КПК

Показати повну версію : Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради)

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Лідочка
02.03.2010, 11:19
щоб виплачувались потім декретні.
На будь -якому, то не має значення, вони обманюють. Я прийшла десь на 14-15 тижні, а лікарка поки записала поки поставила, то вже був 17-18 тиждень і декретні я отримала в повному обсязі.

arina
02.03.2010, 11:40
декретні я отримала в повному обсязі.
ви вже отримали декретні?? я вибачаюсь, а це з роботи чи соцстрах?

Ailenka
02.03.2010, 11:46
соцстрах відшкодовує, якщо працюєш, і отримаєш їх на фірмі. якщо студенти по-моєму там інша схема

Лідочка
02.03.2010, 11:46
ви вже отримали декретні??
З роботи.:girl_spruce_up:

Лідочка
02.03.2010, 11:48
соцстрах відшкодовує, якщо працюєш
А чого соцстрах? Соцстрах відшкодовує одноразову здається, чи я щось плутаю? А на роботі нараховують по лікарняному листку який вам видають коли йдете в декрет - допологові і післяпологові (126 днів).

Ailenka
02.03.2010, 11:51
декретні відшкодовує соцстрах. так мені бухгалтери сказали.і одноразову теж виплачує

Megan
02.03.2010, 12:00
А чого соцстрах? Соцстрах відшкодовує одноразову здається, чи я щось плутаю? А на роботі нараховують по лікарняному листку який вам видають коли йдете в декрет - допологові і післяпологові (126 днів).
На фірмі вам виплачують лікарняні, але фірмі потім відшкодовує соцзахист. А одноразову відразу виплачує соцзахист.

Надька
02.03.2010, 12:00
Дородові тобто ті лікарняні платить робота, а вже соцтрах відшкодовує вже вашому підприємству....... а ту одноразову виплату дає держава через соцстрах - він чере ощадбанк..... ось така приблизно система....

pravovuk
27.03.2010, 14:42
Привіт всім ! Незнаю в якому розділі запитати ,але вирішила в цьому, чи хтось знає на якому тижні потрібно ставати на облік ,щоб виплачувались потім декретні.А то мені сказали, що якщо вчасно не стати ,то потім там щось втрачається...

Нема такого закону, є лише окреме Положення в якому вказано, що до 30 тижня вагітності Ви маєте встати на облік. Це просто лікарям так вигідно "трусити" Вас з 12 тижня.

hrystusja
27.03.2010, 14:55
А на роботі нараховують по лікарняному листку який вам видають коли йдете в декрет - допологові і післяпологові (126 днів).
Підкажіть будь-ласка. а що входить у виплату декретних????Якщо моя зарплата складається з ставки + 50% за напружений робочий день + премія. Це вираховується середнє за рік чи якимось іншим чином????

MAXAMAK
28.03.2010, 11:31
Оскільки ви приносите лікарняний листок - та на нього поширюються усі правила виплати по лікарняних.
Оплата проводиться з розрахунку середнього заробітку за останніх пів року (надбавка включається точно, а от щось на рахунок премії я засумнівалась, але якщо вона за робочими показниками - то думаю що мають включити теж).
Одне но - якщо ваш робочий стаж менше одного року то ви не можете розраховувати на 100% виплати лікарняного. Якщо я не помиляюсь - до пів року стажу 60% по лікарняному виплачують, а від пів року до року - 80%, але не впевнена зараз, при потребі можу уточнити.

Vероніка
28.03.2010, 23:31
Дівчатка! Як у вас з виплатами до року? Нам з подругами в цьому місяці нарахували тільки по 130 грн. :girl_sad:

hrystusja
29.03.2010, 08:52
Одне но - якщо ваш робочий стаж менше одного року то ви не можете розраховувати на 100% виплати лікарняного. Якщо я не помиляюсь - до пів року стажу 60% по лікарняному виплачують, а від пів року до року - 80%, але не впевнена зараз, при потребі можу уточнити
Так я знаю про це. Але хіба тут мова йде лише про 1 рік??? Здається я лікарняний зможу отримати повністю після 8 років стажу. Це і декретних стосується???

Megan
29.03.2010, 10:53
Це і декретних стосується???
Ні, декретних це не стосується. Незалежно від вашого стажу лікарняні по вагітності та пологах виплачуються в 100% розмірі від вашого окладу за останні пів року. До речі якщо ви були у відпустці чи на лікарняному за тих пів року, то це не має значення. В рахунок йде лише ваш оклад.

Melisa
29.03.2010, 11:22
До речі якщо ви були у відпустці чи на лікарняному за тих пів року, то це не має значення. В рахунок йде лише ваш оклад.
не тільки оклад. З нового року розрахунок декретних змінився. Зараз оплачуються не лише робочі дні , а всі 126 календарних днів . До розрахунку одноденного заробітку беруться до уваги повністю всі нарахування за останні 6 місяців і діляться на календарні дні за 6 місяців.

Megan
29.03.2010, 12:16
не тільки оклад.
Згідна. Просто я мала на увазі, що якщо хтось отримує лікарняні/відпускні не 100% (замалий стаж), то на виплату декретних це не впливає, рахується оклад, ну і плюс надбавки, чи що там ще є.

MAXAMAK
29.03.2010, 12:24
Але хіба тут мова йде лише про 1 рік??? Здається я лікарняний зможу отримати повністю після 8 років стажу. Це і декретних стосується???
Може комусь буде корисно - бо бачу що багато дівчат путається у декретних та лікарняних.
Є з грубша три виплати які отримує жінка за період вагітності, народження та догляду за дитиною.
За період вагітності - це є виплати повязані із вагітністю та пологами, що оформляються у вигляді Лікарняного листка вашим гінекологом у якого ви стоїте на обліку (період 126 кал. днів + може бути 2 тижні, при складних пологах, що до оформляється пізніше). Ці гроші вам нараховують виходячи із вашого офіційного заробітку на вашому місці праці і там же і виплачують. Якщо ви не працюєте така ж допомога виплачується соц. забезом за вашим місцем проживанням (про порядок виплати і нарахування треба взнавати у вашому районному соц забезі - бо чомусь у різних районах Львова документи і порядки різняться.).
При народженні Вам виплачується - одноразова допомога при народженні дитини (11тис, 25 тис 50 тис. за 1,2,3, дитину відповідно). ЇЇ виплату проводить Соц. забез вашого району на підставі свідоцтва по народження та довіки із пологового будинку. Ця допомога називається одноразовою, але насправді наші законодавці розтягнули її виплату на довший час - 11 тис. на рік, 25 тис - на 2, 50 тис - на три роки відповідно.
Допомога по догляду за дитиною до трьох років - оформляється у вигляді відпустки по догляду за дитиною на вашому місці праці, а виплату проводить соц. забез вашого району. Якщо ви не працюєте - оформляєте її одразу у соц забезі (у кожному районі Львова свої особливості). Ця допомога виплачується щомісяця - у мін. розмірі 130 грн. (якщо хочете у більшому розмірі- це окреме велике питання!!!). поки дитині не виповниться 3 роки, або ви не вийдете на роботу. Цю допомогу також можна оформити чи переоформити на батька, бабусю чи дідуся.
Усі інші допомоги виплачуються лише матері.
Отак ніби все - як кому що не зрозуміло - чи може я щось упустила - запитуйте та уточняйте.

Надька
29.03.2010, 13:37
11тис, 25 тис 50 тис. за 1,2,3, дитину відповідно
то вже дають 11 тис, чи 8?

За період вагітності - це є виплати повязані із вагітністю та пологами, що оформляються у вигляді Лікарняного листка вашим гінекологом у якого ви стоїте на обліку (період 126 кал. днів + може бути 2 тижні, при складних пологах, що до оформляється пізніше
я зараофіційно непрацюю, але з й квітня мають оформити офіційно спеціально для того щоб я отримувала гроші, оформляють мене на мінім. зрпоату... питаня чи вигідно мені ставати на роботу офіційно і скільки мені будуть платити дородові і післяродові.... і якшо в мене 15 тижнів вагітності то коли я маю вже йти на лікарняне щоб було добре...?

Velana
29.03.2010, 13:54
Допомога надається 12240 грн. на першу дитину, 25000 грн. на другу дитину, 50000 грн. на третю і наступну дитину. Виплата здійснюється одноразово на першу дитину 4800 грн. другу дитину 4840 грн., третю і наступну 5000 грн. решта на першу дитину протягом 12 місяців (620 грн), на другу дитину – 24 місяців (840 грн.), третю і наступну – 36 місяців (1250 грн.) рівними частинами.
питаня чи вигідно мені ставати на роботу офіційно і скільки мені будуть платити дородові і післяродові....
чула таке, що тим хто не працює важко отримати одноразову допомогу... мої знайомі спеціально оформлялись на офіційну роботу. а щодо нарахувань, прочитайте Постанову КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 року № 1266» від 18.12.09 № 1332, яка відредагувала Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затверджений постановою КМУ від 26.09.01 № 1266.
і якшо в мене 15 тижнів вагітності то коли я маю вже йти на лікарняне щоб було добре...?
на лікарняне вас відправлять в ЖК - там же й видають листок непрацездатності.

MAXAMAK
29.03.2010, 14:04
питаня чи вигідно мені ставати на роботу офіційно і скільки мені будуть платити дородові і післяродові..
Моя думка що однозначно вигідно - оскільки менше папірчиків Вам треба буде в майбутьному збирати і лишній раз вагітною спілкуватись із нашим зоц забезом теж не велике задоволення. І Ви також оформите собі відпустку по догляду за дитиною до трьох років - і за вами збережеться трудовий (професійний кому важливо) стаж.
Якщо вам офіційно будуть нараховувати мінімальну зар. плату то з її розміру і виходьте при розрахунку лікарняного листка. 126 кал днів це приблизно 4 місяці - ото приблизно 4 мінімальні зар плати вам і мають виплатити.
А коли вам виходити на лікарняний - це вже від вас залежить - оформляють із 30 тижня (якщо я не помилилась). Зараз це суттєвого значення не має - бо виплачують усі 126 дні повністю.

вже дають 11 із копійками, але не одразу - близько 5 тисяч - одразу, а решту розбивають на рік і виплачують щомісячно. (може хто з дівчат отримує напише Вам точніше у грн. - бо зараз ліньки в нормативних документах ритись, але якщо Вам конче треба - подивлюсь і десь увечері напишу).

Надька
29.03.2010, 14:18
вже дають 11 із копійками, але не одразу - близько 5 тисяч - одразу, а решту розбивають на рік і виплачують щомісячно. (може хто з дівчат отримує напише Вам точніше у грн. - бо зараз ліньки в нормативних документах ритись, але якщо Вам конче треба - подивлюсь і десь увечері напишу).
Дуже дякую за детальну інформацію.... ви молодець

Vероніка
29.03.2010, 22:46
тим хто не працює важко отримати одноразову допомогу.
Нічого подібного, я оперативно зібрала всі документи, більшість чоловік без мене взяв, і в собезі була тільки один раз вже зі всіма документами.:girl_wink:

Velana
29.03.2010, 23:48
Нічого подібного, я оперативно зібрала всі документи, більшість чоловік без мене взяв, і в собезі була тільки один раз вже зі всіма документами
Vероніка, та й я так само :) але чутки ходили що не давали, можливо то якісь окремі випадки були, їм би тільки лякати

MAXAMAK
30.03.2010, 11:04
що тим хто не працює важко отримати одноразову допомогу..
Не лякайте вагітних - одноразова допомога ніякого відношення до місця праці не має. Вона виплачується усім, незалежно від того чи ви працюєте чи ні.. Можливо невиплата повязана із відсутністю коштів, або відсутністю необхідних документів (але там їх і не так багато - свідоцтво про народження, довідка із ПБ (бережіть її дівчата як зеницю ока) та паспорт мами. До речі -таку допомогу теж забирав мій чоловік - правда за чоколядку в банку. Бо їм її не можна чоловікам видавати - що б не пропили.:girl_haha:

olja_zaj
30.03.2010, 14:16
Як у вас з виплатами до року? Нам з подругами в цьому місяці нарахували тільки по 130 грн.
По 130 вони всім дають,а інші трохи з затримкою.

Дівонька Зіронька
31.03.2010, 22:57
мені теж гроші до сих пір ще не кинули. тільки 130 грн.

Мар'яся
31.03.2010, 23:32
і я цього місяця лише 130 грн. отримала :(

Fijalka
06.04.2010, 20:28
Знаю що не в тему, але чула десь можна получити попередні гроші на роди(у соцстраху чи де) .Не знаєте де про це можна підчитати?І чи це взагалі так?

