КПК

Показати повну версію : Купівля дитячого візка

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

хельга
16.08.2008, 12:56
Хельго,а як ви замовляли через інтернет? я не можу так,мені треба "вживу" товар побачити,пощупати...чи ви знали вже наперед як то автокрісло виглядає?
Я дуже довго шукала якісну модель. Цю модель порадив мені брат з Києва. Але я і по магазинах ходила, щупала, в Антошці є подібне автокрісло, але дорожча модель. Через інтернет-магазин хотіла розрахуватись платіжною карткою, але щось не виходило. Замовила по телефону. Через інтернет-магазин дорогі речі замовляти дешевше. На колясці я зекономила близька ста гривень. Зараз хочу купити ліжко-манеж. В нет-магазині коштує 533грн., в звичайному магазині 610грн.
Ось таку:
http://chicco.com.ua/big_pic.php?id=49&code=71526.

P.S. При виборі автокрісла орієнтувалася по цим порадам
http://www.avtodeti.ru/

olenkastar
16.08.2008, 12:58
Ось таку:
така модна!!!! і складається в рюкзачок)))

Марта2
16.08.2008, 13:23
Ось таку:

Ми теж такий пригляділи! Правда в нас в Жидачеві в магазині він коштує 880 грн! То буду однозначно через умку замовляти!

хельга
16.08.2008, 13:27
така модна!!!! і складається в рюкзачок)))
Це я беру спеціально в подорожі. Збираємось на тиждень в приватниий пансіонат. А там дорослі ліжка окремі, разом спати важко. А ще, часто їздимо до свекрухи з ночівлею. в неї теж не дуже зручний диван для спільного сну.

Mira_SH
19.08.2008, 12:43
Я знаю, що тут багато мам зі стажом і можуть порадити краще ніж будь-який продавець. Отож змальвую картину живемо на 8 поверсі, і тре ту бандуру в ліфт засовувати, а ще хотілось, щоб зручний в експлуатації, і ціна помірна, бо народим в жовтні і швидше за все до літа нова "машина" буде потрібна.

olenkastar
19.08.2008, 12:51
www.ivasik.com.ua

Nata
19.08.2008, 12:51
Якщо ліфт працює, то жодних проблем не бачу. Міряєте ширину відкритих дверей, ідете в магазин і міряєте відповідно ширину коліс. Ще така річ, є візочки, котрі вміють "скакати" по сходах, дуже зручно буває.

і ціна помірна, бо народим в жовтні і швидше за все до літа нова "машина" буде потрібна
А я в ціну не впиралася, вибрала який мені підходив і зовсім не шкодую. Мій возик вже виїздив три роки і ще стільки ж може їздити. Не завжди дешеве є добрим.

Анута
19.08.2008, 12:53
Міряєте ширину відкритих дверей
на обидвох поверхах: першому і восьмому. Бо як не дивно в нас на кожному поверсі ширина інша ;)
плюс на зиму я б радила великі надувні колеса (щоб як джип на бездоріжжі)

olenkastar
19.08.2008, 12:58
на обидвох поверхах: першому і восьмому. Бо як не дивно в нас на кожному поверсі ширина інша
і не лише на поверхах,але й у різних домах на різну ширину відкривається ліфт.
ми купили візок у однієї пані-то в неї він у ліфт входив,а от повезли візок до хати (до друзів,бо немаємо ше де в хаті його притулити),то в їхній ліфт уже не вліз:shutup: але у тому візку колеса як в танку,та ще й з амортизацією-то можна буде і по сходам ним катати

Mira_SH
19.08.2008, 13:14
Я не кажу що візок має бути дешевим, але 5 тися грн, я собі фінансово дозволити не можу.

olenkastar
19.08.2008, 13:19
але 5 тися грн, я собі фінансово дозволити не можу.
а і не треба...!!!
дороге-не обов'язково хороше!
поки маєш час-походи по магазинам з чоловіком,тикни пальцем на шо сподобається,а як народиш-то най то він і купить

Анута
19.08.2008, 14:06
поки маєш час-походи по магазинам з чоловіком,тикни пальцем на шо сподобається,а як народиш-то най то він і купить

:))))))))
згадала як у нас було. ходили, дивились, а приніс чоловік зовсім інший, який йому сподобався :)
спочатку була трошки шокована, а потім "признала" і в порівнянні з тими, які дивились, мені кращий. (порівнювала вже по ходу між матусями на прогулянках).

Доречі, хороший метод! пройдіться по району і який візочок сподобається - підійдіть і розпитайте в мамусі "як їй? які плюси-мінуси". до мене неодноразово підходили. :) минулого року наш візочок був один в районі, зараз їх штук 7-8 (добре що різні кольори)

Nata
19.08.2008, 20:45
минулого року наш візочок був один в районі
А який у Вас возик?

дороге-не обов'язково хороше
Ну так, але дешеве м"ясо пси їдять...
Найкраще певно зробити так як у Вас - купити вживаний, дешевше і якщо не розвалився до продажу, значить нормальної якості :).

Анута
19.08.2008, 21:49
А який у Вас возик?
Geoby Joss 05
фотки і функціональність тут (http://ivasik.com.ua/cat/1359/product/12561/)
правда вони за рік стали сучаснішими - трошки дизайн змінили ;)

Горобчик
19.08.2008, 23:59
У нас теж такий Geoby Joss , перед покупкою розпитувала мамусів про їх задоволеність цим возиком, але тепер я можу розказати. Я ним була дуже задоволена до певного часу, але на даний час уже не працює блокіратор коліс, тому як десь зупіняюся змушена шукати якусь ямку або тримати колеса ногою. Порівняла свою каляску з Quinni та (здається) BEBECAR: небо і земля!!!!!! Краще заплатити дорожче, але буде якісніше. Ті каляски їздять плавніше, хоча вага у нах однакова (~20 кг) та і колеса в обидвох великі, гумові. Всередені гарно оброблені, таким чином, що зимою тепло, а літом не парить. Зараз кусаю лікті, бо сумніваюся чи моя каляска до другої дитини доживе.

Анута
20.08.2008, 00:07
У нас теж такий Geoby Joss , перед покупкою розпитувала мамусів про їх задоволеність цим возиком, але тепер я можу розказати. Я ним була дуже задоволена до певного часу, але на даний час уже не працює блокіратор коліс, тому як десь зупіняюся змушена шукати якусь ямку або тримати колеса ногою. Порівняла свою каляску з Quinni та (здається) BEBECAR: небо і земля!!!!!! Краще заплатити дорожче, але буде якісніше. Ті каляски їздять плавніше, хоча вага у нах однакова (~20 кг) та і колеса в обидвох великі, гумові. Всередені гарно оброблені, таким чином, що зимою тепло, а літом не парить. Зараз кусаю лікті, бо сумніваюся чи моя каляска до другої дитини доживе.

я вже писала дівчатам, що на другу дитину я явно не хочу жодних трансформерів, універсалів тощо. я хочу спочатку нормальну коляску люльку, а потім прогулянку.

доречі, зараз купили прогулянку - звикала до неї тижні два (не менше). Після цього джипа, як на запорожці: чуєш кожну ямку, кожен горбик і таке враження що ось-ось розвалиться - хоча візочок хороший, дороги в нас не ті...

Nata
20.08.2008, 00:09
Порівняла свою каляску з Quinni та (здається) BEBECAR
У мене бебекар, подивилася скільки тепер такий возик коштує і аж страшно стало. Але якби купувалаще раз, то точно купила б такий самий (от тільки колір тепер гарніший вибрала б :))
Я шукала возик із великими колесами, добротною рамою, з хорошою тканиною всередині і з великою люлькою і такий щоб в ліфт влазив. Кращого за такі гроші не знайшла, хоч це було 3,5 роки тому, тепер вибір більший.

Анута
20.08.2008, 00:13
У мене бебекар
познайомте, пліз. (тобто фоточку)
я зараз (вже з досвідом) інакше дивлюсь на возики: краще трішки дорожче, але краще, ніж щось що не влізе в ліфт і т.д.
хоча відверто рада, що чоловік замість Тако (яке дивились на базарі) приніс триколіску Джобі :)

Nata
20.08.2008, 00:31
У мене возик ось такий http://goods.marketgid.com/goods/9/137099/

А тут офіційний сайт португальською, жодного слова не зрозуміла, але дуже дохідливо все намальовано :) http://www.bebecar.com/pt/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=53

Горобчик
20.08.2008, 03:15
У мене бебекар, подивилася скільки тепер такий возик коштує і аж страшно стало
Коліжанка за нього дала біля 5 тис грн. Не знаю чи я би на такий розщедрилася, ще 3 тис. грн. куда нє шло, хоча на перший погляд нічого особливого в тому возику, я навіть дивувалася, що вона такий взяла, хоча також розраховувала на недорогий.

Марта2
20.08.2008, 10:51
У мене возик ось такий http://goods.marketgid.com/goods/9/137099/

У нас теж бебікар, але трошки інша рама! Я як свій продам, після малого, то на 2 дитину візьму попробувати такий як у НАТИ! Він теж класно виглядає!

Додано через 3 хвилини
У мене бебекар, подивилася скільки тепер такий возик коштує і аж страшно стало

А як не секрет, то скільки ви за нього дали в свій час? І шо входило в ту ціну?

Bilochka
20.08.2008, 11:09
Прочитала що в вас візочок Bugaboo, я і собі такий хочу придбати (Bugaboo Cameleon),от хочу Вашої поради. У Львові вони не дуже поширені та мені дуже подобається!

Nata
20.08.2008, 12:37
А як не секрет, то скільки ви за нього дали в свій час?
Тоді ми заплатили 3200 за шассі, люльку, кріселко (котре можна використовувати як автокрісло) і утеплювач на ніжки. Здається все.
Я теж не хотіла такого дорогого, чоловік купив інший, але за три дні прогулянок виявилося, що краще доплатити і не мучитися :).

Додано через 9 хвилин
Коліжанка за нього дала біля 5 тис грн
Так, я бачила в Антошці скільки він коштує, ну але ж на дитину дають допомогу :).

на перший погляд нічого особливого в тому возику
Широка і велика люлька (старший влазив до 9 місяців), зроблено якісно, вітром не продуває (ми задивлялися на чіко, але там люлька з суцільними дзюрками). У люльці є чотири положення спинки і ремені безпеки (більше я такого ніде не бачила), великі колеса, добротна рама. Колеса легко знімаються і миються, а всі елементи тканинні знімаються і перуться в машинці.
А основне - я зекономила на автокріслі, тому що і люлька і кріселко фіксуються в машині.

Повторюся, за три роки з"явилося багато нового, мрже зараз є кращі і дешевші возики, треба шукати. Я візочок шукала від третього місяця вагітності.

Уляночка
20.08.2008, 13:37
Прочитала що в вас візочок Bugaboo, я і собі такий хочу придбати (Bugaboo Cameleon),от хочу Вашої поради. У Львові вони не дуже поширені та мені дуже подобається!

От нова недорога модель від GEOBY, що дуже
схожа з BUGABOO
http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=59_63&products_id=4590

[url]http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=59_63&products_id=4721[url]

Nata
20.08.2008, 13:48
От нова недорога модель від GEOBY, що дуже
схожа з BUGABOO
Посилання мені не відкрилося, але подивилася на ті BUGABOO і хочу сказати, що бачила кілька ну дуже схожих візочків чіко, думаю теж не дуже дорогі :).

Уляночка
20.08.2008, 14:29
Посилання мені не відкрилося, але подивилася на ті BUGABOO і хочу сказати, що бачила кілька ну дуже схожих візочків чіко, думаю теж не дуже дорогі .
в мене посилання відкриваються..хм
Чіко є схожі, але вони вищі і вужчі, а коштують ледве не 5 тисяч.....

Mira_SH
20.08.2008, 14:30
Уляночка, відкрила посилання, дуже сподобалися. Доставка до Львова є ? Не підкажете?

Nata
20.08.2008, 14:39
Знайшла джобі, порівняла з чіко, знову-таки, плюс автокрісло, люлька я б не сказала що мала (89 см!), на колір і смак, хоч я б надала перевагу чіко.

хельга
20.08.2008, 15:07
З своїх особистих спостережень, помітіла, що більшість, хто купує коляски-трансформери в кінцевому випадку, коли дитині за рік, купують тростинки. Навіть такі гарні і сучасні коляски, які вказувались у поданих вище лінках. То як вже згадувала Анута
я вже писала дівчатам, що на другу дитину я явно не хочу жодних трансформерів, універсалів тощо. я хочу спочатку нормальну коляску люльку, а потім прогулянку.
Так напевно справді вигідніше.

Mira_SH
20.08.2008, 15:37
хельга З своїх особистих спостережень, помітіла, що більшість, хто купує коляски-трансформери в кінцевому випадку, коли дитині за рік, купують тростинки.

От тому я писала що не хочу тратися особливо на коляску, літом і так візочок тре новий, легший купляти:).

Анута
20.08.2008, 15:46
коли дитині за рік, купують тростинки.
тростинка добра дитині вже трошки старшого віку, а річній дитині треба візочок щоб тримав спинку, з рівною твердою поверхеню. тобто краще прогулянковий варіант, аніж тростинка.

Уляночка
20.08.2008, 15:51
Уляночка, відкрила посилання, дуже сподобалися. Доставка до Львова є ? Не підкажете?
Ті калясочки є в офіційному представництві GEOBY на кільці Кульпарківська-Виговського, а також бачила на Південному

Додано через 5 хвилин
тростинка добра дитині вже трошки старшого віку, а річній дитині треба візочок щоб тримав спинку, з рівною твердою поверхеню. тобто краще прогулянковий варіант, аніж тростинка.
Ну, звичайно, що прогулянковий краще.

На першу дитину ми куплями трансформер, але порівняно неважкий (десь 14-15 кг), а коли малому було 7 місяців, купили прогуляковий трьохколісний.
А на другу дитинку хочу каляску з люлькою однозначно (чи це буде 2 в 1, чи 3 в 1, чи щось типу мною прорекламованої GEOBY)!!!

Nata
20.08.2008, 17:09
З своїх особистих спостережень, помітіла, що більшість, хто купує коляски-трансформери в кінцевому випадку, коли дитині за рік, купують тростинки
Я теж з дурості купила тростинку :). Тепер думаю куди б її подіти.
Якщо плануєте носити дитя у слінгу чи інших переносках, тоді немає сенсу взагалі тратитись на візочок, купіть якийсь вживаний та й по всьому.

RUZHAJA
20.08.2008, 17:11
Ну раз так ,тоді і я щє раз розрекламую свій візочок!
В нас ось таке чудо від ABC-Design (3-Tec )

http://www.piratenkiste-konstanz.de/popup_image.php?pID=1018&imgID=0

Тільки автокрісло і сумка ось такі

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115142148/120390733.jpg

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115142148/120390735.jpg

Візок важить 13,5 кг (а я до того як прочитала тут про інші, вважала що він ну дуже важкий).
Розміри 80x64x33cm
Також приємно що Автокрісло важіть 2,9 кг, це на 600 гр меньше найлегшого МаксіКозі.
Вся ця радість коштувала разом десь 450 Евро.
Я думаю що це не є дуже дорого зважаючи на якість та дизайн!

Анута
20.08.2008, 17:25
чудо від ABC-Design
я від АВС-дизайн прям балдю... а прогулянка їхня Take Off, мммммммммм :) прекрасний, повноцінний прогулянковий візочок, вагою 6.5 кг, який складається в сумочку (зручно для подорожуючих)
http://motik.com.ua/images/catalog/take_off_1.jpg

Koza-Dereza
20.08.2008, 18:15
дороге-не обов'язково хороше!
Не зовсiм згiдна. Я лiпше погоджусь якщо б ви сказали "Дешеве - не завжди погане" :)

Додано через 16 хвилин
Це до мене? Бо у мене Bugaboo Frog

Додано через 20 хвилин
http://www.babyearth.com/images/10-3832-01e.jpg

Bilochka
20.08.2008, 18:45
Ваш візочок виглядає супер,а як в користуванні?

