КПК

Показати повну версію : Косметика. Хто- яку??..

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

Virginia
05.06.2009, 12:44
Я недавно придбала в ДЦ маску і тонік Green Mama. Мені мама дуже нахвалювала цю косметику, казала що вона зроблена на тюленятому жирі!:girl_spruce_up: Два рази зробила маску, ну і тоніком кожен день користуюсь, то так нічо! Гель для вмивання в мене від SkinCode, то я ним дуже задоволена, також маю лосьйон "миттєве сяйво" від цієї фірми для обличя! Дуже подобається що баночка скляна і з дозатором!
Туш в мене ArtDeco, якась нова з силіконовою кісточною, але щось скоро закінчується, тільки два місяці малююсь а вона вже суха!
А ще чула хороші відгуки про D'oliva, може хтось користується?

DolceVita
05.06.2009, 14:03
Я користуюся кремом для рук Доліва. Мені найкращий він,бо я не люблю коли руки як смальцем намазані. А він робить шкіру м'якеньку і не жирний,можна одразу після нанесення вимити руки і не буде дискомфорту (з маленькою дитиною це дуже важливий момент)

Sonne
05.06.2009, 14:20
А я фанатка якісної польської косметики. Кремчики Лірене вартують найвищої оцінки. Користуюся вже біля 3 років, тільки часами беру для комбінованої шкіри, а іншим разом для шкіри з розширеними капілярами. Мрію, що якось буду мати вакації на їхньому Ірена Еріс спа-курорті. А з декоративки поважаю Інглот тіні і пудру. Туш, коректор і тоналка - Лореаль. Артдеко і Амвей - бека, віддала мамі...

Тетянка
05.06.2009, 14:33
Чоловік подарував крем для обличчя від Лірене - але щос ьтрохи не вгадав з типом шкіриЯ, чи що - як на мене, то зажирний крем, ефект "масного" обличчя получається і зле вбирається в шкіру:girl_sad:

MUCHACHA
05.06.2009, 14:34
Артдеко і Амвей - бека, віддала мамі...

Кожному своє...Для мене Артдеко і Амвей - супер! :girl_curtsey:

irushka
05.06.2009, 14:34
нова з силіконовою кісточкою

Дівчата, як ви малюєтесь такими кісточками? Вам подобаються? Бо я мала одну туш з такою гнучкою і дуже маленькою щіточкою, то тільки знервувалась з нею:girl_sad:, я не можу цим нормально малюватись, але бачу, що вони зараз популярні...

Panadolka
05.06.2009, 14:38
Дівчата, як ви малюєтесь такими кісточками? Вам подобаються? Бо я мала одну туш з такою гнучкою і дуже маленькою щіточкою, то тільки знервувалась з нею:girl_sad:, я не можу цим нормально малюватись, але бачу, що вони зараз популярні...

Ірусь, я маю таку туш. Перший раз як малювалася то ніяк не могла звикнути, що вона рухається. А тепер так добре і зручно, що незнаю чи зможу малюватися звичайною!

Sonne
05.06.2009, 15:05
Чоловік подарував крем для обличчя від Лірене - але щос ьтрохи не вгадав з типом шкіриЯ, чи що - як на мене, то зажирний крем, ефект "масного" обличчя получається і зле вбирається в шкіру:girl_sad:

То Вам чоловік, мабуть, зимовий нічний кремчик для сухої шкіри спрезентував. їх за тим краще не посилати:girl_spruce_up:

Тетянка
05.06.2009, 15:28
то точно....у мене теж підозра, що то зимовий крем - а вибирав і подарував сам - цікаво ,хто йому порадив?.....Бо раніше не чула про цю косметику, а чоловік започаткував традицію - все мені якусь косметику купляє. Це мене ніби і радує, але й насторожує трохи...хто ж то в нього в порадницях?....Сам би точн оне додумався

Halina
05.06.2009, 19:43
то точно....у мене теж підозра, що то зимовий крем - а вибирав і подарував сам - цікаво ,хто йому порадив?.....Бо раніше не чула про цю косметику, а чоловік започаткував традицію - все мені якусь косметику купляє. Це мене ніби і радує, але й насторожує трохи...хто ж то в нього в порадницях?....Сам би точн оне додумався

Точно хтось допомагав. У мене таке колись було, та тільки з набором. Потім виявилось, що то моя однокласниця вибирала. Та гірше виявилось пізніше, то її подарував хлопець. А її не підійшло і от вона добра душа моєму спихнула.
Ой...яка я була :girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Vittoriya
06.06.2009, 00:50
А я фанатка якісної польської косметики. Кремчики Лірене вартують найвищої оцінки. Користуюся вже біля 3 років, тільки часами беру для комбінованої шкіри, а іншим разом для шкіри з розширеними капілярами. Мрію, що якось буду мати вакації на їхньому Ірена Еріс спа-курорті. А з декоративки поважаю Інглот тіні і пудру. Туш, коректор і тоналка - Лореаль. Артдеко і Амвей - бека, віддала мамі...

Я теж маю дещо з косметики Інглод , хороша якісна косметика!!!

Vittoriya
06.06.2009, 00:52
Мій хлопець, як має гастролі за-кордоном(музикант), то все мені купує косметику. І туш, і тіні, і олівчики різні, блиск. Але перед тим детально в мене випитує, що мені подобається, які фірми. Він просто вважає, що там воно все якісніше , ніж у нас. Може й так... Шампуні точно кращі, я вже сама переконалась!

Bogdanka
06.06.2009, 06:26
Мій хлопець, як має гастролі за-кордоном(музикант), то все мені купує косметику. І туш, і тіні, і олівчики різні, блиск. Але перед тим детально в мене випитує, що мені подобається, які фірми. Він просто вважає, що там воно все якісніше , ніж у нас. Може й так... Шампуні точно кращі, я вже сама переконалась!

в Європі найдешевші шампуні, кращі, ніж наші дорогезні. Теж переконалась на власному досвіді. Але підозрюю, що те, що за 2 роки життя за кордоном, моє волосся укріпло ще й через їхню воду, в якій стільки осаду і всякої гидоти я ніколи не бачила...

Грильяжка
09.06.2009, 19:01
Дівчата не знаю чи хтось про це писав тоді дайте будь ласка лінка, але якими захисними засобати ви користуєтесь на пляжі, в чому їхні переваги та недоліки

Gala
09.06.2009, 19:14
Дівчата не знаю чи хтось про це писав тоді дайте будь ласка лінка, але якими захисними засобати ви користуєтесь на пляжі, в чому їхні переваги та недоліки

Я сьогодні купила сонце захисний крем для себе і дітей від Біокон .Того року теж його купляла-мені подобаеться.А після загару маю гіпоалергенне молочко від SUN :girl_cool:

vanilia
12.06.2009, 21:23
Я теж маю дещо з косметики Інглод , хороша якісна косметика!!!

НІде не можу знайти зараз цю косметику, раніше на Сихові купляла. ДІвчата, де ви берете її?
Такі хороші їх лаки, тіні...

Vittoriya
12.06.2009, 21:36
НІде не можу знайти зараз цю косметику, раніше на Сихові купляла. ДІвчата, де ви берете її?
Такі хороші їх лаки, тіні...

Є косметичний магазинчик на початку вул.Шота Руставеллі. Біля ветеринарної аптеки. Я купувала там:girl_spruce_up:

vanilia
12.06.2009, 21:38
Є косметичний магазинчик на початку вул.Шота Руставеллі. Біля ветеринарної аптеки. Я купувала там:girl_spruce_up:

Дякую! :) Обов.язково загляну туди.:girl_spruce_up:

Kasia
12.06.2009, 22:47
в Цумі є величезний вибір Інглот

Zlju4ka
13.06.2009, 01:46
А я їхніх блиск спробувала-мені він не сподобався.На губах колір не тримався а відчуття липкості ще надовго лишалось.Словом я думала то якесь ге..А от читаю що всі хвалять.

Kasia
13.06.2009, 16:22
то ви про Інглот? я часом купую тіні. а от лаки їхні вважаю СУПЕРОВИМИ! дуже файні відтінки і головне баночка і рік простоїть і не засохне!

Linet
13.06.2009, 16:45

Я б вам парадила Сонцезахисні спреї з середнім степенем СПС 20-25 а для діток треба брати креми з найвищим СПС 50. Також потрібно сонцезвхисний крем для обличчя десь СПС 10-15. Це дуже важливо томущо сонце дуже шкодить нашій шкірі, хто замічав уже 20-25 років після загару залишаються пігментні плями від яких важко позбутися.Тому не пожалійте коштів і користуйтися Сонцезахисними засобами.:girl_cool:
http://[цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура].ru/is_love/summer/image/summer1.jpg (http://[цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура].ru/is_love/)

marika28
13.06.2009, 22:42
А хто користується кремиками Doliva? Як вони вам?
Можливо хтось може порівняти ті що продаються у нас і ті що за кордоном. Бо незнаю чи просити маму щоб вислала знов чи купляти тут.

Linet
14.06.2009, 12:09
А хто користується кремиками Doliva? Як вони вам?
Можливо хтось може порівняти ті що продаються у нас і ті що за кордоном. Бо незнаю чи просити маму щоб вислала знов чи купляти тут.

Звичайно кращі за кордоном. Навіть через те що вони там,якщо перевести на наші гроші, у двічі дорожщі.Якісь нашої косметики можна брати під сумнів.Компоненти тіж самі виробник також а ціни дуже відрізняються.А що зарплати там більші це не аргумент,от техніка там і тут майже в одинакових цінах.:girl_smile:

Грильяжка
14.06.2009, 18:26
Я б вам парадила Сонцезахисні спреї з середнім степенем СПС 20-25 а для діток треба брати креми з найвищим СПС 50. Також потрібно сонцезвхисний крем для обличчя десь СПС 10-15. Це дуже важливо томущо сонце дуже шкодить нашій шкірі, хто замічав уже 20-25 років після загару залишаються пігментні плями від яких важко позбутися.Тому не пожалійте коштів і користуйтися Сонцезахисними засобами.:girl_cool:
http://[цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура].ru/is_love/summer/image/summer1.jpg (http://[цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура].ru/is_love/)

Олюсю а для обличчя треба спеціальний крем чи просто з вищим ступенем захисту?

Грильяжка
14.06.2009, 18:28
Дякую! :) Обов.язково загляну туди.:girl_spruce_up:

Ще є в Новому Цумі на першому поверсі точно

Linet
15.06.2009, 00:10
Олюсю а для обличчя треба спеціальний крем чи просто з вищим ступенем захисту?

Вам потрібно підібрати під свій вид шкіри бувае суха, жирна,комбінована це коли щічки і лобік сухі а борідка і носик жирні,і є ще нормальна.Жирну треба провіряти салфеткою перед тим помити обличчя і її прикласти коли будуть кропельки жиру тоді у вас жирна шкіра. СЗ може бути любим а якщо користуетесь тоналкою то вона також має низький СЗ 8-10. Є іще безколірні кремові флюїди ВСЗ 50 ними користуються на пляжах тобто коли ви загаряете іх наносять щогодини і після води,як то кажуть"Щоб носик непідгорів:girl_cool:"

vanilia
15.06.2009, 10:23
то ви про Інглот? я часом купую тіні. а от лаки їхні вважаю СУПЕРОВИМИ! дуже файні відтінки і головне баночка і рік простоїть і не засохне!

