КПК

Показати повну версію : Залетіти, щоб вийти заміж

Сторінки : 1 2 [3]

Nyashka
13.08.2013, 10:51
і збирається одружуватис
мабудь, думаі, що вже та нікуди не дінеться.

За знайому треба радіти! Заліли б якщо маючи дитину він пішов на ліво!

Just me
13.08.2013, 10:53
Послухайте, зустрічання - ще не шлюб, я проти зваблювання людей, які знаходяться в парі, але тим пара яка зустрічається і відрізняється від подружжя, що вільна в будь-який момент сказати "аріведерчі". Не розумію, про яку помсту може йти мова...

Руда Лисиця
13.08.2013, 11:40
Nyashka,але вона сама до себе мала б капельку:совісті, гідності мати діло з хлопцем, який зустрічаеться з дівчиною 4роки, і збирався жинитися, створювати сімю, а вона щоб мала його відшити, то вона розставляла ноги
ви точно впевнені, що та дівчина знала, що він вже 4 роки зустрічається?

Nyashka
13.08.2013, 11:54
"обещать - не значит жениться". Він хоч перед самим весіллям міг просто передумати. Чи вона.

terezka
13.08.2013, 12:12
вона сама до себе мала б капельку:совісті, гідності мати діло з хлопцем, який зустрічаеться з дівчиною 4роки, і збирався жинитися, створювати сімю,
я б тут говорила про совість та гідність у хлопця, але, мабуть не варто, бо можливо у нього не було планів одружуватись, насправді

cheLOVEchuk
13.08.2013, 13:55
Руда лисиця, так звичайно знала, вони живуть в одному селі , де всі одне одного знають

---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:47 ----------

Руда лисиця, так звичайно знала що зустрічалися, вони живуть в одному селі , де всі одне одного знають,а знаєте що пережила знайома,любиш людину, живеш лише нею , а тут вибач я зробив дитину, ти в прольоті ...

---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

terezka, ну як не було планів одружуватись, як батьки вже знали що буде весілля, ну це ж не моя знайома посвятила його батьків такими планами він сказав що буде жинитись,ну а потім начворив гад і поміняв собі наречену.

terezka
13.08.2013, 16:02
він сказав що буде жинитись,ну а потім начворив гад і поміняв собі наречену.
так і не збрехав же, женився, і весілля було:)

cheLOVEchuk
13.08.2013, 18:09
terezka,то вже чорний юмор

Rodionochka
13.08.2013, 18:32
Думаю, що найбільша проблема у тому, що
вони живуть в одному селі , де всі одне одного знають
А на місці покинутої нареченої я б була навіть рада позбутися такої людини. Підлих людей краще мати ворогами а ніж друзями. Де гарантія, що вони б жили щасливо, якщо вже перед весіллям його наліво тягнуло? Ні, як на мене, краще самій, але без рогів на голові та сміхом за спиною.
А в неї ще все попереду, тільки вірити в це треба, а не жити помстою))).

Маруся-мама
13.08.2013, 18:52
terezka,то вже чорний юмор
зате правдивий. :girl_blum:

mitla
13.08.2013, 18:53
Послухайте, зустрічання - ще не шлюб, я проти зваблювання людей, які знаходяться в парі, але тим пара яка зустрічається і відрізняється від подружжя, що вільна в будь-який момент сказати "аріведерчі". Не розумію, про яку помсту може йти мова...

Дуже сумно з того всього:girl_sad: Багато молодих пар зараз зустрічаються багато років, живуть разом і не одружуються (ще й народжують дітей)...То з вашого допису виходить, що той хто не в шлюбі може робити що завгодно, бо немає ніяких зобов'язань:confused: Насамперед має бути КОХАННЯ і ПОВАГА, а потім все інше!:girl_yes:

Маруся-мама
13.08.2013, 18:54
вони живуть в одному селі , де всі одне одного знають
Подумаєш. В одному селі ще і не таке було. Переживе. Мій муж мені таких оповідок нарозповідав про те які ЧУДА діються в його селі, де сусіди жінками діляться (ніби за спиною один одного), де ходять роками до одної а одружуються з іншою. Ой... та то ціле кіно, а не село. На декілька мильних опер вистачить. :girl_haha:

AilataN
13.08.2013, 18:57
чорний юмор
і , взагалі, хто перший залетів- той і дамка. Бгг.

сніжна
13.08.2013, 19:02
кі ЧУДА діються в його селі, де сусіди жінками діляться (ніби за спиною один одного), де ходять роками до одної а одружуються з іншою. Ой... та то ціле кіно, а не село. На декілька мильних опер вистачить.
історія до цього: маємо у селі в горах хатинку. Стоїть вона вже на самій околиці, де окрім неї ще лише 2 хатинки ( село вже більше вниз йде). І от дві сусідки з цих хатинок одна з одною вже багато років ворогують ( причому так серйозно). Здавалося б: живуть поруч, до найближчих хат ще дійти треба,мало що там може трапитися. Ну от як не підтримувати сусідські зв язки? Так ні. А причину розповіла одна з сусідок: колись, багато років назад, до неї сватався Петро. Але поки вона їздила на екзамени, то сусідка окрутила того Петра . Ну і вийшла врешті за нього заміж. Все- смертельна образа на роки. І навіть коли вже того Петра в живих немає ( ну бо як і багато "суворих" сільських мужиків любив перехилити чарчину), сусідки все-рівно ворогують.

terezka
13.08.2013, 19:39
виходить, що той хто не в шлюбі може робити що завгодно, бо немає ніяких зобов'язань
навіть перед самим шлюбом будь-хто з пари може відмовитись, розвернутись і піти, і так буде правильно!
А тут йде мова про пару, що зустрічались, і ніц з того не вийшло. Про які зобов"язання взагалі мова? У нас не ті закони, аби зустрічання=мусиш женитись.

Just me
13.08.2013, 22:01
То з вашого допису виходить, що той хто не в шлюбі може робити що завгодно, бо немає ніяких зобов'язань
Ні, з мого допису виходить, що не перебуваючи в шлюбі, а лише зустрічаючись, можна розірвати один зв"язок і з"єднатися в іншому. Ви не згодні? А "що завгодно" робити не може ніхто. Ми ж не на безлюдному острові...

AilataN
13.08.2013, 23:36
У нас не ті закони
До речі, про закони.
Тако, середнім вухом читала, що є закон, який карає нареченог/наречену, якщо хтось із них відмовляється від одруження в переддні весілля. Є таке?
А також цікаво, чи раніше каралися розірвання заручень.
От ніби люди заручені, а жених відмовляється від одруження.
Недавно була в РАГСі, і побачила таку процедуру "заручини".Таке заручення має якусь законну основу?

lawyer
13.08.2013, 23:47
До речі, про закони.
Тако, середнім вухом читала, що є закон, який карає нареченог/наречену, якщо хтось із них відмовляється від одруження в переддні весілля. Є таке?
А також цікаво, чи раніше каралися розірвання заручень.
От ніби люди заручені, а жених відмовляється від одруження.
Недавно була в РАГСі, і побачила таку процедуру "заручини".Таке заручення має якусь законну основу?
Кодекс про шлюб і сім'ю, який діяв раніше, не регламентував інститут заручин. А от новий Сімейний кодекс, завдяки його автору, львів'янці проф. Ромовській, містить норми про заручини. Так-от:
Особа, яка відмовилася від шлюбу, зобов'язана відшкодувати другій стороні затрати, що були нею понесені у зв'язку з приготуванням до реєстрації шлюбу та весілля.
Такі затрати не підлягають відшкодуванню, якщо відмова від шлюбу була викликана протиправною, аморальною поведінкою нареченої, нареченого, прихованням нею, ним обставин, що мають для того, хто відмовився від шлюбу, істотне значення (тяжка хвороба, наявність дитини, судимість тощо).
У разі відмови від шлюбу особи, яка одержала подарунок у зв'язку з майбутнім шлюбом, договір дарування за вимогою дарувальника може бути розірваний судом.
У разі розірвання договору особа зобов'язана повернути річ, яка була їй подарована, а якщо вона не збереглася - відшкодувати її вартість.
Також слід пам'ятати, що згідно кодексу нареченими вважаються ті, що подали заяву про реєстрацію шлюбу до органів РАЦСу, а не з моменту освідчення чи зустрічі батьків для обговорення весілля (як прийнято в нас вважати).

AilataN
13.08.2013, 23:53
який діяв раніше
раніше то коли?
якщо в минулому столітті то все ясно)).
А раніше, історія що каже?
( я не чіпляюся, мені дійсно цікаво :) )

tiramiska
13.08.2013, 23:58
зарученими вважаються ті,
а церковні заручини це частина, де одягають обручки. Тобто якщо люди захотіли окремо провести таке дійство як заручини, то в церкві здійснюється цей обряд, і вже носять обручки це ніби трактується заява суспільству про свої серйозні наміри, приглядання одне до одного, але як нагадав нам отець на заручинах "ще нічого не можна ;) В цьому випадку вже на шлюбі священиком читається лише обряд вінчання, виводу, у нас є знайомі які мали всі ці обряди розмежовані в часі
Взагалі,і в церковному розумінні, заручини можна розірвати.
Покопирсалась в архівах ДП, є темка ціла - Заручини (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=43210)

lawyer
14.08.2013, 00:15
раніше то коли?
якщо в минулому столітті то все ясно)).
А раніше, історія що каже?
( я не чіпляюся, мені дійсно цікаво )

Сімейний кодекс України набрав чинності 01 січня 2004 року, на його основі втратив чинність Кодекс про шлюб і сім'ю, що діяв з 1969 року.

---------- Додано в 00:15 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

а церковні заручини
Церковні заручини юридичної сили не мають

сніжна
14.08.2013, 00:29
новий Сімейний кодекс, завдяки його автору, львів'янці проф. Ромовській, містить норми про заручини.
ще будучи на другому курсі, під керівництвом п. Зореслави у 1996 році я власне писала курсову по темі проекту нового Сімейного Кодексу, в розробці якого і брала участь професор Ромовська. У неї було багато гарних новітніх положень ( на відміну від 80% норм кодексу "тупо" здертих з Російського Сімейного Кодексу, частину з яких вдалося втілити у новому українському законодавстві. Але ситуація така, що більшість з цих норм- суто демагогічні і на практиці юридично щось довести - дуже важко. Стосовно ж конкретно норми про заручини, то та сторона, яка відмовилася від укладення шлюбу дійсно зобов язана відшкодувати іншій ті витрати, які вона понесла на етапі підготовки до весілля. Але якщо відмова була викликана аморальною поведінкою іншої сторони чи прихованням певних обставин ( наприклад, виявилося, що у нареченого є позашлюбні діти), то відшкодування не проводиться. Є і такий нюанс: не визначено. що можна вважати аморальною поведінкою ( деякі навіть адвокати сюди відносять навіть відсутність незайманості нареченої- тобто коли перед весіллям наречений дізнається, що його майбутня дружина втратила цноту). Одним словом, більше демагогії, непідкріпленої практикою.
заручення має якусь законну основу
якщо це оформлено у органах РАГСу поданням заяви. Причому тут теж є правова колізія: подання заяви і заручини не породжують обов язку вступати у шлюб в подальшому, але в той же час, якщо одна із сторні відмовиться від укладення шлюбу, друга має право подати до суду за відшкодуванням витрат на приготування до весілля.

AilataN
14.08.2013, 00:33
друга має право подати до суду за відшкодуванням витрат на приготування до весілля.
Все таки, є метод "наказати" товаришів , які відмовилися в останній момент. Точно, про це я і читала.

Nyashka
14.08.2013, 11:13
якби це було істиною Багато молодих пар зараз зустрічаються багато років, живуть разом Насамперед має бути КОХАННЯ і ПОВАГА, а потім все інше

і зустрічання були такими щирими і все таке інше, то і теми "залетіти, щоб вийти заміж" не було би :) Бо залитіла ж у період зустрічання, а це любов. Який же тут заліт?))

Redhotchilly
14.08.2013, 13:50
Одна назва теми вже чого варта... Більше схоже на шантаж. Я не вірю в майбутнє таких шлюбів взагалі.

Nyashka
14.08.2013, 15:26
Більше схоже на шантаж. Я не вірю в майбутнє таких шлюбів взагалі.
а ще приворожують :) Чому нема такої теми ? ИМХО, залітають дівчата, які впевненні, що їх нема за що полюбити, і що по іншому ії в дружини не візьмуть.

marife
14.08.2013, 16:42
Nyashka
Дуже "Громко сказано". Є пари котрі довго зустрічаються, будують стосунки, і навіть якщо дівчина завагітніла, то просто пришвидшується весілля і все. Невже всі дівчата котрі виходили заміж вагітні
впевненні, що їх нема за що полюбити, і що по іншому ії в дружини не візьмуть.? Абсурд як на мене:girl_mad:

Руда Лисиця
14.08.2013, 17:44
навіть якщо дівчина завагітніла, то просто пришвидшується весілля і все
це тоді не відповідає темі гілки)) ми ж тут обговорюємо якраз ситуації, коли спеціально залітають щоб одружитися

marife
14.08.2013, 20:55
це тоді не відповідає темі гілки)) Цілком згідна. Прсто так категорично написано.Чи я так собі прочитала:girl_crazy:

cjomcjomka
14.08.2013, 21:26
Я вважаю, що з більш-менш порядним хлопцем варіант "залетіти" проходить, і він таки одружиться. Та все ж, перш ніж думати про те, чи залітати, щоб вийти заміж, варто взагалі подумати, нащо ми виходимо заміж... вагітність - це 9 місяців, потім буде маленька дитина, потім велика дитина і ціле життя разом... купа роботи над стосунками, яку собі мало хто уявляє. от тому і розпадається частина таким чином створених сімей

Roxie
14.08.2013, 22:11
хех.. я би тішилась, що таке "щістєчко" забрала собі друга ))) потратити 4 роки то багато, ясне діло.. обідно.. але краще потратити 4 роки, ніж 10 чи більше, і потім ділити з ким будуть діти і кому будуть маєтки.. на то все ще більше нервів піде..

---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:04 ----------

ИМХО, залітають дівчата, які впевненні, що їх нема за що полюбити, і що по іншому ії в дружини не візьмуть.
ну якщо вони йдуть на такий крок спеціально, "втіхаря" від хлопця, тоді може Ви й праві - в них низька самооцінка, невпевнені в собі і т.д... але якщо вагітність наступає через недотримання/недостатнє знання правил контрацепції, або через спільне бажання хлопця і дівчини (знаю пару, де хлопцю дозволили б одружитись тільки у випадку вагітності, бо в 23 роки вважали малим ще) тоді я зовсім не згідна з Вами..

трохи в тему розкажу байку.. співробітник розповів, що його колєга якось тойвово з одною дівчиною.. він - ніби пурєдний львівський хлопець з хорошої, пристойної сімї; вона - звичайна собі дівчина з далекого села (десь в тому селі на весіллі познайомились).. вона завагітніла.. сказала, що він мусить одружитись, бо в її селі її засміють.. він організував весілля для її родини, був за молодого, пожив місяць-два після весілля з нею, але печатки ставити не хотів (поставив таку умову).. Всім потім сказали, що вони розлучились.. Тому, залітати, щоб вийти заміж (тобто усвідомлено з боку дівчини, але нічого не підозрюючи з боку хлопця) - глупість.. Деколи і порядний на перший погляд може вчинити зовсім непорядно.. Але я не знаю чи то вона спеціально завагітніла, чи випадково (швидше випадково)..

Взагалі-то, несправедливо з боку дівчини, яка чинить непорядно, чекати порядності від обманутого нею хлопця.. Але то я говорю тільки про випадки, коли дівчина свідомо "залітає", не порадившись з хлопцем.. Я розумію, що він повинен нести відповідальність; раз займається чим не положено, то нехай буде готовий і до вагітності, але все ж..

Nyashka
15.08.2013, 13:13
Roxie, повністю погоджуюся з вами. Як казали трошки раніше - я про те "залетіти", що у цій темі обговорюється і висловилася. А всі стосовно інших варіантів "зальоту" - то теж маю свою думку не дуже добру. Але не настільки категоричну в плані самооцінки. То скоріш про розумові здібності людей вже :)

А хлопець 23 роки - це хто йому наказує? Батьки? він повністю залежить від них? не може утримувати свою сім"ю? Ну то й правильно казали.

---------- Додано в 13:11 ---------- Попередній допис був написаний в 13:08 ----------

чи випадково
пробачте, але не розумію, як це - "випадково" ?

---------- Додано в 13:13 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

Але то я говорю тільки про випадки, коли дівчина свідомо "залітає", не порадившись з хлопцем..
А хлопці хай не будуть дурними. І вередунами "ой мені презерватив не подобається, давай так". Чого ж тут радитись...раз сам йде..

terezka
15.08.2013, 13:48
я говорю тільки про випадки, коли дівчина свідомо "залітає", не порадившись з хлопцем.. Я розумію, що він повинен нести відповідальність; раз займається чим не положено, то нехай буде готовий і до вагітності, але все ж..
якщо хлоп не хоче дитини, то 100% зробить все, аби не було вагітності, і прослідкує, і календарик вивчить, і презерватив купить, і ще купу всього, на випадок якщо презерватив порветься, перестрахується сто раз. А от ті "не порадившись", звучить смішно.
Я ще розумію: напоїла, зв"язала і скористалась, і потому хлопець подав заяву у міліцію про "насильницькі дії", але щось такого не чула м. Зазвичай стрічаються чи просто сплять і все добре, а як завагітніє, одразу ж "не хтів, вона спеціально, хоче вженити".