Іруня
20.08.2008, 23:59

Не переживайте:cowboy:. Хоч в мене і Quinny, та блокіратор теж не працює,раму я просто боюся лишній раз складати, бо так трішить, що кожен раз здається, що ламається. Три рази чоловік на шиномонтажі клеїв нам колесо...
До речі, а окремо раму для Quinny можна купити ( це я для майбутньої другої дитини питаю)?

Koza-Dereza
21.08.2008, 00:01
Ну ... у мене двоякi почуття до нього. Перше я його дуже хотiла бо це був най най най вiзок i всi хто був хтось його мали, ну i я само собою звiзда Чiкаго мусiла мати.
Потiм в експлуатацiї вiн виявився не таким супер легким як я думала. ХОЧА, ота люлька це просто чудо, це ж як тi вiзки в яких ми з вами виростали, великi нiмецькi вiзки. Найтяжче було те що я не дочитала як закрiпляти тi маленькi колесика щоб не крутились i тому мотуляти ним туда назад менi було тяжко. ПОтiм ще одна деталь - той капюшон постiйно вилiтає з своїх дiрочок, i його досить тяжко назад заладнати. Але це менi тяжко, бо чоловiк чи брат мiй, раз раз i вже назад все порiвняли.
Потiм ми зняли люльку i почепили сидiння. Тобто це не трансформер, а окреме сидiння. Воно м'яке i все сидiння може бути у трьох положеннях, рiвне, напiв i лежаче, i не тiлькт спинка а цiле сидiння перекладається. Єдиний нюанс що для маленьких дiтей воно троха завелике. Спинка лежить гарно на спинцi, а нозi догори, бо сама сiдушка не розрiвнюється. Тепер коли мала вже довга то це їй не заважає, але до того виглядало не зручно, i мама сварилась.
Я злилась, бо це задоволення не дешеве, а мало недоробки якi я вважала катастрофiчнi. Потiм якось (не один раз) я ходила в дит. магазини i випробовувала iншi вiзки i скажу вам що дойшла до висновку що всетаки мiй (всi мене прошу вибачити наперiд) найлiпший. Бо всi функцiї i переваги i удобства що вiн має далеко не є у iнших вiзках. I вiн є ДУЖЕ легкий, я до сих пiр можу в охапку цiлий вiзок разом з 12 кг Котьою в ньому нести на гору до хати. У мене також є тростинка для автобусiв iтд, бо цей не складається в одну споруду, а розкладається на двi частини, тобто в напханий автобус одному з ним не зайти. Але так то я його ВСЮДИ з собою таскаю. Дитина в ньому як на тронi!
Хомелеон трошки iнший i на $200 - $250 у нас дорожчий нiж Жаба. Там можна мати iншi кольори матерiї, ручка робиться вижча нижча i здається амортизацiя є на малi i великi колеса. А в мому тiльки на великi.
Я вам скажу чесно, що я б брала Жабу. Хiба що ви хочете великий вибiр матерiї, то берiть Хамелеона. Ще є дешвший - Геко (ящiрка) але вiн простiший нiж Жаба, я вже навiть не вникала що там, бо вирiшила що хотiла Жабу.
Ви якщо купите його то вичитайте ВСI iнструкцiї вiд А до Я i якщо захочете то я вам можу бiльше про нього розказати як i шо, з чим я вже розiбралась за 14 мiс :)

Nata
21.08.2008, 11:14
ота люлька це просто чудо, це ж як тi вiзки в яких ми з вами виростали, великi нiмецькi вiзки
О, це саме те що я шукала! Весь Львів обійшла, бо мені треба було возик із твердою люлькою, а не м"яким кошиком :).

Тобто це не трансформер, а окреме сидiння.
Правда зручно? Люльку зняли, сидіння поставили, возик став ще легшим :).
Дуже тішуся, коли люди задоволені возиками, воно справді дешеве - не завжди погане, але дороге якісне, фірмове і зроблене так як має бути. Кізонько, правду кажу?

Додано через 14 хвилин
Щоб не думали, що я Рокфеллер і трачу на все шалені гроші, розповім як я з ліжечком попеклася. Вибрала собі китайське (ото славне Джобі), не дороге, відразу з пологом і люлькою. Люлька мене і підкупила, так гарно вона колисалася! Але, ліжечко металеве, інакших з люлькою не було.
Старший люлькою користувався десь місяць, подобалось йому там гойдатися. Далі, люльку зняли і виявили, що матрасу нема (тобто його і не було, просто відразу ми цого "не помітили")! Виміряли ліжко, воно нестандартне (китайське!)матрісиків таких нема, замовили матрасик, заплатили ще 300 гривень, бо робили на замовлення. Мало того, ліжечко виявилося коротким і малий в два роки вже ледве влазив.
І що я виграла? Чого було не купити нормальне ліжко? Ось так, тепер ліпше відразу більше заплачу, ніж три рази доплачувати і потім викинути.

Mira_SH
21.08.2008, 12:34
Я напевно зовсім "зелена", бо навіть не знала, що коляску можна як ліжечко використовувати. :)
А ми свою лялю, будемо ще в чоловіковій ліжечку-колисці колихати, вона в ідеальному стані не зважаючи на свій вік:). І саме основне зроблена добротно:)

Анута
21.08.2008, 14:46
Вибрала собі китайське
ох вже то китайське.... я вже стараюсь десятою дорогою обходити, так у нас все китайське, бо воно дешевше. навіть олівці, млін...
коли вибирала прогулянковий возик то ще дивилась на Джобі, але потім однозначно вирішила, що китайця не хочу, досить.

Ная
21.08.2008, 15:00
У нас теж такий Geoby Joss , перед покупкою розпитувала мамусів про їх задоволеність цим возиком, але тепер я можу розказати. Я ним була дуже задоволена до певного часу, але на даний час уже не працює блокіратор коліс, тому як десь зупіняюся змушена шукати якусь ямку або тримати колеса ногою. Зараз кусаю лікті, бо сумніваюся чи моя каляска до другої дитини доживе.
І в нас такий же візок:),теж червоного кольору. В нас він ще в повній справності,хоча товкли ним добряче по нашому бездоріжжю. Тут в околиці таких візків штук двадцять гуляють,то часто чую,шо в одних обшивка витріпалась чи вигоріла на сонці,в других корзина для речей вже дротом прикручена,в третіх колеса потріскали,а докупити запасні то,казали,проблемно. Я тим візком задоволена якраз на рівні його вартості.:) Дорожчого не купували,бо живемо на п"ятому поверсі,ліфта нема,то ж доводиться часто на кілька годин залишати візок біля під"їзду.Прищіпаю його велосипедним замком,але був би той візок з тих кращих,то давно би йому "прилаштували ноги".
Маємо ще й прогулянковий візок Inglesina Espresso (http://ivasik.com.ua/cat/1108/product/12402/),ним я дуже задоволена,легкий,дуже компактно складається,можу нести в одній руці дитину,а в другій візок,в любій маршрутці з ним без проблем. Дуже хороша амортизація коліс. Останні місяці чотири гуляємо тільки в ньому.Правда,спати дитині там не дуже зручно,тому,коли планується гуляння на час денного сну,то тоді вже беру Geoby,але то буває рідко,тому він стоїть,чекає зими з кучугурами,по яких менші колеса не проїдуть,ну і на другу дитину:)

Додано через 1 хвилину
коли вибирала прогулянковий возик то ще дивилась на Джобі, але потім однозначно вирішила, що китайця не хочу, досить.
+1

Nata
21.08.2008, 15:39
Я напевно зовсім "зелена", бо навіть не знала, що коляску можна як ліжечко використовувати
Якщо це шпилька в мій бік, то зле читали допис. Я писала про люльку спеціальну, котра чіпається на ліжечко, з візочком ніц спільного.
А діти у візочках сплять, як же Ви гуляти на вулиці збираєтесь?

Mira_SH
21.08.2008, 17:36
Nata, нічого подібного я справді не знала про існування таких люльок, просто ніколи на такі речі уваги не звертала. Я Вас зовсім не хотіла "вколоти"

Koza-Dereza
21.08.2008, 17:55
Правда зручно? Люльку зняли, сидіння поставили, возик став ще легшим .
Дуже зручно. Тiльки ще похвалюсь що i люлька i крiсло є надзвичайно легкi, зробленi з цупкої матерiї а на днi сидiння чи люльки фанера, зверху матрасик.
У нас знаєте як роблять???? Купують тревел системи: коляска трансформер i карсiт. I возять новонароджених постiйно в карсiтi. Для мене це був жах уявити що я пiду на 2 год пiрдяд прогулянку а дитина буде в карсiтi. В люлiчцi дитина дiйсно як в лiжку, лежить випростана, пряменько, захищена стiнками вiд вiтру чи сонця. Я ще докупила аксесуар-парасолю вiд сонця, i мала взагалi затулена вiд палючих променiв. Я без парасолi не виходжу. Нажаль малiй надоїло лежати плашнмя десь в 4 мiс. Вона верещала не своїм голосом якщо її покласти в люльку. То я й переставила сидiння i тримала в пiв лежачому або лежачому положеннi, i вона там сидiла як гриб, заглядала, гукала :)

Дуже тішуся, коли люди задоволені возиками, воно справді дешеве - не завжди погане, але дороге якісне, фірмове і зроблене так як має бути. Кізонько, правду кажу?
Чиста правда. Якби я не купила оцей (вiрнiше це був подарунок) то я б купувала щось подiбне. Але точно не тi дешевi Graco з дерев'яними колесами. Хоча... якби фiнанси пiдпирали дуже сильно, то може б i купила, але думаю скорше всього що для дитини би не зажала.
Я писала про люльку спеціальну, котра чіпається на ліжечко, з візочком ніц спільного.
А діти у візочках сплять, як же Ви гуляти на вулиці збираєтесь?
А ще!!!! Цi вiдцчепнi люльки можуть цiлком бути як лiжечка для подорожей. Вiдчiпаючись з шассi вони вiльно можуть стояти на ножках i навiть можна переносити за ручку що крiпиться зверху. Все продумано. Це доречi англiйський вiзок. В нас здурiли по ньому коли десь в 2004 всi зiрки почали його купувати, Гвiнет Палтроу i ще хтось там... потiм ще моднi були Rockstar Baby а тепер зiрки купуюють Орбiт ось такий.
http://images.smarter.com/blogs/Orbit%20Infant%20Stroller%20System.jpg

olenkastar
21.08.2008, 21:30
але потім однозначно вирішила, що китайця не хочу, досить.
у нас якщо не китаєць,то кореєць! може вже краще брати українське? Тернопіль робить непогані візочки,якраз для наших доріг,або принаймні польське шось,бо мені не віриться ,що візки німецьки нам везуть таки дійсно з Німеччини і такої же якості як і німці мають(тобто для нас країн 3 світу роблять як для країн 3 світу).

Марта2
21.08.2008, 23:50
а тепер зiрки купуюють Орбiт ось такий.

Да... я собі навіть не уявляю які тоді візки будуть коли ми будем бабцями!... :)

Nata
22.08.2008, 00:01
Тернопіль робить непогані візочки,якраз для наших доріг
Дуже хороші на вигляд, от тільки мені в ліфт не влазила.

Марта2
22.08.2008, 00:06
Дуже хороші на вигляд, от тільки мені в ліфт не влазила.
А як вони виглядають? Можна посилання? Мені цікаво що то наші таке роблять, ще не зустрічала вітчизняного виробника!

Додано через 15 хвилин
О це прікол!:)
http://www.strollermama.com/philandteds-dashstroller.html

Koza-Dereza
22.08.2008, 01:41
http://www.strollermama.com/philandt...hstroller.html
А я доречi хотiла питатись чи мами з двома, трьома дiтьми купують двiйнi чи трiйнi вiзки. Бо я думаю що точно придбаю собi такий коли час надiйде.

Ljuda
22.08.2008, 12:01
Ми з чоловіком довго вибирали візочок, щоб був надійний: міцна рама, колеса безкамерні надувні. З часом, коли я побачила інші мамок з візочками, то по їх розповідях дійшла до висновку, що кожній з них щось у візочку не подобається.

http://www.malecha.org.ua/lines/love/l_line9.gif_b_27.gif_t_Odruzhenjh_d_30_m_10_y_2004 _c_3.gif (http://www.malecha.org.ua)

Irus'ka
22.08.2008, 12:37
дійшла до висновку, що кожній з них щось у візочку не подобається.
Ага, все пізнається в порівнянні!:)

Loyal
22.08.2008, 13:43
що кожній з них щось у візочку не подобається.
100% всюди є нюанси!
Знайомі 2 мами з однаковими візками - одна ганить його на чому світ стоїть, а друга задоволена цілком. В них діти майже однакового віку! і живуть в одному районі.

Додано через 4 хвилини
може вже краще брати українське? Тернопіль робить непогані візочки,якраз для наших доріг
Є ті візочки Донатан - то їх взагалі у Львові десь роблять чуть не в гаражі. Але бачу масу мамочок з ними, одна з нами гуляє - задоволена цілком. Мені там здалась замаленька корзина, а в мене малий довгий народився. А ви дивіться по батьках - як невисокі, то можете брати спокійно!

Анута
22.08.2008, 13:56
мені не віриться ,що візки німецьки нам везуть таки дійсно з Німеччини
анекдот в тему: дивилась на німецьких сайтах возики АБС-Дизайн. Виходить, що вони в Німеччині дорожчі ніж у нас :))))))))))
так само як у нас пів району їздить возиками П"єр Карден (які біля Кардену навіть не лежали). Одній матусі такий возик ну дуже скоро розломився (тріснуло шассі)

MARYANA
26.08.2008, 11:23
може хтось знає де можна придбати дитячий візочок фірми Orbit Infant System?

olja_zaj
28.08.2008, 11:32
Дівчата ніхто не продає прогулянкового возика?

Nata
28.08.2008, 12:23
А як вони виглядають?

Марто, звичайнісінькі люльки (такі різнокольорові в клітку), на жаль в неті не надибала (не дуже шукала), бачила "вживу" на базарах їх купа.

О це прікол!
Я таку бачила один раз у Львові, чесно скажу, що якби була ближче, то запитала би де купували, бо дуже мені сподобалася, якраз для моїх пацанів.

Горобчик
30.08.2008, 02:13
До речі, а окремо раму для Quinny можна купити ( це я для майбутньої другої дитини питаю)?Так продаються, бачила в Антошці.

І в нас такий же візок,теж червоного кольору.
Я шокована!!!! Поясню чому. Як на мене наші діти похожі зовні, один вік, одні параметри та ще й каляски однакові. Сьогодні переглядала фото "Маленьких чуд", то моя мама на твою Софійку подумала, що то наша :ninja: - такі подібні. Треба нам познайомитися поближче :)

Уляночка
08.09.2008, 18:07
А що стосовно каляски, ліжечка і т.п.

Златка
08.09.2008, 18:17
А що стосовно каляски, ліжечка і т.п.

До речі, де плануєте народжуватиі в кого?