Навіть довше стоять і не засихають! :) В мене один їх лак є вже 3 роки і ще не засох :) А такого відтінка більше ніде не можу знайти.

ola-lyola
15.06.2009, 11:54
В мене косметика за принципом "збірна союзу з футболу":girl_smile:
Хто яку,а я всяку :girl_smile: так от:
туш - Estee lauder та Loreal,
тональний - Vichy, Mary Kay
Пудра та румяна - Chanell (подарували)
тіні - Буржуа, Mary Kay, Clinic, Inglot
помади - Guerlain ( duty free forever!!!) , Мейбелін, Rimell
блиски - Dior, Guerlain ( duty free forever :girl_smile:!!!), Artdeko, буржуа
олівці - чомусь усі Mary Kay і для очей і для губ, один Lumene.
Змивка для лиця - Garnier
Для очей - Mary Kay та Loreal,
А яка краще - сама незнаю от і влаштовую на свому писку полігон для випробовування :girl_sad:

levandivka
15.06.2009, 13:30
... влаштовую на свому писку полігон для випробовування :girl_sad:
Ґґґ...
Прикольна асоціація. Ви на полігоні давно були? :ninja:

Deidra
16.06.2009, 09:33
А подивіться, будь ласка, точну назву:)

Aloe Ice Crystal Day Cream/Night Cream

ri-a
16.06.2009, 16:28
Косметику мені підбирає мій косметолог, бо маю дуже чутливу шкіру, непідходять креми і сироватки, відразу шкіра червоніє, вже майже пів року користуюсь косметикою для обличчя Аліса Бюті, це прфесійна косметика, порекомендував мій косметолог, немає жодої алергічної реакції, шкіра на обличчі зволожена і підтягнута, маю спеціальний крем для алергічної шкіри, сироватку при куперозі (тоненькі кровоносні судинки) і спеціальний гель довкола очей і губ, який виробляє колаген і робить підтяжку.
Колись користувалась Шішейдо японська косметика, купляла в магазині, а виявилось що вона і мені давала алергію на обличчя, бо вона гормональна.

Linet
16.06.2009, 23:05
Косметику мені підбирає мій косметолог, бо маю дуже чутливу шкіру, непідходять креми і сироватки, відразу шкіра червоніє, вже майже пів року користуюсь косметикою для обличчя Аліса Бюті, це
Скажіть будь-ласка а границі в віці у цій косметиці є Аліса Бюті. І як можна придбати.

Mavpysuk
16.06.2009, 23:10
Маю пудру від Avene...дууже задоволена...так гарно і майже непомітно виглядає...

Kasia
17.06.2009, 09:18
а я вже давно таку маю.:girl_curtsey::girl_curtsey: вже літню замовила

ri-a
17.06.2009, 14:19
[QUOTE=Олюся1985;460443]Скажіть будь-ласка а границі в віці у цій косметиці є Аліса Бюті. І як можна придбати.[/QUOT/]

Косметолог мені казала, що вікова категорія від 22 років і далі, бо з 25 років перестає утворюватись колаген і еластин в шкірі, і на місці де його бракує починаються морщини. А з 22-23 років вже можна починати користуватись косметикою по догляду, для ліфтінгу з 30-35 років.

Купляю в косметолога, в магазинах її нема, бо це професійна косметика, там активних речовин в 10 раз більшеніж в кремах які в магазинах,
і підбирали її мені під тип моєї алергічної шкіри, якщо неправильно підібрати крем і сироватки для обличчя, то користі вона не принесе.

Лянка
17.06.2009, 14:47
А можна контакти Вашого косметолога?

Chortenia
18.06.2009, 12:13
Дівчата, маю якусь підлу проблему. Все життя була в мене нормальна шкіра. Тепер на чолі і біля носа жирна до неможливості. Аж зранку неприємно на себе в дзеркало дивитися :girl_cray::girl_cray:
При чому і волосся, і шкіра лишилися нормальними. А там просто якийсь завал. Зробила собі лосьйон з відвару ромашки - ноль на масу.
І що то робити? :girl_cray::girl_cray:

Багіра
18.06.2009, 12:41
щоб ви не робили не спішіть... краще якісь народні засоби... бо гарньєри, лореалі, нівеа чи дорожчі завжди встигнете, а потім мати пересушену шкіру, то ще гірше... то я на себе всяке мастила, а тепер шкіра жирна і водночас потребує зволоження...

галичанка
18.06.2009, 15:31
Дівчата, маю якусь підлу проблему. Все життя була в мене нормальна шкіра. Тепер на чолі і біля носа жирна до неможливості. Аж зранку неприємно на себе в дзеркало дивитися :girl_cray::girl_cray:
При чому і волосся, і шкіра лишилися нормальними. А там просто якийсь завал. Зробила собі лосьйон з відвару ромашки - ноль на масу.

Я би порадила такі засоби:
Щодня
1. ARTISTRY essentials Пінка для очищення нормальної та жирної шкіри
Сама використовую її щодня.
Не містить олій і допомагає запобігти масному вилискуванню, видаляючи надлишок шкірного жиру, не пересушуючи шкіри
Містить натуральний очищувальний складник на основі вівса
Містить комплекс «Потрійний баланс» (TRI-BALANCE)

2. ARTISTRY essentials Тонік для підтримання балансу шкіри
Двофазний тонік
Технологія мікро-губки для нормалізації виділення поверхневого шкірного жиру
Збагачений натуральними складниками: коренем чорноголовника та сливою какаду

3. ARTISTRY essentials Лосьйон для підтримання балансу шкіри

2-3 рази на тиждень
ARTISTRY Essentials Очищувальна маска для пор обличчя
Кремоподібна маска на основі мінеральної глини. Легкий збадьорюючий запах квіток медвяної роси. Мінеральні солі цинку, міді та магнію. Схвалений NUTRILITETM екстракт женьшеню. Протестована на алергійні та дерматологічні протипоказання.

Висотує з пор надлишок шкіряного жиру та бруд, залишаючи шкіру ретельно очищеною. Допомагає регулювати виділення поверхневого жиру, завдяки чому шкіра не вилискує. Помітно звужує пори. Дарує відчуття чистоти і свіжості. Містить складники, необхідні для догляду за жирною шкірою, що забезпечують їй здоров’я і красу. Відома своїми в’яжучими властивостями. Підходить для чутливої шкіри.

Хто хоче, можна попробувати ці засоби :girl_smile:, але то треба нам здибатись вдома, щоб можна було намазити, змити :girl_spruce_up:

Юська
22.06.2009, 18:12
в мене теж збірна!!! миючі ,тоніки,маски,скраби засоби мері кей,туш лореаль,пудра артрісті,румяна пупа...:girl_spruce_up:

Лянка
08.07.2009, 02:24
Порадьте будь ласка якийсь хороший денний кремчик, який би захищав протягом дня від шкідливих сонячних променів:girl_flirt:

veroni4ka
10.07.2009, 08:17

Я купила крем матуючий, не дуже дорогий, але нічого. В ДЦ . Це Біокон, серія Хірудо Дерм, якась нова. Креми і тоніки в дозаторі. В мене матуючий зволожуючий.
Думаю, що ромашку краще попити для нормалізації секреції сальних залоз, а ще кропиву можна - не зашкодить.:girl_claping:

Грильяжка
11.07.2009, 17:41
Дівчатка може вже хтось писав, але напишіть хто мав туш Інглод, що то за штука?

levandivka
11.07.2009, 17:55
Порадьте будь ласка якийсь хороший денний кремчик, який би захищав протягом дня від шкідливих сонячних променів:girl_flirt:
В Оріфлеймі на складі з'явився (http://www.oriflame.com.ua/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml?SKUID=12514_uk_UA&PRODID=12514_uk_UA&CATID=hbSunCare_uk_UA&search=true&noMenu=&fromWhere=search) (нарешті :tanksmile: )

Лянка
13.07.2009, 12:58
Мені вже 28, біля очей почали з"являтись зморшки. Пора обирати кремчик під очі. Але боюсь натрапити на такий, що нашкодить. Хто яким користується? Допоможіть обрати будь ласка:girl_flirt:

Сянька
13.07.2009, 19:35
Мені вже 28, біля очей почали з"являтись зморшки. Пора обирати кремчик під очі. :
Я користуюся від Урьяжу, дуже ним задовлена, мені його порадила косметолог (від зморшок під очима і щоб підживити шкіру навколо). :girl_spruce_up:

kati
13.07.2009, 20:03
Дівчатка може вже хтось писав, але напишіть хто мав туш Інглод, що то за штука?

фігня:girl_sad: чесно:girl_smile:

Грильяжка
13.07.2009, 20:26
фігня:girl_sad: чесно:girl_smile:

Спасибі бо вже думала купляти:girl_spruce_up:

kati
13.07.2009, 20:29
я пробувала все з інглод. Тіні, помади,лаки-:y::y:, олівці, ьлиски, пудра,туш- фігня рідчайша.
А, румяна теж нічо

Kasia
14.07.2009, 09:15
мені подарували лак SELLY Hansen. мати рідна, і за що вони такі гроші деруть??? таке ге... не сохне ВЗАГАЛІ!.

а лаки Інглот -суперові. і гама кольорів і якість!

levandivka
14.07.2009, 10:32
мені подарували лак SELLY Hansen. мати рідна, і за що вони такі гроші деруть??? таке ге... не сохне ВЗАГАЛІ!.

Тю...
Може Ви не купили сушарку для нігтів від SАLLY Hansen..?

Mokka
14.07.2009, 11:59
Я би порадила такі засоби:
Щодня
1. ARTISTRY essentials Пінка для очищення нормальної та жирної шкіри
Сама використовую її щодня.
Не містить олій і допомагає запобігти масному вилискуванню, видаляючи надлишок шкірного жиру, не пересушуючи шкіри
Містить натуральний очищувальний складник на основі вівса
Містить комплекс «Потрійний баланс» (TRI-BALANCE)

2. ARTISTRY essentials Тонік для підтримання балансу шкіри
Двофазний тонік
Технологія мікро-губки для нормалізації виділення поверхневого шкірного жиру
Збагачений натуральними складниками: коренем чорноголовника та сливою какаду

3. ARTISTRY essentials Лосьйон для підтримання балансу шкіри

2-3 рази на тиждень
ARTISTRY Essentials Очищувальна маска для пор обличчя
Кремоподібна маска на основі мінеральної глини. Легкий збадьорюючий запах квіток медвяної роси. Мінеральні солі цинку, міді та магнію. Схвалений NUTRILITETM екстракт женьшеню. Протестована на алергійні та дерматологічні протипоказання.

Висотує з пор надлишок шкіряного жиру та бруд, залишаючи шкіру ретельно очищеною. Допомагає регулювати виділення поверхневого жиру, завдяки чому шкіра не вилискує. Помітно звужує пори. Дарує відчуття чистоти і свіжості. Містить складники, необхідні для догляду за жирною шкірою, що забезпечують їй здоров’я і красу. Відома своїми в’яжучими властивостями. Підходить для чутливої шкіри.

Хто хоче, можна попробувати ці засоби :girl_smile:, але то треба нам здибатись вдома, щоб можна було намазити, змити :girl_spruce_up:

Скажіть, будь-ласка, а це все в аптеках продається? Бо теж маю таку проблему :girl_sad:

Kasia
14.07.2009, 12:04
ні. це Амвей. продається в Галичанки.

галичанка
14.07.2009, 12:39
ні. це Амвей. продається в Галичанки.

:girl_cool: :girl_smile: :girl_smile:

Niferttiti
14.07.2009, 13:08
Я користуюся від Урьяжу, дуже ним задовлена, мені його порадила косметолог (від зморшок під очима і щоб підживити шкіру навколо). :girl_spruce_up:

а скільки часу і чи є помітний результат. Бо купила дорогий Lancom, вже скоро рік як користуюся, а результату ніякого.

Багіра
14.07.2009, 13:23
дівчатка, чи хтось користувався термальною водичкою... дуже хочу спробувати, щоб тягати за собою літом всякі кремчики, тоніки і продібне, якими ітак нема часу користуватися... хочеться свіжого літнього личка :)
чи варто купляти і яку?

ksjy
14.07.2009, 13:23
я користуюсь Lierac, як на мене, ефект очевидний. до того користувалась Vishy, результату ніякого не помітила.гарно зволожує шкіру навколо очей Aven, лише зволожує, ніякої корекції зморшок! але це все дуже індивідуально.

Грильяжка
14.07.2009, 13:33
Vishy термальна в мене зараз я задоволена-шкіра свіжа як персик, гарно освіжає макіяж, але то дійсно як кому, в мене шкіра суха.

ksjy
14.07.2009, 13:41
дівчатка, чи хтось користувався термальною водичкою... дуже хочу спробувати, щоб тягати за собою літом всякі кремчики, тоніки і продібне, якими ітак нема часу користуватися... хочеться свіжого літнього личка :)
чи варто купляти і яку?

У мене є Aven, приємні відчуття після нанесення.Дуже рекомендую!

Kasia
14.07.2009, 14:04
я користуюсь Lierac, як на мене, ефект очевидний. до того користувалась Vishy, результату ніякого не помітила.гарно зволожує шкіру навколо очей Aven, лише зволожує, ніякої корекції зморшок! але це все дуже індивідуально.

залежно який крем. Авен має ЗАСПОКІЙЛИВИЙ крем під очі. він не коректує. усі інші - є віковими і відповідно містять складники від зморшок.

Багіро, я мала авен . задоволена. відчуття приємне. аде догляду вона не позбавляє - тоніки і молочко все рівно необхідні.

ksjy
14.07.2009, 14:40
залежно який крем. Авен має ЗАСПОКІЙЛИВИЙ крем під очі. він не коректує. усі інші - є віковими і відповідно містять складники від зморшок.

Я мала на увазі Aven Істеаль+(від зморшок навколо очей)

Сянька
14.07.2009, 16:42
а скільки часу і чи є помітний результат. Бо купила дорогий Lancom, вже скоро рік як користуюся, а результату ніякого.

Я користуютуюся тим кремом вже десь півроку, то таки результат хороший :girl_spruce_up:. А як прийшла до косметолога, то шкіра навколо очей "дуже просила підживлення" і "гусячі лапки" були добре помітні. Вона правда ще робила мені дві масочки навколо очей, але то вже було пів року тому. :girl_curtsey:

Kvitysia
14.07.2009, 17:09
чи варто купляти і яку?

Дуже люблю термальні водички, особливо літом незамінима річ.:girl_in_love::girl_in_love: :girl_in_love:
Розпилюю і на макіяж, і вранці після сну, і перед сном:girl_in_love:.
Спочатку у мене була термальна водичка від Ozon, зараз Uriage, і одна і друга мені дуже подобаються, лише різниця в тому, що Uriage краще розпиює водичку, більш солона, це відчувається, коли попадає на губи.:girl_spruce_up:
Ще дуже добре брати водичку з собою на відпочинок, спризкувати нею при сонячних опіках шкіру,навіть дітям, ефект хороший(брала з собою в Єгипед).http://www.malecha.org.ua/forum/style_emoticons/weather/36_1_73.gif

Лянка
14.07.2009, 18:05
А який саме у Вас гель(Гель Lierac Dioptilisse для підвищення пружності шкіри навколо очей чи Гель Lierac Dioptigel від мішків під очима ) і де у Львові його можна придбати?

Поясніть будь ласка, що таке термальна водичка і з чим її їдять:girl_flirt:

Kvitysia
14.07.2009, 21:30
Поясніть будь ласка, що таке термальна водичка і з чим її їдять.

Само название термальной воды берет начало от французского thermal — теплый. Это подземные воды с температурой 20 градусов и выше. В горных районах, например Альпы, Кавказ, Тянь-Шань, Памир, термальные воды выходят на поверхность в виде многочисленных горячих источников (температура до 50—90 градусов). В районах современного вулканизма они в виде гейзеров и паровых струй, температура которых может достигать 150—250 градусов.
Термальные воды могут отличаться по насыщенности солями. Гипертонические (много соли) тонизируют, гипотонические (мало) стабилизируют, а изотонические успокаивают кожу, не влияя на ее тонус. Первые идеальны для сухой и обезвоженной кожи, вторые — для жирной и проблемной, а третьи подходят любому типу, поскольку практически не вмешиваются в обменные процессы. :girl_cool:
Термальная вода незаменима для туристов-экстремалов, кожа которых «контачит» с солнцем и ветром, и простых путешественников, кожа которых обезвоживается от утомительных перелетов и переездов. Словом, подходит она практически всем, включая детей.http://www.malecha.org.ua/forum/style_emoticons/weather/36_1_73.gif
В отличие от обычной воды, которая, испаряясь с поверхности кожи, сушит ее, термальная действует с точностью до наоборот. Она не только сама обладает увлажняющим действием, но и способна создавать барьер, уменьшающий испарение, так называемой, внутренней влаги – воды, которая изначально содержится в нашей коже.
Несмотря на то, что термальная косметика словно создана для чувствительной кожи, она подходит и для сухой, и для нормальной, и для жирной. Термальная вода также входит в состав средств для борьбы с целлюлитом, восстановления упругости бедер и бюста, для похудения и общей релаксации. :girl_spruce_up:
Хит термальной косметики – спрей с водой. Он помогает достаточно быстро справиться с проблемой обезвоженности кожи. Спрей можно наносить не только на чистую кожу, но и поверх макияжа – он его не испортит, а, наоборот, закрепит. Пользоваться этим средством можно сколь угодно часто, оно настолько нежное и деликатное, что подходит даже для гиперчувствительной кожи новорожденных.
:girl_spruce_up:Порошкообразные маски можно разводить термальной водой.
Термальная вода полезна после любых косметических процедур: чистки лица, пилинга, массажа.
Перед нанесением любого крема воспользуйтесь спреем с термальной водой: это усилит его косметический эффект. Опять же, влажную кожу сложнее растянуть, втирая крем.
Считается, что талассо- и ароматерапия действуют гораздо успешнее в комбинации с термальной водой. И наоборот, различные растительные и морские экстракты, а также эфирные масла повышают эффективность термальной косметики.:girl_spruce_up:
Большинство термальных вод — французского происхождения. Именнно здесь находится 20% всех европейских запасов термальной воды (около 900 источников, из которых сертифицировано 300). А «изюминкой» каждой из термальных вод является особый минеральный состав.

Термальна водичка подобається, переважно, всім.:girl_in_love:

colovejko
15.07.2009, 16:28
Я пробувала термальну водичку, дуже приємна на обличчя:girl_spruce_up:, одній моїй знайомій порадила лікар після проблем зі шкірою(мала якусь висипку)

Kvitysia
16.07.2009, 17:14
Вчора отримала посилку від Yves Rocher:girl_spruce_up:. Прийшла мені така тонізуюча водичка, зручний флакон, думаю буду носити замість термальноїhttp://www.yves-rocher.ua/images/catalog/products/detail_product/17796.jpg.
Взяла і перевірила склад на сайті (http://www.sskindoctor.com/), і я в трансі:(:(:(, купа хімії, та ще й шкідливої, то краще буду термальну воду з собою "таргати".:girl_in_dreams:

Sokolova
16.07.2009, 22:40
на рахунок хімки, знайшла цікаві дослідження Рейтинг натуральності продукції косметичних фірм (http://www.cosmety.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=1)
Вниз по сторінці список фірм і тепер перегляньте, на якому місці стоїть Віші, Мері Кей і хвалений Ів Роше. А мої кремчики попали в ТОР10!

Нікуся
16.07.2009, 23:04
на рахунок хімки, знайшла цікаві дослідження Рейтинг натуральності продукції косметичних фірм (http://www.cosmety.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=1)
[/COLOR]

Щось мені дуже на пропаганду російських марок косметики схоже...

Женічка
16.07.2009, 23:08
Нікуся, те саме хотіла написати.
в 10 найкращих - 7 рос виробників. ну дуже підозріленько, сайт теж російський.

Kvitysia
16.07.2009, 23:25
Часом дивлюся рейтинг косметики і читаю відгуки тут (http://www.make-up.ru/ratings.php), але, як на мене, це так для загального розвитку. Краще косметику перевірити по інградієнтах:girl_cool:, хоча і це не є 100% інформативне.:girl_in_dreams:

Sokolova
17.07.2009, 09:20
Щось мені дуже на пропаганду російських марок косметики схоже...

Як мені пояснила моя косметолог, то в кожній країні така спец. комісія проводить дослідження, в даному випадку країна-дослідник Росія. А перших 2 чи 3 фірми, то взагалі науково-дослідні інститути, їх продукцію ніде не купиш, так як вона не містить жодних додатків і консервантів, тому термін їх придатності максмуму1-2 дні і то при відповідних температурах.

NikaLovely
17.07.2009, 09:31
Підкажіть будь-ласка, гарний тональний крем та пудру для проблемної шкіри. І щоб тонувало добре, і шкіра дихала)

Буду вдячна за відгуки!

Kasia
17.07.2009, 10:10
а проблема яка? жирність, сухість, акне?

NikaLovely
17.07.2009, 10:13
а проблема яка? жирність, сухість, акне? Комбінована шкіра, схильна до появи акне та прищів, особливо після застосуваня тонального крема.

Kasia
17.07.2009, 10:32
може тоді краще спробувати пудру якісну? все таки вона підсушує шкіру, що є корисним у вашому випадку. а тональним кремом ви тільки підгодовуєте прищики.

Котя
17.07.2009, 16:15
Комбінована шкіра, схильна до появи акне та прищів, особливо після застосуваня тонального крема.
Після деяких спроб різних тональних кремів, то для мене Шанель просто супер, але ціна трохи кусача:girl_devil:.

Нікуся
18.07.2009, 16:46
Хочу почути відгуки про лінію по догляду за волоссям Вrelil!

ola-lyola
20.07.2009, 16:02
Хочу почути відгуки про лінію по догляду за волоссям Вrelil!

Відгуки позитивні, особливо про маску/бальзам для волосся Nymero, я попробувала в салоні і після того замовляла у свого перукаря. А недавно побачила в Космо, буду купувати там.

kati
20.07.2009, 16:03
я теж нумеро купую , мені супер подобається, Оля, а скільки вона в космо? боя купувала в Магіїї на сихові, остьанній раз здається за 65 грн

Імель
20.07.2009, 16:09
І я користуюся маскою Нумеро (останній раз купувала в лютому на Добробуті 96 грн :girl_crazy:
А в Києві знайшла по 68 грн.

А скажіть ще таке, чи хтось користувався шампунем Нумеро? Бо знайшла на розлив :girl_smile: 1л (!!!!) +-70 грн. Хочу спробувати? Має хтось якісь враження?

kati
20.07.2009, 16:25
а як це на розлив? хто розливає....

Імель
20.07.2009, 16:32
а як це на розлив? хто розливає....

Я вже колись писала, що користуюся фарбою Wella з професійної серії, і купую її на ринку в дрібногуртовому магазині (ст. м. Героїв Дніпра). Там досить прийнятні ціни, якщо порівнювати з київськими магазинами :girl_crazy:
До слова сказати, що наскільки я зрозуміла, у тому магазині закуповуюся і київські перукарні, бо косметика суто для перукарень і дуже великий вибір.
Там же я знайшла і маску Нумеро. І там же продають шампунь Нумеро.
Чому на розлив, бо то професійна серія, призначена для салонів, і той шампунь продається в каністрі десь 3-5 л :girl_crazy:. Тому його і розливають. Вже кілька раз бачила той процес-не схоже, щоб був розбавлений (вже думала про це), бо дуже густий, густина майже як в маски.

То що? Ніхто не користувався? :girl_sad:

ola-lyola
21.07.2009, 10:16
я теж нумеро купую , мені супер подобається, Оля, а скільки вона в космо? боя купувала в Магіїї на сихові, остьанній раз здається за 65 грн
На початку липня на пр. Свободи було 94 грн.

Ylianna
21.07.2009, 21:36
Мені дуже сподобалась туш ТЕЛЕСКОПІК від лореаль,літом більше нічим не користуюсь. Зимою тональни від максфактор і пудра на мінеральній основі від мері кей.

А хто користувався Avene?

Kasia
21.07.2009, 21:41
а почитати? гілочку...

Liliyah Romanova
21.07.2009, 22:10
А я вирішила випробувати блиск для губ інший, ніж мала раніше.
Раніше мала такі:

L'Oreal Glam Shine 6h
кольори golden tattoo (300), cinnamon addict (301) i everlasting beige (303)

http://i018.radikal.ru/0907/d3/79c805fdb6b0.jpg

У неділю купила собі такі два:

L'Oreal Colour Juice Sheer Lip Gloss, Strawberry Smoothie (http://international.drugstore.com/products/prod.asp?pid=138991&catid=98641&cmbProdBrandFilter=42836&trx=PLST-0-SEARCH&trxp1=98641&trxp2=138991&trxp3=1&trxp4=0&btrx=BUY-PLST-0-SEARCH) i Maybelline ShinyLicious Lip Gloss, Raiz'n Razzle (http://www.maybelline.com/Product/Lip/LipGloss/shiny-licious-lip-gloss.htm).

У перших трьох мені дуже подобається колір 301, але відчуття на устах таке, ніби клеєм мастишся. Ідентичне відчуття й після Colour Juice Sheer. А от блиск від мейбелін мені дуже сподобався. Не такий важкий на устах і губи не пересихають взагалі.

Gala
21.07.2009, 22:18
А мені подобається помада ja-de,дуже гарно зволожує і приємна на губах.

SOLODKA
21.07.2009, 22:18
Нумеро на Привокзальному базарі-80 гривень.:girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spru ce_up:У магазинчику біля туалету,де влітку продають молочні продукти.

Імель
22.07.2009, 09:53
А мені подобається помада ja-de,дуже гарно зволожує і приємна на губах.

ja-de взагалі класна косметика (в-во Ізраїль) -колись купувала в Рівному, бо у Львові не могла знайти, а останнім часом бачила в магазинчику на Франка напроти початку Зеленої, біля ОТП Банку.

Orman
01.08.2009, 21:35
Лаки для нігтів українського виробництва:

лак Jerden (купила в Космо), а ще колись купила в ДЦ якийсь лак в якого навіть назви не було, тільки наклейка з адресою виробника - суперські лаки. Довго не засихають (на відміну від Sally Hansen) і гарно лягають.

Женічка
12.08.2009, 10:56
дівчатонька, не знаю куди,тому пишу сюди. 25 конєчно харашо,але на фото помітила ось таку штуку, напевно пора якийсь кремчик проти цих морщинок,чи шо???? :)
http://s15.radikal.ru/i188/0908/70/b28cd69928b3.jpg

levandivka
12.08.2009, 11:00
напевно пора якийсь кремчик проти цих морщинок,чи шо????
Я спосіб знаю...
(вагітність)

Женічка
12.08.2009, 11:05
я так і знала,що найпершим відгукнеться пан Левандівка :)
спасибі за пораду, цей спосіб на все помічний, однозначно,але поки вагітності нема шукаю інший :)

Orman
12.08.2009, 11:41
Користуюсь звичайним кремом для контурів очей. На пачці вказана вікова категорія. Чи ви хочете саме від зморшок?

Kasia
20.08.2009, 14:59
хтось користувався косметикою ROC?

Zlju4ka
20.08.2009, 15:14
Мама моя купувала.Вона Антивікова(здається) якась.Брала для обличчя ліфтінг і під очі.Їй подобалась і ціна і якість.

bora
20.08.2009, 15:18
якийсь кремчик проти цих морщинок,чи шо????
Порадити конкретний важко, бо вже скільки чую, що різні компоненти по-своєму підходять до різної шкіри. Але розробок від "гусячих лапок" не бракує. У випадках коли хочу щось підкоригувати - йду у Брокард і питаю, що порадять. Беру пробники щоб визначитися. Попереджаю продавців, щоб гормональних не радили.
Я після 25 час від часу антивікові засоби використовую. Мамі підійшов був крем Кларінс. Я для очей просто зволожуючі поки беру.

Kasia
20.08.2009, 15:20
Мама моя купувала.Вона Антивікова(здається) якась.Брала для обличчя ліфтінг і під очі.Їй подобалась і ціна і якість.

так мама ваша взяла правильну серію.але там є різні
мені цікавить звичайний зволожуючий крем HIDRA+.

Женічка
20.08.2009, 15:34
я вже дуже давно хотіла той ROC спробувати,але причепився до мене той URIAGE...
теж мені цікаві відкуки про ROC

Kasia
20.08.2009, 15:57
а як вам Урьяж? там э зволожуючий крем?

Грильяжка
20.08.2009, 16:02
ану конкретніше про той зволожуючий крем Касюню, напиши де його можна купити і по скільки (як є реклама то в приват) бо моя суха шкіра дуже такого потребує

Женічка
20.08.2009, 16:04
є. гідрокристаль для нормальної шкіри і для сухої.ой,і не тільки він.
зараз пошукаю,де я то все вичитувала, ось http://www.afarm.ru/uriage/index.shtml

Kasia
20.08.2009, 16:21
Грильяжка я мала АВЕН задоволена дуже. єдине - ціна зараз 199 грн. думала пейрти на щось інше. РОК І Уряьж ніби виділа по 165 грн.

дякую Женічка, власне той Гідрокристаль Флюїд теж бачила. от тепер розмірковую.

Грильяжка
20.08.2009, 16:39
я мала АВЕН задоволена дуже
Касю я теж його мала мені подарували но він таки дорогий але тепер думаю він того вартий

Женічка
20.08.2009, 16:43
як почала користуватись тим Гідрокристалем, то спочатку зовсім не сподобалось, щипало шкіру, стягнутість не зникала,але з першого разу про крем не судять.
десь за тиждень я вже без ньго не могла. ще маю термалку, крем для вмивання, молочко, крем для тіла.
кремом для вмивання навіть малу купаю, а купила його ще в січні. у Насті була постійна сухість на ніжках, почала купати Урьяжем - шкірка стала ніжною.

Kasia
20.08.2009, 17:09
а то був Гідрокристаль крем чи Флюїд?

Грильяжка
20.08.2009, 17:13
Гідрокристаль

Kasia
20.08.2009, 17:15
Гідрокристаль
ніц не зрозуміла то ти мала АВЕН чи Гідрокристаль ( їх є 2 види - флюїд і крем) що мала сь?

Грильяжка
20.08.2009, 17:30
Касю сонце я писала допис Женічці за Гідрокристаль і провтикала видали його будь ласка а в мене бу крем Авен питательний
Коротенький опис
Свойства:для сухой чувствительной кожи.Созданный на основе целебной термально воды АВЕН и насыщенный основными питательными и увлажняющими компонентами крем компенсирует гидролипидную недостаточность сухой чувствительной или увядающей кожи,быстро впитывается,делает кожу более мягкой и создает ощущение абсолютного комфорта.
В тебе такий і що то за флюїд?бо я з Авен косметикою взагалі не знайома крем той був єдиним і відкрив мені очіц на світ

Kasia
20.08.2009, 17:40
у мене був не такий. а АВЕН ГІДРАНС ОПТИМАЛЬ для комбінованої шкіри. бо на літо для сухої шкіри не беру, влітку шкіра таки жирніша.
той крем то єдиний, що не залишав мені відчуття маски на обличчі.
тепер шукаю йому альтернативу - розглядаю РОК ГІДРА або УРЬЯЖ Гідрокристаль Флюїд. не хочу важких кремів, шукаю легкий.

ще подумую над тим новим Лореаль - що звужує пори:girl_in_dreams:

Женічка
20.08.2009, 18:03
Касю,якщо потрібен легкий - то гідрокристаль не з тих, як на мене.
зараз,в спеку, в мене поблискує обличчя,і то так конкретно,але мені від того навіть приємно (шкіра у мене мега суха, тому поблискування за щастя :girl_crazy: ) на осінню пору і на вітряну весну гідрокристаль для мене за слабкий, не зволожує достатньо, на ті випадки я собі інший пригледіла від Урьяжу.
а з іншого боку,якщо так добре підходить крем від АВЕН,то навіщо пробувати щось інше, різниця в грошах 30 грн (якщо Урьяж 165,а АВЕН 199). на скільки тюбика стає? більш,ніж на місяць,я так думаю. вже можна 30 грн знайти :girl_spruce_up:

Уляночка
20.08.2009, 20:10
так, а мені треба крем від почервоніння обличчя...а ще б такий, щоб тон вирівнював, бо то капец з моїм фейсом..

Грильяжка
20.08.2009, 20:43
Воно зимою в тебе червоніє чи постійно?

Kasia
21.08.2009, 11:02
тоді таки схиляюся до РОК. бачила за 125, але думаю то наклейку з ціною забули переклеїти....:girl_in_dreams:

Грильяжка
21.08.2009, 17:10
Знаєте ще що мені для моєї сухої шкіри дуже підійшло аква-емульсія МІА. Вона дешева десь 30 грн. але реально класно зволожує ніколи б не подумала. І така легенька легенька
П,С І ще одне питання дівчата хтось мав компактну пудру Мейбелін як вона напишіть будь ласка

Юська
21.08.2009, 18:13
так, а мені треба крем від почервоніння обличчя...а ще б такий, щоб тон вирівнював, бо то капец з моїм фейсом..
тон вирівнює мері кей я собі брала він класний,можеш попробувати він колись коштував по каталогу 180грн,а тепер незнаю,але через 2-тижні ти дійсно побачиш результат, і почервоніння зійде,

Багіра
21.08.2009, 20:06
ще подумую над тим новим Лореаль - що звужує пори
не знаю який він, але користувалася для проблемної шкіри ( той що від 15років) і Щаслива шкіра(що від 18) то останній набагато кращий... ому роблю висновок що на моє лице Лореаль зробив мою шкіру щасливою, але проблемну шкіру - то напевно не до нього)

levandivka
21.08.2009, 20:24
тон вирівнює мері кей я собі брала він класний
Та оріфлеймівський на 10-й день вже побачиш результат. http://www.kolobok.us/smiles/standart/meeting.gif

Kasia
26.08.2009, 11:30
не знаю який він, але користувалася для проблемної шкіри ( той що від 15років) і Щаслива шкіра(що від 18)
це серія ДЕРМА ГЕНЕЗИС. від 25+. новинка.
а Щасливу шкіру мала. мені заважкий пори забиває

ще забула вам відзвітувати, то тим хто має плямки пігментні.
змінила засіб +50 (денний) на +30 від Оріфлейм (денний крем)! файний! легка структура, не порівняти з попереднім.

mayscream
26.08.2009, 11:46
Вже третій тиждень користуюсь новим Дермагенезисом для звуження пор: сироватка та кремчик. Результат помітний,шкіра вирівнялась і по поверхні і по кольору. Але,думаю,що воно лише для комбінованої так гарно іде,бо для сухої, як на мене, то структура важкувата. Крем під очка також з дермагенезису маю - такий собі, нічого особливого,на холодну пору року мабуть вертатимусь до Авена,бо цей,думаю,не потягне)

Kasia
26.08.2009, 12:17
о дякую за відгук. там здається написано що цей Дермагенезис для комбінованої не баносчці нє?

певно теж АВЕН братиму..як то тєжко з тим вибором і маалими грошима...

бетменша
26.08.2009, 12:19
Вже третій тиждень користуюсь новим Дермагенезисом для звуження пор: сироватка та кремчик. Результат помітний,шкіра вирівнялась і по поверхні і по кольору. Але,думаю,що воно лише для комбінованої так гарно іде,бо для сухої, як на мене, то структура важкувата. Крем під очка також з дермагенезису маю - такий собі, нічого особливого,на холодну пору року мабуть вертатимусь до Авена,бо цей,думаю,не потягне)

не підкажете,чи є для цієї серії Дермагенезису вікові обмеження? бо шось таке я чула,шо попередні серії були прзначені для користування з 25 років

mayscream
26.08.2009, 12:35
там здається написано що цей Дермагенезис для комбінованої не баносчці нє?
На баночці жодних відміток про тип шкіри,лише "микроразглаживающий компонент+гиалуроновая кислота":girl_spruce_up:
не підкажете,чи є для цієї серії Дермагенезису вікові обмеження? бо шось таке я чула,шо попередні серії були прзначені для користування з 25 років
Саме так - від 25років:girl_cool:

Kasia
26.08.2009, 12:50
На баночці жодних відміток про тип шкіри,лише "микроразглаживающий компонент+гиалуроновая кислота
а десь я бачила?? може в рекламі в журналі.. але дуже дякую за відгук..

NikaLovely
26.08.2009, 16:08
І ще одне питання дівчата хтось мав компактну пудру Мейбелін як вона напишіть будь ласка

В мене пудра Affinitone, не подобається. Нерівно лягає, помітна на шкірі на більш сухих ділянках, але, можливо не підходить саме для моєї комбінованої шкіри.

Доречі, сподобалась туш від Мейбелін в салатовому футлярі. Як на мене - той самий Телескопік, але в два рази дешевший)

Грильяжка
26.08.2009, 16:31
Я туш Мейбелін взагалі обожнюю вона для мене найкраща!!!!!!!!!!!!!!

а яку???чекаємо звіту
Вона вмовила мене на Мері Кеєвську Мінеральну поскільки віддає її майже задурно спробую як не підійде віддам нашій гримерці.

Oliusia
31.08.2009, 22:54
Хоч я не прихильниця Мері Кею,але вже другу баночку цієї пудри використала.Задоволена.І вам того ж бажаю!

Грильяжка
31.08.2009, 23:05
Хоч я не прихильниця Мері Кею
Я теж але по скільки мені треба дуже багато чого не тільки з косметики але й з одягу вирішила зекономити раптом сподобається. А лице від неї матове довго? І чи важка вона на лиці?

Oliusia
31.08.2009, 23:07
На лиці я її зовсім не відчуваю,навіть літом користувалась,не забивала пори.
Лице матове в мене досить довго,поприте,що маю жирну шкіру у Т-зоні.

Annette
01.09.2009, 11:56
Хоч я не прихильниця Мері Кею,але вже другу баночку цієї пудри використала.Задоволена.І вам того ж бажаю!
І в мене така ж ситуація, від Мері Кей вже другу баночку мінеральної пудри використовую. Якістю задоволена ;) Мені ще бронзова пудра з блиском від Мері Кей до вподоби!

Бісеня
03.09.2009, 12:33
Придбала недавно тіні від INGLOT дуже задоволена,туш від мейбелін маю тональний на даний момент шукаю добрий.Хто користується фірмою INGLOT цікаво почути відгуки?

бетменша
03.09.2009, 12:38
в мене така ж ситуація, від Мері Кей вже другу баночку мінеральної пудри використовую. Якістю задоволена Мені ще бронзова пудра з блиском від Мері Кей до вподоби!
стільки позитивних відгуків! у мене від мері кей тільки матуючі салфетки. я ними дууууже задоволена. від жирного блиску - це просто порятунок

Грильяжка
03.09.2009, 14:32
матуючі салфетки.
Це ті сухі рисові, мене коліжанка вмовляє дійсно класні?

бетменша
03.09.2009, 14:51
Це ті сухі рисові, мене коліжанка вмовляє дійсно класні?

ті самі. дійно дуже файні. і пудри не треба, а то вона трохи заважка на обличчі. спробуйте, вони недорогі і в упаковці 75 штук. надовго вистачає

Fleur
03.09.2009, 20:02
І мені дуже сподобалась мінеральна пудра від Мері Кей, гарно вирівнює тон, аніскілечки не обтяжує шкіру, повністю забирає блиск від сонцезахисного крему ( змушена ним користуватись завжди), коли на дворі спекотно використовую матуючі серветки.
Влітку використовую Гідрокристаль флюїд (ріденький, прозорий, гарно лягає на шкірку не залишає блиску), взимку, коли поміняється тип шкіри, спробую перейти на крем Гідрокристаль ( пробувала влітку він для мене за жирний).

Princess
04.09.2009, 18:26
вже колись питала, і навіть мені відповідали, але ніяк не можу знайти:
де у Львові Clinique продається? в Брокарді дуже вже аскетичний вибір

ola-lyola
04.09.2009, 18:56
Я після моря трохи висушила шкіру на обличчі, хотіла купити термальну воду в спреї для зволоження лиця, Avene чи Vishy мене трохи жаба мучила, вирішила купити дешевшу. Знайшла в ДЦ освіжаючий спрей для лиця Beauty Formula, ця продукція є тільки в ДЦ, набагато дешевший і таки класний.

kati
04.09.2009, 21:59
е у Львові Clinique продається? в Брокарді дуже вже аскетичний вибір

був колись на південному, тц Європа, 2 поверх, там є магазин з проф. фарбами і косметикою

Kasia
04.09.2009, 23:08
був колись на південному, тц Європа, 2 поверх, там є магазин з проф. фарбами і косметикою
там і є. я купила не так давно шампунь

kati
04.09.2009, 23:12
я в тому магазинчку все купую- від косметики до фарби:)

Princess
04.09.2009, 23:14
дякую дуже-дуже за наводку! завтра ж поїду :) (ура!)

Юська
10.09.2009, 15:24
І мені дуже сподобалась мінеральна пудра від Мері Кей
так дійсно гарно вирівнює тон мінеральна пудра від Мері Кей,навіть краще ніж компактна,сама нею користуюсь,вже маю другу баночку і надовго хватає,хоть хочеться попробувати чогось нового і трохи страшно купляти незнаєш що чекати!!
Може хтось порадить ще якусь хорошу пудру,хочеться чогось нового!!!!??

Люлюся
11.09.2009, 14:06
дівчата,а чим ви змиваєте косметику(якими засобами)???
користувалась оріфлейм(зелена прозора баночка, мама мені віддала) не дуже задоволена,якщо чесно:(
незнаю що купити:(

DolceVita
11.09.2009, 14:41
у Львові Clinique продається
на проспекті навпроти Вероніки є магазин-зправа косметика зліва ювелірний прямо білизна на другому поверсі одяг!

labisqwee
11.09.2009, 14:48
дівчата,а чим ви змиваєте косметику(якими засобами)???
Я змиваю макіяж з очей олією жожоба, а з обличчя - звичайною трояндовою водою. Так красивенно пахне, що хочеться годинами змивати! А щодня користуюся косметикою Dr. Hauschka, я страшенно хвора нею =) шкода, що у Львові ще не знайшла, хоча може то я проссто зле шукаю?..

Люлюся
11.09.2009, 15:15
Я змиваю макіяж з очей олією жожоба

а не зажирна Вам та олійка до очей???

labisqwee
11.09.2009, 16:41
а не зажирна Вам та олійка до очей???
В мене досить суха шкіра, тому для мене вона - саме то. Пробувала мигдалеву і абрикосову, але жожоба здалася найм'якшою, якщо так можна її описати =)

Грильяжка
11.09.2009, 17:34
- звичайною трояндовою водою
А де ту воду купити можна, і як вона на шкіру впливає?

Kasia
11.09.2009, 17:37
я в Криму бачила. виробник місцевий. для мене - дуже агресивно пахло трояндою. не люблю такий запах.

Грильяжка
11.09.2009, 17:41
дуже агресивно пахло трояндою
Якщо аресивно то то не для мене-бо мене зразу голова від таких різких запахів починає боліти. А як вона Касюню на шкіру впливає???
П.С До речі про пудру Мері Кей-СУПЕР_ПУПЕР

Kasia
11.09.2009, 17:47
файно, що ти задоволена. то таки компакт чи розсипна?

як впливає на шкіру - на жаль не знаю. таки не купила.
як я вже казала вмиваюся - Пінка Чиста Лінія. задоволена.

щодо олії для змивки туші з очей. чесно скажу вам - як мала операцію на закупорку проток в повіці ока, яка могла бути спровокована надто жирними косметичними засобами ( думаю то таки була моя нова 2-х фазова змивка Ланком) - ніколи більше ніц ЖИРНОГО не намащу на око. бо операція вкрай не приємна.
зараз мажу вії рициновою олійкою -щоб відросли, то стараюся, що б раптом не попало під повіку.
хоча може то не у всіх так.

Грильяжка
11.09.2009, 17:49
таки компакт чи розсипна?
Взяла компакт. А щодо змивки для очей користуюсь Нівеа-вона як водичка. Колись пробувала змивати оливковою олією-якось мені для очей неприємно було, не знаю люблю змивки-водички

Kasia
11.09.2009, 17:53
я теж мала колись Гарнєр. теж по структурі як вода. а щось сталі модні ті 2-х фазові, і в Мері кей брала , а потім Ланком подарували - ну от і заробила була з тим біду.
а на Нівею маю загалом алергію - то не купую.

компакт - наносиш чим? "кисточкою" ( вивалило з голови як то на українській:girl_haha:) для пудри чи тим спонжиком? яка вона за структурою легка?

Грильяжка
11.09.2009, 17:58
компакт - наносиш чим? "
Спонжиком, ну не вмію я кісточкою пудритися, чи то може звичка. А за структурою вона така легка що взагалі не відчутна, пори не забиває, і головне ефект матовості дуже довго. Коліжанка мені казала що розсипчаста краща але копмпактна мені зручніша, але Касюню вона в такому простенькому футлярчику, в неті не можу знайти фото, без люстерка, спонжа , простий прозорий футляр. Але пудра файна

labisqwee
11.09.2009, 17:58
А де ту воду купити можна, і як вона на шкіру впливає?
Трояндова вода у Львові точно є Ароматика і Ікаров, продаються в аптеках DS, аптеці ДЦ і в інших теж. Це очищена вода з малесеньким вмітом ефірної олії троянди, відповідно - тонізує, має аналогічні до трояндової олійки ефекти і може використовуватися для вмивання.

Lady_Opium
11.09.2009, 22:34
дівчата, маю проблему: в мене за годинки 2-3 носіння намальованих очей скочуються тіні:)
питання якості косметики відпадає, оскільки користувалась різними виробниками різних каегорій і сегментів - все рівно скочуються)
знаю, що в таких випадках тре наносити на повіку пудру - але яку? якого виробника і який тип би порадили?

Oliusia
11.09.2009, 22:38
Я вже роки 4 користуюсь основою під тіні від Мері Кей.Задоволена.Навіть після занятть спортом тіні тримаються,як намалювала.

kati
11.09.2009, 23:25
Навіть після занятть спортом тіні тримаються,як намалювала.

завжди дивувалась, навіщо на спорт малюватись:) вибачте, до не до вас конкретно

DolceVita
12.09.2009, 11:12
Можна тональний крем нанести тільки обережно щоб в очі не попав і вії не замазав. В мене підкладка Клінік була,але тональний нічим не гірший.
А пудру така як підходить під шкіру (на тон темніша або на тон світліша) в залежності який макіяж

ірен
12.09.2009, 11:21
Спонжиком, ну не вмію я кісточкою пудритися, чи то може звичка. А за структурою вона така легка що взагалі не відчутна, пори не забиває, і головне ефект матовості дуже довго. Коліжанка мені казала що розсипчаста краща але копмпактна мені зручніша, але Касюню вона в такому простенькому футлярчику, в неті не можу знайти фото, без люстерка, спонжа , простий прозорий футляр. Але пудра файна
Грильяжко,то просто вона в такому футлярчику продається...в мене в мами така ж і мамуля дуже задоволена.Але вона собі докупила і футлярчик з дзеркальцем і спонжик,і блиск для губ(там у футлярі якраз місце є на блиск),то це для неї просто супер...Все що для неї необхідне протягом дня.
В мене така ж мінеральна пудра,але розсипчаста...Ну як на мене,то вона дуже класна...Користуюся кистю,спочатку також не вміла,але навчилася..

користуюсь основою під тіні від Мері Кей.Задоволена.

і я задоволена.Тіні дуже гарно лягають і зовсім не скочуються...

Kasia
12.09.2009, 12:16
Грильяжко, я тільки кистю, в мене пудри компакти.

Леді Опіум, то насамперед залежить від якості тіней, а такої їх виду - сухі, розсипні, олівець, крем і т.д. думаю, основа для тіней - то така фішка нова, але допомагає. щодо пудри і тональних на повіках - думаю, це надто велике обтяження для повік, і щн швидше згорнуться.
як варіант можна купувати так звані -СТІЙКІ тіні, як і помади, блищики. є у виробників така категорія. вони ніби довше тримаються.

Грильяжка
12.09.2009, 12:16
то просто вона в такому футлярчику продається...
Та я це знаю, але поки що в мене на спеціальний футляр для тої пудри гроші не передбачені

DolceVita
12.09.2009, 12:23
думаю, це надто велике обтяження для повік
ви не думайте,а спробуйте. Ну хіба ви тонального кладете тюбік зразу.
Для вечірного макіяжу нема ліпшого-прозорим слоєм тоналки намзати повіки під тіні.
А пудрою намазати вії під туш-це додасть ефект накладних вій

Kasia
12.09.2009, 12:54
ви не думайте,а спробуйте.
дякую тоналки в мене ніколи не було. і не буде. що до вечірнього згідна,але думаю на щодень - то занадто.

Грильяжка
12.09.2009, 13:18
на щодень - то занадто
Погоджуюсь.

antique
12.09.2009, 22:58
Настрочила, а воно стерлось.
Декоративною майже не користуюсь. Хороша косметика по догляду Holy land cosmetics, ізраїльська.
В основному на мені туш і все. З блисків, що перепробувала, дуже не сподобався той(фірму забула, здається, на М), з карамелевим смаком. На губах виглядав так, ніби поїла, а витертись забула(

MaryF
14.09.2009, 14:39
Може хтось підкаже де можна косметику Мері кей купити?

Annette
14.09.2009, 14:43
У мене подружка займається продажем цієї косметики. Може навіть знижку зробити))) Контакти напишу в ПП

Lady_Opium
15.09.2009, 09:00
Можна тональний крем нанести
виявляється, що мені не можна:)
тінюшки не вжилися з тоналкою - всьо злізло так швидко, наче його і не було
а поправити оту розмазню взагалі нереально%)

Chortenia
15.09.2009, 09:28
Дівчата, порадьте мну, молодій і недосвідченій.
Маю подарункову картку в Брокар, тре використати. Духи мну непотрібні, користуюсь я ними рііііідко. А от щось з косметики (типу пінки-тоніку-термальної водички) я б придбала.
Шкіра нормально-комбінована.

Порадьте, а, жєби прийшла, купила, вийшла.

бетменша
15.09.2009, 09:29
тінюшки не вжилися з тоналкою - всьо злізло так швидко, наче його і не було
а поправити оту розмазню взагалі нереально%)

а пудру ви не пробували? у мене теж така проблема, то я перед нанесенням накладаю на повіки пудру. звичайну компактну. мені здається, можна будь якого виробника

DolceVita
15.09.2009, 12:31
тінюшки не вжилися з тоналкою
значить а вас такі повіки! і ніц з тим не зробиш! в мене коліжанка може з вечірнім макіяжем лягти спати тільки пудру змити і встає як щойно намалювалася!!! ні туш ні підводка ні тіні ніде нічьо вот-так

Імель
15.09.2009, 12:34
може з вечірнім макіяжем лягти спати

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Таке буває?
Для дівчини має бути ледь не перше правило-змивати косметику наніч, мало того не тільки змивати, а й зволожувати шкіру після того

Kasia
15.09.2009, 12:37
може з вечірнім макіяжем лягти спати тільки пудру змити і встає як щойно намалювалася!
співчуваю. кіко років коліжанці?

Chortenia
15.09.2009, 12:52
Кась, а Кась. А дай відповідь на моє питання, пліз :girl_curtsey:

Kasia
15.09.2009, 12:58
ой думаю. .. в Брокарді дорога косметика класу люкс.

Zlju4ka
15.09.2009, 13:17
Таке буває?
Для дівчини має бути ледь не перше правило-змивати косметику наніч, мало того не тільки змивати, а й зволожувати шкіру після того
О!Буває ще й не так:в мене була співробітниця(їй 33роки) так от вона(років з 20-за її словами) --УВАГА--
В понеділок малювалась(туш,тонак) робила укладку(лак пінка начес)а в суботу це змивала і розчісувала.Неділя- для відпочинку обличчя + мила голову,ну а в понеділок все поновій.При чому туш домальовувалась зверху щодня!!!!!
Так що в кожного свій бзік..але що хочу сказати-стан шкіри був такий "втомлений",що вона здавалась старше свого віку ..ОТ ТАКА ДИВИНА БУВАЄ:)

NikaLovely
15.09.2009, 13:25
в мене коліжанка може з вечірнім макіяжем лягти спати
... не уявляю, заснути б не змогла. Взагалі змиваю з себе все, як тільки додому прийду, нащо обтяжувати шкіру і очи?

бетменша
15.09.2009, 13:27
О!Буває ще й не так:в мене була співробітниця(їй 33роки) так от вона(років з 20-за її словами) --УВАГА--
В понеділок малювалась(туш,тонак) робила укладку(лак пінка начес)а в суботу це змивала і розчісувала.Неділя- для відпочинку обличчя + мила голову,ну а в понеділок все поновій.При чому туш домальовувалась зверху щодня!!!!!

і як вона після таких екзикуцій виглядає?

Імель
15.09.2009, 13:28
Ви через рядок читаєте?

як вона після таких екзикуцій виглядає?

стан шкіри був такий "втомлений",що вона здавалась старше свого віку .

DolceVita
15.09.2009, 13:49
Нормально виглядає! вийшла заміж чоловік її на руках носить. Він її без магуляжу ніколи не бачив

Kasia
15.09.2009, 14:25
магуляжу:xaxa::lol: файно помилилися. головне не далеко, від правди.
вибачте за злий жарт, але направду, навіть в найдешевших журналах пишуть про те що це надзвичайно шкідливо. шкіра і зокрема очі - дуже страждають від косметики.

