КПК

Показати повну версію : Для мамусь і татусів

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

марта
06.09.2008, 23:26
І в нас сьогодні те саме. Удень засинає 13-14 год, а сьогодні ледве приспали в 16-00 :(

Irus'ka
07.09.2008, 01:24
[QUOTE=Гелена;378108]ну і? що ви цим хотіли сказати?
гаряча вода висушує шкіру, не знаю про що тут можна сперечатися
та й вплив на здоров'я не найкращий, наприклад, гарячі ванни не радять приймати людям з хворим серцем
піддозрюю не через "дисбаланс мінеральних речовин і мікроелементів у гарячій водопровідній хлорованій воді";)
справа у власне високій температурі води і її впливі на організм
а він може бути і позитивним і негативним
Ну я думаю ніхто дитину в гарячу воду не запхає, та й вона сама не дозволить.:p
А от про шкідливість хлорованої водопровідної води, то зовсім інше...
До речі, мамусі, до якого віку ви водичку дітям для купання кип'ятили?

Olenka
07.09.2008, 02:21
Щодо води
Ми кипятили поки купали в маленькій ванночці, до 2-х місяців - тільки тому що на кухні це було зручно. Вважаю, що кипятити треба поки пупок не заживе.
Але що вода водопровідна в моєму районі висушує шкіру, принаймі мені, чоловіку, моїй мамі, це правда. Я кожного разу після миття навіть рук мажу руки кремом, інакше руки схожі на землю під час спеки...

levandivka
07.09.2008, 10:19
до якого віку ви водичку дітям для купання кип'ятили?
Ні до кокого не кип'ятив. Мої діти народжувалися у воду. Звичайну водопровідну воду.
Жодного конфліктного впливу води не бачив.

Натася
07.09.2008, 10:47
до якого віку ви водичку дітям для купання кип'ятили?
не кип'ятила жодного разу.:)
при цьому пупок зажив на 10-11 день. ніякого негативного впливу водопровідної води не помічено.

ckorpionsha
07.09.2008, 11:03
А я хотіла спитати, чи треба купляти дитині,яка ще не ходить на осінь-зиму взуття? Я свому думаю чи купляти

cherepashka
07.09.2008, 11:46
А я хотіла спитати, чи треба купляти дитині,яка ще не ходить на осінь-зиму взуття? Я свому думаю чи купляти

Недавно читала в журналі,що діток, приблизно з 6 місяців, потрібно взувати,щоб ніжки звикали до взуття.А то коли вони почнуть ходити,то будуть намагатись скинути невідомий їм предмет.Тому ми вже теж придивляємось топікі :)

ckorpionsha
07.09.2008, 12:21
Недавно читала в журналі,що діток, приблизно з 6 місяців, потрібно взувати,щоб ніжки звикали до взуття.

Ну ми з вами одного віку) Ми маємо декілька пар взуття, хресна купила. Але зимнього нічого, все осіннє. Я вже бачу реакцію мого кіндера на топіки якісь)))

levandivka
07.09.2008, 14:44
з 6 місяців, потрібно взувати,щоб ніжки звикали до взуття.А то коли вони почнуть ходити,то будуть намагатись скинути невідомий їм предмет.
Можна і раніше почати. дідько з ним, зі здоров'ям, зате буде привчене.

Незнайомка
07.09.2008, 14:48

в мене також було схоже питання (що робити з ножками, коли зимою носиш в слігу). одна мамочка показала прикольні зимові черевички, пошиті з виворотки. ззовні щось схоже не замшу, всередині - хутро. сказала, що таке продається на привокзальному базарі там, де теплі камізельки бабці виносять. чесно, туди ще не добігла подивитись, але сподіваюсь добігти.

Tas'ka
07.09.2008, 17:33
І в нас сьогодні те саме. Удень засинає 13-14 год, а сьогодні ледве приспали в 16-00 :(

Те що вдень важко приспати малюка я вже привикла. А що ви робити коли дитя уночі вирішує побавитися? А то синулі виповнилося три місяці і він "вирішив" вночі не спати. Вмовляю, виключаю світло, пробую колисати ну ніяк... :confused:

Kristin_Daae
07.09.2008, 17:48
:(І наш сьогодні не вкладається. Мабуть, справді, усе від спеки. На двір з ним зараз неможливо - сонця забагато, а в квартирі термометр показує +29.:(

Irus'ka
07.09.2008, 19:37
в мене також було схоже питання (що робити з ножками, коли зимою носиш в слігу). одна мамочка показала прикольні зимові черевички, пошиті з виворотки. ззовні щось схоже не замшу, всередині - хутро. сказала, що таке продається на привокзальному базарі там, де теплі камізельки бабці виносять. чесно, туди ще не добігла подивитись, але сподіваюсь добігти.

Класна штука однозначно! Знайдете- купуйте.Щоправда де у Львові знайти не знаю, бо нам татко із Закарпаття привіз, дуже недорогі і класні!

Usmishka
08.09.2008, 10:39
Привіт форумчанам)
Прошу прийняти нас до вашої компанії, нам 3 з половиною місяці, звати нас Іринка)))
Ми раніше (від початку вагітності) перечитуємо дописи, ті шо встигаємо, і нарешті зареєструвались. Звати доцю Іринка, ми їмо тільки грудне молочко, дуже активні і трохи смаркаті))

Женічка
08.09.2008, 11:00
ой, мамочки, а то правда, що то такий холод насувається?.......
в нас навіть шапочки теплої ще нема......
не хочу, щоб дощило, не хочу з манюньою вдома цілими днями сидіти..........

Zoryanazirka
08.09.2008, 11:30
Дівчатка накінець я доперла що тут діється і повертаюся до вас. А то щодня як не заходжу сервер перевантажений і хоч ти трісни.

Zoryanazirka
08.09.2008, 11:34
Ні до кокого не кип'ятив. Мої діти народжувалися у воду. Звичайну водопровідну воду.
Жодного конфліктного впливу води не бачив.

Ми хоч і не в воду народжувалися, але води теж ніколи не кип"ятили :)

cherepashka
08.09.2008, 11:49
Класна штука однозначно! Знайдете- купуйте.Щоправда де у Львові знайти не знаю, бо нам татко із Закарпаття привіз, дуже недорогі і класні!

Продаються на базарчику "Провесінь" (біля нового цуму).Номер магазинчика не пам'ятаю,він знаходиться з правого боку,якщо йти через головний вхід.

Улянка
08.09.2008, 12:47
Поїхали вчора з друзями відпочити. Малеча всю дорогу так плакала і кричала! То був жах. Не пам"ятаю такого крику ще з часів проблем з животиком. Навіть не знаю зза чого то. Чи через погоду чи може сунички їй не пішли(бо вчора дала вперше). Може животик болів? Не знаю......:(
ПиСи Класно що лінієчки вже можна ставити. Надіюсь в мене тапками не кидатимуть що російською. Бо так вже малюнок сподобався:)

Натуся
08.09.2008, 14:26
А ми вчора з татком і його однокласницею (з Луганська) ходили в центр на міні екскурсію,але ходили аж після 18,00,бо з тою спекою мала від ранку заснула аж в 17.00 і спала 35 хвилин... :( І от,сидимо ми біля Високого замку під парасольками,смакуємо пиво,Настя по мені товчеться,їсть "Марію",і тут як укакається...Так що аж на мої білі штани...Благо були з калясьою ,то я їй памперс поміняла(дав Бог розум завжди з собою возити вологі салфетки,запасні памперси,кремчик і сухі салфетки... ),віддала чоловікові,а сама хвилин 10 терла штани вологими сафетками...І знаєте що саме цікаве? Відтерла- за 10 хвилин висохло і жодного сліду,навіть натяку...

Ніка
08.09.2008, 16:55
Привітик усім!
після пологів не було дуже часу, щоб приєднатись до молодих матусь, тепер думаю, надолужу втрачене!
бачу і форум оновився!
у мене ж запитання - хто стикався з пупковою грижою?
я вже прогуглила про цю проблему. чомусь не змогла пошуком знайти про це на форумі. тому наразі мене цікавить - хто як боровся із цією проблемою без хірургічного втручання?
поки що нам лікарка порадила повзати, перев.язувати пупчик і масажики.
може хтось поділиться досвідом? буду дуже вдячна!!!

Марта2
08.09.2008, 17:22
Привыт усым! Давненько не заходила на форум, все часу не хватало!:cool: Ми вже такы великы, нам в суботу виповнилось 6 мысяцыв! До нас в госты приходив маленький хлопчик, Ернест так з ним гарно бавився, що забув що хотыв спати!!!:D Синочок вже вмыэ сидыти, гарно говорить мама ы баба! Пробуэм овочевы пюре, дуже йому смакуэ! Нам подарували горшочок, вчимось пысяти туди! Повзати нам ще не дуже получаэться, але мальок стараэться! О такы то у нас справи!

Irus'ka
08.09.2008, 17:46
Про пупкову грижу: проблема радше надумана, бо в такому віці можна говорити лише про нетреновані прямі м'язи животика(або їх розходження).
Ми виправляли масажем і частим викладанням на животик. Ніяких перев'язувань і прикладання монеток не практикували, бо то все дурниці :p
Хірургічне втручання самі хірурги (!!!) забороняють до 2-х річного віку.

Usmishka
08.09.2008, 18:31
А в нас проблема з сопельками - вже протягом місяця вони нам докучають((
Спочатку текли - то ми їх і лафероном лякали, і фізрозчином промивали, і називіном пробували, аквамаріс і салін пробували - все марно, днем більщ-менш, а під ранок вночі закладає так сильно, шо ми від того форкання з чоловіком просипаємся, ну і малеча звісно нервується((
і що ще придумати?
усі лікарі слухали - легені чисті

tslezinska
08.09.2008, 19:02
в мене також було схоже питання (що робити з ножками, коли зимою носиш в слігу). одна мамочка показала прикольні зимові черевички, пошиті з виворотки. ззовні щось схоже не замшу, всередині - хутро.
А ми малечі укпили зимовий комбінезон, то до нього в придачу були теж такі "чопи", ззовні тканина така водонепроникна, а всередині цигейка чи шось таке. В слінг, звичайно, комбінезон не вдягали, але ті чопи на ніжки-так.

tslezinska
08.09.2008, 19:03
не хочу, щоб дощило, не хочу з манюньою вдома цілими днями сидіти...
А чого вдома цілими днями сидіти? Гуляти з дитиною, незалежно від погоди...

tslezinska
08.09.2008, 19:08
А в нас проблема з сопельками - вже протягом місяця вони нам докучають((
Спочатку текли - то ми їх і лафероном лякали, і фізрозчином промивали, і називіном пробували, аквамаріс і салін пробували - все марно, днем більщ-менш, а під ранок вночі закладає так сильно, шо ми від того форкання з чоловіком просипаємся, ну і малеча звісно нервується((
і що ще придумати?
усі лікарі слухали - легені чисті
Соплі текти можуть, якщо зуби ріжуться, бо прорізання зубів може супроводжуватися будь-якими катаральними проявами. Звичайно, що при цьому легені будуть чистими. Якщо причина в зубах, то даремно ви дитину хімією напихали.

Usmishka
08.09.2008, 19:14

але до тої непогоди треба мамі звикнути

Usmishka
08.09.2008, 19:16
Якщо причина в зубах, то даремно ви дитину хімією напихали.

от і я тепер задумуюсь, тільки хіба нам не зарано? 22 буде лише чотири місяці:eek:

Irus'ka
08.09.2008, 19:26
Привіт форумчанам)
Прошу прийняти нас до вашої компанії, нам 3 з половиною місяці, звати нас Іринка)))
Ми раніше (від початку вагітності) перечитуємо дописи, ті шо встигаємо, і нарешті зареєструвались. Звати доцю Іринка, ми їмо тільки грудне молочко, дуже активні і трохи смаркаті))

Спробуйте у неонетолога проконсультуватись. Бо закладений носик може бути проявом неврологічних порушень. Прошу не лякайтесь без причини, лише обстежтесь ретельно;)

Женічка
08.09.2008, 19:43

ідея просто супер, правда як можна втримати дитину в візочку під дощовиком - це для мене загадка:)

Koza-Dereza
08.09.2008, 19:54
Гуляти в будь-яку погоду, зокрема пiд проливним дощем це не для нас. Але холода нам не перешкода. Ми минулої зими гуляли пiсля роботи, бо наша няня не гуляла вдень в холод. То я пiсля роботи маську в каляску, завернула в конверт i на вулицю. Навiть якщо по дорозi додому вiд няньки засинала в карсiтi то ми його тримали на балконi поки вона спала. Закрили ковдрою i масьо дрихло. Думаю що цiєї зими нам буде цiкавiше.
Завтра починається садок. Сьогоднi моя мама з малою, каже що не може її вкласти спати. Шо буде в садку я просто не знаю... Я напевно завтра з розуму зiйду.

Usmishka
08.09.2008, 19:55
закладений носик може бути проявом неврологічних порушень. ;)
а яких саме порушень? обіцяю, не лякатись!:rolleyes:

Маруся-мама
08.09.2008, 20:06
ідея просто супер, правда як можна втримати дитину в візочку під дощовиком - це для мене загадка:)
А прищіпнути не вийде? Буде вилазити?

Моя в суботу страшенно рвалась на двір, хоча там лила злива цілий день. Їй було страшенно цікаво що то таке мокре падає з неба.

cherepashka
08.09.2008, 22:06
Ми сьогодні під час прогулянки попали під зливу.Так до дощу мася спала,а в сам дощ їй терміново треба було на ручки.Таку істерику закатала,що довелось зупинятись під першим-ліпшим накриттям і діставати її з візочка.Дуже вже їй подобається дивитись як дощик падає-так уважно і здивовано розглядає.Мабуть,коли вперше побачить сніг,то в неї шок буде.:)

Zoryanazirka
08.09.2008, 22:11
В нас нині стався такий казус :)) Я зняла Маркові памперс, в пачці вже небуло, пішла по нову пачку, лишила його наголяса. Пішла на кухню, там кипів обід, там помішала, побачила брудні лахи понесла в ванну, закрутилася, вертаюся, вбрала памперс настояка, бо інакше не давав. Тоді дивлюся горщик замазаний какашками, здивувалася, витерла, заходжу в ванну а ТАМ!!! Дитина хотіла какати, сів на горщик, передумав, пішов в туалет, хотів вилізти на унітаз - не вийшло, і зробив прямо під самим унітазом! Не забув намотати пів рулону паперу і накидати в унітаз (відірвати забув) по тому всьому спустив воду! :)) Такі ми вже великі :) Нам в суботу півтора рочку!

Zoryanazirka
08.09.2008, 22:20
А моя мама коли дощик каже Маркові - бачиш то Бозя землю миє, щоб все чистеньке було.

levandivka
08.09.2008, 22:22
в сам дощ їй терміново треба було на ручки.Таку істерику закатала
Не забувайте, що у візочку дощ шумить... :)
Ніколи в наметі не чули?

Радість
08.09.2008, 22:26
Ми сьогодні під дощем гуляли. Скільки в дитини радості було, коли вона в гумових черевичках по калюжам бігала! Що ще для щастя треба :)

Olenka
09.09.2008, 02:11
А нам вчора був рочок! http://img235.imageshack.us/img235/2843/8d704c2e58419874897d901bw5.gif
Скільки нам всього надарували! Тимофій при дверях забирав подарунки, шурував у спальню і там їх розглядав. Один такий великий пакунок був, він туди чуть цілий не заліз, і так смішно почав витягувати, витягнув речі і навіть не дивлячись на них викинув, за речима викинув цукерки, і так до самого дна, а на дні були машинки. Останнім викинув пакунок, машинки з упаковки витягнув за секунду і їздив ними по хаті і голосно кричав "трр-брр" (звуки машинки губами).
хто стикався з пупковою грижою?

У мене таке було при народженні, вилікували масажами, лікар кожен день приходив і вмасовував.

Олюська
09.09.2008, 11:30
Всім привіт!!! Як ми за вами скучили:)
Олеся вже сама сідає і сидить, повзає всюди, де очі бачать, стає на ноги, коли є за що вчепитись:):):)
А в неділю їздили в Карпати, дитя так солодко спало поміж гір на коцику:rolleyes:

tslezinska
09.09.2008, 11:59
от і я тепер задумуюсь, тільки хіба нам не зарано? 22 буде лише чотири місяці
В нашої лялі зубки ВИЛІЗЛИ в 4 місяці, але справа в тому, що вони дуже завчасно починають вставлятися в ясна, і дитині то так само муляє, а організм реагує на то в будь-який спосіб. В когось температура (хоча рідко таке буває), в когось кашель, або соплі, або пронос...Всі індивідуальні.

tslezinska
09.09.2008, 12:03
Ми сьогодні під час прогулянки попали під зливу.Так до дощу мася спала,а в сам дощ їй терміново треба було на ручки.Таку істерику закатала,що довелось зупинятись під першим-ліпшим накриттям і діставати її з візочка.
Ми так само в дощ гуляли. Поки дитина менша, то з дощовиком на візку жодних проблем нема. Але якщо дитина таки виривається, можна і на руки взяти під парасолю, або ж просто десь стати під накриттям, аби дитинка повітрям свіжим дихала.

Loyal
09.09.2008, 12:38
А в нас купа всього сталось. Маємо таку (http://babytoys.com.ua/cat.phtml?curitem=2338&catid=140)іграшку тепер в нас нова затія бавитися нею не ручками, а діставати ніжками. Як наслідок... перше падіння з дивану! Як сталось - не знаю. Але ревіли довго двоє і малий і я з ним... Мда. Закінчились спокійні деньки лежання на дивані!

Гелена
09.09.2008, 12:56
А в нас купа всього сталось. Маємо таку (http://babytoys.com.ua/cat.phtml?curitem=2338&catid=140)іграшку тепер в нас нова затія бавитися нею не ручками, а діставати ніжками. Як наслідок... перше падіння з дивану! Як сталось - не знаю. Але ревіли довго двоє і малий і я з ним... Мда. Закінчились спокійні деньки лежання на дивані!

як тільки мій Максик падає, я даю йому цицю
заспокоюється моментально
раджу і вам так робити, тоді дитина не буде довго плакати

Usmishka
09.09.2008, 12:57
А нам вчора був рочок! http://img235.imageshack.us/img235/2843/8d704c2e58419874897d901bw5.gif

ВІТАЄМО!!! Ви вже тепер такі великі!!! Успіхів вам і здоровячка.

А в нас проблема, куди не підемо, нас все врікають, не хочеться в це вірити, але мала починає раптово кричати, до посиніння прямо, відмовляється їсти і починає засипати по 5 хв і о тільки на руках. Хоч бери і з хати не виходь:mad:

Маємо таку (http://babytoys.com.ua/cat.phtml?curitem=2338&catid=140)іграшку тепер в нас нова затія бавитися нею не ручками, а діставати ніжками. Як наслідок... перше падіння з дивану!

В нас схожий варіант від чіко - подарував дядько Іринки, правда ціна там значно дешевша - 350 грн, а фіксується в трьох положеннях, можна бавитись до 3 років, але я на диван не ставлю, лише посеред ліжка, моя ше не вискакує сильно, хоча наші діти практично одинакові. Вона правда ше і за іграшками дуже не тягнеться, я вже починаю хвилюватись:confused:

Loyal
09.09.2008, 13:05
даю йому цицю
заспокоюється моментально
раджу і вам так робити, тоді дитина не буде довго плакати

Він в мене так плакав, що я і цицю на могла дати!!! Тих 15 хв плачу були найдовшими в мому житті!!! :bad::bad::bad:

Olay
09.09.2008, 13:15
В нас також вже був перший політ місяців у 8:cesored:.Після цього лишаю дитину тільки у ліжечку.Як не прикро,але це буває майже в кожної мами :bad:

Nata
09.09.2008, 13:15
Ми їздили на Тернопільщину. Дмитро замучився, просидів два дні в Ерго, натовкся на сонці, тепер не може дитина домом натішитися, в кожен кутик заповзає :).

Радість
09.09.2008, 13:27
А в нас проблема, куди не підемо, нас все врікають, не хочеться в це вірити, але мала починає раптово кричати, до посиніння прямо, відмовляється їсти і починає засипати по 5 хв і о тільки на руках. Хоч бери і з хати не виходь:mad:

Носіть із собою в баночці св"ячену водичку. Тільки починає плакати, протріть личко, і все буде гаразд. Нам завжди допомагало. Врікали, чи не врікали, але коли дитина ні з того, ні з сього починала плакати, св"ячена вода завжди допомагала.

Улянка
09.09.2008, 13:29
Але ревіли довго двоє і малий і я з ним... Мда.

Ніколи не плачте у такому випадку ви. Моя теж падала, знаю як важко сльози стримати, але дитина дивиться що і мама плаче і це ще збільшує її переляк.

Nata
09.09.2008, 13:42
Ще собі згадала: іду з Ерго в маленькому містечку, де багато хто знає мене і чую позаду: "а то в неї хлопчик чи дівчинка? Та певно дівчинка, бо старший хлопчик"... оце логіка.

Настусі скоро два рочки, навіщо її насильно тримати у візочку? Одягаєте гумовці, плащик від дощу і купа радості! Мій Петро найбільше любить гуляти в дощ, можна в болоті побабратись. Тепер одному одягаю курточку, другуго беру в Ерго під парасолю і так гуляємо в дощ.

levandivka
09.09.2008, 13:58
Тільки починає плакати, протріть личко, і все буде гаразд. Нам завжди допомагало. Врікали, чи не врікали, але коли дитина ні з того, ні з сього починала плакати, св"ячена вода завжди допомагала.
Я теж кажу, що вода - луччий засіб. :)
І на личко, і на шльопу...

Usmishka
09.09.2008, 14:07
Він в мене так плакав, що я і цицю на могла дати!!! Тих 15 хв плачу були найдовшими в мому житті!!! :bad::bad::bad:[/QUOTE
Як то знайомо, коли плаче моя дитина з моєї вини - мені серце розривається і здається шо той плач безконечний, і я почуваюсь останньою свиньою - воно ж маленьке таке безпорадне, а я така велика і неуважна:bad:

[QUOTE=Радість;378934]Носіть із собою в баночці св"ячену водичку. Тільки починає плакати, протріть личко, і все буде гаразд. Нам завжди допомагало. Врікали, чи не врікали, але коли дитина ні з того, ні з сього починала плакати, св"ячена вода завжди допомагала.

Дякую, треба спробувати, а то довиться різко бігти з криком додому рятуватись:suicide:

tslezinska
09.09.2008, 16:38
В нас також вже був перший політ місяців у 8:cesored:.Після цього лишаю дитину тільки у ліжечку.Як не прикро,але це буває майже в кожної мами :bad:
В нас перший політ з ліжка був у 1,5 місяці!!! Я, дурна, поклала дитину спати на матрасик близько до краю. Уві сні дитина скрутилася та й гепнулася на паркет. Я спочатку в такому шоці була, що навіть не могла зрозуміти, чим саме він вдарився. Прикладала холодне до потилиці, а він на лобі собі гулю набив! Одразу цицьку в зуби, сама реву, чоловік з роботи примчав, поїхали на Орлика. Я всю дорогу ще плакала над дитинкою,а він собі вже чемно хропів. Слава Богу, що все обійшлося!

Настусі скоро два рочки, навіщо її насильно тримати у візочку? Одягаєте гумовці, плащик від дощу і купа радості!
Отож бо й воно, я ніяк не можу зрозуміти батьків, які силоміць дитину у візок пхають або возять у візку, бо так простіше. Штефко як почав ходити, то ми почали пішки гуляти, а як втомиться-тоді на руки трохи, і знов на землю. Зараз він вже підріс, то тепер часто сам проситься у візок (то є така мулька у дітей-поки малі, з візка геть вириваються, а потім самі туди просяться), але гуляє все ж таки без нього.

Женічка
09.09.2008, 16:47
ми не сидимо увесь час у візочку :-)))))))))))))
і силоміць туди не пхаємось:-)))))))))))))))

хельга
09.09.2008, 16:47
То напевно майже і всіх дітки падають з дивану. В мене падав, але моє ліжко - це просто матрац на підлозі (десь 20см високий). Тож не далеко було падати. А взагалі, я вже десь з 5 м. переселила малюка на підлогу. Настелила теплі ковдри і бавились, а мені менше клопоту.

Радість
09.09.2008, 17:53
Мій чоловік так любить малу на руках носити, що я її навіть деколи страшила :"Іди скорше, бо тато на руки візьме":lol:. Діяло бездоганно.

Ная
09.09.2008, 18:16
Вчора дала я своїй дитині їсти мисочку ожини,а сама вийшла в кухню. За деякий час чую,шось підозріло тихо:shutup:,заглядаю,а вона придумла собі боді-арт,пороздушувала ягоди і ними себе порозмальовувала доки руки діставали. Як я прийшла,то вже почалися роботи над диван-артом.:p. А змити з себе той шедевр ну ніяк не давалася,з синіми вухами і волоссям так і пішли гуляти,зав"язавши хустинку:beee:.
ніяк не можу зрозуміти батьків, які силоміць дитину у візок пхають або возять у візку, бо так простіше.
А мені без візка простіше:p,хоча Софійка любить в ньому їздити і ходить зі мною поки що ше тільки за руку. Беру візок,якщо треба в магазин,чи на базар,або йдем гуляти дуже надовго.
В дощ гуляємо в Ерго.
До речі, мамусі, до якого віку ви водичку дітям для купання кип'ятили? Ми кип"ятили пару тижнів,але маємо знайомих,які дитині і в десять місяців возять для купання виключно джерельну воду.:eek:

Дана
09.09.2008, 18:32
Вчора дала я своїй дитині їсти мисочку ожини,а сама вийшла в кухню. За деякий час чую,шось підозріло тихо:shutup:,заглядаю,а вона придумла собі боді-арт,пороздушувала ягоди і ними себе порозмальовувала доки руки діставали. Як я прийшла,то вже почалися роботи над диван-артом.:p. А змити з себе той шедевр ну ніяк не давалася,з синіми вухами і волоссям так і пішли гуляти,зав"язавши хустинку:beee:.
:
Фруктові соки вже довгий час відмиваю лимоном. Просто скибкою лимона потріть шкіру у тому місці де капнув сік. Так відмивала соки від чорниці, ожини, вишень, і т.п

ckorpionsha
09.09.2008, 23:21
Отож бо й воно, я ніяк не можу зрозуміти батьків, які силоміць дитину у візок пхають або возять у візку, бо так простіше.

А ми гуляємо так: 2 години у мами на руках на вулиці, а потом як спатки хоче у коляску. А за ті години попробуй його покласти туди, то вся вулиця буде чути його. Пробувала пару разів, не виходить)

Usmishka
10.09.2008, 09:28
А ми гуляємо так: 2 години у мами на руках на вулиці, а потом як спатки хоче у коляску. А за ті години попробуй його покласти туди, то вся вулиця буде чути його. Пробувала пару разів, не виходить)

В нас схожа ситуація - якщо відразу у візку не засне, то прогулянка відбувається на руках, відповідно не дуже довго, бо 6 і пів кг - то далеко не пірїнка, особливо стовпчиком:xaxa:

Дана
10.09.2008, 12:08
У нас гостила півтори місяця моя мама, Софійка була весь час на руках, на землю її спускали в рідких випадках,:no: бо шкода що колінка натре собі дитина:8:, я казала що Сонька ходити не буде а навчиться літати:confused: , бо ж їй навіть шансу не давали понеділок мама поїхала, вчора Софійка перший раз сама пішла.:crazy: Раз мене ніхто незбирається носити - прийдеться ходити самій:xaxa:

Usmishka
10.09.2008, 12:19
У нас гостила півтори місяця моя мама, Софійка була весь час на руках, на землю її спускали в рідких випадках,:no: бо шкода що колінка натре собі дитина:8:, я казала що Сонька ходити не буде а навчиться літати:confused: , бо ж їй навіть шансу не давали понеділок мама поїхала, вчора Софійка перший раз сама пішла.:crazy: Раз мене ніхто незбирається носити - прийдеться ходити самій:xaxa:

в нас те саме - свекруха приїжджає раз на два тижні - і зразу на руки - кажу не носіть її, бо то на мої руки - у відповідь - а мені хочеться, ну і примовляє - мама твоя погана, положе дитину і лише, не дозволяє колисати, одна бабця добра:bad::bad::bad:

tslezinska
10.09.2008, 12:24
Спробуйте при свекрусі так само дитину взяти й розказати їй, що бабця погана:) Думаю, одразу змінить поведінку.

Женічка
10.09.2008, 12:28
в нас те саме - свекруха приїжджає раз на два тижні - і зразу на руки - кажу не носіть її, бо то на мої руки - у відповідь - а мені хочеться, ну і примовляє - мама твоя погана, положе дитину і лише, не дозволяє колисати, одна бабця добра:bad::bad::bad:

вам негайно потрібно в тему "бабуся - свекеруха" :xaxa::xaxa::xaxa:
я собі уявляю, що ви відчуваєте............... жах

ckorpionsha
10.09.2008, 13:32
бо 6 і пів кг - то далеко не пірїнка, особливо стовпчиком:xaxa:

А я ношу цілі 8 кг майже цілий день. Спину,руки,ноги вечером вже не відчуваю. Як після спортзалу. А от вже другий день вчу малого самого засипати, всмислі дотепер пан Віктор хотіли засипати тільки коли його колишуть на руках або підняти його горизонтально і так колисати - я піддаалась-піддавалась, але вже все! Сил більше нема. Біля циці не завжди засинає, а от колисати і всьо-відрубон. То я кладу на ліжко як бачу спати хоче, ниє-ниє тягне мої руки,щоб взяла колистати. Я терпляча дуже. Бачу не спить, беру на руки,ношу стовпчиком,розказую щось...потом знов кладу виймаю цицю і дитина відрубується, бачить з мами толку нема. А то мама моя навчила колисати як приїзжала, а я думала фігня то, чуть поколишу і перестану. А дитина привчилась конкретно. Але бачу відівчення йому на шкоду не йде.

Злата
10.09.2008, 13:50
А я ношу цілі 8 кг майже цілий день.
а я вже 10
в моєї донечки був період, коли вона хотіла перед сном носитися і бажано, щоб з колисковою. Тепер минулося і ми засинаємо біля циці, чому так не знаю, але я тоді читала дописи про дітей на грудному вигодовуванні, яких не потрібно колисати і думала як це тільки людям вдається. Можливо це пов'язане з тим, що я почала більше гуляти з дитиною, аж до темноти (звичайно більший період часу на руках). Раніше сиділа вдома бо носилася на руках, а потім подумала, що різниця де носити дитину є - то на повітрі, а то вдома:8:

Златка
10.09.2008, 14:32
Спробуйте при свекрусі так само дитину взяти й розказати їй, що бабця погана:) Думаю, одразу змінить поведінку.

Ага, поведінку не змінить, а буде погана невіста і погана мама, бо он як наговорює на хорошеньку бабцю :bad:

Улянка
10.09.2008, 14:35
а в нас зовсім інакше - дитинка без циці не засне колиши не колиши. Недавно чоловік пізно вернувся з роботи а мені треба було приготувати їсти. Анюта плакала,марудилась але не заснула поки я не прийшла і не дала цицю. А в моєї родички син біля двох років і на ГВ. Їй недавно потрібно було в інше місто на похорон. Син так і не спав всю ніч без мами і без циці,як чоловік не пробував.

Olay
10.09.2008, 15:15
А ми ще ні разу біля циці не не засинали:shutup::shutup::shutup:

Ная
10.09.2008, 15:44
Софійка перший раз сама пішла.:crazy: Раз мене ніхто незбирається носити - прийдеться ходити самій:xaxa:
О,то у вас подія! Вітаємо!:clapping:А наша Софія ні на руках не дається носити,ні ходити сама не хоче. Для впевненості мусить вхопитися за мій палець,інакше кроку не ступить,якійсь іншій опорі типу меблів,перекладин,не довіряє,чиясь інша рука теж не завжди їй підходить:no:. Відчуваю,шо тримається чисто символічно,але сама не пускається,хіба деколи забудеться,то зробить крок чи два:).
мама твоя погана
Такі випади в мою сторону від будь-кого в присутності дитини присікаю тут же:aggressive:,трохи різко,зате дієво:).
а в нас зовсім інакше - дитинка без циці не засне колиши не колиши.
А моя дитина якщо хоче спати,то засне сама,навіть сидячи,а як не хоче,то ні циця,ні колисання не допоможуть:)

guculyanka
10.09.2008, 16:02
А ми ще ні разу біля циці не не засинали:shutup::shutup::shutup:

:eek::eek::eek:

Як це??? За 8 місяців 19 днів ще ні разу біля циці не засинали?:umbrage:

Ви, мабуть на штучному вигодовуванні?

olenkastar
10.09.2008, 16:04
а в нас вчора знову була педіатр!!і нуль зауважень!!!! ми аж здивувалися...все в нас добре,правда сказала шо треба доцю кормити рідше і не давати їй засинати під цицьою,бо потім не відстане від мами...але ж то так приємно коли вона сопе біля мене

Улянка
10.09.2008, 16:12
а сказала шо треба доцю кормити рідше і не давати їй засинати під цицьою,бо потім не відстане від мами

Вгадайте куди би я її послала:cesored:

христуся
10.09.2008, 16:14
а ми біля циці постійно засинаємо і так солодко нам спатки:xaxa::xaxa::xaxa:

а ще ми любимо, коли нас татко колише.:)

Марко як тільки чоловік бере його на руки, починає вмощуватися і колискові помагає таткові співати, тільки по - своєму, але так мелодійно.:)

olenkastar
10.09.2008, 16:24
[QUOTE=христуся;379328:

а ще ми любимо, коли нас татко колише.:)

:)[/QUOTE]

і ми це любимо!!! вчора в парку,доця давала всім послухати свій голос-не могла заснути,татко взяв її,почав шось наспівувати і вона "відрубилась",він вже хтів її у візочок класти,а вона то "просєкла"-і знов в плач,татко знову давай співати-і так тривало півгодини:xaxa: поки вона вже так добре не заснула

Olay
10.09.2008, 17:24
:eek::eek::eek:

Як це??? За 8 місяців 19 днів ще ні разу біля циці не засинали?:umbrage:

Ви, мабуть на штучному вигодовуванні?

Ага,а циця в нас для забавки :xaxa:.
Насправді ми на ГВ,але ми дійсно біля циці не засинаємо,якщо після неї потягнувся і посміхається-значить поїв.Тільки вночі коли їмо то з закритими очима непросинаючись,ось.

Ная
10.09.2008, 17:35
В нас на дитячому майданчику біля дому гуляє мамуся з дитиною,хворою на вітрянку:eek:,ще позавчора в того хлопчика висипки я не бачила,а нині вже весь в зеленці,тобто він ще заразний:8:! Тримаю свою дитину подалі,але переживаю,шоб вже не заразилась. В тої жінки тижнів два назад вітрянкою хворіла старша дівчинка,також бачила їх надворі.Я навіть не знаю як на то реагувати,розумію,шо їй біда,дитина хворіє,але нащо ж виходити з нею на двір між здорові діти?! Чи вітрянка надворі не передається?:no:
Все, кто общался с больным, должны быть изолированы на 21 день. Больным возвращаться в коллектив можно не ранее чем через 5 дней после появления последнего элемента сыпи. Вирус боится проветривания.

klen
10.09.2008, 19:06
Ми повернулись сьогодні з моря. Загоріли і дуже задоволені.
Були в районі Затоки, коло Одеси. Там широкі піщані пляжі. Настя з великим задоволенням бавилася у пісочку. Страшенно любила купатися. И просто по водичці від хвиль тікати і плавати. З води витягнути неможливо було.
Жили ми у часному міні отелі з вигодами у номері. Все було просто чудово і не хотілося повертатися:)
Шкода тільки що чоловік не мав відпустки і їздили ми виключно жіночею компанією. Я моя мама і моя доня:)
Носила я малу скрізь у рюкзачку. Ще побували у Белгороді Дністровському. Подивилися на Фортецю. Ну і по одесі погуляли. Настя сама зійшла до половини Потьомкінскіх сходів:8:
Ще на морі дитина дуже змінилася. Почала ходити за 1 ручку(раніше тільки за 2) і навіть пару кровік сама зробила. Почала дуже багато всього говорити. Почала файно кусати і жувати. особливо якщо мама їсть яблуко то мусить і собі відкусити і навіть зі шкуринкою зїдає. Взагалі фрукти дуже добре їсть а раніше не хотіла. Ще вона почала сама більше бавитися, особливо у пісочку на пляжі. Сидить дитинка пісочком бавиться, а мама может навіть трохи полежати поруч позагоряти. Красота. Виросла вже :)

Улянка
10.09.2008, 19:59
А ми щойно повернулись з центру раннього розвитку з батальної. Моя лапка така задоволена, хоч спочатку засоромлено і насторожено все розглядала. Набагато цікавіше з дітками бавитись ніж з мамою.Стільки цікавого і нового:)

Zoryanazirka
10.09.2008, 22:06
я зібралася купувати заглушки до розеток, бо бачу що вже час
хтось щось може порадити‏? я планую купити чіковські (http://chicco.com.ua/big_pic.php?id=42&code=64082.30#m1)

В нас такі, тільки вони з ключиком, якщо треба щось включити пів хати перевертаємо щоб той ключик знайти

Росинка
10.09.2008, 23:52
А ми щойно повернулись з центру раннього розвитку з батальної. Моя лапка така задоволена, хоч спочатку засоромлено і насторожено все розглядала. Набагато цікавіше з дітками бавитись ніж з мамою.Стільки цікавого і нового:)
Розкажіть будь-ласка про той центр,чим там з дітками займаються,на яких умовах можна його відвідувати?Скількі разів на тиждень?Скількі то коштує?
Бо то шо я прочитала про подібний центр Жевжик мені щось не дуже сподобалося.А шо пропонують на Батальній?

Улянка
11.09.2008, 09:41
Розкажіть будь-ласка про той центр,чим там з дітками займаються,на яких умовах можна його відвідувати?Скількі разів на тиждень?Скількі то коштує?
Бо то шо я прочитала про подібний центр Жевжик мені щось не дуже сподобалося.А шо пропонують на Батальній?

Вчора ми прийшли раніше, бо я мала проплатити заняття і мали час роздивитись все та побавитись в новій обстановці поки не прийшли дітки. Є одне заняття в тиждень для діток віком приблизно 1,3. Але нас теж записали в ту групу бо є ще молодша починаючи від 6 місяців. Одне заняття-35грн.+доброчинний внесок від 50грн.-проплата зразу за місяць. Тобто вересень нам вийшов 155грн.
Прийшли дітки, трошки побавились, познайомились і почалось заняття. Поскладали під пісеньку іграшки по місцях і сіли на килимок. Зробили маленку руханочку, Далі віршик типу "А де наші очка, а тут вони" потім попили чай, сочки всі разом за столом, ще побавились іграшками всі. Потім знов сіли на килимок і дівчинка заграла на бандурі колискову. Все.
Трошки малувато. Але на перший раз думаю що достатньо. Бо наприклад Анічка була дуже збуджена тим всім. Там є ще одна ігрова кімната з басейном і кольоровими іграшками, але її закрили щоб на перший раз не було занадто багато емоцій.
Так як ми в групі найменші то ще не все можемо робити(наприклад вставати і присідати коли це роблять інші) але старші дітки і не дуже хочуть то робити, бо весь час десь біжать:)

Олюська
11.09.2008, 10:56
Я навіть не знаю як на то реагувати,розумію,шо їй біда,дитина хворіє,але нащо ж виходити з нею на двір між здорові діти?! Чи вітрянка надворі не передається?:no:

Якщо ви дивилися диск про щеплення, то може пам'ятаєте, там лікар розповідала, що її дідусь водив своїх внуків провідувати хворих на вітрянку-кір-краснуху. Дитина ж як захворіє в малому віці, то перенесе хворобу зачно легше і отримає пожиттвий імунітет. В дорослому віці хвороба значно важче переноситься та ще й дає ускладнення. Я, звичайно, не кажу, щоб ви вели дитину до хворої, а маю на увазі, що нічого страшного в тому нема:)

Олюська
11.09.2008, 10:59
Не знаю, що робити з комбінезончиком на зиму. Є гарні зимові комбінезони на овчині, коштують 350-400грн., але переживаю, що в ньому буде зажарко дитині. Чи краще синтепоновий чи все-таки на овчині?

Улянка
11.09.2008, 12:42
Не знаю, що робити з комбінезончиком на зиму. Є гарні зимові комбінезони на овчині, коштують 350-400грн., але переживаю, що в ньому буде зажарко дитині. Чи краще синтепоновий чи все-таки на овчині?

Я думаю що краще легший щоб в випадку сильного холоду під нього вдіти тепліший светрик. Бо якщо на овчині то врахуйте що вам буде потрібний ще один на теплішу погоду. Плюс якщо ви їздите в калясочці то в легшому комбінезоні можна ще накритись ковдрочкою

Дана
11.09.2008, 13:07

Я ще з часі зайняття лижним спортом запам"ятала - краще одіти три пари тонких шкарпеток ніж одну пару грубих.Краще купіть тоньший комбінезон але чуть більший щоб можна було підниз одіти светрик або і два тоньші сетрики, Так зможете регулювати одяг дитини по відповідності до температури на вулиці. А ті що з овчини дуже паркі, у мене в доці була шапочка з овчини, то додом у приходили з мокрою головою, купила шерстяну під неї байкову і доці ніякі морози не були страшні.

Ная
11.09.2008, 13:47
Якщо ви дивилися диск про щеплення, то може пам'ятаєте, там лікар розповідала, що її дідусь водив своїх внуків провідувати хворих на вітрянку-кір-краснуху. Дитина ж як захворіє в малому віці, то перенесе хворобу зачно легше і отримає пожиттвий імунітет. В дорослому віці хвороба значно важче переноситься та ще й дає ускладнення. Я, звичайно, не кажу, щоб ви вели дитину до хворої, а маю на увазі, що нічого страшного в тому нема:)
Про пожиттєвий імунітет у більшості випадків знаю,але вітрянка все одно дуже неприємна хвороба,може давати ускладнення,та й ні я,ні чоловік нею ще не хворіли:no:

Дана
11.09.2008, 13:53
Ная у нас з вами не тільки діти одного віку статі і імені. ми навіть для підпису-лінійки обрали одинаковий малюнок - дівчинку біленьку:lol:

Ная
11.09.2008, 14:00
дівчинку біленьку:lol:
Мені та дівчинка найбільше до Софійки схожою видалася:),напевне і діти наші теж чимсь подібні,треба якось їх познайомити:)

Дана
11.09.2008, 14:02
Мені та дівчинка найбільше до Софійки схожою видалася:),напевне і діти наші теж чимсь подібні,треба якось їх познайомити:)
І мені так само видалося:shy: , треба обовязково їх познайомити.

julchyk
11.09.2008, 14:06
а в нас вчора знову була педіатр!!і нуль зауважень!!!! ми аж здивувалися...все в нас добре,правда сказала шо треба доцю кормити рідше і не давати їй засинати під цицьою,бо потім не відстане від мами...але ж то так приємно коли вона сопе біля мене

Мда,наша педіатр казала , що грудним молоком дитину перегодувати не можливо-тому маму дитя може "їсти" скільки завгодно.

Улянка
11.09.2008, 14:34
Мда,наша педіатр казала , що грудним молоком дитину перегодувати не можливо-тому маму дитя може "їсти" скільки завгодно.

По доброму заздрю:) Вам попався розумний педіатр:) Це зараз така рідкість:)

olenkastar
11.09.2008, 14:36

чесно???а я переживаю,що моя доця от вже 3 день щогодини цицю просить:tanksmile:,буває що і спить вдень 3 години,тоді не просить,а так поїсть-подрихне півгодинки і знову"ве-е-е,мамо їсти!" може то треба шось мені їсте поживне,може вона не наїдається,бо молочко пісне?таке може бути?я в принципі не їм так всього зараз-кефір,печиво,яблучка,телятина,супчик,картопля,каші .може треба шось інше їсти?

julchyk
11.09.2008, 15:22
.Я навіть не знаю як на то реагувати,розумію,шо їй біда,дитина хворіє,але нащо ж виходити з нею на двір між здорові діти?! Чи вітрянка надворі не передається?:no:
[.[/I][/QUOTE]

Вітрянка передається і на дворі- і назва у неї "підходяща".Про те, що її легше пернести у дитинстві -знають усі, але я вважаю неприпустимим той факт, що мама хворої дитинки так безвідповідально привела її на майданчик.На майданчику граються дітки з різним імунним статусом,для деяких з них навіть банальна вітрянка є серйозною загрозою.А як бути вагітним мамам, які у дитинстві не перенесли вітрянку?

Дана
11.09.2008, 15:25
чесно???а я переживаю,що моя доця от вже 3 день щогодини цицю просить:tanksmile:,буває що і спить вдень 3 години,тоді не просить,а так поїсть-подрихне півгодинки і знову"ве-е-е,мамо їсти!" може то треба шось мені їсте поживне,може вона не наїдається,бо молочко пісне?таке може бути?я в принципі не їм так всього зараз-кефір,печиво,яблучка,телятина,супчик,картопля,каші .може треба шось інше їсти?

Не переймайтеся і моя часто їла щогодини а могла і цілий день висіти на циці, тільки під час прогулянок спала :-)

julchyk
11.09.2008, 15:32

та за вас тільки порадіти треба! дитинка в 14 днів не може спати безпробудно і просипатися рівно що три години для годування.В даному віці ще налагоджується зв язок попит-пропозиція,тому дитя може просто "повиснути" на мамі.Крім того, якщо маля не смокче пустушок, таким чином ще й задовільняє смоктальний рефлекс.А нарахунок поживності молока- викиньте цю думку з голови- кожна мама виробляє молоко "такої якості" ,яке підходить саме її дитині.Даний термін взагалі, по моєму, придумали радянські педіатри, з їхніми вказівками годувати дитину по графіку, не зважаючи на плач і потреби дитини. А коли контрольні зважування показували нижчі показники- все спихали на маму- "та то у вас молоко погане,ріденьке і т.д.. треба догодовувати".Наша педіатр свого часу на мої скиглення, що дитина не доїдає казала- "мамочко краще ідіть поїжте самі."Можете зважити маля до годування і після, та й побачите скільки молочка воно випиває за раз.Спробувати зробити такі зважування протігом дня - і визначити так к-сть випитого молока. Ще можна провести тест на мокрі пеленки.А ще краще- не забивати тим собі голову-дитя здорове, активне,і слава Богу-значить все ОК!

Зорянівонька
11.09.2008, 15:47
А ми почали їсти рисову кашку. Вже 2 дні їмо:) Радості - море. І взагалі, ростемо гарненько. Єдине, що малий вдень спить тільки з цицею в роті. Тільки я намагаюся встати чи порухаюсь - зразу просинається. Отак деколи і стерпаю вся:)

Usmishka
11.09.2008, 16:52
Ще раз хочу повернутись до теми комбінезонів. Нам зараз пропонують купити осінні комбінезони фірми Густо або Леммі, чи хтось вже такі мав?
Але я не знаю який брати розмір, бо там написи 3,6,9,12,18 місяців.
Моїй доні тільки три з половиною, а важить вже 6 кг, а я би так хотіла вгадати щоб на весну був не замалий:shy:

Женічка
11.09.2008, 16:54
якщо зараз три, то весною буде 9.
моя мала, тай всі діти в цей період активно набирають вагу, тай ріст на 2-3 см за місяць збільшується.
а там тільки місяці вказані? про ріст не написано?

Nata
11.09.2008, 17:47
Я минулого року мала осінній комбінезон (трошки завеликий, але Дмитрові було всеодно) і теплий конверт на овчині. Конверт возила у візку і заоежно від погоди одягала комбінезон або легший костюмчик.
Петро мав курточку зі штанами, для старших діток так зручніше. А, осінній комбінезон теж мав, класний такий, не промокав, ми з ним навіть у зливу у ньому ходили.

Tas'ka
11.09.2008, 19:45
Я минулого року мала осінній комбінезон (трошки завеликий, але Дмитрові було всеодно) і теплий конверт на овчині. Конверт возила у візку і заоежно від погоди одягала комбінезон або легший костюмчик.
Петро мав курточку зі штанами, для старших діток так зручніше. А, осінній комбінезон теж мав, класний такий, не промокав, ми з ним навіть у зливу у ньому ходили.

А може хтось знає де можна той теплий конверт на овчині купити, бо на Сихові в районі Шувару поки що не має...
А ще кажуть є конвертики в яких діток вночі можна класти. Може такі десь продаються?...
Бо ми дуже вночі розкопуємося з усіх накриттів :)

Олюська
11.09.2008, 21:10
Я вже далілася, що мій Петро кашляє. У мене вже руки опускаються, так шкода дитину. Ну добре, від глистів ми профілактику зробимо, бо цілком ймовірно, що в садочку набрався, але сумніваюся, що від того Петро перестане кашляти.
Тримайтеся! Ми з Олесею бажаємо вам швидкого одужання!!!

карапуз
12.09.2008, 00:01
Про пожиттєвий імунітет у більшості випадків знаю,але вітрянка все одно дуже неприємна хвороба,може давати ускладнення,та й ні я,ні чоловік нею ще не хворіли:no:
Я теж в дитинстві вітрянкою не хворіла і дуже тим пишалась,але,як виявилось дарма.Коли була вагітна Мартином,старша донечка принесла вітрянку з садочку :8:...І що ви думаєте?.. Я захворіла на вітрянку в день пологів.Тиждень пролежала в інфекційній,а мій хлопчик сам у пологовому :no:.Але на щастя ,Мартин так і не захворів,хоча мав усі "шанси ".
До чого я це все веду...
Дівчинці ,краще перехворіти в дитячому віці.Взагалі,статистика каже,що цією хворобою у дитинстві не хворіють ,лише 5 %.Так,що ми з вами туди потрапили .
Бажаю вам усім бути здоровими :) !

А може хтось знає де можна той теплий конверт на овчині купити, бо на Сихові в районі Шувару поки що не має...

Ми купували конверт на Південному(правда,на синтепоні,але дуже класний і теплий ).Зимою одягали тоненький комбінезон,потім у конверт і все.Платили 260 гривень.

Nata
12.09.2008, 00:07
Олюсько, дякую.
Щодо конверта зимового, купувала моя мама на Добробуті. Брала за тиждень до подорожчання за 200 грн.
Щодо конвертів для сну, маю таку штуку, котру можна защіпати як спальний мішок, а можна робити "рукави" (спробую завтра сфотографувати). Так от, зовсім нею не користуюся, бо малий спить зі мною :). Купувала на базарчику там де продають трикотаж за 70 грн, але то було майже чотири роки тому.

Nata
12.09.2008, 00:10
Про вітрянку. коли мій брат хворів вітрянкою, у нас гостювала двоюрідна сестричка (їй тоді було три роки), вони їли з одної посуди, разом спали і ледь не цілувалися (дітиська), а захворіла сестра десять років по тому.

levandivka
12.09.2008, 00:12
а захворіла сестра десять років по тому.
На вакцинації заразилася?

Nata
12.09.2008, 00:18
На вакцинації заразилася?

Не виключено :).

Irus'ka
12.09.2008, 01:23
Любі дописувачі! Пишу вже в в друге! Що скажете, чи купувати п'ятимісячній дитині крісло-гойдалку і яку краще?
P.S. Важимо 8, 5 кіля
Наперед ДЯКУЮ!!!

Koza-Dereza
12.09.2008, 01:26
Любі дописувачі! Пишу вже в в друге! Що скажете, чи купувати п'ятимісячній дитині крісло-гойдалку і яку краще?
P.S. Важимо 8, 5 кіля
Наперед ДЯКУЮ!!!

А чому нi? Ми мали гойдалку з народження.

levandivka
12.09.2008, 01:27
чи купувати п'ятимісячній дитині крісло-гойдалку
(Почісуючи шрам на потилиці): не купуйте, луччє навчіть до нормального сидіння. гицати - і само навчицця.

Olenka
12.09.2008, 03:02
Про вітрянку
Я хворіла вітрянкою в 22 роки, заразилася від хлопчика у якого вже пройшла висипка. Так склалося, що я на першій освіті захищала магістра +ДЕК, а на другій - бакалавра +ДЕК. Перша освіта у Львові, друга в Києві. Вчилася круглодобово. На мою думку, тому і захворіла, що організм був дуже виснажений. Але перебіг був надзвичайно легким. Прищики можна було на пальцях порахувати. Через 7 днів я же витанцьовувала на випускному. Перед тим, так років 15, моя мама мала вітрянку повторно!!!, ми їли з однієї тарілки і я не заразилася. Зі мною контактувало навмисне 2 діток і не заразилися...
До чого все це... Усе залежить від імунітету: слабкий, то і проходячи повз інфекційну лікарню можна заразитися, сильний - то навіть при тісному контакті хвороба не візьме.

Usmishka
12.09.2008, 10:40
якщо зараз три, то весною буде 9.
моя мала, тай всі діти в цей період активно набирають вагу, тай ріст на 2-3 см за місяць збільшується.
а там тільки місяці вказані? про ріст не написано?

ні, лишень місяці, от я і вагаюсь

P.S. Важимо 8, 5 кіля

Наперед ДЯКУЮ!!!
нашій Іруні бабця на хрестини подарувала таке кріселко від піколіно, воно гойдається і співає, але наша дівчинка його чомусь не любить, включаєш гойдання, а вона зрзу вередує плаче:ninja:, ми її взагалі не колишемо, можливо тому. А сусідська дівчина "приходить" в гості і гойдається з задоволенням. Тому, можливо, краще пошукайте схоже у знайомих і спробуйте на чужому, спершу ніж купувати, а то ці крісла далеко не дешеві:8:

julchyk
12.09.2008, 14:42
Про вітрянку. коли мій брат хворів вітрянкою, у нас гостювала двоюрідна сестричка (їй тоді було три роки), вони їли з одної посуди, разом спали і ледь не цілувалися (дітиська), а захворіла сестра десять років по тому.

Донька моїх друзів з 1,5 р. була в садочку-ніяка зараза крім краснухи до неї не чіплялася.А от минулого року , коли молодші класи школи мали епідемію вітрянки- заразилася у 15 років.Щоправда, перенесла досить легко- лише тиждень прохворіла, а за 3 тижні від початку хвороби вже купалася у Єгипті.

Натася
12.09.2008, 15:42
Моїй доні тільки три з половиною, а важить вже 6 кг
ги, мій в півтора 6200 важить і має 64 см росту:xaxa:

Ная
12.09.2008, 16:47
Ще раз хочу повернутись до теми комбінезонів. Нам зараз пропонують купити осінні комбінезони фірми Густо або Леммі, чи хтось вже такі мав?
Але я не знаю який брати розмір, бо там написи 3,6,9,12,18 місяців.
Моїй доні тільки три з половиною, а важить вже 6 кг, а я би так хотіла вгадати щоб на весну був не замалий:shy:
Розмір вибирайте тільки по росту!Нам рік назад прислали з Америки комбінезон з написом 3 місяці,а моя дитина доросла до нього в півроку:),якраз на всю зиму вистачило. Поки дитина була ше мацьопка,а надворі зимно,то мені зручніше було її вдіту в бодік,повзунки,а зверху теплий трикотажний комбінезон,замотати в рушник,а потім в легенький коцик. В морози брала цегейковий спальник. Дитина дуууже не любила вдягатися і те замотування значно спрощувало вихід на прогулянку.:)А може хтось знає де можна той теплий конверт на овчині купити
Купувала минулої зими на "Галицькому перехресті" за 170 гр.,польського в-цтва,досить добрий,потім дивувалася,шо на інших базарах такі ж чи схожі бачила за набагато більшу ціну.
чи купувати п'ятимісячній дитині крісло-гойдалку і яку краще?P.S. Важимо 8, 5 кіля
П"ятимісячній я б купила,на початках воно може замінити і крісло для годування. Софійка в кріслі для годування їла тільки до восьми місяців,тепер стоїть,купу місця займає,а в гойдалці,напевне ще б гойдалася,бо як приходимо до коліжанки то звідти не вилазить,а ми ,нажаль,такого не маєм. Беріть таке,що розраховане на більшу вагу.

tslezinska
12.09.2008, 18:05
Що скажете, чи купувати п'ятимісячній дитині крісло-гойдалку і яку краще?
P.S. Важимо 8, 5 кіля
Ми купили дитині крісло-гойдалку фірми Фішер-Прайс в Антошці, синочку було місяців 3-4, напевно. Але йому воно не дуже подобалося, тому думаю, що можна було і не купляти, якби знали...Може, з часом знайде йому застосування:)

Irus'ka
12.09.2008, 19:12
[QUOTE=tslezinska;379971]Ми купили дитині крісло-гойдалку фірми Фішер-Прайс в Антошці, синочку було місяців 3-4, напевно. Але йому воно не дуже подобалося, тому думаю, що можна було і не купляти, якби знали...Може, з часом знайде йому застосування:)[/QUOTE
А яку саме, бо на них і задивляємось ? кгою Там є модель розрахована на дитя вагою 18 кг. У Львові де на таку можна надибати?
Допоможіть!

Уляночка
12.09.2008, 19:30
[QUOTE=tslezinska;379971]Ми купили дитині крісло-гойдалку фірми Фішер-Прайс в Антошці, синочку було місяців 3-4, напевно. Але йому воно не дуже подобалося, тому думаю, що можна було і не купляти, якби знали...Може, з часом знайде йому застосування:)[/QUOTE
А яку саме, бо на них і задивляємось ? кгою Там є модель розрахована на дитя вагою 18 кг. У Львові де на таку можна надибати?
Допоможіть!

Гляньте в розділ ОГОЛОШЕННЯ, там є простіший варіант від 3 до 12 місяців. Продаю.

RUZHAJA
12.09.2008, 19:47

В нас від 1 місяця була ось така гойдалка

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/121049749.jpg

навіть не уявляю що без ней робила б!!
Певний період Анжеліка тількі в ній засинала. Вона іі обожнювала!
Але нажаль вона розрахована до 9 кг і тому на цьому тижні ми купили іншу , ось таку

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/121049763.jpg

ця до 18 кг, такщо трохи послуже. Вона не така затишна як перша і музика в ній АЦтой, але мені здалося що це найкращій варіант який зараз є на ринку.

Анута
12.09.2008, 20:13
Вчора ми прийшли раніше, бо я мала проплатити заняття і мали час роздивитись все та побавитись в новій обстановці поки не прийшли дітки. Є одне заняття в тиждень для діток віком приблизно 1,3. Але нас теж записали в ту групу бо є ще молодша починаючи від 6 місяців. Одне заняття-35грн.+доброчинний внесок від 50грн.-проплата зразу за місяць. Тобто вересень нам вийшов 155грн.
Прийшли дітки, трошки побавились, познайомились і почалось заняття. Поскладали під пісеньку іграшки по місцях і сіли на килимок. Зробили маленку руханочку, Далі віршик типу "А де наші очка, а тут вони" потім попили чай, сочки всі разом за столом, ще побавились іграшками всі. Потім знов сіли на килимок і дівчинка заграла на бандурі колискову. Все.
Трошки малувато. Але на перший раз думаю що достатньо. Бо наприклад Анічка була дуже збуджена тим всім. Там є ще одна ігрова кімната з басейном і кольоровими іграшками, але її закрили щоб на перший раз не було занадто багато емоцій.
Так як ми в групі найменші то ще не все можемо робити(наприклад вставати і присідати коли це роблять інші) але старші дітки і не дуже хочуть то робити, бо весь час десь біжать:)

ми теж там займаємось, але в старшій групі.
нам подобається, а перше заняття вони роблять простеньке щоб не перегрузити емоційно психіку дитини.
ми сьогодні пальчиками дощик малювали :)

ckorpionsha
12.09.2008, 20:46
Дівчата я до вас з питанням. Писала недавно,що відучаю малого від колисання на руках ну щоб засинав. Поплакав-поплакав і заснув і так пару днів дитина вроді привчається. Інколи буває бавимся і засинає без плачу. Але сьоні не спав майже 4 години,ложу на ліжко-плаче, ношу хниче не витримала я,шкода малого стало, бачу спати дуже вже хоче, заколисла три рази і дитина відрубалась. От мне цікавить чи не пошкодить це відівчення малому? Чи не впливає на нервну систему, на психіку? А то я себе винною почуваю перед ним за таке. Шкода так малятко,дивитись як плаче(

Улянка
12.09.2008, 21:12
Годувала сьогодні амлявку бананчиком. Вона все не згамала а половину лишила. Поки я вийшла на кухню на 30 секунд-заходжу а Анюта запхала голову в мисочку і звідти плямкає тим бананом як песик чи котик:xaxa:

Koza-Dereza
12.09.2008, 22:43
Дівчата я до вас з питанням. Писала недавно,що відучаю малого від колисання на руках ну щоб засинав. Поплакав-поплакав і заснув і так пару днів дитина вроді привчається. Інколи буває бавимся і засинає без плачу. Але сьоні не спав майже 4 години,ложу на ліжко-плаче, ношу хниче не витримала я,шкода малого стало, бачу спати дуже вже хоче, заколисла три рази і дитина відрубалась. От мне цікавить чи не пошкодить це відівчення малому? Чи не впливає на нервну систему, на психіку? А то я себе винною почуваю перед ним за таке. Шкода так малятко,дивитись як плаче(

Зараз мене напевно кирзаками закидають, але скажу як в нас було i що я думаю.
До 5 мiс. Думаю треба робити ВСЕ щоб дитина була спокiйна i не нервувалась - колисати, цицяти, чухати спинку, стояти на головi iтд...
Пiсля 5 мiс. менi здається що вони починають розумiти що мамка робить все що їм заманеться, i часто густо хничуть просто так. От Котя, їсть їсть...(це було таке вiд 5 до 6 мiс) на нiч, поїла, повернулась, хниче, далi повернулась їсть, потiм хниче. Що хоче доня? Я її на руки, мовчить. Знов хниче. Я її вже i колисшу i в той же час цицяю. О! Панi сподобалось. I так у нас тривало ДВА ТИЖНI!!!! Кожну нiчку я колисала на руках годуючи груддю. Потiм я вже дуже замучилась такi трюки робити i лягала з нею на лiжко вона їла, потiм якщо хникала я її не колисала а просто лежала бiля нею з цицею на поготовi. Вона перше троха похникала (i то таки хникала а не ридала бо їй зле) потiм посмоктала, потiм знов похникала, потiм знов посмоктала. Так кiлька разiв, а зрештою присмокталась i мiцно заснула за кiлька хв. Тодi я вже вставала i йшла. Мала у мене iде i йшла спати рано в районi 7-8 вечора. Так що менi ще було далеко до спання. А вона так десь за тиждень вiдiвчилась вiд колисання, i засинала нормально лежачи в лiжку. Про засинання самостiйно в окремому лiжку мова не йдеться, навiть зараз. Але хоч i не колишемо (на нiч, бо удень в нас зовсiм iнша опера).

ckorpionsha
12.09.2008, 23:37
Зараз мене напевно кирзаками закидають, але скажу як в нас було i що я думаю.
.

Нам буде пів року і думаю пора то перевчати. Але мій не просто хниче, а плаче і то не слабо. Я терпляча,але серце болить коли то бачу. А от спина від колисання вже дубова. Він навіть з цицею спати не хоче тіки колиши мама

ckorpionsha
12.09.2008, 23:49
ось таку

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/121049763.jpg

Дівчата, хтось бачив в нас таку гойдалку?

Irus'ka
13.09.2008, 00:16
Закидую не кирзаками, а запитаннями. Чому процес перевиховання треба починати саме з 5 місяців? Може дітки марудять від того що їм не комфортно, зубки лізуть, емоційно заважкий день і т.д.?

карапуз
13.09.2008, 01:38
Дівчатка,підкажіть,якому розміру взуття відповідає у нас 5,5 і 6 у Америці?

olenkastar
13.09.2008, 09:18
Дівчата, хтось бачив в нас таку гойдалку?

нам таку подарували як на задньому плані,то вони в Антошці є!

Usmishka
13.09.2008, 10:18

В нас проблема схожа, але інша. На ніч після годування я ложу масю в ліжечко і вона потрохи засипає коли я тримаю її за руку, якшо довго вовтузиться - то вихожу в іншу кімнату і за декілька хвилин мася засипає:clapping:
Але днем коли вона хоче заснути, то просто жах:8: - на руках кричить, положиш кричить, очі тре, то поки не викричиться, не помагає нічого, а потім кладу на ліжко і тримаючи за руку ми засинаємо:umbrage: Така ситуація у нас останній тиждень, сама не знаю як з тим боротись:confused::confused::confused:

Іруня
13.09.2008, 10:19
Нам буде пів року і думаю пора то перевчати. Але мій не просто хниче, а плаче і то не слабо. Я терпляча,але серце болить коли то бачу. А от спина від колисання вже дубова. Він навіть з цицею спати не хоче тіки колиши мама

Головне розрізняти чого саме дитина плаче. Якщо в нього поганий настрій, або лізуть зубки, або животик болить, то варто мамі поступитися, а якщо ви впевнені, що дитина просто вередує, бо привикла колисатися, то тут вже йде мова про виховання. Дитина до всього привикає. Так, як привикла колисатися, так само привикне засипати сама. Але ви на початку не лишайте його самого, сядьте біля колиски, погладжуйте спинку чи животик і пояснюйте малюку, що він вже великий, а маму ручки болять колисати...

Напишу про наш досвід переучування. Я вже раз писала, що мала на ніч завжди засипала сама. А вдень до 5 місяців спала в автокріслі:8:, а після 5 місяців в прогулянковій колясці ( це в нас була весна-літо, тому ми спати завжди на дворі). Вже ближче до року я почала придумувати як то її привчити засипати хоча би зі мною на ліжку, бо в колясці вже зовсім не зручно. Закривала на глухо штори, давала пити чай. Мала хвилин 5 хникала, бувало, плакала, але засипала. Поступово я чай відмінила, потім і без шторів спала:). Так було до недавнього часу. А десь місяць тому я її готувала до денного сну і питаю : "Де ти хочеш спати : тут на ліжку, чи в себе в кімнатці". Каже : " В натці ":xaxa:. В її просто положила і вийшла. Так ми навчилися повністю засипати без мами:).

Маю дуже цікаву статтю як навчити самостійно дитину засипати. Якщо когось цікавить, вишлю ПП. Синок подружки таким чином навчився засипати.

Ольга
13.09.2008, 10:46
Давайте статтю :) або може нову гілку про СОН дітей створити, якщо такої немає

Іруня
13.09.2008, 10:49
Давайте статтю :) або може нову гілку про СОН дітей створити, якщо такої немає

Є така гілка "Погано спить моя мала...". Попробую туди.

Іруня
13.09.2008, 10:57
Ой, не можу. Каже, що завеликий розмір. Хіба в ПП, кому треба.

Irus'ka
13.09.2008, 11:14
Киньте, будь-ласочка! Дуже для нас актуально:clapping:

ckorpionsha
13.09.2008, 12:21
І мені киньте. Але проблем нізчим у нас нема то просто звичка така. Я не залишаю його самого спати, а лежу біля нього,розказую,співаю, а він плаче,тяне мої руки,щоб я взяла його. Чесно,шкода малого, але й відівчати пора. Чай не даю ніяк.

ckorpionsha
13.09.2008, 12:22
нам таку подарували як на задньому плані,то вони в Антошці є!

Така як на задньому і в нас є, я мала на увазі повну її комплектацію, з колисанням. перерила весь нет, є тіки закордоном, у нас поки ненайшла

Анута
13.09.2008, 12:43

дивіться тут (http://community.livejournal.com/skrynya_porad/7785.html) :)

Натуся
13.09.2008, 13:30
Що до сну,я думаю,що слово "колисанка",воно ж бо і "материнська колискова" пішло не від слова "лопата"...Вибачайте за прямоту,але то ІМХО.Дитина якщо хоче,то мусить йти на руці,мусить колисатися,бо час так скоро пролетить,що ви і не відчуєте,як всього лиш обійняти вас і поцьомати при людях їй стане не зручно (перехідний вік),або зараз вона відвикне від колисання,а через деякий час невиколисана дитяча психіка дасть збої і почнуться істерики типу "мама на ручки,мама а-а-а-ааа",говорю,бо бачила вже не на одному прикладі.То ж тіштеся зараз,поки ще малесеньке,що можете заспокоювати дитя легеньким колисанням і ніжною колисковою.Прийде час і вже того не потрібно буде.Але ще раз повторюю-то моя особиста думка.

Nata
13.09.2008, 16:28
Я теж не бачу жодних проблем у тому, щоб колисати дитину. Маля тулиться до мами, відчуває мамине тепло і ласку, навіщо його цього позбавляти? Мій митро удень засинає тільки в мами на руках, з цицькою в роті. Я з того тішуся, бо як гляну на Петра, то розумію, що той вже колисатися не хоче, не пригорнеться, не попросить цицьки... А був період, коли без рук заснути теж не міг. Минулося, якось природньо, я навіть не відчула коли.
Діти ростуть дуже швидко і потрібно насолоджуватися материнством, не беручи собі до голови різних дрібниць.

Tas'ka
13.09.2008, 16:40
В нас проблема схожа, але інша. На ніч після годування я ложу масю в ліжечко і вона потрохи засипає коли я тримаю її за руку, якшо довго вовтузиться - то вихожу в іншу кімнату і за декілька хвилин мася засипає:clapping:
Але днем коли вона хоче заснути, то просто жах:8: - на руках кричить, положиш кричить, очі тре, то поки не викричиться, не помагає нічого, а потім кладу на ліжко і тримаючи за руку ми засинаємо:umbrage: Така ситуація у нас останній тиждень, сама не знаю як з тим боротись:confused::confused::confused:

А у нас вдень файно засипає а звечора не хоче. Тільки покладу в ліжечко - крик. У нас диван вузький, страшно з дитьом спати разом :(

Не знаю може є спеціальна гілка, але спитаю тут... Десь я мабуть простудилася :8: - з носа починає текти і горло драпає. Що робити щоб дитинка не заразилася? І чим можна мені лікуватися?

Улянка
13.09.2008, 17:28
Я теж не бачу жодних проблем у тому, щоб колисати дитину.

Звичайно що це класно але не всім підходить. Я пам"ятаю як малявочку колисала то таааааааак вимучувалась. Ніч, сама замучена з ніг падаєш і колишешся з нею, колишешся:( До сорока хвилин часом хитались Зараз виручає циця-лягла розслабилась, щастячко до себе притулила і вже сон обіймає:)

Olenka
13.09.2008, 18:09
Мамусі, підкажіть, хтось писав, що купував палички для виміру рівня ацетону, де такі можна купити? Потрібно терміново.

Usmishka
13.09.2008, 18:33
А у нас вдень файно засипає а звечора не хоче. Тільки покладу в ліжечко - крик. У нас диван вузький, страшно з дитьом спати разом :(

Не знаю може є спеціальна гілка, але спитаю тут... Десь я мабуть простудилася :8: - з носа починає текти і горло драпає. Що робити щоб дитинка не заразилася? І чим можна мені лікуватися?

Якщо це тільки початок то допамагає лаферон, інтерферон-краплі та свічки, але якщо за три дні не пройде, далі користати не має змісту, але постійно треба промивати носика фізрозчином, ми ще капали алоє - добре носика помякшує.

lapocka
13.09.2008, 19:00
Наша мальота перший місяць засинала без колисання. І коли була спокійна, не плакала, ми з чоловіком просили щоб ніхто її не колисав. То після чергових нагадувань, одна родичка розказала суперську гіпотезу, якщо нібито, не гойдати дитину, то в неї не буде розвиватися вестибулярний апарат:lol:

Іруня
13.09.2008, 20:03
Знайшла в інтернеті ту саму статтю, що і в мене. Бо своє виставити так і не змогла.

http://www.pawlick.ru/notes/reading_room/estivill.htm

P.S. Може я лише така погана мама, але вважаю, що вночі потрібно спати, а не дитину колисати. Всю любов до дитини я виявляю вдень. Ми і носимся, і любимся, і цілуємся. Хоча, скільки людей, стільки думок. Можливо, комусь подобається по пів ночі носити дитину на руках...

Nata
13.09.2008, 20:48
Та я ж написала, що ми колишимося вдень :). Вночі ми солодко спимо, варто тільки вимкнути світло і все, дитятко оє мирно посопує з цицею в зубах :).

Usmishka
14.09.2008, 12:13
Знайшла в інтернеті ту саму статтю, що і в мене. Бо своє виставити так і не змогла.

P.S. Може я лише така погана мама, але вважаю, що вночі потрібно спати, а не дитину колисати. Всю любов до дитини я виявляю вдень. Ми і носимся, і любимся, і цілуємся. Хоча, скільки людей, стільки думок. Можливо, комусь подобається по пів ночі носити дитину на руках...

Дякую за статтю:clapping:, не встигла повністю ще прочитати, але мені подобається суть. Я днем завжди масю ложу спати під радіо ну і звичним тоном говорю по телефону, можу прибирати, проте вечером повинно бути тихо, по можливостіі, благо у нас два поверхи, то шум переноситься на низ:)
Лягаємо спати ми правда десь о 10, хоч мала починає хникати по восьмій, я непохитно її дотримую, бо згідно режиму який вона сама собі встановила, вона їсть біля шостої а потім біля 10, а якщо я дозволю їй спати з 8, о потім вона встає в 12 і потім шо 2 години:ninja:
Шось в нас все так запутано....:8::xaxa:

RUZHAJA
14.09.2008, 14:15

Я в шоці!!!:eek::eek::eek::scare::scare::scare:

Цікаво що Яремко і Ксані скажуть на цю статтю...:lol::lol::lol:

Я вважаю що до кожной дитини має бути індивідуальний підхід, А не всіх під одну лінейку строіти!
Кожна мама має сама вирішувати і відчувати коли прийшов для іі дитини час спати самостійно!А не робити саме так як написано в якійсь "мудрій??!!!" статті!
Подібного матеріалу в неті ВАЛОМ і як я вже писала кожен автор НАВ"ЯЗУЄ саме своі переконання, демонструючи свою "правоту" і некомпетентність інших .:babruysk:
Звістно читати треба і як найбільше, але і фільтрувати обов"язково!!!
Дівчатка, "закриіте вуха та очі" і робіть так як вам підсказує серце, тільки воно не помиляється!

ckorpionsha
14.09.2008, 15:48
Статтю ще не почитала, але почитала ваші дописи мамочки і плюнула на відівчення поки шо. Може як статтю прочитаю,щось для себе знайду. Але він засинає коли сам,а коли треба заколисати пару разів і то так прижметься до груді, що відняти його нема бажання, а як засне на ручках то тихенько перекладаю у ліжко. З вечірнім засинанням проблем нема: ванна, циця, трохи з мамою погудіти і баю.

Nata
14.09.2008, 15:57
Почала читати статтю про сон дитини.
"С 6-7 месяцев ребенок в состоянии спать один в своей комнате, в абсолютной темноте и 10-12 часов не просыпаясь и не требуя присутствия взрослых."
На цьому місці я зупинилася. Далі читати не бачу сенсу.
Як може спати 10 годин дитина на ГВ? Дурість повна.

RUZHAJA
14.09.2008, 18:07

А даремно.:D:xaxa:;)
Там далі стільки "приколів" ( і про то що нормальні діти раз в 3-4 години ідять і багато чого іншого) ......:cesored: Як то казав Альф : "я зара лусну"!!:lol::lol::lol:

Liona
14.09.2008, 19:09
Почала читати статтю про сон дитини.
"С 6-7 месяцев ребенок в состоянии спать один в своей комнате, в абсолютной темноте и 10-12 часов не просыпаясь и не требуя присутствия взрослых."
Як може спати 10 годин дитина на ГВ? Дурість повна.

гм... дивно, що це вас дивує. Моя Валерія з 6 міс. не просипалася вночі, хоч ми і були на ГВ. Тож абсолютно природно, що цей час вона могла б абсолютно одна перебувати вночі. Друге питання, що МЕНІ це було незручно - я з тих мамаш, що підстрибують від кожного руху свого чада :xaxa: Так що не варто так скептично реагувати ;)

Гелена
14.09.2008, 19:52
я читала статтю, майже до кінця
занадто багато дурниць, щоб вишукувати там раціональні зерна
закордоном ще використовують "метод контрольованого плачу" привчаючи дитину бути "самостійною"
я такі методи вважаю шкідливими для здоров'я дитини, фізичного і психічного і шкідливими для стосунків батьки-дитина

Олюська
14.09.2008, 23:17
Я з того тішуся, бо як гляну на Петра, то розумію, що той вже колисатися не хоче, не пригорнеться, не попросить цицьки... А був період, коли без рук заснути теж не міг. Минулося, якось природньо, я навіть не відчула коли.
А мені здається, що діти, які маленькими отримують достатньо батьківської уваги, стають потім самостійнішими, так би мовити - свою порцію вони вже отримали:)

Ная
15.09.2008, 01:21
Надворі так холодно,бррррррр,аж не віриться,що тиждень тому моя малеча ше в озері купалась...

Нас вже третю добу мордує зуб,шо прорізається:(,температура під 39,дитина вже ніяка,перестала їсти,але хоч добре,шо багато п"є і від циці не відмовляється. Підвищення температури-то для нас вперше,та й зубки до того прорізувались без проблем. Дуже надіюсь,шо то скоро минеться і донечка буде знову посміхатися,тепер вже на всі чотири зуба.:) Скажіть,хто має досвід,як довго може тривати отаке ускладнення через прорізування зубів? Вичитала в книжці,якшо в дитини висока температура більше трьох діб,треба звертатись до лікаря:8:. Але ніяких ще ознак якогось захворювання не спостерігаю,та й зубчика того вже видно:no:...

Гелена
15.09.2008, 01:29
А мені здається, що діти, які маленькими отримують достатньо батьківської уваги, стають потім самостійнішими, так би мовити - свою порцію вони вже отримали:)

я впевнена що так
а якщо забракло любові і турботи в дитинстві чи підлітковому віці, то потім будуть їх відчайдушно шукати в дорослому житті і вічно відчувати їх брак

карапуз
15.09.2008, 01:44
Скажіть,хто має досвід,як довго може тривати отаке ускладнення через прорізування зубів?
Коли в Мартина прорізались верхні зубчики,температурив він дві доби,температура була під 40.Ми з переляку навіть швидку викликали :no:(даремно ).Апетит повернувся десь за тиждень.Як би не мамине молочко,то я навіть не знаю,що б те дитя їло.
Сподіваюсь,що вже завтра ваша дівчинка почуватиметься добре .:)

Маруся-мама
15.09.2008, 02:07
я впевнена що так
а якщо забракло любові і турботи в дитинстві чи підлітковому віці, то потім будуть їх відчайдушно шукати в дорослому житті і вічно відчувати їх брак
Бач те, мене тут муж закидав великими подарунками книгами про це яка я асексуальна жінка... але менше а тим. Так он мудрі психологи-псіхи пишуть, що в залежності від того на якій стадії дитині бракувало батьківського тепла і розуміння у неї потім будуть страдати секс відносини:xaxa:
Але я також дечому вчилась, замолоду, і знаю так що характер дитини формується в перші п*ять років життя і під час статевого дозрівання.

Я також проти того аби давати дитині плакати поки сама не замовкне. Але мій чоловік на мене завжди сварив і кричав щодо мого відношення до плачу, бо лікарка йому оповіла що дитині поплакати не зашкодить. Як на мене то це садизм!!!

Я працюю в українській школі з 4-ри річними дітьми і одна дівчинка жаліється що її батьки закривають в кімнаті на ніч і йдуть геть а вона має заснути. Але бідній дівчинці не вдається зразу заснути і вона сидить у себе в темній кімнаті і плаче, бо вийти з кімнати заборонено. Як на мене то це забагато але це американські батьки, у них інакше бачення справи.

Анута
15.09.2008, 10:37
Я працюю в українській школі з 4-ри річними дітьми і одна дівчинка жаліється що її батьки закривають в кімнаті на ніч і йдуть геть а вона має заснути. Але бідній дівчинці не вдається зразу заснути і вона сидить у себе в темній кімнаті і плаче, бо вийти з кімнати заборонено. Як на мене то це забагато але це американські батьки, у них інакше бачення справи.
жах :( тобто, за насилля над дітьми (дати по дупі) там батьків можуть покарати (так?), а ось таке знущання вважається нормою виховання??

Дана
15.09.2008, 12:13
Про гойдалки я тут вже писала.http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=330434&postcount=6220
А тут http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=330517&postcount=6225 є відгук про неї Кози-Дерези

Натуся
15.09.2008, 12:22
Лягаємо спати ми правда десь о 10, хоч мала починає хникати по восьмій, я непохитно її дотримую, бо згідно режиму який вона сама собі встановила, вона їсть біля шостої а потім біля 10, а якщо я дозволю їй спати з 8, о потім вона встає в 12 і потім шо 2 години:ninja:
Шось в нас все так запутано....:8::xaxa:
У вас ГВ?Як у вас з наповннням грудей?Не завеликий інтервал між кормліннями 4 години для трьохмісячної дитини?Я розумію,що вона собі сама так встановила,але для лактації вдень краще щоб інтервал був не більше 2-2,5 годин,ІМХО.

Zoryanazirka
15.09.2008, 13:07

22й наш здається

tslezinska
15.09.2008, 13:44
А може в соціальну службу подзвонити та сказати, що батьки жорстоко поводяться з дитиною? Бо це так виглядає...Як на мене, ця дівчинка виросте психічно травмованою.

Mira_SH
15.09.2008, 13:45
жах :( тобто, за насилля над дітьми (дати по дупі) там батьків можуть покарати (так?), а ось таке знущання вважається нормою виховання??

А як Вам такий факт у моєї знайомої захворіла донечка, смаркала, пчіхала (Жиє в Америці), дівчинці було 1,5 року. То мама їй турботливо зробила компресик з часничку на п"ятки, в той час в гості прийшли сусіди і вже хотіли викликати соц.працівника, бо побачили знущання над дитиною:). Мама насилу переконала, що то для доці добре, але найбільше їх здивування було, коли вони на другий день побачили абсолютно здорову дівчинку.

ckorpionsha
15.09.2008, 18:23
я сьогодні сама в ванні роздягатись не хотіла, а за дитину вже мовчу :ninja:

У нас теж одубіти можна в ваній. Прийдеться малого в ванночці купати знов і в кімнаті, там обігрівач гріє. У нас ще й масажі, то від олійки тре змиватись. Дивилась нет,завтра пониження температури до 6 гр.

Loyal
15.09.2008, 19:13
Дівчата, я щось аж розгубилась з тих холодів... І зовсім забула - десь хтось писав про зволожувач для повітря. Тільки не пам"ятаю де :confused: Може, хтось купив? Скажіть де і кіко?

Zlju4ka
15.09.2008, 19:20
Дівчата, я щось аж розгубилась з тих холодів... І зовсім забула - десь хтось писав про зволожувач для повітря. Тільки не пам"ятаю де :confused: Може, хтось купив? Скажіть де і кіко?

знаеш замість зволожувача може навіть підійти звичайний фонтанчик-декоративний,зараз вони в багатьох є,але ним не бажано користуватись якщо квартира схильна до прояву плісені або грибка,бо таки речи тильки збильшоють конденсацію.а на рахунок спец.зволожувача то я на початку літа бачила в ельдорадо приблизно 99грн.:)

RUZHAJA
15.09.2008, 19:29

Ми купили тут такий (35 евро)

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/121130362.jpg

Моя подруга шукала довго такий зволожувач у Львові і так і не знайшла.

Взагалі зволожувачі бувають 2-х видів: з теплим паром і з холодним паром (наш з хол. , вони чомусь вважаються кращіми за теплі)
Знаєте у Львові певний час були в моді такі декоративні фонтанчики що димлять? Так це і є зволожувач холодного типу! .
А взагалі самий дешевий і надійний , це бабусин метод - таз з водою десь в кімнаті поставити!

Улянка
15.09.2008, 19:46

Я читала відгуки про Чіківські то пишуть що повітря стає як в сауні. Сама хочу купити бо в нас пічка як палиться то дихати не можливо але я хочу зволожувач з іонизатором

Olenka
15.09.2008, 21:16
хтось писав про зволожувач для повітря. Тільки не пам"ятаю де :confused: Може, хтось купив? Скажіть де і кіко?
Ми купили з народженням малого. Дійсно штука класна. Але ми купили дешевий за 150 грн. у Метро. Г:cesored:но рідкісне. До року часу 3 рази ламався і нам його по місяцю тримали в ремонті. Так і не зремонтували:8:. Тазік з водою не дуже зволожував, а зараз з тою водою і малим буде клопоту більше, як не влізе, то переверне. Мама десь вдома знайшла такі штуки керамічні на батарею вішаються і в них вода заливається. Зволожувало краще. Не знаю чому, бо принцип з тазік однаковий. Але все-таки краще зволожувача не має. На зиму знову будемо купувати, але вже якийсь солідний. Бачили непогані в Шоці від Філіпса і Тефал, є ще хороші Чіко, але ті що з холодною парою.
А для виміру вологості маємо таку (http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?code=70660) штуку, до речі з Філіпсом йде в коплекті.
А де ше можуть оперативно і якісно зробити дитині аналіз крові? Як хто знає,підкажіть,будьласка.
Ми робимо в Медісі на Дністровській 3-ій поверх. Там практично не має черги (2-3 людей) і вони мають таку ручечку, якою проколюють і малий навіть не зкривиться. Але зараза дорогі в них аналізи.
Температуру від 38,5 збиваю свічками Ефералган,лікарка ж нарадила сироп Нурофен. Він справді кращий?
щось його дуже лікарі люблять... Нам вже коли свічки не допомагають, то тоді Нурофеном збиваємо. Він сильніший (чи як праильно сказати...)
Ми теж хворі:) :suicide:

RUZHAJA
15.09.2008, 22:04
Сама хочу купити бо в нас пічка як палиться то дихати не можливо але я хочу зволожувач з іонизатором

Добра річ якщо знайдете.
Рік тому(коли була вагітна) я перейнялась тими всіма питаннями і ми з чоловіком перерили все, щоб знайти один комплексний прилад який би робив все: зволожував, іонізував, дезінфікував і фільтрував повітря. Та нажаль такого чуда не існує.
Але всеж таки ми знайшли ось такий очищювач повітря і ДУЖЕ ним задоволені ( хоча на початку жаба дусила )
BOB HOME 2493 Aircleaner deluxe

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/121135059.jpg

В ньому 7 фільтрів для очищєння повітря, іонізатор і УФ-лампа ( добра підстраховка коли всі хворіють).
Доця дуже гарно спить під нього ( однорідни шум повітря ,описаний в літературі я "білий шум" ,створює фон на якому меньш виразні різкі звуки)
І в кімнаті зникла вся пилюка, навідь на електро приладах нічого не з"вляється!

dimalozz
15.09.2008, 22:34
Обговорюється отут http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=40330 http://smiles.dolf.ru/dolf_ru_674.gif

Гелена
16.09.2008, 00:52
А взагалі самий дешевий і надійний , це бабусин метод - таз з водою десь в кімнаті поставити!

як мене вже задовбав той метод! до того ж він малодієвий
також шукаємо зволожувач, але певно замовимо по інтернету
В нашій на Виговського є, моя свекруха ходить на виклики,вона лаборант.

мені здається, що викликати лаборантів додому то найкраще рішення
нема чого з хворими дітьми в таку погоду ходити по поліклініках - можна вдобавок ще щось підчепити

Loyal
16.09.2008, 10:42
то миз дому навіть не виходимо:(

А я так скоро з розуму зійду. Вчора хоч трохи погуляли зранку, а сьогодні бачу, що вже ніяк :(. Ми спимо в основному гарно надворі тільки. На балконі спали аж! півгодини - то з такого спання діла не буде!

а наша доця вчора цілий день , від 12 до 10 вечора не спала,лише біля циці хтіла бути і така вередлива було.чому би то? чи то на погоду?

Ми перший місяць так само на циці висіли постійно: спали-їли. Не шукай причини - хай висить! Ми таким "макаром" набрали півтора кіля за місяць:)

levandivka
16.09.2008, 11:00
Але все-таки краще зволожувача не має. На зиму знову будемо купувати, але вже якийсь солідний.
Найкращий зволожувач у Львові - львівське повітря! Для хворої дитини найгірше - стояче повітря, нагріте пічкою і обігрівачем.
Не здивуюся, якщо Філіпс налагодить продаж електро-гребінця.

olenkastar
16.09.2008, 11:02
На балконі спали аж! півгодини - то з такого спання діла не буде!

і в нас така сама фігня:xaxa::xaxa::xaxa:

Nata
16.09.2008, 11:32
Найкращий зволожувач у Львові - львівське повітря! Для хворої дитини найгірше - стояче повітря, нагріте пічкою і обігрівачем.
Не здивуюся, якщо Філіпс налагодить продаж електро-гребінця.

Левандівко, я напевно чогось не розумію. Взимку не дуже можна дозволити собі балкон на ніч відкрити, а батарея так смажить, що дихати нема чим. Шпаринка для провітрювання мене не рятує, всеодно сухе повітря.
Мій Петро кашляє, казав лікар зволожувати повітря. Добре, що зараз не дуже холодно, вікно відкрили і вологи вдосталь. А а зиму я теж шукаю зволожувач.

Loyal
16.09.2008, 11:54
і в нас така сама фігня:xaxa::xaxa::xaxa:
В нас ще є вихід - спимо, коли мама поруч лежить. Чи то в сплячку запасти на зиму...:ninja:
Ще питання. Хто вже купував зимові комбінезони на діток? Бо я після вчорашнього вбирання (і я вже була мокра і малий) подумую, щоб купити конвертом а не штанятами комбінезон. То вони до якої довжини розраховані? Бо ми такі височенькі...

А а зиму я теж шукаю зволожувач.
Ідеальним був би той, що б показував зразу вологість... Раніше, пам"ятаю, ставила на батареї посуд з водою, яка поступово випаровувалась. В чому різниця?

Уляночка
16.09.2008, 12:00
В нас ще є вихід - спимо, коли мама поруч лежить. Чи то в сплячку запасти на зиму...:ninja:
Ще питання. Хто вже купував зимові комбінезони на діток? Бо я після вчорашнього вбирання (і я вже була мокра і малий) подумую, щоб купити конвертом а не штанятами комбінезон. То вони до якої довжини розраховані? Бо ми такі височенькі...

Ой, не згадуйте про ті комбінзони - Любко так завжди кричав, що можна була здуріти:8::8::8::8::8: Я мокра, він від крику теж..
в мене було їх 2 -один синтепоновий суцільний, а другий на овчині ( 2 - то повний капець :8::8::8:) Їх вистачило по розміру до кінця січня. Тому у лютому, коли йому було 7 місяців, купила штанцята і курточку на синтипоні, бо від 7 місяців хотів тьопати, а у конвертику це б ніяк не вийшло:xaxa::xaxa::xaxa:

Loyal
16.09.2008, 12:13
Тому у лютому, коли йому було 7 місяців, купила штанцята і курточку на синтипоні, бо від 7 місяців хотів тьопати, а у конвертику це б ніяк не вийшло
Мда... Я вже знов запльонталася. Нам 7 місяців буде в грудні.... То кажете на конверти не дивитись? Враховуючи, що я в 7 міс. пішла, то певно таки не прокатить...

Уляночка
16.09.2008, 12:18
Мда... Я вже знов запльонталася. Нам 7 місяців буде в грудні.... То кажете на конверти не дивитись? Враховуючи, що я в 7 міс. пішла, то певно таки не прокатить...
Ну Любчик в 7 місяців не пішов:), але ходив у тих спецповодках, бо категорично відмовився сидіти у візочку:tanksmile:

levandivka
16.09.2008, 12:35
Левандівко, я напевно чогось не розумію. Взимку не дуже можна дозволити собі балкон на ніч відкрити, а батарея так смажить, що дихати нема чим. Шпаринка для провітрювання мене не рятує, всеодно сухе повітря.
Мій Петро кашляє, казав лікар зволожувати повітря. Добре, що зараз не дуже холодно, вікно відкрили і вологи вдосталь. А а зиму я теж шукаю зволожувач.
Тепер я не розумію...:cowboy:
Чому не можна форточку відчинити..?
Чому не можна поставити регулятор на батарею? (про автономне не питаю).
Все можна в своїй хаті.
Нє? :xaxa:

Улянка
16.09.2008, 12:58

Ги:) Щось мені сьогодні не дуже хочеться зволоженого повітря:)
Нажаль вихід або зволожувач+пічка або холод, шуба і валянки в кімнаті

Loyal
16.09.2008, 12:58
Чому не можна поставити регулятор на батарею? (про автономне не питаю)
Тому, що зараз автономне заборонили встановлювати в багатоквартирних будинках! Лише за згодою всього! будинку

levandivka
16.09.2008, 13:07
зараз автономне заборонили
Поки я легалізовувався - "забороняли" декілька разів. Потім робили "просвіти" для дозволів.
А кран-регулятор на існуючу батарею поставити дешево і просто. Було б бажання.

Ги:) Щось мені сьогодні не дуже хочеться зволоженого повітря:)
Нажаль вихід або зволожувач+пічка або холод, шуба і валянки в кімнаті
А в мене вікна старі, вентиляція автоматична. :xaxa:
Але всі в хаті одягнуті в режимі "літо". (АГВ):radist:

Usmishka
16.09.2008, 13:11
В нас теж та сама проблема зі спаням - нема вулиці, нема спати:xaxa:
Вже коли зовсім не в моготу - вирубається на хвилин 20, і знову в бій:tanksmile:

Я з тими комбінезонами теж уть не здуріла, а потім рішилась вчора:cowboy: - і купила осінній на 9 місяців з розрахунком на весну, а зиму треба ше побачити, бо як буде ніяка, то додатково загортатиму в конверт, маю таке одіяльце - як коцик тільки на замку, а як сильні морози нагрянуть - тоді по ходу і купуватимемо:)

Ная
16.09.2008, 13:14
У нас був комбінезон з двома замочками від горловини до ніжок,з його одяганням не мала жодних незручностей,морока була зі светриками і шапкою. А комбінезони ще є такі,що защіпаються і як конверт,і як штанці. Недавно Горобчик,якщо не помиляюсь,писала,шо в них саме такий був минулї зими і ще буде на наступну,значить і більші розміри також бувають:).

Loyal
16.09.2008, 13:30
тоді по ходу і купуватимемо
Тоже варіант!

Nata
16.09.2008, 13:31
А кран-регулятор на існуючу батарею поставити дешево і просто. Було б бажання.

Ну так, тільки ще тоді й лічильик напрошується, платити всеодно доводиться купу грошей :).

А вікно у нас постійно в режимі провітрювання, в зимовий період цього замало. Сильно відкрити не можу, бо діти на підлозі живуть :).

Улянка
16.09.2008, 13:47
А в мене вікна старі, вентиляція автоматична. :xaxa:
Але всі в хаті одягнуті в режимі "літо". (АГВ):radist:

В нас зйомна квартира і АГВ не можливо поставити. Вірніше можливо але то трохи задороге задоволення щоб комусь дарувати:) А кухня в нас без пічки тому взимку служить холодильником. Минулої зими там було +2.

Щось я не уявляю як то тепер дитину вдягати перед виходом на кухню:ninja:

Улянка
16.09.2008, 13:51
діти на підлозі живуть :).

Те саме. Треба щось з килимом якимсь придумати бо тільки на підлозі сидить

ckorpionsha
16.09.2008, 13:59
Ой, не згадуйте про ті комбінзони

От я весною,як малий вродився купила комбінзони такі,що планувала осінню вдіти. Ага, розмічталась. Малому все мале, як не короткі то вузькі в плечах. Все віддала подрузі вчора. Тепер купила два костюми як кажуть "натепер", один тепліший,один легший. А то з виростом вгадувати вже не буду. Ще хочу комбінзон теплий на зиму і конверт так само думаю, а чи тре буде, питання бо нам в грудні буде 9 місяців

Натася
16.09.2008, 14:29
Ми купили тут такий (35 евро)

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/121130362.jpg

Моя подруга шукала довго такий зволожувач у Львові і так і не знайшла.

в мене такий же, але декорований під пінгвіна. теж ультразвуковий (паровий поганий, бо від нього в хаті як в сауні і дитина може обпектись гарячою парою). купували вроді в "метро". потім бачили ше в інших магазинах побутової техніки.

zara
16.09.2008, 14:29

Ідеальним був би той, що б показував зразу вологість... Раніше, пам"ятаю, ставила на батареї посуд з водою, яка поступово випаровувалась. В чому різниця?

Лоял, а твій малючок ще не їздить в напівлежачому положенні в колясці? Моя мася вже не хоче лежати на вулиці, їй треба все розглядати, тому прийшлося перевести її на те напівсидяче положення, навіть засинає тільки так. Тепер так само постала проблема з комбінезонами-- конверт не вийде, бо її не посадиш, треба , щоб ніжки були окремо.
Хотілося би послухати порад на рахунок осінньо-зимових речей-- чи не надто гарячо в комбезах на пуху та вівці? а що треба одягати під низ?

Nata
16.09.2008, 14:43
Про комбінезони вже кілька разів писалося :).
Щодо вибору, думаю кожен керується своїми критеріями.
Перший Петровий комбінезон був суцільним, з двома замками, купили завеликий (так сталося), закочували рукави і ноги, зате вистачило на два сезони.
Малому в листопаді виповнилося 6 місяців, всю зиму він у візочку спав або чемно сидів. За всю зиму навіть сніг дитина руками не спробувала, засинав на морозі дуже швидко.
Єдине чого не хотів - рукавичок (отут і згодилися довгі рукави, розкочувала, щоб не мерз у руки).
Менший ходитиме у тому ж комбінезоні :), мішок на ніжки не підходить, бо ми багато гуляємо в Ерго.

cherepashka
16.09.2008, 14:47
І зовсім забула - десь хтось писав про зволожувач для повітря. Тільки не пам"ятаю де :confused:

Ми теж збирались купляти,але потім я прочитала,що практично всі зволожувачі приводять до розмноження всяких мікробів у повітрі.Щось не хочеться,щоб дитина ними дихала.Поки що провітрюємо почергово кімнати,де нема масі.

Марта2
16.09.2008, 14:53
В нас теж комбінезон з 2 замочками, суцільний! Мені кума такий радила, бо як брати роздільний, дитині буде курточка підлазаити і заважати! (говорила з власного досвіду) Ще маєм конверт на овчині, то буду туди в сильні морози дітьо пхати! Не повинно нам бути холодно, в нас у візочка тепла люлька, тай сидіти там малий зможе!:)

Але ще треба якийсь тонший комбінезон купити, на осінню погоду, неохота сина в 3 пари светрів і штанів одягати! Не рухнеться, біднятко!

Loyal
16.09.2008, 14:54
Хотілося би послухати порад на рахунок осінньо-зимових речей
Подружка має малого майже на рік старшого за мого, то я в неї і консультувалась. Саме її порада, що краще конвертом брати (типу вільного пеленання), бо зручніше і швидше одягати. Вона мала демисезонний комбінезон і на овчині конверт, то той перший практично не використовувала, а конверт дуже радила. Враховуючи те, що в мене малий на вулиці або спить, або для розглядання треба його витягнути з каляски.... То я собі думаю, що, може, і ліпше конверт взяти, але чи є вони на більших діток (на 9 місяців, бо зараз ми ходимо у всьому,що на 6 міс розраховано).
З іншого боку, те, що на овчині - якесь "стояче", там дитині важко і порухатись. А в нас таких вже суворих зим нема, а як будуть, то і ви самі з хати не будете виходити в 20" морозу.

Лоял, а твій малючок ще не їздить в напівлежачому положенні в колясці? Моя мася вже не хоче лежати на вулиці, їй треба все розглядати, тому прийшлося перевести її на те напівсидяче положення, навіть засинає тільки так.

А стосовно того напівлежачого положення, то мені ще щось страшно дитину так садити... Він і так від бабусі тільки те й вимагає, щоб його садила - іншого положення не визнає біля неї...

olenkastar
16.09.2008, 16:56
а у нас на осінь отакий комплектик-правда він ше на нас великий,але вчора в ньому гуляли-доці тепло,просторо.він розщіпається і робиться курточка і мішечок,дуже зручний!http://photofile.com.ua/photo/olenkastar/135142200/xlarge/137756094.jpg
а на зиму отримали від братика отакі комбінезони(сестра казала,шо малий той темно синій не дуже любив вдягати і бути в ньому,побасимо як моя його сприйме)http://photofile.com.ua/photo/olenkastar/135142200/xlarge/137756104.jpg
http://photofile.com.ua/photo/olenkastar/135142200/xlarge/137756108.jpg

нталька
16.09.2008, 17:26
Мені цікаво, дівчата чи сьогодні хтось з дітьми на вулицю виходив?
Мені шось в таку погоду зовсім не хочеться нікуди, а мали бути заняття на розвивалках, то ми й не пішли (правда, ще трохи хворі). Але от думаю, а якщо осінь вся така дощова холодна буде, то що робити?
Як ви з дітиськами?

Улянка
16.09.2008, 17:32

Тільки один раз на балкон на півтори години але як зараз прокинеться то візьму ерго, парасолю і пошурую. А що робити? дитина весь день плаче бо їй скучно і вона звикла гуляи по 6 годин. А тут вже другий день чотири стіни і я. Вчора ввечері теж з ерго і парасолею вийшли то аж пищала від радості.

Улянка
16.09.2008, 17:36
Хтось знає чи є рукавички такі маленькі але щоб з пальчиком? Бо в комбінезоні такі суцільні, а дитині ж цікаво буде іграшку взимку тримати, чи сніг попіднімати.
Та і не уявляю як діти в тих рукавичках всиджують. Моя з диким криком навіть шапочку позавчора посеред вулиці здирала, і не можливо було ні вдіти ні заспокоїти

Анута
16.09.2008, 17:43
ми виходили :) на заняття ходили :) на вулиці бридко, чесно скажу.
більше сьогодні не піду

нталька
16.09.2008, 18:01
ми виходили :) на заняття ходили :) на вулиці бридко, чесно скажу.
більше сьогодні не піду

а як ваш козак, під парасолею тьопав чи на руках?
Меншим ще можна якось погуляти, якщо вони бігати не рвуться. :) Ми теж поки могли у візочку всидіти гуляли за будь-якої погоди. Ерго - то взагалі супер, але то вже не для нас.

Анута
16.09.2008, 18:03
а як ваш козак, під парасолею тьопав чи на руках?

ми на руках під парасолею, а назад таксі викликала. Дуже вже спати хотів, а тут ще по калабанях тьопати

нталька
16.09.2008, 18:08
Хтось знає чи є рукавички такі маленькі але щоб з пальчиком? Бо в комбінезоні такі суцільні, а дитині ж цікаво буде іграшку взимку тримати, чи сніг попіднімати.
Та і не уявляю як діти в тих рукавичках всиджують. Моя з диким криком навіть шапочку позавчора посеред вулиці здирала, і не можливо було ні вдіти ні заспокоїти

Звичайно є маленькі рукавички, але вони не такі теплі як в комбінезоні. У мого руці зимою в рукавичках мерзли.
А ми теж одягатись не любимо, після літа то взагалі капець! Дома взагалі звик наголяса ходити, то тепер навіть шкарпетки важко вдягнути - кричить зняти і поки не зніме не заспокоїться. Кажу, що буду його в хаті у шубу одягати, щоб коли іти на вулицю передягати у щось легше і тоді він буде тішитись. :xaxa:

нталька
16.09.2008, 18:11
ми виходили :) на заняття ходили :)

а що сьогодні на заняттях було? (хоча може то й не в ту тему, але розкажіть) :) . Мо ми собі дома потворимо :)

Анута
16.09.2008, 18:20
а що сьогодні на заняттях було? (хоча може то й не в ту тему, але розкажіть) :) . Мо ми собі дома потворимо :)
все майже як завжди, лише малювали олівчиком дощик. Найменший малюк відкусив одразу пів олівчика :xaxa:
і камінцями бавились: цокали ними, складали в посудину, роздивлялись. Хто на зуб пробував ;)

Ная
16.09.2008, 18:34
А в нас зубчик нарешті прорізався!:radist: Високу температуру як рукою зняло,але донечка далі відмовляється їсти,багато спить,та вже хоч посміхається,шось її вже цікавить. Аналіз крові ми таки зробили,там все нормально:)
Гуляти ми також виходили,вже двічі і ненадовго,вітер надворі дуже вже неприємний:(.А ще ходили на день народження до Софійчиної коліжанки-ровесниці. Якийсь дуже довгий нам нинішній день...:8:

Дана
16.09.2008, 18:40
А в нас зубчик нарешті прорізався!:radist: Високу температуру як рукою зняло,але донечка далі відмовляється їсти,багато спить,та вже хоч посміхається,шось її вже цікавить. Аналіз крові ми таки зробили,там все нормально:)
Гуляти ми також виходили,вже двічі і ненадовго,вітер надворі дуже вже неприємний:(.А ще ходили на день народження до Софійчиної коліжанки-ровесниці. Якийсь дуже довгий нам нинішній день...:8:

Вітаємо.:) У моєї Софійки теж третій зуб прорізується, мені кожен її зуб вартує сивого пасма на голові. Вона дуже капризує, хниче температурить, і то так з кожним зубом, поки у Софійки виросте вся щелепа, у мене посивіє вся голова:8:

Irus'ka
16.09.2008, 18:42
Ну і відважні ви!!! Респект і уважуха. Ми навіть носа не потикаємо надвір, лише ціліснький день як навіжена вікна зачиняю-відчиняю, тобто свіже повітря запускаю:xaxa:
І в нас також нижній різець прокльовується:clapping: Ждьом-с:xaxa:

cherepashka
16.09.2008, 18:52
І ми вже другий день сидимо дома..:( Добре,що недавно купила диск-караоке з дитячими піснями.От по пів дня і співаю для мацьопи,а мася тішиться з мене і підтанцьовує:)

RUZHAJA
16.09.2008, 19:18
З тими комбінізонами я також в розпачі!:confused::confused::confused:
весною в нас був такий комплект . (білого кольору)

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/121158070.jpg

http://photofile.ru/photo/ruzhaja/115198899/121158085.jpg

Мені подався страшенно,а коли в ПБ наділа ла Анжеліку , то ростроілась ,що він завеликий. Ну, думаю ,на осінь буде те що треба. Ага!! Маленький , можна навіть не міряти.:no:
А весна в нас була коротка , оділи може 4-5 рази. Так шкода.... слів нема...:(:(:(
Тут також зараз дубар, носа не висунеш! Я нічого не купляла ,бо думала що ще буде тепло. А масі ходити нема в чому.:( Ось і сидимо , чекаємо коли трішечки потеплішає , щоб можна було піти закупитися.

Улянка
16.09.2008, 20:59
чекаємо коли трішечки потеплішає , щоб можна було піти закупитися.

Ми на південному в неділю купили комбінезони. Легший і товстіший. Той що легший досить великий. Як не на наступну осінь то весною ще походимо точно. Бо зима ж півроку триває. З жовтня по квітень. Але треба слідкувати за цінами добре. Краще не спішити і походити. Бо в одному магазині комбінезон коштував 390гривень а в іншому ідентичний 250. Так само ради цікавості запитала ціну на шубку(така гарнюща що сама б таку носила). В одному магазині 300 а в іншому питаю скільки ідентична то продавець каже 400, а потім видно подумала що їй то мало і каже 490:xaxa:

Олюська
16.09.2008, 21:50
В нас теж комбінезон з 2 замочками, суцільний! Мені кума такий радила, бо як брати роздільний, дитині буде курточка підлазаити і заважати!
І будь тут мудрий. Мені чоловікова сестра радила купувати роздільно курточку і штанята, щоб в приміщенні можна було скинути курточку (з суцільним так не вийде). І тепер не знаю, що робити, бо планувала таки суцільний купувати:umbrage:

Олюська
16.09.2008, 21:52
Ми на південному в неділю купили комбінезони. Бо в одному магазині комбінезон коштував 390гривень а в іншому ідентичний 250.
Улянко, поділіться, де купували:)

Олюська
16.09.2008, 21:54

Вчора ми гуляли раз, а нині - 2 год. на балконі спали:) А по обіді зустріла Нату з Дмитриком в Ерго:) і подумала, що і ми б могли так піти:) Але вже завтра:)

Олюська
16.09.2008, 21:56
В нас основна новина дня: прорізався третій зубчик:radist:.Ніяких особливих ознак того не було (маю на увазі температуру, невиспані ночі:8:), тільки мала нудилась трохи і проносила.

Улянка
16.09.2008, 22:01
Улянко, поділіться, де купували:)

Я на південному так вічно блукаю що сама ніколи не знаю де знаходжусь:xaxa:Сусанін моїм родичем був 100%:xaxa: Але спробую. Там є такий дворик з фонтанчиком посередині. Влітку там ще столики стоять. І є кіоск "Дешеві колготи" Зараз той фонтан ремонтують. Так з того двору вхід в комплекс з дитячими речима. От тільки туди зайшли і повернули направо. Друга будка(на вітрині написано Світлана). Там просто величезний вибір комбінезонів. Ми купили окремий з штанами на підтяжках і курточкою. Досить товстий на синтепоні. Але там треба обережно з цінами дивитись бо там саме хотіли нагріти на шубі 190грн.

Улянка
16.09.2008, 22:16
:xaxa:З моєю мамою працює дівчина яка живе також в мому районі. Тобто дитяча педіатр в нас спільна. Нова фішка лікарки "В вашої дитини дуже серйозна проблема. Вона занадто швидко розвивається":xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:

Koza-Dereza
16.09.2008, 22:43
Ох i настрочили. Я вже всi цитати 100 раз погубила.
Буду по пам'ятi:
Чому з 5 мiс? Наукових нiяких доводiв у мене немає. Це суто з свого досвiду, нi на якi супер теорiї не претендувала i не претендую. Помiтила що у вiцi 5 мiс, доня стала розумiти все навколишнє i швидко просiкла що мною можна помикати в планi колисання. Тому я i вiдiвчила.

Стаття про спання:
Дякую, але нажаль це для мене абсолютно не дiє. Найбiльше що я можу її крики витримати (це щоб просто залишити i не втручатись) може 10 може 15 хв. На бiльше мене не вистарчає. Якi година чи двi?
Удень Катерина при менi (по доброму) НЕ СПИТЬ! ВЗАГАЛI!
Остання спроба її приспати в Недiлю закiнчилась тим що вона так цiлий день i не спала, крiм тих нещасних 40 хв що вона поспала на вулицi. Потiм... наш мудрий тато її збудив i вона верещала без перестанку. Просто ходила i верещала. Зрештою заспокоїлась, поїла покупалась, i пiшла спати... на 15хв (8 вечора) через 15 хв проснулась i вже (щоб не вдаватись в подробицi) верещала до 11 вечора. Просто ВЕРЕЩАЛА! Ми три рази молоко давали, колисали, спiвали, давали бавитись, все що хочеш, а результат - мiнус один. Так, знаю перевтомилась, а шо робити??????
Ми накiнець постелили на пiдлозi, закрили дверi в спальнi, закрили всi дверi з середини, i виключили свiтло, вона ще 30 хв ходила i плакала по кiмнатi, мостилась то на край то на середину постелi, а потiм врештi решт лягла бiля мене на подушку i заснула... До другої ночi, а там проснулась i все повторилось. Правда не до такої степенi. Вона заснула десь пiд дверима за 50-60 хв. Ми потiм її пiд страхом iстерики ледве перетягли на подушку коло нас. Так i спали. Зате панi спали аж до 8 ранку. I шо з того. В понедiлок вона була з моєю мамою, спала майже 3 год вдень. На нiч гарно заснула, навiть колискових не треба було спiвати, i сьогоднi в 5:30 ранку проснулась як навiжена. Рипiла на все село! Нi колисання нi колисковi НIЧОГО не допомогли. Ми пiшли бавитись i дивитись мультики.
Нiколи собi не пробачу що завершила ГВ!

Я тiльки можу спихнути це на зуби! Бо лiзе просто повний рот, включаючи один клик. З четверга по недiлю була хвора... клятий садок.
Але вдень таки не спить, здорова чи хвора. Я мушу намотувати кiлометраж з каляскою аби панi зробили менi послугу i поспали. З чужими (чи будь ким, аби не я) спить як мiлєнька. Вплоть до того, що свекруха її поклала на диван в вiтальнi, сказала СПИ i та заснула. Я на свої очi бачила як вона спала на диванi. А я що?????? Чому вона зi мною не спить????????

Usmishka
16.09.2008, 22:56
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2008/09/16/375548d000c6dc323.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=62)
Ото приблизно такий я купила, лише осінній, читала відгуки - люди задоволені, правда ссилки ідуть лише на російські сайти:no:

dimalozz
17.09.2008, 00:42
Найкращий зволожувач у Львові - львівське повітря!
Ага, якщо влаштовує вологість 35-45%...

Для хворої дитини найгірше - стояче повітря, нагріте пічкою і обігрівачем.
Оце 100%. Провітрювати завжди треба. Холодно - вдягатись.
але зима (холод) то ще не найгірше: ще проблема, про яку треба згадати — зараз сезон почнеться, коли палять сміття!!!!! Причому боротись не знаю як з тим: десь за пів-кілометра запалять, а смороду-у-у-у-у-у на весь район. Тьху!... От і освіжай повітря ...
Взимку не дуже можна дозволити собі балкон на ніч відкрити
На цілу ніч і не треба - памперси можуть замерзнути ))) ... хоча... невідомо чи та зима ще буде...

Olenka
17.09.2008, 01:44
Я тут нарила статтю "Продукти небезпечні для здоровя" (http://delo.ua/news/83057/) і результати перевірок Держспожичстандарту (http://delo.ua/res/tpl/all.html), аж волосся дибки стало...
Там і про Растісшку, і про Актімель, і про глазуровані сирки...
Камо грядеши?

Ная
17.09.2008, 02:24
Ввечері побачила,шо у нас,виявляється,ше два верхніх зубчики прорізаються :suicide: Не було зубів до десяти з лишнім місяців,а тепер лізуть всі на раз.:8:,бідна моя дитина :(
Раніше переживала,шо так довго доця беззуба була,чоловік же казав:"Нема зубів-нема проблем":). Так воно і є...

Usmishka
17.09.2008, 10:30
А де тема про прививки? Боя надумала дитині зробити БЦЖ, і не знаю, чи добре роблю. Поки в нас жодних прививок, вакцин БЦЖ не було при народжені а потім все ніяк не складалось. А зараз є вакцини, і я не знаю робит чи ні?:8:

Улянка
17.09.2008, 10:40
Я тут нарила статтю "Продукти небезпечні для здоровя" (http://delo.ua/news/83057/) і результати перевірок Держспожичстандарту (http://delo.ua/res/tpl/all.html), аж волосся дибки стало...
Там і про Растісшку, і про Актімель, і про глазуровані сирки...
Камо грядеши?

Там на одній з фоток сиркова маса Тема, рекомендована дітям від 6 місяців:ninja:Я таку часом навіть купувала для Ані:bad:

Гелена
17.09.2008, 10:47
А де тема про прививки? Боя надумала дитині зробити БЦЖ, і не знаю, чи добре роблю. Поки в нас жодних прививок, вакцин БЦЖ не було при народжені а потім все ніяк не складалось. А зараз є вакцини, і я не знаю робит чи ні?:8:

та тема лишилася на ЛФ
моя думка - не варто робити :)

Дана
17.09.2008, 11:18
Мамусі у котрих дітки народилися з 01 січня 2008 року можу зареєструватися у акції - "Наше Радіо" та ТМ "Щедрий ДАР" раді повідомити, що вже втретє стартує щорічна соціальна акції "Мільйон дітей для України", яка проходить на хвилі найближчої станції!Для того, щоб зареєструвати свою участь в акції, потрібно подзвонити на номер +38 044 206 55 81 та залишити на автовідповідачі дані про себе: ПІБ, місто проживання, контактний телефон (обов'язково, щоби з Вами змогли зв'язатись у разі перемоги!), дату народження дитини та її ім'я. Також зареєструватись можна он-лайн на сайті "Нашого Радіо" та ТМ "Щедрий ДАР": www.nasheradio.ua та www.sdar.com.ua.
Реєстрація триватиме до 11 грудня 2008 року.

Розіграш заохочувальних подарунків буде відбуватися 4 рази наприкінці кожного кварталу цього року: 28 березня, 27 червня, 19 вересня та 12 грудня 2008 року, а головний приз акції - облаштування дитячої кімнати, буде розігруватися двічі: 27 червня та 12 грудня 2008 року.

Усі розіграші будуть здійснюватися шляхом жеребкування серед усіх зареєстрованих учасників акції у прямому ефірі "Нашого Радіо". Прізвища переможців будуть розміщенні на сайті "Нашого Радіо" після оголошення їх в ефірі. Детально тут http://www.nasheradio.ua/action_start_c3_n.php :cowboy:

levandivka
17.09.2008, 12:19
потрібно подзвонити на номер +38 044
Спонсор "розіграшу" - Укртел?:xaxa::xaxa::xaxa:

Акцію можна перейменувати з ""Мільйон дітей для України"" на "Мільйон з дітей на Україні".:cowboy:

Наспівуючи:
хто родився в січні
-вставай, наливай!

Nata
17.09.2008, 13:11
А по обіді зустріла Нату з Дмитриком в Ерго:))
Ну так, Ната з Дмитриком щодня гуляє :). Малий в хаті так нудиться, що не мож витримати.

Добре, що Олюська не сказала, що Ната додумалася натягнути на дитину комбінезон тісний :). Треба десь купити штани балонові, бо прийшли додому з мокрими ногами :xaxa:.

Олюська
17.09.2008, 13:23
Добре, що Олюська не сказала, що Ната додумалася натягнути на дитину комбінезон тісний :).
:lol::lol::lol:

Дана
17.09.2008, 13:42
Спонсор "розіграшу" - Укртел?:xaxa::xaxa::xaxa:

Акцію можна перейменувати з ""Мільйон дітей для України"" на "Мільйон з дітей на Україні".:cowboy:

Наспівуючи:
хто родився в січні
-вставай, наливай!
Ну чого ви зразу такі підозрілі:ninja: а якщо хтось виграє з наших мамочок? :)А зареєструватися можна і за допомогою інтернету -якщо дзвонити не хочете або ліньки:cowboy:

нталька
17.09.2008, 19:57
Дівчата, хто користується заквасками Біфівіт, скажіть, будь ласка, ви робите материнську закваску, а тоді з неї основний продукт чи кожен раз нову ампулку відкриваєте? а то в інструкції пише ніби для біфівіту не підходить робити материнську закваску.

Ная
17.09.2008, 20:35
Дівчата, хто користується заквасками Біфівіт, скажіть, будь ласка, ви робите материнську закваску, а тоді з неї основний продукт чи кожен раз нову ампулку відкриваєте? а то в інструкції пише ніби для біфівіту не підходить робити материнську закваску.
Роблю материнську закваску,підходить і для Біфівіту:)

ckorpionsha
17.09.2008, 21:52
Роблю материнську закваску,підходить і для Біфівіту:)

А що це є таке і для чого?

хельга
17.09.2008, 22:45
А у Данилки вилізли три кутні зуби і, здається лізе одне ікло. Були тільки сопельки і нічого не хотів їстию

Ная
18.09.2008, 00:09
А що це є таке і для чого?
Відповідь тут (http://www.zakvaski.com/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=56) і тут (http://www.zakvaski.com/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=90):)

Olenka
18.09.2008, 11:59
А я не роблю. З материнської закваски саме чомусь у Біфівіті менше тих біфідобактерій, бо ми вісіювали...
А загалом їхньою продукцією я задоволена: ми робимо біфівіт,сир і ацидофільне молоко. Але зараз малий нічого того не хоче...

нталька
18.09.2008, 18:21
А я не роблю.
А загалом їхньою продукцією я задоволена: ми робимо біфівіт,сир і ацидофільне молоко...

Тобто Ви щоразу як робите Біфівіт використовуєте новий флакон?
А сир за тою ж інструкцією з материн. закваскою?

Katrin
18.09.2008, 19:21
А нам вчора виповнився рочок!!!!!!!!!!
А сьогодні ми зробили свої перші кроки!
Я неймовірно щаслива...

Koza-Dereza
18.09.2008, 19:56
Котя вчора спала 11 годин!!!! Без просинання без капризiв. Я вперше нормально виспалась, аж не вiриться. Напевно сьогоднi вже такого щастя не будЕ.

Olenka
18.09.2008, 21:05
Тобто Ви щоразу як робите Біфівіт використовуєте новий флакон?
А сир за тою ж інструкцією з материн. закваскою?
На Біфівіт так. На молоко - закваску. А сир 1/2 флакона. Все роблю в йогуртниці.
Хочу спробувати в них ще щось взяти...

Zoryanazirka
18.09.2008, 23:48
Марчик ні за що не дає себе вбрати в памперс, вчора як я була на роботі, баба з війною на нього натягнула, а він його здер і подер!!!

Марта2
18.09.2008, 23:55
http://kinozal.tv/details.php?id=156961 про діток до року! Тут можна скачати, але треба зареєструватись

Ная
19.09.2008, 00:45
В нас сьогодні вдень виключили світло і газ:(,то ми з Софійкою залягли в сплячку. Спали обидві години чотири,збудимся,подивимся одна на другу і далі спати. Тепер нашому таткові спати не дамо:).А я вже давно так добре не почувалася:dance:.

Zoryanazirka
19.09.2008, 01:14
ми гуляли без памперса, я хотіла вдягнути новий, дивлюся, а дупа брудна. Питаю, Марчику, а де ти накакав? А він мене взяв за руку, завів в дитячу і показує на середину килима - тют!!! А там купка..

Usmishka
19.09.2008, 10:30
Прикольно читати як малеча спить добре:clapping:
Наша доня лягає в 10 вечора , а пів на шосту починає мене термосити, усміхається і чекає коли ми з татом очі відкриємо - ми як партизани зажмурившись лежимо, тільки но вона помітить хоть малесенький рух очима, - вкрикує радісно і починає "говорити" : все, виспались:xaxa::xaxa::xaxa:
Зато ми суттєво економимо на будильнику:)
А днем спить як заєць під кущем - по 10-15 хв. 2-3 рази:8: