КПК

Показати повну версію : Косметика. Хто- яку??..

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Nadijka
03.04.2008, 14:45
Ось що мені нарадили, але я напевно не ризикну...
Без всяких сомнений холодные тона идеальны для тебя. Существует большое количество оттенков, которые тебе подойдут! Для того, чтобы подчеркнуть цвет твоей кожи, глаз и твою естественную красоту, почему бы не попробовать яркие, насыщенные холодные оттенки: пепельный блонд, слива или даже пурпурный.

Текіла
03.04.2008, 14:50
Ось що мені нарадили,

мені також))))
в їх пепельный блонд можливо ризикну.
Але влітку)

Nadijka
03.04.2008, 14:57
в їх пепельный блонд можливо ризикну. Але влітку)
Ну пепельний блонд ше куди не йшло, а от слива....я собі уявляю ту картину....

Текіла
03.04.2008, 15:09
а от слива....я собі уявляю ту картину....

та кожному своє))))
думаю є жінки, яким цей колір досить таки пасує.

Додано через 2 хвилини
зрештою, залежить ще якої марки брати.
ось знайшла в неті http://www.ozon.ru/multimedia/audio_cd_covers/1000654584.jpg
Стойкая ухаживающая крем-краска "Palette Фитолиния" 580. Дикая слива

не така вже й яскрава

Nadijka
03.04.2008, 15:24
не така вже й яскрава
Я колись собі її брала на другий колір міліровки...спочатку було дуже гарно і мені дуже подобалось, але з часом......ФУУУУУ!

bora
03.04.2008, 15:28
Цікаво наскільки різні відповіді бувають..
чувственная и гламурная, тебе нравится подчеркивать свою женственность. И, так как красота важна в каждой детали, твой цвет волос должен сиять, также, как и ты!

Без всяких сомнений теплые тона идеальны для тебя. Существует огромное количество оттенков, которые тебе подойдут! Для того, чтобы подчеркнуть цвет твоей кожи, глаз и твою естественную красоту, почему бы не попробовать легкие золотистые, светло-медные: например, карамель, светло-коричневый, оттенки меда...

Галюсік
15.04.2008, 10:56
Минулого тижня отримала посилку від Ів Роше. Прислали в подарунок нову туш і крем для пружності живота,чи то від целюліту.Ще прийшов новий каталог знову із заманюючими пропозиціями. Потім протягом декількох днів ще два рази приходили зовсім різні каталоги. В кожному різні подарунки, так що тепер сиджу і думаю: яким з них скористатись, в якому кращі подарунки і що мені ще потрібно до повного щастя; підозрюю, що це не закінчиться ніколи і можна обанкротитись :) :) - дуже вже вони спокушають призами.

Квіточка
15.04.2008, 14:18
Без всяких сомнений холодные тона идеальны для тебя. Существует большое количество оттенков, которые тебе подойдут! Для того, чтобы подчеркнуть цвет твоей кожи, глаз и твою естественную красоту, почему бы не попробовать яркие, насыщенные холодные оттенки: пепельный блонд, слива или даже пурпурный.

мені також))))
Мені те саме порадили.... Дивно... ніби ми всі різні були, а в них вийшли однаковими....

Nadijka
15.04.2008, 14:24
Мені те саме порадили....
а ви себе сливкою уявляєте?

Maryasik
16.04.2008, 09:01
я вже десь 2 роки малююсь саме краскою ГАРНЬЕР, пробувала і серію НУТРИС і БЭЛЬ КОЛОР. З Нутрісу беру № 111( пепельний блонд). віддінок мені дуже подобається, але після 2-3 разів миття голови лишається просто такий пісочний колір(( І ще дуже подобається той бальзам що разом з фарбою йде, шкода що окремо його не продають.

І ще беру саме цю фарбу, що з Польщі возять, але попелястий блонд, зараз мені було важко знайти((

Квіточка
16.04.2008, 17:09
а ви себе сливкою уявляєте?
Та мені то якраз буде файно, але шось трохи часи не ті щоб в такі кольори вимальовуватися. хіба як вернуться всі ті хіппі, то будемо експеремунтувати. А зараз хочу шось світле... риже.... але світле...

Юстина
18.04.2008, 14:17
А зараз хочу шось світле... риже.... але світле...
Збираєтеся до Марти? Я, до речі, нещодавно від неї. Маю цікавий тон і підстриглася дуже коротенько, особливо ззаду, а до переду висять довшенькі пасма. Марта має ідеальний об'єкт для експериментів. Стрижи, як хочеш, фарбуй, як придумала.
Але, на превеликий жаль, маю невтішну новину: Марта збирається закинути перукарську справу, бо через постійно вдихання випарів має серйозні, як на свій вік, проблеми з щитовидною та легенями. Наразі працює у масці. Звичайно, це не відбудеться завтра, але дівчина вже подумує над іншим фахом, верніше, над його поки здобуттям...

Квіточка
18.04.2008, 14:20
Вже записалася до неї на завтра, піду ше з сестрою. А ви би фото десь виставили, ми б трохи полюбувалися новою:)

Юстина
18.04.2008, 14:22
А ви би фото десь виставили, ми б трохи полюбувалися новою
Зараз трошки зайнята з дисертацією. Причепурюся на днях і сфотографуюся.

Квіточка
18.04.2008, 14:25
Зараз трошки зайнята з дисертацією.
Юстино, ви мені пробачне за нескромне питання:o , ви в якому ВУЗІ в аспірантурі? Я теж в аспірантурі і шось ніяк не можу собі дати раду з тою дисертацією:o . А ви я чую працюєте серйозно:rolleyes: .

Юстина
20.04.2008, 11:22
ви в якому ВУЗІ в аспірантурі
Лісотех.
А ви я чую працюєте серйозно

Повезло з керівником конкретно. Копає мене в одне місце періодично, витягує, сам пропонує теми статтей і конференції.

А якщо в тему, то як там ваш візит до Марти?

Квіточка
22.04.2008, 16:44
А якщо в тему, то як там ваш візит до Марти?
Та все файно. Я була з сестрою то вона стриглася в Ані бо в них там якась накладка вийшла, то сестра каже шо піде до неї зачіску на випускний робити, каже шо то перший перукар який розуміє її з півслова.
Я там до речі зустріла Уляночку(з форуму) вона теж в Марти фарбувалася. Ви вже можете з Марти відсотки брати:) .

Юстина
22.04.2008, 17:45
Ви вже можете з Марти відсотки брати
Я їй пробувала щось про форум розказувати, але, бачу, вона не може зрозуміти про що йдеться, тому про відсотки треба мені забути. А коли останній раз малювалася, Марта запитала: "А ти ще з тою дівчиною переписуєшся в ІНТЕРНЕТі?" Це про вас. Думаю, все ясно. Краще будемо стигтися...

Уляночка
23.04.2008, 00:12
Збираєтеся до Марти? Я, до речі, нещодавно від неї. Маю цікавий тон і підстриглася дуже коротенько, особливо ззаду, а до переду висять довшенькі пасма. Марта має ідеальний об'єкт для експериментів. Стрижи, як хочеш, фарбуй, як придумала.
Але, на превеликий жаль, маю невтішну новину: Марта збирається закинути перукарську справу, бо через постійно вдихання випарів має серйозні, як на свій вік, проблеми з щитовидною та легенями. Наразі працює у масці. Звичайно, це не відбудеться завтра, але дівчина вже подумує над іншим фахом, верніше, над його поки здобуттям...

Та все файно. Я була з сестрою то вона стриглася в Ані бо в них там якась накладка вийшла, то сестра каже шо піде до неї зачіску на випускний робити, каже шо то перший перукар який розуміє її з півслова.
Я там до речі зустріла Уляночку(з форуму) вона теж в Марти фарбувалася. Ви вже можете з Марти відсотки брати .
Так, Мартуся, мабуть, буде займатися чимось іншим (можливо, візажем). Дуже шкода, бо це перукар від Бога (я їй довіряю більше, ніж своєму лікарю-гінекологу:), тому і погодилась у суботу змінити тон волосся.) Правда, і макіяж вона теж добре робить. Шкода, бо тільки знайшла класного майстра, а тут знову халепа...

Горобчик
23.04.2008, 00:15
Я тут багато пропустила, але так розумію Марта це перукар, якщо так можна мені в ПП її телефончик і де саме приймає, а то моя перукарка завязала з тою справою, а тепер стикаюся з повним не розумінням зі сторони перукарів.

Юстина
23.04.2008, 10:55
бо це перукар від Бога
Справді. Я з Мартою від початку її перукарської кар"єри (салон "Каприз" на В. Великого, перукарня на Науковій...). Разом вчилися, разом експериментували, але жодного-жоднісінького разу я не залишалася незадоволеною. Стрижемося, фарбуємося, робимо вечірні зачіски. Марта відчуває усі мої настрої і бажання. На сьогодні мені вже навіть не треба думати, що би такого зробити на голові - Марта вже все спрогнозувала на рік наперід. Я вже знаю, що моє косе каре за якийсь час буде доповнене довгою густою чолкою. Хоча наразі я її зовсім не хочу, але колись я і з коротким каре себе не уявляла... Яке??? Я відрощую волосся!!! Ага, точно. Тепер в шию зимно.
Шкода, звичайно, що Марта буде зав"язувати зі своєю кар"єрою. Планувала вже йти вчитися цього року, але не встигла з тим пробним тестування. Надіюся, що хоч у майбутньому додому можна буде її запросити, щоб хоч підстигла. А в "Токої" добре фарбує (вміє підбирати і змішувати тони), знаю, Люба.

Panadolka
06.05.2008, 01:18
Дівчата, в мене така проблемка...останнім часом страшенно почали вискакувати прищі на бедрах, і то такі великі і болючі, а потім коли ніби проходять, то залишається на тому місці то синячки, то якась плямка.....і воно не проходить. Мене це страшенно дратує. Може в когось таке було - поділіться зі мною, що робити, а то літо йде, а мене обкидало як підлітка.

vanilia
06.05.2008, 10:41
Дівчата, в мене така проблемка...останнім часом страшенно почали вискакувати прищі на бедрах, і то такі великі і болючі, а потім коли ніби проходять, то залишається на тому місці то синячки, то якась плямка.....і воно не проходить. Мене це страшенно дратує. Може в когось таке було - поділіться зі мною, що робити, а то літо йде, а мене обкидало як підлітка.

Панадолко, швидше всього просто косметика тут не допоможе. Бо косметика тільки поверхнево допомагає, а тут треба взнати причину і вилікувати. Певно варто би здати аналіз крові, щоби вияснити причину. Бо то не зовсім косметична проблема. Може бути проблема і в гормонах, і застуджені можете бути...
Може, з толковим дерматологом порадитись? Я навіть і не впевнена, що саме з дерматологом.

Лідочка
06.05.2008, 11:49
Певно варто би здати аналіз крові, щоби вияснити причину. Бо то не зовсім косметична проблема. Може бути проблема і в гормонах, і застуджені можете бути...
Може, з толковим дерматологом порадитись? Я навіть і не впевнена, що саме з дерматологом.
Згідна з Vanilia

Олюська
01.06.2008, 23:18
Дівчата, порадьте добрий випробуваний засіб (тонік або гель для вмивання), який надає шкірі матовості, бо зараз влітку - то чиста кара. Ще зима, осінь - так-сяк, а влітку тільки вийдеш надвір-шкіра блистить:(

Natalia
01.06.2008, 23:31
Дівчата, порадьте добрий випробуваний засіб (тонік або гель для вмивання), який надає шкірі матовості, бо зараз влітку - то чиста кара. Ще зима, осінь - так-сяк, а влітку тільки вийдеш надвір-шкіра блистить
Я особисто користуюсь всією серією від Артістрі (фірма Емвей) для комбінованої шкіри - задоволена.
Після крему наносіть розсипчасту пудру - вона додасть матовості шкірі і захищатиме від навколишнього середовища. Просто важливо обрати якісну косметику - і все буде ОК. Знаю, що хороші фірми Ланком, Есте Лаудер, Клінік. Особисто я дуже задоволена Артістрі.

mamatu
01.06.2008, 23:42
у мене "втомився" брастматик.
хочу новий, та не можу визначитись із фірмою та "моделлю".
був "Лореаль" (подвійний, водостійкий) - очі, як у "Бурьонки". не подобається такє. на будні - Люмін. наче непоганий, але занадто вже скромний.
може хтось порадить, який брастматик справді робить вії красивими (від природи не тойво у мене), але без ефекту "коровки"?
бо реклами більше, ніж достатньо, а вибрати тяжко.

Liona
02.06.2008, 00:51
може хтось порадить, який брастматик справді робить вії красивими
пораджу :)
зараз в моєму арсеналі 3 туші, якими я користуюся постійно (залежно від того, якого ефекту мені потрібно добитися):
- денний макіяж - Ів Сен Лоран (забула як точно називається.. здається "накладные ресницы". Тубочка золотиста, туш пахне фіалками)
- вечірній макіяж - Лореаль Телескопік (золотиста тубочка). Щіточка жорстка, схожа як колись була в ленінградської туші. Вії ідеально розділені, об"єм та довжина - супер :)
- водостійка туш (на дощову погоду чи на морі) - Ланком Гіпноз. Вії виглядають дуже природьо, не обсипається, в воді не тече :)

mamatu
02.06.2008, 00:55
дякую, щось з того спробую. :)

nastinka
02.06.2008, 08:50
а у мене є знайомий перукар, який робить усе без всякого лаку та хімії, за допомогою лише фену та розчіски робить неймовірні речі, але на жаль щоб до нього записатись, треба чекати аж приблизно 2 місяці(
але майстер він супер :)

Олюська
02.06.2008, 19:01
Я особисто користуюсь всією серією від Артістрі (фірма Емвей) для комбінованої шкіри - задоволена.
Після крему наносіть розсипчасту пудру - вона додасть матовості шкірі і захищатиме від навколишнього середовища. Просто важливо обрати якісну косметику - і все буде ОК. Знаю, що хороші фірми Ланком, Есте Лаудер, Клінік. Особисто я дуже задоволена Артістрі.
Дякую за відповідь. Я не дуже люблю користуватись тоналками і пудрами, особливо вдень. Хочу, щоб шкіра дихала:) Але все-одно дякую;)

галичанка
02.06.2008, 23:02
Дівчата, порадьте добрий випробуваний засіб (тонік або гель для вмивання), який надає шкірі матовості, бо зараз влітку - то чиста кара. Ще зима, осінь - так-сяк, а влітку тільки вийдеш надвір-шкіра блистить:(

Добрим є гель для вмивання Артістрі. Це очищувальна пінка, розроблена спеціально для жирної шкіри. Мені вона дуже подобається, користуюся щодня вже протягом кількох місяців.
Після цього засобу я використовую очищувальний тонік - контроль рівня жирності.
А тоді використовую зволожувач, який також контролює рівень жирності.
Я задоволена :)

Nastynya
02.06.2008, 23:28
Хочу, щоб шкіра дихала
Тоді, просто, підійдуть вологі серветки!)))

mamatu
05.06.2008, 21:18
Лореаль Телескопік (золотиста тубочка).
купила. подобається. дякую. :)

Liona
05.06.2008, 21:51

вітаю :clapping: хороший вибір :)

Koza-Dereza
05.06.2008, 23:07
Дiвчата, якщо у вас продається Cover Girl: Volume Exact - то дуже раджу. Червоний тюбик, резинова щiточка, не обсипаєтся ВЗАГАЛI! Вмiс баночки досить великий 7.2 мл.
Найбiльший вмiст баночки що я колись бачила це був Dior Catwalk 13ml - синьо срiбна. Але нажаль вiн обсипався, i я його змiнила на Cover Girl (що менi на щастя є дешевшим)
Норовить спробувати туш вiд Шанель, але щось я дуже люблю мою Ковер Гiрл. Може колись... Зато олiвцi до очей в Шанель просто вiдмiннi!

Panadolka
05.06.2008, 23:47

Мені подружка привезла таку туш з Америки:) Задоволена страшенно :radist: :radist: :radist: Оце тепер маю кліпала:radist: :radist: :radist:

Олюн
06.06.2008, 17:11
Як на мене, то підбір косметики, це дуже індивідуальна річ!Щей залежить від фінансів!
Особисто я користуюсь косметикою Мері Кей (догляд,декоративна і для тіла), і Віши (комплекс для волосся та для тіла). Дуже задоволена обома марками, і наразі кардинально нічого міняти не хочеться.І я дуже задоволена станом своєї шкіри обличчя та тіла.Але, чесно кажучи і експериментую з народними методати догляду за тілом:)

Natalia
06.06.2008, 17:15
Мені подружка привезла таку туш з Америки Задоволена страшенно Оце тепер маю кліпала
Ви так розрекламували, що аж самій захотілось купити!

Додано через 2 хвилини
Особисто я користуюсь косметикою Мері Кей (догляд,декоративна і для тіла)
А крім Мері Кей якою косметикою користувались? Цікаво, бо чула відгуки, що ця косметика зіпсувалась. Сама колись мала губну помаду. яка мені дуже подобалась.

mamatu
06.06.2008, 18:08
якщо у вас продається Cover Girl: Volume Exact
не зустрічала, на жаль. але ще попитаюсь.

Nadin
07.06.2008, 00:25
Кому потрібна косметика з Avon, дзоніть до мене 657496

Олюн
09.06.2008, 11:42
А крім Мері Кей якою косметикою користувались? Цікаво, бо чула відгуки, що ця косметика зіпсувалась. Сама колись мала губну помаду. яка мені дуже подобалась.[/QUOTE]

Я користувалась багатьма марками косметики, Лореаль,Буржуа, Інглот, Віши та багатьма іншими.
Але останнім часом зупинилась тільки на Мері Кей та Віши,бо мені підходить!

Ljolik
09.06.2008, 12:17
Цікаво, бо чула відгуки, що ця косметика зіпсувалась.
Не скажу за всю косметику Мері Кей, але тонак, за відгуками моєї сестри, яка його купує вже роки 4 постійно, таки зіпсувся.

Maryasik
10.06.2008, 11:52
Мені Лореаль підходить, як креми, так і туші тіні, шампуні.
Від Мері Кей мала тіні, правда мені вони непідійшли, за пару годин збирались на очах( , то віддала подрузі, і вона ними натішитись не могла.

Jasmin
10.06.2008, 20:28
Не скажу за всю косметику Мері Кей, але тонак, за відгуками моєї сестри, яка його купує вже роки 4 постійно, таки зіпсувся.

дивно... я десь 5 років користуюсь їх тоналкою і різниці не помітила...
можливо вона натрапила на не саму свіжу тоналку.

я кілька місяців тому зареєструвалася сама в Мері Кей , для того щоб брати їх косметику за їх цінами... доречі, якщо комусь потрібно то можу замовити вам, з 38% знижкою від каталогової ціни. (взагалі знижка 40% але 2% з них іде на доставу) пишіть в приват:) буду рада допомогти:)

guculyanka
12.06.2008, 11:23
Стаття про різні види косметики
http://www.missdessert.com.ua/forum/viewtopic.php?p=33227

Kasia
18.06.2008, 16:38
чи хтось придбав собі розрекламований засіб Гарнєр Гель проти целюліту з масажером?
бо щось я не бачу результату.
І ще хотіла запитати - чи купуєте шампунь ШАМТУ? Чи додає він обєму?

nastinka
18.06.2008, 16:44
я по суті користуюсь тільки блиском для губ, та румяною, ще може бути туш, але дуже рідко і олівець для очей.
Купляю, від фірми Mary Kay.
Задоволена цыэю косметикою.
Щодо вмивання, то люблю маски та очищення выд Гарныэр в таких пакетиках :)

Олюська
21.06.2008, 23:32
На Куліша є магазин ТСМ, якось туди забігла, думаю, може щось файне привезли, бо там з Німеччини одяг привозять і не дуже дорого, і дивлюся, а там повно косметики від Chanel, Givenchy, Dior та ін., а ще парфуми є і все це за смішними цінами (як для такої косметики). Мабуть, контрабанда... Ось поділилася своєю знахідкою, може комусь пригодиться:)

Natalia
22.06.2008, 12:55
На Куліша є магазин ТСМ, якось туди забігла, думаю, може щось файне привезли, бо там з Німеччини одяг привозять і не дуже дорого, і дивлюся, а там повно косметики від Chanel, Givenchy, Dior та ін., а ще парфуми є і все це за смішними цінами (як для такої косметики). Мабуть, контрабанда... Ось поділилася своєю знахідкою, може комусь пригодиться
Думаю, що швидше не контрабанда (бо до недавна більшість імпортних товарів ми мали таким шляхом, а ціни так разюче не відрізнялись), а елементарна підробка. У нас тут теж одна жіночка постійно привозить таку продукцію, і каже, що то конфісковують. Я трошки маю відношення до митниці, то скажу вам, що якби стільки того всього конфісковувалось, то ті б бізнесмени, що перевозять, "вилетіли б в трубу". Така конфіскація можлива швидше як вийняткове явище, а не настільки постійне.
Так що я б вам не радила ризикувати своїм здоров"ям через невідомо яку косметику.

nastinka
22.06.2008, 13:51
Я користувалась багатьма марками косметики, Лореаль,Буржуа, Інглот, Віши та багатьма іншими.
Але останнім часом зупинилась тільки на Мері Кей та Віши,бо мені підходить!
мені також подбається мері кей, в більшості блиски, бо помади для мене ще рано та всякі додатки, креми, лосьйони....

Natalia
22.06.2008, 13:55
бо помади для мене ще рано
А чому помади можуть бути рано в 18 років? А кремом потрібно користуватись від тоді, коли вже користуєшся декоративною косметикою, а то і швидше. Особливо це стосвується крему під очі.

Ірена
22.06.2008, 13:57
чи хтось придбав собі розрекламований засіб Гарнєр Гель проти целюліту з масажером?
маю гель але без масажеру...
чи то я себе переконую, чи що, але ніби бачу результат.
але ліпше - медом (за рецепом Мії) там результат очевидний.

Олюська
24.06.2008, 00:23
Особливо це стосвується крему під очі.
А я чула таку думку, що реом під очі можна користуватися з 23 чи то з 25 років...

Kasia
24.06.2008, 12:14
А я чула таку думку, що реом під очі можна користуватися з 23 чи то з 25 років...

я теж так думаю, з 25р.
чи то я себе переконую, чи що, але ніби бачу результат.

а ніц не вижу -того результату

bora
24.06.2008, 12:19
а ніц не вижу -того результату
Ви про мед? А як літом з синяками ходити? Я вже пробувала Collistar gel і креми, Payot крем, Guam крем. Всім подругам по різному підійшло. Висновок - все індивідуально. Але факт, що краще щось ніж зовсім нічого.

Kasia
24.06.2008, 12:24
ні тоя про Гарнєр з масажером.
а з медом не пробувала, і як Ви кажете з синяками ходити літом -то не дуже.
і щось усі пишуть що то больно- то видно я боягузка :-))

Nery
24.06.2008, 13:45
Я вже 3 роки користуюсь косметикою "Мері Кей", і задоволена. Декоративну їхню не використовую, не дуже вона, вірніше, нічого особливого, а от по догляду за шкірою -прекрасна! і "бархатні ручки" їхні просто чудо!

Natalia
24.06.2008, 17:40
Радилась з косметологом і читала з великої кількості джерел, що крем під очі потрібно застосовувати з того часу, коли починаєш користуватися декоративною косметикою (для очей). Шкіра в цій ділянці більш чутлива і суха і найшвидше старіє, тому крем під очі більш важливий ніж крем для лиця.
А з 25 - це вже йде косметика, що запобігає старінню.

nastinka
24.06.2008, 17:53
А чому помади можуть бути рано в 18 років? А кремом потрібно користуватись від тоді, коли вже користуєшся декоративною косметикою, а то і швидше. Особливо це стосвується крему під очі.

в мене загалом шкіра комбінована та схильна до жирності, якщо я почну користуватись кремом, то у мене будуть прищі, хоча в мене вони періодично з*являються....

bora
24.06.2008, 18:00
якщо я почну користуватись кремом, то у мене будуть прищі
Аяй.ну як можна таке говорити. якщо шкіра комбінована - вона більше ніж інші потребує догляду якраз.
Власне крем для комбінованої шкіри допомагає уникнути масного ефекту і сухого одночасно. Прищів не буде - якщо вірно очищувати шкіру будете, вони якраз від бруду а не поживних речовин крему виникають.

Natalia
24.06.2008, 18:03
в мене загалом шкіра комбінована та схильна до жирності
Підберіть крем для комбінованої шкіри. Якщо у вас специфічне поєднання - жирної і сухої, то можете користуватись двома кремами - кожним у відповідній зоні..

vanilia
24.06.2008, 21:43
в мене загалом шкіра комбінована та схильна до жирності, якщо я почну користуватись кремом, то у мене будуть прищі, хоча в мене вони періодично з*являються....

Треба просто шкіру очищувати, а потім зволожувати. А крем треба відповідний підібрати, не жирний. І все буде добре :)
Прищі не від крему, прищі хіба що від неправильно підібраного крему.

Олюська
07.07.2008, 16:27
Дівчата, які користуються (або користувалися:)) косметикою Yves Rocher, скільки часу ви чекали на каталог? Я 2,5 тижні тому назад замовила його інтернетом, і ще досі нема:( То що, треба до них дзвонити?

Масінька
07.07.2008, 16:50

nastinka, +1. В мене шкіра по типу аналогічна. Саме тому стараюся (в міру сил) за нею добре доглядати. Я можу бути хвора, втомлена, навіть коли лежала в лікарні, але маю святе правило (вже стало звичкою): вранці і ввечері процедура однакова: вмиваюся гелем, тоді тоніком, тоді гель під очі, тоді денний (ввечері - нічний) крем або флюїд. Повірте, будь який тип шкіри може гарно виглядати ( ну принаймні пристойно), якщо йому приділяти увагу :dance: Очищати і зволожувати, взимку - живити

Chortenia
07.07.2008, 17:52
nastinka, +1. В мене шкіра по типу аналогічна. Саме тому стараюся (в міру сил) за нею добре доглядати. Я можу бути хвора, втомлена, навіть коли лежала в лікарні, але маю святе правило (вже стало звичкою): вранці і ввечері процедура однакова: вмиваюся гелем, тоді тоніком, тоді гель під очі, тоді денний (ввечері - нічний) крем або флюїд. Повірте, будь який тип шкіри може гарно виглядати ( ну принаймні пристойно), якщо йому приділяти увагу :dance: Очищати і зволожувати, взимку - живити

Заздрю ваші послідовності і дисциплінованості, пробувала таке робити - на пару днів вистачало.

Але, чесно кажчу, після користування молочками-тоніками-гелями, шкіра почала жирніти і ставати якоюсь дивною. Особливо після гелю для вмивання (страшно стягувалась) та молочка (на ранок дуууже жирна в певних місцях була).
Покинула ту справу, вмиваюсь милом і наношу просто зволожуючий крем - і алєс гут.
Коли нарешті переїду додому, хочу наробити льоду з трав'яного відвару і ударити по природніх масочках.

Масінька
07.07.2008, 17:57
Заздрю ваші послідовності і дисциплінованості, пробувала таке робити - на пару днів вистачало.

Але, чесно кажчу, після користування молочками-тоніками-гелями, шкіра почала жирніти і ставати якоюсь дивною. Особливо після гелю для вмивання (страшно стягувалась) та молочка (на ранок дуууже жирна в певних місцях була).
Покинула ту справу, вмиваюсь милом і наношу просто зволожуючий крем - і алєс гут.
Коли нарешті переїду додому, хочу наробити льоду з трав'яного відвару і ударити по природніх масочках.

Лід з трав. відвару і натуральні маски - це КЛАС!!! А от я навпаки не маю терпіння те все калатати, відварювати. І тут теж Вам заздрю :)

Chortenia
07.07.2008, 18:01
Лід з трав. відвару і натуральні маски - це КЛАС!!! А от я навпаки не маю терпіння те все калатати, відварювати. І тут теж Вам заздрю :)

Нє, будете заздрити, як я то все буду робити ;), хоча як жила вдома, то нечасто, але все ж таки робила усілякі масочки, особливо, коли ванну приймала.

Галюсік
07.07.2008, 18:01
Дівчата, які користуються (або користувалися) косметикою Yves Rocher, скільки часу ви чекали на каталог? Я 2,5 тижні тому назад замовила його інтернетом, і ще досі нема То що, треба до них дзвонити?

я завжди роблю замовлення по телефону.так найшвидше, заодно питаюсь,що мене цікавить. зразу роблю замовлення. посилка переважно йде 4 тижня,деколи 5. а якщо замовити сам каталог, то я чула,що він може дуже довго йти,або взагалі не прийде. я би вам радила,взяти у когось каталог і зробити зразу замовлення. або подзвоніть до них і запитайте,як краще.

Додано через 1 хвилину
Я 2,5 тижні тому назад замовила його інтернетом

не переживайте. воно так довго іде. посилка чи каталог іде з Франції, або з Німеччини.

Олюська
26.07.2008, 20:41
Дівчата, просвітіть мене, темну, що таке гоммаж?

Наше Літо
27.07.2008, 14:38
Дівчата, просвітіть мене, темну, що таке гоммаж?

сама не знала, але слово зацікавило.
джерело - гугл =)

ГОММАЖ. Це очищаючі маски, які дуже добре підходять для особливої, чутливої, зневодненої шкіри. Вони не містять абразивних часток, що механічно очищають шкіру. Частіше всього гоммаж — це крем, який, висихаючи, утворює м'яку кірку. Якщо провести по цій кірці пальцями, то вона скачується з поверхні шкіри разом з відмерлими клітками. Гоммаж також передбачає і масаж. Основа гоммажа – крем-паста, що містить жирові композиції, віск і наповнювачі.

Олюська
27.07.2008, 21:21
сама не знала, але слово зацікавило.
джерело - гугл =)

ГОММАЖ. Це очищаючі маски, які дуже добре підходять для особливої, чутливої, зневодненої шкіри. Вони не містять абразивних часток, що механічно очищають шкіру. Частіше всього гоммаж — це крем, який, висихаючи, утворює м'яку кірку. Якщо провести по цій кірці пальцями, то вона скачується з поверхні шкіри разом з відмерлими клітками. Гоммаж також передбачає і масаж. Основа гоммажа – крем-паста, що містить жирові композиції, віск і наповнювачі.
Дякую! Теж хотіла пошукати в Гуглі, але ліньки було:)

Додано через 1 хвилину
Основа гоммажа – крем-паста, що містить жирові композиції
Цікаво, то для жирної шкіри, мабуть, не підходить?

Масінька
28.07.2008, 11:05
Дівчата, маю таке питання: яким хто користується лаком до волосся чи пінкою? Бо я вкладаю волосся просто, без жодних засобів. А недавно вирішила проекспериментувати і купила пінку. Наче непогана, але волосся якесь жорстке стає і не дуже приємне на дотик.
Поділіться своїми враженнями про лаки і пінки, дайте будь ласочка рекомендації. :p

Liliyah Romanova
29.07.2008, 19:00
Маю водичку до укладання, виготовлену на цілковито природніх матеріялах, але моя перукар завжди каже, що таким волосся мучити не варто. Краще кондиціонером користуватися, масками, але такі речі не варто. Найкраще живе волосся. Хіба на яку імпрезу, то закріпити. Але загалом ці всі штуки дають дуже неприємне відчуття й ефект.
Моя мама накручувала волосся на пиво. Як на мене, набагато краще за всіляку хімію. Щоправда, вас той запах буде переслідувати, хоч ніхто інший його й не відчуватиме.

Олюська
29.07.2008, 23:49
Дівчата, маю таке питання: яким хто користується лаком до волосся чи пінкою?
Якось давніше користувалася пінкою Тафт постійно (мила голову, мастила пінку і так вкладала, бо в мене стрижка така, що потребує укладки), зараз вкладаю без будь-яких засобів і задоволена, нічим не гірше, ніж з пінкою. Хіба користуюся нею, коли кручу волосся, а к іду на параду, то ще лак Тафт, але волосся як дротики після того.
Кажуть, що добра пінка CEHKO (червона банка з сірим ковпачком, здається), але якщо вас влаштовує вкладати без нічого, о краще так і продовжувати:)

Масінька
30.07.2008, 09:41
Кажуть, що добра пінка CEHKO (червона банка з сірим ковпачком, здається), але якщо вас влаштовує вкладати без нічого, о краще так і продовжувати:)

Дівчатка, всім дякую за поради. Мене справді влаштовує вкладати волосся без нічого, лише хотіла урізноманітнити, думала буде краще. Але бачу більшість висловлюється за відсутність засобів до укладки якщо можна обійтись. От і добре :clapping:

bora
30.07.2008, 09:48
за відсутність засобів до укладки якщо можна обійтись. От і добре
Я також за відсутність. Природнє зараз ще й модне. От тільки з хімією не вдасться - буде неакуратно виглядати. Тому користуюсь пінкою Тафт - червоною. Волосся зовсім таке ж як і без неї (може залежить від кількості нанесеної, важливо не переборщити?), але прядки впорядковано вкладаються і жодних дротиків:). Деякі прядки підправляю воском - але зовсім трішки.

Олюська
30.07.2008, 13:12
От тільки з хімією не вдасться - буде неакуратно виглядати.
Я теж користувалась пінкою, коли мала хімію. справді потрібно в такому випадку

Nadijka
31.07.2008, 15:24
От тільки з хімією не вдасться
Боро, а у вас хімія? А давно ви її робите? І де робите? А скільки вона тримається?

Chortenia
31.07.2008, 15:49
Зараз замість шампуню користуюся маслом для волосся від "Зеленої аптеки". Волосся просто шикарне. До неї купила якийсь бальзам-маску в ДЦ (типу з поміткою "тільки в ДЦ") з маслом авокадо, теж, я вам скажу, класно. Правда, все ж таки куплю бальзам від зеленої аптеки.

Kasia
31.07.2008, 16:18
Зараз замість шампуню користуюся маслом для волосся від "Зеленої аптеки
я вчора таке бачила. а як це масло? воно пінится як шампунь? а нежирніє вам голова після того дуже швидко?

Додано через 3 хвилини
бальзам від зеленої аптеки.

а от такого не бачила. тільки шампуні. купила собі з ромашкою Зелена аптека. Так щоб супер, не скажу, але принайиі не жирніє так швидко.
І замовила по інтернету білор. маску РЕВІВОР, кажуть дуже хороша.
як випробую -то напишу відгук.
а взагалі, хотіла б придбати якийсь активатор росту волося. чи хтось таке пробував?
зараз натуральним рецптом користуюся- час від часу втираю в корені (для росту) і на кінчики (щоб не сіклися) оливкову олію.
мені подобається.

Chortenia
01.08.2008, 09:55
я вчора таке бачила. а як це масло? воно пінится як шампунь? а нежирніє вам голова після того дуже швидко?

Ну, воно таке ж масло, як я балерина :) Прозорий шампунь, може трішки густіший. Усьо як у шампуня. Волосся не жирінє, правда у мене нормальне і довге, так що я його мию раз в тиждень.

а от такого не бачила. тільки шампуні. купила собі з ромашкою Зелена аптека. Так щоб супер, не скажу, але принайиі не жирніє так швидко.
Я теж довго шукала, але бачила нещодавно в аптеці. Бальзам-маска, щось таке, правда грошей не було тоді...

Kasia
01.08.2008, 10:48
його мию раз в тиждень.

раз в тиждень??????????класно ВАМ.
а я що 2 день...

Chortenia
01.08.2008, 10:52
раз в тиждень??????????класно ВАМ.
а я що 2 день...

Мда, не жаліюсь. Було коротше, мила десь раз що 4-5 днів. Але кажу ж волосся і шкіра нормальна, швидко не жирніє. А ще й волосся довге. То коли починає жирніти зверзу, заплітаю собі косу або хвостик - і усєх дєлов.

До речі, питання до Маюнки..
А як часто ти миєш волосся?

Іриска
01.08.2008, 11:29
маслом для волосся від "Зеленої аптеки".
Це щось новеньке! а де можна таке придбати? лише в аптеках? бо скажу вам, який би не був шампунь, виробники потурбуються про те, щоб голова швидше жирніла і частіше її мили, щоб їхнього чудо шампуню більше використовували! Я от маю густе волосся, і важко мені його розчісувати. Відповідно мушу користуватися кондиціонером або бальзамом, а від них волосся швидше жирніє:( і виходу нема :(

Chortenia
01.08.2008, 11:43
Це щось новеньке! а де можна таке придбати? лише в аптеках? бо скажу вам, який би не був шампунь, виробники потурбуються про те, щоб голова швидше жирніла і частіше її мили, щоб їхнього чудо шампуню більше використовували! Я от маю густе волосся, і важко мені його розчісувати. Відповідно мушу користуватися кондиціонером або бальзамом, а від них волосся швидше жирніє:( і виходу нема :(

Я купляла в аптеці, але є і в простих магазинах. Не знаю, як стосовно виробників, я думаю, просто певні шампуні комусь просто не підходять, скільки б вони не коштували, і який би хороший він не був. наприклад, це масло коштує щось 11 грн. по-моєму, ну десь в тому районі.
Купила мені нещодавно свекруха шампунь і бальзам від інституту Богомольця (дуже мені їх креми подобаються). Вони дорогі, але, як на мене - ефект такий самий, як і в інших нормальних шампунях. Не дуже обізнана в тих питаннях, але хімія - і в Африці хімія.
У мене теж довге і густе, і в'ється трішки. Користуюсь бальзамами - не помічала, щоб швидше жирніло. Хоча то масло вперше використала без бальзаму - не було вдома, і нічо, файно розчесалося і пухнасте таке було.

До речі, якщо волосся у вас темне, помалюйте його хною (простою без додатків), стане і гарніше, і здоровіше, і розчісуватиметься легше.

Іриска
01.08.2008, 16:24
але хімія - і в Африці хімія.
то цілковита правда!
У мене світло-русе волосся, тому хна не дуже підходить...хоча я чула що є якась біла, чи безколірна! Хтось чув про таке?

Chortenia
01.08.2008, 17:36
то цілковита правда!
У мене світло-русе волосся, тому хна не дуже підходить...хоча я чула що є якась біла, чи безколірна! Хтось чув про таке?

Є. Знебарвлена. Не знаю, наскільки вона ефективна, як туди вже щось напхали :) Не пробувала.

Ги, а після хни будете такі рудееенькі :)

pumi
04.08.2008, 00:35
всім привіт!! :)
я новенька.... з Вінниці, але зареєструвалась у вас, тому що дуже люблю Львів(хоча ніяк не попаду туди :() і хочу спілкуватись на україномовному форумі:naci:

подивилась з теми лише першу сторінку і також розповім чим користуюсь:
- для обличчя,догляд:
Емвей: (серія зволожувальна)крем для очищення,тонік, зволожувальний крем, водичка для зняття макіяжу(двійна)

- пудра (дуже рідко користуюсь):
Clarins розсипна

- хайлайтер(тон навколо очей):
Артдеко

- тіні:
Мери кей .... не подобаються, трішки скачуються

- туш для вій:
Диоршоу(швидко зсихаеться, не тільки у мене), Лореаль (чорно-біла)

- підводка для очей:
Лореаль , подобається

- олівець для губ:
Артдеко .... стійкий, але суховатий

- помада:
Люмене

- блиск для губ:
3 кольори Буржуа 3Д, 1 - Оріфлейм(дуже липкий ((( )

- рум"яна:
Буржуа - холодний рожевий

а взагалі я користуюсь лише туш, рум"яна. рідко - пудру, помаду, блиск, підводку і т.д. часто можу взагалі ходити без мейку :)

Галюсік
13.08.2008, 11:37
Дівчата, хто замовляє косметику Ів Роше по пошті, скажіть, чи хтось уже отримав голубу туніку в подарунок? Я чекаю посилку, але не терпиться дізнатись чи воно щось хороше та туніка?

Х11
13.08.2008, 16:19
Дівчатка, запрошую на безкоштовні класи по догляду за шкірою обличчя та нанесення макіяжу. Кого цікавить - пишіть в приват

Koza-Dereza
13.08.2008, 23:47
правда у мене нормальне і довге, так що я його мию раз в тиждень.
Я теж коли мала косу до дупи то мила раз в тиждень. I то навiть не було видно що жирнiє чи що, просто мила раз в тиждень. Тепер раз на два днi. А ще ранiше привчилось до раз в день, але потiм менi надоїло, особливо коли воно вiдростало довше, то я вже перевчила на раз у два днi.

Irus'ka
14.08.2008, 10:40
Чи користується хтось лікувальною косметикою AVEN на основі термальної води (не плутати з AVON). Хотілось би почути відгуки на окремі види, аби гроші на вітер не викидати!

Kasia
14.08.2008, 17:50
я користуюся водою, а моя коліжанка-серію для чутливої шкіри. під час лікування демодексу їй не можна було жирні креми і вона перейшла на АВЕН.
моя кометолог їх радить, як середнє між дуже дорогою косметикою і домашніми серіями ( НІВЕА і т.д.)
я заглядаюся зараз на їхню пудру, крем під очі.

Тошеня
15.08.2008, 10:13
Користуюсь Молочком для очистки шкіри AVENE, тільки недавно розпочала. Початковим результатом задоволена.

Ljolik
15.08.2008, 11:08
Ще б хтось просвітив де в нас продається косметик AVEN, а саме дитяча серія :)

Irus'ka
15.08.2008, 11:22
Ще б хтось просвітив де в нас продається косметик AVEN, а саме дитяча серія
Найдешевше в аптеках "Едельвейс" і в аптеці "Доброго дня"

Іриска
15.08.2008, 12:17
Ги, а після хни будете такі рудееенькі
Я все життя марила рижим волоссям, але чоловік би забив! мабуть....

Х11
15.08.2008, 14:50
У мене знайома продає AVEN по каталогу. Не знаю, можливо, також діє якась система знижок.

Irus'ka
15.08.2008, 18:20
У мене знайома продає AVEN по каталогу. Не знаю, можливо, також діє якась система знижок.
Мабуть, ви таки плутаєте з AVON бо AVEN продається лише в аптеках або через медичного представника фірми

Chortenia
16.08.2008, 21:28
Я все життя марила рижим волоссям, але чоловік би забив! мабуть....
Мені теж тааак подобається руде волосся, після хни приємно каштаново-руде, але все ж не руде. А фарбувати шкода.

П.С. А я кажу чоловікові - моє волосся, що хочу - то роблю. Не заперечує.

Panadolka
23.08.2008, 01:31
Маю густу міліровку, якщо я помалююся хною що з мене вийде?

Nadijka
24.08.2008, 11:11
Ти будеш рудою...і спочатку дуже яскраво-рудою....

воно тобі треба?

Ірена
24.08.2008, 14:08
е! та на вибілене волосся воно може бути не рудим а зеленим (від контакту із хною). хна "любить" тільки природній колір. не жартуйте!

irushka
24.08.2008, 14:15
Я раз пофарбувалась якимось бальзамом, то потім довго не могла повернути свій колір, бальзам повністю так і не змився, а фарба після нього не брала, тому я точно не буду більше експерементувати з тими бальзамами і хною, краще відразу фарбою, її хоч перефарбувати в разі чого можна. ІМХО

Panadolka
25.08.2008, 02:20
воно тобі треба?

Чогось хочеться нового......от і незнаю до чого вчіпитися :)

Nadijka
25.08.2008, 09:09
Чогось хочеться нового......от і незнаю до чого вчіпитися
Танюха, я тебе прошу експерементуй з будь-чим тільки не з хною!!! її потім змити нереально, особливо з білої міліровки!!! в мене ж таке саме було...я потім на чорну перемальовувалась шоб рижою не бути...

Panadolka
25.08.2008, 13:42
Танюха, я тебе прошу експерементуй з будь-чим тільки не з хною!!! її потім змити нереально, особливо з білої міліровки!!! в мене ж таке саме було...я потім на чорну перемальовувалась шоб рижою не бути...

Добре, що спочатку спитала....а то б наробила зараз! Буду щось інакше собі думати!:)

Nadijka
25.08.2008, 13:45
Буду щось інакше собі думати!
А Тонікою не хочеш попробувати? Я правда пробувала тільки попелясту, то вона дає той самий ефект шо крапельки....трошки фіолєтовий

Panadolka
25.08.2008, 13:55
А Тонікою не хочеш попробувати?
А що то таке? І з чим його їдять?

Nadijka
25.08.2008, 14:04
відтіночний бальзам...через пару миттів змивається....баночка коштує близько 20-25 грн
http://s59.radikal.ru/i165/0808/9f/a5d076f18d85.jpg

Додано через 4 хвилини
ше бачила такі
http://s47.radikal.ru/i116/0808/b0/2200dc27407c.jpg

і такі...
http://s39.radikal.ru/i083/0808/a9/a82b051cbf01.jpg

але я їх не пробувала...

хельга
25.08.2008, 14:09
В мене русе волосся. Пофарбувалась "Тонікою" (фарбуючий бальзам без аміаку. Продається мережі ДЦ) шоколадного кольору. В мене змився повність десь за 3-4 місяці. Коли робила меліровку, то трохи віддавало рижиною. Більше так не буду експерементувати. Але якщо постійно користуватись одним кольором, то можна і спробувати.

Nadijka
25.08.2008, 14:13
В мене змився повність десь за 3-4 місяці. а ви наносили його на волосся як фарбу?
Бо я розвожу з водою і просто зливаю...получається легенький відтінок, ну і відповідно змивається за 3-4 разом ( і так як я голову через день мию, то за тиждень ніц не видно)

хельга
25.08.2008, 14:28
Я наносила як фарбу, бо хотіла насичений шоколадний колір. Колір змився ніби і за 2 місяці, але на сонці ще й через місяць був рижуватий відтінок і ще відобразився таким же рижуватим на меліровці.

Nadijka
25.08.2008, 14:37
Ой шось тут (http://club.passion.ru/viewtopic.php?t=52892&start=0)не дуже файні відгуки...

Chortenia
26.08.2008, 10:22
А у мене навпаки. Колись була мілієровка, відросла, пофарбувалась хною. Усе риже- мілієровка - такаж світла, тобто ніяка.... Прийшлося мені її фарбою згодом замалювати

Іриска
26.08.2008, 11:07
Купила собі пудру (вперше в житті), бо вирішила, що це незамінна річ! Взяла Пупу! супер, так легко наноситьсяі її зовсім не видно, а шкірочка така бархатна, рівненька.... супер! задоволена! маю ще класну помаду Мері Кей рожеву, таку трошки натурального кольору! також задоволена, бо жирна, губки такі апетитні виглядають! туш подарували мені Лореаль двійну чорно-білу, користуюсь лише чорною, дуже задоволена!

хельга
26.08.2008, 12:24
А у мене навпаки. Колись була мілієровка, відросла, пофарбувалась хною. Усе риже- мілієровка - такаж світла, тобто ніяка.... Прийшлося мені її фарбою згодом замалювати

Я колись теж фарбувалась хною. Так поки я ту хну не відстригла, вона на всі фарби давала рижину. Навіть коли хна залишалась на самих кінчиках.

Chortenia
27.08.2008, 15:25
Я колись теж фарбувалась хною. Так поки я ту хну не відстригла, вона на всі фарби давала рижину. Навіть коли хна залишалась на самих кінчиках.

Я власне вела до того, що вона мені не замалювала мілієровку.

А взагалі я дуже люблю хну, і волосся після неї гарноо кольору, і шовковисте, і здорове. Шкода мені волосся фарбою палити, так ще й якщо вона швидко змиється. Та і не дешеве то задоволення на довге волосся

guculyanka
28.08.2008, 12:33
Чи користується хтось лікувальною косметикою AVEN на основі термальної води (не плутати з AVON). Хотілось би почути відгуки на окремі види, аби гроші на вітер не викидати!

AVENE:)
Користуюсь гелем для очищення і термальною водичкою - подобається;
сонцезахисний крем дитячий - нормальний, швидко впитується ..., але не подобається ледь чутний запах (зі всього, що я дивилась, найменший запах).

Багіра
28.08.2008, 14:08
Мери Кей подобається, хоч і не користуюся зараз, бо то треба визвонювати до дистрибюторів, скорше в магазинчик забігти... люблю Лореаль - туш, а от змивка макіяжу мені не підходить, Гарньєр - все у ньому класно - і по догляду за волоссям і за тілом і лицем... от тільки для лиця мені не підходять, мені Clean&Clear треба для профілактики, шкіра комбінована, трошки проблемна(

Недавно відкрила для себе Нінель - не дуже вражає, але враження таке, ніби косметика повністю на натуральній основі - тональний не стягує лице і не робить з нього "маску", туш не робить віїї склеїними....

luna
28.08.2008, 14:13
Привіт. Підкажіть хорошого косметолога у м. Львові. Можливо хтось знає косметологів і по косметиці мірра. Дякую

Х11
28.08.2008, 15:25
Багіра, в Мери Кей є дуже класна змивка макіяжу, до того ж зараз з великою знижкою,догляд за проблемною шкірою обличчя можна підібрати спеціально для вас і нікуди не треба дзвонити.Якщо цікавить, напишіть в приват :)

Panadolka
28.08.2008, 17:06
Недавно відкрила для себе Нінель - не дуже вражає, але враження таке, ніби косметика повністю на натуральній основі - тональний не стягує лице і не робить з нього "маску", туш не робить віїї склеїними....
Дуже хороша косметика, я собі купила помаду, блиск для губ, 2 олівці для очей, тональний! Ну страшенно задоволена

bora
28.08.2008, 17:08
В Мері кей мені подобається те, що можна все на собі спробувати...Але..нерідко косметика- емоційна покупка, тому не дивно, що Мері кея маю небагато. Критично ставлюсь до їхнього тонального, не подобається остання палітра тіней, помади їхні не можу підібрати (раніше були цікавіші як на мене). А от сяючі рум"яна-пудра - це щось безподобне. Подобаються ще їхні - туш, олівці, змивки (в т.ч. супер - для очей), кісточки для макіяжу. (Я - не дистриб"ютор:) Тільки знайома з ними.)

Kasia
29.08.2008, 09:08
В Мері кей мені подобається те, що можна все на собі спробувати...Але..нерідко косметика- емоційна покупка, тому не дивно, що Мері кея маю небагато. Критично ставлюсь до їхнього тонального, не подобається остання палітра тіней, помади їхні не можу підібрати (раніше були цікавіші як на мене). А от сяючі рум"яна-пудра - це щось безподобне. Подобаються ще їхні - туш, олівці, змивки (в т.ч. супер - для очей), кісточки для макіяжу. (Я - не дистриб"ютор:) Тільки знайома з ними.)

А ті румяна-пудра які у вас? Бронзові чи рожеві? І футляр ви собі теж купили?

Чим саме вони вам подобаються?

bora
29.08.2008, 09:40
А ті румяна-пудра які у вас? Бронзові чи рожеві? І футляр ви собі теж купили?

Чим саме вони вам подобаються?

Бронзові, літо все ж. Футляр - не купувала, і так сумка торохкотить від решти футлярів).
Пояснити чим подобаються? Обличчя сяє, при чім дуже благородно виглядають такі рум"на на загарі, так як я не люблю ефекту щік "матрьошок". Я б сказала такий собі стар-ефект вони мають - природньо і ненав"язливо підкреслюють скули.

Приміром ось - я впевнена, що і вона скористалась цією пудрою на фото (ну не мері кея, але ефект такий самий, значить схожого гатунку)
http://times.ua/img/material/resize_530_1590/b/1/7/sheron_stoun_19420_32.jpg

Liliyah Romanova
08.09.2008, 16:17
Я користуюся в основному Л'Ореалем (або Ревлоном іноді, під настрій), бо моя шкіра не всі бренди на собі витримує.
Від Мері Кей відчувала страшну втому, шкіра ставала ніби пластмасова і дуже тяжка. Хоча очищувальні маски мені дуже сподобалася.
Випробовую тепер туш та тіні від Estee Lauder. Дуже мені подобаються тіні. А помада не сподобалася. Хоч вона легка і зволожуюча, але от щось не те і все.
Останніми місяцями трохи міняю імідж. Повикидала із гардеробу темні речі, повносила багато червоного та вишневого. І вчора собі купила лак від Ревлон (blackberry) та top coat (перекладіть мені на українську, бо я турок). То так було, під настрій. :)

О, ще напишу за GlamShine 6H, теж л'Ореаль. У мене три відтінки: Everlasting Beige, Golden Tattoo i Cinnamon Addict. Мені подобається колір двох останніх, але сам блиск досить такий густий і липкий я би сказала. Мені легко носиться лише Golden Tattoo. Cinnamon Addict подобається колір, але ота липкість на губах іноді дуже нервує. Хто би порадив блиск якої іншої фірми? І якої саме?

Ірена
08.09.2008, 18:59
мала блиски від Мері Кей. непогані кольори і легенгької текстури. але... та легенька текстура так само легенько і стирається...

Kasia
09.09.2008, 17:07
Не знаю, яку тему писати.
Я відносно шамунів. Поділіться дівчата враженнями. Мені цікавить шампунь для обєму. Не бачу жодного результату від Шамту.

Princess
09.09.2008, 20:00
от чим-чим, а блисками користуватись не можу! не подобається на губах відчуття і волосся об них мажеться, особливо як вітер :(

шампунь для об*єму - раджу Пантін Густе та Кріпке і Чіткі Прядки, від обидвох я отримую гарний об*єм. ще хороший Ів Роше, здається так і називається для об*єму, або для тонкого волосся - дуже кльовий!, але він дорожчий.
Шампту пробувала колись дуже давно - враження найнегативніші :(

поки писала відповідь, забула про своє питання :)

не можу знайти косметики Клінік! з Брокарду мене з порогу відправили, сказали, що в них нема... де ще у Львові шукати? бо до листопада не дотягну поки в д*ютіфрі потраплю!

Ірена
10.09.2008, 19:18
вчора бачила на дівчинці тональний крем від Ів Роше...
класний дуже!
вже собі пригледіла...

Olay
10.09.2008, 21:10
от чим-чим, а блисками користуватись не можу! не подобається на губах відчуття і волосся об них мажеться, особливо як вітер :(

шампунь для об*єму - раджу Пантін Густе та Кріпке і Чіткі Прядки, від обидвох я отримую гарний об*єм. ще хороший Ів Роше, здається так і називається для об*єму, або для тонкого волосся - дуже кльовий!, але він дорожчий.
Шампту пробувала колись дуже давно - враження найнегативніші :(

поки писала відповідь, забула про своє питання :)

не можу знайти косметики Клінік! з Брокарду мене з порогу відправили, сказали, що в них нема... де ще у Львові шукати? бо до листопада не дотягну поки в д*ютіфрі потраплю!
На Гнатюка є салон краси здається "Камільфо" називається (трошки дальше за "БенетоноМ") в ньому колись купувала їх косметику

галичанка
10.09.2008, 22:02
В продовження теми про блиски для губ.
А я користуюсь блиском ARTISTRY™ http://www.kolobok.us/smiles/standart/good2.gif. Це один з лідерів світових продаж косметики разом з Clinique™, Lancоme™ і Estee Lauder™.

http://i043.radikal.ru/0809/97/d49976718174.jpg

Cifalius
12.09.2008, 21:49
Дівчата, хто зустрічав в прадвжі японську косметику компанії SANA, якщо маєте інформацію пишіть, це не стосується дівчат які живуть в далекій Гамериці...мене цікавить чи можна цю косметику купити в Україні

Олюська
13.09.2008, 12:06
вчора бачила на дівчинці тональний крем від Ів Роше...
класний дуже!

Про Ів Роше... Вчора прийшла мені перша посилка. В подаруок прислали антицелюлітний крем, будем випробовувати, і сумочку. Відверто - сумочка не подобається взагалі, ну але дарованому коню в зуби не заглядають. А взагалі ніби непогана косметика, але, за доставку треба платити 15 грн.+ на пошті заплатити 12 грн. за їхні послуги =27грн. за ніщо. Хоча подарунки забездурно...:)

Багіра
13.09.2008, 15:09
Ів Роше то косметика про яку рекламки часто в журнали кладуть? я чомусь завжди сумнівалася в її якості...

Олюська
14.09.2008, 22:40
Ів Роше то косметика про яку рекламки часто в журнали кладуть? я чомусь завжди сумнівалася в її якості...
Так, буває в Лізі, Отдохни і т.п., але я чула дуже багато гарних відгуків про цю косметику та й не є вона дуже дешева

Багіра
15.09.2008, 09:05
Так, буває в Лізі, Отдохни і т.п., але я чула дуже багато гарних відгуків про цю косметику та й не є вона дуже дешева

а ви не знаєте чи можна її купити не через пошту?

Kasia
15.09.2008, 09:11
можна. в магазині в районі готелю Леополіс біля площі Івана Підкови.

Олюська
16.09.2008, 00:06

Так, Kasia, правильно написала: за Княжим Келихом є їх магазин

Summer
17.09.2008, 18:35

вставлю свої 5 коп :), в магазині дуже велика націнка, набагато краще замовляти через пошту. ІР моя улюблена косметика, користуюся давно. А відколи можна по тел замовлення зробити :radist:, то в магазин заходжу коли тільки є акціїї або відкритки приходять з подарунками (останній раз була супер літня сумка для покупок) та подарунок на день народження :)

Багіра
17.09.2008, 19:34
вставлю свої 5 коп :), в магазині дуже велика націнка, набагато краще замовляти через пошту. ІР моя улюблена косметика, користуюся давно. А відколи можна по тел замовлення зробити :radist:, то в магазин заходжу коли тільки є акціїї або відкритки приходять з подарунками (останній раз була супер літня сумка для покупок) та подарунок на день народження :)

скиньте, плиииз, в особистому повідомленні телефон замовлення, спробую...

Summer
17.09.2008, 19:42
Багіра, написала в приват :)

Ірена
18.09.2008, 09:05
мені вчора чоловік купив тональний кремчик від Ів Роше і блиск дял губ "Ревлон" - радості - повні штани!
аж поприбирала від щастя у шухлядці від косметики:clapping:

Summer
18.09.2008, 10:22
на днях купили лак черний жемжуг золота осінь, дуже гарно сохне і колір просто супер! та помадка-блиск від Артдеко, що головне для мене, що легка кремова текстура та не сушить губі на таку львівську погоду!

ірен
18.09.2008, 11:49
я користуюся косметикою Mary Kay,не влаштовує тільки основа під макіяж,бо дійсно як маска.Дівчата порадьте якийсь засіб,щоб шкіра на обличчі була однотонною,без почервонінь,а також щось від пігментних плям,що виникли після вагітності.:confused:

Panadolka
18.09.2008, 14:57
Напишіть щось про косметику Ів Рошен, де ви робите замовленяя......ну з чим його їдять?

Ірена
18.09.2008, 15:00
від Ів Роше побачила тільки в одному із косметичних магазинів Тернополя (у Львові, я думаю, їх набагато більше). вартує як і будь-яка добротна косметика (в межах 150грн. за крем). шкіру не стягує, має природні відтінки.
вперше побачила на дівчинці, якій привезли із Італії. стала шукати вн ас.

mayscream
18.09.2008, 15:44
Дуже гарні відгуки про тоналку Віші,та й мені вона підходить.придбала нещодавно в ДС аптеці.Легка структура,добре тонує,а на обличчі непомітно виглядає;-)

хельга
18.09.2008, 15:54
Ось сиджу на сайті Віші (російському). Потрібен крем для обличчя і для шкіри навколо очей. Чи хтось користується Віші? Які відгуки? Чи вартує Віші тих горошей?

Kasia
18.09.2008, 16:14
Дуже гарні відгуки про тоналку Віші,та й мені вона підходить.придбала нещодавно в ДС аптеці.Легка структура,добре тонує,а на обличчі непомітно виглядає;-)
де є така аптека?

Ірена
18.09.2008, 16:17
Ось сиджу на сайті Віші (російському). Потрібен крем для обличчя і для шкіри навколо очей. Чи хтось користується Віші? Які відгуки? Чи вартує Віші тих горошей?
це чудова косметика.
свого часу довго користувалася нею. не має тенденції до звикання шкіри.
вона повністю відповідає вартості.

Summer
18.09.2008, 16:47
це чудова косметика.
свого часу довго користувалася нею. не має тенденції до звикання шкіри.
вона повністю відповідає вартості.
я би сказала навпаки, Віші гормональна косметика, привикання є , маю такий досвід відкористування нормадерм. поки користувалась все гуд, а потім просто жах :( ледве вилікувала в Трускавці зеленою глиною та й косметолог не радила користуватися Віші ( хоч це і аптечна косметика такий маркетинговій хитрий хід, все одно якість не дуже і багато знайомих кажуть таке:confused:

Дана
18.09.2008, 16:50
Я дость довго користувалася косметикою (креми) Вічі, мала і під очі і гелі, і нічні, тональний мала - дуже ними задоволена. Майте на увазі - на осінньо-зимовий період гелів не беріть тільки креми.
Креми я купувала або в Потльщі або передавали з Іспанії. У нас жодного разу не купувала, моя співробіниця купила у нас в аптеці і була кремом не задоволена, а тим що я їй привезла з Кракова - задоволена, каже що є різниця навіть в структурі крему, і від крему з нашої аптеки у неї було почервоніння шкіри.

Summer
18.09.2008, 16:52
від Ів Роше побачила тільки в одному із косметичних магазинів Тернополя (у Львові, я думаю, їх набагато більше).
мушу вас розчарувати, на жаль у Львові тільки ОДИН фірмовий магазин ІР (косметика дійсно супер я писала вище про неї) .
тут перелік всх фірмових магазинів ІР http://www.yves-rocher.com/ua/vpm3/

Ірена
18.09.2008, 17:06
я би сказала навпаки, Віші гормональна косметика, привикання є , маю такий досвід відкористування нормадерм. поки користувалась все гуд, а потім просто жах :( ледве вилікувала в Трускавці зеленою глиною та й косметолог не радила користуватися Віші ( хоч це і аптечна косметика такий маркетинговій хитрий хід, все одно якість не дуже і багато знайомих кажуть таке:confused:

незнаю... може тому, що мені з Португалії привозили креми і вони були справжні...
в нас я не купувала...
зараз маю проблеми від Гараньєр...
досить обширна висипка...

Summer
18.09.2008, 17:16
Ірена, напевно, оригінал супер, але в наших аптеках знайти Віші оригінал дуже важко....

Ірена
18.09.2008, 17:18
Ірена, напевно, оригінал супер, але в наших аптеках знайти Віші оригінал дуже важко....
може бути... не сперечатимусь.
в нас не брала, тому й не можу порівняти.

Liliyah Romanova
19.09.2008, 02:17
А моя шкіра не сприймає ніяких кремів, окрім Nivea. Пробувала різні, тільки від цих висипки немає...

Mariya
19.09.2008, 04:14
Лілю, а ви Clinique пробували креми?

ірен
19.09.2008, 09:16
від Ів Роше побачила тільки в одному із косметичних магазинів Тернополя (у Львові, я думаю, їх набагато більше). вартує як і будь-яка добротна косметика (в межах 150грн. за крем). шкіру не стягує, має природні відтінки.
вперше побачила на дівчинці, якій привезли із Італії. стала шукати вн ас.

де саме в Тернополі можна купити косметику Ів Роше?

Ірена
19.09.2008, 13:56
де саме в Тернополі можна купити косметику Ів Роше?

У "Гранді", той що Україна (колишній кінотеатр). на першому поверсі в парфумерному віділі є стенди з цією косметикою.

Liliyah Romanova
20.09.2008, 03:07
Лілю, а ви Clinique пробували креми?
Ні, цих не пробувала. Я взагалі боюся експериментів. У мене якась дуже чутлива шкіра. Від укусів комарів блямби 2см на 5-6 см. Від кропиви взагалі атас. А на кухні я без рукавиць взагалі рідко щось роблю. А на лиці взагалі. Тільки спробую щось нове - зразу прищі. :(
Якось випадково натрапила на Q10 і воно мені цілковито підійшло. Нині спробувала крем від Estee Lauder і зразу прищі на губі й носі вискочили... :( Маразм якийсь.
А в ванній кімнаті в мене тільки Healing Garden: гель для душу, лосьйон для тіла, маска для обличчя...

Не знаю, наскільки безпечно мені буде спробувати ще якісь креми.
Подивилася їхній сайт. Знайшла якусь серію (http://www.clinique.com/templates/products/multiproduct.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY14109&cm_re=HP-_-BMW%201-_-3%20Step%20Intro%20Kits). Думаєте, варто спробувати? Щиро кажучи страшнувато трохи... :no:

Mariya
20.09.2008, 18:40
Лілю, просто в мене є товаришка, яка має алергію на креми всіх фірм, на круми від Clinique алергії не має. Але ті креми не є дешевими.

3 Step Set в мене є, але для мого типу шкіри. Вам, якщо хочете спробувати, я би радила знайти в якомусь гамазині їхній відділ і порадитися з консультантами, вони поганого не порадять. А ще, може, вдастся пробників вициганити.

Liliyah Romanova
23.09.2008, 02:56
Дякую, Маріє, спробую. Хоча, Нівея мене цілком влаштовує. Мені Q10 якраз дуже підійшло. :shy:
Але де би кобіта щось нового не спробувала. :xaxa:

Mariya
23.09.2008, 04:35
Дякую, Маріє, спробую. Хоча, Нівея мене цілком влаштовує. Мені Q10 якраз дуже підійшло. :shy:
Але де би кобіта щось нового не спробувала. :xaxa:

Я ж не змушую, я рекомендую. ;) Як буде бажання, то чом би не спробувати. ;)

Liliyah Romanova
23.09.2008, 05:17
Маріє, та ж і я про те саме.
Просто я така перестрашена до тих кремів, що жах. А ви мене трохи заспокоїли, то спробую Клінік. Але он чоловік уже питався, чого то я по сайтах косметики знову шастаю, бо я ще не використала, що маю. :xaxa:

ірен
23.09.2008, 18:09
Сьогодні купила собі мінеральну пудру від Мері Кей,дууууже задоволена,ефект супер!Тональним можна не користуватись.Зволоження+пудра=ідеальне личко,те що треба!

Х11
24.09.2008, 10:07
Я теж користуюсь мінеральною розсипною пудрочкою від Мері Кей від її появи. Дуже задоволена. Вона має ефект тонального крему, але в той же час личко на мою думку більше дихає:)

КрасуньКА
24.09.2008, 10:33
я теж люблю МК - нещодавно прикупила собі багатенько всяких чудових кремиків :shy: Але найбільше мені подобається креми по догляду за шкірою - оскільки у мене інколи бувають проблемки зі шкірою (почервоніння, прищики :umbrage:) тому використовую тонік (http://www.mary-kay.in.ua/face-problem_skin/63.html) - чудовий ефект! звичайно - не відразу, але поступово діє досить ефективно.

Summer
24.09.2008, 17:10
чула в новинах, шо компанія МК на грані банкрутства. Все б добре, але ота надокучливість консів мені не подоб-ся в їх політиці.
щодо пудри в мене така була, а зараз я маю Кларанс-то супер легенька, пори не забиває , гарно накладається (є з чим порівняти). То як кажуть не зрівняти, МК тихенько відходить на задній план...

vanilia
24.09.2008, 17:13
А я кремами ніякими не користуюсь. В мене шкіра комбінована, пробувала багато відповідних кремів, від яких з.являється висипка. Тому я більше не експериментую. Зате пару місяців тому я купила нічний гель з серії Гарньєр Чиста Шкіра (вроді так якось воно називається), то мені дуже підійшло - очищає шкіру добре і не сушить. З цієї ж серії маю "3 в 1" (гель, скраб, маска), - теж мені підходить.

Chortenia
24.09.2008, 17:30
Хочу купити якийсь набір для французького манікюру.
Порадьте,а.

Kasia
24.09.2008, 17:44
я купую недорогий "НОГОТОК"- 2 лаки, білий постійно залишається, тому тепер маю 2 білих і докуповую тілесні вже окремо.

Summer
24.09.2008, 18:00
Порадьте,а.

мені подоб-ся Оріфлейм ))

Liliyah Romanova
25.09.2008, 05:57
Зате пару місяців тому я купила нічний гель з серії Гарньєр Чиста Шкіра (вроді так якось воно називається), то мені дуже підійшло - очищає шкіру добре і не сушить.
Я теж мала. Віддала подрузі. Було враження, що мені шкіру здерли і все лице горить. А подрузі ідеально підійшло. Я вже звикла, що купую щось, а тоді роздаю.
Он купила собі для експерименту скраб для тіла і пошкодувала. :( Скраб супер, ніби й ніжний, запах такий класний, а моя шкіра не сприйняла, пішла дрібною висипкою по плечах... :(:(:( Я в трансі... :(:(:(

Яська Березнева
27.09.2008, 22:47
Користуюся шампунями Ів Роше. Дуже гарна штука! Після свого весілля я помила голову вітчизняним шампунем, він мені ні лаку не вимив, нічого, я півтори години розчісувала ті начоси, аж плакала, думала, то ніколи не скінчиться. Тиждень тому на весілля чоловікового брата мені зробили "бабету", літр лаку і 30 гарнадлів. Я по весіллі ті гарнадлі витягла і пішла спати. Зранку вже переживаю, що знов буду роздирати ті всі цирки на голові, помила голову гелем для тіла і волосся Ів Роше (вербеновим). Розчесалося супер! Легенько, швидко, майже не повидирала волосся. І таке ніжне і пухнасте волосся стало, як у дитини. Крем до рук Arnica Essentiel - запах дуже гарний, і взагалі крем хороший. Туалетна вода Comme Evidence - "багатий" стійкий запах. І взагалі, вся косметика Ів Роше дуже хороша. В мене з дитинства жирна шкіра, тому кремами на лице не користуюся взагалі - лице блищить, як блінчик на Масляну:xaxa: Мала пробничок крему до лиця Ів Роше Pure Camomille - нанесла на лице, і жодного блиску! Кажуть, що там уся косметика гіпоалергенна, тому проблем зі шкірою не повинно виникнути. Що ще? Мала скраб до тіла Mary Kay Embrace Happiness. Залізла у ванну, намазюкала на вологу шкіру - а воно спінилося і вкрило мене жирною плівкою! Ледве відмилася. Ще мала скраб до лиця, крем і маску Cosmetic Kitchen. Скраб і маска хороші, а від крему, нанесеного на лице, почали пекти очі.:8: Мусила терміново змити.

Summer
28.09.2008, 17:47
з останньго, купила шампунь Ревлон очищувальний ( до того ніколи шампунями даної марки не користувалася). Ефект просто супер, волосся на 2,3-й день як щойно вимите! + кондиціонер для легкого розчісування. Одним словом, шампунька і кондиціонер мене приємно вразили ))

хельга
28.09.2008, 23:10
Порадьте,а.

Дуже подобається продукція для нігтів від Sally Hansen. Коли працювала манікюрницею користувалась нею.

Chortenia
29.09.2008, 11:10
Усім дякую за поради

bora
29.09.2008, 11:23
А я кремами ніякими не користуюсь. В мене шкіра комбінована...
В мене теж комбінована - підіть наберіть в Брокарді пробників. Підходило Шанель, Герлен, з дешевших - Пейот, Матіс. Якраз тому, що вона комбінована я собі й не уявляю вийти з дому без крему, обличчя інакше на носі занадто лосниться, а десь засухе. Виглядає в мене принаймні у такому разіі недоглянутим.

Summer
29.09.2008, 16:39
В мене теж комбінована - підіть наберіть в Брокарді пробників. Підходило Шанель, Герлен, з дешевших - Пейот, Матіс.

;) правильно казати Пайо (доктор Надя Пайо) -це одна з моїх улюблених косметик :)

bora
29.09.2008, 16:45
;) правильно казати Пайо (доктор Надя Пайо) -це одна з моїх улюблених косметик :)

Тоді треба було б дублювати латинкою, а часу на таке на роботі бракує:) Я ж знаю як це робиться якщо незнайомий хтось з маркою та рівнем цін - людина заходить у залу косметики (2 поверх) і сама спочатку придивляється до цін - а це значить, що має впізнаватись саме написання. Та навіть якби запитали консультанта - впевнена що не відповіли б що такого нема:)

До речі, я з Пайо перейшла на денний крем Матіса - мені він більше сподобався. http://www.odry.ru/catalog/matis/vitalite/1896.html
Адле в Брокарді по Матісу чогось вічно бракувало пробників - я навіть брала свої флакони від пробників, щоб їх наповнювали:)
А Ви яким кремом з Пайо користуєтесь зараз?Енергетичним?

Summer
29.09.2008, 16:58
bora, :) дякі, спробую взяти пробник цього крему.

п.с. так конси в Брокарді такі, що їм лиш би продати і по-дорожче. Тому, дійсно треба знати за чим йти, тобто за якою конкретною маркою. :rolleyes:
зараз користуюся зеленою серією матуючий, зволожуючий+ сиворотка. Скраб у них просто супер, але він з голубої серії, маю масочку з глини і масочку зволожуючу )) а на зиму в мене був зволожуючий синій, певно ще куплю.
А може ви порадите, щось на зиму на холодну погоду? ))

Princess
29.09.2008, 17:14
Clinique мені добре пішло: маю вмивалку+тонік+крем dramatically different moisturizing gel+ сироватку від розширених пор (ефект скоріш психологічний), а ото на днях купила superdefense. для моєї проблемно-капризної шкіри дуже і дуже незле. блиск трохи залишається, але легко прибирається мінімумом пудри.

але залишилась проблема - перед кд вилазять прищики, зараз 3 було :( як їх позбутись??

Summer
29.09.2008, 17:30
щодо прищиків то дуже добре робити масочки з зеленої глини, вона все витягує, личко просто супер! а ще добре нанести на прищик на ніч звичайну зубну пасту (перевірено!) то я прочитала в журналі Сара Мішель-Геллар так робить, спробувала , дійсно, допомагає ))

Дана
29.09.2008, 17:59

п.с. так конси в Брокарді такі, що їм лиш би продати і по-дорожче. Тому, дійсно треба знати за чим йти, тобто за якою конкретною маркою. :rolleyes:
зараз користуюся зеленою серією матуючий, зволожуючий+ сиворотка. Скраб у них просто супер, але він з голубої серії, маю масочку з глини і масочку зволожуючу )) а на зиму в мене був зволожуючий синій, певно ще куплю.

Мені косметолог на зиму не радив брати гелі, зволожучі всякі аква креми. При морозі ( від 0 і нижче) вони погано діють на шкіру, щкіра швидше старіє. Казала брати вітамінний + в офісі або вдома (де є багато сухого повітря від опалення)мінеральну воду з пульверизатора ну або є в бутилочках всякі спреї водяні.

mayscream
29.09.2008, 19:40
Я певний час користувалась Анью серією(денний,нічний,сироватка під очі) ейвона,та щось моя шкіра геть його перестала сприймати десь за місяць та вкрилася вугрями:no:Начитавшись форумів про косметику,відмінила взагалі усі мазючки окрім сироватки під очі,та активно почала застосовувати маски з глини+вітамінні масочки.ТТТ,личко потроху оговтується.щоб не тягнуло після вмивань/змивань косметики користуюсь термальною водичкою Авен.Мабуть,тре переходити на дорожчи кремики,все ж таки уже не 20:ninja:

Summer
30.09.2008, 18:05
mayscream, а як вам водичка Авен? на зиму , холоду погоду добре?:)

mayscream
30.09.2008, 18:24
mayscream, а як вам водичка Авен? на зиму , холоду погоду добре?:)
Водичка непогана,але мені сам розпилювач не дуже,до того брала Віші - підійшло ідеально за всіма параметрами,вертатимусь до неї.Оскільки користуюсь за півгодини-годину до виходу на вулицю,то нормально.Але зараз думаю придбати щось посерьйозніше,бо на холод таки треба шкіру чимось підпитувати.Хочу люкс попробувати,тільки от що саме не знаю,бо очі розбігаються від того вибору шаленого.Може щось порадите для комбінованої шкіри,схильної до акне?

bora
01.10.2008, 08:43

Цей крем Матіса якраз підходить для холодної погоди - я його зимою купувала. Літом користувалась Guerlain (http://www.dane.ru/item-Issima+Super+Aqua-Day+Creme+Comfort+SPF+15.html).
А з масок подруга з Лондона від Artistry привезла - глиняну, не могла відмовитись, так як продуктам для того ринку я більше довіряю. І ще юзаю поки маску Колістарівську поживну енергетичну (вона там така одна). До речі купувала останню під акцію - вона продавалась додатком до крему за його ціною. Таке в Брокарді можна натрапити якщо частіше бувати - вигідно.

Щодо протипоказань кремів зимою - очевидно скільки косметологів стільки і думок. Є і такі:
Прежде всего, зимой кожа страдает от чрезмерной сухости воздуха. С одной стороны - это сухость морозного воздуха, из которого выморожены все водяные пары, а с другой - сухость воздуха в домах, где работает отопление. И чем сильнее включено отопление, тем суше воздух.

В принципе человеческая кожа способна приспосабливаться к колебаниям влажности, иначе люди давно бы вымерли. При понижении влажности воздуха в коже появляются особые сигнальные молекулы - цитокины - они дают команду клеткам кожи усилить защиту от обезвоживания: укрепить барьерные структуры, увеличить толщину рогового слоя, сократить испарение воды. Если эти процессы протекают нормально и если коже удается предотвратить обезвоживание эпидермиса, то ее борьба с сухостью воздуха проходит незамеченной. И это хорошо: ведь здоровая кожа - это та кожа, которая не напоминает о себе.

Однако если сухость воздуха столь велика, что кожа не может защитить себя от потери влаги или если механизмы регуляции процесса адаптации кожи нарушены, то те же цитокины, которые ранее управляли оборонительными мероприятиями, начинают давать клеткам кожи неправильные команды. Тогда вместо увеличения толщины рогового слоя начинается шелушение кожи, липидный барьер получается дефектным и не способным сдерживать испарение воды, появляется покраснение кожи, зуд и другие неприятные симптомы.

Для того чтобы помочь коже справиться с сухостью воздуха, ее нужно увлажнять. Лучше всего делать это вечером после принятия душа, когда кожа содержит много влаги. Для этой цели можно выбрать любой увлажняющий крем, который наиболее комфортен (не раздражает кожу, приятен и т.д.), при этом вовсе необязательно, чтобы на нем стояла пометка "зимний". Хорошо будут помогать кремы, содержащие гиалуроновую кислоту, силиконы, небольшое количество глицерина или сорбитола, натуральные масла. Для увлажнения кожи можно применять и косметические масла - масло авокадо, ши (каритэ), жожоба, тыквы, масляный экстракт семян моркови и т.д. Кремы, в которых главным компонентом является вазелин, подойдут лишь для людей с очень сухой кожей и для тех, кто страдает кожными заболеваниями (экзема, псориаз и т.д.).

Помимо регулярного применения увлажняющих кремов можно принять меры по увеличению влажности воздуха - класть на батарею мокрое полотенце, приобрести увлажнитель воздуха, аквариум и т.д. В зимний период надо особенно следить за тем, чтобы защитный барьер кожи не был поврежден - умываться теплой водой и только мягкими очищающими средствами, не пользоваться скрабами и спиртовыми растворами, не тереть лицо полотенцем.

Следующее, от чего страдает кожа - это мороз и перепады температуры. Эта область еще недостаточно изучена. Хорошо описаны симптомы обморожения кожи, но вот что происходит с нею, когда ей приходится часами выдерживать низкую температуру, доподлинно неизвестно. Однако из физиологии терморегуляции можно понять, что поверхностные сосуды кожи сужаются для того, чтобы уменьшить теплоотдачу. Сужение сосудов должно было бы приводить к побледнению кожи, однако чаще щеки начинают гореть ярким румянцем. Это происходит оттого, что расширяются сосуды, лежащие глубже в коже: те, что должны согревать ее теплой кровью (иначе кожа просто замерзла бы на морозе). Такой сложной сосудистой реакцией управляют нервные волокна и сигнальные молекулы (цитокины). А поскольку управлять всем этим оркестром нелегко, то нередко здесь возникают сбои - на морозе ярко рдеет нос, а лицо покрывается некрасивыми красными пятнами. Частое покраснение кожи на морозе, на ветру и от других причин может быть первым признаком розацеи, поэтому отнестись к этому надо серьезно. Добавим, что ряд врачей считает резкие перепады температуры одним из пусковых факторов в развитии розацеи.

Увы, нет кремов, которые могли бы навести порядок в регуляции сосудистых реакций кожи. Поэтому заявления на этикетке крема, что он устраняет красноту, обычно не имеют под собой никаких реальных оснований. Единственное, что может сделать крем - это немного защитить кожу от мелких повреждений ледяными снежинками, летящими с порывами ветра. С этой задачей может справиться любой крем, содержащий вещества, обладающие способностью фиксироваться в роговом слое и образовывать нечто вроде пленки на коже. Это могут быть силиконы, ряд синтетических эмолентов, некоторые натуральные масла, хитозан и другие полимеры. Тем, чья кожа особенно чувствительна к морозу (краснеет, раздражается и т.д.), лучше всего не полагаться на крем, а прикрывать как можно большую часть лица полотняным (не шерстяным) шарфом или платком. Можно носить с собой чистый платок и прикрывать им щеки во время долгого ожидания на автобусной остановке, или во время метели.

Зимой кожа склонна к раздражению и воспалению. Это происходит из-за того, что многие приспособительные реакции в коже имеют свою оборотную сторону. Те же сигнальные молекулы, которые управляют адаптационными реакциями, могут при определенных условиях вызывать воспаление, зуд и красноту кожи. Поэтому зимой полезно применять средства, которые содержат вещества, обладающие противовоспалительн*ым и успокаивающим действием. Это бисаболол из ромашки, экстракты зеленого чая, листьев колы, календулы и некоторых других растений. Хорошо, если они входят в состав увлажняющего крема.

При сильной склонности к воспалительной реакции полезно принимать пищевые добавки, содержащие незаменимые жирные кислоты группы омега-3, например, льняное масло или рыбий жир.

Так как зимой коже приходится напрягать все свои адаптационные возможности, чтобы защитить организм и себя от экстремальных погодных условий, вряд ли будет разумно дополнительно увеличивать нагрузку на ее защитные системы. Зимой надо особенно внимательно следить, чтобы косметика, которую вы применяете, не содержала раздражающих или токсичных для кожи веществ. Помните, что из всей информации о косметике, предоставляемой покупателю косметическими компаниями, единственное, на что можно опираться - это список ингредиентов, в то время как все остальное может быть лишь красивыми словами. Чем заманчивее обещания на упаковке, тем внимательнее надо смотреть, что на самом деле содержится в этом креме. Увы, "защитный", "зимний" крем может тоже содержать раздражающие кожу вещества.

Так как УФ-излучение является главным врагом кожи, зимой, так же как и летом, надо обязательно пользоваться дневным кремом с УФ-фильтрами.

Ежедневное применение увлажняющих кремов может существенно помочь коже справляться с сухостью воздуха, особенно если в доме есть центральное отопление. Однако не рекомендуется применять перед выходом на улицу кремы, в которых много вазелина. Вазелин, обладающий сильным окклюзивным эффектом (прекращает испарение воды из кожи), способствует накоплению влаги в эпидермисе. Хотя нет прямых доказательств того, что излишняя гидратация кожи на морозе неполезна, исключать такую возможность не следует. Вряд ли будет полезен и тот крем, в котором главным ингредиентом является глицерин. В сухом морозном воздухе глицерин может вытягивать воду из субэпидермальных слоев, что приведет к чрезмерной гидратации рогового слоя и обезвоживанию эпидермиса.

Регулярное применение увлажняющих средств - это единственная рекомендация по уходу за кожей в зимнее время, которую можно найти в научной литературе. До сих пор нет четкого определения: что такое "зимний крем" и что в него должно входить. Среди разнообразия кремов, которые косметическая промышленность предлагает для ухода за кожей зимой, могут быть кремы с разным составом: жирные кремы с животными жирами (гусиный, барсучий, медвежий жиры и т.д.), кремы на вазелине, кремы с силиконами, растительными маслами и т.д. И не всегда крем, названный "зимним", обеспечит коже необходимую защиту. Напротив, хорошо подобранный увлажняющий крем (или косметическое масло) и дневной крем с УФ-фильтрами и эмолентами могут оказать большую помощь коже в зимний период, даже если это будут не специальные "зимние кремы"

Chortenia
01.10.2008, 08:51
Знайшла непоганий, як на мене, сайт http://beauty.wild-mistress.ru/

bora
01.10.2008, 08:52
Я певний час користувалась Анью серією(денний,нічний,сироватка під очі) ейвона,та щось моя шкіра геть його перестала сприймати десь за місяць та вкрилася вугрями:no:
Я якось мамі взяла такий - повертала його консультанту - просто як масло на обличчі - навіть не впитувався. Після того ми з нею перестали експерементувати з невідомими марками.
Зазвичай 50 мл не менше ніж на півроку вистарчає. а то й на рік. Тому мусимо себе балувати хоч раз на рік дорожчим кремом. В Брокарді діє карткова система знижок - певно що хтось зі знайомих та й має її, щоб було дешевше.

Kasia
01.10.2008, 09:26
а в цінах дівчатка? дуже дорогі ті люкс креми?

і хтось має Метеорити Гарлен, яка їх ціна? як враження?
і чи хтось користується Лореаль "Щаслива шкіра"??

bora
01.10.2008, 09:57
а в цінах дівчатка? дуже дорогі ті люкс креми?
??

Креми порядку 300-400 грн виходять. Дешевше трохи ніби Колістар буде - 280 грн десь плюс можлива знижка. Та спочатку не забудьте пробників набрати - всім різне підходить - власне для Вашої шкіри може з тої марки порадити консультант - він бачитиме її. Guerlain від 500 грн буде.

Дана
01.10.2008, 11:43
Кася на літо я купила від крем від lancome
http://www.cosmetic.com.ua/images/big/b24310-3767.jpg
Баночка коштувала порядка 450 грн, мала знижку 20%. то мені вишло 350-360 грн, кремом користуюся уже четвертий місяць, ще добра половина того крему є. Дороговато звичайно але шкіра у нас одна, і якщо за нею зараз не слідкувати то потім буде пізно:confused:
а для очей я купила ось такий
http://www.cosmetic.com.ua/images/big/b24576-3882.jpg він правда розрахований після 35, але у мене іменно гусячі лапки ростуть в геометричній прогресії, а кремом я задоволена, текстура легка, і добре впитується. не залишає жирних слідів.:)

Ksusha
01.10.2008, 12:18
Дівчата, все що згори перераховано - л..но, хіба може бути дієвою косметика ( не про декоративну ) яку продає некваліфікована дівчинка 18 років, навіть не косметолог, чи дерматолог. Як би та косметика була дієвою, то при мінімальному неправильному виборі засобу відразу були б такі реакції неочікувані, подразнення, печії і т.д. що виробник би змучився по судах шастати і компенсації платити. Тому Косметика яка продається в магазинах, через руки консультантів і інших некваліфікованих персонажів - дієво бути НЕ МОЖЕ. Консультуйтесь в хороших салонах краси в грамотних лікарів, тоді і результат матимете. Я особисто віддаю перевагу косметиці ACADEMIE та FILORGA. ПРОСТО СУПЕР ДІЄВА КОСМЕТИКА. це відчувається відразу. рекомендую. :)

а косметикою є потреба користуватись завжди в сучасної жінки, оскільки завжди існує жирна, суха , комбінована шкіра, завжди потрібен захист від ультрафіолету щоб не було фотостаріння шкіри і т.д. і т.п. я от зараз на морі використовую 7 засобів ACADEMIE до і після засмаги.... засмага в мене буде чудовою - перевірено.

Ліа, читала ваш допис в іншій темі - такий же агресивний і самовдоволений. Я рада за вас, що в вас є фінансова можливість використовувати аж 6 кремів (в цьому дописі вже 7) до та після засмаги. Не всі жінки мають таку можливість - то що? їх за це треба зневажати? І якщо в жінки суха шкіра то вона цілком може зволожити її і більш доступними кремами. І досить дієвими... Тому стверджувати "Я, тільки я і ніхто крім мене краще не знає, краще не робить. і не має кращого" трошки дивно.. Віддає такою собі підлітковим вихвалянням.. Що за зверхність, чому ви своє матеріальне благополуччя і гоніння по салонах краси виставляєте як найважливіший пріоритет в житті. Цікаво, а як до ваших захоплень ставиться ваш хлопець чи чоловік? (Якщо звичайно такі існують). Буду вдячна, якщо відреагуєте.

Кася на літо я купила від крем від lancome
http://www.cosmetic.com.ua/images/big/b24310-3767.jpg
Баночка коштувала порядка 450 грн, мала знижку 20%. то мені вишло 350-360 грн, кремом користуюся уже четвертий місяць, ще добра половина того крему є. Дороговато звичайно але шкіра у нас одна, і якщо за нею зараз не слідкувати то потім буде пізно:confused:
а для очей я купила ось такий
http://www.cosmetic.com.ua/images/big/b24576-3882.jpg він правда розрахований після 35, але у мене іменно гусячі лапки ростуть в геометричній прогресії, а кремом я задоволена, текстура легка, і добре впитується. не залишає жирних слідів.:)

А який результат? Чи стали гусячі лапки менш помітними?

Kasia
01.10.2008, 12:25
О то троха для мене забагато...... скажу чесно

Дана
01.10.2008, 12:54
А який результат? Чи стали гусячі лапки менш помітними?

Меня здається що так,:confused: або може я себе сама заспокоюю що так:xaxa: що недарма такі гроші вивалила:)

Дана
01.10.2008, 12:55
О то троха для мене забагато...... скажу чесно

Я біля тих кремів десь рік круги намотувала, і дорого і хочеться. Все представляла що можу купити на ті гроші іншого, а потім плюнула пішлі і купила.

bora
01.10.2008, 13:18
Я біля тих кремів десь рік круги намотувала, і дорого і хочеться. Все представляла що можу купити на ті гроші іншого, а потім плюнула пішлі і купила.
Хі.:xaxa: То мабуть у всіх такий початок:) І всі ввважають на початках, що дорого, бо (!) завжди є ще куди ті гроші витратити:)
В мене усвідомлення, що шкіра таки дорожча мені за багато інших речей прийшло з віком. Дочці буду радити раніше почати повноцінно про себе піклуватись. Обличчя то дійсно - на все життя :)

Ksusha
01.10.2008, 13:21
Меня здається що так,:confused: або може я себе сама заспокоюю що так:xaxa: що недарма такі гроші вивалила:)

Ну звичайно.. якщо ви будете намазуватися кремом з думкою "А воно мені фіг поможе" то і результату точно не буде..Яким би він дорогущим не був.. В мене є мімічні зморшки на чолі, точніше були.. Я просто хмурила лоб, і з часом посередині чола таки зявилися вертикальні зморшки. Косметикою я користуюся від фірми Оріфлейм.. так ось, в мене був такий кремчик для ділянок навколо очей, який наноситься за допомогою металевого холодного шарика.. от я тим кремчиком просто почала масажувати лоба, ну і звичайно весь час памятала шо хмуритися не можна...

Хі.:xaxa: То мабуть у всіх такий початок:) І всі ввважають на початках, що дорого, бо (!) завжди є ще куди ті гроші витратити:)
В мене усвідомлення, що шкіра таки дорожча мені за багато інших речей прийшло з віком. Дочці буду радити раніше почати повноцінно про себе піклуватись. Обличчя то дійсно - на все життя :)

Повністю згідна.. Мене бабця вчила (бо я росла сиротою) шо кремами користуються тільки підстаркуваті жінки, мовляв креми тобі зіпсують шкіру.. Але я теж вважаю, шо догляд за шкрірою повинен починатися разом з періодом статевого дозвівання (на кожен вік своя косметика) Але тільки без фанатизму. Памятайте, що шкірі теж необхідно відпочити, що деколи просто варто очистити шкіру і хоча б одну нічку не мастити її нічим.. В цьому році я собі зробила канікули для шкіри - 10 днів на морі без декоративної косметики... лише крем-флюід з легкою текстурою Результат був помітний..

Summer
01.10.2008, 13:36
Водичка непогана,але мені сам розпилювач не дуже,до того брала Віші - підійшло ідеально за всіма параметрами,вертатимусь до неї.Оскільки користуюсь за півгодини-годину до виходу на вулицю,то нормально.Але зараз думаю придбати щось посерьйозніше,бо на холод таки треба шкіру чимось підпитувати.Хочу люкс попробувати,тільки от що саме не знаю,бо очі розбігаються від того вибору шаленого.Може щось порадите для комбінованої шкіри,схильної до акне?
для комбінованої з люкс можу порадити Пайо, там якраз є для такого типу шкіри як ви писали + можна взяти пробники кларанс, але мені більше до вподоби кремчики Пайо:)

Дана
01.10.2008, 14:37
Дівчата, щойно була на обіді біля Добробуту, і натрапила на дівчину що торгує чи то контрафактним чи то ще якимось товаром, так от у не:eek:ї той роз нещасний крем що я фото давала був за чи то 40 чи то 50грн. :eek:Серединку я не бачила, але зовні упаковка один в один, ну наскільки мені пам'ять не підводить. Там ще тені. румяна, помади різні і інша декоративна косметика типу від Chanel Givenchy Lancome , я хочу спитати чи хто чув про тих продавців, звідки той товар, бо ціни смішні як на мене???:confused:
Не ну мозгами я розумію що не може крем який коштує 400 грн коштувати 40,:no: але соблазн повестися і купити є великий:ninja:

bora
01.10.2008, 14:49
Дівчата, щойно була на обіді біля Добробуту, і натрапила на дівчину що торгує чи то контрафактним чи то ще якимось товаром, так от у не:eek:ї той роз нещасний крем що я фото давала був за чи то 40 чи то 50грн. :eek:Серединку я не бачила, але зовні упаковка один в один, ну наскільки мені пам'ять не підводить. Там ще тені. румяна, помади різні і інша декоративна косметика типу від Chanel Givenchy Lancome , я хочу спитати чи хто чув про тих продавців, звідки той товар, бо ціни смішні як на мене???:confused:
Не ну мозгами я розумію що не може крем який коштує 400 грн коштувати 40,:no: але соблазн повестися і купити є великий:ninja:

Я б побоялась. Вже писала про косметику Діор - мало не під лупу її розглядали - ідентична з оригіналом на перший погляд. Заледве знайшли одну різницю - логотипчик був намальований а не витиснений. А тіні - то навіть повністю палітра відповідала оригінальним. Теж продавали за копійки на вулиці:8: Думаю Китай підробить все на світі. А ще кажуть в Україні такий товар (його подобу звісно) навчились вже робити.

Дана
01.10.2008, 14:57
От прийшла я вся на емоціях до офісу, передихнула, добренько подумала, фігня то все, я крем купувала щоб він давав ефект а не заради упаковки чи баночки, а що напхали в ті баночки що на вулиці фіг його знає? А не дай бог яку висипку спровокує? Чи то гірше алергію? Неа не буду купувати, тим більше у мене дома ще пів баньки є.
Але признатися четсно, якби при собі мала гроші коли на обід ходила, точно би не втрималася, я т ранжира ще та.

Багіра
01.10.2008, 15:48
От прийшла я вся на емоціях до офісу, передихнула, добренько подумала, фігня то все, я крем купувала щоб він давав ефект а не заради упаковки чи баночки, а що напхали в ті баночки що на вулиці фіг його знає? А не дай бог яку висипку спровокує? Чи то гірше алергію? Неа не буду купувати, тим більше у мене дома ще пів баньки є.
Але признатися четсно, якби при собі мала гроші коли на обід ходила, точно би не втрималася, я т ранжира ще та.

повірте, не варто!!! Я недавно купилася на купівлю журналу, коли в подарунок дають помаду або тіні... Ревлон типу. РОзуміла добре що підробка і коханий цинічно віднісся до того... Помада дуже стійка, я потім її нічим відмити не могла, ніякими засобами для зняття макіяжу, ні водою, ні чим не помагало!!!! На майбутнє не буду такою імпульсивною...

Princess
01.10.2008, 16:02
ви ж не баночку за ті гроші купуєте, а її вміст! баночку підробити - то невелика наука, а от крем "правильний" запхати тільки виробник може. ну хіба ви хочете баночку за 40 гривень - то звісно ваше право :)

Summer
01.10.2008, 22:53
ги я таку "фірмову косметику" бачила в магазинчику все по 5 грн, правда котує там все до 150 грн парфуми, помади і т.д Ланком, Шейседо, Герлен і т.д.:xaxa: Я просто була :eek:, коли дівчата набрали того"добра" аж на 300 грн.....думаю, шо то все Китай робить....

Ная
02.10.2008, 01:01
Тут біля нас у "Вопаку" недавно відкрився відділ з такою підозріло дешевою косметикою. З цікавості шо ж воно таке купила олівець для очей і тіні Givenchy. Олівцем я задоволена дуже,за такий заплачу і в магазині вдесятеро дорожче,тіні досить стійкі,дуже хороші там кісточки різних розмірів,але помітила,шо від тих тінів,якщо попадуть в очі,дуже пече,аж до сліз. Тому крем би в них не купувала точно. Ше чоловік сподобав собі там туалетну воду,запах дуже хороший і стійкий,як не дивно. А от десь тиждень назад купила там туш "Pupa" аж за 35 гривень:),то викинула в той же день,бо то шось невідомо шо:8: Питалась також в тої пані шо торгує,звідки те добро,то відповіла,шо не в курсі,бо вона лише продавець. А тепер я шось навіть в той відділ і не заглядаю,видно цікавість свою вже задовільнила:),далі купую косметику в відповідних магазинах і за значно більші гроші.

Зорянівонька
02.10.2008, 20:41
Дівчата, а де в нас продається косметика Лореаль? Бо є в них фарба для волосся безаміачна, то в салоні за неї беруть 100 грн, а я вже знайшла в магазині за 50. В їхньому мала би бути ще дешевша і не підробка...

mayscream
02.10.2008, 20:44
Дівчата, а де в нас продається косметика Лореаль? Бо є в них фарба для волосся безаміачна, то в салоні за неї беруть 100 грн, а я вже знайшла в магазині за 50. В їхньому мала би бути ще дешевша і не підробка...

В ДЦ практично вся лінійка Лореалю представлена, в Парадоксі також:)

Маруся-мама
02.10.2008, 21:42
Хе...хе...

Сьогодні я після візити в адвоката, з яким ми файно посміялись і зійшлись на розумінні життя і малженьства, пішла в торговий центр. Думаю, он скоро день варіння всі мені НЕ роблять подарунків, треба щось собі подарувати.
Пішла в один магазин, перейшлась і ніц путнього не знайшла. Відніше знайшла один жакет але не було мого розміру. То я вирішила просто пройтись прогуляться по центру. Ну а тут у нас стоять такі візочки і на тих візочках продають різні речі. Ну і ось іду я, аж тут підскакує до мене такий спритний шпанець і каже ану попробуйте ось цей крам для рук. Я кажу, ну давай. А він, та не втікайте. Ідіть но сюди. Думаю... людно, приставати не буде. Піду.
Підійшла я до його візка (а то такий візок як кібітка циганська тільки без накриття). Так он він мені каже, ану настав свої ручки - я наставила. І що ви думаєте? Висипав мені на руки ложку солі і каже розтирай. ГМММ... Розтираю я ту сіль, розтираю... чую що добре шкребе. Тоді він мені краплю води на руки, хляп. А воно почало виділяти масла. А тоді взяв змив мені руки водою і шкіра стала така гладенька, як в немовляти дупця. Ну він мені тоді давай оповідати що таке у мене буде все тіло як буду цими солями митись раз в тиждень. А тоді ще до того дав мені попробувати масло для тіла. І руки стали пахнути найкращим полярним оселедцем.:xaxa: Шютка. Косметика справді гарно пахне.
Тоді давай мені показувати що ще є спеціальний гель для личка що я буду виглядати як молода овечка. А тоді посадив мене на крісло і питає, а тобі Марі скільки років? бо дівчатам після 25 треба вже користуватись косметикою. А я казю, та мені вже он 34, за тиждень 35 буде. А він :confused: БРЕШЕШ!!! (він планував звабити малолєтку, а тут старушка попалась) Каже ти виглядаєш як дівчинка. (Ну іше би!!!:xaxa:)
Так он намазав він мені грязюку на лице і каже, а ти думаєш я тебе тепер тут буду тримати 20 хвилин аби ти маску змила? А ні!
Взяв магніт, обгорнув серветкою і зняв мені ту маску з лиця що наклав. І шкіра стала така ніжна. КЛАСС!!!

Купила я у нього купу косметики тої і вже бува збиралась відходити а він поліз цілуватись. :xaxa::xaxa::xaxa: Поцілував мінє в щічку і сказав приходити іщо. Ну звичайно... дурних бабів ж мало лишилось.

Косметика фірmи dermalactives (http://www.dermalactives.com/)
Якщо комусь цікаво то зфотографую і виставлю. Коштувало то все $145

Галюсік
03.10.2008, 12:38
А я дуже задоволена гелями для душу від Ів Роше. Маю гель із серії Бамбук і Вербена. Бамбук пахне такою свіжою зеленню - травою, а Вербена - лимоном. То гелі для тіла і волосся. Так от - замовляла я їх як для душу, а моя мама ними голову миє, і каже, що дуже м'якеньке волосся, дуже гарно пахне. А я, коли миюсь ними, то дуже добре миляться, піна така насичена і гарний аромат. Я дуже задоволена. З цієї ж серії маю кельнську воду Вербена - пшикаю на тіло і пахну лимоном. :rolleyes: Ще маю від Ів Роше засіб для душу та ванни "Малина", пахне, ніби соку з малини надусили. Ням-ням. Можна використовувати як піна для ванни,а можна як гель для душу. На упаковці пише, що містить 5% малинного соку (цікаво чи то правда). А від парфумної води "Евіденс" я просто балдєю. То мої улюблені. Всіх подружок на них підписала (в смислі, що собі теж покупляли). Замовляємо по пошті, ще й отримуємо подарунки. Маю ще їхню олійку і крем для рук Арніка, теж подобається. А ще дуже подобаються упаковки. А декоративку щось не хочу в них замовляти, бо беру помади і тіні від Мері Кей, а тушів маю декілька від різних фірм. Чекаю, коли ото всьо закінчиться, щоб щось собі купити нове, бо це дуже приємні покупки.:)

Зорянівонька
06.10.2008, 20:53
Поділюся досвідом. Фарбу я собі купила в ДЦ, Лореаль безаміачну, за 47 грн, тоді як в Перлині вона 100. Ще різні фарби є і Магнусі при вході. Але малюватися всеодно буду в перукарні.

галичанка
06.10.2008, 22:06
але у мене іменно гусячі лапки ростуть в геометричній прогресії
Для тих, хто хоче розпочати боротьбу з "гусячими лапками", зараз гарна нагода її розпочати. У жовтні є знижка 20% на Artistry Time Defiance Сироватку "Вітамін С + дикий ямс", яка призначена саме для цього. Увесь час вона коштувала 258,09 грн, а зараз 206, 47 грн
http://s61.radikal.ru/i174/0810/fd/77418400139b.jpg
Вміст тюбика змішують із вмістом в скляній пляшечці для активізації дії складників безпосередньо перед використанням. Сироватка перевірена на офтальмологічні, дерматологічні та алергійні протипоказання, не містить ароматизаторів. Розгладжує „гусячі лапки” навколо очей і робить їх менш помітними на 58% після 16 тижнів використання.

Багіра
06.10.2008, 22:18
Для тих, хто хоче розпочати боротьбу з "гусячими лапками", зараз гарна нагода її розпочати. У жовтні є знижка 20% на Artistry Time Defiance Сироватку "Вітамін С + дикий ямс", яка призначена саме для цього. Увесь час вона коштувала 258,09 грн, а зараз 206, 47 грн
Вміст тюбика змішують із вмістом в скляній пляшечці для активізації дії складників безпосередньо перед використанням. Сироватка перевірена на офтальмологічні, дерматологічні та алергійні протипоказання, не містить ароматизаторів. Розгладжує „гусячі лапки” навколо очей і робить їх менш помітними на 58% після 16 тижнів використання.

ото б я матусі купила ту радість, в неї хіба оті гусячі лапки і є а загалом личко дуже молоде, але ж знаю що не буде користуватися(( і якщо я їй щось купую, то завжди хоче щоб її тим сама і намастила, заодно і масаж лиця зробила:xaxa:

Irus'ka
07.10.2008, 12:03
А я дуже задоволена гелями для душу від Ів Роше. Маю гель із серії Бамбук і Вербена. Бамбук пахне такою свіжою зеленню - травою, а Вербена - лимоном. То гелі для тіла і волосся. Так от - замовляла я їх як для душу, а моя мама ними голову миє, і каже, що дуже м'якеньке волосся, дуже гарно пахне. А я, коли миюсь ними, то дуже добре миляться, піна така насичена і гарний аромат. Я дуже задоволена. З цієї ж серії маю кельнську воду Вербена - пшикаю на тіло і пахну лимоном. :rolleyes: Ще маю від Ів Роше засіб для душу та ванни "Малина", пахне, ніби соку з малини надусили. Ням-ням. Можна використовувати як піна для ванни,а можна як гель для душу. На упаковці пише, що містить 5% малинного соку (цікаво чи то правда). А від парфумної води "Евіденс" я просто балдєю. То мої улюблені. Всіх подружок на них підписала (в смислі, що собі теж покупляли). Замовляємо по пошті, ще й отримуємо подарунки. Маю ще їхню олійку і крем для рук Арніка, теж подобається. А ще дуже подобаються упаковки. А декоративку щось не хочу в них замовляти, бо беру помади і тіні від Мері Кей, а тушів маю декілька від різних фірм. Чекаю, коли ото всьо закінчиться, щоб щось собі купити нове, бо це дуже приємні покупки.:)

Хоооочу! Мені запах вербени асоціюється з мамою Скалет О'Хара зі "Звіяних вітром". Пам'ятаєте? Зможете запах описати чи то не можливо? Мені здається що подібно до запаху гелю до душу Dove лемон-грасс ? Чи я помиляюсь?
Чи я помиляюсь?

Галюсік
07.10.2008, 13:40
найкраще піти в магазин Ів Роше і понюхати. Мені Вербена пахне так,ніби соку з лимона надавили.

Summer
07.10.2008, 23:24
найкраще піти в магазин Ів Роше і понюхати. Мені Вербена пахне так,ніби соку з лимона надавили.
дуже вдале порівняння :y:, а то ніяк не могла порівняти!
В мене зараз дезік вербена супер, але зелений чай мені більше подоб-ся + маю туалетну воду та гель для душа ( він йде ше як шампунь для волосся) зелений чай:)
але на разі з настанням холоднечі перейшла на різдвяний гель з ароматом кориці та різдвяних пряників теж ІР:rolleyes:

Kasia
08.10.2008, 12:11
Поділюся досвідом. Фарбу я собі купила в ДЦ, Лореаль безаміачну, за 47 грн, тоді як в Перлині вона 100. Ще різні фарби є і Магнусі при вході. Але малюватися всеодно буду в перукарні.

ну як Ви пофарбувалися? Вчора спеціально дивилася чи нема тої фарби у Метро - на жаль, немає.

mayscream
16.10.2008, 09:56
Надавали мені пробничків Payot у Брокарді: і до личка, і під очкі.Мазюкаюсь вже тиждень і ... ну що вам сказати,чи то консультант не для того типу шкіри вибрала,чи то особисто мені не підійшло,але враження нульові;-(Шкіру нормально не зволожують,під очка взагалі ніби водичкою мажеш.Начиталася в неті багато гарних відгуків про нову лінійку Лореаля - Дермагенезис,але на неї пробників вдень з вогнем не знайдеш,то думаю варто ризикувати чи ні.Крім того косметолог моя вчора порадила в неї придбати німецьку лікуючу косметику чи то Біодерма,чи Біодерм(забула) для комбінованої+жирної шкіри.По вартості на одне з тим Дермагенезісом виходить,та трохи дешевше за Кларанс/Пайо(маю в доступі карточку на 15% знижкі в Брокарді).Щось я геть розгубилась з тим вибором.Наразі схиляюсь до того Біо...Протестую - буду звітувати))

mayscream
16.10.2008, 09:57
Зорянівонько,розповідайте про фарбування,бо мене дуже та фарба безаміачна зацікавила.Хочеться спробувати;-)

Галюсік
16.10.2008, 19:49
А я купила собі фарбу на Шота-Руставелі, 7, на гуртовні "Бьюті", заплатила 49 грн,ц е італійська фарба "Vitality's", я дуже нею задоволена. Раніше завжди фарбувалась у перукарнях, які біля мого дому, а там лише професійна "Лонда", яка не дуже.. Іноді просто нерівномірно волосся фарбувалось. (Малююсь на блондинку ). А ця фарба відразу добре помаллювала, немає різкого переходу між відрослим волоссям. Фарбувала мене подружка дома. Ще б хто підстриг, а то немає часу до перукарні сходити. Та ще й пів тюбика залишилось, буде на наступний раз. :)

Зорянівонька
16.10.2008, 22:35
Та я вже писала тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=386466&postcount=48). Задоволена дуже тою фарбою, правда, колір підібрала затемний. Треба було набагато світліший взяти, щоб на мому темному щось було помітно. З тою фарбою йде ще класний бальзам.

guculyanka
17.10.2008, 00:01
[QUOTE=Галюсік;387193]італійська фарба "Vitality's"[QUOTE]

Я теж її брала, найкраща фарба! Тільки по ціні виходить біля 75 грн, бо оксидант йде окремо.

Дана
17.10.2008, 11:53
А я купила собі фарбу на Шота-Руставелі, 7, на гуртовні "Бьюті", заплатила 49 грн,ц е італійська фарба "Vitality's", я дуже нею задоволена. Раніше завжди фарбувалась у перукарнях, які біля мого дому, а там лише професійна "Лонда", яка не дуже.. Іноді просто нерівномірно волосся фарбувалось. (Малююсь на блондинку ). А ця фарба відразу добре помаллювала, немає різкого переходу між відрослим волоссям. Фарбувала мене подружка дома. Ще б хто підстриг, а то немає часу до перукарні сходити. Та ще й пів тюбика залишилось, буде на наступний раз. :)

Я на Бюті купую фарбу BES велика банка порошку і тоїж фірми оксидант 30 чи 40, маю на пів року. оксидант літровий десь в районі 50грн, фарба 60-70 була коли я купувала. Фарбуюся також на блондинку.

Галюсік
17.10.2008, 16:43
Я на Бюті купую фарбу BES велика банка порошку і тоїж фірми оксидант 30 чи 40, маю на пів року. оксидант літровий десь в районі 50грн, фарба 60-70 була коли я купувала. Фарбуюся також на блондинку.

Треба і собі спробувати. Там є консультанти, то вони мені допомогли підібрати потрібний тон.

Малесенька
19.10.2008, 15:32
досить давно користуюсь фарбою Preference від Loreal, стійкий колір, блиск і не менш важливо те що не портить структуру волосся, тобто не пошкоджує його. зафарбовує повністю сивину. фарбую волосся досить часто, саме дивне те, що коли пофарбуюсь волося не лізе. хоч з моїм волосся це дууууже дивно

ckorpionsha
19.10.2008, 15:59
А я б дуже хотіла,щоб мене навчили робити нормальний вірніше правильний макіяж. Була на одному макіяжі,знайома закінчувала курси макіяжа,покликала мене до себе на іспит в ролі моделі, зробила типу весільний макіяж, я його змила зразу як вийшла з кабінету...

Малесенька
19.10.2008, 16:57
А я б дуже хотіла,щоб мене навчили робити нормальний вірніше правильний макіяж. Була на одному макіяжі,знайома закінчувала курси макіяжа,покликала мене до себе на іспит в ролі моделі, зробила типу весільний макіяж, я його змила зразу як вийшла з кабінету...

з власного досвіду знаю, бо вчили, завжди плтрібно робити акцент, або на очі, або на губи. макіяж не повинен бути "важким" в любому випадку. також існують різні види макіяжу. якшо наприклад це денний, то краще всьго вибирати пастельні, нейтральні тони. якшо вечірній то бажано зробити акцент на очі, і трішки освітлити зони під бровами та кутики очей. якщо цікаво, або хочете получити пару практичних уроків можете писати в приват, а там і зустрітися можна)))

ckorpionsha
19.10.2008, 18:50
з власного досвіду знаю,

Дякую,навіть дуже цікаво!

Женічка
25.10.2008, 13:56
дівчатка, напишіть, будь ласка, хто і якою термальною водичкою користується? які враження? як? де? коли?
чи порівнювали різних марок водичку?
вибачайте, якщо вже обговорювали це питання :)

mayscream
25.10.2008, 21:08
дівчатка, напишіть, будь ласка, хто і якою термальною водичкою користується? які враження? як? де? коли?

Користуюсь термалкою постійно:мала Урьяж,Віші,наразі Авен.Урьяж - зе бест:y:Віші чомусь дуже швидко закінчується,Авен має розпилювач дуже "нерівномірний" чи що,бо дуже вже сильний потік при легенькому натисканні,та на прохолодну погодну Авен сушить засильно трохи.Зараз закінчиться і куплю знову Урьяж,вона і не сушить так,і розпилювач в неї ідеальний.Різниця в ціні між цими трьома марками коливається на 3-5грн;-)

Olma
25.10.2008, 21:14

А для чого ця термальна водичка?
І чи підходить вона для сухої шкіри?

Zlju4ka
26.10.2008, 10:25
А я купила собі фарбу на Шота-Руставелі, 7, на гуртовні "Бьюті", :)
треба і собі туда завітати.а як вони працюють не підскажите?і що там ще крім фарб є?:)

БРЮ
26.10.2008, 12:36
де ж її так вчили якщо подружка тобі ще й не вгодила

Marianka
26.10.2008, 17:55
Дівчата, а може хтось порадити візажиста..але такого, щоб не змивати макіяж за який заплатила вийшовши з кабінету, мені раз так теж зробила знайома на презентації косметики від Мері Кей, добре що це був ввечір і її шедеври на моєму обличчі не бачили решту людей на вулиці...

ckorpionsha
26.10.2008, 18:29
де ж її так вчили якщо подружка тобі ще й не вгодила

Не знаю, на якихось курсах

Олюська
26.10.2008, 19:01
Дівчата, а може хтось порадити візажиста..але такого, щоб не змивати макіяж за який заплатила вийшовши з кабінету, мені раз так теж зробила знайома на презентації косметики від Мері Кей, добре що це був ввечір і її шедеври на моєму обличчі не бачили решту людей на вулиці...
Зараз скину вам в ПП;)

Квіточка
27.10.2008, 15:05
Користуюсь термалкою постійно:мала Урьяж,-)

Це що за фірма? ЩОСЬ такої не чула... А де ви її купуєте і скільки приблизно вона коштує... І ще до речі, як часто ви нею користуєтеся і що вона дає??? Вибачаюся, що стільки питань\, але давно мене цікавить та термалка, але ніяк не можу нічого зрозуміти... Наперед вдячна.

bora
27.10.2008, 17:08
Мене пробниками Мері Кей навантажать незабаром:) Хтось вже купував в них креми? Бо я раніше остерігалась. Знаю, що з Оріфлеймом проблеми якості були, тому автоматично з цими мережевиками по питаннях кремів не спілкувалась. Хто стикався, дівчатка? (Зара в мене пунктик на Матісі - все б в них брала)

Галюсік
27.10.2008, 17:36
треба і собі туда завітати.а як вони працюють не підскажите?і що там ще крім фарб є?:)

Не знаю, як працюють, якщо не помиляюсь,то до 18.00 точно працюють. Вони обслуговують салони краси. У них є весь інвентар для перукарень (крісла, фени, плойки, утюжки, фарби, робочі фартушки і ін.), також бачила, що є засоби для педикюру, манікюру, а також біжутерія (чи то срібло,я не придивлялась). Всі засоби професійні. Є також гелеві свічки для декору. Це те, що я запам'ятала. Була там лише 1 раз, але піду ще при потребі.

Квіточка
27.10.2008, 18:37
(Зара в мене пунктик на Матісі - все б в них брала)
а що вже взяли???? Прорекламуйте, бо нічого не мала з тієї фірми, з чого б було добре почати.
А Мері Кей не бійтеся, цілком нормальна косметика, тональний крем, ручки, ножки, парфуми все добре... ПРОСТО то кому шо, я люблю креми з запахом, а в них ні...І взагалі я люблю експериментувати.

mayscream
27.10.2008, 18:48
Uriage - так пишеться Урьяж,ця косметична лінія широка представлена в аптеках нашого міста,тому Ви мабуть просто не звертали на неї увагу.Термальну воду застосовують для:заспокоєння чутливої шкіри, живлення шкіри мінералами,які в цій водичці,тонізування.Літом користувалась ну дууже активно,зараз користаю 2 рази на день,замість тоніку - мені так більше подобається.Термальні води різних виробників різняться за комбінацією мінералів,якими вони збагачені,тому підбирати треба методом "тику" (свекруха балдіє від Віші,а мені вона не пішла якось).Спрей 300мл коштує близько 60грн, є менший флакон на 150мл.В холодну пору року вистачає надовго. Ніби все))

bora
28.10.2008, 10:01
а що вже взяли???? Прорекламуйте, бо нічого не мала з тієї фірми, з чого б було добре почати.
А Мері Кей не бійтеся, цілком нормальна косметика, тональний крем, ручки, ножки, парфуми все добре... ПРОСТО то кому шо, я люблю креми з запахом, а в них ні...І взагалі я люблю експериментувати.

Ось з цієї лінії засоби купую. http://www.odry.ru/catalog/matis/vitalite.html
Але комусь радити..то можна хіба, що пробники. Бо у всіх шкіра різна та ознаки. В мене бліденька шкіра, змішаного типу.

Приміром дуже підходить для осені їхній крем. Описи за посиланням.
Назначение: Ежедневный уход для усталой кожи при дефиците Витаминов. Способствует регенерации, стимулирует обновление клеток, восстанавливает структуру кожи, омолаживает, придает комфорт.
Кожа выглядит моложе, хорошо защищена и имеет прекрасный цвет:

крем с инновационной текстурой – кремовой и комфортной для кожи
средство для усталой кожи, лишенной витаминов, зрелой или очень сухой кожи, для холодной погоды
комплекс «Каптозон» ловит и нейтрализует молекулы озона, защищая жизненные силы кожи и восстанавливая ее.
Состав: Витаминный комплекс: A,C,E, Комплекс Oligovital

Наибольший эффект в комплексе с Восстанавливающей регенерирующей сывороткой с витаминным комплексом.

ірен
28.10.2008, 11:07
Мене пробниками Мері Кей навантажать незабаром:) Хтось вже купував в них креми? Бо я раніше остерігалась. Знаю, що з Оріфлеймом проблеми якості були, тому автоматично з цими мережевиками по питаннях кремів не спілкувалась. Хто стикався, дівчатка? (Зара в мене пунктик на Матісі - все б в них брала)

Щодо Мері Кей,то з власного досвіду скажу,що це дуже гарна кометика. Моя мама також постійно нею користується і також дуже задоволена.Головне тут все правильно підібрати відповідно до свого типу шкіри:)

СОФІЯ -СОНЯ
28.10.2008, 12:10
Учора заходила на роботу, в кабінеті лежать аж два каталоги Ів Роше. Ніхто з колег цією косметикою раніше не користувався, тому хочу запитати, чи є в кого досвід? Що це за косметика? Заходила на їх сайт - все, звичайно, найкраще й найвигідніше. Ціновий діапазон від 40 (креми для рук, гелі для душу) до 250 грн (нічні креми тощо). Може хтось щось сказати з приводу цієї фірми?

Ірена
28.10.2008, 12:26
Учора заходила на роботу, в кабінеті лежать аж два каталоги Ів Роше. Ніхто з колег цією косметикою раніше не користувався, тому хочу запитати, чи є в кого досвід? Що це за косметика? Заходила на їх сайт - все, звичайно, найкраще й найвигідніше. Ціновий діапазон від 40 (креми для рук, гелі для душу) до 250 грн (нічні креми тощо). Може хтось щось сказати з приводу цієї фірми?

класна то косметика. маю тонак - файний:)