DolceVita
15.09.2009, 14:45
Я не помилилася ми з мамою жартуємо про магуляж!!!
Я знаю і взагалі на що день не малююся тільки при оказії. А після народження малого може 2 рази малювалася.
Користуюся денним і нічним кремами тоніком і пінкою для вмивання.

bora
15.09.2009, 17:19
Порадьте, а, жєби прийшла, купила, вийшла.
НЕ тре купляти жеби купляти) Вам же ж мусить бути щось потрібне. І зрештою - прийшла-купила-вийшла це варіант ринку, а в Брокарді можна зависнути, нахапати купу пробників, взнати купу потрібної і не дуже інформації, надухатись, надивитись..ех..то ціле дійство) В мене питання - що купити не виникає - бо маю з Брокарду купу книжечок - а там же ж як розпишуть яке все помічне, класне та унікальне) Я б і для волосся професійні речі купувала, і для шкіри - сироватки антивікові, і для очей - щоб без синячків кремчики, і декоративку (йой то на годину може затєгнутись:) о. від целюліту - вічна покупка)), і від росту волосся. і для зняття макіяжу. а олійки від сухості шкіри і гелі для тонусу. ням. але ж кожному своє. То консультант може розповісти що він вважає Вам за потрібне придбати. Ви самі ж рішення все одно приймаєте.

О, Ви Vogue не купуєте? Чи ще якийсь глянець? Вони всі мають робити огляд останніх новинок ринку косметики. А так як в Брокарді є пробники. можна прочитати, зайти запитатись за пробник в Брокарді, а потім як підійде вже придбати.

Chortenia
15.09.2009, 17:34
Ех, Боро, відать нє женстчіна я.
Страх як не люблю оті довгі ходіння-стирчання-перебирання-вислуховування в магазинах. НУ а глянець тим більше.
Якось дуже прагматично до того ставлюсь, пошукала в неті більш-менш що то бі треба, прийшла, купила, вийшла.

От тільки ви праві. Купляти щось лише для того, щоб купити, точно не варто.
Трохи збилась. Зайду, гляну, купляю або щось моєї улюбленої пупи, або маску для волосся. (дякую, Кася)

Mavpysuk
15.09.2009, 19:06
в мене коліжанка може з вечірнім макіяжем лягти спати тільки пудру змити

я змиваю косметику одразу, як приходжу додому...а спати з косметикою..то взагалі жахіття...я б і не заснула...відчуття якоїсь важкості на обличчі і дискомфорту...вночі шкіра повинна відпочивати....

Грильяжка
15.09.2009, 20:25
вночі шкіра повинна відпочивати....
100% Це ж знущання над нею. я тільки в хату одразу мию руки і змиваю мейк, навіть коли за годину маю десь іти, то для мене святе

Sara
16.09.2009, 08:46
може з вечірнім макіяжем лягти спати
А в мене на роботі тьотка є, котра малюється ОДИН РАЗ НА ТИЖДЕНЬ :eek::eek::eek:. Я коли дізналась від неї про це, то думала, що взагалі зомлію. А саме головне вона вважає це абсолют нормально. "А что тут такого" - каже вона. Ось і таке буває:xaxa:

bora
16.09.2009, 09:24
відать нє женстчіна я
Нє, ну то я теж до 24 була значить не жестчіна))) Обходилась елементарним. І це нормально. Для всього в житті є свій період напевно. Я почала з прибирання блиску з обличчя (пудри) і кремів для обличчя з сильним SPF-фільтром (пігментні плями почали турбувати та й фотостаріння від соляріїв налякало).

Kasia
16.09.2009, 11:53
SPF-фільтром
на якому зупинилися? як плями виводили?

Sara
16.09.2009, 15:29
котра малюється ОДИН РАЗ НА ТИЖДЕНЬ і я забула сказати, що і косметику змиває один раз. Тобто: в неділю і до пятниці з одним макіяжем, ну правда губи малює "такімі хорошімі помадамі":girl_haha:

Mazerati
25.09.2009, 09:58
.а спати з косметикою..то взагалі жахіття...я б і не заснула...відчуття якоїсь важкості на обличчі і дискомфорту...вночі шкіра повинна відпочивати....

Мій знайомий каже, що лягти спати, не змивши косметики з обличчя - то всеодно, що лягти спати з непомитими ногами :)

kvVItKA
25.09.2009, 10:21
а ще кажуть, що одна ніч проведена з косметиком "стирає" кілька місяців догляду за шкірою. кому таке треба?

ckorpionsha
02.10.2009, 10:53
Вони присилають замовлення за 4 дні МАКСИМУМ! я постійно замовляю їх проукцію.

Olma
02.10.2009, 21:41
Получила від подружки отакий подарунок:
http://img88.imageshack.us/img88/2209/p218791hero.jpg (http://img88.imageshack.us/i/p218791hero.jpg/)

Класна!! (сама вибирала:girl_haha:)

Liliyah Romanova
02.10.2009, 22:12
Про туш є ІНША тема... ото дівки... :girl_cray:

Olma
02.10.2009, 23:48
Ой, сорі.. Воно якось всьо для мене "косметика"...

Liliyah Romanova
03.10.2009, 01:23
А нашо тоді цілий розділ? Все в одну тему тоді писати, гамузом. :girl_crazy:

Марта2
04.10.2009, 14:50
Я купила собі крем і гель для вмивання від Віши нормадерм, чесно кажучи чекала більльшого :girl_sad:

З декоративної косметики вже 3 рік користуюсь тонолкою від Діор і пудрою від Максфакрот, а всякі там помади, туші і олівці пробую різні.:girl_smile:

bora
05.10.2009, 11:19
на якому зупинилися? як плями виводили
Взагалі починала з Кларінсу.. Але його не в Брокарді брала. Для захисту денний. А виводила звичайним Ахроміном. та й досі так виводжу. От все не дійду до хваленої косметологічної ПЛ, може щось нове вигадають)

Kasia
05.10.2009, 11:29
косметологічної ПЛ,
?? що це.

Ахромін мені поміг символічно. троха посвітліло. але не щезло.
маю 4 креми. від жодного ефекту особливого не бачила.

Lady_Opium
05.10.2009, 22:01
дівчата, порадьте, будь ласка, розсипчасту пудру - цікавить з матуючим ефектом і неважкою для обличчя текстурою
орієнтир: до 120грн:)

Туфелька
05.10.2009, 22:15
А я- жертва реклами. Щойно з"явиться новинка- я мушу її спробувати, багато що летить в смітник, але є продукція варта уваги- це Лореаль: шампуні Ельсев(пробую усі новинки і жодного разу не розчарувалась), блиски і туш , фарба для волосся Ексель10.

levandivka
05.10.2009, 22:19
Щойно з"явиться новинка- я мушу її спробувати
Добре, коли організм то терпить. :)

bora
09.10.2009, 09:19
що це.
Персона Люкс.
Може за тиждень таки запишуся на консультацію.

Kasia
09.10.2009, 09:22
Персона Люкс.
Може за тиждень таки запишуся на консультацію.
поділіться враженнями

Ланна
09.10.2009, 22:08
Раніше користувалася більш-менш дорогою косметикою, але зважаючи на недуже сприятливе економічне становище змушена економити. Витрати на косметику в першу чергу зазнали змін. Поперше я відмовилась від дорогих кремів, замінила їх кремами "Чистая линия" за 10-15 грн. Їхня якість мені подобається. Шампуні теж стараюсь купувати з економією, наприклад Шамту, недорогий і гарний. А от туш та тональний крем задешево купувати не хочу. Боюсь негативних наслідків )) Тож і надалі купую туш і тонак Максфактор.

ірен
13.10.2009, 14:12
Спробувала недавно тональний крем Джордані від Оріфлейм,дуже мені сподобався,дуже легенький на лиці і гарно затоновує.До того користувалася досить довго основою під макіяж від Мері Кей,то можу сказати,що затоновує гарно,але на обличчі відчуття маски)))

Туфелька
18.10.2009, 20:45
тиждень тому купила скраб і креми Евелін, серії СПА.здивована хорошою якістю продукції і ціною (10грн крем і 12 скраб). мені сподобалось!

Vittoriya
18.10.2009, 23:01
Я купила собі крем і гель для вмивання від Віши нормадерм
Я теж колись купила... Зовсім незадоволена була...За такі гроші, ще й баночки всі менші...Могло б і краще бути. Зараз користуюся кремами і змивками від Yves-Rocher, дуже задоволена. Якось так підійшло мені!

kati
18.10.2009, 23:08
придбала собі гель під очі гарньєр.http://www.elizio.ru/img/goods/020191~.jpg
ось що пишуть Роликовый гель с кофеином для кожи вокруг глаз. Против мешков под глазами, против темных кругов. Кофеин, который входит в состав геля, стимулирует микроциркуляцию в клетках кожи, Про-витамин В5 увлажняет кожу вокруг глаз, а действие массажного ролика направлено на борьбу с мешками и темными кругами под глазами.
насправді ефекту нуль,дурацка штука

Грильяжка
18.10.2009, 23:24
А я хотіла завтра йти купляти...Добре що твій допис прочитала

Vasylynka
18.10.2009, 23:34
Дівчата,це ж гормональна косметика!Невже ви про це не чули?Шкіра привикає до неї,а потім ніякого ефекту!І доречі є дуже хімічною,прочитайте склад!Як може тільки в одному очищаючому засобі бути 40 інгредієнтів? І тим більше багато з них є дуже токсичні ,і звичайно небезпечні для вашої шкіри!Нікому б не радила!!І наскільки я знаю цей бренд окрім України і Росії ніде більше не поширений!

Лянка
18.10.2009, 23:57
І я подумувала собі той гель купити. Дуже дякую, що попередили.

levandivka
18.10.2009, 23:59
Дуже дякую, що попередили.
Я завжди кажу, що треба натуральну косметику купувати!

Vasylynka
19.10.2009, 00:01
Можу порадити вам від фірми Фаберлік,він так і називається "Ровный Тон"!В моїй косметичці він постійно є!Дуже класна річ і не дорога!Принаймні порівняно з Авен і іншими косметичними фірмами!Туди входить пудра перлин,завдяки якій тон вирівнюється!

Багіра
19.10.2009, 00:39
о... почалась боротьба фірм) хоча щодо інфо про мері кей дякую...
порадьте щось.. в 20 років синяки під очима.... бажано чим понатуральніше)
п.с. знаю що спати треба більше.. нирки вроді тьху-тьху.. чи то печінка показник?

Lady_Opium
19.10.2009, 01:14
порадьте щось.. в 20 років синяки під очима.... бажано чим понатуральніше)
і не лише синяки, але й гусячі лапки:(
можна й не фист натуральне, головне, аби не гормональне

La esposa
19.10.2009, 01:32
Дівчата,це ж гормональна косметика!Невже ви про це не чули?

Чули-чули....

Чутки - то одне, а перевірити з гуглем напару і з тюбиком в руці - зовсім інше :)

Препарати, в я ких містяться гормони, треба зберігати в холодильнику. Це той мінімум, під який косметика МК вже не попадає.

Не вірте чуткам.

Я не захищаю конкретного виробника, сама декоративною косметикою користуюсь по великих святах, а до МК як компанії взагалі не маю ніякого відношення - просто хочу пояснити, що поки самі не перевірите, не варто тягнути собі до голови якусь інформацію, ні тим більше розповідати іншим - кожен має право вибору, інтернет і можливість прочитати, що написано на баночці.

Надька
19.10.2009, 10:26
Я користуюсь мері кеу. В мене шкіра звичайна, але за останні роки звідкись взялись веснушки і шкіра стала якась нета. ось і попробувала, спочатку невірила, що допоможе,але переконалась
супер і навіть веснушки пропали. і личко стало кращим.

Oliusia
19.10.2009, 10:28
Не буду длказувати з піною в роті,але чула думку 4-ох косметологів,що косметика МК є гормональною.Ще співробітниця,яка нею займається теж намікала мені.
Це не доказ.і кожен може помилятись
(за що купила - за то продала)

Mazerati
19.10.2009, 10:31
Я зараз користуюсь серією нормадерм від Віши. Задоволена. + ще маю рум"яна від ейвона і туш від Мейбелін. Фсьо :))

Люша
19.10.2009, 10:42
Туш я люблю Oriflame, тон - L'Oreal або Maybelline, пудра - Maybelline або як дуже багата, тоді Lancome. Рум’яна у мене здається Інглот, не пам’ятаю. І дуже рідко, я можу спокуситись на щось інше.

kati
19.10.2009, 11:15
Придбала сьогодні тональний і пудру мейбелін.Ще поки що оцінити повноцінно не можу, але тональний має легеньку півпрозору текстуру і пудра також дуже легка.

http://www.maybelline.com.ru/includes/l29l51l60l629l630_main.jpg http://www.maybelline.com.ru/includes/l29l51l52l577l578_main.JPG

Юкола
19.10.2009, 11:19
Купила нічний і денний креми нормадерм Віші. В подарунок ще гель дл вмивання.
Дуууже приємна після них шкіра

katrinka
19.10.2009, 11:23
Купила нічний і денний креми нормадерм Віші
де ви купуєте Віші? теж хочу спробувати нормадерм, бо шкіра проблемна, мало що допомагає. от шапку кілька разів натягнула і чоло вже стало суцільною проблемою

Vasylynka
19.10.2009, 11:24
Я користуюсь мері кеу
Рада ,що Вам вона підходить!У мене багато подруг користувались Мері Кей,а також є знайомий косметолог,з яким я часто консультуюсь щодо косметичних засобів!Бо сама дуже серьйозно взялась за своє здоров"я і здоровя своєї шкіри!І він мені зразу сказав про цю фірму!Там дуже велика кількість інгридієнтів,це по перше(подивіться на склад дитячого шампуню Джонсонс Бейбі,там втричі менше інгридієнтів,і половина з них це натуральні,ним навіть косметологи рекомендують вмивати лице),а подруге там дуже багато консервантів,тобто хімічних компонентів!А чим більше їх в косметиці тим більшої шкоди вона приносить шкірі!Ви не думайте,я Вас не переконую не користуватись Мері Кей,просто ділюся тим що знаю сама! Але є також плюси,в кожній косметичній фірмі є продукти різної якості,дорожчі,дешевші,з різними складниками,можливо і ця фірма має кращі продукти(подивіться склад) і саме вони вам дали такий результа про який ви пишете!:-) ні тим більше розповідати іншим - кожен має право вибору
Людина запитала,я дала відповідь!Для цього ця тема і створена,щоб ділитись досвідом !

бетменша
19.10.2009, 11:30
Придбала сьогодні тональний і пудру мейбелін.
в мене є такий тональний. нічо такий. головне шкіру добре зволожити перед нанесенням.

Яруська
19.10.2009, 11:31
придбала собі гель під очі гарньєр.

Мені під очі дуже підходить білоруська косметика серії "Домашній косметолог", вирівнює добре тон і знімає набряки. Я щось останнім часом на них підсіла. Бо алергічна дуже до косметики, тому вибираю обережно.
З МК сподобався тільки тонак, на все решта подразнення, Оріфлейм весь пішов гуляти.

Олюська
19.10.2009, 11:31
в 20 років синяки під очима.... бажано чим понатуральніше
Трете картоплину на тертку, кладете в марлю і - під очі на 10хв. Натуральнішого не чула

Мені під очі дуже підходить білоруська косметика серії "Домашній косметолог"
Де ви її купуєте?
Мені б теж щось під очі, а в тій косметиці є якісь вікові обмеження?

Mazerati
19.10.2009, 11:36
В подарунок ще гель дл вмивання.
А чому мені ніц в подарунок не дали, я теж недавно купляла? здайте точку :)

veroni4ka
19.10.2009, 11:38
Цитата:
Допис від Юкола
Купила нічний і денний креми нормадерм Віші
де ви купуєте Віші? теж хочу спробувати нормадерм, бо шкіра проблемна, мало що допомагає. от шапку кілька разів натягнула і чоло вже стало суцільною проблемою

і мені здайте точку

Яруська
19.10.2009, 11:38
е ви її купуєте?
Мені б теж щось під очі, а в тій косметиці є якісь вікові обмеження

Останній раз брала в "Білій вороні" на Привокзальній. Та які там обмеження, просто для кожного віку і типу шкіри різні креми з інградієнтами котрі вам підходять.
А по-віку вона не поділена.

Kasia
19.10.2009, 11:50
білоруська косметика тут http://kosmetichka.com.ua/index.php?register=yes&order=yes.
реєструйтеся і замовляйте. доставка не дорога, але краще до спілки замовляти..

Vasylynka
19.10.2009, 12:03
Мені під очі дуже підходить білоруська косметика серії "Домашній косметолог",Доречі,щодо білоруської косметики,то тільки найкращі враження!Тим більше враховуючи ціну!Моя мама після різних дорогих кремів під очі і для лиця(в результаті алергія) також на неї перейшла!Тільки фірма інша Mirielle!В нас, в одній з аптек практично всі фармацефти цією фірмою користуються,думаю хто -хто,а люди такої професії розбираються в інгредієнтах!

білоруська косметика тут http://kosmetichka.com.ua/index.php?...=yes&order=yes.
реєструйтеся і замовляйте. доставка не дорога, але краще до спілки замовлятиА щодо цього сайту,то краще придивіться до цін,бо в нас ціни в магазинах на цю косметику дешевші ніж в інтернеті(ще й +доставка)!

Kasia
19.10.2009, 12:19
порівнювала з цінами в аптеці ДЦ. на сайт було дешевше.

veroni4ka
19.10.2009, 12:20
Mirielle

Пробувала - досить нормально. Дійсно ціни на сайті вищі, чим в магаині, чи такі ж самі та ще й доставку прийдеться залатити. Ну звичайно плюс - весь аасортимент...
Я купувала на Південному (по вуличці, як іти до Космо) і на Привокзальному (пасаж внизу).

Надька
19.10.2009, 15:53
Не буду длказувати з піною в роті,але чула думку 4-ох косметологів,що косметика МК є гормональною.Ще співробітниця,яка нею займається теж намікала мені.
Це не доказ.і кожен може помилятись
(за що купила - за то продала)
І я сппорити небуду. Але для цьогоі видумали гормони щоб нормалізувати стан шкіри, там чогось невистачає, ось вони і компенсують. Чому так думаю, що вже переконалась на гомональних таблетках.коли їх непила то був дискомфорт у багато чому, а тепер пю і все прекрасно(перетало і волосся лізти....) ось так само із шкірою Просто треба знати чи потрібна тобі гормональна косметика у повному комплекту чи якийся кремчик дя захисту від навколишнього середовища(від пилюки, вітру, чи навіть зараз від морозу.)

Імель
19.10.2009, 16:11
цьогоі видумали гормони

видумали? :girl_in_dreams:

Vittoriya
19.10.2009, 18:38
подивіться на склад дитячого шампуню Джонсонс Бейбі,там втричі менше інгридієнтів,і половина з них це натуральні
Хочете сказати, що Johnsons baby це натуральне???:umbrage: Та то ж хімія!! Моя колєжанка, як була вагітна вирішила купити олійку Johnsons, бо все ж таки дитяче!! В неї така висипка від того була! І я колись ту олійку пробувала!! Хімія махрова! Вся наша косметика, шампуні,гелі, все то не натуральне. І до речі по складу мало одне від одного відрізняється... Навіть якщо по ціні різниця і є..

Vasylynka
19.10.2009, 19:22
Хочете сказати, що Johnsons baby це натуральне
Читайте уважніше,я писала про шампунь!
Вся наша косметика, шампуні,гелі, все то не натуральне Косметика не може бути повністю натуральною,хіба що її ви виготовите самі в дома!Інакше б термін придатності її був не більше тижня чи двох!В будь якому косметичному засобі є консерванти,вони виконують антибактеріальну функцію(тобто не дають зіпсуватися натуральним складникам)!Просто в одному засобі хімічних компонентів більше ,а в іншому менше!

levandivka
19.10.2009, 19:27
Просто треба знати чи потрібна тобі гормональна косметика у повному комплекту чи якийся кремчик дя захисту від навколишнього середовища(від пилюки, вітру, чи навіть зараз від морозу.)
ТАК то тільки патологоанатом знає...

для цьогоі видумали гормони щоб нормалізувати стан шкіри, там чогось невистачає, ось вони і компенсують.
Точно!
І хвосвор придумали, щоб в рибу додавати.
Нє?

Vittoriya
19.10.2009, 20:02
Читайте уважніше,я писала про шампунь!
Думаєте в них все хімічне , а шампунь натуральний? Ця фірма є дуже відома і розкручена, але особисто я дуже розчарована у ній, бо все-таки для дітей роблять ніби-то, а подразнення викликає... не мало б так бути.

Яруська
19.10.2009, 21:53
білоруська косметика тут http://kosmetichka.com.ua/index.php?...=yes&order=yes.

Хочу сказати, що в магазині дешевше.Але на сайті супер вибір

Vasylynka
19.10.2009, 22:00
Хочу сказати, що в магазині дешевше.Але на сайті супер вибірПіддтримую!Очі розбігаються!

Aguilera
19.10.2009, 23:22
http://www.oriflame.ua/contentStorage/live/images/uk_UA/224028_4_1.jpg

Користуюся косметикою "Оріфлейм".
Дуже задоволена.

veroni4ka
20.10.2009, 09:11
пробували, знаєм :girl_crazy:
Я деякий час купувала, але там, якщо довго не купуєш продукцію, то картку анулюють. А з врахуванням кризи ... не дуже є можливість щось купувати щомісяця, та звісно б купив то шампуньки, то мило, але тодя знижки не діють, бо треба заплатити збір. Замкнуте коло :girl_in_dreams:
Наслідок - іду в ДЦ, або Космо, чи ін. магазини.
Там хоч понюхати, можна :girl_haha:

levandivka
20.10.2009, 09:54
знаєм
Я деякий час купувала, але там, якщо довго не купуєш продукцію, то картку анулюють. А з врахуванням кризи ... не дуже є можливість щось купувати щомісяця
Е-е-е...
Не знаєте. Щомісяця не треба. ;)
І нюхати можна.