Моя сестичка недавно народила і її донечці на хрестини чоловікові батьки подарували коляску Geoby. На вигляд така гарнюня і легенька дуже. А ще в ній є така функція, що можна дитинку як в колисочці гойдати. Мені дуже сподобалась. Правда, в колясках я геть не спец, то певно як буду купувати то перед тим вичитаю на форумі відгуки усіх мамусь і татусів про їх колясочки, щоб не наступати на одні і ті ж граблі ;)

Я між іншим якраз на минулих вихідних була в Антошці на Науковій і в дитячому магазині, здається Тигрес, в Арсені. Там гарні ліжечка, але такі дорогі!!! ніби вони позолочені :(

Уляночка
08.09.2008, 23:16
Всім доброго вечора!!!
Так довго не виходило щось написати, а час біжить!
Ми вже йдемо в декрет!!!
І стали трохи великі ))
А ще - ми зовсім випадково купили каляску, яку хотіли... Бо зустрілась за нормальною ціною, і ми не змогли витерпіти :)
Яка каляска (фірма, колір, ціна). Цікавить усе.
А що ще цікавого купили?
:D:D:D:D

Jane
08.09.2008, 23:27
Яка каляска
Обирали за ціною-якістю-влізанням у ліфт.
Спочатку роздивлялись в інтернеті, ну але каляска на фотці і вживу - трохи різні речі, як ми потім зрозуміли, тому пішли по магазинах.
Врешті зупинились на Чіко 6 ВД - достатньо великі колеса, маневрує непогано, в ліфт - легенько, навіть не зачіпляє дверцята ліфта :) Виглядає невеликою, але люлька достатньо велика
є звичайно і мінуси, але невеликі, я так сподіваюсь, бо й за вдвічі-втричі більші гроші каляски теж мають свої недоліки, ну й ціна більш-менш (бачили від 1350-1500 грн).

(А що ще цікавого малїй/малому купили?
Ну поки що тільки каляску, ну і буквально пару одежин, біля яких спокійно не змогла пройти)))
Ось вийду в декрет, почнеться)))

Уляночка
08.09.2008, 23:31
Обирали за ціною-якістю-влізанням у ліфт.
Спочатку роздивлялись в інтернеті, ну але каляска на фотці і вживу - трохи різні речі, як ми потім зрозуміли, тому пішли по магазинах.
Врешті зупинились на Чіко 6 ВД - достатньо великі колеса, маневрує непогано, в ліфт - легенько, навіть не зачіпляє дверцята ліфта :) Виглядає невеликою, але люлька достатньо велика
є звичайно і мінуси, але невеликі, я так сподіваюсь, бо й за вдвічі-втричі більші гроші каляски теж мають свої недоліки, ну й ціна більш-менш (бачили від 1350-1500 грн).

(
Ну поки що тільки каляску, ну і буквально пару одежин, біля яких спокійно не змогла пройти)))
Ось вийду в декрет, почнеться)))
Ця каляска залишається популярною вже 3 роки!!!!!!!!!! Правда, тепер 3 нових відтінки зявились - червоний, бежево-голубий, бірюзовий.
Зрозуміло, петер піде атака на ліжечко, ванночку, постіль, одяг, одяг на хрестини і т.д.
Я бачу голубу лінієчку, виходить, у Вас хлопчик. Імя придумали?

Jane
08.09.2008, 23:35
тепер 3 нових відтінки зявились - червоний, бежево-голубий, бірюзовий.
А нам якраз вони не дуже... купили в результаті сіро-голубу зі старої "моди" :D

Уляночка
09.09.2008, 11:00
А мені поки що з дешевших подобається нова модель GEOBY

http://goods.marketgid.com/goods/734/2266926/

http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=59_63&products_id=4721

А з дорогих CONCORD, BREVI, CAM, INGLEZINA

http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=59_63&products_id=3736

http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=59_63&products_id=4092

http://mamamarket.com.ua/product_info.php?cPath=59_63&products_id=3693

http://www.brevi.ru/index.sema?a=promocat&sa=descr&id=75

http://www.brevi.ru/index.sema?a=promocat&sa=descr&id=1

Олюська
09.09.2008, 11:33
Мамусі, порадьте, яке автокрісло краще купувати:
http://www.ymka.com.ua/product_info.php?products_id=167
чи таке:
http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=22_57&products_id=479

І ще, що то за штука:
http://www.ymka.com.ua/product_info.php?products_id=641
і чи конче вона потрібна?

Loyal
09.09.2008, 13:19
Олюська!
Я шукала крісла довго і купила в кінцевому результаті те, що пощупала (хоч і переплатила порівняно з нетом).
З тих 2-ох краще виглядає пристосованим для найменших діток перше. В другому пишуть, що є два комплекта защитных накладок на 5-точечные ремни безопасности (с противоскользящим протектором для лучшего удержания ребенка в случае фронтального удара) в зависимости от возраста ребенка:
Але то хіба треба побачити. Я би певно брала перше.
Нащо та штука для авто... Ми без неї нормально обходимось. Просто спрощує встановлення крісла. Але в кріслах так детально все обмальовано, що його інакше просто неможливо встановити :confused:

Nata
09.09.2008, 13:28
Олюсько, зайди в оптовий цент чікко, глянула на сайті у них ціни нормальні, там можна наочно пощупати. Тобі ж близько, можна з возиком перегулятися :).

Олюська
09.09.2008, 20:45
Олюсько, зайди в оптовий цент чікко, глянула на сайті у них ціни нормальні, там можна наочно пощупати. Тобі ж близько, можна з возиком перегулятися :).

Я щось не дуже хочу брати Чіковські, бо колись тут десь хтось писав, що вони не дуже, тому їх відкинула відразу

ckorpionsha
09.09.2008, 23:26
А нам якраз вони не дуже... купили в результаті сіро-голубу зі старої "моди" :D

У мене така, купила бу за 450 грн. у ідеальному стані. Трохи як на мої 54 кг. важкувата для мене з люлькою. Маю на увазі нести її на 3 поверх(ліфта нема), то лишаю в підїзді. А так проще-простого коляска і їздить нормально.

Анута
10.09.2008, 01:47
Мамусі, порадьте, яке автокрісло краще купувати:
http://www.ymka.com.ua/product_info.php?products_id=167
чи таке:
http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=22_57&products_id=479

І ще, що то за штука:
http://www.ymka.com.ua/product_info.php?products_id=641
і чи конче вона потрібна?

Олюська, друге ІМХО краще (я їх щупала коли ми вибирали - нам просто фінанси таке не дозволили, нажаль).

А система Ізофікс - це для кращого кріплення в машині, плюс добавляє рівень безпеки бо крісло кріпиться добре і не рухається.
Є машини в яких можна таке встановити, є - в яких навіть думки про таке немає. До того ж деякі автокрісла по замовчуванню "оснащені" такою системою. Тому я вам пораджу взяти за бари (віртуально) їхнього консультанта і розповісти, яка у вас машина, яке крісло ви обрали і випитати в нього всі ньюанси :)
ми купляли вживу і ще нам консультант з магазину зробив мастер-клас як його чіпляти.

Наприклад, в нашій машині ремені безпеки запинаються, можна сказати, прям в сидіння, а на батьковій ті зашпильки матиляються на ремінцях см з 10, і тому в нього поцепити крісло жорстко, щоб воно не скользило по сидінню практично важкувато. Там би напевно (?) підійшла якраз система Ізофікс. Доречі, деякі машини нею споряджені, але можливо не в нас.

Олюська
10.09.2008, 17:48
Хтось може щось сказати про таке автокрісло:
http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=22_57&products_id=108
Я нині там була в магазині, дивилась, ніби нічо, та й набагато дешевше. Хочу почути якісь відгуки

Уляночка
13.09.2008, 18:05
Майбутні мами, якою є прийнятною ціна за калясочку для мацьопства...Дякую.
Просто питаю, бо у 2006 році за 1500 можна було суперську каляску купити, а зараз і 3000 не завжди достатньо.

П. С. Дякую, Ніколь за нагадування....

Стосовно ДОНАТАН. У мене з Любчиком був ДОНАТАН, то я так хотіла його якнайшвидше поміняти , вибачте,
той ТАНК :tanksmile::tanksmile::tanksmile:, тому у 7 місяців ми купили прогулянкову 3-х колісну Джобі, якою до речі, я задоволена (одне зауваження китайцям - навіщо 4 болтики залишати, щоб неможливо було нормально попрати каляску:n::n::n:)

Natalia
13.09.2008, 20:44
Уляночко, а у Львовi де э такi колясочки Геобi i може ти знаэш де саме вони за найнижчою цiною? Менi теж цi двi сподобались - зелена i жовта.

Уляночка
13.09.2008, 21:13
Уляночко, а у Львовi де э такi колясочки Геобi i може ти знаэш де саме вони за найнижчою цiною? Менi теж цi двi сподобались - зелена i жовта.

Якщо ти маєш на увазі останню модель G01B, то наразі вона мені теж найбільше подобається і ціна в неї смішна - від 1200 до 1335 грн. Є на Південному ринку, а є в офіційному представництві на вул. Кульпарківській. Там можна наперед замовити модель і колір + гарантію дають. Ми там прогулянкову для Любчика брали:cowboy:

Іруня
13.09.2008, 22:38
О, ця коляска на малюнку виглядає супер-модно!!! Але, бачу, що там не спинка ложиться, а саме сидіння перевертається в лежачий варіант. Будете їздити, як і ми ножками догори:D!!!

dimalozz
14.09.2008, 21:44
Довго ми приміряли-вибирали возика. Я вже почав впадати в відчай...
З одного боку хотілося щоб був: легкий, маневрений (поворотні колеса), універсальний, зручний, більш-менш-гарно виглядав, проходив у ліфт та у двері під’їзду (які у нас вужчі за двері ліфта!). Разом з цим хотілося щоб возик був надійним і міг добре їхати по наших дорогах (великі колеса, бажано надувні та на підшипниках) + хотілося амортизації задля можливості колихання.
І як то все поєднати?
Спочатку хотіли чіко-еволюшн (http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?code=60845), під перший пункт здавалось підходить окрім ціни (зараз ~2600грн). Потім дійшли до Chicco TECH 6WD (http://www.chicco.com.ua/shop.php?code=69538) яко дешевшого (850грн модель минулого року) варіанту першої. По ходу справи ще сподобалась Geoby Goodbaby GB01B (http://www.babyhit.com.ua/magazin/index.php?categoryID=115) але так і не знайшов де її купити... поки шукав знайшов іншу — TAKO JUMPER (http://korotyshka.ru/pics/pic-1213775076-60142537987590988108-4e52d38633b9ba5a4ef78e4e92634cfd) — купив і дуже ми нею задоволені! Ціна на південному 1800грн. Колір вибрали отакий:
http://www.am-pm.lv/images/TakoJumper.gif
Що подобається:
На відміну від чіки окремо або люлька, або кріселко, бо в цічі на розкладене кріселко зверху ставиться люлюка (зайва вага) і ще трохи по-тупому пристібається. Тут люлюка як і кріселко чіпляються як "лицем до мами" так і в інший бік. Чіпляти-знімати легко, зручно і (здається) надійно. Кошик має ручку - зручно знімати і носити.
Колеса! Ну тут взагалі повне захоплення! Задні колеса великі, всепроходні, надувні, на підшипниках, на м’яких амортизаторах (амортизатори можна при бажанні заблокувати) передні колеса теж надувні але менші і ПОВОРОТНІ. Менший розмір не додає тряски адже більшість навантаження всеодно на задні колеса йде. Зате маневреність яка - супер. Разом з тим є можливість заблокувати щоб вони не повертали. Сподобався метод фіксації спинки кріселка: там не 2-3 положення, а вільний нахил на будь-який кут завдяки специфічній фіксації. Дощовик і сумочка в комплекті. Взагалі плюсів багато - всіх не перелічиш :).
Окремо скажу про те, що знизу (типу багажне відділення), воно тут не є звичайна поличка, там пристібається типу ще одна сумка на замочках, її можна зняти і вона служить рюкзаком.
Що не сподобалось: поставити на стоп-гальмо легко — натиснув ногою на педальку і візок не рухається (я так в тролейбусі його віз), але назад розблоковути трохи незручно, може ще навчуся...
Взагальному візком дуже задоволені (покищо!) ! По-моєму коштує кожної копійки, а таке поєднання ваги (15кг) -маневреності-амортизації-розміру коліс взагалі зустріти важко. Ну й дизайн гарний + шість кольорів на вибір.

levandivka
14.09.2008, 21:51
купив і дуже ми нею задоволені!
А скільки заклепок до нього в комплекті? :xaxa:
По нашим дорогам не одразу розсиплецця?
Візочок з поворотними колесами прокляв одразу (і продав нафік :))
Зате візочок Данила - 5 років відкатав, мав суперову маневреність, бо колеса не поверталися: хочеш - як танк пре по снігу :tanksmile:, хочеш - на місці розвертаєцця.
А бульби скільки перевіз... :xaxa:

Kristin_Daae
14.09.2008, 22:22
По ходу справи ще сподобалась Geoby Goodbaby GB01B (http://www.babyhit.com.ua/magazin/index.php?categoryID=115) але так і не знайшов де її купити...
Ясно, що вже пізно, але може ще комусь треба буде... Навпроти ПБ на Джамбула є маленький магазинчик у підвалі, де торгують речами для дітей. Там в основному все від Geoby. Купували там і візочок, і ліжечко, і стільчик для ванної. Візочком, в цілому, задоволена, але за два роки там таки один з амортизаторів полетів (хоча, враховуючи, що ми візочок на другий поверх весь цей час по сходах тягали, нічого дивного... ліфт в нас на другий поверх не ходить(((...). А от до ліжечка маю претензії, зроблене немудро http://www.ivasik.com.ua/products_pictures/153757001212092452.jpeg: коли малий почав вставати, спустили дно, малий почав ставати на середню планку ногами, "сальто мортале" гарантоване!

dimalozz
14.09.2008, 22:29
А скільки заклепок до нього в комплекті?
Немає в комплекті. Зате всі запчастини є доступні у нас для ТАКО. Ну і гарантія "на все" 6 місяців. По надійності коліс - перевіряв 100% думав краще в магазині зламаю ))))) Задні такі що коня витримають, передні теж нічо такі, при тому, що навантаження на них максимум 20-30% імхо.
Зате візочок Данила - 5 років відкатав
Имя, сестра, имя!!!
мав суперову маневреність, бо колеса не поверталися: хочеш - як танк пре по снігу , хочеш - на місці розвертаєцця.
То як розвертаєцця? Тіпа притискаєш зі всієї дурі пузом рукоятку жеби підняти два колеса і тоді повертаєш? Їдеш 30 метрів і (щоб повернути ще бодай на 10°) знову піднімаєш візок дибки — знаю таку "маневреність".
А сніг. Хм... Мій знайомий в якого той чіко-еволюшн (ото дійсно малюсінькі колеса) всю зиму відкатав і гуд. Каже дайбоже щоб той сніг ще був - санки дурно стоять :)

Уляночка
14.09.2008, 22:53
До DIMALOZZ
О, в нас однакові смаки - поки Geoby Goodbaby GB01B мені подобається найбільше:clapping:, хоча і ТАКО, що Ви купили для свого синочка, я колись майбутнім мамам теж рекламувала:):):). Тепер я сама на 2 місяці і стежу за новинками серед калясок. Поки що нова модель GEOBY для мене THE BEST (пробувала її "на зуб" в офіційному представництві на вул. Кульпарківській).
І ціна невисока зовсім - від 1200 до 1335 грн. Можливо, до кінця квітня - початку травня зявиться щось цікавіше...я маю ще купу часу:xaxa:

Ніколь
14.09.2008, 23:40
Стосовно ДОНАТАН. У мене з Любчиком був ДОНАТАН, то я так хотіла його якнайшвидше поміняти , вибачте,
той ТАНК
А я як раз хочу танк - вєздєход :ninja:
Нам лялю треба буде від народження всю зиму и весну катати по нашому неприбраному снігу і бездоріжжю. Тому як раз Донатан нам підходить. А там на літо може і шось легше прикупимо.

