КПК

Показати повну версію : Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Сторінки : [1] 2

Ума
17.08.2007, 00:54
Що краще зробити: Чи окремий проїздний на дитину чи вклеїти фото у свій паспорт, щоб час від часу їздити з дитиною за кордон?

які є плюси і мінуси тих документів?

і як ті процедури виглядають?

особливо цікаво, як фотографувати немовля? і як часто немовля має міняти своє фото, якщо проїздний передбачений до 16-ти річчя дитини?

ivansstef
17.08.2007, 01:58
Що краще зробити: Чи окремий проїздний на дитину чи вклеїти фото у свій паспорт, щоб час від часу їздити з дитиною за кордон?

які є плюси і мінуси тих документів?

особливо цікаво, як фотографувати немовля? і як часто немовля має міняти своє фото, якщо проїздний передбачений до 16-ти річчя дитини?

Якщо я не помиляюсь проїзний роблять до 16, але не раніше "Х" років..
На мою думку краще всетаки робити проїзний ( якщо вік дозволяє).
Ми братовій доні робили, о вона тепер з бабусею їздить по закордонах так само як і з татом чи з мамою. на мою думку вигідніше, бо не завжди є можливість поїхати тому в чийому паспорті могла б бути фотка дитини..
Правда якщо дитина виїжджає з ОДНИМ з батьків, то обовязково треба нотаріальнеудовіреність від ІНШОГО з батьків.

Якщо з бабусею їде, то нотаріальне доручення на бабусю від ОБОХ Батьків..

Lvivyul'ka
17.08.2007, 03:44
як часто немовля має міняти своє фото, якщо проїздний передбачений до 16-ти річчя дитини?

Сама колись використовувала проїздний дитини. Як на мене не дуже зручний, бо дiйсний тiльки 2 роки. Фотку робити треба завжди нову (ми так робили). Але я майже завжди подорожувала сама, тому тiльки цей документ пiдходив (а, i мала я його до 18-ти рокiв). Як виглядають процедури не знаю, тiльки знаю що ми завжди влiтали в копiєчку, бо ми в США, а робили там...

Doc.
17.08.2007, 06:17
Однозначно вклеїти фото в свій паспорт (чоловіка), дитячий закордонний дійсний три роки якщо нічого не помінялось, та і дитина без Вас я думаю сама їхати не захоче...:)

New Shrek
17.08.2007, 09:54
Звалили все в одну кучу.Проїздний документ дитини дійсний до 18 років.І ніхто не питається у Вас що ви хочете.Слава богу міліції ще не можна вказувати.До 16 років тре довіренність,якщо дитина їде сама без батьків то довіренність обох батьків і довіренність на супруводжуючу особу.Вона двостороння супруводжуюча особа зобовязується повернути дитину в Україну.Тому не просто знайти супруводжуючого.А фото маленьких дітей вклеюються в паспорт одного з батьків,робляться в електронному вигляді.Дитина, якій виповнилось 5 років, має бути вписана и вклеїна в паспорт батьків, або мати власний проїздний документ.Як пару долярів кинете. то можна з Вашого файлу.Мене дивує правовий нігілізм керівника

New Shrek
17.08.2007, 10:07
як часто немовля має міняти своє фото, якщо проїздний передбачений до 16-ти річчя дитини
Проїзний документ на дитину оформлюється терміном на три роки або до досягнення нею 18-річного віку,ну і пятилітній термін дії закордонного паспорта дорослого ніхто не відміняв, у дітей старших 14 років повинен бути власний проїздний документ

Danilo
17.08.2007, 11:35
Вибачаюсь що не дуже в тему, скільки коштує зараз оформлення закордонного паспорта, нетермінове?

New Shrek
17.08.2007, 11:41
Закони, Положення, Правила, нормативно-законодавчі акти України,
що стосуються питань громадянства, іноземців та осіб без громадянства
http://www.lawcentre.org.ua/zakon-ua.htm

New Shrek
17.08.2007, 11:56
скільки коштує зараз оформлення закордонного паспорта, нетермінове?
У Львові коло 200 грн,у Києві може бути дорожче.перевірив в Києві 190 грн,точно

Ума
17.08.2007, 15:56
Проїзний документ на дитину оформлюється терміном на три роки або до досягнення нею 18-річного віку,ну і пятилітній термін дії закордонного паспорта дорослого ніхто не відміняв, у дітей старших 14 років повинен бути власний проїздний документ

дивно... спеціально глянула свій і чоловіковий закордонний, то дійсні вони 10 років...

New Shrek
17.08.2007, 15:59
в мене пять. я теж перед тим глянув

New Shrek
17.08.2007, 16:15
є такий законопроект Автор: Hoaxer
Закон України Про внесення змін до Закону України " "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"" (щодо Правил оформлення і видачі паспортів)
Статус законопроекту: На голосуванні у ПК

Профільний комітет: Комітет з питань правової політики та діяльності правоохоронних органів
6. Паспорт оформляється на період до 10 років з можливістю продовження на такий же строк. Громадянам України, які не досягли 16 років, оформляються на строк до 5 років. За видачу або продовження строку дії паспорта справляється державне мито (консульський збір). Державне мито не справляється за проїзний документ дитини.
От тільки не вдається знайти чи він прийнятий

Ума
17.08.2007, 16:19
в мене пять. я теж перед тим глянув

очевидно мій нігелізм може позмагатися з вашим :) на сайті, який Ви порадили:

6. Термін дії паспорта — до десяти років. Цей строк може бути продовжено на десять років у порядку, передбаченому цим Положенням для оформлення паспорта.

http://www.lawcentre.org.ua/document/pologenie-zagranpasport-ua.htm

п.с. у вас 5 років може через військомат? Бо я не повірю, що Вам ще немає 16ти :)

New Shrek
17.08.2007, 16:20
У всякому випадку щодо видачі паспорта з 16 років ,то я звертався ,відмовили.У нас залишилася специфіка ,поки нема відомчої інструкції. ти хоч лусни,можеш писати в ООН ,але не отримаєш то що написано в Законі

New Shrek
17.08.2007, 16:25
6. Термін дії паспорта — до десяти років.
звернули увагу-"ДО" кінцеве рішення приймає начальник ОВІРу, його рішення оспоренню не підлягає.Щодо норми 10 років .то я написав перед тим, не вдається найти чи законопроект набрав законної сили.А щодо нігілізму ,якщо би я не дотримувався в свій час закону, то давно би вже сидів

Ума
17.08.2007, 16:26
У всякому випадку щодо видачі паспорта з 16 років ,то я звертався ,відмовили.У нас залишилася специфіка ,поки нема відомчої інструкції. ти хоч лусни,можеш писати в ООН ,але не отримаєш то що написано в Законі

я власне колись і чула, що проїздний дійсний до 16, а закордонний з 18 (так було в мого троєрідного брата). Тобто два роки ні туди і ні сюди, і вже й до батьків вклеюватися не хочеться і поїхати нікуди не можеш, або ж тоді це така бюрократія, що два роки швидше мине.

але в законодавстві ніде не написано з якого віку роблять проїздний! Подруга точно знаю в 1 рочок синові зробила проїздний. Тому не розумію чому я не можу дитині в пару місяців теж зробити проїздний, хоча певно краще вклеїти до себе...

Ума
17.08.2007, 16:28
звернули увагу-"ДО" кінцеве рішення приймає начальник ОВІРу, його рішення оспоренню не підлягає.Щодо норми 10 років .то я написав перед тим, не вдається найти чи законопроект набрав законної сили.А щодо нігілізму ,якщо би я не дотримувався в свій час закону, то давно би вже сидів

це ДО може бути обмежене певними законними причинами, типу перекомісування у військоматі у такому-то році. а начальник ОВІру просто так собі не може вкоротити вік паспорта, теоретично не може :)

Руда Лисиця
17.08.2007, 17:08
обидва варіанти...принаймні проблем не буде,як щось термінове...чи ще щось таке...дорогувато..але якщо часто приходиться виїжджати - то файний варіант..

Melody
17.08.2007, 17:16
я власне колись і чула, що проїздний дійсний до 16, а закордонний з 18 (так було в мого троєрідного брата). Тобто два роки ні туди і ні сюди, і вже й до батьків вклеюватися не хочеться і поїхати нікуди не можеш, або ж тоді це така бюрократія, що два роки швидше мине. але в законодавстві ніде не написано з якого віку роблять проїздний!

З 17-ти років вже можна виробляти дорослий паспорт. Мій молодший брат якраз буде виробляти.

Ума
17.08.2007, 17:20
обидва варіанти...принаймні проблем не буде,як щось термінове...чи ще щось таке...дорогувато..але якщо часто приходиться виїжджати - то файний варіант..

подруга так і зробила, але радше тому, що часто губить документи :) нема проїздного? не біда, поїдемо за маминим паспортом :)

Просто є такі випадки: наприклад, маю шенгенську візу на пару років, але син ще не вклеєний до паспорту, відповідно та віза на нього не розповсюджується. Відкрити нову візу - проблемно, бо стару не анульовують, а поки не закінчиться термін її дії. Тоді вигладає так, щоб взяти дитину з собою потрібно мати проїздний, де також відкрити візу.

Melody
17.08.2007, 17:25
До Уми:

Я б Вам радила поки що вклеїти фото дитини у Ваші з чоловіком паспорти (поки синочок маленький, він же ж не буде без Вас їздити за кордон). Та й змінювати проїзний документ що три роки нема сенсу. А от коли підросте і будете відпускати його за кордон з кимось із родичів, тоді й проїзний документ йому виробите.

Ума
17.08.2007, 17:28
То виглядає найлогічніше, хоча матиму певно проблему з відкритими візами, які не розповсюджуватимуться на малого...

а фото дитини можна будь-яке? чи є певні норми?

Melody
17.08.2007, 17:38
а фото дитини можна будь-яке? чи є певні норми?

Думаю, найкраще запитатися у ВВІРі, бо ж ті норми постійно змінюються.

Я десь читала, що фото дитини обов"язково треба вклеювати тільки після 5-ти років. Але точно не знаю.

New Shrek
17.08.2007, 19:12
Я десь читала, що фото дитини обов"язково треба вклеювати тільки після 5-ти років. туть http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=120875&postcount=5

Melody
17.08.2007, 19:14
туть http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=120875&postcount=5

Точно :)
Але я читала деінде.

Ksani
17.08.2007, 20:49
То виглядає найлогічніше, хоча матиму певно проблему з відкритими візами, які не розповсюджуватимуться на малого... а фото дитини можна будь-яке? чи є певні норми?
до 5 років можна вписати без фото. Якщо дуже хочете фото - то личко на фото має бути дуже маленьке, а навколо багато білого місця, в овірі його обріжуть до потрібного їм розміру. до речі, вписання дитини - безкоштовне.

Ума
17.08.2007, 20:57
до 5 років можна вписати без фото. Якщо дуже хочете фото - то личко на фото має бути дуже маленьке, а навколо багато білого місця, в овірі його обріжуть до потрібного їм розміру. до речі, вписання дитини - безкоштовне.

всього-на-всього вписання.. хто би міг подумати :)

New Shrek
17.08.2007, 21:06
всього-на-всього вписання.. хто би міг подумати :)http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=120875&postcount=5
Дитина, якій виповнилось 5 років, має бути вписана и вклеїна в паспорт батьків,то саме тільки з чоловічою логікою

Ума
02.09.2007, 14:41
Так от. Була я в ОВІРі, прочитала то що мене цікавить. Переказую по цій темі:

В законодавстві написано, що діти віком до 6-ти років вписуються до батьків у паспорт, після 6-ти років виробляється окремий проїздний. Але ніде в законодавстві не вказанао, що до 6-ти років ЗАБОРОНЕНО робити проїздний на дитину (є випадки, коли батьки не можуть таку малу дитину супроводжувати) і не вказано, що ЗАБОРОНЕНО після 6-ти років вписувати до батьків. Отже, незалежно від віку дитини і фінансових можливостей батьків в ОВІРі зроблять як захочете - хочете у Ваш паспорт вписують, хочете в окремий проїздний. Фотографія дитини робиться завжди - в батьківський паспорт теж, з віком доклеюється нова фотокартка - без фотокартки не вписують.

Liliyah Romanova
02.09.2007, 18:06
Мій малий має проїзний документ. Коли виробляли, йому було 2 роки. Тепер маємо проблему, бо його американська віза дійсна ще 3 роки, а паспорт - ще 1. Те саме з канадською візою. Будемо дізнаватися, чи нам можуть якось із тим допомогти тут в амбасаді. :)

Mariya
02.09.2007, 18:26
Лілю, проблем нема, просто робите малому новий паспорт і потім їздите з двома паспортами. В одному (старому) віза, а інший дійсний.

Ума
02.09.2007, 21:08
Лілю, проблем нема, просто робите малому новий паспорт і потім їздите з двома паспортами. В одному (старому) віза, а інший дійсний.

а мені здається, що просто в посольсті пишуть помітку, що дію документу продовжено (якщо є вільні сторінки). Принаймні так роблять з дорослими паспортами.

Оля
02.09.2007, 21:13
Читаю всіх вас і думаю,як то добре, що тут роблять дитині паспорт відразу від народження. :)

Ума
02.09.2007, 22:14
Читаю всіх вас і думаю,як то добре, що тут роблять дитині паспорт відразу від народження. :)

Бо у Вас там певно немає закордонних паспортів, а на внутрішньому можна кататися всюди :)

Оля
03.09.2007, 10:06
Бо у Вас там певно немає закордонних паспортів, а на внутрішньому можна кататися всюди :)

Нє, не вгадали. :) Ніяких внутрішніх паспортів нема. Дехто ціле життя прожив і не мав паспорта. Паспорт тільки роблять, щоб за кордон поїхати. І то не всюди. До Канади, наприклад, по правах водія їздять.

Patrick
03.09.2007, 11:06
Нє, не вгадали. :) Ніяких внутрішніх паспортів нема. Дехто ціле життя прожив і не мав паспорта. Паспорт тільки роблять, щоб за кордон поїхати. І то не всюди. До Канади, наприклад, по правах водія їздять.

IЗ Канади до Штатів , коли на машині не треба паспорта , до Мексіки , Каріби , Багами теж не треба
Паспорт потрібний до Європи , і дальше.
Майже нігде не потрібна віза , крім до Росії , Китаю , Ірану і це все.Добре , що відмінили візи до України.

New Shrek
07.09.2007, 22:46
в посольсті пишуть помітку, що дію документу продовжено (якщо є вільні сторінки). Принаймні так роблять з дорослими паспортами.Я сі дико вібачаю ,але мені ум за разум заходить.Яке відношення і право має посольство іноземної держави до паспорту громадянина України?

Liliyah Romanova
07.09.2007, 22:59
Я сі дико вібачаю ,але мені ум за разум заходить.Яке відношення і право має посольство іноземної держави до паспорту громадянина України?
Ума писала про наше представництво у Канаді.

Ума
10.09.2007, 14:09
Я сі дико вібачаю ,але мені ум за разум заходить.Яке відношення і право має посольство іноземної держави до паспорту громадянина України?

наше представництво (посольство, консульство) за кордоном є офіційним представником нашої держави! У випадку загублення паспорта за кордоном, саме в посольстві його відновлюватимуть, у випадку терміну придатності паспорта так само. Якщо українцю за кордоном потрібно вирішити якісь нотаріально-юридичні справи (доручення, заповіти і тп) - це також в наших посольствах роблять. Голосування за кордоном теж відбувається в тих представництвах.

New Shrek
10.09.2007, 14:18
Ги ги та то я знаю,правда достуканися до консульства в Сан Франциско дуже важко,прийшлося знайомих консула шукати.Ви так написали що виходило посольство іноземної держави в Україні щось там в нашому паспорті вписує.А про наші консульства в Америці і Африці всім відомо

Додано через 45 секунд
також в наших посольствах роблять причому не задаром

Додано через 2 хвилини
Ось контекст Вашої відповіді ,на яку я прореагував "Допис від Mariya

а мені здається, що просто в посольсті пишуть помітку, що дію документу продовжено (якщо є вільні сторінки). "

Додано через 5 хвилин
А питання з консулом в Сан Франциско,висить в мене до сих пір,вже років зо два.Але поки не вийшов на друга консула питання навіть до розгляду не приймали.А Ви берете тай кажете голосування Гиги.А читали що 10 мільонів осиарбайтерів бортанули від участі в Голосування

Ума
10.09.2007, 15:29
А Ви берете тай кажете голосування Гиги.А читали що 10 мільонів осиарбайтерів бортанули від участі в Голосування

не розумію яким чином ці 10млн. стосуються теми проїздного для дитини?

New Shrek
10.09.2007, 15:35
не розумію яким чином ці 10млн. стосуються теми
Голосування за кордоном теж відбувається в тих представництвах.

New Shrek
13.12.2007, 11:35
Строк дії проїздного документу дитини закінчився у звязку з досягненням 18-ліття.Вклеєна віза дісна до 13.12 2009 р.Згідно інструкції ВВіР ПДД підлягає обов"язковій здачі при поданні заяви 18 -літнім на отримання загранпаспорта.Як обійти інструкцію? щоб не здавати бланк і скористатись дійсною візою при необхідності поїздки по відкритій візі(щоб не було дурацьких коментарів віза США) чи це можливо?.Якщо не можливо скіко то коштує...

Альона
13.12.2007, 12:29
Строк дії проїздного документу дитини закінчився у звязку з досягненням 18-ліття.Вклеєна віза дісна до 13.12 2009 р.Згідно інструкції ВВіР ПДД підлягає обов"язковій здачі при поданні заяви 18 -літнім на отримання загранпаспорта.Як обійти інструкцію? щоб не здавати бланк і скористатись дійсною візою при необхідності поїздки по відкритій візі(щоб не було дурацьких коментарів віза США) чи це можливо?.Якщо не можливо скіко то коштує...
Підходьте в обласний ВВІР і продовжуйте дію проїзного документу дитини на час візи. Таке можливо. У Сихівський не раджу звертатись.

New Shrek
13.12.2007, 12:32
З мене торт і велика кава!!!!

Олька
13.03.2008, 12:46
Я працюю помічником нотаріуса, тому про проїздний можу точно сказати, потрібно в нотаріуса оформити заяву від двох батьків на оформлення проїздного, коштує така заява приблизно 60грн., але це залежить від нотаріуса. Щодо вклеєння фотки дитини в паспорт, то можна в клеїти і в паспорт мами, і в паспорт батька. Я якраз зараз займаюсь виготовленням свого закордонного паспорта і вклеюю туди малу, то в Увірі дала заяву від чоловіка, що він не проти, копію свідоцтва про народження дитини і все. Але так як в мене з чоловіком різні прізвища, а мала на його прізвищі, то зіткнулась з неуважністю працівників увіру, вони мені вклеїли малу, але записали моє прізвище, то маю трохи мінінгіт. На сьогоднішній час (я здавала документи на паспорт в січні 2008) мені обійшлось це задоволення приблизно в 300 грн.

Margarin4ik
27.05.2008, 22:26
Ми з класом скоро їдемо у Краків, Польщу. А у мене нема паспорту... Сподіваюсь, встигнемо зробити... А то можу не поїхати... До речі, ще й тому, що мені мама сказала, я поїду тоді, якщо у мене в табелі буде всюди не менше, ніж 10. Але в мене з підсумкових: 12, 11, 10. Сподіваюсь, що з інших буде так само... Бо не поїду в Польщу!

Nata
08.01.2009, 16:56
Ми вклеїли дитячі фотографії в обидва паспорти. В цьому випадку не потрібно завіряти в нотаріуса жодних заяв. Заплатили за вклеєння щось 150 гривень (робили це літом 2008 року), чоловік завіз паспорти і через два дні забрав. Жодних проблем.
Проїздні не робили, бо дітки й так маленькі, без нас нікуди не поїдуть.

Liliyah Romanova
08.01.2009, 17:27
Ми вклеїли дитячі фотографії в обидва паспорти. В цьому випадку не потрібно завіряти в нотаріуса жодних заяв. Заплатили за вклеєння щось 150 гривень (робили це літом 2008 року), чоловік завіз паспорти і через два дні забрав. Жодних проблем.
Проїздні не робили, бо дітки й так маленькі, без нас нікуди не поїдуть.
На жаль, не має значення, чи маєте окремий документ, чи фото в паспорті. Якщо лише хтось один із батьків їде з дитиною чи дітьми, має бути документ (дозвіл на вивіз дитини з країни) від іншого з батьків. У будь-якому випадку. Нам те саме казали, що як є проїзний документ, то не треба документу в нотаріуса. А на кордоні як України, так і Канади мені пояснили, що документ має бути в будь-якому разі, хіба не треба, якщо двоє батьків присутні.

Соня
10.01.2009, 14:57
В нас була ДУЖЕ цікава ситуація влітку, малому було 2 місяці, ми зібралися у Варшаву. Так от, вклеїли малого в обидва паспорти (мій і чоловіка), в мене дійсна віза, в чоловіка "карта побуту"(віза не потрібна), приїжджаємо вночі на кордон, а нас не пускають!!! Причина - дитина не має дозволу на в"їзд, тобто візи!:eek: Татова "карта" чомусь не розповсюджується на сина (треба міняти на нову, де буде вписаний син), а мама отримала візу, ще вагітною і там немає зазначено, що дитина може підпадати під цю ж візу, а нову візу мамі не дадуть поки не закінчиться дія існуючої (рік часу),так нас і не пустили. Наступного дня в консульстві виявилось, що мамі не можуть ні анулювати і дати нову візу ні поправити діючу, один вихід ПРОЇЗДНИЙ КВИТОК ДИТИНИ для 2-вомісячного малюка, який взагалі то видають лише з 3-ох років і тільки туди ставити нову візу! От такий замкнутий круг! Одним словом так прийшлось зробити, зробили ми це за неповний тиждень (3 дні-квиток, 2дні-віза), обійшлось десь біля 100-150 у.о. і досить "потріпані" нерви. Але я к і всьому є позитив - тепер маємо дитячий закордонний паспорт аж до повноліття, правда фотка там 2-вомісячного масяя! В три роки просили поміняти :crazy: Тому думаю проїздний все ж краще. Щодо документів, то заяви від батьків нотаріально завірені потрібні були в обох випадках і при вклеюванні і при виробленні "паспорту", правда суть заяв відрізнялась.

Liliyah Romanova
11.01.2009, 05:31
Наступного дня в консульстві виявилось, що мамі не можуть ні анулювати і дати нову візу ні поправити діючу, один вихід ПРОЇЗДНИЙ КВИТОК ДИТИНИ для 2-вомісячного малюка, який взагалі то видають лише з 3-ох років і тільки туди ставити нову візу! От такий замкнутий круг! Одним словом так прийшлось зробити, зробили ми це за неповний тиждень (3 дні-квиток, 2дні-віза), обійшлось десь біля 100-150 у.о. і досить "потріпані" нерви. Але я к і всьому є позитив - тепер маємо дитячий закордонний паспорт аж до повноліття, правда фотка там 2-вомісячного масяя! В три роки просили поміняти :crazy: Тому думаю проїздний все ж краще. Щодо документів, то заяви від батьків нотаріально завірені потрібні були в обох випадках і при вклеюванні і при виробленні "паспорту", правда суть заяв відрізнялась.
Щодо проїзного документа.
Його можуть видати в будь-якому віці, не лише з 3-річного віку. Ми Даркові зробили, як йому лиш два роки виповнилося.
Інший момент. Дитячий паспорт не є дійсним аж до повноліття. Для маленьких дітей він дійсний лише 3 роки. Потім термін збульшується до 5-ти років, здається. Лише паспорти дорослих дійсні протягом 10 років.
Перевірте дати в паспортах.

tslezinska
12.01.2009, 13:07
В нас була ДУЖЕ цікава ситуація влітку, малому було 2 місяці, ми зібралися у Варшаву. Так от, вклеїли малого в обидва паспорти (мій і чоловіка), в мене дійсна віза, в чоловіка "карта побуту"(віза не потрібна), приїжджаємо вночі на кордон, а нас не пускають!!! Причина - дитина не має дозволу на в"їзд, тобто візи!:eek: Татова "карта" чомусь не розповсюджується на сина (треба міняти на нову, де буде вписаний син), а мама отримала візу, ще вагітною і там немає зазначено, що дитина може підпадати під цю ж візу, а нову візу мамі не дадуть поки не закінчиться дія існуючої (рік часу),так нас і не пустили. Наступного дня в консульстві виявилось, що мамі не можуть ні анулювати і дати нову візу ні поправити діючу, один вихід ПРОЇЗДНИЙ КВИТОК ДИТИНИ для 2-вомісячного малюка, який взагалі то видають лише з 3-ох років і тільки туди ставити нову візу! От такий замкнутий круг! Одним словом так прийшлось зробити, зробили ми це за неповний тиждень (3 дні-квиток, 2дні-віза), обійшлось десь біля 100-150 у.о. і досить "потріпані" нерви. Але я к і всьому є позитив - тепер маємо дитячий закордонний паспорт аж до повноліття, правда фотка там 2-вомісячного масяя! В три роки просили поміняти :crazy: Тому думаю проїздний все ж краще. Щодо документів, то заяви від батьків нотаріально завірені потрібні були в обох випадках і при вклеюванні і при виробленні "паспорту", правда суть заяв відрізнялась.

Мали абсолютно аналогічну ситуацію минулого літа, коли також зібралися з 2-місячним малюком їхати до Польщі на море. Я так само виробляла візу ще будучи вагітною, дитина, звісно, до візи не вписана, а на момент поїздки моя віза ще є дійсною...Хоча малого ми перед поїздкою вписали у мій паспорт (без фото, фото вклеюється з 2-х років аж). Прикордонник сказав, що якби ми їхали десь у прикордонні місцевості, то він би нас пустив, а якщо так далеко...то зась! Щодо окремого документу на дитину, то я не знаю, чи є в тому якась вигода своя, бо наша дитина наразі вписана лише у мій паспорт, фото досі не вклеєне, але проблем ніяких не мали після того. Його просто вписують у мою візу, хоча чехи на дитинку навіть таку малу роблять окрему візу і вклеюють її до паспорта батьків.

natalka-matias
17.07.2009, 17:51
Величезне прохання, порадьте людину яка могла б вклеїти терміново фото дитини в закордонний паспорт:) хочемо поїхати на відпочино але запізно схаменулися. звичайно за плату і вдячність. пишіть в пп.

Кольорова
19.07.2009, 21:51
подруга так і зробила, але радше тому, що часто губить документи :) нема проїздного? не біда, поїдемо за маминим паспортом :)

Просто є такі випадки: наприклад, маю шенгенську візу на пару років, але син ще не вклеєний до паспорту, відповідно та віза на нього не розповсюджується. Відкрити нову візу - проблемно, бо стару не анульовують, а поки не закінчиться термін її дії. Тоді вигладає так, щоб взяти дитину з собою потрібно мати проїздний, де також відкрити візу.

Умо, у нас схожа ситуація. Діти вклеєна у паспорт до чоловіка. Ми з ним маємо Шенген на рік. Але діти, наскільки я знаю, ПОВИННІ БУТИ ВПИСАНІ У ВІЗУ ДО БАТЬКІВ, аби мати змогу їздити з батьками. Якщо ж ні, то треба всій сім'ї робити нові візи. Здається, так. Ці питання для мене наразі суперактуальні. Може, хтось має якісь поради чи підказки з цього приводу? Плз, допоможіть! А, і ще одне. Чи треба для дітей запрошення із Польщі, щоб їм зробили Шенген?

ludaz
14.03.2010, 14:07
Порадьте, будь ласка, контору у Львові, яка б допомогла з оформленням дитячого проїздного документу. Знаю про Міжрегіональний центр Державного департаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України (Львів, вул. Залізнична, 56, тел +38032-239-53-10). Ще туди не ходила.

Хочеться, щоб не в держустанові, готова трохи переплатити, тільки б без нашої бюрократії.

syavych
15.03.2010, 22:07
Хочеться, щоб не в держустанові, готова трохи переплатити, тільки б без нашої бюрократії.
В міжрегіональному центрі на Залізничній бюрократії немає, але не впевнений чи там виробляють дитячі проїзні.
П.С. Ніхто не в курсі чи вже штампують закордонні паспорти, бо через ті кляті вибори комбінат "Україна" стояв?

Oddly
18.03.2010, 02:08
ми робили дитині проїзний документ дитини в неповних два роки (1,8) - виключно тому, що на той момент в мене була дійсна віза, яка на дитину не розповсюджувалася. причину в Овірі не питали, обмежень вікових не згадували.
потім, відповідно, в тому документі відкривали візу на дитину окремо.

на сьогоднішній день маю аналогічну ситуацію - віза шенген і в мене, і в чоловіка, а в дитини проїзний недавно закінчився. вписувати до себе в паспорти нема змісту зараз.
потрібно робити новий документ дитині - поділіться, яка ситуація на цьому "ринку"?
можна в ПП.

(першого разу обійшлося мені то в 8.50 чи щось таке держмита і мільйон нервів і кілька днів по кабінетах, мало не шантажуючи начальника Овіру, в якого раптом закінчилися бланки. і ні в яку - а в мене на руках ним же ж підписана заява про те, що такого-то числа мені зобов"язуються видати документ (а вже кілька днів, як то число минуло). я його за язик не тягнула, коли він ту дату мені ставив на заяві. людина я спокійна і врівноважена - а тут не витримала того бардаку - сіла в нього в кабінеті - кажу, на підставі цієї заяви я забронювала з такого-то числа готель, квитки. хто мені тепер компенсує? ви? ось сума. набридло ваші дурниці слухати, викликайте міліцію, кого хочете, але я звідси не вийду, поки не отримаю паспорт - він вийшлов, за хвилин 5 повернувся з готовим паспортом - і як то назвати? глупство чистої води)

mermaid
27.04.2010, 16:57
Два тижні тому подала всі документи на проїздний документ дитині, приймаюча документи завірила, що за два тижні зроблять по звичайній черзі. Я хотіла перестрахуватись, тому зїздила і підписала заяву в начальника обласного для термінового вироблення документа до 10 днів. Звичайно сплатила додаткові гроші за терміновість. Сказали прийти десь за тиждень часу і документ буде готовий. Я прийшла через 10 днів...

Бланків немає, коли будуть ніхто не знає...
Міжрегіональний центр Державного департаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України теж зараз не мають бланків і не знають коли будуть...Я запитала чи це може затягнутись на місяці , мені відповіли, що не знаю, що і таке може бути...

katrinka
27.04.2010, 17:30
мене цікавить таке, якщо батьки виїжджають за кордон на ПМП чи потрібен проїзний документ дитині 5р. для виїзду, дитина вклеїна в паспорт батьків. цікавить як це виглядає на практиці, бо закон говорить що не обов"язково, а захисники закону кажуть необхідно?

mermaid
27.04.2010, 20:13
Katrinka на мою думку вам потрібно питати конкретно іміграційну службу тієї країни, у яку ви плануєте переїзжати, у тих хто буде ставити вам візи на ПМП. Різні країни мають різні вимоги.

mermaid
29.04.2010, 14:06
До уваги всіх хто планує виробляти ПДД. Так як надії на швидке отримання ПДД не було, тому вирішила дізнатись як буде надруковано імя дитини в документі щоб не було розбіжності з перекладами решти документів. З районного Овіру мене направили в обласний, зважаючи на те що всі заяви знаходяться там і роздрук документів буде саме там. Ви не уявляєте як я була здивована, коли мені в обласному сказали, що проїздний вже готовий..Проїздний у мене вже на руках. Бажаю всім швидкого оформлення і отримання. І при кожному питанні краще звертатись в обласний...Зайвих оплат не проводилось, всі офіційні.
Успіхів.

Досі не можу зрозуміти, чому казали, що не було бланків.

pravovuk
29.04.2010, 19:37
Я також оформляла сину проїзний минулого місяця.Необхідно було щоб був готовий за місяць від моменту здачі.....Сказали що невідомо чи за 3 буде!!!!!!!!!Бо бланків нема......Тоді прийшлось йти неофіційним шляхом......Зробили за тиждень!!!!!!!!!!
і бланки знайшлись......КОРУПЦІЯ ПРОЦВІТАЄ!!!!!!!:girl_devil:

Margaryta
29.04.2010, 19:52
Ми без проблем i що дивне невiть без взяток вклеiли малу в закординi паспорти, щоправда тiльки ходили до нотарiуса один одному давали згоду, що дозволяемо дитину вивозити обiйшлось в 180 грн

mermaid
29.04.2010, 21:02
Для тих хто планує подавати документи на ПДД знайшла на компі фото зняте у ВВІРі з переліком необхідних документів і рахунків на оплату. це інформація, якою я керувалась при здачі два з половиною тижні тому.
Облікову картку і бланк заяви вам дадуть в ВВІРі, їх потрібно заповнити вклеяти фотографії дитини і завірити печатками у школі де навчається дитина. Дозвіл на офомлення ПДД виробляється в нотаріуса один для обидвох батьків, можна і приватного, але там дорожче.
Для прискореного вироблення потрібно написати заяву і підписати у начальника обласного. І відразу оплачувати послуги УГІРФО згідно з вибраним терміном, 14.95 грн звичайна черга, 30.35 грн - до 10 днів ( було в моєму випадку) , і 45.15грн - до 3 днів, щоб потім не доплачувати зайве, так як за кожен платіж банк бере послуги .
В переліку не вказано, але там ще потрібно оплатити держмито 8.50 номер рахунку не записала нажаль.

http://i070.radikal.ru/1004/1d/2f83b4eda7b8t.jpg (http://radikal.ru/F/i070.radikal.ru/1004/1d/2f83b4eda7b8.jpg.html)

http://s001.radikal.ru/i194/1004/52/5c88188c99e3t.jpg (http://radikal.ru/F/s001.radikal.ru/i194/1004/52/5c88188c99e3.jpg.html)

syavych
02.05.2010, 21:21
Має пару питань до тих, хто недавно вписував дітей в свій закорд.паспорт:
1) кіко нині коштує та послуга
2) кіко часу займає (ну і кому дати на лапу, щоб зробили терміново :) )
3) чи можна то робити в обл.ВВІРі, бо Сихівський то жах :(
4) дитині до 5 років фото не треба?
Вроді всьо :)

kati
02.05.2010, 21:51
Сявич, вписати дитину то не робити/перероблчти паспорт...все набагато швидше. Якщо терміново, то впишуть за півгодини , в тому ж сихів. овірі.Там же ви подаєте документи не в загальну чергу, а в той кабінет що одразу при вході.
Скільки коштує офіційно незнаю...то треба до них прийти і переписати рахунки і суми.Неофіційно щоб вм=писати миттєво, минулого літа сусідка платила 200 грн.
Фото не вимагають до 3 років.Після треба фото.

syavych
03.05.2010, 00:00
минулого літа сусідка платила 200 грн.
Мда... я пашпорт за двісті з гаком зробив, а тут просто вписати... прийдеться мабуть "немиттєво" робити.
Фото не вимагають до 3 років.Після треба фото.
Дивно, в законах вказано після 5, буду таки виясняти на місці...

Іруня
03.05.2010, 10:43
Ми без проблем i що дивне невiть без взяток вклеiли малу в закординi паспорти, щоправда тiльки ходили до нотарiуса один одному давали згоду, що дозволяемо дитину вивозити обiйшлось в 180 грн

Дуже дивно, що вимагали нотаріальної згоди обох батьків. Якщо, наприклад, треба вписати дитину лише мамі в паспорт, то так, потрібна згода батька. А якщо обом, то ніякої згоди не потрібно, просто в ВВІРі потрібна присутність обох батьків і заяви від них.
Ми минулого тижня вклеювали мені молодшу доньку ( бо старша в мене вже давно записана ), а чоловікові - обох. Лише заплатили офіційні збори в касу. Десь вийшло 100 грн, що вклеїли дітей у 2 паспорти.

kati
03.05.2010, 12:13
Мда... я пашпорт за двісті з гаком зробив, а тут просто вписати..
то ви 200 платили податку.... я ж написала неофіц. дати на лапу,щоб вам дитину вклеїли за 5 хвилин. А звичайна процедура десь до тижня часу. Звісно як не спішно то нащо платити

в законах вказано після 5

так дійсно з тими фото дитячими якась плутатина. Але я так розумію краще вклеїти всеодно одразу. Бо в деякі країни вимагають фото і річних дітей.

Іруня
03.05.2010, 15:35
Бо в деякі країни вимагають фото і річних дітей

От ми на всякий випадок вклеїли фото піврічної дитини:girl_crazy:.

kati
03.05.2010, 16:15
ми на всякий випадок вклеїли фото піврічної дитини
правильно зробили. Знаюа що в тайланд вимагали фото якраз піврічних дітей

tslezinska
22.07.2010, 13:36
Хто може підказати, скільки часу займає та скільки коштує оформлення проїзного документу для дитини? Надумали їхати до Греції, а тепер вже те, що діти вписані в наші паспорти, не є достатньо. Кажуть, скоро весь ЄС такі правила введе...
Так не хочеться знову черги у ВВІРі вистоювати!!!

Nirida
22.07.2010, 14:19
ми вчора здавали документи, то нам сказали,що до вересня точно не зроблять.Але якщо терміново, то треба писати заяву начальнику обласного ВВІРу на терміновість.

Adelaida
23.07.2010, 01:44
От ми на всякий випадок вклеїли фото піврічної дитини.
Ми як раз вчора ходили на Залізничну в міжрегіональний центр з видачі закордонних паспортів. Тепер для прописки дитини в паспорти батьків треба обовязково фото дитини (будь-якого віку) та, чомусь, довідку з ЖЕКу, що дитина прописана за такою-то адресою. У районному ОВІРі фото не потрібне, але там черги і працюють вони декілька годин на тиждень.
Затвра в ательє будемо робити фото :) Самій цікаво, що з того вийде :)

kati
23.07.2010, 01:47
скільки коштує оформлення проїзного документу для дитини?
сьогодні подруга подавала документи на проїздний, але в неї троха інша ситуація, дитина не її, і виробляє вона тимчасовий проїздний, заплатила 80 грн, в понеділок сказали забрати вже

ola-lyola
23.07.2010, 10:24
Затвра в ательє будемо робити фото Самій цікаво, що з того вийде
Ми як робили фото на паспорт - то фотка так як треба не вийшла - Ярка крутилася і не вийшло 80 % обличчя, закритий рот і т.д. То я зробила вдома портретну фотографію і здала в "фотонов"у - вони за 12 грн, роблять з звичайної знимки - фото для документів. Потім і на візи так робила - швидше і простіше, ніж з дитиною їхати в фотосалон.
Щодо фоток - то навіть дорожна поліція в Австрії звіряла фото дитини в паспорті з сплячою в машині Яркою, бо фото є обовязковим.

Adelaida
25.07.2010, 01:48
Як виявилось, на Залізничній довідка з ЖЕКу не потрібна. А фото потрібне. У районному ОВІРі навпаки. Я не розумію, як то в різних ОВІРах різні правила? Але то Україна... :suicide:
Зате тепер маємо кумедне фото малої стандарту "для документів" :)

Fast
07.08.2010, 01:47
довідка з ЖЕКу не потрібна.
Шкода, що тільки зараз прочитала, а то заставила мужа в терміновому порядку малу прописувати:confused:

Oddly
07.08.2010, 02:12
до нотарiуса один одному давали згоду, що дозволяемо дитину вивозити
якщо обидвоє батьків вписують дитину в закордонні паспорти - дозволів від нотаріуса не треба, хіба ні?
принаймні минулого тижня так було )))))

Як виявилось, на Залізничній довідка з ЖЕКу не потрібна.
нічого не розумію - десь той таки тиждень тому чітко читала у них на дверях - що довідка з жеку потрібна (на Проїзний документ дитини)

Персі
07.08.2010, 11:32
Хто може підказати, скільки часу займає та скільки коштує оформлення проїзного документу для дитини?
Я навесні малій робила, бо вона з групою зі школи їздила за кордон. З документів здавали нотаріально завірену писульку, про те, що батьки дозволяють зробити дитині проїздний документ, :))) і копію свідоцтва про народження. Офіційна оплата - шось в районі 100 грн., точно не пам'ятаю. Але коли то всьо ми здали, то виявилось, що нема бланків на проїздні, зате є черга і потрібно чекати щось 2 місяці. Стільки чекати ми не могли, нам треба було вже, то ж мусили зробити дівчинці, яка розказувала про те, що нема бланків невеличкий презент (щось 200 чи 300 грн., знов таки, точно не пам'ятаю). Через 10 хв. мали на руках проїздний. :))))

Уляночка
27.09.2010, 22:31
а прошу розтлумачити-плануємо взимку чухнути в Прагу з малими..Любіка фото є в Юриному паспорті,бо виробляв новий..а як бути з Мареком..мій паспорт ще 2 роки дійсний..не хотілося б міняти...робити на нього проїздний (на той час йому має бути 7 місяців) чи як....якщо так, то де швидко це можна зробити і скільки така послуга коштує ...П.С. хто знає, скільки коштує шенгенка і як з візами на дітей..чи є проблема з відкриттям на "голі"паспорти чи краще мати запрошення..

Knopka
27.09.2010, 22:37
скільки коштує шенгенка і як з візами на дітей..

було 35 евро, з дітьми знаю тяжко, треба багато документів. Я з Ганнусею їздила минулого року, ще до всіх тих нововведень, тепер сама їй візи не робила, але коліжканка почала ту справу і так і не закінчила.

Уляночка
27.09.2010, 22:51
треба багато документів
а чому..яких саме....

kati
27.09.2010, 23:03
як бути з Мареком

впиши марчика в свій і всі дєла. це робиться дуже швидко і без проблем, лише дозвіл від мужа нотар. треба

Уляночка
27.09.2010, 23:10
марчика в свій і всі дєла. це робиться дуже швидко і без проблем, лише дозвіл від мужа нотар. треба
тобто беру 2 паспорти і мужа, свідоцтво про народження і йду до нотаріуса, де і вписують..чи в ввірі..

Іруня
27.09.2010, 23:17
Я б казала так : щоб обійтися без тих всіх нотаріусів, треба взяти 2 паспорти, обидва свідоцтва, я робила ще фото дітей, обов"язково з мужем йти в Ввір. Там швидше за все ви обидва напишете заяви, що дозволяєте чоловіку/дружині вписати дітей в паспорт. І мужу хай впишуть лише Марчика ( бо Любчик вже вписаний ), а тобі обох дітей. І так точно будеш мати спокій ( принаймі, на ті 2 роки, що дійсний паспорт ).

Knopka
27.09.2010, 23:48
йду до нотаріуса
до нотаріуса треба йти з чоловіком, якщо вписати малого треба у твій паспорт, у ввір з його дозволом вже можна самій, принаймні я сама ходила, присутності чоловіка не вимагали (вписувала дитину у свій паспорт), процедура зайняла кілька хвилин
Уляночка, ось знайшла інфу про Чехію:
http://www.wenstour.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=79:2010-01-19-15-11-04&catid=25:-qq-&Itemid=78

Ума
28.09.2010, 01:15
Уляночка, ще й я скажу :)

якщо ви з чоловіком в одному районі прописані (один ВВІР), і якщо дитину вписуєте в обидва паспорти, то можна без нотаріуса. Платите всі тарифи двічі (бо 2 паспорти). до 2х тижнів забираєте свої паспорти.
п.с. Дітям до трьох років фото не потрібне.

Щодо Чехії: якщо у вас буде запрошення, то візу відкривають 100% без проблем і тоді не треба жодних документів мати. навіть в чисті паспорти!!! Але потрібно, щоб запрошуюча сторона мала офіційно рахунок в банку і суми було достатньо на вас всіх на певну к-сть днів (там є якийсь розрахунок скільки то має бути). Тоді навіть страхівку можете не купувати, ні доходи не показувати, ну нічого - бо так ніби за все платить запрошуюча сторона. Дітям безкоштовно віза, з дорослих 35євро, але ячкщо прямий родич - жінка, мама і тп. - то безкоштовно.
Дзвоните в чеське посольство по тел. щоб записатися. на призначений час приходите берете талончик (номер вашої черги) і біля посольства чекаєте поки на табло не висвітить ваш номер і до якого вікна. здаєте документи (перед тим дізнайтеся які копі треба мати і т.п.) і до 10днів забираєте.

я чеське посольство обожнюю, ще ніколи там не стояла більше 30хв (з моменту припаркувалася і до поїхала домів). Швидко, оперативно! хай нелякають люди під посольством, то не жива черга, то є що люблять постояти, або приїхали з району і нема де дітися.

Роса
28.09.2010, 02:25
п.с. Дітям до трьох років фото не потрібне.
маленька поправочка: для перетину митного кодону України , фото дитини з 5 річного віку в обов"язковому порядку вклеюється в паспорт батьків (одного з батьків)
Щоб потрапити з своєю дитиною в інші країни (не всі), треба щоб фото дитини було вклеєне в ваш паспорт в 1, 2 або 3 роки. Це залежить від законодавства тієї країни, куди плануєте поїхати.

Уляночка
12.10.2010, 23:47
Дзвоните в чеське посольство по тел. щоб записатися. на призначений час приходите берете талончик (номер вашої черги) і біля посольства чекаєте поки на табло не висвітить ваш номер і до якого вікна. здаєте документи (перед тим дізнайтеся які копі треба мати і т.п.) і до 10днів забираєте.
а які саме документи треба здавати..бо я за кордоном востаннє 20 років назад була..ну мо трохи менше:girl_blum:....
і чи через турфірму не простіше відкрити візу і кіко переплачуєш, якщо сам ніде не ходиш:girl_emo:....

п.с. завтра йдемо Мареку фоту робити, бо думки різняться тут..і коліжанка,до якої плануємо їхати каже,що треба..тому зробимо...хоча я си то слабо уявляю:connie_pull-pigtail..а в четвер їдемо в Франківський ВВІР і здамо наші паспорти,щоб Марека вписали...хто знає, як найшвидше це можна зробити і кіко переплачуєш в такому випадку:girl_wink:

LILY
13.10.2010, 01:23
а ти Марчика у свій паспорт вирішила вклеїти чи в обидва? через турфірму можна тоже вклеїти щоб не йти в ввір

myctafa
16.10.2010, 19:52
Добрий день дорогі відвідувачі форуму. Хочу виготовити собі проїзний терміново на протязі 1 місяця. Скіки це буде коштувати і куди можна звернутися.

p.s 16 років виповнилось паспорт УКР є.

наталя 2204
11.01.2011, 19:16
Ми теж зібрались вписати дітей в зак.паспорт. Сказали нам що треба копії свідоцтв дітей і згоду чоловіка, щоб вписати дітей в мій паспорт. і сказали, що таких маленьких дітей не фотографують, тільки вписують. Щойно вичитала в темі, що якщо дітей вписувати обом батькам, то згоди завіреної нотаріусом не потрібно. Через пару днів дам знати, що з того вийшло.

Bogdanka
11.01.2011, 19:51
якщо дітей вписувати обом батькам, то згоди завіреної нотаріусом не потрібно.
це так і є. В нас так вписана Софія.
До 3 років чи можливо до 5 діток не фотографують і думаю, що до такого віку окремий проїзний док дитини потрібен тільки у тих випадках, коли дитину без мами кудись відправляють. А це певне рідкість.

kljysochka
11.01.2011, 21:17
десь на форумі читала,правда в якій темі,не пімню,що коли діти вписані до мами,то при поїздках візи на маму і дітей по різних сторінках ставлять,і шо так швидко закінчатся сторінки в паспорті мами,тому краще робити паспорти дітям окремо,незалежно від віку...То правда?????я якраз хочу своїм дітиськам робити,але незнаю що краще:вписати чи окремі??всю темку прочитала,але шось зорієнтуватись неможу:girl_cray:якщо порівнювати то ліпше що??:girl_in_dreams:

наталя 2204
12.01.2011, 12:07
А хто знає, скільки в нотаріуса коштує завірити дозвіл батька? І скільки коштує вписати дітей в паспорт? Хочу знати як вийде дешеве: вписати дітей обом батькам в паспорти без нотаріально завіреного дозволу , чи вписати в один паспорт з дозволом завіреним в нотаріуса.

ola-lyola
12.01.2011, 12:55
але незнаю що краще:вписати чи окремі??
Якщо дитина вписана в мамин паспорт, то візи дійсно ставлять окремо на маму і на дитину.
Але окремий проїзний документ дитини роблять лише на 3 роки - тому дивіться, чи будете мати за три роки так багато віз, що закінчиться Ваш паспорт.

До 3 років чи можливо до 5 діток не фотографують
З пяти років фото обовязкове, з трьох за бажанням батьків (ми свою вклеїли у 3,5 років).

А хто знає, скільки в нотаріуса коштує завірити дозвіл батька?
Залежно від нотаріуса в межах 60-80 грн. Офіційно дешевше вписати обом батькам, але часу і нервів більше піде.
Особисто я вписувала дитину лише собі, щоб Ярка з татом нікуди без мене не поїхали:girl_haha::girl_in_dreams::girl_haha:

Katherine
15.01.2011, 00:00
Привіт дівчатка.
Скажіть, будь ласка, чи може хтось вклеював фотографію дитини в закордонний паспорт після того як дитина вже була вписана без фотографії? Скільки це займає часу і чи це проблематично?

talja
17.01.2011, 20:36
Сказали нам що треба копії свідоцтв дітей і згоду чоловіка, щоб вписати дітей в мій паспорт. і сказали, що таких маленьких дітей не фотографують, тільки вписують. Щойно вичитала в темі, що якщо дітей вписувати обом батькам, то згоди завіреної нотаріусом не потрібно.
У Залізничному районі перед новим роком здавала сказали що обов'язково потрібне фото його тепер вимагають після двох років, ми робили. Також потрібно нотаріально завірена згода якщо батьки у різних районах прописані, вони тоді не можуть прописати до двох батьків.
А хто знає, скільки в нотаріуса коштує завірити дозвіл батька? І скільки коштує вписати дітей в паспорт? Хочу знати як вийде дешеве: вписати дітей обом батькам в паспорти без нотаріально завіреного дозволу , чи вписати в один паспорт з дозволом завіреним в нотаріуса.
Нам папірець від нотаріуса обійшовся в 100 гривень. Дешевше вписати у два паспорти правда це можливо коли ви у одному районі прописані! Найвигідніше вписувати дітей при виготовленні паспорта, тоді не проплачуєте жодної квитанції, крім фото, нотаріуса і копій дитячого свідоцтва.

ola-lyola
26.01.2011, 17:21
У Залізничному районі перед новим роком здавала сказали що обов'язково потрібне фото його тепер вимагають після двох років
Згідно Постанови при вклеєні обовязкове фото з 5-ти років -
На дітей віком від 5 до 18 років, які виїжджають разом із законними представниками і відомості про яких вписуються у їх паспорти, подаються фотокартки, що вклеюються у ці паспорти і скріплюються печаткою.
Для оформлення паспорта/проїзного документа фотокартки подаються незалежно від віку дитини.

Ще знайшла ось таке:
17. Відомості про дітей, які їдуть за кордон разом з батьками (законними представниками), вписуються в паспорти батьків чи одного з батьків (законних представників) на підставі заяви громадянина, у чий паспорт вписуються діти.
У разі потреби самостійного виїзду дитини, яка постійно проживає в Україні, за кордон оформляється проїзний документ або паспорт.
18. Оформлення паспорта/проїзного документа здійснюється на підставі заяви батьків (законних представників батьків чи дітей), а у разі, коли батьки не перебувають у шлюбі між собою, - того з них, з ким проживає дитина, справжність підпису яких засвідчено нотаріально. За наявності заперечень одного з батьків документ може бути оформлено на підставі рішення суду. Для дітей віком від 14 до 18 років у заяві зазначається відсутність обставин, що обмежують згідно із законодавством право їх виїзду за кордон.
20. Проїзний документ оформляється на три роки або до досягнення дитиною 18-річного віку.
21. За видачу паспорта особі, яка не досягла 16 років, проїзного документа державне мито (консульський збір) не справляється.

(Постанова КМ, КМ України, від 31.03.1995, № 231 "Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення")

В Постанові вказано, що проїзний документ оформляється на 3 роки.
А вклеєне фото на скільки?

Natalya
26.01.2011, 17:50
якщо дітей вписувати обом батькам, то згоди завіреної нотаріусом не потрібно.
А якщо батьки приписані за різними адресами і відповідно мають вписувати дитину у різних ВВІРах?

Нікуся
26.01.2011, 18:06
Згідно Постанови при вклеєні обовязкове фото з 5-ти років -
Вже тиждень як здала документи+вписання дитини, то при здачі документів пані казали ,що мус з 2 років вклеювати фото. що ми і зробили. в тих конторах вічно якийсь бардак...

ola-lyola
26.01.2011, 18:16
то при здачі документів пані казали ,що мус з 2 років
А мені "ті пані":girl_devil: казали, що вклеєна фото буде надовше, ніж проїзний документ. А сьогодні одна чарівна форумляночка проконсультувала, що вклеєне фото також треба через три роки міняти. В Постанові вказано що проїзний документ на 3 роки, про термін вклеєного фото нічого не знайшла.
І я тепер незнаю що краще...

Оленка
27.02.2011, 00:14
недавно вписувала дитину (дитині 1,4 рочки) в свій і чоловіка паспорт, казали, що фоткати таку дитину не обовязково. Треба робити фотку з 5 років. І ще якось проскочила інформація, що якщо дитина їде закород з мамою і татом а вписана тільки в паспорт одного з батьків, то можуть невпустити. Хтось може щось нарахунок того сказати?

Тетянка
27.02.2011, 01:53
вписана тільки в паспорт одного з батьків, то можуть невпустити. Хтось може щось нарахунок того сказати?
так, потрібно мати нот. згоду другого з батьків, стикались з цим.

kati
27.02.2011, 10:19
, потрібно мати нот. згоду другого з батьків, стикались з цим
якщо обидвоє батьків їдуть з дитиною? Бо Оленка про це питає

що якщо дитина їде закород з мамою і татом а вписана тільки в паспорт одного з батьків, то можуть невпустити.

перший раз таке чую.Якщо дитина летить тільки з одним з батьків то так,нотар. дозвіл потрібний

А мені потрібно зробити на малого документ, щоб він міг виїхати закордон без батьків, а з бабою... Може хтось робив і підкаже які документи потрібні?

Тетянка
27.02.2011, 11:27
якщо обидвоє батьків їдуть з дитиною?
так, навіть якщо двоє - в Болгарію вимагали цей документ, в Туреччину також.

kati
27.02.2011, 11:30
- в Болгарію вимагали цей документ, в Туреччину також
в нас жодного разу не вимагали. І не мають права.Що вони можуть вимагати? дозвіл батька на вивіз дитини? Так ж батько власною персоною перед ними. Абсурд.

irushka
27.02.2011, 13:13
В нас була така ситуація влітку. Малу вписали до чоловіка, бо він якраз робив новий закордонний паспорт, а мій закордонний був ще на дівоче прізвище, казали, що міняти не треба. А коли робили болгарську візу на малу, то подавали і мою нотаріально завірену згоду, відповідно з собою вже нічого такого не брали. А в аеропорту були проблеми, питали як ми можемо довести, що я мама дитини. На щастя, я мала зі собою український паспорт, де записаний і шлюб і дитина, це допомогло, а якби не мала, то навіть не знаю чи пропустили би.

Тетянка
27.02.2011, 13:30
Абсурд
і я так кажу - з нами їхала ще одна пара - теж з дитиною, то в них не було тої нот. згоди - мали проблеми - чим то все закінчилось - не знаю. Як літаком летіли - на митниці так само вимагали нот. копію, хоч ми втрьох з малим стояли біля віконця - і було видно, що прізвища ті самі :)

Zoryanazirka
27.02.2011, 14:59
Цікаво, я сама з дітьми літала, в нас ще й прізвища з дітьми різні ( я залишила собі дівоче), і не тільки прізвища а й громадянства. І ніхто ніяких папірців в мене не вимагав..

Оленка
27.02.2011, 16:28
мій закордонний був ще на дівоче прізвище
мені також сказали обовязково перербити.

Абсурд
і я так кажу...бюрократію д...на.

коли ми були в нотаріуса, то він сказав, що якщо їхати через угорщину (здається ця країна) з малолітньою дитиною то ще треба мати довідку про доходи, що під-час відпочинку ти зможеш забезпечити дитиною. Ми плануєм їхати машиною без тур фірми, самі будем відкривати візи.

poputochka
27.02.2011, 16:30
Як літаком летіли - на митниці так само вимагали нот. копію, хоч ми втрьох з малим стояли біля віконця - і було видно, що прізвища ті самі
Літали втрьох в Туреччину, мала була вписана лише в мій паспорт - ніхто ніякої нот.згоди не вимагав.
Тепер знову збираємось за кордон, треба вписати ще й меншу. Порадьте, хто недавно робив, вписувати без фото (малій нема 2-х р.)? А на старшу треба переклеювати фото, якщо йому більше 3-х років? І скільки це все тепер коштує?

bioland7
28.02.2011, 11:13
Підкажіть скільки часу зараз потрібно офіційно чекати,щоб вклеїти дитину в паспорт?

Ніколь
19.03.2011, 03:36
На щастя, я мала зі собою український паспорт, де записаний і шлюб і дитина
а у вас в українському паспорті дитина вписана? БО у нас з чоловіком ні, і коли малу реєстрували то казали що зараз ніби вже не вписують.

irushka
19.03.2011, 11:33
а у вас в українському паспорті дитина вписана?
Так, вписані обоє:confused:

Fechka
19.03.2011, 11:47
а у вас в українському паспорті дитина вписана? БО у нас з чоловіком ні, і коли малу реєстрували то казали що зараз ніби вже не вписують.
в мене їх двоє, а невписана жодна!!!:girl_crazy:

наталя 2204
19.03.2011, 12:08
Підкажіть скільки часу зараз потрібно офіційно чекати,щоб вклеїти дитину в паспорт?
Нам вклеїли за 2 тижні.

---------- Додано в 09:07 ---------- Попередній допис був написаний в 08:56 ----------

Ми вписували дітей і мені і чоловікові в паспорт. Сказали принести на кожну дитину по дві фотографії, копії свідоцтв про народження, копії укр паспортів. По вартості нам вийшло близько 60грн. за двох дітей. (Точної суми вже не пам"ятаю). Дітей нам вклеювали фографії і вписували. Зробили за два тижні. Згоди завіреної в нотаріуса не потрібно було. І перевіряли, чи в нас однакова прописка. Робили на Ярослава Мудрого.[COLOR="Silver"]

kljysochka
19.03.2011, 13:22
І перевіряли, чи в нас однакова прописка.
а якшо різна?а дитині меншій робили фотку?а скільки часу робиться проїзний док.на дитину?

ola-lyola
19.03.2011, 13:28
Так ж батько власною персоною перед ними. Абсурд.
Ми утрьох того року їздили в Хорватію - нотаріальну згоду обох батьків вимагали і при вироблені візи, а завірену копію треба було мати з собою при перетині кордону. Правда її ніхто не перевіряв.

наталя 2204
29.03.2011, 21:18
а якшо різна?
не знаю що тоді.

а дитині меншій робили фотку?
Робили обидвом.
Найголовніше, що я за пару днів до того дзвонила до них і запитувала, чи потрібно для дітей до 3х років фото, вони сказали, що не треба. А коли ми прийшли здавати документи, то вони сказали, що треба фото для обидвох дітей. Приймала нас та сама жінка, з якою я говорила по телефону. І звичайно ж відмовилась від своїх слів сказаних по телефону (про те що не потрібно фотографії). Запропонували нам сфоткати дітей прямотам, в них (бо в них там сидить фотограф, який і фоткає, і роздруковує фото). Ми відмовились, сфоткали дітей вдома і роздрукували теж самі. Принесли їм готові фотографії.

ola-lyola
15.04.2011, 10:24
А кого при виготовленні дитячого проїзного вимагали ще завірення фото дитини на заяві та обліковій картці ЖЕКом чи садочком?

StarKa
14.05.2011, 12:38
Не підкажете (не дуже орієнтуюся в установах Львова) куди треба звертатися щоб вписати дитину в закордонний паспорт батьків, якщо ніхто з батьків не прописаний у Львові і скільки часу триває така процедура?

kati
14.05.2011, 23:28
кого при виготовленні дитячого проїзного вимагали ще завірення фото дитини на заяві та обліковій картці ЖЕКом чи садочком?

мені дали таку картку. От в понеділок планую завіряти в садку.нафіга правда то я так і не пойняв.

Оль, а за скільки часу зробили тобі проїздний?

ola-lyola
15.05.2011, 16:41
Оль, а за скільки часу зробили тобі проїздний?
Я здала 16 квітня, сказали передзвонити за місяць, бо багато вихідних у травні. Я робила і собі, і дитині. Дитячий мають робити швидше, але мені сказали, що проблеми з бланками і буде не раніше, як за місяць.

pravovuk
15.05.2011, 21:25
А кого при виготовленні дитячого проїзного вимагали ще завірення фото дитини на заяві та обліковій картці ЖЕКом чи садочком
Мені в школі малому завіряли. Без проблем на бланку поставили печатку школи і підпис директора.

bioland7
16.05.2011, 12:06
мені дали таку картку. От в понеділок планую завіряти в садку.нафіга правда то я так і не пойняв.
Я минулого тижня вклеювала малого в свій паспорт в управлінні (не пам"ятаю назви)на вул.Залізничній. Навіть за таку картку ніхто мені не казав.:girl_curtsey:
Це напевне тільки для проїзного вона (ця картка) потрібна?
Взагалі дуже задоволена,що саме туди звернулася, бо не довелося ні дня чекати і їздити туди по кілька разів, що для мене дуже важливо, оскільки кожен день на роботі....
Тобто вклеїли малого мені відразу при мені в паспорт і ніяких проблем:)

ola-lyola
16.05.2011, 12:27
Це напевне тільки для проїзного вона (ця картка) потрібна?
Так, тільки для проїзного документа дитини.

Nastynya
16.05.2011, 15:38
дівчата, а в мене закордонний на дівочому прізвищі, і хочу малу вписати, чи мені впишуть малу чи поміняти треба буде? і ще треба в паспорт чоловіка вписати(в різних районах прописані), питання, скільки часу, оте вписування триває і що потрібно?ну і скільки коштує в два паспорти?дякую

In4a
16.05.2011, 15:48
в мене закордонний на дівочому прізвищі, і хочу малу вписати, чи мені впишуть малу чи поміняти треба буде?
Думаю, краще поміняти. В свідоцтві про народження Вашої дитини вказана мати, і там яке прізвище, вже інше, правда? І як докажете, що Ви - мати? :) І ще можуть бути, наприклад, такі проблеми - при отриманні якоїсь візи подаєте в пакеті документів свідоцтво про шлюб (інколи таке вимагають), де вказано, що Ви поміняли прізвище, чи те саме свідоцтво про народження дитини, де теж нове прізвище...
А щодо завірення фото дитини, це робиться для того, щоб пересвідчитись, що на фото саме дитина така-то, і що Ви не даєте свідоцтво про народження однієї дитини, а фото іншої. Трохи по-дурному, але...

Nastynya
17.05.2011, 18:08
Я минулого тижня вклеювала малого в свій паспорт в управлінні (не пам"ятаю назви)на вул.Залізничній. Навіть за таку картку ніхто мені не казав
а в це управління можна звертатись з будь-якого району? бо сьогодні була в франківському, то там таакааа черга, що просто кошмар. де саме знаходиться це управління?

Ljus6ka
17.05.2011, 18:26
Допис від Nastynya
де саме знаходиться це управління?
вул Залізничеа, 56
знаєте церкву що по дорозі до ЖД вокзалу, заходите через двір церкви і виходите на вул Залізнична, МЦ майже в кінці вулиці, зелена будівля здається
Допис від Nastynya
а в це управління можна звертатись з будь-якого району?
так

bioland7
18.05.2011, 14:40
а в це управління можна звертатись з будь-якого району?
так, тому оперативно і зручно:)

Nastynya
18.05.2011, 15:52
і ще одне питання, в переліку документів, які потрібно здати, писало, що треба нотаріально засвідчений дозвіл батька на вписання дитини в паспорт, чи він дійсно потрібен, якщо хочемо вписати в обидва паспорти?

SoLana
18.05.2011, 16:23
якщо хочемо вписати в обидва паспорти? Сьогодні здавали документи, вписуємо доцю в два паспорти, то дозволу не вимагали, ми і не здавали.

kljysochka
19.05.2011, 02:39
я на залізничну прийшла раз, щоб довідатись які точно док. там тра на проїзний дитини... а там :girl_crazy: така черга перед входом, шо капець:girl_impossible: впускали по пару людей за паспортом, а далі двері на ключ! я припухла...ніц не довідалася, а мало бути
оперативно і зручно
чого то так? як у вас було? як туди попасти, шоб хоч шось дізнатись? як то ви робили:girl_crazy:?

ola-lyola
19.05.2011, 10:28
чого то так? як у вас було? як туди попасти, шоб хоч шось дізнатись? як то ви робили
Потрапити - як пощастить. Я була там місяць назад, ходила тричі - вперше стояла годину, другий раз біля трьох, третій десь хвилин 15.
Подивіться ось тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=973242&postcount=109) які документи треба на проїзний дитини.
Звертаю увагу, що зараз добавилась облікова картка, яку треба завіряти в садку чи школі. Чекаєте, коли той хлопчина відкриє двері і кажете, що ви не в черзі здавати документи, а за обліковою карткою для дитячого проїзного.
А ось тут тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=973677&postcount=115) графік прийому МЦ.

bioland7
19.05.2011, 10:43
як у вас було? як туди попасти, шоб хоч шось дізнатись? як то ви робили
Значить мені теж пощастило, потрапила в потрібний час, бо була хвилин 15.:)
спробуйте до них зателефонувати:
Для отримання додаткових відомостей про діяльність Міжрегіонального центру Держдепартаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб просимо звертатися телефоном 8-032-239-53-10.

zaba
19.05.2011, 11:29
Тиждень тому здавала документи щоб вписати малого, то пишу, що для тих в кого чоловік не громадянин України, нотаріально завіреного дозволу не потрібно.

kljysochka
19.05.2011, 20:45
Подивіться ось тут які документи треба на проїзний дитини.
Звертаю увагу, що зараз добавилась облікова картка, яку треба завіряти в садку чи школі. Чекаєте, коли той хлопчина відкриє двері і кажете, що ви не в черзі здавати документи, а за обліковою карткою для дитячого проїзного.
А ось тут тут графік прийому МЦ.
величезне вам дякую!!! в мене ше лиш одне питання-якщо батько дитини позбавлений батьківських прав, то замість його згоди має бути рішення суду про позбавлення?

ola-lyola
20.05.2011, 12:39
то замість його згоди має бути рішення суду про позбавлення?
Рішення, яке вступило в законну силу (підписане суддею з печаткою).

Ljus6ka
22.05.2011, 20:49
Допис від kljysochka
як у вас було? як туди попасти, шоб хоч шось дізнатись? як то ви робили
Я коли прийшла перший раз то у мене було все просто чудово і зайняло 15 хв. Черга була під дверима, але такої черги , що вписувати дитину не було, тому я сказала , що зайду і тільки запитаю. Підійшла до вільної жіночки і вона у мене прйиняла документи.
А ось недавно їздила забирати паспорт, черга велика, думала пройду як минулого разу , ага , вони там позакривалися на ключ. Відкрив той хлопчина двері, я кажу , що мені забрати паспорт дитину вписували, а він мені чекайте, як мені скажуть вас викликати я покличу і відразу закриває не дає слова сказати. То я простояла дві години і забралася бо дитину мала з садка вже забирати,але паспорт я так і не забрала. Завтра у мене буде спроба №2,сподіваюсь вона буде успішна.

Ljus6ka
23.05.2011, 19:49
Таки моя спроба №2 була дуже вдалою, поїхала сьогодні забрати паспорт, і забрала , а ще це все зайняло 3 хв. то я дуже з того тішуся.

kljysochka
09.06.2011, 01:50
дівчатка, хто знає- на проїздний дитині облікову картку заповняти тра самому? і чи треба щось оплачувати в ощадбанку на проїздний?

kljysochka
09.06.2011, 13:22
і ще- в списку документів пише 3 фото, а нам в фотосалоні видали 4 , і 2 ми вже наліпили на облікову картку. то крім тих двох треба ше три? тра доробляти? чи вистарчить тих двох? Підкажіть, будь-ласочка!!!, бо немаю як ходити туди довідуватись з дітисками:)

kljysochka
10.06.2011, 13:14
народ! то якийсь капєц з тою обліковою! в ЖЕКу не заповняють, в школі на пустій не ставлять печатки, а самі теж не заповняють, каже шо має бути напечатано... у ВВІР додзвонитись нереально:girl_cray: хто то має заповнити!!!!!????:girl_cray: поможіть, дівчата, пліііз!

ola-lyola
11.06.2011, 01:04
дівчатка, хто знає- на проїздний дитині облікову картку заповняти тра самому?
Я заповняла сама - що знала, то і заповнила. Фотки також сама ліпила і мені на тих фото поставили печатку садка, казали що нічого завіряти не будуть, просто поставлять печатку, і так здала.
Фоток треба всього 3 - 2 на ті облікову картку і заяву, і одну на сам проїзний - тут є список (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=54446&page=11)

kljysochka
11.06.2011, 01:18
Я заповняла сама
дуже дякую за відповідь! я, правда, нині була на залізничній, і мені хлопець сказав шо можна самому, і від руки...але він то говорив так невпевнено, шось пишучи і з тааааким важним виглядом, шо я засумнівалася:girl_flirt: ви мене заспокоїли:d7: а ви на залізничній здавали?

---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:12 ----------

сорі, вже прочитала- на залізничній:girl_blush2:

kljysochka
07.07.2011, 16:50
привітики, давно мене тутки не було:)
я знов з вапросіком, ггг! була нині на Залізничній з документами на проїзний малому, і, О, диво! , треба ше одну писульку! виявляєтся, шо вже давненько, проїзний роблять при наявності заяви про підставу вироблення проїзного( на лікування, виїзд зі школою, змагання, спортивні тренування...):girl_feminist: ніде про то не пише, на питання, чо ніде нема інфи про то - стиснення плечима, мало бланків, тому тепер так.:girl_emo: хто про це знає? мо хто тепер виробляв і з тим стикався? то справді так?

mamvasulka
26.07.2011, 13:06
то замість його згоди має бути рішення суду про позбавлення?
Рішення, яке вступило в законну силу (підписане суддею з печаткою
Скажіть будьласка, завіряти ноторіально цей дозвіл потрібно? і якщо дозвіл на позбавлення батьківства видано мамі на дівочу фамілію, а зараз в неї інша фамілія( другого чоловіка), то потрібно свідоцтво про одруження?

kljysochka
26.07.2011, 17:09
Скажіть будьласка, завіряти ноторіально цей дозвіл потрібно? і якщо дозвіл на позбавлення батьківства видано мамі на дівочу фамілію, а зараз в неї інша фамілія( другого чоловіка), то потрібно свідоцтво про одруження?
завірення в нотаріуса не потрібно, але це не дозвіл, а рішення суду про позбавлення батьківських прав.ви напевне говорите про дозвіл, який дасть дитині її батько. його треба завіряти, і думаю, що свідоцтво буде потрібне, але про нього я не впевнена, хоча...

pravovuk
26.07.2011, 18:01
Якщо вже є рішення про позбавлення батьківських прав, то дозволу цього батька вже не потрібно.

kljysochka
28.07.2011, 02:42
Якщо вже є рішення про позбавлення батьківських прав, то дозволу цього батька вже не потрібно.
то панятна:) мені здалось, що не дуже зрозуміли про рішення і питають про дозвіл від батька( з правами:))

solomka
01.09.2011, 17:39
Скажіть, хто вписував недавно дітей в закордонний паспорт, чи потрібен нотаріально завірений дозвіл іншого з батьків?

kljysochka
01.09.2011, 20:26
чи потрібен нотаріально завірений дозвіл іншого з батьків
якшо лиш у ваш, то треба

solomka
01.09.2011, 23:24
якшо лиш у ваш, то треба
а якщо ми з чоловіком обоє вписуєм двох дітей?

kljysochka
01.09.2011, 23:39
тоді не треба:)

amaretto
23.12.2011, 20:34
а нам говорили що потрібно 2 нотаріальні згоди. А мене цікавить хто нещодавно вписував дитину в закордонний паспорт які потрібно оплати квитанції і яка сума?

Олька
23.12.2011, 21:05
Обов"язково треба! Це дві заяви, в одній Ви даєте згоду чоловікові на вклеєння, а в другій він дає Вам.

Ніколь
23.12.2011, 21:19
Обов"язково треба! Це дві заяви, в одній Ви даєте згоду чоловікові на вклеєння, а в другій він дає Вам
а давно такий порядок?
Бо в березні цього року ми робили терміново паспорти, то лише нам заповнили анкети наші, сфотографували, і ми дали 2 фотки малої нам з чоловіком в паспорти, але ніяких нотаріально засвідчених згод ми не робили і не давали відповідно.

olena
23.12.2011, 21:20
Обов"язково треба!
Вписували малого в закордонні паспорти, ніяких дозволів не давали. Якщо вписувати тільки в один паспорт, тоді потрібен дозвіл.

Олька
23.12.2011, 21:35
ну не знаю! До нас стільки людей приходить робити ті заяви, то так і роблять, один одному дають згоди.

Cifalius
23.12.2011, 21:51
Скажіть, хто вписував недавно дітей в закордонний паспорт, чи потрібен нотаріально завірений дозвіл іншого з батьків?
От то у мене була така проблема. В Києві, сама здавала чоловіковий паспорт на вклейку\вписку дитини в нього, заплатила держ мито, та дяка в розмірі - цукорок, а у Львові..жах, і то так мягко сказано. Принесла всі документи, а вони мені: а дозвіл? Я: який ще дозвіл, ніякого дозволу в мене нема, і навіщо він. Паспортистка: так треба. Короче, потріпала вона мені нерви, мене аж трясло, я їй кажу, що в Києві вписквала малу, там нічого не потребували, а у вас, що якась інша контора? Дівчата, підняла я (вже був принцип), всіх знайомих юристів, вони сказали, ні не потрібно, але я таки вирішила зробити якийсь дозвіл, бо по інакшому я ніяк би не вписала малу. (як мені сказала паспортистка, дозвіл на вписання дитини до мами в паспорт), але який МИ з чоловіком мали шок, коли нотаріус видав нам дозвіл НА ВИВІЗ ДИТИНИ ЗАКОРДОН, в мене пропав дар мови. Питаюсь нотаріуса: Що це?, вона: ну як, дозвіл на вивіз, я: ні, він мені не потрібен, я не буду зараз вивозити дитя, мені потрібний дозвіл на вписання в паспорт! Нотаріус вижно знав про такий хід подій, каже: то він, він. Короче, кидалово на рівному місці! Добре, що не викинула в нервах його, бо дію має 3 роки!

Олька
23.12.2011, 22:07
Ви може неправильно нотаріусу пояснили що саме Вам треба, а взагалі добре перечитайте що у Вас в заяві написано, тому що форма заяви звучить приблизно так: Даю свою згоду на тимчасові поїздки за кордон моєї (го) доньки (сина)..... в супроводі її (його) матері ..... З ВНЕСЕННЯМ ВІДПОВІДНИХ ДАНИХ ДО ЇЇ ПАСПОРТА. Це і є згода на вклеєння, а не на вивіз, на вивіз зовсім інша заява.

Ніколь
23.12.2011, 22:14
Даю свою згоду на тимчасові поїздки за кордон моєї (го) доньки (сина)..... в супроводі її (його) матері ..... З ВНЕСЕННЯМ ВІДПОВІДНИХ ДАНИХ ДО ЇЇ ПАСПОРТА. Це і є згода на вклеєння, а не на вивіз, на вивіз зовсім інша заява.
Оль, виходить вимагають від батьків 2 рази заяви. 1-й раз щоб вписати в паспорт, де скажімо тато дає згоду на поїздки за кордон і вписання в паспорт, а 2-й раз що таки дозволяє поїхати?
Але якщо без другої завіреної нотаріусом заяви, дитину полюбому з кимось з батьків не випустять за кордон, то який смисл ще давати дозвіл на вписання?

Олька
23.12.2011, 22:18
на вклеєння одна заява, а потім якщо дтитина кудись їде з мамою, то тато дає іншу заяву на конкретну поїздку, в конкретну країну і в конкретний період. Найдовший термін такої заяви 1 рік, можна вказати зразу декілька країн. Так, це маразм, але на жаль такі в нас закони.

Knopka
23.12.2011, 22:21
виходить вимагають від батьків 2 рази заяви

Так, два рази, хоча це геть нелогічно.
без другої завіреної нотаріусом заяви, дитину полюбому з кимось з батьків не випустять за кордон
Щоб я з донею могла поїхати за кордон, дозвіл на виїзд чоловік мав дати в нотаріуса за моєї присутності, з моїм і його паспортом. Логіку цього також не розумію.

Ніколь
23.12.2011, 22:22
але на жаль такі в нас закони
дивний закон, чи то не всі його дотримуються, бо комусь кажуть про ту заяву на вписання, а комусь ні.

Олька
23.12.2011, 22:24
мав дати в нотаріуса за моєї присутності, з моїм і його паспортом

А це з якої радості? Згоду дає чоловік і Ваша присутність зовсім не обов"язкова. За 6 років практики я таке перший раз чую.

Knopka
23.12.2011, 22:28
А це з якої радості?
І я так думала, але мусила пхатись до нотаріуса з чоловіком, бо без того ніяк.

Олька
23.12.2011, 22:30
нотаріусів зараз дуже багато і кожний вимагає щось своє і дивне, особливо новенькі.

Oksamyt
24.12.2011, 12:31
Не знаю чи це в цю тему, але може мені хтось порадить, бо у ВВІР не можу вже три дні додзвонитися. Мене цікавить, якщо я маю діючу візу у Польщу і впишу дитину в паспорт, то чи буде на неї та віза розповсюджуватися, чи треба буде робити нову????

allusya
24.12.2011, 13:49
чи буде на неї та віза розповсюджуватися, чи треба буде робити нову????
Віза діє лише на вас, а на дитину треба робити окрему візу.

Cifalius
24.12.2011, 14:33
Тут якась біліберда твориться

Даю свою згоду на тимчасові поїздки за кордон моєї (го) доньки (сина)..... в супроводі її (його) матері
на які тимчасові поїздки? мова не йде про то, що я кудись буду дитину вивозити, мені потрібно її просто вписати в паспорт

З ВНЕСЕННЯМ ВІДПОВІДНИХ ДАНИХ ДО ЇЇ ПАСПОРТА
вам не здається, що то дуже кумедно звучить. Людина яка перебуває в шлюбі, їй необхідно просто надати документ про його укладення, а не наторіально завірену заяву, про тимчасовий вивіз дитини

Даю свою згоду на тимчасові поїздки за кордон моєї (го) доньки (сина)..... в супроводі її (його) матері
Це і є згода на вклеєння, а не на вивіз, на вивіз зовсім інша заява.
якось воно так і не виходить
Я розумію, що не ви, ні я, в тому не винна, але....траба мати розум, щоб складати такого роду документи
дивний закон, чи то не всі його дотримуються, бо комусь кажуть про ту заяву на вписання
Нікі, я вже писала в попередньому дописі, що САМА віднесла чоловіків паспорт, заплатила держмито, коробочка цукорок, і до поба че ння, усьо! А тут...просто мене аж тіпати стало, вони навіть не змогли (Галицький р-н) пояснити нащо та заява потрібно, от потрібна, і усьо! Просто на рівному місці развод на гроші

Олька
24.12.2011, 16:00
Я розумію, що не ви, ні я, в тому не винна, але....траба мати розум, щоб складати такого роду документи

Це розум треба мати тим, хто розробляє форми нотаріальних документів, а нотаріуси в тому не винні! Взагалі в нашому законодавстві є багато чого, що не відповідає логіці, але маємо те, що маємо...

ola-lyola
24.12.2011, 16:37
Ст.4 ч. 2. ЗАКОНУ УКРАЇНИ
"Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"
Оформлення проїзного документа дитини провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або законних представників батьків чи дітей у разі потреби самостійного виїзду неповнолітнього за кордон. У клопотанні зазначаються відомості про дитину, а також про відсутність обставин, що обмежують відповідно до цього Закону право на виїзд за кордон (лише для дітей віком від 14 до 18 років). За відсутності згоди одного з батьків виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон може бути дозволено на підставі рішення суду. Проїзний документ дитини видається органами внутрішніх справ за місцем проживання. Проїзний документ на дитину оформляється терміном на три роки або до досягнення нею 18-річного віку. Виїзд з України на постійне проживання дітей віком від 14 до 18 років може бути здійснено лише за їх згодою, оформленою письмово і нотаріально засвідченою. За видачу проїзного документа дитини державне мито не справляється.

Статтею 313 Цивільного кодексу України визначено, що фізична особа, яка не досягла шістнадцяти років, має право на виїзд з України лише за згодою батьків (усиновлювачів), опікунів і в їхньому супроводі чи у супроводі осіб, які ними уповноважені. Водночас дитина, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.
Відповідно до ст. 17 правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання і вилучення, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 31.03.1995 року №231, відомості про дітей, що їдуть за кордон разом з батьками (законними представниками), вносяться в паспорти батьків чи одного з батьків (законних представників) на підставі заяви того громадянина, у чий паспорт вписуються діти.

За потреби виїзду дитини за кордон оформляється проїзний документ, а у випадках, передбачених правилами, — паспорт. На дітей віком від 5 до 18 років, котрі виїжджають разом із законними представниками і дані про яких вписуються в їхні паспорти, подаються фотокартки, що вклеюються в ці паспорти та скріплюються печаткою. Для оформлення паспорта (проїзного документа) фотокартки подаються незалежно від віку дитини. Проїзний документ оформляється на термін до трьох років чи до досягнення дитиною 18-річного віку.

Відповідно до правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 27.01.1995 року №57, під час здійснення прикордонного контролю неповнолітніх громадян України, які перетинають державний кордон, посадові особи Держприкордонслужби перевіряють: паспортний документ супроводжуючої особи (передбачений міжнародними угодами); проїзний документ дитини; нотаріально засвідчену згоду обох батьків (законних представників), у якій визначено державу прямування і тривалість перебування там.

Тобто, для виготовлення проїзного документу дитини необхідно нотаріально засвідчене клопотання батьків або законних представників, для вклеєння фотокартки в паспорт - прямої вимоги я не знайшла.

Особисто я робила нот. завірену згоду батька на вклеєння і на виїзд одночасно, бо приблизно знала що будемо їхати в країни шенген зони, діяла вона на рік і пригодилась мані при виготовленя візи дитині.
Але незнаю чи усі нотаріуси на таке погоджуються, бо робила у знайомої

Олька
24.12.2011, 16:42
Особисто я робила нот. завірену згоду батька на вклеєння і на виїзд одночасно, бо приблизно знала що будемо їхати в країни шенген зони, діяла вона на рік і пригодилась мані при виготовленя візи дитині.
Але незнаю чи усі нотаріуси на таке погоджуються, бо робила у знайомої

Коли це було? Тому що місяць назад був семінар з цього приводу, де всім наголосили нові вимоги і ніхто тепер такого не зробить. Я весною собі встигла зробити на 2 роки і то переживала чи пустять на кордоні, бо на кордон також передали інформацію, щоб не пускали тих, в кого заява більше, ніж на рік.

ola-lyola
24.12.2011, 17:06
Коли це було?
Давно, приблизно три роки тому я вписувала малу у свій паспорт, а зараз їй 6 років, і зробила проїзний документ дитини, бо планували її відправити з бабусею.

Олька
24.12.2011, 17:32
Тоді ще можна було робити все в одній заяві і не вказувати термін і країни і ті заяви робились на 3 роки, а тепер все по іншому.

Latane
24.12.2011, 17:39
які потрібно оплати квитанції і яка сума?
для вписання в закордонний паспорт дитини віком до 14 років, інфо з сихівського:
держмито 8,50 грн.
послуги ввір 18,65

Ніколь
24.12.2011, 17:58
і не вказувати термін і країни і ті заяви робились на 3 роки
Тобто тепер якщо я захочу другу дитину вписати до себе і чоловіка, то це вписання буде дійсним лише протягом року, і я маю вказати термін поїздки і країну/країни?
А як тоді те що ми вписували малу в березні цього року? Як довго це вписання буде ще дійсним?

ola-lyola
24.12.2011, 18:06
то це вписання буде дійсним лише протягом року
Не вписання, а нотаріально завірена заява.
І дитячий проїзний і вклеєна фотографія в паспорт батьків - дійсна 3 роки.
Хоча в цьому плані вписання дитини в паспорт мами краще - там немає дати, лише фото і прізвище і моя сестра возила малого, який був вклеєний в паспорт майже 4 роки, добре що до фоток ніхто не придивлявся...
А в дитячому проїзному чітко вказано дата до якого він дійсний.

Олька
24.12.2011, 18:09
Я малу вклеювала, коли їй було 4 роки, тоді через 3 роки я поновлювала фотку, але там вже не треба нічого, ні заяв нотаріальних, ні квитанцій,
там просто приходиш з паспортом і фотками дитини і на місці пишеш заяву і все. А я, дурна всі документи позбирала, позаплачувала квитанції, принесла то все і мене обрадували, що я стільки грошей марно викинула.

Ніколь
24.12.2011, 18:14
Хоча в цьому плані вписання дитини в паспорт мами краще - там немає дати, лише фото і прізвище і моя сестра возила малого, який був вклеєний в паспорт майже 4 роки, добре що до фоток ніхто не придивлявся...
у нас мала вписана і вклеєні в обидва паспорти. Але коли її фотографували, то фотограф просила її посміхатись. Ну і в результаті на фото усміхнена дитина. А в аеропортах Юля чи то зпереляку, чи то зпросоння але ну взагалі не була усміхненою та ще й ховалась щоб дядя на неї не дивився, то її щоразу дуже прістально розглядали. Я не знаю чи вона за 2 роки ще буде подібна на ту фотографію :) бо здається що вже зараз інша.

allusya
25.12.2011, 00:29
Особисто я вписувала доню лише в свій паспорт в вересні цього року (тоді їй було 8 місяців), то чоловік в нотаріуса оформив заяву, що не проти і все. Але ми фото не вклеювали в паспорт, хіба аж на візу. До речі, коли ми оформляли туристичну візу в жовтні на мене і дитину, то я з чоловіком подавали нотаріально посвідчену заяву, про те, що ми зобовязуємось покрити усі витрати повязані з перебуванням дитини за кордоном.

kljysochka
23.01.2012, 18:58
дівчата, хто тепер вписував дитину у паспорт? шо для того тра? шось свіже додали, чи паспорти і свідоцтво і все( у мій і чоловіка хочем вписати) ?півроку тому фотки не треба було до 5 років (обласний ввір), а як зараз? і за скільки часу то роблять, там черги зараз дуже довгі?

kljysochka
24.01.2012, 13:48
а вписати дітьо за одинь день реально? і коли більше шансів- коли в один паспорт вписувати , чи в паспорти обох батьків? підкажіть, будь- ласочка!

solomka
24.01.2012, 13:56
хто тепер вписував дитину у паспорт? шо для того тра? шось свіже додали, чи паспорти і свідоцтво і все( у мій і чоловіка хочем вписати)
Сьогодні була у Франківському ВВІРі і саме про це запитувала. Якщо ви вписуєте дітей в обидва паспорти і проживаєте в одному районі з чоловіком, то крім свідоцтва про народження (оригінал і копія), паспорти (внутрішній і закордонний), дві матові фотографії і квитанції про оплату більше нічого не потрібно. Ну і ще маєте написати заяву про те, що хочете вписати дітей. В мене ситуація гірша, бо прописані з чоловіком в різних районах і нам ще потрібні дозволи одне одного, нотаріально завірені.

kljysochka
24.01.2012, 14:05
В мене ситуація гірша, бо прописані з чоловіком в різних районах і нам ще потрібні дозволи одне одного, нотаріально завірені.
о, і в нас така! йой, дозволи обох??! а в обласному ввірі такі самі правила? я неможу... може тоді простіше в один паспорт вписати? а терміни вписання які?

ckorpionsha
24.01.2012, 15:49
дівчата, хто тепер вписував дитину у паспорт?
я місяць тому вклеювала і вписувала малого собі в закордонний. брала дозвіл чоловіка, що він непроти, копію свідоцтва про народження, копію паспортів чоловіка і свій закордонний - ніби все. Завтра буду в Ужгороді здавати документи на шенген собі, що і як там буде (щодо дитини) не знаю ще.

solomka
24.01.2012, 19:08
а в обласному ввірі такі самі правила?
якщо Ви маєте на увазі той, що на Залізничній, то була я там в кінці грудня, хотіла здати документи на виготовлення паспорта, то мені сказали, що з 1-го грудня вони приймають заяви тільки від іногородніх, тим хто має львівську прописку казали звертатись в районні ВВІРи. А за просте вписання дітей я незнаю, бо я хотіла відразу виготовляти паспорт і вписувати дітей.

olja_zaj
24.01.2012, 19:36
ьогодні була у Франківському ВВІРі і с
Скажіть будь-ласка, чи великі там зараз черги? І як вони працюють?

kljysochka
24.01.2012, 20:41
---------- Додано в 19:41 ---------- Попередній допис був написаний в 19:40 ----------

[/COLOR]на Залізничній, то була я там в кінці грудня, хотіла здати документи на виготовлення паспорта, то мені сказали, що з 1-го грудня вони приймають заяви тільки від іногородніх, тим хто має львівську прописку казали звертатись в районні ВВІРи.
то катастрофа! хтось ще щось про то знає, зараз далі так? і чи знає хтось графік роботи ввіру на донецькій (шевченківського р-ну)? дуууже треба!:girl_flirt::girl_blush2:

solomka
25.01.2012, 15:44
чи великі там зараз черги? І як вони працюють? Там такий графік роботи: вівторок і четвер 9.30-13.00, 15.00-17.30 і в суботу з 10.00 до 13.00. Я прийшла приблизно о 8.30, то була 7-мою, з тих 6-ти що були переді мною двоє мали отримувати паспорт. Але я знала рахунки і суми які треба оплатити і до 9.30 мала оплачені квитанції. Вийшла я звідти о 10.30, черга рухалась швидко.

solomka
31.01.2012, 14:38
Хто для вписування дітей в закордонний паспорт здавав нотаріально завірений дозвіл від батька? Цей дозвіл має якийсь термін дії?

CaddyV
31.01.2012, 16:02
здавав нотаріально завірений дозвіл від батька?
Я подавала, але відносно терміну дії нічого не чула.

Solomi
01.02.2012, 10:57
можливо тут (http://passport-ua.org/ua/documents.html) щось корисне знайдете

Ука
29.03.2012, 12:20
Дівчата, підкажіть пару речей - востаннє я виробляла собі паспорт років 15 тому, то ж для мене то все темний ліс.
1.коли приймають документи в Залізничному РВВІрі?
2.чи є там можливість десь на місці платити квитанції? Якщо ні, то де взяти реквізити і суми на проїзний дитини (щоб прийти туди з усім готовим)?
3. Заяву можна писати на місці, чи теж десь треба брати бланк наперед?
4. Чи існують варіанти на прискорене виготовлення? Що потрібно і яка ціна питання?

Щось мене нинні в гуглі забанили чи кави замало випила - нічого знайти не можу :(

Олька
29.03.2012, 12:26
Заяву можна писати на місці, чи теж десь треба брати бланк наперед?

Треба брати бланк і облікову картку, то все заповнити і занести в школу, де навчається дитина і завірити в секретаря директора або в самого директора.

ola-lyola
29.03.2012, 12:34
Хто для вписування дітей в закордонний паспорт здавав нотаріально завірений дозвіл від батька?
Цей дозвіл надається у виді заяви, і немає встановленого терміну дії. Я думаю, що теоретично ця згода дійсна рік.

1.коли приймають документи в Залізничному РВВІрі?
Ввір залізничного р-ну
Вул. Ярослава Мудрого 12а
Тел233-13-05
рік назад було так, як зараз незнаю, краще піти туди не в прийомні дні, і сфоткати усю інформацію, заплатит всі квитанції наперед і приходити здавати уже з квитанціями.
Прийом документів:
вівторок
четвер з10,00 до18,00
Перерва з13,00 до15,00

Ука
29.03.2012, 12:49
дівчатка, дуже-дуже дякую!!!
а бланк і облікову картку дадуть в неприйомний день?

Олька
29.03.2012, 12:52
а бланк і облікову картку дадуть в неприйомний день?

Я подивлюсь після обіду в машині, в мене мають бути чисті, бо я взяла лишні)) Якщо є, то я Вам віддам!

Maternity
29.03.2012, 14:53
Хочемо влітку поїхати сімєю в Європу, але от як бути із візою для дитини, ніколи з таким не стикалась. Дитині на момент поїздки буде 8 місяців. Напишіть плз які саме документи потрібно для візи дитині, вона не вписана ні до кого в паспорт, в чоловіка дійсна шенген віза, тому може йому не треба буде нову візу виробляти. Дякую наперед.

lawyer
29.03.2012, 14:59
нотаріально завірений дозвіл від батька? Цей дозвіл має якийсь термін дії?
ні, встановленого терміну дії він не має - це де юре,
але де факто, нотаріус завжди попереджає, що, можливо, через рік-два такий дозвіл і не приймуть, тому потрібно здавати його в найближчі місяці.

CaddyV
29.03.2012, 18:05
4. Чи існують варіанти на прискорене виготовлення? Що потрібно і яка ціна питання?

Здається офіційно ніде такого не бачила. А відносно терміну - офіційно 3 місяці, а реально нам робили 4,5 місяці. У Франківському ВВІР

Ука
29.03.2012, 20:29
офіційно 3 місяці, а реально нам робили 4,5 місяц
ого!
мені казали про місяць...

---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:17 ----------

Подивилася я заяву (красно дякую Ольці), зараз буду задавати ще купу дурних питань. Якщо в когось вистарчить терпіння на них відповісти, буду безмежно вдячна.
давно я себе таким ламером не відчувала

1. Внизу є примітка "Підписи батьків засвідчуються нотаріально". Я правильно розумію, що цю заяву теж треба засвідчувати в нотаріуса в присутності обох батьків?

2. то все заповнити і занести в школу, де навчається дитина і завірити в секретаря директора або в самого директора.
Що саме має бути завірено в школі (мене не пошлють звідти)??
Чи це замість нотаріуса?
Якщо так, то обоє батьків також потрібні?

3. Заяву можна заповняти від руки? Чи вдруковувати (як колись, коли я паспорт виробляла)? Друковані букви чи можна прописом?

ииии, почуваю себе ідіоткою...

arushka
30.03.2012, 09:36
Що саме має бути завірено в школі
У школі берете довідку про те, що ваша дитина там навчається. Завіряється підписом директора і печаткою.
заяву теж треба засвідчувати в нотаріуса
Ми засвідчували у нотаріуса заяву, що ніхто з батьків не заперечує проти виїзду дитини за кордон ( але у нас мала має окремий проїзний).

Олька
30.03.2012, 12:38
низу є примітка "Підписи батьків засвідчуються нотаріально". Я правильно розумію, що цю заяву теж треба засвідчувати в нотаріуса в присутності обох батьків?

Ні не цю заяву треба завіряти в нотаріуса, а ту яку в якій ви даєте дозвіл на виготовлення проїзного документу, тобто робите в нотаріуса окрему заяву, де нотаріус завіряє справжність ваших підписів.
Що саме має бути завірено в школі (мене не пошлють звідти)??
В школі завіряєте оцю заяву, яку я Вам дала і облікову картку. Ніхто Вас не пошле))), вони таке багато разів роблять різним дітям. Обох батьків там не потрібно.
Заяву можна заповняти від руки? Чи вдруковувати (як колись, коли я паспорт виробляла)? Друковані букви чи можна прописом?
Я друкувала, але можна і від руки, але друкованими буквами.
П.С. Вибачте, що приділила Вам мало часу, мали важливий договір, мусіли вичитати-виправити)))

panikvarts
30.03.2012, 12:59
Хочемо влітку поїхати сімєю в Європу, але от як бути із візою для дитини, ніколи з таким не стикалась. Дитині на момент поїздки буде 8 місяців. Напишіть плз які саме документи потрібно для візи дитині, вона не вписана ні до кого в паспорт, в чоловіка дійсна шенген віза, тому може йому не треба буде нову візу виробляти. Дякую наперед.
По, перше впишіть дитину в закордонний паспорт - свій і чоловіка. Можна просто вписати, можна з фото. Фото наперед зробіть і попередьте, що для закордонного. Ми вписували, коли дитині було десь 6 міс. Але робили це не в паспортному столі (там довше), а через посередництво (знаходиться біля головного вокзалу - вул. Залізнична). Це коштувало десь 150 грн. Які там документи - точно не памятаю. Можна взагалі-то в неті знайти.
Візу ви відкриватмете собі і дитині разом. Віза для дитини відкривається окремо і вклеюється у ваш папорт. Якщо в чоловіка на той момент ще діятиме шенген і ви подаватимете документи на візу без нього, то вам потрібно дозвіл від батька, що він не заперечує, що ви берете з собою дитину за кордон. Цей дозвіл робиться в нотаріусі батьком.
З досвіду - беріть всі можливі оригінали документів, які стосуються вашого подружжя і дитини, і зробіть всі копії. Бо часто вони просять того, чого нема в переліку документів для отримання візи.

Ука
30.03.2012, 15:15
П.С. Вибачте, що приділила Вам мало часу, мали важливий договір, мусіли вичитати-виправити)))
тю, Ви тут і так мені повний лікбез провели, а ще й вибачаєтеся... то я Вам винна по вуха.
в пн по обіді чекайте вгості...

Олька
30.03.2012, 15:21
нічого Ви мені не винні! перестаньте!

Maternity
03.04.2012, 22:57
З досвіду - беріть всі можливі оригінали документів, які стосуються вашого подружжя і дитини, і зробіть всі копії. Бо часто вони просять того, чого нема в переліку документів для отримання візи.
Величезне дякую за інфу.

ola-lyola
10.05.2012, 11:14
Підкажіть в кого скільки часу дитина вклеєна в паспорт? В сестри племінник вклеєний вже 4 роки тому зараз йому - 5, вклеєний у 1,5 і фото відрізняється від "оригіналу", плануємо їхати на море - можуть бути проблеми на кордоні?

SoLana
10.05.2012, 11:28
В сестри племінник вклеєний вже 4 роки тому зараз йому - 5
Подивилась в паспорт:). Фото малого було перший раз вклеєне в його 3 роки, і так ми їздили до його майже вісім років, а минулого року (малому було 7,5 років) вклеєли ще одне фото. А в мене теж питання - зараз в мого Сашка є проїздний документ, який вже в туристичній фірмі знаходиться для вироблення віз, ми плануємо робити шенгенські візи, чи буде правомірно вироблення шенгенської візи для моєї дитини в паспорті де вклеєне його фото ( приміром моєму паспорті), чи потрібно вже користуватися виключно проїздним документом дитини? Мається на уваі, вироблення вже іншої шенгенської візи, бо по проїздному документі дитина їде не з батьками, і віза буде в ньому туристичною, а виробляти ми окремо хочемо мульти шенгенку.

Олька
10.05.2012, 12:36
Фото в паспорті треба поновляти кожні 3 роки, там не потрібно ніяких документів, просто прийти в УВІР з паспортом і фотками.

Мається на уваі, вироблення вже іншої шенгенської візи, бо по проїздному документі дитина їде не з батьками, і віза буде в ньому туристичною, а виробляти ми окремо хочемо мульти шенгенку
В мене так само мала вклеєна в мій паспорт і має проїздний, зараз я відкриваю візу на болгарію їй і собі по моєму паспорту, а шенген також відкриваю на днях вже в проїздний.

poputochka
10.05.2012, 12:41
зараз я відкриваю візу на болгарію
Порадьте, куди краще звернутись і які ціни (в ПП).

Almariel
28.05.2012, 02:34
така ситуація. їдемо з чоловіком і дитиною з Німеччини разом в Україну, але він повертається раніше, а мені потім треба буде летіти самій з дитиною. маємо в Німеччині тимчасовий дозвіл на проживання, на консульському обліку не стоїмо. коли будемо їхати наступний раз в Україну - невідомо. щоб мені виїхати назад у Німеччину - треба нотаріально посвідчений дозвіл батька на вивіз дитини. але я не знаю, на скільки часу я вивожу дитину закордон. чи є можливість оформити дозвіл приблизно такого змісту: "дозволяю необмежену кількість разів перетинати кордон протягом 2012 року (чи протягом кількох років)"? якщо ні, то чи можна написати дозвіл, наприклад, "дозволяю виїзд з 01.07.2012 по 01.01.2013", але повернутися назад в Україну раніше?

lawyer
28.05.2012, 11:36
"дозволяю виїзд з 01.07.2012 по 01.01.2013"
так можна.
загалом діє правило про конкретну поїздку на конкретний період.
але оскільки віза, наприклад польська, відкривається на рік, то й ми таку заяву робимо річну.
колись можна було навіть писати до повноліття дитини чи на кілька років, але зараз вже таке не роблять, мах - 1 рік.

Іннуська
05.06.2012, 14:29
Може хтось підсказати таке: щоб вписати в обидва паспорти дитину,в скільки грошей обійдеться?

Ravlyk
05.06.2012, 15:24
в скільки грошей обійдеться?
сьогодні телефонувала в паспорт. стіл свого району, сказали близько 50грн., відповідно в 2 паспорти, напевне 100грн.

solomka
05.06.2012, 15:39
щоб вписати в обидва паспорти дитину,в скільки грошей обійдеться?
я вписувала дітей в березні то платила 18 грн з копійками (в один паспорт)
близько 50грн
невже так подорожчало?

Knopka
05.06.2012, 16:34
Дівчата, може хтось зна - якщо в мене дитина в паспорт вписана, потрібно тільки фото вклеїти, скільки часу це займе? Треба йти за місцем реєстрації мами, дитити чи можна в центральному ВВІРі все зробити?
А проїздний документ дитині з якого віку роблять?

kati
05.06.2012, 16:37
потрібно тільки фото вклеїти, скільки часу це займе?
незнаю скільки по правилах...але якщо попросити зроблять одразу при вас.
проїздний документ дитині з якого віку роблять?
з народження

Gala
06.06.2012, 13:31
Дівчата, сьогодні подзвонила вчителька моєї доньки ( 9 років) і запитала чи є в малої проїздний документ закордонний, Нема...скільки це зараз коштує? Чула що терміновий коло 1000 грн, це правда? А не терміновий?

tanchyk
06.06.2012, 15:55
Нема...скільки це зараз коштує? Чула що терміновий коло 1000 грн, це правда? А не терміновий?
600 грн в Оввірі і за 3 дні готовий! Просто треба підготувати довідки в нотаріуса від обох батьків, що даєте дозвіл на виготовлення паспорта для дитини!

---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

600 грн в Оввірі і за 3 дні готовий!
Це ціна термінового, хоча в деяких Оввірах беруть 500. Передзвоніть на Залізничну і вам підкажуть. Також треба довідку з Жеку про прописку дитини, свідоцтво про народження і фото!

ljalechka
06.06.2012, 17:00
Дівчата, може хтось зна - якщо в мене дитина в паспорт вписана, потрібно тільки фото вклеїти, скільки часу це займе?
ми минулого тижня вписували і вклеювали фото малої в мій паспорт, робили терміново, так як було потрібне швидке виготовлення візи, було готове за 2 дні, це все нам коштувало 150грн, чоловік так розщедрився:girl_devil:, але можна і дешевше зробити:girl_wink:

Ravlyk
07.06.2012, 16:33
то платила 18 грн з копійками (в один паспорт)
сьогодні також вписували доцю в паспорт - сума 37грн., чекати 10 днів, ну і плюс 1,5 годиники в черзі:girl_yes:

cherepashka
07.06.2012, 17:58
Також треба довідку з Жеку про прописку дитини,
А при вписуванні дитини в паспорт, прописка теж потрібна? (у нас діти ніде не прописані )

ljalechka
07.06.2012, 18:32
А при вписуванні дитини в паспорт, прописка теж потрібна? (у нас діти ніде не прописані )
в нас дивились де малеча прописана, коли вписували її в мій паспорт.

Maternity
02.07.2012, 14:31
підкажіть плз нотаріуса, який зробить довіреність для візи

Т@нюшк@
02.07.2012, 15:13
підкажіть плз нотаріуса, який зробить довіреність для візи
будь-який зробить. ми робили біля податкової на зупинці

Liliya Savlyuk
08.07.2012, 13:43
Порадьте, будь-ласка, чоловіку, мені і дитині друзі роблять запрошення на культурно-масові заходи в Польщі, на основі чого чоловік робить собі візу, а в мене ще діюча польська шенген віза (бізнес віза). Дитину краще вклеяти в мій паспорт і чи не буде проблем, що різні типи віз? Або зробити окремо проїзний документ?

Dasmall
09.08.2012, 00:28
"А при вписуванні дитини в паспорт, прописка теж потрібна? (у нас діти ніде не прописані )"
В мене не питаи за прописку як у паспорт вписували, а от для проїзного читала десь, що обов'язкова вимога-довідка про прописку

Linet
30.08.2012, 00:08
Порадьте будьласка, стикнулась з такою ситуацією ,в мене закордонний паспорт на дівочу фамілію ,хочу вписати сина на Батьковій фамілії , їдем в Туреччину ,проблем нема це зробити,але кажуть що митники можуть сумніватись що це моя дитина, мені це дивно томущо ,як неє але це важний документ паспорт ,чому вони невірять ,що там написано!!!!!!????? Може хтось стикався з таким порадьте що робити, бо завтра іду оформляти документи????

panikvarts
30.08.2012, 10:57
порадьте що робити
Обовязково взяти ще свідоцтво про народження дитини - питань тоді не мало б виникнути, там же ви вписані з дівочим прізвищем.

Зорянівонька
20.09.2012, 12:20
Чи ніхто не чув, що країни шенгену планують вимагати проїзний документ дитини, і не визнавати вклеювання в паспорт? Мені нотаріус сказала, що таке читала десь.

Almariel
07.10.2012, 19:29
що країни шенгену планують вимагати проїзний документ дитини, і не визнавати вклеювання в паспорт?
моя дитина вписана в паспорт. в Німеччині реагують нормально.

ola-lyola
07.10.2012, 19:54
Чи ніхто не чув, що країни шенгену планують вимагати проїзний документ дитини, і не визнавати вклеювання в паспорт?
Ми коли планували їхати в Грецію,нас таким турфірма лякала. А ще мали проблеми на кордоні Болгарія-Туреччина,їхали з сестрою,в якої син вклеєний в її паспорт, а син залишився в Болгарії в готелі з татом,а ми поїхали в Стамбул, так от на кордоні і туди,і назад нас дітавали- "а де Максим?", не хотіли пускати, аж поки ми нач.зміни не пояснили ситуацію - тоді він сказав, що дитина має мати свій докмент,бо мама поїхала, а дитина в чужій країні залишилась без документа.

kati
07.10.2012, 19:57
порадьте що робити, бо завтра іду оформляти документи?
Вписати дитину в паспорт чоловіку. При модливості потім переробити собі паспорт на нове прізвище і вже заодно вписати дитину і туди

---------- Додано в 18:57 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ----------

а син залишився в Болгарії в готелі з татом,а ми поїхали в Стамбул, так от на кордоні і туди,і назад нас дітавали- "а де Максим?"

Знайома отак лишила дітей в Туречинні, а самі з чоловіком хотіли летіти далі- не випустили.

Pobigaychyk
06.12.2012, 15:02
Я хочу вписати дитину в обидва паспорти. Це потрібно носити документи в обидва овіра чи вони в одному можуть вписати в обидва? І чи треби фото для дитини до року?

Олюнька
08.02.2013, 11:21
Цікавить таке питання - чи хтось цього року виготовляв закордонні дитячі паспорти - видають все ще старого зразка, чи біометричні? куди потрібно звертатись? (міграційна служба?)
Дякую![COLOR="Silver"]

Almariel
08.02.2013, 13:59
видають все ще старого зразка, чи біометричні?
старого зразка. звертатися в ОВІР.

Bublyk
08.02.2013, 14:50
Хочу вписати дітей в свій закордонний паспорт. Нарешті додзвонилась у ВВІР, сказали тре таке:
- нотаріальна згода чоловіка (так як зареєстрований в ін. районі)
- фотки матові 2,5х3 з трьох років (хоча всюди написано що фото 3х4 і з 5 років ????)
- свідоцтва про народження і копії
- паспорти і копії

Питання: у вас теж такий перелік? може ще щось забули сказати?
і чи можна ті їхні квитанції якось наперед оплатити(де їх взяти?) і з ними вже заходити в кабінет, щоб 2 рази в черзі не стояти?

п.с. бо як згадаю як свій паспорт виробляла, то думала, що вмру в тій черзі... стояла з ранку до обіду, потім в них обід 2!! години, а потім ше чекала купу часу. жах!

algo
08.02.2013, 15:00
хоча всюди написано що фото 3х4 і з 5 років
ми малу вписували, то теж робили фотки. ті фотки то для них, вони в анкету вклеюють.
чи можна ті їхні квитанції якось наперед оплатити(де їх взяти?) і
можна. якщо є банк біля овіру, то вони зазвичай мають всі потрібні реквізити. або в овірі на стенді висить.

Soleil
08.02.2013, 15:03
В мене двоє дітей 2,8 та 4 міс. Плануємо цього літа їхати закордон і хотіла вписати дітей в свій паспорт, а чоловік каже, що з січня є новий закон і дітям треба робити власні паспорти.

Bublyk
08.02.2013, 15:12
з січня є новий закон і дітям треба робити власні паспорти.
так щойно ж дзвонила в ВВІР, вписують як і раніше

irushka
08.02.2013, 18:56
Якраз сьогодні здала документи на паспорт і вписання дітей. Фото робили обом дітям. Про нотаріальну згоду не знала, то не хотіли приймати без неї, але домовились що сьогодні донесем і чоловік потім зробив і відніс, ще два роки тому вписували малу до чоловіка, то тої згоди не вимагали, тож ми і не знали.

Питання: у вас теж такий перелік? може ще щось забули сказати?
і чи можна ті їхні квитанції якось наперед оплатити(де їх взяти?) і з ними вже заходити в кабінет, щоб 2 рази в черзі не стояти?
не забудьте картонну папку і 2 конверти з марками (хоча може то й не треба якщо просто дітей в готовий паспорт вписувати, не знаю).
Оплачували все наперед в банку навпроти ВВІРу, в них є всі реквізити.
Уточнюйте коли прийомні дні вашого ВВІРу, бо я в неті вичитала, що в мому вівторок і четвер, а виявилось, що тепер змінились дні, то я марно у вівторок перлась туди.
І ще, чула люди в черзі говорили, що тепер для проїзного документу дитини від 14 років треба довідку про несудимість, може комусь здастся така інформація.

Pobigaychyk
08.02.2013, 19:00
фотки матові 2,5х3 з трьох років (хоча всюди написано що фото 3х4
то якого розміру має бути фото

invisible
14.03.2013, 15:43
А якщо дитині пару місяців, то також потрібно фото, щоб вписати її в мій паспорт? І скільки часу дійсне оте "вписування"?
І ще чи хтось знає - вписати можна лише в ВВІРІ чи в центрі виготовлення паспортів на Залізничній також вписують?

Almariel
14.03.2013, 15:47
А якщо дитині пару місяців, то також потрібно фото, щоб вписати її в мій паспорт? І скільки часу дійсне оте "вписування"?
в мене вписана без фото.