КПК

Показати повну версію : Жіночі проблеми

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

Natalysa
18.11.2010, 22:50
Була я в гінеколога (в Грицишина Р.М.). Сказав, що в мене ектропіальна ерозія. Здала цитологію - тип АА. Ще каже здати біопсію, бо радить робити кріо.
Мого брата дружина мала ерозію і досить велику, але кріо їй лікар не радив робити (щоправда інший), а лікував її Солковагіном.
От сиджу і думаю, чи то робити кріо, чи то лікувати ним. Можливо хтось з вас, дівчата, пробував цей препарат? А хто робив кріо, то як з народженням дітей?

Настік
18.11.2010, 23:24
Мені робили кріо, лікар (дуже хороший спеціаліст) казав, що немає нічого негативного при народжуванні дитини, правда потрібно щоб рана загоїлась, а потім вже планувати дитину! А на рахунок препарату говорили, що краще ерозію просто заморозити, чим заліковувати різними ліками!

olenkastar
19.11.2010, 00:04
ектропіальна ерозія
Эрозия шейки матки (http://www.klumbamam.ru/2009/11/zhenskie-bolezni/)
Эрозия шейки матки символизирует уязвленное женское самолюбие. Вы уверены в том, что ущербны как женщина. Вы не можете и не знаете, как реализовать себя как женщину.

Современная медицина вместо лечения предлагает прижигание эрозии, загоняя болезнь глубже внутрь. Я обнаружил, что у 90 процентов женщин с опухолями матки в прошлом были эрозии шейки, и они их прижигали. То есть боролись со следствием болезни. А устранять необходимо причины — менять поведение и мысли в отношении себя и мужчин.

я вже писала,що мені підозрювали ерозію..не знаю.може після півторамісяці вона прошла,може тоді помилилися..але у всякому разі я робила спринцювання + пила календулу як радить Н.Земна.

Bluemchen
19.11.2010, 00:35
я вже писала,що мені підозрювали ерозію..не знаю.може після півторамісяці вона прошла,може тоді помилилися..але у всякому разі я робила спринцювання + пила календулу як радить Н.Земна.

підозрюю, що у Вас її і не було. У мене також один лікар виявив ерозію, а два інших це не підтвердили. Так що і таке буває.:girl_sad:

NikaLovely
19.11.2010, 01:05
Можливо хтось з вас, дівчата, пробував цей препарат? Я ним лікувалася. За три сеанса від ерозії не лишилося і сліду. Вже дев'ять років не дає про себе чути.

Vyruchalochka
21.11.2010, 00:53
Підкажіть, дівчата!Випила екстренні контрацептиви -і ось 2-гий місяць мої критичні дні гуляють як хочуть і стали просто непердбачуванні.Крім того нерви ні до чого стали - розумом розумію що то гормони -а що робити? Чекати поки самостійно врегулюється гормональна буря, попити ременс -він травах..чи шукати когось толкового щоб налагодити цикл...?

сніжна
21.11.2010, 10:54
!Випила екстренні контрацептиви -і ось 2-гий місяць мої критичні дні гуляють як хочуть і стали просто непердбачуванні.
якщо ви користувалися Постинором чи його аналогом- результат очевидний. В засобах екстренної контрацепції одна пігулка містить аналог гормонів 50 (!) оральних контрацептивів. Тому зараз не чекайте, поки внормується все саме. Шукайте хорошого гінеколога, здавайте аналіз на гормони і разом з лікарем по результатам уже приймаєте рішення про доцільність певного лікування.

---------- Додано в 08:54 ---------- Попередній допис був написаний в 08:51 ----------

але кріо їй лікар не радив робити (щоправда інший), а лікував її Солковагіном.

мені лікували Солковагіном - мало того, що процедура абсолютно проста і безболісна, результат вже був за дві процедури. Але лікар сам бачить по характеру ерозії, чи піддасться вона звичайному лікуванню Солковагіном, чи потрібні більш радикальні заходи у вигляді кріо. Тоді і вибирається оптимальний варіант

genacvale
25.11.2010, 18:55
доброго вечора. я щойно тут зареєструвалася, мені стали цікавими, поради та обговорення тут, тому вирішила, що може тут мені також щось порадять.
Рік тому я вийшла заміж, і одразу ж після цього я завагітніла, я була на 7 небі від щастя, але не довго довелось мені радіти, бо на 7 тижні у мене стався викидень. Коли мені робили чистку то казали, що можливо у мене є інфекція, передана від чоловіка, чи грибок і т.ін. Та коли зробили чистку не знайшли нічого в аналізах, потім я звернулась до іншого лікаря, і вона сказала зробити мені ТОРЧ аналізи, і виявили уреаплазму, скажіть, чи можливо таке, при чистці не знайшли цього, а потім знайли?і взагалі чи є якісь симптоми при цій інфекції?

Delfy
26.11.2010, 16:59
дівчата, скажіть, чи є нормальним те, що під час овуляції легенько болить внизу живіт (біль подібна до легкої болі в яйниках через простуду - так, трошки навіть ніби в ногу віддає). мене насторожує не сама легка біль, а й те, що вона триває до 3 днів.? можливо, варто про це говорити з лікарем? а то спочатку біль перед місячними, через 2 тижні - перед о., потім знов перед м...... обідно!

Vittoriya
26.11.2010, 17:05
и є нормальним те, що під час овуляції легенько болить внизу живіт
мені лікарка казала,що це нормально.

Delfy
26.11.2010, 17:25
а воно так і має боліти - кілька днів? можливо, дурне питання, але чому воно болить? я раніше ніколи з о це не пов*язувала - завжди думала - то на погоду, то простигла. Воно, звичайно, добре, коли знаєш, що то о_ ...

WildWind
29.11.2010, 16:08
Чоловік хоче кота.
Я чула про токсоплазмоз.
Порадьте будь-ласка хорошу лабораторію де можна здати цей аналіз без призначення лікаря і щоб мені пояснили результати аналізу. Тобто хворіла, антитіла є. Або не хворіла. Тоді ніякого кота поки не народжу маленьку футбольку команду наслідників.

НАписала, прочитала ще раз тему, чи туди написала.. Ото направду жіноча проблема, чоловік хоче кота)))))))

Kiberyatko
29.11.2010, 16:40
дівчата, скажіть, чи є нормальним те, що під час овуляції легенько болить внизу живіт
В мене таке щастя щомісяця:girl_curtsey: хоча біль чуть менша, ніж на М. Інколи супроводжувалось темп 38(думала, що грип починається, наступного дня як огурчик здорова), цього циклу взагалі чуть в обморок не впала(це в мене вперше, все таки тре з лікарем порадитись, може це і не від О).

Orman
29.11.2010, 16:54
Порадьте будь-ласка хорошу лабораторію де можна здати цей аналіз без призначення лікаря і щоб мені пояснили результати аналізу.

та в Синево можна (це перше, що в голову прийшло) в інших теж.
Здавати на Ig g і на Ig m - перший показує антитіла в крові, другий наявність гострого процесу (хворі в даний момент).
А якщо так по-мудрому, то кота завести можна, просто на час вагітності туалет міняє чоловік. Ну і не пхати немиті руки до рота.

Я не пам"ятаю, чи ви вагітні зараз, але якщо ні, то краще завести кота зараз - до вагітності ще три рази встигнете антитіла заробити (дуже часто токсоплазмоз перебігає в легкій формі - типу застуда).

WildWind
29.11.2010, 17:07
Я не пам"ятаю, чи ви вагітні зараз, але якщо ні, то краще завести кота зараз - до вагітності ще три рази встигнете антитіла заробити (дуже часто токсоплазмоз перебігає в легкій формі - типу застуда).
Я не вагітна, але... як то кажуть від того діла діти бувають, а ми зараз розслабились..
В батьків в мене колись було і 3 коти, але то село, коти собі вільно ходили до хати, але в туалет тільки на двір, інколи і спала з котом, але на кухні кота ніколи не було. А тут квартира, як би не старався, той кіт буде всюди. Не виженеш на двір, коли кіт захворіє(як я робила на селі колись, звісно возила до ветеринара, таблетки від глистів і т.д.). Я розумію, що тварина буде з нами практично постійно, тому і так чогось боюсь. А ще чоловік каже, що він хворів на цю хворобу, і цілком можливо що і я хворіла, але стараюсь уникнути проблем, якщо можу.

сніжна
29.11.2010, 17:13
що він хворів на цю хворобу, і цілком можливо що і я хворіла,
якщо ви багато часу "проводили з котами", то наймовірніше, що токсоплазмоз вам уже знайомий. Або навіть якщо і незнайомий, то можете котика собі узяти,до вагітності ще встигнете з ним "адаптуватися" якщо щось.

Orman
29.11.2010, 17:38
В батьків в мене колись було і 3 коти, але то село, коти собі вільно ходили до хати

90% що ви хворіли :) здайте аналіз і будете мати чисту годину

ola-lyola
02.12.2010, 19:02
А в мене вже кулька місяців перед КД за 5-6 днів до того, йдуть легкі рожево-бурі виділення. Що це може бути?

Virginia
02.12.2010, 19:05
А в мене вже кулька місяців перед КД за 5-6 днів до того, йдуть легкі рожево-бурі виділення. Що це може бути?

В моєї братової точно таке саме... сказала їй лікарка родити другу дитинку, бо матка починає шаліти, якщо довго не родить:):):)
А якщо серйозно, то нічого не знайшли, перевіряли і яйники, і гормони, і мазки різні брали

WildWind
02.12.2010, 19:31
Чоловік хоче кота.
Я чула про токсоплазмоз.
Порадьте будь-ласка хорошу лабораторію де можна здати цей аналіз без призначення лікаря і щоб мені пояснили результати аналізу. Тобто хворіла, антитіла є. Або не хворіла. Тоді ніякого кота поки не народжу маленьку футбольку команду наслідників.
Прийшли мені щойно на скриньку результати аналіу, на 2 дні швидше, ніж казали. Обидва аналізи негативні. В принципі я так і думала, навіть коли чоловік мав "свинську" грипу, я від нього не заразилась, і від брата колись свинкою не заразилась, хоча мама фізично не мала куди мене подіти, спали в одному ліжечку практично. Ніби і добре, але таємно надіялась, що перехворіла, і можемо спокійно кота заводити. Всім дякую за поради.

Vittoriya
02.12.2010, 22:20
але таємно надіялась, що перехворіла,
а якби перехворіли,то був би позитивний?

Туфелька
02.12.2010, 22:50
А в мене вже кулька місяців перед КД за 5-6 днів до того, йдуть легкі рожево-бурі виділення. Що це може бути
якщо ще після КД бувають незначні бурі виділення, то це може бути ендометріоз. В моєї сестри таке.

Sandoryk
02.12.2010, 23:11
В мене коли мали бути КД просто почалось трошки мазатися (один день), але почалися КД після 2-ох тижневої затримки. Вже трохи спереживалася, і думала іти до гінеколога, бо ніколи такого не було.

irushka
02.12.2010, 23:19
Щодо котів. Все моє свідоме життя у нас були коти, при тому не хатні, а такі що лазать хто-зна де, і оскільки кіт завжди був "моєю" твариною (пес - сестри) то проводила я з ним багато часу, а під час першої вагітності аналіз на торчі показав, що єдине до чого нема в мене імунітету - токсоплазмоз, тобто я ним не хворіла. Отак і 2 вагітності з котами минули і все ок.

WildWind
03.12.2010, 19:08
Цитата:
Допис від WildWind Переглянути допис
але таємно надіялась, що перехворіла,
а якби перехворіли,то був би позитивний?
В результатах аналізу не пише +/-, там інакше, враховується похибка, але загалом розібралась швидко, якщо хочете, перешлю вам результат, щоб ви подились.
Щодо котів. Все моє свідоме життя у нас були коти, при тому не хатні, а такі що лазать хто-зна де, і оскільки кіт завжди був "моєю" твариною (пес - сестри) то проводила я з ним багато часу, а під час першої вагітності аналіз на торчі показав, що єдине до чого нема в мене імунітету - токсоплазмоз, тобто я ним не хворіла. Отак і 2 вагітності з котами минули і все ок
То класно, чудово що в вас все добре пройшло, але є люди, яким не так повезло.
Ну боюсь я. Не є така взагалі, але маю розвинену інтуїцію, щосте чуття, не знаю, прислуховуюсь до себе. Якби ми жили в домі, думаю я б погодилась, але однокімнатна квартира явно не для кота, в нас навіть балкона немає, крім того я знаю, що, що би чоловік не казав, що буде все робити сам, але догляд кота ляже на мене. Якщо відповідальність іде тільки за моє життя, то я дуже часто ризикую, але якщо від того залежить здоров'я ще однієї людини.. А ще я бачила тих дітей, чиї мами перехворіли під час вагітності, може тому така категорична..

