КПК

Показати повну версію : Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Сторінки : [1] 2 3 4

Deer125
07.08.2007, 21:18
Допоможіть, хто знає! Чи можна виявити вагітність якимось чином у перші дні?

syavych
07.08.2007, 22:02
А може тест в аптеці придбати?

dArt
07.08.2007, 22:04
Тест показывает с 10го - 14го дня вроде бы.
Как вариант - вывернуть мусорник и проверить презервуар на дырявость :-)
А вообще, хорошо питайтесь и не нервничайте, все будет хорошо. :p

vasili
07.08.2007, 22:12
Да, весело дівчині, і це треба так, напевне є предлог ...хай "молодого чоловіка" потрясе може заспокоє?

syavych
07.08.2007, 22:21
Тест показывает с 10го - 14го дня вроде бы.
Вроді різні є. Хай в аптеці попитає. Сам дружині купляв рік тому ;)

Ольга
07.08.2007, 22:26
стосовно тестів я не впевнена, але аналіз крові мав би показати результат...
до речі, я робила такий аналіз в приватному кабінеті за готелем Дністер. Вся процедура займала 5 хв. Вийшов старший пан в білому халаті і голосно привітав нас з чоловіком ;)

Дана
08.08.2007, 10:35
Найчутливіший тест може показати можливість запліднення з 7-го дня, але це залежить від стану жінки і її особливостей. З третього дня вам тест нічого не покаже - саме запліднення не обов’язково проходить в день акту, воно може пройти і на наступний день. Далі заплідненій яйцеклітині потрібен час щоб прикріпитися до матки, і почати ділитися, а цей процес також потребує часу. Якщо запліднена яйцеклітина по різних причинах не зможе прикріпитися до стінок матки – вона вийде разом з менструальними виділеннями. Тому лікарі і вважають за краще зробити тест на 1-2 день затримки( час коли по ваших підрахунками мали би початися місячні) Ранні тести – це вірогідність 30%, максимум що можна зробити - на 7-8 день здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Ніякі ранні ознаки вагітності на таких термінах також не дають гарантованої відповіді .

vasili
08.08.2007, 11:12
вона вийде разом з менструальними виділеннями.
Тут згадав фільм совєтський як дівчина тримала себе у вертикальному положенні і постійно придивлялась під подол чи випадуть льогла.

Ascorbinka
08.08.2007, 17:34
Чи можна виявити вагітність якимось чином у перші дні?
найвірніше покаже аналіз крові ... по тому ж принципу що і тести, тільки швидше. Тільки не у всіх лабораторіях його роблять.
Ще одне, нерви краще берегти... і не боятися вагітності. Якщо вже є, то краще віднестись з позитивом, якщо нема - збережете собі здоров"я.

lotr_an
08.08.2007, 21:54
і, будь-ласка, якщо що, не робіть аборту!

Степаныч
08.08.2007, 22:26
Ніяк.:cowboy:

vasili
08.08.2007, 22:30
Ніяк.
Пан Степаніч перекладіть як це ніяк?

zet
08.08.2007, 23:16
і, будь-ласка, якщо що, не робіть аборту!
Лучше не делать, но если решитесь на этот шаг, то ТОЛЬКО в стационаре... А лучше выходите замуж... :)

Степаныч
10.08.2007, 08:23
Пан Степаніч перекладіть як це ніяк?
"Никак". Так кажуть наші брати-росіяни!:radist:

vasili
10.08.2007, 09:53
Так кажуть наші брати-росіяни!
Так але краще наші брати менші - росіяни, так буде шовіністичніше!

Deer125
10.08.2007, 17:42
Дякую всім!

syavych
10.08.2007, 18:01
Дякую всім!
І який результат? Можна привітати?

Michel
30.10.2007, 00:00
Нашли еду, мешающую женщинам забеременеть

Случилось то, чего ждали тысячи женщин, безнадежно пытающиеся забеременеть в течение многих лет. Британские ученые выяснили, что проблема бесплодия кроется в употреблении соевых продуктов. Из-за генистеина (вещества, содержащегося в сое) мужская сперма очень быстро портится. То есть, если женщины хотят зачать ребенка, они должны внимательнее относиться к еде и полностью перестать есть соесодержащие продукты в "опасные дни" своего месячного цикла. Напомним, овуляция обычно происходит на 12-15-й день от начала менструального цикла. Многие женщины пытаются зачать ребенка в этот период.

Эту теорию проверили и доказали на практике, спаривая крыс, сидящих на соевой диете. Опыты доказали, что природное химическое вещество разрушает сперматозоид еще до того, как он успевает состыковаться с яйцеклеткой. О своем открытии профессор Линн Фрейзер завила на конференции Европейского сообщества человеческой репродукции и эмбриологии, проходящей в Копенгагене. По ее словам, при питании натуральными продуктами сперматозоиды могут жить в органах женщины в течение четырех дней, в ином случае - умирает мгновенно.

Больше того - человеческая сперма оказалась в 100 раз более чувствительной к действию генистеина, чем сперма мышей, поэтому даже минимальная порция соевых продуктов может негативно отразиться на процессе зачатия. "Человеческая сперма реагирует на очень низкую концентрацию - то есть сопоставимую с тем содержанием, которое можно наблюдать в крови человека", - заметила ученая.

Между тем, производители продуктов, используя сою в хлебе, молоке, маргарине, полуфабрикатах и соусах, часто превозносят ее за полезные качества. Часто можно услышать разговоры о том, что она защищает клетки от разрушения, сердечных заболеваний и некоторых видов рака. Воспевая полезность сои, маркетологи почему-то забывали добавлять о вреде, который она может принести.

С выводами британских ученых согласились даже давние приверженцы сои - Вегетарианское общество. Они еще раз подтвердили идею о том, что всем, кто пытается забеременеть, не помешает избегать употреблять соевые продукты несколько дней в месяц, даже если есть хоть небольшая возможность, что это поможет оплодотворению.

Но не все ученые поддержали теорию о вреде сои. К примеру, шотландский профессор Ричард Шарп из Научного центра репродукции человека в Эдинбурге заявил, что на Востоке, где традиционно придерживаются диеты, богатой соей, не наблюдается никаких признаков снижения рождаемости.

Кто из ученых прав, покажет время, а пока имеет смысл попробовать не есть соесодержащие продукты в период зачатия - а вдруг и вправду поможет.

http://www.mosmedclinic.ru/articles/4/1442

Зорянівонька
30.10.2007, 14:07
Визначить тільки аналіз крові.

Ksani
04.11.2007, 22:47
Я знала на 2й день що я вагiтна. Кому цiкаво як, я можу написати в приват.
мені цікаво!

Redhotchilly
05.11.2007, 00:50
Допоможіть, хто знає! Чи можна виявити вагітність якимось чином у перші дні?

ніяк

Romko
05.11.2007, 00:55
Згадалося...:)
Як молода панянка рветься до каси:
- Пропустіть без черги!Я вже(дивиться на годинник) 2 години,як вагітна!:D

Sashen’ka
05.11.2007, 16:39
Цитата:
Допис від Koza-Dereza

мені цікаво!

І мені дуже цікаво. Будь ласка відпишіть.

Зорянівонька
06.11.2007, 15:30
Думаю всім цікаво. Якщо то не дуже особисто - то напишіть тут:)
Думаю, це тільки серцем і головою можна відчути!

Ksani
07.11.2007, 12:35
Думаю всім цікаво. Якщо то не дуже особисто - то напишіть тут
не знаю, як то визначила Коза-Дереза, але можливо визначити шляхом щоденного вимірювання базальної температури. При овуляції на 3-й день Т має впасти, а якщо відбулося запліднення - Т тримається :)

Зорянівонька
07.11.2007, 13:50
Так за 3 дні запліднення могло і не відбутися. Тут гарантії нема

Ksani
07.11.2007, 14:29
Так за 3 дні запліднення могло і не відбутися. Тут гарантії нема тоді Т падає

vanilia
07.11.2007, 15:52
тоді Т падає

може і не впасти. В мене до вагітності Т падала лише в перший день місячних.
В кожного індивідуально, тому поТ можна побачити, якщо її пару циклів вивчати.

Туся
08.11.2007, 17:12
не знаю, як то визначила Коза-Дереза, але можливо визначити шляхом щоденного вимірювання базальної температури. При овуляції на 3-й день Т має впасти, а якщо відбулося запліднення - Т тримається :)

От я так вичислила свою вагітність з перших днів. Тести показували навіть через 7 днів лиш привид другої полоски, такий слабкий, що можна було подумати що це самонавіювання. А температура не підвела :-)

Koza-Dereza
08.11.2007, 19:02
Ой... ну менi трошка незручно тут такi деталi писати :-/ якби то самi дiвчата це читали, а то при кавалєрах хоч вiртуально але червонiю :shy:

Масік
30.11.2007, 22:23
смішні ви тут визначити вагітність з 3-го дня неможливо, адже ти ж не знаєш коли саме відбулося запліднення , сперматозоїди перебувають в організмі жінки ще протягом 2-3хднів після статевого акту , от як ви визначаєте коли саме відбулося запліднення , поки що це нікому не вдавалося зробити, тай специфічний гормон ХГ зявляєтьс(тобто підвищується) в крові лише в кінці першого тижня вагітності, а тести дають змогу визначити його в сечі аж з другого тижня вагітності

тсссс
24.07.2008, 17:05
скажіть чи взагалі м ожливе таке,що при тому,що йдуть критичні,можливо бути вагітною??це питання дуже мене цікавить...будь ласка напишіть... сенкс!

Cifalius
24.07.2008, 17:12
скажіть чи взагалі м ожливе таке,що при тому,що йдуть критичні,можливо бути вагітною??це питання дуже мене цікавить...будь ласка напишіть... сенкс!

Колись коліжанка говорила, що в одної її знайомої місяцні були до 4-го місяця, і вона не знала що вагітна, а на 7-му родила...ги ги

viltis
24.07.2008, 17:13
якщо Ви вагытны, то це можуть бути не мысячні, а загроза викидня. Принаймі, знаю такі випадки.

Дана
24.07.2008, 17:32
якщо Ви вагытны, то це можуть бути не мысячні, а загроза викидня. Принаймі, знаю такі випадки.
В мене були мысячні, або щось похоже на місячні, а коли щось запідозрила недобре( місячні протікали не так як завжди, і мен болючі, і не такі довгі і кровотеча не дуже сильна) я звернулася до лікара і мені поставили загрозу викидня, а те що я вважала місячними були кровотечі.

nata-k
24.07.2008, 21:50
Чи правильно я розумію, що Ви питаєте про перший місяць вагітності? Якщо так, то дійсно буває. У випадку якщо запляднення відбулось не в середині циклу, або просто плідне яйце затрималось у трубі (де власне і відбувається запліднення), то місячні проходять і затримки нема. В таких випадках вагітність "помічають" уже на другому місяці.

КАЗОЇДКА
06.09.2008, 11:57
;) привіт усім!!!
у мене проблема я не знаю чи вагітна я??? тест пока нічого не показує ,а до лікаря йти раною?? що робити місячні були останні ще з 1 по 6 серпня, а зараз уже вересень 6 число. що робити напишіть я буду чекати ваші відповіді. дякую

Іспанка
06.09.2008, 12:08
гм..то у вас є затримка чи ні? в жінок часто бувають збої в місячному циклі.почекайте день-два-три.якщо не розпочнуться - купіть тест на вагітність або сходіть до лікаря.

КАЗОЇДКА
06.09.2008, 12:40
в мене затримка є і вже десь 5-6 днів. бо місячні у мене через кожні 28 днів. приблизно. а тест пока нічого не показує. до лікаря мені мабуть ще рано.

Натуся
06.09.2008, 13:37
в мене затримка є і вже десь 5-6 днів. бо місячні у мене через кожні 28 днів. приблизно. а тест пока нічого не показує. до лікаря мені мабуть ще рано.

нормальний тест показує вагітність вже на перший день затримки,так як,якщо ви всетаки вагітні,то завагітніли десь з 12 по 16 день циклу (коли відбулась овуляція),тож зараз,коли вже ,я так розумію по ваших дописах, десь 33-34 день циклу, тести на вагітність повинні визначити її присутність,якщо вона таки наступила. мені "дует" показував півтори палочки,а звичайний "фрау тест" показав відразу дві заповітні полосочки :) якщо ніодин тест не показує,то десь за два-три тижні можете показатись лікарю,якщо для вас це так принципово :) .а взагалі по своєму організму подивіться,відбулись якісь зміни?

julchyk
09.09.2008, 13:46

"бебі тест" показав мені вагітність на 5 день затримки.

Стелла041
27.10.2008, 20:30
Дуже-дуже цікаво, в мене аналогічна ситуація. напиши як ти знала про вагітність на 2 день

Стелла041
27.10.2008, 20:34
Люди, порадьте щось, а то мені ще бебіка малого несподівано не треба. Як можна виявити вагітність на 2-3 день?

Loyal
27.10.2008, 20:43
А не запізно тепер думати про несподіваного бебіка?
Тест правильно зробіть - тобто на ранішню сечу. А нічого більше вам ніхто не порадить.

viltis
27.10.2008, 21:03
Хм ....на 2-3 день чого??? після ймовірного зачаття чи затримки???

Якщо затримки, то тест:) а може й не один...Хоча я вже в перший день затримки всьо знала, до того в мене по місячних годинник можна було звіряти.

Якщо після ймовірного зачаття...то хіба через температуру....тіла і базальну....і то мабуть ще нічого не скажеш, але то до Яремко, вона в нас гуру по цих методах:)

Стелла041
27.10.2008, 21:06
:umbrage:Так, але тести показують лише з 7 дня.Дуже цікаво дізнатись про різні інші методи виявлення вагітності на ранніх стадіях.

мамочка
28.10.2008, 10:19
і що тоді?? аборт???
що ви плануєте робити з несподіваним бебіком???

Nata
28.10.2008, 10:38
:umbrage:Так, але тести показують лише з 7 дня.Дуже цікаво дізнатись про різні інші методи виявлення вагітності на ранніх стадіях.

А толку? Ну виявити Ви на сьомий день, а не на третій. Що то змінить?
Якщо Вам вдалося завагітніти, то тіштеся з того, тисячі жінок не можуть мати дітей. От народиться у Вас малесенька крихітка і всі "не вчасно, не зараз, заскоро" забудуться. Якщо Ви вагітні, значить саме зараз і вчасно. Тіштеся!

tslezinska
28.10.2008, 10:47
Люди, порадьте щось, а то мені ще бебіка малого несподівано не треба. Як можна виявити вагітність на 2-3 день?
А ви запобігатися не думали? Чи вам більше подобається грати в "русскую рулетку" з життям дитини, яка нічим перед вами не завинила? Не хочете наразі дитину-користуйтеся презервативами, а бажано кількома одразу, для більшої надійності. А ще краще-пиво замість сексу!

Стелла041
05.11.2008, 21:56
і все таки, я не вагітна...

Ольга
07.11.2008, 10:20
Ще знайшла кілька лабораторій де можна здати аналіз на вагітність:

http://unilab.com.ua
ТзОВ"УНІЛАБ"
м. Львів, вул. Тургенєва, 72
тел.: (032) 297-76-00

http://www.medis.com.ua

* м.Львів, вул.Дністерська,27; (в приміщенні поліклініки Обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні) 3-й поверх;тел.270-21-79

* м.Львів, вул. Некрасова, 4;(в приміщенні Львівської обласної клінічної лікарні, терапевтичний корпус, справа);тел.276-87-10

* м.Львів, вул.Тургєнєва, 78 ;тел.237-42-07

* м.Трускавець, Майдан Січових Стрільців,1(Центральна курортна поліклініка № 1);тел.(03247) 69973

bora
07.11.2008, 13:59
Людоньки, а чо гілка в розділі - Ой слаба я. слаба???:shutup:
Нє, від того лікуватись не тре!!!

Pand@
07.11.2008, 14:55
нормальний тест показує вагітність вже на перший день затримки,?
А я чула якщо в організмі жінки маленький вміст гормону вагітності то не покаже навідь на більшому терміні затримки:)

Kandy
27.11.2008, 10:27
Любі плануючі жінки. :rolleyes: Хочу відкрити цю темку, оскільки багато з нас планують свою ПЕРШУ вагітність. І багато з нас взагалі НЕЗНАЮТЬ які мають бути перші ознаки вагітності.
Зараз у мене затримка 4 дні. І я цілий місяць прислухалась до свого тіла. Я себе вже так накрутила (оскільки дуже хочу маленбкого), що мені здається що у мене усі ознаки на лице. Та я зробила тест і вні мені показав тільки одну смужку :confused:(((((((((((((
А які у вас ознаки? Поділіться. Я думаю це багато кому допоможе

olenkastar
27.11.2008, 10:31
якщо в послідуючі 9 місяців буде рости живіт-то це 100% ви вагітні:xaxa:

olenkastar
27.11.2008, 10:33
шуткуємо!!!!:xaxa:
мене страшенно потягнуло на солодке,яке до того не любила!та так потягнуло,що сказала агресивним тоном чоловікові,"якщо зараз же не дістанеш мені шоколадку я не знаю шо тобі зроблю!":xaxa:

MaryF
27.11.2008, 10:36
Любі плануючі жінки. :rolleyes: Хочу відкрити цю темку, оскільки багато з нас планують свою ПЕРШУ вагітність. І багато з нас взагалі НЕЗНАЮТЬ які мають бути перші ознаки вагітності.
Зараз у мене затримка 4 дні. І я цілий місяць прислухалась до свого тіла. Я себе вже так накрутила (оскільки дуже хочу маленбкого), що мені здається що у мене усі ознаки на лице. Та я зробила тест і вні мені показав тільки одну смужку :confused:(((((((((((((
А які у вас ознаки? Поділіться. Я думаю це багато кому допоможе

У мене боліли груди, а так більше нічого.
Взагалі, дуже часто немає ніяких ознак. У багатьох жінок навіть місячні йдуть, і вони взнають про свою вагітність, коли щось у животі рухається, або просто росте живіт.

Kandy
27.11.2008, 10:41
Справа у тому, що і мене потягнуло на солодке як з переляку. Хожу і марю великм шматком торту. І також у мене сильно збільшились груди і болять так що не можу навіть із чоловіком обнятись. (і це вже триває 3 тижні)
Я була у лікаря приблизно через тиждень після овуляції. Про вагтіність не було ніяких натяків. І тест зараз нічого не показав. Може у мне ПМС. Або психічна затримка. І взагалі чи може лікар визначити вагітність на такому маленькому сроці????

Радість
27.11.2008, 10:46
А мені спати постійно хотілося.
Kandy, будемо сподіватись, що ви вагітні. Але якщо ні, то на наступний місяць точно :)

Kandy
27.11.2008, 10:51
Взагалі, дуже часто немає ніяких ознак. У багатьох жінок навіть місячні йдуть, і вони взнають про свою вагітність, коли щось у животі рухається, або просто росте живіт.

У багатьох немає, можливо, просто вони не прислухались до свого організму. Але насправді усе кардинально змінюється у жінці. ЇЇ організм готується стати мамою.

...або просто росте живіт.

А коли він починає рости?

Sashen’ka
27.11.2008, 10:56
Kandy, як добре ви відкрили цю темку)))))
Я от тоже плануюча. І мене цікавить буквально усе. Так, я розумію, що основна ознака, це коли росте живіт і хтось там рухається...
Але наспрвді, ми плануючі так переживаємо, що ми прислухаємось до кожного нового поштовху нашого організму. І думаємо а можливо це вагітність????
Я не раз так обманювалась. Мені дуже цікаво що відбувалось із іншими.

MaryF
27.11.2008, 11:09
От що я знайшла:
Ознаки вагітності індивідуальні і різні у всіх жінок, проте, найвідоміша ознака вагітності - порушення менструального циклу. Важливо уміти визначити ознаки вагітності, оскільки кожний з них може вказувати не тільки на вагітність, але і на захворювання.

У деяких жінок перші ознаки вагітності з'являються протягом тижня після зачаття, у інших такі симптоми з'являються через декілька тижнів, або навіть не з'являються зовсім.

Найбільш поширені ознаки вагітності:

Кровотеча імплантації - один з найраніших симптомів вагітності. Приблизно через 6 - 12 днів після зачаття відбувається посадка ембріона на утробну стінку, у деяких жінок цей процес може супроводжуватися кровотечею і спазмами.

Іншими причинами кровотечі можуть бути: нормальна менструація, позачергова менструація, побічний ефект прийому деяких протизаплідних пігулок, інфекція, пошкодження, отримане в процесі сексуального акту.

Затримка менструації, порушення менструального циклу - найвідоміша ознака вагітності, яка примушує жінку пройти тест на вагітності. При настанні вагітності у жінки відбувається затримка менструації. У багатьох жінок навіть якщо вона вагітна може спостерігатися кровотеча, як правило, менструація швидко закінчується і проходить менш інтенсивно, ніж зазвичай.

Сама по собі затримка місячних - ще не ознака вагітності. Якщо менструація не наступила вчасно, то на наступний ранок можна почати вимірювати ранішню температуру. Термометр треба вводити в пряму кишку на глибину 2 см на 5 - 7 хвилин. Якщо температура декілька днів підряд перевищує 37 градусів, найчастіше це свідчить про можливу вагітність. При затримці менструації на 1-2 дні і більш можна зробити тест для визначення вагітності На жаль, такий хворобливий стан, як позаматкова вагітність, на ранніх етапах дуже схожа на вагітність нормальну. Упевнитися, що вагітність, що наступила, маткова, допоможе тільки фахівець за наслідками УЗІ.

Інші причини затримки менструації: надмірна втрата або набір ваги, хронічна втома, гормональні порушення, стрес, припинення прийому протизаплідних пігулок, грудне годування.

Набухання, підвищення чутливості грудей - ознака вагітності, яка може з'являтися через 1 - 2 тижні після зачаття. Груди можуть реагувати на кожний, навіть незначний дотик, або набухати.

Інші причини підвищення чутливості грудей: гормональний дисбаланс, прийом протизаплідних пігулок, передменструальний синдром (ПМС).

Швидка стомлюваність, апатія - ознака вагітності, яка може з'явитися вже в перший тиждень після зачаття.

Інші причини швидкої стомлюваності, апатії: стрес, перевтома, депресія, простуда або грип, інші захворювання.

Нудота, токсикоз - цей симптом вагітності часто виникає на 2 - 8 тижні після зачаття. Деякі жінки не стикаються з проблемою нудоти всю вагітність, проте переважна більшість вагітних жінок страждають від токсикозу.

Інші причини нудоти: харчове отруєння, стрес, захворювання шлунково-кишкового тракту.

Болі в поясниці також можуть указувати на ранній термін вагітності, також несильний біль періодично виникає впродовж всього періоду виношування дитини.

Інші причини болю в поясниці: передменструальний синдром (ПМС), стрес, проблеми із спиною, фізичні або розумові навантаження.

Головний біль і мігрень - підвищення рівня гормонів в організмі може викликати головні болі на ранньому терміні вагітності.

Інші причини головного болю: обезводнення організму, утримання від кофеїну, перед менструальний синдром, надмірна напруга зору, інші захворювання.

Часті позиви до сечовипускання - приблизно на 6 - 8 тижні після зачаття можуть виникати часті позиви до сечовипускання.

Іншими причинами можуть бути: інфекційне захворювання сечостатевої системи, діабет, надмірне споживання рідини або зловживання сечогінними засобами.

Потемніння шкіри навколо сосків.

Інші причини потемніння шкіри навколо сосків: гормональний дисбаланс, незв'язаний з вагітністю, залишкове явище після попередньої вагітності.

Збільшення апетиту, тяга до певних продуктів - необов'язково, що виникне бажання поласувати незвичайними продуктами, але у багатьох вагітних жінок все ж таки виникає тяга до певних продуктів.

Інші причини збільшення апетиту: погане харчування, недолік певного вітаміну або живильної речовини, стрес, депресія, менструація, що наближається.

Kandy
27.11.2008, 11:24
А на якому етапі вагітності треба бігти до лікаря? І можливо у когось були такі випадки що тест нічого не показав, а насправді виявилась вагітність????

Масінька
27.11.2008, 13:51
Можна здати кров на ХГ, буквально за декілька днів після зачаття цей гормон підвищується в крові. Ще навіть тест не покаже, на УЗД видно не буде, а по аналізу вже буде видно :)

Panadolka
27.11.2008, 14:32
А мені спати постійно хотілося.
Kandy, будемо сподіватись, що ви вагітні. Але якщо ні, то на наступний місяць точно :)

І я дуже хотіла спати :8: перший місяць так і провела в ліжку, на пари абсолютно не ходила :ninja: . А потім вчіпися мене блуд і я не могла сидіти дома, а тм більше в ліжку. Також в мене боліли груди і відчутно збільшились.
Якщо до вагітності я могла за 1 раз з'їсти 4-5 пачок сухариків Флінт, то тоді (коли ще незнала, що вагітна) просто не могла на них дивитися :bad:

kitka
27.11.2008, 20:27
А у мене була така штука. Купила я собі перед самою вагітністю якийсь дезодорант. Запах дддддуже сподобався. Через кілька тижнів помітила, що мене від нього нудить, але так конкретно, що аж до рвоти::bad::bad::bad:. Дивувалася, як я могла таку мерзоту купити (а то вже я була вагітна). Прийшлося його викинути, бо від одного вигляду тошнило:8:.

Дана
28.11.2008, 10:21
А в мене ніяких видимих і відчутних ознак, взагалі ніякого "намёку" на вагітність, тільки гречки з кефіром на три місяці з"їла річну дозу, дуже добре мені вона шла:xaxa:, я навіть не здогадувалась що ляля вже є в маминому животику, а живіт почав рости у мене десь після четвертого місяця, і то дуже помаленько.

Ная
28.11.2008, 12:44
І я гречку з кефіром їла,думала,що в мене якісь проблеми з травленням,що більше нічого не хотілося,гречка була три рази на день:xaxa:,потім дізналася,що була вже вагітна:)
А ще в мене була температура стабільно 37-37.5,сильно заклало ніс,пізніше дізналася,що то нормально при вагітності,а тоді дуже переживала. Але то почалося десь тижня з 6-8-го і до 11-го минулося само по собі:)

MaryF
28.11.2008, 12:49
А ще в мене була температура стабільно 37-37.5,сильно заклало ніс,пізніше дізналася,що то нормально при вагітності,а тоді дуже переживала. Але то почалося десь тижня з 6-8-го і до 11-го минулося само по собі:)[/QUOTE]

Мені також почало з носа текти, але не сильно чучуть і пчихати я почала. Так до цього часу пчихаю

Дана
28.11.2008, 12:50
І я гречку з кефіром їла,думала,що в мене якісь проблеми з травленням,що більше нічого не хотілося,гречка була три рази на день:xaxa:,потім дізналася,що була вже вагітна:)

Ная в мене та сама історія , я мала завжди проблеми з шлунком і гречка з кефіром для мого шлунку як бальзам, нічого більше не могла їсти, думала що в мене чергове загострення хвороби:xaxa: на роботі коли дізналися про мою вагітність то сміялися, казали що мала буде ненавидіти ту гречку, бо стільки за своє маленьке життя з"їла, але Соня любить гречку і кефір:xaxa: не вдалося мені відбити дитині охоту до того.:)

Angel
28.11.2008, 13:59
А у мене була така штука. Купила я собі перед самою вагітністю якийсь дезодорант. Запах дддддуже сподобався. Через кілька тижнів помітила, що мене від нього нудить, але так конкретно, що аж до рвоти::bad::bad::bad:. Дивувалася, як я могла таку мерзоту купити (а то вже я була вагітна). Прийшлося його викинути, бо від одного вигляду тошнило:8:.

У мене подібна історія....тільки я почула запах дезодоронту в подружкитак мені сподобався,шо пішла і купила такий самий,а через тиждень викинула.....так мені смердів!!!!!:8:

Panadolka
28.11.2008, 14:34
У мене подібна історія....тільки я почула запах дезодоронту в подружкитак мені сподобався,шо пішла і купила такий самий,а через тиждень викинула.....так мені смердів!!!!!:8:

Ага, а я собі парфуми купила. До вагітності марила ними, а потім як раз напшикалася, одразу в туалет....:bad:
Віддала мамі, то мама ними пшикалася вже за дверима як виходила з хати:xaxa:

Лідочка
05.12.2008, 22:32
Дівчатка, скажіть будь ласка, хтось з вас відчував якісь скорочення внизу живота, як завагітніли, ще до затримки місячних. А то в мене вчора там щось так ніби скорочувалося, навіть ззовні було видно як рухається спазмами низ живота, а чоловік відчував як поклав руку мені на живіт.

Уляночка
05.12.2008, 23:53
Дівчатка, скажіть будь ласка, хтось з вас відчував якісь скорочення внизу живота, як завагітніли, ще до затримки місячних. А то в мене вчора там щось так ніби скорочувалося, навіть ззовні було видно як рухається спазмами низ живота, а чоловік відчував як поклав руку мені на живіт.

Лідочка,купіть тест і не мучтеся здогадками.....заспокойтесь, якщо чудо сталося, то нікуди воно від вас не втече:) удачі:y::y::y:

СОФІЯ -СОНЯ
06.12.2008, 10:04
За старшою ще коли і затримки не було дуже їла яблука, на одних яблуках десять днів просиділа.А тоді вже затримка і токсикоз у всій красі. Я вулицю переходила з поліетиленовим пакетом, бо дійти могла тільки досередини.:bad: - далі, на середній білій лінії - фізіологічна зупинка:xaxa:
А за меншою теж до затримки страшенно загострилося почуття справедливості! Стільки людям навиказувала! :tanksmile: Добре, що пробачили, коли дізналися причину...:clapping:

Kandy
08.12.2008, 14:53

Ну що Лідочка робила тест?

Лідочка
09.12.2008, 21:36
Ну що Лідочка робила тест?

Не робилва бо ще нема затримки, але то певно просто якісь скорочення, бо щось я сумніваюся щодо вагітності, та й мені здається я би відчувала ще якісь ознаки, а так....:confused:

SovaBa
30.12.2008, 16:37
Якщо ви і вагітні, то одне з другим не пов'язане- це кишкова перистальтика. Просто, вагітність напевно дуже бажана, тому Ви до себе "прислухаєтесь".

Irynka84
09.02.2009, 14:00
Допис від Koza-Dereza

привіт! Поділіться секретом, як Ви дізналися, що вагітні на 2-ий день.

SovaBa
09.02.2009, 14:55
І мені напишіть,будь-ласка, в приват! Дякую

Matiola
07.04.2009, 12:35

А в мене все навпаки.Маю алергію на штучні запахи:викликають рвоту.А з приходом вагітності все як рукою зняло.:clapping:

Zoryanazirka
07.04.2009, 13:16
З Марком я відчула відразу. В голові просто думка пройшла - тепер я вагітнію :) Смішно чи ні, але виявилося правдою. Зараз - ні. Затримки в мене ітак постійні через ГВ, тест робила на 4й день затримки - негативний, я вже їх не один зробила то й розслабилася. От вже на 12 днів затримки показало мені полосочку :)

taniarz
11.06.2009, 15:24
шуткуємо!!!!:xaxa:
мене страшенно потягнуло на солодке,яке до того не любила!та так потягнуло,що сказала агресивним тоном чоловікові,"якщо зараз же не дістанеш мені шоколадку я не знаю шо тобі зроблю!":xaxa:

оййййййййййй,боженько,регочу вже з того 10 хилинне можу,аж живіт болить:girl_haha:)))) я собі уявила жінка,чуть не з пательньою в руці,: А НУ ДАЙ ШОКОЛАДКУ,БО ПРИБЮ))))))))))))))

Зузулька
12.06.2009, 11:20
В мене теж історія нічогенька, Різво Христове, всі "гамають" пампухи, кутю, ковбаси, а я в "закладі" біля керамічного друга їх тихо ненавиджу, болі в низу живота були такі, що я аж плакала((( Дзвоню своєму гастроентерологу (гастрит 12 років стажу) і кажу: "Дохтюр - вмираю, ратуйте!!!" Запропонував мені тоді той добродій шклянку самогону з перцем чорним і в ліжко, а після свят до нього! Добре, що я його не послухала, хоча про вагітність навіть не мріяла, старший син -14 років моя єдина вагітність була на той час, і будь які обстеження нічого доброго не прогнозували! На ранок - біжу в аптеку за тестом (надія завжди є)))) і от дві полосочки. Мої сусіди питали що я за звіра придбала, який так ричав зранку))))) а це я видавала концерти з радості! Тепер у мене 7-й місяць, ледь лажу на тую роботу і мрію про дикрет (особливо хочу виспатися). Зробила з того всього висновок - "на все воля Божа" - має бути дитя, буде обовязково, і не тоді, коли щомісяця тести робиш, а коли найменше сподіваєшся. Дякую Богу за цей дарунок, і бажаю всім, хто розраховує на це щастя - відчути радість материнства як най швидше!!!! Удачі Вам!

Відьмочка
12.06.2009, 11:33
В мене теж історія нічогенька, Різво Христове, всі "гамають" пампухи, кутю, ковбаси, а я в "закладі" біля керамічного друга їх тихо ненавиджу, болі в низу живота були такі, що я аж плакала((( Дзвоню своєму гастроентерологу (гастрит 12 років стажу) і кажу: "Дохтюр - вмираю, ратуйте!!!" Запропонував мені тоді той добродій шклянку самогону з перцем чорним і в ліжко, а після свят до нього! Добре, що я його не послухала, хоча про вагітність навіть не мріяла, старший син -14 років моя єдина вагітність була на той час, і будь які обстеження нічого доброго не прогнозували! На ранок - біжу в аптеку за тестом (надія завжди є)))) і от дві полосочки. Мої сусіди питали що я за звіра придбала, який так ричав зранку))))) а це я видавала концерти з радості! Тепер у мене 7-й місяць, ледь лажу на тую роботу і мрію про дикрет (особливо хочу виспатися). Зробила з того всього висновок - "на все воля Божа" - має бути дитя, буде обовязково, і не тоді, коли щомісяця тести робиш, а коли найменше сподіваєшся. Дякую Богу за цей дарунок, і бажаю всім, хто розраховує на це щастя - відчути радість материнства як най швидше!!!! Удачі Вам! Я повністю з вами погоджуюсь! В мене теж склалась подібна ситуація: після одруження я дуже хотіла дитинку і скільки ми не намагались нічого не виходило, а коли я перестала марити вагітністю, якось так само все сталось. І ось вже сьомий місяць моє малятко не дає спокою моєму животику.:girl_smile:

tslezinska
12.06.2009, 14:02
А це тому, що діти нам послані з Небес, і не ми маємо вирішувати, коли вагітніти і чи народжувати...то вирішують за нас! Якщо Бог дав дитинку, ми маємо прийняти це з радістю та покорою і виконати свій обов"язок сумлінно.

Уляночка
12.06.2009, 14:07
А це тому, що діти нам послані з Небес, і не ми маємо вирішувати, коли вагітніти і чи народжувати...то вирішують за нас! Якщо Бог дав дитинку, ми маємо прийняти це з радістю та покорою і виконати свій обов"язок сумлінно.

те що послані з небес - те само собою зрозуміло, але чому ми не маємо права на планування сім"ї - то дивно від Вас чути...як тоді справа з 10 презервативами?????

tslezinska
12.06.2009, 16:49
Уляно, ви знову за своє??? Вгомоніться вже...Планувати всі мають право, от тільки інколи наші плани збігаються з Божими, а інколи ні...Хтось хоче і 10 років не може, а хтось і не хотів, а моментально завагітнів...

Koza-Dereza
12.06.2009, 17:37
Я думаю щоб знати вагiтна чи нi треба дуууууже добре знати i вiдчувати своє тiло, щоб помiтити змiни що обов'язково стаються майже одразу з часу заплiднення. Я обидва рази "знала" що вагiтна. АЛЕ це при тому що двi вагiтностi планованi. Тобто, коли ми застосовували застереження (презервативи) то я знала що 99% я НЕ вагiтна. (Тiльки не кажiть менi про похибки презервативiв, тому що якщо вони стаються, то вони наявнi, а в нас нiколи такого не було). Першого разу у мене була змiна хiм. балансу у тiлi, другий раз мене страшенно потягнуло на солодке, я як Оленка була, гинула за шоколадом, медом, тортиками iтд. За перший мiсяць набрала шось 5 кг ваги! Тобто я знала що шось вiдбуваєься у мому тiлi, однозначно, i це все ДО болючих грудей, пропущених мiсячних, болiв в районi матки, нудоти iтд.

Natalia
12.06.2009, 19:57
Чи вірите ви в те, що коли майбутня мама вагітна хлопчиком, то її тягне на солене, а коли дівчинкою - на солодке?

Ірена
12.06.2009, 20:07
Чи вірите ви в те, що коли майбутня мама вагітна хлопчиком, то її тягне на солене, а коли дівчинкою - на солодке?

нєа! я з хлопчиком їла малосольні огірки і закусювала цукерками "ромашка":girl_haha:
і де тут правда?

Jupiter
12.06.2009, 20:28
Ірено! Просто як про мене написано! Ромашки - це було кілограмами! А малосольні огірки тільки на початку вагітності дуже їла. А потім якось відпустило. І то тільки тому, що був токсикоз, а я, не дочекавшись маминих огірків малосольних, купила якусь гнилу хімію в Арсені. Це важко було назвати огірками. Бо там якась така специфічна приправа була. Коротше, я об"їлася тих огірків, ну потім самі догадуєтеся, що було. І після того вже не дуже їх їла.
Але Ромашки - це я їла по дірки в носі:)

Jupiter
12.06.2009, 20:29
Ірено! Просто як про мене написано! Ромашки - це було кілограмами!:girl_in_love: А малосольні огірки тільки на початку вагітності дуже їла. А потім якось відпустило. І то тільки тому, що був токсикоз, а я, не дочекавшись маминих огірків малосольних, купила якусь гнилу хімію в Арсені. Це важко було назвати огірками. Бо там якась така специфічна приправа була. Коротше, я об"їлася тих огірків, ну потім самі догадуєтеся, що було. :bad::scare::xaxa:І після того вже не дуже їх їла.
Але Ромашки - це я їла по дірки в носі:):girl_crazy::girl_haha:

Natalia
12.06.2009, 20:30
Ірено! Просто як про мене написано! Ромашки - це було кілограмами! А малосольні огірки тільки на початку вагітності дуже їла. А потім якось відпустило. І то тільки тому, що був токсикоз, а я, не дочекавшись маминих огірків малосольних, купила якусь гнилу хімію в Арсені. Це важко було назвати огірками. Бо там якась така специфічна приправа була. Коротше, я об"їлася тих огірків, ну потім самі догадуєтеся, що було. І після того вже не дуже їх їла.
Але Ромашки - це я їла по дірки в носі:)

І хто у вас: хлопчик чи дівчинка?

Уляночка
12.06.2009, 22:11
І хто у вас: хлопчик чи дівчинка?

дозволю собі відповісти-у PROTSKIV хлопчик:girl_cool:

IRUSKA*8
12.06.2009, 23:14
я солодке їла "тоннами",а маю Ігорчика:girl_smile:

Jupiter
12.06.2009, 23:29
Ага, Уляночка правильно сказала. У мене хлопчик. А ще, якщо говорити про вподобання. За період вагітності я передивилася фільми Матриця і Термінатори. Всі. Причому нові серії дивилася навіть в Кінопалаці. Так співпало. Тоді це мені навіть подобалося.
Зараз мене б і палкою не загнали таку пургу дивитися. Вибачте, якщо когось із меломанів образила. Просто в нормальному стані мене ці "витвори мистецтва" (знов вибачте) не цікавлять.

Olenkaaa
12.06.2009, 23:31
а мене в перші місяці таааак від солодкого відвернуло, хоча я ще та солодкоїжка...

Olenkaaa
12.06.2009, 23:33
Ага, Уляночка правильно сказала. У мене хлопчик. А ще, якщо говорити про вподобання. За період вагітності я передивилася фільми Матриця і Термінатори. Всі. Причому нові серії дивилася навіть в Кінопалаці. Так співпало. Тоді це мені навіть подобалося.
Зараз мене б і палкою не загнали таку пургу дивитися. Вибачте, якщо когось із меломанів образила. Просто в нормальному стані мене ці "витвори мистецтва" (знов вибачте) не цікавлять.

О! точно! а я Донцову читала:girl_crazy: десь тиждень в мене такий був, зараз з чоловіком згадуєм і регочем: шо на мене найшло?

Jupiter
12.06.2009, 23:35
Так про Матрицю і про Термінатора. Я вела до того, що мені всі казали, що буде дівчинка. А я собі в глибині душі зрозуміла, що буде хлопчик. Я навіть весь час про дитинку казала "він". Деколи хотіла сказати"вона", але чомусь язик не повертався.

IRUSKA*8
12.06.2009, 23:36
О! точно! а я Донцову читала:girl_crazy: десь тиждень в мене такий був, зараз з чоловіком згадуєм і регочем: шо на мене найшло?
а я Донцову 9 міс читала,маю тепер пару ящиків з книжками:girl_crazy:

Olenkaaa
12.06.2009, 23:47
а ще діти в нас майже ровесники :) шоб їм бідним не передалось:girl_crazy:

а по темі: те, що я завагітніла відчула зразу і зразу відчула шо там дівчисько, хоча й хотіли пацана...не знаю як, просто відчувала

Ірена
13.06.2009, 07:50
а зараз ходжу і за крутими тачками оглядаюся:girl_haha:, аж чоловік зауважив..., а з Остапом, то мене на рукоділля пробило було:girl_smile:

Irusya
13.06.2009, 09:37
В жінок дуже почуття інтуіції розвинене і щодо статі дитини багато відчувають хто в животику. В мене таке було :girl_claping:

Lavazza
15.06.2009, 10:18
то вже трохи не по темі, але стосовно статі....
мені ще до того, як я дізналася, що чекаю дівчинку снився сон: я на лижах спускаюся з гори по дуже поганій трасі, мокрий сніг, декуди болото (психотерапевти якраз інтерпритують спуск - як процес пологів) і коли нарешті спускаюся донизу, то на подвір'ї бачу свого кота, а він - без хвоста. Уві сні я була дуже здивована, навіть маму кликала подивитися. А коли пробудилася, то зрозуміла: "хвостика" в животику не буде:shy:

сніжна
15.06.2009, 14:14
Я їла солодке кілограмами,читала Донцову і "іже їй подобних", вишивала картини,малювала-народився хлопчик ( який наразі не особливо любить малювати,не вишиває:girl_haha:,хіба солодке дуже любить)

Єва
15.06.2009, 15:03
А в мене сестра, будучи на третьому місяці вагітності, сказала на весіллі "не піду додому, поки не подадуть кровянку, я заради неї прийшла на весілля". Так і чекала до другої ночі. І ще - просто до безтями розгадувала японські кросворди. Народилась дівчинка.

Яруська
16.06.2009, 14:07
Це я так прийшла на весілля і поїдала горішки з кремом:girl_crazy: Поки всі не струбила, то не вгомонилась. Народився хлопчик. :girl_in_dreams:

Irchyk
19.06.2009, 10:24
якщо зразу після овуляції на 2-3 день підниває живіт, і є легенькі спазми, то ніякої вагітності не може бути, так? чи може він переболить?

Ірена
19.06.2009, 11:10
якщо зразу після овуляції на 2-3 день підниває живіт, і є легенькі спазми, то ніякої вагітності не може бути, так? чи може він переболить?

навпаки, то може бути ознака імплантації:girl_claping:
(принаймі в мене так було два рази):girl_smile:

Irchyk
19.06.2009, 11:28
але матка спазмує як на місячні, а при вагітності біль такий чи інший?

Ірена
19.06.2009, 11:52
матковий біль плюс чи мінус, але дуже схожий що на місячні, що на загрозу при вагітності, що на імплантацію... таке ... відчуття незатишку внизу живота...
часом ще овуляція овуляції різниця... то від того теж схожі відчутя бувають.
в мене живіт нив після овуляції перед двома вагітностями, а на загрозу переривання цього разу не болів - просто було відчуття клубка внизу живота.

Irchyk
19.06.2009, 12:45
в мене таке відчуття ніби легеньке скорочення матки, ніби вже м. скоро. але не постійно а моментами. напевно це нічого не обіцяє.

галичанка
19.06.2009, 13:38

Вважається, що імплантація відбувається на 6-7 день після зачаття. Тому біль на 2-3 день після овуляції трохи ранувати броліти на імплантацію... Це більше може боліти через овуляцію. В мене цього циклу болів яйник день перед овуляцією, в день овуляції і ще один після, але вже менше. Бачили на УЗД точно, коли відбулась овуляція, то можу писати про це. Це також добра ознака - бо організм добре працює і є шанс завагітніти!

Galynka St
24.06.2009, 14:53
Виявити вагітність можна лише на 7-10 день (після запліднення), це я на власному досвіді знаю... Я теж не могла дочекатись до затримки, і купляла цілі "купи" тестів. Нормальну другу полосочку можна побачити за 3 дні до дати менструації, навіть на самому дешевому тесті. А щодо зміни смаків, поболювання живота - це суб'єктивні відчуття, які дуже часто можуть бути самонавіюванням і бажанням відчувати це, а не ознакою вагітності.

Blondo4ka
24.06.2009, 15:26
У мене здувало живіт в перші 2 тижні після того, як я завагітніла. Причому так сильно, що було враження, ніби місяць 4-5.

Відьмочка
29.06.2009, 14:55
А у мене зовсім нічого не боліло і ніяких інших відчуттів не було, лише коли зробила тест то зрозуміла , що вагітна.

Linet
05.07.2009, 13:36
От у мене зразу десь на 6-7 день циклу почали поколювати груди а завжди вони боліли тиждень перед менструацією потім був металевий присмак в роті і часті походеньки до туалету а ще усі вени навколо живота і грудей якби їх хтось намалював синьою краскою , а коли був викидень 6-7 день циклу поколювало в вагіні як би зараз повинна піти менструація це в мене плід розташувався внизу матки.А тест і в тому і віншому разі показує недуже виразну другу лінійку незнаю чому.

галичанка
06.07.2009, 14:40
Вважається, що імплантація відбувається на 6-7 день після зачаття.
Про це мені говорила і інструктор з ППС (природного планування сім'ї), і лікар. А тепер знайшла іншу інформацію:
Вероятность имплантации в зависимости от ДПО (день после овуляции)
3-5 дпо - 0.68% 6 дпо - 1.39% 7 дпо - 5.56%
8 дпо - 18.06% 9 дпо - 36.81% 10 дпо - 27.78%
11 дпо - 6.94% 12 дпо - 2.78%

Тобто, найчастіше імплантація відбувається на 8, 9 і 10 день після овуляції!!!
Але не думаю, що цей процес так вже дуже добре вивчений, можливі різні варіанти і звідти наші відчуття в цей момент.

Aliaa
06.07.2009, 17:57
В мене на третій-пятий день, особливо вночі свербіло все тіло... і я пригадую десь прочитала, що так може бути, а ще в мене чоловік одразу відчув, що піднялась температура тіла, і постійно перпитував чи я часом не захворіла, бо тіло було гаряче. Як виявилось я була вагітна, і підвищення температури тіла 37С-37,5С це норма

irys214
10.07.2009, 01:06
Як я можу дізнатись чи не завагітніла, якщо після родів ще не було менструації(2 міс.)Тест обов'язково покаже??? Бо на ньому пише: використовувати з перших днів затримки.

ckorpionsha
10.07.2009, 01:15
Є такі тести,які показують чи не на наступний день....ну максимум 3 дні. Я чекаю тиждень тоді роблю тест...місячних теж нема

kolibri
18.08.2009, 22:15
Привіт! я на вашому форумі вперше:girl_smile:але мені тут сподобалось
все що ви тут обговорюєте стосується і мене!
ми з чоловіком також планували вагітність, із розповідей друзів зрозуміли що це тривалий процес і вже на другому місяці спроб в мене затримка.
на 5ий день затримки я зробила тест - дві полосочки - чи можна вже впевнено говорити що я вагітна (а то щось дууже швидко)?
P.S. Крім того сильно болять груди і сплю на ходу

Nastynya
18.08.2009, 22:17
я думаю можна!!! але ще тестик не завадить!

Карінчик
18.08.2009, 22:18
Я думаю що ви вагітні!!!!!!! Підіть здайте кров на ХГ і будете знати точно!

kolibri
18.08.2009, 22:34
Nastynya ви маєте на увазі ще один тест зробити?
Карінчик на рахунок крові незнаю де в нас в Тернополі таке роблять
я була в своєї лікарки - то вона сказала на наступний тиждень на узі прийти
а я зараз думаю - вагітна чи не вагітна
моментами вже із своїм животиком говорити почала - думаю а може із кишками говорю - аж самій із себе смішно:girl_in_dreams:

Nastynya
19.08.2009, 09:31
ну я думаю краще зробити тестик, а не узд, якщо друга смужка буде яскравішою, ніж була, то можна Вас вітати, а на узд ще встигнете!!!)))

Карінчик
19.08.2009, 09:58
де в нас в Тернополі таке роблять
А для чого є інтернет? Ви ж маєте поліклініку? Там мають робити аналіз крові, якби Ви жили у Львові я б Вам дала адресу, ще й би сказала скільки коштує :xaxa:

Дана
19.08.2009, 10:19
на 5ий день затримки я зробила тест - дві полосочки - чи можна вже впевнено говорити що я вагітна (а то щось дууже швидко)?
P.S. Крім того сильно болять груди і сплю на ходу
тест може збрехати якщо не покаже полосочки(тобто вагітності) а от якщо показує дві полосочки - то вже нікуди ваша дитинка від вас не дінеться.

kolibri
19.08.2009, 10:57
узд сказали зробити обовязково, чим по швидше....а то в мене періодичні болі внизу живота. узд щоб переконатись що немає позаматкової вагітності
але я от вчора трох в неті начиталась що болі внизу бувають- і це не завжди погано - то вже трохи заспокоїлась:girl_claping:
А узд шкідливе для дитинки?

Мар"яночка
19.08.2009, 11:05
хех по тих симптомах шо у вас та ше й дві полоски, 99,9% шо ви вагітні :girl_claping: почекайте тиждень повилазять ше й інші симптоми :girl_crazy: а за узі ніц не скажу одні кажуть не можна робити, другі кажуть робити, тут фіг розберешся :girl_sad:

Дана
19.08.2009, 11:11
Якщо є болі то зробіть узд, а якщо нічого не турбує то можна відкласти на потім.

сніжна
19.08.2009, 11:26
(а то щось дууже швидко)?
нічого не швидко. У мене вагітність настала з першого разу ( до того 7 років жили "застерігаючись"), а тест показав яскраві 2 полосочки на 5 день затримки.
А узд- тут тяжко сказати. УЗД на ранніх термінах ( до 10-12 тижня може спровокувати небажані наслідки, особливо вагінальне, яке встановлює факт вже 5 тижневої вагітності з дня останніх місячних). періодичні легесенькі болі на поч. вагітності- це варіант норми ( розтягуються зв язки матки), але сильна постійна біль чи чітка локалізація болі з однієї сторони- тривожний симптом.

Аналіз крові на ХГЧ роблять у багатоьох прив. клініках. Але тут є застереження: збільшення показників протягом двох днів спостережень- встановлює факт вагітності, що розвивається. Але, на жаль, не встановить чи це маткова чи позаматкова вагітність, бо ХГЧ зростає при обох.Факт позаматкової встановить лише УЗД. Але малесенький термін і УЗД.....

Ірена
19.08.2009, 12:13
Карінчик на рахунок крові незнаю де в нас в Тернополі таке роблять
теж живу в Тернополі:girl_smile:
зробіть аналіз крові в клініці Хміля (на Липовій), або в "Сінево" на Миру.

Лідочка
19.08.2009, 18:48
Але все таки по ХГЧ можна виявити чи вагітність маткова чи позаматкова. При позаматковій ХГЧ буде збільшуватися але зовсім іншими темпами...так мені лікарка говорила та і в неті десь також читала. А на УЗД все таки не спішіть,я теж дуже хочу але пообіцяла собі що раніше 10-12 тижня не піду. В мене інколи теж живіт потягувало (зараз менше) але зовсім трішки і "місцями" - це нормально, якщо болі не локальні, не сильні, не супроводжуються кровянистими виділеннями та болями в поясниці. Але якщо вас сильно болить то може таки сходіть на УЗД. Але я б радила спочатку ХГЧ в динаміці подивитися...

Kandy
20.08.2009, 12:20
У мене теж на перших тижнях живіт болів. Біль був такий тягнучий, ніби матку натягують. Навіть доводилось вставати з місця, щоб біль минув. Я пішла з цим до лікаря. Вона мене налякала, що це загроза і виписала Дуфастон. Я звичайо що чемна дівчинка пропила курс. Але біль не минув. І потім я зрозуміла що це зовсім не загроза була. Це просто матка готується так. Розтягується чи щось таке. Дуже багато інформаціїї на цю тему в неті. Згодом біль сам по собі минув. Головне просто зараз себе берегти на перших місяцях. Не скакати, меньше встрясок тощо.
Якщо, дівчата, немає ніяких підозрілих виділень. То переживати нема чого. Ваш організм зараз повністю перебудовується. Усе міняється. І матка теж.

kolibri
20.08.2009, 17:58
нарахунок болю - я вже заспокоїлась:girl_spruce_up:
дякую за всі ті відповіді які ви написали
На даний момент моя найбільша проблема постійна втома ))))

vanilia
20.08.2009, 18:04
Тест може збрехати якщо не покаже полосочки(тобто вагітності) а от якщо показує дві полосочки - то вже нікуди ваша дитинка від вас не дінеться.

Тест може збрехати в "обидва боки" :) І коли дві полосочки тест може бути невірним. Десь в інеті навіть знаходила в яких випадках. Але в мене не було нічого такого, і в той же час тести (не один! але і не всі) показували дві полоски, а аналіз крові на ХГ показав, що вагітності немає.
Для себе відкрила, що тести "бебітест" і деякі "фраутест" можуть показувати другу нечітку полоску, навіть якщо вагітності немає. Можливо, тому, що в них висока чутливість.

vanilia
20.08.2009, 18:09
kolibri, я думаю, що дуже велика ймовірність того, що Ви вагітні. :) От тільки краще дійсно спочатку аналіз на ХГ здати.

Впринципі, мене лікар оглянув на УЗ, потім здала аналіз на ХГ (він, до речі, ДУЖЕ важливий).

А симптоми... На самих початках моєї вагітності в мене взагалі ніяких симпотомів не було. Зате пізнішеее )))))) Такий токсикоз був, що тримайтеся ))) І втома теж на перших сроках, фактично, у всіх вагітних є.

kolibri
21.08.2009, 15:21
щойно зробила тест (ще раз) - чіткі дві полосочки:girl_claping:
сумніви вже майже розвіялись....:girl_smile:

Карінчик
21.08.2009, 15:56
УРА!!!! В нас ще одна вагітна форумчанка!!!!!!! Щиро вітаю ВАС!!!! Нехай вагітність буде НЕ токсикозною, і малеча тримається за ВАС!!! Раджу піти здати кров на ХГ.

Nadushka
21.08.2009, 16:39
На ще одну щасливу жінку, стало більше на планеті! Прийміть щирі привітання !Легкрї вагітності та ще легших родів! Здоров"ячка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Hermes
21.08.2009, 22:29
А мені тест у перший тиждень затримкм нічого не показав, навіть легесенької полосочки і робила два рази і тести дорогі були! Я навіть з горя 25 грам конячку випила, бо вагітність була дуже планована. А ще через два тижні евітест показав дві полоски! Я навіть на роботі ще раз зробила, для впевненості. А потім на УЗД підтвердили вагітність. Тепер себе за той конячок гризу. А тест і довідку з УЗД тримаю на память

Карінчик
22.08.2009, 12:52
Hermes я думаю 25 грам коньячку нічого поганого не зроблять! десь читала що це навіть корисно (ясно що в межах розумного:girl_spruce_up:)
То ви теж вагітні? а який термін?

Hermes
22.08.2009, 20:17
Нам 11 тижнів це нам на УЗД поставили.

Лідочка
24.08.2009, 09:26
щойно зробила тест (ще раз) - чіткі дві полосочки

Тихесенько вас вітаємо, ростіть здоровенькі!!!! як то гарно - здається клубочок розмотався:girl_haha:, тримайтеся дівчата, здається в нас на форумі епідемія вагітностей:girl_bye2:

kitty
26.08.2009, 10:34
Нам тест до останнього не показував дві полосочки, але і місячні не йшли, то ми були впевнені, що таки вагітні. :girl_spruce_up: Перший тест, який показав ледь помітну другу вже десь тижні два після затримки, а потім зробили ше один контрольний і пішли ми на УЗД, де нам вагітність підтвердили :girl_claping::girl_in_love:

Єва
07.09.2009, 14:25
А я напевно в цьому циклі пролетіла. Сьогодні по моїх підрахунках десь 9 ДПО, не втрималася, зробила тест. Знаю, що може зарано. Але чітка одна смужечка і все. Та й біль внизу живота, як перед місячними.

loreniya
07.09.2009, 15:04
тест має показати вагітність якщо вона є, навіть самий дешевенький! Я наприклад коли планували з чоловіком кожного місяця купляла по 2 найдорожчі шо були в аптеці і робила все як в інструкції... через пів року тих проб вже і не вірилось... то при останній затримці рішила купити дорогі колготи і дешевий тест - купила якийсь за 2 грн, навіть чутливість не вказана /жовта м"яка упаковка/ і зробила його не рано, а ввечері... І при всьому тому вагітність він показав, а я ше до рана з чоловіком мучилась - що то дешевий тест і може нема ніякої вагітності... Ранком тест за 28 грн підтвердив :girl_smile:
На початку вагітності був в мене признак такий - засинала на ходу... може комусь пригодиться...:girl_cool:

Єва
07.09.2009, 15:40
засинала на ходу...
Зараз погода така, що можна заснути на ходу :) А імплантація була відчутною (наприклад, легке поколювання в області матки чи краплинка крові в перший тиждень після овуляції)?

loreniya
07.09.2009, 15:52
абсолютно не відчутна, принаймі в мене. Враження було таке ніби скоро почнуться місячні... більше того, в той день коли мали початись місячні були якісь такі не місячні а пародія - капля коричнево бура розміром з 2 пятикопійкові монетки... може це і була імплантація... не буду спорити, лікар сказав що таке може бути... то не кров наголошую - не червоне, а таке як мазня в останній день місячних буває...

Kristinka
09.09.2009, 09:30
У мене зараз больові відчуття в грудях, часте запоморочення. До затримки залишилось 2 дні робила різні тести але ті показують що вагітності немає. Базальна температуара вище 37. Чи можу я на щось надіятися?????????????????

Карінчик
09.09.2009, 10:07
надіятись завжди можна на те що вагітність є

Kristinka
09.09.2009, 10:45
Чи може тест помилятися, що вагітності немає?????Два дні тому робила тест, показав ледь-ледь помітну полосочку. Потім купила ще тест іншої фірми і той нічого не показав.

Irusya
09.09.2009, 12:14
Крістінка, в мене схожа ситуація - минулого тижня тест негативний, а вчора - бліда смужка. І якось дивно я себе трохи почуваю. Напевне таки вагітна...:girl_in_love: Зроблю ще контрольний тест наступного тижня, а тоді вже до лікаря

Єва
09.09.2009, 12:38
Тести бувають з різною чутливістю - 25Mme/ml слабша, 10Mme/ml - сильніша. Концентрація ХГЧ в сечі вагітної збільшується з кожним днем, тому друга смужечка повинна ставати яскравішою. Та й гормон ХГЧ плід починає виробляти не з моменту зачатя (овуляції), а з моменту імплантації (на 6-10 день після овуляції). Тому, якщо тест показав ледь помітну полоску, а на наступний день нічого, то напевно, ви взяли на наступний день тест з меншою чутливістю. Раджу почекати кілька днів.

Kristinka
09.09.2009, 17:00
Буду надіятися, що через декілька днів тест буде позитивним!!!!!!!!!

vitalinka
10.09.2009, 10:21
дівчата, моя подруга коли завагітніла робила 5 тестів різних фірм і різної чутливості, всі давали негативний результат, потім пішла до лікаря - вагітність 2 місяці! Зараз має прекрасну донечку! Тести можуть і часто помиляються ;) успіхів Вам!

Natalysa
29.09.2009, 13:17
Зайшла на цю тему і вирішила написати про себе.
В мене цикл не регулярний, тобто бували затримки. Я дуже хотіла завагітніти. Місяць перед вагітністю затримка була вже 5 днів, я так обнадіялась, пішла купила тест - а там одна полоска. Розчарування було на тиждень.:girl_cray:
А от коли завагітніла, то навіть не думала. Це мій чоловік з мамою підмовили мене купити тест, а я все відмовлялась, бо потім дуже розчаровувалась. Так от - друга полоска в мене висвітлилась не відразу, я вже плакати надумала. Викидаю тест, а тут оба і 2 полоски.:girl_curtsey: Не повірила. Але потім і токсикоз був, і втома і роздратування.
До речі - першим моїм признаком вагітності, про яку я ще не знала, була сильна сухість шкіри обличчя, страшно на себе було в дзеркало поглянути. На УЗД пішла аж на 29тижні, і на крісло теж не ходила. На облік стала десь на 14 тижні.
Тепер вже мому пузику 35 тижнів. От так. Вагітнійте, а всіх вагітних вітаю. Це така радість:girl_claping:

Gala
01.10.2009, 19:56
Не заходила я на цю гілочку...але щось мені останнім часом не дуже добре.Втома,роздратування,хочеться постійно їсти і температура 37 ввечері.Затримки ще нема ,бо місячні були десь 2 тижні тому.І ще в мене щось очі постійно сльозяться.От виговорилась.Завтра, мабуть, куплю тест.

Ірушка
01.10.2009, 23:11
температура 37 ввечері

В мене було точно так само, тільки вечір температура 37, 37,2 і ні з того з сього хотілося просто поплакати.

superdetka
10.10.2009, 13:04
Всім Привіт! я на вашому форумі вперше але мені тут дуже сподобалось, і я почерпнула для себе багато корисної інформації, за що Вам велике спасибі.
Але все таки мене турбує ще декілька запитань. Ми з чоловіком плануємо вагітність вже 4-ий місяць, нажаль поки що безрезультатно. Почала вимірювати БТ, стабільно 36.5-36.7, два рази був скачок в першій фазі до 36.8, на 18 день циклу пішла на УЗД, сказали, що фолікул дозріває, овуляція 99,9% відбудеться. На наступний день було зниження температури до 36.5 і скачок до 36.8. Статевий акт був на 16 і на 20 дні циклу, сьогодні 30день циклу, температура в 2-ій фазі тримається 36.8-36.9. Хтось може щось підсказати, буду дуже вдячна.

сяняНЯНЯ
10.10.2009, 13:54
ОКСАНА,може ви краще зверніться до дівчат у "як нарешті стати мамою?",вони можуть вам гарно і досить кваліфіковано відповісти.я дуже люблю читати цю гілку,і вже почала за них усіх переживати як за своїх.

vywnja
05.11.2009, 13:05
:girl_cray: напишіть мені будь ласка в асю, як можна визначити вагітність на найраніших етапах....якщо це можливо......:cesored:

наперед вдячна

галичанка
05.11.2009, 15:30
А чого :girl_cray:, що трапилось?

NikaLovely
05.11.2009, 16:19
Коли почалася "епідемія" на 5-м каналі виступав дядько - представник компанії, що виготовляє індивідуальні тести (чесно, не бачила призвища і компанії), в т.ч. і тести на вагітність. Так от, він обіцяв, що може вже наступного року в Україні вже будуть продаватись тести, які дозволять визначити вагітність з 3-го дня від заплідненя яйцеклітини! От було б корисно)

Карінчик
05.11.2009, 16:25
а таке хіба можливо?

NikaLovely
05.11.2009, 16:27
а таке хіба можливо? От і замислилась, але вирішила не заглиблюватись в цю тему. Якщо дядько з 5-го каналу обіцяв - хай робить) :girl_crazy:

Amira
05.11.2009, 23:26
Це дивне відчуття...Але я була впевнена на всі 200 відсотків у свою вагітність. На 28-ий день циклу дуже збільшились груди, набрякли і боліли, у мене цього ніколи не було навіть перед місячними, загострились запахи, ніякої нудоти і токсикозу не було.
Зранку пішла в аптеку, купила два тести, вони показали позитивні результати - дві смужечки!

Amira
05.11.2009, 23:35
Ой, зовсім забула! Міряла базальну температуру,обов"язково зранку як тілки був скачок, це приблизно 12-15 день цикл, відразу у ліжко.Результат не примусив довго себе чекати...Три місяці і бажана вагітність наступила!

cleonata
09.11.2009, 13:05
я без міряння БТ завжди знала коли в мене овуляція, не знаю якось відчувалось в мене завжди. і так якось вийшло, що ми в ту нч кохались, ще й в мене такої ночі не було приємної за 5 років спільного життя з чоловіком, він ніби все відчував в ту саму секунду що я хотіла, і як я хотіла, і так було добре....., а потім його слова: ну шо давай? то була найкраща ніч в мому житті!!!! і з першого дня все перевернулось, мене всі переконували завжди що зразу не виходить, шо треба кілька раз старатись... Я скажу ЯК БОГ дасть так має бути. я хотіла завагітніти в жовтні, завагітніла в вересні, яка різниця буде рак чи лев чи близнюк, головне щоб здоровеньке!!!!.... я дкмала що я в силу своєї акторської майстерності, яка мені присутня з дитинства, навіяла собі що я вже вагітна, але як виявилось оте відчуття не підводить ніколи!!! Дійсно все інакше, запахи, люди, настрій, якась добріша стала, чи може не так, я просто почала закривати очі на всякі дрібниці...
Я б дуже хотіла щоб кожна жінка могла відчувати такі відчуття, і вміти себе якось так слухати... і незважаючи на теперішній страшний для мене токсикоз - я щаслива!!!

Kucjynchuk
17.11.2009, 09:47
Привіт дівчата!!!!!!
Допоможіть, будь ласка!
В мене все почалось з головного болю, потім температура 37-37.5...біль у грудях і більші зробились, апетит ого!!!)))))
Але були місячні незвичайні - 2 дні (в мене завжди 4-5 днів)...
Робила тест - негативний(((((( нажаль
Я можу бути вагітна?

Kucjynchuk
17.11.2009, 10:01
А ще мене низом живота нило і нирки так тянули)))

MaryF
17.11.2009, 10:08
Привіт дівчата!!!!!!
Допоможіть, будь ласка!
В мене все почалось з головного болю, потім температура 37-37.5...біль у грудях і більші зробились, апетит ого!!!)))))
Я можу бути вагітна?

Можеш!
Ше залежить від кількості виділень.
Тест не показник. У мене три тести (різні) були позитивні, а вагітності не було.

галичанка
17.11.2009, 10:14
Я можу бути вагітна?

Бувають випадки, коли є вагітність при невеличких місячних. Тест також не всім показує вагітність. Так що все може бути... Якщо б ви могли піти на УЗД до доброго спеціаліста... А у Львові буваєте, могла б порадити, де можна зробити УЗД.

Kucjynchuk
17.11.2009, 14:12
Так! Я у Львові дуже часто!!!!
Якщо можна то порадьте, бо як я вже читала на форумі, лікар узедист має велике значення!!!
Дякую за відповіді!

Галичанка, дуже дякую!!!

cleonata
17.11.2009, 14:54
були місячні незвичайні - 2 дні
в мене теж було помазалось на час місячних і навіть на 2 місяці теж, то нормально, одна моя знайома мала місячні самі натуральні 4 місяці і їй лікар сказав шо вона вагітна вже 5 місяць - вона втратила дар мови. вона навіть не памятала від кого))), потім довго згадувала рахувала, але все закінчилось благополучно, батько признав малюка, надто був на нього малий схожий)))))

Уляночка
17.11.2009, 15:04
вона навіть не памятала від кого))), потім довго згадувала рахувала,
мда...жесть....:girl_haha:

MILITARIYA
22.11.2009, 14:13
Дівчата! На скільки велика імовірність того, що тест показує неправильно? Вчора зробила 2 тести зовсім різних фірм, то і той і інший показали 2 смужки! При чому один із тестів був при 7 дні вагітності, а інший з першого дня затримки! І коли можна іти на узд, аби точно переконатися? Хочеться вірити, що тест все таки показав невірно............

Єва
23.11.2009, 10:30
Хочеться вірити, що тест все таки показав невірно............
От читаю ваш допис і думаю: коментувати щось чи ні? У вашому випадку помилка буває рідко. Частіше тест не показує вагітність, коли вона є, а щоб навпаки - сумніваюсь.
П.С. Не хочу вас ображати, але не можу втриматись, щоб не висловити свою думку. Краще б не писали останнього речення. Дівчата з гілочки "Як нарешті стати мамою" живуть мрією про дві смужечки і таку бажану вагітність (деякі мріють про другу дитинку, але не виходить). Розумію, у вас є синочок і ви ніколи не знали, що таке діагноз безпліддя чи що таке чекати дитятко по кілька років, тому і зараз не можете належним чином оцінити цей Божий дар, бо керуєтесь у своїх міркуваннях якимись побутовими, приземленими речами, що грунтуються на вашому власному егоїзмі.

Надька
23.11.2009, 10:52
я неможу дочекатись початку грудня щоб зробити тест. з овуляції минув тиждень. зараз боюсь родити тест бо боюсь розчаруватись. таке вже було. а как хочеться знати.....

Єва
23.11.2009, 10:59
з овуляції минув тиждень. зараз боюсь родити тест бо боюсь розчаруватись. таке вже було. а как хочеться знати.....
Краще почекати. Я зіпсувала аж 6 тестів, поки побачила другу смужечку. А скільки нервів пішло!!!! Краще дочекатись суттєвої затримки, хоча б на 3-4 дні.

сніжна
23.11.2009, 13:39
то і той і інший показали 2 смужки! При чому один із тестів був при 7 дні вагітності, а інший з першого дня затримки! І коли можна іти на узд, аби точно переконатися?
Вагінальний датчик може уже показати.
Мене тести поки що ні разу не підводили ( причому навіть найдешевші): якщо була вагітність- показали на 5 і 7 день затримки.Коли не було- не показували.
Щоправда,якщо ви ще годуєте грудьми,враховуйте можливість "гормональних показів". Хоча,дві чіткі смужки двічі підряд...

MILITARIYA
24.11.2009, 14:07
П.С. Не хочу вас ображати, але не можу втриматись, щоб не висловити свою думку. Краще б не писали останнього речення. Дівчата з гілочки "Як нарешті стати мамою" живуть мрією про дві смужечки і таку бажану вагітність (деякі мріють про другу дитинку, але не виходить). Розумію, у вас є синочок і ви ніколи не знали, що таке діагноз безпліддя чи що таке чекати дитятко по кілька років, тому і зараз не можете належним чином оцінити цей Божий дар, бо керуєтесь у своїх міркуваннях якимись побутовими, приземленими речами, що грунтуються на вашому власному егоїзмі.

Знаєте Єва, на рахунок того, що багато жінок чекають з нетерпінням цього дива я погоджуся. І співчуваю я їм щиро, бо мати дитинку, і бути вагітною це таки ЩАСТЯ! Але в моєму випадку, принаймні на момент, коли я писала цей допис, в мене був простий шок, я не могла повірити, через те і купила повторний тест, який теж показав дві смужки! Може це і є простий егоїзм, але я абсолютно не була готова до такого! Зараз вже якось звикла і люблю свою цю маленьку крихітку в животі, просто вже якось понаскладала планів, що закінчу інститут, піду на роботу, але як то кажуть, хочеш насмішити Гопода, розкажи йому про свої плани! Мене мучили сумніви, чи справді я зможу бути гарною мамою для обох діток!

Надька
24.11.2009, 14:51
просто вже якось понаскладала планів, що закінчу інститут, піду на роботу, але як то кажуть, хочеш насмішити Гопода,
Ваші сумніви можна зрозуміти, але завжди треба шукати щось хороше, і дякувати Богу що Ви можете мати дитинку у наш час!!!

Єва
24.11.2009, 15:29
Мене мучили сумніви, чи справді я зможу бути гарною мамою для обох діток!
Якщо любові є на одну дитинку, її буде і на двох. Якщо Бог дає дитинку, він дає можливості для її утримання і виховання. Ви будете чудовою мамою!

MILITARIYA
24.11.2009, 16:24
Якщо любові є на одну дитинку, її буде і на двох. Якщо Бог дає дитинку, він дає можливості для її утримання і виховання. Ви будете чудовою мамою!
Дякую Вам за підтримку і такі хороші слова!!!!!!!!!!!

vywnja
26.11.2009, 17:00
зробила десь 5 штук тестів, і всі показують 1 полосочку.......а якийсь дискомфорт мене весь час переслідує.........мязи живота часто сіпаються.....і апетиту немає.....не можу їсти.......думаю що б це могло бути.......

Tutuka
26.11.2009, 19:07
Думаю, що апетиту нема через нерви, а м"язи можуть сіпатись і просто так, і перед місячними (деколи відчувається схоже на легеньке скорочення матки). Не переживайте так!
Можете перевірити бт (пошукайте в гуглі або тут на форумі), якщо нижче 36,8 - можна майже впевненою, що не вагітність, пишу майже - бо це відносно, можливо для вас така т-ра 2-ї фази нормальна. У день, коли вона різко опуститься на 2-3 десятих градуса, придуть гості. Якщо буде триматись вище 37 більше 2 тижнів - ймовірна вагітність.

Ailenka
27.11.2009, 17:50
якщо тест був проведено правильно і минуло хочаб 7 днів від дня затримки-то думаю достатньо шансів вірити тестові....мій тестик на дві полосочки показав коли в нас було 2 дні затримки, для підвердження почекати довелося ще дня два. ))

vywnja
27.11.2009, 21:23
я теж з однієї сторони спокійна.....місячні ж були.....хоч із затримкою на 2 тижні, але були.......ще постараюсь на узд вирватись на наступному тижні....переконатись....
дякую вам за підтримку.......=)

Bysja
29.11.2009, 00:06
Привіт!Пишу вам вперше!В мене місячні не регулярні але цього місяця були дуже короткі(3 дня)і то 2 дня лило як з відра,хоча в мене такого не було,тепер мене тошнить,болить поперек,і настрій,що хочеться від всього плакати,(хоча мені тяжко примусити себе плакати)тест ще не робила,підскажіть будь ласка чи може це бути вагітгвсть?

ckorpionsha
29.11.2009, 08:03
Привіт!Пишу вам вперше!В мене місячні не регулярні але цього місяця були дуже короткі(3 дня)і то 2 дня лило
А Ви купіть,щоб не вгадувати це чи не це. В природі всяке буває.
мій тестик на дві полосочки
а мій показа вже у той день,коли не прийшли місячні..

Lidusha
03.12.2009, 09:45
Запитання аж горить струбованістю. Але скажу вам, як жінка з досвідом, що сама вагітність іноді може наступити аж через 7 днів після статевого акту. Наприклад спермотозойди сидять і чекають доки наступить овуляція і вийде яйцеклітина.
Так що ви досі може ще й не вагітна, а от з дня на день завагітняєте. Це залежить від дня вашого циклу і ще від купи факторів. Тому тести всі, в тому числі аналіз крові, робиться в перший день затримки.

Імель
03.12.2009, 09:49
спермотозойди сидять і чекають доки наступить овуляція
:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

якщо мені не зрадує пам"ять, то сперматозоїди можуть "сидіти і чекати" тільки за наявності плідного слизу

галичанка
03.12.2009, 10:51
Так що ви досі може ще й не вагітна, а от з дня на день завагітняєте.
Або взагалі ще вагітна з минулого циклу, якщо була невеличка кровотеча,таке буває санне, Дана, таке мали:girl_curtsey:

Lidusha
03.12.2009, 10:55
Ось вам цитата з вікіпедії, якщо цьому джерелу ви довіряєте.

"Сперматозоиды человека

Скорость движения сперматозоида человека может достигать 0,1 мм в сек. или более 30 см в час. У человека приблизительно через 1—2 часа после коитуса с эякуляцией первые сперматозоиды достигают ампулярной части фаллопиевой трубы (той части, где происходит оплодотворение).

Период выживания сперматозоидов с точки зрения способности оплодотворения составляет приблизительно 1,5—72 часа, а с точки зрения подвижности — 48—72 часа."

Імель
03.12.2009, 11:34
Период выживания сперматозоидов с точки зрения способности оплодотворения составляет приблизительно 1,5—72 часа, а с точки зрения подвижности — 48—72 часа."
Зацитую Вам з книжки "Вчимося розпізнавати плідність" (для мене то надійніше, ніж Вікіпедія)
В організмі чоловіка вони (сперматозоїди) живуть до двох місяців, у піхві жінки-від 30 хв до 2 год у неплідний період і від 3-5 до 7 діб у плідний період, за умови наявності високоплідного цервікальноо слизу

і якщо я правильно розумію, якщо немає підного слизу (який є ознакою того, що скоро наступить овуляція) то "сидіти і чекати" сперматозоїди не будуть (максимум 2 год посидять і почекають :girl_haha:), але не 7 днів!!!:girl_in_dreams:
галичанко, виравляйте, якщо шось не точно :girl_flirt:

Дана
03.12.2009, 11:35
Я при 28 денному циклі з овуляцією на 13-14 день( за циклом я спостерігали два роки,тобто дні овуляції вже знала і могла відрізнити) з 4-5 денними місячними , завагітніла : або на 7 день циклу(тобто овуляцію була відразу за місячними) або сперматозоїди сиділи затаіїшись :girl_cool:і чекали слушної миті мінімум 4-5 днів:girl_smile:, а ще якщо взяти до уваги що у мене дівчинка а як відомо сперматозоїди "хлопчики" швидші але не живучі, а "дівчатка" повільніші але витриваліші:girl_crazy: -більше схиляюся до другого варіанту:girl_smile:

Імель
03.12.2009, 11:40
з овуляцією на 13-14 день( за циклом я спостерігали два роки,тобто дні овуляції вже знала і могла відрізнити) з 4-5 денними місячними , завагітніла : або на 7 день циклу(тобто овуляцію була відразу за місячними) або сперматозоїди сиділи затаіїшись
а як ви овуляцію визначали? температура-слиз? а не допускаєте варіанту пізньої овуляції чи подвійної овуляції?:girl_in_dreams:

Lidusha
03.12.2009, 11:42
і від 3-5 до 7 діб у плідний період
Власне про такий період я і говорю. В деяких жіночок, які мають цикли по 21-24 дня цей період майже постійно триває...

Tequilochka
03.12.2009, 11:49
А груди завжди ниють з початку вагiтностi?

zetta
03.12.2009, 11:59
Мамочки-дівчатка, а розкажіть чи відрізнась у вас перша вагітність від другої... тобто перші місяці , які ознаки були при першій які при другій ?

Ailenka
03.12.2009, 12:07
А груди завжди ниють з початку вагiтностi?
ще й як нили. терпіла тижднів 6 напевно поки доїхала що треба мастити олійкою. таке полегшення відчутне одразу!!! всі раджу-як тільки починаютьь груди боліти (в мене було відчуття ніби перцем намазала) мастіть олійкою. пізніше буде з'являтися животик-теж прор нього не забувайте. і кожного дня або вечора.

Дана
03.12.2009, 12:18
а як ви овуляцію визначали? температура-слиз? а не допускаєте варіанту пізньої овуляції чи подвійної овуляції?Слиз+ характерні овуляторні болі, поколювання в яйнику, досить конкретні відчуття і ні з чим не зрівняні. Я допускаю все, може бути і овуляція запізніла і подвійна, написала що більше схиляюся до другого варіанту.

Надька
03.12.2009, 13:18
Слиз+ характерні овуляторні болі, поколювання в яйнику, досить конкретні відчуття і ні з чим не зрівняні
ой у мне вже 2 дні таке, а шо робити якщо я нароботі........ а чоловіка ьіля мене нема..... ;) аааааааааа :))))

vywnja
06.12.2009, 01:17
от я вже постараюсь викласти ситуацію........міряю БТ - в нормі.36.6......,місячні хоть із запізненням,але були, тести оказують негативно.....

але присутній дискомформ і мене груди турбують - збільшились ,і болі в попереку.....
що скажете,є шанси що вагітності немає?
і я б попросила вас сказати,коли живіт збільшуватись починає? і чи він твердий при вагітності?

zetta
06.12.2009, 13:05
і от чи груди обовязково повинні боліти?? Бо тут писали що жінки на 5му місяці тільки дізнавалиь про вагітність, то груди не боліли, і інших відчуттів у них не було?

Milashechka
06.12.2009, 13:18
Можно определить методом измеоения базальной температуры, это самый простой и надежный способ!!! подробней:

Как работает этот метод?

Сразу после овуляции (самое благоприятное время для зачатия) в организме женщины происходит выброс гормона прогестерон. Этот гормон способствует подъему температуры тела на 0,4 - 0,6 градусов и происходит в течение двух дней после овуляции. Овуляция происходит примерно в середине цикла и таким образом разделяет цикл на две фазы - первую и вторую. В первую фазу, до овуляции, температура Вашего тела обычно ниже, чем во вторую фазу, когда овуляция уже произошла. При достаточной выработке гормона прогестерона, начиная с середины цикла, происходит повышение температуры тела, что является довольно надежным признаком овуляции. Вторая фаза цикла длится в норме 13-14 дней и перед началом менструации температура обычно снова понижается на 0,3 градуса. Если же базальная температура остается на одном уровне в течение всего цикла, отсутствуют подъемы и спады на графике, то речь может идти об отсутствии овуляции, и как следствие, женском бесплодии.

Почему же мы говорим о базальной температуре, а не о простой температуре тела? Дело в том, что в течение дня температура тела человека все время меняется. Вам жарко - температура поднимается, холодно - температура падает. Она зависит от физических нагрузок, принятой пищи или напитков, стресса, одежды и т. д. Таким образом "поймать" оптимальное время для измерения температуры тела в течение дня очень сложно. Поэтому измеряется базальная температура - температура тела в покое и после не менее 6 часов сна.
Правила измерения базальной температуры

При измерении базальной температуры Вы должны соблюдать следующие правила:
Вы можете начать измерение базальной температуры в любой день цикла, но лучше, если вы начнете измерение в начале цикла (в первый день менструации).
Измеряйте температуру всегда в одном и том же месте. Вы можете выбрать оральный, вагинальный или ректальный метод. Измерение подмышкой не дает точных результатов. Не имеет значения, какой способ измерения вы выберите: важно не менять его в течение одного цикла.
При оральном способе Вы кладете градусник под язык и при закрытом рте измеряете 5 минут.
При вагинальном или ректальном способе продолжительность измерения сокращается до 3 минут.
Измеряйте температуру с утра, сразу после просыпания и перед тем как встать с постели.
Непрерывный сон перед измерением должен длиться не менее 6 часов.
Температура измеряется строго в одно и то же время. Если время измерения отличается от обычного более чем на 30 минут, то такая температура считается не показательной.
Вы можете использовать для измерения как цифровой так и ртутный градусник. Важно, не менять градусник в течение одного цикла.
Если Вы пользуетесь ртутным градусником, то стряхните его перед тем, как заснуть. Усилия, которые Вы примените для стряхивания градусника непосредственно перед измерением, могут повлиять на температуру.
Записывайте значения базальной температуры каждый день в блокноте или воспользуйтесь нашим сайтом для ведения графиков.
Командировки, переезды и перелеты могут существенно повлиять на базальную температуру.
При заболеваниях, сопровождаемых повышенной температурой тела, Ваша базальная температура будет не показательной и Вы можете прекратить измерения на время болезни.
На базальную температуру могут повлиять различные лекарственные препараты, как то снотворные, успокоительные и гормональные.
Измерение базальной температуры и одновременное применение контрацепции не имеет никакого смысла.
После приема большого количества алкоголя температура будет не показательной.

одним словом измеряя БТ, вы всегда будете знать какие изминения происходят в вашем организме!!!

если БТ в течение нескольких дней держится повышеной, поздравляю:radist::radist:скоро вас ждет пополнение!!!:connie:, но также стоит учитывать, что это можит быть и воспалительный процес, вообщем это зависит, от ситуации!!!

Dobra
06.12.2009, 21:34
Мамочки-дівчатка, а розкажіть чи відрізнась у вас перша вагітність від другої... тобто перші місяці , які ознаки були при першій які при другій ?
Це все дуже індивідуально. При першій - біль у грудях, токсикоз ще до затримки, зміни настрою.
При другій також це все плюс (у мене) тонус, загроза переривання, защемлення ноги і багато неприємностей. Чомусь, за словами багатьох лікарів, зараз другу трошки складніше виносити. Але треба берегтись і набиратись оптимізму. А у знайомої не те що ознак, а і місячні були ще кілька місяців. Це все у кожного по своєму.

Kiruskin
08.12.2009, 15:42
Тест може і нічого не показати!
Я робила вже з 10 денною затримкою і нічого не показав.
Потім пішла на УЗД і до лікаря,сказали що вагтіна,від останніх місячних майже 7 тижнів.
Лікар особливої уваги не приділив,призначив пити якісь таблетки(ніяких аналізів я не здавала)при чому дорогущі,які як потім виявилося зовсім мені не потрібні були,виявилося що вони навіть не для вагітних(((
Дуже живіт болів,лікар на це увагу не звернув взагалі(((І результат,через 6 днів після візиту до лікаря - викидень(((:girl_cray:
До чого я веду,щоб виявити вагітність краще зробити аналіз крові на ХГЧ і перед тим як вибрати до якого лікаря йти треба послухати хоч якісь відгуки про нього.І дівчата,дуже прошу ні в якому разі не йдіть так рано на УЗД,результат може бути плачивним(((
Для Тернопільських:я була в лікаря на Чехова,лікар Гута,імя по батькові не памятаю,так що не раджу до нього йти...А жіночка що робить там УЗд досить приємна і мені сподобалось як вона робить обстеження.

Ailenka
09.12.2009, 16:56
я б попросила вас сказати,коли живіт збільшуватись починає? і чи він твердий при вагітності?
ну з животиком вам варто почекати місяців 3. тоді побачити свою красу. а твердне матка, але треба акуратно знизу вверх до пупка промацувати животик

Полковник
09.12.2009, 17:09
Извините, так чем история с Deer125 Guest (пост №1 в данной теме) закончилась?
Родила?
Не?

Kucjynchuk
23.12.2009, 08:34
Скажіть, будь ласка, а груди обов"язково болять на початку вагітності???Чи це не в усіх? бувало,що в кого взагалі без болів?

Дана
23.12.2009, 09:49
В мене не боліли і не тошнило і свідомість не втрачала і захцянок не було, і ніц не тиснуло, і не боліло-а дитинка була:girl_wink:

Ailenka
23.12.2009, 09:59
В мене не боліли і не тошнило і свідомість не втрачала і захцянок не було, і ніц не тиснуло, і не боліло-а дитинка була
все те саме, крім грудей. ті одразу себе видали. збільшилися і набухли, як при місячних, але я то одразу помітила що щось не те ..))

In4a
23.12.2009, 14:16
В мене не боліли і не тошнило і свідомість не втрачала і захцянок не було, і ніц не тиснуло, і не боліло-а дитинка була
+1 :girl_wink:

Яруська
23.12.2009, 14:24
Мамочки-дівчатка, а розкажіть чи відрізнась у вас перша вагітність від другої... тобто перші місяці , які ознаки були при першій які при другій

Та по відчуттях нічим, не нудило, не тиснуло,не набрякало, без всяких відчуттів, тільки перший раз їла солодощі як порося(хоча в нормальному стані солодкого не люблю), а другий на мясі і баклажанаж завернулась.:girl_crazy:

Borodinka
02.01.2010, 17:40
Я відразу сісти комфортно не могла (але у мене таке і при овуляціях), а нудити почало на 2-му місяці!!!
чи відрізнась у вас перша вагітність від другої...
Мене при другій вагітності нудило менше: з Яриною рвала по кілька разів на день, а з Катериною раз на кілька днів. А в останньому триместрі з Ясею у мене страшенно спина боліла, я погано спала і вона мені страшенно під ребра тисла, а з Катрею "завжди можна було домовитися" - вона теж вилізала під ребра, але її можна було обережно перемістити і вона, на відміну від Яринки, вже не залазила негайно назад, добре спала і спина так не боліла. Натомість після других родів я гірше відходила - ще 4 дні як скорочувалася матка, то мені боліло, як при схватках, аж до зойку. І овуляції стали значно болісніші.

Art
12.01.2010, 23:42
Христос Народився!!!
Дівчата, мене звуть Артур.
в мене одне дуже важливе питання...
в моєї дівчини затримки вже 17днів. Признак вагітності нема, я вчора купив тест на вагітність сьогодні їй дав... завтра чекаю відповіді...
як ви думаєте, моя кохана вагітна?
відпишіть буд-ласка.
Дякую!!!

Vittoriya
12.01.2010, 23:45
в моєї дівчини затримки вже 17днів. Признак вагітності нема
17 днів це досить багато, а признаків вагітності може і не бути:girl_smile:

---------- Додано в 23:45 ---------- Попередній допис був написаний в 23:44 ----------

Христос Народився!!!
Славімо його!

llb
13.01.2010, 12:10
Ой... ну менi трошка незручно тут такi деталi писати :-/ якби то самi дiвчата це читали, а то при кавалєрах хоч вiртуально але червонiю
а мені скажіть =- будь-ласка, хоч в приват !!!!!!!!!!!!!!!!!

ірен
13.01.2010, 12:54
в моєї дівчини затримки вже 17днів. Признак вагітності нема, я вчора купив тест на вагітність сьогодні їй дав... завтра чекаю відповіді...
як ви думаєте, моя кохана вагітна?

Дійсно признак вагітності може й не бути.Затримка місячних вже свідчить про вагітність......або про те що можливо є якась хвороба.А чого тест купили аж тепер,а не відразу коли почалась затримка:girl_in_dreams:?

Єва
13.01.2010, 14:28
атримка місячних вже свідчить про вагітність......або про те що можливо є якась хвороба
Ну, не обовязково. Цикл може збитися просто від перевтоми і хвилювання (якщо дівчина сесію здавала).

Lapatulya
13.01.2010, 20:59
Привіт! В мене затримка 6 днів, живіт боить як на місячні вже днів 3, є болі в грудях, тест робила показує негативний результат, БТ 36,8. Чи можлива вагітність при таких симптомах?

галичанка
13.01.2010, 21:44
Здай завтра кров на ХГ в Медісі, будете знати точно вже вечером, тим більше, якщо були проблеми з виношуванням Такі симптоми можуть бути, як на вагітність, так і на менструацію.

Kucjynchuk
14.01.2010, 09:24
Напишіть мені , будь ласка в приват!!Буду вдячна!!!

vitalinka
14.01.2010, 09:39
Ksani і мені розкажи як знала шо вагітна)

hrystusja
14.01.2010, 09:53
І мені цікаво))))

katrinka
14.01.2010, 10:20
Ksani і мені розкажи
може краще оприлюднити метод :):):)

Карінчик
14.01.2010, 14:48
точно! чекаємо розповіді...;)

Lapatulya
14.01.2010, 17:36
Здай завтра кров на ХГ в Медісі, будете знати точно вже вечером, тим більше, якщо були проблеми з виношуванням Такі симптоми можуть бути, як на вагітність, так і на менструацію.

Cьогодні була в лікаря, сказала, що проблеми з правим яйником, а збій пішов після приймання протизаплідних ((((

Art
14.01.2010, 22:33
Дійсно признак вагітності може й не бути.Затримка місячних вже свідчить про вагітність......або про те що можливо є якась хвороба.А чого тест купили аж тепер,а не відразу коли почалась затримка
Ви знаєте, ми якось незадумувались над тим...:eek:
На слідуючий день тест показав негативно..., але у чора в моєї коханої почались досить суттєві признаки вагітності....
ми думаєм сходити до лікаря!
На сьогоднішній день затримки тривають вже 19днів:cowboy:

сніжна
14.01.2010, 22:37
можете здати аналіз крові на хоріонічний гонадотропін (ХГЧ)- і будете знати за його показниками у той же день.

Vittoriya
14.01.2010, 22:39
На сьогоднішній день затримки тривають вже 19днів
вам не думати треба , а вже йти до лікаря! Це ж можуть бути і якісь проблеми зі здоров'ям, а з таким не варто жартувати, або просто здати аналізи,щоб виявити , чи є вагітність.

Kiruskin
15.01.2010, 15:03
І мені цікаво)))

Імель
15.01.2010, 15:36
Напишіть мені , будь ласка в приват!!Буду вдячна!!!

Ksani і мені розкажи як знала шо вагітна)

І мені цікаво))))

може краще оприлюднити метод

Може краще читати тему? :girl_crazy:
Процитований допис Ксані-на 2-ій сторніці
кількома сторінками нижче є пояснення
мова йде про базальну температуру :girl_devil:

katrinka
15.01.2010, 15:53
Процитований допис Ксані-на 2-ій сторніці
на третій сторінці! і Коза-Дереза свій метод не оприлюднила

Імель
15.01.2010, 15:59
Коза-Дереза свій метод не оприлюднила
це не змінює суті, друга сторінка чи третя
і давайте не будемо впадати в дитинство,
бо якби були уважнішими, то не нафлудили б на 2-ох сторінках
звичайно легше заскочити на ходу в останній вагон потяга, най люди по кілька разів те саме пишуть
даний метод описується в інших темах, тому читайте на здоров"я

Art
16.01.2010, 00:39
Ще раз всім привіт!!!
моя кохана сходила до лікаря, виявилось, що вона невагітна:):rolleyes::cool:
Проблема таких довгих затримок: щитовитка, будем лікувати!!!
Я вам всім дуже вдячний за допомогу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapping:

llb
18.01.2010, 12:41
температура 36,8 на 18 день - то нема вагітності ????

NikaLovely
18.01.2010, 13:19
температура 36,8 на 18 день - то нема вагітності ????
Тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=617796&postcount=6487) почитайте. По одному показнику ні про що судити не можна.

any
25.02.2010, 19:27
Дівчатка, підкажіть, чи можу я бути вагітною? Зробила три різні тести (дорогий, дешевий і дуже дешевий) - усі позитивні. Базальна температура тримається 37,0-37,1. Бцільше ніяких ознак немає. Затримка уже 7 днів, але при цьому я не увагітинію уже 4 роки, бо у мене полікістоз яєчників. У цьому місяці пила клостилбегіт та дуфастон.

Лідочка
25.02.2010, 19:31
Дівчатка, підкажіть, чи можу я бути вагітною? Зробила три різні тести (дорогий, дешевий і дуже дешевий) - усі позитивні. Базальна температура тримається 37,0-37,1. Бцільше ніяких ознак немає. Затримка уже 7 днів, але при цьому я не увагітинію уже 4 роки, бо у мене полікістоз яєчників. У цьому місяці пила клостилбегіт та дуфастон.
Вітаю, ви вагітна!!!!!!!!!!:girl_claping: (тільки на рахунок дуфастону проконсультуйтеся з лікарем, його не можна різко відміняти)

MILITARIYA
25.02.2010, 22:03
Зробила три різні тести (дорогий, дешевий і дуже дешевий) - усі позитивні.
Тоді в чому питання, скоро станете мамою)))))) Навіть гінекологи кажуть зробити тест, якщо ше нічого не бачать!!!

Romanivna
27.02.2010, 15:50
Вітаннячка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mal
20.03.2010, 11:01
Привіт усім! Можна до вас? Ми з чоловіком плануємо дитинку вже пів року не виходить, та зараз чекаю на місячні ніяких ознак перед ПМС немає а завжи було можливо це і є довгоочікувана вагітність?

---------- Додано в 11:01 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

Вітаю.:girl_claping::girl_claping:

belik
20.03.2010, 11:18
Тоді в чому питання, скоро станете мамою))))))

просто коли мені декілька тестів показали // я довго не могла повірити, так як більше не було ніяких ознак. Здала кров на ХГЧ і всі сумніви були виключені ))). А інші ознаки появились на 6-му тижні ;))

allusya
21.04.2010, 12:24
Усім вітання:girl_wink:
Маю певні сумніви стосовно свого стану, і хочу порадитись з вами, просто у вас більший досвід:girl_in_dreams:
Кілька місяців підряд у мене був не стабільний цикл, лікарка мені призначила вітамін е, фолієву кислоту і йодомарин для того, щоб вирівняти цикл і як підготовка до вагітності. я приймала ті ліки десь 1,5 місяці, цикл вирівнявся до 26 днів (тобто так було 2 місяці). зараз вже 31 день а нічого не настає, робила тест вчора показав одну полоску, бо друга була якась невнятна (не було чітко видно). От сижу і думаю чи вагітна чи ні, бо так хочеться малятко:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
ЧИ краще ще трошки пізніше зробити тест, чи може це просто збій циклу, бо я перестла приймати вітамінки??? Допоможіть, будь ласка :girl_cray:

дашулька
21.04.2010, 12:27
робила тест вчора показав одну полоску, бо друга була якась невнятна
Якщо є друга невнятна смужка,затримка,то скоріш за все Ви вагітні)))),просто термін маленький,зробіть через пару днів ще тест й подивіться на результат!