КПК

Показати повну версію : Для мамусь і татусів

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54

Ірушка
26.03.2010, 18:12
Моє маля вже починає реагувати на свого і чужого.Сьогодні прийшов мій батько, малий не бачив його 2 тижні, то Олексійчик так плакав і дивився переляканими очима.Вже після того як повернувся з вулиці грався з дідом і усміхався.

Koza-Dereza
26.03.2010, 18:41
В нас те саме з Христинкою, лякається стороннiх мужчин. А Катя коли була малесенька боялась будь кого з низьким та гучним голосом. У нас така є знайома, Катя верещала коли її бачила добрих пiв року.

Sleeping_Sun
26.03.2010, 19:38
Моє маля вже починає реагувати на свого і чужого
Моя Софія так само, (але ще раніше трошки) почала реагувати на чоловікову маму...... Вона на неї просто подивилась, а Софія в плач. А на мою бабцю реагує спокійно, сміється, навіть якщо довго не бачились з нею......на інших не тестували, бо гостей у нас вже давненько не було........

ckorpionsha
26.03.2010, 23:32
Дівчатонька, з двома дітьми ЛЕГКО!
скопіюю це сюди,бо давно маю питання до мамусь з досвідом.
Чому одним важко з дитиною(навіть з однією),а іншим хоч 4-5-х дітей виховувати раз плюнути??
Себе особисто відношу до першої категорії і можуть тапками закидувати,але мені не соромно зізнатись.що мені важко з малим. І фізично(я цілий день сама з ним).і психологічно і т.д.Може просто пізно родила,неготова була і таке інше. Можливо тут й нема таких,як я "втомлених"...то хоч поясніть,може легше стане.

Prutylyatko
26.03.2010, 23:59
Можливо тут й нема таких,як я "втомлених"...то хоч поясніть,може легше стане.
раджу вам подумати про друге малятко. А взагалі простіше відносіться до життя. Я з двома малеча цілими днями одна - чоловік ввечері приходить. Спочатку думала, що не витримаю морально та фізично. А тепер вже втягнулась. Просто намагаюсь кожному приділити увагу та не перейматись зайвий раз через незначні труднощі.

Женічка
27.03.2010, 00:00
знаєте, як лодку назвете,так вона і попливе.

от кажете:"Мені важко з дитиною, чи з двома мені важко чи ...."

а ви скажіть собі :"Мені легко з дитиною, мені все вдається легко, моя дитина - просто золотце, з нею не може бути важко..."

якщо до чогось ставитись як до проблеми - воно обов"язково проблемою і стане. в житті дууууже багато труднощів і неприємностей, тому не варто до того ще й виховання дітей клеяти :girl_wink:

ckorpionsha
27.03.2010, 00:01
раджу вам подумати про друге малятко.
дякую.але ця тема у нас (і в мене особисто) закрита. я не зможу просто...але це в іншу тему
в житті дууууже багато труднощів і неприємностей, тому не варто до того ще й виховання дітей клеяти
мені не так виховання дітей важко,як морально,психологічно скорше

Prutylyatko
27.03.2010, 00:04
я не зможу просто...але це в іншу тему
Людина все може, навіть якщо на даний момент ситуація здається зовсім безвихідною. Все у вас буде добре!!!!!!!!!!!!!!!

ckorpionsha
27.03.2010, 00:07
Людина все може, навіть якщо на даний момент ситуація здається зовсім безвихідною. Все у вас буде добре!!!!!!!!!!!!!!!
справа не у сімейній ситуації,а особисто в мені. Важко не сімї з дітьми,а мамі з дітьми...питання полягає Чому??? може просто треба простіше ставитись до всього....все таки важко бути мамою

Женічка
27.03.2010, 00:08
як морально,психологічно скорше
от і я про те :) трошки лекше до того ставтесь, дозволяйте собі більше відпочивати, і говоріть,що вам зовсім не тяжко - так і буде :)

Ная
27.03.2010, 00:11
Я ше як вагітна була,то сильно переживала,як я буду з двома справлятися,малювала собі складнощі і труднощі,а на ділі все виявилося значно простіше. Малятко досить спокійне,а Софія вже достатньо самостійна і мене їй не так вже треба як раніше,навіть мені ше трошки помагає. До сестрички мене на разі зовсім не ревнує. Єдина проблема,котру маю з Софією-не можу забрати її з двору додому,поки чоловік вдома,то помагає,а далі не знаю як буду з тим справлятися,шось придумаєм:girl_in_dreams:.

Prutylyatko
27.03.2010, 00:13
може просто треба простіше ставитись до всього.
Золоті слова!!!!!!!!!!!!!! Дотримуйтесь цього. А мамою завжди бути важко, бо ми берем на себе забагато відповідальності та впевнені, що якщо в даний момент того чи іншого не зробимо - то все, "кінець світу". Але все не так складно.

Leila
27.03.2010, 00:19
Це напевно від дітей залежить і мам. Мені трохи важко, забігана з двома. Малий вередливий, маму йому треба постійно. Щоб покласти Лілю спати я мушу йому включати мультики. Як вкладати малого вдень то не можу доцьку саму лишити, хтось мусить бути з нею. бо малий сам не засинає, а Ліля не полежить спокійно біля нас. Вночі спимо всі разом. Як хтось з дітей будиться будить іншого. Щоб одній з двома погуляти, то теж важко, бо малий біжить вперед до машин, то малу будить. Весело одним словом. може далі буде легше. Ще ж треба їх постійно пильнувати, їсти вночі тоді варити, бо мала повзає пробує вставати, але часто падає, малий може вдарити її. Та й сам ще маленький треба наглядати.

Prutylyatko
27.03.2010, 00:22
Як хтось з дітей будиться будить іншого
Наші малечі також сплять з нами в одній кімнаті - спочатку було те саме, а зараз малий навіть не реагує, коли мала просинається вночі та хоче їсти або вередує.

arina
27.03.2010, 15:14
А я переходжу у нову гілочку - в неділю народився мій синочок 3700 і 55 см:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:. Роди були дуже важкі. але як дивлюся на своє пташенятко, то розумію що воно того варте було! :girl_claping:
потім напишу про пологи детальніше, зараз ще не встані (все дуууже болить...)

Loyal
27.03.2010, 15:30
може просто треба простіше ставитись до всього....все таки важко бути мамою
Так і роби!
Ми все для дітей робимо, а ми ж так само живі істоти! В мене малий дуже вредний... виховувала, сварила, била... Толку ноль. Дивувалася з тих, хто категорично проти того, щоб дітей бити. А я іншого виходу не бачила.
В мене малого дух протесту. Як його вивести чи перепрограмувати - я не знаю. Він буде іти саме туди, куди не дозволяють. Біжить саме до тих іграшок, які зацікавили інших дітей. Одним словом ВРЕДНИЙ. Я знайшла вихід. Син не реагує на мої прохання, то я цирку надворі не роблю, ми приходимо додому і тоді я не реагую на нього... Плачу було багато і довго! Зате сам роздягнувся, сам переодягнувся в хатній одяг, сам сів на горшок попісяв (а як я то все роблю і він втікає, кричить "ні"). Це все було спочатку з плачем, а потім мовчки. Прийшов зі словами "мама все". Найцікавіше, що прийшов чоловік додому, то малий все прекрасно розумів. Розказував, що мама сварила і що він в штани попісяв надворі, і що втікав від мене на дорогу і був нечемний

Ірушка
27.03.2010, 21:02
Я сьогодні перший раз зловила момент, щоб Олексійчик попісяв на горщик, раніше ніяк не вдавалося, тільки й те робив що вигинався.Незнаю чи це нас так зубки мучать, але дитину як підмінили, першу половину дня плакав з будь - якої причини не давав навіть штанці передягнути, як прокидється одразу в плач і починає повзти, я не можу його назад вкласти.

Fleshka
27.03.2010, 23:47
Оце мені сюрприз сьогодні Роман влаштував! А я то думаю, що з дитиною останні 4 дні коїться? Навіть наші гуляння перетворились в суцільне годування, тільки бігаю пеньки шукаю:girl_in_dreams:добре що погода така чудова була... А в нього 2 зубчика прорізалось, верхніх! Маємо в наборі 1 знизу і 2 зверху:girl_claping: Надіюсь сьогоднішня нічка буде спокійніша...

ckorpionsha
28.03.2010, 00:20
і тоді я не реагую на нього... Плачу було багато і довго! Зате сам роздягнувся, сам переодягнувся в хатній одяг, сам сів на горшок попісяв
я теж не реагую на його ниття,істерики. От бити не можу,рука не пднімається,через це воюю з чоловіком. Про горшок мовчу-не сяде нівяку,хіба за компанію з кимось на 2 хв. От ті істерики.капризи.плачі і неможливість щось робити для себе доводять до белого коления

Prutylyatko
28.03.2010, 00:27
Про горшок мовчу-не сяде нівяку,хіба за компанію з кимось на 2 хв.
Ми також перестали боротись з малим за горшок. Пробували в туалет на сидіння для дітей - йому стало цікавіше.

ті істерики.капризи.плачі і неможливість щось робити для себе доводять до белого коления
Коли мій починає істерики я його просто відводжу в іншу кімнату та залишаю самого. поплаче, та й сам прийде і такий вже добренький та спокійний. Для мене то своєрідний вихід: я не бачу сліз - менше нервуюсь, він бачить, що на сльози не реагую - швидко заспокоюється.

ckorpionsha
28.03.2010, 00:29
Коли мій починає істерики я його просто відводжу в іншу кімнату та залишаю самого. поплаче,
Вам легше,а мій бачить що я йду в іншу кімнату чи кухню то йде за мною і там продовжує свій цирк. Хвилин 40 пофестивалить потім беру на руки(доти не йде) і заспокоюю,пояснюю. але мама мусить бачити всі "здібності" дитини.

Prutylyatko
28.03.2010, 00:34
Хвилин 40 пофестивалить потім беру на руки(доти не йде) і заспокоюю,пояснюю
Мій Віктор Вікторович в вашому віці такий самий був. а тепер (за кілька місяців)може трохи подорослішав, та й вже менше вибриків показує. Думаю, ваш теж скоро заспокоїться.

Suzi
28.03.2010, 16:23
Чому одним важко з дитиною(навіть з однією),а іншим хоч 4-5-х дітей виховувати раз плюнути??
Себе особисто відношу до першої категорії і можуть тапками закидувати,але мені не соромно зізнатись.що мені важко з малим. І фізично(я цілий день сама з ним).і психологічно і т.д.Може просто пізно родила,неготова була і таке інше. Можливо тут й нема таких,як я "втомлених"...то хоч поясніть,може легше стане.
Я думаю залежить від того, наскільки жінка почуває себе щасливою.

veronka
28.03.2010, 16:27
і моя ляля вже триночі висить на циці... не пускає ні на мить... сьогодні 2 години вранці ридма ридала, як чоловік пчихнув, то аж заходилася (ніколи такого раніше не було):girl_cray::no:

cherepashka
28.03.2010, 16:46
В мене малого дух протесту. Як його вивести чи перепрограмувати - я не знаю. Він буде іти саме туди, куди не дозволяють. Біжить саме до тих іграшок, які зацікавили інших дітей. Одним словом ВРЕДНИЙ.

О,це як про нас сказано!Робить або навпаки,або ігнорує те,що я її прошу.Вже і просила,і сварила-ні в яку.Одразу закатує істерики і бігає за мною,щоб я її крики добре чула.Так я тепер теж перестала звертати увагу.Відвожу в іншу кімнату,або сама вихожу і пояснюю,що візьму на руки,коли заспокоїться.Поки що допомагає.

Ная
28.03.2010, 18:56
Софію теж можу вредною назвати,вона все робить не так як має бути,ходить задом наперед,їсть зупу руками,розмазує пластилін по меблях,малює по килиму і по дивані,як гуляєм,то не по стежках ходить,а по болоті і поміж кущів але з появою другої дитини мене то все стало значно менше нервувати,сама собі дивуюся,переключаюся тоді на меншу,воно таке ангелятко ше чемненьке:girl_in_love:,Софія і собі бачу міняється в кращу сторону,бо на її цирки я не реагую,як вона того очікує:girl_smile:.

Марта2
28.03.2010, 19:44
І ми вредні буваєм! Але вся проблема в тому, що моя дитина мене абсолютно не слухає і не боїться, в тому плані що я сварю, погрожую дати по дупі, а йому все-одно.... А от тільки тато голосніше йому зробить зауваження той як шовковий ходить, і ще, коли дитина зі мною то він набагато неслухняніший ніж коли з татом! Його ніхто ніколи не бив, не рахуючи легкого ляпаса в дупцю з якого Ернест сміється і далі за своє! і це почалось зовсім недавно, якась криза 2-го року, чи що?

карапуз
28.03.2010, 20:13
Єдина проблема,котру маю з Софією-не можу забрати її з двору додому
У мене Мартин такий,як тільки треба йти додому,то він відразу втікає в протилежну сторону від будинку.І ніякі там "па-па,я пішла" на нього не діють,він дає мені па-па і чимчикує далі. Я знайшла вихід з положення,щоб не брати його на руки зі страшними криками і плачами,я йому кажу,що він буде відкривати вхідні двері у під"їзд,на яких у нас домофон.Йому так подобається прикладати ключик,від чого двері пищать і відчиняються,що тепер проблем з ходженням додому у нас нема.Спробуйте і Ви щось таке вигадати,щоб Софійку зацікавило.:girl_smile:

Nata
28.03.2010, 20:34
Малий вередливий, маму йому треба постійно. Щоб покласти Лілю спати я мушу йому включати мультики. Як вкладати малого вдень то не можу доцьку саму лишити, хтось мусить бути з нею. бо малий сам не засинає, а Ліля не полежить спокійно біля нас. Вночі спимо всі разом. Як хтось з дітей будиться будить іншого. Щоб одній з двома погуляти, то теж важко, бо малий біжить вперед до машин, то малу будить
І в мене таке було, не думайте що мої сидять в куточку і тихо бавляться :) Петро взагалі перестав спати вдень після народження меншого, не могла його вкласти - перестала вкладати, не давав вкладати меншого - були мультики (а що робити? я теж весь день сама з ними :)), спали ми тільки вдома (я мала час хоч їсти зготувати), після сну ішли гуляти, важко було з возиком - брала слінга, Петра годувала однією рукою в другій Дмитра тримала, та всяке бувало, було що сиділа і плакала бо вже не могла витримати, снідала в 7 вчора коли хоч хтось до дітей приходив :) (а безсонні ночі? молодший засинав о 1 ночі а старший прокидався в 7, а ще нічні годування після котрих я не могла заснути) але це все минулося. Почала простіше дивитися на речі і життя налагодилося. І не повірите: за два роки я скучила за всім цим балаганом, думаю це помітно на моїй лінієчці :)

Tanuchka
29.03.2010, 12:53
сьогодні перший раз зловила момент, щоб Олексійчик попісяв на горщик, раніше ніяк не вдавалося, тільки й те робив що вигинався.Незнаю чи це нас так зубки мучать, але дитину як підмінили, першу половину дня плакав з будь - якої причини не давав навіть штанці передягнути, як прокидється одразу в плач і починає повзти, я не можу його назад вкласти.

в ГОРЩИК??? попісяв? Нічого собі!!! Повзе?
Ну ви даєте... як нам ще далеко до того :(((

сніжна
29.03.2010, 16:03
ГОРЩИК??? попісяв? Нічого собі!!! Повзе?
В цьому випадку згадується порада д. Комаровського : якщо на майданчику у сі мами розказують, що у них у 5,6,10...місяців дитина сіла, пішла, проситься на горщик..., що вам заважає говорити те саме? А то у ін. мами починають розвиватися
комплекси.

Ірушка
29.03.2010, 16:53
Ну ви даєте... як нам ще далеко до того ((
Це вам тільки так здається, не встигнете оглянутися як ваш синочок почне повзати або сідати. А скільки разів на день ваш синочокк зараз лягає спати?

---------- Додано в 14:53 ---------- Попередній допис був написаний в 14:31 ----------

якщо на майданчику у сі мами розказують, що у них у 5,6,10...місяців дитина сіла, пішла, проситься на горщик..., що вам заважає говорити те саме?
Ніколи б не стала користуватися такою порадою.
Мами які так роблять мають комплекс меньшовартості.Для мене моя дитина найкраща незалежно від того в скільки він сяде чи піде і як це буде співвідноситися з іншими дітьми мене не цікавить і не хвилює, так як це саме його досягнення

Іруня
29.03.2010, 16:59
А скільки разів на день ваш синочокк зараз лягає спати?

Хоч і не нас питали, але можна я відповім? Моя мала з 1,5 місяців і дотепер спить 3 рази вдень. Зараз, до речі, вже виробився якийсь графік снів. Засинає і встає приблизно в один і той самий час.

Nata
29.03.2010, 17:10
Для мене моя дитина найкраща незалежно від того в скільки він сяде чи піде і як це буде співвідноситися з іншими дітьми мене не цікавить і не хвилює, так як це саме його досягнення
Це точно :) Не звертайте уваги. Всі діти різні. Он мої рідні між собою, а розвивалися зовсім по-різному. Такі розмови дратують (особливо коли явно видно, що мама вихваляється, ще й прибріхує), але це такий тип людей і нічого не поробиш.
Петрик має братика на півтора місяці старшого, то дотепер (!) його бабуся намагається нав"язати мені комплекси, останній перл: а чого Петрик такий низенький (1,12), он Ромчик вже 1,22 має :). І знаєте що? після годинного спілкування з нею і її внуком у мене закралася підозра, що вона ж сама комплексує з приводу Ромчикової поведінки (дитина занадто розбалувана) і просто намагається знайти чим же її внук кращий за мого сина.

Tanuchka
29.03.2010, 17:24

3-4 рази буває 5, під вечір вздрімне..
і сам собі уклав такий режим.. намагаюсь його дотримуватись, ну але вихідні вилітають :) бо тато вдома, ну і коли гості чи ще щось..

Для мене моя дитина найкраща незалежно від того в скільки він сяде чи піде і як це буде співвідноситися з іншими дітьми мене не цікавить і не хвилює, так як це саме його досягнення

то само собою.. мене просто почало хвилювати що ми не тримали головку, от думала чи яка то норма в діточок.
тепер все гуд.

Такі розмови дратують (особливо коли явно видно, що мама вихваляється, ще й прибріхує), але це такий тип людей і нічого не поробиш.

дійсно є таке..
зустрічала деколи таку бабцю, мама з дитинкою гуляє рідко, постійно бабця, ну і все вони такі розумні і то вміють і так роблять.. так вибачте там дитині вже майже рік.. я до її розмов ровнодушна. різниця велика.

Liliyah Romanova
29.03.2010, 18:41
Таню, якщо маєш дитину чи дітей сама, то це дуже важко. І власне не фізично сама, а психологічно. Легко тим, у кого в сім*ї єдність, розуміння й взаємна підтримка. І не так, аби цілковито легко, а просто легше... Мама не є чимось окремим від сім*ї.
Коли жінка щаслива - уся сім*я щаслива. Коли жінка нещаслива, їй усі обов*язки обтяжливі в надцять разів.

Анута
29.03.2010, 18:43
прочитала і замислилась...
жодного графіку чи режиму :)
коли спиться - спимо, коли їсться - їмо і т.д.

І в мене таке було, не думайте що мої сидять в куточку і тихо бавляться Петро взагалі перестав спати вдень після народження меншого, не могла його вкласти - перестала вкладати, не давав вкладати меншого - були мультики (а що робити? я теж весь день сама з ними ), спали ми тільки вдома (я мала час хоч їсти зготувати), після сну ішли гуляти, важко було з возиком - брала слінга, Петра годувала однією рукою в другій Дмитра тримала, та всяке бувало, було що сиділа і плакала бо вже не могла витримати, снідала в 7 вчора коли хоч хтось до дітей приходив (а безсонні ночі? молодший засинав о 1 ночі а старший прокидався в 7, а ще нічні годування після котрих я не могла заснути) але це все минулося. Почала простіше дивитися на речі і життя налагодилося. І не повірите: за два роки я скучила за всім цим балаганом, думаю це помітно на моїй лінієчці
значить в мене повний рай )))))))) я теж стараюсь не заморочуватись, мене лише турбує що замало уваги попадає Павлусю. Ну але тут ніц не зробиш, ще місяць-два і стане легше.
доречі, порада простіше ставитись дійсно хороша. Мене лише казить (моє слабке місце) на вечірні вкладання - позатовкала б усіх разом із чоловіком )))))))))

Galya
29.03.2010, 18:53
порада простіше ставитись дійсно хороша
ППКС! Я так собі думаю, шо з 2 дітьми тому і легше, шо мама інакше все сприймає. Я наприклад була готова, шо буде важко (якось мені було дуже важко з Юльою перші 3 місяці десь), аж тут - приємна несподіванка - набагато легше, дитина спокійна, як поїсть, попісяє, покакає і не хоче спати - то взагалі золота і може якийсь час сама з Юльою говорити, поки я шось роблю. Спить і не будиться від нашого шуму. А як маю носити на руках, то ношу і не думаю весь час "як же то тяжко", а тішуся, шо маю двох таких гарних доцьок:) І нічого більше в тому житті не треба! Ну хіба ше синочка...
А ми сьогодні до речі вперше перевернулись на живіт! Лишила на хвилину - приходжу, а дитина вже на животі. Я спочатку подумала, може то я її поклала на живіт і забула, але вона нам потім ше багато раз на біс переверталась - тішиться і Леся і ми всі разом:)

Ірушка
29.03.2010, 20:52
жодного графіку чи режиму
а наш синок має режим дві години бавимся 1.5-2 спимо.
Але в останні дні бачу, що напевне вже буде спати лише 2 рази, чи може це його так зубки мучать і він марудиться очі тре. але не може заснути.

natka75
29.03.2010, 23:33
а я тішуся, що моє дитя починає виговорювати "р",тепер майже кожне друге слово у нього це"тррреба" або "не трррреба..":girl_claping:

Velana
30.03.2010, 00:19
Такі розмови дратують (особливо коли явно видно, що мама вихваляється, ще й прибріхує), але це такий тип людей і нічого не поробиш.
я такі "побрехеньки" також слухати не можу, і взагалі не розумію змісту таких розмов :confused:

natka75
30.03.2010, 00:21
Велана,а з якого Ви міста, перепрошую що зоооовсім не в тему, АС-ВС?

filolog
06.04.2010, 02:13
Христос воскрес! Перепрошую модераторів, якщо пишу не до тієї теми, бо звертаюся не стільки до майбутніх, скільки до "чинних" мам, які вже народжували. Питання таке. У дружини після пологів (дякувати Богу, природних і без особливих медичних втручань) дуже терпнуть руки, особливо середній палець. Почали трохи терпнути ще в останньому триместрі вагітності - ми думали, минеться. А малючку вже виповнилось два місяці, а воно не проходить. Може, хто знає, від чого це може бути і що з тим робити. А то навіть не знаємо, до якого фахівця йти з цією проблемою. Та й не так просто з таким мацьопством вистоювати черги в поліклініках. Можливо, хтось мав подібну проблему і поділиться досвідом її вирішення, а може, й контактами фахівців, які допомогли в цьому. Заздалегідь вдячні. Зичимо здоров"я всім майбутнім і теперішнім мамам і їхнім дітлашкам - як тим, які ще в животику, так і тим, що вже вилізли на світ Божий!!!

Ірушка
06.04.2010, 20:18
В нас 3 квітня показався перший зубчик, такий нам подарунок синочок зробив на Великдень.
А вчора приходили батьки і трохи мене роздратували.Питає свекор(ніби незнає):"А що Олексійчик в ліжечку не спить?Потрібно його туди ложити."
Відповідаю що там немає циці, а він каже - то треба відлучати.
Розумію що це його субєктивна думка і нічого він в цьому не розуміє, але в мене це викликало стільки агресії, що до сьогодні не можу заспокоїтись.

Анута
06.04.2010, 20:20
Розумію що це його субєктивна думка і нічого він в цьому не розуміє, але в мене це викликало стільки агресії, що до сьогодні не можу заспокоїтись
розслабтесь, це все з категорії "а пАгАвАріть..." пропускайте повз вуха ;)

Натуля
06.04.2010, 21:05
А мій карапуз сьогодні сам пішов!!!!!:girl_tender:. Він вже з тиждень робить -крок-два не тримаючись. А сьогодні протопав як пінгвін по коридору кілька метрів. Ото маму здивував:xaxa:

Fleshka
08.04.2010, 21:42
А ми сьогодні з Романом вперше в басейні "плавали". Він був настільки в захваті, так гіготав, що навколо всі обертались :girl_tender:
Якщо чесно трошки переживала, як він зреагує, але такого не чекала...повні трулі щастя!!!:girl_smile:

Jane
08.04.2010, 22:52
Христос воскрес! Перепрошую модераторів, якщо пишу не до тієї теми, бо звертаюся не стільки до майбутніх, скільки до "чинних" мам, які вже народжували. Питання таке. У дружини після пологів (дякувати Богу, природних і без особливих медичних втручань) дуже терпнуть руки, особливо середній палець. Почали трохи терпнути ще в останньому триместрі вагітності - ми думали, минеться. А малючку вже виповнилось два місяці, а воно не проходить. Може, хто знає, від чого це може бути і що з тим робити. А то навіть не знаємо, до якого фахівця йти з цією проблемою. Та й не так просто з таким мацьопством вистоювати черги в поліклініках. Можливо, хтось мав подібну проблему і поділиться досвідом її вирішення, а може, й контактами фахівців, які допомогли в цьому. Заздалегідь вдячні. Зичимо здоров"я всім майбутнім і теперішнім мамам і їхнім дітлашкам - як тим, які ще в животику, так і тим, що вже вилізли на світ Божий!!!
Я так само мала таку проблему, теж дуже терпли пальці (хоча набряків видимих не було). Лікарі теж не могли дати точну відповідь, від чого то. Але потім десь в інтернеті знайшла відповідь: під час останнього триместру все одно хоча би трохи накопичується рідина в організмі, то не є погано, якщо не сильно, але та зайва рідина перетискає десь в районі кистей рук чи судинки, чи м"яз, і від того терпне рука. Вдповідно після родів поступово зайва рідина виходить і руки перестають терпнути.
Зараз вже точно не скажу, але з місяць після пологів руки ще точно терпли, потім минулося, зараз вже про то й забула, Ви нагадали, вирішила поділитися досвідом )))

Natalysa
09.04.2010, 01:15
Ой ви тут за режими пишете. Моє маля сьогодні спало від 10.00 год. аж і два рази по 0,5 години. На ніч заснув 22.40 год. І який тут режим??? Щоправда, в нього не завжди так, спить десь найбільше, то 2 рази вдень - 2, 3 години.
Можливо я не вмію створити йому режим сама? Чи це індивідуально для кожної дитини?

Ірушка
09.04.2010, 08:33
Можливо я не вмію створити йому режим сама? Чи це індивідуально для кожної дитини?
Сама ви режим точно не створите без застусування насилля над дитиною, в мене дитина сама виробила режим, як тільки проходить 2 години після нічного сну він починає терти оченяти, чухати лице капризувати.До 3 місяців в нас про якусь впорядкованість і гадки не було, а зараз все чітко.

olenkastar
09.04.2010, 09:21
Моє маля сьогодні спало від 10.00 год. аж і два рази по 0,5 години. На ніч заснув 22.40 год. І який тут режим??? Щоправда, в нього не завжди так
може просто його шось турбує,а ви ще поки не здогадуєтеся про це.
в мене он дитина завжди йде спати між 21 і 21.30,а вчора аж коло 23 заснула.все не могла її вкласти.і бачу,що спати хоче,а не засинає,тікає,крутиться..аж потім я доперла,що мабуть вона какати хоче і заспокоїлася і дозволили посидіти довше на горщику(перед цим вона казала,що хоче "пітяти",сідала на горщик,але одразу брала якусь іграшку бавитися,я думала,що то вона так мене дурить,а насправді тільки бавитися хоче і зразу здіймала з горшка...а виявилося,вона все правильно казала,а я за своїм бажанням її вкласти спати того не розуміла).
ось так.:girl_cool:
так що..все налагодиться. ми всі є люди живі,а не роботи.не мусимо вставати-лягати точно по годиннику:)

UTA
09.04.2010, 23:25
У мого маленького синочка ще з 5 місяців звузилась крайня плоть на пенісі,замітила тільки тоді коли на почав сильно тужитись і на памперсі після того як попісяє ,були невеличкі плями зеленого кольору ніби гній,пішли перше до педіатра він відправив до хірурга,він подивився сказав що все нормально но нетреба було бути лікарем щоб побачити що отвору щоб попісяти майже небуло.
пішли до уролога призначили нам аналізи сечі --і вони теж виявились нормальні , пояснили що у хлопчиків буває, що невиходить повністю головка але до 5-7 років все нормалізовується ,а що плями на памперсі то спегма..
І відправили додому виписавши Бісептол (з лікаром навіть сварилась,такий токсичний препарат приписати маленькій дитині ..жах просто )
за паро днів малий сильніше почав тужитись і струйка мочі була настільки тоненька що він аж плакав..піднялась температура ...ми терміново поїхали знову до уролога аналізи сечі погані на УЗІ застій у мочовому і при тому всьому лікар каже ,щеб чучуть і булоб запалення нирок..
Підірвали крайню плоть,так що дитина кричала ще хвилин 15
виписали уразолідон і відправили додому робити ванночки з ромашки .
робили ваночки і за паро тижнів нам знову заросло ...
приїхали знову ...тоді сказали що потрібно відтягувати постійно крайню плоть,щоб незаростала..
так і робили но поступово вона знову стягується ..
порадьте хто був у такій ситуації і що вам робили!!!
чи робили ви обрізання у якому віці?
порадьте лікарів ))

Tanuchka
09.04.2010, 23:32
А ми сьогодні з Романом вперше в басейні "плавали

ой яка прєлєсть!!! А де сами ви ходили? Мені колись радили навпроти Аквапарку Є спеціальний басейн для малят. Може знаєте?

pravovuk
09.04.2010, 23:37
В мого сина таке було, але МИ НЕ РОБИЛИ ОБРІЗАННЯ. Промивайте постійно коли миєте дитинку відтягуйте крайню плоть,щоб незаростала...Воно потім само перейде.

kati
09.04.2010, 23:38
Читайте форум, перш ніж створювати теми!!!

pravovuk
09.04.2010, 23:38
ми промивали ромашкою та розчином марганцовки......

Prutylyatko
10.04.2010, 00:25
порадьте хто був у такій ситуації і що вам робили!!!
чи робили ви обрізання у якому віці?
порадьте лікарів ))
Робила своїм обом!!! Жоден з них не плакав при процедурі, зате потім один-два дні коли пісяли, то плакали. Найкраще промивати розчином фурациліну (купити в аптеці розчин в рецептурному або 10 таблеток Фурациліну розвести з півлітри води теплої). Промивати якнайчастыше (не dslnzue.xb крайню плоть). Намагатись не давати ці два дні памперс малечі. Рекомендую зробити цю процедуру якнайраніше (для дитини менш боляче та несвідомо). Щодо лыкаря, ми робили на Симоненка в лікарки Павловська (здається, правильно). Кажуть. на Орлика в лікарні є хороший уролог, але я своїм задоволена.

Fleshka
10.04.2010, 00:53
ой яка прєлєсть!!! А де сами ви ходили? Мені колись радили навпроти Аквапарку Є спеціальний басейн для малят. Може знаєте?
Неа, не чула. Ми ходимо в 85 школу. Це філія від Харківського дитячого центру "Авторської школи Бойко". Чудовий інструктор, цікаві заняття. Один мінус як на мене - усьо на російській...віршики, пісеньки :girl_cray:

poputochka
10.04.2010, 01:26
Проходили з малою медогляд перед школою,і хірург нас втішила- сколіоз.І це мала ще за партою не сиділа.
Хто стикався з такою проблемою?
Поки нам порадили масажі і плавання(контрольний огляд через 6 місяців), але читаю в неті,що ніби лише цими заходами сколіоз вилікувати неможливо.
Де у Львові таке лікують? Може хтось вилікувався, порадьте щось.
До речі,в тій 85 школі є заняття з плавання для 5-6 річних?

Fleshka
10.04.2010, 12:25
До речі,в тій 85 школі є заняття з плавання для 5-6 річних?
Не знаю на рахунок 5-6 річних, але до 3 років точно групи є, і ще для вагітних заняття проводять... Якщо хочете, напишу вам телефон до інструктора в ПП, зможете довідатись всі умови.

Person
12.04.2010, 01:32
Маю проблему-питання. Мій тато дуже любить внука, і хоча малий ще не говорить, але вже чітко дає зрозуміти чого він хоче. І дідусь все готовий зробити.
Ото гуляла я з сином минулого тижня і дали нам покататися на мотоциклі з акумуляторами. Дитина каталася скільки хотіла і сама злізла, після того на мотоцикл сів інший хлопчик. Мій малий з плачем пробує його зігнати, а на мої вмовляння почекати на свою чергу чи переключити увагу на щось інше не реагує. Взяла я його на руки і занесла додому. Про це ввечері дізнався дідусь - і все він вже купляє дитині такого мотоцикла.
І як його переконати, що не можна давати дитині все що вона хоче? Чи може я з тим мотоциклом не права?

olena
12.04.2010, 14:35
А в мене сьогодні був дикий шок на дитячому майданчику.Набрали ми як завжди пасочок, лопаточок і в пісочок,тільки хотіла малого вже переставити в пісочницю,подивалась ,а там торчить хвіст щура мертвого і присипаного піском.Мені до сих пір гидко від того видовища.Мабуть,довго не зможу на майданчик ходити,адже відгородити дитину від пісочниці неможливо,відповідно тільки він приходить відразу туди,тож прийдеться шукати альтернативу улюбленому майданчику.Піду ,напевно,купувати роверок і будемо вчитись крутити педалі.

Ная
12.04.2010, 14:40
Мабуть,довго не зможу на майданчик ходити,адже відгородити дитину від пісочниці неможливо
:eek: Ужас! А нам що робити,я ше з ровером точно ради не дам собі,хоча та пісочниця мені давно не подобалася. Вчора чоловік краєм вуха чув на майданчику як старші хлопці шось про щура говорили,то певне їх рук справа,шкода,шо не бачив як вони те робили :girl_devil:

Nata
12.04.2010, 14:41
Я вже давно на майданчики тільки на гойдалки ходжу. Старшому пояснила, що в піску котики-песики собі роблять туалет і мабуть йому не дуже приємно буде із того пасочки ліпити, а менший старшого мавпує, сам не лізе.

Анута
12.04.2010, 19:35
в піску котики-песики собі роблять туалет
ми то все з вікна спостерігаємо. Тому теж стараюсь туди не ходити, хоча інколи буває - люблять дітки пісочок і все

Женічка
15.04.2010, 22:21
моя Настя не може вивчити кольори. кожного дня ми присвячуємо тому заняттю хвилин 10 максимум,бо потім вона просто тікає. ну,на мою думку,10 хв достатньо - але результату нема. :girl_cray:

odree
15.04.2010, 22:28
не може вивчити кольориа ви не робіть заняття, а просто коли гуляєте говоріть з нею і кажіть ось зелені листочки, он червона квіточка, в дівчинки синій м"ячик і т.п. доведено, що так діти сприймають кольори краще.

Nata
15.04.2010, 22:32
моя Настя не може вивчити кольори.
Мій Дмитро троха молодший, але ситуація не краща: у нас все зелене :) хоч пішов прогрес: папір білий а кухня жовта, все решта і далі зелене. Ну доводиться мамі теж робити вигляд що все фіолетово :)

Женічка
15.04.2010, 22:33
Одрі,саме так ми і робимо, сьогодні будували будиночки з кубиків, описуємо одяг.

Настіні ходові фрази :"Мама, дай олівець такий, як травичка" :girl_haha: і так з усім

odree
15.04.2010, 22:35
не переживайте, вивчить. моя юстя теж не знає всі кольори, але і з соломією так було, зате як вивчила, то навіть всі відтінки знала :)

kitka
15.04.2010, 22:39
але результату нема.
Тобто, зовсім нема? Ну хоч кілька знає? Бо я би зараз і не сказала, відколи Дануся знає цілу палітру зі своїх 12колірних фарб... Але у три роки вона називала хіба два - "конішаний" (коричневий) і червоний. А фарбами малює з 1.5 року. Найбільше вона просила, щоб я їй малювала колготки і завжди називала, якого саме кольору вони мають бути:).

Навчиться ще, куди вона подінеться:girl_bye2:

Женічка
15.04.2010, 22:41
зовсім нема?
є, на пів години,а потім знову провал :girl_cray:

Ная
16.04.2010, 00:01
Софійка знає всі кольори показати,а от назвати плутає,довший час в неї все було жовте,потім жовте і синє,тепер ше є червоне і улюбленим став фіолетовий колір. В нас донедавна найулюбленішим заняттям були розмальовки,малювала я в основному,Софійка олівці подавала,так і кольорів навчилася.Тепер любиме заняття-ліпити з пластиліну,то Софія вже добре знає що якого кольору буває,але назвати кольори їй так і не вдається правильно.

Nata
16.04.2010, 12:46
У мене Петро в 2,5 знав всі кольори і відтінки, тому на його фоні Дмитро повним тлумаком виглядає :) Був навіть період, моя мама переживала чи дитина не дальтонік :) Ну але мала би я за що хвилюватися :) вивчить, куди дінеться.

Usmishka
16.04.2010, 13:01
Ой не смішіть, в нас все зелене і жовте, правда якщо задумається то принесе тещо просиш, але не називає. Думаю то залежить від елементарного дитячого бажання і відчуття дитини чи воно їй потрібно:)

Іруня
16.04.2010, 19:11
У мене Петро в 2,5 знав всі кольори і відтінки

І моя Настя знає всі кольори і відтінки, але я навіть і не думала її тому вчити. Якось все само вийшло. Вона дуже любить малювати фарбами, фломастерами. І так за тим заняттям ми незамітно все вивчили.

Nata
16.04.2010, 19:19
але я навіть і не думала її тому вчити
Та я теж старшого не вчила, ми бавилися, вивчили кольори (а відтінки навтіь сама здивувалася що вже знає :)), букви, марки машин... а молодший шалапут срашний, трохи за старшим вчиться але дуже туго (я не жаліюся, не подумайте, я ним шалено тішуся, не хоче в 2 вивчити то до 5 навчиться :))

Ная
16.04.2010, 22:57
Ми ниині в поліклініку зважитись з меншою донею заїхали. Тая за місяць набрала півтора кілограми і виросла на 5 см. Все в нас добре,тішуся!!!:girl_claping:

Ірена
17.04.2010, 11:03
Ой не смішіть, в нас все зелене і жовте
:girl_haha:згадала, як Остап на все, що росте казав "капуста"

Ірушка
17.04.2010, 17:23
Я здуру дала малому свою бороду, і через кілька секунд зявився синець розміром в10 копійок:girl_cray: тепер не маю як з дому вийти, а чоловік сміється що в малого його хватка.

Vitaminka
17.04.2010, 17:48
здуру дала малому свою бороду, і через кілька секунд зявився синець розміром в10 копійок тепер не маю як з дому вийти, а чоловік сміється що в малого його хватка.
вам бороду ...
а мені моя доця сережку з мого вуха зірвала, тепер дирка великаааааа і кров щось довго не зупинялась

Shkatulka
17.04.2010, 17:56
Я здуру дала малому свою бороду, і через кілька секунд зявився синець

О, в мене теж був синець від синочка. А подряпин скільки!
Але то все дурниці, а от коли бавлячись він в око ніжкою вдарив, то я боялася, що осліпну. Око довго боліло :(

Ірушка
17.04.2010, 17:57
а мені моя доця сережку з мого вуха зірвала, тепер дирка великаааааа і кров щось довго не зупинялась
ОЙЙЙЙЙОЙ як це боляче.
Я познімала всі прикраси залишила тільки сережки-цвяшки, які він точно не зніме.А на днях прийшла бабуся то ледь ланцюжок не зірвав.

Velana
17.04.2010, 20:46
О, в мене теж був синець від синочка. А подряпин скільки!
мій також інколи "хуліганить".... а от вчора взагалі - вкусив мене за коліно... верхні зубчики лізуть....

Angel
22.04.2010, 12:18
підходить літо,ми плануємо з малою їхати на море відпочивати,і для мене стало актуальним питанням-сонцезахисний засіб. якої фірми,який фактор захисту 50 чи може бути 25 або 30,в якій формі-спрей,крем,лосьйон,олійка і.тд,ще є такі засоби з індикатором кольору,щоб було видно чи намазане все тіло. поділіться досвідом)))))

olena
22.04.2010, 15:24
сонцезахисний засіб. якої фірми,який фактор захисту
Малій беру сонцезахисну серію "Бюбхен",а малому брала сонцезахисний крем"Чіко",SPF 30,але такий ступінь захисту в цій серії йде для смуглої шкіри,тож якщо у вашої малої бліда шкіра-беріть вищий ступінь захисту,хоча б на перші дні,а потім можна і 30.Особисто мені більше подобаються спреї,але для малого мені радили краще крем.

Prutylyatko
22.04.2010, 15:27
Також тим питанням цікавилась, то багато хто радив дитячу серію "Бюбхен".

Fast
22.04.2010, 17:10
А мені алерголог казала, що бюбхен то "Ге". Я думаю, що малій нічого не зможу підібрати, то будемо в тіньку (в принципі ж можна і обійтись)

IRUSKA*8
22.04.2010, 18:09
Мамусі діток-ровесників мого Ігорчика,коли засинають/прокидаються ваші маленькі чуда,,бо я щойо ледь приспала малого,скільки то часу і нервів йде,щоб переробити його графік,і все намарно,засинає наніч 24-1год,встає 10-11год,на обідній сон в 17год,а хотілося хоча б на годинку раніше,а маю хіба лишню нервотрьопку.зовсім не класти вдень теж не виходить,бо тоді не витримує до ночі......

odree
22.04.2010, 18:17
якої фірми,який фактор захистуя б рекомендувала, особливо таким маленьким діткам 50. добрий від авене

Котя
22.04.2010, 18:40
Мамусі діток-ровесників мого Ігорчика,коли засинають/прокидаються ваші маленькі чуда,,бо я щойо ледь приспала малого,скільки то часу і нервів йде,щоб переробити його графік,і все намарно,засинає наніч 24-1год,встає 10-11год,на обідній сон в 17год,а хотілося хоча б на годинку раніше,а маю хіба лишню нервотрьопку.зовсім не класти вдень теж не виходить,бо тоді не витримує до ночі......
Наш вже напевно як рік встає 8-9 год ранку, обідній сон в 13:00-15:00 , спить приблизно 2 год, вечером в 22:00 лягає спати. Але бувають такі дні ,що відмовляється вдень поспати, то тоді в 21:00 вже дрихне.

Prutylyatko
22.04.2010, 18:48
коли засинають/прокидаються ваші маленькі чуда
Я свого мабуть місяць трохи "тероризувала", поки перевчила засинати в 21 год., а не в 23 год. Ми біля 21 год йшли в кімнату, закривали двері та "лягали спати". Малий на ліжко, а я біля нього. Кілька днів то була просто мука, бо він пробував йти бавитись в іншу кімнату, а далі з кожним днем все більше звикався, що так має бути і зараз можу сказати, що свого домоглась.

Nata
22.04.2010, 19:07
засинає наніч 24-1год,встає 10-11год,на обідній сон в 17год
Десь читала що від обіднього сну до вечірнього має проходити 5 годин. Якщо хочете ламати графік то варто починати із обіду, а радше із самого ранку. Маю теж совеня вдома, але помітила, що якщо розбудити його зранку (через важливі обставини, просто так не буджу дітей) то і вляжеться швидше. Спробуйте.

стало актуальним питанням-сонцезахисний засіб
я би у Лесі Василівної перепитала, вона мала би добре знати що можна

Iwka
22.04.2010, 20:38
А з якого віку вартує починати користуватись миючою косметикою(пінка для ванни, шампуні) для малечі?
Досі ми миємось в воді, деколи в травах, якщо є трішки попрілості біля дупки - то під час купелі намилюю там дитячим милом.
Питаю, бо ми народились доволі волосатими, але глобально я прихильник мінімалізму в питаннях косметичних засобів.

Марта2
22.04.2010, 20:52
підходить літо,ми плануємо з малою їхати на море відпочивати,і для мене стало актуальним питанням-сонцезахисний засіб. якої фірми,який фактор захисту 50 чи може бути 25 або 30,в якій формі-спрей,крем,лосьйон,олійка і.тд,ще є такі засоби з індикатором кольору,щоб було видно чи намазане все тіло. поділіться досвідом)))))

ми минулого року користувались Бюбхеновським молочком від сонця, з фоктором захисту 30, він добрий тим що не змивається якщо купатись у водичці, ми ціле літо на вулиці в басейні вимокли то дитина не загаряла взагалі, і подразнень ніяких від нього не було...

---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

в нас теж один час була схожа ситуація, але перевчила його швидше засинати в обід на вулиці у візочку, так раза три ложила на вулиці а потім дома, починали підготовку до сну десь о 13.00 а засинали до 14, і відповідно вечером швидше лягав і раніше просинався, хоча наш Ернест любить в обід поспати, деколи до 4 годин міг спати, я тоді його на вулицю і ганяли до упаду, дома мились вечеряли і в люлю, відключався за 5 хв.

Tanuchka
22.04.2010, 21:06
а хтось в поїзді з маленькими їздив? Як переносять піврічні дітки подорож?

карапуз
22.04.2010, 22:37
для мене стало актуальним питанням-сонцезахисний засіб. якої фірми,який фактор захисту
Ще тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42699&highlight=%F1%EE%ED%F6%E5%E7%E0%F5%E8%F1%ED%B3+%E7 %E0%F1%EE%E1%E8)почитайте :girl_cool:.

ckorpionsha
22.04.2010, 23:00
Мамусі діток-ровесників мого Ігорчика
У нас теж колись так було і то було тяжко трохи. Просто почала скорше будити,замість 10 в 9 один день і так далі.зара в 7 підйом.Якщо встає в 8 чи трохи пізніше то в обід може вже не спати,тоді 20-21.00 вже спить. Спробуй піднімати раніше.

Про поїздку в поїзді:
ми їхали як було 4.5 м малому. Ми брали все купе.малий бавився,лежав.потів дуже то переодівала постійно,на руках носили,але витримали. От з старшими як мій тепер думаю важко бо мій до Мукачева 5 год ледве висидів-виходив в електричці. На кожній зупинці казав: Всьо,йдем вже"..типу приїхали)

Zlju4ka
22.04.2010, 23:44
Мамусі діток-ровесників мого Ігорчика,коли засинають/прокидаються ваші маленькі чуда,,бо я щойо ледь приспала малого,скільки то часу і нервів йде,щоб переробити його графік,і все намарно,засинає наніч 24-1год,встає 10-11год,на обідній сон в 17год,
Дивись:мій трохи старший,але приблизно в такий ж вік він і в 4 ранку спати лягав навіть,і в 12 просинався і в 6-7 вечора був "обідній сон":)я думала здохну.Чесно.пробувала мучити трохи а потім плюнула..Простоо трохи змінила його день,ну і він почав поьтроху в 12-1 ночі засинати,то був прогрес!!!
А от після хвороб тих зимових якось БАХ,І моя дитина сама собі зробила графік.Абсолютно сама.Тобто він встає в 6,30-7,20(залежить від того коли засне),обід12,30(13.00)-до 14,30(15),і лягав спати в 10,30.але тепер пару днів знов змінив собі сам режим і вже в 21,30 він кутається і до 22,-22,05 вже спить.Так що основне не пічкай "теліком,компутером" перед сном,бо дитинка може збуджуватись і це сну не сприятиме.А все інше я думаю твій синулька сам собі виробить,а ти просто трішки відкоригуєш і все.

ckorpionsha
24.04.2010, 00:29
Дивлюсь постійно на мамочок на шпильках,які гуляють з дітками. Постійно думаю,як то їм зручно. Ходять такі при параді,що я так на гостину якусь не вдягаюсь. І вже совість загризла бо я вічно в спортивному хожу,і то з малим нове не одягнеш. Бо всюди лажу за ним то на горку, то на качелі,прихожу додому як свиня. А як йдеш кудись то ногами тьопати не хоче постійно.на руки візьмеш то потім штани,спідниці не відіпреш толком від його ніг. І бажання зразу пропадає "прикрашатись". То я тут одна така лінтяйка???Всі при параді гуляють?

сяняНЯНЯ
24.04.2010, 00:37
Всі при параді гуляють?
Та де там! Гуляємо ми по селі--а тут без потреби одягатись-наряджатись.Хоча деколи совість мучить,що є в шо одягнутись та нема якогось бажання.

ckorpionsha
24.04.2010, 00:40
що є в шо одягнутись та нема якогось бажання.
от завтра почну "наряжатись"...цікаво.що з того вийде. Чоловік каже можу не старатись і так на мене ніхто не гляне(чоловіки)...але це вже в іншу тему)))

Prutylyatko
24.04.2010, 00:41
То я тут одна така лінтяйка???Всі при параді гуляють?
Я вже років три гуляю в сортивному костюмі або джинсах. Раніше навіть не задумувалась про одяг, головне, щоб зручно було з візком, а потім на пісочниці чи на качелях. Але вже кілька разыв зауважувала, що насправді багато мамочок гуляють в костюмах вихідних, спідничках та на шпильках (не маленьких). Треба й себе потихеньку перевчати на такий одяг чи що.
Правда, після пологів вже у свої костюми не влізу, то хіба спочатку на систему, а потім до дзеркала

---------- Додано в 23:41 ---------- Попередній допис був написаний в 23:40 ----------

Чоловік каже можу не старатись і так на мене ніхто не гляне(чоловіки)
То він переживає, щоб не вкрали, як нарядитесь

ckorpionsha
24.04.2010, 00:43
То він переживає, щоб не вкрали, як нарядитесь
тут Ви сильно помиляєтесь)але дійсно дуже багато мамусь виглядають ніби й дітей не мають. Та й по дописах читаю...поки не нафарбуюсь з хати не вийду...соромно стало

Prutylyatko
24.04.2010, 00:47
Та й по дописах читаю...поки не нафарбуюсь з хати не вийду...соромно стало
От і я такі дописи прочитала і задумалась: чи то я починаю старіти, чи стаю такою лінивою, що навіть нафарбуватись та одягнутись не хочу. Теж за себе соромно. Скільки разів говорю собі, що треба починати змінюватись, а толку немає. Напевно таки лінива стала.

Котя
24.04.2010, 10:49
Всі при параді гуляють?
Я теж гуляю з малим в спортивному, або джинсах, але це все теж можна одягнути зі смаком,що навіть гарніше виглядає чим при параді:girl_cool:. Нарахунок каблуків,то якщо співпадає,що ми десь ідемо в гості , чи на забаву, а потім ще десь з малим ідем гуляти, то в ті дні виходить що я гуляю на каблуках,але в таких випадках зі мною чоловік,і за малим бігаєвін, бо мені дууууже не зручно. На рахунок макіяжу , то тут 50 на 50 залежить від настрою))).
П.С. Таня ,бачила Ваші фото з прогулки, Ви прекрасно виглядаєте:girl_claping:, була б чоловіком , то вкрала би запросто:girl_wink:.

Муська
24.04.2010, 11:00
Перечитала мамусі,хто як одягається і згадала допис від
Akita(допис561) Сучасні мами - які вони?:
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40881&page=57

При параді виглядаю на свята,коли в гості йдемо.Коли гуляю з малим ні про які каблуки мова не йде(я ж не ворог своїх ніжок) тай безглуздо то виглядає бавитись з дитиною на пісочниці в каблуках,нє...
одяг максимально зручний(але обов"язково такий ,щоб виглядати гарною)

Provizor
24.04.2010, 11:13
Десь читала що від обіднього сну до вечірнього має проходити 5 годин. Якщо хочете ламати графік то варто починати із обіду, а радше із самого ранку. Маю теж совеня вдома, але помітила, що якщо розбудити його зранку (через важливі обставини, просто так не буджу дітей) то і вляжеться швидше. Спробуйте
У нас з графіком виникли проблеми. Раніше лягала 22.00-22.30. Тепер 23.30-00.00 і пізніше:(
Не знаю з чим це пов"язати, у дитинив 22.00 прилив сил, быгаэ, скаче! То при тому, що встає в 9.00, в обід засинає 12.00-13.00 і спить дві години. І гуляєм з нею пішки, вимучую, як можу... Що ще можна робити?
Щодо вигляду мамусь, я теж без макіяжу стараюсь не виходити. Але і "при параді" без потреби не ходжу. Подобаються гарні спортивні варіанти, зручний комфортний одяг.

Муська
24.04.2010, 11:25
Засинаємо зараз в районі 23.00 ,встаємо 8.00-9.00
Обідній сон вже один,приблизно з 13.00 і спить десь дві-три години.
Часом спить два рази по годині-півтора(в 12 ів 17год),але то дуже рідко(хіба як прокинеться в сьомій годині),бо якщо спить два рази на день,то потім товчеться до пізньої ночі. Хоч малому тільки рік і два місяці,але один сон в день йому вистарчає,малий енерджайзер :)

LILY
24.04.2010, 11:54
дівчата маю питаннячко, коли гуляєте в сонячні дні Ви наносите діткам якийсь крем на личко (сонячний чи ше якийсь)? ми вчора гуляли і весь час нам світило сонечко в лице, а вечером щічки червоненькі, може чимось зволожувати чи сонцезахисним мазати\?

Velana
24.04.2010, 20:34
Всі при параді гуляють?
коли ми тільки починали свої "екскурсії" каляскою, то я спершу "нарядилась" - надивилась на мамусь на підборах, але для мене то був перший і єдиний раз.
Як вони витримували ті прогулянки на 10 см. шпильках? ще дотепер для мене залишається загадкою :girl_in_dreams: ноги в мене боліли страшенно, ще й не зручно. зараз спортивний стиль - найперше дуже зручно, а це для мене найголовніше. щодо макіяжу то "під настрій" :girl_smile:
Ви наносите діткам якийсь крем на личко (сонячний чи ше якийсь)?
ми користуємось СHICCO (там велика сонцезахисна серія для діток)- тільки на щічки. але дуже часто забуваю малого тим кремом намазюкати.

Vitaminka
24.04.2010, 21:11
дівчата маю питаннячко, коли гуляєте в сонячні дні Ви наносите діткам якийсь крем на личко (сонячний чи ше якийсь)? ми вчора гуляли і весь час нам світило сонечко в лице, а вечером щічки червоненькі, може чимось зволожувати чи сонцезахисним мазати\?
мене теж цікавить це питання
сьогодні гуляли довго з малою
бачу зараз, що ручки загоріли, а щічки червоненькі (напевно теж загоріли)

---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:07 ----------

ми користуємось СHICCO
і з яким захистом?
кожний раз коли будемо виходити на сонечко потрібно чимось мазюкати дитину?
що без крему, на такому сонці як зараз, шкіра дитини може згоріти?

Velana
24.04.2010, 21:20
і з яким захистом?
50 SPF, вже брала на літо :girl_smile:
кожний раз коли будемо виходити на сонечко потрібно чимось мазюкати дитину
то вже залежить від вашого бажання. треба дивитись по погоді, та й скільки того крему треба? трішечки зовсім. ми зимою користувалися їхньою серією ВІд морозу і вітру, я сама ним лице мазала. нам сподобалось і підійшов - то вже купила на літо сонцезахисний 50 SPF.

що без крему, на такому сонці як зараз, шкіра дитини може згоріти?
ну я не думаю що на такому сонці шкіра "згорить", що ж літом буде???

LILY
24.04.2010, 21:57
ну я не думаю що на такому сонці шкіра "згорить"

я теж так думаю,але "пашіти" може, бо дуже ніжна)

Fleshka
24.04.2010, 22:34
ну я не думаю що на такому сонці шкіра "згорить", що ж літом буде???
Повірте мені, ще й як згорить!!! Я сьогодні 3 години з Ромком гуляла в парку, він під козирьком був, і це його врятувало, зате в мене декольте і лице як у вареного рака. Мусіла пантенолом мазати, бо ой як пече...

natorella
25.04.2010, 13:35
сьогодні 3 години з Ромком гуляла в парку, він під козирьком був, і це його врятувало
гуляти в обід не варто. краще тоді коли активність нижча
3 години - то ж не обов*язковий час
чомусь є такий міф шо треба гуляти обов*язково 2-3 години по 2 рази щодня. ІМНО - не варто аж так нагулюватись

Angel
25.04.2010, 22:53
сонцезахисний засіб
хтось може користувався соцезахисним зособом Лярош?

Ірена
26.04.2010, 09:52
дівчата, може вже десь було, але нема часу шукати: як часто має какати дитина на ГВ? бо вже минуло 3 доби - я переживаю...

Suzi
26.04.2010, 11:16
як часто має какати дитина на ГВ?
Выд кількох раз на день, до разу на кілька днів. Читала в інеті про випадок, коли дитина 3 тижні не какала.Головне, щоб дитина себе нормально почувала, а мама тримала себе в руках ;)

inNusjalapusja
26.04.2010, 13:17
Особисто мені лікарка казала, що якщо титина не какає два дня, то на третій ранок обов"язково треба її простимулювати (краще газовідвідною трубочкою). Бо ймовірна інтоксикація організму.

mayscream
26.04.2010, 14:50
Щодо загорянні щічок на сонці,то як ми були ще дрібнотою,нам педіатр радила не користувати креми захисні,бо шкіра имає дихати,а всі засоби такого плану шкіру перевантажують. Вона ж радила в разі почервоніння після прогулок змащувати звичайним маслом. Нам помагало,бо мала ну дууже білошкіра.

дашулька
26.04.2010, 22:25
Напевно я після наших прогулянок скоро буду пити велерьянку(((.
Нині йдемо до дому,доню везу на ровері собі спокійно й тут з повороту вибігає хлопець років 10-ти ,копає м*яч,він відбивається від паркан й летить прямо на ровер. (!) відбивається від сидіння,тобто пару см вище - й в голову дитині запросто би попав! Я думала я не знаю,що з ним зроблю! але намагалась стриманно сказати,щоб він дивився куди б*є! Й тут його мама з якоюсь ще жінкою починають на мене валати,що він не бачив й то мені треба дивитись куди я їду! Я,якщо чесно,була в шоці! замість того,щоб йому по вухах надавати,щоб роздивлявся навколо й куди лупить м*ячем,я ще й винна,що поряд приїзжала з дитиною! У мене емоції били фонтаном! я вже з трудом пам*ятаю,що я наговорила,але наговорила багато.
Прийшли додому,трошки заспокоїлась,намагалась проаналізувати ситуацію...й до мене ну ніяк не дійде - розумію,що то її дитина,вона її мусить захищати,але ж не в такій ситуації,коли він чуть біди не наробив! хіба не можна пояснити дитині,що так не робиться,що навколо дітки маленькі бавляться. Чи то така натура,вибачте,рагульська?

veronka
27.04.2010, 10:53
Чи то така натура,вибачте,рагульська?
саме так! я з таким теж стикалася, так що ті декілька екземплярів як мене бачать то йдуть з своїми дітиськами десь інде))) просто шкода їх малих - вони подають їм поганий приклад, який ті дуууже добре засвоюють(((

Fleshka
27.04.2010, 11:17
3 години - то ж не обов*язковий час
чомусь є такий міф шо треба гуляти обов*язково 2-3 години по 2 рази щодня. ІМНО - не варто аж так нагулюватись

Так шкода в такі сонячні дні вдома сидіти, от і виходимо зранку і цілий день подорожуємо по районах:girl_crazy:Роман спить, а мама бедра качає))). А нарахунок того міфу, ніколи тим не переймались, гулялося - то гуляли, а ні, то і на балконі могли поспати...

Зануда
27.04.2010, 11:36
(краще газовідвідною трубочкою)
Краще свічечкою з господарського коричневого мила. Але ні одним ні другим краще не зловживати. Зробити ревізію харчування мами, може є якісь продукти, які викликають в дитинки закрепи, або навпаки - буває, що кал надто рідкий, щоб створити відповідний тиск на задній прохід і замість виходити - накопичується. Три дні не какати, то вже трошка зле.

Ksani
27.04.2010, 11:53
дівчата, може вже десь було, але нема часу шукати: як часто має какати дитина на ГВ? бо вже минуло 3 доби - я переживаю...
Немає норми для кількості какання. Треба дивитися, щоб дитина була весела і активна - це ознака того, що з нею все гаразд. Розповіді педіатрів про інтоксикацію - це про дітей на штучному годуванні. Грудне молоко дуже добре засвоюється, а кишківник сам має тренуватися для випорожнень. "Допомога" мами може потім боком вилізти.

Nata
27.04.2010, 12:04
Й тут його мама з якоюсь ще жінкою починають на мене валати,що він не бачив й то мені треба дивитись куди я їду!
Я колись Петра на руках несла, позаду ішла мамаша із дитиною років 4-х і з подружкою теревенила, а малий постійно бігав і мені під ноги ліз з якимось патиком (я поспішала, ішла швидко, а воно сувається спеціально під ногами), хотіла перейти дорогу щоб їх минути і випадково (!) Петро зачепив босоніжком того хлопця (я не встигла відвернутися) :) І от, я ж могла десять разів упасти бо він крутився під ногами, промовчала, зате мамаша мене обматюкала як тільки вміла :) Нуль виховання і дитині ніц доброго дати не може.

Vitaminka
28.04.2010, 12:56
дівчата, що ви робите в ситуації, коли дитина робить те, що не можна?
напр. моя доця повзає і коли я її кличу до себе (вона це бачу розуміє), починає спец. швидко повзити до сходів або пальчики до резетки або виключити телевізор..., в неї взагалі манія до електотехніки
таке враження, що вона робить це спец.
коли мона таке робить, я говорю - не можна (спокійно, не кричу) і махаю пальцем
чи не забороняти?
вона дивиться на мене уважно, надується і починає мене -бити- по обличчю:girl_sad:
я знову спокійно говорю - не можна і тоді страшний плач

Котя
28.04.2010, 13:38
напр. моя доця повзає і коли я її кличу до себе (вона це бачу розуміє), починає спец. швидко повзити до сходів або пальчики до резетки або виключити телевізор..., в неї взагалі манія до електотехніки
таке враження, що вона робить це спец.
коли мона таке робить, я говорю - не можна (спокійно, не кричу) і махаю пальцем
чи не забороняти?
вона дивиться на мене уважно, надується і починає мене -бити- по обличчю
я знову спокійно говорю - не можна і тоді страшний плач

Переросте, просто в неї такий характер:girl_crazy:. У нас було аналогічно, особливо згадую розетки, то ми купляли такі спеціальні штуки , які втикають в них, але малий умудрявся їх витягати, і всеодно на зло пхати пальці, то я робила вигляд що ніби плачу, ніби помагало.

Nastynya
28.04.2010, 14:21
а в мене маленька мучиться газами, і я ніби нічого не їм такого, самі каші, зупи не жирні. і то сильні гази, що вона аж жметься і плаче, вчора робила клізьму і все аж піною виходило. що робити?навіть циця не могла допомогти, бо вона тільки поїсть, жметься і зригує назад

Vitaminka
28.04.2010, 14:29
ми купляли такі спеціальні штуки , які втикають в них, але малий умудрявся їх витягати
ми теж купили, але мала їх витягує

tslezinska
28.04.2010, 14:40
вона дивиться на мене уважно, надується і починає мене -бити- по обличчю
Для початку пригадайте, за яких обставин почалася така поведінка. Дитина не повинна бити маму! Виправіть це, а тоді вже починайте привчати до дисципліни.
Нам зі старшим допомагали прості пояснення, він чомусь чудово з 1-го разу розумів, що то гаряче, а там ток і буде буба...Дроти любив, але грався не підключеними до електрики. До розеток не ліз...

Vitaminka
28.04.2010, 15:10
Для початку пригадайте, за яких обставин почалася така поведінка
вона вже давно нервується, коли в неї щось забрати (ще коли починала брати в ручки)

Дроти любив, але грався не підключеними до електрики.
моїй тільки дроти і давай, іграшки їй не цікаві

Дитина не повинна бити маму! Виправіть це, а тоді вже починайте привчати до дисципліни.
це я сама розумію
вона і тата і бабу б'є
ніхто до неї не кричить
пояснюю- буба буде, но-но... (при тому кривляюсь, що мене болить)
сьогодні з 4 разу зрозуміла , що не можна викл. праску (надіюсь, що зрозуміла, після того як вдарила мене, потім поплакала, тоді я заспокоювала її (чи може в той час не треба?) потім забирала її від праски, забавляла іграшками, але вона назад повзла і тягнула за дріт)

olerusya
28.04.2010, 15:21
в нас те ж саме!!! вже телефон на себе скинула, стаціонарний! а особливо любить гризти зарядні до мобільних!

Vitaminka
28.04.2010, 15:32
в нас те ж саме!!! вже телефон на себе скинула, стаціонарний! а особливо любить гризти зарядні до мобільних!
я вас розумію
телефони моб це її слабість (вже два зламала-заслинила диктофон/мікрофон, що треба було ремонтувати)
купили їй дитячий моб. телефон, але він їй не цікавий

---------- Додано в 13:32 ---------- Попередній допис був написаний в 13:25 ----------

з 4 разу зрозуміла , що не можна викл. праску (надіюсь, що зрозуміла, після того як вдарила мене, потім поплакала, тоді я заспокоювала її (чи може в той час не треба?)
мамочки, коли привчаєте до дисципліни і дитинка розплачеться, потрібно її заспокоювати в той час (можливо це заспокоєння не дасть їй правильно зрозуміти, що це не можна робити?)
я завжди жалію, не можу коли вона плаче (можливо цього в цей час не потрібно робити? і тому вона мене не розуміє?)

Котя
28.04.2010, 16:01
мамочки, коли привчаєте до дисципліни і дитинка розплачеться, потрібно її заспокоювати в той час (можливо це заспокоєння не дасть їй правильно зрозуміти, що це не можна робити?)
я завжди жалію, не можу коли вона плаче (можливо цього в цей час не потрібно робити? і тому вона мене не розуміє?)

Вітамінка, я не претендую на всезнающу маму, але мала аналогічні ситуації. Своїми плачами на "не можна" вони провіряють наскільки вони можуть нами маніпулювати, і коли починати відразу дитину заспокоювати , то це означає що дитина добилась свого.
В мене все ділилось на те що безпечно і що небезпечно для життя. Якщо він вимагам щось небезпечне, то я строго говорила "ні" при тому пояснюючи ,чому саме ні, якщо плачі продовжувались, старалась відвернути увагу, але не жаліла. Якщо вимагав щось безпечне і дууууже плакав, то тоді могла його пожаліти.:girl_spruce_up:
На сьогодні він чітко розуміє, що якщо мама сказала "ні", то шансів в нього мало свого добитись. Єдине з чим ми ще боримось, то під час своїх плачів може на нас замахнутись рукою, що мене дуже злить:girl_cray:. Після того як стала більш строгіша у своєму тоні, бачу що малий став більш слухняніший.

tslezinska
28.04.2010, 16:04
Я б казала, що треба створити в хаті такі умови, аби дитина могла бавитись ВСІМ, і шоб це було безпечно для неї. Тобто скло, гостре і т.п. заховати повище, кудим дитина сама добратися не може, а коли зможе, то буде вже в такому віці, що зможе зрозуміти пояснення щодо призначення цих речей.
Що стосується розеток та дротів, то можна зробити наочний приклад, зімітувати легенький удар током, аби дитина усвідомила неебезпеку. Щоразу при наближенні до розеток повторювати якісь слова, шо нагадуватимуть про небезпеку чи сумний досвід.
коли привчаєте до дисципліни і дитинка розплачеться, потрібно її заспокоювати в той час
Я не цілком розумію, що ви маєте на увазі? У вас привчання до дисципліни відбувається через сльози? Бо це можна робити спокійно, дитина не повинна плакати...

Velana
28.04.2010, 16:05
з тим "можна"/"не можна" ціла проблема... от моя малеча, розуміє що не можна, але всеодно робить своє, кажу "но-но" і пальчиком махаю - помагає, але коли, ну вже йому дуже хочеться напр. пальці в резетку запихати - то реагує на мої зауваження, руки забере і розплачеться тому що не дали зробити того що він хотів :)

Suzi
28.04.2010, 16:07
сьогодні з 4 разу зрозуміла , що не можна викл. праску (надіюсь, що зрозуміла, після того як вдарила мене, потім поплакала, тоді я заспокоювала її (чи може в той час не треба?) потім забирала її від праски, забавляла іграшками, але вона назад повзла і тягнула за дріт)
Найдешевше те, що справді небезпечно, забрати з зони доступу малечі. І поступово поянювати чому не можна.

Velana
28.04.2010, 16:23
Я б казала, що треба створити в хаті такі умови, аби дитина могла бавитись ВСІМ, і шоб це було безпечно для неї.
так то так, але як забрати напр. кухону плиту, зараз це дуже "цікава іграшка", вже й не знаю що робити - от тягне його крутити ті штуки якими газ вкл., чи пральну машинку? а прасування? воно в нас відбувається тоді, коли малий спить, бо попрасувати з ним неможливо - встає на ніжки, тримається ручками за прасувальну дошку і пхає пальці під праску. я розумію що від усього вберегти неможливо - тому зараз то електронне причандалля поховала:girl_in_dreams:а от що робити з пралкою і плитою, ще не придумала:girl_haha:

Vitaminka
28.04.2010, 16:50
Я не цілком розумію, що ви маєте на увазі? У вас привчання до дисципліни відбувається через сльози? Бо це можна робити спокійно, дитина не повинна плакати.
ні, не через сльози
ось приклад, коли я прасувала (дитина була біля мене) як завжди в хаті є робота і дитина біля мене завжди (і не завжди я можу обмежити її доступ до небезпечного)

ніхто до неї не кричить
пояснюю- буба буде, но-но... (при тому кривляюсь, що мене болить)

---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

з тим "можна"/"не можна" ціла проблема... от моя малеча, розуміє що не можна, але всеодно робить своє, кажу "но-но" і пальчиком махаю - помагає, але коли, ну вже йому дуже хочеться напр. пальці в резетку запихати - то реагує на мої зауваження, руки забере і розплачеться тому що не дали зробити того що він хотів
розумію вас
і коли він розплакався ви його не заспокоювали?

---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:49 ----------

Найдешевше те, що справді небезпечно, забрати з зони доступу малечі.
а так не завжди можливо

Velana
28.04.2010, 17:07
коли він розплакався ви його не заспокоювали?
заспокоювала в залежності від ситуації і від "ступені" плачу. ну то якось тяжко пояснити, як відчуваєте - так і потрібно робити.

Galya
28.04.2010, 17:15
Нам зі старшим допомагали прості пояснення, він чомусь чудово з 1-го разу розумів, що то гаряче, а там ток і буде буба...Дроти любив, але грався не підключеними до електрики. До розеток не ліз..
В нас так само. Мені здається ще дуже важливим є наскільки мама впевнена в своїх діях - якщо на 100 % бути певною, що дитина мусить тебе слухати (особливо в питаннях безпеки-небезпеки), то дитина якось то відчуває. А якщо ви допускаєте, що вона маленька, ше не розуміє і т.д., допускаєте що вона може не послухатися, то швидше всього так і буде. Діти слабинку завжди відчують.
моя менша вже любить пульти від телевізора:) спеціально для тих потреб в нас є таий, який не працює (гарно ним бавилась колись старша:)), але той її не цікавить, а тільки той, яким ми "бавимось"

так то так, але як забрати напр. кухону плиту, зараз це дуже "цікава іграшка", вже й не знаю що робити - от тягне його крутити ті штуки якими газ вкл., чи пральну машинку? а прасування? воно в нас відбувається тоді, коли малий спить, бо попрасувати з ним неможливо - встає на ніжки, тримається ручками за прасувальну дошку і пхає пальці під праску.
З праскою можна просто один раз трошки впекти дитину (якщо інакше не розуміє, то маленька буба точно переконає, шо то небезпечно), а пральна машина чи плита - то вже або ви покажете хто в хаті головний і кого треба слухати, або навіть не знаю. В нас ручки на плиті ніколи не крутилися. Наперед розказувала що небезпечно в хаті і дитина розуміла. Ще вважається що для дитини має бути стільки "не можна", скільки їй років, може тому, що коли не повторювати тих слів надто часто, то дитина на них ше реагує, а як весь час тільки й чує "не можна", то перестає на них звертати увагу взагалі, ІМНО. Ми все дозволяли, крім резеток, плити, праски, ну і все, що небажано, то ховалося.

Ірена
28.04.2010, 18:01
навіть циця не могла допомогти, бо вона тільки поїсть, жметься і зригує назад
прослідкуйте за зміною грудей.

Котя
28.04.2010, 18:54
З праскою можна просто один раз трошки впекти дитину (якщо інакше не розуміє, то маленька буба точно переконає, шо то небезпечно),
:eek: Я б такого точно не робила!!! Як на мене то трохи жорстоко по відношенню до дитини, і не факт що це допоможе.Я думаю що завжди можна знайти інший метод.

Suzi
28.04.2010, 19:16
Я б такого точно не робила!!! Як на мене то трохи жорстоко по відношенню до дитини, і не факт що це допоможе.Я думаю що завжди можна знайти інший метод.
Якщо вибирати між "попектись" під маминим наглядом і без, хапаючи ту праску за секунду, поки мама відвернулась на хвильку, я вибираю перше, бо можу запобігти сильному опіку.

Galya
28.04.2010, 19:25
і не факт що це допоможе
Мого брата колись так дідо навчив - весь час ліз до плити а після маленького опіку (зі всіма поясненнями - гаряче, ха, буде буба...) - більше ні разу не підходив і всім розказував шо там буба. Може і жорстоко трохи, але як нема іншої ради...Звичайно, то крайній метод.

tslezinska
28.04.2010, 20:40
але як забрати напр. кухону плиту
Ми спеціально купили варочну поверхню, в якої вентилі знаходяться збоку, тобто дитина з підлоги не може до них дотягтися. Пралька у ванні, двері можна закрити. Праска високо на комоді...Одним словом, завжди можна шось придумати!

olena
29.04.2010, 10:58
Мого брата колись так дідо навчив - весь час ліз до плити а після маленького опіку (зі всіма поясненнями - гаряче, ха, буде буба...) - більше ні разу не підходив і всім розказував шо там буба
Моя мала довший час намагалась вхопити сірники і побавитись ними,попалити.Ніякі мої пояснення не допомагали,поки трошки не обпалила пальчик,після того сама ніколи не брала і всім казала,що того робити не можна.А малий завжди тягнувся до гарячого чаю поки я не запхала легенько його пальчик в горнятко-поплакав,але тепер добре розуміє,що то пік-пік і не лізе.

Nastynya
29.04.2010, 12:11
як за зміною груді, тобто кожне годування інша чи два рази на одну грудь?

МарянаК
29.04.2010, 13:08
Дівчата, а що ви скажете на таке: приходжу нині з малою поважитись і помірятись (бо нам вже піврочку!!!), а головна мене в корідорі злапала (інакше не скажеш), і каже: "йди роби ренген, бо після родів ше не робила", я кажу що я грудьми годую, і взагалі-то й не хворію, а вона - "нічо страшного".
(може офтоп, але мушу виговоритись)

Натуля
29.04.2010, 13:31
Пишу до мам 8-ми,9-ти місячних малюків, щоб не цитувати багато. На рахунок можна-неможна, то в мене ще дуже свіжі спогади :). Малий в мене дуже активний і лізе всюди куди тільки може добратись.З 9-ти міс ходив по квартирі тримаючись за стінку, а з 10,5 вже самостійно ходить. Шнури, зарядні, пульти, мобільні в нас теж найкращі іграшки і тільки працюючі і тільки ті які лежать в малодоступному місці. Я стараюсь нічого не забороняти і "не можна" заміняти різнимим іншимим фразами. Та от бачу по малому, що тільки зараз він починає реагувати на заборону. А до того навіть коли обпікся до обігрівача все рівно до нього і досі лізе. Напевно це ще й характер такий. І до плити вічно лізе краники крутити. Ну дуже вони його приваблюють. Я в такому випадку просто виношу малявку з кухні або відставляю подалі від плити.

Анута
29.04.2010, 16:51
як за зміною груді, тобто кожне годування інша чи два рази на одну грудь?
такі запитання краще задавати у темі про ГВ (спеціалізованій).

Зміна груді кожних 2-2,5 години. Тобто протягом 2 годин їмо одну, потім змінюємо на другу (8-10 год. одна, 10-12 год друга, 12-14 год одна, 14-16 год друга і т.д.)

Ірушка
30.04.2010, 00:52
А я сьогодні відчула велике бажання відпочити від свого синочка.
Він вже тиждень хворіє і ми зовсім не буваємо на вулиці, постійні капризи, ще й почав кусати груди. коли годую, варто тільки повисити голос чи змінити інтонацію одразу ж в плач.
Як я хочу хоть раз в місяць на 1 годинку побути самій.

natorella
30.04.2010, 01:52
дуже цікавий має бути фільм.
"Изо дня в день в течение 18 месяцев в четырех странах мира камера Томаса Бальмеса беспристрастно наблюдает за четырьмя младенцами с момента их первых шагов. В картине нет ни одной постановочной сцены. Насколько тщательным и разработанным был подход к съемке, настолько удивительным и впечатляющим оказался результат. Зрителям предстоит пережить чудесное приключение и открыть мир вместе с Мари из Японии, Байярджаргал из Монголии, Хетти из США и Понихао из Намибии."
И в США и в Японии детки в слингах, думаю, что и Африка с Монголией не подкачают.
Мировая премьера: 29 апреля 2010
Премьера в РФ: 3 июня 2010
http: //www.youtube.com/watch?v=db3Fifi8JiY&feature=player_embedded

Angel
30.04.2010, 10:06
дуже цікавий має бути фільмдуже цікаво буде його подивитись)))

Іруня
30.04.2010, 10:54
Допис від Galya
З праскою можна просто один раз трошки впекти дитину (якщо інакше не розуміє, то маленька буба точно переконає, шо то небезпечно),
Я б такого точно не робила!!! Як на мене то трохи жорстоко по відношенню до дитини, і не факт що це допоможе.Я думаю що завжди можна знайти інший метод

Якраз точно допоможе. В нас так вийшло, правда, не спеціально. Насті тоді було десь 11-12 місяців. 100 раз казала їй, що не можна лізти до обігрівача, бо то гаряче,буде боліти. А вона лізла і лізла. І таки попробувала його. Не обпеклася, звичайно, але надовго запам"ятала. Після того, як я на щось казала " Гаряче, не лізь", то вона втікала дальше, ніж бачила:girl_crazy:

natorella
30.04.2010, 11:03
а в нас пічка в кожній кімнаті. відкритий вогонь. руки пхав прямо туди. а то не праска - згорить ше до біди. але пару раз попікся до заслінки - і вже знав, шо нема чого пхатись

MAXAMAK
30.04.2010, 11:15
цікавий має бути фільм.
а десь в неті його можна вже скачати? Вже б хотіла подивитись. Просто супер ролик.
Як хто буде мати - дайте знати. Бо поки до України дійде, якщо дійде....

Nata
30.04.2010, 14:38
Я б такого точно не робила!!! Як на мене то трохи жорстоко по відношенню до дитини, і не факт що це допоможе.
Це зовсім не жорстоко і абсолютно правильно. Всі психологи радаять саме так робити. Набагато краще показати що то небезпека ніж недопильнувати і потім в швидку везти. Так колись мій дворідний брат прилип руками до гарячої духовки а рефлекс не спрацював, дитина не додумалася відпустити ручки. Долоньки були шалено спечені і кому від того краще?
Я своїм теж показувала що тут пече а ножі ріжуть, Петро навіть умудрився спробувати що дроти струмом можуть бити :) Це ж не означаєщо дитині треба робити боляче, достатньо легенько торкнутися і не причиняти болю, повірте :)

Prutylyatko
30.04.2010, 14:44
Як я хочу хоть раз в місяць на 1 годинку побути самій.
В мене така думка вже третій рік раз-у-раз проскакує. Але як тільки хтось з дітей підійде та обніме або на коліна попроситься, та думка випаровується відразу. З одного боку, діти - то постійна напруга та турбота, але з іншого - то найбільше щастя у житті і треба радіти, що нам його дали.

Knopka
30.04.2010, 17:18
дуже цікавий має бути фільм.

Перед тим, як класти малу спати, хотіла швиденько глянути, вона вилізла мені на коліна і ми тих "ляль" разів з сім подивились. Потім Ганнуся встала і першим ділом до компа - вилізає на крісло, показує на монітор і каже: ляля. До речі, дуже переживає коли на початку негритятя сваряться/бються)))

Skrynya
30.04.2010, 18:11
Не знаю в яку тему писати, назріла у мене така проблема -- Мала (1,8) у каляску свою сідати не хоче категорично! Але каляска важка (трансформер), то може і добре. Але що робити купляти легеньку літню чи велосипед? Наскільки ті велосипеди практичні не знаю, але вона завжди задивляється на них як дітки їдуть... Порадьте хтось!!!:girl_cray:

дашулька
30.04.2010, 18:17
Але що робити купляти легеньку літню чи велосипед? Наскільки ті велосипеди практичні не знаю, але вона завжди задивляється на них як дітки їдуть... Порадьте хтось!!!
Я ще минулого літа купила легенький візочок,але зараз ми його майже не використовуємо,бо доні подарували велосипедик))). Дуже класна річ! Як кажу "йдемо гуляти?" все кидає,біжить до нього й кричить " Мама,бі-бі!" Катається з великим задоволенням,зовсім не шкодуємо,що придбали такий транспорт.
Візочок використовуємо,коли на вулиці дощ чи пахмуро.
На вашому місці,ми би пішли до магазину й хай дитинка спробує покататись й на роверах й на візочках,а тоді вже вирішуйте!

Usmishka
30.04.2010, 18:37
Мала (1,8) у каляску свою сідати не хоче категорично!
Хух, то ви і так добряче поїздили, ми від року і 3 місяців тільки ножками і на маминих ручках. В мене кожна прогулянка як заняття з шейпінгу :)

Provizor
30.04.2010, 18:47
А ми від 6 міс. гуляємо на ручках в мами, а тепер пішачком. Не любить дитину візочки і крапка. Стоїть прогулянковий Кватро, беремо, коли йду гуляти з чоловіком і денний сон в дитини намічається:), бо в іншому разі тягнути треба каляску і Аню в додаток.

Nata
30.04.2010, 19:55
Але що робити купляти легеньку літню чи велосипед?
Якщо дитиа не хоче їздити у возику то їй байдуже буде чи возик чи велосипед, однаково будете за собою тягнути.

Ная
30.04.2010, 20:14
В мене Софія десь біля двох років тільки почала в візку з задоволенням їздити,сама вимагала,щоб візок брати,до того з піврічного віку ми гуляли в ерго або на руках,або пішки.
А велосипеди ті з ручкою мені не подобаються зовсім,більшість з них без амортизації,не думаю,шо то добре так дитину шодня возити. Велосипед придуманий для того шоб педалі крутити:girl_smile:

Бурулька
30.04.2010, 21:01
їй байдуже буде чи возик чи велосипед, однаково будете за собою тягнути.
Ми катаємося на велосипеді, хоча в рік дитина відмовлялася сідати у візок.
Звичайно, у всьому має бути міра і ніхто не заставить дитину сдіти всю прогулянку на велосипеді чи у візку, бо дитина має потребу у русі. А в деяких дітей ця потреба дуже велика :) Ми виходимо гуляти на велосипеді, їдемо на майданчик чи в парк, а там вже дитина відривається на своїх двох :)

Skrynya
30.04.2010, 21:19
ніхто не заставить дитину сдіти всю прогулянку
Та я і не хочу щоб вона сиділа всю прогулянку! Але часом треба дістатись якогось "місця Х" швидким темпом!
Та і руки вже такі накачані...

дашулька
30.04.2010, 21:21
Ми виходимо гуляти на велосипеді, їдемо на майданчик чи в парк, а там вже дитина відривається на своїх двох
І ми так само)))-виїзджаємо десь на ровері й мася собі бігає стільки скільки хоче! а велосипед-надзвичайне для неї задоволення,нічого не бачу в ньому поганого.

Женічка
30.04.2010, 21:21
дитиа не хоче їздити у возику то їй байдуже буде чи возик чи велосипед, однаково будете за собою тягнути
ну це не 100 %, возик і велосипед - різні речі.
зараз вже почався сезон, тому беріть малечу і йдіть на вулицю,шукайте велосипеди і дивіться на її реакцію - самі все зрозумієте.

Nata
30.04.2010, 21:32
возик і велосипед - різні речі
Речі різні але мій досвід вигулявання двох дітей показує на них однаковісіньку реакцію :) Якщо дитина хоче ходити ногами то її вже нікуди неможливо всадити :)

---------- Додано в 20:32 ---------- Попередній допис був написаний в 20:29 ----------

а велосипед-надзвичайне для неї задоволення,нічого не бачу в ньому поганого.
Та нема в ньому нічого поганого, суперова забавка якщо дитина хоче на ньому кататися :) Але мої обидвоє погоджувалися максимум возити того велосипеда за ручку. Хоч купували ми із Петром разом, він сам собі вибирав і на базарі йому дуже подобалося :)

Бурулька
30.04.2010, 21:39
Та я і не хочу щоб вона сиділа всю прогулянку!
Я шукала альтернативу візку, бо ми мали візок, який йде від 0 до 36 місяців і якщо б требу було, то можна і його використовувати. Але з року ми без візка. Зараз Христинка від їзди на велосипеді отримає купу задоволення.
Ще одна причина, чому я не дуже хотіла візок, нам би віддали візок дітей чоловікового брата, а він мені дуже не подобався, бо там спинка не має нормального натягу і спина дитини вигинається дугою (не знаю, як в інших візках, тому говорити не буду). А якби ми купили інший, то образ було б не оминути.
Велосипед придуманий для того шоб педалі крутити
А телефон, щоб по ньому розмовляти. А ним ще фото роблять, музику слухають і в неті сидять ;)
Там знімається декілька деталей і можна педалі крутити.

Я нікого не агітую, а ділюся досвідом.
А при виборі справді краще покористуватися і тим, і тим, щоб дитина сама вибрала. Якщо, звичайно, є така можливість

МарянаК
04.05.2010, 01:20
В нас завтра перший ювілей (ха, нині вже!!!). Готуємся, пекли разом торт(вимивав(вилизував) миски після крему ), бавили сестричку, поки мама готовила на кухні - дорослішаєм...

natorella
04.05.2010, 01:42
велосипеди ті з ручкою мені не подобаються зовсім,більшість з них без амортизації,не думаю,шо то добре так дитину шодня возити. Велосипед придуманий для того шоб педалі крутит
підтримую
якшо пхаєте - везіть в візку. а смисл в велосипеді з ручкою??? донт андестенд

kati
04.05.2010, 02:03
ооо а мені влосипед з ручкою файно відслужив літо( з півтора до двох років).
В той час Сашка вже відмовився від возика, ходили тільки нозями....але коли мені потрібно було поїхати за фруктами на базарчик чи в арсен, то брали велосипед.Туди йшов ногами, назад в велосипед, а в корзинку продукти.

Xomka
07.05.2010, 10:40
Дівчата, напишу тут, більше матусь прочитає))

ПЕРША СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК „ДИТЯЧИЙ СВІТ-2010” (http://www.consumer-club.com.ua/articles/PERShA-SPECiALiZOVANA-VISTAVKA-JaRMAROK-DITJaChIJ-SViT-2010-1029.htm)

На чотири дні, з 6 по 9 травня ц.р., коли Львів святкуватиме своє День народження, Палац спорту «Україна» перетвориться не тільки на великий супермаркет, де за цінами виробниками можна буде придбати найрізноманітніші товари для дітей, а й на ігровий майданчик для професіоналів та пересічних споживачів, для всіх охочих пізнати новинки, розважитися та з користю провести вільний час.

Зважаючи на велику роль батьків у формуванні дитячого світу, в рамках виставки працюватиме «Школа майбутніх та активних мам», де відбуватимуться показові заняття з гімнастики для вагітних та східних танців, а також будуть розкриті питання важливості психологічної підтримки під час вагітності для народження щасливої дитини (Центр свідомого батьківства „SweetДитя”, м. Львів).

Ще однією яскравою освітньою подією на виставці буде проведення відкритих уроків від світового лідера у сфері раннього вивчення англійської мови (з 3-ох місяців життя) „Хелен Дерон Рання Англійська”, які відбудуться 9 травня з 11.00 до 12.00

Досить приємною родзинкою стане демонстрація колекції слінгів мамами та татами, яка відбудеться 8 травня о 14.00.

Не знаю як зробити скритий текст(( тому пишу в оффі Програму роботи виставки
ПРОГРАМА РОБОТИ
ПЕРШОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ-ЯРМАРКУ
„ДИТЯЧИЙ СВІТ-2010”

05 травня, середа

1200 – 2100 Заїзд та реєстрація учасників виставки, поселення в готелі, оформлення виставкових стендів

06 травня, четвер

1100 – 1150 Прес-конференція з нагоди відкриття Першої спеціалізованої виставки-ярмарку „ДИТЯЧИЙ СВІТ-2010”
Місце проведення: конференц - зал, Палац спорту «Україна»
1200 – 1230 Урочисте відкриття Першої спеціалізованої виставки-ярмарку «ДИТЯЧИЙ СВІТ-2010»

1230 – 1300 Дитячо-юнацьке розважальне шоу „Кадрики”
Місце проведення: сцена, Палац спорту «Україна»

1300 – 1330 Показ колекції ексклюзивного одягу та аксесуарів для дівчаток „Весна в розкішному виконанні” від „Gigis Apparel” та «Rachel On The Flower» (США)
Організатор: Компанія "ТІНКЕРБЕЛЛ" (м. Київ)

1330 – 1500 Майстер-клас для батьків «Ви не знаєте, ЩО втрачаєте...»
Організатор: Міжнародна дитяча академія «Fas Trac Kids» (м. Київ)
Лектор: Марина Романенко, професійний психолог

1400 – 1500 ШКОЛА МАЙБУТНІХ ТА АКТИВНИХ МАМ: Гімнастика для вагітних
Організатор: Центр сучасної хореографії «Сіріус» (м. Львів)
Місце проведення: «Куток для дитячих забав», Палац спорту «Україна»

1500 – 1600 Показове заняття з „Baby Fit”

1515 – 1600 Лінгвістичний курс „Китайська мова для дошкільнят”
Організатор: Автори першого в Україні україномовного підручника з китайської мови - Ярослав та Роксолан Дерега (м. Львів)

1600 - 1700 Школа йоги для дітей
Організатор: Львівська школа йоги «Привітання сонцю»

1700 - 1800 ВІДКРИТА ТАНЦЮВАЛЬНА СТУДІЯ: Бальні танці

1800 - 1900 ШКОЛА МАЙБУТНІХ ТА АКТИВНИХ МАМ: Східні танці

1900 Завершення роботи виставки
2000 -2300 Офіційний прийом для учасників виставки (за окремими запрошеннями)

7 травня, п´ятниця

1000 Початок роботи виставки
1200 – 1300 Лекція-презентація «Свідоме батьківство – запорука народження щасливої дитини»
Організатор: Центр свідомого батьківства «Sweet дитя» (м. Львів)
Лектор: перинатальний психолог центру «Sweet дитя»

1315 – 1400 Лінгвістичний курс „Китайська мова для дошкільнят”
Організатор: Автори першого в Україні україномовного підручника з китайської мови - Ярослав та Роксолан Дерега (м. Львів)

1400 – 1430 Демонстрація колекції одягу для хлопчиків та дівчаток «Дитяча радість» від швейної фабрики „E&R”
Організатор: Швейна фабрика „E&R” (м. Львів)

1430 – 1500 Демонстрація колекції „Панночка” від ТМ „ТОВАРИ ДЛЯ МАЛЯТ”
Організатор: ТМ „ТОВАРИ ДЛЯ МАЛЯТ” (м. Львів)

1700 - 1800 ВІДКРИТА ТАНЦЮВАЛЬНА СТУДІЯ: Хіп-хоп

1800 - 1900 ШКОЛА МАЙБУТНІХ ТА АКТИВНИХ МАМ: Східні танці

1900 Закінчення роботи виставки

8 травня, субота

1130 – 1200 Підведення підсумків на найкращу експозицію виставки та нагородження переможців
Організатор: ЗАТ «Гал-ЕКСПО»

1200 – 1300 Лекція-презентація «Свідоме батьківство – запорука народження щасливої дитини»
Лектор: перинатальний психолог центру «Sweet дитя»

1300 – 1330 Показ колекції ексклюзивного одягу та аксесуарів для дівчаток „Весна в розкішному виконанні” від „Gigis Apparel” та «Rachel On The Flower» (США)
Організатор: Компанія "ТІНКЕРБЕЛЛ" (м. Київ)

1315 – 1400 Лінгвістичний курс „Китайська мова для дошкільнят”

1330 – 1400 Показ колекції „Baby Basic” торгової марки «KUBERA». «ВИХОВУЄМО СМАК З ПЕЛЮШОК»
Організатор: ПП „Фірма” Кубера” (м. Львів)

1400 – 1500 Демонстрація колекції слінгів мамами та татами

1600 - 1700 ВІДКРИТА ТАНЦЮВАЛЬНА СТУДІЯ: MTV-style

1700 - 1800 Школа йоги для дітей
Місце проведення: «Куток дитячих забав», Палац спорту «Україна»
1800 Закінчення роботи виставки

9 травня, неділя

1100 – 1130 Відкритий урок унікального методу раннього розвитку через англійську „Хелен Дерон Рання Англійська” для дітей віком 2-3,5 років
Організатор: „Хелен Дерон Рання Англійська” НЦ „Львів-Південь”(м. Львів)

1130 – 1200 Відкритий урок унікального методу раннього розвитку через англійську „Хелен Дерон Рання Англійська” для дітей віком 4-6 років
Організатор: „Хелен Дерон Рання Англійська” НЦ „Львів-Південь”(м. Львів)

1200 – 1245 Лінгвістичний курс „Китайська мова для дошкільнят”

1300 – 1330 Циркове шоу „Казковий світ”
Організатор: Фірма „Казковий світ” (м. Львів)

1330 – 1400 Показ колекції національних українських костюмів для хлопчиків та дівчаток від торгової марки „БОМА”
Організатор: Торгова марка „БОМА” (м. Чернівці)

1400 - 1500 ШКОЛА МАЙБУТНІХ ТА АКТИВНИХ МАМ: Східні танці

1800 Завершення роботи виставки
1800 - 2200 Демонтаж виставкових експозицій та вивіз експонатів

Zoryanazirka
07.05.2010, 17:03
щойно звідти, гуляли з маленьким. Зараз встане наш великий братик, підемо знов. Загалом цікаво для діток, є майданчик де можна подуріти.

Fleshka
07.05.2010, 20:19
Cmjujlys на вулиці під сильнючою зливою вгледіла двох тіток (бабуся і мама) з прогулянковою колясочкою. Там сидів хлопчик, рочків двох, і капішончик від возика заледь закривав йому голову, а на тіло-руки-ноги лив дощ,і ніяким, не те що дощовиком, а навіть коциком там і не пахло. При тому обидві тьоті були кожна під окремим зонтиком, і мама розмовляла по телефону. Я щось трошки офігеваю, то такий спосіб закалювання підростающого покоління? Як у циган? Чи я щось пропустила?:girl_emo:

Ірушка
07.05.2010, 20:37
Позавчора мій чоловік дав синочку яблочко, він смоктав його під моїм наглядом, поки не вгриз кусочок і почав давитися, спочатку я попробувала забрати яблочко пальцем, відштовхнула його і перевернула дитину догори ногами. І бігом кинулася до сусідки, вона медик, але поки вона відкрила двері я зрозуміла що все добре, мене трусило він пережитого і досьогодні як я я аналізую свої дії я бачу скільки я зробила помилок, по-перше дозволила малому гризти ялоко, а це категорично забороняється коли ріжуться зуби, спробувала ддостати яблоко пальцем, я ж могла проштовхнути його далі, і для чого було бігти до сусідки якщо дитина яблоко виплюнула.
Почуваю себе жахливою мамою.

Xomka
07.05.2010, 20:54
Ірушка, почуваєте ви себе жахливо, але мама ви чудова, бо зробили все що від вас залежало, і навіть проаналізували помилки - і зробили висновки! Тільки не впадайте в іншу крайність - все молоти в блендері до двох років(( Разом з синочком ви навчитесь жувати кусочки, але спокійно;) і під пильним наглядом мами, як було і цього разу:)

Fleshka
07.05.2010, 21:01
дозволила малому гризти ялоко, а це категорично забороняється коли ріжуться зуби
Правда? А в нас зараз активно ріжуться один за одним вже протягом 3 тижнів, а ми кожен день гриземо... То не можна?:girl_in_dreams:

Xomka
07.05.2010, 21:14
Ми їли кусочками яблука та бублики завжди під наглядом, бувало деколи не туди кусочок хотів піти - злегка плескала долонею по спині і демонстративно покашлювала - дуже швидко малий зрозумів і в подальших випадках сам почав покашлювати і відкашлювати якісь "застряглі" шматочки:)

Ірушка
07.05.2010, 21:41
Правда? А в нас зараз активно ріжуться один за одним вже протягом 3 тижнів, а ми кожен день гриземо
Так сказала мені сестра, в нас є нижні два зубчики ними він і відкусив яблочко, потім я знайшла на підлозі досить великий шматочок.Зараз ріжуться верхні і він так хоче все гризти.

Fleshka
07.05.2010, 22:02
Так сказала мені сестра, в нас є нижні два зубчики ними він і відкусив яблочко, потім я знайшла на підлозі досить великий шматочок.Зараз ріжуться верхні і він так хоче все гризти.
А нас покищо ттт проносило, хоча маємо уже 5, і напевне шостий на підході. Може тому, що я йому всю їжу шматками даю, навіть не мну виделкою?
Чомусь думала, що йому навпаки так легше, він десна чухає об яблучко і морквочку, (навіть не спало на думку, що може вдавитись) ато гризки щось не пруть.

Prutylyatko
08.05.2010, 00:23
Моїй малій ріжуться верхні зубчики, то вона намагаєтьяс гризти все підряд, крім гризунця. Даю їй теж кусочок яблучка, а сьогодні спробували дитячі сухарики - вона взагалі в захваті, але боюсь, щоб ними не поранила десна.

natorella
08.05.2010, 00:24
Так сказала мені сестра
менше її слухайте
у вас зажди проблеми такі собі - з пальця виссані

tslezinska
08.05.2010, 00:46
Я дитині ще місяців з 4 давала моркву або яблуко до рук, вона спочатку просто облшизувала, а з появою зубів починала собі трошки гризти. І ясна чухала, і з новими смаками ознайомлювалася. Потім пішли всякі печеньки-бублики. Звичайно, з часом дитина почала відкусувати більші шматки, інколи давилася.
Але в такі моменти головне - НЕ ПАНІКУВАТИ! Просто швидко перевертаєте дитину так, шоб голова була нижче попи (не обов"язково догори дригом), і трошки хлопаєте зверху по спині. Бо якщо мама почне панікувати, дитина це моментально відчує і теж почне панікувати. А з цього вона вивчить такий урок: давитися небезпечно і страшно, тому кожного наступного разу в дитини буде з"являтися паніка. А впевнені та спокійні дії мами допоможуть цього уникнути.
Згідно теорії педприкорму, давайте дитині їжу шматками, нехай вчиться з ними справлятися. Тоді й випадків таких буде менше!

Provizor
08.05.2010, 09:43
Звичайно, з часом дитина почала відкусувати більші шматки, інколи давилася.
Я б так ніколи не ризикувала. Нічого не молола на блендері, але шматки яблука і моркви це перебір. Перша допомога коли дитинка давиться саме так і виглядає, але не завжди може спрацювати, залежить наскільки глибоко в дих. шляхи потрапила їжа.

Ірушка
08.05.2010, 11:02
у вас зажди проблеми такі собі - з пальця виссані
а у вас часто дописи позбавлені доречності та делікатності.

natorella
08.05.2010, 13:28
у вас часто дописи позбавлені доречності та делікатності.
а ви хотіли б щоб вас жаліли і давали непотрібні поради? чи заспокоїли тим, що не варто АЖ ТАК трястись над дитиною

Ірушка
08.05.2010, 13:55
а ви хотіли б щоб вас жаліли і давали непотрібні поради? чи заспокоїли тим, що не варто АЖ ТАК трястись над дитиною
Ні я хотіла почути про дії інших в таких ситуаціях.
Незнаю де в моїх діях ви побачили АЖ ТАКЕ трясіння над дитиною, мені здається що кожна мати почуває себе не дуже комфортно коли виникає загроза для життя чи здоровя дитини.

natorella
08.05.2010, 14:10
Незнаю де в моїх діях ви побачили АЖ ТАКЕ трясіння над дитиною
ось тут -
бігом кинулася до сусідки, вона медик, але поки вона відкрила двері я зрозуміла що все добре, мене трусило він пережитого і досьогодні як я я аналізую свої дії я бачу скільки я зробила помилок, по-перше дозволила малому гризти ялоко, а це категорично забороняється коли ріжуться зуби, спробувала ддостати яблоко пальцем, я ж могла проштовхнути його далі, і для чого було бігти до сусідки якщо дитина яблоко виплюнула.
Почуваю себе жахливою мамою

нашо напрошуватись на комплімент, кажучи шо ви жахлива мама
не треба робити з того трагедії. таке стається зі всіма
ви дуже ідеалізуєте свою роль мами-опікунки.
я не звинувачую вас у чомусь. але зазвичай ТАКа поведінка впливає і на дитину. вона відчуває, що мама панікує, починає панікувати сама. отоді дійсно може і кусок в горлі стати. СПОКІЙ-СПОКІЙ-СПОКІЙ - ось головне.
повірте - від того, що дитина відкусить кавальчик яблука і і не зможе його виплюнути (а ви будете біля дитини!!! і швиденько, зігнувши палець гачком, витягнете той кавальчик) - то нічого не станеться. дитина не загадає навіть за хвилину того
а так, як ви перелякались (понесли дитину до сусідки - нашо? час втрачати??) - то з пару разів ТАК себе накрутите - виростите неврастеніка.
треаб спокійніше ставитись до таких ситуацій. перед тим, як давати дитині кусати фрукти - почитайте в темах про прикорм - шо і як у випадку такому робити. треба бути попередженим - а значить озброєним. а то про те, що давати кусати знаєм. а шо робити, коли кусок не в то горло - ні.

я також маю першу дитину. але перед тим, як шось давати і пробувати - завжди перечитаю, дізнаюсь. шоб не було несподіванок

і не треба звинувачувати мене у зверхності - якшо люди ніяк не реагують - значить їм однаково. а якшо є реакція на ваші слова - може вам хочуть допомогти??

Ірушка
08.05.2010, 14:38
для чого було бігти до сусідки якщо дитина яблоко виплюнула.
Хіба тут я не написала що вчинила неправильно?
треаб спокійніше ставитись до таких ситуацій. перед тим, як давати дитині кусати фрукти - почитайте в темах про прикорм - шо і як у випадку такому робити. треба бути попередженим - а значить озброєним. а то про те, що давати кусати знаєм. а шо робити, коли кусок не в то горло - ні.

Та якби незнала що в таких ситуаціях робити, то дитина напевне би вдавилась. просто замість того щоб переконатись що яблочко виплюнув, запанікувала,хоча він раніше часто давився молоком, і я завжди могла спокійно цьому зарадити.Напевне в мене зараз підвищений рівень тривоженості.

Іруня
08.05.2010, 14:45
Бачу, що тут Комаровський не в "почьотє", але в одній зі своїх передач, він саме наголошував, щоб не давати дитині, яка має хоча би 1 зубчик ( тобто, яка вже зможе відкусити ) гризти яблучко, моркву тощо.

Fleshka
08.05.2010, 14:59
щоб не давати дитині, яка має хоча би 1 зубчик ( тобто, яка вже зможе відкусити ) гризти яблучко, моркву тощо.
То виходить по-Комаровському півторарічній дитині не можна давати яблука бо в неї є зуби? А дітки які в 2 місяці вже при зубах їх взагалі не можна давати???:girl_crazy:
Якщо чесно багато тверджень Комаровського вважаю абсолютно неправильними, ми б з такими навіть 3 місяці на ГВ не протримались.:girl_in_dreams:

Prutylyatko
08.05.2010, 15:08
багато тверджень Комаровського вважаю абсолютно неправильними, ми б з такими навіть 3 місяці на ГВ не протримались
Не буду судити, наскільки вони правильні, але багато його тверджень просто не розумію. Але, як то кажуть, прочитав, осмислив, та зробив так, як сам вважаєш за потрібне.

natorella
08.05.2010, 15:24
Бачу, що тут Комаровський не в "почьотє", але в одній зі своїх передач, він саме наголошував, щоб не давати дитині, яка має хоча би 1 зубчик ( тобто, яка вже зможе відкусити ) гризти яблучко, моркву тощо
я не зрозуміла - чому????
він такі бздури деколи говорить і з такою впевненістю, ніби 10 дітей виростив

маю приклад - якому 2роки - давився, випльовував - живий

Provizor
08.05.2010, 15:26
Що і коли давати вирішують батьки, але рекомендації щодо заборони вживання деяких продуктів дітьми до певного віку не з неба взяті. Існує статистика дитячої смертності від аспірації. Доречі, при наданні першої допомоги не рекомендують лізти пальцями в горло, таким чином можна проштовхнути предмет ще глибше і погіршити ситуацію.

півторарічній дитині не можна давати яблука бо в неї є зуби?
Я даю, але довгий час контролювала, які шматочки відкушує дитина і наголошувала, щоб кусала трішки. Але давати яблука в якості зубогризки 4 місячній дитині...:suicide:

---------- Додано в 11:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

маю приклад - якому 2роки - давився, випльовував - живий
Я думаю у лікарів є інші приклади.

natorella
08.05.2010, 15:32
Але давати яблука в якості зубогризки 4 місячній дитині..
а хто казав таке?
таня говорила
Я дитині ще місяців з 4 давала моркву або яблуко до рук, вона спочатку просто облизувала, а з появою зубів починала собі трошки гризти
звичайно вік 4 місяці - трохи рано
ми тільки до 7-8 почали

і ми говоримо не про малесенькі кусочки, а про кавалок яблука. і я говорю не пхати рівно палець в рот, а робити палець крючком
це стосується педприкорму, а хто коли як робить - то їхні справи
Как же быть с кусочками пищи, если пища малыша не пюре, он же может подавиться?

Еду для малыша не надо измельчать, но начинать надо с маленьких кусочков-микродоз. Если ребенку дается что-то от чего он потенциально может откусить большой кусок, ребенок сидит у мамы на коленях и мама следит за ним и как только большой кусок откусывается, мама делает палец крючком и его отбирает изо рта. Ребенок активно учится и постепенно обучается жевать своими, пока еще, беззубыми челюстями, а потом и зубастыми.
звідси (http://community.livejournal.com/ped_prikorm/556.html#cutid1)

Provizor
08.05.2010, 15:43
Звичайно, з часом дитина почала відкусувати більші шматки, інколи давилася.
А я про це. В 4міс. можна десна чухати чимось іншим чи це був такий початок пед. прикорму?
А щодо допомоги, я мала на увазі власне аспірацію. Тобто дитина синіє, не може кашляти. А ви говорите про профілактику такого стану, відкусила більший кусок - дістали з ротика. Думаю, коли лікарі говорять про заборону давати яблука, моркву, то мається на увазі той момент коли дитина "предоставлена сама себе", а не в мами на колінах.

Suzi
08.05.2010, 16:05
про заборону давати яблука, моркву, то мається на увазі той момент коли дитина "предоставлена сама себе", а не в мами на колінах.
Але чомусь про це мало де пишуть, я ще жодного разу не бачила. Маленькій дитині без нагляду багато чого не можна, та і без нагляду теж не бажано лишати малу дитину, навіть якщо яблука в неї нема.

Provizor
08.05.2010, 16:07
Я маю на увазі дитина сидить на підлозі бавиться, мама тримає її в полі зору і миє посуд. Дитина не сама, але яблуко гризти в цій ситуації я б не дала.

Galya
08.05.2010, 19:43
коли лікарі говорять про заборону давати яблука, моркву, то мається на увазі той момент коли дитина "предоставлена сама себе", а не в мами на колінах.
От і я таке хотіла написати - всі рекомендації Комаровського передбачені для дітей, які самі бавляться і мама не встигне нічого зробити в разі чого (якшо мама в тій же кімнаті, то вона думаю встигне, але як буде в іншій...)

tslezinska
08.05.2010, 22:09
Дитина не сама, але яблуко гризти в цій ситуації я б не дала.
Це називається гіперопіка...А я даю дитині достатню свободу дій і даю змогу побачити наслідки. Ви можете думати про це що завгодно, але такі мої методи діють вже з другою дитиною. У свої 8 місяців вона чудово розуміє, як виплюнути те, що вона не може проковтнути, і вона справно випльовує сама або на моє прохання. Якщо слухати лікарів та інших брєдових порадників, то дитина яблука, печиво та багато чого іншого не бачитиме років так до 5...
І до речі, діти, яким всю їжу подрібнюють та перемелюють, довше вчаться жувати та ковтати...

Provizor
09.05.2010, 01:11
Я б назвала ваші методи "природній відбір" . Моя дитина прекрасно жує і бачить печиво з яблучками, але про безпеку я дбаю і буду дбати і не вважаю це гіперопікою, а здоровим глуздом. Вашу логіку я взагалі деколи не розумію.

Natalysa
09.05.2010, 01:20
Я своєму малюку теж вже почала давати яблуко - інколи відкушує і я витягую з ротика.Він за тим яблучком аж труситься:girl_haha: - і зубки чеше(у нього їх два) і ясна, бо вже наступні мають лізти.
А от хлібчик ми навчились або пережовувати або випльовувати самі.

Vitaminka
09.05.2010, 01:43
я малій з 6 м. давала і зараз даю яблучко, моркву, тепер бублик, печенько...
спочатку доця бавилась, облизувала, смоктала, тепер відкусує/відламує (зубків в нас ще не має)
коли давала дитині цю їжу я була поряд (прибирала чи мила посуд чи просто сиділа на ДП, в рот малій постійно не заглядала, але контролювала ситуацію)
пару раз давилась (але я не панікувала-знала, що даю і що робити в такій ситуації-перевернула, похлопала по спинці, тепер дитина сама відкашлює, якщо їй стане кусок в горлі)
а блендером не користуюсь, їжу дитині не перемелюю

Provizor
09.05.2010, 01:55
Яка мета давати 4-місячній дитині яблуко?
1. Почесати десна - для цього є інші безпечні засоби
2. Навчити жувати - можна підібрати інші продукти
3. Довести наскільки неправий Комаровський і інші "брєдові" порадники
Ваш варіант?
Я ніколи не молола їжу для дитини в блендері, а жувати вчила на таких продуктах як банан, печиво, варена картопелька, що легко подрібнюється деснами. Чому відбувається аспірація? Коли дитина відкушує великий шматок і не може його подрібнити (а яблуко розжувати беззубим ротом непросто) то намагається просто проковтнути, як результат шматок застрягає.

---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

тепер дитина сама відкашлює, якщо їй стане кусок в горлі)
Мені здавалось, що кашель виникає рефлекторно.

natorella
09.05.2010, 01:57
жувати вчила на таких продуктах як банан, печиво, варена картопелька, що легко подрібнюється деснами
воно не жується - а само розходиться в роті
я писала шо давала з 8 міс. про 4 міс написала таня і пояснила чому
що ви хочете додатково вияснити?

Provizor
09.05.2010, 02:04
А я даю дитині достатню свободу дій і даю змогу побачити наслідки.
Ви про це? У мене якось не виходить розчиняти слиною бульбу:)

Vitaminka
09.05.2010, 02:32
Яка мета давати 4-місячній дитині яблуко?
не тільки про яблуко йде мова, а й про печенько, бублик...(йде мова не про малесенькі кусочки) це і є основи предприкорму
В руку малышу даются только твердые куски, от которых он сам много не отъест (твердые яблоки, морковки, кочерыжка, сушки и т.п.)
спочатку це просто знайомство з їжею

Почесати десна
моя ялубком це і робить
Навчити жувати
тверде яблоко моя спочатку і не жувала (чуха деснами, смоктала, облизувала), тільки мягеньке відламувала, смоктала в ротику і яблуко майже розчинялось
Довести наскільки неправий Комаровський і інші "брєдові" порадники
а Комаровського не читала і щось не маю бажання

---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

У мене якось не виходить розчиняти слиною бульбу
а в мене виходить:girl_smile:
дитина тримає той кусок в ротику і цямкає-цямкає (жує) і воно розчиняється
бачила, що розчиняється, бо донечка деколи після того цямкання-жування випльовує яблуко, картоплю...і бачу що той кусок повністю подріблений (так вона вчиться жувати)

---------- Додано в 00:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ----------

Мені здавалось, що кашель виникає рефлекторно
я не заперечую, можливо
але так дитина вчиться жувати-глотати самостійно
з 6 м. (коли я почала давати куски їжі дитині) моя давилась 3 рази (це було на початку знайомства з печеньком, яблуками моя не давилась) тепер мала самостійно пережовує їжу і не давиться, хоть ще зубів не має)

Provizor
09.05.2010, 02:38
дитина тримає той кусок в ротику і цямкає-цямкає (жує) і воно розчиняється
От і власне, здійснює жувальні рухи - вчиться жувати, картопелька дуже добре підходить. Я думаю, що ми говоримо про однакові речі з різних ракурсів. Я за пед.прикорм, знайомство з їжею шляхом облизування і т.д. під наглядом.
руку малышу даются только твердые куски, от которых он сам много не отъест (твердые яблоки, морковки, кочерыжка, сушки и т.п.)
зараз трохи читала з різних форумів розповіді мам, і дуже багато прикладів, що навіть беззубими деснами діти умудрялись відгризти великий шматок. Я проти застосування моркви і яблук в якості зубогризок.

---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

моя давилась 3 рази (це було на початку знайомства з печеньком
Аналогічно і моя дитина, але давитись печеньком і яблуком різні речі.

Іруня
09.05.2010, 10:33
То виходить по-Комаровському півторарічній дитині не можна давати яблука бо в неї є зуби?

А ми хіба про півторарічних говоримо? Півторарічна дитина ВМІЄ жувати і МАЄ ЧИМ жувати ( 10-15 зубів). А піврічна, яка має лише 1-2 зубчики відкусити зможе, звичайно, але прожувати ще ні, бо немає чим, тому і може задавитися.

Fleshka
09.05.2010, 11:14
А ми хіба про півторарічних говоримо?
ну по-перше з цього допису не ясно було про який саме вік йшла мова:
щоб не давати дитині, яка має хоча би 1 зубчик ( тобто, яка вже зможе відкусити ) гризти яблучко, моркву тощо.
Півторарічна дитина ВМІЄ жувати
А ото вже не факт. Деяким діткам до двух років мелять все в блендері, і мнуть виделкою, говорю, бо бачила, точніше чула ниття мам, які жалілись що їхня дитина чомусь не вміє їсти....:girl_cool:

---------- Додано в 09:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:07 ----------

А піврічна, яка має лише 1-2 зубчики відкусити зможе, звичайно, але прожувати ще ні, бо немає чим, тому і може задавитися.
Розкажу як було в нас. Давала яблучко з 6 місяців, зубів ще не було отже просто смоктав. В 7 міс виліз перший зуб, вже міг відкусити, але все проходило під моїм чітким наглядом, якщо зауважувала, що відкушене не подужає, витягувала. І так і з яблуком і з морквою і з сушкою до цього часу. Зуби лізуть в нас один за одним без перестанку, тому якщо я мала б робити по-Комаровському, і не давати в період прорізування, тоді він взагалі б навіть не знав що таке яблуко. Або терла б на терці:girl_in_dreams::girl_crazy:

ckorpionsha
11.05.2010, 15:30
якшо дитина вихована правильно,то в таких місцях вона сама з мами не злізе,бо боятиметьмя натовпу і чужих людей!
цікаво однако!мій малий гасає по супермаркетах і інших подібних місцях та й людей не боїться ні натовпу. Висновок: моя дитина неправильно вихована. Прошу надати першоджерела написаного Вами.(звідки така інфа)

ckorpionsha
12.05.2010, 14:50
Другий день гуглю цю фразу, нічого не нахожу...Чекаю відповіді
От сьогодні ходила з малим у великий магазин,біігав,гасав чи сто людей чи тисячу,але він у мене під оком..думаю він не єдина така неправильно вихована дитина

Prutylyatko
12.05.2010, 15:28
думаю він не єдина така неправильно вихована дитина
В нас такий приклад: заходимо в арсен чи Сільпо, малий дуже хоче на машинці їхати. Вмстарчає його хвилин на дві. А далі.............всі відділи та закутки його. Але ми всеодно його тримаємо в полі зору. Тай якщо він нічого та нікому не шкодить, то нехай вивчає.

ckorpionsha
12.05.2010, 15:41
Тай якщо він нічого та нікому не шкодить, то нехай вивчає.
ідентично. Моя дитина на руки не піде і не попроситься,хіба спати хоче. От і бігає собі де можна чи на вулиці,чи на площадці. Що зробиш,що виховала то маю)

Улянка
12.05.2010, 16:17
В мене інший прикіл. Моя дитина ніде ніколи не сідає. Все бігаючи. А на вулиці коли замучитьсь, то проситься на руки. Я шокована від фрази до моєї дитини що вона лінива. Деякі взагалі в цьому віці в візках сидять і не встають, а моя тільки ходити встала, то бігає а на руках перепочиває. Значить моя дитина лінива, а якби вона сиділа у візку то лінивою її б не називали. Шокована з людей, чесне слово...

ckorpionsha
12.05.2010, 16:19
Я шокована від фрази до моєї дитини що вона лінива.
а хто тобі таке казав? згадай,як наші діти в електричці гасали..весь вагон підтримував сидячи,зато цікаво було всім.
От наша подружка,дочка нашої форумчанки то мала боїться натовпу,плаче,сидить на руках і НІХТО НІКОЛИ не сказав про неї чи про мого що неправильно виховані діти.

Usmishka
12.05.2010, 16:30
Бо "правильно" і "неправильно" є часто ярликами :)

ckorpionsha
12.05.2010, 16:41
Бо "правильно" і "неправильно" є часто ярликами
які тут "вішають" без повода і з поводом.
От прийде якась мамочка "зелена",поначитується "громких фраз" типу...ну блює дитина.ну не какає..ну паде носом в асфальт,нафіга вмішуватись..то природній процес..а організм дитини тим часом "дає збій".
Колись тут прочитала фразу" Якщо грудна дитина хворіє то треба лікувати не дитину, а її маму" то взагалі таке писати на весь форум.коли у людини бувають різні ситуації...
і можуть мене зараз покарати,але не можна таке писати 150 разів на день. Тут кожна мама знає.що дитині ліпше і як має бути,але чогось ніхто не критикує чи кричить на всеь форум

popelushka
12.05.2010, 16:45
Дівчатка, в мене така проблема: моя дитина стала дуже попрошайкою.... Граються собі з дітками, інколи в когось з діток на подвір'ї, підійде і каже:"Дай мені щось!" (це мені вже неодноразово мамочки розповідали...). Ну і так до кожних діток каже, і йому дадуть то цукерок, то печиво, то ще щось.... Як з цим боротися? Вдома є це все і він навіть не доторкнеться до всього.

ckorpionsha
12.05.2010, 16:48
Граються собі з дітками, інколи в когось з діток на подвір'ї, підійде і каже:"Дай мені щось!"
а мій як бачить,що хтось щось жує,то мені каже Хочу. Стараюсь мати завжди щось біля себе. Але дають,як бачать.що дитинка хоче.[COLOR="Silver"]

popelushka
12.05.2010, 16:52
Справа в тому, що коли вони всі разом граються в нас на подвір'ї я завжди діток стараюся пригостити, він також, а коли йде вже з дітками до когось з них на подвір'я, то сам в них або їхніх мам просить. Таке враження, що він від цього отримує задоволення чи що?

olja_zaj
12.05.2010, 16:59
в тому, що коли вони всі разом граються в нас на подвір'ї я завжди діток стараюся пригостити, він також, а коли йде вже з дітками до когось з них на подвір'я, то сам в них або їхніх мам просить. Таке враження, що він від цього отримує задоволення чи що?
Він бачить шо мама пригощає діток і відповідно просить в інших мам тих діток:) моя взагалі заходе до сусідів і каже дайте макаронів,хліба з маслом,причому дома тільки поїсть і до них зразу,їй так хочеться :girl_crazy:

Улянка
12.05.2010, 17:07
ходила з малим у великий магазин,біігав,гасав чи сто людей чи тисячу,але він у мене під оком..думаю він не єдина така неправильно вихована дитина

Не уявляю як можна на дитину яка розвивається та цікавиться усім новим назвати не правильно вихованою? Тобто з вище написаних слів дитина правильно вихована якщо боїться людей і натовпу? Знаєте, я своєї дитини ніколи не страшу ні людьми, ні темрявою, ні бабаєм(як то любить старше покоління). А про правильне виховання і не правильне, про "чемних дітей" і "не чемних" я вже писала у іншій темі. Навіщо ж порівнювати різність характерів (двохрічних) дітей списуючи на правильність виховання?

kitka
12.05.2010, 17:31
Дівчата, що хочете кажіть, але дитина в людному місці має бути біля мами, а не гасати всюди. Це і задля власної беспеки, і щоб не створювати незручності іншим людям: ви ж не самі в тому магазині чи поїзді... Раз гасає - значить так навчений, що можна гасати, і свого часу воно не присікалося. Чому мої гасають тільки в хаті чи на майданчиках? І далеко не флегматичні чи перестрашені, а навпаки...

Улянка
12.05.2010, 17:42
Напевно тому що вашим 4 роки і 10 років, а не біля 2 років. Всі прекрасно знають про кризу 2 і 3 року життя коли дитина все сама і всюди сама хоче. Дитина двох років не може не бігати.
А ви не думали що існують діти які взагалі не можуть стояти на місці?

kitka
12.05.2010, 17:49
Напевно тому що вашим 4 роки і 10 років, а не біля 2 років.
Ні, не тому. Моїм теж було колись по два. І їздили ми в Крим на поїзді, їли в громадській столовій. Сиділо, що одне колись, що друге трохи пізніше на стільці, а не бігало між столиками. А були дітки, які ганяли по всій столовці, а тато за ними, або позаглядало в кожне купе в поїзді.
пс Ми з чоловіком не тирани, але в таких ситуаціях любимо порядок і вважаємо, що так є правильно.

Улянка
12.05.2010, 17:56
І це значить що ви правильно виховуєте дитину, а батьки активніших дітей ні? Якщо я ще в пологовому в першу ніч після народження дитини тільки й бігала з нею на руках усю ніч то моя дитина не правильно вихованою народилась? Коли дитина навчилась повзати, а потім ходити не сідаючи майже взагалі(лише коли зморить сон) мені їй забороняти треба було?

ckorpionsha
12.05.2010, 17:56
Ми з чоловіком не тирани, але в таких ситуаціях любимо порядок і вважаємо, що так є правильно.
Скажіть як відівчити дитину бігати на вулиці? Мій переважно бігає, коли є хтось з ним з діток. Коли сам то йде чемно за руку або поруч. Було в нас таке,що в кросовках залізав у воду,два рази по попі і зараз калюжі обходить. Але за те,що моя дитина 20 хв побігає бити не хочеться. В хаті він грається, ходить чи в гостях. Біганина у нас тіки на майданчику або типу Ашану.
Коли їздила в Мукачево зайшли разом в пельмену то дитина сиділа чемно чекала поки мама з татом поїдать,ну і він жував булку.

olja_zaj
12.05.2010, 18:35
це значить що ви правильно виховуєте дитину, а батьки активніших дітей ні?
Улянка я думаю kitka мала на увазі лише це
и з чоловіком не тирани, але в таких ситуаціях любимо порядок і вважаємо, що так є правильно
Якшо чесно,я також до того схильна,також люблю порядок в тому,не хочу шоб моя доця ганяла в таких місцях,вона в мене чемна,сідає на возик,все їй розказую,показую.

Улянка
12.05.2010, 18:55
я думаю kitka мала на увазі лише це

Значить це чергове навішування ярлика на не знайомих людей і дітей. Але дуже часто думка буває суб"єктивною. І я би не бралась судити чиїсь методи виховання порівнюючи чужих дітей зі своєю

Fleshka
12.05.2010, 19:05
Бо "правильно" і "неправильно" є часто ярликами
Ото точно! Вчора літня панянка надворі накричала на мене, щоби я дитині соску купила і не мурдувала її. А все тому, що Ромко тримав в руках мою помаду. Він взагалі їздить в возику спокійно, тільки якщо щось в руках тримає, а інакше крик (має такий пунктик). Ну і відповідно раз є в руках, то час від часу попадає до писка, але ж він її не смоктав!!!
Єдине на що я спромоглася, то відповісти, жиб собі соску купила і смоктала.:girl_devil:

olerusya
12.05.2010, 19:14
Він взагалі їздить в возику спокійно, тільки якщо щось в руках тримає, а інакше крик
і в нас те саме - або в руках щось крутити або печиво гризти, інакше ніяк!:girl_curtsey:

Улянка
12.05.2010, 19:15
100% людей хлібом не годуй, лиш поговорити б дали. І один мудріший за іншого. Я дитину мордувала бо соски не давала, бо в "мішку" носила, бо в візку не прив"язувала. Не правильно виховую бо дитина активна та жвава, а не йде марширує на прогулянці по кругу. А як на майданчик прийду то від перлів балдію. Вчора наприклад: мама посадила дитину у пісочницю і верещить на неї: "на колінка не ставай, на попу не сідай, пісок руками не бери". Все ні, все не можна. Не прогулянки, а самі заборони

Женічка
12.05.2010, 19:25
мама посадила дитину у пісочницю
теж нещодавно прикол почула. веде мамаша дитину за повідки, дитина явно сама ще не ходить, вперед носиком суне,та й дорогою зацікавилась Настіним пісочним інвентарем, а мамця:"ти чєво ета к дєвачкє лєзєш? я што далжна за тебя думать,што тєбє вєдьорка нада из дому взять,ти што нє можеш дома решить,што тєбє нада ти пасматрі на нєво"

пи.си. вибачайте за стиль написання, нічого не маю проти російськомовних, але тут у мене обурення аж через верх пре

Ная
12.05.2010, 19:37
моя дитина стала дуже попрошайкою....
Софійка як бачить,шо комусь дають шось смачненьке,то просить шоб дали і їй.Я від того не в захваті,при нагоді пояснюю,шо просити в чужих людей негарно,наразі мої пояснення безуспішні,можливо тому,шо я таки невпевнена у своїй правоті. Не можна без дозволу брати,а от попросити-чого не можна?.. При тому як Софія щось просить в мене,то зразу бере ще і для дівчинки,і для хлопчика(а вже потім думає яку би то дівчинку,чи хлопчика пригостити),і часто мені аж шкода свою дитину,коли від неї діти того не хочуть взяти,бо мама не дозволяє,хоча і сама не схвалюю,шоб моя дитина їла шось з чужих рук,та в більшості випадків таки дозволяю,дітям подобається ділитися-ну і добре,було б гірше якби навпаки.

але дитина в людному місці має бути біля мами, а не гасати всюди. Це і задля власної беспеки, і щоб не створювати незручності іншим людям:
Я як з Софією йду в якесь людне місце чи магазин,то наперід домовляюся з нею,шоб вона була біля мене і нікуди не бігла,по дорозі ше кілька разів нагадую-найчастіше спрацьовує,вона чемно йде біля мене,або тягне мене за руку,шоб я бігла з нею. А буває,що не послухає,трагедії з того не роблю,але при виході все ж пояснюю,шо так робити не можна.
На майданчмку вона може бігати скільки влізе,але в межах моєї видимості,бо дала б їй волю,то побігла би хто зна куди...
От не розумію я мам,котрі дітям викрикають на майданчику;"не бігай,бо спотієш!...":girl_in_dreams:

Galya
12.05.2010, 19:45
але в межах моєї видимості
От власне і головний момент. Дитина взагалі має боятися втратити маму з поля зору, бо це небезпечно для життя. Це називається слідування за мамою. Вважається, що до цього дитина привчається за допомогою носіння в слінгу (ведуча роль мами - мама несе куди мамі треба, а не навпаки), а як дитина в візочку їздить, то слідуванню не вчиться, бо нібито катається сама по собі окремо від мами. З тим всім можу поспорити, бо старша моя їздила в візочку, але зі слідуванням у нас все супер, навіть переживає, коли інша дитина від своєї мами далеко відходить, плаче зразу (хто з нами десь гуляв, то знає)

Яруська
12.05.2010, 19:48
А були дітки, які ганяли по всій столовці, а тато за ними, або позаглядало в кожне купе в поїзді.
пс Ми з чоловіком не тирани, але в таких ситуаціях любимо порядок і вважаємо, що так є правильно.

Цілком погоджуюсь...Бо всьому є межі, а коли в поїзді тобі в купе весь час рипають чиїсь діти, то воно таки напрягає. Або приходять в гості і в кожну тумбочку чи шафу залазять. І я ніби не тиран але своїм би таке не попустила.

veronka
12.05.2010, 20:35
якось їхала в плацкарта з 2річною дівчинкою. За 2 години я пішла мінятися місцями, бо дістала - гонить по всьому вагону, верещить і мама направляє: "Зроби кольчик тій тьоті" чи "Послухай того дядю". Я не ізверг, але не люблю коли мені нав*язують спілкування чи то з дорослими чи то з дітьми!
Недавно по Арсену з Марго в слінгу ходила, то мене якесь мале (орієнтовно 2-3 роки) декілька разів ледь з ніг не збило! то мені має бути легше, що в нього вікова криза і він все досліджує? Там підлога слизька, мало бракувало щоб я з донею впала!

Galya
12.05.2010, 20:40
Якщо грудна дитина хворіє то треба лікувати не дитину, а її маму
З точки зору гомеопатії - цілком логічна фраза, бо коли хвора грудна дитина, то їй же горошинки не даш розсмоктувати, то приймає ліки мама, а дитина отримає з молочком.

Velana
12.05.2010, 20:56
мама посадила дитину у пісочницю і верещить на неї: "на колінка не ставай, на попу не сідай, пісок руками не бери". Все ні, все не можна
то чого тоді садити? :girl_haha: дивні... ми вже як в ту пісочницю залазимо, то що я, що малий в піску - коли додому приходимо, то все в пральку.. мені не важко :)
што тєбє вєдьорка нада из дому взять,ти што нє можеш дома решить
:eek: мда... я завжди все з собою маю.. в мене то все в візочку з нами катається - мушу брати і бублики, і пити, і іграшки, і вдяганку - може знадобляться :xaxa:
приходять в гості і в кожну тумбочку чи шафу залазять
і мене то нервує.. :girl_devil: то батьки десь "упустили".. маю таких знайомих - то їхній малий в нас в хаті гармидер робив, зробила йому зауваження, а малий мені - мені тато/мама дозволяють.. і що тут скажеш :girl_in_dreams: а ще до нас малеча в гості приходила, то на столі цукерки стояли - то вона до мене підійшла і запитала чи можна взяти... :girl_in_love: маю купу таких прикладів :)

Улянка
12.05.2010, 21:01
по Арсену з Марго в слінгу ходила, то мене якесь мале (орієнтовно 2-3 роки) декілька разів ледь з ніг не збило!

А мене з малою в ерго дорослі візками часто штовхали що я ледь не падала.
Я ж не говорю що дитина має ганяти по маркету як пропеллер. Я ще раз повторюю що діти такого віку часто спокійно сидіти чи стояти просто не можуть. В нас закупи спільні-я вибираю що купити, а дитина спаковує в візок. Відповідно і не висить на мені, і рухається, і це для неї цікава розвага

МарянаК
12.05.2010, 21:09
бо коли хвора грудна дитина, то їй же горошинки не даш розсмоктувати, то приймає ліки мама, а дитина отримає з молочком.
Можна ті горошинки кинути у водичку(кілька ложечок) і дати дитині попити. Коли нам було 2 місяці , то в нас появився халязіон, і гомеопат прописав ті горошки пити таким чином.

Nata
12.05.2010, 21:18
Думаю ватро таки розділяти поняття гіперактивна дитина і невихована дитина. Якщо дитя гіперактивне - тут важко чимось зарадити, це головний біль для батьків, але зовсім не означає що вни невиховані. А коли батьки не вміють дати правильного виховання і не можуть цього усвідомити - оце вже біда. Є у мене знайомі, тато каже "неможна" мама - не кричи на дитину, мама - ми того не купимо, тато бере і купує. Відповідно і у нас вдома дитина поводиться не зовсім адекватно (думаю не тільки у нас :))
Щодо активності - мої теж часом поводять себе так що від сорому не знаю куди подітися, але тоді починаю аналізувати: а чому так? От вчора: вибралися ми з бабусею міряти босоніжки, мені нічого не підійшло а мама півгодини примірялася, вибрати не могла. Малі за той час магазин ледь не перевернули. Ну то чия тут вина? Тільки моя, бо дітям було сумно, їм не цікаво сидіти і спостерігати за сотою парою босоніжок. Ясно що вони знайшли собі цікавіше заняття. Вийшли ми з магазину, пішли в арсен і дітиська втихомирилися, бо одразу отримали завдання купити необхідні продукти.

---------- Додано в 20:18 ---------- Попередній допис був написаний в 20:16 ----------

мене з малою в ерго дорослі візками часто штовхали що я ледь не падала
Ну нас позавчора теж візочком на базарі ледь з ніг не збили і це при тому що я спокійно стояла вибирала фрукти і тримала молодшого за руку...

Fleshka
12.05.2010, 22:08
Мамусі, скажіть будь-ласка, з якого віку може дитина надворі бути без шапки. Ромчику майже 9 місяців і має густу шевелюру. Прийшли хлопці з гульок, а він без шапки. Виявляється вони так і гуляли, бо в ній вічно вуха вилазять і його "закумарило" її поправляти.:girl_devil: Я от не знаю сварити мужа, чи ні?:girl_sad: