КПК

Показати повну версію : Для мамусь і татусів

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Олька
13.03.2008, 17:38
Мені в роддомі сказали, що в моєї дитини резус -, хоча в мене і в чоловіка +, я хотіла перевірити, але мені сказали, що будуть кров брати з голови, бо з ручки не можна до 2 чи 3 років. От я і передумала мучити дитину!

Андріана
13.03.2008, 17:39
мамусі, ви проходили медогляд малят десь після трьох місяців? невропатолог,хірург і т.д. ?????

Галинка
13.03.2008, 17:46
У мене зразу питання: в донечки на личку (на щічках і чолі) червона всипка з білими крапочками
В мого Назарчика перші тижні таке було - це пітничка. Він народився з прищиками з білими крапочками. В роддомі я пережила шок, бо кололи йому протиалергічне в голову в вену і після того він спав весь день, а я чуть не посивіла зі страху! Не помогло і більше я нічого з тим не робила. До місяця все минулося. Білі крапочки педіатр казала мазати зеленкою.

Liona
13.03.2008, 17:49
Це у Львові було? Якщо так підкажіть будьласка координати клініки. Ми маємо здавати завтра в Охмадиті. Я ладна там комусь навіть заплатити щоб взяли з ручки але знаєте які люди часом бувають.......

Додано через 2 хвилини
Liona, а було видно вену на ручці? Я щось дивлюсь і її зовсім не бачу ні на одній ні на другій руці

спочатку вени не видно було, потім оділи спеціальний рукавчик, який перетискає ручку (по типу джгутика, але не такий жорсткий, мабуть для новонароджених спеціально), потім медсестра своїми руками розімяла легенько ручку доці (спочатку долоню, потім прощупувала вену на згибі ліктя). Після цього дуже швидко взяла кров з вени. Доня в цей час лежала, роздивлялася стелю :)
ЗІ Ми тоді жили в Луганську, для здачі аналізів записалися в приватну клініку (такий аналіз в нашій дитячій поліклініці не робили)

Улянка
13.03.2008, 17:52
Мені в роддомі сказали, що в моєї дитини резус -, хоча в мене і в чоловіка +, я хотіла перевірити, але мені сказали, що будуть кров брати з голови, бо з ручки не можна до 2 чи 3 років. От я і передумала мучити дитину!

Ні, ну в такому випадку це дійсно не потрібно. В державних лікарнях не паряться з тим щоб зробити дитині якомога менший стрес. А кров на загальний аналіз наскільки я пам"ятаю беруть з п"яточки(так було в пологовому) а в охмадиті взяли з пальчика. В чотирьохмісячної дитини скарифікатор займає напевно четверть того пальчика:( Як вона бідненька плакала:(

Додано через 2 хвилини
Ми тоді жили в Луганську, для здачі аналізів записалися в приватну клініку (такий аналіз в нашій дитячій поліклініці не робили)

Шкода що не тут. Я напевно до завтра не знайду у Львові такого....

Олька
13.03.2008, 17:58
Ні, ну в такому випадку це дійсно не потрібно. В державних лікарнях не паряться з тим щоб зробити дитині якомога менший стрес. А кров на загальний аналіз наскільки я пам"ятаю беруть з п"яточки(так було в пологовому) а в охмадиті взяли з пальчика. В чотирьохмісячної дитини скарифікатор займає напевно четверть того пальчика Як вона бідненька плакала

То на визначення групи беруть чи то з пяточки чи то з пальчика, а на резус тільки з вени треба брати. І хоч моїй малій 4 рочки, я все одно не буду її мордувати, вже як виросте, тоді і будем виясняти той резус. А що у вас з дитинкою, що постійно кров здаєте?

Улянка
13.03.2008, 18:08
То на визначення групи беруть чи то з пяточки чи то з пальчика, а на резус тільки з вени треба брати. І хоч моїй малій 4 рочки, я все одно не буду її мордувати, вже як виросте, тоді і будем виясняти той резус. А що у вас з дитинкою, що постійно кров здаєте?

Треба пройти обстеження і ми здавали сечу і кров на загальний аналіз. Але результати були не дуже і прийдеться ще з вени здавати:(
Я коли була вагітна то казала лиш би ту вагітність доносити а коли народиться то вже можна бути спокійною що з дитиною все ок. Ага! Я ще ніколи в житті так не нервувалася

Liona
13.03.2008, 18:11
Шкода що не тут. Я напевно до завтра не знайду у Львові такого....
шкода, що нічим не можу допомогти :(

Улянка
13.03.2008, 18:18
шкода, що нічим не можу допомогти

Дякую за інформацію що таке існує. Може все таки вдастця впросити взяти з ручки

Liona
13.03.2008, 19:04
Дякую за інформацію що таке існує. Може все таки вдастця впросити взяти з ручки

щось не віриться мені. що в цілому Львові нема клініки, де б так брали кров з вени у малечі :no: Ви краще прочешіть всі клініки, в якійсь 100% мають брати саме з ручки.

Zoryanazirka
13.03.2008, 19:18
вона набралась через мамине молоко.
Це міф, я читала дослідження проведене в США, через мамине молоко дитина нічого не набереться. Навіть якщо там є стафілокок. В момк молоці виявили 2 різні стафілококи, а в малого їх небуло. От вам і підтвердження.

То я
13.03.2008, 21:29
привіт всім в цій гілці!.
От і я вже перекочувала з "Щоденника вагітної Уми" до вас.

І зразу ж, в мене питання, малому треба зробити нейросонографію. Хтось може підказати де, в кого і за скільки можна зробити. Не хочеться стояти в довжелезних чергах

Lady
13.03.2008, 21:29
В молодшого синочка теж резус -, а в мене і чоловіка +. Не потрібно брати для цього кров у дитини, щоб виясняти причину. Мені сказав лікар що так може бути коли в родині у когось був резус -і це передалось по спадковості. У мого діда був резус -. А переважно резус може повторитись і передатись спадково через 5 покоління.
То ви попитайтесь в родині чи хтось мав мінусовий резус.( ви гілку "хлопчик чи дівчинка" почитайте, там про резуси дуже багато написано )

syavych
13.03.2008, 21:41
Хтось може підказати де, в кого і за скільки можна зробити. Не хочеться стояти в довжелезних чергах
Однозначно в Ж(и/е)льова (Чорнобильська лікарня) - він найкращий спец в тому ділі. З ним варіанти 2: 1) безкоштовний, але треба записуватись за місяць (а то і 2) наперед; 2) платний (в його приватній клініці).

Улянка
13.03.2008, 22:24
Однозначно в Ж(и/е)льова (Чорнобильська лікарня) - він найкращий спец в тому ділі. З ним варіанти 2: 1) безкоштовний, але треба записуватись за місяць (а то і 2) наперед; 2) платний (в його приватній клініці).

На нас він справив дуже негативне враження.
Робили нейросонографію в 1 місяць. Записались як слід. Просиділи в коридорі півгодини. Потім півгодини в його кабінеті бо він змучений пішов покурити. Коли прийшов то скоро зробив огляд і нічого не пояснюючи а тільки видавши папірець кличе слідуючих, бо бачите зза свого "перекуру" тепер не встигає. Я задаю питання по обстеженню нашої дитини а він каже "До побачення" Може він і хороший спеціаліст........
Нам треба було зробити повторну. Ми зробили в Лотоцької. Я чула що вона теж хороший спеціаліст. І враження приємне склала, і дитині не страшно було

Zoryanazirka
14.03.2008, 07:37
привіт всім в цій гілці!.
От і я вже перекочувала з "Щоденника вагітної Уми" до вас.

І зразу ж, в мене питання, малому треба зробити нейросонографію. Хтось може підказати де, в кого і за скільки можна зробити. Не хочеться стояти в довжелезних чергах

ми робили в Інтерсоно. На визначену годину прийшли, ніякої черги небуло.

syavych
14.03.2008, 08:57
На нас він справив дуже негативне враження.
Ще раз переконуюсь: скільки людей - стільки думок. В нас абсолютно протилежне враження (а робили вже 4 рази) :)
Просиділи в коридорі півгодини.
Могло ж бути і гірше ;). Просто бажаючих багато (тим паче безкоштовно), і серед них немало є "знайомих" які проходять без черги.
Коли прийшов то скоро зробив огляд і нічого не пояснюючи а тільки видавши папірець кличе слідуючих
А вот тут даремно незадоволені - ви ж не на консультацію записувались, а на НСГ. Завдання доктора в такому випадку зробити обстеження, записати результат, а далі ви з тим папірцем ідете до того хто направив робити НСГ (як правило до невролога). Коли робите аналіз крові в лабораторії ви ж не питаєте лаборанта що таке лейкоцити, чому їх в мене стільки, чи це погано, що мені буде і т.д.
Ми зробили в Лотоцької. Я чула що вона теж хороший спеціаліст.
Лотоцька хороший спеціаліст, але вона акушер-гінеколог, тому більше спеціалізується на УЗД для вагітних. В неї ми стояли в черзі годину, так що з Ж(и/е)льовим ще півбіди :)
ми робили в Інтерсоно. На визначену годину прийшли, ніякої черги небуло.
Ну так ви не рівняйте платне і безплатне обстеження. Заплатити гроші і стояти ще при тому в черзі можна хіба що в РЦ "Еліта" :shy:

Lavazza
14.03.2008, 09:07
Ми робили на Батальній у Савчак, але теж давненько то було, 3р. тому.
В черзі тоді не стояли, подзвонили їй, приїхали, зробили і все.
Напевно тому, що це все-таки пологовий, а не лікарня і прийому пацієнтів там нема, так собі лікарі приватно заробляють. Візит 50 грн. Але лікарка толкова.

Olenka
14.03.2008, 10:14
А вот тут даремно незадоволені - ви ж не на консультацію записувались, а на НСГ. Завдання доктора в такому випадку зробити обстеження, записати результат, а далі ви з тим папірцем ідете до того хто направив робити НСГ (як правило до невролога). Коли робите аналіз крові в лабораторії ви ж не питаєте лаборанта що таке лейкоцити, чому їх в мене стільки, чи це погано, що мені буде і т.д.
+1,
Тільки Сявичу, Біокурс - це не приватна клініка Жельова, він там працює 2 дні на тиждень по півдня, власники зовсім інші люди.
Щодо УЗД
Я вважаю, що лікарі, які роблять УЗД, мають також спеціалізацію, хоч і не гласну, як і звичайні лікарі. Наприклад, Лотоцька - хороша УЗД-лікарка-гінеколог, Жельов - хороший лікар-УЗД-дитячий, Сімо - хороший лікар-УЗД-дорослий (до речі від нього я чула, що він не любить вагітних дивитися, бо це не його спеціалізація).
Коли у мого малого були проблеми з суглобами, я зробила УЗД в Жельова, так вийшло, що я до нього не планувала потрапити, а потрапила, через пару днів зробила у приватній клініці, бо вже мала запис. Результати відрізнялися. Коли пішла з цими результатами до хірурга, показую, що відрізняється. А він мені, якщо Жельов написав, що все добре - значить все добре.

syavych
14.03.2008, 10:22
Біокурс - це не приватна клініка Жельова
Малось на увазі що він там приймає приватно (і не дешево :)), а хто власники - то не міняє суті справи.

Olenka
14.03.2008, 10:29
Зоряназірка, вітаю вас з народженням вашого дорогоцінного чада!
Бажаю, щоб він завжди вам приносив радість, а сльози - то тільки сльози радості!
А Марчику бажаю здоровячка!
Нехай росте на втіху своїм батькам!!!
http://img150.imageshack.us/img150/1526/1041811244de828aaa68oqh8.jpg (http://imageshack.us)

То я
14.03.2008, 10:33
О, сьогодні зранку чоловік домовився на сьогодні в Козака на Дністровській, а я домовилася на наступний тиждень до Жельова. :) і хто зна куди тепер йти.
Ото називається, кожен старається :)
А секретарка такий приємний голос має :)

Андріана
14.03.2008, 11:01
нашій малечі сьогодні 3 місяці :) важить 8 кг і ріст 64см, рветься "качати прес" і сідає з півлежачого положення,падає личком в ліжко і з великим зусиллям,але перевертається на спинку:radist:

Улянка
14.03.2008, 11:55

Звичайно, але коли йдуть медичні терміни то завжди страшить. Я одразу ж передзвонила нашому лікарю і вона сказала що це нормально. Він міг сказати точно так само і зберіг мені би купу нервів:)
Як добре розбиратись в медицині:)

Здали ми сьогодні кров з вени. Здавали в медико генетичному центрі(якщо не помиляюсь) якпаз навпроти кабінету Лотоцької. Кров взяли з зовнішньої сторони кисті. Бідненька Анютка:( Плакали з нею напару:( Добре хоч цицю поїла і заспокоїлась. Як добре що ми вже вдома:)

Nata
14.03.2008, 12:01
Може хтось знає звідки беруть кров з вени у немовлят?
Улянко, нам брали кров з вени у 1,5 місяці з ручки. Ми лежали на Орлика у новому корпусі, там всім діткам брали з ручки кров. Наскільки я пам"ятаю Вашому маляточку десь чотири місяці, спробуйте домовитись із лікарем.

зразу ж, в мене питання, малому треба зробити нейросонографію.
Нам робили двічі, раз на Батальній (мене навіть не повідомили, поки пішла на олгяд дло лікаря, то малому вже зробили), а другий раз на Орлика в поліклініці. На Орлика була трохи черга, але приємний персонал.
А про Жельова справді дуже хороші відгуки.

Улянка
14.03.2008, 12:08
Лотоцька хороший спеціаліст, але вона акушер-гінеколог, тому більше спеціалізується на УЗД для вагітних. В неї ми стояли в черзі годину, так що з Ж(и/е)льовим ще півбіди

А нас медсестра вийшла і покликала хоч ми і не записувалися.

Зате в черзі в дит. поліклініці мене завжди дивує чому я маю стояти і чекати коли для дитини до року вхід без черги. Мами бачать що така маленька дитина стоїть в черзі і заходять перед нами навіть не думаючи пропустити. Розумію ще коли когось пропустити якщо дитині погано чи вона хвора. Самі ж напевно без черги заходили коли їхні діти маленькими були

Додано через 7 хвилин
Нам робили двічі, раз на Батальній (мене навіть не повідомили, поки пішла на олгяд дло лікаря, то малому вже зробили), а другий раз на Орлика в поліклініці. На Орлика була трохи черга, але приємний персонал.
А про Жельова справді дуже хороші відгуки.

Нам хотіли зробити на Батальній після пологів мотивуючи це тим що в доні був маленький крововилив на очку. Я не дала. Може й добре. Все рівно зробили в місяць але може й обійшлись би. Лотоцька, доречі казала що лишній раз не варто взагалі. Якщо на то немає якоїсь особливої потреби то не треба бо все рівно шкодить

Nata
14.03.2008, 12:20
Якщо на то немає якоїсь особливої потреби то не треба бо все рівно шкодить
Ну... не знаю чи шкодить. Нам робили планово, ми лежали у стаціонарі, у них порядок такий, та й тім"ячко дуже швидко закривалося.
А я вчора перелякалася за старшого, аж лікарці дзвонила. У нас була кропивниця. Ввечері малий раптом покрився червоними плямами і почав чіхатися. Від чого так і не вияснили, напевно перенервувався, бо щось воював весь день. До ранку все пройшло.

Улянка
14.03.2008, 12:26
Ну... не знаю чи шкодить. Нам робили планово, ми лежали у стаціонарі, у них порядок такий, та й тім"ячко дуже швидко закривалося.

Раз чи двічі шкоди, думаю, не завдасть. Але в них "планово" то так як з УЗД під час вагітності треба чи не треба все рівно пхаються.

Nata
14.03.2008, 12:31
Але в них "планово" то так як з УЗД під час вагітності треба чи не треба все рівно пхаються
То правда.
А у нас на сердечку клапан не закритий, казали, що до півроку має пройти, а то дзвонить мені щойно лікарка наша і просить вже піти до кардіолого. Не знаю, чи вже починати хвилюватися чи ще почекати.

Натуся
14.03.2008, 12:41
Олюсько,у вас прищики часом не такі ж як в моєї кнопи були?Якщо такі то це інфекція занесена ще в роддомі,я з нею боролася до 2-ох тижнів,протирала сильним розчином марганцю,а ті прищики марлічкою піддівала,так щоб гній виходив,так мені казала лікар,починалося все з простої висипки,а потім стали такі прищики і це не алергія,бо я не їла нічого алергічного.
http://upload.akusherstvo.ru/image88449.jpg

Додано через 58 секунд
Слабувато прищики видно,думала що можна буде приблизити,якщо вийде збільшити-подивіться.

Nata
14.03.2008, 12:47
Мені прщиків не видно, зате добре видно, що лялечка - красуня.
Кавалєра не треба? У мене аж два починаю невісток шукати. :)

Улянка
14.03.2008, 12:54
То правда.
А у нас на сердечку клапан не закритий, казали, що до півроку має пройти, а то дзвонить мені щойно лікарка наша і просить вже піти до кардіолого. Не знаю, чи вже починати хвилюватися чи ще почекати.

І ехокардіограму серця ми робили. А для чого? То просто дитинка ще маленька була, а як і більшість молодих мам настрашена.......Дитина коли їла то заклиналась. Наш хірург направив нас на ренген, УЗД та ехокардіограму. З того всього пішли лише на ехокардіограму. Там все ок, а потім виявилось що 1) Всі діти часом захлинаються бо не вміють ще ковтати
2) Вона захлиналась з пляшечки коли пила Плантекс бо там була велика дірочка, а з грудей коли було забагато молока
Лікарі страхуються, але то ж наші діти а не їхні

Натуся
14.03.2008, 13:20
зате добре видно, що лялечка - красуня.
Кавалєра не треба? У мене аж два починаю невісток шукати.
На тій фотці моїй лялі ще і місяця нема,а зараз нам вже скоро 5 буде :),її фотки є у гілці про маленьких чудосьок :).А вашим кавалєрам скільки?

Straniera
14.03.2008, 13:50
Щодо різниці у віці, то в мене із сестрою -2,4 роки (вона молодша), до сих пір живе з нами, стосунки погані, особливо погіршилися після народження моєї дитини. Конфлікти є постійно, і це не закінчиться, поки хтось з нас не піде. А поки що такої можливості нема, а вона заміж не спішить. деколи я шкодую, що я не одна в сім"ї і заздрю тим, хто не має сестер чи братів.
Дивлюсь я на нас деколи і думаю, а чи варто другу дитину заводити. Принаймні, поки не буде кращих житлових умов, не плануємо. Адже дитина має мати свій куточок. Я не прихильник циганського способу життя, коли батьки, вибачте, "плодяться", як ті кролі, і живуть по 10 дітей в кімнаті з батьками. І батькам паралельно, чи є у дитини свй власний письмовий стіл, чи ні. Головне -наплодити, а там якось буде!!!
Дай Боже, щоб у всіх були відповідні житлові умови, тоді можна родити і не одну дитину!!!

Додано через 8 хвилин
А місячні в мене пішли в 6 місяців після родів. Ми на Гв і до сих пір (малій вже 10). Спочатку переживала, чого в мене так рано пішли, я ж активно годую, а потім сіла і подумала про переваги. І знаєте, є одна дуже хороша ---------- я знаю , що не вагітна (вже здогадуюсь, що можете заперечити таку впевненість, адже деколи і при вагітності йдуть місячні). Згідна, але це все одно дає більше гарантії, ніж коли їх нема, і ви тільки надієтесь, що все ок.

Квіточка
14.03.2008, 14:12
І ми щойно від Жельова. Всі наші нейросонографії робили в нього, хіба одну в Козака, я різниці не бачу, але я не професіонал. Можливо Жельов професіонал хороший, але те що робиться в нього під кабінетом - просто знущання з людей. Ми часом стояли по дві години.... для місячної дитини це майжне нестерпно, діти плачуть, голодні.. А він собі сидить курить або пє. Сьогодні нам пощастило через пів години нас прийняли, хоча ми були по запису. Я тисячі разів казала що більше туди не піду. Але всіяк заведені торочать що він ПРОФІК.
Стосовно Лотоцької те саме, вона хороша, але чекати під дверима треба також по годині. Я хочу сервісу, тим більше з малявкою.
Ми ще здавали кров в приватному кабінеті в Чорнобильскій поліклініці на 4 поверсі Медіс називається. Дуже задоволена. Там колять палець такою голочкою, яка є в глюкометрі, дуже тоненька. МАЛИЙ НАВІТЬ НЕ СКРИВИВСЯ. А минулого разу плакав. Рекомендую.

Додано через 12 хвилин
А в нас щось закисає одне очко. Може хтось підкаже що робити. А ще чи можна йти гуляти? Бо там вітер, хоча я планую його закутати щоб не дуло, але всяке може бути. Як би ви радили йти чи не йти.

Nadijka
14.03.2008, 14:36
Мамусі і татусі, щойно перичатала всю інформацію,яку ви писали про те як прочищати слізний канальчик, але ви всі пишете що це від народження, а скажіть чи могло воно появитись десі через 1,5 року. У нас цієї зими почалось коли на вулиці були то з лівого очка витікала слізка, тепер деколи помічаю шо і вдома буває, взагальному то очко більш зволожене. Пішли до лікаря вона приписала нам Тобрекс, але малеча не дає закапати, вже двоє з чоловіком пробували і все одно не виходить. І не знаю шо далі робити, лікувати (але як?) чи пробивати, куди звернутись....допоможіть...

Nata
14.03.2008, 14:38
А вашим кавалєрам скільки?
Страшому у травні буде 3 рочки! А меншому 4,5 місяці. Як скину фотки, то викладу до маленьких чуд.

Додано через 3 хвилини
Ми ще здавали кров в приватному кабінеті в Чорнобильскій поліклініці на 4 поверсі Медіс називається.
І нас туда посилали, але ми "заблукали", пішли у звичайну лабораторію і не прогадали. Малий теж навіть не плакав, тільки скрививився трошки.

Lavazza
14.03.2008, 14:44
І не знаю шо далі робити, лікувати (але як?) чи пробивати, куди звернутись....допоможіть...
якщо вона не дає закапати, як ви уявляєте пробивання???

в нас було і з народження, і от так як ви кажете, все одно масажувала і проходило
раз продуло в машині сильно, мусили капати левоміцитин (з горем пополам)

що ще може лікар призначити, крім тих чи інших крапель? може бути мазь, але все одно треба щось в око

Nadijka
14.03.2008, 14:49
якщо вона не дає закапати, як ви уявляєте пробивання???
уявляла шо то під наркозом... а в загальному навіть не уявляю собі тої процедури

Улянка
14.03.2008, 15:13
Я писала але допис десь зник. нам лікар порадила промивати календула+ромашка+волошка. Волошки правда ми ніде не знайшли, а вона якраз робила акцент на волошці. Тут хтось писав що мамине молочко ще дуже добре якщо ще годуєте. Воно і від нежитю помагає також

Nadijka
14.03.2008, 15:17
Тут хтось писав що мамине молочко ще дуже добре якщо ще годуєте. Воно і від нежитю помагає також
ні нажаль цей варіант не підходить.

нам лікар порадила промивати календула+ромашка+волошка. Волошки правда ми ніде не знайшли, а вона якраз робила акцент на волошці.
Це все разом запарювати, а потім промивати ваткою чи марлічкою? я правильно зрозуміла?

І ще таке питання,які можуть бути наслідки якшо вчасно не вилікувати? Бо я страшенно боюсь шоб не зробити ще гірше...

Olenka
14.03.2008, 15:18
І ми щойно від Жельова
І ми також :) Ми робили УЗД черевної порожнини, а в Біокурсі це задоволення коштує більше 500 грн. Я думаю варто було трохи почекати під дверима. І апарат у Чорнобильській (як на мене, правда, я не досвідчена в цьому) кращий.
Ми ще здавали кров в приватному кабінеті в Чорнобильскій поліклініці на 4 поверсі Медіс називається.
Ми там завжди робимо. Мені подобається їхня стерильність і той олівчик. Зовсім не боляче, малий навіть не обернувся. А вже кров набрати було важко. Малий як шило крутится
І нас туда посилали, але ми "заблукали", пішли у звичайну лабораторію і не прогадали.
А медіс навпроти звичайної :) Я перший раз теж наплутала, але в мене було скерування і мене направили на шлях істинний...

Галинка
14.03.2008, 15:23
Сімо - хороший лікар-УЗД-дорослий (до речі від нього я чула, що він не любить вагітних дивитися, бо це не його спеціалізація).
Якщо Сімо М.М., то я в нього робила УЗД після пологів. Десь тиждень після пологів в мене страшенно почало боліти в бедрі (ходила з трудом, як кривенька качечка), вирішила терміново зробити УЗД, бо боялася чи то часом не матка. Записалася в Інтерсоно до Сімо М.М.(більше терміново ні до кого місця не було). Він довго оглядав, нічого не говорив, придивлявся, в кінці закликав Зінов"єву, щоб вона подивилася...Абсолютно ніякого спеціаліста я в ньому не побачила. Я взагалі тоді подумала, що то якийсь початківець-практикант, правда вік не той:)

Улянка
14.03.2008, 15:25
Це все разом запарювати, а потім промивати ваткою чи марлічкою? я правильно зрозуміла?

Так, все однаковій пропорції

Додано через 1 хвилину
І ще не погано просто дуже міцний чорний чай. Нам це зразу допомогло, але в нас напевно ситуація була краща. Очко закисало сильно і промивала що 1,5 години

Nadijka
14.03.2008, 15:31
Очко закисало сильно і промивала що 1,5 години
Але воно в нас зараз не закисає, хіба з ночі. Все почалось(зимою) власне із закисання, також промивали чаєм щогодини.Помогло, але зараз воно просто сльозиться...

Olenka
14.03.2008, 16:00
Якщо Сімо М.М., то я в нього робила УЗД після пологів. Десь тиждень після пологів в мене страшенно почало боліти в бедрі (ходила з трудом, як кривенька качечка), вирішила терміново зробити УЗД, бо боялася чи то часом не матка. Записалася в Інтерсоно до Сімо М.М.(більше терміново ні до кого місця не було). Він довго оглядав, нічого не говорив, придивлявся, в кінці закликав Зінов"єву, щоб вона подивилася...Абсолютно ніякого спеціаліста я в ньому не побачила. Я взагалі тоді подумала, що то якийсь початківець-практикант, правда вік не той
Сімо М.М. але в Залізничній лікарні. Мені його радили як хорошого спеціаліста. Була в нього 2 рази. Треба в наших форумчанських докторів попитати, що вони про нього думають?

Koza-Dereza
14.03.2008, 17:55
Катюха вже виросла до 76 см. I наїла 9.5кг. Таке довге ляльо стало! Речi що на 9 мiс. ще мiсяць назад були замалi. Я накупила бодiкiв на 12 мiс. Але дивлюся що деякi кофточки теж стають малi. А баба нам стiльки платтячок на 12 мiс. на лiто накупила. Що ж ми будемо робити... Ми напевно до лiта ще пiдростем.

Оксана
14.03.2008, 18:59
в цій хвилині рівно рік як я народила свого синочка!
Ми народилися 13го березня в 5-40 ранку, але цей рік високосний, і насправді земля обертається за 365 днів і 6 годин. От так я вирахувала.

Ми з Анничкою приєднуємося до привітань! Нехай маленький Марко росте здоровим, веселим і щасливим! Мамі також найщиріші вітання!:)

Іруня
14.03.2008, 19:00
Катюха вже виросла до 76 см. I наїла 9.5кг.
Та у вас топ-модель росте!!! Моя має рік і 3 місяці, а зростом як ваша! Ми джинсики ще носимо на вік 9-12 місяців:) . І сліпи теж такого розміру, бо якщо вдягнута в 12-18, то так заплутується, що не може ходити:shutup: .

Lavazza
14.03.2008, 19:37
Але воно в нас зараз не закисає, хіба з ночі. Все почалось(зимою) власне із закисання, також промивали чаєм щогодини.Помогло, але зараз воно просто сльозиться...
то може нічого страшного, промивайте хоча б ромашкою або чаєм, в нас так і проходить
а коли капати треба було, то просили доцю лягти і догори дивитися, тоді капнути в нижній куток ока легше
деколи дооооовго просили :)
а потім вона мені капала

Олюська
14.03.2008, 20:45
нашій малечі сьогодні 3 місяці
Та, чужі діти так скоро ростуть. Я вже так хочу,щоб наша малеча агукала, повзала:)

Додано через 4 хвилини
в моєї куми в малої таке було від народження (зараз їй 2 місяці), довго думали, що це алергія, поки вона не здала кал на аналізи, виявили в неї стафілокок, при чому вона набралась через мамине молоко. Не хочу вас лякати, але на всякий випадок, здайте аналіз!
Але я читала, що стафілококова висипка,як правило, під животиком, на сідничках і кінцівках, а в нас тільки на личку. Вже й не знаю, що думати:(

viktoria
14.03.2008, 21:18
нам сегодня тое три месяца, завтра первый раз идем в бассейн:) :clapping:

nester
14.03.2008, 22:32
нам сегодня тое три месяца, завтра первый раз идем в бассейн
Подилитесь, пожалуйста, информацией про бассейн!!! Куда можно водить грудничков? Нам 4.5 месяца, мы очень любим воду, а где найти подходящие условия, не знаем!

Додано через 1 хвилину
Але воно в нас зараз не закисає, хіба з ночі.
В нас те саме з очком. Може хто знаэ від чого це починається?

Додано через 6 хвилин
Улянко, а де ви народжували. Мій хлопчик так само родився 2 листопада 2007 року, на Батальній. :radist:

Олька
14.03.2008, 22:42
Але я читала, що стафілококова висипка,як правило, під животиком, на сідничках і кінцівках, а в нас тільки на личку. Вже й не знаю, що думати

в неї також тільки на личку, більше ніде нема. От якраз говрила тільки що з кумою, їй педіатр порадив якийсь крем від того, то завтра спитаю назву і напишу вам. Не переживайте, нічого страшного нема!

Nadijka
14.03.2008, 22:47
деколи дооооовго просили а потім вона мені капала

та і ми просили, вже просто благали і на собі показували ...ше напевно не розуміє

то може нічого страшного, промивайте хоча б ромашкою або чаєм, в нас так і проходить

дякую, ще будемо пробувати

Liona
15.03.2008, 00:19
Надійко, спробуйте покапати Вікусі "Окулохеель". Дуже хороші капельки, зовсім не пекучі,ще й гомеопатія

Nadijka
15.03.2008, 00:24
Надійко, спробуйте покапати Вікусі "Окулохеель". Дуже хороші капельки, зовсім не пекучі,ще й гомеопатія
Та в нас власне сама проблема в тому капанні... не хоче, в хаті такі істерики...

А може їх можна на ватку і просто промити очко, можливо хоч так воно потрапить в середину, бо ті Торбекс не можна навіть шоб на шкіру попадали

Liona
15.03.2008, 00:46
Та в нас власне сама проблема в тому капанні... не хоче, в хаті такі істерики...

А може їх можна на ватку і просто промити очко, можливо хоч так воно потрапить в середину, бо ті Торбекс не можна навіть шоб на шкіру попадали

як робила я:
клала Валерію на диван, "лягала" на неї так, щоб своїм тілом притискала її ручки (щоб не дьоргалась), однією рукою притримувала голову (з тих самих міркувань :) ), другою швиденько закапувала. Вся процедура тривала не більше 30-40 секунд :) Спочатку дуже обурювалась, плакала та капризувала, але через 2 дні змирилася і тихенько лежала, поки я капала :)
на ватку ті каплі - погана ідея :( там ті капельки в пластикових тубочках, кожна тубочка розрахована на 1 день, тож для того, щоб прокапати курс капельок промоченою ваткою вам доведеться купляти більше в 3-4 рази...

Маруся-мама
15.03.2008, 02:27
Катюха вже виросла до 76 см. I наїла 9.5кг. Таке довге ляльо стало! Речi що на 9 мiс. ще мiсяць назад були замалi. Я накупила бодiкiв на 12 мiс. Але дивлюся що деякi кофточки теж стають малi. А баба нам стiльки платтячок на 12 мiс. на лiто накупила. Що ж ми будемо робити... Ми напевно до лiта ще пiдростем.
Точно підростете. Ми вже те що на 12 місяців майже не носимо, бо щоразу стає замале. На літо точно все буде 18 місяців. А на осінь то хіба на 24 місяці. Що в них за розміри такі цікаві...

Слухай, а ти малечу трохи вилікувала від нашмарку? Ми страшенно закатарені і нічого нам не допомагає. Смарую їй груди і спину Little Colds і капаю носик сейліновими капельками, але вона дуже погана. Їсти нічого не хоче, з носа тече... :(:(:(

Улянка
15.03.2008, 09:39
Улянко, а де ви народжували. Мій хлопчик так само родився 2 листопада 2007 року, на Батальній.

І ми на Батальній:) В 14:20:) Якщо ви десь в такий час так само, то це я так кричала:)

Liona
15.03.2008, 10:11
Точно підростете. Ми вже те що на 12 місяців майже не носимо, бо щоразу стає замале. На літо точно все буде 18 місяців. А на осінь то хіба на 24 місяці. Що в них за розміри такі цікаві...

Слухай, а ти малечу трохи вилікувала від нашмарку? Ми страшенно закатарені і нічого нам не допомагає. Смарую їй груди і спину Little Colds і капаю носик сейліновими капельками, але вона дуже погана. Їсти нічого не хоче, з носа тече... :(:(:(

Марусю, не знаю чи у вас то продпється в аптеках, але....
Валерія майже місяць хворіла (тільки тиждень, як вичухались з тих всіх болячок...), нежить страшна була :( Спасалися так: спочатку забризкували аквамаріс, через деякий час віброцил ( це гомеопатія, тож фактично безпечно для малят). Якщо за 2-3 дні явних покращень не видно, то до того "набору" додаємо ще ізофру (але про ізофру треба радитись з лікарем, бо то а/б. Ми приймали, бо нежить запускалась :( ). Не хворійте!

Drimka
15.03.2008, 13:01
Хочу сказати всім мамам, чиї діти вже мають зубки, що вам треба ставити пам"ятники за мужність і витривалість. Я сьогодні вночі не витримала і плакала разом з Данусиком:no: :no: :no: . Справа в тому, що в нас дуже велика температура і Даня блює, коли йому даєм жарознижуюче, мабуть ріжуться зубки (дуже надіюсь, що це основна причина). Нам 6 місяців і Данилко до того фактично не хворів, а вчора з самого ранку піднялась Т до 39, дитиною, аж трусило. Ми збили, потім прийшла дільнича, сказала, що Т можуть викликати: зубки, ГРЗ, нирки і щось вірусне. Дихальні шляхи, горло і носик чисті (значить не ГРЗ), якийсь вірус - пильнуємо за висипкою, теж немає, сьогодні здали на аналіз сечу, але дуже надіюсь, що то не нирки, бо не було ніби причини. Лишаються зубки, але їх ще навіть не видно. Вночі Данилку піднялась Т до 40*, його аж судомило і він так скрикував і плакав, що аж я не витримала і розплакалось, бо він бідненький до мене так притулявся і очима просив допомоги. Добре, що хоч татко тримав себе в руках. З пів 2 до пів 4 дитина не злізала з рук, потім Т почала падати і він приспоктався до циці і заснув. Даю йому пити з поїлочки (бо ж і Т, і блює), а він недуже ще вміє пити, з ложки теж багато не хоче. Нині зранку став, поки ще Т небулобавився, а дві години тому знов піднялась, зараз заснув, а я замість, того,щоб досипати ніч, сиджу і то все детально описую, щоб з кимось поділиться і почути думки мамусь "зубастіків". Кажуть так може бути 2-3 доби. А потім, що різко впаде і як нчого не було? А через скільки днівтоді появляться зубки? Мені так шкода Данусика, чим йомуще помогти?:clapping: :no:

марта
15.03.2008, 13:37
Drimka малий температурив півтора доби. Якраз 31 грудня, зранку встав нормально, а після денного сну встав якийсь дуже млявий. Я до нього а він гарячущий, було 39,4. Ледве вмовила лікарку щоб прийшла. Кажуть: де ви раніше були? Та це окрема тема.
Лікарка як прийшла то поставила йому свічечку еффералган, але від неї в нього за дві години темература впала до 38. Потім я йому давала Парацетамол сироп для дітей. Температура за півтора доби внормувалась. Зуб виліз аж 9 лютого, але температури більше не було.

Олька
15.03.2008, 14:11
Хочу сказати всім мамам, чиї діти вже мають зубки, що вам треба ставити пам"ятники за мужність і витривалість. Я сьогодні вночі не витримала і плакала разом з Данусиком:no: :no: :no: . Справа в тому, що в нас дуже велика температура і Даня блює, коли йому даєм жарознижуюче, мабуть ріжуться зубки (дуже надіюсь, що це основна причина). Нам 6 місяців і Данилко до того фактично не хворів, а вчора з самого ранку піднялась Т до 39, дитиною, аж трусило. Ми збили, потім прийшла дільнича, сказала, що Т можуть викликати: зубки, ГРЗ, нирки і щось вірусне. Дихальні шляхи, горло і носик чисті (значить не ГРЗ), якийсь вірус - пильнуємо за висипкою, теж немає, сьогодні здали на аналіз сечу, але дуже надіюсь, що то не нирки, бо не було ніби причини. Лишаються зубки, але їх ще навіть не видно. Вночі Данилку піднялась Т до 40*, його аж судомило і він так скрикував і плакав, що аж я не витримала і розплакалось, бо він бідненький до мене так притулявся і очима просив допомоги. Добре, що хоч татко тримав себе в руках. З пів 2 до пів 4 дитина не злізала з рук, потім Т почала падати і він приспоктався до циці і заснув. Даю йому пити з поїлочки (бо ж і Т, і блює), а він недуже ще вміє пити, з ложки теж багато не хоче. Нині зранку став, поки ще Т небулобавився, а дві години тому знов піднялась, зараз заснув, а я замість, того,щоб досипати ніч, сиджу і то все детально описую, щоб з кимось поділиться і почути думки мамусь "зубастіків". Кажуть так може бути 2-3 доби. А потім, що різко впаде і як нчого не було? А через скільки днівтоді появляться зубки? Мені так шкода Данусика, чим йомуще помогти?:clapping: :no:

збивайте Т "Нурофеном", там є спеціальний дозатор, що прямо в рот заливається. Дуже ефективний саме від високої температури і як знеболювальне, я своїй малій тільки цим і збиваю. Але уточніть в аптеці з якого він віку, бо я не памятаю.

Роза
15.03.2008, 14:26
В нас теж лізуть зубки:) .Один виліз 28 лютого,а зараз лізе другий:no: .Коли в нас ліз перший зуб,то було терпимо,а за другим малий погано спить вночі,кидається:( ,але Богу дякую Т немає.
Тримайтеся!!!Говорять,якби у дорослого лізли зуби,то не витримали б:no: :) :) :) .

хельга
15.03.2008, 15:16
А через скільки днівтоді появляться зубки?
В нас була подібна ситуація. Т була три дні від 37.2 до 38.7. Збивала свічками. Десна були досить опухші, але зуби прорізалися десь тижнів через 3, а може навіть і через місяць (точно вже не пам"ятаю). То були вже верхні зуби. Перші, нижні два вийшли дуже легко, без ускладнень. Коли йшли 5 і 6 то теж дуже капризував. Цілу ніч на циці був. Пам"ятаю, як приклала його десь в 2 год ночі і задрімала разом з ним, а прокинулась десь коло 6 від болю в груді. Тоді татко його трохи заколихав а потм я дала другу грудь. Декілька днів тому в нас вийошов 7 (знизу) зуб. З"явились сопельки, капризує. Позаминулу ніч із-за сопель не міг навіть циці посмоктати, погодувала нормально лише в 6 ранку. Тепер ще має сопельки, їсти не дуже хоче. Але кожного разу, як в Динилки з"являються сопельки на зубки, то я сама хворію. От і тепер вкотре я хвора за ці 10м. Насмарк і кашель. Як тільки в синулі зникають симптоми - я теж виздоровлюю.

Уляночка
15.03.2008, 15:22
Хочу сказати всім мамам, чиї діти вже мають зубки, що вам треба ставити пам"ятники за мужність і витривалість. Я сьогодні вночі не витримала і плакала разом з Данусиком . Справа в тому, що в нас дуже велика температура і Даня блює, коли йому даєм жарознижуюче, мабуть ріжуться зубки (дуже надіюсь, що це основна причина). Нам 6 місяців і Данилко до того фактично не хворів, а вчора з самого ранку піднялась Т до 39, дитиною, аж трусило. Ми збили, потім прийшла дільнича, сказала, що Т можуть викликати: зубки, ГРЗ, нирки і щось вірусне. Дихальні шляхи, горло і носик чисті (значить не ГРЗ), якийсь вірус - пильнуємо за висипкою, теж немає, сьогодні здали на аналіз сечу, але дуже надіюсь, що то не нирки, бо не було ніби причини. Лишаються зубки, але їх ще навіть не видно. Вночі Данилку піднялась Т до 40*, його аж судомило і він так скрикував і плакав, що аж я не витримала і розплакалось, бо він бідненький до мене так притулявся і очима просив допомоги. Добре, що хоч татко тримав себе в руках. З пів 2 до пів 4 дитина не злізала з рук, потім Т почала падати і він приспоктався до циці і заснув. Даю йому пити з поїлочки (бо ж і Т, і блює), а він недуже ще вміє пити, з ложки теж багато не хоче. Нині зранку став, поки ще Т небулобавився, а дві години тому знов піднялась, зараз заснув, а я замість, того,щоб досипати ніч, сиджу і то все детально описую, щоб з кимось поділиться і почути думки мамусь "зубастіків". Кажуть так може бути 2-3 доби. А потім, що різко впаде і як нчого не було? А через скільки днівтоді появляться зубки? Мені так шкода Данусика, чим йомуще помогти?

Drimko, якщо це зубки, то не переживайте, за 6-8 днів повинно усе пройти. Наш малий, коли у нього різались зубки, постійно рвав і температурив. А двічі - то взагалі був "капець!!!" - температура до 40, нічого не їсть, пити не хоче, блює, постійно плаче й спатоньки не спав. А піля рочку з прорізанням зубчиків підхопили ще й гінгівіт та стоматит - ЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖАААХХХХХ!!!!!!!!! Місяць ми це лікавали - обтирання Стомадидином, синькою, вітаміном А, полоскання травами, заприскування Орасептом:( :( :( :( . Але все все пройшло. Тепер чекаємо останніх зубчиків..........:mad: :( :mad: :(

Олька
15.03.2008, 18:15
збивайте Т "Нурофеном", там є спеціальний дозатор, що прямо в рот заливається. Дуже ефективний саме від високої температури і як знеболювальне, я своїй малій тільки цим і збиваю. Але уточніть в аптеці з якого він віку, бо я не памятаю.

оце я вам сьогодні радила нурофен, прийшла з роботи, а в моєї малої 38,5, от і зразу його витягнула. В неї тиждень тому було щось не зрозуміле, ні кашлю, ні соплів, тільки температура під 40 і так 5 днів. Сьогодні симптоми ті самі, якийсь жах, напевно вірус вернувся!

Drimka
15.03.2008, 18:17
Наш малий, коли у нього різались зубки, постійно рвав і температурив. А двічі - то взагалі був "капець!!!" - температура до 40, нічого не їсть, пити не хоче, блює, постійно плаче й спатоньки не спав.

Дівчатонька, дякую всім за підтримку. Год.тому знов підняласьТ , дали Нурофен - вирвав, поставили Ефералган - викакав, от і будь мудрий. Потім Нурофен розвели водичкою і так заставили випити. Зараз знов заспокоївся і заснув. Біжу до нього, нехай в сні трохи ще цицю смокче, бо ж вирвав попереднє молочко.

Olenka
15.03.2008, 19:49
У мого малого, коли лізли зубки, температура була 39, почалося все о 4 ранку. Дитина просто горіла. З циці не злазила. Потім виблював все фонтаном, я таке перший раз в житті бачила, знову циця. Ставили свічки Еференгал 80, викакав, поставили ще раз. Потім мазали Бебі-Дентом. купили такий масажер для десен силіконовий, вдягається на палець, робили такі масажики - малого це найбільше заспокоювало.
Я таке пережила за три дні, що в самої почали лізти зуби мудрості, десна напухли, лімфи теж. Один терпимо, а другий - жах....
Найгірше, що в мене не має циці!!! і ліки не можна!!!!
Споріднені душі...

Zoryanazirka
16.03.2008, 11:41
оце я вам сьогодні радила нурофен, прийшла з роботи, а в моєї малої 38,5, от і зразу його витягнула. В неї тиждень тому було щось не зрозуміле, ні кашлю, ні соплів, тільки температура під 40 і так 5 днів. Сьогодні симптоми ті самі, якийсь жах, напевно вірус вернувся!

От і в мене кілька днів тому таке було - температура під 40, калатало мною так що зуби скреготіли, сиділа в хаті і спала в дублянці!!! Через то гостей на Марчика уродини перепросили з четверга на вчора. В мене була вдома суспензія дитяча - Амоксицилін, я її на ніч випила, а зранку вже принесла мені мама дорослу дозу, я день пропила і відразу все перейшло.

А вчора ми святкували Марчика 1й рочок!!! Він спочатку дуже плакав як понаходило багато людей - мусили відлучатися в спальню на заспокоєння цицею. Тільки підем, він 2 рази цьмокне і відразу показує пальчиком - еее хочу туди назад. Тільки зайдем хтось до нього заговорить, знов плач і знов на цицю. За півгодинки він адаптувався, сидів в мене на колінах, розрицькав їжу в моїй тарілці, вилив на штани мені сік, татові об сорочку витер вилку з майонезом. Найголовніше було коли йому під ніс поставили торт з свічкою!!! Загасили ми самі, бо Марчик дуже хотів її здерти і напевно покласти до бузі. Потім добре вирицькався в торті руками, замастивши одежу і скатертину (трошки навіть з"їв), пішов бавитися з племінницею своїми новими забавками. Як прийшов час лягати спатки почалася істерика, від отриманих емоцій дитина немогла заспокоїтися, та ше й гості шумлять, заснули ми абсолютно виснажені коли вже всі пішли і так добре дрихли що встали з майже сухим памперсом, а я з повними цицями.

nester
16.03.2008, 12:13
У мого малого, коли лізли зубки, температура була 39, почалося все о 4 ранку. Дитина просто горіла. З циці не злазила. Потім виблював все фонтаном, я таке перший раз в житті бачила, знову циця. Ставили свічки Еференгал 80, викакав, поставили ще раз. Потім мазали Бебі-Дентом. купили такий масажер для десен силіконовий, вдягається на палець, робили такі масажики - малого це найбільше заспокоювало.
Дівчата, ви тут такі жахи пишите, що мені вже хочеться наготувати мило і мотузку!!!! :( А є мами в кого дітки не так болісно переносили зуби?:scare:

Ljolik
16.03.2008, 12:24
А є мами в кого дітки не так болісно переносили зуби?
Є :) Моя мала хіба спала погано коли зуби лізли, температура була трохи тільки на кутні зуби. Моя мама казала що я всі зуби "пророщувала" з т-рою і рвотою, а сестра молодша цілком спокійно на зуби реагувала. Це дуже індивідуально, не потрібно це зразу на свою дитину приміряти.

Старша бавиться в маму. Взяла білку, покупала, загорнула в шматку, задерла футболку і запхала під паху :D :D :D :D - "вона амає моцко, ходи будем їй пупока мазати"

ckorpionsha
16.03.2008, 12:33
[QUOTE=Ljolik;268691

Старша бавиться в маму. Взяла білку, покупала, загорнула в шматку, задерла футболку і запхала під паху :D :D :D :D - "вона амає моцко, ходи будем їй пупока мазати"[/QUOTE]

Класссс, це напевно надзвичайна картина:)

Nata
16.03.2008, 13:57
А є мами в кого дітки не так болісно переносили зуби?
Є! У нас тільки понос на кожен зубчик був. І все. Виросли так, що навіть не зчулася. Ще б другому так росли!

Старша бавиться в маму
В мене старший задирає футболку і каже: мама, дай мені молочка, я буду братика годувати...
А сьогодні пішов з хресним в цирк... Гоноровий такий, за руку взяв, навіть папа мамі з татом не дав.

Галинка
16.03.2008, 15:24
Була сьогодні в "Антошці". Там так класно, особливо дітям:) Такий ажіотаж!!! Мому малюку теж сподобалося: я присіла в куточку в дитячому кафе, щоб погодувати, то Назарчик так прислухався до дитячого крику, сміявся:) Ніяк не міг надивитися на стелю:) Р.S. Нам 22березня буде 3міс.

Nadijka
16.03.2008, 16:06
Була сьогодні в "Антошці". Там так класно, особливо дітям Такий ажіотаж!!! Мому малюку теж сподобалося: я присіла в куточку в дитячому кафе, щоб погодувати, то Назарчик так прислухався до дитячого крику, сміявся Ніяк не міг надивитися на стелю Р.S. Нам 22березня буде 3міс.
І ми там сьогодні були! Дуже сподобалось, ледве відтягли Вікторію від тої гірки!!!

Ірена
16.03.2008, 16:09
як ви вважаєте, чи є мультики, що їх показують по телевізору такими, що відповідають дитячій психіці?

Liona
16.03.2008, 16:20
Р.S. Нам 22березня буде 3міс.
а нам 22 березня буде 2 рочки :radist:

olja_zaj
16.03.2008, 16:22
Мамусі підкажіть будь ласка на губках в дитинки білі цяточки то молочниця? Чим з нею боротись?

Yaremko
16.03.2008, 18:14
як ви вважаєте, чи є мультики, що їх показують по телевізору такими, що відповідають дитячій психіці?
незнаю бо нам прохи більше 2 років і якщо дивимося дитячі передачі то тільки на каналі бейбі тв там як раз розраховано на глядачів від 2 і трохи більше

Ljolik
16.03.2008, 19:21
Неа, пробувала сама дивитись перш ніж дитині дозволити......дунуваті мультики в своїй більшості. Накупили старих радянських і включаємо тільки такі.

Nata
16.03.2008, 20:55
Я теж малому не даю мультики дивитися. Тільки зранку ми дивимося про Томаса (правда німецькою мовою).

Koza-Dereza
16.03.2008, 22:51
Мамусі підкажіть будь ласка на губках в дитинки білі цяточки то молочниця? Чим з нею боротись?

Попрпбуйте їх стерти, якщо не стираються то може бути молочниця. Вона може ще поширюватись на язичок, i внутрiшнi щоки. А ще дитина може мати серйозну пiтничку вiд того що їжа потрапляє з бактерiєю в середину i потiм з каками назовнi. Нам лiкарка прописувала Нiстатiн капати в ротик. У нас довго та фiгня не проходила, але як пройшла то i не було вже.

марта
16.03.2008, 22:58
може мати серйозну пiтничку
а де саме була в вас така пітничка, на щічках? чи ще десь?
В нас на щічках є щось таке, вже тиждень намагаюсь вияснити на що саме це реакція. А останні дві доби взагалі перейшли тільки на ГВ, але ще не пройшло.

Koza-Dereza
17.03.2008, 00:29
а де саме була в вас така пітничка, на щічках? чи ще десь?

Пiтничка була на попi - аж ранки поробились. Не проходило, то я до лiкарки пiшла, вона сказала купити мазь лотромiн. Я помазала i за 2 днi все зажило. Деситин не помагав. Але про шiчки я не знаю ... Не думаю що пiтничка може кинутись на личко.

Natalka
17.03.2008, 09:58
І я з Юлею приєднуємося до привітань Марчику і мамі Зоряні.
Нехай росте здоровий і щасливий на радість мамусі і таткові!!!!

А щодо зубків то у нас вони росли спокійно (ттт) просто з підвищеною кусючістю і тягненням в рот абсолютно всього. До 9,5 міс. виросло 8 зубів, зараз - затишшя. А нам вже 1 рік і 5 днів.

А ще ми самі пішли, зробили мамі подарунок на свій ДН.

levandivka
17.03.2008, 10:20
останні дві доби взагалі перейшли тільки на ГВ,
:scare: А що ТАКе "не тільки"..?

Nata
17.03.2008, 11:54
А що ТАКе "не тільки"..?
Я так розумію, що "Не тільки" це у Марти хлопчик вже доріс до того віку, коли дають попробувати іншу їжу крім маминого молочка.

Іруня
17.03.2008, 16:15
А нам так смішно зубки росли! Перший виліз в 7 місяців з хвостиком. До рік і 2 місяці було лише 6 зубів. А потім понеслося:) ! За ТИЖДЕНЬ вилізло 5 зубів. Просто кожен день намацували зубчик, а ще через 2 тижні ще один зуб виліз. Без температури, без поносу. Бажаю, щоб у всіх ваших діток так легко росли.Тепер маємо 12 зубів, вже вміємо добре жувати. Чекаю на ікла. Кажуть, радість ще та!!! Може пронесе?

Туся
17.03.2008, 17:39
Сьогодні вночі у нас прорізався перший зубчик :radist:
Їх відчуваю два, але видно лише один
Така радість..
Доця неспокійна була 2-3 дні, і сьогодні теж..

Zoryanazirka
17.03.2008, 21:31
Розмова з мамою, моя мама - от мене мама вчила що з дітьми треба робити, і ти проаналізуй розмови - від всіх чути мене мама вчила так і так, а ти щось понавичитуєш в свому інтернеті..
я - мам ну тоді ж інтернету небуло :)

Через 5 хвилин - іди прочитай в свому інтернеті що в тебе дитина в рік повинна їсти :)))

Natalka
18.03.2008, 00:34
Через 5 хвилин - іди прочитай в свому інтернеті що в тебе дитина в рік повинна їсти ))

Не я одна дитину голодом морю,:clapping: :clapping: :clapping: тобто цицею

Горобчик
18.03.2008, 02:01
Через 5 хвилин - іди прочитай в свому інтернеті що в тебе дитина в рік повинна їсти ))
В мене аналогічно: мама стогне, що я в інтернеі засиджуюся, а потім каже іди подивися ...
Не я одна дитину голодом морю, тобто цицею

Ми тільки на ГВ, то мій свекор каже, що ти би дитині ковбаси дала, мяса, а то дитина аж світиться на моєму молоці :aggressive: , а через тиждень були в родичів на забаві, то всі казали яка наша файнюня має пампулі, що щічки в нас такі важкеньки, і не вірили, що то тільки на маминому молочці :radist: , хвалили мене, а свекор відразу каже, що вона так за тиждень поправилась, а мене сміх розбирає, бо за той тиждень вона як раз лише 50 г наїла :)

Додано через 7 хвилин
В нас таке було в 2 тижні і ми обтирали розчином соди, а потім ністатином і ротик був чистенький. Але в 1 міс., хоча ми і протирали ротик 1 раз на тиждень для профілактики, в нас перекинулася молочниця на горло, так що нам не було видно, а побачила лише лікарка. В мене дитина криком кричала, їйсти не хотіла, а я не знала, що твориться. Спочатку лікарка казала, що дитина лінується молоко з грудей тягнути і тому плаче, а вона могла їсти лише коли засинали, а ж після того як я крик підняла, що з дитино все ж таки щось не так, то мені обдивилися манюню і вявили ту молочницю, виявляється, що вона болить, пече, при ковтанні молочка, тому дитина відмовляляся їсти, а я мало дитину на кашки не посадила.

Іруня
18.03.2008, 11:04
Шановні мамусі і татусі!
Сьогодні на СТБ о 19-15 буде йти передача "Отруєне дитинство". Як я зрозуміла з реклами, буде йти мова про сочки, глазуровані сирочки, суміші тощо. Про те, що ми даємо своїм діткам щодня. Дивимось і робимо висновки:) .

Zoryanazirka
18.03.2008, 17:05
Моя дитина нині їла гуляш!!! Показував пальчиком і вимагав дати йому мою тарілку, я поклала йому під ніс, а він схопив кусок м"яса і запхав до бузі.А моя мама відразу - бачиш, дитина голодає, а ти йому нормальної їжі недаєш. Зробили йому бульбочку, телятинку - запхали ледве по ложці того і того.

ckorpionsha
18.03.2008, 18:53
Дівчата мамусі, хочу вас спитати, питала вже на гілці "Для майбутніх мам"-хтось щось з вас чув про вживання касторки для полегшення родів. Лікар радив пити, казав вона помягшує там все, але казав, то для кожного індивідуально. От чи пити чи ні-не знаю

guculyanka
18.03.2008, 20:15
Дівчата мамусі, хочу вас спитати, питала вже на гілці "Для майбутніх мам"-хтось щось з вас чув про вживання касторки для полегшення родів. Лікар радив пити, казав вона помягшує там все, але казав, то для кожного індивідуально. От чи пити чи ні-не знаю

ckorpionsha, здається на 12 сторінці в "розповідях про пологи" ми вже говорили про касторку. Вона може спричинити обезводнення організму, самій родити тоді буде дуже важко.
А який в тебе термін?

Іруня
18.03.2008, 20:20
Шановні мамусі і татусі!
Сьогодні на СТБ о 19-15 буде йти передача "Отруєне дитинство". Як я зрозуміла з реклами, буде йти мова про сочки, глазуровані сирочки, суміші тощо. Про те, що ми даємо своїм діткам щодня. Дивимось і робимо висновки .
Нічого не розумію... Чому там показували зовсім іншу тему? Так обідно, а я вас всіх підбила:( :( :( .

guculyanka
18.03.2008, 20:43
Вже побачила на лінійці. Я якраз в цей день народила.:) Не спіши, день менше, день більше для тебе вже не має значення, а для дитинки має. Роди починаються тоді, коли дитинка готова і сама сприяє виділенню певних родових гормонів. Раз в тебе все добре, то не стимулюй. Обов*язково народиш. :radist:

Зорянівонька
18.03.2008, 21:07
Нічого не розумію... Чому там показували зовсім іншу тему? Так обідно, а я вас всіх підбила
Іруня, всеодно інформація корисна, заставляє задуматися. Реально не бачу іншого виходу, як купляти продукти великих відомих компаній. Хоч і це не гарантує нічого...

Ascorbinka
18.03.2008, 21:21
купляти продукти великих відомих компаній.
їх теж спішать підробити:mad:

Улянка
18.03.2008, 21:37
Нічого не розумію... Чому там показували зовсім іншу тему? Так обідно, а я вас всіх підбила

Все рівно наразі що їм я те й моя дитинка. Та вся гидота в молочко йде.Дякуємо

Zoryanazirka
18.03.2008, 21:39
А я по 8й вже згадала і розстроїлася що пропустила, а виявляється небуло нічого. То певно в інший день буде

хельга
18.03.2008, 22:32
Перед пологами добре попити відвар з листя малини. Він якраз все пом"якшує. Але можна відмовитись від м"ясного, від м"яса мязи твердіють. (так нам пояснювали на курсах для майбутніх мам).

ckorpionsha
18.03.2008, 22:45
Перед пологами добре попити відвар з листя малини. Він якраз все пом"якшує. Але можна відмовитись від м"ясного, від м"яса мязи твердіють. (так нам пояснювали на курсах для майбутніх мам).

Дякую за корисну інфошку. А мяса я й так практично не їм....я всю вагітність себе і малого солоденьким кормила:shutup:

Маруся-мама
18.03.2008, 22:49
Пiтничка була на попi - аж ранки поробились. Не проходило, то я до лiкарки пiшла, вона сказала купити мазь лотромiн. Я помазала i за 2 днi все зажило. Деситин не помагав. Але про шiчки я не знаю ... Не думаю що пiтничка може кинутись на личко.
В нас такоз пітничка на дупці така штрашна що аж ранки були і нас вилікував український дитячий крем, мені якраз передали з халатіком. Се вони гріхи замолюють, бо мені нічого не передавали і не купували вже енну кількість років. А я їм... як для себе :D

А в нас личко було ніби обморожене, то ми його вилікували звичайною вазилінкою. ВО! :)

Додано через 1 хвилину
В заграманіцах кажуть пити чай з листя малини цілу вагітність. Цікаво, а нє?

хельга
18.03.2008, 23:03
В заграманіцах кажуть пити чай з листя малини цілу вагітність. Цікаво, а нє?
Звичайно, що не зашкодить попити і цілу вагітність, але для Скорпіонші це вже не актуально:)

Маруся-мама
18.03.2008, 23:08
Звичайно, що не зашкодить попити і цілу вагітність, але для Скорпіонші це вже не актуально:)
Та се я до того, що мені дівчата казали що в Прибалтиці забороняють таке пити під час вагітності а тільки в останні тижні, аби прискорити пологи.

марта
19.03.2008, 11:23
В Коті висипка на щічках. Думала, що від чогось у прикормі. Прикорм їли різний, в той період як з'явилась висипка нічого нового не вводила. Вже 5-й день тільки на грудному молоці. Не проходить.
Лікарі виписують антиалергійне, або мазі на щоки. Поки не даю, бо хочеться щоб організм сам переборов, а не замазати...
Може в когось було щось таке?

Lavazza
19.03.2008, 11:56
в доці була явна алергія на продукт, який вона пробувала 3 дні потрошки, сходило більше 3-х тижнів
нічим не користувалися, ні всередину, ні ззовні
так що наберіться терпіння

До речі, з лікуванням була дуже красива картина: прибігли ми зразу в поліклініку, бо на щічках, ручках і ножках з'явилися червоні плямки. Кажу, що може бути реація на їжу, точно не знаю яку, але здогадуюся. Направили на аналіз крові. Приходжу на другий день, лікарка: ви знаєте, у вашої дитини алергія. Інформативно.... :)

syavych
19.03.2008, 12:09
Було і досі є, вже 3 місяці. Перші пару тижнів також не звертали увагу, бо до того висипки за пару днів проходили. Побачили що ця не проходить. Мазали практично всі мазі (крім гормональних - нам протипоказано) - нічого не допомагало. Зараз сіли на гомеопатію, будемо бачити що вийде з цього.

Улянка
19.03.2008, 12:13
Направили на аналіз крові. Приходжу на другий день, лікарка: ви знаєте, у вашої дитини алергія. Інформативно....

:):):):):)
Я ніколи не забуду одного випадку. Колись хотіла відпочити трошки від роботи і пішла в поліклініку на прийом до терапевта. Прийшла з самого ранку тільки проснувшись і без макіяжу. Кажу лікарю, щось в мене легенький нежить і голова болить. Так вона дала лікарняний, направила мене на всі можливі аналізи, виписала купу ліків і в т.ч. антибіотики.

Квіточка
19.03.2008, 12:26
В Коті висипка на щічках.
В нас періодично таке зявлялося, я спочатку обмежувала себе в харчуванні, потім слідкувала за прикормом, але воно то зявлялося то зникало. Я лікарств давати не хотіла, тому не давала нових продуктів, але виходить шо дитині нічого не давати бо воно знов зявляється, хоча в нас було біля вушок почервоніння і шершавість, його то свербіло. Потім нам лікар порадив крем АДВАНТАН. Супер! Помазала і почервоніння зникло. Тепер їмо все вже ніби і не появляється, думаю переріс. Тепер всі подруги мають Адвантан. Спробуйте!

Улянка
19.03.2008, 13:18
В дочки анемія. Лікар сказала давати їй віт.Е і по пів таблеточки фолівої кислоти в день(розчинивши в водичці). Там в протипоказаннях написано що дітям до 3х років не можна, але ми радились ще з одним лікарем і вона казала що можна а в нашому випадку треба. Не знаю чи давати чи ні

Зорянівонька
19.03.2008, 13:49
В дочки анемія. Лікар сказала давати їй віт.Е і по пів таблеточки фолівої кислоти в день(розчинивши в водичці). Там в протипоказаннях написано що дітям до 3х років не можна, але ми радились ще з одним лікарем і вона казала що можна а в нашому випадку треба. Не знаю чи давати чи ні
А може ви будете самі пити, а дитинці з молочком піде?

Nata
19.03.2008, 13:55
В Коті висипка на щічках.
І в нас таке було. Коли свекруха в рік малого коров"ячим молоком нагодувала. Сходило справді довго (повнітю десь до місяця), але я мастила мазюкою дитячою, нам на замовлення в аптеці робили. Більше ніяких ліків не давала.

Додано через 1 хвилину
В дочки анемія.
Улянко, шкода Вашу крихітку. Кажуть, що найкраще лікує повітря. Треба щодня гуляти мінімум 4 години. Спробуйте, це точно не зашкодить.

Улянка
19.03.2008, 14:14
А може ви будете самі пити, а дитинці з молочком піде?

Питала, каже що це не підійде....Боюсь давати штучне все таки. В нас ніби звичайний вітД і то шкоди завдав. Нам порадили давати його місяць по 5 крапельок бо ніжки в доні потіли. А потім коли здавали аналіз сечі то там знайшли кальцій(не розбираюсь в тому зовсім) а лікар пояснила що велика кількість цього вітаміну спричинила в доні таке. Хоч ніби такого не мало бути але чомусь у неї так пішло

Улянко, шкода Вашу крихітку. Кажуть, що найкраще лікує повітря. Треба щодня гуляти мінімум 4 години. Спробуйте, це точно не зашкодить.

Дякую. І де були мої очі коли я купляла нашу каляску:( Гуляємо в будні дні на балконі .Ми вже з чоловіком думали може в Карпати з нею на вихідні поїхати, але якось страшно з такоюмалечею. Якби ще своєю машиною, а то електричка.

Drimka
19.03.2008, 14:40
Народ, ми з татком пережили найстрашніших 5 днів в нашому житті. Те, що я писала в п"ятницю про високу Т на зубки виявилось зпапаленням нирочок в нашого Данусика. :no: :no: :no: Але це ми вже діагностували аж в понеділок, а до того три дні збивали дитині Т (39-40), бо вірили, що то зубки. В неділю жарознижуєче діяло вже тільки 2-3 год, ну не будемо ж так часто напихати дитину тими сиропам і свічками - викликали швидку. Краще б не викликали. :mad: Нічого толком не сказали. Тільки порадили їхати в лікарню, а там зроблять аналізи і далі побачимо. Ми відмовились. Тоді пан доктор видав таку фразу: "Ну, дивіться, бо ви і так нині ще будете нас викликати сьогодні, бо я вам скажу як то буде, через 3 год. знов Т підніметься, добре буде якщо зб"єте, а десь в 1 ночі Т знов підніметься, в дитини почнуться конвульсії, потім посиніє і будуть плачевні результати!" Це слова лікаря!:shutup: Уявляєте мій стан після цього, та мною почало трусити, та де мене і до того два дні вже трусило, а то я почала плакати і проситися чоловіка до лікарні... Але він взяв відповідальність на себе і ми лишилися дома. Через трошки Т піднімається знову і дуже мало спадає. В голові дурні слава лікаря зі швидкої Подзвонили дільничій. Вона порадила дати антибіотик в сиропчику, щоб не колоти (мінімальну дозу). Дали. Чекали,переживали і молилися. Т почала спадати, ще потім раз серед ночі піднялсь і далі трималась нормальна. Трохи заспокоїлись. В понеділок на ранок двінок дільничої - дуже погані аналізи сечі. То ми самі бачили, що сеча мутна, коли ще тільки здавали. Треба їхати на обстеження, бо може бути запалення нирок, або якась вроджена потологія. Яка патологія?! Звідки? :shutup: Поїхали на Орлика. Зробили УЗД. Вродженої патології немає, дякувати Богу. Але лікар назначає лікування (сильні антибіотики - уколи, і ще різні 4 пункти), хоче класти в лікарню. Впрошуємо його відпустити нас додому, бо в лікарні грип, :ninja: а нам ще тільки тої зарази бракувало. Приїхали додому. Дуже не хочеться колоти дитинку. Скільки там тої попки. Збираю купу інформації, раджуся. В результаті, вчора зранку знову здали сечу – аналізи погані, але вже кращі, ніж були попередні, значить йде покращення від того антибіотика в сиропчику. То чи варто колоти, ті сильніші. Збираємо дитину, їдемо ще до інших лікарів в Охматдит і в Мед.інститут. Вони двоє не залежно один від одного схиляються до думки, що на разі колоти не треба. Лікар з Охматдиту виявився дуже хорошою людиною, крім того його нам рекомендували, як доброго спеціаліста. Тепер під його контролем проводимо лікування. Данилко себе почуває не погано. Гарно бавиться, активний. Він вже певно і забув, як йому було погоно, а ми з татом нарешті по-трохи відходимо від стресу. Вчора перший раз за ці дні нормально поїли.
Я це все пишу для того, щоб хтось взяв собі на майбутнє. І ставився обережно до "Т на зубки". І дай Бог, щоб наш гіркий досвід нікому не пригодився.

nester
19.03.2008, 14:55
Не знаю чи давати чи ні
Коли я була вагітна, на останніх місяцях мені постійно призначали якісь ліки для нирок, бо мала проблеми. І майже на всіх були протипоказання. Я так само радилася з декількома лікарями. Якщо тре, то тре!
Питала, каже що це не підійде....Боюсь давати штучне все таки. В нас ніби звичайний вітД і то шкоди завдав. Нам порадили давати його місяць по 5 крапельок бо ніжки в доні потіли.
Схоже на передозування !(спеціально прочитала листок-вкладиш .Ще написано таке- одночасне вживання з тиазидами підвищує ризик гіперкальціємії. А це як раз ваш випадок).Більше ніяких ліків не приймали? Коли малому призначили по одній краплі в день, я не хотіла давати, бо багато чула що викликає в дітей алергію. Пропонувала що сама буду пити, тоді лікарка сказала, що я можу пити скільки влізе , але малому від цього більше вітаміну не попаде, а я зароблю відкладення солей!

Натася
19.03.2008, 15:14
Народ, ми з татком пережили найстрашніших 5 днів в нашому житті. Те, що я писала в п"ятницю про високу Т на зубки виявилось зпапаленням нирочок в нашого Данусика.
вибачте, за питання - десь перед цим всім дитині робили щеплення?

Drimka
19.03.2008, 15:24
вибачте, за питання - десь перед цим всім дитині робили щеплення?

Ні, ми утримуємося від прививок, принаймі до року. Єдине щеплення це БЦЖ в пологовому. Даня нам до 6 місяців взагалі не хворів.

Nadijka
19.03.2008, 15:27
І де були мої очі коли я купляла нашу каляску
А чому ви так кажете? Невже не можна поміняти? вам тільки 4 місяці, ше їздити і їздити...
Знаю магазин де можна віддати стару на реалізацію...нашу п'єр гарден купили на наступний день...

Улянка
19.03.2008, 15:44
Більше ніяких ліків не приймали?

Ні, більше нічого

Дрімко, тримайтесь. Не звертайте уваги на лікарів ШД. Я переклоналась що більшість з них окрім деяких вийнятків мало того що абсолютно некваліфіковані, то ще й безсердечні і хамовиті.
А чому ви так кажете? Невже не можна поміняти? вам тільки 4 місяці, ше їздити і їздити...
Знаю магазин де можна віддати стару на реалізацію...нашу п'єр гарден купили на наступний день...

В нас каляска сидяча на яку зверху кріпиться люлька, через місяць-два вже люльку знімемо і трошки легша буде. Але я думаю що куплю ще таку легесеньку на маленьких колесиках щоб їздити не далеко від дому а нашу буду брати в Костюшка і в центр, бо все таки на великих колесах не так тарабанить

карапуз
19.03.2008, 15:48
Бажаю вашій малечі швидкого одужання!

Лікар з Охматдиту виявився дуже хорошою людиною, крім того його нам рекомендували, як доброго спеціаліста.

А не скажете прізвище лікаря ? Вибачте мою цікавість,але ми також консультуємось в Охматдиті.:)

Наталя
19.03.2008, 16:37
Данилко себе почуває не погано. Гарно бавиться, активний. Він вже певно і забув, як йому було погоно, а ми з татом нарешті по-трохи відходимо від стресу. Вчора перший раз за ці дні нормально поїли.
Рада, що вам вже краще.
А від чого то запалення нирок може статися?

Nata
19.03.2008, 16:43
Улянко, гуляєте в слінгу або кенгурушці, але ходіть по дворі, тим більше якщо маєте змогу гуляти в парку.

Додано через 5 хвилин
А чим Вам возик не підходить? Мій "танк" теж важить з люлькою 16 кг, зате їздити ним - купа задоволення, одною рукою штовхаю, а за другу старшого веду.

Koza-Dereza
19.03.2008, 17:07
І ставився обережно до "Т на зубки". І дай Бог, щоб наш гіркий досвід нікому не пригодився.
Дрiмочко, дай Боже щоб твiй Данусичок одужав як найскорiше i щоб таке бiльше не повторилось.

I я абсолютно згiдна про те що не можна легковажити температурою i все звалювати на зуби. Минулих вихiдних у Катi теж була висока Т, насморк iтд. Я думала зуби чи що, коли почала хрипнути i вiдкашлювати щось з горла, я понесла до лiкаря на огляд. Ну i як я писала це виявилась простуда i ларiнгiт (що доречi я зараз маю, голос зникає просто). То до сьогоднi просто вже кози тягнемо з носа, а горлишко розблокувало. Так я хоч знала що в нас таке, а так би сивiла вiд незнання. Добре що все добре.

Маруся-мама
19.03.2008, 17:43
Дрімочка, батькам завжди тяжче відійти від дитячих хворіб, ніж самим діткам. Але головне що Данилкові вже краще і ви знаєте причину його температури. Тепер будете вважати і пролікуєтесь гарно, а дитинка може ті хвороби перерости. Дай Боже і вам!

Нінусь, а наша Андрушка також нераз шмаркає страшно і кашляє, а я її більше до лікарів не воджу з такими речима. По-перше, я просто не маю часу, зашиваюсь. Вдома навіть нема кому помити начиння, все мене чекає. Коли кажу, а то так має бути, у відповідь чую а що я то мав помити? Так ніби корона з голови впаде...
А по-друге, просто не хочу задарма гроші викинути і почути це простуда. Або щоб всунули манюні антибіотики.

Я свою лялю полікувала старими українськими методами. Купила тигрову мазь і насмарувала їй груди спочатку вазилінкою, аби не спалити шкіру, а потім тигровою маззю, аби запах лікарства їй почистив дихальні шляхи. Файно вбрала на ніч. І на ранок дитина вже була на пів здорова.

Хоч мамаша я до нічого, але дітки ся мною тішать як приходжу домів. Особливо манюня, як залізе мені на руки той не відпустить. Я її поставила на підлогу а сама відійшла в кухню чайник поставити, дивлюсь а воно вже під ногами і хапається за халатик - хоче вставати на ноги.

Додано через 2 хвилини
Якщо ви годуєте грудьми, то постарайтесь більше їсти желіза, не виделок і ножів, а краще шпінату або печінки. ;)

марта
19.03.2008, 18:06
Drimka тримайтесь!!! Швидкого одужання вашому синочку.

Pand@
19.03.2008, 18:11
Ценный совет для будущих мама от папы-практика.
Если вы находитесь в интересном положении, то купите себе диск с вашими любимыми музыкальными клипами и слушайте его в своё удовольствие. После того когда у вас появиться малыш, этот диск станет вашей палочкой-выручалочкой. Когда будет лопаться голова и опускаться от бессилия руки, от того-что малютка кричит (а такое бывает часто), вспомните про тот диск который вы любили слушать. Это действует как гипноз, у малыша сразу возникают ассоциации с тем уютным местом когда он был в утробе матери и с открытым ртом уставиться в телевизор, а вы переведете дух! 100% результат, проверено на нашем пацане. Если не помогает, то стоит задуматься, возможно ребенка беспокоит, что-то серьезное.
(это совет нам подарили наши друзья, теперь мы их часто вспоминаем с благодарностью)

Так це дійсно правда.Я коли лежала в пологовому будинку слухала дуже часто одну пісню(на той момент дуже вона мені подобалась),і вже в дома коли мала вередувала просто її включила і мала заспокоїлась повністю і ціеїж хвилина сама.І так кілька разів я ще в такий спосіб її заспокоювала.Діе це десь до 1-2 місяців після пологів.Я навідь коли спробувала переключити на іншу пісню то бачила як мінялась поведінка моеї дочки(вона починала далі нервуватись,аж поки не повертала на її пісеньку)

Додано через 9 хвилин

Ми робили у Жельова і не один раз.Так і по сей день не можу сказати скільки кист він виявив у дочки у судинному сплетінні .то 2 ,то вже 6,то взагалі не було.І хвалять його багато людей ,а ми в ньому розчарувались.
Інтерсоно.Так дуже добре знаю.ОДовіряла я одній лише Мороз та нажаль вона померла.Так апаратура там найкраща та й сервіс.Але нажаль вагітність мені Кайстрюкова там пропустила(хоча вагітна була вже 6 тижнів).
Ще хочу дівчата вам сказати,що коли ростуть зубки температура може бути адже десна напухають,болять і т.п.Але ніяких сопельок,поносів,червоних горлишок і тим більше висипок.Коли у дитини прорізаються зубки її імунітет послаблюеться і вона може підхопити якусь інфекцію.Ще я би радила не мазати десна тими мазями,пастами-потерпіть.Воно і на внутрішні органи діе погано і стоматологи не дуже рекомендують.
При анемії радила б їсти більше гранат та печінку підсмажену але напівсиру,різні фрукти і звичайно більше ЧИСТОГО повітря-ну але для кожного індивідуально

Ljolik
19.03.2008, 18:19
Поспитаюсь в цій гілці , бо тут напевне більше шансів відповідь отримати :)

Відкрили у Львові центр ранього розвитку FasTracKids. В гуглі повно інформації на зразок - "супер-розробка, є в 30 країнах , вражаючі результати і т.д. ". Чи хтось з закордонних дописувачів, чи можливо з київських знайомий з цією системою ? які враження?

Улянка
19.03.2008, 18:21
Улянко, гуляєте в слінгу або кенгурушці, але ходіть по дворі, тим більше якщо маєте змогу гуляти в парку.

Додано через 5 хвилин
А чим Вам возик не підходить? Мій "танк" теж важить з люлькою 16 кг, зате їздити ним - купа задоволення, одною рукою штовхаю, а за другу старшого веду.

Маю слінг але малечі в ньому якось ЗОВСІМ не затишно. Це напевно тому що в нас комбінезон кишенькою тзнизу і такий об"ємний. Я як тільки вдягати не пробувала тільки плач і все. А з візочком гуляти супер. Важить так само десь біля 16. Справа в тому що в нас 3 поверх і немає ліфта. Потрібно винести низ каляски, потім малу з люлькою. Про важкість вже мовчу, але щоб винести низ потрібно малу залишити на кілька хвилин в квартирі саму. А коли вона вдгнута то тнреба її хапати і бігти, бо сама лежати не хоче і все тут. Лишити каляску і йти її вдягати-то трохи довгувато, боюсь що каляска "піде гуляти сама"

Маруся-мама
19.03.2008, 18:22
Поспитаюсь в цій гілці , бо тут напевне більше шансів відповідь отримати :)

Відкрили у Львові центр ранього розвитку FasTracKids. В гуглі повну інформації на зразок - "супер-розробка, є в 30 країнах , вражаючі результати і т.д. ". Чи хтось з закордонних дописувачів, чи можливо з київськиїх знайомий з цією системою ? які враження?
В нас такого нема (збрехала. Щойно подивилась є, але я з ним особисто не знайома), але виглядає що непогана програма. Ніби розширено готує діток до школи. Повинно бути цікава. Он аби лишень персонал був добрий, бо задум мені виглядає чудовий.

Улянка
19.03.2008, 18:32
При анемії радила б їсти більше гранат та печінку підсмажену але напівсиру,різні фрукти і звичайно більше ЧИСТОГО повітря-ну але для кожного індивідуально

Якщо ви годуєте грудьми, то постарайтесь більше їсти желіза, не виделок і ножів, а краще шпінату або печінки.

Дякую. Хочу спробувати попити трошки гранатовий сік, під час вагітності постійно пила і гемоглобін був ідеальний. Надіюсь що алергії в дитини не викличе

Зорянівонька
19.03.2008, 18:40
Хочу спробувати попити трошки гранатовий сік, під час вагітності постійно пила і гемоглобін був ідеальний
а пила готовий купований (якщо так, то який) чи саморобний? Може гематогенчик їж...

Маруся-мама
19.03.2008, 21:33
а пила готовий купований (якщо так, то який) чи саморобний? Може гематогенчик їж...
Кажуть що найкращий гранатовий сік той що виробляють в Азербайджані. В нас такий є, дві пляшки за $5.

Горобчик
19.03.2008, 21:59
Drimka тримайтеся! Сили Вам і терпіння, а також мужності! Здоровячка Данусику http://www.rusforumz.com/library/template/smile/smile3danim/84.gif

Додано через 4 хвилини
В дочки анемія.
Добре їсти гречку і вівсянку - в них багато заліза, а також печінку. Я кожен день снідаю перерахованими кашками http://www.rusforumz.com/library/template/smile/smile3danim/38.gif і гуляємо по 2-3 год щоденно, то наш педіатор http://www.rusforumz.com/library/template/smile/smile3danim/28.gif казала, що такого показника гемоглобіну давно не бачила http://www.rusforumz.com/library/template/smile/smile3danim/21.gif

Улянка
19.03.2008, 22:15

Купувала азербайжанський по 10 грн. на Краківському. Той в склянних пляшках. І пила по півсаканчика в день. Але треба дивитись бо раз натрапила на підробку. Він був світло рожевого кольру, інща фірма, жахливий по смаку і контактний телефон фірми дистриб"ютора був 8050......
А гематогенчик то в мене під прицілом пістолета не запхаєш. Знаю що то треба, але.....:)

Добре їсти гречку і вівсянку - в них багато заліза, а також печінку. Я кожен день снідаю перерахованими кашками

Так, я дивилася в таблиці по кількості заліза гречка на першому місці:)

марта
19.03.2008, 22:27
Сьогодні дала малому здуру свою зубну щітку. То потім ніяк немогла забрати, всі підлоги нею повитирав.

карапуз
19.03.2008, 22:39
Горобчик,ваші смайлики просто суперові :clapping: !
А який у вас гемоглобін?

Koza-Dereza
19.03.2008, 23:09
Або щоб всунули манюні антибіотики.
Маруся, а що то за тигрова мазь?
Я врпинципi з шмарклями теж не йду до лiкаря, ну i мозгiв хвата не лiкувати вiрус антибiотиками. Але вона так хрипiла я просто боялась чи то щось не гiрше нiж просто застуда.

Маруся-мама
19.03.2008, 23:15
Маруся, а що то за тигрова мазь?
Я врпинципi з шмарклями теж не йду до лiкаря, ну i мозгiв хвата не лiкувати вiрус антибiотиками. Але вона так хрипiла я просто боялась чи то щось не гiрше нiж просто застуда.

Мусить бути в аптеці, це типу в*єтнамської зірочки, так і називається Tiger Balm. Або в них є ще дуже добрий крем лікувальний Little Colds Rub таке в баньочці.

Горобчик
19.03.2008, 23:18
До речі, хочу похвалитися, у нас сьогодні перше півріччя і Софійка зробила нам подарунок: сіла тримаючись за мої пальці http://www.rusforumz.com/library/template/smile/smile3danim/3.gif, ще вчора татко намагався її підтягнути за ручки, так вони лише животик піднімала, а сьогодні раптом сіла і так рівненько спинку тримала. Отакі ми молодці http://www.rusforumz.com/library/template/smile/a/bigsmiles2/40.gif

Додано через 3 хвилини
А який у вас гемоглобін?

Чесно не памятаю, бо тоді моя мама з лікаркою спілкувалася. В пятницю буду в поліклініці перепитаю.

guculyanka
19.03.2008, 23:38
Мамусі, хто має добрі посилання про педприкорм, поділіться, будь-ласка.

Olenka
19.03.2008, 23:49
Дівчата мамусі, хочу вас спитати, питала вже на гілці "Для майбутніх мам"-хтось щось з вас чув про вживання касторки для полегшення родів.
Наскільки я знаю, то її приймають не для полегшення, а для прискорення.
Всі знають, що касторка сприяє, як то культурніше сказати? швидкому випорожненню. Мені пояснювали, якщо я точно передам і нічого не наплутаю, що при тому "спонуканні" випорожнень йде тиск на мяз (чи копчик, не памятаю точно як воно називається, вибачайте, я не лікар), який призводить до скороченнь і матки і анального отвору. А скорочення матки - ви вже самі знаєте до чого призводить. Тому не можна касторку приймати в першому триместрі вагітності, щоб не було викидня.
Не знаю, чи то що я написала, правда, але так мені розказувала інтерн, коли я лежала в ПБ.

Drimka
20.03.2008, 00:00
А не скажете прізвище лікаря ? Вибачте мою цікавість,але ми також консультуємось в Охматдиті.

Гримак Ігор Ярославович. Він дитячий уролог. Відгуки дуже хороші і наші перші враження також.

А від чого то запалення нирок може статися?

От і ми себе то питали. Бо в принципі простудити десь сильно не могли. Ну, може десь на вулиці, але я сумніваюся, бо в нас тепленький комбінезон. Наші дві бабусі завелися, що ми дитину простудили, бо кофточка коротка, шапочки не давали, в пеленку не мотали, вікно відкривали і т.д. Лікар з Мед.інституту сказав, що то не причина. А швидше за все, що коли дитина покакала, то магла то розмазати і кишкова паличка, через пісюн потрапила у сечовивідні шляхи і спричинила запалення. Таке швидше характерно для дівчаток, бо в них більше відкритий доступ: на 5 дівчаток 1 хлопчик. Може це.

Koza-Dereza
20.03.2008, 03:37
А швидше за все, що коли дитина покакала, то магла то розмазати і кишкова паличка, через пісюн потрапила у сечовивідні шляхи і спричинила запалення. Таке швидше характерно для дівчаток, бо в них більше відкритий доступ: на 5 дівчаток 1 хлопчик. Може це.
Я хотiла про це саме написати але думала не буду умнiчати, але раз лiкар так сказав то я погоджусь, цiлком мого бути. Мамам дiвчаток наголошують не одноразово витирати до попи а не вiд, щоб не занести какiв i швидко каки мiняти.

Zoryanazirka
20.03.2008, 07:28
Сьогодні дала малому здуру свою зубну щітку. То потім ніяк немогла забрати, всі підлоги нею повитирав.

Електрична зубна щітка в нас давно улюблена забавка!!! Ми нею зуби чистимо - імітуємо. І обов"язково щоб була включена.

Гелена
20.03.2008, 10:47
вчора до нас приходила лікарка
каже, що все добре, але є в малого легка водянка яєчок :(
значить не вся рідина виводиться з організму
вона порекомендувала сечогінне щось
не знаю що робити, давати сечогінне чи ні?
я читала що до року та водянка часто сама минає
крім того в нас то тільки часом яєчка тверді, а часом такі як мають бути
не знаю, що варто робити в такому випадку

може хтось стикався з цим?
знаю, що тут на гілці десь писали вже, але знайти не можу

Мишка-Мама
20.03.2008, 10:49
привіт! Ми знов ходили в поліклініку і пошкодували про це.. але є проблема тре було її вирішувати... я не знаю якими словами говорити про лікарку (дуже приємну, усміхнену, уважну) яка виписала дитині в чотири місяці таке: допис мого чоловіка на гілці «ліки для дітей»
Значиться з'явилася в малого на вушку якась корочка, дружина сходила з ним в поліклініку і виписали нам мазати "Фукорцин" і "Тримістин".
Перше це, ніби, як би зеленка, тільки червона :-)
А от на рахунок другої мазі. В інструкції написано "препарат не призначають вагітним і дітям першого року життя".
І тут я задумався, чи то лікарка проїхала чи я переполоханий?

Ага, перше також не зовсім зеленка. "Не рекомендуется применять женщинам в периоды беременности и кормления грудью и детям возрастом до 12 лет"
"Не следует наносить препарат на обширные участки кожи, так как входящий в его состав фенол легко проникает в кровь и может вызвать токсические явления (головокружение, слабость, расстройство дыхания, коллапс /резкое падение артериального давления/)"
Ну що то за медецина?

допис Квіточки, якраз в тему.
хоча в нас було біля вушок почервоніння і шершавість, його то свербіло. Потім нам лікар порадив крем АДВАНТАН. Супер! Помазала і почервоніння зникло. Тепер їмо все вже ніби і не появляється, думаю переріс. Тепер всі подруги мають Адвантан. Спробуйте!

але я в шоці я не знаю що робити, ясно, що ліки що нам приписала лікарка ігнор.?

хельга
20.03.2008, 10:58
В нас є ритуал - щоранку і щовечора разом чистимо зубки. Для малюка купила дитячу щіточку від Canpol Babies. Данилко гарно жує щіточку з латексною щетинкою і зачаровано дивиться на мене, як я чищу, а потім гарно віддає мені, щоб я поклала в стаканчик у ванні.

може хтось стикався з цим?
знаю, що тут на гілці десь писали вже, але знайти не можу
Нам колись назначали сечогінні по причині кефалогематоми. Спочатку то був Тріампур, але то дуже сильні ліки (я не давала)
інший лікар назначив Діакарб (але то не бажано вживати хлопчикам) теж не давала
найбезпечнішим для мене здався відвар корня петрушки по 20гр. кожен другий день на протязі 2-3 тижнів. То було в 3 м. Не знаю ваш вік, можливо потрібно збільшити дозу.

Leila
20.03.2008, 10:59
Мишка-мама, нам фукорцин назначали в 3 тижні, ми мали в пахових складках сильну пітничку, нічого з малим не сталося. Лікарка наша родичка його назначила, я не думаю що вона хотіла гірше, правда не дуже воно помогло, потім купили Десітін, мила в череді і т.д.
А в нас сьогодні маленький юбілей Станіславчику півроку, як час швидко біжить, він вже сидимо (правда з підтримкою), хоче вставати на ножки, щось собі белькоче. Будемо починати пробувати якісь овочі, бо знає тільки цицю, не знаю чи сподобається йому :)

Гелена
20.03.2008, 11:15
Нам колись назначали сечогінні по причині кефалогематоми. Спочатку то був Тріампур, але то дуже сильні ліки (я не давала)
інший лікар назначив Діакарб (але то не бажано вживати хлопчикам) теж не давала
найбезпечнішим для мене здався відвар корня петрушки по 20гр. кожен другий день на протязі 2-3 тижнів. То було в 3 м. Не знаю ваш вік, можливо потрібно збільшити дозу.

нам тільки два місяці минуло
я от думаю може нічого ще не робити?
то тільки час від часу яєчка тверді
воно може і саме минути
якби я знала причину, знала би що робити
вночі перед тим він за дві години виїв дві циці, бо спати не хотів
я ще собі подумала: куди то йому влізло? молока ж багато було
може тому не вся рідина вивелася з організму що забагато з’їв
може дитина забагато з’їсти?
а може він багато з’їв і його памперс стиснув
бо то від стискання ще може бути, може животик стиснуло
певно як не хотів спати треба було з ним побавитися
а їсти не давати, бо вже мав би наїстися був
коротше не знаю :no:

Галинка
20.03.2008, 11:20
крім того в нас то тільки часом яєчка тверді, а часом такі як мають бути
Мошонка, чи яєчка тверді? В нас мошонка твердіє, коли проводимо повітряні ванни і малюку холодно робиться. Але це нормально в хлопчиків:)

Додано через 5 хвилин
Гелено, сходіть ще до якогось педіатра, бажано приватного. Не спішіть щось робити, може немає такої потреби.

Гелена
20.03.2008, 11:53
Мошонка, чи яєчка тверді? В нас мошонка твердіє, коли проводимо повітряні ванни і малюку холодно робиться. Але це нормально в хлопчиків:)

Додано через 5 хвилин
Гелено, сходіть ще до якогось педіатра, бажано приватного. Не спішіть щось робити, може немає такої потреби.

мошонка. може ви і праві, може нічого страшного
а робити я нічого не спішу, бо не знаю що
лікарка толком нічого не сказала, то я трохи запанікувала
та навіть водянка сама часом минає, не знаю чи варто давати такому малому сечогінне
а може то і не водянка
от і розберися з такими лікарями :no:

Улянка
20.03.2008, 12:06
А наша лапонька вже третій день сідає підтягуючись за мої пальці:) І чомусь зразу пробує їх запхати собі до рота:) То таке щастя бачити як вона вхопившись сидить і хитається пробуючи втримати рівновагу:):):)Смішна така:)

guculyanka
20.03.2008, 12:17
В дочки анемія

Улянка, зовсім випадково натрапила на таку думку

http://www.mam-home.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=38

Со вторым ребенком я прикорм начала вводить в пять месяцев - разница огромна (Даше я начала вводить «сок по каплям» с 5 недель, по совету врача). Ни запоров, ни поносов, ни других проблем с животиком. Причем все эти страшилки по поводу анемии... Без прикормов и препаратов железа мы подняли гемоглобин с 86 до 110. Хотя у нас была действительно АНЕМИЯ, а не физиологическое понижение гемоглобина, которое происходит почти у всех детей в возрасте 3-6 мес.

може у вас не анемія, а оте фізіологічне пониження гемоглобіну!

Горобчик
20.03.2008, 12:20
Мишка-мама в нас теж подібне було в 2-3 місяці, то ми мастили мазю Бепантен і за 2 дні пройшло і не повторювалося, але наразі мазі Бепантен не має в продажі вона на перереєстрації, а крем не допомагає.

хельга
20.03.2008, 12:34
от і розберися з такими лікарями
Лікарка, яка призначила нам тільки відвар петрушки, була третьою. Тож варто порадитись з декількома спеціалістами.

Улянка
20.03.2008, 12:55
може у вас не анемія, а оте фізіологічне пониження гемоглобіну!

Хм...не знаю. Лікар ще з самого початку перед аналізами сказала "вона в вас занадто бліденька". Хоч і я завжди така була. Зараз пробую дуже добре харчуватися, гірше то дитині явно не зробить. Тим більше що вже 4 дні не даю суміші. тільки при дуже великій потребі коли бачу що доні не вистачає молока один раз в день можу дати кілька грам. Подивимось що з того вийде. Молока стало явно більше, бо рівно 2 тижні тому ледве виціджувала по 10-20 гр. з обох грудей

Гелена
20.03.2008, 13:01
Лікарка, яка призначила нам тільки відвар петрушки, була третьою. Тож варто порадитись з декількома спеціалістами.

я теж подумала про петрушку, думаю трохи попити можна і без лікаря
але хочу попити сама, може того малому вистачить, бо через молоко передасться
правда, спочатку подіє на мене :ninja:
ми до лікаря підем аж в вівторок, до хірурга
а так спробую петрушку. на собі :)

Улянка
20.03.2008, 13:01
Мишка-мама в нас теж подібне було в 2-3 місяці, то ми мастили мазю Бепантен і за 2 дні пройшло і не повторювалося, але наразі мазі Бепантен не має в продажі вона на перереєстрації, а крем не допомагає.

А я тільки сьогодні подумала що треба вийти купити бо залишилась краплинка її. Знайома казала що найкраще від опрілостей їй допомагала гарбузова олія. Я її бачила в аптеці

Марічка
20.03.2008, 13:32
але наразі мазі Бепантен не має в продажі вона на перереєстрації

є, чоловік сьогодні купив тюбик... :)

Олька
20.03.2008, 14:21
А я вам пораджу, з власного досвіду, перекип'ятіть оливкову олію і завжди її майте! Від запареної дупки перші ліки і ніякі креми так не поможуть!

Nata
20.03.2008, 14:22
А ми не знаємо рівень гемоглобіну, бо не робимо аналізів :). Їмо маму, ростемо великі (і широкі) і тішимося.
Вчора мій Дмитро яблуко пробував. Дала старшому пюре баночне (захцянки у нас! хочу і все), поки відвернулася, то він малому ложку сунув, а той раденький, ложку в бузю і так смоктав, що певно аж сусіди чули.

Олюська
20.03.2008, 15:42
Ми тільки на ГВ,
І ми тільки на ГВ, хоча спроб засунути в мою маленьку суміш було вже багато, бо "вона не надається". Але, дякувати Богу, в мене вистачало розуму не дозволити цього зробити. І ми вже теж пампулясті:)
Хотіла тільки запитатись, чи можна пити чай для покращення лактації. Чи він не пошкодить маляті?

Olenka
20.03.2008, 15:43
Хотя у нас была действительно АНЕМИЯ, а не физиологическое понижение гемоглобина, которое происходит почти у всех детей в возрасте 3-6 мес. може у вас не анемія, а оте фізіологічне пониження гемоглобіну!
Може справді, то фізіологічне, бо у нашого малого також гемоглобін низький 110.
Лікарка порадила мені вживати побільше заліза, а якщо не допоможе, то Актиферин в краплях.
Поки що я купила гранатовий сік, але боюся, щоб малий не відреагував на нього, хоч вагітною зїдала по 3 гранати вдень....

Nata
20.03.2008, 15:58
Хотіла тільки запитатись, чи можна пити чай для покращення лактації. Чи він не пошкодить маляті?
Не зашкодить. Це ж травичка. Але чи допоможе Вам? Я пила для заспокоєння сумління, користі не дуже бачила. Може це індивідуально, мені більше Апілак допомагав.

Олька
20.03.2008, 16:01
Не зашкодить. Це ж травичка. Але чи допоможе Вам? Я пила для заспокоєння сумління, користі не дуже бачила. Може це індивідуально, мені більше Апілак допомагав

А я пила чай і мені не помогло. Хотіла починати Апілак, то мене відмовили категорично! Кажуть, що розносить від нього здорово! Але стверджувати не буду, бо не пила його!

Nata
20.03.2008, 16:13
Апілак покращує обмін речовин. А мені після других пологів вже і так на себе дивитися страшно, як в анекдоті "талію де робити будемо?", тому мені всеодно! Аби молоко було, відгодую тоді буду фігурова.

Іруня
20.03.2008, 16:34
Може справді, то фізіологічне, бо у нашого малого також гемоглобін низький 110.
Лікарка порадила мені вживати побільше заліза, а якщо не допоможе, то Актиферин в краплях.
Поки що я купила гранатовий сік, але боюся, щоб малий не відреагував на нього, хоч вагітною зїдала по 3 гранати вдень....
Ну, незнаю- незнаю на рахунок того гранатового соку. Чула, що гранатами там і не пахне. Просто додають туди якусь хімію для кольору. Будьте обережні! А 110- це не такий вже і низький гемоглобін. В малої теж в 3 місяці був 110, а зараз 132!!! Я сама в шоці.

Квіточка
20.03.2008, 16:41
Мамусі от ви скажіть ви якісь кефірчики чи йогурти дітям даєте? Нам в суботу буде 9міс. то чула шо вже дають. Я особисто їм Актівію то і малий спочатку випрошував по ложечці, а тепер ми з ним зранку по баньочці зїдаємо, от тільки незнаю чи то можна.

Олька
20.03.2008, 16:48
Мамусі от ви скажіть ви якісь кефірчики чи йогурти дітям даєте? Нам в суботу буде 9міс. то чула шо вже дають. Я особисто їм Актівію то і малий спочатку випрошував по ложечці, а тепер ми з ним зранку по баньочці зїдаємо, от тільки незнаю чи то можна.

Я своїй з 6-ти місяців давала "растішку" і мама робила свій творожок, але моя з народження на штучному годуванні, тому для дітей, які на грудному, не знаю!

Марічка
20.03.2008, 16:51
Мамусі, хто має добрі посилання про педприкорм, поділіться, будь-ласка.

З книжечки "Школа народжувати для вагітних", автори З. Городенчук, О. Струк, Л. Бобер

Педагогічне підгодовування
Це введення страв у раціон дитини мікродозами (мікродози - мінімальна кількість їжі, яка поміщається між подушечками Ваших вказівного і великого пільців). Пропонуйте дитині те, що їсте самі, і маля поступово звикне до дорослої їжі. Мета такого підгодовування - не нагодувати, а ознайомити дитину з новими продуктами.
Грудне молоко залишається основною їжею малюка. Дуже важливо, що при такій схемі дитина вчиться їсти сама, не відчуваючи тиску зі сторони дорослого, не потребує перетирання їжі, поступово формує свої смакові вподобання і після року із задоволенням починає самостійно їсти "дорослу" їжу.

Традиційна схема підгодовування
Правила підгодовування:

вводьте нові страви у першій половині дня;
давайте дитині страву через 15-20 хв після годування груддю;
коли даєте страву вперше, ретельно поспостерігайте за реакцією маляти:
- чи не з'явилося висипання на шкірі;
- чи добре працюють органи травлення, тобто, чи немає відрижки, блювання, проносу, закрепу або залишків неперетравленої їжі у випорожненнях;
- чи не підвищується температура тіла;
будь-які нові продукти починайте давати з 1 кавової ложки і поступово збільшуйте порцію до 150-20 мл залежно від віку та індивідуальних особливостей дитини;
нову страву вводіть тільки тоді, коли маля звикло до попередньої, з'їдає повну порцію і добре почувається - зазвичай через 3-4 тижні після введення минулої страви;
щоразу після годування прикладайте дитину до грудей;
страву давайте з ложечки і кладіть її у невеликій кількості на середину язика, тоді маля легко її ковтне;
під час годування тримайте дитину у вертикальному положенні: на колінах або у спеціальному кріслі;
руки дитини мають бути вільні; запропонуйте їй ложечку, щоб вона звикла нею користуватися;
страва має бути свіжою, гомогенною, сметаноподібною, остудженою до температури +30 +36 гр.С;
не годуйте дитину примусово, якщо їжа їй не сподобалася; коли маля відмовляється їсти або плаче, заспокойте його і прикладіть до грудей.

Перше підгодовування
Овочеве пюре. Для приготування можете використати моркву, картоплю, цибулю, петрушку, селеру, всі види капусти, кабачок, гарбуз. Овочі відваріть і додоайте 3 г олії або масла.
Із 8-9 місяців до пюре можете додавати варений м'ясний фарш (почніть з 5 г і поступово збільшіть порцію до 70 г). Рибне пюре додавайте з 9-10 місяців 1 раз на тиждень (почніть з 5 г і поступово збільшіть порцію до 20 г).
Фруктове пюре. Можете приготувати його з яблук, слив, персиків, абрикосів, бананів. Фрукти запікайте або тушіть із невеликою кількістю води. Пізніше їх можна давати сирими, але стежте за роботою кишечника дитини.

Друге підгодовування.
Каші вводьте у 8-10 місяців. Перші каші - гречана і рисова, трохи пізніше давайте кукурудзяну, ячмінну, вівсяну, пшеничну. Варіть їх на воді, на овочевому або фруктовому відварі. Згодом можете додавати в кашу фрукт ове або овочеве пюре.

Третє підгодовування.
Кисломолочні продукти починайте давати у 9-10 місяців. Приготований у домашніх умовах сир (не більше 50 г) давайте сам або з фруктовим пюре.
Коров'яґче молоко і яйця пропонуйте дитині тоді, коли їй виповниться рік, оскільки ці продукти високоалергенні і можуть спровокувати алергічні захворювання.

Чого не слід давати дітям першого року життя:

продуктів, які містять харчові добавки (стабілізатори, емульгатори, тощо);
м'ясних і рибних консервів, не призначених для дитячого харчування;
сосисок і вареної ковбаси;
копчених м'ясних і рибних виробів;
оселедця;
рибних і м'ясних бульйонів;
кисломолочних продуктів (йогуртів, кефірів, сирвоких мас), придбаних у магазині;
грибів;
екзотичних фруктів (ананасів, ківі, цитрусових тощо);
маринованих, квашених і солених овочів;
соків, не призначених для дитячого харчування;
меду;
шоколаду та інших солодощів;
жирних продуктів (свинини, сала);
смажених страв.

Квіточка
20.03.2008, 17:01
Я своїй з 6-ти місяців давала "растішку" і мама робила свій творожок, але моя з народження на штучному годуванні, тому для дітей, які на грудному, не знаю!
та він вже на змішаному, але дякую.

Улянка
20.03.2008, 18:53
Не зашкодить. Це ж травичка. Але чи допоможе Вам? Я пила для заспокоєння сумління, користі не дуже бачила. Може це індивідуально, мені більше Апілак допомагав.

Мені Апілак не допомагав, доктора Селезнева не помагав, ще якийсь фірми "Соня" купувала то апетит був такий що випорожнила весь холодильник:):):) А недавно почало зовсім пропадати молоко то налагодила лактацію чаєм Humana, він хоч дорогий(пачка 28 грн. і вистачає на тиждень) і прикладаю малу до грудей кожні 1-1,5 год. і молочко є знову і в нормальній кількості:)

хельга
20.03.2008, 21:02
Ми почали ходити:radist: :radist: :radist: Відпускаємось від дивану і проходимо 2-3 м. :) :) :) :) :)

Горобчик
20.03.2008, 23:21
гарбузова олія
А що це за олія, бо в нас без Бепантену дупка як в мавпочки червона і ніц не допомагає
є, чоловік сьогодні купив тюбик...

А де саме, я собі відразу пачку куплю .А може це був крем?!
Хотіла тільки запитатись, чи можна пити чай для покращення лактації

НЕ варто, бо він все рівно не натуральний, синтетика. Краще приготуйте собі таку суміш: 2 жмені горіхів потовкти, 2 ст. ложки цукру і залити літрою кипяченого молока (щойно кипяченого), завернути в рушник і настояти 2 години. Протягом дня пити по 100 г. Я не пробувала, бо доці молочка вистачає, але іншим допомагало.

Yarka
20.03.2008, 23:22
Ми почали ходити Відпускаємось від дивану і проходимо 2-3 м.
Вітаємо!!!!! Наша Надійка хоча і старша на 11 днів від вашого Данилка, але ще тільки ходе, з підтримкою, або біля чогось. Зато умудрилася на три сходинки вже залісти:). А ще Надіка навчилася "говорити": "пе" - це коли вона чує або бачить песика (у нас є вівчарка, якого Надійка дуже любить і він теж дуже чемний з нею і завжди лежить біля її візочка, коли вона спуськає на повірї, а я іду до хати), і "кі" - це киця (у нас є їх аже дві), одна на вулиці а вдруга вдома, своя - то їй від Наідйки трохи дістається, я дивуюся як вона все витримує. Ось така у нас вона говорушка:):) (ну і звичайно в нашому словничку є стандартні тата, мама, дай, дядя або діді (дзядзя - тобто дідусь))

Горобчик
20.03.2008, 23:29
Ми почали ходити
ВІТАЮ ВАС І ВАШЕ МАЛЯ
http://www.rusforumz.com/library/template/smile/smile3danim/84.gif

Додано через 2 хвилини
ВІдносно ознайомлення дитини з дорослою їжею. В мене родичка клала доцю на стіл, коли всі їли і дозволяла їй лазити руцями до всіх в тарілки, щось дитинка порозкидувала, щось зїла, але привчилася. До речі вона лактолог.

Улянка
21.03.2008, 09:28
А що це за олія, бо в нас без Бепантену дупка як в мавпочки червона і ніц не допомагає

Олія з насіння гарбуза. В нас вчора теж оплілості пішли. Я вже помітила що коли малеча затепло вдягнута то одразу опрілості з"являються. Користувались Бепантеном- допомогло. Цікаво а можна десь купити звичайні одноразові підгузники(такі як раніше марлеві були) При дуже сильнихопрілостях я доні памперс стараюсь хоч на півдня не вдягати, а просто повзунятка чи й без них на пеленку на памперсній основі кладу. Але так їх замахуєшся прати

Галинка
21.03.2008, 11:36
мошонка. може ви і праві, може нічого страшного
а робити я нічого не спішу, бо не знаю що
Поспостерігайте за малюком. Ми, коли знімаємо памперс, то мошонка аж гаряча і ніби "розтікається" між ногами. А коли я малюка мию і залишаю на кілька хвилин погуляти, то відразу робиться маленька-маленька і тверда. Малюку так подобається бути голеньким - говорить цілими реченнями з тої радості:) Я навіть жартувала, що якби йому зуби вставити, то би зрозуміли, що він нам розказує:)

Додано через 1 хвилину
А ма рахунок петрушки, то я читала, що під час ГВ, сечогінного вживати не можна. Попитайте на сторінці "ГВ".

Роза
21.03.2008, 11:46
А нам сьогодні 6 місяців:radist: :radist: :radist: .Важим 7,300,хоча народилися з вагою 2,200.Самостійно сидіти ще не хочем,вимовляєм бе-ба і кі-кі,ось так.:) :radist: :radist: .

Марічка
21.03.2008, 14:07
А де саме, я собі відразу пачку куплю .А може це був крем?!

На Городоцькій, в аптеці едельвейс.
Таки мазь, 5 %. Ми нею також дупцю мажемо. В нас алергія на Pampers. Перейшли на Huggies, все пройшло, а мама нечемна вирішила використати залишки памперсів, і дитину знову обкидало. :(

може й вам варто спробувати інші підгузники?

Гелена
21.03.2008, 14:26
Поспостерігайте за малюком. Ми, коли знімаємо памперс, то мошонка аж гаряча і ніби "розтікається" між ногами. А коли я малюка мию і залишаю на кілька хвилин погуляти, то відразу робиться маленька-маленька і тверда.
і в нас так
але часом тверда відразу, коли знімаю підгузник
лікарка то бачила і сказала що то водянка
але вже два дні за ним уважно дивлюся і все нормально
ну почекаю ще трохи, рано робити висновки

А ма рахунок петрушки, то я читала, що під час ГВ, сечогінного вживати не можна. Попитайте на сторінці "ГВ".

зараз спитаю, дякую за поради :)

Олюська
21.03.2008, 14:56
Краще приготуйте собі таку суміш: 2 жмені горіхів потовкти, 2 ст. ложки цукру і залити літрою кипяченого молока (щойно кипяченого), завернути в рушник і настояти 2 години. Протягом дня пити по 100 г. Я не пробувала, бо доці молочка вистачає, але іншим допомагало.
Дякую за порад:), але нам казали від горіхів відмовитись, бо може бути алергія в донечки

Nata
21.03.2008, 15:45
Олюсько, гляньте в гілку про ГВ, там багато вже написано про підтримання лактації.
В нас алергія на Pampers
О, в нас теж! Ми завжди користуємося Libero, а тут бабці на роботі мегапачку памперсів подарували, я думала, що просто неякісні попалися і без докорів сумління цілу упаковку викинула, бо після кодного використання дупця аж "розцвітала".
на пеленку на памперсній основі кладу
Не жартуйте з тими речами, від такого буде тільки гірше, попуся повинна дихати, а так вона постійно мокра і не дихає. Я, коли попа дуже червоніла, просто давала марлеві саморобні підгузки і насипала у них крохмалу. За день сходить будь-яке подразнення.

Zoryanazirka
21.03.2008, 16:13
насипала у них крохмалу. За день сходить будь-яке подразнення.

Доречі маю банку присипки Джонсонс купленої закордоном, на ній написано 100% corn starch - 100% кукурудзяний крохмаль!!! А наша талькова.

Nata
21.03.2008, 16:25
О, видите! Тому присипками нашими і не користуюся. А про крохмал мені старенька вже медсестра порадила.

Drimka
21.03.2008, 17:34
ми до лікаря підем аж в вівторок, до хірурга

О, я вам це і хотіла порадити. В нас також була водянка в 2 місяці, це нам хірург виявив, сказав, що то часте явище у хлопчиків-немовлят. Ніякого лікування не призначав, лише як памперс міняти, то яєчка і пісюн догори піднімати, а як водянка пройде, то того робити вже не треба. В нас до місяця часу минулася.

Галинка
21.03.2008, 19:53
лише як памперс міняти, то яєчка і пісюн догори піднімати
А як в памперсі пісюн до верху підняти, як памперс по коліна???:) Нам в роддомі сказали, що піднімаються яєчка в марлевих підгузниках, бо це вважається тугим пеленанням, а в одноразових так не вийде, бо пеленання вільне.

Додано через 4 хвилини
я думала, що просто неякісні попалися і без докорів сумління цілу упаковку викинула
Ну що ж ви так? Нам всі підходять, треба було нам запропонувати:)
Я перепробувала всі, які є на нашому ринку і нам у всіх нормально. Вибрали Наррy, бо маю вихід на дешеві - по 0,75коп. А ще купуємо одноразові пеленки 90*60 по 1,76:radist:

Додано через 6 хвилин
на памперсній основі кладу

Не жартуйте з тими речами, від такого буде тільки гірше
Напевне малося на увазі якраз ті одноразові пеленочки? Ми ними також користуємося.

Горобчик
21.03.2008, 20:37
але нам казали від горіхів відмовитись, бо може бути алергія в донечки
Я починала їсти горіхи з 2-3 шт., а зараз можу склянку зїсти і нічого, але взагалі то я щось не чула щоб горіхи викликали алергію. Може спитайте у наших крнсультантів по ГВ.
Таки мазь, 5 %. Ми нею також дупцю мажемо. В нас алергія на Pampers. Перейшли на Huggies, все пройшло, а мама нечемна вирішила використати залишки памперсів, і дитину знову обкидало.

А в нас на Huggies алергія. Перші пачки діставала сестра, в якої на їхньому складі чоловік працює, а потім купляла на Шуварі. Тепер перейшла на Libero

Галинка
21.03.2008, 20:45
Я шукаю українські дитячі пісеньки, вірші, лічилки. Підкажіть, де можна знайти.

марта
21.03.2008, 21:55
Про попу і підгузники
Від народження користувлись бюбхенівським кремом під підгузник і памперсами. Спочатку користувалась вологими серветками памперс. Потім прейшла на переварену водичку і марлечку. Потім в нас з продажу зникли звичайні памперси і з’явились тільки з алоє. В малого було дуже сильне подразнення, довго сходило. Я ще й не відразу зрозуміла в чому причина, бо не побачила, що ті памперси інші. Найкраще поміг Деситин. Спробували перейти на хагіси, але зупинились на ліберо. І за порадою лікаря змінили «догляд» за попою: тепер стараюсь змивати малому попу під протічною водою (доречі малому дуже подобається), а під підгузник даю саму просту дитячу присипку. Нам цей спосіб підійшов, бо подразнень більше не було.

Улянка
21.03.2008, 22:34
Напевне малося на увазі якраз ті одноразові пеленочки? Ми ними також користуємося.

Ага, такі як на пологи брали.Малеча на ній спокійно лежить з голою попою і можна не хвилюватись за ліжко. Бо на клейонку голою попою то якось не дуже приємно певно:)
А присипкою ми не користуємось взагалі. І дуже підходять нам хагіси бо памперси зповзали весь час.

Nata
21.03.2008, 23:07
Ну що ж ви так? Нам всі підходять, треба було нам запропонувати
Галинко, справді спочатку подумала, щзо якісь неякісні, тому навіть в думці не було ще щось з ними зробити :).
Нам першому теж всі підгузки підходили в плані алергії, але зупинилися на Ліберо, бо інші текли інколи

Гелена
22.03.2008, 00:16
О, я вам це і хотіла порадити. В нас також була водянка в 2 місяці, це нам хірург виявив, сказав, що то часте явище у хлопчиків-немовлят. Ніякого лікування не призначав, лише як памперс міняти, то яєчка і пісюн догори піднімати, а як водянка пройде, то того робити вже не треба. В нас до місяця часу минулася.
так швидко? ура!!! сподіваюся і в нас минеться швидко
я бачу що то не постійно є ознаки водянки, а тільки час від часу
в вас теж так було? часом все нормально, часом трохи ніби є набряк

guculyanka
22.03.2008, 12:26
Мамусі, пробуйте висаджувати дитинку над тазіком, не буде ніяких проблем. То не так важко, як здається. Моя цілий день в звичайних х/б трусиках, памперс тільки на вулицю одягаю. І вночі теж в звичайних трусиках.:y: :y: :)

Я купила собі на роди медичну клейонку (така оранжева), на роди не пригодилась... , то я на аварії дитячі постелила на ліжко, зверху байкову пелюшку. Звичайна клейонка буде з*їжджати, з цією зручніше. Спочатку користувалась тими одноразовими пелюшками, але мала дуже пріла на них, вся мокра була, то перейшла на цей спосіб. Кремами немає потреби мастити, тільки на вулицю - "Детский" Москва, ніякий Бюбхен не зрівняється.

Додано через 24 хвилини
Моя люба Анжеліка певно скоріше ходити буде, ніж сидіти.:( П*ятий місяць рачкувала: ставала рачки, розгойдувалась вперед-назад, коли прицілилась (в основному за іграшкою), робила випад тілом вперед, як жабеня.:D :D Те, що можна переставляти руки-ноги по черзі, ще не дойшло до неї.:) Цей місяць так само робила, тільки додалося ставання на прямі ноги: стоїть рачки на руках/колінах, дупцю піднімає доверху і вже на пальчиках.:) Трохи не добре, бо деколи стає на пальчики, коли ставлю на ножки, але не знаю, що з тим зробити.

Додано через 30 хвилин
Стосовно педприкорму: чим більше дізнаюсь про цю систему, тим більше в захваті.:clapping: :clapping: Ми вже навіть спробували картоплю.:p :p :p І татко дав лизнути часник.:ninja: (зараз Сявич мене скритикує, але то було випадково):D :D :D Дитині сподобалось.:)

Додано через 49 хвилин
І ще одне.:)

Приїхав мій комплект (топ+шраг) для годування.:radist: :radist: :radist: Червоний! Від "Макош" відрізняється тим, що не просто розріз для годування, а виріз з сторони руки.

Андріана
22.03.2008, 13:42
Приїхав мій комплект (топ+шраг) для годування.:radist: :radist: :radist: Червоний! Від "Макош" відрізняється тим, що не просто розріз для годування, а виріз з сторони руки.

Скажіть,будь ласка, скільки часу він йшов?:o

guculyanka
22.03.2008, 13:44
Скажіть,будь ласка, скільки часу він йшов?:o

10 днів. Я вже аж переживала, чи не загубився... А ви теж замовляли?

Андріана
22.03.2008, 13:47
10 днів. Я вже аж переживала, чи не загубився... А ви теж замовляли?

так,але тільки 5 днів пройшло і просто кофточку,не те що ви. Значить, ще рано переживати:)

Ljolik
22.03.2008, 14:04
Приїхав мій комплект (топ+шраг) для годування. Червоний! Від "Макош" відрізняється тим, що не просто розріз для годування, а виріз з сторони руки.
І зручно так?

Drimka
22.03.2008, 15:42
я бачу що то не постійно є ознаки водянки, а тільки час від часу
в вас теж так було? часом все нормально, часом трохи ніби є набряк

Так, в нас вона час від часу проявлялася, а зараз немає. І в моєї коліжанки, синок (на 20 днів старший) теж мав водянку в той самий час, що і ми. Нічого, пройшло само. Швидкого одужання.

Ksani
22.03.2008, 16:35
Стосовно педприкорму: чим більше дізнаюсь про цю систему, тим більше в захваті. Ми вже навіть спробували картоплю. /.../ Дитині сподобалось.
о, нарешті і в цьому питанні однодумці з'являються :)

Горобчик
22.03.2008, 23:23
Вчора ходили в поліклініку на черговий огляд, ходимо лише тоді, коли треба відвідувати хірурга і невропатолога. Прийшли, і як завжди нашої мадам-педіатра не було (хоча її зміна), лише медсестра, тому звісно ніяких питань і огляду не було. Пішли до хірурга, до свого не встигли, пішов раніше, попали до іншого. Я БИ ЇХ ВСІХ ПОЗВІЛЬНЯЛА!!!!!! Сказав роздягнути дитину для огляду, а сам в той час спілкувався з сантехніком, який справляв двері в сусідньому кабінеті, підійшов взнати чи ми роздягнули дитину, ми сказали, що вже готові і він попросив почекати ще кілька секунд - це при тому, що пеленальний столик стоїть між вхідними дверима, з яких постійно рипається лікар і медсестра, і дверима в маніпуляційну, тобто на протязі. Ми дитину звісно не роздягнули, чекали коли пан лікар дозволе собі приділити нам уваги. Нарешті знайшов час і з обуренням зауважив, що наша дитина ще вдягнута, на що я йому кажу, що тут досить свіжо ще й протяг. Оглянув дитину, все добре, але на наші запитання не відповідав, бо це не його спеціалізація (питали по його огляду) і почав: ось сантехнік за ремонт дверного замка вимагає гроші, відповідно він буде вимагати гроші і з нас, бо держава за замки не платить - ми офі.... . Сьогодні у нас температура 38,5. Чи то від вчорашнього огляду чи це все ж таки зубки (ще не маємо ні одного) сказати важко, але маємо що маємо.

Katrin
22.03.2008, 23:29
пережили найстрашніших 5 днів в нашому житті
Дрімочка, ось прочитала, що з Вами була за біда,як малеча зараз? Тримайтесь!!!
Ми цього тижня стали зубастіками, прорізався наш 1 зубчик і щойно я це відчула "наживо", вкусила так, ніби там не один, а вся щелепа і головне сміється, я аж вскрикнула від болю, а їй смішно....

Olenka
22.03.2008, 23:52
За цей тиждень ми навчились стояти пару секундочок без жодної підтримки, а ще навчилися робити з мамою тосі-тосі: не кулачками, а долоньками:radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist:
Кожен день ми відкриваємо світ і це цікаво, не тільки синочку, а й усій рідні!!!

levandivka
23.03.2008, 08:05
Оглянув дитину, все добре, але на наші запитання не відповідав, бо це не його спеціалізація (питали по його огляду) і почав: ось сантехнік за ремонт дверного замка вимагає гроші, відповідно він буде вимагати гроші і з нас, бо держава за замки не платить - ми офі....
Тю...
ТАК тре' було йому розповісти, що у Вас молоко на плиті "втекло" і лампочка дома перегоріла... :)

Nata
23.03.2008, 12:23
Чим більше читаю про поліклініки, тим менше туди ходжу :). Може то зле, але хірурга моя дитина ще не бачила. Ну не хотів пан дитя оглянути, а мама з мухами, розвернулася і сказала, що більше не прийду. Ми й до педіатра не ходимо, вона хіба сама забіжить додому, перевірить як справи.

Ми цього тижня стали зубастіками, прорізався наш 1 зубчик
І ми! В 4, 5 місяці виліз зуб! Позавчора я всю ніч відчувала, що таке дитячі зуби, добре що мазь від старшого збереглася (навіть не розпакована), то під ранок замучене сімейство позасинало.

Гелена
23.03.2008, 20:36
Нічого, пройшло само. Швидкого одужання.

дякую :)

Zoryanazirka
23.03.2008, 20:41
А ми вже обтинаємо нігтики при повній пам"яті не у сні!!! Марчик чемненько спостерігав як я йому обтинала і навіть не намагався забрати щипчики.
От такі ми дорослі :)

Марічка
23.03.2008, 21:25
Дякую усім дописувачам на тему закисання очок від народження і пробивання слізного канальчика!!! (ст. 51-52...) :clapping: Ми крім промивання і капання поробили масаж 2 (!) дні, тепер очка чистенькі і не закисають!!! :radist:

Nata
23.03.2008, 22:02
А ми вже обтинаємо нігтики при повній пам"яті не у сні!!!
Вітаю! У нас ця проблема знялася, ск тільки малий захотів сісти. Тепер він стерпить майже все, тільки б дозволили посидіти.

Nadijka
23.03.2008, 22:45
А ми вже обтинаємо нігтики при повній пам"яті не у сні!!! Марчик чемненько спостерігав як я йому обтинала і навіть не намагався забрати щипчики. От такі ми дорослі
І ми нарешті також навчились манікюри і педікюри робити не увісні!!! тепер тільки бачить ножиці, зразу дає пальчики і кричить:"Ссєєє!!!"(ще!!!)

Додано через 1 хвилину
Ми крім промивання і капання поробили масаж 2 (!) дні, тепер очка чистенькі і не закисають!!!
Марічко, а чим капали очка і чим промивали?
Ми вже другий день Тобрексом капаємо, то поки що ніяких результатів...

хельга
23.03.2008, 23:13
Сьогодні були в бані:) :) :) Давно я так не відпочивала:radist: Здивувало мене те, що Данилко зовсім не капризував в парилці - йому теж сподобалось:) :) :)

Питаннячко. А чи слухають ваші малята музику і яку?
Знайшла ось таке http://www.tovarish.com.ua/news/Zdorovia/07-11-2007-00-00-00/Likuvalna_6235.html

Nadijka
23.03.2008, 23:17
Питаннячко. А чи слухають ваші малята музику і яку? Знайшла ось таке http://www.tovarish.com.ua/news/Zdor...alna_6235.html

Коли з чоловіком не можемо дійти згоди шо слухати, то завжди включаємо класику і я помітила шо Кусі подобається...
А взагальному постійно включаю їй дитячі пісеньки, звуки природи і казочки...

Уляночка
23.03.2008, 23:24
Коли з чоловіком не можемо дійти згоди шо слухати, то завжди включаємо класику і я помітила шо Кусі подобається...
А взагальному постійно включаю їй дитячі пісеньки, звуки природи і казочки...

А Любунчик любить дивитись диски "Вундеркінд із пелюшок" (особливо алфавіт, птів птрахів, озвучені тварини, звуки природи, поїзди), а також диски з серії "Професор Карапуз".

guculyanka
24.03.2008, 01:32
І зручно так?

Так, сьогодні випробувала. :) Зручніше з вирізом; в макошівській теж добре, але треба було трохи пристосуватися і звикнути.

Nata
24.03.2008, 11:25
А Любунчик любить дивитись диски "Вундеркінд із пелюшок"
Улянко, що за диски, де брали?
Мій старший любив слухати звуки природи, а тепер слухає з мультиків дитячі пісеньки. А менший росте під Подоляночку у виконанні Петруся.

Будячок
24.03.2008, 11:33
і знову привіт мамусі:) щось якось останнім часом завали завалили, не було як забігати:(
доця росте, посилено ходить в садок і не менш посилено його ламає (на нашому рахунку дві шафки, один вазон, парочка іграшок) ну і само собою когорта відлуплених хлопак, переважно старших, які при цьому дивляться на неї ніжним поглядом:)

Питаннячко. А чи слухають ваші малята музику і яку?

Музику слухає: постійно в садочку, коли немає занять у них завжди включена музика, вдома дитячі пісні віршики, Пікардійську терцію.
Ну і дуже багато співаємо я, тато, бабуся, дідусь:) Ну і тепер вже доця. Співає про все що бачить:)

Галинка
24.03.2008, 12:02
а тепер слухає з мультиків дитячі пісеньки

дитячі пісні віршики
Пісеньки на українській мові? Я 2 год. в інтернеті рилася і нічого дитячого по-українськи не знайшла:( Польських є понад 100, я навіть багато з них знаю, російських теж багато, а от з українських дитячих пісеньок немає нічого.:(:(:( А так хочеться навчити синочка українських пісень ще з малечку!!! Може хтось має посилання, то поділіться, будь-ласка!

Улянка
24.03.2008, 12:16
Пісеньки на українській мові? Я 2 год. в інтернеті рилася і нічого дитячого по-українськи не знайшла

Нам дуже подобаються Росави "Колисанки". І пісні хороші, і голос гарний і засинаємо під них добре:)

Nata
24.03.2008, 12:37
так хочеться навчити синочка українських пісень ще з малечку
То співайте разом! Моя бабуся навіть Гімн і Заповіт дітям співає і бачили б ви як при цьому правнуки засинають! Жодна колискова не зрівняється :).
З мультиків у нас пісні російською, старі радянські пісеньки, а решта - українською. Ще дуже любимо "Улюблені вірші" слухати.

Drimka
24.03.2008, 12:54
Дрімочка, ось прочитала, що з Вами була за біда,як малеча зараз? Тримайтесь!!!
Ми цього тижня стали зубастіками, прорізався наш 1 зубчик і щойно я це відчула "наживо", вкусила так, ніби там не один, а вся щелепа і головне сміється, я аж вскрикнула від болю, а їй смішно....

Дякую, Katrin! Я тримаюся, вже аналізи на багато кращі, ми одужуємо. Але в мене тепер інша проблема: через пережите хвилювання зменшилась лактація і я бачу, що Данусик не наїдається. Не знаю, чи можна йому дати трошки якоїсь кашки хоч раз на день, щоб він ще перекусив, чи це нашкодить відновленню лактації. Написала про це детальніше в гілці про ГВ.
Вітаю Вас з першим зубчиком!!!:radist:

Nadijka
24.03.2008, 12:57
А Любунчик любить дивитись диски "Вундеркінд із пелюшок" (особливо алфавіт, птів птрахів, озвучені тварини, звуки природи, поїзди), а також диски з серії "Професор Карапуз".
А поділитесь з нами?:o

Марічка
24.03.2008, 13:37
Марічко, а чим капали очка і чим промивали?
Ми вже другий день Тобрексом капаємо, то поки що ніяких результатів...

Нам сьогодні 2 тижні і 5 днів. Очка закисають від народження (народився зі "слізкою"). В пологовому ми мили очка милом господарським, вдома пробували один день мити. Потім прийшла педіатр в гості, виписала левоміцитин капати і промивати фурациліном (або чаєм). Ми капали з тиждень, промивали ромашкою, чаєм чорним, потім фурациліном, навіть один раз мені сечу малого вдалося "впіймати" (знаю, що добре допомагає промити сечею свіжою очка, якщо є конюктивіт) - результату нуль. Потім два дні поробила масаж, дуже ретельно промивала очка фурациліном (як тільки та "кака" зявлялася, зразу змивала), капала левоміцитіном 3-4 рази в день (як вдавалося в відкриті очка попасти) - і пройшло! Списую все на масаж, бо до того що не робила, нічого не помагало. А тут тільки масаж додала - і як рукою зняло!

Горобчик
24.03.2008, 13:38
То співайте разом! Моя бабуся навіть Гімн і Заповіт дітям співає і бачили б ви як при цьому правнуки засинають! Жодна колискова не зрівняється .
З мультиків у нас пісні російською, старі радянські пісеньки, а решта - українською. Ще дуже любимо "Улюблені вірші" слухати.
Ми теж всі Софійці співаємо від народження: дідо співає українські народні, бабця - просто ля-ля-ля і бі-бі-бі, бо їй слон на вухо наступив http://www.rusforumz.com/library/template/smile/a/bigsmiles2/25.gif , а я все потрошки, по пів куплета, бо більше не знаю :shy: , і заповіт і "Ще не вмерла Україна". Нас всі сусіди чують, як ми тріо затягнемо http://www.rusforumz.com/library/template/smile/a/bigsmiles2/6.gif, зате Софія аж заходиться від сміху і нам помагає http://www.rusforumz.com/library/template/smile/a/bigsmiles2/90.gif

Додано через 3 хвилини
Нам сьогодні 2 тижні і 5 днів. Очка закисають від народження (народився зі "слізкою"). В пологовому ми мили очка милом господарським, вдома пробували один день мити. Потім прийшла педіатр в гості, виписала левоміцитин капати і промивати фурациліном (або чаєм). Ми капали з тиждень, промивали ромашкою, чаєм чорним, потім фурациліном, навіть один раз мені сечу малого вдалося "впіймати" (знаю, що добре допомагає промити сечею свіжою очка, якщо є конюктивіт) - результату нуль. Потім два дні поробила масаж, дуже ретельно промивала очка фурациліном (як тільки та "кака" зявлялася, зразу змивала), капала левоміцитіном 3-4 рази в день (як вдавалося в відкриті очка попасти) - і пройшло! Списую все на масаж, бо до того що не робила, нічого не помагало. А тут тільки масаж додала - і як рукою зняло!
Марічко, в нас теж були проблеми з закисанням, що доця аж не могла відкритти очка, народилися такі. Капали і левоміцитіном, і ще якими каплями на О...(не памятаю назви), нам нічого не допомагало і нас вже відправляли проколювати, а молочком капати не дозволяли, наівть в ПБ забороняли. Але я все ж таки промила своїм молочкам і за 1 день все пройшло і до сьогодні нічого немає (тьху-тьху).

Зануда
24.03.2008, 13:48
Співає про все що бачить
Наша Аня, то просто чукча якась:D їй вистарчить щось побачити таке цікаве і вже є тема для пісні - сідає, ставить перед собою книжку(то ноти) і починає співати, звук зростає з кожним новим рядком:padonak: ой любить вона ту справу :D :D :D !Ну і ми...також...тепер...а шо робити?:ninja: :crazy:

Додано через 11 хвилин
А ще собі пригадала, що коли була вагітною перший раз, то на роботу приносила диски з музикою і цілими днями слухала, особливо мені одна пісня Роксет подобалась, дуже тоді популярна і я її по кілька разів підряд слухала. Так от потім, коли народилась донечка, я провела експеримент - коли вона була якась трошки перезбуджена, або плакала чи не могла заснути, то я включала пісню і о диво! дитина заспокоювалась і засинала. Я той диск навіть не виймала після того - готувались спати і вмикали - до кінця пісні Тереза мирно сопіла.

Марічка
24.03.2008, 14:42
а молочком капати не дозволяли, наівть в ПБ забороняли.

І мене налякали в ПБ, коли я пробувала... Сказали, що коли залишки того молочка в оці скиснуть, через кисломолочні бактерії може бути більша біда... Дурили?
Після того, коли вже була вдома, від багатьох чула про молочко, але чомусь не ризикувала...
Наш також не міг відкрити очка, особливо зранку...

Додано через 1 хвилину
Щодо музики, то ми з животика слухали класику і японську Kitaro. Зараз під останню дуже гарно спимо.

Уляночка
24.03.2008, 16:04
Улянко, що за диски, де брали?

Диски купляла ще рік назад через інтернет-магазин "Знайка" - 2 диски з пересилкою десь 132 грн. коштували. 2 диски з серії "Професор Карапуз" - кожен по 38 грн. Тепер це все продається у відомому магазині на Шевській.

А поділитесь з нами?
Надійко, вони не копіюються:( :( :(

Нам дуже подобаються Росави "Колисанки". І пісні хороші, і голос гарний і засинаємо під них добре

Це був мій перший подарунок Любчикові - на 1 місяць:) :) :)

Ljolik
24.03.2008, 16:09
Диски купляла ще рік назад через інтернет-магазин "Знайка" - 2 диски з пересилкою десь 132 грн. коштували. 2 диски з серії "Професор Карапуз" - кожен по 38 грн. Тепер це все продається у відомому магазині на Шевській.
Я теж в Знайці купувала, а потім ще в "Тигресі" бачила, українською і англійською мовами.

Надійко, вони не копіюються

На компакт може і ні, а на комп переписати можна, принаймні мої коліжанки попереписували без проблем, але давала так щоб чоловік не знав :shutup:, бо це ж порушення авторських прав :shutup::shutup::shutup:

Уляночка
24.03.2008, 16:23
На компакт може і ні, а на комп переписати можна, принаймні мої коліжанки попереписували без проблем, але давала так щоб чоловік не знав , бо це ж порушення авторських прав
якщо можливо, то переписуйте, на здоровя:) :) :)

Nadijka
24.03.2008, 16:31
якщо можливо, то переписуйте, на здоровя
чоловічок каже шо є якась програмка, яка дозволяє це робити... може колись обміняємось інформацією?

Koza-Dereza
24.03.2008, 17:05
А ми слухаємо класичний рок, диско, попсу, класику все що мама то і доня. Я їй купила один диск бейбі Ейнштейн серії, але то заношу його десь, то забуду включити тож і слухає те що я.

Уляночка
24.03.2008, 17:47
чоловічок каже шо є якась програмка, яка дозволяє це робити... може колись обміняємось інформацією?

Надійко, зустрінемось і позичу вам по черзі кожен, бо Любко без них не може ні дня

Olenka
24.03.2008, 19:52
дивитись диски "Вундеркінд із пелюшок"
і наш Тимофій любить ці диски. Дуже любить художників.
А ще ми маємо українські народні казки, казки Івана Франка, оперна музика з серії "Малыш и Классика", ну і звичайно Улюблені вірші.

Додано через 8 хвилин
Там нічого особливого щоб переписати не треба, там просто картинки в презентаціях, але є один файлик у якому розповідається про карну відповідальність за порушення авторських прав.
Я купувала тут (http://www.bebik.com.ua/index.php?searchstring=%C2%F3%ED%E4%E5%F0%EA%E8%ED %E4), дешевше ніж в Знайці, навіть з пересилкою.
Мамусі, на цьому сайті є купа всяких розвиваючих іграшок і ігашок за методиками, також дешевше ніж в знайці... + лотерея. можна кожного місяця щось виграти, звичайно для дитинки...

Nata
24.03.2008, 20:39
Дякую за інформацію про диски. Була в суботу в Знайці, не бачила :(, певно не за тим заглядала. Замовлю малим, нехай тішаться.
А ще ми маємо українські народні казки, казки Івана Франка,
Ми народні теж слухали, вже пройшло, а Франка мусить бути тільки Лис Микита і тільки у виконанні рідної бабусі, інакше не йде.

марта
24.03.2008, 23:21
Наш Костя сьогодні вирішив в 3-й годині ночі, що хоче бавитись...
Довго його вкладала: до нас, потім в ліжечко, потім в каляску... Так пару разів по колу. В результаті пішли на кухню бавитись...

Koza-Dereza
24.03.2008, 23:27
Наш Костя сьогодні вирішив в 3-й годині ночі, що хоче бавитись...
Довго його вкладала: до нас, потім в ліжечко, потім в каляску... Так пару разів по колу. В результаті пішли на кухню бавитись...
Може то якiсь магнiтнi поля чи що. Бо моя Катя вставала що 2 години як будильник, 11, 1, 3, 5 i вже аж 7. Я як зомбi!

Галинка
24.03.2008, 23:49
То співайте разом!
Ото ж бо!:) Якби знала, то співала б!:) Я виросла при польському ТБ, і знаю польські пісеньки. Мій чоловік знає пісеньки майже всіх старих російських мультиків. А от українських - ні:( До-речі, здається навіть немає такої великої кількості українських дитячих пісеньок, як наприклад російських. З українських знаю: "Галя по садочку ходила", "Подоляночка", "Ди-би, ди-би" , "Жили у бабусі", "По малину в сад підем" і ВСЕ!:(:(:(Може хтось ще щось знає, то підкажіть!!!

Горобчик
25.03.2008, 00:06
Може то якiсь магнiтнi поля чи що. Бо моя Катя вставала що 2 години як будильник, 11, 1, 3, 5 i вже аж 7. Я як зомбi!
І моя вночі співати захотіла. Вона з ліжечка заглядає чи ми з татком спимо, якщо побачить в нас відкриті очі починається спів (не плач) і заклики до гри, а так як я буджуся на кожен її рух, то й випадково відкрила очі, бо наш татко вже навчений підглядати перш ніж очі відкрити. Взяла до нас в ліжко та й дрімала, а їй того було мало: пхала пальці мені в очі, до носа і видирала волосся, а татка шарпала за подушку, бо він від неї відвернувся, а як татко повертається лицем до неї, то починається затяжна бесіда :) . Отак і вставляю собі цілий день сірники в очі.

Leila
25.03.2008, 08:54
Мій Станіславчик, теж встає так як написала Коза Дереза, але не раз колись там, а вже півроку, одне і теж я вже дійсно зомбі стала:suicide: , а ще на новорічні свята, здається на Старий новий рік, коли стріляли салюти я їх не чула взагалі, але як тільки малий поворушився зразу почула, тепер у нас у всіх материнський сон. Малий не так давно змінив свій режим встає в 6 ранку, цікаво може як переведуть годинник, то буде 7, хоч психологічно буде легше:) І їсть він що дві години вночі,
дівчата хто теж так часто годує вночі?

Nata
25.03.2008, 10:22
І мій малий всю ніч крутився. Тепер спить, а я ледве суваюся по хаті, спати хочеться.
Малий не так давно змінив свій режим встає в 6 ранку
Не хочу Вас лякати, але чоловіковий племінник так вставав до 1,5 року. Поки мама годувала.

Zoryanazirka
25.03.2008, 10:55
І їсть він що дві години вночі,
дівчата хто теж так часто годує вночі?

Ми, напевне, їмо ще частіше вночі - кожну годину-півтора!!! Але спимо ми разом, то я не дуже буджуся при цьому. Зранку почали вставати в 7й, переведуть година то буде 8, але засинати почали на годину пізніше - в 9й

Nata
25.03.2008, 11:06
але засинати почали на годину пізніше - в 9й
Зоряно, по-доброму Вам заздрю! Ми засинаємо в 11, встаємо в 7-8, вночі скільки їсть я теж не рахую, бо спимо разом, я тільки перекладаю на інший бік після годування, щоб груди не плутати.

Leila
25.03.2008, 11:12
Nata і Zoryanazirka, та в мене рідко буває що їсть кожні 2 години, переважно так як у вас, я не рахую, бо теж сплю разом з малечею, і бачу що треба набратися терпіння і годувати ще з рік в такому ж режимі.

Додано через 2 хвилини
ми почали їсти трошки яблучка і картопельку, скоро будемо пробувати морквочку і кабачок, каші нам не треба, ми вже важимо 10 500, нам 6 міс і 5 днів, але найкраща циця, він її більше любить. Зубчиків ще й не видно тому важко їсти нову їжу

Zoryanazirka
25.03.2008, 11:20
Зоряно, по-доброму Вам заздрю! Ми засинаємо в 11, встаємо в 7-8, вночі скільки їсть я теж не рахую, бо спимо разом, я тільки перекладаю на інший бік після годування, щоб груди не плутати.

Тільки після 9ї в нас починається життя - починаю прибирати, вечеряти, дивимося якийсь фільм. Раніше засинав в й то ше більше було часу. Але будився в 6й! В вихідні спить до 9-10, це напевне тому що ми всі спимо, а в будній день татко встає рано на роботу.

Natalka
25.03.2008, 11:50
Ми засинаємо в 11, встаємо в 7-8, вночі скільки їсть я теж не рахую, бо спимо разом, я тільки перекладаю на інший бік після годування, щоб груди не плутати.
Ми такі самі!!!А нам вже рік виповнився...

Квіточка
25.03.2008, 13:33
А я вже вчора пішла в іншу хату спати, бо малий якось неспокійно спить, крутиться, він крутиться, але спить, а я сижу і дивлюся. А ше тепер навчився спати зі мною, а я так не хочу, бо то доведеться з ним спати до 3р.. Він крутиться то я беру до себе, даю цицю, засинає, то несу назад в колиску, через год. встає я знов беру до себе.... і т.д.
Думаю ну все пора з тим ношенням і годуванням закінчувати, лишила їх з татом..... Тато перестрашено дивився шо тепер Макс буде його будити.
Чую плаче, приходжу.... стоїть.... ридає.... взяла до себе, то вже цілу ніч спав зі мною. Тато навіть ніц не чув, певно тата треба в другу кімнату, зміню одного мужчину на іншого. Але ж деякі діти сплять цілу ніч..... в ліжечку...