Roxie
15.08.2013, 15:02
А хлопець 23 роки - це хто йому наказує? Батьки? він повністю залежить від них? не може утримувати свою сім"ю? Ну то й правильно казали.
на той момент залежав тим, що не мав окремого житла, роботу мав.. а ще в їх сімї чоловіки швидше 28-30 не одружувались, значить йому порушувати то правило теж нікак ніззя було.. ))) от вони з дівчиною порадились і "залетіли" ))) я не кажу добре то чи погано, розповіла для прикладу.. живуть щасливо десь біля 5 років..

якщо хлоп не хоче дитини, то 100% зробить все, аби не було вагітності, і прослідкує, і календарик вивчить, і презерватив купить, і ще купу всього, на випадок якщо презерватив порветься, перестрахується сто раз.
ого.. я думала, що просто не буде з нею кохатись )) а то виявляється які ті хлопи шустрі - все вміють заради сексу без зобовязань ))

Зазвичай стрічаються чи просто сплять і все добре, а як завагітніє, одразу ж "не хтів, вона спеціально, хоче вженити".
та ні.. я говорила про ситуації, коли дівчина власноруч проколює презерватив; перестає пити таблеки; запевняє, що безпечні дні тільки б завагітніти і "пришвидшити" одруження.. серед моїх близьких коліжанок таких немає, але якось чула від неодруженої молодої жінки, що вона спеціально схитрувала і завагітніла від одруженого, щоб він залишив сімю.. а він сімю не залишив..

є в мене знайомі які зустрічаються десь 8-9 років, живуть разом.. зустріла я того хлопця і зайшла розмова про сімю.. питаю чи вони ще не одружились, він сказав що ні і не планує.. я питаю, що буде робити якщо вона завагітніє, то він так впевнено каже "не завагітніє".. я вже більше ніц не розпитувала.. але чи можна бути таким впевненим?

terezka
15.08.2013, 15:12
дівчина власноруч проколює презерватив; перестає пити таблеки; запевняє, що безпечні дні тільки б завагітніти
моя знайома припиняла пити таблетки, аби "піймати", придумувала про "безпечні дні", але її партнер займався сексом тільки у власноруч принесеному презервативі+якісь там креми для жінки що убивають сперматозоїди (якщо раптом що), і добре знав коли дні які, і таблетки вона могла і переставати пити, але ніц то не дало. Бо він слідкував, а не просто "займався сексом"

Nyashka
15.08.2013, 15:21
її партнер займався сексом тільки у власноруч принесеному презервативі+якісь там креми для жінки що убивають сперматозоїди
Класний чоловік. Серйозно. Це вказує на його порядність. Він чесно не хотів робити їй дитину і потім кидати. Я думала, таких не буває :)

terezka
15.08.2013, 15:24
Він чесно не хотів робити їй дитину і потім кидати.
дитину він їй зробив, уже навіть не одну, але після весілля:)
стрічались роки зо три перед тим:)

Margarett
15.08.2013, 15:28
Бо він слідкував, а не просто "займався сексом"

Що там кавалер. Моєї дуже близької родички законний чоловік таким промишляє. Щодо презервативів не знаю, бо якось не зручно питати. А от дні так вміє вирахувати, що ще не кожна жінка собі так порахує. Ну і ще там щось додаткова "застерігає". Сам календарик на місяць складає і все капут. Не знаю чи то так боїться батьківства, чи ще не доріс? А хлопу під 40. Ото і таке є.

Nyashka
15.08.2013, 15:31
дитину він їй зробив, уже навіть не одну, але після весілля
стрічались роки зо три перед тим
то просто респект! Оце кохання! Він не заплямував ні дівчину, ні дітей, які б потім недорахувалися парочки місяців від розписки батьків до народження. І яка вона щаслива, що він на оті дурниці їй не попався :) Справжній чоловік.

Roxie
15.08.2013, 15:39
моя знайома припиняла пити таблетки, аби "піймати", придумувала про "безпечні дні", але її партнер займався сексом тільки у власноруч принесеному презервативі+якісь там креми для жінки що убивають сперматозоїди (якщо раптом що), і добре знав коли дні які, і таблетки вона могла і переставати пити, але ніц то не дало. Бо він слідкував, а не просто "займався сексом"
він справді відповідально поводився ))) шкода, що навколо значно більше протилежних.. такі приклади швидше винятки, принаймні при нашій сумнозвісній статистиці народжуваності серед неповнолітніх та одиноких матерів (маю на увазі фактично одиноких, бо серед них є лише формально одинокі)..

Orman
15.08.2013, 15:44
Він не заплямував ні дівчину, ні дітей,
чота ржу

секс до весілля - то не заплямував, а якби діти від того самого нестидного сексу з"явились - то ганьба! Пріоритети - зашибісь.

Бо він слідкував, а не просто "займався сексом"
чесно, йому просто повезло, бо діти з"являються і при таких розкладах теж.

Маруся-мама
15.08.2013, 15:55
Марійцю, респект і уважуха. Бо я ото думала чи то у мене з лижами щось невпорядку? Прям хлопи у нас якісь безвольні виходять. Навіть не контролюють куди що своє пихають. Сорі, за грубість.

Nyashka
15.08.2013, 16:14
секс до весілля - то не заплямував
для дівчини, що хитрощами намагалася завагітніти - так, не заплямував.

Офф, але ви були би раді кожній дитині від кожного? Чи як плямуватися, так плямуватися по повній программі? Чи якщо люди, що дбають про те, щоб в них не народилася дитина до шлюбу (планованого чи навязаного) - то так погано? Живіть у реальності. В нашій реальності майже нема НЕсексу до шлюбу. Тож у даній реальності - так, це саме "не заплямував". Не треба прикидуватися такими святими. Багацько людей тут люблять перекинутися на сторону "ой я завагітніла до шлюбу, але це ж мені з неба ту дитинку дано". А якщо чоловік застерігається - то ганьба, животноє, тільки секс йому і потрібен. Не завши треба шукати винного. Добре, коли в парі хоч у когось голова на плечах є. Діти мають народжуватися не тільки в любові, а ще й бути "зробленими" у шлюбі. Це - повага до партнеру і дітей. Це приклад для дітей. Людям, які люблять один одного, не складно розписатися, поставити той штамп і потім працювати на результат. А не перевіряти чи зможуть вони разом дитиночку мати.

Соррі, але дістала та однобокість у поглядах в таких ситуаціях.

Маруся-мама
15.08.2013, 16:17
Чи як плямуватися, так плямуватися по повній программі?
Чекати з тим до весілля не розглядається?

ПС. Так виглядає, що якщо аргументи вичерпались починаються нападки? Негарно. Ми говоримо з призми утримання і почекати. Ділити своє тіло з будь-ким, якось не дуже.
Але... якщо вже ділиш своє тіло з кожним, то будь готова
кожній дитині від кожного?

Un.Known
15.08.2013, 16:18
для дівчини, що хитрощами намагалася завагітніти - так, не заплямував
Не заплямував, падлєц! Попри всі старання заплямуватись! :)))
ви були би раді кожній дитині від кожного?
А Ви спите з кожним, соррі за персональщину?

Orman
15.08.2013, 16:19
але ви були би раді кожній дитині від кожного?
:)
на то є рада - спати тільки з тим від кого готова родити, і хто готовий мати з тобою дітей.
Чи як плямуватися, так плямуватися по повній программі?
не зрозуміла
так, не заплямував
не спати з нею не пробував?

Маруся-мама
15.08.2013, 16:20
Я ще розумію: напоїла, зв"язала і скористалась
Муж повідав, ще за нашої молодості, обкомовські дочки вирішили так простого хлопа скористати. Зловили, перев’язали, побавились... в результаті хлопець кінчився.

Orman
15.08.2013, 16:22
Муж повідав, ще за нашої молодості, обкомовські дочки вирішили так простого хлопа скористати. Зловили, перев’язали, побавились... в результаті хлопець кінчився.
та ну - байки якісь

Маруся-мама
15.08.2013, 16:25
та ну - байки якісь
Було, було. Навіть за мої паміті було. Вони йому перев’язали так, що могло кілька ним користатись а потім лишили. Я не про зв’язування рук говорю, а про те, що йому яєчка перев’язали так, щоб ерекція зберігалась але сімевиверження не сталось. Він до ранку не дожив. Всяке було. Так само як і зараз всяке можна прочитати, бо ґвалтування існують як в сторону жінок так і в сторону чоловіків.
За вашої молодості вже такого не було. ))) за нашої за сільськими хлопами ще полювали, правда я не знаю для чого... але було.

Nyashka
15.08.2013, 16:30
Чекати з тим до весілля не розглядається?
Не знаю таких, бо про таке не розповідають і не хвастаються, але дуже поважаю таких людей. Але хіба чекають, Маруся? І то не напади, ні в якому разі. То крик душі. Може, десь навколо вас ідеальний світ з ідеальними знайомими. В мене - ні.

---------- Додано в 16:30 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

А Ви спите з кожним, соррі за персональщину
вам цікаве моє статтєве життя? :)

Маруся-мама
15.08.2013, 16:30
Але хіба чекають, Маруся?
Чекають. Кожен робить свій вибір.
Може, десь навколо вас ідеальний світ з ідеальними знайомими.
Та тут не в ідеальності справа, а в переконаннях і небоязні не "йти в ногу со врємєнєм."

Margarett
15.08.2013, 16:33
перев’язали так, щоб ерекція зберігалась

Я собі уявила як то виглядало. Не можу втихомиритись від сміху. + 100000 ....
Нині би теж не один так хотів, щоб його вполювали.

Маруся-мама
15.08.2013, 16:34
Не можу втихомиритись від сміху.
Та ви можете сміятись... В часи моєї молодості всі всім не так часто давали, як сьогодні. Проте історії такі були і якщо треба можу пошукати кримінальні зводки тих років.

Ви поцікавтесь справді, і ви знайдете, що таке практикують і сьогодні, щоб продовжити ерекцію. Є спеціальні кільця які одягаються для того щоб не було швидкої еякуляції. Он тільки якщо засильно перетиснути той спермакорд, то довго не треба. Перетискається постачання крові, тканини відмирають, йде зараження крові і людина помирає, якщо вчасно до неї не подивляться. Смішно.

Un.Known
15.08.2013, 16:43
вам цікаве моє статтєве життя?
Зовсім ні, дівчино. Ми знаходимось в темі, де кожен допис про мораль його автора говорить. Продовжувати?

NataliaFed
15.08.2013, 16:44
В часи моєї молодості всі всім не так часто давали, як сьогодні
То капець, колись не було- людей "крило", тепер того бери не хочу і без перебору молоде/старе/село/місто, що аж вЕрне

Nyashka
15.08.2013, 16:45
Зовсім ні, дівчино. Ми знаходимось в темі, де кожен допис про мораль його автора говорить. Продовжувати?
Чому тоді питали? І ви, і я, можемо тут відповісти що завгодно. Ви, ставлячи таке питання,, даєте привід задуматися над тим, чого воно вас непокоїть.

Margarett
15.08.2013, 16:53
Перетискається постачання крові, тканини відмирають, йде зараження крові і людина помирає, якщо вчасно до неї не подивляться.
Ви не зрозуміли, я це знаю які наслідки. Але, то на кшталт "І сміх, і гріх !". Ну дійсно прикро, але так якось і кумедно з ін. сторони.

Un.Known
15.08.2013, 16:57
Чому тоді питали?
Очевидно, тре продовжувати. )

Завжди цікаво, з ким розмовляєш, тому й питала. Ваша позиція в цьому питанні дорівнює Вашій моралі. Мені від неї не гаряче, ні холодно, і мене не цікавить ні кількість Ваших статевих стосунків, ні їхня якість - тільки те, що у Вас в голові.
Ви ставлячи таке питання даєте привід задуматися над тим, чого воно вас непокоїть.
Якщо маєте зайвий час... )

Ви от про однобокість пишете, а поміж тим планку порядності тієї дівчини тихенько опустили, вихваляючи порядність чоловіка. А її і там і там мало, по суті. Хоча... він одружився, принаймі за це знімаю капелюха.

Nyashka
15.08.2013, 17:04
Un.Known, зрозуміло, ви просто побавились, так начебто ненаговорюючи, але декілька разів вказавши на мою "мораль", яку самі собі нафантазували. Вам же за це ніщо не буде. Це навіть ніхто з адміністрації не буде вважати як "переход на личности" з вашого боку. Це така мила забавка.

Un.Known
15.08.2013, 17:16
ви просто побавилисьНяшко, а Ви сюди приходите життя жити? )начебто ненаговорюючиЗвичайно, я на Вас не наговорюю, який з цього толк. Я спиталась Вас без задніх думок, бо мені нецікаві теоретичні дискусії без знання точки зору опонента на конкретні речі. Якщо Вас це якимось чином зачепило - перепрошую ЩЕ РАЗ.
самі собі нафантазували
Я не фантазую у таких випадках, мені шкода часу для цього.

Моє питання до Вас вилізло тільки тому, що в мене слово "кожний" асоціюється з кожним зустрічним. Бо якось "кожний" не можу застосувати до свого чоловіка, наприклад, а так, звичайно - я коли лягала з кимось в ліжко, то це був той, з яким я припускала можливість зачаття.

Lada Plus
15.08.2013, 23:14
Моя думка така: можна одружитись "по зальоту"ВИКЛЮЧНО в тому випадку якщо обоє твердо намірені одружитись і без зальоту. Зальот ні в якому разі не може бути причиною до одруження. Відносини з дитиною - одне, а між чоловіком і дружиною - інше. Чоловік, від якого залетіли зобовязаний визнати дитину, допомагати матеріально, брати участь у вихованні. Але до чого тут одруження?
Не поважаю я жінок які так роблять і дуууже не поважаю чоловіків, які одружуються через зальот.
Який відсоток таких шлюбів є вдалими? Практично нульовий. Навіть ті хто не розвівся просто мучаються і живуть разом "для дитини", зі звички, що набагато гірше ніж просто розлучення.

Sunnylife
16.08.2013, 00:51
Моя думка така: можна одружитись "по зальоту"ВИКЛЮЧНО в тому випадку якщо обоє твердо намірені одружитись і без зальоту. Зальот ні в якому разі не може бути причиною до одруження. Відносини з дитиною - одне, а між чоловіком і дружиною - інше. Чоловік, від якого залетіли зобовязаний визнати дитину, допомагати матеріально, брати участь у вихованні. Але до чого тут одруження?
Не поважаю я жінок які так роблять і дуууже не поважаю чоловіків, які одружуються через зальот.
Який відсоток таких шлюбів є вдалими? Практично нульовий. Навіть ті хто не розвівся просто мучаються і живуть разом "для дитини", зі звички, що набагато гірше ніж просто розлучення.

Золоті слова!!!! Повністю підтримую їх! Дитина - це плід кохання, дар створений великим почуттям, а не "так ся стало" або "то був останній шанс вженити його на собі".
Як би потім не склалось між батьками, дитина "зальотчиків" завжди буде відчувати на собі відчуття провини під час сварки батьків, а не дай Боже хтось з батьків другій половинці притикне тим в присутності малявки.... то взагалі удар по дитячій психіці на все життя....

Моє подруги батьки довго зустрічались і тянули з тою женячкою, а потім відбувся "зальот" і вони побрались...сім*я дуже хороша, але колись як батьки сварились так сильно, один з них крикнув: "Та як би не дитина, то весілля не було б!" На цей час Ірі було десь 10-12 років, зараз їй 23 і при сварках-непорозуміннях батьків вона зразу себе картає хоча мовчить....Пам*ятаю, як менша при сварках батьків прибігала до нас і говорила моїй мамі, щоб та їм сказала, що вона хоча мала, але все розуміє..і не хоче, щоб батьки мучили один одного через неї... най розведуться і будуть щасливі...Їй було соромно перед батьками, що вона причина одруження..
На щастя, її батьки живуть разом і люблять один одного, але за такі спалахи злості вони дуже довго працювали над тим, щоб їх дитина не почувала себе винною..

Слід пам*ятати, що все на світі має причинно-наслідковий зв*язок...

Margarett
16.08.2013, 12:25
Золоті слова!!!! Повністю підтримую їх! Дитина - це плід кохання, дар створений великим почуттям
+100. Маю досить добру подругу і так як ще не була незаміжня і вона вільна, то трохи гуляли разом. І тут якось підходить до нас в центрі мущинчик і вона йому приглянулась ... Почались стосунки. Якось, то трохи дивно у них було (але то для них може і було добре) та то зустрічались, то він зникав, з"являвся. Так тривало десь з рік. Потім ніби налагодилось і вони їздили відпочивати. Як у всіх. І тут вона залетіла. Причому їй за 30 р., щось вже знає та якось то так спонтанно і дивно сталося. Вона ясно вік, дітей немає, незаміжня. Родити і все. Думала заміж покличе. А він повівся інакше. Спочатку нагружав абортом. Вона з трудами відмахнулась. (ще їй не повезло, мама вмерла як їй було 20, тато дуже приклонного віку і зі старими стереотипами). Не солодко одним словом. Народила вона дитину. Він правда визнав батьківство. І такі в них були стосунки - гроші давав до неї приїжджав. Але на питання - чи забереш нас з малявкою до себе ? Відповів - ні, дитина мала, буде вночі ревіти, а мені на роботу, я виспатись хочу. Скажу чесно, я була свідком їх знайомства, не знаю чому та він мне ще з першого разу не сподобався. В нього інтерфейс хама. Зараз мале має 5 рік. Коли було 4 р. то він їх забрав у своє житло. ЇЇ розумію, що терпіла, бо кому треба чужі діти? А грошей своїх не має і батько не дає. Хоч вона і несвідомо залетіла, і хоч він ніби і мав її за свою дівчину та бачите як вийшла дитина - то він спати не зможе. А про аборт взагалі мовчу, він ще її звинувачував, що відсутність вагітність то мав бути її клопіт. А де ж ти козел дивився, як робив дитину ? Не знаю часом приходжу до неї у гості, але так, щоб на нього не попасти - дуже він мені відразливий.