(пробувала її "на зуб" в офіційному представництві на вул. Кульпарківській).
А скажіть будьте добрі де ж то представництво на Кульпарківській? Завжди на роботу тудою іздила ніколи ніяких вивісок не бачила. Я б туди навідалась для цікавості...може дійсно щось там є таке як нам підійде?

levandivka
15.09.2008, 00:18
Имя, сестра, имя!!!
А дідько його знає. У 2001-му пішов на найближчу польську гуртовню (в Кракові, на "Тандеті"), походив по залу хв.15, та й взяв. Сталевий, не тяжкий, до 15 кг. Темносиній
з бежевою кліткою (той матеріал і зараз у Львові можна зустріти). Вірою і правдою, без жодних мех-ушкоджень (обшивку на 4-й рік прошивали :) ) прослужив нам 5 років. Потім ще й віддали у хороші руки.

Цитата:
мав суперову маневреність, бо колеса не поверталися: хочеш - як танк пре по снігу , хочеш - на місці розвертаєцця.
То як розвертаєцця? Тіпа притискаєш зі всієї дурі пузом рукоятку жеби підняти два колеса і тоді повертаєш? Їдеш 30 метрів і (щоб повернути ще бодай на 10°) знову піднімаєш візок дибки — знаю таку "маневреність".
Зовсім ні. Збалансований візок "льогкім двіженієм рукі" стає на задні колеса. З жалем дивлюся на новочесні наворочені візки. Понтів у них багато, не сперечаюся.
А про сніг (тобто про "кашу"). Іноді самому йти трудно...
Про "гарантію 6 міс." у Львові я б не згадував. :)

Уляночка
15.09.2008, 11:38
А я як раз хочу танк - вєздєход :ninja:
Нам лялю треба буде від народження всю зиму и весну катати по нашому неприбраному снігу і бездоріжжю. Тому як раз Донатан нам підходить. А там на літо може і шось легше прикупимо.

А скажіть будьте добрі де ж то представництво на Кульпарківській? Завжди на роботу тудою іздила ніколи ніяких вивісок не бачила. Я б туди навідалась для цікавості...може дійсно щось там є таке як нам підійде?

Ніколь, ось адреса. Сходіть, при нагоді:)

м. Львів, вул. Кульпарківська, 170 (виставковий зал в магазині „СУПЕРМАРКЕТ”). Це перша зупинка на вул. Виговського, як їхати на ПІВДЕННИЙ. Вниз від зупинки 100 м.
Тел. У Львові: (0322) 64-89-67; 64-16-49.

Nata
17.09.2008, 13:46
А скільки заклепок до нього в комплекті? :xaxa:
По нашим дорогам не одразу розсиплецця?
Візочок з поворотними колесами прокляв одразу (і продав нафік :))
Зате візочок Данила - 5 років відкатав, мав суперову маневреність, бо колеса не поверталися: хочеш - як танк пре по снігу :tanksmile:, хочеш - на місці розвертаєцця.
А бульби скільки перевіз... :xaxa:

Так, про колеса. Для того щоб було зручно їхати по бруківці чи засніженою дорогою колеса фіксуються.
Я фіксую колесо тільки щоб заїхати в ліфт, мені зручно, що можна повернути візочок одною рукою, особливо тепер, коли в другій руці тягну Петра.
Про бульбу... не пробувала, але два кавуни по 15 кілограм кожен в мішку для продуктів преспокійно їдуть, перевіряла.

Марта2
17.09.2008, 19:33
два кавуни по 15 кілограм кожен в мішку для продуктів преспокійно їдуть, перевіряла.
Супер, а я боялась щось важке туди пхати!!!:)

Natalia
24.09.2008, 19:40
У когось були візочки Джейн чи Бебекар? Я таку гарнезну триколісну Джейн пригледіла! Тільки б знати чи дійсно вона така і якісна як коштує і виглядає?

Nata
24.09.2008, 19:48
У когось були візочки Джейн чи Бебекар?
Ну... ми з Мартою вже так довго свої бебекари розхвалюємо, що дивно було не помітити :).

Уляночка
28.09.2008, 19:14
Ось зявилась ще одна непогана модель від польського виробника
Гляньте, кому цікаво...

http://www.mama-papa.com.ua/shop_cat_63_brand_118.html

Olay
07.10.2008, 16:41
Знайшли таку рекламку може комусь згодиться:)
http://s40.radikal.ru/i090/0810/84/cd472ad8f1ca.jpg

Галинка
11.10.2008, 22:06
Супер, що подали це оголошення!!! Я за цією адресою ходила вибирати автокрісло - там найдешевше!!! Горобчик придбала в них автокрісло на 300грн.дешевше, ніж в Антошці!

cherepashka
20.10.2008, 16:06
Ми теж скористались цим оголошенням і в неділю купили автокрісло Geoby за 570 грн (в Товарах для малят воно коштувало 643)Але я помітила там автокрісло Ramatti за 1100,в той час як в недешевому Пелікані таке ж саме було 900 грн

viltis
16.11.2008, 11:58
Дівчата ..а дайте мені ссидки на якісь польські магазини чи європейські...Короче, де ви приблизні ціни дивитесь ..Бо в мене виходить якийсь нонсенс ---шукаю коляску ТАКО джампер.

Знайшла її на Південному за 1900 грн...а в польських магазинах вона 1150 злотих...то виходить дорожче...:((

Ольга
16.11.2008, 15:09
.Бо в мене виходить якийсь нонсенс ---шукаю коляску ТАКО джампер
viltis, Тако переважно дууже важкі візочки! :( можливо джампер легша, але все-одно важко з нею може Вам бути

viltis
16.11.2008, 15:32
В найважчій комплектації ( зимовий варіант як я називаю) важить 15 кг ...то є багато??? але вона мені підходить по інших параметрах.
В принципі мені лише на 3 поверх з нею їхати. Та й сусіди поможуть винести, знести, то точно....

А які возики запропонували б Ви ?

Ніколь
17.11.2008, 11:39
Щодо коляски. Почитала відгуки, повозила сама....пошукала в неті. І все таки зупинилась на ТАКО , тільки джампері ( він дійсно легший за решта "колєг" ТАКО). Плюс коляска колясці ще різниця ...Але мені в ньому подобається доволі вмістка корзина ..та й ціна не шокуюча...на літо купимо щось легеньке.
Положа руку на серце меня теж подобається ТАКО джампер.... але чоловік його забракував виходячи з технічних характеристик :confused: Бо там колеса не на металевих спицях а на пластикових "титанах", і в джампера пригучіть задніх колес ( амортизація якщо по ступеньках іхати) гірша ніж в донатана. Тому буду я катати добре амортизований танк :xaxa:
Але якби жила не на 5, а на 1-2 поверсі, точно б взяла той Джампер.

Curly Xena
17.11.2008, 11:44
Тому буду я катати добре амортизований танк :xaxa:

А що берете? (вибачне, якщо ви вже писали, а я пропустила)

Ніколь
17.11.2008, 11:47
А що берете? (вибачне, якщо ви вже писали, а я пропустила)
Донатан, 4 колісний, той такий трансформер, який на всі випадки життя.
Ніколь - вас сьогодні питаннями з самого ранку закидують :)
Я стала популярною дамою :xaxa:

Curly Xena
19.11.2008, 12:40
Всіх вітаю! Я теж сьогодні дома, бо погода не для наших крил :xaxa: Начитавшись повідомлень про купівлю усього що можна, вчора поперла на Південний:8: Чесно кажучи, вражена бідністю вибору колясок та ліжечок. Більшість колясок - китайські (GEO) . Щось гарне, триколісне і легке не попадалося. Як варінт Tako Jumper - але щось він якийсь бідненький чи що. Буду шукати далі :clapping:От зараз сиджу перечитую гілочку про коляски та відповідно в неті шукаю тех.хар. Ліжечко скоріш всього буде оте букове (дякую Ніколь :clapping:) бо те що пропонують на базарі - жах. відсотків 70 - дсп обклеєне :8: - не хочу хімії мальота. А ще не люблю балдахінів - міщанство і пилюка :ninja:

viltis
19.11.2008, 12:50
Куда деватся мой линейка?:umbrage:

Щодо Джампера, то мені найбільше подобається салатовий ..інші кольори щось теж не ахті....А от салатовий файний ..але найпопулярніший.

Щодо балдахіна ...я його візьму з практичною ціллю -- літом буде захищати від комариків:)

Ксено, як щось файне найдете з калясок, то пишіть ..я ще теж би подивилась...

П.С. Щойно виключила Росаву і її колискові, за що получила удар в живіт:))) мов, мама, не наглій, давай назад колискові:)

Curly Xena
19.11.2008, 13:05
Ксено, як щось файне найдете з калясок, то пишіть ..я ще теж би подивилась...

Без проблем. а ви гілочку про коляски читали ? Бо я дочитую. Результат - http://www.stokke.com.ua/ - фантастика

Angel
19.11.2008, 13:21
Без проблем. а ви гілочку про коляски читали ? Бо я дочитую. Результат - http://www.stokke.com.ua/ - фантастика

Каляски супер!!!!!!!!!!але ціна ще "краща":(

Кішка
19.11.2008, 13:22
А я вчора була в магазині ЧІКО це на Чорновола 63 а Там є коляски ліжечка балдахіни іграшки і аксесуари для дітей:bazar: Мені дали безкоштовно різні рекламні брошурки і пустишку для немовлят зроблену повністю з натурального латексу:)

viltis
19.11.2008, 13:32
Та читала я ту гілочку і ще пару на схожих сайтах. ... Думки настільки різні..Щодо тієї "модної" каляски.

Я знайшла як мінуси, так і плюси.

До мінусів можу віднести : 1) ЦІНУ....я звичайно на дитині не економлю..але така ціна для мене трошки закруто

2)мені здається, що та каляска не на наші дороги і не нашу погоду...Хоча ...Одна наша форумлянка таке має...можна в неї попитати...

Кішенько, а ціни в тому магазині??? і які коляски і ліжечка там є???

Ольга
19.11.2008, 13:45
На EBay можна купити цей візок дешевше значно (http://cgi.ebay.com/Stokke-Xplory-Complete-Red-Stroller_W0QQitemZ170279504533QQcmdZViewItemQQptZL H_DefaultDomain_0?hash=item170279504533&_trksid=p4295.c0.m299&_trkparms=240:1318)

Kvitka
19.11.2008, 13:54
Ольга я колись щось таке чула, що вони в Україну посилки не відправляють:( Буцім-то ненадійна країна... А ви вже пробували щось там купувати?

Кішка
19.11.2008, 14:19
Ліжечка і балдахіни в Чіко дорогі а коляска трансформер коштує 1800 гр і на неі дають гарантію є червоного і голубого коліру а на базарі Галицьке перехрестя коляска на 60 гр дешевша думаю що на Краківському буде ще дешевше :rolleyes: Мені крім Чіко подобаються ще Джобі джус хоч вони на 3 х колесах і китайські:rolleyes: Живіт у мене великий і думаю доця теж Зараз чомусь народжують великих дітей особливо дівчат а у мене щей 2 дитинка хоч 1-а мала вагу 3200:xaxa: А КОМУСЬ КАЗАЛИ ПРАВИЛЬНУ ВАГУ ДИТИНИ НА УЗД...:clapping:

Suzi
19.11.2008, 15:13
Дівчата,хто вибирає каляски- дивіться, чи є ліфт, чи прийдеться носити ту каляску. Я маю ТАКО - велика, на великих колесах, але толку поки шо 0-ми й досі гуляєм на балконі, бо живем в старому будинку на 2-му поверсі і сама я її занести не можу фізично .Наш тато каже,що щось придумав, але показати все нема часу.В такому випадку краще брати розбірну-щоб люлка окремо, шассі окремо-щоб можна було по частинах носити.

Suzi
13.12.2008, 02:24
dimalozz, які враження від Вашої каляски??
Вибираю наразі з декількох варіантів. Основні вимоги - маневреність, великі колеса, зйомна і велика люлька, великі гумові колеса. І обов*язково - НЕ важка, до 15 кг ( 2-й високий поверх без ліфта, чоловік на роботі, внизу не лишиш бо двері постійно відкриті, хоч і є замок, в сусідів на першому поверсі теж не можна лишати).
Почитала різні відгуки, то в магазинах дивилах Chicco TECH 6 WD (http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=23_51&products_id=118), Coneco Toledo (http://ivasik.com.ua/cat/1416/product/13307/), X-lander XA (http://ivasik.com.ua/cat/1085/product/9964/) 9але дуже хочу подивитись на модель Х1 (http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=23_46&products_id=144)), на Південному продавець запропонував ще і ТАКО Jumper. А я щось вагаюсь...
Чоловікові вона сподобалась - хороша амортизація, купа навортоів, добре складається, влізе в багажнік машини. А мені X-lander X1 дуже подобається - здається він навіть трохи легший..

odree
13.12.2008, 03:23
Дівчата,хто вибирає каляски- дивіться, чи є ліфт, чи прийдеться носити ту каляску. Я маю ТАКО - велика, на великих колесах, але толку поки шо 0-ми й досі гуляєм на балконі, бо живем в старому будинку на 2-му поверсі і сама я її занести не можу фізично .Наш тато каже,що щось придумав, але показати все нема часу.В такому випадку краще брати розбірну-щоб люлка окремо, шассі окремо-щоб можна було по частинах носити.
З розбиранням на шассі і люльку теж трохи мороки. Якщо я не помиляюся, ТАКО має надувні колеса, а отже ви можете з"їхати з 2-ох поверху притримуючи візок на 2 колесах з сходинки на сходитку, і таким самим чином піідніматися (спиною до сходів) піднімаючи теж на 2-ох колесах.

Жінки, вони вже такі є, любять очима ( не подумайте чого, я така ж, також попалася). Супер пупер бупер стильний. При погляді на нього, ваша щелепа некеровано падає до грунту, очі милуються, серце радіє, вуха ловлять захоплюючі коментарі перехожих....життя вдалося. Та з часом вилазять АЛЕ..

Візок стильний, легкий в керуванні, але має величезний мінус - в прогулянковому варіанті дітям дуже незручно спати, бо спинка не розкладається, щоб дитинка лягла рівно, а нахиляється повним корпусом. Тому виходить, що маля має спати лише в напівсидячому положенні.

А ще в деяких дорогих візках (це QUINNY, Brevi OVO, Bebe Confort) ще й якщо нахилити так щоб спинка була повністю горизонтально, тоді ніжки будуть више голови.
Також до мінусів можна віднести відсутність корзини для покупок, сумка що є в наборі не зручна, в неї можна хіба пару дрібниць положити.

Говорили також про наші дороги, отже якщо ви хочете візок-всюдихід, то вибирайте з надувними колесами, але він буде дещо важчий.

За функціональністю ось непоганий візок Hauck (http://motik.com.ua/Universalnaja-koljaska-hauck-icoo-peak-p-1768.html?manufacturers_id=81) хоч також не з легеньких

Іруня
13.12.2008, 10:03
Жінки, вони вже такі є, любять очима ( не подумайте чого, я така ж, також попалася). Супер пупер бупер стильний. При погляді на нього, ваша щелепа некеровано падає до грунту, очі милуються, серце радіє, вуха ловлять захоплюючі коментарі перехожих....життя вдалося. Та з часом вилазять АЛЕ..

Візок стильний, легкий в керуванні, але має величезний мінус - в прогулянковому варіанті дітям дуже незручно спати, бо спинка не розкладається, щоб дитинка лягла рівно, а нахиляється повним корпусом. Тому виходить, що маля має спати лише в напівсидячому положенні.

А ще в деяких дорогих візках (це QUINNY, Brevi OVO, Bebe Confort) ще й якщо нахилити так щоб спинка була повністю горизонтально, тоді ніжки будуть више голови.
Також до мінусів можна віднести відсутність корзини для покупок, сумка що є в наборі не зручна, в неї можна хіба пару дрібниць положити.

Говорили також про наші дороги, отже якщо ви хочете візок-всюдихід, то вибирайте з надувними колесами, але він буде дещо важчий.

