КПК

Показати повну версію : Для мамусь і татусів

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

ckorpionsha
12.04.2008, 22:46
Привіт!
Левкові вже 11 днів:) Маємо трохи проблеми з животиком. Дуже дитина кривиться і корчиться, аж червоніє... Почалося в тиждень.То можуть бути коліки?
А ще маю питання - коли ви почали гуляти з малям?

У нас теж були проблеми з животиком, Зорянівонько. Ще трохи є, але вже менше. Спочатку дала два рази чай з фенхеля(порадила лікарка), та й сама його пила, але він не допомагав. Потім лікарка ще щось призначала, але я не давала нічого, а просто викладала і викладаю на животик частіше, масажую живіт йому і спить часто у мене на животі, може всю ніч так проспати, годую його вночі 2-3 рази. То тепер йому краще. А основне я помітила-просто почала їсти більш-менш нормальну їжу і він реагує нормально і животик у нього нормалізувався, дай Бог щоб далі так було.
А гуляти почали спочатку на балконі по 5-10 хв, у неділю похрестили його і вже вийшли на двір, спочатку на 15 хв, потім 20, а зараз вже гуляємо по 2 години, і малому так подобається..аж сопе від задоволення:shutup: та й спить добре після прогулки.

guculyanka
12.04.2008, 22:57
Дитині 2 тижні. Сьогодні пішли гуляти, вдягнули памперс, бодік, теплий костюмчик, теплу шапку, комбінзон на цегейці, поклали в коляску і накрили ковдорою. :( :( :( :( :( :( :(

За деякий час вона почала кричати, гуляння ніякого не вийшло, прийшли додому, роздягнули - вся мокра, хоть викручуй. Мама питала, що робити, якщо в дитини висока температура.:( :no:

Додано через 1 хвилину
І що сказати?

Розуму нема.

Natalka
13.04.2008, 10:30
Гелено, ви не матусі молодій говоріть, вона налякана всім, що з нею відбулося, ви на тата морально тисніть, але з аргументацією. татусі швидше до аргументованих порад дослухаються... Мама після пологів емоційна (настрашена, в паніці тощо). Отож татусь нехай маму і дитину в оберемок і з тої лікарні... якщо треба то і зі скандалом...

zara
13.04.2008, 11:06
Чи варто купувати бандаж? (мені лишилося носити животик ще 1,5міс.) Нам 33 тижні, але живіт так витягнувся вперед і так тисне вниз, що не знаю вже, як ходити. Порадили той бандажний пояс купити. Питання, що мене хвилюють: 1. Чи не натираэ він шкіру? 2. Чи не буде тиснути на дитинку? 3. Чи пригодиться він після пологів? 4. Який розмір купувати, якщо до вагітності носила S ?
Розкажіть будь ласка, хто носив.

Росинка
13.04.2008, 11:13
Ми почали гуляти як нам виповнилося десь днів 10.Спочатку на 10 хв., потім 15,20 і так дійшли до 2-3 год.В 2 місяці я могла з малою пів дня провести на вулиці.Вважаю, що чим більше дитина на вулиці тим краще,тількі гуляти бажано не вздовж автомагістралі, а десь у парку.Протягів моя мала не боїться.А чому вона має боятися , якщо у неї нормальний імунітет і я її ніколи не кутала.Звичайно я після вани її не понесу на балкон, але якщо на неї попадає вітер,то не роблю з того проблеми. Мамочки в моєї малої навіть соплей ніколи не було, не дивлячись на те, що і я і чоловік хворіли грипом.Так шо меньше кутайте діток і вони здоровіщі будуть.:)

vanilia
13.04.2008, 11:13
Дитині 2 тижні. Сьогодні пішли гуляти, вдягнули памперс, бодік, теплий костюмчик, теплу шапку, комбінзон на цегейці, поклали в коляску і накрили ковдорою. :( :( :( :( :( :( :(

За деякий час вона почала кричати, гуляння ніякого не вийшло, прийшли додому, роздягнули - вся мокра, хоть викручуй. Мама питала, що робити, якщо в дитини висока температура.:( :no:

Додано через 1 хвилину
І що сказати?

Розуму нема.

В дитини була висока температура від перегріву. Так і сказати треба було.
Вчора ж вище +20 градусів було.

Додано через 3 хвилини
Привіт!
Левкові вже 11 днів:) Маємо трохи проблеми з животиком. Дуже дитина кривиться і корчиться, аж червоніє... Почалося в тиждень.То можуть бути коліки?
А ще маю питання - коли ви почали гуляти з малям? І як перший раз виглядав, бо я щось боюся, що як почне плакати, а погодувати нема як, додому далеко...

Скоріше всього коліки
Ми почали гуляти десь приблизно з двох тижнів. Але можна було і раніше. Просто я себе почувала після КР не настільки добре, щоби самій таку важку коляску разом з дитиною двигати по сходах. Перший день гуляли 10 хв, другий - 15 хв, і так з кожним днем збільшували час прогулянок. Мені дитяча лікар в роддомі так пояснювала. Перший раз надовго не виходьте. Пояснюють це тим, що дитина не звикла до великого простору і її треба поступово до цього приводити.

Додано через 11 хвилин
Чи варто купувати бандаж? (мені лишилося носити животик ще 1,5міс.) Нам 33 тижні, але живіт так витягнувся вперед і так тисне вниз, що не знаю вже, як ходити. Порадили той бандажний пояс купити. Питання, що мене хвилюють: 1. Чи не натираэ він шкіру? 2. Чи не буде тиснути на дитинку? 3. Чи пригодиться він після пологів? 4. Який розмір купувати, якщо до вагітності носила S ?

Бандаж можна надівати, якщо дитина вже перевернулася в потрібне положення (це вже ближче до родів). Оскільки бандаж зтискає животик і дитині не так легко там буде перевертатись :)
І взагалі мені не радили бандаж, казали ходити так поки можливо, вже якщо зовсім важкол буде, то надівати. Але я так і не купила цього.
Якщо вже будете купляти, то купляйте такий, який був би вже подвійним, тобто, він і ДОродовий і ПІСЛЯродовий. Бо є просто дородові. Вони дещо інакші. То вже треба питати в продавців чи в аптеці коли будете купляти.
Про розмір не знаю...

viktoria
13.04.2008, 11:52
А ми в слінг свій вже не дуже влазимо, особливо в комбінезоні зимовому. Та й важко тепер в слінгу носити, бо в мене слінг з кільцями. Трошки походиш, і вже одно плече відвалюється. ТАки як дитина підросла, то воно важкувато. От думаю, може май-слінг купити? Там хоча б нагрузка на два плеча рівномірно йде.
И слингом с кольцами и май-слингом, нужно научиться правильно пользоваться. И правильно подобрать размер слинга. У меня первый слинг был маленький, муж в него совсем не влазил и малышка после полугода комбенезоне непомещалась. В год я купила более больший слинг и носила в нем малую до 2-х лет (носила бы и больше необходимость была и малышку устраивало, но я была уже на третьем месяце). Сейчас младшую ношу в том же слинге, главное правильно отрегулировать. Если отваливается плечо, то вы либо неправильно носите малыша, либо неудачно сшит слинг, такое тоже бывает очень, часто сталкивалась.
Если хотите могу проконсультировать как подобрать слинг и показать как пользоваться, обращайтесь в ПП:)

levandivka
13.04.2008, 12:23

Даруйте, не носив, але ...
То не живіт "ТАК тисне", а Ви своє тіло ТАК розбестили.
Ви чо?!
Буде тиснути! І не лише на дитинку. І Вам дістанеться!

Андріана
13.04.2008, 12:37
Привіт!
А ще маю питання - коли ви почали гуляти з малям? І як перший раз виглядав, бо я щось боюся, що як почне плакати, а погодувати нема як, додому далеко...

Юля родилася в грудні,але ми відразу почали виходити надвір, спочатку недалеко на півгодинки,і потрошки збільшували час. Дитина
надворі дуже спокійна,ніколи не плаче.:)

Гелена
13.04.2008, 14:11
Гелено, ви не матусі молодій говоріть, вона налякана всім, що з нею відбулося, ви на тата морально тисніть, але з аргументацією. татусі швидше до аргументованих порад дослухаються... Мама після пологів емоційна (настрашена, в паніці тощо). Отож татусь нехай маму і дитину в оберемок і з тої лікарні... якщо треба то і зі скандалом...
завтра зранку їх вже виписують
антибіотики вже не колять, перестали колоти, відразу зробили щеплення від гепатиту
ще казали що в понеділок будуть робити БЦЖ
але вона не хоче, не знаю чи скаже
зате в мами болить серце, дихати тяжко, раніше нічого такого не було
чи то дія таблеток-ліків чи то нерви не знаю
але все більш-менш нормально, завтра будуть вдома, слава Богу

мацьопка
13.04.2008, 14:29
Привіт мамусі і татусі! :) В мене завтра ПДР. Скоро надіюсь поповнити ваші ряди. Покищо перебуваю на гілці для майбутніх мам.
Я вже в повній бойовій готовності в роддом. От тільки хвилює мене питання прививок для дитини. Напишіть хто-небудь, будь-ласочка, які прививки роблять діткам в пологовому і від яких із них можна відмовитись.
Наперед дуже вдячна за інформацію.

Natalka
13.04.2008, 14:36
В пологовому роблять прививку від гепатиту В і БЦЖ (від туберкульозу). Відмовитися можна від обох.

мацьопка
13.04.2008, 14:50
Відмовитися можна від обох.

А потім не буде проблем з дит.садком?
Ці прививки батьки взагалі не роблять дітям, чи роблять пізніше, через кілька місяців після народження?
Я про це геть нічого не знаю. Вибачайте.

Nadijka
13.04.2008, 15:06
От тільки хвилює мене питання прививок для дитини. Напишіть хто-небудь, будь-ласочка, які прививки роблять діткам в пологовому і від яких із них можна відмовитись.

Мацьопко,може тут шось знайдете...
http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=27537

http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=101

vanilia
13.04.2008, 16:13
И слингом с кольцами и май-слингом, нужно научиться правильно пользоваться. И правильно подобрать размер слинга. У меня первый слинг был маленький, муж в него совсем не влазил и малышка после полугода комбенезоне непомещалась. В год я купила более больший слинг и носила в нем малую до 2-х лет (носила бы и больше необходимость была и малышку устраивало, но я была уже на третьем месяце). Сейчас младшую ношу в том же слинге, главное правильно отрегулировать. Если отваливается плечо, то вы либо неправильно носите малыша, либо неудачно сшит слинг, такое тоже бывает очень, часто сталкивалась.
Если хотите могу проконсультировать как подобрать слинг и показать как пользоваться, обращайтесь в ПП:)

В тому, що я ним правильно користуюсь, я не сумніваюся 8-)
Коли мала менше важила, то таких проблем не виникало, а зараз я з нею в слінгу довго ходити не можу. І читала на одному сайті, що кільцевий слінг краще для діток до 10 кг.

Nata
13.04.2008, 16:26
Сьогодні пішли гуляти, вдягнули памперс, бодік, теплий костюмчик, теплу шапку, комбінзон на цегейці, поклали в коляску і накрили ковдоро
І я сьогодні бачила дитину в зимовому комбінезончику :). Їде бідацтво червоне, а батьки певно ще потім дуже переймаються, що дитя хворе, бо температура висока.

Матусі,хто гуляє з дитиною в кенгурушці, ви героїні.
Це точно. Як погуляла в пятницю, то плече болить і досі. Тепер думаю, чого я з першим слінг не купувала.
А в нас лізе другий зуб. Вчора весь вечір плакали і спали тільки в слінгу (відповідно я мусила по хаті ходити). Сьогодні спить, а в мене ноги ще гудуть.

Додано через 3 хвилини
А ще маю питання - коли ви почали гуляти з малям?
Ми почали гуляти з двох тижнів. Спочатку виносила малого на руках, на 10 хвилин, потім на 15, а потім ризикнула і гуляла більше години.
З меншим трохи намучилася, бо він через півгодини починав верещати і ми бігли додому, але до місяця часу все минулося.

Leila
13.04.2008, 17:45
Ната і в нас другий зуб, та щей один день температура була 38,2, другий день какання 6- 7 разів, не знаю чи пов"язано це з тими зубами, викликали лікарку казала що ще й горло червоне і то не на зуби, малий вночі плакав уві сні, все догодовування відмінила тільки цицю даю. Все на купу і зуби лізуть і прикорм давала, і на вулиці потепліло, то я не кутала сильно його, ніби тепло одягала то не знаю від чого температура і горло червоне.

Ірена
13.04.2008, 17:58
якщо дитина має міцненький імунітет, то швидше за все, що від зубів.
мій малий здоровим ріс, а тільки зуби - зразу катастрофа...

Leila
13.04.2008, 18:48
Ірена ми на ГВ, з прививок робили тільки БЦЖ, гуляємо на вулиці кожен день, купаємося теж, надіюся що імунітет нормальний, просто шкодалялю коли плаче ні з того ні сього, і температура висока лежить бавитися йому не цікаво вялий, горить, ще й лікарка каже що то не від зубів. Зараз температури немає тільки какає рідким разів зо 2-3 вдень, не таким як було раніше.

Горобчик
13.04.2008, 19:09
Ми так на сонці загоріли, такий румянець на щічках, тільки білий слід від соски.
Гуляння наше почалося з 3-го дня народження на балконі по 15, 30 хв, потім чоловік вивів мене на вулицю, бо після КР мені було важко ходити, і вже через 2 тижні після народження ми гуляли 1 год, збільшуючи час до 2-3 год, ідемо гамати до дому і знову на вулицю. На вулиці спимо так що гармати нас не розбудять, лише заходячи в Арсен в нас оченята робляться як пять копійок.

Ірена
13.04.2008, 19:30
какає рідким разів зо 2-3 вдень, не таким як було раніше.
і какання в нас було на зуби...

Nata
13.04.2008, 20:13
Лейло, співчуваю. Не знаю, що Вам сказати. Нам колись лікарка казала, що на зуби може бути і горло і навіть кашель. У нас зі старшим був страшний понос на кожен зуб, а менший дуже кричить. Мені аж серце крається, а чим допомогти не знаю. Масую гелем, коли вже зовсім зле.

Зорянівонька
13.04.2008, 20:50
Ми сьогодні таки гуляли - майже годину по Цитаделі. Малий заснув і тільки раз проснувся. Але страшно протестував при вдяганні:) Ми задоволені!

Уляна
13.04.2008, 21:07
Розповім вам про наші зубки. Перші два зуба (лізли разом) ми поносили два дні, зупинили лише за допомогою відвару із рису. На наступних 4 верхніх( теж прорізалися усі разом) в була ангіна гнійна, притому що це був липень і жара невиносима. А усі решта росли із червоним горлом і температурою. Правда ми вже знали за горло( нас лікар попередив під час тих 4) і ми пильнували не в два а в чотири ока.

Leila
13.04.2008, 21:13
Уляна скажіть будь-ласка а що ви робили при тій температурі? я те давала смекту і рисовий відвар їв із задоволенням його, а з горлом що робити? Мені лікарка сказала що то не зуби на її погляд. Я вже запуталася в тому, а ще скільки зубів попереду?

Уляна
13.04.2008, 21:47
Ми починали збивати температуру, на горло я варила чаї з липи і інжиру. До трьох днів температура могла триматися, якщо йшла наспад то лише тим і обходилися. Бувало що воно нам недопомагало, тоді на горло використовували Гівалекс або Біопарокс.( то легкі місцеві антибіотики їх пшикають) Нам дозування назначав лікар взалежності до віку. Ще могли до горла прикладати компресор( 1,2 бульби зварити , помяти додати трошки гірчиці, закрутити в щось і прикласти до горла).
Взагалі частенько заглядали у рот чи не ріжуться нові, тоді обмежували в гулянні, давали усе тепле, старалися щоб горло сильніше не червоніло, бо тоді появлялася температура і усі ознаки були як на простуду.

Гелена
13.04.2008, 22:01
а нам сьогодні три місяці :) :) :)
період коліків минув без коліків
десь 3-4 рази дитину болів животик, але то таке
все решта в нас (т-т-т) добре, так що я щаслива мамуся :radist: :radist: :radist:

ще раз про прогулянки: я малого не кутаю, бо ми гулямоє в кенругу
там не дуже накутаєш, не те що в колясці
і протягів не боїмося, і повітряні ванни приймємо після купання
на балконі недавно так сонце пекло, що я вийшла в футболці на короткий рукав ну і малого винесла легко вдітого і без шапочки
але: гуляти і бавитися то одне, а спати інше
я десь прочитала: "ні одна тварина не ставить своїх дітей спати протязі"
так що спати і балконі не ставлю і взагалі там де рух повітря спати не ставлю
ну але то моя думка, нікому не нав'язую, просто кажу
я по собі суджу - ходити на протязі ходжу, ніколи то мені не шкодило
а спати на протязі не буду, то чого я там дитину поставлю?
все :)

Уляночка
13.04.2008, 23:46
Олю, заглянь в лінієчку Зорянки - назвали Левком!

nester
14.04.2008, 09:52
Наш так само вдома спить по 30 хвилин, а на вулиці і три години спати може. Ми почали гуляти в 10 днів, спочатку 20 хв, потім півгодини, а потім по дві-три години. Зараз ми проводимо на вулиці по 5 - 6 годин щоденно. І малому радість, і мені відпочинок!
Ой вже ті зуби!!! Раніше ми спали по 7-8 годин без циці. А останніх пару ночей почали прокидатися частіше. А цієї ночі взагалі кожну годину цицю вимагав!!! Вже і не знаю, моживо це теж на зуби? Гризе все підряд, що баче, то і гризе. А десна ніби не червоні і не припухлі. Ачи обов'язково вони мають припухати, чи це досить індивідуально?

viktoria
14.04.2008, 10:06
Коли мала менше важила, то таких проблем не виникало, а зараз я з нею в слінгу довго ходити не можу. І читала на одному сайті, що кільцевий слінг краще для діток до 10 кг.

Все зависит от размера и кроя слинга, возможно, что те синги с кольцами, которые продовались на том сайте были расчитаны до 10 кг.
Тот слинг который купила я есть есть ограничения в размере ребенка, но мой старшей сейчас 2.8, она около 14 кг. не очень крупная поэтому в него влазит, но долго я ее не ношу, потому, что есть младшая.
Нам сегодня 4 месяца, вчера самостоятельно перевернулись со спинки на живот. А сегодня я увидела что нижнее зубки вот вот появятся прощай мамина спокойная жизнь

Андріана
14.04.2008, 10:17
і нам сьогодні 4 місяці

Зорянівонька
14.04.2008, 11:33
Між іншим, Зорянівонько, як ви назвали свого козака?
Козака назвали Левком:)

Щось після вчорашньої прогулянки в нас сопельки:( Дитина дихати не може, ледве їсть. Думаю закапати молоком. А скільки того молока треба?

Anastasia
14.04.2008, 11:44
Молочко можна :-), 1-2 краплі в носик.

Андріана
14.04.2008, 11:44
Тут мамусі кажуть носика не капати.
кажуть соленою водичкою промивати, як написала Ука, я так і робила, помогло

Anastasia
14.04.2008, 11:47
Молочко можна :-), 1-2 краплі в носик. Моя доця як лежачи на боці їла цицю то молочко само в носик затікало і гарно промило все. Спробуйте. Від того що молочко в носик попаде нічого поганого небуде.

Зорянівонька
14.04.2008, 11:53
Зорянівонько, т-с-с, зараз почнуть сваритися
Так писали, що ліками не можна, а молоком чи соленою водичкою...

Nata
14.04.2008, 12:03
Мене лікарка кілька разів про молочко у носику попереджала. Казала навпаки, що від молока робиться скоринка у носику і дихати ще важче.
У мене в старшого в два місяці були сопельки. Виписали нам Протаргол, то десь дотепер в хаті валяється :). А сопельки минулися. Без ліків.

Zoryanazirka
14.04.2008, 12:20
Козака назвали Левком:)

Щось після вчорашньої прогулянки в нас сопельки:( Дитина дихати не може, ледве їсть. Думаю закапати молоком. А скільки того молока треба?

І наша перша прогулянка була на цитаделі :) Але потім ми туди почали ходити тільки на вихідні бо в будній день там повно машин :(

Додано через 2 хвилини
Щодо сопельок - їх треба просто висмоктати. Я колись вже не раз писала як то робиться - берете трубочку від системи, купляєте грушу для висмоктування сопельок, грушу викидаєте, лишаєте тільки насадку. Насадку з"єднуєте з трубочкою і відсмоктувач готовий. Притуляєте до однієї ноздрі, іншу легенько прикриваєте і висмоктуєте ротом.

В нас електричний висмоктувач з музикою :) Малечі навіть подобається.

Зорянівонька
14.04.2008, 13:57
Маю ще одне питаннячко. Наш малий як народився, то зразу добре тримав голову, навіть нею крутив. І взагалі якісь в нього мязи сильні. То він і сідати пробує. А от наші бабці не дають нам жити - "не давайте тримати голову, не тримайте сидячи..., бо буде кривий хребет, треба тримати тільки рівно, голову не рухати...". Чи може справді від сидіння викривитися хребет?

Chortenia
14.04.2008, 14:22
Олю, заглянь в лінієчку Зорянки - назвали Левком!

Клас, мого племінничка так само звуть

syavych
14.04.2008, 15:13
Маю ще одне питаннячко. Наш малий як народився, то зразу добре тримав голову, навіть нею крутив. І взагалі якісь в нього мязи сильні. То він і сідати пробує. А от наші бабці не дають нам жити - "не давайте тримати голову, не тримайте сидячи..., бо буде кривий хребет, треба тримати тільки рівно, голову не рухати...". Чи може справді від сидіння викривитися хребет?
Всьому свій час... Зарано дитині в такому віці сидіти, бо хребет ще не може утримувати масу тіла. Часто діти з перших тижнів добре тримають голову і пробують сідати через підвищений тонус у м'язах, але з часом ці якості пропадають. Але це не означає що треба насильно "не давайте тримати голову" і т.д., але і не заохочуйте. Просто робіть розслаблюючі масажі тіла (особливо хребта), і дитина сама усвідомить як то файно в даному віці просто розвалитися на канапі і ніц не робити :)

Nata
14.04.2008, 16:13
Вважається, що дитина може сидіти тоді, коли сама сідає.
А голову дітки тримають від народження. Кладіть на животик, нехай муцується. Хоче дитя стовпчиком - носіть, але не садіть.

vanilia
14.04.2008, 17:09
ПІдтримую ту думку, що дитина сама повинна сісти і спонукати її не варта.
Того ж самого варто притримуватись щодо ставання дитини.

Додано через 3 хвилини

Хребет ще не такий сильний, тому не можна робити таку нагрузку. А те, що садити дитину в такому віці, якраз і є нагрузкою :)
Всьому свій час.

guculyanka
14.04.2008, 20:55
Моїй Анжелочці 6 міс і 20 днів. Останні кілька днів не випускає мене з кімнати, як тільки я зникну з поля зору, зразу ж починає плакати, нє - верещати.:(

Що робити? Чи може то бути пов*язане з тим, що вона з дивана впала в п*ятницю?

Koza-Dereza
14.04.2008, 21:48
Що робити? Чи може то бути пов*язане з тим, що вона з дивана впала в п*ятницю?
Бiдна ляля.
Але не думаю що це тому вона мами хоче, це фаза така, починається коли малi хочуть мами i можуть боятись незнайомих людей (чи кого давно не бачили) У нас вже фаза страху пройшла, але фаза "мама має бути поруч" ще триває.
Хоча я манiпулювати собою не дуже даю. Катерина росте великою актрисою у мене. Вона зацiпить зуби, зiжме кулачки i так верещить, вимагає щось вiд мене. Тiльки на маму це мало дiє, Котя ще не усвiдомила. Ну нiчого, у нас є час :)
А про гуляння я вас читаю i думаю що у нас нi в книжках не пише, нi лiкарi нiчого не кажуть щоб гуляти по наростаючiй. Ми малу взяли на вулицю буквально на 4й день, побули трошка та й пiшли бо комарi заїдали. А потiм я вже з коляскою кожен день намотувала круги по парку бо вона тiльки так i спала, дома зовсiм спати не хотiла. Я так на вулицi цiле лiто i прожила. Менi тi гулянки вже так приїлись було, що я була рада на диванi вiдпочити (5хв, поки Котя ще не верещала).

I ще останнiм часом вона все каже "КА" i то я не знаю чи вона хоче сказати "Катя" чи "кака" бо я i одне i друге кажу часто :D
А ще думала вчити її казати мама. Я їй "мама" а вона менi "адя" ... отак ми спiлкувались :)

Одна рiч мене хвилює, ну не те що хвилює, але я задаюсь питаннями на цей рахунок. Розвиток в 10 мiсяцiв. От мене всi питаються чи вона дає цьомки, чи махає па-па, чи плескає. Плескати то вона вмiє вже давнiше (хоча теж довго вчили) А от давати па-па я її вчила вчила, вона було якось казала па-па як їй було 6-7 мiс, а потiм перестала i вже не наженеш. Цьомки не дає, хоча вона цiлована перецiлована.
Проте вона складає пiрамiдку i знає де натиснути кнопки рiзнi щоб грала музика. Це нормально правда? Я напевно або погано вчу па-па i цьомки або їй просто не подобається то робити.
Нас тут все страхають аутизмами i всякою бiдою пов'язаною з розумовими здiбностями, от я i пiд мiкроскопом все розглядаю.

Zoryanazirka
14.04.2008, 22:43
Як я вас розумію Кізонько, в нас Марко такий самий. Нас бере плачем і вереском. Якщо щось не даю чи не пускаю - відразу руки по швах, бузя починає плакати, ноги тупати і сам буде лізти нам на зло.

Сьогодні гуляли на дитячому майданчику, йшли звідти в 8й годині з страшним криком-скандалом - хотів ще на качелі кататися. А я вже і цілую і прошу - Марчику йдемо, а він мене відпихає і за своє.

Вчора нам було 13 місяців! Марко цицьковий експерт-професіонал :) Може бавитися по разу кожну цьмокати, досі їмо цицю щодвігодини!!!

Додано через 2 хвилини
Папа ми робимо коли стоїмо чи навіть проходимо повз вхідні двері :)

Koza-Dereza
14.04.2008, 22:53
Ви знаєте, Зоряно, я колись до малої було сиджу в ресторанi, тут якесь мале пiднiмає вереск. А всi люди (я включно) так осудливо дивляться, мол мамаша не навчить дитину поводити себе. I я собi колись подумала, от буде у мене одного дня така вересклива мацьопа. От i маю. Зайшли колись на каву в просте кафе. Посадили малу, i iграшнки i снек i питки, самi п'ємо каву. А вона кулачки зжала i верещить. Менi так стидно було, я хотiла провалитись! Я дома їй кажу що Котя, не можна! I строго на неї дивлюсь. Вона затихне на хвилю а потiм далi. Я не реагую, а воно пищить. А якщо забрати щось з рук (особливо подертий папiр який впевнено несеться до рота) от то вже мама має на горiхи!

А ще маю питання до всiх. Чи ви думаєте що маленькi дiти мають сни? В суботу було так що Катя нi з того нi з сього вночi голосно заплакала, так пронизливо. Я її схопила, прижала до себе, погладила, i вона заснула за кiлька хвилин знову. Чоловiк каже що я напевно її придушила чи що? Але я не вiрю такому, бо ми стiльки разом спимо чого це раптом тепер я її мала придушити? I менi здається що таке у нас було принаймнi один раз давнiше, крик посеред ночi раптовий. Коли соплi є то вона так робить, але я то знаю через що, а то здорова, нiц їй не є... Чи хтось має думки з цього приводу?

Zoryanazirka
14.04.2008, 22:57
В нас був період коли марко щоночі кожні 2 години зривався з плачем, вставав на ноги і плакав дуже. Треба було взяти його на ручки і дати цицю. Тепер вже то перейшло. Сьогодні на прогулянці мене мамуся якраз питала чи малий зривається вночі з плачем - в них теж СС і їх малий зривається серед ночі

Уляна
14.04.2008, 23:07
Хто приймав СИМБІТЕР? Нам приписали, а ми нехочимо пити, ледве ложку запхала. Дала до картоплі теж відмовилася. Як я маю їй це дати? Чи варто це давати?

Koza-Dereza
14.04.2008, 23:10
Хто приймав СИМБІТЕР?
А вiд чого це?

Уляна
14.04.2008, 23:13
Від порушення травлення.

Горобчик
15.04.2008, 00:06
Дитина дихати не може, ледве їсть. Думаю закапати молоком. А скільки того молока треба?
Я постійно капаю носик молочком, в моменті кози вилазять, інколи Аквамарісом, але він підсушує носик, то тоді змащую ніздрі мазю Етонія, навіть собі мастила, коли був опалювальний сезон, бо важко було в ночі дихати від пересихання. Лікаря в ПБ забороняли капати молочком, але я їх мала в носі, попереджали про всяке там загноєння та іншу ... . Дитині з молочком найкраще.

Галинка
15.04.2008, 00:10
Мій малюк сьогодні весь день зригує. Мені аж страшно зробилося,бо зригує майже після кожного годування і багато. Переживаю, бо в нього маленьке тім"ячко і невропатолог нас попереджувала, що може бути внутрічерепний тиск. В когось таке було? Ми зробили нейросонографію, в нас все в межах верхньої норми. Заспокоюю себе, що то може я як беру його на руки, то животик притискаю. Але всерівно хвилююся за синочка. В когось з вас діти мали маленьке тім"ячко? Чим то грозить? Малому скоро 4 міс. А коли лізуть зуби, то дітки не зригують? Може то бути пов"язане з зубами?

Горобчик
15.04.2008, 00:11
Моїй Анжелочці 6 міс і 20 днів. Останні кілька днів не випускає мене з кімнати, як тільки я зникну з поля зору, зразу ж починає плакати, нє - верещати.
В моєї такий самий період почався - може бавитися, на мене уваги не звертати, але якщо я виходжу з кімнати в моменті крик. Коли її дійсно щось зле, то в неї сльози горохами котяться, а якщо симулює, то просто кривиться і тисне з себе той плач, інколи так смішно виходить,воне не може ніц видусити, то починає просто гарчати, а особливо як забираєш журнал, який йде до бузі, точно як в Кізоньки.

Додано через 2 хвилини
Галинка, моя тоже саме в 4 міс. зригувала фонтаном після кожного кормлення, причини так і не знаю, але все пройшло. Зараз і на живіт перевертається відразу після годування і ніц їй не є. А з тімячком ніц порадити не можу, звиняй.

Додано через 15 хвилин
Дівчатка в кого були під час вагітності пігментні плями? В мене були, але після пологів пройшли, а зараз зявилося перше сонечко і вони почали знову вилазити. Підкажіть як з цим боротися, може в когось теж така проблема!

Марічка
15.04.2008, 00:32
А ми вчора були в поліклініці, набрали ваги - важимо вже 4200 г (+ 1600г за перший місяць і 9 днів)... Своєї лікарки сімейної, на жаль, не маємо, тиняємося по різних (новий мікрорайон, створюється нова дільниця, бла-бла-бла, і поки не набереться "на ставку" 1300 прописаних людей, лікаря свого дільничого не буде. жах!).

Просто робіть розслаблюючі масажі тіла (особливо хребта) - нам це саме казали і хірург, і невролог. і педіатр...

Переживаю, бо в нього маленьке тім"ячко і невропатолог нас попереджувала, що може бути внутрічерепний тиск. В когось таке було? Ми зробили нейросонографію, в нас все в межах верхньої норми. Заспокоюю себе, що то може я як беру його на руки, то животик притискаю. Але всерівно хвилююся за синочка. В когось з вас діти мали маленьке тім"ячко? Чим то грозить? Малому скоро 4 міс. А коли лізуть зуби, то дітки не зригують? Може то бути пов"язане з зубами?

Малий також народився з маленьким тімячком, бо був трохи недоношений... через місяць нас також направлять на оцю ...графію, наразі невролог сказав відмовитися від прийому вітаміну Д (який вже встигла призначити педіатр). Чим грозить - не знаю, але також себе заспокоюю... Може досвіченіші мами щось більше знають?

Drimka
15.04.2008, 01:18
Хто приймав СИМБІТЕР? Нам приписали, а ми нехочимо пити, ледве ложку запхала. Дала до картоплі теж відмовилася. Як я маю їй це дати? Чи варто це давати?

:D :D :D От тобі й на. Зайшла на форум, щоб написати те саме питання. Нам сьогодні дільнича приписала його, але попередила, що не всі дітки його п"ють, ми ще не давали.. Якщо не хоче пити, то може не мучте, а дайте щось інше, Linex наприклад.

Додано через 8 хвилин
Одна рiч мене хвилює, ну не те що хвилює, але я задаюсь питаннями на цей рахунок. Розвиток в 10 мiсяцiв. От мене всi питаються чи вона дає цьомки, чи махає па-па, чи плескає. Плескати то вона вмiє вже давнiше (хоча теж довго вчили) А от давати па-па я її вчила вчила, вона було якось казала па-па як їй було 6-7 мiс, а потiм перестала i вже не наженеш. Цьомки не дає, хоча вона цiлована перецiлована.
Проте вона складає пiрамiдку i знає де натиснути кнопки рiзнi щоб грала музика. Це нормально правда? Я напевно або погано вчу па-па i цьомки або їй просто не подобається то робити.
Нас тут все страхають аутизмами i всякою бiдою пов'язаною з розумовими здiбностями, от я i пiд мiкроскопом все розглядаю.

Ніно, я певно така сама лякана, як ти. Нині себе цілий день ходжу і накручую, що Данилу 12 квітня було 7 місяців, а він ще сам не сідає. :( :( :( Розумію, що всі діти індивідуальні, але якийсь хробак мене в середині гризе і я переживаю. Я думаю, що то для мами є нормальне явище переживати за свою дитину (ну, кому ж як не їй), але то того переживання тре в міру, а воно в мене щось вже виходить за рамки.
Я думаю, якщо твоя Катруся складає пірамідку, то супер, може вона дівчина серйозна:"первым делом, первым делом пирамидки, ну а цьомчики, а цьомчики потом..." :D

Олька
15.04.2008, 01:41
Ви знаєте, Зоряно, я колись до малої було сиджу в ресторанi, тут якесь мале пiднiмає вереск. А всi люди (я включно) так осудливо дивляться, мол мамаша не навчить дитину поводити себе. I я собi колись подумала, от буде у мене одного дня така вересклива мацьопа. От i маю. Зайшли колись на каву в просте кафе. Посадили малу, i iграшнки i снек i питки, самi п'ємо каву. А вона кулачки зжала i верещить. Менi так стидно було, я хотiла провалитись! Я дома їй кажу що Котя, не можна! I строго на неї дивлюсь. Вона затихне на хвилю а потiм далi. Я не реагую, а воно пищить. А якщо забрати щось з рук (особливо подертий папiр який впевнено несеться до рота) от то вже мама має на горiхи!

А ще маю питання до всiх. Чи ви думаєте що маленькi дiти мають сни? В суботу було так що Катя нi з того нi з сього вночi голосно заплакала, так пронизливо. Я її схопила, прижала до себе, погладила, i вона заснула за кiлька хвилин знову. Чоловiк каже що я напевно її придушила чи що? Але я не вiрю такому, бо ми стiльки разом спимо чого це раптом тепер я її мала придушити? I менi здається що таке у нас було принаймнi один раз давнiше, крик посеред ночi раптовий. Коли соплi є то вона так робить, але я то знаю через що, а то здорова, нiц їй не є... Чи хтось має думки з цього приводу?

Нінуся, поділюся я зтобою, розказую, моя тоже буває просипається в сльозах, але вона в мене з двох років спить в окремій кімнаті, тому я чую і сміх і репетування, і всяке буває, асле то дитина і моя деколи так рже заразно, що і я не втртимуюсь, а деколи так плаче, що то просто може щось приснитись, не переживай" Всі ми зтим ростем!!!!!!!

Гелена
15.04.2008, 02:19
Мій малюк сьогодні весь день зригує. Мені аж страшно зробилося,бо зригує майже після кожного годування і багато

основні правила успішного грудного вигодовування з коментарями
(На основі рекомендацій ВООЗ / ЮНІСЕФ)
Здорова дитина може зригувати щораз після годування 1-2 ст. л. й один раз у день "фонтаном" - 3 ст. л.. Якщо дитина часто і багато зригує, але сечовипускання у неї часті, вона добре себе почуває і нормально набирає вагу – причин для хвилювання немає. Щоб перевірити, який об’єм молока дитина зригнула, вилийте 1-3ст.л. води на пелюшку і порівняйте пляму від води з плямою від зригнутого молока.

щодо тиску, то я невпевнена, але читала, що при тиску треба класти дитині головку на подушечку, щоб була трохи припіднята
кажуть допомагає якщо тиск високий. але спитайте краще лікаря

Додано через 1 хвилину
в підписі Ксані є посилання на правила успішного годування, там все розписано :)

Додано через 2 хвилини
не переживайте!

levandivka
15.04.2008, 06:41
Я не реагую, а воно пищить. А якщо забрати щось з рук (особливо подертий папiр який впевнено несеться до рота) от то вже мама має на горiхи!
А "хто в хаті хазяїн, Ви, чи миші?"...
Зовсім не реагувати на неподоство я б не радив. Для чого ж дитині дупа? :)
Щодо неспокійного сну.
Я добре пам'ятаю 2 серійні кошмари часів свого мацьопства (пояснити їх зміг після розповідей батьків).
ТАК от, один з тих кошмариків стосувався аеродромного трапу, батьки зі мною 9-місячним летіли літаком.

ckorpionsha
15.04.2008, 08:34
Я постійно капаю носик молочком, в моменті кози вилазять,

Я так само свому маленькому капаю носик молочком і звідти такі казявки вилазять, а то бідний мучається, сопе, їсти толком не може...то гріх малому не допомогти. А то просто ваткою крученою того звідти не витянеш. Він потім так гарно пчіхне і все готово. Також про сон: коли засинає то посміхається, то я вже знаю,що мій Вікуша впадає в сон. А ще коли спить то сміється...а то так гарно сміється, що у мене аж серце замирає..лежу потім і дивлюсь -дивлюсь на мацьопство те і радуюсь. Також у нас було два рази, що малий плакав у сні, аж здригував, я його погладила, поцьомала і зразу заспокоївся....напевно діткам теж щось сниться. А спатки він любить тільки біля мамки або на мамці...іншого вибору у мами нема)
А ще він у мене дуже битись любить, може то у всіх малечі такі, але руки його ходять як у боксера. Коли годую то руками цицю тримає, а потім відпускає і давай маму по циці дубасити, особливо не любить коли я пробую його погладити чи обняти. А коли лежимо просто поруч і дивимось одне на одного, то я його обніму, а він теж пробує тільки в нього це більше виходить дати мамі в носа, по зубах, по чолі, потім ще раз по зубах...щоб не відвикала)))) От недавно у мене герпес був на губах..то він мені по ньому так зарядив..що мало не показалось. У вас мамочки теж такі дітки?
А мій малий теж тримає голівку коли його на живіт викладаю і масую йому спинку..то він її так піднімає від задоволення і коли на руки беру то зразу норовить голову підняти..я її підтримую і він розглядає все, що для нього цікаве, особливо любить "перечитувати назви книг")))))))))він на них може 10 хв дивитись)))

Додано через 51 хвилину
Дівчата, ще хотіла спитати: хочу малому купити гойдалку-крісло, щоб лежав дивився на іграшки з вібрацією крісло, то коли його краще використовувати з місяця чи пізніше? Бо вого з народження, ось таке:http://toy.com.ua/cat/big-volume-toy/chaise-longue-for-very-little/Fisher-Price-5859/index.htm

ну щось схоже на це

Росинка
15.04.2008, 09:26
Чи ви думаєте що маленькi дiти мають сни?
Ясно, що мають. Я впевнена, що діткам ще в утробі матері сняться сни.А тем більш у віці 10 місяців. Навіть собакам сни сняться.Точно знаю, бо наш пес уві сні гавкати може і лапами переберати ніби біжить десь.;)

А без мами ми теж не хочемо бути, десь місяців в 7 таке почалося.Особливо якщо я йду на балкон, то починається такий вереск.:8: Теж намагаюся не звертати уваги, коли бачу, що це чистої води тероризм.Але не завжди хватає терпіння, і тоді лялька домогається свого.Їздить всюди в мами на руках. Слава Богу, що вона в мене легенька.:rolleyes:

Ljolik
15.04.2008, 09:30
Ще напишу я на рахунок зригування. В моєї теж таке буває - може цілий день зригувати, або і фонтаном все вирвати, але рідко. Тобто одного дня може 2-3 рази вирвати, а потім декілька тижнів все нормально. Не дуже тим переймаюсь, бо теж читала ту інформацію, що Гелена подала.
На рахунок маленького тім"ячка - в моєї теж маленьке тім"ячко, і наскільки знайшла про це інформацію в іне-ті - нічого страшного , і не потрібно мамі менше кальцію їсти як то часто дільничі рекомендують ( а потім в мами всі зуби спати йдуть) все рівно дитина від мами візьме все що їй потрібно. А от від чого те тім"яко мале я не знайшла інформації, в мене в пологовому неонатолог зразу поспитала які вітамін я пила, сказала що ніяких. Правда я олійки різні пила - гарбуза, льону, зародків пшениці ..... чи то від того, чи тому що дитина все таки на 43 тижні народилась.
Та й з вітаміном Д бавитись не варто, передозування ще гірше ніж нестача, можна подумати діти в підвалі ростуть - просто частіше на сонечко виставляти і все добре буде.

Ksani
15.04.2008, 09:32
Чи ви думаєте що маленькi дiти мають сни?
десь читала, що діткам до року може снитися їх перебування у животику (тоді вони посміхаються) або пологи (тоді через сон кричать і плачуть), а потім ці спогади забуваються

ckorpionsha
15.04.2008, 09:35
десь читала, що діткам до року може снитися їх перебування у животику (тоді вони посміхаються) або пологи (тоді через сон кричать і плачуть), а потім ці спогади забуваються

Ось що знайшла: Дети видят сны с самого рождения. Младенцу снится, как его кормят, берут на руки или как он мерзнет, лежит в мокрых пеленках. Но младенцы еще не в состоянии отличить сны от яви.

levandivka
15.04.2008, 09:36
або пологи (тоді через сон кричать і плачуть)
Тяжкі спогади про ПБ? http://www.kolobok.us/smiles/standart/meeting.gif

Ksani
15.04.2008, 09:36
Щодо СИМБІТЕРУ - Зорянка тут все гарно розписала (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=33338)

Додано через 1 хвилину
Тяжкі спогади про ПБ?
ага :)
але навіть домашні пологи - це нелегке випробування для дитинки, коли звичний світ стискається і виштовхує малечу кудись у невідоме

Росинка
15.04.2008, 09:43
А от від чого те тім"яко мале я не знайшла інформації, в мене в пологовому неонатолог зразу поспитала які вітамін я пила, сказала що ніяких.
Я всю вагітність пила штучні вітаміни і в малої все з тімячком добре.Нормального розміру воно.Так що напевно то не завжди повязано, напевно то в кожного малятка індивідуально.

levandivka
15.04.2008, 09:50
навіть домашні пологи - це нелегке випробування для дитинки
Е ні...
Якщо дитина лишається весь активний час з мамою - легке! http://www.kolobok.us/smiles/standart/yahoo.gif

Ksani
15.04.2008, 10:06
Якщо дитина лишається весь активний час з мамою - легке!
Мабуть, Вам видніше, ніж якомусь Грофу з його матрицями :)

Марічка
15.04.2008, 11:43
Підкажіть, будь ласка, адреси сайтів, через які можна купити одяг для годування. Маю лише одну - sling.kiev.ua - там щось вибору не дуже :(

Ljolik
15.04.2008, 11:58
Підкажіть, будь ласка, адреси сайтів, через які можна купити одяг для годування. Маю лише одну - sling.kiev.ua - там щось вибору не дуже
http://www.sling.kiev.ua/
http://www.sling.dp.ua/odezhda.shtml
Хоча як на мене на Катінці якраз і непоганий вибір

Nata
15.04.2008, 12:01
У нас теж малий народився з маленьким тімячком. Ось вже скоро півроку, а тімячко має той розмір, що й при народженні. Тому мамусі, не переймайтеся занадто.
А вітамін Д я не давала ні старшому ні меншому і все нормально, ноги рівні, зуби ростуть, діти кусаються і нічого їх не мучить.
У мене таке враження, що я й далі вагітна. Малий з мене не злазить. Вчора весь день кричав, якщо зі слінга витягала. Ввечері аж поясниця боліла.

мацьопка
15.04.2008, 12:16
Підкажіть, будь ласка, адреси сайтів, через які можна купити одяг для годування.

А що у Львові немає магазинів з одягом для годування? Якщо так, то це проблема......
А може хтось знає де є такі магазини???
Відгукніться!!!!!!!!!!!!!

Андріана
15.04.2008, 13:00
Підкажіть, будь ласка, адреси сайтів, через які можна купити одяг для годування. Маю лише одну - sling.kiev.ua - там щось вибору не дуже :(http://katinkaecobaby.com/ecoshop/index.php?productID=87 (http://katinkaecobaby.com/ecoshop/index.php?productID=87)
я собі купила дві кофточки

Ljolik
15.04.2008, 13:09
http://www.sling.kiev.ua/ http://www.sling.dp.ua/odezhda.shtml Хоча як на мене на Катінці якраз і непоганий вибір Щось мене заглючило, в першому ваhіанті мало бути http://www.sling.com.ua/

хельга
15.04.2008, 13:38
Стільки хочеться всього написати, а часу нема - бавимося з малюком або гуляємо цілий день - погода дозволяє.

Про сни: в моєї знайомої малюк часто прокидається з плачем, може навіть не прокидаючись уві сні плакати. Вона пов"язує з тим що в кімнаті де бавиться малюк часто ввімкнений телевізор.

Про плач: десь з 6-7м. я теж не могла вийти з кімнати. Малюк бачить, що мама зникає, а піти за нею не може. Десь читала, що дітки до року не розуміють, що мама не зникає, а просто вийшла в сусідню кімнату. Мій синуля тепер просто за мною всюди ходить.

Про зригування: десь в 8 місяців таким фонтаном зригував, що істерики і плач були в мене. Через тиждень вилізли два верхні зуби і все минулося.

А ще про іграшки. Подарували нам такий чарівний горщечок про який вже згадувалось. Класна іграшка. А цей Чікковський коврик іграшка №1 http://chicco.com.ua/big_pic.php?id=14&code=67174

Квіточка
15.04.2008, 13:49
А в мене малий вчора другий раз впав з ліжка:( :( :( , око підбите, на чолі гуля. Шкода мені його страшенно:( :( :( . Але шо я мая робити з такою непосидою. В ліжечку він спати не хоче, бо там він стоїть і ходить. Я його приспала, положила в ліжечко, через 10хв. стояв, приспала, лишила в ліжку.... ну не можу я сидіти біля нього три години, спочатку посиділа трохи з ноутбуком, тільки вийшла чую....БУХ....думаю ну все. Зараз сиджу біля нього.
Я взагалі як дивлюся як воно товчеться і тільки головою бум-бум до всього. то я не знаю як та голова витримує.
А ше взяв собі тепер за звичку як шось не хоче вивертатися дугою і падати куди попало, в крісло його проти волі не посадиш. Пробували щойно з сестрою, та де там, за пару хвилин пройшло сів без проблем.
А щодо того що діти плачуть коли мама виходить. Я сиджу в хаті - дитина бавиться, я переступаю поріг, крик страшний. Причому в хаті я також маю шось робити, але їсти, читати, дивитися ТВ в присутності МАЛЯВКИ ЗАБОРОНЕНО. Треба сидіти і дивитися як мій МАЛИЙ повилитель бавиться, лазить, падає, підкидати цікаві іграшки... Ох ті малі мудрагелі....

Inkiss
15.04.2008, 13:55
тільки головою бум-бум до всього. то я не знаю як та голова витримує.
не хвилюйтесь за голівку - найміцніше місце в людини це власне чоло :) А коли вже раптом впав, то лід в рушнику не забувайте прикладати, інакше такі гулі понабирає...
А щоб більше не падав - лишайте на підлозі, килимок яскравий і купу іграшок і нікуди він не впаде :))

Zoryanazirka
15.04.2008, 14:03

Я вже стільки тут про цей Симбітер писала, не хочу знов і знов повторювати. Не труїть дитину, викиніть в смітник. Лікарі гроші отримують за те що вам це прописують. Мене лікарка з Охмадиту (сестри коліжанка ) застерігала - любите свою дитину ні в якому разі не давайте.

Квіточка
15.04.2008, 14:08
А щоб більше не падав - лишайте на підлозі, килимок яскравий і купу іграшок і нікуди він не впаде
та бавиться він на підлозі.... того разу він спав на ліжку...

Zoryanazirka
15.04.2008, 14:10
Дівчата, ще хотіла спитати: хочу малому купити гойдалку-крісло, щоб лежав дивився на іграшки з вібрацією крісло, то коли його краще використовувати з місяця чи пізніше? Бо вого з народження, ось таке:http://toy.com.ua/cat/big-volume-toy/chaise-longue-for-very-little/Fisher-Price-5859/index.htm

ну щось схоже на це

Ми в такій гойдалці Fisher Priсe гойдалися до піврочку точно - так мені зручно було, малому так подобалося, можна було шось по хаті зробити. Кладеш її в ванні і можна помитися було. Але вона тільки до 9 кг а ми в півроку важили 9800!!! Тепер позичила коліжанці - тішиться.

vanilia
15.04.2008, 16:24
Підкажіть, будь ласка, адреси сайтів, через які можна купити одяг для годування. Маю лише одну - sling.kiev.ua - там щось вибору не дуже :(

http://www.grudnichok.com.ua

але вибору аж такого нема. Хоча я вже двічі замовляла. Мені підходить.

olja_zaj
15.04.2008, 16:50

Не давайте його дитині, Зоряназірка була права, нам сказав педіатр ні в якому разі не давати, а з поліклініки давати, я мучились з тим питанням нашла хорошого педіатра і маю тепер спокій з тим.

Зорянівонька
15.04.2008, 18:36
Дівчата, а ви пєте якісь вітаміни?

Додано через 3 хвилини
І взагалі, що ви їсте? Бо я вже синя - обмежую себе в усьому потенційно небезпечному для малюка. І всеодно в малого висипка постійно на личку...

vanilia
15.04.2008, 18:40

Я недавно почала пити дитячі (кіндер біовіталь гель), бо пару разів гримнулася в обморок і часто голова крутиться та слабість. Але я їх п.ю може яких 2 рази в тиждень :)))

Та й до шести місяців ще все було гаразд, а тепер прийшлося нігті пообрізати :(((((((((((((( Слоїтись стали. І не допомагає нічого.

Liliyah Romanova
15.04.2008, 18:44
І взагалі, що ви їсте? Бо я вже синя - обмежую себе в усьому потенційно небезпечному для малюка. І всеодно в малого висипка постійно на личку...
Деякі діти просто дуже чутливі. Їжте всього по трохи й не переймайтеся дуже. Вам же головне, аби ви були здорові й мали молочко. І дитинка буде здорова. А раз обмежили себе в усьому й не допомогло, значить, нема чого обмежувати.
У мене подруга недавно мала таку ж проблема. То вже її шоста дитина, але от виявився хлопчик на все чутливим. Вона спокійно харчувалася й не переймалася. У малого згодом усе пройшло. Організм пристосувався, мабуть. Але зайняло більше часу, ніж би іншим займало.

Nata
15.04.2008, 18:53
Я почала пити вітаміни для вагітних (длопиваю свої "вагітні"). Бо страшенно слояться нігті і волосся вилізає. Весна прийшла.

Liliyah Romanova
15.04.2008, 19:01
Я почала пити вітаміни для вагітних (длопиваю свої "вагітні"). Бо страшенно слояться нігті і волосся вилізає. Весна прийшла.
Вітаміни для вагітних добре також пити три місяці до того як збираєтеся завагітніти. Правда, десь я чула, що "Матерну" українським жінкам не рекомендують пити.

Андріана
15.04.2008, 19:17
А ми ходили сьогодні до церкви з Юльою сповідатися, мале так все розглядало, правда настрій агукати був на всю церкву.

ckorpionsha
15.04.2008, 19:19

У мене те саме, Зорянівонько. Хоча трохи свої харчі урізноманітнила, то малому з животиком краще стало, але так хочеться нормальної їжі, хліба б зїсти, сосисок, картоплі жареної.....поперло мене з голоду в темний ліс:shy: ....а нізя нічого такого. Теж має на личку висипку, але я думаю, що то від теплоти...чи ні?!

Nata
15.04.2008, 19:28
Правда, десь я чула, що "Матерну" українським жінкам не рекомендують пити
Вона просто пропала в аптеках. А дуже шкода, мені підходили ті вітаміни.

хельга
15.04.2008, 19:29

Додано через 3 хвилини
Вітаміни п"ю Vitrum Prenatal. Раніше пила просто Vitrum.

До 3 місяців також себе дуже обмежувала. Нічого жирного, смаженого і т.п. Але висипка всеодно часом з"являлася до 2 місяців. Потім з"явилися кірочки, які зійшли і почервоніння зійшло. Потім ще один раз з"явилась висипка в 4 м., коли ми поїхали відпочивати і я поїла гострого.

Марта2
15.04.2008, 20:23

У мене те саме, Зорянівонько. Хоча трохи свої харчі урізноманітнила, то малому з животиком краще стало, але так хочеться нормальної їжі, хліба б зїсти, сосисок, картоплі жареної.....поперло мене з голоду в темний ліс ....а нізя нічого такого. Теж має на личку висипку, але я думаю, що то від теплоти...чи ні?!

в мого так було десь до місяця, щоб я їла чи не їла всеодно щось вискочить, а зараз їм майже все, цілий тиждень нічого не вискакувало! тепер пробую червоне,вчора зїла червоний йогурт, і дивлюсь ніби нічого!
хліб і сосиски ще в ПБ їла.
висипка то ще не так страшно, головне щоб каки були жовті а не зелені!

Nata
15.04.2008, 20:38
головне щоб каки були жовті а не зелені
І какашки не головне! Головне, щоб дитину вони не турбували.

Koza-Dereza
15.04.2008, 21:59
висипка то ще не так страшно, головне щоб каки були жовті а не зелені!
Мартусю почитайте нашу гiлочку про дизбактерiоз, там всi мiфи про зеленi каки розвiянi. Зелених как не треба боятись також!

Додано через 1 хвилину
Дiвчата, всiм дякую за дописи про сни i крики у снi! Надiюсь у Катi це дiло не часте i минуче.

Додано через 4 хвилини
I ще на мою думку отакий мобайл (чи з iншими iграшками) дитинi i мамi просто необхiдний, дитина може лежати хвилин 15-20 i агукати до тих iграшок. Можна хоч в туалет пiди чи поїсти. Я жалiю що ранiше такий не купила, а додумалась аж на 3му мiсяцi.
http://toy.com.ua/cat/hanging-toy-on-cot-carriage/toy-hanging-mechanical-cot/Tiny-Love-1029060/index.htm

Ascorbinka
16.04.2008, 00:08
Мамусі і татусі, в нас така халепа:scare: Влад (2р7м)десь злякався собаки (не питайте де, бо сама не знаю... гуляв і з бабцоью і з дідом, ніхто не признається) ... я навіть не догадувалась, що він їх боїться, поки одна домашня маленька собачка (наших дівчаток-друзів) не побігла в напрямку до Влада... для тої собаки то нормально до дітей бігти, бо вона майже хатня, і дітей любить. У Владіка почалася істерика:suicide: він, бідний, аж сіпався зі страху ..а в мене Олег в слінгу, на руки нема як взяти... ніби заспокоїла, гуляли ще потім... а потім почалося... на другий день він гуляти не захотів виходити, крик і сльози, бо бачить нашу дворову собаку... поясняла, що поки є батьки поряд боятися не варто - не помогло (може через те, що тоді на руки не взяла?) ... вговорила, винесла на руках, собаку закрили. Вчора взагалі жах, боїться всього!!! курки, кота, навіть бджоли!!!!!!!!! Сьогодні не ходили... Що робити???????? Було в когось таке?

Я тепер прозріваю... Олег навчився стояти (в 6 міс:crazy: я собі такого і уявити не могла)... ще недавно можна було залишити на підлозі, а тепер і підлога небезпечна... підповзає до опори, майже встає (бо центр ваги ще не зовсім вертикальний) і кричить, бо боїться впасти або падає... Витягнули манеж, пробує робити перші кривенькі кроки :8: Зате Влад теж хоче в манеж... Олег сидить там від сили 20 хв, а Владьку з криком витягаю через годину-другу, хоче ще (я, наївна, думала попробує-не сподобається-більше на захоче).
Недавно залишила Олега самого на секундочку, то заповз під ліжко. Заходжу в кімнату, а дитини нема:8: я в шоці... дивлюся - покривало рухається.. все ясно... добре, що під стіну не встиг заповзти:D

Марічка
16.04.2008, 03:11
Теж має на личку висипку, але я думаю, що то від теплоти...чи ні?!
в нас також була висипка, думала з продукту, а недавно знайшла таке -
Висипання на шкiрi

На другому мiсяцi життя, переважно з 6-го до 8-го тижня, з'являються червонi висипання на обличчi малюка, шиї, грудях, животику, бiльше в дiлянках природних складок шкiри. Причинами появи цього явища є незрiлiсть функцiонування сальних i потових залоз та вплив все ще iснуючих в органiзмi дитини материнських гормонiв. Якщо висипання не надто турбують дитину, то пiдстав для хвилювань немає. Прослiдкуйте лише за шкiрою та уникайте перегрiвань.

http://www.malecha.org.ua/index.php?pid=91
і збилася. висипка сама зійшла...

Вчора взагалі жах, боїться всього!!! курки, кота, навіть бджоли!!!!!!!!! Сьогодні не ходили... Що робити???????? Було в когось таке?
з молодшою сестрою таке було, собак боялася за кілометр, починала істерику і просилася на руки... що робили? - бабця зливала віск :), ніби перестала аж так боятися.

Олька
16.04.2008, 10:32
Мамусі і татусі, в нас така халепа Влад (2р7м)десь злякався собаки (не питайте де, бо сама не знаю... гуляв і з бабцоью і з дідом, ніхто не признається) ... я навіть не догадувалась, що він їх боїться, поки одна домашня маленька собачка (наших дівчаток-друзів) не побігла в напрямку до Влада... для тої собаки то нормально до дітей бігти, бо вона майже хатня, і дітей любить. У Владіка почалася істерика він, бідний, аж сіпався зі страху ..а в мене Олег в слінгу, на руки нема як взяти... ніби заспокоїла, гуляли ще потім... а потім почалося... на другий день він гуляти не захотів виходити, крик і сльози, бо бачить нашу дворову собаку... поясняла, що поки є батьки поряд боятися не варто - не помогло (може через те, що тоді на руки не взяла?) ... вговорила, винесла на руках, собаку закрили. Вчора взагалі жах, боїться всього!!! курки, кота, навіть бджоли!!!!!!!!! Сьогодні не ходили... Що робити???????? Було в когось таке?

В мене таке було, тобто зі мною. Я боялась собак (панічно) десь до років 15-ти і що тільки не робили і віск зливали і нічого не допомагало. Я коли йшла зі школи, і якщо собака була на протилежній стороні вулиці я відразу лізла на паркан, а коли в 3-му класі пішли гуляти з класом, одна моя однокласниця взяла свою собаку, то всі діти як діти бавилися в ігри, а я сиділа на дереві:D А потім я не знаю як, але само по собі минулося, чи то той віск поміг чи переросла, навіть не можу вам сказати!

Марта2
16.04.2008, 10:55
крики у снi!

Мій малий теж може почати плакати у сні, і потім за пару хвилин сміється голосно! Я можу годинами сидіти і спостерігати за ним, так класно дивитись на то спляче чудо! :)

Ljolik
16.04.2008, 12:06
Моя теж злякалась була песика, їй десь 2 роки було. Маленький пікінес побіг в її напрямку за якимось метеликом, пробіг біля її ноги. Істерика була жахлива, ледве заспокоїла. Потім як тільки на вулиці бачила пса треба було її на руки брати.Тримала на руках, пояснювала що не потрібно боятись, розігрували вдома їй різні сценки з іграшковими песиками. Якось той страх минувся. До псів ставиться з обережністю, близько не підходить, але й панічного страху немає.
Можливо якщо в дитини аж такий страх то варто декілька днів вдома пересидіти, побавитись іграшками, якісь казочки про песиків порозказувати, щоб заспокоївся і за вулицею почав скучати.

Мія
16.04.2008, 12:26
Всім привіт. В мене були проблеми з входом на форум і тому подібне. То я з новим ніком, але та сама Мiya.
Ми пили Симбітер 20 ампул... нічого поганого не можу сказати про ці бактерії. Дитина їх пила з задоволенням, ніяких кольок в животі після них не було. Симбітер набагато кращий від біфідобактерину, бо має в собі цілий набір корисних бактерій.

Додано через 15 хвилин
Ну що, розповім про все по троха. Все таки довго не могла писати.
Ми Віруньою завтра будем мати 3 місяці, виросли:) В цілому не дитина а золото, спить, їсть, бавиться сміється... ну інколи плаче щоб мамі сказати "їсти давай". Але не завжди так було, в півтора місяці загриміли ми в інфекційну лікарню, з животиком. Де нас прокололи 3 дні антибіотиками... думали стафілокок, а бог милував, була тільки збільшена кількість умовно патоганних бактерій в шлунку. Пили всякі лікарства, такі як триглобулін і симбітер... запускали флору. Після лікарні, як це не дивно, дитина стала краще їсти та і поправлятися... а от лікарня ця...то страшне діло.. я і не думала що ще таке є... друга світова війна, госпіталь.
Віруня вже видає багато всякий звуків, значить попорятку про ті які вдалося розібрати "ой-ой, ой-ой" де о переходить в у, то ми їсти хочемо, "о-ля" то ми шось роздивляємося, "а-бууу" то будем купатися і дуже радіємо з того.
Безмежно рада що можу щось писати нарешті, а то була одна мордація, як німий, сказати є що а не можешь.

olja_zaj
16.04.2008, 13:07
Я думаю куду Мія пропала. Тільки хотіла спитати як справи на сусідній гілці, добре шо сюди зайшла, рада шо в вас з доцьою все добре.

vanilia
16.04.2008, 13:39
Дічата, а хтось після року ще діток в повзунята вдіває?

Нам свекруха принесла повзунята 92 розмір:ninja: (Це, вроді, на дворічну дитину). В нас зараз 74 - 80. Але я вже зараз дуже рідко в повзунята вдіваю. А свекруха питає чи ще принести:ninja: :lol::padonak: Частіше бодіки, або футболку з колготками :)

Росинка
16.04.2008, 13:42
була тільки збільшена кількість умовно патоганних бактерій в шлунку.
Стафілокок як раз відноситься до умовно-патогеної флори.Тобто це така хлора, яка є у всіх, але біду може наробити тількі , коли слабшає імунітет, і ті всі бактерії починають робити капості у кишківнику.

Ljolik
16.04.2008, 13:51
Нам свекруха принесла повзунята 92 розмір (Це, вроді, на дворічну дитину).
Мені теж свекруха такі принесла (заначка з радянських часів). Вдягнула пару раз на ніч як холодно було, бо мала дуже у ві сні розкривається. Ну але як на мене в колготках таки зручніше, якось смішно старша дитина в тих повзунах виглядає.

А ще хочу подякувати Зоряназірці за ідею гібриду системи і аспіратора - дійсно супер носик прочищає :) бо вже замучились з тими сопельками.

Мія
16.04.2008, 14:18
Стафілокок як раз відноситься до умовно-патогеної флори.Тобто це така хлора, яка є у всіх, але біду може наробити тількі , коли слабшає імунітет, і ті всі бактерії починають робити капості у кишківнику.
Там була якась квансієлла чи як там... не пам"ятаю...
стафілокок то така зараза, шо не дай бог... вона тримається поки дитина не переросте, і всякі дисбактеріози викликає...
нас слава богу то оминуло

Додано через 19 хвилин
І мені свекруха подарувала такі великі на хрестини:D я гарненько поскладала в шафу "для кращих часів"

Nata
16.04.2008, 14:45
Міє, з поверненням. Мого старшого теж намагалися від клебсіели залікувати, але, на щастя, дома, тому лікування проходило так: це не дам і це не дам :). Бактерії, правда пили пару днів, бо зле зовсім було, минулося. З тим діти ростуть.
Про повзунята. Ми від 6 місяців повзали у спортивних штанях. Або в колготках. Повзунята малому не подобалися. А менший взагалі тільки одну пару повзунків має і ті нам подарували :).

Додано через 39 секунд
Хоча я думаю, що якщо вже є повзунки, то можна їх замість піжамок використовувати.

ckorpionsha
16.04.2008, 14:52
Безмежно рада що можу щось писати нарешті, а то була одна мордація, як німий, сказати є що а не можешь.

Я теж часто думала, пропали Ви зовсім..не заходите до нас. А мій сусід цілий день дрелить щось..то моє маленьке спати не може через нього:(

Мія
16.04.2008, 14:56
Дякую Nata
Я би рада вдома лікувати, але температура була 38,5, живіт як камінь, дитина малюсінька... страшно. В лікані сиділа з нею в тому "боксі" і не виносила... а то та хворіб всяких...
Випадок роскажу недбальства матерів..щоб краще представити ситуацію, уявіть собі кімнату на 10-150 кв метрів, по середині коридор а по двох боках коридору зроблені такі кімнатки с скляними перегородками совєтскіх часів розміром 3*2м. кожна мама з дитиною в такому боксі сидить.
Так от всі дітки лікуються там від шлункових інфекцій... мамам скучно то вони виходять на коридор потріщати з іншими в той час діти вже бавляться всім кагалом на підлозі(!) коридору. Йду в туалет винести памперс малої, а там малий... 1,5 рочки бавиться паперами туалетними у відрі... і водичку спускає... а мама? мама тріщить на коридорі і лікує дитину від шлункових інфекцій...

Галинка
16.04.2008, 15:07
Мія, вітаю з поверненням на форум. Я часто задавала собі питання де ти поділася-довго не було. Рада, що у вас вже все добре. На рахунок попереднього допису, то аж не віриться, що мами так можуть поводитися в інфекційній лікарні. Напевне думають, що раз вони в лікарні, то там і стіни лікують.

Nata
16.04.2008, 15:16
Я з малим теж в 1,5 місяці лежала (правда на Орлика із з бронхітом). Тому добре уявляю собі, що це.
Так, надивитися в лікарні можна різного.

Мія
16.04.2008, 15:18
Дякую Галинка, я сама цьому рада:)
Ага, ше роскажу про уколи, як їх дітям роблять.
В інфекційну як попадаєш то перше шо дають то крапельницю, для уникнення обезводнення и зняття токсикації. А як дати крапельницю дитині? Через тімячко... ми мали щастя і нам поставили на ручку такий катертик, ніби голочка з волосину і гнучка вводиться в вену, а зверху має такий роз"єм для шприца. Так нас кололи.
А був там випадок такий. Поклали маму з дитиною в сусідню палату, а стіни там, дерев"яна перегородка, все чути. Дівчинка такий голосочок, так щебече хоч і маленька може 2 рочки, може менше. Думаю яка файнюня. Пройшла година вона почала нити "хоцю бабцю Зосю, хоцю бабцю Зосю" як мама її не заспокоювала нічо не помагало. Приїхала бабця Зося, мама поїхала додому. Проходить година, мала "хочю маму, хоцю,мама" і так поки мама не приїхала... потім було хоцю гуляти, хоцю їсти,хоцю тата...

Додано через 9 хвилин
як не дивно,але лікарі і медсестри там грошей брати не хотіли

Квіточка
16.04.2008, 16:38
А моя мальота хоче ходити сам і все!!!!! :radist: :radist: :radist: часом дивлюся бавиться-бавиться візьме якусь іграшку і стоїть розглядає.... Не ТРИМАЮЧИСЬ.... потім згадає шо треба триматися то схопиться за шось. Він як зацікавиться чимось то про все забуває. Недавно стояв біля телевізору, а я кажу ану відійди, він сміється, я знову відійди швиденько, він сміється, я кажу "але я тобі зараз дам, вредіна" :p і йду на нього, а він.... впускається і біжить вперед:clapping: :clapping: :clapping: .... чотири кроки і приземлився на коврик;) . А від мами до тата крокує по-чорному. То так класно!!!!!!!!!!:radist: :radist: :radist: Сьогодні показувала лікарці, вона каже "в 9міс. ходити??????? шустрий він в вас однако!!" Шустрий не те слово:) . А ше ми сьогодні написали відмову від прививок, поки мама остаточно не вирішила.які і коли робити.

Liliyah Romanova
16.04.2008, 16:46
Я би рада вдома лікувати, але температура була 38,5, живіт як камінь, дитина малюсінька... страшно. В лікані сиділа з нею в тому "боксі" і не виносила... а то та хворіб всяких...
Власне, я це й хотіла запитати, чи не страшно було в лікарні. Бо якщо це інфекційна на Мечнікова, то я вам щиро співчуваю, з одного боку, а з іншого - цілковито не розумію.
Мене з малим теж туди хотіли класти. Я взяла всю відповідальність на себе і ми лікувалися вдома. Дільничні лікарі тільки й потребують, що почути, що ви на себе відповідальність берете.
Мій малий мав страшне медикаментозне отруєння, бо як виявилося, має алергію на всі ліки з групи амоксициклінів, у тому числі ампіцилін та пеніцилін. Дитина ні не їла, ні не пила, рвала безперервно і треба було колоти, бо ліки навіть якби він випив, то все одно би вирвав і то би нічого не дало. Але в інфекційну, де хронічно немає води, їхати з такою малою дитиною... Для мене то було все одно, що самогубство.
І я потім завжди усім казала, що все, що робитимуть лікарі, це намагатимуться вас спихнути на лікарню. А в лікарні вам і так мало чим допоможуть. Тільки настрашитеся.
Мамусі будьте сміливіші й рішучіші! Най вас лякають, а ви не давайтеся!

Улянка
16.04.2008, 16:50
А я з вітамінів почала Елевіт пити. Але сьогодні перший день. Під час вагітності його пила поки вітамінів натуральних мало було. Волосся вилазить просто жмутами. Я б не повірила що таке буває:(
Скажіть, а в кого коли позходили лусочки на тім"ячку. А то щось вони в нас не вичесуються. Пробувала намазати перед купанням олійкою, вдіти шапочку на годинку а потім вичесувати і змити шампунем. Не дуже щось воно помагає

Мія
16.04.2008, 16:50
Ліля, Ви відважна! мені було страшно бути безпорадною у випадку погіршення стану.

Liliyah Romanova
16.04.2008, 17:04
Ліля, Ви відважна! мені було страшно бути безпорадною у випадку погіршення стану.
Для мене погіршення стану означало саме буття в інфекційній. Ще в охмадит я би подумала, але в інфекційну...
При тому, що моя дитина завжди дуже енергійна й рухлива, дивитися на нього туди без болю не можна було. Малеча просто лежала в ліжечку й дивилася в одну точку. Ой, то були страшні дні. Але ми їх вистояли і пережили!
Просто я така є, що в екстремальних ситуаціях не впадаю в паніку, у мене тоді всі емоції кудись збираються в грудку, натомість посилено працює мозок, аналізуючи всі плюси та мінуси.
Наша кума, наприклад, жінка зовсім іншого складу і поїхала з малою в інфекційну, бо злякалася. Вона взагалі більше емоційна. Коли вже опинилася в лікарні, побачила, що води немає, що малій крапельницю у вену на голові поклали... Була в іще більшому шоці. Ми взяли кума, поїхали до лікарні, там вони написали заяву, що забирають дитину на свою відповідальність додому і ми їх відвезли додому. Щоправда, дівчинка тоді мала вже 1,5 року й отруїлася перепелиними яєчками.
Добре, що у вас уже все добре і ви то перейшли.

Мія
16.04.2008, 17:10
Я теж не впадала, просто зважила всі за і проти. Не шкодую що лягла. Все з нами було добре.
Роскажу вам випадок що стався біля нас. В маленької дитини 3 місяці було запалення легенів, мати відмовилась лягати в лікарню, написала відмову, сказала все сама вдома буде робити...робила... в дитини легені згоріли за два дні... померла....доля напевно.

Liliyah Romanova
16.04.2008, 17:22
Випадки бувають різні.
Мені йшлося саме про те, що лікувати в таких умовах я не збираюся.
Можна лягати в лікарню, якщо знаєш, що про тебе там добре подбають. Я вже бачила ту інфекційну до того, тому відмовилася категорично. Порівняно з нею - вдома краще.
Та й запалення легенів, а шлункова хвороба, то для мене різні речі. Крім того, я завжди стараюся вислухати думки кількох лікарів і тоді з усього сказаного вже вибирати, що мені робити.

Koza-Dereza
16.04.2008, 17:23
А як дати крапельницю дитині? Через тімячко...
Я вам не можу передати що зi мною робилось коли я це прочитала. Який жах!

Ljolik
16.04.2008, 17:27
Роскажу вам випадок що стався біля нас. В маленької дитини 3 місяці було запалення легенів, мати відмовилась лягати в лікарню,
В моєї молодшої сестри теж було запалення легень, в 2 місяці. Мама почула як лікарка сказала медсестрі в коридорі що дитина напевне не виживе і відмовилась лягати в лікарню. В ті часи якщо дитина на дільниці помирала лікаря дуже карали, то лікарка зробила все, щоб дитина вижила. А мама ні разу не пошкодувала що відмовилась в лікарню тоді лягати.

Koza-Dereza
16.04.2008, 17:51
Скажіть, а в кого коли позходили лусочки на тім"ячку.
У нас ще лусочки є (нам 10 мiс) але де-не-де. Я їх не вичiсую бо волосся у малої таке густе що я нiчого не бачу, а сидiти тихо вона само собою не буде. Вони самi по собi почали вiдпадати пiсля 4х мiсяцiв i до 10 майже всi вiдпали. Шкiра то росте, розтягується, лусочки вiдокремлюються i вiдпадають.

Додано через 10 хвилин
Ви дiвчатка не ображайтесь на мої слова але я коли читаю такi речi про лiкарнi i ставлення до дiточок, то я просто дуже рада що я живу в умовах що можуть по людськи ставитись до моєї дитини, якщо не дай боже треба звертатись по медичну допомогу.
Я бажаю щоб вашi малючки не хворiли i вам нiкому i нiколи не треба було iти до лiкарнi!
Все я пiшла плакати i доїти молоко...
Цьомочки вам дорогi мамусi i вашим маляткам (Вiт Котi теж :) )

Мія
16.04.2008, 18:12
Koza-Dereza, ага, а Ви не можете представити шо зі мною робилося коли я взнала шо якшо в ручку не попадуть то в тімячко будуть...
Доречі я коли взнала що в інфекційну лягати, теж опиралася, до останнього. До вечора дочекали, може легше стане... а на вечір знову температура... поїхали в лікарню, чергова каже я дам ліки що через рот, але вона вам хватить що зригне 3 рази і покакає то буде зневоднення... і втрата ваги ... і цукор впаде... і так далі... а знаєте після того як вона мені вже раз так схудла я ризикувати не стала. 3дні ми пролежали.
Шкоди, тьфутьфу не було. Хоча вдруге туда попасти не дай бог...

Mari_JA
16.04.2008, 19:02
В маленької дитини 3 місяці було запалення легенів, мати відмовилась лягати в лікарню, написала відмову, сказала все сама вдома буде робити...робила... в дитини легені згоріли за два дні... померла....доля напевно.
То не доля, то дурість, так умови зовсім не євро в лікарнях, але хоч кваліфіковані кадри є, реаніматологія.
Так при страховій медицині можна би було на якісь кращі умови сподіватися, але тут все тормозить Верховна рада, треба конституцію міняти, бо медицина аля-безплатна, а грошей держава не дає, але пробує вимагати хороші результати

Додано через 6 хвилин
Там не в тімячко а в вену на голівці бо виходу іншого нема, в дитинки дуже маленькі венки і на ручках їх буває дуже тяжко знайти.
Я аж сама налякалася, як про тімячко прочитала, думаю що то за страшна хвороба.

Zoryanazirka
16.04.2008, 19:19
А ми вже так розходилися що годі зупинити!!! Тепер тільки то і роблю що за малим крок за кроком ходжу. Добра фізкультура :)

Мія
16.04.2008, 19:30
Mari_JA: мені так сказали в тімячко.... а я знаю чи в венку чи ще куда...
мені хватило того як в ту маленьку ручку голку запихали.... а якби в тімячці десь венку шукали я б зомліла... таке манюньке так плаче... то ніби лезвією серце на сир ріжуть...

cherepashka
16.04.2008, 19:37
Мамусі,хочу пожалітись і порадитись одночасно.Минулого тижня поїхали ми показатись травматологу в охматдит.Він мав подивитись чи зрослась в мацьопи ключиця.Заодно він подивився ножки і сказав,що в малої несиметричні складочки і треба купити спеціальні трусики,бо це може бути дисплазія.Купили ми ті трусики (самий маленький розмір) а вони їй великі,сповзають ще й між ножками пластмаска царапає колінка.Запитали в педіатра що робити,вона сказала,що в таких маленьких (2 тижні) ще нічого не видно,треба чекати хоча б до місяця.Ще один лікар сказав,що дисплазію буде видно тільки в 3 місяці.От і не знаю,чи вже малу мордувати тими трусиками,чи почекати.Бо якщо насправді з ножками щось негаразд,то е хочеться запускати.Можливо хтось теж зіткнувся з такою проблемою??

Katrin
16.04.2008, 19:38
Всім привіт!
Малеча трошки довше спить, то є час щось написати.
якшо в ручку не попадуть то в тімячко будуть...
То не в тімячко, а в голівку,там і вени краще видно і голівкою вони ж не так тлумлять як руками, навіть, коли хворі.
В моєї тітки вени взагалі не проглядаються, то її колять де завгодно, і в руку і в ногу, хоча їй вже, ну про вік жінки не говорять, а то образиться ще, лякатись того не варто.
А в лікарню краще не попадати- це факт, не хочу нікого ображати, але так як зараз проходить навчання в навчальних закладах, то рідко буває, коли людина дійсно хоче стати лікарем і вчиться і щось читає, а не купляє знання. Та й багато відіграє зараз оця "комерційна основа"- не підмажеш не поїдеш, як не даш в лапу то і не глянуть на твою дитину.

Мія
16.04.2008, 19:43
cherepashka2002: не переймайтеся, то ше зарано на це дивитися. Головне щоб ззаді складки під колінками були симетричні. Всі решта потім будуть. В моєї малої ті менші складкі раз симетричні раз ні. Не беріть в голову.

Zoryanazirka
16.04.2008, 19:49
В нас були страшенно несиметричні складочки, і навіть досі є. Але ніякої дисплазії нам не ставили. Я сама забила на сполох колись бо начиталася про це, але лікарі сказали що все добре.

Ljolik
16.04.2008, 19:49
В старшої складки не семметричні, до декількох лікарів звертались, всі казали що складки то єрунда, головне - це розведення ніжок. Якщо ніжки в положенні на спині розводяться так що легко колінами столу доторкаються, то проблем з суглобами не має бути.

Mari_JA
16.04.2008, 19:57
А ми вже так розходилися що годі зупинити!!! Тепер тільки то і роблю що за малим крок за кроком ходжу. Добра фізкультура
Зачекай, скоро шафки почне відкривати. Одного разу заходжу до подруги , а внеї всі ручки в шафках одна до одної завязані, а на шафах потрібні речі. Малеча в господиню почала бавитись, і свої порядки наводити.

Nata
16.04.2008, 19:58
В мого старшого дотепер на правій ніжці три складочки, а на лівій дві. Йому це зовсім не заваджає.

Katrin
16.04.2008, 19:59
дисплазія.
В нас несиметричні складки і від першого дня педіатр мені жити не дає- все дисплазія і крапка. Я ж відповідно поначитувалась і спочатк впала в паніку, отож попробую розписати по кроках дії.
Поїхали в охматдит на консультацію до п.Костюк, досить сподобався лікар, він ретельно оглядав і насамперед він сказав, щоб точніше впевнитись- зробити УЗД, а несиметричність складок ще ні про що не говорить, якщо зі всього переліку ознак дисплазії є тільки складки, показав які вправи робити, прописав широке пеленання (але памперс це і є свого роду широке пеленання) і ті трусики, але вони дуже незручні,як на мене, отож лікар сказав, що трусики можна замінити таким методом: скрутити пеленку так щоб получилась трубочка чи прямокутничок такий щильний і покласти між ногами, закріплювала я це все бодіками.
До 3 місяців вам ніхто не скаже точно чи це дисплазія чи ні- хірурги в поліклініці так і написав прийти в 3 місяці.
На УЗІ поїхали в Чорнобильську там подивились (заодно і внутрішні органи і голову), з ногами в нас все було в нормі, а був підвищений внутричерепний тиск (прописали нам пити аспаркам і діокарб- не давала нічого, порадилась з іншим невропатологом, то вона сказала, що погане розведення ніжок в нас може бути повязане з гіпертонусом мязів, а як дитина спокійна, то значить тиск її не турбує і до півроку він сам врівноважиться - тому ліки і не давала, бо там такі побічні ефекти написані, що мама не горюй)
Пройшли ми курс масажу. Вже на 2 половині курсу я побачила результат, ноги розводились значно краще+ постійно сама робила ці вправи.
В 3,5 місяці ми знов поїхали в охматдит- то ніякої дисплазії в нас не бачать, хоча дільнична мені напророкувала вже гіпси і апарат і т.д. Для заспокоєння моїх нервів сказав показатит дитину ще раз коли зробить перші кроки, але перш за все, щоб я заспокоїлась.
Як потрібні будуть якісь координати- кажіть, все напишу.

Mari_JA
16.04.2008, 20:04
А в лікарню краще не попадати- це факт, не хочу нікого ображати, але так як зараз проходить навчання в навчальних закладах, то рідко буває, коли людина дійсно хоче стати лікарем і вчиться і щось читає, а не купляє знання. .
Тут культурно змовчу, бо багато таких, але добре те, що більшість на південний базар скисають(батьки їх будки купляють з італійсько-турецьким одягом) а частина представниками в фармацептичні фірми.
Але то не всі.
Хоча краще не хворіти, то точно.
Хіба кором і т.д в дитинстві бо не хворіла і капець як переживаю, краще бто ді легко перехворіла

Nata
16.04.2008, 20:12
я просто дуже рада що я живу в умовах що можуть по людськи ставитись до моєї дитини
Маю досвід спілкування з дитячими лікарями. Так от, хочу сказати, що вони зовсім нормально і по-людськи віднеслися і до мене і до моєї дитини. Це про лікарню.
Може то мені просто пощастило. І сімейна лікарка у нас хороша. Розумна і досвідчена жінка. Трохи часом перестраховується, але загалом нормальна. Я коли читаю, що мамусі дітей до різних спеціалістів водять, інколи аж заздрісно. Ми приходимо до лікарки, вона нас міряє, слухає і відпускає додому :). А в лікарню до мене вона телефонувала двічі на день, переживала.
Так що не все так погано у нашому домі. Є лікарі хороші, розумні, ті котрі дбають про пацієнтів, а не про свої гаманці, просто їх мало.

Katrin
16.04.2008, 20:27
Так що не все так погано у нашому домі. Є лікарі хороші, розумні, ті котрі дбають про пацієнтів, а не про свої гаманці, просто їх мало.
Чиста правда, а ще ми самі привчили лікарів, що мусимо щось дати, так що причину не там шукати треба.

Liliyah Romanova
16.04.2008, 21:03
Чиста правда, а ще ми самі привчили лікарів, що мусимо щось дати, так що причину не там шукати треба.
Ну, ми наприклад, нічого не давали. Але дільнична у нас була трохи нарвана. Любити понакручувати, полякати...

ckorpionsha
16.04.2008, 21:36
Дівчата хочу спитати вашої поради: поміняла я своєму малому памперси з 1 на 2-ку, бо вже має 5 кг, то ті маленькі. Але двійка в ножках тисне його, якщо сильніше застібнути(у нього повняві ножки), а якщо попустити вільно то в животику великі і все протікає. Сьогодні я йому трохи сильніше застібнула(совість гризе) то маля так плакало аж синів, я вже не знала що з ним, сама мало не плакала, розстібнула пасперс, зняла зовсім,його надавило конкретно, пеленкою просто накрила то дитина ожила. ТО які купити і як бути? Порадьте

olja_zaj
16.04.2008, 21:43
Дівчата хочу спитати вашої поради: поміняла я своєму малому памперси з 1 на 2-ку, бо вже має 5 кг, то ті маленькі. Але двійка в ножках тисне його, якщо сильніше застібнути(у нього повняві ножки), а якщо попустити вільно то в животику великі і все протікає. Сьогодні я йому трохи сильніше застібнула(совість гризе) то маля так плакало аж синів, я вже не знала що з ним, сама мало не плакала, розстібнула пасперс, зняла зовсім,його надавило конкретно, пеленкою просто накрила то дитина ожила. ТО які купити і як бути? Порадьте

Таня , а ти попробуй ножничками надрізати , так шоб не тиснули ножки, в мене в малої також повненькі то я ножницями чікала , користуюсь Ліберо то від резиночки тої робила прямий надріз не до кінця і ляшки були свобідні, нам так добре.

Улянка
16.04.2008, 22:26

В нас теж з памперсами не склалось бо протікали коли защіпали їх рівно на стільки щоб не тиснули дитині. Спробували Хагіси, там ззаду резиночка. Підгузник і сидить нормально і не протікає

Гелена
17.04.2008, 00:28
а в мене навпаки вийшло: хагас протікають, памперс нормальні
тільки не подобається той запах з памперсів, а хагіс маємо без запаху
а от вологі салфетки памперс малому не підійшли, кілька разів скористалися і весь зад був червоний від них
ми вже маємо третій розмір підгузників :)

нталька
17.04.2008, 08:38
Ще один лікар сказав,що дисплазію буде видно тільки в 3 місяці.От і не знаю,чи вже малу мордувати тими трусиками,чи почекати.Бо якщо насправді з ножками щось негаразд,то е хочеться запускати.Можливо хтось теж зіткнувся з такою проблемою??

З трусиками почекайте. Краще робити як Katrin писала - широке пеленання і масажики. Можна самим дитинці розводити ніжки - як зарядочка, багато разіа на день, але шоб дитинка не плакала. Ще кладуть на животик і натискаючи на дупцю в певних місцях підсовують під дупцю ніжки (це має хірург показати). В місяць обовязково підіть на плановий огляд до хірурга. До трьох він може порадити просто робити вправи і масажики. Узі роблять теж до 3 місяців, потім краще рентген. і Складочки не показник як і неповне розведення ніжок, яке може бути через гіпертонус. Не переживайте сильно, просто стежте за тим!

Мамусі, підкажіть ті, у чиїх діток зубки боляче прорізались. Сьогодні малий пів ночі плакав. Засинає і скоро просинається з плачем-криком. Страшно було, бо ше такого не було ніколи. Думаю на клики, кажуть вони найболючіші. Пробувала мазати бебідентом - не давався. Під ранок трохи заснув, а я переживаю. Надіюсь не шо інакше.
Як ваші дітки реагували на зуби? були нічні сильні плачі? Що ви робили?

Nata
17.04.2008, 11:00
Мамусі, підкажіть ті, у чиїх діток зубки боляче прорізались.
У нас. Я просто плачу біля дитини. Маю гель, здається Детинокс, змащую коли зовсім зле. Але коли зуб прорізається дитина аж заходиться. На другий зуб серед ночі дала малому Панадол, може не добре зробила, але дитя через десять хвилин заснуло, а до того аж кашляв від плачу.

Додано через 2 хвилини
Про підгузники. Нам підійшли тільки Ліберо, інші течуть. У малого теж ножки грубі, вибираю більший розмір і з 5 місяців перейшла на одноразові трусики. Вони всюди з гумками і не тиснуть.

Марта2
17.04.2008, 11:13
О і я мала дилему з тими памперсами, перепробувала всі які є в продажі, нам найбільше подобаються Ліберо, не протікають і не давлять ножки! А серветками тільки каки з дупки згрібаємо а в основному під кран і миємся, малому так та процедура подобається!!!:)

Раз мали неприємність, на дупці появились дві крапочки, подібні на випрівку, то я помазала Десетином і на ранок "дупка як новенька":)

А нам "Памперс" з дупи злазить!

Katrin
17.04.2008, 11:24
Дівчата, може хтось підкаже з чим може бути пов"язано: Катя плаче, ні краще сказати реве чи заходиться буквально під всі музичні іграшки, виняток хіба мобіле і якісь вельми спокійні мелодії:(

Додано через 20 хвилин
нам найбільше подобаються Ліберо
І нам :), пробувала я всі решта, але щось не до душі мені, ну а малечі до попи, можливо відіграє роль, що ми саме з Ліберо і почали- так і не зраджуємо їм.
Попробували Ліберо-трусики прикольна досить штука.

Росинка
17.04.2008, 12:01
Ура!!В нас вчора проклюнувся перший зубик.Я так довго на це чекала, нам вже аж 9, 5 місяців.І ось нарешті звершилося.:radist:
Малу зуб не сильно мучив, трохи покапризувала, але не сильно.Температури та проносів на щастя нема.Надіюсь, що всі зубки в нас так легко вилізуть!!

nester
17.04.2008, 12:29
А в нас памперси спочатку теж протікали кожної ночі майже, пробували інші підгузники - не сподобалися. А потім в один момент перестали текти і все. Можливо це від тілобудови дитинки залежить? А коли нам починає давити ножки ми переходимо зразу на більший розмір. І це не залежно чи вага на упаковці відповідає вазі дитинки.Одного разу вчасно не перейшли, то в малого прілості почали з'являтися, хоча до цього ніколи не було. http://doodoo.ru/smiles/anim/big98.gif (http://doodoo.ru/smiles/anim/index16.htm)
А ми страшенно хочемо повзати,а як це робиться до кінця не розібралися. Тому малеча вибрала для себе такий спосіб - стоячи на четвереньках відштовхується двома ногами і помаленьку стрибає вперед!
http://doodoo.ru/smiles/anim/big100.gif (http://doodoo.ru/smiles/anim/index16.htm)

Додано через 1 хвилину
вибираю більший розмір і з 5 місяців перейшла на одноразові трусики. Вони всюди з гумками і не тиснуть.
Розкажіть, будь-ласка, докладніше де купляля і як вони виглядають. Дякую.

Leila
17.04.2008, 12:43
А мій малий вчора показав мамі як то тосі-тосі робляться, плескає в долоньки і сміється а ми з татом тосі-тосі і радіємо :radist: :radist: :radist:

ckorpionsha
17.04.2008, 13:02
робила прямий надріз не до кінця і ляшки були свобідні, нам так добре.

Нас більше тисне біля тих ліпучок, вчора надрізала біля них то нормально, а сьоня попробувала біля резинки надрізати там де ліпучка, то мацьопа вже мокрий. Піду куплю поштучно Ліберо і Хагіс-попробую як буде

Olenka
17.04.2008, 13:24
http://katinkaecobaby.com/ecoshop/index.php?productID=87
І я таку купила. Мамусі з форуму, будемо впізнаватися по кофтинках! :)
Я вже стільки тут про цей Симбітер писала, не хочу знов і знов повторювати. Не труїть дитину, викиніть в смітник. Лікарі гроші отримують за те що вам це прописують. Мене лікарка з Охмадиту (сестри коліжанка ) застерігала - любите свою дитину ні в якому разі не давайте.
Ми пили. нам допомогло. І двоє діток наших друзів теж пили. Одну дитинку, тільки той симбітер і врятував. Мені порадила лікарка знайома, точно знаю, що вона з того нічого не має, бо то не її парафія. А от друзям виписувала педіатр на спеціальних бланках...
Ще мені лікарка з Чорнобильської сказала, що хтось з їхніх працівників висіював симбітер в лабораторії і там не було того всього, що йому приписують...
Думаю дискусія з того може вийти як і з щепленням...

хельга
17.04.2008, 13:35
І нам , пробувала я всі решта, але щось не до душі мені, ну а малечі до попи, можливо відіграє роль, що ми саме з Ліберо і почали- так і не зраджуємо їм.
Попробували Ліберо-трусики прикольна досить штука.
Ми з 2 м з Ліберо. До того були Хаггізи. Перші були Памперс, але на них була алергія. Лібуро трусики я одягала малому на ніч, мені здається що вони менше тиснуть, бо там м"ягенька резиночка.

Olenka
17.04.2008, 13:44
Мамусі,хочу пожалітись і порадитись одночасно.Минулого тижня поїхали ми показатись травматологу в охматдит.Він мав подивитись чи зрослась в мацьопи ключиця.Заодно він подивився ножки і сказав,що в малої несиметричні складочки і треба купити спеціальні трусики,бо це може бути дисплазія.Купили ми ті трусики (самий маленький розмір) а вони їй великі,сповзають ще й між ножками пластмаска царапає колінка.Запитали в педіатра що робити,вона сказала,що в таких маленьких (2 тижні) ще нічого не видно,треба чекати хоча б до місяця.Ще один лікар сказав,що дисплазію буде видно тільки в 3 місяці.От і не знаю,чи вже малу мордувати тими трусиками,чи почекати.Бо якщо насправді з ножками щось негаразд,то е хочеться запускати.Можливо хтось теж зіткнувся з такою проблемою??
у мого малого була проблема з кульшовими суглобами, то ми носили ті трусики, але ту пласмаску обмотувала пеленкою, щоб було мягше. Радили широке пеленання і при кожній зміні підгузника вправи. За день до 100 разів доходило. Перше малому не подобалося, ледве 10 раз змогли зробити, а потім тішився. Ще ми робили УЗД в Жельова. За 2 місяці вже все було добре.
А у знайомої малої був подібний діагноз, але напевно ващий перебіг, бо вони малій вдягали стремена і давали якісь ліки, Ростнорма і ще щось... Пройшло за 3 місяці.

Зорянівонька
17.04.2008, 13:58
Раз пішла мова про підгузники... Ви хлопчикам піднімаєте яєчка догори коли вдягаєте підгузник?

Olenka
17.04.2008, 14:00
Дівчата, може хтось підкаже з чим може бути пов"язано: Катя плаче, ні краще сказати реве чи заходиться буквально під всі музичні іграшки, виняток хіба мобіле і якісь вельми спокійні мелодії
У мого похреснека таке було. Причина була в тому що іграшки були заголосні. Я тоді зрозуміла чого на іграшках вік стоїть :) Молода була, тільки школу закінчила :)
На деяких музичних іграшках є можливість змінювати рівень звуку.
Спробуйте!
Але мій малий від музики ні разу не плакав, напевно того що ще в животі на слухався: я і на концерти, вистави ходила, і навушники на пузо чіплялала...

мамочка
17.04.2008, 14:16
Цитата:
Допис від Katrin
Дівчата, може хтось підкаже з чим може бути пов"язано: Катя плаче, ні краще сказати реве чи заходиться буквально під всі музичні іграшки, виняток хіба мобіле і якісь вельми спокійні мелодії

У мого похреснека таке було. Причина була в тому що іграшки були заголосні. Я тоді зрозуміла чого на іграшках вік стоїть Молода була, тільки школу закінчила
На деяких музичних іграшках є можливість змінювати рівень звуку.
Спробуйте!
Але мій малий від музики ні разу не плакав, напевно того що ще в животі на слухався: я і на концерти, вистави ходила, і навушники на пузо чіплялала...

nester
17.04.2008, 14:20
Раз пішла мова про підгузники... Ви хлопчикам піднімаєте яєчка догори коли вдягаєте підгузник?
Так. Не знаю чи це правда, але так треба щоб не було водянки яєчок.

Оксана
17.04.2008, 14:21
Привіт мамуськи!
Так багато роботи, що до форуму дуже рідко навідуюсь. Приємно бачити купу новоприбулих і новоспечених матусь! Нам вже минуло 11 міс, ми ганяємо по всій хаті, всюди залазимо, все відчиняємо і багато говоримо. Скоро святкуватимемо свій перший день народження!

Узі роблять теж до 3 місяців, потім краще рентген.

Ні в якому разі не робіть маленькій дитині до 3-х років рентген без крайньої необхідності! Це дуже шкідливо, УЗД набагато безпечніше. А взагалі, дисплазію грамотні хірурги бачать без ніяких УЗД.

Причина була в тому що іграшки були заголосні.

Може бути і таке, що дитина колись злякалася голосних звуків і тепер музика викликає в неї неприємні асоціації.

Anastasia
17.04.2008, 14:30
Стосовно підгузників: користуюсь ліберо, беру завжди на розмір більші і вдягаю на них бодік - не тисне підгузник і бодік не дає протікати, а якщо не бодік вдягаю, то беру доці підгузники-трусики. А на ніч взагалі вдягаю ліберо #7 і бодік :-)

Nata
17.04.2008, 14:40
Розкажіть, будь-ласка, докладніше де купляля і як вони виглядають
Я мала на увазі трусики Ліберо. Пачка така сама як підгузки, тільки великими буквами пишуть "мої перші трусики". Мені підходять тим, що не треба защіпати, тобто дитину ніколи не перетисну і вдягати легше, коли шило мале крутиться на всі боки.

Nadijka
17.04.2008, 14:46
Я мала на увазі трусики Ліберо. Пачка така сама як підгузки, тільки великими буквами пишуть "мої перші трусики". Мені підходять тим, що не треба защіпати, тобто дитину ніколи не перетисну і вдягати легше, коли шило мале крутиться на всі боки.
А мені раніше трусики не подобались, бо було важко передягати коли покакає...а зараз коли малеча проситься сама на горшочок, то просто супер штука на підстраховку на вулиці...

Квіточка
17.04.2008, 14:49
Ми також користуємося Libero мені повністю підходять, а серветками Molfix такими з молочком, бо там такий приємний запах, та й мягенькі. Спочатку ми користувалися вологими серветками Pampers але потім мені їхній запах асоціювався з запахом какашок:shy: , а я хочу шоб дупка була пахнюча. В нас навіть така процедура є, завжди кажемо "ми йдемо робити дупку пахі-пахі:) " миємо під краном з якимось пахнючим милом, наприклад TEObebe. Я ж ту дупку цілую:shy: :) ....

Додано через 1 хвилину
Стосовно трусиків: я так хотіла їх попробувати, ну штука звичайно хороша, але по-перше в нас вони протікали, а по-друге зняти їх коли дитина покакана і дитина шило на грані фантастики, то хіба для тих що ходять на горщик вони зручні, так шо нам ше рости.

Nadijka
17.04.2008, 14:53
зняти їх коли дитина покакана і дитина шило на грані фантастики
я просто розривала їх по боках...бо в іншому випадку в каках було все!!!

Олька
17.04.2008, 14:56

і я розривала!

Ljolik
17.04.2008, 15:00
О, тільки хотіла про це написати :) Вони дуже легко по бокових швах розриваються. Я малу десь з 8-ми місяців на такі трусики перевела - дуже зручно вдягати, не потрібно дитину кожного разу на спину вкладати.

Nata
17.04.2008, 15:03
Я теж малому дупцю цілую. Мию з милом під краном, а потім цьомаю. Малий балдіє.

карапуз
17.04.2008, 15:04
я просто розривала їх по боках.
Так то так і треба ,а потім там є полоска на ліпучку ,щоб те діло все гарно скрутити і у відерко.Чисто і гарно http://fun.nashcat.ru/smiles/psmile/profession/p0140.gif :) .

Nata
17.04.2008, 15:14
Мій страший ті липучки дуже любить. Знайде трусики малого, витягне з пачки і просить "відірви мені хвостика".

Горобчик
17.04.2008, 15:39
В мене теж проблема надіти підгузник, моє шило годі вкласти, починає крутитися, перевертатися, то мусимо з кимось перевдягати - один відволікає, другий швиденько підгузник натягує. Пробувала трусики, то після них наша дупка вся якась помята і не виглядає, щоб вони були маленькі, хоча думаємо вже на них перейти, бо то легше натягнути.
Я теж перепробувала різні підгузники: Памперси в нас протікали, так що вся спинка була мокра, від Хагісів дупка дуже випрівала, зупинилися на Ліберо, на разі найкраще.

нталька
17.04.2008, 15:46
Ні в якому разі не робіть маленькій дитині до 3-х років рентген без крайньої необхідності! Це дуже шкідливо, УЗД набагато безпечніше. А взагалі, дисплазію грамотні хірурги бачать без ніяких УЗД.
Проблеми з ніжками бувають різні, наприклад, може не бути ядер окостеніння, і жоден хірург цього без УЗД не побачить. Рентген не є таким небезпечним як люблять лякати, набагато небезпечніше вчасно не помітити проблему! У багатьох випадках він достовірніший за УЗД, звичайно ж без зайвої потреби грамотний хірург його не призначить. Пишу з власного досвіду, бо відвідали не одного хорошого лікаря.

Квіточка
17.04.2008, 15:51
Так то так і треба ,а потім там є полоска на ліпучку ,щоб те діло все гарно скрутити і у відерко.
Просвітили:) ...... а то я ніяк не могла поняти для чого та ліпучка, і чоловік і сестра не могли помогти, я вже і до одягу їх клеїла і просто віддирала:shy: ..... вкінці-кінців подумала шо то якась дурня, а тут таке:) ...

Katrin
17.04.2008, 17:20
зараз Яні вже 1,2 рочки:rolleyes:
Вітаємо мамочку Яни на форумі!!!! Ви вже мамочка з досвідом, так що розкажіть і поділіться з нами про Вашу красуню:)

olja_zaj
17.04.2008, 17:26
Дівчатка скажіть чи робили ви своїм діткам масажики профілактично? Нам порадили зробити масажик до 3ох місяців, нас нічо не турбує , але кажуть шо то є добре.

Leila
17.04.2008, 18:02
Ми робили вже 2 курси масажу, малому подобається перший робили десь в 2,5 місяці, другий в 5 місяців, дуже хороша масажистка 16 років досвіду, в нас був просто загально-зміцнюючий масаж. Але ми робили вдома, то воно коштує 25 грн за 1 раз. Ми дуже задоволені. А до року бажано 3-4 курси масажів зробити. Я б теж не відмовилася якби мені хто поробив, лежи і балдій.

Росинка
17.04.2008, 18:07
Дівчатка скажіть чи робили ви своїм діткам масажики профілактично? Нам порадили зробити масажик до 3ох місяців, нас нічо не турбує , але кажуть шо то є добре.
Я малій з перших днів дома робила масажик перед купанням і досі роблю.А ще ми маємо клишоногість(надіюсь,що правильно написала), то пройшли один курс в масажистки. Вона ще навчила мене робити вправи малій і після того курсу мала майже зразу стала сидіти. Так що масажик діткам - то просто супер!!:)

Марта2
17.04.2008, 18:27
Ви хлопчикам піднімаєте яєчка догори коли вдягаєте підгузник?

Я піднімаю.

Гелена
17.04.2008, 18:30
а можна самому правильно навчитися робити масаж?
наприклад з якогось посібника з інтернету?
бо я трохи роблю масаж, але як сама вмію
роблю найчастіше на ступні, не знаю чи правильно чи ні
давно хотіла запитати про це :)

Андріана
17.04.2008, 18:43
І нашій малечі в 2м робили масажі,а після них я сама так роблю,то треба хоч раз побачити.

olja_zaj
17.04.2008, 18:53
Ми робили вже 2 курси масажу, малому подобається перший робили десь в 2,5 місяці, другий в 5 місяців, дуже хороша масажистка 16 років досвіду, в нас був просто загально-зміцнюючий масаж. Але ми робили вдома, то воно коштує 25 грн за 1 раз. Ми дуже задоволені. А до року бажано 3-4 курси масажів зробити. Я б теж не відмовилася якби мені хто поробив, лежи і балдій.

І ми вже домовились, так само в неї 16 років стажу і масаж 1 коштує 25 грн.

Росинка
17.04.2008, 18:57
Ой, забула сказати, шо в перший місяць життя малечі то скоріше не масаж а поглажування, бо спочатку дитинча ще дуже ніжне, але ті погладжування допомагають справитися малечі з гіпертонусом мязів, якій є у всіх після пологів.
Я робила масажик спочатку по фоткам у журналах та інфі з нету.А потім ще й масажистка мені показала як.Вона звичайно робила то професійніше ніж я. Але, мені здається, що не дуже добрий масаж краше ніж взагалі ніякого.
http://doodoo.ru/smiles/anime/a037.gif (http://doodoo.ru/smiles/anime/index04.htm)

Туся
17.04.2008, 20:43
Мамусі, порадьте будь ласка що робити в таких ситуаціях.
1. Дитина майже за місяць часу набрала лише 100 грам (їй скоро 8 місяців). Їсть цицю, раз в день зупку і трішки сиру.Каш нехоче. В цицях молока мало чомусь (вночі може щогодини груди хотіти)
2. Сусіди під нами роблять ремонт, перфоратором довбуть весь день. Дитина сильно лякається і плаче з переляку. І тепер лякається всього - голосної музики, крику, телевізора, гри на гітарі..
Що робити в такому випадку? Йти до "бабки"? Чи до священника.. Чи вже після ремонту...

Улянка
17.04.2008, 20:51
Йти до "бабки"? Чи до священника.. Чи вже після ремонту...

Гуляти з нею побільше щоб не чула того гуркоту вдень - само пройде

Росинка
17.04.2008, 20:55
Сусіди під нами роблять ремонт, перфоратором довбуть весь день. Дитина сильно лякається і плаче з переляку. І тепер лякається всього - голосної музики, крику, телевізора, гри на гітарі..
Що робити в такому випадку? Йти до "бабки"? Чи до священника.. Чи вже після ремонту...
Йти до сусідів і намагатися якось з ними домовитися.Можливо, узгодити ваш графік гулянь.Ви на вулицю, а вони стіни довбуть в той час.Шукати з ними компроміс якійсь.

Туся
17.04.2008, 20:55
Гуляти з нею побільше щоб не чула того гуркоту вдень - само пройде

Та гуляєм скільки можем...
Просинається від будь-якого шуму..

Додано через 1 хвилину
Йти до сусідів і намагатися якось з ними домовитися.Можливо, узгодити ваш графік гулянь.Ви на вулицю, а вони стіни довбуть в той час.Шукати з ними компроміс якійсь.

Вони висилилися і найняли бригаду, а тим до лампочки - вони своє діло роблять
Я розмовляла з сусідом, кажу, в мене дитина перелякана вже стала.., а він - Ну то не особняк, шо ви хочете, мушу ремонт зробити..

Leila
17.04.2008, 21:50
olja_zaj може то одна і та сама масажистка?
Андріана, робити самому треба, але дитина весь час розвивається, то їй треба навчитися голову тримати, то сидіти , потім стояти, і тому масажистка вже знає, що коли робити на що увагу звернути, хоча як же ми виросли без масажу?
Його звичайно добре робити, але є діти яким масаж виправляє деякі хвороби, і неврологічні після важких пологів, і дисплазію, і кривошию, і бігато іншого, і його необхідно робити, бо дітки ж маленькі ліків не бажано застосовувати

Koza-Dereza
17.04.2008, 22:24
Я розмовляла з сусідом, кажу, в мене дитина перелякана вже стала.., а він - Ну то не особняк, шо ви хочете, мушу ремонт зробити..
Туся, у нашому будинку теж робили ремонт коли мала тiльки народилась, я переселилась до мами. Одного дня мама захворiла i я подумала що нiчого нам не буде i натиждень хотiла вернутись назад. Я зайшла до квартири i якраз в той час знадвору нашу стiну почали сверлити, ТАК ГОЛОСНО, я дитини своєї ще такою наляканою не бачила!!! Я її скоро занесла у ванну, поклала у саму ванну на рушники, закрила дверi i як супермен лiтала по хатi все збирала а тi козли дрелили. Слава богу що свекруха жила за кiлька кварталiв вiд нас то ми в неї вдень просидiли цiлий тиждень. Потiм моя маман виздоровiла i ми переїхали назад. Так що якщо маєте можливiсть лiпше перебудьте в когось з родичiв. I ще порада, з сусiдом посилайте говорити чоловiка. У них, чоловiкiв, свої "базари".

Olenka
17.04.2008, 23:24
У мене в будинку теж ремонти...
Це закон підлості: сусідка поруч квартири - почала робити ремонт як ми тільки з ПБ прийшли. То був жах! Чогось моя хата вся була в побутовій пилюці! То ми майже цілий день гуляли, або в моєї мами були.
Тільки вона закінчила, почав сусід під нами, під самою нашою спальньою робити перукарню. Видовбувалися двері на вулицю, добудовували прибудову в загальному коридорі і т.д. А до того квартира 2 роки пуста стояла!
Шкода, що ми своїми зусиллями тільки рік тому зробили ремонт в загальному коридорі, а ті ремонти все понищили!
Правда у мене було тільки 2 рази, що малий дуже налякався, а так ми переводили це в сміх...

марта
18.04.2008, 02:03
І ми теж страдаємо від сусідських ремонтів...
Ще як з пологового приїхали. Як Оленка пише, одні сусіди закінчили, інші почали. Мені вже здається, що в Кості імунітет на ті всі звуки. Бо я на кожен звук реагую (нервуюсь, що зара розбудять мені дитину), а він дрихне... Добре, що тепер вже можна більше гуляти.

Katrin
18.04.2008, 05:02
1. Дитина майже за місяць часу набрала лише 100 грам (їй скоро 8 місяців). Їсть цицю, раз в день зупку і трішки сиру.Каш нехоче. В цицях молока мало чомусь (вночі може щогодини груди хотіти)
2. Сусіди під нами роблять ремонт, перфоратором довбуть весь день. Дитина сильно лякається і плаче з переляку. І тепер лякається всього - голосної музики, крику, телевізора, гри на гітарі..
Що робити в такому випадку? Йти до "бабки"? Чи до священника.. Чи вже після ремонту
Боюсь щось сказати, але я б пішла і до бабки і до священника, причому вже сьогодні і негайно, зволікання руйнує психіку всіх, в першу чергу самої дитини. До сусідів напевно це вже марно- собі дорожче, більше нервів стріпаєте, хіба в якості розрядки і зняття стресу.
Коза-Дереза права, спробуйте чоловіка на них натравити, хоча, мені здається, що порядні майстри з 1 разу, коли Ви прийшли і попросили не гриміти хоча б ті години, коли дитина спить, прислухались би, але спробувати можна.
А стосовно кількості молока, я не спеціаліст, але відповідь у Вашому запитанні: вдень-ремонт і Ваші постійні нерви, до вечора Ви вже виснажена і знервована ще більше, вночі мала погано спить-тобто Ви постійно накручена, до того ж мала мало набрала і цей хробак постійно гризе- може Ксані мене поправить, але на мою думку нерви і впевненість у кількості молока прямопропорційно відподають дійсній його кількості.

Leila
18.04.2008, 08:33
І в нас ремонти в сусідів, кожен день ледве заколишу в хаті, то стукають грюкають неможливо, то з однієї сторони, до з другої, і на вулицю не підеш в таку погоду, щось вже дуже там противно гуляти, малечі нічого, але мамі не хочеться застудитися. То Паска на носі всі дуже ремонтуватися надумали чи що?

А підгузники в нас Huggies, але є 2 види Classic на день, Ultra Comfort на ніч, перші трохи менше мають наповнювача, може трохи легше вдень попі, а другі я ставлю на ніч в 21, щоб довше не змінювати, але в 6 ранку всерівно повний. Хотіла спробувати Ліберо, але звикла вже до хагісів і знаю як їх нормально одягати. Скоро нам треба буде 5-ку.

olja_zaj
18.04.2008, 08:45
olja_zaj може то одна і та сама масажистка?
Може, нашу звати Віра Мирославівна, а вашу?

Leila
18.04.2008, 08:48
:) так само звати одна і та ж, ми дуже нею задоволені

Додано через 1 хвилину
а ти з якого району? хто її вам порадив, можеш в ПП написати

мамочка
18.04.2008, 09:00

Це досить нормально що дитинка перестала швидко набирати вагу. Вона ж тепер затрачає більше енергії, пробує сісти, плазувати. А вночі їсть часто бо це скоріш за все звичка. Це я говорю з власного досвіду. Моя дитина просиналася до циці по 5-6 разів за ніч. А як тільки відівчила від грудей - то спить всю ніч в своєму ліжечку!!!

Ksani
18.04.2008, 09:13
А стосовно кількості молока, я не спеціаліст, але відповідь у Вашому запитанні: вдень-ремонт і Ваші постійні нерви, до вечора Ви вже виснажена і знервована ще більше, вночі мала погано спить-тобто Ви постійно накручена, до того ж мала мало набрала і цей хробак постійно гризе- може Ксані мене поправить, але на мою думку нерви і впевненість у кількості молока прямопропорційно відподають дійсній його кількості.
Katrin, Ви дуже слушно зауважили, для годуючої мами головне - уникати стресів. Але трапляється, що обставини є сильнішими за нас : (
Туся, ремонт у сусідів до Паски має обовязково закінчитися, постарайтеся перетусуватися десь той час.. а ввечері, коли вже ніхто не стукає і не дрелить - подбайте про себе, прийміть розслаблюючу ванну, слухайте приємну музику, відпочивайте по можливості.
А щодо набору ваги - не переживайте, після півроку малюки перестають стрімко набирати, пригадую що ми у вашому віці взагалі перестали важитися - не було ефекту :)

Додано через 3 хвилини
Моя дитина просиналася до циці по 5-6 разів за ніч. А як тільки відівчила від грудей - то спить всю ніч в своєму ліжечку!!!
Так, як у Вас - досить рідко трапляється.
Частіше дитина все одно прокидається, а після відлучення молока у мами вже немає, тоді мама дає водичку, компотик, кефірчик...Або мусить заколисувати на руках.

Улянка
18.04.2008, 09:32
Вибачайте, не хочу нікого образити але йти і до бабки і до священника це те саме що недавно писала Mary_JA-дитина на хрестинах з червоною стрічкою на руці. Віримо або в Бога або в бабок

ckorpionsha
18.04.2008, 09:44
І в нас ремонти в сусідів, кожен день ледве заколишу в хаті, то стукають грюкають неможливо, то з однієї сторони, до з другої,

У нас ідентично, ремонтують здається всі в будинку. Позавчора не могла з малим раду дати, тіки засне сусіди дрелять то довбають, бідний пів дня не спав. А ще на 5 поверсі квартиранти знімають студенти, то після навчання дискотеку влаштовують так, що я на 3-му танцювати можу....не дім, а музикальна шкатулка:mad:

Ще хотіла спитати: мій малий вчора трохи пропоносив, і сьоня трошки, от думаю від чого то може бути..читала на одному форумі, що курку варену не радять часто вживати, а я її їм. То може від того? Бо вчора гуляли дві години, на прогулці я їла тільки печиво Марію, прийшли погамали і пропоносив трошки.

А ще коли його годую, він засинає як наїдається, а я потім беру на руки його, щоб зригнув, то потім деколи важко засинає знову, так шкода його будити кожен раз....

І таке: коли ви мамочки почали пити каву чи хоча б каву з молоком? І чи можна халву їсти, крабові палочки?

Ksani
18.04.2008, 10:23
А ще коли його годую, він засинає як наїдається, а я потім беру на руки його, щоб зригнув, то потім деколи важко засинає знову, так шкода його будити кожен раз....
Стовпчиком можна ставити, якщо поїв і не спить. Тоді малеча рухається і є імовірність зригування через захоплене повітря. А якщо малюк заснув під цицею - то хай спить, не будіть : )
Каву з молоком я пила ще в пологовому, але я і під час вагітності її пила. А от щодо крабових паличок - не впевнена...це ж напівфарикат.

ckorpionsha
18.04.2008, 11:00
Каву з молоком я пила ще в пологовому, але я і під час вагітності її пила. А от щодо крабових паличок - не впевнена...це ж напівфарикат.

Я теж пила всю вагітність....а от тепер стримуюсь

Olenka
18.04.2008, 11:01
а ти з якого району? хто її вам порадив, можеш в ПП написати
То може і мені зразу в ПП її телефончик, будь ласка.
А вона і дорослим робить?

Додано через 4 хвилини
Я теж пила всю вагітність....а от тепер стримуюсь
Так само.
Але я пила не справжню каву, а Якобс Лате + вершки.
Тому зараз не пю, а так хочу :)

Додано через 5 хвилин
Наш малий сказав перше слово, як ви думаєте яке?
- "ТАТЯ"!

І де справедливість?

мамочка
18.04.2008, 11:18
- "ТАТЯ"!

І де справедливість?

Так то майже у всіх так :-), але почекайте піврочку і ваша дитинка бесперестанку почне "мамкати".

І таке: коли ви мамочки почали пити каву чи хоча б каву з молоком? І чи можна халву їсти, крабові палочки?

Я б не радила їсти крабові палички. А от щодо кави то читала що можна пити не натуральну каву, а "злакову" (навіть не знаю як правильно написати :-[) . Типу ячмінної.

Мія
18.04.2008, 11:18
Olenka: ой як би тішився той тятя:) Моя вчора в сльозах казала, мамамама.
То тятя вже в прольоті, а він так хотів щоб тятя було першим...

Улянка
18.04.2008, 11:27
Наша теж коли плаче то "мамі", "мам", і "мама":) Чоловік ходить кривляґється "мамі-мамі-маааааааамі":)

Додано через 6 хвилин
Вчора смс прийшла від дівчини що лежала зі мнеою в ПБ в одній палаті, родили з різницею в 2 години. Так її синуля виріс за 5,5 місяців на 16см і набрав 4300 а ми тільки на 8 см і 3350. От такі в нас високі козаки і тендітні дівчатка:)

Марта2
18.04.2008, 11:41

Малому місяця ще не було як я почала пити каву, правда таку слабеньку що аж дно було видно! (кава заварна) Але я пю кальцій, бо кажуть що кава вимиває, тай там на тому калцію написано що для лактації добрий! І знаєте, нігті не слояться і не ламаються! Халву їла і їм, а от крабові палички - не ризикую!

ckorpionsha
18.04.2008, 11:47
Але я пю кальцій, бо кажуть що кава вимиває, тай там на тому калцію написано що для лактації добрий! І знаєте, нігті не слояться і не ламаються! Халву їла і їм, а от крабові палички - не ризикую!

Я десь читала, що кава і приймання кальцію дають нульовий результат, одне попвнюєш іншим вимиваєш....а кави хочеться дуже...а від халви малому нормально? бо сестра каже їш халву, рогалики з маслом....а я ні те ні те..каже від халви молоко жирніше буде

Марта2
18.04.2008, 11:51
молоко жирніше

ще на жирність грецькі горішки добре!

Галинка
18.04.2008, 11:51
Мій Назарусик десь від 2місяця плаче "ма-мма", "ме-мме". Я так тішилася!!! Спочатку ніхто мені не вірив, але згодом всі то почули і вже мене кличуть коли Назарчик каже:"ма-мма"!:radist: :radist:
Вчора ми весь день пісяли над ванною. Я така рада як слон, що моє чудо в 3міс.і 4 тижні може таке робити!!!:clapping: :clapping: Позавчора я його вивчала - весь день тримала його в пеленкових трусиках, цілий день був веселий. Та й не дивно - його чоловічі достоїнства на волі:):):)!!! Побачила, що малюк пісяє майже щопівгодини і в сні не пісяє зовсім.
На рахунок підгузників, то ми користуємося Happy. Доречі, дуже класні підгузники, як на мене навіть кращі від Ліберо, тільки не так прорекламовані. На ножках вони мають широкі фальбанки, які не тиснуть! На животику і на спинці мають резиночки.

Улянка
18.04.2008, 11:54
Не знаю наскільки то правда але чула що халва добра для лактації. Правда я б не їла її якщо в дитини болить животик. Дуже солодка все таки. А про каву я ніколи не забуду як випила дві чашки міцної кави і всю ніч і день бавилась з малою бо спати їй аж ніяк не хотілося:) Зараз часом п"ю і міцну але бажано дивитись по дитині-якщо вона занадто збуджена і без того-то не варто. І ввечері не варто теж.

Olenka
18.04.2008, 11:54
а от крабові палички
А я їм. Почала десь як малому було 5 місяців. І все нормально.
Але купую дорогі. Раз свекруха принесла мені салат з крабовими. Я зїла з задоволенням. До вечора малий вже був весь червоний. Я її питаю, що то за крабові були? - А вона: вагові з Арсену...
Дівчата, а як я хочу Пепсі! Аж слина тече як почую, що чоловік відкриває пляшку! Аж в кімнату запах чую!
Але за 7 місяців ні разу не зірвалася!
Я тільки недавно почала сік пити, яблучний, Одеського заводу дитячого харчування...

Улянка
18.04.2008, 11:56
ще на жирність грецькі горішки добре!

І мигдаль. Я мигдаль поїдаю:) Але тільки не смажений. А горіхи краще свіжі. Правда де їх зараз візьмеш свіжі

ckorpionsha
18.04.2008, 11:58
Дівчата, а як я хочу Пепсі! Аж слина тече

Оце ХОЧУ всякої смакоти мені вже сниться)))
А як щодо мюслів з різними добавками і фруктами: хтось вживає?

Улянка
18.04.2008, 12:03
А як щодо мюслів з різними добавками і фруктами: хтось вживає?

Найкраще робити самій. І фруктів самі добре насипите а не 3 родзинки на півкіло і дешевше. Я мюслі їла але кои в малої були коліки то вибирала спочатку всі ті кукурудзяні пластівці а потім сама робила

Leila
18.04.2008, 12:03
Дорослим не робить тільки діткам, телефон напишу в ПП.

Мій малий так тішиться татом, що коли його бачить кажек ТЯТЯ, а мама і так з ним весь час, що і кликати не треба

Малеча сьогодні після сну пробувала вилізти з коляски, сів,нихилив голову до колес, попа доверху, ногами в дно вперся і якби не мама то летів би вниз головою, вже не можна буде його залишати спати у візочку

Галинка
18.04.2008, 12:09
А я їм все! Правда без фанатизму. Вже і редиску їла, і помідор, і огірок! Малому нічого, а от в мене з чоловіком - алергія (ніс заклало). Горішки їм багато. Купую кешю, мигдаль, арахіс, ізюм, гарбузове насіння все вимішую і їм - супер! Всі горіхи корисні, в них дуже багато мікроелементів, які після весни просто необхідні організму. Доречі, горішки добре впливають на шлунок.
Про масаж.4 тижні тому хірург призначив нам загальнозміцнюючий масаж. Відходили ми 15 разів. За все я дала масажисту 50грн. Більше дати я не захотіла. Задумувалася, чи і ті гроші дати (спочатку вчимо лікарів на взятки, а потім нарікаємо). На місяць робимо перерву, а потім ще 15 разів будемо масуватися. І так 3 курси.

мамочка
18.04.2008, 12:11
дівчата, та їсти все можна, але потрошки:rolleyes:

треба спостерігати за реакцією дитини. Якщо дитинка не мала алергічних висипань і їй більше 3 місяців (до того часу сильні коліки в дітей можуть бути) то їсти можна практично ВСЕ

Leila
18.04.2008, 12:13
Галинка, то ніби приватний масаж, бо масажистка ходила додому, а якби ми пішли в поліклініку, то там теж на свій розсуд, хочеш давай, хочеш ні

Улянка
18.04.2008, 12:23
Всі горіхи корисні, в них дуже багато мікроелементів, які після весни просто необхідні організму.

З арахісом треба бути дуже обережним в кого є схильність до алергії. Бо він може викликати дуже сильну алергію

Leila
18.04.2008, 12:23
Мамочка а скільки вже Яночці?

Марта2
18.04.2008, 12:25
Я тільки недавно почала сік пити, яблучний, Одеського заводу дитячого харчування...

А я вже пю яблучний, персиковий, ананасовий, мультивітаміновий, апельсиновий! А от гранатовий - не пробувала, але так хочеться аж трісусь як його бачу! Я ще як з ПБ прийшла то почала потрохи пити сочки!

Зорянівонька
18.04.2008, 12:29
А можна і мені контакти масажистки в ПП? Дякую. Нам, правда, певно ще ранувато...

Горобчик
18.04.2008, 12:29
Якщо заснув кладіть на бочок, бо ми робили дурницю - завжди ставили стовпчиком спить чи ні, то потім мала клопіт, по 2 год заколисувала, а в ночі то був повний капець, поки заколишу, треба було знову вставати.

Зорянівонька
18.04.2008, 12:33
А я вже пю яблучний, персиковий, ананасовий, мультивітаміновий, апельсиновий! А от гранатовий - не пробувала, але так хочеться аж трісусь як його бачу! Я ще як з ПБ прийшла то почала потрохи пити сочки!
А магазинні? Я їх не можу пити... Я от згадала, що маю сушку, то йду узвар варити:)

Olenka
18.04.2008, 12:35
Вже і редиску
З редискою будьте обережні. Вчора по ТРК Люкс дивилася новини, там як раз про редиску говорили, що в редисці, яку продають на львівських базарах санепідеміологи знайшли нітрати, що перевищували свою допустиму норму в 3 рази. Зразу було інтервю з працівником з теплиць, де вирощують помідори, огірки, різну зелень. Так от він сказав, що під марками наших фірм потрапило дуже багато овочів з закордону поганої якості. Треба бути дуже обережним!
Мамина коліжанка працює в санепідемстанції, то вона нас навчила всі овочі перед вживання хоча б на 2 год занурювати у холодну воду.
Я залишаю на ніч у воді.
Недавно чоловікові салат хотіла зробити зранку, а на воді пляма така як ацетонова...

Горобчик
18.04.2008, 12:36
Вже і редиску їла, і помідор, і огірок! Малому нічого,
Я би не їла ті помідори з огірками - це ж суцільна хімія!!!!!! Може тобі і нічого не буде, але якщо годуєш грудьми, я би переживала за дитинку, вже її тими хімікатами травити.

А моя доця вже каже ба-ба, і то постійно, без перестанку ба-ба-ба-ба-ба-ба. Мама кажемо як щось дуже хочемо і плачемо

Марта2
18.04.2008, 12:44
А магазинні?
Яблучний домашній а всі решта магазинні!

мамочка
18.04.2008, 13:02
Мамочка а скільки вже Яночці?

сьогодні рівно 15 місяців (1 ,3 рочки)

Роза
18.04.2008, 13:05
І чи можна халву їсти,

Халву навіть треба їсти від неї молоко прибуває:clapping: .

Додано через 9 хвилин
- "ТАТЯ"!

Значить друга дитинка буде дівчинка:radist: ,так кажуть.:no:

Olenka
18.04.2008, 13:30
Значить друга дитинка буде дівчинка ,так кажуть.
Дуже на то сподіваюся :)

До речі, хто знає як можна "вгадати" стать дитини наперед?
Теорію з анатомії я знаю, а кажуть, що є ще якось по роках: в одні роки можуть родитися тільки дівчата, в інші тільки хлопці. Це якось залежить від "обміну крові" чи щось таке?

Katrin
18.04.2008, 13:43
Вже і редиску їла, і помідор, і огірок! Малому нічого
Я взагалі не прибічник раннього вживання цих продуктів, не зважаючи на те чи годуєш чи не годуєш. Ось коли вже зявиться на городі, чи вже принаймі з Закарпаття - то інша справа, а так свідомо себе труїти, не знаю, як кажуть "результат на лицо" (думаю ви в цьому вже переконались) Ясно, що того дуже хочеться, але можна і трошки потерпіти.
А стосовно вживання всіх продуктів після пологів, я дуже швидко все розпочала їсти, єдине, що вводила якійсь алергенний продукт поступово, потрошки збільшуючи (якщо це було яйце- то розпочинала з кусочка і т.д.) Малу сипало, не заперечую, але саме цікаве тоді, коли я тремтіла над кожним кусочком і не знала як вона відреагує, то коли було досить ганебна ситуація з її висипкою, то я сама пила ложку хлористого кальцію (знаю, що за це мене багато хто осудить, але малій допомагало).
P.S. Єдине що ще не попробувала- це мед, але щось наразі не ризикую, бо сама доволі часто на нього реагую. Доречі про мед, хто що про нього знає як, коли і який можна давати?

мамочка
18.04.2008, 13:49
До речі, хто знає як можна "вгадати" стать дитини наперед?

в інеті є багато інформації, але це все повна маячня. 50% правди))). так і я можу вгадати)))

читала, що хлопчачі сперматозоїди шустріші, а жіночі витриваліші, але нажаль не було часу перевіряти бо дуже сильно хотіла дитинку.

P.S. Єдине що ще не попробувала- це мед, але щось наразі не ризикую, бо сама доволі часто на нього реагую. Доречі про мед, хто що про нього знає як, коли і який можна давати?

я донечці даю з 8 місяців мед, приблизно по 1 чайній ложці в день.
але вона в мене ніколи не мала ніяких алергій, тому я й не переймалася цим...

Ljolik
18.04.2008, 13:50
Єдине що ще не попробувала- це мед, але щось наразі не ризикую, бо сама доволі часто на нього реагую. Доречі про мед, хто що про нього знає як, коли і який можна давати?

Я п"ю кожного ранку воду з медом, дитина реагує нормально. Старшій десь після року почала мед давати. В інеті є багато інформацї що до року мед може бути небезпечний, в ньому може бути якийсь збудник, не шкідливий для дорослих, але небезпечний для малої дитини.

Квіточка
18.04.2008, 14:03
А до нас вчора бабуся з дідусем приїхали:radist: :radist: :radist: .
Я вчора шось там готую, прибираю, а Максим в ходунках їздить неє, чіпляється за штани ме-ме ме-ме(то так мама в нього виходить), я кажу "почекай, сонечко, ше годинка і ти забудеш на два тижні і про ходунки і про кріселко і про манежик".
Баба з дідом передають його з рук в руки. Сьогодні тато встає мама сразу команду "йди малого поноси", носив-носив, каже "бери трохи ти, йду шось перекушу і знов візьму":) .
Я кажу ви давайте то дєло прікращайте а то ви його 2 тижні побалуєте а мама потім застрелиться, передавати не буде ж кому:p :p :p .

Anastasia
18.04.2008, 14:05
Я почала мед їсти коли доці було 4 міс.спочатку трошечки, десь з горошину, реакції не було і я почала їсти більше. Зараз доні 9 міс.і я можу зїсти 1 ст.л.в день і їй даю лизнути як вона тягнеться :-).
А мені вчора приїхав мій одяг для годування! А сьогодні я вже годувала надворі! Це так чудово! Спочатку я вагалась, а потім знайшла лавочку на дит.майданчику і дала цицю :-) доця спочатку відволікалась і крутилась, а потім добре приклалась, гамала і заснула :-) Я тишуся з того страшенно :-)

Nadijka
18.04.2008, 14:18
Я кажу ви давайте то дєло прікращайте а то ви його 2 тижні побалуєте а мама потім застрелиться, передавати не буде ж кому
Я ще досих пір не дозволяю нікому брати Вікторію на руки...можна ж просто сісти і обнятись чи поцьомкатись, але руки то в нас табу!!! Ображаються родичі гарбузові до сих пір....а мені байдуже...кажуть шо я страшна злюка, бо не ношу дитину на руках....
P.S. Я то її ношу, але коли вони не бачуть http://casa-latina.ru/s/s/icon_49.gif (http://casa-latina.ru/s/s/icon_49.gif)

Додано через 1 хвилину
І ще про мед...Куся просто обожнює його!!! Вечером молоко моє бути тільки з медом!!!

мамочка
18.04.2008, 14:41
І ще про мед...Куся просто обожнює його!!! Вечером молоко моє бути тільки з медом!!!
і в нас так само
з того часу як почала на ніч давати тепле молочко з медом, доця набагато краще спить і це ж своєрідний ритуал - молочко з медом, значить треба люлі-люлі.

Я почала мед їсти коли доці було 4 міс.спочатку трошечки, десь з горошину, реакції не було і я почала їсти більше. Зараз доні 9 міс.і я можу зїсти 1 ст.л.в день і їй даю лизнути як вона тягнеться :-). А мені вчора приїхав мій одяг для годування! А сьогодні я вже годувала надворі! Це так чудово! Спочатку я вагалась, а потім знайшла лавочку на дит.майданчику і дала цицю :-) доця спочатку відволікалась і крутилась, а потім добре приклалась, гамала і заснула :-) Я тишуся з того страшенно :-)

я всього теж любила кормити на вулиці
але я живу в селі, тому там меньше посторонніх очей, і можна без спеціального одягу)))

Ljolik
18.04.2008, 14:51
я теж любила кормити на вулиці але я живу в селі, тому там меньше посторонніх очей, і можна без спеціального одягу)))
Я старшу годувала без спец. одягу, і нічого, тільки никалась подальше від перехожих, і незручно одяг або задирати або розщіпати.
А малу теж вже годувала надворі (на пл. Ринок :) ) в спеціальниій кофточці - зручно, бо практично нічого зайвого видно.

Nadijka
18.04.2008, 14:54
з того часу як почала на ніч давати тепле молочко з медом, доця набагато краще спить
100%

це ж своєрідний ритуал - молочко з медом, значить треба люлі-люлі.
аналогічно!!!

Мія
18.04.2008, 15:06
В моєї малої якийсь насмарк підозрілий... в день непомітно нічого, дитина активна бавиться, а вночі так закладе що вона дихати не може. Коли закапаю молоком то ніби проходить, але нічого з того носика не витікає, а лишень стоїть десь між горлом і носом. Може шось підскажете, шо то може бути як з тим боротися?

Квіточка
18.04.2008, 15:17
мамусі ви от мені скажіть що робити коли в дитини температура 37 37,3 37,5 тиждень. очевидно через носик. соплів нема але коли ість цицю чи кашу з пляшки то я чую як він хрюкає, там слизь. Як її позбутися? Протаргол шось ніц не дає

Ljolik
18.04.2008, 15:19
В моєї малої якийсь насмарк підозрілий... в день непомітно нічого, дитина активна бавиться, а вночі так закладе що вона дихати не може. Коли закапаю молоком то ніби проходить, але нічого з того носика не витікає, а лишень стоїть десь між горлом і носом. Може шось підскажете, шо то може бути як з тим боротися?
В моєї таке вже декілька тижнів, і ніяк вивести не можу. Ніби ніс вже і не закладає, але постійно там глибоко щось "гуляє".
Правда від чого це маю 2 версії- -або від старшої, бо в садочку ті соплі то хронічний стан, або реакція на кота. Приходила сьогодні до старшої педіатр, казала що то ще може бути пов"язано з тим, що в таких маленьких дітей гаймарові пазухи формуються (хоча як чином це впливає на нежить я не зрозуміла) і порадила промивати ніс легеньким розчином соди.

olja_zaj
18.04.2008, 15:47
А про каву я ніколи не забуду як випила дві чашки міцної кави і всю ніч і день бавилась з малою бо спати їй аж ніяк не хотілося
О я тому і не хочу навіть слабеньку пробувати, хочу попробувати без кофеїну, бо так вже хочеться тої кави! В мене вона і так постійно збуджена , а від кави напевно незнаю шоб то було, час маю хіба трошки почитати дописи, а писати взагалі рідко виходе, бо жвава в мене дівчинка. Дівчата , скільки має бути нормальний гемоглобін в діток бо йдем в понеділок здавати вже кров.

Мія
18.04.2008, 16:25
О я тому і не хочу навіть слабеньку пробувати, хочу попробувати без кофеїну, бо так вже хочеться тої кави! В мене вона і так постійно збуджена , а від кави напевно незнаю шоб то було, час маю хіба трошки почитати дописи, а писати взагалі рідко виходе, бо жвава в мене дівчинка. Дівчата , скільки має бути нормальний гемоглобін в діток бо йдем в понеділок здавати вже кров.
Я не пила певний час кави, а з двох місяців почала, мала нормально це сприймає. На сон ен впливає. Головне щоб кава була натуральна, тобто заварна. А от без кофеїну ліпше не пити... то хімія а не кава.

Гелена
18.04.2008, 16:50
З редискою будьте обережні. Вчора по ТРК Люкс дивилася новини, там як раз про редиску говорили, що в редисці, яку продають на львівських базарах санепідеміологи знайшли нітрати, що перевищували свою допустиму норму в 3 рази. Зразу було інтервю з працівником з теплиць, де вирощують помідори, огірки, різну зелень. Так от він сказав, що під марками наших фірм потрапило дуже багато овочів з закордону поганої якості. Треба бути дуже обережним!
Мамина коліжанка працює в санепідемстанції, то вона нас навчила всі овочі перед вживання хоча б на 2 год занурювати у холодну воду.
Я залишаю на ніч у воді.
Недавно чоловікові салат хотіла зробити зранку, а на воді пляма така як ацетонова...

я деякий час їла салати з редискою, огірками, помідорами, зеленню
а від вчора перестала, хотіла вітамінів для дитини, а дала нітрати
зовсім голова не працює. тепер краще почекаю поки сезон буде

ну а що їсти, щоб вітаміни були?
зараз весна, хочеться вже чогось, а нічого не можна
я раніше частіше їла моркву і буряк
варена морква має багато вітамінів
а ще ківі, апельсини і чай п'ю з лимоном
малому то не шкодить, йому взагалі ніщо (т-т-т) не шкодить
може краще якісь трав'яні збори пити?
де набрати тих вітамінів?

Додано через 12 хвилин
отут гарно про вітаміни пише:
http://www.ogo.ua/rubrics/health/2008-04-17/24866/print

Koza-Dereza
18.04.2008, 17:03
а як я хочу Пепсі
Ой i я так хочу пепсi!!!!! Ще чуть чуть!!!!

Додано через 1 хвилину
Я взагалi собi пообiцяла, як тiльки закiнчу ГВ, наїмся оселедцю, таранки, сушi i нап'юся пива i сакi! Я вже рахую днi!

Додано через 6 хвилин
Це якось залежить від "обміну крові" чи щось таке?
По цiй таблицi у мене збiглось що буду мати дiвчинку, хоча всi iншi календарi пророчили хлопчика.
http://forumok.ru/who.html

Liliyah Romanova
18.04.2008, 17:11
(т-т-т)
І ви у це вірите??? http://s4.rimg.info/60e808e2ed96ebe14c068a8fa2cf1e95.gif

Додано через 2 хвилини
я деякий час їла салати з редискою, огірками, помідорами, зеленню
а від вчора перестала, хотіла вітамінів для дитини, а дала нітрати
зовсім голова не працює. тепер краще почекаю поки сезон буде
Подивилася вчора львівські новини, то за голову схопилася. Я вже й забула, як то є... У мене малий у березні народився, то поки можна було вже їсти червоні фрукти й овочі, вони якраз з"явилися. Саме ті, що можна їсти, не ранні.

Гелена
18.04.2008, 17:26
І ви у це вірите??? http://s4.rimg.info/3d04251d932939017eeb2b0f56549cc2.gif

в т-т-т? :D :D :D
чесно? навіть не знаю, не дуже, але то буде офтоп коли почну пояснювати
про всяк випадок кажу, ще ніколи не шкодило (те що я так кажу) :)

Liliyah Romanova
18.04.2008, 17:34
чесно? навіть не знаю, не дуже, але то буде офтоп коли почну пояснювати
Та який оффтоп. Як на мене, від того тільки дитині гірше, якщо мама якісь забобонні духи на неї накликає. Кого кличемо в тому? Чи домовиків відлякуємо? http://s9.rimg.info/eb94083f318aa52d69cb509c3ec28fc0.gif
А зі шкодою то таке: щось шкодить відразу, а щось стає видимим лише з часом. Я волію перестраховуватися в другий бік. http://s9.rimg.info/e5a5e89c51b5818df2d4507e10a1ff1b.gif

Гелена
18.04.2008, 17:42
мама якісь забобонні духи на неї накликає.
от в якісь духи я точно не вірю
коли я вірила у вроки мене врікали, коли подумала що як на мене не витріщайтеся, не дивуйтеся і т.п. мені нічого не буде, так з того часу мені нічого і не шкодить
ну але я то, я не піддаюся на це тепер
а от з дитиною не знаю
досить того що я думаю що нічого моїй дитині не зашкодить?
мама от як приїзждає то вічно плює на дитину
я їй сказала, що як ще раз плюне .... :aggressive:
ну бо то вже занадто, такого я не розумію, але вона боїться вроків
але часом сказати можна і т-т-т
хто його знає яка в кого сила думки?
ну але то треба в іншу тему писати :)

Ірена
18.04.2008, 17:47
де набрати тих вітамінів?
навесні добре пити компоти із сушки (яблука, груші, сливки) якщо є домашні з села - то ліпшого не буває.
також можна їсти горішки різні, курагу, родзинки...

Liliyah Romanova
18.04.2008, 17:49
мама от як приїзждає то вічно плює на дитину
я їй сказала, що як ще раз плюне ....
От і ви не плюйте. Негігієнічно. http://s9.rimg.info/eb94083f318aa52d69cb509c3ec28fc0.gif Та й недобре лихого зайвий раз згадувати.

Улянка
18.04.2008, 18:04
Гелено, де ви купуєте чай Humana для лактації?. Я в скрині купувала а там тепер взагалі цієї фірми нічого немає:(