КПК

Показати повну версію : Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?


Meriroma
15.05.2013, 19:07
Дуже мене це питання хвилює, так як нещодавно зауважила в малого напухший лімфовузол на шиї з правого боку. Можливо він вже давно такий, а я не помічала?! Його боліло горло і коли він повернув головою і напружив шию, я його помітила. Сьогоді з дідом ходив до лора, сказала тиждень через день прикладати компрес з таких інгредієнтів: Все по 1 ч.л. (олія, масло, мед, сметана, оцет, горілка, додати муку= тісто і поставити на 2год.). І сказала, якщо не пройде, то потрібно буде аналізи здавати. Я вже страшно переживаю, бо не вірю, що мине...вже два тижні минуло від часу, як я його нащупала.
Дівчата, хто з таким стикався, що це може бути і від чого? Прививок ми за останні роки не робили.

нталька
15.05.2013, 22:14
Хворе горло, хворий ніс, неполіковані зуби - можуть сприяти збільшенню шийних лімфовузлів. Лікуєте те, що хвореньке, і поступово вузли зменшуються. Не треба одразу лякатися.

рижик
15.05.2013, 22:37
Моя мала має збільшені лімфовузли на шиї близько 3 років, здавали періодично загальний аналіз крові, щоб подивитись чи кров спокійна - нема запального процесу. Минулого року для власного заспокоєння зробили УЗД, казала лікарка, що повинна перерости.Ніяких лікарств не виписували, просто підвищувати загальний імунітет.

ola-lyola
15.05.2013, 22:41
Після ангіни збільшуються так, що можна нащупати і проходять за пару тижнів. А коли дуже збільшені - в нас була навіть підозра на свинку- тоді може бути мононуклеоз - здали купу аналізів поки нам поставили правильний діагноз.

talja
15.05.2013, 22:47
Наш малий після того як у 1.5 роки переніс краснуху також має збільшені лімфовузли, лікарі казали що вони зменшаться з часом, та вони залишились.
Мене чесно кажучи також це трохи непокоїть, та що робити...аналізи нормальні то й так наразі живемо!

Meriroma
15.05.2013, 23:32
Мабуть треба буде здати аналіз крові для заспокоєння.


Хворе горло, хворий ніс

все в нас хворе хронічно - аденоїди + вухо боліло одну ніч перед Пасхою і горло три дні лікували, а носом дихаємо через раз.
Зробили той компрес - побачимо...
Я просто начиталася вже всяких страшилок в тому інтернеті, який раз вже зарікалася не гуглити на теми здоров*я.

Mavpysuk
16.05.2013, 11:16
Знаю, що помічним є Лімфоміозод-гомеопатичний препарат, який можна приймати навіть новонародженним. Моя сестра мала схожу проблему з донечкою, в неї після ангіни була така ситуація і тільки цей препарат допоміг.

Lyudvig
16.05.2013, 11:33
Я буквально декілька місяців назад побачила в старшого якусь гульку на грудях, то ходила на Чорнобильську до гематолога ( старша така жіночка, прізвища не пам'ятаю, але можу взнати), вона оглянула, сказала, що все добре, але сходити на УЗД, для заспокоєння, на аналізи не посилала.
Правда, той жировичок і досі є. Я питала, що робити, якщо не зійде, то вона сказала, прийти вона випише якісь травки, поки що не спішу. Ще чекаю.
А моя кума ходила до неї, бо в малого на голові були збільшені лімфовузли, то вона направила їх на аналізи, але нічого не призначала, сказала, що це наслідки важкої хвороби, само зійде. Вже зійшло.

ola-lyola
16.05.2013, 12:12
Ще забула написати, що після ангіни лімфовузлик у нас не дуже було видно, але добре прощупувався і з часом сам пройшов. А от при мононуклеозі видно було добре, збільшені були з обох боків, а як повертала шию - то гулі аж вилазила, навіть один педіатр помилково поставив діагноз свинка. Загальний аналіз крові, кров на біохім. у різних приватних лабораторіях нічого не показували і аж в інфекційній лікарні в аналізах побачили оті атипові клітини - мононуклеари і поставили діагноз - мононуклеоз.
В обох випадках призначали Лімфоміозот.

Meriroma
16.05.2013, 14:23
а як повертала шию - то гулі аж вилазила

во-во точно так само у нас зараз. Але ніби після цього компресу трошечки зменшився. Лімфоміозот ми пили раніше (декілька років тому) постійно при лікуванні аденоїдів. Одного разу у нас теж була підозра на мононуклеоз але аналіз був добрий і ми не брали до уваги.

irushka
16.05.2013, 14:40
при мононуклеозі видно було добре, збільшені були з обох боків

Оля, а зараз лімфовузли стали нормальними? Бо Катя теж мала мононуклеоз, лівий шийний лімфовузол був просто як горіх, і вже 3 роки минуло, а він хоч зменшився трошки, але все одно помітний. Лімфоміозоти не допомогли. Я правда не дуже переживала,бо читала, що після момнонуклеозу можуть лімфовузли залишатись збільшеними все життя, але одна лікарка в Параскеви як побачила той лімфовузол, то перелякалась, казала, що такого ще не бачила і просила йти до гематолога, я тоді чесно кажучи, мало не посивіла, записались до гематолога, але на прийом так і не потрапили ( лікар не зміг прийти в той час). Але того ж дня ми були в Гайдука з малим і я розпитала в нього все про той Катін лімфовузол, то він казав, що нічого страшного, глянув аналіз крові, сказав що все ок і ми заспокоїлись.

ola-lyola
16.05.2013, 14:53
Оля, а зараз лімфовузли стали нормальними?
Після мононуклеозу десь з місяців 3-4 були добре так збільшені, потім спали і не було видно зовсім. А зараз після ангіни виліз вузлик з одного боку, але вже мало помітний. Мені лікар казав що після мононуклеозу лімфовузли можуть довго бути збільшені, а потім збільшуватись при ангінах чи вірусах. Якщо аналізи в нормі, то думаю нічого страшного.

cjomcjomka
16.05.2013, 15:33
я би здала аналіз - навіть просто заспокоїтись.
Взагалі лімфовузли після хвороб - то нормальне залишкове явище.
Наші після мононуклеозу нарешті почали зменшуватись трохи швидше, а до того теж зводили мене з розуму...

нталька
16.05.2013, 16:30
я би здала аналіз - навіть просто заспокоїтись.
Який саме аналіз, звичайний (розгорнутий) крові чи щось інше?
З нашого життя з лімфовузлами мушу сказати, що першим ділом треба знайти толкового лікаря, який і аналізи гарно розтлумачить, і лікування призначить, якщо треба, і просто все гарно пояснить.
А то, коли три лікарі, приміром, по-різному тлумачать один аналіз, заспокоєння мало.

cjomcjomka
16.05.2013, 17:18
аналіз, звичайний крові
з формулою

Avanturistka
16.05.2013, 22:23
дівчата, у мого малого десь з 3 міс, з обох боків, в районі вушок, є по одному лімфоузлу. тоді вони були розміром десь в горошинку, а зараз вони трохи більші стали, десь в 10 копійок. і як одягаю кепку, то навіть видно, що вони трохи збільшені. були в рік у лора, він дивився, сказав, що то його така особливість і не рухати їх. а я всеодно переживаю. які прояви мононуклеозу? і що в аналізі крові може вказувати на підозру мононуклеозу. бо аналіз крові ми робили, з формулою, але лор навіть за нього не спитав. помацав ще якісь лімфоузли, і сказав, що якби і інші були збільшені, тоді можна було би говорити про щось.

cjomcjomka
17.05.2013, 16:44
які прояви мононуклеозу?
дуже затруднене дихання, можуть бути гнійні соплі, може бути температура, загальна слабкість і вялість.
в аналізі крові кількість мононуклеарів свідчить про мононуклеоз. Там, як правило, не підозра, а "так" чи "ні".

irushka
17.05.2013, 17:23
в аналізі крові кількість мононуклеарів свідчить про мононуклеоз
В нас в крові мононуклеарів не знайшли, але діагноз в інфекційній лікарні поставили за клінічними проявами. Я довгий час сумнівалась чи дійсно то був мононуклеоз, але десь мені трапилась стаття, що може та хвороба проходити атипово і аналіз може не виявити тих мононуклеарів. Ну і наслідки в нас теж такі як від мононуклеозу, тому сумнівів вже нема, хіба колись здамо аналіз на антитіла, щоб знати 100 %.

---------- Додано в 16:23 ---------- Попередній допис був написаний в 16:21 ----------

дуже затруднене дихання, можуть бути гнійні соплі, може бути температура, загальна слабкість і вялість
ну і збільшення всіх лімфовузлів разом з селезінкою, може бути ангіна, набряк слизової носа, слабкість триває дуже довго навіть коли хвороба починає відступати.

Margaryta
25.05.2013, 16:18
Я минулого тижня їздила до лікарки з нашими вузликами. Недавночушала малому голівоньку і помітила ,що на волосяній частині в ньогоє вузлики і взаді де шия має ямочку по бокам дві кісточки, і на гих теж були вузлики. Ми здали аналізи все в нормі. Нам нічого не прописували тому, що дійшли висновків що це на зубки червоне горлишко і лімфатична сисмема в свою чергу так реагує. Але багато зустрічаю мамочик як для профілактики даювть Лімфоміозон, здається так називається. Хто таке використовував. які відгуки?

Avanturistka
28.05.2013, 01:18
у мого малого сьогодні за вушком збільшився лімфовузол. зараз в розмір в чималу горошинку. нічим не хворіли (ттт).. що робити? здати аналіз крові? в лікарню не дуже хочу йти, бо минулого разу той похід закінчився інфекційною лікарнею. чи може піти до приватного лора. дівчатка, підкажіть, будь ласка. я з тими шийними лімфовузлами спокою собі не знайду, а тут ще один виліз..де вони беруться(((

у нас є лише БЦЖ..це може бути наслідком вакцинації? ті бцжити чи лімфоденіти?

Альона
24.06.2013, 15:02
Дуже мене це питання хвилює, так як нещодавно зауважила в малого напухший лімфовузол на шиї з правого боку.
Дівчата, хто з таким стикався, що це може бути і від чого? Прививок ми за останні роки не робили.

В моєї малої (4 рочки) як оливки ті лімфовузли шийні. Лор сказала що це від аденоїдів і призначила Лімфоміозот 2 тижні пропити. Ми пропили місяць (з перервою в 2 тижні) і вони таки зменшились. Зменшились але ще збільшені.
Помічаю що при загостренні аденоїдів ( спить малеча з відкритим ротиком, сопе-підхрапує, ніс закладений ) вони збільшуються, потім ховаються.

Tamada
23.07.2013, 20:44
призначила Лімфоміозот
Круто, дітей спиртом лікувати. Цікаво, той лор закінчила хоча б ветеринарний технікум?

agalinka
24.07.2013, 01:54
Ми теж цього тижня вже нарешті взялись за наші лімфовузлики, нам вже неодноразово лікарі казали, що у нас збільшені лімфатичні вузли, але ми якось не переймались, а тут і один і другий, пішли до ендокринолога, а вона нас порадувала, що у нас лімфавузли нормальної форми (як горошина) просто розташовані дуже близько до поверхні і тому їх всі нащупують і навіть видно на шиї як повертає голову.
Аналізи в нормі, імунітет дуже хороший. Чого і всім бажаю )))

irushka
12.11.2013, 22:52
Дівчата, я щось себе вже накручую. В Матвія після ангіни (десь 3-4 тижні тому мав) якесь постійно ніби закладене горло, час від часу хрипне, але більше нічого ніби не турбує. А тепер бачу, що на шиї ззаду став добре помітним лімфовузол.
Що робити: бігти здавати аналізи і йти до лікаря, і якщо так, то до якого? Йти до лора з горлом (може то від горла збільшився той лімфовузол?), чи заспокоїтись і почекати трохи?

mamvasulka
12.11.2013, 23:30
Йти до лора з горлом (може то від горла збільшився той лімфовузол?
я ходила до лора. і бажано здати аналіз крові.

Ніколь
04.10.2014, 10:19
Хочу запитати чи в когось таке було щоб підшелепні лімфовузли збільшувались, чи хочаб десь,і на УЗІ це описували як збільшений паркет лімфовузлів? Бо мені слово "пакет" не дає спокою, я так розумію що вони зрослися чи як? Бо збільшеними вони можуть бути, ми перехворіли якимсь складним вірусом.

І ще, чи в когось з діток колись були збільшені мезентеріальні лімфовузли.?

bobryha
07.10.2014, 11:20
В нас почалось все як звичайна віруска, тільки на другий день поспухали лімфовузли. з одної сторони десь як два жолуді, , з другої сторони трохи менші, болючі. при повертанні шиї дуже помітні. поїхали ми в інфекційну(бо запідозрили мононуклеоз), а там аналіз показав бактеріальну інфекцію. і призначили аб. отже п"ємо ми антибіотик, всі симптоми пройшли, температура спала, а лімфовузли як були так і залишились. питання- за скільки часу вони мали б пройти. і чи потрібно чекати поки вони зовсім зникнуть, щоб іти гуляти?

obyra
12.11.2014, 13:39
В мого 10-річного сина лімфовузли збільшені десь з 3 років.До 3-х років хворів часто різними тонзилітами,ларингітами і т.д.,лікували лімфомізотом,різними компресами,а лімфовузли так і не зменшились до цих пір((Час від часу робимо аналізи крові,все ніби в нормі,імунітет тьфу-тьфу,теж давно піднятий))