КПК

Показати повну версію : Обговорюємо пологи

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

Редвумен
20.07.2010, 21:20
Я вже переконалася, що люди про то не говорять (що й не дивно), але навіть у старших попитати, то всі щось мали при пологах.
Лілю, а при домашніх не мали. Я займаюсь генеалогією - то бачу, скільки діточок колись помирало (як і в родині, так і в інших - бо їзджу по цвинтарах - і там все це видно):girl_sad:
У нас знайомий є дальтоніком, бо про маму на пологах забули а дальтонізм - то хіба не спадкова хвороба?

Я вже переконалася, що люди про то не говорять (що й не дивно) Звичайно! кожен буде відстоювати те, що йому ближче і те, що не принесло страждань і болю

Liliyah Romanova
20.07.2010, 21:54
Лілю, а при домашніх не мали. Я займаюсь генеалогією - то бачу, скільки діточок колись помирало (як і в родині, так і в інших - бо їзджу по цвинтарах - і там все це видно)
Левандівка дуже гарне відео поставив у відповідній темі. Там про це теж говориться.
Балачки про тотальну смертність перебільшені.
Смертні випадки є і там, і там, тому дивно, коли кричать про те, що вдома небезпечно, а от в лікарні - спасіння. За таке спасіння спасибі. Коли пологи згадувати не хочеться - це не спасіння, це сумно, і то дуже сумно.
а дальтонізм - то хіба не спадкова хвороба?
Може, в когось і спадкова, а в нього - точно ні, бо в родині більше ніхто не мав. І окулярів ніхто не носив.
Звичайно! кожен буде відстоювати те, що йому ближче і те, що не принесло страждань і болю
Тут не про відстоювання. Люди схильні замовчувати неприємне, що логічно. От тільки від правди не втечеш.

Zlju4ka
20.07.2010, 22:03
то бачу, скільки діточок колись помирало
колись...колись виживали лише здорові міцні діти,а всі решта помирали,і це не залежало(або не сильнозалежало)від того чи то ДП чи З пологового будинку.
Тепер ж якщо жінка добре підготовлена до домашніх пологів,то вона без перестраху народжує вдома ,бо бути впевненою в "кваліфікованості" наших лікарів з ПБ щодень то все складніше.нажаль..
а що до статистики: то якщо в жінки здорова повноцінна дитина то вона й не переймається навколишніми проблемами,а от якщо дитина "з особливими "потребами-той статистики нетреба находиться безліч таких самих мам з такими самими дітьми.і їх кількість щороку збільшується нажаль..і великий відсоток-це "лікарськи помилки."

---------- Додано в 21:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

За таке спасіння спасибі. Коли пологи згадувати не хочеться - це не спасіння
о!то факт.з власного досвіду кажу..

Редвумен
20.07.2010, 22:35
Левандівка дуже гарне відео поставив у відповідній темі. Там про це теж говориться.
Я це відео сприймаю в іншому контексті - тому в даній темі його не зрозуміла
Смертні випадки є і там, і там, тому дивно, коли кричать про те, що вдома небезпечно, а от в лікарні - спасіння.
І я про те ж пишу! Не можна бути однобоким. Кожний приймає собі рішення сам! І там - і там є свою плюси і мінуси. Хоч як банально це не звучить.
Може, в когось і спадкова, а в нього - точно ні, бо в родині більше ніхто не мав. І окулярів ніхто не носив.
Це передається по чоловічій ліній і до 4-х поколінь. Для достеменної інформації треба робити генетичний тест.
колись...колись виживали лише здорові міцні діти,а всі решта помирали,і це не залежало(або не сильнозалежало)від того чи то ДП чи З пологового будинку.
про то "колись", що я писала - то пологових не було. Я мала на увазі 18-19 століття

Liliyah Romanova
20.07.2010, 22:45
І я про те ж пишу! Не можна бути однобоким. Кожний приймає собі рішення сам! І там - і там є свою плюси і мінуси. Хоч як банально це не звучить.
Це банально не звучить. Левандівка давно казав, що домашні - не для всіх.
Але ідеалізувати пологові й лікарів щонайменше дивно. Тим більше в постсовєтських умовах.

про то "колись", що я писала - то пологових не було. Я мала на увазі 18-19 століття
А помирали точно домашні діти? Чи, може, вуличні?

Редвумен
20.07.2010, 23:05
А помирали точно домашні діти? Чи, може, вуличні?
Що маєш на увазі "вуличні"?
Бо я писала про новонароджених немовлят, що помирали при пологах чи за кілька днів після... Це діти з законних шлюбів моїх предків (і не тільки моїх - про це також писала).

Liliyah Romanova
20.07.2010, 23:07
Що маєш на увазі "вуличні"?
Я мала на увазі буквально - стайня, поле, стодола, базар, вулиця...
Он як у "Парфюмері" наприклад.

сніжна
20.07.2010, 23:19
то пологових не було. Я мала на увазі 18-19 століття
і в минулому столітті, при наявності розвиненої "мережі" пологових свідомо народжували вдома. Приклад- моя свекруха, та її сестра, народжені на поч.50-х років. І не у селі, а цілком свідомо у інтелігентній україно-польській родині у м. Львові. До речі, коли через 18 років після свого народження моя свекруха збиралася народжувати первістка,сімейна "повитуха" , яку до неї запросила її мама,абсолютно точно визначила перебіг пологів та час появи на світ сина. Щоправда, свекруха вирішила не ризикувати на домашніх пологах і поїхала у обласний пологовий. З того часу минулося більше 40 років. А ті пологи вона і досі згадує як у страшному сні ( із застосуванням довготривалої стимуляції, вакуум-екстрактора, розривами і наслідками того всього).

---------- Додано в 19:19 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

знайомий є дальтоніком, бо про маму на пологах забули,
Дальтонизм встречается у 8 % мужчин и 0.5 % женщин. Данная цветоаномалия обусловлена изменением в Y - хромосоме (мужской).
Все формы врождённой цветовой слепоты являются наследственными. Женщины являются проводником этой патологической наследственности; сами сохраняют нормальное зрение и оказываются цветослепыми лишь тогда, когда имеют цветослепого отца наряду с хотя бы гетерозиготной по этому гену матерью. Приобретённые расстройства цветогого зрения могут возникать при различных заболеваниях органов зрения и центральной нервной системы; поражаются один или оба глаза и нередко на все основные цвета.

Так що тут причиною могло бути 50\50.

Liliyah Romanova
20.07.2010, 23:34
Так що тут причиною могло бути 50\50.
Там ще плюс страшна сліпота. Окуляри мало не півсантиметра шириною (шкельця тобто).
І в родині в нас теж були випадки, що якби не сусідка по палаті, то жінка би кров*ю стекла після пологів. І що з того, що в пологовому була? І про викидні, спричинені лікарями на пізньому терміні також писала (занесли інфекцію).
Так що, що там, що там свої приколи. Я вже одне спробувала, більше не хочу. І коли дивлюся на жінок, котрі аж світяться, розповідаючи про свої пологи вдома, на мене насідає відчуття заздрості, хоча до нього я не схильна...

Моя особисто думка є така, що в природній процес втручатися не варто. Чим менше втручання, тим краще все відбувається. А то покладуть на спину й роди, а про те, що штовхати треба фактично вгору, ціхонько мовчать. Ой, щось мені мої пологи згадалися, йду щось позитивне почитаю...

syavych
20.07.2010, 23:47
маєте статистику?
є трохи такої:
здорових приблизно 1 дитина з 5.
ММД - кожна третя
ДЦП - кожна п'ята
і т.д. ...

levandivka
20.07.2010, 23:48
Це банально не звучить. Левандівка давно казав, що домашні - не для всіх.
Та справа навіть не у виборі ДП/ПБ.
Ідучи в ПБ варто чітко розуміти, що там ПРАЦЮЮТЬ звичайні люди, для яких народження чиєїсь дитини - як черговий кілограм сосисок для м'ясника (пересолив - продасться, підцвіло - зафарбую. ну що ж поробиш..?).
Якщо у матері відношення до пологів аналогічне - нема питань, розплатилася і пішла далі. Потім невропатологи/алергологи розберуться, як вилізати з халепи, якщо сильно вдарить, а льохку дебільність можна на чоловікову спадковість списати, ставшою стандартом слабість - на екологію (з бубернайцятого ж століття сильно змінилася. нє?).

Якщо ж здоров'я матері і дитини для вас суттєве - мусите стати "розбірливим покупцем", знати троха і думати, чи погодитися на крапельницю, розріз, подальше "лікування страшної хвороби з назвою вагітність". Бо ВІД ВАШОГО ВИБОРУ ЗАЛЕЖИТЬ.
Наша охорона здоров'я охороняє лише себе і власні кишені від пустоти.

Цитата від Редвумен: маєте статистику?

є трохи такої:
здорових приблизно 1 дитина з 5.
ММД - кожна третя
ДЦП - кожна п'ята
Розшифруєте троха..?

syavych
21.07.2010, 00:04
Розшифруєте троха..?
дані, зібрані львівськими педіатрами і неврологами.
ММД - мінімальна мозкова дисфункція, ДЦП - тут ясно - дитячий церебральний параліч (правда більшість людей чомусь думає, що ДЦП - повна інвалідність, коли дитина не може ходити, насправді ж це поняття набагато ширше).

В результаті маємо, що на 5 дітей, що зараз народжуються, 1 здорова, 1 з ДЦП, трохи більше одної з ММД, решта - дрібні порушення (переважно затримка психо-моторного розвитку (ЗПМР)).

irushka
21.07.2010, 00:05
це відео сприймаю в іншому контексті - тому в даній темі його не зрозуміла
Мені здається, що ви не про те відео говорите, гляньте тут, дуже пізнавально: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=753052&postcount=1554

levandivka
21.07.2010, 00:06
О! Про ММД надибав матеріал:

Их очень много, не менее 20%, а медики и педагоги говорят - еще больше. Они доставляют беспокойство родителям и окружающим с самого раннего возраста - крикливые, с трудом засыпающие, с плохим аппетитом и частыми поносами.

Минует год, два, три, а ребенок продолжает быть капризным, асто кричит, много и бесцельно двигается, сон и аппетит не налаживаются, прибавка в весе отстает от нормы. С трех лет уже начинают нервировать и другие моменты: родное дите быстро устает даже от небольшой нагрузки - например, после непродолжительной игры или после того, как ему недолго читали сказку.

Малыш все время отвлекается, не может сосредоточится, чрезмерно активен, упрям и с трудом поддается на уговоры. К тому же, он мочится в постель, да и следы кала часто на трусиках обнаруживаются. Особенно туго приходится в детском коллективе - и воспитатели руки разводят и родители справиться не могут.

Однако, постепенно шероховатости характера сглаживаются. Правда имеют место некоторые отставания в развитии речи, словарный запас не велик, по-прежнему ребенок не усидчив и рассеян, но в целом все терпимо.

А в школе - опять проблемы. Вроде бы и умный ребенок, а метериал усваивает плохо, не может сосредоточиться, чителя постоянно жалуются на поведение - упрям, непослушен, дерзит, не ладит со сверстниками, раздражителен, иногда агрессивен, задирается. Да и здоровье оставляет желать лучшего - то сосуды шалят (обмороки, давление скачет), то вдруг боли в животе, то аллергия.

Однако все это покажется цветочками в сравненнии с тем, что случается когда ребенок становится подростком.

Теперь конфликты - явление постоянное: с родителями, с учителями, с одноклассниками. Ничего ему, непутевому, не нужно, никакой ответственности и мыслей о будущем. Учеба - побоку, то ли дело выпить чего покрепче, а может - и наркотиками побаловаться. И никакой управы найти нельзя, никаких доводов слушать не желает, и никто ему не указ.

Вот вам один из вариантов портрета ребенка, особенности которого с 60-х годов стали считать проявлением минимальной мозговой дисфункции (ММД). Этим термином обозначают негрубые нарушения в работе центральной нервной системы, сказывающиеся на поведении и способности к обучению.

И у здровых детей могут встречаться какие-либо из перечисленных симптомов. Но когда они присутствуют все вместе, это показатель того, что состояние здоровья вышло за границу нормы.

По данным исследований, ММД - самая распространенная форма нервно-психических нарушений в детском возрасте. ММД - это не следствие ошибок воспитания и не проявление оригинальных особенностей ребенка, а результат поражения головного мозга в перинатальный период.

Родовая травма или гипоксия мозга могли задержать развитие префронтальных зон лобных отделов головного мозга. Тех самых зон, которые отвечают за память, внимание, восприятие, формирование социального поведения.

По общему уровню интелектуального развития дети с ММД находятся в пределах нормы, а иногда и превышают ее, но при этом испытывают значительные трудности в школьном обучении и социальной адаптации. То есть им трудно приспособиться к правилам социальной жизни, взаимоотношений с учетом которых обысно строят свою жизнь люди.

Дети с ММД с трудом могут организовывать и планировать свои дела, теряются даже в простых ситуациях, плохо контролируют свое поведение. Наиболее часто в клинической картине ММД встречаются три синдрома:

1. Дефицит внимания:

с трудом поддерживает внимание при выполнении заданий не в состоянии выполнить задание до конца, избегает заданий, которые требуют достаточно длительной сосредоточенности при выполнении заданий или игр легко отвлекается на посторонние раздражители часто проявляет забывчивость в повседневных ситуациях, теряет предметы нередко не обращает внимание на то, что ему говорят.

2. Гиперактивность:

не умеет и не хочет играть в тихие, спокойные игры постоянно находится в движении, бесцельно и непрерывно бегает, крутится и ерзает, проявляет любопытство, в том числе и при прямом запрете не может сидеть спокойно, когда это нужно или когда об этом просят в условиях вынужненного ограничения движения совершает бесцельные действия кистями и стопами 3. Импульсивность:

отвечает на вопрос не задумываясь, часто - не дослушав его во время разговоров, игр, занятий что-то постоянно выкрикивает, мешает другим детям и взрослым, назойливо вмешивается в деятельность других людей - взрослых и сверстников часто втупает в драки может совершать опасные для себя и окружающих поступки, не в полной мере осознавая последствия и не в достаточной степени контролируя себя не способен гасить первые побуждения, действует не подумав, не умеет ждать.

Автор: Тарас Анатолиевич Проценко

*Фрагмент книги "Как сохранить мозг здоровым"

Редвумен
21.07.2010, 00:39
Ідучи в ПБ варто чітко розуміти, що там ПРАЦЮЮТЬ звичайні люди, для яких народження чиєїсь дитини - як черговий кілограм сосисок для м'ясника
та ну! ви всіх лікарів заганяєте під одну планку?
Якщо у матері відношення до пологів аналогічне - нема питань, розплатилася і пішла далі. А якщо не аналогічне? а до ДП в неї купу питань - хто це має робити? (приймати, допомагати)? То що ж такій жінці робити?

---------- Додано в 23:36 ---------- Попередній допис був написаний в 23:34 ----------

Мені здається, що ви не про те відео говорите, гляньте тут, дуже пізнавально
я говорила не про відео, а про пісню. А дане відео (ваш лінк) не сприймаю - бо такаго в неті "хмара" - словом, не дуже вірю...

---------- Додано в 23:37 ---------- Попередній допис був написаний в 23:36 ----------

дані, зібрані львівськими педіатрами і неврологами.
дайте офіційне посилання на таку інформацію

---------- Додано в 23:39 ---------- Попередній допис був написаний в 23:37 ----------

і в минулому столітті, при наявності розвиненої "мережі" пологових свідомо народжували вдома. Приклад- моя свекруха, та її сестра, народжені на поч.50-х років.
то ви говорите про 20 століття? бо я не думаю, що ваша свекруха з 19?:girl_crazy:

levandivka
21.07.2010, 00:53
та ну! ви всіх лікарів заганяєте під одну планку?
Лікарів, яких не з'їла СИСТЕМА. Ви скільки знаєте лікарів ПБ, що не беруть "подяку"?
А якщо не аналогічне? а до ДП в неї купу питань - хто це має робити? (приймати, допомагати)? То що ж такій жінці робити?
Надто широке питання. Не думаю, що варто тут і зараз починати написання трактату "Что делать?"
Пропоную, якщо поважно цікавить відповідь - розібрати його окремо, в гілці ДП.
дане відео (ваш лінк) не сприймаю - бо такаго в неті "хмара" - словом, не дуже вірю...
А якій версії історії розповсюдження ПБ Ви довіряєте? :)

Навіщо ж демагогію розводити. Офіційний звіт з такою статистикою - некролог для автора.
"Правдивість" офіційних звітів МОЗ і ВОЗ лінкує Ука регулярно в темі про інший бізнес МОЗ/ВОЗ. Маєте бажання - читайте, звіряйте, рахуйте, думайте.

сніжна
21.07.2010, 15:07
ви говорите про 20 століття
ну точно не про 19. Якщо ми живемо у 21, то минуле-20. Чи ви вважаєте, що ДП це виключно "пережитки минулого"? До речі, питала спеціально у свекрухи: серед львівської інтелігенції ( підкреслюю, не на "далеких селах- хуторах за бабці Австрії") було дуже поширеним народжувати вдома у 50-60 х роках. У Львові була навіть одна дуже поважна повитуха ( як зараз би сказали- акушерка), яка користувалася неймовірною популярністю через високий ступінь професіоналізму.

п.с. забігаючи вперед , можу сказати, що не є прихильницею ДП особисто до себе, оскільки вважаю себе поки недостатньо готовою до цього процесу+ можливо ще й тому, що досвід ПБ маю виключно позитивний, без неприємного "осаду".

syavych
23.07.2010, 10:58
Думаєте МОЗ дозволить друкувати таку статистику? Погано їх знаєте...
Зайдіть в Реабілітаційний Центр "Еліта", поспілкуйтесь з лікарями, батьками покалічених дітей і т.д.

Mamusya
23.07.2010, 11:09
Чи ви вважаєте, що ДП це виключно "пережитки минулого"? До речі, питала спеціально у свекрухи: серед львівської інтелігенції ( підкреслюю, не на "далеких селах- хуторах за бабці Австрії") було дуже поширеним народжувати вдома у 50-60 х роках.
Моя бабця на протязі 1931-1947 років народила шістьох дітей вдома. Але - то було село. Мамина сестра в 50-тих роках народила дитину в стайні - і це при тому , що чоловік її був фельдшером . Він сам не хотів везти її в пологовий будинок . Але це можна пояснити тим , що це - селов далекому Турківському районі.
Я б сама ніколи на таке не відважилась.

сніжна
23.07.2010, 12:00
Мамина сестра в 50-тих роках народила дитину в стайні - і це при тому , що чоловік її був фельдшером
це інакший випадок. я писала, що моя свекруха- з інелігентної україно-польської сім ї м. Львова. І в їх оточенні до пологів вдома готувалися так, як готуються зараз жінки до домашніх пологів: було намірення родити саме вдома, запрошувалась кваліфікована, як зараз би сказали,"домашня акушерка"...

Зануда
23.07.2010, 12:13
Сам би ніхто не відважився. Для таких справ потрібна підтримка принаймні чоловіка. Тоді не так страшно.
У мене пологи пройшли доволі добре. Якби не та крапельниця, то взагалі б усе було прекрасно. Лікарка була спокійна, врівноважена і уважна, акушерка - просто золото.
Біля мене сиділи по черзі, або присилали медсестру. Нічим не напрягали, робили все, щоб мені було зручно. Хочеш ходити - ходи, лежати- лежи, зимно- ще один коцик, пити - помогли попити. Якщо врахувати, що чоловіка майже з половини дороги в родзал викликали на роботу (ну не повезло людині з начальством!) і я залишилась сама, то медперсонал (на скільки це можливо) компенсував втрату одного члена "команди".
В лікарні ідеальними пологи не бувають. Все будуть якісь "нюанси" різного ступеня важкості. Але з "людськи обличчям" пологи цілком можливі. Мої мені видались саме такими. Не було зайвої метушні, криків, все було в приємній тиші і рівновазі. Ще б так боляче на переймах не було... :)

Liliyah Romanova
23.07.2010, 16:22
А в пологовий наважуєтеся? Бо в мене - панічний страх. Як подумаю, що мала би не вдома народжувати - коліна підкошуються.Для таких справ потрібна підтримка принаймні чоловіка. Тоді не так страшно.
Тоді взагалі не страшно. Я от зі спокійним серцем до домашніх готуюся, Роман мене цілковито підтримує, друзі, котрі знають, також. Страху не маю ані краплі.

SoloZiLvova
23.07.2010, 16:27
Але з "людськи обличчям" пологи цілком можливі
"Людске обличчя" тут мається на увазі "людяне, доброзичливе, уважне ставлення"? Тоді так, згідна що це реально навіть незважаючи, що навколо стіни пологового. Бо то від лікаря залежить все-таки, як йому до вас ставитися. Він ж також людина. Може подати пити або не подати, усміхнутися чи прикрикнути, ніжно і співчутливо пояснювати нашо та стимуляція, або відрубати "так треба і не сперечайтесь!" Але він не може вам її не підключити якщо в нього в іструкції написано " не більше 12 годин безводного періоду", обріже пуповину, почистить бо вже 20 хв. пройшлоі т.д. Розумієте?

Зануда
23.07.2010, 16:48
Бо в мене - панічний страх. Як подумаю, що мала би не вдома народжувати - коліна підкошуються.
Ну, я думаю, що то все ж на психологічном рівні - самонавіювання свого роду. Дарка ж народила в лікарні, і то не десь "там", а тут "в нас". ;) На скільки пригадую, нічого драматичного не відбувалось.

тут мається на увазі "людяне, доброзичливе, уважне ставлення"?
А які є інші варіанти? :) В сенсі, що ще може матись на увазі під вирзом пологи з "людським обличчям"?

Розумієте?
У мене вже троє діток - всі народжені у пологовому. Але якось уникнула відношення до себе "по інструкції" - мабуть тому, що не було потреби. Лише в перших пологах була епізіотомія, але то було виключно через не бажання лікарки напрягатись і підказувати коли тужитись, коли не тужитись, як дихати і коли, щоб прохід дитинки був плавним, що гарантувало би мамі неушкодженість. Два наступних рази мені це довели.

Liliyah Romanova
23.07.2010, 17:04
Ну, я думаю, що то все ж на психологічном рівні - самонавіювання свого роду.
Та ні, радше спогади. Занадто добре пам*ятаю негативи перших пологів.
По ідеї, в мене лікар теж був дуже уважний (бо сусід і знайомий мого тата з дитинства) й акушерка дуже лагідна (ну бо я сусідка того лікаря, то як). Тільки людськими я свої пологи не вважаю, бо мені було незручно, мене поголили, потому надрізали, а потім ще й забороняли чоловікові до мене прийти на відвідини (правда, лікар тоді змилосердився й дав "пропуск", бо були вихідні). Але коли мене в понеділок не захотіли відпускати додому, бо затвердли груди й підвищилася температура, я зі сльозами благала чоловіка по телефону, забрати мене вже, бо я там бути більше не можу й не хочу. Чомусь усі думали, що я там відпочиваю, а я просто дуріла й чекала хвилини, коли піду звідти геть.
І так, персонал до мене був дуже уважним (знову ж таки, бо сусідка і що, як я пожаліюся на них). Однак, якщо лікар і решта можуть мати людське обличчя, то пологовий та самі пологи їх не мали.
На скільки пригадую, нічого драматичного не відбувалось.
Та за українськими мірками в мене взагалі були ідеальні пологи. Приїхала з повним відкриттям, клізму не робили, нічого не кололи, хіба води пробили самі. За 50 хвилин не дуже встигнеш нашкодити. :xaxa: Але я після пологів відходила довго, особливо через надріз (ніколи їм того не забуду й не пробачу) і народжувати вдруге панічно боялася. Коли дивилася фільми про пологи чи народження, то на моменті, коли лізла голівка мене крило, я впадала в істерику й казала, що вдруге на таке не піду. Лише пізніше до мене дійшло, що той біль, якого я найбільше боялася і який не могла забути, був не природнім болем, а власне тим надрізом, про який мене не попередили, а сказали за кілька секунд до того, як надрізали. Поза тим, то так, мені пощастило, можна сказати.
Зараз мені теж кажуть, що то ж Канада, тут медицина на вищому рівні. Я не проти, але вони не вміють не пхатися до процесу все одно, тому спасибі. Тут є шпиталь, де можна народжувати навіть у воді, якщо захочеш, але оскільки ті породіллі також часто потрапляють під ніж, попри ті всі м*ячі, підвісні крісла, шалики та ванни, я би тим лікарям не довірилася.
На операцію - так, звичайно. На пологи - я таки хочу мати позитивні спогади, а не робити їх позитивними, закриваючи очі на негативи, а саме це доводиться робити й саме це роблять більшість (або й взагалі усі) породіль із пологових. Я їх розумію з одного боку, а з іншого - то таки самообман.
А які є інші варіанти? В сенсі, що ще може матись на увазі під вирзом пологи з "людським обличчям"?
Ну та так. Людське обличчя може мати хіба лікар, бо системам та інструкціям не дано.

Tequilochka
23.07.2010, 21:19
Далі ми пішли у сімейну пологову кімнату. Лікар у мене був просто чудовий, акушерка теж дуже приємна трапилася. Все пройшло дуже спокійно і досить скоро.

Бо в мене - панічний страх. Як подумаю, що мала би не вдома народжувати - коліна підкошуються.
Ви тепер змінили думку...
Але я після пологів відходила довго, особливо через надріз (ніколи їм того не забуду й не пробачу) і народжувати вдруге панічно боялася.

...бо читаючи вашу розповідь про пологи, я набралась тільки сміливості)

Liliyah Romanova
23.07.2010, 21:56
Ви тепер змінили думку...
Я не змінила. Я ж написала, як є:
я таки хочу мати позитивні спогади, а не робити їх позитивними, закриваючи очі на негативи, а саме це доводиться робити

Подивіться рік, коли я писала й зрозумієте. На той час я позатирала все негативне й лишила в історії лише позитив. Властиво, самих пологів у розповіді майже нема.
Писати про те, що було негативне, я не хотіла. Про лікаря й акушерку думку не змінила, а на пологи нарешті наважилася подивитися прямо, без ідеалізування й загортання в папірці. Ми двоє наважилися властиво.

Я схильна негативи просто забувати. От досі не можу згадати, коли саме мені щось вкололи - під час переймів, коли Романа вислали зі чимось до аптеки, чи вже коли зашивали. І ніяк не можу згадати, бо ступор у пам*яті. І коли зашивали, знеболювальне не подіяло, я відчувала кожен маленький штрик голкою. Я тоді сказала лікареві, але він мені сказав, що не може бути, бо він знечулив місце розрізу. Знечулив, але в мене дуже чутлива шкіра, тому довелося потерпіти.

Тільки тепер, коли я озираюся назад, я розумію, наскільки несправедливим було, що мене про надрізання взагалі не попередили. Я через це мала 2 місяці проблеми, сісти не могла. Коли нитки розсмокталися, шов розійшовся. Лікували й гоїли його довго. Свічки, мазі... Весело було, коротше.
Сам момент, коли мені показали ножиці, був страшним сном. І часу на роздуми нам не дали. Просто сказали: "зараз буде надріз" - клац! А ще згадали, як мені весь час клали ноги на ті дивні штуки, а я все намагалася їх забрати звідти, або поставити інакше. А якими зимними вони були...
І ще пам*ятаю дуже добре першу ніч. Дарчик постійно здригався, ніби знову проходив увесь процес. Я в ту ніч майже не спала, бо хотіла дати йому якнайбільше тепла й відчуття, що все вже позаду.

Прочитала свою розповідь ще раз.
Усе правильно. Із пологів у мене в пам*яті залишилися тільки я, мій чоловік і дитина. Все решта я свідомо замазала й не згадувала. Бо там я старалася забути, що крісло незручне, що мені незручно, що кімната мені не подобається, що вона холодна й чужа. Про те, як мене поголила санітарка ( Ми згадуємо те, як їхали в пологовий, як він масував мені спину від першої ночі аж до ранку, коли подзвонили лікареві, як народився наш Дарусько й Роман заплакав від щастя й пригортав нас двох. Оце ми згадуємо. А сам процес... Тут уже справа виглядає геть інакше. Та й я дуже добре розумію, що мені пощастило, що я приїхала в пологовий із повним відкриттям. Оцього я дуже свідома й Богові дякую, що саме так сталося, бо хто знає, що би могло бути, якби пішло інакше. Ми ж були двоє молодих, зелених, майже без доступу до інформації. Ціле щастя, що тепер у нас її предостатньо й ми можемо сміливо обирати те, що вважаємо кращим для нас і другого малятка.

...бо читаючи вашу розповідь про пологи, я набралась тільки сміливості)
Ну, бо такою й була моя мета. Не можна йти на пологи з переляком, нічого доброго з цього не буває. Я йшла з переконанням, що я зможу, хоч би там що. Ціле щастя, що мені тоді до рук потрапила книжка про домашні пологи й природні пологи. Перечитавши її, я тоді вирішила, що хоч із пологів зробили операцію, я хочу пережити це максимально, як таїнство. Тому всупереч переконуванням батьків (він тобі там не потрібен, от побачиш, що пошкодуєш) і лікаря (питав Романа, чи він впевнений, що хоче там бути, бо не всі чоловіки таке витримують), ми таки були там разом і це мені дуже допомогло.
А цього разу з Божою поміччю я хочу пережити це як таїнство цілковито, бо за час читання різних історій, аналізування своєї та пропускання через себе різної інформації, я усвідомила, що лікарі не допомагають, а втручаються, навіть перешкаджають процесові, який Бог придумав і ПРОдумав від початку й до кінця. І чим більше я довідуюся про те, яким є природній процес, тим більше захоплююся. Для мене зрозуміння процесу стало ще однією зустріччю з надзвичайно Мудрим Творцем. І при тому не лише мудрим, а й дуже люблячим. Так що на другі пологи я йду з вірою, що саме Він там буде керувати, а не хтось із дипломом та інструкціями. Отака от ідеалістка.

levandivka
23.07.2010, 22:50
у мене в пам*яті залишилися тільки я, мій чоловік і дитина.
Чи ж тільки Ви? :)

Liliyah Romanova
23.07.2010, 22:54
Чи ж тільки Ви?
Не зовсім зрозуміла, на що натякаєте. Я про позитиви говорила. :xaxa:
Я ще не настільки самокритична, аби себе до негативів перенести. :girl_crazy:

levandivka
23.07.2010, 22:57
на що натякаєте.
На те, що цілком нормально для людської пам'яті затирати прикре.
Тому й виглядають історії рожевенько. :)

Liliyah Romanova
23.07.2010, 22:59
На те, що цілком нормально для людської пам'яті затирати прикре.
Тому й виглядають історії рожевенько.
На так я ж про це й написала власне.
У мене зараз, як в тому анекдоті: мухи окремо, котлети окремо. Так і зі спогадами про пологи: негативи для тверезого мислення, позитиви для споминів.

Mamusya
23.07.2010, 23:51
А в пологовий наважуєтеся? Бо в мене - панічний страх. Як подумаю, що мала би не вдома народжувати - коліна підкошуються. А в мене зараз страх перед "нелікарняними " пологами. Богдан народився з подвійним тугим обвиттям пуповиною кругом шиї, кругом руки і тулуба. І якби не епізіотомія , то не знаю , чи вижила б моя дитина . Хто би їй проводив реанімаційні процедури ? Чоловік-програміст ?
Я розумію, що пологи в медичній установі - це палка з двома , різнополярними кінцями. Але мені в казенних стінах спокійніше народжувати . Я б ніколи не наважилась народжувати вдома - навіть за наявності величезної купи інформації , яка є на сьогоднішній день. Можливо це хтось буде вважати слабкодухістю, або ще чимось - мені , чесно кажучи , все рівно.

levandivka
24.07.2010, 04:46
з подвійним тугим обвиттям пуповиною кругом шиї, кругом руки і тулуба. І якби не епізіотомія , то не знаю , чи вижила б моя дитина
Вав. А чому саме епізіотомії дякуєте? Можна ж причиною щасливого порятунку поставити любе: клізму, гоління, циганка по дорозі в ПБ.
Нє?

Liliyah Romanova
24.07.2010, 06:13
А в мене зараз страх перед "нелікарняними " пологами. Богдан народився з подвійним тугим обвиттям пуповиною кругом шиї, кругом руки і тулуба. І якби не епізіотомія , то не знаю , чи вижила б моя дитина . Хто би їй проводив реанімаційні процедури ? Чоловік-програміст ?
Тут із таким навіть у лікарні епізіотомію не роблять, тому дивно, що ви так вважаєте. Якраз говорила з коліжанкою одною, то її донька мала подвійне обвиття. Вона про це навіть не знала, лікар (народжувала вона в пологовому) їй аж після пологів про обвиття повідомив. А під час пологів казав "хвильку, не тужся зараз" - і так двічі. У той момент він якраз розмотував пуповину. І ніяких реанімаційних процедур.
Так що знову ж таки: є за що подякувати своєму лікареві, бо все могло бути набагато краще й уміліше, а наші - як дроворуби. Зате вміють залякати кобіт так, що ті потому ноги ладні цілувати за "спасіння". Дивно, що ви ще й вважаєте його рятівником. Їм же наплювати на породіллю й дитину, аби своя шкірка вціліла. :unknown:
Власне через такі ось історії та подяки мені й шкода багатьох породіль. Невже так зручно бути свідомо сліпими? Хоча, що за питання, звичайно, що зручно. Не думати легше.
До речі, інформація не лише для домашніх пологів потрібна. Так само, як потрібна сила, свідомість, розуміння процесу та підтримка чоловіка. Невже лише чоловік-гінеколог може зрозуміти процес пологів і взагалі жінку, а всі інші не в стані??

levandivka
24.07.2010, 07:53
Невже так зручно бути свідомо сліпими?
Зручно і звично. Нажаль.
Так само, як потрібна сила, свідомість, розуміння процесу та підтримка чоловіка.
Не всім. Декому достатньо, щоб дохтур випатрав, як курку "аби дитя було здоровеньким" (с). А що воно здоров'ю шкодить - думати/знати не мусово. ТАК простішє.
Нє?

Mamusya
24.07.2010, 11:04
Можна ж причиною щасливого порятунку поставити любе: клізму, гоління, циганка по дорозі в ПБ.
Нє?
Ні, не можна . Перше для чистоти , друге уже було (раз Ви уже почали розмову про такі речі), а третю причину не зустрічала .

Тут із таким навіть у лікарні епізіотомію не роблять, тому дивно, що ви так вважаєте. Якраз говорила з коліжанкою одною, то її донька мала подвійне обвиття. Вона про це навіть не знала, лікар (народжувала вона в пологовому) їй аж після пологів про обвиття повідомив. А під час пологів казав "хвильку, не тужся зараз" - і так двічі. У той момент він якраз розмотував пуповину. І ніяких реанімаційних процедур.
Ситуації бувають різні - і одинакових пологів не буває. Хтось родиться без проблем з обвиттям , а комусь потрібна реанімація - це коли дитина півдоби самостійно не може дихати .

levandivka
24.07.2010, 13:17
а комусь потрібна реанімація - це коли дитина півдоби самостійно не може дихати .
Дійсно, від "помічних" крапельниць і на довший термін може дихання пропасти.

dasha
24.07.2010, 14:18
А я сиділа в інтернет клубі коли почались перейми. Я собі на них навіть і не подумала. А ввечері вже родила. Доречі мене не голили і клізму не ставили, чим мене страшили подруги. Капельниць також ніяких не було. Родкрісло зручне, я там дві години лежала з переймами, причому і не дуже боліло ніякої ношпи і.т.п я не пила. Так легко і швидко навіть злякатись не встигла:girl_crazy:. Так що дівчатка не такий чорт як його малюють. Головне спокій і все буде добре. І ще мене дуже підтримав мій чоловічок.:girl_smile:

---------- Додано в 13:18 ---------- Попередній допис був написаний в 13:15 ----------
Вав. А чому саме епізіотомії дякуєте? Можна ж причиною щасливого порятунку поставити любе: клізму, гоління, циганка по дорозі в ПБ.
Нє?
Іронія шановний? :girl_smile::girl_smile: Думаєте дома в цьому випадку родилось би краще? Все залежить від лікаря. В медицині йолопів багато.:girl_sad: Нарахунок домашніх пологів, то наважилась би родити тільки з дуже хорошим лікарем, і добре підготовленими умовами.

levandivka
24.07.2010, 14:39
Іронія шановний?
Досвід.
Тут ТАКого начитаєшся іноді...

Все залежить від лікаря.
Лікар? Здоровій вагітній? А навіщо?

Вагітність - не діагноз!

dasha
24.07.2010, 15:10
Нажаль в нашому світі діагноз. Якби я родила без пана дохтора під боком то вмерла б від страху ще до кінця родів.

Liliyah Romanova
24.07.2010, 15:23
Ситуації бувають різні - і одинакових пологів не буває. Хтось родиться без проблем з обвиттям , а комусь потрібна реанімація - це коли дитина півдоби самостійно не може дихати .
Оправдання завжди можна знайти. Подвійне обвиття, як на мене, різним не буває, а от лікарі - ще й як. Знаєте, як у стоматологів іноді. Один зуб полікує, а один собі ще на потім лишить - і таке буває. Головне, щоби пацієнт про це не знав і щасливий приходив по порятунок.
Так що, якщо у вашої дитини були проблеми з диханням, то подякуйте лікареві за безрозумний підхід, бо епізіотомія явно не допомогла. Але можна подякувати й за те, що на кесарське не пустив.

levandivka
24.07.2010, 15:24
Нажаль в нашому світі діагноз.
Не уточнюю, що у Вас за "світ".

Liliyah Romanova
24.07.2010, 15:26
Все залежить від лікаря. В медицині йолопів багато.
О, ну власне. Іноді треба дякувати, що хоч живими випустили з рук.
Нарахунок домашніх пологів, то наважилась би родити тільки з дуже хорошим лікарем, і добре підготовленими умовами.
У мене будуть 2 досвічені акушерки. А добре приготовані умови то які?
Нажаль в нашому світі діагноз. Якби я родила без пана дохтора під боком то вмерла б від страху ще до кінця родів.
Мдя, тут ви вже загнули. І про страх, і про діагноз. Не можна пишатися тим, що живете в пеклі. Не варто мозок вимикати.