За функціональністю ось непоганий візок Hauck (http://motik.com.ua/Universalnaja-koljaska-hauck-icoo-peak-p-1768.html?manufacturers_id=81) хоч також не з легеньких

А чому ви так стверджуєте, що дитині дуже незручно спати? Ви що самі туди лягали, чи це ваша дитина, яка там спала вам розказала?:confused:
До речі пеліатри говорять, що це є саме фізіологічне положення для дитини. Вона ж не спить по стойці "струнко", а спить у позі жабки, тому сон в такому положенні - це ще й профілактика дисплазії. Ось так.

P.S. Ми від 5 місяців до 1,3 всі денні сни проводили в такій колясці ( по-інакшому не спала!). Тому я знаю, про що говорю.

odree
13.12.2008, 10:44
А чому ви так стверджуєте, що дитині дуже незручно спати? Ви що самі туди лягали, чи це ваша дитина, яка там спала вам розказала?:confused:
До речі пеліатри говорять, що це є саме фізіологічне положення для дитини. Вона ж не спить по стойці "струнко", а спить у позі жабки, тому сон в такому положенні - це ще й профілактика дисплазії. Ось так.

P.S. Ми від 5 місяців до 1,3 всі денні сни проводили в такій колясці ( по-інакшому не спала!). Тому я знаю, про що говорю.

Стверджую з власного досвіду. Бо моя дитина магла тільки подрімати, а спала нормально лише в горизонтальному положенні.І пишу це все для того, щоб батьки, які визначаються з вибором візка, могли прийняти для себе певні рішення.

І, якщо вам не важко, якщо маєте може ссилки де педіатри дають таке заключення саме про прогулянкові візочки, то викладіть будь-ласка.

Ось коротка цитата:
"Опис випробування починається зі схвальних слів: "Неймовірно універсальне, високоефективне розкладне крісло - сучасний дизайн у русі. В ході випробування розповідаєтся про підвищене розташування крісла візка, що виглядає, "наче високий стілець на колесах", наголошується можливість встановлення крісла так, щоб дитина бачила Вас або спостерігала за тим, що відбувається навкруги, розглядаються особливості нахилу сидіння, плавність ходу, легкість рухів у обмеженому просторі, простота складання й те, що візок притягує увагу. У ході випробування дійшли до такого висновку: "...це добрий, витривалий візок".....
...і я з тими словами згодна, але ж жодного слова про сон.

НАТКА З РОГАТКИ
13.12.2008, 11:57
А в нас вїзочок GEOBY DISIGNE, мені він дуже подобається, правда в мене немеє потреби його зносити, оскільки живу в особняку, а так, може був би і заважкий, хоча не думаю... Чоловік купив його зразу в день народження доці (бо мама радила наперед нічого не купувати), навпроти пологового будинку на Джамбула, ЗАПЛАТИВ 1200 грн. трансформується в сидячий, тому і зараз на ньому їздимо.

Іруня
13.12.2008, 14:34
Знаєте, при всьому бажанні не можу вам дати ссилку на львівського педіатра, який саме те, що я написала порадив моїй подрузі. Просто вона хотіла такий же візочок,як у нас ( але лише прогулянковий, без люльки ). Я їй розказала, про ситуацію зі спинкою, а вона сказала, що радилася з лікарями, які її запевнили у її "безврєдності":xaxa:.
Хоча, вкотре переконуюсь, що всі діти різні. Хтось і в горизонтальному положенні спати не хоче, а ми і за столом можемо заснути, якщо дуже притисне:xaxa::xaxa:.

kati
13.12.2008, 16:11
а в нас першиий візок був триколіснмй джобі джос. Каляска супер, але я одразу зрозуміла що коли дитина підросте то буду купляти прогулянковмй варіант. Заважка вона для мене була. тому відїздили в ній 9 міс., а потім купи ли зовсім легеньку літній варіант.Шкода було продавати візок, куплявся недешево......тому на майбутнє для себе винесола урок.- лежачий варіант купляти самий простий дешевий,мона в знайомих або по оголошенню, а от потім прогулянковий візок вже можна вибирати гарненький

Nata
13.12.2008, 18:38
Дівчата, сьогодні відкрили СітіЦентр на Чорновола (біля Арсену), на третьому поверсі в Чіковському магазині стоїть візочок Stokke, кому цікаво можете пощупати вживу.

І ще: почитала допис про те, що в дорогих візочках спинка не опускається. Дурниці. Звичайно, якщо на шассі вчепити автокрісло, то воно буде скручене, але якщо купити нормальне сидіння, то все нормально опускається, регуюється, фіксується і дуже зручно їздиться :).

odree
13.12.2008, 21:09
І ще: почитала допис про те, що в дорогих візочках спинка не опускається. Дурниці. Звичайно, якщо на шассі вчепити автокрісло, то воно буде скручене, але якщо купити нормальне сидіння, то все нормально опускається, регуюється, фіксується і дуже зручно їздиться :).
я власне писала про нормальне сидіння. Воно то нормально опускається, регуюється, фіксується і дуже зручно їздиться.....але спинка не лягає, а рухається повним корпусом
Brevi OVO (http://www.akusherstvo.ru/magaz.php?action=image&picture_id=10580)
Stokke (http://www.lilimay.com/buggies/stokke/xplory.php)
Quinny (http://www.malishok.com.ua/products_pictures/Buzz3_tex_inf_3.jpg)
Bebe Confort (http://www.kpoxa-shop.ru/products_pictures/0330273b.jpg)

Nata
13.12.2008, 22:54
Але ж Бебе комфорт, Бреві, Бебекар і ... багато інших виробників мають візочки із нормальним сидінням, котре має можливість регулювати спинку і підніжку (і люльки і сидячі і тростинки). Зараз є з чого вибирати: до кольору до вибору :).

odree
13.12.2008, 23:26
Але ж Бебе комфорт, Бреві, Бебекар і ... багато інших виробників мають візочки із нормальним сидінням, котре має можливість регулювати спинку і підніжку (і люльки і сидячі і тростинки). Зараз є з чого вибирати: до кольору до вибору :).

Так, я просто привела до прикладу кілька останніх модних візків (зважаючи на пропозицію у нашому місті). Можливо справді Bebe Confort не дуже вписався. Але зараз на ринку справді такий великий вибір, що все охопити важко.

Nata
14.12.2008, 11:57
Одрі, думаю Ваш досвід стане комусь у пригоді. Ну що можу додати: будь-який возик треба опробувати, повозити, якщо є можливість то спробувати чи підходить дитині.
От у мене аж два возики, ніби й хороші, а певно весною продавати буду, бо дитина росте зі слінгом :(.

odree
14.12.2008, 12:23
Одрі, думаю Ваш досвід стане комусь у пригоді. Ну що можу додати: будь-який возик треба опробувати, повозити, якщо є можливість то спробувати чи підходить дитині.
От у мене аж два возики, ніби й хороші, а певно весною продавати буду, бо дитина росте зі слінгом :(.

Та от власне, що тестування возика, особливо з малям, річ, швидше за все, неможлива.
А те що маля росте з слінгом, так це ж добре :y: , от у мене не було такої можливості

амелі
15.12.2008, 12:56
.Шкода було продавати візок, куплявся недешево......тому на майбутнє для себе винесола урок.- лежачий варіант купляти самий простий дешевий,мона в знайомих або по оголошенню, а от потім прогулянковий візок вже можна вибирати гарненький

о, а ми це перевірили на власному досвіді. Щоправда я ( ну не я , а чоловік)перший візок купила новий, типу "Анмар" і відкатала в ньому відсили аж...6 місяців. Перевагами була величезна люлька, великі колеса та хороша амортизація,Недоліком:ВАГА ( для проживання на верхніх поверхах, навіть 18 кг візок був непомірною ношею), слабка система кріплень для сидячої дитини ( двічі ловила дитину, яка умудрялася висіти вниз головою з того сидячого положення).А от другий візок купили вже по оголошенню .І я була довольна ( і сину він сподобався набагато більше, ніж попердній,) "Як слон".Це був візок типу парасольки-сидячого "Тако" ( він зараз в "Товарах для малят" новий вартує 960 грн, а по "Вашому магазину" ми заплатили мало не втричі дешевше).Переваги: колеса прорезинені і не дуже маленькі ( приблизно я к у "Чікко енджой"),вага 8 кг, мякий матрасик у середині, розкладання в 5 положень, аж до повного горизонтального, додатковий утеплений на синтепоні чохол для ніжок,який можна було закривати аж на капюшоні).Таким чином,ми пересіли у такий візок на 7 місяці життя у грудні місяці,спокійно від їздили на ньому не лише влітку, а й 2 зими.

Suzi
15.01.2009, 15:52
Придбали вчора TAKO Jumper. Ділюсь враженнями: маневренна, легка в керуванні, надувні колеса, передні менші (повортні або можна зафіксувати), задні великі, задня підвіска з чудовою амортизацією, велика люлька, зйомна , що для мене дуууже важливо - як вже писала, живу на 2-му поверсі старого будинку, ліфта немає, то ж носити кожен день. Вага - якщо нести окремо люльку, окремо раму з колесами - цілком терпимо і не напряжно. Ще легшим варіантом може бути тільки каляска з пластмасовими невеликими колесами, але з нашими дорогами я такої не хотіла. Добре складається - легко вмістилась в багажнік Ланоса. Ще навіть якісь сумки можна поставити:)
Ціна - на Південному 300 у.о., наявні 6 кольорів, входить - люлька, прогулянковий варіант, 2 дощовики, чохол на ножки для прогулянки, сумка. Автокрісло можна придбати окремо, скільки коштує не питала, бо маєм інше(до НР коштувало порядка 70 у.о.).
Вибирали між Джампером і X-lander XA (приблизно однакова вага і функціональність)- чоловік переконав мене на Тако завдяки амортизації і більш надійній рамі. Ну різниця в ціні теж суттєва (100 у.о.).
З огляду на поєднання ціни та якості дуже хороший варіант. Побачим як себе зарекомендує, то може навіть не будем купляти "тростинки".

guculyanka
16.01.2009, 01:34

Ната, не спішіть продавати візок. Ми в рік і 3 міс мусіли його купити, бо дитина кататись хотіла. ;) Інакше ходили в Арсен возити її на кошиках-машинах, вся наша прогулянка зводилась до того, що вона мене тягнула силою в Арсен :scare:, а я її в другу сторону. Зараз навіть одягаємось спокійно, бо будемо їхати коляскою.:tanksmile:

Тепер маю досвід: поки дитинка маленька, хоче бути на руках, слінг - це найкращий вихід, ; після року вже все цікаво, і хочеться возитися, то треба коляску.

Марта2
22.01.2009, 11:35
Хочу на літо купити прогулянковий возик, облазила купу сайтів і вибрала таке http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=23 Хто шо може сказати?

І, як не тяжко, порядьте щось з власного досвіду, хто шо має і чи задоволені?
Дяки!!!

Zoryanazirka
22.01.2009, 16:51
Мені найкраще підійшов візочок Baby Relax - важить десь 3 кг, легко скласти і кинути в машину

Квіточка
30.01.2009, 16:25
ви маєте на увазі таку???http://www.ymka.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=23=Baby%20Relax&products_id=507&osCsid=ecbe8e590cf3b02b9eae5d226807e711ви її ше не продаєте??? Бо я такого типу хочу...

Loyal
11.02.2009, 19:23
В мене питання про прогулянковий візочок. Хто що порадить?
Бо ми зиму відвозились в тому, що мали, а тепер хочеться полегше і функціональніше. А з іншого боку хочу таку, щоб була і на зиму наступну. Порадьте чи доцільно вибирати з перекидною ручкою?

Svitlanka
12.02.2009, 09:38
Зайшла на Південний, і я чисто випадково знайшла на 400 грн дешевше ту каляску, яку планую...
Приємно:)

А що за візочок? Яка модель?

Svitlanka
12.02.2009, 09:40
Я от таку придивилась.
http://ivasik.ua/cat/1416/product/14248/

viltis
12.02.2009, 09:54
http://www.allegro.pl/item517639803_tako_jumper_3w1_fotelik_samochodowy_ 0_11kg_wys_0.html

Але розцвітка номер 13))) так, що коричнева з яскравими кружечками ..і автокрісло ми брати напевно не будемо

Андріана
12.02.2009, 09:56
Я от таку придивилась.
http://ivasik.ua/cat/1416/product/14248/

на вигляд гарна, але виключно по асфальті їздити, в моєї сусідки така є, то шоб по болоті нею проїхатися:8:, ті маленькі колеса не хочуть добре крутитися, а назбирують грязюку

перепрошую добре недогледіла, на ваших посиланнях колеса ніби мають трози гуми, а в неї псевдогума, так що при купівлі добре дивіться

Svitlanka
12.02.2009, 11:20
http://www.allegro.pl/item517639803_tako_jumper_3w1_fotelik_samochodowy_ 0_11kg_wys_0.html

Але розцвітка номер 13))) так, що коричнева з яскравими кружечками ..і автокрісло ми брати напевно не будемо

Гарна! Я теж їх дивилась, але вони на пару кг важчи за иу, що я обрала , і трохи гірше матеріал, але проте мають ще дощовик, сумку і насос.
Я їх останній раз бачила за 2400 грн.

Svitlanka
12.02.2009, 11:23
на вигляд гарна, але виключно по асфальті їздити, в моєї сусідки така є, то шоб по болоті нею проїхатися:8:, ті маленькі колеса не хочуть добре крутитися, а назбирують грязюку

перепрошую добре недогледіла, на ваших посиланнях колеса ніби мають трози гуми, а в неї псевдогума, так що при купівлі добре дивіться

Задні колеса як у велосипеда, треба час від часу підкачувати насосом, а передні з якогось матріалу під гуму, без шин. Передні дуже добре крутяться!!!

viltis
12.02.2009, 11:57
Я спочатку хотіла супер-пупер дорогі ...і класні ...але потім подумала: мені головне зараз перекантуватись трошки, а там купимо собі вже нормальну тростинку:))) або підемо ло Мірти в клуб і навчимося носитись в слінгу:)

Єдине, що не радила б Вам замовляли в Інтернет-магазині, не звіривши ціну. Бо в мене подружка якесь там кріселко брала, а потім через 2 дні в магазині таке на 150 грн дешевше побачила.

Я нинько якась сонна....Маю йти до лікарки, але не піду...я на неї образилась...піду вже в понеділок..може:)

Я вже так чекаю тих передвісників пологів....а, крім лєні, щось нічого нема. Єдине, що я як ведмідь з барлоги ---цілий день сплю, цілу ніч сплю...

Іруня
12.02.2009, 12:17
Задні колеса як у велосипеда, треба час від часу підкачувати насосом, а передні з якогось матріалу під гуму, без шин. Передні дуже добре крутяться!!!

Такі колеса добре крутяться в магазині, на асфальті, бруківці... А Ви попробуйте посадити туди дитину 10-12 кг і проїхатися по болоті, чи з"їхати з бардюру, чи по ожеледиці. І це добре, якщо колеса блокуються, а як поламається той механізм:8:? Коляски з маленькими плаваючими колесами не до наших доріг:(.

Svitlanka
12.02.2009, 12:24
Я також в магазині вже дешевше знайшла!
А ви за скільки бачили на Південному Тако Джампер?

Svitlanka
12.02.2009, 12:27
Такі колеса добре крутяться в магазині, на асфальті, бруківці... А Ви попробуйте посадити туди дитину 10-12 кг і проїхатися по болоті, чи з"їхати з бардюру, чи по ожеледиці. І це добре, якщо колеса блокуються, а як поламається той механізм:8:? Коляски з маленькими плаваючими колесами не до наших доріг:(.

Ну в принципі, в моєму районі болота немає :xaxa:
А інший вибір який? Або громіздки візки з великими колесами ( вони ще широкі і тяжкі!), або колеса, типу як у Chicco Enjoy Evol., тобто маленьки пластикові, по снігу з такими точно не проїдиш. По бруківці думаю також :umbrage:

viltis
12.02.2009, 12:35
Ще 2 тижні тому бачила по 2700, а вчора на 2300 побачила. Єдине, що на офіційному сайті є різниця в ціні між звичайними розцвітками і тими "модними",а в наших магазинах всі в одну ціну.
От не знаю, чи то випадково знайшла дешевше, чи то вони вже трохи впали в ціні.

Svitlanka
12.02.2009, 12:41
Наврядчи впали в ціні, ви просто хороший магазин знайшли!

Malinka
12.02.2009, 12:45
А мені також дуже подобаються візочки, що мають передні колса маленькі, а задні великі. От поки що "фаворит" німецька Hartan VIP XL: http://www.stol-zakazov.ru/index.php?productID=35863
Дорога страшно, але якщо буде хоча би років до 2-х, то можна пережити. У Юстинки, ніби, така. Цікаво як вона для Львівських доріг, тротуарів, парків..

Svitlanka
12.02.2009, 12:51
А мені також дуже подобаються візочки, що мають передні колса маленькі, а задні великі. От поки що "фаворит" німецька Hartan VIP XL: http://www.stol-zakazov.ru/index.php?productID=35863
Дорога страшно, але якщо буде хоча би років до 2-х, то можна пережити. У Юстинки, ніби, така. Цікаво як вона для Львівських доріг, тротуарів, парків..

Це біля 9000 грн? Трошки задорого , правда. Я у нас таких не бачила навіть.

Malinka
12.02.2009, 12:56
Це біля 9000 грн? Трошки задорого , правда. Я у нас таких не бачила навіть.
В німецькому інтернет-магазині знайшла за 630 євро. Просто я маю друзів в Німеччині, які могли би передати сюди. Але "кота в мішку" не хочеться купляти, а в Антошці і на базарі таких не бачила.
А з колекції 2008 року за 580 євро.

Svitlanka
12.02.2009, 13:00
Так, краще все ж таки "вживу" побачити, покатати, подивитись, чк складається-розкладається....

viltis
12.02.2009, 13:03
Юстинка просто останню з Антошки забрала. Я бачила таку вживу ( але не в Юстинки). Вона досить прикольна : велика люлька, ніби маневрена. Але, як на мене, вона трошки занизька. Ну, принаймі з моїм ще не супер великим 170 мені здавалаось, що дитина дуже низько. Та й ціна як на мене трохи завелика.

Malinka
12.02.2009, 13:10
Та, то шо низькуватою виглядає то правда. Бугабу також низенька - не знаю чого так роблять. Може для того щоб потім сидяча не зависоко була. Але мені подобається і дуже підходить що шасі вузеньке, а люлька і прогулянковий блок великі. Бо мені до зими точно катати в люльці, і то вже буде не зовсім мацьопа, а ще + комбінезон, ковдрочка..Треба велику. Ну і хочеться щоб тканина була натуральна - дитинка має літом народитися, щоб не парило. Читала відгуки - кажуть шо амортизація супер! І вага разом з люлькою 12 кг.
Ну але ціна!!!! Не знаю..ще є час - буду шукати дешевші альтернативи :)

SovaBa
12.02.2009, 13:10
Дуже дорого... Я б собі таку не купила:). То майже всю допомогу на дитину треба за неї віддати. А потім викинути шкода, продати- за копійки, а для другої дитинки все одно нову захочеться:D

mirtagroffman
12.02.2009, 13:32
в мене зараз дитині рік і 7 міс.
коляску та ліжечко ми не купували взагалі.
з народження носили в слінгу та спали разом.
Зараз дитина ходить сама ногами:) і тільки деколи вдається заманити ії у слінг...
це я до чого - мамусі приходьте подивитись як це не пхатись з возиком по нашій бруківці, а ходити легко та пружно несучи на собі свое найдорожче:)
доречі кому цікаво то зайдіть на мій фотоальбом на пікасі (посилання внизу) та роздивіться як виглядає носіння новонародженого малюка:)нічого страшного - тільки зручність:)

viltis
12.02.2009, 13:46
Мірточко ..я Ваш альбом вже тут давно роздивлялась. І дужжеее хочу подивитись на ті слінги, ерго вживу --- спробувати. Але, в мене трошки проблеми з хребтом, і довго носити я напевно не зможу, тому каляска для мене потрібна. Потім : я збираюсь працювати ( займаюсь танцями з дітками маленькими)...Думаю, 2 години моя дитинка без мене впорається. І поки я буду на роботі, бабуся буде з малим гуляти...або просто його лишу в люльці...нехай собі під музику спить....

Svitlanka
12.02.2009, 16:19
в мене зараз дитині рік і 7 міс.
коляску та ліжечко ми не купували взагалі.
з народження носили в слінгу та спали разом.
Зараз дитина ходить сама ногами:) і тільки деколи вдається заманити ії у слінг...
це я до чого - мамусі приходьте подивитись як це не пхатись з возиком по нашій бруківці, а ходити легко та пружно несучи на собі свое найдорожче:)
доречі кому цікаво то зайдіть на мій фотоальбом на пікасі (посилання внизу) та роздивіться як виглядає носіння новонародженого малюка:)нічого страшного - тільки зручність:)

Ну слінг слінгом, але без коляски ніяк! А якщо цілий день на вулиці бути? Крім того, є бабці, дідусі, вони наврядчи надягнуть слінг :xaxa:

Malinka
12.02.2009, 16:57
Ну слінг слінгом, але без коляски ніяк! А якщо цілий день на вулиці бути? Крім того, є бабці, дідусі, вони наврядчи надягнуть слінг :xaxa:
Абсолютно згідна..Ми, наприклад, на дачу будемо їздити..Не в слінгу ж весь день там носити! Ну і про діда-бабцю 100% правда...

Ная
12.02.2009, 23:07
Я ще коли була вагітна,коліжанка мене так само відмовляла від покупки візка,вчила мене,що дитину треба носити на собі(вона перонатальний психолог,веде курси для вагітних). Тоді я з неї посміялась,казала хай сама попробує весь час на собі носити:xaxa:. Тільки з часом я зрозуміла,про ЩО вона мені говорила,бо дитину я таки носила на руках,візком користувались дуууже мало,шкодую,що не мала слінга в перші місяці,коли Софійці було 6 місяців купили Ерго. Зараз здебільшого ходимо пішки.
Але були часи коли візок був мені в поміч. Це зимою в ожеледицю,коли слизько і можна впасти,влітку,коли спека і дитині на мамі жарко,ну і мамі теж,і ще у візку зручно "гуляти" на балконі. Ну і для бабусь-дідусів візок все таки звичніше. Але купувати заради тих моментів дорожезний візок нема чого:)

Nata
12.02.2009, 23:24
Але були часи коли візок був мені в поміч. Це зимою в ожеледицю,коли слизько і можна впасти,влітку,коли спека і дитині на мамі жарко,ну і мамі теж,і ще у візку зручно "гуляти" на балконі. Ну і для бабусь-дідусів візок все таки звичніше. Але купувати заради тих моментів дорожезний візок нема чого:)

Цілковита правда. Хоч бабусі теж носять дітей у слінгах і навіть задоволення від того отримують :)

марта
13.02.2009, 00:16
Не купуйте такий візок: Brevi Grillo
http://best4kids.kiev.ua/view_3649.html
мій поламався.

Loyal
13.02.2009, 14:38
Про ожеледицю і слінг 100%. І я особисто під час прогулянки ще купую домашній провіант. Яким чином тоді це все донести? А так 5 літрів води в візок і гой-ра. Хоча слінг дуже помічний!

viltis
13.02.2009, 14:55
Ми вчора замовили візок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Будучи з мамою справжніми кубітами : ми йшли замовляти один , а замовили зовсім інший:))) Roan marita -- нагадує ті, в яких каталась я :)

Nadijka
13.02.2009, 15:29
Ми вчора замовили візок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Будучи з мамою справжніми кубітами : ми йшли замовляти один , а замовили зовсім інший:))) Roan marita -- нагадує ті, в яких каталась я :)
А чому? :confused:

viltis
13.02.2009, 15:37
1) В роані величезна люлька. І та люлька каркасна, а не натяжна. Має функцію підйому ( тобто дитинка може сидіти в люльці.

2) Вона на нормальних 4 колесах

3) вона мені нагадує Інглезіну, а ціна ....просто супер. Власне, я на неї ніколи і не заглядала, бо думала, що вона з тих дорогих.

4) В ТАКО нема тої амортизації ( то вже муж перевіряв), і Тако не має функції колисання

5) Пргулка там теж досить велика , є всі чохли і т.д.

6) виробництво спільне польсько-німецьке.

7) вона вища ( а я ж не маленького росту)

8_ ....що мене найбільше здивувало, хоча на сайтах їхня вага майже однакова, Роан набагато легша.

алюся
13.02.2009, 15:56
Привіт дівчата. Тільки сьогодні долучилася до форуму. Ще не зовсім зоорінтувалася. Маю прохання про пораду-плануємо до народження третьої ляльки переїхати в Сокільники, в мене маленький автомобіль, потрібен візок з компактним шасі на яке встає авто-крісло. Візок старшої дитини не влазить.

Loyal
13.02.2009, 17:37
Roan marita -- нагадує ті, в яких каталась я :)

Прекрасний візок! Амортизація там така ж як і в моєму (http://ivasik.ua/cat/1349/product/14170/), але мені Roan в ліфт не входила :no: на декілька см. Від"їєдиш в ньому на ура! А взимку не натішишся, повір

Квіточка
13.02.2009, 17:48
1) В роані величезна люлька. І та люлька каркасна, а не натяжна. Має функцію підйому ( тобто дитинка може сидіти в люльці.

2) Вона на нормальних 4 колесах

3) вона мені нагадує Інглезіну, а ціна ....просто супер. Власне, я на неї ніколи і не заглядала, бо думала, що вона з тих дорогих.

4) В ТАКО нема тої амортизації ( то вже муж перевіряв), і Тако не має функції колисання

5) Пргулка там теж досить велика , є всі чохли і т.д.

6) виробництво спільне польсько-німецьке.

7) вона вища ( а я ж не маленького росту)

8_ ....що мене найбільше здивувало, хоча на сайтах їхня вага майже однакова, Роан набагато легша.
Коляска супер, але не влазить ні в мащину ні в ліфт.... так шо краще спочатку переміряйте...:)

Malinka
13.02.2009, 17:52
А Інглезіни у нас десь бачили? По чому приблизно?

viltis
13.02.2009, 19:02
Ліфту в мене нема. А ще, вона не така вже й широка. 60 см. В мене єдина проблема була з дверима в спільний коридор --вони мають 70 см:)

І в машину влізає. Ми спеціально дивились,як її грузили люди,які вже придбали. А якщо люльку брати в салон, то взагалі все супер-пупер влазить.... і це при тому, що в нас Кіа Сід, тобто маленька досить така машинка:)))

Nata
13.02.2009, 19:33
А яку Вам Інглезіну? Є в Антошці, є на Південному. Мені чоловік купив інглезіну, я її за тиждень здала :).

katkas
13.02.2009, 19:51
А яку Вам Інглезіну? Є в Антошці, є на Південному. Мені чоловік купив інглезіну, я її за тиждень здала :).
А чим не сподобалася? Памятаю, коли вибирали візок, Інгелізу, правда не памятаю який саме, вже дуже рекламували, але ціна дуже вже кусюча була.
мені візок віддали сусіди. тепер дуже рада, що в свій час не купила новий, бо візком рідко користуємся.

natorella
13.02.2009, 19:55
а ми вибирали з чоловіком -радились, ходили пробувати в магазини))))))))))))))0
і ніц з того не вийшло. купили, трохи поїздили а тепер продали бо останні півроку він кантувався як меблі

Malinka
13.02.2009, 19:55
Інглезіна, наприклад, люлька Вітторія, а шасі Комфорт, здається, називаються. З 4 великими надувними колесами. Ната, чому не сподобалася?

Nata
13.02.2009, 20:10
Ну, у нас була якась така http:klumba.kiev.ua/strollers/inglesina/2008_zippy-3in1/fotos/ (http://klumba.kiev.ua/strollers/inglesina/2008_zippy-3in1/fotos/)

Ось чим мені не підійшла:
1. Надто малі колеса, буксувала навіть по траві
2. Амортизація - просто жах, малого дуже трясло
3. Ручка закоротка і при заїзді на бордюр треба було ногою підпихати возика
4. Люлька вузька (порівняно, я вибрала на 9 см довшу і 5 см ширшу)
5. Колеса передні погано фіксувалися
6. Дві ручки мені не підходили (я хотіла одну суцільну)
Було ще щось, вже не пригадую, майже 4 роки пройшло.

Але основним аргументом було те, що я такої не хотіла :).

Nata
13.02.2009, 20:11
А люлька Інглезіна мені банально в ліфт не влазила :)
Ну і ціна я вам скажу... за неї й тоді можна було порядного возика купити (тепер не знаю)

Але найліпший возик - то слінг :)

TASJA
14.02.2009, 00:50
А за прогулочні каляски хто що може сказати?:):)

odree
14.02.2009, 01:30
А за прогулочні каляски хто що може сказати?:):)

найкраща - слінг :xaxa: сама перевірила. і легкий, і зручний, і волочити можна з собою будь-куди :)
це правда. хоч є і візочки, і машина, та все таки переконалася, що найкраще мати слінг

Nata
14.02.2009, 12:29
Я відколи слінгів накупила візочки пустують :). Недавно питали а як дитина спить, я спокійно відповіла, що дитина спить вдома, а на вулиці ми гуляємо :).

lapocka
14.02.2009, 13:36
З власного досвіду порадила б купляти не дорогий з великими колесами возик, можна навіть б/у і обовязково якісний слінг, а їх до кольору до вибору є:)
А це я зараз така розумна:xaxa: на чужих помилках мало хто хоче вчитись

Loyal
16.02.2009, 11:31
Дівчата, не ображайтесь будь-ласочка! Але тему хтось читає? - Покупка дитячого візка.
Ніхто нічого не має проти слінгів, але мене, як я бачу не мене одну, цікавлять і візочки. Дайте комусь висловитись стовно чогось крім слінгів!!!! Є купа гілочок і тем про слінг - бажаючі прочитають.

Loyal
16.02.2009, 11:37
Ліфту в мене нема. А ще, вона не така вже й широка. 60 см. В мене єдина проблема була з дверима в спільний коридор --вони мають 70 см:)

І в машину влізає. Ми спеціально дивились,як її грузили люди,які вже придбали. А якщо люльку брати в салон, то взагалі все супер-пупер влазить.... і це при тому, що в нас Кіа Сід, тобто маленька досить така машинка:)))

Добре, що без ліфту, бо вона має трохи більше за 60 см і ті трохи не влазили. А в машину не проблема - розкладається. Вітаю з покупкою!
А хто мені порадить щось з прогулянкових. Бо я тільки на таку (http://klumba.kiev.ua/strollers/geoby/c922/)настроєна поки. Які альтернативи?

viltis
16.02.2009, 12:29
В мене в коліжанки така прогулянка. Каже, що задоволена, єдине, що ті маленькі колесики їй не надто зручно. Каже, що в деяких місцях тормозить.

Даніелла
16.02.2009, 22:44
Я за прогулянкові коляски. З першою дитиною я зробила величезнупомилку Купили величезну непідйомну коляску. З другою дитиною я вибирала зручну, легеньку, щоб компактно складалася і достатньо було місця для дитини. З перших днів дитина в мене їздить в колясці Capella801. В комплект входять:дощовик, двох сторонній матрасик, спальний мішок. 5 Точкові ремні безпеки, капішон перекривається повністю, передні колеса подвійні, рухомі Зручна в використанні. Вага 8 кг. Дуже задоволенф

Ніколь
17.02.2009, 00:13
А хто мені порадить щось з прогулянкових. Бо я тільки на таку (http://klumba.kiev.ua/strollers/geoby/c922/)настроєна поки. Які альтернативи?
Ми недавно ходили в магазин Geoby, що на Кульпарківській/Виговського, дивились як раз цей візок. Чесно кажучи очікувала дещо кращої амортизації, бо в неї вона як в табуретки :ninja:( порівнювала з Донатаном), а все решта нормально, легенька, маневрена. Ще мінус як на мене в тому що вона в лежачу не перетворюється, але чи то є мінусом для прогулянкових?
Уляночка казала що в її малого така була і вона дуже задоволена, тому може краще в неї спитатись :)

kitka
17.02.2009, 00:26
Терпіти не можу ті колесика в прогулянкових колясках:8:! Вони їдуть добре тільки на добрій дорозі (або асфальт або плитка без ямок). Крутяться ті колеса на всі боки, кожне "живе своїм життям". Я від такої коляски була дуже змучена, тому брала рідко. Але минулого літа брали з собою на море. А в тому містечку були дуже хороші тротуари з підйомами і спусками для колясок, то я буквально насолоджувалася штовханням:clapping:.

Олюська
17.02.2009, 00:59
А я надіюсь, що ми без прогулянкового візочка обійдемось. Олеся вже ходить, та й Ерго маємо. Мамусі, дітки яких вже ходили на весну/літо, чи конче вам був потрібен прогулянковий возик?

Nadijka
17.02.2009, 10:32
А я надіюсь, що ми без прогулянкового візочка обійдемось. Олеся вже ходить, та й Ерго маємо. Мамусі, дітки яких вже ходили на весну/літо, чи конче вам був потрібен прогулянковий возик?
Ми пішли в 10 місяців...літом вже бігали...з рочку катаємось на велосипеді...але прогулянкову калясочку мали,хоча використовували досить рідко...:) Вікуля категорично відмовлялась в ній сидіти...:ninja:

Megan
17.02.2009, 11:53
Дівчата, в мене ніби і дитина вже переросла калясочки, але моя кума вчора загнала мене в тупік. Ситуація така: їй народжувати в середині березня і вона не хоче каляски, а хоче зразу прогулянковий візочок. Той візочок, що вона обрала - від 6-ти місяців. Питаюся, а як з дитиною погуляти, в парк, в місто, а вона мені: я так ходити з дитиною не буду, а щоб на вулиці дитина побула, то куплю таку люльку-автокрісло (до року). А в місто ходити з прогулянковою. І я не знаю. що їй відповісти.

Ніколь
17.02.2009, 12:34
Питаюся, а як з дитиною погуляти, в парк, в місто, а вона мені: я так ходити з дитиною не буду, а щоб на вулиці дитина побула, то куплю таку люльку-автокрісло (до року). А в місто ходити з прогулянковою. І я не знаю. що їй відповісти.
І вона збираєьться в люльці-автокріслі дитину на повітря виносити? чи тільки машиною з дитиною їздити?
Якщо машиною то дитині елементарно потрібне свіже повітря, чим більше і чим довше - тим краще.
А якщо вона збирається це крісло в руках носити і таким чином гуляти з кіндером, то мені її шкода :), бо саме крісло важить і дитина важить і руки в неї будуть просто відриватись ( я коли свою в люльці виношу до машини, доситиь важко). Хіба б вона з дитям виходила гуляти на 5 хв....але що то за прогулка :confused:

Megan
17.02.2009, 13:21
:confused:І вона збираєьться в люльці-автокріслі дитину на повітря виносити? чи тільки машиною з дитиною їздити?
Якщо машиною то дитині елементарно потрібне свіже повітря, чим більше і чим довше - тим краще.
А якщо вона збирається це крісло в руках носити і таким чином гуляти з кіндером, то мені її шкода :), бо саме крісло важить і дитина важить і руки в неї будуть просто відриватись ( я коли свою в люльці виношу до машини, доситиь важко). Хіба б вона з дитям виходила гуляти на 5 хв....але що то за прогулка :confused:

Вона хоче цю люльку просто ставити на дворі, на подвір"ї, щоб дитина там поспала. Ну і щоб в машині їздити. Таке собі 2 в 1. Носитися з ним не буде, а для того, щоб гуляти - то візочок. Але я не розумію, як можна гуляти з новонародженим у візочку:confused:. Та спинка ніби опускається, але ж то маленьке:no:. Ну я не знаю просто:8:. Хотіла переконати купити звичайну каляску, просто не таку габаритну, на рік би хватило, а потім я б могла свою прогулянкову віддати. А вона мені "мені сподобалася така золотиста...":umbrage: І що вона хоче? Напевне хоче від мене почути, що вона зробила правильний вибір. Але я хочу порадити їй якнайкраще для неї...

Птася
17.02.2009, 13:25
то їй тоді треба брати щось на зразок універсальної Інглесіни, спочутку вона як люлка розкладається, а потім спинка піднімається і стає звичайною прогулянковою каляскою, тай вона достатньо компактна
http://s59.radikal.ru/i163/0902/0c/2938a1bcf740.jpg
приблизно так, важить 8,5 кг, коштує 3100 грн

Ніколь
17.02.2009, 13:47
Вона хоче цю люльку просто ставити на дворі, на подвір"ї, щоб дитина там поспала.
Ну деякі мами взагалі на балкон дитину виставляють, і там вона "гуляє" але то тоді коли дитина на свіжому повітрі в момент відрубується і спить не просинаючись. може в неї так вийде, бо моя мала спить лише на ходу, тобто я каляскою практично постійно їзжу. З моєю номер " на табуретці на балконі" не пройде.
Ще невідомо яка дитина в коліжанки народится.

Nata
17.02.2009, 13:58
Меган, а Ви порадьте кумі слінг купити :). Нехай собі гуляє на здоров"я.

Птася
17.02.2009, 14:11
в мене той же варіант що у Ніколь, мала спати тільки на ходу хотіла, вона в мене літня так я в парку біля Універу могла по 6-ть годин круги намотувати, бо як тільки сідала мала плакати починала. Тому слін може бути як запасний варіант (яв ньому з малою по місту гуляти ходила і по магазинам), а для парку краще візочок, особливо якшо дитина весняна

Megan
17.02.2009, 14:17
Меган, а Ви порадьте кумі слінг купити :). Нехай собі гуляє на здоров"я.

Та я вже подумала про це. Сьогодні ввечері буду радити:8:

Даніелла
17.02.2009, 14:29
Ситуація така: їй народжувати в середині березня і вона не хоче каляски, а хоче зразу прогулянковий візочок. Той візочок, що вона обрала - від 6-ти місяців. Питаюся, а як з дитиною погуляти, в парк, в місто, а вона мені: я так ходити з дитиною не буду, а щоб на вулиці дитина побула, то куплю таку люльку-автокрісло (до року). А в місто ходити з прогулянковою. І я не знаю. що їй відповісти.[/QUOTE]

Я зробила так само, купила відзару прогулянкову коляску. В середину купили кошик для дитини з ручками. Дуже задоволена. Поперше легенька, подруге якісна( ми просто купили дорожчу прогулянкову. Малий був в тому кошику буквально 3 міс. Далі клали в саму коляску. Взагалі я задоволена, що купили одразу прогулянкову! Ми і місто ходили гуляти, і на озері були, і в Карпатах, і в парку.

Malinka
17.02.2009, 14:49
Я зробила так само, купила відзару прогулянкову коляску.
А якої фірми ви купили? Яка модель?

Даніелла
17.02.2009, 15:11
Я купувала Capella801.На ПІвденному, В ценрі Європа. Літом вона коштувала 1200+ 100гр. кошик. Зараз синові 9 міс. Єксплуатацією коляски задоволена.НА 45с. я описала докладніше

Квіточка
17.02.2009, 15:50
Ну деякі мами взагалі на балкон дитину виставляють, і там вона "гуляє" але то тоді коли дитина на свіжому повітрі в момент відрубується і спить не просинаючись. може в неї так вийде, бо моя мала спить лише на ходу, тобто я каляскою практично постійно їзжу. З моєю номер " на табуретці на балконі" не пройде.

я до тих мам належу.... в мене дитині і зараз на балконі спить, я тому і коляску стару продати не можу... :) і в мене навпаки не дуже любить, щоб його возили коли він спить, так воно його заколисує а далі йому потрібно спокою....:)

ірен
17.02.2009, 16:49
А хто мені порадить щось з прогулянкових. Бо я тільки на таку (http://klumba.kiev.ua/strollers/geoby/c922/)настроєна поки. Які альтернативи?[/QUOTE]

і ми теж настроїлися на такий же візочок,тільки колір я бачила з оранжевим,дуже мені сподобався.Також хочу почути відгуки

Квіточка
17.02.2009, 17:40
в мене такий з оранжевим... я задоволена порівняно з chicco, ну та шо народна, то небо і земля, тільки я вже шукаю geoby D888 АБО D889 може про таку шось скажете?

Птася
17.02.2009, 17:43
я зараз теж прогулянкову каляску шукаю, але буду брати лише ту яка тросточкою складається, я собі Brevi прудувулася. По-перше трості легші, по-друге вони зручніше складаються і з ними навіть в транспорті їздити можна, просто я думаю вже неварто на прогулянку брати каляску яка складається книжкою (мої особисті погляди, бо сама страдаю цією ж проблемою) я на таку дивлюся http://motik.com.ua/Progulochnaja-koljaska-brevi-grillo-p-992.html

Nata
17.02.2009, 18:04
Птасю, а хіба вона складається тростинкою? Я бачила якусь таку в Антошці, вона складалася книжкою...

марта
17.02.2009, 18:25
Птася, в мене така каляска. Я вже писала, що вона в мене поламалась, тому не раджу.

Птася
17.02.2009, 19:06
Птасю, а хіба вона складається тростинкою? Я бачила якусь таку в Антошці, вона складалася книжкою...
вибачайте не тростинкою :confused:, але просто раджу тростинкою, з ними лешне. В мене зараз книжка, так її коли скласти вона стількі місця займає, як не крути. Тому хотіла і трость що б коли мала ходити почне не тягати з собою величезну каляску

Koza-Dereza
17.02.2009, 19:30
З вигляду та коляска про яку ви, Птася, говорите перше складається плоско, як книжка, а потiм її ще раз можна скласти (в четверо) як тростинку. Я бачу по ручцi - ця ручка складається навпiл. У мене подiбна колясочка, складаєтся вчетверо, плюс є ремiнь щоб повiсити собi на плече. Однак всеодно важко. Але ми її таскали всюди з собою у Львовi. Якби вона не складалась вчетверо, було б нам важко їздити в маршрутках.

Ная
17.02.2009, 20:02
В нас прогулянкова Inglesina Espressohttp://motik.com.ua/Koljaska-inglesina-espresso-pi-715.html?image=1 (http://motik.com.ua/Koljaska-inglesina-espresso-pi-715.html?image=1),складається книжкою Мені таке складання підходить,легко нести,зручно зайти в транспорт і перевозити,нікого не забруднивши колесами,тростинкою я би тепер і не купувала.

Cifalius
17.02.2009, 21:02

Я 100% така мама, коли погана погода чи маю роботу мала в мене гуляє на балконі!!!

то їй тоді треба брати щось на зразок універсальної Інглесіни, спочутку вона як люлка розкладається, а потім спинка піднімається і стає звичайною прогулянковою каляскою, тай вона достатньо компактна
Розповідаю:
http://s58.radikal.ru/i159/0902/60/33c268ae2b78.jpg

http://s56.radikal.ru/i154/0902/8f/c3241b81fffe.jpg

http://s53.radikal.ru/i140/0902/54/09b397df9525.jpg

http://s53.radikal.ru/i142/0902/2a/2791fa572002.jpg

http://i056.radikal.ru/0902/59/fdc8c3b80b16.jpg

Ось такий в нас конструктор...візочок компанії inglisina zippy

kitka
17.02.2009, 21:56
Знаєте, що найбільше мені не подобається в прогулянкових візках? Це те, що вітер з порохом постійно дитині в лице. Нема перекидної ручки. Тобто дитину неможливо сховати ні від сонця (якщо воно спереду), ні від вітру.

Koza-Dereza
17.02.2009, 22:18
Знаєте, що найбільше мені не подобається в прогулянкових візках? Це те, що вітер з порохом постійно дитині в лице. Нема перекидної ручки. Тобто дитину неможливо сховати ні від сонця (якщо воно спереду), ні від вітру.

То правда, i часто вони немають такої пiдставочки на нiжки, щоб спляча дитина могла їх випростати. I капюшони маленькi. Нажаль немає iдеального вiзка :( Є дуже хорошi вiзки Maclaren (http://www.maclarenbaby.com/us/content/category/88888892/88888914/88888983/lang,en/)чи шось таке, але знов, в них немає перилка спереду щоб малеча могла триматись. Менi таке не подобається. I що робити? Хоч бери i майструй сам супер вiзок :)

марта
18.02.2009, 00:14

Бувають такі що ручка перекидається. Я свою коли купувала на Південному в "Товарах для малят" в них був один варіат з такою ручкою. Правда, вона була дорожча.

Марта2
18.02.2009, 11:36
А хто що може сказати за цей возик? http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?id=10&code=60900

Loyal
18.02.2009, 11:42
Є така (http://timoshka.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=331&category_id=12&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=2)- тут ручка перекидається і досить легенька, але ті подвійні колеса щось мене тривожать...

kitka
18.02.2009, 11:45
Бувають такі що ручка перекидається. . Правда, вона була дорожча.
Ото ж бо й воно, що вони є, але значно дорожчі. А якщо прогулянковий візок - це вже другий в хаті, то шкода за нього великі гроші дати:umbrage:.

Loyal
18.02.2009, 11:52
Ото ж бо й воно, що вони є, але значно дорожчі. А якщо прогулянковий візок - це вже другий в хаті, то шкода за нього великі гроші дати:umbrage:.

Та я щось не можу зрозуміти його ціну. В неті всюди більше 1000 грн, а знайома мамочка казала, що на Пд купила за 700 чи 800. Якась дивина

kitka
18.02.2009, 11:55
Та я щось не можу зрозуміти його ціну. В неті всюди більше 1000 грн, а знайома мамочка казала, що на Пд купила за 700 чи 800. Якась дивина
Та може, дивлячись, коли купила..

Loyal
18.02.2009, 12:10
Та може, дивлячись, коли купила..

В суботу :confused:

viltis
18.02.2009, 12:19
В мене таке ж питання було з цінами на каляски. Мені пояснили, що просто багато калясок (особливо польських) вже є на складах, закуплених по старих цінах. Тому їх і розпродують по цінах , які типу дешеві (якщо рівняти на теперішній долар), але вони всерівно на них заробляють.

Nata
18.02.2009, 12:37
А хто що може сказати за цей возик? http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?id=10&code=60900

Я маю майже такий http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?id=9&code=61613
, майже бо три роки тому вони інакше називалися :)

після бебекару важко звикнути :), але досить нормальний возик як на прогулянковий. Правда взимку я таки не ризикнула ним виїхати :xaxa:, бебекар на великих колесах краще по снігу їздить.

kitka
18.02.2009, 12:45
Я маю майже такий http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?id=39&code=68288, майже бо три роки тому вони інакше називалися :)

НЕ поняла...:confused:, а поняла: краще таку іграшку купити, ніж той возик:xaxa::xaxa::xaxa:

Nata
18.02.2009, 12:55
посилання не те кинула, вже змінила

Koza-Dereza
18.02.2009, 17:53
Коли я була у Львовi в жовтнi - помiтила що майже всi вiзки оббитi нейлоновим покриттям i дуже м'якi на вигляд, напевно пiд нейлоном є якiсь "ватнi" прослойки. Виглядає як скафандр. Плюс ще зверху чехол, тоже як скафандр. Я тодi ходила i дивилась що дiти такого вiку бiльш менш як моя, але так закутанi як на полюсi ( а було зовсiм не так холодно) i ЛЕЖАЛИ постiйно. Це мене здивувало. Звичайно, на форумiвцi, хто був з дiтьми то все було iнакше, хто на руках, хто в прогулянковому вiзочку, хто у слiнгу, зовсiм iнакша картинка. Дуже дивно.
У вашому Антошцi в центрi були гарнi вiзочки, тiльки один видавали за такий як у мене, але я точно знаю що то пiдробка, знаю на 100000000000% i ще й майже в пiвтора раза дорожчий якогось милого.
Я рекомендую вибирати вiзки випробовуючи їх. Треба помацати, пiдняти чи легкий чи тяжкий, чи легко маневрувати ним, чи легко його складати, розкладати iтд. Якщо не дозволять запхати дитину в нього, то поставте сумку, щоб подивитись як вiн працює коли в ньому є якась вага. Я б не могла просто купити вiзок з iнтернету, не обдивившись що це за звiр.

ola-lyola
19.02.2009, 12:33
У вашому Антошцi в центрi були гарнi вiзочки, тiльки один видавали за такий як у мене, але я точно знаю що то пiдробка, знаю на 100000000000% i ще й майже в пiвтора раза дорожчий якогось милого.

Мені привезла хресна в подарунок бебікар, з Португалії, якщо я непомиляюсь. А одна з гуляючих матусь придбала таку ж модель в Антошці - це було небо і земля! Називалось знайти 10 відмінностей :-)Якість тканин зовсім інша - З Антошки синтетика, мій з ссередини був бавовняний. В моєму капішон мав під замком сіточку, полог три замки, які змінювали його функціональність і т.д. В Антошкіному самі розумієте...
Але нікому не раджу візок в подарунок, хоча я була своїм страшенно задоволена, проте спершу він задніми колесами не влазив в ліфт. Це вже потім фантазія молодої мами не знає меж і я навчилась одне колесо знімати і там заїжджати до ліфту:p:p:p

Galyna555
19.02.2009, 13:02
В нас подібний,модель СТ-04, коли ми купували то мені подобалися зовсім інші, але коли взяли свою кнопу (їй було тоді 7 міс) почали садити її у них. Словом, вона любила спати у візочку в розвалочку і ручки догори, інші візочки були завузькі, а в цьому комфортно було саме дитині, дійсно для дитини там багато місця. На зиму там замаленькі колеса, щей між них як налізе снігу то не їдеш, а пхаєш той візок, це напевно один великий мінус.

Купувати візок треба з дитиною, бо багато є закоротких, завузьких і т.д. Треба дивитись щоб комфортно було малюку, це дуже важливо, бо інакше не захоче їздити у ньому буде вилазити плакати і т.д.

Malinka
19.02.2009, 14:59
А у вас Bugaboo візочок? І що дійсно той що в Антошці відрізнявся від оригіналу? Я думала такі дорогі не мали б підробляти...:confused:

Марта2
19.02.2009, 18:13
З Антошки синтетика, мій з ссередини був бавовняний.

Ну наш теж з Антошки, і середина бавовняна! І вопше, візок суперський, навіть капішон не вигорів, хоча ціле літо їздили!

Koza-Dereza
19.02.2009, 18:36
А у вас Bugaboo візочок? І що дійсно той що в Антошці відрізнявся від оригіналу? Я думала такі дорогі не мали б підробляти...:confused:

Так у мене Bugaboo Frog, i вони менi розказували що те що в них теж є Бугабу Фрог. Вiн просто грубо вiдрiзнявся вiд мого. I матерiал не той, i колеса не тi, i бiльше пластмаси нiж металу, i ручка не така, i навiть та позорна нашивка не така. Ну що мене найбiльше обурило що цiна була щось в районi чи $1200 чи $1500 якась фантастична неймовiрна цiна, в той час як Бугабу Фрог зi всiма податками i всiм що до нього має прикладатись коштує вiд сили $850. Є i наступна, дорожча модель Cameleon, i є спецiальнi дизайнерськi видання що i по $2500, але не Фрог. Я нiчого не сказала... про себе подумала лише. :shutup:

Malinka
19.02.2009, 18:45
Ну прямо зараз в Антошках стоїть той Бугабу Хамелеон. В моєї подруги такий в Німеччині. Хотіла поїхати подивитися так, для загального розвитку так би мовити. :) Кажуть, що ніби це візочок, який максимально наближений до ідеалу. Цікаво, що ж я там побачу...

Koza-Dereza
19.02.2009, 19:11
Ну прямо зараз в Антошках стоїть той Бугабу Хамелеон. В моєї подруги такий в Німеччині. Хотіла поїхати подивитися так, для загального розвитку так би мовити. :) Кажуть, що ніби це візочок, який максимально наближений до ідеалу. Цікаво, що ж я там побачу...

Впринципi так, за вийнятком двох речей що менi НЕ подобаються
1) те що капюшон дуже легко виймається хочеш того чи нi з свого мiсця
2) що його не можна скласти як одне цiле, чи сидiння, чи люльку треба вiдчiпати i тодi складати каркас.

А решта - все iдеально.
Є фактично три рiзницi мiж Хамелеон i Фрог

1) у Хамелеонi можна мати рiзнокольоровi матерiї самого вiзка, а Фрог має кiлька однотонних варiантiв
2)Хамелеон має амортизацiю на всi 4 колеса, тодi як Жаба має тiльки на два, або на великi або на малi, точно не пам'ятаю
3) ручка в Хамелеона може регулюватись вверх чи вниз для висоти людини. А у жаби вона цiлiсна.

Решта все те саме.
Люлька чудова, як лiжко натуральне. Моя мала була довга i ми помiняли люльку на сидiння вже з 4х мiсяцiв, але їй i в сидiннi було не зле. Я ще докупила собi парасольку вiд сонця i пiдстаканник, все решта є в комплектi - плiвка вiд дощу, сiточка вiд комарiв, всякi накривачки iтд...
Я б вам радила замовити лiпше з-за кордону. Це британський вiзочок, я впевнена що навiть у сусiднiй польщi продають справжнi.

ola-lyola
23.02.2009, 13:06
Ну наш теж з Антошки, і середина бавовняна! І вопше, візок суперський, навіть капішон не вигорів, хоча ціле літо їздили!

В нас була модель Bebecar Tracker Urban модель 2005р.
Ми разом з тими візками навіть в Антошку сходили, добре що поряд(та що колись була у ВАМі біля Південного) і запитали чого візки відрізняються. Нам сказали що різне виробництво - моя Португалська, колежанки - виробник Польща за ліцензією :xaxa:
Та ж сама відмазка була в "Товарах для малят", коли я Інглесіну прогулянкову купляла, різниця в ціні була гривень 150 і це в 2006р.:bad: Візки відрізнялись тканиною, формою дашка, колесами. В Антошці мені показали ліцензію і я зі спокійною совістю купила, хоча далеко в душі розумію, що більша половина "ліцензованих" візків завезено з 7-го кілометра під Одесою :xaxa::xaxa::xaxa:

Loyal
23.02.2009, 17:32
Кого цікавить каляска від 0. Подивіться, може моя (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=414551&postcount=813)підійде.

Ніка
26.02.2009, 12:18
щось поперечитувала останні дописи, а про тростинку так і не знайшла... :(
може хтось поділиться досвідом? маємо летітти літаком за тиждень і хочу щось таке з собою взяти. а от з моделлю не можу оприділитись. чи брати дешевшу китайську? бо в нас вже одна прогулянкова чіковська є.
...?

Irus'ka
26.02.2009, 16:20
Так в літак і звичайну прогулянку можна (таку що книжкою складається). А "дешеві польські" -не рекомендую, моя коліжанка за 3 роки вже третю таку міняє:8:

галіна
26.02.2009, 17:00
вчора була на базарі колясок майже нігде немає
питаю в продавця а де можна коляски купити?він каже а хто схоче такі дорогі коляски купувати,я кажу та дітей небудуть на руках носити :confused:
і де я маю йти за тими колясками

Ніка
26.02.2009, 21:59
вчора була на базарі колясок майже нігде немає

на Південному вчора казали, що з наступного тижня мають трохи позавозити. але в принципі вибрати можна з того, що є. якщо звичайно вже припре до стіни...
при мені продавщиця взяла калькулятор і вираховувала ціну відповідно до того курсу, який є. але ж закуповували то раніше...але за ті гроші зараз нові не закупиш...отака-то біда...:8:

галіна
26.02.2009, 22:14
ціни просто жах:confused:

Nata
26.02.2009, 22:37
Ніко, то може краще в когось позичити аби не купувти ще одного возика? Або таки взяти з собою той що є.
Колись ЗорянаЗірка писала, що дуже вдоволена своєю Арією від PegPerego, вони, якщо не помиляюся, літали з тим возиком.

Loyal
27.02.2009, 00:12
на Південному вчора казали, що з наступного тижня мають трохи позавозити. але в принципі вибрати можна з того, що є. якщо звичайно вже припре до стіни...
при мені продавщиця взяла калькулятор і вираховувала ціну відповідно до того курсу, який є. але ж закуповували то раніше...але за ті гроші зараз нові не закупиш...отака-то біда...:8:

А при мені сварилася з поставщиками, що в них через нет можна дешевше з доставкою купити, ніж в неї з націнкою. То їй пообіцяли підняти :confused::8: Жжжах якийсь! Тільки я не дослухала за якого виробника мова

Лія
28.02.2009, 14:23
http://s59.radikal.ru/i163/0902/0c/2938a1bcf740.jpg

Не підскажете де у Львові є у продажу такі візки,а також візки Роан Маріта,
буду дуже вдячна

Loyal
28.02.2009, 22:49
На Пд є! а тому ТЦ (здається Європа), де є тортики навпроти ДЦ. То той магазин получається над тим магазином-кафе з тортиками. Були там минулого року, наразі не знаю

viltis
01.03.2009, 09:46
ми брали роан маріта...вона просто суппппеееерррр!!!ніяк не налюбуюсь.

Лоял добре пояснила,де ті візки є.До речі, це був єдиний магазин,де ми їх знайшли. Але, їх треба трошки наперід замовляти, бо в магазині виставочний екземпляр якогось такого дивного кольору....в нас розцвітка №513 (www.roan.pl )

Ніколь
01.03.2009, 20:29
Лоял добре пояснила,де ті візки є.До речі, це був єдиний магазин,де ми їх знайшли.
Ага, я сьогодні їх там теж бачила:)

Лія
03.03.2009, 11:43
ми брали роан маріта...вона просто суппппеееерррр!!!ніяк не налюбуюсь.

Лоял добре пояснила,де ті візки є.До речі, це був єдиний магазин,де ми їх знайшли. Але, їх треба трошки наперід замовляти, бо в магазині виставочний екземпляр якогось такого дивного кольору....в нас розцвітка №513 (www.roan.pl )

Я знайшла на пд,дуже вдячна
Ще одне питання -може ви вже пробували -як цей візок по бруківці,і чи не важко його везти вверх,по я живу трохи як під горку,
і як по сходах-в мене 2 поверх старого будинку в центрі,
в мене пдп 23 березня,чи на літо буде добре такий візок

Nata
03.03.2009, 12:11
Мені так подобається такий возик! Велика простора люлька (на вигляд :)), великі колеса. Високий. Думаю, що мав би бути добрим.
Та й немає значення на літо чи на зиму, дитині треба нормальну люльку, а не літню складанку з м"яким дном. Якщо не маєте обмежень із ліфтами, сходами, дверима (мій був би на 3 см ширший, то я б у вхідні двері не влазила) то як на мене цілком нормальний возик.

Олюська
03.03.2009, 21:21
А-а-а, я так хотіла той Roan! Всю вагітність ходила, вибирала колір, милувалась, а чоловік з мамою пішли та й купили Geoby. Хоч я й тим задоволена.
А ці Roan є ще в Кенгуру на Джерельній.

viltis
03.03.2009, 21:33
Ми своїм Роаном хіба з кімнати в коридор поки що виїжаємо:)маленькі ми ще...але каляска як на мене суперова.Вже не можу дочекатись,коли ми поїдемо на прогулянку:)

Malinka
13.03.2009, 16:38
Viltis, ну як ваш візочок? Ви вже виїжжали на прогулянку? Дуже цікаво як він "в дєлє" :) Напишіть якісь враження.

Незнайомка
13.03.2009, 22:19
інформація до роздумів для тих, хто вибирає возик (марка Geoby).
коли я ходила ще з пузиком, то вирішили купувати возик і слінг, щоб працювали в тандемі: слінг - там, де треба мобільність (кудись їхати, вийти в магазин, в поліклініку, тощо), возик - для спання в парку і прогулянок зимою чи з татком/дідом. зупинили вибір на трансформері марки джобі (геобі) за оптимальне для наших цілей співвідношення ціна/якість. (зимою півроку - може знадобитись сидяча)
невдовзі після закінчення сроку гарантії сталась поломка, що треба було міняти колесо. в представництві мені 3 місяці розказували, що привезуть деталі "через тиждень". а коли нарешті сказали, що є і я попросила свекра піти придбати нове колесо, йому чогось заговорили зуби і продали лише камеру. браковану. в мене вже не було сил знов з ними сваритись, та й свекор її привів до ладу, але все одно прикро, оскільки домовлялись за інше.
не зважаючи на страшенне незадоволення нашим львівським представництвом, самою коляскою задоволена. наразі вона виконує потрібні функції. але 2 зимові місяці, слизькі і холодні, я змушена була відбігати зі слінгом через відсутність вибору.
може, мій досвід стане комусь в пригоді...

Ніколь
21.03.2009, 19:11
А ми сьогодні на південому нарешті купили прогулянкову коляску, таку як хотіли, тай ще з непоганою амортизацією, тішусь так ніби норкову шубу купила :xaxa:
Отака в нас, червона
http://babyshop.dn.ua/index.php?key=list&tovaropis=667&idmpro=&back=0#

До речі це є практично точною копією Geoby 922 але в нашої є амортизація, і підніжка робиться горизонтально, тому дитинка буде лежати з рівними ніжками а не з зігнутими в колінах. Кому цікаво, "здам" два місця де їх продають.

Aster
21.03.2009, 20:38
А ми сьогодні на південому нарешті купили прогулянкову коляску, таку як хотіли, тай ще з непоганою амортизацією, тішусь так ніби норкову шубу купила :xaxa:

А ціна яка?

Ніколь
21.03.2009, 20:58
А ціна яка?
заплатили 1000 грн.

Loyal
21.03.2009, 23:26
Я таку бачила, але купила таки Geoby 922, бо в неї є антимоскітна сітка! А я побачила, що це важливо і по собі і по знайомих, як їхали на природу. І чомусь вона мені важча здалась при їзді (може, просто здалось)

Ніколь
22.03.2009, 00:02
Я таку бачила, але купила таки Geoby 922, бо в неї є антимоскітна сітка! А я побачила, що це важливо і по собі і по знайомих, як їхали на природу. І чомусь вона мені важча здалась при їзді (може, просто здалось)
Таки купила? молодець :)
Чоловік сьогодні теж вже після того як цю поклали в багажник в одному з магазинчиків зауважив що в джеобі є та сітка, на що я сказала що при потребі кусок тюлі туди теж можу пришити :xaxa:
Мені в цілому це не було і не є вирішальним, зато вона мьякша.

Тетянка
22.03.2009, 00:05
а мені трьохколісні не дуже зручні.Джобі ще й важкий у керуванні..На собі переконалась....Але то таке, на любителя....

Suzi
22.03.2009, 00:33
А ми сьогодні на південому нарешті купили прогулянкову коляску,.
То ви наперед закупи робите?:ninja::ninja: