КПК

Показати повну версію : Мультфільми для дітей

Сторінки : 1 [2] 3

Oliusia
17.08.2009, 19:32
Мініскуль - передивилась цей мультик багатьсько разів,ну дуже він мені подобається.:girl_flirt:
А діткам знайомих - не всім.:girl_in_dreams:

Анута
18.08.2009, 16:25
Якось в газеті була стаття про відкриття нового каналу для дітей « Малятко TV », де всі мультики, програми будуть йти українською мовою (або дубляжем, українською мовою). Це супутникове телебачення, Sirius 4 . Цікаво, чи хтось вже мав змогу подивитися цей канал? - він дійсно такий, як описано?
пару днів той канал у нас показувало кабельне. мені дуже сподобався :) і малому вмикала без застережень.
Зараз кудись зник, прикро. надіюсь будуть показувати знову

Lianna
27.08.2009, 11:26
мультик "Вперед та вгору"

дуже гарний мультик, добрий та смішний

OxankaF
18.09.2009, 22:05
Отже, вирішила я поновити дітям мультфільми їхню колекцію мультфільмів. А от що качати, вже не знаю. Дівчатка, чи хтось бачив щось з цих мультиків:
- Лотта з містечка винахідників
- Вінні та Слонотоп
- Тропічний ліс: Історія долини папороті
- Виживання Сіда
- Ми Повернулись! Iсторiя динозаврiв
- Атлантида: Загублена імперія
- Чарівний меч - У пошуках Камелота
- Трістан і Ізольда
- Різдвяна витівка
- Супер Бугай
- Земля первісних часів ( там кілька серій)
- Лихо мурашине
- Хоробрик - Пернатий спецзагін
- Переполох у Гімалаях
- Залізний велетень
Якщо хтось, щось бачив з цього списку, підкажіть будь-ласка, варто чи ні дивитись.
А то все про що тут вже писали, передивились і надоїло.

марта
18.09.2009, 22:12
"Вінні та Слонотоп" цей у нас один з найулюбленіших, гарно дуже дубльований (рос.), багато пісеньок

algo
18.09.2009, 22:54
Хоробрик - Пернатий спецзагін
Дуже гарний мультик!свого часу ходила на нього в кінотеатр!

odree
18.09.2009, 23:49
Вінні та Слонотоп непоганий мульт. але соломійка трохи боялася спершу
Атлантида: Загублена імперія мені дуже подобається, але то для діток десь з 6 років
Супер Бугай короткометражка. мені не дуже
Земля первісних часів гарні мульти. але найкращі перші дві серії
Переполох у Гімалаяхмульт для дорослих. мені не сподобався. на любителя

Borodinka
19.09.2009, 00:14
А ми любимо "дівчачі" мультики: Попелюшку, Дюймовочку, Красуню і Чудовисько, Сплячу Красуню (переважно Дісней, але також старі радянські). Катеринці подобається Клуб Міккі Мауса, а зараз ми активно дивимося Лунтіка - дуже добрий і пізнавальний мультик!!!

Borodinka
19.09.2009, 12:55
Ще забула про аніме: супер мультик Мій сусід Тоторо - про двох сестричок, нам дуже актуально; Віднесені привидами - теж любимо. Яринка ще у захваті від Небесний острів Лапута, але він трохи жорстокий.

Zlju4ka
19.09.2009, 14:00
Лотта з містечка винахідників
Класний дитячий..Мій малий дивиться з захватом той мульт..але до певного моменту,а потім йому стає нецікаво..певно ще трошки замалий для такого сюжету:)..а в загальному хороший мультик-можете качати:)

Vika
23.09.2009, 14:39
канал МАЛЯТКО ТV в мене є.але він мені зовсвм не подобоється.НТВ ДЕТСКИЙ МИР набагато кращий.хоч і по російськи

nattsol
23.09.2009, 15:09
Тропічний ліс: Історія долини папороті
був період, коли дивилася його мало не щодня :) доволі цікава історія + вчить берегти природу)
Чарівний меч - У пошуках Камелота
непогана казочка, маю з російським закадровим перекладом, збираюся вантажити ще й з українським :) (стоїть в черзі на торрент-клієнті)
Залізний велетень
як на мене, милий мультик, дивилася кілька разів; маю з українським перекладом :)
Лихо мурашине
мені сподобався) кумедний)

OxankaF
23.09.2009, 17:43
Я збираюсь всі фільми завантажувати з укр. перекладом.
Дякую, дівчатка всім. Щоб я без вас робила?

nattsol
24.09.2009, 09:42
мені з дитячих мультсеріалів дуже подобається Баранець Шон (Shaun the Sheep), дуже милий і дуже кумедний мультик, маю 4 сезони :)
мала б я своїх дітей, давала б їм дивитися без застережень
тут невеличкий кінотрейлер:
http://www.youtube.com/watch?v=uki3eu4tsGg
п.с. на жаль, не знаю звідки його завантажити, бо ми переписували з дисків знайомих, але в неті має бути купа посилань; мабуть, найлегше знайти на рос. сайтах за запитом Барашек Шон

Liliyah Romanova
24.09.2009, 20:06
Та, мультик дуже файний! Мій Дарко любить часом подивитися...

demko
23.10.2009, 12:37
Мій малий любить ті мульти що ще я дивилася, будучи малою
наприклад "Ну постривай!", "Петрик П'яточкін","Капітошка", "Вінні Пух" ну і т.д.Гамериканських мультиків щось не хоче дивитися, може ще не розуміє,чи не подобаються.

Натуся
23.10.2009, 12:52
мені з дитячих мультсеріалів дуже подобається Баранець Шон (Shaun the Sheep), дуже милий і дуже кумедний мультик, маю 4 сезони
А де його можна скачати?

Анута
23.10.2009, 12:56
а нам зараз почав подобатись Клуб Міккі Мауса (1+1 переклали українською). В принципі цікавий та яскравий, але місцями дещо дибільний ))))))))))
моя мама раз сиділа поруч з малим і дивилась, то її заключення було "для тупих дітей", бо з деяким примітивізмом вони таки перегинають. У них наприклад веселка має 6 кольорів. цікаво чому? в америці інакша веселка ніж у нас?

Натуся
23.10.2009, 12:59
а зараз ми активно дивимося Лунтіка - дуже добрий і пізнавальний мультик!!!
і ми дивимося,малій дуже цікаво.ще би знайти його українською мовою...чи нема ще такого?

skystar
23.10.2009, 13:19
А я з тими мультиками вже й не знаю, що робити тепер.:girl_sad: Ми як почали дивитись мультики, то якось переважно все російською, в кращому випадку англійською, бо дужемо любимо всілякі діснеї з принцесами і принцами, замками і гарними суконками, а українською їх тяжко знайти... або шукали погано:girl_in_dreams: Так моя мала тепер практично російською мовою розмовляє:girl_mad: Ми спочатку сміялись, а тепер вже й не смішно, як мене питають "а чого то ваша дитина російською розмовляє?":girl_cray:
Ото почитала все гарненькою, треба зайнятись... поскачую все українською, будемо виправлятись:girl_curtsey:

odree
23.10.2009, 13:23
в мене більшість українською, є і російською, але на мову це не впливає
останнім часом моя юстька дуже полюбила Професор карапуз - співучі ручки. досить хороша передача для діток

Натуся
23.10.2009, 13:45
останнім часом моя юстька дуже полюбила Професор карапуз - співучі ручки. досить хороша передача для діток
То десь скачано,чи купляли,чи по ТВ?
Дівчатонька,киньте в мене лінком де ви даєте посилання на скачування мультиків,пліз...
І ще...В мене з депозиту,рапідшеру не качає,вічно каже що якась помилка...тому прошу щось інше,або торент,або інші...

odree
23.10.2009, 13:49
десь скачано,чи купляли,чи по ТВ
то мала побачила в куми іми взяли диск поливитися. вона купувала в знайці. а ця передача є в неті, можна скачати тут (http://www.uaget.com/search?word=%EF%F0%EE%F4%E5%F1%EE%F0+%EA%E0%F0%E0% EF%F3%E7&where%5B%5D=0)

Анута
23.10.2009, 13:54
Натуся, я більшість скачувала з торента Гуртом-Толока. десь тут дівчата давали посилання. Спробуйте через гугл, бо не маю його під рукою

Натуся
23.10.2009, 13:59
можна скачати тут
не можу ввійти,колись реєструвалася,але всеодно не вдалося нічого скачати...от тепер пробую знову зайти і ніц...певно я вже дуже страшний чайник...

Анута
23.10.2009, 14:11
торента Гуртом-Толок
спробуйте тут (http://www.hurtom.com/torrents/forum/index.php). мені цей ресурс подобається тому, що там українською.

odree
23.10.2009, 14:15
мені цей ресурс подобається тому, що там українською
та й на уагеті українською є. просто гуртом - це торент, трохи прив"язує і не всі люблять

OxankaF
23.10.2009, 14:18
торент Гуртом-Толока я тоже там багато качаю для дітей, радує те, що є укр. мовою і гарний переклад

Анута
23.10.2009, 14:25
просто гуртом - це торент
я якось розібралась з торентом і тепер він мені дуже подобається :)

Ная
23.10.2009, 14:53
А в Софійки вже є перший улюблений повнометражний мультфільм-про Карлсона,україномовний.Може його по два рази під ряд як зачарована дивитися.Мені дивно було,бо мультик той не такий яскравий як всі теперішні,та й раніше її цікавили виключно короткометражні мультики. Але мультфільм той і справді гарний,тішуся,що дитині подобається.

Натуся
23.10.2009, 14:55
я якось розібралась з торентом і тепер він мені дуже подобається
Якийсь в мене сьогодні невдалий день...Йду вкладу дитину спати,може як перестане по колінах скакати,то вдасться хоч щось скачати,а то всюди одні помилки.........і пошкоджені файли...

Liliyah Romanova
23.10.2009, 16:21
а українською їх тяжко знайти...
У нас дуже багато українських. Беремо на "гуртом". ;)
Так моя мала тепер практично російською мовою розмовляє
Ми скасували російську, як малому було два роки й після перегляду "бригади RR (чіп і дейл по-народному)" дитина мені сказала, мама, зроби мені смажене яйцо. :girl_crazy:
Тепер іноді пускаємо російською, але то більше 3ох разів на рік не буває. Та й він сам каже, що не хоче рашен. :xaxa:

А в Софійки вже є перший улюблений повнометражний мультфільм-про Карлсона,україномовний.Може його по два рази під ряд як зачарована дивитися.Мені дивно було,бо мультик той не такий яскравий як всі теперішні,та й раніше її цікавили виключно короткометражні мультики. Але мультфільм той і справді гарний,тішуся,що дитині подобається.
А в мене до нього багато претензій (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=158393&postcount=7).

Маруся-мама
23.10.2009, 22:37
А в мене до нього багато претензій.
Я думала що це лишень мене одну дратує онтой Карлсон. Доречі, діти перестали його дивитись.

Найменше підсіло на «Ну Погоди» і нераз я вже не маю сили а воно все вимагає - вовк і заєць. І найсмішніше як каже - заєць.

Анута
24.10.2009, 00:51
Найменше підсіло на «Ну Погоди»
в нас той період вже був. Не все там так зле якби той вовк не курив постійно в затяжку :girl_devil: 5-ту серію навмисне не включала - там де викурює зайця з тел.будки.

І найсмішніше як каже - заєць
моє Шилко каже "Яй" або "Яїїї" :girl_crazy:

Diana
24.10.2009, 07:49
Ми акож дуже любимо Петрика Пяточкіна, капітошку, і ще дуже старі лисиця і вовк, олень і вовк, івасик-телесик, а тепер правда присіла на карапуз - професор.

Анута
24.10.2009, 11:27
зараз по 1+1 Дюймовочку показують гамериканську. від перекладу я в шоці: "булЯ собі чаклюнкА" ну і т.д. наголос на тих буквах, які написані великими.
чи вони там мила об"їлись чи що? як потім дитина буде розмовляти?

Taska
26.10.2009, 10:58
чи то моя Даруська завелика, чи то ше замала, але вона ніколи не любила дивитись Бебі Енштейн, чи ще якихось розвивалок на кшталт цього, навіть "Професор Карапуз" не сподобався.. а сьогодні ось на таку інфу наткнулась http://domrebenok.ru/?p=2907

odree
26.10.2009, 10:59
мені відразу бейбі енштейн не сподобався. цю статтю вже читала, вражає :)

Дана
26.10.2009, 11:07
І у нас з'явилися улюблені мульфільми -Бджілка Майя, Смерфи і Лис Микита.
Майя взагалі поза конкуренцією:girl_smile:

odree
28.10.2009, 11:38
хто хотів скачати мульт Вперед і вгору (українською), то він є тут (http://www.uaget.com/page/117279)

Liliyah Romanova
28.10.2009, 14:00
Я думала що це лишень мене одну дратує онтой Карлсон. Доречі, діти перестали його дивитись.
Ой, та то жах! Я дивилася й ніяк не могла зрозуміти, що мається на увазі, що "на сходах навернувся". Виявляється, в російській значення цілковито інше, ніж у нас. Ото вар*яти переклад зробили. :girl_crazy:
хто хотів скачати мульт Вперед і вгору (українською), то він є тут
А що то за якість BDRip? Бо TS, Cam, Sat та інші знаю, а такий варіянт чую вперше.

Зая
28.10.2009, 14:10
Ще забула про аніме: супер мультик Мій сусід Тоторо - про двох сестричок, нам дуже актуально; Віднесені привидами - теж любимо. Яринка ще у захваті від Небесний острів Лапута, але він трохи жорстокий.
А ще у Міядзакі з"явився новий мультик "Рібка Пон"о "- моя Даряь в захваті

odree
28.10.2009, 14:22
BDRipце краще ,ніж DVDRip BD-Rip (BDRip)
Рип с Blu-Ray DVD диска (от 25 Гб на слой). Относится к HDTV. У настоящих BDRip фильмов качество намного лучше DVDRip. Объем файла - 9,5 Гб (может быть и меньше). Часто в обозначении указывают размер картинки. Например, BDRip.720p BDRip.1080p. Иногда встречаются рипы с DVD с увеличеной картинкой и неверным обозначением BDRip.

Liliyah Romanova
28.10.2009, 15:28
Дякую, Одрі, не знала. Англійський блурей ми вже дивилися. Треба тепер український подивитися!

Олюнька
29.10.2009, 21:52
Полюбляємо з малечою дивитися коротенький, але дуже гарний мультик "Маланка" дитячої студії мультиплікації "Червоний собака"

IraG
29.10.2009, 21:56
А ми накінець кинулись Бебі енштейна і перейшли на мавпочок (ще радянських), я й сама з задоволеням дивлюсь, виявляється я всі серії й не бачила.

нталька
31.10.2009, 17:08
[quote=Taska;547872]чи то моя Даруська завелика, чи то ше замала, але вона ніколи не любила дивитись Бебі Енштейн, чи ще якихось розвивалок на кшталт цього, навіть "Професор Карапуз" не сподобався.. а сьогодні ось на таку інфу наткнулась http://domrebenok.ru/?p=2907[/quote
а то вся стаття, чи тільки частинка, узагальнення? бо з того зовсім не зрозуміло чим "Бебі Енштей" погані, і яка "експертиза" проведена.
і чим Професор Карапуз відрізняється від Енштейна (крім мови)?

Анута
31.10.2009, 17:24
чим Професор Карапуз відрізняється від Енштейна (крім мови)?
я теж різниці не помітила жодної. Таке враження, що просто зробили україномовний варіант

бусинка
31.10.2009, 18:22
перейшли на мавпочок (ще радянських)
А як мультфільм називається?

odree
31.10.2009, 18:25
щойно вичитала, ржууууууу http://s16.rimg.info/86567154cfdf01d0bfea315ec5298c9c.gif (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fsmiles.rc-svit.com%2Fsmile.126285.html)
Телепузиков придумали под кокаином

http://img.gazeta.ru/files3/569/3275569/telet.jpg Сара Грэм, бывший продюсер канала Children's BBC, создавшего такие программы, как «Телепузики» и обучающий мультфильм «Маззи», созналась, что эти и другие программы были придуманы под воздействием галлюциногенов. Об этом бывшая сотрудница BBC сообщила в интервью Daily Mail. По словам Грэм, кокаин коллеги предложили ей в первый же день работы, а вскоре она плотно подсела на «крэк» и героин. Самое интересное в этой истории то, что руководство BBC не только не боролось на наркоманией на рабочих местах, но и всячески поощряла подконтрольных психонавтов за нестандартное мышление и выплачивало им отдельные премии за новые идеи.

В принципе, подозрения, что зеленый монстр Мази, злодей Ковекс и все четыре Телепузика придуманы не самым здоровым сознанием, были уже давно. Пару лет назад польские власти, к примеру, заподозрили разноцветных кумиров детей всего мира в гомосексуализме, обнаружив, что Тинки-Винки, к примеру, любит разгуливать с женской сумочкой. Помимо этого, «Телепузиков» успели обвинить во всех смертных грехах, включая едва ли не сатанизм. Теперь мотивация героев становится если не понятнее, то уж во всяком случае,более объяснимой. Странно лишь, что подтверждение прошлых гипотез пришло только сейчас, а не тогда, когда плюшевые пришельцы с телеэкранами на животах впервые появились в эфире.

Интересно, как отреагируют на такие новости ответственные за производство боссы BBC. Пока об их реакции ничего не известно.

IraG
31.10.2009, 22:07
А як мультфільм називається?

Це серія мультфільмів
«Осторожно, обезьянки!»
«Обезьянки и грабители»
«Как обезьянки обедали»
«Обезьянки в опере»
«Обезьянки, вперед!»

то вся стаття, чи тільки частинка, узагальнення? бо з того зовсім не зрозуміло чим "Бебі Енштей" погані, і яка "експертиза" проведена.
і чим Професор Карапуз відрізняється від Енштейна (крім мови)?
На мою думку "Професора карапуза" скатали з Бебі енштейна, причому непрофесійно і неякісно. А щодо того навчальний він чи ні, то бачу по свому, англійську знає краще ніж українську, шкода, що немає україномовних розвиваючих мультфільмів такої якості.

нталька
31.10.2009, 23:45
Я це й мала на увазі, що Карапуза здерто з Енштейна. Просто тоді не розумію, чому "карапуза" підтримують, а "енштейна" критикують.

До речі, нещодавно скачала український мультик "ходить гарбуз по городу". мультик ніби старий, але ніколи його не бачила. Це шедевр!

dieSonne
03.11.2009, 09:53
Мені дуже сподобався мультфільм "Лотта в країні винахідників"(український переклад). І легенький гумор, можна навіть сказати для дорослих, і картинки яскраві, і мораль хороша.

Анута
04.11.2009, 15:42
дівчата, (особливо ті, що живуть за кордоном), поясніть мені, матолку, чому вже не в одному іноземному мультфільмі для дітей зустрічаю райдугу з шести кольорів?
я вже сьогодні племінницю-школярку допитувала зі скількох кольорів складається райдуга, бо вже думала щось може змінили (типу Плутон не планета, в райдузі блакитний колір зайвий)... Чому в іноземних веселках немає блакитного (саме його) кольору?

розумію, що може трошки офтоп, але саме перегляд мультфільмів разом з чадом спонукав до задання цього запитання...

Натуся
04.11.2009, 15:49
я вже сьогодні племінницю-школярку допитувала зі скількох кольорів складається райдуга, бо вже думала щось може змінили (типу Плутон не планета, в райдузі блакитний колір зайвий)... Чому в іноземних веселках немає блакитного (саме його) кольору?
ОГО...Я перед вами певною мірою схиляю голову...Досить того,що такі спостережливі(я ніколи до такого не приглядаюсь,хоча могла б...),ще й такі речі знаєте...(чи то я вареник і ніц не знаю...чи то просто ніколи не цікавилася скільки ж кольорів у веселці...)
Даю припущення...ТО певно в тих мультиках для таких як я,які і не цікавилися скільки там тих кольорів ...

Анута
04.11.2009, 15:57
Даю припущення...ТО певно в тих мультиках для таких як я,які і не цікавилися скільки там тих кольорів ...
в одному я спробувала якось логічно це пояснити: там всього 6 персонажів і по одному кольору на кожного. Ну але в інших такого обмеження немає... спитала в чоловіка - спершу на мене так скоса глянув, а потім питає А скільки має бути?...
я просто з дитинства пам"ятаю лічилочку Каждый Охотник Желает Знать Где Сидит Фазан (тобто Красный Оранжевый Желтый Зеленый Голубой Синий Фиолетовый)

nattsol
04.11.2009, 16:12
Чому в іноземних веселках немає блакитного (саме його) кольору?
мабуть через те, що блакитний колір не відноситься ні до основного спектру (червоний, синій, жовтий), ні до другорядного (зелений, оранжевий, фіолетовий). нам колись на кольорознавстві пояснювали, що блакитинй колір у веселці - це, свого роду, помилка, оскільки він утворюється шляхом поєднання синього з білим, а не змішуванням зеленого і синього.

хоча, відповідно до відомих формул, їх таки мало б бути 7:
Чоловік Охоче Жінку Заміж Бере Собі Файну, або Чи Обжене Жвавенького Зайчиська Байдикуватий Ситий Фокстер'єр?
Каждый Охотник Желает Знать, Где Сидит Фазан
ROYG BIV (red, orange, yellow, green, blue, indigo, violet)

Женічка
01.12.2009, 18:49
http://www.youtube.com/watch?v=UnvzIBkJtLM

Юстуся
01.12.2009, 20:30
Щодо Карлосона він в укр.перекладі жахливий.Чому діти в школі мають співати "Несе Галя воду"???????А Фрекек цим жахливим голосом?????
У мене доця любить Мікі-Мауса,Дарбі і песик Бастер (про Вінні пуха) і Качечки

Liliyah Romanova
01.12.2009, 22:50
Чому діти в школі мають співати "Несе Галя воду"?
Ну, якраз то єдиний улюблений момент, мій Дарко його по 7 разів підряд переглядав.
А переклад і справді жахливий. Цікаво, наскільки він відповідає оригіналові.
Натомість російську версію Карлсона він узагалі не любить. Не радянська він у мене дитина. :xaxa:

Liliyah Romanova
01.12.2009, 22:51
Чому діти в школі мають співати "Несе Галя воду"?
Ну, якраз то єдиний улюблений момент, мій Дарко його по 7 разів підряд переглядав.
А переклад і справді жахливий. Цікаво, наскільки він відповідає оригіналові.

OxankaF
01.12.2009, 22:58
Дівчата, я по пораду. Скачала мультфільм Теркель і халепа / Terkel i Knibe, а потім прочитала відзиви, нажаль мультика ще сама не дивилась, а після тих відзивів і не знаю, чи дітям його показувати. Хтось бачив його і що можете сказати про нього?

Liliyah Romanova
01.12.2009, 23:09
Дівчата, я по пораду. Скачала мультфільм Теркель і халепа / Terkel i Knibe, а потім прочитала відзиви, нажаль мультика ще сама не дивилась, а після тих відзивів і не знаю, чи дітям його показувати. Хтось бачив його і що можете сказати про нього?
Дітям в жодному разі. Мій малий сам сказав, що то не для діток. Направду не вартує. То хіба для старших тінейджерів і то не певна.

Skrynya
01.12.2009, 23:23
Теркель і халепа
Переглядала той мультик із своїм плимінником - то скоріше фільм, до того ж СТРАШНИЙ (вбивства, кров)! Ще сюжет такий детективний. Якщо діти до 7 років, то точно не варто їм того показувати!!!
Мені особисто, із побачених мною мультиків, сподобався "Кіріку". Там розповідається про хлопчика-негрика! :)
http://i069.radikal.ru/0912/0c/c1cf4379b86c.jpg (http://www.radikal.ru)

Oddly
01.12.2009, 23:50
Теркель і халепа
для дорослих. або дійсно для старших підлітків - то непоганий стьоб авторів і музмкантів, які то озвучують і писали для того пісні
і ще чорний гумор

Ще хочу сказати, що нам так само "Лотта з містечка винахідників" подобається, і дорослим, і малим )))
у нас навіть вже є заєць Степан в арсеналі іграшок
але та Лотта - то якийсь неідентифікований звір, тому мря доня переконана, що "лотта" - то така тваринка ))))
а оскільки в нас зараз період "принцесоманії", то шукала сьогодні будь-що з діснеєвських принцес - і жодного двд не знайшла з українською доріжкою. чому?????
але знайшла про фей - будемо дивитися на вихідні

Despina
11.01.2010, 18:36
Не знаю, чи в правильну гілку, бо то не фільм, а мультик.

Сьогодні подивилась Вгору / Up (2009). Ну такий вже він зворушливий і милий:girl_in_love:. В 2009 році отримав нагороду Канського фестивалю - і це перший мультиплікаційний фільм, що отримує таку нагороду.

Всім дуже рекомендую.

Бурулька
11.01.2010, 19:18
Ще один мультик не для дітей - "Різдв"яна історія" 2009р. Навіть на афішах написано, що не рекомендовано до перегляду дітям до 10 років. Але я, мабуть, довше не показувала б дітям. Гарні історія, повчальна, але сам мультик похмурий. Ще й починається зі смерті. Ще один момент, який мене вразив, це як діти просять кухаря дати їм м"яса, бо дуже голодні. Є багато моментів, які я не знаю як пояснити навіть10-річній дитині
Колись бачила ту ж легенду але в іншому мультику. Здається, називається "Барбі і Різдво". Цей мультик можна показувати дітям маленьким

Liliyah Romanova
11.01.2010, 19:28
Гарні історія, повчальна, але сам мультик похмурий. Ще й починається зі смерті.
Та сама історія була висвітлена вже раніше. Навіть у серіях з Мікі Маусом. Мій Дарко ще 3-річним дивився без проблем. :)

Галченя
11.01.2010, 19:50
А ми всією сім"єю ходили вчора в кінопалац на "Принцеса і жабка" Всім сподобалось. Деякі моменти (про зірочку) мене навіть розчулили, хоча деякі (про духів і магію) мені трохи не сподобались. А в цілому добрий та романтичний мультик:girl_smile:
Принцеса і жаба / Princess and the Frog, The

Жанр: Мелодрама, Мультфільм, Мюзікл, Сімейний
Країна: США
Рік випуску: 2009
Прем'єра фільму: 7 січня 2010
В ролях: Терренс Ховард, Джон Гудман, Аніка Ноні Роуз, Опра Уінфрі, Джим Камміннгс,
Режисер: Джон Маскер, Рон Клементс
Опис: У мюзиклі «Принцеса і жаба», дія якого відбувається в одному з найбільш прекрасних міст на світі, в Новому Орлеані, Disney повертається в безсмертній художній формі традиційної анімації. Команда мультиплікаторів під керівництвом Рона Клементса і Джона Маскера, творців «Русалочки» і «Аладдіна», а також володар премії «Оскар» композитор Ренді Ньюман повідають найпрекраснішу історію кохання на світі... за участю жаб, магії Вуду і співаючого алігатора.
Джерело: Фото, Обої, Ролики, Саундтреки до Принцеса і жаба
Ссилки: http://disney.go.com/disneypictures/princessandthefrog/

Кольорова
11.01.2010, 19:59
Дивилися з малявками недавно "Воллі" - суперовий мульт - повчальний. І до тієї ж категорії повчальних віднесла б "Мінлива хмарність, часом опади з фрикадельками". Перший - як треба ставитися до природи і загалом життя, другий - про культуру споживання їжі (хоча про їжу і в першому є). "Опадів" малі трохи моментами боялися - там де ураган з піц, тістечок та чіпсів здіймався.... А сцену, де малий переїв кольорових цукерок, добре запам'ятали :) Зараз качаю "Спіріта" - гарний мультик про коня :) Колись бачила його по ящику. Особливо подобаються саундтреки до мульта у виконанні Брайяна Адамса.

Бурулька
11.01.2010, 20:46
Та сама історія була висвітлена вже раніше
Я також бачила цю легенду неодноразово в мультиках. І в попередніх варіантах мені дуже сподобалася історія. Але саме мультик, який вийшов на екрани в грудні 2009 є похмурим і не для дітей. Хоча мені, як дорослій людині, мультик сподобася (за виключенням декількох моментів), він є повчальним для багатьох дорослих.

Picasso
14.01.2010, 11:25
Хорший мульт для дітей - Феи: Потерянное сокровище / Tinker Bell and the Lost Treasure
Описание: Продолжение приключений феи мастерицы Динь-Динь и ее друзей. Необходимо омолодить Дерево Фейской Пыльцы. Выбирают фею Динь – лучшего из мастеров, она должна изготовить Скипетр, важнейшая часть которого - Лунный Камень. В ходе работы над Скипетром Лунный Камень был разрушен. Динь-Динь очень хочет исправить ошибку. Она отправляется на север Нетляндии в поисках Волшебного Зеркала, которое может исполнить ее желание.
А для старших драматичний мульт - Мэри и Макс / Mary and Max
Описание: История отношений 8-летней девочки Мэри Динкль, которая скучает в пригороде далекого австралийского Мельбурна, и Макса Хоровица, 44-летнего одинокого еврея, неврастеничного жителя шумного нью-йоркского хаоса. Разделенные разницей в возрасте и двумя континентами, Мэри и Макс проносят свою необычную дружбу через годы.

Натуся
14.01.2010, 11:40
Ми зараз дивимося поперемінно "Мої друзі тигрик і Вінні"(ті,що з Дербі і Бастером),Феї,Анастасію,Русалоньку(мультсеріал,хоч у ще знайти мульфільм українською мовою,може хтось підкаже де взяти:)),балдіємо від Грицькових книжок(після цього мультика дитина перестала малювати і рвати книжки :)) і Сонячного короваю,ще час від часу просить включити Переможця(каже "кучи Битку Беба" :)) і Тачки:)

Анута
17.01.2010, 17:30
Сьогодні в 18 год по СТБ передача про вплив мультфільмів на дитячу психіку.

Oddly
17.01.2010, 17:35
передача про вплив мультфільмів на дитячу психіку.
цікаво буде.
особливо, якщо врахувати, накільки моя дитина, коли в неї період імені якогось мультика, просто живе ним.
період імені якогось мультика - то коли вона один і той самий мультик дивиться регулярно, багато днів підряд, і навіть кілька разів підряд може.

на щастя, у нас зараз період імені мультика "Лускунчик" - про Барбі в Лускунчику, то квартира тепер - танцмайданчик для піруетів і пробіжок.

не знаю, як там щодо мультиків таких (сама не бачила) - але заінтригувало
История отношений 8-летней девочки Мэри Динкль, которая скучает в пригороде далекого австралийского Мельбурна, и Макса Хоровица, 44-летнего одинокого еврея, неврастеничного жителя шумного нью-йоркского хаоса.

Анута
17.01.2010, 18:20
цікаво, але репортаж лише 10 хвилин :( особливо нічого нового для себе не почула...

в нас немає періодів "одного мульта". Ми якось різні дивимось, коли дивимось. Я стараюсь таки дозувати, іноді тижнями без мультів

Бурулька
17.01.2010, 18:45
Христя зараз шаленіє від "Грицькових книжок". В неї загостився танцювальний період, вимагає вмикати радіо, танцює навіть під мелодію телефону, коли хтось дзвонить. Тому і мультик цей подобається, бо там весь час співають. А Христинка ще й підспівує останнім часом.

Галюсік
23.01.2010, 18:16
І у нас з'явилися улюблені мульфільми -Бджілка Майя, Смерфи і Лис Микита.

А Смерфів де взяли? Так хочу їх скачати, але не можу знайти підходящий сайт. Може хтось знає, чи існують Смерфи на російській (на українській навіть не надіюсь, що є :( ). В дитинстві дивилась польською, тепер ностальгія..

Анута
23.01.2010, 18:19
А Смерфів де взяли?
тут в темі давали посилання. Але здається там на англ.
на укр. чи рос. - здається фантастика. Ніколи не бачила їх на цих мовах. Найдоступніший варіант - польська

Галюсік
23.01.2010, 19:26
на укр. чи рос. - здається фантастика. Ніколи не бачила їх на цих мовах. Найдоступніший варіант - польська

Шкода. чому про цей мільтик наше телебачення забуло? Англійською мені не підходить, бо не знаю мови так, щоб розуміти все. Польською мені підійшло б, треба шукати. Дивилась на Ютубі одну серію, так сподобалось, майже все розуміла. Ті мультики дуже гарні, яскраві, добрі, і серій багато.

Usmishka
23.01.2010, 19:41
Христя зараз шаленіє від "Грицькових книжок".
А що то за мультик? підскажіть де його скачати чи купити, бо ніде не бачила.

Vona
23.01.2010, 19:51
Незнаю чи тут вже писали про мультик - Барашек Шон /Shaun the Sheep/ (2007), коротенькі серії (приблизно 5-7хв), без слів, тільки музика, ну і різні звуки. Дуже хороший мультик для дітей і дорослих, знаєте він дуже позитивний і добрий. Я скачала з нету 2а сезони - це 40 серій. Якщо хтось хоче то можу скинути назву сайту. Дітки які дивилися цей мультик дуже задоволені!

Liliyah Romanova
25.01.2010, 19:03
Польською мені підійшло б, треба шукати.
Польською є, але якість поганенька. Я би не радила тягнути.

Insolence
27.01.2010, 16:14
А нам сподобався "Принцеса і жаба" ..укр.дубляж взагалі супер, і жарти адаптовані.

skystar
27.01.2010, 16:24
особливо, якщо врахувати, накільки моя дитина, коли в неї період імені якогось мультика, просто живе ним.
період імені якогось мультика - то коли вона один і той самий мультик дивиться регулярно, багато днів підряд, і навіть кілька разів підряд може.
В нас вже два тижні кожен день "Медведі Гаммі", вже всі 6 сезонів напам"ять знає і далі... вони мені скоро снитись будуть:girl_mad:

Марічка
11.02.2010, 03:15
Хто знає, де можна скачати мультфільм "Тачки-2" укр. мовою? Допоможіть! Моя дитина фанатіє від першого фільму...

А ще. Чоловік недавно скачав російський мультфільм (сподобається підліткам, хоча мій 2-річний син також дивиться його із захопленням) "Наша Маша і Волшебный орех". Мені сподобався! Яскравий мультфільм, цікавий сюжет, музичні вставки, гумор.

Liliyah Romanova
11.02.2010, 05:47
Тачки-2 ще навіть англійською не вийшов. :girl_crazy:
Дата виходу невідома, лише рік - 2011.

marjana lv
18.02.2010, 23:03
приплили :girl_cray:
для всіх хто качає(качав) фільми і мультфільми з торенту.
російська прокуратура "прикрила " роботу торенту деталі тут (http://korrespondent.net/tech/technews/1048776)
на теперішній головній сторінці торенту http://rutracker.org./ коротко описано що вони змінюють ім"я на utracker.org і відповідно потрібно змінити адреса вже скачаних файлів і т.д. і т.п
по мережі "ходить флуд" що найближчим часом "медвідь" візьметься і за тфайл ру.
отож качаймо бо ми того варті!.... і поки є можливість

Зая
20.02.2010, 00:08
Найдоступніший варіант - польська
Я маю пару дисків на польській :girl_curtsey:

Picasso
02.03.2010, 03:27
Маю велику збірку мультфільмів, але доця чомусь (поки що :xaxa:)любить дивитись капітошку (обидві частини) і Петрика П"яточкіна. Тепер потроху починає подобатись мульт з комахами: Minuscule La Vie Privee Des Insectes - проект французьких аніматорів:http://www.youtube.com/watch?v=pJy4X7Oh0Fk

Unicornio
11.03.2010, 23:37
Знайшла чудовийсайт повністю україномовний. От тільки треба зареєструватись та мати торрент програмку, щоб торренти скачувати. Ось тут: http://www.hurtom.com/torrents/forum/index.php

Kira Nessis
11.03.2010, 23:57
Дина (2 года) очень полюбила мультфильм про Кротика.
http://i017.radikal.ru/1003/56/86dd8cee5775.gif (http://www.radikal.ru)
Там нет слов. Но он такой понятный, простой и добрый.
Кротик (в оригинале Krtek) — анимационный персонаж, созданный чешским художником Зденеком Милером.
Из интервью с автором:
У кротика очень широкий диапазон всяческих стонов, визгов, смеха откуда они?
«Это мне очень повезло, так как в то время, когда я делал первых кротиков, мои дочки были маленькие. У них были очень красивые голоса, и они очень хорошо смеялись. Мне везло, так как мне всегда удавалось их расколоть, и когда они смеялись или плакали, я это записывал, и эти звуки у нас сохранились до сих пор, потому что лучше, несмотря на то, что я старался, мне никогда не удавалось найти.»

Качаю отсюда (http://teramult.org.ua/mult/1954_cz_pro_krota)
Сама смотрю с ней с удовольствием!

Panadolka
12.03.2010, 00:18
очень полюбила мультфильм про Кротика.
Це і наш улюблений мультик :)))

meros
12.03.2010, 01:07
мультфильм про Кротика.
і ми його дуже любимо!
Тепер знайомлю малого зі "Спірітом", бачу, що подобається, дивно, бо крім наших і російських ніяких не дивиться!
Багато мультфільмів/героїв почав боятись, тому поки дивимось найчастіше Зимняя сказка, Удивительная бочка! (хто не бачив, гляньте, дивилась вперше з малим, але дуже сподобався і мені!)

Анута
12.03.2010, 11:45
Дина (2 года) очень полюбила мультфильм про Кротика
дійсно достойний мульт ;)
тут вже давали посилання на закачку серій по 60 хвилин (там доріжка із кількох мультів підряд - якби кому так було зручніше) Ліля здається давала

meros
14.03.2010, 14:08
Ми ще обожнюємо Мікі Мауса, але дивимось тільки на Діснеївському каналі англійською мовою!
http://s005.radikal.ru/i212/1002/d4/ad73761a4a56.jpg
Назва: Клуб Міккі Мауса
Оригінальна назва: Mickey Mouse Clubhouse
Рік випуску: 2007
Жанр: Мультфильм з елементами навчання
Режисер: Леслі Волдес
Залито на: Letitbit.net (всього 26 серій)

Переклад українською

Розважальні серії з Міккі Маусом та його друзями для дошкільнят.
В кожній серії Міккі Маус разом із друзями - Мінні, Дональдом Даком, Плуто, Гуффі та багатьма іншими улюбленими героями - виконують особливе завдання, в ігровій формі підказуючи малюкам - як діяти у певній ситуації. Разо з героями дітки вивчають геометричні фігури, цифри, внають, що таке далеко і близько, довгий і короткий і т.д.

Анута
14.03.2010, 15:23
Ми ще обожнюємо Мікі Мауса
ми теж любимо, але саме Клуб Мікі Мауса, бо решта мультів про Мауса мають гамериканське "скособочення", я таке своєму не включаю.

Переклад українською
переклад досить пристойний доречі, лише іноді заносить глухим суржиком.

Радість
14.03.2010, 19:50
А я нещодавно скачала мультик "Маша и медведь" Просто уматний мульт. Дуже підходить для сімейного перегляду. Навіть чоловік із задоволенням дивиться його.

Ascorbinka
14.03.2010, 22:22
Радість, а де стягували? я шукала і знаходила лише неактивні лінки, або щось там про ліцензію писало (

Usmishka
14.03.2010, 22:43
Як кому треба Машу і медведь-то можу дати, але в мене буквально серій шість, не знаю чи це всі чи ні. Але мульт справді прикольний. А хто може поділитись Кротиком, я би переписала, бо з моїм нетом скачувати-гибле діло :(

Радість
14.03.2010, 22:53
Радість, а де стягували? я шукала і знаходила лише неактивні лінки, або щось там про ліцензію писало
На Мегашарі.

Lerusja
15.03.2010, 17:18
Моїй меншій 3.5 і вона дуже любить "Елвін і бурундучки","Пчелка Мая","Би муви"(про осу),"Сезон охоти".

natka75
15.03.2010, 17:25
я вчора скачала Кротика з терамульт (кусочок на 5хвилин) на комп, малий так тішився, але то дуже коротеньке, а де решта серій шукати - там же?

IraG
16.03.2010, 08:45
Гарний мультфільм "Три котенка" повчальний, але російською. Ще ми зараз дивимось "Времена барашка Тимми", "Барашек Шон", "Дора", періодично переглядаємо "ДиВиДи Мэджик", пише, що він від 3 місяців. Ще гарно йде "Трое из простоквашено", "Маленькие люди".

Anaid
16.03.2010, 10:01
Старший вже вийшов з мультиків(в нього серіали та шоу),а мала вже місяць дивиться "Льодовиковий період 3", я вже дурію день в день дивитись :girl_crazy:

TASJA
16.03.2010, 10:07
А у нас на місяць приблизно наступає ера якогось мультика, а потім іншого і т.д. Ндавно малий тільки просив "яяць, ну паді!", а тепер дивиться "Город тачек" ("Auto B Good").

Tequilochka
16.03.2010, 16:15
А я завжди буду за старим діснеєвським мультфільмам. Чоловікова племінниця приходить і завжди просить їх включити. Русалочка, Алладін, Попелюшка, Красюня і чудовисько, та ін.

Liliyah Romanova
17.03.2010, 14:36
А я завжди буду за старим діснеєвським мультфільмам. Чоловікова племінниця приходить і завжди просить їх включити. Русалочка, Алладін, Попелюшка, Красюня і чудовисько, та ін.
Додайте до цього списку новий "Принцеса та жаба", дуже схожий на ті старі.

Зануда
17.03.2010, 14:43
новий "Принцеса та жаба"
Моїм дітям він дуже сподобався.

Tequilochka
17.03.2010, 15:37
Додайте до цього списку новий "Принцеса та жаба", дуже схожий на ті старі.
Додам ще Король лев, а от Принцеса та жаба не дуже зацікавив. Принаймні другий раз би не дивилась.

Нікуся
01.04.2010, 10:21
Дівчатка , хто має хоч пару серій ТРИ КОТЕНКА, скиньте будь-ласка!

svistak
01.04.2010, 16:23
а тепер дивиться "Город тачек"
чи не підкажете де можна стягнути ці мульти на укр. мові?

Tequilochka
02.04.2010, 09:49
А ми вчора з моїм пузом дивились "Леді і бродяга". Давноооо вже того мультика не бачила

Ivanna
24.05.2010, 16:44
Підкажіть, будь-ласка, де можна скачати україномовну версію "Клуб Міккі Мауса", бо ми дивимося російські, і мені малий вже каже: "мамо не зозулька, а кукушка"...

TASJA
24.05.2010, 17:05
чи не підкажете де можна стягнути ці мульти на укр. мові?

Не знаю, в нас на російській, самі шукали на українській, але певно зле шукали... Хоча малий в нас і на англ. мові деякі мультики дивиться, йому головне картинка, а сюжет сам собі коментує (типу "что вижу, то пою" :girl_smile:)

Holly
24.05.2010, 20:47
де можна скачати україномовну версію "Клуб Міккі Мауса" http://rutracker.org/forum/index.php Там при скачувані відразу пише, на якій мові серія.

Drizzle
25.05.2010, 16:45
Найулюбленіші мультики мого малого - про собачку Лотту. "Лотта з містечка винахідників" і "Лотта збирається на південь" (чи близько до того) Робили прибалти.
Купила на ДВД в центрі.Дуже гарні!

Галченя
25.05.2010, 19:36
РЯТУЙТЕ!!!
Підкажіть, будь ласка, які мультики є про конів (крім Спіріта). Дитина мене вже майже домучує своєю любов"ю до коників. В дома непомітно назбирується колекція різноманітних іграшкових... але дитина просить живого:girl_crazy:.
Тішуся що не слона, але краще б вона так котиків/собачок любила.

Або якщо не мультики, то може якісь дитячі фільми є (художні або документальні)???

true
25.05.2010, 19:55
Підкажіть, будь ласка, які мультики є про конів (крім Спіріта
Моя донька теж помішана на кониках і не тільки мультиках, в мене в хаті вже ціла стайня тих коників. Запропонуйте дитині мульти про поні, вони дуже гарні і добрі, ще є мультик Барбі і магія пегаса, там про коней і барбі, думаю, що дитині сподобається.

Галченя
25.05.2010, 20:06
Запропонуйте дитині мульти про поні
а як називаються мультики про поні?

ще є мультик Барбі і магія пегаса, там про коней і барбі, думаю, що дитині сподобається.
Дякую, що нагадали. "Магію Пегаса" маємо і у вигляді мультика, і у вигляді комп. гри. (можемо з вами поділитись)

Liliyah Romanova
25.05.2010, 20:18
Тут є списки фільмів із кіньми:
http://www.theequinest.com/horse-movies/
http://www.horsechannel.com/horse-fun/30-best-horse-movies.aspx
Копіюєте англомовну назву, перед нею вписуєте в гуглі "фильм" і дивитеся в результатах, чи є де російськомовна версія до стягування/перегляду.

true
25.05.2010, 20:50
як називаються мультики про поні?
То мультики з серії My little pony. То як серіал на зразок діснеєвських мішок гаммі. Запитайте в магазинах, вони є різні. А в інтернеті дайте запит на мої маленькі поні і щось знайдете. Не пожалкуєте, дуже милі мульти.

JuniorSkeptic
25.05.2010, 23:32
А мій найулюбленіший мультик - Wallace and Gromit. The Curse of Were-Rabbit (Воллес і Громіт. Прокляття кролика-перевертня). Захоплюючий сюжет, дуже багато по-справжньому смішних моментів, прекрасна анімація. Певно, пора передивитися :)
п.с. А, і про Воллеса і Громіта є ще кілька мультиків (див. офіційний сайт (http://www.wallaceandgromit.com/films/loafanddeath/)), але я їх поки що не бачила, пішла качати :)

Liliyah Romanova
26.05.2010, 04:32
п.с. А, і про Воллеса і Громіта є ще кілька мультиків (див. офіційний сайт), але я їх поки що не бачила, пішла качати
Обов'язково "хлібного" подивіться. Ми з Дарком дуже любимо!

JuniorSkeptic
26.05.2010, 06:34
О, я якраз його й завантажую першим :)

Borodinka
13.07.2010, 13:56
Ми ходили на Іграшкову історію 3, мені знову не сподобалось - так, раз подивитися і вистарчить. Чи то вагітність так на мене впливає, що я така перебірлива?!

Tanyunya
13.07.2010, 14:05
Та заважкий муль троха, поряд з такими темами, як любов, дружба, порядність, відданість - такі "реалії", що дітям навряд чи потрібні. Ледве не "зона" для іграшок, "пахан" - рожевий ведмідь (з запахом суниць)) ). Занадто "страшилки" реально зображені, мій малий не витримав і вийшов, а я додивилась, навіть похлипала троха:girl_blush2:, але другий раз дивитись теж не хочу.

true
13.07.2010, 14:50
Ми теж на нього ходили і теж другий раз би не дивилась. Мала тоже якось спокійно до нього поставилась, без радісних емоцій. От Принцесса і жаба то інша справа, сама отримала задоволення.

KardaMonka
25.07.2010, 15:07
Що ви думаєте з приводу цього відео: http://video.mail.ru/mail/raf-xp/65/82.html

tancia
02.10.2010, 00:30
Дуже класний мультик про Козу-Дерезу. Такий яскравий, смачний і дотепний.
Укранімафільм. 1994 рік
Режисер: І.Смирнова

http://www.youtube.com/watch?v=wdZB69dOVoc&feature=related

для мене цей мультик поки що найкращий (ну, один з найкращих :) ) серед того всього що ми з моїми хлопцями передивилися.

Alicia
02.10.2010, 00:50
Улюблений мультик з дитинства: "Какой же ты гиппопоТАМ, если ты ТУТ!? Значит, ты - гиппопоТУТ." У маленького гіпопотамчика така чарівна мама!
http://www.youtube.com/watch?v=2vUP4fLZ-Dg

Anelija
02.10.2010, 01:47
Для тих, хто вміє користуватись торентом, раджу ось такий сайт з україномовними мультиками http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewforum.php?f=84. Там є і старі і сучасні м/ф.

Yaremko
28.10.2010, 09:42
а моєму малому дуже подобається Клуб Міккі Мауса то я йому скачала 1 і 2 сезон україномовнийhttp://s44.radikal.ru/i104/1007/ef/80980bf4c7be.jpg

Клуб Міккі Мауса (Сезон 2) / Mickey Mouse Clubhouse (Season 2) (2008-2010) SatRip (http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=16306)
Клуб Міккі Мауса (Сезон 2) / Mickey Mouse Clubhouse (Season 2) (2008-2010) SatRip (http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=15336)
http://hurtom.com/torrents/forum/photos/090805145002440_f0_0.jpg
Клуб Міккі Мауса (Сезон 1) / Mickey Mouse (Season 1) (2006-2007) Satrip (http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=6765)

, а ще мультфільм "Мої друзі Тигруля і Пух" також україномовний
Мої друзі Тигрик та Вінні / My Friends Tigger & Pooh (2007) SatRip (http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=3228).
http://hurtom.com/torrents/forum/photos/090127083541440_f0_0.jpg

cherrygrain
28.10.2010, 09:54
http://www.liveinternet.ru/showjournal.php?journalid=3127536&keywordid=1109896

Це серія мультиків про ведмедика Бернарда, дуже класна графіка. на цьому сайті он-лайн можна подивитися.

Анута
28.10.2010, 10:56
Таня, моєму Павлусю теж дуже ті мульти подобаються. Найбільше Мікі. Але в нього такий фанатизм вже проявляється, що мені місцями стає моторошно.
Напр., чоловік працює і каже "Нам потрібні інструменти" а малий "Помічник!!" німа сцена. і т.п.

Yaremko
28.10.2010, 10:57
Напр., чоловік працює і каже "Нам потрібні інструменти" а малий "Помічник!!" німа сцена. і т.п.:) в нас також таке буває.
а ще із мультику "Мої друзі Тигруля і Пух" він завжди співає "...Думай, думай, думай..."

Улянка
28.10.2010, 14:23
А в нас теж Клуб Міккі Мауса улюблений. І ще "Даша следопыт"

true
28.10.2010, 21:57
А в нас теж Клуб Міккі Мауса улюблений
Аналогічно, мала дуже любить цю передачку, саме головне, що вона добра і повчальна. Я ще хотіла добавити, що побачила недавно мульт про покемонів. Я просто дивуюсь, як таку дурницю можна було вигадати для дітей, та щей пускати в трансляцію. І саме головне, що діти балдіють від цієї дурні. Я би в жахливому сні не додумалась заводити тваринок, щоб їх потім висталяти на поєдинки і дивитись, як їх калічать, а потім ще запитувати " что с тобой, не умирай!" Я своїй дитині таке категорично не дозволю таке дивитися.

OxankaF
28.10.2010, 22:20
Чи хтось ходив вже з дітьми на "Мегамозок", чи вартує уваги?

SOLODKA
28.10.2010, 22:55
Донечці дуже подобається мультфільм"Маша і Медвідь".Але ми маємо лише 6 серій,знаю,що їх є більше- допоможіть:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce: .Мультик дуже гарний.:girl_tender::girl_tender:

Anelija
28.10.2010, 23:38
Донечці дуже подобається мультфільм"Маша і Медвідь".Але ми маємо лише 6 серій,знаю,що їх є більше- допоможіть
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3223303

Олюнька
08.11.2010, 14:42
Давно шукаю, звідки можна завантажити ось цей мультфільм: Nicolas.The boy who became Santa.
Бажано українською мовою, можна англійською.

Molecule
08.11.2010, 20:47
Я недавно похреснику(йому 6 років) записала на диск різні радянські мультики, Петрик Пяточкін,курчатко в клітиночку, капітошка, мультики про козаків, і ще там всякі різні, так він не дуже охоче дивився,йому більше до вподоби людина-павук,черепашки-ніндзя,думаю що то ше зарано йому такі мультики дивитися.

Zyzya
09.11.2010, 17:04
дівчата, напишіть ,будь-ласка, сайт де можна безкоштовно скачати мультики .

Yaremko
09.11.2010, 17:17
сайт де можна безкоштовно скачати мультики
та їх повно, подивіться по посиланнях :) можете скачати в торенті (якщо знаєте їхню ідеологію)

Insolence
09.11.2010, 17:19
на попередній стоірнці і відповідь
Для тих, хто вміє користуватись торентом, раджу ось такий сайт з україномовними мультиками http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewforum.php?f=84. Там є і старі і сучасні м/ф.

Milka
09.11.2010, 17:21
Ось наприклад тут (http://www.ex.ua/ru/video)

Kofein
16.11.2010, 18:14
Хороший мультик про життя фей з одноіменною назвою "Феи", ще зустрічала під назвою "Долина фей". Добрий і безобідний. Думаю, цікавіший буде для дівчаток:girl_yes2:

Анута
21.11.2010, 23:40
сайт (http://bajkionline.com) для тих, кому подобається польська мова ;)

Angel
21.11.2010, 23:43
а в нас фаворитом вже 2 тижні є мультик "Русалочка". Він йде в нас цілий день:girl_yes:,Тереза не дає його вимкнути.... ми снідаємо з ним,обідаєм і вечеряєм)) я вже знаю все на пам"ять,як віршик

Олюнька
22.11.2010, 08:33
для тих, кому подобається польська мова
там можна завантажувати, чи тільки дивитись on-line?

lulart
22.11.2010, 09:32
сину і мені дуже подобається Lazy Town! добрий серіал про здоровий спосіб життя! на жаль на укр мові не зустрічала. свого часу шукала іграшки з серіалу але досі їх в Україні нема:girl_sad: хоча серіал давно популярний в світі!:girl_smile:

Taska
10.12.2010, 11:04
http://www.youtube.com/watch?v=zt7DGiucpp4

Веронічка-Полуничка
10.12.2010, 11:20
Дівчата, може хто зна де можна ці мульти знайти (бажано англійською мовою ) The Wild Thornberrys . Про цю сімейку. http://s61.radikal.ru/i172/1012/69/1795e9740978.jpg
Один знайшла тут thepiratebay, але він мені вже три тижні качає, За цей час тільк 67 відсотків. Будьласочка поділіться. :girl_flag_of_truce:

Nivea
08.01.2011, 14:10
Самий любимий мультфільм мого дитинства. Я його і зараз дивлюсь, а мала не хоче дивитись, їй тільки про принцес подавай...
http://www.youtube.com/watch?v=73pjIQTGnic

Drongo
08.01.2011, 18:08
Сьогодні ходили дивитись "Три богатирі та Шамаханська цариця". Малеча була в захваті і мені дуже сподобався:mocking:

носик
01.02.2011, 13:40
Зараз у нас цілодобово включений Nickelodeon.
Тому 2 найцікавіші мульти це є :"Аватар: легенда про Аанга"
http://i019.radikal.ru/1102/46/13b930747246.jpg
та "Губка Боб"( від нього довго криє:girl_crazy:)
http://i037.radikal.ru/1102/1f/5f0f2ab4ab32.jpg

Yaremko
01.02.2011, 13:44
це є :"Аватар: легенда про Аанга"так мій малий також його дуже любить правда він на рос. мові то часто простить пояснити те чи інше слово. І ми вже подивилися всі 3 сезони, то почали по новому колу дивитися

носик
01.02.2011, 13:49
Мультик,доречі, цікавіший ніж сам фільм.

nattsol
01.02.2011, 13:51
правда він на рос. мові
якщо цікавить, на українських торрент-трекерах є "Аватар" українською (переклад від QTV)

носик
01.02.2011, 13:54
можете дали ссилку?

Yaremko
01.02.2011, 14:00
можете дали ссилку?напевно це вона http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?p=205997

носик
01.02.2011, 14:14
не вдається мені зареєструватися(

---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

Yaremko, як Ви встигли переглянути 4 сезон?

Yaremko
01.02.2011, 14:19
Yaremko, як Ви встигли переглянути 4 сезон?ні це я помилилася і виправила на 3 сезона (просто це вийшло 4 диска :))

Natalysa
01.02.2011, 14:46
А мій синулька дуже любить "Маша і ведмідь", щоправда потім стає такий, як Маша - не можу вгомонити ще довго.

oreol
01.02.2011, 15:34
Ми всіею сім"єю дивимось "Маша та ведмідь", там дуже багато позитиву, навіть не то слово!А ще найулюбленійший мультик Даша следопит ( в англ. версії Dora). В мультику вчать і рахувати, і на англ мові повторювати, та рухатись. Не пожалкуєте!

RUSlana
01.02.2011, 15:42
А мій синулька дуже любить "Маша і ведмідь", щоправда потім стає такий, як Маша - не можу вгомонити ще довго.

Ага, то точно тепер ще й гру прийшлось скачати, але щось вона швидко піднадоїла - рівень попався одноманітний, а мама з татом не хочуть допомагати її пройти.

Ніколь
01.02.2011, 16:20
Зараз у нас цілодобово включений Nickelodeon
Ваша мала в 10 місяців телевізон постійно дивиться???

Я маючи досвід того як дитина виросла виключно на ніколедеоні ( старший син чоловіка) ані картун нетворк ані нікелодеон малій навіть не включаю.

Зато якщо немає чим зайняти диину то зранку може годинку подивитись по каналу - Ентер....там щодня з 6 ранку до 11 ранку мультики нон стоп, але гарні, добрі, старі мультики , на яких ще ми виросли.

По вечорах в нас по різному - або діснеївські - останнім часом заперло на Бембі і "Принцесса і жаба". Під настрій може бути Вінні та його друзі, Ніко, Мадагаскар - любий і по надцятому колу вже. Також Машу дивиться і Ну постривай....
Стараюсь щоб мала дивилась гарні мультики. Всякі японські про покемонов, про аватара, того ж спондж Боба і т.д. не даю малій дивитись категорично. Вона просто не знає що є такі персонажі в мультиках.

носик
01.02.2011, 17:17
включаю, коли біжу на кухню щось готувати.
та й самі то дивимося. мала може подивитися губку Боба. далі чоловік дивиться або я:girl_blush2:
Ваша мала в 10 місяців телевізон постійно дивиться???
Я маючи досвід того як дитина виросла виключно на ніколедеоні ( старший син чоловіка) ані картун нетворк ані нікелодеон малій навіть не включаю.
Зато якщо немає чим зайняти диину то зранку може годинку подивитись по каналу - Ентер....там щодня з 6 ранку до 11 ранку мультики нон стоп, але гарні, добрі, старі мультики , на яких ще ми виросли.
По вечорах в нас по різному - або діснеївські - останнім часом заперло на Бембі і "Принцесса і жаба". Під настрій може бути Вінні та його друзі, Ніко, Мадагаскар - любий і по надцятому колу вже. Також Машу дивиться і Ну постривай....
Стараюсь щоб мала дивилась гарні мультики. Всякі японські про покемонов, про аватара, того ж спондж Боба і т.д. не даю малій дивитись категорично. Вона просто не знає що є такі персонажі в мультиках.

Liliyah Romanova
01.02.2011, 17:54
Але мала ще нічого не розуміє.
То так здається. Плоди потому будете пожинати й самі не будете розуміти, звідки то.

Маруся-мама
01.02.2011, 17:58
мала може подивитися губку Боба

Вибачайте, але самий дурнуватий мультик який тільки може бути. Ми його з чоловіком терпіти не можемо.
Волію ней вони вже краще Veggie Tales дивляться щодня, може хоч чогось мудрого навчаться а ніж постійний Sponge Bob. О ні!

Liliyah Romanova
01.02.2011, 18:03
Волію ней вони вже краще Veggie Tales дивляться щодня, може хоч чогось мудрого навчаться а ніж постійний Sponge Bob. О ні!
О-о-о-о, Veggie Tales - то супер. Найкращі мультики!!

Ніколь
01.02.2011, 18:10
Але мала ще нічого не розуміє
Ну, по досвіду старшого Юліного брата, можу сказати, він спочатку також нічого не розумів, і в 1,5 роки дивився все підряд - спондж баба, дору, ще про якусь компанію де качечка і звірятка вчать щось разом з ними робити, і по ходу всяку японську дурню яка йому явно по віку була рановато, в 3 роки його за уши було не відтягнути від аватару, але при цьому якщо я його просила переказати про що він дивився мультик то його шкляні очі казали все за нього. Він тупо дивився тєлєк нічого при цьому не розуміючи. Більше того - як собі так прикинула, якби я нон стоп дивилась постійно все підряд то до кінця дня мала б такі самі шкляні очі і кашу в голову. То як тоді щось можна зрозуміти?

Це не те що я вас, Носик повчаю, ні, Ви робите так як вважаєте за потрібне. Просто я розказала в що через кілька років може вилитись бездумне і без розуміння переглядання мультиків без розбору.

Просто нікелодіон найкращий із того набору дитячих каналів.
Мені з тим простіше, бо я накачала мультиків , саме таких які вважаю підходящіми для малої, і прям з компа пускаю їх на телевізор.
А Ви спробуйте зранку включати Ентер фільм, якщо вже конче треба мультик - там дійсно дуже гарні мультики щоранку, дуже рідко буває пускають щось незрозуміле, а так милі і добрі мультики щодня.

Анута
01.02.2011, 22:01
А у мене Павлусь любить мультики "про ракету", тобто Маленькі Ейнштейни.
Українською, нажаль, немає взагалі. Російською в гарній якості теж не так банато серій

Анута
02.02.2011, 10:14
сину і мені дуже подобається Lazy Town! добрий серіал про здоровий спосіб життя! на жаль на укр мові не зустрічала. свого часу шукала іграшки з серіалу але досі їх в Україні нема
Вранці на ТЕТ. Цілком пристойний переклад українською. "Байдиківка" ;)

сніжна
02.02.2011, 13:44
так здається. Плоди потому будете пожинати
Ліля абсолютно права. Цей канал, нарівні з "картонами" треба одразу блокувати- вже перевірено, наскільки вони "влізають" у дитячу підсвідомість. І найменше, чого можна очікувати потім- це "невідомозвідкивзяту" нервовість дитини. Про ін. наслідки навіть промовчу. Це тільки так здається, що дитинка нічого не розуміє. Особисто у нас ці канали нами ж блоковані і після певного дослідження ( коли вони ще працювали) тепер під забороною для перегляду навіть майже 7-річній дитині.
Якщо вже аж так хочеться включати річній дитині мультики, то краще купити диски з нашими добрими радянськими. "Спонж Боб"- це аж ніяк не "по віку".
п.с. До речі, а спробуйте після "картонів " та "нікелодіону" включити радянський мультик- звикання буде йти довго, особливо, якщо дитинка більш старшого віку. Звикле миготіння десятка кадрів на секунду, інколи занадто агресивні кольори, "підсвідомі" програмуючі кадри не дають можливості певний час сприймати іншу, відмінну мультінформацію.

Олька
02.02.2011, 13:55
Я пару днів назад подивилась з малою "Гадкий я" і "Три богатыря и шамарханская царица", дістала масу задовлення!

Ніколь
02.02.2011, 14:06
Звикле миготіння десятка кадрів на секунду, інколи занадто агресивні кольори
О, я не змогла правильно зформулювати, але ось саме це мене найбільше нервує в тих мультиках на тих каналах.
Ще канал Disney якщо транслює мультики то через раз бувають нормальні, з нормальним зображенням, без мерехкотіння, з цікавою сюжетною лінією, від примітивних том і джері ( але все крарщє за губку Боба) до тих самих півторагодинних мультиплікаційних історій Діснея."Три богатыря и шамарханская царица"
А ми сьогодні вечерком напевно переглянемо :)

Анута
02.02.2011, 14:12
А я "гадкий я" не змогла дивитись. Вимкнула десь на 10 хвилинах.
В мене видно атрофоване почуття гумору або гіпертрофоване почуття материнства.
Не могла дивитись як принижують тих дітлахів. Остаточно добив момент коли той малий каже мамі "мамо, я як виросту полечу в космос!" - "вибач, але набір мавп у космос вже завершено"
Вибачте, але моє почуття гумору того не з"їло.
Складається враження, що зараз роблять мульти не для дітей, а для дорослих

Олька
02.02.2011, 14:17
Але зато потім там все дуже добре закінчується, навіть трохи синтементально!

Анута
02.02.2011, 14:36
Вірю, але мені не стало витримки додивитись. Тим більше, що Павлусь поруч почав нити що він не буде дивитись цей поганий мультик.

Знаєте, інколи при перегляді сучасних мультів (не мається на увазі саме той, про котрий ми з вами дискутуємо) згадую давно почутий анекдот (далеко не позбавлений істини): "добро в конце концов победит зло, поставит его на колени и зверски убьет"

Стільки агресії, нахабства в мультиках призначених на широку сімейну аудиторію, що не дивуєшся згодом чому якийсь підліток постріляв вчителів, школярів і т.п. Крихка дитяча психіка не витримує того навантаження :(

TASJA
02.02.2011, 15:18
Я пару днів назад подивилась з малою "Гадкий я"

А я "гадкий я" не змогла дивитись. Вимкнула десь на 10 хвилинах

Ну не такий вже і поганий той мультик. Мій Святик багато чого позитивного виніс з нього. Так мило тепер говорить "мізинчик обіцяє"; і сказав, щоб мама його не колисала, а казочку почитала і він сам засне, бо дівчатка в мультику самі засинали; та й ще кілька хороших цитат. Тому я не можу сказати, що мультик негативний.

Liliyah Romanova
02.02.2011, 16:07
А я "гадкий я" не змогла дивитись. Вимкнула десь на 10 хвилинах.
То явно для старших діток. Наш Дарко дуже позитивно мультик сприйняв. Такий собі екшн для дітей. :xaxa:
Ну, і не всім пощастило мати чудові сім'ї та чудових матерів.

Ще ми від "меґамайнду" в захопленні. І від "вартових" - мультик про сов.
Але то все для шкільного віку, як на мене.
Стільки агресії, нахабства в мультиках призначених на широку сімейну аудиторію, що не дивуєшся згодом чому якийсь підліток постріляв вчителів, школярів і т.п. Крихка дитяча психіка не витримує того навантаження
Я тобі скажу, де саме мене вразила агресія й насилля. І цей мультик у нас в хаті заборонений - Мадагаскар 2. Раз подивилися - і викинули без права повернення.

Loyal
02.02.2011, 16:39
Подивилась моя дитина з татом в неділю мультики "про мавпочок" . І тепер 2 дні мене мучив, що він хоче. Такі файні мультики. Я вже й забула, що їх так багатенько було. Кому треба - ловіть тут http://bigtorrent-ua.com/torrent/2459
пи.си. єдине шкода, що не українською ;)

Ніколь
02.02.2011, 17:01
І цей мультик у нас в хаті заборонений - Мадагаскар 2
А що там підпадає під заборону? Бабулька яка левів на шкуру хотіла пустити?
Вчора лише переглядали ( в черговий раз), щоб я щось таке аж помітила, я б не сказала.... може щось пропустила?

Liliyah Romanova
02.02.2011, 18:52
А що там підпадає під заборону? Бабулька яка левів на шкуру хотіла пустити?
Те, як пінгвіни її добивають.
Ми таке стараємося фільтрувати.

berezhano4ka
02.02.2011, 19:33
в нас зараз хітом йде Лунтік-досить позитивний і якраз на вік 3-6 років

mrochkizm
02.02.2011, 20:00
Допис від Олька
Я пару днів назад подивилась з малою "Гадкий я"
Я цей мультфільм дивилася в кінотеатрі, з хлопцем та 10-ти річним племінником. Нам усім сподобався. А щодо набору "мавп" для польотів у космос - то справді, як писала Ліля Романова, не всі ростуть у хороших, добропорядних сім"ях, на жаль, є й такі випадки, коли дитину принижують та ображають.
Але ідея мультфільму - світла і добра - що навіть у серці афериста та злодія може з'явитися промінчик любові!
І сюжет цікавий, не нудний :) Та і графіка на рівні.
А от мультфільм, від перегляду якого справді хотілося обнімати унітаз - "Бойова команда, вперед!" (англ. Action League Now!!) :bad::bad::bad: Одне ім"я персонажа - Водолаз Вонючка (!!!!) чого вартує!!!
Транслювали по "Нікелодеон".

Solomi
04.02.2011, 11:52
А наші улюблені мульти про кротика, малі дивляться кожен раз як перший раз

і ще Том і джері можуть постійно дивитись:girl_smile:

SOSKA
04.02.2011, 12:48
а ми дивимся вже місяць чудові три серії про Дінь-дінь та історія іграшок.Особливо подобаються про феї,Лєра дивиться з таким захватом і так тихенько що можна подумати що її не має вдома.

katkas
04.02.2011, 14:17
Ще ми від "меґамайнду" в захопленні.
я чула дуже гарні відгуки про цей мультик, але ніде не можу знайти в гарній якості і на українській мові.
"Гадкий я" то напевно ще є за назвою "Нікчемний я", якщо то той мульт, то він мені дуже подобається, малому також, але мені таки більше.
А ще я шукаю мультик "Байки Метра"( рос.варіант), хочу, щоб було українською, бо маю рос.варіант в гарній якості, але "Тачки", де макквіна озвучує Ступка мені дуже подобаються, то сподіваюся, що і цей мультик про буксирника буде в такому ж гарному перекладі.

Gaichka
04.02.2011, 15:03
Ятеж проти дурнуватих китайських мультиків. Скачала малому Капітошку, Паровозик з Ромашкова, Простоквашино, нехай дивиться хороші і добрі мульти. Ще малий любить поїзди, і йому теж подобається Томас і його друзі. З фільмів: класний бебі енштейн про тварин, хто де живе, 18 серія.

Liliyah Romanova
06.02.2011, 00:33
а ми дивимся вже місяць чудові три серії про Дінь-дінь та історія іграшок.Особливо подобаються про феї,Лєра дивиться з таким захватом і так тихенько що можна подумати що її не має вдома.
Я про фей сама люблю подивитися. Настрій піднімає.
Друга серія теж не менше гарна за першу.

OxankaF
06.02.2011, 01:54
Ще ми від "меґамайнду" в захопленні
мегамозок? ми цей мультик з дітьми в 3Д дивились. Суперовий. А по дорозі з кінотеатру додому цілу дорогу робили висновки.....

Liliyah Romanova
06.02.2011, 02:01
мегамозок? ми цей мультик з дітьми в 3Д дивились. Суперовий. А по дорозі з кінотеатру додому цілу дорогу робили висновки.....
О, дякую ща переклад! Так, мегамозок.
Щоправда, краще було би перекласти як "мегарозум", як на мене. Або щось схоже.
Мій Роман навіть у проповіді цей мультфільм використав. :xaxa:

OxankaF
06.02.2011, 02:15
Так, мегамозок.
Щоправда, краще було би перекласти як "мегарозум",
і на мене, бо коли я вперше прочитала афішу, то в мене була асоціація з великими телячими мізками, що валяються на підносі в магазині. Але, в нас цей мультик йде у прокаті так...

Aelita
06.02.2011, 18:14
малий любить поїзди,
рекомендую http://fairtv.ru/serials/chuggington.html, мої хлопці їх люблять.Вони теж любителі мультів про машини-потяги-літаки...

Aelita
07.02.2011, 14:50
Я ще тут трошки по-рекомендую:girl_smile: Дивилася вчора з синочками "Шевели ластами,Семми" (http://onlainfilm.ucoz.ua/load/sheveli_lastami_smotret_onlajn/14-1-0-1932l),просто чудовий мультик,особливо для тих,хто любить про море(океан) та морських(океанських) мешканців. В даному випадку-пригоди черепашки Семмі,мені десь перегукується із "В пошуках Немо",який нам теж сподобався.

TASJA
07.02.2011, 15:20
Я ще тут трошки по-рекомендую Дивилася вчора з синочками "Шевели ластами,Семми",просто чудовий мультик

Ага, і нам він подобається!

---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

Десь місяць назад ми з сином випадково натрапили на мультик "Балто" по телевізору (не пам"ятаю, по якому каналу його транслювали). Святику мультфільм сподобався і він часто просив, щоб ми йому скачали. Тепер залюбки переглядає!

Anelija
07.02.2011, 15:34
А ще я шукаю мультик "Байки Метра"( рос.варіант), хочу, щоб було українською, бо маю рос.варіант в гарній якості, але "Тачки", де макквіна озвучує Ступка мені дуже подобаються, то сподіваюся, що і цей мультик про буксирника буде в такому ж гарному перекладі.
Обіцяють, що вийде: Прем’єра в Україні: 22 червня 2011

Gaichka
07.02.2011, 15:35
На прохання в карму, викладаю де я скачала Томаса тут (http://teramult.org.ua/mult/1984_uk_thomas.and.friends/). Взагалі класний сайт з мультиками, швидко качаються, тільки не працює зачачка з 20 -23 год.

Хомуся
11.02.2011, 18:20
Дуже раджу."Легенди нічної варти"

zlatovlaska
11.02.2011, 18:26
"Легенди нічної варти"
Малій не сподобалось, замаленька ще мабуть... А от "Маша и медведь" зранку до ночі дивилась би...і я разом з нею:d25:

katkas
11.02.2011, 20:06
Обіцяють, що вийде: Прем’єра в Україні: 22 червня 2011
так, то вийдуть "Тачки 2", і ми їх усією сімєю чекаємо, бо тачки то наш улюблений мультик. А я шукаю саме "Байки Буксирника"(Байки Метра) українською мовою. На 40 хв. мульт. Там головний герой Буксирник, розповідає різні історії Макквіну.

mrochkizm
11.02.2011, 20:07
"Байки Буксирника"
То дуже гарний мультфільм, на жаль, лише російською знайшла його, а теж хотілося би українську версію знайти.

pyzurj
11.02.2011, 21:55
*Ну погоди!*- ото файний мультік, люблю дивитись його по енну кількість разів ).
а ті всякі стрілялки взагалі не розумію... що вже говорити про дітей.
вважаю, що їм треба давати дивитись щось позитивне, щоб при перегляді дітки посміхались, розслаблялись, а не слідкували за тим , хто кого вб*є, дожене і т.д....

ola-lyola
14.02.2011, 09:12
."Легенди нічної варти"
І мені мультик не дуже, хоча гарна графіка, дуже реалістично виглядають сови, але деякі моменти, не сподобались - наприклад там де сови випльовують рештки неперетравлених ишей - треба було дитині пояснювати що це таке.
На вихідні дивились "Альфа та омега, кликаста братва" мультик про вовків, досить непоганий, шкода що з російським перекладом.
http://i015.radikal.ru/1102/e5/8a83df0caa2d.jpg

Хомуся
14.02.2011, 13:02
Отже "Легенди". Скільки глядачів, стільки і вражень. Ми дивились всією сімєю.Всі задоволені . А якщо взяти до уваги , що в мене 2 хлопці (7 і 10), то мушу сказати , що давно не бачила такого повчального (а не просто розважального) мультику. Він вчить, того чого так мало зараз на наших екранах: честі, доброти і відповідальності, толерантності. Тому раджу для хлопчиків однозначно.
Ще дуже хороший "Союз звірів". Для мене він перегукується з "Океанами", принаймні місцями навіть дуже.

solomka
14.02.2011, 13:21
Мої діти останнім часом "присіли" на ""Губку Боба" і "Наруто". Щось мені вони не дуже до вподоби (особливо Наруто), але діти сидять і зацікавлено дивляться, може мені потрібно більше вникнути в ті мультфільми, щоб зрозуміти що ж там так їх заінтересувало.

MAXAMAK
23.02.2011, 12:10
Дівчатка, можливо хтось знає де можна закачати "Dora the explorer" - на англійській мові. Знайшла малим тільки російською про Дашу. Їм дуже подобається. Думаю на англійській їм буде корисніше його дивитись.

zlatovlaska
23.02.2011, 12:26
Dora the explorer
http://www.ex.ua/search?s=Dora+the+explorer тут його дуже багато...

носик
23.02.2011, 12:32
Мала тепер дивиться Діснеївські мультики. Знайомимося кожного дня із новою принцесою.
Вже 1 має ляльку із серії принцеси. Мала у захваті:girl_claping:

Анута
14.03.2011, 22:28
вчора ходили в кінопалац на "мами застрягли на Марсі"
мООООре задоволення! а переклад українською, ммм :)
та марсіянка - це щось!

вразило те, що в залі було дуже багато дітей і навіть дуже маленьких (я би дала по 2 рочки) і те, що батьки тим дітям одягали окуляри 3Д. Ну але це справа кожного. Я особисто б не ризикнула

volkovaj
14.03.2011, 22:42
так, то вийдуть "Тачки 2", і ми їх усією сімєю чекаємо, бо тачки то наш улюблений мультик.
і ми чекаємо:)

---------- Додано в 22:35 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ----------

На вихідні дивились "Альфа та омега, кликаста братва" мультик про вовків, досить непоганий, шкода що з російським перекладом
о, як наш синочок любить той мультик!!!!!!

---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

мультики ми ще не дуже дивимось, бо маленькі, хіба по трошки декілька улюблених з вище перелічених, зато ось такий ролик http://www.youtube.com/watch?v=lJwgP44Ap9E йде в нас на "ура", раз 10 підряд може дивитись

OxankaF
27.03.2011, 20:05
Подивились з дітьми "союз звірів". Дуже гарний мульт. Раджу подивитись

boyechkoVA
27.03.2011, 22:08
Сьогодні були на Ранго :cowboy:! Але ж і насміялись!!! Гарний мультфільм, сюжет сподобався! Український переклад-форева! :naci: Правда герої трохи страшнуваті, деколи і не розбереш, що за тварина, але загалом позитив, добро перемагає зло, наприкінці навіть трошки філософії!!! Хоча був момент, коли поганого орла вбили,то діти в залі по різному відреагували: хто в плач, а хлопчик збоку так весело видав фразу:"от і все, нема пташки" :) Отак от!

тетяна7777
27.03.2011, 23:27
мій крім Маші і Медведя нічого іншого не признає(мабуть ще замалий слухати діалоги).

tsyganka
28.03.2011, 00:30
Наші улюблені мультики: У пошуках Немо, Мадагаскар, Феї, Губка-боб квадратні штани, Ну погоді, Братик ведмедик, Рога і копита. А взагалі малий обожнює дивитись різні мультфільми. Зранку тільки очка відкриє - мультик!:morning1::radist::bye2:

Sitara
28.03.2011, 01:10
Мій синуля "присів" на Лунтіка. 300 з гаком серій вже передивився. До цього дивився всі мультики, а тепер один "Лунтік" і більше нічого не хоче.

Usmishka
28.03.2011, 07:20
Зранку тільки очка відкриє - мультик
Старайтесь дозувати - дітки міри не знають, а навантаження на очка і психіку дууже великі.

Мій синуля "присів" на Лунтіка. 300 з гаком серій вже передивився
я скачала 10 серій але на російській мові щось мені не альо, вона відразу почала повторювати слова і я виключила.

Liliyah Romanova
28.03.2011, 07:30
Зранку тільки очка відкриє - мультик
Нашому таке і не сниться. То є заборонена річ уранці. Тільки після корисних занять та по тому, як поїсть.
Я останнім часом дивлюся Даркові мультики замість фільмів. :xaxa: Фільми теж дивимося, але щось вони для мене заважкі. А чоловік вимоги "щось ненапряжне" наразі не освоїв. :girl_haha: То на мультиках розслабляюся. Під них рукоділля файно йде.
Он нещодавно подивилася дві серії феї Дінь-Дінь. Друга частина така ж симпатична й цікава, як і перша. Ну, як на мене. І "братик ведмідь" теж файний, хоча й дивне має закінчення.
Завжди любила мультики про ведмедика Йоґі. Тепер подивилися всі разом фільм про нього: я отримала масу задоволення. Гарну адаптацію зробили.

Bobas
28.03.2011, 09:10
мультики ми ще не дуже дивимось, бо маленькі, хіба по трошки декілька улюблених з вище перелічених, зато ось такий ролик
У нас схожа ситуація. Пам'ятаю, як моя доця ще й підспівувала під той ролик, та вічно переживала, що бегемотик такий товстий. Колись ми телевізор забороняли дивитись, а тепер мультика, щоб їй сподобався тяжко знайти- хоч вже є пара улюблених. Колись чоловік назбирав нам таку собі підбірку зі старих україномовних мультиків, ще я їх дивилась в дитинстві- про капітошку, про курчатко в клітинку, про коровай, що втік від бабусі, ходить гарбуз по городу- останній в доці на 1 місці! Ще дивимось мультик про Чуню з великим задоволенням. Ну, і звичайно, такі, як Рататуй, Відкритий сезон полювання, про фей, про русалоньку.

hrystusja
31.05.2011, 16:07
Дивились не давно "Гномео і Джульєта" добрий, позитивний дитячий мультик. Цікава задумка про гномів і є з чого посміятись. Також переглядали "Панда Кунг-фу"-2. Однозначно є з чого посміятись, Хоча з першою частиною не зрівняти.

Анута
19.06.2011, 22:56
Ходили сьогодні з Павлусем на Вінні-Пуха.
Моооооре задоволення! Люблю коли роблять якісний український дубляж.
Рекомендую :)

Liliyah Romanova
20.06.2011, 02:58
Також переглядали "Панда Кунг-фу"-2. Однозначно є з чого посміятись, Хоча з першою частиною не зрівняти.
Мої хлопці теж сказали. Правда, сказали, що друга набагато краща.

Nadijka
20.06.2011, 03:12
Ходили сьогодні з Павлусем на Вінні-Пуха. Моооооре задоволення!
Наша фанатка Вінніка теж вчора ходила...то цілий вечір тільки й було чути про мультик...правда шо чоловік шо Куся сказали - МАЛО!!!

TASJA
20.06.2011, 10:04
Дивились не давно "Гномео і Джульєта"

Ага, класний мультик! Особливо малому сподобався.

Ходили сьогодні з Павлусем на Вінні-Пуха.

Після "Мій друг Тигрик і Вінні" само собою розуміється, що мультик малому сподобався! Він був дуже радий, а ми раді, що він радий ))).

---------- Додано в 10:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:03 ----------

А ще класний мультик "Ріо"! Нам всім трьом дуже сподобався! Смішний і позитивний! Раджу.

kozochka
20.06.2011, 11:34
Мої малята люблять мультфільми про машинок,паровозіків і всі з тої серії.
Ось знайшла сайт по назвах мультфільмів на такі теми.

http://afrosinia.livejournal.com/611.html

Всі мультфільми скачала собі з різних сайтів. Може комусь буде цікаво :girl_curtsey:

Т@нюшк@
20.06.2011, 12:59
Дівчата, ми з чоловіком (як малі діти))) хочемо піти на Тачки-2 в кінотеатр, але в нас малий має 3 роки. Як думаєте з ним можна піти в кінотеатр чи ще замалий? Не маємо з ким залишити.

bioland7
23.06.2011, 11:47
Дівчата, ми з чоловіком (як малі діти))) хочемо піти на Тачки-2 в кінотеатр, але в нас малий має 3 роки. Як думаєте з ним можна піти в кінотеатр чи ще замалий?
Як подивитесь напишіть будь-ласка свої враження.
Вагаюся чи іти з малим,бо він боїться Валеру з попереднього мультика.
Думаю спочатку скачати з нету, вже хтось знайшов де можна скачати?

ola-lyola
27.06.2011, 23:20
Ходили сьогодні з Павлусем на Вінні-Пуха
І ми були, кльовий мульт, доці дуже сподобався, підійде найменшим глядачам, бо такий кольоровий дійсно дитячий мультик (без жартів типу Шрека), дитина в захопленні, а от я ледь не заснула...

TASJA
28.06.2011, 09:53
А ми ходили на "Тачки 2". Явно не дотягує до першої частини... Жаль... Трохи він "задорослий", наш Святик половини змісту не зрозумів, потім довго пояснювали йому. І смішного набагато менше. АЛЕ малий все-одно в захопленні, бо то ж про Блискавку МакКвіна і Сирника!!! Вже тата мурдує, щоб той скачав нові "Тачки". :girl_smile:

Panadolka
28.06.2011, 23:11
Ми також вчора ходили на Тачки2! Діма дивився із задоволенням, але напевно самої суті так і не вловив... Дійсно, вже тут написали, що він задорослий. От діткам від 10 років якраз в сам раз :) І останні 30 хв., чула, що вже багато дітей просилося додому...

ola-lyola
29.06.2011, 11:09
І останні 30 хв., чула, що вже багато дітей просилося додому...
Точно - на нашому сеансі менші дітки бавилися в лови внизу біля екрану, повзали по сходах, в сусідньому ряду одне дитя заснуло(для мене загадка як? з таким звуком).
Мені мульт сподобався, особливо українським дубляжем і приколами типу троєщинського ринку і маршрутки Богдан, дітям також, бо племіник фанат Сирника (а мульт більше про нього, а не про Макквіна), а Ярка вже майже доросла, тому майже розуміє:connie_pull-pigtail. Але найбільше сподобалось нашому таткові - найголосніше реготав.

Raven
29.06.2011, 12:42
Скачали племінниці "Ріо". З задоволенням дивилися і мої батьки, і я з чоловіком, і малеча була в захваті. Гарний переклад і все зрозуміло для дитини.

nalia
29.06.2011, 12:48
Скачали племінниці "Ріо".
Ми також скачали на свою голову,так як зараз в садок не ходить (бо був хворий),то вчора ми дивилися 3 рази, а зараз чекає коли ми йому скачаємо "Тачки 2", в кінотеатрі вже бачи, то чекає домашнього перегляду, але тут чоловік не проти, бо сам обожнює той мультик.

solomka
29.06.2011, 12:56
дивилися 3 рази
мій малий як "підсяде" на якийсь мультик, то дивиться його доти, доки не вивчить пару улюблених фраз (це може бути 5 днів підряд по декілька разів в день). Так було з Рапунцель, Ріо, Вінні Пух, Панда Кунг-фу -2. Боюсь думати скільки буде дивитись Тачки-2, оскільки перша частина була улюбленим мультиком.

Іриска
29.06.2011, 18:22
Он нещодавно подивилася дві серії феї Дінь-Дінь. Друга частина така ж симпатична й цікава, як і перша.
класний мультик "Ріо"!
о, у нас Тачки то мега улюблений мульт))) Феї - маємо трилогію, всі частини дуже цікаві))), Ріо - я балдію, малий теж уважно дивився. Дуже любить, навіть фанатично, Паравозики з Чагінтона.... просинається - мама ту ту, лягає з ними.... Там Любофф, що поробиш. Я усі мульти качаю з укр перекладом і записую на диски, щоб малий на ноуті не дивився. То йому більше подобається по тв дивитись. Колись любив Томаса і друзів, але вже виріс чи надоїло, не знаю. Маю усі серії "Пінгвіни Мадагаскару" ( там 40 з лишнім), мась з задоволенням дивиться! Так як і сам Мадагаскар, 2 частини.

Анута
09.07.2011, 01:19
Паравозики з Чагінтона

Я усі мульти качаю з укр перекладом

дайте,будь-ласка, посилання де його можна знайти українською

ckorpionsha
09.07.2011, 01:36
бо то ж про Блискавку МакКвіна і Сирника!!!
не можу зроззуміти звязок між Километр (Метр) і Сирник. То по якому переводу???
У нас мульт №1 це Лунтік. Всі 340 серій маєм і дивиться кожну вже по 100-й раз

TASJA
09.07.2011, 10:52
не можу зроззуміти звязок між Километр (Метр) і Сирник. То по якому переводу???

Сирник від буксирник.

ckorpionsha
09.07.2011, 18:36
Сирник від буксирник.
ясно. Буду тепер вкурсі

Іриска
23.07.2011, 11:10
ой, щойно дивилась "Мами застрягли на Марсі".... бомбезний мульт, має дуже гарний зміст і підтекст, мудрий, я б сказала)))) думаю діткам після 4-5 варто дивитись, особливо хлопчикам. Я реально вкінці сплакалась))))

тетяна7777
23.07.2011, 15:08
нас мульт №1 це Лунтік. Всі 340 серій маєм і дивиться кожну вже по 100-й раз
Аналогічно,знає на память усіх персонажів,але є одна проблема-повторяє усі російські слова і для прикладу,замість дякую каже"спасібо",замість полуниці-"земляніка" і т.д. Чи може хтось знає чи є укр.переклад лунтіка?

Анута
25.07.2011, 16:39
Чи може хтось знає чи є укр.переклад лунтіка?
не зустрічала.
думаю, що немає. Інакше б на ТЕТ українською показували

MorsImmortalis
25.07.2011, 16:51
маю 3-річну сестру, то склала для неї список мультиків. наших українських радянських, як-от Петрик Пяточкін, Котик та півник, Мотузочка, Про всіх на світі і .т.п.
ше є багато класних типу Жив -був пес, Безтолковий вомбат, Йшов трамвай 9 номер, але ми ше до них не доросли (то я дивлюсь часто)))
все дивимось на ютубі. найліпше йде Капітошка

Holly
31.07.2011, 11:14
Щойно переглянули з чоловіком "Як приручити дракона". Супер мультик, такий захоплюючий

Tutuka
22.08.2011, 19:57
У моєї малої якийсь специфічний смак - то з боєм дереться, щоб WINX подивитися (ми забороняємо - реально якісь мраки, а не мультфільм), то від діснеївських та нікелодеонівських підліткових серіалів не відженеш (десь з 4-5 років тільки би I-Carly чи Дрейка з Джошем дивилася, але нехай собі, фільми дійсно непогані), а зараз знайшла собі на ех.уа... Свинку Пепу, і вже десь п"яту серію додивляється. Все би нічого, але це дошкільнятковий мультик, а Насті за три місяці вісім років буде. :) Зовсім дівка в дитинство впала...

Оленка
08.09.2011, 19:06
Як приручити дракона
Ооо, я сама була в захваті цід цього мультика.

KOCHAM
11.09.2011, 14:56
Підкажіть, будь ласка, як зветься мультик з кенгуру та мишею - миша грала на гітарі, а кенгуру на сопілці, яку проковтнув
Дякую