КПК

Показати повну версію : Для мамусь і татусів

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Ksani
02.10.2007, 17:52
Для початку вирішіть для себе, що хочете ви - спільне спання з дитиною чи ні. Як ми знаємо, є багато мамусь, які чудово себе почувають, сплячи з дітьми до 2-3 років, для яких це не є проблема.
золоті слова :)

мама з татом іноді потребують побути вдвох, бо щастя дитини напряму залежить від того, чи щасливі батьки
крім того, щастя батьків теж залежить від щастя дитини :)

Додано через 3 хвилини
Погодьтеся, любу відмову можна обіграти без жодного конфлікту. Достатньо вгадати, що саме є причиною протесту дитини. Нє?
погоджуюсь.
а отут -
Ви, у відповідь, робіть те саме - розізліться, руки в кулаки, крикніть. Можливо, спроба маніпулювати Вами і осипецця (на деякий час...)
це ви так пожартували ? чи це такі методи відстоюваня свого "поля "?

Koza-Dereza
02.10.2007, 17:57
Ми мали лежачу каляску, i недавно мала теж зненавидiла її, як не покладеш то верещить. Так ми помiняли сидiння - на пiвлежаче i ще воно може розкладатись на лежаче. Отже дитина там сидить, їй все видно, їй цiкаво, вона i не верещить. А як замучиться то голiвку поверне на бiк, притулиться до ковдрочки i засне. Зоряно, може помiняйте сидiння, якщо ваша каляска має таку можливiсть.

Танюха
02.10.2007, 17:58
А тепер, ще й зрозуміло, чого Ви досі сидите спиною (там на цицьці хтось
Ще й двоє...

ще не раз буде загроза падіння, вчіть його обережностіБажано почати з 23-24 тижня вагітності...

levandivka
02.10.2007, 17:59
уявляю собі маму- поборницю своїх прав, яка вперто, впродовж кількох годин запихає дитину у візок
смішний привід, щоб так піклуватися про своє "поле "
Знаєте, Ксані, в Салуні (політичний столик) опоненти закидають ще "реальніші" припущення. Нічо' - звично. :)
Діти часто панікують у візку, бо втрачають маму з поля зору. Можна ж покласти малюка і дочекатися, доки засне. Залишатися доступною (іноді досить голосу: я поруч, не панікуй). А з часом дитина звикає і перестає реально боятися загубити маму.

Ksani
02.10.2007, 18:00
Бажано почати з 23-24 тижня вагітності...
це Ви про що ?

Додано через 1 хвилину
Знаєте, Ксані, в Салуні (політичний столик) опоненти закидають ще "реальніші" припущення. Нічо' - звично.
до чого тут припущення? ми обговорюємо конкретну ситуацію - спання у візку (де дитина не хоче спати) проти спання на ліжку (де дитина спокійно спить).

Додано через 3 хвилини
Можна ж покласти малюка і дочекатися, доки засне. Залишатися доступною (іноді досить голосу: я поруч, не панікуй). А з часом дитина звикає і перестає реально боятися загубити маму.
Можна покласти у візок, а можна і не класти, якщо дитина протестує. Але чому Ви так наполягаєте виключно на вашій, єдино-правильній точці зору ?

Танюха
02.10.2007, 18:04
Залишатися доступною (іноді досить голосу: я поруч, не панікуй). А з часом дитина звикає і перестає реально боятися загубити маму.
Корисно. Рано чи пізно дитина мусить відірватися від постійної материнської опіки. Такий собі крок до автономії.

levandivka
02.10.2007, 18:11
це такі методи відстоюваня свого "поля "?

"Поле" (правове) тут нідочого. Просто реакція батьків показує "что такоє хорошо...". Я волію зразу погасити істерику, навіть шльопком, якщо іншого способу нема. І дитина знає - скандалити зле, татові не подобається.
Біда, коли батьки чи прабатьки весело сприймають "витівку" свого чада. "Ой, яка доця, так татові в пику луснула кулаком, от, молодчина, ги-ги..."
Потім пояснювати, що це недобре - трудніше, ніж пам'ятати, що від ТВОЄ поведінки залежить поведінка ДИТИНИ.
Тому й пропоную - адекватно реагувати на поведінку малюка.

Ksani
02.10.2007, 18:13
зрозуміло, у нас різні уявлення про адекватність.

levandivka
02.10.2007, 18:31
у нас різні уявлення про адекватність
Саме ТАК! http://forum.lvivport.com/images/misc/boy.gif і http://forum.lvivport.com/images/misc/girl.gif :)

Танюха
02.10.2007, 18:39
Саме ТАК! http://forum.lvivport.com/images/misc/boy.gif і http://forum.lvivport.com/images/misc/girl.gif :)
Жах, що це? :feminist: , тільки навпаки?
У чоловіків пояснення одне:"Ви, жінки...."
Хоча зараз з вами погоджуюсь.

Zoryanazirka
02.10.2007, 20:10
Нажаль, легке розв'язання задачі малоймовірне, може бути важко.

Для початку вирішіть для себе, що хочете ви - спільне спання з дитиною чи ні. Як ми знаємо, є багато мамусь, які чудово себе почувають, сплячи з дітьми до 2-3 років, для яких це не є проблема... Якщо обираєте окремі ліжка, то будьте впевненими і послідовними. Іноді так важко вночі встати і перекласти малюка у своє ліжко... А для нього "вчора можна, сьогодні не можна" спантеличує.

Буде плач, незадоволення. І має на це право, це ж так добре в теплі біля маминих грудей і доступ до їдальні постійний (що часто є причиною багаторазового годування вночі).

Говоріть з малюком. І як з дорослим. Пояснюйте, що він спить окремо, але ви завжди тут, поруч, і , якщо буде потреба, то візьмете його на руки, пригорнете. А мама з татом іноді потребують побути вдвох, бо щастя дитини напряму залежить від того, чи щасливі батьки. А для цього вам необхідно побути наодинці, щоб відновити рівновагу...
І він зрозуміє, можливо не кожне слово, але інтонація ваша передасть зміст; повторюйте і будьте наполегливими, твердими у свому рішенні, бо з цього, на мою думку, починається виховання. Дитині потрібен авторитет, поступитесь - вона не буде його віддчувати у вас.

Сподіваюсь, що це все не виглядає маячнею, важко мені передати думки.
До того ж ця тактика підійшла для мене, може іншим не підійде.

У нас спільний нічний сон ще з пологового, малий посередині а тако і мама побокам мостяться. І до циці постійний доступ. А вдень ми спали в візочку. До передвчора. А передвчора від візочка просто відмовилися. Руки по швах в кулаках, ногами тупає, кричить, якщо не забираю то починає сльозами плакати... А на нашому ліжку засинає

Оксана
02.10.2007, 20:39
Наша Анничка взагалі не любить візка з самого народження. Вона в нас "ручна" - постійно хоче бути тільки на руках...Ми з самого початку купили солідний візок "джип-позашляховик" для нашого бездоріжжя;) І,уявляєте, що деколи цілу прогулянку доводилось однією рукою тримати дитину, а іншою - пхати візок. Можна було хіба приспати на руках, а потім обережно перекласти...Але, якщо не вдалося - втікай, хто може! І в слінгу не хотіла:8:
А зараз настав чудовий час (не знаю, чи надовго):p - ми носим малечу в кенгурятнику (їй майже 5 міс)..І можна з нею іти на край світа, дитина розглядається по сторонах, захоче собі - поспить, щаслива і задоволена...:D І нам легше, ніж на руках, спина так не болить... А візок в нас, чесно кажучи, більше простоює, ніж їздить...

Zoryanazirka
02.10.2007, 21:40
:8:
А зараз настав чудовий час (не знаю, чи надовго):p - ми носим малечу в кенгурятнику (їй майже 5 міс)..І можна з нею іти на край світа, дитина розглядається по сторонах, захоче собі - поспить, щаслива і задоволена...:D І нам легше, ніж на руках, спина так не болить... А візок в нас, чесно кажучи, більше простоює, ніж їздить...

Нам 6 місяців, і в кенгурятнику ми сидимо максимум хвилин 10-15, по тому починаємокрутитися, гризти лямки, потім пхенькати, шпотрати в мене в роті, носі, пхати пальці в очі і тягнути за волосся :)

Танюха
02.10.2007, 22:06
У нас спільний нічний сон ще з пологового, малий посередині а тако і мама побокам мостяться. І до циці постійний доступ. А вдень ми спали в візочку. До передвчора. А передвчора від візочка просто відмовилися. Руки по швах в кулаках, ногами тупає, кричить, якщо не забираю то починає сльозами плакати... А на нашому ліжку засинаєЯсно, а все не так розумію.

Zoryanazirka
02.10.2007, 22:22
Ясно, а все не так розумію.

Я спочатку думала може вдарився десь в візочку що не хоче в ньому бути, але гуляти ми ходили, і на вулиці заснули. То напевно просто примхи.

levandivka
02.10.2007, 23:39
То напевно просто примхи
Не факт. Варто пошукати і вирішити проблему.

Koza-Dereza
03.10.2007, 01:30
Другий день на роботi... через 36 хв додому УРА! Вчора я прийшла додому ранiше нiж мама привезла малу так я як пес полишений виглядала з вiкон чекала коли вони приїдуть, бiгла до дверей при кожнiй проїжджаючiй машинi. Катусiк напав на мою цицю як удав на кролiка i так смоктала якби я їй нiколи i не давала. Навчилась дитина шанувати маминi груди! А то не хочу, не буду, забагато... Менi так прикро, вже 4й мiсяць, дитина вже внормалiзувалась, молоко теж накiнець в порядку а менi, холєра тре на роботу. I чому ми не виграли лоторею :( Добре що хоч тут поблажливо ставляться до молокоцiдiння. Я iду собi на 20 хв 3 рази в день в спецiальну кiмнату для мамiв що цiдять молоко i там своїм дiлом займаюсь. Там навiть помпи є спецiальнi (тiльки свої прибамбасики треба купити). Там i зберiгаю цiнну тару в холодильнику i є де помити причандалля. Отак i живем.

Додано через 5 хвилин
Я спочатку думала може вдарився десь в візочку що не хоче в ньому бути, але гуляти ми ходили, і на вулиці заснули. То напевно просто примхи.

Зоряна, може йому не цiкаво дома в колясцi. Попробуйте йому помiняти оточення, як кричить в кухнi, повезiть в вiтальню, поставте перед кольоровим ковриком щоб розглядав. Або, як я казала, пiднiмiть сидушку, якщо вона у вас не пiднята може вiн буде "високо сiжу далєко гляжу" i йому буде цiкаво. Причепiть iграшки до коляски.
Нашу масю вже можна задурити iграшками - ми вередування при змiнi памперса задурюємо слоником у якого шелестять вуха. Моя киця забуває про всi бiди памперсiв i приймається жувати слонячу ногу (фото буде)
А зуби у неї вже вимальовуються. Я бачу крiзь десна видно двi гульки бiлiшi, скоро нам всiм настане гаплик (моїй сiм'ї :D)

Ascorbinka
03.10.2007, 11:56
Про спання в ліжку з батьками або окремо... є ж компроміс!!! зняти 1 сторону з дитячого ліжечка і присунути до дорослого. Дитина буде відчувати себе захищеною, так ніби спить з вами, і в той же час буде знати що то її ліжечко, а то - ваше. При потребі попроситься до вас (або переповзе коли старша).

А наш - фанат коляски, він би і тепер не проти там поспати... Ми плануєм малечу там класти спочатку, думаю буде купа ревності....

Ksani
03.10.2007, 13:33
Саме ТАК! і
точно, ми ж різної статі !!! а ви представляєте чоловічу концепцію виховання! :D
хоча не уявляю собі, щоб мій чоловік
у відповідь... розізліться, руки в кулаки, крикніть
:p

Додано через 2 хвилини
А зуби у неї вже вимальовуються. Я бачу крiзь десна видно двi гульки бiлiшi, скоро нам всiм настане гаплик (моїй сiм'ї )
ми перших зубів навіть не відчули, просто в один прекрасний день втішилися - о, зубчик :) у вас теж так може бути

levandivka
03.10.2007, 13:54
не уявляю собі, щоб мій чоловік
А на Домашніх Пологах уявляєте? :)

Ksani
03.10.2007, 14:26
А на Домашніх Пологах уявляєте?
щоб крикнув, тупнув і розізлився? а що, так треба? :)

Drimka
03.10.2007, 14:47
Ви всі на попередніх сторінках так активно прикорм для діток обговорювали, а я хочу запитати про прикорм для мам. Нам сьогодні три тижні, я зараз їм в основному каші, картоплю,запечене м"ясо, печені яблука, сир зі сметаною, бутіки з сиром і маслом, печиво, 1 банан/день і 1 зелене яблуко/день, п"ю різні чаї і узвар. В принципі я не спокушаюсь на соки, цитрусові чи там шоколад, дякувати Богу маю міцну силу волі, але ж по трошки треба вводити щось інше в раціон з користю для синочка. Медсестра каже, що треба ще почекати, а вводити інші продукти краще після місяця-півтора. А як ви думаєте? і з чого варто починати? Поки що у нас з животиком все добре, обходимось без фенхелевих чайочків, еспумізанів і трубочок, ну хіба трохи потиснутися часоми треба, ну але то таке :p :p :p . Хочеться, щоб так було і далі, а не щоб дитинка мучилась, через мамине бажання з"їсти якусь "лягумінку".

levandivka
03.10.2007, 15:21
щоб крикнув, тупнув і розізлився? а що, так треба?
то вже від мами залежить... :D
Мені не доводилось.
та й до малих ще "не тупотів", обходжуся більш спокійними засобами. ;)

syavych
03.10.2007, 15:22
Ви всі на попередніх сторінках так активно прикорм для діток обговорювали, а я хочу запитати про прикорм для мам. Нам сьогодні три тижні, я зараз їм в основному каші, картоплю,запечене м"ясо, печені яблука, сир зі сметаною, бутіки з сиром і маслом, печиво, 1 банан/день і 1 зелене яблуко/день, п"ю різні чаї і узвар. В принципі я не спокушаюсь на соки, цитрусові чи там шоколад, дякувати Богу маю міцну силу волі, але ж по трошки треба вводити щось інше в раціон з користю для синочка. Медсестра каже, що треба ще почекати, а вводити інші продукти краще після місяця-півтора. А як ви думаєте? і з чого варто починати? Поки що у нас з животиком все добре, обходимось без фенхелевих чайочків, еспумізанів і трубочок, ну хіба трохи потиснутися часоми треба, ну але то таке . Хочеться, щоб так було і далі, а не щоб дитинка мучилась, через мамине бажання з"їсти якусь "лягумінку".
Їжте все, але вміру. Якщо дитині щось не сподобається - Ви це побачите :)

Ksani
03.10.2007, 15:24
та й до малих ще "не тупотів", обходжуся більш спокійними засобами. це чудово, тоді й іншим не радьте :)

Додано через 2 хвилини
Поки що у нас з животиком все добре, обходимось без фенхелевих чайочків, еспумізанів і трубочок, ну хіба трохи потиснутися часоми треба, ну але то так
Дрімко, якщо раптом будуть якісь проблеми - чайочок пийте ВИ , а не дитина. Інші атрибути краще викинути :)
Щодо їжі - якщо Вам чогось дуже хочеться - то можна, головне - помалу:)

levandivka
03.10.2007, 15:32
чудово, тоді й іншим не радьте
Я подумаю. Можна?

Ksani
03.10.2007, 15:54
Я подумаю. Можна?
можна :)

Drimka
03.10.2007, 16:06
Їжте все, але вміру. Якщо дитині щось не сподобається - Ви це побачите

Тобто в нього з"явиться висипка?
Дрімко, якщо раптом будуть якісь проблеми - чайочок пийте ВИ , а не дитина.

Та покищо так і робимо, я для профілактики час від часу п"ю чай з кмину або з меліси.

Сонечко
03.10.2007, 17:15
Привіт усім! Читаю Ваші доповіді і так хчеться по скоріше теж поділитись своїми враженнями і досягненнями в плані материнства. Але покищо термін тільки 39 тижнів і передвісників ніяких немає. Хотіла народжувати в Медінституті, там є хороший лікар Юрченко, але вони з 8-го закриваються, мабуть вже не встигну. Планую тепер на Мечнікова, але трошки прочитала на на гілці "для майбутніх мам" про цю лікарню і вже злякалась. Може з Вас хтось поділиться особистим досвідом?

syavych
03.10.2007, 17:24
Тобто в нього з"явиться висипка?
Так, але якщо Ви їсте всього вміру, то ця висипка у вигляді 3-4 маленьких прищиків, і, як правило, проходить за день. Зате будете знати чого не любить малюк.

П.С. Дружина їсть все, висипка була 1 раз від полуниць. Решта малютці смакує http://kharkovforum.com.ua/images/smilies/food/eat.gif

Танюха
03.10.2007, 17:40
Ви всі на попередніх сторінках так активно прикорм для діток обговорювали, а я хочу запитати про прикорм для мам.
Я їла все те ж, що й до пологів, + дуже багато води. В пологовому теж ніхто не розрізняє, годуєш - не годуєш, їсиш як всі (пригадую було м'ясо, риба, морква, помідори, виноград, десерти...) Звичайно без екстремів - по 100 г фруктів, овочів, смаженого взагалі не було.
Я спочатку дивувалась - знала як себе обмежують матері в Україні. Мені пояснили, що вже давно дослідили, що поява коліків не залежить від харчування матері: в деяких дітей є, а в деяких - ні. А алергії не буде, якщо не перегинати з кількістю.
В моєї дитини були болі живота з 2-3 дня після народження, завжди ввечері, і припинились в 10-12 тижнів.
Тобто, робіть висновки самі, я сама ще не знаю, як треба. Хоча подруга їла дуже обмежений список продуктів, проблеми в дитини були такі ж.

Zoryanazirka
03.10.2007, 17:47
Я їла все те ж, що й до пологів, + дуже багато води. В пологовому теж ніхто не розрізняє, годуєш - не годуєш, їсиш як всі (пригадую було м'ясо, риба, морква, помідори, виноград, десерти...) Звичайно без екстремів - по 100 г фруктів, овочів, смаженого взагалі не було.
Я спочатку дивувалась - знала як себе обмежують матері в Україні. Мені пояснили, що вже давно дослідили, що поява коліків не залежить від харчування матері: в деяких дітей є, а в деяких - ні. А алергії не буде, якщо не перегинати з кількістю.
В моєї дитини були болі живота з 2-3 дня після народження, завжди ввечері, і припинились в 10-12 тижнів.
Тобто, робіть висновки самі, я сама ще не знаю, як треба. Хоча подруга їла дуже обмежений список продуктів, проблеми в дитини були такі ж.

Я їла, і продовжую їсти те що хочеться, їла все - навіть трускавки. В малечі т-т-т ніякої алергії немає.

Додано через 5 хвилин

Зоряна, може йому не цiкаво дома в колясцi. Попробуйте йому помiняти оточення, як кричить в кухнi, повезiть в вiтальню, поставте перед кольоровим ковриком щоб розглядав. Або, як я казала, пiднiмiть сидушку, якщо вона у вас не пiднята може вiн буде "високо сiжу далєко гляжу" i йому буде цiкаво. Причепiть iграшки до коляски.

В нас весь візок в іграшках, і у візку він сидить дуже високо, у нас STOKKE, йому звідти все видно. Якщо його возити по хаті то сидить тихо, як тільки починаю люляти до спання - протест :) Хоче і вдень і вночі спати на нашому ліжку. Раніше в нас проблем зі спанням небуло, спали ми кожні 2 години по годині, їли що 3 години (сам собі виробив такий графік), а тепер спить раз в день - в обід 2 години, і їсть що 4 - 4,5 годин. Коли даю цицю, а він не голодний просто бере її на зуб :)

Бузайка
03.10.2007, 17:53
Я теж все їм! Крім меду, на мед була рекція в малого. Але це в нас спадкове, в моєї мами алергія на мед і подібні продукти. Drimka якщо у вас проблеми з певними продуктами (бобові, капуста, горіхи), якщо вони погано перетравлюються, то й у дитинки можуть бути проблеми зі шлунком.

Koza-Dereza
03.10.2007, 18:15
Дрiмка, я робила так - наприклад вчора з'їла шматочок кавуна i дивлюсь чи не висипало, як висипало i як вона себе веде. Якщо все добре (один-два прищика якi пройшли до вечора) то сьогоднi з'їм теж шматочок. Я один раз навiть з'їла трускавку одну, i ми обiйшлись 2-3 плямочками. Коли почала їсти горiхи то по однiй горiшинi в день, а тепер я вже їм всi горiхи скiльки хочу.
Соки я пила одразу, яблучний в основному. Троха пiзнiше апельсиновий i клюквенний. Була обережно з цитрусовими фруктами i всякими персиками iтд. Мама одразу менi приготувала страви з цибулею (туженою у стравi) i вродi нормально. Тепер, мася вже звикла до всього, я їм i часник сирий ( у стравах) i навiть цибулю (якщо вона мiлко порiзана в салатi). Їла вже всякi приправи тайськi, китайськi. Тiльки ще боюсь їсти мексиканську кухню.
I доречi я пiдозрiваю що у мене жирнiсть молока залежить вiд споживання молока. Я перший мiсяць стiльки молока пила - заливалась. Молоко жирне було, а тепер троха "схудло". Я думала що то нестача горiхiв, бо я їх деякий час не мала, але думаю що треба знов налягти на молоко. Ще одна досвiчена мама порадила пити багато чаїв, легенький зелений чай, i взагалi багато пити.

Додано через 4 хвилини
а тепер спить раз в день - в обід 2 години
Зорянко, а може вiн просто старшенкий став i не хоче спатки? А чому ви не хочете його на лiжко своє класти? Нехай там спить, як йому так подобається.
У вас Stokke коляска :) ну i як вам? Зручна? Менi вона чомусь здається небезпечна бо вона так високо вiд землi. У нас вже теж стає ця коляска популярна. Все бiльше i бiльше людей купує. Але Bugaboo ще номер 1 по кiлькостi.

Додано через 10 хвилин
Люди не повiрите, я вже майже 30 хв сиджу на роботi а менi у вухах до сих пiр пiлiкає музичка з iграшки моєї дитини.

Ksani
03.10.2007, 18:28
I доречi я пiдозрiваю що у мене жирнiсть молока залежить вiд споживання молока. Я перший мiсяць стiльки молока пила - заливалась. Молоко жирне було, а тепер троха "схудло". Я думала що то нестача горiхiв, бо я їх деякий час не мала, але думаю що треба знов налягти на молоко. Ще одна досвiчена мама порадила пити багато чаїв, легенький зелений чай, i взагалi багато пити.
Що значить "схудло" ?
Ми тут теж троха досвідчені, то радимо кор. молоком не заливатися, бо по-1 воно входить до групи алергенів, а по-2 на жирність зовсім не впливає :) "Жирність" - то взагалі умовність, бо склад молока змінюється і з віком малечі, і залежно від його потреб.

Koza-Dereza
03.10.2007, 18:38
Ну "схудло" маю на увазi що ранiше якщо молочко стояло в бутилочцi в холодильнику то воно роздiлялось i зверху був товстий шар сметанки, а тепер та сметанка зменшилась удвоє.

Додано через 50 секунд
У Катi нема алегрiї на коров'яче молоко, я думаю якби була то вже би проявилась.

Zoryanazirka
03.10.2007, 19:09
Зорянко, а може вiн просто старшенкий став i не хоче спатки? А чому ви не хочете його на лiжко своє класти? Нехай там спить, як йому так подобається.
У вас Stokke коляска :) ну i як вам? Зручна? Менi вона чомусь здається небезпечна бо вона так високо вiд землi. У нас вже теж стає ця коляска популярна. Все бiльше i бiльше людей купує. Але Bugaboo ще номер 1 по кiлькостi.

Додано через 10 хвилин
Люди не повiрите, я вже майже 30 хв сиджу на роботi а менi у вухах до сих пiр пiлiкає музичка з iграшки моєї дитини.

Візок дуже зручний - я задоволена. В нас він не популярний певно тому що дорогий. В америці я такого не бачила, у вас переважно замість люльки використовують автокрісло відразу.

Щодо музики як лягаю спати то в голові може до рівночі крутитися - twinkle twinkle little star або ше if you are happy and yon know it clap your hands- шоб тебе холєра взяла і не заснути і з голови не викинути, такі ті пісеньки заразні.

Ksani
03.10.2007, 19:14
Ну "схудло" маю на увазi що ранiше якщо молочко стояло в бутилочцi в холодильнику то воно роздiлялось i зверху був товстий шар сметанки, а тепер та сметанка зменшилась удвоє.
.
Склад нашого молока з часом змінюється, це нормально. Якщо нема алергії- дуже добре, але кор.молоко має складний білок, важко травиться і навряд чи Вам дуже смакує :)

Koza-Dereza
03.10.2007, 19:35
Щодо музики як лягаю срати
Ой, поправте ;)

Zoryanazirka
03.10.2007, 19:38
Ой, поправте ;)

Хі-хі :) В мене ж кирилиці на клаві нема :) То добре шо вийшло лягаю, бо часом коліжанкам по асьці пишу - ну фсьо йду я спати :) а п і р разом на клаві :)

Не пускає мене вже правити, може як хтось має більше прав то поправить

Koza-Dereza
03.10.2007, 19:39
В америці я такого не бачила, у вас переважно замість люльки використовують автокрісло відразу.
Так є тому що не багато людей може собi позволити дорогi вiзки з люльками. Вiзки з люльками починаються вiд $400 i до неба. А тi з карсiтами вони вiд $150 до $350. Я сказала чоловiковi що нам будь-що треба вiзок з люлькою! Не важно скiльки коштує. Я на Stokke теж дивилась, але чомусь побоялась купити.

Додано через 2 хвилини
А ви часто буваєте в Америцi? Як будете тут в наступний раз (може в Чiкаго) то дайте знати, може органiзуємо форумiвку :)

Zoryanazirka
03.10.2007, 19:46
Так є тому що не багато людей може собi позволити дорогi вiзки з люльками. Вiзки з люльками починаються вiд $400 i до неба. А тi з карсiтами вони вiд $150 до $350. Я сказала чоловiковi що нам будь-що треба вiзок з люлькою! Не важно скiльки коштує. Я на Stokke теж дивилась, але чомусь побоялась купити.

Додано через 2 хвилини
А ви часто буваєте в Америцi? Як будете тут в наступний раз (може в Чiкаго) то дайте знати, може органiзуємо форумiвку :)

Дам знати :) В Чікаго зовсім випадково я зустріла свого однокласника. просто на вулиці :)

Ascorbinka
03.10.2007, 20:13
а тепер спить раз в день - в обід 2 години, і їсть що 4 - 4,5 годин.
:eek: :eek: :eek: ой, така мацьопа перейшла на 1 разовий сон:suicide: а спить до котрої? може він вночі багато спить і висипається? Бо наш вставав о 7, то 10 вже відбій на 1 сон, і 14-15 на другий, інколи 3 рази спав. І то майже до 2 років так...
Надіюсь то в нього на зубчики такій збій у режимі і невдовзі він повернеться до старих звичок.;)

Zoryanazirka
03.10.2007, 20:29
:eek: :eek: :eek: ой, така мацьопа перейшла на 1 разовий сон:suicide: а спить до котрої? може він вночі багато спить і висипається? Бо наш вставав о 7, то 10 вже відбій на 1 сон, і 14-15 на другий, інколи 3 рази спав. І то майже до 2 років так...
Надіюсь то в нього на зубчики такій збій у режимі і невдовзі він повернеться до старих звичок.;)

Нам тільки 6 місяців, він і нічний сон скоротив, раніше ми засинали в 8й і спали до 7 ранку. Тепер засинаємо в 10й і встаємо в 6й. То і для мене трошки тяжко. Зуби якраз в нас лізуть, і ше й 3 на раз.

Ascorbinka
03.10.2007, 22:09
То і для мене трошки тяжко.
трошки?;) знаєм, знаєм оте трошки:8: ... проходили
Зуби якраз в нас лізуть, і ше й 3 на раз.
тоді то проходяще... скоро буде відсипатись за себе і за вас...

Ума
03.10.2007, 22:59
Всім здоров!

В нас все ок. Завтра 4 міс. :) Маю фото, але немаю часу на виставляння (згодом запощу). Курча... зовсім часу не вистачає на улюблені справи (я про форум)... тре або роботу кидати, або в добі ще пару годин додати :)

Кізонько, я так зрозуміла, що Ви свою Катруську вже садите? мій теж намагається, але я боюся що то зарано - ну, типу спинка ще не міцна, кривий потім буде і тп... Хоча мій богтир на ноги стає, як я його за ручки тримаю...

Дрімко, я на початку (тижні 2) їла все обережно, а потім мене як прорвало... їла всьо - головне в міру - негативних реакцій у мальосика не було! Щоправда, я на днях немала часу щось собі приготовити і не помітила як за роботою з"їла півлітрову банку нутели - в малого ніби не було реакції, а на вечір відчула що щічки трішки шороховаті стали, до ранку то пройшло, але я більше так не налягатиму на щось одне :)

Сонечко, я народжувала на Мєчнікова. Сімейних пологів там немає. Палати є хороші і дуже хороші - це те що я бачила, але чула що поверхами нижче совдепія. Як на мене - головне знайти лікаря якому довіряєте повністю. Детальніше про свої пологи я написали в гілці для мам майбутніх.

Zoryanazirka
03.10.2007, 23:25
Всім здоров!

тре або роботу кидати, або в добі ще пару годин додати :)

.

Я вже так кидаю-кидаю і видно що не кину. Як я вас розумію.

Ольга
03.10.2007, 23:29
Я вже так кидаю-кидаю і видно що не кину
та не треба нічого кидати :) дітки скоро ростуть!
в 6 місяців я не уявляла робочого дня без дитини, тепер у рік і 4 я спокійно йду на роботу, знаю, що доця вже замостійна...
бабці весь день каже "мама бррр ма...", що значить "мама поїхала на машині на роботу" :)

Бузайка
04.10.2007, 00:03
З приводу Нутели. Я не знаю що вони таке в неї пхають, але в мого малого добряча на неї реакція була! На шоколад інший, чи на горіхи не було, а от на нутелу так сипануло, що жах. А ще сипало на зацукровані цукати, ті що в маркетах продаються - різнокольорові.

Танюха
04.10.2007, 00:08
Маю запитання щодо дитячого лікаря. До дільничого звертаєтесь чи до "особливих", з репутацією? Може когось порадите у Львові?

Koza-Dereza
04.10.2007, 01:00
Кізонько, я так зрозуміла, що Ви свою Катруську вже садите? мій теж намагається, але я боюся що то зарано - ну, типу спинка ще не міцна, кривий потім буде і тп... Хоча мій богтир на ноги стає, як я його за ручки тримаю...
Умочко, нi, я їй сiдати не даю, просто вона намагається сiсти сама i якщо тримає мої руки. От наприклад сидить (напiвлежачи) у гойдалцi чи вiзку i пiднiмає голову i плечi, сама! I так цiлий день! А як схопить мої пальцi своїми рученьками то пiднiмає цiлу спину. Я їй такi вправи дозволяю може 3-4 рази на день. А за пашки коли тримаю i ногами "скачу" по своїх колiнах то вона так смiється, так радiє!
Менi так дивно що такi певнi кроки у розвитку вона робить якось в один день. Наприклад як з триманням голови: вона весь час шиєю мотуляла, не тримала голови, а в один день взяла i почала тримати гарно, без допомоги. Так само з смiхом, i з хапанням нiжок. Я думаю що вона в один прекрасний день сама сяде.

levandivka
04.10.2007, 01:08
вже садите? мій теж намагається, але я боюся що то зарано - ну, типу спинка ще не міцна,
Умо, Ви малюку про то не розповідайте, і всьо буде нормально при любому віці посадки. ;)

Zoryanazirka
04.10.2007, 07:31
Маю запитання щодо дитячого лікаря. До дільничого звертаєтесь чи до "особливих", з репутацією? Може когось порадите у Львові?

Я зспочаку зверталася до дільничого. місяць часу пішов на те щоб зрозуміти що вона на нас хоче експериментувати. Тоді ми знайшли хорошого лікаря на Дністровькій, а дільничому носимо тільки писульки шоб дочіпав до карточки.

Ука
04.10.2007, 12:39
лікаря на Дністровькій
кого, якщо не секрет? Я там просто через купу педіатрів пройшла зі своїми старшими. не подобається мені та контора.

Танюха
Тоді ми знайшли хорошого лікаря на Дністровькій, а дільничому носимо тільки писульки шоб дочіпав до карточки.
Так рано і вже на форумі!!!

А якщо необхідна термінова порада лікаря? Мій малюк вчора 3 години плакав не своїм голосом, добре що від ромашки і знеболюючого заспокоївся і заснув, як ніколи, на руках (підозрюю що це зуби). Хочу передбачити якщо це буде у Львові (скоро переїжджаєм) і за 3 години плач не пройде, що робити?
Можна прізвище лікаря в приват?

Ума
Питання до мам, чи хтось їздив з малечею на море? Мене цікавить наскільки доцільно/безпечно їхати з піврічним малюком на море - коли в нас пізня осінь, а там (на морі) тепло? І що хто може порадити з собою брати/не брати?

Ука
04.10.2007, 12:44
Умо, моя приватна думка - не варта. Надто сильна зміна клімату і важка акліматизація. Але то суто моя інтуіція, наполягати не буду.

Ума
04.10.2007, 12:56
Умо, моя приватна думка - не варта. Надто сильна зміна клімату і важка акліматизація. Але то суто моя інтуіція, наполягати не буду.

я це теж розумію, але в мене і в чоловіка немає акліматизації, в сина поки що теж - були вже в різних містах України, перельоти, переїзди, Карпати, Солотвино і ніби ніц йому - тобто реакції на зміни в оточенні немає. З іншої сторони і в старшої дитини може бути акліматизація.

Просто ми дуже хочемо поїхати відпочити, але я собі не уявляю що можу відпочити без малого, так як радять батьки - залишити малого дома. То не буде відпочинок, а зним в самий раз :) Я так думаю... але не знаю чи так то буде... може хто має досвід негативно/позитивний? краще позитивний :)

Ука
04.10.2007, 12:59
Умо, а надовго? Якщо бодай 3-4 тижні, то можна думати. Менше, НМСД, не варта

Ума
04.10.2007, 13:02
Умо, а надовго? Якщо бодай 3-4 тижні, то можна думати. Менше, НМСД, не варта

я про це також думала. Вирішила на 2 тижні, бо довше я не витримаю на відпочинку. Але для себе вирішила, що якби щось не так буде з малим, ну то куплю квиток назад. що ж поробиш... чи то я сама себе переконати хочу що ніц в тому поганого немає...

Коротше, ми вирішили поїхати - на разі ще не точно. Збираю інфу. А як поїду, то напишу про свій досвід, хоч би позитивний...

Танюха
04.10.2007, 13:11
Питання до мам, чи хтось їздив з малечею на море? Мене цікавить наскільки доцільно/безпечно їхати з піврічним малюком на море - коли в нас пізня осінь, а там (на морі) тепло? І що хто може порадити з собою брати/не брати?Доцільно і безпечно, діти швидко адаптуються до нових умов, правда деякі стають більш збудженими, менше сплять, але це їм не шкодить. Найважливіше - якість їжі і води, якщо він на грудному вигодовуванні - проблема вирішена.
Сонце, вітер і пісок - нові крмпоненти природи для дитини, вплив яких треба обмежувати. Необхідно крем від загару, шапочки, якщо плануєте багато часу проводити на пляжі є спеціальні палатки для дітей, захищають від сонця і від вітру. Звичайно з 12 до 16 год уникати відкритого сонця, хоча це залежить від того куди їдете, яка там зараз температура.
Дуже корисна річ - аерозоль з водою, пригодиться також в авто.
Дитяча аптечка - про це, я думаю, вам відомо: препарати для зниження температури, знеболення, порошок від зневоднення і т д.
На пляжі залишайте боді чи маєчку на дитині. Можна і легкі штанці. А ще - велака ПАРАСОЛЯ.
Згадаю ще щось - допишу.

Додано через 6 хвилин
Їдьте, тим більше він у вас звик до змін. Я думаю, що це корисно. Ми з народження на березі живем, ситуація звичайно інша.

Ksani
04.10.2007, 13:34
коли в нас пізня осінь, а там (на морі) тепло?
Ось це мене трохи хвилює, якщо чесно. Ми з осені в осінь перелетіли, але значно південніше, звичайно. Малий температурив дві доби.

Тома
04.10.2007, 13:43
Привіт Всім!! Мене звати Тома. Маю донечку Анну, їй вже 1 рочок і 2 місяці. Недавно проколола їй вушка. Незнаю чи зробила правильно, бо лікарі кажуть проколювати вушка коли дитині буде 3 рочки. Що ви на то скажете??

Ksani
04.10.2007, 13:49
Що ви на то скажете??
Привіт, який сенс щось казати - справу зроблено.
А як мала перенесла процедуру ?

Ольга
04.10.2007, 14:21
Незнаю чи зробила правильно, бо лікарі кажуть проколювати вушка коли дитині буде 3 рочки. Що ви на то скажете??
я мріяла проколоти вушка малій ще в рочок, але зважаючи на її характер бачу, що кульчики дуже скоро з вух зніме... не дає навіть заколочки причепити... мушу зачекати..

А де Ви робили? Які кульчики? чи не було проблем?

Ljolik
04.10.2007, 14:52
Питання до мам, чи хтось їздив з малечею на море? Мене цікавить наскільки доцільно/безпечно їхати з піврічним малюком на море - коли в нас пізня осінь, а там (на морі) тепло? І що хто може порадити з собою брати/не брати?

Залежить від дитини, я з своєю б нікуди в такому віці не поїхала - в гості піти і то проблема була, а моя дв. сестра з дитиною такого віку і в Закарпаття, і на море їздили, і все нормально. На рахунок акліматизації - теж не всіх стосується. Ми їздили в вересні на 3 тижні в Крим (дитині 2,5 р.), всі лякали акліматизацією, і казали що ще замала для таких подорожей. Навіть натяку на акліматизацію не було, ну хіба що різкий стрибок в розвитку відмітили. Менше переживати треба, і все нормально буде, діти ж наш настрій дуже вловлюють.
Привіт Всім!! Мене звати Тома. Маю донечку Анну, їй вже 1 рочок і 2 місяці. Недавно проколола їй вушка. Незнаю чи зробила правильно, бо лікарі кажуть проколювати вушка коли дитині буде 3 рочки. Що ви на то скажете??

Привіт! Ми прокололи в 8 міс., зажило нормально, без проблем (проколювали в космет-ій лікарні). Є різні думки з цього приводу, не радять і до 14 років проколювати. Мене в той час просто переклинило було на кульчиках, от і прокололи. За вушка не смикала, не стягувала, зараз вже мої чи хресної періодично приміряти просить :).

Zoryanazirka
04.10.2007, 15:16

Ми літали коли малому було 5 місяців на океан, там була страшна спека, а прилетіли назад ми вже в вересні, коли в нас позимніло. Малеча т-т-т все супер переніс і переліт і зміну часу. І взагалі я бачила що люди подорожують з ще меньшими, на вигляд максимум місяць.

Ума
04.10.2007, 15:25
Ми літали коли малому було 5 місяців на океан, там була страшна спека, а прилетіли назад ми вже в вересні, коли в нас позимніло. Малеча т-т-т все супер переніс і переліт і зміну часу. І взагалі я бачила що люди подорожують з ще меньшими, на вигляд максимум місяць.

я ще коли була не мамою - то теж бачила, що багато іноземців дитину тарабанять з собою скрізь з перших днів життя. Це мені більше дає впевненості і своєму рішенні.

Дякую усім за поради :)

Зоряно, а який Ви крем брали для малого від сонця? і скільки часу Ви були на океані?

levandivka
04.10.2007, 15:29
крем брали для малого від сонця?
А оно Вам треба?:8:

Ума
04.10.2007, 15:49
А оно Вам треба?:8:

мій чоловік теж так казав, коли ми в серпні були на океані і він тоді так обгорів за 1 год!!! що після того тільки з кремом ходить :)

Ljolik
04.10.2007, 15:53
мій чоловік теж так казав, коли ми в серпні були на океані і він тоді так обгорів за 1 год
а ми на море ходили з 8 до 11, ввечері після четвертої ,ну і звичайно додому дитину в візку від сонця закривали, ніяких крмів не потрібно було. Проконтролювати перебування під сонцем піврічної дитини ще легше - принаймні не втікає.

Zoryanazirka
04.10.2007, 16:09
я ще коли була не мамою - то теж бачила, що багато іноземців дитину тарабанять з собою скрізь з перших днів життя. Це мені більше дає впевненості і своєму рішенні.

Дякую усім за поради :)

Зоряно, а який Ви крем брали для малого від сонця? і скільки часу Ви були на океані?

Ми були місяць, крему не вживали - ховали від сонця. Хоча він в нас загорів всеодно :)

Olenka
04.10.2007, 17:42
Мамусі і татусі, висловіть, будь ласка, свою думку щодо...
У мене з малим появилася проблема: він дуже пітніє і від того у нього зявилася пітничка. У нас в хаті 24-25 градусів, одягнутий він тільки в льолю і повзунки, шапочку вдягаю тільки після купелю, а коли знімаю все волосячко мокре як щойно з води.
Я спочатку думала, що то алергія, а потім помітила, що почервоніння з прищиками на тій стороні більше на якій він спить. Коли лежить на спинці і я його беру на руки - вся спина мокра, починаю міняти підгузник - починає гикати і так щовечора....
Знайомі порадили змастити почервоніння синькою на воді, але я щось не наважуюсь... І пітніти від того він не перестане...
Може знизити температуру? Але в нього постійно холодні ручки і ще має нежить....

Тома
04.10.2007, 18:07
Моя доця коли була ще маленька теж трохи пітніла, особливо вночі коли я приходила до неї вона була дуже мокра. Вона нехотіла спати через те, але потім я зрозуміла що вона не хоче накриватись і хоче щоб температура в кімнаті була не високою. Я думаю потрібно трохи знизити температуру в кімнаті. Навіть коли в дитинки нежить лікарі всеодно не радять мати температуру вище 22 градуси. А щодо пітнички то є дуже гарний крем Десидин(від почервонінь тоже він підходить).

Ума
04.10.2007, 18:17
Мамусі і татусі, висловіть, будь ласка, свою думку щодо...
У мене з малим появилася проблема: він дуже пітніє і від того у нього зявилася пітничка. У нас в хаті 24-25 градусів, одягнутий він тільки в льолю і повзунки, шапочку вдягаю тільки після купелю, а коли знімаю все волосячко мокре як щойно з води.

температура в хаті повинна бути нижча, але то все індивідуально - якщо дитина мерзлюх, то можна й таку високу температуру. Тобто спочатку може спробуйте понизити в хаті температуру. Крім того, якщо у Вас дома так тепло, то навіщо шапочку одягаєте? я і після ванни не одягаю, але температура в нас нижча дома (особливо в спальні, де спимо, зараз небільше 20град.) Головне, щоб протягів не було.

але те що дитина потіє постійно, може бути ознакою рахіту - не самої хвороби, а її початків, а саме нестачі вітаміну Д3. Здайте сечу по Селковичу, якщо у Вас (тобто у дитини) буде один плюсик (норма 2-3), тоді необхідно приймати додатково вітамін Д. Ну але краще лікарю розкажіть, думаю, що кваліфікованіше пояснить і допоможе вирішити проблему.

Koza-Dereza
04.10.2007, 18:58
Я з своєю Козочкою збираюсь поїхати кудись пiзнiше, як їй буде рочок. Надiюсь поїхати до Львова. А якщо нi то до Флориди, покупатись. Мене бiльше всього хвилювало б перелiт на довгi дистанцiї, бо менi особисто дуже погано робиться (голова болить, тиск, iтд) в лiтаку. Я як на далекi вiдстанi лiтаю ( бiльше нiж 5 годин) то менi гаплик. Боюсь щоб мала не була така.

Щодо проколювань вушок - я проколювати не буду поки сама не попросить. Я пам'ятаю як мене дико болiло коли менi проколювали, я свою дитину на таке не хочу пiддавати. Захоче - буде мати коли хоче. Нi то i не треба. У неї вже є купа ланцюжкiв якi вона може носити.

Додано через 1 хвилину
Ми були місяць, крему не вживали - ховали від сонця. Хоча він в нас загорів всеодно
Я з малою кожен день гуляла на вулицi i її нозi загорiли, хоч я i пiд парасолькою ховала весь час i крему не вживала. Я i сама загорiла. Всi друзi дивувались - на морi не була а так загорiла.

Додано через 3 хвилини
Але вам везе з такими вiдпустками, у нас тут дають 2 недiлi i мусиш тiшитись. 6 чи 8 днiв лiкарняного! Деякi компанiї пiсля 5 рокiв працi додають третю недiлю. Деякi пiсля 3х рокiв працi. Йой... Что такоє невезьот i как с етiм боротся. Тре вертатись до Львова :D

levandivka
04.10.2007, 20:27
почервоніння з прищиками на тій стороні більше на якій він спить. Коли лежить на спинці і я його беру на руки - вся спина мокра, починаю міняти підгузник - починає гикати і так щовечора...
Кладіть дитину жабкою - багатьох проблем позбудетесь. І зручно прикрити зверху пелюшкою.
А кімнатна температура - 19, а не 25. не жартуйте з перегрівом.
Але в нього постійно холодні ручки і
Ручки і повинні бути холодними.

Olenka
04.10.2007, 22:07
А кімнатна температура - 19, а не 25. не жартуйте з перегрівом.
Я знаю, що температура має бути 20-22 градуси.
Мене збив з толку педіатр, коли сказав, щоб зробити тепліше, бо нежить може перейти в простуду і впасти на груди. Я вже мовчу про антибіотики. які він прописав...
Я капаю йому носика Аквамаріс і більше нічого не даю...
Дякую всім за відгуки і за поради!

Ksani
04.10.2007, 22:31
Мене збив з толку педіатр, коли сказав, щоб зробити тепліше, бо нежить може перейти в простуду і впасти на груди. Я вже мовчу про
якщо нежить - молочком можна закапати. А температуру в кімнаті треба таки знизити.

Оксана
05.10.2007, 00:10
Умочко, нi, я їй сiдати не даю, просто вона намагається сiсти сама i якщо тримає мої руки. От наприклад сидить (напiвлежачи) у гойдалцi чи вiзку i пiднiмає голову i плечi, сама! I так цiлий день! А як схопить мої пальцi своїми рученьками то пiднiмає цiлу спину. Я їй такi вправи дозволяю може 3-4 рази на день. А за пашки коли тримаю i ногами "скачу" по своїх колiнах то вона так смiється, так радiє!
Менi так дивно що такi певнi кроки у розвитку вона робить якось в один день. Наприклад як з триманням голови: вона весь час шиєю мотуляла, не тримала голови, а в один день взяла i почала тримати гарно, без допомоги. Так само з смiхом, i з хапанням нiжок. Я думаю що вона в один прекрасний день сама сяде.

Наша теж майже сидить (в середу нам 5 місяців)...Хоче сидіти і все! А, взагалі, садити не садити...Розповіла недавно одна жінка.Народила сина в радянські часи, - дитина, як дитина, росте, розвивається...а жили вони в селі...І ось одного дня приходить чоловік додому і приносить кижку про розвиток дитини, а тоді це був великий дефіцит. Вона ввечері вклала дитину і прасує пеленки, а він сів на кухні і читає, все, що там написано до малого приміряє...І каже: знаєш, а тут пише, що він має вже сам іграшки брати, а він тягнеться, але ще не бере...., жінка мовчить, далі прасує...через хвилину: а наш ще не перевертається, а тут пише, що вже має...далі мовчить...знову за хвилину: а тут пише...жінка нарешті не витримала і каже: ну то дай йому почитати, щоб знав, що має робити...:p

Додано через 3 хвилини
Тоді ми знайшли хорошого лікаря на Дністровькій, а дільничому носимо тільки писульки шоб дочіпав до карточки.

Ми робимо аналогічно..але дільнична нами взагалі не цікавиться...Коли чоловік з'явився десь через 4 міс після народження дитини і приніс їй якісь "справки", то вона тільки плеснула в долоні і сказала:"Боже, які ж ви молодці"

Додано через 11 хвилин
Щодо проколювань вушок - я проколювати не буду поки сама не попросить. Я пам'ятаю як мене дико болiло коли менi проколювали, я свою дитину на таке не хочу пiддавати.

Я також дотримуюся такої думки.Я сама проколола вуха місяць тому..А може моя мала взагалі не захоче кульчиків? Як жартує моя колєжанка:"якби Господь хотів, щоб у жінок були дірки у вухах, то він би їх придумав"...

Бузайка
05.10.2007, 00:41
Olenka, з антибіотиками Ваш лікар зовсім здурів напевно. Дійсно дуже допомагає молоко грудне в носик закапувати. А що до лікаря, то він має кожен день приходити і слухати дитину, бо в мальків дійсно інфекції можуть швидко вниз опускатися. так що пильнуйте за цим.

Ksani
05.10.2007, 10:53
бо нежить може перейти в простуду і впасти на груди. Я вже мовчу про антибіотики. які він прописав...
Оленка, Вам потрібно не допускати загустіння тих соплів. Якщо соплі рідкі - вони будуть просто витікати з носа, а якщо загуснуть - тоді імовірність "впасти на груди" значно більша. Щоб вони не загусли, повітря в кімнаті має бути зволожене і не жарке
(але не перестарайтесь, холодильник вам теж ні до чого).
Щодо антибіотиків...велкам ту зе ріал ворлд, як то кажуть :8:

levandivka
05.10.2007, 11:21
Вам потрібно не допускати загустіння тих соплів
Тю...
А я, дурень старий, думав що соплі - наслідок (виділення внаслідок запального процесу), а не причина захворювання...
Відповідно: не "падіння на груди" через загустіння, а навпаки.
Відповідно, закапування носа (не плутати з промиванням водою/молоком :) )виганяє запальний процес в інше місце (вуха, наприклад).

Ума
05.10.2007, 14:24
а що таке впасти на груди?

моя педіатр сказала мені, що якщо в малого будуть кірочки в носику чи сопельки, то не капати грудне молоко, бо в мене воно жирне і це тільки позакупорює пори. Я все рівно не капаю, бо немає потреби - сопельок немає, казявки самі вилазять, коли ми коні пасемо і малий так захекується, що кози йдуть пастися самі ;)

levandivka
05.10.2007, 14:38
казявки самі вилазять, коли ми коні пасемо і малий так захекується, що кози йдуть пастися самі
О-о-о!
Золоті слова. Не ху-кати а хе-кати тре'. най дитина скаче і пріє від гицання а не запріває від лежання... :)

Olenka
05.10.2007, 15:12
Дякую всім за відгуки.
Левандівко, може підкажете чим вуха капати?
Мені порадили Софрадекс, але в інструкції вказано, що його можна тільки дітям з 7 років...

levandivka
05.10.2007, 15:17
А навіщо? деякі ЛОРи люблять капання і антибіотики, а нормальні - не поспішають. :)

Ksani
05.10.2007, 16:25
А я, дурень старий, думав що соплі - наслідок (виділення внаслідок запального процесу), а не причина захворювання...
може Ви і дурень старий (нє спорю :p), але я теж так думаю.
де я написала, що то причина захворювання? я мала наувазі, що якщо дитину з соплями гріти в кімнаті 25 град,то слизова пересихає, соплі густішають і виходять вже не з носа, а течуть в горло, бронхи і т.д (Умо, це і малося наувазі під "падінням на груди")
фу, надіюсь на цьому тему соплів вичерпаємо :D

guculyanka
05.10.2007, 20:26
Привіт, татусі і мамусі!:)
В мене зараз стільки емоцій! Перший раз гуляли в слінгу по вулиці! Самі збиралися, взувалися (останні місяці вагітності чоловік взував), гуляли близько двох годин. Короче, повертаюсь до нормального життя!!!!:radist: :radist: :radist: :radist: :radist:

Зараз вчуся годувати малу в слінгу.:8: Якось дуже важко, не можу пристосуватись.

Додано через 13 хвилин
Drimka і Ума, щодо слінгу. В нас М-ка, все нормально. Чому ви вирішили, що вам С-ка замала? Наскільки я знаю, розмір слінга підбирається по розміру мами (чи тата, хто більше носить).

Drimka, ти приблизно моєї статури, С-ка тим більше мала би бути добра. Може варто спробувати якусь іншу позу. Мені, наприклад, не зручно класти дитину головою від кілець, як рекомендують для немовлят, кладу до кілець.

Додано через 42 хвилини
Зберуся на днях з силами і напишу про свої роди.

Оксана
06.10.2007, 00:43
Нам коли "кози" дуже заваджають, то робим маленькі джгутики з ватки, змочуємо в олії і акуратно витягаємо.

Ума
06.10.2007, 16:53
П
Drimka і Ума, щодо слінгу. В нас М-ка, все нормально. Чому ви вирішили, що вам С-ка замала? Наскільки я знаю, розмір слінга підбирається по розміру мами (чи тата, хто більше носить).

я підбирала під себе, одяг ношу С-ку, тому вирішила. що слінг С-ка буде ОК. А наша дитина в ньому не поміщається...

Koza-Dereza
08.10.2007, 23:01
Ми сьогоднi ходили до лiкаря на провiрку i на прививочки. Бiдна киця так кричала!!! I ще кров брали повторно на бiлiрубiн :( я аж сама плакала з нею. Але маєм i добрi новини, Киць вирiс довгий i грубий - 65см ростом i 7кг вагою! Отаке моє дiвчисько. I сьогоднi їй рiвно 4 мiсяцi :)
Ми в суботу ходили у фотостудiю наробили багато професiйних ДУЖЕ гарних фотографiй. Ми своїм фотоапаратом такi нiколи б не зробили. Всiм раджу шодити i зробити такi фото, щоб потiм було на пам'ять.

Додано через 2 години 0 хвилин
А ще лiкарка насварилась на нас за сумiсне спання :( казала що то дуже небезпечно i що у її коллеги пацiент (немовля) помер бо тато на нього накотився :(
Ми оце все не зберемо бiльше лiжечко, у неї все стоїть люлька, яка вже 100% замала. Двi ночi назад в 11 вечора я почула її плач, думала вона просто проснулась - бiжу туда а вона нозю запхала мiж палками люльки i не могла витягти i плакала :(:( i потiм удень так само зробила. Я вже її туда i не кладу. А на бiльше лiжко обов'язково куплю м'якi бардюрчики.
Я чесно кажучи навiть не знаю коли мася їсть уночi, бо вже все роблю автоматом. Сьогоднi проснулась, дивлюся а вона спить з соском у ротi. Так смiшно, така дiлова. А як проснеться то заглядає на мене чи я вже вiдкрила очi, i як я накiнець їх вiдкрию повнiстю (бо так я з пiввiдкритих за нею спостерiгаю) то в неї вже радостi повнi штани :)

Anastasia
10.10.2007, 11:37
Мамусі в мене така проблемка з підгузником: деколи як доця лежить на боці і пісяє, то все (може не все :) ) витікає і вже спина/бік мокрі. Підгузник не повний, але от таке трапляється час від часу. Я використовую ліберо. Може в кого інші підгузники, але таке також трапляється? Може це не від підгузника залежить, а від того що доця лежить на боці?

levandivka
10.10.2007, 11:50
Я використовую ліберо.
1. Викладайте дитину "жабкою".
2. Є різні Лібери.
3. Є різні розміри

Додано через 3 хвилини
Ми своїм фотоапаратом такi нiколи б не зробили. Всiм раджу шодити i зробити такi фото, щоб потiм було на пам'ять.
Правильно. Але у Львові не обов'язково кудись ходити. Можна постукати в ПП або в Асю Levandivka ... :dance:

Свій до свого по своє!

Zoryanazirka
10.10.2007, 11:55
В нас таке було з памперсами, з ліберо і хагісами не протікає. Можливо все залежить від розміру чи від форми.

Оксана
10.10.2007, 13:04
А ми зупинилися на памперсах...Хоча, іноді також трапляється..Напевне, ідеальних підгузників не існує...

Ksani
10.10.2007, 15:18
А ми зупинилися на памперсах...Хоча, іноді також трапляється..Напевне, ідеальних підгузників не існує...
спробуйте взяти більший розмір.

Ljolik
10.10.2007, 15:55
З підгузниками то потрібно індивідуально визначати. Нам памперси не підійшли (протікали і мене нудило від їхнього запаху), ліберо протікали коли була маленька (хоча по кг ніби і добрі мали б бути), коли підросла то і в ліберо нормально було. Найкраще підійшли Хаггіси, але ті дорожчі, з ширшим пояском. На підгузниках ж розмір вказаний в кг, а при тих самих кілограмах комплекція то у всіх різна. В моєї малої ножки худенькі, то їй підзузники не щільно прилягали і протікали трохи, потім як відїлась трошки - проблема зникла. А сусідка для своїй завжди біліьші розміри брала, бо ножки повненькі і тиснули її малявку, хоча якщо орієнтуватись на кг, то мала б влазити.

levandivka
10.10.2007, 16:04
якщо орієнтуватись на кг, то мала б влазити.
Я завжди раджу орієнтуватися на дитину, а не на записи/нормативи. :)

Зорянівонька
10.10.2007, 16:06
Памятаю, Ума казала, що планує на море. Вона там зараз? Якщо так, то гарного відпочинку! Чекаємо фотосесію:)

Будячок
10.10.2007, 17:46
І нас таке було. За 1.5 роки користування підгузками змінили три марки: памперси на хаггіси, хаггіси на ліберо і так далі. А стосовно розмірів то я брала завжди більші, бо кг то дуже умовно. Моя доця наприклад все своє життя ( :D ) висока і худа:D А з іншої сторони якщо завеликі то теж протікають. Коротше, з тим треба добре побавитись, викинути певну суму грошей, перепробувати варіанти і тоді стане ясно:) Т

Ольга
10.10.2007, 18:59
здається на цьому форумі були ознати того, що Вам пора купувати більшого розміру памперс. От протікання власне було однією з ознак надто малого підгузника.

Anastasia
10.10.2007, 21:40
Я використовую ліберо для 5-8 кг. Доця важить десь 6.7 кг. Варто спробувати більші?

syavych
10.10.2007, 21:50
Я використовую ліберо для 5-8 кг. Доця важить десь 6.7 кг. Варто спробувати більші?
Спробуйте. Можете для проби взяти не велику упаковку, а пару штук. Подивитесь. Хоча можна і упаковку - рано чи пізно маля підросте :). І взагалі іноді краще брати на розмір більші для профілактики дисплазії, хоча є й інший спосіб профілактики:
Викладайте дитину "жабкою".

levandivka
10.10.2007, 22:09
інший спосіб профілактики:

Цитата:
Допис від levandivka
Викладайте дитину "жабкою".
Дякую за підримку.
Жаб'ячий сон допомагає по багатьом пунктам. І хребет, і гігієна, і зригування, і ... ціла купа "і"

Оксана
11.10.2007, 03:24
А нам сьогодні(тобто, вчора) виповнилося 5 міс. Важимо 7.200 і навчилися робити тосі-тосі, а ще активно цікавимося яблуком-лижемо його язиком:p Коли мама доїдає і викидає качан,-справжній скандал...:(
А зараз малеча солодко спить, і татко наш, а мама строчить дисертацію (найголовнішу статтю)...:8: Вдень часу не вистачає :(...Закинула би все, але вже почала - треба закінчити...Цікаво, чи хтось ще сидить на форумі...

Черешенька
11.10.2007, 03:32
Цікаво, чи хтось ще сидить на форумі...
Є :)!
Але в мене особисто поки що ні чоловіка, ні дітей немає. Я, так би мовити, вільний художник.

Оксано, закидайте дисер і перепочиньте краще. Хоча, якщо приплив натхення, то пишіть. Я колись могла працювати тільки вночі, всі курсаки дуже пізно писала, але результат був добрим ;).

Вітайте свого чоловіка і дитинча від нас усіх!

Будячок
11.10.2007, 10:12
От вирішила поділитись перлами підслуханими від мам, бабусь та інших родичів під час гуляння з малою.Може комусь настрій піднімуть.

Мама - донечці: не лізь у воду, купальник намочиш!

Бабуся -внуку:не лізь в пісок, руки брудні будуть!

Ще одна бабуся - внучці: не бігай, зіпрієш!

І останнє, вчора підслухане.
Дві мами обговорюють чи будуть ходити їх малявки (десь близько двох років дітям) на розвивалки чи ні. Мама каже: " Я не знаю, ми спробуєм звичайно, але їх же не заставиш. Їх в такому віці ЩЕ не можна насилувати!" ( тут же виникло питання а в якому можна?:p ).

Ума
11.10.2007, 13:01
Мамусі в мене така проблемка з підгузником: деколи як доця лежить на боці і пісяє, то все (може не все :) ) витікає і вже спина/бік мокрі. Підгузник не повний, але от таке трапляється час від часу. Я використовую ліберо. Може в кого інші підгузники, але таке також трапляється? Може це не від підгузника залежить, а від того що доця лежить на боці?

у нас таке було, коли татко переодягав підгузник і оті гумочки, що навколо ніжок ідуть - не розправляв. А якщо їх розправити - ніби в іншу сторону, ніж вони є, то тоді на боці, коли зайка спить, ніц не витікає, ті гумочки затримують все. Але памперси нам не подобаються, ми користуємось хагісами і беремо по кг. Хагіси по кг ок, а от памперси нам на наші кг замаленькі.

Додано через 1 хвилину
Памятаю, Ума казала, що планує на море. Вона там зараз? Якщо так, то гарного відпочинку! Чекаємо фотосесію:)

ми ше у Львові, добудуємо поламаний будинок і поїдемо. Плануємо в середині листопада.

Додано через 5 хвилин
Не наю, чи мій Тимофійко ледацюжка, чи то я щось неправильно роблю, але мені певно тре, як Оксана казала - дати малому книжку почитати, щоб знав, що має робити!

Нам вже повних 4міс. Малий не вміє перевертатися, щоправда робить легенькі спроби, але йому не виходить (мо голова заважка?) і він кидається того ровера. Іграшки в руки бере, а до рота не все їх тягне... вже як тягне, то голодний значить... Ніжки його не цікавлять... бульки пускає, сидіти хоче і коли я його присипляю - він мені пісні співає :) Ото найсмішніше, нга його концерти сходяться всі родичі послухати :)

syavych
11.10.2007, 13:46
Ну що ж, давайте по-пунктах (Левандівко, закрийте очі і не читайте цей допис - далі іде версія дохторів нашої клініки):
1. Кіко важить Ваш ледацюга? Відповідь суттєво впливає на наступні пункти.
Малий не вміє перевертатися, щоправда робить легенькі спроби, але йому не виходить (мо голова заважка?)
Для перевертання добре підходять вправи (ЛФК). Якщо їх робите кожного дня, то скоро повинен перевернутись, якщо в 5 місяців не перевертається - значить щось не так робите :)
Іграшки в руки бере, а до рота не все їх тягне...
В 4 місяці може і не тягнути до рота, але повинен перекладати іграшку з однієї руки в іншу.
Ніжки його не цікавлять...
Залежить що Ви вкладає в поняття цікавитись ніжками: якщо не тягне їх до рота - то не біда (моя тоже не тягне - пузо заважає :)), якщо не піднімає їх - тут вже треба працювати.
сидіти хоче
Нехай пробує, основне не садіть його насилу, ще рановато...
коли я його присипляю - він мені пісні співає
Думаєте інші діти інакші? :)

П.С. Можна вже відкривати очі :)

Ума
11.10.2007, 13:52
важить 7200, ріст певно завтра дізнаюся, бо піду до дільничої, а в 3міс. виріс до 64см.

Вправи я роблю з ним щодня, але чи не так я їх роблю, чи що, але я можу спокійно залишити дитину на ліжку і піти з впевненістю, що він не перевернеться. Чи йому не цікаво що за ним чи що? Спроби робить. але такі ледь-ледь - вигинається дугою, голову закидає, але не може до кінця перевернутися - як я вже йому допоможу - то буде лежати і все розглядати. Намагається типу повзати, але то швидше нагадує плавання в повітрі.

Іграшки перекладає, але його цікавлять не іграшки - він до них байдужий, тобто швидко втрачає інтерес, от мої пальці перекладає туди-сюди більше ніж іграшки.

так, ноги піднімає, але до писка не тягне :)

а співи - то не проблема, то в нас радість :)

syavych
11.10.2007, 15:04
Спроби робить. але такі ледь-ледь - вигинається дугою, голову закидає, але не може до кінця перевернутися - як я вже йому допоможу - то буде лежати і все розглядати.
Якщо спроби є, то вже добре, думаю в 5 місяців вже не зможете спокійно залишати на ліжку :)
Іграшки перекладає, але його цікавлять не іграшки - він до них байдужий, тобто швидко втрачає інтерес, от мої пальці перекладає туди-сюди більше ніж іграшки.

Видно він надто серйозний для іграшок. Але коли почнуть боліти Ваші пальці, спробуйте поекспериментувати з іграшками (купіть нові, іншого типу, якась точно сподобається). Моя олігархша страшно не любить всілякі брязкальця, а вот купили водний гризак (хоч зуби ще не ріжуться) - так тепер не може без нього.
так, ноги піднімає, але до писка не тягне
А Вам приємно ноги до писка тягнути? ;)

Ksani
11.10.2007, 15:06
Умо, а на живіт малого кладете?
А нам бочок ?:) Покажіть йому, в чому прикол перевертання :)

Ljolik
11.10.2007, 15:15
Моя мала теж довго не хотіла на бік перевертатись, але тому що і так постійно на пузі лежала, її влаштовувало, все видно, зручно - навіщо щось міняти? Перевертатись почала після курсу масажиків.

Будячок
11.10.2007, 16:51
А чому саме до 5 місяців? Наскільки я знаю то "нормальним" вважається якщо дитина перевертається до півроку. В мене доця саме в стільки і перевернулась. Хоча треба сказати я переживала, невропатолог говорила, що з малою все ок і за день до 6-ти місяців вона перевернулась:) Сама встала на ноги за день до 8-ми місяців:) сіла десь тоді ж:) За день до того як хотіла бити тривогу доця робила все сама:). В кінці ми вже тоталізатор організували чи піде до року, пішла за пару днів до дня народження:) Тепер взагалі ні на які "норми" не заморочуюсь, так беру до уваги для загального розвитку. До слова сказати на сьогодні в розвитку вона не відстає навіть переганяє ровесників.:) Так що не переживайте все буде ок:)

Ума
11.10.2007, 16:54
Видно він надто серйозний для іграшок

я певно зле висловилась. Він любить іграшки, має улюблені. Але якщо інші діти будь-яку іграшку одразу до рота і всю обслинять, то мій спробує на смак і більше її до ротика не тягне. Іграшками бавиться, але краще маминими руками, коли гамцяє :)

Додано через 2 хвилини
Умо, а на живіт малого кладете?
А нам бочок ?:) Покажіть йому, в чому прикол перевертання :)

ну, звичайно! Голову він в мене давно вміє тримати і спинку. Інші люди кажуть, що дуже добре тримає ( я не знаю як то добре чи погано в їхньому віці).

Я щойно зрозуміла, що дупа в нього важка і він не може її перекинути через бік :D Як допомогти, то все в нього виходить!

Зате можете нас привітати - я нині цілий день дитину треную з тим перевертанням (не насилую, а бавлюся з ним), то вже з животика на спину сам перевертається, нарешті!!! бо я вже хвилюватися почала

Додано через 3 хвилини
А чому саме до 5 місяців? Наскільки я знаю то "нормальним" вважається якщо дитина перевертається до півроку

я не знаю що є нормальним. читаю журнал по розвитку, де написано було вже в 2 міс., що дитина вжу немона саму залишати, бо може перевертатися, в 3міс. вже навчиться краще перевертатися, а в 4 там вже написано, що тре сильно пильнувати мацьопство!

Ольга
11.10.2007, 17:48
Сиджу на роботі то хоч у форумі про дитину щось напишу :)
Отже десь так з 6 міс доця пищала від власних фото, на фото інших дітей не дуже реагувала. Тепер ця манія переросла у нарцисизм - стоїть біля дзеркала і цьомає себе...
Коли кажу, що нова блузочка і треба поміряти - КУПА РАДОСТІ.
а Ваші дівчатка теж такі?

Ука
11.10.2007, 17:56
Левандівко, знову закрийте очі ;)

Голову він в мене давно вміє тримати і спинку. Інші люди кажуть, що дуже добре тримає ( я не знаю як то добре чи погано в їхньому віці).

то вже з животика на спину сам перевертається, нарешті!!

Впринципі в сукупності ці дві речі можуть наштовхувати на підозру про спастику в поперековому відділі. Але то явище поширене, і досвід показує, що минає без наслідків, якщо немає щось серйознішого. В теорії дитина має перше повернутися на живіт. Я то троха знаю, бо з Дарцею ми практичну всі ці речі "запускали" вручну (в неї було відставання у фізичному розвитку) під керівництвом дуже грамотної масажистки. Щоб навчити дитя повертатися на живіт, кладете його на спинку, берете за ніжки і наче намагаєтеся перевернути, перехрещуєте ніжки, але "не докручуєте", щоб тулуб повернувся лишень на бочок. Далі хай сам витягує. І так в різні сторони. Зазвичай дитятко вибирає свою улюблену. Через другий бік може повернутися значно пізніше. Коли ж перевертається на спину, то повинен спершу покласти голівку, а не гупнути нею об стіл, вигнувшись у спині. То все теорія, але, впринципі, в нас воно так і виглядало.
Орися після кесарського мала дуже сильну спастику, то вона вже в місяць умудрялася перекинутися на спину кілька раз - такий спазм був. Зате після курсу масажу все пішло "як книжка пише".

Очі можна відкривати ;)

Ума
11.10.2007, 18:11
Уко, я коли останнього разу була в невролога, то на прийом було дуже мало часу, бо вже роб. деньв неї закінчився, а черга велика і вона тільки немовлят взяла на огляд. Тоді вона щось сказала, що він спинку назад вигинає і прописала пити лімфоміозот цілий місяць. Я тоді через брак часу і такий поспіх не розпиталася для чого це (то тепер так співставила, що через спинку) і не давала малому ці краплі, бо вони на спирту - вирішила, що буду внеї через місяць (вона у відпуску була) і уточню. Спинку малий вже не вигинає. То я так зрозуміла, що це є те, що називається спастикою? чи ні?

Додано через 3 хвилини
Коли ж перевертається на спину, то повинен спершу покласти голівку, а не гупнути нею об стіл, вигнувшись у спині.

мій раніше як змучувався голівку тримати, то просто клював носом і хникав, сьогодні навчився, що можна просто перевернутися і не мучитись більше :) Але то якраз так і виглядає, що голівкою бумц!

levandivka
11.10.2007, 18:30
Левандівко, закрийте очі і не читайте цей допис
Левандівко, знову закрийте очі

Ну... ТАК...:padonak:
Скоро Levandivkoю будете дітей страшити ("зара бабайко прийде, і вам зробить...")???
Гаплик! дожився...

ЗІ: якщо я і очі закрию, то що ж лишицця?

Zoryanazirka
11.10.2007, 18:47
А моя малеча як тільки я знімлю памперс відразу перевертається на живіт і починає повзти. І вдягти новий майже нереально :)

Оксана
11.10.2007, 20:36
Сиджу на роботі то хоч у форумі про дитину щось напишу
Отже десь так з 6 міс доця пищала від власних фото, на фото інших дітей не дуже реагувала. Тепер ця манія переросла у нарцисизм - стоїть біля дзеркала і цьомає себе...

Справжня кобіта!!!Проблем із жіночою ідентичністю не буде!

Додано через 2 хвилини
Відносно перевертання - наша Анничка теж лінтюшка! Перевертатися вміє, але навіщо? Набагато краще просто сидіти, а ще краще як на руках носять, а повзти - взагалі супер, але ще нам не виходить, з приводу чого страшенно злостимось!

syavych
11.10.2007, 20:43
Скоро Levandivkoю будете дітей страшити ("зара бабайко прийде, і вам зробить...")???
Скоріше лікарів замість санстанції страшити ("зара прийде страшний дядько Левандівка і скаже все що про вас думає") :)

levandivka
11.10.2007, 20:54
лікарів замість санстанції страшити
Їх настрашиш, якже...

Ука
11.10.2007, 21:41
То я так зрозуміла, що це є те, що називається спастикою? чи ні?

Схоже на те. Але тіільки крапель не давайте, заради Бога, то все значно простіше вирішується.

1. Поза ембріона.
Потребує троха вправності і широких долонь. краще татових. Потрібно зібрати одною рукою руки-ноги. Підбираєте колінка під животик, ручки складаєте навхрест на колінка і все це тато загрібає в одну клешню. Друго берете під головку, так щоб на долоні була і голова і трошки плечики. І отой м'ячик легко киваєте туди-сюди, прпіднімаючи і опускаючи головку з плечиками. Завдання максимально розтягнути спазмовані м'язи спини.

2. Надувний мяч

Кладете на мяч пузом. Притримуючи одною рукою за руки, другою за ноги, годаєте вперед-назад. Якщо ембріон їм здебільшого не подобається, то від мяча вони в захопленні.

3. Масаж паравертебральних точок. Масажуєте двома пальцями, середнім і вказівним вздовж хребта згори вниз, так щоб хребе був між пальцями. Можна робити, коли лежить на животику, але краще на бочку.

4. Шия Дитина лежить на животику. Кладете обидві свої руки долонями догори на її плечики, пальці підсовуєте під головку. Притискаючи плечики руками до столу, пальцями легенько піднімаєте голівку, щоб в результаті борідкою дістати грудей. Але не долати опір дитини. Тобто піднімаєте доти, доки йде легко. І легенько опувкаєте. Зазвичай не подобається :(

5. Оті перевертання, що я описувала.

6. Бажано уникати контрасних температур на спинку (холодні руки, наприклад), котрі можуть викликати додатковий спазм

levandivka
11.10.2007, 22:29
Нормально!
Динамічну гімнастику - ай-яй-яй!
А позу ембріона - радите...:clapping: :clapping: :clapping:

Ольга
11.10.2007, 22:43
Тоді вона щось сказала, що він спинку назад вигинає і прописала пити лімфоміозот цілий місяць.
моя теж сильно вигинала спину, але я не можу згадати якісь наслідки цього. памятаю лише, що моя сестричка-медик дуже перелякалася і дивувалася... а це мене налякало.

Koza-Dereza
11.10.2007, 23:07
I знов я думаю що вашi лiкарi вас дурять! Менi здається що коли дитина вигинає спину дугою це тому що їй цiкаво подивитись що робиться позаду чи збоку. Наприклад моя так вивертається що тримай її покрєпше! Правда вона на бiк перевертається весь час, особливо коли iграшки треба дiстати. Ноги з понедiлка почала пхати до рота, а до того намагалась їх зловити, от i зловила накiнець. Не всi дiтки активнi. Деякi дуже активнi, деякi спокiйнi удавчики яким цiкаво полежати, понаблюдати а не трiпатись у всi сторони (як моя).
Сьогоднi вже будем мiняти їй лiжко на велике (вiд люльки) бо вона вже задовга i пхає ноги мiж перилка.
Ума, я думаю що вам не треба хвилюватись про Тимофiйчика, ви побачите, вiн i повернеться i сяде i пiде.
Це ж не вiдхилення що вiн не повертається. От якби вiн голову не тримав чи просто бревном лежав... тодi напевно я б хвилювалась. Деякi дiти навiть i не повзають, а так, вiд сидiння одразу до вставання/ходiння. Плюс Тимофiйковi тiльки 4 мiсяцi - у нього є ще купа часу опанувати повертання i смоктання нiг!

Ука
11.10.2007, 23:46
Динамічну гімнастику - ай-яй-яй!
А позу ембріона - радите...
А що має одне до другого?
А якщо чесно, то в даному разі я пишу про те, що пройшла зі своїми і під наглядом досвчченої масажистки (я вже здається колись згадувала про неї, вона мене з ДЦП витягнула, коли лікарі обіцяли, що й на ноги н стану). Вправ для спастики ми робили набагато більше, але інші складніші, і вимагають більше вправності, їх на форумі не опишеш, то треба спеціаліста.
Усі ці вправи, на відміну від динамічної гімнастики, статичні. Чомусь, до них у мене більше довіри. Але я вже казала, то виключно моє ІМХО.

З іншого боку я десь читала, що деякі акушерки саме динамічною в перші години після народження вправляють складні родові травми. То ж і вона має право на існування. Просто я цього не сприймаю. Це виключно моя інтуїтивна необгрунтована думка.

Більше того, у страху великі очі, і після проблем зі старшою я думаю, з меншими ми більше перестраховувалися. Хоча в Орисі спастика була настільки сильною, що я під борідкою не могла шапочку зав'язати - шийки просто не було. Однак масажистка це виправила за перші 10 масажів. Усе решта були вже наші перестраховки. Ну, а Лідуся взагалі була молодчинкою.

levandivka
12.10.2007, 09:36
А що має одне до другого?
<...>
Вправ для спастики ми робили набагато більше, але інші складніші, і вимагають більше вправності, їх на форумі не опишеш, то треба спеціаліста.
Усі ці вправи, на відміну від динамічної гімнастики, статичні<...>
ТАК я і не критикую... :)
Просто, існує 2 основних бебі-підходи:
1. Статичний - хухання&дмухання
2. Динамічний - "сам кузнєц своєго здоров'я"
Нє?
Звичайно, обидва "підходи" бувають помірними і безбашенними.
1/п: от ми робитимемо прогресивних "два прихлопа, три притопа"
1/б: йой, де ж ТАКу малечу мучити. в полУклініці це не радять.
2/п: робитимемо те, що подобається нам.
2/б: робитимемо всьо по книзі, а сльози/неврози переживем.

Але Ви ж сповідуєте п.2/п. Нє?
-Чудово! Все це - динаміка! Браво!:clapping: :clapping: :clapping:

Ука
12.10.2007, 12:18
Але Ви ж сповідуєте п.2/п. Нє?
-Чудово! Все це - динаміка! Браво!
Ех, якби воно так просто...

Давайте, краще десь на каву сходимо наступного тижня. Поки я собі дозволила і ще знову не заборонила... Є дуже багато до обговорення...

levandivka
12.10.2007, 12:35
Kawa? kawa... kawa!
kawa musi być!
Jak nie ma kawy, nie ma zabawy.
Kawa musi być!
:)

Ука
12.10.2007, 13:54
Kawa musi być!
А як же здоровий спосіб життя? Га?

levandivka
12.10.2007, 14:14
А хто протиставляє каву і здоров'я?
Покажіть ТАКого злостливця!
Філіжанка доброї кави здоровим людям не шкодить... :)

Будячок
12.10.2007, 15:19
а Ваші дівчатка теж такі?
УГУ! тільки моя доця більше по взуттю. Зайти в дитячий магаин зі взуттям не реально. Показує пальчиком, "мама, той туфа!", заставляє міряти. Вдома переміряла все моє а за одно і чоловікове взуття.

Марічка
12.10.2007, 17:01
Вдома переміряла все моє а за одно і чоловікове взуття.

:) знайоме, сама така була...

А сестра моя як малою була, любила з маминої сумочки помаду брати і та-а-акі собі губи вимальовувала (4 роки десь було). Пам'ятаю, мама одного разу аж перелякалася, чого в доні вся бузя червона...

Ука
12.10.2007, 19:49
Моя в свій рік і 8 умудряється дефілювати через усю хату в чоловікових капцях 46-го розтоптаного. Як не падає, я собі не уявляю...

Ума
12.10.2007, 19:52
Уко, дякую за описи вправ. Я тільки ту вправу, щодо шиї не зрозуміла як робити і щось я боюся шию чіпати - без досвіду мона наробити непоправного!

була сьогодні в поліклініці. невролога знову не застала. вирішила записатися в еліту на прийом чи масажі.

Anastasia
12.10.2007, 21:20
А що значить 'в еліту'? Це якась приватна дит.клініка?

syavych
12.10.2007, 21:50
А що значить 'в еліту'? Це якась приватна дит.клініка?
Реабілітаційний центр "Еліта" (http://reha.lviv.ua/index.php?id=112&L=1). Я там працюю ;)
вирішила записатися в еліту на прийом чи масажі
О, то ми там зустрінемось :)

Ука
13.10.2007, 00:29
Я тільки ту вправу, щодо шиї не зрозуміла як робити
Умо, я завтра на своїй малій зазнимкую і викладу

Ума
15.10.2007, 12:54
I знов я думаю що вашi лiкарi вас дурять! Менi здається що коли дитина вигинає спину дугою це тому що їй цiкаво подивитись що робиться позаду чи збоку

Тут мова про інше вигинання спини. Мій також так вигинає коли лежить і так виходить, що хоче перевернутися тільки не може. А я говорила про вигинання спини, коли дитину тримати на руках, а він ніби від вас відхиляється назад. Оце вигинання неправильне в їхньому віці, тре масажі робити.

Додано через 1 хвилину
Я там працюю

я нині хотіла записатися на прийом до Бабадагли, так вона на курсах до кінця місяця. Може порадити іншого лікаря на консультацію? Бо так довго я чекати не хочу

Додано через 4 хвилини
І ще одне. Я хочу малого повести на НСГ. На Дністровській Жильов робить, але знаю, що він має приватний кабінет - може хтось знає координати?

Zoryanazirka
15.10.2007, 13:10
Умо, а що таке НСГ?

Ума
15.10.2007, 13:12
Умо, а що таке НСГ?

нейросонографія.

як я зрозуміла, то узд головного мозку дитини - перевірка чи не має внутрішньочерепного тиску, чи щось таке. То я сказала своєму сім. лікарю, що інколи в нього тімячко пульсує, то вона запропонувала таке зробити...

syavych
15.10.2007, 13:44
я нині хотіла записатися на прийом до Бабадагли, так вона на курсах до кінця місяця. Може порадити іншого лікаря на консультацію? Бо так довго я чекати не хочу
Написав в ПП
Я хочу малого повести на НСГ. На Дністровській Жильов робить, але знаю, що він має приватний кабінет - може хтось знає координати?
На Дністровську до Жильова треба записуватись за декілька тижнів наперед. В приватний кабінет можна скоріше. Координати зараз немаю, але можете подзвонити на Дністровську і сказати що хочете записатись на НСГ. Вони переадресують Вас до його секретарки, вот її можете запитати координати.
інколи в нього тімячко пульсує
Пульсувати може - нічого страшного. Але враховуючи проблеми з вигинанням - краще перестрахуватися і зробити НСГ.

Zoryanazirka
15.10.2007, 13:53
нейросонографія.

як я зрозуміла, то узд головного мозку дитини - перевірка чи не має внутрішньочерепного тиску, чи щось таке. То я сказала своєму сім. лікарю, що інколи в нього тімячко пульсує, то вона запропонувала таке зробити...

Якщо нейросонографія, то я робила малому в Інтерсоно як ому було 3 місяці. Ще як вагітною ходила то чула що всі приводять туди то і ми пішли.

Додано через 1 хвилину
Нейросонографію нам ще в пологовому робили. Наш педіатр питала чи ми не робили УЗД внутрішніх органів малому, питаю навіщо, каже - для профілактики. Ми не робили.

syavych
15.10.2007, 14:00
питаю навіщо, каже - для профілактики
Знаєм ми їхнє "для профілактики" http://www.savdink.com/images/smilies/money.gif

Zoryanazirka
15.10.2007, 14:08
Знаєм ми їхнє "для профілактики" http://www.savdink.com/images/smilies/money.gif

Чим побільше аналізів здати тим для них краще. Нині вже дзвонила що ми останні раз були в 3 місяці :) Нам вже 7.

Ума
15.10.2007, 15:26
Дізналася я за НСГ в Жильова в приватному кабінеті...

ну й розкидані ціни у нас! Якщо в Інтерсоно НСГ вартує 40грн. (на сайті), то в Біокурсі 240грн! Ну, а на Дністровській безкоштовно, але черга там на місяць вперед.

Ksani
15.10.2007, 16:08
тімячко пульсує, то вона запропонувала таке зробити...
тімячко російською мовою має ще одну назву - "роднічок".
А чому ? - бо у ньому ніби водичка тече, пульсує :)
У нас пару разів пульсував, тому я цікавилася цим питанням.

syavych
15.10.2007, 16:10
Дізналася я за НСГ в Жильова в приватному кабінеті...

ну й розкидані ціни у нас! Якщо в Інтерсоно НСГ вартує 40грн. (на сайті), то в Біокурсі 240грн! Ну, а на Дністровській безкоштовно, але черга там на місяць вперед.
А Ви думали? Жильов дядько ще той http://www.savdink.com/images/smilies/money.gif

Koza-Dereza
15.10.2007, 19:15
Люди а чи в когось було так що дитина не какала довго? Катюха вже не дарила менi подаркiв 2 днi. Ми вчора поставили їй клiзмочку з 30 гр. води. То вона чуть покакала таким темним... Я аж переживаю!

Додано через 12 хвилин
Анастасiя, чому вам не сподобався мiй допис?

Anastasia
15.10.2007, 19:36
Допис мені не несподобався :-) просто переглядаю форум з мобілки (троха незручно писати відповіді) ну і помилилась кліком. А хотіла відповісти що моя доця какає як правило через день, буває і 2 дні пропускає, але клізму я їй не роблю, бо животик в неї мягенький. Але какає жовтеньким.

Koza-Dereza
15.10.2007, 19:45
Допис мені не несподобався :-) просто переглядаю форум з мобілки (троха незручно писати відповіді) ну і помилилась кліком. А хотіла відповісти що моя доця какає як правило через день, буває і 2 дні пропускає, але клізму я їй не роблю, бо животик в неї мягенький. Але какає жовтеньким.

Аааа :) Ну дякую! Але я всеодно хвилююсь! :( Я вже просто не знала що робити. Животик у неї теж м'який. I я читала що якщо запор до дитина буде плакати коли тужиться. Вона не плаче, але i не какає. :( Ще почекаю день i буду дзвонити лiкаревi.

Anastasia
15.10.2007, 19:57
Мене теж це непокоїло, а наших мам (бабусь) це і досі непокоїть. І какає вона сама без плачу і крику, але от пукає буває так непогано. Але це все вже від мого харчування.

Koza-Dereza
15.10.2007, 19:59
але от пукає буває так непогано
МОя тоже! Як пiддасть бува, як старе :D:D:D

Anastasia
15.10.2007, 20:00
Моїй доці доречі дуже допомагає і подобається притискання ніг до животика

syavych
15.10.2007, 20:05
Вона не плаче, але i не какає.
Ну і нехай. Моя мала могла і 4 дні не какати. Якщо дитина спокійна і живіт м'який - немає чого хвилюватися - для дітей на ГВ це нормально. Клізми не робіть в жодному випадку.
Ще почекаю день i буду дзвонити лiкаревi.
Вот цього не раджу :)

Додано через 1 хвилину
Моїй доці доречі дуже допомагає і подобається притискання ніг до животика
А ще частіше на живіт викладайте і робіть масаж пуза. Все це провокує... ну самі знаєте :)

Olenka
15.10.2007, 20:16
Нам вже повних 4міс. Малий не вміє перевертатися, щоправда робить легенькі спроби, але йому не виходить (мо голова заважка?)
Мому малому 1,5 міс. Недавно почав сам перевертатися, але не на животик, а з боку на спинку. Вчора побачила як з животика перевернувся на бік. Я йому на ніч кладу такі рулончики з рушника для фіксації - все одно не допомагає... а ще може сам "покластися" по діагоналі ліжечка... Це нормально, бо я вже почала хвилюватися?
А щодо вигинання спинки... Мій малий теж вигинає, коли його тримаю "стовпчиком" і розглядає картини в кімнаті, і від тої "процедури" його не відволічеш, тільки покладеш - зразу концерт. Педіатр бачила, але нічого не сказала...

Додано через 13 хвилин
Допис від Ума Дізналася я за НСГ в Жильова в приватному кабінеті... ну й розкидані ціни у нас! Якщо в Інтерсоно НСГ вартує 40грн. (на сайті), то в Біокурсі 240грн! Ну, а на Дністровській безкоштовно, але черга там на місяць вперед.
У біокурсі Жельов працює всього 2 дні по півдня. Я у нього робила УЗД під час вагітності і НСГ малому. Але НСГ я б радила робити в нього - він на цьому спец...

Koza-Dereza
15.10.2007, 21:59
Дякую усiм за поради! Сьогоднi буду робити всi процедури!

Zoryanazirka
15.10.2007, 22:30
Я б за какання теж не переживала - ми часом какаємо раз в 2 дні, часом раз в 4 дні. Малий спокійний, животик його не турбує то я насильно з нього каки витискати не буду. От вчора нам зробив холодний сніданок, ми тільки сіли взяли видельця, а дитина в плач ( сидів собі в манежику), я його на руці, а какашки вилізли з памперсу мало не до шиї. Поки одежу знімала ще більше все порозмащувалося.. То ми його в ванні у вмивальник запхали - мили під краном, ото дитина задоволення дістала!!! Правда все руки пхав до крaну - переключити воду :)

Koza-Dereza
15.10.2007, 22:54
а какашки вилізли з памперсу мало не до шиї.
Знайома ситуацiя, правда це було у качалцi. Вона по вуха закакалась аж прийшлось розрiзати бодiк бо не хотiла через голови то г... тягти. :D:D:D:D

Будячок
16.10.2007, 15:17
У мене доця досі може раз в два-три дні какати:( а як мала була то взагалі був жах:( десь до півроку - тільки з газовідводною трубочкою. брррр, я згадаю.....:)

Ольга
16.10.2007, 16:30
десь до півроку - тільки з газовідводною трубочкою.
і ми такі ж були... а зараз жодних проблем немає!

Ума
16.10.2007, 16:30
У біокурсі Жельов працює всього 2 дні по півдня. Я у нього робила УЗД під час вагітності і НСГ малому. Але НСГ я б радила робити в нього - він на цьому спец...

Сьогодні ходила в Біокурс. Таки правильно Жельов (я на візитці побачила, а то на слух чула букву "и"). Перед нами по запису зайшла мама з маленькою дитинкою (приблизно як мій, може молодший трішки) і так довго там були. А ми зайшли, то раз-два і готово! Купа знимок його півкуль і висновок - мама не партесь, все у вашої дитини добре, з вас 240грн. :) І я рада! Рада, що все добре!!!

Потім одразу поїхали в Еліту. Курча, трохи зденервувала мене та Еліта - чекати доводилось довго і то без причини. Лікар оглянула малого - завищені рефлекси (тобто до 4міс. мали би пропасти, а вони пропали не всі) і її висновок, що це наслідок стрімких пологів (я їй детально оповіла, як мене стимульнули і як я малого за дві потуги випхала). Порекомендувала курс масажу у них, ймовірніше, що одного курсу вистачить (взагалі сказала, що дитина нормально і щоб я до нього не чіплялася), але в реєстратурі тітка як невловимий Джо була, мене втрафило чекати знову її і ми поїхали додому. Певно запишуся з понеділка на ті масажі.

Сявич, а що входить в ті процедури? тобто що робитимуть малому? Думаю, доречно буде написати тут, а не в ПП, бо може комусь знадобиться

Будячок
16.10.2007, 17:53
А Ви вже читаєте віршики своїй малечі? А які? Бо у мене з тим трохи проблема, "улюблені вірші" вичерпались, "Абетка" теж. Спогади мої і моєї мами підходять до кінця. Хто поділиться віршиками?:)
я знайшла дещо: тут (http://nadine.nn.kiev.ua/vir.htm) але там багато знайомого:)

syavych
16.10.2007, 19:16
Потім одразу поїхали в Еліту. Курча, трохи зденервувала мене та Еліта - чекати доводилось довго і то без причини.
Ну так лікарям теж по форумах полазити треба.
Певно запишуся з понеділка на ті масажі.
З цим не тягніть, бо інколи все забито на декілька тижнів наперед.
Сявич, а що входить в ті процедури? тобто що робитимуть малому?
Спочатку (в понеділок) Вам зроблять (скоріше всього я :)) відеоконтроль - запишуть на компутер все що вміє робити Ваш малий (по спеціальній шкалі). Потім (і наступні дні): біомеханічну корекцію хребта, рефлексотерапію, спеціальний масаж, елементи дихальної гімнастики, лікувальну фізкультуру, воско-парафінові аплікації. Вот і все :). Якщо б дитина мала більше року, то цей список заходів збільшується втричі.

Ольга
16.10.2007, 20:34
А Ви вже читаєте віршики своїй малечі? А які?
десь десяток є книжечок, різні абетки, особливо після форуму багато книжок нових купили...
якщо у Вас закінчився запас віршиків то співайте пісеньки народні :)
Наша мала з задоволенням слухає і додає якесь слово. А Подоляночку Ви вже співали?

Koza-Dereza
16.10.2007, 20:54
Можна читати тi ж самi вiршики по новiй. Я "У лiсi лiсi темному" i "зайчику де ти бував" як пластинка пiлiкаю.

Anastasia
16.10.2007, 21:52
Я своїй доці також "у лісі лісі темному" наспівую :-) дуже їй подобається - посмішка до вух :-) і вже мені підспівує.

Оксана
17.10.2007, 00:23
Ми також у Бабадагли консультувалися і в Жельова НСГ..Лікарі ми зчоловіком...також трішки перестрашені по життю...

Додано через 1 хвилину
А Анничці страшенно подобається "А я рак-неборак"...Чим страшнішим голосом розказуєш, тим більше сміється...:p

Будячок
17.10.2007, 10:20
Koza-Dereza Можна читати тi ж самi вiршики по новiй. Я "У лiсi лiсi темному" i "зайчику де ти бував" як пластинка пiлiкаю.
Одні ті самі віршики - вже не проходить, вона то їх з таким приреченим виглядом слухає- повторює, типу мамо, якщо ти хочеш, я можу звичайно, але навіщо?... ентузіаму ніякого:)
якщо у Вас закінчився запас віршиків то співайте пісеньки народні
Наша мала з задоволенням слухає і додає якесь слово. А Подоляночку Ви вже співали?
Пісеньки то окрема тема:)) В машині без співання не їде, при чому тільки в живу і тільки ті що подобаються:) а машиною ми їздимо багато:) та і взагалі дуже багато співаємо, вже весь двір на мене великими очима дивитись, коли виходимо і співаємо :) Улюблені - гаївка про мак, а ще (ну вишуканий смак в доці, нічого не поробиш:D ) - "розпрягайте хлопці коней" ( улюблена пісня десь з 4-х місяців:) і "ходіть хлопці до мене" ( сверкруха навчила:))) :))

А Анничці страшенно подобається "А я рак-неборак"...Чим страшнішим голосом розказуєш, тим більше сміється..
+1, в нас потому дідусь спец:) там ще про козу є, то моя доця коли бачить дідуся криком кричить - коза!!

Ольга
17.10.2007, 11:26
Я своїй доці також "у лісі лісі темному" наспівую :-)а коли кажуть, що ялиночки нема, то Юстина кричить "МА" і розводить руками :)

Ума
17.10.2007, 12:18
Анастасіє, а як Ваша доня? вже минулися пітничка і пріння?

Anastasia
17.10.2007, 12:40
У нас вже все гаразд :-). Діатез пройшов, все таки забагато тоді молока пила, почала їсти все потрохи і пройшло. І з ГВ у нас все добре :-) , і підгузники більшого розміру краще доці підходять. І взагалі я навіть не знаю що б ми без львівського форуму робили ;-)

syavych
17.10.2007, 13:02
І взагалі я навіть не знаю що б ми без львівського форуму робили ;-)
Як не знаєте? Сиділи б на лавочці біля під'їзду, гризли "сємочкі" і слухали поради бабок про пеленання, годування за графіком, дурачки і т.д. (список надто великий :))

Ума
17.10.2007, 14:39
З цим не тягніть, бо інколи все забито на декілька тижнів наперед.

Записали нас аж на 12 листопада... а ми хотіли на море поїхати в той час.. я так подумала, що море тоді пересуну на тиждень.

Додано через 5 годин 48 хвилин
Забавлянки для масажу та купання дитини:

http://abetka.ukrlife.org/g_zabavy.htm

моєму малому дуже подобається :)

Додано через 5 годин 50 хвилин
і ще деякі утішки використовуємо http://abetka.ukrlife.org/g_utishky.htm

але інколи мені все в голові перемішається і тоді така а-ба-ба-га-ла-ма-га виходить :):)

Zoryanazirka
18.10.2007, 23:25
В нас ріжуться відразу 2 зуби, а 4 вже вилізло, то манюня такий неспокійний.. Сьогодні не міг заснути 4 години, все до рота пхав, кусав, я пробувала колисати - співала йому, по тому як репертуар скінчився перейшли на Гімн України :) А заснули ми крутячи мобілку в руках з мелодією з Pulp Fiction.

Ольга
18.10.2007, 23:34
А заснули ми крутячи мобілку в руках з мелодією з Pulp Fiction.
Якийсь період мала не могла заснути вдома в обід, тоді я брала наш візочок-танк і їхала по полю, де багато ям, а на мобільному включала The Doors "hello" - і ця пісня діяла значно краще за колисанки ;)

Koza-Dereza
19.10.2007, 00:56
А моя козючка вчора проснулась в 11:30 вечора, i не засинала цiлу гофину. Я i колисала, i цицю давала, i памперс мiняла, i кози тягнула... нiчо не помогало. А потiм вона знов замучилась i смокчучу цицю заснула. Не знаю що то було. Вона завжди як засне в 8 вечора, так i спить поки їсти не захоче, а потiм поїсть i далi спить. Зранку встала i до свого татуся посмiхається. Вiн взагалi у неї улюблена людина. Мене вона любить раз по разу, а до нього усмiхається i любить його завжди! Я аж ревную!!!

Надя К.
19.10.2007, 07:25
Підскажіть будь-ласка,
Де найкраще можна купити термометр та електронну вагу для дитини,
скільки це коштує?
Чи може є прокат в місті?

Zoryanazirka
19.10.2007, 08:18
Вона завжди як засне в 8 вечора, так i спить поки їсти не захоче, а потiм поїсть i далi спить.

І ми засинаємо в 8й вечора і спимо до ранку. Спали, поки зуби не полізли..

levandivka
19.10.2007, 09:15
електронну вагу для дитини
Електронну? Вагу?
ТАК вона безкоштовно додається до серветок для протирання зоряного неба...
Купуєте пачку серветок, і ...
А заодно матимете посекундний графік ваги для малюка.

Ума
19.10.2007, 12:30
Де найкраще можна купити термометр та електронну вагу для дитини

я купувала в ТСМ, вже непригадую скільки та вага коштувала (приблизно 200грн), але мені дуже подобається вона тим, що в ній є електронний календар - вводиш дату народження малого (день, місяць, рік і годину) і вага постійно показує вік дитини, навіть до годин! І запам"ятовує вагу малого - тобто в якому віці скільки важив :)

не знаю чи є необхідність купувати таку вагу додому (я то купувала все - а тепер бачу, що багато чого і не треба було), може пошукайте у "ваш магазин" (є в інтернеті їхня сторінка) оголошення про продаж вживаних дитячих ваг, або подайте оголошення про прокат.

термометр теж купувала в ТСМ для вушка, на разі ще не було потреби в ньому - єдине що на собі перевіряла чи точно міряє - здається, що точно і головне швидко, бо коли дитинка хвора і має температуру, о тоді дуже важко дурником поміряти температуру, чи під пашку, чи ректально... а так у вушко прислонив термометр - секунда і результат!

Додано через 2 хвилини
к репертуар скінчився перейшли на Гімн України

:) те саме вчора, їду в машині з малим, і щоб він тихесенько сидів - почала йому козацькі пісні співати, а заснув під Гімн :) йому здається, не колискові лагідні треба, а басисті пісні!! :)

Ука
19.10.2007, 12:49
щодо віршиків, от рекомендую: http://yusmal.livejournal.com/71847.html

В тому жж ще багато цікавого

Koza-Dereza
19.10.2007, 20:10
МОя малишня не спала цiлу нiч майже. Щогодини просипалась i спiвала пiсеньки. Цицi не хотiла... я вже i колисала, i носила i все що хочеш. Потiм поклала у лiжечко i вона якось сама заснула. Позавчора подiбна iсторiя була (я вже писала)... невже у неї щось зi спанням помiнялось. Я вже вiдвикла вночi не спати :( Зубiв здається немає. Саме головне що вона не плаче i їй не зле... просто не спиться. I наїлася добряче на нiч. Може то був глюк, а може подарунок мамусi на ДН - аби знала :D

Ksani
19.10.2007, 21:27
вiдвикла вночi не спати Зубiв здається немає. Саме головне що вона не плаче i їй не зле... просто не спиться. I наїлася добряче на нiч. Може
а вдень який у вас режим ?

Koza-Dereza
19.10.2007, 21:51
а вдень який у вас режим ?

Якщо вiрити нянi то спить вона 2-3 рази по 45 хв в середньому.

Ksani
19.10.2007, 21:57
Якщо вiрити нянi то спить вона 2-3 рази по 45 хв в середньому.
нормально, ніби.
Щодо нічного сну: у вас у спальні темно? має бути "ніч". Навіть якщо мала прокинулася, вона має бачити, що зараз усі сплять. Даєте цицю, якщо не бере - обіймаєте і спите далі. Не носите, не встаєте з нею, не співаєте, а просто продовжуєте спати.

Koza-Dereza
19.10.2007, 22:00
нормально, ніби.
Щодо нічного сну: у вас у спальні темно? має бути "ніч". Навіть якщо мала прокинулася, вона має бачити, що зараз усі сплять. Даєте цицю, якщо не бере - обіймаєте і спите далі. Не носите, не встаєте з нею, не співаєте, а просто продовжуєте спати.

Ну напевно так i треба... бо я вчора вже в кiнцi кiнцiв її просто в лiжечку залишила i вона сама згодом заснула. Сьогоднi взагалi чiпати не буду. Дякую Ксанi! :)

Zoryanazirka
19.10.2007, 22:22
А може то якісь магнітні бурі? Бо малий нині вночі ніби спав, але таке витворяв!!! Крутився по колу, перевертався на живіт, говорив - адюляй, агугіле, едіде, і навіть плакав, а потім всхлипував ше довго, і все це непросинаючись... Щопівгодини висів на циці..

Надя К.
20.10.2007, 07:42
я купувала в ТСМ, вже непригадую скільки та вага коштувала (приблизно 200грн), але мені дуже подобається вона тим, що в ній є електронний календар - вводиш дату народження малого (день, місяць, рік і годину) і вага постійно показує вік дитини, навіть до годин! І запам"ятовує вагу малого - тобто в якому віці скільки важив

Дякую за пораду

Ума
20.10.2007, 10:53
а нам хтось вночі Тимофія підмінив :) Лежить собі, сам бавиться і не потребує, щоб його розважали.... у нас з чоловіком очі великі, аж невіриться

levandivka
20.10.2007, 11:36
ТАК звикла вже дитина: субота, вихідний!!!:crazy:

Ольга
20.10.2007, 19:27
а ми встали пів 7!...

слухайте, любі мамусі і Тато-Левандівка, а скажіть все-таки Вашу думку експерта про каріес у діточок і ГВ. Не можу знайти чіткого і хорошого матеріалу в Інеті. Цікавить причини виникнення, методи боротьби і чи винне ГВ в цьому... а якщо ГВ не винне тоді звідки ж береться цей каріес у дітей біля 1 року?

галичанка
20.10.2007, 19:59
Не можу знайти чіткого і хорошого матеріалу в Інеті. Цікавить причини виникнення, методи боротьби і чи винне ГВ в цьому... а якщо ГВ не винне тоді звідки ж береться цей каріес у дітей біля 1 року?

Причиною виникнення карієсу є дія кислот - продуктів життєдіяності мікроорганізмів мікрофлори ротової порожнини, які пошкоджують емаль зуба.

levandivka
20.10.2007, 21:10
звідки ж береться цей каріес у дітей біля 1 року?
Не знаю, не зустрічав.
Може мами надто солодкі..?

Ольга
20.10.2007, 21:19
Може мами надто солодкі..?
я серйозно... дитині 1.4, мама годує грудьми, але перші місяці важко налагоджувалося ГВ, трохи догодовувала, але в результаті перейшла на ГВ і успішно годує. Вночі дитина не часто їсть, а від чого ж тоді ці плями на зубах? Крім того мама щодня протирала зубки перед сном...

Ljolik
20.10.2007, 21:31
я серйозно... дитині 1.4, мама годує грудьми, але перші місяці важко налагоджувалося ГВ, трохи догодовувала, але в результаті перейшла на ГВ і успішно годує. Вночі дитина не часто їсть, а від чого ж тоді ці плями на зубах? Крім того мама щодня протирала зубки перед сном...

Також з цим стикнулась. Годувала до 1, 3 р. (ніяких догодовувань не було), солодкого дитина практично не їла (маю на увазі цукерки, шоколадки і т.п.). Через кілька місяців після закінчення ГВ почали псуватись кутові зубки, потім і 2 бічні. Наразі в 2,8 р. є 2 запломбованих, 2 лікованих озоном і кілька посрібнених. На разі ніби процес зупинився (ттт), в листопаді знову срібнити будемо. Причом в сусідської дівчинки на штучному вигодовуванні і з року з чупа-чупсами в роті ще жодної плямки немає на зубах. Мені так видається що це або спадковість, або дитина чогось не доотримала в перші місяці внутріутробного розвитку.

Ksani
20.10.2007, 22:52
Мені так видається що це або спадковість, або дитина чогось не доотримала в перші місяці внутріутробного розвитку.
я теж читала про те, що це можуть даватися взнаки несприятливі фактори, яких зазнала мама не певному тижні вагітності (коли закладалися зубки малечі)

галичанка
21.10.2007, 02:13
Не можу знайти чіткого і хорошого матеріалу в Інеті. Цікавить причини виникнення, методи боротьби і чи винне ГВ в цьому... а якщо ГВ не винне тоді звідки ж береться цей каріес у дітей біля 1 року?

Знайшла цікаву статтю: Как предотвратить кариес By Joylyn Fowler
Garden Grove CA USA From NEW BEGINNINGS, Vol. 19 No. 5, September-October 2002, p. 164-169

Висновок статті – грудне молоко не може приводити до псування зубів. Проведені дослідження показали, що сучасні замінники грудного молока – суміші – значно відрізняються від грудного молока:

1) грудне молоко практично не впливає на кислотно-лужний баланс в
порожнині рота, в той час як майже всі марки сумішей підкислюють середовище рота дитини. Це дуже важливий факт, бо бактерії, які викликають карієс краще всього розмножуються в кислому середовищі.

2) більшість сумішів викликали активний ріст бактерій, а при грудному вигодовувані такий ріст проходив значно повільніше

3) виявилось, що суміші розчиняють зубну емаль, в той час як грудне молоко, навпаки, постачає зубам кальцій і фосфор.

Більшість протестованих сумішей викликала карієс.Також дослідники прийшли до висновку, що грудне молоко, омиваючи зуби, не приводить до карієсу, якщо на зубах відсутній інше джерело вуглеводів, необхідних бактеріям для розмноження.

Росинка
22.10.2007, 18:49
Дівчата, хто щось знає про стафілокок? В малої його знайшли на 3 тижні і ми його лікували довго та нудно.:no:

levandivka
22.10.2007, 20:18
про стафілокок?
Говорено 300 разів: хлорофіліпт

Із листків евкаліпта кулястого в Україні випускають засіб "хлорофіліпт", який є складною сумішшю органічних речовин, зокрема, хлорофілів "А" і "В", з ефірною олією. Хлорофіліпт має вибіркову антибіотичну дію: до нього особливо чутливий золотистий стафілокок.
http://botanicka.narod.ru/l-v-k-r/e/evkalipt.html

Ума
22.10.2007, 20:25
хлорофіліпт

мені під час вагітності його прописували, але вже не пригадую чому... тре щоденник свій перечитати :)

Zoryanazirka
22.10.2007, 22:06
кого, якщо не секрет? Я там просто через купу педіатрів пройшла зі своїми старшими. не подобається мені та контора.

Костюченко Лариса, якщо треба потім погукаю номер телефону.

Ksani
23.10.2007, 00:43
Дівчата, хто щось знає про стафілокок? В малої його знайшли на 3 тижні і ми його лікували довго та нудно.
Росинка, а які прояви були в малої і як вам його шукали ?

Olenka
23.10.2007, 01:11
Підскажіть будь-ласка, Де найкраще можна купити термометр та електронну вагу для дитини, скільки це коштує? Чи може є прокат в місті?
Є прокат ваг, бачила оголошення біля пологового Медінституту, в них можна і купити. Якщо потрібно на днях буду там гуляти можу подивитися.
а про термометр, я вже писала, я свій купувала в Метро за 50 грн., фірми Філіпс, там термометр-соска, соска і просто електронний термометр, який має гнучкий кінець. Цей самий набір бачила в Антошці за 200 грн. здається.

Додано через 10 хвилин
Говорено 300 разів: хлорофіліпт
мені його колись пити прописувала косметолог.
а під час ГВ його можна вживати?

levandivka
23.10.2007, 06:55
під час ГВ його можна вживати?
Нашкодити може і звичайна вода. А хлорофіліпт можна і (нмд) треба вживати. Кращого/легшого засобу проти стафі я не знаю.
Головна пересторога - фарбуєцця сильно! :D

Росинка
23.10.2007, 09:39
Росинка, а які прояви були в малої і як вам його шукали ?
Десь під кінець першого тижня в малої почалися сильні колікі.Нам прописали прибиотики для профілактики. Ми не стали давати, бо я знала ,що в таких маленьких діток незовсім нормальна флора у кишківнику є результатом норми.Надіялася,що моє молоко її збереже, але дитині ставало все гірше. Вона не спала в день взагалі,бо постійно болів животик, тількі вночі вона бідоська,вирубалась. Якщо спочатку після виписки з половогово ми какали жовтими каками, то під час 3-го тижня життя з нас пішла зелена вода:eek: Тоді ми здали наші каки на аналіз - він показав стаф у 5 разів більше норми.
Тоді ми дійсно пили хлорохіліпт ї ще фурозалідол плюс прибіотики.Зараз усе добре. Квітнемо та пахнемо:)
Але не можу зрозуміти ,де та холера до нас вчепилася??:mad:

levandivka
23.10.2007, 09:51
не можу зрозуміти ,де та холера до нас вчепилася??
Як, де..?
-У ПБ. Бонус.

Росинка
23.10.2007, 10:00
Як, де..?
-У ПБ. Бонус.
Можливо,але не факт,що саме там. Принаймі довести ми нічого не можемо:no:

levandivka
23.10.2007, 10:12
довести ми нічого не можемо
Вибачте, не розумію, комУ доводити.
А стаф з ПБ - норма, загальновідома норма (аксіома, доведення не потребує).
Наберіть у Гуглі http://www.google.com.ua/search?hl=ru&q=%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%BA %D0%BE%D0%BA%D0%BA+%D0%B2+%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D0%B4 %D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%85&btnG=%D0%9F%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA+%D0%B2+Google&meta=lr%3Dlang_ru :
Результаты: 1 - 10 из приблизительно 31 100 страниц на русском для стафилококк в Роддомах
і 558 для стафилококк в Роддомах на украинских сайтах

в роддоме с 4 по 17 июля было зарегистрировано 18 случаев заболевания гнойно-септическими инфекциями среди новорожденных. С 16 июля роддом временно закрыт.
Руководство учреждения отрицает свою вину, отмечая, что весь персонал использует самые дорогие антисептики и строго соблюдает все санитарные нормы. Источником инфекции, по мнению администрации роддома, могла стать одна из рожениц.
А легку форму хАпають майже всі.

syavych
23.10.2007, 10:16
А стаф з ПБ - норма, загальновідома норма (аксіома, доведення не потребує).
Особливо рекордсменом у цій справі є Батальна - кожна друга дитина з стафі.

Ольга
23.10.2007, 10:18
Як, де..?
-У ПБ. Бонус.
але ж я з дитиною у ПБ була довше за інших, повних 6 днів! при тому що радять забирати дитину до 3 дня додому... то ми мали ще більше шансів підхопити всяку заразу, але стафілококу не було.

syavych
23.10.2007, 10:21
але ж я з дитиною у ПБ була довше за інших, повних 6 днів! при тому що радять забирати дитину до 3 дня додому... то ми мали ще більше шансів підхопити всяку заразу, але стафілококу не було.
Я ж кажу кожна друга. Ви були першою, дякувати Богу :)

levandivka
23.10.2007, 10:32
але стафілококу не було.
"...єсть нєдообслєдованниє" (с)
Не всім дітям то вилазить боком: мудрі мами, які уважно читають УМ-гілку і роблять правильні висновки, шансів на клопіт мають багато менше.
А у тих, хто ще й пости від Levandivka акцептує - вупше 0. Правда, Гуцулянко? :)

Zoryanazirka
23.10.2007, 10:32
Мамці-татка з досвідом, скажіть коли дитина повинна вже сама стояти? Малий що народився в один день з нами вже сам стоїть тримаючись за поручні ліжечка, а ми тільки якщо нас тримати, і то відразу оцінюємо збільшений кругозір і тягнемося до речі що зацікавила щоб запхати до бузі. Якщо тримати далі, то починаємо копати ногами і будь-що дістанемо те що треба, рyками(нагинаємося) або ногами - копаємо з всієї сили. А стояти не хочемо :(

Будячок
23.10.2007, 10:34
Про стафілокок і хлорофіліпт. Штука вона звичайно дієва, але не завжди. І головне - дуже дуже дуже сильний алерген!!! Так що з ним требі обережно! Крім того наскільки я знаю найефективнішими в лікуванні бактеріальних всяких болячок є бактеріофаги. В даному випадку є сенс поцікавитись стафілококовим бактеріофагом, продається в апетках, попередньо порадитись з лікарем, якщо такий є :)

Zoryanazirka
23.10.2007, 10:42
Щодо стафілококу і діагнозу "дизбактеріоз" На Заході і у США такого немає. Вони навіть аналізів на то не роблять. Якщо дитина добре поправляється і виглядає здоровою значить все добре.

levandivka
23.10.2007, 10:44
скажіть коли дитина повинна вже сама стояти? Малий що народився в один день з нами вже сам стоїть тримаючись за поручні ліжечка, а ми тільки якщо нас тримати
Дуже індивідуально.
Але від батьків залежить теж багато. До пологів і після.
Якщо батьки беруть дитину за зап'ястя, або дають дитині великий палець "тримайСЯ" - звичка самостійно управляти своїм тілом виробляється швидко.
Тримання малюка "трьома руками" за спинку, жеби не впало - сприяє розвитку "комплесу рохлі".
Хухайте/дмухайте менше! І Ваша дитина буде самостійнішою. :)

Додано через 4 хвилини
я знаю найефективнішими в лікуванні бактеріальних всяких болячок є бактеріофаги.
Це від Емвею? ;) Гербалайф?
А хлорофіліпт наш, львівський... :) (спиртовий розчин)

Ksani
23.10.2007, 11:27
Я ж кажу кожна друга. Ви були першою, дякувати Богу
у нас теж не було стафілококу, на Батальній лежали 4,5 дні.
Я здивувалася, що у такої маленької дитинки був ст-к, бо читала, що для його визрівання потрібно 2 міс. У знайомої дитинки він якраз у 2 міс. і проявився.

Додано через 3 хвилини
Руководство учреждения отрицает свою вину, отмечая, что весь персонал использует самые дорогие антисептики и строго соблюдает все санитарные нормы. Источником инфекции, по мнению администрации роддома, могла стать одна из рожениц.
Одна з роженіц, ага. А персонал ніби здає той аналіз.

Росинка
23.10.2007, 11:43
Якщо дитина добре поправляється і виглядає здоровою значить все добре.
моя дитина набрала за місяць 650гр.малувато як для ляльки яка щогодини їла цицю.До того ж мала не могла спати постійно кричала від болю.:no:

Додано через 9 хвилин
Одна з роженіц, ага. А персонал ніби здає той аналіз.
мусять здавати, але справа у тім,що стаф-це так звана умовно-патогена флора.тобто у незначних кількостях він є у всіх людей.Але є ще золотистий стаф він більш агресивний, це саме той що був у нас.Від звичайно стафу малечу має захищяти мамине молочко.Я не можу зрозуміти чому в моему випадку цей захист нам не допоміг.В половогому ми були лише 2 дні, і з мацьопою нас розлучали один раз на 20 хвилин за ті два дня?;)Невже цього хватило?

levandivka
23.10.2007, 12:53
моя дитина набрала за місяць 650гр.малувато
То для поросят дуже важлива максимальна вага.
Мірилом повинен бути загальний стан дитини, а не чиїсь нормативи.

Ума
23.10.2007, 13:01
кажіть коли дитина повинна вже сама стояти

ой, Ви так як я. Як почну дивитися на інших діток, які вміють вже трохи більше, ніж мій, то вже хвилююся (а ті, що не вміють, то навіть і не додумуюсь порівнювати) за свого. я читала, що рано ходити чи стати на ніжки - не означає "добре". Інколи це навіть може спричинити плоскостопіюу діток. Так що на все свій час!

Ksani
23.10.2007, 13:38
мусять здавати,
від мед. працівників чула, що той аналіз малюють, а не здають.
А щодо ст-ку- тут багато залежить, як малеча пологи перенесла.
І ще швидкість прикладання до грудей, частота і тривалість прикладань, годування вночі.

Дана
23.10.2007, 16:44
моя дитина набрала за місяць 650гр.малувато як для ляльки яка щогодини їла цицю.До того ж мала не могла спати постійно кричала від болю.
Моя Соня за перший місяц теж набрала 600гр, лікар дитячий сказала що то норально, дитина на грудному годуванні, вона не може набрати стльки скільки дитина на штучому.

Zoryanazirka
23.10.2007, 17:37
Моя Соня за перший місяц теж набрала 600гр, лікар дитячий сказала що то норально, дитина на грудному годуванні, вона не може набрати стльки скільки дитина на штучому.

Марко за 1й місяць набрав 2200 - тільки на ГВ і з стафілококом

Koza-Dereza
23.10.2007, 22:36
Я колись тоже з какашками i взагалi зi всiм носилась до лiкарки вона казала що будь який колiр какашок (крiм чорного) є нормальний. Ну свичайно понос не нормально, тре лiкувати. Але може тут чистiше чи що? Не знаю. У нас наприклад з жовтушки роблять величезну панiку, а у вас, я так розумiю, з того хвиль не роблять.
Моя киця набирала по 500г щотижня. Правда перший тиждень ми її трошки догодовували. Як Зоряна сказала, якщо дитина набирає вагу взагалi - то це свiдчить про добрий розвиток, а скiльки саме дитина має набрати немає такої "норми". Є середня вага, рiст, окружнiсть голови, тобто є дiапазон. Якщо ваша дитина входить в той дiапазон - значить все ОК. Якщо менше... ну то не знаю, може у вас дитина мiнiатюрна. Я бачила одну 8-мiсячну дiвчинку розмiром як моя 4.5 мiсячна Катя. Якби я не бачила на власнi очi то нiколи б не повiрила. А мама i тато - дебеленькi! Вони кажуть що татова сiм'я "мiнiатюрна" (хiба що в ростi )

Додано через 6 хвилин
ой, Ви так як я. Як почну дивитися на інших діток, які вміють вже трохи більше, ніж мій, то вже хвилююся (а ті, що не вміють, то навіть і не додумуюсь порівнювати) за свого. я читала, що рано ходити чи стати на ніжки - не означає "добре". Інколи це навіть може спричинити плоскостопіюу діток. Так що на все свій час!
Я теж хвилювалась коли побачила, Ума, Тимофiйчика фотку як вiн гарно голiвку тримав коли зовсiм манюнiй був. :) А моя пантерка до майже 3х мiсяцiв толком не тримала. А потiм все сталось в один день - вчора вона ще головою баламкала, а завтра вже тримала так гарно i мiцно, повертала з сторони в сторону i на животику так вiдпихалась ручками. А тепер хоче лiзти i все! Тiльки поставиш на живiт вже колiна пiд дупу i повзе. Вона ще не може вперед лiзти, але по кругу "повзає" як має бути. А сидiти як хоче, мати рiдна! Сама пiднiмає голову i плечi на пару секунд i сидить (з пiвлежачи). I нiчо їй не поробиш. Я не буду її тримати щоб не сидiла. Якщо вона вже готова до таких крокiв у розвитку, то я тiльки рада.
А може на наступнiй недiлi почнемо пiдгодовувати кашками. Нам лiкарка саказала що можна як тiльки буде 4 мiс., але я щось побоялась, все вiдтягую. Може навiть i почекаю коли буде 5 мiс. Ума, а ви свого вже пiдгодовуєте? Мамочки, таточки, коли ви починали пiдгодовувати своїх ляльок? Я на практицi не знаю, тiльки з книжок. Мама моя не дуже пам'ятає...ПОДIЛIТЬСЯ!

Будячок
23.10.2007, 22:57
.

Це від Емвею? ;) Гербалайф?
А хлорофіліпт наш, львівський... :) (спиртовий розчин)

Бактеріофаги робить Борщагівський фармацевтичний завод, м. Київ (знаєте таке?:). А хлорофіліпт дійсно дуже сильний алерген, крім того стафілокок значно менш чутливий до нього ніж був раніше, живучіший став зараза:) Мені наприклад не допоміг під час вагітності:) довго і тяжко лікувала, а закінчилось тим що пшикнула в носа прямо перед аналізом, аналіз вийшов просто супер - чистота красота, це вже потім нормальний лор допомогла нормально пролікувати. І ще ужастік - моя похресниця після рекомендованої педіатром клізми з хлорофіліптом потрапила в реанімацію (правда дизбактеріоз лікували, блін).

Ольга
23.10.2007, 23:04
Нам лiкарка саказала що можна як тiльки буде 4 мiс., але я щось побоялась, все вiдтягую. Може навiть i почекаю коли буде 5 мiс.
Ніно,аж після 6 місяців. з мого досвіду і то було надто рано,
Критерії готовності дитини до введення прикорму:
1. Поява першого зуба.
2. Вашому малюку є більше 6 місяців.
3. . Спостерігається згасання рефлексу виштовхування і поява скоординованих рухів для переміщення їжі язиком і ковтання.
4. Поява жувальних рухів, коли в ротик потрапляє густа їжа.
5. Дитина проявляє зацікавлення до вашої їжі, намагається самостійно покласти її собі в ротик.
6. Дитина самостійно сидить.
7. Може повертати голову, відвернутись від ложки, якщо запропонована їжа не сподобалась.
8. Достатня зрілість травного каналу, яка дає можливість нормально засвоюватись невелику кількість прикорму без розладів травлення і алергічних реакцій.

Koza-Dereza
23.10.2007, 23:15
Оля ви правi... я напевно ще i почекаю. БО впринципi поява зубiв я думаю це самий основний критерiй. Я читала що з появою зубiв з'являються травнi ферменти у слинi.
Тiльки напревеликий жаль у мене напевно не надоїться бiльше нiж 150г на раз коли вона буде старша (5-6 мiс) i їй треба буде бiльше їжи. Бо зараз вона їсть 150г на раз. :( хiба що буду штучно розцiджувати груди. У мене раз на раз не приходиться. Бува i 200г нацiджу, бува 100 ( з однiєї, i я їх чергую). I коли буває мало я себе такою нездарою i невдахою почуваю що псується настрiй на цiлий день. А коли подумаю що прийдеться догодовувати, то взагалi сижу i плачу. :(

Ольга
23.10.2007, 23:19
бiльше нiж 150г на раз коли вона буде старша (5-6 мiс) i їй треба буде бiльше їжи
Так вона ж буде більше їсти вранці, більше ввечері, груди будуть стимулюватися і більше буде молока! не переживайте!! ;)

levandivka
24.10.2007, 09:12
Цитата:
Допис від levandivka:
Це від Емвею? Гербалайф?
А хлорофіліпт наш, львівський... (спиртовий розчин)

Бактеріофаги робить Борщагівський фармацевтичний завод, м. Київ (знаєте таке?.
Знаю. Ви там у Києві користайте з борщагівських. А нам у Львові львівський хлорофіл рідніший. :p Та й спирт...

І ще ужастік - моя похресниця після рекомендованої педіатром клізми з хлорофіліптом потрапила в реанімацію (правда дизбактеріоз лікували, блін).
Вже писав, зашкодити може і звичайна вода. Тому це не "ужастік", а страшилка Борщагівського хім-фарму. :p

Росинка
24.10.2007, 09:52
То для поросят дуже важлива максимальна вага.
Мірилом повинен бути загальний стан дитини, а не чиїсь нормативи.
Так то воно так, але коли у інших їхні пампухи по 1,5 киля набирають ,мимохіть починаєшь нервувати, а може щось не так:eek: Моя лікарка сміється, каже що я хочу щоб мала у 3 місяці книжки читала.;)

Олю, як видобре написали про прикорм,дякую вам.Як раз тількі но хотіла про це запитати.Мене мама моя вже дістала,що тре їй вже малій сочки давати, бо їх так вчили тоді.

Додано через 47 хвилин
I коли буває мало я себе такою нездарою i невдахою почуваю що псується настрiй на цiлий день. А коли подумаю що прийдеться догодовувати, то взагалi сижу i плачу.
по собі знаю,чим більше негативу- тим меньше молока.Краще думайте так:"я сама молочна мама самої гарної у світі малечі!" Плюс прикласти Катруську до грудей і молочко саме прибавиться,ніде не дінеться.:)

Ksani
24.10.2007, 14:14
Так то воно так, але коли у інших їхні пампухи по 1,5 киля набирають ,мимохіть починаєшь нервувати, а може щось не так
всі діти різні, не варто дивитися на інших і порівнювати.
Краще уважніше придивлятися до своєї дитинки :)

Perchenya
24.10.2007, 15:59
Моя доця (5 років) постійно розказує казки, які на ходу придумує.Нещодавно розказала казку про козликів, суті якої я не памятаю, але кінець запамятався :"... і жили вони довго і нудно".
Діти-це квіти на наших могилах

Koza-Dereza
24.10.2007, 18:51
:"... і жили вони довго і нудно".
:D:D:D

Додано через 3 години 55 хвилин
Я вiдкрила для себе дитячий одяг французької фiрми Petit Bateau. Троха дорого, але якiсть суперова! Якщо є можливiсть то раджу спробувати.

Ума
25.10.2007, 15:12
Коза-Дереза, скільки разів я вже чую від своєї свекрухи, що малому треба вже щось давати!!! То просто катастрофа! Що цікаво, моя свекруха аж забріхується... як тільки я родила малого, то вона годувала грудьми недовго - 1,5 міс. Вже мені каже. що це не довго - 5,5 міс. :):):) Чим довше я годую - тим більше вона вигадує. То вона заявляла мені, що малого прикормлювала з 1,5 міс. і вже тоді він їв у неї свіжі абрикоси!!!! хоча я думаю, де в травні місяці вона тоді могла взяти свіжі абрикоси??? :):)

Я їй відповіла корокто, що до пів року нічим малого навіть не подумаю ознайомлювати чи підгодовувати, а те що так робили Ви - то тоді в совєцькому союзі мами не мали повноцінного харчування - все дефіцит був, от і необхідно було вітамінізувати нас малявок... ну вона з тих пір ненаполягає, хоча постійно приговорює, що мама в тебе жадіна, їсть яблучко, а тобі не дає :)

Nata
25.10.2007, 15:31
Це до бре коли "мама-жадіна" свідома! У мене в знайомих дитині педіатр (!) в місяць казала малюкові одне годування замінити водою, а в три місяці годувати яблучком. І найгірше, що молода мамуся виконує всі приписи того дурнуватого лікаря!

Росинка
25.10.2007, 16:24
Це до бре коли "мама-жадіна" свідома! У мене в знайомих дитині педіатр (!) в місяць казала малюкові одне годування замінити водою, а в три місяці годувати яблучком. І найгірше, що молода мамуся виконує всі приписи того дурнуватого лікаря!
:eek: :eek: :eek: Де такі педіатри беруться??

Дівчата,коли ви своїх малих стали купати у великій ванні?Моя мала щось дуже нервує в ній,навіть раз почала плакати.Може ще їй рано?

Nata
25.10.2007, 16:27
ми свого почали купити в великій ванні у 3 місяці, але мали таку спеціальну паралонову підставку, він лягав на неї і "балдів".

levandivka
25.10.2007, 16:31
постійно приговорює, що мама в тебе жадіна, їсть яблучко, а тобі не дає
А Ви, ніби не знаєте, що про бацю "приговорити", щоб не патякала. Я розумію, що свекруха. але "краще з мудрим загубити..." Що буде далі, якщо не вирішити тої проблеми?

Росинка
25.10.2007, 16:32
але мали таку спеціальну паралонову підставку,
А ми на руках її тримаємо,може тому і боїться.

levandivka
25.10.2007, 16:33
у великій ванні?Моя мала щось дуже нервує

Найшвидше, що не відчуває бортів, опори. Набирайте мало води, самі з нею залізьте. варіантів багато. :)

Додано через 1 хвилину
ми на руках її тримаємо,може тому і боїться.
Підозрюю, що вона відчуває Ваш страх. Поводьтеся впевнено.

Ума
25.10.2007, 18:02
Дівчата,коли ви своїх малих стали купати у великій ванні?

Росинко, нам в пологовому казали місяць купати в кипяченій воді - поки пупкова ранка заживе. А потім як собі схочете. Ну ми й схотіли одразу у великій ванні. То фактично ми тільки три тижні купались у маленькій ванночці (як згадаю яка то морока з тою водою, набирай, кипяти, студи, виноси/заноси... беее :( ). Перший раз на всяк випадок малого давала чоловікові, який сидів у великій ванні, а вже з другого разу самостійне плавання :) Страшенно подобається коли доплавається до якогось бортику чи дна :) відштовхується, що є сили :) Я йому туди качечок напускаю, бегемотиків і жабок. Він ще, правда, не вміє ними бавитись, бо не сидить (ми його підтримуємо), але дуже тішиться як бачить той звіринець :)
Тепер вміє добре впиратися на ніжки, то я навіть маю змогу, як зовсім сама дома, покупати його самостійно - фоди наберу до попи (коли стоїть) і на стоячи головні бруднульки помию і ще поплаваєм пару хвилин і з незадоволеною мінмікою вилазимо :)

Додано через 5 хвилин
Я розумію, що свекруха. але "краще з мудрим загубити..."

це вже точно. Але мій чоловік їй м"яко сказав, що свого часу вона мала свій шанс на виховання дитини, так як вона вважає за потрібне, а це є його і мій шанс і ми нікому його (шанс) не віддамо.
Хоча найбільше в мене з нею суперечок щодо одягання (вона би вмерла, як би взнала, що ми після купання на голяса відпочиваємо, ніяких шапочок... що невістка ніколи не думає про то чи закрите вікно чи двері - якщо комфортно, то нащо дурним голову забивати? ще є суперечки щодо харчування - але їй довелося змиритися з тим, що до 6 міс. - крім молока ніц не буде їсти, бо коли ще грудне моньо пити, як не в молочному віці? А яблучка ще наїсться!

і ще мене страшенно трафляє, як вона малому каже, що твої батьки засранці такі сякі, бо щось там не даємо дитині, чи тягнемо його кудись з собою і тп. Ну то пару раз через малого сказали при ній, яка бабуська в нього засранка, а мама з татом найкращі в світі, то вже при нас так не каже, але думаю, що як ми не чуємо, то вона все розкаже, що про нас думає :)

Додано через 8 хвилин
Підозрюю, що вона відчуває Ваш страх. Поводьтеся впевнено

так, головне впевненість :) Я якось демонструвала чоловікові, як я сама навчилася одною рукою мити голову малому :):) Саме в той момент малий - бульк! вивернувся так спритно, що ми не встигли й оком мигнути - хутко дістали - очі червоні... закашлявся - але дивиться на нас, а ми сміємося і він собі теж до посмішки :) ( а в середині у нас вже була підготовка до того - що то скандал буде на всю хату і більше купатися не загонеш!)

Koza-Dereza
25.10.2007, 20:05
СОПЛI!!!! БАГАТО!!!!! ЩО РОБИТИ???????????

Ука
25.10.2007, 20:39
відсмоктувати.
плюс в ліжко під ковдру і вкупочці балдіти біля циці, поки не пройде

Ksani
25.10.2007, 23:45
Якщо рідкі, самі витікають і не заважають дихати - нічого. Мама і циця.

Koza-Dereza
26.10.2007, 01:27
З носа не витiкають - напевно падають до рота i вона деколи кашляє вiд них (нiби давиться) температури нема :( але соплi спати не дають. Я вже й на роботу не пiшла, i даю цицю що 1,5 год. :( бiдна моя ляля.

Anastasia
26.10.2007, 23:51
Купила я в антошці для своєї малечі зубогризки. Одна з них фірми bebе confоrt, так вона така смердюча що жах, уявляєте! Така я розчарована, як так можна?!