КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам (8)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

cjomcjomka
31.05.2013, 17:17
І так вже з ночі, і неміняється нічого, це тренувальні чи справжні перейми
ну , інтервал ще дуже, дуже великий - такий, як в тренувальних. А сама перейма скільки триває?
В мене перейми в перший раз почались з інтервалом 4-5 хв і до народження було ще 18 годин. Але то індивідуально.
чи дзвонити лікару
якщо Ви втомились з ночі, то можете навіть не дзвонити, а з'їздити в домовлений ПБ і попросити, щоб черговий лікар Вас оглянув, послухав серцебиття дитинки тощо. Речі і документи лишити в машині, а якщо дійсно до процес на суттєвій стадії - то щоб зателефонував Вашому лікареві.

Tetty
31.05.2013, 17:37
Ой, а я щось починаю боятися, як би то ті справжні перейми не пропустити))) Хоча всі кажуть, що це неможливо, бо трохи болить :), але починаю вже переживати. Тільки щось десь кольне, то зразу на годинник дивлюся, щоб інтервал засікти)))) Вже сьогодні 40-й тиждень почався, цікаво скільки то ще залишилося?

cjomcjomka
31.05.2013, 17:51
як би то ті справжні перейми не пропустити
а я так хочу пропустити, хоч би пару перших годин :) але то вже як Бог дасть

invisible
31.05.2013, 18:05
я обидва рази йшла народжувати з 96-98
А в мене навіть до 95 см живіт не дотягнув... Але дівка нівроку така була - 3450 г і пухкенька :)

---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 18:04 ----------

Ой, а я щось починаю боятися, як би то ті справжні перейми не пропустити)))
Смішні :) Перейм ви точно не пропустите, це нереально! Навіть якби тих пару перших ви не зауважили, це нічого, адже у вас в запасі буде ще вдосталь часу.

cjomcjomka
31.05.2013, 18:07
я обидва рази йшла народжувати з 96-98
мої 3.600 і 4.200, ми з Вами співвідносимось в розмірах животика :)
до 95 см живіт не дотягнув... Але дівка нівроку така була - 3450

ivanyska
31.05.2013, 18:14
А сама перейма скільки триває?
Та десь 1 хв, але така трохи болюча. Дзвонила в полог. там зараз чергує така швабра, шо вона мене точно вродить. Ліпше дзвоню лікарю, будемо шось думати. Я так хотіла щоб води в дома відійшли, а може ще почекати?

cjomcjomka
31.05.2013, 18:19
десь 1 хв
о, дуже непогано. Дивіться по собі, коли їхати. і з Богом, легких пологів і здоров'ячка Вам з лялею

invisible
31.05.2013, 18:29
Я так хотіла щоб води в дома відійшли, а може ще почекати?
Так води можуть і не відійти, вони не у всіх відходять так одразу, особливо в перших пологах (часто вже лікар у пологовому пробиває міхур). Удачі вам, тримаємо кулачки!

сніжна
31.05.2013, 18:43
Кожні 20 хв хапає низ живота, як на місячні. І так вже з ночі, і неміняється нічого, це тренувальні чи справжні перейми
при справжніх переймах інтервал має скорочуватися, а тривалість самої перейми- збільшуватися. Ну і важлива ознака- періодичність. ТОбто якщо зараз перйма через 20 хвилин, потім- через 10, потім- знов через 20 і т.д. , то це ще можуть бути тренувальні. У пологовий слід їхати, коли перейми йдуть з періодичністю приблизно 7 хвилин при перших пологах і 10-при повторних ( бо при повторних швидкість відкриття шийки- більша)

---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

в перший раз почались з інтервалом 4-5 хв і до народження було ще 18 годин
у мене , коли вже інтервал був 3 , то народження ще було 8 годин ( і то, якби не стимуляція, то і ще більше). А на переймах у 5 хвилин тягнула 10 годин ( правда відкриття за 10 годин просунулося на 1 палець)

ГаЛоЧкА
31.05.2013, 18:49
щось мене низ живота болить... болі як при місячних..ниє і час від часу поколює внизу.. недавно з)Їла трішки трускавок..отравилась напевно.. ранувато нам ще в пологи .. що порадите?

romawka
31.05.2013, 18:55
як би то ті справжні перейми не пропустити))
І я сьогодні зранку теж засікала час, але стабільності не було. Вже десь 3 год. "не хапає", але ниє живіт і знов була "очистка" притому, що нічого не їла. Може все ж таки в мене шлунок болить до всього того.

Kohaju
31.05.2013, 20:31
Дівчатка, в мене питання про груди. У Вас були на ареолах якісь загрубілості наче, або сухі такі ділянки..я не можу пояснити, наче нарост або ..все-таки точніше шершаві ділянки..В мене один наче чистенький, а на іншому така плямка якби суховата. Не турбує, просто цікаво.

cjomcjomka
31.05.2013, 20:37
один наче чистенький, а на іншому така плямка якби суховата
в мене після хлопців зявилось багато різних родимок і плямочок на ареолах, власне деякі так і виглядають

jalla
31.05.2013, 21:36
У Вас були на ареолах якісь загрубілості наче, або сухі такі ділянки..я не можу пояснити, наче нарост або ..все-таки точніше шершаві ділянки..В мене один наче чистенький, а на іншому така плямка якби суховата. Не турбує, просто цікаво.
Зараз нема. А з першою вагітністю я сильно з тим мурдувалась, бо оті сухі нагрубілості ще й дико свербіли. Лікарка назначила прикладати вату змочену в оливковій олії. Воно трохи помякшувало і полегшувало свербіж, але то така пацьканина. Після пологів то все безслідно зникло.
Зараз того нема.))

Brenda
31.05.2013, 21:45
бо трохи болить
Трохи:-))) Зовсім "трохи" болить)))
А якщо серйозно, то я теж так думала, як Ви, але справжні перейми ні з чим не сплутаєте. Якщо є сумнів, підіть в душ, після нього інтервал внормується... а якщо рівний інтервал, то перейми - справжні

---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

Ліпше дзвоню лікарю, будемо шось думати. Я так хотіла щоб води в дома відійшли, а може ще почекати?
Не тре чекати, то вже інтервал не хилий такий, тре їхати в ПБ. А води відходять в 20% випадків я десь читала, тому у Вас можуть і не відійти і то нормально.

---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:40 ----------

стабільності не було. Вже десь 3 год. "не хапає",
Тренувальні скоріше за все.

"очистка" притому, що нічого не їла. Може все ж таки в мене шлунок болить до всього того
Живіт може нити власне тому, що відбувається "очистка", просто кишечник дає про себе знати. Думаю, у Вас точно свято наближається;)

Дівчата, я вже так хочу, щоб ви всі народили ваших маляток!!!!!!!! переживаю як за себе!!!!!!!!!

glasses
31.05.2013, 22:06
в мене після хлопців зявилось багато різних родимок і плямочок на ареолах, власне деякі так і виглядають
В мене теж різні такі штучки появились

Мар'яся
01.06.2013, 00:14
В мене з малим теж були всякі плямки, зараз нема нічого. А те що було, то все зійшло або відразу після пологів, або до трьох місяців після них.
Були ми нині на УЗД, все чудесно. Тільки звернули увагу, що наша доня дуже дрібонька і ніби на тиждень-півтора меншою виглядає. Ми були з малим, то відразу спитали а який він народився і коли, почули і в висновку: дитина відповідає терміну :) З попередньою вагітністю все було один в один: малий виглядав на тиждень-півтори меншим, друге і третє узд постійно відсовувало ПДП, хоча перше один в один сходилось з моїми підрахунками. Цього разу та сама історія. Зрештою, в нас в сім"ї великих діток не було ні по моїй лінії, ні по чоловіковій. Мужа заспокоїли, що точно доня, а то він спереживався, бідний, а що якщо то хлопчик, а ми в розмові все як до дівчинки звертаємось :girl_blum:
Тепер маю весь комплект обстежень і вже мають мені в понеділок видати лікарняний лист (ну для мене то формальність, бо я і так на канікулах з самого початку)

ivanyska
01.06.2013, 03:57
Їду в пологовий. перейми вже кожні 10хв, мій лікар якраз наніч, йду будити чоловіка. Помоліться за мене.

MaryF
01.06.2013, 08:52
Дівчатка, в мене питання про груди. У Вас були на ареолах якісь загрубілості наче, або сухі такі ділянки..я не можу пояснити, наче нарост або ..все-таки точніше шершаві ділянки..В мене один наче чистенький, а на іншому така плямка якби суховата. Не турбує, просто цікаво.
В мене таке є.І сосок дуже сухий.Поки малого годувала (до квітня), то весь в тріщинах був і кров текла. Зараз то все зажило, але постійно мажу бепантеном, бо дуже сушиться там шкіра.

---------- Додано в 08:52 ---------- Попередній допис був написаний в 08:46 ----------

Живіт може нити власне тому, що відбувається "очистка", просто кишечник дає про себе знати. Думаю, у Вас точно свято наближається

Ви знаєте в мене коли тренувальні, то також часто бігаю в туалет, але мені ше далеко.

YULKAZOZYLKA
01.06.2013, 09:15
А я лежала тиждень на збереженні і після того як в мене взяли мазки, через день появилась така молочниця, що неможу передати словами: свербить, пече... ужас:girl_cray:! І лікарка брала нові рукавички і після мене викинула їх і ніяких інструментів туди не пхала..... підмивання в соді не допомогло, вже другий день ставлю свічки, надіюсь пройде, бо не знаходжу собі місця....:girl_smile:

romawka
01.06.2013, 12:42
Цікаво, як там Лідочка, дуже давно не давала про себе чути!

glasses
01.06.2013, 13:40
Цікаво, як там Лідочка, дуже давно не давала про себе чути!
Теж весь час про неї думаю

natorella
01.06.2013, 13:41
підмивання в соді не допомогло,
я підмивалась холодною водою з содою після кожних відвідин туалету

Brenda
01.06.2013, 13:51
Теж весь час про неї думаю
І я! Дівчата, хтось щось чув про неї????

Heureuse
01.06.2013, 13:56
дівчата, а доки потрібно пити фолієву кислоту?

tanchyk
01.06.2013, 14:00
Зазвичай призначають до 11-12 тижня.

cjomcjomka
01.06.2013, 14:55
Зазвичай призначають до 11-12 тижня.
але зараз стільки шпинатів і іже з ними, що я б не пила синтетичної...

glasses
01.06.2013, 15:21
але зараз стільки шпинатів і іже з ними, що я б не пила синтетичної...
взагалі читала, що крім шпинату, міститься в зелені.

Kohaju
02.06.2013, 11:52
Щось така тиша)) Де це Ви всі, дівчатка??)))

YULKAZOZYLKA
02.06.2013, 12:32
я підмивалась холодною водою з содою після кожних відвідин туалету
не помогло..... тому вже другий день мене спасають свічки, ну і підмивання з содою.... ех.... ще трішки і пройде!

buhgaltersha
02.06.2013, 16:47
мене спасають свічки
Я теж зараз лікую. Вчора якийсь прозоро-білий невеличкий комочок слизу побачила. Сподіваюсь, то та молочниця, а не корок, бо мені ж рано ще.

goldgirl
03.06.2013, 00:09
не помогло..... тому вже другий день мене спасають свічки, ну і підмивання з содою.... ех.... ще трішки і пройде
ще можна спробувати розчин тетраборат натрію в гілцерині - наче олійка - на ватний тампон і протерти - трошки попече як і від свічок деяких, але далі набагато легше.
я 3 роки тому пімафуцин ставила - жах як пекло, я тепер купила ліварол, але вже 3 день відтягую, бо боюся з цієї причини ставити - не хочу знову на стіни дертися.

buhgaltersha
03.06.2013, 06:47
боюся з цієї причини ставити - не хочу знову на стіни дертися
У мене ліварол набагато менше дискоморту викликає, ніж пімафуцин. Не пекло жодного разу. Але може то індивідуально

jalla
03.06.2013, 08:19
Як я траванулась полуницями- словами не передати.
Вчора таки добряче собі з"їла. В результаті ціла ніч на смарку. Кишківник хапав так, що просто жесть. Не спала аніскілечки. Мала під руками смекту, прочитала що вагітним можна, але результат нульовий. На ранок морозить,трусить, чи то від недосипання, чи то від отруєння.
Дівчата, пообережніше з тими полуницями. Думаю з одної купленої партії краще спочатку з"їсти пару штучок і якщо все добре, то десь за пів дня їсти далі. Бо дійсно не відомо чим там її сиплять, що от такий результат.

trojandochka
03.06.2013, 08:53
Бо дійсно не відомо чим там її сиплять
Я вчора почула, ще один прікол. Що полуницю зривають зеленою, і чимось там фарбують, щоб довше була свіжою. Не знаю чи це правда, але дівчата, що сама чула, то і вам говорю. Бережімо себе.

MaryF
03.06.2013, 09:03
Як я траванулась полуницями- словами не передати.
Вчора таки добряче собі з"їла. В результаті ціла ніч на смарку. Кишківник хапав так, що просто жесть. Не спала аніскілечки. Мала під руками смекту, прочитала що вагітним можна, але результат нульовий. На ранок морозить,трусить, чи то від недосипання, чи то від отруєння.
Дівчата, пообережніше з тими полуницями. Думаю з одної купленої партії краще спочатку з"їсти пару штучок і якщо все добре, то десь за пів дня їсти далі. Бо дійсно не відомо чим там її сиплять, що от такий результат

Я вчара теж багато зїла, але вроді нічого. Але маю другу проблему вчепився мене якийсь вірус. В пятницю було дуже зле цілий день лежала, в суботу-неділю думала, шо це все,а сьоггдні знову все з початку.

jalla
03.06.2013, 10:09
Ой, дівчата, мене живіт так лапає що я вже й не певна кишківник то чи що.
В мене коли були перейми під час перших пологів, то я також думала що то кишківник, а виявилось то вже був початок родової діяльності.
Щось мені так страшно, лиш би то не воно. Два дні тому сильно перенервувала, зараз в постійній напрузі і тут таке... Або я себе вже накручую, або я не знаю. Бо розами так живіт хапає, аж кричу від тої болі.

