КПК

Показати повну версію : Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради)

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

Balu
25.07.2011, 14:40
Я подавала документи після родів через тижні два одразу на три допомоги (вагітність/пологи, дитячі та по догляду за дитиною). І мені казали, що подати документи на допомогу вагітність/пологи можна напротязі півроку після народження дитинки.

Geri
25.07.2011, 16:08
Дякую за відповідь, тепер все зрозуміло:girl_smile:

meri5
26.07.2011, 16:10
Після звільнення з роботи, коли повинні видати розрахункові?

pravovuk
26.07.2011, 16:49
В день звільнення.

meri5
26.07.2011, 17:51
В день звільнення.
А можна вказати де це написано, щоб мати на що зсилатись. Дякую

pravovuk
26.07.2011, 17:56
Кодекс законів про працю.

---------- Додано в 15:56 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------

При вашому звільненні (ст. 47 КЗпП України) власник зобов’язаний, у день звільнення, видати вам належно оформлену трудову книжку і провести з вами розрахунок (заробітна плата, включаючи останній день роботи, компенсація за невикористані дні відпустки) у цей же день, або якщо ви в день звільнення не працювали, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення вами вимоги про розрахунок (ст. 116 КЗпП України). При цьому належне оформлення трудової книжки при звільненні означає внесення запису про звільнення із зазначенням причин (підстав, формулювань) і з посиланням на закон. А на підтвердження одержання трудової книжки ви повинні розписатися в особистій картці та книзі обліку руху трудових книжок.

leshuj
31.07.2011, 19:55
Добрий день!
Ми стикнулися з такою проблемою: дитинка до 2 місяців свого життя перенесла дві операції на кішківник!
Питання стоїть в тому чи буде вона вважатись інвалідом та чи матиме вона у майбутньому якісь пільги, або допомогу від держави?
Чи міг би хтось, компетентний у таких питаннях, підказати нам куда звернутись?

pravovuk
31.07.2011, 20:22
На дитину-інваліда призначається державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.Державна соціальна допомога призначається відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” та наказу Мінпраці та соціальної політики України “Про затвердження Порядку надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”.

Зазначений наказ визначає умови призначення та порядок надання і виплати:
державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам віком до 18 років;
надбавок на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами віком до 18 років;
допомоги на поховання інваліда з дитинства або дитини-інваліда віком до 18 років.

Право на державну соціальну допомогу мають інваліди з дитинства І, ІІ та ІІІ групи, а також діти-інваліди віком до 18 років.

Інвалідам з дитинства, які мають одночасно право на державну соціальну допомогу і пенсію, призначається державна соціальна допомога або пенсія за їх вибором. Державна соціальна допомога або пенсія інвалідам з дитинства, яких визнано недієздатними, а також на дітей-інвалідів призначається за вибором їх батьків, усиновителів, опікуна-піклувальника.

При цьому, якщо інвалід з дитинства або дитина-інвалід має право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника і державну соціальну допомогу відповідно до цього Закону, ці виплати призначаються одночасно.

До державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства І групи та дітям-інвалідам віком до 18 років призначається надбавка на догляд за ними.
Надбавка на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 років призначається одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику, які не працюють і фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом.

Одиноким матерям надбавка на догляд за дитиною-інвалідом до 18 років призначається незалежно від факту роботи.

Для призначення державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам подаються такі документи:
копія та оригінал паспорта особи, яка надає заяву (в разі його відсутності інший документ, що може засвідчувати особу, яка подає заяву;
копія та оригінал свідоцтва про народження дитини-інваліда;
довідка про місце проживання інваліда з дитинства або дитини-інваліда;
довідка про місце проживання батьків, усиновителів, опікуна, піклувальника, який подає заяву;
якщо один з батьків, усиновителів постійно проживає за іншою адресою, ніж дитина-інвалід, то разом з заявою подається довідка з УПтаСЗН про те, що другий з батьків, усиновителів не отримує державну соціальну допомогу на дитину-інваліда за місцем свого постійного проживання;
якщо з заявою звертається опікун чи піклувальник, то подається також копія рішення про встановлення опіки чи піклування.

Для призначення надбавки на догляд за дитиною-інвалідом до 18 років додаються:

• заява про призначення надбавки на догляд за дитиною-інвалідом;
• довідка про склад сім’ї та спільне проживання дитини-інваліда з одним з батьків, усиновителем, опікуном;
• оригінал та копія трудової книжки особи, яка здійснює догляд за дитиною-інвалідом;
• довідка про відсутність даних про доходи цієї фізичної особи;
• довідка з місця навчання дитини;
• копія рішення про встановлення опіки чи піклування над дитиною-інвалідом (для опікунів та піклувальників дітей-інвалідів.

---------- Додано в 18:22 ---------- Попередній допис був написаний в 18:19 ----------

П.С . Бажаю Вам щиро уникнути тої "інвалідності", вилікувати дитинку , щоб вона жила повноцінним життям Здоров"я Вашій дитинці і витримки і сил Вам!

aknelitta
31.07.2011, 22:26
Інвалідність дитині оформляють у вашій поліклініці - ваша участковий педіатр. Для цього необхідно пройти ще медогляд. Краще до неї зверніться і вона вам сама розкаже, адже в них є перелік хворіб, з якими видають інвалідність. Інвалідність можуть дати на 2 роки, а можуть дати до 18 років. Ви маєте пройти комісію, вона вам видасть довідку, що дитина інвалід і на який термін, і хто опікун. З цією довідкою ви йдете в соцзабес іна вас оформляють пенсію по інвалідності (приблизно 800 грн, але зараз вроді наші детутати урізали уже вполовину, кажуть так, не знаю,наскільки це правда, бо ще за отримали звичайно).
Бажаю вам швидко одужати і рости здоровенькими!

Ascorbinka
31.07.2011, 22:41
чи буде вона вважатись інвалідом та чи матиме вона у майбутньому якісь пільги, або допомогу від держави?

найпростіше запитати в лікаря, котрий оперував дитину, якщо з таким захворюванням можна претендувати на групу, то він дасть вам всі необхідні виписки зі стаціонару (поліклініка таких повноважень не має, тільки час стратите, потім все-одно в стаціонар відправлять). Потім на комісію МСЕК, а далі все як дівчата пишуть.

aknelitta
01.08.2011, 15:19
Моїй дитині зробили інвалідність ще до того, як прооперували сердечко, в поліклініці. Правда після операції наш кардіологі-хірург запитував, чи нам потрібні виписки на оформлення інвалідності. Тому напевно таки краще запитати у вашого хірірга, чи при зустрічі з педіатром, які саме потрібно документи.
При інвалідності дитини ви, як мати-опікунша, матимете ще 10 додаткових днів до щорічної відпустки, і вас не матимуть права скоротити, ну і на роботі ви можете працювати на неповний робочий графік (це в теорії, а на практиці - не знаю)

Almariel
01.09.2011, 14:51
Дівчата, я геть заплуталась з цими виплатами. Допоможіть мені порахувати, будь ласка.
Зараз я вступаю до аспірантури і у мене є вибір: на очну форму (порядку 1200-1400 стипендія) чи на заочну і я лишатимусь на своїй роботі за 1100 грн зарплати. Під кінець першого року навчання я народжу (якщо буде все добре). Якщо буду навчатися на очній формі, то можу не брати декретну відпустку. Якщо буду на роботі - то братиму. У якому випадку я більше отримуватиму виплат на дитину? Чоловік безробітний, тому можна буде оформляти, що ми малозабезпечена сім’я.
Дякую за допомогу.

natorella
01.09.2011, 15:29
У якому випадку я більше отримуватиму виплат на дитину?
а які саме виплати вас цікавлять?
якшо до 3 років - то там рахується сукупний дохід сім*ї поділити на всіх членів родини, якшо нема 800 здається грн - то дають більшу допомогу

Almariel
01.09.2011, 16:52
а які саме виплати вас цікавлять?
усі разом: дородові і післяродові і допомога до 3-х років. Я так розумію що до- і післяродові залежать від зарплати? чи як?

dasha
01.09.2011, 18:27
Якщо вас на роботі можуть нормально відпускати на консультації то краще залишитись на роботі і поступити в аспірантуру на заочне, менше проблем і довший термін навчання (на всякий пожежний). На роботі зможете взяти відпустку, при такій зарплаті дородові десь 5-6 тисяч + тепер допомога на дитину біля 20 тис. Допомога по малозабезпеченню надається після виповнення дитиною 1,5 роки, або хіба ваш сукупний дохід на трьох менше 2000 тис. грн.
Якщо поступите на стаціонар, то на роботі можете перевестись на 0,5 ставки (як сумісник) і також матимете декретні але пів суми - приблизно 2,5 - 3 тис. Це якщо вас лишуть так на роботі. Якщо будете в аспірантурі, то дородові там платять в розмірі стипендії і також можна взяти декрет на три роки.
Але знаю по собі, дуже важко вчитись, коли мала дитина, а строки піджимають, тому моя добра порада іти на заочне.

Almariel
01.09.2011, 19:00
дякую за детальну консультацію!
дуже важко вчитись, коли мала дитина, а строки піджимають, тому моя добра порада іти на заочне
досвід наших аспірантів, що здавати потрібно однаково, що на очній, що на заочній (кількість рефератів, екзаменів і т.д.), а пари в мене закінчаться до пологів - тільки екзамени залишаться.
ще одне питання залишилось:
Якщо будете в аспірантурі, то дородові там платять в розмірі стипендіїдородові виплатять тільки 1 раз у розмірі 1 стипендії? декрет 3 роки я можу взяти - це ясно, а оці 100 з лишнім днів до і після пологів (як лікарняне) мені теж дадуть в аспірантурі - ну як звичайний лікарняний?

dasha
01.09.2011, 20:19
Декретні платять в розмірі стипендії, мається на увазі, що за тих 126 днів ви отримаєте приблизно 4 повних стипендії. Але їх дають не відразу, а продовжують виплачувати кожен місяць стипендію на час дородової, післяродової відпустки, потім вам просто продовжують навчання на час тої відпустки.

pip
01.09.2011, 23:22
Підкажіть хто знає, чи має право ЖЕК не видати мені довідку про склад сімї коли я немаю заборгованості? А то звернульсь до жеку а паспортистка заявила що ще потрібно: копії всіх дітей про народження, копії всіх паспортів і т.п. Короче послала вона мого чоловіка з кабінету нічого йому не давши. Це законно? На якій підставі, хто знає? А то я настроєна її завтра закатати в асфальт!))

pravovuk
01.09.2011, 23:26
Підкажіть хто знає, чи має право ЖЕК не видати мені довідку про склад сімї коли я немаю заборгованості? А то звернульсь до жеку а паспортистка заявила що ще потрібно: копії всіх дітей про народження, копії всіх паспортів і т.п. Короче послала вона мого чоловіка з кабінету нічого йому не давши. Це законно? На якій підставі, хто знає? А то я настроєна її завтра закатати в асфальт!))
Якщо Ваші діти зареєстровані в квартирі, то вона повинна видати довідку без свідоцтв про народження, а якщо дітки не зареєстровані, то лише із свідоцтвом.

pip
04.09.2011, 13:33
Взяла вже довідку. Якась там паспортистка на заміні! Пояснювала типу по оригіналі може оприділити чи ми часом невідказались від дитини. Тобто при відказі від дитини свідоцтво здається разом з дитиною, а є мамаші які користуються після цього вчинку ще пільгами! Короче я була в шоці, та ладно фіг з нею (так як вона не знає цього району може і правельно робить що вимагає оригінали) головне дала і я встигла здати в школу на безплатне харчування!))

Іриска
07.09.2011, 18:57
маю таке питання, щоб уточнити: я зараз вдруге вагітна, перший декрет закінчується в травні, а народжувати маю до закінчення в березні. Тобто перший декрет перетікає в другий. Хто в такому випадку мені нараховує і чи взагалі нараховує лікарняні (допомогу до і після пологів)? якщо я не вийду на роботу до другого декрету, то чи будуть нараховуватись якісь гроші? перший раз 2,5и роки назад мені нарахували лише 4 тис.грн. якщо будуть, то з чого виходитимуть? чи на мому місці хтось офіційно працює - поки не знаю. Якщо ні - то що тоді?

FAIRYTALE
07.09.2011, 19:12
Соцстрах буде виплачувати вам до- та післяпологові лікарняні, будуть нараховуватись вам лікарняні, виходячи з посадового окладу особи, яка займає вашу посаду. Якщо такої немає(особи), то з окладу, займаної вами посади до декретної відпустки.

Іриска
07.09.2011, 19:32
Якщо такої немає(особи), то з окладу, займаної вами посади до декретної відпустки.
тобто не фірма буде платити, як раніше - а соцстрах? тобто з лікарняним я повинна звернутись у районне відділення соціального страхування? і якщо я мала ЗП 600 чи 800 грн, то так мені й порахують?

FAIRYTALE
07.09.2011, 19:47
2,5р. тому теж вже виплачував соцстрах до- та післяпологові лікарняні. Лікарняний листок здаєте в бухгалтерію до себе на фірму. А рахуватимуть за теперішнім окладом вашої посади.

meri5
14.09.2011, 16:46
Мій чоловік звільнився з роботи. Попросив на роботі довідку про зарплату щоб стати на облік в центр зайнятості, в бухгалтерії сказали прийти завтра по довідку. Питання в тому чи можу я забрати замість чоловіка його довідку, чи мені можуть відмовити її віддати?

dasha
14.09.2011, 16:52
Не думаю, що з тим мають бути якісь проблеми, мені мою наприклад кожних пів року бере коліжанка, бо мені далеко їхати.

Lapatulya
15.09.2011, 11:05
Привіт, дівчата! Скажіть будь-ласка, скільки складає зараз сума щомісячних виплат на третю дитину і по догляду за дитиною. Дякую.

носик
21.09.2011, 14:44
Привіт! До червня місяця я була студенткою (стаціонар), липень-серпень - відрахування ( поступила на 5 курс заочного факультету).
Офіційно тепер я студенткою не вважаюся.
Допомога( на дитину) прийшла на 100 грн менше. Потрібно піти і занести документи на перерахунок.Як кожні пів року "Випливає" декілька АЛЕ:
довідка про мої доходи ( стипендія до червня). Від липня і до зараз я більше нічого не отримую.
Чи потрібно мені ставати на біржу праці?
і де виробити мені довідку про доходи від липня- вересень. Чи її не потрібно виробляти?
Поясніть, прошу.

сніжна
26.09.2011, 11:25
потрібно мені ставати на біржу праці?
і де виробити мені довідку про доходи від липня- вересень. Чи її не потрібно виробляти
оскільки ти перебуваєш у відпустці по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку- не можеш претендувати на статус безробітної і отримувати допомогу по безробіттю. Такий статус тобі може бути надано у тому випадку. коли ти відмовишся від виплати допомоги по догляду за дитиною і станеш на облік у центр зайнятості. В цьому випадку тобі може бути надано статус безробітної із всіма "наслідками", оскільки вважатиметься, що ти перебуваєш у пошуку роботи і готова приступити до неї у будь-який момент.
Для перерахунку допомоги довідка тобі буде потрібна, але вона береться за місцем проживання. У ній зазначається, що ти ніде не працюєш і дитина проживає з тобою .

olja_zaj
26.09.2011, 16:27
Дівчата хто знає підскажіть, зараз дітям роблять ідентиф.коди, це для всіх обов"язково, рано чи пізно згодиться ( краще зараз зробити)?
І хто робив, які документи брали?

pravovuk
26.09.2011, 16:43
І хто робив, які документи брали
Свідоцтво про народження дитини і паспорт Ваш.

allusya
26.09.2011, 18:47
А мене цікавить, чи обовязково кожних півроку оновлювати документи на допомогу? і якщо не оновлювати то чи буде мені все одно нараховуватись 130 грн?

algo
26.09.2011, 18:48
Здається оновлювати мають тільки ті, в кого більше ніж 130.

Artemida
26.09.2011, 19:11
Здається оновлювати мають тільки ті, в кого більше ніж 130

Правильно. Якщо ви претендуєте на допомогу, більшу, ніж 130 грн, то кожні півроку подаєте пакет документів на перерахунок. Якщо ж лише на мінімальну суму (130 грн) - подаєте документи лише раз, на початку (щоб призначили допомогу)

SoLana
26.09.2011, 19:21
Здається оновлювати мають тільки ті, в кого більше ніж 130 Саме так. А ті 130 гривень, то гарантований державою мінімум

allusya
26.09.2011, 22:05
Дуже дякую всім. Бо вже пройшло півроку, а я шось зовсім нічого не подавала і не хочеться в холосту збирати папери, а знаю що зп чоловіка не дозволяє збільшити мені допомогу, тому і не хочу дарма паритись :)

Razanowa
28.09.2011, 09:47
Скажіть будь-ласка, я працюю на 0.5 ставки з понеділка по п"ятницю до обіду по 4 години, як мені будуть нараховувати декретні і скільки їх повинно бути, зарплата 850 гр. Читала що "Декретні" для працівників з неповним робочим днем нараховуються відповідно до середньогодинної з\п працівника за останні 6 місяців роботи. То як мені їх розрахувати??? Дякую.

Juliasia
17.10.2011, 16:43
Нам підійшов час поновлювати пакет документів для отримання збільшеної допомоги і маємо "сюрприз": податкова, посилаючись на новий кодекс, не має права видати чоловіку довідку про доходи за 2-3 кв., а собез не має права розглядати пакет документів без цієї довідки. Таку довідку податкова може видати лише 1 раз в кінці року... В податковій розводять руками і співчутливо кажуть: "ви не перші", а в собезі, модний інспектор насмішкувато каже: "ви в прольоті". Весела держава... але зараз не про це. Якщо хтось стикався з такою ситуацією - порадьте який є вихід.

Олюнчик
17.10.2011, 17:13
дівчата, а що це за "збільшена" допомога, і хто може її отримувати? Не дуже цікавилась раніше цим законодавством, а зараз просто нема змоги. Дякую

носик
17.10.2011, 17:51
я подала минулого місяця документи на перерахунок. Очікувала більшої допомоги. Приходжу до банкомату, а на картці 130 грн. :khomyak::khomyak::khomyak:
Стипендія пропала, я перевелася на заочне (державне) і допомога знизилася на 80 грн.
чоловікова офіційна зп 1100 грн.
не розумію нічого. зранку поїду розбиратися

Fleshka
17.10.2011, 17:55
Очікувала більшої допомоги.
а ви виписку про призначену допомогу через 15 днів після подачі документів не брали в координатора?
Я от теж подала тиждень назад...зараз от сидю, ждю...На наступний тиждень піду за результатом.

dasha
17.10.2011, 18:08
носик
Підвищену допомогу дають через 2 місяці після подачі. Наприклад на початку цього місяця подали папери, то цього не дадуть, а дадуть на наступний за 2 місяці.

Олюнчик
Подаєте на допомогу, якщо ваш загальний офіційний дохід з чоловіком поділений на три менший за 960( було), з жовтня здається 980 грн.

algo
17.10.2011, 18:18
ваш загальний офіційний дохід з чоловіком поділений на три
там певне на 4 тре ділити, бо двоє діток.

dasha
17.10.2011, 18:26
Ну та я мала на увазі якщо одна дитина, якщо 2 то ділити на 4.:girl_smile:

носик
17.10.2011, 23:00
а ви виписку про призначену допомогу через 15 днів після подачі документів не брали в координатора?
Я от теж подала тиждень назад...зараз от сидю, ждю...На наступний тиждень піду за результатом.
потрібно їхати в райсоцзабез по виписку? це щоб взнати точну суму?

Підвищену допомогу дають через 2 місяці після подачі. Наприклад на початку цього місяця подали папери, то цього не дадуть, а дадуть на наступний за 2 місяці.
а якщо я подала минуло місяця, 20-21 вересня то цього місяця мала б бути нормальна допомога.

Fleshka
17.10.2011, 23:03
це щоб взнати точну суму?
Ну так, взагалі-то про це кажуть при прийнятті документів. Але можна і не їхати, просто перевіряти по карточці. В вашому випадку я б поїхала все ж і її взяла, можливо вам просто на наступний місяць нарахують вже за два місяці.

носик
17.10.2011, 23:11
у так, взагалі-то про це кажуть при прийнятті документів.
там жіночки дуже хамлять. вони за день такі замучені. або хочуть "цукорка".
Мені не пояснили толком. бігала я 3 рази. Сказали в жовтні все буде нормально. Тільки от не бачу. потрібно їхати

Fleshka
17.10.2011, 23:16
там жіночки дуже хамлять. вони за день такі замучені
не знаю як у вас, а в нашому райсобесі, на Виговського - єдина приймальня, де сидять п"ять жіночок і приймають документи. Вони і справді загружені, їх обов"язки чітко визначені і в них не входить консультація і надання інформації призначена чи не призначена допомога. Таку функцію виконує пані координатор. Це її робота - давати виписки, допомагати заповнювати документи, надавати перелік паперів. Цукерків то не потребує.

носик
17.10.2011, 23:36
У моєму соцбезі такої не зустрічала. хоча стоїть стіл. Піду взнавати завтра.
може я так потрапляю.
але дякую за підказку.

сніжна
18.10.2011, 00:39
якщо я подала минуло місяця, то цього місяця мала б бути нормальна допомога
а тобі по доходах її мали би нарахувати? ( я просто так прикидую: обов язк. прож. мін для дітей до 3 р. з 1 жовтня там береться у розрахунку 469, 15; для вас з чоловіком- по 206.85. Рахуємо "з грубша": 470 грн+414=884грн. ось гарантований державою мінімум для вашої сім ї. Тепер дохід: 1100 грн ( допомога в сумі 130 грн у розрахунок не береться). Він перевищує встановлений гарантований мінімум. Якщо брати навіть з найкращих розрахунків: 1100:3= згрубша 365 грн. Враховуючи прож. мін для дітей- і дохід- розмір доплати мав би бути у межах ще 100 грн ( 469-365).Виправляйте мене, де я помилилася.
п.с. але ти краще знаєш, які довідки подавалися ще- з яким доходом за 6 міс. чоловіка та чи включалися туди ще попередні стипендії

Iwka
18.10.2011, 10:11
там береться у розрахунку 469
а хіба не 980 грн?

і шо це взагалі за сумма?
206.85.
я тут зараз впаду від таких мінімумів... :khomyak:

dasha
18.10.2011, 13:13
носик
якщо я подала минуло місяця, то цього місяця мала б бути нормальна допомога
Ні того не дадуть дадуть в листопаді дві, бо допомогу нараховують до 18 числа, то завжди дають через одну.

носик
18.10.2011, 14:12
Дякую за поради. Їздила сьогодні в соцбез. Сказали що "поглядати " на рахунок потрібно. І що не встигли розглянути,але з наступного місяця доплатять різницю. Виписку не дали ( через велику чергу). Тепер чекатиму.

сніжна
18.10.2011, 20:17
шо це взагалі за сумма
гарантований мінімум- 21% від суми прожиткового мінімуму, встановленого для певної вікової категорії Цей розмір визначається законодавством, і станом на 01.10.2011 оц ей 21%становить:діти до 6 років-469,15, працездатні громадяни- 206,85 і т.д.

Leila
18.10.2011, 21:16
це ви про прожитковий мінімум для розрахунку якої допомоги? допомоги по догляду за дитиною до 3-х, яка рахується від доходів чи допомоги малозабезпеченій родині?

dasha
20.10.2011, 11:22
сніжна
розмір доплати мав би бути у межах ще 100 грн ( 469-365

Щось ви зовсім не те рахуєте. Якщо в родині одна дитина, тато має дохід 1100, а мама 00.00 (130 на дитину не рахуються), то допомога рахується 980 - (1100/3)= 613.30, тобто ваша місячна допомога 613.30.

Олюнчик
20.10.2011, 12:28
Цей розмір визначається законодавством
А що це за закон?

---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ----------

Цитата:
сніжна
розмір доплати мав би бути у межах ще 100 грн ( 469-365
Щось ви зовсім не те рахуєте. Якщо в родині одна дитина, тато має дохід 1100, а мама 00.00 (130 на дитину не рахуються), то допомога рахується 980 - (1100/3)= 613.30, тобто ваша місячна допомога 613.30.
Тобто якщо в мене доходів 0 грн, в чоловіка - 1000 грн, в нас двійнята, то:
980-(1000/4)= 730 грн - це моя місячна допомога? На одну дитину, чи на обох разом? Щось сума така виходить, не розумію.

tsyganka
20.10.2011, 12:54
А я знаю що 130 грн. зараховують в доходи при обчисленні допомоги малозабезпеченій сім'ї.

сніжна
20.10.2011, 14:06
и про прожитковий мінімум для розрахунку якої допомоги? допомоги по догляду за дитиною до 3-х, яка рахується від доходів чи допомоги малозабезпеченій родині?
Я маю на увазі ось цю:
Допомога малозабезпеченим сім’ям» виплачується всім сім’ям, у яких дохід виявиться нижчим за гарантований мінімум. А гарантований мінімум в свою чергу – це сума гарантованих мінімумів для кожного члена сім’ї.

Конкретна цифра залежить від прожиткового мінімуму і категорії осіб, що входять до складу сім’ї.

Так, для працюючих людей гарантований мінімум становить 21% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб. З 1 жовтня — 206,85 гривень 61 копійку.

Для пенсіонерів та інвалідів — 75% прожиткового мінімуму для непрацездатних. З 1 жовтня — 588 гривень 00 копійок.

Для дітей — 50% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку.

Крім того, гарантований мінімум додатково збільшується в такій сім’ї на 10% на кожну дитину у віці до 18 років.

А для дітей у віці до 18 років, яких виховує самотня мати або батько або ж у яких один або обоє батьків інваліди I або II групи — на 20%.

Гарантований мінімум для сім’ї розраховують шляхом додавання показників: мінімуму, встановленого для працездатної ( чи ні)матері, мінімуму для працездатного ( чи ні)батька , мінімумів для дітей до шести років. У підсумку ми одержимо суму -це і буде гарантований мінімум для такої сім’ї.

Причому сума допомоги не стабільна величина. Вона становить різницю між гарантованим мінімумом для сім’ї, яка претендує на виплату і її середньомісячним доходом за попередні шість місяців.

---------- Додано в 10:06 ---------- Попередній допис був написаний в 09:52 ----------

Тобто якщо в мене доходів 0 грн, в чоловіка - 1000 грн, в нас двійнята
стсовно обрахунку допомоги малозабезпеченій сім ї у цьому випадку мало би виглядати так: 1000- це реальний дохід сім ї
Тепер гарантований мінімум для сім ї: 206,85х2+469,15х2=1352 грн
Різниця у 352 грн- і є тією сумою щомісячної доплати

dasha
20.10.2011, 14:43
сніжна
То певно відноситься до чогось іншого. Я кожних пів року отримую ту допомогу, то заносила десь 5-7 жовтня, то рахували саме так, як вказала вище. З 1 жовтня прожитковий мінімум десь 980 грн, з 1 грудня 1025. До того було 960. То у вас певно мінімум по малозабезпеченню після трьох років, якщо родина не вписується в прожитковий мінімум.
Олюнчик так і буде, якщо двоє діток то сукупний дохід ділите на 4 і відмінусовуєте від 980. Якщо сукупний дохід 1000 грн, то 980 - (1000/4)= 730 грн. Це і буде місячна допомога, але точно не знаю чи на одну дитину чи на двох.
При її нарахуванні 130 грн не враховуються, але враховуються одноразові виплати, як дають щомісяця на дитину (на першу до року, на другу до двох?), то вам в будь якому випадку певно вигідно робити аж після виповнення рочку діткам. Взагалі ви краще підіть в соцзабез там таку ситуацію краще пояснять.
Наприклад якщо в родині одна дитина і кожного місяця на дитинку дають з (1 жовтня 2011 р) 853 грн, а в тата оф. зарплата 1000 грн, то коли виповниться рік дитині можна мати більше 130 980 - (853+1000)/3= 362 грн. Можливо і скоріше, але потрібно щоб в довідку за ост. 6 місяців не ввійшла та початкова сума одноразової допомоги. Якщо вам її дали на другому місяці дитини, то з восьми місяців можна оформити.
Але у вас двоє діток тому треба рахувати, то краще спитати в самому соцзабезі.

AlbinaK
20.11.2011, 01:19
Дівчата в мене питаннячко, може хтось в курсі.
Мені цього місяця дали тільки 130грн допомоги (мені так і дають завжди),а гроші на малого (1248грн) так і не прийшли. Питала в подруги, вона каже їй так само дали(тільки в неї допомога по догляду підвищена). в собес здвонила, не беруть трубки.
Раніше мені завжди і 130 і 1248 приходили одночасно. Не розумію в чому справа!

Olena-m
20.11.2011, 01:51
Мені в соцзабезі сказали, що на допомогу при народженні не було ще фінансування, може буде в понеділок-вівторок, але точно не знають.

olegignatenko
20.11.2011, 01:51
Раніше мені завжди і 130 і 1248 приходили одночасно. Не розумію в чому справа!
В мене та сама ситуація-подзвонила своїм подругам з інших районів міста-там все добре-отримали виплати!В понеділок буду дзвонити в собез,якщо не візьмуть трубку-піду до них!

Dobra
20.11.2011, 02:02
Мені також не прийшли...Вже хотіла дзвонити, виясняти, а це просто в них проблеми з фінансуванням напевно.

protector
20.11.2011, 03:12
Я є ПП фіз.особа. майже рік не сплачую податок і не працюю. Збираюсь у декрет (зараз 20 тиж.).Підкажіть, будь-ласка, чи я отримаю якісь "декретні" кошти? У чоловіка зарплата 1500грн. Наша сім'я складається з 2х осіб.І, власне, на які гроші я можу розраховувати? Дякую

AlbinaK
21.11.2011, 12:57
подзвонила своїм подругам з інших районів міста
та судячи по дописам не зі всіх інших районів видали. В мене Галицький і глухо.
Дякую дівчата за інфу!
Сьогодні знову здвонила в Собес, вперто не беруть трубку. Я ще розумію, якщо занято, а то просто гудки. В пятницю дзвонила рази 2-3, сьогодні ще 3 рази. Якщо сьогодні-завтра не перерахують певно треба до них навідатись, хоч так не хочеться туда з Кнопою йти.

---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:53 ----------

І, власне, на які гроші я можу розраховувати?
Я правда не ПП, але останні 2 роки перед декретом офіційно не працювала, то назбирала купу довідок для Собесу(тісля 30 тижня вже, коли декретний лист на руках) і дали мені аж 998грн.

---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

Зарплата чоловіка на дородові виплати не впливає, просто після народження дитинки зможете офрормити допомогу по догляду за дитиною по доходах.

SoLana
21.11.2011, 13:04
Якщо сьогодні-завтра не перерахують певно треба до них навідатись,
Так в них буває, колись затримка була місяць часу. Ще не отримали фінансуванняЯ на всяк випадок попросила моб. телефон свого інспектора, тому якщо якісь проблеми то дзвоню і виясняю

panikvarts
21.11.2011, 13:24
Мені також не прийшли...Вже хотіла дзвонити, виясняти
І в мене теж саме, я думала, мені одній так не прийшло))) А виявляється нас он як багато. Капець.

apelsyn
22.11.2011, 01:32
Дівчата, а то всім в різні числа виплачують?? Я оформила в жовтні, сказали "через місяць". Дивлюсь на ту карточку як на манну небесну.. Коли після оформлення реально дають гроші??

panikvarts
22.11.2011, 09:57
Я оформила в жовтні, сказали "через місяць"
Залежить ще, коли саме в жовтні: якщо до 17-го числа, то мали б нарахувати вже, а якщо після 17-го, то аж наступного місяця.

Solomi
22.11.2011, 10:37
Я є ПП фіз.особа. майже рік не сплачую податок і не працюю. Збираюсь у декрет (зараз 20 тиж.).Підкажіть, будь-ласка, чи я отримаю якісь "декретні" кошти? У чоловіка зарплата 1500грн. Наша сім'я складається з 2х осіб.І, власне, на які гроші я можу розраховувати?
закрийте краще ПП, якраз кінець року
грошей декретних отримаєте якщо будете безробітна,
знайома з роботи так рахувала, що безробітною вигідніше - чомусь :girl_haha:

SoLana
22.11.2011, 10:45
закрийте краще ПП, якраз кінець року
От мені цікаво, а під кінець року легше закривати?Бо мені так здавалось, що краще нульові звіти, ніж то закривання

сніжна
22.11.2011, 10:58
є ПП фіз.особа. майже рік не сплачую податок і не працюю. Збираюсь у декрет (зараз 20 тиж.).Підкажіть, будь-ласка, чи я отримаю якісь "декретні" кошти?
Залежить від того, чи зареєстровані ви у Фонді та на якій системі оподаткування:
-Жінка-підприємець – платник єдиного податку може отримати допомогу з вагітності і пологів, якщо вона буде узята на облік у Фонді по непрацездатності, надасть Фонду по місцю реєстрації лікарняний листок і довідку з податкової, підтверджуючу розмір єдиного податку і його сплату.
Підприємці, що вибрали загальну систему оподаткування або спрощену із сплатою фіксованого податку, для того, щоб мати право на отримання допомоги за рахунок коштів Фонду по непрацездатності (“лікарняних”, допомоги з вагітності і пологів, на поховання, а також забезпечення оздоровчих заходів за рахунок засобів Фонду), мають бути узяті на облік як платники страхових внесків за себе.
Право на матеріальне забезпечення і соціальні послуги добровільно застрахована особа має не раніше чим через 6 календарних місяців з дня реєстрації за умови сплати страхових внесків.
Крім того, добровільно застраховані особи зобов'язані щоквартально не пізніше за 20-е число місяця, наступного за звітним періодом, представляти до Фонду по непрацездатності звітність формою Ф4-фссзтвп.
Проте, якщо до добровільної реєстрації така особа сплачувала страхові внески або за нього сплачували внески до даного Фонду і від дати припинення трудового договору минуло не більше шести календарних місяців, такий підприємець має право на виплати з Фонду.
Підприємці, що сплачують податки на загальній системі оподаткування або фіксований податок, мають право на отримання допомоги тільки після добровільної реєстрації і сплати страхових внесків не менше 6 місяців.
Жінки, не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, також мають право на отримання посібника з вагітності і пологів. Це право гарантоване Законом України від 21.11.92 р. № 2811-XII “Про державну допомогу сім'ям з дітьми”, але звертатися за ним необхідно в органи соціального забезпечення за місцем проживання.

Стосовно того, щоб зараз закритися- то все не так просто. І робиться не за один місяць. Без закриття ж Приватного підприємця і отримання про це відповідної довідки із Держреєстру ніхто на облік у Центрі зайнятості не візьме.

Usmishka
22.11.2011, 10:59
Нам реально перерахували через 2 місяці з хвостиком, оформляли в середині серпня, отримали в кінці жовтня.

SoLana
22.11.2011, 11:03
Залежить від того, чи зареєстровані ви у Фонді та на якій системі оподаткування: І чи сплачувався єдиний податок протягом 6- місяців... Ще один вихід - якщо є добрі знайомі, які можуть влаштувати вагітну жінку на роботу. Це було б добре...але бажано щоб працівник пропрацював на ній хоча б 4 місяці

Solomi
22.11.2011, 11:11
От мені цікаво, а під кінець року легше закривати?Бо мені так здавалось, що краще нульові звіти, ніж то закривання
ну звіти нульові, але в пенсійний все одно платити більше тре - ніж отримаєш декретних

---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:10 ----------

не раніше чим через 6 календарних місяців з дня реєстрації за умови сплати страхових внесків.
а сплати були?

AlbinaK
22.11.2011, 13:27
Я оформила в жовтні, сказали "через місяць"
Мені дали через 3,5 тижні, а взагалі іспектор казала максимум до кінця наступного місяця. Тобто до кінця листопада мали би дати.

Mamusya
22.11.2011, 15:51
Дзвонила сьогодін в райсобез. Фінансування на виплату одноразової допомоги ще не поступало цього місяця. Чекають .

LuBimaya
24.11.2011, 01:14
і всі чекають.. то вперше якось так гроші затримують, завжди 15-го числа є...
дивно

SoLana
24.11.2011, 11:04
кто вперше якось так гроші затримують
Не вперше. Кінець року, кінець фінансування.:girl_cool: Шутю... але крапля правди в тому є

LuBimaya
24.11.2011, 11:33
Не вперше. Кінець року, кінець фінансування. Шутю... але крапля правди в тому є можливо, але мені ще ні разу не затримували...:confused:

marichka.lg
24.11.2011, 15:55
за гроші ніхто нічого не знає, ані в районних, ані в міському, ані в головному управлінні соц. захисту. нема фінансування, і ніхто не знає коли буде.:

SoLana
24.11.2011, 16:25
за гроші ніхто нічого не знає, ані в районних, ані в міському, ані в головному управлінні соц. захисту. нема фінансування, і ніхто не знає коли буде.:
Вже так було, можуть дати вже в грудні за 2 місяці

marichka.lg
25.11.2011, 19:07
можуть дати, а можуть не дати.. свята на носі. а в деяких сімей це єдиний дохід

Ljolik
30.11.2011, 13:14
Сказали мені сьогодні в Шевченківському соц.захисті, що виплату допомоги планують на п"ятницю-суботу.

носик
01.12.2011, 09:27
Подзвонила мені мама і сказала, що по новинах розповідали :"Від сьогоднішнього дня по квартирах буде ходити комісія і оглядати фінансовий стан сім ї....." тобто дивитимуться чи дійсно потрібно допомога на дитину. Якщо є предмети розкоші такі як: пральна машинка, телевізор, мікрохвильовка, велосипед, дорогі іграшки - забиратимуть допомогу.
Це правда? я не дивилася новини вчора. Хтось може підтвердити або спростувати?

Vероніка
01.12.2011, 10:14
тобто дивитимуться чи дійсно потрібно допомога на дитину.
Я теж бачила цей сюжет.
Це стосується, насамперед, збільшеної допомоги до 3-х р. У державі вже прочухали, що багато оформлює цю допомогу, офіційно маючи мінімальну зарплатню, а реально отримують більше. Ось і хочуть "останні крихти" забрати.
Але вважати предметами роскоші вище перелічені предмети - це брєд! :girl_impossible:

носик
01.12.2011, 10:21
Але ж ці "предмети розкоші" є у кожній сім ї. За першу допомогу ми купили собі нову пральну машинку.
Тай ці іграшки багато хто купує через інтернет і велосипеди.
я бачу, що багато хто буде без допомоги. або віддавати все сусідам на зберігання.
я в шоці:khomyak::khomyak:

cherepashka
01.12.2011, 10:26
буде ходити комісія і оглядати фінансовий стан сім ї.
В цьому сюжеті йшлося про батьків-одинаків, бо вони отримують трішки більше, от і вирішили їх перевірити. А тільки що показали цей сюжет з уточненням - якщо батьки-одинаки отримують більше прожиткового мінімуму, то взагалі позбавити їх допомоги

носик
01.12.2011, 10:34
Добре, уявимо ситуацію, що до звичайної сім ї завітала та комісія. Нема іншого виходу як впустити до квартири і показати свою "розкіш".
Чому вони вирішили саме зараз ходити?

В цьому сюжеті йшлося про батьків-одинаків, бо вони отримують трішки більше, от і вирішили їх перевірити. А тільки що показали цей сюжет з уточненням - якщо батьки-одинаки отримують більше прожиткового мінімуму, то взагалі позбавити їх допомоги
Це стосується лише одинаків?

cherepashka
01.12.2011, 10:56
Чому вони вирішили саме зараз ходити
Бо грошей не вистачає на виплати, от і знайшли оригінальний вихід.
Це стосується лише одинаків?
Поки що так, але пропрацьовують варіанти..Щойно був сюжет по 1+1, всі дружно сказали, що це ідіотизм. Якраз сказали, чомусь, коли чиновник сідає на велосипед - це економія, а велосипед в квартирі матері-одиначки - це розкіш

носик
01.12.2011, 11:03
Дивно, що вони в холодильник не дивитимуться. а може всі полички заповнені червоною рибою та ікрою.
Чомусь мерам всіх міст за рахунок держбюджету купують дорогі джипи (вчора мельком бачила репортаж), а на допомогу сім ям коштів замало.
Мабуть ще не всі родичі депутатів з джипами

SoLana
01.12.2011, 11:12
а велосипед в квартирі матері-одиначки - це розкішЦе що, якийсь "очєрєдной" законодавчий документ прийняли, на основі чого вони то збираються робити. Хто їх буде пускати до хати? Хоча в нашій державі можливо все! Моя коліжанка залишилася одна з двома малесенькими дітьми (меншому ще року немає), чоловік трагічно загинув. Має квартиру, і всі ті "предмети розкоші", на які чоловік заробив, сама доходу немає...

Олюнчик
01.12.2011, 11:17
А чому ім взагалі двері відчиняти? Як то кажуть - мій дім- моя фориеця. Я нікого постороннього в помешкання не зобов'язана впускати. Ну хіба як та " комісія" буде з правоохоронних органів складатись.

Nimfa
01.12.2011, 11:30
на основі чого вони то збираються робити
а ще в новинах казали що будуть сусідів розпитувати, хто як живе, добрі бабусі з радістю розкажуть:girl_yes2:

SoLana
01.12.2011, 11:33
а ще в новинах казали що будуть сусідів розпитувати
То що, першогрудневий жарт? А може вже тоді з "чомоданами в Сибір".

Suzi
01.12.2011, 11:41
більше прожиткового мінімуму, то взагалі позбавити їх допомоги
На 1000 грн з дитиною. Прикольно.

Iwka
01.12.2011, 11:44
То що, першогрудневий жарт?
я це інакше не сприймаю)

Ну і додому їх можна пустити тільки на підставі офіційного паперка.

І допомоги вони можуть залишити тільки на підставі закону, або рішення суду.

А прийняти закон, який буде вважати триколісний дитячий велосипед предметом роскоші вони не зможуть - громадкість в будь-якому випадку їх затовче... якщо не в прямому розумінні - то через суди (в т.ч. міжнародні)

Для мене це все звучить так бредово, що слів нема...

Nimfa
01.12.2011, 12:02
То що, першогрудневий жарт?
Та наша влада то взагалі повний цирк, правильно, всім депутатам ноутбуки покупляли по 11 000 !!!! а з бідних матерів треба знущатись, перевіряти чи раптом в них нема пралки, веліка чи ще чогось ( ну а може комусь подарувати то?, то що ще виправдовуватись де взяла? )

LuBimaya
01.12.2011, 12:59
Я читала статтю, але не знайду зараз де саме, що це стосувалося тих сімей, які мають статус малозабезпечених!
Чомусь думаю, що в новинах то все як завжди перекрутили. Є багато сімей які живуть виключно з цієї допомоги і використовують її не за призначенням. Народять купу дітей, самі ніде не працюють, п'ють і гуляють за рахунок дитячих грошей. Це нормально?
Ну жінка ясно, вона доглядає дітей. А чоловік? Ну не вірю я що при бажанні, ще й маючи діток які хочуть їсти не можливо знайти хоч якусь роботу за 1000 - півтори... Вантажник, сторож, то й же двірник! Але ж усі розумні хочуть все і одразу мільйон.
Тому вважаю, що такі перевірки необхідно регулярно робити.
З фразою " предмети розкоші" вони перебільшили і загнули, звичайно. Але все одно більше схильна вірити, що то є перекручена інформація від журналістів.
Якщо побачать в тої ж мами-одиначки, чи багатодітної родини пральну машинку чи телевізор новий, але в неї будуть чисті, ситі, доглянуті діти, чистенько і охайно в оселі, то ніхто ніяку допомогу не забере. І перевірятимуть саме такі родини. Малозабезпечені, багатодітні, там де діти під опікою і т.д.

---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:15 ----------

коли чиновник сідає на велосипед - це економія
бггг
побоюсь навіть запитати, Ви десь бачили таке в Україні???

Nimfa
01.12.2011, 17:20
що це стосувалося тих сімей, які мають статус малозабезпечених
там йшла мова про матерів-одиначок.

Ljolik
01.12.2011, 17:40
Мова йде (http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15555979,00.html) саме про матерів-одиначок.

Народять купу дітей, самі ніде не працюють, п'ють і гуляють за рахунок дитячих грошей. Це нормально?
Там де пють-гуляють немає пральок, велосипедів і нормальних ремонтів. Пропонують ж навпаки забирати допомогу в тих, хто в стані зробити ремонт чи купити дитині велосипед.

Margaryta
01.12.2011, 17:48
Пропонують ж навпаки забирати допомогу в тих, хто в стані зробити ремонт чи купити дитині велосипед.
Пропонують? А цього місяця взагалі нікому не нарахували допомоги, в газеті "Високий замок" за 30.11 пишуть, що це через страйки чорнобильців, і коли будуть і чи даватимуть невідомо.

Mamusya
01.12.2011, 17:57
Пропонують ж навпаки забирати допомогу в тих, хто в стані зробити ремонт чи купити дитині велосипед.
Ну не забити їх за таке ?!

silvia
02.12.2011, 12:36
щойно чула по радіо щодо нових правил виплати на народження дитини, що слід подавати довідку про склад сімї та з/п. Хтось знає де можна прочитати про межу поза якою допомогу не надаватимуть.....

Nimfa
02.12.2011, 12:42
Я в шоці, почитайте тут (http://focus.ua/society/209885/)

Чого ж депутатів не позбавлять всіх пільг, вони ж не малозабезпечені ?

LuBimaya
02.12.2011, 12:54
маразм.... повний

Paradise
02.12.2011, 13:22
Я в шоці, почитайте тут
Я в відчаї :girl_sad::girl_impossible::cry: і не сумніваюся що вони це приймуть ...
Як подумаю, як можна прожити на 130,00 грн.(здається така сума допомоги на дитину) в місять, то зразу пропадає бажання народжувати дітей...
далі свої враження потрібно писати в темі "Забилам би"

SoLana
02.12.2011, 14:43
Я думаю що Ви про це пишете “Стаття 9. Розмір допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами
Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами надається у розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу (стипендії, грошового забезпечення, допомоги по безробіттю) жінки, але не менше різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї, на одну особу за попередні шість місяців у розрахунку на один місяць.”;
це з проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо надання різних видів соціальної допомоги з урахуванням рівня доходів сімей зареєстрованого 29.11.11

marycherry
02.12.2011, 14:56
Ну, задум ніби непоганий - дуже багатим людям та допомога при народженні дитини ні спереду, ні ззаду, а біднішим більше б здалося платити. Але коли це в нашій державі щось по чесному ділили. Висновок - знову створюють грунт для корупції - хто занесе тому дадуть допомогу

Suzi
02.12.2011, 15:06
Сьогодні зняла дитячі гроші нарешті. Цікаво, чи грудневі будуть вчасно......

LuBimaya
02.12.2011, 15:10
Вже є? А мені щось не пілікнуло смс...

panikvarts
02.12.2011, 15:41
Ну, задум ніби непоганий - дуже багатим людям та допомога при народженні дитини ні спереду, ні ззаду, а біднішим більше б здалося платити
Десь з тим погоджуюсь. Думаю, ця допомога мала б бути якось диференційована щодо доходу сімї, але щоб не платити її взагалі більшій кількості сімей, якось не годиться.
Гроші, звісно, не стимул для народження дитини. Але буває, що сімї не наважуються на народження дитини через брак коштів для догляду, бо вистарчає мігімум на себе, а ці гроші - хоч якась підтримка для початку.
От, наприклад, що робити молодій сімї, яка знімає квартиру, а решта грошей витрачається на мінімальні побутові моменти і при цьому хоче дитину? Їй не виплатять допомоги, бо в неї достатньо коштів (вона ж орендує житло, значить, гроші є)? Як враховувати всі ці нюанси?

---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:39 ----------

Вже є? А мені щось не пілікнуло смс
І мені:unknown:

januaria
02.12.2011, 15:44
Мами не мовчать! :girl_feminist:

В понеділок, 5 грудня, об 11.00 під стіни Львівської державної адміністрації (Львів, вул. Винниченка, 18) прийдіть мами Львова зі своїми дітками на знак протесту проти нових реформ, які скоротять або взагалі скасують виплати на діток.

Вже зараз виплати на дитину затримують на кілька місяців. Влада робить все для того, аби скоротити допомогу багатодітним сім’ям і скасувати виплату на дитину при народженні.
«Мами України, тепер влада хоче посягнути на святе - на добробут наших дітей. Ніколи не займалася організацією якихось акцій, але закликаю вас: прийдіть з колясками під Адміністрацію ваших міст на знак протесту проти нових реформ, які віднімуть у нас виплати на наших діток!», - говорить ініціатор акції, молода мама Світлана Кирильчук.
Інаціатори акції закликають мам в інших містах не бути байдужими і також прийти в понеділок під адміністрації своїх міст.

Організатор: Світлана Кирильчук 067 760 0779

Ось лінк цієї темки у фейсбуці
http://www.facebook.com/events/304226386265936/?ref=notif&notif_t=event_invite

SoLana
02.12.2011, 15:58
більшій кількості сімей, якось не годиться.
Я чогось не розумію, чому Ви пишете, що не будуть платити більшій кількості сімей

marycherry
02.12.2011, 15:59
прийдіть мами Львова зі своїми дітками на знак протесту проти нових реформ Прийду обов'язково! За ці додаткові гроші ми можемо дітям купити краще взуття, одяг, їжу...

Suzi
02.12.2011, 16:02
Думаю, ця допомога мала б бути якось диференційована щодо доходу сімї, але щоб не платити її взагалі більшій кількості сімей, якось не годиться.
Гроші, звісно, не стимул для народження дитини. Але буває, що сімї не наважуються на народження дитини через брак коштів для догляду, бо вистарчає мігімум на себе, а ці гроші - хоч якась підтримка для початку.
От, наприклад, що робити молодій сімї, яка знімає квартиру, а решта грошей витрачається на мінімальні побутові моменти і при цьому хоче дитину? Їй не виплатять допомоги, бо в неї достатньо коштів (вона ж орендує житло, значить, гроші є)? Як враховувати всі ці нюанси?
Якби це робилось для того, щоб давати допомогу, тоді можна було б говорити про те, як врахувати різні нюанси. А тут влада намагається скоротити витрати бюджету - пенсійний вік підняли, пробували забрати пільги-виплати в чорнобильців, афганців - вони вийшли протестувати, то передумали. Тепер дитячі пробують забрати, а раптом не помітять.

SoLana
02.12.2011, 16:06
Ну наразі, перечитуючи проект цього закону, я не побачила а ж такої "обдираловки", ну є певні запитання.... На що ви посилаєтесь, може я не те читаю?

januaria
02.12.2011, 16:13
Тепер дитячі пробують забрати, а раптом не помітять.
Тому й треба це зупинити. Наші чиновники купують собі за державні гроші дачі, машини, вертольоти і яхти і зовсім не бояться цим усім хизуватися. Водночас, латаючи бюджетні дірки, забирають гроші у найнезахищеніших. Багато мам без допомоги на дитину не зможуть купити малюку навіть їжу - це наша українська реальність, де 80% людей - за межею бідності.

Suzi
02.12.2011, 16:17
Ну наразі, перечитуючи проект цього закону, я не побачила а ж такої "обдираловки", ну є певні запитання.... На що ви посилаєтесь, може я не те читаю?
Ви серйозно? А це Ви як розумієте, як справедливість?
Цель правительства - отсеять от получателей социальной помощи состоятельных граждан. В Минсоцполитики уверяют, что в Украине есть только 20% людей, которые действительно нуждаются в государственной помощи.

silvia
02.12.2011, 16:21
от цікаво, що мають на увазі під "состоятєльними гражданами". Скільки має отримувати людина, щоб її занесли до цієї категорії?

januaria
02.12.2011, 17:27
Мами! Буквально щойно прийшли дані, що гроші на дітей на рахунках вже є, тобто влада почала гасити борги! Також, за неперевіреною інформацією, законопроект 9516, який і був поштовхом для нашого обурення - відправили на доопрацювання. Тому анонсована акція на понеділок поки відтерміновується- до з"ясування усіх обставин.

cherepashka
02.12.2011, 17:35
зняла дитячі гроші
Ага, перевірила баланс - дали гроші

Prutylyatko
02.12.2011, 17:37
в нас ще немає...

SoLana
02.12.2011, 17:56
Цель правительства - отсеять от получателей социальной помощи состоятельных граждан. В Минсоцполитики уверяют, что в Украине есть только 20% людей, которые действительно нуждаются в государственной помощи.
А звідки джерело? Я просто, за вивчення ситуації, ну і за справедливість звичайно

Suzi
02.12.2011, 18:05
А звідки джерело? Я просто, за вивчення ситуації, ну і за справедливість звичайно
Я теж за вивчення. Давно спостерігаю і бачу тенденцію. Тому в даному випадку не важливо чи правда, чи ні. Якщо ще не правда, то скоро буде. Мені здається, краще попередити, ніж потім вимагати відміни.
Щодо джерела - це ТСН.

Ljolik
02.12.2011, 18:06
ну і за справедливість звичайно
По справедливості, депутати мали б починати з себе...

Almariel
02.12.2011, 18:08
тицніть пальцем, будь ласка, де цей новий законопроект.

SoLana
02.12.2011, 18:13
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=41918не знаю, як то ви по-модному якось так робите, що під словом "тут" лінк ховаєте.

Megan
02.12.2011, 18:32
http://gazeta.ua/articles/business/_otrimati-dopomogu-pri-narodzhenni-ditini-stane-skladnishe-zmi/412489 ось.. таке враження, що велосипед, і посудомийна машина - це верх багатства

panikvarts
02.12.2011, 19:44
Я чогось не розумію, чому Ви пишете, що не будуть платити більшій кількості сімей
Ну, це стосовно тої новини, посилання на яку скинули на попередній сторінці. там зазначили 80%.

Almariel
02.12.2011, 20:13
посудомийна машина - це верх багатства
як кажуть користувачі, то відсутність посудомийної машини обходиться дорожче, якщо, звичайно, не мити посуд холодною водою з криниці.

---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

прочитала законопроект за 29.11.11 (http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=41918). ніц там нема про тисячі, які платять на дітей тільки про допомогу у зв’язку з вагітністю і пологами і про батьків-одинаків. може є ще якісь зміни до закону?

---------- Додано в 20:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:54 ----------

порилась трохи по законопроектах:
тут (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=39517) - виплата на дитину від 3 до 18 років
тут (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=41623) - про випадки, коли допомогу на дитину забирають - додаткових пунктів не додали, а навіть забрали сумнівний пункт: "у разі виникнення інших обставин"

Nana11
05.12.2011, 16:31
І я прочитала уважно той законопроект і ті внесенні зміни, нема там зовсім нічого про разову допомогу при народженні дитини, мова йде про допомогу у звязку з вагітністю і пологами і про матерів-одиначок, крім того вступить в дію він навіть не в 2012 а в 2013 році.
А наші журналісти роздують все як завжди...

LuBimaya
05.12.2011, 16:36
А наші журналісти роздують все як завжди...
власне, я про це теж казала...
так, наші чиновники люблять з однієї крайності в іншу. але і журналісти перекручують все так, аби ажіотажу по більше наробити....

marichka.lg
05.12.2011, 18:02
але і журналісти перекручують все так, аби ажіотажу по більше наробити....
ну не знаю як там на рахунок журналістів і ажіотажу, але після того всього шуму "дитячі" гроші швиденько почали з'являтись на картках. З нашою владою хіба так і треба - протестами і вимогами вибивати те, що нам належить.

SoLana
05.12.2011, 19:51
гроші швиденько почали з'являтись на картках.
Я вже писала, що таке бувало вже і не раз, і на довше затримували, а потім виплачували за 2 місяці. Просто затримка співпала з тим проектом закону і з статтями журналістів і з невиплатами чорнобильцям. Ні в якому разі не захищаю владу, але і журналістам вірити потрібно перевіривши інформацію (якщо є можливість).

SoLana
06.12.2011, 12:35
то зразу пропадає бажання народжувати дітей
На себе потрібно надіятися, а не на державу, тим більше нашу. Колись взагалі не було тих допомог, і нічого, бажання не пропадало.:girl_crazy:

сніжна
06.12.2011, 18:08
На себе потрібно надіятися, а не на державу
я не думаю, що сім я, яка вирішила народити дитинку робить це з огляду на державну допомогу. 8 років тому розмір одноразової допомоги при народженні дитини становив еквівалент 150 у.о.( 764 грн), а щомісячна- 108 грн ( якраз велика пачка памперсів на той час). Ніяких доплат до цієї допомоги малозабезпеченим сім ям до досягнення дитиною 3-річного віку не передбачалося. І це не спиняло ж сім ї народжувати .

Nimfa
08.12.2011, 11:09
Вчора пообіцяли збільшити виплати матерям в 2012 році (http://korrespondent.net/business/economics/1291537-azarov-poobeshchal-v-2012-godu-uvelichit-vyplaty-za-pervogo-rebenka-pochti-na-tri-tysyachi-griven)

LuBimaya
08.12.2011, 11:39
я не думаю, що сім я, яка вирішила народити дитинку робить це з огляду на державну допомогу.
Власне!
Тому я і вважаю, що "сумнівні" сім'ї треба перевіряти на предмет витрачання цих коштів.
Коли ще я народила старшу, допомога була 8,5 тис. Малій було десь пів року, до мене приходили з фонду соціального страхування з перевіркою. Чемно попросили показати чи є в дитини підгузки, ліжко\візок, одяг, їжа і т. д. Нічого страшного в тому не було. Подивилися, подякували й пішли.
Не скажу, що я розраховувала на ту допомогу, коли вирішила народити дитину, але вона мене дуже часто виручала. В чоловіка була не стабільна робота, інколи на хліб бракувало, тому ті гроші зайвими не були...

SoLana
08.12.2011, 11:47
я не думаю, що сім я, яка вирішила народити дитинку робить це з огляду на державну допомогу.
Ну дівчата, це ви думаєте особисто про себе, і я не сумніваюся, що так і є, бо сама коли народжувала сина, то допомога була 108 грн. Але ж в Україні є такі сім'ї, в яких народжують тільки заради грошей.

Mamusya
08.12.2011, 12:16
Вчора пообіцяли збільшити виплати матерям в 2012 році Це на фоні того , що , за словами Азарова , виплати на дітей можна прирівняти до виплат державного боргу України (сума одна і та ж)? Краще б не витрачали гроші платників податків на свої санаторії і всякі різні забаганки типу "допомоги на оздоровлення" . Вони ж здоровіші за більшість українців !
Тому я і вважаю, що "сумнівні" сім'ї треба перевіряти на предмет витрачання цих коштів.
Коли ще я народила старшу, допомога була 8,5 тис. Малій було десь пів року, до мене приходили з фонду соціального страхування з перевіркою. Чемно попросили показати чи є в дитини підгузки, ліжко\візок, одяг, їжа і т. д. Нічого страшного в тому не було. Подивилися, подякували й пішли.
До мене дзвонили декілька разів , питали , чим харчується дитина , чи є у малого ліжечко , візочок , дитячий одяг , іграшки.

senka
08.12.2011, 12:24
бо сама коли народжувала сина, то допомога була 108 грн. Але ж в Україні є такі сім'ї, в яких народжують тільки заради грошей.
Я народила доньку коли одноразова допомога була 600 грн, а декретних платили АЖ 80 грн в місяць, але на другу дитину без теперішньої допомоги було би нереально наважитись.

poputochka
08.12.2011, 14:37
Вчора пообіцяли збільшити виплати матерям в 2012 році
Зараз в мене полетять тапки, але я таки не розумію, для чого збільшувати ту допомогу.
На тлі того, що вже й так бракує грошей на "дитячі" виплати, що подавався на розгляд закон про їх обмеження? Чисто популістська міра перед виборами, ІМХО.
Я теж отримую зараз допомогу, маю двох діток, меншій 2,7р., і теж хотіла б грошей побільше, бо вони ніколи зайвими не бувають. Але усвідомлюю, що таких грошей в бюджеті немає, і вони ніде не візьмуться. І депутати себе не обмежать, а знову збільшать якісь акцизи, встановлять додаткові податки, збільшать тиск на підприємців і т.д.
Якщо добре подумати: - Де, в якій країні світу, настільки фінансово неспроможній як Україна, є ще такі соціальні виплати на дітей? Яка економіка може таке собі дозволити?

SoLana
08.12.2011, 14:57
Чисто популістська міра перед виборами
Підписуюсь.

Materynka
08.12.2011, 15:00
Якщо б батьки мали гідну зарплатню, а не тисячу грн, на яку треба треба прожити 3 або 4 людям, то виплати на дітей не були б такими актуальними

Зануда
08.12.2011, 15:02
Зараз в мене полетять тапки, але я таки не розумію, для чого збільшувати ту допомогу.
Так справа у тому, що згідно чинного законодавства допомога залежить від суми прожиткового мінімуму, щоразу, після прийняття нового бюджету затверджується новий прожитковий мінімум, відповідно і змінюється розмір допомоги у грошовому еквіваленті:
З 9 квітня 2011 року (дата опублікування) до ЗУ «Про державну допомогу сімям з дітьми» були внесені зміни, які передбачили, що допомога при народженні дитини буде надаватися у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, – на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму, – на другу дитину; кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму, – на третю і кожну наступну дитину.

LuBimaya
08.12.2011, 15:08
+100
І правда, раніше нічого не платили. Виплати, що є зараз я теж вважаю досить нормальними. Я за те, що краще пенсіонерам більше платити стали б....

poputochka
08.12.2011, 15:09
Так справа у тому, що згідно чинного законодавства допомога залежить від суми прожиткового мінімуму, щоразу, після прийняття нового бюджету затверджується новий прожитковий мінімум, відповідно і змінюється розмір допомоги у грошовому еквіваленті:
Тобто,тутКак сообщает УНИАН, по словам главы Кабмина, в следующем году помощь на первого ребенка увеличится почти на три тысячи грн, на второго - на 5,5 тысяч гривен, на третьего - на 11 тысяч гривен. малось на увазі це "природнє" збільшення зі зростанням прожиткового мінімуму?
Чи внесення змін до бюджету і Закону "Про державну допомогу сім"ям з дітьми", і збільшення таки тої одноразової допомоги?

LuBimaya
08.12.2011, 15:10
Якщо б батьки мали гідну зарплатню, а не тисячу грн, на яку треба треба прожити 3 або 4 людям, то виплати на дітей не були б такими актуальними
Теж вірно. Я готова відмовитись пожиттєво від усіляких допомог взамін на власне житло!

Iwka
08.12.2011, 15:14
Тобто,тут
Цитата:
Как сообщает УНИАН, по словам главы Кабмина, в следующем году помощь на первого ребенка увеличится почти на три тысячи грн, на второго - на 5,5 тысяч гривен, на третьего - на 11 тысяч гривен.
малось на увазі це "природнє" збільшення зі зростанням прожиткового мінімуму?
саме так.
Просто Азаров хотів зайвий раз пропіаритись. А одноразова допомога буде зростати кожного кварталу згодно чинного законодавства!

Зануда
08.12.2011, 15:17
Яка економіка може таке собі дозволити?
Соціальна політика Франції:
Фінансування сімейних допомог здійснюється переважно за рахунок підприємств, внески яких починаючи з 1990 року розраховуються з усього фонду виплаченої заробітної плати. Ці внески, а також частка держави, перерозподіляються Національною касою сімейних допомог, а також допомог цільового характеру, наприклад, на оплату житла і працевлаштування[34].
Система підтримки родини гарантує фінансову допомогу всім французьким родинам незалежно віх їх статків, а також додаткові послуги, наприклад, оплата дитсадків та канікулярних центрів (відповідно до прибутків). Родина, що очікує на дитину, отримує близько 2 тис. євро, які виплачуються в три етапи (перші дві виплати відбуваються після обов'язкового відвідування жінкою лікаря, третя - після народження дитини). До моменту досягнення дитиною 20 років родина отримує на нього щомісячну допомогу (близько 100 євро на кожного з двох чи більше дітей)

Зорянівонька
08.12.2011, 15:22
Про перевірки. Є різні речі. Одне - допомога малозабезпеченим сімям, де перевірки допустимі як того, чи дійсно та допомога потрібна і того, на що її витратили. Але оці кошти, які платять всім це не допомого малозабезпеченим. Це ж для збільшення росту населення, щоб в якомусь там році не були самі пенсіонери. І тут вже моя справа, на що ті гроші витрачати.
Ну і краще платити трохи менше, але стабільно.

Materynka
08.12.2011, 15:32
Про перевірки. Є різні речі.
Ну знаєте, коли по телевізору говорять, що перевіряють чи є телевізор, пральна машинка, кондиціонер, то значить вдома достаток, і допомоги тут не потребують, але хіба назване є предметами розкоші, зараз це вже необхідність

SoLana
08.12.2011, 15:32
Просто Азаров хотів зайвий раз пропіаритись
перед виборами

Materynka
08.12.2011, 15:33
Населення України вже давно стало зменшуватися і момету коли приріст буде додатній не буде ніколи

poputochka
08.12.2011, 15:36
Думаю, все ж Україну і Францію не можна порівнювати, ні за рівнем життя, ні за рівнем розвитку економіки, ні за розміром заробітків. Певне, Франція не проїдає щороку мільйонні кредити від МВФ...
Але, рада за французів:girl_smile:

Nimfa
08.12.2011, 15:48
Просто Азаров хотів зайвий раз пропіаритись.
Це точно, а потім, після виборів, приймуть швиденько закон, що ці гроші будуть отримували лише 20% сімей, що мають малу зарплатню. Так і зекономлять заодно не мало.

Iwka
08.12.2011, 15:55
приймуть швиденько закон, що ці гроші будуть отримували лише 20% сімей, що мають малу зарплатню. Так і зекономлять заодно не мало.
дівчата, не путайте різні види соціальних виплат.

вся ця буря з перевірками і зменшенням виплат стосувалась збільшеної допомоги по догляду за дитиною до 3-х років і допомоги малозабезеченим сімям, якщо я не помиляюсь.
До одноразової при народженні дитини ніяких скорочень не планувалось в проекті законопроекту.

Kryhla
09.12.2011, 11:45
Дівчатка, може хтось знає чи є вже дитячі гроші. Маю на увазі за листопад?

Mamusya
09.12.2011, 11:49
Дівчатка, може хтось знає чи є вже дитячі гроші. Маю на увазі за листопад?
Першого грудня скинули

successful
12.12.2011, 18:01
В мене така ситуація. Працюю в компанії, ще не оформлена. Роботодавець пропонує 2 варіанти: або оформляти ПП або контракт, по якому всі податки я буду оплачувати сама. На сьогоднішній день, здається, це є 37% від з/п. Сума не маленька. Підкажіть, чи дійсно існує такий великий % податку ? Чи можливий якийсь інший варіант Офіційного оформлення, без таких великих податків (і без оформлення ПП)?

Ніколь
12.12.2011, 21:50
Підкажіть, чи дійсно існує такий великий % податку
прочитайте: З нового 2011 року розрахунок відрахувань із заробітної плати та нарахувань на фонд оплати праці дуже і дуже спростився. Адже замість внесків до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування, тепер існує один – єдиний соціальний внесок.

Отже, роботодавець, з нового 2011 року, повинен утримувати із заробітної плати працівників суму єдиного соціального внеску, яка складає 3,6% від суми нарахованої заробітної плати (п.7 ч.1 ст.8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №2464-VI від 08.07.2010) та податок на доходи фізичних осіб, який складає 15% від суми нарахованої заробітної плати, зменшеної на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та податкової соціальної пільги (п.164.6 Податкового кодексу).

В той же час роботодавець повинен робити нарахування на фонд оплати праці, які складають суму від 36,76% до 49,7%, в залежності від класу професійного ризику виробництва (п.5 ст.8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №2464-VI від 08.07.2010).
Чи можливий якийсь інший варіант Офіційного оформлення, без таких великих податків
можливий, якщо ті податки ( в частині нарахувань) за вас платитиме роботодавець, це загалом і є нормально. Лише утримання виплачуються вже з вашої ЗП, але і це робить роботодавець, а не найманий працівник.

SoLana
12.12.2011, 22:34
контракт, по якому всі податки я буду оплачувати сама. Досить цікавий контракт... Роботодавець, згідно чинного законодавства зобов'язаний здійснювати нарахування на фонд оплати праці, тобто ті "великі" відсотки, а не Ви.

marichka.lg
13.12.2011, 00:04
дівчата, підкажіть будь-ласка, чи потрібно в кінці року поновлювати пільги багатодітним на комунальні послуги - чи треба знов носити оту купу довідок у всі комунальні установи? бо я сама шось знайти того не можу...((

zuzya
16.12.2011, 12:14
Дівчата, хто отримав допомогу до трьох років і по доходах за грудень? чи то тільки сихів.р-он затримав?

Mamusya
16.12.2011, 13:21
хто отримав допомогу до трьох років
130 гривень тільки прийшло , допомоги при народженні ще нема. Особисто
в мене.

LuBimaya
16.12.2011, 13:31
130 гривень тільки прийшло , допомоги при народженні ще нема
в мене так само...

Holly
16.12.2011, 16:01
То якісь затримки з виплатами. чи що? Тих нещасних 130грн. не дали

Ука
16.12.2011, 16:19
підкажіть будь-ласка, чи потрібно в кінці року поновлювати пільги багатодітним на комунальні послуги
наскільки я знаю, ні. я нічого не поновлювала

Panna Land
16.12.2011, 18:37
Дівчатка, допоможіть розібратись. Недавно подала документи на одноразову допомогу та по догляду за дитиною до 3-ох років. Як дізнатись скільки має нараховувати держава щомісяця? Хтось озвучує конкретну суму?

LuBimaya
16.12.2011, 19:36
щомісяця?
це перша дитини?
знайшла таке
з 1 грудня – 26100 гривень з яких 8700 буде виплачуватись одноразово, а решта рівними частинами протягом 24 місяців.
тобто перша виплата складатиме 8700, а щомісяця 725 плюс 130 = 875 грн

olangel
17.12.2011, 01:46
Разова допомога нараховується з першого місяця?Тобто якщо в мене малий народився в жовтні і тільки в грудні мені допомогу нарахували 8530+710.8+710,8=це за жовтень - листопад, чи вже і за грудень?

LuBimaya
17.12.2011, 01:59
це за жовтень-листопад! за грудень ще не було грошей взагалі...

natorella
17.12.2011, 10:34
Як дізнатись скільки має нараховувати держава щомісяця? Хтось озвучує конкретну суму?
в соцзабезі вам всьо розкажуть

LuBimaya
17.12.2011, 12:32
в соцзабезі вам всьо розкажуть
до речі, так! мені та пані за склом усе розписала на листочку: як, коли та скільки...

Mamusya
17.12.2011, 16:10
до речі, так! мені та пані за склом усе розписала на листочку: як, коли та скільки... А знаєте , що мене найбільше дивує в Залізничному соцзабезі ? Вони такі ВВІЧЛИВІ, таке враження , що їм за то доплачують :girl_yes::girl_yes::girl_yes: Як були якісь питання на рахунок дитячих грошей , то по дзвінку все розкажуть спокійно , без претензій . Аж не звично. Бо зі старшим як щось треба було дізнатись , то стільки незадоволення в голосі інспектора чулось , що я себе починала вважати якоюсь бомжихою, яка набридає поважній пані.

LuBimaya
17.12.2011, 16:15
Залізничному соцзабезі ? Вони такі ВВІЧЛИВІ,
що не можу сказати про Франківський...

Olena-m
17.12.2011, 16:57
Нарахували мені ще 14 числа 1224грн допомоги при народженні, а 130 грн не дали. Цікаво чому.

Ніколь
17.12.2011, 19:16
що не можу сказати про Франківський...
інспектор Юлія Казимирівна дуже приємна і любьязна жінка. Завжди до неї звертаюсь - постійно вичерпна відповідь і ні грама хамства.

Пупсик
17.12.2011, 19:18
інспектор Юлія Казимирівна дуже приємна і любьязна жінка. Завжди до неї звертаюсь - постійно вичерпна відповідь і ні грама хамства
Підтверджую! Постійно до неї звертаємось. Завжди порадить і вичерпно розкаже що і як.

Olia
21.12.2011, 14:08
може хтось підкаже, бо зовсім заплуталася, пп на єдиному без найманих працівників (роздрібна торгівля одягом) потрібно реєструвати базу даних? пердбачені великі штрафи, боюсь не встигнути(((

LuBimaya
21.12.2011, 14:38
інспектор Юлія Казимирівна дуже приємна і любьязна жінка.
ооо, колись принесла їй довідку про несплату аліментів, а вона так гаркнула на мене, що мені мову відняло... Довідка була по липень включно, а принесла я її у вересні, як тільки приїхала до Львова. Ну скажи нормально, "Не підходить, бо потрібна по серпень", так ні "І що то Ви мені даєте? А якщо він Вам вчора все виплатив???"... Ага 20 тисяч прям взяв і виплатив...

olerusya
21.12.2011, 16:20
може хто підкаже: подала документи ще на початку листопада на збільшену допомогу на дитину, ніби все було там нормально... до тепер ні слуху ні духу. десь 2 тижні тому ходила перепитати, але того спеціаліста, який приймав документи, на місці не було, а інша просто подивилась у список тих, кому призначена допомога - мене там не було. сказала що якщо б відмовили то мало б прийти повідомлення, а так ні повідомлення ні грошей. скільки то ще чекати, чи вже й не надіятись?

Naturals
21.12.2011, 16:29
скільки то ще чекати, чи вже й не надіятись?
На наступний місяць думаю вже точно мають бути. Мені одного разу нарахували зразу на наступний місяць після подання документів, а другий раз як поновлювала документи, то а ж через 2 місяці вони були. Думаю в вас така сама ситуація.

LILY
21.12.2011, 17:34
чи вже й не надіятись

надійтесь,думаю будуть до кіня грудня,може навіть 30 числа,в мене так минулого року було.

kryhitka nelly
27.12.2011, 00:54
Шановні і любі матусі, допоможіть. Потрібна ваша порада.
ніяк не можу розібратись з виплатами.
я народила рік тому (в кінці листопада) і є одинокою матір'ю.
після народження малюка, ми переїхали зі Львова до батьків, але оформлювала тут документи, бо обоє тут і прописані.
через таку немобільність мене і малюка, наше оформлення затягнулось до травня.
коли я в травні принесла довідку про доходи, то вони її не прийняли, бо там мали враховуватись декретні виплати по січень.
довідку переробили, сума, яку там зазначили, була більше 2-х тисяч.
в повідомленні про виплати соцстраху мені зазначили, що я отримуватиму лише мінімальну допомогу. допомога до 3 років і одинокій матері за доходами не вийшла, бо були ті великі!!!! декретні виплати.
але мене заспокоїли, мовляв, коли в довідці про доходи з роботи наступного разу не буде сум, тоді і будуть виходити допомоги з врахуванням доходів.
але коли я в листопаді знову переоформила документи, то вийшла майже та сама ситуація
сума, на яку я зараз маю сподіватись становить 810 грн.
в допомозі одинокій матері за доходами мені відмовлено
координатор яка мені вручила ці повідомлення (вона ж і приймала в мене документи) сказала, що то через великі доходи
сума, яку я брала на дитину по листопад становила 1200 грн/міс. це з тією ж одноразовою допомогою при народженні дитини.
подумала, що це через цих 12 000 тис не вийшло, але прочитала, що вони не повинні враховуватись через свій одноразовий характер виплат.
порадьте, будь ласка, шо я можу зробити в даній ситуації, бо боюсь, що за 810 грн. ми не зможемо вижити

п.с. для більшої детальності зазначу, що: я на роботі офіційно в декретній відпустці,
офіційна зарплата мінімальна,
земельної ділянки, машини я не маю своєї,
квартира, де ми прописані- це власність моїх батьків.

LuBimaya
27.12.2011, 01:49
шо я можу зробити в даній ситуації
якщо не можете розібратися самі, зверніться до кваліфікованого юриста! Тут потрібна тільки професійна допомога! А коли юрист вам все роз'яснить, то прийдете до них принаймні з аргументами на руках!

tsyganka
27.12.2011, 02:10
пп на єдиному без найманих працівників (роздрібна торгівля одягом) потрібно реєструвати базу даних
Не потрібно! Ви ж не володієте персональними даними працівників, то що будете подавати?!

senka
30.12.2011, 00:07
Дівчатка, чи можливо прописати дитину по місцю прописки батька, а допомогу оформити на себе? Чи тільки по місцю моєї прописки? З чоловіком прописані у різних районах Львова

Gabi
15.01.2012, 19:49
Дівчата, підкажіть чи маю я право оформити картку для грошей на дитину (разова допомога і решта) і любому банку, чи знову собез прив'яже до Привату?

Nana11
15.01.2012, 20:12
любому банку, чи знову собез прив'яже до Привату?
Я оформила в Ощадбанку, бо не хотіла з Приватом завязуватися.

Gabi
15.01.2012, 21:15
Я оформила в Ощадбанку, бо не хотіла з Приватом завязуватися.
А крім Ощадбанку і Привату можна інший? І ще питання, на момент коли я понесу документи в собез карточка вже має бути відкрита, наскільки я розумію?

dasha
15.01.2012, 21:40
Так картка вже має бути відкрита. Наскільки я знаю, то тільки Приват і Ощад. Так що вибір невеликий. Я відкрила в Ощадбанку, то пошкодувала, бо в Приваті більша можливість зняти - більше банкоматів. Дивіться, щоб біля вас був банк або банкомат, щоб було зручно знімати, а не ходити шукати

olerusya
15.01.2012, 23:06
Я відкрила в Ощадбанку, то пошкодувала, бо в Приваті більша можливість зняти - більше банкоматів
а я саме з цієї причини і відкрила в Ощадбанку:)
і це було однозначно правильне рішення - з народження малої наскладала купу-купезну грошей:girl_curtsey:
ну і мега-вихвалялка: нарешті отримала гроші на збільшену допомогу на дитину, документи здала ще на початку листопада, тому вже слабо надіялась на їх отримання, а тут вчора нарешті прийшла хороша сума - відразу за 3 місяці:)

Alexx
16.01.2012, 01:11
Дівчатка, чи можливо прописати дитину по місцю прописки батька, а допомогу оформити на себе? Чи тільки по місцю моєї прописки? З чоловіком прописані у різних районах Львова
В нас аналогічна ситуація. Живу зараз в чоловіка і дитину тут прописала, я прописана в іншому районі. Допомогу отримаєте по місцю проживання, а не прописки (тобто куди подасте документи), але треба буде взяти довідку в собезі по місцю прописки, що ви там не отримуєте такої допомоги (там Вам дадуть перелік документів). І до речі допомогу може отримувати тільки мама. Мій чоловік займався всіма документами (щоб я не бігала), але фінальний підпис всерівно мій треба було.

Talya
16.01.2012, 01:25
А крім Ощадбанку і Привату можна інший
знаю, що кума отримує гроші на карточку чоловіка (зарплатну). і це не ощадбанківська чи приватівська. але все одно потрібно уточняти в інспектора, в якого будете заповняти заяву. там має бути укладений договір між Ощадбанком і банком отримувачем
Доречі, раніше скаржилася на Приват, але "приват24" таки полегшує мені життя)) хоча в нас забрали єдиний банкомат у цілому районі, але то таке...

Iwka
16.01.2012, 11:15
І до речі допомогу може отримувати тільки мама.
згідно законодавства - один з батьків може отримувати одноразову при народженні. Якщо оформляється на батька, і батьки прописані за різними адресами, то тре ще довідку що мати не отримує таку допомогу.
А допомогу по догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку отримує та людина, яка бере відпустку, зазвичай мама.

Іриска
17.01.2012, 13:32
я мала картку мегабанку, було незручно, бо мало банкоматів і нею не могла розраховуватись, а єдиний плюс - банк через дорогу. Влітку переробила на приватбанківську і дуже задоволена, бо і розраховуватись можу нею, і банкоматів багато, ну і приват24)))
у мене от єдине зараз незрозуміле питання: 3 роки тому при першому оформленні декрету я отримала лікарняних 4200 грн, і зараз також таку саму суму - чи правильно це? на моє місце нікого не брали.

Ніколь
17.01.2012, 13:41
3 роки тому при першому оформленні декрету я отримала лікарняних 4200 грн, і зараз також таку саму суму
да, правильно.
Коли другий декрет починається в той час коли ще перший не закінчився, то декретні виплачують по тому ж розрахунку який робився перед першийм декретом, і сумма відповідно виплачується така сама.

Iwka
17.01.2012, 13:45
то декретні виплачують по тому ж розрахунку який робився перед першийм декретом,
мені казали що сума декретних залежить від окладу посади, яка займалась перед виходом в декрет.
відповідно що якщо оклад не змінився - то й сума також.

Nana11
17.01.2012, 18:29
собез карточка вже має бути відкрита, наскільки я розумію?
мені надали номер рахунку на папірчику з печаткою, а саму карточку я отримала пізніше.

Almariel
20.01.2012, 11:31
Допоможіть розібратися з відпусткою у звязку з вагітністю і пологами. написано, що враховується "середньоденна заробітна плата за 6 або менше відпрацьованих повних місяців, або за фактично відпрацьований час."
У мене ситуація така: з 01.01.2011 працювала на певній посаді до 31.10.2011, потім мене звільнили (там дуууже складна ситуація, важко пояснити, чого так сталося), потім з 01.12.1011 мене беруть назад, але на вищу посаду, але БЕЗ ОПЛАТИ (я не знаю, як вони провели це по бумажках) - тобто зарплата у мене 0 (хоча інші люди на такій же посаді гроші отримують). потім з 01.01.2012 мені починають платити зарплату на цій же посаді. у декрет планую йти десь з 26.01.2012 - виходить, що я і одного місяця не пропрацювала на цій посаді отримуючи зарплату.
то як мені будуть обраховуватися декретні? я геть заплуталася! йти в свою бухгалтерію не хочу - вони там скажені якісь - всеодно замутять так, щоб я менше отримала((

Materynka
20.01.2012, 11:47
як вони провели це по бумажках
Теж не уявляю як це можна зробити.
одного місяця не пропрацювала на цій посаді отримуючи зарплату
Візмуть те що ви заробили за 25 днів і поділять на 25, будете мати середньоденну з/п

SoLana
20.01.2012, 11:53
потім з 01.12.1011 мене беруть назад, але на вищу посаду, але БЕЗ ОПЛАТИ А наказ на прийняття читали? Там оклад не зазначено?
або за фактично відпрацьований час
Судячи з Вашого опису, будуть виплачувати за фактично відпрацьований час, тобто за січень місяць (можете на 4 дні пізніше вийти в декрет)

---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:49 ----------

йти в свою бухгалтерію не хочу - вони там скажені якісь
Нехай собі будуть, але я б таки сходила і попросила довідку про отриману зарплату за останні 6 місяців, або за фактично відпрацьований час. Маєте повне право таке навіть вимагати, захищені законом.Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на даному підприємстві, в установі, організації із зазначенням спеціальності, кваліфікації, посади, часу роботи і розміру заробітної плати. Ст.49 КЗпПУ

Almariel
20.01.2012, 12:02
А наказ на прийняття читали? Там оклад не зазначено?
от саме в наказі було так написано "без оплати".
Візмуть те що ви заробили за 25 днів і поділять на 25, будете мати середньоденну з/п
тобто не важливо, що навіть повного місяця нема? і не будуть рахувати за попередні 6 місяців середньоденну зп?
можете на 4 дні пізніше вийти в декрет
а можна так зробити? бо я маю 26.01 почати оформляти лікарняний (до 01.02 чекати не маю змоги).

Iwka
20.01.2012, 12:08
тобто не важливо, що навіть повного місяця нема? і не будуть рахувати за попередні 6 місяців середньоденну зп?
мені дуже здається що можуть враховувати і той місяць, що був "без оплати"
щоб правильно розрахувати розмір допомоги треба правильно розрахувати суму середньої заробітної плати. Вона розраховується за формулою:
Зпср = Д \ Ккд(рп),
де Д – дохід, що припадає на розрахунковий період;
Ккд(рп) – кількість календарних днів у розрахунковому періоді.
До суми доходу, що приймає участь у розрахунку середньої заробітної плати за розрахунковий період включаються тільки ті виплати які включаються до фонду заробітної плати та з яких сплачувалися внески до Фонду тимчасової непрацездатності.
Більше тут http://byhgalter.com/dopomoga-po-vagitnosti-ta-pologax-rozraxunok-dekretnix-buxgalterskij-oblik-priznachennya-zvitnist-ta-vidshkoduvannya/

я б особисто порадила звернутись в пенсійний фонд (він же соц захист) і попросити консультації в них.

SoLana
20.01.2012, 12:13
а можна так зробити?
Та 4 дні суттєво не впливає.
от саме в наказі було так написано "без оплати".
Те, що Ви його підписали, тим самим дали згоду. Тільки єдине, що фактично відпрацьований час у Вашому випадку становить 2 місяці (без 4-х днів), а з/п нараховували за місяць, відповідно середньоденна з/п буде меншою в 2 рази приблизно

Almariel
20.01.2012, 12:19
Те, що Ви його підписали, тим самим дали згоду.
та ні, я його не підписувала. я писала заяву, щоб мене взяли на роботу і все.

SoLana
20.01.2012, 12:23
я писала заяву
Ну тоді можливо проконсультуватися з юристами?

Markkomp
20.01.2012, 22:48
все одно замутять так, щоб я менше отримала(( це не їх гроші, держава платить - це раз, по друге людина не може працювати за дарма навіть практика і випробувальний термін оплачується не менше ніж мінімальна зарплата, пригрозіть що напишете заяву в прокуратуру думаю допоможе. І по третє як що у вас є наказ на прийом на роботу з 1.12.11 то буде враховуватись зарплата тільки за грудень як що підете в декрет 26.01.11. І вагітну звільнити не можна (заяву за власним бажанням прокуратура теж може оцінити як написану під тиском з загрозою для здоров'я матері і дитини)

Almariel
20.01.2012, 23:09
І по третє як що у вас є наказ на прийом на роботу з 1.12.11 то буде враховуватись зарплата тільки за грудень як що підете в декрет 26.01.11. І вагітну звільнити не можна (заяву за власним бажанням прокуратура теж може оцінити як написану під тиском з загрозою для здоров'я матері і дитини)
ясно, тоді буду проситись в декрет з 01.02, щоб хоч січень був повним місяцем.
а з прокуратурою і цим всим "розбиранням" не буду мати часу бавитися, бо на все буду мати тільки 3 робочих дні, щоб оформитися.

Speedo78
20.01.2012, 23:28
Можливо хто підкаже? Чи надається допомога на дитину по малозабезпеченню, коли сім"я придбала автомобіль? Вже давно минули ті часи, коли авто вважалося в нашій державі розкіш"ю. Тому не думаю, що через таке мали би скасовувати допомогу. А ще якщо авто взяте в кредит, то допомога, як ніколи, була би доречною ;)
Якось бачив по новинах, що допомогу скасовують, коли є у власності 2 автомобілі, ну тут, більш-менш, згідний, хоча і це також не однозначно. Можна мати 2 вбитих "таврії" чи "запорожці" і що з того? Може хто в курсі даного питання?

Gentle
20.01.2012, 23:32
допомога на дитину по малозабезпеченню

допомогу скасовують, коли є у власності 2 автомобілі
Це швидше все-таки на ЛФ допоможуть :) Хоча.. :)

SoLana
20.01.2012, 23:33
Чи надається допомога на дитину по малозабезпеченню
Ви маєте на увазі допомога до 3-х років, та доплата до тих 130 грн. Якщо так, то наявність авто не впливає на допомогу, от коли маєте земельну ділянку, тоді вже трудно:girl_cool:

Olena-m
20.01.2012, 23:40
Залежить ще від розмірів земельної ділянки і кількості членів сім'ї.

Speedo78
20.01.2012, 23:56
Так, йдеться саме про тих 130 грн+. Може хто підкаже якесь посилання, де це задокументовано і як можна вплинути на "соцзабез" у випадку негативного вирішення справи?

LuBimaya
21.01.2012, 00:05
Almariel, знаю таке, що допомога по вагітності і пологам не може складати менше мінімальної з\п за кожен місяць по лікарняному листку. Тобто Вам мають заплатити 4 неоподатковані мінімальні з/п.
Так було у моєї знайомої, яка працювала офіційно 2 місяці до декрету.

---------- Додано в 23:05 ---------- Попередній допис був написаний в 23:01 ----------

Так, йдеться саме про тих 130 грн+. Може хто підкаже якесь посилання, де це задокументовано і як можна вплинути на "соцзабез" у випадку негативного вирішення справи
взагалі то, там треба мати лише довідки про доходи усіх членів сім'ї! ніхто не вимагає довідку з даї (чи звідкись), що Ви не маєте зареєстроване на себе авто. а як то довести?

ckorpionsha
21.01.2012, 00:23
Ви маєте на увазі допомога до 3-х років, та доплата до тих 130 грн
це не малозабезпеченість,це по довідці про доходи сімї. малозабезпеченість дають тільки після 3 років. один з членів родини має мати зарплату менше мінімальної або стояти на біржі-я її отримую цю допомогу вже рік

olerusya
21.01.2012, 10:03
коли сім"я придбала автомобіль
а що вони перевіряють наяність автомобілів?

Муська
21.01.2012, 10:43
Чи надається допомога на дитину по малозабезпеченню, коли сім"я придбала автомобіль?
Допомога не надається якщо сім"єю було придбано авто, квартиру чи земельну ділянку протягом минулого одного року. Вважається що малозабезпечена сім"я не має за що купити таку "розкіш". Посилань на закони не маю, але коли писала заяву на підвищену допомогу ,то вказувала ,що протягом року не купувалась машини,квартири і ділянки і вразі якихось змін ,то надам інформацію в соцстрах.
а що вони перевіряють наяність автомобілів? Наявність авто вони не перевіряють, можуть первірити хіба чи не було дорогих покупок протягом останнього року(авто і т.п.)

Speedo78
21.01.2012, 10:49
Муська а якщо просто такого не вказувати? Звідки вони про це можуть взнати?

Наявність авто вони не перевіряють, можуть первірити хіба чи не було дорогих покупок протягом останнього року(авто і т.п.)

ну, авто було придбане "з рук", як вони провірять? Дуже сумніваюся, що вони будуть робити якісь запити в ДАІ про реєстрацію, як і сумніваюся, що ДАІ буде надавати якусь інформацію (від них взагалі щось "витягнути" - проблема).

Ну іще одне, а якщо авто потрібне для роботи, чи щоб добиратися на роботу, яка ж це тоді може бути розкіш? Ми ж не в "союзі" живемо...

Знайома судилася зі схожого питання, виграла суд у "соцзабезу", але гроші їй наразі ще так і не платили.

amaretto
21.01.2012, 16:03
Муська а я з вами не згідна! Оскільки з власного досвіду знаю що придбання авта не впливає(принаймі нам так вийшло).В грудні 2010р. придбали автомобіль, переоформили на мене. А в лютому 2011р подавали документи і вказували про наявність покупки. Мені просто сказали що потрібно вказувати "автомобіль придбали за кошти батьків" і все на суму виплати мені це не вплинуло. Можливо впливає в кого подаєш документи?

Муська
21.01.2012, 23:12
Я говорю про те, як все офіційно,бо нас питали чи були дорогі покупки. Про таке автомобіль придбали за кошти батьків" я не знала, але добре, що в наших законах завжди є "лазейки".

Speedo78
22.01.2012, 11:17
автомобіль придбали за кошти батьків

Значить треба буде і нам так написати ;)

Talya
22.01.2012, 13:01
не знаю, як на рахунок авто, але щодо земельної ділянки - перевіряють. коли формляла дорпомогу, то інспектор вимагала довідку з держкомзему про наявність чи відсутність земельної ділянки, бо був в них випадок, що не вказали в декларації про наявність, а вони виявили

ckorpionsha
22.01.2012, 14:16
Вони "земельні гектари" множать на певну суму і якщо виходить більше дозволеного то не положено допомоги. Казали, що маєш ділянку навіть масюсіньку то можеш там щось вирощувати і продавати то й дохід мати.

SoLana
22.01.2012, 14:40
там щось вирощувати і продавати то й дохід мати
Ну не дурна держава? Особливо зимою з грудною дитиною. Брєд.

LuBimaya
22.01.2012, 15:35
Ну не дурна держава? Особливо зимою з грудною дитиною. Брєд
о чого брєд? на думку наших керманичів, громадянина треба змалечку привчати до рабства! забилам би...

Olena-m
23.01.2012, 01:17
Мені в соцзабезі казали, що якщо до 10 соток на одного члена сім'ї допомога не відміняється.

skarlet
23.01.2012, 17:57
У мене виникла така ситуація: після отриманої одноразової допомоги на першу дитину по правилах я мала отримувати ще допомогу по догляду до трьох років (130грн\міс, чи скільки там...). Сказали, що я автоматично буду отримувати її після виплати одноразової. Оскільки в тих 130грн в міс. не було нагальної потреби - вирішила забрати в кінці періоду всю суму, але гроші чомусь не надходили. Вирішила тим питанням зайнятись пізніше і... згадала тільки щойно (дитині минуло три роки).
В Соцбезі сказали, що то все пропало і я нічого вже не отримаю. Чи дійсно це так? Адже той мінімум мав би бути виплачений,як на мене, не важливо, коли. Інакше не бачу логіки... Чи то не в нашій державі?
Буду вдячна за інформацію, може, хто з таким стикався.

MAXAMAK
23.01.2012, 18:33
Чи то не в нашій державі?
То таки не в нашій державі. Ця допомога виплачується виключно у випадках коли ви написали заяву на її отримання і перебуваєте у декретній відпустці- вона на відміну від допомоги при народженні не є обовязковою до виплати. Заднім числом її Вам теж не виплатять - оскільки її виплачують тільки із моменту звернення і до досягнення дитиною 3 років. Оскільки Ви не звертались - то не виникло підстав для її виплати. Зараз ви вже не у декреті і немає підстави для звернення. Маємо те що маємо - нажаль( Чому так? - бо це допомога не на дитину, а допомога матері, як компенмація втраченого на час декрету заробітку - що ще сумніше звучить як на мене зважаючи на суму.

skarlet
23.01.2012, 19:10
Дякую за відповідь. Шкода, що мене хтось дезорієнтував тоді, коли сказали, що допомога автоматично виплачується після допомоги при народженні (((, але то таке - сама винна...
А як тоді з тим, що я продовжила декретну відпустку за станом здоров"я дитини?

Ніколь
23.01.2012, 20:13
А як тоді з тим, що я продовжила декретну відпустку за станом здоров"я дитини?
при продовженні декретної відпустки вже ніяких виплат такого плану не проводиться.

Samilla
23.01.2012, 21:51
Дівчата скажіть будь-ласка, хто з тим стикався. Які потрібні документи, на виплату дородових, якщо я не працюю вже 2 роки і ніде незареєстрована як безробітня?! Мені взагалі видадуть допомогу чи ні?

SoLana
23.01.2012, 22:42
Мені взагалі видадуть допомогу чи ні? Потрібно зареєструватися
Матеріальна допомога в зв'язку з вагітністю та пологами для безробітних надається в розмірі 100 відсотків допомоги при безробітті, але не менше 25 відсотків від розміру установленого законом прожиткового мінімуму для працездатного населення.
Підставою для призначення матеріальної допомоги по безробіттю є довідка державної служби зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна.
Для оформлення матеріальної допомоги в зв'язку з вагітністю та пологами необхідно звернутися в управління соціального захисту за місцем реєстрації.

Іриска
25.01.2012, 21:29
тут (http://i-law.kiev.ua/?p=130) дещо про одноразові допомоги, суми і частини, які виплачуються і на який термін розтягують

Пупсик
25.01.2012, 21:44
Цікавить така інформація. Якщо ми зараз придбаємо авто, чи впливає це на розмір виплати по догляду за дитиною. до трьох років? Зараз отримуємо допомогу більшу ніж 130 грн як малозабезпечені.
Якщо подавати на комунальні субсидії, то при купівлі авто вартістю більше 10 неоподаткованих мінімумів за 12 місяців до подачі документів, субсидія не надається. Чи є подібне правило при нарахуванні допомоги на дитину?

Ніколь
25.01.2012, 22:03
Якщо ми зараз придбаємо авто, чи впливає це на розмір виплати по догляду за дитиною. до трьох років? Зараз отримуємо допомогу більшу ніж 130 грн як малозабезпечені
дівчата чи в цій чі в сусідній темці писали що ніби так, при купівлі авто авто сімья автоматично перестає вважатись малозабезпеченою.
Хтось казав що ніби авто купувалось не за свої кошти а за кошти батьків, і ця версія приймалась і допомогу не зменьшували.
Але щось я думаю що якщо вони там мають змогу і копнуть дальше, то нариють що перед купівлею був продаж іншого авто а потім купівля цього.

Купіть на Андрієвого тата наприклад, а Андрій нехай буде вписаний в техпаспорт.

Пупсик
25.01.2012, 22:07
В нас так не получиться. Продажу попереднього авто фактично не було. Ми його зняли з реєстрації як брухт.
Оформити на когось не вдасться, бо в Андрія такий ж тато як і в мене. Скажімо так, ненадійний.
Мені цікаво чи в тому відділі розглядають сам факт купівлі авто чи як і в субсидіях її оціночну вартість.

Хтось казав що ніби авто купувалось не за свої кошти а за кошти батьків, і ця версія приймалась і допомогу не зменьшували.
Казати то одне, але на днях двічі переконалась, що в нас "бєз бумажкі ти какашка"

Ніколь
25.01.2012, 22:15
Мені цікаво чи в тому відділі розглядають сам факт купівлі авто
Коли я колись подавала документи на ту збільшену допомогу то там здається просто по пунктах було наявність купівлі нерухомості, авто і т.д. без вартості.
Позвони Юлії Казимирівні, вона розкаже що і як.
Скажи їй що гроші дали батьки, і що є потреба і в авто і в допомозі, може вона підкаже як те авто завуалізіровать.

Пупсик
25.01.2012, 22:50
Муж її питав. Вона не знає чи там є якісь нюанси. Боюсь, щоб нам через якийсь час не повторилась історія з субсидіями. Тому питаю, може є якісь нормативні акти, що регулюють це питання

Speedo78
02.02.2012, 12:35
А хто в курсі, як можна вплинути на хамство співробітників соцзабезу при вирішенні тих чи інших питань? Так виглядає, що вони зі своєї кишені гроші виплачують! Відношення, часом дуже навіть хамсьек "чого ви прийшли? В мене пів години до кінця робочого дня!" Одним словом - "совок"!

amaretto
03.02.2012, 00:56
Коли ми робили документи на виплату більше ніж 130 грн. і в цей рік ми купували авто(вказували "за кошти батьків") суму не вказували, таке відчуття що вказується лише факт купівлі.
як можна вплинути на хамство співробітників соцзабезу
думаю ніяк, бо начальники самі надають накази щоб футболили людей. Після декількох спроб подати документи у будь кого почала ходити лише до одної жіночки(яка не крутить носом), а є там така молода- мимра моїй знайомій покреслила довідку бо їй щось не підійшло....

Lietti
04.02.2012, 01:40
А хто в курсі, як можна вплинути на хамство співробітників соцзабезу при вирішенні тих чи інших питань? Так виглядає, що вони зі своєї кишені гроші виплачують! Відношення, часом дуже навіть хамсьек "чого ви прийшли? В мене пів години до кінця робочого дня!" Одним словом - "совок"
Розкажу як я оформляла дитячі: прийшла в соцзабез і зайшла запитати чи можу я оформити документи, а в той момент біля працівниці соцзабезу сидить жіночка і пише якусь заяву - а та їй водить пальцем і показує де писати (тобто все пояснює!), мені сказали почекати і я вийшла в коридор. Коли працівниця соцзабезу звільнилась і я зайшла в кабінет - вона положила мені на стіл заяву і сказала, щоб я прийшла коли заповню її!!! Я кажу щоб вона мені підсказала (в мене в дома 2 місячна дитина, а я маю САМА вникати і розбиратись в їхній роботі), кладу на стіл документи і питаю чи всі є (не хочеться десять раз ходити), її дії - бере всі мої документи і з фуком просто кидає на край стола, говорячи що пояснювати нічого не збирається!!! (причому це чули люди які ще були в кабінеті, вони також сказали що слід пожалітись на неї). Я одразу ж пішла в районний соцзабез і написала скаргу на неї. Прийшла через тиждень - і просто чудо! вона не тільки запамятала мою фамілію (бо скандал в кабінеті тоді був конкретний), але і пальчиком поводила по заяві, і вся була одна суцільна ВВІЧЛИВІСТЬ. Такщо все ж таки можна заставити їх виконувати свою роботу!

"Шоколадок"(чи щось інше) в держ. службах не даю принципово, хіба дійсно коли допомогли, але це буває надзвичайно рідко.

Moonlight
07.02.2012, 00:28
Дівчата, допоможіть розібратися! Я вчуся на державній формі навчання і отримую стипендію. Закінчую навчання приблизно на 34-35 тижні вагітності. Чи можу я розраховувати на декретні виплати (дородові)? Бо свекруха ходила, питалася в соцзабез (має там знайому), то та зробила круглі очі і сказала приходити після пологів. Правда потім згадала про "якісь" 900 грн... Словом, не розумію нічого, бо в неті читаю зовсім іншу інформацію. Дякую!

LuBimaya
07.02.2012, 01:11
"якісь" 900 грн...
це воно і є...
Вам в жін.консультації видадуть довідку на 31-му тижні, здається...
треба мати її, ще купу бумажок і йти в соцзабез... Вам мають заплатити якусь мінімальну допомогу, як непрацюючій...

Samilla
22.02.2012, 03:19
Дівчатка, потрібна Ваша допомога, хто знає. Мені порадили встати на облік в ЦЗ,щоб більше отримати одноразової допомоги. Я зі скрипом зубів спеціалістів все ж таки встала, але набігалась по юристам, вони думають,що самі розумні)))) Але...чого не знаю і мені не кажуть. На 30-тижні, тобто зараз, мене хочуть знімати з обліку в ЦЗ і передвати документи мої в СОБЕС, я не знаю, чи зніматись з обліку чи ні?Хтось із цим стикався? Мені ж в СОБЕС всеодно потрібна довідка,що я стою на обліку в ЦЗ як безробітня, то чому вони хочуть мене знімати з обліку?

Iwka
22.02.2012, 09:55
чому вони хочуть мене знімати з обліку?
я не юрист, але мені здається тому, що починаючи з 30 тижня Ви не можете працювати, так як згідно закону будете перебувати у відпустці у зв"язку з вагітністю і пологами.

SoLana
22.02.2012, 10:55
що я стою на обліку в ЦЗ як безробітня, то чому вони хочуть мене знімати з обліку?
Я на сайті Львівського обласного центру зайнятості вичитала ось таке:Центр зайнятості, керуючись у своїй роботі Порядком реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 року за № 219, буде зобов'язаний запропонувати Вам, як жінці, зареєстрованій як безробітна, котра має право на призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами на підставі довідки встановленого взірця, не пізніше дня, що настає після закінчення строку, зазначеного у цій довідці, письмово повідомити центр зайнятості про бажання здійснювати догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку або продовжити пошук роботи за сприянням державної служби зайнятості.
Якщо жінка подала письмову заяву про бажання здійснювати догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку, картка закривається, а жінці видається довідка встановленого взірця для подання в орган соціального захисту населення за місцем проживання для отримання допомоги для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
У разі, коли жінка, зареєстрована як безробітна, виявила бажання продовжити пошук роботи, державна служба зайнятості надає їй соціальні послуги та матеріальне забезпечення на випадок безробіття відповідно до Законів України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та "Про зайнятість населення". При цьому центр зайнятості письмово повідомляє місцевим органам соціального захисту населення про те, що жінка перебуває на обліку як безробітна і отримує допомогу з безробіття.
Для отримання інформації щодо призначення допомоги під час перебування у "декретній відпустці" пропонуємо Вам звернутися до органу соціального захисту населення за місцем Вашого проживання.
Також звертаємо увагу на те, що ст. 17 Закону України "Про відпустки", передбачено тривалість надання жінці оплачуваної відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, а п. 1 ст. 51 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" обумовлено підставу щодо призначення згаданої допомоги. Можу, судячи з вище написаного, припустити, що ЦЗ не може Вас зняти з обліку. Особисті припущення, так як я теж не юрист