Gabi
17.08.2013, 14:12
Має мій чоловік приятеля, який одружився з своєю першою дружиною через її вагітність. Прожили вони не довго, коли дитині був 1 рік він пішов з сім'ї і вони з дружиною розлучились. Потім він 2 роки жив разом з дуже хорошою дівчиною, але вони розійшлись, бо та дівчина хотіла сім'ю і дітей, а він ні. Тоді він познайомився ще з однією дівчиною, вони зустрічаючись близько 5-ти місяців і вона залетіла. Нещодавно вони одружились. Дуже мені шкода його дружину, бо він зовсім не для сім'ї, любить погуляти і то так добре.

Retaret
17.08.2013, 21:40
Маю зо три пари двоюріних, які на весіллі своєму вже були пузатенькі. Але зараз кожна сімейка має вже по 2-3 дітей. Ну звичайно ніхто дуже не вкурсі що там у кожного в хаті, коли ніхто не бачить - невідомо, але принаймі за роки ніхто нікого не покинув.

А взагалі якщо вже так дуже хочеться заміж і нема сил чекати поки твій хлоп наважиться, то краще йти на розрив стосунків. Якщо йому залежить на тій дівчині - то він шось докумекає і прийде, а якщо ні - то не варто так старатися. Якщо чоловік сам не зацікавлений в тому, щоб робити щасливою обраницю, то їй по життю буде важкувато. А діти якщо потім не будуть відчувати любові між батьками, то також будуть нещасливі. Як на мене , то мрія про заміжжя не варта того, щоб потім багато людей страждали.

something
10.09.2013, 14:27
навряд чи тут хтось сам зізнається в такому. у всіх будуть знайомі-родичі-сусіди, які так робили, але тільки не вони

Зорянівонька
10.09.2013, 14:32
навряд чи тут хтось сам зізнається в такому Ой, та зараз мало хто таке приховує вже. Скільки наречених пузатих :)
З моїх знайомих - ті хто планували колись одружитися, але таким чином "пришвидшився" процес - живуть нормально. А хто не планував, але так треба було, то по-різному, більшість то вже розбіглися.

something
10.09.2013, 14:38
про пришвидшився процес це трохи інше. а от саме коварно залетіти, з метою це трохи інше.

Steba
14.09.2013, 20:19
Моя сестра вийшла заміж по "зальоту". Вони з тим хлопцем довго зустрічались до того. Але про одруження не йшлося бо він був таким собі маминим синочком. А от так сталося і одружились. В результаті за 10 років розійшлись. А жили весь той час кожне своїми інтересами. Він друзями, рибалкою, лижами і гульками, вона дитиною і хатою. Так і спився. З "маминого синочка" він так і не виріс. Хоча на час одруження вона була на 5 курсі інституту а він на 7 років старший. Свекруха також внесла свою лепту. Хукала і пукала на нього в її присутності, підносила їжу під носика, давала хмельнутись зранку щоб голова не боліла, замість доброго прочухана. Дитина росла і бачила ту ситуацію. Зараз проблемний хлопчина зі своїми бзіками в голові.

Kofe
18.09.2013, 09:45
В мене багато знайомих довго зустрічалися, але от до весілля діло ніяк не доходило. а от коли завагітніли, так відразу й під вінець. Так що можливо варто одружуватися і по зальоту.

something
18.09.2013, 12:39
знаєте, зараз стільки сімей мають проблеми з зачаттям, що женитись по зальоту це є більше плюс ніж мінус, бо вже точно обидвоє знають, що діти будуть

KrystynaM
18.09.2013, 12:59
знаєте, зараз стільки сімей мають проблеми з зачаттям, що женитись по зальоту це є більше плюс ніж мінус, бо вже точно обидвоє знають, що діти будуть
та як казала одна тьотка, правда не дуже "далека" - " як нема нарід, то потім дуже трудно))".
Але загалом , я проти того, щоб насильно вагітністю заставити когось на собі одружитися, бо , як правило, ці сім"ї потім не є щасливі. Інша справа, коли зустрічалися, і з тої чи і ншої причини не одружувалися, а дитинка їм допомогла перейти на новий етап стосунків. Але то в кожного своє

something
18.09.2013, 14:59
чоловіки теж не барани, яких можна заставити. вагітність ще не є причиною до женячки. Щоб на таке розраховувати треба бути клінічною дурою

OstapBanderas
18.09.2013, 15:45
і з тої чи і ншої причини не одружувалися
А шо міняється крім штампа в паспорті? Можна жити разом і любитись, а можна одружитись і ходити на всі 4 сторони....
Тому я вважаю, шо одружуватись по-зальоту це дурість і хай жінки це знають також, а то дітей родять, а потім бідні-нещасні бо чоловік з дитиною кинув і ніхто підібрати не хоче !

zaderyshka
18.09.2013, 16:07
ніхто підібрати не хоче
да-да, "викинутого" "підберуть" охочіше.
Кумедний ви, Остапе. Чого та на дівиць форумних ображаєтесь. Не хочете "штампуватись", то й не треба, маса кобіт житимуть і без штампа, головне визначити то до початку спільного співжиття, щоб не компастувала мозги женячкою. Не хочете кобіту з дитиною - не підбирайте.
ІМХО, форум добрий для обговорення побутових справ, "дитячих какашок", книжок, фільмів, відпочинку, але не для пошуку істини життя. Всі опоненти і так лишаться при своєму. Хіба би потролити "праведних" від нефіг робити.

something
18.09.2013, 16:27
жінка повинна розуміти. що вагітніє саме вона, і це буде ЇЇ проблема. якщо чоловік був проти дітей, а його обманули, то не треба тепер його винити і називати останнім козлом. Він був чесним з самого початку, а йлого обманули, так що нехай і розхльобує тепер жінка.

Музик
18.09.2013, 16:43
жінка повинна розуміти. що вагітніє саме вона
серйозно? серйозно?
ок, я приймаю таку точку зору, якщо вона вирішила женити на собі хлопця. але якщо двоє людей займаються сексом до весілля, то ОБОЄ повинні бути готовими прийняти наслідки

something
18.09.2013, 16:46
але якщо двоє людей займаються сексом до весілля, то ОБОЄ повинні бути готовими прийняти наслідки
це все хороші слова. Але бути вагітною, родити, носити прийдеться жінці, тому вона повинна думати більше ніж чоловік, в першу чергу про себе. Відповідальнішою є її роль.

Вибирайте гідних татів для своїх дітей.

KrystynaM
18.09.2013, 17:14
чоловік, який кидає свою дитину - расовий казьол.
так так, можеш з жінкою не жити, але ж дитина то твоя, не забувати цього.
не знаю як сховати в офф топ)) але до теми, мій племінник, дивився на козичку з козенятком, і задав питання: а козенятка тато, бабуся щиро відповіла, він з ними не живе, він козьол:))

natiok
18.09.2013, 17:24
тому вона повинна думати більше ніж чоловік, в першу чергу про себе тут вже треба думати зовсім не про себе, а про майбутню дитину. Й робити це повинні обидвоє. Це у випадку, якщо вже так склалося.

something
18.09.2013, 19:26
тут вже треба думати зовсім не про себе, а про майбутню дитину. Й робити це повинні обидвоє. Це у випадку, якщо вже так склалося.

я вам поясню як мама дівчинки. Я свою доню буду старатись виховати так, щоб вона не надіялась на порядність чоловіка, чи на те що він має чи не має думати про дітей, а щоб розраховувала повністю на себе, бо вагітнною їй бути і це її здоровя і її життя, і так само думати про контрацепцію більше має жінка, якщо чоловік їздить по вухах то зразу в сад. А якщо жінка запевня чоловіка що вона приймає ОК, а насправді будує підлі плани - то це повністю її проблеми.

Якби я мала сина, то його б виховувала по іншому. Що, якщо дівчина завагітніє то він не в праві кидати ДИТИНУ, але ні в якому разі не зобовязаний одружуватись на матері цієї дитини.
Але це питання лише совісті ЧОЛОВІКА. Тому відповідальність більшу несе жінка, сама за себе

terezka
18.09.2013, 21:04
якщо дівчина завагітніє то він не в праві кидати ДИТИНУ, але ні в якому разі не зобовязаний одружуватись на матері цієї дитини.

а чи не краще було б навчати сина та дочку - не готовий одружитись- не займайся сексом?

OstapBanderas
18.09.2013, 22:51
а чи не краще було б навчати сина та дочку - не готовий одружитись- не займайся сексом?
тоді до 18 чи в кого як - мусить іти в монастир О__о

Seshat
18.09.2013, 23:06
не готовий одружитись- не займайся сексом?
Та навіть не в одружитися справа. Не готовий/готова стати батьком/матір'ю, не готовий/готова саме з цією людиною народжувати дитину - не займайся сексом.
П.с. Дуже смішить, коли в батьків є дочка і син і їх категорично по-різному виховують. Маю такий приклад в родині. Дочка вкрай порядна в тому плані. Чоловік один і на все життя, а синуля багатьох попробував. І маму ж не хвилювало, що то чиїхось дочок він тойвовокав, бо то син. Йому треба. Подвійні стандарти.

Яруська
19.09.2013, 09:21
Дуже смішить, коли в батьків є дочка і син і їх категорично по-різному виховують. Маю такий приклад в родині. Дочка вкрай порядна в тому плані. Чоловік один і на все життя, а синуля багатьох попробував. І маму ж не хвилювало, що то чиїхось дочок він тойвовокав, бо то син. Йому треба. Подвійні стандарти
ггг Так це класика! В моєї коліжанки син і дочка, то власне так і відбувається. До дочки- берегти себе, до сина- треба нагулятись і таких Наталь, Зорян і т.д ще 100 буде
Але з другого боку я це розумію, якби в мене була дочка і син, то було б те саме і не сттільки з мого боку, як з чоловікового))))
Так їх вчи -не вчи, хіба дуже сім"я релігійна має бути. Дівчата то завжди готові(ну переважно), а пацани, з квітки на квітку... Пацан щоб був готовим одружитись, то має або дуже любити, або з меркантильних міркувань. Селяві...

Donner
19.09.2013, 09:47
тоді до 18 чи в кого як - мусить іти в монастир
Чогось, коли йдеться про банальне утримання до шлюбу - зразу аналогія - "монастир". Що ж, давайте поселимо тоді в собачу будку всіх, хто тра...ться направо і наліво:)
А загалом, чим більше людина впевнена в собі, тим легше вона панує над своїми інстинктами, і не потребує демонструвати своєї вигаданої "сексапільності". Ну, а якщо є проблеми у спийнятті самого себе, то завжди можна "оголити" тваринні інстинкти - хоч якась родзинка:)

Яруська
19.09.2013, 09:56
Чогось, коли йдеться про банальне утримання до шлюбу - зразу аналогія - "монастир". Що ж, давайте поселимо тоді в собачу будку всіх, хто тра...ться направо і наліво
А загалом, чим більше людина впевнена в собі, тим легше вона панує над своїми інстинктами, і не потребує демонструвати своєї вигаданої "сексапільності". Ну, а якщо є проблеми у спийнятті самого себе, то завжди можна "оголити" тваринні інстинкти - хоч якась родзинка
От щось я прочитала ваш допис, і ніби українською мовою, а думки яку він несе не пойняла:girl_wink:
То ви засуджуєте, тих що до шлюбу сєкасом займаються, чи одобрюєте? Бо про собачу будку якось двозначно))))
і ще, якщо не оголяти тваринні інстинкти і не демонструвати "вигаданої сексапільності", то тоді можна? Ілі где?

something
19.09.2013, 10:23

такого все рівно не буде , бо бажання женитись може прийт десь в 30.
А як можна різностатевих дітей виховуват одинаково?
Як дівчинку так хлопчика треба навчити вибирати партнерів, а не з ким попало. Але от вагітність - не причина для одруження, якщо немає почуттів і бажання провести все життя разом.

Donner
19.09.2013, 11:09
То ви засуджуєте, тих що до шлюбу сєкасом займаються, чи одобрюєте? Бо про собачу будку якось двозначно))))
Ок, поясню. Утормання до шлюбу чомусь часто асоціюється з "монастирем". Так само не-утримання можна асоціювати з мешканцями собачої будки (ну, всілякі там сучки і кобелі:). Що і в першому, і в другому випадку - перебільшення.
Добре це чи погано? Церква, в яку так поспішають "поживші разом до шлюбу", каже, що погано. так, Церква приймає грішників, які каються, і навіть ті, хто порушив Божу заповідь і співжив до шлюбу, теж можуть вінчатися. Але в такому випадку люди мають чесно засудити свій гріх, і не казати "а шо тут такого, головне, аби мені було добре". Якщо ми такий гріх не засуджуємо, а навпаки, публічно одобрюємо, і з тим йдемо до вінчання - чинимо інший, важчий гріх... Десь так

Яруська
19.09.2013, 11:14
Ок, поясню. Утормання до шлюбу чомусь часто асоціюється з "монастирем". Так само не-утримання можна асоціювати з мешканцями собачої будки (ну, всілякі там сучки і кобелі. Що і в першому, і в другому випадку - перебільшення
О! Тепер все "прєдєльно" ясно.

Olka Sherolka
19.09.2013, 11:39
хохо, тепер і залітати вже не треба. Любой каприз за ваши деньги: в соцмережі вже є групи, де можна купити позитивний тест на вагітність
http://demotivators.to/media/posters/437/9243144_sdelaj-syurpriz-svoemu-parnyu.jpg

AilataN
19.09.2013, 11:43
Ех, маладьож...
до чого докотилися.
А раніше просто вірили на слово.:no:
:xaxa:

Olka Sherolka
19.09.2013, 11:54
А раніше просто вірили на слово
До речі, згадалось як я десь рік тому, вже добряче вагітна, топала вулицею у своїх справах, і раптом поруч зупинилось авто, за кермом жінка попросила підійти поговорити. Я не спішила, тому підійшла. Вона запропонувала мені, за гроші, звісно, під її іменем стати на облік в ЖК. Не знаю для чого їй то було потрібно - для роботи чи для особистих справ, не питалась. Я відмовилась. Але, судячи з рішучості тієї жінки, впевнена що вона когось таки вмовила. А ви кажете вірити на слово :)

Яруська
19.09.2013, 12:08
Любой каприз за ваши деньги: в соцмережі вже є групи, де можна купити позитивний тест на вагітність
Йоханий бабай!:girl_phone1:
Слухайте, а в мене ж зберігся позитивний тест від малого! Можу в нафоткати і гроші косити))))))))))))

Маріка
19.09.2013, 12:59
Слухайте, а в мене ж зберігся позитивний тест від малого! Можу в нафоткати і гроші косити))))))))))))
Фото не пройде, тут говорять про реальний тест на вагітність можна купити і отримати по почті.

Samhayne
19.09.2013, 13:04
про реальний тест на вагітність можна купити
а купити меркера і домалювати // ? Економія ж яка.... :)

Neverland
19.09.2013, 13:49
А я теперка після того тесту розумію хлопів, які "користають" кобіт:girl_crazy: Ібо після такої поведінки з тестом, в мене не те що слів нема, одні емоції.
Шкода лиш, що і нормальним адекватним через таке перепадає. Як то кажуть, одна вівця може зіпсути все стадо.

loginka
19.09.2013, 13:51
а купити меркера і домалювати // ? Економія ж яка....

о, Ви молодець! Від того шоку, майбутній тато й перевірити адекватно точно не зможе. Хіба що вже аж на 32 тиждень буде з підозрами ходити )

Roxie
19.09.2013, 14:13
Якби я мала сина, то його б виховувала по іншому. Що, якщо дівчина завагітніє то він не в праві кидати ДИТИНУ, але ні в якому разі не зобовязаний одружуватись на матері цієї дитини.
нема слів... абзац.. щелепа пробила підлогу і валяється десь в сусідів знизу.. щиро сподіваюсь, що коли будете мати сина, то зміните свій підхід до статевого виховання..

та й вчити дочку не довіряти чоловікам практично те саме, що перекреслити її шанс на щастя у шлюбі.. чому? почитайте трошки на цю тему..

ManyuManyu
19.09.2013, 14:25
у мене подруга довго зустрічалася з хлопцем, жили разом, він не думав одружуватися, потім сказав, що поки не завагітніє, не буде женитися, от вона і завагітніла. Одружилися, родився малий, а тому чоловіку все байдуже, і вона і дитина, не помагає нічого, сваряться, і він постійно бавиться ігри на компі.Вона вже заікається про розвід, от нащо було за нього виходити???

рижик
19.09.2013, 14:30
До речі, в топіку групи написано , що Стоить отметить, что процедура получения положительного результата никак не связана с испражнениями других людей.

Вскрытие запечатанного теста и получение положительного результата с помощью нескольких капель из пипетки специальным раствором - прямо при покупателе.
Возможно приобретение специального раствора для последующих тестов с целью использования раствора на месте проведения анализов. До чего дошел прогресс...

Зорянівонька
19.09.2013, 14:37
Йой, а нас на форумі стільки вагітних - якшо комусь тре - пишіть, організуємо тест :)
Але якщо чоловіка змусити одружитися, то хіба можна на щасливе життя розраховувати?

Neverland
19.09.2013, 14:47
нема слів... абзац.. щелепа пробила підлогу і валяється десь в сусідів знизу.. щиро сподіваюсь, що коли будете мати сина, то зміните свій підхід до статевого виховання..
Ем... А ви, особисто, вважаете, що якщо ваш син, якимось чином (можливо підлістю жінки) зробив їй дитину, то тепер все, мусить женитися і жити нещасним все життя? Якось неальо зовсім

Зорянівонька
19.09.2013, 14:54
то тепер все, мусить женитися і жити нещасним все життя?
Ну в такому віці діти маму мало слухаються:) І я теж думаю, що якщо завагітніли, то треба обов'язково забезпечувати дитину, а одружуватися - ні. Ну це якшо дійсно зовсім випадково і без любові. Найкраще, звичайно, навчити не мати дошлюбних стосунків, але шось я не знаю, чи через 15 років таке ще взагалі буде...

bobryha
19.09.2013, 14:56
Може я і старомодна, але все ж придержуюсь думки :" Не хочеш мати дітей з цією людиною- то не спи з нею", думаю що так і буду дітей своїх так вчити, коли прийде час... і тоді вже не треба буде вираховувати чи то вона така ...*винувата:girl_smile:, чи він - козел. В зачатті дитини приймають участь обоє, і відповідальність однакова для обох.

Roxie
19.09.2013, 14:59
А ви, особисто, вважаете, що якщо ваш син, якимось чином (можливо підлістю жінки) зробив їй дитину, то тепер все, мусить женитися і жити нещасним все життя?
буду вчити з повагою ставитись до дівчат.. підлістю? ну якщо вже вибрав ту, яка є підлою, - то нехай одружується ))) відповідальність за свій вибір ніхто не відміняв.. і чого одразу нещасливим життям? кохався, залетіли, одружились - нехай шукають шляхи жити щасливо..

тобто вважаєте, що чужа донька це так, істота для забави? іграшка? повага повинна бути до жінки.. жінка - не предмет сексуального задоволення, а супутниця життя.. знаю, що з усіх куточків всі кричать, що жінка - іграшка (напівоголене тіло, чуттєві губи, звабливі погляди на рекламах), але то не привід їх всіх слухати.. дівчина/жінка - це майбутня мама, і як не хочеш з нею одружуватись, не бачиш в ній супутницю життя - навіщо лягати в ліжко? Доннер правильно сказав.. підтримую..

сніжна
19.09.2013, 15:05
якщо ваш син, якимось чином (можливо підлістю жінки) зробив їй дитину, то тепер все, мусить женитися і жити нещасним все життя?
у моєї коліжанки 19-річний син став батьком. З дівчинкою вони дружили ще зі школи, одружуватися ще не планували, але у 19 років коліжанка дізнається, що стане бабусею. Народилася дитинка. Син так і не одружився на матері дитини ( цього не хотіли ні він, ні вона. Він всю вагітність опікав майбутню маму, а після народження дитинки вони обоє зрозуміли, що сім ї у них не вийде. ТО для чого одружуватися? На сьогоднішній день участь у вихованні та утриманні дитини беруть обидвоє ( так само і бабусі-дідусі з обох сторін), але тим не менше- у кожного з цієї пари уже своє особисте життя. Як на мене- це куди чесніше, ніж одружуватися "по зальоту" і робити нещасною ще одну жінку і свою ж дитину. Про те, що "зробив дитину", значить має одружитися- це якось неправильно. Бо в ліжко лягали обоє ( не згвалтував же він дівчину).
Ситуація друга : півроку тому у іншої коліжанки народився онук. ЇЇ донька разом із своїм хлопцем теж дружать ще зі шкільної парти. Коли у неповних 19 років обидвоє дізналися, що стануть батьками, прийняли рішення жити разом і виховувати дитину спільно. Пішли жити на окрему квартиру, хлопець окрім навчання у вузі ще влаштувався на роботу, щоб забезпечити дитинку. Одружуватися наразі не збираються, хоч живуть разом.

Neverland
19.09.2013, 15:07
тобто вважаєте, що чужа донька це так, істота для забави? іграшка?
Ні, не вважаю. Але також дуже добре знаю, що якщо жінка не хоче сексу, то їй його не нав"яжуть. Чоловіки використовують тих, хто так би мовити швидче "дає". Дівчина не винна, що її так виховали, чи навіть винна впринципі. Але і хлоп не винен, що десь так сталось. То не мусить він все життя потім жити з людиною, яку не любить. Інше діло - дитина. За неї відповідати мусить.

---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

дівчина/жінка - це майбутня мама, і як не хочеш з нею одружуватись, не бачиш в ній супутницю життя - навіщо лягати в ліжко?
Бо переважно жінка сама стимулює таке чи провокує. А хлопцю втриматися в віці 16-25 років практично нереально.

сніжна
19.09.2013, 15:14
чужа донька це так, істота для забави? іграшка? повага повинна бути до жінки..
до дівчинки будуть так відноситися хлопці, як вона буде себе відчувати та поводити. В ліжко, у випадку чого, лягають обоє. Відповідальність за контрацепцію- на обох. Якщо народжується дитинка- участь у вихованні та утриманні теж на обох. Але до одруження це не завжди дотично. Своїй доньці я би теж завжди наголошувала, що вона повинна думати своєю головою. І розуміти, що у першу чергу, відповідальність за наслідки лежить на ній. Бо їй виношувати і народжувати. Тому, якщо хлопець відмовляється від тих же презервативів, значить він не дбає не лише про наслідки, а і про її здоров я. То чи тоді це та людина, з якою вона хотіла б бути далі?

---------- Додано в 12:14 ---------- Попередній допис був написаний в 12:09 ----------

це майбутня мама, і як не хочеш з нею одружуватись, не бачиш в ній супутницю життя - навіщо лягати в ліжко?
фізіологія навіть хлопців і дівчат у віці 16-25 років різна. Для дівчини у цей період інтим- це необов язково: я то є, нема, то немає ( це при умові , що вона ще не розпочинала своє статтеве життя). У хлопців- це період гіперсексуальності, коли гормони керують мозком ( вибачте за грубість). Тому у відносинах хтось має бути мудріший:pardon:

Яруська
19.09.2013, 15:16
ну якщо вже вибрав ту, яка є підлою, - то нехай одружується ))) відповідальність за свій вибір ніхто не відміняв.. і чого одразу нещасливим життям? кохався, залетіли, одружились - нехай шукають шляхи жити щасливо..
тобто вважаєте, що чужа донька це так, істота для забави?

Бо в ліжко лягали обоє ( не згвалтував же він дівчину).

якщо жінка не хоче сексу, то їй його не нав"яжуть. Чоловіки використовують тих, хто так би мовити швидче "дає"
Гм. Мені от якось здалося, що ця тема чимось показова...думки мам синів і мам дочок абсолютно протилежні.
Ой дівчата, ще трошки і будемо ми в темі свекруха-бабуся воювати, тільки вже з позиції свекрух-тещ)))))

Roxie
19.09.2013, 15:17
То не мусить він все життя потім жити з людиною, яку не любить.
ну то хай любить її ))) в мене трохи інший підхід.. любов то не пристрасть, що прийшла і пішла незалежно від нашого бажання.. любов може прийти, якщо люди захочуть любити один одного.. ІМХО

Інше діло - дитина. За неї відповідати мусить.
а любити дитину мусить? увага турбота.. модель сімї.. хіба "відповідати" за дитину значить - лише давати їй гроші і час від часу їздити кудись на вихідні? хіба бути татом заключається тільки в тому?

Яруська
19.09.2013, 15:21
ну то хай любить її ))) в мене трохи інший підхід.. любов то не пристрасть, що прийшла і пішла незалежно від нашого бажання.. любов може прийти, якщо люди захочуть любити один одного..
А ето как?:girl_haha::8:
Ото побачила я якогось чувака і вирішила його возлюбити! І нумо любити його, бо так захотіла. Ну розсмішили чесне слово...

Roxie
19.09.2013, 15:23
до дівчинки будуть так відноситися хлопці, як вона буде себе відчувати та поводити.
а як закласти так, щоб вона почувалась впевненою? для мене це значить показати їй таку модель, де б жінку (тобто мене) поважали, любили.. а як закласти дівчинці таку модель сімї, якщо мама - самотня і немає такого чоловіка поряд, який буде любити маму? дитина (хлопчик чи дівчинка) повинна бачити поведінку обох батьків в сімї і коли одного з батьків немає - то наверстати закладення тої ролі в дитячій голові досить складно.. тому я вважаю, що сімя має бути повною.. а щоб сімя була повною і не народжувалась дитина без батька - хлопець теж повинен нести відповідальність за сексуальні контакти.. і бути в них розбірливим.. а не більше - дівчина, чи більше - хлопець...

---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

Ото побачила я якогось чувака і вирішила його возлюбити! І нумо любити його, бо так захотіла.
ну ж лягати в ліжко з ним ніхто не каже ))) значить і дітей не буде.. значить і одружуватись з нелюбимим не доведеться ))) в чом проблема?

не смійтесь - колись більшість одружувались без почуттів (пристрасті) і жили в любові ))) якось ж так виходило, що могли полюбити в процесі життя ))) хіба зараз людська природа змінилась?

природа не змінилась, але змінилось те, що пристрасть плутають з любовю ))) і думають, що як пройшла пристрасть - любов теж пішла.. (не люблю більше - давай развадіцца) а то виходить, що до любові там просто і не дійшло.. то все дуже глибинно.. і не в цій темі.. але полюбити без пристрасті - цілком реально ))) і бажання тут - найважливіший фактор..

Яруська
19.09.2013, 15:28
ну ж лягати в ліжко з ним ніхто не каже ))) значить і дітей не буде.. значить і одружуватись з нелюбимим не доведеться ))) в чом проблема?
Ну флудити, так флудити...:girl_flag_of_truce:
То з жіночої точки зору, та і то колись же так і було, що видавали дівчат за нелюбів і доводилось і лягати і возлюбляти.
Але, з пацанячої точки зору ліжко-любов, це дві великих різниці, а що там дівчина собі намріяла, то вже інше питання...

сніжна
19.09.2013, 15:33
дитина (хлопчик чи дівчинка) повинна бачити поведінку обох батьків в сімї і коли одного з батьків немає - то наверстати закладення тої ролі в дитячій голові досить складно.. тому я вважаю, що сімя має бути повною.. а щоб сімя була повною і не народжувалась дитина без батька - хлопець повинен нести відповідальність за сексуальні контакти
Відповідальність за інтим- так. Але це не тотожно "покаранню" у вигляді "одруження без почутів, бо так треба". Яку модель поведінки в такому випадку буде бачити дитина у сім ї? Тата і маму, які один одного не люблять, які живуть разом лише через дитину ? Чи може бути сприятливий психологічний клімат у такій сім ї? Чи не почуватиме та дитина за собою комплекс "вини", що то все через неї і якби не вона, то та ж мама була б щасливою, бо тато по іншому відносився ?Мені важко укявити собі картину, де тато оженився " бо треба", а потім він усі найближчі ... надцять років дбає про добробут сім ї з щасливою посмішкою на вустах. Чоловік не живе за принципом "стерпиться-злюбиться". У нього інша психологія.

---------- Додано в 12:33 ---------- Попередній допис був написаний в 12:30 ----------

та і то колись же так і було, що видавали дівчат за нелюбів і доводилось і лягати і возлюбляти
так в тому то і суть, що видавали дівчину за некоханого. Бо вважалося, що з часом любов прийде ( а як і не прийде, то для жінки то необов язково. Основне, щоб чоловік дбав матеріально за сім ю. А те, що у нього там буде ще надцять коханок чи він періодично навідуватиметься у "будинки терпимості"-на це очі закривалися.). А от чоловіків вкрай рідко одружували "по принуждению". Хіба виникало матеріальне питання , яке треба було вирішити через одруження. Але далі все йшло по класичній схемі. Чоловіка на десятиліття "примусом" не втримаєш

Neverland
19.09.2013, 15:37
а як закласти так, щоб вона почувалась впевненою?
Я думаю треба, щоб дівчинка просто почувалась щасливою. Тоді не буде бажання щось довести раніше, ніж треба. А закласти це прикладом чогось - це неможливо по-моєму.
а як закласти дівчинці таку модель сімї, якщо мама - самотня і немає такого чоловіка поряд, який буде любити маму?
Якщо мама при тому буде щасливою, а не "в пошуках постійних", то і в доньки буде впевненість.
Повна сім"я краща за неповну, але нещаслива повна, гірша за неповну...

something
19.09.2013, 15:38
та й вчити дочку не довіряти чоловікам практично те саме, що перекреслити її шанс на щастя у шлюбі.. чому? почитайте трошки на цю тему..

я вважаю, що жінка не повинна виходити заміж за нелюбимого. Це всерівно розлученням закінчиться. Чи для вас важливо, лиш би сусіди нічого не сказали?

Roxie
19.09.2013, 15:49
Чи для вас важливо, лиш би сусіди нічого не сказали?
ооо... сусіди то останні про кого я би думала, виходячи заміж ))) чесно потішили, я щось і забула, що ще сусіди є ))) тобто сусіди і були останніми, про кого я думала виходячи заміж (я ж заміжня )))

Відповідальність за інтим- так. Але це не тотожно "покаранню" у вигляді "одруження без почутів, бо так треба"
в нас різні погляди ))) для мене відповідальність за інтим полягає в розумінні, що можна завагітніти ))) а не в тому, щоб потурбуватись про контрацепцію ))

---------- Додано в 15:49 ---------- Попередній допис був написаний в 15:47 ----------

я вважаю, що жінка не повинна виходити заміж за нелюбимого.
а лягати в ліжко з нелюбимим - цілком нормально?

Dominika
19.09.2013, 15:52
ну то хай любить її ))) в мене трохи інший підхід.. любов то не пристрасть, що прийшла і пішла незалежно від нашого бажання.. любов може прийти, якщо люди захочуть любити один одного.. ІМХО
то як? виходить якийсь психологічний експеримент над людиною- полюбить її - не полюбить... а час то втрачений...і рани будуть гоїтись дуже довго.

something
19.09.2013, 16:00
багатьом хватає симпатії. Є ще фізіологічна потреба сексу. Не треба секс мішати з коханням. Кохання можна чекати до пенсійного віку, можна і недочекатись,а сексу хочеться набагато швидше

Neverland
19.09.2013, 16:01
Нормально-ненормально це теоретизування. А є голі факти: молодь займається сексом, іноді з нетверезою головою і вагітніє. Що робити, щоб зменшити "коло потерпілих"? Не думаю, що мусове одруження щось тут вирішить.

something
19.09.2013, 16:03
знаєте, зараз в період емансипації багато жінок не хочуть заміж. Дитину хочуть а чоловіка - ні. І є, які шукають собі, так би мовити донора для дитини. І чоловік може і не знати, що в нього є дитина, бо жінка не признаються. Їм "геморой" у вигляді побуту з чоловіком не потрібен.
А що буде за 20 років навіть не можу уявити. Все міняється, і вже в наш час треба бути більш перебірливим чоловікам.

Roxie
19.09.2013, 16:18
то як? виходить якийсь психологічний експеримент над людиною- полюбить її - не полюбить... а час то втрачений...і рани будуть гоїтись дуже довго.
я не розумію для чого лягати в ліжко з тим, з ким не плануєш одружуватись в разі вагітності, кого не бачиш супутником/супутницею життя..

ну добре.. есперимент над дорослими людьми - це неприпустимо.. а дитині рости в неповній сімї - це не експеримент над нею?

я ще противниця розлучень, якщо що ))) і противниця того, щоб мучитись з нелюбимим ))) во як )) головоломка, нє?

---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:03 ----------

розумію, що буває в людей.. завагітніли.. не хочуть обоє одружуватись.. не одружуються.. дитина росте з батьківською увагою у вигляді грошей і час-від-часу відвідин (в кращому випадку).. буває, на жаль.. але от чого не розумію - так того, що мами хлопців готові цього вчити своїх синів.. і їм говорити - "ну завагітніла дівчина - то ж її проблеми, ти про дитину піклуйся, а про її маму и піклуватись не зобовязаний.. вона ж теж в ліжко лягала, ти її силоміць не тягнув".. такого підходу не розумію..

---------- Додано в 16:18 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

Що робити, щоб зменшити "коло потерпілих"?
вчити хлопців поваги до жіночого тіла.. і дівчат, до слова, теж..

Neverland
19.09.2013, 16:30
так того, що мами хлопців готові цього вчити своїх синів.. і їм говорити - "ну завагітніла дівчина - то ж її проблеми, ти про дитину піклуйся, а про її маму и піклуватись не зобовязаний.. вона ж теж в ліжко лягала, ти її силоміць не тягнув".. такого підходу не розумію..
Ну, по-перше, не думаю, що хоч якась мама вчитиме сина такому, що ти, мовляв, користай дівчат собі, а як завагітніє - тікай. Кожна мама розкаже, що від "цього" діти бувають, що треба бути відповідальним. Але, розумієте, в чоловіків в віці від 16 років, незалежно від того, який він є чесний, мудрий і порядний, мозок при певних обставинах може виключатися і включатися інше місце. Це фізіологія, це треба знати. Тому саме дівчина іноді має дбати про свою безпеку. Бо в неї гормони так мозком не керують, тому вона має чітко знати, що або вона застерігається, або відмовляє. А не лягає в ліжко з чоловіком в рожевих окулярах, бо мама казала, що чоловік має нести відповідальність в будь-якому випадку, якщо переспить з дівчиною. Тоді сльози-плачі і покалічені життя.

---------- Додано в 16:28 ---------- Попередній допис був написаний в 16:26 ----------

вчити хлопців поваги до жіночого тіла..
Ну, але, до прикладу, хто винен в ситуації, коли хлопець в клубі випив забагато, а дівчина в такому його стані погодилась на статевий контакт? Навіть якщо хлопець дуже порядний (коли тверезий):girl_yes2:

---------- Додано в 16:30 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

Знаю одного чоловіка, який теж дуже порядний. Отак після школи одразу на випускному на п"яну голову "завагітнів" однокласницю. Їх примусили одружитися батьки дівчини. Прожили вони аж 10 років, після чого дуже "криваве" розлучення, психічно неррівноважена дитина і розподіл майна. То що ж дитині краще врезультаті було б?

Roxie
19.09.2013, 16:44
алкоголь то трохи інше.. недарма в багатьох країнах його дозволяють тільки з 21 року..

я вже висловила свою позицію щодо того, що дитині краще.. не маю бажання говорити по колу одне і те ж..

знаю купу пар, які криваво розлучались, одружуючись за власним бажанням і без вагітності.. і діти все одно мають скалічену психіку.. тому такі приклади - для мене не аргумент.. і знаю тих, яких заставили одружитись і живуть відносно щасливо (не буду говорити 100% що щасливо - бо не знаю, але їх батьки кажуть що ок).. а ще скільки знаю пар, які терплять один одного заради дітей, страху бути самому і т.д., хоча одружувались без будь-якого тиску, а з почуттями, пристрастю, коханням.. розлучення то далеко не завжди вирішення проблеми.. тому - щасливе життя залежить від мудрості (а найперше бажання щасливо жити) тих, хто одружується.. і одружитись через вагітність - це далеко не означає що потім люди будуть нещасливі.. якщо не хочуть жити щасливо, якщо є внутрішні проблеми, незадоволеність собою, і ще багато-багато інших факторів, то говорити, що розлучились, бо їх заставили одружитись - несправедливо..

zorkas
19.09.2013, 17:29
Якщо глибше задуматись, то мабуть молоді люди хочуть залетіти щоб не втратити дорогу їм людину, а старші - вже коли хочуть діток. Але в тому чи іншому випадку це добре, головне щоб ми мали нормальних сімей, дружніх з родиною які підтримають завжди в тяжку годину і порадуються за тебе коли тобі добре.

Roxie
19.09.2013, 18:05
хочу уточнити, що я незгідна не стільки з тим, що люди не хочуть одружуватись, скільки з тим, що форумлянка готова вчити свого сина не одружуватись у випадку вагітності дівчини.. то трохи різні речі.. бо приймати рішення по факту і усувати наслідок, вже коли такий стався - то одне, а виховувати сина в такому дусі то є інше.. процитую ще раз, чого я так обурилась Якби я мала сина, то його б виховувала по іншому. Що, якщо дівчина завагітніє то він не в праві кидати ДИТИНУ, але ні в якому разі не зобовязаний одружуватись на матері цієї дитини.
Але це питання лише совісті ЧОЛОВІКА. Тому відповідальність більшу несе жінка, сама за себе
і така позиція чоловіка "моя хата скраю" (тобто відповідальність більше на дівчині) в нас поширена.. спочатку виховуємо, а тоді дивуємось, чого ж всі чоловіки не беруть на себе відповідальності, чого інфантильні і т.д. )))

bobryha
19.09.2013, 18:57
Ото ваше "не кидати дитину" в моїй уяві зводитться щонайбільше до візитів на вихідні, можливо якихось подарунків чи якоїсь фінансової лепти у виховання дитини. Я не вважаю це відповідальністю за дитину.Це взагальному ніщо, порівняно з тим що залишається мамі (і можливо її батькам)щоб виховати і поставити дитину на ноги

something
19.09.2013, 23:29
а чого ж ви так обурююєтесь? Жінка хоче вагітніє, хоче ні, хоче скаже чоловіку, а не захоче не скаже. Жінки більш хитрі і підступні. А заставляти чи то сина, чи то дочку одружуватись на не любимих я не буду. Ви якщо хочете, то можете своїх дітей примушувати, привчати, робити, що хочете.

---------- Додано в 23:20 ---------- Попередній допис був написаний в 23:16 ----------

у вас просто жіночий егоїзм загравю. Як це так, нас жінок і не послухати. Ну і що, що обманом завагітніла. Та лише за те що я завагітніла, чоловік тепер мені має бути боржнником до кінця життя. Ну і що що я підступна, легкомисляча, але ж я вагітна. То нічого, що як вагітніла, то не думала про дитину, а про свої власні вигоди. То все має прощатись, бо тепер я буду мамою, і він мені зобовязаний повік.
Виховуйте своїх синів так, щоб кожна могла його задурити. і їздити на ньому.

---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:20 ----------

багатьом хватає симпатії. Є ще фізіологічна потреба сексу. Не треба секс мішати з коханням. Кохання можна чекати до пенсійного віку, можна і недочекатись,а сексу хочеться набагато швидше

4 мінуси. Вони мене не печуть, але вот питання до всіх - ви фригідні, асексуальні чи стримуєтесь?

Olka Sherolka
19.09.2013, 23:33
Жінки більш хитрі і підступні
ага, ми - зло, ахахахаха:girl_devil:

А заставляти чи то сина, чи то дочку одружуватись на не любимих я не буду
ніхто і не змушує одружуватись з нелюбом, але, як вже писали тут, одруження по зальоту - це результат, остання ланка в ланцюгу помилок: легковажне ставлення до сексу (з цікавості, для задоволення, бо хочеться, для здоров'ядосі в підлітків побутує міф що від сексу прищі зникають, наївні, легковажне ставлення до стосунків, легковажне ставлення до контрацепції, не розуміння всієї відповідальності у стосунках, наслідок - вагітність, одруження "бо так треба", підлітковий спротив навязаному шлюбу, депресії, алко-ігро-нарко залежності і т.д. А почалось з легковажності, нерозуміння наслідків, точніше з думки "зі мною такого не станеться", яка часто є у підлітків. Тому завдання батьків - навчити дітей відповідальності - за свої вчинки, за тих, кого приручили, кого полюбили, кого зачали. Тоді менш ймовірно що дитина по-пяні чи по-дурі зробить дитину.
А з вашим ставленням до статевих стосунків
малоймовірно що ви зможете виховати у ваших дітей відповідальне ставлення до сексу.

Roxie
19.09.2013, 23:33
у вас просто жіночий егоїзм
ясне діло ))) в мене споживацький підхід до чоловіків ))) а от зайнятись сексом з дівчиною, не плануючи на ній одружуватись - то не споживацький підхід?

хоче хлопець сексу, чи як там говорили - фізіологічно потребує? є спец служба для задоволення таких потреб ))) там жодна не буде вимагати одруження ))) але ж то принизливо йти до шлюхи! та й дорогувато! якщо з пристойною )) а от дівчину можна отак використати для задоволення своїх потреб - дешевше ))

дитину кине на дівчину, час від час підкине копійку і буде говорити "Я допомагаю!", а потім прийде до Бога і скаже "Не кидай мене, допоможи! Я ж твоя дитина. В мене біда (якась-там)".. А свою дитину кинув.. Де тут відповідальність?

це не по-чоловічому.. нечесно.. мені в такій ситуації виглядає чесно, коли хлопець перед інтимом дає прямо зрозуміти дівчині, що в разі вагітності він одружуватись не збирається.. якщо вона на це свідомо погоджується - тоді згідна, що відповідальність могла би бути на обох однакова.. а переспати, нехай і з контрацепцією, завагітніти, і тоді по факту говорити "Сорі, бейбі, то був лише секс. А далі ти собі сама думай" - то нечесно. А багато так роблять? Збоку взагалі смішно виглядає..

something
19.09.2013, 23:35
не дешевше це точно. І чому у вас чоловік хоче а жінка ні? І чому ви не припускаєте, що це жінка використовує чоловіка?

Olka Sherolka
19.09.2013, 23:36
але вот питання до всіх - ви фригідні, асексуальні чи стримуєтесь?
я взагалі бородатий незайманець під 40:girl_haha:
ви гадаєте що якщо хтось не згідний з вашою думкою - то одразу щось з ним не те? Спокійно, бо хамство тут не вітається ;)

something
19.09.2013, 23:38
я абсолютно спокійна. Я хочу зрозуміти, чому у всіх відповідях йдеться, що якщо є секс між Ч і Ж, то це треба було лише Ч? Ніби чоловікам його більше треба ніж жінкам.

Roxie
19.09.2013, 23:54
ну так ж написали дівчата вище, що хлопцям у 16 "кришу рве" і їх (ніби-то) цим можна виправдати.. ніц тут не зробиш.. а дівчатам секс не такий вже й необхідний... тут все вже було сказано..

і так - тут обрАзи не вітаються )) в кожного своя думка )) до чого тут фригідність, асексуальність і т.д.???

якщо є секс між Ж і Ч то чому відповідальність за дитину повинна нести жінка БІЛЬШЕ ніж чоловік? чому чоловік може не одружуватись?

Olka Sherolka
19.09.2013, 23:59
ну так ж написали дівчата вище, що хлопцям у 16 "кришу рве" і їх (ніби-то) цим можна виправдати.. ніц тут не зробиш.. а дівчатам секс не такий вже й необхідний... тут все вже було сказано..
не погоджусь, дівчатам теж рве, навіть раніше - в 14 ;) але на то голова на плечах, щоб вміти стриматись. Цього теж батьки мають навчити - не брати тут і зараз те що хочеться, а продумати наслідки наперед. Це ж не лише сексу стосується. Безвідповідальності виправдань нема

Seshat
20.09.2013, 09:22
Ну і що, що обманом завагітніла
А, ну так. Казала, що будуть мультики дивитися або вареники ліпити. Зараз ж ніхто про секс, контрацепцію і непланові вагітності не чув. Намахала хлопчика підступна злюка і женити на собі хоче?? Аяяяяяй, бідний хлопчик... (То сарказм, якщо хтось не зрозумів)
Та лише за те що я завагітніла, чоловік тепер мені має бути боржнником до кінця життя
Нове життя це не лише. Це хтось. І ставитися з повагою треба відразу.
Виховуйте своїх синів так, щоб кожна могла його задурити. і їздити на ньому
Треба виховувати синів чоловіками з почуттям відповідальності. Лягаєш в ліжко - будь готовий стати татом. Хочеш просто досягнути оргазму і пофіг з ким - проститутки (фееееееее) або права рука тобі в поміч.

Donner
20.09.2013, 09:34
ви фригідні, асексуальні чи стримуєтесь?
Ну та, тепер так називається шляхетність, відповідальність і вміння панувати над своїми інстинктами. О, часи!:)
А чому Ви не припускаєте, що є сім'ї, де і синів, і дочок виховали шляхетно, по-християнськи? І вони відповідально ставляться до інших, незалежно від своїх гормонів? Бо то найлегше, на виховання дітей забити, доручити підготовку до життя телевізору та інтернету, а тоді все спихати на "молодість, гормони".

shparynka
20.09.2013, 09:38
Я своєму синові, хоча йому всього лише 13, коли в нас заходить мова про всяке таке, завжди говорю про те, що цим треба займатися з дівчиною, яку любиш і поважаєш, бо інакше це брудно. Він ж задає різні питання, і я наголошую на тому, що так як він майбутній мужчина, то повинен нести відповідальність за свої вчинки. Не знаю, може, мої такі бесіди дадуть свої позитивні плоди) хотілось би вірити)

something
20.09.2013, 09:51
, ну так. Казала, що будуть мультики дивитися або вареники ліпити. Зараз ж ніхто про секс, контрацепцію і непланові вагітності не чув. Намахала хлопчика підступна злюка і женити на собі хоче?? Аяяяяяй, бідний хлопчик... (То сарказм, якщо хтось не зрозумів)
а до чого тут сарказм, якщо тема "залетіти, щов вийти заміж", і без сарказму.

KAPUCHINKA
20.09.2013, 09:51
знаєте, зараз в період емансипації багато жінок не хочуть заміж. Дитину хочуть а чоловіка - ні. І є, які шукають собі, так би мовити донора для дитини. І чоловік може і не знати, що в нього є дитина, бо жінка не признаються. Їм "геморой" у вигляді побуту з чоловіком не потрібен.

ну так вже й багато. так говорять жінки у яких не складається особисте життя. а коли все налагоджується то вони про це успішно забувають. все це просто пусті слова.

Neverland
20.09.2013, 09:55
а от зайнятись сексом з дівчиною, не плануючи на ній одружуватись - то не споживацький підхід?
Ем, я вже писала, повторюсь. Ніхто і ніколи не займеться з дівчиною сексом проти її волі. Хіба згвалтування, але це не до цієї теми. В 100% вагітностей по зальоту жінка сама цього хотіла (сексу всмислі). Тому в неї теж споживацький підхід до хлопа - зайнялась сексом з корсливих цілей, чи теж просто так. Я ще добре свій підлітковий вік пригадую, як до мене клеїлись, і як я дуже добре розуміла, що і до чого, і після категоричного ні - відпадали всі питання. І про контрацепцію, поки не планувала дітей також думала я. І добре, що не на чоловіка надіялась, бо тоді б зараз мала дітей так з 10:girl_cool:

---------- Додано в 09:55 ---------- Попередній допис був написаний в 09:53 ----------

коли хлопець перед інтимом дає прямо зрозуміти дівчині
Ну не можуть вони думати в ситуації коли в них вже в штанах "аврал". В старшому віці вже якось контролюють. Підлітки - це ходячий гормон.

something
20.09.2013, 10:02
вибачте, але якщо жінка обманом завагітніла (назва теми)- вона зламала життя собі, йому і ще й дитині. Про яку повагу до неї може йти мова? Вона зруйнувала три життя.
В мене нема сина
---------- Додано в 10:02 ---------- Попередній допис був написаний в 09:55 ----------

І про контрацепцію, поки не планувала дітей також думала я. І добре, що не на чоловіка надіялась, бо тоді б зараз мала дітей так з 10
Ось, це я і хочу пояснити, що треба донечок навчити цього. Тому що казати, що секс лише з чоловіком, лише по великій любові лише по-християнськи - то марно, краще навчити передбачити наслідки, бо навряд чи когось діти послухають з ким їм спати, а з ким ні.
Хлопця теж треба навчити контрацепції, щоб не було в житті ситуацій як назва теми.
Ну не послухають діти батьків, як тут кажуть не спати з ким дітей не хочеш, з ким любові страшної нема і якщо не хочеш женитись. Не будуть вони того слухати. А зроблять по-своєму. І тому я написала, що хватає симпатії для сексу, а не бажання вийти заміж/одружитись. І нашим дітям буде хватати теж симпатії, яку вони ще, можливо, неодноразово сплутають з закоханістю.

Seshat
20.09.2013, 10:03
Навіть найпідступнішій жінці не вдасться завагітніти без чоловіка:) А щодо поваги - можна поважати чоловіка, який займався сексом з жінкою, а потім розказує, що вона обманом завагітніла? Люди добрі, та то просто смішно! Замість того, щоб люди ставилися відповідально до статевого життя, шукаються крайні і винні. Лягли в ліжко двоє? Двоє. Значить і відповідальність на двох. Те, що дитинка росте в тілі жінки не означає, що то її проблема (як тут вже багато разів писали) і вона має то розгрібати. І найстрашніше в тому, що зазвичай матері розказують своїм любим синочкам, що то проблеми дівчини!

Vittoriya
20.09.2013, 10:11
Навіть найпідступнішій жінці не вдасться завагітніти без чоловік
власне! І презервативом таки чоловік користується, як не крути. Як спиш з людиною, коотрій не довіряєш, не знаєш, чи ще щось, то голову свою на плечах треба мати. А то так файно-то всьо вона, мене на собі вженила, обманом завагітніла. Бідні мужчинки , блін....

KAPUCHINKA
20.09.2013, 10:13
треба навчити контрацепції

навчити то, звичайно, треба. але це всерівно не 100 %. у всіх по різному. одна не вагітніє навіть без контрацепції, а на іншу достатньо просто глянути.

моя однокурсниця завагітніла приймаючи контрацептиви, мало того, до четвертого місяця і не знала, ну не було ніяких признаків. ну виходить і захищалася, але не допомогло. на чиїй це відповідальності? думаю, що таки на обох. і тому що хлопець що дівчина повинні розуміти що від сексу можуть бути діти. І єдина 100% контрацепція це СПИСАМ. а все решта, то вже як вийде.

Vittoriya
20.09.2013, 10:14
вона зламала життя собі, йому
ну да, взяла підсипала йому снодійного, згвалтувала і на маєш :girl_crazy:, я думала , що виховання хлопчиків тепер трохи змінилося, бо так, як виховували раніше чоловіків у нас мені дуже не подобалося. Але бачу дещо лише погіршується....

Steba
20.09.2013, 10:14
Я б інакше вчила: Не готовий(ва) одружуватись з цією людиною-подумай про контрацепцію. Тому відповідальність на обох мала б бути. А не займатись сексом- як ви собі це уявляєте в наш час? То потім хто з цих дітей виросте? Мужики з кущів підглядатимуть, а жінки лягатимуть під кого попаде.

Vittoriya
20.09.2013, 10:17
В 100% вагітностей по зальоту жінка сама цього хотіла
а чоловік збоку курив, чи як? Ну реально, люди, а чьом ви? Двоє, двоє приймають в цьому участь і на двох відповідальність за це.

---------- Додано в 09:17 ---------- Попередній допис був написаний в 09:15 ----------

не можуть вони думати в ситуації коли в них вже в штанах "аврал"
ага, а потім то всьо вона винна, я ні при чьом.... Ох, і так і виростають ніби, а далі незрілі хлопчики...

Neverland
20.09.2013, 10:18
І найстрашніше в тому, що зазвичай матері розказують своїм любим синочкам, що то проблеми дівчини!
Та ну, де ви таке чули? Мами теж жінки, і не казали б такого, бо знають, як воно жінці. І контрацепції мами вчать синів. Просто проблема в тому, що хлопцям тяжче набагато думати в ситуації, коли є гола дівчина. Тому краще, щоб дівчата не сподівались, що хлопець обов"язково використає контрацепцію, а їм можна розслабитися. І краще одружитися в ситуації зальоту, але є випадки, коли дійсно ліпше не одружуватися. Їх менше, але вони є. Я за відповідальність. Але я проти того, що якщо зробив помилку - розплачуйся все життя. Завжди можна знайти варіанти.

KAPUCHINKA
20.09.2013, 10:20
Не готовий(ва) одружуватись з цією людиною-подумай про контрацепцію.

двома дописами вище я вже про надійність контрацепції писала )))

тому таки краще

---------- Додано в 07:20 ---------- Попередній допис був написаний в 07:18 ----------

[/COLOR]а чи не краще було б навчати сина та дочку - не готовий одружитись- не займайся сексом?

Seshat
20.09.2013, 10:24
Та ну, де ви таке чули?
Купу разів. Навіть від дорогої родини:)
Але я проти того, що якщо зробив помилку - розплачуйся все життя.
Просто є нюанс, що "помилка" - це нова людина. І це на все життя. На все. Питання в тому, щоб чоловік свою дитину сприймав не як розплату за помилку, а взяв на себе відповідальність.

something
20.09.2013, 10:26
Просто є нюанс, що "помилка" - це нова людина. І це на все життя. На все. Питання в тому, щоб чоловік свою дитину сприймав не як розплату за помилку, а взяв на себе відповідальність.
а взяти на себе відповідальність - одружитися?
І помилка - це не дитина ні в якому разі, а жінка, в якій він не роздивився підступність

Neverland
20.09.2013, 10:26
а чоловік збоку курив, чи як? Ну реально, люди, а чьом ви? Двоє, двоє приймають в цьому участь і на двох відповідальність за це.
Я от недавно дивилась прогрмау по ББС, де провели експеремент. Дівчина приставала до чоловіків, різних, молодих, одружених. І в ситуації, коли "хочеться сексу, аж очі вилазять" і дівчина напівгола, навіть одружені християни невтримувались. Так кажись 95% було, що чоловік вже "поплив". Чоловікам дууже важко втримтися від сексу. Це не міф, а факт. І, якщо закривати на це очі, то наслідки плачевні. Можна думати і надіятися на щозавгодно, але якщо натрапити на якось чоловіка, в якого ні стида ні совісті, то потім буде розплачуватися саме жінка, бо чолвік дасть дьору і все. Порядність це супер. Я за порядність. Але я знаю, що навіть якщо я вкладатиму дитині в голову все найкраще, ніхто не застрахований від того, що дитина не послухає, зробить по свому, зіграють гормони, і інше. То може краще не надіятися на ідеальність світу, а розуміти, як є, і діяти відповідно? (дівчині)
П.С. От мені цікаво, чому ви вважаєте, що думати про контрацепцію дівчині, і розказувати їй, що вона має за це думати - зле? Чи я щось сплутала з цим питанням?

Vittoriya
20.09.2013, 10:28
. Але я проти того, що якщо зробив помилку - розплачуйся все життя. Завжди можна знайти варіанти.
це ви типу аборт? Чи так , просто кинути ту дитину, бо то не я винен, що вона вийшла та дитина??? ПОмилка-то дитина, і любий нормальний!!! мужчина, навіть молодий, навіть, коли всі мозги в штанах, але розум також присутній, буде розуміти, що відповідальність на ньому така ж сама і якщо у нього народжується дитина, він має бути для неї татом, не має в сенсі мусить примусово, а в нього то має бути природнім відчуттям потреби. І тут про одруження не йдеться, а власне про прийняття дитини яко своєї рідної кровинки, а не помилки на все життя....

something
20.09.2013, 10:29
Neverland, схоже у вас краще виходить донести мою думку:connie_pull-pigtail

Neverland
20.09.2013, 10:30
Питання в тому, щоб чоловік свою дитину сприймав не як розплату за помилку, а взяв на себе відповідальність.
Я теж за це. Але при тому одруження не є обов"язковим атрибутом, якщо ситуація така, що одружуватися не хочуть категорично. І тут, ще писали, що чоловік рідко бачитиме дитину, як не одружиться. Лиш на вихідних. А чоловік, який одружений, і працює зранку до пізньої ніченьки частіше бачить дитину? Теж лиш по вихідним часто буває. І тут мене не переконати. Б відповідальність - одне, а любов - інше. І так, якби в мене склалась ситуація, що я завагітніла, а чолвік не хотів би одружуватися, я б зрозуміла. Головне, аби мав гідність не кинути дитину.

Vittoriya
20.09.2013, 10:31
Я от недавно дивилась прогрмау по ББС, де провели експеремент. Дівчина приставала до чоловіків, різних, молодих, одружених. І в ситуації, коли "хочеться сексу, аж очі вилазять" і дівчина напівгола, навіть одружені християни невтримувались. Так кажись 95% було, що чоловік вже "поплив". Чоловікам дууже важко втримтися від сексу. Це не міф, а факт.
о мамо рідна, та прям звєрі , а не люди ті чоловіки, ям в шоку... То ви дійсно вважаєте, що лиш там в них мозги і всьо???... Певно ми зовсім різних чоловіків в житті зустрічаємо, бо я не згідна категорично з таким твердженням. Зрештою присутність мозгів в штанах не звільняє від відповідальності зі свої дії. Ну і що, що не може при голій дівці себе тримати? Чия то проблема???

Seshat
20.09.2013, 10:32
а взяти на себе відповідальність - одружитися?
Для кого як. Мене штампи не цікавлять, тому вкладаю в поняття відповідальності - взяти на себе обов'язки голови сім'ї. Забезпечувати матеріально, підтримувати морально матір своєї дитини, жити разом (так, я погана. Але дитина має мати і маму, і тата) і головне - любити свою дитину і її матір. Любити в даному контексі - дієслово.
жінка, в якій він не роздивився підступність
ААаааааааааа!!!! :suicide::suicide::suicide::khomyak::khomyak::khom yak: Просто слів немає...

Neverland
це ви типу аборт?
Варіанти, це не конче одружуватися. Це якийсь чс жити разом, помагати жінці. Брати дитину до себе. Забрати дитину, як жінці її не треба. Чого зразу аборт? :) Варіантів безліч, якщо люди свідомі, але не зациклені на ідеї, що залетіти=одруження.

KAPUCHINKA
чому ви вважаєте, що думати про контрацепцію дівчині, і розказувати їй, що вона має за це думати - зле?

та чому зле, зовсім не зле. просто треба наголошувати на тому що це всеодно 100% не захищає від вагітності. от і все.

something
20.09.2013, 10:33
Я теж за це. Але при тому одруження не є обов"язковим атрибутом, якщо ситуація така, що одружуватися не хочуть категорично. І тут, ще писали, що чоловік рідко бачитиме дитину, як не одружиться. Лиш на вихідних. А чоловік, який одружений, і працює зранку до пізньої ніченьки частіше бачить дитину? Теж лиш по вихідним часто буває. І тут мене не переконати. Б відповідальність - одне, а любов - інше. І так, якби в мене склалась ситуація, що я завагітніла, а чолвік не хотів би одружуватися, я б зрозуміла. Головне, аби мав гідність не кинути дитину.
І головне, щоб жінка, в якої план з одруженняи не вийшов, думала про дитину, а не про своє самолюбство. і не перешкоджала (як це дуууууууууууже часто буває) зустрічам батька з дитиною.

Neverland
20.09.2013, 10:34
То ви дійсно вважаєте, що лиш там в них мозги і всьо???... Певно ми зовсім різних чоловіків в житті зустрічаємо, бо я не згідна категорично з таким твердженням.
Не лиш там. Але ви певне, не були в ситаціях, де адекватні виховані чоловіки втрачають контроль. Добре, коли все добре. Але знати і мати на увазі треба. Бо в житті різні чоловіки трапитися можуть. Тому краще дівчина знатиме, ніж не знатиме.

KAPUCHINKA
20.09.2013, 10:42
Забезпечувати матеріально, підтримувати морально матір своєї дитини, жити разом (так, я погана. Але дитина має мати і маму, і тата) і головне - любити свою дитину і її матір.

так, це, напевно, найкращий вихід. бо якщо прокрутити трохи далі, то, той чоловік колись одружиться. Не думаю що його дружина буде в захваті від ситуації + з*являться ще дітки. то чому б принаймні не спробувати створити сім*ю вже. може не все так зле.

Olka Sherolka
20.09.2013, 10:42
От мені цікаво, чому ви вважаєте, що думати про контрацепцію дівчині, і розказувати їй, що вона має за це думати - зле? Чи я щось сплутала з цим питанням?
сплутали, про контрацепцію мають думати обоє, як і про ненадійність тієї контрацепції, як і про наслідки тієї ненадійності. Якщо кожен, лягаючи в ліжко, буде розуміти що цей секс може закінчитись вагітністю - випадкових зв'язків стане менше, тоді і стояти перед вибором - одружуватись чи ні з людиною, яку вперше побачив кілька тижнів тому стояти не прийдеться.
І тут часто пишуть що чоловіка так легко схилити до сексу, я не погоджусь. Збудити в ньому бажання - легко, така природа чоловіків, але довести спокушання до реального сексу - не так легко, якщо чоловік не хоче, а згвалтувати чоловіка - взагалі неможливо. Тому давайте не будемо робити з чоловіків жертв, коли вони зважуються на ризикований секс, в них мізки не вимикаються, вони думають - пронесе.

Vittoriya
20.09.2013, 10:43
Але ви певне, не були в ситаціях, де адекватні виховані чоловіки втрачають контроль.
певно я знаю краще, де я була ;) така в мене професія, що ситуації в життя бувають різні, я вже писала про гастролі наприклад, де любому чоловіку довзолено все, що він хоче, бо ітак вдома ніхто не буде знати. І дівки буває вішаються на шию, бо в них так само не в голові мозги, але нічого, якось витримують і не піддаються спокусі. То хто вони? які певно хорі :girl_crazy:

---------- Додано в 09:43 ---------- Попередній допис був написаний в 09:42 ----------

про контрацепцію мають думати обоє,
о власне!!!! Двоє!!

KAPUCHINKA
20.09.2013, 10:47
Знаєте, що я собі подумала. Якби законодавчо було затверджено, що чоловік від якого завагітніла жінка зобов*язаний на ній одружитися. То таких "випадкових вагітностей" практично не було б. Пропали б і "гормони", і "молодий вік" і "втрачання контролю" Всі-всі відмазки би зникли.

something
20.09.2013, 10:53
ага, а якщо двоє-троє вагітних від одного? а якщо відмовиться - тюрма))))))

Музик
20.09.2013, 10:57
а якщо двоє-троє вагітних від одного?
то як же треба не вміти тримати "мозок" в штанях, щоби завагітніли одразу троє дівчат? щось я цього не розумію. спить з одною, вона завагітніла, кинув, пішов до другої, завагітніла, пішов до третьої... і то Ви називаєте нормальним чоловіком? чи я таких не бачила, чи то все ж винятки може?

KAPUCHINKA
20.09.2013, 10:57
а якщо відмовиться - тюрма))))))

та чого тюрма, достатньо двох - трьох років громадських робіт, а шо. за песиками в парку і на вулицях поприбирати, клумби пополоти, сміття поприбирати, вулиці попідмітати, та любе. взагалі то це жарт. я це до того що коли є якість жорсткі рамки то і голова працює, а якщо суспільство приймає це за норму і ще й виправдовує, то і наслідки відповідні.

something
20.09.2013, 10:58
то як же треба не вміти тримати "мозок" в штанях, щоби завагітніли одразу троє дівчат? щось я цього не розумію. спить з одною, вона завагітніла, кинув, пішов до другої, завагітніла, пішов до третьої... і то Ви називаєте нормальним чоловіком? чи я таких не бачила, чи то все ж винятки може?
де я назвала таких нормальними? мене поцікавили нюанси, т.зв закону))))))

KAPUCHINKA
20.09.2013, 10:59
а взагалі то нема чого виправдовувати такі вчинки. чим більше вони будуть засуджуватися суспільством, тим менше тих випадків буде. а то починається "чому треба розплачуватися все життя" "вона сама винна" "обдурила"

something
20.09.2013, 11:00
ви можете не погоджуватись, але все таки дівчат тягне більше до поганих хлопців. Я лише агітую за те щоб дівчата були мудрішими (не розумнішими, а саме мудрішими), бо їм це під силу більше ніж хлопцям

І нехай ваші діти, ніколи не потраплять в таку ситуацію. Ображати нікого не мала наміру))))

loginka
20.09.2013, 11:10
чим більше вони будуть засуджуватися

..Батьками! які цікавляться, чим живе їхнє дитя і після того,як навчиться самостійно їсти і ходити в школу!

---------- Додано в 11:10 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

виховання дітей нікому і ніколи не буде ТАК потрібне, як їхнім батькам.
Ні вчителям, ні вихователям, і часом навіть не родичам - яким легше дати 100грн дитяті на шоколадку, ніж купити її, а про вищі матерії й годі))) а от як витратить хлопець ті 100 гривень - отут вже цікаво)

something
20.09.2013, 11:10
знаєте,якби в нас закон ззалишав дітей з батьком, а не з мамою, то таких випадків теж менше б було. По закону ніби одинакові права, але лишають дитину мамі. Аборт жінка теж може зробити без згоди батька. Чоловікам в цьому плані пощастило набагато менше

terezka
20.09.2013, 12:13
А не займатись сексом- як ви собі це уявляєте в наш час? То потім хто з цих дітей виросте? Мужики з кущів підглядатимуть, а жінки лягатимуть під кого попаде.
Елементарно. Дітям рано займатись сексом, і жодне утримання і розуміння того, що секс це не забавка не стало причиною "лягання під всіх" та вуаєризму. Дівчатка, які у 12-15 років починають статеве життя - теж "переутримувались від сексу" чи як?

something
20.09.2013, 12:27
я думаю слово "дітей" вживалось у розумінні своїх дітей. а не вікове вказання

terezka
20.09.2013, 12:40
я думаю слово "дітей" вживалось у розумінні своїх дітей. а не вікове вказання
думаю "що з тих дітей виросте" - вказує на вік, адже не можна і припустити розповідати дітям що можна і треба утримуватись від сексу, бо коли ті виростуть відразу ж стануть збоченцями та лягатимуть під всіх. Все чітко і ясно написано.

Rosynka
20.09.2013, 12:50
А не займатись сексом- як
ви собі це уявляєте в наш час? То
потім хто з цих дітей виросте?
А що ж такого відбувається в наш час, що утримання від позашлюбного сексу вважається неймовірною дикістю з такими страшними наслідками?

Іспанка
20.09.2013, 14:20
А що ж такого відбувається в наш час, що утримання від позашлюбного сексу вважається неймовірною дикістю з такими страшними наслідками?
Власне, підтримую! Зробили з сучасних кобіт якихось істот без моралі. Якщо зараз активно пропагується відверта сексуальність та сексапільність, теза, що секс це круто і він і в тебе обов"язково має бути, то це не означає, що всі жінки/чоловіки на ту рекламу ведуться. Чому відкидається можливість того, що мудра дівчина/жінка, яка дотримується певних моральних засад, свідомо може обрати для себе утримання та неприпустимість лягання під першого-ліпшого чоловіка? Не треба всіх міряти одним мірилом.

Nana11
20.09.2013, 16:46
власне!!!! Двоє!!
Ніби то двоє, але памятаю як мама все мені так невзначай говорила про те, що більша відповідальність лежить на дівчині. Чим старша стаю тим більше розумію ці слова. Дитина з ким залишається? з мамою. А аборти по молодості роблять, хто за них розплачується - дівчина звичайно, по-перше на ній цей гріх, по-друге часто неможливсть завагітніти в майбутньому.
Тобто, у будь-якому випадку дівчина несе більшу відповідальність у такій ситуації.

poputochka
20.09.2013, 16:47
Во, а в контексті всієї дискусії дуже показовим є баннер, який висить між 671 і 672 дописами- сайт "Секас"-"Дружба, любовь или...секс" і "дєвушка" навкарачки...

Vona
20.09.2013, 19:38
А аборти по молодості роблять, хто за них розплачується - дівчина звичайно, по-перше на ній цей гріх, по-друге часто неможливсть завагітніти в майбутньому.
За аборт мають гріх жінка, чоловік, лікар який робив аборт, і всі хто знав, що вона збирається робити аборт і змовчали, і ті які наполягали і намовляли до аборту!

something
20.09.2013, 23:45
За аборт мають гріх жінка, чоловік, лікар який робив аборт, і всі хто знав, що вона збирається робити аборт і змовчали, і ті які наполягали і намовляли до аборту!
а ще виробники інструментів, власники клініки, держава, медуніверситети і всі всі всі. І тут розділяєте гріхи/провини.

OstapBanderas
20.09.2013, 23:59
Відео в тему: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=o6_eGYIvYAs

Nyashka
24.09.2013, 18:16
Во, а в контексті всієї дискусії дуже показовим є баннер, який висить між 671 і 672 дописами- сайт "Секас"-"Дружба, любовь или...секс" і "дєвушка" навкарачки..
Это контекстная реклама вроде...мне показывает сайт банка - я как раз сейчас банки изучаю... Реклама эта адаптируется под запросы пользователя в интернет.

Roxie
02.10.2013, 15:00
трохи я думала над тим, про що ми говорили на останніх сторінках теми.. думала над фразою, що одруження у випадку вагітності сприймають як покарання (якщо немає почуттів)..

маю на увазі цю фразу Відповідальність за інтим- так. Але це не тотожно "покаранню" у вигляді "одруження без почутів, бо так треба"

чому одруження повинно розглядатись як покарання? одруження є так би мовити платою за інтим.. не покаранням, не розплатою, а платою.. як в магазині за хліб.. хочеш хліб - плати, хочеш хліб зараз, а платити зараз не хочеш - бери хліб, а заплатиш потім.. якщо той хліб не роздається безкоштовно і якщо існує правило, що за нього треба заплатити - ніц тут не зробиш.. хочеш - спечи хліб сам, а не хочеш пекти - плати за готовий.. і Вищі Сили завжди потурбуються, щоб оплата відбулась (як не сьогодні, то іншим разом).. якщо не хочеш добровільно - заберуть силою.. життя, природа - це гармонія, баланс, рівновага..

може приведу грубе порівняння, але для мене інтим без шлюбу подібний на кредит.. тобто, отримуєш задоволення в кредит.. (і хлопець, і дівчина - обоє).. кредит, як відомо, потрібно повернути (чи з відсотками, чи без - то вже залежно в кого як).. тому одруження - то є повернення кредиту - плата за інтим.. в житті нічого не буває просто так і якщо не готовий розплатитись зараз (якщо втікаєш від відповідальності) - то життя все одно забере свою плату в інший час і в іншій формі, але забере 100%. Як у банку ніхто нікому не пробачає кредитів, так і в житті. (Ще одне порівняння: похмілля - плата за попередній "афігєнний" настрій, і таких прикладів, коли доводиться розплачуватись за "незаконне" задоволення є багато).. люди того не розуміють, а потім думають, що їх наказують просто так.. нє, ніхто нікого не наказує і не карає - просто доводиться віддавати, якщо отримуєш щось, не передбачене природою.. А погодьтесь, що природа не передбачила інтим виключно і тільки для задоволення (фізичних потреб, наприклад)..

Отже, як я вже сказала: одруження на вагітній від чоловіка жінці, то не покарання - то плата.. якщо нема почуттів - плата з відсотками.. якщо не заплатиш зараз - відсотки виростуть і доведеться віддавати більше.. природа перебуває в рівновазі.. такий закон і ми або підкоряємось і платимо, або протестуємо, але все одно платимо..

і цього варто вчити як дівчат, так і хлопців..

я і сама про це правило рівноваги часто забуваю.. коли стається щось погане думаю "Господи, за що мені таке?".. А воно ж нема нічого просто так..

Margarett
02.10.2013, 15:19
і цього варто вчити як дівчат, так і хлопців
Ой та би вчились, бо прикладів більш ніж достатньо. Все це вірно і "За всё в этой жизни надо платить" та я би сказала, що у даному випадку за таку свою хибу більше платить жінка - переживаючи усі ці свої особливі стани, пересуд людський, насміх, зневагу і купу-купу повчань що і як ??? і далі виховує дитину. Щодо чоловіка, то тут є варіани, бо зрештою не всіх можна так на мотузку тягти під вінець. Один ніби "Зжалиться", інший "З почуття провини і/або жаль бо то його чадо", а є такі, що ніц собі з того не роблять - чпок і не більше, а дитина йому десь. Розплата буде, однозначно, масонське око бачить все і завжди, але скільки розрушеного у житті не лише двох людей буде і дещо уже ніколи не можна буде відбудувати. У мене в будинку у ін. під"їзді живуть люди, котрі мають глухоніму дочку ... у неї уже є свої діти. Так от, колись давно її батько мав дівчину, роман закінчився непланованою вагітністю і як наслідок треба було одружуватись. Люди кажуть, що то йому мати завадила та не вірю в це (особисто я) як би дуже хотів, то мати тут була б далеко не першою фігурою. Він одружився з іншою. Народилась дитина .. та дочка про яку я написала. Розплата це ? .... Напевне багато відсотків сказати тут так .... Думаю справа навіть не втому, що він не одружився, долі покинутої не знаю, а справа в тому як він це зробив (відмовився безцеремонно). От таких речей треба боятись. Гадається мені, що недивлячись ні на що, не добре то є тягнути до шлюбу, коли він цього не хоче. Я б зупинилась, як би відчула, що є не бажаною людиною у його житті. Хай би вже як було, але примушувати і заставити себе кохати це низько і непотрібно.

Roxie
02.10.2013, 15:46
не добре то є тягнути до шлюбу
у батьків є два варіанти: або тягнути до шлюбу, або тягнути від шлюбу.. нечасто батьки можуть в такому випадку спокійно бути осторонь і залишити все на волю вирішення сина/дочки.. або зустрінуть його/її рішення (не залежно яке) в штики, або заохотять.. хіба діти вже дорослі, самі на себе заробляють, окремо живуть - то вплив батьків буде менший.. і то під питанням.. з одного боку - я за те, щоб моя дитина сама прийняла рішення, але з іншого - стояти осторонь важко, коли дитина робить гріх.. можна хіба порадити, пояснити, не осуджувати, але і не заохочувати..

хоча, є такі люди, котрі усвідомлюють, що просто так нічого не буває, готові терпіти будь-яке покарання в майбутньому, і "кидають" свою дитину.. але таких небагато.. переважно думають "А, пронесе"..

Margarett
02.10.2013, 15:56
Коли є факт того гріху. То як на мене тут важливо є зрозуміти (батькам, дітям), чи буде вартувати шкіра за виправу ? Бо про людське око, а має чоловіка, особисто для мене - нераціонально і неприродньо ... Жити разом, то не поле перейти і коли немає основного, що кріпить (створює) сім"ю, то для чого такий заміж. Неправда ж ? А так часто є, що просто одружуються, бо так треба. (Це і жінок стосується не лише чоловіків.)
Щодо того, що треба навчати обминути той гріх, навчити дивитись на таке правильно з Богом в серці, то є ПРАВДА. Всі вчать і зусилля прикладають, та чомусь наука часто повз вуха пролітає. Так от подумати щодо себе, як усі гріхів багацько та такого завжди-завжди боялась накоїти.

Ari
02.10.2013, 17:55
Бо про людське око
Кожен має свій погляд на те людське око, кілька років тому я познайомилась із молодою мамою яка цілком щаслива і не одружена виховує (не без допомоги батьків)донечку. Її історія банальна як світ вона 10 класниця після зусрічань із хлопце завагатніла, його було поставленно до відома, реакція спочатку нульова, а потім на відріз перестав спілкуватись. Батьки ні її ні його нічого не знали до 7 місяця, вона народила здорову дівчинку, і коли повстало питання вже остаточне, а як дальше то від батька дитина отримала лише ім'я. Тепер вона з певністю каже :"я на 100% щасливіша сама а ніж із тим чемоданом без ручки". Знаючи її вірю, бо тільки досить сильна особа маючи 16 років із дитиною на руках закінчила школу із золотою медаллю, отримала вищу освіту і дала дитині все що в її силах, при тому не примушувала до одруження того хто тільки приймав участь у зачатті її доні.

Margarett
02.10.2013, 21:31
при тому не примушувала до одруження того хто тільки приймав участь у зачатті її доні.
От це, що написаано я і мала на увазі. Деколи так є краще ніж діяти за таким собі кліше.

OstapBanderas
02.10.2013, 22:45
Кожен має свій погляд на те людське око, кілька років тому я познайомилась із молодою мамою яка цілком щаслива і не одружена виховує (не без допомоги батьків)донечку. Її історія банальна як світ вона 10 класниця після зусрічань із хлопце завагатніла, його було поставленно до відома, реакція спочатку нульова, а потім на відріз перестав спілкуватись. Батьки ні її ні його нічого не знали до 7 місяця, вона народила здорову дівчинку, і коли повстало питання вже остаточне, а як дальше то від батька дитина отримала лише ім'я. Тепер вона з певністю каже :"я на 100% щасливіша сама а ніж із тим чемоданом без ручки". Знаючи її вірю, бо тільки досить сильна особа маючи 16 років із дитиною на руках закінчила школу із золотою медаллю, отримала вищу освіту і дала дитині все що в її силах, при тому не примушувала до одруження того хто тільки приймав участь у зачатті її доні.
Друга сторона медалі: це вже виросте неповноцінна дитина без батька ...:(

Kayla
02.10.2013, 22:53
неповноцінна дитина без батька .
:khomyak: я від твоїх цитат в ауті

Olka Sherolka
02.10.2013, 22:56
це вже виросте неповноцінна дитина без батька
без батька - так, але чи неповноцінна? Не факт, як і те чи багато доброго в плані виховання дав би цій дитині "тато з примусу"

сніжна
02.10.2013, 22:59
одруження на вагітній від чоловіка жінці, то не покарання - то плата.. якщо нема почуттів - плата з відсотками.. якщо не заплатиш зараз - відсотки виростуть і доведеться віддавати більше..
а плата для кого більше? Бо чоловіка з примусу у шлюбі без кохання не втримаєш. Це жінка може жити по принципу "стерпиться-злюбиться".Якраз "про людське око" той шлюб може і існувати, а реально- чоловік житиме своїм життям. Жінка і дитина від того буде щасливіша? Якась одностороння плата виходить. І знову не на користь жінки. То для чого це?

---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:57 ----------

вже виросте неповноцінна дитина без батька
чим саме "неповноцінна"?

OstapBanderas
02.10.2013, 23:09
чим саме "неповноцінна"?
напевно батьківським вихованням;) Зрештою, для чого сім"ї потрібні батько і мати? Проексперементуйте: залишіть дитину на батька на тиждень наприклад або хай батько вашої дитини на тиждень "пропаде" ;) Побачите реакцію дитини.. Найкраще це проявляється на дітях коли хтось з батьків на заробітках.....

Kayla
02.10.2013, 23:16
то всі діти, чиї татИ на заробітках - неповноцінні? ти напевно не зовсім правильно розумієш етимологію слова "неповноцінний". обділений увагою -так, але не неповноцінний

OstapBanderas
02.10.2013, 23:25
то всі діти, чиї татИ на заробітках - неповноцінні? ти напевно не зовсім правильно розумієш етимологію слова "неповноцінний". обділений увагою -так, але не неповноцінний
Радість моя, я все розумію, може не коректно виразився але під неповноцінним я не маю на увазі інваліда, а дитину, яка не отримала батьківської опіки,батьківського виховання...

Kayla
02.10.2013, 23:31
Радість моя не твоя :)

KUSJ
02.10.2013, 23:50
це вже виросте неповноцінна дитина без батька ...
Вийде вона ще заміж і буде в дитини батько , а ще як постараються то і сестричка з братиком:girl_claping:

Roxie
03.10.2013, 11:25
хочте, кидайте в мене тапками, але я тут згідна з Остапом.. тільки висловився він трохи не так.. якщо мама вийде заміж і прийомний батько не буде робити різниці між своїми дітьми і прийомною дитиною - тоді все ок.. а як ні? а як мама так і не знайде собі чоловіка і буде то з одним пробувати, то з другим і залишиться сама? чи добре то відобразиться на самооцінці дитини?

Кажіть, що хочете, але для мене залишити вагітну маму саму - це верх безвідповідальності за свої дії. Так виглядає, що чоловік, тоді коли повинен захистити жінку - він її кидає, щоб знайшовся інший чоловік і турбувався про його ж дитину. "Спихнути на чужі руки" (вибачте за грубість, але так і є). При розлученні стаєтья те ж саме. А про почуття я вже писала.. Пристрасть не повинна бути основною для того щоб створювати шлюб..

Для чогось природа зробила чоловіка і жінку моногамними. Моногамія - значить не лише вибір партнера на все життя, а й участь самця у вихованні потомства. Якщо є природно годувати дитину грудьми - ніхто ж тепер вже не сумнівається в тому, що то корисніше, ніж суміші, і якщо люди є моногамними і чоловік повинен приймати участь у вихованні дитини - значить для чогось природа таке придумала і то теж є корисніше для дитини. І багато психологів зараз про це говорять.

Кинути вагітну жінку - це може бути одиничним винятком, а не такою популярністю, як воно є зараз. І ясно, що ні жінка, ні мама, ні тато не затягне хлопа під вінець, якщо він не відчуває себе відповідальним за свою дитину і свою сімю. Але ту відповідальність можуть виховати хіба батьки і причому змалечку, власним прикладом, а не одною фразою по факту "Одружуйся, бо ти мусиш".

Ari
03.10.2013, 12:11
цілком погоджуюсь із Roxie, все в природі взаємо пов'язане, і тим чи іншим чином повинне існувати, та людина по своїй природі є трохи егоїстом, і цей егоїзм інколи бере гору над обов'язками та відповідальністю. Вона завагітніла, була паніка і страх, але водночас здоровий глузд і розуміння того що від неї вже хтось залежить(маленьке життя)побороли цей егоїзм, на відмінно від нього - його поставлено перед фактом, так він розуміє, що є вагітність, що "про людське око, потрібно одружитись", але він навіть не увідомлював, саме не усвідомлював те що від нього також залежить той маленький хтось. Тому він легко зрікся дитини заради власного ЕГО яке взяло гору, над почуттям обов'язку, та відчуттям батьківства.

Друга сторона медалі: це вже виросте неповноцінна дитина без батька .
в даному випадку, дитина виросте я б сказала обділеноюв батьківською любов'ю, аніж неповноцінною. Можливо і народилась би сім'я спочатку з примусу, а в подальшому і взаємних почуттів, а можливо і все навпаки - крик, образи, і розвід, який теж травмує психіку дитини, тому що краще..... і як краще.... все-таки є той життєвий вибір який ми робимо просто зараз, а в майбутньому про щось жаліємо, та щось намагаємось виправити. Бо я просто впевнена, що через років 10 появиться люблячий татусь, який має свою щасливу сім'ю і дітей, захоче спілкуватись і покаятись перед дитиною, бо він відчув, що таке батьківство, і дуже жаліє про минуле бо був молодий та не розважливий.
Прийти через років так надцять коли дитина вже самостійна, закінчились беззонні ночі і сказати "пробач" я вважаю нікому не робить честі, і те що його буде гризти совість, на те вона і є щоб гризти....

Nyashka
03.10.2013, 12:22
да полно семей,в которых отец только работает (хорошо, если зарабатывает), приходит домой, за собой не убирает, ест, спит, утром уходит на работу. Может еще и срывается на жене. Я думаю, это не лучше, чем женщина сама воспитывает дочь. И семья у них ПОЛНОЦЕННАЯ. Если сын - не знаю. Но тоже есть дедушка, который тоже может быть примером для ребенка. Да и мама вполне может выйти замуж по любви во второй раз.

Roxie
03.10.2013, 18:28
кажись, така тема вже була на ДП.. натрапила отут Нащо дитині тато.. (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=550915#post550915)

OstapBanderas
03.10.2013, 19:28
З того всього випливає: жінка без дитини має більше шансів найти чоловіка ніж жінка з дитиною.
Для чогось природа зробила чоловіка і жінку моногамними.
Не факт! Чоловіки полігамні ну і деякі екземпляри жінок - також :)

"Спихнути на чужі руки"
Це називається: поматросіл і бросіл ;)

Artemida
03.10.2013, 19:56
З того всього випливає: жінка без дитини має більше шансів найти чоловіка ніж жінка з дитиною

Колись моїй родичці один "дуже розумний" (біол. батько дитини) мужчина казав: Якщо без дитини у тебе є всі шанси вийти заміж, то з дитиною ті шанси падають як мінімум вдвічі, ато й втричі". На що вона відповідала, що це дуже добре. Бо відсіються егоїсти, нахлібники, перелякані мамині синочки і решту непотрібних осіб. А у тій третині залишаться якраз ті претенденти, які будуть достойними стати дитині справжнім батьком.
Так і сталося. Тепер у неї чудова родина, люблячий чоловік і тато дитині.

Так що Ви, Остапе, дуже помиляєтесь.
Ну або відноситесь до тих двох третин:girl_wink:

OstapBanderas
03.10.2013, 20:04
Так що Ви, Остапе, дуже помиляєтесь.
або реально дивлюсь на речі... Ну хіба якомусь 50+ річному холостяку закортіло мати сім"ю, то вже бере жінку з дитиною чи кількома... Кожному своє але я наприклад свою історію хочу мати від початку зачаття дитини, а не жити з чиєюсь історією...

Artemida
03.10.2013, 20:14
Ну хіба якомусь 50+ річному холостяку закортіло мати сім"ю

Ага, здрассті, тільки так, без варіантів.

Кожному своє але я наприклад свою історію хочу мати від початку зачаття дитини, а не жити з чиєюсь історією...

Та на здоров"я, маєте повне право.
Але не маєте ніякого права вішати на когось ярлики. А ще погано розбираєтесь в людях і взагалі у Вас дуже дивний світогляд та погляд на багато речей це суто моя думка, судячи з багатьох Ваших дописів. Та і взагалі вже сам факт, що Ви тусуєтесь на бабському форумі багато говорить:girl_bye2:

amaretto
03.10.2013, 20:48
Проексперементуйте: залишіть дитину на батька на тиждень наприклад або хай батько вашої дитини на тиждень "пропаде" Побачите реакцію дитини.. Найкраще це проявляється на дітях коли хтось з батьків на заробітках....
розсмішили, мої діти зараз бачать тата фактично по неділях і десь там 2 хв зранку і ввечері якщо не сплять, і нічого страшного. І якби пропав на тиждень то навіть не замітили б, головне що мама є

---------- Додано в 20:48 ---------- Попередній допис був написаний в 20:46 ----------

що Ви тусуєтесь на бабському форумі багато говорить
да-да-да,.....

Ya Nata
03.10.2013, 21:46
Якщо без дитини у тебе є всі шанси вийти заміж, то з дитиною ті шанси падають як мінімум вдвічі, ато й втричі".
не згідна.... то в кожного індивідуально. Так і жінка може говорити по відношенню до дітей чоловіка від першого шлюбу. Я з власного досвіду скажу : до доньки чоловіка відношусь дуже позитивно і добре. Вона зі мною радиться, питає в деяких ситуаціях що тато скаже ))))))
А в знайомих була ситуація - хлопець одружився на дівчині з дитиною ( хлопчиком ). МОЛОДЕЦЬ. Поділяю його погляди на життя. Він прийняв дитину , як свою. Малий називає його " ТАТОМ". В них з часом народився спільний син. Живуть супер - різниці між дітками він не робить ніякої. Немає такого - то мій син , а то не мій . Як кажуть - "респект і уважуха ".

а ви кажете...
жінка без дитини має більше шансів найти чоловіка ніж жінка з дитиною.
неа... то залежить від чоловіка , від жінки , від їх виховання і поглядів на життя.

KUSJ
03.10.2013, 23:24
хлопець одружився на дівчині з дитиною ( хлопчиком ). МОЛОДЕЦЬ. Поділяю його погляди на життя. Він прийняв дитину , як свою. Малий називає його " ТАТОМ". В них з часом народився спільний син. Живуть супер - різниці між дітками він не робить ніякої. Немає такого - то мій син , а то не мій . Як кажуть - "респект і уважуха ".може то ви про мене::girl_yes: мої на футбол разом ходять і грають у футбол, вобшем ідиліяі чоловіку не 50 ,а 29 шей на рік від мене молодший:) старшому сину 11 років, а меншому 1рік

сніжна
04.10.2013, 01:13
Ну хіба якомусь 50+ річному холостяку закортіло мати сім"ю, то вже бере жінку з дитиною чи кількома...
якраз 50-річному холостяку вже менш хочеться жінку з дитиною, ніж молодому. Бо старий холосятк вже має досит вкоренілі звички, і втручання у них сторонніх осіб ( особливо малих дітей) діє досить дратівливо. Ну і у старшому віці і немає особливо інтересу та бажання вже пристосовуватися до чиєїсь дитини. Плюс, чим більша різниця у віці між вітчимом і дитиною, тм менше в них спільних інтересів. Одним словом, старший хлоп хоче спокою, а не проблем від чужої дитини ( особливо, коли не мав досвіду із своїми). А от у молодому віці все сприймається простіше. І ще є і сили і бажання. У мене не одна однокурсниця вийшла заміж вдруге, вже з дитиною від першого шлюбу. Співробітник узяв за дружину жінку з 12 річним сином. Коліжанка з 2 дітьми від першого шлюбу вийшла щасливо заміж вдруге і у 40 років ще двійню народила.
але я наприклад свою історію хочу мати від початку зачаття дитини, а не жити з чиєюсь історією
звичайно, що це теж природнє право людини. Але тут є такий нюанс: судячи із дописів, для вас і власна дитина буде становити "небезпеку". Конкурентом буде. Нарцисизм важко у собі вгамувати. Навіть оцей допис так і кричить про власне "его".

Ari
04.10.2013, 08:30
Ну хіба якомусь 50+ річному холостяку закортіло мати сім"ю, то вже бере жінку з дитиною чи кількома.....
ага счас, це такий вік коли в чоловіка пробуджується друга молодість, хто сім'ю кидає (якщо її має), а хто не має- відчуває що він мачо ще ого-го, і шукає якби так сказапи коректно "молоду кров", ну але узагальнювати теж неможна, є різні екземпляри.

Ya Nata
04.10.2013, 11:04
може то ви про мене:
ні не про Вас :girl_wink: Дуже рада , що в Вас така хороша сім’я. Що Ви змогли створити нову дружну родину. Щастя Вам!!! :girl_flirt:

arkka
04.10.2013, 12:53
це такий вік коли в чоловіка пробуджується друга молодість
от тільки вчора сестра розказувала, що в неї на роботі такий чоловік працює. З першою жінкою розійшовся (вона так захотіла), діти дорослі. А йому самому скучно, то знайшов собі таку роботу (інструктор з водіння) де можна було б познайомитись з молодою кобітою з дитиною (обовязково!). І знайшов, їй 23 роки має донечку, рідний батько дитини не захотів одружуватись на ній і дитину не признає. А цей чоловік, який вже віку дідуся просто обожнює і дитину і дружину. І все в них прекрасно, дружина по декілька раз на день йому дзвонить і каже як скучила і чекає додому. А донечка 2.5 рочки кличе татом!

OstapBanderas
04.10.2013, 23:04
Але тут є такий нюанс: судячи із дописів, для вас і власна дитина буде становити "небезпеку". Конкурентом буде. Нарцисизм важко у собі вгамувати. Навіть оцей допис так і кричить про власне "его".
Судячи з вашої думки - нісенітниця чистої води. Скільки вже казав, шо моя дитина не конкурент мені, а моя частинка! Вам мабуть видніше з досвіду про боротьбу з нарцисцизмом ;)

arkka
05.10.2013, 07:43
щодо дописів пана Остапа в цій темі, то не підтримую жодного, та наважилась лише в одному поставити оцінку зле і написати свою думку з реальним прикладом з життя. То у відповідь послідувала така ж оцінка за мій допис, ну добре це ваша думка. То я теж відмітила дописи, які не підтримую. І що ви думаєте цей пан ставить мені у відповідь три зле "тупо" в трьох останніх дописах))) Ви хоч читали ті дописи?:girl_crazy: а чого не написали свою іншу думку?
Нарцисизм важко у собі вгамувати

Ari
05.10.2013, 12:26
Скільки вже казав, шо моя дитина не конкурент мені, а моя частинка
ви спочатку народіть ту дитину, не доспіть десяток ніченьок, підіть на роботу втомлений від недосипання, з неї верніться, а вдома таж картина - жінка не встигла зварити їсти, бо диття відбирає весь час, зла і втомлена і т.д і т.п.
P.S. я вас не страшу, а розказую реалії життя, зайдіть у розділ для матусь і татусів, і трішки по-тусіть там, також цікаво і пізнавально, навіть майбутньому батьку:girl_yes:

OstapBanderas
05.10.2013, 15:58
ви спочатку народіть ту дитину, не доспіть десяток ніченьок, підіть на роботу втомлений від недосипання, з неї верніться, а вдома таж картина - жінка не встигла зварити їсти, бо диття відбирає весь час, зла і втомлена і т.д і т.п.
P.S. я вас не страшу, а розказую реалії життя, зайдіть у розділ для матусь і татусів, і трішки по-тусіть там, також цікаво і пізнавально, навіть майбутньому батьку
Як кажуть одесити: не вчіть мене жити, а поможіть грошима :)
Ви думаєте в мене родичів чи друзів з маленькими дітьми нема? В мене все попереду ;)

Ari
05.10.2013, 16:23
Ви думаєте в мене родичів чи друзів з маленькими дітьми нема? В мене все попереду
друзі- родичі, це добре, але своє маля-це своє, воно тільки від вас залежить, бо від друзі чи родичів ви йдете і кажите дитині па-па, завтра прийду і чим зможу тим допоможу, а зі своїми..... ну загалом бажаю спробувати це відчути, і не один раз.

не вчіть мене жити
і зовсім я не хотіла вас вчити,бо я вам ніхто, просто коли люди розказують про те що ще жодного разу не мали, а вже про те все знають, відчуваю високомірність, яка в побуті обертається простою невмілістю.

Як кажуть одесити
як каже одна мудра людина :"Дитина народжує батьків."

Яруська
05.10.2013, 16:50
З того всього випливає: жінка без дитини має більше шансів найти чоловіка ніж жінка з дитиною.
Та нічого з того не випливає)))) Як має зустріти свою половинку і прожити щасливе життя, то зустріне і проживе хоч з 10 дітьми хоч без дітей, а якщо має бути одинокою, то і без дітей буде. В мене зараз купа прикладів, що кобіти з дітьми виходили заміж і живуть-життю тішаться, так само є кілька таких, що забезпечені, при роботі, знайшли собі "осємєнітєля" років в 35, народили і навіть не збираються заміж за нього, а є красавіци-умніци-зірки телебачення, без дітей, з грошима і 40-ка на носі, а замужем так і не була...Так що, фігня це все..

OstapBanderas
05.10.2013, 18:00
Та нічого з того не випливає)))) Як має зустріти свою половинку і прожити щасливе життя, то зустріне і проживе хоч з 10 дітьми хоч без дітей, а якщо має бути одинокою, то і без дітей буде. В мене зараз купа прикладів, що кобіти з дітьми виходили заміж і живуть-життю тішаться, так само є кілька таких, що забезпечені, при роботі, знайшли собі "осємєнітєля" років в 35, народили і навіть не збираються заміж за нього, а є красавіци-умніци-зірки телебачення, без дітей, з грошима і 40-ка на носі, а замужем так і не була...Так що, фігня це все..
В жінки одне покликання: родити дітей! Якщо жінка не дотримується цього, а робить ставку на кар"єру - ну тоді логічно чому немає сім"ї в кар"єристки...Багато є таких жінок тому для них краще мати коханця, а ще краще - одруженого, який не захоче робити дитину...

KUSJ
05.10.2013, 19:50
В жінки одне покликання: родити дітей!
цікаво, а в чоловіка яке покликання? сподіваюсь жінка для Вас не як інкубатор, який має виносити і народити дітей . в першу чергу жінка має бути жінкою , коханою дружиною і щасливою матір"ю , тоді і всі довкола неї будуть щасливими!

Roxie
05.10.2013, 20:00
оооо... я би тут дуже посперечалась! а якщо пара бездітна? я не говорю про ті пари, хто свідомо не хоче мати дітей, а про безплідні пари? ну сталось так, хворий хтось з партнерів, чи здорові, але не дає Бозя (знаю дві такі знайомі пари).. що тоді?

мені здається, що продовження роду - це покликання обох ))) ну але то таке..

згідна на 100% що
в першу чергу жінка має бути жінкою, коханою дружиною і щасливою матір"ю і якраз пріоритети розставлені суперово!

Nana11
05.10.2013, 20:08
Мене зараз знудить:girl_feminist:
Як багато порад про міцну сім'ю від людини яка навіть не може її створити.

p.s.Так,Остапе, можете знову поставити мені пару мінусів, я від того буду страшно мучитися

OstapBanderas
05.10.2013, 20:41
в першу чергу жінка має бути жінкою , коханою дружиною і щасливою матір"ю , тоді і всі довкола неї будуть щасливими!
Я не наголошував на цьому увагу - це ітак зрозуміло ;)

Kazkivnycja
05.10.2013, 22:51
Знову відхилилися від теми:girl_nea:
Про що я, а-а.. А що як хлопець порядний, одружився з вагітною (сам зробив, та й як тут пишуть виправляє свої помилки). Але потім закоханість минула і вирішив не його це, не та жінка з якою він хотів би провести решту життя, не думає, що одружується раз на все життя, що тоді... Розлучення, порушена психіка в дитини, та й життя в жінки кардинально змінилося: зламане кохання, образи, недовіра, поламані долі і в матері і в дитини.
І він вже не думає про помилки минулого, а лише про егоїстичне майбутнє. Знаю кілька таких пар. В одній жінка казала, що краще б сама виховувала дитинку - була б менш роздратованою, більше себе могла б віддати дитинці, а в другій син повісився в 6 річному віці - не витримав постійних сварок між батьками - думав, що із-за нього сваряться:girl_sad:
І хіба приносить щастя це одруження всім учасникам? Якщо вже мужчина прийняв рішення одружитися, то будь добрий "прийми" це як Боже благословення - це Бог дав таку жінку, не як покарання, а як дар. Вже як одружився, то до кінця, як в клятві . І будь-які непорозуміння необхідно вирішувати з єдиним правильним рішенням, щоб всій сім"ї було добре, без напруження. Є сварки - вирішуйте полюбовно, пропали почуття - відновлюй, забув кохання - згадуй. А нє, тепер наліво та направо одні слабкі та слабодухі, чуть якісь сварки в сім"ї - відразу розлучення, так мало хто хоче боротися з цими проблемами, думають легко почну з нуля маючи досвід за плечима.

Vyruchalochka
05.10.2013, 23:10
Допис від OstapBanderas
дівчата, краще ігнорувати дописи цього "Мужчини"... бо як на мене він тут потішається -кине нам якусь гостру фразу й тішеться що збурив хвилю...а сам по собі нуль...
Троль-тролем...
А до теми про шанси жінки з дитиною/дітьми створити нову сім"ю... Мій екс також казав як "Пан Остап", що шансів в мене нуль, бо ж не одна дитина, а ДВОЄ!!!
Але життя, то дуже мудра штука, стосунки і сім"ю з Коханим Чоловіком я створила тоді, коли вирішили що пора і що мені потрібна близька й кохана людина...
Мушу сказати, що така ж історія відбулася ще у кількох знайомих, з чого можна зробити висновок "Сучасних чоловіків жінка з дітьми/дитиною не зупиняє".
Причини:
1.жінка, яка дає собі раду сама з дітьми вже є цікавою...бо ж не всі хочуть вирішувати чужі проблеми -самодостатність зараз в ціні.
2.негативний досвід -це також досвід... люди вчаться на своїх, а не на чужих помилках, тому в наступних стосунках жінка веде себе мудріше.
3.знання потреб чоловіка, розуміння особливостей психології - це уміння отримувати бажаний результат, тому розлучені жінки так легко виходять заміж, а незамужні коліжанки довго й нудно тягнуть із зустрічаннями і не вміють отримати те що потрібно їм.

і моє п.с. "Жінка не спирт - від того що Вона розлучається, ЇЇ цінність не втрачається"

OstapBanderas
06.10.2013, 22:09
цікаво, а в чоловіка яке покликання?
мабуть, продовження роду, оберігати, забезпечувати сім"ю...Чи не так?
А взагалі: муж і жона - одна сатана! :)

Яруська
08.10.2013, 09:55
А взагалі: муж і жона - одна сатана!
Ну нарешті! Хоч щось реальне написав Остапчик:girl_cool:
А взагалі, я вам скажу так...Знайдете, закохаєтєсь і тоді будете філософію розводити, а поки що, то все демагогія чистої води))) Якщо звичайно не Водолій наш мужчінка, бо якщо Водолій, то там без 100 грам не розберешся...
В жінки одне покликання: родити дітей! Якщо жінка не дотримується цього, а робить ставку на кар"єру - ну тоді логічно чому немає сім"ї в кар"єристки...Багато є таких жінок тому для них краще мати коханця, а ще краще - одруженого, який не захоче робити дитину.
Так власне ж наводила приклади, що ніби і не зовсім кар"єристка( бо бізнес вже на них сам працює), дитя вродила для себе і має десь ті штани вдома..Подорожує, має регулярний секс чи з біологічним татом чи ні, то питання 10-те, головне що їй так добре. Дитині зараз добре, а як буде потім, то дасться чути.
Друге питання, як я до цього ставлюся, бо на мою думку дитина це не просто продовження себе, а продовження коханої людини...а заводити дітей від якогось "лєвого мужика", це якось фу фу фу. Бо ж так легко розчаруватись в "лєвому мужикові" , а дитя ж то буде мати його риси, повадки і не відомо як цей диссонанс вплине на стосунки мами-дитини. Тому я за дітей по-коханню, коли насолоджуєшся схожістю і з гордістю вередуєш, мовляв вредний- так весь в свого тата)))))

yurasuk
08.10.2013, 16:48
Дівчата, отой цілий що називає себе OstapBanderas просто тупо у інших темах не читавши, або навіть читавши, не маючи зеленого поняття про що то йдеться ставить мінуси. Звертаюся до вас шановний так би мовити мужчина - майте гідність. Не падайте так низько. А по темі, ну звідки ви шановний можете знати наперед чи будуть у вас кровні діти, так саме у вас. А може не доведи господи не зможете їх мати. І тоді що, один вихід усиновлення чужих. Так-так. Тож не треба шановний так наперед сильно зарікатися. Бо якщо сильно зарікатися -то теє може статися(укр.нар.пісня). А і ще одне шановний: Мені всерівно скільки у мене там плюсів, а скільки мінусів. За репутаціїю не гонюся. Якщо чесно дуже рідко відвідую форум. Часу немає. Ліпіть собі ті мінуси на здоровя - якщо це вас підняє у ранзі мужчини.

---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

І ще по темі. Мою сестру чоловік взяв з дитиною(хлопчик тоді мав навіть не три рочки) . На весілля навіть не зявився рідний свекрухін брат(тобто дядько нареченого). Бо де то видано хлопця28 років захомутала дівка з дитьом. Нічого, молоді живуть вже купа років разом. Все добре. І о, диво. Минулого року той дядько запрошує їх на весілля свого сина. Все бто нічого, але син той жениться на жінці з дитиною. Ну тут вже батько ніц зробити не зміг, хіба весілля справити. ЛЮБОВ- одним словом.

Made in USSR
08.10.2013, 17:28
щось обговорення зовсім не в ту сторону зайшло. натрапила на фото, якраз гарно ілюструє питання відповідальності за незаплановану вагітність.
Напис: "А був би ти більш обережним, якби міг завагітніти?"

Лондонська соціальна реклама на підтримку програми Health Education, 1969 рік
https://pp.vk.me/c540105/v540105509/ff73/crNByUOJOx0.jpg