Дана
07.04.2010, 11:14
Що ви маєте на увазі коли пишете "попередні гроші на пологи"? Декретні? -На роботі можна отримати якщо ви працюєте, або в соцзабезі в інших випадках.

poputochka
07.04.2010, 13:13
Дзвонила сьогодні в соцзабез Залізничного району- платіжку на одноразову для тих, хто отримує в Ощадбанку "кинуть" тільки наступного понеділка, після того почнуть виплачувати. Каже, що це затримали за березень,але де ж за лютий?
Правда, вибачались і просили зачекати.

kukusya
08.04.2010, 11:52
В собезі сихівського р-ну не вибачались і нічого конкретного не обіцяють,не знають коли будуть гроші!!!!http://s14.rimg.info/7b0c9c0b4b8be10b414912469252e0ec.gif (http://smajliki.ru/smilie-880310439.html)

олюся_зі_львова
09.04.2010, 19:21
Дывчатка, може хто працював у відділі кадрів або сам був у подібній ситуації. Я вже майже 4 роки в декреті- пішла в 2006 році, в липні, потім з першого- в другий, а зараз так сталось, що, як все буде добре, то в кінці вересня - в третій... Я рахуюся на роботі у відпустці по догляду за дитиною, якщо я зараз не вийду на роботу, то лікарняні вони мені виплатять до і після пологові? Чи краще все таки вийти на кілька місяців на роботу? Минулого разу мені лікарняні нараховували на роботі, точно не скажу, як, але здається по окладу спеціаліста посади, з якої я пішла в декрет.
Моїй меншій в серпні виповниться 2 рочки, то я навіть не знаю, чи варто рипатся з виходом на роботу, коли я вже буду на 6 місяці... чи варто вийти тепер хоча б на 4-5 місяців? Правда тоді доведеться шукати няню терміново... Порадьте щось, будь ласка!

MAXAMAK
09.04.2010, 19:32
Я рахуюся на роботі у відпустці по догляду за дитиною, якщо я зараз не вийду на роботу, то лікарняні вони мені виплатять до і після пологові?
А чого ж не виплатять - ви ж рахуєтесь на роботі. Принесіть наступний лікарняний на третій декрет і плавно перейдете із 2 в 3 (так як із першим в другий). У вас ж попередня відпустка закінчується по досягненню дитиною трьох, а не двох років. Так що виходити не треба - якщо я правильно зрозуміла ситуацію.

олюся_зі_львова
09.04.2010, 19:39
Я писала заяву до двох років, але можу продовжити, щоб не виходити...

MAXAMAK
09.04.2010, 19:46
А чого ви до двох писали? Із таким не стикалась - але думаю, що продовжити повинні без проблем - бо ви маєте повне право на три роки.

Зануда
09.04.2010, 20:31
А чого ви до двох писали?
Я писала щороку заяву на продовження. :) Коли йшла в декрет, то слабо собі уявляла, як виглядає річна дитина і як сильно їй потрібна мама, а кар"єра мала всі шанси стрімко розвиватись і мені було шкода втрачати нагоду. Тому заяву написала на рік, потім ще на рік, а з другою дитинкою вже без всякого до трьох років, бо зрозуміла, що немає чого рипатися - краще написати на весь термін і вийти швидше, якби що, ніж бігати щоразу переписувати дату.:girl_haha:

Ольга
21.04.2010, 13:08
якщо останні 3 роки перед пенсією бабця чи дід йде у декрет по догляду за онуками, то як відбудеться нарахування пенсії? як вираховуються ці роки декрету?

ckorpionsha
21.04.2010, 16:19
Отримала я свої переахункові,тепер замість 130 грн буду отримувати пів року 620 гривнів. Далі знову треба буде переоформляти

Vitaminka
21.04.2010, 17:06
Отримала я свої переахункові,тепер замість 130 грн буду отримувати пів року 620 гривнів. Далі знову треба буде переоформляти
поясніть будь-ласка це як? (тобто з яких причин 620 грн, а не 130грн)
можливу всю тему треба перечитати (але пока не має часу на 80 сторінок)
я отримую 130 грн на місяць

ckorpionsha
21.04.2010, 17:13
поясніть будь-ласка це як?
це залежить від доходу сімї.(малозабезпечені сімї). У мене чоловік не працював з жовтня,тіки тиждень назад оформився на пів оклада(240 грн),то ж оформила у звязку з цим. далі буду переоформляти.але вже буде враховуватись отой дохід.
читайте ст.68-69

Vitaminka
21.04.2010, 17:16
це залежить від доходу сімї.(малозабезпечені сімї). У мене чоловік не працював з жовтня,тіки тиждень назад оформився на пів оклада(240 грн),то ж оформила у звязку з цим
зрозуміла, дякую:girl_curtsey:
значить нам таке не світить, бо мій працював і працює

olja_zaj
21.04.2010, 18:11
начить нам таке не світить, бо мій працював і працює
Чому не світить? Дивлячись яка в нього офіційна зарпл.

Vitaminka
21.04.2010, 18:23
Чому не світить? Дивлячись яка в нього офіційна зарпл.
а від якої суми зарплати нам світить ця допомога?

hrystusja
21.04.2010, 18:40
Тобто якщо в мене чоловік з лютого офіційно не працює, бо рахується на лікуванні, і буде виробляти собі групу інвалідності, правда працюючу, мені світить більша хоч трохи допомога??

Марта2
21.04.2010, 18:45
а від якої суми зарплати нам світить ця допомога?
мені пояснювали так: якщо дохід сім"ї на місяць, розділити на кількість членів сім"ї ( у нашому випадку 3) і сума яка припадає на одного буде менша ніж прожитковий мінімум то тоді ви зможете получати ту допомогу, і ще, якщо ваш чоловік не є ПП(приватним підприємцем)!
Ми теж получаєм тільки 130, бо чоловік ПП

MAXAMAK
21.04.2010, 19:20
Якщо ви тільки зареєстровані ПП, але воно не працює -то ви можете таку допомогу отримувати, тепер для цього ПП закривати не треба можна подати:
довідку, видану органом державної податкової служби про те, що не проводять підприємницької діяльності - для осіб - суб'єктів підприємницької діяльності;
Але є ще одна умова - нульові звіти мають бути не менше ніж за пів року.
якщо в мене чоловік з лютого офіційно не працює, бо рахується на лікуванні, і буде виробляти собі групу інвалідності, правда працюючу, мені світить більша хоч трохи допомога??
Ви можете собі самі порахувати - чи виходить вам більша допомога чи ні. Сукупний дохід вашої сімї за останні пів року ділите на шість і на кількість членів родини (мама, тато, дитина чи дві) - якщо сума яка у вас виходить менша за прожитковий мінімум встановлений для працездатних осіб, то ви маєте право на таку допомогу. Вона буде складати різницю між прожитковим мінімумом і тією сумою, яка у вас вийшла.

Лянка
22.04.2010, 01:03
чула таке, що тим хто не працює важко отримати одноразову допомогу...
я не працюю і вже два рази отримала допомогу без проблем.

syavych
22.04.2010, 01:18
Ви можете собі самі порахувати - чи виходить вам більша допомога чи ні. Сукупний дохід вашої сімї за останні пів року ділите на шість і на кількість членів родини (мама, тато, дитина чи дві) - якщо сума яка у вас виходить менша за прожитковий мінімум встановлений для працездатних осіб, то ви маєте право на таку допомогу. Вона буде складати різницю між прожитковим мінімумом і тією сумою, яка у вас вийшла.
Якщо коротко - щоб отримувати більшу допомогу потрібно мати сукупний дохід менший 2250 грн в місяць (для сім'ї з 3 чоловік).

Lizza
22.04.2010, 01:54
Всім привіт! А може хтось мені підскаже ,в кого аналогічний досвід був. Чоловіка достроково зняли з обліку в службі зайнятості. Не прийшов на якийсь там черговий семінар.Зараз ніде не рахується. Трудова на руках. Чи не буде це проблемою при поновленні допомоги на дитину Зараз отримуємо допомогу по догляду з врахуванням доходів. Тепер по ідеї сукупний дохід сімї за місяць= "0" і можна розраховувати навіть на допомогу як малозабезпечена сімя (це коли дохід сімї складає менше ніж 133грн на дорослу людину і 266 на дитину?)

ckorpionsha
22.04.2010, 02:10
рудова на руках. Чи не буде це проблемою при поновленні допомоги на дитину
мій на біржу не ставав,як закрили фірму,то в собесі при оформлені перерахункових 130 грн сказали,що то ще краще бо взагалі доходу немма. А якщо стоїш на біржі то враховується те,що платить біржа. Спробуйте,розпитатйте у вашому собесі

Lizza
22.04.2010, 02:40
цікаво це все. раніше людина не працює ніде -стаття за тунеядство, тепер збільшують розмір допомоги))

Sanmarina
24.04.2010, 11:19
Привіт! Мені в ЖК видали довідку для отримання одноразової допомоги:допологової та післяпологової. Я не знаю куда з цією довідкою іти?(в Соцзабез?) і які ще документи потрібно здавати разом з цією довідкою?

geregala
24.04.2010, 12:11
Я не знаю куда з цією довідкою іти?
Ідете в бухгалтерію, там де працюєте, вони вам повинні розрахувати ту одноразову допомогу і чим скоріше вони вам її заплатять тим краще, бо ті документи підуть в Соцбез і згідно них вже компенсують ці гроші вашому підприємству, принаймні мені так пояснила наша пані бухгалтер...

Sanmarina
24.04.2010, 14:27
Я не працюю,тому і не знаю.

Vероніка
24.04.2010, 16:51
Тоді просто ідете в Соцбез, і там вам напишуть весь список потрібних документів. Але це все робиться після родів.

Sanmarina
24.04.2010, 16:55
Підскажіть адресу Соцзабезу :)

pravovuk
24.04.2010, 17:03
Підскажіть адресу Соцзабезу
Ви в якому р-ні живете?

Галицький відділ соціального захисту
вул..Ф.Ліста,5, м.Львів,79000.

Сихівський відділ соціального захисту
вул.Зубрівська,9, м.Львів,79066.

Шевченківський відділ соціального захисту
вул.Липинського,11, м.Львів

Личаківський відділ соціального захисту

вул.Театральна,10, м.Львів,79008

---------- Додано в 15:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

Залізничного відділу
соціального захисту населення
вул. Виговського, 34, 79040

---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

ФРАНКІВСЬКИЙ відділ соціального захисту

вул. Генерала Чупринки, 85

Sanmarina
24.04.2010, 17:40
Дякую за адресу. Я живу у Личаківському р-ні. Я напевно не правильно запитала. Хотіла запитати про документи на допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами.

Smokky
28.04.2010, 16:34
Сьогодні прийняли бюджет, та затвердили новий прожитковий мінімум. Цікаво чи зміниться від цього одноразова допомога? Може хтось в тому шарить?

MILITARIYA
05.05.2010, 16:37
Дівчата, в мене таке питання, може хто стикався з тим. Я студентка, навчаюся на державному получаю стипендію, зараз мені будуть давати вже декретний, мені положено від соцбезу якась виплата? За старшим мені давали 666 грн. але я тоді не получала стипендії, дзвонила в соцбез питалася, то вони говорять, щоб навіть не приходила, бо нічого не виплатять, але мені все ж таки здається, що мінімальна виплата має бути для всіх, чи я не права?

Sanmarina
06.05.2010, 22:33
Я не працюю і не навчаюсь,тому мені видадуть одноразову допомогу 700 з копійками. І сказали,якщо б я отримувала стипендію,то ніяку б допомогу мені не надали.

Уляночка
11.05.2010, 20:12
Дівчата, а чи змінилися суми одноразової допомоги та допомоги по догляду за дитиною до 3 років з прийняттям нового бюджету?

Fleshka
11.05.2010, 20:18
Дівчата, хто слідкує за нарахування ми допомоги на свою картку, мені вже другий місяць ніц не капає, і моїм сусідкам теж. Прийшов муж, і розказав страшну історію, що державі бабла не вистачає, і невідомо коли тепер нарахують. В першу чергу пенсіонери, а мами, як ситуація вирівняється. Хтось щось таке чув? Чи то брехня?
Моїй мамі перерахували пенсію, і теперка вона нижча за прожитковий мінімум (470грн.)! Мають право?

Velana
11.05.2010, 20:43
хто слідкує за нарахування ми допомоги на свою картку
в мене всі нарахування є.
розказав страшну історію
"страшилок" таких не чула.
моя вам порада - ви їм перезвоніть і запитайтеся яка причина затримки/ненарахування.
Моїй мамі перерахували пенсію
нижча за прожитковий мінімум (470грн.)
це пенсія за віком? ну так вона здається й була нижча за прожитковий мінімум, десь в районі 500 грн.
чи змінилися суми
щось я таке чула що "соціальний пакет" не чіпали :girl_in_dreams: ну в нас як завжди - аби не зменшили :girl_crazy:

Fleshka
11.05.2010, 20:52
це пенсія за віком? ну так вона здається й була нижча за прожитковий мінімум, десь в районі 500 грн.
Неее, в неї було 650, і з якогось дива більше сотки списали, кажуть був перерахунок!!!Ну не зволочі?
В неї взагалі якась дивна ситуація. Вона інвалід з дитинства 3-ї групи. Їй усе життя нараховували пенсію по інвалідності. А коли прийшов пенсійний вік, то ту пенсію ліквідували (ніби вона вже повноцінна стала і вже не інвалід) а призначили по віку. Це таке законодавство в нашій державі?!
Ну от як людина, яка не чує і фактично не розмовляє може прожити на ті 400 з гаком? Га?:girl_cray:

Velana
11.05.2010, 21:18
то точно якась
дивна ситуація
такого ще не чула.. правда я з "пенсійними проблемами" рідко мала справи
в нашій державі треба всім все доказувати і "вибивати" свої гроші. по доброму не хочуть... скільки разів стикаюсь - вроді нормальні люди сидять в тих конторах, а обраховують інвалідів, матерів :girl_devil: і де їхня совість???.

Prutylyatko
11.05.2010, 21:20
хто слідкує за нарахування ми допомоги на свою картку, мені вже другий місяць ніц не капає
Вчора капнуло за квітень - йде затримка на місяць. Можете забирати з карточки гроші.

Fleshka
11.05.2010, 21:24
Вчора капнуло за квітень - йде затримка на місяць. Можете забирати з карточки гроші.
А таки і справді требе все начисто звідти забирати, бо таке враження, що як дали, то так можуть і забрати:girl_devil:

пальмочка
11.05.2010, 23:30
а чи змінилися суми одноразової допомоги та допомоги по догляду за дитиною до 3 років з прийняттям нового бюджету?
Я ще не вкурсі,але думаю що нічого не зміниться! Після останніх виборів виплати затримують на місяць.

inNusjalapusja
12.05.2010, 01:00
Після останніх виборів виплати затримують на місяць.

А мені приходить як завжди після 15 числа місяць-в-місяць

Prutylyatko
12.05.2010, 01:02
А мені приходить як завжди після 15 числа місяць-в-місяць
А за квітень ви отримали всю суму в квітні?

Fleshka
12.05.2010, 10:53
Я ще не вкурсі,але думаю що нічого не зміниться!
:girl_sad:...а нинішній президент в своїх передвиборчих обідцянках озвучував плани щодо підвищення одноразової допомоги: казав, за першу дитину - 25000, за 2-гу - 50000 і т.д. Упять пусті слова....

пальмочка
12.05.2010, 11:44
мені приходить як завжди після 15 числа місяць-в-місяць
Нам за квітень нарахували гроші 7 травня...

Уляночка
12.05.2010, 11:56
Чула, що там тепер має бути не стала сума, а сума буде розраховуватись від прожиткового мінімуму...відповідно, якщо він збільшується, то збільшиться і сума виплат..

Megan
12.05.2010, 12:02
Чула, що там тепер має бути не стала сума, а сума буде розраховуватись від прожиткового мінімуму...
Правильно. Так і є. Буде нараховуватись від прожиткового мінімуму, який затверджений на дату народження дитини.

Уляночка
12.05.2010, 12:14
Буде нараховуватись від прожиткового мінімуму, який затверджений на дату народження дитини.
а скільки тих мінімумів за 2-гу дитинку і який він зараз?:girl_crazy:

Мар'яся
12.05.2010, 12:17
Уляночко, ви трохи "в прольоті" - від прожиткового мінімуму буде нараховуватись аж з 1 січня 2011 року. На першу дитину там різниця не суттєва, а от на другу, то вже трохи відчутніше.

Farfalla
12.05.2010, 12:27
А я читала в Інтернеті (сайт від Укр.Нет, здається), що в поточному бюджеті на 2010 рік не враховані виплати матерям по догляду за дитиною та виплати при народженні. Я от на 7-у місяці і, чесно кажучи, в шокови була, коли прочитала це!

Megan
12.05.2010, 12:44
Дівчатка, мені треба пошукати цей закон, щоб точно вам відповісти, з цифрами і сумами, і по 1-ій, 2-ій, і 3-ій дитині... я зараз трохи маю роботи, але після обіду постараюсь все докладно вам написати, щоб усі мамусі спали спокійно.
Як каже наш модератор "мінуточку, зара всьо буде".

Ольга
12.05.2010, 13:11
Дівчата, я запитувала про такий от випадок
якщо останні 3 роки перед пенсією бабця чи дід йде у декрет по догляду за онуками, то як відбудеться нарахування пенсії? як вираховуються ці роки декрету?

чи хтось порадити може? бо батьки мої переживають, що пенсія тоді мала буде :(

Megan
12.05.2010, 13:27
Чула, що там тепер має бути не стала сума, а сума буде розраховуватись від прожиткового мінімуму
Отже, дочиталась.
Згідно ЗУ "Про державну допомогу сім"ям з дітьми" одноразова допомога при народженні дитини виплачується:
Допомога при народженні дитини надається у розмірі 12 240 гривень - на першу дитину, 25 000 гривень - на другу дитину, 50 000 гривень - на третю і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 800 гривень, другої дитини - 4 840 гривень, третьої та наступної дитини - 5 000 гривень, решта на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на другу дитину - 24 місяців, на третю і наступну дитину - 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Проте, до ст.12 Закону України "про держ.допомогу сім"ям з дітьми" існують зміни, згідно яких виплата розраховується у сумі кратній прожитковому мінімуму:
на 1-шу дитину - 22 прож.мінімуми,
на 2-гу дитину - 45 прож.мінімумів,
на 3-тю дитину - 90 прож.мінімумів.
Але... зміни вступають в дію з 01 січня 2011року.

Отже, якщо прож.мінімум, напр. 884грн., то 22*884 = 19448 грн. на перше дітьо,
45*884 = 39780 грн. на друге мацьопство,
90*884 = 79560 грн. на третю радість.

Цифри получаються досить гарні... підтримка суттєва.
Хтось писав, що в бюджеті не закладено - закладено, бо це закон.. але чи будуть гроші, оце вже питання.

Пи.Си. але і ті зміни так само можуть і не вступити в дію, бо в нашій державі зі стабільністю, м"яко кажучи, туговато.

kukusya
12.05.2010, 13:31
Але... зміни вступають в дію з 01 січня 2010року
Виходить вони вже вступили в дію,01 січня 2010року вже було.
Атим хто вже отримує,буде перерахунок??

Megan
12.05.2010, 13:37
Виходить вони вже вступили в дію,01 січня 2010року вже було
Я виправила.. з 01.01.2011 року.. соррі, опечатка.

inNusjalapusja
12.05.2010, 13:39
А за квітень ви отримали всю суму в квітні?

Дівчата, перепрошую, але я напевно не про ту допомогу подумала. Я вже отримую по догляду за дитиною до 3-х років (одноразову вже виплатили), але платять регулярно і вчасно.

Fleshka
12.05.2010, 13:43
А як щодо щомісячної допомоги по догляду за дитиною до 3-х років? 130 грн. і надалі, ніц не міняють? І якщо отримуєш троха підвищену, то її перераховують тіко раз в 6 міс., після повторної подачі документів? І чи підвищується вона разом з прожитковим мінімумом?

---------- Додано в 11:43 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

Моїй мамі перерахували пенсію, і теперка вона нижча за прожитковий мінімум (470грн.)! Мають право?
Мама прийшла щойно з райсобесу. Каже вона не одна така, всі хто підпав під такі зміни ринулись виясняти в чому справа, черга - мамма дарагая! Може і за сутки не розмоктатись...

Megan
12.05.2010, 13:51
А як щодо щомісячної допомоги по догляду за дитиною до 3-х років?
Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між: з 1 січня 2008 року - 50 відсотками, з 1 січня 2009 року - 75 відсотками, з 1 січня 2010 року - 100 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Точно сказати не можу, але по-моєму, такі документи розглядаються кожні 6 місяців (може дохід помінявся), або після кожного підвищення прожиткового мінімуму можна нести документи про доходи, і таким чином визначати допомогу по догляду.

kukusya
12.05.2010, 14:07
Моїй мамі перерахували пенсію, і теперка вона нижча за прожитковий мінімум
Вчора десь читала,що навпаки мали додати до пенсії,а не зменшувати!
І чи підвищується вона разом з прожитковим мінімумом?
Вона залежить від нього.
:Відповідно до статті 15 Закону України "Про державну
допомогу сім'ям з дітьми" допомога по догляду за дитиною до
досягнення нею трирічного віку виплачується у розмірі, що дорівнює
різниці між: з 1 січня 2008 р. - 50 відсотками, з 1 січня 2009 р.
- 75 відсотками, з 1 січня 2010 р. - 100 відсотками прожиткового
мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним
сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні
шість місяців, але не менш як 130 гривень. { Абзац перший пункту
22 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 311
( 311-2006-п ) від 15.03.2006, N 1060 ( 1060-2006-п ) від
01.08.2006, N 13 ( 13-2007-п ) від 11.01.2007, N 57 ( 57-2008-п )
від 22.02.2008 }

MAXAMAK
12.05.2010, 14:22
[quote=Ольга;726824]що пенсія тоді мала буде[/quote
Пенсійний фонд - нараховує пенсію не за останні 5 років перед пенсією, а за будь-яких пять років під ряд у яких заробіток був найбільшим (там дуже якась складна і запутана сітка із градаціями, перерахунками та кофіцєнтами). Думаю, якщо ваші мама чи тато зараз не мають супер великого заробітку - то три роки у декреті їм точно погоди не змінять - може хіба грн на 20 приблизно.
Можете докладніше у ПФ проконсультуватись - як вони декретні враховують.

ckorpionsha
12.05.2010, 14:33
Коли я переоформляла ті 130 грн,то мені в собесі сказали.якщо буде підніматись прожитковий мінімум то і та сума буде змінюватись відповідно у більший бік.

Prutylyatko
12.05.2010, 14:37
я напевно не про ту допомогу подумала. Я вже отримую по догляду за дитиною до 3-х років (одноразову вже виплатили), але платять регулярно і вчасно.
Ну то тих 130 грн. хоч регулярно платять, а одноразову затримують.

---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

Коли я переоформляла ті 130 грн,то мені в собесі сказали.якщо буде підніматись прожитковий мінімум то і та сума буде змінюватись відповідно у більший бік.
А ви на яку суму 130 переоформляли, що ви маєте на увазі?

ckorpionsha
12.05.2010, 14:39
А ви на яку суму 130 переоформляли, що ви маєте на увазі?
читайте пост №789 і далі

Prutylyatko
12.05.2010, 14:41
читайте пост №789 і далі
можете скинути?

olja_zaj
12.05.2010, 14:44
Таня напевно переоформляла,декретні з урахуванням доходу сім"ї,і як вона писала піднімається прожитковий мінімум і сума піднімаєтьться,нічого з документів доносити не потрібно,лише кожних 6 місяців.

ckorpionsha
12.05.2010, 14:46
це залежить від доходу сімї.(малозабезпечені сімї). У мене чоловік не працював з жовтня,тіки тиждень назад оформився на пів оклада(240 грн),то ж оформила у звязку з цим. далі буду переоформляти.але вже буде враховуватись отой дохід.
читайте ст.68-69

Prutylyatko
12.05.2010, 15:07
це залежить від доходу сімї.(малозабезпечені сімї). У мене чоловік не працював з жовтня,
Дякую, тепер зрозуміла. А чоловік стояв на біржі? (мій також не працює зараз, але біржа в районі, то їздити туди дуже дорого щодня, то відповідно на біржі не стоїть, а трудова зараз "пуста". Цікавилась в райсобезі, то вони не хочуть оформляти, коли немає місця роботи або не стоїть на біржі.

ckorpionsha
12.05.2010, 15:09
мій на біржу не ставав,як закрили фірму,то в собесі при оформлені перерахункових 130 грн сказали,що то ще краще бо взагалі доходу немма. А якщо стоїш на біржі то враховується те,що платить біржа. Спробуйте,розпитатйте у вашому собесі

olja_zaj
12.05.2010, 17:06
коли немає місця роботи або не стоїть на біржі.
На біржі і не потрібно шоб він стояв.

Katrin
12.05.2010, 17:58
Цікавилась в райсобезі
З власного досвіду: цікавитись в спірних питаннях треба в декількох спеціалістів в них, бо часом те, що один "заверне", другий приймає, можливо з донесенням певних довідок чи наказів, але приймає. У Франківському на Чупринки досить толкові п.Червінська і поряд з нею дівчина така молоденька, нажаль не запамятала як її звати здається п.Юлія, але можу помилятись. Принаймі вони мені надали виключну інформацію і пораду, а коли в нас в ЖЕКу був соцзабез, то можна вважати, що я втратила півроку завдяки їх проф. порадам

hrystusja
13.05.2010, 18:09
Я ніби перечитала усі дописи і досі не можу порахувати собі суму дородових і післяродових. можливо хтось має можливість мені допомогти??)))) моя заробітна плата на руки в середньому 1400 грн. щомісяця.

Sonne
13.05.2010, 18:29
Дівчатка, йду в другий декрет не виходячи з першого. Від чого відштовхуються при підрахунку лікарняних: від зарплати перед першим декретом чи від мінімальної ЗП на сьогоднішній день? Різниця майже в 4 рази:girl_cray:

олюся_зі_львова
13.05.2010, 18:58
Дівчатка, йду в другий декрет не виходячи з першого. Від чого відштовхуються при підрахунку лікарняних: від зарплати перед першим декретом чи від мінімальної ЗП на сьогоднішній день? Різниця майже в 4 раз
Я теж йшла в другий декрет з декрету, точно вже не пам"ятаю, але здається мені рахували лікарняні по окладу моєї посади на час нарахування лікарняних.

maty
13.05.2010, 19:37
а ніхто не знає-багатодітним сім"ям вже нараховують пільги на житлово-ком.послуги?

inNusjalapusja
13.05.2010, 21:54
Від чого відштовхуються при підрахунку лікарняних: від зарплати перед першим декретом чи від мінімальної ЗП на сьогоднішній день?

вже не пам"ятаю, але здається мені рахували лікарняні по окладу моєї посади на час нарахування лікарняних.

олюся_зі_львова абсолютно права. Лікарняні розраховуються, виходячи з тієї зарплати, яка б у Вас була на день виходу в декрет

Sonne
13.05.2010, 22:09
Лікарняні розраховуються, виходячи з тієї зарплати, яка б у Вас була на день виходу в декрет
Зрозуміла, дякую. У мене до окладу додавалася ще премія і оплачувані обіди, з яких повністю сплачувалися всі податки і відрахування. В попередньому лікарняному все це було включено. А як має бути зараз?

inNusjalapusja
13.05.2010, 22:15
У мене до окладу додавалася ще премія і оплачувані обіди, з яких повністю сплачувалися всі податки і відрахування. В попередньому лікарняному все це було включено. А як має бути зараз?

У нас на роботі таких виплат - оплачувані обіди - не було (я бухгалтер), тому я точно сказати не можу. А премія на мій погляд не увійде, бо премія виплачується за минулий місяць, а Вас за минулий нарахувань не було.

Prutylyatko
13.05.2010, 22:22
У мене до окладу додавалася ще премія і оплачувані обіди, з яких повністю сплачувалися всі податки і відрахування. В попередньому лікарняному все це було включено. А як має бути зараз?
Лише посадовий оклад.
До речі, попитайте у фонді соцстраху, тому що з 01 січня 2010р. ввійшло в дію якесь нове положення про нарахування декретних, по якому виходить набагато менша сума.

Velana
14.05.2010, 20:17
ніби перечитала усі дописи і досі не можу порахувати собі суму дородових і післяродових. можливо хтось має можливість мені допомогти??)))) моя заробітна плата на руки в середньому 1400 грн. щомісяця
тут точну відповідь тяжко дати, остаточну суму будете знати коли отримаєте ті дородові і післяродові :)
при підрахунку береться не та сума що на "руки", а та, яку нарахували по факту, також важливим є чи ви за той період були у відпустці, чи брали лікарняний... попросіть у вашій бухгалтерії щоб вам приблизно підрахували, тоді отримаєте більш точну суму :) а то ми тут зараз нарахуємо :girl_haha:

MAXAMAK
14.05.2010, 20:25
а то ми тут зараз нарахуємо

в середньому 1400 грн. щомісяця- в середньому хіба можем і сказати 1400 помножте в середньому на чотири і будете мати те що отримаєте (5600), але то теж в середньому.:girl_crazy:

hrystusja
14.05.2010, 23:16
в середньому 1400 грн. щомісяця- в середньому хіба можем і сказати 1400 помножте в середньому на чотири і будете мати те що отримаєте (5600), але то теж в середнь
Я теж так думала, але мене збило з пантелику те, що середньоденний заробіток ми множимо не на робочі дні, а на календарні (126) Тому і сума за моїми підрахунками більша виходить. от це в мене і викликало запитання.

Anel
18.05.2010, 12:29
Дівчата:girl_tender:поясніть хто знає,як зараз на ділі а не на словах виплачують допомогу при народженні 3ої дитини. Чи враховується рік народження старших дітей , чи вже після прийняття закону рахується як перша дитина:connie:

Prutylyatko
18.05.2010, 13:12
зараз на ділі а не на словах виплачують допомогу при народженні 3ої дитини. Чи враховується рік народження старших дітей , чи вже після прийняття закону рахується як перша дитина
Виплачують як на третю дитину (ви ля двох старших теж мама незалежно від нових чи старих законів). Після подання документів в райсобез протягом трьох (то цього року так) місяців виплачують 5000 грн, а далі по 1250 грн. щомісячно (правда, зараз йде затримка в один місяць). Минулого тижня виплатили за квітень 2010р.

бетменша
18.05.2010, 13:21
Допоможіть, з"ясувати таку ситуацію.
працюю на роботі 2 роки офіційно із записом у трудовій. до того, працювала студенткою в університеті. працювала там за контрактом і немаю ніякої документації,я ка б це підтверджувала. хоча реальний стаж роботи 3 роки і теоретично можу претендувати на 10% надбавку за вислугу років. чи можна у якийсь інший спосіб, крім трудової, підтвердити, що я працювала? якщо так, то який саме? може якась довідка з універститету, з відділу кадрів?

Prutylyatko
18.05.2010, 13:23
з відділу кадрів?
Берете довідкУ про те, з якого по який час працювали там та на якій посаді. А, взагалі, за вашим проханням можуть зробити запис в трудовій.

Зануда
18.05.2010, 13:27
зміни вступають в дію з 01 січня 2011року.
Тобто, якщо третя дитина народилась у 2010 році, то на неї той закон не розповсюджується?

Megan
18.05.2010, 13:27
Виплачують як на третю дитину (ви ля двох старших теж мама незалежно від нових чи старих законів).
Так, прийняття закону тут ні до чого. Лише є одна поправка, якщо найстарша дитина має більше як 18 років, то вона вже рахується повнолітньою, і тоді на новонароджену дитину буде рахуватися допомога як на другу, тобто 25000грн.

Тобто, якщо третя дитина народилась у 2010 році, то на неї той закон не розповсюджується?

Ні, не розповсюджується. Якщо зміни до закону все ж таки затвердять, то він набуде чинності з 01 січня 2011 року, і за такою схемою допомога буде виплачуватися тим дітям, які народилися після 01 січня 2011року.
Сподіваюсь,я зрозуміло написала.

poputochka
18.05.2010, 14:03
Дівчата,хто оформляв той перерахунок з 130 на більшу суму,підкажіть.
При подачі документів треба заповнити декларацію про доходи,в яку вписується і площа квартири чи будинка,земля,яка є у власності і автомобіль.І в законі і в порядку заповнення цієї декларації вказано,що в наданні допомоги може бути відмовлено,якщо ділянка більше 0,6га,площа квартири перевищує 20 м.кв на члена сім"ї, або у власності є більш ніж один автомобіль.
По грошах підрахувала,нам би належався той більший розмір,а от по декларації не пройдем.
Комусь відмовляли з причин,що завелика чи не одна квартира/будинок, ділянка,кілька машин іт.д.?

Zhdana
18.05.2010, 14:40
У нас 2 машини, а я записала одну))) Та і взагалі, коли заповнювала декларацію, мені жіночка в собезі сказала - та пишіть що небудь. Так що я там трохи прикрасила, в грошах не відмовили.

poputochka
18.05.2010, 14:56
У нас 2 машини, а я записала одну)))
Думаєте,перевіряти не будуть?
Я щось таке робити побоююсь,є ж відповідальність за внесення завідомо неправдивих даних,чи ні?
На сусідньому форумі писали наприклад,якщо машина куплена більш як шість місяців тому,то її можна не вписувати,але ніде в законодавстві я такого не знайшла,пише,те що є у власності сім"ї на момент заповнення декларації. А якщо машина,і не одна, була продана по довіреності,і не переоформлена?
Юристи, що скажете?

Анута
18.05.2010, 15:04
дівчата потрібно прописку дитини чи ні? бо я вже заплуталась :(

Zhdana
18.05.2010, 15:06
Я щось таке робити побоююсь,є ж відповідальність за внесення завідомо неправдивих даних,чи ні?
Також цікаво почути думку юристів. Чесно кажучи, я також трохи побоююсь, але вже зроблено... За перевірку щось сумніваюсь, там такі питання були - про суми, витрачені на будматеріали і подібне, хто ж це перевірятиме?

Megan
18.05.2010, 15:32
Перевіряють. І потім заставляють повернути гроші які були виплачені. В гіршому випадку ще можуть покарати за неправдиві дані.
Але перевіряють точно.
А якщо машина,і не одна, була продана по довіреності,і не переоформлена?
Машина продана по довіреності це по юридичному ваша власність. І брали ви за неї гроші чи ні - ніхто не знає. Доручення це що? - це ви доручаєте якійсь людині керувати вашою машиною і від ВАШОГО імені продати. Але власником залишаєтесь ви. Але це вже інша тема.
Але якщо машина куплена за 6 місяців до того, як ви подаєте на переофрмлення, то там на жаль нічого не вийде. Тому що машина це розкіш.... хіба би вона 500грн. коштувала.
Тут писали про будматеріали - це може і не перевірять, але по пенсійному чи по податковій перевірити яка у вас реальна зарплата - це запросто.
Я би не радила дуже "прибіднятись", бо брати легко, а назад віддавати - то не дуже.

Zhdana
18.05.2010, 15:39
Мда..., отже поверну, якщо вимагатимуть. А про машину скажу, що забула записати, неуважна була.

Бурулька
18.05.2010, 15:57
дівчата потрібно прописку дитини чи ні?
Христинка ще без прописки. При оформленні та переоформленні допомоги тьотя трохи скривилася і запитала, чому не прописана. А я сказала, що не бачу потреби з тим поспішати. На цьому розмова про прописку закінчилася.

Prutylyatko
18.05.2010, 15:59
На цьому розмова про прописку закінчилася
То у вас добра тьотя попалась. Взагалі без прописки не мають права виплачувати допомогу на дитину, оскільки допомога йде адресна (по районах), а невідомо, чи в цьому районі пропишите малечу. Буде в іншому - для райсобезу проблеми.

Бурулька
18.05.2010, 16:03
Взагалі без прописки не мають права виплачувати допомогу на дитину, оскільки допомога йде адресна
ми з чоловіком прописані в різних районах. Тому доводиться брати з мого райсобезу ще довідку, що я там не отримую допомогу. Ну і плюс довідка з ЛКП, що я справді проживаю з дитиною в Галицькому районі (де отримаємо допомогу). Ці довідки беру не тому, що дитина не прописна, а тому, що я прописана в іншому районі. До того ж допомога нараховується на моє ім"я. Якби прописка була така важлива, то відправили би мене в мій район отримувати допомогу.

ckorpionsha
18.05.2010, 16:26
В мене теж не просили прописки малого,хоч я взагалі з іншої області і там прописана

Fleshka
18.05.2010, 16:30
При оформленні та переоформленні допомоги тьотя трохи скривилася і запитала, чому не прописана
Ми оформляли допомогу вже тричі. Перший раз - одноразову, другий - 130 грн., і втретє - підвищену до 3-х років, ні разу ніхто навіть не заїкнувся за прописку.

maty
18.05.2010, 21:14
ні разу ніхто навіть не заїкнувся за прописку.а що не треба довідку про склад сім*ї?
І ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮ,НІХТО НЕ ВІДПОВІВ-комусь вже нараховують пільги,як багатодітним-бюджет вже прийняли!

Fleshka
18.05.2010, 21:24
а що не треба довідку про склад сім*ї?
Я мала на увазі за прописку дитини.:girl_in_dreams:
Довідку про склад сім"ї потрібно.

maty
18.05.2010, 22:51
ну а прописка якраз і вказується в цій довідці,дивно,вам повезло,що на дитина не зареєстрована за певною адресою і оформили допомогу-в нас чіпляються до чого можуть і не можуть-в мене менший 1,5 р,то я намучилася,поки одноразову оформила-три рази бігала на роботу,в бухгалтерії вже дивилися,як на ненормальну,а від мене вимагали в довідці про доходи ,щоб декретні,які були нараховані і виплачені в вересні разписали на всі місяці декретної відпустки.Але візит до кабінету начальника(якої на місці не виявилося)кардинально все змінив-вже самі побігли в свою бухгалтерію,і звичайно,все прийняли.

Fleshka
18.05.2010, 22:56
ну а прописка якраз і вказується в цій довідці,дивно,вам повезло,що на дитина не зареєстрована за певною адресою і оформили допомогу-в нас чіпляються до чого можуть і не можуть-в мене менший 1,5 р,то я намучилася
В наших з чоловіком довідках дитина не була вказана, але я поцікавилась, то відповіли, що коли перша дитина, то прописка не обов"язкова (про неї ніхто не питає), вже при оформленні допомоги на другу і наступну, вимагають реєстрацію всіх членів сім"ї.

pravovuk
18.05.2010, 23:33
вже при оформленні допомоги на другу і наступну, вимагають реєстрацію всіх членів сім"ї
Так,вимагають-але протиправно-в законі такої вимоги нема.Достатньо довідки з ЖЕКу де буде вказано "Дитина проживає із матір"ю без реєстрації".Я на такій таки наполягла при збиранні документів для допомоги на 2 -гу дитинку.

Мар"яночка
19.05.2010, 16:05
а в якому банку краще створювати рахунок, я так розумію зарплатня карточка не рахується :girl_sad:

Megan
19.05.2010, 16:10
а в якому банку краще створювати рахунок, я так розумію зарплатня карточка не рахується
Соцзахист співпрацює з Ощадбанком і ПриватБанком. Я би вибрала ПриватБанк - банкоматів багато. зарплатна не рахується, для соцзахисту видають Соціальну картку (гарного зеленого кольору).

olena
19.05.2010, 16:13
Достатньо довідки з ЖЕКу де буде вказано "Дитина проживає із матір"ю без реєстрації
Я власне і принесла таку довідку і ніхто від мене більшого не вимагав.

в якому банку краще створювати рахунок, я так розумію зарплатня карточка не рахується
Вибір не великий:Ощадбанк і Приватбанк.Я оформляла в Приваті-швидко і без зайвих ускладнень,потім підключилась до банкінгу(безкоштовно) і тепер як тільки гроші поступають на рахунок я про це знаю.

chacha
21.05.2010, 17:54
Хто підкаже. де знаходиться собез Залізничного району?

MAXAMAK
21.05.2010, 18:23
на вулиці виговського. біля 5 міської поліклініки.

Blondo4ka
25.06.2010, 09:46
Дівчатка, розкажіть щось про цю підвищену виплату на дітей. У соцзахисті сказали, що підвищена лише тим, у кого дохід сім"ї малий і хто виробляв цю додаткову допомогу на дітей.

Fleshka
25.06.2010, 19:00
Блондочко, почитайте відповідну темку, там дівчатка все детально описали:girl_flag_of_truce:

Blondo4ka
25.06.2010, 20:06
почитайте відповідну темку, там дівчатка все детально описали
Скеруйте, будь-ласка, яка то відповідна?:girl_blush2:

Fleshka
25.06.2010, 20:13
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41548ось тут )))

Уляночка
28.06.2010, 16:16
дівчата, а одноразову до якого віку треба оформити..3 чи 6 місяців....

olja_zaj
28.06.2010, 16:50
дівчата, а одноразову до якого віку треба оформити..3 чи 6 місяців...
Не пізніше 12 календарних місяців після народження дитини.

Уляночка
28.06.2010, 17:21
пізніше 12 календарних місяців після народження дитини.
а то мене настрашили,що до 3....

olja_zaj
28.06.2010, 18:14
а то мене настрашили,що до 3...
Колись було до 6 місяців,з 2009 року до 12.

Анута
28.06.2010, 18:52
колись ніби було до 6-ти.

дівчата, що то за допомога малозабезпеченим? мені в собезі сказали що можна ще таку зробити і треба довідку про доходи. Розказували як рахувати але я видно тормозила. Тому уточнюю: має бути менше ніж 888*4 (чотири людини в сім"ї) * 6 (півроку) = 21312 грн по обох довідках??

я_тут
04.07.2010, 16:09
Анута
мені так перерахували допомогу по догляду за дитиною з врахуванням доходів
Ви певно помиляєтесь,береться 888*4/6, це такий мінімальний дохід на людину має бути в місяць, якщо ваші реальні доходи менші, то різницю доплачують і мені замість 130грн тепер 652 платять,але в нас офіційно з чоловіком доходів нема, крім допомоги на дитину :)

Mirik
05.07.2010, 17:03
В мене таке питання: знахожусь в декретній відпустці по догляду за дитиною 3р, і 1 р. за власний рахунок по довідці по стану дитини.І ось знов я вагітна .Як мені нарахують лікарняне у звязку з вагітністю та пологами на роботі.Місце за мною зберігається , проте нарахувань немає.

viklesgo
06.07.2010, 10:36
малому 1,5 і чоловік офіційно не працює і як малозабезпеченій сімї я получаю 534грн:)
коли оформляла допомогу то питались чи протягом року не робили дорогих покупок(машина,квартира,телевізор),довідка з нас 2-х що ми не ПП,3 підписи від сусідів що чоловік ніде не працює і дов з ЦЗ що він не стоїть там на обліку

olja_zaj
06.07.2010, 13:51
тепер 652 платять,але в нас офіційно з чоловіком доходів нема, крім допомоги на дитину
А чому вам платять 652,якшо чоловік офіційно не працює , є трудова,ви в декреті,повинні отримувати 744 грн,навіть більше бо було добавлено.

---------- Додано в 12:51 ---------- Попередній допис був написаний в 12:49 ----------

,3 підписи від сусідів що чоловік ніде не працює
То коли ви таке робили? То в нас у Львові? Шо то за собез такий? Ви просто мали взяти трудову чоловіка і показати.

Vероніка
06.07.2010, 14:17
Дівчата! Хто знає на рахунок доплати до 130 грн. додаткових 250 ? В моєму собезі морозяться - кажуть, ми не в курсі !

olja_zaj
06.07.2010, 16:09
Дівчата! Хто знає на рахунок доплати до 130 грн. додаткових 250 ? В моєму собезі морозяться - кажуть, ми не в курсі !
Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається довідка про склад сім'ї та довідки про доходи кожного члена сім'ї.

viklesgo
06.07.2010, 16:26
Ви просто мали взяти трудову чоловіка і показати.
мій чоловік ще її не заводив,а оформляла допомогу 4міс тому

---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

А чому вам платять 652,якшо чоловік офіційно не працює , є трудова,ви в декреті,повинні отримувати 744 грн,навіть більше бо було добавлено.
це значить мене ОБКРАДАЮТЬ:girl_cray:

Анута
06.07.2010, 16:28
береться 888*4/6
значить пояснювали мені ще раз: береться довідка про доходи за півроку моя та чоловіка. Дохід сумується і ділиться на 6 (місяців) і ще на 4 (членів сім"ї).І ця цифра повинна бути більшою за мінімальний прожитковий мінімум (з 01.07.2010 888,00; з 01.10.2010 907,00; з 01.12.2010 922,00).
Якщо дохід менший, то різниця мені доплачується собезом. Ось так.
Подавати довідки можна періодично оскільки доходи можуть змінюватись.

Януся
06.07.2010, 18:39
Нам пояснили також так як пише Анута. Одноразова допомога також враховується у доходи.

olja_zaj
06.07.2010, 18:59
значить мене ОБКРАДАЮТ
Поцікавтеся ше раз в собезі,підіть до начальника хай вам пояснить.

Vероніка
06.07.2010, 23:50
Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається довідка про склад сім'ї та довідки про доходи кожного члена сім'ї
А ви не підкажете, чи можлива доплата, якщо офіційна зарплата висока ( хоч і це тільки на папері вона висока) ?

olja_zaj
07.07.2010, 10:57
якщо офіційна зарплата висока ( хоч і це тільки на папері вона висока) ?
Вище написали як рахувати.Вам таку зарплату високу напишуть в довідці про доходи?

Vероніка
07.07.2010, 17:02
Вам таку зарплату високу напишуть в довідці про доходи?
Напишуть-напишуть, це ж офіційно така зарплата, хоч більше 20 % йде на податки і медстрахування ! :girl_sad:

Mirik
09.07.2010, 16:45
Дівчата , я повторююсь , може хтось знає відповідь на моє питання :В мене таке питання: знахожусь в декретній відпустці по догляду за дитиною 3р, і 1 р. за власний рахунок по довідці по стану дитини.І ось знов я вагітна .Як мені нарахують лікарняне у звязку з вагітністю та пологами на роботі.Місце за мною зберігається , проте нарахувань немає. Дякую

Пупсик
09.07.2010, 17:08
Подавати довідки можна періодично оскільки доходи можуть змінюватись.
Поясніть тлумкові, то можна довідки подавати частіше ніж раз в пів року?

olja_zaj
09.07.2010, 17:13
апишуть-напишуть, це ж офіційно така зарплата,
Тоді вища допомога вам не передбачена.

Mamusya
09.07.2010, 18:46
Як мені нарахують лікарняне у звязку з вагітністю та пологами на роботі.Місце за мною зберігається , проте нарахувань немає. Дякую
Мені нарахували по тій ставці , яка вказана в табельному листі. І нарешті виплатили !

Ніколь
19.07.2010, 18:33
Сьогодні була в собесі, подавала документи на перерахунок допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.
І дали мені заповнити заяву і декларацію про доходи. з заявою все просто і понятно, а вот з декларацією.....
наприклад розділ де вказуються відомості про житлові приміщення що перебувають у власності або володінні членів сімьї.....
якщо в мене крім частки батьківської квартири немає у власності житлових приміщень, але я в тій квартирі не живу і не прописана, то мені я так розумію її не треба вказувати? Якщо чоловік власник 2 квартир, в одній з яких він прописан але не проживає + прописані ще троє людей, і в другій він проживає зі мною і дитиню ( ми з Юлькою там прописані).....що мені писати в тій графі - лише оту квартиру в якій ми всі разом живем? чи всі квартири?

Розділ про транспортні засоби...чи можна в ньому нічого не писати? чи вони якось це перевіряють? якщо я напишу про нашу машину 2008 р.в. то чи не відмовлять мені в призначенні збільшеної допомоги?
Бо читала що декому вони відмовляли мол ви машину дорогу маєте, в квартирі своїй живете - в вас все і так благополучно, вам допомоги не треба.

Дівчата, хто вже заповняв ті декларації, разкажіть що і як писали?

Олюська
19.07.2010, 18:45
Мені видали місяць тому довідку про декрет (я ще перебуваю у першому декреті). Мені за тією довідкою мають зараз виплатити допомогу чи після пологів?

meri5
20.07.2010, 13:34
Я до декрету працювала на роботі офіційно з записом в трудову книжку, після народження донечки написала заяву на відпустку по догляду за дитиною до 3 років, але коли дитині було 8 місяців мені запропонували роботу на неповний робочий день по трудовій угоді і я погодилась. Допомоги 130грн я неотримую так я офіційно працюю. Ми плануємо другу дитину на наступний рік, а березні місяці я повина вийти на свою стару роботу так як за мною зберігвється місце, питання як краще вийти трошки попрацювати і піти в декрет чи невиходячи з першого відразу в другий. І як мені нарахують і виплатять лікарняні у звязку з вагітністю та пологами (знаю що нараховують 4 зарплати) на теперішній роботі в мене офіційно дуже мала зарплата а на старій велика і нехочеться втрачати грошей і нехочу щоб директор косо дивився на мене коли принесу лікарняне так як на попередній роботі знають що підробляю. Незнаю чи хтось щось зрозуміє але чекаю на відповідь.

Megan
20.07.2010, 13:46
чи вони якось це перевіряють? якщо я напишу про нашу машину 2008 р.в. то чи не відмовлять мені в призначенні збільшеної допомоги?
Перевіряє правдивість даних не соцзахист, а ті, що той соцзахист перевіряють. Якщо машина куплена у 2008 році, то можете її вказувати. Якщо ж машина куплена протягом останніх 12 місяців, тоді це рахується як прибуток.
Щодо квартири - точно не знаю, але здається вказуєте ті де ви або ваш чоловік є власником.

Usmishka
20.07.2010, 13:59
на неповний робочий день по трудовій угоді і я погодилась. Допомоги 130грн я неотримую так я офіційно працюю
Якщо ви працюєте неповний робочий день то виплата в розмірі 130 грн за вами зберігається.

Borodinka
20.07.2010, 15:15
Дівчата, може зможете мені щось корисне порадити!!!
Мої старші доці прописані з батьком у його батьків (де ми раніше жили), я прописана в іншій квартирі. Тепер держава обіцяє 50%знижки на всі компослуги багатодітним сім"ям. Чи я зможу оформити цю знижку, прописав мацьопу до себе, чи не тратити сили і прописувати теж до батька, бо буде більше мінінгітуі хабарів, щоб її оформити, ніж тої допомоги???

Mamusya
20.07.2010, 15:17
meri5 (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=5664) , Якщо у Вас досить велика зарплата на старій роботі , то ,ІМХО, вартує туди вийти хоча би з півроку-рік пропрацювати , і тоді вже йти в новий декрет. Якщо Ви з декрету в декрет підете , то нарахують Вам 4 зарплати . Мені порахували за ставкою, яка в мене стояла в табелі.

meri5
20.07.2010, 15:21
Якщо ви працюєте неповний робочий день то виплата в розмірі 130 грн за вами зберігається.
Я знаю про це але ми оформили в декрет чоловіка
Mamusya дякую.

Аделя
22.07.2010, 13:02
Дівчата, скажіть, чи при оформленні підвищеної допомоги по догляду за дитиною потрібно її приписувати? Одноразову оформляли без приписки.

Fleshka
22.07.2010, 13:09
Аделя, ми отримуєм підвищену допомогу, Романа не прописували.

Маріка
27.07.2010, 21:31
Дівчатка, таке питанняі!
Я працюю в приміщенні з високим рівнем шуму і високим рівнем електромагного випромінюванням і ще часто приходиться працювати за компютером. Чи може є якісь пільги у виході в декрет (в смислі щоб швидше піти) Наперед дякую за відповідь!:girl_smile:

tvm
27.07.2010, 22:47
Дівчатка, таке питанняі!
Я працюю в приміщенні з високим рівнем шуму і високим рівнем електромагного випромінюванням і ще часто приходиться працювати за компютером. Чи може є якісь пільги у виході в декрет (в смислі щоб швидше піти) Наперед дякую за відповідь!
на жаль, пільг ніяких немає, є загальні правила для всіх - Закон "Про відпустки" ст.17 :Відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами
На підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами тривалістю:
1) до пологів - 70 календарних днів;
2) після пологів - 56 календарних днів (70 календарних днів - у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів), починаючи з дня пологів.
Ще про це є стаття в Кодексі законів про працю: Стаття 179. Відпустки у зв'язку з вагітністю, пологами і для догляду за дитиною
На підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів — 70) календарних днів після пологів, починаючи з дня пологів.

Тривалість відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів — у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів). Вона надається жінкам повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.

tvm
28.07.2010, 01:01
а ще стосовно відпусток, то може комусь буде корисною наступна інформація (бо не всі про це знають): Закон "Про відпустки" Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей
Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів - тобто фактично є два додаткових тижні оплачуваної відпустки в рік!
Є ще нова підстава відпустки (правда вже без збереження зарплати) -Стаття 25. Відпустка без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов'язковому порядку
Відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов'язковому порядку:
3-1) матері або іншій особі, зазначеній у частині третій статті 18 цього Закону, для догляду за дитиною віком до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території;
{ Частину першу статті 25 доповнено пунктом 3-1 згідно із Законом N 2169-VI ( 2169-17 ) від 11.05.2010 }

AlbinaK
13.08.2010, 11:24
Дівчата! Шукаю поради :) Наразі офіційно не працюю, малій 5,5р. Чи зможу отримати допомогу при народженні другої дитини (є надія, що вагітна:)). І що тоді робити, куда звертатися? Хто знає юридичні нюанси?

olja_zaj
13.08.2010, 15:34
Наразі офіційно не працюю, малій 5,5р. Чи зможу отримати допомогу при народженні другої дитини (є надія, що вагітна). І що тоді робити, куда звертатися? Хто знає юридичні нюанси?
Звичайно шо все ви зможите отримати.Почитайте гілку.Звертатися в ваш Собез.

Уляночка
13.08.2010, 15:54
дівчата, а якщо мій чоловік офіційно не працює і не стоїть на біржі, то це якось впливає на отримання підвищеної виплати (не 130, а ???....)

meri5
13.08.2010, 16:03
дівчата, а якщо мій чоловік офіційно не працює і не стоїть на біржі, то це якось впливає на підвищені виплати (не 130, а ???....)
Так впливає, потрібно щоб чоловік взяв довідку з біржі що він неотримує там ніяких коштів, довідку з податкої що він не є ПП, довідку про склад сім'ї (2 якщо ви в різних місцях прописані). Але перших півроку це неварто робити тому що ви отримали одноразову допомогу при народжені 2 дитини а вони її враховують.
Ми ще приносили довідку що немаєм землі у власності.

Уляночка
13.08.2010, 16:37
приносили довідку що немаєм землі у власності.
а то де брати?

olja_zaj
13.08.2010, 17:12
а то де брати?
Це в ЖЕКУ,коли чоловік буде брати довідку про склад сім"і,там має бути зазначено,земельної ділянки немає.

---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:10 ----------

івчата, а якщо мій чоловік офіційно не працює і не стоїть на біржі, то це якось впливає на отримання підвищеної виплати
Трудова є в нього на руках?

Уляночка
13.08.2010, 17:26
Трудова є в нього на руках?
так......на руках

meri5
13.08.2010, 17:50
Це в ЖЕКУ,коли чоловік буде брати довідку про склад сім"і,там має бути зазначено,земельної ділянки немає.
В мене була окремою довідкою і виддав нам землепорядник.

olja_zaj
13.08.2010, 18:20
мене була окремою довідкою і виддав нам землепорядник.
В нас з тим простіше.
ак......на руках
Тоді добре,з тою трудовою потрібно в Собез.Візьми паспорта,ід. коди і в Собез,вони дадуть запити і уточнять шо ще потрібно.

dasha
13.08.2010, 20:04
Не знаю чи вище про це писали. Але виплати підприємства при дородовій і післяродовій відпустці належить при роботі як на основній роботі так і на роботі по сумісництву (за законом). Так я працьовала на 2 підприємствах то на одне занесла лікарняний, на друге його копію. Можливо комусь пригодиться, то напишу точніше.:girl_wink:

Prutylyatko
13.08.2010, 21:07
виплати підприємства при дородовій і післяродовій відпустці належить при роботі як на основній роботі так і на роботі по сумісництву
Я теж так оформляла.

Smokky
17.08.2010, 17:02
Більш-менш перечитала тему, ала не знайшла однозначних відповідей на свої запитання. Може в когось була схожа ситуація. Отже, я прописана не у Львові. Хотіла до пологів виписатись і прописатись у чоловіка у Львові, але вже немає часу, і ще є декулька для цього перепон, але це інша історія :)
Запитання: чи можна оформити допомогу одноразову і до трьох років на чоловіка? щоб мені не требап було їздити на місце прописки? або чи можу я оформити на себе, але у львові? і що для цього потрібно? Дякую.

Tanuchka
17.08.2010, 17:19
Запитання: чи можна оформити допомогу одноразову і до трьох років на чоловіка? щоб мені не требап було їздити на місце прописки? або чи можу я оформити на себе, але у львові? і що для цього потрібно? Дякую.

В мене така сама історія. Одноразову поміч оформлена на чоловіка, так можно.
Але допомога до 3-х років оформляють тіки на маму. І тут купа паперів, хоча собрати реально.
Що потрібно? спробую згадати.. але в першу чергу Стальних нервів та терпіння, то всьо зібрати :)
1. довідка про склад сім"ї: Мами (а то тре їхати до себе йти до жеку з паспортом, та отримату справку форми 2 розгорнуту!!!), Чоловіка (а то вже вирішуйте де прописана дитина, в нас з татом, то ще треба ту справку від мами ф№2, розгорнута, щоб дитину прописали в жеку там де тато, чи зрозуміло я написала?)
2. Довідка з Соц.захисту Мами (зновуж вам тре в себе, в свому соц.зах. взяти ту справку що ви не отримуєти жодної допомоги, або щось отримуєте)
3. Акт спільного проживання з Жеку (чоловіка, то складають майстри, здається тут потрібні підписи 2-х сусідів, що ви дійсно з ним проживаєте)
4. Копія наказу про надання відпустки.
5. Копія трудової книжки 1 стр та стр. де ви прийняті на роботу, (з печатками)
6. довідки про доходи за 6 міс. Моя та чоловіка (То не обовьязково всім, може вам не потрібно буде)
7. Копії паспортів та індефікаційних.
8. Карточка з Приватбанку (то треба йти в приватбанк писати заяву і т.п.)
9. Папкаскорозшивач.

Але ще в роддомі будуть нерви трошки мотати з тою пропискою.. Тримайтесь. Вам головне спокій, та здорова дитинка.

Smokky
18.08.2010, 12:02
Дуже вам дякую за розгорнуту відповідь, але ще скажіть що мене через прописку в роддомі чекає? Я на обліку стою у львівській ЖК.

Надька
18.08.2010, 13:30
Дівчата якшо хтось може напишіть будь-ласка які документи і куди треба занести аби була одноразова виплата і виплата на дитину? я приписана у Львові, а чоловік на Скнилові, я працювала офіційно 3 місяці.

dasha
18.08.2010, 18:30
Ні я ні моя кума не мають львівської прописки. Родили без проблем. На допомогу до 3 років і одноразову я несла такі документи:
1. Довідка в Соцзабез з роддому.
2. Свідоцтво про народження дитини
3. Копії паспортів
4. номер рахунку Ощадбанку, або приватбанку ( де потім зручніше брати)
5. Довідка з роботи, що ви в декретній відпустці.
6.копія трудової
На місці ще заповнюєте заяву.
Більше ніяких паперів не треба, якщо хочете більше ніж 130, то через пів року доносите довідки свою і чоловіка про доходи і приписку.
Допомога оформлюється за місцем дитячої поліклініки ( куди будете ходити) Наприклад моя поліклініка у
франківському районі. То я оформляла в Франківському Соцзабесі
Допомогу бажано зробити чим поскоріше бо по 130 вони нараховують не від родів чи виходу в декрет, а з часу подачі паперів.

Tanuchka
18.08.2010, 18:35
Допомога оформлюється за місцем дитячої поліклініки ( куди будете ходити)
Допомогу бажано зробити чим поскоріше бо по 130 вони нараховують не від родів чи виходу в декрет, а з часу подачі паперів.

за місцем дитячої полікліники? хм.. дивно..

а допомогу мені на місці сказали що дорахують те що мала получити від родів. Нема різниці коли подала.

dasha
18.08.2010, 18:37
Навіть якщо ви працювали 1 чи два місяці вам ще належить виплата декретних з роботи, туди треба занести листок непрацездатності. Решта написано вище.

dasha
18.08.2010, 21:01
за місцем дитячої полікліники? хм.. дивно..
Ну бачите, я написала, як я оформляла. Можливо вони мали наувазі, раз я буду відвідувати ту поліклініку то живу в районі того соцзабезу. Принаймі мені так казали і в роддомі і в соцзабезі.

Tanuchka
18.08.2010, 21:30
Можливо вони мали наувазі, раз я буду відвідувати ту поліклініку то живу в районі того соцзабезу. Принаймі мені так казали і в роддомі і в соцзабезі.

а ну правильно по місту проживання..

Lvivna
18.08.2010, 21:53
3 підписи від сусідів що чоловік ніде не працює
І сміх, і гріх, а звідки сусіди можуть знати, чи чоловік працює, чи ні? Вони в його трудову не заглядають, і не слудкують, куди він ходить!..

Megan
19.08.2010, 12:38
І сміх, і гріх, а звідки сусіди можуть знати, чи чоловік працює, чи ні? Вони в його трудову не заглядають, і не слудкують, куди він ходить!..
Ги-ги...наші сусіди, то якраз така організація, яка все про всіх знає...

allusya
19.08.2010, 12:44
І сміх, і гріх, а звідки сусіди можуть знати, чи чоловік працює, чи ні?

Ну не кажіть, в мене сусідка (тітка чоловіка) каже, що мене скоротили і я сижу дома, і вона це знає точно. А взагалі то я на лікарняному, просто їй не звітую, зрештою вона і не питає. Люди різні бувають. От вона ходить і тішиться, що я без роботи, сижу дома.

Holly
19.08.2010, 13:57
Довідка в Соцзабез з роддому А яка то довідка? Бо в пологовому мені дали три довідки: одна в поліклініку педіатру, друга гінекологу і третя для оформлення свідоцтва

Leila
19.08.2010, 14:11
Довідку в Соцзабез не роддом дає, а рагс разом зі свідоцтвом про народження. А ту довідку з роддому треба в рагс на оформлення свідоцтва.

dasha
19.08.2010, 16:40
Довідку в Соцзабез не роддом дає, а рагс разом зі свідоцтвом про народження. А ту довідку з роддому треба в рагс на оформлення свідоцтва.
Так і є, помилилась, дякую, що виправили.

orsol
05.09.2010, 18:24
Привіт!
Який має бути дохід, щоб оформлятися як малозабезпечена сім"я?
Які потрібні довідки, щоб отримувати допомогу на дитину більше 130 грн.?
Дякую.

olja_zaj
05.09.2010, 18:34
Привіт!
Який має бути дохід, щоб оформлятися як малозабезпечена сім"я?
Які потрібні довідки, щоб отримувати допомогу на дитину більше 130 грн.?
Дякую.
Подивіться пару сторінок назад,про це вже писали і неодноразово.
На рахунок більше 130,якшо вам світить,краще в Соцзабез,в кожного по різному.

SUN
11.09.2010, 20:27
Дівчата! Чи є тут хтось з посвідченням багатодітних батьків? Я от отримала це щастя на днях і не розумію, навіщо воно взагалі? Субсидії і без нього оформлюються, на проїзд у транспорті воно не діє. Може є все ж якась користь від нього?

---------- Додано в 16:27 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

Дівчата! Чи є тут хтось з посвідченням багатодітних батьків? Я от отримала це щастя на днях і не розумію, навіщо воно взагалі? Субсидії і без нього оформлюються, на проїзд у транспорті воно не діє. Може є все ж якась користь від нього?
І ще питання. Я родила на початку червня, в кінці червня всі документи на отримання допомоги по народженню дитини були оформлені. А грошей нема. Я навіть ще лікарняних по роботі не отримала (в декреті з квітня). Це нормально зараз така затримка по виплатах?

ulcha
11.09.2010, 20:35
всі документи на отримання допомоги по народженню дитини були оформлені. А грошей нема. Я навіть ще лікарняних по роботі не отримала
телефонуйте туди, де оформляли допомогу
а лікарняні вам мали виплатити відразу по народженні

Arapeta
12.09.2010, 19:33
Може хто тут порадить.
На підприємство чоловіка соц страх виділив путівку матері і дитини у санаторій. Дитина дійсно в нас потребує лікування Лор-органів. Чи можу з нею якось легально поїхати я? Чоловік не хоче так надовго брати відпустку. Його бухгалтер каже, про поділ путівки, де чоловік все-одно має їхати, а вже потім я. Невже по путівці матері і дитини я не можу поїхати? Чи мусимо на місці "домовлятися"? Як це влаштувати????
Поїдемо перший раз.
Наперед вдячна.

Ніколь
13.09.2010, 02:30
Побачила в себе сьогодні на карточці грошики, явно не 130 а значно більша сумма....почала вираховувати що ж вони мені і за якй період кинули. І постало питання, може хто в курсі...... коли вони в собесі вираховують сукупний дохід сімьї, виходячи з якого призначається допомога....чи вони враховують туди тих 130 грн дитячих? Бо по ідеї не повинні, в мене якраз без 130 грн більш-меньш правдиві сумми получаються. А якщо 130 грн враховують в сукупний дохід - то це ж маячня..... получаються вони щопівроку, як будуть подаватись документи на переоформлення, будуть зменьшувати призначену мені виплату на сумму своєї ж допомоги ( бо чим більший буде дохід сукупний - тим меньше в результаті грошей до виплати). Хто точно знає як вони вираховують? І чи вони дають відповідь на ці питання в телефоному режимі?

Уляночка
13.09.2010, 09:34
вони враховують туди тих 130 грн дитячих
нам так і сказали 130+500 з лишнім...тобто враховують

Leila
13.09.2010, 09:44
http://consultant.parus.ua/_advice_view.asp?rnx=067OW10b4b51bcb3527099b68e26f fcabdf22, тут читала, ніби 130 грн не враховують, але хто його знає

meri5
13.09.2010, 12:07
Хто підкаже скільки часу дійсна (який термін ) довідка про склад сім'ї?

Дана
13.09.2010, 12:33
Хто підкаже скільки часу дійсна (який термін ) довідка про склад сім'ї?Місяць від дати видачі, далі мені ставили печатку поряд дату і писали:" Продовжено, і без змін" то ще на місяць була дійсна.

Lvivna
13.09.2010, 16:22
Дівчата, якщо я не працюю офіційно, і мені мають зараз видати довідку з поліклініки для отримання допомоги (я на 30 тижні вагітності), то:
1. Коли мені видадуть гроші, після пологів, чи ще до них?
2. Це в соцзахист районний з нею йти?
3. Яка там сума буде нарахована?
4. Які документи потрібні будуть, крім неї?

airy_cat
13.09.2010, 17:59
1. Коли мені видадуть гроші, після пологів, чи ще до них?
2. Це в соцзахист районний з нею йти?
3. Яка там сума буде нарахована?
4. Які документи потрібні будуть, крім неї?
1. Как договоритесь с руководством, мне выдали до, но официально - вроде бы тогда, когда соцстрах деньги на предприятие кидает - в достоверности этой версии не уверенна.
2. Нет, к себе на работу - либо в отдел кадров, либо в бухгалтерию.
3. [Рабочие дни на период больничного] * [оклад в день на основании последних полгода]
4. нет

Nata Kopejkina
13.09.2010, 18:00
Скажіть будь-ласка я покіщо студентка, захист диплому випадає на 6-й місяць вагітності, я не працюю, яку допомогу я можу отримати? На що розраховувати?

Lvivna
13.09.2010, 18:35
1. Как договоритесь с руководством, мне выдали до, но официально - вроде бы тогда, когда соцстрах деньги на предприятие кидает - в достоверности этой версии не уверенна.
Ще раз повторюю, я не працюю, і не зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна. Процедуру отримання виплати по декретному лікарняному листку на підприємстві я прекрасно знаю, але це не мій випадок!..

shoniko
13.09.2010, 20:38
Дівчата, мені пів року замість 130 давали 600, зараз вже знов треба поновлювати документи, але тепер якщо в дохід за пів року додати тих 600 що вони мені платили, то виходить тих же 100 грн. Тобто я тепер 6 міс.в прольоті, а потім можна знов подавати, наче так виходить?

Leila
13.09.2010, 20:52
ні знов має бути по 600 або й більше грн, теперішня допомога не враховується при перерахунку. рахують тільки доходи чоловіка поділено на кількість людей

Holly
13.09.2010, 21:02
Коли мені видадуть гроші, після пологів, чи ще до них? В мене така сама ситуація. Я гроші отримала ще до пологів, точну суму не пам"ятаю, до 900грн. Йдіть в соцзахист, там взнаєте про необхідні документи

airy_cat
13.09.2010, 22:02
Ще раз повторюю, я не працюю, і не зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна. Процедуру отримання виплати по декретному лікарняному листку на підприємстві я прекрасно знаю, але це не мій випадок!..
упс, невнимательный савсем

inNusjalapusja
13.09.2010, 22:12
чи вони враховують туди тих 130 грн дитячих?
мені не враховують. І на карточку "капає" стільки ж, скільки і я собі нарахувала.

Lvivna
14.09.2010, 20:03
Я гроші отримала ще до пологів, точну суму не пам"ятаю, до 900грн. Йдіть в соцзахист, там взнаєте про необхідні документи
Я живу теж у Франківському районі, так, як і ви, які документи вам казали зібрати?

Holly
14.09.2010, 20:19
Я живу теж у Франківському районя не прописана у Львові. Довідки стандартні. Копію паспортів, ідентифікаційних, свідоцтва про шлюб, довідку з соцзахисту по місцю прописки чоловіка, що він не отримував допомогу. Були ніби ще якісь довідки, але не пам"ятаю які

kozochka
16.09.2010, 13:39
Дівчата,а хтось оформляв допомогу після 3 років як малозабезпечена сімя,чи можна оформити якщо двоє дітей,я і чоловік непрацює,будемо ставати в центр зайнятості,а то я колись чула,що таку допомогу оформляють тільки ті хто має неменше троє дітей.

Prutylyatko
16.09.2010, 14:10
таку допомогу оформляють тільки ті хто має неменше троє дітей.
задзвоніть в райсобез, вам там точно скажуть та відразу уточните всі питання.

Анута
16.09.2010, 16:34
дівчата, хтось чув за те що наші можновладці прийняли постанову що тепер декретна відпустка не рахується до стажу??
за навчання в виші чула, але тепер ще й декрет??
я в тихому шоці: 6 років вишу, 4-ий рік декрету і виходить 10 років випали зовсім....

Fleshka
16.09.2010, 16:42
Я вже десь тут таке читала...Я в шоці, то якщо я надумаю мати шістьох дітей, то мені стажу не нарахують? То до якого віку я потім змушена буду той стаж відпрацьовувати? :girl_feminist:

Suzi
16.09.2010, 16:54
дівчата, хтось чув за те що наші можновладці прийняли постанову що тепер декретна відпустка не рахується до стажу??
за навчання в виші чула, але тепер ще й декрет??
Я чула про вагітність, про відпустку по догляду за дитиною нічого не говорять наразі.
Напевне трохи не по темі, але маю питання...Дівчата, а для чого вам той стаж? Сподіваєтесь в нашій країні потім на пенсію прожити? Воно звичайно недобре, що навіть це забирають, але особисто не дуже на ті виплати розраховую. Вже маю допомогу від держави за вихованн наступного покоління. Ви самі знаєте скільки.

Svitlanka
16.09.2010, 16:54
що тепер декретна відпустка не рахується до стажу??
Треба в бухгалтерів перепитати, чи в фонді зайнятості. Бо і раніше це все якось дивно було - до загального стажу йшло, а от до якогось іншого ( можливо, до того, по якому розраховують допомогу по безробіттю) не враховувалось.
Та й взвгалі, ще все може 100 раз помінятись.

Анута
16.09.2010, 16:59
Сподіваєтесь в нашій країні потім на пенсію прожити?
зараз ні. Але ж, як казав старий жид, "все так не буде". чи вважаєте що з України з часом буде взагалі повна Ж?

Fleshka
16.09.2010, 17:01
Сподіваєтесь в нашій країні потім на пенсію прожити
а хто його знає, як то життя повернеться...

Suzi
16.09.2010, 17:19
Але ж, як казав старий жид, "все так не буде". чи вважаєте що з України з часом буде взагалі повна Ж?
Власне, що зараз постійно щось змінюється. Що тут буде через 10-20-30 років навіть не можу собі уявити. І від кожного нового кроку цієї влади я в шоці. Пахне поверненнм в минуле, і то не найкраще.... До речі, хіба зараз стаж має значення, а не сумма, яка відраховується в фонд?
Та й до того ж, нація старіє, на працюючих крім податків (які ж ніхто не послаблює) , які не стимулюють до "білої" бухгалтерії, все більше лягає турбота про пенсіонерів, яких чим далі, тим стає все більше.

Анута
16.09.2010, 17:30
пенсіонерів, яких чим далі, тим стає все більше
як на мене - навпаки. Зараз уся політика спрямована на те, щоб пенсіонерів було все менше та менше (підняття пенсійного віку тощо).

До речі, хіба зараз стаж має значення, а не сумма, яка відраховується в фонд?
Можна йти на пенсію за віком (а це казна коли), а можна і за стажем (а це зазвичай років на 5-10 раніше). Сума це інше, ключове слово - вік.
Наприклад, мій батько вже давно міг би піти на пенсію за стажем, але ж кожен день щось вигадують... і, дай Бог, дочекатись коли настане пенсійний вік (якщо його з дня на день знову не змінять).

Suzi
16.09.2010, 19:12
Сума це інше, ключове слово - вік.
Наскільки я розумію, вік - це коли, а сума - це скільки.
Хоча і збільшують пенсійний вік, але люди ніде не діваються. А тих хто працює і і відраховує кошти в реальному розмірі, стає все менше і менше. От видно вік збільшили, в жінок заберуть ще стажу. Так і кошти бюджетні економлять, замість працювати і народне господарство розвивати.Взагалі можна про це багато говорити. Але певно в іншій гілці.

---------- Додано в 18:12 ---------- Попередній допис був написаний в 17:47 ----------

Дівчата, я чого сюда. Ткніть будь-ласка в той закон, який передбачає виплату по вагітності і пологам (126 днів лікарняного). Цікавить чи щось маю цього разу отримати чи ні.

poputochka
16.09.2010, 19:55
Ткніть будь-ласка в той закон, який передбачає виплату по вагітності і пологам (126 днів лікарняного). Цікавить чи щось маю цього разу отримати чи ні.
ЗУ "Про державну допомогу сім"ям з дітьми"+ Постанова КМУ"Про порядок виплати...
5. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається:

1) якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через шість місяців з дня закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, і виплачується жінкам за весь період відпустки, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей - 70) календарних днів після пологів. Жінкам, віднесеним до 1 - 4 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, допомога виплачується за 180 календарних днів зазначеної відпустки (90 - до пологів і 90 - після пологів). Допомога обчислюється сумарно та призначається жінкам у повному обсязі незалежно від кількості днів відпустки, фактично використаних до пологів.

У разі ускладнених пологів зазначена допомога донараховується на підставі довідки встановленого зразка, виданої лікувально-профілактичним закладом.

(абзац другий підпункту 1 пункту 5 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2003 р. N 1950)

У разі народження мертвої дитини допомога у зв'язку з вагітністю та пологами виплачується на загальних підставах, а у разі викидня - не виплачується;

2) особам, які усиновили чи взяли під опіку дитину протягом двох місяців з дня її народження, допомога призначається за період з дня усиновлення чи встановлення опіки і до закінчення 56 календарних днів (70 календарних днів у разі одночасного усиновлення чи встановлення опіки над двома і більше дітьми, 90 календарних днів - для жінок, віднесених до 1 - 4 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).

6. За період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, що збігається з відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога у зв'язку з вагітністю та пологами виплачується незалежно від одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі, визначеному для непрацюючих жінок.

7. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами надається:

1) жінкам з числа військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, військ цивільної оборони, інших військових формувань та з числа осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби - у розмірі 100 відсотків грошового забезпечення;

(підпункт 1 пункту 7 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 25.05.2006 р. N 726, від 01.08.2006 р. N 1074)

2) жінкам, звільненим з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи та організації - у розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу. Середня заробітна плата, з якої нараховується допомога, обчислюється згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. N 100 (ЗП України, 1995 р., N 4, ст. 111, N 7, ст. 188; Офіційний вісник України, 1997 р., число 8, с. 196; 1999 р., N 31, ст. 1616; 2001 р., N 40, ст. 1802);

3) жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні - у розмірі 100 відсотків мінімального розміру допомоги по безробіттю;

4) аспіранткам, докторанткам, клінічним ординаторам, студенткам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів - у розмірі місячної стипендії. Жінка, яка продовжує навчання, має право на виплату стипендії або допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами за її вибором. При цьому допомога призначається з дня припинення виплати стипендії по день закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами.

(абзац перший підпункту 4 пункту 7 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2003 р. N 1950)

Розмір допомоги у випадках, передбачених підпунктами 1 - 4 цього пункту, встановлюється шляхом множення середньоденного доходу на кількість календарних днів тривалості відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, але не менш як 25 відсотків розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатної особи з розрахунку на місяць;

5) непрацюючим жінкам та жінкам, зареєстрованим як суб'єкти підприємницької діяльності, - у розмірі 25 відсотків розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатної особи, з розрахунку на місяць.

(підпункт 5 пункту 7 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 р. N 900)

8. Покриття витрат на виплату допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами:

жінкам з числа військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, військ цивільної оборони, інших військових формувань та з числа осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на ці цілі Збройним Силам та іншим військовим формуванням, органам внутрішніх справ, Державній кримінально-виконавчій службі;

(абзац другий пункту 8 із змінами, внесеними згідно зпостановами Кабінету Міністрів України від 16.03.2002 р. N 343,від 25.05.2006 р. N 726, від 01.08.2006 р. N 1074)

абзац третій пункту 8 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
Міністрів України від 16.03.2002 р. N 343)

іншим категоріям жінок здійснюється за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенцій до місцевих бюджетів.

9. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам з числа військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, військ цивільної оборони, інших військових формувань та з числа осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби призначається і виплачується за місцем основної служби.

(абзац перший пункту 9 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 25.05.2006 р. N 726,від 01.08.2006 р. N 1074)

Жінкам, звільненим з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи та організації, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні, аспіранткам, докторанткам, клінічним ординаторам, студенткам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів і непрацюючим жінкам державна допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається і виплачується органами праці та соціального захисту населення за місцем проживання. Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

(абзац другий пункту 9 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2003 р. N 1

Оксана Ст
21.09.2010, 11:19
Хто знає, допомогу по догляду до трьох років, в розмірі 130 гривень, після досягнення дитиною року будуть продовжувати виплачувати, чи потрібно здавати якісь документи?(підвищена виплата не виходить).

Анута
21.09.2010, 11:26
вона до 3-х років, тому будете надалі все отримувати як і отримували. Хіба би на роботу вийшли (там є якісь ньюанси)

Provizor
23.09.2010, 18:51
Підкажіть, хто оформляв допомогу на другу дитину 130грн, якщо перша не досягла 3-річного віку, які документи потрібно подавати? Бо в соц. службі хочуть наказ на декрет по догляду за другою дитиною, але тоді розривається декрет по першій дитині...

SemanaV
23.09.2010, 18:53
Скажіть будь-ласка може хтось стикався як зараз звенрнутись до суду про стягнення коштів на дітей до 3х років?

олюся_зі_львова
23.09.2010, 19:20
Хто знає, допомогу по догляду до трьох років, в розмірі 130 гривень, після досягнення дитиною року будуть продовжувати виплачувати, чи потрібно здавати якісь документи?(підвищена виплата не виходить).
Якщо ви не виходите на роботу, а сидите з дитиною до 3 років, то виплачують до 3 років, просто це має підтверджуватися копією наказу з місця роботи і копією вашої трудової книжки.

Бо в соц. службі хочуть наказ на декрет по догляду за другою дитиною, але тоді розривається декрет по першій дитині..
За першою дитиною всі виплати зберігаються, просто на роботі у вас перша відпустка по догляду за дитиною була перервана лікарняним у звязку з пологами і тепер коли закінчиться строк лікарняного, вам повинні оформити нову відпустку по догляду за другою дитиною за вашою заявою. Копію наказу і копію трудової книжки ви маєте надати в соцзабез для оформлення допомоги до 3 років меншій дитині. Якщо ви малозабезпечена сім"я, то для більшої допомого потрібні ще документи про ваші з чоловіком доходи (про це тут в темі вже писали, повторюватися не буду).

Provizor
23.09.2010, 20:27
Знайшла тут таке
http://kadrovik.ua/content/pro-nadannya-v-dpustki-dlya-doglyadu-za-ditinoyu-do-dosyagnennya-neyu-trokh-rok-v-yakshcho-n
На роботі сказали, що власне для відкриття нового декрету, потрібно писати заяву, що я приступила до роботи, тобто лікарняне не перервало декрет. А відпустка на відпустку не накладається. А ви давно оформляли допомогу?

Анута
23.09.2010, 23:32
для відкриття нового декрету, потрібно писати заяву, що я приступила до роботи
щось я оце не зовсім зрозуміла...

відпустка на відпустку не накладається
ну це зрозуміло, про це і у вашому посиланні вказано: відпустка з другою дитиною надається з наступного дня після виповнення 3-х років першій і до 3-х років другій.

я на роботу надала лікарняний листок і потім писала заяву на відпустку датовану наступним днем після завершення лікарняного. Але в мене молодший народився 3 тижні після того, як старшому виповнилось 3 роки. Тобто на момент завершення відпустки по догляду до 3-х років я вже була на лікарняному в зв"язку з вагітністю та пологами.

Tanuchka
23.09.2010, 23:34
Що би порадили юристи в моїй ситуації.
Я у відпусці по догляду за дитиною, фірма де працювала, звільнила всіх працівників (за власним) бо з часом ліквідується. Мене не звільнили. На данний час там працюють 3 людини, я, гол. бух., та директор. Недавно дізнаюсь що директор теж звільняється, та питає мене що я собі буду думати чи звільнятись зараз, тоді б він міг би передати мені мою трудову, чи буду чекати ліквідації фірми, а там що буде не відомо.
От в мене питання як мені поступити краще, Чи я чимось ризикую? Чи якщо я звільнюсь за власним бажання я втрачу щось у виплатах? І як я зможу працевлаштуватись в майбутньому. Тобто вертатись то нема куди.. сама маю ставати на біржу, чи має поставити мене фірма де працювала?

олюся_зі_львова
24.09.2010, 11:18
для відкриття нового декрету, потрібно писати заяву, що я приступила до роботи, тобто лікарняне не перервало декрет. А відпустка на відпустку не накладається
В мене різниця між старшою і меншою донечками 1р.10міс., а зараз я вагітна втретє, якраз на наступному тижні іду по лікарняний листок в ЖК. Коли народилась молодша донька, я вихід на роботу не оформляла, тільки писала заяву про надання відпустки по догляду за другою дитиною по закінченні терміну лікарняного листка (те ж саме мені сказали у нашому ВК і цього разу). Проблем ніяких з оформленням і виплатою допомог не було (перша дитина нічого з виплат не втрачає, на другу дитину все оформляють окремо).

Provizor
24.09.2010, 13:13
щось я оце не зовсім зрозуміла...
От і я запуталась. Так мені сказали у відділі кадрів і я навіть написала 2-і заяви:
1. Прошу вважати менге приступившою до роботи (дата наступна після лікарняного)
2. Прошу надати декрет (цією ж датою)
А вже потім почала думати, що виходить розірваний попередній декрет, в соц. службі взагалі сказали оформити декрет на 2-ох дітей... Ніхто толком нічого не знає, тому цікавлюсь хто зараз оформляв допомогу і як все було.

Prutylyatko
24.09.2010, 13:31
Прошу вважати менге приступившою до роботи (дата наступна після лікарняного)
2. Прошу надати декрет (цією ж датою)
зробили ви дурницю, бо в такому випадку при нарахуванні лікарняних вам суму братимуть з мінімальної зарплати, а не з окладу.

---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:25 ----------

як мені поступити краще
краще написати заяву про звільнення у звязку з ліквідацією підприємства, тоді керівник вас зобовязаний працевлаштувати на інше підприємство, не зважаючи, що ви в декретній відпустці. Вам йтиме стаж. Якщо ж ви напишете заяву звичайну про звільнення за власним бажанням, ви тоді самі мусите нести всі документи в райсобез, реєструватись усюди та мати купу клопоту.

---------- Додано в 11:31 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

хто зараз оформляв допомогу і як все було.
Між малими різниця майже 2 роки, тож, коли йшла в декрет, фактично рахувалась ще у попередньому. На підприємство подавала лікарняний листок та пізніше писала нову заяву з новими термінами виходу на роботу. Попередня заява фактично втрачає свою силу, але жодного звільнення при цьому не було.
Так мені радили юристи та райсобез, так і зробили.

Provizor
24.09.2010, 14:04
зробили ви дурницю, бо в такому випадку при нарахуванні лікарняних вам суму братимуть з мінімальної зарплати, а не з окладу.
Мені лікарняні давно нарахували за повною ставкою провізора , все нормально. Поки що по моїх заявах наказу нема, ще уточнюю питання. А що скажете за посилання? Там взагалі інший перелік документів, ніж вимагають в соц. забез.?

kvVItKA
24.09.2010, 15:08
пост 2008 року
Цього року в лютому вийшла постанова, яка скасувала взагалі виплати по утриманню дитини до 3 років для ПП. В соцзабезі про то дізналися пізніше, то всіх мамів-ПП викликали й робили перерахунок коштів, все, що після 11/02 на рахунок надійшло, забирали!!! Я ПП, отримувала ті нещасні 130грн на місяць, поки мене не викликали в соцзабез, то з рахунку шось 500грн забрали.
а хто знає , яка ситуація зараз? я є зареєстрованим ПП, діяльності вже трохи більше року не веду , тобто гроші на рахунок не приходять, але єдиний податок сплачую.... 130 грн будуть платити чи ні? Крім того маю трудову і наказ про відпуску по догляду за дитиною до 3-х років на основній роботі...

olja_zaj
25.09.2010, 09:41
діяльності вже трохи більше року не веду , тобто гроші на рахунок не приходять, але єдиний податок сплачую.... 130 грн будуть платити чи ні? Крім того маю трудову і наказ про відпуску по догляду за дитиною до 3-х років на
Якшо ви не маєте доходів,будуть вам виплачувати,там вже не 130,сума поступово повинно підніматися.

Provizor
28.09.2010, 21:40
Була я сьогодні в відділі соц. забез. Вистояла чергу, потріпала нерви. Принесла їм роздрукований "ЛИСТ від 12.07.2010 р. N 201/13/116-10 про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, якщо народилася друга дитина", вислухала, який у мене відділ кадрів дибільний, нічого не оформили. Будуть виясняти з начальством, бо я в них така перша з заморочками, що відпустки не накладаються.