Vittoriya
03.12.2010, 23:25
якщо хочете, перешлю вам результат, щоб ви подились.
я як зроблю аналіз і щось буду не розуміти,тоді звернусь до вас. Але я напевно знов до лікарки йду десь з понеділка,то може вже з нею пораджуся.мене знов мочовий хвилює,щось мене Мартин не захопив.Якась така трохи байдужість до пацієнта.Я розумію,що я приїхала туди на Симоненка з іншого зовсім району,чужа,але він ж лікар.та й я йому вкінці заплатила, а йому якось так на мене паралельно,я так не можу,коли бачу,що лікару просто незручно послати,але й дуже паритися не хочеться.Буду шукати далі свого лікаря. А з понеділка піду до того гінеколога,до якого він мене направив.Може вона щось порадить.На відміну від нього,вона зовсім по-іншоум до мене віднеслася

La esposa
03.12.2010, 23:30
А з понеділка піду до того гінеколога,до якого він мене направив

там же? а як її прізвище? якщо не важко...

Vittoriya
03.12.2010, 23:39
там же? а як її прізвище?
ні,не там же.я до нього ще раз їздила на вул.Русових,4.там.Качмарик І.С.

Virginia
03.12.2010, 23:45
щось мене Мартин не захопив.Якась така трохи байдужість до пацієнта.Я розумію,що я приїхала туди на Симоненка з іншого зовсім району,чужа,але він ж лікар.та й я йому вкінці заплатила, а йому якось так на мене паралельно,я так не можу,коли бачу,що лікару просто незручно послати,але й дуже паритися не хочеться.Буду шукати далі свого лікаря.

В мене про нього склалось точно таке саме враження...
Мені не раз казали (навіть ті люди, які ним працюють) що він дуже носа задер. Ти ж напевно бачила ті всі дипломи і наороди на стінах в нього:):):)

ZaKohana
25.12.2010, 14:57
Дівчатка, потребую вашої поради. Мій організм вирішив перед новим роком та різдвяними святами "очиститися" і почав "виводити" з організму пісок, про існування якого я навіть і не здогадувалася... І ось вже майже тиждень періодично потягує нирка. Нічого не маю проти очищення свого організму, але вже два рази з обіду температура тіла піднімалася до 37,5-38, залишалося тільки лежати "пластом" увесь вечір, бо трусило страшенно, а на ранок усе проходило.. Купила собі нирковий чай. Не знаю, чи пити ще щось? Що робити з підвищеною температурою? У когось таке було?
Наперед вдячна!

GenyaO
29.12.2010, 13:16
Є така клініка Юрія Тітовця і там роблять шось типу промивання шлунку, але дуже потужного і з дод.інгредієнтами. короче, мало того шо роботу кишківника і всього організму взагалі внормовує, так ше і шкіра після тої процедури набуває нормального вигляду.
знаходяться в центрі на пр.Свободи.
в гуглі можна знайти і телефони.
до речі, і як лабораторія - крута. всі аналізи роблять.

Ольга
29.12.2010, 13:32
"виводити" з організму пісок
я радила до лікаря піти, може і узд зробити, бо невідомо чи можна чай пити - а що як він ще скоріше пожене пісок?

tasha
29.12.2010, 16:55
мене знов мочовий хвилює,щось мене Мартин не захопив

Вікторія, а як саме вас мочовий хапає, що турбує? І якщо не секрет то що Мартин вам призначив, бо думала теж до нього йти з саме мочовим. Правда зараз мені набагато краще, я тиждень попила пол-палу і поляну. Цікаво, що лакарі призначають.

Margaryta
29.12.2010, 19:20
Дiвчатка пiдкажыть,що це може бути? Пiсля мiсячних на овуляцiю починаеться або кровяна мазанина, або коричнева ае без запахiв. Може то я сама пролiкывати, бо в силу обставим з фынансами немаю можливостi пiти до лiкаря i чи то серйозно. Дякую!

Neytasa
29.12.2010, 20:25
що це може бути?
Почитайте про ендометріоз.Він може давати такі симптоми.

Марточка
30.12.2010, 18:58
Дівчата,а Корінець на Котика також робить УЗД? Він чергується з Прокопчук? Напишіть будь-ласка його мобільний,хто має.Дякую

ola-lyola
30.12.2010, 19:03
Пiсля мiсячних на овуляцiю починаеться або кровяна мазанина, або коричнева ае без запахiв.
В мене було аналогічно, але до місячки. Була на УЗД, і в гінеколога, сказав, що якщо до - то проблема з гормонами, якщо після місячки - то швидше ендометріоз. Але все-таки краще проконсольтуватись у лікаря.

Дівчата,а Корінець на Котика також робить УЗД? Робить, але в нього помінявся кабінет, порівняно з минулим роком, в тому ж самому примщенні, але інший вхід, при записі уточніть.

Марточка
30.12.2010, 19:34
А телефончик можна?)

Bluemchen
30.12.2010, 20:17
А телефончик можна?)

067 93 31 187 п.Корінець Ярослав

Virginia
30.12.2010, 20:22
І якщо не секрет то що Мартин вам призначив, бо думала теж до нього йти з саме мочовим.

Взагалі то, сечовим "завідує" уролог.
Я теж свого часу до гінеколога ходила з циститом, поки мені одна розумна людина не сказала піти до уролога...

Vittoriya
30.12.2010, 20:35
поки мені одна розумна людина не сказала піти до уролога
І поміг?Можеш написати хто,бо я знов у пошуках доброго уролога.Хоча з нового року зайнятися тим серйозно.А то вже сил нема цілий час то терпіти...

Virginia
30.12.2010, 20:38
І поміг?Можеш написати хто,бо я знов у пошуках доброго уролога.Хоча з нового року зайнятися тим серйозно.А то вже сил нема цілий час то терпіти...

Пішла до уролога в свою поліклініку. Він сказав здати аналіз на стерильність сечі, але тільки тоді коли буде загострення циститу... потім призначив лікування.
Головне вчасно звернутись, щоб той цистит не "просувався вверх"

ola-lyola
30.12.2010, 22:38
А телефончик можна?)
Написала ще один в ПП

altari
15.01.2011, 02:14
Скажіть,будь ласка ,мені,хто знає.На 8 день МЦ мені"помазало".Це сталося після сексу.Такого в мене не було ніколи,тому питаю у вас,що то може бути?

Марточка
15.01.2011, 14:59
Так,таке може бути.В мене також буває після сексу

Seppy
15.01.2011, 15:48
що то може бути?
Однією з причин може бути ендометріоз. Бігом до лікаря!!!

Уляна
17.01.2011, 20:02
Вибачте за запитання, можливо так не гарно. Але може хтось знає теперішню ціну за операцію кісти яєчників.

Maruwka
17.01.2011, 22:57
Скажіть,будь ласка ,мені,хто знає.На 8 день МЦ мені"помазало".Це сталося після сексу.Такого в мене не було ніколи,тому питаю у вас,що то може бути?

Скоріш за все-ерозія шийки матки, в мене така сама ситуація була.

---------- Додано в 21:57 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

В лікарні залізниці я лежала з камінням в нирках- завідувач відділення урології найбільш толковий з усіх, в кого я лікувалась.

Neytasa
17.01.2011, 23:14
єндометріоз на звичайному огляді тяжко виявити,хіба що дуже серйозну форму на узд видно,точно тільки лапароскопія сказати може. Лікарі чомусь не звертають уваги на хворобу Варикозне розширення вен органів малого тазу.Вона дае болі,збої циклу,різні неприемні відчуття і навіть виділення.кого турбують такі симптоми,а лікарі не можуть поставити діагноз-почитайте.

Vittoriya
17.01.2011, 23:16
завідувач відділення урології найбільш толковий з усіх, в кого я лікувалась.
а можете в пп написати прізвище?І як до нього попасти?реально?

KAPUCHINKA
17.01.2011, 23:55
Цитата:
Допис від tasha
І якщо не секрет то що Мартин вам призначив, бо думала теж до нього йти з саме мочовим.
Взагалі то, сечовим "завідує" уролог.
Я теж свого часу до гінеколога ходила з циститом, поки мені одна розумна людина не сказала піти до уролога...

Якщо не помиляюся, то Мартинів є два. Один - уролог, один - гінеколог. (вони, здається, брати)

Vittoriya
18.01.2011, 00:02
Якщо не помиляюся, то Мартинів є два. Один - уролог, один - гінеколог. (вони, здається, брати
саме так.І я ходила до уролога.Але він мене не захопив.Якась байдужість була з його боку до мене.Так,аби я відстала...

Оксана Ст
22.01.2011, 01:04
Була я в гінеколога ( Шипунова). При огляді він виявив ерозію, сказав, що це швидше всього наслідок родів, направив на аналізи, які виявились добрими. На слідуючий день я мала прийти до нього, щоб оглянути ту ерозію, як я зрозуміла на УЗІ, але почались КД, тому відклали на наступний тиждень. От зараз мучить мене питання наскільки то страшно? і як воно лікується?

pfadfinder
26.01.2011, 12:51
треба себе пильнувати

Meriroma
26.01.2011, 13:32
Оксана Ст, це не страшно, не переживайте, в мене також після родів була ерозія така як 10 копійок...її не лікують, її заморожують азотом, мені принаймні заморожували і на УЗІ я не ходила. Я в Склярової це робила ще 5 років тому і після заморожування і сліду від ерозії нема. Цю процедуру роблять відразу після місячних.

Оксана Ст
27.01.2011, 03:16
треба себе пильнувати
Я, щось не зовсім зрозуміла, що ви хотіли сказати...........

---------- Додано в 00:16 ---------- Попередній допис був написаний в 00:13 ----------

її заморожують
А це боляче?

Azza
27.01.2011, 03:22
Робила заморозку ерозії у 2004 році, мала вроджену. Процес не болючий, триває 30-45 хв. У 2009 році родила мала маленькі внутрішні тріщини, ерозія не відновилась. Дивились гінекологи недавно, казали що слідів від ерозії не видно. Робив заморозку дуже хороший лікарправда трохи хапуга. Якщо будуть потрібні деталі пишіть в ПП.

Olegovna
25.02.2011, 13:01
Вул. Русових 4
там є прекрасний лікар Склярова Валентина Олександрівна
237-08-89
Забираю свої слова назад. Тепер сама переконалась що вотна мяко сказано не хороший лікар

Burberry
25.02.2011, 14:18
Тепер сама переконалась що вотна мяко сказано не хороший лікар
Обгрунтуйте?

Olegovna
25.02.2011, 21:03
обгрунтовую:
потрапила до неї випадково, поки мій гінеколог був у відїзді. Зробила купу не потрібних аналізів на гормони( при чому деякі з них вона призначила не в той період коли їх потрібно здавати) поставила діагноз ендометріоз і полікістоз. Призначила мені Діане - 35, пила їх 7 місяців. добре що повернувся мій лікар, він був шокований діагнозами!!!! Подивившись на аналізи сказав що там близько не видно того що вона мені поприписувала.
А мою подругу так лікувала від безпліддя що чуть до менопаузи не довела.Тепер від її лікування лікується.

Zlju4ka
25.02.2011, 21:33
Була я в гінеколога ( Шипунова
Я в нього "заморожувалась"-дуже мені сподобався і сам підхід і результат,не боляче ,можливо трохи дискомфортно,але зовсім не боляче.не бійтесь.

Mavra
25.02.2011, 21:43
поки мій гінеколог був у відїзді
А хто ваш гінеколог?

Olegovna
25.02.2011, 22:10
На Мечнікова Олег Олександрович

Оксана Ст
26.02.2011, 00:30
Я в нього "заморожувалась"-дуже мені сподобався і сам підхід і результат,не боляче ,можливо трохи дискомфортно,але зовсім не боляче
Згідна з Вами повністю, от тільки відходжу я від того шось важкувато. Можливо це просто збіг, але зразу на другий день температура 38.3, кашель, насмарк і лється як з крану.

Zlju4ka
26.02.2011, 01:24
температура 38.3, кашель, насмарк
це певно не выд того.. у мене булодо 37,5 ,а кашель насморк-це ви просто захворіли:)
к з крану.
мусите перетерпіти..здоровя важливіше ніж тимчасовий дискомфорт.

crissola
02.03.2011, 22:50
На Мечнікова Олег Олександрович
А як його прізвище....щось на букуву "К"?...(не можу згадати )

Lusuzka
03.03.2011, 15:50
Дівчата напишіть будь-ласка, де можна зробити УЗД гінекології, недорого, щоб і лікар зразу проконсультував, дуже терміново треба !!!