Sera
24.07.2010, 16:30
Не знаю,в яку гілку написати,тому пишу сюди.
Може хтось дати лінк на інфу про зміни серцебиття в процесі пологів?Бо всюди читаю,що падіння серцебиття малятка-то нормально,але от наскільки і як часто-:confused:.
Наперед дякую:girl_smile:.

Borodinka
24.07.2010, 17:00
У мене будуть 2 досвічені акушерки.
От читаю ці регулярні дебати і тільки дивуюся!!! Нікому ж свого розуму не вкладеш, тоді для чого це? Моралі, виправдовування...

dasha
24.07.2010, 17:14
Чому ж я зовсім не живу в пеклі. Але за тиждень до родів таки мала мандражик. Але мені здається що його дістає кожна матуся перед родами. І от бачите ви ж також самі б не родили. Просто якщо під боком є профі то спокійніше на душі, що все точно пройде ОК.

levandivka
24.07.2010, 17:38
лінк на інфу про зміни серцебиття в процесі пологів?Бо всюди читаю,що падіння серцебиття малятка-то нормально,але от наскільки і як часто-

Гм-м-м...
Отрицательные стороны эпидуральной анестезии для ребенка:
• Часто ЧСС ребенка падает, обычно на 40 минут, однако это требует мониторирования и часто трактуется как гипоксия и показание к КС. Падение ЧСС связано с падением АД у мамы и снижением маточно-плацентарного кровотока.
• Может вызвать дыхательные нарушения у родившегося ребенка (и потребовать механической вентиляции, интубации, госпитализации)

2. Оцінка ЧСС
- Нормальна ЧСС щойно народженої дитини >= 100 за 1 хвилину.
- Брадикардія < 100 серцевих скорочень за 1 хвилину у новонародженого завжди є показанням для початку ШВЛ.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
27.12.2006 N 900

КЛIНIЧНИЙ ПРОТОКОЛ
з акушерської допомоги

Дистрес плода при вагітності та під час пологів

Терміни "хронічна гіпоксія плода" та "гостра гіпоксія плода" не є клінічними, оскільки для діагностики цих станів у рутинній лікарській практиці не використовуються показники кисневого забезпечення плода (метаболічний ацидоз). Справжні причини порушень серцевої діяльності плода, його біофізичного профілю та пуповинного кровотоку встановити за допомогою сучасних неінвазивних методів дослідження неможливо. Тому усі порушення функціонального стану плода у теперішній час позначають терміном "дистрес плода".
Поняття "хронічна гіпоксія плода" (компенсована, субкомпенсована і декомпенсована), "гостра гіпоксія", "загроза гіпоксії або асфіксії" не застосовуються.
1. Аускультація серцевої діяльності (з 20 тижнів
вагітності) - визначення частоти серцевих скорочень плода за одну хвилину:
- фізіологічний норматив - 110-170 уд./хв.
- частота серцевих скорочень більше ніж 170 уд./хв. та менше ніж 110 уд./хв. свідчить про дистрес плода.
Розродження

1. Через природні пологові шляхи можливо проводити (під кардіомоніторним контролем за станом плода) при:
- нормальному або сповільненому кровоплині у артеріях пуповини, якщо немає дистресу плода (оцінка БПП 6 балів і нижче);

2. Показанням для екстреного розродження шляхом кесаревого розтину після 30 тижнів вагітності є:
- критичні зміни кровоплину в артеріях пуповини (нульовий та реверсний);
- гострий дистрес плода (патологічні брадікардія та децелерації ЧСС) незалежно від типу кровоплину (нормальний чи сповільнений) у артеріях пуповини під час вагітності;
- патологічний БПП (оцінка 4 б. і нижче) при відсутності біологічної зрілості шийки матки.
Дистрес плода під час пологів

Шифр МКХ-10: O68

Мета спостереження за плодом під час пологів полягає у своєчасному визначенні дистресу плода, ознаками якого є:
- Патологічна частота серцевих скорочень (понад 170 уд./хв. або нижче 110 уд./хв.).

Примітка. У нормі є допустимим тимчасове уповільнення серцебиття плода у момент скорочення матки, що зникає після розслаблення матки.
Діагностичні критерії:
- При нормальному стані плода для КТГ характерно: БЧСС у межах від 110 до 170 уд./хв. (нормокардія), варіабельність (ширина запису) - 10-25 уд./хв. з частотою осциляцій 3-6 цикл./хв. (хвилеподібний тип), наявність акцелерацій ЧСС та ідсутність децелерацій.
- При дистресі плода у пологах на КТГ зазвичай виявляється одна чи кілька патологічних ознак: тахікардія чи брадікардія, стійка монотонність ритму (ширина запису 5 уд./хв. і менше), ранні, варіабельні та особливо пізні децелерації з амплітудою понад 30 уд./хв.
http://s57.radikal.ru/i156/1007/4f/6922a19370cct.jpg (http://s57.radikal.ru/i156/1007/4f/6922a19370cc.jpg) http://i074.radikal.ru/1007/9f/4683d93c5ef5t.jpg (http://i074.radikal.ru/1007/9f/4683d93c5ef5.jpg)
Показанням для екстреного розродження є досягнення хоча б одним показником КТГ рівня, що свідчить про дистрес плода, що підтверджено записом на плівці.
Про несприятливий прогноз свідчить також:
- уповільнення серцевого ритму плода на піку децелерації нижче 70 уд./хв. незалежно від виду та амплітуди децелерації щодо БЧСС;
- Перехід пізніх чи варіабельних децелерацій у стійку брадікардію.

3. Визначення меконію у навколоплідних водах при розриві плідного міхура:
- Наявність густого меконію в амніотичній рідині у поєднані з патологічними змінами серцевого ритму плода є показанням для термінового розродження при головному передлежанні плода.

Примітка. Наявність незначних домішок меконію в навколоплідних водах не вказує на дистрес плода, але свідчить про необхідність ретельного спостереження за станом плода.

Тактика ведення пологів

1. Уникати положення роділлі на спині;

2. Припинити введення окситоцину, якщо він був раніше
призначений;

http://lawua.info/jurdata/dir131/dk131910.htm

"товстим" виділив фрази для роздумів :)
щоб краще розумілося, чому ж падає ЧСС.

pacis
24.07.2010, 18:16
Чому ж я зовсім не живу в пеклі. Але за тиждень до родів таки мала мандражик. Але мені здається що його дістає кожна матуся перед родами. І от бачите ви ж також самі б не родили. Просто якщо під боком є профі то спокійніше на душі, що все точно пройде ОК.
Я не мала перед пологами взагалі ніякого мандражику. Зовсім навпаки, була спокійна, як танк. Я дуже вдячна лікарям у пологовому, що вони "забили" на мене і не підходили, аж доки голова не показалася (не вірили, що повне відкриття).
Наступну дитину буду народжувати сама.

Leila
24.07.2010, 18:34
Левандівко, ви все на блюдечку піднесли, гарно розжували, може багато хто і задумається з жінок, хто прочитає. і збереже собі і своїм дітям здоров"я і нерви. Але страшно подумати що ще набагато більше не прочитає, не побачить і навіть не знатиме що може бути інакше. Якби ж в нас було так як в Англії, Голандії, в тій же Канаді, що приїжає акушерка і можна родити вдома. В нас на таких дивляться як на хворих. як писала Наторелла "азабочених". Але якщо ми самі не подбаємо про себе і дітей, то медикам точно ми до одного місця, бо в них статистика. все має бути гут.

levandivka
24.07.2010, 18:40
Але страшно подумати що ще набагато більше не прочитає, не побачить і навіть не знатиме що може бути інакше.
Нема на то ради.
Завжди були і будуть люди, яким воно не суттєво.

ЗІ: і зверніть увагу на дату наказу:
Наказ Міністерства охорони здоров'я України 27.12.2006 N 900
А лежачі пологи лишилися нормою.

levandivka
24.07.2010, 19:33
Якби ж в нас було так як в Англії, Голандії, в тій же Канаді, що приїжає акушерка і можна родити вдома.
Угум.
Ви порахуйте, скільки залишає в ПБ кожна клієнтка. Хто ж ТАКий бізнес "пустить у вільне плавання"?

Leila
24.07.2010, 22:27
А лежачі пологи лишилися нормою.
Бо то лікарі так звикли і того вчать інтернів, куди ж воно дінеться.
А щодо оплат, зараз пологові процвітають, породіль повно івсі віддячують, суми шалені, нікому невигідно щось міняти. Я взагалі не розумію, якщо в пологах все було добре, навіщо платити дуже багато, бо так прийнято?
Я не знаю хто і коли завів цю моду на домовляння наперед з лікарем. Якась маніпуляція жінками їхнім же страхом перед пологами. залякування що пологи це не природньо для жінки, а прям якась операція, а жінка хвора. треба боятися бо то страшно. Пропадає родова діяльність, треба капельницю, треба домовитися щоб увага більша приділялася, наче через це менше буде боліти. Якщо б вільно ходити, сидіти, або на м"ячику, то може було б легше і без лікарів, а так положать і лежи з схватками з капельницею в руці. Подивившись попередні відео, де та жінка в Африці і та що з акушеркою, не виглядають ні наляканими, ні такими що терплять невиносиму біль, біль в родах можна витерпіти, це закладено природою,вона легко потім забувається. А ті що в лікарні, то без жалю неможливо дивитися, шкода що не всі можуть боротися за свої нормальні пологи. Лікарі ж бачте, якщо не по-їхньому, зляться, бо їх вчать мами як то має бути, щоб без окитоцину, без атропіну, щобне лежачи, щоб пуповина відпульсувала, і ще купу моментів.

tslezinska
24.07.2010, 23:42
всюди читаю,що падіння серцебиття малятка-то нормально,але от наскільки і як часто
А нашо ви себе завчасно програмуєте на якісь порушення? Менше знаєш-спокійніше спиш! Я вам 100% даю - якщо під час пологів будуть прослуховувати ЧСС дитинки, обов"язково скажуть вам, шо частота серцебиття падає, і тут же понєслась: окситоцин, епізіотомія, витискання...
Думайте позитивно - і буде вам щастя!

Svitlanka
25.07.2010, 00:24
Я вам 100% даю - якщо під час пологів будуть прослуховувати ЧСС дитинки, обов"язково скажуть вам, шо частота серцебиття падає,
Мені весь час прослуховували - жодного разу не сказали.:)

Leila
25.07.2010, 00:31
я теж пам"ятаю як рік тому, з малою, я ходила просилася щоб мені викликали лікару акушерки, бо я народжую, то вони казали йди в аптеку купи собі заспокійливого і лягай спати. Але я їх все-таки розбудила в 3-й ночі, підняла на рівні ноги. То чергова лікарка яка прийшла подивитися відразу сказала акушерці, дивися за серцебиттям і щоб часом не було передчасного відшарування плаценти.(покази до кесарського). я злякалася звичайно. Але як приїхав чоловік мене одразу попустило. Вони міряли буквально пару разів серцебиття. а потім мала вирішила дуже швидко народитися. акушерка була в шоці. вона думала що я народжу набагато пізніше.

Svitlanka
25.07.2010, 00:34
лікарка яка прийшла подивитися відразу сказала акушерці, дивися за серцебиттям і щоб часом не було передчасного відшарування плаценти
Як на мене, то для того лікарі і існують - спостерігати, щоб ситуація була під контролем....

Leila
25.07.2010, 00:39
Так спостерігати, але нехай про це говорять далеко, а не при жінці і лякають ще більше, відволікають від процесу самих пологів. В моїй ситуації все робила акушерка лікарка фактично оглянула тільки після родів.

tslezinska
25.07.2010, 00:52
Так спостерігати, але нехай про це говорять далеко, а не при жінці і лякають ще більше, відволікають від процесу самих пологів
На жаль, наших медиків не вчать медичній етиці:( Особливо молодший мед.персонал...Бо можуть не тільки вагітну або жінку, що народжує, лякати, можуть на весь коридор крикнути "забирайте свого старигана додому помирати, нам він тут не потрібен!", після чого, звичайно, старенька людина дуже швидко помирає...

Leila
25.07.2010, 00:56
та етику, то їх медичну вчать, просто люди такі є і все :(

Suzi
25.07.2010, 01:12
Я не знаю хто і коли завів цю моду на домовляння наперед з лікарем. Якась маніпуляція жінками їхнім же страхом перед пологами.
Та не складно побачити - в розповідях багато є згадувань про різних коновалів, які працюють в ПБ. Таке почуєш і починаєш шукати можливість якось себе вберегти. Але ж і не кожна розуміє, що вибирає лише менше з зол.

Зануда
25.07.2010, 01:20
Цитата:Допис від Liliyah Romanova
У мене будуть 2 досвічені акушерки.
Цитата:Допис від levandivka

Я так розумію, що Ліля себе хворою не вважає, але на пологи кличе аж дві досвідчені акушерки. Народжувати буде вдома, але все ж під наглядом. Просто поміняла казенні стіни на домашні. Я думаю, що багато хто б зробив аналогічно, якщо б у нас була така система в службі (п)охорон(у)и здоров"я.
Натомість акушерок в нас готових на дп одиниці, їх аж з Каєва часом треба "виписувати" і біда в тому, що може не встигнути, а...і гроші їй також треба заплатити, бо людина тратить свій час і не тільки. Звісно, суми може і менші ніж у пологових, але платити треба.
Я все це до того, що альтернатива у нас таки мізерна, бо все ж мало хто відважиться народжувати виключно вдвох із чоловіком, без "специально обученых людей" (с), а таких у Львові ще й знайти треба.
Хіба Левандівка в акушера перекваліфікується.:girl_yes:

guculyanka
25.07.2010, 02:45
Я так розумію, що Ліля себе хворою не вважає, але на пологи кличе аж дві досвідчені акушерки. Народжувати буде вдома, але все ж під наглядом. Просто поміняла казенні стіни на домашні.

МОжливо, але не обов*язково. Залежить від акушерок.
Домашні і роддомівські пологи відрізняються ПРИРОДНІСТЮ. Тобто, вдома жінка робить все, що їй заманеться, хоть гарячий секс за 15 хв до виходу дитини; хоть тарілку пельменів з*їсти, хоть співай/танцюй/на голові стій/ в воді сиди/ під деревом... - ведуча жінка, її організм.
В пологовому так не вийде. Скажуть "падає серцебиття - треба слідкувати", от і буде вона лежати, незважаючи на посилення болі і т.д і т.п.
Там вже не буде поводитись, як тіло вимагає, а як лікарі, і ніякої природності не побачить (я вже мовчу про ті стандартні маніпуляції з кожною).

Якщо акушерки будуть собі збоку сидіти і чайок попивати, то є шанс на справжні природні пологи, де ведуча є сама жінка. Чого ми і бажаємо! :girl_yes:

Маруся-мама
25.07.2010, 04:23
Я вам 100% даю - якщо під час пологів будуть прослуховувати ЧСС дитинки, обов"язково скажуть вам, шо частота серцебиття падає, і тут же понєслась: окситоцин, епізіотомія, витискання...

Я напевне трохи не того в Українських пологах, але хіба як слухають серцебиття ви його не чуєте? Кожні мої пологи лікарі слідкували за серцебиттям дитини і мені розказали як самій розрізняти чи воно падає чи ні. Звичайно що воно буде то падати то підніматись, бо під час потуг воно збільшується а тоді знову стає чуть спокійніше. Тобто треба лишень слідкувати аби не було менше як 120 ударів.

---------- Додано в 01:10 ---------- Попередній допис був написаний в 01:09 ----------

Тобто, вдома жінка робить все, що їй заманеться, хоть гарячий секс за 15 хв до виходу дитини

Ну ви тут не перебільшуйте бо якщо води відійшли то вже ніякого сексу не можна.

---------- Додано в 01:17 ---------- Попередній допис був написаний в 01:10 ----------

хоть тарілку пельменів з*їсти, хоть співай/танцюй/на голові стій/ в воді сиди/ під деревом... - ведуча жінка, її організм.

Та в нас також можна домовитись що ти ведуча і робиш як хочеш. Просто кому рідні стіни подобаються а кому спокійніше в лікарні, але наші лікарняні стіни і пологові кімнати дуже одомашнені з телевізором, душовою, туалетом, нормальними стінами, закрита від всіх і в кімнаті тільки ти, чоловік ну і ще той кого собі запросиш. Доречі кімнати просторі з великими вікнами. Якщо води не відійшли то не мусиш лежати, але навіть як відійшли то ніхто тебе до ліжка не прив’язує. Я вставала, відключала всі препарати і ходила то в туалет, то просто довкола кімнати а то сідала на крісло і музику слухали або телевізор дивились. Сама слідкувала за потугами і їх наростанням і серцебиттям малечі.

Так що це все залежить від того як ви себе налаштуєте. Мені вдома було некомфортно бо я не хотіла щоб на це дивився мій маленький син, а потім щей донечка. Але в лікарні в мене було так як я собі хотіла і якщо мені хтось не подобався то я його послала, сказала - ти мене більше не будеш дивитись і вийди з тої кімнати і більше не приходи. Навіть на лікарку свою накричала і на чоловіка аби мене не заставляли робити того що не хочу.

---------- Додано в 01:23 ---------- Попередній допис був написаний в 01:17 ----------

а таких у Львові ще й знайти треба.

Я також не беру порівнювати Львівські можливості і заграманичні. Бо то два різні світи хоча і тут можна нашукати собі випадків коли народжували в лікарні і все було так страшно і жахливо і ніхто жінку не послухав і все таке було страшне і її різали і справа і зліва і по-середині. Є всілако, але такого теплого прийому як в українських пологових будинках тут явно нема. Я переконалась чотири рази. Коли йшла на пологи то знала що буде і як, окрім ускладнень з Анною - це не рахується, це не від лікарів а дякуючи 9/11.

сніжна
25.07.2010, 11:38
Мені весь час прослуховували - жодного разу не сказали
аналогічно. навпаки, заспокоювали, що все гаразд. Навіть тиск мені регулярно міряли, і повідомляли показаники, щоб не кіпішувала

---------- Додано в 07:35 ---------- Попередній допис був написаний в 07:32 ----------

акушерки будуть собі збоку сидіти і чайок попивати, то є шанс на справжні природні пологи
от я думаю, якби моя акушерка тоді попивала чайок, а не укривала одіялом, давала пити, слідкувала за моїми відчуттями,а в завершальний етап по мм утримувала промежину, лиш би не різати, навряд чи у мене б залишилися позитивні спогади про пологи.

---------- Додано в 07:38 ---------- Попередній допис був написаний в 07:35 ----------

говорять далеко, а не при жінці і лякають ще більше
як на мене, мені було спокійніше, коли я знала про все, що зі мною роблять і що відбувається. Якби персонал говорив "в сторонці між собою", яким чином тоді жінка може контролювати протікання своїх пологів? Тоді і виходить- повна довіра персоналу і "робіть зі мною, що вважаєте за потрібне".

levandivka
25.07.2010, 11:39
навпаки, заспокоювали, що все гаразд.
ТАК?
http://www.youtube.com/watch?v=YundzZrgiik

Leila
25.07.2010, 12:11
Сніжна я мала на увазі що треба диференціювати, що можна говорити, а що небажано. Ясно як лікарка каже що може б то поставити крапельницю, може б то атропін вколоти, або епізіотомію зробити, то можна проконтролювати протікання пологів, хоча хто там слухати буде. Я в Лехновської ледве відбилася від атропіну внутрівенно, н ебачила в ньому потреби все й так йшло само собою добре, і ще дуже не люблю внутрішньовенних маніпуляцій, а особливо під час перейм. А як говорять про різні гіпотетичні ускладнення, то нащо то слухати.

Лідочка
25.07.2010, 18:25
Тобто треба лишень слідкувати аби не було менше як 120 ударів.
І я не розумію, як тут можуть лякати, я напр. бачила серцебиття малятка, між переймами 140, під час перейми 70!!! І мене відразу не везли в операційну, лікар довго слідкував, дивився, потім прийшло ще двоє і вони слухали, спостерігали. Аж потім все таки вирішили в операційну, і то вже навіть як перелягла на каталку, то питали: "Лід, може тебе хоч трошечки підтужує?".

natorella
25.07.2010, 18:53
Мені весь час прослуховували - жодного разу не сказали.
а мені не слухали, я сказала шоб не рухали мене, бо я себе не чую)))
ніхто не підходив, лікарка забила (ніхто наперед не платив), акушерка заглянула тоді коли голова вже перла на вулицю, ше й в той час балакала з данковим і він сам їй сказав - гляди, голова лізе))
єдине шо послухала акушерку коли та розказувала як дихати.

а якби дуже мну пильнували - то було би певно зле((

Adelaida
25.07.2010, 22:03
Мені весь час прослуховували - жодного разу не сказали.
І наше серцебиття слухали періодично, судячи з усього все було ОК. Але я знала, на що можу нарватись через оте слухання :girl_devil:, тому що ретельно готувалась до пологів і перечитала купу матеріалу. І у випадку чого, наполягала би на багатократному прослуховуванні, щоб зробили правильні висновки.
Але я чомусь була спокійна і впевнена, що з дитиною все в порядку, на акушерку з тим апаратом не сильно звертала увагу. Тобто я домовилась з лікаркою (також без попередньої оплати), домовилась про природні пологи (наскільки то можливо в ПБ), а вимірювання ЧСС мене не сильно обходило. І вже ніби повинна була грати за домовленими правилами. Дурість, але так воно є. Тобто свідомо йшла на це.
Хоча найбільше, чого я боялась ДО пологів, так це зменшення чи збільшення ЧСС дитини та припинення родової діяльності. Але перед пологами я пропрацювала ці свої комплекси (чи пак страхи), дізналась багато інформації та знала, як собі зарадити.
Так що, якщо знати на що йдеш, то не так вже й страшно.

SoloZiLvova
26.07.2010, 02:21
Ох, розписалися тут домашники, просто не встигаєш за вами:girl_smile: Я вже ніби як не в тему пишу:girl_in_dreams: Словом: була справа на 128 сторінці:
Цитата:
Допис від SoloZiLvova
тут мається на увазі "людяне, доброзичливе, уважне ставлення"?
А які є інші варіанти? В сенсі, що ще може матись на увазі під вирзом пологи з "людським обличчям"?
Цитата:
Допис від SoloZiLvova
Розумієте?
У мене вже троє діток - всі народжені у пологовому. Але якось уникнула відношення до себе "по інструкції" - мабуть тому, що не було потреби. Лише в перших пологах була епізіотомія, але то було виключно через не бажання лікарки напрягатись і підказувати коли тужитись, коли не тужитись, як дихати і коли, щоб прохід дитинки був плавним, що гарантувало би мамі неушкодженість. Два наступних рази мені це довели.
Ну так, саме це і мається на увазі: "людяне, доброзичливе, уважне ставлення" Воно мені не асоціюєтся з епізіотомією і крапельницями, про які ідется у Ваших дописах, що пологи в ПБ з людським обличчям можливі. Тому я і перепитую, чи добре зрозуміла, що справді Ви вважаєте, що до Вас поставилися по людськи коли
в перших пологах була епізіотомія, але то було виключно через не бажання лікарки напрягатись
Якби мені зробили епізіо бо їм так швидше і краще, і я два тижні сісти і чхнути не могла:girl_devil:...І ще 2 місяці целібату :girl_devil:...
і чи справді Ви уникли конвеєра якщо була крапельниця:
Якби не та крапельниця, то взагалі б усе було прекрасно

Маруся-мама
26.07.2010, 03:26
І ще 2 місяці целібату

В нас радять два місяці целібату незважаючи чи вас різали чи ні.

levandivka
26.07.2010, 09:32
Натомість акушерок в нас готових на дп одиниці, їх аж з Каєва часом треба "виписувати" і біда в тому, що може не встигнути
Не стверджую, але маю підозру, що львівська акушерка тому і чкурнула до Києва, бо народ тут воліє віддячити коновалам у "3-зірковому ПБ", а не готуватися і народжувати дома, а пресінг від Системи і регулярні обіцянки посадити дістають до печінок.

Я так розумію, що Ліля себе хворою не вважає, але на пологи кличе аж дві досвідчені акушерки. Народжувати буде вдома, але все ж під наглядом. Просто поміняла казенні стіни на домашні.
Чекайте-чекайте...
От з'явится Ліля - розпише...
І про "аж 2", і про "просто замінила"... :)

Я все це до того, що альтернатива у нас таки мізерна, бо...
Хто хоче - робить, не хоче - знаходить причину. :)

Так що це все залежить від того як ви себе налаштуєте. Мені вдома було некомфортно бо я не хотіла щоб на це дивився мій маленький син, а потім щей донечка. Але в лікарні в мене було так як я собі хотіла і якщо мені хтось не подобався то я його послала, сказала - ти мене більше не будеш дивитись і вийди з тої кімнати і більше не приходи. Навіть на лікарку свою накричала і на чоловіка...
А хто у Вас дома "господар"? (раз в лікарні маєте більше свободи)

не перебільшуйте бо якщо води відійшли то вже ніякого сексу не можна.
Хто сказав?

kvVItKA
26.07.2010, 12:35
писала я довгий пост і випадково закрила.Тепер коротко. Вперше на посиденьках зіткнулась з твердженням "вагітність-хвороба,пологи-операція" (нервує то страшенно), саме тут начиталась страшилок про пологові і лікарів і строго наказувала чоловікові,щоб під час пологів не залишав мене ні на секунду і контролював все,що відбуватиметься(бо як ,знову ж таки начиталась, жінки стають неконтрольовані і т.д., я ж розуміла все,що відбувалось)
Домашні і роддомівські пологи відрізняються ПРИРОДНІСТЮ. Тобто, вдома жінка робить все, що їй заманеться, хоть гарячий секс за 15 хв до виходу дитини; хоть тарілку пельменів з*їсти, хоть співай/танцюй/на голові стій/ в воді сиди/ під деревом... - ведуча жінка, її організм.
чи то мені так пощастило, але я мала природні пологи в пологовому:) Нас завели в сімейний родзал (чоловік потім жартував,що 4 дні був на курорті, прибирають,їсти носять,відіспався), ми дивились мультики Том і Джері,танцювали,розмовляли,сміялись,пригали на мячику і т.д. ніхто наших рухів не обмежував, навпаки лікар заходила і пропонувала пробувати різні пози для перейм, наголошувала,що то природній процес і що я народжуватиму в тій позі в якій почуватиму себе найзручніше-так і сталось:) я вже писала, що мали ми з собою "путівник пологів" і відбувалось в нас все "як книжка пише":) я зовсім не почувалась хворою і стіни пологового лікарняними мені не здавались.
Натомість з сусіднього родзалу потім чула як дико візжить породілля , а на неї кричить лікарь, але може не тому, що лікарь "мясник-патрошитель", а тому,що жінка не хотіла знати,що з нею відбуватиметься?простіше потім звинувачувати когось. Маю приклад знайомої :"а нащо мені ті курси?а нащо мені то читати? що моя бабця читала,чи мама? всі народжують і я народжу" так то воно так,але кожен народжує по-різному і не треба всіх, що лікарів, що породіль під одну лінійку міряти. в кожного є свій розум

Sera
26.07.2010, 14:15
А нашо ви себе завчасно програмуєте на якісь порушення? Менше знаєш-спокійніше спиш! Я вам 100% даю - якщо під час пологів будуть прослуховувати ЧСС дитинки, обов"язково скажуть вам, шо частота серцебиття падає, і тут же понєслась: окситоцин, епізіотомія, витискання...
Думайте позитивно - і буде вам щастя!
Та я якраз і не програмую:girl_smile:.Я настроєна дуже позитивно на природні пологи.Просто хочу дати якнайбільше інформації чоловіку,щоб він на пологах часом не повівся на їх уламування:girl_devil:,щоб не прийшлося ще сил на нього тратити:girl_smile:(у нас плануються спільні пологи).

levandivka
26.07.2010, 14:40
хочу дати якнайбільше інформації чоловіку,щоб він на пологах часом не повівся
"В дзьобика вкладаєте"? :)

Sera
26.07.2010, 14:46
"В дзьобика вкладаєте"?
А шо делать:girl_smile:?
Допомагаю,бо сам не встигає все осилити.Занадто пізно почали цікавитися мабуть:girl_sad:.
P.S.:дякую за інформацію:girl_smile:.

Маруся-мама
26.07.2010, 15:59
Хто сказав?

Всюди де я цікавилась пише, що як води відійшли краще вже цим не займатись.

---------- Додано в 12:59 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

А хто у Вас дома "господар"?

В мене багато господарів. Мені було комфортніше і спокійніше в лікарні.

Liliyah Romanova
26.07.2010, 16:22
От читаю ці регулярні дебати і тільки дивуюся!!! Нікому ж свого розуму не вкладеш, тоді для чого це? Моралі, виправдовування...
Ти про що? Про те, що як хтось хоче бути дурний, то най собі буде?
Як на мене, допомогти людям подумати або принаймні мати свідомість того, що діється, варто. Тим більше на форумі це легко зробити, бо прямо нікому не нав*яжешся.
Хто має серце й розум, той почує, хто свідомо глухий і сліпий, тому й так добре.
Бути просто байдужою - не вмію. Не вмію бути черствою, і не проси...
В нас на таких дивляться як на хворих
Ну та бо в нас досі працює радянський стадний інстинкт. Партія сказала "надо", комсомол отвєтіл "єсть".
Ще й тішаться, що так живуть, без власної голови. І ще й рота затикають, бо їм дискомфортно стає від того, що поруч хтось живе власним розумом, а не стадним. :unknown:

Хоча... може, то все львівська провінційність?В мене багато господарів. Мені було комфортніше і спокійніше в лікарні.
Ну та, коли в хаті колгосп, краще там не народжувати, бо тільки будуть нервувати й ніц доброго з того не вийде. Хоча... в лікарні в тебе теж був переляк, так що не так уже й спокійніше.

В моїй ситуації все робила акушерка лікарка фактично оглянула тільки після родів.
Ну, бо лікар і не робить нічого майже, він лише наглядає. Пригадую, мама казала, що саме лікаря доброго шукають, бо треба аби ПІСЛЯ пологів почистив, зашив при потребі. Щодо самого процесу пологів, то там усе акушерка робить, а лікар радше помічник.

Маруся-мама
26.07.2010, 16:47
Хоча... в лікарні в тебе теж був переляк, так що не так уже й спокійніше.

В мене не було переляку лікарні ані лікарів.

Liliyah Romanova
26.07.2010, 16:53
В мене не було переляку лікарні ані лікарів.
Я не про те. Я про те, коли стопорить. Стопорить від страху перед болем. А справжній страх перед болем з*являється після досвіду перших пологів.

Liliyah Romanova
26.07.2010, 16:55
Я так розумію, що Ліля себе хворою не вважає, але на пологи кличе аж дві досвідчені акушерки. Народжувати буде вдома, але все ж під наглядом. Просто поміняла казенні стіни на домашні. Я думаю, що багато хто б зробив аналогічно, якщо б у нас була така система в службі (п)охорон(у)и здоров"я.
Я не кличу. В них така система. Одна наглядає за дитинкою, інша за мною.
А поміняла не лише казенні стіни на домашні, але й правила також. Лікар за мною не буде ходити по палаті чи лікарні, він не буде слухати, що мені зручно, він скаже мені підстосовуватися до нього, а от акушерки будуть дослухатися до моїх потреб і бажань. І власне це мені найбільше потрібно, а не щоби мені постійно поправляли ноги на підставках, бо їм так краще видно, а те, що мене це дратує й розпорошує - це байдуже, бо в них завжди є запасні варіянти виходу. :bad:
Я писала в темі про домашні, що знайома народила вдома усіх 6-ох дітей. При тому, принаймні двоє діток мали покази на кесарське, а вона таки народила сама й не в лікарні.
Так що не треба все так спрощувати. ;)
Натомість акушерок в нас готових на дп одиниці, їх аж з Каєва часом треба "виписувати" і біда в тому, що може не встигнути, а...і гроші їй також треба заплатити, бо людина тратить свій час і не тільки. Звісно, суми може і менші ніж у пологових, але платити треба.
Що цікаво. Кошти приблизно однакові, що в Канаді, що в Нідерландах, що в Україні. Одна різниця для українських, що їх можуть переслідувати, при тому тут навіть не системи вина й лікарів у пологових, а самих перестрашених породіль, яких на форумі можна начитатися по самі вушка. Істеричні крики сприяють, як ніщо. Ну, і коли маса перестрашена, то ясно, що це використають на свою користь ті, хто це може використати.
Домашні ж не для всіх, це лише можливість вибору: природні, де жінка контролює процес, чи лікарняні, де процес контролюють машини й лікар. А, ні, в Канаді є ще третій варіянт: лікарняні з акушеркою, де лікар приходить лише в крайньому випадку, а жінка народжує, як їй зручно, й ні до чого її не підключають.
Я все це до того, що альтернатива у нас таки мізерна, бо все ж мало хто відважиться народжувати виключно вдвох із чоловіком, без "специально обученых людей" (с), а таких у Львові ще й знайти треба.
Альтернативу треба вибивати. Тут аж ніяк не самі медики таке запропонували. Просто жінки почали все частіше вдома народжувати й МОЗ вирішив піти їм назустріч. І починалося все з того, що акушерки були просто при пологових, а вже згодом вони почали власні клініки.
Крім того, ніякої самодіяльності надмірної. Якщо є протипоказання для домашніх, то жінці ніхто не дасть народжувати вдома. Зате акушерка є гарантією, що в лікарні не втулять нічого небажаного.

Маруся-мама
26.07.2010, 17:09
Я про те, коли стопорить.

А це не тому що у мене не було інформації про пологи чи що відбувається. Ми ходили разом на науки про пологи, дивились фільм про те як народжують (признаюсь було гидко перший раз бачити як виходить головка), ми спеціально вибирали госпіталь який є проти епізіотомій і всіма руками за природній процес, все це було але коли прийшов сам час народжувати то перший раз я народила малого спокійно сама, без ніяких ступорів чи переляків. Кожні наступні були важчі за попередні, тому після того як я пережила старшенні ускладнення з Анною коли пішла народжувати Юліану болі були такі що я не знала куди ховатись і нічого не помагало, так як помагало при перших пологах і коли затихла родова діяльність а лікарка каже, треба помогти дитині звичайно у мене був переляк, у кожної б був при таких словах. Але коли вона мені пояснила що вона має на увазі я заспокоїлась і народила нормально. Після пологових ускладнень чи проблем у мене не було ні після одних пологів, окрім Анни, дві години, ба навіть не дві а з Данилом то зразу, після того як народилась дитинка я вже собі сама сиділа, їла, ходила. Одним словом робила те що в українських ПБ не дозволяють, бо моя тета дуже дивувалась що після пологів мама не лежить пляцком на ліжку два тижні а потім ще місяць сісти не може від розривів чи порізів, а просто насолоджується дитятком і життям.
Плюс, я ніколи не знала що то таке бути закритим в лікарні, без права доступу до тіла рідних чи близьких. Зі мною цілий час міг бути хто хоче і скільки хоче, і чоловік спав коло мене ніч після того як я народила вже не кажучи про те що він був зі мною цілий час. Тому я не маю страху перед лікарняними стінами під час пологів і добу після того, бо в нас довше не тримають.

Інша справа що мені було зле сидіти в лікарні коли мене поклали з Андріаною (4-та вагітність) на підтримку на 4-ри дні. Он тоді я справді шукала можливості аби втекти любими способами а мене не пускали бо переживали за життя дитинки, бо могли початись передчасні пологи і тоді ми б її втратили. Тоді я не любила лежати в лікарні, бо тоді он щойно мене і лякала та невідомість - а скільки ще, а коли, а чому.

Liliyah Romanova
26.07.2010, 17:13
А це не тому що у мене не було інформації про пологи чи що відбувається.
Та я знаю. Я сама такий "стопор" пережила. Тільки в мене це дійшло до взагалі небажання мати ще одну дитину. Лише потім дійшло, що я боялася не природнього пологового болю, а чогось зовсім іншого, але то таке.
Про час у лікарні після пологів краще не згадувати. :xaxa: Нещодавно довідалася, що тут теж таке було, що обов*язкові 3-5 днів у лікарні. Років 15 тому це відмінили. На щастя для породіль.

Маруся-мама
26.07.2010, 17:31
що обов*язкові 3-5 днів

Он цього я не розумію, а що ж робити 5 днів в лікарні? Сидіти і дивитись на голі стіни? Ну добре, подивились що дитина в порядку, жива, здорова, мама більш менш дихає - гиба додому. Ні будуть тримати і гроші тягнути як не з мами (в Україні) то з іншуренсу ( в заграманицях)

Liliyah Romanova
26.07.2010, 17:36
Якщо акушерки будуть собі збоку сидіти і чайок попивати, то є шанс на справжні природні пологи, де ведуча є сама жінка. Чого ми і бажаємо!
А я думаю, чому обов*язковим пунктом у списку для домашніх пологів є "перекуска для акушерок". :rofl:
Якщо серйозно, то вони втручаються мінімально, просто слухають породіллю й спостерігають за процесом: розмовляють, заспокоюють, масують тощо. Коротше, роблять усе, аби жінка була спокійна, не боялася й слухала себе та дитинку. І без дурних питань, як то до мене в часі переймів було, коли з Дарком народжувала. І на крісло в найбільш відповідальний момент не попруть.
Властиво, найбільше роботи для них саме тоді, коли вже дитятко народжується й після того. Отоді вони дуже пильнують.
а що ж робити 5 днів в лікарні?
Ну, дехто вважає то відпочинком.
Для мене то була мука й каторга. Тим більше, що рідних до мене впустили тільки в неділю й то "по блату" і лише на годину. А потому - вовком вий, усім байдуже. Як я тоді плакала й просила, аби додому забрали... Навряд чи такі емоції були дуже помічними й позитивними. Тільки кого ж то хвилювало.
Натомість з сусіднього родзалу потім чула як дико візжить породілля , а на неї кричить лікарь, але може не тому, що лікарь "мясник-патрошитель", а тому,що жінка не хотіла знати,що з нею відбуватиметься?простіше потім звинувачувати когось.
Та про що й мова власне.
Як прочитаєш, що "лікар був чудовий, всім рекомендую, правда, витискав дитину ліктем і стимулював", то за голову берешся.
Обурення щодо того, що люди говорять про те, як може бути і як би мало бути дивує ще більше, бо дивно зрозуміти мотивацію "я дурна була, то й ви дурні будьте". Така українська ментальність чи що? Мені було зле, то й ти мучся, бо мене жаба з*їсть, якби тобі раптом було краще.
в кожного є свій розум
Або його відсутність.

tslezinska
27.07.2010, 00:33
Єдине, що було смішно
Мда...було б може смішно, якби не було так сумно:
Десь о 6.00 води відійшли повністю, я залишилась оформляти документи, а чоловік поїхав по лікарку
Уколи мене не брали, тому я чула кожен шов, який мені накладав мій лікар.
Продовження блокбастеру "5* сервіс львівських ПБ":suicide:

Женічка
27.07.2010, 08:58
що ж робити 5 днів в лікарні?
ми провели там і Святу Вечерю, і Різдво.... суцільний жах був, і почуваєшся,і на душі, м"яко кажучи зле, в мене в роддомі була суцільна депресія і відчуття безвиході.

SoloZiLvova
27.07.2010, 19:19
чи то мені так пощастило, але я мала природні пологи в пологовому Нас завели в сімейний родзал (чоловік потім жартував,що 4 дні був на курорті, прибирають,їсти носять,відіспався), ми дивились мультики Том і Джері,танцювали,розмовляли,сміялись,пригали на мячику і т.д. ніхто наших рухів не обмежував, навпаки лікар заходила і пропонувала пробувати різні пози для перейм, наголошувала,що то природній процес і що я народжуватиму в тій позі в якій почуватиму себе найзручніше-так і сталось
kvVItKA, дуже мені сподобався Ваш допис!!! :girl_tender: В мені знову зажервіла слабка надія, що винятки в ПБ бувають! Але напишіть, буть-ласка, як там з плацентою-пуповиною було. А в якій Ви позі, все-таки народили (не сильні перейми передихували, а власне народили)? Я щось не можу у відповідних гілках знайти Вашої історії пологів та імені лікаря :girl_sad:

Mamusya
29.07.2010, 00:00
1. Верхівська С.М.;
2. ПБ на Мечнікова, 2009 рік;
3. позитивні (єдине що мене дратувало - це її забобонність. Мені строго-настрого заборонили зав"язувати волосся, щоб не затягнулись пологи і мені було страшенно незручно з розпущеним волоссям, яке мені постійно заважало і дратувало. Ну і ще кілька схожих забобонних моментів було.). Прочитала гілку "не раджу лікаря з ПБ" і бачу, що мій сценарій пологів був аналогічний (стимуляція, видавлювання, розріз) і вже сама сумніваюсь, чи то справді так було потрібно, чи то в неї так стандартно?!
4. недоречний пункт на мою думку - ми самі створюємо ажіотаж з оплатою. Верхівська навіть не натякнула за гроші і якби я сама не ініціювала подяки, то так би й пішла додому. Дівчата, не важливо хто скільки платив і чи платив взагалі. Якщо хочете віддячити лікареві - вирішуйте самі як і скільки. Мені не зрозумілі ті питання, бо якби вам сказав хтось, що заплатив 20 000$ то що - ви стільки ж платили б?? Звісно трапляються лікарі-нахаби, які самі називають суми, ще й чималі. Оце мабуть слід з"ясовувати - чи лікар "вимагає" гроші.
5. так
От ,чесно кажучи , не знала , що Верхівська така забобонна . Але бачу , що її витискання - то стандартна процедура. І ще якби вона була жіночка мініатюрна . А то ж тьотка така, що не кожен хлоп так зможе натиснути на вагітну жінку.
На рахунок того, що не говорить ціну - то її плюс. І ще одне - її важко виловити в роддомі , коли ти вже народила.

kvVItKA
29.07.2010, 02:18
А в якій Ви позі, все-таки народили (не сильні перейми передихували, а власне народили)? Я щось не можу у відповідних гілках знайти Вашої історії пологів та імені лікаря
іторія пологів була у відповідній гілці, але тоді заглючив форум і вона зникла. завтра як знайду на компі то закину (писала її в пологову на ноуті чоловіка).

сніжна
29.07.2010, 11:51
що її витискання - то стандартна процедура
так , процедура ведення нею звичайних пологів- стандартна.
що не говорить ціну - то її плюс. І ще одне - її важко виловити в роддомі , коли ти вже народила
а щодо цього, тут є двояке відношення:
- у патології лежали дві дівчинки, які мали мати у неї плановий КР ( а С.М. вважається хорошим спец. по КР). Обидвоє ціну знали і вона була однакова для обидвох. Плюсом було те, що в патології С,М, дуже гарно з ними поводилася, заходила, була уважною .Як опісля - не знаю.
- коли моя братова, лежачи у патології звернулася уночі до С.М. як до чергового лікаря з переймами, вона була дуже невдоволена, що її потурбували. Грубо оглянувши і констатувавши факт відкриття 4 пальці, думала, чи не відправити її далі "досипати". І лише той факт, що ще у однієї дівчинки з патології,яка мала народжувати у тієї ж лікарки, що і братова, відійшли води, змусило С.М. все-таки викликати їх лікарку і констатувати, що дівчата таки у пологах.
- минулоріч зі С.М. домовлялася народжувати мамина знайома. Оскільки виявилося, що вона не зовсім матеріально забезпечена ( працює звичайною прибиральницею, чоловік покинув),коли дівчина приїхала з переймами в пологовий, С.М.прийняла її, оформила, поставила крапельницю і... поїхала додому. І лише після скандалу родичів тієї дівчинки сказала, щоб хтось з родичів під їхав до дівчини у пологовий, а вона зараз приїде. На заключний етап пологів таки приїхала.

dasha
29.07.2010, 12:32
А я хоч і родила без всяких штучок і все було добре, проте боялась ПБ як чорта:girl_cray:Всю вагітність десь ганяла і була впевнена що все добре. А перед родами якось інтуїтивно почала боятись тої лікарні. Як вийшла з мацьопим звідти аж перехрестилась. :scare: І не дивно зі мною лежали мамаші, що мали такі проблеми... Тут певно як руска рулєтка - певезе не повезе. А їхні вітальні кімнати та виході то взагалі:cesored:Ми там їх чуть не послали і не далися на провокацію:girl_devil:

Лідочка
29.07.2010, 12:52
Допис від Juliasia
1. Верхівська С.М.;
2. ПБ на Мечнікова, 2009 рік;
3. позитивні (єдине що мене дратувало - це її забобонність. Мені строго-настрого заборонили зав"язувати волосся, щоб не затягнулись пологи і мені було страшенно незручно з розпущеним волоссям, яке мені постійно заважало і дратувало. Ну і ще кілька схожих забобонних моментів було.). Прочитала гілку "не раджу лікаря з ПБ" і бачу, що мій сценарій пологів був аналогічний (стимуляція, видавлювання, розріз) і вже сама сумніваюсь, чи то справді так було потрібно, чи то в неї так стандартно?!
4. недоречний пункт на мою думку - ми самі створюємо ажіотаж з оплатою. Верхівська навіть не натякнула за гроші і якби я сама не ініціювала подяки, то так би й пішла додому. Дівчата, не важливо хто скільки платив і чи платив взагалі. Якщо хочете віддячити лікареві - вирішуйте самі як і скільки. Мені не зрозумілі ті питання, бо якби вам сказав хтось, що заплатив 20 000$ то що - ви стільки ж платили б?? Звісно трапляються лікарі-нахаби, які самі називають суми, ще й чималі. Оце мабуть слід з"ясовувати - чи лікар "вимагає" гроші.
5. так
І після всього, ви пишете, "так"??????????????????? Juliasia, невже ви би ще раз хотіли пройтися по тому сценарію???????

Mamusya
29.07.2010, 15:32
І після всього, ви пишете, "так"??????????????????? Juliasia, невже ви би ще раз хотіли пройтися по тому сценарію??????? Я не хочу повторення такого , тому шукаю іншого лікаря.

Лідочка
29.07.2010, 18:04
Я не хочу повторення такого , тому шукаю іншого лікаря.
Я зрозуміла, я власне зверталася до Juliasia

Ester
30.07.2010, 12:26
у мене про другі пологи нема негативних спогадів.деколи згадую як я орала то трохи стидно,але недивлячись на проблеми зі здоровям і ті 2 тижні які я провела в патології до родів-самі роди пройшли швидко,без проблем,без ускладнень,з родзалу я сама прийшла в свою палату і лягла спатки з донькою...народжувала в медінституті , не все так супер як хотілось би ,але я була задоволена ! на третю добу вже була дома з дитиною ! Дуже вдячна персоналу,хоч і химери є у всіх але я їм вдячна за допомогу ! перші пологи були жахливі і тому я недумала що другі можуть так легко пройти !

сніжна
30.07.2010, 15:06
Буряк Ю.Т.
3. Пологи пройшли нормально, але не доглядів після, через 10 днів попала на Батальну
це називається- випадок. Я спочатку планувала народжувати у нього, оскільки його радили як хорошого спеціаліста одна з неонатологів в Меді. Але в день, коли мала йти знайомится- він терміново поїхав у відрядження, а я так же терміново... загриміла на підтримку, але в ін. пологовий (за що потім була дуже вдячна долі). А от у нього таки народжувала моя знайома. Пологи пройшли нормально, були задоволені ним Але після пологів у неї також виникли ускладнення.

Suzi
30.07.2010, 15:22
Пологи пройшли нормально, були задоволені ним Але після пологів у неї також виникли ускладнення.
То може напишете які?

сніжна
30.07.2010, 15:32
може напишете як
ускладення виникли з дитинкою: під час витискання лікарем та одночасного витягування акушеркою у дитинки були пошкоджені нервові закінчення в районі плеча-ключиці. Внаслідок цього, моторика однієї руки була порушена.ЇЇ довелося довго відновлювати спеціальними процедурами

Suzi
30.07.2010, 16:23
Пологи пройшли нормально, були задоволені ним Але після пологів у неї також виникли ускладнення.

під час витискання лікарем та одночасного витягування акушеркою у дитинки були пошкоджені нервові закінчення в районі плеча-ключиці. Внаслідок цього, моторика однієї руки була порушена.

Цікаво, чи колись настане час, що жінки стануть оцінювати ситуацію реально, а не дякувати, що вдалось втекти живими...

Маруся-мама
30.07.2010, 16:34
вдалось втекти живими...
ну так, але що найжахливіше що тим лікарям як з гуся вода - ніякої відповідальності. Зламали дитині ключицю при родах - подумаєш, буває! І все - йдіть додому самі собі щось робіть, хочете нормальної дитини ідіть до хірурга, масажиста або до бабки якої, нам то що.

Suzi
30.07.2010, 16:47
ну так, але що найжахливіше що тим лікарям як з гуся вода - ніякої відповідальності. Зламали дитині ключицю при родах - подумаєш, буває! І все - йдіть додому самі собі щось робіть, хочете нормальної дитини ідіть до хірурга, масажиста або до бабки якої, нам то що.
Думаю, що то пов"язано - поки мама в ейфорії після пологів дякує за порятунок, їх виписують в задовільному стані. Проблеми вже виявляються після виписки.

Маруся-мама
30.07.2010, 17:07
поки мама в ейфорії
що її накінець відпускають додому після чудових пережитих пологів. Мдям. Неправильно це. Неправильно онте - дякую вам, що мене хоч не зарізали.

viktoria
30.07.2010, 17:08
К сожалению, проблемы появляются не только после выписки, но наша мед. система все равно неуязвима. Одна знакомая, родила ребенка, все в порядке, но пока его несли взвешивать или еще что-то там делать, его уронили на глазах у матери, ребенок не выжил. И никто не виноват, никого не уволили.

Маруся-мама
30.07.2010, 17:11
И никто не виноват, никого не уволили.

Мало того що не звільнили, ба навіть і не посадили. А вбивство ж на очах мами відбулось.

veronka
30.07.2010, 18:05
ппц!!!!!!!! слів нема

Lvivna
31.07.2010, 12:36
Хочу запитатись у компетентних тут людей про пологи. Якщо відходять води вдома, то через скільки годин треба бігти в роддом, якщо немає схваток? Напротязі якого часу є нормою, коли вони з"являються, і напротязі якого часу дитина може перебувати у безводному періоді? Ще хвилює питання, якщо схватки регулярні з проміжком у 3-4 хвилини, а шийка повністю не відкрилась, чи обов"язково, щоб лікар вже ставив крапельницю зі стимулюванням, чи можна ще самій чекати, поки вона відкриється, і не піддаватись на їхні маніпулювання?

irushka
31.07.2010, 12:53
можна ще самій чекати, поки вона відкриється, і не піддаватись на їхні маніпулювання?
Щоб не піддаватись на маніпулювання, вам однозначно треба мати більше інформації про стимуляцію і ін. втручання під час пологів, бо, повірте, в іншому випадку лікар зробить все, що він собі запланував, а вам скажуть що так треба. Якщо ви вагаєтесь - читайте, навіть тут є тема про окситоцин. та і взагалі в неті чимало інформації.

сніжна
31.07.2010, 13:09
Напротязі якого часу є нормою, коли вони з"являються, і напротязі якого часу дитина може перебувати у безводному періоді
деякі спеціалісти допускають до 24 годин. Але у наших пологових більше 9-12 годин не вичікують ( хоча на Батальній з моєю знайомою був випадок, коли лікар вирішила вичікувати все-таки 24 години. На жаль, пологи закінчилися трагічно).

якщо схватки регулярні з проміжком у 3-4 хвилини, а шийка повністю не відкрилась, чи обов"язково, щоб лікар вже ставив крапельницю зі стимулюванням,
це не показ для стимулювання. показами для стимулювання є ціла сукупність факторів, яка , на жаль не завжди дотримується.

murawka
31.07.2010, 13:22
Якщо відходять води вдома, то через скільки годин треба бігти в роддом, якщо немає схваток?
Мені лікарка казала, що у такому випадку чекати вдома не можна, а потрібно зразу їхати у роддом, щоб бути під контролем у лікарів.

Lvivna
31.07.2010, 13:47
Якщо ви вагаєтесь - читайте,
Дякую! Та я вже так читаю, що з мене всі сміються, але нехай, я собі знаю, а вони хай собі думають... Просто, чим більше взнаєш - тим більше запитань...

irushka
31.07.2010, 22:44
Скажіть, будь ласка, чим в пологових закапують дітям очі відразу після народження і з якою метою це роблять? Наскільки це потрібно?

сніжна
31.07.2010, 22:47
чим в пологових закапують дітям очі відразу після народження і з якою метою це роблять
альбуцидом ( чи його аналогом) з метою профілактики бленореї. А чи потрвбно? Навряд...

Sera
31.07.2010, 23:03
чим в пологових закапують дітям очі відразу після народження
змазують 0,5% еритроміциновою маззю(але то не є обов'язковим)

Adelaida
01.08.2010, 01:20
viktoria, прочитала цю історію та заспокоїтись не можу...
І дійсно, якщо в ПБ, то обовязково з чоловіком, та відеокамерою на додачу...

До речі, а відеозапис рахувався би доказом вини в такому випадку?

levandivka
01.08.2010, 01:25
якщо в ПБ, то обовязково з чоловіком, та відеокамерою на додачу...
На компенсацію розраховуєте?

veronka
01.08.2010, 13:45
скорше, на можливіть покарати винних!

Vitaminka
01.08.2010, 15:05
скорше, на можливіть покарати винних!
компенсацію розраховуєте?
покарання і компенсація не заспокоїть біль мамочки за смерть дитинки...

відеозапис рахувався би доказом вини в такому випадку
так, але там і свідки були (їхні показання теж як доказ)

levandivka
01.08.2010, 16:40
там і свідки були (їхні показання теж як доказ)
Нагадало анекдот:
Іноземець питав у Пєтьки англійською, німецькою, іспанською.
Чапаєв: бачиш, скільки мов знає..?
Пєтька: і шо? воно йому допомогло?

ЗІ: може перенести це обговорення у "Щоб не було страшно"? Най би звикав народ..?

Adelaida
07.08.2010, 01:39
На компенсацію розраховуєте?
Ну Ви шуткуєте... Ніякі гроші не в силі ні повернути дитини, ні "компенсувати" втрату.

Але і не сидіти, склавши руки. А спробувати
покарати винних
бо це також боротьба із тою самою системою. Хоча, скоріше вийде з вітряками... :unknown:

сніжна
07.08.2010, 18:00
Запропонував мені акушерський гель придбати,я дуже задоволена
так цікаво: останнім часом "намалювався" ще один вид бізнесу: "пропозиція" скористатися супер-пупер гелем, який коштує дуже і дуже недешево.

Ная
07.08.2010, 18:20
Якщо відходять води вдома, то через скільки годин треба бігти в роддом, якщо немає схваток?
Мені лікарка казала, що у такому випадку чекати вдома не можна, а потрібно зразу їхати у роддом, щоб бути під контролем у лікарів
Мені лікарка навпаки казала не переживати і спокійно чекати вдома на регулярні перейми,вдома ж воно завжди краще. Для контролю ситуації вона часто мені дзвонила,чи я їй.

LuBimaya
09.08.2010, 01:51
Дівчата, скажіть будь ласка, чи користувався хтось акушерським гелем (діанатал напр.) під час пологів? Які враження і чи варто то взагалі?

levandivka
09.08.2010, 09:24
чи користувався хтось акушерським гелем (діанатал напр.)
Не полінувався почитати написане продавцем Діанаталу. За 150 баксів купувати стерильний "вазелін"? :cowboy:

airy_cat
09.08.2010, 09:38
Мені лікарка навпаки казала не переживати і спокійно чекати вдома на регулярні перейми,вдома ж воно завжди краще. Для контролю ситуації вона часто мені дзвонила,чи я їй.
А мне моя говорила при любых сомнениях звонить ей в любое время суток, а она уже скажет что и как.

сніжна
09.08.2010, 11:08
чи користувався хтось акушерським гелем (діанатал напр.) під час пологів
так от у свіжих відгуках "Раджу..." і є записи, про те, що лікар рекомендував купити, купили і були дуже задоволені. З останніх даних, цей гель активно почали пропонувати у всіх пологових. Як правильно зазаначив Левандівка, "змазку" за шалені гроші. Найцікавіше, що відгуки про те, що з ним народжувати супер найчастіше дають жінки, які мали перші пологи. Тобто про те, що й при звичайних пологах без використання супер гелю природою передбачено весь механізм "змащувальних" матеріалів забувається.Але то таке... Якщо купити гель за 150 у.е., сама думка про те, що він помічний уже помагає. Ефект "плацебо".

Tequilochka
09.08.2010, 12:08
Ціну не називав собі чоловік дав 500$,
Хорошо живем, нічо не скажеш.

levandivka
09.08.2010, 12:11
Хорошо живем
ТАК то ж не з "Жилєтки" цитата...

murawka
09.08.2010, 12:54
так цікаво: останнім часом "намалювався" ще один вид бізнесу: "пропозиція" скористатися супер-пупер гелем, який коштує дуже і дуже недешево.

сніжна
09.08.2010, 14:59
ой гель нащо
Состав:
Один одноразовый шприц из 11 мл акушерского геля, содержит следующие компоненты: пропиленгликоль, карбомер, гидроксиэтилцеллюлозу, воду очищенную
Показание и способ применения акушерского геля Dianata
Dianatal® применяют во время естественных родов для их облегчения как для матери, так и ребенка, а также для защиты промежности. Акушерский гель Dianatal® образует маловязкую биоадгезивную пленку на влагалищном родильном канале, снижая трение между ним и ребенком, которое может приводить к осложнению процесса родов.
Вартість від 1150 до 1400 грн

Лідочка
09.08.2010, 16:37
Дівчата в патології питали в Данкова про той гель, бо дуже вже його хтіли, то він сказав щось типу, не плутати медицину з бізнесом, і що то все єрунда, хіба як не маєте куда гроші подіти:) Отак то...

levandivka
09.08.2010, 17:36
Один одноразовый шприц из 11 мл акушерского геля, содержит следующие компоненты: пропиленгликоль, карбомер, гидроксиэтилцеллюлозу, воду очищенную
Я б казав цитувати іншу частину:
Акушерский гель Dianatal® не содержит никаких фармацевтически активных веществ.

питали в Данкова про той гель, бо дуже вже його хтіли
Ги....
На кесарі не змащують?

Лідочка
09.08.2010, 18:10
На кесарі не змащують?
Не зрозуміла, а до чого тут КР?

levandivka
09.08.2010, 18:45
до чого тут КР
А то не його Кесарем Кесаревичем звуть, помилився?

Лідочка
09.08.2010, 19:41
А то не його Кесарем Кесаревичем звуть, помилився?
Перший раз таке чую. І наскільки я надивилася за 3 тижні в патології, то можу сказати, що КР він робить в крайньому випадку. Жіночка зі мною лежала, дитинка мала лобове передлежання, всі сказали тільки КР, він КР їй не робив, а при переймах сам "вручну" ставив голівку в правильне положення, і все обійшлося без КР, хоча за той час поки вона народжувала, заходили "добрі" лікарі не Кесарі Кесаревичі і казали, "та що ти мучишся, кесари її". Ще одна після КР була, хотіла народжувати сама всі відмовилися - тільки він погодився приймати природні пологи в неї. Тому, з мого досвіду можу сказати, що ваші звинувачення не виправдані.

сніжна
09.08.2010, 20:20
то не його Кесарем Кесаревичем звуть, помилився
помилилися. То проф. Маркіна так кличуть. Бо природніх він і не приймає.

Лідочка
09.08.2010, 20:24
То проф. Маркіна так кличуть. Бо природніх він і не приймає.
О, то може бути. Бо при обході, коли Данков сказав, що чекає на природні пологи в тої жінки(бо професор питав чого ще не кесарили), таким тоном спитав "то ви хочете природніх", Данков "та ні, то жінка хоче:)".

levandivka
09.08.2010, 20:34
То проф. Маркіна так кличуть.
Але ж підколоти можна..? :)

veronka
09.08.2010, 23:01
ппц, то ж треба ж так перелякатися і настроїтися меганегативно, щоб на таке вестися, таке відчуття, що деякі сучасні жіночки думають, що жіноче тіло аж ніяк не пристосоване до пологів і не в тому його природне призначення! Ото конче треба тому бідолашному тілу всіляко допомагати штучними додатками!!!!

Leila
10.08.2010, 11:28
лікарка в жіночій консультації з першого візиту налаштовувала на те що вагітність і пологи це все природньо, якщо до нас жінки ходили вагітні і народжували, то все має бути добре. це порвторювала протягом всіх 9 місяців. А страх має велике значення і якщо внушати собі негативні думки, то все так і буде

irushka
10.08.2010, 14:27
Читала протокол МОЗу про нормальні пологи і там вказано, що третій період (народження плаценти) є двох типів: очікувальний (такий як і має бути, коли плацента сама відділяється протягом 1,5-2 год.) і є активний (коли лікар сам починає смикати за пуповину і вручну відділяти плаценту). Так от щоб вести активний третій період лікар має мати письмову згоду роділлі з підписом. Цікаво чи комусь в пологовому чекали на природній вихід плаценти і чи хтось підписував щось для згоди на активне втручання лікаря? Бо мені точно не чекали і нічого не питали...

Mamusya
10.08.2010, 14:58
Так от щоб вести активний третій період лікар має мати письмову згоду роділлі з підписом. Цікаво чи комусь в пологовому чекали на природній вихід плаценти і чи хтось підписував щось для згоди на активне втручання лікаря? Бо мені точно не чекали і нічого не питали...
Мені здається, що таку бумажку потім дають підписувати - мол, всі дії лікарів були зі мною узгоджені , і бла-бла-бла..... Принаймі я таке підписувала потім.

Suzi
10.08.2010, 15:11
підписував щось для згоди на активне втручання
Ага, дозвіл на активне ведення пологів. Лікар певно не чекав, що я на переймах то буду перечитувати......

Sera
10.08.2010, 15:19
Цікаво чи комусь в пологовому чекали на природній вихід плаценти і чи хтось підписував щось для згоди на активне втручання лікаря? Бо мені точно не чекали і нічого не питали...
Може то тільки недавно запровадили згоду на активну третю фазу?Той протокол,що я читаю,від 03.11.2008 року.
Але це питання треба з лікарем наперед обговорити(більшість не хоче чекати :girl_devil:).І протокол їм в цьому допомагає-якщо за 30 хв немає ознак відділення плаценти або є кровотеча(а кровотечою можна назвати все,що завгодно),то все одно буде активне.

tslezinska
11.08.2010, 00:00
За 150 баксів купувати стерильний "вазелін"?
Та в наших ПБ скоро сніг ескімосам навчаться продавати!

Незнайомка
11.08.2010, 15:20
Цікаво чи комусь в пологовому чекали на природній вихід плаценти і чи хтось підписував щось для згоди на активне втручання лікаря?
я на батальній в 2008 підписувала той папірець (що НЕ погоджуюсь). зробила як на курсах вчили, але самого виходу плаценти не відчула - синочок був на животі, тому була зайнята іншим:).
взагалі прикольно так: перейми йдуть одна за одною, а мені якісь папірці дають (добре, хоч не дали пост фактум). то чоловік вголос мені то зачитав (на слух ще сприймала, а от самій читати якось складно було), я сказала, що обвести і розписалась. логічно, що таке варто узгодити і підписати до початку пологів, коли жінка адекватна, а не тоді, коли вона сконцентрована на процесі народження (або чимось обколота)

Ная
11.08.2010, 23:16
Так от щоб вести активний третій період лікар має мати письмову згоду роділлі з підписом. Цікаво чи комусь в пологовому чекали на природній вихід плаценти і чи хтось підписував щось для згоди на активне втручання лікаря?
Коли я народжувала вдруге,то підпис ставив чоловік.Активне втручання полягало в уколі окситоцину вже після народження дитини. Лікарка пояснила шо то задля попередження можливої кровотечі.
Після перших пологів плацента відходила чуть пізніше,не знаю чи втручалися лікарі в процес але жодної згоди я не підписувала.

Liliyah Romanova
11.08.2010, 23:21
Коли я народжувала вдруге,то підпис ставив чоловік.Активне втручання полягало в уколі окситоцину вже після народження дитини. Лікарка пояснила шо то задля попередження можливої кровотечі.
А у вас був низький гемоглобін? Мені пояснили, що тут таке роблять тільки тоді, коли рівень заліза в крові паде нижче позначки 95.

Ная
11.08.2010, 23:31
А у вас був низький гемоглобін?
Ні,нормальний. Якби мене згоди питали до пологвого,то я би певно не погодилася,а тоді думати-гадати вже не моглося,довірилася лікарці,бо до того вона старалася нічим мені не нашкодити і не втручалася в природній процес. Тепер я таки не впевнена шо то було потрібно....

tslezinska
12.08.2010, 00:17
Мені пояснили, що тут таке роблять тільки тоді, коли рівень заліза в крові паде нижче позначки 95
А як взнати під час родів, який рівень гемоглобіну? Не будуть же прям в процесі брати кров на аналіз...та й аналіз якийсь час займає, нє? Ну і можливість кровотечі скорше зумовлена низьким рівнем тромбоцитів в крові, а не рівнем гемоглобіну...Але, знову ж таки, той аналіз займає троха часу.

Liliyah Romanova
12.08.2010, 00:25
А як взнати під час родів, який рівень гемоглобіну?
Ну, та він якщо паде, то паде.
Беруть аналіз найпізніше, коли можливо. Схильність є схильність, за тим і визначають.
Але можна відмовитися, звичайно. :)

parom77
12.08.2010, 01:42
Хочу розказати, хто не знає, що під час пологів, а точніше під час третьої фази пологів - народження плаценти буває так, що плацента з якихось причин не народжується сама ні через 15 хв, ні через годину.Сама плацента насичується кров"ю, бо сполучена з маткою.Таким чином жінка стікає кров"ю, а ту плаценту віддирають від стінок матки руками, і називається це ручне відділення плаценти.Це і є ускладнення під час пологів, яке може заікінчитись кровотечою.Мені таку процедуру проводили, на щастя, під загальним наркозом - розумна лікарка привела анестезіолога. Та аушерка казала, що то дуже болюча процедура.

Suzi
12.08.2010, 10:48
Хочу розказати, хто не знає, що під час пологів, а точніше під час третьої фази пологів - народження плаценти буває так, що плацента з якихось причин не народжується сама ні через 15 хв, ні через годину.Сама плацента насичується кров"ю, бо сполучена з маткою.
То може варто розібратись з яких саме?;)

сніжна
12.08.2010, 10:56
плацента з якихось причин не народжується сама ні через
є три причини такого стану :
- структурні зміни у матці після перенесених захворювань, оперцій чи абортів;
- пердлежання плаценти чи низьке положення;
-порушення ферментної рівноваги між ворсинками плаценти та слизовою матки
Показів до ручного видалення є 2 :
- відсутність будь-яких ознак відділення плаценти через 30 хвилин після пологів;
- поч.кровотеча у к-сті від 250 мл при відсутності ознак відділення плаценти.

Suzi
12.08.2010, 11:05
Показів до ручного видалення є 2 :
- відсутність будь-яких ознак відділення плаценти через 30 хвилин після пологів;
Лежачи на столі на спині?:)

tslezinska
12.08.2010, 12:34
відсутність будь-яких ознак відділення плаценти через 30 хвилин після пологів
Я б казала, через 1,5-2 години після пологів (якщо лікар зуміє дочекатися, а жінка за цей час не піддасться на всі залякування:))
У мене при 2-х родах (як було при перших, наразі не згадаю) пройшло щонайменше 45хв до відділення плаценти (чоловік казав, що майже година) - то шо, треба було видирати вручну?

parom77
12.08.2010, 13:27
З яких причин не відділилася плацента - не знаю, не було ніяких таких причин, лише лікар потім сказала, що можливо колись був запальний процес.У мене був високий тиск, і крововтрата, мабуть не можна було так довго чекати.Про кровотечу нічого не сказали, тільки чоловік накупив всяких ліків, плазму крові та інші на пристойну суму.

tslezinska
12.08.2010, 13:43
У нас, здається, таке не дуже поширено, але в Росії ручне відділення плаценти і сьогодні залишається загальнопоширеною практикою, причому не в екстрених випадках, а "для профілактики кровотеч". Називається це КТП - контрольна тракція за пуповину, тобто лікар смикає за пуповину, поки плацента не відірветься наживо. Така практика неодноразово призводила, власне, до масивних кровотеч, до вивороту матки (!), а також до різних форм гінекологічних каліцтв (порвані труби і т.п.), вплоть до ампутації матки.
Так шо для такої процедури мають бути ДУУУЖЕ вагомі покази!

parom77
12.08.2010, 15:46
Можливо, тиск під 210 і був основною причиною.Він у мене був і під час першої вагітності і під час другої.Родила два рази в одної і тої самої лікарки, тому вона довго спостерігала за мною ще до родів і перший раз і другий.І чекали ми ту плаценту дуже довго, і масаж робили і " смикали, і тягнули" і нічого не було.Тому і відключили під наркоз, бо довелося "віддирати" руками.Як там вже не було, такі були другі роди.Не було в неї часу, мабуть, боялась кровотечі, а в родзалі я десь 6 годин потім ще лежала.І тиск мені на обох руках міряли і збивали, то аж завідуюча прибігла Верхівська Світлана і за мною весь час спостерігали, чи нема далі кровотечі, щось кололи і капали, а чоловіка з родзалу вигнали, бо народжували разом.Правда, після родів потім було не дуже, але то все швидко минулося.Потім дали підписати згоду, то хіба не підпишеш після такого?Дякую, що все добре закінчилось.

murawka
13.08.2010, 15:53
Питання до тих, хто вже народжував. Свекруха мені каже, що треба у всьому слухати лікарку і медсестру під час пологів(маю на увазі, коли тужитись, коли-ні). Тоді не буде розривів. А як себе поводити:
1. Коли перейми ще не надто інтенсивні і ще знаходишся вдома.
2. Коли відійшли води, ле ще не у ПБ.
3. При самих родіх: коли перейми: то треба тужитись, а коли вони переходить- то розслаблятись? Чи що?
Перепрошую за питання, але дійсно хочу якось той процес максимально без ускладнень провести.
Бачу, що з'явився пунктик: все узагалювати. Але то не дуже по темі:)))

сніжна
13.08.2010, 16:05
Коли перейми ще не надто інтенсивні і ще знаходишся вдома.
робити звичні справи- готувати, читати, прийняти душ...
Коли відійшли води, ле ще не у ПБ.
прийняти душ, спакуватися, подзвонити лікарю
При самих родіх: коли перейми: то треба тужитись, а коли вони переходить- то розслаблятись
при переймах- приймаєте зручне вам положення( якщо дадуть:girl_yes2:). а от у потужному періоді ( він порівняно триває недовго -40 -60 хв) пильно слухаєте акушера і лікаря. Перевірено: при хорошому акушеру і чіткому виконанні вказівок- можна народити без епізоо, розривів і т.п.
А узагалі- пологи це природній процес. Ваш організм вам все сам підкаже

Mamusya
13.08.2010, 16:46
1. Коли перейми ще не надто інтенсивні і ще знаходишся вдома. Спокійно себе поводити (хоча я варила пельмені , ще й сметани мені бракнуло до них , то була зла), розслабитись і як на мене , то я би ще полежала в ванній - мені так ліпше , ніж в душі .
2. Коли відійшли води, ле ще не у ПБ. Таке не знаю, але сніжна написала ))))))) Чесно кажучи , зараз мені страшно іменно за той період коли відходять води - воно раз - і більше не тече, чи тече собі потім якийсь час ?
3. При самих родіх: коли перейми: то треба тужитись, а коли вони переходить- то розслаблятись? Чи що? Так, нам на лекції казали , що в той період , коли матка розкрита на 7 см починає підтужувати. Треба пережити ту годинку чи дві (залежно в кого як відкривається шийка), і постаратись не тужитись, щоб не порватись і не нашкодити дитині . А коли вже йде повне відкриття і тужитись треба , то лікар сам кричить - тужся або какай. Бо відчуття - насправді близькі до того ))))).

murawka
13.08.2010, 16:50
Чесно кажучи , зараз мені страшно іменно за той період коли відходять води - воно раз - і більше не тече, чи тече собі потім якийсь час ?
А у мене дурацький страх, що вони відійдуть вночі, а я то просплю і малеча там без води буде

Mamusya
13.08.2010, 17:04
А у мене дурацький страх, що вони відійдуть вночі, а я то просплю і малеча там без води буде:girl_impossible: То буде мокро , і я сумніваюсь , що через міцний сон Ви не відчуєте того. Як не ви , то чоловік точно.:girl_yes:

airy_cat
13.08.2010, 17:48
то лікар сам кричить - тужся або какай.
Меня вот это последнее страшно раздражало и муж их в итоге заткнул - сразу стало спокойно и хорошо.
А у мене дурацький страх, що вони відійдуть вночі, а я то просплю і малеча там без води буде
Я проснулась от того, что у меня ночью воды начали отходить. Такое не проспишь :)

LuBimaya
13.08.2010, 18:27
Я проснулась от того, что у меня ночью воды начали отходить. Такое не проспишь
це точно! чоловік точно помітить, що в калюжі лежить... :mocking:

Маруся-мама
13.08.2010, 18:52
воно раз - і більше не тече

Не можу сказати як буде у вас, але у мене було так - хлюп і ціле ліжко мокре а відчуття якби обпісялась. :girl_blush2: Після того більше нічого не підтікало. Почались потуги спочатку що 20 хвилин, потім що-5.

---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:50 ----------

Як не ви , то чоловік точно.

а в вас певно ліжка дуже маленькі, бо я відчула а муж спокійно собі спав і якбим його не збудила то б і надалі спав. :girl_smile:

Mamusya
13.08.2010, 19:38
а в вас певно ліжка дуже маленькі, бо я відчула а муж спокійно собі спав і якбим його не збудила то б і надалі спав. та ні , вроді би троє людей поміщаються дорослих спати на спині :girl_wink:
Меня вот это последнее страшно раздражало и муж их в итоге заткнул - сразу стало спокойно и хорошо. Мені такого не говорили , але я чула , коли була в передродовій , як доктор з тілобудовою а-ля "шафа-купе" кричав то в родзалі до породіллі . Потім вона казала , що саме то слово їй допомогло ;) Правда чи то від страху (я як глянула на того доктора , то мені зробилось зле - такий як би витискав , то точно би поламав мене) , чи від схожості процесів вона не казала......

Tequilochka
16.08.2010, 16:13
(перед тим я вже переодягнулась у „фірмову”лікарняну х/б ночнушку).
А то в лікарняній народжують, чи в тій що з дому привезла, і на той момент була вдягнута?

Lingerie
16.08.2010, 16:20
мабуть,в лікарняній,через то,що вона потім вся в крові...

Liliyah Romanova
16.08.2010, 17:38
А то в лікарняній народжують, чи в тій що з дому привезла, і на той момент була вдягнута?
Я народжувала в чоловіковій футболці. Так мені захотілося. )))
Якісь страшилки? Ні краплі крові на мені чи на футболці після пологів не було.

Borodinka
16.08.2010, 17:47
Ні краплі крові на мені чи на футболці після пологів не було
А мені Катрусю відразу "хлюпнули" на живіт, який був у нічнушці, тому чистою вона вже більше не була!!!

Un.Known
16.08.2010, 17:49
Якісь страшилки?

Страшилки-страшилки. Вчора ми з малою якийсь фільм дивились (вона дивилась, я одне око час від часу відривала від книжки). Так у фільмі родило дівча, в характерній для ПБ позиції - на спині, і вся у крові від голови до п'ят.

Спочатку хотіла написати, що консультанти на пологи або уваги не звертають, або не знають, що природа їхня така, що жінка на спині просто не залишиться, якщо її у рухах не обмежувати Але потім мені дійшло, що у таких фільмах родити навприсядки - то не так драматично і живописно.

А молодь потім позбутись не може стереотипів...

Orman
16.08.2010, 18:08
у таких фільмах родити навприсядки - то не так драматично і живописно.

ггггг, дивилася док.фільм де жінка народжувала спершись грудною клткою на ліжко і колінами в ліжко впиралась, а акушерка вклякнула ззаду на землі і взяла дитинку як вона народилась. Уявила що наші лікарі скажуть як ім треба буде на землі в жінки між ногами сидіти.

kvVItKA
16.08.2010, 18:21
Я народжувала в чоловіковій футболці. Так мені захотілося. )))
Цитата:
Допис від Lingerie
Якісь страшилки? Ні краплі крові на мені чи на футболці після пологів не було.
а я народжувала в своїй нічній сорочці ( купила спец на пологи, простенька така, з гарним вирізом для годування на гудзичках і довжина трохи вище коліна), жодної краплі крові на ній не було:)

Liliyah Romanova
16.08.2010, 18:26
А мені Катрусю відразу "хлюпнули" на живіт, який був у нічнушці, тому чистою вона вже більше не була!!!
Ясно. Мою дитину викладали мені на груди, до шкіри.
Але мені би якось було все одно, навіть якби забрудилася.
Спочатку хотіла написати, що консультанти на пологи або уваги не звертають, або не знають, що природа їхня така, що жінка на спині просто не залишиться, якщо її у рухах не обмежувати Але потім мені дійшло, що у таких фільмах родити навприсядки - то не так драматично і живописно.
Ми дивилися в неті кілька відео, то якраз пологи були радше навприсядки. Ніякого драматизму й живописності. Малятко на один рушник прийняли, іншим зверху на секунду приклали - і мамі на груди.
Ми якраз вчора 6 штук рушників купили на пологи. )))

Уявила що наші лікарі скажуть як ім треба буде на землі в жінки між ногами сидіти.
То не тільки українські. То в принципі ні один лікар таким бавитися не захоче.
Акушерка - то як мама або сестра. З лікарем не порівняти взагалі. Відношення зовсім інше, зовсім не як до предмету своєї професії.

Tequilochka
16.08.2010, 19:00
Ми якраз вчора 6 штук рушників купили на пологи. )))
А то треба? Нащо?
Я один спакувала для себе, ще один поставлю, великий, для чуда. І все.
дивилася док.фільм де жінка народжувала спершись грудною клткою на ліжко і колінами в ліжко впиралась,
Я як отрвилась і вирвала те все погане, то мене почали нирки боліти, і я так лягла. То мені дуже зле так було, я собі не можу уявити щоб так4 народжувати.

Orman
16.08.2010, 19:06
То мені дуже зле так було, я собі не можу уявити щоб так4 народжувати.

а я десь казала, що всі так мусять народжувати? Це більше була ілюстрація роботи акушерки, яка пристосовувалась до жінки, а не навпаки. А народжувати собі кожен може як хоче.

Liliyah Romanova
16.08.2010, 19:12
А то треба? Нащо?
Так ми ж удома народжувати готуємось, то в нас список (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=764176#post764176) трошки інший. :wink:
народжувати собі кожен може як хоче.
Це про львівські пологові? Щось важко віриться.

Un.Known
16.08.2010, 19:19
Ми дивилися в неті кілька відео, то якраз пологи були радше навприсядки. Ніякого драматизму й живописності.

Так в отому й справа, що наш філм художнім був. Ну як так - родити мовчки? :)
в принципі ні один лікар таким бавитися не захоче.
Зі мною бавились. Мартин дерся на світ з неймовірною швидкістю (всі пологи 8 хвилин), а я перед тим казала акушерці, що на спині родити не хочу. То вона мене поклала на бік, мою ногу дала собі за шию, і протягом отих 8 хвилин нею маніпулювала, аби не було розривів. І все в нас вийшло. :)

Liliyah Romanova
16.08.2010, 19:32
Ну як так - родити мовчки?
Ну, зовсім мовчки неможливо, як на мене, але точно не з "душераздирающими воплями".
Мартин дерся на світ з неймовірною швидкістю (всі пологи 8 хвилин), а я перед тим казала акушерці, що на спині родити не хочу. То вона мене поклала на бік, мою ногу дала собі за шию, і протягом отих 8 хвилин нею маніпулювала, аби не було розривів.
Tак все одно з тобою саме акушерка бавилася. А я говорила про небажання лікарів із таким бавитися.

Un.Known
16.08.2010, 19:44
А я говорила про небажання лікарів із таким бавитися.

Лілю, тут при нормальних пологах майже ніколи нема лікарів. Тобто, звичайно, якщо хочеш мати на пологах "свого" лікаря, то платиш йому офіційно, і прошу дуже. Але нащо?

Це не означає, що зовсім нема. Просто в пологовому роботи вистачає, навіть з тими самими документами. Лікар потрапить на пологи якщо йому цей випадок цікавий, чи він звернув на щось увагу і хоче краще бути присутнім, а може й цілком випадково.

LuBimaya
16.08.2010, 19:56
Ну, зовсім мовчки неможливо, як на мене, але точно не з "душераздирающими воплями"
До речі. Коли я родила першу донечку, у відділення потрапила породілля, яка взагалі не пікнула! Дівчата з палати всі дивувалися, а потім її до нас в палату поклали, і вона сказала, що боялася кричати, щоб нікого не налякати... Усім би так, бо я верещала як дурна! :mocking:

Un.Known
16.08.2010, 20:00
яка взагалі не пікнула

Так це ж я, з Ликерою. З Мартином хоч стогнала, а з Ликерою - пішла в туалет попісяти, а з туалету вже вивезли. Сусідка по палаті була дуже здивована, коли в палату ввірвалась бригада (я в туалеті гамселила по кнопці виклику персоналу) ))))

Liliyah Romanova
16.08.2010, 20:21
Лілю, тут при нормальних пологах майже ніколи нема лікарів.
Тут є так, як в Україні: лікар і акушерка. При тому лікар (до них у клініки хоидти треба) слідкує за тобою цілу вагітність і на пологи теж з тобою. Тобто один лікар від початку й до кінця. Правда, як тільки дитинка народилася, лікар зникає. І якщо потім ускладнення чи кровотеча, то тим вже займається черговий лікар.
Але виш, то у вас файно, бо лікарі ніколи терпіння не мають, а акушерки, як я вже писала, як мама або сестра. Будуть із тобою так довго, як треба, і допасуються до тебе, як схочеш.

До речі. Коли я родила першу донечку, у відділення потрапила породілля, яка взагалі не пікнула! Дівчата з палати всі дивувалися, а потім її до нас в палату поклали, і вона сказала, що боялася кричати, щоб нікого не налякати... Усім би так, бо я верещала як дурна!
Я тільки один раз загарчала. А так - тільки дихала.
Не кричала, бо не хотіла дитинці процес ускладнювати. То ж їй кисень відбирається, якщо кричати, як у кіно вчать. А що воно бідне винне, що кінорежисери мозку не мають...
Зрештою, вже про це десь була розмова. Є крик, яким можна допомогти дитині й собі, а є верески - які шкодять, і то дуже.

Lingerie
16.08.2010, 20:40
А я говорила про небажання лікарів із таким бавитися.
Доречі,мій лікар щодня навідував мене і ін.пацієнток:оглядав і підбадьорував:girl_wink:Побільше б таких лікарів з приємним почуттям гумору!

Я тільки один раз загарчала. А так - тільки дихала.
я теж старалась правильно дихати-це трохи допомагало...але мені ненадовго...

Liliyah Romanova
16.08.2010, 20:46
Доречі,мій лікар щодня навідував мене і ін.пацієнток:оглядав і підбадьорувавПобільше б таких лікарів з приємним почуттям гумору!
Я говорила про час пологів. І під "бавитися" мала на увазі, що ви народжуєте в тій позиції і там, де відчуваєте, що вам найкраще, а не там, де всі - на кріслі й у такій позиції, що зручна лікареві.
А те, який у нього гумор, коли приходить пізніше до палати - то все другорядне. У Канаді у 80-их роках відійшли від практики тримання породіль 3-5 обов*язкових днів у лікарні. Відпускають додому навіть кілька годин після пологів.

Lingerie
16.08.2010, 20:57
У Канаді у 80-их роках відійшли від практики тримання породіль 3-5 обов*язкових днів у лікарні. Відпускають додому навіть кілька годин після пологів.
це я знаю,в Англії теж такі ж порядки.
Мені теж чимпоскоріш хотілось додому! Але,як на мене,то спостереження за породіллю і дитинкою протягом хоча б 3 діб потрібне.
p.s.чула багато неприємних випадків.Хоча винна тут певно халатність лікарів.

Liliyah Romanova
16.08.2010, 21:01
Мені теж чимпоскоріш хотілось додому! Але,як на мене,то спостереження за породіллю і дитинкою протягом хоча б 3 діб потрібне.
Повірте, що не всім поголовно, інакше би в інших країнах від цієї практики так масово б не відійшли.
Мені ті 4 дні в пологовому тільки зашкодили.
А почитаю тему про перли медиків про ГВ, то тільки утверджуюся в думці, що в тому післяпологовому перебуванні мало користі.
Це просто метод витягування грошей із породіль, ніц більше. Тим більше, що знаю випадки, коли жінку з кровотечею просто забували, а рятувала її сусідка по палаті, якщо така була, звичайно.

Lingerie
16.08.2010, 21:08
А почитаю тему про перли медиків про ГВ,
доречі,мене здивувало,що при виписці і лікар і медсестри наказували,щоб годувала сама і нічим недогодовувала!
p.s.хоча перший день мою мацьопу таки нагодували тою сумішшю...:( а я собі думаю:чому недавали хоча б ін.жінці,яка годувала(знаю так колись моїй мамі робили)

сніжна
16.08.2010, 23:35
вона сказала, що боялася кричати, щоб нікого не налякати
у мене коліжанка так народжувала. Але вона справді не відчувала болю. Їй акушери казали, що у неї надто високий больовий поріг і вона веде себе "абсолютно неприлічно" як для жінки, яка народжує.І ще одна коліжанка- 36 років, перші пологи. До майже повного відкриття шийки не відчувала вираженого болю, щоправда з інших причин у неї все закінчилося позаплановим КР.

Ная
16.08.2010, 23:36
Lingerie,прочитала вашу розповідь,в мене при перших пологах теж сильно порвалася,ше й внутрішня гематома була,котру мені розрізали,а потім зашивали. Мені то все робили наживо без жодного обезболення,боліло дуже,наркозу не дали,бо казали,шо мені треба дитину годувати.От тепер думаю,може і праві лікарі були,простіше було трохи потерпіти і дитину зразу до грудей приклали,і відходити від наркозу не довелося. Але тоді я була іншої думки...

сніжна
16.08.2010, 23:48
Страшилки-страшилки. ). Так у фільмі родило дівча, в характерній для ПБ позиції - на спині, і вся у крові від голови до п'ят
Страшилки. На одязі не було жодної краплинки крові, на дитинці теж. Виклали мені на живіт просто тепленький комочок у біленькій змазці

LuBimaya
17.08.2010, 00:05
чому недавали хоча б ін.жінці,яка годувала(знаю так колись моїй мамі робили)
Вже давно таке не практикують, моя мама теж годувала чиюсь дитину, але колись і СНІДу так мосово не було, і решти жахливих балячок... Ви ж не можете знати, що в кого... довідки теж купляються... Я би не хотіла, що б мою дитину хтось годував, ліпше вже сумішю, якщо сама не зможу...

tslezinska
17.08.2010, 22:02
сказала,що в мене ще матка ніяк не може розігнутись(вона в мене була загнута)
Не матка, а шийка матки - це різні речі! Перед пологами не завадило б вам трошки ознайомитися з термінологією...
у мене дуже високий больовий поріг чутливості
Не високий, а навпаки низький:)
І десь за півгодини(чи менше)головка показалась(така волосата).Мене одразу в сусідній родзал
Це як??? На потугах вас гнали в інший родзал???
я сварилась,щоб мені не кололи окситоцин,бо лікар сказав,що мої перейми слабшають(а мали би посилюватись),бо так я промучаюсь 2 дні...
І ви йому повірили? То вкололи окситоцин чи ні?

---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:24 ----------

Правда, після родів потім було не дуже, але то все швидко минулося.Потім дали підписати згоду, то хіба не підпишеш після такого?Дякую, що все добре закінчилось.
І правда...Ще одна вдячна, що живою відпустили:8:

dasha
18.08.2010, 19:17
.Потім дали підписати згоду, то хіба не підпишеш після такого?Дякую, що все добре закінчилось.
Просто балдію з наших дохторів. Перше шпігують невідомо чим, а потім ставлять перед фактом, що ти згідна. :crazy::suicide: А не підписали б ви то вони б самі за вас розписались. Мені наприклад вони собі замість мене розписались на довідках в поліклініку і соцзабез, не утруждали себе взяти мій автограф. Певно мало заплатила.:girl_in_dreams::confused::biggrin:

Маруся-мама
18.08.2010, 21:23
Пробиваючи води,поцарапав дитинці голову навхрест,після родів залишив плаценту,не до кінця почистив,в результвті чого температура 39, утворився в грудях мастит.

Он щойно прочитала в сусідній темі і виникло питання, а що треба конче чистку робити? Бо мені не робили... просто почекали коли плацента сама вийде, це при звичних пологах а при КР робили, бо плацента трісла в середині то мусіли там прибратись. Та чистка то таке відчуття ... що не приведи Господь.

Ну і плюс мастит не може утворитись від того що не почистили. А чи може?

сніжна
18.08.2010, 23:15
мастит не може утворитись від того що не почистили. А чи може
існує така версія, що наявність інфекції у матці провокує розмноження патогенних організмів і у молочних залозах. І навпаки.Тому при лікуванні маститів одночасно призначають і щось на кшалт дезаміноокситоцину, щоб матка почала скорочуватися і таким чином самоочищатися.

Mamusya
18.08.2010, 23:27
Я щось не дуже зрозуміла - як то можна поцарапати дитинці голову , якщо пробивають навколоплідні води пластиковою спицею ? Мені наприклад та процедура пройшла без болі , та й від других чула , що то не біляче. Там доктор що , в"язати вчився ?

сніжна
18.08.2010, 23:51
як то можна поцарапати дитинці голову , якщо пробивають навколоплідні води пластиковою спицею
якимось чином умудряються. Моя тітка теж казала, що її доня народилася із царапиною. Скоріше за все, коли води уже відійшли майже повністю або навпаки залишилися лише задні води, голівка дитики плотно притиснута до родового каналу у шийці. Лікар, шукаючи плідні плівки, одночасно зачіпає і голівку.Хоча... Мені води "шукали" довго- плідний міхур був абсолютно плоским. Але нічого малюку не поцарапали.

Anastasia
19.08.2010, 00:00
Мені води "шукали" довго- плідний міхур був абсолютно плоским
А навіщо пробивати води? У мене до відходження вод розкриття йшло практично не відчутно, дуже слабенькі відчуття були, а коли тріснув плідний міхур і води відійшли,то одразу почалась робота, перейми одразу сильні і з коротким інтервалом. Хай би собі розкривались род.шляхи поки води "на місці" :)

Лідочка
19.08.2010, 00:05
Мені води "шукали" довго- плідний міхур був абсолютно плоским. Але нічого малюку не поцарапали.
О, в мене було те саме....

---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:04 ----------

а коли тріснув плідний міхур і води відійшли
При плоскому міхурі води самі не відійдуть, їх треба пробивати.

tslezinska
19.08.2010, 00:49
При плоскому міхурі води самі не відійдуть, їх треба пробивати.
Хто сказав??? Води пробивати взагалі не обов"язково! Дитина може спокійнісінько народитися в плідному міхурі, а вже як буде виходити, тоді той міхур можна розірвати.

odree
19.08.2010, 01:22
Дитина може спокійнісінько народитися в плідному міхурізвідти і пішов вираз "Народитися в сорочці" :)

parom77
19.08.2010, 01:51
А нас вся медицина така " як кому повезе"...

tslezinska
19.08.2010, 01:58
звідти і пішов вираз "Народитися в сорочці"
Ну так, маю отаке чудо мале, "в сорочці" народжене:) Та ще й "в короні":) (то коли волоссячко лише по контуру голови є, а маківка лиса)
А нас вся медицина така " як кому повезе"
Ну якщо ми й далі будемо бідкатися і йти у них на поводу, нічого й не зміниться! Давайте, може, будемо намагатися якось своїми зусиллями ламати систему?

Маруся-мама
19.08.2010, 03:38
існує така версія, що наявність інфекції у матці провокує розмноження патогенних організмів і у молочних залозах. І навпаки.Тому при лікуванні маститів одночасно призначають і щось на кшалт дезаміноокситоцину, щоб матка почала скорочуватися і таким чином самоочищатися.

Але для чого чистка? І чому в матці буде інфекція якщо її не почистили. Я просто того не розумію бо мене не чистили і матка сама очистилась. А моя мама заробила мастіт незважаючи на те що її почистили, бо народжувала в радянські часи на Мєчнікова.

Liliyah Romanova
19.08.2010, 03:39
А нас вся медицина така " як кому повезе"...
Не тільки в нас. Вона майже всюди така.

сніжна
19.08.2010, 11:03
навіщо пробивати води
варіантів є багто, при яких до цього прибігають. Найбільш поширений і на жаль мало коли виправданий- амніотомія як спосіб прискорення пологів. У мене ж був зовсім інший випадок, і про свої пологи я писала у іншій гілці.
для чого чистка? І чому в матці буде інфекція якщо її не почистили

читска виправдана, коли плацента відійшла неповністю. Акушер після відділення плаценти повинен пререхувати "пелюсточки". Якщо не вистачає хоча б одної- в основному чистять одразу ж у пологовій залі. Якщо цього не зробити, є два варіанти:
- сподіватися, що частинка сама вийде;
- найбільш поширений в умовах, коли було предчасне старіння чи кальцинування плаценти- непомічений згусточок почтне гноїтися за певний період після пологів. І тоді знову-таки чистка, але уже по заживаючій ( чи зажившвшій)рані, що набагато гірше, ніж одразу після пологів ( тоді її майже не відчутно). Особисто у мене під час вагітності у третьому триместрі була інфарктна плацента (ділянки плаценти, які кальцинуються, костеніють і не функціонують). Ось через ці кальцинати в одному місці вона повністю і не відійшла. Помітили одразу у пологовій залі після виходу плаценти і провели чистку. Чесно кажу, я її абсолютно не відчула і тривала вона лічені хвилини.
моя мама заробила мастіт незважаючи на те що її почистили

зв язок "мастит-інфекція у матці"- це лише одна із версій. І відсоток її незначний. У проблемі маститу зазвичай винні інші фактори - травми молочних залоз, через які проникають шкідливі збудники і на основі зниженого імунного статусу викликають запалення; лактостаз; наявність інфекції у крові чи лімфі, спричиненої захворюванням будь-якого органу тіла ( ось тут уже і матка може бути задіяна)

Mamusya
19.08.2010, 11:18
- найбільш поширений в умовах, коли було предчасне старіння чи кальцинування плаценти- непомічений згусточок почтне гноїтися за певний період після пологів. І тоді знову-таки чистка, але уже по заживаючій ( чи зажившвшій)рані, що набагато гірше, ніж одразу після пологів ( тоді її майже не відчутно).
Моїй знайомій доктор недогледів , бо сильно спішився додому (в нього ,бачите ,робочий день закінчився):girl_devil: і через два з половиною місяці дівчина мала повний набір - температура , гнійні виділення і чистка "на живо" . Казала , що ще раз би народила , ніж то пережити.
Пи.Си. Мені чомусь було трохи смішно під час чистки (після родів). Таке враження , що запхали черпак всередину , і коли лікарка там все вигрібала , то він такими гульками то там то сям по животі проглядався.

airy_cat
19.08.2010, 11:24
Мені чомусь було трохи смішно під час чистки (після родів). Таке враження , що запхали черпак всередину , і коли лікарка там все вигрібала , то він такими гульками то там то сям по животі проглядався.
Неординарное у вас чувство юмора :khomyak:

LuBimaya
19.08.2010, 19:51
і чистка "на живо" . Казала , що ще раз би народила , ніж то пережити.
Звичайно!!! Чистка це рівносильна аборту процедура!!! Тому, дуже добре, коли плацента цілісінька виходить, а якщо й доводиться чистити, то чистять добре.
Мені пощастило минулого разу, не чистили, бо ціла плацента самостійно відійшла на протязі 30-ти хвилин. І поривів не мала. Маю надію, що й зараз пощастить, бо тої чистки і швів всіляких боюсь більше, ніж самих пологів....

svoboda
21.08.2010, 00:49
рівносильна аборту процедура
А хіба при чистці не знеболюють? В мене при перших пологах тільки накладали шов - взагалі нічого не відчувала. Тепер надіюсь також буде все добре. LuBimaya, в нас майже однаковий термін вагітності, я вже не можу дочекатись, здається,я назавжди лишусь вагітною:girl_wink: Ви вже в лікарні? я чекаю вдома, всі вже бояться мені телефонувати, така я нервова:girl_smile:

levandivka
21.08.2010, 09:41
Тому, дуже добре, коли плацента цілісінька виходить, а якщо й доводиться чистити, то чистять добре.
Мені пощастило минулого разу, не чистили, бо ціла плацента самостійно відійшла на протязі 30-ти хвилин. І поривів не мала. Маю надію, що й зараз пощастить
Йой...
Народити і вижити - подарунок долі, якщо Вас почитати...
Не лякайте народ.
Ціла плацента і відсутність розривів на пологах - НОРМА. Інакше б людство вимерло.
(інша справа, що українці вимирають, народжуючи в ПБ)

Lvivna
21.08.2010, 20:13
Мені чомусь було трохи смішно під час чистки (після родів). Таке враження , що запхали черпак всередину , і коли лікарка там все вигрібала , то він такими гульками то там то сям по животі проглядався.
Ого! Коли мене чистили після того, як лікар не дочекався, що мене візьмуть обезболюючі, я настільки була зла на нього через ту біль, що вже мало бракувало зірватися з того "орудия пыток", і крити всіх "благим матом". Пам"ятаю добре лампу, на яку постійно дивилась і своє сичання: "Ви вже нарешті перестанете мене катувати?"... Такої злості не відчувала давненько, ото би її тепер трохи включити при наступних пологах, і покачати в ПБ права свої!..

Маруся-мама
21.08.2010, 21:14
я її абсолютно не відчула і тривала вона лічені хвилини.

Не знаю як то можна не відчути... може вже просто настільки зболена ???
Я знаю що мене чистили після останніх пологів під час кесаревого, бо плацента трісла і вони ледь встигли дитину забрати. Коли почалась чистка то мені світ перевертався, муж вийшов з палати (покинув мене - боягуз) бо не міг дивитись на мої муки а я рвала незважаючи на всі ліки які мені давали щоб цього не відбувалось.

сніжна
21.08.2010, 23:40
як то можна не відчути... може вже просто настільки зболена
я не можу цього пояснити. Кожен момент своїх пологів я дуже добре пам ятаю.І чистка справді минулася безболісно, хоча анестезії ніякої не давали. Можливо, за кілька хвилин після народження дитини у організмі відбувся такий викид гормонів радості, що післяпологова біль уже була просто не відчутна. Єдине, що було- дуже холодно, незалежно від теплого одіяла, яким мене накрила акушерка.Але це також у багатьох жінок буває.

Tequilochka
24.08.2010, 10:28
І знову про стимуляцію....
я вже майже тижждень на Батальній, чекаю пологів. І не бачу того, що тут так страшно описували. Стимулювати тут не спішать, так само як і кесарити.
Так шо не такий страшний чорт як його малюють.

Яська Березнева
24.08.2010, 17:43
Допис у "Раджу лікаря з ПБ"

1. Шекета Наталя Михайлівна
2. Мечнікова, серпень 2010
3. Лікар врівноважений, відповідальна, спокійна. Щодня навідувалась в палату
4. лікар 200 євро, акушер 300грн, санітар 50грн. В загальному обійшлось 400у.о.
5. Напевно так

Допис у "Не раджу лікаря з ПБ"

1.Мечнікова,серпень 2010рік.
2.Федина Роман Григорович
3. Я приїхала і лікарню відразу як відійшли води. Федина був черговим лікарем. зяв подивитись мене на крісло і вирішив зняти залишки міхура в якому були авколоплідні води. Так знімав їх щіпцями що поцарапав дитині голову (добрих 5 царапин, по 5 см кожна). Про це сказала мені педіатр на другий день. Може воно і не дуже шкідливе, по словам лікаря, але могло ж бути і гірше

Так у кого ви народжували?..

levandivka
24.08.2010, 20:49
знову про стимуляцію....
я вже майже тижждень на Батальній, чекаю пологів. І не бачу того, що тут так страшно описували. Стимулювати тут не спішать, так само як і кесарити.
Так шо не такий страшний чорт як його малюють.
ТАК то вас маринують! Ждуть, жи сама попросите кесарнути...

Tequilochka
25.08.2010, 14:04
ТАК то вас маринують! Ждуть, жи сама попросите кесарнути...
цікаво як? ніхто про таке навіть не каже

Маруся-мама
27.08.2010, 17:08
я вже майже тижждень на Батальній, чекаю пологів

А ви їх чекаєте лежачи? Ану бігом по-сходах вверх/вниз і все само почнеться. Тоді побачите чи будуть пришвидшувати чи ні.

SniganaN
06.09.2010, 22:15
Дівчата, а когось брали після пологів перед випискою на крісло на огляд? Братову мають виписувати і прийшла лікарка Куль на Джамбула, каже що вона всіх дивиться на кріслі. Мене тільки на УЗІ дивились, а про крісло перший раз чую. Може хтось щось знає?

Лідочка
06.09.2010, 22:38
лікарка Куль на Джамбула
Вона своїх пацієнтів всіх дивиться.

SniganaN
06.09.2010, 22:45
Вона своїх пацієнтів всіх дивиться.
Дякую за відповідь, бо ми вже розхвилювались. А ще може знаєте, чому на крісло, а не на УЗІ і якщо породілля відмовиться чи не буде проблем з випискою?

сніжна
06.09.2010, 23:00
каже що вона всіх дивиться на кріслі
мабуть, то залежить від лікаря. На Мечнікова мене і моїх знайомих, які там народжували дивилися на УЗД. А чоловікову братову на Джамбула лікар брала на крісло ( без УЗД), хоч народжувала вона не у Куль

Girljanda
07.09.2010, 20:49
Дівчата, а когось брали після пологів перед випискою на крісло на огляд
Ой, брали, ледве залізла на нього. І на УЗД потім.

zetta
14.09.2010, 18:08
Христинка, молотимусь за вас. Не хвилюйтесь, все минеться, малятко обовязково окрiпне.Просто так життя йде що радiсть в перемiшку з проблемами.:give_rose:

Liliyah Romanova
14.09.2010, 18:09
Сьогодні мому синочку 11 днів, він гарно їсть і швидко росте, та я далі живу з страхом, що хтось прийде і забере його. Я ще раз перенконалась, що ми повністю безсилі, а той хто має силу це лише Бог. І, думаю саме моя молитва нам допомогла вилізти з таких проблем. Виписуючись з лікарні мій лікар сказав, що в мене в запасі було лише пів доби, щоб врятувати мого сина. Так страшно...пів доби і я могла втратити частину себе...
Христусю, не живіть страхами. Женіть їх від себе геть.
Господь допоміг вам не втратити малятко, ваш синочок із вами - це найголовніше. Довіряйте Богові й залишіть минуле в минулому. Не затьмарюйте свою радість тим, що сталося та як. Головне, що зараз ви з малючком разом. Насолоджуйтеся цим і дякуйте за це Богові! :girl_tender:

dieSonne
14.09.2010, 18:34
я вже майже тижждень на Батальній, чекаю пологів
а для чого в лікарні лежати, у вас якісь проблеми зі здоров'ям?

levandivka
14.09.2010, 18:36
якісь проблеми зі здоров'ям?
Давні, з настроєм. Не читали раніше?

dieSonne
14.09.2010, 18:41
то певно дужееее давні, бо щось не пригадую

DarkNess
14.09.2010, 19:09
Цілу ніч я сиділа, тримаючи його на руках і міцно обіймала, переживаючи, що його знову заберуть
Тяжко навіть уявити, Як вам було в такий нелегкий час. Мені аж моторошно стало, перечитуючи вашу історію. Дуже рада, що тепер все у вас добре. Бережіть себе і малючка, думайте тільки про хороше і не допускайте страхів у свої думки. Смачного молочка малечі, і вам швиденько відійти від усього, і насолоджуватись щастям бути мамою.

Nadushka
15.09.2010, 14:09
Цілу ніч я сиділа, тримаючи його на руках і міцно обіймала, переживаючи, що його знову заберуть
Найважче позаду! Ви просто молодчинка, що все витримали! Здоровячка всім Вам!!

hrystusja
15.09.2010, 15:24
Тяжко навіть уявити, Як вам було в такий нелегкий час.
Мені самій здається, що все що було, це було не зі мною. Зараз намагаємось адаптуватись і насолоджуватись усмішками мого синочка, якими можна милуватись без перерв на лікування)) Дякую всім за приємні слова)

MILITARIYA
15.09.2010, 15:38
hrystusja Ви молодчинка, що все подолали. Читаючи вашу розповідь мені аж мурашки по шкірі пробіглися, так якось тяжко було читаючи. Все мине, головне, що вже все добре. Здоровячка вам і синочку!!!!!!!

Delfy
15.09.2010, 16:07
hrystusjа, Бозя нам дає лише ті випробовування, які ми можемо витримати. Бажаю, щоб це було саме важке з них. Читала розповідь і щиро плакала. Бажаю Вашій родині пошвидше виздоровіти, щоб потім лише насолоджуватися життям.

Mamusya
15.09.2010, 18:33
hrystusja (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=5982), Бог добрий , і ці випробування посилає вам для того , щоб показати , наскільки ціниим є наші життя , а життя маленьких ангелят - для нас , матерів, взагалі не мають ціни. Бо то , що ми переживаємо в ті хвилини , коли народжуються наші діти - не можливо оцінити ніякими благами світу.
Вірте у майбутнє - і все буде налагодиться. Мій старший практично не дихав через витискання і туге обвиття , капельниця на дитячому чолі - для мене найстрашніша картина , але ми витягнулись з того ,і тепер в мене трирічний шкідник росте :)))

anka
15.09.2010, 19:29
Мене часто запитують чи легшими були другі пологи і мені було досить тяжко відповісти- якщо виходити з логіки, то перші тривали від початку перейм 13,5 годин, а другі 3-4 години, ніби другі легші, але так як вони були значно більш інтенсивні, швидкі, я не встигала за процесом, не могла нічого нормально контролювати- важко сказати. А тепер прочитала розповідь Лілі і зрозуміла, що в Вас, Лілю подібно було.
Поширенішою є думка, що другі пологи легші- от я налаштувалася на повну халяву, а воно зовсім аж так не вийшло. На треті так халявно не буду налаштовуватися.

Nana11
15.09.2010, 21:30
hrystusjа, Бозя нам дає лише ті випробовування, які ми можемо витримати. Бажаю, щоб це було саме важке з них. Читала розповідь і щиро плакала. Бажаю Вашій родині пошвидше виздоровіти, щоб потім лише насолоджуватися життям.
і я так плакала...просто ридала, аж чоловік парийшов питатися чи всьо в мене нормально...:girl_impossible:
Хhrystusjа триматеся, я вірю в Вас і в Вашого маленького чуда все буде добре...Бог добрий, Він допоможе...

loreniya
30.09.2010, 16:53
хочу тут написати про лікаря Усика, надіюсь вагітні то читають...
лікар він супер, АЛЕ...
супер він був в мене на родах і то не факт що таким він буде в когось іншого на пологах... недавно мені гнівного листа написала одна пані з форуму що просила в мене його тел, мол стимулював її і видушував дитину... чого я брешу що він такий добрий!!! В гуглі нарила ще кілька не дуже добрих відгуків і в нас на форумі є відгук про нього де дитинка інвалідом залишилась... Ну хто його знає чого так трапилось??? при чому тут я? мене попросили тел то я дала!!!
не лікар робить пологи швидкими і легкими... там і генетика і настройка мами... в мене були такі пологи що я б і вдома сама народила як кицька, як би так мене приперло, то не заслуга Усика... Хочу наголосити що третина людей що рожають на мечнікова родять в Усика... як не крути попахує конвеєром... зі мною родило ще 3 чи більше в нього одночасно....
відзив про лікаря ще не привід в нього родити... може ви як люди не зійдетесь... не шукайте собі винного, трохи довіртесь інтуїції, кінець-кінцем...
може трошки не туди написала, то може адміністрація перенесе - я не проти!!!

сніжна
30.09.2010, 23:29
супер він був в мене на родах і то не факт що таким він буде в когось іншого на пологах
це, в принципі суб єктивно. Сьогодні народила дитинку моя найкраща коліжанка у лікарки з Медінституту, про яку є тут багато позитивних відгуків.Каже, що про той жах навіть згадувати не хоче+ купа розривів .

Girljanda
01.10.2010, 12:54
+ купа розривів
щось я ніяк не зрозумію: чому, коли розриви, то винен лікар? Звичайно, буває провина його, але в більшості випадків все залежить від самої жінки. Я коли народжувала також мала купу розривів, але не виню в цьому її, бо сама тужилася без схваток. Буквально вже коли дитина виходила, в мене схватки "загубилися", тому і прийшлося чимось жертвувати (між дитиною і розривами, я вибрала, звичайно, останнє). Мені і ліки різні кололи, щоб спровокувати схватки, а нічого не допомогло. Ну такий умене організм, що вже тут вдієш... І взагалі, є купа факторів, які впливають на розриви і незалежать від лікаря.

сніжна
01.10.2010, 13:02
ому, коли розриви, то винен лікар
ні, я тут прямого зв язку не написала, бо присутня не була. Розриви виникають по десятку причин, і у кожноъ жінки вони свої. Інколи буває і так, що справді дитинка занадто швидко йде у потужний період, а лікар та акушер цього не відслідковують ( у братової був такий варіант- лікар в той час була у ін. родзалі, а акушерці якось "не до того було"). Як правильно передихати не було кому підказати. Особисто я завдячую у своєму випадку відсутністю розривів та навіть епізоо ( при слабкій родовій діяльності) тому, що ретельно дотримувалася чітких вказівок акушера та лікаря та тому, що вони невідлучно знаходилися біля мене та практично увесь час давали настанови, коли дихнути, коли затримати дихання, коли підтужуватися і т.п. А потім ще акушерка по міліметру буквально акуратно розтягувала промежину, лиш би не різати.

OrxIdea
01.10.2010, 13:21
відзив про лікаря ще не привід в нього родити... може ви як люди не зійдетесь... не шукайте собі винного, трохи довіртесь інтуїції, кінець-кінцем...

справді... відгуки бувають різні. ви ж не приїжаєте до лікаря вперше в день пологів, для того є час перед тим, познайомитись, запитати все, що цікавить... і зрозуміти врешті-решт, чи підходить саме Цей лікар саме Вам...

zhyzel
01.10.2010, 15:12
хочу тут написати про лікаря Усика, надіюсь вагітні то читають...
лікар він супер, АЛЕ...
Я згідна із Loreniya, вибір лікаря є дуже індивідуальним і не обовязково, що якщо комусь сподобався, то підійде всім. Тут відіграє роль дуже багато факторів, врешті решт всі ми люди, лікар може бути дуже втомленим, не спати добу, якісь особисті проблеми, це все має значення. І на рахунок витискання, стимулювання та ін. дій лікарів під час пологів - не завжди це говорить про погану компетенцію лікаря, деколи це єдиний вихід нормального закінчення родів. І знову ж погоджусь із Loreniya, що в таких справах дуже велику роль відіграє інтуїція. Покладіться на свої внутрішні відчуття при знайомстві і виборі лікаря, настроюйтесь на позитив, моліться і все в вас буде супер!!!!:girl_bye:

Lvivna
01.10.2010, 19:30
мол стимулював її і видушував дитину... чого я брешу що він такий добрий!!!
Я не буду захищати лікаря, але родить все-таки жінка, а не він. А що робити, коли жінка не тужиться, а дитина вже в родових шляхах? В такому випадку КР робити ж пізно, але дитину рятувати треба, от і витискають. Я особисто майже незнаю жінок, які при ускладнених родах сказали, що винна вона, легше сказати, що лікар поганий... Тому, слухаючи і читаючи безліч історій, все-таки керуюсь своїм розумом, і надіюсь на Бога, деколи і інтерн, мабуть, краще їх "з перестраху" прийме, ніж досвідчений лікар... Саме легше сказати, що ти винна, бо ти дала телефон, не преймайтесь так...

loreniya
02.10.2010, 12:02
коли жінка не тужиться, а дитина вже в родових
або жінці здається що вона тужиться, хоч насправді то не так...

я трохи на емоціях написала... мала на увазі не власне Усика, а любого лікаря... просто Усик популярний дуже...

kvVItKA
02.10.2010, 12:57
Покладіться на свої внутрішні відчуття при знайомстві і виборі лікаря, настроюйтесь на позитив, моліться і все в вас буде супер!!!
а ще краще покладіться на свою інтуїцію, інстинкти, моліться і т.д. під час самого процесу тоді і лікаря не дуже треба,хібать акушера:) Пам"ятаю після моєї розповіді про пологи і допису тут, в обговореннях, де я написала, що мала природні пологи в пологовому посипались питання в ПП в кого ж я так народжувала, я всім відповіла в кого і пояснила, що якщо так було зі мною не означає , що так станеться зі всіма. І кожна вагітна має розуміти свою відповідальність , а не звичнувачувати потім когось...в нас багато звикли перекладати відповідальність...

Натуля
02.10.2010, 18:40
ЗІ мною в палаті лежала дівчина, 23 роки, яка при потугах затиснула доньку і в малої голова була фіолетова. Як та мамаша звинувачувала лікарку свою у всьому (тут про цю лікарку багато хороших відгуків), і така ще з обуренням "мені ніхто не сказав, що потуги то дуже важливо!!!".