірми Payot, знайомій система Colistar, а ще знайомый - тільки продукція Guam підходить.
Щодо процедур - не перестарайтесь знову ж таки без консультацій. І тренажери можуть тільки закріпити той ефект що маєте вже.

Zoryanazirka
24.02.2008, 21:53
За часів молодості моєї мами цим навіть ніхто не перемався, а ми робимо все можливе і неможливещобпозбутися целюліту.

Ірена
24.02.2008, 22:19
За часів молодості моєї мами цим навіть ніхто не перемався, а ми робимо все можливе і неможливещобпозбутися целюліту.

О! точно на таку тему ми недавно розмовляли з колєжанкою...
Вона мені не дає смажену картоплю їсти - каже від неї целюліт:eek:
а я їй кажу, ось коли я була мала, то смажен акартопля в нас була чи не через день і в мами своєї я целюліту не пам"ятаю, хоча мене мама народила в 30 з гаком...
то на нас ще й рідна екологія відіграється:mad:

Ella
25.02.2008, 18:08
Можливо не в тему, целюліт як і неголені ноги - це надумана проблема, якою ще років 10 тому ніхто не парився. А роздули це питання виробники продукції яка допомагає ці проблеми тимчасово усунути. Як сказав Маркс :" Капиталист не остановится ни перед какой мерзостью, что бы извлечь дополнительную прибыль"
Мене шокували слова моєї 13-ти літньої похресниці, яка на в подарунок на день народження замовила у батьків епіляцію в салоні.

Ascorbinka
27.02.2008, 10:09
неправильне харчування і/або гормональний дисбаланс організму от вам і апельсики) без усунення причини креми і масажі ефекту не дадуть.

Lady
28.02.2008, 16:11
Цікаву статтю прочитала в інтернеті,джерело-Здоров"я жінки(інформаційно-довідковий проект)

П’ять хвилин на язиці, і все життя на стегнах. М. Процайло.
„Помаранчевої шкірки” важко позбутися, але можливо. Усе залежить тільки від нас, нашої витривалості і наполегливості у боротьбі з підступним ворогом, який дуже довго маскується. Отож чи встигнемо до відпустки надати шкірі гарного вигляду?

Причини виникнення целюліту різноманітні: спадкова схильність, гормональні зміни, ендокринні захворювання, судинні патології, порушення кровообігу у жировій тканині, роботі щитоподібної і підшлункової залоз, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, стреси, куріння, зловживання алкоголем.

Про сказане – прискіпливіше

Целюліт розвивається протягом багатьох років, перш ніж проявитися у вигляді підшкірних заглибин і загрубінь, які деформують нашу фігуру. Однак не треба чекати, щоб він став помітним. Адже целюліт, який вже видно неозброєним оком, дуже важко піддається лікуванню. Щоб його ліквідувати і повернути гладеньку шкіру треба докласти багато зусиль. Тільки не слід опускати руки. Запам’ятайте – усе можливо.

Хибна думка, що целюліт товаришує тільки з повненькими, канула в лету. Він може не турбувати тих, хто останній раз займався фізкультурою ще у шкільному спортивному залі, або з’явитися у тих, для кого спорт – професія. Однією з причин цього захворювання (його вже піднесли до рангу хвороби!) називають дію жіночих статевих гормонів естрогенів. Вони відповідають за накопичення жирів та вуглеводів у жирових клітинах, у результаті чого жіночі фігури набувають приємної на око округлості.

Ще одним приводом для виникнення целюліту може бути надмірне споживання жирної їжі. Особливо смаженої, адже при термічній обробці жир видозмінюється і не розщеплюється до вихідних продуктів. Якщо їсти забагато, може похитнутися рівновага між споживанням і згоранням жиру. В той час, коли ви смакуєте відбивними, жирові клітини розростаються надміру, утворюючи під шкірою відчутні потовщення. У худеньких жінок причиною целюліту можуть бути неправильна мікроциркуляція, нагромадження в тканинах зайвих продуктів обміну, гормональний дисбаланс або слабкість колагенових волокон у шкірі.

Стикнутися ніс до носа з проблемою целюліту можуть і любителі тісного обтислого одягу, наприклад, постійне носіння джинсів сприяє целюлітові, оскільки утруднює циркуляцію крові. Як наслідок, неокислені жирові клітини повільніше спалюють жир і щораз сильніше набухають.

Три стадії розвитку целюліту.

Целюліт загалом визначають за зовнішніми ознаками і на дотик. На першій стадії целюліт практично непомітний. Побачити його можна тільки при натисканні: якщо стиснути шкіру пальцями, на ній утворяться дрібненькі горбики та ямочки. На початковій стадії перемогти целюліт досить легко, найголовніше – вчасно помітити і не допустити дальшого розвитку. На другій стадії вже неозброєним оком можна помітити припухлість та драглистість на проблемних зонах: животі, стегнах, сідницях. Проблема у тому що в цих місцях погіршується циркуляція лімфи, накопичується рідина. Температура тіла на ділянках захоплених целюлітом трохи знижується і лікувати його на цій стадії дуже дорого і довго. Третю стадію целюліту можна вже назвати патологічним станом. На шкірі з’являють затверділі ділянки і целюлітні зони нагадують вже не помаранчеву шкірку, а тісто або пластилін, на якому зробили заглибини. Доторкання до них може викликати навіть біль. На цій стадії вилікувати целюліт надзвичайно важко.

Дешеві способи боротьби.

При найменших ознаках целюліту відразу усі хапають за антицелюлітні креми. Беззаперечно – вони прекрасний засіб для профілактики. Переважно до складу таких кремів входять активні речовини гінкго білоба, плюща, кінського каштану, кофеїн, водорості, амінофілін. Але тільки за у мови активних занять спортом та правильного харчування, результат незабариться. У протилежному випадку ви просто доглядаєте за шкірою тіла, а від одного догляду „помаранчева шкірка” не зникне.

Також у боротьбі з целюлітом дуже допоможе поперемінно, теплий і холодний душ. Перед тим як влаштувати собі таке лікування, варто помасажувати місця, вкриті „помаранчевою шкіркою”, спеціальною губкою, дерев’яним валиком або спеціальними рукавичками з цупкої тканини. Такі прості процедури є найкращим засобом від „помаранчевої шкірки”. Після таких маніпуляцій наступні 2–3 хвилини слід поливати живіт, стегна і сідниці то теплою, то холодною водою. Струмінь води потрібно скерувати знизу (від колін) догори, така процедура надає шкірі пружності, зміцнює кровоносні судини і сприяє швидкому спаленню жиру.

Целюліт не любить холоду. Тому ті, хто витримує холод, можуть зробити собі масаж кубиками льоду, які напевно знайдуться у вашій холодильній камері.

Насамкінець ще одне застереження для тих, хто встиг вскочити в останній вагон: намагайтеся бодай один–два рази на тиждень видаляти омертвілі клітини епідермісу за допомогою скрабів. Така процедура підготує шкіру до впливу антицелюлітних засобів і є добрим методом профілактики целюліту.

Samojlovu4
28.02.2008, 16:55
Можливо не в тему, целюліт як і неголені ноги - це надумана проблема, якою ще років 10 тому ніхто не парився. А роздули це питання виробники продукції яка допомагає ці проблеми тимчасово усунути. Як сказав Маркс :" Капиталист не остановится ни перед какой мерзостью, что бы извлечь дополнительную прибыль"
Мене шокували слова моєї 13-ти літньої похресниці, яка на в подарунок на день народження замовила у батьків епіляцію в салоні.

Краще і не скажеш... січете все правильно...
Респект!

Koza-Dereza
28.02.2008, 21:37
10 рокiв тому це не так вже й давно. А голiнням нiг жiнки переймались ше у 80х. А це вже чи не 30 рокiв назад.
Як на мене то целюлiт можна приховати якщо вiн не на дупi, бедрах. А решта хто буде бачити? Багато жiнок пiсля родiв iтак бiкiнi носити не можуть, то й целюлiт приховується. А ця рiч чiпається не тiльки повних, а й худих. У мене є дуже худа колiжанка яка жалiлась на целюлiт на бедрах. I де є правда?

Ella
03.03.2008, 15:09
А ця рiч чiпається не тiльки повних, а й худих. У мене є дуже худа колiжанка яка жалiлась на целюлiт на бедрах. I

Це про мене і мої 48 кг. Але чомусь мій целюліт мене не хвилює. Чому ми, жінки, переймаємося так целютом? Можливо щоб не встидно було на пляжі, басейні чи вліжку перед чоловіком чи хлопцем. Але мені здається що їх (чоловіків) наш целюліт, за винятком клінічних випадків, аж ніяк не лякає і не відштовхує. Ну можливо відсотків 10 і крутять носом, але для них жінка взагалі має бути клоном з обкладинки.
Я не пишаюсь своїм целюлітом, але цілком задоволена станом своєї філейної частини і ше одному комплексу я не дам собі псувати настрій.
Я думаю, що потрібно заспокоїтись і сприйняти цей целюліт як природній процес розвитку організму. Ще років 10-15 і мені проблема целюліту взагалі буде здаватися смішною у порівнянні зі зморшками і втратою пружності шкіри.

duncan
03.03.2008, 15:22
целюліт -- це класно.......
люблю його у дівчат...... :rolleyes:

Ella
03.03.2008, 15:55
невже? а який вам найбільше подобається?:)

duncan
03.03.2008, 17:10
невже? а який вам найбільше подобається?
мені подобається, коли він є!....
але в "розумних межах"....
"розумні межі" -- дівчина рухлива, а не лежить цілий день на канапі.... http://www.forum.levus.info/Smileys/comfort/smiley.gif

Strekoza
03.03.2008, 21:30
Але мені здається що їх (чоловіків) наш целюліт, за винятком клінічних випадків, аж ніяк не лякає і не відштовхує
Згідна, мені навіть здається, що чоловіки про целюліт і не знали б нічого, якби жінки їм самі не розказали.
Мені, до речі, теж "подруга" відкрила очі. Але я вже з нею давно не бачилась і тому напевно забула про цю свою "страшну проблему" :)

маюнка
03.03.2008, 21:40
Целюліт - косметична проблема чи хвороба
психологічна проблема

Deus igrok
03.03.2008, 22:25
http://www.kp.ru/daily/23852.3/63138/print/ - тут шото про целюліит

iYhCn0jf46U

duncan
03.03.2008, 23:33
Целлюлит - это специфическое для женщин изменение жировой ткани, входящей в состав кожи, которое проявляется появлением мелкобугристой поверхности кожи. Говоря более простым языком целлюлит проявляется в виде апельсиновой корки.
ну і що?!!
дівчата є двох категорій, якщо мова про целюліт: ті, хто перестрашені та мордує себе дієтою і ті, хто має "десь"....
є ще третя "група", ті, хто з цим ще не стикнулися...
вони легковажать....
минає час і ці дівчата "записуються" або в групу целюлітофобів, або в групу целюлітофаків.....
мені більше до вподоби другі....
але знову наголошую: В РОЗУМНИХ МЕЖАХ.....

маюнка
04.03.2008, 00:31
целюлітофаків.....
:clapping: :clapping: :clapping:
+1

Adriana
05.03.2008, 12:31

це не правильно дивитися назад в минуле, що там було за часів молодості мамусь/бабусь. часи міняються, появляються нові хвороби і взагалі все рухається вперед. Можна ще згадати, що наші предки не користувалися зубною ниткою, не робили манік"юр, про парфюмерія можна і не згадувати

маюнка
05.03.2008, 12:44
Можна ще згадати, що наші предки не користувалися зубною ниткою, не робили манік"юр, про парфюмерія можна і не згадувати
при цьому рівень народжуваності був набагато більший ніж маємо зараз.
це не правильно дивитися назад в минуле, що там було за часів молодості мамусь/бабусь

люди, як не знають свого минулого, приречені повторити його помилки - (с).

взагалі все рухається вперед
ОООООООООООООО! то і дівчатам треба побільше рухатись - вперед, назад, вбік, побільше фізичних вправ,любі пані. целюліт - не кінець світу - це проблема обміну речовин.

Adriana
05.03.2008, 13:06
Можливо не в тему, целюліт як і неголені ноги - це надумана проблема, якою ще років 10 тому ніхто не парився. А роздули це питання виробники продукції яка допомагає ці проблеми тимчасово усунути.

Чого ви згадуєте минуле 10, 20 100 років тому??? Якщо вам приємно ходити з неголеними ногами, чи ще краще і під пахвами.... то є вибір кожного. Для мене дивно чути, що то є надумана проблема, яка вона надумана, якщо вона (та клята проблема) є.
Давайте і анароксію віднесемо до надуманої теми. Якщо є проблема, то треба обговорювати

Додано через 2 хвилини
при цьому рівень народжуваності був набагато більший ніж маємо зараз.
а можливо то проблема з фінансової сторони, я не бачу спільного між зубною ниткою і народжуваністю

Додано через 9 хвилин
Але мені здається що їх (чоловіків) наш целюліт, за винятком клінічних випадків, аж ніяк не лякає і не відштовхує. Ну можливо відсотків 10 і крутять носом, але для них жінка взагалі має бути клоном з обкладинки.
ДО ЧОГО ТУТ ЧОЛОВІКИ?????!!!! А для себе коханої невже не хочеться бути гарною?
Випадіння зубів також можна сприйняти як належне, що то вже вік і т.д, то чого ж ми такі природні без зубів не ходимо?

Ella
05.03.2008, 14:30
Випадіння зубів також можна сприйняти як належне, що то вже вік і т.д, то чого ж ми такі природні без зубів не ходимо?
Випадіння зубів призводить до серйозних проблем зі здоров"ям, і їх потрібно відновлювати, а зайве волосся на тілі це лише атавізм.
Щодо мене особисто, то в мене ідеальна епіляція завжди, кожен день і без винятків, навіть коли хворію. Але моя думка щодо цього не міняється - це надумана проблема і ніхто від цього ще не помер.

Додано через 5 хвилин
Я вважаю що людина гарна не залежно від того чи є в неї целюліт чи нема. Відколи це вроду по дупі визначають?

Samojlovu4
05.03.2008, 14:46
Цитата:
Допис від Samojlovu4 Переглянути допис
Можливо не в тему, целюліт як і неголені ноги - це надумана проблема, якою ще років 10 тому ніхто не парився. А роздули це питання виробники продукції яка допомагає ці проблеми тимчасово усунути.

Чого ви згадуєте минуле 10, 20 100 років тому??? Якщо вам приємно ходити з неголеними ногами, чи ще краще і під пахвами.... то є вибір кожного. Для мене дивно чути, що то є надумана проблема, яка вона надумана, якщо вона (та клята проблема) є.
Давайте і анароксію віднесемо до надуманої теми. Якщо є проблема, то треба обговорювати

Шось ви напутали... то не мої слова...

Myshka
05.03.2008, 14:48

Додано через 2 хвилини

а можливо то проблема з фінансової сторони, я не бачу спільного між зубною ниткою і народжуваністю

Додано через 9 хвилин

:radist: Повністю підтримую.

duncan
05.03.2008, 15:49
зайве волосся на тілі це лише атавізм.
ненавиджу волосся на тілі..... http://www.forum.levus.info/Smileys/comfort/lipsrsealed.gif

Adriana
05.03.2008, 17:44
Шось ви напутали... то не мої слова...
Sorry ;)

Іванка
14.03.2008, 12:43
Ось як на мене дуже цікаве пояснення появи целюліту. Тут я розміщую шматочок із книги Ліз Бурбо " Твоє тіло говорить люби себе".
Даруйте, що на російські мові, немаю часу перекладати. Доречі варто прислухатись, тому що всі хвороби це відображення нашого внутрішнього стану. Перевірила на собі, так як раніше дуже часто страждала молочницею. Тепер усе гаразд, я знайшла свою проблему.

ЦЕЛЛЮЛИТ

Физическая блокировка
Эта болезнь чаще всего встречается у женщин и поражает в основном шею, туловище, ягодицы и бедра, порождая проблемы в основном эстетического характера. Целлюлит - это вос-паление клеточной ткани, которое может приводить к болезненному огрубению пораженной об-ласти тела. Целлюлит очень легко распознается, так как пораженный им участок тела при сжатии очень похож на апельсиновую корку - множество впадинок и округлых выступов. Кроме того, на этом участке хорошо прощупываются небольшие и жесткие гранулоподобные образова-ния.
Эмоциональная блокировка
Эта болезнь свидетельствует о том, что у женщины заблокированы творческие способности. Для того чтобы выяснить, в какой области ее жизни заблокированы эти способности, она сначала должна точно определить, какая часть ее тела поражена целлюлитом. Как правило, от целлюлита страдают женщины, которые сдерживают себя, не доверяют себе.
Так как целлюлит создает проблемы эстетического характера, он указывает на то, что женщина слишком серьезно относится к тому, что думают о ней окружающие. Она легко подда-ется чужому влиянию и позволяет другим людям сдерживать ее творческие порывы. Она боится проявить свое истинное Я, продемонстрировать свои творческие способности. Целлюлит может быть также признаком того, что женщина хочет управлять своими близкими, но не хочет, чтобы другие узнали об этом стремлении, и поэтому скрывает и сдерживает свои эмоции. В сложных ситуациях она проявляет жесткость и заставляет себя верить, что ее ничто не беспокоит.
Ментальная блокировка
Ты должна задать себе следующие вопросы: «Почему я боюсь проявить свои творческие способности? Что такого страшного произойдет, если я привлеку внимание к своим, талантам, покажу, на что я способна? Может быть, я боюсь оказаться не на высоте? Считаю ли я себя безвольным человеком?» Тебе мешает то, что, сдерживая себя, ты стараешься сдерживать и других, причем в большинстве случаев делаешь это бессознательно.
Ты должна перестать цепляться за прошлое, так как это мешает тебе жить полноценной жизнью в настоящем. Ты можешь позволить себе выделиться из толпы, проявить свою силу, за-служить похвалу и восхищение своими талантами

ДЛЯ ТОГО ЧТОБЫ УТОЧНИТЬ ПРИЧИНУ ФИЗИЧЕСКОЙ ПРОБЛЕМЫ, ЗАДАЙ СЕБЕ СЛЕДУЮЩИЕ ВОПРОСЫ:

Физическая блокировка
«Какими эпитетами лучше всего охарактеризовать то, что я ощущаю в своем теле в данный момент?» Ответ на этот вопрос полностью отразит твое отношение к человеку или си-туации, которые спровоцировали проблему.
Эмоциональная блокировка
«Чего мне не позволяет делать эта болезнь?» Ответ на этот вопрос позволит тебе опреде-лить, какие желания заблокированы.
«К чему меня вынуждает эта болезнь?» Начни каждый ответ на этот вопрос с отрица-тельной частицы «не», и узнаешь, какие желания заблокированы.
Духовная блокировка
«Если бы я позволил себе реализовать эти желания, как изменилась бы моя жизнь?» (Име-ются в виду желания, которые ты определил, отвечая на предыдущие вопросы.) Ответ на этот вопрос определяет глубинную потребность твоего существа, заблокированную каким-то ложным верованием.
Ментальная блокировка
«Если бы я позволил себе быть... (вставь сюда ответ на предыдущий вопрос), что страш-ного или неприемлемого произошло бы в моей жизни?» Ответ на этот вопрос позволит тебе вы-явить верование, которое блокирует тебя, твои желания и твою потребность в самореализации

Наталя
21.03.2008, 16:59
Ось як на мене дуже цікаве пояснення появи целюліту...
Іванка, мушу сказати свою думку, надіюсь, ви не дуже образитесь.
Як на мене, то - повний брєд...

Koza-Dereza
28.03.2008, 06:51
ненавиджу волосся на тілі.....
Я теж, на жiночому,
Але люблю на чоловiчому :shy:

duncan
28.03.2008, 07:27
Але люблю на чоловiчому
http://levus.info/smile/blush.gif зовсім трошки нескромне питання: всюди на чоловічому?...

Kasia
17.04.2008, 13:49
що виробите щоб те попередити?? щось конкретне на початках??? а не переписи з розумних книжок про харчування, і т.д.? які креми , скраби і т.д. може якісь водні процедури.

Olenka
18.04.2008, 14:06
Я ніколи не вирізнялася струнокю фігурою, але й пампушкою теж ніколи не була. Займалася спортом. Целюліту не мала. Тільки після пологів побачила, що розуміють під "апельсиновою шкіркою".

А хтось знає хорошого масажиста, який робить антицелюлітний масаж? Бажано надому.

Про волосся...
Мене дуже денервує зайва волосистість у жінок і чоловіків.
Я навіть не знаю звідки це все почалося, бо ще у підлітковому віці, намагалася зайвого позбутися. А коли бачу молодих дівчат в майках на брительках і "лісом" під пахвами... аж мурашки по шкірі лазять. Як на мене це не гігієнічно, IMHO.
Щодо чоловіків, то рамки трохи ширші. А мурашки бігають від "кос" на спині.
Сама, дуже не люблю час між епіляціями, коли ще зарано до процедури, але запізно до спідниці, особливо влітку. Навіть коли вже лежала в пологовому ходила на епіляцію.

Мія
18.04.2008, 15:42
Я ніколи не вирізнялася струнокю фігурою, але й пампушкою теж ніколи не була. Займалася спортом. Целюліту не мала. Тільки після пологів побачила, що розуміють під "апельсиновою шкіркою".
Я от роблю собі сама вдома медовий масаж, після 2 разу аперисинової шкірки як і не бувало, а курс розрахований на 15 разів. Можна 1-2 розміри скинути.

Ljolik
18.04.2008, 15:46
Я от роблю собі сама вдома медовий масаж, після 2 разу аперисинової шкірки як і не бувало, а курс розрахований на 15 разів. Можна 1-2 розміри скинути.
Медовий масаж класна штука, тільки коли я його зберусь зробити....І об"єми дійсно класно забирає.

Nadijka
18.04.2008, 15:58
А як це?

Мія
18.04.2008, 16:17
А як це?
берете рідкий мед натуральний(!), дві чайні ложки розігріваєте щоб був теплий. Невелику кількість меду наносите на руки і втираєте в ноги. Втираєте до тих пір поки руки не почнуть міцно прилипати до ніг. Потім різко відриваєте руки від ніг. Це виглядає як хлопання по ногах, болить як би пластир відривали з волоссям але це перші рази тільки. Б"єте так до тих пір поки біла масса з ніг не почне виходити. ОДні кажуть це шлакі, другі кажуть це жир, треті що це віск, вірте кому хочите. Так от коли ця маса повністю перейде на руки тоді берете гарячий мокрий рушник і витираєту всю цю "каку". Якщо робиш сам то краще робити поступово, спочатку перед однієї ноги, потім іншої, потім зад ніг, потім задницю, з одного боку потім з іншого.
Бо коли все за раз то мед вистигає і користі мало, та й важко.
Мінуси того масажу полягають і страшних синяках і тріснутих капілярах... ті ноги краще нікому не показувати перший тиждень. Мій чоловік жахнувся, сказав що треба в лікарню їхати :)) але це все діло сходить в перший тиждень і потім вже не з"являється. Ну і звичайно болісно це все робити перші рази.
Масаж треба робити через день не частіше. Я ще роблю обгортування глиною мертвого моря. День мед, день глина. Такого дієвого методу як цей ще не пробувала, і коли б мені росказали що шкіра не буде мати ні одного горбочка навідь при стисканні не повірила б.
Ага забула, можна до меду ще капнути пару капель цитрусової ефірної олії (апельсин, лимон, грейфрут).

Nadijka
18.04.2008, 16:24
Якщо робиш сам то краще робити поступово, спочатку перед однієї ноги, потім іншої, потім зад ніг, потім задницю, з одного боку потім з іншого. А скільки часу займає та процедура?

Додано через 51 секунду
дві чайні ложки розігріваєте щоб був теплий
а тих двох ложок хватає на дві ноги і попку?

Kasia
18.04.2008, 16:42
я ще такого не чула!! дуже це больно?? а якщо в мене венки є здуті в певних місцях то може не варто таке робити, раз Ви пишете що проблема з капілярами??

Nadijka
18.04.2008, 16:45
якщо в мене венки є здуті в певних місцях то може не варто таке робити але вони напевно у вас внизу вздуті(в мене доречі також)... а я собі так уявляю шо до низу ту процедуру робити не треба...

Мія
18.04.2008, 17:23
А скільки часу займає та процедура?

Та десь по 5-10 хв за раз, то в сумі десь 40 хв виходить. То залежить як швидко біла маса почне виходити.

а тих двох ложок хватає на дві ноги і попку?
Хватає, бо то не треба багато меду, якщо його забагато, то довго втирати в ногу і руки так не прилипнуть.
я ще такого не чула!! дуже це больно?? а якщо в мене венки є здуті в певних місцях то може не варто таке робити, раз Ви пишете що проблема з капілярами??
Якщо верикоз, або схильність до верикозу, то краще не треба на ногах, а от задниця помоєму верикозом не страждає:)
Больно, проте перші рази тільки. Мені больно було перших два, далі чи привикла, чи перестало боліти.

але вони напевно у вас внизу вздуті(в мене доречі також)... а я собі так уявляю шо до низу ту процедуру робити не треба...
Я роблю до колін, внутрішню сторону бедра так злегка, бо вже дуже там неприємно.

ТОТО
19.04.2008, 00:06
Я вважаю що людина гарна не залежно від того чи є в неї целюліт чи нема. Відколи це вроду по дупі визначають?

Все вірно, можна жити і бути коханой, але чомусь хочеться його позбавитися,особливо коли море, пляж...:beee:

Додано через 6 хвилин

будь ласка про медовий масаж подробиці...:o

Nadijka
19.04.2008, 00:24
будь ласка про медовий масаж подробиці...
А хіба в цих дописах не детально розписано?
http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=292934&postcount=36
http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=292970&postcount=40

duncan
19.04.2008, 01:06
"мода" -- це поняття минуще.....
http://levus.info/smile/smile.gif панночки, не переймайтеся такими дурницями....
про "целюліт" варто згадувати тоді (!!!) коли це створює незручності: віддишка, малорухливість, коли десь пріє шкіра...
а до цього часу -- целюліт це дуже добре!.. http://forum.levus.info/Smileys/comfort/baldiu.gif

Nadijka
19.04.2008, 01:16
а до цього часу -- целюліт це дуже добре!..
http://casa-latina.ru/s/s/icon_69.gif легко вам казати...

duncan
19.04.2008, 01:42
легко вам казати...
http://levus.info/smile/smile.gif а навіщо тут якість труднощі?.....

