КПК

Показати повну версію : Купівля дитячого візка

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

мамочка
22.04.2010, 09:43
Уляночка, каляска Хаук на яку Ви дали посилання стоїть в Антошці за 2593 грн (вчора теж її придивлялася і зфотографувала з ціною). Там тільки червона версія, але не така як на сайті, бо всередині оббивка - біла з кольоровими кульками. Вживу каляска виглядає досить компактно

Всетаки я не права.
Там каляска Кондор. Ось така: http://klumba.kiev.ua/strollers/hauck/condor-2v1/fotos/

Уляночка
22.04.2010, 10:08
каляска Хаук на яку Ви дали посилання стоїть в Антошці за 2593 грн
ні, то не та...там стоїть Хаук з подвійними передніми і задніми колесами...темно-синя, так? ми вже її з мужом бачили...я на неї десь минулого тижня посилапнння давала...

---------- Додано в 08:50 ---------- Попередній допис був написаний в 08:49 ----------

я не права.
Там каляска Кондор. Ось така: http://klumba.kiev.ua/strollers/hauck/condor-2v1/fotos/

так, саме така, як на посиланні...я писала про Антошку на Науковій (темно-синя), а в центрі, мабуть, стоїть червона....

---------- Додано в 09:08 ---------- Попередній допис був написаний в 08:50 ----------

зайшла на німецький офіційний сайт HAUK і прозріла...скільки там класник возиків
ось тільки в моєму червоному кольорі 4 варіанти підібрала
http://www.hauck.de/kinderwagen/malibu-duo-set-142240.html
http://www.hauck.de/kinderwagen/condor-duo-set-125069.html
http://www.hauck.de/kinderwagen/condor-all-in-one-126080.html
http://www.hauck.de/kinderwagen/malibu-all-in-one-142059.html

loreniya
22.04.2010, 11:06
дівчата - біля балатону знайшла магазинчик там на комісію можна здати стару коляску, автокрісло, кенгурушку і інші такі речі - може кому пригодиться

Уляночка
22.04.2010, 12:49
дівчатка, мо хто знає...був в підвальному приміщенні Нового ЦУМу колись офіс, де займалися постачанням дитячих товарів (можна було замовити возик чи що інше)...але звідти вони переїхали...кажуть, що на Наукову...мо хто знає, де саме?

Nata
22.04.2010, 13:46
та що в чікко 15000 грн коштує?
Угу, в Інтерсіті вона 9900 :) акція в них :):):) вже писала що моя мама довго не могла до себе прийти що то ті возики тепер такі дешеві :)

може ми про різні моделі говоримо, з тих, що нам показували в Антошці, бебікар була найнижча, не перебільшую , коли кажу, що люлька на рівні трішкі вище колін.
Однозначно про різні. Мій возик досить високий точно (поки складений не скажу висоти) але я не хотіла низької люльки, тому...

без сітки, без накидки на ніжки ...і всього за 7 тис
Клас :) а ще як врахувати як часто на них нарікають :) Чесно, в ціні на них не орієнтуюся зовсім :) (я взагалі на возики тільки заглядаю що нового з"явилося, на ціни не дуже дивлюся бо не купуватиму :))

natorella
22.04.2010, 14:01
на ціни не дуже дивлюся бо не купуватиму
а я грішним ділом подумалаааааааааааааааа

Уляночка
22.04.2010, 14:07
я грішним ділом подумалаааааааааааааааа
то ж є БЕБЕКАР...прорекламований на всі 10000%

natorella
22.04.2010, 14:37
БЕБЕКАР...прорекламований на всі 10000%
то кокий? я не орієнтуюсь? мо такий який я видів в парку, коли малий був ше малий і я їздила *машинов*? покаж - а я розкажу гісторію про то цудо (якшо то воно)

Nata
22.04.2010, 14:42
то ж є БЕБЕКАР.
ТО ще гірше: слінги!

natorella
22.04.2010, 14:47
ще гірше: слінги!
ой - треба в іншу гілку перейти.

kraplynka
22.04.2010, 15:32
А я сподіваюсь уникнути таких "заморочок" і купити один візок, але нормальний, щоб на всі випадки життя.
Я з вами згодна на 100%. У мене є знайома, яка може не лімітувати себе вартістю і кількістю візочків, але вибрала собі один нормальний Інглезіни, і відкатала в ньому дитину. Шкодую, що сама так не зробила, а купила Тако Джампер Х.
Загалом візочок на свої гроші хороший, але одразу непомітними були недоліки, через які тепер треба купувати ще один - прогулянковий.
Хто хоче обрати таку модель Тако як в мене скажу таке - уважно перевіряйте чи добре накачані колеса, бо ми купили з одним переднім майже спущеним, а накачати передні колеса виявилася страшна проблема - бо ні один стандартний насос до них не підходить. Люльки заходять в пази штирями, якщо дитину нести в тій люльці то тре обережно аби тими штирями не подряпатися і інших не травмувати. Звичайно, візок важкий, якщо у вас нема ліфта (у нас нема, то я взагалі не знаю чи той візок у розкладеному вигляді туди влізе), і мужчини постійно під боком, який би той візок вам вносив і виносив - то не для вас. У нас мала один час звикла вдень спати у візку у люльці, коли йшли на вулицю я перереставляла прогулянковий варіант, а процедура то трохи тяжка, бо якось дуже тугий той механізм від'єднування люльки... Капюшон у прогул.варіанті регулюється з характерними звуками, в мене дитина від того кілька раз будилася.... Наче написала основне, раджу перед вибором колясочки знайти і розпитати когось з її користувачів, а то на перший погляд окремі деталі в очі не кидаються, а от потім себе картаєш, де очі були, коли купували... Особисто я якби зараз купувала, то вибрала би якийсь універсал Інглезіни, Еспіро або Ікслендера.

---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

Уляночка, по собі можу вам сказати - чим довше вибираєш, тим більше заплутуєшся. Якщо хочеться чогось нормального з оптимальним співвідношенням ціна-якість, то звичайно, це не буде щось суперове і ідеальне. Зрештою, висока ціна теж не завжди тотожна хорошій функціональності. Дівчата тут понаписували багато відгуків про свої візочки, певно і знайомі вам щось радять, та й бачу, ви їх уже повно передивилися. Тому, варто просто вибрати, що вам найбільше до в подоби, з ціною, яка вас влаштовує, і з недоліками, з якими ви готові змиритися :)

zajunya
22.04.2010, 15:33
У мене возик Бебекар.

Один недолік - це те, що ми обрали шасі з передніми малими колесами. Вона в такому варіанті трохи легша і компактно складається, дуже маневренна, але добра на менш-більш рівну дорогу. А так як ми гуляли в основному по бездоріжжю, то трохи бракувало великих коліс і амортизації.

А щодо люльки і прогулянкового варіанту - не бачила кращих! Моя дитина в 9 місяців ще поміщається у люлюку, хоч громісткою вона не виглядає. Крім того, дно люльки має кілька положень, аж до сидячого, а все, чим устелена люлька, легко знімається і переться. Ми всю зиму від"їздили - було дуже затишно і тепло. Ручка в мене регулюється по висоті. Літній варіант легко кріпиться в обидвох напрямках. Одним словом - я дуже задоволена цим возиком! Рекомендую.

Уляночка
22.04.2010, 16:09
вам сказати - чим довше вибираєш, тим більше заплутуєшся. Якщо хочеться чогось нормального з оптимальним співвідношенням ціна-якість, то звичайно, це не буде щось суперове і ідеальне. Зрештою, висока ціна теж не завжди тотожна хорошій функціональності. Дівчата тут понаписували багато відгуків про свої візочки, певно і знайомі вам щось радять, та й бачу, ви їх уже повно передивилися. Тому, варто просто вибрати, що вам найбільше до в подоби, з ціною, яка вас влаштовує, і з недоліками, з якими ви готові змиритися
ага...те що подобається, то в наявності у Львові нема...до речі, як і в українських інет-магазинах....

kraplynka
22.04.2010, 16:36
ага...те що подобається, то в наявності у Львові нема...до речі, як і в українських інет-магазинах....
Тобто, ви "вживу" того візочка не бачили. Може він вам би і не сподобався. У мене так іноді буває - щось в інтернеті побачу, а потім бачу "вживу" в магазині, і зовсім розчаровуюся...Може наразі уважніше придивіться до того, що можете побачити, доторкнутися, прокатати :)

Уляночка
22.04.2010, 16:46
магазині, і зовсім розчаровуюся...Може наразі уважніше придивіться до того, що можете побачити, доторкнутися, прокатати
от того я і боюсь...розчарування..а так дивилися-тикали вже 3 рази по всіх можливих склепах Львова - ніц доброго...хіба той варіант, що вчора описувала:girl_in_dreams:....

kraplynka
22.04.2010, 17:17
Знаєте, у кожному візочку можна знайти недоліки. Пораджу обрати той, який більше "до душі", а не той, який здається трохи кращим якимось параметром, бо коли щось подобається, то й недоліки пробачити легше :)

Уляночка
22.04.2010, 22:13
ну,дівчата, я тут вже всіх "забембала" з тими візками, але допоможіть обрати..ціна в них однакова +/_ 100 грн, всі вони легкі, і всі 2 в 1 (люлька+прогулянка)...
отже, http://www.hauck.de/kinderwagen/malibu-duo-set-142240.html
http://www.hauck.de/condor-duo-set-125069.html
http://klumba.kiev.ua/strollers/espiro/vector-4-air-2-in-1/fotos/

перші 2 "в живу" не бачила, не мацала...еспіро - бачила...

Марта2
22.04.2010, 22:15
Мені Еспіро подобається з даних варіантів!

Kayla
22.04.2010, 22:25
а мені перший Hauck подобається. :girl_in_love: і вага 8,5 кг. Уляночка, а Ви не знаєте,де у Львові такі продаються?

Уляночка
22.04.2010, 22:26
тут вигляд у прогуляковому варіанті
http://www.hauck.de/kinderwagen/malibu-140055.html
http://www.hauck.de/kinderwagen/condor-inkl-beindecke-und-wetterschutz-127117.html

---------- Додано в 21:26 ---------- Попередній допис був написаний в 21:25 ----------

вага 8,5 кг. Уляночка, а Ви не знаєте,де у Львові такі продаються?
ніде..не то що у Львові, а навіть на офіційному сайті ХАУК В УКРАЇНІ...є можливість через форумлянку замовити

Kayla
22.04.2010, 22:32
дякую, ато я теж зайшла на їх сайт в Україні, є подібна, але вагою 10 кг:girl_in_dreams:
шкода,бо я мушу повозити-помацати:girl_in_dreams:
а може ви знаєте,які відгуки про Чікко, я придивлялася таку 3 в 1.ціна 4500 грн. але відгуки неоднозначні якісь. про колеса.
http://www.chicco.com.ua/category-22.html
дякую!
п.С. я мала на увазі візочок за 4222 грн на цьому сайті

Зануда
22.04.2010, 22:40
Ті манюпусінькі коліщаточка Condor, Malibu ...:girl_in_dreams: Я б не відважилась.
Espiro Vector 4 Air 2 в 1 щодня бачу біля школи. Візуально - найсимпатичніший з варіантів і принаймні два колеса великі. Оригінальний возик. Гарне поєднання кольорів.
Думала про нього також, але все ж мені таки впирається у ті колеса.

Але якби я мала вибирати з тих трьох варіантів, то вибрала б Вектор. Тимбільше, що
ви і так плануєте купувати окремо прогулянковий візок. А люлька у векторі досить комфортна.

Уляночка
22.04.2010, 23:05
про колеса - малібу - передні - 18, задні - 25
кондор - усі по 17,
вектор - передні - 19, задні - 31

Уляночка
23.04.2010, 13:40
Всі мене відраджують купляти возика "в сліпу", тому, мабуть, доведеться вибачитись перед форумлянкою і їхати за Експіро....

Zlju4ka
23.04.2010, 21:47
Улянко і це дуже виважене рішення.Бо ми теж свій в сліпу через інет довго вибирали, а потім мене відрадили(навіть непамятаю чому),але коли вже купили вживу-то виявилось що в неті була не повна комплектація:)

Марта2
23.04.2010, 22:44
Уляна, а варіант ABC Design 3 tec або 4tec не розглядали? Як на мене бомбезна каляска, дизайн просто відпад!

Nadijka
23.04.2010, 22:51
Уляна, а варіант ABC Design 3 tec або 4tec не розглядали?
дівчата, всьо....можна розслабитись...калясочка куплена:radist:

natorella
23.04.2010, 23:13
всьо....можна розслабитись...калясочка куплен
шо?????????? і більше не буде вимірювань коліс і випробовувань амортизації??? :girl_haha:

kvVItKA
23.04.2010, 23:23
дівчата, всьо....можна розслабитись...калясочка куплена
яка? фото!!!:)

Lilusik
23.04.2010, 23:32
Уляночка, і мені Еспіро вектор імпонує найбільше...

Зануда
24.04.2010, 00:10
і більше не буде вимірювань коліс і випробовувань амортизації???
Гілка зачахне...

Уляночка
24.04.2010, 01:59
ну ще не зачахне, бо я не можу без продовження теми- не було рюкзачка мого кольору, тому до тижня часу поїду за нимі за дощовиком як презент, бо там в комплектацію не входить...

---------- Додано в 00:59 ---------- Попередній допис був написаний в 00:46 ----------

шо?????????? і більше не буде вимірювань коліс і випробовувань амортизації???
чекай, чекай...я як надумаю слінг купувати, то "забембаю тебе в корінь"

Зануда
24.04.2010, 10:40
ну ще не зачахне,
Уляночко, то я добре розумію, що ви придбали собі Еспіро Вектор? Вже розкладали вдома? А де купували - на Південному?
Ходила я вчора на той Південний - ледве ноги притягла назад додому. Змучена і без толку. Я видно перестала орієнтуватись в базарі, бо знайшла всього к-ка магазинів з візками, та й у тих асортимент був м"яко кажучи ... .

Уляночка
24.04.2010, 11:28
Так, Експіро вектор...навіть мому мужові дуже і дуже сподобалась...дизайн бомбезний, далі є прогріхи, але не такі страшні, як думалось...стосовно амортизації та розмірів ...все ж колеса надувні і це великий плюс....от тепер тільки за рюкзачок переживаю, щоб був червоно-помаранчевий, як на малюнку....
купили ми в Карапузику на Шуварі...про Південний, Віто, це 100000% ...ніц толкового і доброго...на 90% возиків - це андрокси чи тако джампери, а решта - вибір гнилуватий

Зануда
24.04.2010, 11:39
Той рюкзак мені також подобається. Я його "живим" бачила, то кольори яскраві і точно такі ж як візок.
Ви трошка торгувались з продавцем? Спустив?

Bogdanka
24.04.2010, 11:46
Уляночка, оцей (http://www.ymka.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=121&products_id=1310&osCsid=vg2hs4libo407nhd6or7q1ltt5)візок купили?

Зануда
24.04.2010, 12:44
купили ми в Карапузику на Шуварі..
Я випадково потрапила в "Капрапузик" на Південному і точнісінько такий Х-лендер, як я хочу коштував там на 300 грн. дешевше ніж на Шуварі. О как! (с) Тепер маю додатковий аргумент при торзі - власник той самий. ;)

Уляночка
26.04.2010, 10:02
трошка торгувались з продавцем? Спустив?
троха спустив..50 грн. з возика+безкоштовно дощовик, бо там нема....

---------- Додано в 09:02 ---------- Попередній допис був написаний в 09:02 ----------

Уляночка, оцей візок купили?
угу......саме такий

zara
27.04.2010, 19:22
А хто може порадити прогулянковий візок з перекидною ручкою? (щоб лицем до мами) . А ще щоб був міцний, легкий та всюдихідний).

Зануда
30.04.2010, 10:07
А хто може порадити прогулянковий візок з перекидною ручкою?
Я щось дуже сумніваюсь, що є прогулянкові візки з перекидними ручками. Принаймні я таких ще не бачила. Є візки трансформери (не плутати з 2 в 1), то в них цілком імовірна наявність перекидної ручки, але в окремо прогулянці не зустрічала. Але, хто знає?
Ось тут можете глянути:
http://motik.com.ua/Progulochnye-koljaski-c-8_9.html
Або тут:
http://klumba.kiev.ua/strollers/page5/
Може знайдете те, що шукаєте.

zara
30.04.2010, 10:54
щось дуже сумніваюсь, що є прогулянкові візки з перекидними ручками
Дійсно є такі! тільки дуже мало фірм. Одна з них- Capella, там є пару моделей з перекидн ручкою, і ще Happy Baby Vanessa.

Можливо, в когось була така прогулянкова (це зі звичайною ручкою)-напишіть враження!
http://s44.radikal.ru/i104/1004/70/549b67585630.jpg

bioland7
30.04.2010, 19:47
Одна з них- Capella
Знаю від продавців з Південного,що в цих калясках дуже жорстка підвіска на наші "рівні" дороги.:(

Prutylyatko
01.05.2010, 10:47
От задумалась і я на рахунок літнього візочка. Вже пора переходити з люльки на щось легше. Але в мене питання: чи є візочки ззаду з кріпленням підставки, щоб (як в моїй ситуації) доня їхала у візочку, а малий ззаду став на підставку, коли не схоче ножками топати, і їхав теж. Я щось таких не бачила, але чула, що ніби є.
Підкажіть, де можна такий візочок купити або хоча б фірму, яка такі виготовляє, щоб глянути в інтернеті

kukusya
01.05.2010, 10:52
Здається Пег перего літній варіант.

olerusya
01.05.2010, 10:56
угу......саме такий
суперовий! мені дуже сподобався! а який колір?

bioland7
01.05.2010, 11:45
чи є візочки ззаду з кріпленням підставки, щоб (як в моїй ситуації) доня їхала у візочку, а малий ззаду став на підставку, коли не схоче ножками топати, і їхав теж.
Візочків багато різних,але як правило прогулянкові варіанти калясок мають одинакову систему коліс і кріплення,підніжку можете ось таку купляти, як приклад,вона кріпиться до будь-якого візочка, в якого є така система як на малюнку:
http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/desrciption/item/pidnizhka-buggyboard-maxi-bugi-board-maksi-pljus-vid-lascal-lask.html?tx_ttproducts_pi1%5BbackPID%5D=63&tx_ttproducts_pi1%5Bcat%5D=0&cHash=43a553a7eb

Prutylyatko
01.05.2010, 11:56
підніжку можете ось таку купляти, як приклад,вона кріпиться до будь-якого візочка
Гарна, але ціна як за весь візочок.

bioland7
01.05.2010, 12:10
На цьому сайті їх кілька є і дешевші, або шукайте, може повезе дешевше знайти,хоча навряд, бо аксесуари завжди дорогі до калясок.

Уляночка
01.05.2010, 12:12
суперовий! мені дуже сподобався! а який колір?
червоно-помаранчевий

Curly Xena
01.05.2010, 12:24
Може десь було в темі - які враження про такий (http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=23_48&products_id=1288&osCsid=vg2hs4libo407nhd6or7q1ltt5)? Чи хтось мав?

viltis
01.05.2010, 12:53
Я такого не мала, але власне дуже хотіла. До речі, там є 2 варіанти 6 триколісний, і чотириколісний ( той ще має рюкзак, в який та коляска спаковується).
Звичайно, що плюсом цієї тростинки є те, що вона найлегша....але реально, вона десь кг 4,5 як на мене важить.

А от мінусів я трохи знайшла : сидіння сише сидяче, плюс якщо є вітер, то дитину обдуває зі всіх сторін. А ще, вона досить "вузька" і "коротка"....тобто мене то і відштовхнуло....

Ми купили прогулянкову еверфло. Гарна кольористика + дощовик і накидка на ножки ...а в довершення всього вона є "найбюджетнішою:)

Оленчик
02.05.2010, 21:41
zara, я маю прогулянковий візочок Capella S-802 ( з перекидною ручкою). Ось такий :http://market.yandex.ua/model.xml?hid=90796&modelid=1570529&ncrnd=5329
Доня їздить в ньому з 5 місяців.
Амортизація, як на візок з акою вагою ( 8,5кг) в нього хороша !!!
- Вибрала цей візок через капюшон, який опускається аж до бампера.
Дуже рятує від віру, дощу, сонця ( доня дуже нервується, якщо в очі світить :) і зайвих очей.
-Тканина не промокає навіть під проливним дощем.
- Шикарний дощовик на весь візок.Хоча особливої потреби нема, але все одно приємно ним була вражена.
- Ручка регулюється по висоті.
- Великий кошик для продуктів. Для мене це важливо, бо часто поєдную закупки продуктів з прогулянками.
-Складається однією рукою за допомогою кнопки на ручці. Спокійно можна нести дитину в одній руці а візок в іншій.
-тканина на сонці не вигорає.
- широке спальне місце. Доня в мене любить розвалитися у візку під час прогулянки. Навтіь динина 3 років в зимовому комбінезоні легко вмістиься в візок.
- візок стоїь в складеному вигляді і займає дуже мало місця.

Мінус бачу лише один - в положенні, коли ручка перекинути ( дитина обличчям до мами) візок сутєво втрачає маневреність. Але я перекинутою ручкою користувался всього пару разів. А так візочок просто супер!!!

Зануда
05.05.2010, 17:50
я маю прогулянковий візочок Capella S-802 ( з перекидною ручкою).
Вік живи...Справді не знала, що в прогулянкових візках може бути перекидна ручка. Тепер в крсі. :)

olerusya
05.05.2010, 18:05
я маю прогулянковий візочок Capella S-802
за скільки купляли, якщо не секрет?

Оленчик
05.05.2010, 18:07
olerusya, я купувала користований в дуже доброму стані за 700 грн.
Нові здається від 700 до 2000 грн коштують.

Дівонька Зіронька
05.05.2010, 22:07
Я всетаки купила еспіро вектор. Раніше в цій темці вибирали разом колір. то взяли червоно-чорно-помаранчевий. Не шкодую про свій вибір. Колясочку гарно можна скласти в багажник. низ окремо верх окремо. так і зношу по сходах її. Як малий їздив у люльці - то брали за люлюльку, клали його туда і понесли, так в тій люльці він там в нас і їздив в машині. Зараз в прогулянковому також їздить в машині - як в кріселку автомобільному. Прищебнутий верх коляски паском безпеки. Мінуси - дашок в прогулянковій короткуватий.... трошка хитається прогулянковий, і повністю положення лежачи нема. Кладеш лежачи а ніжки так ніби зігнуті виходять, як у квінні базз. Нам це хитання не заважає. і спимо гарненько в ній. Рюкзак хотіла страшенно - а насправді ніразу не чіпляла до коляски......нашо лишній груз зносити. беру його коли кудась їдемо - як чемодан для речей дитини.
Шкода що передні колеса ненакачані. пластмасові. то на плитач або бруківці - ставлю на задні і везу так дибки. Зауважила що і з накачаними колесами трясе на плитах і бруківці.

Коляска мені чесно кажучи дуже подобається не дивлячись на деякі мінуси, а там вибір за вами.

Уляночка
05.05.2010, 22:11
Я всетаки купила еспіро вектор. Раніше в цій темці вибирали разом колір. то взяли червоно-чорно-помаранчевий. Не шкодую про свій вибір. Колясочку гарно можна скласти в багажник. низ окремо верх окремо. так і зношу по сходах її. Як малий їздив у люльці - то брали за люлюльку, клали його туда і понесли, так в тій люльці він там в нас і їздив в машині. Зараз в прогулянковому також їздить в машині - як в кріселку автомобільному. Прищебнутий верх коляски паском безпеки. Мінуси - дашок в прогулянковій короткуватий.... трошка хитається прогулянковий, і повністю положення лежачи нема. Кладеш лежачи а ніжки так ніби зігнуті виходять, як у квінні базз. Нам це хитання не заважає. і спимо гарненько в ній. Рюкзак хотіла страшенно - а насправді ніразу не чіпляла до коляски......нашо лишній груз зносити. беру його коли кудась їдемо - як чемодан для речей дитини.
Шкода що передні колеса ненакачані. пластмасові. то на плитач або бруківці - ставлю на задні і везу так дибки. Зауважила що і з накачаними колесами трясе на плитах і бруківці.
Коляска мені чесно кажучи дуже подобається не дивлячись на деякі мінуси, а там вибір за вами
я ся тішу, що вам підходить...думаю і ми будемо задоволені..

Natalia
05.05.2010, 22:32
А я користуюся рюкзачком і він мені дуже необхідний і зручний. ( Рюкзак на плечі і дитину на руки, якщо треба кудись зайти - зручніше ніж з сумкою 100%)

Дівонька Зіронька
05.05.2010, 22:39
Не влазить в ліфт на Сихові...приходиться знімати одне колесо, але це легко робиться!

Bogdanka
05.05.2010, 22:46
Може десь було в темі - які враження про такий? Чи хтось мав?
я такий хотіла спочатку як і вілтіс. Не такої фірми, я хотіла міцніший - АВС. Але він зруний мамі, а не дитині, а якщо звернути увагу, як в такому візочку виглядає дитина... то він зручним взагалі не виглядає.
Ми маємо Inglesina Zippy AR8 (http://shopping.com.ua/shop/240/266/49929.html). Візок дуже зручний, система складання/розкладання чудова, матеріал дитину не парить, дуже зручний дашок (особливо при сонці), має 4 положення спинки, і власне підставку для другої дитини. Я купувала б/у в ідеальному стані за половину вартості нового.

DarkNess
06.05.2010, 16:53
Я в глухому тупіку з вибором тої коляски. Переглянула купу сайтів, походила по магазинах подивилась "в живу", нічого в тих калясках не розуміюся і поняття не маю, Як її вибрати. Досвідчених знайомих по таких питання теж нема. А від мегапропозиції аж голова йде обертом. :8: Знаю тільки шо каляска має бути для новонародженого з жосткою люлькою на перших півроку, більше для спання, аніж для прогулок. Фсьо. Ні в фірмах, ні в якості не розбираюсь. Ще треба автокрісло. Його купляти окремо, чи 2 в 1? На які ще критерії варто звернути увагу? Розраховую на ваші практичні поради з досвіду. Наперед вдячна.

Nata
06.05.2010, 17:21
Ну дивіться: люлька - просто супер. Автокрвісло можете докупити в комплекті з возиком, певно буде дешевше ніж купувати окремо ну і плюс: можна вчепити на візочок при потребі.
Ідемо далі. Ви живете в будинку? В особняку? Якщо варіант 1 то міряєте вхідні двері, міряєте як широко відкриваються двері ліфта і з тим ідете вибирати шассі. Якщо ліфта немає дивитися на вагу візочка (Вам її тягати). Якщо варіант 2 (особняк) ці пункти знімаютсья (крім вхідних дверей, бо я своїм возиком до свекрів в особняку заїхати не можу :))
Далі. Колеса. Великі - зручно, маленькі - відразу легший возик.
Амортизація - дивіться щоб люлька не стрибала на бруківці, тут вже мусити з продавцями говорити ну і спробуйте повозити, погойдати возика. Ще одне: добре коли передні колеса повертаютсья, але з можливістю фіксації, це додає маневреності возику (наприклад зручно повертати між вузькими рядами супермаркетів)
Спосіб кріплення люльки - є жорсткий, є на ременях - люлька на ременях колишиться, у ній зручно заколисувати маля, але треба вважати щоб ремені були добрими, у дешевих варіантах вони часто рвуться.
Якість матеріалів - теж має велике значення, Вам же немовля возити, бажано щоб серединка була натуральною, легко знімалася (все-таки час до часу її доведеться прати).
Решта - фасон, висота, колір, комплектація - на Ваш вибір, важко щось радити не знаючи уподобань.
Я свого часу робила так: після описаних вище пунктів вибирала в магазині возика котрий мені сподобався і тижні зо два шукала в неті на нього відгуки. Таким чином відсіяла дуже багато із того що візуально подобалося.

DarkNess
06.05.2010, 22:13
Якість матеріалів - теж має велике значення, Вам же немовля возити, бажано щоб серединка була натуральною
А ззовні ? Чи важливо шоб матеріал був повністю водонепроникним (від дощу, наприклад, не клійонкою ж накривати), мав вентиляційну здатність тощо, чи це не принципово? А під дитину ще стелиться в коляску матрасик/покривальце/рушник чи нічо вже не треба?
Ну і з фірмами... чи є якісь загальноулюблені фаворити; фірми, які себе добре зарекомендували; або такі, на які точно не варто звертати увагу? або хоча би країни-виробники.

Alonka
06.05.2010, 22:46
А хтось такий візочок мав і може щось сказати"Прогулочная коляска-трость DOT Delti", а може хто і продає?http://bambina.com.ua/index/Прогулочные-и-трости/1602-Прогулочная-коляска-трость-DOT-Delti.html?pop=0

Anastasia
06.05.2010, 23:09
Мамусі і татусі! Де можна купити шину для колеса від візка ТАКО?

---------- Додано в 22:09 ---------- Попередній допис був написаний в 22:04 ----------

А під дитину ще стелиться в коляску матрасик/покривальце/рушник чи нічо вже не треба?
Ми стелили влітку пеленку :) щоб личко дитини не торкалось тканини візка (а коли без підгузника гуляли, то клала одн.пеленку, а потім на неї грубшу пеленку. щоб не мокрим був візок в разі чого), а взимку клали на таке покривальце і зверху ковдрочка, а потім придбали конверт /типу спального мішка/ універсальний зимовий для візків

inNusjalapusja
06.05.2010, 23:42
Ну і з фірмами...
Тут кому що більше подобається. У моєї сестри була Еверфло (з маленькими колесами), так вона і півроку не провозила - відпало колесо. Ця коляска не для наших доріг. А в мене звичайна Андрокс (виробляють в Бродах), так я нею дуже задоволена. Великі помповані колеса (а це ще і додаткова амортизація), передні колеса можна зафіксувати, переться просто супер. Я дуже задоволена. Вожу донечку вже 1,5 року і жодної поломки (тьфу-тьфу-тьфу). Єдиний мінус - прогулянковий варіант тільки "від мами" (в мене ще перший випуск тих калясок).

Зануда
07.05.2010, 00:02
Я в глухому тупіку з вибором тої коляски.
Найпростіший варіант - з маси візків виберіть той (ті), що сподобались візуально, роздивіться фото в неті, уважно прочитайте параметри, пошукайте відгуки користувачів. Коли коло звузиться - в магазин на оглядини. Не соромтесь попросити у продавця продемонструвати всі можливості візка, люльку та прогулянковий варіант.
Ната досить вичерпно описала, які критерії відбору можуть бути корисними. Єдине, що хочу додати стосовно автокрісла - якщо візок 3 в 1, а коштує 2 500, то щось буде "шкутильгати" - наприклад в автокріслах Анмар Hilux крісло не сертифіковане і не має вкладки для новонароджених, дитина в ньому скручена бубликом, крісло тверде. У Graco юлька м"яка, як сумка-переноска і пластикові маленькі колеса - на наших вулицях гримлять ті візки, як погремушки і трясе дитину дуже. Словом, якщо є бажання і потреба автокрісла, яке кріпиться на шассі візка, то треба консультуватись з продавцями чи почитати в неті, які фірми, яким візкам підходять. Якщо ж не принципово - то вибір більший, а ціновий діапазон ширший. Найдешевше нормальне, сертифіковане крісло, яке кріпиться на шассі візка (тобто від 0 до 13 кг) коштує в середньому 700 грн., то є Espiro Neo.
Є хороший сайт: http://klumba.kiev.ua/strollers/ Там багато возиків, детально описані, є відгуки і ціни для порівняння.
Успіху. :)

DarkNess
07.05.2010, 00:10
Щиро вдячна всім за поради!!! Заглиблююсь у пошуки, ну що ж і характеристики возиків колись потрібно вивчати...)

Vероніка
07.05.2010, 16:47
DarkNess, ви можете викладати назви візків, які сподобались, а дівчата вже порадять, чи варто купляти. :girl_smile:

hrystusja
11.05.2010, 18:01
Переглядала я візки в інтернеті і найбільше мені сподобався Roan Marita і Anmar New line. Що можете про них сказати?бо я зовсім немаю досвіду в купівлі візочків)))

Котя
11.05.2010, 18:23
Тут кому що більше подобається. У моєї сестри була Еверфло (з маленькими колесами), так вона і півроку не провозила - відпало колесо.
Підтверджую, у нас відпало на 10 місяці:girl_devil:

Зануда
11.05.2010, 18:29
А я хочу такий. Але в Україну ще в таких кольорах не возять і ми не знаємо як буде на нього ціна.
http://s002.radikal.ru/i197/1005/3f/793d5bd8f89f.jpg

cream
11.05.2010, 18:42
DarkNess, легко знайти порадника якщо визначитись скільки Ви готові віддати грошей. На мою думку, від цього багато залежить, дуже широкий діапазон вибору, проте візки, що коштуватимуть 800 - 1200 грн відрізнятимуться від тих що по 4000-6000 грн, м'яко кажучи конкретно (навіть, якщо за виглядом дуже схожі). Для мене важливо було щоб візок разом з люлькою були легкими (я після кесарського), крім того, звичайно, якість і дизайн.
Приглядаючись до візків, ще вагітною, була, злегка, в шоці від цін. Але визначилась, хочу такииииий, дорогий-зручний-якісний, 3 в 1. Згодом, заглядала частенько в оголошення і натрапила на такий вживаний, вдвічі дешевший. Купили, ще й зторгувались. Щасливою була!!!
Візок справді виправдав мої сподівання. Зручно 3 в 1 тим мамочкам, що часто їздять машиною, доки дитинка ще зовсім крихітна, одним рухом руки знімаєш люльку, кладеш на заднє сидження, сідаєш поруч (типу, раптом цицю "захочеть"), чоловік тим часом швидесенько (однією рукою, чесно) кидає колеса у багажник, і погнали.

Зануда
11.05.2010, 18:45
Тачки в народі
А з перекладом? :)

Уляночка
11.05.2010, 18:52
Україну ще в таких кольорах не возять і ми не знаємо як буде на нього ціна.
розколірка 2010 вже є у Львові..сама бачила..тільки модель XA

cream
11.05.2010, 19:10
А з перекладом?
Ну такі, триколісні, можна сказати ще "садовий інвентар"

Зануда
11.05.2010, 21:31
Ну такі, триколісні, можна сказати ще "садовий інвентар"
Справа смаку, нє? ;)

[/COLOR]розколірка 2010 вже є у Львові..сама бачила..тільки модель XA
ХА я також бачила, от тільки мені триколісний ХТ більше подобається і у нього база вужча, що підходить для нашого ліфта.
Щоправда, якщо його до дати "Х" так і не завезуть, або ціна буде кусючою, то може і візьмемо той ХА. Він трошки впритик по ширині, але якось можна собі буде порадити. :)
Зі всього переглянутого, перемацаного і перечитаного, наразі це єдиний візок, який нас влаштовує за всіма параметрами - ціна-якість-надійність-маневреність-зручність etc. От би ще й колір, як на тому фото і я була б ціла щаслива.:girl_in_love:

Angel
11.05.2010, 23:15
ціна
а яка????????

Зануда
11.05.2010, 23:34
а яка????????
Ось тут можна порівняти:
http://klumba.kiev.ua/strollers/xlander/xt_2in1/

hrystusja
13.05.2010, 11:39
Переглядала я візки в інтернеті і найбільше мені сподобався Roan Marita і Anmar New line. Що можете про них сказати?бо я зовсім немаю досвіду в купівлі візочків)))
Дівчата я запитувала на рахунок візочків що можете сказати про них?

Зануда
13.05.2010, 12:27
Є кілька форумлянок, які мали Маріту. Наче задоволені були. Напишіть Viltis ПП, якщо не помиляюсь, то вона була задоволена.
Мені особисто не подобається літньо-прогулянковий варіант цього візка, але "на кольор і смак - всі фльомайстери різні" :)

Оленка
13.05.2010, 13:12
У нас Роан Маріта. Коляска супер. Мягенька як корабель. Їздим по грунтовій дорозі по ямах і дитині дуже подобається бо його там гарно заколисує і він скоро засипає. Правда важку корзину має, а ще як її з дитиною нести ну то навіть чоловік всіх на світі згадує :). Малому 6 міс а він далі в люльці спить, ну тобто вона дуже велика і йому там затишно. Можна сказати що не скрипить (я просто люблю щоб все було ідеально, тому мені важко догодити). Коли дитину можна буд садити то в люльці піднімається спинка, що є дуже зручно. Правда мінусом є те що до тої підйомної спинки не передбачили ременів безпеки. Якщо у вас є широкий ліфт або бажання зносити/зкатулювати окремо коляску і окремо дитину то можна брати.
Ми живемо в особняку але щоб вийти на двір то пару сходинок треба подолати, то я просто їду коляскою по сходах.
Там єдиний мінус, що має плитку корзину для покупок. Якщо іти за покупками чи навіть з дитиною іти на прогулянку то багато іграшок не влізеться, бо є всі шани що вони звідти вивалять (хіба в якийсь кульок їх запхати).
Ну а взагалі задоволені і якщо прийшлося купляти ще коляску то тільки таку.

hrystusja
13.05.2010, 13:20
У нас Роан Маріта. Коляска супер. Мягенька як корабель. Їздим по грунтовій дорозі по ямах і дитині дуже подобається бо його там гарно заколисує і він скоро засипає. Правда важку корзину має, а ще як її з дитиною нести ну то навіть чоловік всіх на світі згадує . Малому 6 міс а він далі в люльці спить, ну тобто вона дуже велика і йому там затишно. Можна сказати що не скрипить (я просто люблю щоб все було ідеально, тому мені важко догодити). Якщо у вас є широкий ліфт або бажання зносити/зкатулювати окремо коляску і окремо дитину то можна брати.
Ми живемо в особняку але щоб вийти на двір то пару сходинок треба подолати, то я просто їду коляскою по сходах.
Там єдиний мінус, що має плитку корзину для покупок. Якщо іти за покупками чи навіть з дитиною іти на прогулянку то багато іграшок не влізеться, бо є всі шани що вони звідти вивалять (хіба в якийсь кульок їх запхати).
Ну а взагалі задоволені і якщо прийшлося купляти ще коляску то тільки таку.
Дякую за інфомацію мені вони також дуже подобають і викликаю довіру. Та й ми в особняку живемо, тому нас питання ліфта не стосуються. Правда ціни на нові досить кусючі)))) Так що я виникне бажання продати так за місяці 4 звертайтесь:girl_flag_of_truce:))

zaba
13.05.2010, 13:51
В нас також Роан Маріта! Візочок просто супер, величезна і простора люлька, ми відїздили в ній 9 місяців і малому було там супер комфортно - на зиму прекрасно,ніде не дує і не завіває!!!
Прогулка на вигляд не приваблива, але то питання звички, маємо окремо прогулку Чікко Ct4, то порівнюючи їх відчувається величезна різниця: Роан їде як танк, амортизує всі ямки (яких в нас мільйони), а коли їдем на Чікко то таке враження що на наступній ямці розвалиться.
Візочком задоволена на всі 100% і якщо б довелось ще раз обирати то тільки Роан!
А hrystusja раджу піти і вживу подивитись на візочки, порозглядати і попробувати який підійде саме твоїй малечі!!!

Оленка
13.05.2010, 16:50
Так що я виникне бажання продати так за місяці 4 звертайтесь
На ваше розчарування не виникне. Ми купляли на Південному. Люлька у нас зі шкіри (замінник) тому дали за неї трошки дорожче (вроді 2500 грн) ніж коли просто з матерії. А прогулянковий нам подобаться, правда він тошки вужчий за люльку :(. Раджу подивитися вживу. Вже вони є і на шуварі

otis
14.05.2010, 11:25
Підкажіть будь-ласка чи може в когось є Сhicco simplicity.

http://s11.radikal.ru/i184/1005/69/e2a585c95c01.jpg

Дуже :girl_cray: хочу таку прогулянку, але незнаю яка вона у використанні. Читала на сайті чіко але там не дуже багато відгуків. І тут в темці шукала але тільки 2-3 слова і все. І дуже хочеться в живу поспілкуватись. Буду дуже вдячна.:girl_tender:

Wariatka
17.05.2010, 14:45
у кого є бажання пробати ТАКО коляску - звертайтеся....

bioland7
17.05.2010, 16:41
Мамусі хто ще в пошуках візочка хочу звернути вашу увагу на новинку 2010 року фірми I'coo, детальнішу інформацію прошу читати і дивитись ось тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=53125&page=5)

lerucha
17.05.2010, 16:53
дівчата, що можете сказати на рахунок "Інглезіна Классік", (можливо тут вже писали, буду вдячна за ссилочку, не маю можливості переглянути всю тему)

Klava
17.05.2010, 19:44
А хто мав прогулянковий Бебі дизайн спрінт? Які відгуки? Бо ми от на Південному собі ніби такий вподобали, але я ще вагаюсь чи вартий він 1200 грн...

Надька
18.05.2010, 15:29
Дякую за інфомацію мені вони також дуже подобають і викликаю довіру. Та й ми в особняку живемо, тому нас питання ліфта не стосуються. Правда ціни на нові досить кусючі)))) Так що я виникне бажання продати так за місяці 4 звертайтесь))
А Ви що за 4 місяці будете такий візочок продавати?

---------- Додано в 11:29 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

DarkNess, легко знайти порадника якщо визначитись скільки Ви готові віддати грошей. На мою думку, від цього багато залежить, дуже широкий діапазон вибору, проте візки, що коштуватимуть 800 - 1200 грн відрізнятимуться від тих що по 4000-6000 грн, м'яко кажучи конкретно (навіть, якщо за виглядом дуже схожі). Для мене важливо було щоб візок разом з люлькою були легкими (я після кесарського), крім того, звичайно, якість і дизайн.
Приглядаючись до візків, ще вагітною, була, злегка, в шоці від цін. Але визначилась, хочу такииииий, дорогий-зручний-якісний, 3 в 1. Згодом, заглядала частенько в оголошення і натрапила на такий вживаний, вдвічі дешевший. Купили, ще й зторгувались. Щасливою була!!!
Візок справді виправдав мої сподівання. Зручно 3 в 1 тим мамочкам, що часто їздять машиною, доки дитинка ще зовсім крихітна, одним рухом руки знімаєш люльку, кладеш на заднє сидження, сідаєш поруч (типу, раптом цицю "захочеть"), чоловік тим часом швидесенько (однією рукою, чесно) кидає колеса у багажник, і погнали.
і я б непроти ось так як Ви придбати колясочку...

hrystusja
18.05.2010, 15:32
А Ви що за 4 місяці будете такий візочок продавати?
Ні, маю бажання такий купити. Тому й питаюсь, може хтось продаватиме))))

Надька
18.05.2010, 15:57
На рахунок ліжка, зупинили вибір на такому - з сосни; без колес, на ножках правда є можливість колисати або зафіксувати в нерухомому положенні; знизу є шуфляди; ліжко опускається на три положення; правда бокова стінка не опускається; ціна 700-800 грн
А де саме ви таке бачили ліжечко?

сяняНЯНЯ
18.05.2010, 16:09
Допис від Сірий Вовк Переглянути допис
На рахунок ліжка, зупинили вибір на такому - з сосни; без колес, на ножках правда є можливість колисати або зафіксувати в нерухомому положенні; знизу є шуфляди; ліжко опускається на три положення; правда бокова стінка не опускається; ціна 700-800 грн

таке як ви описали,ми купили в неділю на подарок за 450грн.
Бо сестра моя має те що за 800грн,то ми подивились і вирішили,що там нема за що переплачувти...ліжка майже нічим не відрізняються

Надька
18.05.2010, 16:12
таке як ви описали,ми купили в неділю на подарок за 450грн.
Бо сестра моя має те що за 800грн,то ми подивились і вирішили,що там нема за що переплачувти...ліжка майже нічим не відрізняються
а де саме ви таке купили і чи можете встаити фото або дати ссилку ...?

сяняНЯНЯ
18.05.2010, 16:23
де саме ви таке купили і чи можете встаити фото або дати ссилку ...?

То ми брали через знайомих.Я так зрозуміла,що той продавець возить їх з Закарпаття,а там вже хто їх виготовляє -поняття не маю.Ми спочатку домовились,щоб він привіз і показав нам те ліжечко,по ходу подивились,нам підійшло і купили.Вечері якщо вам треба можу дати тел. того продавця.
ще,якщо не помиляюсь,то воно з бука.

airy_cat
19.05.2010, 12:35
Дівчата в кого Джампер - підкажіть, а як ви прали матрасик та внутрішню обивку? :)

сяняНЯНЯ
19.05.2010, 16:47
підкажіть, а як ви прали матрасик та внутрішню обивку
Я прала в пралці прогулянковий варіант при 40 градусах,а люлька після малої чистенька,то так і зняла,не перучи.
А матрасик,думаю можна і вручну,а щодо вн.оббивки,то певно щіткою почистити.

Іруня
20.05.2010, 15:14
Знайшла дуже гарну кулясочку для погодок ( не знаю, як по-українськи ) чи двійнят. Може комусь пригодиться :)
http://www.familytime.ru/product_info.php?products_id=1537

loreniya
20.05.2010, 16:42
в нас на вулиці недавно одна мама обзавелася лялью, і купила тій лялі дуже гарну колясочку. І все було гарно і добре, але пройшов місяць і в колясочці пройшли зміни - вона мала металеву /містку, гарну і блискучу/ корзину для покупок, а тепер таке враження що в візочку везуть дроти на прийом металолому - та вся корзина ТАК розхиталась і ТАК брязкотить!!!
не раджу!!

АЛЕ!!!
я вже майже 5 місяців гуляю з малим. В нас на вулиці нема жодної незадоволеної візком мами, від найпростіших до дуже дорогих - всі задоволені. Є звичайно нюанси - от в мене до мого візка одна претензія наразі - в люльці капішон має лише 2 варіанти - або повністю складений, або повністю розкладений - хотілось би ще середнього положення - щоб більше сонечка в візок пустити і щоб очки ще були в тіні. Ну але нема... Так що думаю кожен буде задоволений своїм візочком - до всього звикається. І скажу то що я покатала візочок на Південному будучи вагітною і то як я дякую богу за інженера який проектував наш візочок зараз то зовсім різні речі... Візок бажано з дитиною повозити... Розкласти, скласти, затягнути в ліфт, зняти колеса з болотом і вмити... тоді і вилізуть його плюси і мінуси...

natorella
22.05.2010, 11:00
може було вже
дуже цікаво
История детской коляски
Самая первая детская коляска была создана в 1733 году Уильямом Кентом, английским ландшафтным архитектором. Он сконструировал ее по просьбе Уильяма Кавендиша, третьего Девонширского герцога, отца шестерых детей. Собственно, это была не коляска в нашем понимании, а небольшая детская повозка, в которую запрягалась коза или пони. Первые пользователи вполне оправдали затраченные на них усилия: если заказчик-отец не вырос по службе выше наместника Ирландии, то из катавшихся в коляске детишек старший, лорд Фредерик, дослужился со временем до звания фельдмаршала, а младший, лорд Джон, до министра финансов. Модель Кента пришлась по вкусу, и вскоре коляски распространились среди высших слоев Европейского общества. В то время они представляли собой воистину произведение искусства. Средние и низшие сословия не могли позволить себе приобрести такую дорогую игрушку, и на протяжении еще более ста лет коляска оставалась невероятной диковинкой.

По-настоящему мода на коляски возникла в 1840 году с легкой руки королевы Виктории, любящей матери девятерых детей, которая пожелала самолично прогуливаться со своими детьми по королевскому парку. Как и все коляски того времени, коляску королевы нельзя назвать действительно удобной: она была чересчур высокая и неустойчивая, у нее не было ручек, в связи с чем, ее нужно было тянуть за собой. Вслед за королевской семьей колясками стали обзаводиться все состоятельные люди, сначала в Англии, а потом и по всему миру.

К 1840-м годам пони сменились нянями, однако и они продолжали таскать эту тележку за собой. Отсутствие необходимости заботиться о ребенке стало признаком состоятельной и благополучной семьи, количество прислуги которой позволяет растить ребенка. Так коляска вошла в нашу жизнь и стала признаком огромного расстояния, разделявшего ребенка и мать высших сословий. И даже названия моделей колясок того времени отражали их привилегированность: самыми популярными были модели «Герцогиня» и «Принцесса». (http://www.gazeta.lv/story/9150.html)
http://s11.radikal.ru/i184/1005/af/49f91565a980.jpg

---------- Додано в 10:00 ---------- Попередній допис був написаний в 09:57 ----------

Розкласти, скласти, затягнути в ліфт, зняти колеса з болотом і вмити... тоді і вилізуть його плюси і мінуси..
тільки одні мінуси як на мене)))))))))))))

Iwka
23.05.2010, 21:29
Так що думаю кожен буде задоволений своїм візочком - до всього звикається.
Я от вже пів року як незадоволена.
Особливо через оце -
Розкласти, скласти, затягнути в ліфт, зняти колеса з болотом і вмити... а ще проїхатись на базар біля Іскри, де його будують, або сходити в магазин... Про "суперський стан" тротуарів і доріг - я мовчу... А про можливість виїзду за межі району - навіть нема мови...
Моя мама каже, шо я "розбалувана слінгами" :girl_haha:

Зануда
23.06.2010, 13:12
Наш візок чекає нас на складі. Як тільки - так відразу привезуть.
Єдине, що я мріяла про триколісний візок, але так його і не дочекалась. :(

Златка
23.06.2010, 13:23
Наш візок чекає нас на складі

Вітаю :girl_smile: На якому варіанті таки зупинились?

Зануда
23.06.2010, 13:42
Наш вибір остаточно спинився на X Lander XA .
Колір, функціональність, гарні відгуки, ціна - підійшло все. Сподіваюсь, що не розчаруюсь. Бачила його "в натурі" дуже милий візок, комфортний для всіх погодніх умов, що для нашого міста важливо :) Дороги теж має витримати всі за рахунок коліс. Єдине, що все ж мені би хотілось триколісний. Не втрачаю надію, хоча часу залишилось зовсім мало. :)
Знайшла такий на одному із київських сайтів, але він дорожчий на 600 грн. + доставка, а більше ніде немає. Тому...мабуть ХА таки остаточний варіант. :)
Не знаю чи Уляночка ще сюди заглядає, але мені так цікаво, як її враження від користування візком, чи задоволена і чи все відповідає її вимогам?

Уляночка
23.06.2010, 15:11
чи Уляночка ще сюди заглядає, але мені так цікаво, як її враження від користування візком, чи задоволена і чи все відповідає її вимогам?
уляночка не купувала лендера,бо рейса так і не було..купили експіро вектор аір 4...

Зануда
23.06.2010, 16:36
уляночка не купувала лендера
Я знаю. Я питаю чи ви тим вектором задоволені :) Бо я власне пам"ятаю, що ви хотіли і що купили і мені цікаво чи не розчарувались?

Уляночка
23.06.2010, 20:09
наразі єдиним мінусом є ненадувні передні колеса..от коли їдемо по бетонних квадратних плитах, то трохи відчутно....а так файна..

Fleshka
23.06.2010, 20:32
Занудко, в Ромка нашого лендер Х-А, я довольна, як шлонь...:girl_crazy:Всюдихід ))) мінусів так і не надибала...мо шось вас саме цікавить по експлуатації, можу розказати:girl_smile:

Зануда
23.06.2010, 20:52
Мене дуже цікавить чи люлька добре закріплена на шассі, в сенсі - чи не сильно нею трясе при їзді. Бо в магазині ми пробували і чоловіка мого то трошка "напрягло" - йому видалось, що вона слабо прикріплена.

Fleshka
23.06.2010, 22:54
Мене дуже цікавить чи люлька добре закріплена на шассі, в сенсі - чи не сильно нею трясе при їзді. Бо в магазині ми пробували і чоловіка мого то трошка "напрягло" - йому видалось, що вона слабо прикріплена.
Ну по наших дорогах трясе в будь-якій колясці. Просто в деяких менше, а в деяких, як в танку:girl_crazy: Розумію вашого чоловіка, який подумав, що люлька слабо прикріплена, він так вирішив напевне тому, що побачив як вона відчіпляється (досить легко, просто за рахунок натиснення двох кнопочок), але насправді причіплена вона більш ніж надійно, і за рахунок того що кріплення йде по центру, "дубасить" манюню менше.

Зануда
01.07.2010, 15:47
У вівторок привезли наш візок - чудесний! Сьогодні робила першу обкатку в дворі. У нас яма на ямі, все криве і горбате, але за рахунок коліс якось це терпимо. Колі точно такий, як я хотіла, в ліфт поміщається - треба трошки дверку притримати, бо він у нас древній і з одного боку вона трошки до кінця не розсувається.
Привезли оперативно, склали, продемонстрували все, все перевірили на наявність і функціональність. Словом - сервіс! :)

DarkNess
01.07.2010, 21:17
У вівторок привезли наш візок - чудесний! Сьогодні робила першу обкатку в дворі
Як вам добре!!!
А в мене проблема з візком і далі гостро стоїть. :girl_sad: Ніде нема підходящої моделі. Одним словом - Катастрофа. Була і в магазинах і весь південний обходила - і ніц! Хочу з великими бажано надувними колесами (ще краще 3-колісний варіант), з окремою люлькою, алюмінієвою рамою, доброю амортизацією, вагою до 12-13 кг з люлькою, щоб спортивне сидіння не було тісним, італійські варіанти не для наших доріг... ну і вкластися бажано до 4 тис. (мах допустима розумна ціна за таку річ). Невже я так багато вимагаю!?
Дівчата, підскажіть щось!:girl_cray:, бо буде дитина без візка! :girl_cray: або бабуся піде на перший ліпший базар і купить на свій смак! :girl_impossible:

---------- Додано в 20:16 ---------- Попередній допис був написаний в 20:06 ----------

Занудко, а в складеному вигляді шассі і люлька багато займають місця? І може підкажете, де можна подивитись на такий возик "в живу" ? :scratch_one-s_head:

Лідочка
01.07.2010, 21:18
Тако Джампер Х - може підходить не під всі критерії (трошки важчий ніж ви хочете), але загалом те що вам треба (більш-менш). В нас такий - дууууже задоволені, десь писала свій відгук про цей візочок.

kitty
02.07.2010, 14:37
В нас Тако Варіор - теж дуже задоовлені. Єдиний його мінус він трошки важить забагато. Але якщо є ліфт то це не так вже й катастрофічно. Ще чула що зявились якісь самі нові з фірми Тако, але ще кращий ніж усі попередні моделі. Ви попитайтесь - вам все розкажуть і покажуть. Як на мене то дуже складно найти возика, який був би легенький і з вмістимою люлькою і з алюмінієвим каркасом і так щоб колеса надувні. Там самі колеса добре важать.

мамочка
02.07.2010, 16:53
Щойно прийшла з Шувару. Ціна на Х-Лендер 2010р:
трьохколісний -2850 грн
чотрирьохколісний - 3300 грн.
Несподобалось зварні шви на алюмінієвих рамах. Дуже неакуратно зроблені. То дрібниця - але неприємно.

slobodianka
02.07.2010, 17:12
Тако Джампер Х
А не можете підказати скільки він коштує, хоч в приватні? Питала вже тут на сайті де їх пропонують, та відповіді так і не дочекалась

Зануда
02.07.2010, 17:22
трьохколісний -2850 грн
Я думаю, що триколісний, то не є модель 2010 року. Нажаль. Ботаких ще до нас не привозять. Таку ціну мають моделі 2009 року.
А ті шви так - трошки неестетичні, але їх можна пережити. :)
Занудко, а в складеному вигляді шассі і люлька багато займають місця? І може підкажете, де можна подивитись на такий возик "в живу" ?
Глянути на ньогоможна на Шуварі в магазині КАРАПУЗИК.

Ірка-Шкірка
02.07.2010, 18:56
в Ромка нашого лендер Х-А, я довольна, як шлонь...Всюдихід ))) мінусів так і не надибала...мо шось вас саме цікавить по експлуатації, можу розказати

Кажете, що всюдихід... Як вважаєте, в умовах життя не в місті (відсутність асфальтованої дороги, дорога тупо каменями засипана, взимку ніхто не чистить - треба їхати по снігу) підійде, чи мені шукати танка замість всюдихода? :girl_impossible:

Дівчата, і ще, просвітіть, а чим триколісні від чотирьохколісних відрізняються? Суто кращою маневреністю?..

Зануда
02.07.2010, 21:20
Дівчата, і ще, просвітіть, а чим триколісні від чотирьохколісних відрізняються? Суто кращою маневреністю?..
На мою думку маневреність обох візків практично однакова при умові наявності пари коліс, що обертаються. Вважається, правда, що 4-колісний візок стійкіший за 3-колісний, але з досвіду власників триколісних моделей - ніхто не нарікав і жодних ексцесів не було.
Я особисто взяла би з триколісною базою, бо мені він надзвичайно подобається, але як я вже писала (і певно не раз гг - я ж зануда)нових моделей не привозять, а старі мені кольорами не вгодили і деякими технічними нюансами, які продумали вже у моделях 2010 року.

Як вважаєте, в умовах життя не в місті (відсутність асфальтованої дороги, дорога тупо каменями засипана, взимку ніхто не чистить - треба їхати по снігу) підійде, чи мені шукати танка замість всюдихода?
Для таких доріг, чи то пак бездоріжжя, я вам рекомендую Espiro Enzo - бомба, а не візок! Там повітряні амортизатори стоять, візок дуже гарно рухається і плавно, великі надувні колеса, гарна люлька і надзвичайно комфортний прогулянковий блок.
Також є на Шуварі в КАРАПУЗИКУ. І там навіть дешевше ніж в інтернеті. Як не дивно.
http://klumba.kiev.ua/strollers/espiro/enzo-2v1/

Януся
02.07.2010, 21:58
Еспіро Ензо у нас є. Зараз ми гостюємо у Карпатах, доріг у лісі нема :), але лялю зовсім не трясе. Та й важить возик 10 кг.

SOSKA
02.07.2010, 22:48
мені теж потрібно візочок на середину серпня.Маю два варіанти Espiro Enzo та лендер Х ,та незнаю який з них краще взяти,бо той і той подобаються,і що його робити???Маю ще тиждень на роздуми,бо будем платити завдаток.Може власниці таких візків щось порадять,мене цікавить чи люлька не буде на зиму замала?

Ірка-Шкірка
03.07.2010, 00:35
Маю два варіанти Espiro Enzo та лендер Х
а зорієнтуйте, SOSKA, скільки у вас в Рівному коштує один і другий?

мене цікавить чи люлька не буде на зиму замала
о, і мені це цікаво. Бо в обговоренні возиків на форумі Малечі всі говорять, що якщо дитинка з початку - середини літа, то взимку буде їздити в прогулянці...

А, ще підкажіть, в Еспіро Ензо перекидна ручка в прогулянці? Вроді це має значення :)

SOSKA
03.07.2010, 01:15
Espiro Enzo коштує 3100грн.,а друга 3000грн.,хоча в деяких магазинах є і по 3600грн.Ручка якщо я не помиляюсь не в одній не перекидається.

Уляночка
03.07.2010, 06:58
важить возик 10 кг.
це без коліс..точно...бо усі еспіро пишуть так вагу..про це нам розказав консультант, коли купували наш еспіро вектор, бо його вага без коліс 8,5, але насправді він має до 12, а ваш до 16 кг....

Curly Xena
03.07.2010, 08:34
Напишу про нашу прогулянку Peg Perego Aria (http://motik.com.ua/Ppogulochnaja-koljacka-perego-aria-completo-p-284.html). Довго ми вибирали - бо такої аж гострої проблеми не було - добивала наш Джампер, таскала Поньє ну і нозями ми ходимо багато :) Але , як кажуть - стали планети - купили :) Тиждень вже возимося - враження мегапозитивні. Легка - це реально було важливим критерієм, добра прохідність -після Джампера це не просто :),маневрена. Коротше -задоволена, рекомендую :girl_curtsey:

Vероніка
04.07.2010, 14:25
Тако Джампер Х. А не можете підказати скільки він коштує
На Південному в районі 2200 - 2400. Їх дуже багато на центральній площі зліва від басейна.

Zoryanazirka
04.07.2010, 21:45
Напишу про нашу прогулянку Peg Perego Aria.
А ми свою продали, летіли в Швейцрію коли малому було 2, чоловік день повозив, сказав що вона до нічого бо тяжко везти.

Марта2
09.07.2010, 20:43
Які гарні гарні тут ідеї http://www.babyluna-buga.com/bugaboo.php?box=bugaboo_cuco :girl_in_love:
Освіжу свій Бебекар для нової лялі!:girl_cool:

DarkNess
20.07.2010, 11:08
Можливо, хтось може щось сказати про візок Espiro GTX ? Може в когось була така?

Nata
20.07.2010, 11:42
Освіжу свій Бебекар для нової лялі!
Мала вчора необережність зайти з мамою в Антошку, їй так до душі припала нова колекція люльок, що вже другий день мурдує мене, що купить собі нову червону квітчасту люльку до нашого бебекару :):):)
А ще я "пощупала" там АВС, не знаю точно яку модель, але триколісний :blush:, дуууже мені сподобався візочок, легенький, маневрений от тільки шассі широчезне :)

Марта2
20.07.2010, 12:27
Мала вчора необережність зайти з мамою в Антошку, їй так до душі припала нова колекція люльок, що вже другий день мурдує мене, що купить собі нову червону квітчасту люльку до нашого бебекару
А ще я "пощупала" там АВС, не знаю точно яку модель, але триколісний , дуууже мені сподобався візочок, легенький, маневрений от тільки шассі широчезне

Я теж задивляюсь на нові люльки, але купувати точно не буду, обшию по тому самому тільки якось цікавою тканиною.... все залежить від того хто буде.....

Та люльки до Бебекару коштують як новий АВС дізайн, краще візок ще один купити...

DarkNess
20.07.2010, 12:43
не знаю точно яку модель, але триколісний
Ага, Rodeo, мабуть. Коричнева. Мені вона теж дуже сподобалась, дуже легенька і маневрена. Але ширина шасі 68 см, якшо не помиляюсь.:girl_impossible:

Nata
20.07.2010, 15:17
Коричнева.
Та якась чи коричнева чи чорна з коричневим, темна одним словом :) Про шассі не питала, бо мені не актуально :)

Gemmy
25.07.2010, 15:08
Мені вона теж дуже сподобалась, дуже легенька і маневрена. Але ширина шасі 68 см, якшо не помиляюсь
Сестра моя теж до неї придивляється, ходила вже дивитися. А мені щось вона не дуже, от і відмовляю. Сподобалась Colletto Matteo (http://kiddi.com.ua/vmchk/coletto-matteo.html), хтось щось може сказати про неї?

JuniorSkeptic
27.07.2010, 09:59
Сподобалась Colletto Matteo, хтось щось може сказати про неї?

На Клумбі [/URL]багато відгуків про цей візок. Мені він теж подобається, вибирала між ним і Hauck Apollo 4[/URL]. Але недобре, що в Coletto немає сервісного центру в Києві (не знаю, як у Львові), і в разі чого детальку якусь можна чекати 2-4 тижні.

А вчора натрапила на литовський Tutis Zippy [/URL]і наразі він мені здається найкращим - влізе в наш ліфт (колісна база 60 см), всі колеса надувні, люлька широка - 37 см, симпатичний, і відгуки про нього дуже гарні. А, і ще в ньому є функція заколисування.

taniarz
27.08.2010, 21:26
АВС, не знаю точно яку модель, але триколісний
я теж дивилась на цю модель РОДЕО,але там незручна прогулянкова коляска, не розкладається горизонтально,дитинка спить напівсидячи! А вона така гарна і легка!!!!

А ще я хочу запитатись,може хтось вже використовував візочок Chicco Trio S3 http://klumba.ua/strollers/chicco/2007_trio_s3/fotos/
я його дуже хочу,але цікаво почути відгуки вже досвідчених користувачів!!!

---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:25 ----------

А вчора натрапила на литовський Tutis Zippy і наразі він мені здається найкращим - влізе в наш ліфт (колісна база 60 см), всі колеса надувні, люлька широка - 37 см, симпатичний, і відгуки про нього дуже гарні. А, і ще в ньому є функція заколисування.
якраз розмовляла із знайомим,вони теж таку коляску вже з березня корустують,задоволені дуже!!!

Натуля
27.08.2010, 23:11
Chicco Trio S
В коліжанки такий візок. В мене склалася думка, що то візок не для наших доріг і коліжанка це підтвердила.Коліжанка та живе недалеко від стрийсього парку і до нього потрібно переходити дорогу з трамвайною колією, то зимою вона не могла там їздити і візок з дитиною до парку возить в машині. Вона сказала, що якби не возила її з собою в машині то він би вже напевно розвалився.

taniarz
28.08.2010, 00:08
В коліжанки такий візок
так????я здивована,бо там такі величезні і міцні колеса...хм,але цікаво послухати всі думки!

kolibri
30.08.2010, 14:16
а я похвалюсь своїм вибором!!!!! остаточним!
http://s61.radikal.ru/i173/1008/c0/2d58b01e7ba8.jpg

Зануда
30.08.2010, 14:50
Вітаю. Чудовий вибір. Візок просто мегазручний у всіх відношеннях. Колір шикарний, мені подобався дуже, але я не ризикнула з практичних міркувань.
П.С. Чи з Вашого фото можна робити висновок, що ви і автокрісло будете брати у комплекті?

kolibri
30.08.2010, 15:19
будем але пізніше!!! я довго взнавала чи не мазається сильно возик у знайомих - всі казали, що більше серединка ніж верх, а серединка там темна! крім того взнавала - легко знімається і переться в стіралці - тому й рішила ризикнути - бо страшенно сподобався:girl_claping:

Зануда
30.08.2010, 16:20
всі казали, що більше серединка ніж верх,
Тепер, коли я вже ним користуюся два місяці, то можу сказати, що все що зовні легко відчищається вологою серветкою (принаймні легкі забруднення, які в мене були), а середина переться(вже довелось прати матрасик)просто чудово - виглядає, як новий.

Rodionochka
02.09.2010, 11:42
Дівчата, хтось має такий візочок Chicco Multiway Complete
Які ваші враження? Маю німецького "танка" від першого, а хочеться щось трохи лекше і зручніше!

Inspector
06.09.2010, 17:41
всім привіт, цей білий візок X-Lander- просто бомба, напишіть, будь-ласка, про ньогоь ще, він легкий у керуванні? А вага?

Зануда
06.09.2010, 18:44
про ньогоь ще, він легкий у керуванні? А вага?
Візок легкий у керуванніл(легко везу однією лівою, якщо в правій тримаю парасолю), досить маневрений, а якщо на ідеально рівній поверхні(напр. в супермаркеті) розблокувати передні колеса, то це просто одне задоволення, а не їзда.
Я страшенно ни задоволена і регулярно збираю компліменти з приводу такого цікавого візка.

Victi
04.10.2010, 16:50
Маємо - Bebecar Stylo AT. Візком задоволена дуже: вузьке шасі легко входить в ліфт без розсування дверей, люлька кріпиться в машині і слугує автокріслом дитині, проходимість дуже висока, долає і траву, і піски, середина легко знімається і переться. Хоч і має вона один суттєвий для мене недолік - дитина в ній їздити не хоче. В тому плані краще слінг і ерго.

Ная
27.10.2010, 18:13
Мені візок сподобався,

http://s012.radikal.ru/i321/1010/a2/66c1d1d4210b.jpg
правда,ціна біля 8-ми тис....

kvVItKA
27.10.2010, 18:27
Мені візок сподобався,
Вав, прикольно:) я давно про велосипед мрію, а тут таке поєднання

Zoryanazirka
04.11.2010, 14:40
Краще ве велосипед з дитячим кріселком :)

loreniya
07.11.2010, 12:53
ну велосипед то не стійка конструкція, мені подобається такий візок- велосипед!!! думаю дорогий як холєра... цікаво як там з безпекою дитини...

---------- Додано в 09:53 ---------- Попередній допис був написаний в 09:32 ----------

Але ширина шасі 68 см
я маю 4ТЕС то там шасі 59 см, хоть в неті скрізь пише що 62. це чудо візок - таке враження що його хтось проектував для своєї дитини - я його сама як солдат автомата - за хвилину розібрати і зібрати можу - так все легко і практично, їде що танк, скрізь і по любій поверхні. він дійсно не має повністю сидячого і повністю лежачого положення - як автокріселко. але це як мені косультант розказав це спеціально для того щоб хребет дитине не мав додаткових нагрузок - сидить скільки може сам.

Prutylyatko
07.11.2010, 12:56
І я до вас в тему. Маю трошки клопіт: купила вже прогулянковий варіант Чікко, а там чохол на ніжки пристібається липучками, а не кнопочками, то мала за кілька секунд його відстібає повністю і він даремно возиться в корзині. А зараз якраз той чохол дуже знадобився б. Підкажіть, може в когось теж така ситуація, то як з неї вийти, або пореокмендуйте прогулянковий візок з чохлом зимовим на ніжки, але на кнопочки.

Borodinka
07.11.2010, 13:16
Підкажіть, може в когось теж така ситуація, то як з неї вийти
Може просто піти в майстерню, напр. Доктор Айболить на Дорошенка, і набити кнопки?

loreniya
07.11.2010, 13:24
допустим на чохол набють, а на візок як? як їх защіпати..., думаю краще купити конверт в візок - є такі на овчині і на синтепоні, я собі купила навіть "сидячий" конверт на тонкому синтепоні., то чохла не защіпаю користуюсь тим конвертом. не будете ж міняти візка тепер... я за конверт дала щось 230 грн, правда він не до мого візка /хоч і а до якогось іншої фірми - хтось замовив дав завдаток і не купив і він валявся в магазині на південному зо пів року, так що підозріваю мені його зі скидкою продали...

Prutylyatko
07.11.2010, 13:57
допустим на чохол набють, а на візок як? як їх защіпати
от власне, що там кріплення йде до рами візка і кнопки туди ніхто не наб"є. Конверт - хороша штука, але знову-таки в конветрі малу не зафіксую ніяк, бо ремні безпеки не буде можливості застібнути, а "бампера" переднього немає - тому й така дилема вийшла. Хотілось, як краще та легше (по вазі), а вийшло як "завджи"...

Fleshka
07.11.2010, 14:02
а там чохол на ніжки пристібається липучками, а не кнопочками, то мала за кілька секунд його відстібає повністю і він даремно возиться в корзині.
Ви не спішіть розчаровуватись. В мене так само було з дощовиком. Істерика, здирав руками-ногами, краще мокнути, ніж під ним. Але я коли були дощі не залишала спроб і постійно його надівала. Роман знімав, я забирала а за деякий час знову вдівала, ну не мокнути ж дитині. За 3-4 дні він змирився. Правда спочатку тільки за умови,що в руках у нього буде щось що він дуже любить (булка, іграшка), а тепер по настрою, але в основному не кіпішує.:girl_crazy:

Gemmy
07.11.2010, 14:13
Конверт - хороша штука, але знову-таки в конветрі малу не зафіксую ніяк, бо ремні безпеки не буде можливості застібнути
У нас зимовий конверт має прорізі для ременів безпеки (от планую його ще до санок потім прикріпити). Правда, він був в комплекті з візочком, але ж, можливо, і окремо можна такий знайти?

JuniorSkeptic
07.11.2010, 21:13
але ж, можливо, і окремо можна такий знайти?

я такий бачила в інеті, коли сама вибирала конверт.

Після майже 3 місяців користування хочу похвалити наш візок, Tuttis Zippy. Задоволені абсолютно всім - всепрохідний, маневрений, стильний, добротний, хороша амортизація, люлька дуже простора, все гарно продумано. Ось він -

http://i613.photobucket.com/albums/tt217/Oksana8/b517058f.jpg

Prutylyatko
07.11.2010, 21:42
я такий бачила в інеті, коли сама вибирала конверт
підкажіть, де саме або дайте ссилку

Ніколь
07.11.2010, 21:54
Правда, він був в комплекті з візочком, але ж, можливо, і окремо можна такий знайти?
абсолютно можливо, конверти Вомар мають прорізи для 5-точкових ременів, і прорізи є стандартними і підходять для більшості візочків. На південному на вихідних бачила такі, якщо цікавить, напишу в ПП де саме. Минулого року на них ціна була 300 грн. Потім чудово підходять і до санок

JuniorSkeptic
07.11.2010, 22:03
підкажіть, де саме або дайте ссилку

я б з радістю, але не запам'ятала, де саме я це бачила. Я шукала за словами "конверт овчина Київ" (бо я в Києві)

loreniya
08.11.2010, 11:50
от прорізи вже в любій майстрені можуть зробити в любому конверті - то вам не кнопки на раму кріпити... до речі - беріть такий щоб можна було сидіти у повністю розщіпнутому - сонце пригріє чи що, щоб зажарко не було. в нас десь на сайті є комерційний розділ, там можна замовити конверт я дивилась що дешевше ніж на базарі... правда варто би було його наперід пощупати...

Alonka
08.11.2010, 14:04
от прорізи вже в любій майстрені можуть зробити в любому конверті - то вам не кнопки на раму кріпити...
прорізи дійсно роблять і так дешевше виходить, ніж вже готовий, а от кнопки на раму бити необов'язково, кнопку прибити до двох липучок, які замінити можна ременями...щось не знаю як пояснити...в мене корзина до коляски так кріпиться...

slio
17.11.2010, 22:20
Чи замовляв хтось через інтернет дитячі каляски? Чи дешевше так, чи купити у Львові?

Оленчик
18.11.2010, 09:59
Slio, через інтернет-магазин може бути дешевше, але варто спочатку пощупати - покатати візочок в магазині або на ринку. Я так прогулянковий візок capella купувала.

slio
18.11.2010, 23:50
Де у Львові можна купити коляски geoby? Бажано якомога дешевше,звичайно ж.

Morena
19.11.2010, 15:11
Дівчата, а підкажіть, будь ласка, чи має велике значення чи візок можна гойдати?
Мені сподобалась коляска Roan Marita, вона гарно гойдається, але по габаритах мені більше підходить Coletto Matteo, а там люлька не рухається зовсім.
Порадьте, в кого є досвід.

Iryna
19.11.2010, 15:24
Де у Львові можна купити коляски geoby? Бажано якомога дешевше,звичайно ж.

На Кульпарківській є джеобівський магазин, мабуть там найбільший вибір колясок цієї фірми))) на рахунок цін незнаю, не порівнювала))

Дівчата, а підкажіть, будь ласка, чи має велике значення чи візок можна гойдати?
Мені сподобалась коляска Roan Marita, вона гарно гойдається, але по габаритах мені більше підходить Coletto Matteo, а там люлька не рухається зовсім.
Порадьте, в кого є досвід.

Для мене гойдання мало важливе значення, оскільки мала до пів року дуже любила засинати у візочку і на вулиці значно легше було заколисати, коли візок гарно плавно колисався! правда в мене не роан, але мій візок так само гойдається, як і той!

bilo4ka
19.11.2010, 16:10
Мені сподобалась коляска Roan Marita
мені також ця колясочка дуже подобається!! цікаво чи хто її мав, і наскільки вона зручна. Бо по нету читала, що прогулянковий варіант в неї не дуже зручний(

Morena
19.11.2010, 17:00
наскільки вона зручна. Бо по нету читала, що прогулянковий варіант в неї не дуже зручний(
Я теж до цього дочиталася і вже готова від неї відмовитись, бо дійсно на таких великих колесах прогулянка буде не зручна, та й вона не така маневренна як менші колясочки.
мій візок так само гойдається, як і той!
а який же? Ви задоволені ним?

Iryna
19.11.2010, 19:11
а який же? Ви задоволені ним?

В мене Тако еволюшин, задоволена на всі 110%, єдине вага - 16 кг, хоча Роан важить не менше. і прогулянка теж досить хороша, в принципі якшо ви попросите в магазині, то вам її покажуть і зможете порівняти) а колеса там як в тако джампера(задні великі, передні малі-поворотні), люлька велика, здається десь 92 см(в мене мала досі в неї влазить).

viltis
19.11.2010, 23:04
А я свій Роан просто обожнюю:)))на літо купили легеньку тростинку, і то через прохання бабусі...а як прийшли холоди то не могла дочекатись свого джипа:)))там одна люлька дасть фору половині калясок...та й прогулянковий варіант такий,що малий там дісі нормально спить і ніде,нічого не звисає:)

bilo4ka
21.11.2010, 20:51
Хтось може має візок Delti Emu? Які про нього враження?

Guapa
21.11.2010, 22:07
Дівчатка,підкажіть,будь ласка,які візочки мають ширину колісної бази до 55 см.

Лідочка
30.11.2010, 16:12
Значить відїздили ми сьогодні своїм Тако Джампер Х - я дуже задоволена. Передні колеса поворотні чуть більші ніж в простого джампера, зафіксувала і по замерзших глибах льоду нормально проїхали. Так що дівчата якщо будуте купляти возика, то купуйте так щоб передні колеса були поворотні - на літо і суху погоду супер - гарна маневреність, але обовязково щоб була функція блокування, бо на таку дорогу як сьогодні чи по снігах інакше не проїдеш - сьогодні пробувала - колеса стають поперек і хоч ти трісни. Так що ми задоволені возиком, ще раз переконалася що то гарний вибір.
А і ще забула - дуже гарний глибокий капюшон - в нас тут страшні вітри на окраїні, то малому ніде нічого не задувало, а то як на мене дуже важливо.

Alka
03.12.2010, 14:32
Ну та, передні поворотні колеса - це супер, особливо коли повертаєшь у бік, то не треба підіймати візочок. У нас перший візочок був Роан б/у, спеціально вибирала простору люльку, на прогулянкове сидіння навіть не звертала уваги, воно на такій рамі дивиться як на корові сідло :) Розраховувала, що прокатаємось там до пів року, а далі будемо вибирати хорошу і нову прогулку.
Вибрали Капеллу 801, найперше вона хороша своїм капюшоном, бо не багато є візочків, де б він опускався аж до бампера. З початку дуже пригодилось те, що ручку можна перекинути на інший бік і малюк сидітиме личком до мами, дуже переживала, що не бачитиму дитини. Тепер звикла і катаю по різному :) Загалом задоволена цим візочком, правда має він і кілька недоліків: 1) оббивка візочка явно зимова, літком дитина потіє контактуючи з такою синтетикою; 2) корзина для покупок хоч і вмістима, та не дуже міцна.
Маємо і третього возика - Джеобі тростинка, вибирали виключно через вагу (близько 4 кг), суто літній візочок, з яким влізаємось поміж турнікетами в метро, який можна підняти САМІЙ і занести в трамвай, яка вже купу раз покаталась в поїздах і навіть на теплоході. Хороший дорожній варіант, думала після одного сезону розвалиться, але ні, вона ще відкатає як мінімум ще одне покоління. Великий мінус - спинка тільки в одному положенні, хоча і тут можна викрутитись.

bilo4ka
03.12.2010, 14:49
Значить відїздили ми сьогодні своїм Тако Джампер Х - я дуже задоволена.
А вага Вашого візочка 17,5 кг не затяжка? Як з ним нормально в підїзд заїжати? Бо я дуже хотіла возик РОАН, але він 16 кг важить, думаю не потну, тому зараз придивляюся до легших возиків.

Лідочка
03.12.2010, 15:04
А вага Вашого візочка 17,5 кг не затяжка?
Мені тут немає проблем, бо в нас власний будинок. А якщо на енний поверх - то дійсно трохи важко буде, але то такий візок, який можна по сходах тарабанити і він не розвалиться, не кожен візок таке витримає, колеса повідлітають. Якщо не високо (до третього поверху), то нормально, а якщо є ліфт і він влізе - то взагалі без проблем. Але ви дивіться по собі...

allusya
09.12.2010, 14:31
Ой, прочитала більше половини сторінок (зізнаюсь чесно, що не всі :girl_blush2: ) і чесно кажучи, далі не знаю на чому зупинитись, яку колясочку купувати для малечі. Бо треба ж, щоб і легка, і колеса великі, і в ліфт влазила (до 60 см), і красива, і ціна до 4 тис. грн...
Щось зовсім розгубилась :girl_impossible:

bilo4ka
09.12.2010, 14:48
Щось зовсім розгубилась
була на Шуварі (на третьому поверсі в маг. Карапузик) великий вибір візочків. то я також розгубилася:eek: Поки що зупинилися на delti emu , але, нажаль, по цей візочок ніхто поки нічого ще не написав( http://s52.radikal.ru/i137/1012/8b/1c719ec0037e.jpg (http://www.radikal.ru)
Або чимось дуже схожий (трошки дорощий) візок ESPIRO " VECTOR 4 " http://s013.radikal.ru/i325/1012/1c/fc5c18c6e73b.jpg (http://www.radikal.ru) Важить всього 8,5 кг)

Надя К.
09.12.2010, 15:06
Дівчата, а я от передивилася багато моделей і розстроїлася, бо всі вони мають широкі задні колеса. Боюся, що нам в ліфт не поміститься. Ми попередній візочок ледве вибрали і то в ліфт входили впритик. Максимальна ширина має бути 60 см. І де такий візок знайти? А так хочеться чогось гарного і сучасного.

bilo4ka
09.12.2010, 15:14
Максимальна ширина має бути 60 см. І де такий візок знайти? А так хочеться чогось гарного і сучасного
Як вам ті візочки , що я вище загрузила?
Delti Emu Высота: 72см; ширина: 56см; длина: 41см; вес: 11кг
Espiro Vector 4 Air 2 в 1: Размеры
Длина: 90 см.
Размер в собранном виде, д×ш×в: 31х62х81 см. вес: 8,5кг
Бо я на такому ж роздоріжжі як і Ви) ще й ціна на деякі візочки , які подобаються "кусається"

Надя К.
09.12.2010, 15:30
Поки що зупинилися на delti emu , але, нажаль, по цей візочок ніхто поки нічого ще не написав(
Ми перший візок мали цієї фірми (здається польський), але модель старіша. Якістю були задоволені. Продали, а тепер шкодую.
Як вам ті візочки , що я вище загрузила?
Мені вони дуже подобаються, особливо ESPIRO " VECTOR 4 ". Але дивлячись на фото, я чомусь подумала, що задні колеса в них значно ширші. Треба буде "вживу" подивитися ни них.

bilo4ka
09.12.2010, 15:36
Треба буде "вживу" подивитися ни них.
Я б на них вживу також глянула, але незнаю де( На Шуварі були тільки delti emu і DELTI X-LANDER

Лідочка
09.12.2010, 15:47
Або чимось дуже схожий (трошки дорощий) візок ESPIRO " VECTOR 4
Дуже гарнюній возик!!!!!! Єдине, мені здається що трошки капюшон в прогулці мілкуватий, не буде зовсім захищати від вітру. Але може хто такий має, то поділиться досвідом.

Януся
09.12.2010, 16:56
Але може хто такий має,

Уляночка має!:girl_blum:

bilo4ka
09.12.2010, 16:58
Уляночка має!
Хай поділиться досвідом! де купувала чи задоволена! Ми всі чекаєм:girl_yes2:

Angel
09.12.2010, 17:14
Мені вони дуже подобаються, особливо ESPIRO " VECTOR 4
дівчата ,а вас не стримує те,що в прогулянці сидіння йте "кутиком"? Для мене наприклад,ці варіанти навіть не розглядаються....Особливо взимку,коли дитині від 0,6 міс-до 1 року. ,коли вона постійно сидить,туди конверт на овчині взагалі не влазить.. а ці маленькі колеса спереду,штопорять ужасно.

bilo4ka
09.12.2010, 17:20
дівчата ,а вас не стримує те,що в прогулянці сидіння йте "кутиком"?
от тому хочем почути думку дівчат , які мають такий возик. Бо вже як купиш. тоді вже почнеш вчитися на своїх помилках) Цікаво просто як цей возик як люлька, як він в прогуличному варіанті. Як ті колесика, чи зручні чи не дуже.. Маса питань)

Уляночка
09.12.2010, 17:34
дівчата ,а вас не стримує те,що в прогулянці сидіння йте "кутиком"? Для мене наприклад,ці варіанти навіть не розглядаються....Особливо взимку,коли дитині від 0,6 міс-до 1 року. ,коли вона постійно сидить,туди конверт на овчині взагалі не влазить.. а ці маленькі колеса спереду,штопорять ужасно
неправда..в нас такий візок..вчора по тій хляпі їздила...думала,що не проїду,але усьо гуд..2,5 одини моталася по району...

щодо кута і "постійно сидить"- там є 3 положення і каляска опускається і дитина лежить,ніби в гамаку чи слінгу..короче...та ж система,які в квінні..(до речі, вона більша за квінні і має накидку на ніжки)
туди конверт на овчині взагалі не влазить
влазить....Христь, можу дати фотку-ми в овчині вже їздимо...

allusya
09.12.2010, 17:34
Поки що зупинилися на delti emu
Візочок дуже гарненький на вигляд, але мене трошки непокоять малі передні колеса. Я обираючи коляску, розраховую, що нам вона потрібна буде на 2 зими (маля народиться скоро і в рочок думаю будем возитись). А шасі має бути не більше 60 см. От і думаю :girl_in_dreams:

Уляночка
09.12.2010, 17:50
пішли далі- колеса -зручні (передні маневричні), а задні - надувні (тільки в еспіро вектор аір,а не лайт-там ненадувні)...
вага - возик легкий і дуже мобільний (зручно длятих,хто часто на бібіці)
люлька-реально до 4 місяців і не більше
капюшон - дійсно мілкий, але ми в заметіль не гуляємо..
корзина-мілка,але є дуже вмістимий рюкзак ..але чесно, то масло,молоко,ябка,батон вміло пакую і в корзину...більше не купую,бо муж на закути ходить...

для себе маю виснвок -не підходить на село,бо амортизація не така і сильна і не піідходить для тих, хто має народжувати восени - мала люлька...

---------- Додано в 17:50 ---------- Попередній допис був написаний в 17:42 ----------

гарненький на вигляд, але мене трошки непокоять малі передні колеса

а ті передні меньші,то зараз практично в кожному візку..мода...

Лідочка
09.12.2010, 17:52
капюшон - дійсно мілкий, але ми в заметіль не гуляємо..
Та то не треба заметілі, просто як сильніший вітер, то вже трошки зле буде. А ручка там перекидається?(бо якщо так, то можна просто малечу розвернути і не буде дути).
Величезний плюс возика - вага, якби на 5 поверх таскати, то я би певно його брала.

Уляночка
09.12.2010, 17:54
Звичайно, Роан маріта і колеса, і амортизація "всюдихідна", але я керувалась - 1. вага і 2.червоний колір в модному оформленні..не класика:girl_flag_of_truce:

bilo4ka
09.12.2010, 17:55
Уляночка ! а де ви купували це візочок???

Уляночка
09.12.2010, 17:57
А ручка там перекидається?(бо якщо так, то можна просто малечу розвернути і не буде дути).
ні..хочеш фіксуєш блок лицем до себе, або лицем від себе...так більше подобається малечі...
від вітру часто бачу,що дощовик використовують..

---------- Додано в 17:57 ---------- Попередній допис був написаний в 17:56 ----------

а де ви купували це візочок???
Карапузик на Сихові..червоно-помаранчевий..

bilo4ka
09.12.2010, 18:00
Звичайно, Роан маріта і колеса, і амортизація "всюдихідна"
Мені Роан уже подобається! але він важкий і прогулянковий варіант там не дуже. а мені якраз на весну треба, тому як ви написали про vector,
не піідходить для тих, хто має народжувати восени - мала люлька.. це мені дуже навіть підходить )

Уляночка
09.12.2010, 18:01
до речі..зараз подрузі вибираємо возика - вона живе в селі..раджу їй Х-Lender A..
я, якщо пам"ятаєте, хотіла Х-Lender RICE..але то була лімітована партія і з квітня їх вже не возили...я обрала Еспіро з думкою,що якщо взимку не зможу їздити,то за різницю (2500 на 4000) куплю ще собі Джобівську прогулянку глибоку....поки не бачу потреби...

Angel
09.12.2010, 18:05
раджу їй Х-Lender A..
прікольний,і ціна нормальна,а от сидіння в прогулянці "провалюється"

bilo4ka
09.12.2010, 18:05
Карапузик на Сихові..червоно-помаранчевий..
а хіба там є такі? бо я тіки Delti emu і Х-Lander бачила. Хіба може погано дивилася.. Там стіки тих візочків, що очі розбігаються. Ачому Delti emu не купили? Вони дуже схожі. Чим керувалися?

Уляночка
09.12.2010, 18:40
а хіба там є такі
ой..та то було 7 місяців тому

---------- Додано в 18:40 ---------- Попередній допис був написаний в 18:37 ----------

прогулянці "провалюється"
мені люльки майже в усіх подобаються сучасних моделях...а от з прогулянкою тєжко....а тебе дивує,що овчина в то мацюпуське еспіро влазить:girl_wink:...то на вигляд візок дуже малим здається, але направду все не так страшно:girl_flag_of_truce:

Зануда
09.12.2010, 20:23
а от сидіння в прогулянці "провалюється"
Що означає провалюється? Не лякайте мене.

---------- Додано в 19:23 ---------- Попередній допис був написаний в 18:31 ----------

У мене х lander xa. Чудова люлька. Купила недавно конверт на овчині(брала більший, щоб і на санки, і в прогулянку мати на майбутнє) - вліз прекрасно і ще для дитини місце залишилося. :) На таку погоду, як оті два останні дні, мені би придався БТР, а ще краще -Амфібія, бо при таких погодніх умовах мало мати великі колеса. Ледве не потонула разом з візком забираючи позавчора дітей зі школи. А на зустріч мені їхала бабуся з вектором...бідна жіночка. Я собі Уляночку згадала і поспівчувала ще і їй заодно. :) Прогулянковий варіант вектора на зиму "нє катіт", хто би там що не казав - плиткий і незахищений, дивне сидіння із загадковим кутом. Я думаю, Уляночко, ви ще пару раз виїдете справжньою зимою з тим візком і поміняєте його на щось більш практичне.
Про свою прогулянку наразі не маю що сказати. На вигляд - супер: глибока і зручна, капішон натягується до самої поперечки. За відгуками модель 2010 року мало не бездоганна, а поюзаєм - будем бачити.

Angel
09.12.2010, 20:29
провалюється? Не лякайте мене
там під попою немає твердої основи,тільки добре натягнута тканина.Трошки погано тим,коли дитина починає сидіти,то їй трохи важкувато...

Уляночка
09.12.2010, 21:22
Я собі Уляночку згадала і поспівчувала ще і їй заодно. Прогулянковий варіант вектора на зиму "нє катіт", хто би там що не казав - плиткий і незахищений, дивне сидіння із загадковим кутом. Я думаю, Уляночко, ви ще пару раз виїдете справжньою зимою з тим візком і поміняєте його на щось більш практичне.
ПОЖИВЕМО ПОБАЧИМО:girl_flag_of_truce:...НАРАЗІ ПРЕТЕНЗІЙ ОСОБЛИВИХ НЕМА..А ВАГА І ДИЗАЙН "рулить":girl_wink:

Уляночка
10.12.2010, 01:55
Nurse Dakar 3 в 1
така ще вчора запамяталась..кому цікаво...відгуки добрі і ціна трохи б. 3 тис.

SMESHNAYA
13.12.2010, 20:23
А в мене звичайна Андрокс (виробляють в Бродах), так я нею дуже задоволена.

Сегодня рассматривала в магазине Андрокс-бебе колектион, номер модели так и не поняла...в общем мне понравилась коляска. Вопрос - правда ли, что их в Бродах производят?Возможна ли покупка по цене производителя? В магазине она стоит 1900грн.
И еще интересно(по вашему опыту): скрипят или не скрипят колеса?
удобный ли прогулочный вариант(частые отзывы....люлька удобная, а прогулочный вариант никакой...)?
у андроксов колеса надувные или обычные резиновые?и как в использовании ведут себя надувные колеса?

Мар’яна
01.01.2011, 22:38
Дівчатка, допоможіть будь-ласка.Хтось може має візок Peg-Perego Pliko P3 On Track Modular, Paprica, коллекція 2010 року?Які про нього враження?

Magnolia
01.01.2011, 23:09
У мене х lander xa. Чудова люлька. Купила недавно конверт на овчині(брала більший, щоб і на санки, і в прогулянку мати на майбутнє) - вліз прекрасно і ще для дитини місце залишилося.
Зануда, а де ви купували свій візочок, і яка його вартість?

kati
13.01.2011, 18:01
Підшукую візок. Мої вимоги- 3 в 1( люлька,прогулянка і автокрісло)
До люльки в принципі в мене вимог нема особливих - мені попадає літо, тож щоб вона дуже простора були чи утеплена не потрібно.

Автокрісло має бути обов"язково, з ним і планую більше вллітку кататись

Прогулянка- от тут найбільше клопоту. Немаю наміру на зиму купувати ще один візок, тому хочу щоб були нормальні колеса, а не шпіцики маленькі. Категорично не подобаються сидіння типу квінні, має бути нормалан глибока прогулянка, щоб і поспати там можна було і тепленька .
Ще бажано щоб була перемичка між ножки( бо згадую Сашу який категорично відмовлявся бути прищіпнутим)

Вага візка, ширина колі значення в принципі не мають, так як матиму великий ліфт а в будинку немає сходів

Але нажаль поки що ідеально підходящого возика поки що не знайшла.

От мої невеличкі дослідження:)

Фаворити наразі Jane 3в1 Unlimit Formula Strata

http://img.tem-tem.ru/goods/colors/403040562.jpg http://panda-baby.com.ua/data/big/unlimit.gif

З недоліків- відсутність у компелктаціі чохла на ножки, зажали:)) ну і в прогулянці немає перемички від бампера. Зате вага 12.5 кг

другий варіант F2 Cocon , Gesslein
http://mysun.com.ua/images/resource/detskie-kolyaski/30/1/21-f2-cocon-821821-8014-foto-2.jpghttp://karapuzya.com.ua/storage/products/0/0/5/1/2/6/1-20100221_143601.jpghttp://interkinder.com.ua/modules/pages/pictures/800x800/381_titelif2ibabyschaleigross.jpghttp://interkinder.com.ua/modules/pages/pictures/800x800/377_titel-f2-verdeck-gross.jpg

Цей візок ну дуже вже мені подобається, особливо в такій розколірці. В комплекті дві пари колес, одні великі для зими, інші маленькі що супер на літо.
Шикарний дашок, який можна закрити практично повністю( актуально на зиму коли сніга і вітра)
З недоліків- важкуватий- 15 кг, знов ж таки зажали чохол на ноги, прогулянка без перемички, ну і автокрісло не йде в комплекті треба окремо докуповувати

Фактично мій вибір йде між цими двома возиками.
Є ще декілька цікавих мені але там вже більш суттєві недоліки.

Mura 4 , Maxi Cosі Гарна моделька, але через отой руль замість бампера в прогулянці я її викинула зі списку

http://mulan.pl/images/TrioMuraChocoMint.jpg

Ще одна модель,Peg-Perego Skate Completo
Недоліки- відсутність корзини і передні колесика шпіцики, а так візок дуже симпатюля

http://igrushki.kharkov.ua/images/1lfq5hgmyvzmuhc_sumka.jpg http://uli-guli.com.ua/img/products/864/29490.jpg http://slando.com.ua/photos/live/40/novaya_detskaya_kolyaska_transformer_peg_perego_sk ate_completo_23872140_1_F.jpg

Є ще один візок, який подобається, LAMBDA , Teueonia
Дизайн надзвичайно простий, але вишуканий, тут мені ідеальна прогулянка,але не подоюається ціна візка- 12 тисяч, і це без автокрісла і чохла на ноги

http://static.1k.by/images/products/ip/big/p240000/pc/1/231585/i590bb038e.jpghttp://babyplaza.ru/UserFiles/Image/teutonia/Lambda_4065.jpg

дівчата, майбутні мамусі, а у вас як з вибором?

Selena
13.01.2011, 18:52
Ми тільки недавно обрали і купили візочок,облазила і все в інтернеті і всі можливі магазини у Львові. Зупинились на Quinny Buzz. Ще не можу розказати яка вони в експлуатації, але всі мої вимоги щодо колясочки вона задовільнила.Там правда також немає чехла на ніжки,але є флісова ковдрочка в комплекті. Ми брали в mothercare, а ще бачила в Тигресі в Скрині.
http://http://motik.com.ua/Universalnyj-komplekt-quinny-buzz-pi-1061.html?image=2

Vika
13.01.2011, 21:33
KATI з якого сайту 1 фотографія. сподобався хочу колір і ціну подивитися.
ще подобається x-lander x-q. ціна 2576.вага13 кг (прогулка-8).
І tako jumper x, але дуже важка 17,5 кг.

хельга
13.01.2011, 22:53
дівчата, майбутні мамусі, а у вас як з вибором?
Марю цим візочком :girl_in_dreams: Виробництво Голландія.
http://s45.radikal.ru/i110/1101/f2/16c90bac4411.jpg
Має мінуси - дорогий!!! і все треба купувати окремо - дощовик, глибший кошик, мішок на ніжки.
Важкий, широкий для тих хто на поверсі і вузькі ліфти.

Має знайома - так що мала я можливість покатати візок, роздивитись (в магазинах в нас нема цих візочків і вільному продажі)

Тут (http://www.mutsy.nl/products/urban_rider) офіційний сайт - різні варіанти.

Уляночка
13.01.2011, 23:17
якого сайту 1 фотографія. сподобався хочу колір і ціну подивитися.
в районі 8 тисяч..хай Катя поправить...я б брала його, мала б можливіть....маю на увазі з тих,що каті виставила....

kolobok
14.01.2011, 00:37
Jane 3в1 Unlimit Formula Strata
В нас така була, правда старіша модель (2008 чи 2007 року). Я була нею цілком задоволена. Порівняно легка (прогулянковий варіант вроді 8 кг), легко керувати ну і колеса на наші дороги супер.

kati
14.01.2011, 11:55
Марю цим візочком
саме цим? а як щодо колес передніх, легко ними керувати, бо мені так здається що по асфальту (сухому) все ж краще маневрувати поворотними колесиками.
Подивилась ці візки, мені більше приглянувся з таким шассі

http://www.winni-shop.ru/products_pictures/354431.jpg

я б брала його,

ну я також вагаюсь зараз між ним і другим( гесслейн) , в другому підкупають дві пари колес і дашок:)

В нас така була

а яка саме в вас була?

Уляночка
14.01.2011, 12:00
а мені в прогулянцыівона якась неглибока..така як наша...ти писала,що хоч глибоку...ну і передны колеса..який їх дыаметр?

kati
14.01.2011, 12:08
.ну і передны колеса..який їх дыаметр?
прогулянка - так мілкувта((
а колеса - там дві пари, одні надувні великі, інші маленькі поворотні

Уляночка
14.01.2011, 12:15
маленькі поворотні
який дыаметр...

kati
14.01.2011, 12:24
який дыаметр
об этом история умалчивает:)))))
немає ніде даних, вже навіть на оф. сайті подивилась:girl_in_dreams:

Lilusik
14.01.2011, 12:48
каті, я колись була в захоплені від Jane, але 3-х колісної. а ваш другий варіант - СУПЕРОВИЙ. дуже цікавий візочок

Уляночка
14.01.2011, 12:51
другий варіант - СУПЕРОВИЙ. дуже цікавий візочок
кать, а ціна..яка різхниця в ціні

bioland7
14.01.2011, 12:55
Катя, а I'coo візочки ти розглядала?
Як тобі наприклад І'coo Pacific з автокріслом ось така:
http://i067.radikal.ru/1101/3b/a488e14cc2b6.jpg (http://www.radikal.ru)
або http://s012.radikal.ru/i321/1101/00/3233e05a6b8c.jpg (http://www.radikal.ru)?
До речі,якщо захочеш подивитись вони,є у Львові в наявності.

kati
14.01.2011, 13:19
яка різхниця в ціні
Жане- 8000( 3 в 1)- без чохла на ноги( ще 500 грн)
Гессляйн- 8000( 2 в 1)- автокрісло- 2000, чохол 500= 10500

І'coo Pacific

передні колесика малі , я хочу щоб були нормальні колеса щоб взимку без проблем катати

Уляночка
14.01.2011, 13:23
хочу щоб були нормальні колеса щоб взимку без проблем катати

Гессляйн-
тут однакові...

kati
14.01.2011, 13:26
тут однакові..
та не однакові, бо в гессляйні вони міняються! Хочеш ставигш великі а хочеш маленькі
http://www.gesslein.de/images/kinderwagen/titel-kinderwagen-f2.jpg

Уляночка
14.01.2011, 13:34
гессляйні вони міняються! Хочеш ставигш великі а хочеш маленькі
аааа.недогледіла

---------- Додано в 13:34 ---------- Попередній допис був написаний в 13:33 ----------

але мені жане модніша якась і акуратніша

bioland7
14.01.2011, 13:39
та не однакові, бо в гессляйні вони міняються! Хочеш ставигш великі а хочеш маленькі
це звичайно прикольно,але й ціна відповідна.

передні колесика малі , я хочу щоб були нормальні колеса щоб взимку без проблем катати
та в них ж є така ж I'coo Peak Air тільки з більшими колесами.
http://s49.radikal.ru/i126/1101/ee/a44e3c41a2bd.jpg (http://www.radikal.ru)
До речі, в мене сусід має таку, то задоволений,але це як кажуть "на вкус и цвет...":)

geregala
14.01.2011, 13:41
Допис від bioland7
І'coo Pacific
передні колесика малі , я хочу щоб були нормальні колеса щоб взимку без проблем катати в нас i'coo Peak Air,

http://s006.radikal.ru/i214/1101/90/c592ee7473b8.jpg

живем за містом. то вибирали власне такі колеса, щоб було зручно їздити, бо дороги в нас погані, зараз на зиму люкс, їздимо як трактор, гуляємо по снігу, все ок, єдине що вона йшла без автокрісла, але ми мали окремо, використовували його рідко. Сказати що дуже нею задоволені, це не то слово, хоч по ціні вона не дешева, але того вартує!
P.S. Забула додати, вона ідеальна в кого високий зріст, ми з чоловіком високі, то ручка регулюється і сама люлька високо, для мене це теж важливо.

хельга
14.01.2011, 14:05
саме цим? а як щодо колес передніх, легко ними керувати, бо мені так здається що по асфальту (сухому) все ж краще маневрувати поворотними колесиками.
Подивилась ці візки, мені більше приглянувся з таким шассі
Саме з таким шассі - 4 одинакових колеса, але на той зелений колір в мене слини течуть :girl_claping:

Котя
14.01.2011, 14:09
:smile: І так начнем епопею з колясками:girl_in_dreams:

Фаворити наразі Jane 3в1 Unlimit Formula Strata
Мені сподобалсь найбільше з тих ,що ти виставила, особливо дуже гарний зелений колір.:girl_dance:
другий варіант F2 Cocon , Gesslein
В ній мені дуже сподобалось, що можна міняти колеса, але ці чорно-білі узори , чесно кажучи, як на мене то для хлопчика не підходять:confused:
Peg-Perego Skate Completo

LAMBDA , Teueonia
І там , і там дуже маленькі колеса. Я вже такі мала, більше не хочу:beee:.
Тепер що до мене. Теж довго думала за це автокрісло, але моя подруга мене відмовила, бо я це крісло розглядала на літо, а виявилось що в ньому дитині до 3 місяців можна знаходитись тільки 30 хвилин, а після 3 місяців вже буде осінь, тому мені цей варіант автоматично відпав.
Відносно ціни, я орієнтуюсь десь на суму 3000-4500 грн., тому шукаю в тому діапазоні:smile: Без автокрісла думаю найти більш менш пристойну коляску. Насьогодні бачу, що мені дуже важко догодити саме з розкраскою:cry:

bioland7
14.01.2011, 14:09
P.S. Забула додати, вона ідеальна в кого високий зріст, ми з чоловіком високі, то ручка регулюється і сама люлька високо, для мене це теж важливо.
Це важливий факт для високих ростом людей!
Бо кілька років назад цього візочка ще не було і особисто я мала "щастя" купити візок ChiccoTrio Enjoy, то і я і мій чоловік відчули,що таке коли ручки возика не регулюються по висоті....:girl_cray:а особливо чоловік виглядав смішно,коли возив малого напівзгорбленим.

Котя
14.01.2011, 14:14
та в них ж є така ж I'coo Peak Air тільки з більшими колесами.
От ця мені сподобалась)) А які там є розкраски, і яка ціна?

---------- Додано в 11:14 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

але на той зелений колір в мене слини течуть
Колір просто супер:girl_claping:
Не завжди можна побачити гарний зелений колір, так само і червоний. Скільки передивилась візочків , в основному в тих двох кольорах, ніби все ок, а колір:beee:

kati
14.01.2011, 14:16
виявилось що в ньому дитині до 3 місяців можна знаходитись тільки 30 хвилин,
а це звідки ти взяла? перший раз чую...а якже тоді з немовлятами в авто їздити?

Котя
14.01.2011, 14:26
З того що більш менш припало мені до душі:
Х-Lender XA 2010 подобається найбільше, але колір якийсь не червоний, а малиновий, думаю для хлопчика буде не дуже, а зелений взагалі ніякий(((
http://s010.radikal.ru/i311/1101/33/5a87e76dbdb1.jpg
А ось цей колір мені подобається
http://s47.radikal.ru/i118/1101/55/f94182771a28.jpg
Ще такий Х-Лендер Рейс
http://s46.radikal.ru/i112/1101/6e/ce242954cb75.jpg
А ця модель 2008 року, зато колір нормальний
http://i042.radikal.ru/1101/93/8bbefd5caead.jpg

kati
14.01.2011, 14:29
Х-Лендер Рейс
то здається була уляни мрія:)

А ця модель 2008 року, зато колір нормальний
маєм такий у дворі- колір гарний

Котя
14.01.2011, 14:36
а це звідки ти взяла? перший раз чую...а якже тоді з немовлятами в авто їздити?
Це моя подружка вичитала в інтернеті, що до трьох місяців дитина має лежати в рівному горизонтальному положені,максимум до 30 хвилин в автокріслі, бо йде велике навантаження на спинку, а з 3-х місяців можна вже під маленьким наклоном, і сказала , що якщо побаче що я катаю свого малого в автокріслі до 3-х місяців , то буде зі мною сваритись:unknown:

---------- Додано в 11:36 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

то здається була уляни мрія
Знаю, що Зануда купила, і дуже задоволена:smile:. А чому Уляна не купила?
маєм такий у дворі- колір гарний
Це мене радує, бо вживу не бачила:dance2:

Angel
14.01.2011, 15:09
Mura 4 , Maxi Cosі Гарна моделька, але через отой руль замість бампера в прогулянці я її викинула зі списку
в нас така,тільки Мура 3.Дорочі нам з ним дуже зручно,а ти чого не хоч "руля"?

kati
14.01.2011, 15:17
чому Уляна не купила?
вона хотіла колір якого не було в наявності у львові, а по нету не хотіла замовляти...здається так

Це мене радує, бо вживу не бачила

але той колрі не яскправо червоний, все таки більше вишненвий...незнаю чи для хл підійде( в дворі якраз дівч. возять)

Дорочі нам з ним дуже зручно,а ти чого не хоч "руля"?

бо з тим рулем постійно треба дитину прищіпати, бо так може вивалитись

Angel
14.01.2011, 15:59
бо з тим рулем постійно треба дитину прищіпати, бо так може вивалитись
я ніколи не прищіпала,бо Тереза дуже нервувалась. там вивалитись просто нереально,дитина не поміщається в ту шпаринку між самою коляскою і кінцем руля.Ше мені той руль зручний тим,коли прищіпаю зимовий чехол,той руль не дає сповзати йому...

дівчата може хтось має тростинку quinny zapp.
http://i067.radikal.ru/1101/ba/11a43983df01.jpg
http://s002.radikal.ru/i199/1101/12/bd69abf5f60b.jpg
цікавить яка вона по висоті,бо я висока і не хочеться везти в зігнотому положенні))) Коляскою вже не дуже користуємось,але часто бувають випадки коли вона дуже потрібна. Бо якшо йти без возика кудась дальше,то треба напевно на 3 години швидше виходити....я в одну сторону йду,а Тереза в іншу,їй там цікавіше...а так посадила,приїхали в пунк "призначення" а той хай ганяє))

Котя
14.01.2011, 16:09
Ще ось такий Espiro GT, теж непоганий. Дуже сподобалось, що прогулку можна розвертати лицем до мами!!!
рирру 1
http://s015.radikal.ru/i332/1101/61/dda2c30ad802.jpghttp://s008.radikal.ru/i305/1101/a0/0c25f41ed70d.jpghttp://s016.radikal.ru/i336/1101/a6/1788919a852a.jpg
рирру 2 голубий теж дуже гарний:girl_claping:
http://s008.radikal.ru/i304/1101/0e/41cb8be1ba8d.jpghttp://s40.radikal.ru/i088/1101/46/23d82a7eefae.jpg
А ось зелений колір якийсь не дуже, зато колеса класні.
http://s016.radikal.ru/i334/1101/40/77acf9921579.jpg

marianast
14.01.2011, 16:16
Хто вже має досвід користування візочком,що ви думаєте про ось такий транспорт
http://mamamarket.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=286&products_id=11490
мені дуже сподобалось!

Angel
14.01.2011, 16:21
не подобаються сидіння типу квінні
а Квінні Спіді??? по-моєму дуже хороший варіант..ну трошки люлька маленька...
http://www.formybaby.ru/catalog001/images/1b40ba51-4eaf-4893-88ed-03b69d922968.jpg

Уляночка
14.01.2011, 17:13
такий Х-Лендер Рейс
їх не возять з квытня 2010,бо я мала його купувати...все відкладала,а коли прийшлося,то усьо...лімітована серыя..

---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

хотіла колір якого не було в наявності у львові, а по нету не хотіла замовляти...здається так
не так...рейс - лімітований був...а чому не купила, то описала вище...

kati
14.01.2011, 17:14
а Квінні Спіді???
не нра:) і я триколісну в принципі не хочу:)

Котя
14.01.2011, 17:15
Хто вже має досвід користування візочком,що ви думаєте про ось такий транспорт
Передні колеса, як для наших доріг замаленькі, особливо на зиму.
Люлька теж дуже маленька і не практична (перший раз таку бачу).
Ручки теж не зручні. А колір......, але кожному своє:d23:

Уляночка
14.01.2011, 17:16
колрі не яскправо червоний, все таки більше вишненвий...незнаю чи для хл підійде( в дворі якраз дівч. возять)

модель 2008 року, зато колір нормальний

подобається найбільше, але колір якийсь не червоний, а малиновий, думаю для хлопчика буде не дуже, а зелений взагалі ніякий(((
я вже б і на ХА погодилась,але хотіла яскраво червоний, а не ті,що має лендер...ну ніякі вони ті червоні в них,тому взяли експіро...і що не говоріть, абсолютно не шкодую....

Котя
14.01.2011, 17:18
їх не возять з квытня 2010,бо я мала його купувати...все відкладала,а коли прийшлося,то усьо...лімітована серыя..
Ясно, один варіант відпав сам по собі:girl_in_dreams:

---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:16 ----------

тому взяли експіро
Оооо, а який в тебе?

Уляночка
14.01.2011, 17:19
такий Espiro GT, теж непоганий. Дуже сподобалось, що прогулку можна розвертати лицем до мами
але вага ...мамтобосяка!!!!!!!!!!! дуже важка.....
та й сенс обертання до мами....в такому віці, навпаки,діти пізнають усе навколо....не цікаво на маму дивитись..

---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

в мене тут обпльований:girl_haha: експіро вектор аїр 4

kati
14.01.2011, 17:22
що ви думаєте про ось такий транспорт

орбіт бейбі... не розумію я того візка. Не подобвється по -перше зовнішім виглядом. Колеса маленькі, сам візок низький... ціна 14 тисяч.Весь "прікол" того візка зводиться до можливості розвертати малюка на 360градусів. Але для чого я так і не зрозуміла такі маніпуляціі

http://interkinder.com.ua/modules/pages/pictures/10-4185-01b.jpg_1242.jpghttp://interkinder.com.ua/modules/pages/pictures/800x800/403_orbit-infant-system-thumb.jpghttp://interkinder.com.ua/modules/pages/pictures/800x800/410_ScreenHunteri36%20Apr.%2015%2017.23.jpghttp://interkinder.com.ua/modules/pages/pictures/800x800/405_ScreenHunteri12-Apr.-15-14.29.jpg

kolobok
14.01.2011, 17:28
а яка саме в вас була?
Перепрошую, щось не додивилась. В нас була Jane Slalom Pro Formula Strata. Вона триколісна, а ця, що Ви кажете 4.