КПК

Показати повну версію : Косметика. Хто- яку??..

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Іруся
04.08.2007, 13:15
Гілка для обговорення косметики.. Марки, відгуки про якість, поради. Про те якою саме косметикою користуєтесь в даний момент? Враження. :clapping:
Модераторське:Інформація "в якій комерційній фірмі купити/купила" розміщується лише на комерційних засадах.

Продовження тут: 2 (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=85255)

Оксана
04.08.2007, 13:43
Я останнім часом користуюся Ів Роше - дуже задоволена. З декоративної використовую Буржуа і Манхеттен.

Meg
04.08.2007, 14:20
І ця тема не для мене-я взагалі ніякою косметикою не користуюся.Може,час від часу айлінером чи олівцем.І то,самим звичайним.Знаю,шо моя подруга купила дорогий олівець,а він виявився до бані.От!Так шо деколи краще купити дешевий-він і то краще.Але це не завжди безпечно

Іруся
04.08.2007, 15:37
Щойно купила собі Лореаль "експерт очищення"- змивку.:radist: Вже хочу попробувати!! І шампуник Лореаль -ельсев .. Хтось користувався? Що скажете?

[QUOTE=Meg;114917]І ця тема не для мене-я взагалі ніякою косметикою не користуюся.

То ж не обов"язково про декоративну. Гельки , креми, тоніки і скраби - ми це ВСЕ любим. Я сама літом лише рум"яна і туш використовую..
:o

Meg
04.08.2007, 15:54
Я взагалі кремами не користуюся!В цьому просто немає потреби.
Правда,люблю гелі для душу і молочко до тіла

Руда Лисиця
05.08.2007, 15:34
хм..проблем зі шкірою енма.щоб кремами користуватися..з декоративної хіба лише блиск для губ використовую,прозорий,від Оріфлейм..і зрідка на якусь подію туш...а так все.

Liliya
05.08.2007, 17:40
Для догляду за тілом немає нічого кращого ніж "Джонсон".
З декоративної косметики користуюся Оріфлейм та Ейвон

LIA
05.08.2007, 20:00
Дівчата, все що згори перераховано - л..но, хіба може бути дієвою косметика ( не про декоративну ) яку продає некваліфікована дівчинка 18 років, навіть не косметолог, чи дерматолог. Як би та косметика була дієвою, то при мінімальному неправильному виборі засобу відразу були б такі реакції неочікувані, подразнення, печії і т.д. що виробник би змучився по судах шастати і компенсації платити. Тому Косметика яка продається в магазинах, через руки консультантів і інших некваліфікованих персонажів - дієво бути НЕ МОЖЕ. Консультуйтесь в хороших салонах краси в грамотних лікарів, тоді і результат матимете. Я особисто віддаю перевагу косметиці ACADEMIE та FILORGA. ПРОСТО СУПЕР ДІЄВА КОСМЕТИКА. це відчувається відразу. рекомендую. :)

а косметикою є потреба користуватись завжди в сучасної жінки, оскільки завжди існує жирна, суха , комбінована шкіра, завжди потрібен захист від ультрафіолету щоб не було фотостаріння шкіри і т.д. і т.п. я от зараз на морі використовую 7 засобів ACADEMIE до і після засмаги.... засмага в мене буде чудовою - перевірено.

Іруся
05.08.2007, 21:09
А-ну ,розкажи-но нам, Liа, де береш таке добро i скiльки коштуэ? Заiнтригувала..

guculyanka
05.08.2007, 21:38
А-ну ,розкажи-но нам, Liа, де береш таке добро i скiльки коштуэ? Заiнтригувала..

Дещо з продукції ACADEMIE:
http://www.beautymart.com.ua/155

LIA
05.08.2007, 23:34
ну так за тою адресою деякі продукти продаються, але це не вирішення, бо цей продукт в принципі не продається в магазинах, а тільки з рекомендації косметологів, і тільки в салонах краси, а це хтось видно підзаробити вирішив, я в цьому питанні дуже прискіплива і усвідомлюю що все, що я намажу на шкіру якимось чином відібється на ній, тому використовую тільки те що рекомендує лікар-косметолог, я вже кілька раз казала, що я віддана клієнтка салону L'ORIGINAL у Львові, там чудові лікарі-дерматологи Христина та Роксоляна я їм повністю довіряю, багато подруг до них скерувала вони також задоволені, підбираю і чоловічу лінію для коханого і для волосся і для рук-ніг весь догляд дівчата з салону підбирають. Важливо насправді усвідомити як я що проблему можуть вирішити професійні процедури в салоні, а домашній догляд лише закріплює і пролонговує результат. а щодо цін і іншого то вам краще проконсультуватись в салоні якщо захочете т.: 275-68-05 :)

Zoryanazirka
05.08.2007, 23:40
Після 25ти я почала купувати косметику від Chanel, ISL, Versache. В основному в дютіках, у нас в магазинах ціни шалені.

Meg
05.08.2007, 23:43
Дивно,купиш крем для рук за 2 грн.,два рази намастив і долоні гладенькі...:eek:

syavych
05.08.2007, 23:46
Дивно,купиш крем для рук за 2 грн.,два рази намастив і долоні гладенькі...:eek:

Можна і 1 раз, і не кремом а олією :p

LIA
05.08.2007, 23:46
....... а через пару років вже тре інтенсивна терапія, добре дешевим не буває. доведено.

Zoryanazirka
05.08.2007, 23:53
....... а через пару років вже тре інтенсивна терапія, добре дешевим не буває. доведено.

Взагалі я в таке не вірю. Моя мама вже на пенсії і зморшки має лише під очима. Бабця до 70 немала зморшок. Сестрі майже 40 і ніяких зморшок. І ніхто з них не користувався дорогими кремами і послугами косметологів.

syavych
05.08.2007, 23:54

А зворотнє доведено?

Zoryanazirka
05.08.2007, 23:59
А зворотнє доведено?

Тут дуже доречний вислів - Поки Березовський ходить лисим, не повірю в жоден засіб від випадіння волосся :)

LIA
06.08.2007, 00:02
ну я багатьох тіток тіток масивних бачила в яких зморшок фізично бути не може, або ще такий факт врахуйте : вони і ми живемо за різних умов, одні техногені стреси чого варті, в моєї бабці зморшки були і в мами є, а в тітки яка за сотню кілограм перевалила їх звісно немає.... щось ви лукавите, якщо то правда то навіщо ви на косметику тратитеся, у вас жеж магічна генетика. ;)

Zoryanazirka
06.08.2007, 00:51
ну я багатьох тіток тіток масивних бачила в яких зморшок фізично бути не може, або ще такий факт врахуйте : вони і ми живемо за різних умов, одні техногені стреси чого варті, в моєї бабці зморшки були і в мами є, а в тітки яка за сотню кілограм перевалила їх звісно немає.... щось ви лукавите, якщо то правда то навіщо ви на косметику тратитеся, у вас жеж магічна генетика. ;)

Ну щоб за сотню перевалити нам треба 2м докупи скластися :) А реклама це сила - на лбдей діє :)

Princess
06.08.2007, 11:08
декоративка - Лореаль, кремчики-вмивачки - Лірене. не спеціально так купувала, просто з часом підібралось саме таке, як підходить.
от шампунь - ніяк не можу вибрати. підходить тільки Пантін Густе та міцне, і спробувала Керанове - теж нічо так для об*єму. Все решта - не підодить ні на раз :(

Іруся
06.08.2007, 11:52
Дещо з продукції ACADEMIE:
http://www.beautymart.com.ua/155

Ого!! :8: Ціни закруті.. Не. Я краще домашні масочки пороблю..

декоративка - Лореаль, кремчики-вмивачки - Лірене. не спеціально так купувала, просто з часом підібралось саме таке, як підходить.
от шампунь - ніяк не можу вибрати. підходить тільки Пантін Густе та міцне, і спробувала Керанове - теж нічо так для об*єму. Все решта - не підодить ні на раз :(

Я теж довго "свій" шампунь шукала. На разі зупинилася на Ельсев від Лореаль. І шампунь і бальзам їхній беру. Задоволена. Кращого наразі для себе не находила.. Але це теж індивідуально. А ще вчора купила Лореаль крем "Щаслива шкіра".. Нічого, ніби..

Zoryanazirka
06.08.2007, 11:58

Я в суботу в салогі була так там мене питали чим я голову мию що волосся як дзеркало блистить ! Я купую Vichy Dеrcos шампунь

Ksani
06.08.2007, 13:05
LIA, а Ви в якій галузі маркетологом працюєте ?

Princess
06.08.2007, 14:04
Ельсев від Лореаль.
от чи не єдине, що мені Лореалівське ну ніяк не підійшло :( пробувала і Ельсев, і Ельвів (типу не наш ;)), ніякої різниці.

"Щаслива шкіра"
а от це - ням-ням :) зараз під очі мазюкаю - запах сам по собі вже щасливою шкіру робить ;)

Vichy Dеrcos
а цієї фірми раз крем взяла, у мене проблемна шкіра - то капець повний. покращення днів на 3-4, а потім - тихий жах! ледве викарабкалась :(
зараз комплекс Лірене+Мерц і *тьфу-тьфу* все гаразд - вже майже рік

тому не знаю чи наважусь пробувати їхній шампунь
так само, як і МаксФактор - багато хто хвалить, але нічим не можу мазатись, воно все якби тверде на шкірі

Liliya
06.08.2007, 14:35
Nivea - гарна косметика для шкіри

Ljolik
06.08.2007, 14:38
Один час користувалась Фаберліком - мені підійшло ідеально. Зараз спробувала Грінмаму - теж дуже сподобалось. Декоративну купую різних фірм , орієнтуюсь на середній ціновий діапазон і власні відчуття.

Zoryanazirka
06.08.2007, 14:51
а цієї фірми раз крем взяла, у мене проблемна шкіра - то капець повний. покращення днів на 3-4, а потім - тихий жах! ледве викарабкалась :(
зараз комплекс Лірене+Мерц і *тьфу-тьфу* все гаразд - вже майже рік

тому не знаю чи наважусь пробувати їхній шампунь
так само, як і МаксФактор - багато хто хвалить, але нічим не можу мазатись, воно все якби тверде на шкірі

В мене з ними проблем небуло, і з Максфактором теж. Правда від нього я не в захваті.

bora
06.08.2007, 15:47
Для ніг - Payot (просто нема слів яка шкіра стає за кілька використань), для обличчя - шанель, guerlain, колістар.
Довго не користувалась кремами, бо жила штампом, що воно не потрібно (однак для рук всі ж використовують). Тепер бачу, що шкіра ніколи до них не була настільки доглянутою. Адже шанель беру для сяяння шкіри, колістар Енергетичний - для зволоження літом, герляйн Ісіма - для рівномірної оксамитовості. Інша річ спеціальні креми проти старіння тощо. Треба пам"ятати, що до них шкіра звикає і позбавитись від додаткової підтримки вже не вдасться.

LIA
06.08.2007, 17:08
:) LIA, а Ви в якій галузі маркетологом працюєте ?

Працюю маркетологом в рекламні й агенції, тому не є привязаною до одного бренду і доводиться позиціонувати абсолютно розмаїті продукти

Ksani
06.08.2007, 17:25
Працюю маркетологом в рекламні й агенції, тому не є привязаною до одного бренду і доводиться позиціонувати абсолютно розмаїті продукти
А як називається РА ? і з якими брендами доводилось працювати?

LIA
07.08.2007, 12:08
http://www.butik.com.ua/vneshnost/kosmetik_klass.htm

тут згрубша класифікація косметики.

..... : А як називається РА ? і з якими брендами доводилось працювати?

це мабуть пізніше і в приваті, а остання робота яка ще не запущена - промо страхування цивільної відповідальності. ;)

zet
07.08.2007, 12:15
а через пару років вже тре інтенсивна терапія, добре дешевим не буває. доведено.
Сомневаюсь.. Часто цена зависит не только от качества, но и от интенсивности рекламы. Я встречала неплохую и белорусскую косметику, но упаковка там никакая...
Догадается кто-то переложить их косметику в красивые баночки и получит огромные барыши на этом...

Melody
07.08.2007, 12:59
Я встречала неплохую и белорусскую косметику

Я теж має дещо з білоруської косметики і дуже задоволена.

zet
07.08.2007, 13:06
У меня мама медсестра, то была у них такая больная. И спала без подушки, без маски на улицу не выходила и т.д. Очень медсестры удивлялись, что более морщинистого лица и шеи в жизни не встречали, а повидали немало... Так что кто его знает... все нужно делать, но не переувлекаться..

LIA
07.08.2007, 13:15
Сомневаюсь.. Часто цена зависит не только от качества, но и от интенсивности рекламы. Я встречала неплохую и белорусскую косметику, но упаковка там никакая...
Догадается кто-то переложить их косметику в красивые баночки и получит огромные барыши на этом...

звісно упаковка коштує грошей, але як людина з реклами скажу вам чесно то копійки, і на вартість продукту не впливає, проте впливає кількість років потрачених на винаходи, зарплати лікарям-лаборантам, модернізація технічної бази і т.д. оце і є найбільші і найважливіші витрати компаній, а на основі існуючих відомих моделей кремів і масочок, ті які вдалося вивести шляхом аналізу , дуже просто і легко робити "копії", деякі косметологи я знаю і вдома варять масочки, але це ж не продукт, програмне забезпечення також існує різне, але БІЛЬШІСТЬ користується Майкрософт, тому що програмісти постаралися зробити так щоб користування було правильним, зручним і ефективним, але є ж іще і Лінукс для ще просунутіших ....... люди працюють, і мають результат..... а інші просто намагаються скопіювати вже зроблене і видати за своє, тут http://www.kosmetichka.org.ua/258 трохи про мою улюблену косметику : ACADEMIE

zet
07.08.2007, 13:29
а інші просто намагаються скопіювати вже зроблене і видати за своє
Я это знаю. Столкнулась только с техническими патентами. Кроме косметики еще очень уязвимы разработчики лекарств.
Но ведь еще и такое. ..Я больше интересовалась всевозможными моющими средствами, то находила недорогие классные аналоги раскрученных фирм. Когда проходит действие патента, а это максимум 20-25 лет, то патент уже не защищает идею, а только остается раскрученный товарный знак. В это время можно найти товар того же качества, по тому же патенту, но выпущенный другим производителем и с другим товарным знаком...

Ksani
07.08.2007, 14:00
А як називається РА ? і з якими брендами доводилось працювати? це мабуть пізніше і в приваті, а остання робота яка ще не запущена - промо страхування цивільної відповідальності.
LIA, що за таємничість? Мені здалося, що Ви- максимально відкрита особа, якій нема чого приховувати :)

LIA
07.08.2007, 15:51
LIA, що за таємничість? Мені здалося, що Ви- максимально відкрита особа, якій нема чого приховувати :)

Жодної таємничості, просто вважаю, недопустимим рекламу своєї компанії через форум, ну і плюс форум існує для того щоб висловлювати думку, не чекаючи негативу в інших формах крім обговорення на форумі, я ж в вас не запитую де і ким ви працюєте, вашу домашню адресу і номер телефону, я навіть не впевнена, що ви жінка, але то ваше право - представлятися так як вважаєте за потрібне.

та й взагалі ми тут косметику обговорюємо .....

треба грамотний маркетинг, ласкаво прошу в приват і якщо зацікавить, то зустрінемось і поспілкуємось... ;)

Іруся
07.08.2007, 16:09
Жодної таємничості, просто вважаю, недопустимим рекламу своєї компанії через форум, ну і плюс форум існує для того щоб висловлювати думку, не чекаючи негативу в інших формах крім обговорення на форумі, я ж в вас не запитую де і ким ви працюєте, вашу домашню адресу і номер телефону, я навіть не впевнена, що ви жінка, але то ваше право - представлятися так як вважаєте за потрібне.

та й взагалі ми тут косметику обговорюємо .....

треба грамотний маркетинг, ласкаво прошу в приват і якщо зацікавить, то зустрінемось і поспілкуємось... ;)

Дівчата. Дійсно, давайте про косметику. Невже нема про що поговорити?

dArt
07.08.2007, 16:50
Жена долгие годы сидит на Мери Кее. В принципе результатом я доволен.
Сам я побрился, потом Хортица Платинум, 50гр внутрь, 50 на щеки и полный порядок :-)

Ksani
07.08.2007, 20:24
Жодної таємничості, просто вважаю, недопустимим рекламу своєї компанії через форум,
Дивно, а чому тоді неодноразова реклама свого косметичного салону для Вас допустима? Я теж не питаю Вас про адресу і номер телефону, і жодного негативу. Ок, давайте інфу в приват. Може й справді знадобиться грамотний маркетинг :)

LIA
07.08.2007, 23:06
Дивно, а чому тоді неодноразова реклама свого косметичного салону для Вас допустима? Я теж не питаю Вас про адресу і номер телефону, і жодного негативу. Ок, давайте інфу в приват. Може й справді знадобиться грамотний маркетинг :)

власне що не свого, те саме можу і про Київстар сказати, оскільки була абонентом всіх операторів які пропонують безлімітні пакети, а зараз користуюсь Київстар, реально це найкраща крмпанія в покритті, якості сигналу, потужному інтернеті і як я зараз переконалась - з чудовим роумінгом і хорошими цінами в роумінгу. Отже Київстар на сьогодні мій улюблений оператор, я цілком задоволена. тепер яі власницею Київстар стала ;)

Ksani
08.08.2007, 15:44
власне що не свого, те саме можу і про Київстар сказати, оскільки була абонентом всіх операторів які пропонують безлімітні пакети, а зараз користуюсь Київстар, реально це найкраща крмпанія в покритті, якості сигналу, потужному інтернеті і як я зараз переконалась - з чудовим роумінгом і хорошими цінами в роумінгу. Отже Київстар на сьогодні мій улюблений оператор, я цілком задоволена. тепер яі власницею Київстар стала
Свого чи не свого - тут нікому невідомо. Можна було теж в приват давати контакти, якби хтось попросив. До речі, ро приват...

Zeynab
10.08.2007, 12:52
А мерікей хтось пробував?????

мені пропонують хотілось би знати чи вона дійсно ефективна

Іруся
10.08.2007, 13:36
мені пропонують хотілось би знати чи вона дійсно ефективна

Особисто я не користувалася, але подруга була не дуже задоволена. Не те щоб погано, але ефекта - нуль . А косметика не дешева. Але в неї ДУЖЕ проблемна шкіра. Я , всеж таки, притримуюсь думки , що поки не спробуєш- не взнаєш. Індивідуально для кожного. Якщо фінанси позволяють- спробуйте. Просто не все зразу купляйте.

dArt
10.08.2007, 13:37
А мерікей хтось пробував?????

Писал уже , жена им пользуется лет 10 уже, она очень довольна, да и я результатом :-)

Іруся
10.08.2007, 13:39
Любі мої Дівчатка!! Підскажіть , де в нас у Львові можна купити матуючі серветки? Хто пробував? Чи дійсно допомагають?

Melody
10.08.2007, 13:46
Я теж довго "свій" шампунь шукала. На разі зупинилася на Ельсев від Лореаль. І шампунь і бальзам їхній беру. Задоволена.

Мені теж Ельсев підходить.

Іруся
11.08.2007, 20:39
Купила сьогоднi faberlic пудру, олiвець для очей, гель пiд очi i гель для душу. Цiни- не кусаються. Хто користувався fаberliком? Вашi вiдгуки? Своi викладу, коли спробую...:-)

Ljolik
12.08.2007, 21:45
Купила сьогоднi faberlic

Я тривалий час користуюсь фаберліком. Мені більше їхні креми подобаються ніж декоративка - ніби і непогана, але й особливого враження не справляє.

Liliya
14.08.2007, 10:37
Хто користувався fаberliком?
Я раніше тільки нею і користувалася. Зараз менше. Дуже гарні засоби для обличчя, тоніки і лосьйони. Косметика кислородна, відчувається свіжість і моя шкіра сприймає її відмінно, а от у подруги пішла алергічна реакція.
Косметичні засоби це дуже індивідуально.

dArt
14.08.2007, 13:17
Обожаю Мерикеевское увлажнение Формула 2 после бриться. Особенно с бодуна утром, личико совсем свежее становится... :-) Жена ругает правда, говорит совсем чуть чуть надо, а я по пол банки...

галичанка
16.08.2007, 00:07
Поділюсь своїми враженнями від користування недекоративною косметикою. Колись використовувала креми Nivea, Loreal. А коли стала працювати в лабораторії із шкідливими умовами, хляпатись з різними хімікатами стала задумуватись про користь для шкіри всієї хімії, яка входить до складу кремів, уважно читати їх склади. На довгий час я зовсім перестала використовувати креми, робила тільки маски з фруктів. Боялась, начиталась про шкоду парабенів та інших сполук, якими аж кишіли склади тих кремів.

Я думаю, що найкраща косметика та, яка крім цінних речовин має мінімум консервантів чи взагалі без і мусить тому зберігатись в холодильнику, в якої маленький термін зберігання.

А ще мої побажання такі, щоб у фірми-розробника був солідний науковий штат і сучасні лабораторії, винаходи дієвих формул, серйозний контроль за якістю, дерматологічний контроль, визнання серед людей.

І ще дуже важливо, щоб цей крем чи маска виготовлялись не для країн третього світу, серед яких Україна, а для розвинутих країн, оскільки продукція може відрізнятись за складом...

Не подобається мені, коли купуєш рекламований французький засіб, а потім читаєш з розчаруванням, виготовлено ... в зовсім іншій країні. Я розумію, що в них там в іншій країні якась філія, але все таки хочеться мати за немалі гроші щось оригінальне.

Фруктові маски це звичайно добре, але часу на їх приготування обмаль, і хотілось все таки дієвими кремами користуватись, зважаючи на те в яких умовах ми живемо: екологія, харчування, сон, не в порівнянні з тими, які були сто років тому. Я шукала і, на щастя, я знайшла фірму, яка відповідає моїм строгим вимогам - це Artistry! Мені дуже подобається! Тішусь, як дитина, коли читаю „зроблено в США”, точно знаю, що не підробка. Сестра – консультантка цієї фірми і тому я маю дуже багато інформації про фірму, і знаю, що можу довіряти їй.

Kitten
18.08.2007, 13:52
Купила сьогоднi faberlic пудру, олiвець для очей, гель пiд очi i гель для душу. Цiни- не кусаються. Хто користувався fаberliком? Вашi вiдгуки? Своi викладу, коли спробую...:-)

користуюся Фаберліком вже 3 роки. Все подобається. Улюблені продукти серія по догляду за шкірою, олівці для губ та очей, пудра, помади 10 -ї серії, гель після гоління, молочко для тіла, гелі для душа 0 калорій... Та ще багато чого. В останній час Фаберлік не лише косметика, а й додатковий заробіток. Хоча вже 2 роки працюю візажистом, спробувала різну косметику і для професійного використання і елітну - мій висновок:Для повсякденного використання Фаберлік цілком підходить: і за ціною, і за якістю.

Я думаю, що найкраща косметика та, яка крім цінних речовин має мінімум консервантів чи взагалі без і мусить тому зберігатись в холодильнику, в якої маленький термін зберігання.

А ще мої побажання такі, щоб у фірми-розробника був солідний науковий штат і сучасні лабораторії, винаходи дієвих формул, серйозний контроль за якістю, дерматологічний контроль, визнання серед людей.

Фаберлік має власний науково-дослідний центр, в Москві побудована нова фабрика, що дало змогу знизити ціни на продукцію. Формули розробляються разом з французськими спеціалістами, а декоративка виготовляється в Італії на концерні Інтеркос( там де і Шанель, Живанши, Герлєн). Для кремів , тоників ... використовуються лише натуральні екстракти трав. Строк годності - 18 місяців. Для мене як для фахівця це є аргументом "за".

Mariya
18.08.2007, 18:19
На бузю - тільки Сlinique, а на тіло мащу зараз Vaseline. Задоволена.

ZOOM
19.08.2007, 01:54
Я бы посоветовала крем Garnier "Чистая Кожа",матирующий.Меня выручает !!!!

olya
31.08.2007, 18:21
по моєму не важливо якої фірми косметика. головне.щоб вона влаштовувала саме тебе.чомусь деякі жінки вважають.що чим дорожча косметика.тим вона краща.і взагалі не в косметиці діло.дівчата,ми і без косметики гарні!!!:radist:

Олюська
04.09.2007, 19:31
Дівчата, порадьте добрий тональний крем, який би підійшов для жирної шкіри. Я розумію, що тоналка - це для кожного індивідуально, але все-таки хочу отримати якісь поради, бо кожного разу гублюся при бажанні купити

ZOOM
04.09.2007, 19:51
Дівчата, порадьте добрий тональний крем, який би підійшов для жирної шкіри. Я розумію, що тоналка - це для кожного індивідуально, але все-таки хочу отримати якісь поради, бо кожного разу гублюся при бажанні купити

Я використовую Maybelline Pure Makeup,він на основі води,а не жиру,тому наноситься добре,і шкіра від нього не лосниться (для жирного типу шкіри це те що треба).Але треба памятати, що у таких кремів термін придатності один рік, так що звертайте увагу на дату випуску.
І ще один плюс: Креми на жирній основі можна використовувати не частіше трьох раз в тиждень, а на водяній 4-5.:)
Спробуйте, може підійде.

Liliyah Romanova
04.09.2007, 20:01
Я бы посоветовала крем Garnier "Чистая Кожа",матирующий.
Мені Garnier взагалі не підходить. Шкіра погано реагує. Довелося усі свої тоніки, кремики і т.п. віддати подрузі, котра ними залюбки користується.

Я вже купу всього перепробувала. Постійно був якийсь дискомфорт. Тепер виявила, що мені продукція від Nivea підходить. Аж бачу, як шкіра віджила. Тепер купила собі серію Q10. Дуже подобається. :)

ZOOM
04.09.2007, 20:04
Мені Garnier взагалі не підходить. Шкіра погано реагує. Довелося усі свої тоніки, кремики і т.п. віддати подрузі, котра ними залюбки користується.

Я вже купу всього перепробувала. Постійно був якийсь дискомфорт. Тепер виявила, що мені продукція від Nivea підходить. Аж бачу, як шкіра віджила. Тепер купила собі серію Q10. Дуже подобається. :)

А я тільки ним і можу користуватись...А у Q10 є обмеження у віці?

Liliyah Romanova
04.09.2007, 20:08
А у Q10 є обмеження у віці?
Ну, там різні штуки є. :) Там є для молодших (to prevent wrinkles). :) Крем для очей (Eye Zone) теж хороший.
Ви в яку сторону обмеження мали на увазі?
На самих коробочках нічого про вікові обмеження не кажуть. Там, зрештою, самі молоденькі на рекламі. :)

ZOOM
04.09.2007, 20:09
Ну, там різні штуки є. :) Там є для молодших (to prevent wrinkles). :)
Ви в яку сторону обмеження мали на увазі?

Мені 22, і треба щось легке для жирної шкіри :)

Liliyah Romanova
04.09.2007, 20:16
Мені 22, і треба щось легке для жирної шкіри
Мені 25. :D:D:D
Десь колись читала, що якраз із такого віку можна користуватися. Принаймні з крему для очей починати. :)

Олюська
04.09.2007, 20:26
Я використовую Maybelline Pure Makeup,він на основі води,а не жиру,тому наноситься добре,і шкіра від нього не лосниться (для жирного типу шкіри це те що треба).Але треба памятати, що у таких кремів термін придатності один рік, так що звертайте увагу на дату випуску.
І ще один плюс: Креми на жирній основі можна використовувати не частіше трьох раз в тиждень, а на водяній 4-5.
Спробуйте, може підійде.
Дякую за пораду:) Спробую і напишу як воно

nirvanka
04.09.2007, 21:17
Користуюсь:
- туш для очей (щоразу різна, головне, щоб знайшлась форма щіточки, яка мені подобається..)
- косметика для догляду за шкірою Dr.Irena Eris (гель для душу, гель і молочко для обличчя). Недавно почала користуватись кометикою цієї фірми, цілком задоволена. Правда там написано "дівчатам до 20" :shy: Ну але якщо врахувати, що мені більше 17ти наразі не дають, то певно це якраз для мене :)

Іншими косметичними засобами не користуюсь, хіба що при нагодах (до вечірньої сукні). А чоловік говорить, що йому взагалі все одно чи я "намальована" чи ні, хоча частіше компліменти робить таки, коли очі підмалюю :)

Олюська
04.09.2007, 22:00
Я вже років 5 користуюсь тушшю Miss Sporty, дуже задоволена. Одного разу вирішила поміняти, купила Manhаttаn: непогано, але все-одно не те, що треба. Олівець для брів Artdeco (супер!) також не змінюю вже роки 2. Взагалі, колись мені одна добра візажист казала, що Artdeco - це напівпрофесійна косметика, але я крім олівця для брів більше нічого не пробувала. Молочко для зняття макіяжу - Чиста лінія: недороге, очі не пече. Колись весь час купувала наше львівське Мигдальне молочко, то очі пекли скажено:eek:

Mariya
04.09.2007, 22:09

Я раніше користувалась Оріфлеймівською нежирною основою під макіяж, зараз купую то саме в Клінік. Жирними кремами (тональними чи косметичними) користуватись взагалі не бажано, це з мого власного досвіду, в мене шкіра також жирна.

nirvanka
04.09.2007, 22:20
Колись весь час купувала наше львівське Мигдальне молочко, то очі пекли скажено
О, я теж раніше ним користувалась, воно гарно помякшує шкіру обличчя. Кілька разів зтирала ним туш з очей, але вони не пекли. Може це у Вас туш пекла? От в моєї подруги від деякий тушей очі печуть..

Олюська
04.09.2007, 23:43
От в моєї подруги від деякий тушей очі печуть..
Ні, від туші не може бути, бо користуюся однаковою весь час. бачите, молочко теж, мабуть, по-різному не те що на різній шкірі, а навіть на різних очах:)

bora
05.09.2007, 14:39
Ось, натрапила на он-лайн консультацію стиліста http://www.vistudio.com.ua/sovety/?l=0.

Zeynab
06.09.2007, 15:09
У мене теж жирна шкіра я користуюсь тональною основою від Мері Кей мені дуже подобається!!!!!

Мерелін
16.09.2007, 13:47
Мені подобається Мері Кей , Оріфлейм теж нічого!

Іруся
11.10.2007, 17:44
Я шось на Фаберлік присіла дуже. Вперше підходить мені косметика. Звичайно в кожної марки косметики свій "маст хев", але креми мені їхні дуже підходять. І ціни недорогі. Для рук і ніг беру в Ейвоні. Декоративка- вся різна.

Zoryanazirka
11.10.2007, 21:59
Мені 22, і треба щось легке для жирної шкіри :)

Для жирної шкіри є дуже класна штука від L'OREAL - PURE ZONE там є 3 кроки - гель для миття обличчя, тонік і крем.

ZOOM
11.10.2007, 22:05
Для жирної шкіри є дуже класна штука від L'OREAL - PURE ZONE там є 3 кроки - гель для миття обличчя, тонік і крем.

Вже є, купила не пожаліла, дієва штука...;)

Zoryanazirka
11.10.2007, 22:08
Вже є, купила не пожаліла, дієва штука...;)

Я вже кілька років купую, інколи пробую експериментувати, але всеодно повертаюся до того ж. Цього року купила собі закордонну версію - там гель для миття і крем в балончиках :)

Redhotchilly
12.10.2007, 17:45
я користуюсь різною косметикою, але так і не підібрала ту, яка б мене повністю задовільнила.

В мене комбінована шкіра. Користувалась L'oreal Pure Zone- трохи пересушує шкіру.Недавно купила нову серію Nivea Oxygen , поки що подобається, але дуже скоро закінчується. Clinique взагалі не сподобалась.

З декоративної косметики- користуюсь тушшю YSL, тональним кремом Clarins і пудрою Chanel.

Zoryanazirka
12.10.2007, 18:48
З декоративної косметики- користуюсь тушшю YSL,.

Я теж маю туш YSL, але вона більш на вихід, дуже вже театральні вії від неї.

Redhotchilly
12.10.2007, 18:56
Я теж маю туш YSL, але вона більш на вихід, дуже вже театральні вії від неї.

а я тільки на вихід і малююсь...
на роботу не можна багато косметики, дрес-код

Туся
13.10.2007, 18:11
У мене теж жирна шкіра я користуюсь тональною основою від Мері Кей мені дуже подобається!!!!!

У мене є серія від Мері Кей з 4 засобів складається (маска, тонік, крем балансуючий, основа під макіяж) теж для жирної шкіри. Непогана. Допомагає. Поки що нічого кращого не зустрічала.

Порадьте який крем під очі використовувати для профілактики зморшок, мені 24 роки, і бачу що вже пора..... :(

Олюська
14.10.2007, 20:52
Порадьте який крем під очі використовувати для профілактики зморшок, мені 24 роки, і бачу що вже пора.....
Я читала, що кремом для профілактики зморщок під очима можна користуватися після 25 років

Поно4ка
14.10.2007, 22:04
А у мене в косметичці повний капец.....
З кремів користувалась Dr.Irena Eris, брала у косметолога,досить непогано було..мала піну для вмивання,тонік і крем, але тепер косметолог відмовився від цієї фірми,каже що у багатьох магазинах і аптеказ з"явилось..можна і з якістю пролетіти...то ж в заміну купила Colway - колагенова косметика..ніби непогана...головне економна. Для зняття косметики давно користуюсь Loreal Ideal Balance чудово підходить..нехочу міняти..ідеально для чутливих оченят моїх. Тональний крем Vichy легка тукстура пори незакупорює. Пудра - максфактор в золотенькій коробочці..трошки заважка,але кращого поки незнайшла.З декоративки..все під ряд купую...Туш YSL, раніше лореаль була..дістали вони вже з дозаторами,таке враження що весь тюбік на щіточку виповзає...зрадила їм. Але точно тіні мері кей мені неподобаються вони в мене зкачуються, на відміну від дешевеньких оріфлейм..нерозумію чому :-(

Додано через 1 хвилину
і ще одне спостереження..тітка моя все життя користувалась дитячим кремом і все...всім говорила що всерівно що лице блистить,за те мені подобається...іф результат..60 років і жодної замітної зморшки...

Марта2
15.10.2007, 14:08
і ще одне спостереження..тітка моя все життя користувалась дитячим кремом і все
Я теж перейшла на дитячі креми, купую тільки в аптеці, дуже класний крем на козячому молоці! Шкіра не блистить і така шовковиста!

Туся
15.10.2007, 19:13
Я читала, що кремом для профілактики зморщок під очима можна користуватися після 25 років

:ninja: Щось мої очі того не знали певно :D Бо вже почали морщитися

Поно4ка
15.10.2007, 19:47
купую тільки в аптеці
якої фірми виробника?

Марта2
15.10.2007, 20:05
якої фірми виробника?

А це такий звичайний крем "Бабушкины рецепты" в принципы не маэ значення, як що ви хочете з козячим молоком то просто так і скажіть у аптеці вам продавець дасть!

Поно4ка
15.10.2007, 21:16
"Бабушкины рецепты"
одна моя подруга у Польщі на роботі,її роботодавиця,блатна дуже пані,але спробувавши якийсь із кремів под оченята цієї фірми,відмовилась від дорогущих, на користь простого крему з України

Олюська
16.10.2007, 01:55
одна моя подруга у Польщі на роботі,її роботодавиця,блатна дуже пані,але спробувавши якийсь із кремів под оченята цієї фірми,відмовилась від дорогущих, на користь простого крему з України
Воно так і є. Ми дивимось дуже часто на ціну і думаємо, що чим вища ціна, тим краща якість, а насправді 50% вартості товару платимо за марку, ще 30% за перевезення і митний збір, то й виходить, що собівартість товару нижча, ніж тих 20%, і коштує він так само, як і наш товар:)

ZOOM
16.10.2007, 02:11
Тональний крем Vichy +1 , нещодавно купила, дуже сподобався ;)

Марта2
16.10.2007, 13:13
Щось мої очі того не знали певно Бо вже почали морщитися
Моя мама в Італії доглядає жіночку, їй 85 років, ви не повірере, вона виглядає краще ніж наша жінка у 50! Вана майже не має морщин, це все від того що вона в вечері миє лице холодною водою і не маже на ніч кремом - це її слова!

natty
16.10.2007, 14:28
+1 , нещодавно купила, дуже сподобався

Я собі теж хочу купити. А який саме у вас? Aera Teint? Мене цікавить чи добре він матує жирні ділянки і чи підходить для комбінованої шкіри. Якщо у вас така, буду вдячна за відповідь.

Redhotchilly
16.10.2007, 14:41
Вана майже не має морщин, це все від того що вона в вечері миє лице холодною водою і не маже на ніч кремом - це її слова!

то не тільки від того... в Італії пють набагато більше простої води.
Знаю італійок, які випивають до 3-х літрів в день... це має дуже велике значення для шкіри.

+ їжа набагато здоровіша, ніж в нас

Марта2
16.10.2007, 14:44
+ їжа набагато здоровіша, ніж в нас
Вони в основному на морепродуктах і траві (всяка зелень)

Redhotchilly
16.10.2007, 14:49
Вони в основному на морепродуктах і траві (всяка зелень)

а я про що і говорю.

п.с. я вже давно помітила, якшо порівнювати українських дівчат до 30 років, то вони набагато гарніше виглядають, ніж інші європейки...

але пізніше, наші жіночки, на жаль, перестають слідкувати за собою і починають виглядати гірше, а європейки- навпаки...

і для того є багато пояснень

ZOOM
16.10.2007, 14:52
Я собі теж хочу купити. А який саме у вас? Aera Teint? Мене цікавить чи добре він матує жирні ділянки і чи підходить для комбінованої шкіри. Якщо у вас така, буду вдячна за відповідь.

Ні, в мене Norma Teint, він для проблемної шкіри. В мене самої, тип шкіри комбінований, і проблемні ділянки він дуже добре тонує.

Олюська
16.10.2007, 15:13
Моя мама в Італії доглядає жіночку, їй 85 років, ви не повірере, вона виглядає краще ніж наша жінка у 50! Вана майже не має морщин, це все від того що вона в вечері миє лице холодною водою і не маже на ніч кремом - це її слова!
Вони себе бережуть,люблять, правильно харчуються, не нервуються...

Koza-Dereza
17.10.2007, 01:21
А ще спадковiсть має значення. МОго чоловiка сiм'я дуже молодо виглядає. Його мама взагалi як дєвочка - а їй 56 рокiв. Деколи люди думають що вiн з мамою брат i сестра. Отак буває.

Пташечка
17.10.2007, 13:01
Я рідко користуюсь косметикою, а як користую сь то Artistry
Моя мама у свої 63 виглядає набагато молодшою, але вона не товста, і в молодості вона не користувалась особливо косметикою.
Чесно кажучи думаю якщо в організмі є проблеми і спосіб життя не зовсім здоровий вести то чим не мастись результату не буде.
От нещодавно по телевізору бачила дружину Жванії, може вони і багаті, може вона і місяцями по курортах їздить а лице у неї треба таке старе ще пошукати, хіба у 85-90 річних бабусь тому красунечки думаю головне здоровя і спорт який приносив би не лише гарну форму але й задоволення :)

Туся
17.10.2007, 21:50
Одна знайома італійка, яка приїхала сюди в гості так і сказала: ваші люди так старо виглядають через те, що їдять всяку погань А "поганню" вона вважає 90% наших страв сучасних - салатики з майонезиками, копченості, ковбаси страшні соєві і взагалі - хімію, яку ми щоденно запихаємо в себе.. І вона права...

Redhotchilly
17.10.2007, 21:52
Одна знайома італійка, яка приїхала сюди в гості так і сказала: ваші люди так старо виглядають через те, що їдять всяку погань А "поганню" вона вважає 90% наших страв сучасних - салатики з майонезиками, копченості, ковбаси страшні соєві і взагалі - хімію, яку ми щоденно запихаємо в себе.. І вона права...

+10000000

Марта2
17.10.2007, 22:01
Ми вживаємо дуже жирну їжу, моя мама пила таблетки від жилудка, бо сильно болів від не привичної їжі!

Redhotchilly
17.10.2007, 22:03
Ми вживаємо дуже жирну їжу, моя мама пила таблетки від жилудка, бо сильно болів від не привичної їжі!

Off: я коли робила дома салат... мiй брат сказав: "Я не кролик, щоб траву їсти"...:D

vanilia
17.10.2007, 23:07
Користуюсь косметикою "лореаль" в основному. Туш ще "буржуа" полюбляю. Пробувала наші оріфлейми-ейвони (навіть не хочу їх коментувати :D ), краще не користуватись таким. Декому підходить, а мені -ні. Те, що вже випробувала, тим користуюсь.
А косметикою для волосся (шампунь, бальзам, маска, спрей і т.д.) - "бонакур", "лореаль-ельсев" або "глісс кур".

Додано через 2 хвилини
Off: я коли робила дома салат... мiй брат сказав: "Я не кролик, щоб траву їсти"...:D

Чоловіки наші люблять добряче опопїсти :)
Хоча, салати ж теж бувають різні, і з мясом... Але для чоловіка українського це не їда :)))

Zoryanazirka
18.10.2007, 18:11
а я про що і говорю.

п.с. я вже давно помітила, якшо порівнювати українських дівчат до 30 років, то вони набагато гарніше виглядають, ніж інші європейки...

але пізніше, наші жіночки, на жаль, перестають слідкувати за собою і починають виглядати гірше, а європейки- навпаки...

і для того є багато пояснень

Пізніше наші дівчата перетворюються в таких собі цьоток, і у віці коли європейки одружуються часто вже стають бабусями (знаю одну котрій 36 і вона вже бабця)

Redhotchilly
18.10.2007, 18:28
Пізніше наші дівчата перетворюються в таких собі цьоток, і у віці коли європейки одружуються часто вже стають бабусями (знаю одну котрій 36 і вона вже бабця)

:eek: ойойойой...

Princess
18.10.2007, 21:59
Я там кілька сторінок тому жалілась, що шампунь не могла підібрати - так вот, випробувала Bonaсure для об*єму - претензій нема, саме такий об*єм, як і хотіла :)

А от хтось автозагаром користується?
У мене Лореаль НутріБронз був двічі, непогано, але щось хочеться іншого, купляла Гарньє, то не сподбався: мастить реально жовтим. Думаю що б то ще спробувати цікавеньке.

Додано через 1 хвилину
ай, забула додати!
щодо іноземок і їх шкіри - то вони просто менше декоративкою користуються, а більше доглядовою косметикою

vanilia
18.10.2007, 23:05
Я мию "бонакуром" для світлого волося. Теж задоволена.

А пр одекоративку... Декоративка шкіру псує. Тому і в зірок шкіра страшна (без марафету, звичайно).

Zoryanazirka
18.10.2007, 23:20
А от хтось автозагаром користується?
У мене Лореаль НутріБронз був двічі, непогано, але щось хочеться іншого, купляла Гарньє, то не сподбався: мастить реально жовтим. Думаю що б то ще спробувати цікавеньке.

Згадала історію 5 річної давності. Замовила моя коліжанка собі в AVON автозагар, тоді то ще не дуже популярно було. Якрах мала йти на перше побачення до свого хлопця (зараз чоловіка). Прийшла до мене додому щоб я її намастила бо самій важко. Я в рукавичках до миття посуду мащу як можу, а воно не темніє і нетемніє. До побачення лишилося 3 години, а результату нема, 2 години теж нема.. Мастили ми разів 5, вимастили половину банки. Наступного дня коліжанка розповідає. Встаю я рано, виходжу з кімнати в кухню, там стоїть тато - щось там під ніс собі сказав, нічого не помітив. Заходить мама і в крик - подивися на себе в дзеркало..!!! А вона помаранчева, та ше й плямами з відбитками одягу і простирадла...!!! То було вліті, потім 2 тижні вона ходила в одязі запакована під самісіньку шию і з товстезним шаром тонального крему на лиці. А тоді ще я хотіла "загоріти", але через її побачення часу небуло мене мастити :)

Koza-Dereza
19.10.2007, 01:19
Ха ха, у мене була подiбна iсторiя, тiльки я пiшла маститись в салон. Роздягнулась, стала пiд душем з фарбою ну i намалювало воно мене... Мама рiдна... там де кремом долонi та ступнi намазала, то там як в бiлих шкарпетках i рукавичках! По бокам не зафарбувалось. Одним словом - жах! Це був мiй перший i останнiй раз.

Zoryanazirka
19.10.2007, 10:57
:eek: ойойойой...

Я одну свою коліжанку кликала за компанію у фітнес-центр, так вона мені відповіла - а мені вже нетреба, я вже заміж вийшла!!!!!................

vanilia
19.10.2007, 11:42
Я одну свою коліжанку кликала за компанію у фітнес-центр, так вона мені відповіла - а мені вже нетреба, я вже заміж вийшла!!!!!................

ого :D

Поно4ка
19.10.2007, 11:56
Я одну свою коліжанку кликала за компанію у фітнес-центр, так вона мені відповіла - а мені вже нетреба, я вже заміж вийшла!!!!!..............
на жаль багато жінок з таким підходом до себе і своєї зовнішності :-(

Redhotchilly
19.10.2007, 11:58
на жаль багато жінок з таким підходом до себе і своєї зовнішності :-(

я одного не розумію...
невже після весілля закінчується життя і не хочеться за собою дивитись...
То ж як себе треба не любити, щоб все робити тільки заради того, шоб завооювати мужчину

nirvanka
19.10.2007, 12:57
невже після весілля закінчується життя і не хочеться за собою дивитись...
Життя після весілля існує! :) Особисто в мене бажання виглядати гарно і підтримувати форму лише збільшується! Тепер набагато простіше, бо я знаю що роблю це для коханого, який оцінить, а не для того, щоб хтось звернув на мене увагу.

natty
19.10.2007, 13:20
То ж як себе треба не любити, щоб все робити тільки заради того, шоб завооювати мужчину

Є певна категорія дівчат, які ціль і сенс життя вбачають в тому, щоб вдало вийти заміж. Як тільки це станеться, родять кілька дітей і вважають, що програма-максимум виконана і можна розслабитися, куди він тепер дінеться, мовляв?

Redhotchilly
19.10.2007, 13:25
Тепер набагато простіше, бо я знаю що роблю це для коханого, який оцінить, а не для того, щоб хтось звернув на мене увагу.

слідкувати за собою треба насамперед для себе, а не для когось...
але то моя думка

Іруся
21.10.2007, 10:44
Вибачте за off, згадався на цю тему анекдот. Приходить з роботи хлоп додому. Дома- всюди ідеальна чистота, на плиті- борщик гарячий, в духовці- випічка пахне.. Думає: "Блін, та тут плюнути нема куди!!" Виходить дружина- ненафарбована, незачесана, вдягнута в старезний халат... Він: "О, хіба-що СЮДИ!!!"

Поно4ка
21.10.2007, 11:53
Я в першу чергу роблю все для себе,щоб самій було приємно подивитись на себе у дзеркало...оточуючим теж подобається...а саме головне те як я виглядаю подобається коханій людині..значить я на правильному шляху...а кому неподобається нехай просто дивляться в іншу сторону

Додано через 49 секунд
Ми здається трошки від теми відійшли

Zoryanazirka
21.10.2007, 13:54
Взагалі існує теорія що жінки перш за все гарно виглядають для себе і для інших жінок, бо чоловіки мало що помічають.

галичанка
21.10.2007, 23:02
В "Експресі" за цю п'ятницю є варта уваги стаття про помади. У більш ніж половині зразків помади, які перевіряла Американська організація захисту прав споживачів, виявлено свинець! Найвищий вміст свинцю є у продукції відомих брендів: "L'oreal", "Cristian Dior", "Cover Girl". Це небезпечно, бо хронічна інтоксикація свинцем пошкоджує стан нервової системи, шлунково-кишкового тракту, печінки, кров, викликає безпліддя і недоношування плоду...

Zoryanazirka
21.10.2007, 23:07
А я шось помади не люблю, маю кілька, але використовую дуже вже рідко - хіба під вечірній макіяж.

Straniera
01.11.2007, 19:10
Дівчатка, а де у Львові краще купляти Лореаль, крім Брокару? :)

Пташечка
02.11.2007, 10:42
Читала дописи учасників і подумала, а як щодо чоловіків, якій косметиці вони надають перевагу?
Чоловіки на мою думку теж мають за собою доглядати, а то якщо жінки хоча б до заміжжя шикарно виглядають то є чоловіки яким всеодно як вони виглядають і коли у чоловіка руки із сухою шкірою чи обличча то кремом треба мастити, це моя думка. А що думають чоловіки?

Zoryanazirka
02.11.2007, 10:43
Читала дописи учасників і подумала, а як щодо чоловіків, якій косметиці вони надають перевагу?
Чоловіки на мою думку теж мають за собою доглядати, а то якщо жінки хоча б до заміжжя шикарно виглядають то є чоловіки яким всеодно як вони виглядають і коли у чоловіка руки із сухою шкірою чи обличча то кремом треба мастити, це моя думка. А що думають чоловіки?

Чоловіки переважно купують засоби керуючись рекламою на ТБ :) Є звичайно вийнятки, але небагато.

Оксана
02.11.2007, 15:01
Може, це і неправильно, але мій чоловік признає:пінку до гоління, лосьйон після гоління, гель для душу+шампунь(чоловічий), дезодорант, парфуми...ну і..зубну пасту:D Коли я приходжу від косметолога і розповідаю, що і деякі чоловіки роблять чистку і манюкюр(як мінімум), то він він на мене так дивиться....:scare: , що я замовкаю...

Пташечка
02.11.2007, 15:40
Чоловіки переважно купують засоби керуючись рекламою на ТБ
А й справді, а я тут подумала, скільки ж є різної косметики для чоловіків, і від зморшок ш захисні, все що хоч. Може варта зробити салони краси для чоловіків, щоб вони знали що це суто чоловічий заклад і не соромились туди йти.
Звичайно не треба перетворювати це на культ але варто себе і в цьому плані любити.

Оксана
02.11.2007, 16:25
Взагалі існує теорія що жінки перш за все гарно виглядають для себе і для інших жінок, бо чоловіки мало що помічають.

Оце - щира правда...Часом вдягаю щось таке класне, все попідбираю одне до одного...Чоловік побачить - наробить купу компліментів..А через тиждень питаю його, в чому була вбрана і якого кольору...відповідь:"в такій суконці, а може то і спідниця, якась така рожева (насправді теракотова) - словом, класна":)

syavych
02.11.2007, 17:32
Коли я приходжу від косметолога і розповідаю, що і деякі чоловіки роблять чистку і манюкюр(як мінімум), то він він на мене так дивиться.... , що я замовкаю...
Я його розумію :)

Tutuka
22.11.2007, 10:22
Минулого тижня прочитала на форумах пораду використовувати аевіт в якості засобу для повік... В мене якраз залишилось чотири капсули, то я вирішила, ніж добру пропадати, спробую :) Не знаю, може, в мене і галюцинації, але, здається, дві свіжі зморщечки стали згладжуватись, а я ж тільки четвертий день як користуюсь аевітом! Піду сьогодні ще куплю :)

volk
22.11.2007, 11:33
Вибачте за off, згадався на цю тему анекдот. Приходить з роботи хлоп додому. Дома- всюди ідеальна чистота, на плиті- борщик гарячий, в духовці- випічка пахне.. Думає: "Блін, та тут плюнути нема куди!!" Виходить дружина- ненафарбована, незачесана, вдягнута в старезний халат... Він: "О, хіба-що СЮДИ!!!"

Не буду ставити Вам мінус, бо не роблю це принципово, але Ваш анекдот швидше з дуже чорного гумору

vanilia
22.11.2007, 12:30
А я шось помади не люблю, маю кілька, але використовую дуже вже рідко - хіба під вечірній макіяж.

і я помади не люблю :) Почуаю себе незручно з помадою на губах.

Додано через 2 хвилини
Дівчатка, а де у Львові краще купляти Лореаль, крім Брокару? :)

А я в Брокарді їх ніколи і не купувала :)

Брала в маленьких магазинчиках. І туш беру лореалівську в ДЦ або в магазинах невеличких.

Redhotchilly
22.11.2007, 12:53
дуже сподобалась нова туш від Lancome

vanilia
22.11.2007, 13:46
дуже сподобалась нова туш від Lancome

це яка? для об.єму?

Redhotchilly
22.11.2007, 14:01
це яка? для об.єму?

я не памятаю, як вона називається... така трошки увігнена.
це новинка.

я використовую ще: :)

http://img518.imageshack.us/img518/9684/ist21260177eyelashcurlegm1.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=ist21260177eyelashcurlegm1.jpg)

natty
22.11.2007, 14:27
я використовую ще:

я цих щипців боюся, як вогню :) Колись так щипнула себе ними за повіку, мало не до крові - з того часу близько до них не підходжу. Вії, слава Аллаху, природнім способом крутяться.

До речі, це ідея: щоб трохи освіжити вздовж і впоперек обговорену тему, пропоную писати, хто які косметичні "дівайси" використовує. :)

vanilia
22.11.2007, 14:55
ооо, я цих щипців не люблю :)))

Redhotchilly
22.11.2007, 15:05
ооо, я цих щипців не люблю :)))

я спочатку так само щипала... а тепер- майстер)))

просто я користуюсь з косметики на кожен день тільки тушшю переважно. Ha решта нема часу і бажання, бо починаю роботу в 8 год)

vanilia
22.11.2007, 15:18
я спочатку так само щипала... а тепер- майстер)))

просто я користуюсь з косметики на кожен день тільки тушшю переважно. Ha решта нема часу і бажання, бо починаю роботу в 8 год)

хех :) хвалю
а мені нема смислу ними користуватись, та я пар разів пробувала
в мене руки ліві щодо того :D

я теж тушшю кожен раз користуюсь. Але ще тоналкою. Помад не люблю, то тільки гігієнічною щз легким відтінком.

natty
22.11.2007, 15:55
Але ще тоналкою. Помад не люблю, то тільки гігієнічною щз легким відтінком.
А тоналку як наносите? спонжем чи пальцями?
Я теж помаду не люблю. Користуюсь тільки блисками.

Nadijka
22.11.2007, 16:02
Як вам добре! А в мене на косметику якась алергія! Від туші очі сльозяться,а від тоналки все обличчя чухається! Знаю зараз скажете шо напевно фірма погана! Але я вже не одну перепробувала! І дешеві і дорогі і навіть дорогущі! Всеодно один і той самий ефект! Для мене макіяж то якась каторга і то тільки по великих святах!!!

Redhotchilly
22.11.2007, 16:10
Як вам добре! А в мене на косметику якась алергія! Від туші очі сльозяться,а від тоналки все обличчя чухається! Знаю зараз скажете шо напевно фірма погана! Але я вже не одну перепробувала! І дешеві і дорогі і навіть дорогущі! Всеодно один і той самий ефект! Для мене макіяж то якась каторга і то тільки по великих святах!!!

в мене колись була така сама реакція на туш, очі червоні- сльози...
то може бути реакція на складники... або косметика стара була.. шо часто в нас зустрічається

Nadijka
22.11.2007, 16:16
або косметика стара була..
Та нє то в мене так скільки себе пам'ятаю! Віддаю туш сестрі і всьо в неї ок!

vanilia
22.11.2007, 16:31
А тоналку як наносите? спонжем чи пальцями?
Я теж помаду не люблю. Користуюсь тільки блисками.

пальцями, я так її відчуваю. Спонжем мені незручно.
А ви як?

Додано через 1 хвилину

буває алергія на косметику і тоді дуже важко підібрати.

Redhotchilly
22.11.2007, 16:35
А ви як?

Якщо вечірній макіяж роблю- то спочатку- консілер під очі- YSL (пальцями), а потім - тональний крем на обличчя- спонжем.

natty
22.11.2007, 17:04
А ви як?

теж пальцями. Мені здається, що від тепла пальців вона трошки нагрівається і краще розтушовується. А от спонжем пробувала вечірній, але не виходить ніяк :suicide: може, через те, що тоналка - флюїд, тобто рідка. Вона відразу майже вся в спонж впитується.

Redhotchilly
22.11.2007, 17:11
може, через те, що тоналка - флюїд, тобто рідка. Вона відразу майже вся в спонж впитується.
Треба спонж дуже "плотний" вибирати...

підіть при нагоді на професійний макіяж... і там можна подивитись якими рухами і в якому порядку накладають тональний крем.
там ціла наука)))

natty
23.11.2007, 09:24
підіть при нагоді на професійний макіяж... і там можна подивитись якими рухами і в якому порядку накладають тональний крем.
там ціла наука)))

була, і не раз. Дійсно, накладали спонжем, причому не один вид тоналки. Але вдома це повторити навіть не намагаюся. За допомогою професійного макіяжу візажисти намагаються щось підправити, згладити пропорції обличчя, зробити овал і теде. А вдома я беру маленьку краплю рідкої основи, дуже тонким шаром наношу, просто щоб колір вирівняти і щоб не блистіла т-зона.
Мрію записатись на курси візажу, щоб всі премудрості пізнати :)

vanilia
23.11.2007, 11:39
А я користуюся кількома відтінками тоналки і румян (це коли я вечірній макіяж наводжу), так можна чуть візуально змінити форму лиця, ніс не виглядатиме довгим :))) А то він в мене не короткий

В мене є програма... ЗАбула як називається.. Щось типу "професійний макіяж". Я звідти дечого навчилася.

natty
23.11.2007, 11:51
А я користуюся кількома відтінками тоналки і румян (це коли я вечірній макіяж наводжу),

ну я на вас удівляюсь! молодець!

vanilia
23.11.2007, 13:13
ну я на вас удівляюсь! молодець!

Так то не на кожен день. Зараз на кожен день так не получиться.

Straniera
23.11.2007, 13:44
[quote=vanilia;177585]В мене є програма... ЗАбула як називається.. Щось типу "професійний макіяж". Я звідти дечого навчилася.[quote=vanilia;177585]
Не хочете поділитися, що за програма. А то я так само як і Natty мрію про курси візажу. Однак не знаю, коли це буде реально, бо часу зовсіс мена.

Nadijka
23.11.2007, 14:47
буває алергія на косметику і тоді дуже важко підібрати.
Але думаєте шо можливо? Може я тоді пошукаю,а ви шось запропонуйте!

vanilia
23.11.2007, 15:57
Не хочете поділитися, що за програма. А то я так само як і Natty мрію про курси візажу. Однак не знаю, коли це буде реально, бо часу зовсіс мена.

вона в мене на диску
зараз гляну

Додано через 1 хвилину
Але думаєте шо можливо? Може я тоді пошукаю,а ви шось запропонуйте!

важко сказати. Алергія ж не на косметику, а на якісь її складники. Якщо дізнатись на які саме і знайти косметику без тих складників, теоретично, то можливо...

Nadijka
23.11.2007, 16:00
Якщо дізнатись на які саме і знайти косметику без тих складників, теоретично, то можливо...
Напевно то буде важкувато...:8:

vanilia
23.11.2007, 16:01
Дівчата, професійним косметологом без спец. підготовки все одно не стати :)

Програма називається "Салон красоты- 2".
Там можна підбирати зачіску-макіяж, а є ще відеоуроки. От в них і пояснюють.

Додано через 1 хвилину
Напевно то буде важкувато...:8:

:) Не те слово. :(
А які саме туші ви пробували вже, котрі викликали алергію?

julka
23.11.2007, 16:15
Я люблю користуватись декоративною косметикою, ну просто,дуже то люблю.Не подумайте не зловживаю (в нас бабське царство мама, я і сестра)
Зараз маю туш Буржуа, але шось вона мені не дуже, тіні і Лореаль, і Шанель, Ісадора.Пудрою і тональним не часто користуюсь, але краще пудра від Шанель.Якщо често то може і б користувалась тональним, але не впевнена що гарно його нанесу.
Мені сподобалося як на моє весілля робили макіяж, ото класно було!!!
Деколи просто не вистачає часу на нормальний макіяж, хіба в ставати в 5,00, ну це для мене занадто!
Креми, дуже не користуюсь, бо на певні складники викликають алергію.
Люблю гарно виглядати, але не завжди виходить, бо цей шалений темп життя, так закручує, шо біля зеркала дуже не постоїш, але стараюсь:)

Nadijka
23.11.2007, 17:08
А які саме туші ви пробували вже, котрі викликали алергію?
Всі від Оріфлейму та Ейвону,а також один раз попробувала Максфактор і Мейбелін (купила і віддала сестрі,о то вже тішилась!). Все більше пробувати не хочу!

vanilia
23.11.2007, 23:39
Всі від Оріфлейму та Ейвону,а також один раз попробувала Максфактор і Мейбелін (купила і віддала сестрі,о то вже тішилась!). Все більше пробувати не хочу!

А, ну то ясно
Оріфлейм і Ейвон - то й не дивно. Мейбелін в мене була і не сподобалась. Я користуюся тушшю лореаль і буржуа. Інші або сипляться або ефекту ніякого. Але це мені особисто підходить.
Оріфлейм і ейвон я б точно не рекомендувала.

До речі, згадала. Десь я одного разу бачила гіпоалергенну туш... От де і яка це була не пам.ятаю.

Nadijka
24.11.2007, 16:32
Я користуюся тушшю лореаль і буржуа
А де саме ви їх купуєте?
Десь я одного разу бачила гіпоалергенну туш...

А може пригадаєте?

vanilia
24.11.2007, 17:35
А де саме ви їх купуєте?

А може пригадаєте?

Та купляю я їх в магазинах з косметикою. В Брокард не заходжу, мене вони одного разу образили :D
Ну наприклад... Біля ц. Ольги і Єлизавети (справа) є магазин косметичний. В "Русинці" беру. Там я і парфумки не раз брала, і тіні. Та навіть на Сихові біля "Санти Барбари" є два косметичних магазини, і там я брала туш і не тільки.

Ну от певно в одному з них я й бачила гіпоалергенну. Спробуйте в "Русинці" попитати.

Straniera
28.11.2007, 11:47
Дівчата, може хтось порадить хорошого косметолога, який добре робить чистку обличчя, але в якомусь салоні, де можна записатись на конкретну годину, і ціни не є скаженими. Бо я до цього часу років 5 робила чистку в косметологічній лікарні на Чорновала, але зараз не дуже хочу туди йти з декількох причин: постійно багато людей і треба чекати в "черзі", щоб біля умивальника стерти маску, і так на все йшло в мене години 3, поки зроблять чистку, зі всіма масками посидиш (зараз мій вільний час -обмежений, бо маю грудну дитину, плюс - зараз віруси всякі літають, а там всі сидять, як в коровнику і дихають одне на одне.) Так що підкажіть, будь ласка, хорошого спеціаліста, якому б не страшно було довірити своє обличчя, щоб до нього прийти, і він займався лише тобою. Тоді на це піде не 3 години, а одна. Дякую.

Зорянівонька
28.11.2007, 12:20
івчата, може хтось порадить хорошого косметолога, який добре робить чистку обличчя, але в якомусь салоні
Можу порадити приватного косметолога, до якого сестра ходила влітку. Тоді це коштувало 70 грн. В салоні інших пацієнтів не було. А, і мама ходила. Обидві задоволені. Можу ввечері написати телефон.

Додано через 1 хвилину
Тоді на це піде не 3 години, а одна. Дякую.
То десь бло 40-60 хвилин.

Straniera
28.11.2007, 13:09
Можу порадити приватного косметолога, до якого сестра ходила влітку. Тоді це коштувало 70 грн. В салоні інших пацієнтів не було. А, і мама ходила. Обидві задоволені. Можу ввечері написати телефон.

А ви саме на чистку ходили? Якщо так, то в 70 гр входило вже все, тобто чистка плюс маски? Напишіть, будь ласочка, телефон і адресу. Щиро дякую.

Зорянівонька
28.11.2007, 13:24
А ви саме на чистку ходили?
Я ще ніколи в житті не ходила. Сестра ходила на чистку, бо в неї прищі підліткові страшні були. А мама - на маски для омолодження чи щось таке. Входило в ціну все. Як буду вдома, напишу телефончик. Це бічна С. Бандери.

vanilia
28.11.2007, 21:28

Додано через 1 хвилину

То десь бло 40-60 хвилин.

напишіть, будь-ласка, контактний телефон :)

Зорянівонька
28.11.2007, 21:51
Даю телефон косметолога. 80503739000 п. Галя. Можна сказати, що від п. Віри і Софійки.
Бажаю гарного результату! І швидкого!

vanilia
28.11.2007, 22:04
Даю телефон косметолога. 80503739000 п. Галя. Можна сказати, що від п. Віри і Софійки.

Дуууууууууууууууууууууже дякую!!! :)

Straniera
29.11.2007, 11:48
Дякую дуже!

Гелена
30.11.2007, 21:46
в мене найбільшою (і єдиною) проблемою було знайти хороший засіб, який би розгладжував волосся (воно в мене любить кучерявитися :aggressive: )
правда, колись була знайшла класний бальзам, який забула де купила і думала, що вже не знайду кращого засобу, але якось випадково купила крем для розгладження волосся Fructis - і він виявився справді ефективним :)
я часто шукала такі засоби і тому часто купувала такі, які зовсім не давали ефекту, бо їх треба було змивати після нанесення, а цей крем добрий тим, що можна лишати на волоссі. так само був і той бальзам.
з того я зробила висновок, що добре розгладжують волосся тільки ті засоби, які можна не змивати, бо якщо змиваєш, то результату не буде :)

Зорянівонька
30.11.2007, 23:01
Кому що - а я навпаки волосся підкручую, щоб кучеряве було:) І теж мені важко було, бо волосся важке і зразу розкручувалося, і нічого не допомагало.

Alla
01.12.2007, 22:00
підписала контракт з компанією Neways ..я літаю..я в раю..дуже задоволени...як шампунями ..так і системою по догляду за обличчям..:radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist:

Ольга
09.01.2008, 15:45
Дуууууууууууууууууууууже дякую!!!
чи Ви вже були у косметолога? задоволені?

Alla
09.01.2008, 20:22
мій друг ходив в салон до косметолога щоб позбавитись вугрів...на те місце йому занесли інфекцію і тепер в нього червоні великі прищі....при тому що салон досить пристойний...варто задуматись...

Марта2
10.01.2008, 16:15
Ой, а в мене зараз під час вагітності на обличчі почало висипати прищиками, але не червоними, то я собі купила GARNIER Чистая кожа 3-в-1! Я така ним задоволена, використовую його як маску, то як кажуть:"Результат на лице!":y:

Женічка
10.01.2008, 18:16
в мене найбільшою (і єдиною) проблемою було знайти хороший засіб, який би розгладжував волосся (воно в мене любить кучерявитися )
до вагітності в мене було кучеряве волосся. як я мріяла про пряме, я його і витягала і спала в шапці, і що я тільки не вигадувала. після вагітності моя мрія збулась, мої кучері зникли безслідно!!! всі, хто дивиться мої старі фото питають, чи це у мене хімія. а я, коли переглядаю ті ж самі фото, думаю, яка я була гарненька! як мені бракує моїх кучерів, тут тобі краса, і обєм, і укладок ніяких не треба... а з прямим що зробиш...

Ума
10.01.2008, 19:40
останні два роки маю холодову алергію, особливо страждає шкіра рук - пече страшно. найліпше мені підійшла серія догляду за шкірою Neutrogena та Garnier з канадським кленом (червоний).

О! то певно те, що мені треба. Теж на холод алергію маю :( А які саме препарати Ви використовуєте?

Додано через 3 хвилини
в мене найбільшою (і єдиною) проблемою було знайти хороший засіб, який би розгладжував волосся (воно в мене любить кучерявитися )

Гелено, я теж переймаюся вирівнюванням волосся, щоправда, я напевно не стільки засобів випробовувала. Але купила останній раз з проф. догляду - Londastyle Easy Smooth в сіро-помаранчевій пляшечці з дозатором. Також не потрібно змивати і дуже добре вирівнює волосся. Купувала також в магазині для перукарів, але на в.Чупринки

Маруся-мама
10.01.2008, 19:50
Гелено, я теж переймаюся вирівнюванням волосся,
А моя тета-перукар дуже виступала проти препаратів для вирівнювання волосся. Але то таке... так зауваження на полях.

Ума
10.01.2008, 20:04
проти препаратів для вирівнювання волосся

просто ще є хімічне вирівнювання волося, термічне і тп.

А ті препарти про які ми говоримо, то як бальзам ;)

Kasia
22.01.2008, 16:21
Всім привіт! Хто підкаже де у Львові продють косметику Dr.Eris, але лікувальну серію Pharmaceries????

natty
22.01.2008, 17:55
Всім привіт! Хто підкаже де у Львові продють косметику Dr.Eris, але лікувальну серію Pharmaceries????
Я купувала в косметичному магазині в Кривій Липі (якщо заходите з вулиці Дорошенка - справа, біля аптеки), в Парадоксі (на просп. Свободи і в "Магнусі"), дещо бачила в "Іміджі" здається. Але повного асортименту всіх ліній Фармацеріс не бачила ніде. Коли знайдете - скажіть, будь-ласка, мене теж ця косметика цікавить.

Ольга
22.01.2008, 18:34
Dr.Eris
в Скрині є магазин, в новому цумі на І поверсі

Kasia
23.01.2008, 10:45

Дякую! Я подивлюся. Як знайду всю серію то повідомлю. Тому що на разі купую усе в аптеці аж в Тернополі (коли буваю у друзів).
І ще маю запитання: чи хтось користувавася кремами для виведення пігментних плям?
Привезла собі з моря плямку і вже 6 міс борюся з нею. Народними методами абсолютно не помогло. Робила пілінг фруктовою кислотою - посвітліло. Але лдалі мене не влаштовує. Прочитала , що крем Грін мама та МІрра не допомагає. Чи варто купляти дорогі типу LIERAC? Чи комусь допомогло? На разі використовую Dr. Eris - результат опишу аж через 4 тижні.

natty
23.01.2008, 10:59

це, здається, і є той самий "Імідж", принаймні в новому ЦУМі точно він.

Женічка
23.01.2008, 16:15
можливо вже тут і писали за шампуні. але спрбую ще раз.
у мене дуже тоненьке волосся, коли воно мокре, то розчесати практично неможливо. воно тягнеться, ніби гумове і тріскає посерединці. не можу підібрати якийсь нормальний кондиціонер. вже всі здається перепробувала. може ще у когось така проблема, напишіть, що ви робите.

Лідочка
23.01.2008, 16:36
у мене дуже тоненьке волосся, коли воно мокре, то розчесати практично неможливо. воно тягнеться, ніби гумове і тріскає посерединці. не можу підібрати якийсь нормальний кондиціонер. вже всі здається перепробувала. може ще у когось така проблема, напишіть, що ви робите.

В мене точно те саме. Просто жах!!!!! Ще й січеться страшно, як пішла в салон стригтись, то майстриня була в шоці. Порадила використовувати маску Placent, але я ше своєї маю півлітри, то ще не пробувала. А недавно купила дуже класну штуку, якась така олійка для кінчиків, не січуться і треба 2 каплі БУКВАЛЬНО!!!!! Там дозатор по каплях, в мене волосся сер. довжини то вистачає 2каплі, а як по всьому волоссю то 3 каплі. Чим найбільше сподобалось, що не дає жирності, наноситься на сухе волосся (зранку перед роботою я завжди це роблю) і волосся зовсім не плутається, я буває прийду з роботи, а ще як гребінець забуду дома, то не може розчіску в волосся всадити, аж голова болить, а то цілий день волосся як щойно розчесане. Дуже рекомендую. Називається Drop of Light, фірма Nouvelle.Німецьке
А для миття купила шмпунь Londa, то такий нічого, а маска ще мені дуууууже подобається CEHKO, правда трохи дорога, але варта того

vanilia
24.01.2008, 16:08

До речі, розчісувати мокре волосся можна лише спеціальними гребінцями. Інакше воно ламається і рветься. І тут не справа в кондиціонері. Хоча і від нього частково залежить.
Маю такий гребінець і ним розчісую.

Мені кондиціонер ельсев (червоний) підходить, а також бонакур для світлого. Після них волосся гладеньке.

Женічка
24.01.2008, 16:10
дякую, може теж спробую такі крапельки. правда саме волосся в мене не дуже січеться, швидше просто рветься по серединці.
мені підійшов кондиціонер з лінії плацентформули, називається аеробіка. але тепер баночка такої штучки коштує 100 гривень. на моє волосся мені її хватає десь на тижнів 2:( а мій чоловік вирішив, що я вже зовсім охаміла тратячи 200грн в місяць на один кондиціонер:beee:
а хто ще користувався плацент формулою???? мені дуже допомогли і ті ампулки і шампунь. менше, ніж за місяць вся голова вкрилась маленькими волосинками:radist:

vanilia
24.01.2008, 16:11
В мене точно те саме. Просто жах!!!!! Ще й січеться страшно, як пішла в салон стригтись, то майстриня була в шоці. Порадила використовувати маску Placent, але я ше своєї маю півлітри, то ще не пробувала. А недавно купила дуже класну штуку, якась така олійка для кінчиків, не січуться і треба 2 каплі БУКВАЛЬНО!!!!! Там дозатор по каплях, в мене волосся сер. довжини то вистачає 2каплі, а як по всьому волоссю то 3 каплі. Чим найбільше сподобалось, що не дає жирності, наноситься на сухе волосся (зранку перед роботою я завжди це роблю) і волосся зовсім не плутається, я буває прийду з роботи, а ще як гребінець забуду дома, то не може розчіску в волосся всадити, аж голова болить, а то цілий день волосся як щойно розчесане. Дуже рекомендую. Називається Drop of Light, фірма Nouvelle.Німецьке
А для миття купила шмпунь Londa, то такий нічого, а маска ще мені дуууууже подобається CEHKO, правда трохи дорога, але варта того

"Плацент" в мене є. Не казала би, що така вже й хороша.

А що за краплі? Саме для кінчиків? Де купляли?

Додано через 1 хвилину
дякую, може теж спробую такі крапельки. правда саме волосся в мене не дуже січеться, швидше просто рветься по серединці.
мені підійшов кондиціонер з лінії плацентформули, називається аеробіка. але тепер баночка такої штучки коштує 100 гривень. на моє волосся мені її хватає десь на тижнів 2:( а мій чоловік вирішив, що я вже зовсім охаміла тратячи 200грн в місяць на один кондиціонер:beee:
а хто ще користувався плацент формулою???? мені дуже допомогли і ті ампулки і шампунь. менше, ніж за місяць вся голова вкрилась маленькими волосинками:radist:

Я користувалася. Воно допомагає поки користуєшся. А як тільки припиняєш, то й ефект пропадає. Та й дорогувато. То ж постійно треба.

Женічка
24.01.2008, 16:19
То ж постійно треба
після курсу досить втирати одну ампулу в місяць, а 20 грн за ампулу - це вже не так і дорого.

vanilia
24.01.2008, 16:28
після курсу досить втирати одну ампулу в місяць, а 20 грн за ампулу - це вже не так і дорого.

Але воно курсами не допомагає. Треба постійно. Мені не допомагало.

Nadijka
24.01.2008, 16:45
я собі купила GARNIER Чистая кожа 3-в-1! Я така ним задоволена, використовую його як маску, то як кажуть:"Результат на лице!"
А я собі з цієї серії купила просто крем Garnier Pure A,то це просто жах мене від нього висипало прищиками в 2 рази більше ніж до нього! Може ту маску і крем треба використовувати в комплексі?
Мартуся а на скільки вистачає GARNIER Чистая кожа 3-в-1? І як часто ви ним користувались?

vanilia
24.01.2008, 16:48
А я собі з цієї серії купила просто крем Garnier Pure A,то це просто жах мене від нього висипало прищиками в 2 рази більше ніж до нього! Може ту маску і крем треба використовувати в комплексі?
Мартуся а на скільки вистачає GARNIER Чистая кожа 3-в-1? І як часто ви ним користувались?

В мене гель від чорних точок з цієї серії. Користуюся кожні 2 дні. Дуже подобається. А кремом і т.д. - ні.

Lady X
24.01.2008, 16:57
GARNIER Чистая кожа 3-в-1!
Мене також цікавить цей засіб! Це той що можна використовувати як маску,скраб???? Зараз я користуюсь засобом для вмивання і кремом GARNIER То мені подобається Але ті підступні прищики таки вискакують час від часу

Nadijka
24.01.2008, 17:02
В мене гель від чорних точок з цієї серії. Користуюся кожні 2 дні. Дуже подобається.
А шо саме подобається ? Чорні крапки зникли?

Додано через 39 секунд
кремом GARNIER
А яким саме?

Lady X
24.01.2008, 17:10
А яким саме?
ОСНОВНОЙ УХОД Зволожуючий захисний крем для нормальної шкіри
миваюсь і мажусь кремом і шкіра така ніжна гладенька

Додано через 4 хвилини
А цей гель для вмивання гарно очищує і освіжає Не містить мила(для моєї шкіри це головне) і містить живу воду фруктів(правда я незнаю що це за така вода) І скрабом зараз не користуюсь

vanilia
24.01.2008, 17:15
А шо саме подобається ? Чорні крапки зникли?

Додано через 39 секунд

А яким саме?

Так, чорніточки пройшли. Колір шкіри вирівнявся.

Nadijka
24.01.2008, 17:20
Так, чорніточки пройшли. Колір шкіри вирівнявся.

Клас! І я собі куплю!

vanilia
24.01.2008, 18:58
Клас! І я собі куплю!

Надійка, я перепрошую :) Це скраб. Просто він як гель виглядає. Підходить на кожен день. І вистарчає мені його надовго.

Лідочка
25.01.2008, 11:16
"Плацент" в мене є. Не казала би, що така вже й хороша.

А що за краплі? Саме для кінчиків? Де купляли?

Додано через 1 хвилину

Я користувалася. Воно допомагає поки користуєшся. А як тільки припиняєш, то й ефект пропадає. Та й дорогувато. То ж постійно треба.

Купувала на гуртівні на Ш. Руставеллі, на підйомі сіра будівля, 4 поверх

vanilia
25.01.2008, 12:08
Купувала на гуртівні на Ш. Руставеллі, на підйомі сіра будівля, 4 поверх

Дякую! :)

natty
25.01.2008, 12:43

Дівчата,класно,шо ви підняли тему волосся. В мене проблем з волоссям не бракує: тоненьке, січеться, погано вкладається, ламається по довжині.
Не знаю, як Плацент-формула, я користувалася аналогічними ампулами і шампунем Vichy. Не сказала би, що ефект мене вразив. Кака била, кака єсть :( Хоча самі шампуні Vichy непогані. Перукарка порадила професійну Лореалівську серію Absolut Repair - для зміцнення волосся по всій довжині, блиску, шовковистості і так далі. Я купила шампунь і маску, ще є флюїд для кінчиків, але я ще не купила. Подобається. Про ефект говорити ще рано, але відчуття непогані. Ще є хороша італійська косметика BES - там є багато цікавих продуктів, зокрема натуральні шампуні для різних проблем волосся (я мала від випадіння, задоволена),зараз
користуюся маскою Midopla - супер. і
Але покладатися тільки на косметику не варто. Я за своє волосся взялася серйозно: двічі на тиждень роблю маски (раз Лореалівську, раз - Мідоплу), решта днів перед миттям втираю у волосся підігріту оливкову олію першого віджиму, можна ще реп'яхову олію в корені, зрідка можу зробити маску з жовтка, меду і коньяку, помити кислим молоком чи кефіром...Такі прості рецепти можуть виявитися не менш дієвими, ніж дорогущі засоби.

Kasia
25.01.2008, 17:41
Надійка, я перепрошую :) Це скраб. Просто він як гель виглядає. Підходить на кожен день. І вистарчає мені його надовго.

Ну мою думку користуватися скрабом не можна щодня. Лише 2 рази на тиждень.

А чорні цятки видаляються тільки при чистках обляччя. Я наприклад, колись почула в Косметичній лікарні, що вмиватися водою шкідливо. Вже 5 років використовую молочко зранку та молочко+тонік - ввечері. І ще жодного разу не пошкодувала. Шкіра має нормальний вигляд, хожу 1 раз на 1-2 міс. до косметолога на чистку.
Користуюся молочком різних марок, найгірше - Лореаль, а найкраще Гарнєр. Але не давно придбала Флорена - дуже задоволена. Ще використовую термальну воду АВЕН. Але на разі маю один клопіт-пігментну плямку на морі заробила.
Волося теж маю не густе. Випадало то купила - DOVE з відповідної серії. Допомогло. Бальзам до волосся обовязково - (так радить мій перукар) Ще використовую кондиціонер для зволоження волося Серія БОНАКУР та флюїди на кінчики якісь французькі. І дуже задоволена,це причому що 4 рази робила хімію на довге волося.!!!! Але маю супер перукарів тому жодного разу не пошкодувала. !!!!

syavych
25.01.2008, 19:55
вмиватися водою шкідливо
забули слово "львівською" :) Вода - основа життя, аж ніяк не може бути шкідливою (імхо більш корисна ніж всі ті косметики). Інша справа що те що тече з-під крана важко назвати водою.

vanilia
25.01.2008, 21:16

А чорні цятки видаляються тільки при чистках обляччя. Я наприклад, колись почула в Косметичній лікарні, що вмиватися водою шкідливо. Вже 5 років використовую молочко зранку та молочко+тонік - ввечері. І ще жодного разу не пошкодувала. Шкіра має нормальний вигляд, хожу 1 раз на 1-2 міс. до косметолога на чистку.
Користуюся молочком різних марок, найгірше - Лореаль, а найкраще Гарнєр. Але не давно придбала Флорена - дуже задоволена. Ще використовую термальну воду АВЕН. Але на разі маю один клопіт-пігментну плямку на морі заробила.
Волося теж маю не густе. Випадало то купила - DOVE з відповідної серії. Допомогло. Бальзам до волосся обовязково - (так радить мій перукар) Ще використовую кондиціонер для зволоження волося Серія БОНАКУР та флюїди на кінчики якісь французькі. І дуже задоволена,це причому що 4 рази робила хімію на довге волося.!!!! Але маю супер перукарів тому жодного разу не пошкодувала. !!!!

ЗАлежно який скраб. Скраб різний буває.
Ще скажу, що я кожного дня зранку замість простого гелю для душу, користуюся атким скрабом: мелена крупна кава+трішечки гелю для душу. Це не шкідливо, мало того, шкіра гладенька, підтягнулася.

Не тільки чисткою чорні точки видаляються. Я цим скрабом спокійно їх позбулась.

А на рахунок води -Сявич правий. Вода шкідливою бути не може. Просто якщо це така вода, як з труб, ну то.. тоді ясно.

Скажіть, а можете дати координати перукарів? Бо я наразі в пошуках :( Моя перукарка виїхала з України і я вже рік пробувала в різних перукарнях стригтися, але то все не те.

Redhotchilly
26.01.2008, 15:46
для волосся дуже помагає маска з .extra virgin olive oil.
підігріваєте трохи, втираєте в коріння і волосся, одіваю якийсь поліетиленовий мішок, а зверху рушник.

залишаю на 2-3 год... потім мию шампунем.
ефект появляється через кілька процедур.

p.s.так само треба їсти багато горіхів :)

Alla
27.01.2008, 08:55
Дівчата,класно,шо ви підняли тему волосся. В мене проблем з волоссям не бракує: тоненьке, січеться, погано вкладається, ламається по довжині.
все це звичайно дуже сумно..але можливо ви не там шукаєте? і пролема не в волоссі а в самому організмі..вітамінчиків якихось бракує наприклад?..

Додано через 3 хвилини

а я вважаю що скраб взагалі шкідливий!!! уявіть -ви механічно зішкрябуєте відмерші клітини , і тим самим частково пошкоджуєте і залишаєте оголеними молоді клітинки ...які ще мають зовсім не стійкі захисні властивості...

Марта2
27.01.2008, 11:32

Ви знаєте, моя сестра собі купила той Пюр А і теж ним не задоволена!
Той 3-в-1 я собі купила на Миколая а ще маю до сих пір і навіть пів боночки не вимила! А там заді на упаковці написано як ним часто користуватись, як гель для вмивання то щоденно використовувати, як скраб теж щоденно, а як маску то 2-3 рази в тиждень! А як коли, стараюсь кожного дня ввечері!

Додано через 6 хвилин
А ще, краще обличчя мити спочатку теплою водою і потім тим гаріньєром а після нього прохолодною щоб очищені пори закрились, бо при намазувані кремом ті чисті пори забиваєм жиром крема!!!

irushka
27.01.2008, 12:04
Гілка для обговорення косметики.. Марки, відгуки про якість, поради, розпродажі і акції в косметичних магазинах.. Почнем обговорення про те якою саме косметикою користуєтесь в даний момент? Враження. поради..:clapping:

А Vichi хтось пробував? Я за браком коштів деякий час купувала крем "Чорный жемчуг", а потім вже вирішила не пожаліти і придбала пінку для вмивання і крем VICHI, різниці ніякої, а тих шалених грошей воно взагалі не варто!
А в малої моєї дуже суха шкіра, то лікарка порекомендувала нам молочко для тіла Екзомега А-дерма, ото дійсно класна штука, і в малої шкіра - супер і собі трохи мазала, теж сподобалось. Правда коштує 120 грн

Liona
27.01.2008, 13:07
а я нещодавно відкрила для себе ізраїльську косметику :y: Вона, звичайно, недешева, але варта того :) Прикро, що в Києві її нема :( Підозрюю, що не тільки в Києві, а й у всій Україні нема :(

Nadijka
27.01.2008, 15:02
А в малої моєї дуже суха шкіра, то лікарка порекомендувала нам молочко для тіла Екзомега А-дерма, ото дійсно класна штука, і в малої шкіра - супер і собі трохи мазала, теж сподобалось. Правда коштує 120 грн
В нас також є таке молочко! Минулого літа малеча з'їла забагато шоколаду і її обсипало так шо нас вже хотіли в лікарню класти, але дерматолог нам скалала попробувати це молочко і насправді вже після 3 використання прищики почали сходи.Тому думаю що в таких випадках краще заплатити 125 грн ніж в лікарню лягати.

yulichka
28.01.2008, 00:22
я хочу на курси візажистів, тільки не знаю, які вибрати!!!!:8:

ZOOM
28.01.2008, 01:19
Хтось на форумі писав про косметику Green Mama, я тиждень назад купила повний комплекс. Задоволена, як слон!!!! Дійсно класні мазючки!!!!:)

natty
28.01.2008, 09:33
все це звичайно дуже сумно..але можливо ви не там шукаєте? і пролема не в волоссі а в самому організмі..вітамінчиків якихось бракує наприклад?..

Я вітаміни п'ю регулярно, причому спеціалізовані комплекси для зміцнення волосся. Це швидше постійні стреси на роботі, офісне повітря, часте миття, укладка феном. Після моря, де імунітет мав би підвищуватися, нігті і волосся міцніти, - в мене все навпаки - нігті і волосся ламкі і пересушені.
Одним словом, я згідна з вами, що причину треба шукати всередині перш за все. Тому поєдную вітаміни і косметику.

Додано через 11 хвилин
А Vichi хтось пробував?

Я пробувала. Те саме. Захоплення не відчула, косметика як косметика (маю на увазі серію Норма дерм), хоча неприємних вражень теж немає. Зате тоналка Aera Teint - супер, дуже сподобалась.

а я нещодавно відкрила для себе ізраїльську косметику

Яку саме?
Ще скажу, що я кожного дня зранку замість простого гелю для душу, користуюся атким скрабом:

ІМХО, Так часто шкідливо. я теж користуюся подібним скрабом, але до кави замість гелю для душу даю оливкову олію - результат дійсно супер, але ж не кожного дня! Для чого скраб взагалі: щоб відлущити мертві зароговілі клітини, правда? Тоді на поверхні опиняються нові молоді і свіжі клітини. Через деякий час вони самі роговіють і відмирають, але ж не за один день. А ви по-суті травмуєте молоді ще не відмерлі клітини епідермісу. Я не косметолог, звичайно, але проста логіка речей мені підказує, шо це не дуже добре.

Kasia
28.01.2008, 10:21
Я не погоджуюся з vanilia, мова йшла про скраб власне до обличчя, хоча на мою думку навіть для тіла не можна використовувати щоденно скраб, тим більше кавовий. Він має великі часточки перемеленої кави, тобто механічно очищає шкіру. Я думаю, що варто запитати у вашого косметолога, не думаю, що він вам порадить це робити щоденно. Я згідна з вами що, скраби є різні, я наприклад купую тільки для чутливої шкіри, з манюсіми часточками. Тому що якщо візьму кавові, абрикосові і т.д. скраби, то шкіра уся лущиться.

А перукаря можу порадити з салону Ірини Стегури на В. Великого, називається Олег. Я правда, хожу до нього приватно додому, на жаль,не можу вам дати мобільний, без його згоди. Раджу перший раз сходити в студію і спробувати. Усі мою знайомі були задоволені.

Alla
28.01.2008, 10:31
стреси на роботі, офісне повітря, часте миття, укладка феном.
в мене теж волосся не супер...останнім часом дуже вилазило ,але ви можливо і не повірите ...я не сушусі фено..я не красила його ніякими красками..ні бігудів( я і тук кучерява) і вітамінів мені схватає ..думаю так....але дійшла до вийсновку що це напевне спадково...тому що в мене волосся на голові розділене на верхнє і нижнє....причому верхнє-кучеряве і січеться як в мами...а нижнє пряме прямісіньке ,ну точно як в тата...от і вам пояснення....от так;)

Kasia
28.01.2008, 12:09
Я вітаміни п'ю регулярно, причому спеціалізовані комплекси для зміцнення волосся. Це швидше постійні стреси на роботі, офісне повітря, часте миття, укладка феном. Після моря, де імунітет мав би підвищуватися, нігті і волосся міцніти, - в мене все навпаки - нігті і волосся ламкі і пересушені.
Одним словом, я згідна з вами, що причину треба шукати всередині перш за все. Тому поєдную вітаміни і косметику.

Додано через 11 хвилин

Я пробувала. Те саме. Захоплення не відчула, косметика як косметика (маю на увазі серію Норма дерм), хоча неприємних вражень теж немає. Зате тоналка Aera Teint - супер, дуже сподобалась.

Яку саме?

ІМХО, Так часто шкідливо. я теж користуюся подібним скрабом, але до кави замість гелю для душу даю оливкову олію - результат дійсно супер, але ж не кожного дня! Для чого скраб взагалі: щоб відлущити мертві зароговілі клітини, правда? Тоді на поверхні опиняються нові молоді і свіжі клітини. Через деякий час вони самі роговіють і відмирають, але ж не за один день. А ви по-суті травмуєте молоді ще не відмерлі клітини епідермісу. Я не косметолог, звичайно, але проста логіка речей мені підказує, шо це не дуже добре.

Nadijka
28.01.2008, 16:17
А перукаря можу порадити з салону Ірини Стегури на В. Великого, називається Олег. Я правда, хожу до нього приватно додому, на жаль,не можу вам дати мобільний, без його згоди. Раджу перший раз сходити в студію і спробувати. Усі мою знайомі були задоволені.
А в цьому салоні нормальні ціни чи трохи космічні? І в які дні працює Олег? Мене ще ніколи в житті не стриг чоловік аж цікаво стало!

Kasia
28.01.2008, 16:54
Я б вам радила просто туди зателефонувати і запитати коли він працює і скільки коштує стрижка, чи може щось що вас цікавить . Ціни вище середніх. Все таки це не звичний салон. Стриже він дуже добре і власне є дуже приємною людиною, думаю вам сподобається.
вул. В. Великого, 35. т.65 92 14

natty
28.01.2008, 18:06
навіть для тіла не можна використовувати щоденно скраб, тим більше кавовий. Він має великі часточки перемеленої кави, тобто механічно очищає шкіру.

я теж тим кавовим обличчя не мащу. Згідна з вами на всі 100, що кава має занадто велику абразивність як для обличчя, та й не кожній шкірі вона підійде. Я купую для обличчя з силіконовими мікрочасточками або з білим перемеленим цукром, щоб часом не поранитися. взагалі, моя косметолог казала, що скрабами і масками на основі гли7ни зловживати не варто нікому.

Avrora
28.01.2008, 23:20
Скажи, будь ласка, де знаходиться салан L'original, які там розцінки? Скажімо, скільки коштує чистка обличчя?:radist:

Kasia
29.01.2008, 09:56
Я згідна з вами,natty. моя косметолог теж так радить. Я кавовий використовую тільки для тіла, особливо в місцях де має бути целюліт.

natty
29.01.2008, 10:07
в місцях де має бути целюліт.

ви дипломат, однако :)

ПиСи. - Дівчата, хтось користувався косметикою Neways? Мене цікавить тільки система для зміцнення волосся 2nd Chance.

Kasia
29.01.2008, 11:12
:) :) :) :)

Ella
29.01.2008, 11:40
моя косметолог казала, що скрабами і масками на основі гли7ни зловживати не варто нікому.

Моя теж, за приписом! косметолога, маски на основі глини застововую курсом 10 раз через день, чергуючи з іншими засобами інт. догляду. А наступний курс аж за 3 місяці. Це я про "Мірру". Результатом я задоволена.

yulichka
29.01.2008, 12:34
Хто порадить, що робити з швидко жирніючим волоссям??? Через день мию!!! Від масок я не в захваті, та й не знаю навіть чи є якісь. Вже і пробувала різними настойками зеленого чаю, лимонного соку і т.д. Нічого не виходить!! Порадьте, будь ласка, щось ефективне! Дякую.

Kasia
29.01.2008, 13:19
Ви знаєте, я також голову мию через день, але вважаю то нормою. Купую завжи шампуні до нормального волося, люблю DOVE, бальзами обовязково мажу. А маски рідко 1 раз на 2 тижні- бо дійсно жирніє відразу волосся, але маю надію хоч лікувальний ефект є :-).Купила один раз Пантін для жирного -щось не сподобалося мені. І сушу через день феном. І ще зволожувач і в спреї використовую і флюїди.

Може це для Вашого волося норма така? Мій перукар каже що це нормально.
Хоча наприклад я знаю одну блондинку, то вона 1 РАЗ на тиждень голову миє. Видно від постійного вибілювання зовсім сухе волося.

yulichka
29.01.2008, 13:24
Хоча наприклад я знаю одну блондинку, то вона 1 РАЗ на тиждень голову миє. Видно від постійного вибілювання зовсім сухе волося.[/QUOTE]

Та я також на половину блондинка:shy: (мілірована), не можу сказати, щоб волосся було пересушене! А шампунь беру - Гарніер Фруктіс, найбільше поки подобається.

Kasia
29.01.2008, 13:29
Думаю мелірування, це значно ощадливіше ніж постійне вибілювання:-)

Галюсік
29.01.2008, 14:16
А мені дуже подобається крем Miokin від Vichy. Правда для мене трохи дорогий, але я так його полюбила, що мені не шкода тих грошей. А ще недавно підписалась на Ів Роше: замовила по пошті парфум "Евіденс", від якого я балдєю вже декілька років, а мені крім нього прислали ще у подарунок нічний крем "Інозитол". Попробувала - покищо подобається. До речі, по пошті набагато дешевше, ще й подарунки присилають. А з декоративки використовую туш Мейбелін або Avon, від них такі великі і пухнасті вії стають, що мене часто запитують, яка у мене туш, що такі гарні вії. :shy:

Додано через 5 хвилин
Ау-уууу! Відгукніться хто-небудь! :clapping:

Nadijka
29.01.2008, 14:36
Хто порадить, що робити з швидко жирніючим волоссям??? Через день мию!!!

Ви знаєте, я також голову мию через день, але вважаю то нормою.
Kasia та Yulichka у мене також страшенно жирніє волосся,мию також через день,але мабуть коли настане весна або коли піду на роботу то прийдеться мити кожного дня, тому що вже на наступний день можу ходити тільки з туго зав'язаним хвостиком. Пробувала багато різних шампунів(Пантін,Хеден,Кліс Кур,Нівею,Даф,Сансілк,Гарнієр), але від них в мене ще більше жирніє волосся, тому для себе обрала один з найдешевших Shamtu для жирного волосся,але найголовніше це те що він мені підходить.

Порадьте, будь ласка, щось ефективне!
Ви знаєте, я наприклад вже з цим змирилась і вам раджу також просто розслабитись!!!

Kasia
29.01.2008, 14:51
Я вже давно задивляюся на той Міокін? Чи допомагає вам від перших зморшок? Маю надію у вас їх нема взагалі!
А ів Роше теж певний час виписувала, мала 2 банки крему Іновізітол, 1 використала 2 щось не можу. Хоча зморшка на чолі троха розгладжувалася. Мені чомусь від крему на день блисть лице після обіду. Ну не люблю я їх. Навчила себе тільки молочко і тонік.!
А нічний теж пробувала від перших зморшок, але Оріфлейм. Теж видно результат.
Ще маю Ів Роше блищик для губ - колір гарний але липкий. Мала туш - просто звичайна, ніц особливого. В подаруно дістала олійку для рук, часом мажу. Сумка така червона в них є в подарунок- просто жахлива, як клейонка. І взагалі подарунки там усі китайські, звісно якщо це не косметика. Супер крем для рук Арніка, а ще мала файний шампунь з ромашкою. але волося стає таке мяке що на укладку не піддається - то я його на морі використовувала, бо там укладки не робила :-). А і молочко там погане.

От вже розписалася...

Галюсік
29.01.2008, 14:52
Я колись мила волосся один раз на тиждень, воно довго не жирніло, а тепер мию два-три рази на тиждень. Мені здається, що тепер шампуні зовсім інші, що саме вони спричиняють до швидшого жирніння, щоб люди частіше ними користувались і частіше купляли, бо тепер основне - це бізнес і реклама, а не якість. Для порівняння: ніколи не можна напитись Кока-Колою, тому що в неї входять компоненти, які висушують порожнину рота. А от натуральним компотом з додаванням лимона - ще й як. Можливо і шампуні мають схожу дію.

Kasia
29.01.2008, 14:53
Галюсик, а яку саме туш Айвон використовуєте?? А то я на Мері Кей давно сиджу.

Галюсік
29.01.2008, 15:06
Щодо Ів Роше. Про всякі там сумки-гаманці я начиталась на форумах, мені, слава Богу, їх не прислали, мене такі подарунки теж не приваблюють. Але зате прислали крем Іновізітол (чи як там його, не можу запам'ятати) і олію для масажу рук з Арнікою, а також чотири пробники парфумів. Щоправда помилково прислали каталоги на невідомій мові, я дзвонила їм в Київ, тепер чекаю на нові каталоги українською. А це приблизно місяць. Посилка йде з Франції дуже довго.

Щодо Міокіну. Зморщок у мене як таких немає, але є мімічні під очима, а цей крем якраз від мімічних зморщок. Не знаю, чи щось розгладжує, але після користування цим кремом у мене дуже гладке і свіже обличчя, мені подобається сама текстура крему, він не обтяжує обличчя, мені здається, що шкіра від нього дихає. Тому що, коли пробувала інші креми, здавалось, що на обличчі плівка. Недавно подружка купила, то теж ним задоволена. Хочу попробувати інші креми від Vichy, але не знаю які, не можу відважитись.

Точно щось розписалась :o просто давно ні з ким не обговорювала косметику

Kasia
29.01.2008, 15:10
ага.ну то файно. мушу купити і спробувати нарешті Міокін.

Галюсік
29.01.2008, 15:13
Галюсик, а яку саме туш Айвон використовуєте?? А то я на Мері Кей давно сиджу.

Не пам'ятаю назву, але там щіточка нестандартна, не пухнаста, а дуже вузенька і гумова, добре розчісує вії. Зараз є в новому каталозі на останній сторінці.
Від Мері Кей маю засіб для змивки макіяжу, дуже задоволена, не проміняю ні на що. Правда доводилось постійно шукати людину, яка б мені цю змивку продала, а тепер подружка записалась в Мері Кей і буде мені по знижці брати. А ще з Мері Кей мені сподобався скраб "Бархатні ручки" і нічний крем для рук з цієї серії. дуже хочу собі придбати.

Samojlovu4
29.01.2008, 15:19
Дівчата, а "Yves Rocher" косметика гідна?
А то в мене жінка останнім часом на неї присіла, гостинці до Львова поназамовляла... От і цікаво, чи вона там котується, бо знаєте, як то з подарунками для дорогої родини...:)

Kasia
29.01.2008, 15:20
Мама рідна , та змивка коштує на сайті МЕРІ КЕЙ 100 грн!! То мені за дорого.Там тільки 100 мл.

Додано через 13 хвилин
Так, Ів Роше не погана косметика. По пошті дійсно дешевше ніж в Роксоляні, а особливо якщо докупки з коліжанками.Щоб економити на доставці.

yulichka
29.01.2008, 16:29
А хто може порадити якусь основу під тіні???? В мене збігаються дуже до кінця дня, хоч тіні недешеві!

Ella
29.01.2008, 16:39
А хто може порадити якусь основу під тіні

ІВ Роше, мені раніше подобалось, як і основа для помади.

yulichka
29.01.2008, 16:55
ІВ Роше, мені раніше подобалось, як і основа для помади.
Вона дійсно ефективна? Я розумію Ви вже нею не користуєтесь?

Галюсік
29.01.2008, 17:16
Згадала - туш називається Super FULL.

Додано через 5 хвилин
Мама рідна , та змивка коштує на сайті МЕРІ КЕЙ 100 грн!! То мені за дорого.Там тільки 100 мл.

Додано через 13 хвилин
Так, Ів Роше не погана косметика. По пошті дійсно дешевше ніж в Роксоляні, а особливо якщо докупки з коліжанками.Щоб економити на доставці.

Мені подружка бере змивку Мері Кей по знижці за 50 грн.
Найкраще самому записатись, якщо нема в кого зі знижкою купити, а то без знижки дійсно дуже дорого, а там треба лише раз в пів року щось замовити, от якраз можна цю змивку брати. Я про це іноді думаю. Бо в Avon я записалась, щоб брати собі і подружкам по знижці косметику, так само можна в Мері Кей, правда, я ще до цього не дійшла.

Додано через 43 хвилини
А взагалі я обличчя не штукатурю, тобто не користуюсь тоналками і пудрами, лише носик іноді припудрю, коли блистить. З макіяжу лише туш, помада, іноді тіні і олівець. До речі, олівець для очей у мене "Чарівниця",може хтось ще пам'ятає, колись він був дуже популярний, коли ще не було такого різноманіття різних фірм.

Ella
29.01.2008, 19:25
Вона дійсно ефективна? Я розумію Ви вже нею не користуєтесь?

Я не користуюсь, бо перейшла на "Мірру". Раніше мені в подарунок сестра з США завжди щось з Ів Роше привозила і мені подобалось. Там так само по каталогу продають, на той час у нас в Роксолані було дорожче.

Для мене зараз актуальна косметика по догляду за шкірою, тому я почала більш прискіпливо ставитись до того що пропонують. А "декоративка" надругому плані

irushka
30.01.2008, 19:38
перейшла на "Мірру"
О, я теж собі недавно крем замовила. Які ще хороші засоби з Мірри можете порекомендувати?

Ella
31.01.2008, 12:00
О, я теж собі недавно крем замовила. Які ще хороші засоби з Мірри можете порекомендувати?
Залежно яка у Вас шкіра. Універсальні для сухої зараз кріопротектор "Кутєліца",а в теплий час "Мадонна", очищаючи лосьйон "Шелковий путь" - це просто щось унікальне. А противікові та лікувальні засоби то вже індивідуально підбирати потрібно. Я не косметолог і не мірровський розповсюджувач, тому особливостей нажаль не знаю і боюсь щось радити.

Я одразу мірру купую все в них в магазині на пл.Соборній. У мене суха шкіра і я купила ті засоби що сказала мені косметолог, а то сама б не знала як вибрати. На сьогоднішній день я користуюсь для інтенс. догляду і підтримки ефекту салонових процедур 20 днів - Репаруючий гель + Гідрооль масляний, чергуючи через день "Гязеву маску"+ репаруючий (наступний курс за 3 місяці). Також гель-контур для очей, гель-бальзам для губ, зранку кріопротектор "Кутєліцу". Але з приходом тепла трохи зміниться "раціон", додадуться денні зволожуючі засоби.

В магазині тих цьоць не дуже треба слухати, бо їм лиш би продати. Краще порадьтеся з косметологом котрі в салонах на професійній ліннії мірри працюють. Бо кожна шкіра має свої особливості , якщо суха але має видимі капіляри , то засоби будуть зовсім інші(грязева маска при капілярах тільки нанесе шкоду)

Додано через 5 годин 6 хвилин
Залежно яка у Вас шкіра. Універсальні для сухої зараз кріопротектор "Кутєліца",а в теплий час "Мадонна", очищаючи лосьйон "Шелковий путь" - це просто щось унікальне. А противікові та лікувальні засоби то вже індивідуально підбирати потрібно. Я не косметолог і не мірровський розповсюджувач, тому особливостей нажаль не знаю і боюсь щось радити.

Я мірру купую в них в магазині на пл.Соборній. У мене суха шкіра і я купила ті засоби що сказала мені косметолог, а то сама б не знала як вибрати. На сьогоднішній день я користуюсь для інтенс. догляду і підтримки ефекту салонових процедур: 20 днів - Репаруючий гель + Гідрооль масляний, чергуючи через день "Гязеву маску"+ репаруючий (наступний курс за 3 місяці). Також гель-контур для очей, гель-бальзам для губ, зранку кріопротектор "Кутєліцу". Але з приходом тепла трохи зміниться "раціон", додадуться денні зволожуючі засоби.

В магазині тих цьоць не дуже треба слухати, бо їм лиш би продати. Краще порадьтеся з косметологом котрий в салоні на професійній ліннії мірри працює. Бо кожна шкіра має свої особливості , якщо суха але має видимі капіляри , то засоби будуть зовсім інші(грязева маска при капілярах тільки нанесе шкоду)

І ще вних продається за 9 грн. "руководство по продукции" - отам всі програми розписані з дозуванням і частотою, правда трохи науковими термінами перевантажено, бо розраховано на косметологів.

Додано через 5 годин 7 хвилин
І ще вних продається за 9 грн. "руководство по продукции" - отам всі програми розписані з дозуванням і частотою, правда трохи науковими термінами перевантажено, бо розраховано на косметологів.

Chortenia
01.02.2008, 17:52
Почитала я цю гілку, і піду потрачу завтра півзарплати на косметику, а то щось так давно нічого не купувала. Тільки чоловік цього поки що не знає :shutup: :)

Порадите хороші цікаві магазини з тим добром у ЛЬвові? (крім ДЦ, Брокару і Парадоксу - про них я знаю):)

Додано через 31 хвилину
До речі, розчісувати мокре волосся можна лише спеціальними гребінцями. Інакше воно ламається і рветься. І тут не справа в кондиціонері. Хоча і від нього частково залежить.
Маю такий гребінець і ним розчісую.
Я нещодавно помітила, що якщо я не розчісую волосся після миття ввечері,я розчісую тільки зранку - воно дууже пухнасте і легке (не розумію, чому) і легко розчісується.. А волосся в мене дооовгеньке

Олюська
01.02.2008, 21:13
Я одразу мірру купую все в них в магазині на пл.Соборній.
А де саме там то магазин, бо щось ніколи не бачила? І як називається?

Олюська
03.02.2008, 14:07
Дівчата, хто знає, косметика Ів Роше продається через дистриб'юторів, чи її можна десь так купити?