Мія
19.04.2008, 02:22
Незнаю пупер, з целюлітом може й гарно, але без нього ще гарніше, повірте ;)

Олька
19.04.2008, 02:25

Мені особисто не маю потреби (бо слава Богу не маю такої проблеми), але от годину тому розповіла про цей медовий масаж своїй тьотушці, вона втішидась, але каже: сам собі того не зробиш, бо ДУЖЕ боляче!?

Мія
19.04.2008, 02:29
Мені особисто не маю потреби (бо слава Богу не маю такої проблеми), але от годину тому розповіла про цей медовий масаж своїй тьотушці, вона втішидась, але каже: сам собі того не зробиш, бо ДУЖЕ боляче!?
Я теж немала, а от після вагітності таке на задниці було що горбами торчало через трикотажні штани. Зараз рівненько все гарно, а я тільки 6 раз зробила:)
Ото сам лишень і зробиш бо якщо хтось буде то довго не зможе його робити під музику матюків і шляків... сам то якось регулюєш терпиш зупиняєшся, інша людина однозначно гірше, принаймні для мене.

Олька
19.04.2008, 02:39
Я теж немала, а от після вагітності таке на задниці було що горбами торчало через трикотажні штани. Зараз рівненько все гарно, а я тільки 6 раз зробила
Ото сам лишень і зробиш бо якщо хтось буде то довго не зможе його робити під музику матюків і шляків... сам то якось регулюєш терпиш зупиняєшся, інша людина однозначно гірше, принаймні для мене.

вірю, бо якби мала таку потребу, то нікому би не довірилась, крім самої себе! Я коли ходила вагітна, то думала, о я - СЛОН (за всю вагівтність набрала 11 кг), ще перед родами в пологовому купила пояс, бо думала (і бачила там дівчат, що не поймеш чи то вагітна, чи то вже родила) , але коли моя Катька вилізла, то я аж офігіла, живіт моментально "приріс до спини", по мені навіть не було видно, він здувся як шарік. То я той пояс віддала подружкам по кругу!!!!

Мія
19.04.2008, 02:43
вірю, бо якби мала таку потребу, то нікому би не довірилась, крім самої себе! Я коли ходила вагітна, то думала, о я - СЛОН (за всю вагівтність набрала 11 кг), ще перед родами в пологовому купила пояс, бо думала (і бачила там дівчат, що не поймеш чи то вагітна, чи то вже родила) , але коли моя Катька вилізла, то я аж офігіла, живіт моментально "приріс до спини", по мені навіть не було видно, він здувся як шарік. То я той пояс віддала подружкам по кругу!!!!
Я 14 набрала, теж не багато, але от скидається та вага не так як у Вас швидко. З пологового пришла втративши тільки 4кг. Вдома вже за три місяці зхудла ще на 5. Ще 5 залишилося.

duncan
19.04.2008, 02:46
Незнаю пупер, з целюлітом може й гарно, але без нього ще гарніше, повірте
і в 14 років -- найкраще?... http://levus.info/smile/wink.gif
думаю, що кожен вік має свою красу.....

Мія
19.04.2008, 02:52
і в 14 років -- найкраще?...
думаю, що кожен вік має свою красу.....
Звичайно кожен вік має свою красу, але виправдовувати цим целюліт.. ні це не для мене. Гладка і рівна шкіра виглядає гарно в будь-якому віці. Інша справа що його природньо побороти важко, і жінки йдуть на крайнощі...

duncan
19.04.2008, 03:38
Звичайно кожен вік має свою красу, але виправдовувати цим целюліт.. ні це не для мене. Гладка і рівна шкіра виглядає гарно в будь-якому віці. Інша справа що його природньо побороти важко, і жінки йдуть на крайнощі...
а ви впевнені, що таке взагалі теоретично можливо?... http://levus.info/smile/wink.gif

Мія
19.04.2008, 03:52
а ви впевнені, що таке взагалі теоретично можливо?... http://levus.info/smile/wink.gif
Практично можливо! На собі перевірено.

duncan
19.04.2008, 09:12
Практично можливо! На собі перевірено.
давайте здогадаюся: сидіти на постійній дієті?...

пс.
шлунок не болить?....
самопочуття поки що не погіршилося?...
(тьфу, тьфу, тьфу) внутрішні органи працюють нормально?....

ТОТО
19.04.2008, 12:00
http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=292934&postcount=36
http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=292970&postcount=40

Спасибі якось пропустила! :ninja:

пс.
шлунок не болить?....

Та ви не переживайте так, нічого не болить, навіть якщо щось хворіло, і те пройде після розумної дієти:agree:

duncan
19.04.2008, 12:22
Та ви не переживайте так, нічого не болить, навіть якщо щось хворіло, і те пройде після розумної дієти
маю протилежну інформацію... http://levus.info/smile/cray.gif

Nata
19.04.2008, 12:52
Міє, а яким чином Ви вагу втрачаєте? Я після пологів як слон, а під час годування скинути не вдається, аж інколи злюся на себе.
Про медовий масаж. Річ справді дуже хороша. Мене тільки одне непокоїть. Чи можна після кесарського живіт масажувати? Спробувала два рази і почала шов відчувати. Злякалася.

Мія
19.04.2008, 13:28

пс.
шлунок не болить?....
Нічого подібного переконую вас. Дієт ніяких не признаю. Їм все крім картоплі, не люблю її просто. Ага... не їм зарах чеколяди і всього солодкого, але то зараз тільки.
Внутрішні органи всі в порядку, працюють як годинник.
А чому має самопочуття погіршитися?

Додано через 4 хвилини
Міє, а яким чином Ви вагу втрачаєте? Я після пологів як слон, а під час годування скинути не вдається, аж інколи злюся на себе.
Про медовий масаж. Річ справді дуже хороша. Мене тільки одне непокоїть. Чи можна після кесарського живіт масажувати? Спробувала два рази і почала шов відчувати. Злякалася.
Я навідь незнаю як вдається. Бо чоловік купив орбітрек, але я після 4 км пробігу почала відчувати живіт то перестала.
Тепер роблю для малої газон на подвір"ї, то копаю землю там, помагає.
Ну та й масаж, від нього всі м"язи болять ніби город тобой орали.
На живіт я поки і сама не роблю хоч і без кесарського. Ви можете шов відчувати тому що масаж м"язи задіює і шов в тому числі. Може так побоках робіть але не там де шов.

duncan
19.04.2008, 13:40
Нічого подібного переконую вас. Дієт ніяких не признаю. Їм все крім картоплі, не люблю її просто.
Внутрішні органи всі в порядку, працюють як годинник.
А чому має самопочуття погіршитися?
ну і слава Богу.... http://levus.info/smile/smile.gif

Мія
19.04.2008, 13:46
Пупер, Ви напевно думаєте, що боротися з целюлітом це нічого не їсти, або сидіти на дієті?
Воно мало помагає на "задню частину"... лице сохне а от там де треба не міняється... це помилка багатьох. Звичайно "легкі" дні потрібні, хоча б раз в рік робити чистку печінки, щоб вивести всі шлаки з організму. Але скоріше не для целюліту а для кращого самопочуття.

duncan
19.04.2008, 14:21
Ви напевно думаєте, що боротися з целюлітом це нічого не їсти, або сидіти на дієті?
целюліт виникає внаслідок відкладення жиру...
тому часто-густо жінки вирішують позбутися першопричини....
а коли втягуєшся у "збереження фігури", дуже тяжко зупинитися, так і до булемії недалеко....

пс. звичайно, що боротьба з целюлітом -- це не тільки голоування...

ппс. а мені целюліт подобається (звичайно, що має бути в жінки його трошки)....

Мія
19.04.2008, 14:29
целюліт виникає внаслідок відкладення жиру...
тому часто-густо жінки вирішують позбутися першопричини....
а коли втягуєшся у "збереження фігури", дуже тяжко зупинитися, так і до булемії недалеко....

пс. звичайно, що боротьба з целюлітом -- це не тільки голоування...

Так це відкладення жиру, але не від їди, а від гармональної активності. Так звані запаси, які не тільки в целюліті проявляються і потрібні на "чорну годину", доприкладу коли жінка годує грудьми, то не тільки те що вона їсть йде з молоком, а те що організм запас за всю вагітність.
Тому голодання нічого не дасть, гармони треба зупинити, а як це зробити?! А ніяк. Треба перечекати. Залишки жиру, целюліт не виведеться ніяк, крім його розбивання, тобто через масаж.
Але це стосується целюліту. Щодо збереження фіруги, достатньо не їсти простих вуглеводів, які не вприлавють на правильне функціювання органзіму. Все решта можна і треба, а це мясо риба сир сметана вся зелень, гречка, рис та і практично всі крупи крім манки.
Невеликий целюліт буде присутнім бо гармональна активність не припиняеться, тільки сповільнюється, проте профілактичний масаж його теж забирає.

Додано через 4 хвилини
Щодо проблеми болемії... це дань моді. Молоді дівчатка женуться за думкою оточуючих, яка формується телебаченням, тому і не їдать не розуміючи, що ні одному чоловіку худа драбина не подобається. Елементарний приклад, чи бачив хтось еротичну фотографію з худою жінкою? А от на подіумі це потрібно, аби не заморочуватися кроєм для гарних форм, це складніше ніж на вішалку зробити. Та й момент тут є такий щоб не на жінку дивилися а на вбрання яке доповняє жінка, а не навпаки.

Додано через 17 хвилин
Може ви жирок путаєте з цилюлітом?
Бо його трошки теж подобається:))

duncan
19.04.2008, 15:15
Може ви жирок путаєте з цилюлітом?
Бо його трошки теж подобається)
http://levus.info/smile/smile.gif "пузіко"....
у фільмі "бульварне чтиво" були такі слова, що (жінка) "хочу щоб у мене було маленьке пузіко", (чоловік) "а яка різниця між животиком і пузіком?"...

http://levus.info/smile/smile.gif жирок і целюліт -- взаємопов’язані....

Мія
19.04.2008, 15:24
жирок і целюліт -- взаємопов’язані....
Звязані, але наявність жирка може бути і без целюліту :)

duncan
19.04.2008, 15:47
Звязані, але наявність жирка може бути і без целюліту
а целюліт без жирка?.. http://levus.info/smile/smile.gif

Мія
19.04.2008, 15:52
а целюліт без жирка?..
Не гарно, але є і таке.

Ірена
23.04.2008, 14:32
Пробувала масаж з медом за рекомендацією Мії. мені сподобалось. може не так довго робила, як треба, але мені здалося, що результат троха видно вже з першого разу.
ниін буду ще обгортатися глиною.

Kasia
23.04.2008, 15:03
все прочитала. не можу зрозуміти дописів Пупера? Ви боретесь з целюлітом? Чому ви так активно тут дописуєте і все заперечуєте? Ви хочете переконати жінок, що тут дописують, не боротись з целюлітом? І най його буде видно з під штанів, як хтось тут написав? Ви маєте досвід відчуття не задоволенні від не гарної попи в дзеркалі?
Вам не здається, що ваша думка відносно боротьби тут не дуже до речна, тому що тут просять ДІЮЧІ рецепти, а не просять переконати в тому, що не треба позбавлятися целюліту.
Принаймі я так розумію цю тему. Може є і інші думки.

Мія
23.04.2008, 15:18
Пробувала масаж з медом за рекомендацією Мії. мені сподобалось. може не так довго робила, як треба, але мені здалося, що результат троха видно вже з першого разу.
ниін буду ще обгортатися глиною.
Головне щоб біла маса виходила і на руки перейшла, то боляче перші рази але потім вже не так.
Шкіра і по зовнішньому вигляді і по своїй структурі значно в кращому стані.
я за цей тиждень ще один кг скинула:radist:

Ірена
23.04.2008, 17:51
я за цей тиждень ще один кг скинула
це разом мед, фізичні навантаження і дієта, чи тільки мед?

Мія
23.04.2008, 17:56
це разом мед, фізичні навантаження і дієта, чи тільки мед?

Мед і глина зелений чай літрами:)

Anastasia
24.04.2008, 20:07
Мія! Я щось не зрозуміла. Треба спочатку втирати долонею мед, а як добре буде липнути, то відривати долоню і робити похлопування чи знов втирати?

Nata
25.04.2008, 00:20
Потрібно спочатку втерти мед у шкіру, а потім притискати долоні і з силою їх відривати. З часом на долонях залишатиметься біла речовина, це означає, що пора переходити до наступної ділянки тіла.

duncan
25.04.2008, 01:27
мені подобається таке лікування, тре целюліт заводити.....
масаж!...
мед!...
чай!...

Loyal
25.04.2008, 16:28
З часом на долонях залишатиметься біла речовина, це означає, що пора переходити до наступної ділянки тіла.

Але займайтесь цим вже! Поки не настав час спідничок без колготок і пляжного сезону. Бо синяки на ногах ще ті!!! Хоча, як мене попереджав масажист, що з синяками і целюліт швидше сходить. І перевірила на собі - правда. Де були синяки, то і до зараз набагато гладша шкіра (а на масажі я ходила ще як 1,5 роки тому).

Мія
25.04.2008, 16:39
Та... синякі жахливі, але знов ж таки тільки після перших разів, в мене принаймні. За тиждень все зійшло, деколи капілярчики тріскають, але це вже не в зрівняння.

Loyal
25.04.2008, 16:46
Та... синякі жахливі

При чому на мене масажист дивився, що я не кричу і не б"ю його по руках, то він мене ще таким м"ячиком м"яв - ефект суперовий. То такий гумовий шарік з шипами (так само гумовими ;)) Але в мене було з олійкою звичайною оливковою - без меду.

Nadijka
25.04.2008, 16:49
а на масажі я ходила ще як 1,5 роки тому
а скільки коштує ?

Loyal
25.04.2008, 17:01
а скільки коштує ?

Ну тут я вже і не згадаю скільки то було... Здається 30 грн 1 сеанс. Для нормального результату треба було пройти 10-15 сенсів, а я була перно на 7, бо потім випала нагода поїхати швидше відпочивати, то тре було перервати, щоб синяки посходили. До речі, після повного курсу вони посходять десь за місяць - будь готова! То мені хлопчик робив, що займається східною всякою медициною, пропонував ще якісь різні таблеточки, але на то я вже не підписалась. Просто фізичні вправи + масаж ( добре займатись або зразу до масажу, або безпосередньо після)

Мія
29.04.2008, 23:50
При чому на мене масажист дивився, що я не кричу і не б"ю його по руках, то він мене ще таким м"ячиком м"яв - ефект суперовий. То такий гумовий шарік з шипами (так само гумовими ;)) Але в мене було з олійкою звичайною оливковою - без меду.

хе звичайний з олійкою, це балалайка порівняно з метовим...медовий болить як ніби пластир приліпили на страшенно волосату ногу а потім різко відірвали і так 5 хв мінімум...

Adriana
10.06.2008, 14:58
а мені щось не допомогає, можливо я щось не так роблю =(

Мія
11.06.2008, 03:17
мені щось не допомогає, можливо я щось не так роблю =(
А як робите, розповідайте...

Adriana
23.06.2008, 13:09
А як робите, розповідайте...
спочатку ніжно ніжно гладжу свій целюлітик, а потім починаю лодині різко відривати, і так звилин з 15, поки ноги не будуть червоні-чероні, і на лодонях появляється якась біла штука, а потім контрастний душ

Мія
24.06.2008, 12:05
а потім контрастний душ
Гарячим рушником, ніби запареним в воді, треба знімати ту білу массу, бо її залишки блокують пори, шкіра не дихає.

bora
24.06.2008, 12:25
а целюліт без жирка?.
Не має жодного значення якої повноти жінка, хоч 40 кг на 170 см, целюліту до того байдуже)))

Adriana
24.06.2008, 12:26
Гарячим рушником, ніби запареним в воді, треба знімати ту білу массу, бо її залишки блокують пори, шкіра не дихає.

МІЯ дуже дякую за пораду, обов"язково тепер буду так робити:rolleyes:

Зорянівонька
26.06.2008, 22:56
медовий болить як ніби пластир приліпили на страшенно волосату ногу а потім різко відірвали і так 5 хв мінімум...

а потім починаю лодині різко відривати, і так звилин з 15, поки ноги не будуть червоні-чероні, і на лодонях появляється якась біла штука, а потім контрастний душ

Ой! Хай вже ліпше целюліт:)

Adriana
27.06.2008, 11:59
Ой! Хай вже ліпше целюліт:)

та тільки перші рази так болить, а потім не дуже

Melisa
30.06.2008, 10:21
А хтось пробував баночний масаж проти целюліту? Мені робили 2 роки назад чергуючи баночний і медовий масаж. Ефект був колосальний.

Adriana
01.07.2008, 11:35
А хтось пробував баночний масаж проти целюліту? Мені робили 2 роки назад чергуючи баночний і медовий масаж. Ефект був колосальний.

розкажіть детальніше про баночний масаж

Melisa
02.07.2008, 09:43
розкажіть детальніше про баночний масаж
Процедура не дуже приємна але дуже ефективна. Спочатку мені масажистка змащувала тіло олійкою. Потім брала банки (маленькі,в яких раніше майонез продавали і 0,5л.) і ставила їх на тіло (так як ставлять хворим) а потім тими баночками ,які присмокталися до тіла, водила ними по томуж тілу.

Під дією вакууму розбиваються жирові клітини , зменшується вага і об'єми.

mayscream
02.07.2008, 13:35
Я купила банки в медтехніці,та почала робити баночний сама))Використовую до нього олійку з виноградних кісточок,чергую з роликовим масажером та антіцелюлітніком від Єйвону.ефект "на лице",точніше на сідниці)))Ще скраблюся 2 рази на тиждень кавою з медом.Взагалі целюлітом є ліниві жирові клітини,які виникають внаслідок зашлакованості організму та нічних переїдань,як пояснював якийсь дядько в одній з передач на "Новому каналі".Казав,що коли їси незадовго до сну,жирові клітини не мають де себе подіти та залягають на сідниці,ноги,живіт,бо якщо вдень вони розходуються на обігрів тіла,вночі не мають щодо роботи.Антіцелюлітні засоби використовую постіїно,бо з нашими продуктами...

Nata
02.07.2008, 13:48
Проінструктуйте мене темну :). Знаю що таке медичні банки, знаю навіть як їх ставити, але не розумію як це приладнати до сідниць. Як сворюється вакуум? Треба "випалювати" повітря чи є інший, не такий страшний спосіб?

bora
02.07.2008, 13:51
не такий страшний спосіб?
та чого ж він страшний?))) тим паче що на олійку чіпляєте)

mayscream
02.07.2008, 14:00
Проінструктуйте мене темну . Знаю що таке медичні банки, знаю навіть як їх ставити, але не розумію як це приладнати до сідниць. Як сворюється вакуум?
Вони такі маленькі,з гумовими насадками круглими зверху.4 штучки в упаковці.Ви коли берети в руки,то стискаєте ту насадку(як клізму,хі) і чіпляєте не проблемні ділянки.Знімаєте круговим рухом.Взагалі для кращого ефекту тре насуху робити,але самій можна травмувати шкіру,тому що дуже не розігрієш ті ділянки вручну.Для того і олійка.Я би не сказала що дуже болить,скорше неприємно,але звикається.Можуть бути синці від перших процедур,то тимчасово.Починала з 5ти хв,тепер довела до 20ти.

Nata
02.07.2008, 14:38
та чого ж він страшний?
Тому що пам"ятаю з дитинства банку, в котру запихали вогонь, щоб утворився вакуум і цю палаючу банку чіпляли до тіла.
Звісно, якщо берети в руки,то стискаєте ту насадку(як клізму,хі) і чіпляєте не проблемні ділянки, то нічого страшного :)

Ірена
03.07.2008, 22:47
я знаю, що можливо, не зовсім у ту гілку пишу, але...
за останінй місяць набрала 6 кілограмів ваги...
спосіб життя і харчуванян зовсім не змінилися. навіть навпаки - ходжу на ранкову зарядку в парк і трохи бігаю. а з їжі - напихаюся овочами... і все ж, отаке:8:
можлива пробема в тому, що протягом року - два викидні на дуже ранніх термінах. один раз вишкрібання, другий раз - само...
хелп! люди, мені так зле!
боюся, що ситуація стає некерованою:(

Nata
03.07.2008, 23:37
Я після викидня поправилась більше ніж на 10 кілограм (спосіб життя не змінився).
У моїй ситуації тішить одне: маю після того здорового, гарного синочка. Так що Ірено, налаштуйтеся на позитив і все у Вас вийде.
А вага може справді від гормональних змін скакати.

галичанка
03.07.2008, 23:47
два викидні на дуже ранніх термінах. один раз вишкрібання, другий раз - само...(

Уявляю як вам важко... Дуже співчуваю. Але така була Божа воля. Все ще буде добре!

за останінй місяць набрала 6 кілограмів ваги...
спосіб життя і харчуванян зовсім не змінилися. навіть навпаки - ходжу на ранкову зарядку в парк і трохи бігаю. а з їжі - напихаюся овочами... і все ж, отаке хелп! люди, мені так зле!
боюся, що ситуація стає некерованою:(

А може винуваті полуниці з цукром, сметаною, на які зараз сезон? Я би порадила поменші порції, найбільше їсти зранку і в обід, а вечеряти в 17-00, після 18-00 нічого, тоді за 1 - 1,5 місяці легко відновите форму!http://www.kolobok.us/smiles/standart/yes3.gif

Ірена
04.07.2008, 00:03
дякую вам, дівчатка...
важко те все в собі носити...
я теж думаю, що все буде добре. ніколи від "підножного" корму не гладшала, а тут на маєш...
Нато, а у вас вага стабілізувалася?

Michel
10.07.2008, 12:28
Учені з'ясували причини жіночого ожиріння (http://ua.korrespondent.net/tech/517678)

Дівчата під час дорослішання можуть гладшати від браку сну, пристрасті до алкоголю й інтернет-серфінгу, заявляють учені з Гарварда.

Доктор Кетрін Беркі, керівник дослідження, заявляє про те, що дівчата, досягаючи юнацького віку, досить часто набирають вагу більше за норму, але причини такого стану не завжди були ясні. Тому фахівці обстежили більше 5 тисяч дівчат у віці від 14 років до 21 року в усіх 50-ти штатах США.

У ході дослідження учасниць експерименту попросили описати свій спосіб життя упродовж року. Зокрема, вони повинні були розповісти, скільки годин вони витрачали на сон, Інтернет, скільки випивали в день спиртного й кави.

Виявилося, що ті дівчата, які найбільше часу проводили в Інтернеті, захоплювалися алкогольними напоями й мало спали, додали у вазі більше норми. Так, дівчата 18 років і більше, які два або більше разів на тиждень пили алкогольні напої й спали менше шести годин на добу, а також проводили багато часу за інтернет-серфінгом, набрали приблизно на два кілограми за рік більше, ніж інші учасниці експерименту.

Що стосується напоїв, то вчені не виявили ніякого взаємозв’язку між вживанням кави й збільшенням ваги.

bora
14.07.2008, 15:09
Була на антицелюлітному масажі. Тістечка ВЖЕ НЕНАВИДЖУ!
Боляче, катастрофа!:(

Масінька
14.07.2008, 15:23
Була на антицелюлітному масажі. Тістечка ВЖЕ НЕНАВИДЖУ!
Боляче, катастрофа!:(

bora, а куди Ви ходите на цей масаж? Крім того, що боляче, якийсь ефект є?

bora
14.07.2008, 15:26
bora, а куди Ви ходите на цей масаж? Крім того, що боляче, якийсь ефект є?

Ходжу до знайомих, тому не можу дати контакти. А от подруга ходить у формулу краси на Левицького - каже, що результат їй подобається.
Я ж була на першому сеансі - то окрім шоку від болю ще нічого не отримала:).
Хіба роздивилася краще - ноги так розчервонілися, що стало видно плямами той клятий прошарок - який ми розбивали...

Масінька
14.07.2008, 15:29
Ходжу до знайомих, тому не можу дати контакти. А от подруга ходить у формулу краси на Левицького - каже, що результат їй подобається.
Я ж була на першому сеансі - то окрім шоку від болю ще нічого не отримала:).
Хіба роздивилася краще - ноги так розчервонілися, що стало видно плямами той клятий прошарок - який ми розбивали...

Ой, а можна не дуж скромне питання? А наскільки у Вас товстий той прошарок, який треба розбивати? :shutup: Питаю, бо намагаюсь оприділити ступінь больових відчутті, які на мене чекатимуть, якщо я зважусь на такі процедури :scare:

bora
14.07.2008, 15:32
ступінь больових відчутті
Казали, що не страшно, початкова стадія (ІМХО, самій то тєжко визначити, а знайомі можуть і заспокоювати таким чином:)) Та думаю тут залежить від індивідуального больового порогу.

Koza-Dereza
16.07.2008, 01:19
дякую вам, дівчатка...
важко те все в собі носити...
я теж думаю, що все буде добре. ніколи від "підножного" корму не гладшала, а тут на маєш...
Iренко, ну чого ви хвилюєтесь, он спитайте скiльки я важу... то вам зразу легше стане ;)

Ірена
16.07.2008, 08:29
Iренко, ну чого ви хвилюєтесь, он спитайте скiльки я важу... то вам зразу легше стане
у вас, може, зріст дозволяє а я...

Liliyah Romanova
16.07.2008, 21:11
А хто може сказати свою думку щодо отаких речей?
http://www.gezanne.com/prod/213/88/details.html
http://search.ebay.ca/celluless_W0QQcrlpZ1890818559Q5f53QQfcdZ2QQfclZ4QQ fnuZ1QQkeywordZcelluless

марта
16.07.2008, 23:40
Cаме про цей "прилад" сказати нічого не можу. Але колись робила в масажистки антицелюлітні масажі, пробувала різні варіанти, бо всі вони страшенно болючі. Один з видів такого масажу - баночний (принцип дуже схожий на ваш прилад), то якраз його я запам'ятала найбільше. Синяки, якщо це можна назвати синяками, сходили місяць.

Маруся-мама
17.07.2008, 00:39
Колись баньки на груди нам ставили, аби ми де не було запалення а тепер баньки на дупи ставлять. Прогресс!

Koza-Dereza
17.07.2008, 01:25
у вас, може, зріст дозволяє а я...

я маю АЖ 163 см!!!!!

Женічка
17.07.2008, 10:04
Та думаю тут залежить від індивідуального больового порогу.
і я так думаю. в мене той поріг після пологів взагалі змінився, раніше була терплячою, а тепер навіть стоматолога боюсь, як вогню, хоча з зубами ніколи проблем не мла.
теж дуже хочу н такий масаж, але вічно то грошей нема, то часу :-(

Талуся
17.07.2008, 12:59
В мене була така проблемка, то я її вирішила комплексно: виключила з меню жирне, жарене, копчене, газовані напої, а збільшила раціон за рахунок овочів. Наприклад, можна їсти відварене або тушковане м`ясо, але ні в якому разі не з картоплею, макаронами, а тільки з салатами. Якщо їсти борщ, то не їсти в ньому відварену картоплю, зелений чай без цукру. До речі, зеленого чаю можна пити багато, але теж міру знати. Плюс заняття фітнесом з додатком - підніманням штанги та гантельок, потребує вказівок тренера, але мій тренер - моя подруга,тож проблем не було. Кожен ранок починати присіданням 20 разів, потім - контрастний душ, а в душі - розтиратися. Після душу намаститися антіцелюлітним кремом, тим, що підходить особисто Вам. Мені дуже допомогло, бо загоряю я в купальнику-стрінгах, до того ж я втратила 9 кілограмів.

Женічка
17.07.2008, 17:06
В мене була така проблемка, то я її вирішила комплексно:
для цього ще потрібна сила волі..............
а я в цьому питанні якась зовсім безхарактерна........
люблю сбе смачненьким побавити(слово побавити тут зовсім легко сказано)

Масінька
17.07.2008, 17:10

І от я така ж :( Не можу собі відмовити випити ввечері пива чи наприклад наніч поїсти борщику. Ех, але ж є люди, котрі "соблюдают режим" :clapping:

Liliyah Romanova
17.07.2008, 18:05

І от я така ж
Дівчатка, але нащо себе мучити?
Кому це потрібно, ті й роблять. Розумію, що всілякі реклами тиснуть і т.п., але то ж така дурниця. У кожного своє щастя і в зовнішньому вигляді воно не полягає. ;)
Буваються красуні, але нещасливі. То що їм з тої краси?...

Я от прочитала про синці і вже передумала купувати той антицелюлітний масажер. Спробую медовий масаж від Мії. От лиш я меду не вживаю, боюся, аби реакція на мед не пішла. У мене на нього алергія. :no:

Масінька
17.07.2008, 18:15
[QUOTE=Liliyah Romanova;348898]Дівчатка, але нащо себе мучити?

А я себе й не мучу :clapping:
Не відмовляю собі в пиві і в їжі, кожен вечір з чистою совістю наминаю солодощі і нічо :p
А лишні сантиметри..... Ну подумаєш, куплю нові штани. Життя одне, навіщо себе обмежувати якщо немає необхідності (наприклад, по здоров"ю чи ін)? Звичайно, що все має межі, і життя потрібно якісно покращувати. Але лежати ввечері без сну і думати: "ой, там таке тістечко класне було, а я його не з"їла, це ж на фігурі відобразиться, ой-ой-ой" - така позиція не для мене

Ірена
17.07.2008, 19:15
зараз я не дуже затишно почуваюся у власному тілі. поправилася з 56 до 62 кілограмів...
але не полишаю біганки і не їм хліба...
побачим, що з того буде...:p

Галюсік
17.07.2008, 19:17
я колись кожного ранку робила зарядку, махи ногами, лежачи на боці або животі, з "утяжелителями"(такі пов'язки,наповнені піском,які причіпляла на ноги), різні присідання - випади, гантельки піднімала, прес качала, не їла до цього і після дві години. Маю два журнали "Міс фітнес", то там всякі вправи є.І класно укріпила м'язи на ногах, похудала. я сама худа,а ноги нє (не грубі,але коли йду в купальнику, то ляшки трясуться :shutup:), то тоді взагалі всі аж замічали,що я похудала,і нічо не тряслось :) . Тоді я мала час на це, бо вчилась. А тепер маю постійну -сидячу роботу,від якої з'явився целюліт і ноги поправились. Приходжу додому голодна,як пес, наїмся,і яка тут зарядка? після їди не можна. зранку так само. Маю антицелюлітні креми,то навіть забуваю ними мазати, просто забуваю про них. А треба мабуть кожен день мазати,щоб був результат і поєднювати з фізичним навантаженням.

Ірена
17.07.2008, 19:20
я колись кожного ранку робила зарядку, махи ногами, лежачи на боці або животі, з "утяжелителями"(такі пов'язки,наповнені піском,які причіпляла на ноги),
ви самі робили, чи десь купували?

Маруся-мама
17.07.2008, 19:58
А я нічо не роблю, лише їм і шплю :D:D:D

Мене он тут зацікавив дуже сильно підводний масаж. Там струєю води що розганяють демонстрації на вашім тілі розганяють жир. Ото чудА!!!
Хочу дуже добратись і подивитись що ж це воно таке?

mayscream
17.07.2008, 20:12
Класним ще є душ Шарко(водяний душ дуже сильного напору та різних режимів).Дуууже тонізує мязи та шкіру.А щодо їдзеня,то я вважаю,що треба прислухатися до свого рганізму і вживати в розумних кількостях те,чого хочеться)))

Маруся-мама
17.07.2008, 20:29
Класним ще є душ Шарко(водяний душ дуже сильного напору та різних режимів).
Та... душ шарко це вас як пса заганяють в кут і обливают водою, то горячою то холодною. Для мене це з ряду тортур...:ninja:

А онцей підводний масаж то власне ти лягаєш в ванну лежиш собі, відпочиваєш а воно тебе там масажує. Правда он цікаво як з води виходиш голова крутиться?

нталька
18.07.2008, 10:33
душ Шарко теж не всім підходить. Точно не можна у кого слабкі судини.
А я колись присвятила літо похуданню. Кожного ранку бігала, робила вправи і після 18 не їла. Схудла добряче. Але смішно згадувати, що лягала спочатку спати пораніше, щоб встати пораніше позайматись і їсти. :D
До речі, хоча я й не худа від природи, але целюліт зявився лиш з дитиною. Запустила себе зовсім. Бо від стресу і недосипання тільки поправляюсь.

Ірена
18.07.2008, 10:41
А я колись присвятила літо похуданню. Кожного ранку бігала, робила вправи і після 18 не їла. Схудла добряче.
добряче, то наскільки?

Галюсік
18.07.2008, 11:48
ви самі робили, чи десь купували?

купила колись в "Метро", вони є в усіх спортзалах. мій коханий начіпляв їх собі на ноги під штани і ходив так,щоб ноги підкачати. збільшують навантаження при підйомі ніг. є різної ваги, як гантельки.

Додано через 13 хвилин
А ще я замічаю, в теперішні часи дуже часто целюліт є і в дуже худих молоденьких дівчат-школярок. Тобто, думаю, що він не залежить від ваги, а лише від харчування і від рухливості. Целюліт з'являється від сидячої роботи, бо перетискаються судини і кров погано циркулює, а також я чула, що і від стоячої роботи. А також від сучасних "хімічних" харчів,які не виводяться з організму,а відкладаються в певних місцях, я маю на увазі їжу Фаст-фуд, а також різні добавки, які сьогодні є у всьому,навіть у львівському морозиві. І тим більше,що в багатьох продуктах є підсилювачі смаку, які роблять їжу дуууже смачною, і нема сили волі,щоб стриматись і не їсти. А так як молодь полюбляє ходити в Мак-Дональдси, їсти всякі там Хот-доги, чіпси,сухарики і масово пити пиво, то і результат "на ліцо".

Фрезія
18.07.2008, 14:16
Кожен ранок починати присіданням 20 разів, потім - контрастний душ, а в душі - розтиратися.
Можна свої 5 застережних копійок? :)
Справа в тому, що грамотні тренери з аеробічних вправ намагаються розробляти такі вправи, котрі не давали би навантаження на суглоби колін і хребців спини.
Скажімо, якщо жінка з великою вагою буде "класично" присідати 20 разів кожного ранку.. в неї з часом почнуться проблеми з коліньми. А, скажімо, піднімання ніг в позиції лежачи на 45 градусів може призвести до болю в попереку через "вирівнювання" природнього вигину хребта.
Тому я особисто використовую у своїх вправах не класичні, а "еротичні" присідання, що і всім рекомендую: ноги в другій хореографічній позиції (це на ширині плечей і ступні вивернуті якомога рівніше в сторони), руки на стегнах, і повільні присідання з рівною, навіть прогнутою спинкою.
Низько присісти і встати можна буде тільки накачавши стегна і сіднички до ідеального стану, так що навантаження на коліна не буде. :)
Руки можна розводити в сторони як у хореографії, або піднімати вгору і пружинити присядання, по-різному - як фантазія підкаже. Але це будуть "щадящі" для колін присідання.

Додано через 7 хвилин
Приходжу додому голодна,як пес, наїмся,і яка тут зарядка? після їди не можна. зранку так само.
Мені найкраще "танцюється" (бо я б не витерпіла нудних вправ без музики) о 22.00 або 23.00. :) Після чого - в душ і спати. Наранок - така легка хода, що летиш..
Відкрию один секрет: під час фізичних вправ перші 10 хвилин занятть організм використовує звичайний обмін речовин. І тільки в наступні 10-20 хвилин посинає "трусити резервне", тобто спалювати жири, тобто - сприяти зникненню цилюліту. Тому 20-30 хв. - це оптимальний час безперервних вправ.
Звичайно, чуда за тиждень не буде. Але якщо завдяки заняттям хоча б раз на тиждень вдасться просто не набирати вагу - це теж буде супер. Бо при сидячій роботі найважче - тримати сталу вагу і не поправитися... :(

нталька
18.07.2008, 17:51
добряче, то наскільки?
По вазі не памятаю, але на осінь-зиму купувала нові штани й спідниці, бо з попередніх вилітала. Та й хто мене аж після літа побачив питали що сталося, шо я так схудла. :)
Але займалась так 2,5 місяці точно. До того ж тільки перший місяць не їла смаженої бульби чи лиш скибку хліба, а потім їла, але звичайно, все до 18. Восени режим скінчився, але вагу тримала 2-3 роки.

Ірена
18.07.2008, 18:36
Восени режим скінчився, але вагу тримала 2-3 роки.
то добре.
бо я зараз маю, приблизно, ваш режим, але минуло 3 тижні, а вага завмерла на одній поділці...

bora
18.07.2008, 18:42
Ой, дівчата..мій масажист (лікар) висказався проти банок..Каже в кожного свої протиказання та шкіра, а від розірваних судин користі не буде... Ну зрештою всі лікарі проти самолікувань. Тому мушу висказатись, щоб Ви коли будете вирішувати знали які ще є думки з того приводу.

нталька
18.07.2008, 19:11
то добре.
бо я зараз маю, приблизно, ваш режим, але минуло 3 тижні, а вага завмерла на одній поділці...

ну, спочатку воно так і є.
А ще, якщо маєте можливість підіть на масаж щоб жирок на спинці і животику потурбували сильні руки. 10 сеансів і Ваші заняття - 200% результат буде успішний! :)

Ірена
18.07.2008, 19:17
щоб жирок на спинці і животику потурбували сильні руки.
живіт то в мене нормальний. найбільша проблема - стегна, ноги вгорі та вже складочки на спині з"являються...
але ми боремося

Е.Стілл
19.07.2008, 01:15
Щодо сильних рук - насправді потрібна не сила,а знання і вміння. Думаю, якщо відверто, то жінок цікавить більше форма і об'єм, а потім вже вага. Через любий пошуковий сервер знайдіть інфо про техніку "Естетическая интеграция тела" - думаю вас зацікавить. Будуть запитання,- з задоволенням відповім.:dance::dance::dance:

levandivka
19.07.2008, 01:24
Через любий пошуковий сервер знайдіть інфо про техніку "Естетическая интеграция тела"
Та навіщо аж на сервер ходити?
Ви вже тут за першу ж ніч напостили тих лінків...

Olma
04.08.2008, 12:02
Дівчата, я до Вас:)
Пробувала вчора медовий масаж робити - шо болить то болить, синяки є, а от біла речовина не виходить....:( Скільки приблизно часу на неї чекати треба? І ще я подумала - може мед був не натуральний... Хто його знає шо вони продають - пишуть що натуральний, а насправді може і нє...

Adriana
04.08.2008, 17:26
а от біла речовина не виходить.... Скільки приблизно часу на неї чекати треба?
тре довше бити і вона неодмінно появиться на лодонях.
я роблю так приблизно 15 хв на одну ногу, аж поки та біла речовина не появиться

Олюська
04.08.2008, 17:43
А я худенька, навіть був час, коли дуже хотіла поправитись (тоді мені чоловік допоміг це зробити - я завагітніла:)), але проблема з целюлітом є. І що робити, коли я не хочу худнути і не хочу целюліту? Харчуватися стараюся здоровою їжею (майже не споживаю смаженого, жирного, копченого, солодкого) і все одно...:(

Тошеня
19.08.2008, 10:52
Я теж робила медовий масаж. Руки аж позатерпали, так плескала по тому целюліту, а ні синяків, ні білої речовини нема. Може я щось не так роблю? Робила після ванни, може треба до?

Малесенька
19.08.2008, 16:45
целюліт виникає не тільки по причині того що ми товсті і багато їмо жирної їжі. ця проблема походить і в наслідок нашої екології, води яка у нашому крані, від всяких "здорових" добавок до нашої їжі. згадайте наших бабусь, у них чомусь не виникало питання про целюліт, вони вели інший спосіб життя, їжа була здоровіша, вода чистіша і т.п., чи може вони не робили катастрофічної проблеми з целюліта? целюліт залежить від нашого способу життя, від того що ми їмо і що ми п"ємо, але хворобою його теж назвати важко

Женічка
19.08.2008, 16:57
прочитала я першу сторінку цієї теми................
дійшла висновку, що у мене перша стадія целюліту :), хоча підходила щойно до мами, попросила подивитись пильним оком, а та мені відповіла, що я вигадую:) але то ж мама, я для неї найкрасивіша :radist::radist::radist:

колись був у мене хлопчина один, тобто не такий уже й хлопчина, а зрілий юнак:), то казав, що його целюліт у жінок навіть збуджує!!!

Babet
26.08.2008, 13:53
Я ще роблю обгортування глиною мертвого моря.
А це як? Можете розказати детальніше? Де ви цю глину купляєте? Дякую.

Додано через 1 хвилину
І хто там про банки розповідав, напишіть як це вдомашніх умовах робити?

Додано через 3 хвилини
І ще, хто знає де у Львові роблять антицелюлітні масажі? І скільки коштує? Та, чи щось допомагає?

Скорпіоля
04.09.2008, 17:45
У мене була така проблема минулого року через хорування..
Тож я почала щоденно займатися зарядкою, приділяючи багато різноманітних вправ для тазу,ніг та живота. В основному нічого особливого. Просто щоденно качала прес. Звичайно результат не зразу виправдав цю зарядку, проте зрушення були і є.
На літо поїхала на село і каталася на велосипеді і їздила щотижня по кілька разів на став( можна займатися спортом і у басейні ) Та це лише я говорю про фізичні методи впливу.
Щодо дієт, то я на своєму досвіді переконалася, що тиждень у лікарні на парній їжі зразу стаєш худеньким. І лише потрібно підібрати відповідний одяг для нової фігурки.

Христинка
10.09.2008, 12:38
привіт усім. Хтось може сказати де у львові є душ шарко. а то я і бігаю, і кремами мажуся а ВІН є. знаю подруга в Києві ходила щодня на шарко так за 2 тижні як рукою зняло. в мене 1 стадія целюліту. хочцу позбутися його поки не запустила.

Summer
21.09.2008, 23:19
привіт усім. Хтось може сказати де у львові є душ шарко. а то я і бігаю, і кремами мажуся а ВІН є. знаю подруга в Києві ходила щодня на шарко так за 2 тижні як рукою зняло. в мене 1 стадія целюліту. хочцу позбутися його поки не запустила.

знаю є в залізнодорожній лікарні

Гелена
22.09.2008, 00:01
І що робити, коли я не хочу худнути і не хочу целюліту?

фізичні вправи робити :)
і ще неодноразово згадуваний тут масаж з медом добре впливає на вигляд шкіри

Багіра
22.09.2008, 01:03
целюлят це по суті токсини, які не розчепляються у воді, тому організм відкладає у скою "коморку", на наше мяке місце) ТОму потрібно очищувати організм зовнішню - згадані масажі і внутрішньо - спеціальне харчування!!!
П.С. Фізичні вправи не допомагають!

Христинка
22.09.2008, 11:30
знаю є в залізнодорожній лікарні

Дуже дякую за інформацію. А скільки коштує сеанс. і чи можна туди приходити без направлення?

Ascorbinka
22.09.2008, 12:09
А, скажімо, піднімання ніг в позиції лежачи на 45 градусів може призвести до болю в попереку через "вирівнювання" природнього вигину хребта.

з цього моменту можна детальніше? які ще вправи шкідливі для спини? і як підкачати прес без шкоди для хребта?

Summer
22.09.2008, 20:44
Дуже дякую за інформацію. А скільки коштує сеанс. і чи можна туди приходити без направлення?

можна, сеанс коштує 20 грн (коліжанка ходить)

Христинка
23.09.2008, 12:30
Дякую ви мене врятували від целюліту

Христинка
23.09.2008, 13:00
можна, сеанс коштує 20 грн (коліжанка ходить)

а можна уточнити адресу, а то тих залізничних лікарень 3. і всі за різною адресою. буду дуже вдячна.:radist:

Summer
23.09.2008, 20:15
Христинка, то хіба я її запитаю тоді й напишу ))

левиця
23.09.2008, 22:58

А хтось знає хорошого масажиста, який робить антицелюлітний масаж? Бажано надому.

Про волосся...
Мене дуже денервує зайва волосистість у жінок і чоловіків.
Я навіть не знаю звідки це все почалося, бо ще у підлітковому віці, намагалася зайвого позбутися. А коли бачу молодих дівчат в майках на брительках і "лісом" під пахвами... аж мурашки по шкірі лазять. Як на мене це не гігієнічно, IMHO.
Щодо чоловіків, то рамки трохи ширші. А мурашки бігають від "кос" на спині.
Сама, дуже не люблю час між епіляціями, коли ще зарано до процедури, але запізно до спідниці, особливо влітку. Навіть коли вже лежала в пологовому ходила на епіляцію.

Знаю одну кобіту, яка робить антицелюлітний масаж спеціальними вакуумними банками, яких я у Львові в продажу не бачила. Сама прийняла 15 масажів через 4 місяці після других пологів. Результат був очевидний. Майже по 15 см у талії, бедрах, під грудьми. Коштував 1 сеанс у березні 70 грн.

левиця
23.09.2008, 23:11
Робити медовий масаж можна і на все тіло, включаючи живіт. Коли руки починають прилипати до тіла, то виділяється біла маса. Треба легенько і ніжно відривати руки від тіла. Потім можна витерти тіло теплим намоченим рушником. Це є глибокий масаж тіла, при ньому відкриваються пори, виходять шлаки. Треба робити курсами: 10 масажів, 2-3 тижні перерви.:p:p

Гелена
23.09.2008, 23:42
П.С. Фізичні вправи не допомагають!
так, дівчата! можна цілий рік не вставати з дивану, а потім зробити чарівну процедуру і всі проблеми зникнуть : )))

Христинка
24.09.2008, 13:36
Христинка, то хіба я її запитаю тоді й напишу ))

Дякую, але я вже знайла. Вчора була, записалася. На наступний тиждень піду попробую. Розкажу про враження.:)

Summer
24.09.2008, 18:11
Христинка, буду чекати ))

левиця
25.09.2008, 15:22
Ще хочу одне сказати стосовно цієї теми. Все починається з голови. Раджу прочитати книжку Н.Правдіної "Хочу похудеть".

СОФІЯ -СОНЯ
27.09.2008, 11:22
Я позбулася целюліту і заодно 5 кг нормалізувавши гормональний фон організму за допомогою оральних контрацептивів. І почувалася тоді прекрасно, і настрій не "стрибав", і цикл нормалізувався. Правда, ефект протримався всього 4 місяці після відміни препарату. Хоча я грішу на те, що після відміни їсти почала як з переляку, не могла нічого з собою вдіяти рівно два тижні. От і вернувся "коханий" целюлітик. А зараз після родів! Краще промовчу...

Радість
02.10.2008, 20:24
Знайшла в інтернеті от такі вакуумні баночки. Ними дуже добре робити антицелюлітний масаж. Відгуки дуже позитивні. Тільки от я ніде їх не бачила. Може хтось з вас знає де їх можна купити?
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/10/02/203248e4f5938f844.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=140)

левиця
04.10.2008, 23:05
Я думаю, що такі банки не дуже ефективні, судячи по малюнку. Я сама ходила на масаж за допомогою банок. Вони були такі, що втягували шкіру за допомогою спеціального насоса. Але тій кобіті їх привежли з Японії. Я сама цікавилась у наших фармацевтичних дистрибюторів, то вони кажуть, що продають лише такі сині баночки. Якщо поцівишся в аптеці, то їх знайдеш.

Лянка
29.10.2008, 19:03
А чи можна робити медовий масаж під час вагітності(6-ий місяць)?

MUCHACHA
10.02.2009, 14:50
Знайшла в інтернеті от такі вакуумні баночки. Ними дуже добре робити антицелюлітний масаж. Відгуки дуже позитивні. Тільки от я ніде їх не бачила. Може хтось з вас знає де їх можна купити?
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/10/02/203248e4f5938f844.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=140)

У мене самої такі є. Доречі дуже ефективні, при правильному користуванні. Купувала в Поліклініці від Медінституту, в аптеці. Коштували 21 грн. Загалом, можу сказати, що будь-які методи ефективні, якщо робити чи використовувати їх регулярно. Целюлітик ж ми набували не один день чи місяць, а хочемо позбутись через тиждень-другий.
Я свій "гнобитель ніг та бедрів" позбуваюсь постійно. Вірніше хочу позбутись, та до кінця це ніколи не вдається. У мене найдієвіше це масаж. А особливо, якщо його робить тьотя, яка вас так відмасажує, що о-го-го:y: Тиждень таких сеансів - "і рєзультат на ліцо", щей пару кг скинете. А ще є один дуже класний спосіб, хоча ну дуже не приємно пахнущий. Звичайні таблетки Мумійо потрібно розчинити в кремі від целюліту, і тим всім добром змащувати себе після щоденного скрабу. Помагає - перевірено! І обгорнення харчовою плівкою,дає гарні результати.

Siania
23.02.2009, 00:38

А я чула дуже погані відгуки про ці баночки.
Чула що спочатку дуже гарно підтягує шкіру. А потім, з часом навпаки вона обвисає, бо коли тими баночками її тягнути - то вона відповідно і розтягується((((

kitka
23.02.2009, 00:57
Ромчик побачив щойно ці вакуумні баночки, питає: "А то шо, сигналізація?":D

Радість
23.02.2009, 10:16
Я купила нарешті ті баночки:radist: Знайшла в аптеці DS за 71 гр. Болючий масаж виходить, скажу я вам. Але, головне, щоб результат був. Купила ось такі.
http://s49.radikal.ru/i123/0902/0f/33e8fc85cf16.jpg

lenchuk
26.02.2009, 15:48
Попробуй зробити скрабік з кавової гущі і гелю для душу, втирати два рази на тиждень. Шкіра робиться шовковиста, і мені здається, що целюлітік також зникає.

Siania
26.02.2009, 15:57
Попробуй зробити скрабік з кавової гущі і гелю для душу, втирати два рази на тиждень. Шкіра робиться шовковиста, і мені здається, що целюлітік також зникає.

О! Кавова гуща це щось! Я і на лице роблю таку масочку! Шкіра ну просто мега-гладенька!

Kasia
26.02.2009, 16:06
на лице? не можна зловживати. кава -сильний абразив.

Siania
26.02.2009, 16:11
Неодноразово чула поради від косметологів...Та й я роблю її 1 раз на тиждень на 5 хвилин...
Думаєте маски з магазину корисніші?:umbrage:

Kasia
26.02.2009, 16:22
йдеться не про маски, а про каву. вона є абразивом. відлущує шкіру за рахунок механічного тертя об верхні шари шкіри. для тих хто має чутливу, чи суху шкіру - це заборонено. так само як і скраба з меленими кісточками.
найкращим тестом є для скарабу - відчуття після його застосування.
якщо є сухість і лущення - значить треба змнювати на мменш агресивний.
кава на целюліт, це добре, бо на ногах і шкіра грубша.

але це все індивідувально.

Ірена
26.02.2009, 16:26
записалася на вакукмний масаж - болюча штука скажу я вам...
та сподіваюся - ефективна.

Siania
26.02.2009, 16:49
йдеться не про маски, а про каву. вона є абразивом. відлущує шкіру за рахунок механічного тертя об верхні шари шкіри. для тих хто має чутливу, чи суху шкіру - це заборонено. так само як і скраба з меленими кісточками.

Можна каву використовувати як маску, і не терти, а нанести і акуратно легесенько змити теплою водою. Я ніколи не тру, так як і маю суху шкіру. Просто наношу гущу на 5 хв. і змиваю - ефект чудовий!:y:

Kasia
26.02.2009, 17:31
але якшо не терти то ефект від чого? хіба легкий загар??

Siania
26.02.2009, 17:33
але якшо не терти то ефект від чого? хіба легкий загар??

Ну ви попробуйте, а потім напишете;)

Kasia
26.02.2009, 17:35
та ні дякую . хіба на дупцю.:xaxa:

в мене є хороший скраб, для чутливої шкіри.:) тому іншого скрабу не потребую.

Natalya
27.02.2009, 13:41
А мій целюліт за останні 8 місяців бігання і присідання з "навантаженням" сам собою розчинився :)

Женічка
27.02.2009, 15:21
аж 8 місяців?????????????????????????? оооооооооо.....
а я тільки три тижні з ним інтенсивно борюсь............... ну не так з целюлітом, як з жировими відкладеннями.
але логічно, ми ж його не за тиждень собі робимо, так само й зворотній процес довгий........

Natalya
01.03.2009, 13:59
аж 8 місяців?????????????????????????? оооооооооо.....
а я тільки три тижні з ним інтенсивно борюсь............... ну не так з целюлітом, як з жировими відкладеннями.
але логічно, ми ж його не за тиждень собі робимо, так само й зворотній процес довгий........
:xaxa: Та може не аж 8. Може 5-6... Просто я тільки недавно помітила, що проблема зникла.:clapping:
А взагалі-то я не вірю в чудо-дію всіляких антицелюлітних кремів. Фізичні вправи (наприклад танці) - це надійніший спосіб.

Яруська
03.03.2009, 20:30
А медовий масаж ви пробували?:)

Лія
03.03.2009, 20:33
А хтось пробував олійку Веледа від целюліту?

Медовий масаж помагає, але треба не лінуватись і робити двічі на тиждень.

луіза
03.03.2009, 22:02
Я дуже люблю носити сильно облягаючі джінси.Але кажуть від них з'являється целюліт(((

Kiss
26.03.2009, 19:53
Я теж чула і не від одного спеціаліста, що вакуумний масаж, то зле, особливо,коли робляться страшні синяки....
Свого часу ходила на масаж, пройшла курс 13 сеансів, результат був помітний добре (правда від тих синяків відходила ой,як довго:no:),через 1,5 місяці потрібно робити повторний,щоб закріпити результат, а так як ця процедура не з дешевих, саме через 1,5 місяці моє фінансове положення залишало бажати кращого, то я і не пішла...З часом той целюліт почав знов нагло вилазити:bad:
Тепер знову хожу на масаж,сьогодні буде 7 раз,скажу так.Цього разу синяків нема ВЗАГАЛІ!!!!!Правда по стінах лажу:xaxa:(від болю).Щиро надіюсь,що мої муки не даремні, і скоро тої гидоти в мене не буде. Про результат обов"язково поділюсь.

Kiss
26.03.2009, 19:53
я говорю про звичайний антицелюлітний масаж

bast3t
27.03.2009, 22:42
Я дуже люблю носити сильно облягаючі джінси.Але кажуть від них з'являється целюліт(((
Очень часто мы слышим, что уход за кожей надо начинать после 30-ти. Но, к сожалению, проблемы возникают уже в переходном возрасте и это не только акне, прыщи и угри. Согласно последним данным, сегодня во всем мире девушки-подростки и совсем юные дамы жалуются на появление растяжек и целлюлита намного чаще, чем в прежние годы. Но самое удивительное, что с этими проблемами сегодня одинаково сталкиваются как полненькие, так и стройные девушки.
Существует мнение, что появлению растяжек и целлюлита на бедрах и ягодицах в столь раннем возрасте способствуют малоподвижный образ жизни и & мода. Да-да, именно мода на низкие брюки и плотно облегающие штаны. И растяжки, и целлюлит это в первую очередь следствие плохой циркуляции крови и замедленного обмена веществ, вызванного, в частности, недостатком кислорода в тканях. А низкие джинсы и брюки, столь модные уже несколько лет среди молодого поколения, держаться за счет туго затянутого ремня или пояса, что затрудняет нормальный отток и приток крови в нижней части тела. Кроме того, плотно облегающие штаны и джинсы не дают коже свободно дышать. В результате растяжки и целлюлит. Но отчаиваться не стоит, как, впрочем, не стоит откладывать заботу о себе «на потом». (с)

Тепер знову хожу на масаж,сьогодні буде 7 раз,скажу так.Цього разу синяків нема ВЗАГАЛІ!!!!!Правда по стінах лажу:xaxa:(від болю).Щиро надіюсь,що мої муки не даремні, і скоро тої гидоти в мене не буде. Про результат обов"язково поділюсь.
мне терпимо больно было до 3 сеанса (я думаю тут всё зависит от болевого барьера), сегодня на 3-ем сеансе таких болевых ощущений уже не было, да и синячков уже намного меньше.
Кстати я вот сравнивала синяки от массажа вакуумной банко и мёдом, мои как-то не так угрожающе смотрятся, а когда увидела девушку после "банки" думала её палкой по ногам били :(

Kiss
28.03.2009, 10:35
мне терпимо больно было до 3 сеанса (я думаю тут всё зависит от болевого барьера), сегодня на 3-ем сеансе таких болевых ощущений уже не было, да и синячков уже намного меньше.
Кстати я вот сравнивала синяки от массажа вакуумной банко и мёдом, мои как-то не так угрожающе смотрятся, а когда увидела девушку после "банки" думала её палкой по ногам били :([/QUOTE]

Можу сказати,що вам круто везе, в мене от вчора 8-мий раз був, але боляче і далі,навіть дуже, особливо в деяких місцях:no::(

Радість
28.03.2009, 10:43
В мене від баночного масажу синяків немає. Але, і результата, нажаль, я також не бачу. Хоча вже місяць роблю його три рази на тиждень. Може то і замало, але більше не получається. А може то в мене вже така стадія, що потрібно рік масажувати :confused:, щоб був якийсь єфект.

Siania
28.03.2009, 12:00
Дівчата, а ходить хтось на шарко? І куди? Вже скоро сезон, я теж вирішила боротись з тими "горбиками"...Минулого року ходила в залізничну лікарню, ну....цилюліт не зник повністю, але попа так піднялася!!! Може хтось знає ще де його роблять, в районі Сихова;)

kati
28.03.2009, 12:27
В РІО робили , але дорожче ніж в залізничній

Kiss
28.03.2009, 15:01
http://procellulitis.info
Це ціли й сайт,який присвячений целюліту,можна почитати.

Zlju4ka
28.03.2009, 23:13
А в мене від баночного масажу синяки зявлялись ,але дуже швидко зникали..а от вакуум-думала що шкіру зімають ...боляче!

Яруська
02.04.2009, 21:09
А в мене від баночного масажу синяки зявлялись ,але дуже швидко зникали..а от вакуум-думала що шкіру зімають ...боляче!

Баночний масаж, це дуже непевний метод...кожен вирішує чи його робити на свій страх і ризик:ninja:

Liliyah Romanova
02.04.2009, 21:12
Ой, на баночний я би ніколи не пішла! Краще вже целюліт. :xaxa:

Koza-Dereza
02.04.2009, 22:03
Я напевно найщасливiша жiнка в свiтi, в мене того целюлiту нiколи не було, хiба що ще буде. Менi аж треба було прогуглити щоб подивитись що воно таке. Але вiн буває й у худий також, я так бачу, не обов'язково важити 70кiло щоб його мати.

А насмiшнiше коли в антицеллюлiтнiй рекламi показують 16-18рiчну дупцю на якiй самi кости та шкiра i пропонують щось робити. Смiшно.

http://www.skinoptions.com/sites/gvaz/_files/image/Removing%20Cellulite/Removing%20Cellulite.jpg

Яруська
02.04.2009, 22:11
Я напевно найщасливiша жiнка в свiтi, в мене того целюлiту нiколи не було, хiба що ще буде. Менi аж треба було прогуглити щоб подивитись що воно таке. Але вiн буває й у худий також, я так бачу, не обов'язково важити 70кiло щоб його мати.

А насмiшнiше коли в антицеллюлiтнiй рекламi показують 16-18рiчну дупцю на якiй самi кости та шкiра i пропонують щось робити. Смiшно.

http://www.skinoptions.com/sites/gvaz/_files/image/Removing%20Cellulite/Removing%20Cellulite.jpg

Щаслива...а, скільки вам років?:y:
але як це не страшно, в дівчаток 16-18 років він теж буває...
Екологія, харчування і генетична схильність роблять свою справу...

Koza-Dereza
02.04.2009, 22:17
Щаслива...а, скільки вам років?:y:

27 :confused:

Яруська
02.04.2009, 22:22
27 :confused:

Молодець!!!:)
В мене він з"явився після другої дитини, але я його вбила:xaxa:

Koza-Dereza
02.04.2009, 22:25
Молодець!!!:)
В мене він з"явився після другої дитини, але я його вбила:xaxa:

Отож я i кажу "або ще буде":ninja: бо друга дитина якраз в дорозi :)

dollichka
15.04.2009, 18:50
І я, і я роблю собі медовий масаж :radist: Робила вже три рази!!! На третій раз уже не боляче!!! :radist: Буду красунькою без целюліту!!!:radist:

Kasia
27.05.2009, 13:11
чи ви використовуєте антицелюлітні креми, гелі і т.д.?

Olma
27.05.2009, 15:14

О, я саме тим вчора і займалася :)
Спочатку наклала маску на ноги і живіт - Маска для тела антицеллюлитная с морскими водорослями и овсяной мукой від GreenMama
http://img507.imageshack.us/img507/420/greenmama.th.jpg

А потім намастила ноги і живіт розгладжуючим кремом Biotherm.
http://img507.imageshack.us/img507/7946/biotherm.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=biotherm.jpg)

І тепер не знаю чи то я себе накуручую, але живіт зранку такий гарний, плоский і гладенький!!!:o
А, і вчора ще на обід і на вечерю - тільки салат з овочами і креветками.

Посиленно готуємся до пляжного сезону :xaxa::tanksmile:

Женічка
27.05.2009, 15:17
Олма,а ціни хоть приблизні, можна7??
певно і коштує то все гарненько...

Kasia
27.05.2009, 15:20
маска Грін мама на сайті 38 грн. Біотерм певно значно дорожче.

Olma
27.05.2009, 15:27
Олма,а ціни хоть приблизні, можна7??
певно і коштує то все гарненько...

Та маска від GreenMama - 5,99$ (на сайті, де я фото брала була така ціна).
А от Biotherm дорогий (думаю в районі 40 євро), але не памятаю скільки. Їхні продукти купую тільки в Duty-free магазинах коли кудись подорожую - традиція в мене така:). Декоративною косметикою майже не користуюсь, тому на засоби для догляду за шкірою грошей не шкодую :confused:

Loyal
27.05.2009, 15:36

Я дуже інтенсивно користувалась, коли скидала вагу. І в період вагітності. Результат: в першому випадку стало знаачно менше "горбиків" (правда ще + масаж :y:)
в другому - розтяжок нових не з"явилось жодної! :clapping:
Ще досі маю систему, що купила при вагітності, але зараз забуваю мастити після душу. Тому виходить десь 1 раз в тиждень. Маю МК задоволена цілком, крім того багатофункціональні креми. Тим нічним мастила і коліна і лікті, щоб не були ширшаві влітку від піску

olya_d
27.05.2009, 15:41
О, я саме тим вчора і займалася :)
Спочатку наклала маску на ноги і живіт - Маска для тела антицеллюлитная с морскими водорослями и овсяной мукой від GreenMama

О, і я теж тим почала з вчорашнього дня займатися! Але замовила собі Антицеллюлитный комплекс-уход для тела "Розмарин и Кофеин"теж з грінмами.
Спочатку дренажний гель, масаж - це як підготовка для самого гелю, а тоді вже гель глибокої дії.

Kasia
27.05.2009, 15:58
чекаємо відгук! кофеин кажуть, це важливий дуже компонент у боротьбі з целюлітом.

Olma
27.05.2009, 18:02
Ще мені коліжанка розказала про банковий масаж від целюліту: купуєте вакуумні банки (фото нижче), натираєте проблемну зону масажною олійкою (бажанно якоюсь анти-целюлітною) і водите тими банками, при цьому регулюєте рівень вакууму (стискаєте їх до потрібного рівня).

http://img35.imageshack.us/img35/9413/chudobanka.th.jpg

Почитала в неті таке:
Вакуумные масажные банки «Чудо-банка» применяется при терапии и профилактике простудных и воспалительных болезней , таких как пневмония, плеврит, бронхит, бронхиальная астма; радикулит, миозит, невралгия, неврит, остеохондроз, а также при терапии целлюлита.
«Чудо-банка» незаменима при проведении вакуум-массажа, за счет которого происходит прилив крови и лимфы к коже, улучшается ее питание, кожа становится эластичной и упругой.
При целлюлите противоцеллюлитные банки используются следующим образом: баночный массаж проводят на проблемных участках тела прямолинейными и круговыми движениями, при этом жировые клетки разрушаются.

Я вже ті банки навіть купила - в аптеці (30 грн). На днях попробую і розкажу як воно ;)

Loyal
27.05.2009, 19:21
З тим обережно! Я б радила таки масаж в професіонала робити. Бо з тими банками можна синяків наставити ого-го! І не забувайте, що кут застосування сили буде різний на всій поверхні ніг

olya_d
27.05.2009, 19:26
я робила масаж звичайним електромасажером, але читала, що банки дуже ефективні.

Olma
27.05.2009, 19:29
На тому сайті ще пише:
Установлено, что даже при сильном сжатии вакуума стенки капилляров не нарушаются.

П.С. В професіонала я вже робила, але хочу робити різні анти-целюлітні процедури для профілактики, щоб ефект зберегти :)

Olma
29.05.2009, 10:04
Заставила чоловіка робити мені банковий масаж вчора :xaxa:
Трохи болить, шкіра зразу почервоніла, але мені сподобалось:y::clapping:
Мені здається шо воно дієво. Буду ше робити!! (через день):)

Christi
29.05.2009, 12:55
Заставила чоловіка робити мені банковий масаж вчора :xaxa:
Трохи болить, шкіра зразу почервоніла, але мені сподобалось:y::clapping:
Мені здається шо воно дієво. Буду ше робити!! (через день):)

З цим треба дуже обережно, можна так порозтягувати шкіру, що потім ніякий масаж не допоможе. Масаж банками потрібен робити лише пофесіонал, і не просто масажист, а ще й медик за освітою.

Oddly
29.05.2009, 13:09
а мезотерапію хтось пробував? розкажіть ефект

Olma
29.05.2009, 14:54
З цим треба дуже обережно, можна так порозтягувати шкіру, що потім ніякий масаж не допоможе. Масаж банками потрібен робити лише пофесіонал, і не просто масажист, а ще й медик за освітою.

Не знаю...
В мене 2 коліжанки робили самі і не жалілись на розтягнуту шкіру.
Але, звичайно, то треба дуже обережно..

Mandarynka
01.06.2009, 19:20
ДІВЧАТА, А ПІДКАЖІТЬ - В ЯКОМУ САЛОНІ МОЖНА ХОРОШИЙ МАСАЖ ЗРОБИТИ - І ЯКІ ПРИБЛИЗНО СЕРЕДНІ ЦІНИ НА НЬОГО??

Mazerati
05.06.2009, 15:10
Я почала сама собі робити масаж медом. ДУЖЕ ефективно!!!!

Irusya
05.06.2009, 15:37
Я почала сама собі робити масаж медом. ДУЖЕ ефективно!!!!

Розкажіть детальніше:girl_smile:

Mazerati
05.06.2009, 16:14
Розкажіть детальніше:girl_smile:

Роблю то через день, перед купанням. Плюс в тому, що вдома є пасіка :)))) беру мед на руки і починаю втирати в бедра, а потім просто плескати по них лодонями. Трохи боляче, але краса.. самі знаєте, що :girl_smile:. Післ я цього змиваю теплою водою і змащую антицелюлітним кремом, будь-яким. ефект був з першого разу :girl_curtsey:

Сянька
05.06.2009, 16:47
беру мед на руки і починаю втирати в бедра, а потім просто плескати по них лодонями.

О і я так пару раз робила перед сауною. Боляче трохи, і ще після того з'являлися маленькі синячки(крапочки), але ефект одразу видно. І синячки швидко зникають.

Mazerati
05.06.2009, 17:06
О і я так пару раз робила перед сауною. Боляче трохи, і ще після того з'являлися маленькі синячки(крапочки), але ефект одразу видно. І синячки швидко зникають.

Ой, ті синячки....я спочатку думаю, що то таке в мене???....але вони в мене були тільки перший раз. потім вже - ні.

Кава
01.07.2009, 18:20
Ото перед виїздом на море найактуальніша тема:)))

roxanna
05.08.2009, 11:16
як позбавитися від целюліту ?

levandivka
05.08.2009, 11:20
Ви скільки дописів прочитали на ДП?..
Результаты (Гууглі):... приблизительно 163 из домена posydenky.lvivport.com для целюліт. (0,54 секунд)

ЗІ: прочитав назву розділу "Ой, слаба я, слаба..." - ржав.

Morada
07.09.2009, 01:50
може хтось знає як краще з целюлітом боротись?.....в мене він не явно виражений, але всеодно хотілось би гладшої шкіри!....через нього також наша стрункість псується!.....доречі кажуть, якщо зігнати целюліт, то і в бедрах можна на декілька сантиметрів зменшитись !

Сюзанна
09.09.2009, 22:09
Целлюлит проблема возникающая от малоподвижного образа жизни. Желательно делать недлительные пробежки. легкие гимнастические упражнения, массаж и т.п..
По секрету могу вам сказать, что лучшее лекарство от целлюлита - это секс с мужчиной или мужем, как кому подходит. Во время сексуального возбуждения в кровь выделятся несчитанное колличество половых гормонов, которые играют наибольшую роль в обменных процессах в организме, и в первую очередь в тканевых структурах.

La esposa
09.09.2009, 22:33
Тоді чого в мене ще целюліт не щез? :girl_haha:

Сюзанна
09.09.2009, 22:42
Если вы имеете ввиду занятие сексом, то наверное причина в отсуствии хорошего возбуждения, которое предшествует половому контакту... Во всяком случае уделяя внимание этому вопросу еще никто не сказал. что не помогает. Конечно при этом нужна соотвественная диета, режим и дополнительная физическая активность.

Morada
09.09.2009, 22:55
я прочитала, щоб целюліт зникав потрібно їсти багато овочів та фруктів помаранчевого, червоного і зеленого кольорів. Морква дуже добре розчиняє жири, тому ми робимося худіші, і зникає целюліт. Скажу чесно, я їла дуже малі порції звичайної їди, багато їла моркви (десь 4 тижні) ,була на такій своєрідній дієті, і воно допомагає, в мене явно шкіра стала гладшою!.....ще купила собі анцелюлітний крем ( 3D slim він з термоефектом) я тримала 30 хвилин то ледве витримала пече сильно, ( порада, не змивати водою після тих 30 хвилин, бо воно і без води пече а коли полити тіло теплою водою то очі на лоба вилазять , я так зробила більше не хочу:girl_haha: ) коштував 40 грн., коли я купувала ,зараз незнаю скільки.....там ше є з охолоджуючим ефектом зеленого кольору тюбик (не пробувала). Ще знаю що потрібно шлаки з організму виганяти, це теж допомагає!

Kvitysia
10.09.2009, 19:07
Завжди хотіла придбати ось такий антицелюлітний масажер http://gimg.dt00.net/goods/713/71380/2746499big.jpg:girl_devil:
Такі аналогічні масажери є у багатьох виробників L'Occitan , Yves Rocher, Faberlic, а тут заходжу у мед.техніку бачу в продажі мій масажер за 15 гривнів, то я , з радості, купила аж два з різними ручками. Дуууууже зручний, ефективний і легкий у застосуванні.:girl_curtsey:

Annette
11.09.2009, 13:45
Завжди хотіла придбати ось такий антицелюлітний масажер
Масажёры бывают самые разные, но раньше мне было тяжело себя заставить каждый день делать массаж. Да и не очень удобно и руки устают. Но сейчас я нашла решение проблемы - каждый вечер прошу своего любимого!!! И его не сильно от телевизора отвлекаю и самой приятно!!! Он кстати с удовольствием соглашается, ведь я для него стараюсь быть самой-самой!!!:girl_spruce_up:

skarlet
12.09.2009, 02:04
А у мого синочка, з народження на попці той целюліт є, тому вважаю, що це природньо, то й не мордую себе тепер.

Яруська
12.09.2009, 10:01
Дуууууже зручний, ефективний і легкий у застосуванні

Той масажер помагає, як мерлому кадило.:girl_crazy:
Це ж цілий комплекс має бути яка виключає швидку їжу- ВСЯКУ! вправи, скраби, масаж. А тим масажером хіба погладити можна чи почухати:girl_cool:

Mazerati
18.09.2009, 12:17
ще купила собі анцелюлітний крем ( 3D slim він з термоефектом) я тримала 30 хвилин то ледве витримала пече сильно, ( порада, не змивати водою після тих 30 хвилин, бо воно і без води пече а коли полити тіло теплою водою то очі на лоба вилазять , я так зробила більше не хочу ) коштував 40 грн., коли я купувала ,зараз незнаю скільки.....там ше є з охолоджуючим ефектом зеленого кольору тюбик (не пробувала). Ще знаю що потрібно шлаки з організму виганяти, це теж допомагає!

а де купляли крем???

я щоб не мати целюліту, спочатку розпарюю проблемні частини, потім витираю, масаж медом, а тоді масаж ефірною олійкою, яка спеціально від целюліту. Супер! але думаю, що треба ше ту заразу якось зсередини виводити.

Morada
23.09.2009, 01:24
а де купляли крем???

я купляла в "Космо"....біля Оперного, може ще десь є....я дивилась в "Білій вороні" то там не застала!....

але думаю, що треба ше ту заразу якось зсередини виводити

целюліт зявляється якщо є багато шлаків в організмі, а також калові шлаки що залишаються в прямій кишці, їх можна виводити очищенням організму за допомогою овочів та фруктів які мають помаранчеве, червоне, зелене забарвлення!...як на мене, і мною перевірено, морква найкраща в цій справі!....дуже добре розчиняє шлаки.

bora
04.12.2009, 23:32
Донедавна носилась з ідеєю придбати вібромасажер. Поговорила з тренером. От хочу поділитися. Каже вона, що нічого доброго в тих штучних вібраціях для організму в цілому немає (особливо якщо на бедра у жінок). Можуть бути збої циклу навіть. Зсилається на те, що і лікарі скептично до них ставляться.
Результат буцімто є, інша річ - якою ціною.

zetta
06.12.2009, 22:44
бачила програмку по телевізору, так от там помоєму Малахов (лікар) котрий, то от він сказав що морква має властивість затримувати в організмі жири.

Oliusia
06.12.2009, 23:45
морква має властивість затримувати в організмі жири.
відколи вона має такі властивості?

La esposa
07.12.2009, 00:37
відколи вона має такі властивості?

Не знаю, як в організмі, але в сковорідці морква жир вбирає, і таки добряче вбирає... Дозволю собі провести таку ж аналогію і з організмом - вбирає, і виводить. ну хіба в кого проблеми з травленням, то вже не виводить...

Oliusia
07.12.2009, 00:45
вбирає, і виводить.
в організмі, вона, просто,розщеплює жири.
а, виводять з організму,зовсім інші овочі...))))))))))

La esposa
07.12.2009, 01:27
а, виводять з організму,зовсім інші овочі...
... ага, у поєднанні з кефірчиком... :girl_haha:

zetta
07.12.2009, 09:34
походу від тоді як це по телеку сказали))

Amira
22.12.2009, 08:58
Мені у боротьбі з целюлітом допоміг антицелюлітний медовий масаж у поєднанні з баночним + обгортування. Процедура дуже довга і болюча ( близько 3 - 3,5 годин), але дуже ефективно. Але для збереження ефекту треба хоча раз у 2 тижні робити таку одну процедуру...
Трохи помагав душ Шарко, ане не так, хоча при ньому гарно підтягується шкіра і целюліт стає менш помітнішим.

poputochka
22.12.2009, 12:32
Процедура дуже довга і болюча
А синяки після такої процедури залишаються?
В мене після будь-якого масажу,особливо за допомогою механічних масажерів, що додаються до антицелюлітних кремів купа синяків і тріснутих капілярів.
Що в такому випадку робити з тим целюлітом?

Яруська
22.12.2009, 12:51
за допомогою механічних масажерів, що додаються до антицелюлітних кремів купа синяків
Ого! Тут після медового масажу не в кожного, хоча він допускає виникнення синяків, та вони швидко сходять.
Перевірте судини.

Amira
22.12.2009, 14:12
А синяки після такої процедури залишаються?
В мене після будь-якого масажу,особливо за допомогою механічних масажерів, що додаються до антицелюлітних кремів купа синяків і тріснутих капілярів.
Що в такому випадку робити з тим целюлітом?

Синяки були, але не багато. Кілька років назад я робила такий масаж, але в іншого спеціаліста, тоді було набагато більше...Не знаю від чого це залежить, мабуть від техніки масажу:) Мені сказала, що потрібно хоча б за 2-3 тижні до початку масажу пити аскорутин для профілактики тріснутих капілярів і синьків. Я його не пила. Але синяки чомусь з"являться при перших сеансах, в останні три рази вони зовсім не з"являлись. Я пройшла курс з 10 процедур, і дуже задоволена результатом.Тепер дивлюсь на свої стегна, живіт і просто милуюсь ними:)
Проте такі масажи не всім можна робити, якщо у вас є схильність до варикозного розширення вен потрібно порадатись з масажистом.

Юкола
22.12.2009, 14:19
Пригадую свою бабулю.
Вона мала цекровий діабет і була повною.
Але шкіру мала гладюсеньку, ніде ні целюлітінки не було.
В моєї мами так само.
І скромно зазначу, що в мене також, хоча жирок де не де є.
Так що, певно, спадковіть грає велику роль. І харчування.

Amira
22.12.2009, 14:52
Вона мала цекровий діабет і була повною.
Але шкіру мала гладюсеньку, ніде ні целюлітінки не було.
Наскільки я знаю наші бабусі взагалі з такою проблемою як целюліт не були знайомі:)
Екологія, генетично змінені продукти, неправильне харчування, сидячий образ життя зробили своє діло:girl_cray: