КПК

Показати повну версію : Гуртки для дітей

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8

zirka
24.01.2008, 18:28
Любі львів’яни, підкажіть будь-ласка, до яких гуртків можна у Львові віддати 5-тирічну дитину? Складність у тім, що є тільки батько і мати, які працюють, бабусь у Львові немає, тому гуртки можемо відвідувати тільки у вихідні, або в будні після 18 години

tiana
25.01.2008, 16:40
мене це теж цікавить, поки не знайшла в Львові нічого підходящого, хіба басейн

zirka
25.01.2008, 17:26
мене це теж цікавить, поки не знайшла в Львові нічого підходящого, хіба басейн

Які басейни? Басейни в якіх навчають - це в день. А у вихідні щось є? Можливо аквааеробіка разом з мамою? Йога разом з мамою?

Руда Лисиця
25.01.2008, 17:33
будні після 18 години
Львівський дитячий-еколого-натуралістичний центр..певні по-вихідних..ну і з 18 години.Кубанська 12А.Хоча туди краще дитину давати з 7 років.

Натагідра
25.01.2008, 18:08
Аквааеробіка у суботу на Сихові у Дельфіні.

Можна домовитися з няньою у дітсадку щоб водила на якісь гуртки. Моя мала ходить на художню гімнастику, вік саме дуже добрий починати

Зорянівонька
28.01.2008, 14:14
Не забувайте про Пласт! Там з такого віку вже беруть. І розвиток всебічний!

mamatu
28.01.2008, 14:34
привіт
всі гуртки, на жаль, й по буднях теж мають заняття.
може є можливість няню найняти? вона б водила.
а ще треба взнати про танці в "Палаці естетичного розвитку молоді" на пл. Петрушевича. там, здається гурток танців досить пізно займається. :)

zirka
28.01.2008, 17:28
[QUOTE=mamatu;229471]може є можливість няню найняти? вона б водила.
Звісно можно і няню знайти. Але живемо ми не в центрі, на гуртки требо десь їхати. Дуже важко з дитиною, яка вдягнена доїхати в повних маршрутках. Сама возила - знаю. Чи потягне це няня - невідомом. Ще й дитину закачує в транспорті. Уявіть в такій ситуації няню. Мабуть це був би останній день її роботи нянею.

Зануда
29.01.2008, 23:46
Мене ця тема також надзвичайно хвилює. Дуже хочеться, щоб мої дівчатка займалися напр. танцями, співали, словом десь-кудись витрачали свою енергію, якої у них через край:crazy:

Ольга
29.08.2008, 14:39
Дівчата, порадьте куди можна віддати найменших наших діточок на танці?

Може хтось ходив в колектив "Цьомчики"? Кажуть, що яскраво виглядають на сцені, дуже малі діти, здебільшого співають і рухаються втакт.

Є ще вокально-хореографічний колектив "Сонечко", там набір один раз на 4 роки, тобто прийдеться чекати до нового набору і групи там десь віком 4-5.

Вокально-хореографічний колектив "Серпанок". Просто хореографічні колективи. "Веселі черевички", "Полуничка" (вік після 3-4 рочків).

Чи хтось вже ходив у ці колективи? Діліться контактами і враженнями!

Chortenia
29.08.2008, 14:59
Молодша дочка мого знайомого займається в Цьомчиках.
Він дуже задоволений, дуже часто кудись їздять (але по-моєму, обовязково у супроводі батьків)

Горобчик
30.08.2008, 00:30
Є ще вокально-хореографічний колектив "Сонечко", там набір один раз на 4 роки, тобто прийдеться чекати до нового набору і групи там десь віком 4-5. Колись давно я ходила в "Сонечко", але не довго. Довший час ходила моя родичка, яка там практично росла - дуже задоволена, обїздила півсвіту, дисципліну тримають добре.

Я вже теж шукаю куди би то дати свою дитину. Однозначно вирішили, що піде у Спадщину (на зразок Пласту), або у Пласт, а також танці і бажано фортепіано (2 моїх великих нереалізованих мрії), от тільки питання, як то дитина витримає. Ще забула про іноземну мову - це десь з 3-х років.

Olenka
31.08.2008, 01:41
У нас теж грандіозні плани:
- Пласт (ми навіть вже були на пластовому таборі)
- лещата (гуляємо біля діток, які тренуються і нам дуже подобається)
- музика (скрипка або гітара)
- теквандо (щось східне і для захисту)
- по бажанню акторство, моделювання, образотворче мистецтво, танці, плавання...

Ольга
31.08.2008, 19:53
у Пласт, а також танці і бажано фортепіано (2 моїх великих нереалізованих мрії), іноземну мову - це десь з 3-х років.
і ще потім туди якийсь хор по неділях - і моя мрія теж здійсниться :dance: бідні діти:D

Loyal
31.08.2008, 20:14
На Кульпарківській навпроти Щирецької є щось типу дому Культури. Там маленькі дітки на танці ходять. Знайома водила, щоб малий енергію витрачав. Але в них там якісь цікаві тарифи були, бо робили концерт для батьків і з них же гроші за вхід збирали...
Там ніби багато всього є. Поцікавтесь там.
А я з 6-ти років зайнята весь тиждень була. Пн-Ср-Пт - танці, а Вт-Чт - шиття. Весело було! І відмінниця була. А ходила туди, бо була після школи до 7-8 год зайнята. Якраз тоді батьки з роботи приходили і забирали ;)

tslezinska
01.09.2008, 16:33
Однозначно вирішили, що піде у Спадщину (на зразок Пласту), або у Пласт, а також танці і бажано фортепіано (2 моїх великих нереалізованих мрії), от тільки питання, як то дитина витримає. Ще забула про іноземну мову - це десь з 3-х років.
В тому то й справа, що то ВАШІ нереалізовані мрії, а дитини під себе не треба рівняти! Треба в дитини поцікавитися, чим вона хоче займатися, а не робити з неї подобіє себе. Я мала сусіда, якого батьки теж запхали у різноманітні гуртки, аби "виріс достойним", в тому числі на скрипку. То він ту скрипку ненавидів!

Цитронка
01.09.2008, 16:34
Може хтось ходив в колектив "Цьомчики"? Кажуть, що яскраво виглядають на сцені, дуже малі діти, здебільшого співають і рухаються втакт.

Є ще вокально-хореографічний колектив "Сонечко", там набір один раз на 4 роки, тобто прийдеться чекати до нового набору і групи там десь віком 4-5.

Вокально-хореографічний колектив "Серпанок". Просто хореографічні колективи. "Веселі черевички", "Полуничка" (вік після 3-4 рочків).

А де це все знаходиться і яка вартість? Де про все це можна почитати? Хочу свою кудись поводити - їй всього 2 з хвостиком. Але дуже любить діточок. Якось не хочеться вдома сидіти восени. А гуляти довго - холодно.

Jupiter
01.09.2008, 17:13
Моя коліжанка водила малу в Цьомчики. Дуже задоволена. І коліжанка, і її донечка (тоді їй було 3 чи 4 рочки, зараз 5).

Ольга
01.09.2008, 17:59
Я власне контактів не знаю - і теж би хотіла віддати малу, бо вона дуже танцювати любить і ніби не погано в неї виходить... Скажіть де займаються Цьомчики?
У Сонечка набір десь через 1-2 роки

ckorpionsha
01.09.2008, 18:22
Ще є Центр розивитку дітей "Веселка" на Антоновича. Одногрупник там працює. Вони теж часто виїзджають з дітками за кордон. Дітки там здається з 3-4 років. Тай займаються здається й після обіду теж.

Borodinka
29.10.2008, 19:12
МАМОЧКИ І ТАТУСІ, чиї дітки ходили чи ходять до "ПИСАНКИ"!
Шукаю, у кого можна було б купити чи замовити БАВНИЦЮ - вишитий головний убір для концертів. Прошу, зголосіться!

bzovq
15.11.2008, 01:38
цьомочки знаходяться на Листопадового чину 6, біля головного корпусу Універсистету Франка тел. 72-68-53.

kati
15.11.2008, 01:46
Нещодавно були на весіллі. там виступали ЦЬОМЧИКИ, просто СуПЕР!!!!! Я одразу побігла до їхньої керівнички, взнати де вони знаходяться. Так ось вони знаходяться в будинку вчених, здається вівторок і четвер( треба дзвонити), діточок беруть не молодше 2.6 років і бажають лише дівчаток( з виступаючих було десь 10 дівчаток і всього 2 хлопчика)...кажуть дівчатка легше піддаються дрессурі:))):)):))

Гелена
07.12.2008, 19:51
гуртки - чудова альтернатива садочкам і нудним заняттям в школі :)
діти вибирають з-поміж 600 гуртків (http://gazeta.ua/index.php?&id=129921&eid=206), жаль що то не в Львові
а в Львові є нормальні діючі заклади дошкільної і позашкільної освіти?

Олька
08.12.2008, 15:09
Моя Катя ходить на спортивно-сучасні танці "Карменс", це на Сихові в МЖК (біля Шувару), там наймолодша група з 4 років. Я дуже задоволена, скоро буде новорічний концерт на пл. Петрушевича, де вони будуть виступати. Займаємось 3 рази на тиждень (вт., чт. на 17 год., неділя на 10 год.)

Ольга
03.03.2009, 15:41
Ще питання - чи хтось ходить у Панночку? Якщо я не помиляюся цей колектив при ц. Різдва на Сихові? Цікавить умови набору - з якого віку, чим займаються і тд...

Ольга
03.03.2009, 15:50
Дівчата, ось великий перелік колективів у м. Львові, якщо якийсь пропущено то доповнюйте, якщо Ви вже відвідували ці гуртки то поділіться досвідом і враженнями:
Барвінок, гурток
тел.237-24-22, вул.Антоновича, 47
Веселі черевички
тел.75-62-00, вул.Зелена, 22
Галичанки, зразковий танцювальний ансамбль
тел.293-99-11, вул.Грінченка, 4а
Горличка, дитячий вокально-хореографічний ансамбль
тел.72-68-53, вул.Листопадового Чину, 6
Данс-клуб, зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю
тел.52-27-67, вул.Кушевича, 1
Дзвіночок, фольклорний ансамбль
тел.63-24-27, вул.Наукова, 17
Діадема, ансамбль спортивного естрадного танцю
Золоте левеня, студія естрадного танцю
Квіти України, зразковий ансамбль танцю
тел.52-69-28, вул.Кушевича, 1
Леліточки, зразковий ансамбль пісні і танцю
тел.238-59-55, вул.Японська, 9
Намисто, зразковий вокальний ансамбль
Ніка, клуб спортивного бального танцю
Писанка, народний вокально-хореографічний ансамбль
Радість, народний ансамбль танцю
тел.76-97-82, вул.Вахнянина, 29
Радуниця, дитячий хор
тел.59-03-62, вул.Хвильового, 16
Ранок, зразковий ансамбль народного танцю
тел.63-60-36, вул.Наукова, 17
Резонанс, дитяча естрадна студія
(032) 243-32-37,(097) 254-7052, вул. Гетьмана Мазепи, 31
Ритми часу, ансамбль сучасного танцю
тел.75-61-63, пл.Петрушевича, 2
Росинка, вокальний ансамбль
Рушничок, дитячий ансамбль
тел.76-97-85, вул.Вахнянина, 29
Світанок, вокальний ансамбль
Серпанок, ансамбль
тел.75-20-18, вул.Вахнянина, 29
Соколята, вокально-інструментальний ансамбль
Сонечко, зразковий вокально-хореографічний ансамбль
тел.238-99-08, вул.Федьковича, 54
Тонус, ансамбль естрадного, народного танцю
тел.238-59-55, вул.Японська, 9
Українська стрічка, фольклорно-танцювальний ансамбль
тел.293-99-11, вул.Грінченка, 4а
Школа народного танцю
тел.75-20-18, вул.Вахнянина, 29
Юність, заслужений ансамбль танцю України
тел.75-61-73, пл.Петрушевича, 2

odree
03.03.2009, 17:11
от всі пишуть за танці, а от моя соомія, не любить танцювати, зате вона дуже любить малювати. хоч я дуже люблю танці, але віддавати дитину туди, тільки тому що мені це подобається не буду.
хочу написати про школу мистецтв, яка знаходиться пямо в подвір"ї нашого будинку, в приміщенні дитячого садочку ось тут (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fmapia.com.ua%2F%23 zoom%3D12%26lat%3D49.83496%26lon%3D24.01374%26acti ve_tab%3Dcategoriestab%26)
вул.Пулюя,7
тел. тел.263-43-16
дуже хороша школа, там є і малювання, і музика, і хор і т.п.

Nadijka
03.03.2009, 18:38
от всі пишуть за танці, а от моя соомія, не любить танцювати, зате вона дуже любить малювати. хоч я дуже люблю танці, але віддавати дитину туди, тільки тому що мені це подобається не буду.
хочу написати про школу мистецтв, яка знаходиться пямо в подвір"ї нашого будинку, в приміщенні дитячого садочку ось тут (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fmapia.com.ua%2F%23 zoom%3D12%26lat%3D49.83496%26lon%3D24.01374%26acti ve_tab%3Dcategoriestab%26)
вул.Пулюя,7
тел. тел.63-43-16
дуже хороша школа, там є і малювання, і музика, і хор і т.п.
А часом незнаєте з скількох рочків?:ninja:

Ще питання - чи хтось ходить у Панночку? Якщо я не помиляюся цей колектив при ц. Різдва на Сихові? Цікавить умови набору - з якого віку, чим займаються і тд...
Юстинка - донечка Карапузика ходить в Панночку:ninja:

карапуз
03.03.2009, 20:25
Ось тутhttp://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=411637&postcount=419 я коротенько написала :).

odree
03.03.2009, 22:12
А часом незнаєте з скількох рочків?:ninja:

я цікавилася гуртком малювання, то з шкільного віку. я там вказала тел, можете подзвонити, запитати

Галченя
16.03.2009, 14:23
Може хтось підскаже де маленьких діток (ну хоча б від 4ох років) навчають гри на фортепіано?

В мене доця, як тільки бачить по телевіз. як грають на піаніно, то відразу проситься - теж так хоче:8: А ще й двоюрідна сестричка "дразнить" своїми талантами, бо ходить в музичну школу.:) Однак, туди таких маленьких як ми не беруть:umbrage:

Буду дуже вдячна за відповідь.:)

IraG
03.08.2009, 18:30
В клубі на В.Великого з вересня будуть проходити заняття для діток до 6 років в вечірній час. Групи максимум по 6 чол.

Iryha
07.08.2009, 20:19
Привіт! Дівчата в кожному районі працюють дитячі клуби, різних напрямів діяльності, але для дітей шкільного віку. Потрібно зайти на сайт Львівської міської ради та знайти УДЮМК (Установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів). Гуртки та секції безкоштовні. Зараз педагоги-організатори у відпустках. А з 1 вересня по 16 проводитиметься набір.

dieSonne
09.08.2009, 20:01
Може хтось підскаже де маленьких діток (ну хоча б від 4ох років) навчають гри на фортепіано?
Можете зайти в ближчу до дому музичну школу і приватно з викладачем домовитись, вона може й додому приходити, знаю бо знайомі так малу з 5 років вчили, ще й самі попри неї навчилися :)

Рибка
09.08.2009, 20:10
Потрібно зайти на сайт Львівської міської ради та знайти УДЮМК (Установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів)
Зайшла на сайт, задала пошук, не знайшла. А можна конкретніше адресу?

Iryha
10.08.2009, 20:39
Зайшла на сайт, задала пошук, не знайшла. А можна конкретніше адресу?

УДЮМК Залізничного району – вул. Виговського, 34, кім. 428, Білецька Олександра Михайлівна, тел. 295 82 46.
УДЮМК Галицького району – вул.Ф.Ліста,2, Кароль Катерина Львівна, тел. 244 55 29.
УДЮМК Франківського району – вул. Г.Чупринки,85, кім.424, Кладько Роман Михайлович, тел. 237-23-82.
УДЮМК Личаківського району – вул.Левицького,67, кім.202, Полюга Оксана Петрівна, тел. 275 01 49.
УДЮМК Сихівського району – вул.Зубрівська,9, кім.245, Холявінський Володимир Ярославович, тел. 221 75 50.
УДЮМК Шевченківського району – вул.Липинського,11, Боднарчук Людмила Миколаївна, тел. 52 18 28.
Галицький район
Вул. Ф. Ліста, 2. “Ровесник” – психологічно-консультативний пункт, настільний теніс, виховні заходи.
Вул. Тютюнників, 49. “Срібна ракетка”, “Зміна” – карате, таеквондо, настільний теніс, студія малювання, масові заходи.
Вул. Тютюнників, 25. “Гамбіт” – студія малювання та народних промислів, шахова школа, НСОУ “Пласт”
Вул. Стрийська, 20. “Ринг” – секція боксу.
Вул. Стрийська, 22. Народні промисли.
Вул. Огієнка, 18. “Орієнтир” – гурток малювання, драматичний гурток.
Вул. Коперніка, 24. “Майстер” – секція єдиноборств, азбуки Морзе.
Вул. С. Крушельницької, 23. “Атлет” – айкідо.
Вул. І. Франка, 54. “Вікторія” – секція велоруху і туризму, НСОУ “Пласт”
Вул. Менделеєва, 8. “Камертон” – центр підтримки сім’ї, Європейська дитяча благодійна організація, АУМ.
Вул. Литвиненка, 11. “Олімпійська надія” – “Сокіл-регбі”.
Вул. Щепкіна, 5. “Ореол” – важка атлетика.
Вул. Білоцерківська, 1. “Крила надії” – робота з інвалідами зору.
Шевченківський район
Вул. Масарика, 12. “Атлетичний клуб” – атлетична секція.
Вул. Замарстинівська, 71. Гурток “Умілі руки”, настільний теніс.
Вул. Хвильового, 16. СШ №54 – вокальний гурток “Радуниця”
Вул. Золота, 22 а. Спортивний гурток, ГО “Альфа” – робота з важкими підлітками.
Вул. Леонтовича, 5. Драматичний гурток “Мета”
Вул. Мазепи, 13а. гурток малювання, н/тенісу, танці.
Вул. Піша, 1. “Золотий Лев” – кікбоксинг, дитяче карате. Айкідо, капоейра, аеробіка, футбол, школа виживання, дитячий спортивний майданчик.
Вул. Данила Галицького. 14. “Золотий Лев” – атлетична гімнастика.
Вул. Яворівського, 7. Атлетична гімнастика.
Пр. Чорновола. 21. “Котигорошко” – атлетична гімнастика.
Вул. Варшавська, 167. Атлетичний клуб “Юніор”
Залізничний район
Вул. С. Петлюри, 36. “Аеліта” – секція спортивного, бального танцю.
Вул. Кульпарківська, 160. Центр “Дорога” – робота з узалежненими.
Вул. С. Петлюри, 39. “Пілот” – мистецька студія, комп’ютерний клуб.
Вул. С. Петлюри, 37. “Родинний клуб” – ГО “Віра і Світло” – робота з неповносправними дітьми, шахи, “Марійська дружина”, художньо-естетичний гурток.
Вул. Озаркевича, 6. “Регбі” – регбі-клуб.
Вул. Виговського, 29. “Богатир” – дзюдо.
Вул. Роксолани, 23. “Сила” – секція атлетичної гімнастики.
Вул. Шараневича, 9. “Гаккеншмідт” – секція атлетичної гімнастики.
Вул. Комарова, 3. Туризм.
Личаківський район
Вул. І. Коціловського, 16. “Ватра” – секції настільного тенісу, футболу, шахів.
Вул. Пекарська, 93. “Голіаф” – атлетична секція.
Вул. Корольова, 10. Атлетичний клуб, настільний теніс.
Вул. Йосипа Сліпого, 12. Велоклуб.
Вул. Пасічна, 64. “Умілі руки” – народні промисли, настільний теніс.
Вул. Дж. Вашингтона, 5. “Багато сердець” – настільний теніс, шахи, декоративний гурток.
Вул. Личаківська, 75. “Едельвейс” – хореографічний гурток, шашки.
Вул. Медової печери, 29. Дзюдо.
Вул. Зустрічна, 1. Краєзнавчий гурток, настільний теніс.
Франківський район
Вул. Тургенєва, 78. “Червоний Хрест” – допомога соціально незахищеним верствам населення.
Вул. Антоновича. 66. ДЮСШ “Олімпія” – секція стрільби з лука.
Вул. Остроградського, 12. СДЮШОР “Беркут” – зимові види спорту.
Вул. Володимира Великого, 39. “Атлант-2” – атлетична гімнастика.
Вул. Гіпсова, 40 б. Технічний гурток.
Вул. Грюнвальдська, 3. Правовий гурток.
Вул. Мельника, 7. ЛМДЮТШ. Гурток авіамоделістів.
Вул. Єфремова,83. ЛМДЮТШ – парашутна школа.
Вул. Коновальця, 73. Гурток німецької мови.
Вул. Стрийська, 94. “Атлант” – атлетична гімнастика.
Вул. Житомирська, 12. Дитячий музичний гурт “Забава”.
Вул. Коновальця, 78. Християнське братство “Нове життя” – дитячий притулок.
Вул. Кульпарківська, 131. Естетичне виховання дітей.
Вул. Кременецька, 14. Атлетичний гімнастика.
Вул. Рудницького,76. НСОУ “Пласт”.
Вул. Наукова, 76. Шаховий клуб Франківського району.

Може десь, щось і трішки помінялося то потрібно уточнити по тел.

Ольга
11.08.2009, 14:40
Дівчата, для дитини з 3 років чи є секції з гімнастики? Коліжанки доця талановита дуже, треба чимось зайняти :) В спортивну школу лише з 4 років візьмуть її...

Ольга
11.08.2009, 14:56
Вже вересень на носі, треба вирішувати куди дитину віддати, зараз вибираю поміж:
1.Ранок, зразковий ансамбль народного танцю
2.Фольклорний ансамбль “Джерельце”.
3. дівочий вокально-хореографічний ансамбль "Панночка".

Що скажете? Про Джерельце на форумі щось ніхто не писав ще...

А до того ще в школу для малюків би віддала...

Oddly
12.08.2009, 02:31
Дівчата, для дитини з 3 років чи є секції з гімнастики? Коліжанки доця талановита дуже, треба чимось зайняти В спортивну школу лише з 4 років візьмуть її...
на княгині Ольги біля спортшколи є спортзал, там гімнастика для маленьких (ми ходили з неповних три роки, 2,5) - є оздоровча група, а є маленька групка 5-6 дітей (залежить, як дітей набереться), які мають серйозні дані для того - два рази на тиждень з дітками займаються. безкоштовно. тільки 20 гривень треба було оргвнесок заплатити раз на півроку

сніжна
12.08.2009, 14:04
Oddly, ви ходили на гімнастику чи на акробатику? бо на акробатику беруть раніше , а на гімнастику -пізніше

Ольга
12.08.2009, 15:00
Oddly, а точнішої адреси чи телефону не можете вказати? дякую!!

kedio
21.08.2009, 01:29
йо! на вїзді в "мій район Сихів" красується реклама центру "Світ пізнання" http://svit-piznannja.com.ua Гарна програма, такі собі фотки, пропозиції для всього півдня Львова, різноманітніші гурточки. Але не знати хто то робе!

Впізнав вокалістку одного джазвого бенду. І все. Більше нікого з викладачів. А дітки на фотках із заплющеними очима

Галченя
21.08.2009, 08:30
А дітки на фотках із заплющеними очима
І я бачила схожий рекламний щит (На куті вул.Зеленої в центр і Зеленої на Сихів)
Теж зауважила невдалу поклейку зоображення. Попередній (металевий) був кращий. І ще на ньому посміхалась моя донечка.:shy:

сніжна
21.08.2009, 14:52
Ольга, школа гімнастики знаходиться за адресою Кн. Ольги 3а ( трамвайна зупинка Шумськогго, далі йдете у провулок між дев ятиповерховими будинками і побачити таку довжелезну одноповерхову споруду , схожу , вибачте за порівняння, на конюшню. Оце і є школа гімнастики )

kati
21.08.2009, 15:34
А в тій школі гімнатсики, там тільки дівчатка чи й хлопця можні? і що вони там роблять? бо в принципі я свого на акробатику хочу.

Кольорова
21.08.2009, 16:27
Мене батьки віддали на бандуру, а я все життя на танці хотіла-а-а-а-а-а-а-а!!! :(((
І тихо заздрила своїй найліпшій коліжанці, яка на танці ходила :)))))))))))))
Дивлюся тепер на своїх малих і прикидаю, у які гуртки би їх завела.
Мала - танці ( народні, мабуть) або акторська школа (дуже вже має хист до того), музика чи співи (слух і голос є), іноземну в школі будуть вчити, айкідо.
Малий - танці (бальні), можливо, пласт та айкідо.
Завантажу їх по повній програмі :)) Як я колись була завантажена, за що дуже вдячна батькам - і мала від того величезне задоволення!

Pand@
24.08.2009, 15:50
Підскажіть будь ласка де у Львові є хороші басейни для дітей?Я б хотіла щоб з дочкою займався тренер а не я.воду вона любить і плавае але тільки з желетом.Бажано поближче до нас.Ми живемо на Виговського.Наперед вдячна

kedio
25.08.2009, 02:01
є хороші басейни для діте
Дітки плавають в школі № 36 (кінцева трамв№3) . Телефону зара не маю при собі. Відкриття сезону із середини вересня.

IraG
25.08.2009, 09:04
Підскажіть будь ласка де у Львові є хороші басейни для дітей?Я б хотіла щоб з дочкою займався тренер а не я.воду вона любить і плавае але тільки з желетом.Бажано поближче до нас.Ми живемо на Виговського.Наперед вдячна
Є на Симоненка в гімназії №75, але там зарас теж канікули.
Правда незнаю точно чи там є і для старших діток, бо ми ходили з малюками до 3 рочків.
На сихові в Дельфні мають бути заняття для старших.

Lavazza
25.08.2009, 09:54
А в тій школі гімнатсики, там тільки дівчатка чи й хлопця можні? і що вони там роблять? бо в принципі я свого на акробатику хочу.
Я свою доньку з минулого року воджу на акробатику в інститут фізкультури (на вул.Дудаєва). В них в команді 4 дівчат і хлопчик, більше просто хлопців нема :)

kati
25.08.2009, 15:41
Я свою доньку з минулого року воджу на акробатику в інститут фізкультури (на вул.Дудаєва). В них в команді 4 дівчат і хлопчик, більше просто хлопців нема

З якого віку туди приймають?

Tanyunya
29.08.2009, 22:36
На вулиці отримала рекламку мережі центрів дитячого розвитку Baby Club. Давно вже підшукувала щось таке (чи й не таке:-) для Андрійчика. За вказаним телефоном інформацію, звичайно, надали, але мене цікавлять відгуки тих, хто водить чи водив туди своїх сонечок... На Південному вони мають відкритись за кілька місяців, а от на Чорновола вже працюють.
Відгукніться, хто знає щось про цей центр, або порадьте щось інакше. Дитина в мене дуууужжже енергійна, хочеться ту енергію направити в якесь позитивне русло:-)

Lavazza
30.08.2009, 09:59
З якого віку туди приймають?
Ви знаєте, боюся щось наплутати з аеробікою, акробатикою і віком. В вересні можна туди сходити і з"ясувати, які групи набирають.
Наш тренер в декрет зібралася, так що не знаю, як цього року буде.

Олюнька
30.08.2009, 10:48
Хто знає щось про танцювальний клуб “Аеліта” (вул.Петлюри) - чи приймають дітей від трьох років і наскільки хороші там тренери?

На вулиці отримала рекламку мережі центрів дитячого розвитку Baby Club. Давно вже підшукувала щось таке (чи й не таке:-) для Андрійчика. За вказаним телефоном інформацію, звичайно, надали, але мене цікавлять відгуки тих, хто водить чи водив туди своїх сонечок... На Південному вони мають відкритись за кілька місяців, а от на Чорновола вже працюють.
Відгукніться, хто знає щось про цей центр, або порадьте щось інакше. Дитина в мене дуууужжже енергійна, хочеться ту енергію направити в якесь позитивне русло:-)

Також хотіла б дізнатися інформацію про цей клуб!
Tanyunya, напишіть, будь ласка, контактний телефон в ПП.

irushka
30.08.2009, 13:52
А ми ходили вчора на Погулянку, хотіли у "Викрутасики" записатися. У них в програмі танці, співи, гімнастика і англійська. Так от, ми вирішили, що ще рік почекаємо, бо якщо ви хочете кудись записати дитину в 3 роки, то вона повинна бути готовою залишитися без мами на першому ж занятті, а це, на жаль, не для нас. Було кілька дітей, що прийшли вперше, тільки одна дівчинка і один хлопчик стали танцювати, їх мамів попросили вийти, а решта сиділи на лавці з мамою і дивилися, чим не були особливо задоволені тренери. Моя мала подивилась і сказала, що не хоче, там все досить строго. Вірю, що діти, які там займаються, будуть чудово навчені, але через силу я туди дитину не запхаю...
Якщо хто хоче, то пробуйте, вони ще набирають до 17 вересня.

Lavazza
30.08.2009, 16:22
Хто знає щось про танцювальний клуб “Аеліта” (вул.Петлюри)
це часом не той, в якому наша Viltis працювала?

Lastivka_Rivne
30.08.2009, 17:02
З 6 років ми плануємо в Пласт.

Tanyunya
30.08.2009, 18:04
Чоловік ще хоче спробувати піти з малим на карате, там молодша група від 3 до 5 років. Ніхто не пробував в такому віці "каратувати"?

Олюнька
31.08.2009, 11:28
Допис від Олюнька
Хто знає щось про танцювальний клуб “Аеліта” (вул.Петлюри)
це часом не той, в якому наша Viltis працювала?

Не знаю, треба запитати. Дякую за підказку!
А Tanyunya за відповідь!

dieSonne
04.09.2009, 12:36
Чи чиїсть дітки ходили на Антоновича в Паросток? Поділіться враженнями. Буду дуже вдячна.
І ще, чи хтось знає де знаходиться міська станція юних натуралістів, чи хтось ходив, які враження?

ola-lyola
04.09.2009, 13:45
Хто знає щось про танцювальний клуб “Аеліта” (вул.Петлюри) - чи приймають дітей від трьох років і наскільки хороші там тренери?
Я там 6 років своєї молодості відтанцювала - аж ностальгія за паркетом нахлинула...
Тренери там супер:girl_smile: але за часів моєї молодості брали з 5ти років

Веронічка-Полуничка
07.09.2009, 12:54
В Інтерсіті працює :
Helen Doron (такий як на Південному) для діток з 3 міс до 14 років тел. 243 87 85
Baby Club від 2 до 5 років тел. 232 79 62
... нам вручили проспект "Школа переможця" для дітей від 7 до 12 років. Де ця школа знаходиться незнаю , тут тільки тел. 243 43 07.

ola-lyola
09.09.2009, 10:55
Ідемо сьогодні записуватись на бальні танці в "Аеліту", туди якраз беруть з 4 років, а я так довго шукала різні гуртки, а виявилось що близенько біля нас є, ще й бальні танці, куди я мріяла віддати своє дитя! Тепер шукаємо партнера!

Уляночка
09.09.2009, 11:01
Ідемо сьогодні записуватись на бальні танці в "Аеліту", туди якраз беруть з 4 років, а я так довго шукала різні гуртки, а виявилось що близенько біля нас є, ще й бальні танці, куди я мріяла віддати своє дитя! Тепер шукаємо партнера!
а де ця школа, скажіть пліз...
часом не на Петлюри 36...в 304 ЖЕКу????

Tanyunya
09.09.2009, 11:03
Тепер шукаємо партнера!

Я б тобі нашого запропонувала, але певно він для бальних танців "заведмедикуватий":girl_smile:
Ти більше вчора ми перший раз ходили на карате!!! Малий спочатку не хотів іти "лікуватись", бо тренер в білім кімоно був йому підозріло схожий на лікаря:-) Потім просто дивився, а пізніше не витримав таки і пішов до діток "бавитись". Ну що вам сказати? Враховуючи, що група для діток 3-5 років, то тренер прекрасно з ними "бавиться" при тому тренуючи:-) Взагалі мені сподобалось, Андріку, здається, теж, принаймні казав, що ще піде:-)

Галченя
09.09.2009, 11:04
І ми записались на бальні танці :girl_claping:в студію "АртДенс". Найбільше тішить те, що вона якраз навпроти нашого садочка.

ola-lyola
09.09.2009, 11:09
а де ця школа, скажіть пліз...
Клуб бального таню "Аеліта" саме там, на Петлюри,36. в приміщенні Жеку!

Я б тобі нашого запропонувала, але певно він для бальних танців "заведмедикуватий БЕРУ обома руками!!! Дуже навіть гарненький хлопчик!!!:girl_smile:

cherepashka
09.09.2009, 11:11
А з якого віку найраніше беруть на танці?Доцька як тільки почує музику,зразу крутиться, так що танці за нею плачуть,але до 4 років ще так довго чекати...

Tanyunya
09.09.2009, 11:14
А з якого віку найраніше беруть на танці?
Мені пригадується казали, що в "Веселих черевичках" з двох років, але я щось можу плутати...

Уляночка
09.09.2009, 11:15
Клуб бального таню "Аеліта" саме там, на Петлюри,36. в приміщенні Жеку!
тоді вітаю, бо у вашої доні будуть суперські викладачі - наша форумляночка Надя-Viltis і її красень-брат Любчик...

ola-lyola
09.09.2009, 11:22
тоді вітаю, бо у вашої доні будуть суперські викладачі - наша форумляночка Надя-Viltis і її красень-брат Любчик...
Так я через Надю-Viltis і іду, я тут з нею сконтактувалася і вона мені докладно розповіла що, куди і як:girl_smile:
Я думала що на бальні танці беруть з 5, шукала інші танці, а тут виявилось, що з 4, майже біля дому і туди, куди свого часу ходила я :girl_smile:

viltis
09.09.2009, 11:24
Ой, дівчатка! Я буду така рада, якщо Ваші дітки будуть до мене в групу ходити:))) Запрошую всіх на пробні заняття! :))))

До речі, 4 роки, це вік умовний. Переважно від діток вимагаться:
1) витримувати годинку без мами в залі
2) вміти "відпрошуватись" в туалет
3) ну і розмовляти так, щоб я розуміла ( а я трошки і "дитячий" лепет розумію:)
а далі вже залежить від діток, чи їм сподобаться, ну і від мене, щоб їм все таки сподобалось:))))

Tanyunya
09.09.2009, 11:26
Мабуть треба й нам спробувати:-))))) А раптом він природжений танцівник, а не каратист?:-)))))))))

ola-lyola
09.09.2009, 11:37
Мабуть треба й нам спробувати:-))))) А раптом він природжений танцівник, а не каратист?:-)))))))))
Бронюю партнера!!!! :girl_smile: :girl_smile: :girl_smile:

Рибка
09.09.2009, 11:39
Дівчата, у кожній школі, принаймні на Сихові, є пару гуртків для діток і школярів, і дошкільників.
Як комусь незручно возити дитину, то можете зайти, спитати, оголошення почитати.
Ми малого теж записали на карате (1 клас), поки що подобається (був всього 3 заняття). Там з 4 років набір. Ще є одна секція карате - вже з 5 років, і бальні танці - з 3 років (то 93 школа).

Хомуся
09.09.2009, 11:49
Дівчата, у кожній школі, принаймні на Сихові, є пару гуртків для діток і школярів, і дошкільників.
Проблема в тому, що здебільшого це або танці, або щось із боротьби (карате/тайквандо/...), а як нарахунок малювання чи конструювання (юний технік, іграшки-саморобки)? Гуртки вони би мали задовільняти потреби дітей з різними здібностями.

viltis
09.09.2009, 11:51
Гарний гурток з малювання на Петлюри --"Пілот":)))

Tanyunya
09.09.2009, 11:52
В початковій школі "Світанок" на Петлюри був (думаю що і є) дуже хороший художній гурток, де якраз не тільки малюють, а й роблять всілякі цікаві речі.. Н у і в тому "Бебі Клубі" різноманітні заняття, наскільки мені пояснили.

:girl_haha:Короште, висновок: всі хороші гуртки на Петлюри!!!!:girl_claping::girl_claping::girl_clapi ng::girl_claping:

Хомуся
09.09.2009, 11:56
Короште, висновок: всі хороші гуртики на Петлюри!!!!
Ну от і знову не наш район.:girl_cray: Нам би десь на Сихові.:girl_in_dreams:

cherepashka
09.09.2009, 11:56
Мені пригадується казали, що в "Веселих черевичках" з двох років, але я щось можу плутати...

А можна координати цих Черевичків?

Tanyunya
09.09.2009, 12:00
А можна координати цих Черевичків?
То ніби в Будинку вчених.. Мені здається, що в цій темці вже про них йшлося, пошукайте.

dieSonne
09.09.2009, 12:01
http://jolly-boots.lim.lviv.ua/p1_ua.html - гугл знає про всіх :)

odree
09.09.2009, 16:23
можна координати цих Черевичків?зелена, 22

cherepashka
09.09.2009, 16:26
Всім дякую!!Але бачу,що і там діток беруть ближче до 4 рочків:". Наймолодшим учасникам - 3,5 роки, найстаршим -14 років. "

Tanyunya
09.09.2009, 16:36
Я при змозі перепитаюсь, але здається дівчинка з нашого садочку ходить з 2.5 років. А може я переплутала, і то не черевички зветься.:-(((
Уточню, напишу)

Олюнька
09.09.2009, 17:17
Гарний гурток з малювання на Петлюри --"Пілот"))

В початковій школі "Світанок" на Петлюри був (думаю що і є) дуже хороший художній гурток, де якраз не тільки малюють, а й роблять всілякі цікаві речі.. Н у і в тому "Бебі Клубі" різноманітні заняття, наскільки мені пояснили.

Ура! Петлюри! :)
Дівчата, напишіть-но, будь ласка, ще про ці гуртки - з якого віку, де саме, хто проводить заняття і в який час.

Natalka
09.09.2009, 17:18
Гуртки вони би мали задовільняти потреби дітей з різними здібностями.
Дитячий центр творчості на Сихові на вул.Хуторівка (навпроти "верхнього" Шувару (є танці, дитяча театральна студія "Шпаки", гурток для дошкільнят "Пізнайко" - загальний розвиток, підготовка до школи іт.д.)

Knopka
09.09.2009, 23:17
А ми настольний теніс (секцію) шукаємо недалеко від центру і знайти щось не можемо. Може хто знає де таке для дітей є?

kati
09.09.2009, 23:24
Дитячий центр творчості на Сихові на вул.Хуторівка
ми туди на танці записались:)Доречі кого цікавить, 14.09 на 17 00 -збори,можна підійти послухати

ola-lyola
10.09.2009, 10:56
Були вчора на занятті з бальних танців. Так класно. Коли прийшли і побачили контингент 4-5 річних маляток я не повірила, що з цього щось вийде:girl_smile: але ціле заняття, а це година!!! діти займались. Ну були звичайно невеличкі вилазки "до мами" і в туалет, але ніхто не плакав і не втік до мами:girl_smile: Заслуга в цьому чудового тренера - Наді-viltis, яка має чудовий підхід до таких маляток:girl_smile:
Моїй малявці дали партнера-хлопчика, тому заняття їй дуже сподобалось, казала підемо ще!

Zlju4ka
10.09.2009, 11:12
Наді-viltis
ОГО!!!А вона що танці викладає????

natka75
10.09.2009, 11:39
Я теж вражена!!!!!І не знала, будемо мати на увазі!

viltis
10.09.2009, 16:10
Викладає-викладає:girl_cool:

Взагалі-то, то і є моя улюблена робота! Тренером працюю вже 7 років ( ну, з зовсім маленькою перервою на народження Яріка:)

Найбільше люблю займатись з такими мацьопками, а всі з того і тішаться, бо то найважчий "контингент":)))

А ще, також є суддею на змаганнях:))) Так що буду перетинатись і з іншими форумлянками і їх дітками, які будуть займатись цим чудовим видом спорту і мистецтва:)

сніжна
10.09.2009, 17:27
вибачте, а де ви заняття проводите? бо моєму пацаняті 5 і він вже тиждень мені говорить про танці . От і думаю про запис.

viltis
10.09.2009, 22:23
район південного, вулиця петлюри, жек номер304. понеділок 4год, приходьте раді будем вас бачити.

Zoryanazirka
11.09.2009, 00:37
А з якого віку групи? Ми ще замаленькі?

Angel
11.09.2009, 01:12
ну, з зовсім маленькою перервою на народження Яріка
ну ти маладец!!!!!!!а з малим хто в той час?????7

Oddly
11.09.2009, 01:18
бо моєму пацаняті 5 і він вже тиждень мені говорить про танці .
кажуть, в бальних танцях з партнерами-хлопчиками туго :girl_flirt: - то можна ми з нашою "бажаючою" дівчинкою до вас приєднаємося?

ми теж дуже хочемо!!!

прорекламуйте ще раз, будь ласка, час занять і умови відбору, якщо такі є!

viltis
11.09.2009, 09:19
З партнерами туго, але вони є:) І особливої умови щоб записувались лише з партнерами нема. Але "негласне" правило, що якщо Ви приходите разом з хлопчиком, то він за Вами "закріплений" ( головне, щоб по росту підійшов)...

Зорянко, так 2,5 роки--то ще замаленькі трошки, з наступного року буде якраз:)

Час занять : понеділок-середа на 16-00:)

П.С. А мо дитятко на час занять має хорошу можливість ближче поспілкуватись з татом або бабусями:) А з часом Ярчик напевно стане "сином полка":) Ну, і з років 2 на танці---буде собі крутитись, як зможе:)

Ольга
11.09.2009, 22:42
Надійко то класичні бальні? Так? Може ще відразу ціни вкажіть, аби Вам ПП не засипати... і що з собою мати для дітей?

viltis
12.09.2009, 13:17
Так, класичні бальні. Європейська програма: повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп. Латино-американська : самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль, джайв.

Ще з маленькими вчимо ламбаду, і польку.

Звичайно, зразу всі танці не вчимо, поступово. Вартість занять 100 грн в місяць. Якщо 2 дітей з сім"ї, то друга дитина платить половину.

Для дітей мати перезувне : найкраще чешки, дівчаткам спіднички або лосінки ( легінси) і зібране волоссячко, хлопцям чешки і класичні штанішки ( ну, спорттивні на крайній випадок), але не ДЖИНСИ!

Ну, і хороший настрій:))))))

Ольга
15.09.2009, 22:33
Час занять : понеділок-середа на 16-00
Надійко, середа чи четвер?Бо я десь побачила на форумі, що Ви писали про четвер ще...

сніжна
16.09.2009, 14:29
: понеділок-середа на 16-00
так шкода, у нас в понеділок і середу заняття у підготовчій школі.

Tutuka
16.09.2009, 14:40
Дівчатка, хто записував дітей у школу Хелен Дорон, скажіть будь-ласка, як швидко було пробне заняття після запису? Я зателефонувала їм днів десять тому, досі мовчать. Може, хтось уже ходить на заняття в Інтерсіті на Чорновола?

kati
17.09.2009, 00:45
про чорновола не скажу, а от на сихові подруга віддала малу, то сходили у четвер на пробне, а з понеділка вже їх записала в групу.

А я зла як чорт. Записала сашку на танці, на сихові на МЖК.І от халепа, були там вчора збори , на яких вирішили проводити заняття на 11 ранку, а ми в такий час ніяк не можем бо садок, а розривати день зовсім не хочеться.

А хтось чув про хореографічну студію Влада ями- ніби знаходяться вони в кінотетрі довженка?

Oddly
17.09.2009, 01:17
як швидко було пробне заняття після запису?
нам подзвонили десь у межах тижня - але мабуть залежить від того, коли буде найближче заняття вашої вікової групи
якось прийшла мама з дитиною поцікавитися просто (у нас якраз заняття було) - їм відразу запропонували на пробне залишитися

Олька
17.09.2009, 12:03
Записала сашку на танці, на сихові на МЖК.

Катя, а де саме? Які танці? Може то там де ми ходим? Як вчителів звати?

kati
17.09.2009, 12:04
так оль, там де ви.....незнаю як вчителів звати, бо відправила на збори подругу( в нас в той день др було)

Олька
17.09.2009, 12:07
Але напевно щось не там! Бо в нас такі дітки як твій Саша займаються на 17 год. і веде в них та сама вчителька що і в нас!

ola-lyola
17.09.2009, 13:13
А ми ще на гімнастику записались. В нас у садочку в спортзалі є гурток - вчителька сама забирає діток, а потім приводить назад у групу "без відриву від навчання":girl_smile: так сказать:girl_smile: Так зручно, нетреба думати як з дитиною на гурток встигнути. Ще має бути гурток англійької, також у садку:girl_spruce_up:

Pand@
17.09.2009, 14:33
Того року я вирішила малу вже чимось зайняти.Минулого всі плани пішли коту під хвіст.Віка після кашлюка весь час хворіла і так майже 10 місяців.
Дай Бог щоб того року все було ок.
Так от.Ми віддали її на дошкільну программу навчання біля церкви на городоцій не до їзджаючи моста(забула як вона називаеться).Буде ходити там двічі на тиждень по 2 год.оплата 70 грн.в місяць.Ще там будемо і до логопеда ходити.В цій же церкві будемо ходити на катехизм по не ділях.Також записали на басейн в 85 школу.от тільки думаю чи не гірше там ніж в 36 школі.Може хтось знає?
І ще у всіх садочках тепер ввели обов"язкове вивчення англійської мови.Зі жовтня нам обіцяли що вже буде.
Думаю їй того вистачить на той рік:)

dieSonne
18.09.2009, 16:27
а ми почали ходити на малювання та в клуб спортивного бального танцю "Стар". Вчора цілий вечір з малим танцювали повільний вальс:girl_in_love:

VIKI
18.09.2009, 17:49
Любі львів’яни, підкажіть будь-ласка, до яких гуртків можна у Львові віддати 5-тирічну дитину? Складність у тім, що є тільки батько і мати, які працюють, бабусь у Львові немає, тому гуртки можемо відвідувати тільки у вихідні, або в будні після 18 години

Гімнастика на Кн. Ольги, там багато груп і в різний час. Ми ходили здаеться на 18.30. Заняття триває 1,5 год., тому зручно, коли хтось один завів і пішов по своїм справам, а інший забрав (ну це вже у кого, які графіки)

Звісно можно і няню знайти. Але живемо ми не в центрі, на гуртки требо десь їхати. Дуже важко з дитиною, яка вдягнена доїхати в повних маршрутках. Сама возила - знаю.

Не знаю де ви живете, але якщо десь не надто далеко від вас є школи, то варто дізнатись чи є там для діток гуртки (в тому числі і для дошкільнят). Ми так танці знайшли. В одній школі нічого для нас не було, а в іншій аж 3 танцювальні колективи площу орендували. А ще в багатьох районах раніше були місцеві "палаці піонерів", я ніколи не цікавилась тим і думала, що такого в нас нема, а даремно. Зараз здається будинками творчості називають, там дуже багато різних гуртків в різний час. Одним словом шукайте :girl_curtsey:.

ясюня
26.09.2009, 10:33
Зараз дуже багато гуртків є при нових церквах - на Сихові, Володимира Великого, Городоцькій. Я дочку воджу у "Гармонію" на Городоцькій - це розвиваючі заняття для дітей 3 - 5 років. Але там є і інші гуртки, і лікувальна фізкультура для дітей і для мамів(окремо).

Яруська
26.09.2009, 18:13
А мій Марко зовсім в різні напрямки подався. В них при школі є гурток з Тейквандо і ще пішов з цього року на фортепіано в Дударик. Побачим скільки ми той ритм витримаєм:girl_in_dreams:

Ольга
26.09.2009, 20:46
Городоцькій. Я дочку воджу у "Гармонію" на Городоцькій
дуже хвалять цей гурток. Цікаво побачити б весь список курсів. Кажуть, що там є курси для мам, дітки яких йдуть в школу

ясюня
26.09.2009, 20:59
Оля, я в понеділок поведу зранку малу на заняття, то розпитаю що ще там є, якщо вам цікаво.

ясюня
28.09.2009, 14:57
Отже звітую, в Центрі Родина на Городоцькій біля церкви діють наступні гуртки:
1. Школа "Гармонія" - по 2 год - 2 рази в тиждень - 70 грн в міс
2. Рідна мова - 1 год - 2 р. т. - 55 грн
3. Шахова студія - 1 год - 2 р. т. - 50 грн
4. Бісер - 2 год - 2 р.т. 20 грн
5. Математична студія для мал. "Мудрагелик"- 1 год - 2 р. т. 50 грн
6. Фізико-матем. студія - 1,5 год - 2 р. т. - 70 грн
7. Музично - театральна - 1 год 2 р. т. - 50 грн
8. Крій та шиття - 2 год - 2 р. т.
9. Українська кухня 1,5 год - 2 р. т. - 50 грн
10. Комп"ютер 1 год - 2 р. т. - 50 грн
11. Англійська мова 1 год - 2 р. т. - 55 грн
12. Німецька мова 2 год - 1 р. т. - 55 грн
13. Гімнастика для малят (від 2 років) 40 хв 2 р. т. - 50 грн

ще там є ЛФК для мамів( шейпінг, корекція фігури, супергімастика для вагітних, лікув. - оздоровча фізк.) 1 год 2 рази в тижд - 70 грн
і "Школа народжувати" 2 год 2 рази в тижд - 1 заняття - 10 грн.

А ще там відкривається студія юних журналістів!

вул. Городоцька 319 а, тел 240 - 18 - 02

мамочка
28.09.2009, 15:18
дівчата, мені здається що в малої є музичний слух і голос
дуже б хотіла щоб її хтось "прослухав"
розумію, що вона ще мала, але не хотіла б згаяти часу...
куди таку дитину можна віддати на співи? може при церквах десь таке є?

Tanyunya
28.09.2009, 15:23
Мамочка, на Південному є гурток вокалу, ну принаймні написано в оголошенні, що є... Там ніби з трьох років, але не думаю, що хоча б прослухати дитину не погодяться..

Ольга
28.09.2009, 22:13
дуже б хотіла щоб її хтось "прослухав"Ви можете в Джерельце віддати в будинку вчителя. Заняття тричі в тиждень, але вчать вокалу і фольклору. Цікаво і корисно! В суботу на 11:00, а в середу та в понеділок на 17:30 чи на 17:00...
Думаю, що не пожалієте! колектив дуже гарно виступає!

вул. Городоцька 319 а, тел 240 - 18 - 02
то здаєть не церква, а фонд Св. Володимира, незалежна організація, але УГКЦ

ясюня
29.09.2009, 10:57
то здаєть не церква, а фонд Св. Володимира, незалежна організація, але УГКЦ
Так і є, то приміщення Центру Родина фонду св. Володимира при храмі Христового Воскресіння (так вони пишуть в оголошеннях)

smal
29.09.2009, 19:06
Відгукніться, хто знає щось про цей центр, або порадьте щось інакше.
Ми ходили на пробне заняття у вікову групу 2-3 роки (нам 2роки 9 міс.). Враження негативне: дитині розповідають про те, що вона вже чудово знає півроку (вивчали основні кольори), творчості практично ніякої (за все заняття поводили пальчиком, вмоченим у фарбу, по паперу - малювали гусеничку). Потім мала бути музика, але оскільки діти аж ніяк не були настроєні на музику, проводили фізкультуру. Діти були практично некеровані і, пардон, просто погано виховані. Музичне заняття теж було практично зірване. Мені здається, частково це також через те, що заняття проводились у післяобідній час. Можливо, ще спробуємо сходити на пробне заняття з групою 3-4 років, тоді й доповім про результати.
Можете спробувати сходити у "Жевжик", ми ходили навесні і були задоволені. Про координати подивіться у гілці "Жевжик".

Tanyunya
29.09.2009, 23:53
Можете спробувати сходити у "Жевжик", ми ходили навесні і були задоволені.
Я чрмусь вирішила, що ми вже "застарі" для Жевжика, а до скількох там рочків?

dieSonne
29.09.2009, 23:55
подивіться тему "Жевжик" у цій рубриці!!!

Tanyunya
30.09.2009, 00:23
подивіться тему "Жевжик" у цій рубриці!!!
Дякую! А не простіше було написати, що до 3-х, і мені б час зекономили і вам менше писати:-)))))))) Я ж кажу, застарі, 4 буде через три тижні:-))

dieSonne
30.09.2009, 00:33
у них зараз власне є пропозиція для діток старшого віку, прочитайте останній допис, я просто не вмію з теми в тему копіювати.

Tanyunya
30.09.2009, 00:34
О! То ж треба було посилати в останній допис, а то я перший прочитала, 1-3 роки, а на всю тему мене не вистачить:-))) Дякую!:girl_smile::girl_smile:

карапуз
03.10.2009, 19:30
Чи ходять чиїсь дітки у "Дельфін" ? Хочу Юстю віддати на плавання.
А "Панночку" ми на разі покинули :girl_sad:,дитина не хоче ходити і фсьо тут :girl_cray:.Чоловік сказав не силувати,ні,то ні.Я сама сім років відходила на скрипку,"как вспомню,так вздрогну" :girl_in_dreams:.

Straniera
03.10.2009, 21:20
Хтось може написати якісь відгуки про"Мудрагелик" на Науковій, біля "1001 дрібниці" або про Центр дитячої творчості МЖК-1 на Хуторівці? Нам 3 роки буде весною, тож ми вже про всяк випадок записалися в "Равлик", бо чули хороші відгуки. Єдина проблема, що нам до Равлика далеченько добиратися, а ці два гуртки біля нас.

guculyanka
05.10.2009, 01:52
Ми почали ходити на англ. Хелен Дорон. Дуже класно!
І методика сподобалась, і вчителька попалась хороша.:girl_smile:

Яруська
05.10.2009, 12:53

Маю таку інформацію- в капелі "Дударик" приймають в хоровий клас та музичну школу(по різних інструментах) і дівчаток, але тільки тих чиї братики ходять на Дударик.

Галченя
05.10.2009, 15:35
розумію, що вона ще мала, але не хотіла б згаяти часу...
куди таку дитину можна віддати на співи? може при церквах десь таке є?

Окремо гурточок лише зі співом і якимись музичними азами є в МЖК на Сихові навпроти Шувару. Я випадково до них попала, тому ціни не запам"ятала(там символічна оплата. Якщо не помиляюсь, то 20 грн. в місяць). Займаються 2р. в тиждень. Є ранкові і післяобідні групи. В ранкових ще були вільні місця (2 тижні тому)

kati
05.10.2009, 15:45
Окремо гурточок лише зі співом і якимись музичними азами є в МЖК на Сихові навпроти Шувару. Я випадково до них попала, тому ціни не запам"ятала(там символічна оплата. Якщо не помиляюсь, то 20 грн. в місяць). Займаються 2р. в тиждень. Є ранкові і післяобідні групи. В ранкових ще були вільні місця (2 тижні тому)

діти 3-4 р на 11 ранку
4-5 років- на 15 00

ми теж туди хотіли але нам час не підходить....

Хтось може написати якісь відгуки про"Мудрагелик" на Науковій, біля "1001 дрібниці" Знайома водила туди декілька років малу...дуже і дуже задоволена.але більш детально нічого не скажу, але наскільки знаю там з 4 років

Tutuka
05.10.2009, 17:27
Чи то ми одні такі нещасливі? Записались на пробний урок ще місяць тому - і ні слуху, ні духу. Два тижні тому телефонувала перепитатися - кажуть, що за нас не забудуть, просто черга велика... :(
Ми просились у той центр, що в інтерсіті на Чорновола, а ви куди ходите?

OxankaF
05.10.2009, 18:07
Окремо гурточок лише зі співом і якимись музичними азами є в МЖК на Сихові навпроти Шувару.
Так, і там ще є гурток малювання і драм-гурток і танці, і для дівчаток є гурток, де вчать роботам з бісеру, ще є підготовка до школи. Власне ми на підготовку ходили, то дуже задоволені. Зараз планую малого записати на малювання. І оплата там всюди дуже низька, хоча рівень високий.

Галченя
05.10.2009, 20:23
Власне ми на підготовку ходили, то дуже задоволені.
А яка оплата? Скільки разів в тиждень? В які дні? По скільки часу?
Цікавлюсь, бо самим на наступний рік можливо доведеться кудись йти на підготовку:girl_smile:

OxankaF
05.10.2009, 20:31
Ми ходили два роки назад, тобто 2007-2008 навч. рік. Заннятя проводились з понеділка до четверга, по 4 уроки, один день три. Було три групи. 1гр. - на 9год., 2гр. - на 10год, 3гр. - на 11год. Платили по 30грн. за місяць. Я і моя дитина були дуже задоволені, і батьки з нашої групи всі також були задоволені. За цей час підготували три свята, до дня Миколая, Шевченківське і міні-випускний.

guculyanka
06.10.2009, 01:01
Цитата:
Допис від guculyanka Переглянути допис
Чи то ми одні такі нещасливі? Записались на пробний урок ще місяць тому - і ні слуху, ні духу. Два тижні тому телефонувала перепитатися - кажуть, що за нас не забудуть, просто черга велика...

Ми на Південний, але теж чекали 3 тижні, думала не дочекаюсь, навіть ходила на пробу на інші заняття...
І хоч дорого, але варто! :)

kati
06.10.2009, 16:19
Маю два питання.
Чи водить хтось діток в танцювальну студію Сіріус на сихові?враження?
І ще, хто знає що за дит.центр знаходиться чи то на Київській. чи то на котляревського.....назва якась іноземна, містить слово KIDS.бо гугл мені ніц не видає.

Ніколь
06.10.2009, 17:22
І ще, хто знає що за дит.центр знаходиться чи то на Київській. чи то на котляревського.....назва якась іноземна, містить слово KIDS
А може це Fаst track kids? Іноземні мови?

kati
06.10.2009, 17:27
а там тільки мови? мені казали про танці і інші гуртки.....

Despina
06.10.2009, 22:15
Ось їхній сайт http://www.fastrackids.com.ua/

olalar
08.10.2009, 14:17
Ми віддали синочка на спортивні бальні танці в клуб Аеліту, що на вул.Петлюри, 36. Наразі задоволені дуже, у вчительки дуже хороший підхід до малят, заняття проводить в ігровій формі, дітки в основному 4-5 рочки, за місяць часу вже в парі пробують основні па повільного вальсу...і багато інших.

dieSonne
08.10.2009, 15:43
ми ходимо в "Стар"також задоволені, особливо тренерами. Хороший тренер - запорука доброго успіху у навчанні! Ми вже і повільний вальс "ходячи" танцюємо, він ж повільний а також ча-ча-ча. А ще мені їхні розминки подобаються, з дітьми працюють два тренери (хлопець і дівчина) то коли у них розминка, щоб дітки не стогнали і не падали духом що у них не виходить сідати на шпагат чи згинатися, то дівчина тренер вдає наче їй не виходить, а тренер допомагає, діткам це так подобається :)

viltis
08.10.2009, 22:00
Дуже приємно таке читати:))))))

Сподіваюсь, що й надалі так буде:)))

Zoryanazirka
08.10.2009, 23:13
чи то на котляревського.....
Ой ми ходили.. То Fast Track Kids. 850 гривень за місяць, 1 раз на тиждень 1 година. Програма не відповідала нашому віку, великий монітор на ньому показують картинки. Відповідно щось там малюють чи пританцьовують. Вого того не варте. Якщо погуглите то можете знайти, це франчайзі.

Ksusha
09.10.2009, 01:14
Ми віддали синочка на спортивні бальні танці в клуб Аеліту
Ми теж ходимо в Аеліту.. Кажуть це один з найкращих клубів, принаймі одна мама, старша дочка якої професійно займається танцями (а отже вона трохи більше розбирається в цьому ніж я) свою молодшу доцю возить в Аеліту аж з Зеленої... Добре, що нам близенько..

dieSonne
12.10.2009, 15:32
То Fast Track Kids. 850 гривень за місяць, 1 раз на тиждень 1 година.
я в шоці:eek:!!!така ціна!!! мені здається, що за такі гроші мама сама може зорганізуватися і провести з дитинкою не менш захоплююче заняття:girl_curtsey:
п.с. ми ходили зі старшеньким на пробне в Baby Club, то там така програма, що 6-ти річок ще вчать букви, моя дитина ся знудила, бо мій малий ще з 4,5 рочків читати сам вміє. А ще рахували від 1 до 5, то взагалі смішно, бо діти, як правило, 3-4 річні вже добре рахують, ну одним словом, воно не для нас. Ми вдома займаємося :)

Хомуся
12.10.2009, 16:04
і там ще є гурток малювання
В мене одне питання до тих, чиї діти ходять туди. Коли приходити щоб записатись. Навесні рано, восени пізно. Чи це лише я така нещаслива?

OxankaF
12.10.2009, 17:40
Вас цікавить саме гурток з малювання?

Хомуся
14.10.2009, 12:18
Власне так.

Flamber
10.11.2009, 15:16
Чи то ми одні такі нещасливі? Записались на пробний урок ще місяць тому - і ні слуху, ні духу. Два тижні тому телефонувала перепитатися - кажуть, що за нас не забудуть, просто черга велика...
А ми з моєю малечою ходемо в центрі на Хелен Дорон. Були і на Чорновола на пробному занятті, та в центрі більше сподобалося. Хоча треба доїжати, але то того вартує:girl_smile:.
Тепер у нас по суботах, ще малювання є. Дуже цікаві уроки!
Доречі дівчата не підскажете якогось приватного репетитора з танців для хлопця 3,5 років??? Або якщо не приватного, то хоча б, щоб групки були невеликі. Бо в англійській школі помітила, що в малих групках він одразу краще став запамятовувати матеріал:girl_claping:

Knopka
10.11.2009, 23:39
Може комусь буде цікаво. Знайшли ми заняття з малого тенісу, в р-ні Привокзальної. Столи там непогані, беруть діток від шести років, займаються тричі на тиждень, а ще усе це безкоштовно.

Кольорова
11.11.2009, 00:13
Дівчата, може, хто чув про ансамбль танцю "Юність", що на Петрушевича? Хочу дати туди свою малявку. Коли там набір? Чи є якісь вимоги до діток, яких приводять? І взагалі цікаво почути від батьків, які вже водять дітей на танці - чи проводять для діток якийсь мінімальний конкурс при "вступі", адже бувають і такі мальопи, що до танців не надаються?

Ольга
17.11.2009, 23:31
чи проводять для діток якийсь мінімальний конкурс при "вступі", адже бувають і такі мальопи, що до танців не надаються?
чула про вступ в Веселі черевички. По 3-4 рази діти приходили на проби, а батьки чекали під дверима...Виводили по черзі тих, хто не підходить.

Маруся-мама
18.11.2009, 04:16
Виводили по черзі тих, хто не підходить.

Шкода. В нас всіх беруть, тільки плати. Мій Данило, особливо після концерту Вірського, просто замучив мене що він хоче ходити на народні танці. Я ще наразі не маю можливості фінансової їх туди віддати.
Регулярно ходимо на бальні - два рази на тиждень. Після двох місяців їм вже почало подобатись і є результат. Вчителька від них в захоплені, бо вони у мене дуже ритмічні. Данило, то він як танцор диско: мнє так плохо, я счас спою і станцую!:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
Навіть в школі дістав роль в шкільній виставі, бо він гарно співає.:girl_claping:

bioland7
18.11.2009, 11:59
Може хтось з ваших діток ходить в ансамбль "Сонечко"? І де він тепер знаходиться напишіть будь-ласка!Дякую!

Ольга
18.11.2009, 12:36
Про сонечко тут писалося

Стосовно "Сонечка", там набір один раз на 4 роки, тобто прийдеться чекати до нового набору. Це якраз супер, бо краще трошки старшу дитину, аніж моя мамал 3,5, а група в середньому 4-5. Вона постійно має на кого тянутися, але це теж її втомлює, постійно вперед. Ну і орієнтація танців на середній вік дітей в групі. Але "Сонечко" то люкс! професійний колектив, високі вимоги до учнів і БАТЬКІВ, вироблення смаку в дітей, нема халтури

Lidusha
01.12.2009, 10:15
Першу художню освіту дитині можна дати в студії дитячої творчості "Калякі-Малякі". Є окрема тема на форумі про цю студію. Там навчають дітей з 5 до 10 рочків малюванню (за мольбертом), ліпці, орігамі та загальним знанням з історії мистецтв. Дуже якісно і професійно. В класі не більше 6 дітей. Детальніше на сайті www.kalaki-malaki.lviv.ua

LILY
03.12.2009, 03:49
сеструлька вчора вичитала в газеті курси іноземних мов для дітей з 3-ох місяців в інтерсітіна чорновола,як Вам таке?

bioland7
03.12.2009, 10:20
сеструлька вчора вичитала в газеті курси іноземних мов для дітей з 3-ох місяців в інтерсітіна чорновола,як Вам таке?
Так це в і є курси Хелен Дорон, про які тут вже писалося.

okodemig
03.12.2009, 15:29
курси іноземних мов для дітей з 3-ох місяців
класно!.... головне щоб малятко не сплутало як і коли просити цицю і щоб бува бабцю не назвало "грандма"!!
а до речі як правильно казати - "tits!" ?

Інночка
05.12.2009, 13:02
як правильно казати - "tits!" ?
Так і буде - тітц

Nata
08.12.2009, 15:58
МИ ходили на розвідку в бебіклуб. Ходили на руханку (З Петром наразі, ще підемо з Дмитром). Дитині надзвичайно сподобалося. А мамі - так собі.
Плюси: нове приміщення, хороше обладнання, молоді викладачі).
Мінуси: молоді викладачі :), незважаючи на малу групу (максимум 8 дітей) не всім дітям приділяють однаково увагу (кидали кульки - дехто тричі, а декому і раз не довелося кинути), може я занадто прискіплива, але руханка - на рівні розвитку Дмитра :).
Крім того, на занятті присутні батьки (чітко сказано, що діти від 3 років займаються самі), одна мама постійно робила зауваження дітям, щоб не рухали її синочка, а синочок в той час спокійно бив дітей.
Піду ще з меншим, тоді вже можна буде робити висновки. Наразі я трохи розчарована.

Sokolova
08.12.2009, 17:38
МИ ходили на розвідку в бебіклуб
я б теж пішла на розвідку туди! А де саме знаходиться цей клуб? і скільки коштує одне заняття?

Nata
09.12.2009, 20:51
http://www.babyclub.in.ua/
Ми були на Чорновола (по-моєму поки що вони працюють тільки там :))
Пробне заняття є безкоштовним, але треба на нього записуватися (можна телефоном, на сайті є їхні координати).

tslezinska
22.01.2010, 11:47
Дівчата, при фонді Св.Володимира є заняття для діток - віршована гімнастика. Групи є від 1 до 3 років, від 3 до 5 та від 5 до 7. Вартість занять абсолютно символічна:) Але в групи ходить 1-2 дитини, а викладачці треба туди спеціально добиратися здалеку, тому їй не вигідно так їздити. Дуже просять, аби зібралося хоча б 5 діток у групу, тоді точно будуть проводити заняття!
Якби хтось хотів ходити, зголосіться за адресою вул.Городоцька 319а, або ж за тел.240-18-02.

Даніелла
22.01.2010, 11:51
Хто щось знає про гірськолижну школу для дітей на Казірвальді у Львові?

Anaid
22.01.2010, 12:15
Моя мала вже ходить другій рік на танці,маєм біля себе такий Будинок Школяра по вул.Грінченка.Там багато гуртків як безкоштовних так і платних-співи,танці є безкоштовні,а також платні,бісер,малювання та багато іншого.

hrystusja
22.01.2010, 12:20
Хороші гуртки в Центрі творчості, що на погулянці. Та є усе що тільки можна придумати, лише час потрібно ипти))

OxankaF
22.01.2010, 13:31
Хто щось знає про гірськолижну школу для дітей на Казірвальді у Львові?
в темі "куди піти з малечою" здається писали про цю школу.

Nata
22.01.2010, 14:16
мала вже ходить другій рік на танці,маєм біля себе такий Будинок Школяра по вул.Грінченка
А наишіть будь ласка детальніше :) Як відбуваються заняття, скільки дітей у групі, які умови...
Я хотіла віддати Петра в Хоткевича, але там групи по 30 дітей, переодягаються в холодному коридорі (розігріті ісля заняття), боюся, що він ще більше хворітиме у таких умовах :( шукаю альтернативу...

OxankaF
22.01.2010, 18:13
Записала старшого тільки що в центрі дитячої творчості на Сихові на журналістський гурток "На горищі", бо вже з тим його балаканням дома не знаємо що робити (каже, що якщо мовчить, то його язик болить:girl_blum::girl_blum::girl_blum:) В понеділок ідем перший раз, подивимось.

Usmishka
22.01.2010, 23:50
центрі дитячої творчості на Сихові
А напишіть де він є і якись контактний номер телефону будь ласка.

Anaid
22.01.2010, 23:59
Записала старшого тільки що в центрі дитячої творчості на Сихові на журналістський гурток "На горищі", бо вже з тим його балаканням дома не знаємо що робити (каже, що якщо мовчить, то його язик болить) В понеділок ідем перший раз, подивимось.
От і мому старшому би такє,бо так само не знаю що робити з тою балаканиною.Він про політику може годинами говорити:girl_cray:Шкода що в нас немає такого в районі.

OxankaF
23.01.2010, 00:00
номерів не маю, а знаходиться біля Аскони на Сихові (напроти шувару)

Anaid
23.01.2010, 00:04
А наишіть будь ласка детальніше Як відбуваються заняття, скільки дітей у групі, які умови...
Я хотіла віддати Петра в Хоткевича, але там групи по 30 дітей, переодягаються в холодному коридорі (розігріті ісля заняття), боюся, що він ще більше хворітиме у таких умовах шукаю альтернативу...
В нас так само групи по 30 дітей але далеко не всі ходять,якщо ви за танці питаєтесь.Молодша група займається 1 годину,трохі старші 1,5 год.Доречі в нас вчителька по танцях з Хоткевича. В нас там гарна роздягалка,зроблений ремонт,меблі нові,та і не мерзнем.

Knopka
23.01.2010, 01:21
Дівчата, може хтось водить зараз своїх діток в "Горличку"? Розкажіть що і як там?

Христка
24.01.2010, 12:25
Записала старшого тільки що в центрі дитячої творчості на Сихові на журналістський гурток "На горищі"

То дуже файний гурток. Не знаю, як зараз, але довго вела його Оксана Копак -- дітей дуже любить і гарно працює з ними. Залучала їх до різних літературних конкурсів, турбувалася про публікації, зорієнтовувала, що варто читати. Гадаю, що не пошкодують ні батьки ні діти.

Straniera
07.02.2010, 00:03
А хтось щось знає про танцювальній клуб "Фокстрот", що на Сихові, в приміщенні якоїсь школи (не пам'ятаю номер). Знаю лише, що там бальні танці, а з скількох років -не знаю.

ola-lyola
07.02.2010, 11:34
Були вчора на лижній школі на Кайзервальді. Нашого тренера не було, а всі інші були зайняті, тому мусили чекати, як звільниться тренер. Але все одно було класно - ми вже навчились потрохи обїжджати пластмасові кружки, і трохи гальмувати.А ще їхати і підстрибувати, щоб дитина відчула лижі, то так смішно. Але найголовніше що півтори години дитина займалась і не нила, що втомилася. Підемо ще сьогодні.

Diana
07.02.2010, 12:15
скиньте контакти Жевжика в приват хто має

dieSonne
07.02.2010, 14:27
напишіть до Христка в приват :)

Tratata
14.02.2010, 18:33
Дівчата хочу запитати, чи зараз провдиться набір діток 4р. на гімнастику чи танці (район В.Великого, Наукова, Хуторівка). Хочеться ще чимсь займатися окрім садочку, а то в мене скоро на слова - "ходім побавимося" алергія буде:girl_in_dreams:

kati
14.02.2010, 18:42
А хтось щось знає про танцювальній клуб "Фокстрот", що на Сихові,

це в приміщенні сш№90, вул. ант-давидовича. Діток приймають з 5 років., декілька знайомих водять туди діток-задоволенні, але як на всіх бальних бракує хлопців

ясюня
20.02.2010, 19:34
В центрі "Родина" на Городоцькій здається з березня почне діяти театральна студія для діток 3 - 5 років. Зараз є для старших діток. Ми пішли на їхнє заняття зі своїми 3-річками , то керівник студії була в захваті від їх безпосередньості і вирішила розпочати окремі заняття з меншими дітками. Заняття здається будуть у вівторок та четвер увечері (десь на шосту).

tslezinska
21.02.2010, 01:26
У нас там в ці дні якраз гімнастика на 16:00, то будемо лишатися ще й на театральну студію!

kati
21.02.2010, 11:19
У нас там в ці дні якраз гімнастика на 16:00,
а можна детальніше....що за гімнастика? з скількох років, і де це смае знаходиться( городоцька велика:))

viltis
21.02.2010, 11:32
Дівчатка, не кидайте тапками ...багато читала про студії раннього розвитку: де РЕАЛЬНО є групи з 1 рочку???? можна і в приват написати, бо ми вже хочемо десь походити ( можна і в групу з 1,5, бо Ярко вже прекрасно ходить, трохи говорить, все розуміє)

tslezinska
21.02.2010, 11:41
Городоцька-319а, то є фонд Св.Володимира (центр "Родина"). Там по вівторках та четвергах о 16 годині проводиться віршована гімнастика для діток 1-3 роки. Є ще групи 3-5 та 5-7 років, але по яких днях вони займаються, я не знаю. Тел. фонду 240-18-02, можете розпитатися детальніше.

ckorpionsha
23.02.2010, 17:04
Городоцька-319а, то є фонд Св.Володимира (центр "Родина").
о,тільки зайшла сюди щоб спитати про цю "Родину".Вчора телефонувала до них,то глухо. Спробую сьогодні. Розповідали мені.що там ніби непогано,ціна була від 50-70 грн в місяць. Може хтось щось чув про них детальніше?

dieSonne
23.02.2010, 22:50
я теж вже другий день телефоную, ніхто не бере слухавки, ні зранку ні по обіді. Якщо хтось ходив вже то напишіть, хочу піти з меншим на віршовану гімнастику.

tslezinska
23.02.2010, 23:10
Подзвоніть тоді Оксані, яка власне веде віршовану гімнастику. Стукайте в ПП, дам її моб.

ясюня
25.02.2010, 17:55
Городоцька-319а, то є фонд Св.Володимира (центр "Родина").
Дзвонити в "Родину" вартує після 11.00, бо там тепер заняття починаються на 11.00.Цей тиждень там всі були дуже заклопотані провеленням для дітей з Гармонії "Свята зустрічі Зими та Весни ", свята проходили вчора ввечері для другої зміни та сьгодні зранку для першої. То тепер уже мабуть зможете додзвонитись. Які гуртки там є я писала в 119 дописі, якщо ще щось цікавить, то можу запитати, бо воджу туди малу по понеділках і четвергах в "Гармонію" і по четвергах до логопеда. А тепер збираюсь з 1 березня водити ще і на новостворену театральну студію для 4-5 річок

Олюнька
26.02.2010, 11:03
Отже звітую, в Центрі Родина на Городоцькій біля церкви діють наступні гуртки:
1. Школа "Гармонія" - по 2 год - 2 рази в тиждень - 70 грн в міс
2. Рідна мова - 1 год - 2 р. т. - 55 грн
3. Шахова студія - 1 год - 2 р. т. - 50 грн
4. Бісер - 2 год - 2 р.т. 20 грн
5. Математична студія для мал. "Мудрагелик"- 1 год - 2 р. т. 50 грн
6. Фізико-матем. студія - 1,5 год - 2 р. т. - 70 грн
7. Музично - театральна - 1 год 2 р. т. - 50 грн
8. Крій та шиття - 2 год - 2 р. т.
9. Українська кухня 1,5 год - 2 р. т. - 50 грн
10. Комп"ютер 1 год - 2 р. т. - 50 грн
11. Англійська мова 1 год - 2 р. т. - 55 грн
12. Німецька мова 2 год - 1 р. т. - 55 грн
13. Гімнастика для малят (від 2 років) 40 хв 2 р. т. - 50 грн

Якщо не важко, напишіть, будь ласка, в який орієнтовно час проводяться ті заняття, який мінімальний вік дітей, і , зокрема, щодо школи "Гармонія" - в котрі саме години, дні проходять заняття, який вік дітей і чи можна ще записатись в цю школу? (які для цього умови)
Дуже дякую наперед за будь-яку відповідь!

arad
27.02.2010, 02:24
арт-студія дітям від 4-ох років, на "південному" !! ліплення з глини, аплікації, витинанки, живонис а також театральний гурток!! заняття проходять ввечері. якщо когось зацікавить можу скинути телефон:girl_spruce_up:

ясюня
28.02.2010, 00:10
щодо школи "Гармонія" - в котрі саме години, дні проходять заняття, який вік дітей і чи можна ще записатись в цю школу? (які для цього умови)
Школа "Гармонія" має три рівні - для 3- річок, 4- річок і 5- річок. Моя доня ходить в групу 3-річок . Заняття є в 2 зміни - зранку і ввечері, коли зручно батькам. Ми ходимо зранку - від 11.00 до 13.45. У нас у понеділок англійська мова, музика і розвиток мовлення, а у четвер - математика, англійська, малювання. Правда, не скажу що насправді дитина отримує знання, швидше це , як у нашому випадку, для звикання до дитячого колективу - якщо дитина не ходить у дитячий садочок. Ми записувались на початку літа, але групи формували десь у вересні, а потім у грудні обєднали 2 групи трирічок, бо багатьом батькам видно взимку важко возити дітей, та й діти хворіють. Зараз в групі записано щось коло 15 діток, а було на заняттях у четвер 6.Пробуйте дзвонити, чи запишуть. А якщо не дозвонитесь , то пишіть, я в понеділок запитаю, тільки скажіть - вам якиа група, вік дитини, і яка зміна?

Usmishka
01.03.2010, 17:05
багато читала про студії раннього розвитку: де РЕАЛЬНО є групи з 1 рочку????
Ми реально ходили з року на Батальну, але перевелись в старшу групу, бо моє непосидюцтво не витримувало ритму заданого вихователем для молодших. Заняття до півтора року відбуваєтьс яраз на тиждень, пізніше двічі на тиждень.

Goddess
06.03.2010, 20:08
привіт.розумію,що питання зовсім не доречне,та хотіла б дізнатись дещо!?!?
у львові,на сихові,відкрився хореографічний цент сіріус,можливо хтось чув про нього?!*
і не знаєте,чи туди можна провести запис зараз,чи потрібні великі вміння,та вікову категорію??!!
буду дддууужжже вдячною!!!!:girl_in_dreams::girl_tender:

snowwhite
12.03.2010, 01:10
Привіт! Про Сіріус нажаль не знаю, але на днях почала водити свою трьохрічну дочку в хорреографічну школу на вул. Дорошенка. Викладач, що нас дивилась сказала, що взагалі таких маленьких не бере, але деколи робить виключення :radist: Заняття там чотири рази на тиждень по 45 хв. Моїй дуже подобаеться!

kati
12.03.2010, 01:23
у львові,на сихові,відкрився хореографічний цент сіріус

ми пробували до них ходити....нам непішло.
Записатись туди можна в любий час, для мкенших діток там дві групи, 3-4 роки і 4-6.Ніяких навиків не потрібно .

TATA
12.03.2010, 11:32
на днях почала водити свою трьохрічну дочку в хорреографічну школу на вул. Дорошенка.
Скажіть, будь-ласка, точніше адресу. Можна в ПП.

TASJA
12.03.2010, 11:35
на сихові,відкрився хореографічний цент сіріус

Це той, що на Монастирського?

snowwhite
12.03.2010, 16:56
Ще ми ходимо в дитячий клуб "Перші кроки" на вул. Кониського. Там дитина і займається і бавиться (без мами) з 10:00 до 13:00! Ми ходимо три рази на тиждень, по бажанню можна менше, а можна і більше. Навідь у суботу і неділю.

Лянка
12.03.2010, 17:40
дитячий клуб "Перші кроки" на вул. Кониського
А можна точніше контакти? Будь ласка :)

snowwhite
12.03.2010, 19:07
Дитячий клуб "Перші кроки". Вул. Кониського, 6/7 тел.(032) 224 89 41

Зорянівонька
12.03.2010, 19:23
дитячий клуб "Перші кроки" на вул. Кониського
а прошу детальніше - програма, ціна, з якого віку...

Квіточка
12.03.2010, 21:18
центр Родина, я так розумію, десь ближче до Метро знаходиться, а як туди добиратися???? І ще, до якої Оксани звертатися за додатковою інформацією????

kati
12.03.2010, 21:22
Сьогодні ходили з малим в спортивну школу гімнастики... Сашиному розачаруванню немає меж, нас не взяли:(( сказали малі ще, приходимти за рік, але тренер порозтягував його трохи, сказав що задатки має:)

Школи такого рівня, якраз те,куди я б хотіла віддати дитину, тобто щоб якщо займатись , то з перспективою, всерйоз....а не те що зараз пропонують на кожному кроці- бебі йогі, бебі спорт....а як дзвониш до них, то виявляється що то звичайні групові два приптопи три прихлопи, так і я дати дитині можу.
Щойно дзвоню в бебі клаб,зацікавила программа Бебі-руханка, а вони мені давай за компанію до того ще й тулити малювання, ліпку і ще якусь біду....а мені воно нашо, кажу що хочу лише щось рухливе для дитини.....нема.....
Отак, і куди податися?:girl_sad:

Женічка
12.03.2010, 23:36
ой, дівчтака, а за Стрий я взагалі мовчу :girl_cray:

snowwhite
12.03.2010, 23:44
а прошу детальніше - програма, ціна, з якого віку...
Моя дитина ходить в групу для дітей яким близько 3-ох років і трошки більше, а є ще група для менших (здається з 2.5 рочків), головне щоб могли з мамою розлучитись на ті три години. Так от, у них в програмі розвиток мови, цифри, малювання- ліпка- аплікація, трошки фізкультури, пам'ять-логіка, музичний розвиток, сенсорика, ігри, ще вони пробували ввести англійську мову, але сказали, що діти не дуже сприйняли. В їхній рекламній листівці написано, що є ще групи 4-5 і 6-7 років, там відповідна до віку программа і підготовка домашнього завдання. У групах 5-6 дітей, зараз зимою бувало і таке, що вихователька сиділа з однією моєю дитиною ( всі решта були хворі). За два дні в тиждень ціна 350 грн., за три 500. Ми взагалі дуже задоволені, на зимові свята там були дуже гарні "утреннікі" з подарунками і акторами з театру.

ясюня
13.03.2010, 15:00
центр Родина, я так розумію, десь ближче до Метро знаходиться, а як туди добиратися????
Центр Родина на городоцькій біля церкви перед скнилівським мостом. Тобто можна доїхати будь-якою з маршруток 25, 55, 87, 38,46 і всіх інших , що їдуть до Метро або до станції Скнилів. Можна доїхати до кінцевої тролейбусів 3 і 10 і пройти по Городоцькій до церкви метрів 200(будь-хто підкаже) . А якщо маршруткою, то зупинка відразу навпроти церкви . Тоді через підземний перехід на другий бік дороги , до церкви. Вхід в центр Родина ззаду церкви. Розклад занять всіх секцій і гуртків - на другому поверсі зразу навпроти входу.

сніжна
13.03.2010, 23:00
Сашиному розачаруванню немає меж, нас не взяли( сказали малі ще, приходимти за рік,
так, вони надають перевагу з 4- річного віку. З меншого (3) - на акробатику беруть.
в бебі клаб,зацікавила программа Бебі-руханка

вона реально цікава лише найменьшеньким- до 3 років.

mysha
15.03.2010, 12:26
Мій хлопчик з 4-х рочків ходить на карате (вул. Бандери), танці (анс. "Оазис", вул. Кн. Ольги) та на англійську ("Інтернешнл Хаус", пл. Петрушевича). Садочок та лижі - це само собою.

kati
15.03.2010, 12:58
З меншого (3) - на акробатику беруть.
а де є у львові?

---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

вона реально цікава лише найменьшеньким- до 3 років.

і я так думаю+ в них в нагрузку ще йде ліпка, малювання....а мені того не треба. в садочку наліпиться:)

MAXAMAK
15.03.2010, 13:18
Можливо хтось водить діток займатися до Палацу Залізничників "Роксу" - які там гуртки для дівчаток є 2 та 4 рочки і якісь відгуки як там займаються. Буду вдячна

Sokolova
15.03.2010, 15:31
Можливо хтось водить діток займатися до Палацу Залізничників "Роксу" - які там гуртки для дівчаток є 2 та 4 рочки і якісь відгуки як там займаються. Буду вдячна
Я сама ходжу туди на танці, то вже все розпитала на майбутнє для свого малого. Отже так: з 3,5р. бальні танці (наступна група буде набиратись восени), з 4р. для дівчаток є заняття арабських (чи то правильно східних) танців (бачила їх виступ це словами не передати, красотіще!!!) і ще мають бути сучасні танці. В цьому Роксі заняття проводять танцювальний клуб Едельвейс.

cherepashka
15.03.2010, 15:35
танці (анс. "Оазис", вул. Кн. Ольги)
А де саме він знаходиться і з якого віку туди беруть діток?

сніжна
15.03.2010, 15:42
де є у львові?
в цій же школі гімнастики СКА на КН.Ольги 3
п.с. підходите до тренера з акробатики з малюком, він дивиться на фізичні дані і записує. Але нові групи у них завжди набираються з осені. Але підійти поцікавитися можна і зараз.

Nata
15.03.2010, 16:02
дзвоню в бебі клаб,зацікавила программа Бебі-руханка, а вони мені давай за компанію до того ще й тулити малювання, ліпку і ще якусь біду....
У них будуть окремі заняття хореографії (тільки ніяк не можу допитатися коли нарешті :)) Я зі старшим ходила на пробну руханку, для дітей такого віку повна фігня. Зате молодший в захопленні :) пішов подивитися і з радістю займається.
Я старшого точно туди на хореографію віддам, бо обійшла з ним вже всі гуртки в районі, то йому не підходить то мені :( а там хоч умови нормальні (не 30 дітей в групі котрі роздягаються в холодному коридорі)

mysha
15.03.2010, 17:40
Cherepashka: А де саме він знаходиться і з якого віку туди беруть діток? Знаходиться у приміщенні СШ № 36 (Великого, 55б), з якого віку беруть - не знаю, ми пішли з 4-х. Я там буду в суботу - спитаюся, а хочете самі подзвоніть: 263-29-36.

kati
15.03.2010, 17:48
цій же школі гімнастики СКА на КН.Ольги 3

так я там і була разом з малим....сказали після 4. раніше не беруть..... якщо ми говорим про одну й туж школу( я адреси незнаю, навпроти ліга-нова вуличка вверх, там одразу та школа)....

сніжна
15.03.2010, 23:18
сказали після 4. раніше не беруть
дивно. ми самі ще позаминулої осені ходили записуватися- було нам 3,5 і тренер з радістю брав. І серед моїх знайомих є ті, у кого дітки тоді з 3 ходили...Хіба змінилася політика на теперішній день.

Gluckoza
16.03.2010, 16:13
Я теж хощу віддати малого на акробатику,а чи є туда контактний телефон?нам в серпні буде 4 рокі.Може хтось знае,де є ще гуртки акробатики в районі Сихова,або Стрийська-наукова?

Oddly
18.03.2010, 01:31
так я там і була разом з малим....сказали після 4. раніше не беруть.....
ми ходили на гімнастику туди з 2,5 років - якщо спиною до Ліга-Нова - то справа спортзал.
тоді набирали такі групи малявок, практично безкоштовно. але за рік-півтора чогось то закрили. може, ще будуть такі групи

kati
18.03.2010, 16:09
якщо спиною до Ліга-Нова - то справа спортзал.
так я заплуталась..... ви ходили на кн. Ольги 3 а???.....то навпроти ліга нова вуличка вверх?....
коротиче була я там ще раз..... сказали с 4 і не раніше....

а чи є туда контактний телефон?

телефон є, але трубку не беруть:) найкраще підїзжайте туди разом з дитиною після 16-17 год. будуть тренера, вас подивляться і скажуть все.

Ольга
18.03.2010, 18:01
Стільки вже писалося про танці, а ми так і досі не віддали Юстини нікуди крім садочка... хочу народні танці все-таки, певне прийдеться чекати вересня і нових наборів... чи є хороші колективи, що серед року беруть до себе?

VampIrka
21.03.2010, 16:38
Ми теж хочемо записатись із серпня на акробатику ( КН.Ольги 3), а яка ціна на місяць???..

kati
21.03.2010, 16:39
а яка ціна на місяць???.
60 грн........

bioland7
21.03.2010, 17:34
60 грн........
Це скільки разів в тиждень?

kati
21.03.2010, 20:06
три рази:)

Libra
22.03.2010, 16:09
може, хтось підкаже, чи є заняття акробатикою в районі Цирку-центру?

Rozumnytsia
23.03.2010, 00:38
Кому цікаві МАЛЮВАННЯ І ЛІПКА - можу порекомендувати Open World. Це біля Львівводоканалу. Заняття двічі на тиждень у зручний час. Поки діти творять, батьки можуть приєднатися до них, або просто відпочити за чашкою кави чи чаю у дружній атмосфері.

VampIrka
23.03.2010, 12:21
60 грн........
Дуже дякую :girl_claping:

flora
23.03.2010, 18:38
Підкажіть хтось вчительку - педагога для занять з дітьми дошкільного віку, бажано з досвідом.

TATA
26.03.2010, 12:01
Дівчата, можливо хтось водить діток в Інститут фізкультури (вул.Дудаєва) на акробатику чи гімнастику. Чи беруть з 3-4 років? І які ціни?

Lilusik
29.03.2010, 00:24
дівчата, а чия малеча відвідує "Ерудит", хотіла б почути реальні відгуки. можливо хтось порекомендує інші розвиваючі заклади такого типу.

dieSonne
29.03.2010, 18:09
дівчата, а чия малеча відвідує "Ерудит"
садочок Ерудит, школу та ліцей відвідують діти моєї співробітниці. Всім задоволені: і програмою і виконанням і забезпеченням. Закладів схожого типу у Львові більше нема, принаймні тих, що займаються дітками з раннього віку і до "глибокого сторшокласництва". Якщо вас щось конкретніше цікавить, питайте - можу в неї деталі розпитати і написати вам.

MaIrusyk
30.03.2010, 00:31
А мені більше за "Ерудит" подобалась "Розумничка", класи для діток зроблені набагато краще і заняття з дітками дуже цікаві. Дуже хороша викладач з живопису та математики.

сніжна
30.03.2010, 11:16
більше за "Ерудит" подобалась "Розумничка",
моя знайома теж починала з "Ерудиту", але потім перейшла у "Розумничку"-їм там більше до вподоби.

карапуз
30.03.2010, 17:59
Чи, ходять чиїсь дітки , на плавання ,у "Дельфін" ? Моя Юстина просто марить басейном.Хочу її кудись "здати" :girl_smile:.

snowwhite
31.03.2010, 16:55
Добрий день! Я вже писала, що дочка ходить в хорреографічну школу на Дорошенка,64. Так от, наша хорреограф добирає в групу маленьких діток від 1,5 рочка до 4-ох. Якщо є бажаючі будем дуже раді, тому що зараз в групі шестеро діток (старших відділили в іншу групу) і якщо у найближчий час не добереться хочаб до десяти групу закриють :girl_cray::(

MAXAMAK
31.03.2010, 17:01
наша хорреограф добирає в групу маленьких діток від 1,5 рочка до 4-ох.
напишіть будь -ласка - це балетна студія? і як там виглядає заняття із такими маленькими дітками. Скільки коштує і скільки разів на тиждень треба ходити і в який час.? А, ще якщо неважко, чи є там щось для діток від 4 років - зараз. Дякую! Можете написати у ПП.

Олюнька
31.03.2010, 17:14
В Гранд Клубі Софія проводяться заняття з плавання для маленьких дітей, наскільки знаю.

Lilusik
31.03.2010, 22:04
починала з "Ерудиту", але потім перейшла у "Розумничку"-їм там більше до вподоби.
а чим мотивувала(підхід до дітей, методика викладання, наявність навчальних дисциплін, ціна )?

сніжна
31.03.2010, 23:13
а чим мотивувала
наскільки я зрозуміла- рівнем викладання

Роса
01.04.2010, 12:46
моя знайома теж починала з "Ерудиту", але потім перейшла у "Розумничку"
+1... ми теж поміняли Ерудит на Розмичку. І жодного разу не пошкодували :)... Рівень викладання, підходу до діток в Розумничці значно кращий... особливо класна в них вчителька з англ. мови (молоденька, чорнява) - дітки її просто обожнюють. Тому молодшого сина я без роздумів віддала в Розумничку.
ІМХО: в Ерудиті крім великого ЕГО директора немає нічого путнього...

Knopka
02.04.2010, 00:50
Маленькі дітки там роблять всілякі вправи під музику фортепіано. Моїй дочці 3 роки, ми ходимо місяць і вона мені дома показувала, як вони там лежать на м'ячику тримаючи рівновагу, пробувала крутитися на носочках, щось схоже на "жабку", "складочку", навідь розртяжку поперечного шпагату. Я безпосередньо не бачила, що вони там роблять тому, що моя з першого разу зайшла в зал сама, а якщо дитина не хоче, то мама може посидіти в залі і подивитися заодно. Коштує 150 грн. в місяць, пн., вт., ср.,чт. на 13:00. Тривалість заняття 45 хв.

А заняття для маленьких лише на 13.00? Раніше або пізніше нема? Бо моя доця в цей час якраз спить. А загалом ми б пішли, якраз в пошуку чогось такого, бо судячи зі всього, вдома росте мала артистка-танцюристка :girl_smile: