КПК

Показати повну версію : Вибираємо ім'я для дитинки

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

Trumbumbulja
24.11.2010, 12:54
В мене сестричка Анна, я - Тетяна, а як кличуть то не розбереш кого Аня-Таня. Прибігаємо одразу обоє.

napoleona
24.11.2010, 13:19
В мене тітка Оля (в честь якої мене назвали)
і мене теж, але її кличуть Оля, а мене Олюся або Люська:girl_blush2:

Korona
24.11.2010, 13:30
Коли постало питання як назвати синочка, то дідусь (мій батько) хотів вчесть нього. Були й інші версії вчесть когось назвати. Я категорично відмовилась, не хочу вчесть когось називати. Питання було вирішено іншим чином. Я взяла Біблію і сказала що ім*я буде із неї. Довго вагалась , вибирала і зупинилась на Євангеліях. Найбільше до душі мені було ім*я Лука. Хоча не виключаю , що це був знак з ВИШЕ. Ніжно ми називаємо Лукасик, Лукасюнька та багато інш.

allusya
30.11.2010, 15:59
або Єва

Мій чоловік вподобав собі імя Єва і все, постійно питає як там моя Євочка чи Євуся :girl_dance: А мені ніби імя таке подобається, але шось не впевнена, що для моєї доні це імя підійде :girl_in_dreams:
От і не знаю, чоловік на інші варіанти не погоджується і все, звертається до доні вже тільки по імені. Мабуть треба буде змиритись ;)

Natalysa
30.11.2010, 17:04
Мій чоловік вподобав собі імя Єва і все, постійно питає як там моя Євочка чи Євуся
Мені це імя теж подобається:)

algo
03.12.2010, 12:55
Ми вчора трохи думали над іменем, але ті імена що подобаються мені, не подобаються чоловіку, і навпаки.Наразі три спільних знайшли: Дана, Квітка ,Калина.

iriwa
03.12.2010, 13:39
А ми сину вибирали ім"я, вибирали.... а потім він народився, ми подивилися і вже назвали так "на кого був схожий".... назвали Олександром :girl_blush2:

Марта2
03.12.2010, 15:00
Мені так запало ім"я Квітослава до душі, так гарно можна його перекручувати, Квітуся, Квітка, навіть Квітуська звучить мило! Як думаю про те ім"я, так якось тепло і весняно на душі..... Ім"я вибрала, тепер залишилось саме менше.....

algo
03.12.2010, 15:19
Мені так запало ім"я Квітослава
А мій чоловік категорично проти саме Квітослави.Тобто Квітка підходить, а квітослава ні.Він взагалі казав не пропонувати імен що закінчуються на "слава". так багато гарних імен пропадає((

Лідочка
03.12.2010, 15:22
Ім"я вибрала, тепер залишилось саме менше.....
Задумуєтеся над сестричкою для Ернестика?

Usmishka
03.12.2010, 16:04
Наразі три спільних знайшли: Дана, Квітка ,Калина.
А ви точно вже знаєте що буде дівчинка?
Мені поки нічого крім Олеся на думку не спадає, але чекаю на УЗД, бр мій муж чекає тільки на хлопчика :)

algo
03.12.2010, 17:09
ви точно вже знаєте що буде дівчинка
На першому УЗД сказали, що дівчинка швидше за все, і я відчуваю,що доця!

Котя
03.12.2010, 17:19
але чекаю на УЗД, бр мій муж чекає тільки на хлопчика
А я судячи по другій лінієчці, подумала,що Ви вже точно знаєте хто буде:girl_wink:

Марта2
03.12.2010, 17:27
Задумуєтеся над сестричкою для Ернестика?

І хочеться і колеться....:girl_blush2:

Лідочка
03.12.2010, 17:30
І хочеться і колеться....
Якщо хочеться, то те що колеться поправимо:) Дітки, то ж щастя, тим більше бажані дітки...

puma
03.12.2010, 20:34
мій чоловік категорично проти саме Квітослави.Тобто Квітка підходить, а квітослава ні.Він взагалі казав не пропонувати імен що закінчуються на "слава". так багато гарних імен пропадає

І мій так само. Казав, що його та "слава" нервує:girl_haha:

Ми коли старшу називали то відразу погодилися , що буде Софійка ( не знали тоді, що то таке поширене імя ). А для молодшої були варіанти: Квітка, Надійка, Анна, Уляна, Олеся.:girl_in_dreams: Але Софійка назвала Роксоланою.

Shatenka
15.01.2011, 14:42
Він взагалі казав не пропонувати імен що закінчуються на "слава"
От і в мене те саме, тільки з чоловічими іменами:( Мені дуже подобаються імена Ярослав, Святослав, а чоловік каже, що не хоче ніяких "слав". Я кажу:"А як тоді назвем дитину, якщо буде хлопчик?" А він каже:"Я ще не придумав".
А з жіночих імен дуже подобається Світлана. Тут чоловік мене підтримує:girl_in_dreams:
А ще подобається Поліна, але тут він ще більш категоричний, каже, що то як Буратіно, Поліно:girl_haha:

Virginia
15.01.2011, 15:06
Мені поки нічого крім Олеся на думку не спадає, але чекаю на УЗД, бр мій муж чекає тільки на хлопчика

Ідентично. З дівчачих імен подобається Олеся, та і всі Олесі яких я знаю - дуже хороші люди.
А взагалі почали подобатись імена, які колись ну взагалі не подобались. Наприклад ім"я Галина. А з чоловічих, не повірите, Іван:) Мій чоловік тих імен навіть серйозно не сприймає... але якщо буде синочок, та ще й народиться 7 липня, то "свалу" в мого чоловіка не буде:)

дашулька
15.01.2011, 15:11
ще подобається Поліна, але тут він ще більш категоричний, каже, що то як Буратіно, Поліно
І мені подобається Поліна:girl_claping:! тільки вот перший раз чую асоціацію про Буратіно, хм...:connie_pull-pigtail.

Ljolik
15.01.2011, 15:47
От і в мене те саме, тільки з чоловічими іменами Мені дуже подобаються імена Ярослав, Святослав, а чоловік каже, що не хоче ніяких "слав". Я кажу:"А як тоді назвем дитину, якщо буде хлопчик?" А він каже:"Я ще не придумав".
А в нас все навпаки, мені не подобаються імена на "слав" а чоловіку дуже подобаються. Якщо буде хлопчик, то хоче назвати Ярославом, мені вже більше в такому випадку Яромир подобається. Ну але, як буде хлопчик, то сперечатись не буду, нехай називає як хоче.

MILITARIYA
15.01.2011, 16:01
Але Софійка назвала Роксоланою.
В нас також Володя сестричку сам назвав Софійкою, я спочатку дуже не хотіла, але як подивилася, як він ніжно і гарно говорив до неї називаючи так, то сумнівів вже не було.
Коли помер мій дідо, на похороні написали священнику листок з ким він прощається, прочитав правнуків Володю і Софійку і ще....Сергійка, так шо певно ше буде Сергійко)))))) тепер вся родина підколює мене

Dobra
15.01.2011, 17:09
А мій чоловік категорично проти саме Квітослави.Тобто Квітка підходить, а квітослава ні.Він взагалі казав не пропонувати імен що закінчуються на "слава". так багато гарних імен пропадає
А варіант Квітлана вам подобається? Співробітниця назвала так дочку, не може натішитись.

algo
15.01.2011, 18:21
Квітлана вам подобається
Ні,не дуже.якось не близьке мені)

Liliyah Romanova
15.01.2011, 19:51
То назвіть Квіткою і вже.

kvVItKA
15.01.2011, 20:02
То назвіть Квіткою і вже
та-та,назвіть Квіткою;)

algo
15.01.2011, 20:13
Ми ще подумаємо.може так і буде)) правда ще не впевнені точно чи дівчинка)на другому узд не показалось)

Dobra
15.01.2011, 20:47
А я собі згадала, ми як молодшу називали - а старша в нас Лілія - чоловік прочитав десь імя Мальва. Ми би їх кликали - наші квіточки:girl_yes:. Але якось незвично було, боязко, та і старша визначила імя - Тая. Тому в нас тільки одна квіточка і один пампушок (а друзі жартують - Тая і Тамтая).

La esposa
15.01.2011, 20:55
та-та,назвіть Квіткою

совісті треба не мати, щоб так мене смішити :lol: :lol: :lol: :lol:

а ми з чоловіком якось то думали, як поназиваємо майбутніх дітей... вирішили, що дівчинка буде Естер, а хлопчик — тут не жахайтеся, то була моя ініціатива — Торвальд :)

Vika
15.01.2011, 20:57
а в нас проблема: ну ніяк не придумаєм імя. має бути хлопчик. чоловік марить іменем Микита, але воно мені страшенно не подобається. в мене варіантів-0. жартую що до 6 років буде "хлопчик" або "№2", а потім сам придумає собі:girl_crazy:.може конкурс обявити?

Maksutka
15.01.2011, 21:38
а в нас проблема: ну ніяк не придумаєм імя. має бути хлопчик.
і не тільки у вас така проблема;) як тільки придумаємо якесь ім"я, то через кілька днів воно вже нам не подобається, добре що хоч часу ще трохи є :connie_pull-pigtail

Shatenka
15.01.2011, 22:44
І мені подобається Поліна
Я бачу, ви так доню назвали:smile: Я б теж хотіла, але мій благовірний такого не допустить..

Anelija
15.01.2011, 23:03
а в нас проблема: ну ніяк не придумаєм імя. має бути хлопчик
не знаю як вам, а мені ну дуууууже вже подобається ім`я Матвій. Я би свого синочка так назвала. :)

дашулька
15.01.2011, 23:04
Я бачу, ви так доню назвали Я б теж хотіла, але мій благовірний такого не допустить.
Кому, що подобається, звісно...:girl_yes: у нас з чоловіком ім*я Поліна - єдине, яке не викликало жодних суперечок. нам воно ,ну, дуууже подобається)))

MILITARIYA
15.01.2011, 23:25
Торвальд
цікаве ім'я.....:girl_impossible: чесно, то перший раз таке чую))))) але таки гарно звучить.

Vika
16.01.2011, 12:42
Матвій гарне імя, в друзів так сина звати, не гарно війде так само назвати. ще подобається Антон, але в майбутьньої куми є Антончик.:girl_cray:

Angel
16.01.2011, 12:58
з хлопчачими іменами в мене взагалі проблема...нічого не подобається,Дем"ян подобається,але тепер столо аж за дуже популярним:girl_nea: З дівчачими іменами трохи легше)))Так як хочу дуже ще одну доцю))Раніше дже любила ім"я Мілана(не Меланка)-тепер зовсім не подобається,Єва-гарне,знову ж занадто популярне стало....Емілія,Емма (не Мілька:girl_nea:). Надавно знайома назвала дівчинку Домініка- як мені то ім"я ПОДОБАЄТЬСЯ!!! але як комусь кажу,то в людей квадратні очі стають-ЖАХ,як так можна дитину назвати,шо вона потім батькам своїм "подякує..."
В мене одне правило,треба називати дитину так,як подобається ТІЛЬКИ батькам,всім не вгодиш. От наприклад ім"я Тереза,воно комусь або дуже подобається,або зовсім,НІ (наприклад хресній Терези ))))

Редвумен
16.01.2011, 13:24
Матвій гарне імя, в друзів так сина звати, не гарно війде так само назвати.
а чому не вийде? думаєте, друзі образяться?

Уляночка
16.01.2011, 13:45
не подобається,Дем"ян подобається,але тепер столо аж за дуже популярним З дівчачими іменами трохи легше)))Так як хочу дуже ще одну доцю
не таке і аж ДУЖЕ популярне..просто 10 років тому такого імені ти б ніде не почула..тепер називають..але ж не настільки часто, як Саша, Ромчик, Максим...глянь статистику...те саме і з іменем Тереза..вже зустрічається і зустрічається...але не так, як Софійка, Настя, ВІка....
Марко - теж було мало популярне...а тепер,дивлюсь по форуму особливо, огого ...так часто називають..
п.с. якщо в мене коооолись буде 3 син, то Дем"янчик - був би 1 із варіантів...ну вже мені треба такі всі імена в одному стилі для хлопаків моїх...
а про дівчинку ніц не змінилося...Дана...

Oddly
16.01.2011, 14:15
вам квіткові мотиви явно подобаються, і всі м"які звуки - це принаймні вже тенденція - так що вибирати вже легше.
Соломія, Еліна, Мальва, Калинка, Русана, Таміла, Розалія, Даная, Сильвія, Ія (що означає Фіалка)

мені все більше подобається ім"я Зоя, але поки нема кого називати

Virginia
16.01.2011, 14:39
Розалія
Рузя :lol::lol::lol: сорі, не втрималась

Чим керуються батьки, коли називають дітей чудернацькими, або іноземними іменами?

kvVItKA
16.01.2011, 14:44
мені все більше подобається ім"я Зоя,
мою маму так звати;) колись думала, що так назву доньку:girl_blush2:
знаю лише кілька Зой:)
але не так, як Софійка, Настя, ВІка....
до речі, в своєму оточенні не мала знайомих Вік, ні в школі,ні в універі, то було кльово:) але зараз розумію, що Вікторій теж багацько . Але всетаки в топі для мене Настя і Вероніка, враження, що тільки так і називають зараз (ост років 5) дівчаток...
Те саме з Романом, все життя мала тільки хресного Романа і надзвичайно любила це ім"я, навіть не думала, що воно таке популярне. Тепер найчастіше чую:Данило, Марко, Роман.Надавно почула анегдот, розмова двох гуцулів: "куме, а як Леніна звали? та як... Ромко напевно"
В Трускавці почула, що Домінік зараз популярне ім"я:girl_impossible: , на разі знаємо тільки одного тезку, якого , як виявилось теж називають Доміком ( а ми з мужем думали, що то тільки ми таке придумали:girl_crazy:)
мені ім"я Лука зараз подобається...:girl_in_dreams:

Virginia
16.01.2011, 15:05
Настя і Вероніка, враження, що тільки так і називають зараз (ост років 5) дівчаток...

А ще про Діану забули

Zlju4ka
16.01.2011, 15:23
Мілана...Єва..Емма .... Домініка
Дуже гарні імена:)
Ще Антоніна,Сільвія,Ілона-:girl_in_love:
З чоловічих Северинчик,Себаст"ян,Костянтин..і усьо:)наразі...

kati
16.01.2011, 15:37
Артьом!Артьом! ...Але муженьок категорично проти,каже що вже хватить в нашiй сiм'i москальських iмен:beee:( то Катя i Саша значить москальськi):girl_devil:

Я для своix дiток всерiвно бачу тiльки простi iмена

mamvasulka
16.01.2011, 16:24
Артьом!Артьом! ...Але муженьок категорично проти,каже що вже хватить в нашiй сiм'i москальських iмен
Як я мріяла про сина Артьома:girl_in_dreams:

Angel
16.01.2011, 16:33
те саме і з іменем Тереза..вже зустрічається і зустрічається..
я ніколи нікого незнала під таким іменем,вже потім побачила що в Зануди є Тереза,і Таська недавно так молодшу назвала... а так більше ніде не зустріла,бо була б зла:girl_devil: я жартую))

Suzi
16.01.2011, 16:34
Артьом!Артьом! ...Але муженьок категорично проти,каже що вже хватить в нашiй сiм'i москальських iмен
То нехай замість Артьома буде Артем :girl_wink:

Angel
16.01.2011, 16:35
Розалія

Рузя сорі, не втрималась
так до кожного імені можна придертись,і якось "скоротити"

viltis
16.01.2011, 16:45
А в мене навпаки, хлопчачих імен на цілу футбольну команду вистачить: Дем"ян ( або як назвала ще знайома Даміан), Лука, Матвій, Дарій ( Ярко і Дарко?),Лук"ян, Ярема і Яромир вже не надто актуальні, але ще досі в списку. О, ще Стас подобається...

А от з дівчачими...Щоб по мелодійності, то Даринка ( Ярко і Дарка:), Мелася ( але воно стає вже популярним), от недавно дізналась, що в знайомих Меланка-Малина..так Малинкою і кличуть:), Ксенія...і чомусь довгий час сидить в моїц голові Богуслава ( Богуся)....і Стася ( від Станіслава)....ох...ладно, як буде вже та дівчинка, тоді і подумаю докладніше...

kati
16.01.2011, 16:47
нехай замість Артьома буде Артем
:) думаєте я не шла на таку хитрість? А чоловік каже:"знаю тебе, всерівно будеш називати Артьом"

мені ім"я Лука зараз подобається..

Моя подруга назвала нещодавно Лук"яном. При тому, що коли ьбула вагітна казала, що буде Лука, Лук"ян і запевняла що то одне ім"я. Записала всетаки лук"яном і так і називають, каже, що щось Лука їм не пішло

Зануда
16.01.2011, 17:02
вже потім побачила що в Зануди є Тереза,
Занудчина Тереза вже в неї років 7,5 як є :)
Я вам скажу так (мамам у пошуку), що головне, щоб ім"я подобалось, а популярне воно чи не дуже, то не так вже й важливо. Якби мені, наприклад, сильно подобалось Настя, то я би чхати хотіла, що всюди навколо Насті, куди не прийди. Тому мені не заважало, що тільки лінивий не спитався, чому ми вибрали для дитини ім"я Тереза. Мені подобалось, все життя хотіла так свою доньку назвати і не переймалась, що не всі будуть у захваті. Всім не вгодиш.

Angel
16.01.2011, 17:16
Занудчина Тереза вже в неї років 7,5 як є
та я в курсі!! ))Пишу шо раніше того не бачила,побачила як малій приблизно півроку було..

---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

що тільки лінивий не спитався, чому ми вибрали для дитини ім"я Тереза
о то точно:girl_mad:
Мені подобалось, все життя хотіла так свою доньку назватианалогічно,ще з 8 -го класу. А де я то ім"я почула,поняття немаю..

Nata
16.01.2011, 17:17
Даринка, Мелася ( але воно стає вже популярним)
Мене чомусь всі переконують що Дарка тепер дуже популярне :) (ми в пологовому лежали із Даринкою, але більше знайомих Даринок не маю)
Якось зайшла в молочний, питають як малу назвала, кажу Даринка, продавчиня відповіла: "ой, у мене внучка теж Даринка, але вони на сходіній Україні, так негарно її називають: Даша" :)

Надя К.
16.01.2011, 17:29
Мені дуже подобалося ім"я Ілона, я так хотіла назвати донечку, але чоловік був категорично проти. Довго думали, вибирали, аж поки кожен з нас на листочку не написав по 5 імен, які подобаються і з них лише Аня співпало, так і назвали. Хоча до того ніколи б не подумала, що буде Аня. Але усі в сім"ї кличуть Анічка або Анютка.
А от зараз я навіть не знаю, що буду робити. Поки не знаєм, хто буде. З хлопчачих імен ніякі не подобаються, а з дівчачих знову Ілона. В чоловіка нова "відмазка", що Ілона не пасуватиме до Ані.

Ніколь
16.01.2011, 17:38
"ой, у мене внучка теж Даринка, але вони на сходіній Україні, так негарно її називають: Даша"
Ну...кому що більше до душі...
Я тут тихенько сиджу читаю, а про себе думаю що також якщо друга дитина буде дівчинка то буде або Машенька або Дашенька. І мене дуууже дратуватиме як її хтось буде кликати Марійка чи Даринка. І в общєм то не тому що українські варіанти цих умен не гарні, але просто вони не для моїх дітей.

Arika
16.01.2011, 18:20
"ой, у мене внучка теж Даринка, але вони на сходіній Україні, так негарно її називають: Даша"
А мені також більше подобається звучання Даша ніж Дарина :girl_smile: А в наших знайомих в 2 сім"ях є дівчатка, то і одні і другі називають своїх донечок Дашами, а по офіційному записали Даріями, при цьому ті сім"ї україномовні, і російськими корнями в них навіть "не пахне". Так що
Ну...кому що більше до душі...

Юстина
16.01.2011, 18:44
Я, коли реєструвалася тут, назвалася Юстиною і думала, але рідкісне ім"я, мене, напевно, не поймуть.. Ага, "дуже" рідкісне, як виявилося і... виявляється.
Від самого імені балдію ще від 15-ти років, коли на одній з фотографій побачила свою сороп"ятиюрідну сестричку з Польщі - Justynu. Багато хто крутив мені пальцем ще майже три роки тому, особливо одногрупниці з радянської України.
Зараз думаю (поки лише над іменем) над Меланією або Олесею (дійсно, бачу, що таке гарне маю ім"я :girl_curtsey: і дівчатам багатьом вище подобається...), Северином або Тадеєм.
В знайомих є Патриція, Варвара, Текля, Аскольд, Даниїл.

дашулька
16.01.2011, 19:23
Якось зайшла в молочний, питають як малу назвала, кажу Даринка, продавчиня відповіла: "ой, у мене внучка теж Даринка, але вони на сходіній Україні, так негарно її називають: Даша
А я завжди думала, що Дарья та Дарина, то зовсім різні імена...Дарья - Даша, Дарина - Даруся, Даринка. І коли мене називали Дариною в школі/університеті, то завжди виправляла. Якщо вже Даша так вухо ріже, хай буде Дарья, але не Даринка. Не тому що воно мені не подобається, просто це не моє ім*я.
І до речі, маю родичів в Криму, які назвали доньку Даринкою. Можу в розмові випадково назвати її Дашею, то мене виправляють, що вона Дарінка (по-російські)

Zlju4ka
16.01.2011, 22:34
одні і другі називають своїх донечок Дашами
В мого брата теж Даша,їм ні Дарина,ні Даріна, ні Даруся не подобались,тож
записав Дар"я(а не Дарина),а коли хрестили то сказав священник що з апострофом нема,а є Дарія.Так і хрестили.Так і називають.Україномовні друзі-Дарія,російськомовні-Даша.
Артьом!Артьом
Теж подобається ,при чім і мені і чоловікові.Бо обидва Артеми яких ми знаєм-класні футболісти:)))))

Olena-m
17.01.2011, 01:54
Артьом!Артьом!
У мене старший Артем. Не дуже люблю, як його називають Тьома-Артьома. Артемко набагато краще :) . А з вибором імені для майбутньої донечки проблєма. Подобаються: Ксенія, Анна, Івона, Адріана (але на жаль Адріана Андріївна не звучить). А муж хоче Настю(((.

Soleil
17.01.2011, 02:26
Мені теж подобається ім"я Тереза, Терезка. А ще Регіна і Рената. Але донечку назвали Христинкою, бо ніхто не одобрив. Хоча, я й не наполягала... Христинка мені теж дуже подобається. Зараз не можу уявити донечку з іншим іменем.

Котя
17.01.2011, 10:22
ім"я Мілана

Єва-гарне

Домініка- як мені то ім"я ПОДОБАЄТЬСЯ!!!
Маєм з тобою дуже схожий смак на дівчачі імена:girl_yes2:

---------- Додано в 07:22 ---------- Попередній допис був написаний в 07:15 ----------

Домінік зараз популярне ім"я , на разі знаємо тільки одного тезку
Скоро будите знати ще одного тезку:girl_wink:
А нам з чоловіком подобається ще одне ім"я для хлопчика Даніель (Данік), але кажуть , що його б хрестили всеодно Данилом:connie_pull-pigtail
А чоловік каже:"знаю тебе, всерівно будеш називати Артьом"
Ось тому ми вибираєм між іменами, щоб звучало одинаково на двох мовах.

Angel
17.01.2011, 11:46
,а є Дарія
в мене мама Дарія,то всі називають Дара

---------- Додано в 10:46 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

Домінік зараз популярне ім"я , на разі знаємо тільки одного тезку

Скоро будите знати ще одного тезку
Дууууже гарно! Квітка,а як ви частіше синочка називаєте, Роман чи Домінік? і як в свідоцтві записано?

kvVItKA
17.01.2011, 11:49
Скоро будите знати ще одного тезку
А нам з чоловіком подобається ще одне ім"я для хлопчика Даніель (Данік), але кажуть , що його б хрестили всеодно Данилом
пам"ятаю-пам"ятаю:girl_tender:
я вже писала, в мене подруга має синочка Даніеля-Крістіана, коли приїздить в Україну то він Данилко:) Даня:) мені подобається
Квітка,а як ви частіше синочка називаєте, Роман чи Домінік? і як в свідоцтві записано?
в свідоцтві про народження і в свідоцтві про хрещення записано одинаково: Роман-Домінік
звичайно,що більшість називають Ромчиком, ми з чоловіком як коли, частіше Ромчик,рідше Домік,коли "виховуєм" то Домінік Андрійович. Маємо друга,який вперто тільки Домініком кличе:)

Ravlyk
17.01.2011, 11:55
Котя, на рахунок Даніеля, мала Даніелла, то так і охрестили, не було в церкві ніяких питань стосовно цього, просто можуть наполягти на Даниїла (свтий 30.12-іменини), але то вже залежить від отця:girl_bye:

kvVItKA
17.01.2011, 12:30
Котя, а як будете скорочено називати?
ми лагідно ще називаєм Нікуся :girl_tender:
"як ви його тільки не називаєте"-каже мій тато :girl_haha:

Esma
17.01.2011, 13:00
На мою думку, якщо сім'я планує жити в Україні, то важливо, щоб ім'я було співзвучним з прізвищем та по-батькові. Голубець Майкл Васильович - для мене явно не альо..хоча щось в тому є :)

А ще знаю цікавий випадок про дівчинку,яку назвали подвійним іменем Анна-Марія. Ніжно її називали Аня, Анічка...а коли сварили то - Анна-Марія. І це дало дуже недобрий ефект, дитина себе розрізняє на Аню (хорошу) і Марію (погану). Коли сварять малу, то вона каже - це зробила Марія. Ну відповідно і навпаки.

Котя
17.01.2011, 13:10
Котя, а як будете скорочено називати?
Я ще над тим не думала, але Доміком , точно називати чомусь не хочу:connie_pull-pigtail Якщо дамо два імені , то скорочено буде Данік, Данічка, хоча в свідоцтві буде просто Домінік:girl_yes: Наразі ми вже інших імен не розглядаєм, але наші батьки ще докінця не привикли)))
Ще згадала , що мені подобається ще ім"я Адам, але не подобається моєму мужу, зато йому подобається ще Платон:girl_crazy:, а мені взагалі не подобається.
Доречі, в четвер іду на УЗД, а вдруг там Каролінка.....

kvVItKA
17.01.2011, 13:15
А ще знаю цікавий випадок про дівчинку,
і я такий випадок знаю, але там Софія-Катерина:)
а щодо співзвучності то питання дуже суб"єктивне:girl_in_dreams: комусь може Джон Васильович звучить гармонійніше ніж Іван Васильович:girl_wink:

Котя
17.01.2011, 13:24
На мою думку, якщо сім'я планує жити в Україні, то важливо, щоб ім'я було співзвучним з прізвищем та по-батькові.
А мені чомусь всеодно, як воно буде співзвучно. У мого малого в групі є дівчинка Ніколетта Андріївна, ну дуууже класна , хоча ніби не співзвучно.
Коли я питала свою маму чому вона мене назвала, як кожну третю дівчинку на цей час, то вона мені завжди відповідала, що не ім"я красить людину, а людина ім"я:girl_spruce_up: Я з цим погоджуюсь, але рахую що вибір імені для дитини теж дуже важлива справа.
Ніколи не забуду коли жила за кордоном, мали знайомих із Києва, в них був малий 8 років Сергей, так от через рік він поміняв школу, і батьки поміняли йому ім"я на Андрей, тому що в школі його обзивали Сером Гей. Можливо хтось скаже , що це все дурниці, але в малого реально був важкий психологічний період.(((

Solomi
17.01.2011, 13:40
Я ще над тим не думала, але Доміком
а ми кличемо нашого і Домік, і Домчик, і Домінік,

теж рідні довго звикали, але

в нас із чоловіком навіть вибір іншого імені не виникав:girl_yes:

Котя
17.01.2011, 13:48
От і ще один тезка буде:girl_bye:
А дівчинку як звати? 140 місяців, то їм майже 6 років,так?

kvVItKA
17.01.2011, 13:53
А мені чомусь всеодно, як воно буде співзвучно. У мого малого в групі є дівчинка Ніколетта Андріївна,
мені здається, що тут не так співзвучність має зміст ( то питання до фонетики, мабуть), як те, що ми звикли чути. Мені Ніколетта Андрієвна гарно звучить, хоч і не звично.
Знаю не одну людину, яка в дорослому віці змінила собі ім"я, має на то право. І наш син як виросте, вирішить як йому більше подобається:) Тай чи варто згадувати хто як скорочує імена? часто перетворюючи їх на абсолютно інші:)
о, ще тезка:) знаю, що є в світі два абсолютних (тобто подвійноіменних) тезок сина

Solomi
17.01.2011, 13:53
дівчинка Діана, 8 років

Nata
17.01.2011, 15:36
в мене мама Дарія,то всі називають Дара
Нас хрестили Дарія, але в свідоцтві про народження Дарина. А наші друзі взагалі малу Одарка називають і від того просто балдіііють :)

Zvizda
17.01.2011, 15:46
А ми нашого малого назвали Юрій-Тадей. А називаємо Тадейко, Тадейчик, Юрчик, Юраська. А коли трохи нечемненький, то кличемо в жарт Тадеїще.

napoleona
17.01.2011, 15:50
А у нас якщо буде хлопчик ми вже давно вирішили, що буде Кіндрат, а з дівчинкою нічо мені не запало в душу..

kati
17.01.2011, 15:51
Кіндрат
а скорочено-лагідно як буде?

napoleona
17.01.2011, 15:55
скорочено нема напевно,бо не чула...
а лагідно Кіндратусь,Кіндратик мені подобається

Котя
17.01.2011, 16:01
скорочено нема напевно,бо не чула...
а лагідно Кіндратусь,Кіндратик мені подобається
Ну Ви прікалісти:xaxa: Я думала , що ми оригінальні, але Ви "внеконкуренции")))

Usmishka
17.01.2011, 16:09
Питала свого чи над іменем думав-каже що ще не спішно, а може все таки хлопчик:girl_blum: наївний :) З жіночих казав Оленка подобається, а я щось зовсім не альо. Коротше, певно визначатись будемо ближче до травня)

Котя
17.01.2011, 16:37
Питала свого чи над іменем думав-каже що ще не спішно, а може все таки хлопчик
А Ви коли на УЗД ідете?

cherepashka
17.01.2011, 16:37
Я з дівчачих давно придивилась :Вікторія,Вероніка і Мілана.Але зараз ні одне з них аж так дуже не подобається..З хлопчачих,то взагалі ніяких ідей немає..

kati
17.01.2011, 18:40
Я думала , що ми оригінальні,
я пропустила, а ви яке вибрали?

Котя
17.01.2011, 18:48
я пропустила, а ви яке вибрали?
Та я вже давно писала , що Домінік:girl_yes:

kvVItKA
17.01.2011, 19:14
Одарка
як гарно:girl_tender:
мені кілька років тому засіло в голові ім"я Онілка (але повне Неонілла і один з варіантів скороченого Неля -взагалі не подобається) на Онілку,як і на Домку натрапила,коли складала генеологічне дерево, до речі, Домка, вона ж Домнікія -казали, була дуже бойоба бабка:girl_haha: Домік маленький,але вже всім жару дає:)
щодо незвичних імен, моя сестра і кума по сумісництву:) Ляна, повне- Ліана, так охрещена і записана, крім неї Ліан не знаю...

METAMORFOZA
17.01.2011, 19:36
і Мілана
не хочу образити, але мені це імя нагадує футбольний клуб)))

---------- Додано в 18:35 ---------- Попередній допис був написаний в 18:34 ----------

Та я вже давно писала , що Домінік
ой, дуже гарне імя! таке оригінальне! молодці!;)

---------- Додано в 18:36 ---------- Попередній допис був написаний в 18:35 ----------

повне- Ліана, так охрещена і записана, крім неї Ліан не знаю...
а в мене імя Ліліана:)

cherepashka
17.01.2011, 19:39
це імя нагадує футбольний клуб)
У кожного свої асоціації:confused: "всем не угодишь" Чоловіку це ім'я асоціюється з Міла-Людміла і, відповідно, не подобається..

METAMORFOZA
17.01.2011, 19:44
Чоловіку це ім'я асоціюється з Міла-Людміла і, відповідно, не подобається..
тому це означає, що потрібно вибрати таке імя, щоб подобалось вам обидвом:)

---------- Додано в 18:44 ---------- Попередній допис був написаний в 18:42 ----------

а забула вам, дівчата, ще написати про імя, яке вибрав мій двоюрідний брат для свого сина. Не шокуйтесь сильно... Він хоче назвати свого сина... СПАРТАК!!!! Ми всі були в шоці!))) Імя, як пляцок))))) Надіюсь в них буде дівчинка, бо тоді вони назвуть її Юля))))

Zlju4ka
17.01.2011, 19:53
були в шоці!))) Імя, як пляцок)))))
А чому як пляцок?мені наприклад впершу чергу з історичною постаттю асоціюється:)Це ім"я не дивніше ніж деякі які вже тут обговорювались..але до такого імені будь-яке по батькові звучатиме щонайменше смішно:СПАРТАК Васильович,Іванович тощо.ІМХО

Іруня
17.01.2011, 20:20
А мені щось почало подобатися дівчаче ім"ячко Ніколька. А знайомі свого синочка назвали Никодим.

klen
17.01.2011, 20:38
А в мене чоловік вперся - хоче щоб був ВАСИЛЬ, а донька ВАСИЛИНА и все без варіантів. А мені не подобається:(
Особливо як для дівчинки - тож всі будуть її ВАСЯ кликати :shok:

Virginia
17.01.2011, 20:45
Я якийсь темний ліс без фантазії!!! Останні пару сторінок прочитала з широко відкритими від здивування очима!

talja
17.01.2011, 20:52
А нам якось легко далось назвати малого ;)не було ніяких сумнівів, щодо імені. Чоловік був впевнений що у нас хлопчик то ще до першого узд назвали його Святослав, та й якось родити мала до 12 а вийшло на свято Спаса, та й нам хотілось просте в коріння наше ім'я.

Ніколь
17.01.2011, 20:55
Не шокуйтесь сильно...
Імя, як пляцок)))))
Ну.... без образ.... це хто в чому більше обізнаний. В мене імья Спартак в першу чергу асоціюється з видатним римським гладіатором

але до такого імені будь-яке по батькові звучатиме щонайменше смішно:СПАРТАК Васильович

Вже був один Спартак Васильович Мішулін - відомий актор, і йому зовсім не заважало ані те що він Спартак ані те що він Васильович :) хоча да, звучатиме незвично, але Джон Васильович звучить ще смішніше.

В мене колись була вчителька Анжеліка Федірівна. Причому її прізвище цілком пасувало в принципі до імені Анжеліка... ну але по батькові... якось по-простяцкі :connie_pull-pigtail

algo
17.01.2011, 21:00
В мене імья Спартак в першу чергу асоціюється з видатним римським гладіатором
А в мене з російським актором.Спартак Мішулін був такий.

Ніколь
17.01.2011, 21:01
дівчаче ім"ячко Ніколька
... а повне імья тоді таке як мій нік?
оче щоб був ВАСИЛЬ, а донька ВАСИЛИНА
як на мене то дівчачі імена мали б звучати якось ніжно, лагідно. Ну а Васисина - якось надто грубо. В таокму ж дусі як Горпина, Степанида і т.д.

Особливо як для дівчинки - тож всі будуть її ВАСЯ
В мене є коліжанка Іванка - ну то я її Івасєнька кличу :)

kvVItKA
17.01.2011, 21:05
В мене колись була вчителька Анжеліка Федірівна.
в мене була дуже класна викладачка мабуть з грузинським корінням-Маріне Мухтарівна:) при тому, що я собі в зошит записала Марія Михайлівна і одногрупники довго мені доводили,що я зле почула:girl_haha:

Рибка
17.01.2011, 21:15
Останні пару сторінок прочитала з широко відкритими від здивування очима!
Ми з чоловіком так само :).
Нікодими, Луки, Дем"яни - то не моє, а більше ніц в голову не лізе.. Може як дитинка народиться, то глянувши на неї, і ім"я саме прийде.

Недавно у знайомих народився син, назвали Назаром.

lerucha
17.01.2011, 21:28
А ми просте ім'я вибрали, буде хлопчик Максим, бо ті чудернацькі імена мене зовсім не приваблюють, а дитинці потім ще жити з таким ім'ям

Virginia
17.01.2011, 21:55
назвали Назаром.

Дуже люблю це ім"я! Маю улюбленого брата Назара!
Юра, Роман, Андрій, Ігор, Олег, Максим, Вадим, Денис, Дмитро... і ще багато, багато імен, які не ріжуть вухо

Уляночка
17.01.2011, 22:05
знайомих народився син, назвали Назаром.
а я щось маю алергію на імена Тараса, ні Назар....кожному своє...

Яська Березнева
17.01.2011, 22:10
а забула вам, дівчата, ще написати про імя, яке вибрав мій двоюрідний брат для свого сина. Не шокуйтесь сильно... Він хоче назвати свого сина... СПАРТАК!!!! Ми всі були в шоці!))) Імя, як пляцок))))) Надіюсь в них буде дівчинка, бо тоді вони назвуть її Юля))))
Або Спартакіада)))

шутю-шутю:connie_pull-pigtail

Oddly
17.01.2011, 22:25
а я щось маю алергію на імена Тараса,
і я (при тому, що так звати мого чоловіка)))
але чоловіка люблю.)))
metamorfoza, дякую за допис про пляцок - давно так по-доброму не сміялася

з хлопчачих мені ще Давид не розподобався.
(коли ще надіялася, що буде хлопчик - це був єдиний варіант, а потім за півтора року в сусідів хлопчик Давид народився - напевно підслухали ))))))))))) але мені все одно ще хочеться.

Virginia
17.01.2011, 22:31
з хлопчачих мені ще Давид не розподобався.

А ми з чоловіком підбирали яке б ім"я пасувало до Маркіянович і тут в якомусь фільмі (дешевому, російському, кримінальному) був кримінальний авторитет:) , такий собі жидок Давід Маркавіч.... ой... як нам сподобалось:xaxa::xaxa::xaxa: але нас би з родичів ніхто не пойняв (я знаю, що ми називаєм для себе).
Надіюсь, що наша дитинка народиться 7 липня і в мене відпадуть всі роздуми автоматично... і ніяких подвійних імен.

Nata
17.01.2011, 22:42
Імя, як пляцок
У нас знайомі назвали малу Меліса, а було то років 10 тому, ще не дуже дітей екзотичними іменами називали, то моя мама поки із травою асоціацію не провела не могла запам"ятати :)

Яська Березнева
17.01.2011, 22:58
Поки чекала малу з уроку, пішла по коридору пройшлася, подивилася на дитячі малюнки на стінах. Підписані, хто малював: Кароліна, Діна, Натан, Божена... і Сенна. Дівчинка то чи хлопчик, поняття не маю. Цікаво, чим керувалися батьки, як дитину називали. Воно мені тільки з гонщиком Айртоном Сенною асоціюється, і з травою лікарською)))

SOLODKA
17.01.2011, 23:07
У моєї товаришки по сусідству жила бабуся, яку всі називали Лямпада.Ніхто не цікавився, чому- Лямпада - то Лямпада( ми думали, що то щось пов"язане з лампою).Потрібно було бабусі написати якусь заяву- кличе мою товаришку, дає паспорт- а вона -Олімпіада:connie_pull-pigtail.Ось так у 20-х роках 20 століття називали дівчаток.:girl_blum:

solomka
17.01.2011, 23:19
В мене колись була викладачка - Мілентина Михайлівна, ми дуже дивувались з її імені. А ще в мого малого в групі є хлопчик Кевін. А мені останнім часом дуууже подобається ім'я Магдалена.

дашулька
17.01.2011, 23:24
А в нас була би точно Маргарита, якби коханий не асоціював це ім*я зі своєю першою вчителька, яка його дуже не любила. А так мені подобалось це ім*я...я просто знала, що свою доньку так назову, але вийшло все по-інакшому)). Поліна нам обом подобається, але є плани у найближчий час на другу дитинку). навіть не знаю чи знайдемо спільну мову, але дуже хочу Маргаритку до сіх пір)) або Артема...))

Лідочка
17.01.2011, 23:24
і Сенна
А мені з річкою Сеною в Парижі:)

Fechka
18.01.2011, 00:09
Першу доню ми зразу знали як назвемо,ще вагітною я була впевнена як буде дівчинка то назву Настуня-Анастасія (означає ВОСКРЕСІННЯ; ще на хрестинах нам побажали аби наші почуття воскресали по новому з кожним роком),а з іменем для другої було море мороки....
я страшно хотіла Меланія або Мілана....а вдома всі ,крім чоловіка, були проти... Маланка,Йой Маланка.. тоді стало гірше бо ніяк не могли визначитись з ім"ям... доня вже була вдома а ми все вигадували.. тоді знайомий приніс журнал "Ангелятко" де була стаття про імена... ми дивились на доню, що їй пасує... я захотіла Сніжанна (на дворі був травень,явно не до снігу.. )
Потрохи відновлюють позиції слов"янські імена, і тепер вже не є рідкісними такі імена ,як Богданна, Влада, Власта, Владислава, Воля,Гаїна, Дана, Дарина, Дзвінка, Злата,Зоряна, Зореслава, Калина, Квітка, Лада, Мальва, Мирослава, Олеся. Оріана, Рада, Роксолана, Руслана, Сніжана, Ярослава,і чоловічі-Богдан, Вадим, Всеволод, В"ячеслав, Захар,Мирослав, Нестор, Ростислав, Ярослав та інші
Ось,тоді моя сестра каже: "Хай буде Злата!, чоловік каже: "Гарно!"... ось так в нас з"явилась Златуся.. це ім"я їй дуже личить..Нам подобається....:girl_tender:

Angel
18.01.2011, 01:52
Назара!

Олег,

а я щось маю алергію на імена Тараса, ні Назар....
аналогічно... а ще Андрій. Ми як з дівчатами на Андрія гадали,то я ніколи не писала імені-Андрій,дуже не люблю того імені...і шо ви думаєте як звати мого чоловіка-...Андрій:connie_pull-pigtail я його ше ніразу по імені неназвала,в нас з ним свій"пароль"

kvVItKA
18.01.2011, 02:42
аналогічно... а ще Андрій

Ми як з дівчатами на Андрія гадали,то я ніколи не писала імені-Андрій,дуже не люблю того імені...і шо ви думаєте як звати мого чоловіка-...Андрі
ніби я написала:girl_haha: але вже звикла до того імені.

Надя К.
18.01.2011, 10:29
Кажуть мені родичі, що треба дивитися у календар, яке і"м припаде на дату родів, так і називати дитину. Мол, дитина сама собі ім"я приносить. Брєд. Я маю родити в перших числах травня, а там 5 - Юрія (але чоловіка батька звати Юрій, і я не хочу), а 8 - Марка (мені подобається, а чоловіку ні). А дівчачих взагалі немає.

algo
18.01.2011, 10:47
І я весь травень передививлась, а там нічого цікавого нема.чоловік Юрій, так що Юрчика точно не буде.ще десь є Вікторія, але я не хочу))

Megan
18.01.2011, 11:12
І я весь травень передививлась, а там нічого цікавого нема
Та як нема??? Он 18 травня Ірини:girl_blush2:

Lidusha
18.01.2011, 11:16
І я весь травень передививлась, а там нічого цікавого нема
6 травня-Олександри

Virginia
18.01.2011, 11:17
аналогічно... а ще Андрій.

ну я не писала імен, які мені подобаються, а просто перераховувала звичайні імена, які є характерними, для нашого регіону.
Мені тоже подобаються імена Девід, Дієго, Джакомо, Крістіна (а не Христина) ітд, але ж то не означає що я так назву свою дитину.
Кожен в міру своєї креативності і свого відношення до світу називає дитину так як йому хочеться.
Бувають різні діти, деколи не такі креативні, як батьки, або попадають не в таке креативне середовище і їм це ім"я тільки шкодить.
Маю досвід роботи з дітьми від 5 до 18 років, можу сказати, що вони є дуже жорстокі (ви напевно і самі прекрасно це знаєте) і через ім"я вони можуть "зацькувати", можуть не дружити... Ну це моя думка. Не думайте, що тут всі імена вразили, ні! Насправді, тільки 3 імені:)

марі177
18.01.2011, 12:12
а я коли коли взнала перший раз що вагітна сказала що в мене народиться синочок і назву його Зорян і так як зі мною не дуже посперечаєшся(як народжувати то мамі,а ім"я вибирати то ні?!)запропонували мені альтернативу :нехай буде Святослав-Зорян.а що саме смішне що дитині завжди подобалося своє ім"я та як пішов в школу то казав нехай мене в школі кличуть Святослав а для всіх решту я буду Зорян,щоб мене дівчинкою не дразнили і на першому ж уроці вчителька назвала його Святік так і всі кличуть:biggrin:(як кажуть від долі не втечеш як не назвеш),та тепер вже він кричить що не називати сестричку Марічкою,а в квітні нічого інемає більше мабуть знову щось вигадаю....:girl_haha:

мамочка
18.01.2011, 12:15
в перших числах травня
5 травня - Віталія

Oliusia
18.01.2011, 12:17
травень передививлась
6 травня Валерії,10 травня Анастасії, 14 травня Тамари,23 травня Таісії,31 травня Юлії,ну і 18 травня Ірини.

Maksutka
18.01.2011, 12:35
Знайшла в неті ось такий календар іменин на весь рік:girl_yes2: може комусь допоможе :girl_bye:
http://http://www.sviato.in.ua/p4.php

Haidee
18.01.2011, 12:47
В тому календарі написано, що 28 серпня нема іменинників. Я свої іменини святкую якраз в цей день:)
З хлопчачими іменами в мене все просто, я завжди хотіла синочка Марка. Та от халепа, тепер Марчиків стільки, що починаю сумніватися. Як варіант, Маркіян або Мартин. Усьо.
З дівчачими взагалі варіантів не маю. Але точно щось просте і не екзотичне: Катруся, Христинка, Оля, Ліля... Словом, хай чоловік думає, якщо буде дівчинка:)

kvVItKA
18.01.2011, 12:53
Знайшла в неті ось такий календар іменин на весь рік
глянула...нда...офігіла від "інші форми імені"...... різні імена, котрі відповідно мають різні значення мають одинакові оті "інші форми" .По-моєму, то не зовсім коректно:girl_in_dreams:

хельга
18.01.2011, 14:53
Дуже хотіла дівчинку. Мала варіанти Софія або Даринка. А тут на тобі.... хлопчик. Варіантів хлопчачих імен навіть не розглядала.. тепер ламаю собі голову. Читаю цю тему з самого початку і так ще нічого не приглянулось особливого. Поки маю 2 варіанти Тимофій і Дмитро, але чоловіку не дуже. Доручила йому ще підшукати, тоді і будем вирішувати.

З першим відразу хотіла Данила. Саме в українському звучанні "Данило", не Данієль і не Даніла.

А брат двоюрідний назвав сина Дамір.

kati
18.01.2011, 16:07
Поки маю 2 варіанти Тимофій і Дмитро
В нас також ці варіанти розглядаються:)
Дивні ті чоловіки, от Артьом мому мужу не подобається( бо москальське) а от Діма подобається, при чому саме так Діма, Дмитрик навіть не розглядається

А Титмофія то нам Сашка сватає)) бо має друга в садку з таким іменем..

Зануда
18.01.2011, 16:14
а от Діма подобається,

А Титмофія то нам Сашка сватає)
Або Тімон або Дімон... ги... Щирі українці!!!! :girl_haha:
П. С. А Артемчик так мило звучить. Але москаль :) ;)

Ravlyk
18.01.2011, 16:45
гм........а ми сьогодні на вулиці познайомилися з хлопчиком - Еріком, як вам такий варіант?:girl_wink:

тетяна7777
19.01.2011, 01:22
Ну багато моїх знайомих Михайлик не признають,ну типу рагульське))))))) Зато Ерік чи Даніель мабуть світське,а головне українське,типу Ерік Іванович,йой всра.... можна))))) Розсмішили!!!

Fechka
19.01.2011, 01:29
5 травня - Віталія
я й не знала.... в мене донечка народилась 5.05-назвали Злата....
До речі, моя коліжанка коли я була вагітна всі імена ,що я пропонувала ,критикувала.. "...не оригінальне,просте.. ніяке.." а коли сама народила.. то я гадала ;"Ото,певне вже назве".. а вона подумала і вибрала Іринка!..Просто і красиво...

Oddly
19.01.2011, 01:54
По-моєму, то не зовсім коректно
і ще

Уникайте пестливих імен,(Уявіть, якщо ваша дитина займатиме яку-небудь високу посаду, маючи при цьому дурне дитяче ім'я!)
Імена та прізвища не повинні римуватися. Так, наприклад, для Івана Жупана та Ірини Скорини глузування вже запрограмовані.

в автора якісь комплекси задавнені
якби я хотіла назвати сина Іван Жупан чи Рузя :girl_blum: - то проблема була би тільки в тих людей, для яких це ім"я смішне. але не в мене.

Olena-m
19.01.2011, 03:21
З незвичних, як на мене, імен, які мені зустрічалися: чоловічі - Улян, Юлій, Тадей, Северин (це приблизно мої ровесники), Даниїл (племінник), жіночі - Ліліана, Юліана, Настина (НЕ Настя), Василина (дівчатка з Артемкового садка), Майя, Октавія (мої вчительки), Розалія (моя бабця), Агафія (прабабця), Івона.
Троюрідний брат назвав доньок незвично - Мішель і Ліель (але вони живуть в Ізраїлі).

Маруся-мама
19.01.2011, 06:15
Троюрідний брат назвав доньок незвично - Мішель

Моя Андріана також Мішелю записана, яко друге ім’я але хрестили ми її Андріана Михайлина.

Galicija
19.01.2011, 11:49
якби я хотіла назвати сина Іван Жупан чи Рузя - то проблема була би тільки в тих людей, для яких це ім"я смішне. але не в мене.

Я саме так і зробила. Захотіла назвати донечку Ангеліною (обожнюю здавна все, що з ангелами повязано), до того ж народились ми 9 липня, а 14-го маємо іменини... Ви не уявляєте, скільки посипалось критики з боку родини та знайомих!!!:girl_feminist::girl_feminist:, а тепер хвалять - кажуть дуже їй пасує це імя...
А от прийшла до нас жінка масувати нас, самовпевнена така бабенція і каже: "Що, українського імені не було?" Я посміхнулась: "Нам не вистачило...":girl_blum:
Противники, певно, завжди будуть, як би Ви дитинку не назвали...

Solomi
19.01.2011, 12:02
"Що, українського імені не було?"
можна ще було відповісти - що українських імен в природі не існує

Уляночка
19.01.2011, 12:28
українських імен в природі не існує
існують..усі композити....
а бабці треба було сказати,що назвали згідно церковного календаря...вони зразу змінюють думку..."яке ладне церковне ім"я"....

Fleshka
19.01.2011, 20:37
і Мілана
не хочу образити, але мені це імя нагадує футбольний клуб)))

Взагалі-то:
Значение имени Милана
Славянского происхождения — «милая».
Мені навіть дуже подобається...
а я щось маю алергію на імена Тараса, ні Назар..
Як варіант для нашого Романа розглядала Назар. Ну дуже вже мені до вподоби то ім"я. Але в сестри рідної синок, мій племінник, а по сумісництву і похресник - Назарчик, от і не називали.

Fechka
20.01.2011, 00:02
а бабці треба було сказати,що назвали згідно церковного календаря.
маю знайому родину священника і там всі дітки названі оригінально і причому мають лише одне ім"я (ніякого додавання з церковного календаря)
Спочатку я не могла звикнути, а тепер нормально.. Квітка,Богуслав,Творемир(той хто творить мир)..причому недавно, Настуні купила книжку "Українські звичаї і обряди" і там пише про імена.. . зокрема Творемир (таке українське старовинне) Як на мене то трохи заскладно.. та їм видно подобається....

Mira_SH
20.01.2011, 01:15
О, а ми ще другу дитину не плануємо, але Христина третій місяць, клянчить в мами і тата Михайлика. мені особисто не дуже подобається, але як би ближчим часом народився, то точно б так на звали.
Дуже не любила чоловічих: Юрій, Олег, Іван, Ігор, а 2 останні це імена мого чоловіка, і що ви думаєте, звикла починають потихеньку подобатися;)

altari
20.01.2011, 03:15
хрестили ми її Андріана Михайлина.
Для чого давати дитині 2 імені?Одного не вистачить?(маю на увазі 2 церковних)

Ніколь
20.01.2011, 03:22
Одного не вистачить?
комусь вистачить, комусь хочеться подвійне....
В нас мала в свідоцтві про народження записана як Юлія, коли хрестили то до то до Юлії додали ще одне їмья. Воно так і записано в свідоцтві про хрещення, через дефіс. Я особисто хотіла щоб хрещена вона була не тим або не зовсім таким їмьям яким вона в житті називається. Так і зробили. І звучить подвійне імья в малої дуже гарно. Це все питання вподобань

Iryna
20.01.2011, 14:19
Моя одногрупниця назвала сина Едгард-Григорій, бо малий тільки на половину українець, а по сусідству маємо братика із сестричкою Захар і Дзвінка, спочатку важко було звикнути, а зараз вже нормально:girl_smile: В сусідньому будинку проживає ніби українська сім"я, а дітей поназивали Мойсей і Герда:girl_impossible: Так що кому що подобається........

olerusya
20.01.2011, 14:54
Мойсей і Герда

ой, ну насмішила...:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

nattsol
20.01.2011, 15:12
дітей поназивали Мойсей і Герда
знаю сім'ю, де старшого звати Володя, а меншого - Самсон :)

marianast
20.01.2011, 15:28
Для чого давати дитині 2 імені?Одного не вистачить?(маю на увазі 2 церковних
Нам священник пояснював,що два імені дані при хрещені рахуються як одне. З власного досвіду розказував,що його донька носить два імені і скрізь де треба вказувати ім"я ,він вказує два. Для прикладу,якщо донечку назвати Анна-Марія,то називати її Анею чи Марією не вірно,бо це не є її іменем. Мабуть мова іде не про побут,а про шлюб чи причастя чи ін. Бо неповне ім"я назване при шлюбі є підставою щоб вважати шлюб недійсним. Він казав,що навіть шкільний щоденник підписував двома іменами. Особисто я двох імен дитині би не давала, не розумію для чого, в теорію про двох ангелів-охоронців не вірю, та ще й клопіт від незнання усіх деталей може бути.

Zoryanazirka
21.01.2011, 01:47
Чоловікові племінники - Захар і Тереня, мені дуже імена подобаються. А мене всі питають чому в нас такі церковні імена - Марко і Михайло

ksjuha
27.01.2011, 22:55
Я дуже хочу назвати доньку Єва, а сина Матвій. Ніколи не була знайома з людьми з такими іменами.

В мене була однокласниця Євдокія, то кликали ми її Дусею.

Jasmin
27.01.2011, 23:16
В мене сестра двоюрідна в понеділок (24.01) народила дівчинку, я думала назвуть напевно Тетяною (бо 25 Тетяни), як багато хто робить.. Їх вибір мене привів у шок. Спочатку вирішили назвати Василиною, але не тому, що свято Василя близько до дня народження, і не тому, що в принципі ім"я Василина чи Василинка подобається, а тому, що їм, цитую "дуже милозвучно звучить, і будемо її так мило Вася кликати"... я у шоці... Я розумію хлопець Вася, але ж... Після лекції бабусі, було вирішено придумати інше ім"я... придумали.... Ксеня. Не Оксана, а саме Ксеня, а звати люб"язно будуть Ксюша... Бабуся ще в більшому шоці... вирішено не пхатися, хай називають як хочуть :)
То є їхня справа :) Я як сказала їй, що назву Владиславом малого, то та ж сестра говорила, що то єврейське ім"я, і то є нефайно так дитину називати... Досі не пойму, чого єврейське?? але... бачу вона назве краще :)
Перед хрестинами я "всім бажаючим порадити ім"я" говорила, що я народжую і я буду називати, а ви собі народіть і називайте як хочете... то є справа особиста :)

---------- Додано в 22:16 ---------- Попередній допис був написаний в 22:13 ----------

Для чого давати дитині 2 імені?
Я народила малого на свято Артема, але вже було заплановане ім"я Владислав. звичайно було багато бажаючих, що радили назвати ім"ям святого, в чий день він народився... але якщо мені подобається інше ім"я??? Говорили, що дитина буде нещаслива і т.д.... ми з чоловіком вирішили по документах оформити як Владислав, а хрестили як Владислав-Артем. В результаті всі залишились щасливі :)

Gaichka
27.01.2011, 23:19
назвала сина Едгард-Григорій
Не Едгард, а Едгар:girl_yes2:. В нас в районі і Ніколас (там теж батько не українець) є, і Етель, так мама Етель скорочено називає дівчинку Ета.
В Сашки є троюрідна сестра Евіта. Батьки українці, але зацикленні на США. Типу, щоб мала як поїде в штати була там як своя.

Якби малий народився 12 липня, я б теж дала друге ім"я Петро.

Іруня
27.01.2011, 23:21
знаю сім'ю, де старшого звати Володя, а меншого - Самсон
То, напевно, старший молодшого сам називав:girl_haha:

Незабудка
27.01.2011, 23:45
Ксеня. Не Оксана, а саме Ксеня, а звати люб"язно будуть Ксюша...
Як гарно! :girl_in_love:
В мене однокласниця була Ксенія. Приємна дівчина. Їй це ім'я дуже пасувало.

Liliyah Romanova
28.01.2011, 00:07
То є їхня справа Я як сказала їй, що назву Владиславом малого, то та ж сестра говорила, що то єврейське ім"я, і то є нефайно так дитину називати... Досі не пойму, чого єврейське?? але... бачу вона назве краще
Єврейські то Марія, Іван, Михайло, Гаврило, Данило, Назар, той же Захар. Оце єврейські.
Владислав - слов'янське ім'я.

nattsol
28.01.2011, 00:52
То, напевно, старший молодшого сам називавта ні, просто батьки стали свідками Єгови)

Heureuse
28.01.2011, 12:01
Вчора їду в трамваї. заходить молода матуся з коляскою і з старшим хлопчиком років трьох..поки мама з тою коляскою влаштувалась в досить заповненому трамваї, то старший побіг між людьми в кінець трамваю..ну і тут мама давай його кликати: «Роберт, Роб ану іди сюди!»..
Я була трошки шоці..ім’я дуже гарне як на мене, але треба бути дуже сміливими батьками, щоб так назвати дитину- бо то ж пів трамвая потім всю дорогу оглядалоь на неї…а мені було цікаво як меншого звати, але не почула:girl_in_dreams:

kolobok
28.01.2011, 12:11
Не Оксана, а саме Ксеня
І мені подобається Ксеня, хотіла малу так назвати, але чоловіку не подобалось. Християнське ім"я - 6 лютого Ксенії. Не знаю чого Ви так дивуєтесь :).

algo
28.01.2011, 12:15
І мені дуже подобається Ксенія, але чоловік не хоче, бо його бабцю так звати((

Рибка
28.01.2011, 12:32
Роберт, Роб
Маю знайомого Роберта, років десь 35, спочатку було дивно, потім звиклось.

А я вчора спитала чоловіка, якщо дитинка народиться на Валентина, чи назвемо його Валіком? Реакція і погляд у відповідь були не надто "хорошими" :).

DivineVanGate
28.01.2011, 15:19
а дітей поназивали Мойсей і Герда
А чому не Кай? :)

Angel
28.01.2011, 17:41
Християнське ім"я - 6 лютого Ксенії. Не знаю чого Ви так дивуєтесь
Тереза народилась 6 лютого,то ж церковне ім"я саме Ксенія,воно мені набагато більше подобається ніж Оксана

Ljolik
28.01.2011, 17:44
Тереза народилась 6 лютого,то ж церковне ім"я саме КсеніяЗлата народилась 5 лютого, то їїї хрестили як Ксенію-Злату.

Маруся-мама
28.01.2011, 17:45
назвемо його Валіком

я вибачаюсь але у мене перша реакція також була не надто плюсова :girl_haha:

Moonlight
28.01.2011, 18:06
чи назвемо його Валіком
Маю знайомого Валіка, його всі Валя кличуть. Може для інших це нормально, навіть гарно, але мені особисто не дуже.. Те саме, щоб дівчинку називати Вася:girl_impossible:

Котя
28.01.2011, 18:19
«Роберт, Роб ану іди сюди!»..
Я була трошки шоці..ім’я дуже гарне як на мене, але треба бути дуже сміливими батьками, щоб так назвати дитину
Це все відносно, можливо вона живе десь закордоном:d23: Взагалі на рахунок оригінальних і незвичних імен, то не хочу виглядати якоюсь "далекою людиною", але чесно кажучи коли тільки почала читати цей форум, то перший раз почула ім"я Юстина:girl_wink:, теж подумала що це ім"я дуууже незвичне , через пів року зрозуміла що це ім"я в нас популярне на рівні Ольги, Каті, Насті і т.д.:girl_haha: Тому комусь не звично, а комусь навіть дуже популярне:d23:

хельга
28.01.2011, 18:57
з старшим хлопчиком років трьох..поки мама з тою коляскою влаштувалась в досить заповненому трамваї, то старший побіг між людьми в кінець трамваю..ну і тут мама давай його кликати: «Роберт, Роб ану іди сюди!»..
В моїх родичів синів звати Роберт (Робі) і Річард(Річі) (батька звати Роберт), в подруги є син Річард, в іншої - доньки Сабріна і Діана - всі сім"ї напівугорські.

Liliyah Romanova
28.01.2011, 19:40
І мені дуже подобається Ксенія, але чоловік не хоче, бо його бабцю так звати((
А бабця хорошою людиною була? Якщо так, то чому не назвати?

Рибка
28.01.2011, 21:50
я вибачаюсь але у мене перша реакція також була не надто плюсова
Маю знайомого Валіка, його всі Валя кличуть. Може для інших це нормально, навіть гарно, але мені особисто не дуже.. Те саме, щоб дівчинку називати Вася
Так от власне, що й мені не дуже :). Ні Валік, ні Валя...

algo
28.01.2011, 21:59
А бабця хорошою людиною була? Якщо так, то чому не назвати?
Та бабця досі є)) і досить хороша наскільки я з нею спілкувалась!довгожителька, вишиває, купу дітей виховала!а чоловік просто хоче щоб не було такого імені в родині)

Fechka
28.01.2011, 23:57
дівчинку називати Вася
о це пригадала!
Настуні було 3.5роки Я її відправила з бабусею в село. Коли приїхала то вона мені почала показувати всю бабину господарку. Зайшли ми в стайню .
Я кажу :
-О.телятко,як його звати- Юрко?!,а доня мені:
-Ні,мама,то телятко-дівчинка-Вася називається!!!!!:girl_wink:

Зануда
29.01.2011, 00:09
-Петре, ти чув? У Михайла дитина вродилась!Свєтою назвали.
-А шо? Файне ім"я.
-Воно то файне, але намучиться з ним пацан...

---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:05 ----------

чи назвемо його Валіком?
Знаю двох чоловіків із таким іменем - один чудовий сім"янин, такий позитивний по життю і дуже приємний. А другий такий самий, просто ще наразі вчиться у третьому класі:)(реально не віриться, що бувають аж настільки чемні дітки).

Fechka
29.01.2011, 00:24
І мені дуже подобається Ксенія
і мені це ім"я дуже до вподоби.. мою сестру звати Оксана.та ми всі її кличемо-Ксенія,Ксеня...:girl_claping:
а от в кума навпаки.Дружина Ксенія а всі кличуть ОКСАНА!
Якийсь парадокс!!!

Kamyanchanka
03.02.2011, 18:42
"Хай буде Злата!, чоловік каже: "Гарно!"... ось так в нас з"явилась Златуся..
І мені дуже подобається Злата,як що народиться дівчинка то назвем тільки так ....а вот для хлопчика ще не як ...то Ігор то Артьом...зараз вот ще як віріант Олег

Okean
04.02.2011, 11:12
А я свою доцю назвала Ангеліна, бо я після родів була дуже важка, а вона була слухняна майже не плакала, як маленький мій Ангелочок!!!
:girl_angel:

дашулька
04.02.2011, 11:17
А я свою доцю назвала Ангеліна,
Ангеліна...так гарно!))) взагалі мені всі імена подобаються, що закінчуються на -іна.)

Okean
04.02.2011, 11:53
взагалі мені всі імена подобаються, що закінчуються на -іна.)
Мені також, дуже подобається всі імена, що закінчуються на -іна.
Я хотіла назвати Ніколіна (Ніколь),але родина мене зацькувала:girl_impossible:
І я ще згадала, що коли я була вагітна, то дуже малювала Ангелів і це також мене спонукало назвати мою доцю Ангелінка.
P.S До речі, Дашулька, вашу доцю звати дуже гарно Поліна, моя мама аж пищала так хотіла, щоб я так назвала дитину, але чоловік не захотів (бо в нього якась там вчителька була Поліна Степанівна )

bioland7
04.02.2011, 12:04
Поліна
Нікому не в обіду...але для мене особисто це ім"я якесь дуже нежіночне і сумне. Чому - пояснити не можу, інтуїтивно...

Heureuse
04.02.2011, 12:16
це ім"я якесь дуже нежіночне і сумне
Ой, ну це справді дуже індивідуально!!! Мені навпаки воно здається дуже жіночним..
Та й взагалі я ,наприклад, відівчовуюсь асоціювати ім’я з людиною, бо раніше як мені чимось не вгодила якась там Мар’яна чи Софія, то я й ці імена вважала негарними. Зараз більше прислухаюсь до того як звучить ім’я, що воно означає і т.д…. :girl_yes:

nester
04.02.2011, 12:33
Ми з чоловіком ніяк не может дійти згоди. Хочется страшено йому назвитти сина Лука. А я не можу уявити дорослого мужчину з таким іменем і не в рясі. Хто знайомий з чоловіком з таким іменем розкажіть яка це людина.

Solomi
04.02.2011, 12:35
А я знаю одну дівчинку, подружку мого малого - то її звати Таїсія,то її так всі і називають.
Зараз справді таке ім'я рідкісне, але дуже гарно звучить, особливо якщо казати повне, а не скорочене

Okean
04.02.2011, 12:38
Напишу, як назвали дітей мої знайомі, може комусь знадобиться,хто ще тільки в пошуках.
Отже дівчатка: Амалія, Грета (мама полячка),Маргаритка, Емілія і Агафія.
Хлопчики: Артем (кличуть Тьома),Марко, Давид, Лука.

MakChervonyiURosi
04.02.2011, 12:45
Завжди мріяла донечку назвати Марія-Богуслава - щоб була Маруся Богуславка :) Чоловік зразу сказав, що на таке не пристає :) Але та як маємо сина, то і сперечатися не доводилось... Думали назвати або Левком, або Володимиром (на честь діда), або Святославом. Мені дуже хотілось Тадея або Григорія, ну але зійшлися на тих трьох. Визначитися між ними ніяк не могли, врешті в пологовому на шматочках з обмінки написали ті три імені, і я витягнула Святка. Тепер таке воно нам вже миле, рідне, своє :)

дашулька
04.02.2011, 12:53
дуже нежіночне і сумне
так, так! воно чоловіче й таке, що аж плакати хочеться)))
Ну, Ви мене потішили!)))

Зануда
04.02.2011, 12:55
(мама полячка)
Полька. І укаїнською - полька, і російською - полька, і навіть польською - polka.
Крім того Грета не польське ім"я а німецький варіант імені Маргарита:
Значение: «Жемчужина»
Происхождение: Имя имеет германское происхождение. Сокращенный вариант имени Маргарита, распространенный в Германии.

allusya
04.02.2011, 14:49
але родина мене зацькувала
А ми оголосили імя дитини лише на хрещенні, і то навіть не ми зробили, а священник :girl_smile:
Хоча батькам сказали за кілька днів до того, їм спочатку не дуже сподобалось, навіть намагались відмовити, а тепер не можуть натішитись :)
Головну роль у виборі імені для малятка мають відігравати батьки і тільки вони :)

дашулька
04.02.2011, 14:54
рі імені для малятка мають відігравати батьки і тільки вони
+1000! взагалі мене дивують батьки, коли говорять, що бабусям/дідусям "таке-то" ім*я не подобається, тому батьки не повинні так називати СВОЮ дитину. дивно, як на мене...

Olena-m
04.02.2011, 15:12
Агафія
Не знала, що таким старовинним ім'ям і тепер дівчаток називають. Мені дуже подобається, так звали мою прабабцю. Але скорочено всі її кликали "бабуся Гапа", то такий варіант мені не дуже (зате ГафІйка - гарно). А іншу бабцю звали теж дуже гарно - Розалія (але знову ж таки Рузя мені не дуже).

nattsol
04.02.2011, 15:15
але родина мене зацькувала
всім не догодити: моя мама, наприклад, не в захваті від імені, яке ми вибрали своїй малечі (сподівається, що ми ще змінимо свою думку), через що свекруха (якій ім"я, в принципі, сподобалося) пропонує ще подумати, щоб подобалось усім. але пізно: ми вже вирішили :)

hrystusja
04.02.2011, 15:34
взагалі мене дивують батьки, коли говорять, що бабусям/дідусям "таке-то" ім*я не подобається, тому батьки не повинні так називати СВОЮ дитину. дивно, як на мене...
але то так часто буває((( В нас самих так було. Тиск такий сильний, що думаєш краще вже змінити ім"я ніж слухати постійно їхні аргументи. От ми і назвали малого Ромчиком, щоб усім вгодити. Правда думаю з другим малям не буду така поступлива. Треба таки такі моменти присікати!)

Solomi
04.02.2011, 15:37
взагалі мене дивують батьки, коли говорять, що бабусям/дідусям "таке-то" ім*я не подобається, тому батьки не повинні так називати СВОЮ дитину. дивно, як на мене...
а мені навпаки таке в прікол, вони хай говорять ,а я роблю так як ВВАЖАЮ за потрбне!

дашулька
04.02.2011, 15:51
мені навпаки таке в прікол, вони хай говорять ,а я роблю так як ВВАЖАЮ за потрбне
Я вже колись писала, що мій свекр настоював, щоб ми доню назвали Мартою, бо народиться у марті (березні). на моє "Чого ж Ви сина Апрєлєм не назвали? Було б оригінально!" - засміявся й більше цю тему ніхто не рухав)). моїй мамі було все одно, як ми назавемо, бо немає для неї різниці-вона від того менше онучку любити точно не буде. а свекри ні слова не сказали, бо сенсу немає нас переконувати в тому як назвати власну дитину, на яку ми так чекали)

Solomi
04.02.2011, 16:06
а свекри ні слова не сказали,
Золоті у Вас свекри, бо мої досі причитають ( вже 3,5 роки), а я сміюся кожен раз

дашулька
04.02.2011, 16:10
бо мої досі причитають ( вже 3,5 роки), а я сміюся кожен раз
ну, а сенс того причитання? Ви, що підіте й змінити ім*я:? звісно, що ні)) а пагаваріть?)

Vika
04.02.2011, 16:15
а в мене все по старому: жодного варіанта.:girl_cray:напевне перед христинами будем вибирати.

Solomi
04.02.2011, 16:19
звісно, що ні)) а пагаваріть?)
це якщо культурно кажучи

Як на мене вже наші батьки, бабусі, свекри - мали можливісить називати і вибирати імена.

Holly
04.02.2011, 16:34
В нас ніяких суперечок не виникало. Можливо тому, що назвали дітей звичайними іменами. А взагалі, мене дивують родичі, які вказують молодим батькам, як ті мають назвати дитину. Порадити можуть, але наполягати - ні!

Okean
04.02.2011, 17:03
а в мене все по старому: жодного варіанта.напевне перед христинами будем вибирати.
ВИ НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ, як народиться ваше малятко, ви на нього подивитесь і одразу зрозумієте, як воно хоче, щоб його назвали :girl_yes:

zzz
10.02.2011, 17:14
А мені надзвичайно подобється серед дівчачих то імена Квітуся, Юстинка і Соломійка. Коли в мене народилась сестра (мені тоді було 10 років), я дуже просила батьків щоб назвали мені її Соломійка, але мама сказала що соломи в хаті непотрібно. От так і мою сестру вирішили назвати Мартуся.
А щодо хлопчачих імен то Святославчик, Маркіянчик і Андрійко. Хоча в моїй сімї імя Андрійко вже не зовсім актуальне, оскільки у мене і тато і чоловік Андрії)))))

kljysochka
10.02.2011, 17:45
а я тащуся від старих і рідкісних імен:Текля,Мотря,Гафійка,Пелагія,Павлинка...Ізидор (Дорко),Маковій,Мелетій(Мелешко),Дем"ян...Шо я наслухалась,коли вибирала імена своїм дітискам...:girl_impossible: але мала то в носі (часами,правда було дуже прикро,шо буває такий безпардонний і безтактний народ!!!!) і тепер дуже рада,бо як бальзам на душу,коли називаю(кличу)своїх діток!!!Називайте так як вам до душі!!!!!!!як схочуть перекрутити в школі,то з будь-якого імені зроблять клізму:girl_crazy:(в нас була Оля-клізма:)))а знайомий називаєтся Богдан,але змалку мама його кликала Данко,бо їй так подобалось.і всюди його кличуть Данко,бо так представляєтся...!!!главноє шоб чєловєк бил хороший,тоді жодне ім"я не перекрутять!!!!:girl_dance:

nattsol
10.02.2011, 18:07
я теж тащуся від старих і рідкісних імен, особливо слов"янського походження :) от і підібрали малечі ім"я, що корінням сягає трипільської культури (якщо вірити опису)

algo
10.02.2011, 18:25
от і підібрали малечі ім"я, що корінням сягає трипільської культури
А яке як не секрет?

kljysochka
10.02.2011, 18:30
от і підібрали малечі ім"я, що корінням сягає трипільської культури
ага,ану кажіть!!!!!!;)))

solomka
10.02.2011, 18:35
підібрали малечі ім"я, що корінням сягає трипільської культури
Ви так усіх заінтригували, тепер чекаєм коли скажете яке ім'я.

DivineVanGate
10.02.2011, 19:04
Мені дуже подобається, так звали мою прабабцю. Але скорочено всі її кликали "бабуся Гапа"
Мою теж :) але кликали Гаська ( не дуже, а от Гафійка гарно).

А назвали Агафією тому що прабабця народилася в лютому, коли іменени Агафії

---------- Додано в 18:04 ---------- Попередній допис був написаний в 18:00 ----------

Сьогодні на майданчику почула ім'я Лук'ян, чомусь раніше не зустрічала

nattsol
10.02.2011, 19:05
А яке як не секрет?
ага,ану кажіть!!
Ви так усіх заінтригували, тепер чекаєм коли скажете яке ім'я.
та добре, добре :)
оскільки чекаємо на дівчинку, то вирішили її назвати Оріяною :girl_in_love: значення: "оріянка, орійська жінка" :)
то, мабуть, не дивно, що батьки трохи в шоці :girl_crazy:

Ravlyk
10.02.2011, 19:15
а в нас є знайома дівчинка але Аріадна.....мабуть це різні імена, але також цікаве!!!!:girl_smile:

kljysochka
10.02.2011, 19:19
не дивно, що батьки трохи в шоці
нічо,звикнуть,бо ім"я файне!Орійка,Оріянка...м-м-м...Мої теж на Килину крутили носом,а як вже маля з"явилось,то вже Килинка,Килиня-прилипло і всі люблятся в нім!А як хрестили то ми дали друге Пелагія,бо між ними вибирали і зупинились на Килині,а тут мош було два,то ми вже відірвались!!!:girl_in_love:

Oriana
10.02.2011, 19:23
оскільки чекаємо на дівчинку, то вирішили її назвати Оріяною
Придумуючи собі нік, навіть гадки немала, що це може бути іменем! Але так гарно звучить!:girl_in_love:

nattsol
10.02.2011, 19:31
навіть гадки немала, що це може бути іменем
а виявляється може :) а якщо вірити базі імен Львівщини (http://stat6.stat.lviv.ua/dw_name/find4.asp?abc=%CE&pol=%C4%B2%C2%D7%C0%D2%CA%C0), то у 2008р. народилася Оріана, а у 2010 була зареєстрована і Оріяна :)

Fechka
11.02.2011, 12:33
Килинка,Килиня
Моя сестричка мріє про донечку з чудовим ім"ям КИЛИНКА! (наразі має лише Маркусика)! Гарне ім"я...
звикнуть,бо ім"я файне!Орійка,Оріянка...м-м-м.
а це ім"я.. дуже миле.... ви-молодці....:girl_claping:

solomka
11.02.2011, 12:59
вирішили її назвати Оріяною
незвично, але дуже гарне ім'я

почула ім'я Лук'ян
в мене була думка так назвати синочка, але чоловік був категорично проти.

Pobigaychyk
11.02.2011, 18:08
На роботі в співробітниці син назвав синочка Крістіан. Вона нікому не признається - випросила друге імя Данило і називає тільки так. А вам як?

Okean
11.02.2011, 19:35
на роботі в співробітниці син назвав синочка Крістіан.
Моєї знайомої чоловік також хотів назвати сина Крістіан, але його відмовили, бо в них фамілія Буряк і не дуже би гарно звучало Буряк Крістіан :-)):girl_crazy:. Назвали звичайним іменем Андрійко...

zetta
11.02.2011, 19:40
ми теж вибираемо iм"я, але як то так може бути що нiчого не подобаеться :girl_sad:

pyzurj
11.02.2011, 19:56
хм... от читаю тему, і задумалась...а як би я назвала своїх діток ?
В дитинстві дівчинку хотіла - Соломію, а хопчика - Максим або Артем...
а тепер думаю - треба буде перебрати і інші імена!
Є ж так багато українських гарних імен!, і яких милозвучних, і з історією своєю...а нарід бере і називає по-всякому...ех
я коли мале було, був в мене котяра - то назвала її Віолеттою ))) а до сусідки гості якось приїхали, і в них малу так звали. Так от чую якось мама на всю горлянку *Віолетто!!!*, а я собі думаю, шо то вона в кота мого хоче ?! :girl_impossible:

zetta
11.02.2011, 20:04
ну мiй тато свинок Маруськами називав, а бичкiв Юрками....)) в бабцi кози всi Оксанками були i що? ) а ви нiколи не задумувались шо в сiм"ях е не тiльки украiнцi? що дiд, бабця, чоловiк чи дружина можуть бути iноземцями ....тому й багато iмен маемо не наших... тай так званi украiнськi iмена це велика частина з грецьких пiшла.

napoleona
11.02.2011, 20:17
цікава стаття, багато імен почула вперше:
З початку 2010 року при реєстрації дітей найчастіше використовувалися імена Анастасія і Максим. Такі дані навів міністр юстиції Олександр Лавринович, повідомили ForUm’у у прес-службі Мінюсту України.

Загалом з початку року в Україні були популярними приблизно 60 імен. Серед жіночих – Ганна (Анна), Дарина (Даріна), Софія, Діана, Марія, Вікторія, Тетяна, Кристина (Христина), Єлизавета, Ангеліна, Вероніка. Крім того, популярністю користувалися імена Аліна, Каріна, Валерія, Єва, Катерина, Олександра, Поліна, Яна, Ольга, Ірина, Юлія, Аріна.

Серед чоловічих імен найпопулярнішими були Артем, Денис, Данило, Олександр, Андрій, Богдан, Дмитро, Микита, Назар, Кирило. Популярними були також імена Віктор, Віталій, Гліб, Єгор, Іван, Ілля, Артур, Вадим, Тимофій, Михайло, Павло, Микола, Євген, Сергій, Арсеній, Юрій, Тимур, Давид і Марк.

В усіх регіонах залишаються популярними такі давньослов’янські імена, як Владислав, Станіслав, Ярослав, Святослав, Ростислав.

Достатньо часто, за бажанням батьків, дітям давалися імена, які не відповідають правилам правопису і можуть надалі спричинити колізію при оформленні документів. Наприклад, зустрічаються такі форми імен (в українській транскрипції), як Владімір, Даніїл.

А у рідкісні імена з початку 2010 року потрапили такі популярні колись імена, як Олесь, Арсен, Влад, Владлен, Герман, Лев, Ніка, Снєжана, Лада, Соломія, Елеонора, Ельвіра, Таміла, Нора, Ляля, Ліка, Дана, Еліна, Нонна.

Нетрадиційними для українців залишаються імена, дані під час реєстрації дітей батьками, які є представниками інших національностей. Серед таких з початку 2010 року були імена Фатіма, Лейла, Аміну, Тамріко тощо.

Реєструвалися і застарілі імена, такі як Мотрона, Мотря, Меланія.

Продовжують користуватися популярністю і біблейські, міфічні або історичні імена. З початку 2010 року зареєстровані діти з іменами Аврора, Афіна, Аріадна, Юнона, Даяна, Даная, Деметра, Венера, Вірсавія, Клеопатра, Єва, Адам.

А ось герої телевізійних серіалів або відомі літературні герої у 2010 році поки не мають колишньої популярності.

У той же час реєструвалися імена, які є рідкісними не тільки в Україні, але й у світі – Домисла, Далія, Оліанна, Антос, Хрізон, Малкіель.

Не користуються особливою популярністю, проте регулярно реєструються і подвійні імена. Так, з початку 2010 року в Україні були зареєстровані дівчатка з іменами – Либідь-Тетяна, Естер-Хая, Естер-Адесса, Мальвіна-Вікторія, Софія-Едже, Рейчел-Аданна, хлопчики – Маркус-Ада, Ільяс-Адріано, Іан-Нікіта, Фево-Богдан, Таш-Даур, Дарій-Георг, Лерім-Лев, Янатан-Едвін.

Не користувалися особливою популярністю імена, які в українській мові є іменниками. Проте у першому півріччі цього року були зареєстровані діти з іменами – Калина, Талія, Миля, Риза, Ніл, Султан, Емір, Іслам, Мілан, Тузель.

А найдивовижнішими іменами, якими з початку року називали новонароджених дітей в Україні, виявилися жіночі імена – Азімаой, Султанпаша, Жаклін-Нанїп, Еліф Су і чоловічі імена – Віват, Ейлей, Нац, Йосеф-Северьян, Северин-Іларіон, Мартін-Лютер і Добриня Нікітіч.

DivineVanGate
11.02.2011, 21:00
Цікаво, яке прізвище і по-батькові у Добрині Нікітіча чи Мартіна Лютера?

Серед моїх знайомих "панують" такі імена: Ангеліна, Анастасія, Андріана, Аліса, Аліна і Каріна (двійнята), Вероніка, Дзвінка, Марта, Софія, Злата

Серед чоловічих - Арсен, Матвій, Нікіта (рос.варіант)

П.С. Дівчаток народжується наразі більше :)

Лідочка
12.02.2011, 00:55
Мартін-Лютер і Добриня Нікітіч.
Як так можуть рідні батьки познущатися зі своєї дитини?

Уляночка
12.02.2011, 01:09
в нас на майданчику зараз багато Маркіянчиків і Назарчиків...

Незабудка
12.02.2011, 02:46
Владлен
О, значення цього імені (ВЛАДимир ЛЕНин) нагадало мені про одне жіноче ім'я, яке колись шалено подобалось - Нінель :girl_in_love:
А, як виявилось, це той самий "Ленін", тільки букви у зворотньому порядку...

mrochkizm
12.02.2011, 03:01
жіноче ім'я, яке колись шалено подобалось - Нінель
І я в дитинстві дуже ним захоплювалася!
А воно, як виявилося, ідеологічне :girl_crazy:

goriwanka
14.02.2011, 21:21
А я ще поки вагітна ходила, то знала, що донечку назву Нікою. Ну страшенно мені подобається це ім"я!

Fechka
18.02.2011, 00:10
Надибала на Найпопулярніші імена в Україні у 2010 році

У 2010 році при реєстрації дітей в Україні найчастіше використовувалися імена Олександр, Анастасія та Софія.
Про це УНІАН повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції.
Як зауважив міністр юстиції Олександр ЛАВРИНОВИЧ з посиланням на дані органів реєстрації актів цивільного стану (РАЦС), ці імена не втрачають популярності в Україні щонайменше останні 10 років.
Протягом 2010 року майже такою ж популярністю, як імена-лідери, користувалися і такі жіночі імена: Марія, Ганна (Анна), Дар‘я (Дарина, Дарія), Вікторія, Поліна, Катерина Єлизавета, Аліна, Олександра, Кристина, Соломія.
Серед чоловічих імен при реєстрації дітей найчастіше обирали також імена Максим, Артем, Данило (Даніїл, Даніл), Микита (Никита), Владислав, Денис, Андрій, Дмитро, Кирило (Кирилл), Іван, Назар, Богдан.
Ці імена, за словами міністра юстиції, реєструвалися у переважній більшості регіонів України.
Загалом, крім перерахованих імен, популярними у 2010 році в Україні також були жіночі імена: Вероніка, Діана, Маргарита, Юлія, Ольга, Аріна, Тетяна, Кира, Яна, Єва, Марина, чоловічі імена: Богдан, Роман, Михайло, Єгор, Ярослав, Тимофій, Євген, Марк, Володимир, Сергій, Матвій, Гліб, Віталій, Давид, Юрій, Олексій, Тимур, Микола.
Існували й регіональні уподобання щодо вибору імені при реєстрації новонароджених.
Так, у Дніпропетровській області до популярних потрапили такі чоловічі імена як Арсен (Арсеній), Валерій, Ростислав.
У Закарпатській області – Євгенія, Наталія, Каміла, Ксенія.
В Івано-Франківській області - Влада, Павло, Тарас.
У Кіровоградській області – Іванна.
У Львівській області – Марта.
У Миколаївській області – Аліса, Мілана, Злата.
В Одеській області – Уляна, Владислава, Альона.
У Полтавській області – Надія, Тарас.
У Харківській області – Ксенія, Уляна, Варвара, Злата.
У Хмельницькій області – Владислава, Ілона, Іванна, Мар‘яна, Василь, Вадим, Захар, Костянтин.
У Чернівецькій області – Богдана, Валентин, Георгій.
У Києві – Варвара, Аліса, Ксенія.
Крім того, в органах РАЦС відзначають, що у 2010 році, як і в минулих роках, значна кількість батьків наполягала на тому, щоб імена Ганна, Христина, Данило, Микита, Кирило, Гліб, Пилип були зазначені за прикладом російського правопису.
Досить часто, за бажанням батьків, дітям присвоюються імена, які не відповідають правилам правопису і можуть в подальшому спричинити колізію при оформленні будь-яких документів. Наприклад, зустрічаються такі форми чоловічих імен як Тімур, Раман, Владімір, Данііл, Доніель, Кірілл, Філіп. Трапляються такі незвичні форми жіночих імен як Катіріна, Лізавєта, Єлісавета, Єліна.
До рідкісних імен у 2010 році потрапили: Герман, Родіон, Владлен, Влас, Лев, Ян, Мирон, Альбіна, Анжеліка, Віталіна, Елеонора, Майя, Ніка, Реґіна, Сніжана, Лада, Рената, Ельвіра, Таміла, Нора, Дана, Еліна, Нонна, Клара, Зося, Стелла, Орися, Юстина, Юліана, Неоніла; Олесь, Арсен, Влад, Владлен, Герман.

---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

а ось популярні імена в наших сусідів.
Москвичи в 2010 году чаще всего выбирали для своих детей имена Мария и Александр, как и в 2009 году, говорится в материалах, подготовленных к пресс-конференции начальника управления ЗАГС Москвы Ирины Муравьевой, которая состоялась в четверг в РИА Новости.

«Популярные имена среди девочек: Мария, Анастасия, Дарья, Анна, Елизавета, Полина, Екатерина, Виктория, Софья и София», — отмечается в пресс-релизе.

При этом имя Мария почти через 40 лет в 2009 году вернуло себе лидирующую позицию в списке самых популярных имен в Москве.

Сыновей москвичи в 2010 году чаще всего называли Александрами, Максимами, Артемами, Иванами, Дмитриями, Михаилами, Никитами, Даниилами, Егорами, Кириллами.

Самыми необычными именами для новорожденных в столице в 2010 году стали Еремей Покровитель, Лука-Счастье Саммерсет Оушен, Огнеслав, Мононо Никита, Архип-Урал, Кит, Радость, Океана, Алеша-Каприна.

Уляночка
18.02.2011, 00:24
В Одеській області У Харківській області –
– Уляна,
хто б подумав:connie_pull-pigtail

zeza
18.02.2011, 00:44
В мене хлопці - Данило і Устим. Старшого хотіла назвати Дарчиком, а меншого Дем'яном. Хоча теперішні варіанти теж мої (запасні варіанти:girl_blum:).
Імена вибирала *вся дорога родина* - з шантажами, образами і т. д. Другий раз мене довели до істерики.:girl_cray::girl_devil: Тому варіант - сказати під час хрестин - супер.
Оріянка гарне ім'я. Я для хлопчика накопала - Орей, але цього вже мені б не подарували точно, тому тільки сказала, що таке є.

Soneliya
19.02.2011, 01:48
В нас - Максимко, але перше на УЗД сказали, що то дівчинка, то я називала маля в животику - Даринка!:girl_wink:

Malva
19.02.2011, 04:31
А в нас донечка Надія, кличемо Надійкою, а сама себе вона називає Нікою:girl_smile:

Aster
19.02.2011, 05:02
найчастіше обирали також імена Максим, Артем,

Так, вже багато років Максими - найпопулярніше ім'я у нас. А ось про Артема я і не знала. Хоча, дійсно, у сина в класі є Максим і Артем. І Софійки... :) :)

Zvizda
19.02.2011, 12:09
Я зараз мрію про другу лялю, то й імена потрохи підбираю Якщо буде ще один синочок, то буде називатися Матвійчик (Матвій), а якщо доця, то Марта. Так мені вже ті імена припали до душі.

apelsyn
19.02.2011, 17:42
Ми тільки вчора взнали, що хлопчика чекаєм. Звичайно задумались над ім"ям. Все що пропоную я - не подобається чоловікові і навпаки.:girl_emo:
Наразі "спільні" - Олексій і Маркіян.
Хто знає, Лесик- від якого повного імені???

IndigoChild
19.02.2011, 17:51
маю знайомого,його Лесиком називали в дитинстві. Повне імя - Олесь

Gabi
19.02.2011, 17:53
Мені здається, що це Олесь.

Anelija
19.02.2011, 18:08
Олексій
маю знайомого,його Лесиком називали в дитинстві. Повне імя - Олесь
знайомого на роботі звуть Олесь Богданович, хоча по паспорту він Олександр Богданович

марі177
19.02.2011, 20:03
в моїх знайомих Олексій,а так завжди кличуть Лесик:biggrin:

apelsyn
21.02.2011, 11:04
О, якщо від Олексій - то мені підходить:girl_yes:. Бо вбиває ото Льоша і Льоха. Не хочу. А Лесик - звучить.
Забула, мені ще дуже ім"я Дем"ян подобається. Теж внесла у список.
І Олесь гарне.
Блін, навіть не думала, що це така проблема. Ми з чоловіком цілими днями тільки ім"я вибираєм.

наталя 2204
21.02.2011, 11:11
маєте ще дуже багато часу :).

katamaranka
21.02.2011, 12:04
а мені дуже подобається дуже ім"я Нестор, але чоловікові не дуже!
також розглядаю, як варіант Марко і Макар.

solomka
21.02.2011, 12:17
Лесик- від якого повного імені???
В нашого кума син Лесик записаний Олександром, а в сусідів Лесик записаний Олексієм.

mrochkizm
21.02.2011, 12:35
В нашого кума син Лесик записаний Олександром, а в сусідів Лесик записаний Олексієм.
Багато залежить власне від того, що у різних сім"ях дитину з однаковим іменем кличуть по-різному. Наприклад, у мене є знайомі приблизно одного віку (25-30), яких кличуть: Марія, Маша, Маруся, Марічка, Марійка. І настільки привиклося, що Марічку я не можу назвати Машею, так само, як Марусю - Марією. До речі, Марія і Маруся мені найбільше подобаються:) (імена, маю на увазі)
А у селі, де моя бабця живе, то Марій чогось кличуть Маринами :girl_impossible::eek: Це ж зовсім інше ім"я! І звикнути до того не можу ніяк!

Ravlyk
21.02.2011, 20:50
а в нас є знайома Софія, а кличуть її Зоська!!!!:girl_impossible::confused: ну зовсім мені це не подобається......., але так воно є, коли люди привикають до свого імені, тобто до того як їх кличуть, то важко тоді їх називати так як мало б бути насправді,... і ще як на мене, то велику роль у цьому відіграють батьки, починають називати діточок люблячи по-своєму на вулиці, а потім так всі звертаються до дитинки, маю приклад, в нас на в будинку є Анастасія, а кличуть її всі Асія, бо так мама її називає, чи маємо Аню, а кличуть усі Ганннуся:connie_pull-pigtail і попробуй назви їх не так:sad:ображатися будуть.:girl_yes2:

nattsol
21.02.2011, 21:03
в нас є знайома Софія, а кличуть її Зоська!!
гг, ми так чоловікову сестру кличемо, як вона щось учворить :girl_crazy:

nalia
21.02.2011, 21:37
і ще як на мене, то велику роль у цьому відіграють батьки, починають називати діточок люблячи по-своєму на вулиці, а потім так всі звертаються до дитинки, маю приклад,
в нас в садіку в групі є Даниїл,так всі кличуть його Данік(бо так до нього звертаються батьки)

pchilka
21.02.2011, 23:27
А в моєї лялі два імя Анна (це для бабусів і дідусів) і Каріна (це я ще зі школи мріяла так свою дитину назвати). Тато лишився "в прольоті" (хотів Лізою назвати).

DivineVanGate
22.02.2011, 17:08
Напишу, як ми вибрали ім'я для доні (Соломійка). Ще коли і не думали про дітей, то з жіночих дуже подобалося Домініка ,але оскільки ні я, ні чоловік не маємо іноземного коріння, то вважаю що було б дивно так називати дитину, ІМХО..
Протягом вагітності не могли вирішити, як назвати доню, а на останніх місяцях потрапила мені до рук книга про Соломію Крушельницьку, зачиталася і так мені це ім'я сподобалося, але нікому з родичів, навіть чоловікові.... А коли малеча народилася, чоловік подивився і каже: "І справді ,Соломія їй пасує :)"

А потім виявилося, що це ім'я досить популярне :girl_yes2:

solomka
24.02.2011, 12:49
Соломійка

це ім'я досить популярне
Коли мене мама так вирішила назвати, то це ім'я було зовсім непоширене, я не знала жодної дівчини-ровесниці з таким іменем.

Моя знайома нещодавно народила хлопчика - назвали Георгієм, старший син в них Карен.

Farfalla
24.02.2011, 12:56
А ми доцю назвали Ліля :) квіточка наша. Навіть не знаю чи популярне це ім"я зараз... Просто вона була така крихітна, така тендітна... Ну справжня квітуся Лілюся!!!
І звертатись можна по-різному: Ліля, Лілюся, Лілечка, Лілейка, Лілі, Люлюся і т. д. Щодня з мужем щось нове придумуємо :girl_haha:

Virginia
24.02.2011, 13:01
Перераховувала я чоловіку імена, якими можна було б назвати дівчинку. Олеся - нє, Іванка - нє, Настя, Софія - нє, Аня, Марічка - нє, Христинка - може бути:shutup: ну не люблю, не подобається

marianast
24.02.2011, 13:29
Перераховувала я чоловіку імена, якими можна було б назвати дівчинку. Олеся - нє, Іванка - нє, Настя, Софія - нє, Аня, Марічка - нє, Христинка - може бути ну не люблю, не подобається
А в мене на всі пропозиції -НЄ:girl_bye2: Я думаю він для дитини сам ім'я вигадає. Буде ексклюзив:girl_haha: Я питала, чи є бодай одне ім'я,яке йому подобається, не згадав...крім свого звичайно.

hrystusja
24.02.2011, 13:36
Христинка - може бути ну не люблю, не подобається
Та чого гарне ім"я:girl_blum: Хоча чесно я б теж дитину таким іменем би не назвала. І мені воно не подобається. Для мене воно якесь занадто складне.

Котя
24.02.2011, 13:56
дуже подобалося Домініка ,але оскільки ні я, ні чоловік не маємо іноземного коріння, то вважаю що було б дивно так називати дитину, ІМХО..
Дивна позиція, ми з чоловіком теж не маєм іноземного коріння, але якщо розібратися, то у нас в Україні кожне друге ім"я іноземне, ця ж Марія наприклад.
А я нещодавно прочитала, що якщо дитина у сні просить її назвати якимсь конкрктним іменем, то це дуже сильний знак і бажано так і назвати. Тому у мене вже всі сумніви на рахунок імені відпали:girl_blum: Такщо буде у нас маленький Домінік:girl_claping:. Що мене найбільше приємно здивувало, так те що моїм і чоловіковим батькам це ім"я подобається)))