Pulupjak
03.06.2013, 10:35
Jalla, як Ви себе почуваєте? Може вартує подзвонити до лікаря?

cjomcjomka
03.06.2013, 10:38
лиш би то не воно
в мене з Дмитриком після харчового отруєння в 28 тижнів почались перейми через 20, 15, 12 хвилин, а потім, слава Богу, все зупинилось. Постарайтесь розслабитись, але якщо періодично хапатиме - зверніться по допомогу, то не жарти

jalla
03.06.2013, 10:46
Дівчатка, я напилася активованого вугілля, то вже ніби чуть легше. Але заснути таки не можу, бо ще живіт періодично скручує, хоч ніби не з такою силою. Як не дивно дитина надто активно від того рухається і рухи все ще чую під ребрами, то знадчить може не все так зле. Лиш спати хочеться дико, в ночі ока не зімкнула, так зара зле...

cjomcjomka
03.06.2013, 11:24
в ночі ока не зімкнула, так зара зле...
ну, з недосипу зле - то ясно. Старайтесь відпочити. Тримайтесь.

а в мене нарешті намітився животик. Зранку ще практично не видно, а на вечір вже непоганий такий :) Так що я тепер не лише в ширину росту.

jalla
03.06.2013, 12:05
Старайтесь відпочити. Тримайтесь.
Тримаюсь.)))
Але живіт хапає з чіткою періодичністю3-5 хв, при чому регулярно.
Поспати не виходить, бо болить... Мені страшно. В мене ше нічого не готове і я не готова їхати в пологовий.((((((((((

hrystusja
03.06.2013, 12:14
Але живіт хапає з чіткою періодичністю3-5 хв,
Можливо варто таки подзвонити лікарці. Бо то не жарти.
Нерви поганий партнер під час останніх тижнів вагітності, саме через нерви народила на 36 тижні. Мусиш бути сильнішою за свої емоції і включити здоровий глузд. Тримайся, ми з тобою!

Дівчата, болить горло, також цілу ніч не спала, самопочуття жахливе(((. Вже забула чим то лікуватись можна.

Raven
03.06.2013, 12:15
Стала я таки на облік. Мені моя ДІЛЬНИЧНА розказала, що в неї купа людей, і вона мене не візьме. Пішла до другої, вроді так нічо, спокійно написала відмову на огляд і на купу аналізів, не діставала.

IRUSKA*8
03.06.2013, 12:16
І мені погано, вже декілька ночей не сплю ( і де то стільки дурних/поганих/тривожних думок береться по ночах?). Вчора народила знайома з таким самим ПДП як у мене, то ж я сьогодні від ранку спаковувала сумку в ПБ. Ще цього тижня маю поздавати заг. аналізи в жк і в суботу на узд. Ех, щось довго і помало йде тепер час...

Fistawka
03.06.2013, 12:18
Але живіт хапає з чіткою періодичністю3-5 хв, при чому регулярно.
Я би теж до лікаря дзвонила. Періодичність така солідна.
Та і отруєння могло спровокувати. Тому подзвони порадься що робити.
А ще спробуй розслабитись. Може ванна тепла?

ГаЛоЧкА
03.06.2013, 12:20
народила знайома
на 35 тижні? кесарове чи пп? і як вона- малеча? все гуд?

Fistawka
03.06.2013, 12:22
Дівчата, болить горло, також цілу ніч не спала, самопочуття жахливе(((
Пробуй народні методи. Чай з лимоном, медом. Полоскати вода+сода+сіль.
Рясне пиття, шоб горло не пересушувалось.
Мені свого часу народні не допомогли, то промучившись тиждень купила фарингосепт і за два дні забула про біль.

jalla
03.06.2013, 12:29
Я би теж до лікаря дзвонила
Та Мечнікова "миється"), а я там домовлялася. Як задзвоню до лікарки в ЖК, то та скаже визивати швидку. Визву швидку, вже раз таке було. Вони не розбираються, а везуть відразу в пологовий. Бо мені тоді так і казали, то було в 21 тиждень, що вони не по тому, пропонували в лікарню. Ну, а зараз відповідно в пологовий.

IRUSKA*8
03.06.2013, 12:29
на 35 тижні? кесарове чи пп? і як вона- малеча? все гуд?
ПП, лежала в патології з тиском, відійшли води, весь процес зайняв 3 год., вони з синочком (2900г) почуваються прекрасно:)

Fistawka
03.06.2013, 12:30
Та Мечнікова "миється"), а я там домовлялася.
Ну але лікар трубку візьме, я думаю. Порадить що робити. Навіть як скаже їхати в пологовий, то принаймні може скаже до кого підійти і куди.
Але не панікуй, може воно ще попустить зараз.

ljalechka
03.06.2013, 12:32
вони з синочком (2900г) почуваються прекрасно
Гарна вага як на такий термін, в мене також відійшли води в повних 35тижнів, народжувала сама, але манюня мала 2350:girl_smile:

allja
03.06.2013, 12:40
Ну але лікар трубку візьме, я думаю. Порадить що робити. Навіть як скаже їхати в пологовий, то принаймні може скаже до кого підійти і куди
Жанно, Фісташка правду говорить. Зателефонуйте хоча б, щоб порадитись. В мене пологи теж почались з "розладу кишківника", але то в 39 тижнів...І навіть, якщо Ви дійсно траванулись, то таке своєрідне очищення організму могло спровокувати пологи, тим більше, що Ви пишете
Два дні тому сильно перенервувала, зараз в постійній напрузі і тут таке...

YULKAZOZYLKA
03.06.2013, 12:52
Але може то індивідуально
Певно індивідуально, тому що ставлю Пімафуцин і мене зовсім не пече, ніякого дискомфорту! Сьогодні наче вже майже пройшло!!! УРА)))

jalla
03.06.2013, 13:13
Дякую, дівчата, мій лікар поза зоною.
На разі взяла в Оксанки-лялечки телефон до лікарки з Джамбула. Планую ще трошки зачекати і задзвонити, якшо буде гірше.
На разі живіт хапає, але чуть слабше. Може пройде.

---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

Дівчата, а мечнікова вже зачинили? в кого є точна інформація?

Rostuslavchuk
03.06.2013, 13:16
Певно індивідуально, тому що ставлю Пімафуцин і мене зовсім не пече,
100% індивідуально. Я вчора перший раз ставила, не пече. Але пораддив мені лікар перед тим як ставити легенько прошпринцуватися ромашкою або календулою.
То я сьогодні як на світ народилась після свічки пімафуцину. А доречі, тут часто читала що дівчата по декілька разів лікуються від тої зарази. В мене за малим взагалі того не було, а зараз я аж в шоці була, що мене почало турбувати. І доречі лікар виписав мені свічки, а чоловіку таблетки Ітракон, казав що тільки мене лікувати, то не вихід. І я цілком погоджуюсь, то може в тих що повторно потім лікуються лікарі лікують тільки вас без чоловіків? Чи то всім разом з чоловіком щось виписують?

mamasha
03.06.2013, 13:21
На разі живіт хапає, але чуть слабше. Може пройде.

Жанночко, а може спробуйте ношпу випити і прилягти заспокоїтись... Вона повинна зняти спазми.. Лікарі часто саме так і радять, щоб ті спазми в справжні перейми не перейшли.

jalla
03.06.2013, 13:24
Додзвонилася до свого лікаря, з яким домовлялася про пологи. Все розповіла як є. Сказав їхати на Батальну вже і негайно до чергового лікаря.
Дівчата, помоліться, прошу. Я сильно хвилююсь.

сніжна
03.06.2013, 13:47
весь процес зайняв 3 год., вони з синочком (2900г) почуваються прекрасно
то дуже гарна вага для 35 тижнів ( або ж там все-таки був ще +1 тиждень в реальності, а народжувати в 36 тижнів- то вже зовсім інша справа). Взагалі хороші показники ваги- це від 2500, так що 2900- це чудово.

п.с. у мене коліжанка у 35 тижнів народила козака у 3600. Щоправда, вага- це лише один із показників. ТОму таких діток все-рівно у перші дні ( а потім і педіатр та невропатолог у перші місяці) більш пильно спостерігають. БО часто у 35- тижневих лялюсь знижений тонус м яз, вони "ліниві" в перші місяці життя. ТОму вчасними курсами масажу це виправляють.

---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:36 ----------

Я сильно хвилююсь.
заспокойтеся. А до кого там звернутися не порадив ( бо черговий може бути зараз різний), а оскільки це "білий день" і на зміні практично усі лікарі, можливо дав вам пораду до кого саме звернутися? Знаю, що моя лікар з Мечнікова , у подібних випадках "мийки-ремонтів і т.п." на Батальній Ошуркевича рекомендує.

---------- Додано в 10:47 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

Що полуницю зривають зеленою, і чимось там фарбують
такого немає. Але зелену полуницю підсипають селітрою і ще рядом хімікатів, які прискорюють "надання" кольору. Після цього вона швидко червоніє, хоч на смак залишається водянистою
після харчового отруєння в 28 тижнів почались перейми через 20, 15, 12 хвилин
моя лікар з пологового колись нам на збереженні наголошувала, що розлад кишківника є навіть гіршим за запори. ТОму що перильстатика кишківника значно збільшена , що чинить збуджуюче на матку. ТОму у випадку виникнення розладу- негайно звертатися до лікаря, а не займатися самолікуванням, особливо в першому триместрі, а також- у останній "критичний" період вагітності- 32-35 тижнів ( тобто періоди, коли кишківник особливо може спровокувати скорочення матки і відповідні наслідки)

YULKAZOZYLKA
03.06.2013, 13:57
лікарі лікують тільки вас без чоловіків? Чи то всім разом з чоловіком щось виписують?
тільки мені виписали свічки, але згідна, що потрібно лікувати і чоловіка якщо перед тим були зносини, оскільки в нас раз таке було і прийшлось через мою молочницю обом лікуватись.... було зовсім невесело....

jalla
03.06.2013, 15:06
Я вже повернулась з Батальної. Слава Богу то нічого страшного. Сказали матка не в тонусі, дитина високо, а та то так болить і спазмує кишківник. На нині строга дієта і побільше відпочивати, поки не пройде, бо лікар сказала, такий розлад кишківника може запросто повпливати на матку.
Якщо до завтра все без змін, приїхати ще раз.
Ну, то добре, вже мені спокійніше.:)
Клята полуниця.:girl_devil:

cjomcjomka
03.06.2013, 15:14
Ну, то добре, вже мені спокійніше
ну і Жанна, ну і понастрашувала тут нас :) Дякувати Богу. Все буде ОК

Клята полуниця
в мене чомусь Дмитрові було від неї зле в суботу. Нікому з нас чотирьох не пошкодило, а він, бідненький, рвав вночі. Так що дійсно, обережно, навіть якщо продавець чесно говорить, що сам їв і що йому все добре.

buhgaltersha
03.06.2013, 15:18
такий розлад кишківника може запросто повпливати на матку.
Я вчора з таким мучилась, навіть не знаю, що спровокувало: або смажені кабачки, або суниці, або кефір. Такі спазми були - я синіла. Живіт твердуватий був, мала крутилась, як дзига. Але я швиденько відправила чоловіка за сухарями і "марією" - до вечора на такому харчуванні з чаєм + пластинка вугілля і попустило!
Дякувати Богу, у вас теж все ок, а то я, перечитуючи останні 2 сторінки, вже почала хвилюватись.

---------- Додано в 15:18 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

що потрібно лікувати і чоловіка
один раз з тих трьох, що я лікую молочницю за час вагітності, чоловік лікувався також, а потім ми вже не "дружили", бо лікарі не радили, то більше він нічого не пив

jalla
03.06.2013, 15:31
А до кого там звернутися не порадив ( бо черговий може бути зараз різний), а оскільки це "білий день" і на зміні практично усі лікарі, можливо дав вам пораду до кого саме звернутися? Знаю, що моя лікар з Мечнікова , у подібних випадках "мийки-ремонтів і т.п." на Батальній Ошуркевича рекомендує.
Я просила когось порадити, але він сказав просто підійти в приймальне. В приймальному попросили все розповісти, закотили очі, сказали що у них місць в патології немає і відпровадили до завідуючого патологією Леха. Ми прийшли з чоловіком, Леха не виявилось на місці. То вже медсестрички нас скерували до чергового лікаря. Не знаю фамілії правда, але така досить приємна. Вона мені помацала живіт, послухала трубочкою і сказала все що я написала вище.

---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:19 ----------

Так що дійсно, обережно, навіть якщо продавець чесно говорить, що сам їв і що йому все добре.
Просто я так зрозуміла, що таким отруєнням собі дійсно можна наробити конкретної біди. То добре, що все добре.))
Тепер тільки буду чекати поки свекруха пригостить своєю полуничкою з дачі, інакше не поведусь.
Якраз так співпало, що завтра маю іти в ЖК, то відразу ж буду знати що там в мене і як і не треба думати-гадати і кудись їздити.
Я як глянула на ту патологію, як згадала собі свої постійні вилежування під час першої вагітності, то мені дурно стало. Нєєє, я ліпше як в пологовий- то тільки родити.:girl_cool:

Lelijka
03.06.2013, 15:32
Дівчата порадьте, чи варто купляти наперед(в роддом) крем під підгузник(бепантен)?
Там просто і ціна трохи є і незнаю чи моїй дитині підійде. чи можна обійтися якимось іншим кремом або присипкою. Підкажіть хто чим користується?

Brenda
03.06.2013, 15:36
Та Мечнікова "миється"), а я там домовлялася.
Нині була на Мечнікова, хоч він і миється, але лікарі там є, там ще нині купа людей на виписку є (чула як казала якась лікарка комусь), тому може дзвонити. А твій лікар здається взагалі-то не на Мечнікова сидить, а тільки на пологи приїжджає (якщо я не помиляюсь)... Подзвонити задля консультації до нього можеш

cjomcjomka
03.06.2013, 15:36
і ціна трохи є і незнаю чи моїй дитині підійде
Вам в ПБ пробника дадуть. В мене ще того пробника трози лишилось. А там... хтозна, може без памперсів будете ростити ляльку :) в усіх різні потреби. Непоганий кремчик, не лише під підгузник, а і взагалі на різні потреби косметично-заживляючі

Brenda
03.06.2013, 15:39
Я вже повернулась з Батальної.
Жанно, а ти не хочеш для перестраховки домовитись ще з кимось не з Мечнікова? Все ж таки так ризикувати не варто, треба мати когось про запас. Може, твій лікар когось порадить тобі з Батальної, як каже Сніжна...

сніжна
03.06.2013, 15:51
хоч він і миється, але лікарі там є, там ще нині купа людей на виписку є (чула як казала якась лікарка комусь), тому може дзвонити.
на час мийки працює гінекологічне відділення, так що частина лікарів завжди є на роботі. Але то не факт, що саме конкретний лікар буде на роботі в той час. Ну і вагітних із загрозою передчасних уже не подивляться- хіба можна для звичайних вагітних чи гінекологічних консультацій підходити до свого лікаря, який є на роботі в той час. Ну і навіть коли вже пологовий закрили, то тих вагітних, які потрапили і встигли народили до закриття, виписують уже після.

MaryF
03.06.2013, 16:29
Вам в ПБ пробника дадуть. В мене ще того пробника трози лишилось. А там... хтозна, може без памперсів будете ростити ляльку в усіх різні потреби. Непоганий кремчик, не лише під підгузник, а і взагалі на різні потреби косметично-заживляючі
То правда. Мала цієї вагітності сильні проблеми з грудьми, то тільки ним і спасаюся. Тай ранки всяки, укуси комарів дітям замазую.

jalla
03.06.2013, 16:31
Подзвонити задля консультації до нього можеш
Та я от писала, що
Додзвонилася до свого лікаря, з яким домовлялася про пологи. Все розповіла як є. Сказав їхати на Батальну вже і негайно до чергового лікаря.
Конкретного не порадив нікого, хоч я і просила.

Brenda
03.06.2013, 17:13
Конкретного не порадив нікого, хоч я і просила
хм, але то ризиковано троха, краще все ж таки мати там когось в разі чогось...

jalla
03.06.2013, 17:39
хм, але то ризиковано троха, краще все ж таки мати там когось в разі чогось...
Ну, так, мені самій, чесно кажучи, трохи страшнувато, але думаю вже якщо що- швидка рулить))))

amaretto
03.06.2013, 20:48
швидка рулить))))
та рулить, але думаю мати краще лікаря по рекомендаціях, таки краще ставлення
А скільки через халатність лікарів померають немовлята та породіллі
Я така дика що без домовлень до кого небудь би не пішла

hannatal
03.06.2013, 23:00
ну, тримайте кулачки - їдемо на море завтра в 09.38 поїзд. Ліками запаслась, лікарі проти нічого не мають, погода шепче; правда переживаю, мандраж є, та надіємся, що все буде гууд

Tetty
04.06.2013, 07:43
А мене ще вчора на УЗД перед пологами відправили. То сказали, що ще мінімум тиждень ходити, а дитина вже десь 4200 важить. Жах. Дадуть мені тепер самій народити чи ні?((( Ще завтра піду до лікаря з пологового, буде він дивитися і вирішувати( А я вже так налаштувалася, що то десь з дня на день почнеться.

MaryF
04.06.2013, 10:24
А мене ще вчора на УЗД перед пологами відправили. То сказали, що ще мінімум тиждень ходити, а дитина вже десь 4200 важить. Жах. Дадуть мені тепер самій народити чи ні?((( Ще завтра піду до лікаря з пологового, буде він дивитися і вирішувати( А я вже так налаштувалася, що то десь з дня на день почнеться.

Мені за 2 тиждні до пологів на УЗД сказали, що малий вже важить 4500, а родився 4 кг.

jalla
04.06.2013, 10:25
але думаю мати краще лікаря по рекомендаціях, таки краще ставлення
Та маю лікаря.Так довго його вибирала, весь форум перерила, кілька сторінок списала)), але зараз Мечнікова на мийці, тому так...
То сказали, що ще мінімум тиждень ходити, а дитина вже десь 4200 важить.
Не хвилюйтесь. УЗД щодо ваги може дуже сильно помилятись.
Мій малий мав народитись з вагою 2,200 кг (ЗВУР і все таке))), а народився 3,400 кг. То там певно тим ЗВУРом і не пахло. Я он в п"ятницю на УЗД, але про ту їхню вагу навіть слухати не буду, бо в ню не вірю...))

MaryF
04.06.2013, 10:28
А моя біль в горлі перейшла в дуже сильний кашель. Вночі так кашляла аж задихалася і рвала. Через той кашель живіт зтверд і тягне спина. Боюся чи не може той кашель спровокувати пологи????

jalla
04.06.2013, 10:33
Вночі так кашляла аж задихалася і рвала. Через той кашель живіт зтверд і тягне спина. Боюся чи не може той кашель спровокувати пологи????
Лікуйте кашель.
Я свій лікувала, бо тоже мала такий аж надривний. Лікарка радила будь-який дитячий сироп і грудний збір заварювати. Я пила пектолван сироп плюща (він ніби такий менш-більш натуральний) і чай з липи. Все пройшло досить швидко, а до того десь місяць гепала, живіт тверд. Все ж це краще аніж дійсно накашляти собі пологи у вашому випадку.

Tetty
04.06.2013, 10:44
Дякую, дівчата. Дійсно, я ж в курсі, що УЗД часто з вагою помиляється, то мабуть, мене просто вже всі дістали тим який в мене величезний живіт, ніби на двійню. Дивлюся на нього: живіт як живіт, все одно нема з ким порівнювати)))
А від горла я знаю, що полоскання вагітним рекомендують як при болях, так і при кашлі, але треба заставляти себе обов"язково кожної години полоскати горло. Бажаю пошвидше вилікуватись.

сніжна
04.06.2013, 11:44
що ще мінімум тиждень ходити, а дитина вже десь 4200 важить. Жах. Дадуть мені тепер самій народити чи ні?
УЗД має похибку навіть до 1 кг. Так само- об єм животика не показник- і при маленькому животику народжують богатирів, і при великому- крихіток. На об єм животика впливає і власне конституція жінки, і розташування малюка та плаценти, і кількість вод і ще багато чого. Моя співробітниця от нещодавно мала просто велетенський живіт, і УЗД прогнозувало дитинку біля 4 кг, а народила мініатюрну дитинку з вагою у 2700. Зрештою, навіть якщо дитинка і більше 4 кг- це не показник для КР.

Vika
04.06.2013, 12:46
в мене 1 раз живіт був просто неймовірно великий, почав рости рано, в 11 тижнів я вже штани мусіла купляти. мала народилася 4.00, родила дууже тяжко, ще й дитинка мала проблеми (набряк ЦНС). пролежали 2 тижні в патології новонароджених. Слава Богу все вилікували. потім розказали мені дівчата з якими я гуляла, що чули що сосіди казали що в мене двійня була, мабуть щось сталося, ще й так довго мене не було.
2 раз живіт теж величезний був. на 20 тижні підшиватися йшла в операційну, то санітарки думали що вже на кесарів розтин, живіт був великий. малий народився 4.140 на 37 тижні.
а цього разу живіт не великий, хоча носити мені його чомусь найтяжче, взаглі це найважча моя вагітність. але сумніваюся що мені "світить" маленька дитина.
1 раз казали що дитина десь 3.500.
а 2 правильно сказали.
сьогодні йду на УЗД, цікаво яку вагу цього разу напророчать.

tanchyk
04.06.2013, 13:00
сьогодні йду на УЗД, цікаво яку вагу цього разу напророчать.
я завтра йду на УЗД і після ттого до лікаря в ПБ. Будуть вирішувати КР чи ПП. Переживаю. Також дитина величенька. Я й сама відчуваю, що досить більший ніж з Максимком.

Amarillis
04.06.2013, 14:07
І мені сьогодні лікар з консультації сказав що буде дитинка велика. Та коли я перепитала чи точно, він сказав народиш- розкажеш. В пятницю піду ще до Середи, може мене ще раз на узі відправлять. Перед пологами ж роблять узі? Страшно трохи ну що поробиш раз козак знач козак:) залишилось дочекатись)

бетменша
04.06.2013, 14:13
Дівчата, а наскільки то правда, що ріст і вага дитини при народженні зазвичай буває така, як батьків була при народженні?

tanchyk
04.06.2013, 14:18
Дівчата, а наскільки то правда, що ріст і вага дитини при народженні зазвичай буває така, як батьків була при народженні?
ні на скільки не правда. Мій Максим родився 3500, я -3900, чоловік - 3200.

бетменша
04.06.2013, 14:23
Мій Максим родився 3500, я -3900, чоловік - 3200.
ну а чо, у вас якраз вийшло приблизно середнє арифметичне)) Я от і маю на увазі той момент, що, допустим, якшо муж мали 4200, то дитина 3000 навряд чи народиться

YULKAZOZYLKA
04.06.2013, 14:30
як батьків була при народженні?
Моя донечка мала нашу з чоловіком вагу і ріст: 3,500 кг і 53 см! В нас обох з чоловіком було так само, тому я схиляюсь до такої думки:girl_wink:

cjomcjomka
04.06.2013, 14:35
наскільки то правда, що ріст і вага дитини при народженні зазвичай буває така, як батьків була при народженні?
Хіба би співпала :) не залежить від ваги батьків при народженні, зовсім

trojandochka
04.06.2013, 15:14
приблизно середнє арифметичне
Я також таке знаю, що ніби так і получається.

Дівчата у мене запитання: я помітила в себе легеньке потемніння навколо пупка. От і не знаю чи то так має бути, чи це щось не то?

mamasha
04.06.2013, 15:15
завтра йду на УЗД

Почався сезон УЗІ. І я завтра йду. Останній раз була на 32-му тижні... То шось аж переживаю, що там мені скажуть. Це був один з моїх найбільших страхів вагітності - щоб не була велика дитинка... бо я сама мініатюрна зовсім..

І ще одне: купила я собі нині полуниці свіжої перший раз в тому році. Вартувало б напевно ще зачекати... але в нас вже свято наближається з дня на день - то побоялась, що так і не скуштую.... але от після історії з Жанною та полуничками:girl_impossible: шось мені страшнувато))))) Сиджу і дивлюсь на неї)) З"їла одну ягідку і чекаю, що буде:girl_crazy:

cjomcjomka
04.06.2013, 15:16
чи то так має бути
може, то буде пігментна смужка потім.
таке знаю, що ніби так і получається
я 3.500, чоловік 2.700, наші діти 3.600, 4.200 і в жовтні ще побачимо :) ну середнього арифметичного нема ніяк.

mamasha
04.06.2013, 15:18
я помітила в себе легеньке потемніння навколо пупка. От і не знаю чи то так має бути, чи це щось не то?

В мене те саме.... також в 20 з чимось тижнів з"явилось... я вже думала, що то потім розтяжка така з того буде.. зараз виглядає як синяк навколо пупка. Думаю просто шкіра в пупку трохи ніжніша чи що...

Lapatulya
04.06.2013, 15:24
_________________________________________Дівчата, а наскільки то правда, що ріст і вага дитини при народженні зазвичай буває така, як батьків була при народженні
Я народилася з вагою- 2700, чоловік-2800, Яна-2800, так що в нашому випадку, таки доля правди в тому є.

Chukuliadka
04.06.2013, 15:26
Була і я сьогодні в ЖК. Щось моїй дільничій не дуже подобається мій гемоглобін, попередній раз був 105, а тепер 101. (попередні показники буди 130, 131) Каже, що варто попити залізо, раз продукти не допомагають. А я от думаю, чи варто, чи все таки той показник нормальний, і нічого не треба робити ?! :girl_nea: (в принципі мій гінеколог ніколи раніше не призначала мені ніяких синтетичних вітамінів та інших мед.препартів, тому я трохи збентежена... )
Також призначила купити свічку, яка типу підготовлює мікрофлору піхви до пологів та діє тиждень (щоб дитинка при пологах "не нахапалась дріжджів") що можете сказати з того приводу? Комусь призначали таку свічку ?

trojandochka
04.06.2013, 15:30
ну середнього арифметичного нема ніяк
та бачу.Ви мене настрашили трошки, я от надіялась, шо дітки в мене будуть не великі. Тепер розумію, що всяке може бути, але то таке, головне, щоб здорові були.
зараз виглядає як синяк навколо пупка
в мене те саме

Samhayne
04.06.2013, 15:38
допустим, якшо муж мали 4200, то дитина 3000 навряд чи народиться
я була 3600г, і 54см. а чоловік 1700 (недоношений, народився на 7-му місяці), а синок 4570г. і 56см.

tanchyk
04.06.2013, 15:42
З"їла одну ягідку і чекаю, що буде
замочіть її ненадовго у водичці. Якщо є нітрати то вони вийдуть у воду, я так роблю вже давно і їм полуницю щодня. Доречі черешні також.

IRUSKA*8
04.06.2013, 15:47
Плюсуюся до синяка навколо пупка, походу на узд (йду в суботу), i клубнiку теж вперше сьогоднi купила-згамала. Щодо гемоглубiну, то приймала цей мiсяць залiзо i нинi здавала, то пiднявся з 98 до 109 ( не густо, але востанне такий високий показник був ще хiба в сiчнi). В понедiлок маю вiзит в ПБ, де вже будем опридiлятися щодо перебування в патологii i кр.

сніжна
04.06.2013, 16:11
доля правди в тому є.
насправді лікарі пологових таку тенденцію прослідковують.Щоправда не зі зростом, а з вагою. Це не треба сприймати буквально, але вважається, що у батьків , які самі при народженні мали велику вагу часто і дітки мають більші показники за середні. Навіть мене питали, з якою вагою була народжена я і з якою чоловік. Я- 4300 і 52 см, чоловік 3900 і 54. см. Дитина- 3800 і 53 см. У мого брата: 3200 він, 3500 дружина, 3600- дитина. У братової: вона 3500, чоловік 4000, дитина 3600; ще у найближчої родички: вона 2900, чоловік 3000, мала- 2900. Але тут є така поправка ( про яку говорять теж лікарі, які пологи приймають): схильність до тої чи ін. ваги при народженні можна було більше прослідкувати у попередні десятиріччя. На сьогоднішній день, внаслідок тотального "хімічного" харчування ( ну не всі ж майбутні мами живуть на селі і харчуються натур продуктом) і малорухливого способу життя ( теж не секрет, що ряд вагітних навіть на вулицію самі бояться вийти, і все більше часу перед комп ютером проводиться), а також купи супутніх ендокринних захворювань, з якими жінки вже приходять до вагітності ( щитовидки, яйники , підшлункові і т.п.) в останні роки зросла кількість діток, які народжуються з показниками більш, ніж середньостатистичні. ТОбто якщо раніше "крупним плодом" вважалися дітки від 3600, то тепер- від 3800 і більше. На сьогодні вже нікого не дивують 4 кг малюки. ТОму така тенденція- залежність ваги батьків і дитини, по суті себе уже не виправдовує.

mamasha
04.06.2013, 16:12
Плюсуюся до синяка навколо пупка, походу на узд (йду в суботу), i клубнiку теж вперше сьогоднi купила-згамала.
Якась синхронність в нас прослідковується))) Ще чуть-чуть і почнем всі по-черзі червневі народжувати:girl_claping:
До речі, Іванка "Ivanyska" вже здається "стартанула"))) Останній допис 1 червня про те, що поїхала до пологового:) Може хто чув якісь новини?

сніжна
04.06.2013, 16:14
замочіть її ненадовго у водичці
ще можу додати: обов язково обдайте полуницю кип ятком і злийте одразу воду. Структура полуниці зерниста, тому не дає змоги добре вимити її під проточною водою. Ну і не вживайте ту ягідку, яка є піддавлена .

trojandochka
04.06.2013, 16:42
Плюсуюся до синяка навколо пупка
Фух, я так розумію, це не є щось страшне. Це напевно особливість деяких вагітних. Дівчата мені вже легше стало, а то цілий тиждень про то думала.

buhgaltersha
04.06.2013, 18:17
легеньке потемніння навколо пупка
Добре вам, що легеньке! В мене то як острів на глобусі - добряче таке потемніння! Я спочатку думала, що та зона розтяжками піде, але ні - уже більше місяця така пляма нерівна

---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

В понедiлок маю вiзит в ПБ, де вже будем опридiлятися щодо перебування в патологii i кр
І я. Тоді ж на УЗД

---------- Додано в 18:17 ---------- Попередній допис був написаний в 18:14 ----------

я от надіялась, шо дітки в мене будуть не великі
Мабуть, дітки і не будуть у вас великі, дуже рідко коли двійнятка великими народжуються.

YULKAZOZYLKA
04.06.2013, 19:04
Я теж клубніку і черешні їм щолдня! Ніби все, ТТТ, нормально))

Khrystik
04.06.2013, 19:13
клубніку і черешні їм щолдня
ех.. а я ще не пробувала навіть. вже майже вмовила чоловіка купити, а тут мама надивилася в новинах про нітрати і т.д. і все... ще трохи почекаю.

щось останні кілька днів мій пузик став мені якийсь такий важкенький. деколи аж хочеться його руками підтримати, коли ходжу. от думаю чи може та важкість( аж деколи напруженість) бути пов*язана з шлунком/кишківником. бо якось все стоїть мені, важкість...
а мацьопка така активна! пів ночі витанцьовувала мені. вже не знала на який бік лягти, щоб доня заспокоїлася і дала мені поспати:girl_smile:

mamasha
04.06.2013, 19:57
Щось і мій малюк став надзвичайно активний останні 2 дні. Таке враження, що взагалі не спить там. Що б це могло означати? може бути одним з передвісників? Бо щось інших не прослідковую поки...

Мацьопа
04.06.2013, 20:34
Щось і мій малюк став надзвичайно активний
І в мене карапуз дуже активний, особливо в 12 ночі починає фізкультуру і потягушки. Приходиться розмовляти і домовлятись, щоб засинали разом, правда не завжди допомагає. :girl_tender:Ще й по ночах відчуваю тренувальні перейми, особливого дискомфорту вони не приносять, хіба сплю погано.

trojandochka
04.06.2013, 21:55
деколи аж хочеться його руками підтримати
я деколи так і роблю.

А мої малюки, деколи так копцяються, що відчуваю ці поштовхи між ногами (вибачте за подробиці). Як то мені неприємно.(( Але тішить мене, що як прошу їх припинити, то відразу слухаються і перестають. Ех які ж в мене чемні бешкетники ростуть.)))))))))

cjomcjomka
05.06.2013, 08:33
а я вчора зробила кавовий скраб з корицею. І щось не подумала, що кориця може дати якусь реакцію - бо ж до вагітності часто робила - і нічого. А вчора вся шкіра була в червоних плямах. До ранку зійшло, добре, що не зранку той душ зі скрабом приймала.

ivanyska
05.06.2013, 08:48
Привіт всім. Ось і ми вже вдома. Ще вчора виписалися з пологового. Маємо красуню доцю -3кг, 56 см. Дякую всім за підтримку.

buhgaltersha
05.06.2013, 10:32
Маємо красуню доцю -3кг, 56 см
Вітаю! Спокійних ночей і гарного здоров*ячка!

А в мене уже другий день страшний тиск на лобкову кістку, взагалі відчуття якось змінились, і тренувальні часом навідуються, і спати - взагалі неможливо. Якось важко стало, одним словом.

Vika
05.06.2013, 10:53
Маємо красуню доцю -3кг, 56 см
щиро вітаю.
була вчора на УЗД. все в нас добре. Підтвердив що хлопчик.
Але казав щоб вже помало готувалася, бо можу довго не носити.
приблиза вага 2.500, може буде не такий великий як братик (4.140) і сестричка (4.00).

Rostuslavchuk
05.06.2013, 11:59
але думаю мати краще лікаря по рекомендаціях, таки краще ставлення
А скільки через халатність лікарів померають немовлята та породіллі
не страште тут народ. А скільки випадків летальних і з домовленістю
ні на скільки не правда.
+1
Я- 3100 (50 см), чоловік - 3300 (ріст не пам"ятаю), малий - 3650 (54 см).
Доречі пророчили теж не менше 4 кг, але ні про яке КР мови не йшло, точніше йшла мова, що його не буде ;) бо то аж ніяк не показник для мого лікаря.

бетменша
05.06.2013, 12:01
Доречі пророчили теж не менше 4 кг, але ні про яке КР мови не йшло,
А що, коли перші роди, то з вагою 4000 і більше, можуть відправити на КР?? чи то для того ше якісь покази мають бути? Бо в мене теж швидше за все буде богатирчик

Rostuslavchuk
05.06.2013, 12:03
купила я собі нині полуниці свіжої перший раз в тому році.
залиште її трохи у холодній воді, але з отими зеленими листочками, бо як почистите, то може гвадзя зробитись. Вода трохи ті токсини забере якщо вони там є. Я так і молоду картоплю тримаю (але її вже почищену, і добре як наполовину порізану), теж забирає трохи гадості вода.

Khrystik
05.06.2013, 12:03
ну от! почула нині від лікаря слово анемія.гемоглобін - 100. виписав таблетки.:girl_sad:

mamasha
05.06.2013, 12:07
ну от! почула нині від лікаря слово анемія.гемоглобін - 100. виписав таблетки

Як на мене - то не найгірший гемоглобін при вагітності. Я б на вашому місці пробувала спочатку продуктами підіймати. Бо як не як - будь-які таблетки - це синтетична речовина.

jalla
05.06.2013, 12:07
ну от! почула нині від лікаря слово анемія.гемоглобін - 100. виписав таблетки.
Та то ше не є така аж анемія. В мене 90 з хвостиком і я ніц не пила. Піднявся сам по собі до 101. Тепер лікарка знов шось назначила, але я вредна, знов не п"ю.))
А я доречі нині так налазилась, ноги відвалюються. Сіла в транспорт, ніхто місцем не поступається, почали мене давити, то я й вийшла і пішла пішачком. Але трохи перегнула з тим, бо сили геть не ті, болить кожен м"яз, ноги гудуть, важко до неможливості. Але я таки конкретний кілометраж натоптала.:connie_pull-pigtail

сніжна
05.06.2013, 12:10
коли перші роди, то з вагою 4000 і більше, можуть відправити на КР
ні. Лише у випадку, якщо стоїть діагноз "анатомічно вузький таз 3 ступеню" ( 1 і 2 ступінь, а також клінічно вузький) показами до планового КР не є. Все решта вирішується лише по ходу природніх пологів.

---------- Додано в 09:10 ---------- Попередній допис був написаний в 09:08 ----------

.гемоглобін - 100.
то не є страшний гемоглобін. Я з таким йшла на пологи. А під час вагітності і 90 мала і піднімала без таблеток.
Тепер лікарка знов шось назначила
от цікаво, що то лише лікарі в ЖК гвалтують при гемоглобіні 100 . А в пологових у цьому не бачать серйозних приводів для хвилювання: ну так, ну знижений. Але катастрофи немає.

бетменша
05.06.2013, 12:10
Все решта вирішується лише по ходу природніх пологів.
ну а якшо сідничне передлежання, а таз нормальний? допускають природні?

Rostuslavchuk
05.06.2013, 12:11
А що, коли перші роди, то з вагою 4000 і більше, можуть відправити на КР?? чи то для того ше якісь покази мають бути? Бо в мене теж швидше за все буде богатирчик
та я взагалі не знаю, читаю тут що дехто з лікарів лякають КР через вагу, хоча як на мене то якийсь казус зовсім.

сніжна
05.06.2013, 12:12
а якшо сідничне передлежання, а таз нормальний? допускають природні
якщо перші пологи, то при очікуваній вазі дитини до 3600 ( хоча Усик у моїх знайомих і при 3800 приймав)

Rostuslavchuk
05.06.2013, 12:15
ну а якшо сідничне передлежання, а таз нормальний? допускають природні?
думаю залежить від лікара

---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

Сіла в транспорт, ніхто місцем не поступається, почали мене давити
ото блін в наших маршрутках часто рагулі їздять, я вже наглості набралася і прошу щоб мені встали, бо то ж брєд взагалі, таке як би осліпли зовсім ті люди. Наблюдаю, що хіба старші жінки встають такі за 45 років, а мужики і та молодь в нас каліченьки. То мене так обурює, що деколи аж за вухо хочеться підняти. Добре що їжджу дуже рідко, вже хіба як конче треба.

Khrystik
05.06.2013, 12:22
пробувала спочатку продуктами підіймати

Та то ше не є така аж анемія.
так от і я думаю. лікар мені гарно описав, що дитинка росте і гемеглобін ще буде падати, а продуктами я не підніму. то взяла я той припис, та й потопала додому. сиджу-думаю чого б то наїстися, щоб змінити ситуацію:girl_blush2:. проблема ще в тому, що я печінку/м*ясо не дуже можу їсти. хіба пхати силою.
і ще. до якого часу треба ходити в ту ЖК? до самісінького кінця??? бо мені вже то починає набридати, а ще ціле літо попереду.

jalla
05.06.2013, 12:30
проблема ще в тому, що я печінку/м*ясо не дуже можу їсти. хіба пхати силою.
Кажуть, що від пхання силою користі не буде.)))
То не тільки від продуктів рівень гемоглобіну залежить. Треба ще на свіжому повітрі багато бувати. Я в принципі самим повітрям напевно підняла останній раз, бо в харчуванні не поміняла нічого, а гемоглобін трошки підріс.

ГаЛоЧкА
05.06.2013, 12:33
сиджу-думаю чого б то наїстися
остання порада яку мені дав лікар щоб підняти гемоглобін- звечора залити дві-три ложки гречки теплою водою.. зранку їх натще схавати без солі -масла і всяких добавок, снідати можна через півгод

Pulupjak
05.06.2013, 12:36
Я себе сьогодні геть кепсько почуваю( Сили не має, ноги, руки трусятся, погодувала дитину і прилягла. То мабуть дається в знаки моє вчорашнє прибирання і прасування купи наскладаної постілі.

Gudz
05.06.2013, 12:38
То мене так обурює, що деколи аж за вухо хочеться підняти.
Знайома ситуація...мені з центру в рясне-2 йти пішки не вийде,хіба зразу народжу:girl_sad:.Щоб зайти в маршрутку це вже прогрес...стала я тепер наглою і сама кажу щоб дали місце...ну а що робити?!:girl_mad:

jalla
05.06.2013, 12:45
стала я тепер наглою і сама кажу щоб дали місце...ну а що робити?!
Але хоч встають? Бо я нині намагалась, але вдали що не чули.
На передніх місцях сиділи з краю здоровий хлоп, молода дівчинка, з іншої сторони- жіночка років 40-45 і молодий парубок. Я сказала- нуль на масу. То як треба за комір піднімати? Я два рази просила типу "ви не могли б поступитися місцем, бо мені трохи небезпечно стояти". При чому дивилася на всіх чотирьох одинаково, мається на увазі що хтось з них міг би. Ага, счас...:girl_mad: Вийшла та й пішла пішки. Ну, їх!!!! Але і пішки на далекі відстані ходити вже ой як не легко.
Ну, а при виході ще якась жінка добре обмацала мені живіт, від чого мені зробилось чогось дуже не приємно. Не люблю того.

Rostuslavchuk
05.06.2013, 12:55
Але хоч встають?
При чому дивилася на всіх чотирьох одинаково
а ви конкретно кого ближче за рукав подьоргайте на другий раз, або за плече, тоді діє і встають, тобто тре конкретно до когось вчепитись ;) неприємно інколи, але мені в носі, то хай їм буде стидно.
В мене чоловік завжди встає вагітним, навіть як зараз їдем всі втрьох (з малим) мені малого не дуже зручно тримати зараз на колінах, але ніц страшного беру малого, а чоловік свою дупцю піднімає, якщо є ще якась вагітна, або мамочка з дитиною.

buhgaltersha
05.06.2013, 12:59
Та з громадським транспортом взагалі кошмар, так виводить, коли сидять шо дівулі, шо хлопці років 14 - хоч би хто встав. Мало того, один раз було, що звільнилось місце, то прямо переді мною якась баришня-підліток всілась, прекрасно бачачи моє пузо (варто уточнити, що ніяких торб, які б руки обривали, у неї не було). Так гидко стало, що я аж промовчала. Як з чоловіком десь їду - то він піднімає когось.

сніжна
05.06.2013, 12:59
що я печінку/м*ясо не дуже можу їсти
взагалі залізо найкраще засвоюється власне із продуктів тваринного походження ( тобто всього, що містить кров). Хоча велика кількість заліза є і шпинаті, і у жовтках, і в гречці, і буряковому соці ( мені колись стара і поважна лікар з ЖК радила видавити сік бурячка+ моркви і півсклінки щоранку випивати), і в гречаному меді, і у винограді ( ізюмі)... Але треба пам я тати, що залізо засвоюється з вітаміном С. ТОбто якщо у харчуванні буде мало продуктів з аскорбінокю_ залізо теж буде губитися. Ну і Жанна права- щодня якомого більше бувати на вулиці. Не прогулятися півгодинки по магазинах, а добрих принаймні 2 години щодня має бути власне на свіжому повітрі.
при виході ще якась жінка добре обмацала мені живіт
??? от по руках би надавала ( я узагалі щодо таких речей дуже прискіплива і до свого живота під час вагітності лише найближчим дозволяла торкатися ( мамі, чоловіку і сестрі)

buhgaltersha
05.06.2013, 13:04
до свого живота під час вагітності лише найближчим дозволяла торкатися
я теж терпіти не можу, коли хтось чужий руки тягне
власне, коли мені чийсь пропонують полапати - теж щось не дуже хочеться

trojandochka
05.06.2013, 13:13
Наблюдаю, що хіба старші жінки встають такі за 45 років, а мужики і та молодь в нас каліченьки.
На днях поверталась з роботи. Зайшла в маршрутку. Дівчата не повірите, але мені місце оступив маленький хлопець (9-10 рочків). Мені так ніяково стало. А позаду нього "краля" сиділа, то навіть і не думала вставати.

---------- Додано в 13:13 ---------- Попередній допис був написаний в 13:07 ----------

виході ще якась жінка добре обмацала мені живіт
Триндець повний. Як мене то бісить. Яке право мають до тебе (дитинки) доторкатись чужі люди.

hrystusja
05.06.2013, 13:29
Моє хворе горло переросло в жахливу алергію-сверблячку, ніс свербить, очі сльозяться і т. д. Красуня не то слово. За два дні втратила кілограм. Ніби і запас маю, але цифра реально налякала, хоча мені здається, що то вода виходить з організму.
Планувала того тижня здати кров, але чекатиму поки буду здорова.
18 тиждень і вже почали усі питати чи чую рухи. А я ніби чую і ніби і не чую. Забула вже як то :). З Ромчиком почула в 19 тижнів. Тут думала, що буде швидше, але поки чекаємо)).

Hermosa
05.06.2013, 14:43
Я сьогодні в поліклініці здавала "страшний" тест толерантності до глюкози. Зовсім не так страшно, як пишуть, видавила до водички пів лимона, а воно таке кисленьке вийшло, зовсім не нудне. Єдиний мінус - спочатку важкувато було сидіти, і аж в 9 год. до нас прийшла педіатр читати лекцію, то час швидше пішов.

Haidee
05.06.2013, 15:00
Сили не має, ноги, руки трусятся, погодувала дитину і прилягла.

Я вчора аж настрашилася, бо почало паморочитися в голові, потім терпнути руки і шум в вухах. А я з дитиною на майданчику і нікого поруч якраз нема. Додому прийшла на автопілоті, поміряла тиск - 125/80, для мене то мега багато. Відпочила, минулося. То ті перепади погоди так впливають, думаю, але як повториться, піду здавати кров, раптом гемоглобін впав сильно.

---------- Додано в 15:00 ---------- Попередній допис був написаний в 14:59 ----------

18 тиждень і вже почали усі питати чи чую рухи. А я ніби чую і ніби і не чую.

Я вже 2 тижні чую:) Зараз на вечір вже так досить відчутно буцається. З малою було на такому ж терміні.

бетменша
05.06.2013, 15:06
18 тиждень і вже почали усі питати чи чую рухи. А я ніби чую і ніби і не чую
Я почула якраз на 18 тижні, хоч вже перед тим їх дуууже чекала. І так само мені весь час здавалось, що ніби чую, а ніби і ні, особливо коли кишечник вирував)) Але одного ранку в животі було спокійно, і раптом такий чіткий стук в одному місці) кілька разів. Тут вже я не сумнівалась)

hrystusja
05.06.2013, 15:21
особливо коли кишечник вирував))
От власне, в мене так вирує, що не можу нічого наслухати))).
Я вже 2 тижні чую
Ти худенька)), може я через відкладення сальця гірше чую:girl_haha:.
Одним словом ждю. Правда часом буває щось таке підозріле десь раз-два на день дуже схоже на метеликів:girl_in_love:.

tanchyk
05.06.2013, 15:29
такс, була сьогодні на УЗД, плцента дууууже низько 30мм,а шийка 22мм, то сказали дуже коротенька, тому в п"ятницю на огляд і будуть вирішувати КР чи ні. Дитинка повністю сформована, вага поки 3390грам. Вже досить низько опустився живіт, тому свято наближається.

cjomcjomka
05.06.2013, 16:44
дууууже низько 30мм
зара прийде Сніжна і розповість точні цифри, я звідкись пімятаю, що суттєва межа - 20 мм від вічка. Ну і в будь-кому разі, тримайся, чекаємо новин! 22 мм - коротка шийка, але пологи другі, тому то ще не значить, що от-от. Ростіть здоровенькі, Таню, старайся не переживати наперед хоча попробуй тут... сама знаю

tanchyk
05.06.2013, 16:48
Таню, старайся не переживати наперед
чесно? я не переживаю зовсім чомусь, ну скажуть КР то буде. Все таки це краще аніж ризикувати дитиною. А на мені заживе, то дурня.

cjomcjomka
05.06.2013, 16:55
я не переживаю зовсім чомусь
так це просто супер. Молодчина!

Лідочка
05.06.2013, 17:13
А ми вже народилися! Маємо гарнюню донечку 3900 і 56 см. Народилися шляхом КР. Я дуже щаслива матуся, чого і вам всім дівчатка бажаю.

сніжна
05.06.2013, 17:36
ми вже народилися!
вітаю! Про вас вже стонадцять разів питали: куди Лідочка пропала? ( п.с. у кого народжували- знову до Данкова пішли?)

natorella
05.06.2013, 17:42
у кого народжували- знову до Данкова пішли?
думаю так, раз лідочка пише, шо

Народилися шляхом КР

сніжна
05.06.2013, 17:48
плцента дууууже низько 30мм
це низько, але питання КР вирішується при розташуванні на 39-40 тижнів- 20 і нижче. Якщо плацента розташована вище, ніж на 2 см- вагітну пускають у природні пологи. І ризик кровотеч при пологах при цьому- не вищий, ніж при звичайній плацентації.
шийка 22мм, то сказали дуже коротенька,
то ще не означає, що вже прям народжувати будете. Але з 37 тижня така шийка- це не страшно . Окрім всього, на таких термінах має значення не лише показник вкороченості шийки , а й її м якості та відкриття. Ну і ще таке- ці показники не є аж такими "короткими": після 34 тижня вагітності шийка матки і так поступово вкорочується. І вже на 35 -40 тижні вважається нормою 28 мм +- 4, 5 мм ( допустимий діапазон навіть від 20 до 37)

п.с. ще можу додати , що і відкриття вважається "нормальним" на період після 35 тижня від 4 мм до 3см ( тобто від кінчика пальця до 1.5 пальців). І з цим ще можна ходити .

cjomcjomka
05.06.2013, 18:04
20 і нижче
А я Шо казаУ:)

Маємо гарнюню донечку 3900 і 56 см
слава Богу. Ну і величенька ж дівчинка!
Ми тут за тебе всі переживалки випереживали :) ростіть здоровенькі!!!

mamasha
05.06.2013, 19:00
І я відчитаюсь:) Була і я сьогодні в ЖК і на УЗД. Таки мій бегемотик не маленький буде.. Вже 3,400, а живіт ще високо-високо. І каже лікарка, що навряд до 14 народжу.. На УЗД була в Рібун, то каже, що для мене - то досить величенький масік.. І де він там помістився при тому що наміряли мені обвід живота 88 см??? А всі кажуть такий манюній животик, напевно крихітка народиться.

плцента дууууже низько 30мм,а шийка 22мм, то сказали дуже коротенька

Розкажіть для далеких, що то означає? Бо мені на УЗІ ніяких таких показників нині не вказали. І ще, обвиття пуповиною 1 раз навколо шиї - то не страшно, правда ж??

tanchyk
05.06.2013, 19:00
Народилися шляхом КР.
ВІТАЮ!!!!! а можна детальніше про КР?

buhgaltersha
05.06.2013, 19:10
А ми вже народилися!
Ура! Вітаю! Здоров*ячка міцного-преміцного!

де він там помістився при тому що наміряли мені обвід живота 88 см??
То може і моя дюймовочка не така вже й дюймовочка?

на таких термінах має значення не лише показник вкороченості шийки , а й її м якості та відкриття
Мені в 30-31 тиждень (як виписувала з патології) сказала лікарка, що шийка дуже коротка, але все закрито. Сказала, що то не страшно, лише порадила "не любити чоловіка"

natorella
05.06.2013, 19:12
Таки мій бегемотик не маленький буде.. Вже 3,400, а живіт ще високо-високо. І каже лікарка, що навряд до 14 народжу.. На УЗД була в Рібун, то каже, що для мене - то досить величенький масік.. І де він там помістився при тому що наміряли мені обвід живота 88 см??? А всі кажуть такий манюній животик, напевно крихітка народиться
узі - то пальцем в небо
так шо дуже не переймайтесь

goldgirl
05.06.2013, 19:18
Вже 3,400, а живіт ще високо-високо. І каже лікарка, що навряд до 14 народжу.. На УЗД була в Рібун, то каже, що для мене - то досить величенький масік.. І де він там помістився при тому що наміряли мені обвід живота 88 см??? А всі кажуть такий манюній животик, напевно крихітка народиться.
в мене була схожа ситуація, теж на УЗД потрапила до Рібун, казала мені те саме, навіть вага була така ж )))) і животик в мене при 1 вагітності був крихітний. і народилася наша донечка 3400 але то сталося через 1,5 тижня )))) хоча Рібун прогнозувала нам 3700 на час пологів. єдине з чим вона точно вгадала, що пологи настануть швидше 40 тижня - звернула увагу, що ядро Беклара має достатній діаметр (ось цього вже в деталях не памятаю, але виявилося правдою ))

mamasha
05.06.2013, 19:43
звернула увагу, що ядро Беклара має достатній діаметр
Оце то ви загнули)) я таких термінів не розумію) В мене огляд на УЗІ тривав 3 хвилини.. Там страшенний конвеєр - людей хмара. Вона мені нічого толком не пояснювала.. З того, що диктувала і що в заключенні, зрозуміла, що все гуд. Тільки налякало мене обвиття довкола шиї. Лікар з ЖК намацала, що голівка ще дуже високо, і що ще зо 2 тижні проходжу. А ПДП вже через 8 днів. Перепитала в Рібун - то вона сказала - не можу сказати.. Може за 2 тижні, а може і завтра...

natorella
05.06.2013, 19:48
Тільки налякало мене обвиття довкола шиї
в молодшого було 2 і навіть не посинів носогубний трикутник

Лікар з ЖК намацала, що голівка ще дуже високо, і що ще зо 2 тижні проходжу. А ПДП вже через 8 днів. Перепитала в Рібун - то вона сказала - не можу сказати.. Може за 2 тижні, а може і завтра.
коли час малечі настане - тоді і буде
відпочивайте, кубліться (така погода, шо варто лягти і спати цілий день)
а за пару днів чи тижнів вже буде вам не до того

Мар'яся
05.06.2013, 19:56
Ми були на УЗД минулого тижня, то нам вагу навіть не визначали, просто сказали - дрібота :) Правда, перепитала про вагу малого при народженні і коли народився, відразу стало все ок :) А решта все, як книжка пише (і головне, що муж то чув). В декрет мене відправили (ггг), можна й порелаксувати.
В мене останнім часом таке враження, що скоро матиму синяки на животі. Мала далі штовхається дуже акуратно і коли має настрій, але в неї такі гострі лікті-коліна, що то капець. І спати вже не можу, посеред ночі встаю двісті разів, руки терпнуть, ноги терпне, дупа теж терпне, а ще як корч злапає, то взагалі казка...

Лідочка
05.06.2013, 20:50
слава Богу. Ну і величенька ж дівчинка!
Ми тут за тебе всі переживалки випереживали ростіть здоровенькі!!!
Дякую всім дуже-дуже за привітання!

КР зробили 30 травня, планове. Чекали 3 тижні поки голівка вставиться, а вона ніяк, нарешті за два дні до операції мала лягла якось так, шо голівка вперлася мені в правий бік в рубець. Він мене болів цілу ніч, що я вже сама налякалася, думала вже комусь іти казати, але якось дотерпіла до ранку... Ну і мій кульшовий суглоб останній тиждень мене дуууже болів, правда я мовчала як партизан, нікому нічого не казала. І зараз болить, треба буде піти до ортопеда може якось пролікуватися. Так що я не шкодую про КР, чомусь думаю шо то на краще вийшло для мене і для лялі.
Від КР відійшла легше ніж попереднього разу. І взагалі після операції прокинулася надзвичайно щаслива. А про саму операцію важко щось сказати - заснула-прокинулася та й все.

IRUSKA*8
05.06.2013, 20:56
А про саму операцію важко щось сказати - заснула-прокинулася та й все.
Лідочко,ще раз вітаннячка!!!
А епідуралку не пропонували чи Ви відмовились? ( питаю, бо мені цього разу запропонували і фактично переконали в її перевагах над заг. наркозом)

cjomcjomka
05.06.2013, 21:35
питаю, бо мені цього разу запропонували і фактично переконали в її перевагах над заг. наркозом)
на Батальній всім пропонують, на Джамбула поки ні

tanchyk
05.06.2013, 21:40
А епідуралку не пропонували чи Ви відмовились?
а що це таке, поясніть чайнику?

IRUSKA*8
05.06.2013, 21:47
а що це таке, поясніть чайнику?
Епідуральна анестезія, в нас тут на ДП навіть темка є http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=75041

Kohaju
05.06.2013, 22:31
Я вчора аж настрашилася, бо почало паморочитися в голові, потім терпнути руки і шум в вухах
в мене вчора теж таке було. проте тиск впав 100\60 - для мене то дуже низький..то чоловік мене напоїв солодким чаєм і шоколадом чорним, потрохи минулося.
А мені - ттт- навпаки всі завжди уступають місце, ну може раз таке було чи два, що не дали, і то тому, що повна маршрутка - й носа свого не видно, так мене водій до себе забирав за ту перегородку. Мені навіть на зупинку чи дві і то вступають, я кажу "та мені тут їхати", а мені "нічого-нічого, сідайте..Ну і з мого досвіду, дійсно хлопці молодші і чоловіки за 30 рідко вступають. Переважно жінки або студентки, чоловіки за 40 або старші люди.

---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:17 ----------

Мені казав на Джамбула гол. анестезіолог, що якщо є якісь проблеми, серцево-судинні особливо, то не радить епідуральну анестезію (бо якось там точно не пам`ятаю тиск підвищує вона..ну принаймні може). Ну і казала мені ще одна гінеколог, що дуже часто після неї у жінок на перепади погоди реакція посилюється. Вона в мене і так є з нашим кліматом, а тут..Ну це так, що почула-те кажу.

---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:29 ----------

Лідочка, а от мене цікавить скільки по часу операція тривала і як з дитиною на той час було - чи з вашим чоловіком, чи заберають, коли приносять і т.д.

IRUSKA*8
06.06.2013, 08:39
Доброго ранку, пузатулічки. Встала я така невиспана і думала йти сюди жалітися що дуже шов від КР болить, але отримала СМС, що :сьогодні в 3.40 наша Іруська-Меган народила синочка 3950г і 55 см- маленький богатирчик!!!:girl_claping:

trojandochka
06.06.2013, 08:49
Іруська-Меган народила синочка
Вітаю, ростіть здоровенькі і смачного молочка.

Я помітила, що останнім часом такі богатирчики народжуються. Молодці.
дуже шов від КР болить
А ви би можливо до лікаря подзвонили - порадилися.

IRUSKA*8
06.06.2013, 08:53
А ви би можливо до лікаря подзвонили - порадилися.
Дзвонила, сказала що матка так розтягнулася, в суботу йду на УЗД то вже будем бачити всю ситуацію, але болить фактично тільки тоді коли лежачи " потягаюся", або коли різко рухнуся, в спокійному стані не турбує зовсім.

tanchyk
06.06.2013, 09:11
Епідуральна анестезія,
ооо, я б точно на таке не погодилась. Чула багато випадків, які погано закінчились. Треба бути добримспеціалістом щоб точно вколоти в спинний мозок.

IRUSKA*8
06.06.2013, 09:17
ооо, я б точно на таке не погодилась. Чула багато випадків, які погано закінчились. Треба бути добримспеціалістом щоб точно вколоти в спинний мозок.
Кожному вирішувати для себе, звичайно. Я от не можу зараз погодитися на заг. наркоз, бо дуже важко відходила від нього, хоча анестезіолог був професійний.

бетменша
06.06.2013, 09:27
Дівчата, які у вас відносини з кавою під час вагітності? Бо я от завжди пила слабеньку (неповна чайна ложка на горнятко), ну і зараз таку п"ю, але тільки одну в день собі позволяю, хоч тиск низький і залюбки випивала б ше одну. Як думаєте, можна? Бо всюди тільки й пишуть, шо треб взагалі відмовитись

natorella
06.06.2013, 09:29
можна? Бо всюди тільки й пишуть, шо треб взагалі відмовитись
я пила міцну і під час і після і завжди
хорошу якісну каву можна

Pulupjak
06.06.2013, 09:47
пила міцну і під час і після і завжди
хорошу якісну каву можна
І я п'ю. З першою вагітністю лікар з жк казав шо не можна,тре відмовлятися і т.д. Я спробувала один період і дуже мені тяжко було, потім порадилась з лікаркою з пологового- вона сказала, що коли дуже хочеться то нічого не станеться від одної чашки доброї кави.
Ось зараз п'ю каву з смачненьким тортиком.
Доречі вчора мала тиск 90/60, цілий день ходила ніяка, і ніякі народні методи мені не допомагали щоб хоть трошки його підняти. Я чоловіка викликала з роботи, щоб був біля Насті, я просто не могла рухатись, так мені було зле. Дівчатка, що в таких випадках найкраще піднімає тиск?

GONE BABY GONE
06.06.2013, 09:56
Як думаєте, можна? Бо всюди тільки й пишуть, шо треб взагалі відмовитись
я п'ю, так як і до вагітності не сильну каву з молоком. Зараз іноді дві кави в день можу випити, коли хочеться. Тиск в мене також часто понижений.
Вчора була в ЖК казала про це лікарці, то вона ні слова , що не можна не сказала..

В мене тепер веселі нічки :) як встаю в туалет, то потім хвилин 20-30 кручусь не можу заснути, іноді і до години доходить, а сьогодні встала і мені так дихати важко було.. ніби хочу спати, але не виходить... надіюсь скоро пройде.

Kohaju
06.06.2013, 10:02
Дівчатка, що в таких випадках найкраще піднімає тиск?
мені в таких випадках допомагає міцний солодкий чай або какао і чорний гіркий шоколад, а ще подихати повітрям (хоч би і на балконі)
В мене таке питання до дівчат, які вже матусі - а от пупок у вас назад повернувся як був? Цікаво знати.

Lapatulya
06.06.2013, 10:06
Дівчата, які у вас відносини з кавою під час вагітності?
З Яною цілу вагітність пила чорну, пробувала без кофеїну, але щось вона мені не смакувала... а зараз теж п`ю зранку, правда з молоком, але з молоком вже п`ю близько року.
А я вчора була в лікаря, здавала аналізи, трохи переживаю за результати, говорила, що не буду здавати, але такти здавала.
Маю проблему, почалася в мене молочниця плюс герпес на губах, лікар каж, що то імунітет ослаблений, тому такі бяки вилазять, на пімафуцин взагалі не реагую, тому призначила Цитеал, побачимо чи допоможе.

rununkulos
06.06.2013, 10:09
які у вас відносини з кавою під час вагітності?
Ммм...якраз впроцесі кавування....як то можна було собі відмовляти стільки часу?! Я протрималась десь до міс.6, а потім мій тиск сам попросив кави.От тепер і пю,не сильну з молоком,разок в день. Думаю,краще добра кава,ніж настойка на 60%спирту,що мені приписала Г.,від якої я щось зовсім не отримувала полегшення.

Vika
06.06.2013, 10:22
і я п"ю каву. з молоком переважно. і слабшу ніж хотілося б.
тиск без кави низький і голова може боліти.

Gudz
06.06.2013, 10:34
В мене таке питання до дівчат, які вже матусі - а от пупок у вас назад повернувся як був? Цікаво знати
І мені ДУЖЕ цікаво!!!Бо мій вже не те що виліз,а розгорнувся...чорний,таякби я не миюсь...вигляд не дуже....:girl_blush2:

trojandochka
06.06.2013, 10:35
Як думаєте, можна? Бо всюди тільки й пишуть, шо треб взагалі відмовитись
І я п'ю, 1 кружку в день (не можу проснутись без кави). Деколи як от така погода як нині, то навіть можу позволити собі 2 кружки випити. Чесно, я намагалась втриматись, але мене вистарчило до 2 місяців максимум, а може й менше. Ну люблю я це діло, правда п'ю слабшу, ніж зазвичай.

Heureuse
06.06.2013, 10:37
блін, дівчата, як я вам заздрю з тою кавою :girl_in_dreams: був час, що дозволяла собі одну слабеньку зранку, а тепер з тими коломийками з тиском знов повністю відмовилась. то треба бачити як йдем по місту і десь запахне кавою, то я реально зупиняюсь і нюхаю-нюхаю до упаду. чоловік рже))

а я похвалитись- вже тиждень себе добре почуваю, ніяких тисків-головних болів. може тому, шо дощ часто падає :) вчора під час грози так кайфувала...

зато маю дві інші проблеми- сильно кровоточать ясна і страшенно болить попа :girl_blush2: і то несмішно, бо болить так як крепатура після інтенсивних фізичних навантажень. а деколи як схопить, то аж розігнутись тяжко...

Raven
06.06.2013, 10:41
сильно кровоточать ясна і страшенно болить попа і то несмішно, бо болить так як крепатура після інтенсивних фізичних навантажень. а деколи як схопить, то аж розігнутись тяжко...
Як я Вас розумію. Мені попу попускає, якщо в ванній повалятись. Бо бувають дні, коли я реально не можу йти, ноги просто відмовляються пересуватися. А з яснами розібралася з допомогою електричної зубної щітки і спеціальних зубних паст і полокалок. От не знаю чи надовго.

cjomcjomka
06.06.2013, 10:43
Ммм...якраз впроцесі кавування
і я. Заварну, з ложкою згущонки. Пила вагітна Сергійчиком, з Дмитриком не пила, бо не мала пониженого тиску

---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:42 ----------

Kohaju
В мене таке питання до дівчат, які вже матусі - а от пупок у вас назад повернувся як був? Цікаво знати
І мені ДУЖЕ цікаво
звичайно, що повернувся, безпосередньо після пологів. В моєї знайомої в другу вагітність і не вивертався, певно, мав "запас міцності". У мене обидва рази вивертався і назад повертався.

бетменша
06.06.2013, 10:46
проблеми- сильно кровоточать ясна
і у мене таке((( вже купила зубну пасту проти кровоточивості, може поможе

jalla
06.06.2013, 10:48
а от пупок у вас назад повернувся як був?
Повернувся звісно, але форму трохи поміняв. Більше запався якось.
Дівчата, які у вас відносини з кавою під час вагітності?
Дружелюбні.:)
Ранок починається з горнятка міцної заварної кави, як і до вагітності. На протязі дня вже більше не п"ю і впринципі ніколи таким не захоплювалась. Але ранкова кава- то моє.))) Не бачу сенсу собі в цьому задоволенні відмовляти. І страшилок не читаю. Ну, і лікарі не мають ніц проти, якщо тиск дозволяє і потім ніде нічо в голові не гупає, в грудях не калатає.)

cjomcjomka
06.06.2013, 10:49
а в мене ясна чухаються сииильно. Найкраще чухає щіточка з пастою "лесной бальзам" :) так би цілий день і чистила :)

trojandochka
06.06.2013, 10:54
Думаю так, якщо не має жодної загрози вагітності, то можна одну чашку кави випити. То не зашкодить. Ну і звичайно звертати увагу на тиск. А якщо, боронь Боже щось не так, то краще утриматись. Тому кожна з нас повинна сама слідкувати за своїм здоров'ям і перебігом вагітності, бо найкоханіші дітки в нашому животику, це безцінне багатство кожної з нас.

Khrystik
06.06.2013, 11:12
я каву не люблю взагалі, а от чайок , особливо чориний, то моє. і п*ю його досить багато. а вчора начиталася, що чаї вимивають залізо і з тим моїм низьким гемоглобіном не знаю як бути. мені дуууууже тяжко відмовитися від чаю. сніданок без нього то вже не те. нині собі зробила "пародію" на чай-слабенький зовсім. ну не можу я одні компоти/узвари пити.
але маю вихвалялку - відкрила полуничний сезон. яка ж то смакота :))

romawka
06.06.2013, 11:32
зубну пасту проти кровоточивості
Теж мала таку проблему, пробувала змінювати пасти не помагало, пішла до стоматолога познімав мені камінь (наліт) з зубків і все гуд.
Каву час від часу теж п'ю, але слабенько і обов'язково з молоком.
А нас сьогодні ПДП, а передвісників жодних :(

сніжна
06.06.2013, 11:34
з пастою "лесной бальзам"
до речі, саме цю пасту рекомендують стоматологи не тільки для тих, у кого кровоточать ясна, а й у якості "змінної" пасти на день для разового чищення ( тобто для читки зубів мають бути 2 різновиди пасти: вранці- одна, увечері- друга). В от "Лісний бальзам", наприклад моїми стоматологами, визнається досить непогано. Якщо комусь пригодиться, то можу написати таку їх рекомендацію для тих, у кого слабкі , чутливі і кровоточиві ясна ( а у багатьох вагітних така проблема спостерігається). Вранці зубки чистимо або Сенсодином або Колгейтом тотал 12, можна використовувати Сплат. Увечері - будь-яка трав яна паста ( Лесной бальзам, Пародонтакс чи ін). До речі, не ркеомедують вони використовувати модну емвеєвську пасту "Глістер" ( хоча ополіскувач Глістер використовати можна), оскільки вона досить нищить емаль. НУ і ні в якому разі не використовувати відбілюючих зубних паст.

---------- Додано в 08:34 ---------- Попередній допис був написаний в 08:32 ----------

пішла до стоматолога познімав мені камінь (наліт) з зубків і все гуд.
якщо є піддесневий камінь, то ясна у будь-якому випадку будуть кровоточити. Я теж мала таку проблему і гігієнічна чистка дуже допомагає у цьому. Але надалі- от такі їх вищенадані рекомендації по зубній пасті, щоб укріпити ясна.

Borsychok
06.06.2013, 11:35
ну не можу я одні компоти/узвари пити.
пийте залений чай)

cjomcjomka
06.06.2013, 11:36
вранці- одна, увечері- друга
в мене так і є. ранкова - комплексна, чергую кальційвмісну і фторвмісну (купую то одне то друге), вечірня - лєсной бальзам.
Пародонтакс може куплю, як закінчиться "бальзам", в свекрів в гостях раз почистила - і від смаку аж забалділа :)
а взагалі, дуже хочеться всякого твердого, гризти, морквочка, огірки...

jalla
06.06.2013, 11:39
НУ і ні в якому разі не використовувати відбілюючих зубних паст.
А я користуюсь відбулюючою, бо маю передні нарощені зуби і тільки однієї фірми відбілююча підтримує їх в належному стані, не дає розвиватися зубному каменю.
Лєсним бльзамом чистила зуби щонайменше років 5. Кровотичивість як була, так і є. Лиш зуби потемніли від неї жахливо. Не хочу її більше.:girl_nea:
Краще почистити звичною зубною пастою і пополокати зуби якимось натуральним відваром з трав. Ну, то я так думаю і роблю. Зараз кровоточивості майже немає.

Khrystik
06.06.2013, 11:39
пийте залений чай)
зелений також не рекомендують , як виявилося. я ще рятуюся м*ятким з лимоном. добре. що в батьків в квітнику м*ятка росте. який він ароматний:girl_tender:

сніжна
06.06.2013, 11:41
що якщо є якісь проблеми, серцево-судинні особливо, то не радить епідуральну анестезію (бо якось там точно не пам`ятаю тиск підвищує вона..ну принаймні може). Ну і казала мені ще одна гінеколог, що дуже часто після неї у жінок на перепади погоди реакція посилюється.
одним з побічних явищ ЕА є те, що під час її введення якраз тиск різко знижується ( тому у нас її часом використовують на природніх пологах як засіб власне знизити раптово високий тиск). Але потім- близько місяця-двох можуть спостерігатися перепади тиску і сильні головні болі. Особливо це стосується вегето-судинних дистоніків. Окрім всього, в перші дні після ЕА можуть спостерігатися різкі перепади температури- від високої до низької. Це пов язано з тим, мозкові клітинки, які відповідають за терморегуляцію, мусять мати час на відновлення ( ЕА має свої нюанси). Можливо тому, знаючи усі нюанси ЕА, в Японії, наприклад, її заборонено використовувати при природніх пологах- тільки як альтернативу при КР,

Kohaju
06.06.2013, 11:42
Маю питання про бандажі. Чи взагалі вони варті уваги? Справа в тому, що вже мені з животиком так важкенько ходити, тобто носити - живіт 107 зараз стоячи. Порадила мені гінеколог моя в маг."9 місяців" бандаж "до і після". А він такий зручненький..Десь отак виглядає (там як трусиками йде, спереду підтримує животик, а ззаду спину)

http://kineskop.kiev.ua/i/12540009715270.jpg

Я от і думаю, правда ціна трохи кусає, але чи він корисним буде. Як думаєте?

Borsychok
06.06.2013, 11:45
зелений також не рекомендують
чому?
У чаї міститься багато речовин, які корисні для матері і майбутньої дитини: теофілін, теобромін, вітаміни, мінеральні речовини. Тому дозволити собі чашечку-другу чаю в день цілком можна, але не більше, не треба пити чай літрами. Тільки намагайтеся не заварювати чай занадто міцно і віддавайте перевагу зеленому чаю у якому більше корисних речовин.
думаю, що якщо в міру, то можна.
у великих кількостях все шкідливе :)

Kohaju
06.06.2013, 11:47
сніжна, власне тому й думаю, що не варт мені епідуральну.
в мене був інсульт 4 роки тому
тому кесарський по любому буде, а от чи не чули ви, що начебто є різна анестезія..чи то як відходить людина залежить від індивідуальних особливостей її?

сніжна
06.06.2013, 11:50
не рекомендують
дівчата. та вагітним узагалі багато чого не рекомендують. Але відносьтеся до таких рекомендацій без фанатизму, користуючись власним самопочуттям і станом власного здоров я. Якщо до вагітності і під час неї немає ніяких проблем з тиском, не спостерігаються головні болі ( бо інколи АТ буде нормальний, зате підвищений внутрішньочерепний, чого тонометром не виявиш), то чого собі відмовляти у чашці кави чи доброго чаю? Просто пам ятати, що якщо п єте каву- не забувайте вживати більше води в день, бо кава має сечогінні властивості; якщо п єте міцний чай по кілька разів на день_ налягати на продукти багаті залізом та кальцієм ( бо що чорний, що зелений чай їх вимивають з організму). Так само- із іншими продуктами: якщо особисто ви не алергики, то немає чого боятися їсти алергенні продукти ( бо лікарі часто лякають тим, що у дитини потім буде алергія.Найчастіше прояви алергії у дитинки можуть виникнути лише на ті продукти, які не сприймаєте і ви.)

Khrystik
06.06.2013, 11:50
Borsychok, ото в мене донедавна було " чай літрами". ну не можу я інакше. але зараз вже взяла себе у руки :girl_yes2:

матусі, а як ви ставитеся до того, щоб читати своїм пузикам казочки, музику слухати класичну як всюди пишуть(начиталася я мудрих книжок та й цікаво стало як у кого)?

сніжна
06.06.2013, 12:02
начебто є різна анестезія
це вже пов язано із реакцією конкретної особи на різні препарати- і вирішує це анестезіолог у кожному окремому випадку - видів анестетиків є кілька і він має з чого вибирати. Це як і з місцевою анестезією при різних втручаннях .При КР вводиться узагалі велика к-ть різних медикаментів, у т.ч. і окситоцин, і антибіотики і т.п. Це пов язано з тим, що матка по ін. скорочується , ніж при природніх пологах, шийка практично закрита ( особливо якщо КР плановий "на дату" і у жінки не було можливості пройти певний етап природніх перейм). ТОму при КР обов язково проводять кюретаж маткової порожнини ( по простому- чистку), щоб забрати усі згустки; вводять окситоцин, щоб матка сама добре почала скорочуватися; додають антибіотики аби убезпечити від післяпологової інфекції і т.п. Так що ці нюанси вирішує лікар з огляду переносимості тих чи ін. препаратів і у випадку чого- підбирає з них альтернативні.

---------- Додано в 09:02 ---------- Попередній допис був написаний в 08:57 ----------

на Джамбула поки ні
на Джамбула роблять за показами- якщо вагітній протипоказаний заг. наркоз ( наприклад, на час пологів є захворювання дихальних шляхів- той же сильний бронхіт чи запалення, що не дає можливості використовувати ендотрахіальну трубку)

Kohaju
06.06.2013, 12:07
сніжна, а як знати яка переносимість? це теж вирішується з лікарем, чи не так?
Бо наприклад мене коли зуби лікували питали "чи є алергія на ліки" а я звідки знаю..ну то якось кололи в ясну - все гуд було. Але мені пояснював якось стоматолог приватник, що якщо вже кололи раз укол той же в ясна, проба крові на алерген може вже виявити алергію власне до того препарату, який коловся. Не обов`язково, що вона є, але просто в крові..ну тобто як сказати на хлопський розум..пам`ять про препарат лишилась, тому аналіз показує, що препарат вже був в організмі..ну якось так.
А скажіть, будь-ласка, взагалі як відбувається той загальний наркоз? Це колять щось чи як то все?

сніжна
06.06.2013, 12:19
в 30-31 тиждень (як виписувала з патології) сказала лікарка, що шийка дуже коротка, але все закрито. Сказала, що то не страшно, лише порадила "не любити чоловіка"
ну бо на цей час коротка шийка матки є ознакою "загрози", тому радять поберегтися. А після 35 тижня вона вкорочується іншими темпами і після 37- узагалі нестрашно.
Вже 3,400
НАталя-наторелла вже написала_ то УЗД- "пальцем у небо"
де він там помістився при тому що наміряли мені обвід живота 88 см??? А всі кажуть такий манюній животик, напевно крихітка народиться.
у мене перед самими пологами живіт був 90, всі казали , що "крихітка", не більше 3 кг. УЗД за тиждень перед пологами теж нічого особливого не наміряло , що вказувало б на велику вагу дитинки, окрім великого об єму голівки. Обвиття навколо шиї також було. Ніяких проблем при пологах не виникло, хоч дитинка народилася не 3 кг, а 3800 і об єм голівки був таки максимальний ( хоч тут УЗД не помилилося)

---------- Додано в 09:19 ---------- Попередній допис був написаний в 09:09 ----------

як знати яка переносимість? це теж вирішується з лікарем, чи не так?
Бо наприклад мене коли зуби лікували питали "чи є алергія на ліки" а я звідки знаю..ну то якось кололи в ясну
ну по ідеї мали б робити алергопроби. Ну і опитування теж лікар має робити і на основі цього співставляти факти ( бо інколи є перехресна реакція на медикаменти: тобто якщо пацієнтка не сприймає , наприклад, якийсь медикамент від горла, то може так само не сприймати певний медикамент, скажімо від кишківника). Наприклад мене навіть при покладенні на збереження у пологовий моя лікар питала про переносимість медикаментів, а оскільки маю алергію на пеніциліновий ряд, про це повідомила- це написали зверху на картці і коли виникла потреба вводити антибіотик, то призначали альтернативу. Так само із анестезією- я не чутлива до анестезії в принципі. НЕ знаю, як стосовно анестетиків, які використовуються при КР, але в стоматології мені підходить лише один італійський препарат і то у подвійній дозі ( на інші просто не реагую). Не реагую на опіати ( промедол у пологовому мені був "по барабану"). ТОму , по суті, або алергопроби ( що є правильним) або опитування пацієнтки і ретельне спостереження після введення медикаменту ( мій стоматолог, наприклад, коли вперше вводить якийсь медикамент, хоч і знає, що я не зреагую власне алергією, все-рівно навіть після закінченя маніпуляцій ще мінімум 30 хвилин мене не випускає з кабінету, заставляючи сидіти на диванчику, а за цей час спостергає навіть за тим, чи не з явилась реакція на шкірі ніяка і стонадцять разів перепитує, як себе почуваю: чи не морозить, не крутиться голова, не нудить і т.п.)

Borsychok
06.06.2013, 14:38
ото в мене донедавна було " чай літрами". ну не можу я інакше.
а в мене була кава літрами, а зараз від одного запаху нудить :shutup:
УЗД- "пальцем у небо"
то точно.
мені прогнозували першу дитину більше 4 кг, а народилась 3650.

Rostuslavchuk
06.06.2013, 15:20
До речі, не ркеомедують вони використовувати модну емвеєвську пасту "Глістер"
а мої зуби інакшої пасти просто не признають. А на початку вагітності як ясна почали підкровоточувати, то саме Глістер мене спас. Такщо все тут індивідуально.
оскільки вона досить нищить емаль.
з емаллю все у мене гуд. І у чоловіка, і у мами, і в брата з братовою ;)
До слова моя стоматолог теж користується сенсодином, але прости емвеївської пасти ніц не має.
а от давала мені пробники сенсодину і ще якоїсь, не пам"ятаю якої, то таке враження що мені по тим зубам якоюсь содою шкребло, і ясна почервоніли (то ще все до вагітності було)

---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:12 ----------

а в мене була кава літрами, а зараз від одного запаху нудить
ото в мене так за першим було, так нудило від запаху кави і цигарок. але я і тиск з 17-го тижня мала 160 на 100. Тепер каву п"ю, тиск низький, а запаху диму не переношу, тако як стою десь на зупинці або в людних місцях, то вбила м би))) Чоловік як курить на вулиці то їде за мною і то так борони Боже щоб часом вітер в мою сторону подув, то казав що задавиться колись від того диму через мене:girl_blum:

romawka
06.06.2013, 15:30
інакшої пасти просто не признають
І в нас теж. І доречі нам цю пасту порадив стоматолог.

buhgaltersha
06.06.2013, 15:32
сильно кровоточать ясна і страшенно болить попа
В мене було і те, і інше на більш ранніх термінах, часом ще копчик болів

---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:31 ----------

пупок у вас назад повернувся як був? Цікаво знати.
в мене не виліз))) такий трошки-трошки, але втоплений

cjomcjomka
06.06.2013, 15:33
часом ще копчик болів
десь з 6 по 12 тиждень УЖАС! А зараз минуло

Pulupjak
06.06.2013, 15:38
В мене вже третій день запори, до сьогодні не переймалася цим, не сходила в туалет та й не сходила, а вже сьогодні чую конкретний дискомфорт( Порадьте щось, плз

Heureuse
06.06.2013, 15:41
часом ще копчик болів
і таке було і теж вже минуло. хіба як хожу довго чи в церкві стою непорушно, то починає нити

buhgaltersha
06.06.2013, 15:42
я п'ю, так як і до вагітності не сильну каву з молоком
Я п*ю з молоком, але раз-два на тиждень, бо пити слабеньку не можу - як запеклий кавоман - тому заварюю нормальну, до неї ллю багато молока і насолоджуюсь. Хоча тиск в мене низький, можна було б і частіше, але я боюсь старіння плаценти - тому не часто собі дозволяю

бетменша
06.06.2013, 15:50
старіння плаценти
А що вживання кави якось з цим пов"язано? і взагалі, від чого те старіння залежить? маю на увазі передчасне.

