КПК

Показати повну версію : Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Сторінки : 1 [2] 3 4

Януся
18.03.2009, 07:48
Недавно дізналася, що на Садовій відкрили магазинчик "Італійська побутова хімія". Там справді італійська хімія, її привозять бусами, ті що їздять в Італію. Можна замовити навіть щось таке чого там нема. Рідина типу нашого Ванішу 500мл. коштувала 50 грн.(десь 2 тижні тому), - але якість не порівняти.:y: Звичайно, товари, які привозять з Польщі можливо дешевші. Правда оті скачки валюти :8: .......

Хтось їздив в цей магазин? Що можна вибрати і які приблизно ціни?

Zlju4ka
18.03.2009, 07:53
Хтось їздив в цей магазин? Що можна вибрати і які приблизно ціни?

Сьогодні буду на Садовій,якщо знайду то загляну в той магазинчик і відзвітую.

Milka
18.03.2009, 09:53
Коли я заходила в магазин італ. поб. хім. ...- ну що вам сказати. Знежирювач для поверхонь 75грн., чесно кажучи не готова дати такі гроші, тим більше тепер. Ну от OMINO BIANCO (типу нашого Ванішу) за 50 грн. це інша річ, а можна навіть той же Ваніш у них замовити. Цікаво які їхні порошки, але наразі мене влаштовує АRO, до якого додаю АСЕ біо + кисень. Виходить на одну ціну з ARIEL,чи TIDE але якість прання супер. А коли АRO протестували в "Знаку якості" і визнали найкращим (правда не тестували тоді таких брендів як ARIEL,чи TIDE), то це мені як бальзам на душу.
Дівчата, хто користується Frosch, скажіть чи сильно "смердить" ця хімія. Бачу всі, хто нею користується , задоволені.
І ще, хто якими дитячими порошками користується??? Підкажіть який хороший по ціні, і по якості.

Megan
18.03.2009, 10:39
Цікаво які їхні порошки, але наразі мене влаштовує АRO, до якого додаю АСЕ біо + кисень.[/U][/B]

Їхні порошки кращі по якості, ніж наші аналоги. Чоловік завжди купує мені в Німеччині або Ariel або Persil. Можу сказати, що перуть вони краще і на довше їх вистарчає. А, і ще, вони не засихають в машинці, і саме це мене в них завжди дратувало:beee::beee:

Зорянівонька
18.03.2009, 10:52
Дитячий порошок - Тео Бебе з ромашкою. Мені подобається, хоч і не все відпирає...

Irus'ka
18.03.2009, 11:21
Коли я попрала дитячі речі тим teo bebe, на інтенсивному режимі із подвійним полосканнямм (!!!), на речах просто позалишалися кристалики порошку. В мене таке було вперше:8:. Порошок купувала в "Антошці". Отаке.

Aster
18.03.2009, 11:38
І ще, хто якими дитячими порошками користується??? Підкажіть який хороший по ціні, і по якості.

Найкращий дитячий порошок - "Ушастый нянь". Всі інші пробувала - не до порівняння. І на багатьох форумах, якщо хтось питає, то саме його всі рекомендують.

Aster
18.03.2009, 11:40
Коли я попрала дитячі речі тим teo bebe

Той тео-бебе взагалі ніякий порошок. І Карапуз-Оленка і т.п. - теж ні до чого...

olja_zaj
18.03.2009, 11:45
Той тео-бебе взагалі ніякий порошок. І Карапуз-Оленка і т.п. - теж ні до чого...

Ну не скажіть,я до року дитині прала тільки тео-бебе,люблю їхню продукцію,хороший порошок:y:з чого ви взяли шо він ніякий?Зараз взяла ушастого няня,тоже:y:бо також люблю Невського виробника і цей і інший нам підішов.

olja_zaj
18.03.2009, 11:48
Коли я попрала дитячі речі тим teo bebe, на інтенсивному режимі із подвійним полосканнямм (!!!), на речах просто позалишалися кристалики порошку. В мене таке було вперше:8:. Порошок купувала в "Антошці". Отаке.

А порошку ви не забагато дали?В мене таке бувало коли я трохи переборщювала і більше набагато давала.

Irus'ka
18.03.2009, 12:01
Та ні, ніби не забагато я мірними стаканчиками користуюсь.
Пральні засоби для дитячих речей - моя гаряча тема.:xaxa:
Я навіть міні-рейтинг склала за відгуками реальних користувачів-коліжанок:
1. дитячий порошок для дитячої білизни від Amway + кисневий відбілювач
2. рідкий Domol (це власне спостереження)
3. Persil але привезений з-за кордону, або на крайній випадок з "Білої ворони"-той що німецький
Хочу ще спробувати рідкий Фрош (той що Одрі -:naci:- хвалила)

галичанка
18.03.2009, 12:08
. дитячий порошок для дитячої білизни від Amway + кисневий відбілювач
Я цим перу всі свої білі, світлі речі. бо він дуже гарно відпирає і водночас безпечний для здоровя людини, не викликає алергії, і не забруднює довкілля - а останні пункти для мене дуже важливі.:)

Aster
18.03.2009, 13:05
Ну не скажіть,я до року дитині прала тільки тео-бебе,люблю їхню продукцію,хороший порошок:y:з чого ви взяли шо він ніякий?

Бо навіть гречану кашу з футболок не відіправ. :) А от Ушастый нянь всілякі такі плями відпирає.

Irus'ka
18.03.2009, 13:13
Так, тестове запитання: яким порошком можна відіпрати вже відшкробаний банана з дитячого слинявчика???:tanksmile:

kati
18.03.2009, 13:15
в мене банан не відпирається докінця нічим....лишаються чорні цятки

olja_zaj
18.03.2009, 13:22
Бо навіть гречану кашу з футболок не відіправ. :) А от Ушастый нянь всілякі такі плями відпирає.

З ти відпаранням мало які порошки справляються,хіба дійсно не нашенські,я додаю як собі перу підсилювач порошку,а якшо в дитини тіжко відпирається то є дитячий ушастий нянь від плям.

odree
18.03.2009, 15:53
Дівчата, хто користується Frosch, скажіть чи сильно "смердить" ця хімія. Бачу всі, хто нею користується , задоволені.

Ні, майже немає запаху

ola-lyola
18.03.2009, 16:43
Frosch є в Космо.
Щодо дитячих порошків, то як мала була манюня прала Карапузом та Оленкою. Відпирало погано, зате пралька набула неприємного стійкого запаху, як виявилось через якісь біодобавки, які містились у порошку. Після року прала тео бебе, відпирало краще.

Жемчужинка
25.03.2009, 12:31
а де саме на Садовій

Вулиця Садова 2а.тел.245-55-84.Дійсно з Італії.

dollichka
25.03.2009, 15:19
Маю проблему з ковроліном (писала про неї в гілочку "Домашні поради") :
Ми з чоловіком влітку пробували Ванішом для килимів, але там пише "не мочити", от ми й не мочили..., але результату не було... Попробували ще раз, трохи більше наносили тої пінки і чистили щітками... Зраділи, бо став як новенький... Але за кілька тижнів він з пшеничного кольору став сірим із такими втоптаними плямами!!!!! Що тепер робити? Міняти його будемо не скоро, тому треба якось привести його в нормальний стан, але як????

odree
25.03.2009, 15:23
Маю проблему з ковроліном (писала про неї в гілочку "Домашні поради") :
Ми з чоловіком влітку пробували Ванішом для килимів, але там пише "не мочити", от ми й не мочили..., але результату не було... Попробували ще раз, трохи більше наносили тої пінки і чистили щітками... Зраділи, бо став як новенький... Але за кілька тижнів він з пшеничного кольору став сірим із такими втоптаними плямами!!!!! Що тепер робити? Міняти його будемо не скоро, тому треба якось привести його в нормальний стан, але як????

спробуйте відчистити засобом від amway

kati
09.04.2009, 21:08
дівчата, яким відбілювачем ви користуєтесь? цікавить для пралки. Чи вручну? вобщем я ніяк шось не можу опріділитись

галичанка
09.04.2009, 21:23
дівчата, яким відбілювачем ви користуєтесь? цікавить для пралки. Чи вручну? вобщем я ніяк шось не можу опріділитись

Амвеєвьким - супер-пупер! :)

kati
09.04.2009, 21:58
він для машиного прання?

ola-lyola
10.04.2009, 09:43

Я Ванішом, лию його везде і на плями і в пральку:xaxa: а потім включаю подвійне полоскання.
А хто чим миє вікна? Я мию Clin зі спиртом, і не тільки вікна. Приходить вчора свекруха, яка мене переконувала що краще оцту і розтерти газеткою нічого нема і питає, а ти що вже вікна помила, а в мене вікна миті минулого року:xaxa: Ну чим не ролик для реклами? :clapping:

Irus'ka
10.04.2009, 09:52
...Фрош (Frosch) Рідкий пральний засіб Алое Вера[/URL] в білій вороні,теж супер :y: і там він 75 грн, а на тому сайті 93
Odree, велике дякую за наводку, спробувала - супер :y:
Питаннячко - в мене в пральці він практично не піниться - це нормально???:confused:

kati
10.04.2009, 09:54
я вчора перемила всі вікна:clapping::clapping::clapping: , мила кліном....спочатку пробувала мити шматкою з мікрофібри., але все рівно потім ше прийшлось псикати бо троха розводи були

odree
10.04.2009, 10:02
Odree, велике дякую за наводку, спробувала - супер :y:
Питаннячко - в мене в пральці він практично не піниться - це нормально???:confused:

так. то порошки для ручного прання роблять пінистими. а для машинного так, щоб піни менше було. але головне результат. ви задоволені???
бо я собі в метро ще купила для шерсті, для кольорового, для посуду, для вікон і .т.п.
дорвалася :xaxa:

я вчора перемила всі вікна:clapping::clapping::clapping: , мила кліном....спочатку пробувала мити шматкою з мікрофібри., але все рівно потім ше прийшлось псикати бо троха розводи були

я мила сідоліном (Sidоlin) - супер засіб :y: , шкода, що з старих запасів. зараз його ніде нема. минулого року купувала в ДЦ

kitka
10.04.2009, 10:13
Ми живемо на третьому поверсі і перед нашим будинком проходить дорога, яку ніяк не заасфальтують. Вікна дууууже запорошані. Тому я спочатку завжди витираю їх з вуличного боку майже сухою ганчіркою, а тоді вже пшикаю кліном. Таким чином той порох не переходить у болото і розводів нема.

odree
10.04.2009, 10:25
Ми живемо на третьому поверсі і перед нашим будинком проходить дорога, яку ніяк не заасфальтують. Вікна дууууже запорошані. Тому я спочатку завжди витираю їх з вуличного боку майже сухою ганчіркою, а тоді вже пшикаю кліном. Таким чином той порох не переходить у болото і розводів нема.

оооооооо, я живу на 1 поверсі, в нас вікна просто "казка" :xaxa:. я спершу їх відмиваю водою з миючим засобом, спираю такою гумовою полоскою, а потоам вже засобом для вікон. розводів жодних

Irus'ka
10.04.2009, 10:37
Одрі, засіб до прання супер! Я взяла для універсального прання з алоє -вера (лише такий був у продажу). А от плин до миття начиння дуже руки сушить (вже раніше пробувала). Загорілася також цією маркою (Фрош) буду пробувати все
Про вікна: живу також на першому поверсі, ще й вікна нездало назовні відкриваються і грати є:8:, тому ззовні користуюся послугами служби - задоволена - у них детерсиви професійні - навіть монтажну піну засохлу відмивають.:) Єдиний недолік з пунктуальністю.
А остаточною перевагою є записочка в дверях "Вас не було вдома, але Ваші вікна помиті" :xaxa:

odree
10.04.2009, 11:01
Одрі, засіб до прання супер! Я взяла для універсального прання з алоє -вера (лише такий був у продажу). А от плин до миття начиння дуже руки сушить (вже раніше пробувала). Загорілася також цією маркою (Фрош) буду пробувати все
Про вікна: живу також на першому поверсі, ще й вікна нездало назовні відкриваються і грати є:8:, тому ззовні користуюся послугами служби - задоволена - у них детерсиви професійні - навіть монтажну піну засохлу відмивають.:) Єдиний недолік з пунктуальністю.
А остаточною перевагою є записочка в дверях "Вас не було вдома, але Ваші вікна помиті" :xaxa:

:xaxa: супер :y: . я поки справляюсь сама.

галичанка
10.04.2009, 14:17
він для машиного прання?
Він як для машинного, так і для ручного прання.

Panadolka
10.04.2009, 14:42
А скільки той Фрош коштує і на скільки його вистарчає?

odree
10.04.2009, 16:25
А скільки той Фрош коштує і на скільки його вистарчає?

якщо ви про порошок то 2 літри коштує приблизно 75 грн. а от на скільки - то в кожного по різному

Юська
13.04.2009, 10:49
Найкращий дитячий порошок - "Ушастый нянь". Всі інші пробувала - не до порівняння. І на багатьох форумах, якщо хтось питає, то саме його всі рекомендують.

Підтримую,:xaxa:я теж перепробувала багато порошків :clapping:,а от ушастий нянь пере добре,а коли сильні плями я беру рідсилювач ушастого няні!.... Сама перу і всім рекомендую!!! а купляю в метро велику пачку, вчора бачила вже в Антошку завезли!!!

Milka
17.04.2009, 11:47
Їхні порошки кращі по якості, ніж наші аналоги. Чоловік завжди купує мені в Німеччині або Ariel або Persil.

Я випадково натрапила на німецькі порошки в магазині канцтовари, що біля дитячого магазину Веселка на Чупринки. Придбала Аriel на 70 праннів за 280грн. Це була остання пачка по старій ціні. Яке везіння!!!:dance:

Найкращий дитячий порошок - "Ушастый нянь".

Підтримую на всі 100%.

odree
17.04.2009, 13:50
в вамі на науковій продають німецькі порошки (біля свіжевитиснутих соків)

Ніколь
17.04.2009, 22:24
в вамі на науковій продають німецькі порошки (біля свіжевитиснутих соків)
ага, віднедавна......але ціни :8::cesored:
Хотіла купити там шампунь L'oreal....... 50 грн :ninja:
А коли мені привозили то саме напряму з німеччини то по цінах виходило так само як і в нас в супермаркетах :confused:

odree
17.04.2009, 23:20
ага, віднедавна......але ціни :8::cesored:
Хотіла купити там шампунь L'oreal....... 50 грн :ninja:
А коли мені привозили то саме напряму з німеччини то по цінах виходило так само як і в нас в супермаркетах :confused:

ну , щодо цін, то не до мене, звиняйте. просто надала інформацію, бо побачила.
особисто я зараз перейшла на фрош

Ніколь
18.04.2009, 00:12
ну , щодо цін, то не до мене, звиняйте. просто надала інформацію, бо побачила.
Так я ж нічого не кажу .... я теж надала інформацію :)

Mavpysuk
18.04.2009, 10:06
Хочу написати щодо засобу для миття посуду фірми "Amway"....придбала я його у жовтні минулого року і користуюся до тепер....(для довідки говорю, що у квартирі живе 4 дорослих людей, тож обєм посуду не маленький!!)...Тоді коштував він 60 грн (це 1 л концентрату, який розводиться у спеціальній пляшечці (в суму 60 грн входить і та пляшка)...)Плюсом для мене є те, що він добре розчиняє жир і бруд, причому мало піниться, що потребує менших затрат води для ополіскування....Вистарчає на довго часу...

kati
18.04.2009, 10:18
а я спробувала амвей відбілювач- хороший, правда на екстразабрудненнях поки що не випробрвувала, а так дитячі лашки від чаю/сочків відіпрала.Галичанка дякую

Олюська
07.05.2009, 22:14
А я купила Дакос і розчарована:( Так хотіла зробити свій внесок в чисте довкілля в плані прання, а тут знову схиляюся до думки повернутись до Аріелю. По-перше, дуже незвично, що порошок не має запаху. Ну це би ще можна було терпіти, все-таки те, що без ароматизаторів - це плюс. Але відпирає не дуже добре. Хо речі я такі дуже брудні не перу. Але, наприклад, нині витягнула з машинки чоловікові джинси і лишилися брудні сліди від взуття в низу голінок. Шкода...

Олюська
07.05.2009, 22:16
А скільки коштують пральні порошки Амвей? Бо Аріель, той що ми купуємо (польський), виходить 75 грн. за 2кг

галичанка
07.05.2009, 23:14
А скільки коштують пральні порошки Амвей? Бо Аріель, той що ми купуємо (польський), виходить 75 грн. за 2кг
2,25 кг амвеєвського SA8 Premim - 193,94 грн. Але можна купити із знижкою. Його вистарчає як написано на коробці на 54 прання середнього забруднення, практика показує - ще більше.
Оскільки його доза для 1 прання невеличка, то 2,25кг SA8 Premim приблизно=9 кг Аріеля

Panadolka
07.05.2009, 23:27
2,25 кг амвеєвського SA8 Premim - 193,94 грн. Але можна купити із знижкою. Його вистарчає як написано на коробці на 54 прання середнього забруднення, практика показує - ще більше.
Оскільки його доза для 1 прання невеличка, то 2,25кг SA8 Premim приблизно=9 кг Аріеля

А яка це доза порошка (приблизно в чайних ложках :xaxa:)

Kvitysia
07.05.2009, 23:30
Я теж користувалася Амвеївськими засобами. У мене свекруха займається Амвеєм. Але жоден засіб мені несподобався:8:, деякі ніби нічого і разом з тим нічого особливого:(, тому повернулася до звичних засобів, що продаються у практично всіх супермаркетах.:xaxa:
Зараз у мене є Zoom ( концентрований очищувач), донічого:confused:, мені його подарували. Я той Zoom розводила і чітко по інструкції, і меньше і більше:(, брала і концентрат - ефект посередній:umbrage:, він миє і чистить, але так собі звичайно.:no:
А далі взяла Cillit Bang - і відразу класний результат!!!:xaxa:І стоїть мій Zoom під ванною.:p

odree
07.05.2009, 23:40

там є спеціальна мірна ложечка, просто в кілька разів менша від стандартних порошкових мірилок

галичанка
07.05.2009, 23:48

На одне прання десь в середньому 50 г (1 мірна ложечка)

Mokka
08.05.2009, 12:53
Я користуюсь для миття газової плити та взагалі для відмивання майже всього від жиру "Мастер Клинер". Це супер!! Воно відносно недороге і відмиє хоч дідька! Купляю його в ДЦ, більше ніде не бачила.

Kvitysia
08.05.2009, 17:17
Я користуюсь для миття газової плити та взагалі для відмивання майже всього від жиру "Мастер Клинер". Це супер!! Воно відносно недороге і відмиє хоч дідька! Купляю його в ДЦ, більше ніде не бачила.
Для миття духовки, витяжки, фритюрниці і взагалі жирних старих плям і місць :):):):)" Домолюкс супер" ціна 13,50 грн, виробник м. Луганськ. Купую на базарі. Все відмиває, лише запах вимагає противогаза.:xaxa:

Dusheska
19.06.2009, 17:01
Дівчатка привіт. Давно читаю ваш форум і тепер потрібна ваша порада. Сьогодні на дивані ( рожева оббивка) виявила плями, від чого вони, не зрозуміло. Пробувала чистити Ванішом не допомагає. Може щось порадите.

галичанка
19.06.2009, 23:58
Дівчатка привіт. Давно читаю ваш форум і тепер потрібна ваша порада. Сьогодні на дивані ( рожева оббивка) виявила плями, від чого вони, не зрозуміло. Пробувала чистити Ванішом не допомагає. Може щось порадите.
В мене є амвеєвський засіб для килимів, він би підійшов, добре відмиває все. Я ним відчистила собі світлий плащ замість того, щоб віддавати в хімчистку :girl_smile:

Bogdanka
27.06.2009, 02:12

Фрош має вроді чистячий засіб від плям - якщо я ніц не плутаю, то мав би бути не поганий

Irusya
28.06.2009, 01:32
я позавчора прозріла від порошку амвеєвського.
Минулого тижня мала посиділа на відкритому червоному фломастирі в новенькій нарядній спідничці... Я пішла по магазинах шукати якийсь чудо-засіб , щоб вивести три гидкі червоні плями, зайшла до знайомої в магазин з хімією - вона тільки розводила руками, але про всяк випадок сипнула мені того порошку ложку. Я вдома замочила на хвилин 15, потім легко потерла і все відійшло! Класний, тільки навіть не знаю скіко він коштує, певно дорогувато буде для повсякденного прання...

Zlju4ka
28.06.2009, 10:55
Я є в Амвею якісь сайт чи ще щось таке? всі так хвалять я б хоч ціни глянула мо якраз придбала,бо дитинка і плямки то річ нерозлучна)))

Зорянівонька
28.06.2009, 11:00
Сайт є (http://www.amway.ua/)
А про продукцію чула різні відгуки. Мала зубну пасту - не дуже задоволена. Вірніше, нічого особливого... Порошки хвалять.

Olenka
28.06.2009, 14:53
У Амвея так, як і у всіх компаніях такого плану є як багато прихильників, так і багато супротивників.
Моя думка в тому плані не змінна: не попробуєш - не дізнаєшся.
Що мені подабається з їхньої продукції і що я купую постійно: відбілювач, засіб для кухні (супер!), для ванни, порошок-підсилювач для замочування білизни, спрей для попереднього виведення плям, плин для миття посуду, мультифункціональний очищувач і дуже подобається засіб для духовки (але ним я вже давно користуюся і в мене його ще досить залишилося).
Все решта: так собі.
Чого не купую, бо не сподобалося, або не відповідає ціна-якість (в плані дорого): порошку ні дорослого, ні дитячого, засобу для туалету, зубної пасти, засіб для миття вікон.
Дуже мені подобається віск для волосся з УФ захистом. Супер! Але то інша тема.

Lebidka
29.06.2009, 13:33
"О вреде чистящих и моющих средств для человека:
Чего быть не должно:
Хлора!
Всем известно, что он опасен. Хлор является причиной заболеваний сердечно-сосудистой системы, способствует возникновению атеросклероза, анемии, гипертонии, аллергических реакций. Он разрушает белки, отрицательно влияет на кожу и волосы, повышает риск заболевания раком.

Зачем вообще держать дома источник хлора, если существуют эффективные формулы без него? Сейчас выпускаются средства для чистки туалета, содержащие органические кислоты.

Я обнаружила хлор в Доместос, Ас, Прил...

Анионных ПАВ! Не более 2-5%! Еще они обозначаются А-ПАВ. Это самые агрессивные из поверхностно-активных веществ.

Они вызывают нарушения иммунитета, аллергию, поражение мозга, печени, почек, легких, разрушают живые клетки. Самое страшное, что ПАВ способны накапливаться в органах. А способствуют этому фосфаты!

Косвенно можно судить о наличии А-ПАВ в стиральном порошке по интенсивности пенообразования при стирке. Чем выше пена, тем выше концентрация а-ПАВ.

Я обнаружила А-ПАВ (не указано, сколько, или больше 5%) в Апрель, Ариэль, Тайд, Миф, Тикс, Дося, Е, Хенко…

Фосфатов!
Они запрещены во многих странах уже почти 20 лет!!! Наличие фосфатных добавок в порошках приводит к значительному усилению токсических (ядовитых) свойств А-ПАВ.

Они усиливают проникновение ПАВ через кожу и способствуют накоплению этих веществ на волокнах тканей, приводят к усиленному обезжириванию кожных покровов, нарушению свойств крови. Даже 10-кратное полоскание в горячей воде полностью не освобождает от химикатов. Сильнее всего удерживают вещества шерстяные, полушерстяные и хлопковые ткани (детские!). Небезопасные концентрации ПАВ сохраняются до четырех суток. Так создается очаг постоянной интоксикации внутри самого организма.

Но этим не исчерпывается вредное действие фосфатов - они представляют собой большую угрозу для окружающей нас среды. Фосфаты попадают в водоемы, способствуют усиленному образованию сине-зеленых водорослей, которые приводят к отравлениям, невынашиванию беременности, врожденным травмам, активизируют развитие раковых клеток.

Всего 1 грамм триполифосфата натрия стимулирует образование 5-10 кг водорослей! Ученые считают, что сейчас россияне тратят ежегодно около 1 млн. т. стирального порошка. Таким образом, в российские реки, озера и моря попадает 300-400 тысяч тонн триполифосфата натрия.

От экологической катастрофы Россию спасает то, что для роста и развития водорослей нужны свет и тепло. И все же, несмотря на мутную и холодную воду, фосфаты накапливаются, водоросли растут. «Цветет» Волга, особенно в нижнем течении, цветут другие реки — и большие, и маленькие. На природу отрава из пачки стирального порошка действует медленно, но верно. В 1965 г. в одном кубическом метре черноморской воды было не более 50 грамм микроорганизмов. Сейчас их в 20 раз больше. Что это принесет Черному морю - неведомо. Ведь водоросли, разлагаясь, будут выделять в страшных количествах метан, аммиак, сероводород. Мы-то с вами выживем, а все, кто живет в воде?

На Западе уже более 20 лет назад отказались от применения порошков, содержащих фосфатные добавки, во многих странах они просто запрещены специальными законами. Взамен фосфатов в стиральные порошки вводят экологически безопасные вещества — цеолиты. Используют их уже около четверти века. Опыт показал их преимущества и подтвердил безвредность. Это — во всем цивилизованном мире.

Но те же фирмы, которые в своих странах выпускают бесфосфатные порошки с цеолитом, в России под теми же торговыми марками производят порошки с фосфатами (например Ариэль, Тайд, Персил). У нас в стране концентрация этих добавок "запредельная" - до 50-60 %. А уж производители отечественных порошков о вреде фосфатов и слушать не хотят. Всю жизнь наши российские заводы производили фосфатные порошки. С какой стати они станут что-то менять? Тем более что себестоимость порошка с цеолитом вырастает процентов на 20.

Я обнаружила фосфаты в Апрель, Пемос, Ариэль, Тайд, Миф, Тикс, Дося, Лотос, Аист, Аистенок, Е, Персил, Амвэй, Хенко…

Фталатов!Фталат нужен, чтобы удержать запах. Ароматы используются для того, чтобы перебить неприятный запах косметической "основы". Приблизительно 95% химикалий, содержащихся в ароматах, изготовляются из нефти. Они попадают в кровь через легкие и не выводится из организма, а накапливается в нем.

Их особенно должны избегать беременные, кормящие матери и все женщины, планирующие забеременеть. У плода фталаты вызывают развитие пороков половой сферы, у детей, которых кормят грудью, через многие годы могут развиться бесплодие и импотенция.

Если судить по патентной информации, то больше всего любят использовать фталаты в своей продукции компании PROCTER & GAMBLE, COLGATE, PALMOLIVE, HENKEL и др.

Оптических отбеливателей!Это химикат, который обладает светоотражающим эффектом, благодаря чему ваша одежда и белье выглядят чище, чем они есть на самом деле. Оптические отбеливатели оказывают химическое воздействие на кожу, и это происходит постоянно, т.к. эти химикаты не выполаскиваются с ткани. Кроме того, что они причиняют вред коже, они не улучшают качество стирки и не обладают дополнительным дезинфицирующим эффектом.

К сожалению, список далеко не полон, и его можно продолжать еще очень долго. Формальдегид (formalin, formal, methyl aldehyde), naptha, диэтаноламин (diethanolamine), сhlorophenylphenol, аммоний (ammonia), NTA или sodium nitrilotriacetate, фенол, бензол, стирол, толуол, ксилол, ацетон, окислы азота, окись углерода, - это всё опасные компоненты. Обойдите ваш дом и вы увидите, что токсичные бомбы разложены везде.

Есть выход?
На сегодняшний день перед думающим человеком встает вопрос поиска натуральной повседневной косметики и средств личной гигиены.

Вы можете что-то изменить в наиболее важной для вас части в этом мире – в вашем доме. Вы можете быть информированным потребителем. Вы можете освободиться от токсичных химикатов, которые используете в вашем доме, прямо сейчас. Есть варианты, есть альтернативные средства, они выпускаются осознающими опасность компаниями и их продукции можно доверять. Вот список компаний поддерживающих эко стандарты:

Эковер (Ecover Бельгия), Sonette, Klar, Sodasan(Германия), с некоторой натяжкой к ним можно также прибавить Frog, Frosh, Neon baby, LV. Это из того, что уже хоть как-то представлено в России."

Зі сайту: "http://www.u-mama.ru/read/article.php?id=3934"

Починаючи з другої пол. вагітності і до цього часу ми використовуємо продукцію Дакос для дит. речей, постелей, білизни, паралельно користуємося нім. порошками для прання (з євр. стандартами).

Хочемо спробувати продукцію Емвею, ще, можливо, Фрош. На останньому написано, що їхні ПАР(активні речовини) рослинного походження і повністю розкладаються.

Usmishka
29.06.2009, 13:41
А мені навпаки порошок дитячий з Амвею дуже подобається, практично все відпирає, беру в знайомої по 145 грн, прайсова ціна 170, мені реально вистачає на пів року, от останній раз брала в січні, і вже закінчується,
зубна паста для мене теж нормальна, я до таких звикла, це типу лакалуту, бо хто звик до колгейту чи блендамеду, то не можуть так чистити.
Відбілювач у них класний.
А от засіб для миття посуду мене дратує, я не можу ним нічого помити, розхід йде величезний.
Але може тоя така калічка :)
Варто дійсно спробувати, кожному своє.

odree
29.06.2009, 13:49
А от засіб для миття посуду мене дратує, я не можу ним нічого помити, розхід йде величезний.

а ви відразу крнцентратом миєте, чи розводите з водою? бо мені банки концентрату хватає дуже ддовго (я з водою розводжу в спец. банці)

Olenkaaa
29.06.2009, 14:21
а я навпаки не розвожу. раз розвела, то мені здалось, що так розхід ще більший, бо воно рідше і швидше вимивається з губки. Тому так і користаю з "баняка", вставила туди дозатор і вже майже рік маю. задоволена.

галичанка
29.06.2009, 19:29
я позавчора прозріла від порошку амвеєвського.
Минулого тижня мала посиділа на відкритому червоному фломастирі в новенькій нарядній спідничці... Я пішла по магазинах шукати якийсь чудо-засіб , щоб вивести три гидкі червоні плями, зайшла до знайомої в магазин з хімією - вона тільки розводила руками, але про всяк випадок сипнула мені того порошку ложку. Я вдома замочила на хвилин 15, потім легко потерла і все відійшло! Класний, тільки навіть не знаю скіко він коштує, певно дорогувато буде для повсякденного прання...

Чи дорого - дивіться: якщо це був SA 8 Premium - 2,25 кг - ціна в прайсі - 193,94 грн - розрахований на 54 прання, а 40 праннів коштують - 143 грн. А скільки коштують порошки, якими ви зараз перете,розраховані на 40 праннів?

Лія
08.07.2009, 01:44
Беру для дитячого і собі безфосфатні вітчизняні порошки "ладушки" на краківській,біля Ляльки, подобаються через відсутність запаху ,економні ,відпирають досить добре,
після них всілякі кондицірнери для білизни на дух не переношу через їдкий запах,для мякості рушників додаю в пральку або оцет або соду

Жемчужинка
28.07.2009, 17:23
Дівчатка!Вчора була в "Сільпо" на Науковій.Там є такий відділ з німецькою хімією.Там все набагато дорожче.Наприклад шампунь NIVEA 35 грн.Там є і порошки,і зубні пасти,і шампуні.Всяке-різне.Хтось брав там щось?Бо маю підозри щодо якості.Адже,продавець може вилити німецьке,а натомість залити НАШЕ,УКРАЇНСЬКЕ("дуже-дуже якісне").

Ameli
28.07.2009, 17:26
Користуюся порошком Ушастий нянь, дуже задоволена, алергії не викликає, та випирає гарно.

Orman
28.07.2009, 20:20
Беру для дитячого і собі безфосфатні вітчизняні порошки "ладушки" на краківській,біля Ляльки, подобаються через відсутність запаху ,економні ,відпирають досить добре,
після них всілякі кондицірнери для білизни на дух не переношу через їдкий запах,для мякості рушників додаю в пральку або оцет або соду

Ми теж там всі засоби (побутову хімію) купуємо

Milka
28.07.2009, 23:08
Мені продукція Амвей в загальному подобається, принаймі з того що встигла випробувати(плин до посуди, дитячий порошок до прання, зубна паста, знежирювач для кухні), але мені то чомусь зовсім не економічно. Купляла бо казали: 1) що виходить дешевше, 2)не шкодить здоровю і довкіллю, 3)гарна якість. Так от якістю і екологічністю дуже задоволена(особливо дит. порошок до прання і плин), але розводити так як там написано не получається. Не люблю мити водичкою посуд, а люблю щоб то був гель, щоб краще відпирало дит. одяг даю максимально вказані дози порошку, ну і як тут економити. Засіб для миття посуду більше не купую (користуюсь Фейрі), а от порошок і надалі купую. Перед тим купляла порошок Ушастий нянь, то можу сказати що вони однакові, хоча по ціні для мене Амвей виходить дорожче, як не крути. Взагалі дуже хочеться використовувати те, що менше шкодить нашій екології:girl_cray:, бо вона в нас ох яка нікудишня.

odree
28.07.2009, 23:10
Взагалі дуже хочеться використовувати те, що менше шкодить нашій екології, бо вона в нас ох яка нікудишня.засоби frosch теж є екологічно чисті

Milka
28.07.2009, 23:12
Ну але вони теж порівняно дорогуваті.

odree
28.07.2009, 23:16
Ну але вони теж порівняно дорогуваті. залежить відносно чого. відносно амвею здається дешевше, але не на дужо :)

ludmila
29.07.2009, 00:02
Користуюсь засобами Амвею. Врешті решт не второпала чи вигідно, але зручно. Пшик- пшик, протер і чисто. А хто користувався засобом для чистки духовок. той підтвердить, що засіб ефективно розчиняє киптяву. А розчин для миття посуду подобається тим, що швидко змивається. А після порошків порох не летить.

Irus'ka
29.07.2009, 06:59
засоби frosch теж є екологічно чисті
Засоби супер! Але останнім часом з продажу пропали (Метро, Біла Ворона)

odree
29.07.2009, 10:14
Засоби супер! Але останнім часом з продажу пропали (Метро, Біла Ворона)оооооооо. я ще пару тижнів тому купувала в метро. сподіваюся це тимчасово

albar
29.07.2009, 10:29
Привіт. Хочу поділитись інформацією про пральні порошки. Є така собі фірма ''Дакос'' з Криму, яка випускає безфосфатні порошки: "Наш" та "Ладушки". Саме "Ладушки"-поки-що, найкращий з порошків для дітей, це не тільки, моя, особиста думка. В 2003р. порошкам Дакос, першими в Польщі з 1996 року, присвоєний "ЕКО-ЗНАК" Польщі, як найбільш (еталонно) екологічно безпечний пральний порошок з усіх марок порошків представлених на відкритому ринку Польщі (Польський центр досліджень і сертифікації). "Ладушки-маля"-для дітей з першого дня життя, а "Ладушки-мама"-для дітей з першого року життя і для дорослих. Ці порошки без запаху, повністю безпечні для людини і довкілля, ними користуються, навіть, алергетики. Придбати ці порошки можна в магазині "Еко-центр". Це в одному приміщенні з магазином для дітей "Дракошка"

Щодо порошка "Ушастий нянь" в ньому 15-20% фосфатів, як для дитячого, забагато!

Anastasia
29.07.2009, 12:00
Пробувала і дакос і амвей для дит.білизни. Якість прання однакова, вартість дакоса на кілька копійок більша, але рахувала я десь пів року тому, ціни знов змінились. але в принципі вартість одного прання приблизно однакова. єдина різниця, яку я відчула як споживач, це те що білизна після прання з дакос не має зовсім запаху, а з амвеївським має легкий запах.і ще якщо напір води не дуже сильний, то амвеївський порошок не вимивається повністю з відділення де треба порошок засипати, але майстер казав, що то проблеми нашої пралки
Решта порошків наразі для мене це жах, але фрош не пробувала.

галичанка
29.07.2009, 12:14
порошок не вимивається повністю з відділення де треба
Для цього є спеціальний барабанчик для порошку, який потрібно класти в барабан пральки :girl_smile:

Anastasia
29.08.2009, 11:46
Купив чоловік в метро фрош для миття посуду :) я задоволена як мале дитя :) хоча аж нічого такого особливого немає, миє масні пательні та тарілки файно і файно змивається. Запах мені до вподоби. Але от так мені чогось сподобався, що пояснити не можу :)
От цікаво мені чи хтось користувався порошком для прання від Фрош, чи там після прання білизна має запах того порошку? Хочу спробувати якось, але не хочу щоб був відчутний запах.

Пробувала і дакос і амвей для дит.білизни. Якість прання однакова,
Писала таке нещодавно. Зараз троха незадоволена, бо елементарно дакос мені чомусь не відпирає пісок з землею зі свіжих незатоптаних шкарпеточок дитячих, мушу прати милом вручну - 3-4 рази потерла і ок. Якби то тільки з шкарпетками була проблема, але ж моє чудо вподобала собі повзати на колінах надворі, ніби вона собачка; а коли крейдочкою малює на асфальті, то любить і на живіт собі лягти. З футболочок і штанців вручну відпирати милом оті сліди якось не має бажання. Ось такі справи...

пандочка
29.08.2009, 12:19
А я користуюся засобами фірми Amway і дуже ними задоволена:clapping::clapping::clapping:,надовго вистарчає і результат від них є,навіть речі донечки від народження прала їхнім дитячим порошком у доці не було алергії,хто цим користується той мене підтримає.

Ука
29.08.2009, 12:48
навіть речі донечки від народження прала їхнім дитячим порошком у доці не було алергії,хто цим користується той мене підтримає
не обов'язково підтримає :)
у моєї старшої була алергія. А плямознищувачем я як раз бризнула, то мала єдиний в житті приступ ядухи :(

Але останнім часом з продажу пропали (Метро,що правда? в мене якраз плин для прання закінчується, я в метро намилилася...
до речі, а які ціни до порівняння в метро і в білій вороні, бо я в білій вороні ще жодного разу не брала?

Хочу поділитись інформацією про пральні порошки. Є така собі фірма ''Дакос'' з Криму,Дакос мене напрягає лише одним - нестабільною якістю. Три партії суперові, а одна - зовсім не пере :(
Зате після Дакоса я навіть на Фрош нормально не могла перейти. Дакос не залишає запаху взагалі, це направду суперова річ...
Якщо зараз не куплю Фрош, піду до дівчат по Дакос.

Anastasia
29.08.2009, 15:27
Може і мені якась не дуже партія дакоса попалась, ну бо елементарні речі не пере :(. А запах у рідкого фроша легкий лимонний, чи таки навязливий?

Ука
29.08.2009, 15:31
А запах у рідкого фроша легкий лимонний, чи таки навязливий?
чесно кажучи, важко сказати. Після Дакоса - мені всі нав'язливі. Не люблю я тих хімічних запахів. Всю білизну полочу двічі, і все одно тхне. А недавно мені чоловікова мама віддала якісь речі дитячі, випрані аріелем, так я їх відразу в повне прання без порошку відправила, то щось неможливе.

natorella
29.08.2009, 15:47
піду до дівчат по Дакос
де то є? нам певно то же тра

Ука
29.08.2009, 16:08
де то є? нам певно то же тра
якщо не помиляюся, вулиця Краківська. то поруч лялькового театру, там є магазинчик з дит.товарами і екологічними миючими засобами.

Chortenia
29.08.2009, 17:05
Про Дакос - в них, здається,ще крамниця на Франка відкрилась.

Мені він щось теж не зовсім відпирав, правда, залишився порошок для білого, то так нічо пере. А от що запаху нема зовсім - то повна лафа.

ДЛя кольорового маю фрош, але не рідкий,а порошок, то в принципі в масого порошку запах є (правда,не такий ядрьоний як в аріеляхі т.д.), а речі не пахнуть зовсім. І пере непогано.

До речі питання, не відіпрались світлі штани,з кількома смужками мазуту. Чим би то його відіпрати?

odree
29.08.2009, 17:50
які ціни до порівняння в метро і в білій вороніколи я брала ( а було, то десь пів року тому), то в вороні було гривень на 10 дешевше(гель до прання)

пандочка
31.08.2009, 10:25
Ука ви куди бризнули на речі чи на дитину,я щось не можу зрозуміти?

Ука
31.08.2009, 11:20
Ука ви куди бризнули на речі чи на дитину,я щось не можу зрозуміти?
на речі бризнула. і мене ж і задушило відразу, хоча в житті астми не мала, як і алергії. А від порошку СА8 в дітей висипка була, тому раштки (добре, хоч взяла небагато) допирала на чоловікові шкарпетки.

пандочка
31.08.2009, 11:32
не знаю я малої речі перу їхнім порошком для дітей і мені він дуже подобається

Ука
31.08.2009, 12:05
не знаю я малої речі перу їхнім порошком для дітей і мені він дуже подобається
цілком може бути. Комусь "ушастий нянь" підходить, комусь "карапуз", я довгий час була "тео-бебе" задоволена. Хімія є хімія, і реакція на неї індивідуальна

Anastasia
28.09.2009, 09:38
Господиньки! А порошок Фрош можна використовувати для прання дитячої білизни? Щось не знайшла такого уточнення в описі.
І, до речі, хтось прав колись мильними горіхами хелаплан? Які враження? Пишуть що оці горіхи є виключно натуральною сировиною без добавок.

Ука
28.09.2009, 10:19
Господиньки! А порошок Фрош можна використовувати для прання дитячої білизни?
я перу десь від 2,5 Лідки

Олюська
29.09.2009, 18:53
Слухайте, люди, а де ті мильні горіхи можна купити? І що ними мити?
І ще до теми про екомиючі засоби: вчора зробила для себе відкриття, що гірчиця прекрасно знежирює брудний посуд. Вирішила, що тепер нам на кухні нема потреби тримати рідину для миття посуду:)

Diana
19.10.2009, 18:54
Почитала http://www.eco.lviv.ua/, зацікавило, а хто ними вже користується, який ефект.

Ука
22.10.2009, 19:26
пошукайте в цій темі про Дакос. Я вже писала. Думаю, найближчим часом повертатися до нього - надто вже Фрош подорожчав

Олюська
22.10.2009, 20:45
Уко, а де Фрош можна купити? Яка ціна?

Milka
22.10.2009, 20:58
а де Фрош можна купити?
Біла ворона, Метро...

Margaryta
23.10.2009, 13:29
А ми мємо чудову рідину для прання дитячого виготовленна на рослинах і абсолютно не алегрічне назву має "Ле Шат" нам присилають кожен раз і літрової банки нам на довго вистачає.

Chortenia
23.10.2009, 14:08
пошукайте в цій темі про Дакос. Я вже писала. Думаю, найближчим часом повертатися до нього - надто вже Фрош подорожчав

В мене чоловік категорично проти Дакосу, вбив собі в голову, що він погано пере і одяг тьмяніє.
Так що з Фрошу наразі з'їхати не можу.
П.С, Уко, а наскільки подорожчав? я давно купляла.

Anastasia
23.10.2009, 15:49
Чортеня, мені здається, що ваш чоловік правий. Я десь з рік прала лише Дакосом. От тижнів зо два перу фрошем. Білизна направду видається світлішою і яскравішою. Є запах, але його дуже чути, коли білизна ще мокра, а як висохне, то майже не чути. Правда Дакос зовсім не пахне.
Шкода, що фрош подорожчав

Milka
23.10.2009, 16:13
А ми мємо чудову рідину для прання дитячого виготовленна на рослинах і абсолютно не алегрічне назву має "Ле Шат" нам присилають кожен раз і літрової банки нам на довго вистачає.
Дуже добре що маєте таке, а нам що робити, де таке взяти:confused:. Ну хоч напишіть як пере, скільки коштує, країну виробника:girl_in_dreams:.

Chortenia
23.10.2009, 16:50
Я того запаху і на мокрій не чую. Мені то підходить.

Дівки, скажіть, наскільки він подорожчав, жєби я знала до чого готуватися.

Margaryta
23.10.2009, 17:44
Дуже добре що маєте таке, а нам що робити, де таке взяти. Ну хоч напишіть як пере, скільки коштує, країну виробника.

Пере чудово, коштує 10 євро 2 літри, виробник Бельгія Брюссель. А де в нас можна взяти увлення не маю. ось сайт www.lechat.be можливо вам це щось дась.Можу вам на пробу трохи дати (відлити) попробуете. Мені здається треба шукати людей які їздять і спеціально возять промтовари на замовлення, таких в нас є багато, але єдине що вони може значно більше коштувати, хоча хто його знає.

Колись пробувала "УшастыйНянь" , але після перегдяду передачі на СТБ, як нашим дітям шкодять ПАВи (складник прального порошку від якого відмовився майже весь світ, а наша Україна і Росія перекупили, тому, що дешево і вигідно) то мені стало дуже шкода і дитину і інших дітей мами яких навіть не підозрюютьщо може бути

natorella
23.10.2009, 23:46
де ті мильні горіхи можна купити?
я от замовила - скоро (сподываюсь) приїдуть
бо дуєже в сашки шкіра нєжная))
спробую - розкажу

Ука
26.10.2009, 13:15
Уко, а наскільки подорожчав? я давно купляла
90 грн. за порошок або плин в Метро. В білій вороні не знайшла.
При тому, що інші миючі засоби фрошу не подорожчали або подорожчали несуттєво, так, що я не помітила. В мене прання з дітей дуже багато, не по кишені. допираю станню пачку і йду до Пуми по Дакос.

Олюська
26.10.2009, 18:13
90 грн. за порошок або плин в Метро
90грн. за який об'єм? Який розхід?

Ука
26.10.2009, 19:53
90грн. за який об'єм? Який розхід?
пачка 1350 грам (об'єм десь так само, чи троха більше - мені важко сказати). Розхід від 35 до 145 мл на прання (закладка в машину) залежно від води і забруднення. Я даю здебільшого приблизно пів склянки.

Нікуся
26.10.2009, 20:28
Я для себе відкрила лінію дом. миючих засобів Домол від Росман. Продають лише в ДЦ. За 750 мл плямовивідника 22 гр-мені після використання ванішу це як задарма. Плями дійсно виводить. Тепер буду пробувати і інші їхні засоби.

odree
26.10.2009, 22:03
Домол від Росмана мені не подобаються їхні вироби. якість не та, яку я очікувала

Chortenia
26.10.2009, 22:08
пачка 1350 грам (об'єм десь так само, чи троха більше - мені важко сказати). Розхід від 35 до 145 мл на прання (закладка в машину) залежно від води і забруднення. Я даю здебільшого приблизно пів склянки.
Я менше даю. Мірної склянки в мене нема. Дивилась, скільки тре класти,потім на коробці Дакосу дивилась, скільки це в ложках, і приблизно стільки клала. Одяг у нас не дуже забруднений ( з дитячим не порівняти), то в принципі,порошку даю небагато.І відпирає нормально.

katarzynka
26.10.2009, 22:18
а мені не подобаються їхні вироби. якість не та, яку я очікувала
Я пробувала Домол, найбільш задоволена піною для унітазу, а всі решта вироби, в т.ч. для прання плини , для полоскання - слабенькі. В мене таке враження, що їх наші "умельцы" розбавляють. Я перу Арієлем в плині привезеним з Німеччини. Купувала 5 літрів (на 50 прань) за 12 євро. Якість переплюне усі персіли, аріелі і т.д.(нашого і польського в-ва). Речі значно!!!!!!!! чистіші. Випераються майже усі плями. Щодо посуду то якщо можливості більші - Пур гель зелений, його сильно не розведеш у супермаркеті і клієнту дістається майже концентрат. Якщо можливостей менше - Тест - дуже прікольна штука. 0,5 л за 5 грн.(тепер вже поджорожчав). Порошок для чистки -Юка, недорого, а чистить дуже добре.

карапуз
31.10.2009, 14:39
Ви можете повірити,що я перечитала усю тему ?!:girl_crazy: Не так давно ,купив мені чоловік у знайомого ,дві пачки порошку німецького ,по 10 кг в пачці.Людоньки,я ще такого не бачила - яке брудне запхав у пральку ,таке і витягнув.Жах! В хаті купа порошку і нема чим прати :girl_devil:
Висновок з дописів-порошок для прання:Фрош або "Ушастый нянь" :girl_in_dreams:

odree
31.10.2009, 14:41
дві пачки порошку німецькогов них теж різне ге буває. колись так само попала. там теж треба знати що брати

Ніколь
31.10.2009, 15:01
Я не памьятаю чи я вже писала про то що вже років 2 перу всы речі і дорослі і дитячі гелем для прання, німецьким, Shetlan.... одним словом не натішуся, не відіправ хіба що мазут яким чоловік джинси запачкав, все решта чудово відперає, запаху практично немає на висохших речах. І по ціні мене влаштовує - 2 літра коштуєть здається 35 грн. Перу ним і в пральці і руками якщо треба.

Usmishka
31.10.2009, 15:16
Ніколь, а де ви його купуєте, я такого не зустрічала. І дитяче також ним перете?

Ніколь
31.10.2009, 15:27
Я його теж ніде в магазинах не зустрічала. Ми берем на вул.Гуцульський. Якщо піднятись по вулиці попре Приватбанк, дорога повертає направо на вис.замок, і одразу на повороті є чи то військова частина чи що, з прохідною і т.д. От на тій теритої, сзаду будівлі мужик має магазинчик, верніше навіть 2 - один з них побутові речі ( трішки посуд, трішки всякі там годинники, праски, фени, шампуні, побут.хімію, ковдри) і другий магазинчик - інтрументи, щось для рибалки, трішки техніки. Ми в них берем шампуні, засоби для чищення кухні/кахлю/ плитки/сантехніки і т.п., оцей гель для прання.
І дитяче теж перу...вже може пів року. Спочатку прала ушастим нянем, я потім щось попробувала цим, в малої ніякої аллергії не було і немає. Я бодіки, кофточки, человечки навіть не прасую і нічо.

П.С. ще в того мужика магазинчик десь на зеленій є, в районі арсену/інтермаркету
вещдок)))
http://s52.radikal.ru/i136/0910/c5/cd64f4e5c6d1.jpg

martinkadp
31.10.2009, 18:39
для виведення плям я маю добру альтернативу Ванішу - Astro Oxy. от зара якраз прала, то подивилася виробника - Поллєна Україна, Тернопільська область. перше була купила рідину, зараз маю порошок. тамте відерко порошку (об`єм не згадаю, але на око десь 200-250 мл) коштувало рік тому щось гривень 12, точніше не скажу, ще не закінчилося. за ефективністю аналогічне ванішу. от хіба що мазут не бере, але його по-моєму нічо не бере, хіба що гала-гель і засоби типу "автомайстер"...

natorella
07.11.2009, 23:06
мені сьогодні прислали на пробу пару горіхів мильних
дівчатааааааа - ето вєщь. я кинула один горішок в воду холодну. збовтнула - і вилила на жирнючу сковорідку (після котлет). навіть плином треба деколи потерти шоб відійшло. а тут - пальцем потерла (дуже вже хотіла перевірити) змила водою холодною ж - і чистоооооо. жжодного жиру
я була в шоці.
а зважаючи на те шо ними не тільки прати і посуд мити, а ше і голову можна мити, лікувати деякі шкірні захворювання і багато ше чого - я в захваті
це дійсно найекологічніший засіб для дому.

решта тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=559034&postcount=75)

Sara
10.11.2009, 11:29
Дівчаточка, а ви знаєте, що посуд можна мити водою з мукою? Я сама на минулому тижні дізналася. Набираєте добре теплу воду чи в миску чи в умивальник додаєте трохи муки (на око) все розбовтуєте і миєте посуд. Пательні звичайно я так не мила, а ось повсякденний посуд так. Ті всі наші плини (які я також дуже полюбляю) дуже дуже шкідливі для здоровя, особливо для шлунку та кишківника, колись читала, що після плину тарілку потрібно 90 разів ополоснути, щоб зминити ту хімію. Тому я вирішила спробувати більш алтернативний засіб для миття посуду. Коли мені це розповіли - я розсміялася тій пані в очі,але пообіцяла, що все таки спробую і були приємно здивована. Спробуйте та поділіться враженням. :-))))

Peri
10.11.2009, 13:53
fairy привезене з-за кордону суттєво відрізняється від того,яке продають у нас.ефективне і економне.
vizir,хоч і німецький,та всеж залишає бажати кращого(чи то мо*мені такий дістався?)

хочу запитати у Вас - на базарі *старий лицар* часто стали продавати привезені з Угорщини різні порошки.шампуні і т.п.Чи хтось тим користувався і може розказати про якість?
дякую!

Anastasia
10.11.2009, 13:58
Я впринципі посуд просто губкою чистою з водою мию. Хіба дуже масний посуд.

Анута
10.11.2009, 14:09
Я впринципі посуд просто губкою чистою з водою мию. Хіба дуже масний посуд
аналогічно. не засмалений посуд мию просто гарячою водою.
а якщо реально брудний, жирний тоді плином.
а от чоловік любить все покрити піною, а потім змивати :)

martinkadp
15.11.2009, 05:30
не засмалений посуд мию просто гарячою водою.
ну то якщо гаряча є... коли є - я так само роблю.

Кольорова
15.11.2009, 13:37
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, чим можна почистити пази між плитками у ванній кімнаті? Вони в мене потемніли і чим тільки не дерла - і дротиком, і сіллітом - нуль!!!

Анута
15.11.2009, 13:44
чим можна почистити пази між плитками у ванній кімнаті?
засіб я вам не підкажу, але для таких важкодоступних місць використовую стару зубну шітку. (напр. змішувач, зливи, шпарки якісь тощо)

Кольорова
15.11.2009, 14:02
Не, власне, що місця ті легкодоступні, то стіна у душовій кабінці, і в кількох місцях на ній між плитками потемніли шви (фуга, здається, то називається, на основі цементу), але віддраяти їх не можу. Щітками вже пробувала...

odree
15.11.2009, 15:05
потемніли шви (фуга, здаєтьсявам просто потрібно перефугувати і тоді все буде новеньке гарненьке)

Ніколь
15.11.2009, 16:44
підкажіть, будь ласка, чим можна почистити пази між плитками у ванній кімнаті? Вони в мене потемніли і чим тільки не дерла - і дротиком, і сіллітом - нуль!
В нас в ванній час від часу між плиточками темніє/жовтіє/чорніє, мабуть від сирості, я думаю що це звичайний грибок проявляється так. Нічого його не бере, дійсно як варіант є видерти стару фугу і зафугувати поновій. Або берете звичайну білизну, оту яка за 3 грн з копієчками, змочуєте чи губку чи старою зубною щіточкою наносите на шви, якщо треба кілька разів, потім змити звичайно. Я до білосніжного ті шви таким чином відчищаю. Правда то треба час від часу робити щоб зов чисто було, але інакшого доступного способа я не знаю. А цей рецепт я колись в неті вичитала, вже не памьятаю, чи на ДП чи на якомусь іншому форумі.

Chereshka
08.12.2009, 23:58
Нічого його не бере, дійсно як варіант є видерти стару фугу і зафугувати поновій
я для такого беру SantriГель на базарі коштує двадцятка з чимось, і до умивальника і до вани кльов підходе і до кахлів, всьо змиває підчисту. Посуду мию Gala з бальзамом, бо лише воно не діє на мої руки, вони в мене трохи вередливі. Стіраю Ariel Avtomat add vanish add lenor(коли тре то додаю) деколи використовую білизну. Підлогу люблю мити Proper, а туалет Domestos. Але вся ця бадяга так дорого коштує, що я беру гроші і десь 100-150 грн витричаю, десь на два місяці хватає, інколи 2,5 залежно що.

kati
09.12.2009, 00:30
дійсно як варіант є видерти стару фугу і зафугувати поновій.

а потім нову фугу покрити спец. прозорим лаком щоб не темніло.В мене в ванні біла фуга і як тільки робили ремонт то я сама потім пацькалась з тим лаком...але результатом довольна

Bogdanka
13.12.2009, 17:28
мило рідке - NIVEA, або якщо в кухні то ARO алое
для миття варочної панелі, умивальника, плитки настінної в кухні CIF (добре відмиває жирові розбризкування тощо)
для ванної - засоби на виноградовій основі FROSH
порошок для прання AMWAY, для чорних речей Perwoll, часом на зміну Persil Gold, засіб для пом'якшення тканин FROSH/Silan
Для чистки унітазу Cilit Bang
Засіб для виведення плям - порошковий Vanish, відбілювач для тканин Amvay
Для миття вікон/дзеркал FROSH

упссс - скільки хімії...:)

niamlyk
29.01.2010, 11:09
Дівчата, хтось користувався безфосфотними миючими засобами? Знайшла в неті їхню продукцію і дуже зацікавилась.
www.ecogoods.uaprom.net

Ука
29.01.2010, 11:56
Дівчата, хтось користувався безфосфотними миючими засобами?

Пошукайте в цій гілці про Дакос - не раз згадували. Їхній львівський сайт http://www.eco.lviv.ua/category.php?CategoryID=1. Доставка додому працює, перевірено :)

olekolia
30.01.2010, 12:32
Порошком і ополіскувачем Фрош.

niamlyk
30.01.2010, 13:28
Порошком і ополіскувачем Фрош
Які враження від якості? Воно того вартує? Де купляли?

Ная
30.01.2010, 16:45
Чим хто пере речі для новонароджених і немовлят?
Чи ефективний безфосфатний дитячий порошок "Ладушки маля",хтось таким користувався?

Ука
30.01.2010, 20:09
Чи ефективний безфосфатний дитячий порошок "Ладушки маля",хтось таким користувався?користувалася. не гірший і н е ліпший за інші дитячі. Принаймні, що стосується якості відпирання. Що ж до алергічності, то єдиний, який не викликав реакції в жодної з моїх малих.

Bilenjka
30.01.2010, 21:29
Переходжу на господарське мило!!!
Від усіх тих мийних засобів тепер не можу на свої руки дивитися і взагалі торкатися до них!!! (В рукавицях ніколи не працювала, бо ну не можу в рукавицях і все). Треба ж було, до такої алергічної реакції себе довести!!!
Тому переходжу на звичайне господарське мило - і посуд (дитячий - содою), і все інше на кухні, в хаті, і навіть себе ним мию. І прекрасний ефект! Єдине, що поки що без змін - пральні порошки (переважно Персіл, а також Перволь для чорного), але мушу і то виправити з часом.
Труять нас... То треба боронитися!

Flejta
30.01.2010, 22:46
Дівчатка поможіть!!!Пральний порошок для свого зайчика вибирала такий,щоб був без усілякої хімії.До 4місяців все було добре:і манюня без алергії,і речі чисті.А як зачав повзати і їсти яблучко і пюрешки,то просто кара Божа:все жовте,нічого не виперається.

Margaryta
30.01.2010, 23:02
Для прання дитячих речей - Ле Чат, для наших речей - Персіл, або Аріель гель, а для відбілювання Амвей, для миття квартири і всього що е в квартирі - Фрогі, або дезинфектор Детоль, для миття посуду - Фрогі, для дитини - Нівеа або сонечко, а тепер сподобала від "Оріфлейм", для унітазу - Бреф гель, для ваної - сіф, для плитки газової - Бреф.

Ука
30.01.2010, 23:56
переходжу на звичайне господарське мило - і посуд (дитячий - содою)
до речі роль плину для масного посуду непогано виконує гірчичний порошок - розчинити трохи в воді і вперед.

martinkadp
31.01.2010, 02:13
дівчата, а підкажіть може отаку штуку. дісталось мені "зі старих запасів" дивне господарське мило - зелене і довге. дуже класне. шо воно за штука така, з чого робилось і чим відрізняється від звичайного? (ну крім того що не смердить - звичайним ніколи не могла користуватися) і чи випускає зара хтось щось подібне?

natorella
31.01.2010, 15:45
дісталось мені "зі старих запасів" дивне господарське мило - зелене і довге
в мене таке було - індійського вир-ва. дуже добре відпирало. зараз - не знаю чи є

Редвумен
02.02.2010, 19:40
а я перейшла на Frosh (все, крім прального порошку - маю великий запас, як закінчиться, то також зміню). Задоволена. Хотілось би щось ще більш екологічночисте, але у Львові нема того.

kvVItKA
02.02.2010, 19:54
і я маю Frosch
покищо тільки очищувач для туалету і універсальний очищувач.
Результатом задоволена і запаху їдкого не має

Jupiter
02.02.2010, 20:12
ДІвчата, а де той Фрош продають?

Lapus'ka
02.02.2010, 20:18
Дівчата в мене чоловік облив куртку соляркою і я її попрала в машинці, тепер машинка пахне соляркою не знаю чим перебити той запах, пробувала оцет, нічого не дало. Може в вас таке було? Що можна з тим зробити?

Редвумен
02.02.2010, 20:20
ДІвчата, а де той Фрош продають? є в Метро і в Фуршеті. ну і деяких маленьких магазинчиках.

kvVItKA
02.02.2010, 20:22
а я в natorella замовляла

meros
02.03.2010, 02:07
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, чим можна почистити пази між плитками у ванній кімнаті?
я теж цікавилась, знайома казала, що наніч натирають ДОМЕСТОСОМ, а зранку. якщо не дуже в"їлось легенько щіточкою!
ще не пробувала!
З миючих всі стандарті, як кожен - випробовую різні!
Найбільше враження на мене справив плин, куплений на Епіцентрі SAN від sano! З дозатором, а то завжди доводилось переливати в більш зручні баночки!
http://s39.radikal.ru/i083/1003/06/b01505ee30eft.jpg (http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i083/1003/06/b01505ee30ef.jpg.html)
Миючий засіб для чутливої шкіри - виготовлений з компонентів, що використовуються в косметичній індустрії.
Досить економний, 1л мені вистарчає на 6 місяців, а то й більше!

Редвумен
02.03.2010, 18:24
відкрила для себе миючі засоби Амвей! Завжди думала, що це мережевий маркетинг (так і є) з неякісною продукцією. а виявляється зовсім "ні". Якість на 100% + "не пахне" хімією, ну і пише, що екологічно чистий.

ХристинкаЛ
02.03.2010, 18:46
я теж більшість побутової хімії маю від Амвей, якістю дуже задоволена

alinysichka
11.03.2010, 15:18
Амвей також подобається,але можна наприклад плин замінити звичайним гірчичним порошком.і ніякої вам хімії)))))

bioland7
11.03.2010, 16:51
наприклад плин замінити звичайним гірчичним порошком.і ніякої вам хімії)))))
гірчичний порошок довше шукати по магазинах, можна брати звичайну соду - самий екологічний засіб.:)

галичанка
11.03.2010, 17:31
Сода добра, щоб відмити горнятка від чаю, але всюди її не використаєш, наприклад, для пателень з антипригарним покриттям, чи посуду з дзеркальними поверхнями, які не можна дряпати :girl_smile:

bioland7
11.03.2010, 17:45
але всюди її не використаєш
Для всього решта, теж з екологічних варіантів, в мене є господарське мило.:)

карапуз
11.03.2010, 21:24
Дівчатка,а якими засобами ви миєте духовку всередині ?

Ука
11.03.2010, 21:42
гірчичний порошок довше шукати по магазинах, та його в кожній аптеці кілько влізе. я тепер плином тільки раковину мию після миття посуду.

Фіяна
11.03.2010, 21:43
якими засобами ви миєте духовку всередині ?

загалом мені не підійшла і не сподобалась більшість засобів Amway, але їхній засіб для миття духовки -
дУже ефективний (кращого не мала, перепробувала багато), зручно наноситься (має в комплекті міні-пензлик), за кілька хвилин змивається разом з брудом без додаткових фізичних зусиль (тріння, шкрябання і т.д.). Використовую його і для решіток плити.
єдина засторога - раджу ним користуватись тільки в рукавичках, бо мені дуже сушить шкіру і дуже неприємний на дотик...

Олюська
11.03.2010, 22:16
можна наприклад плин замінити звичайним гірчичним порошком.і ніякої вам хімії
Перевірено! Я вже місяців 4-5 мию посуд гірчицею - прекрасно відмиває і знежирює люксово. Купую в Арсені, там постійно є. На місяць йде три пачки

Ука
15.03.2010, 21:01
Нарешті я дочекалася, щоб пропіарити.

Юля Смаль "Ми і наші таргани. Косметично-хімічні міфи. Частина І." (http://yusmal.livejournal.com/591954.html?view=5140050#t5140050)

Стаття на замовлення жж-френдів (а не компаній-виробників побутової хімії)
до речі, питання-відповіді в коментарях теж раджу читати:
ще питання: існують взагалі якісь миючі заособи без ПАРів?
існують! Сода і гаряча вода :)

Ука
18.03.2010, 00:07
Цей страшний-страшний-страшний триклозан. Ми і наші таргани. Частина ІІ. (http://yusmal.livejournal.com/592949.html)

meros
18.03.2010, 01:40
Дівчатка,а якими засобами ви миєте духовку всередині ?
духовку і мікрохвильову піч мию спеціальним засобом
ЕСО-3 GRIZLI от Edelstar - концентрированное средство для чистки печей и духовок вычистит вашу кухню до блеска!
http://s59.radikal.ru/i163/1003/76/de383b86bf7a.jpg
Возьмите губку и нанесите "Гризли" на поверхность плиты, СВЧ-печки, внутреннюю часть духовки или гриля, на кафель, полку, столешницу... И оставье минут на 10-15. Потом сотрите средство влажной тряпкой - все, что когда-то присохло, пригорело, въелось - все легко отмоется!
Задоволена, правда поки не маю з чим порівнювати!

adyl
18.03.2010, 09:37
Купила для миття посуду Amway. Такий хвалений перехвалений:) Але в мене жахливо почали пересихати руки аж шкіра злазить. Скоріш за все, що це від цього засобу для миття (хоча переконували, що на натуральній основі!!!). Може ще хтось мав таку проблему???

WildWind
18.03.2010, 09:44
Скоріш за все, що це від цього засобу для миття (хоча переконували, що на натуральній основі!!!). Може ще хтось мав таку проблему???
Amway я не користувалась, але в мене постійно було таке з руками, якщо часто мила посуд, востаннє після нового року, коли назбиралось дуже багато.. втратила терпець і заставила себе користуватись рукавичками. А на рахунок миючих засобів.. купую дещо від Дакос, але коли треба відмити щось дуже присохле, або ванну, або унітаз, то просто іду в супермаркет і купую перевірені шкідливі засоби, бо просто нема часу бавитись і випробовувати щось "екологічне". Правда після цього відкриваю всі вікна і іду прогулятись.

odree
18.03.2010, 09:56
Може ще хтось мав таку проблему?я мала, але давно і з засобом Гала. амвеєм користуюся вже кілька років і жодних зауважень не маю.

Ука
18.03.2010, 10:50
Купила для миття посуду Amway. Такий хвалений перехвалений Але в мене жахливо почали пересихати руки аж шкіра злазить. Скоріш за все, що це від цього засобу для миття (хоча переконували, що на натуральній основі!!!). Може ще хтось мав таку проблему???
і для кого я двома ддописами вище посилання давала?

---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

Копіюю спеціально для Вас:

Але що ж робити? Бігти і купувати в п’ять разів дорожчий засіб для миття посуду від Емвею? Ну, добре, і ми переходимо до хімічного складу емвеївського засобу… Що ж ми бачимо? Ті ж аніонні ПАР - в тій же концентрації: Натрій лаурил сульфат (SLS або SLES – sodium laureth sulfate), в якості стабілізаторів миючої дії використовується або стандартна сіль або така ж стандартна сода, що дуже підвищує лужність середовища. Ви, напевно, звикли до терміну «кислотність» - так от, в нашому випадку, тобто, в випадку речовин, які контактують зі шкірою, дещо підвищена кислотність – це добре, а от низька кислотність (тобто, висока лужність) – це погано. Луг – антонім кислоти, тобто, нашу природну кислоту (кислотність), він нейтралізує, таким чином, пересушуючи шкіру. Далі, ті ж нейоногенні ПАР, тут трохи складніше, по суті, це може бути як гірчичний порошок, так і будь-яка речовина білкової природи, скільки дорога речовина зі слабкою миючою дією. Ті ж консерванти, тільки вже названі, наприклад, метилізотіазолінон (в фейрі, в принципі, використовується він же). Цієї речовини, в принципі боятися не потрібно, хоча й «їсти» я б її не радила – хімія. До речі, в “Fairy” на етикетці вказано відповідність держстандарту Росії по «можливості змивання», в Україні такого держстандарту немає. І на етикетках «привізних» засобів, які приїхали в Україну завдяки мереженому маркетингу жодного посилання на відповідність стандартам якості немає, що теж дещо підозріло.

А далі починається найцікавіше – те, що в «Фейрі» описано загадковим словом «віддушка» (ароматизатор), а от в Емвеївському засобі – лимоненом. Судячи з надпису «чайне дерево і м’ята» на “Fairy”, в ньому все-таки, використовуються, нехай синтетичні, але саме ароматизатори чайного дерева та ментол (який, як відомо і в Африці ментол – хоч з перцевої м’яти, хоч з фармакологічного контейнера, це саме той випадок). А от ароматизатор «лимонен» - речовина ароматичної природи, простіше кажучи, близький родич бензолу, фенолу, нафталіну (знайомо?). Хоч ця речовина і міститься в величезних кількостях в цитрусових (лимонен і лимонна кислота – різні поняття, не плутайте), і має багато корисних властивостей, проте, її давно підозрюють в канцерогенності, скажу більше, від даного ароматизатора в Європейському союзі на даний момент відмовилися, є цілий ряд різноманітних держстандартів, що обмежують використання даної речовини в якості ароматизатора. В нашій країні, на жаль, немає чітких обмежень у використанні різноманітних добавок в засобах побутової хімії. Але, шукаючи матеріал для даного допису, я зустріла кілька постанов і ГОСТів близьких до нас країн, так, наприклад, в Росії, так і не продовжили термін патентування і використання лимонену в парфумерії (з 2007 року), в Казахстані та Білорусі є вимога обов’язково вказувати про наявність лимонену в продукції, з концентрацією його 0,01% для засобів, що змиваються (це 0,01 грама лимонену у 100 грамах продукту). Нагадую, я ні за що не агітую, але чи впевнені ви, що ваш засіб такий вже хороший, щоб платити за нього втридорога?
тобто природне, не природне, хімія, не хімія - висока лужність, от і сушить шкіру, залежно від чутливості.

adyl
18.03.2010, 11:00
Дякую, Ука!!! Сорі, що не переглянула всю темку:shy: Я дійсно перед тим кілька років користувалася Фері і в мене таких проблем не було!!!!

LILY
28.03.2010, 22:36
дівчатка порадьте порошок чи рідину для прання, потрібно для темних спорт костюмів, бо після стірки аріелем і навіть для чорного брала залишаються білі розводи, продавець радив брати порошки без відбілюючих часток але які це, ніяк неможу знайти???!чим Ви перете?

Oliusia
28.03.2010, 22:37
Я такі речі перу рідким порошком Перволь.

Megan
29.03.2010, 11:54
Я такі речі перу рідким порошком Перволь.
А я рідким Персіл або Аріель.. Після таких взагалі не купую традиційних порошків, тільки рідкі.. Перволь теж гарно пере.

Turandot
29.03.2010, 11:59
Дівчатка, а рідкі засоби для прання прям в барабан машинки заливаєте чи у відсік куди порошок сипати? :) Щось я досі рідкі засоби для прання не використовувала, як це не дивно :)

portik
29.03.2010, 12:04
Перу Аріелем але ніяк не ризикну купити в рідині, вже стільки чула гарних відкликів...

Oliusia
29.03.2010, 12:04
Заливаю у відсік для порошку.
але в кожній пралці по-різному

Megan
29.03.2010, 12:10
а я прямо в барабан... а ще в рідкому аріелі є такий ковпачок, в який наливаєте порошку, і разом з тим ковпачком кидаєте в барабан.. теж класна штука.

Ніколь
29.03.2010, 12:15
а рідкі засоби для прання прям в барабан машинки заливаєте чи у відсік куди порошок сипати?
Я у відсік, але рідкий гель ніби можна і в барабан одразу. В моєї машинки воно таким чином що як я заливаю у відсік то бачу як воно протікає на барабан і трішки ще до пуску води попадає в середину барабану на сухі речі. ТОму думаю то не принципово куди гель лити

Consuelo
29.03.2010, 12:18
недавно спробувала для миття посуду рідину Фрош (дякую Наторелці :girl_tender:)
Так ось - руки супер, гарно піниться і відмиває, але трішки неекономічний. Тобто Фейрі за 10 грн мені висатчає в два-три рази довше. Це єдиний мінус, як на мене, як на зараз :girl_wink:

odree
29.03.2010, 12:47
а рідкі засоби для прання прям в барабан машинки заливаєте чи у відсік куди порошок сипати?я вже давно перу лише гелями. заливаю їх в спеціальну посудину і кладу безпосередньо в барабан

MAXAMAK
29.03.2010, 13:16
Знаю що зара запитаю дурницю :umbrage:- але все ж - у чому рідкі порошки чи гелі продаються - вже давно хочу купити, але шо не прийду в магазин - або звичайний порошок пачками, або відбілювачі та ароматизатори в банках - а порошків не бачууууу:girl_cray:. І де краще купувати таке?.
А продавців наших про таке "стрьомно" питати навіть:o

odree
29.03.2010, 13:22
у чому рідкі порошки чи гелі продаютьсяв банках або пакетах напр так
http://www.slingopark.com/images/frosch_aloe_vera_waschmittel_2l.jpg http://gimg.dt00.net/goods/2025/202507/4897589big.jpg

Megan
29.03.2010, 13:25
А продавців наших про таке "стрьомно" питати навіть
Та чого стрьомно?
Вони переважно стоять з порошками, або з кондиціонерами для білизни.. і переважно у великих банках 3л., або 5л. великими буквами Ariel або Persil.. шукайте, ви обов"язково знайдете.

Дана
29.03.2010, 13:27
В банках ось так виглядає це для кольорового -http://gimg.dt00.net/goods/2025/202507/3629042big.jpg
а це для білого -http://www.ta-bu.ru/products_pictures/IMG_1133m.jpg

lerucha
30.03.2010, 17:44
дівчата, хто підкаже, чим можна вікна пластикові помити. Тобто, саме скло (не рами), бо "Містер Мускул" мене щось не влаштовує, скло якесь матове, не блискуче піся нього. Чим тільки не терла, і газеткою, і шматками. Може якісь спеціальні засоби існуюсь?

Turandot
30.03.2010, 19:10
дівчата, хто підкаже, чим можна вікна пластикові помити. Тобто, саме скло (не рами), бо "Містер Мускул" мене щось не влаштовує, скло якесь матове, не блискуче піся нього. Чим тільки не терла, і газеткою, і шматками. Може якісь спеціальні засоби існуюсь?
будете сміятись, але я якось купила ганчірочку з мікрофібри, то ледве втямилась, а вже перемила всі вікна-скляні поверхні)))) при чому ганчірочка не якась наворочена, а проста Фрекен Бок чи Мелочі жизни - не суть важно, за гривен 7-10 ))) пробувала мити і з засобом для миття (емвеєвський, розведений ЛОК) і просто тазик з водою + ця ганчірочка - результат один і той самий)) дуже гарно відтирає. Звичайно, якщо це вікна знадвору, то таки раджу якись миючий засіб таки взяти, мені отой ЛОК дуже навіть підходить, я розвожу його водою в пульверизаторі , бризкаю і тру ганчірочкою. Результат - супер)))

Nata
30.03.2010, 19:40
А мені Лок дикі розводи залишає :( Хімією того року не мила, розвела в пульверизаторі спирт з водою (горілки відкритої не було), відмила легко і швидко :) Я горілкою полірую свою склокераміку вже два роки тому подумала що вікна теж відмиє :)

natorella
31.03.2010, 00:32
чим можна вікна пластикові помити. Тобто, саме скло
я на краківському купила за 17 грн таку шваберку з гумовим крам (типу я двірники на машині) - і водою і засобами - відмива аж ну

maxaver
31.03.2010, 09:41
Я вже більше року користуюсь цим порошком санкт-петербурзького виробництва. Взагалі торгова марка -супер. Я купую порошок в ТМ"Ашан" за 45 грн (4,5 кг). Окрім порошку беру кондиціонер для дит. речей (він прибл.10грн.), ну і крем-мило цієї марки, яким користується вся сім"я. Раджу всім- не пожалкуєте. Речі білосніжні...

карапуз
06.04.2010, 23:03
Дівчатка,якими засобами ви користуєтесь ,для догляду за газовою поверхнею , зі склокераміки ?

sofcja
06.04.2010, 23:56
перу рідкими порошками з того часу як за ремонт машинки десь з 1500 грн заплатила .
майстер порадив перейти на гелі, бо в сухі порошки виробники полюбляють додавати соду і ще якусь там байду для помякшення жорсткої води.
а сода має властивість не гірше нальоту від води налипати на нагрівальні елементи.
в мене налипло так, що аж дірочка утворилась і машинка током билась, поки вся панель не вмерла...

тому тепер лише гелі...:girl_cray:

SOSKA
07.04.2010, 08:58
якщо не секрет які саме гелі та рідкі порошки,де купуєте
перу рідкими порошками

тому тепер лише гелі.

Редвумен
07.04.2010, 18:53
як вибрати нетоксичну побутову хімію http://www.eco-live.com.ua/content/blogs/yak-vibrati-netoksichnu-pobutovu-kh-m-yu

Ука
07.04.2010, 19:44
Я через свята геть забула пропіарити Юлю. А вона продовжує копати про пральні порошки, зокрема про мій любимий Дакос: раз (http://yusmal.livejournal.com/599599.html)і два (http://yusmal.livejournal.com/602365.html)

Seppy
29.04.2010, 21:14
купила ганчірочку з мікрофібри
Поки що для себе нічого кращого за цю ганчірку не знайшла, але за "мелочи" значно якіснішою є "Stella" у ДЦ здається купувала, вона зеленкавого кольору

НЮША
25.06.2010, 22:20
Я теж була переконана,що Ушастий найкращий,але білий рушник ,на який щось полиняло і з рік нічим не відпиралося, відіправ тільки ARIEL.А крем-мило дійсно суперовське.

Viktorina
25.06.2010, 22:44
Цитата:
Допис від Turandot
а рідкі засоби для прання прям в барабан машинки заливаєте чи у відсік куди порошок сипати?
я вже давно перу лише гелями. заливаю їх в спеціальну посудину і кладу безпосередньо в барабан
А чому у барабан і яка то має бути спеціальна посудина. Я взагалі-то перу "Perwoll"
і заливаю у відсік для порошку, то що я не правильно роблю???:girl_impossible:

Tanju
25.06.2010, 22:53
Порадьте чим можна випрати полинявшу річ, зіпсувала новеньку кофтиночку моєї мацьопи:(, випадково закинула в машинку колготи малої які полиняли:girl_cray:

Редвумен
25.06.2010, 23:18
Порадьте чим можна випрати полинявшу річ,
випрати можна будь-чим! а відновити колір -вже нічим...

Kvinta
26.06.2010, 17:29
А чому у барабан і яка то має бути спеціальна посудина. Я взагалі-то перу "Perwoll"
і заливаю у відсік для порошку, то що я не правильно роблю???

О! Я точно так само, теж "Perwoll" і теж заливаю у відсік для порошку, щоправда деколи заливаю прямо у барабан, і різниці в принципі не помітила.
Воно ж і так з відсіку вимиває у барабан, хіба ні?
Звісно, якщо перед тим не ставити на режим замочування...

Prutylyatko
26.06.2010, 17:44
Я теж була переконана,що Ушастий найкращий
З дитячих порошків він для мене теж найкращий, але він "справляється" з дитячими плямами, а щось серйозніше вже точно не відпирає.
Для таких випадків використовую Аріель.
Підкажіть, бачила сьогодні на ринку якісь німецькі та італійські порошки, недорого порівняно з відомими, але сумніваюсь щодо їхньої якості, чи не вийде потім разом з ремонтом машинки пральної ще дорожче. Може, хтось ними користувався?

inNusjalapusja
26.06.2010, 22:48
А я сьогодні по НТВ передачу про побутову хімію дивилась. Там промелькнув і Ушастий нянь. І було сказано, що досі нічого кращого і безпечнішого за звичайне господарське мило ще не винайшли. А дитячою косметикою взагалі їхні експерти б не користувалися - шкідливо для дитячої шкіри.

mamamilka
27.06.2010, 00:25
"Ушастий Нянь", по складу нічим не відрізняється від дорослих, така сама хімія просто трошки в меньшій кількості. Краще брати "Альонку", "Карапуз",або "Агу"(він мені з дитячих найбільше подобається, але мало де продається). Сама прала порошком "Фрош", але зараз він став дорогий (90 гривень за 2 літри), думаю попробувати безфосфатні порошки з магазину ЕКО.

KAPUCHINKA
01.07.2010, 15:47
Дівчата, а хтось користується порошками Фрош? Ви ними задоволені?

Я зараз користуюся Дакосом, але щось він мені не дуже:girl_sad:

Анута
01.07.2010, 15:52
Я зараз користуюся Дакосом, але щось він мені не дуже
ага, а запах :8:
чоловік сказав аби більше ним не прала саме через запах

KAPUCHINKA
01.07.2010, 16:06
А у вас який? Бо я маю "НАШ", і він без запаху (може я просто не чую). От власне через те, що речі після прання не пахнуть я його і купую. Бо від запаху Арієлю, Тайду, Персілу просто дурію, починає боліти голова. А про постіль випрану пахучими порошками я взагалі мовчу :wacko1: Зараз пробую щось знайти, але одною з основних вимог- щоб був без запаху :girl_sad:

Анута
01.07.2010, 16:12
А у вас який?
просто Дакос (http://www.eco.lviv.ua/product.php?ID=119). може то партія така попалась, але всі речі мають такий запах плісіні, ніби я їх місяць у воді мочила.
я теж не люблю все надпахуче, але ліпше вже хай трохи пахне, аніж смердить ніби зі сімтника бомжом виліз :(

KAPUCHINKA
01.07.2010, 16:34
Такий не пробувала. Мій мені ніби не смердить. А з запахами у мене проблема, це, напевно щось алергічне, відразу пересихає горло, починаю кашляти. Пробувала Амвей, по запаху ніби нормально, а от якість прання ... і ще все біле чомусь посіріло. Люди говорять що біліє на очах, а у мене чомусь ні :girl_sad: Може я прати не вмію? Я вже не знаю що і думати.

Yoda
01.07.2010, 17:14
просто Дакос. може то партія така попалась, але всі речі мають такий запах плісіні, ніби я їх місяць у воді мочила.
Я такий теж маю, запах є, але не сильний. Як на вулиці добре провітриться то не чути.
А от від їх дитячого порошку бодіки донечки такі запрані..наче в них вже 10 дітей ходили. При тому, що речі дуже якісні , майже всі куплені за кордоном :(.

галичанка
01.07.2010, 19:07
і ще все біле чомусь посіріло.
Я чула таке, хоча в мене такого не було і якістю я задоволена вже багато років. Кажуть, що таке буває, якщо речі до того прались іншими певними порошками.

KAPUCHINKA
01.07.2010, 19:53
Я чула таке, хоча в мене такого не було і якістю я задоволена вже багато років. Кажуть, що таке буває, якщо речі до того прались іншими певними порошками.

Тобто цими порошками можна прати тільки нові речі?

галичанка
01.07.2010, 20:24
Тобто цими порошками можна прати тільки нові речі?

Я перу всякі, і старі, і нові, і мені добре, а як трапляються стійкі забруднення, я застосовую додаткові плямоочисні амвеєвські засоби, наприклад: відбілювач, аерозоль, замочування, вищу температуру і добиваюсь доброго результату. Їх рідкий засіб для делікатних тканин гарно відпирає.

Там дуже мало аПАР, в порівнянні з іншими порошками, нема фосфатів, тому приємно такими засобами користуватись, нема тих запаморочливих запахів.

viktoria
02.07.2010, 11:36
Пробувала Амвей, по запаху ніби нормально, а от якість прання ... і ще все біле чомусь посіріло. Люди говорять що біліє на очах, а у мене чомусь ні Може я прати не вмію? Я вже не знаю що і думати.
Я уже тоже много лет стираю этими порошками и белье не сереет. А ваша проблема, думаю очень проста. Скорее всего вы стираете бесфофсфатным порошком только, детские вещи, а на себя любимую такой дороговизны жалко, поэтому обычным порошком из магазина, как правило фосфатным. Мне при покупке порошка объяснили сразу, что с фосфатными порошками он не совместим и первую стирку надо простирать в холостую, чтобы очистить машинку от отстатков нерастворимых ПАВ и фосфатов. А если вы пострирали взрослое белье фосфатным порошком, потом детское белье бесфосфатным порпошком, он каждый раз проводит стирку машинки и остатки фосфатов, с предыдущей стирки, остаються на вашем белье детском. Поэтому или стирайте все детским или купите взрослый безфосфатный, (кстати Амвейвский значительно выгоднее, обычных фосфатных порошков получаеться). Или стирайте все тем, что есть в магазине, но когда я прочитала, состав "Ушастого няня", я была в шоке.

Ука
02.07.2010, 11:48
Я вже колись рекламувала лікнеп про різну побутову хімію і косметику (http://yusmal.livejournal.com/tag/%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B1%D0%B5%D0%B7) від Юлі Смаль. Сподіваюся, на мене не образяться, якщо повторю, бо думаю, що багато хто не читав. А я принаймні там почерпнула для себе багато корисного. Там і про мій улюблений Дакос, і про Амвей, і ще про купу речей, про які ми не зхдогадуємося.
Я от недавно була в шоці, виявивши в дитячому лакалуті лимонен.
Сподіваюся, вона знайде час продовжити.

KAPUCHINKA
02.07.2010, 18:52
Я уже тоже много лет стираю этими порошками и белье не сереет. А ваша проблема, думаю очень проста. Скорее всего вы стираете бесфофсфатным порошком только, детские вещи, а на себя любимую такой дороговизны жалко, поэтому обычным порошком из магазина, как правило фосфатным. Мне при покупке порошка объяснили сразу, что с фосфатными порошками он не совместим и первую стирку надо простирать в холостую, чтобы очистить машинку от отстатков нерастворимых ПАВ и фосфатов. А если вы пострирали взрослое белье фосфатным порошком, потом детское белье бесфосфатным порпошком, он каждый раз проводит стирку машинки и остатки фосфатов, с предыдущей стирки, остаються на вашем белье детском. Поэтому или стирайте все детским или купите взрослый безфосфатный, (кстати Амвейвский значительно выгоднее, обычных фосфатных порошков получаеться). Или стирайте все тем, что есть в магазине, но когда я прочитала, состав "Ушастого няня", я была в шоке.

Та ні, я абсолютно все прала тільки амвеївськими порошками, мені сказали що потрібен час щоб вимилися фосфати. Я чемно чекала. Та коли після 3 чи 4 великих коробок якість прання не змінилася, я перестала ті порошки купувати. Доречі мої знайомі теж жалілися на те що білі речі посіріли.
Правда я купувала порошок для білого і кольорового, бо маю дуже мало повністю білих речей, тому тільки для білого не брала.

---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

Дівчата, а хтось пере "Фрош" в неті так гарно про нього написано, а от чи це справді так?

Ука
02.07.2010, 19:36
Дівчата, а хтось пере "Фрош" в неті так гарно про нього написано, а от чи це справді так?я прала, поки ціна не підскочила.
з плюсів - як і Дакос, не викликав подражнення в моєї малої. В неї всі, в т.ч. і дитячі порошки в місцях потіння давали реакцію. я навіть амвей пробувала, не зважаючи на своє несприйняття мережевого маркетингу. не реагувала лише на карапуз. І потім вже на фрош і дакос.

Пере нормально - нічого екстраординарного, той же персіл пере краще. Правда, в мене машинка стара, тільки 500 обертів, пробувала в сестри в новій - набагато краще.

Смердить не до порівнянння менше, ніж звичайні порошки, однак все одно запускала ще 2 цикли полокання - я не сприймаю цих "запахів свіжості"

Мій висновок: я використовую багато фрошівської хімії, але не порошок - він не виправдовує свою ціну.

KAPUCHINKA
03.07.2010, 11:25
Я теж після прання обов*язково запускаю ще окремо полокання. Та й перу завжди на 400 обертів (а як оберти впливають на якість прання?)

Буду пробувати Фрош. Персіл для мене не підійде, бо знову ж таки запах, не зможу ні ходити випраних речах, ні спати на випраній білизні. :girl_impossible: Та й фосфати він містить, навіть якщо вони людині не шкодять, а є шкідливими тільки для природи, це всеодно для мене важливий аргумент проти.

Доречі, знайшла вчора залишки Амвею, ними вчора і прала. Якщо є сильніше забруднення то таки не хоче мені випирати (напевно треба використовувати якісь додаткові засоби) Я вчора зробила відкриття. Намилила чоловікові світлі джинси внизу господарським милом, навіть не терла просто залишила на годинку. Потім в машинку і прання. Результат перевершив мої сподівання. Хай живе господарське мило!!!:girl_dance:

Gajka
06.07.2010, 23:10
Маю білу сукню, яка після декількох разів прання суттєво посіріла. Самій сукні нічого не бракує, ще хочу носити. Але ж таку носити просто неможливо, а так хочеться "блиснути білизною".
Порадьте хто чим пере білі речі, але щоб дійсно результат був помітним. Тут не стільки для збереження білизни, як для відновлення. І взагалі, чи це можливо? А чого вона посіріла? Вода чи щось інше? Прала лише з білим.

Seppy
06.07.2010, 23:24
Вода чи щось інше?
Впевнена, що наша вода суттєво впливає на якість прання, особливо іржа, яка у ній в необмеженій кількості (особливо гаряча) :girl_cray: Я біле намагаюся прати господарським милом, не так швидко втрачає білизну, а ще колись замовляла у знайомих порошок з Німеччини для білого - супер. Те, що в нас продається під "німецькими" порошками нагадує звиклу соду і ще гірше нижчить одяг.

Arctica
07.07.2010, 00:42
Із миючих засобів для миття посуду для себе наразі виділила гель фірми SARMA , добре відмиває і немає вираженого, різкого запаху (до того користувалася Фейрі, але "пішла" реакція по долонях, почервоніння і легке пощіпування). Для прання дитячого одягу використовую порошок "Ушастый нянь", завжди ставлю додаткове полоскання - задоволена. Свої речі перу в Тайді і Аріелі, останням часом свекруха почала через знайомих із Венгрії замовляти порошок універсальний TESKO value - супер :y:, одяг випирає добре, запах легенький/приємний і злегка відчувається запах господарського мила (але не різкий), потрібно давати менше аніж звичайні порошки, якщо добре вичитала то безфосфатний, наразі альтернати не шукаю. Інколи використовую рідину фірми Perwoll для кольорового чи чорного одягу, для шерстяних речей брала порошок Ворсинка.
По догляду за ванною кімнатою то теж використовую засоби фірми SARMA .

Ірка-Шкірка
07.07.2010, 00:56
Білі речі дуже добре прати з додаванням підсилювача порошку для білого "Ace" (не плутати з рідиною!) Використовуєте свій улюблений порошок, і додаєте трохи "Ace" (продається в менших і більших пачечках, синього кольору пачка - для білого, зеленого кольору - для кольорового). Дозування все пише на упаковці.

Я вже багатьом знайомим порадила, всі дуже задоволені, перуть тепер тільки з "Ace". Можна купити скрізь, де продають побутову хімію (ДЦ, Космо, Метро, Сільпо, на базарі, тощо).

pelagiya
07.07.2010, 11:40
Та й перу завжди на 400 обертів
вони впливають на якість викручування тканини. що більші оберти, то менше води залишиться в випраних речах (тобто сушитися будуть швидше за інших рівних умов).

Arctica
09.07.2010, 23:48
Можливо хтось щось чув/знає про німецький пральний порошок фірми Dreco? Вже кілька разі в супермаркеті зупиняла на ньому погляд і не наважуюся спробувати.

iriwa
13.07.2010, 12:51
Була вчора на базарі, бичила машину з пральними порошками привезеними з Польщі. Хтось щось з закордонних порошків купляв? Що і який був результат? Я щось сама боюся ризикнути бо пачки там мінімум на 5 кг, ну та й ціни відповідні. Але якщо ті порошки вартують тої ціни то я б не пошкодувала грошей.

mamulja
13.07.2010, 12:55
бичила машину з пральними порошками

Ой, тут треба бути дуже обережним, і знати в кого купляти.
Одного разу купила, ну сода содою........розчарування..............було неймовірне

iriwa
13.07.2010, 13:36
А де купляли і що то був за порошок?

kati
13.07.2010, 13:38
я зараз користуюсь рідким Dash для прання, дужеее задоволена

inNusjalapusja
13.07.2010, 13:40
про німецький пральний порошок фірми Dreco

Сестра використала вже 2 пачки - задоволена дуже, добре пере і майже немає запаху. Це концентрат, і його треба менше на прання. Я купила пару днів тому, але різниці поки не відчула (до того використовувала Vizir).
А для ванної кімнати нічого кращого за Амвей ще не придумали!!!

mamulja
13.07.2010, 13:44
А де купляли і що то був за порошок?
Це було давно і направду я не пам'ятаю, але тепер стараюсь купляти тільки провірену продукцію, грошей шкода на такі експерименти

porIra
13.08.2010, 16:48
А якими засобами Ви користуєтеся, щоб вберегти свою пральну машину від накипу на тенах? Хто користується Калгоном, як часто? А може ще якісь секрети знаєте?
Майстер, що нам підключав машину, казав що в магазинах Калгон зовсім не такий, яким би він мав бути. Порадив у відділення для порошку висипати пакет лимонної кислоти і запустити програму на прання при максимальній температурі. Періодичність такої чистки залежить від твердості води.

переглянула дописи, такої інфи не знайшла, думаю що в цій гілці можна поділитися досвідом

Mazerati
13.08.2010, 17:35
переглянула дописи, такої інфи не знайшла, думаю що в цій гілці можна поділитися досвідом
така інфа є в темі про пральні машини

kukusya
14.08.2010, 13:19
Була вчора на базарі, бичила машину з пральними порошками привезеними з Польщі. Хтось щось з закордонних порошків купляв? Що і який був результат?
В нас знайомий возить порошки і хімічні засоби з Польщі,торгує на базарі.Ми в нього взяли порошок для білого і кольорового LEL(ніби німецький,а я знайшла інфу що він угорський) ,задоволені на всі 100 навіть 200%,також дуже сподобалась рідина спрей для миття жирних поверхонь W5,1 хв і все чисто, прямо як в рекламі і аромат приємний не виєдає ніс і очі і не подразнює рук(купляла на ринку таку рідину DIX-жах,відмиває добре але дуже їдкий запах аж повсій квартирі)Також взяли гель для унітазу W5 добре піниться на довго вистачає.Тепер замовляємо тільки в нього.

natorella
14.08.2010, 14:28
я періодично купую на краківському у тих шо *польське* возять
найбільше подобається VEZYR для килимів. чистить - супер. і запаху нема
бо ми як сашку до горшка привчали - то запашок залишився

Bogdanka
14.08.2010, 17:20
VEZYR для килимів
де саме на краківському? а скільки він коштує? який обєм? то пшикалка чи рідина? а для дивану можна використовувати? бо така ж проблема)

AilataN
01.09.2010, 12:25
Зробила засіб для миття -прання,не можу не поділитись з вами,дуже вже задоволена.Завжди вставало питання ,чим помити ванну перед тим як дитину купати,чим помити підлогу,по якій дитина повзає,ну і чим попрати,щоб не було таким ядовитим,як всі існуючі засоби для миття-прання.

Отже: 1 кусок мила господарського(я брала біле Дуру) натерти на терці,нагріти води 2 літра в великій каструлі,майже до кипіння,розчинити в ній натерте мило.Далі додати пів стакана кальцинованої соди(продається в "совдеповських" господарських магазинах)Соду перед тим краще розчинити в гарячій воді,або просіяти через ситечко прямо в каструльку,помішуючи.Гарно вимішати,прослідкувати щоб все гарненько розчинилось,не було грудочок.Розлити в приготовані ємкості,в мене це були відерка з-під морозива,майонезу.Все! займає хвилин 15-20

Виходить густий гель.Для прання в машинці кладу його в мішечок на завязку,майже стакан гелю на прання.Ну а з миттям все ясно- намилили,змили.
Випрана білизна дуже мягенька,аж дивно,джинси як тряпочка,так ніби добряче додали помякшувача.Ну і для алергіків просто знахідка!Не чекайте супер виведених застарілих плям-але для того щоб дитяче запісяне перепрати дуже класно..Ванну відмиває на раз,легко змивається,підлога(ламінат,плитка)теж без недоліків.Основне,що без хлору,бензоатів і т.д.

Ну а про ціну 2-х літрів такого засобу взагалі окрема тема-

мило 2 грн приблизно,сода 700 гр в пачці коштує 3.5 грн.

Хто немає можливості знайти кальциновану соду,хоча це дуже легко зробити,можна додати харчової але в 4-5 раз більше.З нею не робила,як виходить не можу розказати.

Спробуйте.

Anastasia
01.09.2010, 12:50
а як щодо "безпечності" білого госп. мила дуру? Завжди думала, що оті білі госп.мила мають додатково якусь хімію для кращого ефекту прання плюс ароматизатори.
звичайне ж коричневе госп.мило вважаю безпечнішим, але запах після нього не дуже приємний.

Nata
01.09.2010, 13:13
Сода продається в Ашані, там де порошок у червоних пачках :)
Я кальновану соду додаю прямо у відділення з порошком для пом"якшення тканин :)
А порошок... тестую дакос, так мені виглядає що пере не гірше ніж амвей, а коштує в 4 рази дешевше.

AilataN
01.09.2010, 13:21
Не впевнена і в натуральності чорного господарського мила.Хоча в цьому рецепті(в його оригіналі)використовувалось саме воно.Дуру я взяла,бо мала його в хаті,алергіків у нас нема,просто руки чесались щось таке наварити:d64:а результатом я більш ніж задоволена....Зразу скажу ,що перу цим засобом не часто,а от мию ванну-підлогу-кухню (крім посуду)постійно.Ще й ефірних масел туди даю...

irchukmip
01.09.2010, 14:02
Хто користується Калгоном, як часто? А може ще якісь секрети знаєте?
кажуть, що в пральних порошках автомат, Калгон входить в склад. Сантехніки говорять, що він нічого не дає, просто треба час-від часу заливати воду з оцтом на деякий час , можна на ніч, а потім просто включити програму на високу температурі

вапняний наліт на раковинах, ваннах, унітазах добре вимивається Юкою

spivanka
01.09.2010, 15:44
теж останнім часом перейшла на Дакос.порошками пральними дуже задоволена!!!перуть добре і справді на довго вистачає, і не пчихаю від них..
ше класний їх засіб до ванни – ліпший ніж будь-які розрекламовані, які до цього часу пробувала...і вапняний наліт змиває.
тепер ше в центр ніяк не доберуся – закінчилась рідина до посуду ОДА(облдержадміністрація:)), а ніяку іншу я не сприймаю вже. єдине шо краще брати "універсал", бо він коцентрованіший. інакше та рідина досить швидко(в мене) йде. проте, я не боюся при потребі й дитячий посуд помити. і багато менше води на полоскання тре.
наполегливо раджу спробувати!)

Anastasia
01.09.2010, 18:26
А порошок... тестую дакос, так мені виглядає що пере не гірше ніж амвей, а коштує в 4 рази дешевше
Нато! Я років 1.5-2 тому уже порівнювала прал.порошок від Дакос (ладушки здається) і дитячий амвеївський. Амвеївський нам подарували і я мала нагоду порівняти і в дії, і в ціні.Так от, вартість одного стандартного прання була приблизно однакова!!!!! Спочатку прали вони однаково (я їх не змішувала, просто коли ладушки закінчились і поки їх не купила, то користувалась амвеєм), а коли мені той порошок дакосівський перестав відпирати прості щоденні забруднення, то вже й не купувала його. Хоча я з Дакоса пробувала порошок і для білої і для кольорової білизни і відбілювачі, але щоб я була у захваті великому, то не скажу, на жаль. Єдина різниця яку побачила між цими порошками, так це запах; після ладушок запаху зовсім не було, ну але якщо він раз мені пере, а раз не пере (маю на увазі різні партії цього порошку), то чого б я його купувала.
а стосовно дакосівських рідини для посуду, ванни/туалету, ну то вони "працюють", але от ціну на них я не порівнювала...
Я свого часу дуже тішилась тим дакосом, бо він дуже екологічний і безпечний, а потім перейшло мені це захоплення.
Якщо вам підходить, то файно, певно вже таких так би мовити "не відпираючих" партій порошку не має в них.

Nata
01.09.2010, 19:35
а коли мені той порошок дакосівський перестав відпирати прості щоденні забруднення, то вже й не купувала його
Мені поки що пере нормально, ладушки дитячі речі дуже добре відбілив (в тих лашках вже третя дитина ходить, а після прання стали виглядати як нові). А амвей мені теж не все відпирає ну і закінчується значно швидше ніж рекламують.

Chortenia
01.09.2010, 22:07
Стосовно содия б на вашому місці не була настільки безпечною. Пам'ятаю, Ука давала посилання на дописи жж про порівняння і дослідження порошків (по-моєму, yusmal). Так от, вона писала, що сода не така вже й безпечна.

Ука
01.09.2010, 23:34
Ука давала посилання
тут підбірка публікацій Юлі (http://yusmal.livejournal.com/tag/%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B1%D0%B5%D0%B7). Щойно помітила, що під час відпустки пропустила розгорнутий аналіз порошків.
Так от, вона писала, що сода не така вже й безпечна.ні, йшлося про те, що вона нічим не відрізняється від інших іоногенних речовин, або я щось не пам'ятаю (зараз нема сили перечитувати)

Chortenia
01.09.2010, 23:38
ні, йшлося про те, що вона нічим не відрізняється від інших іоногенних речовин, або я щось не пам'ятаю (зараз нема сили перечитувати)

Kasia
21.09.2010, 11:59
купила Комет для ванни, з розпилювачем. поробив мені страшні полоски на ванні. типу де стікало там і мило. ніц не допомагає.

який засіб на 100 % відмиє усе на біло?

Ука
21.09.2010, 12:08
який засіб на 100 % відмиє усе на біло?
кислота. але разом з емаллю. Як і комет, зрештою. Розпиліть його так щоб покрило всю поверхню, і він все й виїсть. А так виїв тільи там, куди потрапив.

Kasia
21.09.2010, 12:12
на жаль, пробувала. розпиляла по всій поверхні і не раз.. не допомагає.

Ольга
21.09.2010, 13:51
нарешті спробувала фрош. Добре, що він сильно відбілює речі, але при пранні кольорового він перестарався - речі стали бліді і втратили колір сильно :(

а що на нашому ринку з порошків, особливо цікавлять рідкі порошки, не мають запаху? емвей не пропонуйте - не буду користуватися.

Ука
21.09.2010, 14:05
а що на нашому ринку з порошків, особливо цікавлять рідкі порошки, не мають запаху?
З того, що я бачила, Фрош найменше пахучий. Зовсім без запаху не зустрічала нічого (окрім Дакоса).

Leila
21.09.2010, 14:28
Ольга, а чому не хочеш амвей?