КПК

Показати повну версію : Прогноз погоди на нині-завтра

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

maric
11.04.2013, 16:24
Вирішив створити нову тему в якій буду в першу чергу викладати прогноз погоди!! Також різні кліматичні зміни, аномалії які виникають!! Сподіваюся трошки допомогти тим хто є на цьому форумі - комусь спланувати відпочинок, комусь вихідні як провести!! В одній темі я розказував що почав цікавитись погодою щ 5 років тому,підштовхнуло мене до цього моя любов до походів в гори, фанатична любов до катанню на лижах чи сноуборді!! За 5 років я шукав шукав і таки відібрав ті сайти з яких беру дані,а саме - я дивлюсь декілька сайтів - беру їх дані і аналізую!!але ці сайти прогнозують погоду на даних двох супер потужних моделей - GFS - американська модель - по цій моделі прогнозують погоду для авіації кораблів і модель від Британського центру кліматичних досліджень - MetOffice модель!!ну найпрофесійніший і найосновніший сайт то new.meteo.pl - це сайт Варшавського інституту погоди,який бере дані в Британського центру кліматичних досліджень!!
На чому хочу наголосити - зараз завдяки новітнім технологіям можна досить добре прогнозувати погоду,НО
- погоду можна досить добре,тобто з великою ймовірністю спрогнозувати не більше як на три дні, ну максимум на 5 днів і то вже не то!!хоча скажімо є такі випадки що можна з достатньо великою впевненістю сказати що нас чекає і забігаючи наперед - тобто більше ніж на 5 днів!!але то рідко!!

ПОГОДУ БУДУ ПРОГНОЗУВАТИ ДЛЯ Львова,ну і звісно можу для інших міст чи місцевостей прогнозувати!!

Отож бо сподіваюся своїми прогнозами помогти в плануванні свого дозвілля чи відпочинку!!!Бо скажімо я завжди таким чином планую свою поїздку,особливо в гори,ну взимку дивлюся щоб попасти в класну погоду для покатух на борді чи лижах!!

Ок Let's START як то кажиться))))))

хельга
11.04.2013, 16:32
Класно! Потрібна мені погода на неділю в Ужгороді :)
Сама дивлюсь прогноз через http://www.windguru.cz/ru/index.php?sc=53 Ніби хороший сайт і прогнозує добре, але цікавлять інші варіянти.

maric
11.04.2013, 23:23
Класно! Потрібна мені погода на неділю в Ужгороді

а що саме по погоді вас цікавить??

---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 21:10 ----------

Завтра погода вже погіршиться - ще до обіду можна буде погуляти, після обіду вже дощ буде!! так що парасолі з собою беріть!!!

magic
11.04.2013, 23:28
а якої погоди слід чекати на вихідні у Львові?

maric
11.04.2013, 23:42
[quote=magic;1524705]а якої погоди слід чекати на вихідні у Львові?[/q

на вихідні похолодає - в суботу беріть всі парасолі бо буде дощ!!!до нас знову прийде циклон який і принесе цей дощ!!

Oleolechka
12.04.2013, 00:19
а що який прогноз на завтра у Львові?

maric
12.04.2013, 00:48
а що який прогноз на завтра у Львові?

завтра буде досить тепло +15,до обіду дощу не буде а от вже після обіду задощить - хоча то невеликий дощ буде але беріть парасолі!!

хельга
12.04.2013, 00:50
а що саме по погоді вас цікавить??

---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 21:10 ----------

Завтра погода вже погіршиться - ще до обіду можна буде погуляти, після обіду вже дощ буде!! так що парасолі з собою беріть!!!

Ну що може цікавити? Звичайно чи буде сонечко :) В нас, в Ужгороді, теж в п'ятницю ввечері погода погіршиться, в суботу дощ, а на неділю ніби розпогодиться.

maric
12.04.2013, 01:42
Ну що може цікавити? Звичайно чи буде сонечко В нас, в Ужгороді, теж в п'ятницю ввечері погода погіршиться, в суботу дощ, а на неділю ніби розпогодиться.

так тут ви праві!! щось на основному сайті технічні причини і тому не можу дати вам детального прогнозу - завтра вже зранку для Ужгорода напишу прогноз!!

---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------

в Львові ще до обіду буде сонечко навіть показуватись - десь в районі 11.00 чи 12.00 години!!
в вас Хельго в Ужгороді дощ почне накрапати ще до обіду!! швидше ніж в Львові в вас дощ почнеться!!

хельга
12.04.2013, 02:01
так тут ви праві!! щось на основному сайті технічні причини і тому не можу дати вам детального прогнозу - завтра вже зранку для Ужгорода напишу прогноз!!

---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------

в Львові ще до обіду буде сонечко навіть показуватись - десь в районі 11.00 чи 12.00 години!!
в вас Хельго в Ужгороді дощ почне накрапати ще до обіду!! швидше ніж в Львові в вас дощ почнеться!!

То на неділю прогноз? Дощ у неділю буде?

maric
12.04.2013, 02:06
То на неділю прогноз? Дощ у неділю буде?

ні то на завтра прогноз просто деталізував його трошки!! а на неділю вже детально вам скажу завтра зранку!!

Hermi
12.04.2013, 02:29
А який пригноз погоди на вихідні для Варшави?

maric
12.04.2013, 12:48
в Львові зараз в обід небо повністю затягне хмарами і почнеться дощ - так що якщо йдете то парасолі беріть!!
Завтра - завтра дощ дощ і ще раз дощ особливо до обіду буде добряче падати і похолодає!!
В неділю вже дощу не буде і буде випогоджуватись!!!

---------- Додано в 11:48 ---------- Попередній допис був написаний в 11:39 ----------

Хельго як і обіцяв даю вже більше детальний прогноз - в неділю в вас вже буде просто суперова погода - ближче вже до обіду буде світити сонечко і тепло тепло і ще раз тепло!! в неділю в вас буде просто класний день!!
Ну в суботу ви знаєте що буде також в вас дощ - особливо з самого зранку в Ужгороді буде дуже сильно лити дощ!!!

хельга
12.04.2013, 12:52
Maric, дуже дякую за прогноз. Приблизно так само прогнозує і мій улюблений сайт, але коли 2 прогнози втішні, то ще впевненіше.

Сьогодні в Ужгороді, після 11год., як і обіцяв мій "гуру", вже почався дощик і надалі буде посилюватись.

maric
12.04.2013, 13:21
А який пригноз погоди на вихідні для Варшави?

в Варшаві вихідні будуть гарними - в суботу на відміну від Львова там не буде лити дощ - зранку буде буде перемінна хмарність сонце буде проглядатися і виходити з за хмар, після обіду вже близько 18.00 трошки покрапає дощ і все!! неділя також без дощу!! Одним словом вихідні в Варшаві будуть хорошими!!

---------- Додано в 12:21 ---------- Попередній допис був написаний в 12:00 ----------

Дівчата над Альпами фрмується вже зона виского атмосферного тису - тобто антициклон і цей антициклон буде поширюватись до нас на Україну - а це означає сонце сонце і ще раз сонце!!!

вже в неділю ми відчуєм його вплив - от вже в Ужгороді в неділю буде бомбезний день!! а вже з Понеділка в Львові буде просто супер мего погода і в найближчі дні - тобто в ПОНЕДІЛОК,ВІВТОРОК, СЕРЕДУ ми будем насолоджуватись теплою сонячною погодою!!

Отож бо готуйте своє весняне взуття і одяг!!Всі дівчата жінки виходьте і радуйте нас чоловіків))))) ХІ ХІ ХІ)))))

Ya Nata
12.04.2013, 14:01
Отож бо готуйте своє весняне взуття і одяг!!Всі дівчата жінки виходьте і радуйте нас чоловіків))))) ХІ ХІ ХІ)))))
домовилися )))) головне , щоб прогнози справдились :girl_yes:

maric
12.04.2013, 14:08
домовилися )))) головне , щоб прогнози справдились

Ображаєте)))) самі переконаєтесь в моїх прогнозах!;)

Музик
12.04.2013, 14:12
і доки ж буде сонце? до літа чи лише кілька днів? казали вчора в маршрутці всезнаючі бабусі, що ще сніг буде в 20 числах падати

Нікуся
12.04.2013, 14:12
марік, що ж ви не попередили що нині буде такий вітруган... мало голову не зносить

maric
12.04.2013, 14:49
і доки ж буде сонце? до літа чи лише кілька днів? казали вчора в маршрутці всезнаючі бабусі, що ще сніг буде в 20 числах падати
в найближчі дні точно буде суперова погода - принаймі думаю до четверга!!далі побачимо!!

марік, що ж ви не попередили що нині буде такий вітруган... мало голову не зносить
справді сьогодні вітер більший бо є пориви - це суто фізичне явище - просто дуже тепло стало а з південного заходу насувається дощ - тому відбуваються такі пориви вітру - тепле повітря змішується з холодним!! ну тепер буду і про вітер говорити також!!

---------- Додано в 13:48 ---------- Попередній допис був написаний в 13:44 ----------

казали вчора в маршрутці всезнаючі бабусі, що ще сніг буде в 20 числах падати
ой ви знаєте бабки завжди все видумують - зараз як з понеділка почнеться просто суперово сонячно-тепла погода ті бабки будуть в щоці))))

але знаєте я щось підсвідомо думаю що все ж таки ще буде подих зими - тобто десь думаю похолодає!!

---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:48 ----------

як тільки по прогнозах побачу що йде похолодання - відразу сюди і напишу - тобто попереджу всіх!!

Музик
12.04.2013, 19:11
попереджу всіх
дякую Вам за пронози. знаєте, Ви, мабуть, перший синоптик, який не помиляється

Tequila
12.04.2013, 19:30
Дівчата над Альпами фрмується вже зона виского атмосферного тису - тобто антициклон і цей антициклон буде поширюватись до нас на Україну - а це означає сонце сонце і ще раз сонце!!!
Пошвидше б сонце з'явилось, бо мене вже долає депресія від тої сірості за вікном... :girl_cray:

Маруся-мама
12.04.2013, 19:42
О, і я хочу знати коли в нас перестане падати той паскудний дощ. Поверність сонечко. :)

Шаман, однако! Дощик перестав. Подивилась а надворі краса - всі кущики заколосились, щавель і румбамбар виліз. Красотєнь!!!

Daisy
12.04.2013, 23:18
Поверність сонечко.
...і тепло. Після позавчорашніх +29 сьогоднішні +4

maric
13.04.2013, 01:47
знаєте, Ви, мабуть, перший синоптик, який не помиляється

дякую Вам!! ну знаєте помиляється кожен і тим більше той хто прогнозує погоду)) ну скажімо от зараз буде йти травень і будуть грози - от їх найважче прогнозувати!або скажімо влітку - стандартний сценарій це коли на день парить і чи буде гроза?? важко спрогнозувати грозу яким шляхом буде вона рухатись - бо в Львові може бути гроза а Винники вона може обійти!!гроза - то явище локальне і тому так важко!!

---------- Додано в 00:47 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ----------

до речі от тільки вчора прочитав цікаву статтю яку опублікували вчені з американського центру дослідження клімату - там йдеться що у звязку з глобальним потеплінням буде звільшуватись кількість опадів з кожним роком - зими будуть сніжними і багато дощів буде в теплу пору!!

От раніше читав статтю про те що в нашому кліматі є циклічність - це чергування періодів холодних зим з періодам теплих зим!! Я сам 1987 року народження і памятаю як десь з 1998 року зими ставали теплішими і теплішими аже по сьогодніші роки!! я ще памятаю як приїхавши на Різдво до бабці люди корову пасли і ми ходили без теплих курток!!
але тепер мені здається зими вертаються - тобто приходить період холодних зим і сніжних!!

Зачеплю тему глобального потепління - так воно є і це факт,але залишається загадкою як вплине глобальне потепління в майбутньому - і все більше вчених схиляється до думки що результатом глобального потепління буде різке похолодання - як в тому фільмі ПІСЛЯЗАВТРА!!

Rosynka
13.04.2013, 02:35
А яка погода на свята буде можете приблизно хоч визначити? Чи то ще дуже далеко?

maric
13.04.2013, 12:46
А яка погода на свята буде можете приблизно хоч визначити? Чи то ще дуже далеко?

та звісно що то ще дуже далеко!!)

---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

Хельго в вас Ужгороді вже навіть сьогодні після обіду розясниться і засвітить сонечко на деякий час - ось так!!хоча під вечір знову захмариться і буде накрапати!!от така цікава річ!!

ckorpionsha
13.04.2013, 13:24
А в Ракошині як буде? це Мукачівський район Закарпатської області. А то мама журиться коли ж то садити вже можна буде. Вода стоїть всюди, ще й лиє

maric
13.04.2013, 13:32
Та і в Львові після обіду буде прояснятися і навіть покажеться сонце!!

---------- Додано в 12:32 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

А в Ракошині як буде?

в вас також після обіду вийде сонце але під вечір затгяне хмарами і ще піде дощ!!
Завтра - в неділю в вас буде прекрасний сонячний теплий день!!

ckorpionsha
13.04.2013, 13:33
Завтра - в неділю в вас буде прекрасний сонячний теплий день!!
дякую, я мамі передам. Бо я у Львові живу.

maric
13.04.2013, 16:04
Віторіє в вас в Ольштині зараз після обіду - приблизно в 5-6 годині а може трошки скоріше почнеться дощ - тому беріть парасолі якщо будите кудись йти!!

Vittoriya
13.04.2013, 16:19
приблизно в 5-6 годині а може трошки скоріше почнеться дощ - тому беріть парасолі якщо будите кудись йти!
ну дивіться, як ви знали, що я збираюся таки йти :), дякую за пораду, скористаюся. Бачу хмарки вже по-трохи затягуються. А ми мали з чоловіком пішки йти до магазину роверів :girl_mad:

maric
13.04.2013, 19:50
Львів - думаю в годині 22.00+-2 години - тобто в в проміжку часу від 20.00 до 24.00 ще в Львові задощить!!

Hermi
13.04.2013, 20:48
в Варшаві вихідні будуть гарними - в суботу на відміну від Львова там не буде лити дощ - зранку буде буде перемінна хмарність сонце буде проглядатися і виходити з за хмар, після обіду вже близько 18.00 трошки покрапає дощ і все!!
ну..майже правильно.
правда до обіду сонечко, а після обіду і громовиця була, і дощик досить гарний впав.Та і зараз щось накрапає...Трішки засмутила мене погода, а то плани були...
Може скажете точніший прогноз на неділю?

maric
13.04.2013, 20:57
Може скажете точніший прогноз на неділю?

завтра в Варшаві можу з впевненістю сказати дощу не буде! температура +11-+12!!

manka
13.04.2013, 21:02
завтра в Варшаві
А у Львові?

maric
14.04.2013, 00:53
Львів

В Неділю - з самого ранку погода буде сонячною гарною,згодом хмарність збільшиться і протягом дня буде перемінна хмарність - сонце то буде виходити то ховатися!!в обід можливо чу чуть покрапає і все!! місцями можливі пориви вітру - найбільші будуть в обід!!Температура - +10 - +12!!

Тобто буде такий квітневий звичайний день!!!

---------- Додано в 23:53 ---------- Попередній допис був написаний в 23:40 ----------

Ужгород

В Ужгороді завтра мего бомбезна погода - сонце сонце і ще раз сонце!!і тепло тепло тепло!!!Температура буде +15 - +18!!
а причиною такої погоди є те що вже антициклон вступить вже на Закарпаття!!

Отже Хельго і всі хто з Ужгорода чи поблизу нього завтра на природу і гуляти гуляти гуляти!!

богдан
14.04.2013, 22:12
marik з прогнозу погоди видно, що сонце буде тільки до суботи ,а тоді цілий тиждень будуть йти дощі, а як по твоїх прогнозах,

maric
15.04.2013, 01:06
Львів
завтра в ПОНЕДІЛОК - ще буде хмарно і прохолодно!!Зранку буде хмарно, ближче до обіду буде випогоджуватись і буде показуватись сонце!! після обіду знову захмариться!! Прохолодно - +8 - + 10!!Дощу ніякого не буде!!

Ужгород
якщо ви завтра схочите знайти в Ужгороді хмари на небі то не надійтесь)))))
завтра буде знову супер прекрасний і теплий день в Ужгороді!! температура +15- +17!!

---------- Додано в 00:06 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:49 ----------

ACHTUNG, ACHTUNG, ACHTUNG!!!!
ATTENTION, ATTENTION, ATTENTION!!

З вівторка на нашу Львівську територію вступить в свої володіння довгоочікуваний антициклон - і отже з вівторка почнеться супер мего гарна погода!!! Нас чекає сонце сонце і ще раз сонце і тепло тепло і ще раз тепло!! Думаю ми цього тижня побачимо щось на зарзок літа - бо температура в тіні сягне +20 - +22!! Уявіть тільки собі - а під прямими сонячними променями - додайте ще +13 десь то на сонці буде цілих +35!!!

Так що Дівчатка виятгайте свої сексі-шмексі лосінчики і так далі...)))
ВСІ ГУЛЯТИ ПІСЛЯ РОБОТИ В ПАРКИ ЧИ НА ПІКНІКИ!!!

Бо справді йде незабутньо тепла погодка - як кажуть Carpe Diem!!

Vittoriya
15.04.2013, 01:31
Пропала справжня весна :(, з легким теплом, свіжістю, ароматом початку нової пори року... :( :(

maric
15.04.2013, 02:07
Ольштин(Польща)

Завтра в ПОНЕДІЛОК - в вас буде гарний сонячний день!!Зраннку холодно +3 - +5!! в Обід +10 - +11!! в Обід трошки більше хмар набіжить!но і зразу після того розпогодиться!! так що завтра в Ольштині прекрасний сонячний день!!

В вівторок в Ольштині - мего прекрасний сонячний і теплий день!! Буде тепло тепло і ще раз тепло - +15 - +17!! сонце сонце і ще раз сонце!!! буде сонячно цілісінький день!!! Пречудова буде погода в вівторок в Ольштині - справді реальний подих весни!!

Так що виходіть Віторіє гуляйте і вище носа!!

maric
15.04.2013, 08:57
Погода на сьогодні в Львові,але деталізую ще:
- як я і казав ранок буде хмарний і сьогодні буде прохолодно - +8 - +10!! але вже в районі години 10.00 почне вияснювватись і буде показуватись сонце!! і ближче до обіду і в обід сонце вийде і буде дуже гарний сонячний день!! під вечір трошки знову набіжать хмари і захмариться і зразу же різко знову розпогодиться!!

Отже ближче до обіду виходіть всі ніжитися на сонечку і гуляйте!!!

ну а з ВІВТОРКА як я і писав в попередньому прогнозі починається супер прекрасна погода - таке собі своєрідне літо!!!

Всім вдалого дня!!!

Пупсик
15.04.2013, 10:31
maric Напрогнозуйте щось добре для Бережан Тернопільської області. Бо щось те що бачу за вікном геть не тішить.

maric
15.04.2013, 10:47
maric Напрогнозуйте щось добре для Бережан Тернопільської області. Бо щось те що бачу за вікном геть не тішить.

В вас сьогодні буде цілий день хмарно і прохолодно +8 - +10!!! дощу ніякого не буде!!
От завтра вже в вас буде прекрасна сонячна і тепла погода!!так і як і в нас на Львівщині в найближчі дні буде дуже тепла і дуже сонячна погода!!!

ТАК ЩО ВИЩЕ НОСА ПУПСИКУУ)))!!

богдан
15.04.2013, 11:24
Гідрометцентр України обіцяє, що в 20 числах квітня у Львові буде падати мокрий сніг

Ravlyk
15.04.2013, 12:36
20 числах квітня у Львові буде падати мокрий сніг
знову??????? може то ще не ховати зимові речі? вже вкотре це роблю, а весна не приходить

Музик
15.04.2013, 13:25
і ближче до обіду і в обід сонце вийде і буде дуже гарний сонячний день
хмарно :( де обіцяне сонечко?

мокрий сніг
угу, знов чула, що наступного тижня -5 буде

maric
15.04.2013, 13:55
хмарно де обіцяне сонечко?

та буде вам сонечко за годину може за 1.5 години!!ось побачите!!!я ж кажу ближче до обіду вже сонце буде!!!

---------- Додано в 12:54 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

Гідрометцентр України обіцяє, що в 20 числах квітня у Львові буде падати мокрий сніг

до 20 числа ще далеко щоб щось говорити точно - це по перше!!по друге я на довгострокових прогнозах цього не бачу - це по друге!!! і по третє до нас йде гарна сонячна погода а ви тут бучу розвели на рахунок снігу!!!

---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:54 ----------

Дівчата насолоджуйтесь в найближчі дні гарною сонячною погодою і не страдайте фігньою!!!

Нікуся
15.04.2013, 13:56
за годину може за 1.5 години!
в нас вже випогоднюється(левандівка)

maric
15.04.2013, 14:09
ну от !! як я сказав що сьогодні ближче до обіду буде випогоджуватись і буде сонце - значить воно буде ,бо впевнений в цьому!!

maric
16.04.2013, 12:19
І так чотири дні буде сонячна тепла погода!!!з кожним днем температура буде рости!! особливо в четвер і пятницю можна сказати буде спекотна погода як на цю пору!!

В пятницю буде пік температури - і вона подекуди може сягнути цілих 22-24 градуси!!!!
Щоб вам не збрехати в пятницю на сонці - тобто під прямими сонячними променями буде +35!!!:crazy:

В четвер і пятницю якщо ви схочите найти хмари на небі то навіть не надійтесь!!)))))))):D

Так що витягуйте свій сексі-шмексі одяг)))) і не забудьте прихопити сонцезахисні окуляри!!!

Всім гарного дня!!!

---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ----------

Ольштин(Польща)

Мушу вас Віторіє розчарувати - бо з самого ранку в Ольштині пройде дощ!!завтра буде хмарний день, тільки під вечір випогодиться!! але буде тепло в обідню пору - +15!! Так що не все так погано!!

Насолоджуйтесь сьогоднішнім прекрасним днем в Ольштині!!

Ksusha
17.04.2013, 13:48
Maric, дякую за таку справді корисну справу.. В мене зявилася нова - звичка - зайти на посиденьки і почитати, що ж там напрогнозовано. Вражає Ваша точність, особливо про те сонечко, яке мало зявитися після обіду 15 квітня - і воно таки зявилося..!
Згадалося, як колись на Львівській хвилі озвучували прогноз: сьогодні у Львові температур Така-то, вітер помірний, без опадів.." А в цей же час за вікном шурував такий файнючий дощисько..:girl_haha:
Чекаємо на подальші прогнози!

Нікуся
17.04.2013, 14:06
на вихідні позимнішає і дощ? всі прогнозують таку погоду..

Vittoriya
17.04.2013, 14:21
але буде тепло в обідню пору - +15!!
дуже точно :). Зранку накрапало, зараз хмарно, але тааак тепло!!!!

ViTanya
17.04.2013, 14:22
я завжди дивлюсь на польський сайт оцей (http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogody/dzis/europa,ukraina,lwow,10074.html), то кажуть що у Львові в суботу +16 і сильна хмарність, а в неділю +12 і дощ.

Уляночка
17.04.2013, 14:40
я завжди дивлюсь на польський сайт оцей, то кажуть що у Львові в суботу +16 і сильна хмарність, а в неділю +12 і дощ.
і я завжди тепер цей сайт дивлюсь..дууууже точний прогноз:girl_claping:

хельга
17.04.2013, 15:04
А на Закарпатті напевно неможливо точно спрогнозувати погоду. Трохи я "прокололась" минулих виідних. Хотіла робити гостину на природі в суботи, але всі прогнози прогнозували дощ і я переклала святкування на неділю, на яку прогнози були втішні - тепло і сонечко, але нас "порадувла" злива може разів 4 :girl_crazy:

maric
18.04.2013, 18:43
Ольштин(Польща)

Сьогодні ввечері в районі годинки 22.00-23.00 пройде досить гарний дощ в Ольштині!!

magic
18.04.2013, 18:55
цікавить погода у суботу у Почаїві - зібралися туди поїхати і хотілося, щоб погода не зіпсувала планів.

Kroshka Enot
18.04.2013, 18:55
Чи є змога спрогнозувати погоду на вихідні у м. Хмельницький?
І хоч приблизно на понеділок у Львові?
(Треба сьогодні увечері спакувати речі, бо їду на всі вихідні, а в понеділок "З корабля на бал" (з поїзда відразу на роботу).
Дякую!

maric
18.04.2013, 22:34
Хмельницький

Субота - тепло - +18 - +19!! дощу ніякого не буде!! зранку ще буде сонячно!! потім поступово хмари будуть затягувати небо!!

Неділя - похолодає - +11 - +13! хмарно!!! дощу не буде!!в певній мірі буде вітряно!!

Тобто на неділю треба тепліші речі прихопити!!!

Львів
Понеділок

Сонячний прекрасний день!!Температура - +14 - +16!!ну і звісно без опадів!!

---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

Почаїв

Субота - гарний теплий день буде!!Температура - +18 - +19!! Дощу ніякого не буде!! Зранку буде сонце!!Та і протяом дня буде сонячно тільки зявиться більше хмар на небі!!Під вечір захмариться!!

Сміло можна їхати в Почаїв!!

Seshat
18.04.2013, 22:37
А що там в Харкові намічається з понеділка?...:girl_wink:

maric
18.04.2013, 22:45
А що там в Харкові намічається з понеділка?...

похолодає в Харкові!!! хмарність!!

Vittoriya
18.04.2013, 22:47
Сьогодні ввечері в районі годинки 22.00-23.00 пройде досить гарний дощ в Ольштині
а я вікна помила :). Наразі все спокійно вечір надзвичайно теплий, небо чисте, але так видніються далеко хмарки, тому ще все може бути :)

maric
18.04.2013, 22:50
а я вікна помила . Наразі все спокійно вечір надзвичайно теплий, небо чисте, але так видніються далеко хмарки, тому ще все може бути

зараз за годину чи дві буде шурувати дощ!!!)))

Insolence
18.04.2013, 23:32
А у Львові в суботу? Бо на суботник не хоцца йти ;)

maric
18.04.2013, 23:53
Львів

Субота - буде гарний сонячний день!!Тепло - +19 - +21!! дощу не буде!! Зранку буде сонячно на обід трошки захмариться і після обіду знову розпогодиться!!

Так що на суботник підите стопудово:D

lawyer
18.04.2013, 23:59
А що там з погодою на неділю? Чула, що і дощ буде, і хмарність, і відносно похолодає... Може, ви чимось потішите?

Vittoriya
19.04.2013, 02:06
за годину чи дві буде шурувати дощ!!!)))
вийшло трохи довше, бо от зараз північ і дощик лиш почався. Правда наразі такий легкий, хоча я вже думала, що не буде :)

Iryna
19.04.2013, 09:08
який прогноз на неділю-понеділок у Львові?

maric
19.04.2013, 13:13
Львів
Субота - буде гарний сонячний день!!Тепло - +19 - +21!! дощу не буде!! Зранку буде сонячно на обід трошки захмариться і після обіду знову розпогодиться!!
Так що на суботник підите стопудово

Дівчата подивився я сьогодні карту хмарності і знімки з супутника і бачу що все ж таки в квітні хмари рухаються непередбачувано - і думаю в суботу хмарність буде високою - не думаю чи побачимо сонце ранком і в обід!! сьогодні більш детально дам прогноз на суботу після обіду тому слідкуйте!! але в суботу я переконаний що буде тепло!!!

Insolence
19.04.2013, 13:16
але в суботу я переконаний що буде тепло!!!
Начаклуйте ще до-о-о-ощ на першу половину дня;)))

Marcipanka
19.04.2013, 13:19
Так що на суботник підите стопудово
а ми на рибалку :girl_claping:

aknytsU
19.04.2013, 18:55
Начаклуйте ще до-о-о-ощ
Ой, і мені треба дощику! Дуже-дуже :girl_tender:

maric
19.04.2013, 19:25
Що ж завершується сьогоднішній аномально жаркий як на квітень день!!!

Подекуди стовпчик термометра досяг відмітки в +25 градусів !!це аномальна температура в таку пору - це притаманно літу но не квітню!!!на сонці було +38 сьогодні!!!

І чого ж нам чекати на вихідні???)) от богдан казав що на 20 число прогнозується мокрий сніг)))))))))))!!!

То що надіваєм завтра всі шуби і виходим гуляти?)))):xaxa::mocking:

Музик
19.04.2013, 19:33
То що надіваєм завтра всі шуби і виходим гуляти?
ой, то ліпше ви скомандуйте що одягати, бо маємо з дітьми завтра похід на Чортові скелі, мусим знати чого чекати

maric
19.04.2013, 20:07
І надалі нас погода буде радувати!!!

Львів

Субота - гарний теплий день!! Температура - +18 - +20!! Сонячно буде до обіду!! Після обіду буде захмарюватись!! Під вечір знову сонце покажеться!!
Дощу ніякого не буде!!Після обіду посилиться вітер!!!Одним словом гарний день!!Що вдягати - на ваш звісно розсуд! Я вдягну футболку на довгий рукав,джинси, кросівки)))!!!

Неділя - гарний сонячний день!!Но похолодає трошки!!Температура - +14 - +16! Сонячно буде цілий день!Дощу ніякого не буде!!

Заглянемо трошки вперед - В Понеділок буде гарний сонячний день!!Температура - +15 - +17!!Дощу ніякого не буде!!

Причиною знову сонячних ясних днів буде ще один антициклон,який буде стояти над Балтійським морем!!!

Отже найближчі дні будуть знову гарними!! По мірі можливості я буду деталізувати прогноз!!

богдан
19.04.2013, 23:56
marik а коли буде дощ тому що на поля зараз потрібен дощ, а по прогнозу як я дивився дощу не буде до кінця квітня

maric
20.04.2013, 00:02
Так що завтра ВСІМ ВСІМ ВСІМ на ТОЛОКУ!!!!!:D:D:D

---------- Додано в 23:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:57 ----------

а коли буде дощ

Та на холєру вам той дощ?)))):D:D:D:biggrin::biggrin::biggrin: Я жартую звісно!!
та ви що Богдане вологи в землі ого го скільки!!Ріки порозливались а ви кажете треба дощ - та на полях води стоять ого го!!!

Принаймі я думаю ще тиждень дощу не буде!!!

Insolence
20.04.2013, 00:10
на холєру вам той дощ?))
Ой та така пилюка після зими, що тра дощу. Ней би впау, завтрі до обіду.:girl_tender:

maric
20.04.2013, 00:14
Ой та така пилюка після зими, що тра дощу. Ней би впау, завтрі до обіду.

Навіть і не мрійте завтра про дощ до обіду))))))):D:D:D

AilataN
20.04.2013, 00:31
Я вдягну футболку на довгий рукав,джинси, кросівки)))!!!
Марік, якщо на вашій футболці будуть знаки оклику намальовані- я вас одразу впізнаю! ;) :)

maric
20.04.2013, 00:42
Марік, якщо на вашій футболці будуть знаки оклику намальовані- я вас одразу впізнаю!

ну в мене не намальовані знаки оклику на футболці)) але реально хотів би побачити вас всіх форумчанок:D:shy::smile:

---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:36 ----------

До речі хочу додати таку річ - антициклон то принисе гарну сонячну погоду,АЛЕ......Але то холодний так сказать антициклон - тобто ранки дуже холодні!!!будуть заморозки - бо температура буде опускатися навіть до +3 градусів!! Якщо встати з самісінького ранку то побачите траву сиву - паморозь на ній!!

З неділі на понеділок ранок і з понеділка на вівторок ранок будуть дуже зимними!! Так що по ранках бережіться щоб не застудитись!!!

Divchyna vesna
20.04.2013, 01:54
ранки дуже холодні
ТОбто я, після обіду буду виглядати як дурепа в чобітках? Ненавиджу оті зимні ранки і гарячі післяобіди. Не знаю, яке вбиратися...
Марік, напрогнозуйте, щось таке, щоб зранку виходив як людина і так само виглядав після обіду.

сяняНЯНЯ
21.04.2013, 13:35
Марік, що там нам обіцяють на початок цього тижня? особливо цікавить Самбір, дякую.

Oleolechka
21.04.2013, 21:47
А що там з львівською погодою на цей тиждень?:girl_wink:

maric
21.04.2013, 23:59
Львів

Понеділок - і надалі гарний сонячний день!!! Буде тепліше - +16 - +18!!Але завтра вітряно буде - подекуди пориви вітру будуть сильними!!Дощу ніякого не буде!!!

---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

Самбір

Понеділок - гарний сонячний день!!Температура - +18 - +19! Ближче до обіду набіжать хмари і трохи захмариться но і зразу розпогодиться!!Дощу ніякого не буде!!Теж вітряно!!

Olka Sherolka
22.04.2013, 13:12
щойно чула по Львівській хвилі що на цьому тижні можливе похолодання і навіть приморозки. А ви що про це скажете? ;)

maric
22.04.2013, 14:53
щойно чула по Львівській хвилі що на цьому тижні можливе похолодання і навіть приморозки. А ви що про це скажете?

а я скажу що це ПОВНИЙ БРЄД!!! А на рахунок приморозків я писав в попередніх повідомленнях!!

Маруся Іванова
22.04.2013, 15:45
Що завтра-післязавтра у Львові?:girl_spruce_up:польові роботи можна проводити?

Insolence
22.04.2013, 23:23
Львів
Понеділок - і надалі гарний сонячний день!
А завтра вже вівторок ;))

Oleolechka
23.04.2013, 00:07
маріку, і де ж ваші прогнози на цей тиждень? всі вже зачекались:girl_cool:

maric
23.04.2013, 00:13
Львів

Вівторок - аномально жаркий сонячний день!!!Температура - +23 - +25!!!
Дощу не буде!!На вечір буде захмарюватись!!!

Ksusha
23.04.2013, 13:02
Марік, А чи можна було б, хоч приблизно зорієнтувати нас - до кінця тижня прогнозується тепло, холодно? А на Великодні Свята? Чи не суне якесь там похолодання? Я розумію, що точно сказати не можна буде, але хотілось так би мовити в загальних рисах..

Маруся Іванова
23.04.2013, 13:22
Цікавить хочаб приблизний на цей тиждень, буде дощ, не буде...

maric
23.04.2013, 16:17
Сьогодні ввечері в Львові мабуть буде гроза і злива!!але не до кінця в цьому впевнений!
Як я казав перед тим що грози важко спрогнозувати!!
Я зараз не біля компа приїду подивлюся і щось скажу на рахунок довгострокового прогнозу так як всі так просять!

Insolence
23.04.2013, 21:40
Сьогодні ввечері в Львові мабуть буде гроза і злива!!але не до кінця в цьому впевнений!
Впало 3 краплі, коли доходила до дому :girl_crazy: То далі буде...? Хочу грозу-зливу вночі.

maric
23.04.2013, 23:53
Впало 3 краплі, коли доходила до дому То далі буде...? Хочу грозу-зливу вночі.

не буде!! приїхав до Львова сьогодні якраз і бачу все було для грози - тобто на небі були характерні купчасто-дощові хмари,а це і є показник грози!! може десь і була гроза хто зна!!це ще раз вказує на те що можуть бути ті характерні хмари але зливи не буде і не буде блискати!!в Ужгороді знаю що блискало!!

AilataN
24.04.2013, 00:02
Марік, завтра зранку , на годину 7-8, що порадите? парасолю-гумаки брати? чи брати і парасолю , і плащ, літню туніку?))))
З хати не виходила кілька днів, от на завтра маю справи , і думаю- як би то вдягнутися на проміжок часу від 7-ї до 13-ї?

maric
24.04.2013, 00:19
і думаю- як би то вдягнутися на проміжок часу від 7-ї до 13-ї?

беріть легеньку курточку чи плащ чи що в вас там!! гумаки не треба - бо дощу ніякого не буде!!! завтра буде перемінна хмарність - сонце то буде світити то заходити за хмари і так цілий день!! Темепратура нормальна - +17 - +19!! Доволі тепло і якраз комфортно!! Але буде вітряно - вітер біде посилюватись ближче до обіду і в обід!!

хельга
24.04.2013, 00:20
не буде!! приїхав до Львова сьогодні якраз і бачу все було для грози - тобто на небі були характерні купчасто-дощові хмари,а це і є показник грози!! може десь і була гроза хто зна!!це ще раз вказує на те що можуть бути ті характерні хмари але зливи не буде і не буде блискати!!в Ужгороді знаю що блискало!!

Сьогодні блискало? Я не бачила :) Дощика тільки пару крапель капнуло, навіть пил не прибило. Можливо у передмісті була гроза...

maric
24.04.2013, 00:50
сьогодні тільки і чую по вулиці що люди говорять що то завтра дощ буде??
Львів

Завтра - Середа - ДОЩУ НІЯКОГО НЕ БУДЕ!!! Температура - +17 - +19!! Буде перемінна хмарність - сонце буде то появлятися то ховатиметься за хмарами!! Буде вітряно - місцями доволі сильні пориви вітру!!

---------- Додано в 23:31 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

Сьогодні блискало? Я не бачила
ну з метеостанції передали що була гроза - блискало!! не знаю де там метеостанція в вас знаходиться- може і справді в передмісті!

---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:31 ----------

На рахунок того що просять,що варто очікувати надалі - а надалі не варто очікувати дощу а навпаки буде жарка сонячна погода з перемінною хмарністю!! Одним словом аномалія - в суботу стовпчик термометра може піднятися навіть до +27!!!!Уявіть собі квітень і температура +27 в тіні!!! а на сонці а на сонці буде десь +40 - +42!!!

Коли дощ?? Думаю може з неділі погода поміняється і піде дощ!!

---------- Додано в 23:50 ---------- Попередній допис був написаний в 23:42 ----------

Ось такі витівки погоди - були ми в полоні циклонів - сніги в березні падали ,а тепер опинились в полоні антициклонів і надалі поки що будемо в їх полоні!

maric
24.04.2013, 12:48
Все ж таки думаю що в неділю слід чекати зміни погоди - температура впаде і мабуть слід очікувати зливу і першої грози в цьому році в Львові!!

богдан
24.04.2013, 21:15
Дуже потрібен дощ. Сьогодні копав город ,земля дуже суха

maric
24.04.2013, 22:28
Дощу не буде принаймі до неділі!!!

---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 20:45 ----------

і надалі погода буде сонячною жаркою і без дощу але буде вітряно місцями з сильними поривами вітру!!

богдан
24.04.2013, 22:40
і надалі погода буде сонячною жаркою і без дощу але буде вітряно місцями з сильними поривами вітру!!
Погано що дощу не буде скоріше був би дощ

maric
24.04.2013, 22:51
Все ж таки в неділю я думаю слід очікувати добрячої ЗЛИВИ!!

Vittoriya
24.04.2013, 23:00
А що там у Ольштині очікувати? :girl_in_dreams:

maric
24.04.2013, 23:08
А що там у Ольштині очікувати?

а в Ольштині я з впевненістю можу сказати що слід очікувати дощів!!!

Oleolechka
24.04.2013, 23:09
Погано що дощу не буде скоріше був би дощ
та нащо той дощ? гарна погода. не є дуже жарко. погода те що треба:girl_curtsey:

DesperateHousewife
24.04.2013, 23:10
І ще, будь-ласочкв, скажіть, що там в понеділок у Львові чекати, бо ми прилітаємо і думаю як краще вбиратись :)
І чи будуть в травні якісь значні похолодання, чи брати нам тепліший одяг (маю на увазі тепліші куртки-плащі).

maric
24.04.2013, 23:28
І ще, будь-ласочкв, скажіть, що там в понеділок у Львові чекати, бо ми прилітаємо і думаю як краще вбиратись
І чи будуть в травні якісь значні похолодання, чи брати нам тепліший одяг (маю на увазі тепліші куртки-плащі).

ви дуже наперед забігаєте!!! я вам так точно не скажу я можу тільки сказати чого слід чекати!! а ви вже наперед ще й на травень забігаєте!! коли в вас виліт?перед вильотом скажу вже точно вам!!

Я думаю що варто з понеділка знову очікувати хорошої - теплої сонячної погоди!!
а на рахунок травня то ще далеко до травня - але якщо хочите знати мою думку про травень - то думаю травень буде гарним - теплим і мало буде опадів !!

---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

та і мусе травень бути гарним - теплим і сонячним - бо все ж таки я в травні народився і то мій коханий місяць))))я ж травнева НЯШЕЧКА))):p

DesperateHousewife
24.04.2013, 23:29
В понеділок зраненька і вилітаєм, але летимо з пересадкою, то у Львові будемо ввечері. буду вдячна якщо в неділю дасте точніший прогноз :)

maric
24.04.2013, 23:41
В понеділок зраненька і вилітаєм, але летимо з пересадкою, то у Львові будемо ввечері. буду вдячна якщо в неділю дасте точніший прогноз

от в неділю і дам точніший прогноз перед тим як спакуєте речі!!

maric
25.04.2013, 10:46
Увага!!Увага!! Увага!!!

В суботу очікується екстримально висока температура!!!Для цієї пори це аномалія!!! Подекуди температура може сягнути +30 навіть!!

Не перебувайте довго на сонці бо можливий сонячний удар!!!

P.S. я в шоці які катаклізми відбуваються!!Щоб така температура була в квітні це щось на грані фантастики!!

Ніколь
25.04.2013, 10:52
Щоб така температура була в квітні це щось на грані фантастики!!
минулого року 29 квітня у львові була спека літня ( ми їздили в зоопарк з малою, фотки залишились датовані тим числом, після 12 дня на вулиці було неможливо)
і ще десь в 2000-2001 році, 30 квітня ми гуляли по центру в літніх сарафанчиках, також в батьків є свідчення того, бо художник малював мами портрет на вулиці і дату поставив на ньому.

Oriana
25.04.2013, 11:00
А сьогодні-завтра що? Яка т-ра?:)

maric
25.04.2013, 11:25
А сьогодні-завтра що? Яка т-ра?

Сьогодні в Львові - +20 - +22!! Завтра - +24 - +26!!

Fleshka
25.04.2013, 13:43
минулого року 29 квітня у львові була спека літня
угу
минулого року 1 травня Роман відкрив купальний сезон на озерах.

maric
25.04.2013, 23:19
Віторіє в вас в Ольштині завтра після обіду буде злива!!!

Vittoriya
25.04.2013, 23:34
в вас в Ольштині завтра після обіду буде злива!!!
та я бачу, що щось прогнози не радісні, але ніби ж в неділю має краще, пра?:girl_cray:

Insolence
25.04.2013, 23:40
в вас в Ольштині завтра після обіду буде злива!!!
та я бачу, що щось прогнози не радісні, але ніби ж в неділю має краще, пра
нам її нагоніть, як вам не треба, бо тою пилюкою не годен дихати.

maric
25.04.2013, 23:45
та я бачу, що щось прогнози не радісні, але ніби ж в неділю має краще, пра?

та як сказати краще? дощу то не буде але в вас суттєво похолодає і хмарно буде!!брррр.....

---------- Додано в 22:45 ---------- Попередній допис був написаний в 22:41 ----------

нам її нагоніть, як вам не треба, бо тою пилюкою не годен дихати.

ееееее еееее.... Insolence повірте нам такої погоди не треба як в Ольштині!! в Львові буде злива також в неділю або ще в ночі в суботу!!

Vittoriya
25.04.2013, 23:48
e повірте нам такої погоди не треба як в Ольштині!!
та ладно, що ви тут лякаєте людей?? Нормально тут, просто прохолодненько! Але наразі мені то підходить, ще встигнеться пожаритися!

maric
25.04.2013, 23:51
та ладно, що ви тут лякаєте людей?? Нормально тут, просто прохолодненько! Але наразі мені то підходить, ще встигнеться пожаритися!

та я не лякаю я кажу що в вас суттєво похлодає на неділю!!

Insolence
25.04.2013, 23:59
Insolence повірте нам такої погоди не треба як в Ольштині!! в Львові буде злива також в неділю або ще в ночі в суботу!!
Та що Вам шкодА трохи води?
Я теж бачу по прогнозу, що у неділю грози\зливи. І на завтра показує. Завтра буде?

maric
26.04.2013, 00:09
Я теж бачу по прогнозу, що у неділю грози\зливи. І на завтра показує. Завтра буде?

нііііііііііі завтра ніякої грози/зливи не буде!!!! завтра в Львові жаркий сонячний день!!

AilataN
26.04.2013, 01:13
Марік
хочу подякувати за минулий прогноз, бо хоча бачила якісь міні -хмари на максі- небі, парасолю принципово не взяла, і вдяглася легко, і була щаслива))). :girl_curtsey:

maric
26.04.2013, 19:59
Віторіє в вас в Ольштині був дощ і гроза чи тільки буде ?чи йде вже?

Vittoriya
26.04.2013, 20:26
в вас в Ольштині був дощ і гроза чи тільки буде ?чи йде вже?
о обіду було сонечко, потім по трохи почали збиратися хмари і так ще досі збираються, чорні зі всіх боків, але ще не падало.

Маруся Іванова
27.04.2013, 00:15
та нащо той дощ? гарна погода. не є дуже жарко. погода те що треба
трохи на города тре, агаТо буде в неділю дощ чи ні?хоч приблизно

maric
27.04.2013, 01:04
Так в Львові в неділю буде злива і гроза !!! сам вже чекаю тої грози бо люблю це!! це буде перша в цьому році гроза і грім!!

---------- Додано в 00:04 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:37 ----------

До речі хто з Самбора або Передкарпаття або хто з півночі Львівської області - завтра буде сильний вітер,подекуди пориви вітру будуть дуже дуже сильними!!

В Львові теж буде вітряно але не так сильно!!

то щось буде нагадувати завтра пустелю - жара і вітер такий сухий сухий!!в народі називають таке суховієм - що аж в роті пересихає!!

Завтра дуже добре якись одяг випраний сушити - висохає миттєво!!

Syrojizhka
27.04.2013, 08:27
Завтра дуже добре якись одяг випраний сушити - висохає миттєво!!
Ага, правда весь в порохах буде. Таки дощу дуже треба...

maric
27.04.2013, 10:57
Віторіє в вас в Ольштині суттєво похолодає плюс сьогодні вас буде суцільна хмарність!! Розпогодиться завтра після обіду!!

Так що вдягайтесь потепліше!!

Vittoriya
27.04.2013, 11:05
А дощу так і не було, а я чекала....

maric
27.04.2013, 11:21
А дощу так і не було, а я чекала

я так і зрозумів що не буде!! така точнісінько ситуація як в Львові - всі ознаки грози - купчасто дощові хмари були в вас а так і не пішов дощ!! неадалеко від Ольштина я дивився по знімках з супутників була і гроза і дощ!! бачите де саме буде дощ то важко спрогнозувати в місті може не бути а за 10 км може дуже сильна злива бути!!

---------- Додано в 10:21 ---------- Попередній допис був написаний в 10:10 ----------

Чекаєм сьогодні на рекорд температури в Львові!!в 10.00 вже було +23!!!

lawyer
27.04.2013, 12:58
Прочитала на Сіноптіку, що тепло протримається до вівторка, а вже в ср, 1 травня, буде +14, хмарно і дощитиме, приблизно таку ж погоду ( тільки трохи тепліше) показує аж до Великодного пн включно. Наскільки це може бути правдою?

AilataN
27.04.2013, 13:36
дивився по знімках з супутників
Марік, а як такі знимки виглядають?
Викладіть якесь, буудь-лааска!

maric
27.04.2013, 14:05
Прочитала на Сіноптіку, що тепло протримається до вівторка, а вже в ср, 1 травня, буде +14, хмарно і дощитиме, приблизно таку ж погоду ( тільки трохи тепліше) показує аж до Великодного пн включно. Наскільки це може бути правдою?

так справді температура впаде!! но похолодає я думаю з 2 травня!!! в понеділок можна буде більш точно сказати!! опадів збільшиться но це не будуть дощі а це будуть грози зі короткочасними зливами!!

---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:03 ----------

Марік, а як такі знимки виглядають?
Викладіть якесь, буудь-лааска!

ну я ще не знаю тут процедури викладання фото не читав її!! виглядає просто - знімок з супутника території Європи - можна бачити як раухались хмари де були грози,де блискало!! ось вам сайт - sat24.com!! подивіться для цікавості!

Hermi
27.04.2013, 14:36
а Ви б могли сказати чи чекати дощу в м Радехів(знаходиться між Луцьком і Львовоммайже посередині)?

maric
27.04.2013, 14:55
а Ви б могли сказати чи чекати дощу в м Радехів(знаходиться між Луцьком і Львовом

так в вас завтра теж буде дощ!! я знаю де Радехів знаходиться))) а якби не знав то б подивився на google maps))

Женічка
27.04.2013, 15:22
Так мені кисті рук ломить, жах.Невже на Стрий насуваеться величезних маштабів гроза? :-)
Взагалі, все тіло якесь не мое, або гроза, або грип :-). Ну я за перший варіант,тим більше, що пилюка страшезна розліталась, вітрисько розгулявся не на жарт.

Ya Nata
27.04.2013, 16:10
Марік, а що тиск каже ? бо щось так голова болить , що трісне скоро.... має змінюватися ?
та ще й вітер такий сьогодні - жах!!!
А завтра гроза цілий день буде , чи після обіду ?

maric
27.04.2013, 16:29
Марік, а що тиск каже ? бо щось так голова болить , що трісне скоро.... має змінюватися ?

а ви бачу метеозалежні!) і справді тиск вже з вчора дуже впав!!! я про це не хотів писати бо думав людям не цікаво як тиск міняється!!

але ваш організм ідеально бачу на тиск реагує як барометр)))

---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ----------

на рахунок грози то треба буде більш детально дивитися сьогодні пізно ввечері а найкраще завтра зранку!!

Але вже зявилася тенденція що в передкарпатті - Стрий, а Самбір особливо буде якась велика гроза і злива!!!

Ввечері я вже буду більш детально дивитися де пройдуть найбільші грози!!

---------- Додано в 15:29 ---------- Попередній допис був написаний в 15:26 ----------

Ну що я вітаю всіх з рекордом - так я в книжці пише - зараз в Львові +30!!!

як я і казав вітрисько ого го який сьогодні дує тою пилюкою що мама дарагая))))) Сусід каже а як ти знав що буде такий вітрюган?))) каже то що хтось повісився??))))

Freitag
27.04.2013, 16:56
думав людям не цікаво як тиск міняється
дуже навіть цікаво :girl_yes:, адже дозволяє побачити дещо повнішу картину погодних умов.

ckorpionsha
27.04.2013, 17:39
не скажете на перше травня шашлики маринувати? У мужа ДН збираємся на дачу. Поляки показують дощі з першого травня..а Ви?

maric
27.04.2013, 17:44
не скажете на перше травня шашлики маринувати? У мужа ДН збираємся на дачу. Поляки показують дощі з першого травня..а Ви?

дощі то не будуть то починається вже період гроз і злив!!! то я з впевненістю можу сказати!! щоб би сказати що буде точно 1 травня то ще не скажеш - треба понеділка дочекатись!! бо цілий день може бути хороша сонячна погода 1 травня а аж під вечір може бути злива!! треба зачекати щоб точно сказати погоду на 1 травня!!

Пупсик
27.04.2013, 18:18
Maric, підкажіть чого чекати в Бережанах в найближчі дні.

І маєм заплановану поїздку в Ворохту на 9 травня. А ви кажете сезон гроз починається(((

Ya Nata
27.04.2013, 18:45
але ваш організм ідеально бачу на тиск реагує як барометр)))
ніколи не помічала за своїм організмом такого.... )))) можливо на першу грозу в тому році така реакція.)))

Ну що я вітаю всіх з рекордом - так я в книжці пише - зараз в Львові +30!!!
з таким вітром не відчувається така температура. Хоча ми били вранці в лісі - було досить парко - як в парнику. (вітру в лісі не було). Зараз далі підемо на прогулянку в ліс - рятуємось від вітру і пилу.
Дякую Вам за прогнози (які завжди справджуються).

maric
27.04.2013, 22:06
Maric, підкажіть чого чекати в Бережанах в найближчі дні.

Бережани ті які в Тернопільській області чи ті які в Львівській області?

сяняНЯНЯ
27.04.2013, 22:29
хто з Самбора або Передкарпаття або хто з півночі Львівської області - завтра буде сильний вітер
Ой, Марік, щойно прочитала ваше повідомлення, в нас реально був цілий день такииииий вітер, що голову зносило...на вечір лише трохи стих.
Дякую, що попередили за грозу, пішла квіти познімати...

Пупсик
27.04.2013, 22:41
Бережани ті які в Тернопільській області чи ті які в Львівській області?
Тернопільській

Divchyna vesna
27.04.2013, 23:21
Марік, а можна спешелі фо мі, маякнути у понеділок або вівторок, яка погодка передбачається в Раві-Руській на "первомайські" празники. Бульба мене пече...

maric
27.04.2013, 23:58
Пупсику прогноз дам вже завтра зранку вам!! також по Львові вже дам завтра зранку!!

Завтра всі очікуйте першої в цьому році грози - в когось вона буде меншою в когось сильнішою!! Зранку я вже детально дам в якому проміжку часу пройдуть грози!!

---------- Додано в 22:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:23 ----------

Марік, а можна спешелі фо мі, маякнути у понеділок або вівторок, яка погодка передбачається в Раві-Руській на "первомайські" празники. Бульба мене пече...

дам прогноз вам вже завтра!!спешл фор ю)))!!ОК??

---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

яка ця ніч буде тепла - +15 - +17!! реально можна виносити на двір розкладушку і спати в літньому спальнику!!))

Еххххх...як я люблю ці вечори теплі і коли все навколо цвіте і такі аромати в повітрі - так і хочеться закохатись!))

Ya Nata
28.04.2013, 00:01
ну то в чому проблема? берете літній спальник , розкладушку.... і під зорі )))))
а вечір дійсно чаруючий. Навіть не віриться , що завтра гроза буде. Хоча потрібно дуже. Бо пилюка вже надоїла.

Vittoriya
28.04.2013, 00:15
- так і хочеться закохатись!))
тонкий натяк незаміжним форумлянкам ;)!
Добре вам, у вас тепло, а у нас прохолодно, але вже би випало щось , хочеться дощу таки і потім вже тепла :)

AilataN
28.04.2013, 02:01
Навіть не віриться , що завтра гроза буде. Хоча потрібно дуже. Бо пилюка вже надоїла.
+100, надоїла...
марік, начаруйте!...
але щоб вночі, вдень- не підходить)))

maric
28.04.2013, 11:33
Хотів раніше написати прогноз але щось з сайтом,ось тільки тепер зайшов!!((

і ТАК...Львів

Дівчата беріть всі сьогодні парасолі!!Ось це що зранку пройшов дощ то так би мовити попередив він себе!! Він припиниться зараз і в районі годинки 12 -13.00 навіть може показатись сонечко!!Нооо.....

Після обіду буде реальна зливааа....Лити буде так добряче!!!! Під веччір вже нічого не буде падати але хмарно буде до кінця дня!!Ну і вітер буде теж добрячий в обід - та перед зливою завжди піднімається вітер!!

---------- Додано в 10:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:11 ----------

Так далі...

Хто зі Самбора,Стрия і ті хто з Передкарпаття в вас буде після обіду сильні зливи,дуже сильно буде лити!! Скоріше злива пройде в Самборі потім вже буде рухатись на схід і пройде в Стрию!! Ну і знову в вас вітер сильний сьогодні в обід буде!!

---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:24 ----------

До речі в Львові блискало - але ми не бачимо них блискавок - бо вони на великій висоті в хмарах - їх видно з супутника тільки!!
це таке явище коли блискавка не бє в землю а на висоті між хмарами!!Ось так!

Грильяжка
28.04.2013, 11:36
Марік. а як з погодою у Львові на завтра?

maric
28.04.2013, 12:02
Львів

Завтра(Понеділок)
Завтра вже дощу ніякого не буде!!! Зранку ще буде хмарно,но вже ближче до обіду розпогодиться і буде світити сонце!! Тепло - +22-+24!!!

Так що завтра прекрасний день в Львові!!

---------- Додано в 10:55 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ----------

Бережани(Тернопільська область)

Сьогодні в обід в вас буде ще сонце світити!!!хах!!після обіду пройде невеличка злива!!!Сьогодні теж в вас сильний вітер в обід буде!!На вечір захмариться!!

Завтра буде тепло - +24 - +25!!та то не тепло то жара)))!!!зранку буде ще хмарно!! в Обід буде розпогоджуватись і після обіду вже сонце буде світити!! Дощу ніякого не буде!!

Вівторок - в вас сильна жара буде і ясний сонячний день!! дуже жарко - +30 - +31!!НЕ перебувайте багато на сонці!!

---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

Львів

Вівторок

Знову буде дуже дуже жарко!!! Температура - +27 - +28!!

Понеідлок і Вівторок насолоджуйтесь знову гарною жаркою погодою бо справді з 1 травня похолодає!!

Finya
28.04.2013, 14:08
Зараз погода чудова:girl_tender: Тепло, свіжо!
А завтра знов :girl_sad: буде дуже дуже жарко!!! Температура - +27 - +28!!
Як бачу такі температури, зразу настрій псується...Я львів"янка, а не пуерториканка( Не виношу таких упалів(
Пригадую 1 травня якогось там року, коли в школі вчилася. Ми тоді зняли куртки і тішилися, що неймовірно тепло, як для Львова в цю пору. А це було градусів 18...

AilataN
28.04.2013, 14:33
То вже закон, як вихідні- прохолодно і дощ...
А в будень чудова погода.

Vittoriya
28.04.2013, 14:41
А у нас розпогоджується. Ранок був такий сумний-сумний, накрапало, сіро, зииимно. А вийшли з церкви-сонечко з'явилося!

Hermi
28.04.2013, 14:44
Марік, а в Радехові злива буде? а то дуже треба. Городина чекає дощику!

MaryF
28.04.2013, 15:00
Понеідлок і Вівторок насолоджуйтесь знову гарною жаркою погодою бо справді з 1 травня похолодає!!

Що значить похолодає? Будуть дощі чи просто холодніше буде?
Мене особливо цікавить 1,2,3 число, бо збираємося в карпати

Osya
28.04.2013, 15:54
Після обіду буде реальна зливааа....Лити буде так добряче!!!!
А коли саме? Бо на Сихові, ще немає

Marcipanka
28.04.2013, 16:30
Після обіду буде реальна зливааа....Лити буде так добряче!!!!
у нас щойно лило добряче. але вже перестало. може вже не буде падати? :girl_bye:

maric
28.04.2013, 16:52
Як бачу такі температури, зразу настрій псується...Я львів"янка, а не пуерториканка( Не виношу таких упалів(

тут я цілком згоден з Finya!! вона сказала прекрасні слова!! знаєте я от сказав що похолодає з 1 травня - але якщо реально розібратися якраз перші числа травня будуть з найкласнішою температурою!!бо то що твориться зараз це є катаклізми,це є реальні катаклізми!! Де ж така може температура бути в квітні?та це ж температура характерна для липня - серпня но не для квітня чи травня!!Я теж не люблю жари !!і тут влучно сказано ми не пуерторіканці ми жителі Західної України!!

---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

Що значить похолодає? Будуть дощі чи просто холодніше буде?

дощів не буде!! коректно сказати так - температура значно впаде - но уявіть собі в вівторок втисне +28 а в середу буде +15 - +17!! відчуваєте різницю???цілих 10-12 градусів!! це різкі перепади температур!!! це по перше!!а по друге для Карпат треба індивідуально дивитися погоду,та навіть не для Карпат бо вони великі а для певної ділянки Карпат!!

---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

а в Радехові злива буде? а то дуже треба

в Радехові такої аж зливи не буде - має мав би пройти дощ десь зараз а може і зараз вже йде!!

MaryF
28.04.2013, 17:01
!а по друге для Карпат треба індивідуально дивитися погоду,та навіть не для Карпат бо вони великі а для певної ділянки Карпат!!

мені 15-17 градусів, то краще аніж 28. Конкретно цікавить яремче

Hermi
28.04.2013, 17:04
мав би пройти дощ десь зараз а може і зараз вже йде!!
угу, десь півгодини тому легенький впав. Засмутили Ви мене:(

maric
28.04.2013, 17:18
Загально хочу описати погоду для Львова на цей тиждень(ще просила мене DesperateHousewife,так як з Лондона прилітає!!)

Отже чого слід очікувати(взагальному)

Понеділок,Вівторок я вже писав - жаркі дні!!особливо Вівторок дуже жаркий!!
Середа - температура впаде до +15 - +17!!
Четвер - почне тепліти вже - +19 - +20!
П'ятниця - знову почне жара братися!!

на рахунок опадів - дощів не буде затяжних!!можуть виникати локально зливи з грозами,але то вже треба детально день перед тим дивитися!!

Ось так коротко!!
Більш детально я буду старатись викладати за день!!

---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:10 ----------

угу, десь півгодини тому легенький впав. Засмутили Ви мене

вже і не буде дощу в вас!!на півночі Львівської обасті мало випало дощу!!Чим більше на південь тим більше опадів сильніші зливи!

---------- Додано в 16:18 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

Хто зі Стрия і Самбора відпишіться наскільки сильно в вас лиє!!в Самборі вже може лиє або десь буде зараз лити!!в Стрию пізніше прийде злива!!

сяняНЯНЯ
28.04.2013, 17:33
такс...в нас почалась злива! прогноз справджується вкотре.

---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

Самбора відпишіться наскільки сильно в вас лиє
небо затягнулось хмарами і такий рясний дощ...поки що.

так свіжо на вулиці:girl_yes:

OnceInParis
28.04.2013, 18:37
maric (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=32127), а яким буде літо?:girl_crazy: Я, звичайно, не хочу прогнозу на 3 місяці)) Але дощовим чи сухим, прохолодним?

Hermi
28.04.2013, 18:44
вже і не буде дощу в вас!!
до кінця тижня??? печаль:(
а можете сказати що чекати в суботу-неділю. А то думаю що додому на Великдень везти.
п.с
Моя мама Вами просто захоплюється. Для неї інтернет переважно існує лише для прогнозу погоди. Ще такого точного прогнозу як Ви даєте, мама не знаходила ніде!

maric
28.04.2013, 19:06
до кінця тижня???

бачу що в вівторок ближче до вечора можуть пройти зливи!! але то треба буде вже точно говорити в понеділок ввечері щоб детальніше знати!!

На Пасху я ще не знаю що буде творитись з погодою!Но думаю буде сонячно і тепло!!

---------- Додано в 18:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:04 ----------

а яким буде літо?

Одна Бозя знає яке буде літо)))))ну якщо ви хочите взнати мою думку - то думаю що
Червень буде поганим - дощовим і холодним,а Липень і Серпень будуть гарними!!але то чисто інтуїтивно я так кажу!! так що не сприймайте цього!!

Маруся Іванова
28.04.2013, 19:07
Ще такого точного прогнозу як Ви даєте, мама не знаходила ніде!
аналогічно!
писи. судячи з прогнозу воду на город тре буде тягати відерками :(

Hermi
28.04.2013, 19:14
судячи з прогнозу воду на город тре буде тягати відерками
і мене таке чекає відчуваю. В вівторок додому і за відра з водою. Дуже сильно надіюсь на дощ. А то вже все росте

maric
28.04.2013, 19:19
В вівторок додому і за відра з водою

та чого так песимістично? в вівторок ввчері все може змінитись - я вам дам знати!!

Hermi
28.04.2013, 19:21
в вівторок ввчері все може змінитись - я вам дам знати!!
ок, домовились!
буду надіятись що буде гарний дощик і в моїх краях. А то в нас вдома завжди так є, всюди лиє, а в нас засуха:(

maric
28.04.2013, 19:23
А то в нас вдома завжди так є, всюди лиє, а в нас засуха

бо в вас мабуть багато грішників в Радехові )))))))):lol::lol::lol:

Маруся Іванова
28.04.2013, 19:26
в вівторок ввчері все може змінитись - я вам дам знати!!
будемо чекати, а то так нехоца тягати відра з водою

maric
29.04.2013, 10:45
Вчора дивлячись тв знову на каналі обговорювалось про наслідки зміни клімату!! Ось коротка замітка:
- Планету лихоманить теж, а Україну - зокрема. Чого тільки варті сніговий апокаліпсис у березні і обіцяні 40-градусів у травні!!

А найголовніше ось що було сказано - Вчені ще не можуть зрозуміти, що це: глобальне потепління чи похолодання. Причиною бід може стати гігант, що помирає - Гольфстрім!!!

Ми вже стали свідками жари в 30 градусів кілька днів назад!!Знову така ж жара повториться цього вівторка!!!

Я вже казав свою думку на рахунок цього:
- глобальне потепління є, і наслідком того є таяння льдовиків!!Це як в фільмі "Післязавтра" - глобальне потепління може призвести до різкого похолодання!!!
- і ось яке цікаве твердження вчених:
Гольфстрім - океанський потік, який розколовся на кілька менших течій і вже не здатен зігріти планету, як раніше!!

Vittoriya
29.04.2013, 10:51
А що там в Польщі чувати? Цікавить мене ще крім Ольштина Гданськ на найближчі дні :)

Orman
29.04.2013, 10:56
Причиною бід може стати гігант, що помирає - Гольфстрім!!!
добре що винного знайшли. Гольфстрім. Ага. А люди ні при чому.

тільки мене напрягають постійні підкреслення, виділення і знаки оклику?

maric
29.04.2013, 11:16
тільки мене напрягають постійні підкреслення, виділення і знаки оклику?
я просто так виділяю основну думку. тоді більше не буду ставити цих виділень підкреслень!!:agree:

---------- Додано в 10:13 ---------- Попередній допис був написаний в 10:00 ----------

Цікавить мене ще крім Ольштина Гданськ на найближчі дн

Ольштин
Зараз в вас ясно сонячно,але вже в обід захмариться і пройде дощ!!!хмарно буде вже до самого вечора!!
Завтра зранку буде сонячно але вже ближче до обіду захмариться!!День буде похмурим!!Дощу не буде!!
Середа - ясний сонячний день!!!Всі ці дні буде в Ольштині холодно!!

Гданськ - теж пройде дощ сьогодні!!і до кінця дня буде хмарно!!холодно сьогодні!!
Завтра - розпогодиться і потепліє!!Дощу не буде!!Після обіду почне захмарюватись!!
Середа - гарний сонячний день!!

Одним словом холодно в вас там на півночі Польщі!!

---------- Додано в 10:16 ---------- Попередній допис був написаний в 10:13 ----------

Всі мабуть зачекались за сонечком в Львові?Тож кажу зараз почне розпогоджуватись -
вже ближче до обіду буде світити сонце і так до кінця дня!!

Нікуся
29.04.2013, 11:17
Понеділок,Вівторок я вже писав - жаркі дні!
наразі понеділок зовсім не жаркий...

maric
29.04.2013, 11:22

Зараз за годинку півтори вийде сонце і в обід побачите скільки термометр заспіває!!
Я ж кажу сприйняття температури суто явище психофізіологічне - похмура погода - здається всі що холодно,а як сонце є то все жара!!тому так!!!

Hermi
29.04.2013, 11:37
Вчені ще не можуть зрозуміти, що це: глобальне потепління чи похолодання
глобальне потепління не треба розуміти буквально. Це назва походить від парникового ефекту. Наша планета перетворюється в величезний парник, який зверху обмежений різними "парниковими газами". І основним наслідком глобально потепління має бути зміщення кліматичних зон. Десь стане дуже жарко, а десь стане дуже холодно.
а щодо Гольфстріму...печально, і це напевно не єдиний приклад.А хто в цьому винен?!Ну що ж Гольфстрім не зігріє, але наша техніка і наше ставлення до природи нас може і "піджарити". Природу змоделювати дуже важко. І сказати що буде практично не можливо. А ЩОСЬ буде точно!

я просто так виділяю основну думку.
а з знаками оклику будьте обережні, на форум є правила, в яких передбається обмеження кількості знаків окликів.

сяняНЯНЯ
29.04.2013, 12:59

Зараз за годинку півтори вийде сонце і в обід побачите скільки термометр заспіває!!
так точно, в нас ранок був холодний-похмурий 10-12 градусів, що аж малій в садок дала теплішу куртку, а буквально на очах почала Т різко підніматись і оп- вже 20 і то думаю не кінець.

Маруся Іванова
29.04.2013, 13:01
Зараз за годинку півтори вийде сонце і в обід побачите скільки термометр заспіває!!:girl_crazy:
шайтан, звідки ви знаєте. Точно вийшло. Весь наш будинок вже є вашим прихильником:girl_crazy:знаєте якто в селі - точна погода дозволяє засадити город в суботу і не дьоргатись на хмари і вітер

analastanka
29.04.2013, 13:14
я просто так виділяю основну думку.

А нащо? Думаєте, ми самі виділити не в змозі? :girl_crazy:

Ksusha
29.04.2013, 15:16
А нащо? Думаєте, ми самі виділити не в змозі?
Можна було просто подякувати людині, за те, що не гордиться,а пише для нас такі детальні і правдиві прогнози. Дякуючи Маріку, в пятницю, коли їхала на село взяла з собою куртку і не замерзла вчора. Також сподіваюся, що на Великодні свята не буду тащити з собою всю шафу "на тепло" і "на зимно", а візьму одяг по погоді. ТОму з нетерпінням чекаю на прогноз. А знаки оклику і виділення - не така вже й біда, тим більше, що людина чемно погодилася більше їх не використовувати...

Orman
29.04.2013, 16:15
Можна було просто подякувати людині, за те, що не гордиться,а пише для нас такі детальні і правдиві прогнози.
ми (я то точно) насправді дуже вдячні. І тільки тому маріку написали в темі, а не дали порушення.
тим більше, що людина чемно погодилася більше їх не використовувати
це теж оцінили.
насправді, без іронії

Hermi
29.04.2013, 16:55
І тільки тому маріку написали в темі, а не дали порушення.
Ви це написали якось "культурніше", без зайвої іронії...А то прочитала допис analastanka, аж обідно стало.Людина старається, а тут такі "звинувачення"

inka
29.04.2013, 17:13
А яка погода буде на Великдень, Львів та ст. Самбір?

Женічка
29.04.2013, 17:20
В Стрию спека бека з пилом в очі, і чого мене поперло гуляти, вернулись з малим додому, ніяк відійти не можемо.

tuti
29.04.2013, 21:28
Цікавить погода в Хусті на 1-3 травня, бо ідемо з маленькою дитиною, не знаю що брати з одягу. Дякую!

analastanka
29.04.2013, 21:39
Можна було просто подякувати людині, за те, що не гордиться,а пише для нас такі детальні і правдиві прогнози.

За прогнози - окреме щире дякую.

Але направду цікавило, нащо то виділяти. Спитала без всіляких натяків (щоправда трохи "підколола", але щоб людина зрозуміла жарт - поставила смайлик).

Сподіваюсь, п.maric не образився

maric
30.04.2013, 11:53
Львів

Сьогодні - Зранку ще сонячно,зараз буде по трохи затягувати хмарами небо.після обіду вже ближче до завершення дня розпогодиться і знову буде сонячно! Темперетура - +23 - +25.

Завтра(1 травня) - з самого ранесенька буде ще сонячно і тепло, і вже в полудень і навіть швидше небо почне затягувати хмарами, і температура впаде, і зросте вітер. Дощу не буде. День буде хмарним і прохолодним - думаю без курточки не обійтись!

Svitlanka
30.04.2013, 11:58
А на що розраховувати завтра в Карпатах? Сколе, Славське?...

ckorpionsha
30.04.2013, 14:39
А коли дощу чекати?

Olga Letsdance
30.04.2013, 16:13
А на що розраховувати завтра в Карпатах? Сколе, Славське?.
+1.
А також на 2-е і 3-є. Хоч приблизно... А то будемо без інтернету і не зможем подивитись.

maric
30.04.2013, 17:55
Рава-Руська (хтось там питав чи можна картоплю садити)

Завтра(1 травня) – з самого ранесенька ще буде сонячно, потім небо затягне хмарами і день буде похмурий. Дощу не буде! Температура - +13 - +15.

Четвер(2 травня) – ранок буде холодний з затягненим небом. Після обіду почне розпогоджуватись і зявиться сонце і відповідно температура зросте різко.Дощу не буде.
Висновок: прекрасна погода щоб садити картоплю,но в полі буде відчуватись що холодно,бо все ж таки буде і похмуро і в обід вітер зросте та і після сьогоднішнього дня буде людині буде прохолодно – отже куртку треба буде брати 100%!

Радехів (питали чи буде дощ)
Завтра і четвер дощу не буде!!

Яремче

1 травня – досить тепло. Температура - +24 - +26. Хмарно буде з самого ранку (але то будуть такі високі молочні хмари), ближче до обіду розпогодиться і буде сонячно ну і зразу почне захмарюватись. Ближче до вечора пройде злива!!

2 травня – Ранок буде холодним і похмурим. Ближче до обіду почне розпогоджуватись і вийде сонце. Сонячно вже буде до кінця дня! P.s.(вирішуйте що брати з одягу – я би взяв дощовик а краще куртку з мембраною)

Славське

1 травня – День до обіду буде чудовим сонячним і теплим. Температура - +21 - +23. Після обіду почне захмарюватись і пройде злива.

2 травня – Ранок буде хмарним. Но вже з ранку почне розпогоджуватись і день буде сонячним і спекотним. Температура - +23 - +25!

Хуст

1,2 травня - увага буде велика жара! Температура - +30 - +31. Два дні підряд буде сонячно і аномально жарко.
1 травня вже під вечір може пройти злива і то ще під великим питанням чи вона буде!!
З одягу звісно можна впевнено брати футболки і шорти. Навіть ранками температура буде - +15 - +17.

Маруся Іванова
30.04.2013, 18:04
Маріку, скажіть с. Гологори 1,2 травня, яка погода і про дощ розкажіть :) дякую

maric
30.04.2013, 18:24
Дівчата хто їде в гірські райони на травневі свята - тут вже треба дуже детально дивитися прогноз щоб знати на рахунок гроз і злив.

Безпосередньо треба дивитися в той же самий день зранку - бо я вже казав наскільки важко спрогнозувавти в яких районах пройдуть зливи.

На рахунок питання коли варто очікувати дощу в Львові - думаю в пятницю(3 травня) пройдуть зливи з грозами - але це треба також дивитись вже безпосередньо в четвер ввечері і навіть в пятницю зранку!

---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

с. Гологори 1,2 травня, яка погода і про дощ розкажіть

Гологори

1 травня - зранку ще буде сонячно і тепло. Ближче до обіду почне затягувати хмарами і посилиться вітер. Дощу не буде!Після обіду температура почне падати!

2 травня - Ранок буде хмарним і холодним. В обід почне розпогоджуватись і буде сонячно вже до кінця дня. Температура - +21 - +23. Дощу не буде.

---------- Додано в 17:24 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

якщо узагальнити - завтра всі помітять що погода зміниться - особливо вже після обіду температура впаде і посилиться вітер. і вже після обіду люди почнуть тепліше вдягатись. Завтра вде така цікава річ -

ранок буде теплішим за обід!!ось так!

Virchuk
30.04.2013, 18:32
хто їде
Мій чоловік поїде по замках Львівщини (Золоте кільце) 7-9 травня, чи можна якось спрогнозувати погоду на той часі і місцину? Буду вдячна ;)

maric
30.04.2013, 21:38
Мій чоловік поїде по замках Львівщини (Золоте кільце) 7-9 травня, чи можна якось спрогнозувати погоду на той часі і місцину? Буду вдячна

можна звісно но тільки не зараз а ближче до тих чисел

Oleolechka
30.04.2013, 21:45
А що у Львові на 2, 3 травня прогнозуєте?

manka
30.04.2013, 21:45
Марік, а яка погода буде на Самбірщині? завтра по обіді їдемо на тиждень до батьків, то я для дітей вже повитягувала одягу на всі випадки життя (крім змового, звичайно: Girl_smile:). Розумію, що на тиждень спрогнозувати важко, але може, якось зможете зорієнтувати. Дякую

ckorpionsha
30.04.2013, 21:51
Я хочу дощ, правда. А то мої ноги вже так крутить, що пігулки не помагають..

Seshat
30.04.2013, 22:12
А що завтра намічається зранку (10год) з Києва в напрямку Черкас?
Буде друг їхати, переживаю, чи не буде зливи:girl_sad:

maric
30.04.2013, 23:55
Все ж таки небесна канцелярія нас пожаліла - темпераратура впаде но не так сильно.

Тому завтра в Львові буде наступна погода - зранку буде світити сонце і тепло,но ближче до обіду буде захмарюватись і трошки посилиться вітер,тому не думаю що треба буде курточку напялювати.Температура - +19 - +21. Після обіду температура тільки троки впаде!!Дощу не буде.

А от в четвер ранок справді буде прохолодний і хмарний!і вже в обід випогодиться. Дощу не буде.

---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

А що завтра намічається зранку (10год) з Києва в напрямку Черкас?

ой це велика ділянка шляху! але думаю не варто переживати бо не бачу суттєвих опадів!

---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

Мабуть багатьох цікавить коли пройде дощ в Львові?

Так от я думаю зливи і грози слід очікувати в пятницю але то ще не відомо достеменно. В четвер ввечері можна буде сказати вже точно.

Oriana
01.05.2013, 09:35
maric, а скажіть-но яка буде погода 2 та 3 травня у Тернополі, та 3 і 4 в м. Чорткові?:)

MarichkaR
01.05.2013, 10:13
maric, будь-ласочка, скажіть, а яка буде погода на 3, 4, 5, 6,7 травня в Тернополі? Наперед дякую :).

maric
01.05.2013, 12:50
будь-ласочка, скажіть, а яка буде погода на 3, 4, 5, 6,7 травня в Тернополі

дівчата погоду на стільки днів наперед я вам не можу спрогнозувати бо це буде вгадування а не прогноз - максимум на 2 дні. зараз травень і з тими грозами і зливами які виникають локально то дуже важко нормально спрогнозувати!

Hermi
01.05.2013, 14:24
а коли дощик чекати в Радехові? та і б тепла здалось..а то в нас така холодіна, що я залізла під ковдру і носа висунути навіть не хочу!

maric
01.05.2013, 14:55
а коли дощик чекати в Радехові?

варто і вже завтра під вечір очікувати зливи але то вже завтра точно буде відомо зранку!

а то в нас така холодіна, що я залізла під ковдру і носа висунути навіть не хочу!
чого ж ви така змерзлючка?))) сьогодні якраз суперова температура - не жарить! я в футболці на довгий рукав ходжу.

богдан
01.05.2013, 15:36
На метеопрог на наступний тиждень обіцяють вночі 0 градусів

Ya Nata
01.05.2013, 17:01
в новинах на ICTV вчора казали, що з 7 травня мають бути приморозки в деяких регіонах України до -3... :girl_impossible:

maric
01.05.2013, 17:25
Я скажу ось що - К вечеру синоптики обещают потемнение:lol::lol::lol:

Oriana
01.05.2013, 17:45
Марік, що там з погодою на Тернопіль і Чортків 2,3, і 4 травня?

maric
02.05.2013, 00:10
Львів

Завтра(2 травня) - Ранок буде холодний і похмурий. Но вже ближче до обіду буде розпогоджуватись і до кінця дня буде сонячно і жарко!!Температура - +24 - +26. Дощу не буде!

Одним словом буде великий контраст між температурою ранком і в обід - зранку всі будуть в куртках вдягнені а на обід і після обіду роздінуться до футболок.

---------- Додано в 23:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

Марік, що там з погодою на Тернопіль і Чортків 2,3, і 4 травня?

Тернопіль

Завтра(2 травня) - Зранку буде холодно і похмуро. Ближче до обіду почне розпогоджуватись і сонячно буде до кінця дня вже. Температруа - +24 - +26! Також як і в Львові буде великий контраст між ранком і оібдом. Дощу не буде.

3 травня - Ранок буде сонячний. Ближче до обіду по трохи буде захмарюватись.Після обіду захмариться і слід очікувати зливи.

4 травня мабуть також слід очікувати злив.

Одним словом слід очікувати злив! Порада беріть парасолю. ЦІ 3 дні будуть теплими.

---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

Дівчата в пятницю в Львові слід очікувати злив і то досить таких сильних злив!!

maric
02.05.2013, 12:36
заглянемо трошки наперед, бо всіх мабуть цікавить яка буде погода на Паску! детально вже про погоду на Паску буде відомо в пятницю ввечері але все ж таки:

На Паску в Львові слід очікувати чудової сонячної і теплої погоди. Хіп хіп Урааааа...:radist::radist::radist:

uliana
02.05.2013, 15:16
яка буде погода на Паску!
а у м.Бурштин 4-5 числа?

maric
02.05.2013, 16:59
а у м.Бурштин 4-5 числа?

і у Бурштині 4-5 числа слід очікувати чудової без дощу погоди. сьогодні ввечері можу дати детальну погоду погоду на суботу(4 травня).

Osya
02.05.2013, 17:04
А можна на неділю погоду в поморянах(тернопільська обл.)

maric
02.05.2013, 17:17
А можна на неділю погоду в поморянах(тернопільська обл.)

також слід очікувати хорошої погоди без дощу
Поморяни то Львівська область а не Тернопільська

Osya
02.05.2013, 17:29
А може точніще ще в селі мені погоду скажите (Плі́хів — село Бережанського району Тернопільської області). Бо на свята туди їдемо. рядом є більші села (Урмань або Розгадів)

maric
02.05.2013, 17:36
селі мені погоду скажите (Плі́хів — село Бережанського району Тернопільської області)

детально я вам не скажу - тобто яка хмарність буде і так далі - в загальному я скажу що на Паску також варто очікувати хорошої теплої погоди!
детально погоду в цьому селі я можу сказати в суботу після обіду!

Osya
02.05.2013, 17:42
підходить, бо їдемо в неділю зранку, щоб знати що вдягати і чи парасолі брати :)

maric
02.05.2013, 18:58
підходить, бо їдемо в неділю зранку, щоб знати що вдягати і чи парасолі брати

тільки нагадаєте мені.

а хтось є з цього форуму хто проживає в Шацьку чи Світязі?

inka
02.05.2013, 20:04
а ст. Самбір на неділю- понеділок?

сяняНЯНЯ
02.05.2013, 21:49
а ст. Самбір на неділю- понеділок
+ Самбір. дякую!

Hermi
02.05.2013, 21:51
а що чекати в Радехові на Паску? і коли вже нарешті дощик?
сьогодні цілий день чекали зливи і не дочекались:(

maric
02.05.2013, 23:10
сьогодні цілий день чекали зливи і не дочекались

Герміончику бо сьогодні і не мало бути зливи!!не треба було її сьогодні чекати - я ж вам не казав що сьогодні буде точно злива в Радехові!!

---------- Додано в 22:10 ---------- Попередній допис був написаний в 22:05 ----------

щойно глянув на фото з супутника - там така буря в горах Словаччини розігралась що то повний пі...........:shok: і вона посунула на Польщу. Краків зачепить і інші міста.

там так лиє і блискає що можна подумати що кінець світу настав!

Osya
02.05.2013, 23:16
то завтра буря буде у нас? Зранку чи після обіду?

maric
03.05.2013, 00:00
то завтра буря буде у нас? Зранку чи після обіду?

зараз все буду описувати! зачекайте.

---------- Додано в 23:00 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

Такксс важко навіть зараз щось скзати коли саме буде злива - но я думаю завтра повториться сценарій минулої неділі. Детально буде відомо вже завтра зранку коли почнуться зливи - но все ж таки думаю після обіду.
Но думаю зливи будуть не великі - великі зливи будуть на Волині особливо в районі Світязя.

В Самборі і в Львові зранку пройде дощ невеликий.Більших злив слід очікувати на півночі Львівської області.

Одним словом детально про зливи я напишу завтра зранку но моя порада готуйте на завтра парасолі!!

Hermi
03.05.2013, 00:09
я ж вам не казав що сьогодні буде точно злива в Радехові!!
Та вже просто дуже треба дощику:( Сьогодні з 10 відер води на грядку занесла.
А що там з температурою на Великдень?А то придивилась до поведінки своїх кролів, таке враження що має похолодати!

Більших злив слід очікувати на півночі Львівської області.
Потішили! Може не даремно чекала;)

maric
03.05.2013, 00:24
Сьогодні з 10 відер води на грядку занесла

Даремно ви це мучились сьогодні - завтра достатньо впаде дощу для вашої городини

А що там з температурою на Великдень

та справді температура впаде - але буде комфортною не буде так жарити. От наприклад завтра жарити буде.

---------- Додано в 23:24 ---------- Попередній допис був написаний в 23:16 ----------

Тим не менше погода на завтра в Львові

День буде з перемінною хмарністю - сонце то буде світити то заходити ха хмари і так протягом дня. Жарко буде завтра - +25 - +27!
Зранку думаю пройде дощ і потім ж відразу розпогодиться і протягом дня буде перемінна хмарність.

Ще раз кажу моя порада - готуйте на завтра парасолі.

Seshat
03.05.2013, 01:35
А замовлення на день міста коли будете приймати?... Ех, мені б головне, щоб дощу не було...:girl_tender:

богдан
03.05.2013, 08:40
А дощу зранку так і не було

algo
03.05.2013, 08:43
як не було? в нас на Рясне така злива ! от пів години як перестало))

богдан
03.05.2013, 08:46
а на сихові не було

algo
03.05.2013, 08:53
Може ще дійде)) так свіжо на балконі. ммм. от би з чашечкою кави посидіти, попити, понюхати)) шкода що я кави не п"ю)

Маруся Іванова
03.05.2013, 09:24
Териміново відправте зливу на Чишки

Nitriotka
03.05.2013, 09:44
Чишки
Від вас не далеко і до нас, а я зливи не хочу. Так що зливу на Чишки не відправляйте :girl_blum:

maric
03.05.2013, 11:32
І так що буде з погодою в Львові на сьогодні:

як і вчора я казав - буде перемінна хмарність - то сонце буде світити то буде заходити за хмари і так цілий день. Жарко буде - +25 - 27.
ну і найбільше всіх цікавить дощ - будуть зливи і в цьому я впевнений.
Почнуться вони вже ввечері - приблизно в періоді - 22.00 плюс мінус 2 години, ну десь з 21.00 слід очікувати зливи. Крім того і в ночі буде злива ще одна. Так що випаде достатньо дощу.

А сьогодні вдягайте футболки і вйо гуляти:xaxa:
поки що парасолі можна відложити.

---------- Додано в 10:32 ---------- Попередній допис був написаний в 10:25 ----------

насолоджуйтесь ще сьогодні жаркою погодою бо завтра вже буде прохолодно бо знову температура впаде на 10 градусів і до того ще й буде вітряно і похмуро.Одним словом всі завтра знову напялять куртки а може хтось і шубу:D

Nitriotka
03.05.2013, 11:44
в ночі буде злива
Грім і блискавка буде?

Marcipanka
03.05.2013, 11:46
А дощу зранку так і не було
біля податкової теж не було. і не пахне. хотілось ранкового дощу.

maric
03.05.2013, 11:52
Грім і блискавка буде?

важко сказати на жаль - але думаю що не буде грому і блискавки а буде просто лити!
я сам щось хочу і грому і блискавки.