Heureuse
06.06.2013, 15:51
Порадьте щось, плз
мені буряк допоміг. так співпало, що робила салат шубу, бо дуже хотілось і паралельно пила сік з бурячка від тиску за порадою Юлі. сік правда недовго витримала, бо мало не бекала від нього :) але на разі та проблема зникла

buhgaltersha
06.06.2013, 15:59
вживання кави якось з цим пов"язано?
Це я десь на ДП вичитала, що чай зелений і кава -кофеїн, а значить викликають передчасне старіння плаценти. Я вам точно не скажу, де саме (бо не пам*ятаю), але, мабуть, в "що можна, а що не можна пити вагітній".
До речі про чай - мені це листя малини тааак смакує!!!! Я б його відрами пила, з лимончиком...мммм:girl_haha:
Сьогодні на курсах була, то потішили мене, що в нашому ПБ немає в наявності жодної вакцини (голота), тому це питання само собою відпало, лише просили купити канавіт - то виникло питання: у вас у Львові теж таке колють, чи то тільки в нас так придумали?

cjomcjomka
06.06.2013, 16:29
вже сьогодні чую конкретний дискомфорт( Порадьте щось, плз
1) регулюйте кількість випитої води. Встали зранку - хлоп! стаканчик чистої водиці кімнатної температури. Можна з медом-лимоном, але і без них якщо буде достатньо рідини, то "кам'яний вік" мав би помякшитись :)
2)чорносливчик + волоський горішок. Замість цукерочки до чаю, смачненько... з тим навіть вважайте, щоб не переборщити. Я їла десь 7 чорносливин з горіхом на день - і вистачало,
3) лікар проктолог, до якого звернулась 2 роки тому власне щоб попередити делікатні проблеми, схильність до яких зявилась через закрепи казав робити таку суміш: чорнослив+курага+родзинки+волоський горіх перемелені на мясорубці і заправлені медом і оливковою олією. Натще столову ложку щодня: і вітаміни для вагітненької мамочки, і комфорт. Але я ту суміш робила без олії і їла замість цукерок теж до чаю :) а олію їла в салаті.
Взагалі, десь після 16-17 тижня з "тою справою" стало значно легше.
Ага, і ще згадала. Не переїдати і не голодувати (при токсикозі як не одне, так інше часом трапляється). Щоб кишківник... хм.. не офігівав. І їсти, коли є відчуття голоду, гарно жувати - щоб всі потрібні ферменти спрацювали і обробили їжу.

buhgaltersha
06.06.2013, 19:05
Порадьте щось, плз
О, я тільки згадала - мені сметанка завжди дає відповідний ефект. Он хоч би з полуничками тими ж намішайте.

sanches
06.06.2013, 19:47
Kohaju, щодо бандажу: я купляла в аптеці поясом. в Едельвеймі на Виговського - таи штук 5 різних було на вибір Дуже задоволена, мій ще має жорсткі вставки на спині, трлои і її підтримує. А другий маю 2 в 1 до і післяпологовий, то він мені менш зручний...

tanchyk
06.06.2013, 20:02
Завтра йду на огляд в ПБ. Лікар сказав подивлюсь і вирішимо що робити. То на кріслі роблять огляд?

Brenda
06.06.2013, 20:03
а от пупок у вас назад повернувся як був?

І мені ДУЖЕ цікаво!!!Бо мій вже не те що виліз,а розгорнувся...чорний,таякби я не миюсь...вигляд не дуже..

В мене був дуже вивернутий пупок, назад повернувся десь за 4-5 днів, але пігментація, на жаль, ще досі не зійшла (та полоска вертикальна і сам пупок), хоча в мене та полоска не була сильно виражена, але все-одно вона не зійшла, а пупок ну дуже коричневий:( Надіюсь дуже-дуже, що все встане на свої місця...

---------- Додано в 20:03 ---------- Попередній допис був написаний в 20:02 ----------

То на кріслі роблять огляд?
Як який лікар, але краще, щоб на кріслі не робили, бо дуже чсто такі огляди потім провокують роди...

jalla
06.06.2013, 20:58
хоча в мене та полоска не була сильно виражена, але все-одно вона не зійшла, а пупок ну дуже коричневий
Точно як в мене так само було після перших пологів. Пупок так і залишився якимось коричневим і полоска повніістю не зникла, ще й кривулькою стала.))) Правда то забарвлення зникало, але дуже повільно. За майже три роки трошки зблідла, але не зникла повністю. Але я минулого літа троха загоріла- то того всього "букету" стало зовсім не видно, все злилося з загаром. Ну, в мене ще й "узори" від двох лапар і одної операції, то живіт прям одна краса, але думаю якщо наступного літа вдастся поїхати кудись на відпочинок, то перші три дні треба буде попозоритися в купальнику, а далі все трохи засмагне і замаскується.:girl_cool:

Khrystik
06.06.2013, 21:14
Порадьте щось, плз
мені допомагає ківі. кефірчику можна випити.

romawka
06.06.2013, 21:49
Порадьте щось, плз
Мені помагала кава з молоком (кави і води трішки, а молока або вершків цілий стакан) і їла постійно сухофрукти: чорнослив і курагу.
Дівчата, ті що народжували, а як Вас було з активністю малят в животику перед пологами: так само себе поводили чи ставали менш енергійними?

Sela
06.06.2013, 22:00
Допис від Pulupjak
Порадьте щось, плз

ще допомагає свіжий ананас

romawka
06.06.2013, 22:04
О, то напевне кому як, бо в мене навпаки від ананаса пучить і тяжко потім.

Sela
06.06.2013, 22:13
Допис від Sela
О, то напевне кому як, бо в мене навпаки від ананаса пучить і тяжко потім.

я іла окремо від іншой їжі, наприклад ввечері перед сном

trojandochka
07.06.2013, 08:07
а от пупок у вас назад повернувся як був
В мене він не виліз, можливо це тому, що до вагітності він був у мене глибоко посаджений.

Panadolka
07.06.2013, 09:19
А я прихворіла і то так конкретно: вуха, горло, ніс, температура. Другу ніч спати не можу. Лежу мурдуюся, аж на ранок засинаю і то не на довго бо прокидається Діма і починається - їсти, пити, збирання на вулицю.

Дівчата, чим можна рятувати горло окрім солі і соди (одразу вивертає мене)? І чи можна випити якогось дитячого сиропчику, щоб збити температуру? Наприклад нурофен?

Tinela
07.06.2013, 10:22
Дівчатка може в когось таке було: на ЕКГ сказали шо в мене перевантаження лівого шлуночка а на ЕХО що ПМК 1ст. Пішла до кардіолога...вона послухала серце і сказала все добре...незнаю...варто переживати?бо хочу все таки родити сама.

natorella
07.06.2013, 10:28
чим можна рятувати горло окрім солі і соди (одразу вивертає мене)?
я піносолом полегшую, якшо вже геть зовсім зле
там олійки

варто переживати?бо хочу все таки родити сама
а ото шо вам написали_1ст. - то показ до КР безумовний?

sanches
07.06.2013, 10:33
Tinela, можете для підстраховки сходити ще до одного кардіолога.
Я була в 2 (в мене виявили мін. недостатність мітрального клапану), то обидва заявили, що ніц страшного і можна спокійно народжувати.
Те саме сказали сімейний лікар, лікар з ЖК і лікар з ПБ.

romawka
07.06.2013, 11:01
В мене він не виліз, можливо це тому, що до вагітності він був у мене глибоко посаджений.
В мене теж був глибоко посаджений і до 34 тиж. не вилазив, а потім виліз і сам пупок трішки почорнів, одне радує, що не має чорної полоски.
окрім солі і соди
Можна полоскати розчином хлорофіліпту або нагідків (календули) - мені помагало.
щоб збити температуру
В мене була температура біля 39- то я пила чай від простуди ІСТІ (але натуральний або зі смаком лимона), то він ніби натуральний і полегшив закладення носа і горла і температуру трішки збив.

бетменша
07.06.2013, 11:04
що не має чорної полоски.
А вона може і не з"явитись? я шось думала, що то обов"язковий атрибут вагітного животика))

romawka
07.06.2013, 11:06
А вона може і не з"явитись?
В мене не має- значить може, хіба ще десь на днях проявиться.

Brenda
07.06.2013, 11:11
одне радує, що не має чорної полоски.
Не радійте зарано, в мене появилась на 33-му тижні:)))

romawka
07.06.2013, 11:12
Не радійте зарано
Та я надіюсь на днях вже мамою стати - 39 тиж., як не як.

buhgaltersha
07.06.2013, 11:32
Мене взагалі та смужечка мало напрягає - ттт вона в мене не особливо темна, ота пляма навколо пупа виглядає набагато гірше.

Brenda
07.06.2013, 11:37
Та я надіюсь на днях вже мамою стати - 39 тиж., як не як
Тоді у Вас її вже не буде, вітаю:))

Мене взагалі та смужечка мало напрягає - ттт вона в мене не особливо темна, ота пляма навколо пупа виглядає набагато гірше.

Вона мене теж не напрягала до пологів, була малопомітною, бо шкіра була натягнута, зараз шкіра встала на місце і полоска на жаль дуже видима:(( а от пупок - як в болоті:((

tanchyk
07.06.2013, 11:53
Мене взагалі та смужечка мало напрягає
так вона проходить після пологів швидко.
Була сьогодні в ПБ, на крісло не брав. Сказав лікар щоб в понеділок подзвонила і сказала про самопочуття, чекати вдома схваток. Також сказав, що аж таких серйозних показів до КР не бачить, і буду пробувати родити сама, основне щоб не було кровотечі. Так що я з радості поїхала на роботу і працюю далі.

trojandochka
07.06.2013, 12:47
до 34 тиж. не вилазив, а потім виліз
А я так надіялась, що вже і не вилізе (((((((

---------- Додано в 12:47 ---------- Попередній допис був написаний в 12:45 ----------

ота пляма навколо пупа виглядає набагато гірше.
Ой і не кажіть.

Rostuslavchuk
07.06.2013, 13:39
Тоді у Вас її вже не буде, вітаю
в мене полоска минулого разу і розтяжки появились під кінець 40-го тижня, малого я родила на 42-му ;)

А пупок ні минулого разу не вилазив ні зараз, але він у мене теж глибоко посаджений

trojandochka
07.06.2013, 13:47
А пупок ні минулого разу не вилазив ні зараз, але він у мене теж глибоко посаджений
Як це для мене обнадійливо. Хочеться вірити, що і в мене так буде.

cjomcjomka
07.06.2013, 14:20
може і не з"явитись?
в мене на вагітному животі не було, а вже після народження дітей наче олівчиком намальована смужка була

---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

це для мене обнадійливо
а яка разниця? :)

Judice
07.06.2013, 15:02
в мене на вагітному животі не було, а вже після народження дітей наче олівчиком намальована смужка була
аналогічно було.. і та смужечка теж швидко зникла..

trojandochka
07.06.2013, 15:09
а яка разниця?
Не хочеться мені мати вивернутий назовні. Так мені психологічно комфортніше.

Rostuslavchuk
07.06.2013, 15:29
Не хочеться мені мати вивернутий назовні
то я так перший раз теж переживала, ходила маму, бабцю і тітку достьобувала як у них було:girl_haha: Думаю що то все від пупочка залежить. В мене у двоюрідної сестри трохи було видно і за першим малим і потім за двійнею, а потім все поховалось назад. І зараз вона така худюнька і акуратна, а малятам двойнятам десь тільки пів року.
А коліжанка моя до першої малої з пірсингом ходила а потім пупочок їй почав назовні показуватись, переживала що все капут кульчика не вчепить. І ніц страшного во має двох красунь і пірсінг далі в пупку ;)

Fistawka
07.06.2013, 15:30
Не хочеться мені мати вивернутий назовні
І мені не хотілось, і він досі не вивернутий, лише плоский став. До вагітності пупок був досить глибокий, а зараз просто плоский:)
І смужка наразі ледь помітна. Отака, як олівчиком бежевеньким намальована. При чому з`явилась може з тиждень тому.

Ми сьгодні теж були в ПБ. Дивилась лікар мій таз, сказала шо не бачить ніякої проблеми:girl_dance:
То добре, бо шось мене трохи муляв той "діагноз".
Матка привідкрита на 2см і мяка. Лікар сказала, що готуватись напевно трошки швидше ніж ПДП. І сказала, що дитинка не є велика.
Чоловік довольний як слон, ніби я вже сьогодні буду родити))) Так усердно зайнявся списками, наголошує, шо на вихідних мусимо вже все докупити і спакувати:girl_yes2:

А мене якийсь такий мандраж охоплювати почав:) Не віриться, що ще трішки і нас буде троє:girl_in_love:
Всякі думки до голови лізуть, як я справлюсь, чи зможу витримати той біль і чи зможу поводити себе адекватно і допомогти синочкові народитись...

А ще нам сьогодні віддали наші фото з "вагітної" фотосесії! Тішусь:girl_tender:

trojandochka
07.06.2013, 15:41
Всякі думки до голови лізуть, як я справлюсь
Мене також таке деколи мучить, але мабуть більше через те, що на двох одразу чекаємо.

А ще я почала переживати на рахунок молока для малят. От чесно, поки незнала, що чекаємо на двійнят, була войовничо налаштована, що буду боротись до останнього за повністю ГВ. А тепер от страх взяв: як то буде? І сумніви чи вистарчить мені його на двох синочків.

smal
07.06.2013, 15:44
Напишу ще в цій темі, бо в іншій "глухо".

Мами, у яких дітки були з сідничним передлежанням і які згодом повернулись в головне, звертаюсь до вас. Що вам допомогло? В якому терміні дітки повернулись нормально?

Rostuslavchuk
07.06.2013, 15:47
Що вам допомогло? В якому терміні дітки повернулись
колінно ліктьова, і от щоб не збрехати за тиждень чи 2 до пологів, а родила за 1 день до кінця 42-го тижня. Тут є дівчата яким за день до пологів дітки повернулись.

HrabowaH
07.06.2013, 16:04
Простудила під час вчорашньої погодки нирки - сильно не болять, але ниють...Що з тим робити? Тиждень 16-17.

Raven
07.06.2013, 16:06
Що з тим робити? Тиждень 16-17.
Рясне пиття, тримати ноги в теплі. Можна попити канефрон, мені допомагає, але краще проконсультуйтеся з лікарем.