марі177
03.03.2011, 19:28
Дівчата напишіть будь-ласка, де можна зробити УЗД гінекології, недорого, щоб і лікар зразу проконсультував, дуже терміново треба !!!
можна на Ужгородській в Бісяріна.хороший спеціаліст і черг великих немає.

lenkaa
06.03.2011, 12:22
може хто знає чи є у рівному чи в луцьку штучне запліднення?:girl_smile:
порадьте куди звернутися

Florena
06.03.2011, 22:11
може хто знає чи є у рівному чи в луцьку штучне запліднення?
порадьте куди звернутися
Не впевнена,що у нас в Рівному чи у Луцьку роблять таку процедуру,це скоріш за все може бути у Львові,Києві.

---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

Я теж колись мала незначну ерозію,мені нічого лікар не робив сказав після родів затянеться,так і сталось.

Mandarynka
08.03.2011, 14:32
Дівчата, чи може бути після кріо затримка місячних???робила всередині лютого, а тепер місячні шось не йдуть:bad:. Крім того, ще приймала після того антибіотики, бо лікувала запалення вух.

---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:29 ----------

От зараз мучить мене питання наскільки то страшно? і як воно лікується?
не хвилюйтеся, воно зовсім не страшно - триває разом все десь до півгодинки, можливо навіть і менше. я маю на увазі кріодеструкція. робиться та процедура на звичайному оглядовому кріслі, під час неї відчуваєте такий біль внизу живота як під час місячних. ото й все.
потім правда десь до 10 днів багато виділень, але то вже не так трагічно...
тому не бійиесь, і вперед, лікуватись!!!

Kerzenlicht
09.03.2011, 15:23
А хто робив кріо, то як з народженням дітей?
через 2 роки після кріо без проблем народила.

---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------

дівчата-жіночки, хто що знає про жіночу стерилізацію?
мене цікавить медична і досвідна інформація - з досвіду свого чи близьких-знайомих (без повчань, можливого вішання ярликів тощо).
дякую

Olegovna
09.03.2011, 18:40
kusika
ні не на "К", а на "М"

Kerzenlicht
10.03.2011, 13:58
шукала своє, бо дикий мандраж (чекаю результатів біопсії, може, завтра на операцію, але то у Жилєтку)...і от знайшла, вирішила виставити:
Патология шейки матки почти никак себя не проявляет. Симптомы, которые требуют Вашего обращения к гинекологу: выделения любые, но особенно сукровичные и особенно появляющиеся после полового акта. Помните общий принцип медицины: лечатся те болезни, которые только начинаются или вообще еще не существуют. Идите к врачу, когда вас ничто еще не беспокоит. Не дожидайтесь симптомов.

джерело: http://www.med2000.ru/article/article119.htm

irushka
10.03.2011, 17:57
Щодо кріо. В мене після перших пологів був розрив шийки і на тому місці сильна ерозія. Зробили мені кріодеструкцію, але сказали, що після других пологів вона може з`явитись знов. Вдруге народжувала через 3 роки після кріо, на пологи це не вплинуло абсолютно і що мене здивувало - зараз нема ні ерозії, ні розриву - зарубцювався. От що означає нормальні природні пологи без зайвої "допомоги", маю з чим порівняти, бо перші і другі пологи були зовсім іншими в цьому сеснсі і відповідно наслідки теж різні.

чоня
16.03.2011, 20:36
комусь видаляли бартолінову залозу?

Hanny
16.03.2011, 22:06
комусь видаляли бартолінову залозу?
мені видаляли, що Вас цікавить?

чоня
16.03.2011, 22:16
мені її також видалили..цікавить шрам...чи розійшовся чи залишився? і як довго все загоювалось

---------- Додано в 21:16 ---------- Попередній допис був написаний в 21:15 ----------

і взагалі, які наслідки після операції.?.бо мені лікар сказав, що ця залоза ні на що не впливає..облазила весь інтернет...вже знаю аж забагато про ці залози

Hanny
16.03.2011, 23:05
цікавить шрам...чи розійшовся чи залишився? і як довго все загоювалось
Шрам розійшовся за кілька місяців, а заживав приблизно тижнів 2-3!
і взагалі, які наслідки після операції.?.бо мені лікар сказав, що ця залоза ні на що не впливає.
Я небачу негативу, в інтимному плані нічого не погіршилось! Мені з обох сторін забрали, хоча запалювалась одна, але киста була і в другій!

Rodionochka
23.03.2011, 15:43
При плановому огляді в гінеколога здала якісь мазки, один з них, що відповідає за шийку матки показав результат - тип другий "Б". Як пояснила лікарка, що онкологія починається з третього типу, але оскільки це ближче до третього, а не до першого (тоді все ОК) - треба лікувати, призначила свічки Мератин Комбі, таблетки поки не призначала, оскільки ще годую малого.
Питання наступне - чи в когось таке було, чи лікували, чи ефективно. І взагалі що то таке? Буду вдячна за відповідь, бо дуже це мене турбує...

Finya
23.03.2011, 16:35
Сьогодні прочитала народний рецепт проти кісти і полікістозу, якщо когось цікавить, напишу тут.

Lusuzka
27.03.2011, 01:38
В мене така проблема, місячні не припинялись, почалась кровотеча, я пішла до лікаря і в мене найшли поліп шийки матки. Лікарі кажуть вирізати, а я дуже не хочу цього робити. Може хтось з дівчат вилікував таке якимись народними методами? Напишіть, дуже потрібно !!! І ще, в кого при поліпі шийки матки була кровотеча? Коли вона припинилась?

Neytasa
27.03.2011, 01:54
В мене така проблема, місячні не припинялись, почалась кровотеча, я пішла до лікаря і в мене найшли поліп шийки матки. Лікарі кажуть вирізати, а я дуже не хочу цього робити. Може хтось з дівчат вилікував таке якимись народними методами? Напишіть, дуже потрібно !!! І ще, в кого при поліпі шийки матки була кровотеча? Коли вона припинилась?
Я вже писала цю історію- в моеї сестри виявили поліп, вона панічно боялась операції, 7 років лікувала самими різними методами- фітотерапія,гомеопатія, біоенергетика, іглотерапія, гірудотерапія, все не перечислити, в результаті виросла фіброміома, яку оперували 9 годин.....ні сім,ї ні дітей, все життя лікування,......

---------- Додано в 00:54 ---------- Попередній допис був написаний в 00:46 ----------

порадьтеся з багатьма гінекологами перед тим як прийняти рішення.

ckorpionsha
27.03.2011, 01:58
Маю таке запитання. Десь менше року почала помічати за собою, що дуже втомлююсь, аж занадто дуже. І то не залежить від кількості переробленої роботи. Як піду на вулицю, десь похожу, з малим нагуляюсь то потом пів дня відхожу, а якщо гуляємо 2-3 рази на день то я два дні як ходячий труп. Ніколи такого зі мною не було, завжди як віл працювала, бігала. От думаю чи то організм здався трохи після пологів, а потом ще операція (велика втрата крові) чи то вікове? Якщо після обіду нікуди не вихожу то нормальний стан. Чоловік підкалує..то вже пенсія, скоро взагалі тобі буде важко зайві рухи робити. Шо з тим робити? які пігулі пити?

Neytasa
27.03.2011, 02:04
Десь менше року почала помічати за собою, що дуже втомлююсь, аж занадто дуже
Хронічна втома :connie_pull-pigtail а якщо була втрата крові можливо і залізодефіцитна анемія..... я би в такому випадку зробила аналіз крові, допоможе визначити причину!

jalla
27.03.2011, 02:43
Сьогодні прочитала народний рецепт проти кісти і полікістозу, якщо когось цікавить, напишу тут.
Напишіть будь ласка. Дуже цікавить. І ще проти якої саме кисти рецепт, бо кисти ж то бувають різні. І цікаво, чи воно на практиці комусь допомогло.

ckorpionsha
27.03.2011, 11:42
я би в такому випадку зробила аналіз крові, допоможе визначити причину!
робила і не раз, гемоглобін внормі, все інше теж ніби нічо, файно. Повірте, може то й смішно, але щоб зробити якусь ромнтичну вечерю мені тре не виходити після обіду на вулицю, ніде не ходити, щоб протриматись стійко в "нічний сеанс" бо інакше я буду тіки думати про сон.

Neytasa
27.03.2011, 11:50
інакше я буду тіки думати про сон.
Тоді вартує дійсно виспатись! Почитайте про хронічну вторму, потрібно відновити сили, набратись енегрії, взагалі це психологічний процес, але з фіто препаратів можна попити настойку лимонника, є у кожній аптеці :)

Finya
27.03.2011, 13:58
Рецепт проти кісти і полікістозу
Змішати 200г каніфолі і по 50г воску і рослинної олії, розтопити до однорідної маси, безперервно помішуючи і не доводячи до кипіння. Змочити у суміші тканину і покласти на ділянку яйників. Тканина повинна приклеїтися. Ходити, не знімаючи, 3 дні. Потім перерва 2 дні. І знову накласти на 3 дні. Так робити, поки кіста не зникне.

---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

Рецепт прочитала в газеті, жінка, яка його надіслала, пише, що вилікувалася таким чином від полікістозу, але ій цей рецепт радили як від кисти яйника.

---------- Додано в 11:50 ---------- Попередній допис був написаний в 11:46 ----------

Рецепт 2
Молоде листя лопуха промити, пропустити через м*ясорубку, відтиснути сік. Зберігати в холодильнику не більше 5 днів. Пити строго за схемою, не пропускаючи жодного дня.
В 1 і 2 день - по 1 ч.л. 2 рази (вранці натще і ввечері за півгодини до їжі), на 3 і 4 день - по 1 ч.л. 3 рази за півгод до їжі. Починаючи з 5 дня - по 1ст. л. 3 рази на день. Курс - місяць.
Тоді зробити УЗД і при необхідності після місячної перерви повторити.

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:50 ----------

Не знаю, чи дієві ці речі, але, може, комусь допоможуть.

---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

призначила свічки Мератин Комбі
Робила це влітку. Потім геть чисто забула, згадала тільки місяць тому, коли звернулася до чергового лікаря з причини випадіння волосся. Він запитав, чи лікувала гінекологію. От тоді я і згадала..
Чому списую на це лікування? Бо волосся різко випало, а ніякі інші причини (стрес, щитовидка... не буду зараз все перелічувати) не спостерігалися.

Rodionochka
27.03.2011, 23:40
Бо волосся різко випало
Який жах!!!! А як це можна попередити? Ну, щоб не випадало?!!!

Finya
28.03.2011, 00:18
Не знаю, чи таке можливе. Я поначитувалася на форумах, яка кількість медикаментів може спровокувати випадіння, тепер боюся ліки з аптеки пити( А ще після того, як той професор сказав мені тільки в державних купувати, бо "їх хоч перевіряють"((((

Florena
28.03.2011, 01:48
У мене теж виникла деяка проблема,маю затримку критичних днів вже більше місяця,робила тест, вагітності не має, була у лікаря теж вагітність не підтвердив,є не величкий запальний процес, та не це мене турбує, у мене виявили незначне випадіння передньої стінки влагаліща,не порадили, що робити як лікувати, головне нічого важкого не робити та не піднімати, але ж це може з часом бути ще гірше.На даний час маю дискомфорт коли сиджу,таке відчуття ніби сидиш на твердому камінці,можливо хтось знає як боротися з такою проблемою.

Neytasa
28.03.2011, 02:08
У мене теж виникла деяка проблема,иаю затримку критичних днів вже більше місяця,робила тест, вагітності не має, була у лікаря теж вагітність не підтвердив,є не величкий запальний процес, та не це мене турбує, у мене виявили незначне випадіння передньої стінки влагаліща,не порадили, що робити як лікувати, головне нічого важкого не робити та не піднімати, але ж це може з часом бути ще гірше.На даний час маю дискомфорт коли сиджу,таке відчуття ніби сидиш на твердому камінці,можливо хтось знає як боротися з такою проблемою.
Головне уточніть діагноз в декількох спеціалістів. Можливо це тимчасово в наслідок запального процесу. Дійсно не варто підіймати тяжке. Лікують масажами, гімнастикою,засобами для надання тонусу і покращення кровообігу,є ще спеціальні кільця...... ну операція це в складних випадках......

ckorpionsha
28.03.2011, 02:16
ну операція це в складних випадках......
зі мною на Батальній після позаматкової в палаті лежала жінка зі Стрия, років так 45. Їй видалили матку бо мала повне випадіння її. Колись в свій час не слідкувала за собою, не лікувалась, доглядала за чоловіком хворим, вага якого поза 100 кг от і все погіршилось. Я перший раз тоді про таке почула. Вона вже перед операцією років так три ходила з перевязками "там" - підтримувала все, одним словом.
Ви обовязково лікуйтесь і ще підіть до декількох лікарів. Вона в Томича лікувалась.

Adelaida
28.03.2011, 15:42
Дівчата, підкажіть, буль ласка, чи хтось з вас робив конізацію ШМ? І ще цікавить, чи важко після цього завагітніти, як проходить вагітність, пологи? Чи тільки кесарський розтин у такому випадку?
Питаю, щоб з лікарем предметно говорити. Робити її зараз, чи зачекати народження ще декількох діток? :) Дуже хочу, щоб всі наступні пологи були природніми.
Зважую всі "за" і "проти"...

Neytasa
28.03.2011, 15:59
конізацію ШМ?
А без неї не можна обійтись? Вам пропонували якесь інше лікування? :)
Якщо зробить хороший спеціаліст, то проблем з вагітністю і пологами не повинно бути. Зараз є багато нових методів!

Adelaida
28.03.2011, 16:07
А без неї не можна обійтись? Вам пропонували якесь інше лікування?
Мені конізацію назначили в Інтерсоно ще роки 3 тому (як і сказали, що нам не завагітнти без їхніх, звичайно, послуг). Інакше - ніяк :)
Потрапила до Володько і вирішили зачекати з цим. Лікувала консервативно ще до вагітності. У середу буду робити біопсію. Звичайно, тільки після отримання результатів біопсії буде відомо що і як, однак цікавить, чи можливе природнє зачаття і природні пологи після конізації. Ну і, враховуючи дуже обмежену кількість зустрічей з лікаркою, хотілось би кожен візит використати по максимуму, запитати по все, що цікавить, оговорити всі нюанси... Тому і прошу поділитись досвідом, можна в ПП.

Neytasa
28.03.2011, 16:21
знайома, яка живе за кордоном, робила конізацію за допомогою радіохірургії, там ще їй пропонували лазером робити. правда їй зробили сотні аналізів, щоб знати чи доцільно це робити..... завагітніла і родила без проблем:girl_in_love: але то за кордоном, а в нас потрібно дууууже добре все перевіряти перед прийняттям рішення :scratch_one-s_head:

silvia
29.03.2011, 12:46
сьогодні дізналась що хороша неодружена ще знайома (їй 26 років) ще жодного разу в житті не була у гінеколога, на всі мої здивування каже - мене нічого не турбує я й не ходжу. А ще на руках у неї надмір волосся - кажу- може здай кров на рівень тестостерону- відмовляється. Боїться дізнатись те, чого не знає.

Orman
29.03.2011, 15:50
А ще на руках у неї надмір волосся - кажу- може здай кров на рівень тестостерону- відмовляється.

нащо? У багатьох жінок, у котрих по троє дітей волохаті руки і ноги і взагалі. Не нагнітайте.

Я теж регулярно почала до гінеколога ходити почала в 25 років - ніц мені не було. Так можна перевіритись, але до гастроентеролога, чи хірурга, чи окуліста без потреби ніхто не ходить.

Тим більше якщо вона (може) незаймана, то і огляд через пряму кишку - задоволення ще те. Кольпоскопію їй напевно також зробити не зможуть. Хіба мазок візьмуть, але як її нічого не турбує, то і це непотрібно.

Мар'яся
29.03.2011, 15:54
сьогодні дізналась що хороша неодружена ще знайома (їй 26 років) ще жодного разу в житті не була у гінеколога, на всі мої здивування каже - мене нічого не турбує я й не ходжу.
я до гінеколога вперше заявилась , як прийшла ставати на облік. На що моя лікар сказала. що вона свого часу зробила так само.

silvia
29.03.2011, 16:49
зі мною дівчинка у лікарню прийшла з скаргами на безпліддя, теж жодного разу у гінеколога не була ( сама з далекого села), направили на УЗД і виявили фіброму матки.Така от несподіванка... і будь тут добрим, ходити чи не ходити на профілактичні огляди до гінеколога........:girl_impossible:

Orman
29.03.2011, 16:52
направили на УЗД і виявили фіброму матки.Така от несподіванка... і будь тут добрим, ходити чи не ходити на профілактичні огляди до гінеколога........

ну так на УЗД ж виявили, на УЗД сходити це не те саме що на огляд в гінеколога.
В моєї бабці був рак матки, і на огляди вона ходила справно, а виявили на 4 стадії. І будь мудрий.

Мар'яся
29.03.2011, 16:52
з скаргами на безпліддя

Ну так власне, що зі скаргами. А молодим дівчатам без скарг, я вважаю, що ходити нема чого.

Mokka
29.03.2011, 17:14
При плановому огляді в гінеколога здала якісь мазки, один з них, що відповідає за шийку матки показав результат - тип другий "Б". Як пояснила лікарка, що онкологія починається з третього типу, але оскільки це ближче до третього, а не до першого (тоді все ОК) - треба лікувати, призначила свічки Мератин Комбі
зверніться до іншого гінеколога. Якщо я вас правильно зрозуміла, то це результат кольпоскопії, який свідчить про ерозію ШМ (виправте, якщо не права). Призначати лише антибакетріальні свічки при ерозіїї - це гмм.... троха некоректно.

Хіба, якщо це як підготовка до заморожування ерозії - проста санація, щось лікарка про це казала?

NikaLovely
29.03.2011, 17:21
виправте, якщо не права таки не права. Друга стадія - це незначні зміни через запальний процес, саме від нього і призначили антибіотик широкого спектра дії. Ерозія - це вже інша пісня.

Mokka
29.03.2011, 17:24
Друга стадія - це незначні зміни через запальний процес, саме від нього і призначили антибіотик широкого спектра дії. Ерозія - це вже інша пісня.
цікаво, значить не права моя лікарка? Якраз недавно говорили з нею за рез-ти моєї кольпоскопії, вона мені детально розписувала яка стадія що означає, з її слів 2-га стадія - це ерозія.

Neytasa
29.03.2011, 17:28
Взагалі то ерозія і бактеріальна інфекція не виключае одна одну, бо ерозія є благоприемним середовищем для розмноження бактерій.....або навпаки ерозія виникла по причині довготривалої інфекції......

NikaLovely
29.03.2011, 17:32
моєї кольпоскопії може цитології? Бо не буває результатів кольпоскопії якихось там типів. Це наочне дослідження з мікроскопом, з використанням йоду та кислоти. Так можна виявити ерозію, дисплазію та ін. Результатом кольпоскопії може бути хіба опис або фотографія.
А от цитологія (ПАП-тест), мазок, що береться з цервікального каналу, вже потім розшифровується по типах. Отут детальніше: http://www.cervicalerosion.ru/cervixuterusdiagnostics/cytologicalinvestigation/resultcytology/

Якщо я щось не так зрозуміла, прошу вибачити :)

Mokka
29.03.2011, 17:34
навпаки ерозія виникла по причині довготривалої інфекції...... так, але її лікування не обмежується лише прийомом антибактеріальних препаратів.
Принаймні, так мені завжди говорили лікарі, бо в мене по житті та ерозія.

може цитології? цитології, яку назначили після кольпоскопії. я неправильно висловилася :)

Neytasa
29.03.2011, 17:36
так, але її лікування не обмежується лише прийомом антибактеріальних препаратів.
Принаймні, так мені завжди говорили лікарі, бо в мене по житті та ерозія.
так, не обмежуеться.

Avanturistka
31.03.2011, 23:08
дівчатка, може хтось стикався з такою ситуацією..
в мене затримка вже більше 2 міс. була аж у двох гінекологів. аналізи в нормі, тести негативні, кров на хг-негативний (тобто вагітності не має), узі - нічого не видно, все добре. гінеколог виписала якісь гормони, сказала попити тиждень і зявиться мц. але вже пройшло 10 днів - і нічого. що саме головне-ніколи такого не було і я себе почуваю добре. мій лікар буде аж у понеділок, вже не знаю,що й думати..((
може хтось щось підкаже? можливо у вас була така ситуація?

Gabi
01.04.2011, 00:07
в мене затримка вже більше 2 міс. була аж у двох гінекологів. аналізи в нормі, тести негативні, кров на хг-негативний (тобто вагітності не має), узі - нічого не видно, все добре. гінеколог виписала якісь гормони, сказала попити тиждень і зявиться мц. але вже пройшло 10 днів - і нічого. що саме головне-ніколи такого не було і я себе почуваю добре. мій лікар буде аж у понеділок, вже не знаю,що й думати..((
Це у вас явно з гормонами не в порядку щось, або може киста є (але нормальний узист би побачив). А давно на УЗД були? Можете написати результати?
Що пили, часом не Дюфастон або Утрожестан?

Avanturistka
01.04.2011, 00:16
Це у вас явно з гормонами не в порядку щось, або може киста є (але нормальний узист би побачив). А давно на УЗД були? Можете написати результати?
Що пили, часом не Дюфастон або Утрожестан

да, Дуфастон.
на УЗІ була 21 березня. Обстежували десь 30 хв. Але нічого ніде не виявили.
а написати результи УЗІ? в ПП ? :)

Neytasa
01.04.2011, 00:22
можливо у вас була така ситуація?
У мене такаж ситуація була, 2 цикли пропустила! зробила купу тестів, аналізи узд в нормі, нічого не приймала і само почалось :) може стрес, може весна :) Але гормони приймати без відповідних аналізів на них я би зовсім не радила....:girl_impossible:

Gabi
01.04.2011, 00:26
а написати результи УЗІ? в ПП ?
Можете у ПП, якщо вам так зручніше буде.

Avanturistka
01.04.2011, 00:29
Та я вже стільки начиталась в тому інтернеті, і про ті гормони, що вже сама й не знаю, навіщо я ті гормони приймала. З ними , кажуть, треба бути обережними. От попила рівно 7 днів, і більше не чіпаю.
Одна з лікарів, правда, підказала, що в мене трохи збільщена щитовитка, сказала ще на всяк випадок зробити УЗІ. Але хіба то може бути із-за щитовидної залози?

Rodionochka
01.04.2011, 00:31
Якщо я вас правильно зрозуміла, то це результат кольпоскопії, який свідчить про ерозію ШМ (виправте, якщо не права). Призначати лише антибакетріальні свічки при ерозіїї - це гмм.... троха некоректно.
Хіба, якщо це як підготовка до заморожування ерозії - проста санація, щось лікарка про це казала?
Ерозії якраз і нема. Коли старшого родила - була ерозія, а по цьому мазку був перший тип. Потім було кріо. Потім викидень (причини незрозумілі, скоріш за все перенервувалась). Потім роди. І ось зараз без ерозії, але з другим "Б" типом (((. Хоча моя "картина" може бути не ясною, оскільки досі годую малого і місячні ще не почались.
Зараз ось пройшла курс Мератину, починаю якісь бактерії. через 5-7 днів після останньої свічки буде повторний мазок. Сподіваюсь на краще ))))

Vittoriya
01.04.2011, 00:31
. Але хіба то може бути із-за щитовидної залози
мені здається, що може бути.

Neytasa
01.04.2011, 00:36
Але хіба то може бути із-за щитовидної залози?
щитовидна дае різні порушення, але не завжди вона при цьому збільшена. якщо дуже переживаете і маете можливість можете здати аналізи на гормони щитовидної, в синево добре роблять, там е пакет на ТТГ, Т3 св., Т4 св, АМС. ще на пролактин можна здати. ну це для заспокоення :) щоб просто так ліків не приймати!

Gabi
01.04.2011, 00:39
От попила рівно 7 днів, і більше не чіпаю.
Одна з лікарів, правда, підказала, що в мене трохи збільщена щитовитка, сказала ще на всяк випадок зробити УЗІ. Але хіба то може бути із-за щитовидної залози?
Пити потрібно 10 днів по одній таблетці 2 рази на день. А от затримка від щитовидки може якраз бути, але то потрібно гормони щитовидки здавати (Т3,Т4 і ТТГ) і якщо вони не в нормі то дивитись на УЗД щитовидку.

Avanturistka
01.04.2011, 00:40
я записалась на УЗІ завтра в Львівський обласний центр репродуктивного здоровя, що на Короленка. Перевірю ще щитовитну залозу. Може дійсно в ній діло:girl_sad:

Neytasa
01.04.2011, 00:40
І взагалі перед тим як лікар назначае гормон, можна і аналізи здати, зараз це доступно всім (в тому ж синево, повна репродуктивна панель) , це раніше на угад мусили, а зараз легше :)

Avanturistka
01.04.2011, 00:44
Цитата:
Допис від Avanturistka
От попила рівно 7 днів, і більше не чіпаю.
Пити потрібно 10 днів по одній таблетці 2 рази на день. А от затримка від щитовидки може якраз бути, але то потрібно гормони щитовидки здавати (Т3,Т4 і ТТГ) і якщо вони не в нормі то дивитись на УЗД щитовидку.

Дякую за поради.
Але дивно так. Лікар виписала саме на 7 днів, а не на 10. Я вже їх два дні не приймаю. А там треба приймати строго в одну й ту ж годину. Якщо я їх зараз почну пити, то то вже буде не то. Я ж правильно думаю?

Neytasa
01.04.2011, 00:47
Якщо я їх зараз почну пити, то то вже буде не то. Я ж правильно думаю?
Вже якщо перестали, то нема смислу і починати, а то взагалі організм не буде знати як реагувати на ці стрибки! раз настроїлись краще аналізи здайте :)

Уляна
01.04.2011, 20:54
Підкажіть будь-ласка які розцінки на лапароскопію

Coshitce
01.04.2011, 22:40

Два роки тому мала аналогічну ситуацію, призначили (почергово) Дюфастон, Клостильбегіт, місячні почались десь за 10-12 днів, тоді призначили Норколут та Лютеїну.
АЛЕ!
Почалися сильні болі в грудях. Огляд у мамолога, мамограма показала вузлики.
Тому гормональні таблетки то може і добре, але.....

silvia
04.04.2011, 13:33
Avanturistka у мене постійні довготривалі затримки, зараз постійно сиджу на Дуфастоні ( місячні вчасно), як тільки припиняю пити - далі затримки на 2-3 місяці.....гормони здавала к-ка раз - внормі....
Уляна ціни різні від 3 до 5 тисяч грн. ( залежить від місця та лікаря)

Уляна
04.04.2011, 17:41
Дякую. А то мій лікуючий лікар відправив мене на операцію, а я поняття не маю про ціни. Ніколи не стикалася.

ckorpionsha
04.04.2011, 17:50
От мене цікавить, чому в мене всі застуди і навіть ангіна ця проходять без температури..лікарі тіки питають...що взагалі не було. Кажу не було і не буває. Принаймні останній раз в мене температура піднімалась, як малому було 2 місяці, бо груди набрали дуже чи шось таке. У мене навіть 36,6 рідко буває, завжди менша.

Venezianka
07.04.2011, 17:05
мамограма
Підкажіть, де можна зробити мамограму і скільки це коштує? Дякую.

Neytasa
07.04.2011, 18:53
Підкажіть, де можна зробити мамограму і скільки це коштує? Дякую
На короленка була :girl_yes:

Coshitce
09.04.2011, 23:08
Підкажіть, де можна зробити мамограму і скільки це коштує

Я робила на Короленка (випадково потрапила в час акції від компанії Мері Кей, тому було безкоштовно, це було рік тому). Кажуть, що мамолог, яка там працювала, зараз перейшла в центр святої Параскеви. Телефон в центр на вул. Короленка скину вам у ПП.

Merry
10.04.2011, 00:32
Телефон в центр на вул. Короленка скину вам у ПП.
Скиньте, будь-ласка, і мені.

Milongera
10.04.2011, 11:30
Для інформації - мамограму роблять тільки жінкам після 40. Раніше немає сенсу, бо тканина грудей має іншу щільність. Я це знаю, бо теж ходила колись на Короленка, щоб зробити мамограму, а мене відправили на УЗД. До речі, і апарат в них тоді чомусь не працював.

Neytasa
10.04.2011, 12:36
Дали вчора рекламку, якраз по темі! В мед.центрі Святої Параскеви роблять мамографію ,УЗД і МРТ молочної залози. Пишуть, що до 40 років краще УЗД, а після 40 інші методи!

Coshitce
10.04.2011, 13:26
В ПП Venezianka я це написала.

Merry
11.04.2011, 01:04
А УЗД можна зробити будь-де, чи спеціаліст має бути особливий?
В мед.центрі Святої Параскеви роблять мамографію ,УЗД і МРТ молочної залози.
А де цей центр знаходиться, може маєте якісь координати?

Maruwka
11.04.2011, 10:46
Місцерозташування: м. Львів вул. Заводська, 7(р-н Замартинівської)

Години роботи медцентру: пн. - пт.: 8:00-20:00
сб.: 9:00-18:00
нд.: вихідний

Телефон контакт-центру: (032) 295-4-000

xsanka
12.04.2011, 01:58
у мене постійні довготривалі затримки, зараз постійно сиджу на Дуфастоні ( місячні вчасно), як тільки припиняю пити - далі затримки на 2-3 місяці.....
У мене теж так, постійні довготривалі затримки, може і пів року бути. Здавала аналізи, ніби все в нормі, коли пю контрацептиви місячні регулярні. Лікар казав після родів внормалізується, але вже двоє діток є а змін ніяких. І то що завагітніла, лікар казав чудо, лікувалась тоді у Томича, бо казав треба 2-3 місяці попити гормони. От хочу обстежитись, щоб знати від чого в мене такі гормональні порушеня і як лікувати. Може хто підкаже куди звернутися.

Malyupusya
15.04.2011, 13:34
Підкажіть, будь ласка, як записатися на прийом до лікаря Мартина Тараса Юліановича. Може телефон хтось має? Дякую.

Venezianka
19.04.2011, 10:41
чи є нормальним те, що під час овуляції болять і груди, і виділення якісь зовсім не хороші? і взагалі настрій і самопочуття жахливі.

Lusuzka
19.04.2011, 23:35
Дівчата порадьте, будь-ласка, бо незнаю, що робити. Мені вирізали поліп в шийці матки, і тепер лікар каже, що треба зробити кріо, щоб поліп не виріс ще раз. Кріо коштує 800 грн., а я незнаю чи дійсно це необхідно зробити чи лікар просто хоче заробити собі грошей?

Venezianka
22.04.2011, 13:51
киста яйника. Порадьте хорошого лікаря для оперування.
Хто робить? Скільки коштує?
Я вже від переживання 2 ночі не сплю.

perekotypole
27.04.2011, 15:57
Привіт усім! Може, хто стикався з проблемою лікування ерозії шийки матки? уже двічі заліковувала, але то ніц не допомагає - недавно обстежилася, каже лікарка, що дуже збільшилася порівняно з попереднім разом (правда, я десь три роки не стежила за нею, думала, що лікування допомогло)...
тепер хочу знайти фахівця, щоб вже довів справу до кінця, буду вдячна за пораду

---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

Іще хочу почути якісь відгуки про лікарку Губенко Тетяну Йосипівну, бо за кілька зустрічей маю про неї незрозуміле враження - лабораторні аналізи мої вона отримала ще в лютому, але лікування досі не призначила - спочатку казала дочекатися місячних, ну то ще розумію, а потім - я прийшла знову за призначеннями, то вона сказала, щоб я прийшла після свят, і з чоловіком (про то кожен раз каже). У неї якась пристрасть до чоловіків своїх пацієнток?[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:55 ----------

olja_zaj
27.04.2011, 16:41
лікарку Губенко Тетяну Йосипівну
Пошукайте, про неї є двоякі відгуки, хто задоволений, хто ні.
На рахунок ерозії також дівчатка писли багато, моя гінеколог запропонувала мені заморозити.

Vorkotyk
27.04.2011, 18:51
Привіт усім! Може, хто стикався з проблемою лікування ерозії шийки матки? уже двічі заліковувала, але то ніц не допомагає - недавно обстежилася, каже лікарка, що дуже збільшилася порівняно з попереднім разом (правда, я десь три роки не стежила за нею, думала, що лікування допомогло)...
тепер хочу знайти фахівця, щоб вже довів справу до кінця, буду вдячна за пораду
Привіт! Я лікувала ерозію двічі. Перший раз до вагітності. То був дуже довгий процес, який правда успішно завершився. Оскільки тим, що не народжували, підходить тільки медикаментозний метод. То лікар робив "ванночки" з препаратом. По-моєму, то був Солковагін. Після вагітності знову була ерозія, але вже невелика. То ми теж спробували Солковагін. Але тепер вже "припікали". То вистачило двох разів. Лікар мені ще спочатку пропонувала кріодеструкцію. Але оскільки другий раз ерозія була невелика, то обмежилися ліками. А взагалі в методі лікування ерозії важливе місце займає наявність інфекцій. Тому важливими є результати аналізів.

perekotypole
27.04.2011, 18:57
лікар робив "ванночки" з препаратом.

а лікар хто у вас був і де?

Maruwka
27.04.2011, 23:00
Кріо коштує 800 грн.
Я робила 1,5 роки тому в Інтерсоно-коштувало 300 гривень(зараз 600), і на Русових коштувало 300 грн., скільки зараз не знаю.Мабуть, варто сходити на консультацію ще до одного гінеколога.

Уляна
28.04.2011, 22:24
Забрала сьогодні результат аналізу на онкомаркер яєчника СА125,а там цифра 100. Аналіз здавала для операції на кисту. Я в шоці, слів нема. В когось таке було. І так настрій не до танцю,а тут ще той аналіз, результати просто вбили.

Телефон Мартина Т.Ю. 237-07-77. (лише роочий)

ckorpionsha
28.04.2011, 22:28
а там цифра 100.
а що то означає?

Уляна
28.04.2011, 22:45
Допустима норма 35, а по моїх аналізах 100.
Тому питаю чи в когось було завищений онкомаркер і що то означає.

altari
29.04.2011, 01:59
чи в когось було завищений онкомаркер
В мене було 207.9.Терміново робили операцію.:(

Уляна
29.04.2011, 07:37
Та я готуюся до операції. Але це ще не онкологія?

Zlju4ka
29.04.2011, 07:59
Ось що знайшла в неті на різних сайтах:СА-125Гликопротеин, вырабатываемый клетками серозных злокачественных опухолей яичников.
Маркер мониторинга течения и эффективности терапии при различных типах рака яичников (серозные, эндометриальные, светлоклеточные), Тест позволяет выявить рецидив заболевания за 3-4 месяца до его клинического проявления
АЛЕ:
В крови больного с неонкологической патологией уровень онкомаркеров, как правило, не превышает нормальных значений концентрации. Вместе с тем, при таких патологических состояниях, как воспалительные заболевания и т.д. иногда встречается неспецифическое, чаще незначительное, повышение уровня онкомаркеров определенного типа.
Тобто напевно якщо там є кіста,то вона теж може спричинити такий результат аналізу.

Wiktor
29.04.2011, 10:10
Забрала сьогодні результат аналізу на онкомаркер яєчника СА125,а там цифра 100. Аналіз здавала для операції на кисту. Я в шоці, слів нема. В когось таке було. І так настрій не до танцю,а тут ще той аналіз, результати просто вбили.

Са125 малоспецифічний. Підвищується також при кожному запаленні, при кистах, при палінні тютюну, стосуванні гормональних контрацептивів, внутрішньоматкових спіралів і т.п. Незначні підвищення, наприклад таке як в тебе, свідчать якраз про неонкологічну причину. При злоякісних проблемах підвищення дуже високі, в сотні і тисячі разів більше норми.

То не значить, що треба тим легковажити, але й перейматись тим теж не треба

п.с. Оцінювати значення онкомаркеру може тільки лікар, а не колежанка і не на форумі. :)

Уляна
29.04.2011, 20:24
Дякую за підтримку. Розмовляла з лікарем направив до онколога гінеколога. Вже домовилася з онкологом, завтра йду.

Venezianka
18.05.2011, 16:20
Завтра йду до Мартина Т.Ю. Побажайте успіхів! Переживаю страшенно....

MarichkaR
27.05.2011, 15:37
Привіт! Мені поставили діагноз ерозія (вроджена, гормональна). Проте, ніяких аналізів на гормони я не здавала і до цього часу при перевірці в гінеколога, мені не говорили, що в мене є ерозія. Лікуватися призначили Трі-Реголом 3 місяці. Ніколи не приймала протизаплідних пігулок, боюся страшно за побічні дії. Не знаю, що мені робити. Я ще не вагітніла і прийшла до гінеколога перевіритися, а тут таке. Порадьте, в кого була подібна ситуація чи є досвід у прийманні цих таблеток. Наперед дякую.

Kerzenlicht
29.05.2011, 00:44
діагноз ерозія (вроджена, гормональна). Лікуватися призначили Трі-Реголом 3 місяці.
вроджена - то Ви все життя з нею живете? вперше чую
протизаплідними лікувати ерозію - і це вперше в житті чую...
Не знаю, що мені робити
бігом йти до іншого лікаря

Уляна
30.05.2011, 19:32
Привіт усім. Хтось лікував ендометріозні кисти уколом Декапептил Деко до операції.

Vittoriya
06.06.2011, 12:30
Дівчата, може хтось знає, у мене на 13 день циклу почало мазатися, досить сильно і до сьогодні то відбувається. При овуляції у мене завжди були виділення, але дуже мало і не довго, а тут я навтіь не знаю , що думати. Такого ніколи не було... Чи може це бути пов'язано з тим, що я почала ходити на спорт? Чи варто піти до лікарки?

folklina
06.06.2011, 15:07
Хтось лікував ендометріозні кисти уколом Декапептил Деко до операції.
Я лікувалась декапептилом в ін"єкціях, правда, не від кист. Якщо щось цікавить, напишу.

Дівчата, може хтось знає, у мене на 13 день циклу почало мазатися, досить сильно і до сьогодні то відбувається. При овуляції у мене завжди були виділення, але дуже мало і не довго, а тут я навтіь не знаю , що думати. Такого ніколи не було... Чи може це бути пов'язано з тим, що я почала ходити на спорт? Чи варто піти до лікарки?
Особистий сумний досвід підказує, що з позаплановою мазаниною треба би до лікаря (хіба що це у Вас початок позапланових місячних)

Vittoriya
06.06.2011, 15:20
дзвонила щойно до лікарки. Сказала, що це овуляторна кровотеча, сильніша, бо організм отримав цього місяця стрес, через те , що я почала ходити на спорт. Сказала зменшити навантаження на кілька днів і воно пройде. Буду бачити. Я не можу сказати, що я дуже перенапружувалася, але почалося власне після спорту, а я трохи того тижня дорвалася..

Уляна
06.06.2011, 20:33
Цікавить. В мене взагалі якийсь цирк з тими уколами вийшов. Минулого тижня я мала мати в вівторок операцію, прийшла на день швидше зранку. Розпочався консиліум лікарів і мене оглянув професор. Його призвіще не памятаю. Після огляду він сказав що не вважає, що мені варто робити завтра операцію і сказав проколоти ці уколи. В той самий день я зробила один укол. Одним словом я нічого не розумію. І не вірю що мені ті уколи щось допоможуть.

folklina
06.06.2011, 21:06
Я брала 6 уколів минулого року, якраз в цей час розпочала, тому якщо буде спекотне літо, то я Вам співчуваю (хіба би Вам пощастило обійтися без приливів, які мене мордували ще місяць після закінчення курсу ін"єкцій, десь до листопада). Наскільки я зрозуміла зі слів своєї лікарки і з інтернету, уколи ніби "перезавантажують" організм, призупиняючи всі активні процеси завдяки штучному клімаксу і тому все, що росте по над норму (наприклад, надмірний ендометрій, внутрішньоматочні вузли, з приводу кист, на жаль, нічого не скажу, бо не знаю), перестає збільшуватися. Ще не знаю, наскільки довго триватиме ефект від того курсу уколів, життя покаже.

Уляна
07.06.2011, 22:35
Дякую за консультацію. Наразі ніби нічого, а дальше буде видно.

Лія
15.06.2011, 16:51
Дівчата, хтось робив кріо перед плануванням вагітності? Чи варто? Чи сумісно з Г В? Ерозія шийки розміром з монету в пять копійок.

taniko
15.06.2011, 17:53
робив кріо перед плануванням вагітності?
всі ж говорять що не можна робити ні кріо, ні прижигання, ні резонанс тим хто ще не народжував, під час усіх цих процедур пошкоджуються м’язи матки і вона може не відкритись коли будете народжувати дитинку або навпаки можуть бути проблеми передчасної вагітності.....
спробуйте лікувати, якщо ви знаєте що у вас ерозія, логічно що ви вже були у лікаря, а лікар вам не пояснив причину вашої ерозії, ви здавали якісь мазки-аналізи? просто так ерозія не з’явиться (її причиною є запалення, наявність всяких мікоплаз, уреплазм, гарднерел, хламідій) спершу треба вилічитись від цього, а потім далі дивитись що робити і чи дійсно вам потрібне це кріо...

Одним словом я нічого не розумію. І не вірю що мені ті уколи щось допоможуть.
якщо ваш діагноз поставили точно ендометріоідна киста, то напевно спершу треба спробувати лікувати вашу кисту (ендометріоз це не просто киста, це хвороба, яка може з’являтись знову і знову), тому операція проблеми не вирішить, а прийом гормональних ліків на "брудну печінку" може ще більше ускладнити становище. якщо вам приписали уколи, провірте хоча б кров, чи немає у вас токсоплазмозу, бо на фоні таких уколів інші хвороби набирают стрімкого розмаху.
в мене самої киста, тому пишу вам ті поради які отримала від лікарів та дівчат шо вже пройшли це.

Лія
15.06.2011, 20:24
Ерозія я так розумію в мене після перших пологів,так як шийку розкривали вручну ,були розриви і то все потім довго не гоїлось. Лікарка запевняє , що проблеми можуть бути після припалювання, а після кріо- жодних проблем при пологах.

Adelaida
15.06.2011, 21:33
Лія, а яка у Вас ерозія? Що каже цитологічний мазок, чи робили кольпоскопію, чи є у Вас дисплазія (за результатами біопсії)? На скільки я знаю, якщо цитологічний мазок типу I-II і гарні результати біопсії, то з процедурами при бажанні можна зачекати. Лише час від часу повторювати всі аналізи.
Обговоріть це з лікаркою.
І ще. Великий великий розмір ерозії не обвоязково те саме, що важка ерозія.

Лія
15.06.2011, 22:37
Цитологію і все решта сьогодні здала. Ну і ще треба здати біопсію якшо я надумаю заморожувати, так лікарка сказала. Вона дуже радить заморожувати, бо типу при вагітності понижується онко імунітет.А наскільки то залежить від результату аналізів та необхідність несказала - може треба з іншим лікарем порадитись. Лікар Вічковська . Можливо хтось має відгук про неї.

Talya
15.06.2011, 22:44
Дівчата, хтось робив кріо перед плануванням вагітності? Чи варто? Чи сумісно з Г В? Ерозія шийки розміром з монету в пять копійок.

Робила кріо, правда то було за 4 роки до пологів. Ерозія була досить велика (задавнена), тому і не дуже швидко лікувалася. На той момент кріо було єдиним варіантом лікування, оскільки ще не народжувала. На пологи це не вплинуло, бо все загоїлося добре, без спайок і т.п.

ksuhanova
16.06.2011, 03:44
девочки скажите кто нибудь стыкался с такой проблемой как опущение матки?

Hanny
16.06.2011, 10:09
евочки скажите кто нибудь стыкался с такой проблемой как опущение матки?
я стикнулася з такою проблемою після пологів, мій гінеколог радила робити вправи Кегеля (по 30 разів 2-3 підходи в день)! Чи помогло напевне буду знати через місяць -два на черговому огляді, але по відчуттях - мязи матки вже укріпились!

StarKa
16.06.2011, 11:17
Дівчата, хтось робив кріо перед плануванням вагітності? Чи варто? Чи сумісно з Г В?
В мене так вийшло. Робила кріо в лютому. А завагітніла в квітні. Ще мабуть і добре зажити до кінця не встигло. Бо як наступає вагітність шийка розрихлюється і лікарка казала що видно сліди і що не докінця зажило ще. Також переживала чи вплине на родильні здатності. Але все було добре. Шийка розкривалася сама без проблем. Може ще залежить від того як і хто робив це кріо. Бо лікар який робив - запевняв, що він дуже хороший спеціаліст у цьому. Бо казав що на кожному повороті зараз роблять, а там є свої нюанси. І він спеціально вчився. Не знаю наскільки то правда, але якщо вас зацікавить то в пп розкажу хто, де і за скільки мені то робив.
Про вплив на ГВ взагалі вперше чую. Сама от годую ще.. І планую годувати доооовго..

А взагалі знайома з Києва розповідала. що в них зараз нові методи існують по лікуванні ерозій. Зокрема їй робили лазерну корекцію. В нас я так розумію така розкіш ще не поширена..

Лія
16.06.2011, 14:08
Вплив на ГВ я маю на увазі ,що ще годую першу дитину.))

ksuhanova
16.06.2011, 14:36
мій гінеколог радила робити вправи Кегелянасколько долго эти упражнения надо делать?

Hanny
16.06.2011, 14:54
насколько долго эти упражнения надо делать?
Не цікавилась чомусь:girl_blush2: Планую робити до наступного візиту до гінеколога!!!

MarichkaR
16.06.2011, 15:09
бігом йти до іншого лікаря
Ходила я до іншого лікаря. Направила на здачу ТОРЧ інфекцій. Виявили в мене генітальний мікоплазмоз, який може бути причиною ерозії. Лікуватися призначила антибіотиками Хемоміцин разом із чоловіком. Чоловік, щоб впевнитися в правельності діагнозу ходив здавати в іншу лабораторію аналіз на мікоплазму, проте в нього цієї інфекції не виявили.
Я не знаю, що вже думати. Як я розумію, ті інфекції які є в мене повинні автоматично бути і в чоловіка. Порадьте, що мені робити.

Kasia
16.06.2011, 15:12
який методом виявили мІкоплазму у вас ?

MarichkaR
16.06.2011, 15:44
який методом виявили мІкоплазму у вас ?
Я здавала аналізи на ТОРЧі з крові, а в чоловіка брали мазок і визначали лише мікоплазму.

ksuhanova
16.06.2011, 16:07
Не цікавилась чомусь Планую робити до наступного візиту до гінеколога!!!
Ты эти упражнения уже сколько делаешь?. я наверное тоже попробую пройти курс

Hanny
16.06.2011, 16:11
Ты эти упражнения уже сколько делаешь?. я наверное тоже попробую пройти курс
трошки більше 2-х місяців, і то деколи забуваю!

Kasia
16.06.2011, 16:57
Я здавала аналізи на ТОРЧі з крові, а в чоловіка брали мазок і визначали лише мікоплазму.
не зрозуміла про чоловіка - то є чи нема?

про вас: здавали кров на що? імуноглобуліни G чм М? наскыльки перевищено норми лабораторії? чому вас не посалали для пітвердження аналізу здати мікоплазму з мазка методом ПЦР /ДНК?
чи чоловіе здавав мазок методом ПЦР на мікоплазму чи просто звиклий мазок?

п.с. мікоплазма - є бактерією. і важливим для інформації є саме мазок з наявними бактеріями.

MarichkaR
16.06.2011, 17:40
не зрозуміла про чоловіка - то є чи нема?
В чоловіка мікоплазми немає.
чи чоловіе здавав мазок методом ПЦР на мікоплазму чи просто звиклий мазок?
чоловік здавав методом ПЦР
здавали кров на що? імуноглобуліни G чм М?
Я не знаю. Здавала загально на 4 інфекції: герпес, токсоплазмоз, цитомегаловірус, хламідії. Результатів аналізів я не маю на руках, здавала їх в жіночій консультації, результати забрав лікар і мені повідомив, що в мене знайшли мікоплазму, яку потрібно лікувати.
чому вас не посалали для пітвердження аналізу здати мікоплазму з мазка методом ПЦР /ДНК?
Мені тільки сказали пройти лікування і через 2 місяці повторно здати аналізи. Я запитувала чи потрібно здавати аналізи чоловікові, то мені лікар відповів, що здавати не потрібно зараз, а лише через 2 місяці зі мною.
Мені це все дуже дивно, бо наскільки я знаю для визначення мікоплазми беруть мазок, а мені її визначили з крові.

Burberry
16.06.2011, 17:56
Як я розумію, ті інфекції які є в мене повинні автоматично бути і в чоловіка. Порадьте, що мені робити.

в он-лайн консультаціях лікарів часто зустрічала, що в чоловіка можуть і не виявити ці інфекції, але це не означає, що їх немає. У будь-якому разі лікуватися слід обом. Але для впевненості, що мікоплазма і у вас точно є, варто було б здати ще один аналіз в приватній лабораторії на кількість тих мікоплазм методом ПЦР. Щоб знати що ви лікуєте і потім, чи зменшилася їх кількість, чи ні. Якщо не пошкудувати грошей, то можна здати аналіз разом з антибіотикограмою, щоб бути впевненою, що їх вб'є, а до чого вони не чутливі.

Kasia
16.06.2011, 17:57
я знаю для визначення мікоплазми беруть мазок, а мені її визначили з крові.
беруть різними методами. для мікоплазми важливіший мазок ПЦР.

ви самі собі відповіли.оскільки ви не знаєте, що увас через кров виявили ( а можливо це просто антитітіла до мікоплазми, які не лікуються а лише свідчать про перенесуену хворобу) то не доцільно вважати що ви хворі на мікоплазму.
п.с. для того щоб не чекати 2 міс. після лікування (якщо звіно, доведуть вам що ви хворі) необхідно здати бак-посів на мікоплазму, оскільки аналіз крові ( ІФА) і ПЦР будуть рпоказувати ще довго позитивний результат. який фактично таким може і не бути , але ці метододи не бачать мертві бактерії чи живі.

MarichkaR
16.06.2011, 18:18
Дякую за поради. Піду здам аналізи ще в приватній лабораторії.

ksuhanova
17.06.2011, 03:33
трошки більше 2-х місяців, і то деколи забуваю! я всетаки займусь этими упражнениями

Anty
23.06.2011, 00:36
здавала комплексні аналізи в Сінево. виявили гарднерелу. ще не зверталась до гінеколога. хтось лікував цю інфекцію? чи важко вилікувати, чи небезпечно це для майбутньої вагітності?

hrystusja
24.06.2011, 00:59
Дівчата маю пролему(
Під час вагітності мала кісту яйника. Казали має розсмоктатись, тим паче вона зовсім маленька була. А от вже два дні відчуваю легку біль в тому місці, де боліло тоді на другому місяці вагітності, коли її зауважили. Як думаєте, що то може бути?
Планую на днях сходити на УЗД.

Oddly
24.06.2011, 03:07
Як думаєте, що то може бути?
може, просто овуляція?

taniko
24.06.2011, 12:15
виявили гарднерелу.

вона може потім вам зробити ерозію (((
вроді не така й страшна, в чоловіків взагалі "живе" 2-3 дні
можна спробувати лікувати народними способами (різноманітними шпринцюваннями), а можна антибіотиками, до лікаря все-таки треба було б сходити

olja_zaj
24.06.2011, 13:31
час вагітності мала кісту яйника. Казали має розсмоктатись, тим паче вона зовсім маленька була. А от вже два дні відчуваю легку біль в тому місці, де боліло тоді на другому місяці вагітності, коли її зауважили. Як думаєте, що то може бути?
Планую на днях сходити на УЗД.
Моя коліжанка теж саме мала.Недавно робили операцію їй, так само казали шо розсмокчеться, родила, все ок нічого не турбувало, через 3 роки, такі болі почались, вона до гінеколога, почалося, аналізи різні, нічого вже зробити не можна було, то на днях зробили операцію, обов"язково підіть до гінеколога, просто не затягуйте з тим.

Kerzenlicht
24.06.2011, 13:57
опущение матки
почитайте про колпексин в неті, я користуюся - задоволена.
вправи Кегеля
насколько долго эти упражнения надо делать?
наскільки я розумію, постійно... їх багато не буває

Маруся-мама
28.06.2011, 16:32
А обов’язково ходити до лікаря гінеколога кожен рік? Я в лікаря не була вже два роки, але бачу що треба йти здати якісь аналізи, бо маю різкі болі в низу живота. Перший раз були зразу після ділов, а вчора знову. Цікаво, може то просто гази?

Не люблю я гінекологів, хоча мій лікар дуже симпатичний дядько.

Nitriotka
28.06.2011, 17:05
Маю проблему. Під час овуляції сильно болить низ живота, болить 3 дні і перестає. І так протягом 3 міс. Мала йти до лікарки, але ніяк не могла дітей на когось залишити, а тепер вона в декреті до жовтня, до інших йти не хочу.Що це може бути? І ще інколи яйник правий поболює, особливо ввечері.

olja_zaj
28.06.2011, 17:12
обов’язково ходити до лікаря гінеколога кожен рік?
Я тепер обов"язково відвідую гінеколога і стоматолога кожен рік.

---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:10 ----------

ала йти до лікарки, але ніяк не могла дітей на когось залишити, а тепер вона в декреті до жовтня, до інших йти не хочу.Що це може бути? І ще інколи яйник правий поболює,
Проконсультуйтесь з іншим гінекологом по відгукам дівчат.

Tsypulka
29.06.2011, 10:49
Маю проблему. Під час овуляції сильно болить низ живота, болить 3 дні і перестає. І так протягом 3 міс. Мала йти до лікарки, але ніяк не могла дітей на когось залишити, а тепер вона в декреті до жовтня, до інших йти не хочу.Що це може бути? І ще інколи яйник правий поболює, особливо ввечері.
Якщо під час овуляції болить живіт і яйники, а потім перестає, то нормально і нічого не зробиш (принаймні, мені то кілька лікарів казали). Я маю давно таку проблему, вони кажуть, що то така фізіологія і не лікується,бо так проходить овуляція. Просто пити знеболювальні.

Kerzenlicht
29.06.2011, 11:13
А обов’язково ходити до лікаря гінеколога кожен рік
так, Марусю.
чула, що деякі страховки навіть не діють або не продовжують, якщо не ходиш на систематичні огляди.
а після 40 рекомендують раз на півроку. Береженого Бог береже

jalla
29.06.2011, 11:55
Якщо під час овуляції болить живіт і яйники, а потім перестає, то нормально і нічого не зробиш
У мене минулого місяця було все так само як завжди. В серидині циклу болів живіт, І плідний слиз був і пік слизу був, потім боліти перестало. Так якби овуляція відбулася. Я навіть і уяві не мала, що там щось не так. І от на 20-ий день циклу (причому коли я вже сиділа на чемоданах, збиралась з малим до бабусі 250 км за Львів) у вечері раптово починається мазня. Зранку я погнала до лікаря, зробили УЗД і виявляється причина в тому, що фолікул не може тріснути і пішов збій циклу. Прописали препарат прогетерону, фолієву і аскорутин. Так от що це ознанчає, що явні признаки овуляції ще не означають, що овуляція відбулася?

Tutuka
29.06.2011, 12:13
Так от що це ознанчає, що явні признаки овуляції ще не означають, що овуляція відбулася?
Так і є.
http://s002.radikal.ru/i199/1106/ab/45a2f07325df.jpg (http://www.radikal.ru)
Подивіться, ось мій ненормальний графік - десь на 12 день були явні ознаки овуляції, потім захворіла (на відрізку, де нема температур, насправді декілька днів була висока бт), перенервувалася - і ось результат. 10 червня знову були ознаки (і яб, і нило два дні з лівого боку, потім біль раптово закінчився) - і знову не овуляція. У мене таке буває один-два рази на рік, в інший час - звичайні 33-35-денні цикли.

Nitriotka
29.06.2011, 12:15
Tsypulka! Дякую що сказали, бо я трохи непокоїтись почала!

LVitaliti
29.06.2011, 13:16
Дівчатка допоможіть, будь ласка... Стикнулась я з такою проблемою, як ерозія шийки матки (мені 22 р., не народжувала), як мені пояснили в такому віці вона сама може залікуватись, але от + ще якийсь запальний процес...:girl_devil: а для того, щоб поставити діагноз направили мене здати купу аналізів в Сінево на загальну суму 560 грн., а потім ще й консультації і додаткові обстеження. Я не знаю, що мені робити, досвіду ніякого, ніколи з цим не стикалась... Чи варто робити все так, як планує лікар, бо якось для мене все це дуже вже комерцією попахує, можливо проблема більш роздута і не потрібно стільки цих аналізів?...

Shatenka
29.06.2011, 14:28
Чи варто робити все так, як планує лікар, бо якось для мене все це дуже вже комерцією попахує, можливо проблема більш роздута і не потрібно стільки цих аналізів?...
В мене теж була ерозія ще до вагітності. Потрапила я до дуже "мудрої" лікарки, яка мене настрашила по повній. Сказала, що то дуже недобре, що треба терміново лікувати, що може бути рак і т. д. Теж направила в Сінево на аналізи. Я здала ті аналізи, виявили в мене уреаплазу. Вона сказала, що та уреаплаза викликала в мене ерозію і треба лікувати дорогими антибіотиками, але не знати, чи вони допоможуть, якщо ні, то іншими. Я щось не дуже хотіла травитися тими антибіотиками, тому за рекомендаціями пішла до іншої лікарки. Вона взяла в мене мазки і сказала, що є запалення, що треба спочатку вилікувати запалення якимись свічками, але знову ж таки невідомо, чи воно допоможе. Крім того ті свічки можуть викликати молочницю, тому ще треба від молочниці свічки приймати.. Ну а вже потім треба лікувати ерозію заморожуванням (це при тому, що заморожування не можна робити жінкам, що не народжували!), але лікарка сказала тільки так.
Короче я того всього наслухалася, більше не ходила до тих "лікарів". Вилікувала ерозію спринцюванням і тампонами на ніч з мумійо.

Gajka
29.06.2011, 14:33
ерозія шийки матки (мені 22 р., не народжувала

це при тому, що заморожування не можна робити жінкам, що не народжували!
Мені робили колись заморожування, які аналізи здавала, вже не пригадаю, але була лише один раз в лікарки і на другий раз робили цю процедуру. Теж не народжувала і такого не чула.

olja_zaj
29.06.2011, 14:46
икнулась я з такою проблемою, як ерозія шийки матки (мені 22 р., не народжувала), як мені пояснили в такому віці вона сама може залікуватись, але от + ще якийсь запальний процес.
Сходіть до ще одного гінеколога обов"язково, а там вже можна буде оприділитись.
В мене теж зараз ерозія, поки спринцююсь, в вересні ще раз піду до своєї лікарки, тоді вона вже скаже чи потрібно заморожувати, радила заморожування, тим хто не народжував теж заморожують, десь дівчата писали тут багато про це, тре пошукати.

Venezianka
29.06.2011, 15:22
Сьогодні отримала аналізи. Пролактин в діапазоні норми, а от ТТГ (щось зі щитовидкою) майже в 2 рази більший. Приймаю зараз лікування, а потім знову йду до Мартина. Далі буде вирішувати чи лікування продовжувати чи оперувати. Щось мені ще страшніше стало....

LVitaliti
29.06.2011, 15:32
Питання про те чи планую дітей найблищим часом вже ставилось... я так розумію в її плани якраз і входить заморожування... але спочатку потрібно розібратись що це ще за запальний процес в мене є, хоча наскільки я розумію це і може бути викликано тою ж ерозією. Здавати аналізу хочу, але от не знаю чи саме ті всі призначені і чи саме в Сінево, можливо знайду якусь іншу хорошу лабораторію, але спочатку ще потрібно до хорошого лікаря гінеколога, чи підтвердиться той же діагноз. От тільки не знаю до кого можна було б піти, поки читаю відгуки...
І велике Вас всім спасибі!:girl_tender: а то я вже в істерику впадала...:ireful:

---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ----------

Вилікувала ерозію спринцюванням і тампонами на ніч з мумійо.
А можна про це детальніше, будь ласка?

Venezianka
29.06.2011, 15:33
а то я вже в істерику впадала...
Не треба!
Спочатку дійсно сходіть до хорошого лікаря, який нормально все пояснить, а не лякає і кричить. Я здавала в Сінево, задоволена, хоча й дорого.

LVitaliti
29.06.2011, 15:46
Обо'язково піду, зараз шукаю-думаю до кого саме. І аналізи теж зроблю, от тільки чи потрібні ці всі назначені?:confused:

---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

Venezianka, а Ви зараз ходите до Мартина, правильно я розумію? Чула про нього багато хороших відгуків. Можете сказати чи дуже проблематично до нього попасти на прийом?

tsyganka
29.06.2011, 15:50
ерозія шийки матки (мені 22 р., не народжувала),
А яких розмірів ерозія? В мене до вагітності була невеличка, гінеколог казала, що подивимось як вона себе поведе після родів. На огляді в 2 міс. після родів змін не побачила, але сказала полікувати, бо це так як відкрита ранка і через неї може порушуватись флора звідти різні запальні процеси. Пішла лікувати через півтора року, бо трошки кровила під час статевих стосунків препаратом Солковагін. Треба було б перевіритись чи добре затягнулось, але все не вистачає часу:ed4d70def841dc74b57

LVitaliti
29.06.2011, 15:58
А яких розмірів ерозія?
Нажаль цього не знаю, тому що на цьому не акцентувалась увага (сказала, що до 23р. може сама залікуватись), але головне потрібно вилікувати якусь ще інфекцію, через неї і збільшена шийка матки і виділення....

Shatenka
29.06.2011, 20:33
А можна про це детальніше, будь ласка?
Одна таблетка мумійо розчиняється у склянці теплої кип'яченої води, робиться тампон з ватки і марлі і вставляється на ніч в піхву. Також можна спринцюватися цим розчином. Я проводила курс десь близько 7 -10 днів. Також бажано в цей період утриматися від статевого життя.
Крім мумійо, допомагають також спринцювання ромашкою, календулою, корою дуба

Kasia
29.06.2011, 21:11
на мою думку, не варто взагалі таке обговорювати.
таки варто слухати думку лікарів. кількох, як маєте сумніви.
особистий досвід кожного в такій справі - не приклад для іншого. бо організми різні, і причини виникнення теж.
і найголовніше -не займатися самолікуванням. не відомо як зреагує органзім на те саме мумійо у двох різних осіб.
будь-які спринцювання - вимивають ВСЕ. невідомо чи зажди це корисно.
ерозія - явний розплідник для інфекції чи порушення флори.
мені теж довго тягнули - "вилікується само , затягнеться і т.д." ніфіга.
робіть кріо - і все. тільки лікаря найдіть нормального.бо мені таки коряво робили.

Shatenka
30.06.2011, 00:07
Я нікого не змушую займатися самолікуванням. Мене попросили розповісти детальніше, я і розповіла те, що мені допомогло. Але я не впевнена, що всім допоможе те ж саме. Це все індивідуально для кожного.

LVitaliti
30.06.2011, 11:07
Думаю тут потрібно розглядати кілька варіантів і зважувати усі плюси і мінуси, а тоді робити вибір, дуже хочу, щоб він був обдумай і правильний. :girl_yes:
тож усім дуже вдячна за думки і поради, вони для мене справді дуже цінні :kiss:

Skaliaria
11.07.2011, 21:48
Підкажіть, будь-ласка, чи хтось стикався з поліпом цервікального каналу? Я розгубилась між хірургічним видалення і лікуванням п"явками... Наперед вдячна!

Venezianka
22.07.2011, 14:13
В мене 19 день циклу. Вчора і сьогодні дивні виділення темного кольору і болі в низу живота. Що це може бути? Підкажіть!

Skaliaria
22.07.2011, 14:40
Що це може бути? Підкажіть!
Причин може бути багато, краще зверніться до гінеколога. Я два місяці легковажила такими виділеннями, виявився поліп... Але не лякайтесь, краще зверніться до лікаря, щоб не затягувати і бути спокійною.

Venezianka
22.07.2011, 15:54
Я може це щось пов"язано вагітністю? А якщо позаматкова? А може просто перенервувала (на роботі останній тиждень просто завал)? я проходила лікування, може це його вплив?

---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

виявився поліп.
ще цього мені бракувало :girl_impossible: до полікистозу, кисти і щитовидки.
При першій же нагоді біжу до лікаря.

meri5
22.07.2011, 17:56
Дівчатка допоможіть, будь ласка. Другий день болить в лівому боку, ниюча біль з поколюванням, навіть якщо якось незручно приляжу болить. Незнаю до якого лікаря звернутись.

ViTanya
22.07.2011, 18:30
Можливо, до невропатолога. Але краще до хорошого терапевта.

Skaliaria
22.07.2011, 23:24
ще цього мені бракувало
Тільки не приміряйте відразу мій діагноз на себе, бо так можна собі навнуша-а-ати!
Не лякайтесь, як я писала причин може бути багато, в тому числі пов"язані з вагітністю, тому не зволікайте і при першій можливості до лікаря!

MorsImmortalis
25.07.2011, 14:42
не знаю в яку то тему писати.
приймаю коки ліндинет. і дуже мене від них нудить. сьогодні півночі не спала через них.
хотіла би попити якісь чаї чи трав"яні настойки ( не хімію), які би зняли ту нудоту.
зі своїм лікарем поки не можу зв"язатись, бо поїхала відпочивати.
я фактично тільки но почала курс тож треба його закінчити. а ця нудота((
можливо хтось був у такій ситуації і може щось порадити.
дякую

Skaliaria
25.07.2011, 22:00
дякую
В який час доби ви їх приймаєте? І чи приймаєте натще? У вас немає гастриту чи виразки?
Якщо в інструкції не пише строго натще попробуйти прийняти добре поївши.
Від тошноти ( трав не знаю, можете спитати в аптеці збір) можете випити церукал, він не занадто хімічний...

MorsImmortalis
25.07.2011, 22:26
приймаю наніч, після 10.так як рекомендують. фактично до того часу я вже голодна.
гастрит може є мінімальний, бо деколи пече в стравоході.
сьогодні спробую не на голодний шлунок.
почитала про сумісність з церукалом, то застережень не виявила. може спробую, як почне нудити (якраз маю упаковочку церукалу вдома)
Skaliaria,дякую за ідеї

Skaliaria
25.07.2011, 22:52
Наздоров"я! Лиш би допомогло. Попробуйте перш за все після їди прийняти ОК, можливо цього буде достатньо...

Tsypulka
26.07.2011, 16:24
фактично тільки но почала курс тож треба його закінчити. а ця нудота((
Від нудоти можна спробувати попити м"яту.

Consuelo
29.07.2011, 08:58
а в мене якась тепер дилема...
в мене полікістоз... при тому кд впринципі регулярні і хоча я ніц не приймаю (категорично проти гормонів і таблеток) то найбільша проблема - надмірне оволосіння і жирна шкіра....

правда тато тут в сша (гінеколог) щось дуже на мене напосів, щоб я почала приймати оральні контрацептиви, бо вони нормалізують цикл, знижують ризик раку яєчників, нормалізують гормони..... звучить дуже спокусливо, але в мене яєчники й самі непогано працюють без приймання чогось...

не знаю, що робити... бо зовнішніми ознаками я вже замучена, але й не хочу біди наробити.....

Nevermind
29.07.2011, 10:07
правда тато тут в сша (гінеколог) щось дуже на мене напосів, щоб я почала приймати оральні контрацептиви, бо вони нормалізують цикл, знижують ризик раку яєчників, нормалізують гормони..... звучить дуже спокусливо, але в мене яєчники й самі непогано працюють без приймання чогось...

Якщо є полікістоз, то яєчники вже самі по собі працюють погано, утворюють маленькі кісти замість фолікулів.

Кісти можуть розвинутися у великі, в гіршому випадку навіть доведеться робити операцію з видалення кісти.

Краще дійсно цю справу пролікувати контрацептивами.

Venezianka
29.07.2011, 10:13
В мене теж полікистоз, але кд нерегулярні (могли бути раз в півроку), лікарі говорять по-різному. Полікістоз можна не рухати, але так як в мене ще й кіста, то назначили лікування. Якщо і воно не допоможе, тоді операція. Я приймала прогестерон і ніяких зовнішніх змін не бачу (не поправилася, волосся не росте). І з ним можна нормально жити і навіть народжувати дітей. Кожний випадок індивідуальний, тому до лікаря я би радила звернутися.

Skaliaria
29.07.2011, 14:10
Доза гормону в ОК є мінімальною, тому негативні наслідки теж зводяться до мінімуму. Потрібно дивитись чого, більше плюсів чи мінусів. Особисто я за ОК.

jalla
13.08.2011, 23:31
У мене якась така дивна проблема. Починались місячні ніби вчасно, пішли ледь коричнуваті виділення і все перестало. Вже другий день сиджу як на голках. ПМС був дуже сильний, але КД то немає. Вже й не знаю що думати і до лікаря вирватися то величезна проблема зараз, бо нема з ким дитину залишити.
Може в когось було щось таке? І взагалі що воно таке може бути. У мене проблем з гінікологією була маса. Я вже боюсь того всього ЖАХ!!!

Patty
14.08.2011, 00:54
У мене до вагітності таке було кілька разів, а зараз (малому 5 років) - так кожен місяць щось таке загадкове. 1-3 дні тільки мажеться (або мажеться, перестає і знову), день більш-менш нормально і знову на спад. Перший раз навіть подумала, що знову вагітна, тому такі мізерні КД. Перевірилась, все ОК, крім ерозії, яка і раніше була. Лікар списав на індивідуальні особливості організму і післяпологові зміни. І зараз нічого не турбує. Я вже звикла і не беру собі того до голови. Ще й економлю на прокладках... Але Вам все-таки варто було б знайти час і перевіритись.
П.С. До речі, в моєї мами тільки після пологів цикл і внормувався, і досі як по годиннику, а то КД не було по півроку.

jalla
14.08.2011, 10:15
так кожен місяць щось таке загадкове. 1-3 дні тільки мажеться (або мажеться, перестає і знову)
Напевно у мене щось схоже. Правда тільки перший місяць так. Зараз все добре, КД нарешті почалися.

Radistka
31.08.2011, 12:10
Пані та панєнки, а комусь кололи Золадекс? Я так начиталася про побічні дії, що боюсь чи виживу після того :girl_sad:

domino
03.09.2011, 12:36
Дівчата, може і щось порадиите. В мене завжди місячні були регулярні, могла ідеально вирахувати. А тепер - вже 2 тижні затримка, в болять яїчники, так ніби смикають час відчасу. Робила кілька тестів, думала вагітна(я ще не родила), та де там, все негативне. Може в когось було шось подібне?

nalia
03.09.2011, 13:15
Може в когось було шось подібне?
В мене таке було, то я пішла до лікаря і вияснилося що то маленька кіста, виписав якісь таблетки і щерез місяць все налагодилося, а через два я завагітніла

domino
03.09.2011, 13:39
В мене таке було, то я пішла до лікаря і вияснилося що то маленька кіста, виписав якісь таблетки і щерез місяць все налагодилося, а через два я завагітніла
Дуже дякую nalia, а не підкажете які аналізи ви здавали і чи робили Узд?

nalia
03.09.2011, 14:15
е підкажете
Я робила УЗД

tasha
03.09.2011, 20:47
Пані та панєнки, а комусь кололи Золадекс? Я так начиталася про побічні дії, що боюсь чи виживу після того

Мені кололи, найбільше переживала, щоб взагалі місячні відновились, слава Богу за три місяці після останнього укола відновились. Найгірші побічні дії золадекса для мене було припливи, тобто різко ставало то холодно то жарко, ну і ще дуже псіхована була. Деколи голова боліла, вроді більше нічого. А ще могла температура бути 37, 37.1. Якщо цікавлять ще якісь деталі пишіть в приват.

Radistka
03.09.2011, 21:15
Мені кололи

Дуже дякую за відповідь! Остаточно призначили мені Декапептил депо.
То з тої самої компанії гормональних. Вкололи в четвер перший.
Поки-що почуваюся ніби нормально, тільки якась дуже втомлена.
Найбільше боюся депресії, ну і ще дуже поправитися не хотілося б.
Хоча лікарка сказала, що це індивідуально.
Ну а найважливіше, щоб то все дало результат.

tasha
05.09.2011, 10:57
ну і ще дуже поправитися не хотілося б.
Хоча лікарка сказала, що це індивідуально

Це дійсно індивідуально, але я теж не хотіла поправитись, тому слідкувала, що і скільки їм. Після першого укола практично ніяких змін і в мене не було, а от вже після другого почались побічні. Про що забула ще написати, так про сухість у влагаліщі, тому без олійки було важко при статевому житті. (Олійку сам лікар порекомендував).

Melisa
12.09.2011, 21:06
:girl_devil:Була в суботу гінеколога. Коліжанка ходила в "Оксорд МЕдікал" і затягнула мене. Оскільк до свого гінеколога не можу попасти через постійні черги то спокусилася на "сервіс". Прийшла просто на огляд, і ще трохи турбували виділення (таки молочниця). І тут почалося ви що годуєте дитину грудьми, і дитині вже 1,7 ( таке враження ніби дитині 7 років), і у вас ще немає місячних - все припиняйте негайно , користі для дитини в молоці вже немає ніякого а для вас це вже шкідливо, бо не почалися місячні, бо не працює організм як потрібно. І взагалі слухати Комаровсього - годувати тільки до року. Кажу, як так до року молоко корисне і в один день після року воно перестає бути корисне, відповіді не почула. Ще пару раз попробувала мене грузити , лякала взагалі раком шийки матки і сказала що мені треба лікувати ту інфекцію яка в мене є з допомогою ванночок які роблять у їхньому закладі (1 ванночка - 150 грн) Короче весело. МАю питання (навіть не знаю до кого, можливо до консультантів з ГВ) скільки може тривати лактаційана аменорея?

Klava
13.09.2011, 10:46
скільки може тривати лактаційана аменорея?
Вам сюди http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=67620&highlight=%E0%EC%E5%ED%EE%F0%E5%FF
П.С. В мене тривала до 1,8 р.

Уляна
26.09.2011, 21:05
Я приймала Декапептил Деко , останній укол зробила 3 липня і ще досі місячних у мене немає. Це нормально чи пора дзвонити до свого лікаря.

Marigold
26.09.2011, 21:51
Призначила мені лікарка фолікулометрію. До направленого УЗДиста далеченько їздити - не вкручусь. Чи може хтось підказати гарного УЗДитса за прийнятними цінами (60-70 грн) в районі Привокзальної. Можна в ПП.

Vittoriya
26.09.2011, 23:14
От не знаю, чи то вже я собі гонюся, чи то направду у нас лікарі дивні.. Розповідає мені нині коліжанка:
"Я зараз проходжу лікування у одного лікаря (на Шептицьких), такий класний лікар. Він мені сказав, що то дуже не добре, що під час місячних живіт болить. Що то значить гормональний збій і то треба лікувати. А ще у мене десь так на 10 день після закінчення КД є кров'яні виділення, на що він сказав, що то взагалі не добре. Що це овуляція нормально не відбувається, а то що має вийти з КД, виходить раніше". Ось тепер думаю, або я значить теж страшно хора, або в нас лікарі бажають залікувати людей...Аналізів він їй ніяких не робив, лише узі і якось "під мікросокопом яйники дивився". Завжди думала, що в середині циклу кров'яні виділення то нормально-признак овуляції. Про живіт мене завжди також лікарі переконували, що то так є і ніц з тим не поробиш. Лиш одного разу мені на Дорошенка(клініка ДВ здається) славнозвісна лікарка сказала, що то треба пролікувати Дисменормом і буде мені щастя-безболісні КД. Я то пролікувалася, але ж не змінилося ніц... А от грошей тоді викачала огого скільки...